PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Logo Design Studio Pro نرم افزاری برای طراحی لوگو / تمامی ورژنها در اینجا

Nesta
29-08-2005, 02:18
اگر میخواهید برای نرم افزار، سایت و یا شرکت خود لوگوی اختصاصی طراحی کنید ولی با نرم افزار های گرافیکی نمیتوانید به خوبی کار کنید و یا توانایی پرداخت هزینه طراحی لوگو را ندارید، با استفاده از این نرم افزار بدون احتیاج به آموزش نرم افزار های گرافیکی به راحتی لوگو های زیبا و شکیلی ایجاد کنید و کلاس کار خود را بالا ببرید. با استفاده از این برنامه یک طراح لوگو حرفه ای شوید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حجم فايل: ۱۶۱.۱۴ مگابایت

IVAN
29-08-2005, 09:12
من سي دي اين برنامه رو دارم توصيه ميكنم كه دوستان سي دي اينو بخرن چون plugin هم تو سي دي داره :roll: :roll:

Friend
29-08-2005, 11:03
دوستان من سلام
می شه یه توضیحی در مورد طرز کار این برنامه بدین

Nesta
30-08-2005, 01:38
دوستان من سلام
می شه یه توضیحی در مورد طرز کار این برنامه بدین
سلام دوست عزیز دیگه توضیح از این واضح تر نمی‌شه که ؟ طراحی‌ و ساخت لوگو و کار های گرافیکی‌ ،مثل فتوشاپ ولی‌ آسان تر و سریعتر با این برنامه خوب و آسان .کار دیگه ای نمی‌کنه . :wink:

Harry Potter
25-12-2005, 01:38
Logo Design Studio نرم افزار کامل و همه کاره ای برای طراحی لوگو جهت استفاده های متفاوت است.
این نرم افزار حاوی کتابخانه بزرگی از مناظر و موضوعات (مشاغل، ورزش ها، پرچم ها و...) و همچنین افکت های گوناگون است که می توانید از آنها استفاده کرده یا آنها را با عکس و طرح خودتان ترکیب کنید.

Logo Design Studio از قابلیت لایه ها ، نوشتن متن، تنظیم روشنایی، سایه ها و افکت های دیگر به خوبی پشتبانی می کند. همچنین شامل چندین قالب آماده برای لوگو است که میتوانید کارتان را با استفاده از آنها شروع کنید.

با استفاده از این نرم افزار هر کسی می تواند بدون داشتن تجربه و مهارت خاص، لوگو هایی کاملا حرفه ای و زیبا طراحی کند.
Logo Design Studio قابلیت import و export کردن تمام فرمت های متداول را دارد، از جمله JPEG، TIFF، PNG، WMF، BMP، PDF و ...

دانلود کنید CD کامل این نرم افزار را با حجم 161.14 MB
---- Logo Design Studio 2005 full ISO ----

نحو کرک کردن:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- فایل sscprot.dll از پوشه PHXiSO (واقع در فایل Image) را در آدرس \Windows\System32 کپی کنید.
3- نرم افزار را اجرا کنید.
4- وقتی پنجره activation باز شد Activate By Phone را انتخاب کنید.
* به هیچ وجه short CD-Key را پر نکرده و یا از Activate online استفاده نکنید!
5- در پنجره Activate by Phone قسمت longer CD-Key را با هر چیزی که دوست داشتید پر کنید.
6- Activate Now را کلیک کنید.
7- تمام شد! حالا می توانید از این نرم افزار به طور کامل استفاده کنید.

موفق باشید

mirmohammadi
25-12-2005, 08:19
بابا ایول خوشم اومد
نه معلوم که بیخودی harry potter نشدی واقعاً جادو گری
بازم از این جور چیزا معرفی کن

justmp3
25-12-2005, 12:54
من چون نمیتونم از مگا اپلود دانلود کنم دارم از سایت خود نرم افزار میگیرم ولی حجمش 40 مگابایته!!!

البته نسخه دمو هستش...

میخواستم بدونم اگر کرکش کنم کامل میشه؟!

چون حجمشون خیلی متفاوته!!!!

Harry Potter
25-12-2005, 18:12
بابا ایول خوشم اومد
نه معلوم که بیخودی harry potter نشدی واقعاً جادو گری
بازم از این جور چیزا معرفی کن

مرسی عزیز ...
امیدوارم به دردت بخوره.

