PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Play Station 3

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

ata.royalfalcon
13-06-2011, 19:59
برای بازی هایی که فایل بالای 4 گیگ دارند 2 راه حل وجود داره

اول اینکه بازی کپی بشه تو هارد خود PS3 و از اون جا اجرا بشه

دوم استفاده از برنامه Iris Manager هست. این برنامه به جای اینکه همه بازی رو کپی کنه میاد فایل بالای 4 گیگ رو که به صورت فایل های خورد شده هست به هم میچسبونه و تو هارد PS3 ذخیره می کنه. ولی بقیه فایلهای بازی رو از همون هارد اکسترنال میخونه.

من همیشه از Iris Manager استفاده می کردم

سلام
یکی از دلایلی که من در نظر داشتم بازیها رو از روی هارد اکسترنال اجرا بشه کاهش استهلاک هارد PS3 بوده ، نه صرفه جویی در فضای هارد ps3
مثلا وقتی بازی call of diuty اجرا میکنم هارد ps3 بی وقفه در حال کاره !!! (چراغش چشمک میزنه)

مثلا در PC پس از load شدن بازی ، هارد دیگه کار چندانی انجام نمیده مگر برای سیو یا لود کردن مرحله بعدی بازی

با توجه به اینکه برنامه Iris Manager بازهم قسمتی از فایلها رو روی هارد ps3 میریزه پس فکر نکنم برای کاهش استهلاک هارد ps3 نقش موثری داشته باشه .

البته شاید من بیش از حد حساس هستم و این فعالیت هارد مشکلی نداشته باشه

X-Volt
13-06-2011, 20:22
سلام
یکی از دلایلی که من در نظر داشتم بازیها رو از روی هارد اکسترنال اجرا بشه کاهش استهلاک هارد PS3 بوده ، نه صرفه جویی در فضای هارد ps3
مثلا وقتی بازی call of diuty اجرا میکنم هارد ps3 بی وقفه در حال کاره !!! (چراغش چشمک میزنه)

مثلا در PC پس از load شدن بازی ، هارد دیگه کار چندانی انجام نمیده مگر برای سیو یا لود کردن مرحله بعدی بازی

با توجه به اینکه برنامه Iris Manager بازهم قسمتی از فایلها رو روی هارد ps3 میریزه پس فکر نکنم برای کاهش استهلاک هارد ps3 نقش موثری داشته باشه .

البته شاید من بیش از حد حساس هستم و این فعالیت هارد مشکلی نداشته باشه
شما وقتی از این برنامه یا برنامه های مشابه استفاده میکنی، یعنی فایلی که حجمش بزرگتر از 4 گیگ هست رو میخوای جدا کنی و در واقع به چند بخش تقسیمش کنی ...
پس فایل حجیم بازی (بعد از جدا سازی) میتونه روی هارد External، بدون مشکل ریخته بشه.

HO3IN-Life
13-06-2011, 20:57
سلام دوست عزيز.ميشه بگي چجوريه منظورم اينكه آيا تا حالا خودت از سايتشون خريد كردي؟ از اين سايت هاي در پيتي نيست كه خالي بندند؟اگه واقعا با هزينه ي پست 1000 درمياد خيلي عاليه!!!

سلام بدون هزینه پست هزینه پست هارد 4هزار تومانه حالا اگه میخوای به نفعت باشه یک هارد بفرست 20 تا بازی بخر میشه 24هزار تومان.البته من خودم از این سایت نخریدم:31:

hosein ati
13-06-2011, 21:15
والا قیمتی که شما خرید کردی برای PS3 - 320 گیگه نه 160 گیگ ...
دیجی کالا که همیشه قیمتاش بیشتر از جاهای دیگس، دقیقا همین چیزایی که شما سفارش دادی رو + کنسول کپی خور شده، میده 515 تومان!
من قیمتها رو هم از سایت "سونی تهران" گفتم نه از خودم ... (شما برو ببین اونجا چند میده!)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام .داداش شما نگاه میکنی به سایت های اینترنتی و میگی من گرون خریدم ولی من با همشون تلفنی حرف زدم و همشون قیمت های دیگه ای رو گفتن و وقتی گفتم چرا هر کدوم یه بهانه ای آورد.دیجی کالا و رایان صبا گفتن دلار گرون شده.سونی تهران هم که شما میگی گفت خیلی وقته که دیگه کنسول کار نمیکنه و خلاصه این که من گرفتم کمترین قیمت بود و همون سونی تهران این فروشگاه رو پیشنهاد کرد.+یه چیزی فکر کنم اشتباه شده من منظورم از یه دسته ی اورجینال یه دسته ی اضافه ی اورجینال هست.یعنی با هم دو تا دسته میشن نه یکی.
دیگه من نمیدونم شاید قیمت کمتر هم باشه ولی من که پیدا نکردم.حالا هر چی بعد از یه سال انتظار ps3 فردا میاد حالا نزنین تو ذوقم.بیخیال دیگه گذشت.

---------- Post added at 10:15 PM ---------- Previous post was at 10:12 PM ----------

کدوم بازی ها رو اول بگیرم بیشتر حال میده؟

Gamemaster
13-06-2011, 21:22
هر چی‌ دوست داری

چه سبکی حال میکنی‌؟

hosein ati
13-06-2011, 22:09
بیشتر اکشن.مثل uncharted 2.
شنیدم بازی army of two :the 40th day هم بازی خوبیه .
با بازی جاسوسی هم خیلی حال میکنم.
الان کدوم بازی ها cfw کار نمیکنند؟لطفا اینو جواب بدین.

Gamemaster
13-06-2011, 22:29
Red Faction: Armageddon
Portal 2

mmf72
14-06-2011, 00:22
دوستان dirt3 رو 3.55 بالا اومده؟

abbasgh66
14-06-2011, 01:16
الان اینجا یه مسئله ای پیش میاد این بازی هایی که حجم بالای 4 گیگ دارن رو تو چند دی وی دی عرضه می کنن مثلا کیلزون تو 10 تا بود فک کنم . خب الان باید این فایل ها یکی بشه دیگه ؟ میشه بدون استفاده از PC و از طریق خود PS3 این کارو کرد ؟

rezidentevilone
14-06-2011, 02:27
دوستان dirt3 رو 3.55 بالا اومده؟

بله اینجا هم عرضش کرده : ps3j.com
:11:

mmf72
14-06-2011, 02:33
چند سوال دارم
2- اگه بخوام به آخرین ورژن2.004 multiman آپدیت کنم چطور باید مولتی من جدید رو نصب کنم؟
3- جریان فایل BDEMU چی هست آیا به اون نیازی هست و اگر هست چطور نصبش کنم؟منظورم اينكه بايد نسخه ي قبليشو پاك كنم بعد نسخه ي جديدو بريزم اگه اين كارو بكنم بازيهام پاك نميشه؟لطفا كامل و دقيق توصيح بديد...:40::40::40:

X-Volt
14-06-2011, 06:12
سلام .داداش شما نگاه میکنی به سایت های اینترنتی و میگی من گرون خریدم ولی من با همشون تلفنی حرف زدم و همشون قیمت های دیگه ای رو گفتن و وقتی گفتم چرا هر کدوم یه بهانه ای آورد.دیجی کالا و رایان صبا گفتن دلار گرون شده.سونی تهران هم که شما میگی گفت خیلی وقته که دیگه کنسول کار نمیکنه و خلاصه این که من گرفتم کمترین قیمت بود و همون سونی تهران این فروشگاه رو پیشنهاد کرد.+یه چیزی فکر کنم اشتباه شده من منظورم از یه دسته ی اورجینال یه دسته ی اضافه ی اورجینال هست.یعنی با هم دو تا دسته میشن نه یکی.
دیگه من نمیدونم شاید قیمت کمتر هم باشه ولی من که پیدا نکردم.حالا هر چی بعد از یه سال انتظار ps3 فردا میاد حالا نزنین تو ذوقم.بیخیال دیگه گذشت.

---------- Post added at 10:15 PM ---------- Previous post was at 10:12 PM ----------

کدوم بازی ها رو اول بگیرم بیشتر حال میده؟

سلام ...
من قصد تو ذوق زدن نداشتم! :دی
فقط خواستم منبع حرفمو گذاشته باشم. ولی متاسفانه این مشکل تو ایران وجود داره که قیمتها هیچ وقت منصفانه نیست.
راستی کنسول جدیدتون هم مـبـارک ...

