PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Norton Internet Securty Professional Productivity Control

Sadjad Sharifian
22-10-2004, 02:36
سلام..آقا من قبل از این به محض اینکه به Net وصل میشدم .. این Progress Bar نورتون(ماله همونی که تو Subject نوشتم! ) شروع میکرد به پر شدن (در واقع Productivity Control List نورتون Load میشد!) و وقتی هم که پر شدنش تموم میشد همه انتظارات رو برآورده میکرد!
ولی نمیدونم جریانش چیه که یه چند وقتیه که تا مدتها بعد از اینکه Online میشم هیچ خبری از این Progressive Bar نیستش!!! و اینکه مثلا قبلا من تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هیچ گونه Banner و کلا هیچ مدل تبلیغی نمیدیدم ( قبلا منظورم وقتیه که نورتون درست کارشو میکرد!) بعد حالا از وقتی که نورتون اینطوری شده به جز اینکه دیگه Ad-Blocking نمیکنه که حتی خیلی کارای دیگه رو هم انجام نمیده!!
من Norton Anti Virusام نسخه 2005 و Internet Security نسخه 2004 هستش!
اگه میدونید باید چیکار کنم یه لطفی بکنید و بگید! ایول..
راستی کسی نمیدونه Internet Security 2005 که با اون قضیه تلفن و اینا Crack بشه رو از کجا میتونم Download کنم ...آخه میدونین حتما..نسخه هایی که Downloadable هستن رو اجازه نمیده که با تلفن Activate کنید! حتما باید نسخه خریدنی (رو CD) باشه که بشه اونطوری Crack و Activateش کرد..
یا علی.
.Sadjad Sharifian