من چون نمیتونم از مگا اپلود دانلود کنم دارم از سایت خود نرم افزار میگیرم ولی حجمش 40 مگابایته!!!
البته نسخه دمو هستش...
میخواستم بدونم اگر کرکش کنم کامل میشه؟!
چون حجمشون خیلی متفاوته!!!!

چرا نمیتونی از مگا آپلود، دانلود کنی؟
به نظر من اون 40 مگابایتی رو دانلود نکنی بهتره چون بعیده کرک بشه.
هر چند برای چند بار استفاده ممکنه کارت رو راه بندازه ولی آخرش چی؟

hamilton
25-12-2005, 18:55
دوستاني كه مشكل دانلود اين برنامه را دارند.راه حل زير را براشون پيشنهاد ميكنم.اين كار را خودم انجام دادم و دارم دانلود ميكنم اون هم به صورت تكه تكه.
شما اين دو برنامه را اگر داشته باشيد مشكل حل ميشه:
1-internet download manager يا همون IDM
2-اين برنامه اي كه براتون ميذارم.
برنامه دوم به زبان روسي هست ولي كاري به زبانش نداريم.خيلي راحته.كافيه شما لينك دانلود را به اين برنامه بديد و لينك مستقيم دانلود را به دست بياريد.سپس لينك جديد را به IDM بديد و با قابليت Resume دانلود كنيد حتي به فواصل چند روز و هيچ مشكلي پيش نمياد.
اما برنامه:
دانلود كنيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لينك دانلود را در شماره 1 وارد كرده و دكمه كناري را به صورت علامت سواله را بزنيد تا لينك مستقيم را به شما بده.پس از ظاهر شدن لينك مستقيم با زدن دكمه 3 آدرس لينك به clipboard منتقل ميشه و شما كافيه برنامه IDM را باز كرده و دكمه ADD URL را بزنيد تا عمليت دانلود شروع بشه.
اما 2 نكته وجود داره:
1-حتما حتما تعداد تعداد connectionها براي دانلود را 1 قرار بديد.در غير اينصئرت كاري از پيش نخواهيد برد.
2-بار اول كه شروع به دانلود كرديد ممكنه جلوي قابليت resume بنويسه unknown.براي رفع اين حالت هم در ابتداي دانلود دكمه cancel را بزنيد و سپس دكمهresume را بزنيد تا عمل دانلود شروع بشه.ميبينيد كه در مقابل resume نوشته yes.
lموفق باشيد.

mostafa_zare
25-12-2005, 19:27
کسی نمی تونه زیپش کنه یا رَر؟
در ضمن از Go!zilla هم می تونید استفاده کنید.

Harry Potter
25-12-2005, 19:47
ممنون hamilton جان، راهنمایی خوبی بود برای دوستانی که مشکل دارن.
امیدوارم از نرم افزار راضی باشید.

کسی نمی تونه زیپش کنه یا رَر؟
در ضمن از Go!zilla هم می تونید استفاده کنید.

فایل دانلود RAR هست!

nazanin 000
25-12-2005, 20:26
دوستاني كه مشكل دانلود اين برنامه را دارند.راه حل زير را براشون پيشنهاد ميكنم.اين كار را خودم انجام دادم و دارم دانلود ميكنم اون هم به صورت تكه تكه.

يعني تمامي فايل ها با حجم زياد رو خودش هوشمند تيكه تيكه ميكنه و بعدش اون ها رو كم كم ميگيره ؟؟؟؟؟
براي تمامي سايت ها قابليت تكهتكه كردن رو داره؟؟؟؟؟
و ديگه نيازي نيست هر بار از اول دانلود كنيم ؟
حتي در مورد سايتهايي مثل آپلود مثل ؟؟؟؟؟Rapidshare
بيشتر توضيح بده در مورد اين كار
ممنون

justmp3
25-12-2005, 20:49
hamilton جان تو وبلاگ ویندوز نظر خوبی راجبه IDA نداشتند...

میخواستم بدونم این برنامه دانلود منیجر دیگه ای را ساپورت میکنه یا نه؟!

