PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دات نت و لینوکس را با هم تجربه کنید!!!

سزار
22-07-2007, 14:38
با سلام خدمت دوستان.
یکی از دوستانم به من پی ام داده بود و میگفت که تنها دلیلی که ویندوز داره استفاده میکنه فقط برنامه نویسی .NET در ویندوز هست.
منم تصمیم گرفتم که یه برنامه ای پیدا کنم که مشکل این دوست عزیز رو رفع کنم.البته بازم میگم که من اپن سورسی هستم و از ویندوز متنفرم ولی هرچی شده باید یه کم بیشتر به کاربرا اجازه بدیم تا دست و بالشون رو باز کنن... البته با اینکه من خودم یه آماتور هستم در لینوکس :5:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و اما برنامه اصلی:
===========
پروژه ای با نام mono هست.مجموعه ای متشکل از 24 نرم افزار مختلف.
واسه اطلاعات بیشتر : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دانلود برنامه و وصله ها: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واسه آموزش نصب و راه اندازی بهترین مرجع خود مستندات تو سایت خودشون به آدرس :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست.همچنین یه مقاله تو آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پیدا کردم که در زمینه اجرای نرم افزارهای دات نت توسط مونو خیلی جالب به نظر میاد .
اگه مقالات رو خوندید و بازم اشکال داشتید میتونید به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برید و در آخر تو همین جا مطرح کنید
متاسفانه اینجا بگیر بگیره دیش رو جمع کردم و نتونستم دانلودش کنم.:19:ای دی اس ال هم که هنوز اینجا نیومده:13:
رفته رفته متوجه میشم که کامپیوتر واسه بچه پولدارهاست.کسی که پول نداره نباید به کامپیوتر دست بزنه...جیززززززززززه!:4:
گیتس خدا بهت لعنت کنه:37: