PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Play Station 3

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

popowoody
20-07-2011, 07:47
بازی James Bond 007 : Quantom Scale و Need For Speed Shift 2 : Unleashed توی مولتی من انتخابشون می کنم وقتی میرم بیرون Quantom Scale رو میزنم اما صفحه سیاه میمونه و بازی نمیاد .
بازی Assassins Creed Brotherhood توی مولتی من انتخابشومن می کنم اما موقع اجرای بازی مینویسه : game disc is dirty or damaged اما سی دی بازی کاملا تمیز و بقیه بازی ها هم میاد .
چرا ؟

bull
20-07-2011, 10:24
کسی نمیدونه؟؟؟!!!! بابا گیر کردم :19:

من uncharted 1 رو تا یه جایی بردم بعدش اونجا گیر کردم.

یه جایی هست که هی میگه کتاب رو باز کن چهار تا ستون هست

بالای هر ستون یه مجسمه هست یکی عقاب و یکی....

بعدش بالای هر ستون که میری میتونی با مثلث جهت مجسمه ها رو عوض کنی.

دوست عزیز جوابتو دادم که ! توی صفحه 894 دقت نکردی .

توی کتاب عکس چهار مجسمه کشیده شده . صورت هر مجسمه به هر طرف که بود ( شمال - جنوب - شرق - غرب )
شما مجسمه رو به همون طرف تکون بده . روی زمین هم چهار جهت رو کشیده .

hnaserisoft
20-07-2011, 11:13
سلام بچه ها من قصد خرید PS3 رو دارم ومیخام بدونم که این دستگاه میتونه انواع فیلم های DVD و Blueray را با زیر نویس بخونه(srt و یا ...) ودیگه اینکه مدل های Fat وslim , ... چه تفاوت های دیگه ای با هم دارن- آدم کدوم مدلشو بخره به صرفه تره

MH_FashisT
20-07-2011, 11:45
اره دیگه فایل ایبوت رو ریختم تو پوشه بازی...
ورژن رو از کجا باید ببینم؟؟

همونجا ریختی که eboote قبلی بود؟
اسم فایلم باید EBOOT.BIN باشه
-----------------------------------------------------------------------------
تو فولدر بازی فایلیه به نام PS3_DISC.SFB با Notepad بازش کن یه خط text داره که آخرش نوع region رو نوشته

WOLF PACK
20-07-2011, 12:17
نه ایبوتی اونجا نیود؟!!!دقیق کجا بریزم؟؟؟
من فقط تو پوشه بازی ریختم ایبوت نداشت اونجا...

MohammadT15
20-07-2011, 13:02
كمبت كه خريدم و دارم دائم بازي ميكنم!!!اما مارول و كاپكام هم خوشم مياد چون حالته كميك و فضاي شادي داره بعد از بازي كردنه كمبت با اون خشونت بازي كردنه اون حال ميده!!!!!
من که با هیچ فایتینگی اندازه کمبت حال نکردم:46:

---------- Post added at 02:02 PM ---------- Previous post was at 02:01 PM ----------

نه ایبوتی اونجا نیود؟!!!دقیق کجا بریزم؟؟؟
من فقط تو پوشه بازی ریختم ایبوت نداشت اونجا...

داداش پس این بنده خدا داره برا کی روزه میخونه؟عزیزم ایبوت رو باید بریزی همونجایی که ایبوت قبلی بود دیگه:31:اون قبلیه رو پاک کن همونجا جدیده رو بریز

koroshfe
20-07-2011, 13:22
ببینید چند تا احنمال وجود داره :

1. بلوری شما خرابه که بعیده

2. بازی شما خرابه

3. احتمال داره به خاطر نشون ندادن واکنش بلوری مشکل برخورده باشه

ربطی به کرک فکر نکنم داشته باشه .

حالا شما یه کم بیشتر توضیح بده راهنماییت کنیم ؟

راستی move الان چنده منی یکی مخوام بگیرم ؟

ببخشید دیر جواب دادم ، من نمی دونم چی باید بگم . من دو تا بازی دارم . هیچ کدومو نمی خونه . به احتمال زیاد سی دی ها خراب نیست . در ضمن من کی گفتم به کرک مربوطه ؟؟؟

ata.royalfalcon
20-07-2011, 13:22
دوستان
واقعا ببخشيد
اين بازي fear2 وقتي ميخوام اجراش كنم صفحه سياه ميشه !!!
من كه نتونستم eboot اورجينال واسه اين بازي پيدا كنم .
چي كار كنم ؟؟؟

MohammadT15
20-07-2011, 13:33
دوستان
واقعا ببخشيد
اين بازي fear2 وقتي ميخوام اجراش كنم صفحه سياه ميشه !!!
من كه نتونستم eboot اورجينال واسه اين بازي پيدا كنم .
چي كار كنم ؟؟؟

حالا چرا ببخشیم؟:31:اینم ایبوت اورجینال برای F.E.A.R. 2 . BLES00464

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

WOLF PACK
20-07-2011, 14:06
سلام.
دوست عزیز اشتباه ریخته بودم ولی الان درست ریختم بازی اومد ولی تو بازی که میرم میگه:AN ERROR OCCUR DURING SAVE OPERATION
مشکل این دیگه چیه؟

MH_FashisT
20-07-2011, 14:23
سلام.
دوست عزیز اشتباه ریخته بودم ولی الان درست ریختم بازی اومد ولی تو بازی که میرم میگه:AN ERROR OCCUR DURING SAVE OPERATION
مشکل این دیگه چیه؟
:31: گوش که به حرف نمیدی همینجوری میری copy میکنی:31:
خوب خدا رو شکر:10:
90% کارت حل شد الان :46:
پچ جدیده بازیو نصب کن درست میشه....

مورتال چی شد ؟ اونم درست شد؟:13:

WOLF PACK
20-07-2011, 14:30
اره دمت گرم رفیق هم این درست شد هم مورتال.
فقط میشه پچشو برام بزاری؟؟
یک دنیا ممنونم ازت.:40:

MH_FashisT
20-07-2011, 14:31
یک دنیا ممنونم ازت.
صبر کن اگه پیدا کردم
تو همین پست میزارم:10:
خودتم میتونی اینجا دنبالش بگردی

راستی killzone3 فقط از رو هارد داخلی اجرا میشه

diroo
20-07-2011, 14:49
با سلام.
ps3 رو باید آپدیت و کپی کرد؟ چند وقت به چند وقت باید کار کپی و آپدیت رو انجام داد!؟
بوت dvd هم می خواد!؟

popowoody
20-07-2011, 14:59
بازی James Bond 007 : Quantom Scale و Need For Speed Shift 2 : Unleashed توی مولتی من انتخابشون می کنم وقتی میرم بیرون Quantom Scale رو میزنم اما صفحه سیاه میمونه و بازی نمیاد .
بازی Assassins Creed Brotherhood توی مولتی من انتخابشومن می کنم اما موقع اجرای بازی مینویسه : game disc is dirty or damaged اما سی دی بازی کاملا تمیز و بقیه بازی ها هم میاد .
چرا ؟

WOLF PACK
20-07-2011, 15:00
دوست عزیز دو سه مدل داره کدومو باید بگیرم؟؟بعد این سایته مطمئنه؟؟ نزنه یه وقت اپدیتو به فنا بده؟؟!!
اره دیگه اگه رو هارد داخلی نبود بازی اصلا اجرا نمی شد.

popowoody
20-07-2011, 15:02
این ارور split game رو چطور میشه رو همون اکسترنال حل کرد ؟ های 160 پره واسه split gmae

MH_FashisT
20-07-2011, 15:11
دوست عزیز دو مدل داره کدومو باید بگیرم؟؟
اره دیگه اگه رو هارد داخلی نبود بازی اصلا اجرا نمی شد.

ماله تو اروپایی هست اونیو بگیر که با ...bles شروع شده:10:

---------- Post added at 04:11 PM ---------- Previous post was at 04:06 PM ----------

چرا ؟

صفحه سیاه شدن یا ماله eboot هست یا ماله پچ بازی
شما اول با توجه به ریجن بازیت eboot orginlaesho پیدا کن بعد توی پوشه بازی همونجا که eboot قبلیه بازی هست replace کن

MohammadT15
20-07-2011, 15:16
یک دنیا ممنونم ازت.:40:

اینم پچ مورتال کمبت :

--------------
ویرایش : آها پچ کیل زون 3 رو میخواستی وایسا ببینم پیدا میشه:31:

---------- Post added at 04:16 PM ---------- Previous post was at 04:12 PM ----------

اینم پچ کیل زون 3 Killzone 3 1.08 Patch BLES01007

MohammadT15
20-07-2011, 15:30
صفحه سیاه شدن یا ماله eboot هست یا ماله پچ بازی
شما اول با توجه به ریجن بازیت eboot orginlaesho پیدا کن بعد توی پوشه بازی همونجا که eboot قبلیه بازی هست replace کن

داداش شاید یکی از دلایلش این باشه اما همیشه این نیست!
من خودم پرنس پرشیام فارگتن سند میومد صفحه سیاه میشد کلی ایبوت هم دانلود کردم درست نشد آخر سر یکی از بچه ها گفت باید از هارد بیرونی اجرا بشه سلکت و ضربدر بزن درست میشه دیدم درست شد:31:اگه ایراد مال پچ بازی باشه از اولش نمیاد بالا میگه فریمورتون رو باید آپدیت کنید.اگرم برای ایبوت باشه بازم از اول نمیاد بالا ارر میده گاهی اوقات هم میره تو بازی به قول شما صفحه سیاه میشه
خلاصه اینکه همیشه سیاه شدن صفحه هنگام شروع بازی نشونه ی پچ و ایبوت نیست اینو مطمئنم ولی برا چی اینجوری میشه نمیدونم:18:

---------- Post added at 04:30 PM ---------- Previous post was at 04:26 PM ----------

این ارور split game رو چطور میشه رو همون اکسترنال حل کرد ؟ های 160 پره واسه split gmae

آقا این مولتی من جدیدا که دوستان چند صفحه قبل لینکش رو گذاشتن این مشکل رو کم و بیش حل میکنه در واقع یک سوم یا نصف بازی رو میریزه و بقیش تو خود هارد اکسترنالت میمونه و میتونی از رو خود هارد اکسترنال اجراش کنی

WOLF PACK
دوست عزیز لینک پچ کیلزون 3 هیتلره...

MH_FashisT
داداش شاید یکی از دلایلش این باشه اما همیشه این نیست!
من خودم پرنس پرشیام فارگتن سند میومد صفحه سیاه میشد کلی ایبوت هم دانلود کردم درست نشد آخر سر یکی از بچه ها گفت باید از هارد بیرونی اجرا بشه سلکت و ضربدر بزن درست میشه دیدم درست شد:31:اگه ایراد مال پچ بازی باشه از اولش نمیاد بالا میگه فریمورتون رو باید آپدیت کنید.اگرم برای ایبوت باشه بازم از اول نمیاد بالا ارر میده گاهی اوقات هم میره تو بازی به قول شما صفحه سیاه میشه
خلاصه اینکه همیشه سیاه شدن صفحه هنگام شروع بازی نشونه ی پچ و ایبوت نیست اینو مطمئنم ولی برا چی اینجوری میشه نمیدونم:18:

پرنس پرشیا جزو بازیای خاصه
ولی اکثرا با eboot پچ کارشون راه میوفته ...
در مجموع حرف شما هم کاملا درسته :10:

MohammadT15
20-07-2011, 15:51
چرا ؟

ولی اگه فکر میکنی صفحه سیاه ماله ابوت هست الان برات میذارم دانلود کن ببین درست میشه یا نه...
در ضمن توی پلی 3 فقط یه بازیه جیمز باند هست اونم اسمش اینه James Bond 007: Blood Stone

ابوت اورجینال بازیJames Bond 007: Blood Stone

درباره بازی نید فور اسپید هم بگم که بازی رو از توی منوی مولتی من اینجوری باز کن Select + X فکر کنم درست شه (البته بازی رو کپی نکن از رو همون هارد اکسترنال اینجوری بیار بالا)

---------- Post added at 04:51 PM ---------- Previous post was at 04:46 PM ----------

دوست عزیز لینک پچ کیلزون 3 هیتلره...

عزیزم اکثر لینکا فیلتره یا با فیلتر شکن برو یا بده برات بگیرن دنبال لینک باز گشتن هم خیلی وقت میبره هم بی فایدس چون یهو فرداش میره جزو گروه هیتلر:31:

WOLF PACK
20-07-2011, 16:17
دوست عزیز متاسفانه ما از نعمت v p n محرومیمم حالا شما نمیشه یه کاریش بکنی؟؟:41:
pleeeaaaaaaaaassssssseeeeeee

koroshfe
20-07-2011, 16:54

لینکو بده ، لینک رپیدباز می دم بهت مامانننننن :31:
فقط ما هم این مشکل رو داریم . دوستان لطف کنن راهنمایی کنن . این ابوت رو کجا باید کپی کرد ؟؟؟ فقط با یه کپی ساده حل می شه ؟؟؟
من می خوام بازی ه برادرز این آرمز رو بازی کنم و مورتال کمبت . ابوت هر دو تا اگه باشه بدین خیلی ممنون می شم . در ضمن ، یه بازی اکشن باحال دو نفره بخوام با هم تو یه گروه مرحله ای بازی کنیم چی هستش ؟؟؟ ابوت اونم بذارین :دی با تشکر
پی نوشت : دوستان لینکا رو بدین ، در اولین فرصت شارژ اکانت رپیدبازم همرو براتون مستقیم و ماماننننن می ذارم :دی

MH_FashisT
20-07-2011, 17:02
واسه -BCES01007

واسه BCUS98234

koroshfe
20-07-2011, 17:03
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:31::10:

خود شیرین :دی
دوستان به اون مشکل خوندن سی دی هم یکی رسیدگی کنه :دی

MH_FashisT
20-07-2011, 17:19
لینکو بده ، لینک رپیدباز می دم بهت مامانننننن :31:
فقط ما هم این مشکل رو داریم . دوستان لطف کنن راهنمایی کنن . این ابوت رو کجا باید کپی کرد ؟؟؟ فقط با یه کپی ساده حل می شه ؟؟؟
من می خوام بازی ه برادرز این آرمز رو بازی کنم و مورتال کمبت . ابوت هر دو تا اگه باشه بدین خیلی ممنون می شم . در ضمن ، یه بازی اکشن باحال دو نفره بخوام با هم تو یه گروه مرحله ای بازی کنیم چی هستش ؟؟؟ ابوت اونم بذارین :دی با تشکر
پی نوشت : دوستان لینکا رو بدین ، در اولین فرصت شارژ اکانت رپیدبازم همرو براتون مستقیم و ماماننننن می ذارم :دی

4 تا صفحه قبلو بخون به این سوالت چند دفعه جواب داده شده:13:
ولی با این حال

اول تو بازیارو بگیر اجرا کن اگه مشکلی پیش اومد بیا مطرح کن :10:

WOLF PACK
20-07-2011, 18:28
اقا دستت درد خیلی لطف کردی...
با تشکر فراوان از شما دوستان...

MH_FashisT
20-07-2011, 19:04
اقا دستت درد خیلی لطف کردی...
با تشکر فراوان از شما دوستان...

خدا رو شکر :10:
هر دوتاش حل شد دیگه؟ :31:

koroshfe
20-07-2011, 19:28
دوستان این همه زحمت می کشن لیاقت یه تشکر رو دارنا :دی
تشکر کمترین کاریه که می تونین انجام بدین که اونم نه ضرری داره نه فایده ای :دی
دوستان من بازی های پی اس 3 کپی رو به جز دانلود چجوری می تونم تهیه کنم ؟؟؟
با تشکر

WOLF PACK
20-07-2011, 20:00
اقا این پچ killzone 3 رو ریختم بازی نیومد و دستگاه هم هنگ کرد و مجبور شدم از برق بکشمش...
حالا باید چیکار کنم؟؟

koroshfe
20-07-2011, 20:27
اول از همه از پست های mh_fashist تشکر کن :دی بعدش هم مطمئنی مربوط به همون نسخه رو کپی کردی ؟؟؟

WOLF PACK
20-07-2011, 20:46
اره ماله اروپا هست جفتشون ولی ریختم بازی بالا نیومد و دستگاه هم هنگ کرد و خاموش نمیشد...

MohammadT15
20-07-2011, 21:07
اقا این پچ killzone 3 رو ریختم بازی نیومد و دستگاه هم هنگ کرد و مجبور شدم از برق بکشمش...
حالا باید چیکار کنم؟؟

من پچ رو خودم امتحان نکردم اما از سایته پی اس تری ایزو گرفتم معتبر ترین سایت تو زمینه پچ و ایبوته حتما ورژنش با ورژن شما مطابق نبوده این که من گذاشتم برای این ورژن بود:

Killzone 3 1.08 Patch BLES01007 اینم توضیح سایت:
There is nothing special about this PKG just the newest one before they started to add 3.6 keys. Enjoy

بعدش هم 10 نفر اومدن تشکر کردن پس پچ سالمه ولی حتما با ورژن کیل زون 3 شما مطابقت نمیکنه

---------- Post added at 10:07 PM ---------- Previous post was at 10:06 PM ----------

دوستان این همه زحمت می کشن لیاقت یه تشکر رو دارنا :دی
تشکر کمترین کاریه که می تونین انجام بدین که اونم نه ضرری داره نه فایده ای :دی
دوستان من بازی های پی اس 3 کپی رو به جز دانلود چجوری می تونم تهیه کنم ؟؟؟
با تشکر

یعنی چی؟:31:اگه تهرانی که برو توپخونه یه هارد اسکترنال اول بریز بده برات بازی رو کپی کنن اون تو سریع بهت بدن بیا بریز رو هاردت.اگه نه که خود پلی 3 رو ببر برات کپی کنن رو پلی 3 اگه نه که دانلود کن جز این 3 تا راهی نداره اگرم تهران نیستی خوب به هر حال شهرتون یه مرکز و بازاری در رابطه با اینجور چیزا داره دیگه برو از اونجا بده برات کپی کنن

HO3IN-Life
20-07-2011, 22:32
سلام بچه ها

من بازی wwe all stars رو دانلود کردم اما وقتی با multiman امتحان میکنم نمیاد با gaia هم copy میشه اما نمیاد.

فایل ها هم به این صورت:

WWE-AllS-DUPLEX\BLES-00995\PS3_GAME

راستی مولتی من با folder GAMES سازگاری داره یا GAMEZ?

hosein ati
20-07-2011, 22:39
سلام بازي H.A.W.X 2 روي cfw كار ميكنه؟
اگه اره لينك دانلودش رو لطفا بدين.

WOLF PACK
20-07-2011, 22:53
دوست عزیز حالا نمیشه کاریش کرد که بازی اجرا شه؟؟

Master Game
21-07-2011, 00:11
انقدر خودتونو اذیت نکنین. برای دانلود پچ بهتر از برنامه زیر استفاده کنید خودش پچو پیدا می کنه :

hamed-akbarie
21-07-2011, 00:21
دوستان بلو ری باز از این تاپیک دیدن کنند :

آموزش تغییر ریجن درایو بلوری

Master Game
21-07-2011, 01:57
GameStop: سونی و مایکروسافت تا سال ۲۰۱۴ کنسول جدیدی عرضه نمی کنند
به گزارش وب سایت MCV، مدیر هیئت رئیسه بزرگترین فروشنده بازی های ویدئویی در امریکا یعنی GameStop، در اظهاراتی پیش بینی کرده است که کنسول بعدی Microsoft و Sony تا سه سال آینده عرضه نخواهد شد.
“مدیریت انتظار کنسول جدیدی از سوی Microsoft و Sony تا سال ۲۰۱۴ ندارد؛ اگرچه، لانچ موفق Wii U از سوی Nintendo در سال ۲۰۱۲ می تونه این فشار رو اضافه کنه تا به عرضه سخت افزار جدید سرعت ببخشند.” او علاوه بر این گفت: “GameStop همچنین از نزدیک شدن به زمان عرضه کنسول دستی سونی، PlayStation Vita خوشحاله که ۲۴۹ دلار قیمت داره و در محدوده توان مالی گیمرهاست.” او در ادامه به این نکته نیز اشاره کرد: “با انتشار کنترلرهای حرکتی در سال گذشته، مدیریت به این موضوع اشاره کرده که نرم افزارهای بیشتری نیازه تا میزان فروش حفظ بشه.”

Master Game
21-07-2011, 02:04
آیا مایکرو سافت میخواد سونی رو بخره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آیا سونی می خواد مایکروسافت رو بخره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شرکت مایکروسافت دو دامین مختلف که دارای اسم Sony هست را بنام خود ثبت کرد. این‌دو Microsoft-Sony.com و Sony-Microsoft.com هستند. اما چرا این اقدام باید صورت گیرد؟

شایعات زیادی در این مورد وجود دارند اما احتمال خیلی کمی برای تحقق دارند. برای مثال شاید ممکن است کنسولی از همکاری این دو رقیب در آینده عرضه شود. آیا روزی خواهد آمد که شما دستگاهی را با عنوان XboxStation و یا PlayBox خریداری کنید؟

همچنین ممکن است سونی مایکروسافت را خریداری کند و یا بالعکس. البته داستان ممکن است فراتر از این حرف‌ها باشد بدین شکل که شاید Nintendo هر دوی آنان را به مالکیت خود درآورده و سعی داشته باشد تا در قالب یک کمپانی واحد ادغام کند.

البته برخی نیز این خیال را در سر دارند که ممکن است مایکروسافت برخی شرکت‌های بازاری از چند نوع خاص را در امتداد خطوط تولید Mitchel و Webb-fuelled شرکت Apple را از چندسال گذشته در اختیار داشته باشد.

Master Game
21-07-2011, 02:08
مهلت انجام نسخه آزمایشی Uncharted 3 به اتمام رسید و آمار جالبی بدست آمد
مهلت انجام نسخه بتای بخش چند نفره عنوان Uncharted 3 نیز به پایان رسید. به گفته سونی نسخه بتای این بازی بزرگترین دوره تستی بوده است که کنسول PS3 از زمان تولدش به خود دیده. با اتمام زمان انجام نسخه آزمایشی Uncharted 3، آمار جالب زیر بدست آمد:
- تعداد کل کاربران شرکت کننده: ۱٫۵۳ میلیون نفر
- تعداد کل کشته ها: ۱٫۹ میلیارد
- میزان کل پول مجازی دریافتی در بازی: ۱٫۴ تریلیون دلار
- تعداد کل تیرهای شلیک شده: ۴۸ میلیارد
- تعداد کل بازی های انجام شده: ۲۲ میلیون
- مدت زمان کل انجام بازی: بیش از ۳۴۲ سال
گفتنیست گیمرهای امریکایی بار دیگر در ماه اکتبر این شانس را خواهند داشت تا نسخه چند نفره این بازی را انجام دهند. این بازی اول نوامبر به طور انحصاری برای کنسول PS3 روانه بازار خواهد شد.

Master Game
21-07-2011, 02:12
سلام بچه ها

من بازی wwe all stars رو دانلود کردم اما وقتی با multiman امتحان میکنم نمیاد با gaia هم copy میشه اما نمیاد.

فایل ها هم به این صورت:

سلام.

با مولتیمنجدیده میشه .

یه تست کن کپی کنی تو اکسترنال یه پوشه میاره زده games بعدشم اونو نشون میده .

Master Game
21-07-2011, 02:29
سلام حامد جان
مگه dead space 2 روی cfw اجرا میشه؟
قبلا که سوال پرسیدیم تحویل نگرفتین:44:
آره اجرا میشه .

MH_FashisT
21-07-2011, 09:26
سلام بازي H.A.W.X 2 روي cfw كار ميكنه؟
اگه اره لينك دانلودش رو لطفا بدين.

بله که کار میکنه :31:
اینم لینکش

MH_FashisT
21-07-2011, 09:42
سلام بچه ها

فایل ها هم به این صورت:

بازی رو هارد باید این مسیر باشه

GAMES/WWE-AllS-DUPLEX /PS3_GAME
اگه مولتی من استفاده میکنی GAMEZ
اگه گایا استفاده میکنی
GAMEZ,GAMES,BDVD

---------- Post added at 10:42 AM ---------- Previous post was at 10:40 AM ----------

دوست عزیز حالا نمیشه کاریش کرد که بازی اجرا شه؟؟

پچیو که گذاشته بود دوستمونو امتحان کردم
جواب داد

popowoody
21-07-2011, 10:48
ولی اگه فکر میکنی صفحه سیاه ماله ابوت هست الان برات میذارم دانلود کن ببین درست میشه یا نه...
در ضمن توی پلی 3 فقط یه بازیه جیمز باند هست اونم اسمش اینه James Bond 007: Blood Stone

ابوت اورجینال بازیJames Bond 007: Blood Stone

درباره بازی نید فور اسپید هم بگم که بازی رو از توی منوی مولتی من اینجوری باز کن Select + X فکر کنم درست شه (البته بازی رو کپی نکن از رو همون هارد اکسترنال اینجوری بیار بالا)

---------- Post added at 04:51 PM ---------- Previous post was at 04:46 PM ----------

عزیزم اکثر لینکا فیلتره یا با فیلتر شکن برو یا بده برات بگیرن دنبال لینک باز گشتن هم خیلی وقت میبره هم بی فایدس چون یهو فرداش میره جزو گروه هیتلر:31:
ممنون ولی شما فکر میکنم اشتباه می کنی چون توی مولتی من به اسم quantom s.. (یادم رفت :دی ) و توی xmb هم همینطور

HO3IN-Life
21-07-2011, 12:03
سلام

من بازی wwe all stars رو با Multiman نصب کردم.

فریمور بازی 3.56 بود به 3.55 تبدیل شد.

فقط مشکل اینه که من هر بار میخوام بازی رو اجرا کنم اول های بازی

یه پیغام میاد که باید صبر کنی تا پر شه. نوشته : hdd.. flashing ..cechi این طور نوشته هایی

میخوام ببینم میشه یه کاری کرد دیگه این پیغام نیاد؟؟؟

WOLF PACK
21-07-2011, 12:21
دوستان سلام کیلزون 3 من درست شد.
این قضیه پچ مولتی من چیه؟؟
یکی بهم گفت بازی هایی که اجرا نمیشن select و x رو بزنی میاد قضیه این چیه؟
دوستان از این بازی ها کدوما رو باید رو هارد داخلی ریخت؟:
mgs4
uncharted 1 و unvharted 2
motorstorm apocalyps
socom 4
nfs hot porsuite
با تشکر...

koroshfe
21-07-2011, 13:16
دوستان یه کی پیدا شه ما رو راهنمایی کنه :دی
ابوت بازی برادر این آرمز 2 رو می خوام . اگه فقط با ابوت حل می شه که هیچی اگه هم نمی شه لطفا راهنمایی کنید و چیزایی که لازمه رو بگید .

---------- Post added at 02:16 PM ---------- Previous post was at 02:14 PM ----------

بله که کار میکنه :31:
اینم لینکش

این الان لینکشه یا لینکاشه ؟ :دی
اینا چرا چند تا هستند ؟؟؟ :13::31:

Gamemaster
21-07-2011, 13:22
پس باید چنتا باشن؟

MohammadT15
21-07-2011, 13:28
دوستان سلام کیلزون 3 من درست شد.
این قضیه پچ مولتی من چیه؟؟
یکی بهم گفت بازی هایی که اجرا نمیشن select و x رو بزنی میاد قضیه این چیه؟
دوستان از این بازی ها کدوما رو باید رو هارد داخلی ریخت؟:
mgs4
uncharted 1 و unvharted 2
motorstorm apocalyps
socom 4
nfs hot porsuite
با تشکر...

قضیه پچ مولتی من یعنی چی؟:20:
نه اون برا بازیهاییه که باید از هارد بیرونی اجرا شن سلکت و ضربدر رو میزنی.یا بعضی از بازیهایی که از نت دانلود میکنید و فریمور بالای 3.55 دارن توی خود سایت دانلود نوشته که این بازی پچ شده است نیازی نیست هیچ پچی بریزید فقط بازی رو از اکسترنال با سلکت و ضربدر اجرا کنید

متال گیر و آنچارتد 2 رو باید بریزی رو هاردت هات پر سویت رو لزومی نداره بریزی اون 2 تا رو هم نمیدونم

---------- Post added at 02:28 PM ---------- Previous post was at 02:26 PM ----------

ممنون ولی شما فکر میکنم اشتباه می کنی چون توی مولتی من به اسم quantom s.. (یادم رفت :دی ) و توی xmb هم همینطور

من بازی رو میگم شما چی رو میگی؟خوب برو تو لیست بازیهای پلی 3 ببین یه جیمز باند بیشتر نداره اونم Blood Stone هست اگه فکر میکنی من اشتباه میکنم برو گیم اسپات ببین:46:

Gamemaster
21-07-2011, 13:39
منظورش اینه
Quantum of Solace

MohammadT15
21-07-2011, 13:41
منظورش اینه
Quantum of Solace

چی هست حالا؟:31:یه سری از بازیهای جیمز بانده؟

Gamemaster
21-07-2011, 13:44
آره مال همونه

MohammadT15
21-07-2011, 13:44
ابوت بازی برادر این آرمز 2 رو می خوام . اگه فقط با ابوت حل می شه که هیچی اگه هم نمی شه لطفا راهنمایی کنید و چیزایی که لازمه رو بگید .

---------- Post added at 02:16 PM ---------- Previous post was at 02:14 PM ----------

ما که هر چی گشتیم ایبوت هر بازیی بود الی اینی که شما میخوای:31:

MohammadT15
21-07-2011, 13:53
آها درسته دوست عزیز من هی دنبال بازیهای بودم که با J یا 007 شروع میشن دیدم فقط یه دونه جیمز بانده نگو اینم هست پسوند و پیشوندی هم نداره:31:شما درست میگی
اینم ایبوت بازی Quantum of Solace BLUS30198

J A V I D
21-07-2011, 13:56
ابوت بازی برادر این آرمز 2 رو می خوام . اگه فقط با ابوت حل می شه که هیچی اگه هم نمی شه لطفا راهنمایی کنید و چیزایی که لازمه رو بگید .[COLOR="Silver"]

دوست عزیز این بازی خیلی قدیمی تره از اونه که برای اجرا شدن نیاز به فایل eboot داشته باشه ! احتمال سورس شما خرابه ، بازی رو روی هارد اینترنال هم تست کنید و تو مولتی من هم با سلکت ایکس از هارد اکسترنال تست کنید ، در ضمن دیسک بوت هم حتما تو درایو کنسول باشه ... اگه همه اینکارا رو کردید و نتیجه نگرفتید احتمال زیاد بازی تون مشکل داره ...

MohammadT15
21-07-2011, 14:24
دوست عزیز این بازی خیلی قدیمی تره از اونه که برای اجرا شدن نیاز به فایل eboot داشته باشه ! احتمال سورس شما خرابه ، بازی رو روی هارد اینترنال هم تست کنید و تو مولتی من هم با سلکت ایکس از هارد اکسترنال تست کنید ، در ضمن دیسک بوت هم حتما تو درایو کنسول باشه ... اگه همه اینکارا رو کردید و نتیجه نگرفتید احتمال زیاد بازی تون مشکل داره ...

من گفتم یه کاسه ای زیر نیم کاسه هستا کوروش جان این که اصلا میگه ایبوت نداره تو ایبوت میخوای:31:

J A V I D
21-07-2011, 14:35
من گفتم یه کاسه ای زیر نیم کاسه هستا کوروش جان این که اصلا میگه ایبوت نداره تو ایبوت میخوای:31:

همه بازی ها eboot دارن ولی بازی های که مال قبل از فریم ور 3.41 بودن برای اجرا نیازی به دستکاری eboot ندارن ، البته می دونم منظور شما هم همین بود که این بازی نیازی به eboot نداره ولی چون یکم گنگ گفتین گفتم یه وقتی دیگر دوستان فکر نکنن یه سری بازی ها کلا eboot نداره !!!!

HO3IN-Life
21-07-2011, 14:39
یک بار دیگه این سوال رو پرسیدم کسی جواب نداد :41:

یه پیغام میاد که باید صبر کنی تا پر شه. نوشته : hdd.. flashing ..cechi این طور نوشته هایی

WOLF PACK
21-07-2011, 14:58
دوستان من یه بازی toruk دارم وقتی می خوام برم تو بازی صفحه سیاه میشه بعد دوباره میاد تو xmb...
باید ایبوت ارجینال یا پچشو بریزم؟؟؟

hosein ati
21-07-2011, 15:00
سلام دوستان . كسي castelvania رو بازي كرده؟ چه جور بازي هستش ؟ ارزش داره برم دنبالش بگردم؟

Gamemaster
21-07-2011, 15:12
سلام دوستان . كسي castelvania رو بازي كرده؟ چه جور بازي هستش ؟ ارزش داره برم دنبالش بگردم؟

آره بگیر خوبه

MH_FashisT
21-07-2011, 15:31
قضیه پچ مولتی من یعنی چی؟:20::
احتمالا منظور از پچ , اپدیت باشه
این اپدیت از مولتی من هست , مال 2.02 هست که مشکل هنگ کردنشو حل میکنه

---------- Post added at 04:27 PM ---------- Previous post was at 04:25 PM ----------

دوستان من یه بازی toruk دارم وقتی می خوام برم تو بازی صفحه سیاه میشه بعد دوباره میاد تو xmb...
باید ایبوت ارجینال یا پچشو بریزم؟؟؟
با eboot مشکل حل میشه
اگه نشد بعد از eboot پچشو نصب کن
90% مشکلت حل میشه

---------- Post added at 04:31 PM ---------- Previous post was at 04:27 PM ----------

اشتباه تایپی بود حالا گیر نده:31:
5تا پارت 2gb هست

Gamemaster
21-07-2011, 15:36
ک بار دیگه این سوال رو پرسیدم کسی جواب نداد

عکس بگیر بذار

Master Game
21-07-2011, 16:55
ps3 :

Master Game
21-07-2011, 20:20
بفرمایید اینم eboot بازی dirt 3 برای دوستانی که این بازی رو می خواستند :

اگر مشکلی بود بگید .

MohammadT15
21-07-2011, 21:23
آره بگیر خوبه

پس چرا به من نگفتی برم بگیرم؟:31:

---------- Post added at 10:23 PM ---------- Previous post was at 10:22 PM ----------

عکس بگیر بذار

والا برا منم بعضی بازیام اینجوری میشه نمیدونم چرا.
یه پیغام میده درباره همین چیزایی که ایشون گفت البته زیاد مهم نیست برا من سر بازی نینجا سیگما یک و متال گیر میداد :31:

Gamemaster
21-07-2011, 21:28
آخه گفتی زیاد عالی‌ باشه برای همین نگفتم
:31:
این معمولی:31:

hamed-akbarie
21-07-2011, 21:34
سلام. سلام .

rebug جدید اومده ... ه ک جدید برای 3.55.2

سایتشو پایین کذلشتم یکی یه تست بزنه من می خوام این ریباگ جدیده رو بریزم ....

لطفا سریع تر

جای نقطها بزارید b a z i c e n t e r بزارید لطفا سریع تر تست کنید منم می خوام بریزم ببینم چیه .

Gamemaster
21-07-2011, 21:38
این پدیده که خیلی‌ قدیمی

بعدشم پراز Bug

MH_FashisT
21-07-2011, 21:41
پس چرا به من نگفتی برم بگیرم؟:31:

---------- Post added at 10:23 PM ---------- Previous post was at 10:22 PM ----------

والا برا منم بعضی بازیام اینجوری میشه نمیدونم چرا.
یه پیغام میده درباره همین چیزایی که ایشون گفت البته زیاد مهم نیست برا من سر بازی نینجا سیگما یک و متال گیر میداد :31:

من تا حالا این مشکلو نه دیدم نه شنیدم:31:
یکی بیاد عکس بزاره بیبنیم :31:

hamed-akbarie
21-07-2011, 21:43
بی خیال یه چیزی گفتم . نه خیلی قدیمی نیست 2 ماهه اومده .

بیخیال من یه چیزی گفتم این تیم rebug به درد نمی خوره . همین kmeaw خودم بهتره باید وایسم kmeaw جدیده بیاد . حالا اگه کسی تست کرده بگه .

Gamemaster
21-07-2011, 21:46
Kmeaw جدید فقط با CFW جدید که اونم معلم نیست بیادد یا نه

MH_FashisT
21-07-2011, 21:47
سلام. سلام .

rebug جدید اومده ... ه ک جدید برای 3.55.2

سایتشو پایین کذلشتم یکی یه تست بزنه من می خوام این ریباگ جدیده رو بریزم ....

لطفا سریع تر

جای نقطها بزارید b a z i c e n t e r بزارید لطفا سریع تر تست کنید منم می خوام بریزم ببینم چیه .

دقیقا همینی هست که gamemaster گفت
بدرده بازی کردن نمیخوره .ولی امکانات اضافی زیاد داره
من امتحانش کردم ..واقعا بعضی مواقع اعصاب خورد کن بود..پاکش کردم

hamed-akbarie
21-07-2011, 22:16
پس منم نصبش نمی کنم با همین kmeaw 3.55 کار می کنم .

بچه ها خواهشا ه ک جدید اومد بگید تو همین تاپیک .

ما حتما باید بریم تو بازی سنتر از غریبه ها بشنویم .

دمه شما گرم .

WOLF PACK
21-07-2011, 23:00
دوستان میشه لطفا ایبوت TORUK رو بزارید؟؟؟
ممنون.

koroshfe
22-07-2011, 00:38
همه بازی ها eboot دارن ولی بازی های که مال قبل از فریم ور 3.41 بودن برای اجرا نیازی به دستکاری eboot ندارن ، البته می دونم منظور شما هم همین بود که این بازی نیازی به eboot نداره ولی چون یکم گنگ گفتین گفتم یه وقتی دیگر دوستان فکر نکنن یه سری بازی ها کلا eboot نداره !!!!

اشتباه تایپی بود ، حالا چرا عصبانی می شی :31:
من نسخه ی 3 این بازی ابوتش رو می خوام :31:
ببخشیدا ، شرمنده ، فقط این ابوتش رو کپی کنم تمومه ؟؟؟ نیاز به پج نداره ؟؟؟ یه سوال سلیقه ای : این بازی خوبه برای گروهی ( 2 نفری ) بازی کردن ؟؟؟ منظورم یه چیزی تو همین مایه های مرحله ای با هم پیش می رن ه :31:
با تشکر

FC Realmadrid
22-07-2011, 10:31
دوستان من یه هارد اکسترنال گرفتم.فرمتش ntfs هست.به fat32 تبدیل کنم ؟{ورژن مولتیمن هم 2.3 هست)

J A V I D
22-07-2011, 10:48
اشتباه تایپی بود ، حالا چرا عصبانی می شی :31:
من نسخه ی 3 این بازی ابوتش رو می خوام :31:
ببخشیدا ، شرمنده ، فقط این ابوتش رو کپی کنم تمومه ؟؟؟ نیاز به پج نداره ؟؟؟ یه سوال سلیقه ای : این بازی خوبه برای گروهی ( 2 نفری ) بازی کردن ؟؟؟ منظورم یه چیزی تو همین مایه های مرحله ای با هم پیش می رن ه :31:
با تشکر

شماره سه شم خیلی قدیمی تر از این حرفاست !!!! شماره دوش ش فکر کنم اصلا رو پلی استیشن سه نبود ! شما مطمئنی داری راجب بازی برادر این آرم صحبت می کنید احتمالا منظورتون بازی آرمی آف تو نیست ؟!؟اونم که شماره سه ش نیومده !!؟ گرچه اونم قدیمی تر از اینه که نیاز به eboot داشته باشه !

hnaserisoft
22-07-2011, 12:37
سلام بچه ها من قصد خرید PS3 رو دارم ومیخام بدونم که این دستگاه میتونه انواع فیلم های DVD و Blueray را با زیر نویس بخونه(srt و یا ...) ودیگه اینکه مدل های Fat وslim , ... چه تفاوت های دیگه ای با هم دارن- آدم کدوم مدلشو بخره به صرفه تره

ای بابا یعنی یکی اینجا پیدا نمیشه جواب مارو بده
:37:

MohammadT15
22-07-2011, 13:05
دوستان من یه هارد اکسترنال گرفتم.فرمتش ntfs هست.به fat32 تبدیل کنم ؟{ورژن مولتیمن هم 2.3 هست)

آره اگرم برنامشو میخوای بیا اگرم داری هیچی:31:

---------- Post added at 02:04 PM ---------- Previous post was at 02:00 PM ----------

شماره سه شم خیلی قدیمی تر از این حرفاست !!!! شماره دوش ش فکر کنم اصلا رو پلی استیشن سه نبود ! شما مطمئنی داری راجب بازی برادر این آرم صحبت می کنید احتمالا منظورتون بازی آرمی آف تو نیست ؟!؟اونم که شماره سه ش نیومده !!؟ گرچه اونم قدیمی تر از اینه که نیاز به eboot داشته باشه !
والا منم هر چی تو لیست بازیا گشتم 1 و 2 این حرفا نبود کلا توی پلی 3 یک نسخه از این بازی بیشتر نیست :
اونم اسمش اینه واسه سال 2008 هست:
Brothets In Arms : Hells Highway

یه بازی هم قرار سال 2012 بده بیرون که هنوز نیومده من نمیدونم منظور کوروش کدوم بازیه

---------- Post added at 02:05 PM ---------- Previous post was at 02:04 PM ----------

ای بابا یعنی یکی اینجا پیدا نمیشه جواب مارو بده
:37:

آخه جاش تو اینجا نیست البته منم نمیدونم که بگم یا نه:31:برو تاپیک مشاوره خرید دستگاه اونجا این اطلاعات رو بهت میدن

koroshfe
22-07-2011, 13:48
آره اگرم برنامشو میخوای بیا اگرم داری هیچی:31:

---------- Post added at 02:04 PM ---------- Previous post was at 02:00 PM ----------

والا منم هر چی تو لیست بازیا گشتم 1 و 2 این حرفا نبود کلا توی پلی 3 یک نسخه از این بازی بیشتر نیست :
اونم اسمش اینه واسه سال 2008 هست:
Brothets In Arms : Hells Highway

یه بازی هم قرار سال 2012 بده بیرون که هنوز نیومده من نمیدونم منظور کوروش کدوم بازیه

---------- Post added at 02:05 PM ---------- Previous post was at 02:04 PM ----------

آخه جاش تو اینجا نیست البته منم نمیدونم که بگم یا نه:31:برو تاپیک مشاوره خرید دستگاه اونجا این اطلاعات رو بهت میدن

نسخه ی سوم این بازی برای پی اس 3 اومده که همون Hells Highway هستش . دقیقا همین شرایط برای ابوت کردن رو داره . نه . من دقیقا همین بازی و می گم . با تشکر

koroshfe
22-07-2011, 14:03
راستی با اون برنامه ی بالا ، اگه هارد توش اطلاعات باشه می شه فرمت کرد ؟؟؟ مشکلی پیش نمی آد ؟؟؟

s.j-rez
22-07-2011, 14:20
یه سوال الان اگه بخوایم کنسول رو -- کنیم با دانگل میکنیم یا هارد؟؟؟؟؟؟؟

FC Realmadrid
22-07-2011, 14:24
آقا این فیفا 11 و Pure Football اجراشون میکنم وارد بازی میشن ولی به محض اینکه تیتراژ اول بازی رد میشه{در فیفا تا انتخاب زبان هم میرسه}
ولی وقتی باید منوی بازی بیاد یهو تصویر سیاه میشه و میمونه..چراا؟؟

در ضمن با select+x هم تست زدم نشد

koroshfe
22-07-2011, 14:27
یه سوال الان اگه بخوایم کنسول رو -- کنیم با دانگل میکنیم یا هارد؟؟؟؟؟؟؟

با فلش :دی
برو تو تاپیک -- کنسول پی اس 3 . پست اول رو بخون حل ه . فقط اگه توی اجرای سی اف دابلیو مشکل داشتی و می گه که این آپدین انجام شده و نیاز به آپدیت نیست باید از منوی ریکاوری اپدیت سی اف دابلیو رو انجام بدی . سوالی بود همونجا بپرس . این تذکر رو هم که نوشتم چون ذکر نشده بود اونجا نوشتم .
با تشکر

---------- Post added at 03:27 PM ---------- Previous post was at 03:24 PM ----------

آقا این فیفا 11 و Pure Football اجراشون میکنم وارد بازی میشن ولی به محض اینکه تیتراژ اول بازی رد میشه{در فیفا تا انتخاب زبان هم میرسه}
ولی وقتی باید منوی بازی بیاد یهو تصویر سیاه میشه و میمونه..چراا؟؟

در ضمن با select+x هم تست زدم نشد

برای منم یه مدت اینجوری می شد ، ولی نمی دونم چی شد خودش درست شد :دی
ولی فکر کنم از ابوتش باشه . ابوت اصلیشو ریپلس کردی ؟؟؟

FC Realmadrid
22-07-2011, 14:58
ابوتشون اصلیه.تو فیفا لحضه ای که باید کاکا جون و چک بیان تو arena تصویر سیاه میشه و میمونه و اون علامت load هی میچرخه :دی.

s.j-rez
22-07-2011, 15:08
با فلش :دی
برو تو تاپیک -- کنسول پی اس 3 . پست اول رو بخون حل ه . فقط اگه توی اجرای سی اف دابلیو مشکل داشتی و می گه که این آپدین انجام شده و نیاز به آپدیت نیست باید از منوی ریکاوری اپدیت سی اف دابلیو رو انجام بدی . سوالی بود همونجا بپرس . این تذکر رو هم که نوشتم چون ذکر نشده بود اونجا نوشتم .
با تشکر

---------- Post added at 03:27 PM ---------- Previous post was at 03:24 PM ----------

بابا این تاپیک کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟لینکشو بدید....:دی

FC Realmadrid
22-07-2011, 15:13
بابا این تاپیک کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟لینکشو بدید....:دی

koroshfe
22-07-2011, 18:08
دوستان بازی کرایسیس 2 من هم شرایط مشابه نیاز به ریپلیس ابوت اصلی داری ، باید چیکار کنم ؟؟؟
اگه چیزی نیاز هست خودتون لینکشو بدید . با تشکر

koroshfe
22-07-2011, 19:13
یکی از بچه در رابطه با سوال قبلی گفته بودن که ابوت نمی خواد . باید پچشو بریزی . برای این کار هم به من گفتن که توی مولتی من رو بازی مربع رو بزن و بعدش آبدیت رو . من اینکارو کردم و 42 مگ دانلود شد و رو کرایسیس ضربدر زدم و اومدم بیرون . بعدش زدم که بره تو بازی . اجرا که شد یه پیغام اومد که فکر کنم این بود که آخرین آپدیت این بازی با فریم ورتون نمی خونه . باید چیکار کنم ؟؟؟
دوستان لطفاً راهنمایی کنید .
با تشکر فراوان

hamed1987
22-07-2011, 21:53
سلام
من Call of duty MW2 رو دانلود کردم
بازی اجرا شد
ولی اومدم بیرون و چون قبلاً شنیده بودم باید پچ بگیرم از قبل گرفته بودم و اون رو نصب کردم
حالا وقتی میرم تو بازی بلک اسکرین میشه!
چیکار کنم؟
این فایل بود
Call of Duty Modern Warfare 2 BLES00683.pkg
با حجم 12 مگ
CFW 3.55 دارم

Gamemaster
22-07-2011, 22:04
وقتی‌ بازی اجرا می‌شه دیگه نیازی به پچ نبود

hamed1987
22-07-2011, 22:12
الان چیکار کنم؟
اون پچ چه تغییراتی داده؟
تنها راهش فرمت کردنه؟

WOLF PACK
22-07-2011, 22:47
دوستان کسی نمی تونه بی زحمت ایبوت توراک رو بزاره؟یا ادرس بده؟؟

J A V I D
22-07-2011, 23:22
دوستان کسی نمی تونه بی زحمت ایبوت توراک رو بزاره؟یا ادرس بده؟؟

توروک هم نیازی به eboot نداره ، عنوان های قدیمی نیازی به eboot ندارن ...

LiverBarca
23-07-2011, 01:26
دوستان میخوام یه کنسول بخرم که طرف میگه یه بار چرخ دندش شکست و برده 15 تومن داده و درستش کردن(منظورش این بود که cd داخل درایو گیر کرده بود و بیرون نمیومد)...
میخواستم بدونم این بعدها برام دردسر نشه یه وقت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی ممنون میشم فوری راهنماییم کنید...

bull
23-07-2011, 08:19
سلام دوستان
من دیروز اومدم یکی از دسته هام رو شارژ کنم دیدم شارژ نمی شه (چراغش چشمک نمیزنه) ولی اون یکی دسته با همون سیم usb شارژ شد . چیکار میشه کرد ؟

hamed-akbarie
23-07-2011, 11:27
دوستان من دنبال فریمور رسمی سونی 3.55 میگردم میخوام این کاستوم فریمورو پاک کنم . تو سایت ps3-hacks هم یه دونه بود که خراب .

دمتون گرم هرکی داره این لینک cfw 3.55 رسمی رو بده ؟؟؟؟؟؟

جان من یکی یه حرکتی بزنه .

WOLF PACK
23-07-2011, 12:09
پس چرا توراک اجرا نمیشه؟؟

Gamemaster
23-07-2011, 12:18
الان چیکار کنم؟
اون پچ چه تغییراتی داده؟
تنها راهش فرمت کردنه؟
پچای بالاتر با 3.6+ Key هستن
پچ پاک کن درست می‌شه

همیشه از بازیها کپی‌ داشته باش

MH_FashisT
23-07-2011, 12:27
دوستان من دنبال فریمور رسمی سونی 3.55 میگردم میخوام این کاستوم فریمورو پاک کنم . تو سایت ps3-hacks هم یه دونه بود که خراب .

دمتون گرم هرکی داره این لینک cfw 3.55 رسمی رو بده ؟؟؟؟؟؟

جان من یکی یه حرکتی بزنه .
اتفاقا من تازه dl کردما درست بودا...
صبر کن یه لینک دیگه واست جور کنم

:10: پیدا نشد همینو امتحان کن بازم

---------- Post added at 01:26 PM ---------- Previous post was at 01:24 PM ----------

دوستان میخوام یه کنسول بخرم که طرف میگه یه بار چرخ دندش شکست و برده 15 تومن داده و درستش کردن(منظورش این بود که cd داخل درایو گیر کرده بود و بیرون نمیومد)...
میخواستم بدونم این بعدها برام دردسر نشه یه وقت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی ممنون میشم فوری راهنماییم کنید...

سوالتو اینجا باید بپرسی:46:

---------- Post added at 01:27 PM ---------- Previous post was at 01:26 PM ----------

پس چرا توراک اجرا نمیشه؟؟

یعنی چی اجرا نمیشه ؟
erorr میده؟
صفحه سیاه میشه؟
تو بازی هنگ میکنه؟
یه دیسک اورجینالم بزار تو دستگاه یه امتحان بکن

meha
23-07-2011, 12:37
آقا من از یک مغازه PS3 خریدم یارو میگه که باید یک بازی اورجینال داشته باشی که بتونی بازیهای کپی خور رو اجرا کنی درسته؟

Gamemaster
23-07-2011, 12:44
آقا من از یک مغازه PS3 خریدم یارو میگه که باید یک بازی اورجینال داشته باشی که بتونی بازیهای کپی خور رو اجرا کنی درسته؟

درسته

متن ارسال شما بیش از اندازه مختصر و کوتاه هست . متن ارسال شما باید حداقل 10 حرف داشته باشد

MH_FashisT
23-07-2011, 12:48
یکی از بچه در رابطه با سوال قبلی گفته بودن که ابوت نمی خواد . باید پچشو بریزی . برای این کار هم به من گفتن که توی مولتی من رو بازی مربع رو بزن و بعدش آبدیت رو . من اینکارو کردم و 42 مگ دانلود شد و رو کرایسیس ضربدر زدم و اومدم بیرون . بعدش زدم که بره تو بازی . اجرا که شد یه پیغام اومد که فکر کنم این بود که آخرین آپدیت این بازی با فریم ورتون نمی خونه . باید چیکار کنم ؟؟؟
دوستان لطفاً راهنمایی کنید .
با تشکر فراوان

شما اول ebooto میریختی ببینی بازم اجرا میشه یا نه
بعد پچشو میریختی :10:
ورژن بازیتو بگو eboot orginlaesho بدم :10::31:

rezamaldinii
23-07-2011, 12:48
سلام بازی Red Dead Redemption: Undead Nightmare چطور بازیه به خوبی Red Dead Redemption هست ؟

Gamemaster
23-07-2011, 12:50
سلام بازی Red Dead Redemption: Undead Nightmare چطور بازیه به خوبی Red Dead Redemption هست ؟

همون فرض کن در حالت زمبلی:31:

MH_FashisT
23-07-2011, 12:51

الان بیشتر بازیا بدون دیسک اورجینال اجرا میشه...
ولی داشته باشی بعضی جاها به دردت میخوره :10:

Gamemaster
23-07-2011, 12:56
bulletstorm آپدیت نکنید که با 3.6+ Key

hamed-akbarie
23-07-2011, 14:20
اتفاقا من تازه dl کردما درست بودا...
صبر کن یه لینک دیگه واست جور کنم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:10: پیدا نشد همینو امتحان کن بازم

دمت گرم ساسان جان تو as-team برام ردیفش کرد .

بازم به خاطر پاسخت ممنون :40::40::40:

hamed1987
23-07-2011, 14:43
پچای بالاتر با 3.6+ Key هستن
پچ پاک کن درست می‌شه

همیشه از بازیها کپی‌ داشته باش

منظورتون از جمله اول چیه؟:whistle:
یه کپی دیگه دارم ولی دوباره ریختم درست نشد
پچ کجا ذخیره میشه؟
فایلش .pkg بود
:11:

hosein ati
23-07-2011, 14:58
سلام
من Call of duty MW2 رو دانلود کردم
بازی اجرا شد
ولی اومدم بیرون و چون قبلاً شنیده بودم باید پچ بگیرم از قبل گرفته بودم و اون رو نصب کردم
حالا وقتی میرم تو بازی بلک اسکرین میشه!
چیکار کنم؟
این فایل بود
Call of Duty Modern Warfare 2 BLES00683.pkg
با حجم 12 مگ
CFW 3.55 دارم

داداش لطفا لينك دانلود بازي رو بده

Gamemaster
23-07-2011, 15:01
منظورتون از جمله اول چیه؟:whistle:
یه کپی دیگه دارم ولی دوباره ریختم درست نشد
پچ کجا ذخیره میشه؟
فایلش .pkg بود
:11:

پچ میره تو قسمت اینستال گیم

پچها پسوندشن pkg

یعنی‌ پچ برای 3.6+ نه 3.55

hamed1987
23-07-2011, 15:25
داداش لطفا لينك دانلود بازي رو بده

fileserve

Filesonic

این ها دوبار زیپ میشن، واسه همین اگه damage بشن میتونی پارت هاشو جدا هم دانلود کنی(از لینک زیر)

fileserve

hamed-akbarie
23-07-2011, 15:57
میگم ز این rebug cfw 3.55.2 استفاده کنید . میگن این یه گزینه داره که بازی هایی که صفحه سیاه میاد رو اجرا میکنه ؟

حالا شاید خودم نصبش کردم .

koroshfe
23-07-2011, 16:24
شما اول ebooto میریختی ببینی بازم اجرا میشه یا نه
بعد پچشو میریختی :10:
ورژن بازیتو بگو eboot orginlaesho بدم :10::31:

1.04 ه . بعد اون آیدیشم فکر کنم blus30639 باشه . دوستان ، من بازی رو از تو مولتیمن انتخاب می کنم می آم بیرون از اپ پی اس 3 اجرا می کنم . من جاهایی دیدم که از بی دی رام اجرا می کنن بازی رو . برای اجرا از بی دی رام باید بلو ری اصل یه بازی تو دستگاه باشه ؟؟؟ مشکل من اینه که دستگاهم وفتی که بلو ری اصل می ذارم هیچ واکنشی نشون نمی ده ، اصلا نمی خونتش ، حتی قبل از کرک کردنش . آیا اپ پی اس 3 یا بی دی رام فرقی داره ؟ بی دی رام بهتره ؟؟؟
با تشکر

WOLF PACK
23-07-2011, 17:06
یعنی چی اجرا نمیشه ؟
erorr میده؟
صفحه سیاه میشه؟
تو بازی هنگ میکنه؟
یه دیسک اورجینالم بزار تو دستگاه یه امتحان بکن
بازی رو که میزنم اجرا شه صفحه سیاه میشه بعد چند ثانیه دوباره میاد تو محیط xmb...
دیسک ارجینال هم تو دستگاهه...

morcalaVIN
23-07-2011, 19:23
ببخشید دوستان یه سوال:

این دستگاه های ps3 موجود در بازار -همگی قابلیت کپی خور شدن یا صحیح ترش -- شدن رو دارن یا نه؟
مثلا" میشه دستگاه از دبی برات بیارن و بعد خودت ببری هکش کنی؟ یا اینکه فقط رو یه سری دستگاه های خاص میشه اینکار رو کرد؟

راستش الان من قیمت دبی رو گرفتم و دیدم حدود 150 تومن از تهران ارزون تره.منتها می ترسم بگم دستگاه رو بیارن وبعد اینجا نشه هکش کرد.

Master Game
23-07-2011, 19:26
بازی رو که میزنم اجرا شه صفحه سیاه میشه بعد چند ثانیه دوباره میاد تو محیط xmb...
دیسک ارجینال هم تو دستگاهه...

شاید بازیتون خرابه. شایدم ناقصه .

Master Game
23-07-2011, 19:28
همگی قابلیت ه ک شدن دارن فقط باید فریم ویر دستگاهت یا 3.55 باشه یا پایین تر .

koroshfe
23-07-2011, 19:29
ببخشید دوستان یه سوال:

این دستگاه های ps3 موجود در بازار -همگی قابلیت کپی خور شدن یا صحیح ترش -- شدن رو دارن یا نه؟
مثلا" میشه دستگاه از دبی برات بیارن و بعد خودت ببری هکش کنی؟ یا اینکه فقط رو یه سری دستگاه های خاص میشه اینکار رو کرد؟

راستش الان من قیمت دبی رو گرفتم و دیدم حدود 150 تومن از تهران ارزون تره.منتها می ترسم بگم دستگاه رو بیارن وبعد اینجا نشه هکش کرد.

خیر دوست عزیز ، دستگاه هایی که فریمورشون پایین تر یا خود 3.55 هستن این امکان رو دارن . دستگاه ها با هم فرقی ندارن ، تاریخ انتشارشون نباید تاریخی باشه که در اون زمان روی دستگاه ها بیشتر از 3.55 می نصبیدن .

Master Game
23-07-2011, 19:32
شما باید پچتون متناسب با آیدی و ورژن بازی باشه که در غیر این صورت تاثیری نداره.

Master Game
24-07-2011, 02:29
patch:

hamed1987
24-07-2011, 03:46
مشکل من برطرف شد
ظاهرا اون پچ یه فولدری در این آدرس ایجاد می کنه
hdd0/game/BLES00683
اونو پاک کردم درست شد
البته با X+Select اجرا میشه
(اینو شنیده بودم که اگه بازی اجرا نشد با این دستور اجرا میشه ولی نمیدونم واسه چیه. یکی بگه این X+select چکار می کنه)
البته از ظاهر هارد مشه حدس زد که بازی رو به root هارد انتقال میده

hosein ati
24-07-2011, 11:33
سلام دوستان. ميخواستم بدونم اگه بازي رو از داخل multiman اپديت كنم چي ميشه ؟ مثلا uncharted 2 من اورجينال هست و به خاطر همين اپديت رو زدم و multiman گفت كه ٣٥٠ مگ اپديت داره. الان اپديت كنم چي به بازي اضافه ميشه ؟ يا مثلا heavy rain حدود ١.٥ گيگ اپديت داره. ١.٥ گيگ براي اپديت زياد نيست؟ و نميشه اين اپديت ها رو با كامپيوتر دانلود كرد ؟ چون من ميخوام شبا دانلود كنم.
يه سؤال ديگه : اين گزينه ي cache كه ميگين به multiman جديد اضافه شده رو چرا من نميبينم؟روي بازي مثلث ميزنم ولي همون گزينه هاست هيچ تغييري نكرده. البته أينم بگم كه multiman من ورژن ٢.٠١ بود و از داخل خود multiman گزينه ي اپديت رو زدم و ٢ مگ دانلود كرد و اپديت شد.

Master Game
24-07-2011, 12:29
سلام دوستان. ميخواستم بدونم اگه بازي رو از داخل multiman اپديت كنم چي ميشه ؟ مثلا uncharted 2 من اورجينال هست و به خاطر همين اپديت رو زدم و multiman گفت كه ٣٥٠ مگ اپديت داره. الان اپديت كنم چي به بازي اضافه ميشه ؟ يا مثلا heavy rain حدود ١.٥ گيگ اپديت داره. ١.٥ گيگ براي اپديت زياد نيست؟ و نميشه اين اپديت ها رو با كامپيوتر دانلود كرد ؟ چون من ميخوام شبا دانلود كنم.
يه سؤال ديگه : اين گزينه ي cache كه ميگين به multiman جديد اضافه شده رو چرا من نميبينم؟روي بازي مثلث ميزنم ولي همون گزينه هاست هيچ تغييري نكرده. البته أينم بگم كه multiman من ورژن ٢.٠١ بود و از داخل خود multiman گزينه ي اپديت رو زدم و ٢ مگ دانلود كرد و اپديت شد.

سلام حسین جان.

کش یه حافظه جانبیه نیازی نیست شما ببینی. یعنی یه قسمت از فضای هارده که مولتی من به خودش انتقال میده.

شما برو تو ستینگ مولتی من گزینه دوم فکر کنم از بالا باشه زده CLEAR کش که حافظتو پاک می کنه .

koroshfe
24-07-2011, 12:35
1.04 ه . بعد اون آیدیشم فکر کنم blus30639 باشه . دوستان ، من بازی رو از تو مولتیمن انتخاب می کنم می آم بیرون از اپ پی اس 3 اجرا می کنم . من جاهایی دیدم که از بی دی رام اجرا می کنن بازی رو . برای اجرا از بی دی رام باید بلو ری اصل یه بازی تو دستگاه باشه ؟؟؟ مشکل من اینه که دستگاهم وفتی که بلو ری اصل می ذارم هیچ واکنشی نشون نمی ده ، اصلا نمی خونتش ، حتی قبل از کرک کردنش . آیا اپ پی اس 3 یا بی دی رام فرقی داره ؟ بی دی رام بهتره ؟؟؟
با تشکر

یکی راهنمایی کنه تو رو خدا :41:

hamed-akbarie
24-07-2011, 12:44
ببخشید ولی من اصلا سوال شما را متوجه نشدم لطفا واضح تر بگید ؟

عزیزم یه بازی اورجینال بزار ببین اجرا مکنه یا نه اگر اجرا نکرد بلور رامت خرابه .

koroshfe
24-07-2011, 14:10
خیلی واضح گفتم ، اجرا نمی کنه دیگه ، خرابه ؟؟؟ چجوری درستش کنم ؟؟؟
منظور من اینه که ممکنه این که بعضی از بازی هام نمی آد به خاطر اجرا کردن از app ps3 باشه ؟؟؟ آخه بیشتر بچه ها از bd-rom استفاده می کنن . برای استفاده از bd-rom هم نیاز به بودن یه بازی اصل ه دارم ولی دستگاه نمی خونه یا همون بلوری رام خرابه . فرقی هست بین اجرای بازی از app ps3 و bd-rom ؟ سوال من اینه . ( اول روی بازی تو مولتیمن ضربدر می زنیم ، بعد می آد بیرون ، بعدش باید بریم روی app ps3 یا در صورت بودن بازی اصل در دستگاه bd-rom ضربدر بزنیم . درسته ؟ من می گم چون بلوری اصل نمی خونه نمی تونم از bd-rom اجرا کنم ، بعضی از بازی هام هم نمی آد که دوستان می گن ربطی به ابوت و پچ نداره ، ممکنه به خاطر اجرا از app ps3 و اجرا نکردن از bd-rom باشه ؟؟؟ فکر کنم منظورو رسوندم :دی اگه جوابش منفی ه چرا بازی نمی آد ، اگه جوابش مثبته چجوری بلوری رام دستگاه رو درست کنم ؟؟؟ )
با تشکر فراوان

hamed-akbarie
24-07-2011, 14:35
خیلی واضح گفتم ، اجرا نمی کنه دیگه ، خرابه ؟؟؟ چجوری درستش کنم ؟؟؟
منظور من اینه که ممکنه این که بعضی از بازی هام نمی آد به خاطر اجرا کردن از app ps3 باشه ؟؟؟ آخه بیشتر بچه ها از bd-rom استفاده می کنن . برای استفاده از bd-rom هم نیاز به بودن یه بازی اصل ه دارم ولی دستگاه نمی خونه یا همون بلوری رام خرابه . فرقی هست بین اجرای بازی از app ps3 و bd-rom ؟ سوال من اینه . ( اول روی بازی تو مولتیمن ضربدر می زنیم ، بعد می آد بیرون ، بعدش باید بریم روی app ps3 یا در صورت بودن بازی اصل در دستگاه bd-rom ضربدر بزنیم . درسته ؟ من می گم چون بلوری اصل نمی خونه نمی تونم از bd-rom اجرا کنم ، بعضی از بازی هام هم نمی آد که دوستان می گن ربطی به ابوت و پچ نداره ، ممکنه به خاطر اجرا از app ps3 و اجرا نکردن از bd-rom باشه ؟؟؟ فکر کنم منظورو رسوندم :دی اگه جوابش منفی ه چرا بازی نمی آد ، اگه جوابش مثبته چجوری بلوری رام دستگاه رو درست کنم ؟؟؟ )
با تشکر فراوان

اگر BDROM شما خراب باشه هزینه تعویضش با یه نو فکر کنم حدود 70-80 تومنه .

اگر نمیخونه یعنی خرابه .آموزش باز کردن کنسولم سعید جان گفته تو این فروم .

دوست عزیز دستگاه شما فته ؟

من نمی دونم برا شما چه جوری خراب شده آخه بلو ری اورجینال داخل دستگاه الکی میچرخه اجرا نمیکنه .

koroshfe
24-07-2011, 14:52
اگر BDROM شما خراب باشه هزینه تعویضش با یه نو فکر کنم حدود 70-80 تومنه .

اگر نمیخونه یعنی خرابه .آموزش باز کردن کنسولم سعید جان گفته تو این فروم .

دوست عزیز دستگاه شما فته ؟

من نمی دونم برا شما چه جوری خراب شده آخه بلو ری اورجینال داخل دستگاه الکی میچرخه اجرا نمیکنه .

بله فت ه ، فکر کنم 60 گیگ باشه ، 4 سال پیش از دبی خریدم
70-80 تومن خیلی زیاد ه ، من نمی تونم با سریال های یکسان کمتر گیر بیارمش ؟؟؟
نمی دونم چشه ، با این که کار نمی کنه یه بلوری گذاشتم و از bd-rom زدم اجرا شه که بازم نشد
دوستان لطفا به اون سوالم که بین اجرا از app ps3 و bd-rom فرقی هست پاسخ بدید ، اگه فرقی نباشه خب من نمی خرم بلوری رام رو .

HESAM_5700
24-07-2011, 15:11
سـلام ...

دوستان این دسته PS3 چی داره که تو HeaVy Rain با تکون دادن دسته میشه بازی کرد ؟!؟

Master Game
24-07-2011, 15:33
نمی دونم چشه ، با این که کار نمی کنه یه بلوری گذاشتم و از bd-rom زدم اجرا شه که بازم نشد
دوستان لطفا به اون سوالم که بین اجرا از app ps3 و bd-rom فرقی هست پاسخ بدید ، اگه فرقی نباشه خب من نمی خرم بلوری رام رو .

خب اون از هارد پخش میشه .

ولی bdrom یه بوت از رو بلو ری هست که بعضی بازیا احتیاج داره .

سـلام ...

دوستان این دسته PS3 چی داره که تو HeaVy Rain با تکون دادن دسته میشه بازی کرد ؟!؟

یه سسنسو به اسم sixsixe

hamed1987
24-07-2011, 15:38
نمیدونم فرقش چیه
مثلا من تو فیفا 11 بازی بالا میومد از app ولی میخواستم سیو رو لود کنم گیر میکرد مثل زمانی بود که دیسک اورجینال نذارم با اینکه یه دیسک اورجینال تو دستگاه بود ظاهرا اگه از App استفاده کنی از مزیت دیسک اورجینال استفاده نمیکنه:13:

سـلام ...

بهش میگن SIXAXIS :27:، که حرکت دسته رو در فضا تشخیص میده

hamed-akbarie
24-07-2011, 15:40

خب یه چیز تابلوئه . app ps3 از روی کاستوم فریموری که یه درایو مجازی برات ساخته بازی رو اجرا میکنه .

bd-rom که گفتم . دیسک دستگاهت الکی مچرخه و بازی رو اجرا میکنه. در اصل بوت میکن.

فکر نکنم قیمتش کتر باشه باید بپرسی شاید کمترم پیدا کنی . البته شایدم کمتر باشه .

من یکی از بچه ها دانشگا رو دیدم که بلو ری رامش خراب شد که همین حدودا پول داد البته فکر کنم خیلی وقته .

حالا شما برو توپ خونه ای جایی بپرس شاید کمتر باشه .

HO3IN-Life
24-07-2011, 18:52
سلام من بازی wwe all stars رو نصب کردم

اما هر وقت که میخوای وارد بازی شی اولش یه چیغام میده که 5 دقیقه طول میکشه تا به اتمام برسه.

تا اون 100 درصد نشه بازی نمیاد. :41:

اینو میگه:

caching data:
please dont turn off the playstation3 system while the HDD acess indicator is flashing

اگه کسی میدونه بگه. :40:

Master Game
24-07-2011, 19:08
سلام من بازی wwe all stars رو نصب کردم

اما هر وقت که میخوای وارد بازی شی اولش یه چیغام میده که 5 دقیقه طول میکشه تا به اتمام برسه.

تا اون 100 درصد نشه بازی نمیاد. :41:

اینو میگه:

caching data:
please dont turn off the playstation3 system while the HDD acess indicator is flashing

اگه کسی میدونه بگه. :40:

محمد جان برای حافظشه .

بیزحمت اگه میتونی این فایل eboot و param این بازی رو برا من آپلود کن.

HO3IN-Life
24-07-2011, 19:54
محمد جان برای حافظشه .

بیزحمت اگه میتونی این فایل eboot و param این بازی رو برا من آپلود کن.

سلام پس باید بیاد؟

چرا بازی های دیگه اینطور نیست؟

معذرت من سرعتم خیلی پایینه بخوام upload کنم زیاد طول میکشه. :41:

حالا واست میگردم لینک غیر مستقیم پیدا کنم. :40:

J A V I D
24-07-2011, 21:29
دوست عزیز که بلو ری رامتون کار نمی کنه شما برنامه BDEMU رو نصب کردید ؟؟؟ اگه نصب نکردید نصب کنید ببینید بلو ری کار می کنه یا نه ...

koroshfe
24-07-2011, 22:02
دوست عزیز منم ؟ :دی
بنده BDEMU رو نصب کردم ، ولی مطمئن نیستم نصب شده باشخ ، در ضمن ، دوست عزیز :دی من فکر کنم خود بلوری رام خراب باشه ، چون قبل از کرک کردن هم بازی ها کار نمی کرد ، من نمی گم بازی هایی که باید با بی دی رام بیاد نمی آد ، اصلاً خود بازی اصل هم نمی آد .
یعنی ممکنه چرخ دنده ای ، ریلیزوری ، چیزیش خراب باشه و کلاً خراب نباشه ( لنزش نسوخته باشه و اینا ) راهی هست بفهم چشه ؟؟؟
با تشکر

J A V I D
24-07-2011, 22:17
خوب اگه از قبل از کرک کردن مشکل داشته که بحثش جداست !!! من فکر کردم بعد از کرک شدن مشکل دار شده

UNCHARTED 3
24-07-2011, 23:26
سلام.
من یه پی اس تری سفید 320 دارم.به نظر شما برای بازی هایی مثل COD:MW3 و BF3 و AC:Revolation بهتر نیست بدمش و با یک ایکس باکس اسلیم عوض کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

koroshfe
24-07-2011, 23:48
اصلاً قبل رو بیخیال ، حالا که کرک شده و بازی های کرک نمی آد حداقل بازی های اصل که باید بیاد ، البته می دونم که کامل شرایط رو نگفتم ، دوستان در این رابطه راهنمایی کنید .
چجوری می تونم دقیق بفهمم مشکلش چیه ؟ کلا حداقل خرج و مخارجش چقد می شه ؟ آیا خودم می تونم تعمیرش کنم ؟ بعد از تعمیر درست می شه ؟
اگه عکس از باز شدش هم بخواین ، با توجه به آموزش باز کردنش که شما می دین عکس هم می ذارم ، با تشکر

J A V I D
25-07-2011, 00:31
پیشنهاد می کنم اگه تجربه باز کردن کنسول رو تا حالا نداشتید خودتون اقدام به این کار نکنید خیلی ها رو دیدم که کنسول رو باز کردن دیگه نتونستن ببندنش ! بعضی از کنسول ها بعد از کپی خور شدن کلا درایوشن از کار می افته که با برنامه BDEMU دوباره درایو فعال می شه من واسه همین گفتم اونو نصب کنید و اگه قبل از کپی شدن مشکل داشته خوب درایوتون مشکل داره ما هم ندیده که نمی تونیم بگیم درایوتون چه مشکلی داره !!!!! درایتونم بخواید کلا عوض کنید حدود هفتاد هزار تومن خرج داره ...

flasher_for_nokia
25-07-2011, 06:18
پچی برای موتور استورم ورژن 1.04 هست چون برای اجرا میگه که باید به 3.6 آپدیت بشه ممنون

ata.royalfalcon
25-07-2011, 06:54
سلام.
من یه پی اس تری سفید 320 دارم.به نظر شما برای بازی هایی مثل COD:MW3 و BF3 و AC:Revolation بهتر نیست بدمش و با یک ایکس باکس اسلیم عوض کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر من جاي شما بودم چنين كاري رو انجام نميدادم .
320 گيگ سفيد ، خيلي حيفه !!!

flasher_for_nokia
25-07-2011, 09:06
در مرحله challenge of hades بازی gow 1 به یه راهرو رسیدم که مواد مذاب هست و باید از روی مواد مذاب پرید اولی رو رد کردم اما دومی که یه سکو داره سریع حرکت می کنه می پرم بهش نمی رسم چطور باید ردش کنم؟

HO3IN-Life
25-07-2011, 09:27
پاک شد اشتباه پست دادم.

bull
25-07-2011, 10:59
سلام.

COD:MW3 , BF3 , AC برای ps3 هم منتشر می شوند و اگه منظورتون firmware های این بازیا هست که می تونیم امیدوار باشیم که -- بشن یا fix شون برای 3.55 بیاد . به نظر من لزومی نداره اینکارو بکنید . خصوصا چون سفیده :27:

MH_FashisT
25-07-2011, 11:16
در مرحله challenge of hades بازی gow 1 به یه راهرو رسیدم که مواد مذاب هست و باید از روی مواد مذاب پرید اولی رو رد کردم اما دومی که یه سکو داره سریع حرکت می کنه می پرم بهش نمی رسم چطور باید ردش کنم؟

ای بابا :31:
حالا کی یادشه gow 1 :31:
dead space 2 بازی کردی؟
چندتا chapter داره
از دیشب تا حالا دارم بازی میکنم چرا تموم نمیشه؟
chaptere 13 هستم همونجا که یکی دنبالت میکنه هیچ جورم نمیمیره:weird:
الان من بعد از 10 ساعت بازی این شکلیم:34:

hosein ati
25-07-2011, 12:58

یکی از دوستان لطف کنن به این چند تا سوال جواب بدن.

HO3IN-Life
25-07-2011, 13:34
سلام

کسی این مرحله بازی uncharted 1 رو رفته بگه چطوره؟؟:

چهار تا مجسمه است که باید اونارو به جهت های مختلف تغییر بدی حالا من نمیدونم به کدوم جهت تغییر بدم.

اینم عکس دفترچش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali gamma
25-07-2011, 13:39
سلام دوستان میبخشید این فرم ور 3.61 امیدی به هکش هست یا نه؟

HO3IN-Life
25-07-2011, 14:29
سلام ببخشید ps3 slim روزی 5 ساعت روشن باشه خوبه؟؟

آخه من 1 ساعت بازی میکنم بعد دسته رو خاموش میکنم دستگاه هم روشنه اشکالی نداره که؟؟

MH_FashisT
25-07-2011, 14:49

آخه من 1 ساعت بازی میکنم بعد دسته رو خاموش میکنم دستگاه هم روشنه اشکالی نداره که؟؟

من روزی 5 ساعت کمترینمه :31:
تازه فیلم دیدنو اینا بماند...........................:31::10:
تقریبا روزی 10.11 ساعت بازی میکنم:19:

MH_FashisT
25-07-2011, 14:55
سلام دوستان میبخشید این فرم ور 3.61 امیدی به هکش هست یا نه؟

از اون اولی که اومد امید به هکش بود تا همین الان
ولی این یه هفته اخیر خیلی بیشتر ادم امیدوار میشه که خبرا رو میشنوه
مثلا اینجا رو بخون

یا

hosein ati
25-07-2011, 15:10

تو رو خدا یکی جواب بده.حالا فقط این یکی رو جواب بدین.من چه طور از گزینه ی catch استفاده کنم همون که میگین فقط فایل بالای 4 گیگ رو میریزه رو هارد ps3 و بقیه بازی میمونه رو هارد اکسترنال.لطفا اینو جواب بدین.

MH_FashisT
25-07-2011, 15:25
تو رو خدا یکی جواب بده.حالا فقط این یکی رو جواب بدین.من چه طور از گزینه ی catch استفاده کنم همون که میگین فقط فایل بالای 4 گیگ رو میریزه رو هارد ps3 و بقیه بازی میمونه رو هارد اکسترنال.لطفا اینو جواب بدین.

پ.خ فرستادم واست :10:

MH_FashisT
25-07-2011, 16:19
لیسته بازیایی که black screen میشنو با select+x یا bdrom-reset مشکلشون حل میشه
توضیحات بیشترو میتونین اینجا ببینین

007 Quantum of Solace
Apache: Air Assault
Assassin's Creed 1
Battle Phantasia
Brunswick Pro Bowling
Brutal Legend
Call of Duty 4 - Modern Warfare
Call of Duty 6 - Modern Warfare 2
Enchanted Arms
Eternal Sonata
F.E.A.R 2
Hot Shot Golf: Out of Bounds
IL-2 Sturmovik: Birds Of Prey
Iron Man
Ken to Mahou to Gakuen Mono 3
NFS Shift 2 Unleashed : This game also need eboot_fix or eboot_mod patching method because it requires a fw3.56.
Nier
Prince of Persia : The one in cell shading.
Prince of Persia - The Forgotten Sands
Pure
R.U.S.E.
Sonic's Ultimate Genesis Collection
Split/Second Velocity
Surf's Up
Time Shift
Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2
Tom Clancy's Splinter Cell Double Agent
Tomb Raider Trilogy
Tomb Raider Underworld
Winter Sports 2010
Winter Sports 2011
WWE SmackDown VS Raw 2011

HO3IN-Life
25-07-2011, 17:42
سلام من uncharted1 و 2 رو نمیتونم برم گیر کردم.

آیا save داره uncharted 1 و 2 که بریزم داخل بازی مرحله هاش بیاد؟

اگه داره یکی زحمتشو بکشه.

اگه داره بگید چطور باید ازش استفاده کنم؟؟؟؟

HO3IN-Life
25-07-2011, 18:18
سلام بچه ها

اگه میشه یکی لینک بازی wwe smackdown vs raw 2011 رو بده خیلی نیاز دارم.

ممنون :11:

koroshfe
25-07-2011, 18:28
سلام دوستان ، مشکل بازی های من که نمی آد صد در صد معلوم شد به خاطر اینه که از بی دی رام اجرا نمی کنم دیگه ؟؟؟
آخه شک دارم ، یکی دو تا هم که نیستن ، بهتره بگم یکی دو تا می آن تا خیلیا نمی آن .
بعضی از دوستان گفته بودن که این مشکل بوت گرفتن از بازی در ورژن های آینده ی مولتیمن حل می شه . می خواستم بپرسم آیا این صحت داره ؟؟؟ آیا می شه کاری کرد نیاز به بوت گرفتن نباشه ؟؟؟
من به فروشگاه نکستجن زنگ زدم ، گفتن چون فت ه به احتمال بالا لنزشه ، اگه اگه گیر بیاد حداقل 70 تومن .
من موندم چیکار کنم .
دوستان لطفاً راهنمایی کنید ، آخه خیلی سوز داره پی اس 3 کپی داشته باشی بازی نکنی :دی
اول از همه اطمینان هست که بازی ها به خاطر بوت نمی آن و بعد بقیه ، با تشکر

MH_FashisT
25-07-2011, 18:51
سلام بچه ها

اگه میشه یکی لینک بازی wwe smackdown vs raw 2011 رو بده خیلی نیاز دارم.

Region: USA |
Platform: PS3 (Jailbreak) |
Title ID: BLUS-30621 |
Genre: Fighting |
Publisher: THQ |

MH_FashisT
25-07-2011, 19:06
سلام من uncharted1 و 2 رو نمیتونم برم گیر کردم.

آیا save داره uncharted 1 و 2 که بریزم داخل بازی مرحله هاش بیاد؟

اگه داره یکی زحمتشو بکشه.

اگه داره بگید چطور باید ازش استفاده کنم؟؟؟؟

uncharted 1 save game

uncharted 2 save game

HO3IN-Life
25-07-2011, 19:43
uncharted 1 save game

uncharted 2 save game

خیلی ممنون :11:

فقط باید چطور ازش استفاده کنم؟؟؟ دوست عزیز :40:

HO3IN-Life
25-07-2011, 19:52

Region: USA |
Platform: PS3 (Jailbreak) |
Title ID: BLUS-30621 |
Genre: Fighting |
Publisher: THQ |

راستی میگن این بازی مشکل صدا داره

درست میشه مشکل صداش؟؟؟

اگه من ps3 رو به wirless وصل کنم خودش فریمور رو آپدیت نمیکنه؟ آخه میترسم کپی خور بپره :31:

آخه اینترنت رو واسه update multiman میخوام.

راستی اگه بخوای با ps3 صفحه page باز کنی باید با PSN بری؟؟؟

hamed-akbarie
26-07-2011, 02:08

من حداقل روزی 15 ساعت بازی میکنم . البته بعضی موقع هام که حوصله ندارم اصلا بازی نمی کنم یا 5 ساعت بیشتر پاش نمیشینم.

مثلا همین امروز نشسته بودم پا castelvenia . لامسب انقد این بازی جذابه آدم نمی تونه پاشه lcd نمی ترکه شانس اوردم . :27:

__________________________________________________ _-

داداش این eboot و param

uncharted 1 چی شد ؟؟؟؟؟؟؟؟ من ندارم ولی چون خرابه میخوام بگیرم ؟؟؟؟؟:13:

لطفا لینکو پ . خ کن .

LiverBarca
26-07-2011, 09:30
بالاخره امروز ps3 که خریده بودم رسید دستم،فقط دوستان این یه دست داره....
میشه از دسته های pc برای بازی کردن استفاده کرد؟؟؟؟؟؟

Alex Fera
26-07-2011, 10:04

نه نمیشه از دسته های PC برای کنسول استفاده کرد ولی میشه از دسته PS3 برای PC استفاده کرد...............

HO3IN-Life
26-07-2011, 10:42

دوست عزیز من دسته pc رو به ps3 وصل کردم. ودو نفری fifa زدم.

شما هم اگه داری به پورت usb وصل کن به احتمال زیاد کا کنه.(نه فقط برای fifa)

نه نمیشه از دسته های PC برای کنسول استفاده کرد ولی میشه از دسته PS3 برای PC استفاده کرد...............

چطور نمیشه!! من بازی کردم.

اصلاً شما امتحان کردی؟؟!!

MH_FashisT
26-07-2011, 11:06
خیلی ممنون :11:

فقط باید چطور ازش استفاده کنم؟؟؟ دوست عزیز :40:

اگه دانلود کردی از زیپ خارجش کن بعد پوشه سیوو, بریز رو فلش, وصل ps3 کن
برو قسمت game/usb پوشه رو کپی کن به save data
اگر locke با این unlocke کن سیوارو

---------- Post added at 12:06 PM ---------- Previous post was at 12:02 PM ----------

راستی میگن این بازی مشکل صدا داره

درست میشه مشکل صداش؟؟؟

اگه من ps3 رو به wirless وصل کنم خودش به فریمور رو آپدیت نمیکنه؟ آخه میترسم کپی خور بپره :31:

راستی اگه بخوای با ps3 صفحه page باز کنی باید با PSN بری؟؟؟

پچشو نصب کنی مشکله صداش حل میشه...
البته اگه مشکل صدا داشت
مگه دسته خودشه که اپدیت کنه :31:
spoof 3.66 نصب کن . واسه اینه که اشتبا اپدیت نشه :10:

HO3IN-Life
26-07-2011, 11:10
پچشو نصب کنی مشکله صداش حل میشه...
البته اگه مشکل صدا داشت
مگه دسته خودشه که اپدیت کنه :31:
spoof 3.66 نصب کن . واسه اینه که اشتبا اپدیت نشه :10:

این spoof 3.66 واسه چیه؟؟

راستی پچش داخل خود بازیه یا باید دانلود کنم جداگونه؟؟؟

اگه لینکشو داری بده.

چطور باید پچ رو نصب کنم اگه مشکل صدا داشته باشه؟؟

MH_FashisT
26-07-2011, 11:20
این spoof 3.66 واسه چیه؟؟

راستی پچش داخل خود بازیه یا باید دانلود کنم جداگونه؟؟؟

اگه لینکشو داری بده.

چطور باید پچ رو نصب کنم اگه مشکل صدا داشته باشه؟؟

spoof ظاهرا دستگاتو 3.66 میکنه ولی در اصل همون 3.55 هست
ذوق نکن نمیتونی psn وصل شی :31:
من dl نکردم که بیبنم توشه یا نه :10:
پچ یه فایل pkg هست..
میریزی رو فلشت وصل ps3 میکنی
میری تو install packge نصب میکنی
اگه پچ توش نبود بگو لینکشو بزارم

HO3IN-Life
26-07-2011, 11:26
spoof ظاهرا دستگاتو 3.66 میکنه ولی در اصل همون 3.55 هست
ذوق نکن نمیتونی psn وصل شی :31:
من dl نکردم که بیبنم توشه یا نه :10:
پچ یه فایل pkg هست..
میریزی رو فلشت وصل ps3 میکنی
میری تو install pakge نصب میکنی
اگه پچ توش نبود بگو لینکشو بزار

آها پس مثل eboot نیست.

آره فایل های pkg رو میدونم چطور نصب کنم راحته :20:

اگه نبود حتماً زحمتشو بهت میدم :40:

hosein ati
26-07-2011, 11:40
سلام دوستان.من cars 2 رو دانلود کردم ولی میگه که 3.60 لازمه.پچی براش نیست.حیفه اینهمه دانلود کردم.

MH_FashisT
26-07-2011, 12:39
سلام دوستان.من cars 2 رو دانلود کردم ولی میگه که 3.60 لازمه.پچی براش نیست.حیفه اینهمه دانلود کردم.
باید بگردی eboot 3.55 fix پیدا کنی
===========================
من گشتم واست نبود
شاید هنوز نیومده واسش

Terova
26-07-2011, 13:57
EBOOT خواستین بگین تا بگزارم..

شاید یک تاپیک مجزا براش زدم..

Cars 2 (BLUS30725)

Danitondar
26-07-2011, 14:10
میشه EBOOT LA.Noire هم بزارین بعد نحوه ریختن رو میتونید کامل توضیح بدید ممنون میشم!

HO3IN-Life
26-07-2011, 14:12
eboot ها رو باید کدوم قسمت بازی ریخت؟؟؟ (پوشه)

Terova
26-07-2011, 14:18
صبر کنید یک تاپیک مجزا و کامل تا چند دقیقه دیگه میگزارم و به صورت تصویری براتون توضیح میدم..

koroshfe
26-07-2011, 15:00
سلام دوستان ، مشکل بازی های من که نمی آد صد در صد معلوم شد به خاطر اینه که از بی دی رام اجرا نمی کنم دیگه ؟؟؟
آخه شک دارم ، یکی دو تا هم که نیستن ، بهتره بگم یکی دو تا می آن تا خیلیا نمی آن .
بعضی از دوستان گفته بودن که این مشکل بوت گرفتن از بازی در ورژن های آینده ی مولتیمن حل می شه . می خواستم بپرسم آیا این صحت داره ؟؟؟ آیا می شه کاری کرد نیاز به بوت گرفتن نباشه ؟؟؟
من به فروشگاه نکستجن زنگ زدم ، گفتن چون فت ه به احتمال بالا لنزشه ، اگه اگه گیر بیاد حداقل 70 تومن .
من موندم چیکار کنم .
دوستان لطفاً راهنمایی کنید ، آخه خیلی سوز داره پی اس 3 کپی داشته باشی بازی نکنی :دی
اول از همه اطمینان هست که بازی ها به خاطر بوت نمی آن و بعد بقیه ، با تشکر

چرا به همه ی سوال های پاسخ داده می شه به جز سوال من ؟؟؟ اون یارو نکستجنیه می گه مشکله همیشگی هستش . دوستان تو رو خدا کمک کنید .

hamed1987
26-07-2011, 15:04

من تو فیفا با دسته pc بازی کردم:27:

باید بگردی eboot 3.55 fix پیدا کنی
===========================
من گشتم واست نبود
هنوز نیومده واسش
داداش هنوز واسه dirt 3 پچ نیومده؟ من دانلود کردم ولی ظاهرا نمیشه بازی کرد:13:

Terova
26-07-2011, 15:06
دوستان این هم تاپیک EBOOT ها

البته فعلا داره کامل میشه

چرا به همه ی سوال های پاسخ داده می شه به جز سوال من ؟؟؟ اون یارو نکستجنیه می گه مشکله همیشگی هستش . دوستان تو رو خدا کمک کنید .

شما ابوت ها رو عوض کنن ببین درست نمیشه.. منم از 10 تا بازی 8 تاش احتیاج به ابوت داره

HO3IN-Life
26-07-2011, 15:32
سلام دوستان اگه میشه لینک دانلود بازی dirt 3 و Assassins Creed II رو جدا از هم بدید :40:

این دو بازی با چه فریموری میان بالای 3.55؟؟

ببخشید بازی هایی که با فریمور بالای 3.55 میان باید با eboot روی 3.55 آوردشون یا با پچ ؟؟

eboot چه فرقی با پچ میکنه؟؟؟

koroshfe
26-07-2011, 15:34
دوستان این هم تاپیک EBOOT ها

البته فعلا داره کامل میشه

شما ابوت ها رو عوض کنن ببین درست نمیشه.. منم از 10 تا بازی 8 تاش احتیاج به ابوت داره

بازی های جدید آره ، بازی های قدیمی رو چیکار کنم ؟؟؟ قبل از 2009
من سوالم اینه که ممکنه برا همه درست شه که نیاز به ابوت نداشته باشه تا منم خرج لنز نکنم ؟؟؟

Terova
26-07-2011, 15:41
بازی های جدید آره ، بازی های قدیمی رو چیکار کنم ؟؟؟ قبل از 2009
من سوالم اینه که ممکنه برا همه درست شه که نیاز به ابوت نداشته باشه تا منم خرج لنز نکنم ؟؟؟ بازی های قدیمی هم با ایبوت میان بالا

بعد من نفهمیدم به لنز چه ربطی داره..؟

سلام دوستان اگه میشه لینک دانلود بازی dirt 3 و Assassins Creed II رو جدا از هم بدید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این دو بازی با چه فریموری میان بالای 3.55؟؟

ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dirt 3 PS3-DUPLEX

Platform : PS3 Date : May 19, 2011 Size : 6.3gb Genre : Racing Languages : Region : EU elease Info: DiRT 3 will boast more cars, more locations, more routes and more events than any other game in the series, including over 50 rally cars representing the very best from five decades of the sport. DiRT 3 delivers mud, sweat and gears world over: from the intense weather-beaten rally stages of Europe, Africa and the US, to executing performance driving showcases and career challenges where car control is pushed to spectacular limits. Notes: Requires FW 3.60

MH_FashisT
26-07-2011, 15:47
داداش هنوز واسه dirt 3 پچ نیومده؟ من دانلود کردم ولی ظاهرا نمیشه بازی کرد:13:
کارش با پچ راه نمیوفته
اول باید eboot fix 3.55 واسش گیر بیاری
این تاپیک که terova :40: زده ebootesho dl کن ببین کار میکنه یا نه...
من هیچ کدومشو امتحان نکردم......ولی اکثر بازیارو داره مثه اینکه:10:

HO3IN-Life
26-07-2011, 15:54
Dirt 3 PS3-DUPLEX

Platform : PS3 Date : May 19, 2011 Size : 6.3gb Genre : Racing Languages : Region : EU elease Info: DiRT 3 will boast more cars, more locations, more routes and more events than any other game in the series, including over 50 rally cars representing the very best from five decades of the sport. DiRT 3 delivers mud, sweat and gears world over: from the intense weather-beaten rally stages of Europe, Africa and the US, to executing performance driving showcases and career challenges where car control is pushed to spectacular limits. Notes: Requires FW 3.60

ممنون دوست عزیز

فقط این فریمورش 3.60 هست چطور باید روی 3.55 بیارمش؟؟

koroshfe
26-07-2011, 15:54
من بلورامم خرابه ، بازی ها رو از بوت اجرا نمی کنم برای همینم فقط حدود 10 تا بازیم می آد .
راستی ، هادی تو چرا اصلا جواب منو نمی دی ؟ :دی
باووووو یه ذره کمک کن :دی تو که همیشه یار و یاور بودی :دی

MH_FashisT
26-07-2011, 16:02
من بلورامم خرابه ، بازی ها رو از بوت اجرا نمی کنم برای همینم فقط حدود 10 تا بازیم می آد .
راستی ، هادی تو چرا اصلا جواب منو نمی دی ؟ :دی
باووووو یه ذره کمک کن :دی تو که همیشه یار و یاور بودی :دی

به جون خودت نمیدونم به چه زبونی بگم که بلوریت خرابه :19:
( البته با این توضیحاتی که میدی )
حالا مشکلت چیه یارو یاور :31:

HO3IN-Life
26-07-2011, 16:05
کسی نمیدونه پچ با eboot چه تفاوتی داره؟؟؟

212vr
26-07-2011, 16:54
بچه ها کسی نمیدونه من یه فرمون دارم وصل میکنم به ps3 قبول نمیکنه با اینکه نوشته واسه ps3 هم هست
یعنی مولتیمن قبول نمیکنه؟

212vr
26-07-2011, 20:12
یه نصیحت واسه اونایی که میخوانps3 بگیرن!!!!!
اگه میخواین مووم بگیرین دیگه bd اورجینال نگیرین بعدشم اگه تهرانین از توپخونه نگیرین ولیعصر ارزونتره بعدشم بزارین تو ماه رمضون اخه بازارا یکم خلوت تر میشه ارزون میدن تحویلتم میگیرن

Alex Fera
27-07-2011, 12:54
کسی نمیدونه پچ با eboot چه تفاوتی داره؟؟؟

پچ فایلی نصبی هستش که با نصب اون چیزهایی به بازی اضافه یا بعضی از مشکلات اون حل میشه..............

EBOOT یه چیزی مثل فایل های Exe تویه ویندوز هستش که بازی رو لانچ میکنه............

یا حق...

HO3IN-Life
27-07-2011, 13:08
پچ فایلی نصبی هستش که با نصب اون چیزهایی به بازی اضافه یا بعضی از مشکلات اون حل میشه..............

EBOOT یه چیزی مثل فایل های Exe تویه ویندوز هستش که بازی رو لانچ میکنه............

یا حق...

کدومش باعث میشه بازی هایی ای که روی فریمور بالای 3.55 اجرا می شه روی 3.55 اجرا شن؟؟؟

پچ یا EBOOT??

مثلاً من بازی wwe all stars رو با پچ باید روی 3.55 بیارم یا با eboot؟؟

یا مثلاً مشکل صدای بازی wwe smackdown vs raw 2011 رو باید با پچ درست کنم یا EBOOT؟؟

meha
27-07-2011, 13:29
دوستان بازی که بر روی DVD ریخته شده رو باید چطور نصبش کرد؟

و PS3 بازی بیلیارد نداره
؟

Gamemaster
27-07-2011, 14:09
دوستان بازی که بر روی DVD ریخته شده رو باید چطور نصبش کرد؟

و PS3 بازی بیلیارد نداره
؟

اول می‌ریزی روی PC بد به هارد

چرا داره

meha
27-07-2011, 15:11
خب اسمش رو میگید؟

Gamemaster
27-07-2011, 15:21
خب اسمش رو میگید؟

world snooker championship

yashar_silverboy
27-07-2011, 16:09
آقا من هر کاری می کنم این بازی gran turismo 5 اجرا نمیشه .... صفحه سیاه میمونه ... نمیدونم چیکار کنم دیگه

MH_FashisT
27-07-2011, 16:35
آقا من هر کاری می کنم این بازی gran turismo 5 اجرا نمیشه .... صفحه سیاه میمونه ... نمیدونم چیکار کنم دیگه

eboot ارجینالشو ریختی؟

HO3IN-Life
27-07-2011, 17:26
سلام

این سه بازی روی cfw 3.55 میان: Assistant Creed II و Dirt 3 و Call Of Duty 3 va 4

hds 3dlife
27-07-2011, 20:41
بچه ها من یه جای uncharted 1 گیر کردم. از کجا باید راهنماییی بگیرم؟؟:41:

meha
27-07-2011, 21:12
من GT5 U رو میخوام از DVD بریزم روی PS3 ولی اصلا بازی اجرا نمیشه صفحه سیاه میمونه...مشکل چیه؟

WOLF PACK
27-07-2011, 21:36
دوستان حجم بازی های GT5-HEAVY RAIN-SOCOM 4 چقدره؟

Gamemaster
27-07-2011, 21:56
دوستان حجم بازی های GT5-HEAVY RAIN-SOCOM 4 چقدره؟

20gb
20gb
20.61gb

WOLF PACK
27-07-2011, 22:09
دوست عزیز ممنون.
دوستان پچی برای PES 2011 هست که اسم تیم ها و لیگ ها و بازیکنا و... درست کنه؟مثل پچ های نسخه PC؟

HO3IN-Life
27-07-2011, 22:21
این سه بازی روی cfw 3.55 میان: Assistant Creed II و Dirt 3 و Call Of Duty 3 va 4

rz21
27-07-2011, 22:22
دوست عزیز ممنون.
دوستان پچی برای PES 2011 هست که اسم تیم ها و لیگ ها و بازیکنا و... درست کنه؟مثل پچ های نسخه PC؟
تا جایی که من میدونم اگر کنسولت -- شده باشه نه.اگر -- نشده انلاین که بشی خودش درست میشه!

Maziar_69
28-07-2011, 00:03
من GT5 U رو میخوام از DVD بریزم روی PS3 ولی اصلا بازی اجرا نمیشه صفحه سیاه میمونه...مشکل چیه؟

به احتمال زیاد مشکل از ایبوت شما هست.
چون من هم دقیقا مشکل شما رو داشتم و ایبوت درست رو ریختم کار کرد. :11:

Shahroozs2
28-07-2011, 00:20
همشون اجرا میشن به جز dirt3

meha
28-07-2011, 00:23
به احتمال زیاد مشکل از ایبوت شما هست.
چون من هم دقیقا مشکل شما رو داشتم و ایبوت درست رو ریختم کار کرد. :11:

باید Eboot رو دانلود کنم؟یک کمک میکنید؟

WOLF PACK
28-07-2011, 11:28
دوستان من بازی nfs hot pursuit رو تو هارد ریختم ولی تو مولی من نشونش نمیده مشکل چیه؟

HO3IN-Life
28-07-2011, 11:37
سلام بچه ها

اگه میشه لینک دانلود call of duty 5 world at war رو بدید ممنون :11:

MH_FashisT
28-07-2011, 12:30
دوستان من بازی nfs hot pursuit رو تو هارد ریختم ولی تو مولی من نشونش نمیده مشکل چیه؟

چک کن ببین مسیر بازیت این باشه

GAMES/nfs hot pursuit/PS3_GAME

WOLF PACK
28-07-2011, 12:35
فقط یه چیزی تو فولدر ps3_game میرم یه فولدر دیگه هست به اسم usrdir بعد تو این فولدر محتویات بازیه...
در حالیکه تو بازی های دیگه تو فولدر PS3_GAME محتویات بازیه...
یعنی از اینه؟

Alex Fera
28-07-2011, 12:37
سلام بچه ها

اگه میشه لینک دانلود call of duty 5 world at war رو بدید ممنون :11:

دوستان برای پیدا کردن و درخواست لینک دانلود به تاپیک زیر برن:

لطفا تاپیک رو منحرف نکنید...........

