PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در برنامه دیکشنری آریان پور

galaxy-star
29-08-2005, 15:26
این برنامه رو قبلا رو کامپیوترم نصب کردم. خیلی خوب کار میکرد.
بعد از اون چند بار ویندوزم رو عوض کردم. حالا که نصبش کردم میبینم فونت این برنامه اشکال داره.
من نمیفهمم چه کلمه رو دارم می نویسم و معنی اون به انگلیسی یا برعکس چی میشه.
مشکل از کجاست؟
چطوری حلش کنم؟؟؟

Strasboorg
29-08-2005, 15:41
اولا بايد ببيني كه فونت فارسي رو نصب كردي
اگه فونت فارسي داشتي از 1 راه احتمالا حل بشه مشكلت
تو قسمت كنترل پنل
دايركتوري فونتز رو يك بار باز كن و ببند
ببين مشكلت حل ميشه يا نه !!!

galaxy-star
30-08-2005, 02:15
اسم بعضی هاش arabic هست.
همین خودشه؟ یا باید نصب کنم؟
تو برنامه هایی مثل ورد هم میتونم انگلیسی بنویسم هم فارسی.

Strasboorg
30-08-2005, 09:42
خودشه
تيك بغل هر چي اربيك ديدي رو بزن
احتمالا درست بشه

galaxy-star
30-08-2005, 14:54
تمام arabic ها رو نصب کردم.
اما باز هم همونطوریه.
لطفا کمک کنید.
خیلی لازمش دارم

xmw
31-08-2005, 06:52
دوست عزیز این که کاری نداره منم قبلا با چنین مشکلی بر خورده بودم(البته تو ویندوز اکسپی)خوب میخوای بدونی اشکال کار از کجا بود ؟ به خاطر اینکه زبان سیستم من برای استفاده از برنامه ها فارسی بود خوب اگه شما زبانتو به انگلیسی تغیر بدید دیگه مشکل حله !حالا چطوری ؟
میری به کنترل پنل و Regional and Language Options رو باز میکنی و در منو advansed زبان رو از فارسی به انگلیسی ایلات متحده تغییر میدی البته اینو متذکر میشم که این کار بدین معنی نیست که شما دیگه نمیتونید تو ویندوز فارسی تایپ کنید

galaxy-star
31-08-2005, 13:47
دوست عزیز این که کاری نداره منم قبلا با چنین مشکلی بر خورده بودم(البته تو ویندوز اکسپی)خوب میخوای بدونی اشکال کار از کجا بود ؟ به خاطر اینکه زبان سیستم من برای استفاده از برنامه ها فارسی بود خوب اگه شما زبانتو به انگلیسی تغیر بدید دیگه مشکل حله !حالا چطوری ؟
میری به کنترل پنل و Regional and Language Options رو باز میکنی و در منو advansed زبان رو از فارسی به انگلیسی ایلات متحده تغییر میدی البته اینو متذکر میشم که این کار بدین معنی نیست که شما دیگه نمیتونید تو ویندوز فارسی تایپ کنید
دستت درد نکنه. مشکل از همین بود.حل شد.
خیلی ممنون

xmw
01-09-2005, 09:20
خواهش میکنم

un4giv3n
01-05-2006, 23:16
همینو میخواستم بگم! مشکل از همونه! نارسیس 5 بهتره ها!

ElmO
01-05-2006, 23:23
سلام دوستان .... چجوری میشه با آریانپور یه متنو ترجمه کرد
مرسی

یا حق

hesam
02-05-2006, 01:45
سلام دوستان .... چجوری میشه با آریانپور یه متنو ترجمه کرد
مرسی

یا حق
در این ورژنی که من دارم در منو های بالا در منویه جدید رو بزن بعد متنو بنویس بعد در منویه بالا ترجمه رو بزن
این رو هم بگم که کلمه به کلمه ترجمه میکنه

SPIRIT PALST III
14-05-2009, 17:36
با سلام

من CD فرهنگ جامع 6 جلدی هوشمند پیشرو آریان پور نسخه صادراتی (ارژینال) را خریداری کرده ام.

بعد از نصب برنامه روی ویندوز هنگامی که بعد از قرار دادن CD برنامه را اجرا می کنم برنامه

اجرا نمی شود و پیغام زیر را می دهد:

تصویر پیغام:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن در هنگام نصب برنامه یک پیغام دیگر هم ظاهر می شه که تصویرش را در پائین قرار دادم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بسیار ممنون می شم راهنمایی کنید...

alireza6915
13-10-2013, 16:28
سلام. امروز 21 مهر 92 است که من این بخش رو دیدم. من با تمامی صحبت های دوستان موافقم . اما هزینه تولید یک نرم افزار اون هم در بازاری که حمایتی برای داخل وجود نداره واقعا دشواره. بنده مدیر بخش پشتیبانی این نرم افزار در شرکت جهان رایانه هستم و البته در انتهای شهریور امسال نسخه 2014 رو بعد از 5 سال مهجور ماندن این برنامه از نو نوشتم و این دوباره نویسی بیش از 6 ماه زمان برد. امیدوارم هستم که دوستان عزیزی که به هر شکل در استفاده از نسخ قبلی این برنامه دچار مشکل بودند و افرادی که توی فکر کرک کردن برنامه های داخلی هستن به این موضوعات هم فکر کنن که بازارا محدود داخلی رو از اینی که هست محدودتر نکنیم. طرح تعویض نسخه های قبلی رو هم توی دستور اجرا داریم. پس دوستان میتونن به هرشکل ممکن با بخش پشتیبانی تماس بگیرند تا شاید نظرشون نسبت به مشکلاتی که نسخ قبلی داشت ،عوض شه و نسخه قانونی جدید رو دریافت کنن. از شما سپاسگزارم. سیدعلیرضاسیدکابلی
computerworld.ir/cwc_shop ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
support@computerworld.ir

قصد بنده از قرار دادن لینک فروش یا بازاریابی نبوده ، چراکه برای آریانپور نیازی به این کار نیست و تنها جبران مشکلات کاربرانی است که قوانین کپی رایت احترام میگذارن. لذا درصورتی که عمل بنده مخالف قوانین سایت می باشد عذرخواهی میکنم.