PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Play Station 3

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 46 47 48 49

hosein ati
22-08-2011, 21:57
سلام دوستان

kilzoon 3 رو تموم کردم.. خیلی قشنگ بود..

اینجا رو نگاه کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داداش اینی که شما گزاشتی دمو هست و دلیل نمیشه که بازی اصلی هم با 3.55 بیاد.اگه درست متوجه شده باشم منظورتونو.

HO3IN-Life
22-08-2011, 22:01
داداش اینی که شما گزاشتی دمو هست و دلیل نمیشه که بازی اصلی هم با 3.55 بیاد.اگه درست متوجه شده باشم منظورتونو.

بله درسته اما مطمئنن یه fix یا Eboot واسش میدن بیرون تا بیاد :13:...
یا اینکه فریمور جدید -- میشه ...

به هر صورت کپی بازی کردن اینارم داره دیگه!! :20:

بالاخره باید یه فرقی بکنه با اونایی که اورجینال بازیی میکنن ...

shab_2008
22-08-2011, 22:01
سوالی ایکس باکس -- میکنن سرویس نمیشه مهندس ک نیستن برا خودشون -- میکنن بعدا مشکل ساز نمیشه عمر کنسول کم نمیشه؟
پی اس مگه بهتر نیس گرافیک کنسول سگ جونیه
دنبال یه چیزم که خوب باشه الان دانگل -- میشه پی اس یا فرم ویر بخرم الان کلی بازی تو سایتا میفروشن نمیشه با همینا بازی کرد تا بازی های جدیدشم فرم ویرش -- بشه مگه کلی بازی نیومده برا پی اس ک -- شده میشه بازی کرد پس مشکل نداره ک هکشش؟؟
ایکس باز کیفیتش پایینه نسبت ب این و سگ جون هست اسلیم دا نکنه
مرسی کمکم کنی

ه ک کردن یا همون کپی خور کردن کنسول هیچ آسیبی بهش نمیزنه!

از نظر گرافیک هر دو کنسول در یه سطح هستن!

با PS3 فعلا میتونین بازی های چند ماهه پیش رو انجام بدین تا فرمور جدید هم ه ک بشه و بتونین بازی های جدید رو هم انجام بدین!

الان کنسول رو با کاستوم فرمور ها ه ک میکنن!

ایکس باز کیفیتش پایینه نسبت ب این و سگ جون هست اسلیم دا نکنهاین قسمت پستتون رو من متوجه نشدم!

ولی اگه منظورتون اینه که X360 کیفیتش پایینه باید بگم که سخت در اشتباهید! از دو الی سه سال پیش تا کنون از نظر سخت افزار کنسول های X360 هیچ مشکل جدی سخت افزاری براشون پیش نیومده! منظورم همون ارور های مرگ از جمله E74 هست! به تازگی هم که سری اسلیمش اومده که فوق العادس!

شما بر خلاف PS3 با X360 به راحتی میتنین بازی های جدید رو باز یکنید.

abbasgh66
22-08-2011, 23:50
move هم باهاش بود یا نه ؟؟؟

فقط navigation رو باید جدا بگیری؟؟

یعنی move روش هست؟؟

فک کنم تصویری توضیح بدم بهتره »

این قطعات تو بسته ای هست که به اسم Move با 90 دلار تهیه می کنید »

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و قطعه ی بعدی navigation هستش که به صورت جدا تو بسته بندی مجزا با قیمت 30 دلار می تونید تهیه کنید .

اینم لینک آمازون برای خرید navigation

shahin_mp3
22-08-2011, 23:59
سلام
ببخشید رفیق می خاستم کنسول بخرم فرم ویر چیه گرفتاری داره الان بخرم -- میشه یا بمونم بعد تابستون قیمتم اوفت کنه -- خودمم میتونم بکنم یا باید بدم جایی؟؟ موندم چه کنسولی بخرم همیشه با هارد بخوای بازی کنی باید دیسک تو دستگاه باشّّّّ

بنظرت بهد تابستون بگیرم بهتره قیمت پایین میاد
امکان داره -- نشن مهر فرم ویر 3.55 امکان داره تو بازار نباشه؟ 160 گیگ خوبه هارد چند گیگ خوبه جدا بخرم؟ سایت اینترنتی کدومشون معطبرن از لحاظ نو بودن دزد نباشن
اصلا ایکس باکسم دیدم -- بشه کیفیتش کم میشه امکان داره بسوزه نه این سایتا متبرن مرسی کمکم کنی بعد اینکه پی اس بهتره؟

من PS3 گرفتم راضي هم هستم ورژن 3.55 هك شده هنوز جديداش هك نشده ولي بزودي ميشه تو هر چيزي بخواي

بعد تابستان بخري ارزون تره هر مقداري هم ميخواي بگير 160 يا 320 هارد هم خوبه 1TB بخري خيالتم راحت باشه PS3

حرف نداره بازي انحصاري هم داره در ضمن تو هميشه يه بازي اورجينال تو دستگاهت باشه كه اينم به خاطره هك كه

دستگاه و گول ميزنه :31:

zxcvbnm_00
23-08-2011, 00:49
سلام
مرسی از دوستان و شاهین
به تازگی خریدی پس خوبه منم فک کنم پی اس میخرم فقط میترسم مهر اینا فرم ویر 3.55 نباشه و 3.7 هم اون موقع -- نشه یا نشده باشه اصلا
یک دیسک اورجینال همش تو درایو کار میکنه درایو پدرش در نیاره بلو ری هس دیگه یک سوالی درایو سونی مکشی بود دیگه درد سر ایجاد نکرد برات یا برای دوستان مرسی ساخته چینه
مرسی از دوستان

shahin_mp3
23-08-2011, 02:39
سلام
مرسی از دوستان و شاهین
به تازگی خریدی پس خوبه منم فک کنم پی اس میخرم فقط میترسم مهر اینا فرم ویر 3.55 نباشه و 3.7 هم اون موقع -- نشه یا نشده باشه اصلا
یک دیسک اورجینال همش تو درایو کار میکنه درایو پدرش در نیاره بلو ری هس دیگه یک سوالی درایو سونی مکشی بود دیگه درد سر ایجاد نکرد برات یا برای دوستان مرسی ساخته چینه
مرسی از دوستان

به نظر من به اين زوديا هكش مي كنن در ضمن اگر هم يه 3.55 گيرت نيومد 3.7 دانگرد ميكنن به 3.55 ولي مثل اينكه

هنوز تو ايران خبري ازش نيست (كه اينم تا چند وقت ديگه مياد) اين ديسك كه توش والا يه سري ها مي گن هي توش

ميچرخه ولي فكر نكنم دقيق نميدونم ولي اينم بدون طوريش نميشه :31: منظورتم از درايور نفهميدم :20: در كل من كه

راضيم :27:

zadis
23-08-2011, 04:21
دوستان کمک کنید.بدجور تو دوراهی موندم . من ps3 . خریدم و 3.55 هست و کپی خور ولی میترسم دیگه کپی خور نشه .. چون بازی جدید تو راهن . فیفا 12 . call of duty . batelfiled3 و توان خرید بازی اورجینال رو هم ندارم / و بازی انحصاری هم ps3 سرتره .
1.آیا ارزش داره بفروشمش و 360 بخرم . مشتری هم دارم 400
2.از فروش ps3 و خرید 360 پشیمون نمیشم .
من اثلا live بازی نمیکنم و اینتزنت خوبی هم ندارم . واسه آنلاین نمیخوام
خدایش بگید نه این فن ps3 یا 360 باشید
ممنون

shahin_mp3
23-08-2011, 04:30
دوستان کمک کنید.بدجور تو دوراهی موندم . من ps3 . خریدم و 3.55 هست و کپی خور ولی میترسم دیگه کپی خور نشه .. چون بازی جدید تو راهن . فیفا 12 . call of duty . batelfiled3 و توان خرید بازی اورجینال رو هم ندارم / و بازی انحصاری هم ps3 سرتره .
1.آیا ارزش داره بفروشمش و 360 بخرم . مشتری هم دارم 400
2.از فروش ps3 و خرید 360 پشیمون نمیشم .
من اثلا live بازی نمیکنم و اینتزنت خوبی هم ندارم . واسه آنلاین نمیخوام
خدایش بگید نه این فن ps3 یا 360 باشید
ممنون

اول از همه خودت فكر كن كه چي كار داري خودت چي ميخواي :27:

دوما به احتمال زياد فكر كنم هك بشه اين نظر من حالا خودت هر چي دوست داري :20:

سوما اگه دوست داري بازي هاي جديدو زود بازي كني همون xbox360 به دردت ميخوره :8:

چهارما:31: حيف نيست مي خواي بفروشيش :5:

PS3 رو نگه دار حالشو ببر :31:

ata.royalfalcon
23-08-2011, 07:31
سلام
مرسی از دوستان و شاهین
مرسی از دوستان

بعضي از دستگاه ها ساخت ژاپن هست و بعضي از دستگاه ها ساخت چين هست . براي من ساخت ژاپن هست .
روي بدنه دستگاه مينويسه ساخت كجاست .
من حدس ميزنم كه باندل ساخت چين باشه ، البته حدس ميزنم و مطمئن نيستم .

HAMDER
23-08-2011, 08:00
سلام دوستان من بازی GTA 4 را از روی هارد اکسترنال می تونم بازی کنم ولی کپی اون از روی هارد اینترنال اجرا نمیشه ممنون اگه مشکل منو حل کنید چون هارد اکسترنال امانتی و نمیتونم برا همیشه نگهش دارم

zxcvbnm_00
23-08-2011, 08:03
سلام بکس
اگه پی اس ساخت ژاپن گیر نیومد کسی ساخت چین خریده مشکلی نداشت تو کارکرد و خرابی ؟؟
منظورم دیسک بلوری بود پی اس مکشی هست دیگه خرابی نداره؟ بعد کسی میدونه دیسک اورج همش داره کار میکنه تو دستگاه پدرش در نمیاد لنزش؟
این روزا عجب گرفتاری داره کنسول گرفتن

ata.royalfalcon
23-08-2011, 11:38
سلام بکس
اگه پی اس ساخت ژاپن گیر نیومد کسی ساخت چین خریده مشکلی نداشت تو کارکرد و خرابی ؟؟
منظورم دیسک بلوری بود پی اس مکشی هست دیگه خرابی نداره؟ بعد کسی میدونه دیسک اورج همش داره کار میکنه تو دستگاه پدرش در نمیاد لنزش؟
این روزا عجب گرفتاری داره کنسول گرفتن

راجع به كاركرد دائم ديسك در درايو حتي با اجراي بازي از روي هارد اينترنال يه اكسترنال كسي تا الان جواب قطعي نداده !!!
يكي ميگه دائما در حال كاره و اونيكي ميگه نه !!!

ولي به نظر خودم در هنگام load و براي براي كنترل قفل بازي ، ديسك در درايو ميچرخه كه دستگاه با وجود بازي ارجينال در درايو گول ميخوره و .... اما پس از چند دقيقه بعد اين چرخش متوقف ميشه چون بازي از روي هارد اجرا ميشه !!!

ولي من باز مطمئن نيستم !!!

babak1372
23-08-2011, 11:39
سلام دوستان اخرین قیمت های ps3 رو ندارین؟320gig.160gig

shab_2008
23-08-2011, 11:58
سلام دوستان اخرین قیمت های ps3 رو ندارین؟320gig.160gig

سلام

160 گیگ : 430

320 گیگ : 500

babak1372
23-08-2011, 12:12
خوبه داره ارزون میشه مثل همیشه تابستون....

zxcvbnm_00
23-08-2011, 12:23
مرسی از شما دوستان
یک سوال دیگه نظر ارتون چیه کدام کنسول خودمم نظرم به پی اس هست بخرم اول ایکس باکس بود بعد بازی های موتور استورم اینا یادم اومم برا باکس نمیاد
در هر صورت چند وقته پی اس شما گرفتین نرمال بازی کردن لنزش درایو بلو ری مشکلی نداشت اصلا؟ خراب نشد و اینکه کلا کنسول خوبیه پی اس قبلا که خوب بود 1 2 .
در اخر بنظرتون پی اس بخرم خوبه یا باکس ؟
طرفداری نکنیدا الکی خواهشا
بنظرتون الان که فرم ویر 3.55 هس بخرم یا اینکه امکان داره مهر دیرتر این فرم ویر دیگه نباشه؟
کلا کی صلاح بخرم که ضرر مالی هم تو کف نمونم اگه -- نشه یسول دیگه ال سی دی ال جی بهتره یا سامسونگ که اچ دی ام اای داشته باشه در حد 22 اینچ میخام بخرم ال ای هم دی خوبه؟ کیفیت کدوم خوبه برای استفاده کنسول باززی

---------- Post added at 12:16 PM ---------- Previous post was at 12:13 PM ----------

و ببخشید اخرین سوالم اینه می خوام اینترنتی بخرم از سایت میتونم خودم -- کنم راحتّه پست -- خوندم فقط میشه بگم فایل -- تو سی دی بزنه بده ب من خودم -- کنم مراحته که کنسول اک ببینم اول خیالم راحت باشه که نو هست
ممنون میشم بازم کمکم کنید دوستان

---------- Post added at 12:17 PM ---------- Previous post was at 12:16 PM ----------

و از این سایت کسی خرید کرده کار درسته جدااااا
ارز اعضای همین سایتم تو پی سی ورد هستن[COLOR="Silver"]

xboxworld.ir

ata.royalfalcon
23-08-2011, 12:28
مرسی از شما دوستان
یک سوال دیگه نظر ارتون چیه کدام کنسول خودمم نظرم به پی اس هست بخرم اول ایکس باکس بود بعد بازی های موتور استورم اینا یادم اومم برا باکس نمیاد
در هر صورت چند وقته پی اس شما گرفتین نرمال بازی کردن لنزش درایو بلو ری مشکلی نداشت اصلا؟ خراب نشد و اینکه کلا کنسول خوبیه پی اس قبلا که خوب بود 1 2 .
در اخر بنظرتون پی اس بخرم خوبه یا باکس ؟
طرفداری نکنیدا الکی خواهشا
بنظرتون الان که فرم ویر 3.55 هس بخرم یا اینکه امکان داره مهر دیرتر این فرم ویر دیگه نباشه؟
کلا کی صلاح بخرم که ضرر مالی هم تو کف نمونم اگه -- نشه یسول دیگه ال سی دی ال جی بهتره یا سامسونگ که اچ دی ام اای داشته باشه در حد 22 اینچ میخام بخرم ال ای هم دی خوبه؟ کیفیت کدوم خوبه برای استفاده کنسول باززی

---------- Post added at 12:16 PM ---------- Previous post was at 12:13 PM ----------

و ببخشید اخرین سوالم اینه می خوام اینترنتی بخرم از سایت میتونم خودم -- کنم راحتّه پست -- خوندم فقط میشه بگم فایل -- تو سی دی بزنه بده ب من خودم -- کنم مراحته که کنسول اک ببینم اول خیالم راحت باشه که نو هست

---------- Post added at 12:17 PM ---------- Previous post was at 12:16 PM ----------

ارز اعضای همین سایتم تو پی سی ورد هستن

يه چيز هست كه ps3 آزارم ميده !!!
بايد هارد اكسترنال بخري و اونهم هارد اكسترنال usb2 كه سرعتش خيلي كنده . يعني هروقت ميخواي بازي بخري بايد دوساعتي سرپا وايسي تا برات تو هارد اكسترنال بازي بريزه . وقتي ميرسي خونه از خستگي داري ميميري !!!

در مورد درايو هم قبلا گفتم كه چطوريه ، درايو هم مشكل نداره ولي باهاش فيلم بلوري هم نگاه نكن تا استهلاكش كمتر بشه !!!

اگه ميخواي اينترنتي بخري معلوم نيست ورژن فريمورش چند باشه ممكنه 3.7 باشه و اونوقت هـك نشه !!! پس حضوري بايد بري پيش فروشنده تا مطمئن بشي . به سختي ميتوني بفهمي كه دستگاه و دسته هاش آك هست يا دست دو بايد فروشنده رو بشناسي و ... از روي هـك شدن يا نشدن كنسول نميشه فهميد اك هست يا خير . من دستگاه رو هك شده اما دست اول و آك خريدم فروشنده هم مورد اعتماد بود .

مانيتور هم خواستي بخري از نوع 3D باشه .

zxcvbnm_00
23-08-2011, 12:43
مانیتور 22 خوبه ؟ چه مارکی بیزحمت ال سی دی یا ال ای دی؟
3 دی خوب چنده اصلا 22 داره ؟ چه مارکی ؟ بیزحمت میگی
هارد یو اس بی 3 نمیشه؟
کلی بازی -- شده اسم یایت فروشنده هم که زدم پی سی جی یبار هارد میدی کلی بازی بسه فعلا هر روز نمیشه بازی مرد وقت نیس
نمیشه از رو جعبع فعمید فرم ویرش چنده؟
بنظرت ایکس باکس بخرم چی کنم بالاخره ؟
پی اس خوبه ولی گرفتاری داره دیگه
بنظرت کی بخرم بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مرسی از دوستان

ata.royalfalcon
23-08-2011, 12:52
مانیتور 22 خوبه ؟ چه مارکی بیزحمت ال سی دی یا ال ای دی؟
3 دی خوب چنده اصلا 22 داره ؟ چه مارکی ؟ بیزحمت میگی
هارد یو اس بی 3 نمیشه؟
کلی بازی -- شده اسم یایت فروشنده هم که زدم پی سی جی یبار هارد میدی کلی بازی بسه فعلا هر روز نمیشه بازی مرد وقت نیس
نمیشه از رو جعبع فعمید فرم ویرش چنده؟
بنظرت ایکس باکس بخرم چی کنم بالاخره ؟
پی اس خوبه ولی گرفتاری داره دیگه
بنظرت کی بخرم بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مرسی از دوستان

مانيتور رو من نميدونم ، بايد بري تو انجمن خريد مانيتور بپرسي ولي حتما از نوع 3D رو بخر كه اگه نخري پشيمون ميشي !!!
اسليم هارد usb3 رو نميشناسه مگر اينكه از usb hub اداپتوردار استفاده كني كه كار درستي نيست بلكه بهتره از ابتدا usb2 رو بخري كه بعداً دردسر نداشته باشي .

نه از روي جعبه نميشه فهميد فريمورش چنده

از الان بخر معلوم نيست دوروز ديگه چه اتفاقي ميافته .

zxcvbnm_00
23-08-2011, 13:09
پس من الان بخرم از کجا معلوم 3.7 نباشه 3.55 باشه؟ مرسی از شما دوستم جواب میدی
160 گیگ بسه نه؟ از هارد جدا میخونه بازی کار میکنه خوب بازی کند نشه؟
ب تازگی خریدی ژاپنی الان میگن چینه فقط

HO3IN-Life
23-08-2011, 13:24
يه چيز هست كه ps3 آزارم ميده !!!
بايد هارد اكسترنال بخري و اونهم هارد اكسترنال usb2 كه سرعتش خيلي كنده . يعني هروقت ميخواي بازي بخري بايد دوساعتي سرپا وايسي تا برات تو هارد اكسترنال بازي بريزه . وقتي ميرسي خونه از خستگي داري ميميري !!!

سلام

به نظر من شما یدونه از این هارد های اینترنال SATA یا IDE بگیر + یک تیدیل SATA and IDE to USB 2 ...

امروز بده به مغازه دار فردا برو بگیرش ... (البته دسته دوم باشه بهتره تا زیاد نگران نباشی)

دیگه معطلی هم نداره :27:

ata.royalfalcon
23-08-2011, 13:41
پس من الان بخرم از کجا معلوم 3.7 نباشه 3.55 باشه؟ مرسی از شما دوستم جواب میدی
160 گیگ بسه نه؟ از هارد جدا میخونه بازی کار میکنه خوب بازی کند نشه؟
ب تازگی خریدی ژاپنی الان میگن چینه فقط

به نظرم 160 گيگ بسه بقيه اش رو بريز تو هارد اكسترنال آرشيو كن . ارزونتر تموم ميشه .

نه كند نميشه البته بعضي از بازيها هم بايد حتما بريزي تو هارد اينترنال تا اجرا بشه .

يعدا ميتوني هاردشو ارتقا بدي حتي تا 500 گيگ هم ميتوني ارتقا بدي !!!

دستگاه بايد روشن بشه تا ببيني ورژن فريمورش چنده .

فكر كنم سه ماه پيش خريدم كه ژاپني اصل هست .

abbasgh66
23-08-2011, 13:45
یسول دیگه ال سی دی ال جی بهتره یا سامسونگ که اچ دی ام اای داشته باشه در حد 22 اینچ میخام بخرم ال ای هم دی خوبه؟ کیفیت کدوم خوبه برای استفاده کنسول باززی

ارز اعضای همین سایتم تو پی سی ورد هستن

xboxworld.ir

دوستان همه رو گفتن فقط برای خرید مانیتور اگه تونستی 3D بخر (مانیتور 3d زیاد نیست من یه قلم می شناسم asus که قیمتش 700 تومن بود) ولی برای خرید به چند نکته توجه کن »

HDMI داشته باشه
LED Backlight ترجیحا داشته باشه
زمان پاسخدهی 2 میلی ثانیه باشه
FullHD باشه

پیشنها » Asus MS228H و LG W2261VP

در مورد خرید از این ساتی هم کاملا مطمئنه شما با فروشنده ی ساتی تماس بگیرید و در مورد فریمور و امکان ه.ک ازش بپرسید مطمئن باشید که جنس بد بهتون نمیده من تا حالا کسی رو ندیدم از ایشون خرید کنه و ناراضی باشه :27:

sonixax
23-08-2011, 13:57
سلام

160 گیگ : 430

320 گیگ : 500

بسیار بسیار گرون میدن !

160 گیگ : 245 یورو
320 گیگ + موو استارتر : 299 یورو !

choory
23-08-2011, 14:58
بسیار بسیار گرون میدن !

160 گیگ : 245 یورو
320 گیگ + موو استارتر : 299 یورو !

میلاد جان فراموش نکن این جا ایران هست.برای همین نمیشه قیمت هاش را با قیمت های خارج از ایران مقایسه کرد.

این قیمت هم توی ایران تقریبا مناسب هست نسبت به قیمت های دیگه.

zxcvbnm_00
23-08-2011, 15:36
ممنونم از همه دوستان و شما که اخر گفتید منظورتون همین سایت هس که مطمعنه اخه غیر حضوری میخام بخرم دوست قبلی که پست داد ترسیدم گفت نمشه فهمید دست دو هس یا نو اگه باشی گفتن پلمپ میدیم اکثرا منم از این سایت تعریف دیدم تو نت پس مطمعن هس که نو میده منم کلا حساسم تو خرید شنیدم که ساخت چینن ژاپن نیس اشکال نداره؟ اون دوستمون نمیدونم چطور ژاپن گرفت تو ایران

---------- Post added at 03:36 PM ---------- Previous post was at 03:36 PM ----------

manzoram in site ha xboxworld.ir

---------- Post added at 03:36 PM ---------- Previous post was at 03:36 PM ----------

manzoram in site ha xboxworld.ir

hamsah
23-08-2011, 16:41
آقا این سایت عالیه.
من دوتا PS3 دو هفته پیش غیر حضوری از اراک گرفتم و کاملا هم راضیم.

HO3IN-Life
23-08-2011, 21:11
سلام

یه چیز ps3 خیلی بده این که بازی هاش رو باید روی هارد بگیری ...

اگه مثل x360 بود خیلی خوب بود بازی ها رو راحت روی یه dvd میگرفتی بدون هیچ معطلی ...

آیا ممکنه این مشکل حل شه ؟؟؟ مثل x360 شه؟؟

میخواستم بدونم چند تا بازی مثل تیرکمون هست که نیاز به 2 تا move داشته باشه؟؟ تازه واسه یک نفر !!...

این بازی هایی که مثل تیر کمون دو تا move نیاز دارن 2 تا هم navigation نیاز دارن؟؟؟

Khan gholi
23-08-2011, 21:25
دوستان الان تو یک سایت بصورت PS3 160 کپی خور شده رو میده104 تومان.ولی خوب نمیشه فهمید دستگاه چجوری هست.اصلا مشخص نیست دسته داره یا نه.
می خواستم بدونم الان بازی های PS3 چند هست؟دسته ها چنده ؟چه مشکلاتی توی PS3 هست اگر دقت نکن به قول دوستان میره تو پاچت

Gamemaster
23-08-2011, 23:00
دوستان الان تو یک سایت بصورت PS3 160 کپی خور شده رو میده104 تومان.ولی خوب نمیشه فهمید دستگاه چجوری هست.اصلا مشخص نیست دسته داره یا نه.
می خواستم بدونم الان بازی های PS3 چند هست؟دسته ها چنده ؟چه مشکلاتی توی PS3 هست اگر دقت نکن به قول دوستان میره تو پاچت

۱۰۴ چرا اینقدر کم؟

MLunatic
23-08-2011, 23:39
سلام دوستان گرامی چون صفحات زیاد بود منم نمی دونستم چجوری باید این مطلب و بسرچم که وقتتونو نگیرم. دوستان من ps3 کراک شده رو داشتم بازی می کردم بعد می خواستم برم واسه آنلاین بازی کردن که update می خواست منم حواسم به کراک نبود حالا کراک دیگه کار نمی کنه. ps3 هم v 4.5 شده می شه کاری کرد ؟ منظورم می شه reset کرد version رو دوباره دستی version کراک خور رو روش ریخت ؟ ممنون اگه می شه . راهنمایی کنید اگر هم بشه لینک بدید یاد بگیرم خودم درست کنم که دیگه بیرون ندم

مرسی ببخشید وقتتون گرفتم منتظر جواب هاتون هستم

zxcvbnm_00
23-08-2011, 23:44
دوست عزیز از اراک هستی خریدی پلمپ بئد نوی نو؟ خودش برات -- کرد پی اس رو پلمپ پس ندیدی باز داد بهت همه چیش سالم و نو بود مطمعن میخام غیر حضوری بخرم بعد اینکه بازی اورجینالم حساب مرد چند؟ و راضی هستی چینی هس دیکه دستگاه؟ یا اینکه خودت -- کردی
شما چند خریدی چند گیگ خوبه هاردم چی خریدی خودش میفروشه بازی کپی هم چند میده دونه ای؟

hamsah
24-08-2011, 00:22
نه.پلمپ که نبود چون خودش برام هکش کرده بودوبازی اورجینال نگرفتم چون با موو یدونه هست.
همه چیش سالم و نو بود.کاملا هم راضیم از دستگاه.
من 440 خریدم الان ارزون شده شده 430
هارد اکسترنال 1 ترابایت با 45 تا بازی اونم به صورت غیرخضوری از یه سایت دیگه با دوسال گارانتی گرفتم 100 تومن.

Khan gholi
24-08-2011, 00:43
۱۰۴ چرا اینقدر کم؟

قیمت پایه است چون بصورت مزایده ای بفروش میره. قیمت های اصلی از 2 روز دیگه مشخص میشه؟
قربون دستتون یک به پست من پاسخ بده

BATMAN-LOVE
24-08-2011, 00:55
تو اين قسمت بايد چي نوشت؟؟؟اگه ممكنه زودتر چون الان دارم اكانت ميسازم!!!
اكانتم اينه united arab emirates
__________________________________________________ ______________

zxcvbnm_00
24-08-2011, 01:06
مرسی دوست عزیز همه دوستان
دوستی که از اراکی لطف میکنی بگی هارد از کجا خریدی منم بخرم پی اس 3 راحت شناخت هاردتو همون سایت بازی فروخت با هارد؟
از خوده میثم صیام خریدید شما منظورم سایت باکس ورد هستا؟
با همه خوبه اشنات که نبود ؟ منم از همین میخام بخرم بنظرتون صبر کنم ارزون میشه تا مهر اینا یا بخرم الان بهتره بعد اینکه کلا چند تومن دادی کنسول ک میدونم پول -- گرفت؟ کابل اچ دی ام ای چند داد تو جعبه نیستش؟؟
غیر حضوری پس خودش -- کرد نو داد راضیییی هستی خدایی چه ادمی هس این میثم کار درسته پس
ممنون میشم جواب بدی

ata.royalfalcon
24-08-2011, 10:30
سلام دوستان گرامی چون صفحات زیاد بود منم نمی دونستم چجوری باید این مطلب و بسرچم که وقتتونو نگیرم. دوستان من ps3 کراک شده رو داشتم بازی می کردم بعد می خواستم برم واسه آنلاین بازی کردن که update می خواست منم حواسم به کراک نبود حالا کراک دیگه کار نمی کنه. ps3 هم v 4.5 شده می شه کاری کرد ؟ منظورم می شه reset کرد version رو دوباره دستی version کراک خور رو روش ریخت ؟ ممنون اگه می شه . راهنمایی کنید اگر هم بشه لینک بدید یاد بگیرم خودم درست کنم که دیگه بیرون ندم

مرسی ببخشید وقتتون گرفتم منتظر جواب هاتون هستم

شما نبايستي آپديت ميكردين . با توجه به اينكه براي ورژن بالاتر از 3.55 هنوز هـك درست حسابي نيومده از الان به بعد بايد بازي اورجينال بخري تا شايد بعدا هـك درست حسابي براش بياد .

MLunatic
24-08-2011, 10:44
سلام . نمی شه کاریش کرد؟ یعنی version رو بیاری پایین دوباره ریخت؟

HAMDER
24-08-2011, 10:47
سلام دوستان من بازی GTA IV را از روی هارد اکسترنال می تونم بازی کنم ولی کپی اون از روی هارد اینترنال اجرا نمیشه ممنون اگه مشکل منو حل کنید چون هارد اکسترنال امانتی و نمیتونم برا همیشه نگهش دارم
کسی جواب ما رو نمیدونه

HO3IN-Life
24-08-2011, 10:58
سلام دوستان

میخواستم بدونم بازیه call of duty 5 world at war ارزش خرید داره ای GTA IV ??

gta iv ماموریت و پلیس هم داره؟؟

shab_2008
24-08-2011, 11:16
سلام دوستان

میخواستم بدونم بازیه call of duty 5 world at war ارزش خرید داره ای GTA IV ??

سلام

نسبت به بقیه سری COD یه مقدار ضعیفتره ولی خوب ارزش خرید رو داره!

gta iv ماموریت و پلیس هم داره؟؟

بله که داره! مگه میشه نداشته باشه!!؟:31:

HO3IN-Life
24-08-2011, 11:30
سلام

نسبت به بقیه سری COD یه مقدار ضعیفتره ولی خوب ارزش خرید رو داره!

بله که داره! مگه میشه نداشته باشه!!؟:31:

gta iv بهتره ...

آخه اونبار یکی از اعضای انجمن گفت که GTA IV ماموریت و پلیس نداره !!! :31:

آره گفتم چرا زیاد از CALL OF DUTY 5 نمیگن به درد نمیخوره !!!

من عکس هاشو دیدم فهمیدم از سری های دیگش مسخره تره !!!

shab_2008
24-08-2011, 11:40
gta iv بهتره ...

آخه اونبار یکی از اعضای انجمن گفت که GTA IV ماموریت و پلیس نداره !!! :31:

آره گفتم چرا زیاد از CALL OF DUTY 5 نمیگن به درد نمیخوره !!!

من عکس هاشو دیدم فهمیدم از سری های دیگش مسخره تره !!!

GTA همه سری هاش ماموریت و پلیس داره! اصلا پایه اصلی سری GTA همین دو مورده!

COD 5 مربوط به جنگ جانی هست! و مثل سری MW ه از پرطرفدار ترین سری کد هستن جذابیت نداره!

یه جورایی اون گیم پلی سریع COD رو توش نمیبینیم!

ولی به هر حال ارزش یه بار بازی رو داره!

Gamemaster
24-08-2011, 11:46
dead island را در Home تجربه کنید بهمراه mini-game مخصوص

دوستان ازدست ندید که خیلی‌ باحاله

HO3IN-Life
24-08-2011, 11:47
GTA همه سری هاش ماموریت و پلیس داره! اصلا پایه اصلی سری GTA همین دو مورده!

COD 5 مربوط به جنگ جانی هست! و مثل سری MW ه از پرطرفدار ترین سری کد هستن جذابیت نداره!

یه جورایی اون گیم پلی سریع COD رو توش نمیبینیم!

ولی به هر حال ارزش یه بار بازی رو داره!

آره از عکسش پیدا بود ..

عکس قبر ها رو زده بالای هر کدوم یه تفنگ و یه کلاه سر تفنگ ها ...

این عکس نشان دهنده جنگ جهانیه ...

نه دیگه نمیخرم به جاش GTA IV میگیرم .

هر وقت MODERN WARFAR 3 اومد اونو میگیریم حال میکنیم !! جنگ جهانی چیه !! :31:

ata.royalfalcon
24-08-2011, 11:55
سلام . نمی شه کاریش کرد؟ یعنی version رو بیاری پایین دوباره ریخت؟

تا اونجايي كه ميدونم دانگريد از 3.7 به 3.55 نياز به كيت سخت افزاري هست كه هنوز وارد ايران نشده !!!

ولي در هرحال كاري كه شده ، كنسول رو نگه دار تا شايد هـكش بياد !!!

MLunatic
24-08-2011, 13:34
از همینجا باید پیگیر شم که کی میاد ؟ خودتون یه زمان تقریبی بگین .

hosein ati
24-08-2011, 21:42
سلام.بچه ها اگه این فریمور تا uncharted 3 و mw3 -- نشه اونوقت براش پچ میدن؟
احتمال داره سونی تا اونموقع بازم فریمور بده بیرون؟

hosein ati
24-08-2011, 21:43

zxcvbnm_00
24-08-2011, 23:00
سلام این سایت معتبر هس برای خرید بازی
ps3j.com
میشه یک سایت بگید که معتبر باشه بازی ارزون بده برای پی اس تری

Gamemaster
24-08-2011, 23:38

آپدیت که میبینی‌ ماه نشده میده یا میره برای مدت طولانی
خیلی‌ بازیها هستن که پچ دادن اجرا نشدن

که قبلان درموردش گفتم چی‌ به چی‌

BATMAN-LOVE
25-08-2011, 00:48
تو اين قسمت بايد چي نوشت؟؟؟اگه ممكنه زودتر چون الان دارم اكانت ميسازم!!!
اكانتم اينه united arab emirates
__________________________________________________ ______________

141 , first floor umm sequeim building
sheikh zayed Road

City: Dubai
Zip Code: 62157
Call: +97 14 3388270

---------- Post added at 12:48 AM ---------- Previous post was at 12:47 AM ----------

tanks______________

hosein ati
25-08-2011, 02:45
سلام.
من وقتي multiman رو باز ميكنم زيرش مينويسه debug mode . يعني چي؟

shahin_mp3
25-08-2011, 02:58
از همینجا باید پیگیر شم که کی میاد ؟ خودتون یه زمان تقریبی بگین .

اره اگه بياد همين جا بچه ها زود اعلام مي كنن :31:

فكر كنم به زودي هك كنن :8:

hosein ati
25-08-2011, 12:37
سلام.
من وقتي multiman رو باز ميكنم زيرش مينويسه debug mode . يعني چي؟

کسی نمیدونه این یعنی چی؟اخه یه کم نگران کننده هست.میترسم برم بازی کنم.

HO3IN-Life
25-08-2011, 12:53
کسی نمیدونه این یعنی چی؟اخه یه کم نگران کننده هست.میترسم برم بازی کنم.

سلام

معنی یعنی حالتی که مشکل داره.

حالا میخوای یکبار پاکش کن دوباره بریزش ...

BDEMU2-355 رو ریختی؟؟

HO3IN-Life
25-08-2011, 13:24
دیروز رفتم از یه مغازه دار پرسیدم بازی های ps3 رو دونه ای چند کپی میکنی گفت 3 تومان !!...

گفتم تابستون داره تموم میشه شما به جای اینکه بازی هاتون رو ارزون کنید گرون میکنید ...

(آخه قبلاً همون مغازه میداد 2.500 تومان!!)

hosein ati
25-08-2011, 13:59
سلام دوستان .
من دموی limbo رو دانلود کردم و بازی کردم تا جایی که یه عنکبوت پسره رو گرفت و بعدش بازی گفت بازی unlock کن.حالا میخوام بدونم چطوری باید unlock کنم بازی رو؟

hamid1752
25-08-2011, 14:07
سلام دوستان . سریال نامبر ps3 روی جعبه کجاش نوشته میشه؟ هر جا نگاه می کنم نمی بینم. روی خود دستگاه یه سریال 18 رقمی هست ولی روی جعبه فقط آخر سریال نوشته یعنی cech-2512a

Gamemaster
25-08-2011, 15:59
سلام دوستان .
من دموی limbo رو دانلود کردم و بازی کردم تا جایی که یه عنکبوت پسره رو گرفت و بعدش بازی گفت بازی unlock کن.حالا میخوام بدونم چطوری باید unlock کنم بازی رو؟

باید به psn وصل بشی و بخریش

HO3IN-Life
25-08-2011, 17:57
سلام

یه gameplay از battlefield 3:

ata.royalfalcon
25-08-2011, 20:10
سلام دوستان . سریال نامبر ps3 روی جعبه کجاش نوشته میشه؟ هر جا نگاه می کنم نمی بینم. روی خود دستگاه یه سریال 18 رقمی هست ولی روی جعبه فقط آخر سریال نوشته یعنی cech-2512a

سلام
زیر جعبه مینویسه .

شماره سریالی که پشت ps3 هست در دو ردیف زیر بارکد نوشته .

با دایره قرمز در عکس زیر مشخص کردم .

HO3IN-Life
25-08-2011, 22:04
سلام دوستان

میخواستم ببینم این باری HEAVY RAIN جنگیه ؟؟

hosein ati
25-08-2011, 22:46
سلام دوستان

نه بابا جنگی چیه.یه بازیه که اگه بازیش کنی عاشقش میشی .کلا به همه ی ps3 داران شدیدا توصیه میشه.این طوری که من شنیدم میگن که بر اساس انتخاب هایی که در بازی انجام میدی 25 نوع پایان داره.

shahin_mp3
26-08-2011, 06:37
سلام دوستان

نه بابا جنگی چیه.یه بازیه که اگه بازیش کنی عاشقش میشی .کلا به همه ی ps3 داران شدیدا توصیه میشه.این طوری که من شنیدم میگن که بر اساس انتخاب هایی که در بازی انجام میدی 25 نوع پایان داره.

مگه ميخواي اپولو هوا كني :31: حالا چه جوريه بازيش :27: سبكش چيه؟ :8:

SamGun
26-08-2011, 09:33

فکر کنم بهش سبک نقش آفرینی میگن .

اگه سابقه ی بازی سری بازی های کمپانی DreamCast رو داشته باشین مطمئنا باید بدونید چطور بازی ای هست .

این در سبک خودش گرافیکی به همتا و داستانی تسخیر کننده داره که خب هر Gamer رو مجذوب خودش میکنه.

بازی بین 25 تا 30 پایان داره که خب هرکی یه چیزی میگه . یکی میگه 30 تا یکی میگه 28 تا و ...

پیشنهاد میکنم بازی کنید و اصلا دنبال اینکه چه جور سبکی هست نباشید.

light
26-08-2011, 11:58
کسی میدونه دسته ps3 چجوری به کامپیوتر وصل میشه ؟
ویندوز7 - 32بیت

میخوام تو مسابقات pes شرکت کنم میخوام دسته اش رو ببرم و به کامپیوتر وصل کنم

S.J-REZ2
26-08-2011, 12:24
آقا یه سوال اینps3هم خود کنسولش ریجن داره؟قضیه این ریجن1و2و3چیه؟تو بازی ها چه فرقی داره چون میدونمps3همه ی ریجن هارو باز میکنه

amir.night
26-08-2011, 12:29
سلام و خسته نباشید میخواستم یه چند تا سایت واسه دانلود بازی معرفی کنید

ممنون

shab_2008
26-08-2011, 12:48
کسی میدونه دسته ps3 چجوری به کامپیوتر وصل میشه ؟
ویندوز7 - 32بیت

میخوام تو مسابقات pes شرکت کنم میخوام دسته اش رو ببرم و به کامپیوتر وصل کنم

اینجا توضیح داده :

اگه مشکلی داشتین همینجا مطرح کنید تا پاسخ داده بشه.

HO3IN-Life
26-08-2011, 12:49

از بازی های انحصاری خیلی قشنگ ps3 ست ..

حتماً هر کی بازی نکرده بازی کنه :8:

mohammad_dj_kazin
26-08-2011, 13:10
سلام خدمت دوستان گل گلاب
آقا کسی توی تهران حایی سراغ نداره که بازی ps3 بریزه و همینطور Eboot بازی ها رو هم بریزه ؟؟
قیمتش هم منصفانه باشه (البته ترجیحا :دی)
ممنون میشم

SamGun
26-08-2011, 13:41
سلام خدمت دوستان گل گلاب
آقا کسی توی تهران حایی سراغ نداره که بازی ps3 بریزه و همینطور Eboot بازی ها رو هم بریزه ؟؟
قیمتش هم منصفانه باشه (البته ترجیحا :دی)
ممنون میشم

سلام محمد جان

کجای تهران هستی ؟

یه جا تو دریان نو هست بازی هاش رو بلوری هست

fordi
26-08-2011, 14:23
با 500 تومن چه مدل با ظرفیت پلی 3 می تونم بگیرم و از کجا تو تهران می تونم تهیه کنم و ایا 3 بعدی ساپورت هم هستند

abbasgh66
26-08-2011, 14:55
با 500 تومن چه مدل با ظرفیت پلی 3 می تونم بگیرم و از کجا تو تهران می تونم تهیه کنم و ایا 3 بعدی ساپورت هم هستند

با 500 تومن میتونید یه 320 گیگش رو بگیرید ولی خب چیزهای دیگه مثل هارد اکسترنال هم نیاز دارید
از
بله پلی استیشن 3 سه بعدی رو به صورت کامل ساپورت می کنه

سلام محمد جان

کجای تهران هستی ؟

میریزه رو بلو ری ؟ یعنی دیگه اگه کنسول -- باشه همینجوری دیسک رو بندازی بازی کنی ؟ مگه میشه ؟
خب چه فایده داره بریزه رو بلوری آخرش که باید کپی کنی رو هارد ...

hosein ati
26-08-2011, 15:20

ممنون

سلام.

zobdeh.ir

اگه خط چین افتاد به جاش gameemag بنویس.

اگه خط چین افتاد ---------- بنویس

BATMAN-LOVE
26-08-2011, 15:49
با 500 تومن میتونید یه 320 گیگش رو بگیرید ولی خب چیزهای دیگه مثل هارد اکسترنال هم نیاز دارید
از
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبله پلی استیشن 3 سه بعدی رو به صورت کامل ساپورت می کنه

میریزه رو بلو ری ؟ یعنی دیگه اگه کنسول -- باشه همینجوری دیسک رو بندازی بازی کنی ؟ مگه میشه ؟
خب چه فایده داره بریزه رو بلوری آخرش که باید کپی کنی رو هارد ...
راستي پلي 3 نمايشگر سه بعدي (بدون عينك) رو هم ساپورت ميكنه؟؟؟
الان 21 اينچ اومده كه نزديك 2 ميليون هست

mohammad_dj_kazin
26-08-2011, 16:42
سلام محمد جان

کجای تهران هستی ؟

سلام آقا سعید
من اختیاریه هستم
نزدیک تر سراغ ندارین ؟:31:

shab_2008
26-08-2011, 17:12

آره ساپرت میکنه!

ولی اصلا 2 میلیون نمیارزه بالاش بدیم!!:31:

J A V I D
26-08-2011, 17:31
آقا یه سوال اینps3هم خود کنسولش ریجن داره؟قضیه این ریجن1و2و3چیه؟تو بازی ها چه فرقی داره چون میدونمps3همه ی ریجن هارو باز میکنه

ریجین رو اجرای بازی هیچ تاثیری نداره ولی برای فیلم های بلو ری مهمه که باید ریجین فیلمتون با دستگاهتون بخونه وگرنه پلی نمی شه ...

S.J-REZ2
26-08-2011, 18:09
ریجین رو اجرای بازی هیچ تاثیری نداره ولی برای فیلم های بلو ری مهمه که باید ریجین فیلمتون با دستگاهتون بخونه وگرنه پلی نمی شه ...
ااا پس چه کاریه هی ریجن بزار رو بازی ه.........:دی
راستی مثل اینکه همه ی مدل های این کنسول3dساپورت نمیکنه کدوم ها ساپورت میکنه؟چهجور تشخیص بدم؟

HO3IN-Life
26-08-2011, 18:20
سلام دوستان

میخواستم بدونم قیمت نرمال برای خرید بازی های ps3 روی هارد چنده؟؟؟

تا چند قیمت میتونم پیدا کنم ؟؟ (هر بازی کپی)

میخوام کلاه سرم نره

با 500 تومن چه مدل با ظرفیت پلی 3 می تونم بگیرم و از کجا تو تهران می تونم تهیه کنم

سلام

شما میتونید یه ps3 مدل 320gb بگیرید ...

که البته اگه رنگ سفید بگیرید یه 15 تومان بیشتر میشه ...

اما باید یه بازی اورجینال داشته باشد داخل BD-ROM که 15 تومانی میتونید گیر بیارید...

بازی های کپی هم به کنار ..

واسه چی اینقدر پول بدی میری یدونه 40 اینچ 3d میگیری 1 میلیون و 700 تومان !!! :27:

shahin_mp3
26-08-2011, 18:32

يه 320 گيگ بگير يه هارد اكسترنال هم بگير بنداز تنگش حاشو ببر :31: 3d هم ساپورت مي كنه :8:

HO3IN-Life
26-08-2011, 18:39

ممنون

سلام

داخل انجمن داریم :

abbasgh66
26-08-2011, 18:40

دوستان گفتن ولی در تکمیل حرف دوستان بگم که ps3 خروجه سه بعدی میده دیگه کاری نداره تو چیجوری و با جه صفحه ای میخوای ببینی ... فرقی نداره :18:

BATMAN-LOVE
26-08-2011, 19:23
البته نمايشگر 20 اينچي ال جي هست كه قيمتش 1200 دلاره و تو يران هنوز نيومده!!!

shahin_mp3
26-08-2011, 19:38

تازه تو ايران هم بياد فكر نكنم با اين قيمت بياد :31::27:

shahin_mp3
26-08-2011, 19:45

دوستان گفتن ولی در تکمیل حرف دوستان بگم که ps3 خروجه سه بعدی میده دیگه کاری نداره تو چیجوری و با جه صفحه ای میخوای ببینی ... فرقی نداره :18:

چه ربطي به عينك داره اون كار خودشو مي كنه بهت تصوير 3D ميده در ظمن چه فايده اي داره تو بايد عينك بزني اون

كه مسخره بازي ميشه ديگه :31: عينك هيچ ربطي يه ساپورت كردن دستگاه نداره :8:

HO3IN-Life
26-08-2011, 19:59

وقتی داخل کشور های خارجی xbox 360 slim 250gb به همراه کینکت رو میدن 299$ بعدش داخل ایران همونو میدن 680 تومان

دیگه این که جای خود دارد !!!

HO3IN-Life
26-08-2011, 20:15
سلام دوستان

میخوام کلاه سرم نره

کسی نمیدونه ؟؟

hosein ati
26-08-2011, 21:05
سلام دوستان

میخوام کلاه سرم نره

کسی نمیدونه ؟؟

قیمت نرمال 2500 تا 3000 تومن هست ولی اگه با یکی از مغازه دارا مشتری بشی 2 تومن میدن.
البته من بازی l.a noire و infamous 2 رو با هم 2 تومن خریدم. یا مثلا بازی dante's inferno رو 1 تومن خریدم . از اونجایی که تو شهر ما مغازه داری که بازی ps3 بفروشه کمه اگه با یکیش رفیق بشی برات مرام به خرج میده و ارزون میده بازی ها رو ولی تهران رو نمیدونم. 

HO3IN-Life
26-08-2011, 21:26
قیمت نرمال 2500 تا 3000 تومن هست ولی اگه با یکی از مغازه دارا مشتری بشی 2 تومن میدن.
البته من بازی l.a noire و infamous 2 رو با هم 2 تومن خریدم. یا مثلا بازی dante's inferno رو 1 تومن خریدم . از اونجایی که تو شهر ما مغازه داری که بازی ps3 بفروشه کمه اگه با یکیش رفیق بشی برات مرام به خرج میده و ارزون میده بازی ها رو ولی تهران رو نمیدونم.

من از یه مغازه دار بازی هامو میخریدم 2500 بعد از 1 ماه رفتم پیشش بهم داد 3000 تومان !!!

hamsah
26-08-2011, 22:19
بازی از رو هارد من از یکی فروم ها 1 ترابایت بازی گرفتم 20 تومن.
هر گیگی 20 تومن برات میریزه.

HO3IN-Life
26-08-2011, 22:28
بازی از رو هارد من از یکی فروم ها 1 ترابایت بازی گرفتم 20 تومن.
هر گیگی 20 تومن برات میریزه.

آخه اونا باید از خودشون هارد بخری ...

