PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : .:: مباحث مربوط به Gps و نرم افزارهای موجود برای پاکت پیسی ::.

صفحه ها : [1] 2

™Enter_The_Love
27-07-2007, 04:10
با سلام در این تاپیک در مورد GPS و برنامه ها و نقشه های موجود برای Pocket PC ها بحث میشه

خوب ابتدا میریم سراغ اینکه اصلا GPS چیه

GPS چیست ؟

24 ماهواره که دور زمین در گردش هستند سیستم محل یابی جهانی (Global Positioning Systems)، بک سیستم راهبری و مسیریابی ماهواره ای است که از شبکه ای با 24 ماهواره تشکیل شده است. این ماهواره ها به سفارش وزارت دفاع ایالات متحده ساخته و در مدار قرار داده شده اند. این سیستم در ابتدا برای مصارف نظامی تهیه شد ولی از سال 1980 استفاده عمومی آن آزاد و آغاز شد.

خدمات این مجموعه در هر شرایط آب و هوایی و در هر نقطه از کره زمین در تمام ساعت شبانه روز در دسترس است. پدید آوردنگان این سیستم، هیچ حق اشتراکی برای کاربران در نظر نگرفته اند و استفاده از آن رایگان است.

GPS چگونه کار می کند؟
ماهواره های این سیستم، در مداراتی دقیق هر روز 2 بار بدور زمین می گردند و اطلاعاتی را به زمین مخابره می کنند. گیرنده های GPS این اطلاعات را دریافت کرده و با انجام محاسبات هندسی، محل دقیق گیرنده را نسبت به زمین محاسبه می کنند. در واقع گیرنده زمان ارسال سیگنال توسط ماهواره را با زمان دریافت آن مقایسه می کند. از اختلاف این دو زمان فاصله گیرنده از ماهواره تعیین می گردد. حال این عمل را با داده های دریافتی از چند ماهواره دیگر تکرار می کند و بدین ترتیب محل دقیق گیرنده را با اختلافی ناچیز، معین می کند.

گیرنده به دریافت اطلاعات همزمان از حداقل 3 ماهواره برای محاسبه 2 بعدی و یافتن طول و عرض جغرافیایی، و همچنین دریافت اطلاعات حداقل 4 ماهواره برای یافتن مختصات سه بعدی نیازمند است. با ادامه دریافت اطلاعات از ماهواره ها گیرنده اقدام به محاسبه سرعت، جهت، مسیرپیموده شده، فواصل طی شده، فاصله باقی مانده تا مقصد، زمان طلوع و غروب خورشید و بسیاری اطاعات مفید دیگر، می نماید.

ماهواره های GPS

صفحه GPS 24 عدد ماهواره GPS در مدارهایی بفاصله 24000 هزار مایل از سطح دریا گردش می کنند. هر ماهواره دقیقا طی 12 ساعت یک دور کامل بدور زمین می گردد. سرعت هریک 7000 مایل بر ساعت است. این ماهواره ها نیروی خود را از خورشید تامین می کنند. همچنین باتری هایی نیز برای زمانهای خورشید گرفتگی و یا مواقعی که در سایه زمین حرکت می کنند بهمراه دارند. راکتهای کوچکی نیز ماهواره ها را در مسیر صحیح نگاه می دارد. به این ماهواره ها NAVSTAR نیز گفته می شود.

در اینجا به برخی مشخصه های جالب این سیستم اشاره می کنیم:

• اولین ماهواره GPS در سال 1978 یعنی حدود 35 سال پیش در مدار زمین قرار گرفت.
• در سال 1994 شبکه 24 عددی NAVSTAR تکمیل گردید.
• عمر هر ماهواره حدود 10 سال است که پس از آن جایگزین می گردد.
• هر ماهواره حدود 2000 پاوند وزن دارد و طول باتری های خورشیدی آن 5.5 متر است.
• انرژی مصرفی هر ماهواره، کمتر از 50 وات است.

گیرنده GPS
بسته به نوع مصرف و بودجه می توانید از طیف وسیع گیرنده های GPS بهره ببرید. همچنین، باید از در دسترس بودن نقشه مناسب و بروزجهت ناحیه مورد استفاده تان، اطمینان حاصل کنید. امروزه بهای گیرنده های GPS بطور چشمگیری کاهش پیدا کرده است و هم اکنون در کشور ما با بهایی معادل یک عدد گوشی متوسط موبایل نیز می توان گیرنده GPS تهیه کرد. در کشورهای توسعه یافته از این سیستم جهت کمک به راهبری خودرو، کشتی و انواع وسایل نقلیه بهره گیری می شود.

هر چه نقشه های منطقه ای که در حافظه گیرنده بارگذاری می شود دقیق تر باشد، سرویسهایی که از GPS می توان دریافت داشت نیز ارتقا می یابد. برای مثال، می توان از GPS مسیر نزدیکنرین پمپ بنزین، تعمیرگاه و یا ایستگاه قطار را سوال نمود و مسیر پیشنهادی را دنبال کرد. دقت مکانیابی این سیستم در حد چند متر می باشد، که بسته به کیفیت گیرنده تغییر می کند. از سیستم محلیابی جهانی می توان در کارههایی چون نقشه برداری و مساحی، پروژه های عمرانی، کوهنوردی، کایت سواری، سفر در مناطق ناشناخته، کشتی رانی و قایقرانی، عملیات نجات هنگام وقوع سیل و زمینلرزه و هر فعالیت دیگر که نیازمند محلیابی باشد، بهره برد.

هر کس که بخواهد بداند کجاست و بکجا می رود به این سیستم نیازمند است، با توجه به نزول شدید بهای گیرنده های این سیستم، و افزایش امکانات آنها، این تکنولوژی در آینده نزدیک بیش از پیش در اختیار همگان قرار خواهد گرفت.

منبع : موبایلستان

™Enter_The_Love
27-07-2007, 04:11
اطلاعاتي كه يك ماهواره GPS ارسال مي كند چيست ؟

سيگنـال GPS شـــــامــل : يـــك كد شبه تصادفي Pseudo Random Code ، داده اي بنام ephemeris ويك داده تقويــــمي بنام almanac مي باشد. كد شبه تصادفي مشخص كننده ماهواره ارسال كننده اطلاعات ( كد شتاسايي ماهواره ) مي باشد.

هرماهواره باكدي مخصوص شناسايي مي شود : RPN Random Code Pseudo اين عددي است بين 1و 32 . اين عدد درگيرنده هر GPS نمايش داده ميشود .دليل اينكه تعداد اين شناسه ها بيش از 24 مي باشد امكان تسهيل درنگهداري شبكه GPS باشد . زيرا ممكن است يك ماهواره پرتاب شود و شروع بكار نمايد قبل از اينكه ماهواره قبلي از رده خارج شده باشد . به اين دليل ازيك عدد ديگر بين 1و 32 براي شناسايي اين ماهواره جديد استفاده مي شود .

داده Ephemeris دائماً بوسيله ماهوارها ارسال ميگردد وحاوي اطلاعاتي درمورد : وضعيت خود ماهواره (سالم يا ناسالم) و تاريخ وزمان فعلي مي باشد . گيرنده GPS بدون وجود اين بخش از پيام درمورد زمان وتاريخ فعلي دركي ندارد . اين بخش پيام نكته اساسي براي تعين مكان مي باشد.

Almanac داده أي را انتقال مي دهد كه نشان دهنده اطلاعات مداري براي هرماهواره وتمام ماهوارهاي ديگر سيستم مي باشد .

حال ميتوان شيوه كار GPS را بهتر بررسي كرد . هرماهواره پيامي را ارسال مي كند كه بــطور ســــــاده مي گويد :

من ماهواره شماره X هستم ، موقعيت فعلي من Y است ، و اين پيام در زمان Z ارسال شده است
هر چند كه اين شكل ساده شده پيام ارسالي است ولي مي تواند كل طرز كار سيستم را بيان نمايد . گيرنده GPS پيام را مي خواند و داده هاي almanac و ephemeris را جهت استفاده بعدي ذخيــره مي نمايد . اين اطـلاعـات مي توانند براي تصحيح و يا تنظيم ساعت دروني GPS نيز به كار روند .

حال براي تعيين موقعيت ، گيرنده GPS زمانهاي دريافت شده را با زمان خود مقايسه مي كند . تفاوت اين دو مشخص كننده فاصله گيرنده GPS از ماهواره مزبور مي باشد . اين عملي است كه دقيقاً يك گيرنده GPS انجام مي دهد . با استفاده از حداقل سه ماهواره يا بيشتر ، GPS مي تواند طول و عرض جغرافيايي مكان خود را تعيين نمايد . ( كه آن را تعيين دو بعدي مي نامند . ) و با تبادل با چهار ( و يا بيشتر ) ماهواره يك GPS مي تواند موقعيت سه بعدي مكان خود را تعيين نمايد كه شامل طول و عرض جغرافيايي و ارتفاع مي باشد . با انجام پشت سر هم اين محاسبات ، GPS مي تواند سرعت و جهت حركت خود را نيز به دقت مشخص نمايد .

يكي از عواملي كه بر روي دقت عمل يك GPS اثــر مي گذارد . شكل قرار گرفتن ماهواره ها نسبت به يكديگر مي باشد . (از نقطه نظر GPS )

اگر يك GPS با چهار ماهواره تبادل نمايد و هر چهار ماهواره در شمال و شرق GPS باشند طرح و هندسه اين ماهوارها براي اين GPS بسيار ضعيف ميباشد و شايد GPS قادر نباشد مكان يابي نمايد. زيرا تمام اندازه گيريهاي فاصله در يك جهت عمومي قرار دارند. مثلث سازي ضعيف است وناحيه مشترك بدست آمده ازاشتراك اين مسافت سنجي ها وسيع مي باشد ( مكاني كه GPS براي مكان خود تصورمي كند بسيار وسيع مي باشد ودر نتيجه تعيين دقيق محل آن ممكن نيست ) دراين موقعيتها حتي اگر GPS مكان يابي را انجام دهد وموقعيتي راگزارش نمايد دقت آن نمي تواند زياد خوب باشـــــــد ( كمتر از500-300 فيت ). اگر همين چهارماهواره درچهارجهت ( شمال ، جنوب ، شرق ، غرب ) وبا زواياي 90 درجه قرارداشته باشند طرح اين چهار ماهواره براي GPS مزبور بهترين حالت مي باشد چراكه جهات مسافت سنجي چهار جهت متفاوت و نقطه اشتراك اين مسافت سنجي ها بسيار كوچك مي باشد . وهرچه اين نقطه اشتراك كوچكتر باشد به معني آن است كه بيشتر به نقطه واقعي حضورخود نزديك شده ايم . دراين موقعيت دقت عمل كمتر از100فيت مي باشد .

طرح وهندسه قرارگرفتن ماهواره ها هنگاميكه GPS نزديكي ساختمانهاي بلند، قلل كوهها ، دره هاي عميق ويا در وسايل نقليه قرارگرفته باشد به مساله مهمتري تبديـل مي گردد .اگر مانعي در رسيدن سيگنالهاي بعضي از ماهواره ها وجود داشته باشد GPS مي تواند از بقيه ماهواره ها بـــراي مكان يابي خود استفاده نمايد. هرچه اين موانع بيشتر و شديدتر شوند مكان يابي نيز مشكل تر مي گردد .
يك گيرنده GPS نه تنها ماهواره هاي قابل استفاده را تشخيص مي دهد بلكه مكان آنها را درآسمان نيز تعيین مي كند . ( ارتفاع و زاويه ) منبع ديگرايجاد خطا " چند مسيري " مي باشد ." چند مسيري" نتيجه انعكاس سيگنال راديويي به وسيله يك شي مي باشد . اين پديده باعث ايجاد تصاوير سايه دار در تلويزيونها مي گردد هر چند در آنتنهاي جديد اين شكل به وجود نمي آيد ، اين پديده در آنتنهاي رو تلويزيوني قديمي به وجود مي آمد.

بروز اين اختلال براي GPS ها به اين شكل است كه امواج بعد از انعكاس به وسيله اشياء ( مانند ساختمانها يا زمين ) به آنتن GPS برسند . در اين صورت سيگنال مسير بيشتري را تا رسيدن به آنتن GPS طي مي كند و اين باعث مي شود كه GPS فاصله ماهواره را بيشتر از آنچه هست محاسبه نمايد. كه باعث ايجاد خطا در مكان يابي نهايي مي گردد. در صورت بروز اين اختلال تقريباً 15 فيت بر خطاي نهايي افزوده مي شود .منبع ديگري نيز براي ايجاد خطا ممكن است وجود داشته باشند . افزايش تاخير ( delay ) به دليل اثرات جوي نيز مي تواند برروي دقت كار اثر بگذارد . همچنين خطاهاي ساعت داخلي GPS . در هر دو اين موارد گيرنده GPS طوري طراحي شده است كه اين اثرات را جبران نمايد . ولي خطاهاي كوچكي بر اساس همين اثرات همچنان بروز خواهند كرد .

در عمل ، دقت كار يك GPS غير نظامي معمولي ، با توجه به تعداد ماهواره هاي تبادلي و طرح قرار گرفتن آنها بين 60 تا 225 فيت مي باشد. GPS هاي پيچيده تر و گرانتر مي توانند با دقتهايي در حد سانتيمتر كاركنند . ولي دقت يك GPS معمولي نيزمي تواند به كـــمك پـــردازشي بـــه نـــام DGPS Differential GPS به حدود 14 فيت يا كمتر برسد .سرويسهاي DGPS با هزينه كمي قابل اشتراك مي باشند . سيگنال تصحيحات DGPS توسط سازمان Army Corps Of Engineers و از ايستگاههاي مخصوص ارسال مي گردد . اين ايستگاهها در فركانس KHZ .325- 283.5 كار مي كنند تنها هزينه استفاده از اين سرويس خريدن يك دامنه از اين سيگنالها مي باشد . با اين كار يك گيرنده ديگر به GPS ما متصل مي شود ( از طريق يك كابل سه رشته اي ) و عمل تصحيح را طبق يك روش استاندارد به نام ( RTCM SC-104 ) انجام مي دهد . اشتراك سرويسهاي DGPS از طريق امواج راديويي FM نيز ممكن مي باشد .

چه كساني از GPS استفاده مي كنند ؟

GPS ها داراي كاربردهاي متنوعي در زمين ، دريا و هوا مي باشند ، اساساً GPS هر جايي قابل استفاده است مگر در نقاطي كه امكان وصول امواج ماهواره درآنها نباشد مانند داخل ساختمانها ، غارها ونقاط زيرزميني ديگر و يا زير دريا ، كاربردهاي هوايي GPS در رهيابي براي هوانوردي تجاري ميباشد . در دريا نيز ماهيگيران ، قايقهاي تجاري ، ودريا نوردان حرفه أي از GPS براي رهيابي استفاده مي كنند .

استفاده هاي زميني GPS بسيار گسترده تر مي باشد . مراكز علمي از GPS براي استفاده از قابليت و دقت زمان سنجي اش واطلاعات مكاني اش استفاده مي كنند . نقشه برداران از GPS براي توسعه منطقه كاري خود بــــهره مي گيرند . سايتهاي گرانقيمت نقشه برداري دقتهايي تا يك متر را فراهم مي آورند . GPS ها علاوه بر صرفه جويي دقتهاي بهتري را براي اين سايتها به ارمغان مي آورند . استفاده هاي تفريحي از GPS نيز به تعداد تمام ورزشهاي تفريحي متنوع است . به عـنوان مثال براي شكارچيان ، برف نوردان ، كوهنوردان وسياحان و…

در نهايت بايد گفت هركسي كه مي خواهد بداند كه دركجا قراردارد ، راهش به چه سمتي است ، ويا با چه سرعتي درحركت است مي تواند از يك GPS استفاده كند . در خودروها نيز وجود GPS به امري عادي بدل خواهد شد.سيستم هايي درحال تهيه است تا دركنار هر جاده اي با فشار دادن يك كليد موقعيت به يك مركز اورژانس انتقال يابد . ( بوسيله انتقال موقعيت فعلي به يك مركز توزيع ) سيستم هاي پيچيده ديگري موقعيت هر خودرو را دريك خيابان ترسيم مي كنند اين سيستمها به راننده بهترين مسير براي رسيدن به يك هدف خاص را پيشنهاد مي كنند .

