PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه اي براي ثبت زمان ورود و خروج به كامپيوتر

mahdy2021
29-08-2005, 15:44
با سلام
من به دنبال نرم افزاري هستم كه امكان ثبت تمام ورود و خروجها به همراه زمان و تاريخ به كامپيوتر ( يا لا اقل ويندوز ) را داشته باشد.ضمنا جديد يا قديمي بودن آن اصلا مهم نيست.
با تشكر

Friend
29-08-2005, 16:57
دوست من همچین برنامه ای وجود داره اما میشه بگی به چه دردت می خوره ؟؟؟؟

AHT
29-08-2005, 18:58
به درد خوردنش که میخوره چون میفهمی که کسی در چه ساعتی کامپیوتر رو روشن کرده و چه مدتی پشت کامپیوتر نشسته :wink:

Mehdi_Best
29-08-2005, 19:36
سلام
اگه برنامه را داريد معرفي كنيد اگه نداريد هم كه پست بيهوده ندهيد لطفا. friend جان در يكي دو جاي ديگه هم ديدم كه نوشته اي به چه دردت مي خوره؟ شما مگه مسئول بازپرسي از اعضا هستي؟ خب حتما براي يك كاري مي خواد ديگه!

valizadeh3
05-09-2005, 21:32
سلام دوست عزيز
يه برنامه بود 1 سال پيش از يه سايتي دانلودش كردم
اسمش اينه
BlazingTools Perfect Keylogger
يه برنامه جاسوسي هست و پاسوردها و از كامپيوتر هر 5 دقيقه يه بار عكس ميگيره
خيلي باهاله فكر كنم به دردت بخوره

با تشكر

Soda
05-09-2005, 21:54
اگه خواستي من يه دونه مخصوصشو براتون بنويسم
البته اول اگه چيزي تو وب گير نياوردين

mahdy2021
06-09-2005, 06:38
اگه خواستي من يه دونه مخصوصشو براتون بنويسم
البته اول اگه چيزي تو وب گير نياوردين

سلام به همه دوستان و مخصوصا soda عزيز
:o soda جان من راضي به زحمت هيچكس نيستم و همينقدر هم كه نظر مي دهيد كلي سر ما منت ميزاريد :oops: .البته مطمنا برنامه اي به اين شكل توي اينترنت هست حالا چه به صورت تك چه به همراه يك سري امكانات ديگر.
به هر حال اين تايپيك رو زدم كه اگر كسي برنامهاي مي شناسه معرفي كنه.
باز هم از تمام دوستاني كه نظر دادن تشكر مي كنم.

Soda
06-09-2005, 08:27
خواهش ميكنم عزيز
خلاصه اگه خواستي ما در خدمتيم
ندا بده

valizadeh3
06-09-2005, 12:10
سلام مهدي جان

خواهش مي كنم من در خدمت برو بچ پي سي ورلد هستم

با تشكر

mpsjavad
06-09-2005, 19:36
با ســـلام ..

همون طور كه ميدونيد سرور ها سيستم هاي روميزي هستند كه عموما به طور متناوب مشغول به كار هستند . و در هر زمان مدير سيستم مسءوليت سركشي به اون ها رو بر عهده داره ....

براي مدير يك سروري با سيستم عامل هاي ويندوز كار ميكنه هميشه مهم هست كه بدونه خود سرور در زمان نبود مدير از زمان راه اندازي سرور چند بار در دسترس بوده ( Uptime ) البته به صورت روز / ساعت / دقيقه / ثانيه ... و ...همين طور براي دونستن اينكه چند بار سيستم هنگ كرده ( دچار بلو اسكرين شده ) و شات دون شده يا راستارت شده يا ...

مايكروسافت براي دونستن همچين اطلاعاتي يه نرم افزار داره با نام Uptime.exe كه در ويندوز هاي NT - 2000 - XP جواب ميده و كافيه كه شما اون رو از سايت مايكرو سافت دانلود كنيد .

روش كار با اين برنامه هم خيلي راحت هست ... و كافيه كه شما بعد از دانلود كردن Uptime.exe اون رو در ريشه اصلي سيستم تون بريزيد يعني Uptime.exe رو كپي كنيد و اون رو در ادرس : Windrive/Windows/System32 پيست كنيد و يك بار در RUN بنويسيد Uptime.exe بعد برنامه شروع به كار ميكنه ... براي ديدن گزارش كار برنامه هم كافيه توي RUN بنويسيد CMD بعد هم توي محيط CMD بنويسيد Uptime ..

براي ديدن ساير تنظيمات و كاربرد هاي اين وصله كه مخصوص سيستم هاي سرور هست كه البته شما هم ميتونيد از اون استفاده كنيد كافيه توي همون محيط CMD تايپ كنيد ?/Uptime ...

توضيح : خود ويندوز به طور پيش فرض اين اتفاقات ( شات دون - راستارت - هنگ ) رو ذخيره ميكنه ... اين نرم افزار كارش سرو سامان دادن به نحوه نمايش اين اتفاقات هست پس شما ميتونيد به سراغ قسمت Event ويندوزتون هم بريد . يه بار ديگه ميكم اين نرم افزار مخصوص سرور ها هست و اصل كارش هم اينه كه به مدير شبكه ( سيستم ) بگه كه سرور چه مدتي در دسترس بوده و چه موقعي Downtime بوده ...

اميداوارم مورد استفادتون قرار بگيره ... :arrow:

براي دانلود ميتونيد از ادرس زير اقدام كنيد با حجم 45 كيلو بايت ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

براي گرفتن اطلاعات بيشتر به سايت مايكروسافت مراجعه كنيد و كلمه Uptime.exe رو جستجو كنيد .

مسعوليت ناروا از اين نرما افزار بر عهده خود شخص ميباشد :mrgreen: .

روز خوش :arrow: ( اگه خواستيد اموزش كاملش رو براتون اماده كنم ) ...

:roll: