PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : امکان داره پست ارسال نشه

soldier
23-07-2007, 08:24
سلام

این مدت این سوال خیلی ذهنم رو مشغول کرده.

مدت ها بود که وقتی پست ارسال میکردم میرفت و توی تاپیک میتونستم ببینمشون

اما چند روز بعدش که میگشتم پیداشون نمیکردم:2:. خیلی از پستام اینطوری غیب شدن.:18:

اخه برخلاف قوانین هم نبودم که حذفشون کنن.:19: لطفآ یکی بگه!:13::13:

منتظرم....

soldier
24-07-2007, 00:01
پس کسی نیست به ما جواب بده؟!

saviss
24-07-2007, 00:24
پس کسی نیست به ما جواب بده؟!
درواقع نمیشه جواب کامل و صحیحی به این پست شما داد (چون مدیران سلیقه های مختلف دارن)
اما یک احتمال هم هست :
اینکه پست های بعدی یکجورائی تنش زا بودن وبا قوانین انجمن درتضاد...درنتیجه به عنوان یک مدیر(البته خودمو نمیگم ها)بهتر هست که تاپیک ویرایش بشه ...
دراین میون یک سری از پست ها هم ممکنه پاک بشن به ناچار ...چون اگه نشن پست های بعدی شون یا بی معنی میشه ویا گنگ.از آب درمیان ..
درنتیجه تاپیکی که ویرایش میشه ممکنه چندتا قربانی هم بده....

soldier
24-07-2007, 14:07
سلام

حرف شما کاملآ درسته.من این رو متوجه شدم و سعی کردم که پست های مفید بدم.

و توی انجمن دلفی چند بار اتفاق افتاده. من با دکمه "آگاه کردم مدیر از مخالفت" پست های بیهوده رو معرفی کردم.

اما غیر از اینکه اون پست های بیهوده و تکراری پاک نشدن. پست های من که شامل توضیحات بوده حذف شدن

و کاربری که سوال کرده بار ها و بار ها دوباره سوال رو پرسیده و میگه چرا جواب من رو نمیدوی ولی .....

اگر پست های من محتوی بیهوده بود اصلآ ناراحت نمیشدم. اما چرا پست مفیدی اینطوری طلف بشه

خیلی من رو ناراحت میکنه.

باید بگم تمام این اتفاق ها هم زمانی شروع شد که از دکمه "آگاه کردن مدیر از ... " به مدت 2 هفته استفاده کردم!

اول خیلی عالی بود و تاپیک ها منظم شده بودم. اما اون روزای آخر همه چیز ریخته بهم.

موفق باشید

saviss
24-07-2007, 23:37
سلام

حرف شما کاملآ درسته.من این رو متوجه شدم و سعی کردم که پست های مفید بدم.

و توی انجمن دلفی چند بار اتفاق افتاده. من با دکمه "آگاه کردم مدیر از مخالفت" پست های بیهوده رو معرفی کردم.

اما غیر از اینکه اون پست های بیهوده و تکراری پاک نشدن. پست های من که شامل توضیحات بوده حذف شدن

و کاربری که سوال کرده بار ها و بار ها دوباره سوال رو پرسیده و میگه چرا جواب من رو نمیدوی ولی .....

اگر پست های من محتوی بیهوده بود اصلآ ناراحت نمیشدم. اما چرا پست مفیدی اینطوری طلف بشه

خیلی من رو ناراحت میکنه.

باید بگم تمام این اتفاق ها هم زمانی شروع شد که از دکمه "آگاه کردن مدیر از ... " به مدت 2 هفته استفاده کردم!

اول خیلی عالی بود و تاپیک ها منظم شده بودم. اما اون روزای آخر همه چیز ریخته بهم.

موفق باشید
soldie جان
هرچند جاش اینجانیست
اما
من فکرمیکنم با مدیرانجمن مربوطه تماس بگیری بهترباشه
چون هرانجمنی مدیر خودشو داره وهرمدیری هم سلیقه ی خودشو
راستش من از مدیریت یه انجمن(توی یک انجمن دیگه البته) کناره گیری کردم.....چون سلائق ودیدگاه هام با مدیرکل انجمن جوردرنمیومد(یکدست نبودیم) ودوستش دارم
البته این جریا نات مربوط به نت هست...(درحالیکه هنوزهم یکی از دوستان خوبم مدیر کل همون انجمن هست)
هرچند توی توی نوع دیدگاهمون به زندگی اشتراکات زیادی هم داشتیم
انجمن ها یک چیزه مجازی هستن و ......
وزندگی واقعی یک چیز دیگه:11:

soldier
26-07-2007, 22:38
سلام

خوب درست میگی. خیلی سعی کردم بهش پ خ بزنم.

اما امکان نداره بهش پیغام بفرستی(غیر فعالش کرده)

خوب حالا کلی با میثم حرف زدم بابت اون انجمن. تا حدودی پیشرفت کرد. اما ....

نمیدونم چطور باید مشکل رو حل کرد. مشکل گشا هم مشکل مارو حل نمیکنه!!!!!!

موفق باشید