PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای منکه تازه وارد هستم ...

Lord_Falcon
23-07-2007, 10:59
سلام دوستان
من تازه عضو شده ام - اگر به نظر شما مورد خاصی هست به من بگویید - به راهنمایی شما احتیاج دارم.:8:

Mr.K2
23-07-2007, 11:02
سلام
عضویتت رو تبریک میگم .

سلام دوستان
من تازه عضو شده ام - اگر به نظر شما مورد خاصی هست به من بگویید - به راهنمایی شما احتیاج دارم.

اگرسوالی دارین بگین تا جواب بدم !

time prince
23-07-2007, 11:11
اگرسوالی دارین بگین تا جواب بدم !
Mr.K2 جان:
جواب بديم

AaVaA
23-07-2007, 11:14
تبریک به خاطر عضویت
راهنمایی:
سعی کن پست بیهوده نداشته باشی!

Hazy
23-07-2007, 11:19
قوانین رو بخون!!
قبلا از زدن تاپیک هم سرچ کن!!

Mr.K2
23-07-2007, 12:09
سلام
آره جواب میدیم !

1- و همونطور که دوستان گفتند سعی کن پست بیهوده نداشته باشی .
2- از زدن تاپیک تکراری خودداری کن و حتما اول یه نگاه بنداز .
3- قوانین انجمن به نقل از Sina و Meisam :

قوانين انجمن هاي p30world
1- تمامی کاربران می‌بایست در هنگام ثبت نام در سایت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات زشت و نامناسب، اشتراک آن کاربر در اولین فرصت حذف و دسترسی وی به انجمن‌ها قطع خواهد شد.

2- کاربران سایت می‌بایست در هنگام ارسال پیغام در انجمن‌ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات زشت و نامناسب ، اشتراک آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد .

3- کاربران می‌بایست در هنگام ارسال سؤالات و مشکلات و پیغام‌های خود از یک عنوان مناسب استفاده نمایند. این عنوان می‌بایست در رابطه با سؤال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدی خواهد شد. از انتخاب عناوینی از جمله کمک ، تو رو خدا کمکم کنید ، خیلی مهم ، هر کی میتونه جواب بده ، نیاز به پاسخ فوری ، یک برنامه ، چطوری میتونم ، کرک برنامه و جملاتی شبیه به این پیغام‌ها جدا خودداری نمایید که طبق قوانین با شما برخورد خواهد شد. راهنمایی در این زمینه :‌برای انتخاب موضوع میتوانید از کلمات کلیدی سؤال خود استفاده کنید.

4- از کپی کردن مطالب سایت ها و وبلاگ ها جدا خودداری کنید .

5- لطفاً در هنگام مطرح کردن سؤالات و مطالب خود ، انجمن مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن سؤالات و مطالب در انجمن‌های نامتناسب با موضوع خودداری نمایید. در ضمن قبل از ایجاد موضوع جدید اول در مورد موضوع خود در انجمن ها سرچ کرده و در صورتی که به موضوع شما پرداخته نشده است اقدام به ایجاد موضوع جدید کنید.

6- لطفاً در هنگام نوشتن تاپیک ٬ موضاعات مختلف تان را به صورت جداگانه مطرح فرمایید. بدین معنی که در صورتی که مطالب گوناگونی دارید ، آنها را در چندین تاپیک مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی آنها در یک تاپیک جدا خودداری فرمایید .

7- لطفاً در هنگام جواب دادن به سؤالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سؤال کننده شود خودداری فرمایید. این را بدانید که این سایت محل عمومی است و کسانی هستند که سؤال‌هایشان بسیار ابتدایی می‌باشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سؤال خود دلسرد شود اکیداً خودداری فرمایید.

8- لطفاً در صورتی که جواب یک سؤالی را نمی‌دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن تاپیک ( یا سؤال ) شود خودداری فرمایید. در صورتی که بحث خاصی دارید می‌توانید برای خودتان یک تاپیک عمومی باز کنید.

9- از نوشتن یک سؤال و یا یک نامه در انجمن‌های مختلف خودداری کنید. طبق قانون شماره ۵ انجمن مناسب و مرتبت به نامه خود را انتخاب کنید و فقط در آن انجمن نامه خود را ارسال کنید.

10- مسئولیت تمامی فایل‌ها و یا تصاویر و ... که از طریق سایت رد و بدل میشوند بر عهده کاربر فرستنده می‌باشد و سایت در قبال این گونه مسایل هیچ تعهدی در زمینه سالم بودن آنها، ویروسی نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پیشنهاد میکنیم حتما پس از دریافت فایل‌ها و ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهایی که کار ویروس یابی و اسکن فایل‌ها را بر عهده دارند ، چک نمایید.

11- برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سؤال از انجمن‌ها استفاده نمایید در صورتی که مستقیما با یک کاربر از طریق ایمیل ، چت و یا هر طریقه دیگری ارتباط داشته باشید سایت هیچ گونه تعهدی در مقابل بوجود آمدن مشکالات احتمالی نخواهد داشت.

12- در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به کاربران دیگر و مدیران و مسئولان سایت و یا عقاید هر قشر یا فرد ٬ با کاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی به انجمن‌ها قطع خواهد شد.

13- هر گونه بحث و گفتگو در مورد مسائل سیاسی ممنوع می‌باشد ٬ در صورتی‌که هر یک از مدیران چنین موردی را مشاهده کنند دسترسی کاربر خاطی به انجمن قطع خواهد شد. ولی توجه داشته باشید که لینک دادن به هرگونه مطلبی مانعی ندارد.

14- از قرار دادن تبلیغ سایت , محصول و خدمات خود در امضا جدا خودداری کنید در غیر این صورت امضای شما پاک خواهد شد و در موارد تکرار این عمل توسط کاربر دسترسی وی به انجمن ها قطع خواهد شد.

15- مدیران سایت به هیچ وجه در مسائل و دعوا های کاربران دخالت نخواهند کرد و اختلافات کاربران به خودشان مربوط است و باید بیرون از محیط انجمن به دعوای خودشان رسیدگی کنند و از آوردن دعوا به تاپیک ها و پست ها به شدت پرهیز کنند در غیر این صورت به آنها اخطار داده خواهد شد و در تکرار این کار با آنها برخورد خواهد شد.

16- كليه امكانات مورد نياز براي فارسي نويسي در انجمن محيا شده و كليه تاپيك هاي غير فارسي حذف خواهد شد.

17- چنانچه کاربری از هر کدام از قوانین بالا سرپیچی کرد و این قوانین را زیر پا گذاشت هیچ کدام از کاربران دیگر حق ندارند به آن کاربر تذکر دهند و اشتباه آنها رو به آنها اطلاع دهند و تذکر فقط مخصوص مدیران و همکاران سایت است. کاربران میتوانند توسط پیغام خصوصی اشکالات و ... را با مدیریت در میان بگذارند.

18- علاوه بر قوانين عمومي فوق ، هر انجمن براي خود قوانين خاص خود را دارد كه كاربران ملزم به رعايت قوانين موجود در هر انجمن ميباشند.

19- لطفا از ليست كردن سايت هاي كرك - سريال - وارز جدا خودداري كرده و مستقيما به آنها لينك فعال ندهيد

20- تا اطلاع بحث در مورد ف ی ل ت ر ی ن گ ، ف ی ل ت ر ش ک ن ـ پ ر و ک س ی در كليه انجمن ها ممنوع ميباشد

21- هر گونه پست و تاپيك تبليغاتي غير مجاز بوده و نويسنده براي هميشه محروم خواهد شد !

22- از پرداختن به مسايل حاشيه اي فروم و دخالت در نحوه مديريت جددا خودداري كنيد ( در موراد خاص ميتوانيد موضوع را بصورت خصوصي با بنده مطرح كنيد )

23- مديران و همكاران دسترسي هاي لازم براي ويرايش و پاك كردن تاپيك ها و پست ها و محدود كردن كاربران خاطي را دارند و براي فعاليت هاي مديريتي ملزم به جواب پس دادن به كاربران نيستد ! ( در موراد خاص ميتوانيد موضوع را بصورت خصوصي با بنده مطرح كنيد )

24- در صورتي كه تشخيص داده شود فعاليت هاي يك كاربر بر خلاف قوانين يا مصالح انجمن بوده و هدف هاي تخريبي خاصي را دنبال ميكند ، بدون تعارف دسترسي وي براي هميشه قطع خواهد شد !

25- با ایجاد انجمنی تحت عنوان Trash ، کلیه ی تاپیک هایی که طبق قوانین بالا باید حذف شوند ، ابتدا به این انجمن منتقل میشوند ، دوستانی که تاپیک های خودشون رو پیدا نمیکنند به این انجمن سر بزنند ، در ضمن فقط شروع کننده تاپیک قادر به مشاهده ی تاپیک های خود است

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

26- هر کاربر تنها حق انتخاب و استفاده از یک "شناسه ی کاربری" را دارد و در صورت فعالیت یک کاربر با دو یا چند شناسه ی کاربری همه ی شناسه های کاربری وی بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد!