Harry Potter
25-12-2005, 21:25
hamilton جان تو وبلاگ ویندوز نظر خوبی راجبه IDA نداشتند...
میخواستم بدونم این برنامه دانلود منیجر دیگه ای را ساپورت میکنه یا نه؟!

hamilton جان نوشته IDM = Internet Download Manager نه IDA ...
به نظر من هم IDM بهترینه و سعی کنید همیشه برای دانلود از این نرم افزار استفاده کنید.

justmp3
25-12-2005, 21:45
ببخشید اون اشتباه تایپی بود...

اینجا را نگاه کنید:

منبع:

حالا نظرتون را بگین×××!!!!

Harry Potter
26-12-2005, 01:41
justmp3 جان من مدت زیادیه که از این نرم افزار استفاده می کنم و تا حالا هم مشکلی نداشتم.
شما هم خیالت راحت باشه که هیچ ایرادی در کارش نیست.
حتی برای احتیاط بیشتر میتونی بعد از نصب وقتی میخواد به اینترنت وصل بشه این اجازه رو ندی و اینطوری احتمالا اون تغییرات گفته شده هم برای شما پیش نمیاد. (موقع نصب چند باز سعی در وصل شدن به اینترنت میکنه تا سرعت شما رو چک کنه ولی شما اجازه نده)

راستی هیچ اجباری نیست که از IDM استفاده کنی، با همه دانلود منیجر ها شما میتونی لینک رو دانلود کنی.

hamilton
26-12-2005, 07:09
با سلام.
بحث منحرف شد.كسي با روشي كه گفتم موفق شد اين برنامه را دانلود كنه يا خير؟

Cracki
26-12-2005, 09:40
Harry Potter جان ممنون بابت معرفی لینک دانلود نسخه فولش.

من از همون لینک اولی دانلودش کردم و کاملا هم رجیستر شد. از لینک Megaupload .

بعد از کمی کار کردن باهاش تصمیم گرفتم که آپدیتش کنم ببینم میشه یا نه و همونطور که در عکس پایین میبینید
نسخه برنامه هم
بعد ار آپدیت عوض شد و رجیستر شده هم باقی خواهد ماند.

باز هم ممنون.

justmp3
26-12-2005, 12:36
با سلام.
بحث منحرف شد.كسي با روشي كه گفتم موفق شد اين برنامه را دانلود كنه يا خير؟
من همه کارایی که گفتی انجام دادم ولی نشد...

البته دلیلش چیزه دیگه ای بود....

یعنی همش میگفت Server Busy

به هر حال ممنون از اموزشتون

این IDM که ریختم کلی باهاش حال کردم بازم ممنون

Harry Potter
26-12-2005, 17:31
Harry Potter جان ممنون بابت معرفی لینک دانلود نسخه فولش.
من از همون لینک اولی دانلودش کردم و کاملا هم رجیستر شد. از لینک Megaupload .
بعد از کمی کار کردن باهاش تصمیم گرفتم که آپدیتش کنم ببینم میشه یا نه و همونطور که در عکس پایین میبینید
نسخه برنامه هم
بعد ار آپدیت عوض شد و رجیستر شده هم باقی خواهد ماند.

قابلی نداشت و ممنون که آپدیت شدن رو یادآوری کردی.
دوستان دیگه هم با توجه به توضیحات Cracki جان میتونن این نرم افزار رو با خیال راحت دانلود و حتی آپدیت کنند.

نتیجه اینکه لینک و نرم افزار سالمه و هر مشکلی هست احتمالا به خط اینترنت یا سیستم دوستان مربوط میشه...

من همه کارایی که گفتی انجام دادم ولی نشد...
البته دلیلش چیزه دیگه ای بود....
یعنی همش میگفت Server Busy
به هر حال ممنون از اموزشتون
این IDM که ریختم کلی باهاش حال کردم بازم ممنون

حالا اصراری نیست که از اون نرم افزار برای پیدا کردن لینک استفاده کنی.
شما روی همون لینک مگا آپلود کلیک کن و در صفحه باز شده چند ثانیه صبر کن تا تایمر صفر بشه و لینک رو ببینی، و بعد هم دانلود کن...
امیدوارم موفق بشی

tohave
26-12-2005, 21:36
سلام

این فایل 160 مگابایته ؟؟؟؟؟؟

Harry Potter
27-12-2005, 02:29
سلام
این فایل 160 مگابایته ؟؟؟؟؟؟

آره ، یه چیز تو همین مایه ها ...

