PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Play Station 3

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

Iman Bala
30-04-2009, 22:29
اين ليست كامل:
1.كنسول
2.دسته بازي
3.سيم برق
4.سيم تصوير (3فيش)
5.كابل يو اس پي
6.كابل لن(كه تو سري جديدش ديگه نيست)
7.دفترچه راهنما + گارانتيش

با تشکر فراوان.
چند تا دسته توشه؟ یکی یا دو تا اخه این یکیه.

resident_evil
30-04-2009, 23:15
با تشکر فراوان.
چند تا دسته توشه؟ یکی یا دو تا اخه این یکیه.

یکیه دوست عزیز ...

Iman Bala
01-05-2009, 13:21
مرسی دوستان.

نشد اونو بخرم.

کسی میدونه تو مشهد کجا از همه جا وسه خرید ps3 بهتره؟؟

Jocker
03-05-2009, 13:06
دوستان این قضیه چراغ زرد چیه؟

اون دوستمون که گفت من نیم ساعت کار کردم تازه دو روز هم خاموش بوده این مشکل را پیدا کرده؟

اصلن اگر چراغ زرد بشه چه مشکلی پیش می‌آید؟

resident_evil
03-05-2009, 13:49
دوستان این قضیه چراغ زرد چیه؟

اون دوستمون که گفت من نیم ساعت کار کردم تازه دو روز هم خاموش بوده این مشکل را پیدا کرده؟

اصلن اگر چراغ زرد بشه چه مشکلی پیش می‌آید؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا صفحات قبل را مطالعه کنید ممنون ...

Gamemaster
03-05-2009, 19:07
يه پچ براي كيزون 2
Killzone 2 patch 1.25 (16MB) is now available for download.

Patch 1.25 Main Features
Fixes minor bugs.
Adds Steel & Titanium message.
Speeds up loading screen.
If you notice once the game is over they shortin time where you could get you're last kills within 10-15 seconds. Now it's within 3-5 seconds

Jocker
04-05-2009, 06:50
لطفا صفحات قبل را مطالعه کنید ممنون ...

دوست عزيز من همان مطلب را خواندم برایم سوال پیش آمد؟

که اگر چراغ زرد روشن شود چه مشکلی پیش می‌آید و چه تأثیری روی کنسول دارد؟

این همه از استقامت ps3 صحبت می‌کنند با ده دقیقه کار کردن چراغ زرد می‌شه؟ 

resident_evil
04-05-2009, 12:09
Yellow Light Of Death یا YLOD یک اتفاق خیلی نادره و درصد رخ دادن این اتفاق کمتر از 1% هست ولی خوب شما
نمیتونید بگید که این اتفاق خود به خود رخ میده و به هیچ عامل یا عواملی بستگی نداره . این اتفاق درسته نادره ولی این اتفاق برای کسانی
پیش میاد که فکر میکنن این کنسول یک Server هست که باید شما رو 24 ساعته Support کنه و هیچ اتفاقی برای این Server تحت هیچ شرایطی رخ نده .
یعنی این کنسول رو تو یک جای بسته و خفه فرو میکنن و دمای محیطی که این کنسول رو توش قرار میدن بالا هست و یا این کنسول رو 24 ساعته
روشن میذارند و یا . . . اگه شما طرز فکرتون این هست و تا الان اینجوری فکر میکردید که این کنسول از قطعات الکترونیکی ساخته نشده بلکه
کمپانی S o n y قطعات به کاربرده شده در این کنسول رو از یک سیاره دیگه فراهم کرده و شرایط محیطی روی این کنسول هیچ اثری نداره
و . . . باید عرض کنم که تا الان که کنسولتون روشن میشه شانس اوردید , درسته که این یک کنسول بسیار با کیفیت هست و Logo کمپانی S o n y
روش حک شده ولی این دلیل نمیشه که شما رعایت این کنسول و یا هر وسیله الکترونیکی دیگه رو نکنید و اون وسیله رو تو شرایط سختی قرار بدید
چون در غیره این صورت YLDO بیصبرانه در انتظار شما هست و خواهان در آغوش کشیدن کنسولتون هست

این Tutorial برای Fix کردن YLDO که مربوط به MainBoard کنسول هست کار میکنه و از
اون نمیتونید برای Fix کردن Error مربوط به نخوندن Disk استفاده کنید , و یا Fix کردن Power Supply کنسول

من در یک جمله خلاصه میکنم : شما باید کاملا مراقب کنسول و تمامیه وسایل الکترونیکیتون باشید !
درسته این کنسول مال سنی هست ولی هر وسیله ی الکترونیکی یه توانی داره !
به هر حال باید به همون روشی که از X360 مراقبت میشه ازینم مراقبت بشه تا براتون خوب کار کنه !
هرچند دوامش خیلی بیشتر از X360 هستش و درصد YLDO حدود 1% هستش !

Terova
04-05-2009, 12:32
این مشکل بیشتر رویه کنسول های قدیمی و 95 نانومتری اتفاق میوفته.. خصوصا ps3 60 gig..

S.Y.K
04-05-2009, 13:08
سلام به همه ی دوستان عزیز
میشه درباره ی وصل شدن به psn یه کم برام توضیح بدید

Gamemaster
04-05-2009, 14:17
طريقه وصل شدنش :
چون قبلا اموزش گذاشته بودم پاك شد دوباره ميزارم:

........................................

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Gamemaster
04-05-2009, 14:21
بعد تمام مراحل روي گزينه psn كه شكل كيف خريده رفته و وارد ان ميشويد

danzer
05-05-2009, 22:13
بچه ها من میخوام یه کنسول بازی بخرم. واسه خونه میخوام. گرافیک برام واقعا مهمه و بشه ساعت های طولانی باهاش بدون مشکل بازی کرد بازی هاشم گرون نباشه زیاد که بشه زیاد بازی خرید. بیشتر هم فوتبال بازی میکنم یعنی 90% حالا نظر شما چیه کدوم یکی رو بخرم؟
ps3 یا xbox360 ?????

تو ایران کدوم بهتره ؟

Jocker
06-05-2009, 07:26
بچه ها من میخوام یه کنسول بازی بخرم. واسه خونه میخوام. گرافیک برام واقعا مهمه و بشه ساعت های طولانی باهاش بدون مشکل بازی کرد بازی هاشم گرون نباشه زیاد که بشه زیاد بازی خرید. بیشتر هم فوتبال بازی میکنم یعنی 90% حالا نظر شما چیه کدوم یکی رو بخرم؟
ps3 یا xbox360 ?????

تو ایران کدوم بهتره ؟

سوال شما را در چند بخش جواب می‌دهم (البته با اجازه از دوستان اهل فن)

اگر گرافیک برای شما مهم باشد پس 100٪ شما سراغ PlayStation 3 باید بروید و همچنین بتوانید از صبح تا شب و شب تا صبح براحتی با اون بازی کنید.

بازی‌های PS3 که گرون هست ولی از آنجایی که شما فقط اهل فوتبال بازی کردن هستید فقط یک بار پول خرید بازی (30/000) را بدهید بعد اگر خواستید بازی دیگری بگیرد اون را تعویض و یا حتی از فروشگاه‌ها امانت بگیرید.

تمامی این نظرات شخصی بوده و تصمیم‌گیری آخر با خود شما است

بعد جواب سوال آخر PS3 یا Xbox360؟

چون شما توی این تاپیک سوال کردید: PlayStation 3

Terova
06-05-2009, 12:05
اگر گرافیک برای شما مهم باشد پس 100٪ شما سراغ PlayStation 3 باید بروید

نظرت در مورد گرافیک اشکال ساختاری داره ! چون.....................

S.Y.K
06-05-2009, 12:22
ps3 یا xbox360 ?????

تو ایران کدوم بهتره ؟

دوست عزیز همه می دونن که ps3 می تونه گرافیک قدرتمندتری رو به نمایش بذاره بدون شک.اما چون پردازنده ی cell خیلی پیچیده هست به خاطر همین بازی هایی که برای پلتفرم های pc -ps3-xbox 360 میاد خیلی به خودشون زحمت نمی دن که بخوان این بازی با ویژگی های ps3 بسازن به خاطر همین در تعداد کمی از بازی ها دیده میشه که بازی های مشترک xbox 360 بهتر بوده.ولی چیزی که من باید بگم اینه که با وجود اینکه هنوز از تمام قدرت ps3 استفاده نشده با این حال توی بازی های اختصاصی و گرافیک اونها xbox 360 حرفی برای گفتن نداره مثلا gears of war2 که در برابر kill zone 2 از لحاظ گرافیک هیچ حرفی برای گفتن نداره.ولی خوب به نظر من هر کدوم از کنسول ها برتری های نسبت به هم دارن که دیگری نداره.از لحاظ قیمت بازی های xbox360 ارزونتره ولی این به هیچ وجه دلیل نمی شه بگیم حالا چون بازی های ps3 یه گرونترن پس توی ایران 360 بهتره.به نظر من باید همه چیز رو بسنجید و در آخر خودتون تصمیم بگیرید.موفق باشید دوست عزیز

raminxxx
08-05-2009, 12:00
سلام
دوستان بازی killzone2 دقیقا چند ساعت بازی مفیده و برای من که برای اولین بار بازیش میکنم حدودا چند ساعت ؟؟؟
چون من ساعت بازیهام واقعا برام مهمه به دلیل اینکه اواخر ترمه باید مواظب باشم مشروط نشیم.
در ضمن میخوام شنبه به یکی بگم برام بیارش اون طرف هم که گفته از اون ور آب میاره گفته حدودا 45 تا 50 میصرفه بگیرم چون برای ps3 تا حالا خیلی بازی نگرفتم 3 تا که با این چهارمی میشه.؟؟

raminxxx
08-05-2009, 12:51
ps3 یا xbox360 ?????

تو ایران کدوم بهتره ؟

من به عنوان کسی که هر دو کنسول رو داره به شما میگم که این دو کنسول برتری خاصی در کل نسبت به هم ندارن (البته با اومدن برد جاسپر برای xbox 360 )
من خودم یه 360 برای بازیهایم و یه ps3 برای بازی های اختصاصیش چون :
1- 360 برام اقتصادی تره و تا حالا 43 بازی گرفتم این به این منظور نیست که 360 بازی های اختصاصیش خوب نیست بلکه gears of war 2 و halo3 online و GTA IV - The Lost and Damned (که به دلیل دانلودی بودن دستم 48 تومن گرفت) و.... واقعا عالین
2- ps3 واقعا Killzone2 و god of war3 بازی های عالیین ولی بزرگترین عیبی که فروش ps3 رو مثل ps2 نبرده بالا قیمت بالاش و خداییش من ps3 رو بخاطر همین دو بازی در کل گرفتم و لی افسوس که هنوز god of war3 نیومده.

من به شما پیشنهاد میکنم هر دو کنسولو حتما تهیه کنید ولی اگه اینقدر برات نمیصرفه xbox 360 رو بهت پیشنهاد میکنم به دلیل بازی های اختصاصیش و سایر بازیها و ارزون بودن به درد گیمیری میخوره که خوره بازی داری ولی اگه وضع مالی توپه ps3 بگیر چون واقعا بازی های انحصاری عالین (من خودم میخوام شنبه killzone2 رو سفارش بدم ) و در سایر بازیها هم ps3 خوبه و اینم بگم که از بازی های انحصاری ps3 نمیشه گذشت و اگر 360 هم گرفتی هر جور که شده این بازی ها رو امتحان کن حتی اگر شده به کلوپ بری ......

ولی بازم میگم دو کنسول خوبن تنها بستگی به جیبت داره چون بازیهای ps3 قیمتشون بالاست حداکثر(با توجه به انصاف شرکتی که میخری) 80 هزار تومان و نمیتونی بازی زیاد بگیری ولی 360 با هزینه پستی 6500 تومان که تنوع بازیتو تو ایران زیاد میکنه.

ali_ranger22
08-05-2009, 14:14
دوستان PS3 راحت به هر مانیتوری وصل میشه ؟

Gamemaster
08-05-2009, 14:16
بله مشكلي نداره فقط ال سي دي باشه بهتره

raminxxx
08-05-2009, 16:27
سلام
دوستان بازی killzone2 دقیقا چند ساعت بازی مفیده و برای من که برای اولین بار بازیش میکنم حدودا چند ساعت ؟؟؟
چون من ساعت بازیهام واقعا برام مهمه به دلیل اینکه اواخر ترمه باید مواظب باشم مشروط نشیم.
در ضمن میخوام شنبه به یکی بگم برام بیارش اون طرف هم که گفته از اون ور آب میاره گفته حدودا 45 تا 50 میصرفه بگیرم چون برای ps3 تا حالا خیلی بازی نگرفتم 3 تا که با این چهارمی میشه.؟؟

یکی تو رو رضای خدا جواب بده........

resident_evil
08-05-2009, 17:22
سلام

شما اگه با Difficulty Veteran بازی کنی نهایتا 12 ساعت طول میکشه !
من خودم 68 تومن پول دادم براش چون واقعا فوق العاده بود ! Online بسیار قویی هم داره !

Gamemaster
08-05-2009, 17:51
رسيستانسو اگه بازي كرده باشي چه سختش چه اسون نوع زمانبندي مراحل يكيه تا اخر

Iman Bala
09-05-2009, 20:02
سلام
با ps3 میشه dvd فیلم دید؟ اگه کپی باشه چی؟

S.Y.K
09-05-2009, 20:57
سلام
با ps3 میشه dvd فیلم دید؟ اگه کپی باشه چی؟
بله میشه دوست عزیز
ولی خیلی به لنز دستگاه فشار میاره

Iman Bala
09-05-2009, 22:08
بله میشه دوست عزیز
ولی خیلی به لنز دستگاه فشار میاره

خوب اگه فشار بیاد چی میشه؟

اگه فیلم بلوری باشه هم فشار میاره؟

Gamemaster
10-05-2009, 00:55
راستش كپي يا كپي نميدونم ميخونه(ولي شايدهم نخونه چون امتحان نكردم)
ولي در كل اينكه ميگن به لنز فشار مياد نهايت كار لنز از كار ميافتده چون بجز بازي ازش كاره ديگه هم كشيدي
هر فيلم باشه از سي دي تا بي دي
فقط موقع خريد فيلم دقت كن كه فيلمت با كنسولت هم ريجن باشه

Terova
10-05-2009, 01:00
خوب اگه فشار بیاد چی میشه؟

اگه فیلم بلوری باشه هم فشار میاره؟ منظور فیلم های کپی هست که کیفیت خوبی ندارند.. فیلم بلوری چون مثل بازیهاش اورجینال هست هیچ مشکلی براش پیش نمیاد..

با همین فیلم های کپی خیلی ها بودن که لنزشون صدمه دیده و مجبور به تعویضش شدن..

راستش كپي يا كپي نميدونم ميخونه(ولي شايدهم نخونه چون امتحان نكردم)
ولي در كل اينكه ميگن به لنز فشار مياد نهايت كار لنز از كار ميافتده چون بجز بازي ازش كاره ديگه هم كشيدي
هر فيلم باشه از سي دي تا بي دي
فقط موقع خريد فيلم دقت كن كه فيلمت با كنسولت هم ريجن باشه

فلم های کپی رو راحت اجرا میکنه چه dvd چه dvix

Gamemaster
10-05-2009, 01:10
من نميدونستم اينو از Terovaممنون

:دوستان كلوپ اپ شد بيان كه خبراي جديده

Iman Bala
10-05-2009, 14:25
با تشکر از کمک تمامی دوستان یه سوال دیگه هم دارم

چطور میشه دسته اصل رو از غیر اصل تشخیص داد

اخه من شنیدم بعضی ها دسته اصل رو برمیدارن و بجاش دسته های دیگه میزارن بعد ارزون میفروشن.

oghtapost
10-05-2009, 19:48
دوستان قیمت بازی های این کنسول چنده؟
توی روزنامه ی دنیای اقتصاد قیمت یکی از بازی های اصلیشو 88 تومن زده بود؟
ممنون

resident_evil
10-05-2009, 19:51
دوستان قیمت بازی های این کنسول چنده؟
توی روزنامه ی دنیای اقتصاد قیمت یکی از بازی های اصلیشو 88 تومن زده بود؟
ممنون

تا اونجایی که من میدونم از 30 تومن پیدا میشه تا 80 90 تومن !
بازی آکبند فکر نمیکنم زیر 50 پیدا کنی !
مثلا قیمت KZ2 & MGS4 من خودم 68 قیمت دارم و Resistance 2 هم 57 !

mac_world
10-05-2009, 19:52
بازیهای این کنسول از 40 تومن داره تا 90 تومن ولی دسته دوش 25 تا 50 پس دسته 2 به صرفه تره

Jocker
11-05-2009, 11:36
دوستان شنیدم یه نسخه دمو از بازی فاینال فانتزی اومده درسته...

ali_ranger22
11-05-2009, 19:15
بله ومده که فقط نسخه ی ژاپنیش هست

Gamemaster
15-05-2009, 14:59
PLAYSTATION®3 System Software Update Version

2.76 2009-05-14

An update to the PS3™ system software was released on May 14, 2009. You can use this update to upgrade your system software to version 2.76.

PlayStation®Network

Main features in system software update version 2.76

The playback quality of some PLAYSTATION®3 format software has been improved.

vahid0801
15-05-2009, 15:14
سلام.

یه مشخصات از این پلی 3 میخواستم.انواعو قیمتهاشو تا کی بازی واسش میزننو .....

ممنون میشم کمکی کنید

Arshia001
15-05-2009, 19:10
سلام.

یه مشخصات از این پلی 3 میخواستم.انواعو قیمتهاشو تا کی بازی واسش میزننو .....

ممنون میشم کمکی کنید

قیمت خود دستگاه بسته به مشخصات فرق میکنه.با حدود 400 تومن میتونی یه پلی 3 توپ سر هم کنی.بازی هاش از 20-25 تومن داره تا بالای 100 تومن.نگران کمبود بازی نباش.پلی 3 هنوز به اوج هم نرسیده،چه برسه بخوان تعطیلش کنن!:5:

Rover,Wanderer,Nomad,Vagabond,Call me what you will...

resident_evil
15-05-2009, 20:57
کنسول های این نسل تا سال 2014 خواهند موند !

vahid0801
15-05-2009, 21:27
فکر نکنم تا بازی های زیادی واسه پلی 3 زده باشن.فقط چندتا معروف داره دیگه.kill zone 2 و .......
پلی 4 چی میزنن؟:10:

ولی قیمت بازیاش یه خرده ارزون نیس؟

راستی امضا من واست اشنا میزنه یاچی.نوشتی اونجا

بازم تشکر

resident_evil
15-05-2009, 21:32
فکر نکنم تا بازی های زیادی واسه پلی 3 زده باشن.فقط چندتا معروف داره دیگه.kill zone 2 و .......
پلی 4 چی میزنن؟:10:

ولی قیمت بازیاش یه خرده ارزون نیس؟

راستی امضا من واست اشنا میزنه یاچی.نوشتی اونجا

بازم تشکر

نه دوست عزیز بازی براش کم نیست ! Killzone 2 , God Of war 3 , Uncharted 1 & 2 , LBP , Heavenly Sword , Motor Storm , Resistance 1 & 2 , Heavy Rain , Infamous , MGS4 و خیلی عنوان های دیگه ...

خیلی ارزونه بازی هاش !

Gamemaster
15-05-2009, 22:04
دوتا خبر از هم:
1-اضافه شدن لباسهايSFIV و خونهاشون در فروشگاه

2-و احتمال اضافه شدن SONY VAIO براي عموم در فروشگاه

فقط گرون نباشه كه بشه خريدش(خخخخخ):31:

resident_evil
15-05-2009, 22:41
علی به نظرت ارزش داره 77 مگ از adsl رو بدم Home دانلود کنم ؟! : دی

EHHASSATNI
15-05-2009, 23:41
به نظر من نده
چون هر دفعه بخوای تو مکان جدیدتری بری باز باید دانلود کنی

1987msb
16-05-2009, 10:17
سلام
لينك زير براي دانلود بازي هاي ps3‌ است::31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام
ببخشيد 30 تومان كه گفتيد ايا رايت شده است؟:46:

Jocker
16-05-2009, 12:08
ما گفتیم بعد از چند ماه که از سال میلادی بگذره سونی قیمت را پایین می‌آورد (مثل ماکروسافت) ولی مثل اینکه حاضره فروش پایین داشته باشد ولی قیمت را کم نکند که ضرر بیشتری داشته باشد...

شنیدم که مایکروسافت اعلام کرده قیمت را تا 180 هم پایین می‌آورد ولی سونی همچنان با همین قیمت می‌خواهد فروش داشته باشد...

resident_evil
16-05-2009, 13:05
سلام
ببخشيد 30 تومان كه گفتيد ايا رايت شده است؟:46:

نه دوست عزیز ps3 چیزی به نام رایت & کپی نداره !

در ضمن شما مطمئنی اون لینکی که دادی برای دانلود بازی های ps3 هستش ؟!

Arshia001
16-05-2009, 13:10
سلام
لينك زير براي دانلود بازي هاي ps3‌ است:

کجا بود بازی پلی 3 هاش؟پس من چرا ندیدم؟آخه چرا شما ملت نمیخواین قبول کنین؟!پلی 3 هک نشده!!!!

1987msb
18-05-2009, 11:21
سلام دوستان
ميشه قيمت دقيق ps3‌رو بنويسيد.:20:

mac_world
18-05-2009, 11:34
375 ریجن j
400 ریجن پال
صبر کنید تا قیمتا کمتر بشه

Jocker
18-05-2009, 12:07
صبر کنید تا قیمتا کمتر بشه

دوست عزیز فکر نکنم به این زودی‌ها سونی قیمت کنسول را پایین بیاورد...

این صحبت خود سخنگوی شرکت بوده که یک ماه پیش اعلام کرده بود...

دوستان این جمله یعنی چی...

PlayStation Release Horizon 05/18/2009

mac_world
18-05-2009, 18:00
دوسته عزیز وقتی مدل اسلیم معرفی بشه این قدیمیا میخوره تو سزشون

Gamemaster
18-05-2009, 21:50
علی به نظرت ارزش داره 77 مگ از adsl رو بدم Home دانلود کنم ؟! : دی
شرمنده برادر اين روزا درگير پايان نامه هستم
چرا نداشته باشه :31:
منكه بيكار ميشم ميرم واقعا حالي ميده با اجنبيها دور هم جمع ميشيم
بازم نظرت خودته :31:

mehdi_360
20-05-2009, 12:03
بچه ها پلی 3 آکبند با دو تا دسته و 2تا بازی آنچارتد+گرن توریسمو ریجن پال ژاپن!!445 تومن
به نظرتون قیمتش خوب؟دستگاه آکبنده...
ممنون

resident_evil
20-05-2009, 13:05
بچه ها پلی 3 آکبند با دو تا دسته و 2تا بازی آنچارتد+گرن توریسمو ریجن پال ژاپن!!445 تومن
به نظرتون قیمتش خوب؟دستگاه آکبنده...
ممنون

به نظر من که خیلی خوبه ! اگه با همچین قیمتی پیدا کردی بگیر ! ما که همیشه تا گرون میشه میریم میخریم !

mehdi_360
20-05-2009, 13:15
نوید مگه تو چند خریدی؟
الان چند تا بازی داری؟

resident_evil
20-05-2009, 13:17
نوید مگه تو چند خریدی؟
الان چند تا بازی داری؟

من خودم فقط با 2تا دسته 430 گرفتم ! الانم 2 تا بازی دارم ! Killzone 2 & LBP !
killzone 2 خودش یه دنیاییه ! Online فوق العاده ای داره ! بی نظیره به نظر من !
LBP هم که حرف نداره ! تو سبک خودش تکه !

mehdi_360
20-05-2009, 13:24
شماها انلاین بازی میکنید حال میکنید من نمیدونم بگیرم یا نه ؟....

Gamemaster
20-05-2009, 13:32
يه خبر براي inFamous
اگه اين بازي رو تا اخر 27 مي پيش خريد كنيد بهتون كد Gigawatt Blades ميده (ميتونيد از پلي اسيا بگيريدش)

mac_world
20-05-2009, 17:34
مهدی جان شما تو بازی سنتر دیدی میدونم ولی از اون جا نخر چون به من دسته دو دارده بود ولی تمیز بود آخرم زیر بار نرفت

mehdi_360
20-05-2009, 22:14
مگه میشه؟!!
دسته دو به شما داد چه قیمت ؟ دسته اضافی و بازی هم همراهش بود؟؟

Gamemaster
21-05-2009, 01:25
:31:2 تا خبر
1-اضافه شدن منطقه Resistance 2 Home space به هم Home

2-پك جديد براي كيلزون 2 بنام Flash and Thunder در تاريخ جون 11 در دسترس قرار ميگيره

mac_world
21-05-2009, 10:56
xbox 360 خریدم 275 پرمیوم بود از کجا فهمیدم دسته 2 هست داخلش شیرینی خامه ای ریخته بود بردم گفتم دسته 2 هست زیر بار نرفت حرومش .......kiding

resident_evil
21-05-2009, 12:55
xbox 360 خریدم 275 پرمیوم بود از کجا فهمیدم دسته 2 هست داخلش شیرینی خامه ای ریخته بود بردم گفتم دسته 2 هست زیر بار نرفت حرومش .......kiding

الان اینو جدی گفتی ؟!

mac_world
21-05-2009, 19:53
آره جدی جدی اون حروم بودنو شوخی کردم

Elendil1
21-05-2009, 21:05
ببخشيد شما بازيهاي اين كنسول رو چجوري گير ميارين ؟؟ هنوز همون 70 تومنه؟؟ راه ديگه اي نيست؟؟

resident_evil
21-05-2009, 21:08
ببخشيد شما بازيهاي اين كنسول رو چجوري گير ميارين ؟؟ هنوز همون 70 تومنه؟؟ راه ديگه اي نيست؟؟

نه دوست عزیز ! بازی هاش تقریبا راحت پیدا میشه ! البته شاید وقتی کم یاب بشه گرون هم بشه ولی گیر میاد !

Elendil1
21-05-2009, 21:12
نه دوست عزیز ! بازی هاش تقریبا راحت پیدا میشه ! البته شاید وقتی کم یاب بشه گرون هم بشه ولی گیر میاد !

يعني هيچ راهي به دادن 70 تومن نيست؟؟

resident_evil
21-05-2009, 21:15
يعني هيچ راهي به دادن 70 تومن نيست؟؟

چرا شما میتونی بازی دسته دو بگیری با قیمت پایین تر !
بعدم تمام بازی ها که با این قیمت نیستن ! هرچی بازی قدیمی تر بشه قیمتش میاد پایین تر !
بستگی به اون بازی هم داره ! مثلا MGS4 هنوز هم نسبت به اینکه قدیمی هستش قیمت بالایی داره !
البته بستگی داره از کجا بخرین ! اگه تهران هستین پشت شهرداری یا همون توپ خونه عالیه !
مثلا الان شما بازیه Resistance 1 یا Heavenly Sword رو میتونی با قیمت 30 تومن هم پیدا کنی !

Gamemaster
21-05-2009, 23:38
7 تا بازي PS1بلخره جوازو از ESRB براي حضور در PSN گرفتن
اساميه بازيها به شرح زير:

Metal Gear Solid
Resident Evil: Director's Cut
Spec Ops: Covert Assault
Spec Ops: Ranger Elite
Tom Clancy's Rainbow Six
King of Fighters '99
Medal of Honor Underground

Terova
22-05-2009, 01:32
یکم دیر به فکر این جور کارها افتادن.. این بازی ها بیشتر مشکل اعصاب میارن تا مفرح باشن ، حالا اگر بازی های PS2 بود خیلی بهتر میشد و استقبال زیادی هم ازش به عمل میومد..

من چند وقت پیش داشتم بیاد گذشته فوتبال رو رویه PS1 بازی میکردم.. که بعد از مدتی مغزم داشت میترکید چشمم هم که نابود شد..

stalker_2046
24-05-2009, 10:40
من چند وقته دیگه می خوام یه ps3 بگیرم. خواستم بدونم از کجا بفهمم که کنسول آکبنده ؟

Terova
25-05-2009, 01:18
معمولا کنسول آکبند گیر نمیاری چون به خاطر مسائل گمرکی کنسول رو باز میکنند..

شما از فروشگاه های معتبر خرید کنی مشکلی نداره..

stalker_2046
25-05-2009, 09:44
آیا ps3 فایلهای تصویری 720p and 1080p که با حجمهای 4 گیگ از اینترنت دانلود میکنیم (اغلب با پسوند avi و ریپ شده از بلوری) رو اجرا میکنه ؟ آیا کسی امتحان کرده؟

Terova
25-05-2009, 17:40
فقط MKV رو پخش نمیکنه.

Gamemaster
25-05-2009, 18:16
باندل inFamous در 29 مي در دسترس عموم قرار ميگيرد
به قيمت £279.99.

sandbad5000
26-05-2009, 13:48
mikhastam bedunam ke ps3 bazihaye copy shodeye ps2 ro miare

Arshia001
26-05-2009, 21:18
اولا:انگلیسی ننویس.خلاف قوانینه.
ثانیا:در حالت عادی نمیاره،ولی راه داره،و راهش از نظر سخت افزاری خرج برمیداره!باید کنسولو باز کنی دیسک بخونشو(!) دستی کنی.کلا کار گندیه.با این قیمت PS2 دیگه ارزش نداره آدم دنبال این کارا باشه.:10:

arraassh
26-05-2009, 21:46
با عرض سلام
من یه پلی استیشن ۶۰ گیگ دارم
حالا می خواستم فونت فارسی بریزم تا بتونم از صفحات فارسی در اینترنت استفاده کنم
اگه کسی می تونه راهنمایی کنه ممنون میشم

Gamemaster
26-05-2009, 21:54
mikhastam bedunam ke ps3 bazihaye copy shodeye ps2 ro miare

اول خوشامد بهت ميگم به سايت:31:
دوم هم از روش چبپ ميشه هم از روش سوئپ مچيك
تازه فقط هم روي دستگاهاي قبل 2008 كار ميكنه اونم فقط روي 20-60

با عرض سلام
من یه پلی استیشن ۶۰ گیگ دارم
حالا می خواستم فونت فارسی بریزم تا بتونم از صفحات فارسی در اینترنت استفاده کنم
اگه کسی می تونه راهنمایی کنه ممنون میشم

اين قابليت نداره

arraassh
26-05-2009, 22:37
برای بازی آنلاین چی لازم داریم؟
سرعت اینترنت چقدر باید باشه؟
آیا بازی های خواصی میشه؟
کلا من اینترنت ADSL 128 دارم از چه قابلیت های PS3 60 gig می تونم استفاده کنم؟
مرسی از همیاری شما دوستان

Gamemaster
26-05-2009, 23:05
هيچي فقط اينترنت
هر چي بيشتر بهتر
خير-هر بازي كه ان داشته باشه ميشه بازي كرد
از قابليت رم ريدرش همين

arashbi2
27-05-2009, 07:54
من میخواستم ps3 بگیرم میخواستم هر 3 مدل که هست رو بگید و قیمت روز اون و بازی هاش الان چقدر هست اخه یه سایت دیدم زده بود بازی ps3
6هزار تومن فقط...با Adsl میشه به ps3 وصل کرد؟؟؟یا وایرلس فقط؟
چیز هایی که باید تو جعبه اش باشه چیه
چه کشور های تولید میکنه کدوم کشور بهتره
چطوری بفهمیم که اصل هست یا نه؟
ایا فیلم blue ray هم بخش میکنه؟؟
یه خورده زیاد سوال کردم sry
Tnx

Terova
27-05-2009, 11:36
من میخواستم ps3 بگیرم میخواستم هر 3 مدل که هست رو بگید و قیمت روز اون و بازی هاش الان چقدر هست اخه یه سایت دیدم زده بود بازی ps3
6هزار تومن فقط...با Adsl میشه به ps3 وصل کرد؟؟؟یا وایرلس فقط؟
چیز هایی که باید تو جعبه اش باشه چیه
چه کشور های تولید میکنه کدوم کشور بهتره
چطوری بفهمیم که اصل هست یا نه؟
ایا فیلم blue ray هم بخش میکنه؟؟
یه خورده زیاد سوال کردم sry
Tnx

مدل 40 گیگ : قیمت 370 تا 400 تومن
مدل 80 گیگ : قیمت 430 تا 450 تومن
مدل 160 گیگ : 550 به بالا

بازیهاش معمولا 49 دلار قیمت داره حالا خودت حساب کن..

هم ADSL میشه کرد هم وایرلس..

خود دستگاه ، دسته SIXAXS ، سیم برق ، کابل VGA ، کابل USB شارژ دسته

چین تولید میکنه که کیفیتش خیلی بالاست..

100 درصد اصله نوع تقلبی نداره.. فقط سعی کن از فروشگاه های معتبر خرید کنی..

PS3 یک بلوری پلیر قوی هست که خیلی ها به خاطر این قابلیتش اون رو میخرن..

stalker_2046
27-05-2009, 15:20
بیشتر فیلمهای hd با حجم کم با چه پسوندی هستند ؟
یه سوال دیگه
می شه با ps3 فیلم divx با زیرنویس فارسی دید؟

Gamemaster
27-05-2009, 16:31
ريپ شده تو نت MKV
ريپ نشده AAC

stalker_2046
28-05-2009, 18:11
یعنی باید بیخیال دیدن فیلم اچ دی دانلودی با ps3 بشم ؟

Gamemaster
28-05-2009, 19:04
خوب ميتوني تبديل كني

arashbi2
28-05-2009, 19:30
چه فرمتی رو میخونه یعنی باید به چه فرمتی تبدیل کرد

oghtapost
29-05-2009, 23:20
دوستان میخواستم بدونم بهترین بازی جنگی و ماشینی که برای این کنسول زده شده چی هست؟
یه سوال دیگه هم داشتم میخواستم بدونم دوستانی که تازه کنسولو گرفتن و 3-2 بیشتر بازی ندارن آیا راضیشون میکنه؟
ممنون

resident_evil
29-05-2009, 23:26
دوستان میخواستم بدونم بهترین بازی جنگی و ماشینی که برای این کنسول زده شده چی هست؟
یه سوال دیگه هم داشتم میخواستم بدونم دوستانی که تازه کنسولو گرفتن و 3-2 بیشتر بازی ندارن آیا راضیشون میکنه؟
ممنون

بهترین بازی های اکشن :

KillZone 2 , MGS4 , Resistance 2 , Heavenly Sword , Uncharted , Infamous ,

ماشین هم Motor Storm بهترین هستش ! بازیه LittleBigPlanet رو هم پیشنهاد میکنم بازی کنید !

در مورد اینکه راضی کننده هستش یا نه باید بگم که PS3 بازی های انحصاریه فوق العاده ای داره ! که به نظر من ارزشش رو داره آدم یه PS3 بگیره !

شما اگه دسترسی به ADSL هم داشته باشی KillZone 2 آنلاین بی نظیری داره که همون بازی به تنهایی شمارو کاملا سرگرم خواهد کرد !

arashbi2
30-05-2009, 07:04
حداقل سرعت چند باید باشه برای خوب بازی کردن

stalker_2046
30-05-2009, 11:23
خوب ميتوني تبديل كني
آیا خودتون تا به حال اینکارو کردید ؟
تازه از حالت اچ در نمیاد؟

بازم می پرسم!!؟؟؟
---آیا کسی از دوستان فیلم اچ دی با کنسولش دیده ؟----(منظورم فیلم اورجینال بلو ری نیست)

resident_evil
30-05-2009, 12:32
حداقل سرعت چند باید باشه برای خوب بازی کردن

حداقل دیگه 256 داشته باشه خوبه ! 512 که دیگه عالیه !

arashbi2
30-05-2009, 13:36
فرق ps3
160 گیگ با 80 گیگ چیه تو سرعت بازی تاثیر داره؟>؟

Gamemaster
30-05-2009, 13:54
هيچ فرقي ندارن
بجز ظرفيت هارد

آیا خودتون تا به حال اینکارو کردید ؟
تازه از حالت اچ در نمیاد؟

بازم می پرسم!!؟؟؟
---آیا کسی از دوستان فیلم اچ دی با کنسولش دیده ؟----(منظورم فیلم اورجینال بلو ری نیست)

خودم نه -خوب اين چكاريه كه فيلم ريپ شده رو تو كامپيترتون نگاه كنيد
اگه بلور دست اومدن مشكلي نيست مثل من يه بلورام تهيه كنيد قيمتي نداره(تازه ديگه محدود به منطقه نيستيد)

arashbi2
30-05-2009, 19:52
خوب هارد به چه دردش میخوره مگه بازی روش نصب میشه؟؟؟
یه سیو روش میاد که فکر نکنم حجم زیادی بگیره!

Jocker
30-05-2009, 22:35
اینم مشخصات جدید کنسول ما:

Cell processor faster than Core i7 965 XE H.264

شرکت سونی در توضیح این فناوری اعلام کرده که این پردازنده که ساخت شرکت Fixstars است یک مبدل ویدئو بنام CE-10 است که تصویرهای متحرک (MPEG-4) را به سوی H.265 (پردازنده سلول در PS3 است) می‌فرستد که بوسیله آن رمزنگاری می‌شود. این سیستم بیشتر در رسانه Blu-Ray استفاده می‌شود...

البته سونی یک توضیح هم در پاورقی داده است:

این encoder ارتباطی است که اطلاعات را به PC می‌فرستد و پس از دریافت از آن و پردازش در سیستم CE-10 دوباره به PC باز می‌گرداند...

این یعنی چی ما نفهمیدیم... اگر شما متوجه شدید به ما هم بگویید...

Gamemaster
30-05-2009, 22:43
خوب هارد به چه دردش میخوره مگه بازی روش نصب میشه؟؟؟
یه سیو روش میاد که فکر نکنم حجم زیادی بگیره!
براي بعضي بازيها بله نصب ميشه.(ولي كامل نه)
در كل هاردش براي امكانات جانبي در نظر گرفته شده
فيلمي عكسي دمويي اهنگي و.....

drmilad
30-05-2009, 23:20
قیمت این کنسول الان چند در میاد و آخرین مدلی که از این کنسول اومده چه مزییتی داره ؟

Gamemaster
31-05-2009, 00:31
اخرين مزيتش 65 نانومتري شدنش بوده

arashbi2
31-05-2009, 06:29
من حساب کردم اگه این بازی رو بگیرم و بخوام فقط 2 تا بازی هم باهاش داشته باشم باید 100 تومن بدم خو اگه ابنطوری باشه من هر 200 سال یه بازی میتونم بگریم که...

mahbod.ghaffari
31-05-2009, 08:20
ببخشید من چند
1. سوال داشتم من می خوام علاوه بر بازی فیلم هم در ps3 ببینم اما شنیدم که pal, ps3 و ntsc داره حالا می خواهم بدونم مدلی داریم که هم ntsc نشون بده و هم pal ؟

2.ps3 160 gb را از کجا بخرم ( یک فروشگاه خوب در تهران معرفی کنید)

X-Volt
31-05-2009, 09:19
من حساب کردم اگه این بازی رو بگیرم و بخوام فقط 2 تا بازی هم باهاش داشته باشم باید 100 تومن بدم خو اگه ابنطوری باشه من هر 200 سال یه بازی میتونم بگریم که...
دیگه معمولا برای بازیهای PS3 از روش تعویض استفاده میکنن!
یعنی شما یکی از بازیهات رو میده و یه بازیه دیگه به جاش میگیری، البته با یه کم اختلاف قیمت ...

arashbi2
31-05-2009, 13:18
کسی بازی little big plant (فکر کنم غلط نوشتم معذرت)کرده؟؟ بازی قشنگی هست؟ارزش خریدن داره؟؟
چطوریا هست؟

resident_evil
31-05-2009, 13:33
کسی بازی little big plant (فکر کنم غلط نوشتم معذرت)کرده؟؟ بازی قشنگی هست؟ارزش خریدن داره؟؟
چطوریا هست؟

یکی از بهترین بازی هایی بود که بازی کردم ! بستگی داره به این سبک از بازی های علاقه داشته باشی یا نه ! بازی هایی کارتونی و پلتفورم!

عکس یا Trailer اگه از بازی دیده باشی کاملا متوجه میشی که چجور بازیی هستش ! گرافیک و فیزیک بسیار بالایی داره !

arashbi2
31-05-2009, 14:31
Trailerرو از تو یه سی دی دیدم حدود 20 min بود داشتن رو نمایی میکردن ازش

Gamemaster
31-05-2009, 14:32
2 تا خبر :
1-تاييد شدن 6 بازي PS ديگه براي PSN

2-اين مهمتره: ميتونيد كنفراس خود سوني در هم ببينيد در تاريخ 2 جون

پس قرار ما كنار پارك مركزي

resident_evil
31-05-2009, 14:36
علی یعنی میخوای بگی Home رو دانلود کنم ؟!

Gamemaster
31-05-2009, 15:01
اره نويد چيزي از دست نميدي :d

mahbod.ghaffari
31-05-2009, 16:23
چرا سوال من را جواب نمی دهید؟ :41:

1. من می خوام علاوه بر بازی فیلم هم در ps3 ببینم اما شنیدم که pal, ps3 و ntsc داره حالا می خواهم بدونم مدلی داریم که هم ntsc نشون بده و هم pal ؟

2.ps3 160 gb را از کجا بخرم ( یک فروشگاه خوب در تهران معرفی کنید

Gamemaster
31-05-2009, 16:30
خير مولتي ريجن پيدا نميشه(حالا چرا تو دستگاه بيچاره ميخاين نگاه كنيد؟)

choory
31-05-2009, 16:50
چرا سوال من را جواب نمی دهید؟ :41:

1. من می خوام علاوه بر بازی فیلم هم در ps3 ببینم اما شنیدم که pal, ps3 و ntsc داره حالا می خواهم بدونم مدلی داریم که هم ntsc نشون بده و هم pal ؟

2.ps3 160 gb را از کجا بخرم ( یک فروشگاه خوب در تهران معرفی کنید

ببین دوست عزیز

ps3 تقریبا ریجن-فری (Region-Free) هست.
(خواهشا بقیه دوستان نریزن سرم بکن ریجن داره خودم میدونمو گفتم تقریبا)
در ریزولیشن های 720p و بالاتر از 720p (رزولوشن های HD) به راحتی ریجن های دیگه را اجرا میکنه.فقط در حالت SD هست که با ریجن های نا هماهنگ مشکل داره.

چون که در حالت SD سیستم PAL از 576 خط افقی تشکیل شده ولی NTSC 480 خط داره ولی در ریزولیشن های hd تعداد این خطوط بین هر دو سیستم PAL و NTSC مشترک هست (720p -1080i-1080p)

نتیجه گیری کلی

PS3 + SDTV = Region-locked

PS3 + HDTV = Region-Free

که این بر میگرده به tv که ازش استفاده میکنید

البته این موضوع را در مورد بازی ها میدونم.
اما در مورد فیلم ها اطلاع کافی ندارم

arashbi2
31-05-2009, 18:51
این PSN چی هست بازی هست باید خرید؟؟؟ یا نه از همون اول تو پکیج دستگاه هست؟FREE هست یا پولی ؟

oghtapost
31-05-2009, 18:53
میخواستم بدونم بازی های ps2 هم اجرا میکنه؟

resident_evil
31-05-2009, 19:00
این PSN چی هست بازی هست باید خرید؟؟؟ یا نه از همون اول تو پکیج دستگاه هست؟FREE هست یا پولی ؟

PlayStation NetWork محلی برای آنلاین بازی کردن و دانلود بازی و Theme و ... !

بازی کردن Free هستش ! دانلود Demo بازی ها و بعضی Wallpaper ها و theme ها هم Free هستش !

X-Volt
31-05-2009, 19:04
میخواستم بدونم بازی های ps2 هم اجرا میکنه؟
یه سری به صفحه 185 بزنید ...
در پست های شماره 1844# و 1847# سوال و جواب مطرح شده!

arashbi2
31-05-2009, 19:13

بازی کردن Free هستش ! دانلود Demo بازی ها و بعضی Wallpaper ها و theme ها هم Free هستش !
BLUE RAY هست باید بخریم یا نه تو خود هارد دستگاه هست؟

Gamemaster
31-05-2009, 19:21
بجور فرم ور هستش و روي خود دستگاهست

Anathema&sin
31-05-2009, 19:40
من جدیدا میخوام اینترنت پرسرعت 256 پارس آنلاین بگیرم....
حالا میخوام ببینم چه طور میتونم PS3 v, به اینترنت متصل کنم؟

Gamemaster
31-05-2009, 19:45
اگه ميتوني از پارس نگير دنگو فنگ داره(قطي و ...)
حالا
1-دوراه داره باسيم بيسم
1-1 با سيم كه سيم يراست ميره پشت دستگاه و تنظيمات اتوماتيك و تمام
2-1 بي سيم تو تنظيمات سرچ ميكني و اكي و تمام
اصلا تنظيم خاصي نداره همشرو رو اتوماتيك بذاردر 2 حالت

a.z.p.z
31-05-2009, 21:07
سلام دوستان ببخشید من یه سوالی داشتم من اصلا هیچ اطلاعی دربارهی پی اس 3 ندارم میخواستم بدونم هکش منتفی شده؟
ممنون دوستان
و پردازنده ی گرافیکیش چیه و بازی های پی اس2 رو هم اجرا میکنه؟
ممنون دوستان

Gamemaster
31-05-2009, 21:49
بله منتفيه
پردازنده گرافيكيش
خير اجرا نميكنه
(يعني اين جديداش ديگه اجرا نميكنن)

X-Volt
31-05-2009, 21:55
سلام دوستان ببخشید من یه سوالی داشتم من اصلا هیچ اطلاعی دربارهی پی اس 3 ندارم میخواستم بدونم هکش منتفی شده؟
ممنون دوستان
و پردازنده ی گرافیکیش چیه و بازی های پی اس2 رو هم اجرا میکنه؟
ممنون دوستان
سلام ...
هک کردنش به نتیجه ای نرسیده که خوشحال کننده باشه! (هنوز کپی خور نشده و به احتمال زیاد هم نمیشه)
در مورد پردازنده:
RSX محصولی از شرکت Nvidia که پردازشش هم چیزی حدود 550 هرتز هست ... (اطلاعات بیشتر در صفحه اول تاپیک)
برای اجرای بازیهای PS2 روی این کنسول، باید یکسری دستکاری روش انجام بشه که فقط روی سری ساخت قبل از سال 2008 (یعنی مدل های 20 و 60 گیگ) کاربرد داره! (در کل کار پر درده سریه و اصولا پیشنهاد نمیشه)

SamGun
31-05-2009, 22:27

این LIVE باید بیاد یکم از این PSN یاد بگیره که یه سری امکاناتشو مثل Theme و Demo و ... رو FREE کنه !!!
نوید خسته شدم از این Them های تکراری XBOX !!! به خاطر اینم شده آخر من یه PS3 میگیرم !!!

resident_evil
31-05-2009, 22:37
این LIVE باید بیاد یکم از این PSN یاد بگیره که یه سری امکاناتشو مثل Theme و Demo و ... رو FREE کنه !!!
نوید خسته شدم از این Them های تکراری XBOX !!! به خاطر اینم شده آخر من یه PS3 میگیرم !!!

یه Search کوچولو بکنی تو XBL میتونی همه چی Free پیدا کنی ! منظورم Theme & wallpaper هستش ! من خودم چندتا دانلود کردم !

ولی اونایی که پولی هستن یه چیز دیگن ! PSN هم همین طوره ! Demo بازی ها هم همه Free هستن ! مگه ندیدی ؟!

arashbi2
31-05-2009, 22:50
به نظر شما تا تابستون PS3 گرون میشه یا ارزون از یکی پرسیدم گقت اگه صبر کنی تا تابستون گرون تر میشه.من همینطوریش نمیتونم به علت اوضاع بد مالی بگریم اگه تا تابستون بخواد گرون تر بشه که دیگه به کل باید فکر PS3 رو از ذهنم بیرون کنم .حالا گرون میشه یا مارو سر کار گذاشته؟

resident_evil
31-05-2009, 22:54
به نظر شما تا تابستون PS3 گرون میشه یا ارزون از یکی پرسیدم گقت اگه صبر کنی تا تابستون گرون تر میشه.من همینطوریش نمیتونم به علت اوضاع بد مالی بگریم اگه تا تابستون بخواد گرون تر بشه که دیگه به کل باید فکر PS3 رو از ذهنم بیرون کنم .حالا گرون میشه یا مارو سر کار گذاشته؟

احتمالش زیاده گرون بشه ! به هر حال تابستون میادو باباها برا بچه ها جایزه میخرنو ازین حرفا !

Gamemaster
01-06-2009, 01:28
حتما گرون ميشه چه اين دستگاه چه بقيه لوازم مخصوصا صنف كامپيوتر

arashbi2
01-06-2009, 07:26
اه ه ه ه نه نه
گرون نشو تو هم مث من دیونه میشه نه گرون نشو :دی

stalker_2046
01-06-2009, 09:29
من می خوام چند روزه دیگه یه ps3 بگیرم . یکی از دوستانم (که خیلی چاخان می کنه!) چیزی در مورد ps3 بهم گفت ، خواستم بیبنم صحت داره یا نه ؟ گفت که کنسول بعضی موقع بی خود خطا می زنه . مثلا بی خود میگه هارد "فوله" ، یا وسط لودینگ بازی قفل می کنه ، توی منوها بعضی موقع قاط می زنه و بعضی موقع بی خود نمی ره تو بازی !!!!!!! خواستم بدونم این اتفاقات کنسول شما می افته یا نه ؟

mahbod.ghaffari
01-06-2009, 11:10
جواب سوال دومم را ندادید

ps3 160 gb را از کجا بخرم ( یک فروشگاه خوب در تهران معرفی کنید )

SamGun
01-06-2009, 11:34
یه Search کوچولو بکنی تو XBL میتونی همه چی Free پیدا کنی ! منظورم Theme & wallpaper هستش ! من خودم چندتا دانلود کردم !

ولی اونایی که پولی هستن یه چیز دیگن ! PSN هم همین طوره ! Demo بازی ها هم همه Free هستن ! مگه ندیدی ؟!

نوید همون قضیه ای که دیشب بهت گفتم تا ... نگیرم هیچ ... نمیتونم بکنم.
ولی تا اونجایی که من Search کردم هیچ کدوم از این چیزایی که گفتی Free نبود !!!

من می خوام چند روزه دیگه یه ps3 بگیرم . یکی از دوستانم (که خیلی چاخان می کنه!) چیزی در مورد ps3 بهم گفت ، خواستم بیبنم صحت داره یا نه ؟ گفت که کنسول بعضی موقع بی خود خطا می زنه . مثلا بی خود میگه هارد "فوله" ، یا وسط لودینگ بازی قفل می کنه ، توی منوها بعضی موقع قاط می زنه و بعضی موقع بی خود نمی ره تو بازی !!!!!!! خواستم بدونم این اتفاقات کنسول شما می افته یا نه ؟
تمام این مواردی رو که شما گفتی بر میگرده به نرم افزار دستگاه و هیچ ربطی به سخت افزار اون نداره .اگه هم باشه که احتمالش خیلی کمه با یک بار Update دستگاه مشکل بر طرف میشه

SamGun
01-06-2009, 11:40

دوست خوبم شما با این اوضای بد مالی که داری خودتو دستی دستی بد بخت میکنی که !!!:31:
حالا اگه دستگاشو بگیری چطوری میخوای بازیهاشو بخری !!!؟؟؟
من یه رفیق دارم که تا حالا 90 درصد بازیهای PS3 رو خریده ولی باز میترسم یدونه بخرم چون اگه بهش بگم بازی بده و اونم یه :12: به من نشون بده من باید با این دستگاه بشینم کارتون ببینم !!!

Anathema&sin
01-06-2009, 11:44
اگه ميتوني از پارس نگير دنگو فنگ داره(قطي و ...)
حالا
1-دوراه داره باسيم بيسم
1-1 با سيم كه سيم يراست ميره پشت دستگاه و تنظيمات اتوماتيك و تمام
2-1 بي سيم تو تنظيمات سرچ ميكني و اكي و تمام
اصلا تنظيم خاصي نداره همشرو رو اتوماتيك بذاردر 2 حالت

ممنون...والا راستش تو محدوده ی ما فقط همین شرکت ADSL داره.
من میخوام مودم با سیم بگیرم....
می خوام یه جوری باشه که هم بتونم از این مودم هم برای کامپیوتر استفاده کنم و هم برای PS3 ....چی جوری میتونم این مودم رو SHARE کنم بین PC , PS3؟؟؟؟

loomina
01-06-2009, 11:44
ميگم برتري هاي PS3 نسبت به X BOX 360 چيه؟

a.z.p.z
01-06-2009, 11:54
بهتره بگی برتری های 360 نسبت به پی اس 3!!!
دسته بازی که طراحی داره که اصلا خستت نمیکنه!!!!!!!
همچنین شارژ بیشتری نسبت به پی اس 3 نگه میداره!!!! 17 ساعت ولی پی اس3 6 ساعت!!!
بعد اینکه از نظر سی پی یو 360 قوی تره!!!!
از نظر مادر بوردم الایت ها از پی اس3 قوی ترن!!!!!
هیچوقت نمیتونی محیط xlive رو با چیزه دیگه ای مقایسه کنی همچنین dushboardesh بدون مشکل هست ولی منو های پی اس3 نسبت به 360 مشکلاتی داشتن!!!!!!!
تازه 360 افکتهای مختلف بازی ها رو بهتر از پی اس 3 اجرا میکنه!!!!
تازه هنوزم هک نشده پی اس3 و باید یه عالمه پول بازی بدی ولی برا 360 راحت با 5 تومن حتی 3 تومنم میتونی بازی هاش رو بخری!!

تعداد مثلثهایی که توسط سیستم توانایی پردازش شدن دارند بر حسب ثانیه:
Xbox 360 - 500 Million Triangles/sec
PS3 - 250 Million Triangles/sec
............................................
Vertex Texture Fetch
Xbox 360 - 8.0 Billion Texels/sec
PS3 - 4.0 Billion Texels/sec
Pixel Fill Rate with 4x Multisampled Anti-Aliasing
Xbox 360 - 4.0 Billion Pixels/sec (8 ROPS x 4 Samples x 500MHz / 4)
PS3 - 2.0 Billion Pixels/sec (8 ROPS x 2 Samples x 500MHz / 4)
.................................................. ...................................
Pixel Fill Rate without Anti-Aliasing
Xbox 360 - 4.0 Billion Pixels/sec (8 ROPS x 500MHz)
PS3 - 4.0 Billion Pixels/sec (8 ROPS x 500MHz)
.................................................. ...................................

شک نکن که ایکس باکس360 بگیر پشیمون نمیشی هیچی زندگیت میشه!!!

mehdi_360
01-06-2009, 11:55
وقتی داری بازی میکنی همش نگران این نیستی که دستگاه 3چراغ بده
بازیهای انحصاری بهتر
خوشگل ترهم هست
خز هم نیست
من الان خیلی پشیمونم که چرا 750 تومن بی زبون رو دادم ایکس باکس گرفتم

choory
01-06-2009, 12:01
ممنون...والا راستش تو محدوده ی ما فقط همین شرکت ADSL داره.
من میخوام مودم با سیم بگیرم....
می خوام یه جوری باشه که هم بتونم از این مودم هم برای کامپیوتر استفاده کنم و هم برای PS3 ....چی جوری میتونم این مودم رو SHARE کنم بین PC , PS3؟؟؟؟

شما مودمی که میگیری معمولا دارای کی پورت lan و یک پورت usb هست.شما میتونی ps3 را با پورت lan به اینترنت وصل کنی و کامپیوتر را با پورت usb
البته مودم هایی هم هستند که دارای 4 پورت lan هستند که قیمت بالاتری دارند.

