PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل به نرو 6

syamak790
26-07-2007, 15:50
سلام

یه مشکلی پیش اومد نرو رو پاک کردم دوباره نصب کردم
البته اعصابم خورد شد کل فایلهایی که مربوط به نرو میشد رو پاک کردم دوباره اینستال کردم

اما وقتی دوباره نصب کردم مشکل کمبود یه فایل dll می گیره به اسم advrcntr2.dll
از اینترنت دانلود کردم
هر جایی هم که فکر میکردم لازمه کپی کردم
اما بازم هنگام اجرای نرو با پبغامی که سیستم شما این فایل dll رو نداره مواجه میشم

ممنون میشم اگه کاری میشه کرد کمکم کنید

Elfin-D
26-07-2007, 17:44
سلام
محل واقع شدن این دی ال ال:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

syamak790
26-07-2007, 18:55
سلام
محل واقع شدن این دی ال ال:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام
ممنون اما اینجا هم کپی کرد بودم
اما فایده ایی نداشت
فکر نکنم جایی باشه که این فایل رو اونجا قرار نداده باشم

البته مشکلی پیش نمیاد فقط این پیغام که این فایل روی سیستم شما پبدا نمی شه رو 10 بار نمایش میده
اعصاب نمی زاره

خیلی ممنون

jim_allonce
05-01-2011, 23:58
سلام دوستان .
من حسابی به مشکل خوردم.
یکی اینکه من هاردم الکی پر میشه! هاردم 250 GB هست که 100 GB ازش پره ،اما نمیدونم چی شده همینطوری خود به خود حجمش صفر میشه هرچی هم پاک میکنم دوباره صفر میشه! البته من یک درایو فقط دارم که با این وضعیت نمیتونم پارتیشن بندی هم کنم
ممنون میشم اگه کمک کنین

Arashpc
23-04-2011, 00:45
با سلام و اولا میبخشین که این پست قدیمی رو بالا میارم و ولی منم همین مشکل رو دارم و وقتی نرو 6 رو روی ویندوز سون نصب کردم در هنگام اجرا این ارور رو داد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

syamak790
23-04-2011, 17:05
با سلام و اولا میبخشین که این پست قدیمی رو بالا میارم و ولی منم همین مشکل رو دارم و وقتی نرو 6 رو روی ویندوز سون نصب کردم در هنگام اجرا این ارور رو داد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

داداش مالیات داره تاپیک 2007 رو بالا میاریا

ما که اون زمان بیخیال شدیم اما آخه تو چرا گیر دادی به نرو 6 !!

Arashpc
24-04-2011, 04:10
سلام

شرمنده ):

راستش نرو 6 رو سیستم دوستم اینطوری شد

منم خودم بازی Frontline رو که نصب کردم تو حین اجرا به این مشکل برخوردم ، واقعا موندم ایراد کار کجاست

Mohammad King
24-04-2011, 10:15
تاپیک قدیمی بهتر بود تاپیک جدید برای سئال خود ایجاد میکردین.

بهتره که از آخرین ورژن برای نصب در ویندوز7 اسفاده کنید.

Arashpc
24-04-2011, 17:02
Mohammad King جان واقعا شرمنده - چون زیر تاپیک هم نوشته بود اگه میخواهین ادامه بدین - خودشم من به تاریخ 2007 نگاه نکردم فقط زیر تاپیک دیدم نوشته 137 روز از آخرین ارسال گذشته - به هر حال بازم عذر میخوام ، دیگه تکرار نمیشه ):

چشم حتما - ولی نمیدونم این دوستم هم داره کامپیوتر میخونه ولی کلا تو آفسایده - میگه نرو 10 هم برام کار نمیکنه 3سوت هر چی رو نتونست باهاش کار کنه پاک میکنه - من خودم رو win seven نرو 10 دارم خیلی راحت باهاش کار کردمو مشکل ندارم - خودشم نمیکه مشکل از منه - میگه کمپانی نرو ایراد داره :31:

بازم شرمنده