PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با instalizing دوربین p990

forumwork.net
27-07-2007, 23:27
سلام به همه دوستان من امروز یه p990 گرفتم .ولی یه مشکل باهاش دارم این که وقتی لنز دوربین را کنار می زنم صفحه ای میاید که نوشته instalizing..... من حدود 2- 3 دقیقه صبر کردم ولی چیزی نشد می خوام بدونم مشکل چیه و چیکار باید بکنم که درست بشه اگرم که درست نمی شه برم سری تر پسش بدم(راستی از اصلی بودن گوشی اطمینان دارم):41:

Silwestern
28-07-2007, 00:03
بايد تمام راهها رو امتحان كني
مثلا مستر ريست كني
يا ببيني برنامه خاصي رو نصب كردي كه اينطوري شده يا نه پاكش كني
يا نهايتا اگه خيلي حياتيه آپديتش كني
اگه درست نشد ببر يه تعميرگاه معتبر
اگه نشد كه هيچي ديگه ... بايد بيخيالش بشي

forumwork.net
28-07-2007, 02:30
سیلوسترجون فکر کنم درست متوجه منظرورم نشدی آخه من تازه این گوشی رو گرفتم و اولین کاری که کردم راه انداختن دوربین بود هنوزم هیچ برنامه خاصی نصب نکردم
میگم هیچ کس از آقایون و خانوم استاد نیستن جواب ما رو بدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Silwestern
28-07-2007, 06:48
خب عزيزم امتحان كن يكي يكي راهها رو شايد نتيجه گرفتي

اول از همه مستر ريست كن

Main Menu/tools.control panel/other.master reset

شايد درست بشه

اگه درست نشد مموري كارتت رو دربيار بدون مموري هم ريستش كن ببين راه ميفته يا نه

شمابايد با آزمون و خطا مرتب هرراهي كه به ذهنت ميرسه رو انجام بدي

marmolak
28-07-2007, 08:14
دوست من گوشی رو که میخریدی باید همه قسمتهاش رو چک میکردی ، الان هم زود برو پسش بده یه دونه دیگه ازش بگیر.

forumwork.net
28-07-2007, 16:10
با سلام دوباره
من کارایی که دوستان گفته بودن رو انجام دادم ولی هیچ کدوم نتیجه نداشت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازم از راهنمایی شما ممنونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منتظر دریافت راه حل های پیشنهادی شما هستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]