PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال در مورد اتوران سازی

ahmad_tarfand
24-07-2007, 16:28
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
من یه سوال در مورد اتوران سازی با نرم افزار مولتی مدیا بلیدر ( Multimedia Builder )داشتم
من دانشجوی رشته کامپیوتر هستم که ترم مهر 86 ترم آخرم هست الان هم ترم تابستونی 6 واحد برداشتم و 2 واحد ش
درس پروزه برنامه نویسی هستش و استادمون به من برنامه نداده و گفته یک cd آموزشی با اتوران درست کنم وبهش تحویل بدم .
و گفته که آموزش برنامه نویسی asp رو به صورت مولتی مدیا همراه با فیلم و صدای خودم با یک اتوران درست کنم و بهش تحویل بدم
من درحقیقت از بازار یکcd آموزش asp رو خریدم و مانند همون می خوام آموزش بدم ولی تقریبا همه کار هاشو بلدم ولی فقط یه مشکل
کوچیک دارم و اونم اینه که می خوام مثل عکس زیر توی همون اتورانی که درست کردم فیلم ها پخش بشند نه با پیلر ویندوز
مانند عکس زیر که تو خود اتوران فیلم ها پخش می شوند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حا لا از همه دوستان هزیز که می تونند به من کمک کنند خواهش می کنم من را راهنمایی کنند .
منتظر جواب دوستان هستم
ممنونم.

mahdi7610
24-07-2007, 21:49
دوست عزیز یه سری به Samples های خود مولتی مدیا بیلدر بزن توی ادرس زیر

C:\Program Files\Multimedia Builder497\Samples\495_examples\video
فکر کنم مشکلت را حل کنه

BKM_MAHDI
24-07-2007, 21:56
سلام چطوري داداش ؟

كليپتو آماده كن . بعد از نرم افزار mmb برو توي منوي object بعد برو توي create وبعدش video رو بزن حالا يك جايي تو تصويرت كليك كن.

صفحه ي openning باز شده فايلتو انتخاب كن . حالا كليپ آمادست هرجا ميخواهي بزارش وسايزش رو تغيير بده به اندازه ي دلخواه

اگر منظورت همين بود يك صلوات برفست .اگر هم مشكلي تو كليداش داشتي بپرس چون الان خوابم داره ميگيره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

ahmad_tarfand
25-07-2007, 11:59
سلام به mahdi7610 و bkm
ممنونم از هر دوی شما هنوز امتحان نکردم راه حل هایی که شما فرمودید
همین امروز امتحان می کنم ببینم کارم راه میفته یا نه .
ولی دوستان عزیز من راه آقا MAHDI ا متحان نکردم و شما اقای bkm ممنونم از کمکتان
اگر نظر شما را خوب فهمیده باشم شما همون راهی رو پیشنهاد کردید که من خودم انجام دادم ولی
من نمی خوام که تصویر تو اتوران دیده بشه من میخوام که وقتی اتوران اجرا میشه رو فصل 1 که میزنم مطالب اون فصل نمایش داده بشه و روی هر مطلبی که خواستم بزنم و مانند عکسی که تو پست قبلیم گذاشته بودم باز بشه و آموزش اون مطلب شروع بشه. تقریبا مثل همه نرم افزارهای اموزشی که تو بازار هستش
نمیدونم منظور منو فهمیدی یا نه بارم بابت پیشنهدت ممنونم .

BKM_MAHDI
25-07-2007, 12:09
سلام به mahdi7610 و bkm
ممنونم از هر دوی شما هنوز امتحان نکردم راه حل هایی که شما فرمودید
همین امروز امتحان می کنم ببینم کارم راه میفته یا نه .
ولی دوستان عزیز من راه آقا MAHDI ا متحان نکردم و شما اقای bkm ممنونم از کمکتان
اگر نظر شما را خوب فهمیده باشم شما همون راهی رو پیشنهاد کردید که من خودم انجام دادم ولی
من نمی خوام که تصویر تو اتوران دیده بشه من میخوام که وقتی اتوران اجرا میشه رو فصل 1 که میزنم مطالب اون فصل نمایش داده بشه و روی هر مطلبی که خواستم بزنم و مانند عکسی که تو پست قبلیم گذاشته بودم باز بشه و آموزش اون مطلب شروع بشه. تقریبا مثل همه نرم افزارهای اموزشی که تو بازار هستش
نمیدونم منظور منو فهمیدی یا نه بارم بابت پیشنهدت ممنونم .

وظيفمه.

خوب من اگه منظورتو خوب فهميده باشم اينو ميگي :

مثلا ص اول باز شه توش زده فصل 1 فسل 2 فثل 3 و ......... .بعد روي هركدوم از فصلها كليك كني بره توي ص جديد و محتوياتش رو نشون بده . عناوين هر درس رو كليك كني بعد بره توي كليپ مربوط .

همينه ؟؟؟؟ اگه همين باشه كه حله ديگه

ahmad_tarfand
27-07-2007, 02:02
وظيفمه.

خوب من اگه منظورتو خوب فهميده باشم اينو ميگي :

مثلا ص اول باز شه توش زده فصل 1 فسل 2 فثل 3 و ......... .بعد روي هركدوم از فصلها كليك كني بره توي ص جديد و محتوياتش رو نشون بده . عناوين هر درس رو كليك كني بعد بره توي كليپ مربوط .

همينه ؟؟؟؟ اگه همين باشه كه حله ديگه

سلام دوست عزیز
آره منظور منم همینه که شما فرمودید.
حالا که شما نوشتید حله چه جوری میشه این کار رو کرد.

ahmad_tarfand
28-08-2007, 01:13
سلام به همه دوستان عزیز
بعد از چند هفته دوباره اومدم به این امید که کسی جواب سوال ما رو داده :41:
من تقریبا همه کاراشو کردم فقط منتظر جواب دوستان هستم که بهم بگند چه جوری باید مانند عکسی که گذاشتم
فیلم ها هم همون جا باز بشه و عقب و جلو ببرم و با مدیا پلیر ویندوز باز نشه اخه الان وقتی رو فیلم ها میزنم با مدیا پلیر 11 باز میشه و نشون میده :41:
اگر کسی میتونه مشکل منو رفع کنه هر چی زودتر باشه ممنون میشم
منتظر جوابتونم :40:

BKM_MAHDI
28-08-2007, 10:31
سلام عليكم.
داخل مولتي مديا بيلدر يك ابزار داره بنام video اونو اجرا ميكني بعد روي صفحت يه پنجره باز ميكني . خودش ازت آدرس فايل كليپ رو ميخواد بهش ميدي ديگه .... كليدهاي مولتي مديا هم تعريف شده خودش داره اگه پيدا نكردي بگو آدرس بدم.....

mehdidll
29-08-2007, 09:54
دوست عزیز مهدی جان اونی که شما گفتین رو فکر کنم همه بدونن چطوری هست ولی این دوستمون میخواد
که کلید های خاصی داشته باشه یعنی صفحه بزرگ باشه اون موردی که شما میگین من خودم درست کردم اون
جوری که دوستمون میخواد نیست دوست عزیز احمد جان شما باید از یه پلاگین برای این کار استفاده کنی یعنی
یه پلاگین برای اجرای فیلم در مولتی مدیا بیلدر بگیری و از طریق اون فیلم رو اجرا کنی که الان حضور ذهن ندارم
طرز کارش چطوری ولی تا چند روز آینده جوابتون رو خواهم داد
موفق باشید

BKM_MAHDI
29-08-2007, 12:33
دوست عزیز مهدی جان اونی که شما گفتین رو فکر کنم همه بدونن چطوری هست ولی این دوستمون میخواد
که کلید های خاصی داشته باشه یعنی صفحه بزرگ باشه اون موردی که شما میگین من خودم درست کردم اون
جوری که دوستمون میخواد نیست دوست عزیز احمد جان شما باید از یه پلاگین برای این کار استفاده کنی یعنی
یه پلاگین برای اجرای فیلم در مولتی مدیا بیلدر بگیری و از طریق اون فیلم رو اجرا کنی که الان حضور ذهن ندارم
طرز کارش چطوری ولی تا چند روز آینده جوابتون رو خواهم داد
موفق باشید

سلام عليكم.....
ميشه بيشتر توضيح بدين ... يعني چي كليد هاي خاصي ميخواد ؟؟؟؟ توي mmb فرمان ميدي به كليدها تا برات هر كاري بكنند غير از اين چيزي ميخواد ؟؟؟ مثلا كليد خاص بغير از عقب و جلو وتراكت هاي بعد و پلي و استپ و دور تند و كند چه كليد خاصي نياز هست تا كمك كنيم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

versace
29-08-2007, 19:27
حتماّ باید این برنامه باشه؟!
برنامه ی Auto Play Menu builder برنامه بدی نیست.

ahmad_tarfand
31-08-2007, 06:54
سلام دوست عزیر آره آخه من کار با این نرم افزار رو بلدم ودر ضمن من تمام راه رو رفتم و همشو درست کردم و فقط
تو همین مشکلی که گفتم موندم اگه میتونی کمکی در حق من بکن .
ممنونم منتظر کمک دوستان می مونم