برای اینکه همزمان بتونی هم با ps3 هم با pc از اینترنت استفاده کنی باید تنظیمات مودم را وری حالت pppe بزاری.(یعنی کانکشن را داخل خود مودم تعریف کنی)
خود طرف که میاد نصب کنه برات انجام میده.

اگه هم خودت خواستی نصب کنی مدل دقیق مودم را در تاپیک زیر بگو تا بچه ها کامل راهنماییت کنند.
راه اندازي Adsl / خريد مودم - نصب مودم-رفع عيب مودم

mehdi_360
01-06-2009, 12:03
بهتره بگی برتری های 360 نسبت به پی اس 3!!!
دسته بازی که طراحی داره که اصلا خستت نمیکنه!!!!!!!
همچنین شارژ بیشتری نسبت به پی اس 3 نگه میداره!!!! 17 ساعت ولی پی اس3 6 ساعت!!!
بعد اینکه از نظر سی پی یو 360 قوی تره!!!!
از نظر مادر بوردم الایت ها از پی اس3 قوی ترن!!!!!
هیچوقت نمیتونی محیط xlive رو با چیزه دیگه ای مقایسه کنی همچنین dushboardesh بدون مشکل هست ولی منو های پی اس3 نسبت به 360 مشکلاتی داشتن!!!!!!!
تازه 360 افکتهای مختلف بازی ها رو بهتر از پی اس 3 اجرا میکنه!!!!
تازه هنوزم هک نشده پی اس3 و باید یه عالمه پول بازی بدی ولی برا 360 راحت با 5 تومن حتی 3 تومنم میتونی بازی هاش رو بخری!!

تعداد مثلثهایی که توسط سیستم توانایی پردازش شدن دارند بر حسب ثانیه:
Xbox 360 - 500 Million Triangles/sec
PS3 - 250 Million Triangles/sec
Vertex Texture Fetch
Xbox 360 - 8.0 Billion Texels/sec
PS3 - 4.0 Billion Texels/sec
Pixel Fill Rate with 4x Multisampled Anti-Aliasing
Xbox 360 - 4.0 Billion Pixels/sec (8 ROPS x 4 Samples x 500MHz / 4)
PS3 - 2.0 Billion Pixels/sec (8 ROPS x 2 Samples x 500MHz / 4)
Pixel Fill Rate without Anti-Aliasing
Xbox 360 - 4.0 Billion Pixels/sec (8 ROPS x 500MHz)
PS3 - 4.0 Billion Pixels/sec (8 ROPS x 500MHz)

شک نکن که ایکس باکس360 بگیر پشیمون نمیشی هیچی زندگیت میشه!!!

چی میگی شما؟؟
مادربرد الیت از پلی 3 قویتره!!!!!ب:18:
مگه فرقی بین مدل الیت و ارکد هست!!!!!!!:18::18:
ایکس باکس:2::2:

a.z.p.z
01-06-2009, 12:14
بله خیلی بین الایت و ارکد فرق داره یه سر به تاپیک بزن متوجه میشین!! البته از نظر امکانات! و این رو هم بدونید که با اینداختن یک دونه برد جاسپر برید حال کنید! اونوقتم با جاسپر اصلا مشکل 3 چراغه ندارین!!!!(کلا رو برد و لوازم جانبی و فن فرق دارن مدل ها)
تازه با پرمیموم معمولیم چون 2 تا فن داره مشکل 3 چراغه کمتر پیش مییاد بدونه برد جاسپر!
برد جاسپر نسبت به برد های قبلی و داغونه 360 خیلی بهتر شده و قدرت خیلی خوبی داره دوست من!!!!
ps3:2::2:

در ضمن در مورده بازی ها هم از پی اس 3 کم نییوورده با تشکر!!!!!!!!!!!
..................
(اگه راست میگن این هکر ها بیان هکش کنن من خودم یکی میخرم هدیه میکنم به شما)

mehdi_360
01-06-2009, 12:23
من تا حالا با کسی بحث نکردم چون حوصله بحث کردن ندارم شما که هنوز نمیدونید بین مادربرد الیت و ارکد فرقی نیست لازم نکرده بیاید پست بزنید که تعداد پست هاتون بره بالا
به جای این کارا برو یه کم اطلاعاتت رو ببر بالا
شما هم ول خرجی نکن پولت رو بزار برای خودت لازمت میشه...

a.z.p.z
01-06-2009, 12:29
من گفتم میشه با برد جاسپر مشکل 3 چراغه رو رفع کرد!!!!!!!
در ضمن با تغییر برد گفتم میشه این کارو کرد
در ضمن من گفتم مدل های ایکس باکس رو مدل برد فرق دارن!!! پس اونیا یی که اولا میسوختن نکنه جاسپر بودن؟؟؟(توروخدا بیا بگو همشون جاسپر بودن!!!!!!!!!)
نکنه میخوای بگی ارکد هم از اول جاسپر بوده نه؟ اونوقت falcon & zphyer گلابی بودن؟
در ضمن من با کسی بحث نکردم که شما فکر میکنی دارم باهاتون بحث میکنم!
حرف زدنتم درست کنی بد نیست!
...........................................
راستی دوستان هنوز کسی خبری چیزی درباره هم پی اس 3 نداره؟ پس دارن چکار میکنن 2 سال گذشته هیچ خبری نشده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اصلا مشکل اینکه کاری نمیتونن بکنن چی هست؟؟؟ یعنی مشکل اصلی چیه؟؟؟ اصلا تیمی رو این مساله به طور جدی کار میکنه؟
خیر سرمون 2 ساله داریم براش صبر میکنیم!!!

mehdi_360
01-06-2009, 12:40
اصلا خودت میدونی داری چی میگی؟؟؟؟؟؟؟
برو طریقه نوشتن زایفر رو یاد بگیر بعد بیا بنویسش...
در ضمن خودم هر جور دلم بخواد صحبت میکنم...
دوستان شرمنده

resident_evil
01-06-2009, 12:57
اگه این بحث باز هم ادامه پیدا کنه برخورد خواهد شد !

این پست رو هم کسی نقل قول نکنه و جوابی هم نده !

گفتم این بحث رو ادامه ندین ! همین ...

در ضمن آخرین بار باشه بحث مقایسه وسط میاد ! چه این تاپیک چه تاپیک های دیگه !

a.z.p.z
01-06-2009, 13:39
با تشکر(در ضمن من فقط جواب دوستمون رو در مورد مزایا و معایب پی اس 3 و ایکس باکس دادم و اون بی ادب بود که تاپیک رو بهم زد)
راستی کسی اطلاعی درباره هک داره؟
هنوز کسی خبری چیزی درباره هم پی اس 3 نداره؟ پس دارن چکار میکنن 2 سال گذشته هیچ خبری نشده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اصلا مشکل اینکه کاری نمیتونن بکنن چی هست؟؟؟ یعنی مشکل اصلی چیه؟؟؟ اصلا تیمی رو این مساله به طور جدی کار میکنه؟
کسی چیزی میدونه بی نصیب نذاره چون بدجوری دنبالشم.

resident_evil
01-06-2009, 13:41
با تشکر(در ضمن من فقط جواب دوستمون رو در مورد مزایا و معایب پی اس 3 و ایکس باکس دادم و اون بی ادب بود که تاپیک رو بهم زد)
هنوز کسی خبری چیزی درباره هم پی اس 3 نداره؟ پس دارن چکار میکنن 2 سال گذشته هیچ خبری نشده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یه جورایی دیگه همه با این PS3 کنار اومدن چون به گفته ی خیلی ها خود کنسول جوری هستش که اصلا نمیشه هکش کرد !

درسته به صرفه نیست برای ماها ولی خب یه بازی هایی داره که خیلی قوی و خوب هستن که یه جورایی ارزش داره آدم کنسول رو بگیره !

ولی به نظر من که اون قضیه هک شدنش منتفی هستش !

a.z.p.z
01-06-2009, 13:50
پس یعنی کسی یا گروهی روش کار نمیکنه نه؟
بعد تنها راهشم خریدن دیگه نه؟
اخه روش اینوکس نصب کردنو تستشم کردیمو ولی این نشده!!1(حالا کسی میدونه مشکل حل نشدنش چیه؟؟؟)
بعد اینکه تو تهران بهترین جا با قیمت منصفانه و اطمینان کجا برای خرید دارن؟ و بازی هاش رو از کجا میشه ارزونتر گییر اوورد؟ قیمت؟
ممنون از کمکاتون

Gamemaster
01-06-2009, 14:08
اي بابا هك و اينا رو بخيال اين بچسبين:
بلخره بعداز اين همه كشمكش ESRB مجوز براي FFVii
در PSN صادر كرد ولي روز امدنش رو ذكر نكرده

SamGun
01-06-2009, 14:20

مشکل از لایه ی دوم Blue ray هست که نمیشه ازش کپی گرفت واسه همین هنوز نتونستن برطرفش کنن.وگرنه فکر نمیکنم هک کردن درایو Blue ray کاری باشه که تا الان نتونسته باشن حلش کنن.

X-Volt
01-06-2009, 14:35
پس یعنی کسی یا گروهی روش کار نمیکنه نه؟
بعد تنها راهشم خریدن دیگه نه؟
اخه روش اینوکس نصب کردنو تستشم کردیمو ولی این نشده!!1(حالا کسی میدونه مشکل حل نشدنش چیه؟؟؟)
بعد اینکه تو تهران بهترین جا با قیمت منصفانه و اطمینان کجا برای خرید دارن؟ و بازی هاش رو از کجا میشه ارزونتر گییر اوورد؟ قیمت؟
ممنون از کمکاتون
نباید به امید هک شدنش بود، چون احتمالش خیلی کمه ...
آخرین قیمت هایی که فروشگاه فتحی اعلام کرده:

arashbi2
01-06-2009, 15:21
یعنی شما میگید بی خیال این PS3 شم؟؟

resident_evil
01-06-2009, 16:06
یعنی شما میگید بی خیال این PS3 شم؟؟

کی گفت شما بیخیال PS3 بشی ؟!

mahbod.ghaffari
01-06-2009, 16:31
ps3 160 gb یا 80gb می خوام از کجا بخرم؟:41:

a.z.p.z
01-06-2009, 16:58
خوب پس تا 475 میتونم پی اس3 و 2 تا بازی رو صاحب بشم یه بازی رو هم میخرم میشه 3 تا!!!!
بعد یک چیزی 3 تا بازی خفن که بتونم 2 ماه رو باهاش سرگرم بشم و حال کنم چیه؟(یکی که ایوی هست و بقیه؟)
بهترین جا که با قیمت مناسب میفروشن و اطمینان داره کجاست تو تهران؟
و اینکه من نتونستم ببینم تو این تاپیک بررسی تخصصی و لوازمی رو که داخل جعبه داره +لوازم جانبی!!!!!
ممنون دوستان منتظر کمکاتون هستم!
اهان راستی قیمت بازی ها چند هست تو تهران ارزون ترین جایی که میشه گییر اوورد کجاست؟؟؟؟(باید از روی ناچاری خودمون رو مثل بقیه کنیم ایرانی بازی رو تعطیل کنیم چقدرم سخته)

X-Volt
01-06-2009, 17:22
خوب پس تا 475 میتونم پی اس3 و 2 تا بازی رو صاحب بشم یه بازی رو هم میخرم میشه 3 تا!!!!
بعد یک چیزی 3 تا بازی خفن که بتونم 2 ماه رو باهاش سرگرم بشم و حال کنم چیه؟(یکی که ایوی هست و بقیه؟)
بهترین جا که با قیمت مناسب میفروشن و اطمینان داره کجاست تو تهران؟
و اینکه من نتونستم ببینم تو این تاپیک بررسی تخصصی و لوازمی رو که داخل جعبه داره +لوازم جانبی!!!!!
ممنون دوستان منتظر کمکاتون هستم!
اهان راستی قیمت بازی ها چند هست تو تهران ارزون ترین جایی که میشه گییر اوورد کجاست؟؟؟؟(باید از روی ناچاری خودمون رو مثل بقیه کنیم ایرانی بازی رو تعطیل کنیم چقدرم سخته)
مناسب ترین جاها برای خرید NextGen و Parto Games هستن (که البته یه کم گرونتر میدن، ولی کاملا قابل اعتمادن) ... فروشگاه فتحی هم بد نیست (که بیشتر به خاطر قیمت مناسب طرفش میرن)
----------
قیمت بازی ها متغیره! یعنی از 100 تومان داریم تا 60 تومان (بیشتر بستگی به خود بازی داره) ...
قبلا هم گفتم اصولا به صرفه نیست که ماهیانه حدود 200 تومان خرج بازی بشه، بهترین راه تعویض بازی هاست! (یعنی شما یه بازی رو میدی و به جاش یه بازیه دیگه میگیری ... که خیلی هم جالب نیست ولی خب چاره ای هم وجود نداره دیگه)
برای تعویض بازی اکثر فروشگاه ها این کارو میکنن! ولی اگه میخواین بازی نو و Original تهیه کنین بهتره سراغ فروشگاه هایی برین که جنس رو با کیفیت مناسب عرضه میکنن نه قیمت مناسب ... (مثل همین Next و Parto)

SamGun
01-06-2009, 19:41
نوید من وقتی رفتم فروشگاه یگانه Xbox 360 بگیرم یارو PS3 40GB رو 340 میداد !!!
در صورتی که من Xbox 360 رو 430 تومن گرفتم .قضیش چیه ؟؟؟
گرون شده یا اینکه طرف داشت ارزون میداد.

resident_evil
01-06-2009, 19:45
نوید من وقتی رفتم فروشگاه یگانه Xbox 360 بگیرم یارو PS3 40GB رو 340 میداد !!!
در صورتی که من Xbox 360 رو 430 تومن گرفتم .قضیش چیه ؟؟؟
گرون شده یا اینکه طرف داشت ارزون میداد.