من خودم هارد دارم ...

hamsah
26-08-2011, 22:43
نه میتونی هارد خودت رو بفرستی طرف هم تهران بود.اگه تهرانی معرفیش کنم.

shahin_mp3
26-08-2011, 23:48
سلام دوستان

میخوام کلاه سرم نره

کسی نمیدونه ؟؟

معمولا همين 2500 ولي اگه تعداد بالا بگيري كمتر هم ميدن مثلا 50 تا بازي 50 تومن:31:

اگه ادم باشه:31:

من از یه مغازه دار بازی هامو میخریدم 2500 بعد از 1 ماه رفتم پیشش بهم داد 3000 تومان !!!

خيلي واست مرام گذاشته :31:

shahin_mp3
26-08-2011, 23:57

وقتی داخل کشور های خارجی xbox 360 slim 250gb به همراه کینکت رو میدن 299$ بعدش داخل ایران همونو میدن 680 تومان

دیگه این که جای خود دارد !!!

كنسول كه جاي خود دارد :31:

mohsenazizi
27-08-2011, 08:38
با سلام به همه دوستان
کنسولم ه ک شده با فریمور3.55 هستش . میخوام بازی call of Duty: Black Ops بصورت 3D اجراش کنم ولی هر کاری میکنم نمیشه در اپشن بازی گزینه تنظیمات 3D هم خاموشه . TV هم مارکش سونی و 3D رو پشتیبانی میکنه و تنظیماتشم مطمئنم که درسته . یه متخصص پیدا نمیشه جواب بده ؟
فک کنم کنسول که ه ک میشه برای پخش بازی ها و فیلم های 3D به مشکل برمیخوره . یا شاید بازی یه پچ میخواد نمیدونم والا...
ما آخر متوجه نشدیم وقتی کنسول ه ک میشه فیلم و بازی های 3D اجرا میشه اجرا کرد یا نه !!!

HO3IN-Life
27-08-2011, 10:39
نه میتونی هارد خودت رو بفرستی طرف هم تهران بود.اگه تهرانی معرفیش کنم.

نه خیر متاسفانه تهران نیستم

از راه دور هم نمیتونم اعتماد کنم :13:

---------- Post added at 11:39 AM ---------- Previous post was at 11:37 AM ----------

با سلام به همه دوستان
کنسولم ه ک شده با فریمور3.55 هستش . میخوام بازی call of Duty: Black Ops بصورت 3D اجراش کنم ولی هر کاری میکنم نمیشه در اپشن بازی گزینه تنظیمات 3D هم خاموشه . TV هم مارکش سونی و 3D رو پشتیبانی میکنه و تنظیماتشم مطمئنم که درسته . یه متخصص پیدا نمیشه جواب بده ؟
فک کنم کنسول که ه ک میشه برای پخش بازی ها و فیلم های 3D به مشکل برمیخوره . یا شاید بازی یه پچ میخواد نمیدونم والا...
ما آخر متوجه نشدیم وقتی کنسول ه ک میشه فیلم و بازی های 3D اجرا میشه اجرا کرد یا نه !!!

سلام نمیدونم واسه چی پخش نمیکنه ...

اما اینو میدونم که پخش تصاویر 3d هیچ ربطی به ه-ک کنسول نداره ...

ه-ک کنسول فقط واسه اینه که نریم کلی پول واسه بازی اورجینال بدیم .. فقط همین ...

HO3IN-Life
27-08-2011, 10:50
خيلي واست مرام گذاشته :31:

مرام چه مرامی !!! :31:

mohsenazizi
27-08-2011, 10:57
نه خیر متاسفانه تهران نیستم

از راه دور هم نمیتونم اعتماد کنم :13:

---------- Post added at 11:39 AM ---------- Previous post was at 11:37 AM ----------

سلام نمیدونم واسه چی پخش نمیکنه ...

اما اینو میدونم که پخش تصاویر 3d هیچ ربطی به ه-ک کنسول نداره ...

ه-ک کنسول فقط واسه اینه که نریم کلی پول واسه بازی اورجینال بدیم .. فقط همین ...

شما خودت تست کردی؟
در یک سری از رومهای خارجی زده بود که وقتی کنسول ه ک بشه 3d پخش نمیکنه .

abbasgh66
27-08-2011, 12:58
با سلام به همه دوستان

دوست عزیز باید بازی که میحواید اجرا کنید 3D باشه .... متوجه هستید ؟ مثل این که یه بازی فول اچ دیه یکی دیگه فقط اچ دیه !
فعلا هم بازی های خیلی زیادی نیستن که سه بعدی فعلا مورتال کامبت و کیلزون 3 رو می تونی سه بعدی بازی کنی :18:

shab_2008
27-08-2011, 13:59
دوستان لیست بازی هایی که به صورت سه بعدی در PS3 قابل اجرا هستن رو می تونید در لینک زیر ببینید :

zxcvbnm_00
27-08-2011, 15:22
سلام به همه دوستان
قسمت مانیتور سوال کردم کسی جوابم نداد چند روزه خیلی وقته
نظر دوستن خوندم اخر معلوم نیس الجی خوبه یا سامسونگ یکی میگه اره یکی نه
یه مانیتور خوب میخام تا 22 اینچ که برای کنسول مثل پی اس تری خوب باشه
1-رزولوشن مانیتور از پی اس با لاتر باشه تصویر مشکل نداره کم باشه که بده یا حتما باید فیکس باشه؟؟
قیمتم تا 300 میدم کمترم بود بهتر فقطدوستان بگن چی بهتره ال سی دی یا ال ای دی ؟ کدوم امتحانش پس داده ال ای دی تعمیر میشه یا اینک تازه اومده فعلا معلوم نیس خوبه یا نه
لطف کنید کمک کنید چی بخرم من که گیج شدم
یک مارک و مدل خوب بگیدو اپ دی ساپورت کنه و اینکه خوذتون چی استفاذه میکنید خوبه بگید
دوستم گفت تی وی ال ای دی یا ال سی دی بگیر خوبه؟ یا 22 اینچ داره

ممنون میشک راهنمایی کنید که بخرم

zxcvbnm_00
27-08-2011, 16:17
سوال دیگه ای بود که قیمت ال سی دی با ال ای دی زیاد فرق نداره مثلا 2261 ال جی ال سی دی هس 260 تومن ولی سامسونگ ال ای دی 300 میده 22 اینچ گیج شدم شدید و اینکه میگن سام بهتره کمک کنید مرسی

HO3IN-Life
27-08-2011, 18:52
شما خودت تست کردی؟
در یک سری از رومهای خارجی زده بود که وقتی کنسول ه ک بشه 3d پخش نمیکنه .

همونتور که دوستمون گفت بازی باید 3d باشه ...

بازی call of Duty: Black Ops از 3D پشتیبانی نمیکنه ..

---------- Post added at 07:52 PM ---------- Previous post was at 07:48 PM ----------

سلام به همه دوستان
1-رزولوشن مانیتور از پی اس با لاتر باشه تصویر مشکل نداره کم باشه که بده یا حتما باید فیکس باشه؟؟
قیمتم تا 300 میدم کمترم بود بهتر فقطدوستان بگن چی بهتره ال سی دی یا ال ای دی ؟ کدوم امتحانش پس داده ال ای دی تعمیر میشه یا اینک تازه اومده فعلا معلوم نیس خوبه یا نه
یک مارک و مدل خوب بگیدو اپ دی ساپورت کنه و اینکه خوذتون چی استفاذه میکنید خوبه بگید

به نظر بنده led LG بگیرید خیلی خوبه ...

LED خوبه چون:

1. چشم رو کمتر ضعیف میکنه ..

2. هرگز نمیسوزه ..

HO3IN-Life
27-08-2011, 18:58
سلام دوستان

کسی نمیدونه واسه چی بازی heavy rain وسطاش گیر میکنه ...

همون جایی که مامور FBI روی صندلی داخل اداره پلیس منتظر اونجا صداش قطع میشه بعد از مدتی هم گیر میکنه !!!

به نظر شما بازی ناقص ؟؟!!

حجم بازی 17.9 GB

shahin_mp3
27-08-2011, 19:45
با سلام به همه دوستان

اول اينكه هك ربطي به 3D نداره دوما شما بازيتون 3D نيست كه بخواد 3D پخش كنه :31:

سلام به همه دوستان

من ميگم اينو Samsung PX23720 PLUS بگير رفيقم داره عاليه PS3 هم بهش وصل كرديم بازي كرديم :27: LED FULL HD مشخصاتشم از اين زير ببين :31:

hosein ati
27-08-2011, 20:38
سلام دوستان

کسی نمیدونه واسه چی بازی heavy rain وسطاش گیر میکنه ...

همون جایی که مامور FBI روی صندلی داخل اداره پلیس منتظر اونجا صداش قطع میشه بعد از مدتی هم گیر میکنه !!!

به نظر شما بازی ناقص ؟؟!!

حجم بازی 17.9 GB

بازیت ناقصه.مال من 31 گیگ هست.

HO3IN-Life
27-08-2011, 21:01
بازیت ناقصه.مال من 31 گیگ هست.

31 گیگ !!!

من رفتم نگاه کردم یه جا زده بود 18gb و یه جا هم زده بود 23 gb

shab_2008
27-08-2011, 21:19
اول اينكه هك ربطي به 3D نداره دوما شما بازيتون 3D نيست كه بخواد 3D پخش كنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا بابا COD :BO روی PS3 به صورت 3D هم قابل اجراست!:31:

ولی خوب کیفیت سه بعدی میلزون 3 رو نداره!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در مورد مانیتور هم از دوستان خواهش میکنم در تاپیک مخصوص خودش بحث کنید.

zxcvbnm_00
27-08-2011, 21:54
سلام
مرسی از همه
شنیدم سام بهتره تو دنیا اوله
منم دنبال این مدلم 23720 قیمتش چنده؟؟ راستش فروشنده گفت تموم شده وارداتی هس دیگه نمیاد (شاید خالی بست)
این مدل پیشنهاد داد پی ایکس 2285 تو فروم مانیتور یه دوستی گفته بده پرش داره برا کاره گرافیکی میگفت کلا گفت خوب نیس دوستان بگن چی بخرم این خوبه راهنمایی کنن اون مدل 23720 شاید تپیدا نکنم بعد دیگه تابستونم تموم میشه تو کف پی اس 3 میمونم ارزش داره بمونم شاید گیر اومد بعدا. انتخاب من 2285 ال ای دی هس 300 تومن راهنماییم کنید خوبه یا مدلی بگید
2- سوال بعدیم دوستم گفت تی وی بگیر برای پی سی هم میخام استفلده کنم کلا کیفیت تی وی از مانیتورا بهتره؟فکر کنم مانیتور بهتره چون تمرکز کمپانی رو تصویر هس کل هزینه رو تصویر میشه نه گرفتن کانال و دیدن تی وی؟
3-و شکی که کردم اینه الجی ال ای دیش مسه اینکه 350 بود و اکثرا گفتن نیس تو بازار بعد الجی ال سی دیش 260 بود ولی مدل سام 300 ال ای دی یعنی 40 تومن بیشتر یعنی سام کیفیتش بده؟
از طرفی میگن سام بهتره کلا کمکم کنید که بتونم یه چیز بخرم چند سالی حال بده راضی کنه و ورودی اچ دی هم داشته باشه
فکر کنم اخر بیخیال پی اس و همه چیز بشم سخت تر از خرج کردن انتخاب کردنه

zxcvbnm_00
27-08-2011, 22:00
LG - 22" - IPS226V - LED فکر کنم این مدال ال جی 350 بود که تو شهرم پیدا نبود میگن تو بازار نیس فعلا
بعضی مدلا الجی ارزونه ال ای دیش از سام تو سایت
و سوال اخر اینه کلا الجی یا سام ؟ شنیدم سام بهتره تو دنیا یه چیز میخام با کیفیت تاپ و عمر خوب و پیکسل سوخته نداشته باشه و نشه مرسییی

shab_2008
27-08-2011, 22:05
LG - 22" - IPS226V - LED فکر کنم این مدال ال جی 350 بود که تو شهرم پیدا نبود میگن تو بازار نیس فعلا
بعضی مدلا الجی ارزونه ال ای دیش از سام تو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو سوال اخر اینه کلا الجی یا سام ؟ شنیدم سام بهتره تو دنیا یه چیز میخام با کیفیت تاپ و عمر خوب و پیکسل سوخته نداشته باشه و نشه مرسییی

دوست عزیز خواهشا سوالات مربوط به مانیتور رو توی تاپیک مربوطه مطرح کنید!

اما اینو بد نیست بدونید که هیچ کدوم اینها کیفیت ASUS رو نداره!
مخصوصا یه مدلش که پنلش ips هست!

اگر راهنمایی بیشتر خواستین توی تاپیک زیر مطرح کنید تا من یا دوستان راهنماییتون کنیم :

hosein ati
27-08-2011, 22:09
31 گیگ !!!

من رفتم نگاه کردم یه جا زده بود 18gb و یه جا هم زده بود 23 gb

داداش این عکس رو خودم گرفتم .نگاه کن:

HO3IN-Life
27-08-2011, 22:54
داداش این عکس رو خودم گرفتم .نگاه کن:

نمیدونم داخل این لیست های بازی نگاه کردم زده بود ...

اما شما همه ی مراحل بازی رو رفتی اونجایی که من فته بودم رو چی ؟؟ رفتی ؟؟ مامور FBI ??

اگه واقعاً ناقص باشه میبرم پسش میدم به مغازه دار ...

راستی اون Metal gear solid 4 رو که داری تونستی تا آخر بازی کنی؟؟؟

آخه میگن کپیش گیر میکنه !!!

hosein ati
28-08-2011, 02:07

اما شما همه ی مراحل بازی رو رفتی اونجایی که من فته بودم رو چی ؟؟ رفتی ؟؟ مامور FBI ??

HEAVY RAIN من MOVE EDITION هست و تموم کردم بازی رو.
MGS 4 رو هم تموم کردم بدون مشکل.MGS4 هم 30 گیگه.

mohammad_dj_kazin
28-08-2011, 03:10
سلام دوستان
فرق heavy rain با heavy rain move edition چیه؟؟

hosein ati
28-08-2011, 03:50
سلام دوستان

heavy rain نمیتونه از سنسور move استفاده کنه ولیmove edition میتونه.به غیر از این هیچ تفاوتی ندارن.

HO3IN-Life
28-08-2011, 07:14
HEAVY RAIN من MOVE EDITION هست و تموم کردم بازی رو.
MGS 4 رو هم تموم کردم بدون مشکل.MGS4 هم 30 گیگه.

چه جالب ،من هر جا پرسیدم گفتن که کپی بازی MGS 4 مشکل داره ...

HEAVY RAIN: راستی نگفتی اون جایی که مامور FBI داخب اداره POLICE بیکار نشسته، اونجارو رفتی؟؟

نمیدونم واسه چی گیر میکنه !!..

shab_2008
28-08-2011, 08:45
سلام دوستان

سلام

دوستمون توضیح دادن فرقشون رو ولی اینو بگم که اگه نسخه معمولیش رو هم داشته باشین با دانلود یک پچ از PSN میتونید پشتیبانی از موو رو در بازی فعال کنید.

HO3IN-Life
28-08-2011, 08:48
heavy rain نمیتونه از سنسور move استفاده کنه ولیmove edition میتونه.به غیر از این هیچ تفاوتی ندارن.

خوب پس مال اینه که heavy rain شما 31 gb ...

مال من معمولیه حتماً ...

گر چه اگه میدونستم، معمولیشو نمیخریدم :41: آخه شاید move بگیرم ..

HO3IN-Life
28-08-2011, 09:27
سلام

به نظر دوستان اگه بازی رو یه بار پاک کنم دوباره بریزم درست میشه ؟؟؟ (heavy rain)

sony_W810i
28-08-2011, 09:54

HEAVY RAIN: راستی نگفتی اون جایی که مامور FBI داخب اداره POLICE بیکار نشسته، اونجارو رفتی؟؟

منم MGS4 رو کپی بازی کردم و تموم کردم . هیچ مشکلی نداشت. تایید میشه:10:

HO3IN-Life
28-08-2011, 11:55
منم MGS4 رو کپی بازی کردم و تموم کردم . هیچ مشکلی نداشت. تایید میشه:10:

من وقتی رفتم بازی بخرم از مغازه دار پرسیدم گفت که MGS 4 مشکل داره و گیر میکنه !!!

