PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه مشكل عجيب غريب با اينترنت !

Macdiano
27-07-2007, 01:24
سلام دوستان
من تازگي با يه مشكل عجيب روبرو شدم و اونم اينكه وقتي به اينترنت وصل ميشم
و برنامه task manager(عكس زير) را باز ميكنم در تب networking يه نمودار كه ميزان ديتاي ارسالي و دريافتي را نشان ميدهد
مرتب ديتا ارسال ميشود و نميدونم اصلا چي داره اپلود ميشه و همين مسئله باعث كندي سرعت دانلود شده. در ضمن هيچ برنامه اي هم بالا نيست كه با اينترنت كاري داشته باشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ضمنا در درايو C چند فايل exe ايجاد شده.(عكس زير)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آنتي ويروس مكافي هم رو ويندوزم نصب كردم ولي مشكلم حل نشد.
خواهشا كمك كنيد

Lovelyman
27-07-2007, 01:28
صد در صد ويروسه شك نكن! احتمالا برنامه اي دانلود كردي كه فايل تروجان داشته!

merlin001
27-07-2007, 15:31
خوب عزیز تابلو هست که یورسه دیگه. این که پرسیدن نمیخواست...

Macdiano
28-07-2007, 12:25
ممنون كه پاسخ داديد ولي من كه گفتم با مكافي پاك نشد به نظر شما با چه آنتي ويروسي از بين ميره
واقعا رفته رو اعصابم :41:

capitan black
28-07-2007, 12:29
سلام.دوست عزيز با BITDEFENDER راحت پاك ميشه.برو به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و به طور انلاين سيستم رو اسكن كن يا دانلود كن انتي ويروس رو.
اگه با برنامه SPYWARE DOCTOR 5 هم سيستم رو اسكن كني احتمالا چند تا تروجان پيدا كنه.
موفق باشي.

absoonoo
28-07-2007, 21:29
اولا يادت باشه كه اين تروجان يه فايل اتوران روي تك تك درايوها ميسازه . پس اول از همه هر درايوي رو كه باز ميكني با كليك راست و فرمان open باز كن . بعد يادت باشه كه اين تروجان فولدرها رو با پسوند exe تبديل به يك بمب خطرناك ميكنه ، يعني تو با كليك بر روي هر فولد ويروس رو تكثير ميكني . در عين حال قسمت folder option مروگر را غير فعال ميكنه .
حالا:
اول از همه آنتي ويروس كسپر مناسب ترين گزينه ست چون فولدرها رو بدون پاك كردن بازسازي ميكنه . چون ممكنه با استفاده از آنتي ويروس هاي ديگه فولدرها و محتويات آنها رو از دست بدي ولي اين هم راه داره . اجازه بده آنتي ويروس فولدرهاي آلوده رو حذف كنه و پس از اون توسط برنامه ريكاوري و يا با استفاده از فولدر گارانتي آنتي ويروس فولدرها و محتويات آنها رو احيا كن .

Persian.Boy
29-07-2007, 02:00
ممنون كه پاسخ داديد ولي من كه گفتم با مكافي پاك نشد به نظر شما با چه آنتي ويروسي از بين ميره
واقعا رفته رو اعصابم :41:

این پست زیر رو بخون و عمل کن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ebruu
29-07-2007, 02:23
با kaspersky