نمیدونم والا چی بگم ! یه زمان گرون شد من از کیش خریدم الان ارزون شده میگم ای کاش نمیگرفتم ازونجا !

تو این خراب شده همین جوری بالا پایین میشه قیمت ها ! هرکی هرچی میخواد میگه !

oghtapost
01-06-2009, 22:04
دوستان چندتا سوال داشتم
میخواستم بدونم تو جعبه ی این دستگاه کنترل هست؟ تو یکی از سایتا عکس کنترل واسه ps3 دیده بودم
دوم اینکه تو بازی های جنگی یا هر بازی های دیگه مثلا killzone 2 چجوری میشه جهت تفنگو تغییر داد؟ بالا و پایین کرد ؟ ( منظورم مثل موس تو کامپیوتره ) سخت نیست؟
سوم اینکه مگه nfs shift منتشرشده که توی این سایت با قیمت $59 واسه ps3 میفروشه؟

ممنون

دوستان اگه اطلاع داشته باشین se گوشی به نام aino زده که یکی از قابلیت هاش اتصال با ps3 هست میشه یکم توضیح بدید؟؟

arashbi2
01-06-2009, 22:11
من که تو شهرمون یه فروشگاه هست که میگه به بازی بستگی داره قیمت یعنی بازی معروف 80 تومن بازی های معمولی و چرت 40 تومن این جورشو ندیده بودم به سبک بازی قیمت گذاری میشه :دی

X-Volt
02-06-2009, 10:48
دوستان چندتا سوال داشتم
میخواستم بدونم تو جعبه ی این دستگاه کنترل هست؟ تو یکی از سایتا عکس کنترل واسه ps3 دیده بودم
دوم اینکه تو بازی های جنگی یا هر بازی های دیگه مثلا killzone 2 چجوری میشه جهت تفنگو تغییر داد؟ بالا و پایین کرد ؟ ( منظورم مثل موس تو کامپیوتره ) سخت نیست؟
تو جعبه کنسول فقط یک دسته موجوده ...
یکی از مزیت های کنترلر PS3 اینه که از قابلیت Motion Sensor پشتیبانی میکنه!
یعنی با استفاده از این قابلیت میشه برای کنترل بازی، کنترلر رو به جهت های مختلف حرکت داد تا بازی کنترل بشه ... (قطعا مثل Mouse و Keyboard عمل نمیکنه، ولی به نسبت PS2 خیلی قابلیت خوبیه)
------------

من که تو شهرمون یه فروشگاه هست که میگه به بازی بستگی داره قیمت یعنی بازی معروف 80 تومن بازی های معمولی و چرت 40 تومن این جورشو ندیده بودم به سبک بازی قیمت گذاری میشه :دی
متاسفانه، اکثر فروشنده ها همین کار رو میکنن ...

a.z.p.z
02-06-2009, 11:37
] بله این aino از طریق وای فای میشه هر چیزی رو با پی اس3 تبادل کرد!!!!

a.z.p.z
02-06-2009, 20:41
راستی دوستان بازی هایی که برای پی اس3 و 360 یکی هستن واسه پی اس3 چند در مییان؟؟؟
و اینکه از نظر گرافیک تو تمام بازی ها پی اس3 قوی تر هست دیگه درسته؟
بعد اینکه 3 تا بازی که خیلی ادم رو به خودش مشغول میکنه چی هست برا پی اس 3؟ جز ایوی ممنون

Gamemaster
02-06-2009, 21:13
دوستان كمتر از 20 دقيقه به كنفراس سوني
پيش بسوي HOME
منتظرم

a.z.p.z
02-06-2009, 21:37
جان؟
کجا پیگیریش کنیم؟
یکی یه چیزی بگه!!!!!!!!!!!!
کنسول جدید مییاد یعنی فکر نکنم

oghtapost
03-06-2009, 07:02
دوست عزیز هنوز ps3 که دادن جا نیفتاده ( منظورم بین همه ) اونوقت میان یه کنسول دیگه میزنن؟
دوستان یه سوالی داشتم اگه من برم واسه کامپیوتر یه کارت گرافیک 1.5 گیگی بخرم آیا کیفیت و.... به پای ps3 میرسه؟ ( در حقیقت ps3 یا کارت گرافیک 1.5 ؟)

X-Volt
03-06-2009, 09:38
جان؟
کجا پیگیریش کنیم؟
یکی یه چیزی بگه!!!!!!!!!!!!
کسی حرفی از کنسول جدید نزد ... !x!
چند وقت پیش خبری راجع به PS3 Slim دادن، قراره بوده SONY، تو این کنفرانس و کنفرانس های دیگه (E3) این خبر رو تایید یا رد کنه ...

a.z.p.z
03-06-2009, 09:45
بله ولی به جاش پلی استیشن قابل حمل اومد
PSP GO
که جاش اینجا نیست

arashbi2
03-06-2009, 11:05
دوستان یه سوالی داشتم اگه من برم واسه کامپیوتر یه کارت گرافیک 1.5 گیگی بخرم آیا کیفیت و.... به پای ps3 میرسه؟ ( در حقیقت ps3 یا کارت گرافیک 1.5 ؟)
شما فکر کن این گرافیک رو گرفتی اما بازی با این گرافیک ساخته نشده پس یعنی الکی
بازی های PS3 هم به هیچ عنوان فعلا نمیشه

Terova
03-06-2009, 23:59
دوست عزیز هنوز ps3 که دادن جا نیفتاده ( منظورم بین همه ) اونوقت میان یه کنسول دیگه میزنن؟

باز که فقط گرافیک نیست..

الان به علت مشکل های زیادی که PC داره ، شرکتهای سازنده دارن سعی میکنن که دیگه برای PC بازی بیرون ندن و اگر هم میدن مولتی باشه..

PC بازی شاخش کرایسس بود که اون هم نسخه 2 برای کنسولها تایید شد.. کلا PC برای گیم نیست..

بله ولی به جاش پلی استیشن قابل حمل اومد
PSP GO
که جاش اینجا نیست

PSP GO امکانات سخت افزاریش همون PSP SLIM هست..

ما بیشتر منتظر PS3 SLIM بودیم که نیومد.. کنسول جدید هم بعد از 2013 شاید یک خبرای بشه..

Anathema&sin
04-06-2009, 22:55
بروبچ من کابل ETHERNET از کجا بگیرم ؟؟؟
12 متری میخوام؟

Gamemaster
05-06-2009, 02:31
از مغازه هاي تجهيزات شبكه ميفروشن

stalker_2046
05-06-2009, 11:22
ps3 اسلیم قراره فقط کوچیک بشه یا از نظر سخت افزاری ارتقا پیدا می کنه؟

mac_world
05-06-2009, 11:30
PS3 اسلیمی در کار نیست که بخواد تغییر کنه برای بار 1000 ام PS3 اسلیم ندااااااااااااااااااااااا ااااااااااریم

Terova
05-06-2009, 23:38
ps3 اسلیم قراره فقط کوچیک بشه یا از نظر سخت افزاری ارتقا پیدا می کنه؟ خوب الان جدیداً سونی تمام محصولاتش رو با CPU و GPU 65 نانو عرضه میکنه ولی اگر بخواد PS3 SLIM رو عرضه کنه بازهم باید سخت افزار رو تغییر بده..

البته اگر منظورتون از تغییر سخت افزار تغییر در نحو اجرای بازی هست که باید بگم بعید میدونم چون این کار عقلانی نیست..

کلا SLIM کردن باعث کم کردن هزینه های ساخت میشه..

PS3 اسلیمی در کار نیست که بخواد تغییر کنه برای بار 1000 ام PS3 اسلیم ندااااااااااااااااااااااا ااااااااااریم سونی همیشه دنبال SLIM کردن اجناسش بود (PS1 ، PS2 ، PSP) الان هم خیلی راحت میشه با وجود هزینه های خیلی سنگینی که ساخت PS3 داره (به گفته سازنده) حدس زد که سونی دنبال SLIM کردن اون هست تا مخارج ساخت رو پایین بیاره..

Arshia001
06-06-2009, 06:32
خوب الان جدیداً سونی تمام محصولاتش رو با CPU و GPU 65 نانو عرضه میکنه ولی اگر بخواد PS3 SLIM رو عرضه کنه بازهم باید سخت افزار رو تغییر بده..

البته اگر منظورتون از تغییر سخت افزار تغییر در نحو اجرای بازی هست که باید بگم بعید میدونم چون این کار عقلانی نیست..

کلا SLIM کردن باعث کم کردن هزینه های ساخت میشه..

سونی همیشه دنبال SLIM کردن اجناسش بود (PS1 ، PS2 ، PSP) الان هم خیلی راحت میشه با وجود هزینه های خیلی سنگینی که ساخت PS3 داره (به گفته سازنده) حدس زد که سونی دنبال SLIM کردن اون هست تا مخارج ساخت رو پایین بیاره..

آخه برادر من،SLIM کردن الکی که نیست همینجوری بیان بگن آخ جون کوچیکش کنیم ارزون شه!تا حالا فکر کردی که پلی 3،سنگین ترین و بزرگترین کنسول تاریخ،لابد به یه علتی اینقدر گنده شده؟!خوب شاید جا نمیشده تو جای کوچیکتر!تا حالا توی پلی 3 رو دیدی چه شیر تو شیریه؟فعلا حالا حالا ها از پلی 3 اسلیم خبری نیست...

arashbi2
06-06-2009, 07:00
اما احتمالش هست چون خیلی قیمت هاش بالا هست 100% یه تدبیری می اندیشه برای ارزون کردن

Gamemaster
06-06-2009, 14:44
نقد بازي اينفيموس:
بعد از تاخير بازي بدست رسيد فقط ميتونم بگم افتضاح اون از باگهاش اون از داستان ضعيف شخصيت پردازي ضعيف
ملا بازي مشكل داره ميري روي ساختمونا ميچشبي مثا اسپايدر من ادمارو ميكشي مثل هلكخالصه بگم امتياز من
10/7
اينم بگم حتما در جريانيد كه با پيش خريد بازي كد فعال سازي مولتي انچارتد بدست ميارد
تو مولتيش كه چقدر مسخره يعني نميدونم چرا همچين چيزي رو به بازي اضافه ميخان بكنن (كلا اين سبك محيطي كه براي مولتي خوي نيست) شايد در نسخه اصلي بهبودي چيزي اجرا بشه ولي الانش كه بنظر من اارزش نداشت

mehdi_360
06-06-2009, 14:49
جدی میگی علی!!!!!!!!
هر کسی که باز رو خریده بود ازش تعریف میکرد که!!!

resident_evil
06-06-2009, 14:52
نقد بازي اينفيموس:
بعد از تاخير بازي بدست رسيد فقط ميتونم بگم افتضاح اون از باگهاش اون از داستان ضعيف شخصيت پردازي ضعيف
ملا بازي مشكل داره ميري روي ساختمونا ميچشبي مثا اسپايدر من ادمارو ميكشي مثل هلكخالصه بگم امتياز من
10/7
اينم بگم حتما در جريانيد كه با پيش خريد بازي كد فعال سازي مولتي انچارتد بدست ميارد
تو مولتيش كه چقدر مسخره يعني نميدونم چرا همچين چيزي رو به بازي اضافه ميخان بكنن (كلا اين سبك محيطي كه براي مولتي خوي نيست) شايد در نسخه اصلي بهبودي چيزي اجرا بشه ولي الانش كه بنظر من اارزش نداشت

علی جدی میگی ؟! اولین نفری که میبینم از بازی بد میگه تویی ! شاید چون FAN بازی در نمیاری : دی !

Gamemaster
06-06-2009, 14:58
الان هر كسو نگاه كني داره از هر بازي يجوري تعريف ميكنه حالا براي چي نميدونم
اين نظرات من بود حتما براي شماها فرق ميكنه

oghtapost
06-06-2009, 20:51
منم یکی از ویدئوهای یوتوبشو دیدم اصلا خوشم نیومد

arashbi2
07-06-2009, 09:53
بهترین بازی که تا حالا کردی تو ps3 یا بالاترین امتیازو بهش دادی چی بود؟؟

resident_evil
07-06-2009, 15:42
بهترین بازی که تا حالا کردی تو ps3 یا بالاترین امتیازو بهش دادی چی بود؟؟

هرکی یه سلیقه ای داره دوست عزیز ! نمیشه گفت کدوم بازی بهترینه !

بهترین ها : KillZone 2 , MGS4 , Resistance 2 , LittleBigPlanet , Heavenly Sword , Uncharted , Motor Storm , InFamouS !

Terova
07-06-2009, 16:33
خوب شاید کسانی که از بازی تعریف میکنند قصد فروشش با کمترین ضرر رو دارن.. چون دیده شده بعضی ها که از این بازی خیلی تعریف میکردن بعد از 3 روز بازی رو فروختند..
خلاصه یک جوری باید ضرر خودشون رو جبران کنند..

من خودم روز اول که عکس ها و تریلر های این بازی رو دیدم نظر منفی خودم رو اعلام کردم که مورد تمسخر بعضی ها واقع شد ولی هنوز رو نظرم هستم..

در کل جدیداً همه دنبال تبلیغات و امتیازاتی هستیم که بازیها از سایتهای مختلف میگیرند.. این بازی هم بیش از حد روش تبلیغ شد..

SamGun
07-06-2009, 21:37
نوید خبری از Heavy Rain نشده هنوز ؟؟؟
من که دلم ریش ریش شد واسه این بازی !!

resident_evil
07-06-2009, 22:21
نوید خبری از Heavy Rain نشده هنوز ؟؟؟
من که دلم ریش ریش شد واسه این بازی !!

