PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Play Station 3

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49

s.j-rez
01-01-2012, 18:07
این دانگلی که در سایت PS3J هست وقیمتش 17000 تومنه هم TRUE BLUE یا نه؟؟؟ میشود بازیهای جدید را باهاش انجام داد؟؟
نه این اون نیست اون یه دانگل معمولیهtrue blueگرون تره و کلا کارش فرق میکنه.
باtrue blueمیشه این کار رو کرد ولی با اون دانگل که توی اون سایته نه نمیشه
البته همه همشون رو هم نه!!تقریبا همه بازی ها

ehsan_
02-01-2012, 10:16
سلام:31:
دوستان ps4 کی قراره بیاد:31:
اگه زود میاد دیگه بریم تو کارش اگر هم نه بیخیال شیم:31:
ممنون

اگه تو E3 معرفی یا رونمایی بشه حدود 1 سال بعدش فروش شروع میشه و حدود 1 سال هم طول بکشه که قیمتش توی بازار ایران متعادل بشه
پس حداقل 3 سال دیگه باید صبر کنید
این بدونه احتساب زمان لازم برای ه-ک کردنش هست:20:

شرکتی والا من ندیدم شاید هم باشه.
خوب اصل که دیگه کلا قضیش فرق داره و ما لا اون کاری نداریم.
والا اگه بخوای تقریبا همه بازی هارو اجرا کنی باید یه100تومن بدی به دانگل بخری ولی اگه نه خوب از فریمویر3.55به این ور بازی ها اجرا نمیشه البته معدود بازی هایی هم برای3.55فیکس شدن ولی خوب زیاد نیست

این بازی هایی که آنلاین روی dvd میفروشن رو باید چجوری استفاده کرد
یعنی چجوری به هارد ps3 اضافشون کرد و بعد بازی کرد؟

amir.night
02-01-2012, 13:10
بچه ها اگه یادتون باشه سر xbox slim توی تابستون یه همچین بلایی اومد که -- نشده بود چند ما بعد ه ک اون اومد و الان خداییش داره xbox اوج میگیره و ps3 رو له میکنه

s.j-rez
02-01-2012, 13:20
بچه ها اگه یادتون باشه سر xbox slim توی تابستون یه همچین بلایی اومد که -- نشده بود چند ما بعد ه ک اون اومد و الان خداییش داره xbox اوج میگیره و ps3 رو له میکنه
آخه قضیه ایکس باکس کلا فرق داره.
البته بگم فقط پیش کپی باز ها له کرده و تو اصل مثل سابق با هم پیش میرن...
----------------------------------------------

اگه تو E3 معرفی یا رونمایی بشه حدود 1 سال بعدش فروش شروع میشه و حدود 1 سال هم طول بکشه که قیمتش توی بازار ایران متعادل بشه
پس حداقل 3 سال دیگه باید صبر کنید
این بدونه احتساب زمان لازم برای ه-ک کردنش هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این بازی هایی که آنلاین روی dvd میفروشن رو باید چجوری استفاده کرد
یعنی چجوری به هارد ps3 اضافشون کرد و بعد بازی کرد؟
آخه متفاوته.معمولا اونا روی DVDاند و باید یکی یکی DVDهارو بریزی روی هارد.

sonixax
02-01-2012, 17:45

توی بازار ایران این مساله وجود داره که بازار ایران هم اصلا توی آمار نیست چون خود ایرانی ها از فروشگاه های خارجی میخرند و بعد میارند توی ایران دوبله سوبله میفروشند . و آمار فروش ایران در حقیقت روی آمار امارت و ... حساب میشه .
در بقیه کشور ها که قانون دارند !!! هیچ فرقی که نکرده هیچ یه جاهایی PS3 جلوتر هم هست چون یک سری تخفیف های خیلی خوب برای سال نو داده بود و صد البته ویتا هم تاثیر زیادی داره ، ویتا هم که توی بیشتر کشور ها یا اومده یا قراره به زودی بیاد .

hosein ati
02-01-2012, 20:13
سلام.
یه مغازه ای تو شهر ما هست که میگه بازی های uncharted3 و battle 3 رو داره.به نظرتون 2 تا بازی رو با هم چند بگیرم سرم کلاه نرفته؟

sajjadsa
03-01-2012, 12:14
بعضی ها میشه مثلا اونهایی که یه برنامه ای مثل بکاپ دارن.کلا پورت usb3شد نشد داره بعضی ها میشه بعضی ها نمیشه

من فلش 32 گیگ سیلیکون پاور مدل Marvel M01 که USB3.0 هست رو خریدم. جواب داد رو PS3.

shab_2008
03-01-2012, 12:40
من فلش 32 گیگ سیلیکون پاور مدل Marvel M01 که USB3.0 هست رو خریدم. جواب داد رو PS3.

اگه یه فلش یا هارد USB 3 هم به فرض مثال روش جواب نداد با USB hub میشه ازش در PS3 استفاده کرد.

amir.night
03-01-2012, 17:23
بچه ها الان فکر کنم قیمت ps3 بیشتر شده نه ؟

بریم بفروشیم :31:

s.j-rez
03-01-2012, 17:27
بچه ها الان فکر کنم قیمت ps3 بیشتر شده نه ؟

بریم بفروشیم :31:
عزیزم چرا انقدر اسپم میدی شما:-؟:دی
خوب طبعا به خاطر دلار گرون شده طبیعیه ولی مثلx360چشمگیر نبوده

shahin_mp3
03-01-2012, 23:46
سلام.
یه مغازه ای تو شهر ما هست که میگه بازی های uncharted3 و battle 3 رو داره.به نظرتون 2 تا بازی رو با هم چند بگیرم سرم کلاه نرفته؟

زیر 20 ...........

A.IvI.I.N
04-01-2012, 00:37
زیر 20 ...........

20 تومن چی...!!!:31:
اگه اریج بخره دسته کم 100 پیاده میشه اگرم کپی بخره جفتش روی هم 10 تومن میشه حالا این 20 که گفتی یعنی چه...؟؟؟:31:
نکنه دلار رفته بالا بازی کپی هم گرون شده...!!!!؟:31:

sonixax
04-01-2012, 00:47
اگه اریج بخره دسته کم 100 پیاده میشه اگرم کپی بخره جفتش روی هم 10 تومن میشه حالا این 20 که گفتی یعنی چه...؟؟؟:31:

منم کف کردم ، گفتم یعنی انقدر بازی اوریج Ps3 توی ایران خاک برسره ، بدیم از ایران برامون بفرستند :31:

hosein ati
04-01-2012, 00:51
من منظورم کپی بود.
امروز رفتم هارد و دادم battle 3 رو 2 تومن ریخت.un 3 هم چون نمیدونست چطوری فیکس کنه من فیکسش کردم پول نگرفت.
البته من مشتریش هستم.ولی خداییش خوب داد.

shahin_mp3
04-01-2012, 01:31

دلارو که نگو :31:

منم کف کردم ، گفتم یعنی انقدر بازی اوریج Ps3 توی ایران خاک برسره ، بدیم از ایران برامون بفرستند :31:

اره بیا از اینجا بازی بگیر :31: بازی مفت :31:

من منظورم کپی بود.
امروز رفتم هارد و دادم battle 3 رو 2 تومن ریخت.un 3 هم چون نمیدونست چطوری فیکس کنه من فیکسش کردم پول نگرفت.
البته من مشتریش هستم.ولی خداییش خوب داد.

دمش گرم پس اونجا ارزونه

اینجا بازی های حچم بالا رو 10 تومن این جدیدا رو هم 5 میگیرن

rezamaldinii
04-01-2012, 17:53
سلام

از کدوم سایت میشه سیو بازی های ps3 دانلود کرد؟
سیو بازی (god of war collection (gow 2 می خواستم، تو مرحله great chasm از بازی میپره بیرون.

Gamemaster
04-01-2012, 17:56
سر بزن اینجا باید داشته باشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sonixax
04-01-2012, 21:59
سلام

از کدوم سایت میشه سیو بازی های ps3 دانلود کرد؟
سیو بازی (god of war collection (gow 2 می خواستم، تو مرحله great chasm از بازی میپره بیرون.

و خیلی سایتهای دیگه ، ولی یادتون باشه خیلی از بازی ها رو نمیتونی از سیو هاش استفاده کنید ، چون سیو ها کد شده هستند و فقط در پروفایلی کسی که بازی کرده اجرا میشند و برای انتقال به یک دستگاه دیگه هم باید از همون پروفایل و PSN استفاده کنید .

یکی از بازیهایی که نمیتونید سیوش رو دانلود و استفاده کنید Resident Evil 5 : Gold Edition هستش .
ولی مثلا Metal Gear Solid 4 رو میتونید دانلود و بازی کنید .

shahin_mp3
04-01-2012, 23:18
فکر کنم HP هم سیواشو نشه استفاده کرد

hosein ati
05-01-2012, 01:09
دوستان یه سری به سایت ps3hax.net بزنید . پشیمون نمیشید.پست دوم.

s.j-rez
05-01-2012, 09:54
دوستان یه سری به سایت ps3hax.net بزنید . پشیمون نمیشید.پست دوم.
بله این همون منیجر ایرانیه که آقا محمد و ساسان و گروهشونasساختن.
و خیلی از آشغال ها هی چوب لای چرخشون میزاشتن
سایتشون:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و اون مطلبی هم که اونجا گزاشتن دوست خوبمون آقا جمال زحمتشو کشیدن+لینک سایت فوق العادشون:

hosein ati
05-01-2012, 13:02
دوستان انگار یه خبرایی هست که pes12 و resistance 3 روی jfw-dh اجرا شده.منبع هم :

دوستان ایا عاقلانه هست که اپدیت کنیم و jfw نصب کنیم.

s.j-rez
05-01-2012, 14:03
دوستان انگار یه خبرایی هست که pes12 و resistance 3 روی jfw-dh اجرا شده.منبع هم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان ایا عاقلانه هست که اپدیت کنیم و jfw نصب کنیم.
بله درسته هر دوی این بای ها رویcfw jfw dhاجرا میشه.
خوب قبل نصب اش باید یه سری نکات رو رعایت کنید.
البته خوب این یهcfwتازست و شاید به خاطر دو بازی ارزش نداشته باشه کما اینکه باید دمو و...هم دانلود کنید

hosein ati
05-01-2012, 15:06
بله درسته هر دوی این بای ها رویcfw jfw dhاجرا میشه.
خوب قبل نصب اش باید یه سری نکات رو رعایت کنید.
البته خوب این یهcfwتازست و شاید به خاطر دو بازی ارزش نداشته باشه کما اینکه باید دمو و...هم دانلود کنید

خب فعلا 1 هفته صبر میکنیم ببینیم چی میشه.اگه بازی های بیشتری براش اومد نصبش میکنیم.

fk_u
05-01-2012, 15:09
سلام
این موو کسایی که استفاده کردند بگویند که عنوان خوبی داره و ارزش خرید داره؟ کینکت که میگن عالیه و خسته کننده نیست باید تو دست گرفت موو؟ موو شامل چشم الکترونیک و دسته هست؟؟ الان قیمتش چنده؟

s.j-rez
05-01-2012, 15:21
سلام
این موو کسایی که استفاده کردند بگویند که عنوان خوبی داره و ارزش خرید داره؟ کینکت که میگن عالیه و خسته کننده نیست باید تو دست گرفت موو؟ موو شامل چشم الکترونیک و دسته هست؟؟ الان قیمتش چنده؟
نه خسته کننده نیست عناوین خیلی عالی ای هم داره مطمین باش ارزش خرید داره.
یله یدونه چشم الکترونیک هست(شبیه وب کم)+موو اگه هم خواستی ناویگیشن
قیمتش هم توی تاپیک مخصوص سوال کن.

Gamemaster
05-01-2012, 15:32
کسی‌ نمی‌دونه این بازیهای که psn برای x-mas داده می‌شه با چیز دلخواه عوض کرد یا نه؟

shahin_mp3
05-01-2012, 16:54
سلام

سلام چه طوری پسر

بگیر خیلی حال میده من با والیبالش از همه بیشتر حال کردم

دیگه قیمتش بستگی به دلار داره :31:

amir.night
05-01-2012, 20:41
قرار است از سال اینده یک بخش مخصوص کینکت در فیفا قرار گیرد

s.j-rez
05-01-2012, 20:50
قرار است از سال اینده یک بخش مخصوص کینکت در فیفا قرار گیرد
خوب چه ربطی بهPS3داره؟؟؟

Alex Fera
05-01-2012, 21:34
کسی‌ نمی‌دونه این بازیهای که psn برای x-mas داده می‌شه با چیز دلخواه عوض کرد یا نه؟

نه نمیشه....................

amir.night
05-01-2012, 21:38
خوب چه ربطی بهPS3داره؟؟؟

خوب گفتن بدونید

sonixax
05-01-2012, 22:09
نه نمیشه....................

به همه داده یا فقط به + ها ؟!

s.j-rez
06-01-2012, 09:19
دوستانaria persian managerیه fakeخیلی بزرگ هست.
نمیدونم چی بگم فقط میگم یه جو آبروی ایران رو هم این... ها گند زدن روش
صحبت هایdeankاین بوده که هیچکس نمیتونه کلون کنه از مولتی من و این مزخرفی هم که اینا ساختن فوتوشاپه حتی غلط املایی هم دارن.
شرکت گل گهر سهند هم که ادعا میکردن اسپانسرشونه همه چی رو بلکل رد کرده و گفته به مبلغ8میلیون طی این چند وقته هیچ جا سرمایه گزاری نکرده و از این موضوع هیچ خبری نداره.هر کی هم خواست شماره شرکت رو پیغام خصوصی میدم.
اینم لینک ویدیو شون بود که مثلا ادعا میکردن کار شاخی کردن:
توی دقیقه2.36فیلم کات میشهو دقیقه2.47 اون مطن رو خودتون بخونید پاراگراف آخر کلمات مایکروسافت و ایکس باکس به وضوح دیده میشه یعنی بازی رو از رویxboxاجرا کردن این...
تاپیک شون هم توی سایت خودشون قفل شده.هیچ جوابیه ای هم ندادن.(معلومه ندارن که بدن)
آقا هکر بزرگ هم که مثلا مولتی من رو کلون کرده بود و تویps3haxهم تاپیک زد و ادعاش شد الان فقط لطف کردند آقایی کردند فقط نشوتن:
خواهشا ادامه ندید این بحث رو.
فقط عابروasو خودشون رو بردن.
...

Alex Fera
06-01-2012, 13:21
به همه داده یا فقط به + ها ؟!

میلاد جان انگار به همه یکی 2تا داده شده اما اونا که فعالیتشون بیشتر بوده بیشتر دریافت کردن..............

sonixax
06-01-2012, 16:26
میلاد جان انگار به همه یکی 2تا داده شده اما اونا که فعالیتشون بیشتر بوده بیشتر دریافت کردن..............

اِِِ پس برم یه نگاهی بندازم خیلی وقته روشنش هم نکردم :31:

s.j-rez
06-01-2012, 17:18
آخرین خبر ها و مباحث مربوط به هکps3:

ARIA PERSIAN MANAGER:

خوب همونطور که میدونید از ماه ها پیش خبر تولید یک منیجر ایرانی داده شد که یک کلون از مولتی من بود با قابلیت اجرای بازی هایPS1- PS2 -PSP و حتی خبر هایی هم از اجرای بازی های3.73در اون بود.این منیجر چند بار تاخیر خورد تا اینکه خبر هارو توی سایت های معروف ه.ک این کنسول گزاشتن.این خبر توسط افراد حرفه ای برسی شد که بد نیست نتایجDEANKسازنده مولتی من رو بدونید:
اون گفته که من بعید میدونم کسی بتونه مولتی من رو کلون کنه و گفته که این چیزهایی که نوشته شده روی کلون برنامه مولتی من با فتوشاپ هست و حتی براشون هم غلط املایی دراورده.
چندی پیش هم ویدیویی منتشر شده که از اجرای بازی W12بود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3F4bqbm3jnpk0m5cu
این ویدیو کاملاFAKEبود و حتی یک فرد مبتدی هم میتونست بفهمه که فیلم توی دقیقه2.36کات میشه و توی دقیقه2.47 بین مشخصات بازی کلمهXBOX به وضوح قابل مشاهده هست.
ضاهرا طی تماس هایی هم که با به اصطلاح اسپانسر این فرد یعنی شرکت گل گهر بوده ادعا شده که به این مبلغ هیچ سرمایه گزاری در حایی اتفاق نیافتاده و از همچین موضوعی بی خبر اند.
همچنین سازنده اعلام کرده که علت اجرا بازی بر رویXBOXعصبانیت سازندگان دیگر از زود منتظر شدن اخبار بود که اصلا دلیل قابل قبولی نیست.
سازنده آخرین فرصت را دارد تا 21دی یک ویدیو با کیفیت بالا و بدون نقص را عرضه کند.
بد نیست گفته ناظر انجمن رو هم بدونید که به صراحت میگهFAKEهست و من هیچ دخل و تصرفی در صحبت هاش نمیکنم و مستقیما نقل قول میکنم:

به دلایلی این قفل شدن تاپیک انجام نشد یا یکم دیر شد ولی:

تاپیک برای همیشه قفل میشه و این دروغ بزرگ بچه 10 ساله فقط تو تفکرات و تخیلات خودش باقی میمونه (نام کامل: محمد نصیری راد/امیر محمد نصیری راد ، دیگر نام کاربری در سایت ها sonyvaioea)

البته خیلی ها از چند روز پیش یا چند ماه پیش بر دروغ بودن این کار که توسط SASAN-BSE به طور رسمی اعلام کرد اطلاع داشتن ولی اینبار یکم رسمی تر اعلام کردیم.

دیگه بماند از کاری های ساده ای مثله تبدیل main.c به self elf eboot.bin که این یارو نمیتونست انجام بده و در همون ابتدا شکمون بیشتر و بیشتر میشد و......

خلاصه تموم شد و فکر کنم تیم ما هم به دلیل در اختیار دادن سورس ها و برنامه های مهمی که در چندین ماه با زحمت بچه های تیم ساخته شده بود در اختیار این خائن قرار گرفت بیشترین ضرر رو کردیم

دلیل حمایت ما از این آقا هم اعتمادی بود که اون اوایل بهش کرده بودیم و سورس های مهممونو در اختیارش قرار دادیم بود....

اگه کسی شفاف سازی کامل تر میخواد میتونیم کامل شفاف سازی کنیم

همین جا هم از آرمین تشکر میکنم که کمک های زیادی کرد
بد نیست بدونید که این حرف هارو هم رییس گروه تایید کرده و هیچ دلیلی دیده نمیشه که دیگه منتظر همچین چیزی موند.
متاسفانه بازم وجهه ایران خراب شد وDEANKبه خودش اجازه بده و به ما بگه ایرانی های بازنده.
امیدواریم که دیگه همچین چیزهایی تکرا نشه.
JFW DH:

خوب خبر های زیاد و خوبی در مورد اینCFWهست که در اوایل گفته میشدFAKEهست ولی به خوبی ظاهر شد و بازی های خیلی خوبی هم مثلPES12وRED FACTIONوR3برای این فریمویر پچ شده و همچنین امکانات خوبی مثل از بریک دراوردن کنسول های بریک شده و... رو با خودش به همراه آورده.

hosein ati
06-01-2012, 19:27
[/COLOR]JFW DH:

خوب خبر های زیاد و خوبی در مورد اینCFWهست که در اوایل گفته میشدFAKEهست ولی به خوبی ظاهر شد و بازی های خیلی خوبی هم مثلPES12وRED FACTIONوR3برای این فریمویر پچ شده و همچنین امکانات خوبی مثل از بریک دراوردن کنسول های بریک شده و... رو با خودش به همراه آورده.

[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/RIGHT]
[/CENTER]
[/CENTER][/QUOTE]

داداش میشه یکم توضیح بدین.چطوری نصبش کنیم این jfw ؟روی 3.55 نصب میشه یا 3.56؟باید اپدیت کنیم به 3.56؟
بازیهای 3.55 cfw رو از دست میدیم؟امکان بریک و ... در موقع نصب هست؟دارم دق میکنم نمیدونم از کجا باید اطلاعات در مورد این فریمور گیر بیارم.سایت ps3hax هم که نمیزاره اخبارشو.
کمک کنید.

s.j-rez
06-01-2012, 19:40
[/COLOR]JFW DH:

[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/RIGHT]
[/CENTER]
[/CENTER]

داداش میشه یکم توضیح بدین.چطوری نصبش کنیم این jfw ؟روی 3.55 نصب میشه یا 3.56؟باید اپدیت کنیم به 3.56؟
بازیهای 3.55 cfw رو از دست میدیم؟امکان بریک و ... در موقع نصب هست؟دارم دق میکنم نمیدونم از کجا باید اطلاعات در مورد این فریمور گیر بیارم.سایت ps3hax هم که نمیزاره اخبارشو.
کمک کنید.[/QUOTE]
ببینید این روی3.55نصب میشه.
کار های متفرقه هم داره.
یه سری اطلاعات هست که توی یه پست نمیگنجه.
من در تلاشم تا یه تاپیک مرجع درست بکنم.
به هیچ عنوان دست به کاری نزن بدون آموزش.
اصلا آبدیت یا داونگرید نکن.

hosein ati
06-01-2012, 21:23
کمک کنید.
ببینید این روی3.55نصب میشه.
کار های متفرقه هم داره.
یه سری اطلاعات هست که توی یه پست نمیگنجه.
من در تلاشم تا یه تاپیک مرجع درست بکنم.
به هیچ عنوان دست به کاری نزن بدون آموزش.
اصلا آبدیت یا داونگرید نکن.[/QUOTE]

منتظرم تا تاپیک بزنی.فعلا دست نگه میدارم و هیچ کاری نمیکنم.

hosein ati
07-01-2012, 22:25
داداش حداقل بگو چند روزه تاپيك ميزني تا ما تكليفمون رو بدونيم.

s.j-rez
08-01-2012, 09:54
داداش حداقل بگو چند روزه تاپيك ميزني تا ما تكليفمون رو بدونيم.
دوست عزیز من باید از ناظر اجازه بگیرم و فعلا نه تو یاهو و نه اینجا ناظر رو پیدا نکردم.
باید ببینم تاپیک جدا زده شه یا نه....
اگه اجازه گرفته بشه 1-2روزه کامل برای استفاده آمادست

hosein ati
08-01-2012, 11:59
دوست عزیز من باید از ناظر اجازه بگیرم و فعلا نه تو یاهو و نه اینجا ناظر رو پیدا نکردم.
باید ببینم تاپیک جدا زده شه یا نه....
اگه اجازه گرفته بشه 1-2روزه کامل برای استفاده آمادست

خیلی ممنون.فقط تو رو خدا زودتر هر کاری میتونید بکنید.چون بازی pes12 و resistance 3 رو خیلی دوست دارم بازی کنم.بازم ممنون.

Maziar_69
08-01-2012, 15:29
خیلی جالبه که حتی با این دانگل هم بازی فیفا و PES رو ندادن بیرون.
واقعا پرطرفدارترین بازیها همین 2 تا هستن. نمیدونم چیکار دارن میکنن.

s.j-rez
08-01-2012, 15:35
عرضه کردن منتهی 10تا بازی رو روی بلوری دادن که این دوتاهم جزو اون 10تاست.

212vr
09-01-2012, 10:46
سلم دوستان فرمت هارد اکسترنال که به ps3 وصل میشه ntfs یا fat؟
من هارد و فرمت ntfs کردم دیگه دستگاه نمیشناسش

s.j-rez
09-01-2012, 16:58
دوستان همونطور که قول داده بودم آموزش نصبJFW DHرو در قالب یک تاپیک تهیه دیدم که در زیر میتونید مشاهدش کنید:

فقط آموزش یکمی ناقصه و به زودی آبدیت میشه و همچنین لینک های مستقیم قرار داده میشه.
سوالات خودتونم میتونید اونجا بپرسید/.
لینک اصلاح شد:دی

sonixax
09-01-2012, 17:04
سلم دوستان فرمت هارد اکسترنال که به ps3 وصل میشه ntfs یا fat؟
من هارد و فرمت ntfs کردم دیگه دستگاه نمیشناسش

هیچکدوم ، یک فایل فرمت مخصوص به خودش رو داره که از استراکچر FAT استفاده میکنه ولی به صورت کد شده و ویندوز نمیتونه بخونتش .

poriya ap
09-01-2012, 22:31
سلام دوست عزیز من نمی خوام بی احترامی کنم ولی از نظر من با این که همه ی بازی های ps3زیبا هستن ولی من باuncharted3 خیلی حال کردم البته یدونه بازیpsn تازگی گرفتم که منو معتاد خودش کرده :10:

Maziar_69
09-01-2012, 23:19
سلام دوست عزیز من نمی خوام بی احترامی کنم ولی از نظر من با این که همه ی بازی های ps3زیبا هستن ولی من باuncharted3 خیلی حال کردم البته یدونه بازیpsn تازگی گرفتم که منو معتاد خودش کرده :10:

خوب کی منکر این قضیه شد؟
آنچارتد یه شاهکاره.
منم منظورم دقیـــــــــــــــقا همین بود که آنچارتد تو 2 روز برای 3.55 فیکس شد چون میدونستن چقدر طرفدار داره و مهمه. یا بتلفیلد.
باید برای بازیهای پرطرفدار دیگه مثل MW یا فیفا و PES هم این کار رو میکردن نه اینکه بعد 4 ماه هیچی که هیچی. :13:

s.j-rez
10-01-2012, 10:12
خوب کی منکر این قضیه شد؟
آنچارتد یه شاهکاره.
منم منظورم دقیـــــــــــــــقا همین بود که آنچارتد تو 2 روز برای 3.55 فیکس شد چون میدونستن چقدر طرفدار داره و مهمه. یا بتلفیلد.
باید برای بازیهای پرطرفدار دیگه مثل MW یا فیفا و PES هم این کار رو میکردن نه اینکه بعد 4 ماه هیچی که هیچی. :13:
آخه بحث اینه که اون آدم ها به خاطر پول این کار رو نمیکنن هم متیو وdemonsهمkadoهمشونkeyهارو دارن ولی به خاطر پول استفاده نمیکنن.ظاهرا یک ایرانی همkeyهارو داره و تو مرحله تست هست و فعلا رسمی نیست یکم صبر کنیم ببینیم چی میشه

Maziar_69
10-01-2012, 10:57
هرچقدر پول میخوان بیان ما جمع میکنیم بهشون میدیم. :دی
از بی بازی ای مردیم. :دی

matrix_3s
10-01-2012, 12:37
دوستان من نمیدونم سوالم رو جای خوبی میپرسم یا نه ......؟؟؟؟؟؟؟
به هر حال من یه DLC دانلود کردم واسه مورتال کمبت که فایل های زیر رو میخواد هرکی داره کمک کنه بد نیست
واسه نصبش باید اینکارو کرد(واسه شخصیت اسکارلت)
Just replace PS3TOC.TXT (USRDIR\) and COALESCED.INI (USRDIR\CONFIG\)
ولی اونی که من دان کردم توش چنین فایلهایی نبود ممنون میشم یکی از بچه ها بذاره حجمی هم نداره............!!!!!!!تو نت هم پیدا نکردم بازم ممنون

hosein ati
10-01-2012, 13:24
دوستان من نمیدونم سوالم رو جای خوبی میپرسم یا نه ......؟؟؟؟؟؟؟
به هر حال من یه DLC دانلود کردم واسه مورتال کمبت که فایل های زیر رو میخواد هرکی داره کمک کنه بد نیست
واسه نصبش باید اینکارو کرد(واسه شخصیت اسکارلت)
Just replace PS3TOC.TXT (USRDIR\) and COALESCED.INI (USRDIR\CONFIG\)
ولی اونی که من دان کردم توش چنین فایلهایی نبود ممنون میشم یکی از بچه ها بذاره حجمی هم نداره............!!!!!!!تو نت هم پیدا نکردم بازم ممنون

بفرما داداش:

matrix_3s
10-01-2012, 14:28
بفرما داداش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ig.com%2Fother%2Fps3%2FNew%2520WinRAR%2520ZIP%2520 archive.zip)

مرسی ممنون دوست عزیز
من نت رو زیر و رو کردم تو همه ی فروم ها هم گفتم ولی کسی جواب نداد............... دمت گرم :11:
P30world تکه به خدا.............

matrix_3s
10-01-2012, 16:22
مرسی ممنون دوست عزیز
من نت رو زیر و رو کردم تو همه ی فروم ها هم گفتم ولی کسی جواب نداد............... دمت گرم :11:
P30world تکه به خدا.............
دوستان من تو نصب dlc اسکارلت مشکل دارم چی کار باید بکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hosein ati
11-01-2012, 15:30
دوستان fifa 12 برای cfw 3.55 و 3.41 ه-ک شده.اینم لینکش:

amirjet
11-01-2012, 20:00
سلام.
بچه ها بعد عمری فردا دارم میرم یه ps3 بگیرم.
میخوام یه 320 اسلیم بگیرم.(کپی خور).فقط یه سوال مونده برام.
اگه الان کپی باشه دستگام بعدا یه بازی ارج بزارم توش از کپی در میاد میشه عینه یه دستگاه معمولی دیگه؟؟
چون میخوام 7-8 تا بازی که عقدشونو دارم اول تموم کنم بعد بزنم تو کار آنلاینو ارج.
بعد یه سواله دیگه.
این بازیا کپیشون اومده؟؟»»
uncharted3**MWF3**red dead redemption**god of war3**battle field3**litlle big planet2**PES2010**GT5**heavy rain

یه سوال دیگه هم میپرسمو میرم

موو هم میخوام بگیرم این بازیه sports champions هم کپیش اومده؟؟؟ اگه نیمده جداش چنده؟؟؟

s.j-rez
11-01-2012, 20:18
سلام.
اگه الان کپی باشه دستگام بعدا یه بازی ارج بزارم توش از کپی در میاد میشه عینه یه دستگاه معمولی دیگه؟؟
چون میخوام 7-8 تا بازی که عقدشونو دارم اول تموم کنم بعد بزنم تو کار آنلاینو ارج.
بعد یه سواله دیگه.
uncharted3**MWF3**red dead redemption**god of war3**battle field3**litlle big planet2**PES2010**GT5**heavy rain

موو هم میخوام بگیرم این بازیه sports champions هم کپیش اومده؟؟؟ اگه نیمده جداش چنده؟؟؟
اگه اون بازی فریم ویر+3.55بخواد و شما هم پیغام آبدیت رو قبول کنی بله از کپی خور درمیاد.
بازی های مثلu3بله کپی شون هست ولی یه سری بازی ها هم کلا اجرا نمیشه یا برای اجراشون نیاز به دانگلtrue blueیاjb-kingداری که اونم هزینه جدا داره حدود100تومن.
آره اون بازی برایmoveنسخه کپیش اومده

poriya ap
11-01-2012, 22:01
سلام.
بعد یه سواله دیگه.

سلام دوست عزیز بهت تبربک میگم
فقط بعد از بازگرداندن به ارج تمامterophyهات پاک می شن:18:
تمام بازی هایی که نام بردی کپی خور شده به غیر از mvf3که مطمئنم اونم به زودی کپی خور می شه من که اولین بازی که تا آخرش رفتم اونم چندبار god of war3بود:40:
جواب سوال آخرت هم باید بگم یه نسخش کپی خور شده :10:
فقط اینو بهت بگم که تا اونجا که می تونی کنسولتو خودت کپی خور کن پول اضافه برای هکش نده:11:

s.j-rez
12-01-2012, 08:29
سلام دوست عزیز بهت تبربک میگم
فقط بعد از بازگرداندن به ارج تمامterophyهات پاک می شن:18:
تمام بازی هایی که نام بردی کپی خور شده به غیر از mvf3که مطمئنم اونم به زودی کپی خور می شه من که اولین بازی که تا آخرش رفتم اونم چندبار god of war3بود:40:
جواب سوال آخرت هم باید بگم یه نسخش کپی خور شده :10:
فقط اینو بهت بگم که تا اونجا که می تونی کنسولتو خودت کپی خور کن پول اضافه برای هکش نده:11:
mw3برای دانگل هاfixشده
true blue-jb-king
بعید میدونم واسه جیل بریک پولی بگیرن معمولا همشون جیل بریک شده آماده هست

sajjadsa
12-01-2012, 11:09
دوستان کابل HDMI نسخه 1.4 برای بازی های سه بعدی کجا گیر میاد؟ آیا سایتی سراغ دارید بفروشه؟

MohammadT15
12-01-2012, 14:28
دوستان fifa 12 برای cfw 3.55 و 3.41 ه-ک شده.اینم لینکش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ost1953)

خدا کنه Pes 2012 -- شه تا دیر نشده:41:

fk_u
12-01-2012, 15:23
بچه ها بازی گرن توریسمو 5 ماشین بوگاتی نمیشه خرید ؟ این بک بازی که ماشین اضافه میشه . که میگن هر چند ماه میده ما هم میتونیم استفاده کنیم که -- کردیم کنسول ؟
جریان این فرمویر جدید چیه خوندم مطلب ولی خوبه یا فرقی نداره؟ چه بازیایی سابورت میکنه؟

shahin_mp3
12-01-2012, 18:52
خدا کنه Pes 2012 -- شه تا دیر نشده:41:

همون Fifa 12 بسه :31:

بچه ها بازی گرن توریسمو 5 ماشین بوگاتی نمیشه خرید ؟ این بک بازی که ماشین اضافه میشه . که میگن هر چند ماه میده ما هم میتونیم استفاده کنیم که -- کردیم کنسول ؟
جریان این فرمویر جدید چیه خوندم مطلب ولی خوبه یا فرقی نداره؟ چه بازیایی سابورت میکنه؟

چه طوری رفیق :31:

اگه منظورت JFW DH هست که دیگه Fifa 12 هم اومد اصلا دیگه به صلاح نیست بریزیم

amir.night
12-01-2012, 19:36
یعنی داره ه ک میشه

s.j-rez
12-01-2012, 19:54
یعنی داره ه ک میشه
نه فقط بازی فیکس شده کار خاص دیگه ای صورت نگرفته

amir.night
12-01-2012, 19:56
نظرتون چیه تا 1 ماه دیگه ه ک میشه نه ؟

s.j-rez
12-01-2012, 21:54
نظرتون چیه تا 1 ماه دیگه ه ک میشه نه ؟
دوست عزیز ما هیچ اطلاعات دقیقی نداریم.
فقط امید داریم و خرده اطلاعات.
پس لطفا صبور باشید خبر های جدید رو مطمین باشید اینجا میزاریم

afsos
13-01-2012, 18:50
سلام به همه شما دوستان عزیز
معلوم نیست بازیهای w12 و batman arkham city کی ه-ک میشه؟؟؟؟؟؟؟؟
من خیلی وقت بود که منتظر این دوتا بودم و الانم که چند ماه از انتشارشون میگذره، نمیشه بازیشون کرد:(
من دیگه کلا نا امید شدم از اینکه این کنسول رو بتونن ه-ک کنن
چندبار خواستم برم بفروشمش و جاش xbox بگیرم ولی هی میگم وایسم شاید -- بشه

shahin_mp3
13-01-2012, 20:13
سلام به همه شما دوستان عزیز
معلوم نیست بازیهای w12 و batman arkham city کی ه-ک میشه؟؟؟؟؟؟؟؟
من خیلی وقت بود که منتظر این دوتا بودم و الانم که چند ماه از انتشارشون میگذره، نمیشه بازیشون کرد:(
من دیگه کلا نا امید شدم از اینکه این کنسول رو بتونن ه-ک کنن
چندبار خواستم برم بفروشمش و جاش xbox بگیرم ولی هی میگم وایسم شاید -- بشه

فعلا همینه دوست عزیز

باید صبر کنیم هیچی معلوم نیست

اگه خیلی عجله داری برو اورج بزن یا 100 بده دانگل بخر بازی جدیدا رو بتونی بازی کنی

A.IvI.I.N
13-01-2012, 20:39
تا وقتی جیب مبارک جماعت حــکر پر نشه CFW نمیاد:13:

afsos
13-01-2012, 21:27
خیلی ممنون از راهنماییتون
به نظرتون من 100 بدم دانگل بهتره یا اینکه دستگامو بدم بره و بجاش xbox بگیرم؟؟؟؟
دانگل بازیا رو تا کی جواب میده؟؟؟ نحرمو دو هفته دیگه بازم یه ورژن جدید بیا
یه سوال دیگه هم داشتم اونم اینکه از اونموقع که ورژن دستگاهم رو کردم 3.55 ،دستگاه خیلی هنگ میکنه و چاره ای جز کشیدن از برق نداره ،چون وقتی هنگ میکنه دیگه هیچی کار نمیکنه (قبلا که 3.41 بود اصلا اینجور نمیشد)
و اینکه دیگه بازیای mortal kombat و little big planet رو هم دیگه نمیاره (این مشکل هم از موقعی که ورژن دستگاه رو آوردم بالا و شده 3.55 اینجوری میشه)
حلا چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

s.j-rez
13-01-2012, 21:32
یه سوال دیگه هم داشتم اونم اینکه از اونموقع که ورژن دستگاهم رو کردم 3.55 ،دستگاه خیلی هنگ میکنه و چاره ای جز کشیدن از برق نداره ،چون وقتی هنگ میکنه دیگه هیچی کار نمیکنه (قبلا که 3.41 بود اصلا اینجور نمیشد)
و اینکه دیگه بازیای mortal kombat و little big planet رو هم دیگه نمیاره (این مشکل هم از موقعی که ورژن دستگاه رو آوردم بالا و شده 3.55 اینجوری میشه)
حلا چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سوال اول رو تو بخش سوالات و راهنمایی های عمومی مطرح کنید..(فقط یه راهنمایی کوچولو کنم که با وضعیت فعلی برای کپی باز هاxboxبهتره )
چون دانگل با فریمویر کاری نداره و با استفاده از ebootهای مخصوص وstubاجرا میشه دقیقا معلوم نیست تا کی بازی هارو ساپورت کنه.تا زمانی که گروه بازی هارو بتونهfixکنه جواب میده.
شما از چهcfwای روی 3.55 استفاده میکنی؟

afsos
13-01-2012, 21:41
خیلی ممنون
من دادم مغازه دار واسم ورژن دستگاه رو آورد بالا ، خودم زیاد سردرنمیارم چی به چیه:(
فقط میدونم دارم با multiman بازیای کپی رو بازی میکنم

s.j-rez
13-01-2012, 21:45
خیلی ممنون
من دادم مغازه دار واسم ورژن دستگاه رو آورد بالا ، خودم زیاد سردرنمیارم چی به چیه:(
فقط میدونم دارم با multiman بازیای کپی رو بازی میکنم
خوب از ورژن های خوبcfwاستفاده کن مثلrebugیاkmeaw.
توی پست اول اینجا کامل همه چیز رو توضیح دادم:

احتمالا با یهcfwنامناسب یا بد جیلبریک کرده

afsos
13-01-2012, 22:28
دوست عزیز اون آدرس که گفتی تووش توضیح دادم ، توی کدوم بخشه؟
cfw قبلی رو چطوری پاک کنم؟این rebug رو از کجا بیارم؟ چطوری نصیش کنم؟میشه راهنماییم کنید

s.j-rez
13-01-2012, 22:30
دوست عزیز اون آدرس که گفتی تووش توضیح دادم ، توی کدوم بخشه؟
خوب
آها لینک اینه:
:دی

MohammadT15
13-01-2012, 23:52

آره خدایی بریم همین فیفا رو بگیریم الان برش میدارن از سایتا:31:همینم غنیمته
اما من امید خاصی دارم به زودی -- میشه پلی 3

---------- Post added at 12:52 AM ---------- Previous post was at 12:50 AM ----------

راستی بچه ها جدیدترین ورژن مولتی من چنده؟
یکی لینکشو میذاره

hadi53
14-01-2012, 17:03
سلام کنسول پلی استیشن 3 من هنگ کرده وسط بازی و الان دیگه برنامه ها رو باز نمیکنه چه کنم

hadi53
14-01-2012, 17:10
سلام کنسول پلی استیشن 3 من هنگ کرده وسط بازی و الان دیگه برنامه ها رو باز نمیکنه چه کنم
کمک کمک کمک

Gamemaster
14-01-2012, 20:23
تعمیرات بیش روی برای psn
Start Time: 20 Jan, 2012 (Friday) 00:00 AM
End Time: 20 Jan, 2012 (Friday) 14:00 PM
Impact: During the maintenance, new registration of PSN will be suspended. PSN members may receive error message when logging in PlayStation®Network and using related services. Purhcase at PS Store will also be affected.

باز خوبه از قبل میگن

s.j-rez
14-01-2012, 20:30
کمک کمک کمک
خوب چه بازی ای بوده؟
چه جور شد که هنگ کرد؟
پیغام آبدیتی چیزی نداد؟؟؟
--------------------------------------------------------

آره خدایی بریم همین فیفا رو بگیریم الان برش میدارن از سایتا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]همینم غنیمته
اما من امید خاصی دارم به زودی -- میشه پلی 3

---------- Post added at 12:52 AM ---------- Previous post was at 12:50 AM ----------

راستی بچه ها جدیدترین ورژن مولتی من چنده؟
یکی لینکشو میذاره
این آخرین ورژنه که برایcobraبهینه شده ولی روی کنسول هایی که cobraندارن هم جواب میده:

poriya ap
14-01-2012, 21:52
حلا چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام دوست عزیز
نیازی نیست xbox بخری فعلا این بازی رو درcom بازی کن تا برای ps3 بدون دانگل کپی خور بشه:40:
منم خودم این کارو کردم و منتظرم:10:

MohammadT15
14-01-2012, 22:26

آقا امروز رفتم گرفتم:2::2:
خداییش به پای pes نمیرسه اصلا سلیقم به فیفا نمیخوره:31:ایشاالله هر چه سریعتر pes هم -- شه:41:

shahin_mp3
14-01-2012, 22:52
آقا امروز رفتم گرفتم:2::2:
خداییش به پای pes نمیرسه اصلا سلیقم به فیفا نمیخوره:31:ایشاالله هر چه سریعتر pes هم -- شه:41:

من به احتمال زیاد فردا می گیرم

hadi53
15-01-2012, 00:57
[QUOTE=s.j-rez;6773770]خوب چه بازی ای بوده؟
چه جور شد که هنگ کرد؟

این آخرین ورژنه که برایcobraبهینه شده ولی روی کنسول هایی که cobraندارن هم جواب میده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2FD66AZVM91F)[/QUOTE سلام شب خوش بازی اسیستان 3 پسرم بازی میکرده وسط بازی هنگ میکنه بعد کنسولو از دکمه پشت خاموش مدکنه بعد که روشن مدکنه فقط دایره میچرخه جلوی برنامه ها/قبلنم شده بود تو همین سایت راهشو پیدا کردم ولی الان یادم رفته وپیداشم نمیکنم

poriya ap
15-01-2012, 18:06
سلام
منم گرفتم ولی خدایی pesیه چیز دیگس

HO3IN-Life
15-01-2012, 23:11
سلام دوستان

از ه-ک خبری نشد ؟؟؟

hadi53
15-01-2012, 23:27
:2::2::2::2:

کمک کمک ک
مک
بابا یکی جواب منم بده:18::18::18::41:

---------- Post added at 11:22 PM ---------- Previous post was at 11:21 PM ----------

چه جور شد که هنگ کرد؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2FD66AZVM91F)[/QUOTE سلام شب خوش بازی اسیستان 3 پسرم بازی میکرده وسط بازی هنگ میکنه بعد کنسولو از دکمه پشت خاموش مدکنه بعد که روشن مدکنه فقط دایره میچرخه جلوی برنامه ها/قبلنم شده بود تو همین سایت راهشو پیدا کردم ولی الان یادم رفته وپیداشم نمیکنم

بابا یکی جواب منم بده:2::2::2:

---------- Post added at 11:24 PM ---------- Previous post was at 11:22 PM ----------

:2::2::2::2:

بابا یکی جواب منم بده:18::18::18::41:

---------- Post added at 11:22 PM ---------- Previous post was at 11:21 PM ----------

[QUOTE=hadi53;6774353]

بابا یکی جواب منم بده:2::2::2:
جواب جواب جواب

---------- Post added at 11:27 PM ---------- Previous post was at 11:24 PM ----------

چه جور شد که هنگ کرد؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/QUOTE

سلام شب خوش بازی اسیستان 3 پسرم بازی میکرده وسط بازی هنگ میکنه بعد کنسولو از دکمه پشت خاموش مدکنه بعد که روشن مدکنه فقط دایره میچرخه جلوی برنامه ها/قبلنم شده بود تو همین سایت راهشو پیدا کردم ولی الان یادم رفته وپیداشم نمیکنم

جواب اینو ینی کسی بلد نیست:19::19::19::20::20::20:

shahin_mp3
15-01-2012, 23:37
سلام دوستان

از ه-ک خبری نشد ؟؟؟

نه رفیق خبری نشد

فقط Fifa12 رو هم رو 3.55 اجراکردند

گرفتم ریختم حال کردم :31:

Maziar_69
16-01-2012, 12:17
نه رفیق خبری نشد

فقط Fifa12 رو هم رو 3.55 اجراکردند

گرفتم ریختم حال کردم :31:

خدایی هی میگن با نسخه PC یکی هست یکی هست کجاش یکیه. :دی
اصلا یه دنیای دیگه داره تو کنسول. :8:
خیلی حرکت بازیکنا نرم تره انگار داری فوتبال واقعی نگاه میکنی.

fk_u
16-01-2012, 15:51
بچه ها اخر این pes بهتره یا fifa بخصوص این اخری 12؟ pes 11 بد نبود ولی خوشم نیومد
فیفا مشکلی نداره مثا انچارتد نیس که هر بار یک pack میدادند برای فیکس و ...
الان انچارتد 3 راحت بازی میشه کرد هنگ و مشکل فریز و .. نداره؟

poriya ap
16-01-2012, 17:30
بچه ها اخر این pes بهتره یا fifa بخصوص این اخری 12؟ pes 11 بد نبود ولی خوشم نیومد
سلام دوست عزیز
از نظر من pes :18:
ولی هر کی یه نظری داره مثلا خود من با pes2010 خیلی بیشتر از بقیه ی pes ها حال کردم با این که pes های جدید خیلی با گرافیت ترند:10:

Maziar_69
16-01-2012, 17:31

PES که هنوز نیومده.
فیفا هم مشکلی نداره سالم هست.
آنچارتد هم همون موقع ها یه پچ کامل واسش اومد که تمام مشکلاتش حل شده بود.

shab_2008
16-01-2012, 17:40

سلام

دوست عزیز جفت نسخه کنسولی و PC فیفا 12 از نظر گیم پلی و ... کاملا شبیه هم دیگر هستن! فقط در PC شما میتونین رزلوشن و AA رو افزایش بدین که در نسخه کنسولی این مورد امکان پذیر نیست.
البته نسخه PC بازی بعضی وقت ها افت فریم های مسخره ای براش پیش میاد که بدجور رو اعصابه!:31:

poriya ap
16-01-2012, 21:21
سلام

دوست عزیز جفت نسخه کنسولی و PC فیفا 12 از نظر گیم پلی و ... کاملا شبیه هم دیگر هستن! فقط در PC شما میتونین رزلوشن و AA رو افزایش بدین که در نسخه کنسولی این مورد امکان پذیر نیست.
البته نسخه PC بازی بعضی وقت ها افت فریم های مسخره ای براش پیش میاد که بدجور رو اعصابه!:31:
سلام
به نظر من که خیلی فرق دارن در ps3 هم از نظر گرافیکی بالا تره و هم با فرم بیشتری اجرا می شه البته این نظر منه ممکن ایراد از com من باشه :10:
ولی فکر نکنم چون سیستممو تازگیه ارتقا دادم:18:
:31:

shab_2008
16-01-2012, 21:41
سلام
به نظر من که خیلی فرق دارن در ps3 هم از نظر گرافیکی بالا تره و هم با فرم بیشتری اجرا می شه البته این نظر منه ممکن ایراد از com من باشه :10:
ولی فکر نکنم چون سیستممو تازگیه ارتقا دادم:18:
:31:

سلام

گرافیک هر دو نسخه کاملا یکی هست! فقط توی PC همون AA و AF و Resolution هست که باعث برتری میشه!
فریم هم (اگر اون افت فریم های لحظه ای PC رو در نظر نگیریم!) در هر دو یکیه به جز زمان ریپلی ها که در PC اگه سیستمتون نسبتا خوب باشه با 60 فریم اجرا میشه ولی در کنسول ها با 30 فریم اجرا میشه!

shahin_mp3
16-01-2012, 22:23

دقیقا منم یه همچین حسی داشتم خیلی نرم تر بود

همان طور که شهاب جان توضیح دادند فزقی نمی کنه بستگی به PC داره که بیشتر ما ها PC مون در حد PS3 نیست

همون طور که دوستان گفتند PES که نیومده

ولی از روی نسخه ی PC میشه فهمید که FIFA12 حرف نداره و PES خیلی ضعیف عمل کرده بود اینو من نمی گم حتی خود کسایی هم که PES بازی می کردن و اومدن Fifa12 رو بازی کردند گفتند که توی تاپیکش معلومه

U3 هم که دیگه مشکلی نداره :31:

Maziar_69
16-01-2012, 23:20
مسئله جالب فقط و فقط اینه که این کنسول ها با تکنولوژی 5-6 سال پیش دارن اینجوری بازیها رو اجرا میکنن ولی برای اجرای همین بازیا رو PC باید قیمت گزافی پرداخت کرد.
به هر صورت به من که روی کنسول بیشتر چسبید تا PC. :11:

sonixax
17-01-2012, 00:07

FIFA جزئیات بیشتری داره و PES گیم پلی بهتری .
البته من از PES 2011 خوشم نیومد یه طوریه ! قدیمیهاش رو بیشتر دوست دارم .

hadi53
17-01-2012, 01:55
سلام پلی استیشن 3 رو چطور ریکاوری میکنن

A.IvI.I.N
17-01-2012, 10:35
من خودم تا پارسال pes بازي ميكيردم كه مشكلات زيادي داشت ولي از فيفا سرتر بود ولي امسال كه فيفا بازي كردم ديدم عالي شده و قابل قياس با Pes نيست اين بود كه حاضر شدم بيخيال 3.55 بشم و فيفا اريج خريدم الانم
راضيم :31:

poriya ap
17-01-2012, 15:29
مسئله جالب فقط و فقط اینه که این کنسول ها با تکنولوژی 5-6 سال پیش دارن اینجوری بازیها رو اجرا میکنن ولی برای اجرای همین بازیا رو PC باید قیمت گزافی پرداخت کرد.
به هر صورت به من که روی کنسول بیشتر چسبید تا PC. :11:
سلام
دوست عزیز تازه هنوز خیلی از قابلیت های ps3 را رو نکردن :18:
یکی ازاونا که بزودی روش می کنن به احتمال زیاد بازی کردن بازی های ps2 مانندps1 و psp است:10:

amir.night
17-01-2012, 20:26
سلام به تمام عزیزان میخواستم ببینم که مولتی من جدید مس که میگن تو راهه راست میگن یا نه

Maziar_69
17-01-2012, 21:41
سلام.
این بازی Heavy fire Afghanistan که میهن دانلود گذتشته رو 3.55 اجرا میشه؟

Gamemaster
17-01-2012, 22:01
حتما شده که گذاشته :31:

shahin_mp3
17-01-2012, 23:14
حالا بازیش چه جوریه ؟ :31:

Maziar_69
18-01-2012, 00:58
والا نگرفتم هنوز چون مطمئن نبودم.
ولی دارم میگیرم الان فکر کنم 2 روز دیگه تموم شه اگه شبی 1 گیگ بگیرم.
حجمش 2.2 گیگه. :دی
ولی میترسم اجرا نشه و این 2 شب الکی حروم شه. :دی

fk_u
18-01-2012, 18:11
والا نگرفتم هنوز چون مطمئن نبودم.
ولی دارم میگیرم الان فکر کنم 2 روز دیگه تموم شه اگه شبی 1 گیگ بگیرم.
حجمش 2.2 گیگه. :دی
ولی میترسم اجرا نشه و این 2 شب الکی حروم شه. :دی

سلام
تو این سایت که گفتی رفتم اون بایین قسمت نظر بچه ها نوشتن که رو کبی اجرا نمیشه و 3.7 میخاد و ایبوت و ... ندارد این بازی . تاریخ انتشار بازی جدیده . نمیتونم بگم 100 درصد من این طور دستم اومد که اجرا نمیشه. گفتم الکی دانلود نکی

fk_u
18-01-2012, 18:18
بازی psn بود مثل لیمبو .. که بچه ها گفتن -- شده و یک برنامه میخاست و حرکات ژانگولر تا اجرا بشود اون تابیک بود تا بست ی که زده بودید کجا هست بیدا نکردمش

MohammadT15
18-01-2012, 22:41
خوب چه بازی ای بوده؟
چه جور شد که هنگ کرد؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2FD66AZVM91F)

داداش من ورژنای جدیدو همیشه میگیرم 25 مگ اینطوراس این 185 مگه:18::18:
چرا اینقدر زیاده؟

rz21
19-01-2012, 15:03
دوستان گرامی.
بهترین تنظیمات display برای کیفیت پایین چی هست؟از کابل سه رنگ استفاده میکنم:دی :دی

shahin_mp3
19-01-2012, 16:20
دوستان گرامی.
بهترین تنظیمات display برای کیفیت پایین چی هست؟از کابل سه رنگ استفاده میکنم:دی :دی

اگه HDMI بود یه چیزی

من خودم با این فیش ها وصل کرده بودم ولی فکر نکنم بشه کاریش کرد اگه می تونی وصلش کن به مانیتور که خیلی بهتره اگه می خوای وصل کنی اینجا رو بخون

rz21
19-01-2012, 17:13
اگه HDMI بود یه چیزی

من خودم با این فیش ها وصل کرده بودم ولی فکر نکنم بشه کاریش کرد اگه می تونی وصلش کن به مانیتور که خیلی بهتره اگه می خوای وصل کنی اینجا رو بخون

خوب من هم مثل همین VGa box استفاده میکنم ولی کیفیتم مثل عکس زیر نیست!منظورم اینه که مثلا تو فیفا 12 با زور میتونم نوشته ها رو بخونم.باید چه تنظیماتی رو درست کنم؟
البته برای من مشکی هست و یکم با این فرق داره.

shahin_mp3
19-01-2012, 17:29
خوب من هم مثل همین VGa box استفاده میکنم ولی کیفیتم مثل عکس زیر نیست!منظورم اینه که مثلا تو فیفا 12 با زور میتونم نوشته ها رو بخونم.باید چه تنظیماتی رو درست کنم؟

این مشکلی که شما داشتی من با این فیش های سه رنگ داشتم قرمز و زرد و سفید که وصل می کردم به تلویزیون

بعد که با PS3 VGA وصل کردم به مانیتور دیگه این مشکلاتو نداشتم

شاید شما چون از این تبدیل استفاده می کنی اینجوریه ولی برای من مستقیم به VGA وصل میشه و دیگر تبدیلی در کار نیست

حالا اون قسمت مربوط به تصویر و بالا و پایین بکن ببین فرقی می کنه با نه

شما برو به قسمت Setting / Display / Video Out Put ببین روی کدومه ؟

A.IvI.I.N
19-01-2012, 17:31

رفیق من همه این چیزارو قبلا تست کردم و حتی از VGA BOX فول اچ دی استفاده کردم ولی عمرا کیفیت عالی نمیشه گرفت.
به نظرم یه مانیتور فول اچ دی با HDMI بگیر خلاص فقط 200 خرج داره :31:

rz21
19-01-2012, 17:33
این مشکلی که شما داشتی من با این فیش های سه رنگ داشتم قرمز و زرد و سفید که وصل می کردم به تلویزیون

بعد که با PS3 VGA وصل کردم به مانیتور دیگه این مشکلاتو نداشتم

شاید شما چون از این تبدیل استفاده می کنی اینجوریه ولی برای من مستقیم به VGA وصل میشه و دیگر تبدیلی در کار نیست

حالا اون قسمت مربوط به تصویر و بالا و پایین بکن ببین فرقی می کنه با نه

شما برو به قسمت Setting / Display / Video Out Put ببین روی کدومه ؟
Component D-terminal
قبلا روی کامپوزیت هم بود زیاد فرق نداشت.الان روی 480iهست و روی 480pکه میزنم صفحه سیاه میشه و باید 30ثانیه وایسم و بعدش درست میشه.

shahin_mp3
19-01-2012, 18:10
Component D-terminal
قبلا روی کامپوزیت هم بود زیاد فرق نداشت.الان روی 480iهست و روی 480pکه میزنم صفحه سیاه میشه و باید 30ثانیه وایسم و بعدش درست میشه.

خب اگه این طوریه فکر نکنم بتونی کاری بکنیش

ولی من با همین PS3 VGA راضیم مانیتورت چیه ؟

اگه بخوای کیفیت عالی بگیری همون طور که امین جان گفتند یه مانیتور Full Hd بگیر حالشو ببر :31:

rz21
19-01-2012, 21:25
خب اگه این طوریه فکر نکنم بتونی کاری بکنیش

ولی من با همین PS3 VGA راضیم مانیتورت چیه ؟

اگه بخوای کیفیت عالی بگیری همون طور که امین جان گفتند یه مانیتور Full Hd بگیر حالشو ببر :31:
مانیتورم ال جی صفحه تخت هست.همینایی که توی بیشتر جا ها هست.یکم توقعم از کیفیت بیشتر بود.

shahin_mp3
19-01-2012, 21:42
مانیتورم ال جی صفحه تخت هست.همینایی که توی بیشتر جا ها هست.یکم توقعم از کیفیت بیشتر بود.

مدلش چیه ؟

rz21
19-01-2012, 22:16
مدلش چیه ؟
LG Smart flat T710BH

shahin_mp3
19-01-2012, 22:46
LG Smart flat T710BH

فکر کنم اگه LCD بود مشکلی نداشتی حالا باز اون تنضیماتو ور برو شاید بهتر شه

poriya ap
19-01-2012, 23:49
سلام دوست عزیز
اینارو هرچی بهش ور بری بازم به هیج جایی نمی رسی جز عصاب خوردکنی چیزی برات نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظر من که برو یه چیزی بخر که فیش HDMI بخوره اگه بتونی فیشتم از مارک SONY بگیری که دیگه یه تصوی باور نکردنی بهت می ده که خودت حال می کنی :20::10::18:

Master Game
20-01-2012, 00:21
سلام به همگی......

خبری از ه-ک جدید نشد ؟ ( cfw )

بابا PS4 هم اومد هنوز کلید ه-ک نخورده ؟ یعنی بزنیم تو کار اورجینال ؟

دوستان یه سوالی داشتم ...این بازی uncharted 3 و بتلفیلد جدیده (اسمش نمیدونم چیه حالا چیه؟ ) و fifa 12 رو دونه ای چند

می فروشن ؟ کپیشو میگما برای 3.55 ؟ اگر جایی آدرس دارید تو تهران بدید ممنون میشم ....

آخه از بس بازی جدید نیومده گرون میدن نامردا ...

shahin_mp3
20-01-2012, 00:29
سلام به همگی......

خبری از ه-ک جدید نشد ؟ ( cfw )

بابا PS4 هم اومد هنوز کلید ه-ک نخورده ؟ یعنی بزنیم تو کار اورجینال ؟

دوستان یه سوالی داشتم ...این بازی uncharted 3 و بتلفیلد جدیده (اسمش نمیدونم چیه حالا چیه؟ ) و fifa 12 رو دونه ای چند

می فروشن ؟ کپیشو میگما برای 3.55 ؟ اگر جایی آدرس دارید تو تهران بدید ممنون میشم ....

آخه از بس بازی جدید نیومده گرون میدن نامردا ...

نه خبری نشد

Bf3

من U3 و BF3 رو 15 و Fifa12 رو 8

توپخونه

+

3تا شو بخوای با هم بخری بهت پایین تر هم میدن

fk_u
20-01-2012, 00:41
دوستان گرامی.

بچه ها دیگه حرفی نزاشتن بمونه
بنظرم حیفه از گرافیک hd این کنسول ها استفاده نکنیم وگرنه میشه همون کنسول های قبلی ps2 ....
led lcd بگیری کابل هم سونی بگیر عالیه

Master Game
20-01-2012, 00:50
نه خبری نشد

Bf3

توپخونه

+

دستت درد نکنه ...ولی یه زمانی 3 تا 2.5 می گرفتیم ....

ببخشید کسی خبر نداره ps4 کی رونمایی میشه یا اینکه اصلا رونمایی شده ؟؟؟

از کنسولای دیگه چی wii و xbox این شرکتا مثل اینکه خوب دارن سود میکنن کنسول جدید نمی

خوان بدن تو بازار ؟؟؟

Gamemaster
20-01-2012, 01:03
در E3 معلوم می‌شه

Master Game
20-01-2012, 01:27
در E3 معلوم می‌شه

ببخشید ..فکر کنم

تاریخ برگزاری E3 2012 نیز 5تا 7 ژوئن 2012 در لوس آنجلس و سالن Convention Center برگزار میشه ...

درست میگم؟

Gamemaster
20-01-2012, 01:48
June 5-7, 2012 ............

Gamemaster
20-01-2012, 01:48
June 5-7, 2012 ............

fk_u
20-01-2012, 18:25
بست منفرد anger بود که بازی psn خبر داده بود که -- شده از سایتی که گفته بود لیمبو فقط دانلود کردم بقیه یا ویلتره یا لینک باک شده و غیر مستقیم اگه کسی بقیه بازی ها مثا سونیک و .. که باحال باشه داره اگه امکان داره مستقیم ابلود کنه یا لینک بده که همه استفاده کنیم سرچ کردم بیدا نشد. این لیمبو گرافیک که نداره چشم ادم رنگ از دست میده وقتی بازی کنیم معمای شاخی نداره نمیدونم چرا نمره بالا گرفته در کل بدک نبود

fk_u
20-01-2012, 19:02
این سایت بازی angery bird ps3 گذاشته برای کنسول ساخته شده؟ حجم بازی 16 مگ هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] loadha.com/1390/10/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-angry-birds-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-ps3/
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 25D9%2584%25D9%2588%25D8%25AF-%25D8%25A8%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C-angry-birds-%25D8%25A8%25D8%25B1%25D8%25A7%25DB%258C-ps3%2F)

shahin_mp3
21-01-2012, 01:47
دستت درد نکنه ...ولی یه زمانی 3 تا 2.5 می گرفتیم ....

ببخشید کسی خبر نداره ps4 کی رونمایی میشه یا اینکه اصلا رونمایی شده ؟؟؟

از کنسولای دیگه چی wii و xbox این شرکتا مثل اینکه خوب دارن سود میکنن کنسول جدید نمی

خوان بدن تو بازار ؟؟؟

خواهش می کنم :11:

دیگه بالاخره بازی جدیده بعدشم دیگه دلار :31:

این سایت بازی angery bird ps3 گذاشته برای کنسول ساخته شده؟ حجم بازی 16 مگ هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] loadha.com/1390/10/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-angry-birds-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-ps3/
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 25D9%2584%25D9%2588%25D8%25AF-%25D8%25A8%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C-angry-birds-%25D8%25A8%25D8%25B1%25D8%25A7%25DB%258C-ps3%2F)

دوستان خودم تست کردم بگیرید :31:

fk_u
21-01-2012, 10:51
لینکی که بالا گذاشتم بازی angery bird مثله اینکه برای psp بود تونستند روی ps3 اجرا کنند
شاهین جان تست کرده بس حله کار میکنه . بازی باحالی بود روی ایفون روی کنسول نمیدونم

sajjadsa
21-01-2012, 11:06
روی کنسول کیفیتش افتضاحه! تست کردم که میگم. همون رو کامپیوتر بازی کنید بهتره.

shahin_mp3
21-01-2012, 19:41
دیگه 16 مگ این حرفا رو نداره

poriya ap
21-01-2012, 22:14
سلام دوستان
من قبلا بازی کرده بودم کیفیتش که ردیف بود فقط تنها عیبش کوچیک بودن صفحه ی آن است .:10:
نمیدونم شما کدوم بازی کردید اونی که تو روزه یا اونی که تو شبه ولی کیفیت هردوش بدک نیست خوبه .:31::21:

MohammadT15
21-01-2012, 22:29
نه خبری نشد

Bf3

توپخونه

+

از کجا گرفتی داداش؟:18:
من Bf رو که 5 گرفتم U3 رو 8 و Fifa 12 رو هم 5 تومن دلت بسوزه:31:

آقا قضیه این مولتی من جدیده چیه میگن بازیهای Psp هم اجرا میکنه . راسته؟:31:

sajjadsa
21-01-2012, 23:03

شماها چرا اینقدر بالای بازی ها پول میدین؟ والا ما که تو شهرستون خودمون بالا U3 و BF3 دونه ای 2.500 تا 3 تومن میدیم. معمولا بازی ها همون دوتومن تا 2.500 هست.

poriya ap
21-01-2012, 23:38
سلام دادا
مجبوریم من که همین قیمتا می ریزم ولی بعضی وقتا آدم برا عشقش مجبور خرج کنه برا مثال من برا بازی کردن خدای جنگ ps3 خریدم :18::10:

shahin_mp3
21-01-2012, 23:55

شماها چرا اینقدر بالای بازی ها پول میدین؟ والا ما که تو شهرستون خودمون بالا U3 و BF3 دونه ای 2.500 تا 3 تومن میدیم. معمولا بازی ها همون دوتومن تا 2.500 هست.

اون موقع که همه دنبال این بازی ها بودن من گرفتم تموم کردم

الان معلومه دیگه این قیمت ها نیست البته الان بستگی به دلار و سکه داره :31:

دیگه این 2تومن 3تومن که دیگه پرید اونا برای بازی های قدیمی بود

سلام دادا
مجبوریم من که همین قیمتا می ریزم ولی بعضی وقتا آدم برا عشقش مجبور خرج کنه برا مثال من برا بازی کردن خدای جنگ ps3 خریدم :18::10:

من برای MK خریدم :31: ولی اگه Un بازی می کردم حتما برای این می خریدم U3 :40:

migmig3000
22-01-2012, 01:09
سلام دوستان.قیمت دسته پلی 3 در حد معمولی چقدره؟

با این مشخصات چی؟
مال ps3 خودش بوده
رنگ مشکی
2 سال کارکرد
کاملا سالم
قیمتش رو گفته 36 تومان.به نظرتون گرون نگفته؟

shahin_mp3
22-01-2012, 14:46

با این مشخصات چی؟
مال ps3 خودش بوده
رنگ مشکی
2 سال کارکرد
کاملا سالم

معلومه که زیاد گقته 2 سال کار کرده چه خبره

migmig3000
22-01-2012, 15:05
معلومه که زیاد گقته 2 سال کار کرده چه خبره

ممنون.گفتم زیاده تازه ناراحتم شد!!! نمیدونی قیمت کارکرده حدودا تا چقدر خوبه؟

s.j-rez
22-01-2012, 15:10
اگه کاملا سالم باشه و مشکلی نداشته باشه 30درصد باید از قیمت فعلی آکبند اش کم کنی تا قیمتش بشه.البته با وضع فعلی بازار و... ارزش داره از5تا10تومن هم بالاتر بدی

shahin_mp3
22-01-2012, 15:23

همون طور هم که ساجد جان هم گفتن نسبت به دلار و سکه :31:

به نظر من چون برای خود PS3 است و سالم طبق حرف خودت تا 15 می ارزه بگیری

fk_u
22-01-2012, 16:06
چطوری شاهین جان؟
بازی the last of us -- نشده نه؟ فکر کنم باحال باشه مثل اینکه دسامبر ریلیز شده یک ماه بیشتر شده یکم

shahin_mp3
22-01-2012, 16:09
چطوری شاهین جان؟
بازی the last of us -- نشده نه؟ فکر کنم باحال باشه مثل اینکه دسامبر ریلیز شده یک ماه بیشتر شده یکم

مرسی عزیز

نه فکر نکنم ه ک شده باشه فعلا فکر نکنم این ه ک بشه جون بازی های بهتری هستند که تو نوبت اند :31:

rz21
22-01-2012, 17:31
مرسی عزیز

نه فکر نکنم ه ک شده باشه فعلا فکر نکنم این ه ک بشه جون بازی های بهتری هستند که تو نوبت اند :31:
این بازی هنوز نیومده.شما مطمئنی؟؟؟

s.j-rez
22-01-2012, 17:42
این بازی هنوز نیومده.شما مطمئنی؟؟؟

ببینید کلا اون 2تا بازیu3وbf3هم که فیکس شد برای3.55 و3.41 شانسی بود و اشتباه گروه سازنده که یه جورایی کد هارو برای فریم ویر های پایین هم کامپایل کرده بودن.
بعیده که به طور عادی این بازی هم فیکس بشه مگر اینکه تیمkadoبرای دانگلtrue blueفیکس اش کنن.

GOERING
22-01-2012, 22:41
با عرض سلام خدمت اساتید ps3 مخصوصا ساجد و شاهین میخواستم بپرسم هزینه اتصال به اینترنت از طریق ps3 چقدر است و ایا با هزینه اتصال با کامپیوتر فرق دارد یا نه؟؟یعنی گرانتره یا ارزانتر؟؟؟در ضمن اگر ممکنه ایبوت فیکس این بازیها را برای دانلود بگذارید1-resistance 2 ,modern warfare2,wanted weapons of fate

shahin_mp3
22-01-2012, 23:57
با عرض سلام خدمت اساتید ps3 مخصوصا ساجد و شاهین میخواستم بپرسم هزینه اتصال به اینترنت از طریق ps3 چقدر است و ایا با هزینه اتصال با کامپیوتر فرق دارد یا نه؟؟یعنی گرانتره یا ارزانتر؟؟؟در ضمن اگر ممکنه ایبوت فیکس این بازیها را برای دانلود بگذارید1-resistance 2 ,modern warfare2,wanted weapons of fate

:11:

دوست عزیز منظورتون از هزینه چیه ؟ برای چی هزینه ؟

پول اینترنتو میگی که نه همونه فرقی نداره

برای EBOOT هم اینجا می تونین درخواست کنین

و اینجا هم یه سری قرار دادند

poriya ap
23-01-2012, 15:59

با این مشخصات چی؟
مال ps3 خودش بوده
رنگ مشکی
2 سال کارکرد
کاملا سالم
سلام دوست عزیز من حاضرم تا 20پول این دسته ای که گفتی بدم :10:

s.j-rez
23-01-2012, 18:07

آخرین اخبار مربوط به ه.ک:

دوستان خبر های بسیار جالب و عالی ای برای ما کپی باز ها هست که شما رو هم در جریان میزارم.
این اخبار مارو امیدوار میکنه که هر چه زودترcfwورژن4عرشه بشه و این یعنی یه قام خیلی خیلی بزرگ در مورد این موضوع.

قضیه اینه که هکری به نامps3henتونسته قسمتinstall packageرو توی فریم ویر رسمی4و بدون هیچ تغییری یعنیofwاجرا بکنه.
اما خوب این به تنهایی کافی نیست و با این فقط میشد ابزار رسمی سونی مثلofwها و...رو به کنسول اضافه کرد و خبری از بکاپ منیجر و این حرف ها نیست.
خوب همونطور که گفتم این به هیچ دردی نمیکرد ولی چندی پیش هکر دیگه ای به اسمdevil 303 تونست یه فایل منیجر بسازه که رویofw 4نصب میشه و کاملا اجرا میشه.اما این منیجر به کار کپی باز ها نمیخوره و فقط باهاش میهش توی محیط های مخفی پرسه زد.
اما تا اینجا به هیچ درد ما نمیخوره ولی ps3henدوباره اعلام کرد که میتونه منوdebugرو رویofw4فعال کنه و تا حد زیادی هم پیش رفته و داره به دستاوردی میرسه که به زودی اعلام میشه.
اگه بتونه به دیباگ برسه میشه ofwرو دور زد و ما تا حد زیادی بهcfw 4نزدیک میشیم.

poonel
23-01-2012, 18:18
سلام به همگی دوستان عزیز

من امروز یه PS3 120 gb گرفتم. -- شده با فریمور 3.5 و یه دیسک اورجینال برای اجرای بازیها

فروشنده چند تا بازی هم ریخت روش واسم و بهم گفت واسه شروع بازی میری تو منو Game و بالا پایین می کنی تا به Multi man برسی و فکر کنم دکمه L1 رو گفت بزنم.

آقا آوردمش خونه یکم باهاش ور رفتم که بازی کنم ولی نشد و نمی دونم چی شد اصلاً Multi man نیستش![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نمی دونم حذف شده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان التماس می کنم بگید باید چه کنم؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه اینجا جای بحثش نبود عذر می خوام

sajjadsa
23-01-2012, 18:23
سلام به همگی دوستان عزیز

من امروز یه PS3 120 gb گرفتم. -- شده با فریمور 3.5 و یه دیسک اورجینال برای اجرای بازیها

فروشنده چند تا بازی هم ریخت روش واسم و بهم گفت واسه شروع بازی میری تو منو Game و بالا پایین می کنی تا به Multi man برسی و فکر کنم دکمه L1 رو گفت بزنم.

آقا آوردمش خونه یکم باهاش ور رفتم که بازی کنم ولی نشد و نمی دونم چی شد اصلاً Multi man نیستش![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نمی دونم حذف شده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان التماس می کنم بگید باید چه کنم؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه اینجا جای بحثش نبود عذر می خوام

بعضی وقتا مولتی من میره توی یه فولدر به اسم UNKNOWN برو توی اون فولدر ببین اون تو نیست؟ کلا چند بار مربع رو بزن ببین مولتی من میاد ...

s.j-rez
24-01-2012, 10:40
ای جماعت کپی باز و خواهان کپی بازی بدونید فریمویر4 برای کپی باز ها راه گشا بوده و مفید.سونی هم خودش فهمیده و ورژن4.1رو عرضه کرده.کسانی که میخوان ورژن4شونو جیل بریک کنن به هیچ عنوان آبدیت نکنن خبرایی هست:دی

Maziar_69
24-01-2012, 11:39
ای جماعت کپی باز و خواهان کپی بازی بدونید فریمویر4 برای کپی باز ها راه گشا بوده و مفید.سونی هم خودش فهمیده و ورژن4.1رو عرضه کرده.کسانی که میخوان ورژن4شونو جیل بریک کنن به هیچ عنوان آبدیت نکنن خبرایی هست:دی

ای بابا ساجد جان الان 5 ماهه هی میگن خبرایی هست ولی کو؟؟؟
دیگه به اندازه کافی از این True Blue فروختن دیگه نمیخوان CFW بدن؟؟؟

A.IvI.I.N
24-01-2012, 12:01
اگه به امید خدا 4 حــک بشه من برای مدت کوتاهی کپی خور میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اخه نمیتونم برای همیشه قید psn رو بزنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

s.j-rez
24-01-2012, 12:34
ای بابا ساجد جان الان 5 ماهه هی میگن خبرایی هست ولی کو؟؟؟
دیگه به اندازه کافی از این True Blue فروختن دیگه نمیخوان CFW بدن؟؟؟
والا خوب خبرهایی هست به خدا.
الان طبق خبر هایی که گزاشتم تونستن حتی یه منیجر روofw4نصب کنن و خودتم میتونی امتحان کنی که با این میشه به قسمت های مخفی دسترسی پیدا کرد و به زودی دیباگ فعال میشه که با اون میشهOfwر ودور زد.
خیلی خبر های خوبی هست و اینکه با یه فاصله کم4.1عرضه شده بیانگر اینه که سونی هم خودش فهمیده چه بلایی سرش اومده.
اگه اون متیو بی شرفkey]ارو به کاکاروتو داده بود الان فقط مونده بود یه بکاپ منیجر بسازن که خوب اونم خیلی راحته.

fk_u
24-01-2012, 13:18
دیدم تابیک موو زیاد مطلب نداره همین جا گفتم برسم از بچه ها
کسایی که موو کار کردند چیز خوبی هست یا برای سن های کم بدرد میخوره
عنوان های خوبی داره؟ عنوان هایی جدید هست که رو فرمویر 3.55 اجرا نشه و 3.7+ بخاد؟
نویگیشنم نیازه؟ مثل دسته میمونه کارش. بازی هایی داره که دوتا موو لازم باشه کلا الان که قیمتش زیاد شده 140 شده ارزش داره
ممنون

s.j-rez
24-01-2012, 13:41
دیدم تابیک موو زیاد مطلب نداره همین جا گفتم برسم از بچه ها
کسایی که موو کار کردند چیز خوبی هست یا برای سن های کم بدرد میخوره
عنوان های خوبی داره؟ عنوان هایی جدید هست که رو فرمویر 3.55 اجرا نشه و 3.7+ بخاد؟
نویگیشنم نیازه؟ مثل دسته میمونه کارش. بازی هایی داره که دوتا موو لازم باشه کلا الان که قیمتش زیاد شده 140 شده ارزش داره
ممنون
نه بابا پدر من هم باهاش بازی کرد و رضایت بخش بود:دی کلا قضیه سن و اینا نیست.
آره خیلی عنوان های خوبی داره.بله عنوان هایی هم داره که+3.60بخواد.
خوب برای بازی های هاردکور قطعا ناویگیشن لازمه مثلا بازیkillzne3ناویگیشن خیلی لازمه.خیلی خوبه اگه ناویگیشن هم بخری.
قطعا ارزش خرید داره.بعضی بازی ها دو نفرست که خوب با خریدن یه موو دیگه میتونی دو نفره بازی کنی یا نه با یک موو تک نفره بازی کنی.

fk_u
24-01-2012, 14:02
در حال حاضر که 3.55 داریم میشه بازی های که داره نام ببرید dance ... میشه رو 3.55 اجرا کرد
عنوان های زیادی رو 3.55 هست یا خوب هاش 3.6++ میخاد؟
شنیدم بعضی یک نفره ها دو تا موو میخاد مثل تیر کمان از این بازی ها زیاد هستند که دو تا لازم باشه؟
هاردکور چیه؟ هوی رین هم نویگیشن میخاد؟ لازمه یا حتما میخاد؟
میخاستم ببینم عنوان های جالب داره که ارزش خرید داشته باشه همه تعریف کینکت میکنند تعریف این نشنیدم تابیکشم که کسی چیزی نگفته
اوکی ممنون

s.j-rez
24-01-2012, 14:18
در حال حاضر که 3.55 داریم میشه بازی های که داره نام ببرید dance ... میشه رو 3.55 اجرا کرد
عنوان های زیادی رو 3.55 هست یا خوب هاش 3.6++ میخاد؟
شنیدم بعضی یک نفره ها دو تا موو میخاد مثل تیر کمان از این بازی ها زیاد هستند که دو تا لازم باشه؟
هاردکور چیه؟ هوی رین هم نویگیشن میخاد؟ لازمه یا حتما میخاد؟
میخاستم ببینم عنوان های جالب داره که ارزش خرید داشته باشه همه تعریف کینکت میکنند تعریف این نشنیدم تابیکشم که کسی چیزی نگفته
اوکی ممنون
خوب بعضی عنوان ها هست دقیقا یادم نیست.مثلاKillzone3که خیلی عالی قسمت موو اش روی3.55 اجرا میشه.
just danse3مثلا اجرا نمیشه وtrue blueمیخواد.
یا مثلاsport championاجرا میشه.
نه تیر و کمون دو تا موو نمیخواد.بازی ای نیست که دو تا موو بخواد یا من ندیدم
هارد کور یعنی مثلا بازی های شوتر و حرفه ای مثلkillzoneالبته معنی اصلیش این نیست ولی اینجا این معنی رو میده.
نویگیشن معمولا اجباریه اجباری نیست ولی بودنش خیلی مفید و مثلاkillzone3بدون ناویگیشن حال نمیده.
خوب شماps3دارید و اگه بخواید xboxبگیرید و بعدش کینکت کلا قضیه فرق میکنه.
موو هم خیلی خوبه و عالی توصیه میکنم بخری.

fk_u
24-01-2012, 14:24
اوکی مرسی
یعنی فعلا هیچ نسخه ای از dance نیس اجرا بشه و باحال باشه
party move اینم دنس هست بعد اینکه دنس مثل کینکت هست انحصاری نیس دیگه هر دو نسخه یکیه؟
نویگیشنم کارش چیه؟ کار حرکت انجام میده؟ اخه دو تا دسته تو دست باشه خسته میکنه نه:13:
منظورت اینه بخاطر کینکت ایکس باکس گرفتن جالب نیس وقتش باشه + هزینه مهم نباشه خب خوبه ما که هنوز بازی های انحصاری سونی وقت نشده بازی کنیم
اره گفتم اول بدونم چیه بعد بخرم

s.j-rez
24-01-2012, 14:30
اوکی مرسی
یعنی فعلا هیچ نسخه ای از dance نیس اجرا بشه و باحال باشه
party move اینم دنس هست بعد اینکه دنس مثل کینکت هست انحصاری نیس دیگه هر دو نسخه یکیه؟
نویگیشنم کارش چیه؟ کار حرکت انجام میده؟ اخه دو تا دسته تو دست باشه خسته میکنه نه:13:
اره گفتم اول بدونم چیه بعد بخرم
اگه منظورتjust dance3هست بله هر دو یکیه(شلوغ دنس منس رو میخوای چی کار؟:دی)
نویگیشن مثل موو نیست که حسگر باشه فقط کلید ها رو داره مقل کنترلر فقط به صورتی طراحی شده که با موو بشه به راحتی باهاش بازی کرد.
فقط موو رو تکون میدی و با نویگیشن کلید هارو میزنی.
خسته کننده نیست.
والا danceنسخه های دیگش تو خاطرم نیست و متاسفانه منبع من هم به خاطرsopaپوکیده یه سرچ بزن خودت پیدا میکنی

fk_u
24-01-2012, 14:37
دنس که برای خودم نمیخام ولی اگه از اون مدل فیت نس ها یا دنس باشه که زیره با چراغ روشن میشه باید زود رفت رو اون باحاله
خودم بازی برای سرگرمی میخام نه حرکت ورزش برای بیرون:5:
حدس میزدم کنترلر باشه برای راحتی بس مطمعن نبودم اوکی ممنون
sopa ابلود سنتر ها هم بست یا فقط مگا البود بود ؟ فعلا سایت ها بسته؟
ممنون

poonel
24-01-2012, 16:52
اساتید عزیز یه سوالی دارم نمی دونم مربوطه به اینجا یا نه؟

آقایون من این PS3 رو دیروز فقط و فقط بخاطر بازی GTA IV خریدم.

حالا که GTA رو اجراش می کنم سه تا گزینه اولش میاد که سه تا مرد هست.
اولیش خشن و تفنگ بدست.
دومیش ریشو و معمولی.
سومیش پولدار و خوشتیپ.

هر کدوم رو انتخاب می کنم بعدش چند تا عکس از بازی نشون میده و پخش عکس ها تموم نمیشه .
هر دکمه ای هم میزنم پخش عکس رو ول نمی کنه و نمیره تو بازی.:sad:

تو رو خدا بگید چه کنم؟:42:
اگه راهی نداره که برم PS3 رو پس بدم. اگه هم پسش نگرفت بندازمش سطل آشغال

cyruslogic
24-01-2012, 19:07
دوستان عزیز!
کسی تا حالا از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بازی خریده؟ میخوام ببینم معتبره یا نه؟ بازی Michael Jackson The Experience رو داره و من هیچ جا غیر از این سایت پیدا نکردم.

shahin_mp3
24-01-2012, 19:11
خوب بعضی عنوان ها هست دقیقا یادم نیست.مثلاKillzone3که خیلی عالی قسمت موو اش روی3.55 اجرا میشه.
just danse3مثلا اجرا نمیشه وtrue blueمیخواد.
یا مثلاsport championاجرا میشه.
نه تیر و کمون دو تا موو نمیخواد.بازی ای نیست که دو تا موو بخواد یا من ندیدم
هارد کور یعنی مثلا بازی های شوتر و حرفه ای مثلkillzoneالبته معنی اصلیش این نیست ولی اینجا این معنی رو میده.
نویگیشن معمولا اجباریه اجباری نیست ولی بودنش خیلی مفید و مثلاkillzone3بدون ناویگیشن حال نمیده.
خوب شماps3دارید و اگه بخواید xboxبگیرید و بعدش کینکت کلا قضیه فرق میکنه.
موو هم خیلی خوبه و عالی توصیه میکنم بخری.

همون طور که گفتی تیر و کمان دو تا موو نمی خواد بلکه یک موو و یک نویگیشن می خواد

Maziar_69
24-01-2012, 19:22
دوستان عزیز!
کسی تا حالا از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بازی خریده؟ میخوام ببینم معتبره یا نه؟ بازی Michael Jackson The Experience رو داره و من هیچ جا غیر از این سایت پیدا نکردم.

اگه یادم باشه اینجا هم داشت بازم یه سرچ بزن. من از اینجا یه بازی خریدم و راضی هم بودم:

s.j-rez
24-01-2012, 19:24
همون طور که گفتی تیر و کمان دو تا موو نمی خواد بلکه یک موو و یک نویگیشن می خواد
تا اونجایی که یادمه ناویگیشن هم لازم نداره.
متاسفانه الان دست خودم نیست تست کنم شما خودت تست کردی؟

fk_u
24-01-2012, 19:33
سلام
چطوری شاهین جان؟
گفتن که تو کیلزون نویگیشن اجبار نیس حالا تیر کمان میشه با موو بازی کرد یا این نویگیشن اجباریه؟
تو سایت زوم ای تی گفته Ps4 در طراحی و تولید این حرفا هست ولی تو شبکه..... گفت که سونی گفته هر کنسول که میدیم 10 سال تو چرخه میمونه و هنوز عمر این کنسول هست بعد تو یجا خوندم Gt6 میگن ساختش خیلی طول میکشه خبری نداری برای Ps3 قسمت میشه یا نه این بازی.

s.j-rez
24-01-2012, 19:51
سلام
چطوری شاهین جان؟
گفتن که تو کیلزون نویگیشن اجبار نیس حالا تیر کمان میشه با موو بازی کرد یا این نویگیشن اجباریه؟
تو سایت زوم ای تی گفته Ps4 در طراحی و تولید این حرفا هست ولی تو شبکه..... گفت که سونی گفته هر کنسول که میدیم 10 سال تو چرخه میمونه و هنوز عمر این کنسول هست بعد تو یجا خوندم Gt6 میگن ساختش خیلی طول میکشه خبری نداری برای Ps3 قسمت میشه یا نه این بازی.
با اجازه...
کاملا بعیده این عمر.
این حرف هارو ولی کن خودgta vتا یکی دو سال دیگه میاد و قطعا ps3عمر نمیکنهgta 6رو ببینه.
چون بعد عرضهgta5قطعا دو سال فاصله میوفته تا یه خبرایی بیاد بعد اون هم2سال بعد عرضه میشه که میشه روی هم6سال بعد و فرش بگیریم اصلا4سال باشه بازم کفاف نمیده.
در مورد موو هم که من نظرمو دادم و تست هم کردم روی بازی کیلزون.و تا اونجایی که الان یادم هست و90درصد مطمین هستم تیر و کمون هم ناویگیشن نمیخواد

shahin_mp3
24-01-2012, 19:53
تا اونجایی که یادمه ناویگیشن هم لازم نداره.
متاسفانه الان دست خودم نیست تست کنم شما خودت تست کردی؟

والا اجبارشو نمی دونم ولی خودت نگاه کن نویگیشن می خواد که تیر و بکشی عقب :31:

سلام
چطوری شاهین جان؟

مرسی

راجع به تیر کمون که گفتم

بقیه هم نمیدونم معلوم نیست می خوان چیکار کنن :31:

فعلا منتظر ه ک هستیم :27:

با اجازه...
کاملا بعیده این عمر.
این حرف هارو ولی کن خودgta vتا یکی دو سال دیگه میاد و قطعا ps3عمر نمیکنهgta 6رو ببینه.
چون بعد عرضهgta5قطعا دو سال فاصله میوفته تا یه خبرایی بیاد بعد اون هم2سال بعد عرضه میشه که میشه روی هم6سال بعد و فرش بگیریم اصلا4سال باشه بازم کفاف نمیده.
در مورد موو هم که من نظرمو دادم و تست هم کردم روی بازی کیلزون.و تا اونجایی که الان یادم هست و90درصد مطمین هستم تیر و کمون هم ناویگیشن نمیخواد

فکر کنم تا یکی دو سال دیگه PS4 و بدن

fk_u
24-01-2012, 20:01
منظورم gt6 gran turism بود
خبر دارید تاریخ عرضه last of us کی هست؟ یادم رفت
بد جوری این بازی خوشم اومده تو کف ش هستم تریلر اش دیدم ....
یک سوالم تو بخش دانگل برسیدم مرسی جواب بدید که تو خبر -- ... هستی

s.j-rez
24-01-2012, 20:05
والا اجبارشو نمی دونم ولی خودت نگاه کن نویگیشن می خواد که تیر و بکشی عقب :31:
مرسی

راجع به تیر کمون که گفتم

بقیه هم نمیدونم معلوم نیست می خوان چیکار کنن :31:

فعلا منتظر ه ک هستیم :27:

فکر کنم تا یکی دو سال دیگه PS4 و بدن
شما کلا خودت تست کردی؟
تویگیشن هیچ حسگری نداره که اصلا بخوای بکشی عقب.
فقط یه موو لازمه که بکنیش توی جای تیر و بعد هم تیر رو بکشی عقب و شلیک کنی.
-------------------------------------------

منظورم gt6 gran turism بود
خبر دارید تاریخ عرضه last of us کی هست؟ یادم رفت
بد جوری این بازی خوشم اومده تو کف ش هستم تریلر اش دیدم ....
یک سوالم تو بخش دانگل برسیدم مرسی جواب بدید که تو خبر -- ... هستی
اااا شرمنده:دی
از تاریخ خبر ندارم

shahin_mp3
24-01-2012, 20:09
شما کلا خودت تست کردی؟
تویگیشن هیچ حسگری نداره که اصلا بخوای بکشی عقب.
فقط یه موو لازمه که بکنیش توی جای تیر و بعد هم تیر رو بکشی عقب و شلیک کنی.

من نویگیشن دارم ولی تیر کمونو تست نکردم

ببین ساجد جان شما نویگیشنو دیدی به حسگر کاری نداره منم نگفتم کاری داره

روش از این انالوگ های راست و چپ داره که فکر کنم به درد تیر کمون بخوره

تیر کمون یه چیزیو میگیری یه چیزی هم می کشی حالا اجبارشو نمی دونم

Gamemaster
24-01-2012, 20:10
تاریخ The Last of Us تو gamespot
TBA زده

s.j-rez
24-01-2012, 20:15
من نویگیشن دارم ولی تیر کمونو تست نکردم

ببین ساجد جان شما نویگیشنو دیدی به حسگر کاری نداره منم نگفتم کاری داره

روش از این انالوگ های راست و چپ داره که فکر کنم به درد تیر کمون بخوره

تیر کمون یه چیزیو میگیری یه چیزی هم می کشی حالا اجبارشو نمی دونم
دقیقا متاسفانه یادم نیست.
ولی حتی اگه هم بخواد میشه با کنترلر معمولی انجام داد و نیازی به ناویگیشن نیست.

shahin_mp3
24-01-2012, 20:16
دقیقا متاسفانه یادم نیست.
ولی حتی اگه هم بخواد میشه با کنترلر معمولی انجام داد و نیازی به ناویگیشن نیست.

خب دیگه یه ذره فکر کنم سخت بشه هم تیر کمونو و موو و بگیری هم دسته

fk_u
24-01-2012, 20:22
یک سوال دیگه الان یادم اومد من شو تایم نصب کردم فیلم mkv با فرمت میدیدم حجم های 600 700 مگ نوشته بود رزولوشنشم اچ دی که نیس با این حجم نوشته بود 720 یادم نیس فیلم های دانلودی دیگه زمانی فیلم اجرا میکردم رم کنسول خالی بود تازه کنسول روشن کردم بازی هم اجرا نکردم یک فیلم اجرا کردم یک بار بود نه همه فیلم ها هر 10 20 دقیقه ارور میومد میگفت low ram اینا فیلم ریزوم میکرد فک کنم دیگه بلی نمیشد یا اروره نمیرفت کنسول کند میشه دیگه. مقدار رم چک میکردم با شوتایم خیلی بیزی شده بود .بعد یبار شوتایم میبستم باز میکردم دوباره اجرا میکردم . مشکل از چیه؟ بعضی فیلم ها این طور نمیشد شاید فقط یک دو فیلم یادم نیس کدوما بود که دوباره ببینم بازم میشه یا نه. برای کسی این طور شده این همه میگن کنسول قویه این فیلم اچ دی نبود این شد بلوری بود چی میشد فیلم از هارد کنسول دیدما

shahin_mp3
24-01-2012, 20:25
یک سوال دیگه الان یادم اومد من شو تایم نصب کردم فیلم mkv با فرمت میدیدم حجم های 600 700 مگ نوشته بود رزولوشنشم اچ دی که نیس با این حجم نوشته بود 720 یادم نیس فیلم های دانلودی دیگه زمانی فیلم اجرا میکردم رم کنسول خالی بود تازه کنسول روشن کردم بازی هم اجرا نکردم یک فیلم اجرا کردم یک بار بود نه همه فیلم ها هر 10 20 دقیقه ارور میومد میگفت low ram اینا فیلم ریزوم میکرد فک کنم دیگه بلی نمیشد یا اروره نمیرفت کنسول کند میشه دیگه. مقدار رم چک میکردم با شوتایم خیلی بیزی شده بود .بعد یبار شوتایم میبستم باز میکردم دوباره اجرا میکردم . مشکل از چیه؟ بعضی فیلم ها این طور نمیشد شاید فقط یک دو فیلم یادم نیس کدوما بود که دوباره ببینم بازم میشه یا نه. برای کسی این طور شده این همه میگن کنسول قویه این فیلم اچ دی نبود این شد بلوری بود چی میشد فیلم از هارد کنسول دیدما

من الان سر FIFA12 احساس می کنم انگار بعضی موقع گیر می کنه هاردمم 15GB خالی مونده

poonel
24-01-2012, 20:53
اساتید عزیز یه سوالی دارم نمی دونم مربوطه به اینجا یا نه؟

آقایون من این PS3 رو دیروز فقط و فقط بخاطر بازی GTA IV خریدم.

حالا که GTA رو اجراش می کنم سه تا گزینه اولش میاد که سه تا مرد هست.
اولیش خشن و تفنگ بدست.
دومیش ریشو و معمولی.
سومیش پولدار و خوشتیپ.