منبع : موبایلستان

™Enter_The_Love
29-07-2007, 00:26
خوب دوستان برای اینکه بتونید از GPS استفاده کنید یا PPC خودتون داری GPS هست یا نیست
اگر نبود باید برای اون یم دستگاه GPS تهیه کنید که یه سری از نمونه هاش رو اینجا میزارم

محصول شرکت : JRT
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محصول شرکت : i.Trek

قیمت :price: $74.99

محصول شرکت :Wintec

قیمت :price: $79.99

این یکی از بهترین GPS های موجود هست
قیمت $79.95

™Enter_The_Love
29-07-2007, 00:27
تمام GPS های بالا توسط Bluetooth به PPC شما متصل میشود

نمونه های دیگه ای هم هست که میتونید از پاساژعلائدین یا پایتخت در تهران تهیه کنید

™Enter_The_Love
29-07-2007, 00:41
اولین برنامه برنامه ی فوق العاده ی GPS Tuner v5.1 هست که جدیدترین ورژن رو براتون میزارم
این برنامه تواناهایی فوق العاده ای داره که توی تصاویر کاملا مشخصه

Features:
Offroad navigation
Ideal for Geocaching
Multilingual
Selectable Metric, Imperial or Nautical units
24 National Grids are supported (like WGS-84, British (OSGB36), NAD27, NAD83…)
GPS Tuner supports JPG files as maps
Easy Calibration on Pocket PC or using Desktop Map Calibrator (free) program
Auto map loading feature
Real time rotating compass with big target arrow
38 selectable Compass tools
Trip Computer with 31 selectable tools
NMEA recording and playback
See your friends position displayed in GPS Tuner (GPS Share)
Flexible waypoint management
Google Earth compatible (can Open and Same KML files)
Area Calculation feature is also available in our Geo version
NEW in 5.1:Speedometer with speed warning added
New route manager
Area settings for way points
improved calibration
SMS for position transmission
More improvements
Errors remedied

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Aminzikzak
29-07-2007, 02:27
خیر از جوونیت ببینی رفیق ...
مصالب عالی بودن ..

™Enter_The_Love
23-03-2008, 11:27
خواهش میکنم به زودی 2 -3 تا نرم افزار توپ معرفی میکنم

Sharim
25-03-2008, 19:56
سلام دوستان
من یک N95 دارم اما هر کار میکنم gps اش کار نمیکنه ؟
کسی میتونه یک راهنمایی بکنه تنظیماتش چطوریه ؟
اگه جاش این جا نبود ببخشید
ممنون

™Enter_The_Love
20-04-2008, 19:26
سلام دوستان
من یک N95 دارم اما هر کار میکنم gps اش کار نمیکنه ؟
کسی میتونه یک راهنمایی بکنه تنظیماتش چطوریه ؟
اگه جاش این جا نبود ببخشید
ممنون

هرچند دیگه خیلی دیره و الا ناختمالا کارت راه افتاده اما تو کلوپ نوکیا باید مطرح کنی:31:

amirhossein84
21-04-2008, 05:17
سلام دوست عزیز (Enter_The_Love )
بهتر بود سایت منبعی که این مطلب رو ازش برداشتی رو هم ذکر میکردی؛اینجوری شاید که بهتر می بود....
شما این مطلب رو از سایت موبایلستان برداشتین...!!!
نگاهی به تاریخ پست این مطلب در اون سایت بندازین همه چیز معلوم خواهد شد دوست عزیز...

™Enter_The_Love
21-04-2008, 15:44
سلام . عجیبه من هر مطلبی مینویسم منبع رو هم میزارم . اما این نبود .
ممنون بابت تذکر . منبع رو اضافه کردم

البته دوست عزیز فقط پست اول و دوم و قسمتی از سوم از موبایلستان بود و است .

kdlh64
29-06-2008, 07:07
آقا مي‌شه يه زحمت بكشين بهترين برنامه واسه استفاده از gps گوشي touch diamond رو با نقشه ايران معرفي كنيد؟ اگر لينك دانلود رو هم بزاريد ممنون مي‌شم. همينطور نحوه تنظيمات gps گوشي

Khosravani
02-07-2008, 14:04
سلام

منهم یک HTC Diamond خریدم. نرم افزار اقلیم 2 برای GPS اون نمای فارسی داره و حتی برای نصب قابل استفاده نیست.
کسی می تونه به من کمک کنه؟

Khosravani
11-07-2008, 17:55
سلام

کسی از دوستان برای دیاموند برنامه Gps به زبان انگلیسی سراغ داره؟

shasha_ara2001
25-07-2008, 18:56
من با Tytn 2 یا همون قیصر از امکانات GPS استفاده میکنم. پیشنهاد میکنم از برنامه Gps tuner استفاده کنید.
این هم نقشه شیراز برای GPS که خودم کالیبره کردم.

senator_k810
28-07-2008, 16:15
سلام
ميشه نحوه تنظيمات Gps Diamond رو توضيح بدين مرسي.
در مورد راه ها اگه نقشه اي هست كه بشه از طريقgps راه رو مشخص كنه ممنون ميشه بدين.

shasha_ara2001
29-07-2008, 01:21
سلام
ميشه نحوه تنظيمات Gps Diamond رو توضيح بدين مرسي.
در مورد راه ها اگه نقشه اي هست كه بشه از طريقgps راه رو مشخص كنه ممنون ميشه بدين.

شما اول برنامه Gps tuner رو نصب کنید. بعد از نصب برنامه از نقشه های کالیبره شده میتونید استفاده کنید و مسیر و راه ها رو ببینید.

senator_k810
29-07-2008, 22:23
شما اول برنامه Gps tuner رو نصب کنید. بعد از نصب برنامه از نقشه های کالیبره شده میتونید استفاده کنید و مسیر و راه ها رو ببینید.
مرسي از راهنماييت من دان كردم از كجا ميتونم نقشه هاي كاليبره شده و طريقه نصب رو اگه بدي ممنون ميشم نيست ما خيلي مبتدي هستيم از اين جهت عرض كردم خدمتتون.

shasha_ara2001
30-07-2008, 02:34
مرسي از راهنماييت من دان كردم از كجا ميتونم نقشه هاي كاليبره شده و طريقه نصب رو اگه بدي ممنون ميشم نيست ما خيلي مبتدي هستيم از اين جهت عرض كردم خدمتتون.

برای نصب که مثل نصب همه برنامه ها عمل میکنید. اول فایل رو به پاکت پی سی منتقل کنید. بعد از اونجا فایل نصب رو اجرا کنید.
وقتی برنامه نصب شد در قسمت Browse کردن نقشه, نقشه های کالیبره شده ای که قبلا تهیه وو به حافظه منتقل کردید رو باز میکنید و برنامه رو فعال میکنید.
بعد از چند ثانیه (بسته به محل و منطقه شما) ارتباط برقرار میشه.

farhangzr
30-07-2008, 20:33
این نقشه های کالیبره شده رو از کجا باید بگیریم .:40:

shasha_ara2001
31-07-2008, 01:45
تو گوگل سرچ کنید پیدا میکنید. اکثر شهر های بزرگ رو میتونید دانلود کنید. اگر هم گیرتون نیومد با کمی اطلاعات میتونید خودتون کالیبره کنید.

poria_mc
10-08-2008, 15:53
دوستان میشه از نقشه هایی که بقیه بچه ها واسه نوکیا میزارن تو TyTN II استفاده کرد؟

djgholum
13-08-2008, 14:04
سلام دوستان

من برنامه مخصوص Gps برای پاکت + نقشه تهران سازگار با GPS های پاکت پی سی رو لازم دارم. شنیده ام برنامه ای به نام اقلیم هست که خوبه.

آیا کسی میتونه کمک کنه؟و این برنامه رو این جا بذاره؟

ممنون

poria_mc
15-08-2008, 18:31
دوستان میشه از نقشه هایی که بقیه بچه ها واسه نوکیا میزارن تو TyTN II استفاده کرد؟
یعنی کسی نمیدونه؟

سلام دوستان

من برنامه مخصوص Gps برای پاکت + نقشه تهران سازگار با GPS های پاکت پی سی رو لازم دارم. شنیده ام برنامه ای به نام اقلیم هست که خوبه.

ممنون

اسم برنامه اش آریو اقلیم هستش که شرکت یاس جهان رو گوشیه تاچ دایاموند میداد

Nimra
28-08-2008, 00:30
دوستان سلام یه سوال داشتم
من 6150 ایمت دارم که جی پی اس انبرد نداره خواستم ببینم که جی پی اس بلوتوث وجود داره
اگه جواب مثبته یه چیز کار را بندازش که خوب ریسیو کنه چند در میاد
یه سوال دیگه یکی میگفت مغازه دار بهش گفته جی پی اس ایران تحریمه آیا حقیقت داره؟
ممنون

yamato
17-09-2008, 01:21
من يه Htc Touch Cruise دارم.برنامه ي Gpsm اون هم Co-pilot هست.من هر كاري ميكنم نصب نميشه.يكي بگه چيكار كنم؟

farzadsw
22-09-2008, 00:34
دوستان سلام یه سوال داشتم
من 6150 ایمت دارم که جی پی اس انبرد نداره خواستم ببینم که جی پی اس بلوتوث وجود داره
اگه جواب مثبته یه چیز کار را بندازش که خوب ریسیو کنه چند در میاد
یه سوال دیگه یکی میگفت مغازه دار بهش گفته جی پی اس ایران تحریمه آیا حقیقت داره؟
ممنون
gps بلوتوث حدود 70 تومنه(قیمت دقیق ندارم باید از مغازه بپرسی).
خیلی ببخشید 90% مغازه دارا *** رو از گوشت کوبیده تشخیص نمیدن ، بعد در مورد هر چیزی نظر تخصصی میدن! اصلا gps قابل تحریم نیست که بخوان تحریم کنن! تنها مشکلی که gps تو ایران داره ،نبود نقشه درست و حسابی از کشور عزیزمان هست که واقعا جای تقدیر و تشکر از سازمان نقشه برداری، رو داره !!!

من يه Htc Touch Cruise دارم.برنامه ي Gpsm اون هم Co-pilot هست.من هر كاري ميكنم نصب نميشه.يكي بگه چيكار كنم؟
منظورت از نصب نمیشه ، لاک نشدن و تنظیم نشدن gps هست یا نصب نشدن نقشه؟
بقیه دوستان بگن آیا نقشه های گارمین به برنامه GPS Tuner میخوره یا نه؟ برنامه های دیگه چی ،نقشه گارمین رو قبول میکنن؟

sargeras
03-10-2008, 21:54
گوشی Gps ،jama داره؟

RealRed
10-10-2008, 09:54

ممنون[/quote]

نقشه تهران رو Garmin داده ولی واسه بقیه شهرها خودمون باید بسازبم چون ظاهرا سازمان جهان گردی ....واسه ساختنش برین اینجا فقط اگه ساختین بزارین اینجا بقیه هم ....

mehdi_mk
13-10-2008, 03:48
salammm aage misha lotof koniad map tomtom bra canada adresesh bezariddd.man khodam geraftamm vali ro goashiii man error midehhhh. thx bye

Hossein505
13-10-2008, 13:16

ممنون

نقشه تهران رو Garmin داده ولی واسه بقیه شهرها خودمون باید بسازبم چون ظاهرا سازمان جهان گردی ....واسه ساختنش برین اینجا فقط اگه ساختین بزارین اینجا بقیه هم ....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/QUOTE]

دوست عزیز تو همون سایتی که گفتم تو یاهو بهت آموزش فارسیش هست هر مشکلی هم خواستی در خدمتم

تمام نقشه ها و فایل ها صوتی این برنامه توضیح داده شده

mehdi_mk
14-10-2008, 02:25
salam lotfann misha man rahnami koniadd ke gps daimoand che joari rah bendazammmmmm? man tomtom gerftam kar mikonaaa.gp ham mishnasaa.vali natonistam neghshea tomtom pida konammmmm.

Hossein505
14-10-2008, 10:58
salam lotfann misha man rahnami koniadd ke gps daimoand che joari rah bendazammmmmm? man tomtom gerftam kar mikonaaa.gp ham mishnasaa.vali natonistam neghshea tomtom pida konammmmm.

دوست عزیز شما آی دی یاهو منو ادد کن تا بهت بگم چی کار کنی برای نقشه

hos505

amir_rafie
10-11-2008, 10:56
ویرایش شد.........................................

amir_rafie
10-11-2008, 10:57
سلام.. مرسی آقا حسین....
دستت درد نکنه واسه keygen توی hand held user

- GPS کامل راه افتاد ولی توی نقشه فقط اسم کوچه و خیابان داره .. اسم دانشگاه رو نداره... چه کار کنم که اسم دانشگاه هارو هم بنویسه!!!!

cao-cao
10-11-2008, 19:22
اقا من یه اچ تی سی تاچ فلو دارم باید واسه داشتن نقشه چیکار کنم؟

ali_MacBook_Apple
29-11-2008, 01:10
سلام...
ببخشید دوستان من به تازگی یه گوشی samsung i900 omnia گرفتم... خیلی دوست دارم که با gps این گوشی کار کنم ، اما بلد نیستم چجوری راه اندازیش کنم ، مغازه های موبایلی 40000 تومن می گیرن تا gps رو راه بندازن اما خداییش آدم زورش میاد اینهمه پول الکی بده ، می خواستم ببینم می شه خودم gps این گوشی رو راه اندازی کنم ؟
اگه می شه لطفاً بگید چجوری... مرسی.

Hossein505
29-11-2008, 11:51
سلام.. مرسی آقا حسین....
دستت درد نکنه واسه keygen توی hand held user

- GPS کامل راه افتاد ولی توی نقشه فقط اسم کوچه و خیابان داره .. اسم دانشگاه رو نداره... چه کار کنم که اسم دانشگاه هارو هم بنویسه!!!!

خواهش میکنم وطیفه بود

متاسفانه نقشه دیگه انقدر ها هم کامل نیست
ولی از این جدید تر نیومده
شما میتونی دستی اسم محل رو اضافه کنی که در همون تایپک آموزش تصویری رو هم گذاشتم

اقا من یه اچ تی سی تاچ فلو دارم باید واسه داشتن نقشه چیکار کنم؟

شما اول بگو گوشیت چی هست؟
اصلا gps داره یا نه ؟
اگر داشت آی دی منو ادد کن
hos505

farzadsw
01-12-2008, 04:29
سلام...
ببخشید دوستان من به تازگی یه گوشی samsung i900 omnia گرفتم... خیلی دوست دارم که با gps این گوشی کار کنم ، اما بلد نیستم چجوری راه اندازیش کنم ، مغازه های موبایلی 40000 تومن می گیرن تا gps رو راه بندازن اما خداییش آدم زورش میاد اینهمه پول الکی بده ، می خواستم ببینم می شه خودم gps این گوشی رو راه اندازی کنم ؟
اگه می شه لطفاً بگید چجوری... مرسی.

مبارکه!
شما باید اول این برنامه مجانی رو نصب کنید (Port Splitter):

بعد طبق این دستورالعمل ها عمل کنید(ببخشید حوصله ترجمه و تایپشو نداشتم!):
1 download Port splitter.
2 install on phone.
3 open external gps in settings
4 set program port to COM3
5 set hardware to port COM9 Baud 9600
6 Open port splitter
7 set input port to COM3 (you may need to type this yourself)
8 set output to COM1
9 tap ADD
10 Start splitting
11 Open your sat nav and all should be working

به این دو نکته هم توجه کنید:
1.برای کار کردن با نقشه ها به یه نرم افزار مثل garmin xt نیاز دارین(اگه روی خود گوشی نصب نباشه)
2.برای lock شدن باید چند دقیقه صبر کنید ، یعنی در جایی که سقف نداره(فضای باز) برنامه رو اجرا کنید و چند دقیقه صبر کنید تا ماهواره ها رو پیدا کنه .

برای توضیحات بیشتر هم قسمت نظرات این آدرسو بخون :

ali_MacBook_Apple
01-12-2008, 13:54
مبارکه!
شما باید اول این برنامه مجانی رو نصب کنید (Port Splitter):

بعد طبق این دستورالعمل ها عمل کنید(ببخشید حوصله ترجمه و تایپشو نداشتم!):
1 download Port splitter.
2 install on phone.
3 open external gps in settings
4 set program port to COM3
5 set hardware to port COM9 Baud 9600
6 Open port splitter
7 set input port to COM3 (you may need to type this yourself)
8 set output to COM1
9 tap ADD
10 Start splitting
11 Open your sat nav and all should be working

به این دو نکته هم توجه کنید:
1.برای کار کردن با نقشه ها به یه نرم افزار مثل garmin xt نیاز دارین(اگه روی خود گوشی نصب نباشه)
2.برای lock شدن باید چند دقیقه صبر کنید ، یعنی در جایی که سقف نداره(فضای باز) برنامه رو اجرا کنید و چند دقیقه صبر کنید تا ماهواره ها رو پیدا کنه .

برای توضیحات بیشتر هم قسمت نظرات این آدرسو بخون :

آقا دمت گرم...
من یه برنامه به گفته یکی از دوستان به اسم Gramin دانلود کردم.
با همونم فکر کنم راه بیفته ، درسته ؟
تست می کنم نتیجشو می گم.

farzadsw
02-12-2008, 14:06
آقا دمت گرم...
من یه برنامه به گفته یکی از دوستان به اسم Gramin دانلود کردم.
با همونم فکر کنم راه بیفته ، درسته ؟
تست می کنم نتیجشو می گم.

فکر کنم اسمشو اشتباه تایپ کردید(gramin)؟!
اگه همون garmin هست؛ علاوه بر اون به برنامه Port Splitter نیاز دارید تا برنامه garmin بتونه gps رو بشناسه!(من خودم OMINIA ندارم ولی تا جایی که دیدم اینجوریه)

missam60ysn
10-12-2008, 09:09
سلام. آقا من یه گوشی i900 omnia گرفتم. نمی تونم gps اونو راه اندازی کنم.
من gramin رو نصب کردم. در ضمن por spl;itter رو هم نصب کردم. ولی توش com3 پیدا نکردم و خودم تایپ کردم. ولی bult رو نمی دونم رو چی بزارم. به هر حال طبق فرمایش شما output رو هم رو com1 قرار داردمو سایر تنظیمات. اما باز اجرا نشد. اگه میشه کامل برام توضیح بدید از اول تا آخر رو که دقیقاً باید چیکار کنم. 670000 تومان پولشو دادم. خیلیل دردم اومد فهمیدم gps اینقدر دنگو فنگ داره. اونایی که الان از gps i900 omnia دارن استفاده می کنن یه شماره تماس بدن من ازشون دقیق بپرسم چجوری اینکارو کردن.

HUSUN
13-12-2008, 18:50
من gramin رو نصب کردم. در ضمن por spl;itter رو هم نصب کردم. ولی توش com3 پیدا نکردم و خودم تایپ کردم. ولی bult رو نمی دونم رو چی بزارم. به هر حال طبق فرمایش شما output رو هم رو com1 قرار داردمو سایر تنظیمات. اما باز اجرا نشد. اگه میشه کامل برام توضیح بدید از اول تا آخر رو که دقیقاً باید چیکار کنم. 670000 تومان پولشو دادم. خیلیل دردم اومد فهمیدم gps اینقدر دنگو فنگ داره. اونایی که الان از gps i900 omnia دارن استفاده می کنن یه شماره تماس بدن من ازشون دقیق بپرسم چجوری اینکارو کردن.

من هم همینطور

farzadsw
15-12-2008, 09:32
همونطور كه گفتم ، من خودم اين گوشي رو ندارم .پس بقيه دوستاني كه موفق شدن كمك كنن.:41:

missam60ysn
15-12-2008, 11:38
سلام. من نقشه شهر بابل و امیرکلا رو تونستن کالیبره کنم واسه برنامه gps tuner. تست کردم و 100% دقیقه. با بیش از 15 نقطه کالیبره شده. مطمئن هم هستم واسه اولین باره که نقشه شهر بابل و امیرکلا کالیبره میشه.
می تونید از لینک زیر دانلود کنید. حالا یکی بگه واسه Gramin چجوری کالیبره می کنن؟

نقشه بابل:

نقشه امیرکلا:

ali_MacBook_Apple
16-12-2008, 00:31
سلام دوستان من فقط با نصب Garmin تونستم GPS رو روی I900 راه اندازی کنم.
فقط مشکل نقشه دارم.
ببخشید دوستان کسی نمی دونه نقشه اهواز رو او کجا باید گیر بیارم ؟

ali_MacBook_Apple
20-12-2008, 14:19
می گم نقشه رو چجوری میشه کالبره کرد ؟

NimoOol.HD2
23-12-2008, 19:31
سلام
ببخشید که اینو میگم ولی وقت اصلا ندارم فردا هم امتحان دارم
میشه کسی به من بگه که آیا GPS توی ایران فعال هست یا نه ؟
برای گوشی P990 و Xperia X1 ????

ممنون میشم جوابمو بدید

missam60ysn
24-12-2008, 12:44
بله.
gps در همه جای دنیا در هر شرایط آب و هوایی فعال هستش.
اینم می دونم که در کورترین نقطه حداقل 4 ماهواره یک دستگاه gps رو ساپورت می کنه.
در حداکثر 16 ماهواره که معمولا از 12 تا بیشتر نمیشه.
شرط کار کردن مکان یاب gps بصورت دقیق هم ساپورت حداقل 4 ماهواره هستش. یعنی هر وقت هر گیرنده gps رو 4 ماهواره ساپورت کنه انوقت محل دقیق شما رو روی نقشه نشون میده.
واسه همین زیر سقف gps کار نمی کنه. چون ارتباط با ماهواره برقرار نمیشه. ممکنه اگه جلوی پنجره باشی 2 یا 3 ماهواره آنتن بگیره ولی شرط فعال شدن اینه که حتماً حداقل 4 ماهواره آنتن بگیره.
اما p990 ویا Xperia اگه دارای سیستم gps باشند اونوقت حتماً در همه جای دنیا و در هر شرایط جوی اگه زیر سقف نباشی می تونی ازش استفاده کنی. ولی فکر نمی کنم p990 دارای سیستم gps باشه.

ali_MacBook_Apple
25-12-2008, 01:20
نه دوست عزیز P990 فاقد GPS اما X1 چرا GPS داره.
فقط کافیه که Garmin رو نصب کنی.

ali_MacBook_Apple
25-12-2008, 01:37
نه دوست عزیز P990 فاقد GPS اما X1 چرا GPS داره.
فقط کافیه که Garmin رو نصب کنی.

ghasemfalamarzi
03-01-2009, 14:57

برو به اين پست همه چي رو عالي توضيح داده. منم از همين پست واسه gps استفاده كردم(واسه امنيا).
موفق باشي.

ess_1362
01-02-2009, 20:46
سلام
لطفا لينك دانلود برنامه GPS tuner را براي دانلود بگذاريد

السون
12-02-2009, 11:23
من گوشي امنيا آي 900 دارم لطف كنيد بگيد جي پي اس موبايلم از چه نوعيه چه جوري بايد فعالش كنم

brain
13-02-2009, 11:41
من چه جوری میتونم gps i-mate JAMin رو فعال کنم .. ؟
خطم 0919 اس .....
چرا گوشیش اینجوریه .. یه جورایی نچسبه :31:

Diego
15-02-2009, 14:38
مشه لینک نرم افزار گارمین+نقشه هاش رو به صورت فول بذارید؟

AliROCK
16-02-2009, 19:47
نقشه تهران کالیبره شده برا gps tuner یا oziexplorer کسی داره؟

eng2006
26-02-2009, 02:39
سلام
من یه htc x7500 خریدم توی سی دی آموزشی نوشته که واسه استفاده از جی پی اس از برنامه tomtom که در خود گوشی وجود داره استفاده کنید من هرچی در قسمت پروگرام گشتم این برنامه نبود
البته یه آیکون هست به نام quick Gps که یه جا داره که دانلود باید بزنی من دانلود کردم با gprs ایرانسل حدود 30 ثانیه طول کشید و تا 3 روز هم یه چیزی آپدیت شد ولی هیچ گزینه ای واه جهت یابی نداره
پس چطور میشه از جی پی اس استفاده کرد؟
دوستان لطفا راهنمایی کنید

1kaveh1
27-02-2009, 10:28
آقاي ali_MacBook_Apple ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ميشه توضيح بدي روي i900 چي جوري نصب كردي ؟
مخصوصا قسمت رجيستر برنامه چون من يه keygen دارم كه unit id موبايلم و ميخواد!
اگه تونستي لينك دانلود برنامه را هم بدي دستتت درد نكنه

majedmaher
02-03-2009, 12:25
دوستان عزیز
با سلام
من از برنامه های گارمین و ozice استفاده میکنم. ممنون میشم اگه کسی نقشه مناسبی برای دوبی داره لطف کنه و در اختیار قرار بده.
پیشاپیش تشکر میکنم.

pedram_2006
14-03-2009, 09:17
سلام. من نقشه شهر بابل و امیرکلا رو تونستن کالیبره کنم واسه برنامه gps tuner. تست کردم و 100% دقیقه. با بیش از 15 نقطه کالیبره شده. مطمئن هم هستم واسه اولین باره که نقشه شهر بابل و امیرکلا کالیبره میشه.
می تونید از لینک زیر دانلود کنید. حالا یکی بگه واسه Gramin چجوری کالیبره می کنن؟

نقشه بابل:

نقشه امیرکلا:

---------------------------------------------------------

دوست عزیز هیچکدوم از لینک ها عمل نمیکنن

ضمنا" میتونم خواهش کنم همین نقشه بابل رو برای گوشی P1i با قابلیت تاچ با فرمت جاوا یا SIS هم بذاری؟

گوشی هائی مثل P1i میشه Garmin رو نصب کرد منتها باید از بلوتوث جی پی اس استفاده کرد فکر کنم

farshad_t_57
16-03-2009, 09:01
دوستان من گارمین جی پی اس رو دارم که تهران رو کامل داره چطوری میشه نقشه یه شهررومثل اصفهان کالیبره کرد??fhja;vhcn,sjhk fhluvtj

AryanLand
22-03-2009, 01:44
من گوشي امنيا آي 900 دارم لطف كنيد بگيد جي پي اس موبايلم از چه نوعيه چه جوري بايد فعالش كنم

سلام.

شما باید یک برنامه مثل گارمین رو ابتدا نسب کنید بعد زمانی که برنامه رو اجرا کنید جی پس اس بصورت خودکار امواج ماهواره رو میگیره و میتونید باهاش کار کنید.(البته الان هم میگیره ولی چون نقشه ای ندارید نمیتونید متوجه بشید.

AryanLand
22-03-2009, 01:51
سلام
من یه htc x7500 خریدم توی سی دی آموزشی نوشته که واسه استفاده از جی پی اس از برنامه tomtom که در خود گوشی وجود داره استفاده کنید من هرچی در قسمت پروگرام گشتم این برنامه نبود
البته یه آیکون هست به نام quick Gps که یه جا داره که دانلود باید بزنی من دانلود کردم با gprs ایرانسل حدود 30 ثانیه طول کشید و تا 3 روز هم یه چیزی آپدیت شد ولی هیچ گزینه ای واه جهت یابی نداره
پس چطور میشه از جی پی اس استفاده کرد؟
دوستان لطفا راهنمایی کنید

سلام.

من 7500 رو باهاش کار نکردم و نمیدونم بصورت دیفالت برنامه نویگیتور داره یا نه(مثل تام تام)اما شما میتونید تام تام یا گارمین یا هر برنامه دیگه در این زمینه رو دانلود کنید نسب کنید و از جی پی اس استفاده کنید.
quick Gps برنامه اپدیت کردن جی پی اس برای دریافت راحت تر امواج ماهواره هست نه برای راه اندازی جی پس اس (وقتی با quick Gps آپدیت کنید هر زمان جی پی اس رو راه اندازی کنید سریعتر ماهواره هارو پیدا میکنه).
البته من به شما گارمین رو توصیه میکنم واقعا" برنامه خوب و جالبیه.

AryanLand
22-03-2009, 01:57
من چه جوری میتونم gps i-mate JAMin رو فعال کنم .. ؟
خطم 0919 اس .....
چرا گوشیش اینجوریه .. یه جورایی نچسبه :31:

سلام.

گوشی جمین GPS نداره احتمالا" شما GPRS رو میخواهید فعال کنید که باهاش به اینترنت وصل بشید؟ اگر اینطوریه شما به سایت MCI.ir برید اونجا نحوه تنظیم برای ویندوز موبایل رو توضیح داده.
(GPS برنامه ناوبریه ولی GPRS اینترنت)

AryanLand
22-03-2009, 02:02
فکر کنم اسمشو اشتباه تایپ کردید(gramin)؟!
اگه همون garmin هست؛ علاوه بر اون به برنامه port splitter نیاز دارید تا برنامه garmin بتونه gps رو بشناسه!(من خودم ominia ندارم ولی تا جایی که دیدم اینجوریه)

برای نصب گارمین garmin روی امنیا و اجرا ی اون به هیچ برنامه اضافه ای نیاز نیست من چندین بار روی چند تا امنیا نصب کردم این برتامه رو و کار هم میکنه احتمالا" یک جایی رو اشتباه میره این دوستمون.

AryanLand
22-03-2009, 02:05

سلام.

برای نصب گارمین رو امنیا هیچ مشکل خاصی وجود نداره هیچ برنامه اضافه ای نیاز ندارید هیچ پورتی رو شما نمیخواد تنظیم کنی و براحتی برنامه خودش تمام این کارهارو انجام میده شماره تماس رو برات پی ام میکنم.:11:

armia
27-03-2009, 16:28
دوستان اساتید واقعا عاجزانه از شما خواهش میکنم یکبار برای همیشه این راههای اتصال به gps رو کامل توضیح بدن . واقعا هم از فرومی به این بزرگی توقع چنین کاری میره . من خودم گوشیم دایمون هست ولی تو این هفت صفحه هیچ نکته کاملی که بتونه به اتصالم کمک کنه پیدا نکردم که امیدوارم ایجاد شه تا دعاگوتون شیم

AryanLand
28-03-2009, 02:00
دوستان اساتید واقعا عاجزانه از شما خواهش میکنم یکبار برای همیشه این راههای اتصال به gps رو کامل توضیح بدن . واقعا هم از فرومی به این بزرگی توقع چنین کاری میره . من خودم گوشیم دایمون هست ولی تو این هفت صفحه هیچ نکته کاملی که بتونه به اتصالم کمک کنه پیدا نکردم که امیدوارم ایجاد شه تا دعاگوتون شیم

سلام.

شما باید برنامه ای مثل گارمین رو نصب کنید رو گوشیتون بعد برنامه و نقشه اونو ک.ر.ک کنید بعد گوشیتون اگر آیکون فعال سازی gps داره اونو فعال کنید سپس برنامه رو اجرا کنید گوشی بصورت اتوماتیک به دنبال امواج ماهواره میگرده و زمانی که تونست ارتباط مناسب برقرار کنه بصورت اتوماتیک روی نقشه میره و اون مکانی که شما قرار دارید رو نشون میده .لازم به ذکره که برای ارتباط گیری با امواج ماهواره شما باید در محل بدون سقف قرار داشته باشید.
من سعی به گذاشتن لینک برنامه و....کردم اما اینجا بصورت اتوماتیک لینکهارو پاک میکنه چون مال این سایت نیست لینکهای من اگر مشکلی برای دریافت یا پیدا کردن برنامه داشتید با شمارهای که در پیغام خصوصی شما میفرستم تماس بگیرید.

شاد و پیروز باشید.:11:

Diego
31-03-2009, 15:52
سلام.

شما باید برنامه ای مثل گارمین رو نصب کنید رو گوشیتون بعد برنامه و نقشه اونو ک.ر.ک کنید بعد گوشیتون اگر آیکون فعال سازی gps داره اونو فعال کنید سپس برنامه رو اجرا کنید گوشی بصورت اتوماتیک به دنبال امواج ماهواره میگرده و زمانی که تونست ارتباط مناسب برقرار کنه بصورت اتوماتیک روی نقشه میره و اون مکانی که شما قرار دارید رو نشون میده .لازم به ذکره که برای ارتباط گیری با امواج ماهواره شما باید در محل بدون سقف قرار داشته باشید.
من سعی به گذاشتن لینک برنامه و....کردم اما اینجا بصورت اتوماتیک لینکهارو پاک میکنه چون مال این سایت نیست لینکهای من اگر مشکلی برای دریافت یا پیدا کردن برنامه داشتید با شمارهای که در پیغام خصوصی شما میفرستم تماس بگیرید.

شاد و پیروز باشید.:11:

سلام دوست عزیز....لینک دانلود نسخه ی فول+نقشه هاش رو میشه بزاری؟
مرسی.

M@hdi-B
31-03-2009, 16:35
مرسی.

با اجازه AryanLand عزیز:46:

Garmin Mobile XT for Windows Mobile software version 5.00.20w

KeyGen 1.5

نقشه:

Map ID این نقشه 2569 و باید راهنما را تا آخر انجام دهید و نقشه را نیز کرک کنید
map ID های جدید:

راهنمای فارسی:

:11:

AryanLand
01-04-2009, 15:16
مرسی.

سلام.

دوست عزیزمون mehdi_brg زحمتش رو کشیدن.:11:

mehdizahraee
03-04-2009, 20:57
سلام برنامه gps را چگونه بردارم

hussain
03-04-2009, 22:23
ببخشيد دوستان.توي قسمت unite ID كيجن چي بايد نوشت؟

AryanLand
04-04-2009, 00:28
ببخشيد دوستان.توي قسمت unite ID كيجن چي بايد نوشت؟

سلام.

در قسمت UNITE ID شما باید card id رو که از توی گوشی بدست میارید رو بنویسید و طبق دستور العمل بقیه مراحل رو پشت سر بزارید.

AryanLand
04-04-2009, 00:30

سلام.

منظورتون از برداشتن برنامه gps چیه؟ لطفا" دقیق تر بفرمایید که بتونیم در خدمتتون باشیم.

hussain
04-04-2009, 12:10
سلام.

در قسمت unite id شما باید card id رو که از توی گوشی بدست میارید رو بنویسید و طبق دستور العمل بقیه مراحل رو پشت سر بزارید.

درست شد:31:
ممنون:10:

M@hdi-B
04-04-2009, 15:35

آدرس رو کپی کنید تو آدرس بار مرورگرتون بعد اینتر یا Go رو بزنید. لینک مستقیم هست و اتوماتیک شروع به دانلود می کنه.:40:

Spak
05-04-2009, 15:28
سلام . یه لینک gps خوب برای i900 میخوام با راهنمای نصب و کرک . ممنون .

AryanLand
05-04-2009, 16:48
سلام . یه لینک gps خوب برای i900 میخوام با راهنمای نصب و کرک . ممنون .

همون لینکهای پست بالا ی همین صفحه که توسط دوست عزیز mehdi_brg معرفی شده. البته الان نگاه کردم دیدم فایلهای ساپورت رو نداره امشب لینکهای کاملش رو میزارم.با تشکر از دوست عزیزمون mehdi_brg .

AryanLand
06-04-2009, 00:15
سلام.

لینکهای کامل برنامه گارمین:

آخرین نسخه برنامه

Garmin Mobile XT for Windows Mobile software version 5.00.20w

جدید ترین نقشه ایران با Map Id 2569

این نقشه بیس که بهتره نصب کنید ، این طوری همه جای دنیا نشون تون میده ، ولی جزییات نداره زیاد

اینم فایل های صدای برنامه

اینم آخرین کیجن یعنی ورژن 1.5

اینم فایل راهنمای کامل نصب.

golmohammadi
06-04-2009, 17:39
بچهه ا براي x1 بهترين برنامه كدومه ؟

hussain
06-04-2009, 18:35

اين واسه x1ديگه:10:

AryanLand
06-04-2009, 19:44

اين واسه x1ديگه:10:

سلام.

X1 و غیر x1 نداره واسه تمام گوشیهاست البته x1 کلا" gps ش ضعف داره من که هر چی نصب کردم مثل گوشیهای دیگه کار نکرد.(هر چند روز یکبار خراب میشد و دوباره نصب میکردم.)

hussain
06-04-2009, 20:28
سلام.

X1 و غیر x1 نداره واسه تمام گوشیهاست البته x1 کلا" gps ش ضعف داره من که هر چی نصب کردم مثل گوشیهای دیگه کار نکرد.(هر چند روز یکبار خراب میشد و دوباره نصب میکردم.)

يعني بيخيال شيم:18:

AryanLand
06-04-2009, 21:10
يعني بيخيال شيم:18:

سلام.

نه نصب کنید شاید گوشی که من نصب میکنم مشکل داره یا شاید چون من با گوشیهای دیگه هم کار میکنم اینجور بنظرم میاد یا خیلی توقع بالایی دارم به هر حال امتحانش که ضرر نداره.:46:

Spak
06-04-2009, 21:46
آقا این گارمین شیراز هم داره ؟ اگه داره لینکش رو میذارید ؟
ممنون .

golmohammadi
06-04-2009, 23:23
سلام.

يعني گارمين بهترين برنامه GPS براي تمامي گوشيهاست ؟
پس اين چيه ؟ (OziCE v2.19) اين يعني ضعيفتره ؟
بعدش منظورت از اينكا برنامه خراب ميشد چيه ؟
يعني كلا بالا نميومد يا چي؟

AryanLand
07-04-2009, 00:33
يعني گارمين بهترين برنامه GPS براي تمامي گوشيهاست ؟
پس اين چيه ؟ (OziCE v2.19) اين يعني ضعيفتره ؟
بعدش منظورت از اينكا برنامه خراب ميشد چيه ؟
يعني كلا بالا نميومد يا چي؟

سلام.

بهترین برنامه ای که من دیدم که در مورد ایران آخرین آپدیت هارو انجام میده و همچنین از نظر دقت واقعا" عالیه و همچنین کارشناسان اهل فن بهش مثبت نگاه میکنن همین برنامه گارمین هست. من با OziCE v2.19 کار نکردم نمیدونم چجوریه.(از لحاظ دقت و تکمیل بودن برنامه).

اما اینکه برنامه خراب میشد بعد از چند روز وقتی برنامه رو اجرا میکرد بر نامه ارور میداد و بالا نمیومد.

AryanLand
07-04-2009, 00:59
آقا این گارمین شیراز هم داره ؟ اگه داره لینکش رو میذارید ؟
ممنون .

سلام.

من تا حالا چون لازم نداشتم دنبالش نبودم و به همین علت نمیدونم.اما سرچ میکنم و اگر بود براتون لینکش رو میزارم.:11:

golmohammadi
07-04-2009, 01:38
سلام.

بهترین برنامه ای که من دیدم که در مورد ایران آخرین آپدیت هارو انجام میده و همچنین از نظر دقت واقعا" عالیه و همچنین کارشناسان اهل فن بهش مثبت نگاه میکنن همین برنامه گارمین هست. من با OziCE v2.19 کار نکردم نمیدونم چجوریه.(از لحاظ دقت و تکمیل بودن برنامه).

اما اینکه برنامه خراب میشد بعد از چند روز وقتی برنامه رو اجرا میکرد بر نامه ارور میداد و بالا نمیومد.

من فعلا با يكي كار كرده ام
اونم نه به اونصورت
بايد هر دو را نصب كنم
و اونوقت ببينمش كدومش بهتره
بعدشم اون ارور كه شما ميگين احتمالا دليل خاصي داشته
چون تو كلوپ x1 كسي اينو نگفته و منم نديده ام

hussain
16-04-2009, 13:07
سلام دوستان.
من هنوز نتونستم اين برنامه رو نصب كنم.
كسي هست روش نصب رو كامل توضيح بده؟
در ضمن تو سايت زير جديد ترين ورژن رو گذاشته.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید .ir

AryanLand
16-04-2009, 21:00
سلام دوستان.
من هنوز نتونستم اين برنامه رو نصب كنم.
كسي هست روش نصب رو كامل توضيح بده؟
در ضمن تو سايت زير جديد ترين ورژن رو گذاشته.

سلام.

کدوم برنامه رو نتونستید نصب کنید؟

hussain
17-04-2009, 11:14
همين كه توي صفحه قبل هست.
اصلا كرك نميشه.
سايت جي اس ام هم يه جور ديگه توضيح داده.

AryanLand
17-04-2009, 18:00
همين كه توي صفحه قبل هست.
اصلا كرك نميشه.
سايت جي اس ام هم يه جور ديگه توضيح داده.

سلام.
مشکلتون چیه ؟ بفرمایید دقیقتر به کمک هم حلش میکنیم.(من تا الات بالای 50 با رو پاکت پی سی های مختلف نصبش کردم.)
من احتمال میدم شما فایل کی جن رو درست نمیسازید. Device ID تون رو بگید براتون فایلش رو بسازم و Email کنم تست کنید.

SIMON137
18-04-2009, 12:45
gps امنیا رو میشه فعال کرد ؟

S@nti@go_s&k
18-04-2009, 14:27
بله میشه ...........

SIMON137
18-04-2009, 14:37
بله میشه ...........
هزینه خاصی یا ... نمی خواد ؟
تو ایران هم کار می کنه ؟

Diego
18-04-2009, 17:01
هزینه خاصی یا ... نمی خواد ؟
تو ایران هم کار می کنه ؟

هیچ هزینه ای در بر نداره
در تمام نقاط دنیا هم کار میکنه.حالشو ببر.........:10:

golmohammadi
19-04-2009, 12:42
اين gps خيلي بدرد بخور هست
نفشه هاي گارمين هنوز تكميل نشدند؟

golmohammadi
21-04-2009, 23:53
بچه ها يه سوال داشتم
آيا بايد داره كه نقشه هل را كاليبره كنيم ؟
اگه آره چطوري؟
من الان چند روزي هست كه GPS با اختلاف نشون ميده
اينو بايد چيكار كنم؟
گوشي xperia برنامه oziep

BIKHIAL_ALL_75
23-04-2009, 02:12
آقا من گارمین رو بدون هیچ دردسری نصب کردم
اما وقتی میرم تو قسمت نقشه فقط یه ماشینو نشون میده هیچ چیز دیگه ای و یه نقشه ی هایلایت شده از جهان
نقشه ی ایران و تمام چیزایی که لازم بود رو ریختم توش حالا کسی نمیدونه مشکل از چیه؟؟

AryanLand
23-04-2009, 07:19
آقا من گارمین رو بدون هیچ دردسری نصب کردم
اما وقتی میرم تو قسمت نقشه فقط یه ماشینو نشون میده هیچ چیز دیگه ای و یه نقشه ی هایلایت شده از جهان
نقشه ی ایران و تمام چیزایی که لازم بود رو ریختم توش حالا کسی نمیدونه مشکل از چیه؟؟

سلام.

شما وقتی برنامه گارمین رو ران میکنی ایتدا تو همون صفحه اول بالا سمت چپ منتظر بمون تا آنتن سبز بشه.وقتی آنتن سیز شد به قسمت نقشه برو و 5 تا 7 بار زوم کن مشکلت حل میشه.البته اگر نقشه ایران رو ریخته باشی.ضمن اینکه اگر برنامه ای که من گذاشتم.نقشه راههای ایرانه و بجز تهران جزئیات یکی 2تا شهر بزرگ دیگه رو بیشتر نداره ها.

BIKHIAL_ALL_75
23-04-2009, 23:30
سلام.

شما وقتی برنامه گارمین رو ران میکنی ایتدا تو همون صفحه اول بالا سمت چپ منتظر بمون تا آنتن سبز بشه.وقتی آنتن سیز شد به قسمت نقشه برو و 5 تا 7 بار زوم کن مشکلت حل میشه.البته اگر نقشه ایران رو ریخته باشی.ضمن اینکه اگر برنامه ای که من گذاشتم.نقشه راههای ایرانه و بجز تهران جزئیات یکی 2تا شهر بزرگ دیگه رو بیشتر نداره ها.

هرچه قدر صبر کردم آنتن سبز نشد بعد با انگشت خودم درجه های آنتن رو بردم بالا و سبز شد!!!!
من 3 بار این برنامه رو حذف و دوباره نصب کردم,نقشه ایران هم که توضیح داده بودی رو ریختم روش ولی همچنان هیچ چیز به جزء یه ماشین و یه صفحه ی سیاه نشون نمیده
نمیدونم مشکل از کجاست و تمام کارا رو دقیقا مو به مو انجام دادم ولی نقشه ی ایران یا اصلا جایی که من هستم رو نشون نمیده
ضمنا من همون ورژن جدید رو که چند صفحه قبل توضیح داده بودین نصب کردم
گوشی من i900 هستش

AryanLand
24-04-2009, 00:39
هرچه قدر صبر کردم آنتن سبز نشد بعد با انگشت خودم درجه های آنتن رو بردم بالا و سبز شد!!!!
من 3 بار این برنامه رو حذف و دوباره نصب کردم,نقشه ایران هم که توضیح داده بودی رو ریختم روش ولی همچنان هیچ چیز به جزء یه ماشین و یه صفحه ی سیاه نشون نمیده
نمیدونم مشکل از کجاست و تمام کارا رو دقیقا مو به مو انجام دادم ولی نقشه ی ایران یا اصلا جایی که من هستم رو نشون نمیده
ضمنا من همون ورژن جدید رو که چند صفحه قبل توضیح داده بودین نصب کردم
گوشی من i900 هستش

سلام.

اون وقتی که شما با انگشت روی آنتن میزنی سبز زیتونی میشه رنگش اما وقتی آنتن امواج رو میگیره به رنگ سبز مغز پسته ای میشه.
اما اینکه چرا ماهواره هارو پیدا نمیکنه ,من حدس میزنم شما تو اتاقت میخوای این عمل اتفاق بیفته که نمیفته.شما باید بری از زیر سقف بیرون و زیر آسمان آزاد اینکارو بکنید.ضمن اینکه اگر روی آنتن کلیک کنی به یک صفحه با سه گزینه میره که اگر گزینه:GPS Info (وسطی) رو بزنی توی صفحه بعد تعداد ماهواره های در حال اتصال رو به شما نشون میده بالای صفحه در ابتدااین نوشته رو میبینید:Acquring Satellites و تا وقتی این گزینه به 3D.... تبدیل نشده برنامه آما ده برای نویگیشن نیست باید صبر کنید تا به اون حالت در بیاد.(گاهی اوقات تا 8تا ماهواره رو هم میگیره اما بصورت خطی و نه 3D و باز هم اماده نویگیشن نیست.)
به این نکات توجه کنید انشاا...مشکل حل میشه.:11:

BIKHIAL_ALL_75
24-04-2009, 01:30
AryanLand جان ضمنا وقتی قسمت view map رو میارم,زیر اونجایی که مقیاس ها رو نشون میده نوشته no map ؟؟
در صوریکه من نقشه ایران رو کاملا طبق راهنما ریختم تو فلدر گارمین در قسمت my Storage و فایل gmapsupp.unl رو همونجا کپی کردم
از راهنماییت هم بسیار ممنون:11::11:

golmohammadi
24-04-2009, 01:46
بچه ها يه سوال داشتم
آيا بايد داره كه نقشه هل را كاليبره كنيم ؟
اگه آره چطوري؟
من الان چند روزي هست كه gps با اختلاف نشون ميده
اينو بايد چيكار كنم؟
گوشي xperia برنامه oziep

چرا كسي بهم جواب نميده؟

AryanLand
24-04-2009, 01:47
aryanland جان ضمنا وقتی قسمت view map رو میارم,زیر اونجایی که مقیاس ها رو نشون میده نوشته no map ؟؟
در صوریکه من نقشه ایران رو کاملا طبق راهنما ریختم تو فلدر گارمین در قسمت my storage و فایل gmapsupp.unl رو همونجا کپی کردم
از راهنماییت هم بسیار ممنون:11::11:

سلام.

بعد از ریختن نقشه اونو کرک هم کردی؟مطمئنی ریختی تو اون 16 گیگ حافظه؟چون 2تا فولدر میسازه.

AryanLand
24-04-2009, 01:52
چرا كسي بهم جواب نميده؟

سلام.

نقشه ها باید کالیبره باشه تا دقیق نشون بده.اما کالیبره کردن نقشه کار ساده ای نیست که بشه با توضیحات اینجا شما بتونی انجامش بدی(توضیحات بسیار مفصلی داره).
اما من با اون برنامه که شما داری کار نکردم واسه همین نمیتونم اطلاعات دقیقی بهت بدم.واسه همینم بود که جواب نداده بودم که گمراه نشی.اختلاف در دقتش چقدره؟(حدودا" چند متر؟)

BIKHIAL_ALL_75
24-04-2009, 02:06
سلام.

بعد از ریختن نقشه اونو کرک هم کردی؟مطمئنی ریختی تو اون 16 گیگ حافظه؟چون 2تا فولدر میسازه.

سلام
آره کردم,کد مپ آیدی(Map Id 2569) رو دادم به کی جن و اون کد 25 رقمی رو تو فایل txt ریختم و بعد تبدیلش کردم به این gmapsupp.unl
آره حواسم بود نقشه رو ریختم تو فلدر گارمین تو قسمت my storage.
الان برنامه رو حذف و دوباره با دقت تر نصب میکنم ببینم چی میشه:20:

AryanLand
24-04-2009, 02:24
سلام
آره کردم,کد مپ آیدی(map id 2569) رو دادم به کی جن و اون کد 25 رقمی رو تو فایل txt ریختم و بعد تبدیلش کردم به این gmapsupp.unl
آره حواسم بود نقشه رو ریختم تو فلدر گارمین تو قسمت my storage.
الان برنامه رو حذف و دوباره با دقت تر نصب میکنم ببینم چی میشه:20:

شما برو تو فضای ازاد بزار ماهمواره هارو پیدا کنه و لاک کنه روشون احتمال داره اونموقع با تشخیص اینکه توی ایرانه بصورت اتوماتیک نقشه ایران رو برات بیاره.منم یه جستجو بکنم ببینم دیگه چه دلیلی میتونه داشته باشه.خبرشش رو بده.

golmohammadi
24-04-2009, 12:11
سلام.

نقشه ها باید کالیبره باشه تا دقیق نشون بده.اما کالیبره کردن نقشه کار ساده ای نیست که بشه با توضیحات اینجا شما بتونی انجامش بدی(توضیحات بسیار مفصلی داره).
اما من با اون برنامه که شما داری کار نکردم واسه همین نمیتونم اطلاعات دقیقی بهت بدم.واسه همینم بود که جواب نداده بودم که گمراه نشی.اختلاف در دقتش چقدره؟(حدودا" چند متر؟)

خوب اينم نصب كن كاركردن باهاش لذت بخشه
حداقل برا ياد گرفتنش :ي
راستي سرعت ماشين را نشون ميده خيلي جالبه
سرعت حركت را با اختلاف ناچيز نيشون ميده
مثلا با7 تا
وقتي ميزنه 80 يعني سرعت ماشين 87 هست :31:
از سرعت0 تا 120 تست كردم با همين روال نشون ميده خيلي دقيق
اما اشكال نقشه من
روز اول كه نصب كردم همه جا را دقيق نشون ميداد
اصلا بدون اختلاف
بعد نميدونم چي شد بعدا درست نشون نداد
الان محل خودمو تو كوچه پائيني نشون ميده يعني تقريبا 100 متر اختلاف
بعد وقتي به مركز شهر نزديك ميشم دقيق نشون ميده ميليمتري
در ضمن از ماهوارههاي بيشتري آنتن ميگيره تقريبا 8 تا
من بايد چيكار كنم كاليبره چطوري هست ؟
برنامشو كدومه خودم اقدام كنم
راستي يه بار شاك كرده و از نو نصب كردم بي فايده بود

BIKHIAL_ALL_75
24-04-2009, 22:52
شما برو تو فضای ازاد بزار ماهمواره هارو پیدا کنه و لاک کنه روشون احتمال داره اونموقع با تشخیص اینکه توی ایرانه بصورت اتوماتیک نقشه ایران رو برات بیاره.منم یه جستجو بکنم ببینم دیگه چه دلیلی میتونه داشته باشه.خبرشش رو بده.

دوست خوبم AryanLand عزیز بالاخره مشکلم با کمک شما حل شد
فقط باید بیشتر صبر میکردم که به قول شما ماهواره ها رو پیدا کنه و لاک کنه:46::11::11::10:
فقط یه سوال نقشه ی دقیق مثل تهران برای شهر کرمانشاه یا ایلام هست؟؟

AryanLand
24-04-2009, 22:55
خوب اينم نصب كن كاركردن باهاش لذت بخشه
حداقل برا ياد گرفتنش :ي
راستي سرعت ماشين را نشون ميده خيلي جالبه
سرعت حركت را با اختلاف ناچيز نيشون ميده
مثلا با7 تا
وقتي ميزنه 80 يعني سرعت ماشين 87 هست :31:
از سرعت0 تا 120 تست كردم با همين روال نشون ميده خيلي دقيق
اما اشكال نقشه من
روز اول كه نصب كردم همه جا را دقيق نشون ميداد
اصلا بدون اختلاف
بعد نميدونم چي شد بعدا درست نشون نداد
الان محل خودمو تو كوچه پائيني نشون ميده يعني تقريبا 100 متر اختلاف
بعد وقتي به مركز شهر نزديك ميشم دقيق نشون ميده ميليمتري
در ضمن از ماهوارههاي بيشتري آنتن ميگيره تقريبا 8 تا
من بايد چيكار كنم كاليبره چطوري هست ؟
برنامشو كدومه خودم اقدام كنم
راستي يه بار شاك كرده و از نو نصب كردم بي فايده بود

سلام.
من با گارمین کار میکنم خیلی راحته و این مشکلات رو هم نداره مشه مثلا" اگر به شما میگه با سرعت 100 کیلومتر بر ساعت حرکت میکنی همون 100 تاست نه بیشتر نه کمتر فقط با یک تا 2 ثانیه تاخیر میگه .در مورد مکان هم کاملا" کالیبره هست نهایتا" یکی 2 متر اختلاف که اینم طبیعیه.
اما کالیبره کردن شما باید نقطه ای رو نقشه کالیبره کنی حداقل سه نقطه و هر چه تعداد نقاط بیشتر باشه نقشه دقیقتر میشه.
در مورد تعداد ماهواره ها هم همینطوره که میگید.

amookochoolo
27-04-2009, 15:58
سلام دوستان...من به تازگی x1 خریدم..قبلش n95 داشتم..تو n95 یک آیکون بنامdata GPS بود ولی تو x1 نیست...میخواستم بدونم تنظیمات چی پی اس به چه صورته البته بدون اتصال به اینترنت و فقط با پیدا کردن ماهواره

AryanLand
27-04-2009, 21:58
سلام دوستان...من به تازگی x1 خریدم..قبلش n95 داشتم..تو n95 یک آیکون بنامdata GPS بود ولی تو x1 نیست...میخواستم بدونم تنظیمات چی پی اس به چه صورته البته بدون اتصال به اینترنت و فقط با پیدا کردن ماهواره

سلام.

GPS که کلا" ماهواره ای هست و فقط در شرایط خاص یا گرفتن اطلاعات خاص مثل هواشناسی یا اطلاعات پرواز و.... نیاز به اینترنت داره.
اما در X1 شما باید ابتدا یه برنامه نوگیتور نصب کنید مثل گارمین و بعد خود بخود GPS براتون امواج ماهواره ای رو دریافت میکنه .
شما میتونید برنامه و راهنمای نصبش رو از لینک زیر دانلود کنید.

Ali_p30
28-04-2009, 21:51
اولین برنامه برنامه ی فوق العاده ی gps tuner v5.1 هست که جدیدترین ورژن رو براتون میزارم
این برنامه تواناهایی فوق العاده ای داره که توی تصاویر کاملا مشخصه

features:
Offroad navigation
ideal for geocaching
multilingual
selectable metric, imperial or nautical units
24 national grids are supported (like wgs-84, british (osgb36), nad27, nad83…)
gps tuner supports jpg files as maps
easy calibration on pocket pc or using desktop map calibrator (free) program
auto map loading feature
real time rotating compass with big target arrow
38 selectable compass tools
trip computer with 31 selectable tools
nmea recording and playback
see your friends position displayed in gps tuner (gps share)
flexible waypoint management
google earth compatible (can open and same kml files)
area calculation feature is also available in our geo version
new in 5.1:speedometer with speed warning added
new route manager
area settings for way points
improved calibration
sms for position transmission
more improvements
errors remedied

سالم
من این نرم افزارو دانلود کردم
بازم باید نقشه های کالیبره شدهرو دانلود کنم؟

golmohammadi
29-04-2009, 13:26

گارمين نقشه هاش كامل نيست بهتره نصب نكني
oziep را نصب كن منم اينو رو x1 نصب كرده ام
تو برنامه هاش يه برنامه هست QuichGPS
بهتره چند وقت يه برا وصل بشي اينترنت تا موقعيت ماهواره ها لود بشه
خيلي هم زود لود ميشه
با ايرانسل 5 ثانيه ميكشه
بعدش برنامه اي را كه نصب كردي باز كني و حالشو ببري

bakhishman
29-04-2009, 19:16
من ویندوز موبایل 6.1 دارم موبایلمم i900 هست ولی نه garmin رو گوشیم نصب میشه نه gps tuner ...?!

AryanLand
29-04-2009, 21:46
من ویندوز موبایل 6.1 دارم موبایلمم i900 هست ولی نه garmin رو گوشیم نصب میشه نه gps tuner ...?!

سلام.

مشکلت در نصب چیه؟ من تا حالا رو چند تا i900 نصب کردم.

bakhishman
30-04-2009, 12:31
سلام.

مشکلت در نصب چیه؟ من تا حالا رو چند تا i900 نصب کردم.

خب مشکل حل شد نصبش کردم ولی وقتی وارد برنامه میشم و setting رو میزنم و به remote gps میرم نوشته connection allowed to garmin gps device only و تو قسمت gps information نوشته gps is off. ضمنا اول برنامه هم که داره میاد بالا شروع میکنه به سرچ کردن و بعدشم مینویسه unable to locate gps device: please verify that the device is powered on and whitin range.continue searching?/؟

AryanLand
01-05-2009, 00:04
خب مشکل حل شد نصبش کردم ولی وقتی وارد برنامه میشم و setting رو میزنم و به remote gps میرم نوشته connection allowed to garmin gps device only و تو قسمت gps information نوشته gps is off. ضمنا اول برنامه هم که داره میاد بالا شروع میکنه به سرچ کردن و بعدشم مینویسه unable to locate gps device: Please verify that the device is powered on and whitin range.continue searching?/؟

سلام.

ک.ر.ک برنامه رو درست انجام دادی؟ وقتی سرچ میکنه دنبال چی میگرده؟ دنبال ماهواره یا بلوتوث؟

bakhishman
05-05-2009, 10:12
سلام.

ک.ر.ک برنامه رو درست انجام دادی؟ وقتی سرچ میکنه دنبال چی میگرده؟ دنبال ماهواره یا بلوتوث؟

دنبال بلوتوث میگرده . کرکشو نمیدونم درست انجام دادم یا نه ولی طبق دستورالعمل جلو رفتم.

AryanLand
05-05-2009, 22:13
دنبال بلوتوث میگرده . کرکشو نمیدونم درست انجام دادم یا نه ولی طبق دستورالعمل جلو رفتم.

سلام.

یکبار برنامه رو آنیستال کن و فولدر گارمین رو هم که در My Storage ساخته شده بصورت دستی پاک کن و دوباره نصب کن.شماره کارت آی دی و دیوایس آی دی گوشیتو بده من برات فایلشو بسازم ببین درست میشه یا نه.( ضمنا" شما هیچ چیزیرو لازم نیست تنظیم کنیا تماما" بصورت اتوماتیک باید انجام شده باشه).

bakhishman
08-05-2009, 22:56
مشکل اینجاست که من وقتی وارد SETTING میشم و system رو میزنم و بعد remote gps یه راست میره و بولوتوثو سرچ میکنه و من اصلا منویی شبیه به این[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو ندارم.

AryanLand
08-05-2009, 23:34
مشکل اینجاست که من وقتی وارد SETTING میشم و system رو میزنم و بعد remote gps یه راست میره و بولوتوثو سرچ میکنه و من اصلا منویی شبیه به این[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو ندارم.

سلام.

شما اگر بر روی آنتن کلیک کنی میری تو اون صفحه که عکسش رو گذاشتی اما اصلا" نیازی نیست بری اونجا.گوشیت رو گفتی چیه؟

bakhishman
09-05-2009, 11:16
سلام.

شما اگر بر روی آنتن کلیک کنی میری تو اون صفحه که عکسش رو گذاشتی اما اصلا" نیازی نیست بری اونجا.گوشیت رو گفتی چیه؟

i900 هستش

golmohammadi
10-05-2009, 15:13
نقشه هاي دقيق شهرهاي ايران را از كجا ميشه پيدا كرد
منظورم فرمت jpeg

M@hdi-B
10-05-2009, 18:53

دوست من مشکل شما از کرک کردن برنامست. برنامه وقتی کرک نباشه جی پی اس داخلیه گوشی رو نمیشناسه واسه همین دنبال جی پی اس بلوتوث می گرده.

namakdoon
12-05-2009, 10:30
سلام
میشه منو راهنمایی کنید ؟
Xperia دارم و ذوش گارمین رو نصب کردم ، میخوام نقشه بریزم روش و هیچی بلد نیستم من نقشه کرمان رو می خوام . ممنون میم یکی راهنماییم کنه

golmohammadi
12-05-2009, 10:39
سلام
میشه منو راهنمایی کنید ؟
Xperia دارم و ذوش گارمین رو نصب کردم ، میخوام نقشه بریزم روش و هیچی بلد نیستم من نقشه کرمان رو می خوام . ممنون میم یکی راهنماییم کنه

گارمين را پاكش كن
و برنامه oziexplorer را نصب كن
برو تو تاپيك خودش
شهرها هم هونجا هستند
گارمين فقط نقشه تهرانش كامله

cao-cao
12-05-2009, 11:06
سلام
دوستان من یه گوشیه طاها دارم میتونم از این برنامه ها استفاده کنم
؟

namakdoon
12-05-2009, 11:12
گارمين را پاكش كن
و برنامه oziexplorer را نصب كن
برو تو تاپيك خودش
شهرها هم هونجا هستند
گارمين فقط نقشه تهرانش كامله

آها و oziexplorer رو از کجا دانلود کنم ؟ تاپیک نداره که :10:

golmohammadi
12-05-2009, 12:28
سلام
دوستان من یه گوشیه طاها دارم میتونم از این برنامه ها استفاده کنم
؟
طاها چه آيه ايه؟
هر گوشي كه gps داخلي داشته باشه ميشه ازش استفاده كرد
در صورتي كه كه نداشته باشه ميشه از بلوتوثهاي جانبي بلوتوث استفاده كرد
در ضمن اينجا مربوط به پاكت پي سي هست

آها و oziexplorer رو از کجا دانلود کنم ؟ تاپیک نداره که :10:

چرا داره
البته شايد راست ميگي اينجا نباشه
ولي تو موبايلستان هستش
اينجا :

cao-cao
12-05-2009, 13:06
[QUOTE=golmohammadi;3771664]طاها چه آيه ايه؟

: [c[/QUOTE

بابا عقلم میرسه تو انجمن پاکت پی سی دارم پست میدم
طاها ایه نیست گوشیه
همون اچ تی سی تاچ هست
جی پی اس داخلیم نداره
قیمت بلوتوث جانبیش چنده؟:19:

golmohammadi
13-05-2009, 14:44
[QUOTE=golmohammadi;3771664]طاها چه آيه ايه؟

: [c[/QUOTE

بابا عقلم میرسه تو انجمن پاکت پی سی دارم پست میدم
طاها ایه نیست گوشیه
همون اچ تی سی تاچ هست
جی پی اس داخلیم نداره
قیمت بلوتوث جانبیش چنده؟:19:

والا شرمنده من تا حالا از هيچكس نشنيده بودم
قيمتش هم نميدونم البته ماركهاي زيادي وجود داره

NoneForce
13-05-2009, 18:24
خلایق ......

golmohammadi
13-05-2009, 18:56
اين ديگه چه نوع نقشه اي هست
يكي نصب كنه ببينه بدرد ميخوره ؟
البته با وجود gps نيازي به اين چيزا نيست

cao-cao
13-05-2009, 19:26
خلایق ......

دوست من میشه لینک دانلود رو به من بدید ممنون میشم
IWN Iran Routable Map 2.2.9
بازم ممنون

AryanLand
14-05-2009, 01:00
اين ديگه چه نوع نقشه اي هست
يكي نصب كنه ببينه بدرد ميخوره ؟
البته با وجود gps نيازي به اين چيزا نيست

سلام.

اون نقشه مال چیه که با بودن GPS نیازی به این چیزا نیست؟

AryanLand
14-05-2009, 01:07
خلایق ......

:41::41::41:

hussain
27-05-2009, 12:55
سلام دوستان.
سایت جی اس ام جدید ترین نسخه چارمین رو بصورت فری گذاشته.
کسی میدونه خوبه یا نه؟؟

AryanLand
27-05-2009, 14:46
سلام دوستان.
سایت جی اس ام جدید ترین نسخه چارمین رو بصورت فری گذاشته.
کسی میدونه خوبه یا نه؟؟

سلام.

فکر میکنم این نسخه از اونی که تو همین سایت معرفی شده(توسط من )یک نسخه قدیمی تر باشه.:11:
ولی خوب به هر حال گارمین برنامه خوبیه اگر بخواید دانلود کنید.

kalepoook
29-05-2009, 12:58
سلام
ممنون بابت راهنمایی هایی که میکنین،من خودمو میگم هر جا میرم میگن این نرم افزار جی پی اس از اون بهتره یه جا دیگه بر عکسه!
حالا من 3 تا برنامه که میشناسم میگم شما لطف کنید بگین کدوم بهتره یا اگه شما بهتر سراغ دارین ممنون میشم بگین.
1.GPS OziExplorer
2.GPS Garmin Mobile XT
3.Google Navigator
البته من اطلاعات زیادی ندارم اگه اشتباه ببخشید،ممنون.

AryanLand
29-05-2009, 22:22
سلام
ممنون بابت راهنمایی هایی که میکنین،من خودمو میگم هر جا میرم میگن این نرم افزار جی پی اس از اون بهتره یه جا دیگه بر عکسه!
حالا من 3 تا برنامه که میشناسم میگم شما لطف کنید بگین کدوم بهتره یا اگه شما بهتر سراغ دارین ممنون میشم بگین.
1.GPS OziExplorer
2.GPS Garmin Mobile XT
3.Google Navigator

سلام.

من با Garmin کار میکنم خیلی خوبه .یا بهتر بگم جواب منو میده با اون دو تا کار نکردم و نمیتونم نظر بدم راجع بهشون .

SIMON137
20-06-2009, 19:32
سلام
1.GPS OziExplorer
2.GPS Garmin Mobile XT
3.Google Navigator

1.به نظر من یکسری کارهای جانبی مثل قطب نما و ... داره که خیلی خوبه ، از garmin هم سرعتش بیشتره و رم کمتری مصرف می کنه .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$File/OziExplorerCEBetaV1114.gif

2. برنامه خوب و جالبیه و به راحتی از اون نمایش 3d نمیشه گذشت.ولی خوب باید ببینی کدوم رو بیشتر می پستندی
در ضمن هر کدوم نقشه خاص خودش رو می خواد.

3.و اما در مورد Google Navigator ، این نرم افزار از دوبخش استفاده می کنه اگر اشتباه نکنم و دقت بسیار بالایی داره.
از یک طرف نقشه ها رو به صورت آنلاین و با وصل شدن به اینترنت از خود گوگل میگره و با جی پی اس داخلی جای شمارو مشخص می کنه که نیازی هم به ریختن نقشه نداره و به دو صورت به شما نشون میده نقشه رو :

emran2701
28-06-2009, 14:26
سلام دوستان
من يك HTC HD دارم نقشه هاي داخل سايت روچه جوري روي گوشيم اضافه كنم نرم افزار جي پي اس گوشيم OziExplorer2

golmohammadi
01-07-2009, 22:12
منم oziexplorer را ترجيح ميدهم
البته هنوز نقشه تبريز دقيق نيست
باز بهتر از گارمينه كه فقط نقشه تهرانش تكميله

Bs_panzer
08-07-2009, 02:03
سلام من روی دایموند می خوا گارمین نصب کنم
بعد یکی از دوستام گارمین روی 5800 نصب کرده بود خیلی نقشه اش تر تمیز بود :دی
از اون نقشه ترتمیز ها با لینک گارمین جدیید رو میشه بدید ؟
ممنون
سربلند باشید !

Bs_panzer
08-07-2009, 02:05
آهان این شکلی بود ! :21:

frontlines
11-07-2009, 13:56
با توجه به پیشرفت گوشی های موبایل و به خصوص گوشی های پاکت پی سی در حال حاضر کلیه گوشی ها مجهز به قابلیت مکان یاب GPS می باشند. نقشه راه های ایران برای جی پی اس پاکت پی سی و مخصوص نرم افزار OziExplorerCE است.

نقشه ها سازگار با نرم افزار OziExplorerCE می باشند.
برای استفاده از نقشه ها نصب نرم افزار OziExplorer الزامی می باشد.
نقشه ها را در پوشه Map در مکان نصب نرم افزار کپی کنید.
من برای جلوگیری از امدن نقطه چین ها ادرس رو با فاصله نوشتم که در موقع دانلود باید فاصله ها رو از ادرس بردارید

دانلود نرم افزار OziExplorerCE از اینجا:

پسورد:
w w w . i r - t c i . o r g

راه های ایران با حجم 2.50 مگابایت:

پسورد :

Bs_panzer
11-07-2009, 14:06
بیچاره شدی همه اش خرابه از یه سایته دیگه لینک بذار

frontlines
11-07-2009, 17:26
با حجم 5.20 مگابایت ( تهران )

w w w . d l .i r - t c i. o r g/gps/ppc/Tehran-[w w w.I r -T c i.o r g].zip

شهرهای دیگه ای هم هست که به خاطر دردسرش من نام شهر رو به انگلیسی می نویسم شما برای دانلود کافیه نام شهر رو به جای تهران تو ادرس بالا بذارید ودانلود کنید!

Ahvaz
Arak
Bandar-Abbas
Boshehr
Esfahan
Ghazvin
Gheshm
Ghom
Hamedan
Kerman
Kish
Mashhad
Oromieh
Rasht
Shiraz-v1
Shiraz-v2
Zahedan

مشکلی بود اطلاع بدید.

پسورد همشون هم w w w . i r - t c i . o r g هستش.

WaTeRsTyLeR
03-08-2009, 00:32
سلام من garmin xt رو نصب کردم ولی برا active شدن user id میخواد میشه بگین از کجا میشه پیداش کرد؟

SIMON137
03-08-2009, 07:52
سلام من garmin xt رو نصب کردم ولی برا active شدن user id میخواد میشه بگین از کجا میشه پیداش کرد؟
شما باید نرم افزار رو کرک کنید . آیا اینکار رو کردید ؟

WaTeRsTyLeR
03-08-2009, 14:18
شما باید نرم افزار رو کرک کنید . آیا اینکار رو کردید ؟

یه کیجن داره که برا کار کردن باید unit id رو وارد کنیمکه من نمیدونم از کجا باید گرفتش.اگر فکر میکنید مشکلی وجود داره میشه یه لینک خودتون معرفی کنید (حالا هر برنامه ولی کار کنه).مرسی

WaTeRsTyLeR
03-08-2009, 14:19
با حجم 5.20 مگابایت ( تهران )

w w w . d l .i r - t c i. o r g/gps/ppc/Tehran-[w w w.I r -T c i.o r g].zip

شهرهای دیگه ای هم هست که به خاطر دردسرش من نام شهر رو به انگلیسی می نویسم شما برای دانلود کافیه نام شهر رو به جای تهران تو ادرس بالا بذارید ودانلود کنید!

Ahvaz
Arak
Bandar-Abbas
Boshehr
Esfahan
Ghazvin
Gheshm
Ghom
Hamedan
Kerman
Kish
Mashhad
Oromieh
Rasht
Shiraz-v1
Shiraz-v2
Zahedan

مشکلی بود اطلاع بدید.

پسورد همشون هم w w w . i r - t c i . o r g هستش.

لینکا کار نمیکنن

SIMON137
03-08-2009, 16:39
یه کیجن داره که برا کار کردن باید unit id رو وارد کنیمکه من نمیدونم از کجا باید گرفتش.اگر فکر میکنید مشکلی وجود داره میشه یه لینک خودتون معرفی کنید (حالا هر برنامه ولی کار کنه).مرسی
خب شما محبت کم اون کیجن رو آپلود کن و برای من بفرست .

WaTeRsTyLeR
03-08-2009, 19:14
خب شما محبت کم اون کیجن رو آپلود کن و برای من بفرست .

SIMON137
03-08-2009, 20:49
شما نرم افزار رو باز کن و از بخش setting روی About کلیک کن ، اونجا نوشته... بقیه کار رو هم طبق آموزشی که داده شده پیش برو.
قبل از کرک کردن ، نرم افزار رو ببند و کابل رو جدا کن ، بعد برای ریختن فایل های مورد نیاز کابل رو وصل کن

Amin.M.1986
04-08-2009, 08:55
گارمین رو نصبیدم .. نقشه تهران رو از کجا بیارم؟؟؟ میشه بدید؟

AryanLand
05-08-2009, 00:15

شما راهنمای نصب رو از اینجا بگیر و کار رو انجام بده کاملا" واضح توضیح داده شده.

شما نرم افزار رو باز کن و از بخش setting روی About کلیک کن ، اونجا نوشته... بقیه کار رو هم طبق آموزشی که داده شده پیش برو.
قبل از کرک کردن ، نرم افزار رو ببند و کابل رو جدا کن ، بعد برای ریختن فایل های مورد نیاز کابل رو وصل کن

ببخشید اگر کابل رو قطع کنه چه جوری فایلهای لازم و کرک برنامه رو منتقل کنه به پاکت پی سی؟؟؟؟!!!!!!

گارمین رو نصبیدم .. نقشه تهران رو از کجا بیارم؟؟؟ میشه بدید؟

نقشه تهران تو صفحه 9 همین تاپیک هست و مپ آیدیش هم 2569 هست.

SIMON137
05-08-2009, 10:45
ببخشید اگر کابل رو قطع کنه چه جوری فایلهای لازم و کرک برنامه رو منتقل کنه به پاکت پی سی؟؟؟؟!!!!!!
من که دقیق یادم نیست ، ولی یادمه باید موقعی که فایل ها رو از کیجن میساختی ارتباط رو با ppc قطع می کردی و برنامه رو هم می بستی ، بعد وصل می کردی و فایل های ساخته شده (کرک ) رو کپی می کردی.
چون من هم اینکارهارو نمی کردم برنامه کرک نمیشد هی می گفتم مشکل از چیه.

AryanLand
09-08-2009, 00:27
من که دقیق یادم نیست ، ولی یادمه باید موقعی که فایل ها رو از کیجن میساختی ارتباط رو با ppc قطع می کردی و برنامه رو هم می بستی ، بعد وصل می کردی و فایل های ساخته شده (کرک ) رو کپی می کردی.
چون من هم اینکارهارو نمی کردم برنامه کرک نمیشد هی می گفتم مشکل از چیه.

سلام.

نمیخواد ارتباط رو قطع کنید فقط کاملا" طبق راهنما پیش برید کار به درستی انجام میشه.

sokote-marg
09-08-2009, 11:06
سلام من دیروز دادم برام این برنامه رو ریختن .
نمی دونم آیا نقشه های تهران و ایران رو برام ریخته یا نه ؟
از کجا بفهمم که نقشه ها رو ریختن ؟
ممنون

AryanLand
09-08-2009, 23:33
سلام من دیروز دادم برام این برنامه رو ریختن .
نمی دونم آیا نقشه های تهران و ایران رو برام ریخته یا نه ؟
از کجا بفهمم که نقشه ها رو ریختن ؟
ممنون

سلام.

برنامه رو اجرا کن یکجا که سقف نباشه حدود 3 چهار دقیقه باید صبر کنی وقتی ارتباط برقرار شد اید برنامه اونجایی که هستی رو رو نقشه نشون بده.اگر نریخته باشه صفحه سفید میاد .

Bs_panzer
10-08-2009, 11:37
ببینم نقشه جدید تر نیمده ؟
این نقشه پل سئول رو که این همه وقته زدن نداره !

Bs_panzer
10-08-2009, 11:39
شهرک صنعتی پرند رو هم نداره.............

Dark Kingdom
10-08-2009, 17:38
سلام .
من X1i دارم .
جدیدا" برنامه ی Garmin ماله GPS رو که اجرا میکنم این ارور رو میده ... جریان چیه ؟ چیکارش کنم ؟

Read Access Violation at data address 0xea000020 .
Program address 0x002fa6d4 in background thread NULL (main initInstnce)

l ممنون میشم کمکم کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Bs_panzer
12-08-2009, 19:24
ببینم من رام عوض کنم دوباره باید گارمین بنصبم ؟؟؟

AryanLand
13-08-2009, 01:37
ببینم من رام عوض کنم دوباره باید گارمین بنصبم ؟؟؟

سلام.

شما بعد از تعویض رام باید تمام برنامه هارو دوباره بنصبی نه فقط گارمین رو.

ess_1362
19-08-2009, 11:56
آقا سلام

من یک touch diamond دارم می خوام GPS فعال کنم

از اساتید تقاضا دارم یک لینک برنامه کامل به همراه راهنمایی برای من بزارن

با تشکر

Real Madrid C.F
20-08-2009, 09:41
آقا گارمین که بدرد نمیخوره وقتی نقشه خیلی از شهرستانهای ایران رو نداره همه میگن ozie explorer خوبه نقشه ی شهر هایی مثل همدان بوشهر کاشان کرمانشاه (مایم تو یکی از ایناییم) رو داره پس اگه اینطوره بی زحمت لینک دانلود i900 omnia شو واسه ما بزارین.

FAKHRED
22-08-2009, 08:59
ozie explorer واسه اومنیا بچه ها لطفا لینکشو بزارین!!

Y@var
24-08-2009, 15:14
ozie explorer واسه اومنیا بچه ها لطفا لینکشو بزارین!!

منم می خوام!!!مرسی

AryanLand
25-08-2009, 03:38
آقا سلام

من یک touch diamond دارم می خوام GPS فعال کنم

از اساتید تقاضا دارم یک لینک برنامه کامل به همراه راهنمایی برای من بزارن

با تشکر

توی صفحه 8 همین تاپیک میتونید گارمین رو با راهنما بگیرید البته اگر گارمین رو بخواهید.

magicboy
30-08-2009, 03:07
مهم***مهم
سلام خدمت دوستای عزیز
به کمکتون نیاز دارم
من موفق شدم 1 نقشه super high quality از شهر با سختی از google earth بدست بیارم.الان روی 1 فایل jpg دارمش که حجمش حدود 700 مگابایت هست.با بهترین نرم افزارها تونستم بدون از دست رفتن کیفیت به حجم 34 مگابیت برسونمش.اما واسه استفاده در پاکت پی سی و کار با نرم افزار gps هنوز فایل بزرگی هست. این جزئیاتش هست:
dimensions: 13655*16096
hor&ver resolution: 96dpi
bit depth: 24
file size: 33.7
2 هفته هست که خواب ندارم.خواهش می کنم یکی راهنمائی کنه که چطور میشه از همچین عکسی واسه gps در ppc استفاده کرد.
وقتی با فوتوشاپ dimension رُ کم میکنم عکس خیلی بی کیفیت میشه!!!اگر کسی این مشکلُ حل کرد میتونم 1 نقشه با دقت و جزئیات بالا از کل ایران به کمک google earth واسه ایران درست کنم.

13920
30-08-2009, 12:05
سلام من یک تاچ پرو2 دارم بخام gpsرو فعال بهترین برنامشو نصب کنم چه کار کنم لطفا راحنمایی کنید

AryanLand
31-08-2009, 02:27
سلام من یک تاچ پرو2 دارم بخام gpsرو فعال بهترین برنامشو نصب کنم چه کار کنم لطفا راحنمایی کنید

سلام.

تو صفحه 8 همین تاپیک برنامه گارمین با راهنمای نصب هست اگر تهران و شهرهای بزرگ باشید نقشه کامل شهرها رو داره در غیر اینصورت نقشه راه ها رو کامل داره.

13920
31-08-2009, 10:39
سلام.

تو صفحه 8 همین تاپیک برنامه گارمین با راهنمای نصب هست اگر تهران و شهرهای بزرگ باشید نقشه کامل شهرها رو داره در غیر اینصورت نقشه راه ها رو کامل داره.
سلام از این برنامه بهترم است بخوام نقشه اخری شهرها رو بگیرم و بهش بدم چه کار کنم لطفا
راهنمایی کنید

Spak
31-08-2009, 13:25
سلام از این برنامه بهترم است بخوام نقشه اخری شهرها رو بگیرم و بهش بدم چه کار کنم لطفا
راهنمایی کنید

من از ozie explorer استفاده میکنم . خیلی هم راضیم . تا اونجایی هم که میدونم فقط ozie explorer میتونه نقشه های گوگلی رو کالیبره کنه (البته برای ppc ) .

hosein67
31-08-2009, 21:15
من گوشیم htc p3470 هست میخواستم نرم افزاره gps بهم معرفی کنید ممنون

amsjavan
31-08-2009, 22:08
دوستان من یک مشکلی با این ozie explorer دارم. مثلا وقتی GPS فعال هست می خوام برم اطرافم رو نگاه کنم اما نمیذاره! هر موقع نقشه رو میکشم به طرف های دیگه می پره سر جای اولش. با تنظیماش ور رفتم اما نتوستم کاری کنم. شما راهی برای رفع این مشکل سراغ دارید؟

AryanLand
01-09-2009, 01:56

سلام.

من با گارمین کار میکنم که تو صفحه 8 همین تاپیک توضیحات و نرم افزارش هست .برنامه های دیگه ای هم موجوده .

mohammadmother
03-09-2009, 18:53
با سلام می خواستم بدونم که کدوم گوشی ها سیستم عاملشون ویندوز موبایل هست؟و آیا می شه که با موبایلی که سیستم عاملش ویندوز هست از برنامه هایی مانند smart gps استفاده کرد ؟

newyork3
26-09-2009, 10:45

نقشه بابل:

نقشه امیرکلا:

سلام , من کار نقشه بابل رو برای Google Maps تموم کردم . و میشه گفت نقشه کاملی از بابل در اومده . حتی با شهر هایی مانند تهران , شیراز و اصفهان قابل مقایسه است .

احتمالا تا 2, 3 هفته دیگه به طور کامل روی گوگل مپ قرار میگیره .

اگه تواناییشو داری لطفا وقتی تو گوگل رفت اونو برای Smartvom یا گارمین آماده کن تا همشهریامون بتونن به صورت Offline از نقشه های شهر استفاده کنن و دیگه نیاز به اتصال به سرور گوگل و هزینه GPRS نباشه .

اگه امکانش هست و میتونی هم اطلاع رسانی کن تا همه ی بابلی ها بدونن که نقشه جامع بابل آماده شده و بتونن از اون استفاده کنن .

اگه اطلاعات بیشتری میخوای :

golmohammadi
10-10-2009, 20:53
ozie explorer بهترين برنامه gps براي ppc هست

با سلام می خواستم بدونم که کدوم گوشی ها سیستم عاملشون ویندوز موبایل هست؟و آیا می شه که با موبایلی که سیستم عاملش ویندوز هست از برنامه هایی مانند smart gps استفاده کرد ؟

در صورتي كه برنامه براي ppc باشه ميشه نصب كرد
پسوندشون cab يا exe هستند
ولي برنامه سيستم عاملهاي ديگه را نميشه نصب كرد

r-k
11-10-2009, 22:30
دوستان من یک مشکلی با این ozie explorer دارم. مثلا وقتی GPS فعال هست می خوام برم اطرافم رو نگاه کنم اما نمیذاره! هر موقع نقشه رو میکشم به طرف های دیگه می پره سر جای اولش. با تنظیماش ور رفتم اما نتوستم کاری کنم. شما راهی برای رفع این مشکل سراغ دارید؟

با سلام
دوست عزیز شما با غیر فعال نمودن GPS می توانید هر کجای نقشه را که مایل باشید مرور کنید ، برای اینکار در صفحه اصلی برنامه روی آیکن دیش ماهواره ( در نواربار پایین صفحه ، سمت راست ) یکبار کلیک کنید .

meshki5
01-11-2009, 14:04
سلام دوستان عزيز
لطفا بهترين نرم افزار gps رو كه براي wm6.5 باشه بهم معرفي كنين
ميخوام واسه همه ايران كارايي بالا داشته باشه نه فقط واسه شهراي بزرگ .

golmohammadi
01-11-2009, 23:31
سلام دوستان عزيز
لطفا بهترين نرم افزار gps رو كه براي wm6.5 باشه بهم معرفي كنين
ميخوام واسه همه ايران كارايي بالا داشته باشه نه فقط واسه شهراي بزرگ .

oziexplorer 2.31
بهترين برنامه gps براي پاكت پي سي
هر ويندوزي كه باشه فرقي نميكنه

roknedin
02-11-2009, 00:28
سلام
برنامه گارمینم کار نمی کنه ورژن دیگه ای هم نصب کردم بازم بعد از چند روزی کار نکرد آیا نیاز به کد داره یا نه

AryanLand
02-11-2009, 00:31
سلام
برنامه گارمینم کار نمی کنه ورژن دیگه ای هم نصب کردم بازم بعد از چند روزی کار نکرد آیا نیاز به کد داره یا نه

سلام.

شما موقع نصب برنامه برنامه رو کرک کردید یا نه؟اگر نکردید نیاز داره اینکارو بکنید.

roknedin
02-11-2009, 22:59
سلام
مرحله مرحله نصب برنامه رو پیش رفتم و حتی چند روزی با برنامه گارمین کار میکردم که دیگه کار نکرد یا آنتن نداد دوباره نصب کردم بعد از تقریباً یه ماه بیشتر بازم قطع شد
کرک چه طوری پیدا کنم و کجا نصبش کنم

AryanLand
03-11-2009, 00:06
سلام
مرحله مرحله نصب برنامه رو پیش رفتم و حتی چند روزی با برنامه گارمین کار میکردم که دیگه کار نکرد یا آنتن نداد دوباره نصب کردم بعد از تقریباً یه ماه بیشتر بازم قطع شد
کرک چه طوری پیدا کنم و کجا نصبش کنم

سلام.

شما وقتی با برنامه کار میکردید قطعا" برنامه رو ک .ر.ک کردید.(همون که دیوایس ای دی رو میگیری و با ک .ی ج ن سریال میسازیو....)

P A R S A
03-11-2009, 15:13
نه Google Maps نه Ozi Explorer به GPS وصل نمیشند، چرا؟:18:
توی فضای بیرون و در حرکت هم تست کردم. تنظیمات برنامه ها هم درسته. ارور هم نمیدن. ممکنه از تنظیمات گوشی باشه؟

roknedin
03-11-2009, 23:43
سلام
عرض به حضورتون که:
اگه برنامه رو پاک کنم و دوباره نصب کنم البته روند نصب را مو به مو اجرا کنم(یعنی که شماره سریالو کپی کنم بعد توی ورد پد کپی کنم تعد فرمتو عوض کنم و ...) برنامه گارمین که نصبش کردم قابل استفاده می شه هم سرعی هم مسافت خلاصه از برنامه همه لحاظ می تونم کار کنم ولی بعد از یه مدت آنتن جی پی اس دیگه کار نمی کنه

Original Titan
06-11-2009, 06:37
آقا چهطور بايد با اين ozi كار كرد؟
من برنامه رو كه باز مي كنم فقط يه كره زمين مياد !
چه جوري كانكت بايد بشم؟
همين بازش كه ميكني مگه نبايد كانكت بشه؟
يه جوريه برنامش !‌خيلي زشته :دی

golmohammadi
08-11-2009, 16:25
نه Google Maps نه Ozi Explorer به GPS وصل نمیشند، چرا؟:18:
توی فضای بیرون و در حرکت هم تست کردم. تنظیمات برنامه ها هم درسته. ارور هم نمیدن. ممکنه از تنظیمات گوشی باشه؟

آقا چهطور بايد با اين ozi كار كرد؟
من برنامه رو كه باز مي كنم فقط يه كره زمين مياد !
چه جوري كانكت بايد بشم؟
همين بازش كه ميكني مگه نبايد كانكت بشه؟
يه جوريه برنامش !‌خيلي زشته :دی

من نمیدونم شما چه مشکلی با برنامه دارین
اول باید برنامه را نصب کنید
بعد اجرا کنید
موقع اجرا رجیستر کنید
بعد سوالاتی مربوط به کانفیگ برنامه می÷رسه
تائید میکندی
خودش com را پیدا میکنه
و در نهایت برنامه باز میشه
هر شهری هم که خواستین باید نقشه را دانلود کردهودر ÷وشه Map برنامه کپی کنید
اگه quick gps اپدیت باشه و در فضای باز باشی فوری به ماهواره وصل میشه
بار اول شاید کمی بکشه
ولی برای بارهای بعدی تا 10 ثانیه وصل خواهد شد(در فضای آزاد)
در ضمن موقع اجرای برنامه خودش اطوماتیک به ماهواره وصل میشه
نیازی نیست کاری بکنین

brightest
15-11-2009, 22:43
سلام به دوستان عزيز

بعد از باز كردن oziexplorer خودش search ميكنه و gps رو روي com4 پيدا مي كنه و بهش وصل ميشه .من نقشه تهران مخصوص ozi رو كه به همراه يه فايل ديگه داخل پوشه Maps ريختم ، لود ميكنم تو ozi .برنامه موقعيت از gps ميگيره ولي نميدونم بايد چيكار كتم تا روي نقشه نشون بده . كسي مي تونه راهنمايي كنه ؟

golmohammadi
18-11-2009, 23:56
سلام به دوستان عزيز

بعد از باز كردن oziexplorer خودش search ميكنه و gps رو روي com4 پيدا مي كنه و بهش وصل ميشه .من نقشه تهران مخصوص ozi رو كه به همراه يه فايل ديگه داخل پوشه Maps ريختم ، لود ميكنم تو ozi .برنامه موقعيت از gps ميگيره ولي نميدونم بايد چيكار كتم تا روي نقشه نشون بده . كسي مي تونه راهنمايي كنه ؟

شما بيشتر مراحل را درست رفته ايد
اگه بين نقشه ها نقشه شهري كه هستين ، موجود باشه برنامه بطور اتوماتيك ممكنه اون نقشه را انتخاب كنه
اما اگه نكرد
بايد نقشه را انتخاب كني
براي انتخاب نقشه هم در منوي برنامه يه ابزار هست فلش مانند با اون انتخابش كن
وقتي گوشي به ماهواره وصل شده با صدا ميشگه كه وصل شد gps ok ميگه
حالا يه دونه فلش راست را بزن تا بره نقشه
تو نقشه هر جا هستي با فلش قرمز نشون ميده
سمت چپ و بالا يه عدد هست متغيير
اونم سرعت حركت را نشون ميده ...

titanium_zarin
20-11-2009, 16:20
سلام آقا طریقه نصب گارمین کدوم صفحه است؟

Amin.M.1986
20-11-2009, 19:13

تو فایلی که دانلود میکنی یه تکسن هست تو اون تکست توضیح داده.. طریقه نصبش هم کار خاصی نمیخواد.. مثل بقیه برنامه ها هست..

AryanLand
20-11-2009, 23:13
تو فایلی که دانلود میکنی یه تکسن هست تو اون تکست توضیح داده.. طریقه نصبش هم کار خاصی نمیخواد.. مثل بقیه برنامه ها هست..

سلام.

امین جان گارمین رو تا حالا نصب نکردی؟!!!
مثل بقیه برنامه هاست؟:18:
حدود 70 مرحله داره نصبش(البته ریزو درشت با تمام توضیحاتش).:31::46::11:

AryanLand
20-11-2009, 23:15

سلام.

به صفحه 9 تاپیک برید 6 تا فایل داره دانلود کنید.آخری راهنمای نصب برنامه هست .:11:

brightest
21-11-2009, 20:16
من گارمين رو نصب نكردم ولي oziexplorer فوق العاده و بي نقصه و نقشه هاي خيلي زيادي هم براش هست و نصبشم خيلي ساده هست.توصيه مي كنم دوستان امتحان كنن

titanium_zarin
23-11-2009, 19:33
سلام.
میشه نقشه های جدید گارمین رو بذارید؟؟؟اخه میخوام شیراز رو داشته باشه...من از اون لینکی که توی صفحه 9 بود دانلود کردم...
2.این برنامه OziExplorerCE 2.31 چه طوره؟؟؟نقشه هاش گرافیکی هست یا نه؟؟؟نصبش چه جوریه؟؟میشه توضیح بدین؟؟؟

golmohammadi
30-11-2009, 21:27
سلام.
میشه نقشه های جدید گارمین رو بذارید؟؟؟اخه میخوام شیراز رو داشته باشه...من از اون لینکی که توی صفحه 9 بود دانلود کردم...
2.این برنامه OziExplorerCE 2.31 چه طوره؟؟؟نقشه هاش گرافیکی هست یا نه؟؟؟نصبش چه جوریه؟؟میشه توضیح بدین؟؟؟

سلام
اين برنامه بهترين براي پاكت پي سي هست
2.31 هم اخرين ورژنش هست
سريال هم داره
نقشه هاش اكثرا بدرد بخور هستند
نصبش هم خيلي آسان
اول برنامه را نصب ميكني
بعد اجرا ميكني
موقع اجرا سريال را وارد ميكني
بعد سوالاتي ميپرسته تائيد ميكني
بعد برنامه را ميبندي
نقشه هاي مورد نظر را كپي ميكني در پوشه map فولدر برنامه
حالا همه چي حاظره ....
برنامه را باز كن و صبر كن كانكت بشه
حالشو ببر

راستي گارمين فقط نقشه تهرانش بدرد بخور هست
اگه شيراز هستي گارمينو بيخيال بشي بهتره

goblet of fire
09-12-2009, 00:02
دو تا سؤال داشتم:

آیا میشه به طور همزمان هر دو برنامه گارمین و ozi را نصب کرد؟

آیا این برنامه ها ترافیک را هم نشان میدن؟

goblet of fire
09-12-2009, 00:03
دو تا سؤال داشتم:

AryanLand
09-12-2009, 00:18
دو تا سؤال داشتم:

سلام.

بله میتونید هر 2 رو نصب کنید اما اینکه همزمان کار کنن رو نمیدونم چون تا حالا تست نکردم.اما در مورد ترافیک گارمین این امکان رو داره اما نه واسه ایران.ئر مورد OZI نمیدونم که این امکان رو داره یا نه و اگر داره آیا تو ایران هم جواب میده یا نه.

AryanLand
09-12-2009, 00:20
سلام
اين برنامه بهترين براي پاكت پي سي هست
2.31 هم اخرين ورژنش هست
سريال هم داره
نقشه هاش اكثرا بدرد بخور هستند
نصبش هم خيلي آسان
اول برنامه را نصب ميكني
بعد اجرا ميكني
موقع اجرا سريال را وارد ميكني
بعد سوالاتي ميپرسته تائيد ميكني
بعد برنامه را ميبندي
نقشه هاي مورد نظر را كپي ميكني در پوشه map فولدر برنامه
حالا همه چي حاظره ....
برنامه را باز كن و صبر كن كانكت بشه
حالشو ببر

راستي گارمين فقط نقشه تهرانش بدرد بخور هست
اگه شيراز هستي گارمينو بيخيال بشي بهتره

سلام.

البته میگن نقشه شیرازش هم اومده و خیلی هم کامله.(یکی از بچه های شیراز تو یه فروم دیگه میگفت.)

Amin.M.1986
09-12-2009, 21:51
سلام.

امین جان گارمین رو تا حالا نصب نکردی؟!!!
مثل بقیه برنامه هاست؟:18:
حدود 70 مرحله داره نصبش(البته ریزو درشت با تمام توضیحاتش).:31::46::11:
آریان جان پرچم ما رو بردی تو گل:31: .. بله عزیزم من نصب کردم.. اگه چیزیو ندونم که نمیگم .. والا من پیچیدگی ندیدم . هرکسی رو کامپیوتر برنامه نصب کرده باشه اینو هم نصب میکنه دیگه .. چند تا فولدر هست که توش فایل اجرایی هست گوشی وصل میکنی به کامپیوتر و فایل رو اجرا میکنی و واضحه دیگه .. هرجا بخوای نصب میکنی .. البته keymaker من خرابه و نمیتونم کرک بسازم:41: اخه من قبلا از یه سایت خارجی گرفتم و چون حجمش زیاد بود دیگه بعدا دانلود نکردم .. کلیدشو هم که خودت لطف کردی واسم ساختی :10::40:و من همونو سیو کردم دارمش..
یا علی:11:

911majid911
09-12-2009, 22:35
سلام.دوستان نقشه از تهران دارید که قابلیت route داشته باشه؟

AryanLand
09-12-2009, 23:54
آریان جان پرچم ما رو بردی تو گل:31: .. بله عزیزم من نصب کردم.. اگه چیزیو ندونم که نمیگم .. والا من پیچیدگی ندیدم . هرکسی رو کامپیوتر برنامه نصب کرده باشه اینو هم نصب میکنه دیگه .. چند تا فولدر هست که توش فایل اجرایی هست گوشی وصل میکنی به کامپیوتر و فایل رو اجرا میکنی و واضحه دیگه .. هرجا بخوای نصب میکنی .. البته keymaker من خرابه و نمیتونم کرک بسازم:41: اخه من قبلا از یه سایت خارجی گرفتم و چون حجمش زیاد بود دیگه بعدا دانلود نکردم .. کلیدشو هم که خودت لطف کردی واسم ساختی :10::40:و من همونو سیو کردم دارمش..
یا علی:11:

سلام.

بابا اون جمله که من گفتم استعاره یا یه همچین چیزی بود.:31:
میدونم نصب کردی واسه همین اونجوری گفتم .البته خوب واسه شما که استادید راحته ,من این فاکتور رو لحاظ نکرده بودم.ضمنا" ما خودمون علمدار لشکر شماییم.نمیزاریم پرچم به گل بشینه.:46::40::11:

golmohammadi
10-12-2009, 00:47
آريان از خدامه واسه همه جا بياد

Amin.M.1986
10-12-2009, 11:06
سلام.

ضمنا" ما خودمون علمدار لشکر شماییم.نمیزاریم پرچم به گل بشینه.:46::40::11:

شما قافله سالار ما هستید:10:.... آریان جان یکم سرم خلوت شه میخوام بیام به شما و چند تا از اساتید گلم مثل بهداد و گلمحمدی و سایر رفقا و اساتید پیشنهاد بدم که کسانی که مایل هستن بیان کمک کنن با هم یه برنامه بچینیم و تو عید بشینیم یه جمع بندی واسه پاکت پی سی انجام بدیم و یه سری کار اساسی انجام بدیم و یه منبع از توش در بیاریم.. حالا ببینیم خدا چی میخواد.
یاعلی:11:

AryanLand
11-12-2009, 00:16
شما قافله سالار ما هستید:10:.... آریان جان یکم سرم خلوت شه میخوام بیام به شما و چند تا از اساتید گلم مثل بهداد و گلمحمدی و سایر رفقا و اساتید پیشنهاد بدم که کسانی که مایل هستن بیان کمک کنن با هم یه برنامه بچینیم و تو عید بشینیم یه جمع بندی واسه پاکت پی سی انجام بدیم و یه سری کار اساسی انجام بدیم و یه منبع از توش در بیاریم.. حالا ببینیم خدا چی میخواد.
یاعلی:11:
سلام.