پس مجبورم از یه مغازه دیگه بگیرم .. (ممکنه مال اون مشکل داشته باشه)

hosein ati
28-08-2011, 13:22

داداش میگم تموم کردم یعنی اونجارم رفتم.همونجایی رو میگی که یه عینک میزنه به چشمشو و دفتر کارشو تغییر میده دیگه ؟
مطمئنی گیر میکنه؟

---------- Post added at 02:20 PM ---------- Previous post was at 02:20 PM ----------

سلام

به نظر دوستان اگه بازی رو یه بار پاک کنم دوباره بریزم درست میشه ؟؟؟ (heavy rain)

احتمال داره درست بشه.

---------- Post added at 02:22 PM ---------- Previous post was at 02:20 PM ----------

من وقتی رفتم بازی بخرم از مغازه دار پرسیدم گفت که MGS 4 مشکل داره و گیر میکنه !!!

پس مجبورم از یه مغازه دیگه بگیرم .. (ممکنه مال اون مشکل داشته باشه)

حتما مال اون مشکل داره وگرنه مال ما هم گیر میکرد.از یه جا دیگه بگیری بهتره.

HO3IN-Life
28-08-2011, 14:40
داداش میگم تموم کردم یعنی اونجارم رفتم.همونجایی رو میگی که یه عینک میزنه به چشمشو و دفتر کارشو تغییر میده دیگه ؟
مطمئنی گیر میکنه؟

احتمال داره درست بشه.

سلام

آره اونجایی که عینک میزنه بعد توپ بازی میکنه چون بیکاره ...

بعد از اینکه توپ بازی تموم میشه (توپ رو به سمت دیوار کامپیوتری پرت میکنه) یعد از مدتی گیر میکنه !!!

تازه قبل از اونم صداش قطع میشه ...

راستی اگه عینک رو نزنی و همینطور منتظر باشی نمیشه ؟؟ حتما باید عینک رو در بیاری؟؟

یعنی بار از داخل هارد کنسول پاک کنم (به غیر از سیو ها) بعد دوباری کپی کنم دیگه؟؟

HO3IN-Life
28-08-2011, 18:07
دوستان برای این که بازی heavy rain ام درست شه باید بازی رو یه بار از داخل هارد پاک کنم و دوباره بریزم؟؟؟

mohammad_dj_kazin
28-08-2011, 20:14
سلام بچه ها
کسی eboot بازی killzone 3 رو داره؟؟
هر سایت رفتم لینک هاش خراب بود
ممنون میشم

HO3IN-Life
28-08-2011, 20:32
سلام دوستان

به دلیل اینکه بعضی از رجیون های بازی : MGS 4 و HEAVY RAIN مشکل داره ..

دوستانی که این دو بازی رو به صورت کپی و بدون اشکال تا آخر بازی کردن

خواهشاً اطلاع بدن که رجیون سالم این دو بازی برای اجرا روی کنسول های کپی شده چیه ؟؟

hosein ati
28-08-2011, 20:45
سلام دوستان

به دلیل اینکه بعضی از رجیون های بازی : MGS 4 و HEAVY RAIN مشکل داره ..

دوستانی که این دو بازی رو به صورت کپی و بدون اشکال تا آخر بازی کردن

خواهشاً اطلاع بدن که رجیون سالم این دو بازی چیه ؟؟

از کجا باید ریجن رو باید بفهمم؟

من فقط این کد رو از داخل param.sfo بازی heavy rain خودم پیدا کردم.

BCES0079

و این رو هم از mgs 4:

BLUS3010

---------- Post added at 09:45 PM ---------- Previous post was at 09:41 PM ----------

سلام

آره اونجایی که عینک میزنه بعد توپ بازی میکنه چون بیکاره ...

بعد از اینکه توپ بازی تموم میشه (توپ رو به سمت دیوار کامپیوتری پرت میکنه) یعد از مدتی گیر میکنه !!!

تازه قبل از اونم صداش قطع میشه ...

راستی اگه عینک رو نزنی و همینطور منتظر باشی نمیشه ؟؟ حتما باید عینک رو در بیاری؟؟

یعنی بار از داخل هارد کنسول پاک کنم (به غیر از سیو ها) بعد دوباری کپی کنم دیگه؟؟

نه باید عینک رو در بیاری و بری داخل اداره بچرخی.
2-اره از هارد کنسول پاک کن و دوباره بریز.

HO3IN-Life
28-08-2011, 20:49

BCES0079

و این رو هم از mgs 4:

BLUS3010

نه باید عینک رو در بیاری و بری داخل اداره بچرخی.
2-اره از هارد کنسول پاک کن و دوباره بریز.

والا نمیدونم چطور باید فهمید اما اینایی رو که گفتی خوبه ممنون داداش :11:

آره پاک کردم دوباره ریخنم اما بازم درست نشد حتی از داخل هارد اکسترنال هم آوردم ولی بازم قفل کرد ..

آره اونجا حتی اگه هیچ کاریم نکنی باز قفل میشه !!

hosein ati
28-08-2011, 20:53
والا نمیدونم چطور باید فهمید اما اینایی رو که گفتی خوبه ممنون داداش :11:

آره پاک کردم دوباره ریخنم اما بازم درست نشد حتی از داخل هارد اکسترنال هم آوردم ولی بازم قفل کرد ..

آره اونجا حتی اگه هیچ کاریم نکنی باز قفل میشه !!

الان داشتم داخل فایل های heavy rain میگشتم.یه عکس از کاور بازی بود که تو اون عکس pal زده بود حالا نمیدونم اون عکس مال بازی من بود یا همینجوری انداخته بودن تو فولدر بازی.

به احتمال 99 درصد بازی شما خرابه.

اگه خواستی دوباره از یه جای دیگه بازی رو تهیه کنی move edition بگیر و مطئمن شو که 31 گیگ هست.

داداش ای کاش اردبیل بودی heavy rain رو میدادم راحت بازی میکردی .خیلی بازی خوبیه.

HO3IN-Life
28-08-2011, 20:56
الان داشتم داخل فایل های heavy rain میگشتم.یه عکس از کاور بازی بود که تو اون عکس pal زده بود حالا نمیدونم اون عکس مال بازی من بود یا همینجوری انداخته بودن تو فولدر بازی.

به احتمال 99 درصد بازی شما خرابه.

مال من فکر کنم رجیون asia باشه احتمالا این رجیون کپیش مشکل داره !!

hosein ati
28-08-2011, 20:58
سلام بچه ها
کسی eboot بازی killzone 3 رو داره؟؟
هر سایت رفتم لینک هاش خراب بود
ممنون میشم

داداش من eboot رو دارم 20 مگا بایت هست و خودم هم با همین eboot بازی تموم کردم.اگه نتونستی گیر بیاری بگو تا برات اپلود کنم.

HO3IN-Life
28-08-2011, 21:06

BCES0079

و این رو هم از mgs 4:

BLUS3010

راستی اگه میتونی حجم بازی MGS 4 هم به ما بگو ممنون :40:

تا اگه یه موقعی خریدمش مثل این ضرر نکنم ... :27:

hosein ati
28-08-2011, 21:18
راستی اگه میتونی حجم بازی MGS 4 هم به ما بگو ممنون :40:

تا اگه یه موقعی خریدمش مثل این ضرر نکنم ... :27:

اونم 30 گیگه .اینم دقیق ترش:

HO3IN-Life
28-08-2011, 22:30
من فکر میکنم بعضی از رجیون ها با اجرا شدن بازی های کپی روی دستگاه مشکل داشته باشه !!..

احتمالاً PAL مشکلی نداشته باشه ...

shahin_mp3
29-08-2011, 03:19
يه چند صفحه ي اخر كه خوندم متوجه شدم كه بچه ها در مورد ريجن يا رجيون مشكل دارن

اولا دو تا ريجن هست كه يكي مال دستگاه يكي مال بازي

كه ريجن دستگاه فرقي نميكنه چي باشه براي بازي ها مشكل نداره كه چه رجيوني بريزيم فقط براي فيلمي كه ميخواهيم

درون PS3 بگذاريم بايد هم ريجن با دستگاه باشه اگه ريجن دستگاه PAL است فيلممونم بايد PAL باشه (مثل اينكه حالا يه تر فندي

هست كه ميتوني براي فيلم ديدن ريجن دستگاه و عوض كني و بتوني همه ي فيلم ها رو ببيني :31:)

ولي براي بازي مشكل ندارد كه ريجن دستگاه چيه ريجن بازي چيه فرقي نداره

و براي اطلاع از ريجن دستگاه خود هم میشه روی جعبه کنسولتون رو نگاه کنين بالاي جعيه گوشه جعبه سمت چپ یه شکل شبیه

کره سفید هست که اگه روش نوشته باشه 1 یعنی US اگه 2 باشه یعنی PAL و اگه 3 باشه یعنی NTSC J/U

و براي تشخيص ريجن بازي خود ميتونيد از داخل مولتي من كاور بازي خود را نگاه كنيد (كه به وسيله ي R1 ميتونيد صفحه ي ديگر و

كاور ديگر از بازي رو ببينيد) كه زير اسم بازي كد هايي مثل زير نوشته شده است BLUS30522 كه اگه حرف سوم و چهارم را نگاه

كنيد US است كه اين ريجن بازي شما است با اگه BLES00949 كه ES است كه براي اروپا است :31:

mohammad_dj_kazin
29-08-2011, 06:26
داداش من eboot رو دارم 20 مگا بایت هست و خودم هم با همین eboot بازی تموم کردم.اگه نتونستی گیر بیاری بگو تا برات اپلود کنم.

حسین آقا اگه لطف کنی برام آپلودش کنی ممنونت میشم
هر جا گشتم نیست:41:
خیلی لطف میکنی:11::40:

J A V I D
29-08-2011, 09:55
يه چند صفحه ي اخر كه خوندم متوجه شدم كه بچه ها در مورد ريجن يا رجيون مشكل دارن

اولا دو تا ريجن هست كه يكي مال دستگاه يكي مال بازي

كه ريجن دستگاه فرقي نميكنه چي باشه براي بازي ها مشكل نداره كه چه رجيوني بريزيم فقط براي فيلمي كه ميخواهيم

درون PS3 بگذاريم بايد هم ريجن با دستگاه باشه اگه ريجن دستگاه PAL است فيلممونم بايد PAL باشه (مثل اينكه حالا يه تر فندي

هست كه ميتوني براي فيلم ديدن ريجن دستگاه و عوض كني و بتوني همه ي فيلم ها رو ببيني :31:)

ولي براي بازي مشكل ندارد كه ريجن دستگاه چيه ريجن بازي چيه فرقي نداره

و براي اطلاع از ريجن دستگاه خود هم میشه روی جعبه کنسولتون رو نگاه کنين بالاي جعيه گوشه جعبه سمت چپ یه شکل شبیه

کره سفید هست که اگه روش نوشته باشه 1 یعنی US اگه 2 باشه یعنی PAL و اگه 3 باشه یعنی NTSC اروپا

و براي تشخيص ريجن بازي خود ميتونيد از داخل مولتي من كاور بازي خود را نگاه كنيد (كه به وسيله ي R1 ميتونيد صفحه ي ديگر و

كاور ديگر از بازي رو ببينيد) كه زير اسم بازي كد هايي مثل زير نوشته شده است BLUS30522 كه اگه حرف سوم و چهارم را نگاه

كنيد US است كه اين ريجن بازي شما است با اگه BLES00949 كه ES است كه براي اروپا است :31:

دوست عزیز ریجیون 3 مال ژاپن و آسیا ، ریجین دو خاورمیانه و اروپا !!!

hosein ati
29-08-2011, 14:06
حسین آقا اگه لطف کنی برام آپلودش کنی ممنونت میشم
هر جا گشتم نیست:41:
خیلی لطف میکنی:11::40:

خواهش میکنم.
الان اپلودش تموم شد:

HO3IN-Life
29-08-2011, 15:52
سلام امروز رفتم مغازه به من گفتن که فقط این heavy rain رو داریم که حجمش 18 gb هست رجیونش هم آسیاست ...

حالا دارم patch 2 رو دانلود میکنم 1gb شاید بیاد ....

shahin_mp3
29-08-2011, 23:12
دوست عزیز ریجیون 3 مال ژاپن و آسیا ، ریجین دو خاورمیانه و اروپا !!!

NTSC براي اروپا حالا شمارش هيچ شماره دو PAL اونوقت NTSC چي ميشه يعني دو تاش با هم

اينا هم هيچ خود خاورميانه جز اسيا است اون وقت چه طوري ميشه اينا از هم جدا ميشه؟ :31:

J A V I D
29-08-2011, 23:24
دوست عزیز پال مال اروپا - NTSC U مال آمریکا , NTSC J مال آسیاست ! شما دقتم بکنید بازی های پال چون مال اروپا هستن معمولا چندین زبان دارن در حالی که بازی های U تک زبانه و انگلیسی هستن ! و J ها هم معمولا ژاپنی خالصن مال آسیاست!

رجین ها یک مال آمریکا
دو مال اروپا ، که خاورمیانه هم شاملش می شه ...
سه مال آسیا و ژاپن هست ...

شما یه سر برید دوبی هم اونجا همه بازی ها پال هستن و رجین دو چون بازی هاشون رو از اروپا می آرن ! برا همینم تو ایران بازی ها اکثرا ریجین دو هستن ...

اینجا هم همینو می گه

shahin_mp3
30-08-2011, 00:15
دوست عزیز پال مال اروپا - NTSC U مال آمریکا , NTSC J مال آسیاست ! شما دقتم بکنید بازی های پال چون مال اروپا هستن معمولا چندین زبان دارن در حالی که بازی های U تک زبانه و انگلیسی هستن ! و J ها هم معمولا ژاپنی خالصن مال آسیاست!

رجین ها یک مال آمریکا
دو مال اروپا ، که خاورمیانه هم شاملش می شه ...
سه مال آسیا و ژاپن هست ...

شما یه سر برید دوبی هم اونجا همه بازی ها پال هستن و رجین دو چون بازی هاشون رو از اروپا می آرن ! برا همینم تو ایران بازی ها اکثرا ریجین دو هستن ...

اینجا هم همینو می گه

Region code Area
0 Informal term meaning "worldwide". Region 0 is not an official setting; discs that bear the region 0 symbol either have no flag set or have regions 1–6 flags set.
1 United States, Canada, Bermuda, U.S. territories
2 Europe (except Russia, Ukraine, and Belarus), Middle East, Egypt, Japan, South Africa, Swaziland, Lesotho, Greenland, French Overseas departments and territories
3 Southeast Asia, South Korea, Republic of China (Taiwan), Hong Kong, Macau
4 Mexico, Central America, Caribbean, South America, Australia, Oceania
5 India, Afghanistan, Sri Lanka, Ukraine, Belarus, Russia, Africa (except Egypt, South Africa, Swaziland, and Lesotho), Central and South Asia, Mongolia, North Korea
6 People's Republic of China
7 Reserved for future use (found in use on protected screener copies of MPAA-related DVDs and "media copies" of pre-releases in Asia)
8 International venues such as aircraft, cruise ships, etc.
ALL Region ALL discs have all eight flags set, allowing the disc to be played in any locale on any player.

طبق حرف خودتون 3 براي ژاپن ولي اينجا 2 زده در ضمن 3 براي قسمتي از اسيا است :31:

كلا به غير از اينا راجع به NTSC از راهنماييت ممنون :31:

J A V I D
30-08-2011, 09:09
دوست عزیز شما پشت کاور های بازی ریجین سه رو نگا کن همش خرچنگ غورباغه نوشته ما به این خط همه می گیم ژاپنی حالا شاید ژاپنی هم نباشه مثلا تایلندی باشه یا چینی باشه ولی همه بهش می گن ژاپنی !!!! من کنسول فتم هم ساخت ژاپنه ولی ریجینش دو ... در هر حال سه هم مال آسیاست و زبون خرچنگ غورباغه حالا شما می خوای بگی نه مال قسمتی از آسیاست دیگه هر جور راحتی ... من از دید زبانی گفتم ژاپنیه !

shahin_mp3
30-08-2011, 17:36
دوست عزیز شما پشت کاور های بازی ریجین سه رو نگا کن همش خرچنگ غورباغه نوشته ما به این خط همه می گیم ژاپنی حالا شاید ژاپنی هم نباشه مثلا تایلندی باشه یا چینی باشه ولی همه بهش می گن ژاپنی !!!! من کنسول فتم هم ساخت ژاپنه ولی ریجینش دو ... در هر حال سه هم مال آسیاست و زبون خرچنگ غورباغه حالا شما می خوای بگی نه مال قسمتی از آسیاست دیگه هر جور راحتی ... من از دید زبانی گفتم ژاپنیه !

من طبق حرف خودت گفتم حالا هر خرچنگ قورباغه اي و كه نميشه گفت ژاپن :31:

چين كه اين وسط دسته بيل نيست :27:

HO3IN-Life
30-08-2011, 17:40
سلام

امروز داشتم kilzoon 2 بازی میکردم یهو دیدم اونم مثل heavy rain قفل کرد :19:

چندین بار امتحان کردم باز هم همون جا قفل کرد !!!

باید برم هر دو بازی رو بدم پس ....

ماله رجیون مطمئناً داخل پاساژ هم که میرم همه بازی هاشون مثل همه (رجیون های خراب)

چون اگه یه نسخه دیگش رو بگیری درست میشه ...

shahin_mp3
30-08-2011, 17:48
سلام

امروز داشتم kilzoon 2 بازی میکردم یهو دیدم اونم مثل heavy rain قفل کرد :19:

چندین بار امتحان کردم باز هم همون جا قفل کرد !!!

باید برم هر دو بازی رو بدم پس ....

ماله رجیون مطمئناً داخل پاساژ هم که میرم همه بازی هاشون مثل همه (رجیون های خراب)

چون اگه یه نسخه دیگش رو بگیری درست میشه ...

به احتمال زياد بازي هات ناقصه حجماش و چك كن :31:

amir.night
30-08-2011, 18:01
عزیز ممنون

HO3IN-Life
30-08-2011, 18:11
به احتمال زياد بازي هات ناقصه حجماش و چك كن :31:

kilzoon 2 گیگابایت 12 . heavy rain هم 18.3 گیگابایت ...

فکر کنم این نسخه heavy rain نمیاد باید 31gb باشه .. رجیون بازی من asia ست ...

حالا میرم میپرسم ... نباید kilzoon 2 گیر میکرد من تعجب میکنم !!!

این مغازه دار ها هم نامرددن ها خوب اول بازی هاتون رو تا آخر تست کنید بعد بفروشید نامردا ...

حالا شانس من فقط این رجیون رو دارن ... نسخه های دیگه رو ندارن :41:

hamed-akbarie
30-08-2011, 18:12
ه-ک جدید باسه ps3 اومده ؟ یعنی بده 3.55 چیزی اومده ؟

HO3IN-Life
30-08-2011, 18:17

سلام حامد جان

نه متاسفانه هنوز فریمور های بالاتر از 3.55 ه-ک نشده ...

البته یکی از دوستان میگفت که 3.70 رو به 3.55 دانگرید کردن!!!

اما این دانگرید نیازمند یک کیت که هنوز داخل ایران نیومده :41:

cyruslogic
30-08-2011, 18:48
دوستان عزیز!
من دنبال بازی Singstar dance و Michael Jackson experience برای PS3 هستم . چند تا از دوستان لطف کردن و لینک دانلود بهم معرفی کردن ولی مشکل اینجاست که این لینکها مربوط به جاهاییه که برای دانلود رایگان محدودیت 400mb رو داره در حالیکه هر پارت این لینکها کمتر از 1gb نیست و برای دانلود اونها باید عضو اون سایت باشین که عضویتشون هم پولیه. کسی لینک دانلودی برای بازیهای فوق سراغ داره که مشکلات بالا رو نداشته باشه؟

J A V I D
30-08-2011, 19:27
دوستان عزیز!
من دنبال بازی Singstar dance و Michael Jackson experience برای PS3 هستم . چند تا از دوستان لطف کردن و لینک دانلود بهم معرفی کردن ولی مشکل اینجاست که این لینکها مربوط به جاهاییه که برای دانلود رایگان محدودیت 400mb رو داره در حالیکه هر پارت این لینکها کمتر از 1gb نیست و برای دانلود اونها باید عضو اون سایت باشین که عضویتشون هم پولیه. کسی لینک دانلودی برای بازیهای فوق سراغ داره که مشکلات بالا رو نداشته باشه؟

صرفا جهت اطلاع بازی مایکل جکسون که 3.56 می خواد و اجرا نمی شه ، پچ و ایبوت و اینا هم نداره ...

shahin_mp3
30-08-2011, 19:36
kilzoon 2 گیگابایت 12 . heavy rain هم 18.3 گیگابایت ...

فکر کنم این نسخه heavy rain نمیاد باید 31gb باشه .. رجیون بازی من asia ست ...

حالا میرم میپرسم ... نباید kilzoon 2 گیر میکرد من تعجب میکنم !!!

این مغازه دار ها هم نامرددن ها خوب اول بازی هاتون رو تا آخر تست کنید بعد بفروشید نامردا ...

حالا شانس من فقط این رجیون رو دارن ... نسخه های دیگه رو ندارن :41:

من اين بازي ها تو حجمشو يه جا ديدم كه مشكل از هموم بازي هات :31:

Heavy Rain ASiA MULTi3 JB PS3-NRP 18.20 GB

Heavy Rain PAL 23.22 GB

Killzone 2 READ NFO PS3-DNL 12.31 GB

از اين دفعه برو از يه جا ديگه بازي بگير اول هم حجماشو ببين چه قدر تا اين لا مصبا بهت اين طوري بازي ندن :31:

---------- Post added at 08:36 PM ---------- Previous post was at 08:33 PM ----------

نه فقط 3.7 به 3.55 دانگريد ميكنن كه اونم فكر نكنم تو ايران هنوز اومده باشه كيت و لحيم كاريو از اين جور دنگ و فنگا مثل

اينكه داره :31:

MH_FashisT
30-08-2011, 19:38
دوستان عزیز!

برو تو این سایت

اسم بازیتو سرچ کن پارتای 2gb یا 1gb واست میاره....

این بازیه Singstar Dance

اینم بازیه Michael Jackson The Experience

HO3IN-Life
30-08-2011, 20:24
من اين بازي ها تو حجمشو يه جا ديدم كه مشكل از هموم بازي هات :31:

Heavy Rain ASiA MULTi3 JB PS3-NRP 18.20 GB

Heavy Rain PAL 23.22 GB

Killzone 2 READ NFO PS3-DNL 12.31 GB

از اين دفعه برو از يه جا ديگه بازي بگير اول هم حجماشو ببين چه قدر تا اين لا مصبا بهت اين طوري بازي ندن :31:

حجم بازیه heavy rain که درسته تنها مشکلش اینه که رجیونش asia ست

اگه pal بود میومد (احتمالاً رجیون آسیا، کپی بازی نمیشه)

kilzoon 2 هم 300 mb کم داره ...

هر دوش رو میرم میدم بهش پولشو میگیرم ... (نامرد دونه ای 3000 تومان هم گرفت :13:)

cyruslogic
30-08-2011, 22:27
صرفا جهت اطلاع بازی مایکل جکسون که 3.56 می خواد و اجرا نمی شه ، پچ و ایبوت و اینا هم نداره ...

دوست عزیز! با تشکر از پاسخ شما ولی فکر کنم اشتباه میکنی. چون چند تا سایت اونو برای دانلود گذاشتن. اگه روی کپی خورها اجرا نمیشد که دانلودش معنا نداشت.

hosein ati
30-08-2011, 22:27
سلام دوستان.
میشه از دیسکی که روی پک استارتر موو هست به عنوان بوت استفاده کنیم؟

cyruslogic
30-08-2011, 22:30
برو تو این سایت

اسم بازیتو سرچ کن پارتای 2gb یا 1gb واست میاره....

این بازیه Singstar Dance

اینم بازیه Michael Jackson The Experience

دوست عزیز! ممنون ولی این لینکها همشون همون مشکل محدودیت دانلود با اکانت رایگان رو داره و برای دانلود باید عضو شد که اونهم پولیه.

HO3IN-Life
30-08-2011, 22:33
سلام دوستان.

احتمالاً بشه چون اورجینال ...

J A V I D
31-08-2011, 08:21
دوست عزیز! با تشکر از پاسخ شما ولی فکر کنم اشتباه میکنی. چون چند تا سایت اونو برای دانلود گذاشتن. اگه روی کپی خورها اجرا نمیشد که دانلودش معنا نداشت.

دوست عزیز بازی هایی که اجرا نمی شن هم برای دانلود می ذارن که بعدا اگه اجرا شد ملت دستکاری کنن و اجرا کنن ، مایکل جکسون رو مطمئنم اجرا نمی شه چون خودم می خواستم دانلودش کنم ........ حالا شما می تونی دانلود کنی تا به حرف من برسی ! من مطمئنم اجرا نمی شه ! دیگه هر جور راحتید : )

cyruslogic
31-08-2011, 11:09
دوست عزیز بازی هایی که اجرا نمی شن هم برای دانلود می ذارن که بعدا اگه اجرا شد ملت دستکاری کنن و اجرا کنن ، مایکل جکسون رو مطمئنم اجرا نمی شه چون خودم می خواستم دانلودش کنم ........ حالا شما می تونی دانلود کنی تا به حرف من برسی ! من مطمئنم اجرا نمی شه ! دیگه هر جور راحتید : )

شاید ولی دیروز دیدم رو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تو لیست بازیهاش بود و میدونم که بازیهاش رو به شرط میفروشه. اون لینکهای دانلود مشکلش اینجاست که محدودیت دانلود تا 400 مگابایت رو داره و برای دانلود فایلهای بزرگتر باید عضو شد که اونهم پولیه.

J A V I D
31-08-2011, 11:59
شاید ولی دیروز دیدم رو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تو لیست بازیهاش بود و میدونم که بازیهاش رو به شرط میفروشه. اون لینکهای دانلود مشکلش اینجاست که محدودیت دانلود تا 400 مگابایت رو داره و برای دانلود فایلهای بزرگتر باید عضو شد که اونهم پولیه.

البته تو فورم های خارجکی که بچرخین افراد دو دسته هستن یه دسته کوچیک که می گن اجرا می شه و یه سری راهکار ها هم ارائه دادن و یه دسته خیلی بزرگ که می گن اجرا نمی شه !! حالا شایدم اجراش کردن اون موقع که من می خواستم دانلودش کنم هیچ رقمه اجرا نمی شد ! الان رو نمی دونم !

HO3IN-Life
31-08-2011, 17:04
میبینم که مایکروسافت یه بار جلوی راه هکر ها سد قرار داد :27:

صفه آخر رو بخونید :

shahin_mp3
01-09-2011, 06:10
سلام دوستان.

اگه اورجينال باشه بله :31:

منم همين كارو دارم ميكنم :31: هيچ مشكلي هم نيست :31:

shahin_mp3
01-09-2011, 07:46
هارد BUFFALO 500GB كه 2پارتيشن داره يكي NTFS يكيش هم FAT32 تو FAT32 چيزاي PS3 رو ريختم ولي وصل كه ميكنم اصلا نشونش

نميده انگار نه انگار چي كارش كنم؟ :31:

HO3IN-Life
01-09-2011, 10:18
سلام

نمیدونم mgs 4 رو از کجا بگیرم ..

داخل شهرستان ما فقط یه رجیون وجود داره اونم خرابه !! (گیر میکنه)

mohammad_dj_kazin
01-09-2011, 14:56
سلام بچه ها
کسی نمیدونه پچ بازی heavy rain برای بازی کردن با move رو از کجا میتونم دانلود کنم ؟؟

airmaxwisp
01-09-2011, 14:58
هارد BUFFALO 500GB كه 2پارتيشن داره يكي NTFS يكيش هم FAT32 تو FAT32 چيزاي PS3 رو ريختم ولي وصل كه ميكنم اصلا نشونش

اول با کامپیوتر به Fat32 فرمتش کن.... بزار داخل دستگاه ... خود کنسول پیغام میده که باید فرمت بشه...

حتما هم باید یه پارتیشن باشه..

air_damned
01-09-2011, 16:31
دوستان من میخوام ps3 بگیرم
راجب این ورژن هایی که میگن 3.7 و 3.55 اینها فرقی نداره ؟
در ضمن این که میگن pal باشه یا ... یاذم رفت اسمشو ..میشه توضیح بدین ؟؟

airmaxwisp
01-09-2011, 17:26

سلام...

فریم ور کنسولی که میگیرید حتما باید زیر 3.55 باشه.. در غیر اینصورت ه_ک نمیشه...

البته ه_ک 3.7 هم اومده ولی خیلی سخته و باید دل و روده دستگاه رو بریزی بیرون و ....:31:

ریجن هم فقط در پخش فیلم های Blu-Ray اهمیت داره.

در پناه حق باشید.

HO3IN-Life
01-09-2011, 18:39
سلام بچه ها
کسی نمیدونه پچ بازی heavy rain برای بازی کردن با move رو از کجا میتونم دانلود کنم ؟؟

سلام

اول برو داخل multiman و زیر کاور بازی رو نگاه کن و کدی رو که میبینی اینجا اعلام کن تا پچ رو واست بزارم :46: ...

hosein ati
01-09-2011, 23:36
دوستان یادتونه چند وقت پیش گفتم سونی یه هدست داره تولید میکنه به نام واقعیت مجازی . الان تولید شده و 1 ماه دیگه عرضه میشه.
برای اطلاعات و عکس به این لینک برید:

shahin_mp3
01-09-2011, 23:42

اول با کامپیوتر به Fat32 فرمتش کن.... بزار داخل دستگاه ... خود کنسول پیغام میده که باید فرمت بشه...

حتما هم باید یه پارتیشن باشه..

شما ميدوني بايد يه پارتيشن حتما باشه اخه ميگن 2پارتيشن اشكال نداره فقط FAT32 باشه كه هستش :31:

كسي اطلاعي نداره؟:27:

3.55 به پايين البته اگه مي خواي هكش كني :31: كه تبديل ميكنن به 3.55 :31:

اگرم 3.55 بالا بود كه هكش اومده ولي تو ايران مثل اينكه هنوز نيومده تازه كيت و لحيم كاريو از اين جور دنگ و فنگا :31:

ريجن هم فقط براي ديدن فيلم مهمه تازه مثل اينكه يه نرم افزار هم هست كه ديگه براي فيلم ديدن هم مشكل نباشه :27: اونيم كه اسمش يادت رفت NTSC :31:

اگه ميخواي بگيري همون PAL بگير :31:

دوستان یادتونه چند وقت پیش گفتم سونی یه هدست داره تولید میکنه به نام واقعیت مجازی . الان تولید شده و 1 ماه دیگه عرضه میشه.

چيز رديفيه :31:

HO3IN-Life
02-09-2011, 09:15

حالا کی 783 دلار میده!! :31:

میشه یه 600 تومانی !!!

airmaxwisp
02-09-2011, 09:28
شما ميدوني بايد يه پارتيشن حتما باشه اخه ميگن 2پارتيشن اشكال نداره فقط FAT32 باشه كه هستش :31:

كسي اطلاعي نداره؟:27:

3.55 به پايين البته اگه مي خواي هكش كني :31: كه تبديل ميكنن به 3.55 :31:

اگرم 3.55 بالا بود كه هكش اومده ولي تو ايران مثل اينكه هنوز نيومده تازه كيت و لحيم كاريو از اين جور دنگ و فنگا :31:

ريجن هم فقط براي ديدن فيلم مهمه تازه مثل اينكه يه نرم افزار هم هست كه ديگه براي فيلم ديدن هم مشكل نباشه :27: اونيم كه اسمش يادت رفت NTSC :31:

اگه ميخواي بگيري همون PAL بگير :31:

چيز رديفيه :31:

حالا واجبه که دوتا پارتیشن باشه؟؟

mohammad_dj_kazin
02-09-2011, 10:20
سلام

اول برو داخل multiman و زیر کاور بازی رو نگاه کن و کدی رو که میبینی اینجا اعلام کن تا پچ رو واست بزارم :46: ...

