PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه میتوان یک ایمیل رو به تمامی کاربران یاهو یا جی میل ارسال کرد؟

labkhand
22-07-2007, 22:17
چگونه میتوان یک ایمیل رو به تمامی کاربران یاهو یا جی میل ارسال کرد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

microdump
22-07-2007, 23:18
بابا عجب همتی داری تو
صاحاب یاهو هم همچین کاری نمی‌تونه بکنه
فکر نکنم بزرگترین اسپمر دنیا هم بتون این کارو بکنه

majid-ar
22-07-2007, 23:25
به همه نیمشه.

ولی یه سری هستن که آدرس ایمیل میفروشن.

مثلا آدرس ایمیل 10 هزارتا ایرانی رو میفروشن فلان تومن.

اگه نه میتونید با یه دونه از این روباتا دنبال آدرس بگردید.

یا این که یه خدمت مجانی بدید آدرس ایمیل به دست بیارید.

labkhand
24-07-2007, 22:08
به همه نیمشه.

ولی یه سری هستن که آدرس ایمیل میفروشن.

مثلا آدرس ایمیل 10 هزارتا ایرانی رو میفروشن فلان تومن.

اگه نه میتونید با یه دونه از این روباتا دنبال آدرس بگردید.

یا این که یه خدمت مجانی بدید آدرس ایمیل به دست بیارید.

ممنون...حتما در موردش فکر میکنم:11:

hamid6wert
18-06-2013, 11:31
چگونه میتوان یک ایمیل را به همه دوستان خودم ارسال کنم؟مثلا دستور بدم که به همه ارسال شود نه اینکه یک به یک ایمیل ها را انتخاب کنم.اگر چنین چیزی ممکن است جواب دهید

m.beh
23-06-2013, 23:06
چگونه میتوان یک ایمیل را به همه دوستان خودم ارسال کنم؟مثلا دستور بدم که به همه ارسال شود نه اینکه یک به یک ایمیل ها را انتخاب کنم.اگر چنین چیزی ممکن است جواب دهید
شما اگر همه اکانتاتو می خوای یه جا انتخاب کنی یه چیزی هست به نام همه مثلا برو رو
to
کلیک کن بالای صفحه ای که توش مبلتو نوشتی یعد اون باالا یه کلیک کن رو مربع بالای بالا تا همه آدرس ها تیک بخوره و بعد اوک کن اینجوری همه آدرسها اضافه می شند. برای چند نفر خاص اگر می خوای اینکارو بکنی. اول اونا رو انتخاب می کنی و به صورت یک گروه در میاری بعد هر دفعه اسم اون گروه رو تایپ کنی همه اون آدرس ها میاند

farhadpaye
25-06-2013, 12:19
اگر موزیلا تاندر برد نصب کنی و جیمیلتو روش ست کنی همه چیز به شکل دکمه تو موزیلا تعبیه شده و نیازی به گشتن و پیدا کردن نوشته ی خاصی نداری