27- هر گونه فعالیت (ارسال پست ، ارسال تصاویر و ...) که به قوم یا نژاد خاصی توهین شود ممنوع است و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد!

Saman-tci
23-07-2007, 12:35
اولا قوانین رو به دقت مطالعه کن ........
و اگه مشکلی توی هر انجمن داشتی سعی کن با مدیر اون انجمن درمیون بزاری

Vahed
23-07-2007, 12:40
سلام دوست عزیز,
به انجمن P30World خوش اومدی و عضویتت هم مبارک!
همونطور که بقیه ی دوستان گفتند شما هر سوالی داشتید مطرح کنید تا با کمک هم راهنماییتون کنیم.
توصیه های من:
1- پست بیهوده, بی محتوا, توهین آمیز, سیاسی, ... نده!
2- سوال, مطلب و یا موضوع خودت رو در انجمن مربوط به همون موضوع مطرح کن!
3- قبل از زدن تاپیک تو انجمن جستجو کن, تا تاپیکت تکراری نباشه!
4- قوانین هر انجمنی رو که میخوای اونجا فعالیت داشته باشی رو بخون!
5- تو تمام انجمن ها (به غیر از انجمن زبان اینگیلیسی ) فارسی بنویس (فینگلیشی ننویس!!!)
6- موفق باشی!

ashna86
23-07-2007, 18:51
سلام من عضو جدید هستم میشه در مورد انجمنها توضیح مختصری به من بدید ممنون میشم

time prince
23-07-2007, 19:34
انجمن هاي p30world جاييه براي در ميان گذاشتن مشكلات و سوالات و كسب اطلاعات مفيد

RedDragon
23-07-2007, 21:11
p30world
همون طور که time prince گفت جاییکه میتونی اطلاعات خوبی در زمینه کامپیوتر موبایل و خیلی چیزای دیگه یاد بگیری ،یاد بدی،تبادل نظر کنی،
یعنی در کل مثله یه شهره که قسمتای مختلفی داره میتونی دوستای خوب و زیادی پیدا کنی
اینم بگم من تو چندتا فروم عضوم ولی اینو میگم یه پی سی ورلدی برای همیشه پی سی ورلدی میمونه
اینجا فرهنگ جدیدی از احترام اجتماعی رو میبینی که در کمتر فرومی میبینی
اینو خودم تجربه کردم

time prince
23-07-2007, 21:20
p30world

اینجا فرهنگ جدیدی از احترام اجتماعی رو میبینی که در کمتر فرومی میبینی
اینو خودم تجربه کردم
اينو انصافا راست مي گي

Ehsani
23-07-2007, 21:39
بیخیال تعداد پست باش و پست مفید بده..اینجوری پله های ترقی رو زودتر طی میکنی :5:

ashna86
26-07-2007, 08:30
ممنون از اینکه جواب دادید ببخشید یعنی هر سوالی رو در انجمن مخصوص خود باید پرسیده بشه درسته؟
اگر جای دیگه پرسیده بشه جواب نمیدند؟ ممنون از اینکه به من کمک کردید:46:

Saman-tci
26-07-2007, 08:47
چرا جواب میدن ولی اگه تاپیک بزنی منتقل میشه ......
پس بهتره توی همون انجمن مربوطه مطرح کنی.....

shady_er
15-09-2007, 17:32
سلام
چطوري ميشه چند تا نقل قولو تو يك پست زد
ممنون

arashghanaie
21-09-2007, 18:18
با سلام اگر ممکنه به من توضیح بدهید چگونه چگونه می توانم از مقالان استفاده کنم

آرش غنائی از پاریس - فرانسه

Stream
21-09-2007, 18:43
سلام
ممنون
عبارت مورد نظر رو بين تو تا [quote] قرار ميدين.

h128mk
21-09-2007, 20:11
سلام
ممنوناین تاپیک و بخون ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

avrilazi
24-09-2007, 20:42
salam !! mibakhshid ,man tamame ghavanin ro 100 bar khondam va khahesh daram kami rahnamayy konid baraye estefade az mataleb va dawnload kardan che konam? nemidoonam az in kopdha chetor estefade konam? lotfan harchy zoodtar javabamo bedin mamnoon mishaaaaaaaaaaam

avrilazi
24-09-2007, 20:44
manzooram kod bood