تویزیون HDMI دار نداشتم به سختی میشد کد رو بخونم ولی فکر کنم به احتمال زیاد درست خوندم :31:
کد : ECESOO797
لطف میکنی:10::11:

amin n & i series
02-09-2011, 11:15
سلام به تمامی دوستان
یه چند تا سوال از حضورتون داشتم
من میخوام یه کنسول بخرم
اول خواستم ایکس باکس اسلیم بخرم مثل اینکه یه سری قفل رو بازیهاش گذاشته ایکس باکس که نمیشه بازی های جدید رو بازی کرد
حالا گفتم بیام ps3 بخرم دیگه...
حالا چند تا سوال:
1.ایا بازی های جدید که واسه ایکس باکس اومده یا میاد مثل resistance 3 یا infamous یا ..... مشکل اجرا و -- و قفل جدید از این برنامه ها ندارن و راحت همه بازی هایی که میاد رو میاره بدون مشکل؟؟؟
و 2 هم اینکه بدون تعصب ایکس باکسو ترجیح میدید یا ps3 رو؟؟<از همه لحاظ مخصوصا تعداد بازی جدید که قراره بیاد واسون>
ممنون از همه

Gamemaster
02-09-2011, 11:47
سلام به تمامی دوستان
یه چند تا سوال از حضورتون داشتم
من میخوام یه کنسول بخرم
اول خواستم ایکس باکس اسلیم بخرم مثل اینکه یه سری قفل رو بازیهاش گذاشته ایکس باکس که نمیشه بازی های جدید رو بازی کرد
حالا گفتم بیام ps3 بخرم دیگه...
حالا چند تا سوال:
1.ایا بازی های جدید که واسه ایکس باکس اومده یا میاد مثل resistance 3 یا infamous یا ..... مشکل اجرا و -- و قفل جدید از این برنامه ها ندارن و راحت همه بازی هایی که میاد رو میاره بدون مشکل؟؟؟
و 2 هم اینکه بدون تعصب ایکس باکسو ترجیح میدید یا ps3 رو؟؟<از همه لحاظ مخصوصا تعداد بازی جدید که قراره بیاد واسون>
ممنون از همه

بازی‌های جدید اجرا نمیشن

----------------------------------

اینماه چقدر بازی میاد

amin n & i series
02-09-2011, 11:53
بازی‌های جدید اجرا نمیشن

----------------------------------

اینماه چقدر بازی میاد
ممنون بابت پاسختون
پس به نظرتون چه کار کنم؟؟؟
بد جوری گیج شدم؟؟؟؟
پس اگه بازی جدید نیاد روشون که خرید هیچ کدومشون<نه ایکس باکس و نه ps3 > فایده نداره.درسته؟؟:41::41::41:

Gamemaster
02-09-2011, 11:56
ممنون بابت پاسختون
بد جوری گیج شدم؟؟؟؟
پس اگه بازی جدید نیاد روشون که خرید هیچ کدومشون<نه ایکس باکس و نه ps3 > فایده نداره.درسته؟؟:41::41::41:

خواهش می‌شه

چی‌ بگم --- فعلا با Pc سر کن

HO3IN-Life
02-09-2011, 12:28
تویزیون HDMI دار نداشتم به سختی میشد کد رو بخونم ولی فکر کنم به احتمال زیاد درست خوندم :31:
کد : ECESOO797
لطف میکنی:10::11:

سلام

فقط E اول رو اشتباه گفتی :31: درستش اینه :BCES00797

خدمت شما:

خواهش می‌شه

پیشنهاد عالییه :27:

BATMAN-LOVE
02-09-2011, 12:55
[QUOTE=amin n & i series;6425674]ممنون بابت پاسختون
بد جوری گیج شدم؟؟؟؟
پس اگه بازی جدید نیاد روشون که خرید هیچ کدومشون<نه ایکس باکس و نه ps3 > فایده نداره.درسته؟؟:41::41::41:[/QUOTE

airmaxwisp
02-09-2011, 15:38
سلام دوستان....

یک عدد PS3 Fat با هارد داخلی 500 گیگابایت(seagate) و دو عدد دسته SIXAXIS اصلی و نو....کاملا تمیز و در حد نو دارم که میخام بفروشم..(دلیلش هم اینه میخام یه لب تاب خفن بخرم پول کم دارم)

کنسول دو ماه هم بیشتر استفاده نشده...

با خودم گفتم اینجا مطرح کنم...چون دستگاه کاملا سالم و تمیزه حیفم میاد برم بیرون بفروشمش..

در ضمن برای اطمینان خاطر دوستان عرض کنم:بیشتر دوستان داخل سایت بنده رو میشناسند
Rohallah_tavakoli@yahoo.com

میتونید ازشون سوال بفرمایید.

اگه کسی از دوستان خواست اطلاع بده...

در پناه حق تعالی باشید.

rz21
02-09-2011, 15:48
بازی GTA IV میتونه روی کیفیت 480 باز بشه؟اخه بالا نمیاد و ارور میده و میگه که نمیتونه با این کیفیت باز بشه!

Gamemaster
02-09-2011, 16:28
بازی GTA IV میتونه روی کیفیت 480 باز بشه؟اخه بالا نمیاد و ارور میده و میگه که نمیتونه با این کیفیت باز بشه!

اگه ارور میده که نه دیگه

rezaei44_h
02-09-2011, 17:15
با سلام:40:

می خواستم از دوستان عزیز بپرسم که آیا میشه بازی های مربوط به پلی استیشن 1 رو روی پلی استیشن 2 و یا 3 هم بازی کرد؟:13:

راستش بعضی از بازیهای پلی استیشن 1 واقعاً جالب هستند و من از طرفدار های آن ها هستم.:8::21:
با تشکر:11:

hosein ati
02-09-2011, 17:15
سلام دوستان.
من بازی assassins creed : brothehood رو روی pc بازی کردم قبل از اینکه ps3 بخرم.الان دوباره رفتم نسخه ی ps3 رو گرفتم ولی با دسته اصلا نمیتونم بازی کنم.یعنی خیلی سخته.مثلا نمیتونم توی مبارزه اگه کسی از پشت خواست بزنه نزارم منو بزنه و جلوشو بگیرم.چطوری این کارو بکنم؟محض اطلاع بگم که این کار توی pc با کلیک راست بود ولی اینجا نمیتونم پیداش کنم.
راستی اصلا ارزش داره دو باره بازیش کنم؟

Gamemaster
02-09-2011, 17:39
سلام دوستان.
من بازی assassins creed : brothehood رو روی pc بازی کردم قبل از اینکه ps3 بخرم.الان دوباره رفتم نسخه ی ps3 رو گرفتم ولی با دسته اصلا نمیتونم بازی کنم.یعنی خیلی سخته.مثلا نمیتونم توی مبارزه اگه کسی از پشت خواست بزنه نزارم منو بزنه و جلوشو بگیرم.چطوری این کارو بکنم؟محض اطلاع بگم که این کار توی pc با کلیک راست بود ولی اینجا نمیتونم پیداش کنم.

اگه اونو توpc تا آخر رفتی‌ که ارزش نداره وقتتو برای بازی تکراری بذاری

HO3IN-Life
02-09-2011, 17:45

من باکابل HDMI 720p بازش میکنم ..........

amin n & i series
02-09-2011, 18:27
خواهش می‌شه

همچنان ممنون
اخه بد بختی اینه واسه pc بازی درست حسابی که من دوس دارم نمیاد ولی هر روز واسه کنسول ها بازی تووپ میاد
از بعد از عید تا حالا فقط 2 3 تا بازی خوب واسه پی سی اومده
یه کریسیس 2و یه bulletstorme <درست اسمشو نوشتم:31:؟> و یه fear <که خیلی چنگی به دل نمیزد>
اینم از شانس ما که کنسول ها نابود شدن تا ما خواستیم بخریم:31:

hosein ati
02-09-2011, 22:53
سلام دوستان.
من این 28 بازی که الان عکسشو میزارم رو دارم و بازی کردم.به غیر از اینا چه بازیهایی رو پیشنهاد میدید؟

shahin_mp3
03-09-2011, 00:00
حالا کی 783 دلار میده!! :31:

میشه یه 600 تومانی !!!

فكر كنم بشه 800 :31:

حالا واجبه که دوتا پارتیشن باشه؟؟

لابد واجبه ديگه :31:

سلام دوستان.

بگير بشين يه بازيه ديگر و بكن حال داريا :31:

كسي نيست جواب بده؟ :27:

hosein ati
03-09-2011, 00:56
[QUOTE=hosein ati;6427574]سلام دوستان.
من این 28 بازی که الان عکسشو میزارم رو دارم و بازی کردم.به غیر از اینا چه بازیهایی رو پیشنهاد میدید؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/QUOTE

نظری در این مورد ندارین؟

راستی قضیه این socom 5 که بعضی از مغازه دارا زدن روی شیشه شون چیه؟واقعا به این زودی نسخه ی جدید این بازی اومد؟

babak1372
03-09-2011, 05:47
سلام بچه ها میخواستم بدونم با کیبورد و ماوس که به ‏PS3وصل می شه میتونیم بازی هم بکنیم؟

ata.royalfalcon
03-09-2011, 06:54
سلام بچه ها میخواستم بدونم با کیبورد و ماوس که به ‏PS3وصل می شه میتونیم بازی هم بکنیم؟

سلام
نه نميشه
كيبرد و موس در ps3 براي استفاده از اينترنت و كارهاي مشابه هست .

سلام
تا اونجايي كه ميدونم يه فايلي هست كه بايد اديت كني و عدد 2 رو كه نشاندهنده 2 پارتيشن هست رو وارد و ذخيره كني .
فرض بر اين هست كه هاردتون usb2 هست .

HO3IN-Life
03-09-2011, 08:20
نظری در این مورد ندارین؟

راستی قضیه این socom 5 که بعضی از مغازه دارا زدن روی شیشه شون چیه؟واقعا به این زودی نسخه ی جدید این بازی اومد؟

socom 4 که تازه اومده سریع میخواد 5 هم بیاد!!!!!!!!

نه بابا همش الکیه .............................

Bersavosh
03-09-2011, 08:34
سلام
من دسته ps3 ام شوکش کار نمیکنه، فقط به راست جهت میده،میخواستم بدونم مشکلش چیه؟
درست میشه یا نه؟
هزینشم بگین ممنون میشم

mohammad_dj_kazin
03-09-2011, 08:44
نظری در این مورد ندارین؟

داخل لیست بازی هات که socom 4 نبود

حالا فیلاً 4 رو بازی کن تا اومدن 5 خدا کریم ...:27:[/QUOTE]

چرا socom 4 بود اگه دقت میکردی می دیدی:31:
بچه ها میخوام یه ال سی دی بگیرم واسه ps3
چیزی پیشنهاد نمیکنید
البته نمیخوام خیلی گرون بشه
مثلا تا 300 تومن:20:

HO3IN-Life
03-09-2011, 10:42

درسته دقت نکردم .................... :31:

HO3IN-Life
03-09-2011, 13:49
اما اگه X360 هم نتونه بازی های جدید رو به صورت کپی اجرا کنه ...

مقام ps3 از x360 میزنه بالا :27: ....................................

درود بر مایکروسافت :31:.............................

amir20
03-09-2011, 13:57
سلام.
میخواستم بدونم فرق (کاربرد) هارد داخلی PS3 با هارد اکسترنال که به کنسول وصل کنیم چی هست؟
و اگه کسی بخواد هارد اکسترنال بخره واسه کنسولش ، به نظرتون کار درستی هست که کنسول با هارد 320 بخره یا همون 160 خوبه؟
کلا در مورد هارد اگه یکم توضیح بدین ممنون میشم.
مرسی.

ata.royalfalcon
03-09-2011, 14:06
سلام.
میخواستم بدونم فرق (کاربرد) هارد داخلی PS3 با هارد اکسترنال که به کنسول وصل کنیم چی هست؟
و اگه کسی بخواد هارد اکسترنال بخره واسه کنسولش ، به نظرتون کار درستی هست که کنسول با هارد 320 بخره یا همون 160 خوبه؟
کلا در مورد هارد اگه یکم توضیح بدین ممنون میشم.
مرسی.

سلام
به نظرم من با توجه به اختلاف زياد قيمت بين مدلهاي 160 گيگ با 320 گيگ ، بهتره كه مدلهاي 160 گيگ رو بخريد و با توجه به صرفه جويي كه شده يه هارد اكسترنال از نوع پرتابل با حجم بالا بخريد.

mac_world
03-09-2011, 14:26
سلام من قصد خرید این کنسول دارم میخواستم یه سری اطلاعات کامل بهم بدین چون تو این هفته یا آیندش 100 درصد میخرم
1_این کپی خور شدنش چه جوریه؟بی درد سره؟
2_ قیمت مدلهای متفاوتش چنده و چه فریم ویرهایی کپی میشه؟
3_همه بازیها کپی میشن؟
4_ الان بازیهای کپیش تو بازار هست؟ رو چه دیسکی هسی؟
5_من این کنسولو به خاطر فقط killzone 2.3 میخوامآیا اینا کپی بشو هستن؟
ممنون

ata.royalfalcon
03-09-2011, 14:32
سلام من قصد خرید این کنسول دارم میخواستم یه سری اطلاعات کامل بهم بدین چون تو این هفته یا آیندش 100 درصد میخرم
1_این کپی خور شدنش چه جوریه؟بی درد سره؟
2_ قیمت مدلهای متفاوتش چنده و چه فریم ویرهایی کپی میشه؟
3_همه بازیها کپی میشن؟
4_ الان بازیهای کپیش تو بازار هست؟ رو چه دیسکی هسی؟
5_من این کنسولو به خاطر فقط killzone 2.3 میخوامآیا اینا کپی بشو هستن؟
ممنون

فعلا فقط فريمور 3.55 بدون دردسر كپي ميشه ولي ممكنه بازيهاي جديد رو نشه اجرا كرد .
شما بايد هارد اكسترنال بخري و ببري بيرون تا براتون بازي ها رو تو هارد اكسترنال بريزن و سپس هارد اكسترنال رو وصل ميكني به ps3 و با توجه به نوع بازي يا ميتوني بازي رو از روي هارد اكسترنال اجرا كني يا بايد كپي كني داخل هارد اينترنال دستگاه تا اجرا بشه . ضمنا يه بلو-ري اورجينال هم لازمه كه هميشه تو درايو باشه تا بازي ها رو اجرا كنه .
قيمت هر بازي هم بستگي به انصاف فروشنده داره .
من خودم هم killzone 2 و هم 3 رو بصورت كپي شده بازي كردم .

HAMDER
03-09-2011, 15:06
سلام
به نظرم من با توجه به اختلاف زياد قيمت بين مدلهاي 160 گيگ با 320 گيگ ، بهتره كه مدلهاي 160 گيگ رو بخريد و با توجه به صرفه جويي كه شده يه هارد اكسترنال از نوع پرتابل با حجم بالا بخريد.

سلام مناسب ترین هارد از نظر مارک و مدل برای PS3 چیه

ata.royalfalcon
03-09-2011, 15:23
سلام مناسب ترین هارد از نظر مارک و مدل برای PS3 چیه

سلام

اگر هارد پرتابل (بدون آداپتور) بخواين من در پست زير به طور كامل توضيح دادم .
ضمنا بهتره كه 1 ترابايت رو بخريد .

mac_world
03-09-2011, 15:54
فعلا فقط فريمور 3.55 بدون دردسر كپي ميشه ولي ممكنه بازيهاي جديد رو نشه اجرا كرد .
شما بايد هارد اكسترنال بخري و ببري بيرون تا براتون بازي ها رو تو هارد اكسترنال بريزن و سپس هارد اكسترنال رو وصل ميكني به ps3 و با توجه به نوع بازي يا ميتوني بازي رو از روي هارد اكسترنال اجرا كني يا بايد كپي كني داخل هارد اينترنال دستگاه تا اجرا بشه . ضمنا يه بلو-ري اورجينال هم لازمه كه هميشه تو درايو باشه تا بازي ها رو اجرا كنه .
قيمت هر بازي هم بستگي به انصاف فروشنده داره .
من خودم هم killzone 2 و هم 3 رو بصورت كپي شده بازي كردم .

ممنون دوست عزیز من فقط اینومتوجه نشدم...
الان همه دستگاه ها روشون 3.55 هست؟ اگر ورزن بالاتر بود مثلا 4(اگه باشه) میشه دانگرید کرد به 3.55؟
چرا بازیهای جدید اجرا نمیشه؟ دلیل خاصی داره؟
با لایو مشکل نداره؟
و هههههههههککککککک این کتسول آیا نیاز به سخت افزار خاصی هم داره یا فقط نرم افزاری انجام میشه
سپاس

S.J-REZ2
03-09-2011, 16:23
سلام از هک3.7خبری نیست نه؟
در ظمن کنسولی که با 3.55هک شده فعلا همه ی بازی هارو اجرا میکنه؟اگه نه کدوم ها اجرا نمیشه؟

---------- Post added at 05:23 PM ---------- Previous post was at 05:20 PM ----------

الان همه دستگاه ها روشون 3.55 هست؟ اگر ورزن بالاتر بود مثلا 4(اگه باشه) میشه دانگرید کرد به 3.55؟
با لایو مشکل نداره؟
و هههههههههککککککک این کتسول آیا نیاز به سخت افزار خاصی هم داره یا فقط نرم افزاری انجام میشه
سپاس
نه بابا تا3.7هم اومده ممکنه روش 3.55نباشه نه فعلا که خبری نیست ولی شاید3.7هک شد.....
منم یخورده خودم رو این سوال دارم...احتمالا توشون یه آپدیت هست که به3.55به بالا آپدیت میکنه...خودمم دقیق نمیدونم ببخشید...
اگه کپی خور بشی باید کلا لایو بازی کردنو ببوسی بزاری کنار.............................
این قسمت آخر رو نفهمیدم منظورتون چی بود.....

