PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لینک آخرین صفحه

TEC
24-07-2007, 07:14
سلام و خسته نباشید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چند روزه بعضی از تاپیک ها، مثل تصاویر جالب و دیدنی یا مثلا صندلی داغ، یک صفحه کمتر از اون چیزی که نشون میده میاره.

یعنی الآن که تاپیک صندلی داغ که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درواقع آخرین صفحه اون هست در حال حاضر، آخرین صفحه رو برا من 866 نشون میده، که هر چی رو 866 کلیک میکنم همین صفه باز میشه.

یعنی الآن یه صفحه ، و توی تاپیک تصاویر جالب 2 صفحه بیشتر رو لینک میده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وای خدا، اصلا متوجه شدید من چی گفتم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خودم که هیچی نفهمیدم.:31:

در ضمن فکر کنم اگه اشتباه نکنم:31:این مشکل بعد از ارتقای انجمن پیش اومد برام.. البته مشکل نیست ها، سرکاریه.. چون همش فکر میکنم یکی دو صفحه دیگه هست و من اونا رو نمیبینم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

™Enter_The_Love
24-07-2007, 07:15
بله درسته منم این مشکل رو دارم

Hazy
24-07-2007, 08:06
صفحه آخر سركاري به هيچ عنون باز نميشه!!!

SAJAD DP
24-07-2007, 09:42
سلام
منم همين مشكل رو دارم

Sina
24-07-2007, 12:17
سلام
معمولا خود به خود درست میشه
تاپیک های قبلی که همچین مشکلی داشتن خودشون درست شدن :46:

Sina
24-07-2007, 12:19
الان خودش درست شده :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من توی صفحه 866 هستم و صفحه بعدی دیگه وجود نداره ....
شما توی انجمنی که همچین تاپیکی هست وارد بشید و روی لینک آخرین صفحه و آخرین پست کلیک کنید سیستم خودش مورد اشتباه رو اصلاح میکنه ...
البته بعد از ارتقا باید توسط یه دستوری اطلاعات رو بازسازی میکردیم اما چون حجم تاپیک ها خیلی زیاده وقت گیره ( یه بار هم نصفه کاره متوقف شده )

Hazy
24-07-2007, 13:38
الان خودش درست شده :
من توی صفحه 866 هستم و صفحه بعدی دیگه وجود نداره ....
شما توی انجمنی که همچین تاپیکی هست وارد بشید و روی لینک آخرین صفحه و آخرین پست کلیک کنید سیستم خودش مورد اشتباه رو اصلاح میکنه ...
البته بعد از ارتقا باید توسط یه دستوری اطلاعات رو بازسازی میکردیم اما چون حجم تاپیک ها خیلی زیاده وقت گیره ( یه بار هم نصفه کاره متوقف شده )
شما مديري مگه جرئت داره شما سر كار بزاره زورش به ما بدبخت بيچار ها ميرسه ولي هنوزهم وجود داره!!
مرسي
يزدان

SAJAD DP
24-07-2007, 13:41
سلام
درسته هنوز اين مشكل با تاپيكهايي كه صفحات زياد دارند وجود داره

Sina
24-07-2007, 13:50
سلام
احتمالا شما از روی کش میبینید یا ...
من الان بصورت مهمان هم چک کردم آخرین صفحه شده 867 و صفحه بعدی دیگه نداره

TEC
25-07-2007, 22:58
آقا سینا از توجه شما مچکرم..
من توی این چند روز هم دیدم همین مورد وجود داشت.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به هر صورت من که دیگه بهش عادت کردم، امیدوارم به قول شما خودش با خودش درست بشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

™Enter_The_Love
26-07-2007, 00:30
سینا جان عجیبه منم هنوز این مشکل رو دارم

PC-PC
28-07-2007, 09:42
منم همینطور
این مشکل همچنان وجود دارد