PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Call of Duty2 Multi Player چگونه؟

kavoosh
23-07-2007, 14:30
سلام
من ميخوام COD2 رو با Dial Up بازي كنم:
در Join Game قسمت Connection رو ISDN بذارم يا Cable/Lan/DSL ؟
در ضمن يك سرور ايراني هم براي COD2 همينجا معرفي كنيد چون اكثر سرورها مال France وRussia وTunnisia هستند و چرا هر سروري رو Join مي كنم Error :
BAD CD KEY ميده؟

خود سايت رسمي ‍‍COD2 يك Patch رو با 36 MB معرفي كرده كه از سايتهاي ديگه به صورت لينك غير مستقيم وجود داره و با Dial UP نميشه 36MB رو غيرمستقيم (يعني يكجا) دانلود كرد و اگه كسي لينك مستقيم از اين Patch داره اينجا بذاره يا اين بروبچ ADSL دارا زحمت بكشن آپلود كننن برامون البته توي يك لينك مستقيم. (مثلا Persiangig )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:20:

Oracle_Eldorado
23-07-2007, 16:50
Kavoosh جان من که تاحالا سرور آنلاین ایرانی ندیدم .
در مورد پچ هم خوب برو از یه کافی دانلود کن و بزن روی یه فلش مموری یا سی دی
در مورد Bad CD Key هم چون شما سریال نامبر معتبر نداری اینطوریه .

kavoosh
24-07-2007, 00:18
Oracle جان مثل اينكه يادت رفته من شهرستانم و اينجا سرعت سيستمهاي كافي نتها از سيستمهاي خونه سرعتشون پايينتر هستند.
در ضمن يادمه يه سرور ايراني توي يك سايت ايراني ديده بودم و اگه اشتباه نكنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بود.
و يه چيز ديگه اينكه اگه Patch رو نصب كنم اون Error ديگه نمياد؟
و بقيه سوال هام رو هم يكي از برو بچ جواب بده و اگه بازي كرده يك توضيخ كامل لطف كنه بگه.

Oracle_Eldorado
24-07-2007, 07:36
والا من اون پچ رو نگرفتم . اگه توی خود سایت اونطور چیزی نوشته حتما همینطوره . ولی بهت قول نمیدم !

kavoosh
24-07-2007, 14:01
پس اين بروبچ كجان؟
هيچ كس ما را لايق نميدونه جوابمون رو بده؟

Moh3en_DDD
24-07-2007, 14:33
اگر Dial Up هستی بی خیال !

همون اول بازی که می خوای بری توی بازی گیر می کنه !

توی بازی هم اگر بری وقتی راه می افتی بعد از 5 ثانیه بر می گردی سر جات !

Oracle_Eldorado
24-07-2007, 18:30
پس زنده باد کانتر !

kavoosh
25-07-2007, 00:34
بابا يكي اين Patch رو براي ما بذاره

در ضمن Ping توي COD2 حداقل بايد چند باشه؟

kavoosh
26-07-2007, 13:50
اصلا نخواستيم سوالامون رو جواب بديد.
ولي جان من يك لينك مستقيم از Patch براي من بذاريد.
اي ول

Oracle_Eldorado
26-07-2007, 17:51
Kavoosh عزیز من که دیشب بهتون گفتم .
شاید اصلا به پچ هم نیاز نداشته باشه .
بعدشم محسن جان گفت که با ADSL 128 به پایین نمیشه . پس بیخیال این بشو دوست من . کانتر رو بچسب .....

عاشق1
27-08-2007, 02:44
سلام من اولین سرور ایرانی cod2 رو راه اندازی کردم

ورژن سرور 1.0 هست یعنی نیاز به هیچ پچی نداره فقط کافیه بازی رو ریخته به اینترنت وصل شده به قسمت
cod2_mp برید و وارد قسمت Join server رفته و Internet رو برای منبع انتخاب کرده و دکمه refresh list رو زده تا لیست تمام سرور های ورژن 1.0 بیاد بعد از اون دنبال اسم IRAN Rifles بگردید که ایرانش رنگ پرچم ایران هست

وارد سرور بشید میتونید از امکانات سرور ایرانی استفاده کنید از جمله ping پایین چون در تهران سرور هست

حتی اگر pingاتون بالا بود من میتونم کاری کنم که ping اتون پایین تر بیاد ( اگر خدا بخواد :D ) پس منتظر شما هستم

kavoosh
27-08-2007, 02:49
سلام من اولین سرور ایرانی cod2 رو راه اندازی کردم

ورژن سرور 1.0 هست یعنی نیاز به هیچ پچی نداره فقط کافیه بازی رو ریخته به اینترنت وصل شده به قسمت
cod2_mp برید و وارد قسمت Join server رفته و Internet رو برای منبع انتخاب کرده و دکمه refresh list رو زده تا لیست تمام سرور های ورژن 1.0 بیاد بعد از اون دنبال اسم IRAN Rifles بگردید که ایرانش رنگ پرچم ایران هست

وارد سرور بشید میتونید از امکانات سرور ایرانی استفاده کنید از جمله ping پایین چون در تهران سرور هست

حتی اگر pingاتون بالا بود من میتونم کاری کنم که ping اتون پایین تر بیاد ( اگر خدا بخواد :D ) پس منتظر شما هستم

بابا اي ول

دارم بال در ميارم.:8:

ولي مگه سرورتون IP نداره؟

Dial Up هم ميشه بازي كرد؟:20:

عاشق1
27-08-2007, 10:24
ip 213.207.219.216
اگر از روش من استفاده کنی نیازی به ip نداری
Port : 28960
با دایال اپ فکر نکنم بشه موضوع پهنای باندش نیست ... ping دایال اپ خیلی بالاست مگر دایال اپت خیلی عالی باشه .....

masoud_ac
25-07-2009, 02:37
منم این بازی رو میخوام از اینترنت online بازی کنم . پچ 1.3 هم نصب کردم اما تا رو join server کلیک میکنم Errore : Key Code in use. Please reconnecting later. رو میده.

چکارش کنم؟

haniehjan
04-08-2009, 14:09
منم این بازی رو میخوام از اینترنت online بازی کنم . پچ 1.3 هم نصب کردم اما تا رو join server کلیک میکنم Errore : Key Code in use. Please reconnecting later. رو میده.

چکارش کنم؟

4870x2
04-08-2009, 15:11
يه سوال ميشه اين بازي رو دو نفره انلاين بازي كرد؟
مثلا من با يه دوستم تو يه شهر ديگه مي خوايم با هم بازي كنيم انلاين!
چه بايد بكنيم؟

Hamed-Beckham
04-08-2009, 18:48
ای بابا شما می خوای با دیال اپ بازی کنی ؟ جوک می گی ؟ من با 128 بازی کردم ! وقتی طرف رو می زنی بعد از 2 ثانیه می کشه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واسه همین دیگه بی خیال شدم .
بهتره شما هم بی خیال بشی . دیال آپ ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gamebazi.blogfa
06-08-2009, 09:10
ip 213.207.219.216
اگر از روش من استفاده کنی نیازی به ip نداری
Port : 28960
با دایال اپ فکر نکنم بشه موضوع پهنای باندش نیست ... ping دایال اپ خیلی بالاست مگر دایال اپت خیلی عالی باشه .....
سرور که آف هستش!
رانش کن بیاییم تو من با دوستام مشتاقانه منتظریم...