PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جدیدا صفحات سایت ذخیره نمی شوند !

peikesaba
25-07-2007, 22:07
سلام
چند روز هست که وقتی صفحه ای را می خوام ذخیره کنم تا صد در صد میره بعد یک پیغام میده که صفحه نمی تونه ذخیره بشه البته این در صورتی هست که گزینه

web page complete

یا

web archive single file
را انتخاب کنم .
گزینه های
html only

و

text file هم که عکسها را ذخیره نمی کنند لطفا بگید دلیلش چیه ؟ در بقیه سایتها این مشکل وجود نداره .
فکر کنم از روزی که ورژن سایت را بردن بالا این طور شده !

لطفا کمک کنید من برای انجمن موبایل احتیا ج دارم که صفحات را به طور کامل داشته باشم تا بتونم سر فرصت مطالعه کنم ممنون میشم

saviss
25-07-2007, 22:50
سلام
چند روز هست که وقتی صفحه ای را می خوام ذخیره کنم تا صد در صد میره بعد یک پیغام میده که صفحه نمی تونه ذخیره بشه البته این در صورتی هست که گزینه

web page complete

یا

web archive single file
را انتخاب کنم .
گزینه های
html only

و

text file هم که عکسها را ذخیره نمی کنند لطفا بگید دلیلش چیه ؟ در بقیه سایتها این مشکل وجود نداره .

لطفا کمک کنید من برای انجمن موبایل احتیا ج دارم که صفحات را به طور کامل داشته باشم تا بتونم سر فرصت مطالعه کنم ممنون میشم
مشکل شما از کجاست؟نمیدونم
اما پیشنهاد خودم(که خیلی هم بدردم خورده تا حالا استفاده ار مرورگر فایر فاکس و اکستنشنی به اسم ScrapBookهستش
من خودم وقتی وقت مطالعه ی یک مطلب رو ندارم از این اکستنشن استفاده میکنم)
کاملا صفحه رو سیو میکنم
بعدش سرفرصت می خونمش
(وصدالبته بصورت کاملا آ؛فلاین)

peikesaba
26-07-2007, 14:09
از شما جناب saviss خیلی متشکرم ولی من به این مرورگر دسترسی ندارم و جایی هم نیستم که بتونم اون را تهیه کنم از مدیران محترم می خوام به من جواب بدن که چرا این مشکل به وجود آمده من در بقیه سایتها هیچ مشکلی ندارم و صفحه را به صورت complete ذخیره می کنم لطفا جواب بدید . ممنون

nkhdiscovery
27-07-2007, 22:13
با سلام خدمت همه مدیران و فعالان که دارن تو سایت کمک میکنن.... من هم مشکل پیک صبا رو دارم البته 2-3 هفته است که فکر کردم شاید ویندوز اشکال داره اما خیلی امتحان کردم هیچ یک از صفحات ذخیره نمیشه...اگه کس دیگه ای این مشکل رو داره بگه شاید توی طراحی یه اسکریپت اضافه باشه که مدیران بتونن رفع کنن....ممنون

mofi
28-07-2007, 18:00
تا اونجايي كه من توي اين فروم بودم هيچ كدوم از صفحات ذخيره نمي شن به جز صفحه ي اول تست كنيد:صفحه ي اول ذخيره مي شه.

peikesaba
31-07-2007, 17:03
عجب مدیرای فعالی داره اینجا چرا کسی مشکل ذخیره شدن صفحات را برطرف نمی کند ؟!!!!!!!

negar20
31-07-2007, 17:11
تا اونجايي كه من توي اين فروم بودم هيچ كدوم از صفحات ذخيره نمي شن به جز صفحه ي اول تست كنيد:صفحه ي اول ذخيره مي شه.

چرا من تا چند وقت پيش ميتونستم صفحات مختلف رو save كنم ولي الان نميشه.

peikesaba
07-08-2007, 23:03
سلام دوستان کمک کنید
کسانی که می تونند ذخیره کنند پیام بذارند اصلا کسی هست که بتونه ذخیره کنه
منوی فایل گزینه save as و در پایین پنجره ازقسمت save as type گزینه web page complete را انتخاب می کنم توی هر سایتی صفحه ذخیره میشه بجز این سایت دوستان زیاد دیگری هم این مشکل را دارند دلیلش چیست ؟

اگر کسی هست که از IE استفاده می کنه و می تونه این طوری ذخیره کنه بگه تا ما بریم حداقل ویندوز عوض کنیم !!!!!!!!! شاید حل شه !!!!

soldier
07-08-2007, 23:46
مشکل شما از کجاست؟نمیدونم
اما پیشنهاد خودم(که خیلی هم بدردم خورده تا حالا استفاده ار مرورگر فایر فاکس و اکستنشنی به اسم ScrapBookهستش
من خودم وقتی وقت مطالعه ی یک مطلب رو ندارم از این اکستنشن استفاده میکنم)
کاملا صفحه رو سیو میکنم
بعدش سرفرصت می خونمش
(وصدالبته بصورت کاملا آ؛فلاین)
ساویس جون. کم کم خوشم میاد ازت

خوب اگر زحمتی نیست لینک اون یارو. مرورگره رو بده(اکستنشن)، لازم میشه...

اما اگر حوصله و دقت لازم رو داری :D ( شوخی )

عجب مدیرای فعالی داره اینجا چرا کسی مشکل ذخیره شدن صفحات را برطرف نمی کند ؟!!!!!!!

همه مدیرا فعال میباشن. خیلی از بدیشون نگو. اگر سخت گیر بشن نمیشه کمی حرف زد...

چون بعد از مدتی روال کارشون عوض میشه. یه مدت سخت حذف میکنن. یه مدت سخت بن میکنن

یه مدت سخت جواب میدن. و یه مدت پیشنهادات رو رسیدگی میکنن. یه مدت اشکالات در رفع میکنن

یه مدت انجمن رو بررسی میکنن و کلی امکانات جالب میزارن. یه مدت سخت کاربر فعال میکنن .

یه مدت سخت همکار و مدیر انتخاب میکنن. و یه مدت هم انگار نه انگار که مدیر هستن....

خوب باید کمی تحمل داشته باشی

موفق باشی

soldier
08-08-2007, 00:06

نه.... به شدت مخالفم. تا چند روز پیش من چند صفحه ذخیره کردم. اما حالا

وقتی میخواهی ذخیره کنی تا آخر که رسید این پیغام رو میده.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خوب فکر کنم خود مدیران سایت تغییرش دادن. برای کپی رایت(آخه چه ربطی داشت)

هر وقت چیزی رو تغییر میدن نمیگن

تا بروبچ "کاربر های فعال تحقیقات انجمن برای یافتن امکانات جدید" دست بکار بشن و اعلام کنن.

حالا بروبچ's وارد بشید که یک عملیات داریم.

ویرایش میکنم : برای بار سوم روی یک تاپیک دیگه به صوت افلاین امتحان کردم مشکلی نداشت. خیلی عجیب شده...
موفق باشید

my friend
08-08-2007, 01:35
بهترین کار اینه که خودتونو از دست آی عی خلاص کنید و به جمع کاربرای اپرا بپیوندید تا آزادی رو تجربه کنید:

کاربران اپرا بطور 24 ساعته آماده حل مشکلات شما هستند:

( اگه از فردا منو ندیدید بدونید که بخواطر تبلیغ اپرا در انجمن بن شدم! )

minizoro
08-08-2007, 02:33
کاربران اپرا بطور 24 ساعته آماده حل مشکلات شما هستند:
دروغه آقا دروغه من يه مشكلي چند مدتيه تو اوپرا دارم ولي هيشكي هيچ گونه جوابي بهم نداده: راس ميگين جواب بدين:

Dr.Afzali
08-08-2007, 04:06
منم اپرا استفاده ميكنم و هيچ مشكلي با ذخيره تاپيكها ندارم.

namber_one
08-08-2007, 10:59
واسه من تمام صفحات ذخيره ميشه