PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمکم کنید Id خودمو پس بگیرم

ali_mg2
24-07-2007, 20:09
سلام.
یکی آی دی یاهو منو هک کرده. هر کاری میکنم که حداقل پسوردم و عوض کنم تا شاید بتونم آی دی مو پس بگیرم نمیشه. (مطمئنم که اطلاعات رو درست وارد میکنم) اما ازم قبول نمیکنه.

حالا کسی هست که آی دی منو دوباره واسم هک کنه و بهم برگردونه؟

Pm بدید.

BKM_MAHDI
24-07-2007, 20:14
آي ديت تو همين سايت ؟؟؟؟؟؟؟/

ali_mg2
24-07-2007, 20:18
آی دی یاهو عزیز

vizy-vizy
24-07-2007, 20:37
از قسمت forgot password your id کمک بگیر اون مشخصات که موقع ثبت ای دیت وارد کردی بهش بده

تا برات پسورد رو بفرسته البته اگه یادت باشه.

از Yahoo Password Sender یا magic ps باید استفاده کنی و برا طرف که هکت کرده بفرستی تا دباره پسوردت بیاد

مهم اینکه میتونیم طرفو پیدا کنیم

kasra_khan2003
18-05-2008, 19:33
خوب در چنين مواقعي بايد پسورد رو Recover كرد كه نيازمند تاريخ تولدي كه موقع ثبت نام وارد كرديد و همينطور Zip Code هست. اما حالا اگه اين رو ندونستيد (معمولا ما ايراني ها تاريخ تولد الكي موقع ثبت نام وارد ميكنيم!) چه بايد كرد؟
چون خودم چند وقت پيش اين مشكل برام پيش اومد، جستجو كردم ببينم كسي همچين مشكلي داسته يا نه! كه پيدا نكردم، اومدم اينجا توضيح بدم!

خوب يكي از اين راه ها ايميل زدن به اين آدرس هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

كه بهوشون ميگيد چه اتفاقي افتاده! در جواب اين نامه يك ايميل بصورت خودكار (واسه من پنج دقيقه نشد كه اومد) مياد كه بشما ميگه اگر پسورد خودتون رو ميخواين به 8 سوال زير پاسخ بديد (پاسخ را Reply كنيد چرا كه ياهو به اون نامه ي شمايه كد ميده، يعني به جورايي براتون پرونده بازميكنه!)
حالا اگر اين 8 سوال رو بلد نبوديد، مسائلي رو كه فكر ميكنيد مفيد بوده و ميتونه در ثابت كردن اينكه شما اين ايميل رو ساختيد كمك كنه براشون بفرستيد!
اون 8 سوال از اين قرار هست:

راه ديگه كه من هنوز امتحان نكردم اينه كه به يكي از اين دو شماره زنگ بزنيد، و اگه به يكي از دو سوالي كه ازتون مي پرسن پاسخ بديد، بعد 48 ساعت كه تو اين مدت بررسي مي كنن كه پاسختون صحيح بوده يا نه، ايميل رو بهتون بر ميگردونن. شماره تلفن:

MaSoOd
19-05-2008, 00:09
کسری اینم که شد همون سوالای موقع ثبت نام

اینایی که اینجا پرسیده همش همونان دیگه

kasra_khan2003
19-05-2008, 16:48
کسری اینم که شد همون سوالای موقع ثبت نام

اینایی که اینجا پرسیده همش همونان دیگه

يعني تو هيچ كدوم رو يادت نيست؟ هشت تا سوئال، دوتاش هم يادت نيست؟ اگه چيزه ديگه به ذهنت ميرسه كه ميتونه ثابت كنه اين ايميل ماله تو هست، بهش اضافه كن،

ضمن اينكه من اين ايميل رو زدم و به هفت سوال پاسخ دادم، فقط گفتم آقا من موقع ثبت نام، اين تاريخ تولد رو اشتباه وارد كردم، بهم بگين! يارو گفت نميدم! ميخواستي درست وارد كني:31:

Street.Boy
14-06-2008, 17:21
کسری جان شما از این راه جواب گرفتی؟؟ یعنی پاسخ دادن به این 8 سوال؟؟؟
والا من هر چندتاشو که بلد بودم نوشتم بعلاوه اینکه تاریخ ساختن میل رو هم گفتم و اینکه می تونم میلی که بعد از ثبت نام برام فرستاده یاهو رو براشون بفرستم. ولی هنوز جوابی بعد از 2-3 روز نیمده.
البتع من Secret Question and Answer رو یادم نبود و Zip Code رو هم مطمئن نبودم.
به نظر شما باید چیکار کنم که یاهو پسورد من رو مه توسط یک نفر هک شده بهم برگردونه؟؟؟؟؟؟

masoudtr
14-06-2008, 18:01
کسری جان شما از این راه جواب گرفتی؟؟ یعنی پاسخ دادن به این 8 سوال؟؟؟
والا من هر چندتاشو که بلد بودم نوشتم بعلاوه اینکه تاریخ ساختن میل رو هم گفتم و اینکه می تونم میلی که بعد از ثبت نام برام فرستاده یاهو رو براشون بفرستم. ولی هنوز جوابی بعد از 2-3 روز نیمده.
البتع من Secret Question and Answer رو یادم نبود و Zip Code رو هم مطمئن نبودم.
به نظر شما باید چیکار کنم که یاهو پسورد من رو مه توسط یک نفر هک شده بهم برگردونه؟؟؟؟؟؟

بشین یک جا وگریه کن.
اینکه سوال نداره مرد حسابی یکی دیگه درست کن.البته دقت کن اطلاعات را درست وارد کنی:10: