PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Play Station 3

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 49

adolf32
09-10-2011, 20:23
:41::41::41::41: آخه تا کی pes 12 بازی نکنم :41::41::41::41:

alipsp
09-10-2011, 21:05
دوستان عزیز لطفا اینقدر افسوس نخورید.قبول کنید اشتباه کردین.
خرید ps3 به خاطر اینکه ه ک شده بود اشتباهه.چون این کنسول به طور دائم ه ک نمیشه.
سونی خیلی رو این مسئله حساس هست و نمیزاره ه ک به طور دائم اتفاق بیافته.
پس یا ایکس باکس بخرید یا اورجینال بازی کنید.البته ماکرو هم دیگه داره مثل سونی جلوی ه ک رو میگیره با گذاشتن قفل و مسیر های امنیتی جدید و جدیدتر و ...
درست یادم نیست کی بود ولی یکی از همکارای استاد میکامی میگفت: ps3 مثل خودروی اسپرتی هست که هر کسی نمیتونه ازش استفاده کنه.
به امید موفقیت و از بین رفتن تمام ه ک های دنیا:46:

Ali M@ster
09-10-2011, 21:32
حق با alipsp هست . من 2، 3 ماه هم نمیشه که ps3 گرفتم . الان آپدیتش 3.60 شده و هیچ بازی کپی نمیخونه و باید بازی ارجینال تهیه کنم و ارجینال بازی های جدید هم از 50 تومان کمتر نیست . این هکرها هم اصلاً -- نمیکنن ! حق هم دارن چون کار سختیه با این فایروال های امنیتی سونی .
خارجی ها چه راحت بازی میکنن و حالشو میبرن و ما جهان سومی ها تو کف -- و.. ! ای خدا آخه انصاف نیست !

shahin_mp3
09-10-2011, 22:29
چرا اينجوري شدين هي مياين ميگين اينو نمي تونم بازي كنم اونو نمي تونم صبر كنيد يه ذره :21: مي خواي FIFA بازي كني يا PES برو رو PC دسته PS3 هم وصل كن حالشو ببر :31:

MLunatic
09-10-2011, 22:42
درست می گی . ولی اگه می خواستم دسته وصل کنم و کلا روی pc بازی کنم . ps3 نمی گرفتم. یکی اگه بتونه یه آمار دقیق بده در مورد -- جدید ممنون می شم.

shahin_mp3
09-10-2011, 22:54
درست می گی . ولی اگه می خواستم دسته وصل کنم و کلا روی pc بازی کنم . ps3 نمی گرفتم. یکی اگه بتونه یه آمار دقیق بده در مورد -- جدید ممنون می شم.

يه كامپيوتر درست و حسابي داشته باشي حله تازه من ميگم با خود دسته ي PS3 نه دسته ي ديگه :31:

تاريخ براي هك جديد 20October حالا ببينيم اون موقع چي ميشه :21:

Gamemaster
09-10-2011, 22:57
این تاریخ کی‌ داده?

shahin_mp3
09-10-2011, 23:00
این تاریخ کی‌ داده?

يكي از دوستان چند وقت پيش بود كه اخبارشم از PS3 HACKS بود كه يه ويديو هم گذاشته بود كه ما هم گفتيم از اين ويديو ها زياد تو نت هست يادت اومد ؟

Gamemaster
09-10-2011, 23:05
اونکه تاریخش برای دل‌ خوشی‌ بود
فکر کردم خبر جدیدی شده

MLunatic
09-10-2011, 23:06
چقدر سخته صبر کردن تا 11 روزه دیگه که شاید تازه بیاد

shahin_mp3
09-10-2011, 23:09
اونکه تاریخش برای دل‌ خوشی‌ بود
فکر کردم خبر جدیدی شده

نه خبر جديدي نيست ما كه بازي هاي جديدو رو PC ميزنيم با دسته ي PS3 :31:

گور باباي هك اينا :31:

XBOX و هر چي روش مي زارن زير يه ماه هكش مي كنند :31:

اين يكي تا هك ميكنند فريمور ميده :21:

MLunatic
09-10-2011, 23:42
دسته ps3 automatic شناسایی می شه ؟

hamsah
09-10-2011, 23:59
فریمور JFW DH همین روزها میاد که با این فریمور PS3 -- دائم میشه و دیگه اصلا احتیاجی به ریختن فریمور جدید نیست......
هر بازی رو این فریمور اجرا میشه حتی 3.7
منبعش هم PS3 News
:46:

alipsp
10-10-2011, 00:30
فریمور JFW DH همین روزها میاد که با این فریمور PS3 -- دائم میشه و دیگه اصلا احتیاجی به ریختن فریمور جدید نیست......
منبعش هم PS3 News
کاش همینطور بود که شما میگی
ولی دوست عزیز تا ابد که 3.7 نمیمونه.یه روز دوباره مجبور به آپدیت به 3.8 میشید مثلا...

shahin_mp3
10-10-2011, 01:54
دسته ps3 automatic شناسایی می شه ؟

نه نرم افزار مي خواد اگه خواستي به احتمال زياد اموزششو تا چند روز ديگه مي زارم :31:

منبعش هم PS3 News

خدا كنه :40:

کاش همینطور بود که شما میگی
ولی دوست عزیز تا ابد که 3.7 نمیمونه.یه روز دوباره مجبور به آپدیت به 3.8 میشید مثلا...

فكر كنم ديگه كلهم هك كنند تا اين سوني هم خودشو جر بده فريمور بده نتونه :31:

A.IvI.I.N
10-10-2011, 09:37
دوستان ديروز رفتم برا يكي از بچه ها دسته بخرم اكثرا 2 نوع داشتن و ميگفتن يكيش high copy هستش و يكي ديگه 100% اصل هستش كه 65 ميدادن خلاصه منم گيج شدم گفتم بيام اينجا سوال كنم يه وقت نره تو پاچم.
اوني كه ميگفتن هاي كپي اين شكلي بود:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون 100% اين شكلي بود:

MLunatic
10-10-2011, 10:18
نه نرم افزار مي خواد اگه خواستي به احتمال زياد اموزششو تا چند روز ديگه مي زارم :31:

دمت گرم بزار آموزشو چون دسته ps3 رو وصل می کنم system میشناسه ولی کار نمی کنه 4 تا چراغ هم با هم روشن و خاموش می شن

برای ویندوز 64 bit بزار

MLunatic
10-10-2011, 11:16
خودم با برنامه MotioninJoy درستش کردم هرکس خواست بگه لینک بدم . سرچ کنین راحت گیر میاد

1 سوال برای بعضی از بازی ها چجوری باید تنظیم کرد که کار کنه مثل split second یا splinter cell من هم تو option های خودشون رفتم ولی کار نمی کنه

کسی راه حلی داره؟

omidkk
10-10-2011, 13:45
پي اس ٣ ميتونه زيرنويس فارسي فيلمها رو هم نشون بده؟؟؟ خيلي ضروريه لطفا جواب بديد

M.T.7
10-10-2011, 14:51
پي اس ٣ ميتونه زيرنويس فارسي فيلمها رو هم نشون بده؟؟؟ خيلي ضروريه لطفا جواب بديد

اگه تو خود DVD باشه میتونه اما اگه به صورت srt یا sub بقل فایل فیلم بذاری نه

zxcvbnm_00
10-10-2011, 15:29
یکی از بچه ها نوشت -- دایم میاد هر روز تو سایت میگن بزودی روزش کی میاد اخر
فرمویر جدید تر بدند بیرون 3.7 هم دیگه کار نمیکنه درسته سونی بدرد اورج میخوره اونم تو خارج
منم فکر میکردم کلی عنوان خوب داره که -- شده میشه بازی کرد تازه باید هارد بخریم جدا هنوز وقت نشد بخرم. الان میگم چرا اسلیم الان نخریدم

zxcvbnm_00
10-10-2011, 15:42
دوستان ديروز رفتم برا يكي از بچه ها دسته بخرم اكثرا 2 نوع داشتن و ميگفتن يكيش high copy هستش و يكي ديگه 100% اصل هستش كه 65 ميدادن خلاصه منم گيج شدم گفتم بيام اينجا سوال كنم يه وقت نره تو پاچم.

قیمت یک ماه بیش دارم 58 تومن معمولا وسایل جانبی ارزون نمیکنند تو این چیزا سود میکنند شدید
کسی قیمت جدید داره؟ تو یک سایت هم میگفتند 35 من نمیخاستم ولی 58 از نمایندگی شنیدم حالا 35 اصله نمیدونم؟

shahin_mp3
10-10-2011, 15:52
اوني كه ميگفتن هاي كپي اين شكلي بود:

اون 100% اين شكلي بود:

ببين از اينجا كه نميشه گفت منم سر اين موضوع با مغازه دار دعوام شد رفتم دسته رو عوض كردم بالايي هم اصل

داره ولي پايينرو هم ممكنه از روش زده باشن ولي تو همون پايينيرو بگير فقط گرون نگيري چند ماه پيش 60-70 تومن

بود فكر كنم الان پايين تر باشه

اگه دقت كني هم رنگ خود دسته هم اون پلاستيكي كه دسته توشه مات تره براق نيستا حواست باشه اگه مي

خواي مطمئن شي دو تارو با هم كنار هم بگير تابلوي كدوم مات تره اون ماته اصل هم خود دسته مات هم اون

پلاستيك سفيده كه دسته توش جا شده

از كجا مي خواي بگيري ؟ يه سري ها مي گن از تو جعبه مي ديم كه تو همون جعبشون مشكل داره

كلا حواست باشه :21:

دمت گرم بزار آموزشو چون دسته ps3 رو وصل می کنم system میشناسه ولی کار نمی کنه 4 تا چراغ هم با هم روشن و خاموش می شن

برای ویندوز 64 bit بزار

چند روز ديگه مي زارم :31:

همون طور كه دوست عزيزمون MT7 بهت گفتن اگه جزو فيلم باشه نشون ميده ولي اگه به صورت جدا اون زير پخش شه نه نمي تونه

كه به وسيله ي نرم افزار هاي مي توني اونو بندازي داخل فيلم

یکی از بچه ها نوشت -- دایم میاد هر روز تو سایت میگن بزودی روزش کی میاد اخر
فرمویر جدید تر بدند بیرون 3.7 هم دیگه کار نمیکنه درسته سونی بدرد اورج میخوره اونم تو خارج
منم فکر میکردم کلی عنوان خوب داره که -- شده میشه بازی کرد تازه باید هارد بخریم جدا هنوز وقت نشد بخرم. الان میگم چرا اسلیم الان نخریدم

چه طوري رفيق ناراحت نباش درست ميشه :31:

abbasgh66
10-10-2011, 22:06
آقا الان کلا بازی های جدید (فیفا 12 - Pes 12 - dead island و ... ) رو نمیشه رو PS3 ه-ک شده اجرا کرد ؟

Gamemaster
10-10-2011, 22:22
نه نمیشن ..............

A.IvI.I.N
11-10-2011, 00:15
ببين از اينجا كه نميشه گفت منم سر اين موضوع با مغازه دار دعوام شد رفتم دسته رو عوض كردم بالايي هم اصل
داره ولي پايينرو هم ممكنه از روش زده باشن ولي تو همون پايينيرو بگير فقط گرون نگيري چند ماه پيش 60-70 تومن
بود فكر كنم الان پايين تر باشه
اگه دقت كني هم رنگ خود دسته هم اون پلاستيكي كه دسته توشه مات تره براق نيستا حواست باشه اگه مي
خواي مطمئن شي دو تارو با هم كنار هم بگير تابلوي كدوم مات تره اون ماته اصل هم خود دسته مات هم اون
پلاستيك سفيده كه دسته توش جا شده
از كجا مي خواي بگيري ؟ يه سري ها مي گن از تو جعبه مي ديم كه تو همون جعبشون مشكل داره
كلا حواست باشه :21:

ممنون از راهنمایی:11:
والا یکی از دوستام با واسطه قراره بیاره و به قول خودش اصله و ارزون تر میده حالا باید ببینم چی میشه.

adolf32
11-10-2011, 01:06
آقا الان کلا بازی های جدید (فیفا 12 - Pes 12 - dead island و ... ) رو نمیشه رو PS3 ه-ک شده اجرا کرد ؟
نه هیچکدومو نمیشه . غصمه ما هم همینه دیگه چند وقت دیگه هم آنچارتد میاد .

shahin_mp3
11-10-2011, 01:42
ممنون از راهنمایی:11:
والا یکی از دوستام با واسطه قراره بیاره و به قول خودش اصله و ارزون تر میده حالا باید ببینم چی میشه.

خواهش مي كنم :11:

اون چيزاييو كه بهت گفتم حواست باشه ها من خودم سر اين موضوع رفتم يارو و درستش كردم :31:

يه برنامه هم هست كه واقعا راسته من خودم امتحانش كردم كه ميگه دستت اصله يا نه :31:

sajjadsa
11-10-2011, 17:04
خواهش مي كنم :11:

اون چيزاييو كه بهت گفتم حواست باشه ها من خودم سر اين موضوع رفتم يارو و درستش كردم :31:

يه برنامه هم هست كه واقعا راسته من خودم امتحانش كردم كه ميگه دستت اصله يا نه :31:

چه برنامه ای؟

abbasgh66
11-10-2011, 18:21
یه نگاهی به این جا بندازید »

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مثل این که خبراییه ...

adolf32
11-10-2011, 19:43

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمثل این که خبراییه ...

زیاد اینجور چیزا تو این یک ماهه دیدیم ولی هنوز خبری نیست . چند تا ویدئو هم تو یوتوب هست که درباره ورژن 3.7 هست .

hosein ati
11-10-2011, 20:25
سلام بر همه ی دوستان.
یه مدتی مادربورد کامپیوتر پریده بود نمیونستم بیام.چه خبرا؟ه-ک نیومد؟فکر کنم 15 اکتبر بود نه؟
2 تا پچ نیاز دارم:

duke nukem

flashpoint red river

پچ برای 3.55 کردن بازی ها.
خیلی ممنون.

ata.royalfalcon
11-10-2011, 20:57
سلام به همه
به سلامتی resistance 2 رو تموم کردم ولی باز به پای killzone 2 نمیرسه عمراً

چندتا سوال
resistance 3 روی 3.55 اجرا میشه ؟؟
یه چندتا بازی معرفی کنید مثل resistance با killzone باشه

Gamemaster
11-10-2011, 21:07
سلام به همه
به سلامتی resistance 2 رو تموم کردم ولی باز به پای killzone 2 نمیرسه عمراً

چندتا سوال
resistance 3 روی 3.55 اجرا میشه ؟؟
یه چندتا بازی معرفی کنید مثل resistance با killzone باشه

درود

نه نمی‌شه 3.66 می‌خواد

shahin_mp3
11-10-2011, 22:23
چه برنامه ای؟

برنامه اي كه ميريزي رو PS3 و دسته رو وصل مي كني و ميگه اصل يا نه و ميگه دسته سالمه يا خراب :31:

مثل این که خبراییه ...

ار اين خبرا زياده هر وقت اومد بيرون امتحان كردن اون موقع :21:

سلام بر همه ی دوستان.
یه مدتی مادربورد کامپیوتر پریده بود نمیونستم بیام.چه خبرا؟ه-ک نیومد؟فکر کنم 15 اکتبر بود نه؟
2 تا پچ نیاز دارم:

duke nukem

flashpoint red river

پچ برای 3.55 کردن بازی ها.
خیلی ممنون.

