PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Play Station 3

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

HO3IN-Life
15-07-2011, 18:45
راستی کسی قیمت move رو این چند وقته نداره ؟ می خواستم بگیرم گرون شد الان چنده ؟

یک هفته پیش قیمت گرفتم 150 هزار :41:

الان نگیر بعد ار تابستون میشه 80 تومان شایدم کمتر :27:

hamed-akbarie
15-07-2011, 18:48
یک هفته پیش قیمت گرفتم 150 هزار :41:

الان نگیر بعد ار تابستون میشه 80 تومان شایدم کمتر :27:

پس هنوزم گرونه .........:5:

آخه من چند وقت پیش شنیدم ارزون شده .......:8:

البته تو تهران این چیزا امکان نداره ......:41:

Danitondar
15-07-2011, 21:53
پس هنوزم گرونه .........:5:

آخه من چند وقت پیش شنیدم ارزون شده .......:8:

البته تو تهران این چیزا امکان نداره ......:41:
من یه ماه پیش با نویگیشن 85 گرفتم البته بدون بازی یعنی خودم اینجوری انتخاب کردم!

MohammadT15
15-07-2011, 22:08
آقا این مولتی من جدیدا چرا اینجوریه؟من به هوا اینکه جدیده اون قبلیه رو پاک کردم حالم گرفته شد!
اولا که هیچ بازیی رو لود نمیکنه ضربدر میزنی میای صفحه پلی 3 سی دی داخل دستگاه رو توی جای سیدیه نشون میده به جا بازیی که انتخاب کردی!
دوما هر موقع هم وارد میشی پیغام از دست رفتن BDROM با اینکه BDROM-Reset رو ریختم اما هیچ تاثیری نداشت فقط یه عکس سی دی اضافه تر شد که فایده ای نداشت یه بار این مشکل رو اینجا گفتم یکی از دوستان یه BDROM بهم داد ریختم درست شد عکس سی دی هم اضافه نشد!هر چی دنبال اون پست گشتم پیدا نکردم:41:
سوما من از اون همه فایل زیپ شده توی مولتی من اینارو برداشتم بقیه رو پاک کردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چهارما ما نفهمیدیم این به چه درد میخوره؟یکی کامل کامل کامل کامل راجع به این توضیح بده ما بفهمیم کارش چیه:

فقط میدونم فالی پی اس تری گیم رو باید بکشی تو اولیه یه سری پوشه میسازه ریتل و ان دی نمیدونم چی چی ابوت و اینجور چیزا.یکی بگه به چه درد میخوره این کارایی که این میکنه؟اون EbootMod برا چیه؟مثلا من بازی تکین 6 که تا 90 درصد میریزه گیر میکنه رو با این دستکاری کنم درست میشه؟یکی کامل اینو بگه

SASAN-BSE
15-07-2011, 23:04
آقا این مولتی من جدیدا چرا اینجوریه؟من به هوا اینکه جدیده اون قبلیه رو پاک کردم حالم گرفته شد!
اولا که هیچ بازیی رو لود نمیکنه ضربدر میزنی میای صفحه پلی 3 سی دی داخل دستگاه رو توی جای سیدیه نشون میده به جا بازیی که انتخاب کردی!
دوما هر موقع هم وارد میشی پیغام از دست رفتن BDROM با اینکه BDROM-Reset رو ریختم اما هیچ تاثیری نداشت فقط یه عکس سی دی اضافه تر شد که فایده ای نداشت یه بار این مشکل رو اینجا گفتم یکی از دوستان یه BDROM بهم داد ریختم درست شد عکس سی دی هم اضافه نشد!هر چی دنبال اون پست گشتم پیدا نکردم:41:

چهارما ما نفهمیدیم این به چه درد میخوره؟یکی کامل کامل کامل کامل راجع به این توضیح بده ما بفهمیم کارش چیه:

فقط میدونم فالی پی اس تری گیم رو باید بکشی تو اولیه یه سری پوشه میسازه ریتل و ان دی نمیدونم چی چی ابوت و اینجور چیزا.یکی بگه به چه درد میخوره این کارایی که این میکنه؟اون EbootMod برا چیه؟مثلا من بازی تکین 6 که تا 90 درصد میریزه گیر میکنه رو با این دستکاری کنم درست میشه؟یکی کامل اینو بگه

اگه اشتباه نکنم BDROM-Reset میاد bd رو پاک میکنه BDROM.pkg رو نصب کن بعد از تنظیمات bd رو بزار روی hermes

بعد به جای اون eboot-fix میتونی از astoolps3 استفاده کنی که همونه ولی آپدیت شده و قوی تر شده...

cyruslogic
15-07-2011, 23:46
من یه ماه پیش با نویگیشن 85 گرفتم البته بدون بازی یعنی خودم اینجوری انتخاب کردم!

دوست عزیز! باورش مشکله! من خودم 16 خرداد که قیمتا خیلی پائینتر بود دستگاه رو خریدم با پک استارتر موو. قیمت پک استارتر با کلی تخفیف 100 تومان بود و حداقل قیمت ناویگیشن 55. شما به فرض کم کردن بلو-ری اریجینال از کجا گرفتی 85 توامن اونم با ناویگیشن !!؟

hamed-akbarie
16-07-2011, 00:22

سلام محمد جان.

محمد جان شما اون فابل BDROM رو که تو صفحه قبل گذاشتم دانلود کن مشکلت حل می شه .

نیازیم نیست ورژن قبلی رو پا کنی چون رو فایلا قبلی کپی میکنه .

تنظیمات BDROM هم فکر کنم اتوملتیک تنظیم میشه احتمالا ورژن BDROM شما قدیمیه اون ورژن 2 که تو

صفحه قبل گذاشتم نصبش کن مطمین باش مشکلت حل میشه .

اینم توضیح کامل تو پوشه خود مولتی من هستش :

Package contains:
=================
multiMAN 02.02.00 (71MB) (2443 covers) (showTIME lastGAME ebootFIX ebootMOD bdRESET ps3SERV)

LASTGAME app: Mounts the last game you launched from multiMAN and returns you to XMB. Start the game from disc icon or /app_home
PS3SERV PC app: To be used with multiMAN file manager /net_host# network folders.
EBOOTMOD/EBOOTFIX PC tools: Used to modify/covert games to XMB/PSN style (or reencrypt EBOOT/SPRX files)
BD-ROM RESET tool: Removes path redirections, removes bd-mirror (restores usb to normal mode) and moves the last game played in bd-mirror mode back to its location.
SHOWTIME is included as SHOWTIME.SELF in multiMAN's USRDIR folder to enable playback of video files

داداش شما چه جوری این قیمت گرفتی . تو ارزونیشم 150 برات آب می خورد :18:

hamed-akbarie
16-07-2011, 00:28
اگه اشتباه نکنم BDROM-Reset میاد bd رو پاک میکنه BDROM.pkg رو نصب کن بعد از تنظیمات bd رو بزار روی hermes

بعد به جای اون eboot-fix میتونی از astoolps3 استفاده کنی که همونه ولی آپدیت شده و وقتی تر شده...

ساسان جان این BDROM REST منم آخر نفهمیدم به چه کاری میاد .

تنظیمات BD ROM هم مگه خودش اتوماتیک انجام نمی شه .

شما آخرین گزینه تو BDROM EMOLATOR رو میگی دیگه که رو STANDARD هستش دیگه ؟

فکر نکنم نیازی باشه این EBOOT FIX رو نصب کنه آخه من که نصب نکردم مشکلیم ندارم .

اصلا این که فرمتش EXE هست تو PS3 نصب نمیشه ؟

اصلا این EBOOT FIX چی کار می کنه ؟ اونطوری که بالا توضیح داده میاد کاور بازی و استیل psn رو اصلاح میکنه :31:

MohammadT15
16-07-2011, 09:05
ممنون بچه ها حامد جان بابت اون فایل هم ممنون . پس شما هم نمیدونید اون پوشه فیکس چه کاری انجام میده؟مثلا یه جور دیفراگ یا سازماندهی میکنه؟پس چرا 2 3 تا فولدر میسازه میگم یکیشو نوشته بود RETAIL یکی دیگه NDRM یه چیز تو این مایع ها یه جا ابوت ساخته بود یه جا پارام اینا چین؟هر کی میدونه لطفا بگه ما هم طرز کارش و استفادش رو متوجه شیم

SASAN-BSE
16-07-2011, 09:15
ساسان جان این BDROM REST منم آخر نفهمیدم به چه کاری میاد .

تنظیمات BD ROM هم مگه خودش اتوماتیک انجام نمی شه .

شما آخرین گزینه تو BDROM EMOLATOR رو میگی دیگه که رو STANDARD هستش دیگه ؟

فکر نکنم نیازی باشه این EBOOT FIX رو نصب کنه آخه من که نصب نکردم مشکلیم ندارم .

اصلا این که فرمتش EXE هست تو PS3 نصب نمیشه ؟

اصلا این EBOOT FIX چی کار می کنه ؟ اونطوری که بالا توضیح داده میاد کاور بازی و استیل psn رو اصلاح میکنه :31:

ببین اگه دقت کرده باشی سازنده مولتی من خودشو طرفدار بازی های کپی نمیدونه و همه جا اینو گفته ، برای همین BDROM REST داده تا بگه من مخالفم و این حرفا.... (البته این فقط یکی از کاربرد های BDROM REST هست)

fix هم برایه کساییه که با بازی مشکل دارن پس برای هر چیزی لازم نیست

Alex Fera
16-07-2011, 10:27
BDROM Reset فقط یه کار انجام میده و اونم اینه که وقتی شما از توی Manager بازی رو که ازش بک-آپ گرفتید رو اتخاب میکنید و به XMB برمیگردید یه جای بازی اورجینال بازی کپی شده رو نشون میده و با انتخاب BDROM Reset دوباره توی XMB بازی اورجینال رو میبینید................
همین.

Hawkiki
16-07-2011, 11:38
سلام
بچه ها DIRT3 رو ،رو چه ورژنی میشه بازی کرد؟رو 3.55 نمیشه؟یعنی PS3حتما باید آپدیت شه؟:41:

Alex Fera
16-07-2011, 12:48
بله،هنوز رویه 3.55 اجرا نمیشه..........

MohammadT15
16-07-2011, 13:41
کار این چیه بچه ها؟

در ضمن من بازی تیکن 6 رو نمیتونم کپی کنم میاد رو 90 گیر میکنه ایراد از چیه؟
بازی Dead space 1 هم توی هارد هست اما وصل میکنم به دستگاه نشون نمیده ایراد این از چیه؟

Danitondar
16-07-2011, 13:53
داداش شما چه جوری این قیمت گرفتی . تو ارزونیشم 150 برات آب می خورد :18:
ار آدم با انصاف گرفتم البته بازم بگم بهش گفتم دیسک رو برداره جاش نویگیشن بزاره!:20:

J A V I D
16-07-2011, 17:28
ار آدم با انصاف گرفتم البته بازم بگم بهش گفتم دیسک رو برداره جاش نویگیشن بزاره!:20:

ببخشید با این حساب از آدم احمق خریدین چون اون دیسکش همه بازی هاش دمو و به هیچ دردی نمی خوره !!!! که حتی بگیم بخواد جدا بفروشه ! ولی خوب مغازه دار گاگول زیاد داریم ، خیلی هم عجیب نیست .....

HO3IN-Life
16-07-2011, 18:32
سلام

من الان بخوام بازی wwe all stars رو روی کنسول کپی کنم .

بعد از کپی شدن باید fix رو بریزم یا قبلش؟

fix رو باید از داخل back up manager بریزم یا از قسمت inestall package?

hamed-akbarie
16-07-2011, 18:55
سلام

من الان بخوام بازی wwe all stars رو روی کنسول کپی کنم .

بعد از کپی شدن باید fix رو بریزم یا قبلش؟

fix رو باید از داخل back up manager بریزم یا از قسمت inestall package?

فرقی نداره ولی شما بعد از کپی شدن fix رو بریز .

اینم فرقی نداره ولی شما از قسمت inestall package نصبش کن . :10:

HO3IN-Life
16-07-2011, 21:40
فرقی نداره ولی شما بعد از کپی شدن fix رو بریز .

اینم فرقی نداره ولی شما از قسمت inestall package نصبش کن . :10:

من رفتم مغازه بازی ها رو از داخل bck up manager برام نصب کرد.

اگه از قسمت inestall package نصب کنم داخل back up manager میاد دیگه؟

خیلی ممنون :11: :10:

HO3IN-Life
16-07-2011, 21:47
حذف شد اشتباه پست دادم

HO3IN-Life
16-07-2011, 22:57
سلام

با گوشی میشه واسه ps3 فایل گرفت و فرستاد؟

از طریق bluetooth ?

اگه میشه راهش چطوره؟

yashar_silverboy
16-07-2011, 22:59
آقایون من باز خریدم دستگاهمو Im Back :5:
فروختمش 300 خریدم باز ... 500 از جمهوری .... بچه ها کسی هستش سیو mortal kombat رو بهم بده؟ آخه اصلا حسش نیستش که باز برم همشو
همه چیشو آزاد شده می خوام :31: بی زخمت بذارید ممنون میشم

BATMAN-LOVE
16-07-2011, 23:34
آره من هم ميخوام!!!
مخصوصا چلنج تاور كه بايد 300 نفر مبارزه كني!!!من 100 تاشو رفتم اعصابم بهم ريخت!!!

yashar_silverboy
17-07-2011, 00:11
Hبعدشم یه سوال دارم
برنامه roger maneger بهتره یا multiman?

Danitondar
17-07-2011, 00:45
ببخشید با این حساب از آدم احمق خریدین چون اون دیسکش همه بازی هاش دمو و به هیچ دردی نمی خوره !!!! که حتی بگیم بخواد جدا بفروشه ! ولی خوب مغازه دار گاگول زیاد داریم ، خیلی هم عجیب نیست .....
دوست عزیز چرا گاگول اتفاقا مرد بسیار شریفی هستند چون گفت شاید لازمم بشه گفتم برداره در ضمن پول داره که براش مهم نیست!من مشتریشم خواسته لطف کنه شما اینجوری جوابش رو میدی اتفاقا 8 ساله توی این صنفه!:20:

hamed-akbarie
17-07-2011, 01:59

داداش چرا توهین می کنی . ما اومدیم اینجا بحث کنیم نه اینکه به هم بپریم !!!:21:

من رفتم مغازه بازی ها رو از داخل bck up manager برام نصب کرد.

اگه از قسمت inestall package نصب کنم داخل back up manager میاد دیگه؟

خیلی ممنون :11: :10:

من اصلا تا حالا از back up manager نصب نکردم

همه رو از install package نصب کردم هیچ مشکلیم.فرقیم نداره با هم .:thumbsup:

شما کدوم بک آپ منیجرو میگی داخل ستینگ یا مولتی من ؟؟

حالا چرا بیرون؟؟؟:exclamatiکاشکی نمی دادی بیرون پول الکیم نمی دادی اینجا با هم مشکلتو حل می کردیم فوقش میومدی تو چت :31:

حالا یه چیز جالب درباره خودم بگم دورهم بخندیم یه بازیو قبلا داشتم دوباره رفتم بیرون گرفتم فکر کردم شماره جدیدشه نگو همون قبلیه :26:

سلام

با گوشی میشه واسه ps3 فایل گرفت و فرستاد؟

از طریق bluetooth ?

اگه میشه راهش چطوره؟
فکر نکنم من یه هنزفری امتحان کردم نشد شاید با فلش دانگل بشه .

Hبعدشم یه سوال دارم

جفتش خوبه . من روجو منیجر داشتم پاک کردم یه بارم داخلش نرفتم . مولتی امکاناتش بهتره....:27:

دوست عزیز چرا گاگول اتفاقا مرد بسیار شریفی هستند چون گفت شاید لازمم بشه گفتم برداره در ضمن پول داره که براش مهم نیست!من مشتریشم خواسته لطف کنه شما اینجوری جوابش رو میدی اتفاقا 8 ساله توی این صنفه!:20:
عزیز جان حالا شما ناراحت نشو . عزیز میشه آدرس بدی بریم بگیریم ؟؟ :question:
راستی برادر اسمت چیه ؟ :10:

xxxmmm
17-07-2011, 08:29
سلام به همه برو بچ

شايد سوالي كه ميپرسم يكم پيش پا افتاد باشه ولي بهر جهت سواله ديگه

من وقتي psــم رو خريدم هك شده بود حالا اگه بخوام نوع فريمورش رو (هم ارجينال هم كاستوم ) بفهمم از كجا بايد بفهمم‌؟؟؟؟؟؟؟

مثلا ميخوام بدونم كوكره فريموره hermese يا يكي ديگهع

ممنون ميشم جوابمو بدين :31::31:

HO3IN-Life
17-07-2011, 09:02
داداش چرا توهین می کنی . ما اومدیم اینجا بحث کنیم نه اینکه به هم بپریم !!!:21:

من اصلا تا حالا از back up manager نصب نکردم

همه رو از install package نصب کردم هیچ مشکلیم.فرقیم نداره با هم .:thumbsup:

شما کدوم بک آپ منیجرو میگی داخل ستینگ یا مولتی من ؟؟

حالا چرا بیرون؟؟؟:exclamatiکاشکی نمی دادی بیرون پول الکیم نمی دادی اینجا با هم مشکلتو حل می کردیم فوقش میومدی تو چت :31:

حالا یه چیز جالب درباره خودم بگم دورهم بخندیم یه بازیو قبلا داشتم دوباره رفتم بیرون گرفتم فکر کردم شماره جدیدشه نگو همون قبلیه :26:

سلام

منظورم از back up manager همون داخل برنامه multiman یا gaia manager هست.

آخه من وقتی ps3 رو گرفتم دادم مغازه دار واسم 5 تا بازی بریزه :27:

وقتی داشت بازی ها رو کپی می کرد دیدم از داخل gaia manager این کا رو کرد

نه از install packege :20:

گفتم شاید روش اون بهتر باشه :13:

حالا دیگه از install package نصب میکنم بهتره :21:

حواست کجا بوده 1 بازی رو 2 بار خریدی :31: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](32).gif

yashar_silverboy
17-07-2011, 09:15
آقا من multimane 2.01 رو ریختم میخوام run کنم game رو میگه BDEMU.BIN missing
چیکار باید بکنم؟

J A V I D
17-07-2011, 10:23

دوست عزیز اگه آشنا بوده یا دوستتون بوده یا قبلا بهش یه حالی دادید همچین حرکتی زده باشه عادیه ولی اگه صرفا مشتری ایشون هستین ایشون هرچقدرم پول دار باشه طبیعی نیست همچین کاری بکنن ( مگر اینکه جنس دزدی باشه یا دست دوم !!!!! گناه کسی رو نمی شوریم حالا یا اینکه جزء سری اول خریدش باشه واسش ارزون افتاده باشه یا دو سه تا دونه بیشتر نداشته سودشو کرده رو قبلیا واسه اینکه نمونه پایین داده بره ) ، اگه واسه همه مشتری های ثابتشون همچین کاری می کردن که دیگه پول دار نمی شدن !

البته احتمال دوم اینه که ایشون اون زمان خیلی خوشحال بودن و دست به یه همچین حرکتی زدن ، یا پول لازم چک داشتن می خواستن پاس کنن ، در هر صورت مفت خریدید نوش جان ، آدرس بدید ما هم مشتری شون می شیم ، البته اگه تهران باشن :5: تو این بازار مزخرف آدمی که به فکر جذب مشتری باشه کمه واسه همین باور همچین حرکتی سخته !!!! شما ببخشید

چیکار باید بکنم؟

اشما کلمه BDEMU رو در گوگل سرچ کنید و فایل PKG اونو دانلود و نصب کنید مشکلتون حل می شه ....

Alex Fera
17-07-2011, 10:39
Hبعدشم یه سوال دارم

بیشتر برنامه های Manager بر پایه MultiMan هستن و نسخه های آپدیت شده Multiman از همه برنامه ها Manager در حال حاضر بهتر هستند...............

MH_FashisT
17-07-2011, 11:10
چیکار باید بکنم؟
بیا واست اپ کردم :10: بریزش رو فلشو نصبش کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

HO3IN-Life
17-07-2011, 11:17
بچه ها کسی سایتی رو نمیشناسه که GTA IV رو واسه دانلود گذاشته باشه؟

Danitondar
17-07-2011, 11:21
عزیز جان حالا شما ناراحت نشو . عزیز میشه آدرس بدی بریم بگیریم ؟؟ :question:
راستی برادر اسمت چیه ؟ :10:
پ.خ کردم خدمتتون!:20:

HO3IN-Life
17-07-2011, 11:23
Grand Theft Auto IV 10.26 GB

چه فرقی با :

Grand Theft Auto IV Episodes From Liberty City 7.19 GB

داره؟

MH_FashisT
17-07-2011, 11:35
بچه ها کسی سایتی رو نمیشناسه که GTA IV رو واسه دانلود گذاشته باشه؟

HO3IN-Life
17-07-2011, 11:54

دوست عزیز اسم تایپک رو بخونید.

اسم ps3 رو میبینید نه pc.:13:

gta iv ps3 رو خواستم نه pc.

از این که کمک کردید ممنون. :40:

MH_FashisT
17-07-2011, 12:12

اخه اونور تو تاپیک pc بودم :31::31::31:
:10:

MH_FashisT
17-07-2011, 12:54

:31::31::31:
این دیگه ماله ps3 :31:

HO3IN-Life
17-07-2011, 12:58

دست گلت درد نکنه دلی رو از عزا درآوردی :thumbsup: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](32).gif

:10:

MH_FashisT
17-07-2011, 13:02
دست گلت درد نکنه دلی رو از عزا درآوردی

اینا رو هم بدونی بد نیست :31:
-Language: ENG / FRE / ESP / GER / ITA
-Format : ISO
-Parts Size: 18.05 GB
-Size after decompression: GB
-Tested with: EUR
-Firmaware : Work only with JailBreak
-HDD: Extern:10:

MohammadT15
17-07-2011, 13:10
بازی تیکن 6 رو نمیتونم کپی کنم میاد رو 90 گیر میکنه ایراد از چیه؟
بازی Dead space 1 هم توی هارد هست اما وصل میکنم به دستگاه نشون نمیده ایراد این از چیه؟ :31:

MohammadT15
17-07-2011, 13:19
Grand Theft Auto IV 10.26 GB

چه فرقی با :

Grand Theft Auto IV Episodes From Liberty City 7.19 GB

داره؟

آره برا منم خیلی جالبه بدونم چه تفاوتی دارن:31:فایلی که این دوست عزیز داده که 18 گیگه نه 7 گیگ
آی وی خیلی مزخرفه.فقط گرافیکش خوب بود داستانش که مثل جی تی آی های قبل یه چند تا رفیق داری هی به کاراشون میرسی:31:اصلا امکانات نداره.یه لباس فروشی و یه رستوران و اینجور چیزا.نه ماموریت با ماشین پلیس داره نه با تاکسی نه آمبولانس آتش نشانیم که نداره اصلا.نه آرایشگاه داره نه سوار هواپیما میشه نه میتونی خونه بخری نه بدنسازی داره اصلا هیچ امکاناتی نداره سان اندرسن از این بهتر بود اون وقت گیم اسپات به این بازی امتیاز 10 داده.بعد میان سر امتیاز سایتا ارزش بازی رو بالا پایین میکنن امتیاز چیه بابا همهش الکیه :31:ولی Episodes From Liberty City رو بازی نکردم

Alex Fera
17-07-2011, 13:28
بازی Dead space 1 هم توی هارد هست اما وصل میکنم به دستگاه نشون نمیده ایراد این از چیه؟ :31:

احتمالا هارد داخلی دستگاه شما پر شده که رویه 90 % گیر میکنه...............
Dead space رو هم ببینید حتما تویه پوشه ی GAMES هستش یا نه...............

MH_FashisT
17-07-2011, 13:42
آره برا منم خیلی جالبه بدونم چه تفاوتی دارن:31:فایلی که این دوست عزیز داده که 18 گیگه نه 7 گیگ
آی وی خیلی مزخرفه.فقط گرافیکش خوب بود داستانش که مثل جی تی آی های قبل یه چند تا رفیق داری هی به کاراشون میرسی:31:اصلا امکانات نداره.یه لباس فروشی و یه رستوران و اینجور چیزا.نه ماموریت با ماشین پلیس داره نه با تاکسی نه آمبولانس آتش نشانیم که نداره اصلا.نه آرایشگاه داره نه سوار هواپیما میشه نه میتونی خونه بخری نه بدنسازی داره اصلا هیچ امکاناتی نداره سان اندرسن از این بهتر بود اون وقت گیم اسپات به این بازی امتیاز 10 داده.بعد میان سر امتیاز سایتا ارزش بازی رو بالا پایین میکنن امتیاز چیه بابا همهش الکیه :31:ولی Episodes From Liberty City رو بازی نکردم

اینی که من دادم هر 2تاشه:31:عکسشو نگا کن که گذاشتم :31:
هم Iv که 10gb
هم liberty city که 7.9gb هست:31:
Liberty city مثه San Andreas
:31:

popowoody
17-07-2011, 13:42
آیا بازی های PS2 بر روی PS3 اجرا می شن یا نه ؟
اگه میشن یه توضیحی بدید که چطور اجرا میشن ؟ ( راهی غیر از Swap Magic بگید )

حجم تکن 6 برای PS3 چقدر هست ؟

Gamemaster
17-07-2011, 13:45
حجمش 11.6
-------------------------------
اولین بعضی‌ با 5key 3.65
Harry Potter and the Deathly Hallows... Part 2

Alex Fera
17-07-2011, 14:13
دوستان یه سایت خوب پیدا کردم برای دانلود پچ بازیها و DLC و انواع Homebrew که واقعا عالی هستش و لینک ها هم همه مستقیم هستند................

امیدوارم لذت ببرید.............

HO3IN-Life
17-07-2011, 14:22

آره منم موافقم GTA IV خیلی بازی بی خودی هست.

به قول خود شما دو بازی heavy rain و god of war 3 چی کم دارن که امتیازاشون دور و بر 8 هست :41:

و بازی GTA IV چی داره که از 10 10 رو گرفته.

من خودم اصلاً به امتیاز ها توجه نمیکنم چون شما گفتی رفتم نگاه کردم :31:

احتمالاً نسخه 7gb بهتر هست.

koroshfe
17-07-2011, 14:26

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:31::31::31:

این هم آی وی ه هم لیبرتی سیتی ؟؟؟ دوستان اگه لینک کامل و تکیشو دارین بدین تا از رپیدباز براتون مستقیم کنم با سرعت باحال :46:

Gamemaster
17-07-2011, 14:45

به قول خود شما دو بازی heavy rain و god of war 3 چی کم دارن که امتیازاشون دور و بر 8 هست :41:

بگو اینا چیدشتن که 10 بگیرن؟

koroshfe
17-07-2011, 14:49
به نظر من این جی تی ای آی وی خیلی پیشرفت داشت نسبت به نسخه ی قبلی . برخورد ها کاملا زیبا کار شده بود . به نظرم حقش بود 10 بگیره . اما من اینو نمی گم که از گاد آف وار زیادی بهتر بود . اون هم بازی فوق العاده ای بود . بالاخرة امیتاز می دن دیگه . اصلا هم ربطی به امتیاز نداره که ما از اون خوشمون بود . خیلیا از 10 فیلم اول رده بندی سایت آی ام دی بی خوششون نمی آد .

MH_FashisT
17-07-2011, 14:52
اینم لینک gta:liberty city که 7gb هست

MohammadT15
17-07-2011, 15:04
به نظر من این جی تی ای آی وی خیلی پیشرفت داشت نسبت به نسخه ی قبلی . برخورد ها کاملا زیبا کار شده بود . به نظرم حقش بود 10 بگیره . اما من اینو نمی گم که از گاد آف وار زیادی بهتر بود . اون هم بازی فوق العاده ای بود . بالاخرة امیتاز می دن دیگه . اصلا هم ربطی به امتیاز نداره که ما از اون خوشمون بود . خیلیا از 10 فیلم اول رده بندی سایت آی ام دی بی خوششون نمی آد .

به غیر از گرافیک چه پیشرفتی داشت؟خوب همون برخورد ها و تصادف و اینا هم جز گرافیکه دیگه شما به غیر از این بگو چه پیشرفتی داشته؟دیگه از کنسول پلی 2 اومد رو ایکس باکس و پلی 3 میخوای گرافیکش خوب نشه؟:31:

---------- Post added at 03:55 PM ---------- Previous post was at 03:54 PM ----------

حالا شما این 7 گیگیه رو بازی کردی بیا بگو کدوم بهتره اگه خوبه ما هم بریم بگیریم

---------- Post added at 03:56 PM ---------- Previous post was at 03:55 PM ----------

حجمش 11.6
-------------------------------
اولین بعضی‌ با key 3.56
Harry Potter and the Deathly Hallows... Part 2

مال من حجمش 10 گیگه تا 90 درصد هم میره گیر میکنه:41:

یعنی چی بای کی 3.56؟یعنی با تغییرات ابوت روی 3.55 اجرا میشه؟

---------- Post added at 03:57 PM ---------- Previous post was at 03:56 PM ----------

بگو اینا چیدشتن که 10 بگیرن؟

یه سری فحش ناموسی جدید توش بود خوب اینا ابتکاره آقا جون:31:

---------- Post added at 03:59 PM ---------- Previous post was at 03:57 PM ----------

احتمالا هارد داخلی دستگاه شما پر شده که رویه 90 % گیر میکنه...............
Dead space رو هم ببینید حتما تویه پوشه ی GAMES هستش یا نه...............

تیکن 6 رو فکر نکنم هاردم پر باشه ولی یه نگاه میکنم.

دد اسپیس هم بغل بقیه ی بازیامه توشم رفتم فایلاش مثل بقیه بازیاس ایرادی نداره حجمشم 6 گیگ و خورده ای بود فکر کنم ولی وقتی وصل میکنم به دستگاه اصلا بازی نیست

---------- Post added at 04:04 PM ---------- Previous post was at 03:59 PM ----------

بچه ها در ضمن کسی لینک دانلود بازی Mirrors EDGE رو نداره؟

Gamemaster
17-07-2011, 15:04
مال من حجمش 10 گیگه تا 90 درصد هم میره گیر میکنه

یعنی چی بای کی 3.56؟یعنی با تغییرات ابوت روی 3.55 اجرا میشه؟
منظورم 3.65 بود

نه دیگه3.55 خداحافظ مگر پچاش با3.55 باشه

ه سری فحش ناموسی جدید توش بود خوب اینا ابتکاره آقا جون

:27::27:

MH_FashisT
17-07-2011, 15:06
دد اسپیس هم بغل بقیه ی بازیامه توشم رفتم فایلاش مثل بقیه بازیاس ایرادی نداره حجمشم 6 گیگ و خورده ای بود فکر کنم ولی وقتی وصل میکنم به دستگاه اصلا بازی نیست[/QUOTE]

dead space که حجمش 7.7gb هست:13:
رو هارد اکسترنالم اجرا میشه ها.........

Gamemaster
17-07-2011, 15:12

PM چک کن

متن ارسال شما بیش از اندازه مختصر و کوتاه هست . متن ارسال شما باید حداقل 10 حرف داشته باشد

MohammadT15
17-07-2011, 15:15
دد اسپیس هم بغل بقیه ی بازیامه توشم رفتم فایلاش مثل بقیه بازیاس ایرادی نداره حجمشم 6 گیگ و خورده ای بود فکر کنم ولی وقتی وصل میکنم به دستگاه اصلا بازی نیست

dead space که حجمش 7.7gb هست:13:
رو هارد اکسترنالم اجرا میشه ها.........[/QUOTE]

مال منم حجمش همینقدره اما هاردم نمیشناستش وقتی هارد اکسترنالم رو وصل میکنم به پلی 3 تمام بازیا رو نشون میده جز اون نه اینکه اسمش باشه و ایراد داشته باشه و پخش نکنه.اصلا نشون نمیده هیچیشو محوش میکنه:18:

MH_FashisT
17-07-2011, 15:17

BATMAN-LOVE
17-07-2011, 15:18
يادم رفته سيو بازيهارو چطوري بايد ريخت تو كنسول؟؟؟؟؟؟؟؟

Gamemaster
17-07-2011, 15:23
براشِ فلدر درسته کن

BATMAN-LOVE
17-07-2011, 15:27
مگه اين نيست؟؟؟
ps3
savedata
-------
اما وقتي تو منوي گيم ميرم فلش بالا نمياد؟؟؟؟؟فت 32 هم هست!!!!!نكنه سوني كاري كرده نشه سيو ريخت؟؟؟

Gamemaster
17-07-2011, 15:30
می‌خوای از بیرون کپی‌ کنی‌ تو دستگاه؟
شاید lock save

MH_FashisT
17-07-2011, 15:34
يادم رفته سيو بازيهارو چطوري بايد ريخت تو كنسول؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه دانلود کردی از زیپ خارجش کن بعد پوشه سیو بریز رو فلش وصل ps3 کن
برو قسمت game/usb پوشه رو کپی کن به game saved :10:
اگر locke با این unlocke کن

BATMAN-LOVE
17-07-2011, 15:50
tanks
جواب داد!!!هواسم نبود بايد برم SAVEDATA UTILITY

---------- Post added at 03:50 PM ---------- Previous post was at 03:46 PM ----------

اينم سيو كمبت كامل!!!

HO3IN-Life
17-07-2011, 17:01
حالا شما این 7 گیگیه رو بازی کردی بیا بگو کدوم بهتره اگه خوبه ما هم بریم بگیریم

نه من بازی نکردم فکر کردم بازی خوبی باشه از شما پرسیدم کدوم ورژنش بهتره؟

که دریافتم هر دوش به درد نخوره و فقط وقت پر کنه :41:

HO3IN-Life
17-07-2011, 17:07
راستی این wwe smackdown vs raw 2011 میگن روی ps3 های کپی شده صدا نداره درسته؟

Gamemaster
17-07-2011, 17:27

آره مشکل داره .................................................. .........................

hamed-akbarie
17-07-2011, 17:34
سلام

منظورم از back up manager همون داخل برنامه multiman یا gaia manager هست.

آخه من وقتی ps3 رو گرفتم دادم مغازه دار واسم 5 تا بازی بریزه :27:

وقتی داشت بازی ها رو کپی می کرد دیدم از داخل gaia manager این کا رو کرد

نه از install packege :20:

گفتم شاید روش اون بهتر باشه :13:

حالا دیگه از install package نصب میکنم بهتره :21:

حواست کجا بوده 1 بازی رو 2 بار خریدی :31: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازی رو که باید از داخل برنامه کپی کنی :20: داخل مولتی من مربع یا مثلث رو بزنی ....

من فکر کردم پچ هارو میگی که باید install package کنی . :31:

اگر بازی ناقص باشه بازم باید کپی کنه . شاید هاردت پره که میگی نیست :question:

دوستان یه سایت خوب پیدا کردم برای دانلود پچ بازیها و DLC و انواع Homebrew که واقعا عالی هستش و لینک ها هم همه مستقیم هستند................

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدامیدوارم لذت ببرید.............

دمت گرم سایت باحالیه .

فکر کنم از سایت زیر تقلید کرده

من از این سایت ها زیاد دارم

.
.
.
.

اگر بازم از این سایت ها داشتی pm بده دمت گرم

PM چک کن

متن ارسال شما بیش از اندازه مختصر و کوتاه هست . متن ارسال شما باید حداقل 10 حرف داشته باشد

:exclamati:exclamati:exclamati:exclamati

tanks
جواب داد!!!هواسم نبود بايد برم SAVEDATA UTILITY

---------- Post added at 03:50 PM ---------- Previous post was at 03:46 PM ----------

اينم سيو كمبت كامل!!!

سایت که خالیه چیزی توش نیست . اگر میشه تو یه سایت دیگه آپلود کن . هیلترم نباشه ....

برا وقت پر کنی خوبه ...

من دو تا پچ برای این بازی دانلود کردم اولی 350 مگابایت بود صداش درست شد ولی همچنان هنگ میکرد

دومی 150 مگابایت بود که پچ اولی رو خراب کرد

---------- Post added at 06:34 PM ---------- Previous post was at 06:29 PM ----------

راستی بازی فاینال فانتزی بود . فکردم 12 رو دارم رفتم 13 رو گرفتم نگو جفتش 13 هست

hamed-akbarie
17-07-2011, 18:00
یه بار دیگم این سوالو پرسیدم . کسی تحویل نگرفت .

کسی میدونه

socom Special Forces با socom 4 چه فرقی داره ؟؟؟

اگه فرق داره برم شماره 4 رو بگیرم یا جفتش یکیه ؟؟؟

Alex Fera
17-07-2011, 18:04
آره حامد جان فرق میکنن............
Socom 4 با موو خیلی جالبتره...................

hosein ati
17-07-2011, 19:13
سلام دوستان.باتري دسته ها بعد از چند ماه نياز به تعويض پيدا ميكنند؟
براي اجراي cod : mw2 و deadspace 2 پچي هست؟ أيا روي cfw راحت أجرا ميشن؟

Gamemaster
17-07-2011, 19:15
سلام دوستان.باتري دسته ها بعد از چند ماه نياز به تعويض پيدا ميكنند؟
براي اجراي cod : mw2 و deadspace 2 پچي هست؟ أيا روي cfw راحت أجرا ميشن؟

هردو اجرا میشن مشکلی‌ نیست

HO3IN-Life
17-07-2011, 20:30
بازی رو که باید از داخل برنامه کپی کنی :20: داخل مولتی من مربع یا مثلث رو بزنی ....

من فکر کردم پچ هارو میگی که باید install package کنی . :31:

برا وقت پر کنی خوبه ...

من دو تا پچ برای این بازی دانلود کردم اولی 350 مگابایت بود صداش درست شد ولی همچنان هنگ میکرد

دومی 150 مگابایت بود که پچ اولی رو خراب کرد

---------- Post added at 06:34 PM ---------- Previous post was at 06:29 PM ----------

راستی بازی فاینال فانتزی بود . فکردم 12 رو دارم رفتم 13 رو گرفتم نگو جفتش 13 هست

آره خوب واسه آدم های وقت خالی زیاد دارن :20:

آره گفتم چرا مغازه دار از اونجا واسم copy کرد.:31: :10:

MohammadT15
17-07-2011, 20:38

والا دوستمون میگفت این لیبرتی مثل سان اندرسون میمونه پس باید قشنگتر از آی وی باشه حالا من خودم میگیرم امتحان میکنم :46:

HO3IN-Life
17-07-2011, 20:39
یه موقعی داخل انجمن پرسیدم گفتن:

دسته های ps3 تا 10 روز روزی 6 ساعت شارژ داره :18:

اماً زمانی که خریدم، شد نرسیده به 10 ساعت :31:

MohammadT15
17-07-2011, 20:40
راستی بچه ها هاردم جای خالی داشت 45 گیگ فیری دارم بازی همش 10 گیگه اما همچنان روی 90 درصد گیر میکنه بازی اسپلیت هم هست نمیتونم از روی خود هارد اکسترنال اجرا کنم حالا چیکار کنم؟:41:

HO3IN-Life
17-07-2011, 20:41
والا دوستمون میگفت این لیبرتی مثل سان اندرسون میمونه پس باید قشنگتر ای آی وی باشه حالا من خودم میگیرم امتحان میکنم :46:

باشه ممنون :40:

یعنی IV مثل GTA 5 ps2 هست؟ :10:

راستی بچه ها هاردم جای خالی داشت 45 گیگ فیری دارم بازی همش 10 گیگه اما همچنان روی 90 درصد گیر میکنه بازی اسپلیت هم هست نمیتونم از روی خود هارد اکسترنال اجرا کنم حالا چیکار کنم؟:41:

شاید بازی ای که داری ناقصه؟

اگه از مغازه گرفتی بده دوباره واست بریزه :13:

اگه download کردی که دیگه هیچی :31:

MohammadT15
17-07-2011, 20:45
این بازیه Prane Of Persia The Forgotten Sands هم بازیه شاخیه ها.البته به نظر من زحمت بیشتری میشد روش بکشن همش 4 گیگه باید یه بازیه 20 گیگیه پر گرافیک و طولانی میدادن بیرون اما همینشم واقعا عالی بود خیلی حال کردم باهاش کلا سری بازیهای Prance Persia یه فاز خاصی داره

---------- Post added at 09:44 PM ---------- Previous post was at 09:42 PM ----------

باشه ممنون :40:

یعنی IV مثل GTA 5 ps2 هست؟ :10:

---------- Post added at 09:41 PM ---------- Previous post was at 09:40 PM ----------

شاید بازی ای که داری ناقصه؟

اگه از مغازه گرفتی بده دوباره واست بریزه :13:

اگه download کحردی که دیگه هیچی :31:

نه این لیبری سیتی رو میگن مثل ساند اندرسون میمونه از لحاظ امکانات.
بازی 10 گیگه دیگه.خوب دوباره بدم هم همونو میریزه:31:مغازه های توپخونه هم که میدونی پس نمیگیرن چیزی رو :31:

---------- Post added at 09:45 PM ---------- Previous post was at 09:44 PM ----------

بیخیال بشین WWE All Stars بازی کن خیلی باحاله:31:

HO3IN-Life
17-07-2011, 20:48
نه این لیبری سیتی رو میگن مثل ساند اندرسون میمونه از لحاظ امکانات.
بازی 10 گیگه دیگه.خوب دوباره بدم هم همونو میریزه:31:مغازه های توپخونه هم که میدونی پس نمیگیرن چیزی رو :31:

خوب حجمش درسته یه جای دیگه لنگ میزنه :31:

اگه از توپخونه گرفتی که دیگه ...........

بیخیال بشین WWE All Stars بازی کن خیلی باحاله:31:

آره بهتره دارم دانلودش میکنم فردا شب میاد :31:

آخه سرعتم 250kb :31:

چون hdd external ندارم حوصله ندارم دستگاه رو ببرم واسم بازی بریزن.:31:

پس با این سرعت می ارزه دانلود شه!!!!

MohammadT15
17-07-2011, 20:51

آره دیگه حالا باهاش ور میرم درست شه :31:

---------- Post added at 09:51 PM ---------- Previous post was at 09:50 PM ----------

250 نداریم که 254 رو میگی؟4 کیلوبایت کم گفتی:31: نه والا بازم نمی ارزه به جا اینکه پول دانلود بدی یه اکسترنال بگیر برو 4 ساعته 30 تا بازی برات بریزن راحت

sonixax
17-07-2011, 20:53

متوجه منظورتون نمیشم !!!!
یعنی کمتر شارژ نگه میداره یا بیشتر ؟
چون این به شدت ربط داره که شما چه طوری ازش استفاده میکنی !
مثلا Ipad تا 10 ساعت شارژ داره به شرطی که از WIFI و 3G استفاده نکنیم و اگر نور صفحه رو کمتر کنیم تا 15 ساعت هم میرسه !
دسته 360 خیلی شارژ نگه میداره به شرطی که ویبره خاموش باشه !
همش بستگی داره که چه طوری استفاده میکنید .

HO3IN-Life
17-07-2011, 20:57

---------- Post added at 09:51 PM ---------- Previous post was at 09:50 PM ----------

250 نداریم که 254 رو میگی؟4 کیلوبایت کم گفتی:31: نه والا بازم نمی ارزه به جا اینکه پول دانلود بدی یه اکسترنال بگیر برو 4 ساعته 30 تا بازی برات بریزن راحت

254 نه اشتباه گفتم 256kb الان 4gb اش اومده دیگه گذشته. :31:

بقیه بازی ها اکسترنال :20:

---------- Post added at 09:57 PM ---------- Previous post was at 09:54 PM ----------

مثلا Ipad تا 10 ساعت شارژ داره به شرطی که از WIFI و 3G استفاده نکنیم و اگر نور صفحه رو کمتر کنیم تا 15 ساعت هم میرسه !

یعنی قبل از خرید فکر میکردم 10 روز روزی 6 ساعت جمعاً 60 ساعت شارژ داره!!!

اما حالا دیدم 10 ساعت شارژ داره.

چون من قبلا 360 داشتم یک هفته روزی 2 ساعت با دستگیرش بازی میکردم.

الان هم فکر کردم ps3 هم مثل اونه.:41:

MohammadT15
17-07-2011, 20:57
254 نه اشتباه گفتم 256kb الان 4gb اش اومده دیگه گذشته. :31:

بقیه بازی ها اکسترنال :20:

ببین هواس منم پرت کردی خودم یه ساله 256 دارم الان گفتم 254:31::31:

آقا یه سریا واقعا مثل خودم کار اینو نمیدونن نمیگن یه سریا میدونن نمیگن.اونایی که میدونن بگن بهشون جایزه میدم شاید بتونم باهاش تیکن 6 و دداسپیسم رو درست کنم:41:

HO3IN-Life
17-07-2011, 20:59
ببین هواس منم پرت کردی خودم یه سوال 256 دارم الان گفتم 254:31::31:

من همیشه 256 رو می نویسم 250 :31::31::31:

sonixax
17-07-2011, 21:03
254

یعنی قبل از خرید فکر میکردم 10 روز روزی 6 ساعت جمعاً 60 ساعت شارژ داره!!!

اما حالا دیدم 10 ساعت شارژ داره.

چون من قبلا 360 داشتم یک هفته روزی 2 ساعت با دستگیرش بازی میکردم.

الان هم فکر کردم ps3 هم مثل اونه.:41:

آها :31:
نه بابا ، احتمالا منظور دوستان این بوده که 10 روز اول ، روزی 6 ساعت نگه میداره .
البته همش بستگی به شیوه نگهداری و شارژ و ... داره .

HO3IN-Life
17-07-2011, 21:05
آها :31:
نه بابا ، احتمالا منظور دوستان این بوده که 10 روز اول ، روزی 6 ساعت نگه میداره .
البته همش بستگی به شیوه نگهداری و شارژ و ... داره .

آره دیگه منظورم این بود

حالا حتی اگه 1 ساعت هم شارژ داشته باشه باید باهاش بسازم :31:

MohammadT15
17-07-2011, 21:28
بچه ها بازی Dead Space 1 من فایل SND0.AT3 رو توی پوشه PS3_Game کم داره حجمش کمه یکی میشه برام بذاره دانلود کنم؟
یعنی اصلا این بازی چنین فایلی داره؟

BATMAN-LOVE
17-07-2011, 21:47
سيو كمبت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] BDBCF0603207730B595D6466D881CCF4D7DC85663E48F0F09B 72F49C4410CE4EFCABBAFDB3ECC5B62A7641BEB0C32DC7BF95 640FAB63C13150D4019A6724B455BBF680F8C9F4C54D06ABF6 C74096CF29BDBCF0603207730B595D63F2A732A85F08C6E98E 793B05368EB42#!download|344l35|1945159172|PS3_MK9_ Saves.rar|2711

---------- Post added at 09:47 PM ---------- Previous post was at 09:44 PM ----------

وقتي صفحه ظاهر شد روي free download كليك كنيد و بعد كمي منتظر باسيد ميشه دانلود كرد
البته آدرسو چند بار از ابتدا رفرچ كنيد تا درست شه

BATMAN-LOVE
17-07-2011, 22:03
[QUOTE=MohammadT15;6272571]این بازیه Prane Of Persia The Forgotten Sands هم بازیه شاخیه ها.البته به نظر من زحمت بیشتری میشد روش بکشن همش 4 گیگه باید یه بازیه 20 گیگیه پر گرافیک و طولانی میدادن بیرون اما همینشم واقعا عالی بود خیلی حال کردم باهاش کلا سری بازیهای Prance Persia یه فاز خاصی داره
من هم موافقم كاش گرافيك و داستانش بهتر ميشد!!!واقعا كيف داره پرنس بازي
ميدوني تو ذهنم هميشه از بازي شاهزاده ايراني يه شهره جادوييرو تصور ميكنم كه بالاي كوه قصره پرنس قرار داره و دور از اين شهر قصر جادوگر بي رحم كه پرنسس رو دزديه و پرنس بايد با سختي و رنجه فراوون نجاتش بده!!!
اميدوارم نسخه بعدي كه معلوم نيست كي ميخواد ساخته شه بهترين پرنس باشه و معيارهاش حفظ شه!!!

koroshfe
17-07-2011, 22:04
دوستان من یه سوال تو تاپیک -- پرسیدم ولی سوت و کور ه . لطفا یکی از دوستان کمک کنه . ممنون

MH_FashisT
17-07-2011, 22:08
سيو كمبت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] BDBCF0603207730B595D6466D881CCF4D7DC85663E48F0F09B 72F49C4410CE4EFCABBAFDB3ECC5B62A7641BEB0C32DC7BF95 640FAB63C13150D4019A6724B455BBF680F8C9F4C54D06ABF6 C74096CF29BDBCF0603207730B595D63F2A732A85F08C6E98E 793B05368EB42#!download|344l35|1945159172|PS3_MK9_ Saves.rar|2711

---------- Post added at 09:47 PM ---------- Previous post was at 09:44 PM ----------

وقتي صفحه ظاهر شد روي free download كليك كنيد و بعد كمي منتظر باسيد ميشه دانلود كرد

:31::31:
بابا اینقد دیگه خنگ نیسیم:31:
اینم save gta iv 100%

MH_FashisT
17-07-2011, 22:14
دوستان من یه سوال تو تاپیک -- پرسیدم ولی سوت و کور ه . لطفا یکی از دوستان کمک کنه . ممنون

خوب بپرس دیگه :31:
بگو شاید مخم کشید بلد بودم :31:

popowoody
17-07-2011, 22:19
لطفا یک توضیح کامل درباره ی آموزش ریختن سیو های بازی ها بر روی PS3 بدید .
و اینکه چگونه بازی های PS2 رو بر روی PS3 اجرا کنم . ( غیر از Swap Magic )

و در ضمن فوری

MH_FashisT
17-07-2011, 22:24
لطفا یک توضیح کامل درباره ی آموزش ریختن سیو های بازی ها بر روی PS3 بدید .
و اینکه چگونه بازی های PS2 رو بر روی PS3 اجرا کنم . ( غیر از Swap Magic )

و در ضمن فوری

اگه دانلود کردی از زیپ خارجش کن بعد پوشه سیوو, بریز رو فلش, وصل ps3 کن
برو قسمت game/usb پوشه رو کپی کن به game saved
اگر locke با این unlocke کن سیوارو

واسه بازی ps2 هم منم همین swap magic شنیدم

BATMAN-LOVE
17-07-2011, 23:31
تروفي رو ميشه disable كرد؟؟؟

hamed-akbarie
17-07-2011, 23:35
آره حامد جان فرق میکنن............
Socom 4 با موو خیلی جالبتره...................

این که من دارمم قایلیت move داره اصلا مگه حجم جفتش 22 گیگ نیست ؟

راستی move قیمت نداری الا ن؟

خوب بستگی به شوکتم داره اگر ویبرت خاموش باشه شارژش بیشتره .

راه درستش اینه مثل من استفاده کنی یعنی 2 تا دسته داشته باشی یکیش که تموم شد

با اون یکی بازی کنی :26:

ببین این multiman 2.02 جدیده خودش به جا اینکه کل بازی رو کپی کنه میاد فقط big file ها رو کپی میکمه با اون یه تست بکن . بازیم خراب باشه باید کپی کنه یعنی من اینطوری فکر می کنم .

منظورت 256 البته خودت گفتی :46:

میلاد جون به ویبره دسته ربط داره دیگه .

اگه خاموش باشه بیشتر شارژ نگه میداره البته برا خودم همیشه روشنه .

خوب مگه برا شما چند ساعت شارژ داره 10- 15 ساعته دیگه اگه یه سره مثلا تو بازیا تفنگی که تیر میزنی اگه یه سره روشن باشه همون 8-10 ساعت میشه ...

البته شما آلمانی اونجا همه چی اصله دیگه :31:

hamed-akbarie
17-07-2011, 23:57
ببین هواس منم پرت کردی خودم یه ساله 256 دارم الان گفتم 254:31::31:

آقا یه سریا واقعا مثل خودم کار اینو نمیدونن نمیگن یه سریا میدونن نمیگن.اونایی که میدونن بگن بهشون جایزه میدم شاید بتونم باهاش تیکن 6 و دداسپیسم رو درست کنم:41:

نه بابا منم نمی دونم ولی در این حد میدونم که ربطی به این چیزا نداره ......

آخه خود من تیکن 6 رو دارم برو یکی دیگه بگیر دستگاتم ببر شاید درست شه .

اگه دانلود کردی از زیپ خارجش کن بعد پوشه سیوو, بریز رو فلش, وصل ps3 کن
برو قسمت game/usb پوشه رو کپی کن به game saved
اگر locke با این unlocke کن سیوارو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدواسه بازی ps2 هم منم همین swap magic شنیدم

حاجی game saved نداریم که منظورت save data هستش دیگه .

تروفي رو ميشه disable كرد؟؟؟

منظورت چیه ؟

---------- Post added at 12:57 AM ---------- Previous post was at 12:52 AM ----------

سيو كمبت

جان من بیا تو یه سایت دیگه آپلود کن. اینم ایراد داره . خودت یه تست بکن ؟ :31:

MH_FashisT
18-07-2011, 00:01

گفتم game saved یعنی جایی که سیو بقیه بازیا ذخیره میشه

MH_FashisT
18-07-2011, 00:09

واست یه جا دیگه اپ کردم....
لینک سیو کمبت

BATMAN-LOVE
18-07-2011, 01:14
نه بابا منم نمی دونم ولی در این حد میدونم که ربطی به این چیزا نداره ......

آخه خود من تیکن 6 رو دارم برو یکی دیگه بگیر دستگاتم ببر شاید درست شه .

منظورت چیه ؟

---------- Post added at 12:57 AM ---------- Previous post was at 12:52 AM ----------

تست كردم جواب ميده!!!
حالا ايني كه دوستمون اپ كرد و تست كن
منظورم اينه كه تو منوي كنسول كاري كرد تا توي بازي نشه تروفي گرفت!!!

BATMAN-LOVE
18-07-2011, 01:27
يا اينكه بر عكسش بشه تروفي فعال كرد!!!
قضيه اينه كه وقتي سيو رو ميريزي رو هارد تروفيها كار نميكنن و موقع بازي هر تروفي كه ميگيري يه اخطار ميده كه تروفي نميتوني بگيري و اين پيغام مزاحمه بازي ميشه!!!براي همين خواستم كلا تروفيها پاك شن يا بر عكسش فعال شن كه خيلي خوبه!!!

hamed-akbarie
18-07-2011, 03:13
واست یه جا دیگه اپ کردم....
لینک سیو کمبت

دمت گرم .:31:

ایشالا بتونم مثل دو تا رفیق باست جبران کنم ...:10:

flasher_for_nokia
18-07-2011, 03:16
از کجا میشه ورژن بازی رو فهمید اگه اسم فولدر عوض شده باشه منظورم به طور مثال BECS 00458 رو بتونیم بفهمیم

hamed-akbarie
18-07-2011, 03:19
از کجا میشه ورژن بازی رو فهمید اگه اسم فولدر عوض شده باشه منظورم به طور مثال BECS 00458 رو بتونیم بفهمیم

میری توی multiman بعد دکمه L1 یا R1 رو میزنی تا طریقه نشون دادن بازی هات عوض شه انقدر میزنی تا یه چیزی

زیر بازیت بیاد که همون سریال بازیت هست که بقیشم خودت بلدی .

مثلا کاور بازی رو بزرگ نشون بده زیرشم اسم و سریال بازی رو نوشته

چنین چیزیم که نوشتی که نداریم عمدتا اولش BLES یا BLUS یا یه چیزی تو این مایه هاست این که باسه هیچ کشوری نیست ...

hamed-akbarie
18-07-2011, 03:33
يا اينكه بر عكسش بشه تروفي فعال كرد!!!
قضيه اينه كه وقتي سيو رو ميريزي رو هارد تروفيها كار نميكنن و موقع بازي هر تروفي كه ميگيري يه اخطار ميده كه تروفي نميتوني بگيري و اين پيغام مزاحمه بازي ميشه!!!براي همين خواستم كلا تروفيها پاك شن يا بر عكسش فعال شن كه خيلي خوبه!!!

منظور شما کلمه وریفای هست ( VERIFY ) .چون اصلا کلمه تروفی معنی نمیده اگر این باشه TERRIFY)

VERIFY به معنای بررسی کردنه ولی TERRIFY به معنای وحشت زده کردن است .

اگر دقت کنی در موقع لود بازی میزنه VERIFY .:31::46:
اگر اشتباه می کنم بگو یه چیزی یاد بگیرم ؟؟؟؟

شاید من منظورتو اشتباهی فهمیدم .

اتفاقا من SAVE بازی GOD OF WAR 3 رو ریختم رو فلش بعد یه مدت اومدم استفاده کنم ارور میداد فکر کنم لوک

شده بود و با همین برنامه باید بازش میکردم که بی خیال شدم

یعنی میریخت تو PS3 ولی موقع اجرا VERIFY نمی کرد درست میگم دیگه ؟؟؟

J A V I D
18-07-2011, 07:32
منظور شما کلمه وریفای هست ( VERIFY ) .چون اصلا کلمه تروفی معنی نمیده اگر این باشه TERRIFY)

VERIFY به معنای بررسی کردنه ولی TERRIFY به معنای وحشت زده کردن است .

اگر دقت کنی در موقع لود بازی میزنه VERIFY .:31::46:
اگر اشتباه می کنم بگو یه چیزی یاد بگیرم ؟؟؟؟

شاید من منظورتو اشتباهی فهمیدم .

اتفاقا من SAVE بازی GOD OF WAR 3 رو ریختم رو فلش بعد یه مدت اومدم استفاده کنم ارور میداد فکر کنم لوک

شده بود و با همین برنامه باید بازش میکردم که بی خیال شدم

یعنی میریخت تو PS3 ولی موقع اجرا VERIFY نمی کرد درست میگم دیگه ؟؟؟

آدم یه چیزایی تو این فورم می بینه که شک می کنه بعضیا پلی استیشن سه داشته باشن و می آن اینجا نظر می دن !!! دوست عزیز منظورشون Trophy هست همون کاپ ها هست اونا ! تو زیر منو گیم بخشش هست ...

popowoody
18-07-2011, 08:10
سیو بازی Mortal Kombat vs. DC Universe کپی میشه جای بقیه سیو ها اما تو بازی همون سیو قبلیم هست و تغییری ایجاد نشده !
چطور درستش کنم ؟

MH_FashisT
18-07-2011, 11:12
multiMAN ver 02.03.00 FULL (20110717-170000).rar

Changed Font properties/functions for all modes
Max number of games+AVCHD in game modes 960(was 640)
Max number of entries per XMMB column 3200
Changed character limit for XMMB Settings column [selected option] to 36 (was 32 - now German/French fit)
Moved [selected option] to the far right
Freed more than 20MB of RAM :) (and reallocated some of it to increase max number of games/xmmb entries)
This update should fix "Not enough memory for web browser" which some users experienced. If it doesn't - use the Original Theme.
Added check for downloaded multiMAN updates (to avoid installing broken/incomplete PKG files)
Added check for downloaded covers (to avoid accepting broken/incomplete downloaded files)
Command menu in File manager changed a bit
Legend in most display modes will use current localization setting
Pad vibration added as warning for "Delete" game/folder prompts
Included all languages (with latest versions posted by translators)
Added back Dutch
Added back Portuguese BR
Added back Arabian
================================================== =================
showtime-GIT-2.99.254

(new!) Now supports 1080p
Playback of video and audio
Javascript plugins
Unified search
View photos and images in slideshow mode
Live TV streaming from Tvheadend
Spotify integration

MH_FashisT
18-07-2011, 11:20
سیو بازی Mortal Kombat vs. DC Universe کپی میشه جای بقیه سیو ها اما تو بازی همون سیو قبلیم هست و تغییری ایجاد نشده !
چطور درستش کنم ؟

یه دفعه سیو قبلیارو که مال خودت هستو پاک کن یا بریزش رو فلش بعدش برو تو بازی ببین اتفاقی افتاده یا نه
.
اگه پاک شده شده که سیو جدیدارو بریز.......:10:

Alex Fera
18-07-2011, 11:26

2 تا راه داره............
یکی اینکه از تو MultiMan ببینی که یه خورده دردسر داره............

دومی اینکه فایل PARAM.SFO رو که تویه پوشه game بازی هستش رو با notepad باز کنی و ورژن بازی رو آخر متن میتونی ببینی.............

popowoody
18-07-2011, 12:28
درست نشد ! سیو بازی Mortal Kombat vs. DC Universe کپی میشه جای بقیه سیو ها اما تو بازی همون سیو قبلیم هست و تغییری ایجاد نشده ! چرا ؟

meha
18-07-2011, 12:51
سلام

یکی از دوستام میگه بازی رو اجرا نمیکنه یعنی از مولتی من وقتی X رو میزنه میاد بیرون

مشکل چیه؟

MH_FashisT
18-07-2011, 13:02
سلام

یکی از دوستام میگه بازی رو اجرا نمیکنه یعنی از مولتی من وقتی X رو میزنه میاد بیرون

مشکل چیه؟

خوب دوست عزیز باید بیاد بیرون
:31:
وقتی اومد بیرون
تو ستون Games در XMB، آیکون دیسک بازیو رو انتخاب کن :31:

BATMAN-LOVE
18-07-2011, 13:05
دمت گرم .:31:

ایشالا بتونم مثل دو تا رفیق باست جبران کنم ...:10:
تو سلكت كه بري mileena سه تا لباس داره سوميش جالبه!!!ديدي؟؟؟

MH_FashisT
18-07-2011, 13:07
درست نشد ! سیو بازی Mortal Kombat vs. DC Universe کپی میشه جای بقیه سیو ها اما تو بازی همون سیو قبلیم هست و تغییری ایجاد نشده ! چرا ؟

پس کلا بازیو از رو هاردت پاک کن دوباره بریز..........

BATMAN-LOVE
18-07-2011, 13:28
چطور درستش کنم ؟

اخه Mortal Kombat vs. DC Universe تقريبا فقط دو تا كاراكتر اضافي داره كه دو حالته استوري تا آخر بري بهت ميده و چيزه ديگه اي فكر نكنم داشته باشه!!!تروفي هم كه با سيو غير فعاله!!!
اتخابه اون دو تا هم بايد دسته بدي پايين و استارت بزني
يا سيوي كه دانلود كردي با ريجن دستگاهت يكي نيست!!!بايد يكي باشه

MohammadT15
18-07-2011, 13:29
آدم یه چیزایی تو این فورم می بینه که شک می کنه بعضیا پلی استیشن سه داشته باشن و می آن اینجا نظر می دن !!! دوست عزیز منظورشون Trophy هست همون کاپ ها هست اونا ! تو زیر منو گیم بخشش هست ...

عزیز من بازم معرفتشو داره همون اطلاعات کمی هم که داره میاد در اختیار بچه ها میذاره و جواب سوالشون رو میده:46:شما که خودت فقط 2 3 نفر رو نشون کردی جواب همونا رو میدی جواب بقیه رو به زور میدی.حالا یکیم میاد راهنمایی میکنه هر چند اشتباهم باشه ایراد نداره بازم مرام اینو داره جواب یه نفر که سوال میکنه رو با دقت بده بزن قدش حالا:10:

HO3IN-Life
18-07-2011, 16:30
سلام دوستان

من میخوام این GTA IV رو از سایت FILESONIC دانلود کنم.

کسی سایتی رو نمیشناسه بتونم لینک رو لیچ کنم مثل uploadfa?

قابلیت ایست هم داشته باشه چون حجم زیاده. :41:

من uncharted 1 رو تا یه جایی بردم بعدش اونجا گیر کردم.

یه جایی هست که هی میگه کتاب رو باز کن چهار تا ستون هست

بالای هر ستون یه مجسمه هست یکی عقاب و یکی....

بعدش بالای هر ستون که میری میتونی با مثلث جهت مجسمه ها رو عوض کنی.

کسی نمیدونی چطور باید اونجا رو برم؟؟؟

WOLF PACK
18-07-2011, 17:05
بچه ها رو بسته بلوری ارجینال از کجا میشه فهمید ریجنش چنده؟؟؟
اگه ریچن بازی 1 و ریجن دستگاه pal باشه بازی اجرا میشه؟

Gamemaster
18-07-2011, 17:05
زده دیگه 1-2-3

مشکلی‌ نیست

WOLF PACK
18-07-2011, 17:09
اره رو گوشه باکس بازی عکس یه کره زمینه بالاش زده 1 یعنی ریجنه یکه؟؟
بعد دستگاه من پال هستش پس هم میشه بازی کرد و هم میشه به عنوان بوت استفاده کرد دیگه؟

Gamemaster
18-07-2011, 17:10
آره همونه

آره میتونی‌ استفاده کنی‌

HO3IN-Life
18-07-2011, 17:29
سلام دوستان

من میخوام این GTA IV رو از سایت FILESONIC دانلود کنم.

کسی سایتی رو نمیشناسه بتونم لینک رو لیچ کنم مثل uploadfa?

قابلیت ایست هم داشته باشه چون حجم زیاده. :41:

کسی نیست جواب این بنده خدا رو بده :31:

FC Realmadrid
18-07-2011, 17:54
آقا چرا بازیای من FULL HD 1080P اجرا نمیشن؟رزولیشن تی وی هم 1080P هست. هر چی بازی میزام اینطوریه PES11 ..SOCOM4..VIRTUA TENNIS..NINJA GAIDEN..TEKKEN6...

با کابل HDMI زدمش ولی میپره روی 720P !!!!

چرااا؟؟

MH_FashisT
18-07-2011, 18:03
آقا چرا بازیای من FULL HD 1080P اجرا نمیشن؟رزولیشن تی وی هم 1080P هست. هر چی بازی میزام اینطوریه PES11 ..SOCOM4..VIRTUA TENNIS..NINJA GAIDEN..TEKKEN6...

چرااا؟؟

تنظیمای رو ps3 رو چک کردی
display setting منظورمه...

WOLF PACK
18-07-2011, 18:25
دوستان motor storm 3 جدیده رو میشه کپی بازی کرد؟؟

hamed-akbarie
18-07-2011, 18:29

چرااا؟؟

شما برو به display setting بعد video out put رو انتخاب کن بعدش hdmi رو بزن تنظیماتو بزار رو اتو ماتیک کارت درست میشه .

ninja gaiden رو می دونم فول hd هست 1080i

ولی socom 4 و pes 2011 اگر اشتباه نکنم 720p هست ... فول hd نیست .

hamed-akbarie
18-07-2011, 18:37
دوستان motor storm 3 جدیده رو میشه کپی بازی کرد؟؟

motorstorm apocalipse

من یه motorstorm apocalipse جدیدرو دارم اجرا میشه شما کدومو میگی ؟

flasher_for_nokia
18-07-2011, 18:42
کسی لینک دانلود god of war collection رو از رپیدشر یا لینک های قابل resume داره؟

hamed-akbarie
18-07-2011, 18:42
بچه ها رو بسته بلوری ارجینال از کجا میشه فهمید ریجنش چنده؟؟؟
اگه ریچن بازی 1 و ریجن دستگاه pal باشه بازی اجرا میشه؟

ps3 فری ریجن هست برا بازی مشکلی نداری .

رو جعبه دستگات ریجن رو زده pal . ntsc-j

اگر اشتباه نکنم اون کره باسه فیلم دقیق یادم نیست.

برای فیلم فقط فرق می کنه .

hamed-akbarie
18-07-2011, 18:49
کسی لینک دانلود god of war collection رو از رپیدشر یا لینک های قابل resume داره؟

شما یه سر به سایت زیر بزن شاید پیدا کنی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراستی ps3iso هم شاید داشته باشه باید بگریدی

finalfantezy
18-07-2011, 19:03
ببخشید من یه سوال داشتم .

برای نصب multiman باید ورژن قبلی رو پاک کنم و بعد بعدی رو نصب کنم ؟

اگر قبلی رو پاک نکنم بعدا براش مشکلی پیش نمیاد ؟

این آپدیت 2.02 چیه نصبش کنم بعد 2.03 رو نصب کنم ؟

این داستان bemo چیه داشتم می خونم مثل اینکه دو تا ورژن داخل این سایت یکی لینک کرده بود کدومو نصب کنم ؟

بهتر نیست اول مولتمن 2 بعد 2.01 بهد 2.02 بعد 2.03 رو نصب کنم قبل هر کدوممم نیازی هست bedemo رو نصب کنم ؟

ببخشید سوالام انقدر زیاده آخه من آ ما تورم .

WOLF PACK
18-07-2011, 19:09
دوستان من KILLZONE 3 رو تو هارد داخلی ریختم ولی نمیاد مشکل چیه؟؟
LA NOIR رو رو هارد داخلی بریزم میاد؟

shab_2008
18-07-2011, 19:10

چرااا؟؟

دوست من هیچ کدوم ازین بازی هایی که نام بردین فول اچ دی نیستن! اما اگه منظورتون از Virtua بازی Virtua Tennis 3 هست باید بگم که این بازی فول اچ دی هست ولی Virtua Tennis 4 فول اچ دی نیست و اکثر بازی ها همون 720p هستن.

شما برو به display setting بعد video out put رو انتخاب کن بعدش hdmi رو بزن تنظیماتو بزار رو اتو ماتیک کارت درست میشه .

ninja gaiden رو می دونم فول hd هست 1080i

ولی socom 4 و pes 2011 اگر اشتباه نکنم 720p هست ... فول hd نیست .

رزلوشن Ninja Gaiden: Sigma 2 هم 1280x718 هست دوست من.

تنها چند تا بازی قدیمی از PS3 فول اچ دی هستن که خوب تعدادشون خیلی کمه.

hamed-akbarie
18-07-2011, 19:18
رزلوشن Ninja Gaiden: Sigma 2 هم 1280x718 هست دوست من.

تنها چند تا بازی قدیمی از PS3 فول اچ دی هستن که خوب تعدادشون خیلی کمه.

اتفاقا ninga gaiden 2 فول اچ دی هست . من همین الان تستش کردم کیفیتشم 1080p هست .

نه این طور نیست . بازی red faction guerrilla هم فول اچ دی هست و کیفیتش 1080p هست و محصول سال 2010 -2011 هست .

دوستان من KILLZONE 3 رو تو هارد داخلی ریختم ولی نمیاد مشکل چیه؟؟
LA NOIR رو رو هارد داخلی بریزم میاد؟

la noire یه پچ می خواد نصب کنی درست میشه و big file داره از مولتی من جدیده استفاده درست میشه .

kill zone 3 رو هم برو رو بازی مربع رو بزن یه خورده به تنظیماتش ور رو شاید اجرا شه . چه اروری میده ؟

shab_2008
18-07-2011, 19:26
اتفاقا ninga gaiden 2 فول اچ دی هست . من همین الان تستش کردم کیفیتشم 1080p هست .

نه این طور نیست . بازی red faction guerrilla هم فول اچ دی هست و کیفیتش 1080p هست و محصول سال 2010 -2011 هست .

نه دوست من هیچ کدوم فول اچ دی نیستن!

برای متوجه شدن رزلوشن بازی ها به لینک زیر برید :

WOLF PACK
18-07-2011, 19:29
دوست عزیز پچ LA NOIR رو چجوری باید نصب کنم؟بعد از اینکه کپی کردم تو هارد داخلی باید پج نصب کنم؟

hamed-akbarie
18-07-2011, 19:37

شاید حق با شما باشه .

ممنون :40:

دوست عزیز پچ LA NOIR رو چجوری باید نصب کنم؟بعد از اینکه کپی کردم تو هارد داخلی باید پج نصب کنم؟

از قسمت install package files باید نصبش کنی.

از مولتیمن جدیده استفاده کن نیازی نیست کل بازی رو بریزی تو هارد .

یه قسمت داره به اسم cach که فقط به طور اتوماتیک big file هارو میریزه تو هارد .

اگه مشکلی بود بازم بگو. اگر خواستی بگو پچ رو برات بزارم .

hamed-akbarie
18-07-2011, 19:59

سایت جالبیه . به خاطر لینک ممنون .

---------- Post added at 08:59 PM ---------- Previous post was at 08:55 PM ----------

multiMAN ver 02.03.00 FULL (20110717-170000).rar

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدChanged Font properties/functions for all modes
Max number of games+AVCHD in game modes 960(was 640)
Max number of entries per XMMB column 3200
Changed character limit for XMMB Settings column [selected option] to 36 (was 32 - now German/French fit)
Moved [selected option] to the far right
Freed more than 20MB of RAM :) (and reallocated some of it to increase max number of games/xmmb entries)
This update should fix "Not enough memory for web browser" which some users experienced. If it doesn't - use the Original Theme.
Added check for downloaded multiMAN updates (to avoid installing broken/incomplete PKG files)
Added check for downloaded covers (to avoid accepting broken/incomplete downloaded files)
Command menu in File manager changed a bit
Legend in most display modes will use current localization setting
Pad vibration added as warning for "Delete" game/folder prompts
Included all languages (with latest versions posted by translators)
Added back Dutch
Added back Portuguese BR
Added back Arabian
================================================== =================
showtime-GIT-2.99.254

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید(new!) Now supports 1080p
Playback of video and audio
Javascript plugins
Unified search
View photos and images in slideshow mode
Live TV streaming from Tvheadend
Spotify integration

مگه این show time 2.99 نیست الا فکر کنم 3 اومده ؟ :20:

WOLF PACK
18-07-2011, 20:07
از قسمت install package files باید نصبش کنی.

از مولتیمن جدیده استفاده کن نیازی نیست کل بازی رو بریزی تو هارد .

یه قسمت داره به اسم cach که فقط به طور اتوماتیک big file هارو میریزه تو هارد .

اگه مشکلی بود بازم بگو. اگر خواستی بگو پچ رو برات بزارم .
دوست عزیز راستش من تازه ps3 گرفتم هیچی از این مولتی من و... نمیدونم.
از کجا بفهمم مولتیمن جدیده؟؟
این قسمت cach به چه دردی میخوره؟big file رو یه توضیحی میدی؟؟

hamed-akbarie
18-07-2011, 20:25
برو رو مولتی من مثلث رو بزن برو روقسمت اطلاعات informatiom ورژن مولتی منو نوشته .

برای ورژن جدیدم به سایت زیر برو :

نسخه bdemu رو هم دانلود و قبل نصب مولتی من نصبش کن .

big file هم به فابل های بزرگتر از چهار گیگ می گن .

fat32 قابلیت انتقال فایل های بزرگتر از 4 گیگ رو نداره .

cach کش هم یه قسمت از حافظس . البته معانیه مختلفی داره .

حالا شما کاری به اینا نداشته باش برو جدیدترین ورژن مولتی من رو دانلود و نصب کن خود مولتی من big file هارو که بالا گفتم اتو

ماتیک کیریزه تو کنسول.

فقط کافیه رو بازی کلیک کنی.

WOLF PACK
18-07-2011, 20:54
فکر کنم ماله من جدیده چون رو خود بازی زدم کپی تو هارد خودش ریخت بعد یه ایکون دیگه از بازی اومد گفت این تو هارد اینترناله.

HO3IN-Life
18-07-2011, 21:02
سلام

اگه من مولتی من جدید رو بریزم و برم مغازه واسم بازی بریزه.

باید تموم بازی رو روی دستگاه بریزه یا همه رو نمیخواد؟؟

Gamemaster
18-07-2011, 21:04
اونجوری بازیت ناقص می‌شه

HO3IN-Life
18-07-2011, 21:07
پس باید کامل بریزم.

راستی برای فوتبال شما FILFA 11 رو پیشنهاد میکنید یا PES 2011 رو؟

آخه من الان FIFA دارم خوب نیست :41:

J A V I D
18-07-2011, 21:09
پس باید کامل بریزم.

این دیگه خیلی به سلیقه شما ربط داره ، من که خودم به کل فوتبال بازی نمی کنم ولی دوستام همه PES بازی می کنن یه نفرم ندیدم فیفا بازی کنه دو رو برم !!! ولی در کل سلیقه ایه ...

Gamemaster
18-07-2011, 21:11
پس باید کامل بریزم.

من خودم فوتبالی نیستم ولی‌ از PES خوشم میاد:31:

HO3IN-Life
18-07-2011, 21:12
این دیگه خیلی به سلیقه شما ربط داره ، من که خودم به کل فوتبال بازی نمی کنم ولی دوستام همه PES بازی می کنن یه نفرم ندیدم فیفا بازی کنه دو رو برم !!! ولی در کل سلیقه ایه ...

من قبلاً با pes بازی میکردم اما الان با fifa ولی راستشو بخوای PES بهتره.

البته به قول شما سلیقه ایه دیگه....:46:

من خودم فوتبالی نیستم ولی‌ از PES خوشم میاد:31:

آره PES بهتره.

hds 3dlife
18-07-2011, 21:17
دوستان یکی به داده من برسه.هارد اگسترنالمو بردم برام کمبتو بریزن ولی اوردم که بازی کنم دیدم نه خشمارو میزنه نه فیتالیتیا و نه اینکه دو دسته میشه.کسی این مشکلو راه حلی براش نداره......

Gamemaster
18-07-2011, 21:20
فکر کنم باید پچشو بریزی تا درست بشه

J A V I D
18-07-2011, 21:23
دوستان یکی به داده من برسه.هارد اگسترنالمو بردم برام کمبتو بریزن ولی اوردم که بازی کنم دیدم نه خشمارو میزنه نه فیتالیتیا و نه اینکه دو دسته میشه.کسی این مشکلو راه حلی براش نداره......

پچش رو بریز درست می شه ، احتمالا تو فولد بازی یا شاخه اصلی هاردت فایل PKG شو براتون ریخته که نصب کنید ...

WOLF PACK
18-07-2011, 21:35
اقایون یکی کمک کنه...

Gamemaster
18-07-2011, 21:38
اقایون یکی کمک کنه...

دوستمون که گفت چیکار کنی‌

hamed-akbarie
18-07-2011, 21:39

عزیز جان شما باید یه پچ بریزی تا مشکلت حل بشه . بیا اینم لینکش : :46:

سلام

اگه من مولتی من جدید رو بریزم و برم مغازه واسم بازی بریزه.

باید تموم بازی رو روی دستگاه بریزه یا همه رو نمیخواد؟؟

معلومه باید تمومه بازی رو بریزه. مگه تو هارد اکسترنال نداری ؟ :5:

فکر کنم ماله من جدیده چون رو خود بازی زدم کپی تو هارد خودش ریخت بعد یه ایکون دیگه از بازی اومد گفت این تو هارد اینترناله.

اصلا ربطی به این نداره .

شما برو رو مولتی من مثلث را بزن بد برو رو information ورژنشو زده .

بهتره بری تو سایتی که صفحه قبل گذاشتم و جدیدترینشو دانلود کنی خودمم دارم اینکارو می کنم . یه فایلم به

نامه bdemu هست که باید نصب کنی . :20:

WOLF PACK
18-07-2011, 21:50
دوست عزیز مولتی من من 1.02 هست.میشه لینک دنلود جدیدترین ورژن مولتی من و این bdemu رو برام بزاری؟؟
ممنونت میشم.

Gamemaster
18-07-2011, 21:52
دوست عزیز مولتی من من 1.02 هست.میشه لینک دنلود جدیدترین ورژن مولتی من و این bdemu رو برام بزاری؟؟
ممنونت میشم.
muiltiMAN v2.03.00

hamed-akbarie
18-07-2011, 21:57
muiltiMAN v2.03.00

ممنون . راستی نصب این مولتی من های قبلی می تونه رو 2.03 تاثیر بزاره . مثلا زبونه فارسیش و...

یا اینکه هنگ کردن نسخه 2.02 ؟

WOLF PACK
18-07-2011, 21:59
muiltiMAN v2.03.00

دوست عزیز لینک مولتیمن هیتلره!!

hamed-akbarie
18-07-2011, 22:04

بیا از اینجا بگیر

bdemu رو هم از سایت بالایی بگیر این سایته که گذاشتم bdemu ناقصه .

Gamemaster
18-07-2011, 22:07
ممنون . راستی نصب این مولتی من های قبلی می تونه رو 2.03 تاثیر بزاره . مثلا زبونه فارسیش و...

یا اینکه هنگ کردن نسخه 2.02 ؟
درمورد فارسیش نمیدونم ولی‌ هنگ ۲.۰۲ برطرف شده

hds 3dlife
18-07-2011, 22:10
اقا قربونتون من یه مقدار اماتورم.این پچه که لینکه شو گذاشتی تو کجای بازی باید بریزم تا اعمال بشه.

finalfantezy
18-07-2011, 22:11
میشه یه خورده بیشتر در مورد این چیزا توضیح بدید منم بفهمم .

hamed-akbarie
18-07-2011, 22:20
اقا قربونتون من یه مقدار اماتورم.این پچه که لینکه شو گذاشتی تو کجای بازی باید بریزم تا اعمال بشه.

خواهش میکنم این حرفا چیه . :31:

شما پچ رو بریز تو فلش فقط فایل PKG البته یه نگاه بنداز ببین با ریجن بازیت یکیه .

بعد برو تو قسمت install package از اونجا نصبش کن .

WOLF PACK
18-07-2011, 22:53
دوست عزیز من این bdemu جدید رو تو
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید پیدا نمیکنم...

MH_FashisT
18-07-2011, 23:09
دوست عزیز من این bdemu جدید رو تو
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید پیدا نمیکنم...
اینجا واست اپ کردم
BDEMU V2

HO3IN-Life
18-07-2011, 23:15
[QUOTE=hamed-akbarie;6275412]معلومه باید تمومه بازی رو بریزه. مگه تو هارد اکسترنال نداری ؟ :5:[QUOTE]

نه متاسفانه ندارم اما باید بخرم :27:

WOLF PACK
18-07-2011, 23:15
اقا ازت ممنونم.
دوستان خب من الان اخرین ورژن مولتی من و bdemu رو گرفتم حالا چجوری باید نصبشون کنم؟؟

MH_FashisT
18-07-2011, 23:22
اقا ازت ممنونم.
دوستان خب من الان اخرین ورژن مولتی من و bdemu رو گرفتم حالا چجوری باید نصبشون کنم؟؟

جفتشو میریزی رو flash fat32
میزنی به ps3
بعد میری اینجا نصب میکنی
xmb\game\Install Package Files

WOLF PACK
18-07-2011, 23:30
دوست عزیز این مولتیمن که رار بود وقتی extract کردم باز چند تا فایل رار هست اونارو همینجوری بزارم باشه؟؟

hds 3dlife
18-07-2011, 23:34
خواهش میکنم این حرفا چیه . :31:

شما پچ رو بریز تو فلش فقط فایل PKG البته یه نگاه بنداز ببین با ریجن بازیت یکیه .

بعد برو تو قسمت install package از اونجا نصبش کن .

آقا خیلی ازتون تشکر میکنم.مشکلم حل شد:31::27:

MH_FashisT
18-07-2011, 23:44
دوست عزیز این مولتیمن که رار بود وقتی extract کردم باز چند تا فایل رار هست اونارو همینجوری بزارم باشه؟؟
اون فایلیو بریز که اسم مولتی من نوشته.پسوندشم pkg هست
اول کارتو راه بنداز اگه دوس داشتی در مورد اونا هم توضیح میدم

WOLF PACK
18-07-2011, 23:51
دوست عزیز نصب کردم خیلی از قبلیه بهتره فقط اون قبلیه رو می تونم پاک کنم؟؟
حالا دوست عزیز اون فابل های دیگه چی هستن؟؟
در ضمن با اپدیت مولتیمن چه مشکل هایی حل میشه؟؟

MH_FashisT
19-07-2011, 00:14
دوست عزیز نصب کردم خیلی از قبلیه بهتره فقط اون قبلیه رو می تونم پاک کنم؟؟
حالا دوست عزیز اون فابل های دیگه چی هستن؟؟
در ضمن با اپدیت مولتیمن چه مشکل هایی حل میشه؟؟

BDrom-reset : که برای از ماونت درآوردن یا آنماونت کردن درایو مجازی Blue-Ray و بازگرداندن به حالت Blue-Ray Disc به حالت واقعی در XMB می باشد.
multiMAN Last Game : یک میانبر، برای اجرای لود کردن مجدد آخرین بازی اجرا شده، بدون اجرای مجدد multiMAN. شامل دو نسخه برای 3.4x و برای 3.55 می باشد.
multiMAN v2.xx.xx BASE (date and time).pkg : این همان پکیج اصلی نصب multiMAN می باشد.
option_default.ini : فایل شامل تنظیمات مسیرها بوده و می توان آن را با Notepad یا هر TEXT Editor دیگری ویرایش کرد.
multiMAN_ EBOOT_FIX : برنامه هایی برای ویندوز و ساین مجدد و یا ساخت پکیج هایی برای نصب در XMB و هم نمایی مانند بازی های PSN در آن.
PS3Serv_GUI : برنامه ای برای قادر ساختن multiMAN به دسترسی فایل های کامپیوتر شما در سطح شبکه.
USB.CFG : یک فایل تنطیم که برای فعال کردن پشتیبانی از NTFS در multiMAN می باشد.
منبــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــع

WOLF PACK
19-07-2011, 00:17
پس من نیازی به اون فایل ها ندارم همین اصلی رو ریختم کافیه دیگه؟؟
ممنون از راهنماییت.

MH_FashisT
19-07-2011, 00:27
پس من نیازی به اون فایل ها ندارم همین اصلی رو ریختم کافیه دیگه؟؟
ممنون از راهنماییت.

اره اونا اختیاریه
فقط همون 2 تا اصل کاری بودن که ریختی:10::10::10:

WOLF PACK
19-07-2011, 00:40
دوست عزیز من killzone 3 رو ریختم رو هارد ولی میزنم بازی کنم میگه:
an error occur during start operation
مشکل چیه؟

Master Game
19-07-2011, 02:05
مشکل چیه؟

شاید بازی شما ناقصه

Master Game
19-07-2011, 02:28
البته این احتمالم وجود داره که هارد داخلیه شما پر باشه . ؟؟؟ یه نگاهی بنداز ؟

Master Game
19-07-2011, 08:22
مشکل چیه؟

سلام. شاید مشکل شما با یه پچ حل شه به سایت زیر یه سری بزنید .

finalfantezy
19-07-2011, 08:34
ببخشید من یه سوال داشتم .

برای نصب multiman باید ورژن قبلی رو پاک کنم و بعد بعدی رو نصب کنم ؟

اگر قبلی رو پاک نکنم بعدا براش مشکلی پیش نمیاد ؟

این آپدیت 2.02 چیه نصبش کنم بعد 2.03 رو نصب کنم ؟

این داستان bemo چیه داشتم می خونم مثل اینکه دو تا ورژن داخل این سایت یکی لینک کرده بود کدومو نصب کنم ؟

بهتر نیست اول مولتمن 2 بعد 2.01 بهد 2.02 بعد 2.03 رو نصب کنم قبل هر کدوممم نیازی هست bedemo رو نصب کنم ؟

ببخشید سوالام انقدر زیاده آخه من آ ما تورم .

جواب این بنده خدا رم بدید بد نیست

finalfantezy
19-07-2011, 08:36
ببخشید من برای ps3 می خواستم یه هارد بخرم می خواستم نظرتونو بدونم ؟

bull
19-07-2011, 08:40

توی کتاب عکس چهار مجسمه کشیده شده . صورت هر مجسمه به هر طرف که بود ( شمال - جنوب - شرق - غرب )
شما مجسمه رو به همون طرف تکون بده . روی زمین هم چهار جهت رو کشیده .

hamed-akbarie
19-07-2011, 09:33
مشکل چیه؟

شما بازیتو یه چک کن ببین کامله.

hamed-akbarie
19-07-2011, 09:52
ما هم چه مشکلاتی داریما !!!!

حالا که اومدیم یه xbox هم بگیریم قیمتا زده بالا !!!!

اصلا

کنسول خریدن تو ایران واقعا دیوانگیه . فقط و فقط . فروشنده ها سود میکنن و جیب این ملت بدبختو خالی می کنن .

گفتم یه آرکد بگیرم 250 الان که زده بالا 300 -400 :5:

hamed1987
19-07-2011, 10:28
دوستان هنوز راهی واسه dirt3 نیومده؟
من دانلود کردمش ولی بعدش متوجه شدم که مشکل داره (پس چرا واسه دانلود گذاشتن!:13:)
من از cfw 3.55 استفاده می کنم
مرسی:40:

WOLF PACK
19-07-2011, 10:54
دوستان من dirt 2 رو می خوام بازی کنم میگه disk error ولی بازی های دیگه رو خوب اجرا میکنه...
چرا اینجوریه؟

hamed-akbarie
19-07-2011, 11:20
سلا دوستان.

یه مطلبی از تو اینترنت پیدا کردم در حین جستجو امیدوارم خوشتون بیاد .

پخش انواع فیلم های بلوری با ریجن های مختلف در ps3 :

koroshfe
19-07-2011, 11:23
من پی اس 3 مو به لطف دوستان کرک کردم . برای این هم کرک کردم که سی دی هاشو نمی خوند . می خوام بدونم مشکلش چیه . سی دی ها رو که تو دستگاه می ذارم اصلا هیچ واکنشی نشون نمی ده .

Master Game
19-07-2011, 11:39
من پی اس 3 مو به لطف دوستان کرک کردم . برای این هم کرک کردم که سی دی هاشو نمی خوند . می خوام بدونم مشکلش چیه . سی دی ها رو که تو دستگاه می ذارم اصلا هیچ واکنشی نشون نمی ده .

شاید بلو ری رام شما مشکل داره ؟

چیزه دیگه ای داخل اون تست کردید ؟

ata.royalfalcon
19-07-2011, 11:44
ببخشید من برای ps3 می خواستم یه هارد بخرم می خواستم نظرتونو بدونم ؟

سلام
در اينجا توضيح دادم

MH_FashisT
19-07-2011, 11:49
جواب این بنده خدا رم بدید بد نیست

1.نه احتیاجی پاک کنی
2.مشکلی پیش نمیاد
3.اپدیت مشکل هنگ کردنشو رفع میکنه
3.ورژن 2 رو نصب کن
4.فقط ورژن اخرو نصب کن .اره حتما اونو باید نصب کنی

Master Game
19-07-2011, 11:51

ببینید چند تا احنمال وجود داره :

1. بلوری شما خرابه که بعیده

2. بازی شما خرابه

3. احتمال داره به خاطر نشون ندادن واکنش بلوری مشکل برخورده باشه

ربطی به کرک فکر نکنم داشته باشه .

حالا شما یه کم بیشتر توضیح بده راهنماییت کنیم ؟

راستی move الان چنده منی یکی مخوام بگیرم ؟

bull
19-07-2011, 12:02
دوستان سایت زیر یه مطلب راجع به psn زده . یه نفر چک کنه ببینه حقیقت داره . جای ستاره ها رو با uc پر کنید :27:

WOLF PACK
19-07-2011, 12:02
کسی جواب مارو نمیده؟؟

Master Game
19-07-2011, 12:03
دوستان سایت زیر یه مطلب راجع به psn زده . یه نفر چک کنه ببینه حقیقت داره . جای ستاره ها رو با uc پر کنید :27:

یه وقت نری خطرناکه ممکنه بن بشی شایدم جرایم دیگه .

Master Game
19-07-2011, 12:08
کسی جواب مارو نمیده؟؟

سوالتون چیه .؟

m2d1
19-07-2011, 12:09
-- ps3 با دو تا بازی الان حدودا 40 تومان میشه...

Master Game
19-07-2011, 12:12
یه سایت علی خارجی در مورد ps3 پیدا کردم یه نگاهی بندازید ضرر نمی کنید :

MH_FashisT
19-07-2011, 12:25
دوستان هنوز راهی واسه dirt3 نیومده؟
من دانلود کردمش ولی بعدش متوجه شدم که مشکل داره (پس چرا واسه دانلود گذاشتن!:13:)
من از cfw 3.55 استفاده می کنم
مرسی:40:

نه هیچ راهی نیومده هنوز........
باید تو کف باشیم تا یا این 3.6x -- کنن یا نمدونم دیگه میخوان چیکا کنن :31:

SamGun
19-07-2011, 12:46
یه خبر امیدوار کننده خوندم الان البته جدید نیست ماله 6 روز پیش بود اونم اینه که OFW 3.66 رو Rebug کردن و با کمی حذف و اضافه کردن یکسری از جزئیات تونستن تا حدودی Jailbreak اش کنن . امیدواریم زودتر کاملش بیاد

منبع :

PS3-News

hamed-akbarie
19-07-2011, 12:51
من هم این خبرو درو مورد ری باگ شنیدم. امیدوارم صحت داشته باشه .

البته ایشالا این3.66 بیاد خیال همه راحت بشه .

Master Game
19-07-2011, 12:54
مطمئن باشید تا موقعی که این ها بازیا رو به 3.55 پورت میکنن خبری از 3.66 نیست .

MH_FashisT
19-07-2011, 13:05
یه خبر امیدوار کننده خوندم الان البته جدید نیست ماله 6 روز پیش بود اونم اینه که OFW 3.66 رو Rebug کردن و با کمی حذف و اضافه کردن یکسری از جزئیات تونستن تا حدودی Jailbreak اش کنن . امیدواریم زودتر کاملش بیاد

منبع :

PS3-News

این خبرا که هر روز میاد...
هر دفعه هم میگن این یکی جدیه
من اخرین خبری که خوندم این بود

Master Game
19-07-2011, 13:15
شما به این سایت ها زیاد اعتماد نکن .

این خبرو منم شنیده بودم البته اینکه دانگله و دانگرید .

با یه کیت هم امکان پذیره همون طور که میدونید دانگل هم خطرناکه و ممکنه با cfw تناقض داشته باشه و دیگه نمیشه کرد مگر به

سختی.

MH_FashisT
19-07-2011, 13:20
دوستان من dirt 2 رو می خوام بازی کنم میگه disk error ولی بازی های دیگه رو خوب اجرا میکنه...
چرا اینجوریه؟

تو مولتیمن برو رو تنظیمای بازی bd mirror رو فعال کن
دیسک ارجینالم بزار تو دستگاهت
بعد اجراش کن :10:
بازیتم هیچ مشکلی نداره:31: بر خلاف توضیح دوستان:31:

MohammadT15
19-07-2011, 13:40

منبع :

PS3-News

به نظر من هکش میکنن فریمور گنده تر از اینا هم بیاد -- میکنن خوب اینا کارشون متضاد اوناس دیگه.اونا فریمور میبرن بالا اورجینال بفروشن اینا هکش میکنن که بهش میگن چرخه ی کنسولی.یاد زیست افتادم:31:

---------- Post added at 02:40 PM ---------- Previous post was at 02:38 PM ----------

بچه ها تیکن 6 رو دادم یه جا دیگه برام بریزه ولی این Dead Space 1 نمیدونم چشه.دستگاه نمیشناستش یه راه حلی نداره اینو درست کنم؟هر جا هم رفتم نبود که بگیرم حوصله هم ندارم دستگاه به این سنگینی رو برا یه بازی تا توپخونه ببرم

SamGun
19-07-2011, 13:41
مطمئن باشید تا موقعی که این ها بازیا رو به 3.55 پورت میکنن خبری از 3.66 نیست .

آخه دوست عزیز الان فقط قضیه بازی کردن نیست که !!

همه دارن له له میزنن برای بازی کردن Stealth تو PSN اونم با بازی های Copy .

به نظر من هکش میکنن فریمور گنده تر از اینا هم بیاد -- میکنن خوب اینا کارشون متضاد اوناس دیگه.اونا فریمور میبرن بالا اورجینال بفروشن اینا هکش میکنن که بهش میگن چرخه ی کنسولی.یاد زیست افتادم:31:

---------- Post added at 02:40 PM ---------- Previous post was at 02:38 PM ----------

بچه ها تیکن 6 رو دادم یه جا دیگه برام بریزه ولی این Dead Space 1 نمیدونم چشه.دستگاه نمیشناستش یه راه حلی نداره اینو درست کنم؟هر جا هم رفتم نبود که بگیرم حوصله هم ندارم دستگاه به این سنگینی رو برا یه بازی تا توپخونه ببرم

محمد اگه اینترنت خوب داری DL کن اونم البته به صورت PKG که سالم باشه

hamed-akbarie
19-07-2011, 13:45
آقا یه سوال دارم :

این show time جدیده کدوم ورژنه ؟

آخه خیلی قاطی شده منم نمیدونم ؟

2.99lqwxxxx یا 3 یا 299 . اصلا چند تا 2.99 داره ؟

اصلا خودتو یه نگاه بندازید ؟ 3 جدید باید باشه ولی قبلیا چیه ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدببخشید اشتباه شد سایت بالایی که در مور kmeaw هست

این سایتو یه نگاه بندازید .جان من یکی بیاد کاره مارم راه بنداز خدا خیرت بده . آخر بهترین نسخه showtime کدومه ؟

WOLF PACK
19-07-2011, 13:46
دوستان KILLZONE 3 من ارور 80010009 رو میده.
و مورتال کامبت هم فیتالتی و فن های مخصوص هر کارکتر اجرا نمی شن.
اینارو باید چجوری مشکل هشونو حل کنم؟
ممنون.

hamed-akbarie
19-07-2011, 13:49

یکش خیلی قدیمیه من تو کامپیوتر بازی کردم البته یکشو تا آخرش نرفتم .

بیخیال شو برو 2 شو بگیر ته بازیه خداییییش اصل بازی من کلی باهاش حال کردم .

MH_FashisT
19-07-2011, 13:53
آقا یه سوال دارم :

این show time جدیده کدوم ورژنه ؟

آخه خیلی قاطی شده منم نمیدونم ؟

2.99lqwxxxx یا 3 یا 299 . اصلا چند تا 2.99 داره ؟

اصلا خودتو یه نگاه بندازید ؟ 3 جدید باید باشه ولی قبلیا چیه ؟

یه نگا به این بنداز
معمولا اخریناشو اول میزاره
اون گوشه سمت راست بالا (RECENTLY ADDED DOWNLOADS)
یه نگا بنداز:44::9:

Master Game
19-07-2011, 13:56
دوستان KILLZONE 3 من ارور 80010009 رو میده.
ممنون.

احتمالا بازی شما دانگرید هست که این ارور رو میده .

یا یک ناقصی داره که بهتره شما تو اینترنت یه سرچ بزنی ببینی پچش رو پیدا میکنی .

Master Game
19-07-2011, 14:07
آخرین نسخه این برنامه ورژن 3 هست که فقط اونو نصب کنین کافیه و نیازی به قبلیا نداره .

Master Game
19-07-2011, 14:15
آخه دوست عزیز الان فقط قضیه بازی کردن نیست که !!

همه دارن له له میزنن برای بازی کردن Stealth تو PSN اونم با بازی های Copy .

البته آنلاین بازی کردن خوبه . ولی خودمون هم میدونیم بیشتره بچه ها آفلان بازی میکنن .

ولی به هر حال سونی هم با این psn مبارزه میکنه و یه سری جرایم خطرناکو در نظر میگیره که کپی باز ها از جمله

خودم بهتره وارد psn نشیم . آخه غیر از بن شدن جرایم دیگه ای هم داره ممکه کنسول خاموش و روشن بشه

البته من ازش اطلاعی ندارم .

WOLF PACK
19-07-2011, 15:36
بابا یکی جواب ما رو بده لطفا...:19:

hamed1987
19-07-2011, 16:09

سلام حامد جان
مگه dead space 2 روی cfw اجرا میشه؟
قبلا که سوال پرسیدیم تحویل نگرفتین:44:

Gamemaster
19-07-2011, 16:19
سلام حامد جان
مگه dead space 2 روی cfw اجرا میشه؟
قبلا که سوال پرسیدیم تحویل نگرفتین:44:

بله اجرا می‌شه

MH_FashisT
19-07-2011, 16:29
بابا یکی جواب ما رو بده لطفا...:19:

سوالت چی بود :13:
گشتم پیدا نکردم:13:

WOLF PACK
19-07-2011, 16:31
KILLZONE 3 رو می خوام بازی کنم ارور 80010009 رو میده.
ممنون.

diroo
19-07-2011, 16:37
با سلام خدمت دوستان
چند تا سوال داشتم!
اول می خواستم بدونم فرق ps3 40 GIG با سایر مدل های دیگر مثل 120Gig چیه؟
دوم می خواستم بدونم PS3 تا چند گیگ داریم؟
سوال سوم اینه که من می خواستم یه کنسول بخرم PS3 بهتره یا xbox 360؟
با تشکر

MH_FashisT
19-07-2011, 16:40
KILLZONE 3 رو می خوام بازی کنم ارور 80010009 رو میده.
ممنون.

اگه ارور میده مشکل از ایبوت بازیه...
اگه فریمورت 3.55 هست باید ایبوت اورجینالشو بریزی
اگه فریمورت 3.41 هست باید واسش بسازی
در مورد مورتال هم دقیقا نمیدونم چیه ولی اگه پچشو نصب کنی فک کنم درست بشه

MH_FashisT
19-07-2011, 16:40
با سلام خدمت دوستان
چند تا سوال داشتم!
اول می خواستم بدونم فرق ps3 40 GIG با سایر مدل های دیگر مثل 120Gig چیه؟
دوم می خواستم بدونم PS3 تا چند گیگ داریم؟
سوال سوم اینه که من می خواستم یه کنسول بخرم PS3 بهتره یا xbox 360؟
با تشکر
40gb ps3 fat هست
هیچ فرقی نمیکنه فقط فرقش تو هاردشه
الان ps3 slim 160 gb
ps3 205gb
ps2 320gb داریم

WOLF PACK
19-07-2011, 16:46
فریمورم 3.55 هست حالا ایبوت ارجینالش از کجا گیر میاد؟؟چجوری باید بریزم؟؟
مورتال کمبت هم میشه پچشو برام بزاری؟
ممنونم ازت دوست عزیز.:20:

diroo
19-07-2011, 16:54
الان اگه بخوام ps3 بخرم دوستان چه پیشنهادی می کنند؟
PS3 بهتره یا xbox 360

BATMAN-LOVE
19-07-2011, 16:55
اين سوالو خيليها اينجا پرسيدن و ps3 خريدن!!!
marvel vs capcom 3 واسه ps3 كسي قيمت داره؟؟؟ميشه راحت گير آورد؟؟؟

MH_FashisT
19-07-2011, 16:58

این eboot killzone

پسورد
*=b

از حالت rar خارجش میکنی بعد تو پوشه بازی replace میکنی
اگه صبر کنی الان پچشو میزارم
3min بعد از صبر کردن:31:

اینم یه سایت توپ واسه پچ جدید بازیا

حتما درست میشه :10:

WOLF PACK
19-07-2011, 17:05
دوست عزیز PSSWORD می خواد موقع دانلود...
دو تا لینک پایینی هم که گذاشتی خرابه...

MH_FashisT
19-07-2011, 17:12
دوست عزیز PSSWORD می خواد موقع دانلود...
پسوردش ===>

*=b

diroo
19-07-2011, 17:12
سلام.
یکی از دوستان قیمت ps3 با هارداشو برام بزنه ممنون می شم
ps3 رو باید آپدیت و کپی کرد؟ چند وقت به چند وقت باید کار کپی و آپدیت رو انجام داد!؟
بوت dvd هم می خواد!؟
با تشکر

WOLF PACK
19-07-2011, 17:19
دوست عزیز پس رو میگه wrang

MH_FashisT
19-07-2011, 17:57
دوست عزیز پس رو میگه wrang

پسوردو دقیقا یادم نیست ولی پیدا میکنم واست
پسورد
*=b
با این حال یه لینک دیگه گذاشتم واست تو همون پست
اگه مولتی من جدیدو داری تو pc میتونی eboot orginalo بسازی
تو قسمت eboot fix

WOLF PACK
19-07-2011, 19:00
دوست لینک جدید هیتلره.
در ضمن دو تا لینکی که برای پچ مورتال گذاشتی خرابه...

HO3IN-Life
19-07-2011, 19:02
کسی نمیدونه؟؟؟!!!! بابا گیر کردم :19:

MH_FashisT
19-07-2011, 20:12
دوست لینک جدید هیتلره.
در ضمن دو تا لینکی که برای پچ مورتال گذاشتی خرابه...

همش درست شد
حالا برو dl کن :10::10:

MohammadT15
19-07-2011, 21:17
الان اگه بخوام ps3 بخرم دوستان چه پیشنهادی می کنند؟
PS3 بهتره یا xbox 360
آقا تاپیکش هست برو اونجا بگو:46:

---------- Post added at 10:15 PM ---------- Previous post was at 10:10 PM ----------

اين سوالو خيليها اينجا پرسيدن و ps3 خريدن!!!
marvel vs capcom 3 واسه ps3 كسي قيمت داره؟؟؟ميشه راحت گير آورد؟؟؟

بیخیال بابا تا وقتی فایتینگ مثل مورتال کمبت هست میخوای بری سراغ این مرول و استریت فایتر مزخرف؟

---------- Post added at 10:17 PM ---------- Previous post was at 10:15 PM ----------

اینجا ابوت اورجینال و پچ و فیکس و همه چی میذاره فقط نمیدونم فیلتره یا نه:31::

اینجا هم ابوت اورجینال گذاشته:

WOLF PACK
19-07-2011, 21:17
دوست عزیز دستت درد نکنه فقط یه چیزی:
من الان killzone 3 رو تو هارد اینترنال ریختم پاکش کنم بعد ایبوت رو بریزم بعد دوباره بریزم تو هارد اینترنال؟؟
پچ هم که بریزم رو فلش و از install package files نصبش کنم دیگه؟

MohammadT15
19-07-2011, 21:23
کسی نمیدونه؟؟؟!!!! بابا گیر کردم :19:

من هنوز نریختم که بازی کنم وگرنه بهت میگفتم:31:تو میتونییی

---------- Post added at 10:19 PM ---------- Previous post was at 10:18 PM ----------

دوست عزیز دستت درد نکنه فقط یه چیزی:
من الان killzone 3 رو تو هارد اینترنال ریختم پاکش کنم بعد ایبوت رو بریزم بعد دوباره بریزم تو هارد اینترنال؟؟
پچ هم که بریزم رو فلش و از install package files نصبش کنم دیگه؟

آره ابوت رو جایگزین کن دوباره بریز اون یکی هم باز آره:31:میخوای کیل زون 3 بری؟اوه اوه بهت نمیگم چه معرکه ایه خودت بازی کنی:31:

---------- Post added at 10:23 PM ---------- Previous post was at 10:19 PM ----------

محمد اگه اینترنت خوب داری DL کن اونم البته به صورت PKG که سالم باشه

آره منتهی پولشم خیلی خوبه اگه بزنم تو کار 6 گیگ دانلود:31:آخ سعید خوب زودتر میگفتی من امروز رفتم با یارو صحبت کردم بازی هری پاتر 7 پارت یک رو دانلود کنه با میرورز ادج فردا صبح میرم میگیرم دوباره بخوام دد اسپیس هم بگم باید پس فردا برم بگیرم حسش نیست اینهمه تا توپخونه برم:31:ولی اگه ارزششو داره برم بگم بذاره برا دانلود

WOLF PACK
19-07-2011, 21:25
اره فقط دوست عزیز میشه بگی داستان 1 و 2 راجع به چیه که می خوام برم تو داستان دچار مشکل نشم؟؟
در ضمن اگه بخوام این بازی هارو رو هارد اکسترنال برم چقدر طول میکشه ریختنشون؟:
uncharted 1 ,2
mgs4
motorstorm apocalyps
gran torismo 5
nfs hot pursuite
socom 4
heavy rain

MohammadT15
19-07-2011, 21:30

خوب 2 رو که بازی کردم میخوام یکو بازی کنم ببینم داستان چی بوده:31:

---------- Post added at 10:30 PM ---------- Previous post was at 10:27 PM ----------

اره فقط دوست عزیز میشه بگی داستان 1 و 2 راجع به چیه که می خوام برم تو داستان دچار مشکل نشم؟؟
در ضمن اگه بخوام این بازی هارو رو هارد اکسترنال برم چقدر طول میکشه ریختنشون؟:
uncharted 1 ,2
mgs4
motorstorm apocalyps
gran torismo 5
nfs hot pursuite
socom 4
heavy rain

داستان بازی زیاد گیج کننده نیست یه جنگیه بین 2 تا گروه که خودت بری تو بازی متوجه میشی اما منم متاسفانه نسخه 2 بازی رو همین چند روز پیش گرفتم که داستان رو بیشتر متوجه بشم ولی هنوز بازی نکردم:41:ولی نترس زیاد گنگ نیست.
زمان این بازیهایی هم که گفتی بستگی به این داره که اون مغازه ای که میری همزمان چند تا هارد رو داره پر میکنه و رمش چند گیگه اینجوری نمیشه گفت :31:

yashar_silverboy
19-07-2011, 21:37
آقا من GT5 رو اجرا میکنم صفحه سیاه میشه ... با اینکه پچ مچ ایناشو ریختم

MohammadT15
19-07-2011, 21:50

آقا این سوالات رو اینجا جواب نمیگیری چون بچه ها ندیدن و تا حالا تجربه نکردن خود من تا حالا تو این تاپیک از لحاظ بازی جواب نگرفتم هر بازیی خراب بوده دوستان نمیدونستن چشه حقم دارن بهترین کار اینه که بری از یه جا دیگه بازی رو بگیری مطمئنا ایراد داره حالا چه ایرادی خدا میدونه:31:

WOLF PACK
19-07-2011, 22:03
دوستان من بازی رو از هارد اینترنال پاک کردم فایل ایبوت رو ریختم تو پوشه بازی بعد دوباره ریختم تو هارد اینترنال ولی باز همون ارور رو میده!!!چیکار کنم؟؟

MohammadT15
19-07-2011, 22:06
دوستان من بازی رو از هارد اینترنال پاک کردم فایل ایبوت رو ریختم تو پوشه بازی بعد دوباره ریختم تو هارد اینترنال ولی باز همون ارور رو میده!!!چیکار کنم؟؟
ایبوت ایراد داشته حتما. نمیدونم این دوستمون که ایبوت رو داد امتحان کرده بود یا نه... شایدم ایبوت مربوط به اون ورژن شما نبوده.

الان وی پی ان خودم ایراد داره نمیتونم برم اینجا تو اگه میتونی برو :

اینجا ایبوت هاش همه کار میکنه و مطمئنه توی قسمت FIxes میتونی پیدا کنی

SASAN-BSE
19-07-2011, 23:10
اینجا نمیشد تاپیک زد مجبور شدم اینجا بزنم:

AS-PCE شبیه ساز بازی های کامپیوتر برای PS3

42 مین برنامه AS-Team منتشر شد ، این برنامه فعلا برای ps3 ساخته شده و میتوانید به وسیله آن بازی های کامپیوتر را اجرا کنید.

امکانات برنامه AS-PCE

اجرای بازی های کامپیوتر استفاده از ماوس و کیبورد اجرای بازیهای پیشفرض قابلیت اجرای بازی از درون فلش یو اس بی

برخی از بازی های پیشفرض داخل برنامه

Warcraft 2 sims city 2000 Tomb Raider Nascar

راهنمای نصب برنامه

- ابتدا برنامه رو دانلود کنید.
- بعد از دانلود فایل AS-PCE PS3.pkg را از درون فایل AS-PCE PS3.rar استخراج کنید.
- فایل AS-PCE PS3.pkg را درون فلش مموری یا هاد اکسترنال کپی کنید
- از داخل منوی ps3 برنامه AS-PCE PS3.pkg را نصب کنید.
- برنامه AS-PCE را از منوی game اجرا کنید.
- طبق گفته برنامه ماوس و کیبورد را به کنسول متصل کنید و اینتر بزنید.
- اگر اولین بار است که برنامه رو اجرا کردید برنامهباید نصب شود
- وقتی که اینتر بزنید برنامه شروعبه نصب شدن میکند و حدود 10 دقیقه طول میکشد.
- با پیغام نصب با موفقیت انجام شد مواجه میشوید ، اینتر بزنید.
- حالا وارد محیط اصلی برنامه شدید و میتوانید با برنامه کار کنید.

راهنمای کار با برنامه

اجرای بازی های پیش فرض داخل برنامه

- وقتی که برنامه رو کامل نصب کردید به محیط اصلی میروید.

- در آنجا 2 گزینه به نام های 1- بازی های پیش فرض و 2- اجرای بازی از یو اس بی وجود دارد

- اگر گزینه 1 را انتخاب کنید وارد بازی های پیش فرض میشوید و میتوانید بازی های پیش فرض را اجرا کنید.

- به طور مثال گزینه 1 که بازی وارکرافت هست رو انتخاب میکنید ، چند لحظه صبر کنید تا بازی لود شود. بعد از لود میتوانید از آن استفاده کنید که ماوس و کیبورد لازم است و مثله بازی های کامپیوتر میتوانید بازی کنید.

- برای خروج از بازی کافیه وارد منوی بازی شوید و مثله بقیه بازی ها exit رو انتخاب کنید (لازم نیست با دکمه ps روی دسته از بازی خارج شوید)

اجرای بازی از یو اس بی

- حالا اگر میخواهید بازی از یو اس بی اجرا کنید باید در صفحه اول گزینه 2 رو انتخاب کنید (توجه کنید که بهتره قبل از اجرای برنامه یو اس بی وصل باشد)

- حالا وارد صفحه میشوید و برای تایید گزینه 1 رو انتخاب کنید.

- بازیها باید درفولدر ASPCE که در فلش قرار دارد کپی شوند ، پس قبلش باید بازی هارو آماده کنید.

- توجه کنید که هر بازی رو ps3 اجرا نمیشه و تیم ای اس باید اون هارو برای ps3 ادیت و پورت کنه تا بتونید آنها را اجرا کنید ، پس برای دانلود بازی ها به فرروم as-team برید و در اونجا قسمتی برای دانلود این بازی ها قرار گرفته و فقط کافیه شما اونارو دانلود کنید و روی فلش بریزید و از طریق برنامه اجرا کنید.

- حالا در برنامه یک فایل منیجر باز میشود که از آنجا باید بروید وفایل اجرایی exe بازی رو اجرا کنید به طور مثال gta و سپس داخل فولدر gta فایل gta.exe قرار دارد.

- حالا بازی مانند بازی های پیشفرض اجرا میشود و برای خروج هم کافیه از داخل بازی exit کنید (لازم نیست با دکمه ps روی دسته از بازی خارج شوید)

پیشنهاد میکنم بازی وارکرافت 2 رو امتحان کنید ....

پروژه اجرای بازی های کامپیوتر روی ps3 توسط as-team به روش دیگه ای بود وکلاً قصد داشتیم از یه روش دیگه برای اجرابازی ها استفاده کنیم که به دلایلی مجبور شدیم کل روش پروژه رو عوض کنیم که نتیجش این برنامه شد.

برنامه به مرور آپدیت و قوی تر میشود...........

لینک دانلود:

MH_FashisT
19-07-2011, 23:40
همونجا که گفتم ریختی ؟
اگه اشتباه ریخته باشی همین erorr میده
اگه اشتباه نکرده باشم ورژن es دادم بهت
اینم es هست

اگه درست ریخته باشیو کار نکرده باشه ورژن بازیت ماله us
حالا بازم ورژنو نگاه کن بگو

این eroor و صفحه سیاه شدن ماله eboot بازیه
بهترین روش همون eboot fix ماله مولتی من هست
یه تایپک میزنم واسه این eboot fix.eboot mod

MH_FashisT
20-07-2011, 00:10
1- اشتباه بودن EBOOT اورجینال
۲- اجرا از روی هارد داخلی
۳-نصب UPDATE ورژن ۱.۰.۱
معمولا با گذاشتن eboot orginal مشکل رفع میشه
==============================================
ورژن بازیتو بگو eboot oginalesho پیدا کنم واسط
واسه us

واسه es

WOLF PACK
20-07-2011, 01:32
همونجا که گفتم ریختی ؟
اگه اشتباه ریخته باشی همین erorr میده
اگه اشتباه نکرده باشم ورژن es دادم بهت
اینم es هست

اگه درست ریخته باشیو کار نکرده باشه ورژن بازیت ماله us
حالا بازم ورژنو نگاه کن بگو

این eroor و صفحه سیاه شدن ماله eboot بازیه
بهترین روش همون eboot fix ماله مولتی من هست
یه تایپک میزنم واسه این eboot fix.eboot mod
اره دیگه فایل ایبوت رو ریختم تو پوشه بازی...
ورژن رو از کجا باید ببینم؟؟

BATMAN-LOVE
20-07-2011, 03:19
آقا تاپیکش هست برو اونجا بگو:46:

---------- Post added at 10:15 PM ---------- Previous post was at 10:10 PM ----------

بیخیال بابا تا وقتی فایتینگ مثل مورتال کمبت هست میخوای بری سراغ این مرول و استریت فایتر مزخرف؟

---------- Post added at 10:17 PM ---------- Previous post was at 10:15 PM ----------

اینجا ابوت اورجینال و پچ و فیکس و همه چی میذاره فقط نمیدونم فیلتره یا نه:31::

اینجا هم ابوت اورجینال گذاشته:

كمبت كه خريدم و دارم دائم بازي ميكنم!!!اما مارول و كاپكام هم خوشم مياد چون حالته كميك و فضاي شادي داره بعد از بازي كردنه كمبت با اون خشونت بازي كردنه اون حال ميده!!!!!

BATMAN-LOVE
20-07-2011, 03:26
راستي جاي فردي تو كمبت خيلي خاليه!!!!!