نکنه تو هم مثل من Dial Up هستی؟
ضد حال بدتر از این که خودت معرفی کنی ولی نتونی دانلود کنی! :sad: :sad:

H3SAM
27-12-2005, 03:37
Harry-potter جان یه سوال آیا با این نرم افزار میشه لوگو متحرک هم ساخت ممنون

omid emamhadi
27-12-2005, 08:27
سلام به همگی ممنون

Harry Potter
27-12-2005, 17:42
Harry-potter جان یه سوال آیا با این نرم افزار میشه لوگو متحرک هم ساخت ممنون

چون خودم دانلود نکردم چیزی در این مورد نمی دونم.
لطفا از بقیه دوستان بپرس.

سلام به همگی ممنون

مرسی ...
شما دانلود کردی ؟

arash_irani
28-02-2006, 17:36
سلام دوستان
كسي لينك جديد از اين نرم افزار رو نداره؟ :blush:
منظورم نسخه فولش هست نه دمو :happy:
لطفا هر كسي داشت معرفي كنه دوستان
موفق باشيد
يا حق

ali_dubai
15-09-2006, 09:22
Logo Design Studio Plus v2.1.40

نرم افزاری جالب و کاربردی برای ساختن لوگو با قابلیت های بسیار زیاد شامل

Includes 100MB Business and Lifestyle Add-On Pack,
with 100 logo templates,
340 new logo objects and graphic artwork,
55 new logo taglines,
25 new TrueType fonts.

Design a new business look using the #1 selling logo design software. Logo Design Studio™ software is easy to use, affordable & has something for everyone. From simple to complex logo designs, all categorized by industry and interest, you can quickly design a professional logo that gets noticed.

Homepage : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حجم : 264 مگابایت

دانلود فول برنامه + سریال :

قسمت اول : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قسمت دوم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قسمت سوم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پسورد : Rar pass: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

satttanism
17-09-2006, 02:14
نرم افزاري براي ساخت طرحهاي گرافيکي يا لوگو براي وبسايتها ، حبرنامه، کارت هاي تجاري، سربرگ، جزوه، تبليغات، کارت تبريک، بنر، تيم هاي ورزشي و ... . به وسيله اين نرم افزار ديگر لازم نيست از طرحهاي گران و تکراري استفاده کنيد و مي توانيد با استفاده از نوشته ها و طرح هاي گرافيکي ساده هزاران logo بسيار زيبا را در مدت زمان کوتاهي بسازيد !
برخی از ویژگیهای دیگر این نرم افزار :

- دارای بیش از 200 قالب آماده، در زیر گروههای صنعت و ...
- قابلیت استفاده از قابلیت های undo & revert در هنگام طراحی !
- قابلیت وارد کردن فرمت های JPEG, PNG, TIFF, GIF, EMF, WMF, BMP و PDF
- شامل افکت های Shadows, Blurs, Embossing و Frames به منظور زیبا شدن هرچه بیشتر طرح !
- دارای اختیارات پیشرفته برای انتخاب رنگها
- قابلیت پشتیبانی از resolution 300 dpi برای پروژه های بزرگ.
- دارای آموزش ویدویی برای آموزش مفاهیم اولیه برنامه !
- قابلیت پرینت طرح
و ...

پس از دانلود فایل آنرا از حالت فشرده خارج کرده و image را با استفاده از برنامه DeamonTools یا برنامه های مشابه باز کنید.
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

satttanism
17-09-2006, 23:59
ببخشید دیگه

ramin_zero1818
18-09-2006, 00:11
ممنون زحمت كشيدي

Honradez
20-09-2006, 22:04
مرسي
عاليه

satttanism
13-05-2007, 23:26
Logo Design Studio ver.3.1.0.0 + AddOnPack

Logo Design Studio ver.3.1.0.0 + AddOnPack : نرم افزار بسیار خوبی برای طراحی لوگو میباشد . اگر شما برای سایت و وبلاگ یا شرکت خود دنبال یک لوگه ی زیبا هستین با استفاده از این نرم افزار به سادگی میتوانید یک لوگوی زیبا برای خود طراحی کنید بدون نیاز به دانش گرافیک!!
این نرم افزار خوب دارای ۲۰۰ طرح بسیار زیبا به صورت نمونه میباشد و به شما اجازه میده که با سلیقه خود انهارو ادیت کنید. و دارای جلوهای بسیار زیبا و متنوه ای میباشد.

Logo Design Studio offers the greatest range of designer tools to help you quickly and easily create an identity from your own library of uniquely branded logos and graphic images. By modifying or importing images, shapes, graphic objects and text, each professionally designed logo included in the software is able to produce thousands of unique results—all in a matter of minutes! If your identity evolves or completely changes at any time, simply recreate a new company logo design at no additional cost.
The unmatched features of Logo Design Studio include:
- Over 850 logo design objects
- Professionally designed high quality artwork
- Over 200 industry based logo templates
- Slogan and tagline resource library
- Special effects such as Shadows, Blurs, Embossing & Frames

Download part 1 from RapidShare

Download part 2 from RapidShare

or

Download part 1 from DepositFiles

Download part 2 from DepositFiles

AddOnPack
Download AddOnPack from RapidShare

or

Download AddOnPack from DepositFiles

WooKMaN
13-05-2007, 23:51
satttanism ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان من هرچي گشتم ورژن اين برنامه كه بيشتر از 1.6.23 باشه رو پيدا نكردم !:41:

satttanism
14-05-2007, 00:36
satttanism ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان من هرچي گشتم ورژن اين برنامه كه بيشتر از 1.6.23 باشه رو پيدا نكردم !:41:

احتمالا درست نگشتی چون ورژن 2.1.40 تو انجمن هست

WooKMaN
14-05-2007, 00:48
احتمالا درست نگشتی چون ورژن 2.1.40 تو انجمن هست
آره ديدم ! ... :18:

پس اينو هم ببين ... :27:

لينك softpedia.com

لينك download.com

;)

Luxe
01-03-2008, 21:42
Logo Design Studio 3

Get noticed. Identify your image clearly with a custom logo created and designed by you. Build your identity from the ground up, or use over 200 included logo templates to create thousands of new looks by simply adjusting the colors, fonts, shapes and effects. Import your own graphics or pictures to further personalize your look. Perfect for websites, business cards, letterhead, signs, t-shirts, banners, sports teams, events and parties. Easy to use Logo Design Software for XP and Vista.Version 3.3 redesigns user interface.

Download:
]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید]

aranok
02-04-2008, 03:20
مرسی دانلود كردم ولی نيم ساعت طول كشيد تا دانلود بشه.

اعصابم خرد شد .

موفق باشيد.

Alastoor
04-05-2008, 01:10
Summitsoft Logo Design Studio 3.5

Summitsoft Logo Design Studio 3.5 | 12.2 MB

ashjaee
04-05-2008, 04:54
Summitsoft Logo Design Studio 3.5
لینک دانلود مستقیم

حجم: 12.21 مگابایت

x_2007
04-05-2008, 22:34
اگر می‌خواهید برای شرکت و یا وب سایت خود یک لوگوی زیبا طراحی کنید، می‌توانید از نرم افزار Logo Design Studio Pro استفاده کنید. این برنامه، قدرت فراوانی در ساخت آرم‌های بسیار زیبا مطابق با سلیقه شما دارد. با استفاده از این برنامه، می‌‌توانید تصاویر مختلفی از هر فرمتی را در نرم افزار فراخوانی کنید و روی آن تغییراتی ایجاد کنید و سپس یک کار کاملاً حرفه‌ای به دست آورید.
با استفاده از این نرم افزار که ابزارهای بسیار انعطاف پذیری دارد، می‌توانید هزاران لوگوی بسیار زیبا را در مدت زمانی کوتاه، به راحتی ایجاد کنید و نگران هزینه‌های بالای طراحی لوگو و آرم نباشید. Logo Design Studio Pro یک برنامه کاربردی جدید در طراحی لوگو است. این نرم افزار خالق لوگو، تصاویر شگفت آوری را برای شرکت شما، وب سایت یا حتی برای وب سایت مشتریان‌تان به وجود می‌آورد.
از ویژگی‌های منحصر به فرد این نرم افزار، ایجاد یک لوگوی حرفه‌ای در سریع‌ترین زمان و به آسان‌ترین روش، توسط خودتان است.
این برنامه، قدرت فراوانی برای ایجاد تصاویر گرافیکی ثابت، آیکن‌های وب، و حتی افکت‌های متن برای فیلم‌ها دارد. همچنین گزینه‌هایی برای ذخیره دستورالعمل‌های حق چاپ و نشان‌های تجارت فراوان در وب، اسناد و پروژه‌های چاپی حرفه‌ای با یک وضوح تصویر قابل تنظیم دارد.
Logo Design Studio Pro، شامل بزرگ‌ترین مجموعه ابزارهای طراحی است که به شما کمک می‌کند به سرعت و سادگی، یک لوگو شامل نام محصول و تصاویر گرافیکی منحصر به فرد مربوط به محصول خود را ایجاد کنید. با تغییر یا وارد کردن تصاویر، اشکال یا متن، در لوگوهای طراحی شده‌ای که در این نرم افزار وجود دارد، قادر خواهید بود هزاران اثر بی نظیر را در یک موضوع خاص، در کمتر از چند دقیقه تولید کنید.