HO3IN-Life
03-09-2011, 16:23
با لایو مشکل نداره؟
سپاس

سلام

الان فریمور های بالاتر از 3.55 ه-ک نشدن ...

الان آخرین فریمور 3.70 هست، که برای live بازی کردن باید 3.70 ه-ک بشه (البته اگه فیلاً فریمور بالاتر نیاد)

سونی واسه اینکه کار هکر ها رو سخت کنه و نزاره که بیشترین کپی بازی کنن..........

هر چند وقت یک بار یه فریمور بیرون میده وبازی های جدیدشو روی اون قابل اجرا میکنه ...............

واسه همین ممکنه مثلاً بازی modern warfae 3 روی فریمور 3.75 بیاد ..................

اونوقت چون فریمور دستگاه ما 3.55 نمیتونیم این بازی رو اجرا کنیم ..............

در مورد دانگرید هم بگم که در کشور های خارجی یکی فریمور 3.70 رو به 3.55 دانگرید کرده

اما نیاز به یه کیت داره که همنوز داخل ایران نیومده .....................

این روش هم میگن دردسر داره باید ps3 رو باز کنی و از این بدبختی ها مثل cfw 3.55 نیست ........

S.J-REZ2
03-09-2011, 16:27
سلام

اگر هارد پرتابل (بدون آداپتور) بخواين من در پست زير به طور كامل توضيح دادم .
ضمنا بهتره كه 1 ترابايت رو بخريد .

خیلی ممنون فقط اینکه مثلا میشه یه هارد اجرا نشه؟منخودم یه هاردusb2دارم و نمیخوام زیاد خرج کنم مشکلی پیش نیاد؟

HO3IN-Life
03-09-2011, 16:31
سلام از هک3.7خبری نیست نه؟
در ظمن کنسولی که با 3.55هک شده فعلا همه ی بازی هارو اجرا میکنه؟اگه نه کدوم ها اجرا نمیشه؟

نه فقط میگن خارج از کشور یه خبراییه ...

اینا هم اعصابمون رو خورد کردن حالا تا 3.70 -- شه 3.72 هم میاد دیگه psn بی psn ............

فکر کنم fear 3 رو اجرا نمیکنه ........

از بازی هایی هم که یکم قدیمی ترند dirt 3 و portal 2 رو اجرا نمیکنه ......

البته من داخل یه سایت دیدم زده بود این دو بازی هم اجرا میشه !!!!!!

---------- Post added at 05:31 PM ---------- Previous post was at 05:30 PM ----------

خیلی ممنون فقط اینکه مثلا میشه یه هارد اجرا نشه؟منخودم یه هاردusb2دارم و نمیخوام زیاد خرج کنم مشکلی پیش نیاد؟

نه بابا من خودم دارم از یه هارد IDE با مبدل USB 2 استفاده میکنم خیلی هم عالیه :8: ...........

فقط اگه هاردت USB 3 باشه دیگه نیز به یک هاب آدابتور دار داری .............

ata.royalfalcon
03-09-2011, 16:32

اگر هاردتون usb2 هست مشکلی نداره فقط باید فرمتش fat32 باشه . بازیهایی که حجمشون بیشتر از 4 گیگ هست باید split بشن اما در هنگام کپی در هارد داخلی ps3 توسط برنامه مولتیمن به طور خودکار join میشن .

HO3IN-Life
03-09-2011, 16:44
سلام

میخواستم بدونم کدوم یکی از این 2 تا بازی ارزش خرید رو بیشتر داره ؟؟

L.A.NOIRE و SOCOM 4

shahin_mp3
03-09-2011, 17:23

سلام
تا اونجايي كه ميدونم يه فايلي هست كه بايد اديت كني و عدد 2 رو كه نشاندهنده 2 پارتيشن هست رو وارد و ذخيره كني .
فرض بر اين هست كه هاردتون usb2 هست .

خوب اين عدد كجا است اطلاع بيشتري نداري :31: هارد هم USB2 هست :31:

اگر هاردتون usb2 هست مشکلی نداره فقط باید فرمتش fat32 باشه . بازیهایی که حجمشون بیشتر از 4 گیگ هست باید split بشن اما در هنگام کپی در هارد داخلی ps3 توسط برنامه مولتیمن به طور خودکار join میشن .

اين split همونه كه حجماشو بايد تبديل كني به چند تيكه برنامه اي داره اسمش چيه ؟ :31:

MH_FashisT
03-09-2011, 17:42
یکی بیاد فوری (در حد مرگ) این ofw 3.55 سونیو واسم بزاره

در ضمن از یه سایت با پدر مادر باشه نمیخوام یعد نصب یه جا 3.55 بنویسه 3.7

و در ضمن تر پست اول تاپبک هــــک ps3..

ofw 3.55 حذف شده...لطف کنین از اونجا کپی نکنین

کلا tnx

Gamemaster
03-09-2011, 17:44

اين split همونه كه حجماشو بايد تبديل كني به چند تيكه برنامه اي داره اسمش چيه ؟ :31:

SPLIT4G

ata.royalfalcon
03-09-2011, 17:50

یه نمونه از این برنامه PS3Merge 1.0.1.0 هست که دارای امکاناتی برای join کردن مجدد فایلهای اسپلیت شده هست .

همچنین برنامه PS3Splitter هم برای split کردن هم بکار میره .

درباره اون عدد هم تو این تاپیک توضیح مفصل داده :31:

به جای ستاره r بذارین .

Gamemaster
03-09-2011, 18:06
3 روز دیگه 5 بازی در یک روز
چه شود به به

HO3IN-Life
03-09-2011, 18:18
چه شود به به

واسه کسایی که اورجینال بازی میکنن نه کپی باز ها :41:..........

HO3IN-Life
03-09-2011, 18:25
یکی بیاد فوری (در حد مرگ) این ofw 3.55 سونیو واسم بزاره

در ضمن از یه سایت با پدر مادر باشه نمیخوام یعد نصب یه جا 3.55 بنویسه 3.7

و در ضمن تر پست اول تاپبک هــــک ps3..

ofw 3.55 حذف شده...لطف کنین از اونجا کپی نکنین

کلا tnx

اینارو واست پیدا کردم

حالا دانلود کن ببین ردیف ...........

mac_world
03-09-2011, 18:50
دسته همگی شما بابت جواب دادن به سوالاتم درد نکنه
فقط یه چیزی الان 3.55 تو بازار هست؟
و قیمت حدودی ps3 چنده؟

S.J-REZ2
03-09-2011, 19:17
و قیمت حدودی ps3 چنده؟
بله هست
حدود430 تومن مدل160گیگ

HO3IN-Life
03-09-2011, 19:26
و قیمت حدودی ps3 چنده؟

و این رو هم اضافه کنم

ps3 320gb : سیاه 500 تومان

ps3 320gb : سفید 520 تومان

Alex Fera
03-09-2011, 20:52
چه شود به به

تا شروع ترم جدید همین Deus Ex:human revolution رو تموم کنیم شاهکار کردیم،بماند تا بقیه بازیها:41::41::41:

HO3IN-Life
03-09-2011, 21:31
کسی نمیدونه من socom 4 بگیرم یا l.a.noire ??

S.J-REZ2
03-09-2011, 21:44
کسی نمیدونه من socom 4 بگیرم یا l.a.noire ??
la.noireاگه اصلا این بازی رو نکنی نصف بازی گیمریت تباه شده:دیچون واقعا بازی فوق العادست

mohammad_dj_kazin
03-09-2011, 21:55
چیزی پیشنهاد نمیکنید
کسی کمکی نداشت؟؟؟
فقط خواهشا نگین برم از تاپیک مربوط به خودش بپرسم چون اونجا جواب درست حسابی نمیدن:41:

HO3IN-Life
03-09-2011, 22:06
la.noireاگه اصلا این بازی رو نکنی نصف بازی گیمریت تباه شده:دیچون واقعا بازی فوق العادست

آها

آخه من heavy rain رو رفتم خریدم همون مراحل اولش گیر کرد !!! :19:

حالا میرم به مغازه دار میگم به جاش واسم L.a.noire بریزه :27:....

mohammad_dj_kazin
03-09-2011, 22:11
آها

آخه من heavy rain رو رفتم خریدم همون مراحل اولش گیر کرد !!! :19:

حالا میرم به مغازه دار میگم به جاش واسم L.a.noire بریزه :27:....

ولی توصیه میکنم برو heavy rain رو درستش رو پیدا کن و بازی کن:46:

hosein ati
03-09-2011, 22:14
یعنی هیچ بازی خوبی برای ps3 کپی خور به غیر از اون 28 تا که عکسشونو گزاشتم نیست؟

راستی 1000 صفحه ای شدن تاپیک مبارک باشه.

HO3IN-Life
03-09-2011, 22:17
کسی کمکی نداشت؟؟؟
فقط خواهشا نگین برم از تاپیک مربوط به خودش بپرسم چون اونجا جواب درست حسابی نمیدن:41:

LG LED 22 --W2286L

291 هزار تومان البته این قیمت رو مطمئن نیستم :13:

توی Google در موردش سرچ کن ...

---------- Post added at 11:17 PM ---------- Previous post was at 11:16 PM ----------

راستی 1000 صفحه ای شدن تاپیک مبارک باشه.

آره منم تو این فکر بودم :31:

مبارک باشه

HO3IN-Life
03-09-2011, 22:22
ولی توصیه میکنم برو heavy rain رو درستش رو پیدا کن و بازی کن:46:

من تمام پاساژ رو گشتم همه مغازه ها همون رجیون رو داشتن (asia)

آخه این رجیون مشکل داره :41:

S.J-REZ2
03-09-2011, 22:26
من تمام پاساژ رو گشتم همه مغازه ها همون رجیون رو داشتن (asia)

آخه این رجیون مشکل داره :41:
آخه مگه نگفتید توps3ریجن مهم نیست؟قضیه چیه؟
ااا تازه شدیم1000صفحه مبارکه:دی

HO3IN-Life
03-09-2011, 22:36
آخه مگه نگفتید توps3ریجن مهم نیست؟قضیه چیه؟
ااا تازه شدیم1000صفحه مبارکه:دی

همه بازی ها اینطور نیستن

من تا حالا 2 تا بازی رو دیدم اینطور بوده

یکی metal gear solid 4 و heavy rain

بعضی از رجیون های این دو بازی با کپی مشکل دارن

heavy rain europe خوبه و mgs 4 هم usa اش خوبه ...

رجیون های دیگه به احتمال زیاد گیر میکنه

داخل بعضی از شهر ها هم مثل شهر ما رجیون های سالم پیدا نمیشه ...

مگر اینکه از اینترنت دانلود کنی !!!

مثلاً بازی gta iv همه میگن که روی هارد خود کنسول اجرا نمیشه و روی هارد اکسترنال میاد و مشکل نداره !!!

اما gta iv من روی هارد اکسترنال اجرا نمیشه اما روی هارد خود کنسول میشه بدون مشکل یعنی دقیقاً برعکس ...

همین منو گیج کرده :19:

ABEL
04-09-2011, 00:27
سلام خدمت همه دوستان بازی PS3 شاید سوالم تکراری باشه اما میخوام بدونم کدوم یکی از کنسول ها ی XBOX OR PS3 خوب هستن ممنون میشم راهنمایی کنید البته با ذکر دلبل!

shahin_mp3
04-09-2011, 01:17
و قیمت حدودی ps3 چنده؟

قابلي نداشت :31:

فكر كن پيدا نشه همه بايد جمع كنن برن :27: اينايي كه من ميشناسم نگه ميدارن بعدنم بفروشن :21:

PS3 320 500 يه جاهايي سفيد و هم قيمت ميدن يه جاهايي هم 10-20 مي كشن روش :31:

چه شود به به

هر وقت كپي شد ما هم ميگيم ايول :31:

سلام خدمت همه دوستان بازی PS3 شاید سوالم تکراری باشه اما میخوام بدونم کدوم یکی از کنسول ها ی XBOX OR PS3 خوب هستن ممنون میشم راهنمایی کنید البته با ذکر دلبل!

اين چند صفحه ي اخر دوستان يه توضيحاتي دادن :31:

چیزی پیشنهاد نمیکنید

کسی کمکی نداشت؟؟؟

SAMSUNG PX23720PLUS LED بگير حالشو ببر :31:

1000 صفحه :11:

flasher_for_nokia
04-09-2011, 02:14

هر دو تا خوب هستن اما در بازیهای اختصاصی برتری با ps3 هست. در بازی های مشترک و آنلاین xbox به مقدار اندکی برتر هست. هر کدومو حال کردی بگیر

Mehrdad092000
04-09-2011, 04:03
سلام
دوستان من از این tvهای Sdدارم
sony wega 29inch میگم از این کابل های کامپونت بخرم تاثیر داره ؟کسی تست کرده ؟
کابل hdmi دارم تبدیل hdmi به کامپونت هست؟
ممننون

HO3IN-Life
04-09-2011, 09:09
سلام
ممننون

hdmi to hdmi هست کابلت؟؟؟

HO3IN-Life
04-09-2011, 09:17

الان با این وضعیتی که واسه x360 به وجود اومده (نیومدن بازی های جدید) فکر کنم هر دو در یک درجه باشن.

shahin_mp3
04-09-2011, 13:07
سلام
ممننون

من كامپونت رو از VGA اش استفاده كردم كه خيلي بهتر از تلويزينه حالا اگه بخواي از اون فيش رنگيش سبزش استفاده

كني فكر كنم تصوير بهتري بده :31:

amirpers
04-09-2011, 18:26
دوستان من برادرم یه دستگاه 40 گیگ داره. شنیدم هارد اکسترنال کامپیوتر رو میشه بهش وصل کرد. از طرفی هم شنیدم که بازی رو نمیشه رو این هاردها ریخت.
حالا می خوام بدونم حالا که اون دستگاه 40 گیگ داره چه جوری باید بازیهایی که حجمشون بیشتره رو بازی کنه ؟
پس هارد خریدن به چه دردی می خوره ؟

ضمنا باطریهای گیم پد دستگاه چه جوریه ؟ چون گیم پدش یه مدته فقط با کابل کار می کنه.

amir20
04-09-2011, 18:34
یه سوال فنی دارم
اگه یدونهه کنسول PS3 Slim کپیخور شده 3.55 بخرم ، میشه بازی های جدید رو به صورت اورجینالشون رو بخرم و بازی کنم و بازی های قدیمی رو به صورت کپی یا نه؟
مرسی.

hosein ati
04-09-2011, 19:19
یه سوال فنی دارم
اگه یدونهه کنسول PS3 Slim کپیخور شده 3.55 بخرم ، میشه بازی های جدید رو به صورت اورجینالشون رو بخرم و بازی کنم و بازی های قدیمی رو به صورت کپی یا نه؟
مرسی.

نمیشه داداش.ربطی به اورجینال بودن بازی نداره.باید فریمور دستگاه 3.70 باشه برای بازی های جدید.

hosein ati
04-09-2011, 19:29
دوستان من برادرم یه دستگاه 40 گیگ داره. شنیدم هارد اکسترنال کامپیوتر رو میشه بهش وصل کرد. از طرفی هم شنیدم که بازی رو نمیشه رو این هاردها ریخت.
حالا می خوام بدونم حالا که اون دستگاه 40 گیگ داره چه جوری باید بازیهایی که حجمشون بیشتره رو بازی کنه ؟
پس هارد خریدن به چه دردی می خوره ؟

ضمنا باطریهای گیم پد دستگاه چه جوریه ؟ چون گیم پدش یه مدته فقط با کابل کار می کنه.

ببین میشه بازی ها رو این هارد ها ریخت فقط باید فرمتش fat32 باشه و بازی هات رو توی پوشه با نام GAMES بریزی دیگه هیچی لازم نداره.
اگه فقط با کابل کار میکنه یعنی اینکه خرابه باطریش.وگرنه باطری دسته ی PS3 حدود 50 ساعت دوام داره.نمیشه که فقط با کابل کار کنه.