فعلن هيچي تا 20October بايد وايسييم ببينيم چي ميشه :21:

A.IvI.I.N
12-10-2011, 11:17
دوستان به نظرتون فيفا 12 ارزشش رو داره كنسولم رو اپديت كنم اريج بزنم...؟؟؟:31:
الان اريج فيفا 12 چنده...؟؟؟

GOERING
12-10-2011, 12:21
سلام ضمن عرض تشکر از دوستانی که پاسخ سوالات بنده را دادند مخصوصا shahin_mp3 که خیلی به درد ما خورد میخواستم بپرسم کسی اینجا بازی مفتی دارد به ما بدهد تا دیگه واسه بازی پول ندیم البته ارشیو بازیهاش کامل باشه چون ما هر جفنگیاتی را بازی نمی کنیم در ضمن این بازی call of duty:black ops را که روی دستگاه کپی کردیم اجرا نمیشود و با صفحه سیاه روبرو میشوم به نظر شما علتش درچیه هر کسی میداند در صورت امکان یه راهنمایی بکند

Gamemaster
12-10-2011, 12:52
وقتی‌ psnدوباره مورد حمل قرار بگیرد:

GOERING
12-10-2011, 14:07
سلام ضمن عرض تشکر خدمت دوستانی که جواب سوالات بنده را دادند مخصوصا shahin_mp3 ,m.t.k که خیلی به درد ما خورد میخواستم بپرسم کسی اینجا بازی مفتی ندارد به ما بدهد البته اگر ارشیوش کامل هست چون ما هر جفنگیاتی بازی نمیکنیم در ضمن من این بازی call of duty:black ops را روی کنسول از هارد کپی کردم ولی اجرا نمیشود وصفحه سیاه میاد به نظر شما علتش درچیه لطفا هرکس میداند یه راهنمایی بکند

sonixax
12-10-2011, 15:16
وقتی‌ psnدوباره مورد حمل قرار بگیرد:

زرشک :13: .

adolf32
12-10-2011, 17:52
سلام ضمن عرض تشکر خدمت دوستانی که جواب سوالات بنده را دادند مخصوصا shahin_mp3 ,m.t.k که خیلی به درد ما خورد میخواستم بپرسم کسی اینجا بازی مفتی ندارد به ما بدهد البته اگر ارشیوش کامل هست چون ما هر جفنگیاتی بازی نمیکنیم در ضمن من این بازی call of duty:black ops را روی کنسول از هارد کپی کردم ولی اجرا نمیشود وصفحه سیاه میاد به نظر شما علتش درچیه لطفا هرکس میداند یه راهنمایی بکند
بازی مفتی یعنی چی ؟؟؟!!!:31::31::31::31:
تو ابن دور و زمانه چی مفتیه که بازی مفتی باشه .

adolf32
12-10-2011, 17:58
هنوز که 3.70 کپی خور نشده از ps3 هاتون بهینه استفاده کنید .:31::31::31:

shayan1350
12-10-2011, 21:05
من سوالم ممکنه خیلی مبتدیانه باشه ولی اگر کسی راهنمایی کنه ممنون میشم..
می خوام ببینم چطور میشه از پی اس پی به عنوان دسته برای بازی با پلی استیشن 3 استفاده کرد ؟...اصلا میشه ؟
و یا اگر جایی توی سایت پاسه داده شده قبلا....لینکش رو بدید....
مخلص دوستان

Gamemaster
12-10-2011, 21:09
اگه بازیت ساپورت کنه می‌شه وگرنه درکل نمی‌شه

M.T.7
12-10-2011, 22:26

با سلام خدمت شما دوست عزیز اگه منظورت از m.t.k من هستم که من M.T.7 هستم :27: به هر حال. به قول دوستمون adolf32 منظورت از بازی مفتی چیه یعنی ما چیکار کنیم؟ در مورد سیاه شدن صفحه هنگام بازی Call of Duty:Black Ops بعضی بازی ها هستن که برای بازی کردن باید patch خاصی روی دستگاه نصب بشه یا بعضی ها هم باید بر اساس فریمور دستگاه فایل Eboot بازی رو عوض کنی من خودم بازی نکردم ولی ممکنه مشکل از اینا باشه

shahin_mp3
12-10-2011, 23:21
دوستان به نظرتون فيفا 12 ارزشش رو داره كنسولم رو اپديت كنم اريج بزنم...؟؟؟:31:
الان اريج فيفا 12 چنده...؟؟؟

من رو PC بازي مي كنم با دسته ي PS3 تو هم همين كارو بكن :31:

اگه پولشو داري اپديت كن اورج بزن لايو هم بزن :31:

A.IvI.I.N
12-10-2011, 23:35
من رو PC بازي مي كنم با دسته ي PS3 تو هم همين كارو بكن :31:
اگه پولشو داري اپديت كن اورج بزن لايو هم بزن :31:

اره اینجوری بهتره:31:
راستی رفتم پیشه همون طرف و میخاستم دسته رو ازش بخرم که دیدم پکش قرمزه:13:
بدجوری شک کردم به نظرم همون مدل high copy بودش.
خلاصه دیگه گیج شدم نمیدونم اگه پک مشکی باشه اصله یا قرمز...!!!؟
شما بگین چکار کنم...؟؟؟:19:
بدبختی این دسته های high copy که وارد کردن با اصلش مو نمیزنه:19:

sajjadsa
13-10-2011, 00:53
برنامه اي كه ميريزي رو PS3 و دسته رو وصل مي كني و ميگه اصل يا نه و ميگه دسته سالمه يا خراب :31:

خب اینو که خودم فهمیدم. برنامه هه چیه؟ بیشتر توضیح بده پلیز ...

shahin_mp3
13-10-2011, 01:21
اره اینجوری بهتره:31:
راستی رفتم پیشه همون طرف و میخاستم دسته رو ازش بخرم که دیدم پکش قرمزه:13:
بدجوری شک کردم به نظرم همون مدل high copy بودش.
خلاصه دیگه گیج شدم نمیدونم اگه پک مشکی باشه اصله یا قرمز...!!!؟
شما بگین چکار کنم...؟؟؟:19:
بدبختی این دسته های high copy که وارد کردن با اصلش مو نمیزنه:19:

كدوم بهتره ؟ :31: با دسته PS3 رو PC :31:

ببين منم الانم قرمزرو گرفتم ولي اصله اون چيزايو كه بهت گفتم ببين 2نا رو بزار كنار هم شايد 2تاش اصل باشه

حالا اون مشكيه باز مطمئن تره ولي اون چيز هايي كه بهت گفتم گوش كنا :21:

حالا از كجا مي خواي بگيري؟ :21:

خب اینو که خودم فهمیدم. برنامه هه چیه؟ بیشتر توضیح بده پلیز ...

چند روز ديگه برنامه و اموزششو مي زارم :21:

A.IvI.I.N
13-10-2011, 12:21
كدوم بهتره ؟ :31: با دسته PS3 رو PC :31:
ببين منم الانم قرمزرو گرفتم ولي اصله اون چيزايو كه بهت گفتم ببين 2نا رو بزار كنار هم شايد 2تاش اصل باشه
حالا اون مشكيه باز مطمئن تره ولي اون چيز هايي كه بهت گفتم گوش كنا :21:
حالا از كجا مي خواي بگيري؟ :21:

همون با pc رو میگم:46:
فعلا گیج شدم نمیدونم از کجا بگیرم تو پاچم نره:31:

BOROKI1
13-10-2011, 22:04
سلام
من به دلیل مشکلاتی که دارم نمیتونم الان این کنسول بخرم
ولی تا 1 ماه دیگه میتونم ولی مشکل اینه که دیگه تو ایران نیستم
حالا با توجه به این مسائل میخواستم راهنماییم کنید که...
کدوم فریمویر الان کپی خور هست؟
و آیا میشه بازیها کرک شده رو از اینتزنت دانلود کرد و ریخت رو هارد ps3?
چون اونور بازی گرونه نمیتونم زرت و زرت بخرم باید مطمئن شم که میشه دانلود کرد
و از کجای جعبه کنسول میشه فهمید فریم ویرش چنده
و اگه میشه چند سایت برای نمونه که بشه ازش دانلود کرد بگید
ممنون

---------- Post added at 12:04 AM ---------- Previous post was at 12:04 AM ----------

سلام
ممنون

zxcvbnm_00
13-10-2011, 22:24
---------- Post added at 10:24 PM ---------- Previous post was at 10:21 PM ----------

سلام
ممنون

---------- Post added at 12:04 AM ---------- Previous post was at 12:04 AM ----------

سلام
ممنون

firmwire 3.55 و بایینتر کبی خور میشه.
میشه دانلود کرد
مطمعن باش خارج بازی ارزون تر هست و بعد یک مدت هر بازی off میخوره و قیمتش خوب میشه بر عکس اینجا که قانون نداره
باید دستگاه روشن کنید و تو سیتینگ برید با ببینید فرم ویر چنده
خارج امکان داره گیر نیاد کنسول بروز از کمبانی میاد بیرون تو فروشگاها
حالا رفتی شاید ورژن بالاترم -- شد و بازی هم شاید زیاد گرون نباشه رفتی سلام ما هم به اونور برسون کی روز های معکوس منم تموم میشه که برم.
تو گوگل سرچ کن تورنت هم هست نت خارج سرعتش بالای سه سوت دانلود میکنید

adolf32
14-10-2011, 00:02
دوستان من هاردمو ( seagate expantion) که وصله به ps3 وقتی به کامپیوتر وصل کردم هاردو میشناسه ولی آیکون هارد نماید که بتونم چیزی توش کپی کنم تو manenge هاردو نشون میده ولی گزینه open سیاهه . (بنظرتون ویروسی شده یا هارد مشگل پیدا کرده هاردو چند روز پیش خریدم اولین باره که به pc وصل میکنم ) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shahin_mp3
14-10-2011, 00:08
دوستان من هاردمو ( seagate expantion) که وصله به ps3 وقتی به کامپیوتر وصل کردم هاردو میشناسه ولی آیکون هارد نماید که بتونم چیزی توش کپی کنم تو manenge هاردو نشون میده ولی گزینه open سیاهه . (بنظرتون ویروسی شده یا هارد مشگل پیدا کرده هاردو چند روز پیش خریدم اولین باره که به pc وصل میکنم ) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

روش كليك مي كني نميگه فرمتش كن اروري چيزي نميده ؟

فرمتش Fat32 ؟ :21:

با PS3 كار مي كنه ؟

adolf32
14-10-2011, 00:37
روش كليك مي كني نميگه فرمتش كن اروري چيزي نميده ؟

فرمتش Fat32 ؟ :21:

با PS3 كار مي كنه ؟
بله با ps3 کار میکنه هیچ مشکلی نداره . اصلا ایکونی وجود نداره که روش کلیک کنم فرمتش هم fat 32 هست هارد نوعه تازه گزفتم .

shahin_mp3
14-10-2011, 00:53
بله با ps3 کار میکنه هیچ مشکلی نداره . اصلا ایکونی وجود نداره که روش کلیک کنم فرمتش هم fat 32 هست هارد نوعه تازه گزفتم .

ايكن هاردتو نشون نميده ؟

اصلا مطمئني هارد وصل ميشه يه Pc ؟

adolf32
14-10-2011, 00:58
ايكن هاردتو نشون نميده ؟

اصلا مطمئني هارد وصل ميشه يه Pc ؟
چراغ هارد روشن میشه و تو disc manengement هاردو میشناسه و حجمشو هم نشون میده اما وارد هارد نمیشه .:41::41::41:

shahin_mp3
14-10-2011, 01:00
چراغ هارد روشن میشه و تو disc manengement هاردو میشناسه و حجمشو هم نشون میده اما وارد هارد نمیشه .:41::41::41:

تو my computer هارد و نشون ميده يا نه ؟

adolf32
14-10-2011, 01:02
تو my computer هارد و نشون ميده يا نه ؟
نه تو مای کامپیوتر هم نشون نمیده .

shahin_mp3
14-10-2011, 01:04

قبلا به كامپيوتر وصلش مي كردي كار مي كرده؟

BOROKI1
14-10-2011, 10:27
ممنون از جوابتون
یعنی به هیچ وجه نمیشه از روی جعبه فریم ویر تشخیص داد؟

amin n & i series
14-10-2011, 11:11
سلام دوستان
یه مشکلی با ps3 پیدا کردم.هر وقت میخوام یه بازی از روی هارد ps3 بریزم رو هارد خودم تا 99% میره ولی اونجا گیر میکنه و کامل کنسول قفل میکنه و تا خاموش و روشنش نکنم درست نمیشه و برعکسش هم همین طوره ولی بعد که خاموش و روشنش میکنم کامل کپی شده
دوستان مشکل از کجاست؟؟؟اعصابم رو خرد کرده
:41:

s.j-rez
14-10-2011, 12:11
ممنون از جوابتون
یعنی به هیچ وجه نمیشه از روی جعبه فریم ویر تشخیص داد؟
نه نمیشه باید جلو خودت تست بشه
------------------------------------
دوستان بازی های پلات یا همون پلاتینوم یعنی چی؟

hamed-akbarie
15-10-2011, 12:51
سلام به همه دوستان.

آقایون بالاخره این فریم ویر جدید ه-ک شد یا نه ؟ یعنی بعد 3.55؟ (خسته شدیم از بس بازی های تکراری بازی کردیم.)

ببخشید یهسوال. این بازی pes2012 با این fifa 2012 روی این فریم ویر 3.55 اجرا میشه.

خداییش من که خسته شدم از بس بازی تکراری بازی کردم اگه ه-ک نمیشه برم اورجینا دانلود کنم بریزم uncharted 3 هم که می خواد بیاد....

ata.royalfalcon
15-10-2011, 13:13
سلام به همه دوستان.

آقایون بالاخره این فریم ویر جدید ه-ک شد یا نه ؟ یعنی بعد 3.55؟ (خسته شدیم از بس بازی های تکراری بازی کردیم.)

ببخشید یهسوال. این بازی pes2012 با این fifa 2012 روی این فریم ویر 3.55 اجرا میشه.

خداییش من که خسته شدم از بس بازی تکراری بازی کردم اگه ه-ک نمیشه برم اورجینا دانلود کنم بریزم uncharted 3 هم که می خواد بیاد....

سلام
بعد از 3.55 هنوز هـك نشده .
ولي قراره يه سخت افزاري بدن كه ورژن هاي بالا رو به 3.55 دانگريد كنه كه بدرد نميخوره .

Alex Fera
15-10-2011, 13:32
دوستان بازی های پلات یا همون پلاتینوم یعنی چی؟

بازی های پلت به بازیهایی میگن که دارای کاور متفاوت هستن که یه قاب زرد رنگ داره و سونی برای بازیهای پرفروش مثل U2 یا KZ3 اینکارو کرد و حدودا قیمتشون هم پایین تره.....................
البته این بازیها نوع معمولی هم دارن که یکم قیمت بالاتری داره.............

adolf32
15-10-2011, 14:59
وقتی بازی killzone 3 را میخوام اجرا کنم (از هارد ps3) ارور 80010009 را میده ؟ علتش چیه؟

hosein ati
15-10-2011, 18:04
سلام بر همه ی دوستان.
از کجا میتونم قیمت موو رو در مکه پیدا کنم؟
قیمتای مکه با قیمتای جهانی یکی هست؟

s.j-rez
15-10-2011, 18:06
سلام بر همه ی دوستان.
از کجا میتونم قیمت موو رو در مکه پیدا کنم؟
قیمتای مکه با قیمتای جهانی یکی هست؟
والا منم من قصط داشتم از اونجا یهPSPبگیرم اصلا دریغ از یه فروشگاه کنسول تو مکه اصلا پیدا نمیکنی ولی تو بقیه جاها مثل ریاض هست قیمت اونجا جهانیه

M.T.7
15-10-2011, 18:35
وقتی بازی killzone 3 را میخوام اجرا کنم (از هارد ps3) ارور 80010009 را میده ؟ علتش چیه؟

برای بازی Killzone3 باید فایل Eboot بازی رو عوض کرد اگه نداری باید برات آپلود کنم

hosein ati
15-10-2011, 19:12
والا منم من قصط داشتم از اونجا یهPSPبگیرم اصلا دریغ از یه فروشگاه کنسول تو مکه اصلا پیدا نمیکنی ولی تو بقیه جاها مثل ریاض هست قیمت اونجا جهانیه

توی مدینه هم نیست؟
یعنی یه نمایندگی سونی توی شهر مکه نیست؟پس مردم اونجا از کجا میخرن؟

AMINHETFIELD
15-10-2011, 19:13

سلام دوست عزیز.
الان داشتم پست هاتو میخوندم.
مشکلت اینه که به هاردت lable یا letterندادی.
از comouter در ویندوز سون یا my computer در ویندوز xp کلیک راست بگیر ، گزینه manage رو انتخاب کن.
از پنجره باز شده نوار سمت چپ گزینه Disk Management رو انتخاب کن.
اونجا روی هاردت کلیک راست کن و گزینه Cahange drive letter رو انتخاب کن.
letter ها از a شروع میشن و معمولا ویندوزت یک letter خالی رو به هاردت اختصاص میده همونو ok کن درست میشه.

hosein ati
15-10-2011, 19:16
برای بازی Killzone3 باید فایل Eboot بازی رو عوض کرد اگه نداری باید برات آپلود کنم

داداش شما آپلود نکن .1 ماه پیش یکی از بچه های همینجا نیاز داشت من اپلود کردم اینم لینکش:

s.j-rez
15-10-2011, 19:20
توی مدینه هم نیست؟
یعنی یه نمایندگی سونی توی شهر مکه نیست؟پس مردم اونجا از کجا میخرن؟
والا دیگه من چی کار کنم آخه این وهای ها کلا قاطی دارن چه میدونم فکر میکنن حرامه حتما کلا تو مکه مدینه من یکی که حتی یه کافی نت هم پیدا نکردم اصلا نیست ولی گفتم تو شهر های دیگه مثل ریاض و جده هست ولی خوب با کاروان بری نمیبرنت اونجا میترسن گم بشی:دی

hosein ati
15-10-2011, 19:36
والا دیگه من چی کار کنم آخه این وهای ها کلا قاطی دارن چه میدونم فکر میکنن حرامه حتما کلا تو مکه مدینه من یکی که حتی یه کافی نت هم پیدا نکردم اصلا نیست ولی گفتم تو شهر های دیگه مثل ریاض و جده هست ولی خوب با کاروان بری نمیبرنت اونجا میترسن گم بشی:دی

داداش پس خودت رفتی ولی پیدا نکردی؟چی بگم والا به قول خودت حتما فکر کردن حرامه:D
پس من بیخیال بشم؟چون بابام چند روز دیگه میره گفتم منم یه سودی بکنم ولی مثل اینکه از این خبرا نیست.
به هر حال خیلی ممنون.
راستی میتونی قیمت جهانی موو و نویگیشن رو بهم بدی؟
میخوام به هر حال بگم به بابام تا یه کم بگرده شاید پیدا کرد.

adolf32
15-10-2011, 22:46
اگه میتونی برام آپلود کن دستت درد نکنه البته آموزشش هم بگو چجوریه ؟؟؟

amin n & i series
15-10-2011, 22:51
سلام دوستان
یه مشکلی با ps3 پیدا کردم.هر وقت میخوام یه بازی از روی هارد ps3 بریزم رو هارد خودم تا 99% میره ولی اونجا گیر میکنه و کامل کنسول قفل میکنه و تا خاموش و روشنش نکنم درست نمیشه و برعکسش هم همین طوره ولی بعد که خاموش و روشنش میکنم کامل کپی شده
دوستان مشکل از کجاست که کنسول هنگ میکنه؟؟چی کار کنم؟؟؟اعصابم رو خرد کرده
:41:
دوستان نمیدونید علت چیه؟؟

adolf32
15-10-2011, 22:56
سلام دوست عزیز.
الان داشتم پست هاتو میخوندم.
مشکلت اینه که به هاردت lable یا letterندادی.
از comouter در ویندوز سون یا my computer در ویندوز xp کلیک راست بگیر ، گزینه manage رو انتخاب کن.
از پنجره باز شده نوار سمت چپ گزینه Disk Management رو انتخاب کن.
اونجا روی هاردت کلیک راست کن و گزینه Cahange drive letter رو انتخاب کن.
letter ها از a شروع میشن و معمولا ویندوزت یک letter خالی رو به هاردت اختصاص میده همونو ok کن درست میشه.
بله دوست عزیز همین کاری که شما میگی را انجام میدادم اما ارور میداد . مشکل از pc هست چون روی یه سیستم دیگه امتحان کردم مشکلی نداشت

---------- Post added at 11:56 PM ---------- Previous post was at 11:54 PM ----------

داداش شما آپلود نکن .1 ماه پیش یکی از بچه های همینجا نیاز داشت من اپلود کردم اینم لینکش:

دستت درد نکنه فقط چجوری از این eboot استفاده کنم .

M.T.7
15-10-2011, 23:01
اگه میتونی برام آپلود کن دستت درد نکنه البته آموزشش هم بگو چجوریه ؟؟؟

آپلود که دوست گرامی hosein ati انجام دادن اینم لینکش

1. اگر تو هارد PS3 بازی رو ریختی به هارد اکسترنال منتقل کن
2. وقتی منتقل کردی از طریق کامپیوتر به فولدر بازی برو و تو فولدر USRDIR فایل EBOOT که دانلود کردی رو جایگزین EBOOT قبلی کن
3. هارد اکسترنال رو به PS3 وصل کن (لازم نیست کل بازی رو به هارد داخلی انتقال بدی میشه از روی هارد اکسترنال هم بازی کرد)
4. حالشو ببر :31:

adolf32
15-10-2011, 23:14
دوستان نمیدونید علت چیه؟؟
منم وقتی بازیهارو کپی میکردم و طول میکشید دسته خودکار خاموش میشد و وقتی کپی تموم میشد دسترو کانکت میکردم دیگه کار نمیکرد اما وقتی دسترو با usb به ps3 وصل میکردم مشکلی نداشت.

zxcvbnm_00
15-10-2011, 23:41
delete....

shahin_mp3
15-10-2011, 23:56
سلام
ایبوت چیه؟ -- بازی هست؟ جدید میکنید همون بچ بازی هست که امکانات میده به بازی با ایبوت
کسی بی اس 3 نمیخاد نو هستا من ایکس باکس میخام:41:

---------- Post added at 11:41 PM ---------- Previous post was at 11:40 PM ----------

بازی جدید میاد برای باکس و ....... اشتباهی کردممممممم

رفيق ناراحت نباش :31:

EbooT براي بازي هاي كپي است كه بتونيم بازي ها رو به صورت كپي و بدون مشكل انجام بديم من فكر كنم همون كرك خودمونه :31:

M.T.7
16-10-2011, 00:05
سلام
ایبوت چیه؟ -- بازی هست؟ جدید میکنید همون بچ بازی هست که امکانات میده به بازی با ایبوت
کسی بی اس 3 نمیخاد نو هستا من ایکس باکس میخام:41:

---------- Post added at 11:41 PM ---------- Previous post was at 11:40 PM ----------

بازی جدید میاد برای باکس و ....... اشتباهی کردممممممم

ایبوت همان طور که شاهین خان گفت فایل اجرایی بازی هست که با توجه به اینکه با فریمور های ه.ک شده مشکل داره باید فایلشو عوض کرد . در مورد PS3 هم اگه ازش ناامید شدید (که نباید بشید) نفروشیدش چون علاوه بر اینکه یه کنسول بازی خوب هست یه Blu-Ray Player خیلی خوب هم هست و آینده ی فیلم ها که همه دارن 3D میشن بهش نیاز دارید

zxcvbnm_00
16-10-2011, 00:06
delete......

M.T.7
16-10-2011, 00:13
بخوام با کنسول فیلم ببینم چه برنامه میخاد فرمت mkv هست تو فلش زدم کنسول نشناخت قسمت ویدیو رفتم باید تو مولتی من برم؟؟
اگه خود کنسول بخش نمیکنه برنامه میخاد خوب هست لینک بدید؟ mkv تو سیستمم بخش میکنه اسلو موشن نشون میده مشکل از سیستممه قدیمه یا فیلم مشکل داره
بد نیست با کنسول فیلم ببینیم؟ بگید چطور بخش کنم

من بعید میدونم PS3 نتونه mkv پخش کنه حالا اگر نکرد با مولتیمن های جدید حتما میشه مشکل اسلوموشن هم نخواهد داشت که احتمالا شما فیلمت مشکل داره فیلم دیدن با کنسول هیچ مشکلی نداره خیلی هم خوبه نا سلامتی پولشو دادیم :27:

zxcvbnm_00
16-10-2011, 00:19
delete......

shahin_mp3
16-10-2011, 00:27
من تو فلش ریختم فیلم خب تو بوشه خاصی نریختم تو روت زدم کنسول خب بگید چطور باید اجرا کنم؟ کدوم قسمت ؟
مولتی من 2.08 دارم جدیده میتونم فیلم تو هارد کنسول بریزم از فلش
هر کی میبینم میگه اشتباه کردی سونی گرفتی باید باکس میگرفتی که هم -- میشه هر روز بازی هم که جدید داره راست میگن
بلو ری کنسول قوی هست اخه بلو ری بلیر جدا 400 هست بعد کنسول 400 هست نمیدونم دیگه

رفيق بشين بازي هاتو بكن :31:

با مولتي من برو قسمت پخش فيلمش اونجا راحت مي توني ببيني :21:

M.T.7
16-10-2011, 00:27
من تو فلش ریختم فیلم خب تو بوشه خاصی نریختم تو روت زدم کنسول خب بگید چطور باید اجرا کنم؟ کدوم قسمت ؟
مولتی من 2.08 دارم جدیده میتونم فیلم تو هارد کنسول بریزم از فلش
هر کی میبینم میگه اشتباه کردی سونی گرفتی باید باکس میگرفتی که هم -- میشه هر روز بازی هم که جدید داره راست میگن
بلو ری کنسول قوی هست اخه بلو ری بلیر جدا 400 هست بعد کنسول 400 هست نمیدونم دیگه

شما فیلمو مستقیم بریز رو فلش ( فرمت فلش حتما باید FAT32 باشه ) وصلش کن به PS3 برو تو مولتیمن قسمت Videos فیلم رو پخش کن همین . با خود فایل منیجر مولتیمن هم میتونی فیلم رو روی هارد PS3 بریزی . قبول دارم که Xbox بهتره چون خودم دارم همه ی بازی ها رو هم برای Xbox میگیرم ولی PS3 رو برای بازی های اختصاصی خودش و پخش Blu-Ray گرفتم ولی اگر کسی بخواد یه کنسول داشته باشه حتما بهش Xbox رو توصیه میکنم

zxcvbnm_00
16-10-2011, 00:38
delete....

AMINHETFIELD
16-10-2011, 08:48
[QUOTE=adolf32;6550523]بله دوست عزیز همین کاری که شما میگی را انجام میدادم اما ارور میداد . مشکل از pc هست چون روی یه سیستم دیگه امتحان کردم مشکلی نداشت

---------- Post added at 11:56 PM ---------- Previous post was at 11:54 PM ----------

احتمالا کاراکترهات تموم نشده؟
این مشکلات معمولا زمانی اتفاق میافته که تعداد کاراکترهای موجود برای درایو ها تمومو بشه و اونم به خاطر تعداد زیاد درایو هست.

amin n & i series
16-10-2011, 11:39
منم وقتی بازیهارو کپی میکردم و طول میکشید دسته خودکار خاموش میشد و وقتی کپی تموم میشد دسترو کانکت میکردم دیگه کار نمیکرد اما وقتی دسترو با usb به ps3 وصل میکردم مشکلی نداشت.
ممنون که پاسخ دادید دوست عزیز
والا ار دسته نیس اخه دستم هر دفعه روشنه.ولی مشکل اینه که موقع کپی کردن رو 99% قفل میشه و 100% نمیشه که بشه برگردی
کلا قفل میشه.یه چند تا بازی مثل littel big plant و ... که روز های اول کپی میکردم 100% میشد ولی جدیدا هر بازیو کپی میکنم رو 99% گیر میکنه و کلا کنسول قفل میشه.این قفل کردنش نمیدونم واسه چیه؟؟!!

البته اینم بگم که مولتی منم فکر کنم 1.5 هست .مولتی من جدید هم از طریق خودش که خواستم آپدیت کنم موقغ نصب ارور میزد .از طریق فلش هم نمیدونم از کجا بگیرم مولتی من رو و چطوری نصبش کنم:41:

sonixax
16-10-2011, 13:04
احتمالا کاراکترهات تموم نشده؟
این مشکلات معمولا زمانی اتفاق میافته که تعداد کاراکترهای موجود برای درایو ها تمومو بشه و اونم به خاطر تعداد زیاد درایو هست.

ببخشید من نمیفهمم شما چی میگی !
کاراکتر هارد دیگه چیچیس ؟
اگر منظورتون جداول بعد از MBR برای دسترسی هارد به فایلها هستش ، ظرفیتش یه جورایی پر شدنی نیست چون اگر جداولش پر تر از میزان پیش فرض پر بشه سیستم عامل هم اون جداول رو گسترش میده .
اگر یک چیز ایستا بود که الان گوگل بیچاره شده بود :31:

MH_FashisT
16-10-2011, 14:45
ممنون که پاسخ دادید دوست عزیز
والا ار دسته نیس اخه دستم هر دفعه روشنه.ولی مشکل اینه که موقع کپی کردن رو 99% قفل میشه و 100% نمیشه که بشه برگردی
کلا قفل میشه.یه چند تا بازی مثل littel big plant و ... که روز های اول کپی میکردم 100% میشد ولی جدیدا هر بازیو کپی میکنم رو 99% گیر میکنه و کلا کنسول قفل میشه.این قفل کردنش نمیدونم واسه چیه؟؟!!

البته اینم بگم که مولتی منم فکر کنم 1.5 هست .مولتی من جدید هم از طریق خودش که خواستم آپدیت کنم موقغ نصب ارور میزد .از طریق فلش هم نمیدونم از کجا بگیرم مولتی من رو و چطوری نصبش کنم:41:

مولتی من ورژن 2.09

وقتی دانلودش کردی از rar خارج میکنیو اون فایلی که پسوند pkg هستو میریزی رو فلش . وصل ps3 میکنیو از inistall package نصب میکنی
XMB==>GAME==>INISTALL PACKAGE

zxcvbnm_00
17-10-2011, 02:20
delete....

AMINHETFIELD
17-10-2011, 08:59
ببخشید من نمیفهمم شما چی میگی !
کاراکتر هارد دیگه چیچیس ؟
اگر منظورتون جداول بعد از MBR برای دسترسی هارد به فایلها هستش ، ظرفیتش یه جورایی پر شدنی نیست چون اگر جداولش پر تر از میزان پیش فرض پر بشه سیستم عامل هم اون جداول رو گسترش میده .
اگر یک چیز ایستا بود که الان گوگل بیچاره شده بود :31:

دوست عزیز شما وقتی تعداد زیادی درایو داشته باشی ویندوز میتونه تا کاراکتر Z رو برات بسازه ، از Z به بعد دیگه کاراکتری نداره و نشون نمیده.
منظوره من اینه عزیزم

BATMAN-LOVE
17-10-2011, 14:51
يه بازي جديد كه الان 90 تومن قيمت داره بعد از چه مدتي قيمتش به 60 و 65 ميرسه؟؟؟؟؟؟يك ماه بيشتر؟؟؟

s.j-rez
17-10-2011, 14:58
يه بازي جديد كه الان 90 تومن قيمت داره بعد از چه مدتي قيمتش به 60 و 65 ميرسه؟؟؟؟؟؟يك ماه بيشتر؟؟؟
بستگی به بازی و جو بازار داره بازی های خوب شاید بعد سه ماه هم ارزون نشن و بازی بد بعد یک ماه خیلی افت بکنه

Gamemaster
17-10-2011, 15:18
کسی‌ Home نمیاد ?

به این باحالی‌

hamsah
18-10-2011, 00:13
سلام....
در تاریخ 2 نوامبر سونی موس و کیبور برای PS3 رو با قیمت 130 دلار عرضه می کنه.اینم عکسش:
منبع:ps3news.com

shahin_mp3
18-10-2011, 02:36
سلام....
در تاریخ 2 نوامبر سونی موس و کیبور برای PS3 رو با قیمت 130 دلار عرضه می کنه.اینم عکسش:
منبع:ps3news.com

اين كه عكس PS3 عكش كو ؟ :21:

Gamemaster
18-10-2011, 13:00
خوب آپدیت جدید هم اومد:
PlayStation®3 system software update version 3.73

3.732011-10-18
An update to the PS3™ system software was released on October 18, 2011. You can use this update to upgrade your system software to version 3.73.

PlayStation®Network

Main features in system software update version 3.73

■ Playback quality during use of some PlayStation®3 format software has been improved.

zxcvbnm_00
18-10-2011, 16:55
3.73 ابدیت سونی اومد یا -- 3.73 ؟؟ ابدیت سونی که اومده باشه که خبر باحالی نیست

s.j-rez
18-10-2011, 16:58
3.73 ابدیت سونی اومد یا -- 3.73 ؟؟ ابدیت سونی که اومده باشه که خبر باحالی نیست
نه اینofwهست یعنی آبدیت رسمی سونی خوب همه ی Ps3دارها که کپی باز نیستند برای کسانی که کپی باز نیستند خبر خوبیه و در ضمن جنبه اطلاع رسانی هم داره

zxcvbnm_00
18-10-2011, 17:06
کسی لیست بازی هایی که کبی نمیتونیم بازی کنیم میزاره فوتبال که میدونم
کلا تعدادش زیاده

amir.night
18-10-2011, 20:18
سلام به خدمت تمام دوستان گلم

میخواستم ببینم این واقعیت داره که بازی های جدید دیگه -- نشدند و باید اصلشو بخری

مثلا fifa 12 لطفا راهنماییم کنید

ممنون از تمام دوستان خوبم

شاد باشید

rz21
19-10-2011, 15:31
بله.به اینجا مراجبه کنید:

من میخواهم بازی LA noire رو اجرا کنم ولی این ارور رو میده.با هر روشی بگید اجرا کردم ولی نمیشه!
A problem occured during operation
با چند تا عدد!چی کار کنم؟

HO3IN-Life
19-10-2011, 19:03
سلام دوستان خبری از ه-ک فریمور های جدید نشد؟؟؟

Alex Fera
19-10-2011, 19:19
نه محمد جان هنوز خبری نیست،اما اگه خبری هم باشه و هکرها موفق شده باشن کاری انجام بدن فکر نکنم فعلا چیزی بیرون بدن و صبر میکنن تا بازیهای نوامبر بیان بعد.....................

s.j-rez
19-10-2011, 20:19
دوستان براتون یه چند تا خبر دارم که همشون در حد بمب هست.
1-E3FLASHERروی OFW3.73هم به خوبی کار کرده و جواب داده
خوب همونطور که میدونید کار این دانگل داونگرید فریم ویر ها به3.55هست و روی ورژن جدید فریم ویر سونی جواب داده
2-خبر خیلی خیلی مهم-ورژن3.72 -- شد طبق ویدیویی که گروه اسپانیایی که مشغول ساختJFWهست ویدیویی رو منتشر کرده که بازیF1رو که فریم ویر3.72میخواد تونسته اجرا کنه اینم لینک دانلود ویدیو:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتو این ویدیو نشون میده که هیچ دیسکی هیچ دیسکی تو دستگاه نیست و فقط با یک هارد اکسترنال کار رو انجام میده.
3-تیم هکریC4EVAکه کار هکXBOX360رو انجام میده قول داده که رویPS3کار کنه و داره کار میکنه دوستانX360دار میدونن که کار این گروه چه قدر عالیه..

mirzapour324
19-10-2011, 23:38
کسی اون فایل 100مگابایتی مربوط به هنگ کردن توبازی کشتی کج 2011 روداره ..اگه داره بزاره منم بردارم ممنون میشم:31:

HO3IN-Life
20-10-2011, 12:47
کسی اون فایل 100مگابایتی مربوط به هنگ کردن توبازی کشتی کج 2011 روداره ..اگه داره بزاره منم بردارم ممنون میشم:31:

برای این که اون مشکل حل بشه فقط یه راه حل هست اونم اینه که بازی رو روی هارد اکسترنال (روی هارد خود کنسول نه)

بریزی بعدش از داخل multiman به کمک زدن دو دکمه Select+x بازی رو اجرا کنی . (دکمه ها باید با هم زده بشه)

WOLF PACK
20-10-2011, 17:55
دوستان الان بخوام ps3 slim 160 gb ورژن 3.55 رو بفروشم چند میخرن؟؟؟؟

amir.night
20-10-2011, 18:22
سلام
لطفا جوابمو بدین دوستان

MH_FashisT
20-10-2011, 20:19
یه تیم اندونزیایی به اسم KADO تونسن با یه دانگل که اسمشو هم گذاشتن JB2
بازیای 3.6x روی 3.55 اجرا کنن

این دانگل که الان قیمتش 45$ اعلام شده میتونه بازیایی که رو یه بلوری کپی شده رو اجرا کنه

با توجه به اینکه قیمت یک بلوری خام 25gb الان 4500تومنه باید دید قیمت یه بازی کپی تو ایران چه قمیتی میخوره

الان اکثر بازیای 3.6x با این روش کار کرده به جز چند مورد که اونم در حال رفع مشکلشون هستند

-Resistance 2
-Disgaea 2
-Batman Arkham City

-------
مهمتربن سوال و جوابهای گروه KADO

JB2 چیست؟

اخرین دانگل هست که میتواند بازی ها را از طریق بلوری کپی اجرا کند ,بدون هارد

ایا با این دانگل میشه به psn وصل شد و انلاین بازی کرد؟

خیر . چون این دانگل بروی 3.55 کار میکند و برای وصل شدن به Psn به 3.73 لازم است
-----------------------------------
-ویدئوهای مربوط به این دانگل

Alex Fera
20-10-2011, 21:13
آه شت،پس بالاخره این لعنتی هم داره هــک میشه.....................
تبریک میگمD:

M.T.7
21-10-2011, 11:08
سلام
لطفا جوابمو بدین دوستان

سلام به خدمت تمام دوستان گلم

میخواستم ببینم این واقعیت داره که بازی های جدید دیگه -- نشدند و باید اصلشو بخری

مثلا fifa 12 لطفا راهنماییم کنید

ممنون از تمام دوستان خوبم

شاد باشید

بله درسته آخرین ورژن فریموری که ه.ک شده 3.55 اگه اشتباه نکنم و بازی های جدید همه ورژن 3.60 به بالا نیاز دارن که هنوز دانگل هکش تو ایران نیومده که این به این معناست که شما یکم صبر کن یا برو بازی اصل بخر :31:

s.j-rez
21-10-2011, 11:10
بله درسته آخرین ورژن فریموری که ه.ک شده 3.55 اگه اشتباه نکنم و بازی های جدید همه ورژن 3.70 به بالا نیاز دارن که هنوز ه.ک نشده که البته دوستان خبرهای خوشی در باره این ه.ک این فریمور دادن که این به این معناست که شما یکم صبر کن یا برو بازی اصل بخر :31:
بابا کجا -- نشده -- شد رفت پی کارش با دانگلkadoکار انجام شده و فقط یکی دوبازی انجام نمیشه اونم فعلا و به زودی اجرا میشه صفحه پیش و تاپیک مربوط به -- این کنسول رو بخوون حتما

M.T.7
21-10-2011, 11:36
بابا کجا -- نشده -- شد رفت پی کارش با دانگلkadoکار انجام شده و فقط یکی دوبازی انجام نمیشه اونم فعلا و به زودی اجرا میشه صفحه پیش و تاپیک مربوط به -- این کنسول رو بخوون حتما

شما خودت تو تاپیک مربوط به ه.ک گفتی این دانگل ها تو ایران پیدا نمیشه شاید من منظورم رو بد رسوندم پستم رو درست کردم

s.j-rez
21-10-2011, 11:56
شما خودت تو تاپیک مربوط به ه.ک گفتی این دانگل ها تو ایران پیدا نمیشه شاید من منظورم رو بد رسوندم پستم رو درست کردم
ممنون دوست عزیز
فقط یه چیزی من به همه دوستان بگم کسایی که نگران قیمت و کمبود این دانگل هستن نگزان نباشن زمانیکه دانگل برسه دسته اهلش و بیاد ایران سریعا تعداد زیادی از روش کپی میکنن که هم قیمت رو میاره پایین و هم به صورت زیاد در دسترس مردم خواهد بود

s.j-rez
21-10-2011, 14:04
دوستان من در مورد JAIL BREAK2مقاله ای تکمیلی نوشتم که توصیه میکنم حتما بخونیدش به خصوص اونایی که سوالی در موردش دارن
لینک دانلودPDF:

Alex Fera
21-10-2011, 15:04
من نمیدونم Arkham city هنوز نیومده اینا چطوری قول دادن میشه با این دانگل بازیش کرد؟؟؟
خیلی مشکوک میزنه قضیه............

s.j-rez
21-10-2011, 15:32
من نمیدونم Arkham city هنوز نیومده اینا چطوری قول دادن میشه با این دانگل بازیش کرد؟؟؟
خیلی مشکوک میزنه قضیه............
هان اومده بابا من خودم دارم رویx360بازی میکنمش ولی برایps3هم اومده

adolf32
21-10-2011, 16:03
وقتی تو بازی کمبت میرم این ارور را میده ؟
game requires ps3 firmware version 3.56
do you whant to change PARAM.SFO version to 3.55
ترسیدم yes بزنم ورژن آپدیت بشه به 3.56 کسی میدونه چجوری میشه بازی را اجرا کنم .؟

zxcvbnm_00
21-10-2011, 16:21
ترسیدم yes بزنم ورژن آپدیت بشه به 3.56 کسی میدونه چجوری میشه بازی را اجرا کنم .؟

تو سایت بازی ps3j.com دیدم دو تا کمبت رو -- میشه بازی کرد اگه همین ها را داری شاید ایبوت مخصوص باید بگیری برای این بازی. بچه ها هم راهنمایی میکنند

param.sfc فکر کنم یکی از فایل های اصلی بازی هست که هر بازی داره مثل فایل game update
فکر نکنم yes بزنی کنسول ابدیت بشه ربطی به ورژن کنسول نداره این فایل برای بازی ها هست

zxcvbnm_00
21-10-2011, 16:26
Batman Arkham Asylum این میشه رو 3.55 بازی کرد بت من سیتی نسخه جدید هست که بچه ها میگن و ورژن جدید میخاد برای بازی

BOROKI1
21-10-2011, 16:42
سلام نمیدونم جای درستیه که این سوالو بپرسم یا نه
آیا اگه من الانبخوام ps3 بگیرم و فریم ویرش بالایه 3.55 باشه آیا میتونم به 3.55 دانگرید کنم؟
و راهش چه جوریه؟
ممنون

zxcvbnm_00
21-10-2011, 16:54
شما به شرط 3.55 بخرید دانگرید و .. تو ایران نیست و باید یک سخت افزار خرید که 100 دلار و دانگرید نرم افزاری که نیست.
خاستی تو مسج خصوصی تلفن نمایندگی خوب بدم تو تهران هست و با تیباکسم میفرسته

shahin_mp3
21-10-2011, 22:37

اين چه حرفيه درست بخوني ميگه 3.56 مي خواي بشه 3.55 كه بازي اجرا شه :31:

مال منم اين جوري بود

اگه همينه كه نوشتي همين باشه بزن Yes

اپديتي چيزي كه نريختي اگه ريختي اين طوري شده بايد پاكش كني

adolf32
21-10-2011, 23:00
اين چه حرفيه درست بخوني ميگه 3.56 مي خواي بشه 3.55 كه بازي اجرا شه :31:

مال منم اين جوري بود

اگه همينه كه نوشتي همين باشه بزن Yes

اپديتي چيزي كه نريختي اگه ريختي اين طوري شده بايد پاكش كني
نه هیچ آپدیتی نریختم . مطمئنی yes بزنم مشگلی پیش نمیاد . من مایه ارجینال بازی کردن ندارما .

shahin_mp3
21-10-2011, 23:23
نه هیچ آپدیتی نریختم . مطمئنی yes بزنم مشگلی پیش نمیاد . من مایه ارجینال بازی کردن ندارما .

اگه درست نوشته باشي خودش داره ميگه مي خواي تيديل كنم به 3.55 :31:

قبلا هم اين طوري بود يا دفعه اوله مي خواي بازي كني ؟

M.T.7
22-10-2011, 00:19
احتمالا شما برعکس گفتی چون من تا به حال نشده دستگاهی ازم بخواد که Downgrade کنم اگر واقعا گفته از 3.56 میخاد بشه 3.55 خوب باشه ولی اگر برعکسه باید فایل patch مربوط به بازی رو رو دستگاه نصب کنی آقا شاهین هم احتمالا منظورش همین بود :31:

shahin_mp3
22-10-2011, 02:55
احتمالا شما برعکس گفتی چون من تا به حال نشده دستگاهی ازم بخواد که Downgrade کنم اگر واقعا گفته از 3.56 میخاد بشه 3.55 خوب باشه ولی اگر برعکسه باید فایل patch مربوط به بازی رو رو دستگاه نصب کنی آقا شاهین هم احتمالا منظورش همین بود :31:

دوست عزيز اخه اين مربوط به دستگاه نيست خودممم دقيق نميدونم چون اين براي خودممم انجام شده كه ميگم كه خود مغازه دار جرئت نمي كرد Yes بزنه :31: كه بهش گفتم اگه بلد باشي بخوني ميگه مي خواد بشه 3.55

اخر سر هم دسته رو داد به خودم گفت خودت بزن كه منم زدم Yes و رفتم تو بازي همون جا هم جلو روش بازي مي كردم :31:

adolf32
22-10-2011, 05:24
اگه درست نوشته باشي خودش داره ميگه مي خواي تيديل كنم به 3.55 :31:

قبلا هم اين طوري بود يا دفعه اوله مي خواي بازي كني ؟
دفعه اوله میخوام بازی کنم .

GOERING
22-10-2011, 11:23
سلام لطفا اگر ممکنه EBOOT این بازیها را برای دانلود بگذارید
1-MODERN WARFARE 2
2-RESISTANCE 2
3-METAL GEAR SOLID 4
4-GTA IV
روش نصبش روی دستگاه را هم اگر ممکنه توضیح بدید در ضمن میخواستم بپرسم بهترین روش برای اجرای بازیهای کپی که اجرا نمیشود وصفحش سیاه میاد چیست؟

hellfire
22-10-2011, 13:48
سلام دوستان. من چند وقتیه میخوام یه کنسول بگیرم. با توجه به قابلیت های چندرسانه ای ps3 نظرمو جلب کرد.
من تو سایت های مختلف ps3 رو جزو چند پخش کننده برتر بلوری دیدم. حالا سوالایی که داشتم اینه:
1. برای استفاده از قابلیت های چندرسانه ای(پخش فیلم و مولتی مدیا و مخصوصا پخشHD و بلو ری) باید فرم ویر اصلی دستگاه باشه یا با فرم ویری که میشه کنسول رو باهاش -- کرد هم کار میکنه؟
2. دستگاه قابلیت پخش از دی وی دی رایتی و بلوری رایتی (کلا دیسکهای رایتی) رو داره؟
3. دستگاه چه فرمتهایی رو میتونه پخش کنه؟ مخصوصا فرمت های DivX ,MPEG-4 ,AVI ,WMV ,MKV ,DivX Ultra, XviDو AVCHD
4. قابلیت پخش 3D رو داره؟ --با فرم ویری که بشه هکش کرد—
5. قابلیت پخش محتوا از روی هارد خارجی و USB رو داره؟
6. با زیرنویس مشکلی نداره؟ و اینکه میتونه زیر نویس های STR رو به درستی پخش کنه؟
7. از نظر پخش صدا چه جوریه؟
ببخشید سوالم طولانی شد. از همکاریتون ممنونم!:46:

MH_FashisT
22-10-2011, 13:57
سلام دوستان. من چند وقتیه میخوام یه کنسول بگیرم. با توجه به قابلیت های چندرسانه ای ps3 نظرمو جلب کرد.
من تو سایت های مختلف ps3 رو جزو چند پخش کننده برتر بلوری دیدم. حالا سوالایی که داشتم اینه:
1. برای استفاده از قابلیت های چندرسانه ای(پخش فیلم و مولتی مدیا و مخصوصا پخشHD و بلو ری) باید فرم ویر اصلی دستگاه باشه یا با فرم ویری که میشه کنسول رو باهاش -- کرد هم کار میکنه؟
2. دستگاه قابلیت پخش از دی وی دی رایتی و بلوری رایتی (کلا دیسکهای رایتی) رو داره؟
3. دستگاه چه فرمتهایی رو میتونه پخش کنه؟ مخصوصا فرمت های DivX ,MPEG-4 ,AVI ,WMV ,MKV ,DivX Ultra, XviDو AVCHD
4. قابلیت پخش 3D رو داره؟ --با فرم ویری که بشه هکش کرد—
5. قابلیت پخش محتوا از روی هارد خارجی و USB رو داره؟
6. با زیرنویس مشکلی نداره؟ و اینکه میتونه زیر نویس های STR رو به درستی پخش کنه؟
7. از نظر پخش صدا چه جوریه؟
ببخشید سوالم طولانی شد. از همکاریتون ممنونم!:46:

1. فرقی نمیکنه cfw باشه یا ofw , فقط باید از از فرمویر 3.40 به بالا باشه
2.بله داره
3.خوده Ps3 قابلبت پخش فرمتای محدودیو داره ولی برنامه show time تا حدی این محدودیتو کم میکنه و میتونه اکثر فرمتارو اجرا کنه
4.بله
5.بله
6.فرمت SRT با برنامه showtime میخونه ولی چون ps3 از زبان پــــارســـی پشتیبانی نمیکنه طبیعتا نمیتونه نشون بده
7.تـــــــــــــــــــوپ :31:

ata.royalfalcon
22-10-2011, 14:29
سلام
اين Battlefield 3 كه تازگيها اومده و كلي سرو صدا راه انداخته :31: روي 3.55 اجرا ميشه ؟؟ من كه بعيد ميدونم !!!:13: اصلا براي ps3 اومده ؟؟؟

s.j-rez
22-10-2011, 14:57
سلام
اين Battlefield 3 كه تازگيها اومده و كلي سرو صدا راه انداخته :31: روي 3.55 اجرا ميشه ؟؟ من كه بعيد ميدونم !!!:13: اصلا براي ps3 اومده ؟؟؟
نه به طور عادی که نه شاید با دانگلjb2بشه این کارو کرد و شایدمjfwبیاد و اونموقع بشه براس ps3هم میاد این بازی

Gamemaster
22-10-2011, 15:07
سلام

3روز دیگه میاد و 100% با 3.7+ هستش

MH_FashisT
22-10-2011, 15:36
بازیایی که با دانگل JB2 اجرا میشه تو
اینجا گذاشتم که بعضی بازیای FW 3.7 اجرا شده باهاش

---------------------------------------------------------
در مورد BF3 هم بگم که احتمال زیاد بشه اجراش کرد با این JB2

hellfire
22-10-2011, 15:47
1. فرقی نمیکنه cfw باشه یا ofw , فقط باید از از فرمویر 3.40 به بالا باشه
2.بله داره
3.خوده Ps3 قابلبت پخش فرمتای محدودیو داره ولی برنامه show time تا حدی این محدودیتو کم میکنه و میتونه اکثر فرمتارو اجرا کنه
4.بله
5.بله
6.فرمت SRT با برنامه showtime میخونه ولی چون ps3 از زبان پــــارســـی پشتیبانی نمیکنه طبیعتا نمیتونه نشون بده
7.تـــــــــــــــــــوپ :31:

3. مگه ps3 قابلیت نصب برنامه داره؟
6. یعنی کلا زیر نویس فارسی رو نمیتونه به هیچ وجه نشون بده؟
یه سوال در پخش فیلم و محتوای hd اگه کیفیت بالا باشه مثل این دستگاه های هارد پلیر گیج نمیزنه و کم نماره؟

MLunatic
22-10-2011, 15:50
چند تا سوال داشتم .
1- اینکه gaia manager رو پاک کنم و جاش multy بریزم . مشکلی پیش نمیاد؟ . لینک جدید multy رو هم اگه می شه بزارید.
2- توی پست ها خوندم . هم با multy می شه فرمت های تصویری mkv رو پخش کرد هم با showtime که دوستمون گفت .
3-در مورد زیرنویس چی کار باید کرد؟ می شه encode کرد زیرنویس رو داخل فایل تصویری؟ و کسی هم بلده یه آموزش بده.
4- -- جدید کی میاد؟

ببخشید . بابت سوال های زیادم.

MH_FashisT
22-10-2011, 15:59
3. مگه ps3 قابلیت نصب برنامه داره؟
6. یعنی کلا زیر نویس فارسی رو نمیتونه به هیچ وجه نشون بده؟
یه سوال در پخش فیلم و محتوای hd اگه کیفیت بالا باشه مثل این دستگاه های هارد پلیر گیج نمیزنه و کم نماره؟

برنامه هاییو که مخصوص خودشه,اره میشه نصب کرد
به هیچ وجه من الوجوه کم نمیاره :31: من با همین showtime فیلم اواتارو دیدم که (HD (1980*1080 بود , حجمشم حدود 11gb بود

MH_FashisT
22-10-2011, 16:09
چند تا سوال داشتم .
1- اینکه gaia manager رو پاک کنم و جاش multy بریزم . مشکلی پیش نمیاد؟ . لینک جدید multy رو هم اگه می شه بزارید.
2- توی پست ها خوندم . هم با multy می شه فرمت های تصویری mkv رو پخش کرد هم با showtime که دوستمون گفت .
3-در مورد زیرنویس چی کار باید کرد؟ می شه encode کرد زیرنویس رو داخل فایل تصویری؟ و کسی هم بلده یه آموزش بده.
4- -- جدید کی میاد؟

ببخشید . بابت سوال های زیادم.

1.حتما پاکش کن این gaia رو..:)
هیچ مشکلی پیش نمیاد

2.خوده مولتی من هم از پخش کننده showtime استفاده میکنه

لینک مولتی من ورژن 2.09.02

3.تنها راهشم همینه که بچسبونیش به فیلم

اسون ترین راهم با استفاده از برنامه jetaudio هست که فیلمو با زیر نویس تو یه مسیر میزاری و همنامشون میکنی
فیلمو که تبدیل کنی خودش میچسبونه بهش

4.اومده که منتطر دانگل هسیم این jfw هم که احتمالا 1 november میاد

eflit2
22-10-2011, 16:20
مولتی منو رو چجوری نصب کنم؟

eflit2
22-10-2011, 16:23
مولتی من رو چجوری نصب کنم

shahin_mp3
22-10-2011, 23:20
دفعه اوله میخوام بازی کنم .

Yes بزن بره مي خواي خيالتم راحت باشه اينترنتتو قطع كن

سلام لطفا اگر ممکنه EBOOT این بازیها را برای دانلود بگذارید
1-MODERN WARFARE 2
2-RESISTANCE 2
3-METAL GEAR SOLID 4
4-GTA IV
روش نصبش روی دستگاه را هم اگر ممکنه توضیح بدید در ضمن میخواستم بپرسم بهترین روش برای اجرای بازیهای کپی که اجرا نمیشود وصفحش سیاه میاد چیست؟

Eboot و به وسيله ي وصل كردن Ps3 به كامپيوتر و جايگزين Eboot خود بازي يا به وسيله ي ريختن تو فلش و با فايل منيجر مولتي من مي توني بريزي

بيشتر براي Eboot است كه اگه Eboot درست و حسابي بريزي بدون مشكل اجرا ميشه

مولتی منو رو چجوری نصب کنم؟

اونايي و كه فرمتشون .pkg است وميريزي تو فلش بدون اينكه تو فولدري بريزي و ميري داخل Install package و ميريزيشون

zxcvbnm_00
23-10-2011, 14:46
تو دفترچه راهنما که نوشته در حین بازی میشه کنترلر دسته بازی شارژ کرد به سیستم وصل کردم ولی 4 تا چراغ خاموش روشن میشه مشکل نداره؟ یک چیزی هم دستم اومد اینه که بشت دسته زده 310 میلی امبر ولت 3.7 وقتی تو سیستسنگ سیستمم رفتم قسمت usb دسته وصل کردم دیدم هوشمند نیست usb سیستم. سیستم به دسته 500 میلی امبر جریان میده و ولت که ننوشته بود مشکلی بیش نماد برای دسته و باتری؟ مثلا mp3 player sony خودش تو سیتینگش تنظیم میلی داره میشه رو 100 500 گذاشت و کامبیوترم همون قدر mA میده ولی دسته نه.بچه ها از کامبیوتر شارژ میکنند تو دراز مدت چیزی نشد و همیشه 4 led باید روشن خاموش بشه. مشکلی نداره ؟

hellfire
23-10-2011, 14:52
دوستان چون پخش چندرسانه ای هم برام مهمه اینو میپرسم.
با هیچ فرمتی از زیر نویسها نمیشه زیر نویس فارسی باهاش اجرا کرد یا نمیشه یک کلکی سرش بزنیم تا بتونه اجرا کنه؟
یه سوال دیگه. با هکش میشه بازیهای PS2 رو باهاش اجرا کرد؟
ممنون از راهنماییتون!:46:

sonixax
23-10-2011, 16:07
دوستان چون پخش چندرسانه ای هم برام مهمه اینو میپرسم.
با هیچ فرمتی از زیر نویسها نمیشه زیر نویس فارسی باهاش اجرا کرد یا نمیشه یک کلکی سرش بزنیم تا بتونه اجرا کنه؟
یه سوال دیگه. با هکش میشه بازیهای PS2 رو باهاش اجرا کرد؟
ممنون از راهنماییتون!:46:

با Sub/Idx میشه زیرنویس فارسی روی هر دیوایسی که زیرنویس رو ساپورت میکنه اجرا کرد .

s.j-rez
23-10-2011, 17:21
بازم خبر های خوش داریم میشنویم
خبر از -- شدن OFW3.72:
قضیه اینه که یکی از کاربرای حوفه ای که حرفش حرفه تو این لینک میگه که من دارمKEYهای3.72رو استخراج میکنم بعد هم از کار بلد ها راهنمایی میخواد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد هم میاد تاپیک میزنه میگه CFW3.72 ساختم تموم شد رفت و بعد ویدیو هم میزاره:(جالبه تو7روز این کارو کرده):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد هم تاپیک بسته میشه قضیه خیلی مشکوکه از یه طرف با سابقه هست و بعیده بیاد دروغ بگه و از یه طرف هم نمیدونم چرا تاپیک رو بستن.
فعلا باید صبر کرد دید کی به کیه.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خبر جدید تر:

ظاهرا برادران هکر همونجور که بوش میومد تونستن دانگلJB2رو دامپ کنن و اطلاعات خوبی به دست بیارن فهمیدن که این دانگل کارش اینه که ایبوت هارو تعویض میکنه ولی بدبختی اینه که این تیمKADOدانگل رو طوری طراحی کرده که نمیشه بدون دانگل از اون ایبوت های مخصوص استفاده کرد ولی خوب باید دید هکر ها چه کار هایی میتونن بکنن که دیگه نیازی به دانگل نباشه.
در کل دو چیز به وضوح مشخصه یکی اینکه اینOFW3.72باگ هایی داشته که هکر ها اینقدر تونستن نفوز بکنن و سونی هم خودش زود فهمیده و 3.73رو داده و یکی اینه که تونستنJB2رو دامپ کنن که این نوید تمام انجام کارهایJB2رو بدون دانگل میده

ruzbe1313
23-10-2011, 18:36
من میخوام بجای پلیر سینمای خانگیم ps3 بگیرم که یه تیر و دو نشون کنم. نظرتون چیه؟

آیا فرمور 3.55 فیلم دیویدی و خصوصا بلوری کپی راحت پخش میکنه؟ (آخه بعضی میگن باس فرمور جدید باشه)

با تشکر

s.j-rez
23-10-2011, 18:44
من میخوام بجای پلیر سینمای خانگیم ps3 بگیرم که یه تیر و دو نشون کنم. نظرتون چیه؟

آیا فرمور 3.55 فیلم دیویدی و خصوصا بلوری کپی راحت پخش میکنه؟ (آخه بعضی میگن باس فرمور جدید باشه)

با تشکر
خوب چیزی که معلومه یهPS3هیچوقت مثل سنمای خانگی یه چیز خفنی نمیشه
برای فیلم هیچ مشکلی نداری فقط بازی های جدید هستن که مشکل سازن

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
خبر خیلی مهم:

برای اجرای بازی های جدید دیگر نیازی بهJB2نیست:
بله همون جور که گفته شده بود این دانگل فقط برای پول دراوردن بیشتر بوده
نقل از بازیسنتر:

در زیر صحبتهای شخصی به نامmoogie ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]%21/moogie301/status/127871843653791744) را می خوانید:

دانگل PS3 JailBreak 2 به روز رسان PKG است.در واقع EBOOT.BIN آن فقط یک FSELF است (Fake signed)
Driver San Francisco , EBOOT.BIN نیز FSELF است.
فایلهای FSELF برای کنسول های دیباگ هستند و به آسانی بازیتان را FSELF می کنند و همچنین بعد از ساین کردن شما می توانید FW retail را برای اجرای FSELF ها Patch کنید
همچنین شما می توانید PL3 را تغییر دهید و یا حتی EBOOT.BIN را Resighn کنید. هیچ چیز خاصی در آن وجود ندارد. به نظر می رسد که آنها هیچ کلیدی ندارند، فقط DebugEBOOT.BIN دارند.
شما دیگر به دانگل نیازی ندارید. ، فقط به EBOOT.BIN که Resighn شده و یا فریموری که برای اجرای فایلهای FSELF پچ شده است نیازمندید که MFW /CFW آنها می تواند این Patch هارا برای اجرای فایلهای FSELF داشته باشد و یا شاید دانگل PS3 JailBreak 2 با متصل شدن به کنسول این Patch ها را بر روی FW اعمال می کند.
اما من زیاد مطمین نیستم.شاید PS3 JailBreak2 آنها چیزهای دیگری هم بر روی FW اعمال می کند اما این را مطمین هستم که آنها FSELF هستند و بدون دانگل هم قابل اجرا بر روی FW می باشند.
دانگل DRM است تا مطمئن شویم که شما هم حتما باید دانگل را داشته باشید.
،MFW /CFW ویژه بدون دانگل هیچ قابلیت جدیدی ندارد. .
CD منتشر شده هنگام خرید حاوی fself'ed eboot.bin بازیها هست.

کلا نتیجه اینه که فقط این دانگل اون دیباگ هارو داره وبس البته این فعلا فقط در حد یک خبر است ولی به زودی انتظار میره که به سرعت اینEBOOTعرضه بشه

zxcvbnm_00
23-10-2011, 21:12
خبر های جالبی بود که گذاشتی فقط نظر خودم میگم تو تابیک -- میزاشتی یا اخبار بهتر نبود. چه کنسول سخت جونیه که -- نمیشه ایکس باکس اسلیم هم -- شد ولی ps3 امنیتش که بالا هست تو فرمویر و بلوری اصل ولی هکر ها هم دنبالش نیستند مثل c4 بیشتر دنبال -- ایکس باکس بود

hellfire
24-10-2011, 02:16
با Sub/Idx میشه زیرنویس فارسی روی هر دیوایسی که زیرنویس رو ساپورت میکنه اجرا کرد .

ببخشید این Sub/Idx چیه؟ یه نوع فرمت زیر نویسه یا یه برنامه هست؟ اگه برنامه هست چه کار میکنه؟

sonixax
24-10-2011, 03:00
ببخشید این Sub/Idx چیه؟ یه نوع فرمت زیر نویسه یا یه برنامه هست؟ اگه برنامه هست چه کار میکنه؟

یک فرمت از انواع زیر نویس هستش که شامل دو تا فایله - یکی یک جدول برای زمانبندی هست و دیگری زیرنویسهایی که پیشتر به صورت عکس رندر شده اند و به همین دلیل در تمام دستگاه ها قابل اجرا هستند .
به سایت زیرنویس فارسی سری بزنید و از قسمت آموزشهایش ، آموزش تبدیل زیرنویس های SRT را به Sub/Idx مطالعه کنید .

hellfire
24-10-2011, 03:22
یک فرمت از انواع زیر نویس هستش که شامل دو تا فایله - یکی یک جدول برای زمانبندی هست و دیگری زیرنویسهایی که پیشتر به صورت عکس رندر شده اند و به همین دلیل در تمام دستگاه ها قابل اجرا هستند .
به سایت زیرنویس فارسی سری بزنید و از قسمت آموزشهایش ، آموزش تبدیل زیرنویس های SRT را به Sub/Idx مطالعه کنید .
خیلی ممنون از اطلاعاتی که دادین.
من تو یه فروم دیگه به این مطلب برخوردم، بحث درباره پلیرها بود. البته بحث شون 4-5 ماهی آپدیت نشده بود و نمیشد اونجا پیگیری کرد:

باور كنيد هيچكدوم مثل MEDIA SERVER نميشه !!

فيلم فول HD رو با 99% فرمت ها ساپورت ميكنه عين آب خوردن و بدون دردسر تازه با زير نويسهاي فارسيش !!!!
شما با این برنامه کار نکردید؟ نظرتون چیه، جواب میده؟

sonixax
24-10-2011, 03:56
خیلی ممنون از اطلاعاتی که دادین.
من تو یه فروم دیگه به این مطلب برخوردم، بحث درباره پلیرها بود. البته بحث شون 4-5 ماهی آپدیت نشده بود و نمیشد اونجا پیگیری کرد:

شما با این برنامه کار نکردید؟ نظرتون چیه، جواب میده؟

مديا سرور ها خيلي زيادند و با نام dlna serverشناخته ميشند . من خودم از wild media serverاستفاده ميكنم كه البته رايگان نيست .
ولي يادتون باشه اين مديا سرور ها وابسته به كامپيوتر هستند .

hellfire
24-10-2011, 04:44
میشه یه توضیح راجع به مدیا سرور بدید؟ منظورتون از وابستگی به کامپیوتر چیه؟
--نگفتید کاراییشون تو پخش چندرسانه ای و اجرا زیر نویس چه جوره؟

sonixax
24-10-2011, 13:09
میشه یه توضیح راجع به مدیا سرور بدید؟ منظورتون از وابستگی به کامپیوتر چیه؟
--نگفتید کاراییشون تو پخش چندرسانه ای و اجرا زیر نویس چه جوره؟

مدیا سرور روی کامپیوتر شما نصب و اجرا میشه و هر چیز قابل پخشی که در کامپیوتر شما باشه رو از طریق شبکه میفرسته برای کنسول یا سینمای خانگی و ... و انها پخشش میکنند .
اگر هم قابلیت پخش روی اون دستگاه رو نداشته باشند قبل از ارسال اون رو به صورت همزان تبدیل میکنه .

s.j-rez
24-10-2011, 18:17
بعد از سیلی از خبر های خوش حالا وقتش شده که خبر های بد رو هم بشنویم و افسوس بخوریم:
1-گروهdh:
خوب همونطور که میدونید این همون گروه اسپانیایی هست که قرار بودjfw dhرو عرضه کنه!!!بله قرار بود امروز رسما خداحافظی کردن و اعلام کردن ما لایق این هستیم که ازمون ناراحت باشید و این جور حرفا:

Well, that friends, I decided to leave this issue after being insulted supporting more and more ....

I can agree that slander revile me, but mess with my family and especially my mother who is not in good health, no.
Thanks to Jaicrab for everything you have helped and given me strength to keep going.
Thanks Alejandro for having such patience and test every day and admire you since you started many years ago, I wish you the best of heart.
Thanks to my brother DanteHades all dh JFW designs and for being such a good brother.
Thanks to blipi, mater, tuhta, consoledev, and more devs to create what will be the custom for the community.
Thanks to Luca for giving the post of admin ps3pirata.
Thanks to the testers of JFW dh that I take very good friends and colleagues.
And of course thanks to all the community of demons, never cambiéis and above all enjoy what you do.
Alejandro if I read it, just ask a favor and which to me would have liked to take .. and it was completed JFW see dh for all demons and people of good faith that it deserved.
no more I say goodbye, many thanks to all who put your trust in me ... I will never forget ... and I applaud you can hate, until forever.
1saludo hell .... this is the scene ignorant of me[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله همه چی تموم شد ایشون کلا لطف کردن دو ماه مارو مسخره کردن و آخرش گفتن بابای شرمنده... گروه کل مارو معطل خودش کرد و آخر سر هم گفت خداحافظ واقعا براشون متاسفم
و اما خبر بد و یا شاید هم خوی دومی
2-e3flasher
خوب همونطور که میدونید دلیل اینکه این دانگل به طور چشمگیری نتونست بفروشه اینه که از هر چند تا کنسول یکی شون بریک میشد با این دوال بوت ولی خوب اینا ضاهرا یه آبدیت دادن که این مشکلو حل میکنه ولی خوب تایید نشده و باید صبر کرد.

چیزی که الان داریم:

خوب الان چیزی که داریم اینه کهdhروغ گو بودe3هم رو هواست وjb2هم که گرون قیمته و بلو ری کپی خرجش زیاد در میاد ولی خبرهای خیلی خوبی ازjb2داریم همونطور که گفتم این دانگل دامپ شده و دارن کار میکنن که این دیباگ هارو باkmeawپچ کنن

as team:

دوستان همونجور که احتمالا میدونید این تیم شناخته شده در حال کار روی یک منیجر ایرانی هست که من براش اینجا تاپیک اختصاصی زدم:

همونطور که میدونید یکی از بهترین کار های این تیم فارسی سازی برنامهmulti manبوده

eflit2
24-10-2011, 20:06
چجوری مولتی منو پاک کنم

hosein ati
24-10-2011, 20:42
داداش ممنون از خبر ها.خوشم خیلی اپدیتی.
این jfw از اولش کاملا مشکوک بود.میدونستم اخرش به جایی نمیرسه.
دوستان امیدتون رو از ندید هنوز jb2 رو داریم.
بزودی هم که cfw مخصوص این دانگل میاد بیرون.
البته من توی یکی از سایتای معتبر دیدم که منتشر کردن ولی گفتن do it at your own risk.
چون نسخه ی اولیه هست.
به امید فردایی با ه-ک های جدیدتر.

shahin_mp3
25-10-2011, 03:01
گفتم هر وقت اين ها اومد بيرون و استفاده كردند اونوقت

حالا كه چي خداحافظي كردن مگه مرض داشتن همرو سر كار گذاشتن بعد رفتن :21:

adolf32
25-10-2011, 10:11
بعد از سیلی از خبر های خوش حالا وقتش شده که خبر های بد رو هم بشنویم و افسوس بخوریم:
1-گروهdh:
خوب همونطور که میدونید این همون گروه اسپانیایی هست که قرار بودjfw dhرو عرضه کنه!!!بله قرار بود امروز رسما خداحافظی کردن و اعلام کردن ما لایق این هستیم که ازمون ناراحت باشید و این جور حرفا:
بله همه چی تموم شد ایشون کلا لطف کردن دو ماه مارو مسخره کردن و آخرش گفتن بابای شرمنده... گروه کل مارو معطل خودش کرد و آخر سر هم گفت خداحافظ واقعا براشون متاسفم
و اما خبر بد و یا شاید هم خوی دومی
2-e3flasher
خوب همونطور که میدونید دلیل اینکه این دانگل به طور چشمگیری نتونست بفروشه اینه که از هر چند تا کنسول یکی شون بریک میشد با این دوال بوت ولی خوب اینا ضاهرا یه آبدیت دادن که این مشکلو حل میکنه ولی خوب تایید نشده و باید صبر کرد.

چیزی که الان داریم:

خوب الان چیزی که داریم اینه کهdhروغ گو بودe3هم رو هواست وjb2هم که گرون قیمته و بلو ری کپی خرجش زیاد در میاد ولی خبرهای خیلی خوبی ازjb2داریم همونطور که گفتم این دانگل دامپ شده و دارن کار میکنن که این دیباگ هارو باkmeawپچ کنن

as team:

دوستان همونجور که احتمالا میدونید این تیم شناخته شده در حال کار روی یک منیجر ایرانی هست که من براش اینجا تاپیک اختصاصی زدم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهمونطور که میدونید یکی از بهترین کار های این تیم فارسی سازی برنامهmulti manبوده

:41::41::41::41::41::41: پیش به سوی ایکس باکس :41::41::41::41::41:

hamed-akbarie
25-10-2011, 10:47
گفتم هر وقت اين ها اومد بيرون و استفاده كردند اونوقت

حالا كه چي خداحافظي كردن مگه مرض داشتن همرو سر كار گذاشتن بعد رفتن :21:

این قضیه ه-کرها مشکوکه . باید کاربرد شکافیش کنیم :27:

احتمالا سونی خریدتشون واسه خودش....

داداش ممنون از خبر ها.خوشم خیلی اپدیتی.
این jfw از اولش کاملا مشکوک بود.میدونستم اخرش به جایی نمیرسه.
دوستان امیدتون رو از ندید هنوز jb2 رو داریم.
بزودی هم که cfw مخصوص این دانگل میاد بیرون.
البته من توی یکی از سایتای معتبر دیدم که منتشر کردن ولی گفتن do it at your own risk.
چون نسخه ی اولیه هست.
به امید فردایی با ه-ک های جدیدتر.

نه مثل اینکه خبری ار ه-ک جدید نیست ..مثلا میخواستیم UNCHARTED 3 و PES2012 رو بازی کنیم ..دیگه باید

خواب این بازی ها رو ببینیم و بریم اورجینال بخریم .... مثل اینکه این PS3 دیگه ه-ک بشو نیست....

MH_FashisT
25-10-2011, 11:10

باز بحث این 360 اینجا شد
اقا هر کی میخواد 360 بخره به ps3 بازا چه ربطی داره , کسی که مجبور تون نکرده ps3 بخرین
----
خواهش میکنم از همه بچه ها دیگه به این بحث بی مورد ادامه ندین

hamed-akbarie
25-10-2011, 13:00
لطفا در مورد این x####bo##x اینجا چیزی نگید .

اینجا فروم ps3 هست و جای این اسپم بازی ها نیست .

دوستان مثل اینکه یه خبرایی داره میشه . طرف ه-کررو میگم یه ویدیو دیگه داده بیرون....

راستی کسی قیمت بازی اورجینال UNCHARTED 3 رو اگه بیاد حدودی میدونه ؟؟

آخه اگه ه-ک جدید نیاد آپدیت میکنم میرم اورجینال بازی میکنم چاره ای نیست ؟؟

این بازی PES2012 رو هم قیمت بدید ممنون . ؟؟

Amin4All
25-10-2011, 13:30
الان برا ریختن lt ایکس باکش 10 الی 25 میگیرن.
برا ps3 ه کش رو چقدر میگیرن؟
اخرین بازی ای که میشه کپی بازی کرد چی هستش؟

sonixax
25-10-2011, 14:50

فقط به خاطر اینکه PS3 هَکش به مشکل خورده ؟!؟!؟؟!
من یه 360 دارم کپی خوره ، مثل سگ پشیمونم از کپی خور بودنش میخوام یه دونه دست نخورده اش رو بخرم .
Ps3 رو هم نمیشه با 360 مقایسه کرد و به عکس - هر کدومشون لذت های خاص خودشون رو دارند .

s.j-rez
25-10-2011, 15:55
والا من دیگه خودمم دارم از گزاشتن اخبارdhخسته میشم
این گروه شورشو دراورده یه روز میگه خداحافظ شرمنده هرچی میخواید بهم بگید یه روز میگه نه اون الکیه یه ویدیو میزاریم میبینید کارمون درسته
خوب همونطور که میدونید دیروز خبری منتشر شد که گروه خداحافظی کرده و گفته لایقیم هرچی میخواید بگید بهمون ولی الان اومدن و گفتم نه اون خبرfakeبود و یک وبدیو میزاریم تا ببینید خبر راسته که ماdhرو ساختیم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتو این ویدیو توcfwگشت میزنن و جاهای مختلف رو نشون میدن.
گروه گفته به خاطر کامل کردنgrid mangerهست که دارن معطل میکنن و دارن روی اون کار میکنن و وقتی تموم بشه عرضه میکنن
دوستان از این به بعدش دیگه نمیشد گفت خبرfakeباشه یا نه و من فقط خبرهای این گروه رو میزارم و تا لحضه ریلیز نمیشه گفت خبر fakeهست یا نه

big news:

دوستان طبق خبری که رسیدیkeyهایدانگلjb2استخراج شده و به زودی شاهد انتشارcfwویا یکcfwپچ شده خواهیم بود

adolf32
25-10-2011, 20:38
والا من دیگه خودمم دارم از گزاشتن اخبارdhخسته میشم
این گروه شورشو دراورده یه روز میگه خداحافظ شرمنده هرچی میخواید بهم بگید یه روز میگه نه اون الکیه یه ویدیو میزاریم میبینید کارمون درسته
خوب همونطور که میدونید دیروز خبری منتشر شد که گروه خداحافظی کرده و گفته لایقیم هرچی میخواید بگید بهمون ولی الان اومدن و گفتم نه اون خبرfakeبود و یک وبدیو میزاریم تا ببینید خبر راسته که ماdhرو ساختیم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتو این ویدیو توcfwگشت میزنن و جاهای مختلف رو نشون میدن.
گروه گفته به خاطر کامل کردنgrid mangerهست که دارن معطل میکنن و دارن روی اون کار میکنن و وقتی تموم بشه عرضه میکنن
دوستان از این به بعدش دیگه نمیشد گفت خبرfakeباشه یا نه و من فقط خبرهای این گروه رو میزارم و تا لحضه ریلیز نمیشه گفت خبر fakeهست یا نه

big news:

دوستان طبق خبری که رسیدیkeyهایدانگلjb2استخراج شده و به زودی شاهد انتشارcfwویا یکcfwپچ شده خواهیم بود

این dh که میگی چی هست .!؟

---------- Post added at 09:36 PM ---------- Previous post was at 09:32 PM ----------

فقط به خاطر اینکه PS3 هَکش به مشکل خورده ؟!؟!؟؟!
من یه 360 دارم کپی خوره ، مثل سگ پشیمونم از کپی خور بودنش میخوام یه دونه دست نخورده اش رو بخرم .
Ps3 رو هم نمیشه با 360 مقایسه کرد و به عکس - هر کدومشون لذت های خاص خودشون رو دارند .
منم خودم تا 3 ماه پیش elite داشتم عوض کردم ps3 گرفتم . منم با شما موافقم که نمیشه این دو را مقایسه کرد . ولی بهتره تعصبی فکر نکنیم واقع بین باشیم .

---------- Post added at 09:38 PM ---------- Previous post was at 09:36 PM ----------

حالا مگه چی شده من یه کلمه نوشتم ا...باکس همگی ریختید رو سرم . اصلا پستو پاک کنید
چقدر تعصبی هستید .

MH_FashisT
25-10-2011, 20:39
الان برا ریختن lt ایکس باکش 10 الی 25 میگیرن.
برا ps3 ه کش رو چقدر میگیرن؟
اخرین بازی ای که میشه کپی بازی کرد چی هستش؟

هـک ps3 کاملا نرم افزاریه , خودتم میتونی هـکش کنیو لازم نیست پول الکی تو جیب مغازه دارا کنی
اخرین بازیا هم اگه اشتباه نکرده باشم بازیای مربوط به فرمویر 3.56 که تونسه بودن با پچ بیارنشون
از 3.6x به بالا key ها متغییر هست در حال حاضر نمیتونی بازی کنی
----
البته اگه تونسه باشی خبرای دانگل JB2 دنبال کرده باشی میبینی که تونسن بازیای جدیدو اجرا کنن

MH_FashisT
25-10-2011, 20:55
این dh که میگی چی هست .!؟

demonhades

اسم سایت هـکرای اسپانیایی که یه دو ماهی میشه هی واسه JFWشون امروزو فردا کردن که تونسن بازیای 3.7x اجرا کنن ولی تا حالا منتشرش نکردن به همین دلیل همه دیگه بهشون شک کردنو میگن فیکـه!!
اسم گروهشونم JAICRAB هست
سایتشونم

demonhades.org
که به زبانه اسپانیاییه

A.IvI.I.N
25-10-2011, 22:09
اقا منکه میخام دلو بزنم به دریا و اپدیت کنم برم FIFA یا PES بگیرم انلاین بزنم :40::31::40:
وای که چقد دلم باس بازی انلاین تنگ شده:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40:
دوستان من با FIFA 11 خیلی بیشتر از PES 11 حال کردم دلیلش هم این بود که باگش کمتر بود درصورتی که تا قبلش فقط PES بازی میکردم ولی تو نسخه ی 2011 واقعا باگ داشت بخاطر همین رفتم سراغ فیفا.
حالا به نظرتون الان FIFA 12 بهتره یا PES 12......؟؟؟؟قیمت اریج چنده...؟؟؟

MH_FashisT
25-10-2011, 22:27
دقیقا با نظرت موافقم...
منم تا قبل فیفا11 , عاشق pes بودم (اصلا حساب کن فن pes )
ولی فیفا 11 خیلی سرتر از pes2011 بود...
گیم پلی pes خیلی اعصاب خورد کن شده...
من نه fifa12 نه pes 2012 بازی کردم...,ولی از کسایی که بازی کردن شنیدم قضیه همون 2011 هست بازم fifa سرتره
----
در مورد اپدیتم یه هفته صبر کن بعد اپدیت کن شاید تو این هفته فرجی شد
----
ویرایش:

قیمت FIFA12

shahin_mp3
25-10-2011, 22:30
اقا منکه میخام دلو بزنم به دریا و اپدیت کنم برم FIFA یا PES بگیرم انلاین بزنم :40::31::40:
وای که چقد دلم باس بازی انلاین تنگ شده:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40:
دوستان من با FIFA 11 خیلی بیشتر از PES 11 حال کردم دلیلش هم این بود که باگش کمتر بود درصورتی که تا قبلش فقط PES بازی میکردم ولی تو نسخه ی 2011 واقعا باگ داشت بخاطر همین رفتم سراغ فیفا.
حالا به نظرتون الان FIFA 12 بهتره یا PES 12......؟؟؟؟قیمت اریج چنده...؟؟؟

بشين FIFA 12 بزن حالشو ببر خيلي توپ شده من كه دارم با دسته ي PS3 رو PC مي زنم :31:

A.IvI.I.N
25-10-2011, 22:47
دقیقا با نظرت موافقم...
منم تا قبل فیفا11 , عاشق pes بودم (اصلا حساب کن فن pes )
ولی فیفا 11 خیلی سرتر از pes2011 بود...
گیم پلی pes خیلی اعصاب خورد کن شده...
من نه fifa12 نه pes 2012 بازی کردم...,ولی از کسایی که بازی کردن شنیدم قضیه همون 2011 هست بازم fifa سرتره
----
در مورد اپدیتم یه هفته صبر کن بعد اپدیت کن شاید تو این هفته فرجی شد
----
ویرایش:
قیمت FIFA12

اخه دیگه طاقت ندارم.....!!!!:31:
کلی هفته اومد و رفت ولی خبری از حٍٍٍِِِــــک نشد:41::19:

بشين FIFA 12 بزن حالشو ببر خيلي توپ شده من كه دارم با دسته ي PS3 رو PC مي زنم :31:

لپ تاپم لبه گوره میترسم بازی بریزم مرخص بشه:31:
همین الان فنش صدا تراکتور میده:27:

shahin_mp3
25-10-2011, 22:50
اخه دیگه طاقت ندارم.....!!!!:31:
کلی هفته اومد و رفت ولی خبری از حٍٍٍِِِــــک نشد:41::19:

لپ تاپم لبه گوره میترسم بازی بریزم مرخص بشه:31:
همین الان فنش صدا تراکتور میده:27:

حالا يه امتحاني كن :31:

A.IvI.I.N
25-10-2011, 23:06
نه دیگه تصمیم گرفتم اپ بزنم اریج بازی کنم:31:
هرچی بازی انحصاری بوده بازی کردم و جالب اینجاس اخرین باری که یه بازی غیر از فوتبال بازی کردم به 1 سال پیش برمیگرده:20:
دیگه وقتش رسیده از 3.55 کوچ کنم:46:
انلاین رو عشقه:40::40::40:

adolf32
26-10-2011, 00:07
میدونم این فروم جای این سوال نیست اما حالا که بحث آنالاین بازی کردن شد میپرسم .
من adsl 512 ماهیانه 2 گیگ دارم میتونم آنلاین بزنم . زیاد از ترافیک کم میکنه ؟؟؟؟

shahin_mp3
26-10-2011, 03:54
نه دیگه تصمیم گرفتم اپ بزنم اریج بازی کنم:31:
هرچی بازی انحصاری بوده بازی کردم و جالب اینجاس اخرین باری که یه بازی غیر از فوتبال بازی کردم به 1 سال پیش برمیگرده:20:
دیگه وقتش رسیده از 3.55 کوچ کنم:46:
انلاین رو عشقه:40::40::40:

حالا كه رسيده به اوج هك مي خواي كوچ كني البته انلاين مي خواي بزني كوچ كن

منم يه هويي ديدي اپديترو زدم اومدم انلاين FIFA 12 بزنيم

میدونم این فروم جای این سوال نیست اما حالا که بحث آنالاین بازی کردن شد میپرسم .
من adsl 512 ماهیانه 2 گیگ دارم میتونم آنلاین بزنم . زیاد از ترافیک کم میکنه ؟؟؟؟

بله دوست عزيز مي توني

بستگي داره چه قدر بازي كني ديگه اينارو انلاين بازا خوب مي دونن

A.IvI.I.N
26-10-2011, 17:08
دوستان سوني روي بازي هاي جديد براي انلاين كد گذاشته...؟؟؟
اين كد چجوريه...؟؟؟
يعني اگه يه نفر روي دستگاهش بزنه ديگه نميشه انلاين بازي كرد..؟؟؟
من ميخام فيفا 12 بگيرم از كجا بفهمم كدش استفاده نشده...؟؟؟:19:
اگه راهنماييم كنين ممنون ميشم.

Gamemaster
26-10-2011, 18:19
دوستان سوني روي بازي هاي جديد براي انلاين كد گذاشته...؟؟؟
اين كد چجوريه...؟؟؟
يعني اگه يه نفر روي دستگاهش بزنه ديگه نميشه انلاين بازي كرد..؟؟؟
من ميخام فيفا 12 بگيرم از كجا بفهمم كدش استفاده نشده...؟؟؟:19:
اگه راهنماييم كنين ممنون ميشم.

این برای بازی‌های خودش نه همه

A.IvI.I.N
26-10-2011, 19:29
این برای بازی‌های خودش نه همه

ممنون :11:
یعنی برای انلاین فیفا12 کد نزاشته دیگه...؟؟؟
ولی من شنیدم داره...!!!

اینجارو نگا:

Gamemaster
26-10-2011, 19:38
اون کد خودEA هست مال سونی نیست

A.IvI.I.N
26-10-2011, 20:35
اون کد خودEA هست مال سونی نیست

این کد با دیسک اریج هستش دیگه...؟؟؟ یا باید جدا بگیریم...؟؟؟

Gamemaster
26-10-2011, 21:53
برگه هست تو قاب بازی

SASAN-BSE
26-10-2011, 23:29
نسخه 2.0 منتشر شد

تغییرات:

* محیط کاملا پیشرفته تر و گرافیکی
* سازگاری بیشتر با ویندوز ویستا و سون
* سرعت بیشتر
* تعویض GDS و WSW
* ویرایش کامل WSW
* تغییر اتوماتیک sfo هنگام مشکل
* ارور و پیغام های بیشتر
* فارسی شدن کامل برنامه
* سبک تر شدن در رم و CPU
* تغییر در نوع ویرایش sfo با استفاده از SSR ساخته شده توسط تیم
* تغییر در نوع ساخت ایبوت فیکس با استفاده از SEorg 0.4 ساخته شده توسط تیم
* پشتیبانی از آن پکیج فایل های 3.55 جدید
* و خیلی از باگ های برنامه....

برای دانلود به پست اول برید

دوستان خیلی زحمت برای ساخت برنامه کشیده شده....

HO3IN-Life
27-10-2011, 10:38
این برنامه کارش چیه؟؟؟

MLunatic
27-10-2011, 10:44
سلام بچه ها من توی سایت اسپانیایی رفتم. بعد 1 پست دیدم تبلیغ این سایت . ببینید این چی کارست . به درد ما version 3.6 ها می خوره یا نه

MH_FashisT
27-10-2011, 11:08
این برنامه کارش چیه؟؟؟

کارش اینه :31:

MH_FashisT
27-10-2011, 11:18
سلام بچه ها من توی سایت اسپانیایی رفتم. بعد 1 پست دیدم تبلیغ این سایت . ببینید این چی کارست . به درد ما version 3.6 ها می خوره یا نه

نه رو firmware 3.55 اجرا میشه
بکاپ منیجرم داره...که میتونه بازیای psp , ps2 و ps1 اجرا کنه

کوچیکترین خبری در مورد هـک ps3 بیاد اول رو این سایتا میاد

ps3news.com
ps3hax.net
ps3-scenes.com
ps3crunche.net

hojjat_vahidi
27-10-2011, 11:38
نه رو firmware 3.55 اجرا میشه
بکاپ منیجرم داره...که میتونه بازیای psp , ps2 و ps1 اجرا کنه

کوچیکترین خبری در مورد هـک ps3 بیاد اول رو این سایتا میاد

ps3news.com
ps3hax.net
ps3-scenes.com
ps3crunche.net

با تشكر

حالا
آخرين اخبار از هك PS3 ورژن 3.56 به بالا چي هست ؟؟؟؟
با تشكر

MH_FashisT
27-10-2011, 11:49
با تشكر

حالا
آخرين اخبار از هك PS3 ورژن 3.56 به بالا چي هست ؟؟؟؟
با تشكر

اخرین خبرارو تو این دو تا پستی که ساجد گذاشته میتونی دنبال کنی

s.j-rez
27-10-2011, 14:08
و اما بمب خبری امروز:
همونطور که میدونید تو این چند روزه اخیر بهترین خبر هارو در مورد هکps3داشتیم و این سیر خبر های خوب هنوزم ادامه داره...ولی بهترین خبر که امروز منتشر شد وتوسطps3haxهم تایید شد این بود کهkeyهای همه ی کنسول ها با همه ی فریم ویر ها استخراج شده این کار توسط فردی به نامps3devwikiانجام شده و خبرای های درموردش امروز پخش شده.
جرقه این کار توسط دانگلjb2 زده شده که با استفاده از اون میتونستیم بازی های+3.6رو اجرا کنیم.
آموزش استخراج اینkeyها از بحث یه پست جداست و باید در یک تاپیک به طور مفصل توضیح داده بشه.منم دارم روش کار مکینم تا اطلاعات جدیدی پیدا کنم و تاپیک آموزشی رو بزنم براتون

shahriar_669
27-10-2011, 17:17
دوستان الان چه pack های تو بازار برای ps3 slim هست؟

مثل pack metal gear یا ...؟

تو این پک ها چیا اضافی هست ؟ من شنیده بودم تو پک متال گیر یه هد ست 1.7 مخصوص بازی هست

MH_FashisT
27-10-2011, 18:03
بستگی به خوده بازی داره که چیا توش باشه,

مثلا اخرین باندلی هم که میخواد بیاد مربوط به unchartede 3 هست

که یه کنسول Playstation 3 320GB و یک نسخه از بازی

Uncharted 3: Drake’s Deception , یک ماه اشتراک رایگان سرویس PlayStation Plus هست

amir.night
27-10-2011, 18:19
اقا خسته شدیم دیگه تا هفته ی دیگه هم که call of جدید میاد ps3 -- نشد بابا چه کار کنیم فکر کنم باید ps3 ببوسیم بزاریم کنار

نظرتون چی هست

rz21
27-10-2011, 19:03
سلام دوستان. من میخواهم la noire بازی کنم ولی مشکلم اینه که دیالوگ ها صدا ندارند!نسخه بازیم هم نیمدونم چی هست و از کجا باید بفهمم!روی هارد اینترنال اجرا میکنم.ولی صدا ندارم.کمک کنید!ممنون

MH_FashisT
27-10-2011, 19:47
اول بگو پچشو نصب کردی؟
اگه اره هست جوابت کدوم ورژنش هست
---
ورژن یا ای دی بازیو میشه از ps3_disk یا param بازی فهمید یکی از این دوتارو تو پوشه بازی پیدا کن بعد با notepad بازش کن توش نوشته
یا از تو مولتی من رو کاور بازی که میاد اون گوشه پایین نوشته

A.IvI.I.N
27-10-2011, 21:22
اقا ماکه اپدیت زدیم :31:
گوره پدره حــک:27:
خسته شدیم انقد صبر کردیم.
من فقط فیفا12 میخاستم که بهش رسیدم خلاص:31:
خدا وکیلی عالی شده میتونم بگم 10 برابر از فیفا11 بهتر شده.
فقط چون دیسک ریجن 3 بود مجبور شدم اکانت psn با کشور تایوان بسازم اخه اکانت قبلیم ریجن 2 بود کد EA رو قبول نمیکرد.

SASAN-BSE
27-10-2011, 21:34
این برنامه کارش چیه؟؟؟

کار اصلیش تبدیل بازی و رایت بازی ها روی دیسک ها dvd و بلوری و اجرای بازی از روی دیسکه
امکانات دیگه هم داره
برنامه تقریبا 9 ماه طول کشیده تا ساخته بشه

MH_FashisT
27-10-2011, 21:46
کار اصلیش تبدیل بازی و رایت بازی ها روی دیسک ها dvd و بلوری و اجرای بازی از روی دیسکه
امکانات دیگه هم داره
برنامه تقریبا 9 ماه طول کشیده تا ساخته بشه

بازیارو به pkg تبدیل میکنه؟
بعد میخواد نصب بشه رو هارد؟
یا مستقیم اجرا میشه از رو دیسک؟

---------- Post added at 09:46 PM ---------- Previous post was at 09:42 PM ----------

فقط چون دیسک ریجن 3 بود مجبور شدم اکانت psn با کشور تایوان بسازم اخه اکانت قبلیم ریجن 2 بود کد EA رو قبول نمیکرد.
تو 3.73 چجوریه؟ :31:
خوش به حالت:31:,اول انچارتد 3 رو میگرفتی:13:...
من مثه ...:31: تو کف unchartedam
تا mw3 صب میکنم اگه خبری نشد اپدیت میکنم
فیفا 12 چند گرفتی؟

rz21
27-10-2011, 22:23
شما به این سایت اعتماد میکنین که ه ک شده؟دانلود کنم؟

MH_FashisT
27-10-2011, 22:37
این سایت هر موقعه sony فرمویر جدید میده اینم میگه هـک شد..
101% فیکه!!!!!!!!!!!
فک کنم سایتای معتبر هـک ps3 دادم

shahin_mp3
28-10-2011, 00:51

ايول :31:

مننم ببينم تا چند وقت ديگه نياد اپديت مي كنم گور باباي هك :21:

FIfa 12 چند ؟ از كجا گرفتي ؟

الان بازي اورجينال هاي جديد حدود چنده ؟

3 Batlefield برا PS3 اومده چنده ؟

A.IvI.I.N
28-10-2011, 00:59
فیفا 12 چند گرفتی؟

انچارت پرسیدم گفت شنبه میاریم ولی من صبر میکنم قیمتش افت کنه بعد میگیرم.
برای فیفا هم کل توپخونه رو گشتم اخر از یه جا 72 گرفتم اگه خواستی بگو شمارشو دارم بهت میدم.
باورت نمیشه فیفا از 72 قیمت داشتم تا 95 ....!!!!:18:
فیفا تو بازار کم شده ولی pes تا دلت بخواد همه دارن :27:
-----------------------------------------------------------------------
اخرین خبری که شنیدم فیفا 25 برابر pes فروش کرده:18::31:
اینم منبع:

ايول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مننم ببينم تا چند وقت ديگه نياد اپديت مي كنم گور باباي هك [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

FIfa 12 چند ؟ از كجا گرفتي ؟

الان بازي اورجينال هاي جديد حدود چنده ؟

3 Batlefield برا PS3 اومده چنده ؟ والا من به عشقه فیفا رفتم توپخونه از بقیه بازیا قافل شدم:31:
فقط انچارتد رو پرسیدم شنبه میارن.

shahin_mp3
28-10-2011, 01:05
انچارت پرسیدم گفت شنبه میاریم ولی من صبر میکنم قیمتش افت کنه بعد میگیرم.
برای فیفا هم کل توپخونه رو گشتم اخر از یه جا 72 گرفتم اگه خواستی بگو شمارشو دارم بهت میدم.
باورت نمیشه فیفا از 72 قیمت داشتم تا 95 ....!!!!:18:
فیفا تو بازار کم شده ولی pes تا دلت بخواد همه دارن :27:
-----------------------------------------------------------------------
اخرین خبری که شنیدم فیفا 25 برابر pes فروش کرده:18::31:
اینم منبع:

ببينم اين بازي اورجو ديگه فقط بايد با ديسك اجرا كرد ديگه نميشه رو هارد ريخت از اون رو اجرا كرد

خب FIFA 12 ديگه :31: PES چند بود ؟

فكر كنم UNCHARTED بياد بالاي 100 باشه

فردا يه سر اون طرف ميرم كار دارم ادرسو شمارشو بده ببينم چند ميده دمت گرم

A.IvI.I.N
28-10-2011, 10:25
ببينم اين بازي اورجو ديگه فقط بايد با ديسك اجرا كرد ديگه نميشه رو هارد ريخت از اون رو اجرا كرد
خب FIFA 12 ديگه :31: PES چند بود ؟
فكر كنم UNCHARTED بياد بالاي 100 باشه
فردا يه سر اون طرف ميرم كار دارم ادرسو شمارشو بده ببينم چند ميده دمت گرم

اره دیگه فقط با دیسک.
pes قیمت نکردم ولی فک کنم ارزون تر بود.
اره دیگه انچارت بیاد اوایل زیره 100 عمرا بدن باید صبر کنیم بیاد پایین.
ادرس دقیقش نمیدونم ولی نبش یکی از پاساژ های توپخونه که سیستم صوتی میفروشن هستش.
شماره یارو رو گرفتم برات پ.خ میزنم:46:

rz21
28-10-2011, 12:51
این سایت هر موقعه sony فرمویر جدید میده اینم میگه هـک شد..
101% فیکه!!!!!!!!!!!
فک کنم سایتای معتبر هـک ps3 دادم
خوب یک مغازه ای بسیار معروف توی شیراز هست،بچه های شیرازی میشناسن،که ps3خودش -- کرده و از اینترنت گرفته و نوشته اگه میخواهین باید الان پول بدین تا هفته ی دیگه توی نوبت باشین.پس قضیه اون چیه به نظر شما؟؟؟

s.j-rez
28-10-2011, 13:11
خوب یک مغازه ای بسیار معروف توی شیراز هست،بچه های شیرازی میشناسن،که ps3خودش -- کرده و از اینترنت گرفته و نوشته اگه میخواهین باید الان پول بدین تا هفته ی دیگه توی نوبت باشین.پس قضیه اون چیه به نظر شما؟؟؟

درسته یه روش جدید اومده ولی فعلا دست نگه دار چون مشکل زیاد داره و دقیقا نمیشناسیم این روش رو باید صبر کنی
ولی خوب شاید اون فریم ویر های قدیمی رو -- میکنه خوب

MH_FashisT
28-10-2011, 14:19

من به شما قول میدم در حال حاضر هیچ هـک نرم افزاری واسه ps3 نیومده

این مغازه دارم که اینجور ادعایی کرده اگه صحبتاش درست باشه احتمالا از E3 Flasher استفاده میکنه و فرمویر شما رو به 3.55 دانگرید میکنه....