MH_FashisT
28-07-2011, 12:41
فقط یه چیزی تو فولدر ps3_game میرم یه فولدر دیگه هست به اسم usrdir بعد تو این فولدر محتویات بازیه...
در حالیکه تو بازی های دیگه تو فولدر PS3_GAME محتویات بازیه...
یعنی از اینه؟

دقت کن تمام اسم پوشه ها باید با اسم بزرگ نوشته شده باشه
GAMES/esme bazi/PS3_GAME/USRDIR
بد ببین تو USRDIR فایل eboot هست

meha
28-07-2011, 12:47
آقا من از یک Reboot اورجینال استفاده کردم حالا که وارد بازی میشم میگه باید در HDD حداقل 32مگابایت فضای خالی داشته باشی ولی من 45گیگ فضا دارم

چکار کنم؟

HO3IN-Life
28-07-2011, 13:05
دوستان برای پیدا کردن و درخواست لینک دانلود به تاپیک زیر برن:

لطفا تاپیک رو منحرف نکنید...........

عزیز این تایپک که خوابیده :41:

در ضمن این تایپک ماله ps3 است.

همه چیز در مورد ps3.

شما هم خواهشن اینقدر تایپک معرفی نکن خودم همشو دیدم :8:

MH_FashisT
28-07-2011, 13:16

در ضمن این تایپک ماله ps3 است.

همه چیز در مورد ps3.

:laughing:
این سایت معتبر ترین سایت بازیهای ps3 هست

اسم بازیتو سرچ کن میاره واست:10:

آقا من از یک Reboot اورجینال استفاده کردم حالا که وارد بازی میشم میگه باید در HDD حداقل 32مگابایت فضای خالی داشته باشی ولی من 45گیگ فضا دارم

چکار کنم؟

reboot ارجینال چیه دیگه :31:
مطمئنی همون ورژنشو dl کردی که واسه بازیت هست؟
eu

us

HO3IN-Life
28-07-2011, 13:19

اسم بازیتو سرچ کن میاره واست:10:

ممنون از راهنماییتون

فقط من باید به رجیون بازی ها توجه کنم؟؟؟

یا نه؟؟؟

مثلاً اگه رجیون دستگاه من asia باشه pal بیارم واسش ایرادی نداره؟؟؟

بازی اجرا میشه؟؟؟

MH_FashisT
28-07-2011, 13:24
ممنون از راهنماییتون

فقط من باید به رجیون بازی ها توجه کنم؟؟؟

یا نه؟؟؟

مثلاً اگه رجیون دستگاه من asia باشه pal بیارم واسش ایرادی نداره؟؟؟

بازی اجرا میشه؟؟؟

ps3 free region هست
هرچی خواسی dl کن :31:
مشکلی نداره

HO3IN-Life
28-07-2011, 13:30
ps3 free region هست
هرچی خواسی dl کن :31:
مشکلی نداره

ممنون

خوبه دیگه خیالم راحته.

فقط اون بازیه هست که دادی wwe smackdown vs raw 2011

دانلودش کردم حدود 20 تا فایل rar یا zip داخلشه هر کدوم رو که باز میکنی یه پوشه ps3 games دخلشه

به نظر شما اگه من فایل ها رو wizard کنم خودش درست میشه؟؟؟

شما خودت dl نکردی؟؟؟

MH_FashisT
28-07-2011, 13:35
ممنون

خوبه دیگه خیالم راحته.

فقط اون بازیه هست که دادی wwe smackdown vs raw 2011

دانلودش کردم حدود 20 تا فایل rar یا zip داخلشه هر کدوم رو که باز میکنی یه پوشه ps3 games دخلشه

به نظر شما اگه من فایل ها رو wizard کنم خودش درست میشه؟؟؟

شما خودت dl نکردی؟؟؟

نه dl نکردم
خوب وقتی extract کنی درست میشه
همشو dl کن بعد به ترتیب extract کن حل میشه :10:

meha
28-07-2011, 14:13

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداسم بازیتو سرچ کن میاره واست:10:

reboot ارجینال چیه دیگه :31:
مطمئنی همون ورژنشو dl کردی که واسه بازیت هست؟
eu

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدus

آره درست دانلود کردم

ولی میگه باید 32مگ فضای خالی داشته باشی!

الان این فایلی که شما برای US گذاشتید رو DL کردم و امتحانش کردم کلا بازی رو اجرا نمیکنه ارور میده

Alex Fera
28-07-2011, 21:26

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر ضمن این تایپک ماله ps3 است.

همه چیز در مورد ps3.

خواب یا بیدارش فرقی نداره،اصل وجودشه..............
منم نگفتم ماله سگا مگا درایو هستش،واسه PS3 هستش..........
منم تاپیک معرفی نکردم گفتم هر کاری رو تویه جایه مخصوص به خودش انجام بدید...........

پیروز باشید،یا حق...

HO3IN-Life
28-07-2011, 21:33
خواب یا بیدارش فرقی نداره،اصل وجودشه..............
منم نگفتم ماله سگا مگا درایو هستش،واسه PS3 هستش..........
منم تاپیک معرفی نکردم گفتم هر کاری رو تویه جایه مخصوص به خودش انجام بدید...........

پیروز باشید،یا حق...

من معذرت میخوام عصبانی بودم.

بعدش من چون اون بازی رو داخل تایپکی که شما معرفی کردید پیدا نکردم اومدم اینجا گفتم.

موفق باشید.

WOLF PACK
28-07-2011, 21:46
دوستان من بازی nfs hot pusuit رو تو هارد اکسترنال ریختم مسیر بازی و همه چی درسته ولی تو لیست مولتی من بازی نمیاد تا انتخابش کنم...!
چطوری این مشکل حل میشه؟

Terova
28-07-2011, 22:30

چکار کنم؟

تا اونجای که یادم باشه هارد داخلی به دو قسمت تقسیم میشه یک قسمت برای رختن سیو ها دیتای بازی شما برو اونجا مثلا اگر بازی قبلا نصب شده مثل MGS4 که حدود 4 گیگ میگیره پاک کن درست میشه..Saved Data Utiliti
فقط سیو های که نیاز داری رو پاک نکن

HO3IN-Life
29-07-2011, 08:51
سلام من چون هارد اکسترنال ندارم.

فقط یک فلاش 8gb دارم حالاکه call of duty 5 رو دانلود کردم 10gb هست چطور میتونم انتقالش بدم به ps3???

تیکه تیکه میشه 8gb ؤو مرحله اول 2Gb بعدی رو مرحله دوم؟؟؟

اگه کسی میدونه کمک کنه. :40:

HO3IN-Life
29-07-2011, 09:29
سلام اگه میشه patch بازی wwe smackdown vs raw 2011 رو بدید واسه مشکل صدا

:40:

J A V I D
29-07-2011, 09:43
بازی رو با مولتی من از هارد اکسترنال بوسیله دکمه سلکت و ضبدر اجرا کنید (باهم بزنید) بازی با صدا اجرا می شه ...

HO3IN-Life
29-07-2011, 09:46
این بازی wwe smackdown vs raw بجز مشکل صدا وارد بازی هم نمیشه فقط میگه NOW LOADING بعد هی اینو میگه

وقتی هم از بازی خارج میشی کنسول یک باز خودش خاموش و روشن میشه.

این بازی پچ نداره که درست شه؟؟؟؟

---------- Post added at 10:46 AM ---------- Previous post was at 10:45 AM ----------

بازی رو با مولتی من از هارد اکسترنال بوسیله دکمه سلکت و ضبدر اجرا کنید (باهم بزنید) بازی با صدا اجرا می شه ...

از داخل هارد اکسترنال یا هارد خود کنسول؟؟؟

دکمه select کدومه؟؟؟

HO3IN-Life
29-07-2011, 11:23
دکمه سلکت و ضربدر یکیه خوب!! چطور میگی یا هم بزنم؟؟؟

اگه EBOOT رو عوض کنم ممکنه درست شه هم صدا هم مشکل گیر کردن؟؟؟؟

J A V I D
29-07-2011, 11:27
هارد اکسترنال ، دسته هم نگا کنید دکمه سلکت (Select) رو می بینید !!!!!! دکمه بقل استارت رو می گم !

HO3IN-Life
29-07-2011, 11:41
هارد اکسترنال ، دسته هم نگا کنید دکمه سلکت (Select) رو می بینید !!!!!! دکمه بقل استارت رو می گم !

آره دیدمش مشکل من اینه که هارد اکسترنال ندارم:19:

روی هارد خود کنسول نمیشه؟؟؟؟

HO3IN-Life
29-07-2011, 12:43
کسی نمیدونه چطور باید مشکل صدا و گیر کردن بازیه wwe smackdown vs raw 2011 رو حل کنم؟؟؟؟

خواهش میکنم یکی جواب بده عجله دارم :40:

morcalaVIN
29-07-2011, 13:05
کسی نمیدونه چطور باید مشکل صدا و گیر کردن بازیه wwe smackdown vs raw 2011 رو حل کنم؟؟؟؟

خواهش میکنم یکی جواب بده عجله دارم :40:
دوست عزیز-مشکل شما رو اکثرا" دارن.یکیش خود من . دقیقا" همین دوتا مشکلی که شما گفتین.
من از چند تا فروشنده هم پرسیدم گفتن ما فقط کپی می کنیم برا ملت ولی خودمون هم می دونیم که همین مشکلات رو داره!!!راه حلی هم براش نداشتن.

با عجله هم هیچوقت مشکلی حل نشده!

البته من راه حل دوستمون جاوید رو نشنیده بودم وتست نکردم.

HO3IN-Life
29-07-2011, 13:10
دوست عزیز-مشکل شما رو اکثرا" دارن.یکیش خود من . دقیقا" همین دوتا مشکلی که شما گفتین.
من از چند تا فروشنده هم پرسیدم گفتن ما فقط کپی می کنیم برا ملت ولی خودمون هم می دونیم که همین مشکلات رو داره!!!راه حلی هم براش نداشتن.

با عجله هم هیچوقت مشکلی حل نشده!

البته من راه حل دوستمون جاوید رو نشنیده بودم وتست نکردم.

یه دو تا پچ واسش گیر آوردم امتحان میکنم شاید عمل کنه :13:

اگه نکرد که دیگه همین راه دوستمون رو می رم :27:

من خودم هم از مغازه دار ها شنیده بودم اما گفتم خودم یه امتحانی کرده باشم.

morcalaVIN
29-07-2011, 13:11
اومدم جواب این دوستمونو بدم،سوال خودم یادم رفت!!

بازی تاپ اسپین 4:
من با دوربین و کلا" حرکات مشکل دارم. مهمترینش اینه که فقط یه طرف رو کاور می کنم (معمولا" سمت راست) و حرکات سمت دیگه اجرا نمیشه . از محدوده دید دوریبن هم خارج نمی شم(چراغ قرمزش روشن نمی شه). حتی جامو با گیم های دیگه مثل اسپورتس چمپیونز تنظیم می کنم ولی باز هم فایده ای نداره. چیکار باید کرد؟

koroshfe
29-07-2011, 19:10
دوستان سلام ، بنده جدیدترین پچ بازی پس 2011 رو برای این کنسول می خوام .
ممنون می شم راهنماییم کنید ، با تشکر

yashar_silverboy
29-07-2011, 20:29
آقا یون من این بازی gran turismo 5 رو چیکار کنم؟هر کتری میکنم نمیاد بالا ... بازیم 13.9 گیگه

hosein ati
29-07-2011, 22:10
سلام دوستان.یه سوال دارم از کسایی که move دارن.واقعا ارزش داره بخرم یا نه؟چون الان تا چند روز دیگه حدود 200 تومن میاد دستم اگه ارزش داره بخرم.خیلی ممنون.

SASAN-BSE
29-07-2011, 22:47
برنامه پشتیبانی از زیر نویس فارسی در PS3
بهتره بگم زیر نویس پارسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب تیم امروز پچ/برنامه ای رو ساخت که با نصب اون میتونید زیر نویس فارسی رو ببینید ، البته محدودیت هایی داره که در پایین میگم

راهنمای نصب

- برنامه رو از قسمت پیوست دانلود کنید
- فایل pkg را از درون rar استخراج کنید
- فایل pkg را روی فلش کپی کنید
- فایل pkg را نصب کنید ، تمام !

راهنمای کار با برنامه

- شما باید مولتی من رو داشته باشید
- سپس زیر نویس رو که AS-Team کانورت کرده رو کنار فیلم میزارید
- بعد از دورن برنامه showtime که تو مولتی من هست فیلم رو اجرا میکنید
- بسیار ساده هست !

محدودیت های برنامه

- حتما باید مولتی من رو داشته باشید
- برنامه با showtime کار میکنه و باید مولتی من 2 به بالا رو داشته باشید
- فرمت زیر نویس باید srt باشه
- زیر نویس ها باید توسط AS-Team کانورت بشه (این محدودیت رو خودمون گذاشتیم)

نکات

- تو نسخه های بعدی شاید بعضی محدودیت ها ورداشته بشه یا اینکه به صورتیه برنامه جداگانه بشه

در این قسمت میتوانید زیر نویس فارسی تبدیل شده برای ps3 دانلود کنید:
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در این قسمت میتوانید درخواست تبدیل زیر نویس دهید:
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک دانلود:
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

BATMAN-LOVE
30-07-2011, 01:46
من تا حالا از كارت psn استفاده نكردم و هر چي تو ps store رايگان بوده دانلود كردم--اما بخاطر dlc هاي كمبت مجبورم كارت بخرم
اين كارتهارو كجا ميفروشن؟؟؟بعد اينكه استفاده ازش راحته؟؟؟فقط dsl ميخواد و اپديت روز؟؟؟كلا ميخوام بدونم مشكلي نداره؟؟؟

HO3IN-Life
30-07-2011, 08:45
سلام

من دستگام کپی خور میخوام ببینم اگه به سیستم wirless همون Adsl وصلش کنم

خود کنسول به فریمور های بالای 3.55 آپدیت نمیشه؟؟؟

راستی اگه این بازیه wwe smackdown vs raw 2011 رو از داخل multiman آپدیت کنم مشکل صداش رفع نمیشه؟؟؟

اگه بازی رو از روی فلاش یا هارد اکسترنال باز کنی فشار روش نمیاد؟؟؟؟