نه ایشالا سال دیگه منتشر میشه !

s-a-l-i-m
08-06-2009, 00:26
سلام به بروبچ...........
اگر من بخوام ps3 خودم که starter pack هست رو بفروشم چقدر می خرند؟؟؟{ با هارد 60 و 2 دسته و 2 بازی }

محمد ه ف
09-06-2009, 12:41
سلام بچه ها
من NFS:UNDERCOVER رو تموم کردم حالا می خوام با یه بازی دیگه طاق بزنمیه چند تا بازی معرفی کنید که شامل این چیزا باشه:
1*تخیولی و چرت و پرت نباشه
2*گرافیکش بالا باشه
3*حوصله ادم و سر نبره و جذاب باشه
TANX

Terova
09-06-2009, 13:58
سلام به بروبچ...........
اگر من بخوام ps3 خودم که starter pack هست رو بفروشم چقدر می خرند؟؟؟{ با هارد 60 و 2 دسته و 2 بازی }

الان 60 گیگ دیگه قدیمی شده.. دستگاهت رو حداکثر 380 میخرن..(البته بستگی به بازیها داره)

سلام بچه ها
من NFS:UNDERCOVER رو تموم کردم حالا می خوام با یه بازی دیگه طاق بزنمیه چند تا بازی معرفی کنید که شامل این چیزا باشه:
1*تخیولی و چرت و پرت نباشه
2*گرافیکش بالا باشه
3*حوصله ادم و سر نبره و جذاب باشه
TANX

الان کلیزون 2 رویه بورس هست که یک بازی شوتر اول شخص با جذابیت بالاست..

البته شما اگر سبک بازی که میخواید انجام بدین رو بگین خیلی بیشتر میتونیم کمکتون کنیم..

arashbi2
09-06-2009, 20:59
اگه به اینترنت متصل هست ps3 برو LittleBigPlanet بگیر پشیمون نمیشی

محمد ه ف
09-06-2009, 21:15
سلام
من رفتم Metal Gear Solid 4 رو خریدم حالا اول اولشم یه چند تا ادم هستن که از دو گروه مختلفن دارن با هم تیر می زنن و می جنگن منم می رم اون جا به من شلیک میکنن بعد تون جا یه تانک مانند هم هست که تیر می زنه منو می کشه من نمی دونم چی کار کنم
کمکم کنید

Arshia001
11-06-2009, 11:27
سلام
من رفتم Metal Gear Solid 4 رو خریدم حالا اول اولشم یه چند تا ادم هستن که از دو گروه مختلفن دارن با هم تیر می زنن و می جنگن منم می رم اون جا به من شلیک میکنن بعد تون جا یه تانک مانند هم هست که تیر می زنه منو می کشه من نمی دونم چی کار کنم
کمکم کنید

از سوالت معلوم میشه تا حالا MGS بازی نکردی...تو MGS نباید بری همینجوری وسط.باید از پشت در و دیوار یا روی زمین طوری بری که نبیننت.سعی کن همیشه کنار دیوار بری و روی زمین بخوابی(با ضربدر).

Anathema&sin
11-06-2009, 11:36
سلام من جدبدا اینترنت پرسرعت گرفتم.
مودمم هم SYMPHONEY SY602 که یه پورت USB و یه پورت LAN پشتش داره...
مودم رو از طریق پورت USB به PC وصل کردم حالا میخوام ببینم چه طوری میتونم PS3 رو به مودم وصل کنم؟ از طریق LAN؟
کابل شبکه هم دارم

Terova
11-06-2009, 12:33
کاری نداره یک سیم LAN بگیر از مودمت وصل کن پشت PS3..

Anathema&sin
11-06-2009, 16:34
میدونم.همین کا رو هم کردم...
اما نشد...دنبال یه جواب کاملتر هستم که با جزئیات بگه من دقیقآ باید چی کار کنم.
وقتی میخوام با PS3 کانکت بشم باید PC روشن باشه یا خاموش؟
اگه روشنه باید به نت وصل شم یا نه؟

choory
11-06-2009, 16:47
میدونم.همین کا رو هم کردم...
اما نشد...دنبال یه جواب کاملتر هستم که با جزئیات بگه من دقیقآ باید چی کار کنم.
وقتی میخوام با PS3 کانکت بشم باید PC روشن باشه یا خاموش؟
اگه روشنه باید به نت وصل شم یا نه؟

شما باید تنظیمات کانکشن اینترنت را داخل کنسول مودم تعریف کنی که به صورت اتوماتیک کانکت بشه.

اگه سوالی راجب به تنظیمات بالا داری در تاپیک زیر بپرس.

راه اندازي Adsl / خريد مودم - نصب مودم-رفع عيب مودم

بعد هم کابل را وصل کیکنی به ps3 و تنظیمات را روی اتوماتیک میذاری و تمام.

نیاری نیست pc روشن باشه.

Anathema&sin
11-06-2009, 17:30
ممنون که راهنمائی میکنی دوست من ..
اون تاپیک رفتم گفتن بیام اینجا بپرسم.

12 متر کابل شبکه ی CAT6 گرفتم که یک سرشو وصل کردم به پورت LAN مودم و سر دیگرو به PS3 ....
توی تنظیمات PC هم Internet connection sharing رو فعال کردم
و در قسمت HOME Networking Connection گزینه ی ADSL رو انتخاب کردم
.گزینه ی Estabilish a dial-up connection هم غیرفعاله .
و اون آخری هم Allow other network users هم فعاله.

توی PS3 هم تنظیمات رو اتوماتیک گزاشتم.
اما تو مرحله ی OBTAIN IP ADDRESS پلی استیشن مرتب پیغام FAILED میده.
چی کار کنم؟

Gamemaster
11-06-2009, 18:41
خوب چرا يراس سيمو از مودم به پشت دستگاه نميزني؟
مودمت كه جا داره

choory
11-06-2009, 18:53
ممنون که راهنمائی میکنی دوست من ..
اون تاپیک رفتم گفتن بیام اینجا بپرسم.

12 متر کابل شبکه ی CAT6 گرفتم که یک سرشو وصل کردم به پورت LAN مودم و سر دیگرو به PS3 ....
توی تنظیمات PC هم Internet connection sharing رو فعال کردم
و در قسمت HOME Networking Connection گزینه ی ADSL رو انتخاب کردم
.گزینه ی Estabilish a dial-up connection هم غیرفعاله .
و اون آخری هم Allow other network users هم فعاله.

توی PS3 هم تنظیمات رو اتوماتیک گزاشتم.
اما تو مرحله ی OBTAIN IP ADDRESS پلی استیشن مرتب پیغام FAILED میده.
چی کار کنم؟

خواهش میکنم.
شما توی اون تاپیک اسمی از ps3 نیار مدل مدم را بگو بعد بگو میخواهی تنظیمات کانکت شدن را در مودم انجام بدی که بدون نیاز به pc مودم کانکت بشه.(تنظیمات حالت pppe)

بعد که اون تنظیمات را روی مودم adsl انجام دادی کافی هست کابل را از پشت مودم به ps3 وصل کنی.

farhad07
11-06-2009, 22:45
دوستان میشه ps3 هم عین xbox360 با مانیتور بازی کرد یا dvi همان tv های ساده یا فقط باید hdmi باشه و lcd

Gamemaster
12-06-2009, 00:19
بله با مانيتور هم ميشه

Anathema&sin
12-06-2009, 16:05
خوب چرا يراس سيمو از مودم به پشت دستگاه نميزني؟
مودمت كه جا داره

خوب منم همین کارو کردم.با کابل LAN از مودم وصل کردم به ps3

choory
12-06-2009, 17:05
خوب منم همین کارو کردم.با کابل LAN از مودم وصل کردم به ps3

ببین دوست عزیز نمیدونم چرا شما گوش نمیدی.
شما تنظیمات کانکت شدنتون به چه صورت هست؟

وقتی مودم را روشن میکنی خودش خود به خود کانکت میشه یا باید از داخل pc کانکت کنی؟

شما باید تنظیمات را داخل مودم انجام بدی که وقتی مودم را روشن کردی خود به خود کانکت بشه.

محمد ه ف
12-06-2009, 23:45
سلام دوستان من ACT1 بازی METAL GEAR رو تموم کردم رفتم ACT2 اونجایی که تو شب هست
من چن نفر رو اوسکل می کنم می رم جلو بعد می رسم یه جایی همه می ریزن سرم و میکشنم نمیدونم چی کار کنم کمکم کنید؟
در ضمن هر کی بازی رو تموم کرده بگه کلا چن تا act داره بازی
TANX

Anathema&sin
13-06-2009, 10:40
ببین دوست عزیز نمیدونم چرا شما گوش نمیدی.
شما تنظیمات کانکت شدنتون به چه صورت هست؟

وقتی مودم را روشن میکنی خودش خود به خود کانکت میشه یا باید از داخل pc کانکت کنی؟

شما باید تنظیمات را داخل مودم انجام بدی که وقتی مودم را روشن کردی خود به خود کانکت بشه.

مودم رو که روشن میکنم بعد باید از طریق کامپیوتر کانکت بشم.

choory
13-06-2009, 10:50
مودم رو که روشن میکنم بعد باید از طریق کامپیوتر کانکت بشم.

به آن تاپیک که دادم سر بزنید.مدل مدم خود را بگید تا دوستان راهنمایی کنند.
شما باید تنظیمات برای کانکت شدن را داخل مودم تعریف کنی که وقتی مودم را روشن کردی اتوماتیک کانکت بشه و نیازی به کامپیوتر نباشه.

god of war 2
13-06-2009, 13:16
سلام به همه دوستان.میخواستم یکم اطلاعات در رابطه با PS3 160gb و PS3 80gb و مقایسه این دو هم از نظر قیمت و هم از نظر سخت افزار و محل خرید (جایی که بشه بهش اطمینان کرد) از شما دوستان بگیرم.با تشکر.محل سکونت: تهران
اگر جواب این سوالات در پست های قبلی میباشد لطفا آدرس ان را بدهید چون من صفحات زیادی رو دیدم اما به جواب نرسیدم.

Gamemaster
13-06-2009, 13:54
هيچ تفاوتي در سختو نرم اين 2 مدل نيستش بجز هاردش
هردو مال 2008 به بعد هستند(تاريخ ساخت)

god of war 2
13-06-2009, 14:10
از نظر قیمت و محل خرید چطور؟
اینو تو پست قبلی یادم رفت بگم که هرچی هارد تو این کنسول بیشتر باشه چه مزیتی داره؟

Gamemaster
14-06-2009, 22:11
تهران نميدنم
هر چي هارد بيشتر باشه جاي بيشتر براي خرت و پرتا داره
(فيلم-عكس-ههنگ و ...)

god of war 2
14-06-2009, 23:21
هارد بیشتر توی سرعت اجرا یا روانتر اجرا شدن بازی ها هم تاثیر داره؟
یا مثلا بازی هایی هستن که فقط در کنسول 160gb اجرا بشن.
یکی مثل من که نمی خواد چیزی (عکس.آهنگ و ...) تو PS3 بریزه,160gb بخره بهتره یا 80gb ؟
بازم از جوابتون ممنون.

Gamemaster
15-06-2009, 00:38
خير ولي ميتونيد از SSD براي سرعت استفاده كنيد
خير
همون 80 تازه بعدا اگه خاستي كه ميشه هاردشو عوض كرد

Friend III
15-06-2009, 03:21
سلام دوستان من
من یه سوال دارم
من اگر بخوام پچ کامل لوگوهای تیم ها برای PES2009 رو نصب کنم باید جیکار کنم ؟
البته اگر کسی پچ کاملی هم در این زمینه داره بزاره متشکر میشم

میخوام هم نحوه نصبش رو یادم بدید ، هم اینکه یه پچ خوب بهم بدید
واقعا اگر اینکارو انجام بدید یه دنیا ممنون میشم
باتشکر

arashbi2
15-06-2009, 06:10
یه خبر جدید مثل این که قرار GOW 3 برای PS3 بیاد تو نمایشگاه E3 تایید شد

choory
15-06-2009, 07:51
یه خبر جدید مثل این که قرار GOW 3 برای PS3 بیاد تو نمایشگاه E3 تایید شد

این خبر که جدید نیست خیلی خیلی وقت هست که گفتن قرار هست بیاد ولی هنوز کی میاد معلوم نیست
من که خیلی ازش تریلر و عکس دیدم.
نمایشگاه e3 امسال هم فقط یک تریلر نشان داد که واقعا عالی بود.سونی هم با همین تریلر gow 3 کنفرانسش را تمام کرد.

arashbi2
15-06-2009, 08:30
من تو روزنامه جام جم خوندم 2010 میاد

god of war 2
15-06-2009, 12:31
Sony Santa Monica در کنفرانس مطبوعاتی سونی در E3 2009 یک تریلر از گیم پلی بازی GOW 3 را به نمایش گذاشت، پس از اتمام این دموی چند دقیقه ای بسیار هیجان انگیز، تاریخ انتشار بازی به صورت حدود، ماه مارس 2010 مصادف با اسفندماه 1388 اعلام شد.

god of war 2
15-06-2009, 12:38
در کنفرانس شرکت سونی در E3 2009 آقای دکتر Richard Marks دعوت شدند تا PS3 motion controller را که در حال ساخت است را به حضار معرفی نماید. این Motion Controller می تواند در بازی های مختلف رزمی، شوتر و ... مورد استفاده قرار بگیرد به زودی مقاله ای کامل از این دستگاه و پروژه ناتال XBOX منتشر خواهد شد.

god of war 2
15-06-2009, 12:45
Jack Tretton مدیر و صاحب امتیاز SCEA امروز اعلام کرد که بازی جدید کمپانی Rockstar North با نام : Agent به صورت انحصاری برای کنسول PS3 درحال ساخت است. آنطور که اعلام شده Agent یک بازی جاسوسی جنایی در ده 70 میلادی می باشد.

هنوز تاریخی برای عرضه این بازی منتشر نشده است.

mf.designing
15-06-2009, 12:53
دوستان این PS3 پس هک نشد ؟

Gamemaster
15-06-2009, 14:25
عزيز بيخيال هك شويد

resident_evil
15-06-2009, 14:36
اینجا جای اخبار گذاشتن نیست !

این تاپیک اخبار کنسولها (بازی ها، لوازم جانبی و ...) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

god of war 2
15-06-2009, 14:41
اینجا جای اخبار گذاشتن نیست !

