PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد ساخت install

Mirzaie
29-08-2005, 07:37
مدتی هست که دارم یکسری برنامه کاربردی رو فارسی میکنم و به همین جهت نیاز مبرم به یک برنامهinstall ساز دارم که بشه با اون فایلهای فارسی شده رو جایگزین فایلهای انگلیسی کرد. اگر واضحتر بگم این میشه که برنامه اینیستال ساز ما بتونه فایل فارسی شده رو بجای فایل انگلیسی اون نرم افزار قرار بده و فایل انگلیسی رو پاک کنه ! قبلا یکسری برنامه که به همین شیوه فارسی میشدن رو دیدم ولی راستش بلد نیستم که این کار رو انجام بدم. مشکل از اونجا ناشی میشه که install ما باید پوشه Program Files رو در هر درایو که بود پیدا کنه ! بطور مثال بعضی ها ویندوز رو در درایو D نصب میکنن و بعضی در C پس باید برنامه قادر باشه که پوشه Program Files رو در هر داریوی که بود پیدا کنه و بعد هم پوشه خود اون برنامه رو و بعد فایل فارسی شده رو جایگزین فایل اصلی برنامه کنه. حالا با توجه به گفتهای من از میان دوستان مهندس فروم کسی میتونه یک برنامه ساده و خوش دست جهت اینکار معرفی کنه ؟ البته روش کار مهمتر هست پس لطف کنید و بگید چطور اینکار رو انجام بدم ... با تشکر .
در ضمن برنامه InstallShield هست ولی کار با اون برای تازه کارایی چون من کمی مشکله ...
کسی با برنامه Wise Install Master کار کرده ؟

Nesta
30-08-2005, 01:51
سلام دوست عزیز
من. خودم 2 تا برنامه معرفی‌ کردم در انجمن معرفی‌ نرم افزار که حجم زیادی نداره و کار باهاش هم آسان هست ،البته اگه کار قوی می‌خواهید خوب همونطور که میدونین install sheild از همه بهتر هست و رو دست نداره ولی‌ باز من چند تائی‌ نام میبرم.
Advanced Installer Pro 3.1.1

InstallBuilder 2.6.1

ArInstall v2.1

hamedvahedi
05-10-2007, 20:46
بر استفاده از install shield تاکيد مي کنم. مخصوصا نسخه هاي professionalش