+

به جز دانگل True Blue...دیگه هیچ راهی واسه اجراهای بازیهای جدید وجود نداره

farbod N73 me
29-10-2011, 00:02
سلام
آقا من این U3 رو گرفتم پلم ولی این کدی که توشه رو قبول نمیکنه! چرا؟ کسی اطلاعی داره؟
به این ربط داره که اکانت من ریجن 1 هستش ولی بازی ریجن 2؟
ممنون میشم یکی کمک کنه

MH_FashisT
29-10-2011, 09:09
سلام
آقا من این U3 رو گرفتم پلم ولی این کدی که توشه رو قبول نمیکنه! چرا؟ کسی اطلاعی داره؟
ممنون میشم یکی کمک کنه

این پستو بخون

A.IvI.I.N
29-10-2011, 11:51
سلام
ممنون میشم یکی کمک کنه

چند گرفتی رفیق...؟؟؟

منم میخــــــــــــــــــام:19: :31:

دقیقا مشکل از ریجن اکانتت هستش باید یه اکانت با یکی از کشور های اروپایی بسازی تا قبول کنه:46:

mmf66
29-10-2011, 12:25
dirt 3 را میشود روی 3.55 بازی کنم
اخرین هکی که اومده فرمویر چنده من اخرین بازی که کردم la.noire بوده لطفا جواب بدید
با تشکر از دوستان

MH_FashisT
29-10-2011, 12:37
نه نمیشه بازی کرد
la.noire که 3.6 بودو تو تونسی بازی کنی چون با key 3.6 به بالا کد نشده بودو با یه Param.sfo با یه پچ میشد بیارنش
ولی dirt 3 حتما باید فرمویر 3.6 به بالا باشه,با پچو ,eboot fix واینا نمیشه بیارن

mmf66
29-10-2011, 13:10
نه نمیشه بازی کرد
la.noire که 3.6 بودو تو تونسی بازی کنی چون با key 3.6 به بالا کد نشده بودو با یه Param.sfo با یه پچ میشد بیارنش
ولی dirt 3 حتما باید فرمویر 3.6 به بالا باشه,با پچو ,eboot fix واینا نمیشه بیارن

پس ما باید تا کی صبر کنیم dirt3 بازی کنیم

MH_FashisT
29-10-2011, 13:42
ممکنه تا یه ساعت دیگه یا یه سال دیگه...معلوم نیست هیچی...
فقط تنها چیزی که مشخصه اینه که بلاخره هـک میشه
-------------------

MH_FashisT
29-10-2011, 13:49
چند گرفتی رفیق...؟؟؟

منم میخــــــــــــــــــام:19: :31:

دقیقا مشکل از ریجن اکانتت هستش باید یه اکانت با یکی از کشور های اروپایی بسازی تا قبول کنه:46:

منم دیگه میخوام اپدیت کنم

تو سرم انداختی که آپدیت کنم..اگه فردا هـک شد هر چی دیدی از چشم خودت دیدی :31:

من رفتم پرسیدم uncharted 3 ...
گفت 95تومن...منم گفتم باش تا بیام ازت بخرم :31:

A.IvI.I.N
29-10-2011, 15:00
منم دیگه میخوام اپدیت کنم
تو سرم انداختی که آپدیت کنم..اگه فردا هـک شد هر چی دیدی از چشم خودت دیدی :31:
من رفتم پرسیدم uncharted 3 ...
گفت 95تومن...منم گفتم باش تا بیام ازت بخرم :31:

اره بابا گوره بابای حـــک :31:
درسته هزینه ی بازی های اریج برام سنگینه و شاید مجبور بشم یک سوم حقوق ماهم رو بدم ولی بهتر از اینه که حسرت بازی های جدید رو بخورم و لذت بازی انلاین رو با خودم به گور ببرم:31:
برا انچارت هم انقد صبر میکنم تا بره زیره 70 تومن بعد میگیرم.

MH_FashisT
29-10-2011, 18:03
اجرای UNCHARTED 3 روی CFW 3.55

با یه EbooT Fix میشه بازی UNCHARTED 3 روی cfw 3.55 اجرا کرد

نحوه اجرا:

1.ریختن بازی روی هارد داخلی

2.پاک کردن فایل CAMAER.TXT از این ادرس

dev_hdd0/GAMES/BCES01175/PS3_GAME/USRDIR/build/main/movies1/

3.ریختن EBOOT FIX به جای EBOOT بازی در این مسیر

dev_hdd0/GAMES/BCES01175/PS3_GAME/USRDIR/

و اجرای بازی

eboot رو میتونین از این ادرس دانلود کنین

A.IvI.I.N
29-10-2011, 20:21

نحوه اجرا:

و اجرای بازی

کاش 3 روز زودتر میومد حداقل انچارتد کپی میزدیم:13:
رفت تو پاچم:31:

MH_FashisT
29-10-2011, 20:23
کاش 3 روز زودتر میومد حداقل انچارتد کپی میزدیم:13:
رفت تو پاچم:31:

:16:
یادته گفتم یه هفته صب کن :31:
گوش به حرف که نمیدی
حالا برو 100 تومن پول بازی بده:10::31:

A.IvI.I.N
29-10-2011, 21:56
:16:
یادته گفتم یه هفته صب کن :31:
گوش به حرف که نمیدی
حالا برو 100 تومن پول بازی بده:10::31:

فعلا از زمین و زمان داره برام میباره :27:
به جونه خودم اگه اپ نمیزدم عمرا انچارت حک نمیشد انگاری منتظر بودن منه بدبخت اپ بزنم تا حکش کنن:13:
لابد یه هفته دیگم تا 3.70 حـــک میشه اونوقت ماکه 3.73 زدیم باز میره تو پاچمون:31:
ولی من هنوزم پشیمون نیستم خدا وکیلی بازی انلاین خیلی فاز میده:40::40::40:
انچارت هم ماه دیگه میگیرم.

Gamemaster
29-10-2011, 22:10
انلاین خوب امدی
هیچی‌ انلاین نمی‌شه

SASAN-BSE
29-10-2011, 22:33
بازیارو به pkg تبدیل میکنه؟
بعد میخواد نصب بشه رو هارد؟
یا مستقیم اجرا میشه از رو دیسک؟

---------- Post added at 09:46 PM ---------- Previous post was at 09:42 PM ----------

فیفا 12 چند گرفتی؟

از دیسک نصب میشه
اجرای مستقیم هم به زودی

MH_FashisT
29-10-2011, 22:49
از دیسک نصب میشه
اجرای مستقیم هم به زودی

راسی در مورد این بکاپ منیجرتون :31:
بازی ps1 از iso میتونه اجرا کنه؟
من بکاپ منیجر cobra usb که دیدم علاوه بر اجرای ps1,ps2.psp ..حتی میتونه از ps2 iso هم اجرا کنه...

---------- Post added at 10:49 PM ---------- Previous post was at 10:44 PM ----------

فعلا از زمین و زمان داره برام میباره :27:
به جونه خودم اگه اپ نمیزدم عمرا انچارت حک نمیشد انگاری منتظر بودن منه بدبخت اپ بزنم تا حکش کنن:13:
لابد یه هفته دیگم تا 3.70 حـــک میشه اونوقت ماکه 3.73 زدیم باز میره تو پاچمون:31:
ولی من هنوزم پشیمون نیستم خدا وکیلی بازی انلاین خیلی فاز میده:40::40::40:
انچارت هم ماه دیگه میگیرم.

نه مطمئن باش 3.73 هـک میشه
حتی این روزا صحبت CFW 3.73 هم هست که میگن به زودی میاد :|:2:

من تا حالا تجربه انلاین ps3 نداشتم :|
فقط با pc انلاین بازی کردم
که شک نکن بعد اینکه unchartedo تموم کردم دیگه میرم اپدیت میکنم :40:

hosein ati
29-10-2011, 23:19
راسی در مورد این بکاپ منیجرتون :31:
بازی ps1 از iso میتونه اجرا کنه؟
من بکاپ منیجر cobra usb که دیدم علاوه بر اجرای ps1,ps2.psp ..حتی میتونه از ps2 iso هم اجرا کنه...

---------- Post added at 10:49 PM ---------- Previous post was at 10:44 PM ----------

داداش تونستی تست u3 رو که کار میکنه یا نه؟

shahin_mp3
30-10-2011, 00:00
چه خبر هاي خوشي :31: حالا اين خبر تاييد شده :21:

كسي امتحان كرده :21:

MH_FashisT
30-10-2011, 00:23
داداش تونستی تست u3 رو که کار میکنه یا نه؟

چه خبر هاي خوشي :31: حالا اين خبر تاييد شده :21:

كسي امتحان كرده :21:

اره من امتحان کردم کاملا جواب میده

خداییش عجب گرافیکی داره

shahin_mp3
30-10-2011, 00:41

خداییش عجب گرافیکی داره

از كجا گرفتي

در ضمن اين EBOOT قبليرو بايد پاك كني يا نه همون جا بريزي

A.IvI.I.N
30-10-2011, 00:52

پس نصفه عمرت بر فناست:31:
PSN برای خودش دنیایی شده خدا وکیلی دم سونی گرم چنان سروری درست کرده که من از اینجا با اون سره دنیا بدون هیچ مشکلی فیفا بازی میکنم تازه اونم با اینترنت ذغالی که ما داریم:27:
جاتون خالی چند دست فیفا انلاین زدیم با این نوچه های خارجی از دم همرو درو کردیم رفت:31:
هرچی دیروز باختم امروز جبران کردم :5:

sajjadsa
30-10-2011, 01:23

نحوه اجرا:

و اجرای بازی

آقا لینکش زبونم لال fـیلتره! یه لینک بدون fـیلتر نداری؟!
خدا خیرتون بده امتی رو شاد کردین ...!

A.IvI.I.N
30-10-2011, 02:01
آقا لینکش زبونم لال fـیلتره! یه لینک بدون fـیلتر نداری؟!
خدا خیرتون بده امتی رو شاد کردین ...!

لینک بدون چیز خدمت شما

MH_FashisT
30-10-2011, 02:30
از كجا گرفتي

در ضمن اين EBOOT قبليرو بايد پاك كني يا نه همون جا بريزي

شما بریز تو همونجا replace کن
من از نت دانلود کردم بازیو

---------- Post added at 02:30 AM ---------- Previous post was at 02:27 AM ----------

پس نصفه عمرت بر فناست:31:
PSN برای خودش دنیایی شده خدا وکیلی دم سونی گرم چنان سروری درست کرده که من از اینجا با اون سره دنیا بدون هیچ مشکلی فیفا بازی میکنم تازه اونم با اینترنت ذغالی که ما داریم:27:
جاتون خالی چند دست فیفا انلاین زدیم با این نوچه های خارجی از دم همرو درو کردیم رفت:31:
هرچی دیروز باختم امروز جبران کردم :5:

حالا بذار انچارتدو تموم کنم اپدیت میکنمو انلاین میزنم
با هم fifa میزنیم :31:

MoRt@L
30-10-2011, 13:32
UNCHARTED 3 کسی داره من تهرانم اگه دانلود کردید به مام بدید 45GB حجمشه

Gamemaster
30-10-2011, 14:43
۲روز دیگه میاد ماهم به جم شماها اضافه میشیم

hosein ati
30-10-2011, 14:58

خداییش عجب گرافیکی داره

اون journal رو باز کردی ببینی بازی هنگ میکنه یا نه ؟
اگه نه لطفا امتحان کن.
راستی اگه drake's journal رو باز نکنی چند مرحله میتونی بری ؟
خیلی تو حصرت این بازیم. امروز دارم میرم بیرون کل بازی فروش های شهر رو بگردم. به امید اینکه پیداش کنم. چاره ای نیست فعلا. اگه نتونستم پیدا کنم باید اینترنتی بخرم.

HO3IN-Life
30-10-2011, 15:53
uncharted 3 اومده ؟؟؟

mmf66
30-10-2011, 16:33
عزیزان میشه بگین جدیدترین بازیهایی که اومده ومیشه روی 3.55 بازی کرد رو بگین

hosein ati
30-10-2011, 17:07
uncharted 3 اومده ؟؟؟

اره اومده.برای cfw هم پچش کردن.

HO3IN-Life
30-10-2011, 17:11
چطور این دوستمون میگه که 2 روز دیگه میاد ؟؟

۲روز دیگه میاد ماهم به جم شماها اضافه میشیم

A.IvI.I.N
30-10-2011, 17:40
چطور این دوستمون میگه که 2 روز دیگه میاد ؟؟

این دوستمون تو ایران نیستش:46:

sajjadsa
30-10-2011, 18:25

مشکلی نیست جاهایی که جورنال لازمه رو میشه به کمک راهنمای بازی تو اینترنت بدون باز کردن جورنال رد کرد! دوستان اگر کسی راهنمای اونجاهای بازی رو فهمید بذاره تا کار بقیه هم راه بیفته ...

MH_FashisT
30-10-2011, 18:49
اگه نه لطفا امتحان کن.
خیلی تو حصرت این بازیم. امروز دارم میرم بیرون کل بازی فروش های شهر رو بگردم. به امید اینکه پیداش کنم. چاره ای نیست فعلا. اگه نتونستم پیدا کنم باید اینترنتی بخرم.

مشکلی نیست جاهایی که جورنال لازمه رو میشه به کمک راهنمای بازی تو اینترنت بدون باز کردن جورنال رد کرد! دوستان اگر کسی راهنمای اونجاهای بازی رو فهمید بذاره تا کار بقیه هم راه بیفته ...

حيسن جان اره وقتي باز ميكنم فريز ميشه سيستم
من تا chaptere 9 رفتم كه گير كرد بازي ولي با يه سيو جلوتر از اون مرحله تونسم تا chaptere 11 برم كه بازم گير كرد حلا منتظر سيو جلوترش هسم كه كه 11 رو هم تموم كنم

البته بزودي eboot fix درس حسابيش مياد كه لازم به اين كارا نيس منم كه اين كارو ميكنم چون تو كفه بازيم :31:

rezamaldinii
30-10-2011, 21:22
سلام

هارد اکسنترنال من fat 32 هستش چه جور می تونم بازی هایی که فایل بالای 4 گیگ دارن رو توش بریزم جوری که بشه بازی رو رویه کنسول اجرا یا کپیش کرد؟

برنامه PS3splitter با مولتی من همانگ هست یا فقط با گایا منیجر کار میکنه ؟

MH_FashisT
30-10-2011, 22:51
شما splitesh کن مولتی من خودش میچسبونه به هم...

hosein ati
30-10-2011, 22:52
حيسن جان اره وقتي باز ميكنم فريز ميشه سيستم
من تا chaptere 9 رفتم كه گير كرد بازي ولي با يه سيو جلوتر از اون مرحله تونسم تا chaptere 11 برم كه بازم گير كرد حلا منتظر سيو جلوترش هسم كه كه 11 رو هم تموم كنم

البته بزودي eboot fix درس حسابيش مياد كه لازم به اين كارا نيس منم كه اين كارو ميكنم چون تو كفه بازيم :31:

بازی 4 روز دیگه بدست من میرسه .ایا تا اون موقع قرار هست eboot جدید براش بیاد؟
مطمئمنی که قراره eboot جدید بدن؟