این تاپیک اخبار کنسولها (بازی ها، لوازم جانبی و ...) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شرمنده من او تاپیکی که شما معرفی کردید رو ندیدم.

god of war 2
15-06-2009, 15:51
با اجازه!!!
کسانی که دنبال آپدیت PS3 میگردن اینم لینکش:

روش نصب Update (ترجمه شده از متن صفحه اصلی توسط خودم با یکم تلخیص)

لوازم مورد نیاز:
1 عدد PLAYSTATION3
1 عدد دسته بی سیم
کابل USB یا یکی از این سه تا (Memory Stick, SD Memory Card, CompactFlash) با حداقل فضای 140 مگا بایت
یک کامپیوتر با دسترسی به اینترنت-این یکیو دیگه همه دارن
----------------------
بعد از اینکه Update رو دانلود کردید(به فرض اینکه یک Memory Stick هم دارید):
Memory Stick را به کامپیوتر وصل کنید و یک فولدر به نام PS3 در آن بسازید.
درون فولدر PS3 یک فولدر دیگر به نام UPDATE بسازید.
فایل Update را که دانلود کردید درون فولدر UPDATE بریزید.
توجه:
1-مراحل بالا را درست طی کنید در غیر اینصورت PS3 فایل مورد نظر را نمیشناسد.
2-نام فایل دانلود شده را تغییر ندهید.
3-از خاموش کردن و یا خارج کردن Memory Stick از دستگاه هنگام نصب Update خود داری کنید زیرا اگر قبل از پایان نصب آن را متوقف کنید ممکن است به قسمت نرم افزاری آسیب برسد.
4-هنگام نصب PS3 باید روشن باشد.
----------------------
مرا حل نصب:
1-Memory Stick را به PS3 وصل کنید.
2-در منوی اصلی Settings و سپس System Update را انتخاب کنید(با دکمه ضربدر).
3-گزینه Update via Storage Media را انتخاب کنید.
سیستم بصورت خودکار فایل مورد نظر را در Memory Stick پیدا می کند.
4-OK را انتخاب کنید تا Update نصب شود.
5-هنگامی که Update با موفقیت نصب شد دوباره به قسمت Settings رفته و System Settings و سپس System Information را انتخاب کنید.
6-اگر در این قسمت شماره ورژن Update را دیدید در اینصورت Update بطور کامل نصب شده است.
پایان
امیدوارم بدردتون بخوره.:5:

Gamemaster
15-06-2009, 16:24
پلي استيشن بلاگ 2 ساله شد

Big-Boss
17-06-2009, 18:43
بین xbox360 جاسپر پرمیوم در دوقسط قیمت کلی 370 با کابل hdmi
و ps3 40گیگ در 3 قسط موندم کدوم رو بگیرم
اگرهم تو همین موقع ها نگیرم دیگه با همچین شرایطی پیش نمیاد
مرسی
........ویرایش
ضمنا psp هم دارم فکر کنم با هم کانکت میشن و در بضی بازیهای ps3 هم استفاده میشه و به عنوان ریموت و... هم کاربرد داره
ضمنا به جز چند تا بازی محدود زیاد فرصت بازی کردن ندارم برای همین قیمت بازیها چندان مهم نیست
قصد کنسول خریدن نداشتم ولی چون شراطش خوبه میخوام بگیرم

یه سوال دیگه اینکه شبکه psn به طور کلی رایگان هست و حق اشتراک نمیخواد؟ حتی برای بازی؟

Gamemaster
17-06-2009, 19:02
بله رايگان حتي براي بازي

Shr776
19-06-2009, 17:56
سلام بر همه دوستان
از هر کسی که این مطلب رو میخونه تقاضا دارم هر چقدر که میتونه کمک کنه
یکی از اقوام من قصد خرید پلی استیشن3 داره در واقع امسال معدلش خوب شده و پدرش قول داده براش کنسول بگیره لذا از من خواست تا در مورد این قضیه تحقیق کنم
پس دوستان تا جایی که میتونن کمک کنن که من در اینده مدیون نشم
سوالم رو با شماره میپرسم
1. در بین مدلهای ساخته شده کدوم مدل از همه بهتر هست چه از لحاظ ریجن و چه از لحاظ کارایی و 65 نانومتری و ...
2. قیمت مدلهای مورد نظر شما چند هست ؟ یه کنسول با یه دسته اضافی و بقیه موارد و یه بازی فوتبال پرو اوولوشن 2009 چند درمیاد کلا فعلا نظرش اینه که فقط فوتبال بگیره و دو دسته باشه و تلویزیون ال سی دی هم نداره و با تلویزیون معمولی قرار هست ببینه تا سال دیگه که ال سی دی بگیره
3. از کجای تهران بخرم که قیمت مناسب و فروشنده منصف باشه
4. چه مواردی رو در نظر بگیرم که موقع خرید خدایی نکرده سرم کلاه نره
5. چه مدلی رو بخریم که در اینده از لحاظ بازی از طریق اینترنت و دیدن فیلم و دی وی دی و مسایل دیگه به روز باشه و
6. در مورد نحوه اپگرید دستگاه و مسایل دیگر هم اگه نکته خاصی هست دوستان کمک کنند

از اونجایی که من این خرید رو برای فامیلمون انجام میدم دوست ندارم خدایی ناکرده کوتاهی انجام بشه و من مدیون بشم پس دوستان گرامی لطفا هر نکته ای که به ذهنتون میرسه کمک کنید تا بهترین خرید رو انجام بدم
پیشاپیش از همه دوستان متشکرم
خدانگهدار همه

Gamemaster
19-06-2009, 18:09
مدل بندي كه نداره
2-....
3-----
4-پلم داشته باشه
5-گفتم مدل بندي نيست همه مثل هم
6-در مورد اپگرد هم كه 2 راه داره
از خود كنسول
2-ار طريق پي سي

J A V I D
20-06-2009, 16:39
با اين چيزايي كه گفتي تقريبا پونصد تموم مي شه يكم كمتر يا بيشتر !

من تنها كنسولي كه خريدم و يادمه پلم داشت ، پلي استيشن يكم بود كه از اين يو اس هاي جعبه قرمز بود نيازي به كپي خور كردن نداشت !!!!!! فكر نكنم بتونن به راحتي جايي دستگاه تك برچسب پيدا كنن ، اگه مشكلتون محتويات داخل جعبه هست رو جعبه همه كنسول ها محتوياتش نوشته شده كه چيز هايي تو جعبه هست .... در كل از جاي معتبر بگريد ...

Arshia001
21-06-2009, 07:29
در ادامه بگم که 65 نانومتری بودن یا نبودن کنسول زیاد فرقی به حال شما نمیکنه.(مگه اینکه قبض برق کنسولو بخواین حساب کنین!) ولی مدل های جدید تر اکثرا 65 نانو هستن.پیشنهاد من اینه که مدل 80 گیگ رو بگیرین.
در مورد جای خریدنش،توپخونه بهترین جاست.چون چیزی تحت عنوان فروشنده ی منصف که تقریبا وجود نداره،ولی توپخونه کمتر سر آدم کلاه میذارن.

pouyacapitan
21-06-2009, 08:12
سلام بر همه دوستان
از هر کسی که این مطلب رو میخونه تقاضا دارم هر چقدر که میتونه کمک کنه
یکی از اقوام من قصد خرید پلی استیشن3 داره در واقع امسال معدلش خوب شده و پدرش قول داده براش کنسول بگیره لذا از من خواست تا در مورد این قضیه تحقیق کنم
پس دوستان تا جایی که میتونن کمک کنن که من در اینده مدیون نشم
سوالم رو با شماره میپرسم
1. در بین مدلهای ساخته شده کدوم مدل از همه بهتر هست چه از لحاظ ریجن و چه از لحاظ کارایی و 65 نانومتری و ...
2. قیمت مدلهای مورد نظر شما چند هست ؟ یه کنسول با یه دسته اضافی و بقیه موارد و یه بازی فوتبال پرو اوولوشن 2009 چند درمیاد کلا فعلا نظرش اینه که فقط فوتبال بگیره و دو دسته باشه و تلویزیون ال سی دی هم نداره و با تلویزیون معمولی قرار هست ببینه تا سال دیگه که ال سی دی بگیره
3. از کجای تهران بخرم که قیمت مناسب و فروشنده منصف باشه
4. چه مواردی رو در نظر بگیرم که موقع خرید خدایی نکرده سرم کلاه نره
5. چه مدلی رو بخریم که در اینده از لحاظ بازی از طریق اینترنت و دیدن فیلم و دی وی دی و مسایل دیگه به روز باشه و
6. در مورد نحوه اپگرید دستگاه و مسایل دیگر هم اگه نکته خاصی هست دوستان کمک کنند

از اونجایی که من این خرید رو برای فامیلمون انجام میدم دوست ندارم خدایی ناکرده کوتاهی انجام بشه و من مدیون بشم پس دوستان گرامی لطفا هر نکته ای که به ذهنتون میرسه کمک کنید تا بهترین خرید رو انجام بدم
پیشاپیش از همه دوستان متشکرم
خدانگهدار همه
سلام من زیاد سر در نمیارم!!ولی این طرف ادم خوبیه!!
پلی 3 40 گیگ پال ژاپن با 2 دسته+2 بازی 435 هزار تومان
بازی پرو رو هم می ده 40 تومن!!
تهران-میدان امام خمینی-پاساژ لباف-طبقه زیرین-فروشگاه فتحی
33911083-33952458

mehdi_360
21-06-2009, 11:56
بچه ها فرق پلی 3 ژاپنی و چینی در چیه؟
ژاپنی 435 تومنو چینی 425 تومنه

Gamemaster
21-06-2009, 13:58
در هيچي
همه يكي ان

1987msb
21-06-2009, 15:34
اين آپديت جديد چه قابليت جديدي داره...؟ :31:

Gamemaster
21-06-2009, 15:48
فقط براي رون شدن سطح بازي

f_22
23-06-2009, 04:45
سلام
سوالی برام پیش اومده:
من دستگاهم pal هست وقتی که بازیهای ntsc رو بازی کنم کیفیت تصویر کمی کمتر نمیشه؟ چون در سیستم pal رزولیشن بالاتر هست ولی فریم ریت پایینتر؟مثلا killzone2 با ریجیون pal تو دستگاه pal کیفیت تصویر بهتری داشته باشه واگه بازی ntsc باشه تو دستگاه pal تصویر اون کیفیت اصلی رو نداشته باشه؟چون pal استاندارد یه نقطه از دنیا هست و ntsc یه نقطه دیگه.
برای انلاین بازی کردن باید حتما رجیون دستگاه و بازی یکی باشه؟
من kill zone2 رو با رجیون 3 دارم پشت قاب هم نوشه" فقط برای کره" چطوری انلاین بازی کنم؟

X-Volt
23-06-2009, 10:41
سلام
سوالی برام پیش اومده:
من دستگاهم pal هست وقتی که بازیهای ntsc رو بازی کنم کیفیت تصویر کمی کمتر نمیشه؟ چون در سیستم pal رزولیشن بالاتر هست ولی فریم ریت پایینتر؟مثلا killzone2 با ریجیون pal تو دستگاه pal کیفیت تصویر بهتری داشته باشه واگه بازی ntsc باشه تو دستگاه pal تصویر اون کیفیت اصلی رو نداشته باشه؟چون pal استاندارد یه نقطه از دنیا هست و ntsc یه نقطه دیگه.
من kill zone2 رو با رجیون 3 دارم پشت قاب هم نوشه" فقط برای کره" چطوری انلاین بازی کنم؟
سلام ...
در حالت معمولی اگه بخواین بازی کنین، تمامی بازی ها Region-Free هستن و با یک کیفیت اجرا میشن!
اما در حالت بازی آنلاین باید ریجن بازی با ریجن کنسول شما هماهنگ باشه ... (اگه ریجن PAL ،PS3 هست این بازی که ریجن NTSC/ASIA رو داره نمی تونید اجرا کنید)

Gamemaster
23-06-2009, 12:16
سلام
سوالی برام پیش اومده:
بله ميتونيد اجرا كنيد مشكي پيش نمياد
فقط براي DLC مشكل پيش مياد
بازي رو در دستگاه بگزاريد و در قسمت مولتي پلر كه اينجا بانام وارزون هست كليك كنيد و بقيه ماجرا

joykiller360
23-06-2009, 20:43
سلام قضیه other os چیه؟ و چه جوری می شه نسب کرد؟

Gamemaster
23-06-2009, 21:47
اجازه نصب لينوكس ميده
مثل ريختن وين ميمونه

*M!L4D*
24-06-2009, 15:16
دوستان الا PS3 80 گیگ چقدره ؟؟؟
160گیگ چطور ؟؟

Gamemaster
24-06-2009, 15:32
80 +يك بازي =450
160=؟

X-Volt
24-06-2009, 16:47
160گیگ چطور ؟؟
PS3 160GB ← حدود 530 هزار تومان ...
کلا مدل 160GB خیلی محدوده و کم جایی میشه پیدا کرد!

rama0000
24-06-2009, 16:55
دوستان آخرین قیمت 80گیگی رو میخواستم اگه لطف کنین.....

X-Volt
24-06-2009, 17:02
دوستان آخرین قیمت 80گیگی رو میخواستم اگه لطف کنین.....
دو تا پست بالاتر از پست شما دقیقا جواب همین سوال رو داده ... !x! (پست 2011#)

Gamemaster
24-06-2009, 18:38
PLAYSTATION®3 system software update version 2.80

2.802009-06-24

An update to the PS3™ system software was released on June 24, 2009. You can use this update to upgrade your system software to version 2.80.

PlayStation®Network

Main features in system software update version 2.80

joykiller360
24-06-2009, 19:49
PLAYSTATION®3 system software update version 2.80

2.802009-06-24

An update to the PS3™ system software was released on June 24, 2009. You can use this update to upgrade your system software to version 2.80.

PlayStation®Network

Main features in system software update version 2.80

دوست عزیز لینکشم می دی:40:

*M!L4D*
25-06-2009, 01:50
سلام می خواستم بپرسم 60 گیگ الا ن پیدا میشه ؟؟؟