PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب کارت شبکه

Evil Boy
28-07-2007, 10:28
سلام
مادربورد من کارت شبکه داره ولی هر کاری می کنم نصب نمیشه از دوستان کسی می تونه راهنمایی کنه که چطور می تونم نصبش کنم البته از داخل Device Manager هم درایوری که نصب نشده باشه نیست و تمام درایورها نصب شده
ممنون

aa12
28-07-2007, 10:43
سلام

شما از چه مادربوردی استفاده می کنی ؟ مدلش چیه ؟

بیشتر توضیح بده ، یعنی وقتی کابل شبکه رو بهش وصل می کنی تشخیص نمی ده ؟

یا اتصال LAN تو Connection ها نمیاد ؟

Evil Boy
28-07-2007, 12:09
Soltek
دوست عزیز اصلا کانکشن Local Area Connection رو داخل ویندوز ندارم و وقتی کابل شبکه رو بهش وصل می کنم هیچ اتفاقی نمیفته

rocket
28-07-2007, 14:27
سلام
فعلا این کارارو بکن :
رو MyComputer راست کلیک کن و بعد Properties و Hardware و Device Manager ببین چیزی به نام Network Adapters وجود داره ؟ اگه داره روی + کنارش کلیک کن و ببین یه ضربدر قرمز رنگ کنارشه ؟ اگه داره روش راست کلیک کن و Enable رو بزن.
اگه چیزی به نام Network Adapters وجود نداشت یعنی ویندوز هنگام نصب کارت Onboard شما رو شناسایی نکرده که باید توی Device Manager یه علامت سوال زرد رنگ وجود داشته باشه.
شما فعلا این کارارو بکن و نتایج رو بگو . . . .

Evil Boy
28-07-2007, 18:09
البته از داخل Device Manager هم درایوری که نصب نشده باشه نیست و تمام درایورها نصب شده
ممنون

فکر می کنم شما پست اول منو خوب نخوندی :13:

rocket
28-07-2007, 19:08
فکر می کنم شما پست اول منو خوب نخوندی :13:
اگه هیچ سخت افزار نا شناسی وجود نداره و Network Adapter هم موجوده ولی شما Local Area Connection رو نداری احتمالا کارتت خراب شده
یه پیشنهاد دارم :
ویندوزتو دوباره نصب کن ببین هنگام نصب خطای سخت افزاری نمیده ؟
در ضمن برو تو بایوس و تنظیمات مربوط به Onboard ها رو چک کن

Lord_theOne
29-07-2007, 09:11
اول كارهايي كه دوستان گفتند انجام بده بعدش برو روي يك سيستم ديگه وصل ببين اصلا پيغام مي دهد كه سخت افزار جديدي نصب شده است
در ضمن روي Pci ديگه هم تست كن جاشو عوض كن