اگر فعالیت شما تغییر کند یا نیاز به تغییر لوگوی شرکت خود داشته باشید. به سادگی و بدون پرداختن هزینه اضافی می توانید یک لوگوی جدید طراحی کنید.
این نرم افزار امکان ساخت طرح‌های گرافیکی با لوگو برای وب سایت‌ها، کارت‌های تجاری، خبرنامه، سربرگ نامه‌های تجاری، جزوه، تبلیغات، کارت تبریک، بنر، تیم‌های ورزشی مورد علاقه تان و... را فراهم می‌کند.
همچنین افکت‌های متن برای فیلم‌های دیجیتالی نیز در این نرم افزار گنجانده شده که اگر بخواهید، می‌توانید با استفاده از این برنامه، همین حالا کار طراحی لوگو را آغاز کنید و از این نرم افزار کسب درآمد کنید.
برخی از ویژگی‌های بی نظیری که این نرم افزار در اختیار شما قرار می دهد عبارت‌اند از:
* دارا بودن بیش از 200 الگو برای تغییر و ایجاد لوگوی مورد نظر
* دارا بودن بیش از 850 موضوع با وضوح بالا شامل: علامات، صداهای مختلف، اشکال، تصاویر، بنر، الفبای هنر و تصاویر خاص صنعتی
* دارا بودن بیش از 500 الگوی لوگوی از پیش طراحی شده در زیر گروه‌های مختلف تجاری، هنری و...
* دارا بودن بیش از 2000 اشیای گرافیکی طراحی لوگو و کارهای گرافیکی مفهومی
* امکان استفاده از قابلیت‌های (پرش به جلو / عقب) در زمان طراحی
* پیشتیبانی از همه فرمت‌های رایج شامل: JPEG. PNG. WMF. BMP. PDF و...
* خلاصه کردن طرح‌های شما با استفاده از کتابخانه منابع آرم و جملات کوتاه
* افکت‌های ویژه همچون سایه، محو کردن، قاب و... برای تصاویر
* افکت‌های متنی جدید شامل: انعکاس، چین، طرح زمینه، سبک‌های چرخش و...
* گزینه‌های کنترل رنگ پیشرفته و گرادیان برای تحت تأثیر قرار دادن بینندگان
* قرار دادن لوگوهای جدید در داخل الگوهای سربرگ های سفارشی
* راهنمای حق چاپ و علامت تجاری برای کمک به محفوظ ماندن حق مالکیت افراد یا شرکت‌ها
* آموزش ویدئویی مفاهیم اولیه برنامه
* چاپ سریع نتایج در هر زمان

vahid78
20-10-2008, 13:16

Summitsoft Logo Design Studio v3.5 Final

Logo Design Studio Pro offers the greatest range of designer tools to help you quickly and easily create an identity from your own library of uniquely branded logos and graphic images. By modifying or importing images, shapes, graphic objects and text, each professionally designed logo included in the software is able to produce thousands of unique results - all in a matter of minutes! If your identity evolves or completely changes at any time, simply recreate a new company logo design at no additional cost.

mahsa1469
20-10-2008, 16:14
سلام بچه ها من این برنامه رو می خوام اما نمی تونم دانلودش کنم آخه لینکش خرابه ممنون می شم یه لینک سالم ازش بذارید

satttanism
05-03-2010, 13:03
Logo Design Studio 3.5.1 | 12MB

babelirani
18-07-2011, 00:07
Logo Design Studio Pro Retail 3.3 (En/Fr) | 200.8 Mb

ALI . R
19-02-2013, 15:55
Summitsoft Logo Design Studio 4.0.0.0 | 489 Mb