هر کدوم رو انتخاب می کنم بعدش چند تا عکس از بازی نشون میده و پخش عکس ها تموم نمیشه .
هر دکمه ای هم میزنم پخش عکس رو ول نمی کنه و نمیره تو بازی.:sad:

تو رو خدا بگید چه کنم؟:42:
اگه راهی نداره که برم PS3 رو پس بدم. اگه هم پسش نگرفت بندازمش سطل آشغال

یعنی یک جوانمردی نبود ما رو هم کمک کنه.:44:

به خدا بد جور تو کف GTA هستم:37:

amir.night
24-01-2012, 20:59
عزیز جان محض اطلاع ps3 از سال 2006 اومده و شرکت سونی اعلام کرده که تا 10 سال بعد مدل بعدی ps رو تولید میکنن یعنی میشه

2016 که مدل جدید میاد به بازار و در نتیجه میشه gta v رو روی ps3 بازی کرد و هنوز در ان زمان ps4 نیومده

s.j-rez
24-01-2012, 21:08
عزیز جان محض اطلاع ps3 از سال 2006 اومده و شرکت سونی اعلام کرده که تا 10 سال بعد مدل بعدی ps رو تولید میکنن یعنی میشه

2016 که مدل جدید میاد به بازار و در نتیجه میشه gta v رو روی ps3 بازی کرد و هنوز در ان زمان ps4 نیومده
ما فکر کردیم ایشون منظورشgta6هست و خودمونم گفتیمgta5اجرا میشه.گ
و قطعا میگم حرف 10سال چرته یعنی سونی صبر میکنه تا مایکروسافت و نینتندو کنسول بدن و تو این مدل فقط ضرر کنه تا سر حرف 10سالش باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
---------------------------------------------

یعنی یک جوانمردی نبود ما رو هم کمک کنه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به خدا بد جور تو کف GTA هستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببینید کلا روند بازی اینجوری شروع نمیشه مطمین بشید که قسمت آفلاین و تک نفره رو انتخاب میکنید

$360$
24-01-2012, 21:54
اساتید یه سوال اجمالی:
من الان بازیه کپی gt5 رو که 8تا dvd هست گرفتم
یه فلش 8 گیگ هم دارم
خب کل بازیو که نمیتونم بریزم تو فلش بعد بریزم تو هارد کنسول دیگه.چون حجم فلش کافی نیست
حالا میشه طی چند قسمت با فلش 8 گیگ کپی کنم تو هارد کنسول یا نه؟
یعنی قسمت قسمت کپی کنم.میشه؟
لطفا اجمالی پاسخ بدین.
ممنون:10:

poriya ap
24-01-2012, 22:43
سلام دوستان
کسی اطلاعات درستی درباره ی بازی اویل که می گن داره میاد داره اگه داری بذارید :20:
من خیلی بازی اویلو دوست دارم :8:

ممنون

poonel
24-01-2012, 23:06
ببینید کلا روند بازی اینجوری شروع نمیشه مطمین بشید که قسمت آفلاین و تک نفره رو انتخاب میکنید

ممنون که جواب دادید.
اما GTA من تو لیست بازیها بعد اینکه دکمه X رو میزنم که شروع بشهT بعد نمایش علامت شرکت R star مستقیم میره روی انتخاب اون سه تا مرد و هیچ تنظیم دیگه ای نداره!

باور کنید دارم روانی میشم

$360$
24-01-2012, 23:11
اساتید یه سوال اجمالی:
من الان بازیه کپی gt5 رو که 8تا dvd هست گرفتم
یه فلش 8 گیگ هم دارم
خب کل بازیو که نمیتونم بریزم تو فلش بعد بریزم تو هارد کنسول دیگه.چون حجم فلش کافی نیست
حالا میشه طی چند قسمت با فلش 8 گیگ کپی کنم تو هارد کنسول یا نه؟
یعنی قسمت قسمت کپی کنم.میشه؟
لطفا اجمالی پاسخ بدین.
ممنون

shahin_mp3
25-01-2012, 00:32
ممنون که جواب دادید.
اما GTA من تو لیست بازیها بعد اینکه دکمه X رو میزنم که شروع بشهT بعد نمایش علامت شرکت R star مستقیم میره روی انتخاب اون سه تا مرد و هیچ تنظیم دیگه ای نداره!

باور کنید دارم روانی میشم

بازی های دیگه مشکلی نداره فقط همین بازی اینجوریه ؟

poonel
25-01-2012, 07:13
بازی های دیگه مشکلی نداره فقط همین بازی اینجوریه ؟

آره. فقط GTA همینجوره.
بقیه بازیها درستن.
نمی دونم چه کنم؟

---------- Post added at 07:13 AM ---------- Previous post was at 07:10 AM ----------

دوستان چطوری میشه از هارد اکسترنال فیلم و آهنگ پخش کرد؟
برنامه Showtime هم نصبه اما هارد اکسترنال کجاش هست؟ فقط فایلهای هارد داخلی رو نشون میده.

masoudtbos
25-01-2012, 08:37
سلام دوستان آيا PS3 blueRay 3D پخش مي كنه يا قابليت 3D داره؟؟؟

sajjadsa
25-01-2012, 09:43
سلام دوستان آيا PS3 blueRay 3D پخش مي كنه يا قابليت 3D داره؟؟؟

این حداقل کاریه که میکنه!

Master Game
25-01-2012, 13:43
سلام.......

من یه چیزی رو مطمئنم اونم اینه که مایکروسافت و سونی کنسولشونو تو E3 2012 رو نمایی میکنن ...

خوئتون یه خورده قضاوت کنید مگه میشه WI U تولید بشه اونوقت مایکروسافت و سونی بشینن نیگاه کنن که پولارو نینتندو داره

جمع میکنه ...

shahin_mp3
25-01-2012, 14:17
آره. فقط GTA همینجوره.
بقیه بازیها درستن.
نمی دونم چه کنم؟

---------- Post added at 07:13 AM ---------- Previous post was at 07:10 AM ----------

برنامه Showtime هم نصبه اما هارد اکسترنال کجاش هست؟ فقط فایلهای هارد داخلی رو نشون میده.

پس به احتمال زیاد مشکل از بازیته شایدم EbooT بازی باشه

برو همون جایی که بازیو خریدی بگو اینجوریه اول یه زنگ بزن بهش بگو یه موقع الکی پا نشی تا اونجا بری

برو تو مولتی من از اونجا هارد اکسترنال و انتخاب کن و راحت پخش کن

s.j-rez
25-01-2012, 15:11
پس به احتمال زیاد مشکل از بازیته شایدم EbooT بازی باشه

برو همون جایی که بازیو خریدی بگو اینجوریه اول یه زنگ بزن بهش بگو یه موقع الکی پا نشی تا اونجا بری

برو تو مولتی من از اونجا هارد اکسترنال و انتخاب کن و راحت پخش کن
دوست عزیز به هیچ عنوان از بازی یاebootنمیتونه باشه.
چون بازی اگه مشکل داشته باشه یه بخش اضافه نمیکنه و اگه از ایبوت باشه بازی با مشکل شروع میشه نه اینکه قضیه اون3تامرد بیاد کلا فرق فوفکوله:دی
چون من این بازی رو به خاطر گرافیکش باps3بازی نکردم دوستمون فقط کافیه یه زنگ بزنه و بپرسه چی کار کنه

N_DRAKE
25-01-2012, 15:35
سلام . من اگه بخوام ps3 رو کپی خور کنم بازی هاش رو میتونم رو cd بگیرم؟ و بازی های جدید که مثلا امروز می یاد چقدر طول می کشه تا برای کپی بیاد؟ همه بازی ها کپی شم هست؟ ممنون

s.j-rez
25-01-2012, 15:37
سلام . من اگه بخوام ps3 رو کپی خور کنم بازی هاش رو میتونم رو cd بگیرم؟ و بازی های جدید که مثلا امروز می یاد چقدر طول می کشه تا برای کپی بیاد؟ همه بازی ها کپی شم هست؟ ممنون
نه خیلی بازی ها کپی نیست.
بله میتونی رویdvdبگیری و بعد بریزی روی هارد.
معمولا هیچوقت:دی مگر اینکه برای دانگلtrue blueفیکس بشه.

N_DRAKE
25-01-2012, 16:07
پس کپی خور نمی کنم . مرسی :11: راستی بازی syphon filter 4 که می خواد بیاد انحصاری هست؟

poriya ap
25-01-2012, 17:33
سلام
کسی اطلاعات درستی از بازی اویل 6 نداره:19:

s.j-rez
25-01-2012, 17:50
سلام
کسی اطلاعات درستی از بازی اویل 6 نداره:19:
آخه مرد مون جان من ربطی بهps3داره؟دی
اگه هم داره کسی نمیزاره.
باید برید تو بخش بازی های ویدیویی و اونجا سوال کنید و خبرارو دنبال کنید

cyruslogic
25-01-2012, 21:28
اگه یادم باشه اینجا هم داشت بازم یه سرچ بزن. من از اینجا یه بازی خریدم و راضی هم بودم:

دوست عزیز! ممنون ولی من این سایت که رفتم هیچ لینکی برای بازیهای کپی PS3 نداشت. فقط بازی اوریجینال موجود بود.

poonel
25-01-2012, 21:53
اساتید لطفاً یه سایت اینترنتی معتبر برای فروش بازیهای PS3 معرفی کنید.

shahin_mp3
25-01-2012, 22:01
دوست عزیز به هیچ عنوان از بازی یاebootنمیتونه باشه.
چون بازی اگه مشکل داشته باشه یه بخش اضافه نمیکنه و اگه از ایبوت باشه بازی با مشکل شروع میشه نه اینکه قضیه اون3تامرد بیاد کلا فرق فوفکوله:دی
چون من این بازی رو به خاطر گرافیکش باps3بازی نکردم دوستمون فقط کافیه یه زنگ بزنه و بپرسه چی کار کنه

ساجد جان ببین من که گفتم زنگ بزنه

بعدشم شما که خودت می گی تست نکردی

من خودم این بازیو دارم اونجا که شخصیتو انتخاب می کنی دیگه اپولو که نمی خوای هوا کنی میره تو بازی یا انتخاب چیز های دیگه وقتی نمی ره خب مشکل داره دیگه

کلا می خوای حرف حرف خودت باشه ها :27:

s.j-rez
25-01-2012, 22:07
ساجد جان ببین من که گفتم زنگ بزنه

بعدشم شما که خودت می گی تست نکردی

من خودم این بازیو دارم اونجا که شخصیتو انتخاب می کنی دیگه اپولو که نمی خوای هوا کنی میره تو بازی یا انتخاب چیز های دیگه وقتی نمی ره خب مشکل داره دیگه

کلا می خوای حرف حرف خودت باشه ها :27:
بابا حرفت متین چی کار دارم حرف خودم باشه:دی
ولی ایبوت معمولا برای اجرای بازی هاست و اینا و یا قسمت های مختلف تویه بازی.
ایشون هم میتونه ایبوت عوض کنه9 یا زنگ بزنه:دی
-------------------------------------------

اساتید لطفاً یه سایت اینترنتی معتبر برای فروش بازیهای PS3 معرفی کنید.
پ.خ شد براتون

Arshia001
25-01-2012, 22:08
سلام دوستان.
پلی 3 60 گیگ قدیمی من بعد از 5 سال خدمت صادقانه دیشب چراغ زرد داد! فروم رو گشتم ولی چیزی در این زمینه پیدا نکردم. میشه بهم بگین که اصلا درست میشه یا نه و اگه میشه چطوری؟ و اینکه اگه ببرمش سمت جمهوری و توپخونه میتونن برام درستش کنن؟ ممنون.

fk_u
25-01-2012, 22:16
دوست عزیز! ممنون ولی من این سایت که رفتم هیچ لینکی برای بازیهای کپی PS3 نداشت. فقط بازی اوریجینال موجود بود.

سلام
لینک بازیps3 نیست
تو سایت رفتید تو قسمت سرچ عبارت : ps3 سرچ کنید لیست تمام بازی ها میاد
قبلا روی dvd هم میدادند الان نوشته بود روی هارد

fk_u
25-01-2012, 22:24
sj عزیز (ساجد)
فروشگاه میشناسید برای بازی به ما هم بگید ب خ کنید
روی دی وی دی که فکر نکنم بصرفه باشه + زحمت از زیب در اوردنه فایل
هارد باید بفرستیم هارد دودر نکنند؟ تو راه ضربه ببینه تو این قیمت هارد چی کنیم هارد بچنگ میره:13:

amir.night
25-01-2012, 22:57
ما فکر کردیم ایشون منظورشgta6هست و خودمونم گفتیمgta5اجرا میشه.گ
و قطعا میگم حرف 10سال چرته یعنی سونی صبر میکنه تا مایکروسافت و نینتندو کنسول بدن و تو این مدل فقط ضرر کنه تا سر حرف 10سالش باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
---------------------------------------------

عزیز جان خود شرکت سونی گفت من که از خودم در نمی اورم

amir.night
25-01-2012, 23:04
آره. فقط GTA همینجوره.
بقیه بازیها درستن.
نمی دونم چه کنم؟

عزیز جان بازی روی هارد داخلی ps3 تون هست ?

poonel
25-01-2012, 23:06
عزیز جان بازی روی هارد داخلی ps3 تون هست ?

آره. روی هارد PS3 هست.

sonixax
25-01-2012, 23:10

سونی زیاد حرف میزنه ! جدی نگیریدش !
برگشته گفته ما هر ۱۰ سال یک بار مدل جدید پلی استیشن رو میدیم ولی در عمل چی کار کرده ؟

۱۹۹۴ پلی استیشن
۲۰۰۰ پلی استیشن ۲
۲۰۰۶ پلی استیشن ۳

در مورد PSP هم همین طور بوده .

سپتامبر ۲۰۰۵ PSP رو داده
و دسامبر ۲۰۱۱ PS Vita رو داد ! با باقی تاخیر هایی هم که خورده سر جمع چند ماه فرق داره .

اینکه گفته هر ۱۰ سال یک بار میدیم و حالا حالا ها نسل جدید نمیدیم یک شگرد تبلیغاتیه که فروش PS3 رو از دست نده ، چون اگر اعلام کنه نسل جدید در راهه فروش PS3 به شدت کاهش پیدا میکنه و این یعنی ضرر .

اپل هم همین سیاست رو داره و حتی سختگیرانه تر، یعنی تا یک ماه قبل از ارایه نسل جدید هیچ حرفی ازش نمیزنه !

حدس من اینه که سونی امسال نسل بعدی پلی استیشن رو معرفی میکنه با توجه به اینکه ۶ سالش هم پر شده و نینتندو هم داره نسل جدید میده که روی فروش کنسولهای قبلی تاثیر میذاره .

s.j-rez
25-01-2012, 23:12
عزیز جان خود شرکت سونی گفت من که از خودم در نمی اورم
منم نگفتم خودتون دراوردید ولی قضیه اینه که با این کار جوی رو حاکم میکنه که ps3دار ها فکر کنن پشتیبانی میشه و از اون طرف نمیتونه از رغبا عقب بیوفته.
خود سونی رسما گفته10سال.ولی خوب چرته.
-----------------------------------------
(شرمنده من برم بخوابم صبح دوستان جواب دادن به سوال ها که چه بهتر وگر نه صبج در خدمتم)

fk_u
25-01-2012, 23:23
دوباره شده جریان -- تا خبری میشه همه اینجا لینک میزارند تو E3 معلوم میشه دیگه
نینتندو که کنسول ش گرافیکی نیست که بخاد بازار بگیره وی یک زمانی فروش بالا داشت ولی الان کینکت اومده

shahin_mp3
26-01-2012, 02:59
آره. روی هارد PSP هست.

روی PSP ؟ به PSP چیکار داره ؟

من دقیق یادم نمیاد ولی یکی از این GTA هارو باید روی هارد اکسترنال اجرا می کردی

سونی زیاد حرف میزنه ! جدی نگیریدش !
برگشته گفته ما هر ۱۰ سال یک بار مدل جدید پلی استیشن رو میدیم ولی در عمل چی کار کرده ؟

۱۹۹۴ پلی استیشن
۲۰۰۰ پلی استیشن ۲
۲۰۰۶ پلی استیشن ۳

در مورد PSP هم همین طور بوده .

سپتامبر ۲۰۰۵ PSP رو داده
و دسامبر ۲۰۱۱ PS Vita رو داد ! با باقی تاخیر هایی هم که خورده سر جمع چند ماه فرق داره .

اینکه گفته هر ۱۰ سال یک بار میدیم و حالا حالا ها نسل جدید نمیدیم یک شگرد تبلیغاتیه که فروش PS3 رو از دست نده ، چون اگر اعلام کنه نسل جدید در راهه فروش PS3 به شدت کاهش پیدا میکنه و این یعنی ضرر .

اپل هم همین سیاست رو داره و حتی سختگیرانه تر، یعنی تا یک ماه قبل از ارایه نسل جدید هیچ حرفی ازش نمیزنه !

حدس من اینه که سونی امسال نسل بعدی پلی استیشن رو معرفی میکنه با توجه به اینکه ۶ سالش هم پر شده و نینتندو هم داره نسل جدید میده که روی فروش کنسولهای قبلی تاثیر میذاره .

اینجوری که معلومه هر 6سال یه بار میده :31:

پس باید امسال بده :31:

sonixax
26-01-2012, 03:02
اینجوری که معلومه هر 6سال یه بار میده :31:

پس باید امسال بده :31:

شایدم نده ، ولی اون داستان ۱۰ سال یکبار چرنده .
الان Wii U داره میاد و گویا چند برابر ۳۶۰ هم قدرت داره ! قیمت محصولات نینتندو هم همیشه کمتر از محصولات سونی و مایکروسافت بوده ! با این حساب کی میره پلی استیشن یا ایکس باکس بخره ؟!

s.j-rez
26-01-2012, 08:33
دوباره شده جریان -- تا خبری میشه همه اینجا لینک میزارند تو E3 معلوم میشه دیگه
نینتندو که کنسول ش گرافیکی نیست که بخاد بازار بگیره وی یک زمانی فروش بالا داشت ولی الان کینکت اومده
کینکت و wii به هیچ عنوان قابل مقایسه نیست.
wii uهم طرفداران خاص خودشو داره و اگه نسل بعدی از سوی شرکت های دیگه دیر عرشه بشه قطعا طرفدارانش بیشتر و بیشتر هم میشه
---------------------------------------

آره. روی هارد PS3 هست.
اگه3.55دارید باید روی هارد اکسترنال باشه ولی اگه3.41دارید فرق نداره
--------------------------------------

sj عزیز (ساجد)
فروشگاه میشناسید برای بازی به ما هم بگید ب خ کنید
روی دی وی دی که فکر نکنم بصرفه باشه + زحمت از زیب در اوردنه فایل
هارد باید بفرستیم هارد دودر نکنند؟ تو راه ضربه ببینه تو این قیمت هارد چی کنیم هارد بچنگ میره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پ.خ شد............

fk_u
26-01-2012, 19:34
خواستم بست بالا خودم تصحیح کنم دیگه دیروز نشد
کلا که سلیقه ای هست بازی
وی ربطی نداره ولی با موو کینکت مقایسه کرده بودنش توی نقد ...
اره وی هم بازار خودش داره + طرفدارا خودش
زمانی بود وی خاص بود بعد موو و کینکت اومدن
فروش کنسول به بازی انحصاری هم ربط داره مثل متال گیر . از این لحاظ میگم سونی و .. بازار خودش داره .360 یک زمانی بود امارش جلو تر بود ( چند وقتیه دیگه مجله و خبر دنبال نمیکنم )
وی قبلیا که هیچی جدید گفتن بازی ها خوب اجرا کرده اینم دوتا از بازی فعلی
cpu چند هسته داره ولی نمیشه گفت چیز شاخیه نسل جدید و گرافیکی در کنسول بحساب بیاد
نو اوری باز داره تو ساختش مثل lcd داشتن کنترلر ....

Batman: Arkam City
Assassin's Creed

Master Game
28-01-2012, 13:18
سلام دوستان مثل اینکه یه خبرایی از ه-ک OFW4 هست ...

rezamaldinii
28-01-2012, 14:38
سلام
موقع اجرا بازی Red Dead Redemption Undead Nightmare ارور 80010009 میده مشکلش چیه؟(فریمور دستگامم 3.55 هستش )

amir.night
28-01-2012, 21:24
سلام
موقع اجرا بازی Red Dead Redemption Undead Nightmare ارور 80010009 میده مشکلش چیه؟(فریمور دستگامم 3.55 هستش )
بله عزیز جان یه خبر هایی هست دارن روش کار میکونن تا بتونن ه ک بکنن ps3

خدا کنه تا 1 ماه دیگه بتونن هکش بکونن

WOLF PACK
29-01-2012, 00:25

فکر نکنم این همه گفتن اخرش هیچی...

N_DRAKE
29-01-2012, 14:41
سلام یه سوال . میشه کلا درباره ی کرکps3 توضیح بدید . خیلی ممنون

s.j-rez
29-01-2012, 18:56
سلام یه سوال . میشه کلا درباره ی کرکps3 توضیح بدید . خیلی ممنون
دقیقا منظورتونو بگید.
منظورتون نحوه جیل بریکه کنسوله؟
یا نجوه اجرای بازی های کپی روی کنسول جیل بریک شده

N_DRAKE
29-01-2012, 19:19
ببخشید ولی من هیچی از این کرک اینا نمی دونم ولی فکر کنم همونه که بازی ها رو می تونیم تو هارد بریزیم که دستگاه هم کپی خور نیست . مرسی

poonel
30-01-2012, 02:12
دوستان تو منوهای PS3 یه گزینه Web browser دیدم.
میشه باهاش کار کرد؟
منظورم اینه اگه باهاش کار کنم هکش نمی پره؟

poonel
30-01-2012, 07:37
یه سوال دیگه:
بازیهای کنسول مثل PC امکان قرار دادن فایل سیو براشون هست؟
یعنی مثلاً سیو 100% بازی رو از اینترنت بگیریم و بریزیم رو دستگاه، مثل PC

sajjadsa
30-01-2012, 08:07
میشه باهاش کار کرد؟

نه نمیشه دستگاه پیغام میده باید آپ کنی و با آپ کردنه که هکت میپره ... کلا سعی کن در وضعیت -- از هر گزینه ای که به سونی مربوطه حذر کنی یهو دیدی حواست نبود آپدیت شد ...

یه سوال دیگه:
بازیهای کنسول مثل PC امکان قرار دادن فایل سیو براشون هست؟
یعنی مثلاً سیو 100% بازی رو از اینترنت بگیریم و بریزیم رو دستگاه، مثل PC

آره برای اکثر بازی ها میشه ...

poonel
30-01-2012, 12:02
اساتید سایتی هست که Save بازیها رو داشته باشه.
در به در دنبال Save بازی NFS Undercover میگردم، پیدا نمی کنم.
بعدش چطوری فایل Save رو باید به بازی اضافه کرد؟

N_DRAKE
30-01-2012, 20:01
سلام . ببخشید میشه سواله من رو جواب بدبد مرسی . کرک ps3 چیه؟ من دستگاهم کپی خور نیست اما می خوام که بازی ها رو تو هارد بریزم چجوریه با همین کرک .مرسی

sonixax
30-01-2012, 20:04
سلام . ببخشید میشه سواله من رو جواب بدبد مرسی . کرک ps3 چیه؟ من دستگاهم کپی خور نیست اما می خوام که بازی ها رو تو هارد بریزم چجوریه با همین کرک .مرسی

PS3 کرک نمیشه عزیزم ، Mod میشه - یعنی سیستم عاملش (Firmware) رو به یک نسخه دستکاری شده CFW یا همون Custom Firmware تغییر میدند و بعدش شما میتونید بازی هایی که امضای دیجیتالی ندارند (کپی هستند) رو باهاش اجرا کنید .
همچنین روشهایی هم برای اجرای دیسکهای بلو ری کپی هست ولی به خاطر اینکه خیلی خیلی گرون تمام میشه (گرون تر از قیمت چند کنسول نو) کسی طرفش نمیره .

fk_u
30-01-2012, 20:29
N_drake دوست عزیز تو قسمت سیتینگ کنسول بروید اطلاعات کنسول ببینید فرمویر نسخه 3.55 یا بایینتر هست اگه اره که میتونید با نصب فرمویر cfw -- کنید کنسول و بازی هایی که روی این اجرا شدند از هارد بازی کنید + یک بازی اصل هم داخل درایو کنسول هنگام بازی باید باشد اگه فرمویر فعلی کنسول شما بیشتر 3.55 هست مثلا 3.56 .... که -- این فرمویر ها هنوز نیومده
فعلا معلوم نیست اصلا کی میاد.....

shahin_mp3
31-01-2012, 04:48
میشه باهاش کار کرد؟

میشه استفاده کرد مشکلی نداره

ولی همون طوری که دوستان گفتن باید حواست باشه

Master Game
01-02-2012, 13:08

ایشالا تا قبل عید ه-ک میشه ...

فکر نکنم این همه گفتن اخرش هیچی...

امیدتو از دست نده ....فعلا این ه-کرا دارن از ترو بلو سود میکنن هر موقع این زیاده خواهیشون تموم بشه کاستوم

فریم ویر هم میدن بیرون .

ایشالا تا قبل عید میاد ....

fk_u
01-02-2012, 16:20
بچه ها شیفت 2 بازی کردید از gt5 گرن توریسم بهتره؟ گرن توریسم اصلا ماشین ها اسیب نمیدیدند با هر سرعتی به دیوارم میخوردید هیچی مقل کارتون بود. شیفت با اینکه حجمش کمتره گرافیکش خوبه؟ ماشین ها اسیب میبینند تو مسابقه؟ اگه سری nfs تو بیست هست و این مشخصات داره خوبه به من معرفی کنید فقط شیفت 2 تو بیسته؟

وقتی سود میکنند از دانگل فرمویر بتونند هم نمیدن دیگه شانس نیس فرمویر جدید بدهند مثل ایکس باکس زود زود -- میشد که عالی بود

adolf32
01-02-2012, 19:40
من ps3 را با کابل hdmi به مانیتور وصل میکنم و اسپیکر هم به خروجی مانیتور وصل میکنم اما یه هد ست فوقالعاده با کیفیت دارم که که ورودیش usb هست ونمیتونم به مانیتور وصلش کنم . آیا کسی راه حلی داره .؟

Alex Fera
01-02-2012, 21:18
تبدیل USB به جک 3.5 mm رو بگیر و وصل کن به خروجی اسپیکرت،به ورودی اسپیکر هم که کابل Composite که تویه جعبه کنسول هست رو وصل کن.............

WOLF PACK
02-02-2012, 02:34
دوستان من دسته پلی 2 رو با تبدیل به ps3 وصل کردم ولی وقتی می رم pes 2011 بازی کنم دونفره بازی هنگ میکنه و نمیشه بازی کرد.
دسته ps2 رو که وصل میکنم میشناسه و تو محیط xmb میتونم از دسته ps2 مثل دسته اصل کار کنم ولی تو بازی میرم بازی اصلا هنگ میکنه و ارور میده!!!
یه بارم وصل نکردم رفتم تو بازی(با دسته اصل) تو منو بازی دسته ps2 رو وصل کردم بازی گیر کرد و مجبور شدم بیام بیرون...حالا نمی دونم از بازیه؟؟چجوری حل میشه؟
در ضمن بازیم کپیه ها...

shahin_mp3
02-02-2012, 03:06
دوستان من دسته پلی 2 رو با تبدیل به ps3 وصل کردم ولی وقتی می رم pes 2011 بازی کنم دونفره بازی هنگ میکنه و نمیشه بازی کرد.
دسته ps2 رو که وصل میکنم میشناسه و تو محیط xmb میتونم از دسته ps2 مثل دسته اصل کار کنم ولی تو بازی میرم بازی اصلا هنگ میکنه و ارور میده!!!
یه بارم وصل نکردم رفتم تو بازی(با دسته اصل) تو منو بازی دسته ps2 رو وصل کردم بازی گیر کرد و مجبور شدم بیام بیرون...حالا نمی دونم از بازیه؟؟چجوری حل میشه؟
در ضمن بازیم کپیه ها...

دوست عزیز توی بقیه بازی ها مشکل نداره ؟

فکر نکنم از بازی باشه اگه از بازی باشه که با همون دسته اصلی هم باید مشکل داشته باشه که میگین نداره

اونوقت چه اروری میده یه عکسی نوشته ای چیزی از ارور قرار بدین

WOLF PACK
02-02-2012, 03:27
دوست عزیز توی بقیه بازی ها مشکل نداره ؟

فکر نکنم از بازی باشه اگه از بازی باشه که با همون دسته اصلی هم باید مشکل داشته باشه که میگین نداره

اونوقت چه اروری میده یه عکسی نوشته ای چیزی از ارور قرار بدین
ارور 80028F22 میده...

MohammadT15
02-02-2012, 13:41
بچه ها یه سوال ...

چرا همیشه هارد من خالی هم که باشه حدود 20 گیگش اینطورا پره؟
اولا من 10 تا بازی هم میتونستم بریزم رو هاردم الان 5 تا میریزم پر میشه

بعدشم این پچ هایی که از طریق اینستال پکیج فایل میریزم کجا میره ذخیره میشه؟با پاک کردن بازی از مولتی من پاک میشه یا باید جداگانه پاکشون کرد؟

shahin_mp3
02-02-2012, 17:51
ارور 80028F22 میده...

تو بازی های دیگه مشکل نداره ؟

بچه ها یه سوال ...

بعدشم این پچ هایی که از طریق اینستال پکیج فایل میریزم کجا میره ذخیره میشه؟با پاک کردن بازی از مولتی من پاک میشه یا باید جداگانه پاکشون کرد؟

معمولا همیشه یه قسمتی از هارد به خاطر برنامه های مربوط به خود PS3 پر است حالا 20 گیگ و نمیدونم

خب الان حچم بازی ها زیاده لابد یکی از همین 5تا بازی هم U3 است :31:

اونایو که اینستال می کنیم اصلا تو مولتی من نمیره که بخوایم از اونجا پاکش کنیم

همون جایی که مولتی من هست یعنی Game Ps3 ایکن های بالای مولتی من اون بازی هایی هست که به صورت اینستال پکیج ریختیم که روی اون مثلث رو میزنی و از اونجا پاکش می کنی

WOLF PACK
02-02-2012, 21:19
تو بازی های دیگه مشکل نداره ؟
چرا مثلا تو مورتال هم همین ارور رو داد...

GOERING
02-02-2012, 21:42
در حال حاضر این بازیها روی 3.55 اجرا میشود یا نه؟؟
1-ALPHA PROTOCOL
2-HOUSE OF DEAD OVERKILL
3-WANTED WEAPONS OF FATE
3-BATMAN ARKHAM CITY
4-SILENT HILL
5-RAGE
6-DARK SOULS
7-RED FACTION GUERILLA

shahin_mp3
02-02-2012, 23:46
چرا مثلا تو مورتال هم همین ارور رو داد...

پس فکر کنم مشکل از دسته باشه

در حال حاضر این بازیها روی 3.55 اجرا میشود یا نه؟؟
1-ALPHA PROTOCOL
2-HOUSE OF DEAD OVERKILL
3-WANTED WEAPONS OF FATE
3-BATMAN ARKHAM CITY
4-SILENT HILL
5-RAGE
6-DARK SOULS
7-RED FACTION GUERILLA

House هست Batman و Dark نه بقیه هم نمی دونم :31:

sajjadsa
02-02-2012, 23:48
بچه ها یه سوال ...

منم با این مشکل مواجه شدم اما رفتم تو تنظیمات و فرمت کردم درست شد!

WOLF PACK
03-02-2012, 00:11
پس فکر کنم مشکل از دسته باشه
تو PC اخه مشکلی نداره و راحت میشه بازی کرد...