من هستم ,فکر میکنم دوستان دیگه هم حاضر به همکاری باشن.:11:

Real Madrid C.F
22-12-2009, 12:30
سلام من لینک این google gps رو میخواستم که احتیاج به ریخنن نقشه نداره.

golmohammadi
23-12-2009, 10:47
ما که از خدامونه

Amin.M.1986
23-12-2009, 12:01
ما که از خدامونه
ایشالا ردیفش میکنیم:10:

Sport Samand
25-12-2009, 21:08
دوستان،من یه I900 Omnia دارم،تا الان از GPSاش استفاده نکردم،اصلا نمی دونم برای استفاده از GPS باید چه کرد،چه نرم افزاری باید ریخت؟لینکش رو دارین؟ اونوقت این GPS همه جای ایران رو نشون میده؟یا باید نقشه شهر ها رو جدا بهش بدیم؟بعد یه سوال دیگه،من یه سوزوکی دارم که توی منوی مانیتورش،به غیر از قسمت های DVD و TV و بلوتوث و... که خودشون فعالن و به خوبی کار می کنن یه قسمت به نام GPS داره که وقتی می رم توش می گه دستگاه وصل نیست ،آیا میشه ازطریق GPS گوشی اونو هم فعال کرد ،چون گوشیم به این سیستم از طریق بلوتوث وصله!
بازم شرمنده،در این زمینه خیلی بی سوادم،می دونم!:11:

کلا من در مورد GPS کاملا بی سوادم و خوشحال میشم یکی از دوستان زحمت بکشه و منو راهنمایی کنه!

با عرض پوزش،می خوام نام کاربریم رو عوض کنم،از چه طریقی باید عمل کنم؟تاپیک مخصوصی داره یا باید به مدیران پیغام بدم؟
بازمم ممنون!

golmohammadi
26-12-2009, 01:59
شما باید ابتدا یک برنامه برای راه اندازی gps نصب کند
بعد نقشه مربوط به همون برنامه را بریزید
نقشه شهر خودتون
برنامه oziexplorer بهترین برای پاکت پی سی هست
2.31 اخری ورژنش هست
وقتی نصبش کردی بازش میکنی و با سریالی که داره رجیستر میکنی
بعد در جایی که نصب کردی که در امنیا 100 درصد باید در مموری 8 یا 16 گیگ نصب کنی
در اونجا یه پوشه باز میشه به اسم برنامه میری توش یه پوشه دیگه هست به اسم map or maps
نقشه ها که 2 تا فایل هستند میریزی اونجا
بعد که برنامه را اجرا کردی از منوی برنامه نقشه را انتخاب میکنی
بعد از اینکه گوشی به ماهواره وصل شد موعیت را نشون میده تو نقشه و .......

Sport Samand
28-12-2009, 20:18
شما باید ابتدا یک برنامه برای راه اندازی gps نصب کند
بعد نقشه مربوط به همون برنامه را بریزید
نقشه شهر خودتون
برنامه oziexplorer بهترین برای پاکت پی سی هست
2.31 اخری ورژنش هست
وقتی نصبش کردی بازش میکنی و با سریالی که داره رجیستر میکنی
بعد در جایی که نصب کردی که در امنیا 100 درصد باید در مموری 8 یا 16 گیگ نصب کنی
در اونجا یه پوشه باز میشه به اسم برنامه میری توش یه پوشه دیگه هست به اسم map or maps
نقشه ها که 2 تا فایل هستند میریزی اونجا
بعد که برنامه را اجرا کردی از منوی برنامه نقشه را انتخاب میکنی
بعد از اینکه گوشی به ماهواره وصل شد موعیت را نشون میده تو نقشه و .......
میشه لینک اون برنامه رو قرار بدین؟و نحوه نصبش چطوره؟مثل سایر برنامه ها روی I900 نصب میشه؟یعنی باید کپیش کنم رو گوشی و تو خود گوشی نصبش کنم؟

راستی قسمت دوم سوالم رو جواب ندادین،میشعه GPS ش رو روی ماشین آورد؟
راستی این GPS گوشی فقط نشون میده که کجا هستیم؟نمی تونه مثل GPS های online اتومبیل های خارج از ایران نقاط پر ترافیک رو نشون بده؟

شرمنده، می دونم سوالام در حد تیم ب نوجوانان یکی از کشورهای همسایس:31:

بازم ممنون!:11:

hussain
01-01-2010, 14:24
سلام دوستان
آیا برنامه ای هست که یک قسمتی خاصی رو رمزگذاری کنه،مثل اس ام اس رو؟

AryanLand
01-01-2010, 22:22
سلام دوستان
آیا برنامه ای هست که یک قسمتی خاصی رو رمزگذاری کنه،مثل اس ام اس رو؟

سلام.

بله هست منتها من الان اسمش رو بخاطر نمیارم.اگر پیداش کردم لینک میدم.:11:

golmohammadi
01-01-2010, 22:38
میشه لینک اون برنامه رو قرار بدین؟و نحوه نصبش چطوره؟مثل سایر برنامه ها روی I900 نصب میشه؟یعنی باید کپیش کنم رو گوشی و تو خود گوشی نصبش کنم؟

راستی این GPS گوشی فقط نشون میده که کجا هستیم؟نمی تونه مثل GPS های online اتومبیل های خارج از ایران نقاط پر ترافیک رو نشون بده؟

قبلا اپ کرده بودم سایت
باشه پیداش میکنم و لینکشو میدم
من خودم رو امنیا نصب کردم و براحتی کار کرد
نه نمیشه به ماشین اورد
در مورد نقاط پر ترافیک و ... فکر نکنم بشه
اگه هم برنامه این قابلیت را داشته باشه تو ایران چنین چیزی فکر نکنم باشه

Real Madrid C.F
18-01-2010, 10:48

شما همونطور که گفتین بچه تهرانین و من با اینکه بچه شهرستانم و از گارمین به دلیل ساپورت نکردنه شهرستانها خوشم نمیاد ولی بازم بهترین GPS واسه تهران گارمین هست...لینکشو براتون میزارم طبق راهنما پیش برین حله..

:10: :20:

AryanLand
18-01-2010, 22:27
شما همونطور که گفتین بچه تهرانین و من با اینکه بچه شهرستانم و از گارمین به دلیل ساپورت نکردنه شهرستانها خوشم نمیاد ولی بازم بهترین GPS واسه تهران گارمین هست...لینکشو براتون میزارم طبق راهنما پیش برین حله..

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:10: :20:

سلام.

برنامه هایی که تو همین فروم هست رو لطفا" از همین فروم لینک بدید.برنامه گارمین صفحه 8 یا 9 همین تاپیک هست.:11:

Real Madrid C.F
19-01-2010, 08:25
سلام.

برنامه هایی که تو همین فروم هست رو لطفا" از همین فروم لینک بدید.برنامه گارمین صفحه 8 یا 9 همین تاپیک هست.:11:
راست میگی شرمنده من یه سایت مفتی افتاده بود جلو دستم داشتم خودمو خفه میکردم:27:
تکرار نمیشه:20:

goblet of fire
20-01-2010, 16:48
سلام

من گوشیم touch pro2 هست و این برنامه ozi را نصب کردم ولی وقتی اجراش می کنم، بعد از گذشت 4 ساعت جایی که قرار دارمو نمایش نمیده!!!
نقشه تهران را هم در پوشه مپ ریختم

hussain
20-01-2010, 20:20
سلام.

بله هست منتها من الان اسمش رو بخاطر نمیارم.اگر پیداش کردم لینک میدم.:11:
سلام حاجی:10:
این برنامه پیدا نشد؟

Real Madrid C.F
20-01-2010, 23:01
سلام

من گوشیم touch pro2 هست و این برنامه ozi را نصب کردم ولی وقتی اجراش می کنم، بعد از گذشت 4 ساعت جایی که قرار دارمو نمایش نمیده!!!

شما که تهران هستین بهتره از گارمین استفاده کنین چون برنامش برایه تهران مناسب تره :20:

AryanLand
21-01-2010, 00:03
سلام

سلام.

منم پیشنهاد میدم اگر تهرانی از گارمین استفاده کنی.:11:

این برنامه پیدا نشد؟

سلام.

آقا واقعیتش من اصلا" فراموش کرده بودم.فردا حتما" میگردم دنبالش.:11:

AryanLand
21-01-2010, 00:37
این برنامه پیدا نشد؟

سلام.

اقا این لینکش,اما راستی چرا اینجا مطرح کردید محلش اینجا نیست.

Real Madrid C.F
21-01-2010, 12:57
آقا میگن شرکت یاس هم یه نرم افزار GPS میده ....اسمش چیه ؟؟ از آریو بهتره؟؟؟ مجانی رو گوشیه؟؟؟؟

alizarina
31-01-2010, 09:09
دوستان کمک!!

لینک گارمین کار نمی کنه
لینک جدیدی ازش دارید چون تو نت نیست.
اگرم کسی فایلشو داره attach کنه بی زحمت

AryanLand
31-01-2010, 16:19
دوستان کمک!!

لینک گارمین کار نمی کنه

سلام.

امشب لینکهای جدیدش رو میزارم.(باید آپلود کنم).ضمن اینکه لینکها سالمه فقط چون ما ایرانیم نمیتونیم دانلود کنیم.(اجازه دانلود به ایرانیها نمیده).:11:

AryanLand
01-02-2010, 23:50
دوستان کمک!!

لینک گارمین کار نمی کنه

سلام.

امشب لینکهای جدیدش رو میزارم.(باید آپلود کنم).ضمن اینکه لینکها سالمه فقط چون ما ایرانیم نمیتونیم دانلود کنیم.(اجازه دانلود به ایرانیها نمیده).:11:

سلام.

لینکهای جدید برای گارمین به همراه راهنما.اما نکته مهم اینه که نقشه بیس رو که تو راهنما ازش صحبت شده نمیزارم بعلت اینکه لازم نیست (برای کسایی خوبه که سفرهای خارجی داشته باشن).

برنامه گارمین.

فایل صدای برنامه که نصبش اجباری نیست.

آخرین نقشه ایران شامل : (تهران بصورت خیلی کامل ، سمنان ، شیراز ، اصفهان ، مشهد ، کرج ، بم ، تبریز ، گرگان ، اردبیل ، قم ؛ کیش ، همدان ، شهر ری و جاده های ایران)

ضمنا" این نقشه قابلیت routable رو داره و توسط فرشید آنلاک شده ضمنا" مپ آیدی نقشه هم :800 میباشد.

MapID : 800

فایل ک ی ج ن :

راهنمای نصب برنامه.

:11::11::11:

alizarina
02-02-2010, 13:42
سلام.

لینکهای جدید برای گارمین به همراه راهنما.اما نکته مهم اینه که نقشه بیس رو که تو راهنما ازش صحبت شده نمیزارم بعلت اینکه لازم نیست (برای کسایی خوبه که سفرهای خارجی داشته باشن).

برنامه گارمین.

فایل صدای برنامه که نصبش اجباری نیست.

آخرین نقشه ایران شامل : (تهران بصورت خیلی کامل ، سمنان ، شیراز ، اصفهان ، مشهد ، کرج ، بم ، تبریز ، گرگان ، اردبیل ، قم ؛ کیش ، همدان ، شهر ری و جاده های ایران)

ضمنا" این نقشه قابلیت routable رو داره و توسط فرشید آنلاک شده ضمنا" مپ آیدی نقشه هم :800 میباشد.

MapID : 800

فایل ک ی ج ن :

راهنمای نصب برنامه.

:11::11::11:

آقا بسیار بسیار از لطفت متشکرم
همرو دانلود کردم حالا تا نصب کنم ببینم چی میشه/
فقط نمی دونم سافت ریست چی هست؟
بمی تونی راهنماییم کنی؟
بازم از لطفت متشکرم

alizarina
02-02-2010, 13:51
دوست عزیز فایل GarminMobileXTFreeBasemap_4xxxx.exe چی هست؟

نبود تو فایلهای دانلود شده

AryanLand
02-02-2010, 17:49
آقا بسیار بسیار از لطفت متشکرم
همرو دانلود کردم حالا تا نصب کنم ببینم چی میشه/
فقط نمی دونم سافت ریست چی هست؟
بمی تونی راهنماییم کنی؟
بازم از لطفت متشکرم

دوست عزیز فایل GarminMobileXTFreeBasemap_4xxxx.exe چی هست؟

نبود تو فایلهای دانلود شده

سلام.

خواهش میکنم.سافت ریست یعنی ریست کردن موبایل مثل ری استارت کامپیوتر به این معنی که گوشی خاموش و روشن میشه و رام گوشی سبک میشه.چون برنامه های بسته میشن و ....دقیقا" عین کامپیوتر.اما هارد ریست یعنی ریست کردن ویندوز یعنی دوباره رو گوشی ویندوز با ستاپ کارخونه نصب میشه و تنظیمات و برنامه هایی که شما نصب کردی پاک میشه درست مثل نصب ویندوز رو کامپیوتر.
اما در مود فایل GarminMobileXTFreeBasemap_4xxxx.exe هم که عرض کرده بودم همون نقشه بیس هست که نقشه جهانیه و بدرد ما تو ایران نمیخوره و بخاطر اینکه حجم زیادی هم داره نزاشتم و نصبش هم مهم نیست.چون تو ایران بهش نیازی نیست مگر اینکه شما سفرهای خارجی زیادی داشته باشید اما به هر حال چشم اون میزارم براتون و پست رو ادیت میکنم.:11:

dreamworld
11-02-2010, 16:17
دوست عزیز از بابت جی پی اس ممنون. ولی فکر کنم یادتون رفته که کد GarminMobileXT_50020w را قرار بدید. چون برای خارج کردن از زیپ کد می خواد. ممنون

AryanLand
11-02-2010, 18:29
دوست عزیز از بابت جی پی اس ممنون. ولی فکر کنم یادتون رفته که کد GarminMobileXT_50020w را قرار بدید. چون برای خارج کردن از زیپ کد می خواد. ممنون

سلام.

قربان شما وقتی فایل رو بازمیکنی یک صفحه 2 تیکه براتون باز میشه و وقتی میخوای ران کنی برنامه رو ازتون کد میخواد کد تو قسمت سمت راست صفحه اولی که باز میشه نوشته شده.:46:

Sport Samand
15-02-2010, 15:51
دوستان می تونم خواهش کنم نحوه نصب GPS برای گوشی samsung I900 Omnia رو به ربان ساده و شمرده شمرده در این جا قرار بدین! راستش صفحات این تاپیک بسیار زیاد هست و مطالب پراکنده،ممنون میشم لینک برنامه های لازم مورد نیاز برای من قرار بدین!
من برنامه ای رو لازم دارم که نقشه های تهرانش کامل باشه،به نظرتون کدوم برنامه باری تهران و گوشی I900 بهتر هست؟
بازم ممنون که کمک می کنین:10:

spcivileng
15-02-2010, 18:36
سلام

آقایون دم همتون گرممممممممممممم

این گارمین رو نصبیدم حالی داد .... فقط این آخرین نقشه بود ؟؟؟ یه سرچ کردم تو یاهو فکر کنم از این جدیدترم بود

Diego
15-02-2010, 18:53
دوستان می تونم خواهش کنم نحوه نصب GPS برای گوشی samsung I900 Omnia رو به ربان ساده و شمرده شمرده در این جا قرار بدین! راستش صفحات این تاپیک بسیار زیاد هست و مطالب پراکنده،ممنون میشم لینک برنامه های لازم مورد نیاز برای من قرار بدین!
من برنامه ای رو لازم دارم که نقشه های تهرانش کامل باشه،به نظرتون کدوم برنامه باری تهران و گوشی I900 بهتر هست؟
بازم ممنون که کمک می کنین:10:

َآریالند عزیز صفحه قبل قرار دادن:

mm-morteza
17-02-2010, 11:08
سلام برنامه گارمین روی امنیا 2 هم جواب میده.......هارد ریست چه جوری میشه کرد....من مبتدی هستم ممنون از راهنمایتون

AryanLand
17-02-2010, 11:57
سلام برنامه گارمین روی امنیا 2 هم جواب میده.......هارد ریست چه جوری میشه کرد....من مبتدی هستم ممنون از راهنمایتون

سلام.

بله برنامه گارمین رو امنیا 2 هم جواب میده.برای هارد ریست هم از این 2 راه میتونی استفاده کنی.

1: اول گوشی رو خاموش میکنید.(اگر هنگ کرده باشه باطری رو میکشید) بعد کلیدهای Volume Up + Screen Lock + Green + Powerرو باهم بگیرید تا صفحه بوت بالا بیاد بعد دکه جواب دادن تلفن رو میزنید گوشی هارد ریست میشه.

2: راه دوم هم که ساده تره این کد رو از گوشی شماره گیری کن.:ستاره 2767 ستاره 3855 مربع سپس دکمه برقرای تماس.

mehran2190
25-02-2010, 01:25
من گارمین رو diamon 2 نصب کردم ولی چیزی پیدا نمیکنه،تو قسمت view map که میرم هیچ اتفاقی نمیفته!!!!
پایین سمت راست نوشته no map.
فکر کنم یه جا تو نصب اشتباه کردم.دوباره نصب کنم؟ولی ظاهرا کامل نصب شده.

mm-morteza
25-02-2010, 18:26
دوستان منم نصب کردم....ولی هیچ نفشه جدیدی رو بهش اضافه نکردم....هیچ جارو نشون نمیده....بعد از صفحه وارمینگ که من اکسب میکنم میرم ویو مپ رو میزنم دیگه اتفاق خاصی نمیفته.....لطفا کمک کنید ممنون