PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حداکثر سایز و حجم قابل قبول برا امضا چقدر است؟

mohammad99
24-07-2007, 16:25
سلام دوستان

تا حالا خیلی ها با پیغام که سایز عکس نامتعارف یا اندازه نامتعارف برا امضا رو به رو شدن خب بعدش هم همشون شاکی میشن.:5:

میشه دوستان مدیر یه حداکثر رو اعلام کنن مثل همون اواتور؟:46:

خیلی ممنون:10:

قربانتان

محمد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Babak
24-07-2007, 16:52
سلام
من عمدا از پاسخ دادن به این سوال خود داری میکنم همیشه
خیلی برای ادمین ها یا خودم راحته که بشینیم و یک سایز و حجم حداکثری بدیم برای عکس امضا
اما نمیکنم این کار رو . چرا ؟
چون بهتر میدونم تا حد امکان قانون برای هر موضوع نوشته نشه . برای هر کاری زنجیر نزنیم به دست و پا
دارم سعی میکنم این جور نشه و این سعی کمک دوستان رو میخواد

وقتی یک فرم پر میکنیم یا یک چک امضا میکنیم امضامون چه اندازه ایه ؟ کجای فرم ها اندازه مجاز امضا رو نوشتن ؟
تشخیص این مورد به خودمون واگزار شده بهمون احترام گذاشته شده که درک میکنیم نباید کل این کاغذ A4 رو با امضامون پر کنیم
اما اگه یه عده رعایت بدیهیات رو نکنن برای بدیهیات هم قانون گذاشته میشه اجبارا
به نظر خودتون امضا باید چقدر باشه ؟
بیلبورد شهری تو امضا ؟ تلویزیون تو امضا ؟ عکس های رزولوشن تو امضا ؟

انقدری امضا قرار بدید که صفحه بهم نریزه و برای دیال آپ ها ( اکثر کاربران ایران ) صفحه دیر باز نشه

Hazy
24-07-2007, 17:17
سلام
من عمدا از پاسخ دادن به این سوال خود داری میکنم همیشه
خیلی برای ادمین ها یا خودم راحته که بشینیم و یک سایز و حجم حداکثری بدیم برای عکس امضا
اما نمیکنم این کار رو . چرا ؟
چون بهتر میدونم تا حد امکان قانون برای هر موضوع نوشته نشه . برای هر کاری زنجیر نزنیم به دست و پا
دارم سعی میکنم این جور نشه و این سعی کمک دوستان رو میخواد

وقتی یک فرم پر میکنیم یا یک چک امضا میکنیم امضامون چه اندازه ایه ؟ کجای فرم ها اندازه مجاز امضا رو نوشتن ؟
تشخیص این مورد به خودمون واگزار شده بهمون احترام گذاشته شده که درک میکنیم نباید کل این کاغذ A4 رو با امضامون پر کنیم
اما اگه یه عده رعایت بدیهیات رو نکنن برای بدیهیات هم قانون گذاشته میشه اجبارا
به نظر خودتون امضا باید چقدر باشه ؟
بیلبورد شهری تو امضا ؟ تلویزیون تو امضا ؟ عکس های رزولوشن تو امضا ؟

انقدری امضا قرار بدید که صفحه بهم نریزه و برای دیال آپ ها ( اکثر کاربران ایران ) صفحه دیر باز نشه
مرسي باباك خان ولي 8 خط اون هم به انگليسي يكمي كم نيست؟
يزدان

amintnt
25-07-2007, 02:21
مرسي باباك خان ولي 8 خط اون هم به انگليسي يكمي كم نيست؟
يزدان
سلام.........

یزدان جان یه مورد رو باید خدمتتون عرض کنم که فکر میکنم چیزی در موردش نمیدونید!

امضا دقیقا تا 8 خط اجازه میده......... فرقی هم نمیکنه که فارسی باشه یا انگلیسی....... شما دکمه ای که بالا سمت چپ ادیتور هست رو بزنید....... بعد میبینید چقد کد اضافه توی امضا هست........ و همون کدا از هشت خط امضای شما کم میکنن.......... که با حذف کردنشون میتونید راحت تر امضاتون رو درست کنید :)

موفق باشید :)

Hazy
25-07-2007, 13:10
سلام.........

یزدان جان یه مورد رو باید خدمتتون عرض کنم که فکر میکنم چیزی در موردش نمیدونید!

امضا دقیقا تا 8 خط اجازه میده......... فرقی هم نمیکنه که فارسی باشه یا انگلیسی....... شما دکمه ای که بالا سمت چپ ادیتور هست رو بزنید....... بعد میبینید چقد کد اضافه توی امضا هست........ و همون کدا از هشت خط امضای شما کم میکنن.......... که با حذف کردنشون میتونید راحت تر امضاتون رو درست کنید :)

موفق باشید :)
ما هميشه در برابر شما چيزي نمي دونيم!
مثل هميشه اطلاعاتت آخرشه!!
ولي امين جون چيزي نبيده علاوه بر كدهاي كه خودم گذاشتم!