چند سوال دارم
2- اگه بخوام به آخرین ورژن2.004 multiman آپدیت کنم چطور باید مولتی من جدید رو نصب کنم؟
3- جریان فایل BDEMU چی هست آیا به اون نیازی هست و اگر هست چطور نصبش کنم؟منظورم اينكه بايد نسخه ي قبليشو پاك كنم بعد نسخه ي جديدو بريزم اگه اين كارو بكنم بازيهام پاك نميشه؟لطفا كامل و دقيق توصيح بديد...:40::40::40:

شما فقط باید MultiMan جدید رو از اینترنت دانلود کنی و با کمک USB Flash روی همون ورژن قبلی نصب کنی ...
خود برنامه هم گزینه آپدیت داره، ولی چون بهتره که با کنسول کپی خور شده به اینترنت متصل نشین، پس این کار خیلی پیشنهاد نمیشه ...
BDEMU اساسا همون فایلیه که به MultiMan یا هر برنامه مشابه، امکان Boot کردن بازی های BackUp گرفته شده رو میده ... (برای آپدیت MultiMan شما به این برنامه هم نیاز پیدا میکنی!)

farbod N73 me
14-06-2011, 08:43
آقا عجب تاپیکی شده جل الخالق!!
عین نور 10 صفحه 10 پر میشه!! بعد -- شده شبیه تاپیک Xbox 360!! یه زمانی 3 روز اینجا هیشکی پست نمیداد!! LOL!!
دوستان میخواستم بدونم که از این بازی های Free که میشه دانلود کرد من به نظرتون کدومارو دانلود کنم؟
چون اینترنتم حجمیه و اگرم شب بزارم حداکثر با این سرورای مزخرف سونی 1.5 گیگ میتونم دانلود کنم به نظرتون کردوما رو بگیرم؟
اگه بشه حجمشون رو هم بنویسین ممنون میشم!

یکی ج.اب بده!!:41:

airmaxwisp
14-06-2011, 08:58
یکی ج.اب بده!!:41:

:18::18::18:

سلام:31: میخای یه شب تا صبح ps3 رو روشن نگه داری برای دانلود بازی؟:18:

HO3IN-Life
14-06-2011, 09:32
سلام من هم سوال این دوستمون abbasgh66 رو دارم اگه میشه جواب بدید:

الان اینجا یه مسئله ای پیش میاد این بازی هایی که حجم بالای 4 گیگ دارن رو تو چند دی وی دی عرضه می کنن مثلا کیلزون تو 10 تا بود فک کنم . خب الان باید این فایل ها یکی بشه دیگه ؟ میشه بدون استفاده از PC و از طریق خود PS3 این کارو کرد:11:

SamGun
14-06-2011, 09:38

روح ا... جان چه اشکالی داره مگه !! طرف 38.6 ساعت رکورد بازی GTA IV رو با PS3 FAT شکونده !! دیگه یه دانلود که شب تا صبحش چیزی نیست برادر .

سلام من هم سوال این دوستمون abbasgh66 رو دارم اگه میشه جواب بدید:

الان اینجا یه مسئله ای پیش میاد این بازی هایی که حجم بالای 4 گیگ دارن رو تو چند دی وی دی عرضه می کنن مثلا کیلزون تو 10 تا بود فک کنم . خب الان باید این فایل ها یکی بشه دیگه ؟ میشه بدون استفاده از PC و از طریق خود PS3 این کارو کرد:11:

شدنش که میشه ولی HomeBrew این کار نوشته نشده و تو Home Brew های فعلی هم که برای Backup گیری استفاده میشن این قابلیت تعریف نشده.

یکی از دوستان تست کرده بود میگفت یه بازی کم حجم که Multi Platform هست رو روی DVD9 ریخته و تونسته توسط خوده PS3 ازش Backup بگیره.

من هنوز خودم تست نکردم ولی خب اینم میره جزو موارد تستی من :31:

X-Volt
14-06-2011, 09:42
آقا عجب تاپیکی شده جل الخالق!!
عین نور 10 صفحه 10 پر میشه!! بعد -- شده شبیه تاپیک Xbox 360!! یه زمانی 3 روز اینجا هیشکی پست نمیداد!! LOL!!
دوستان میخواستم بدونم که از این بازی های Free که میشه دانلود کرد من به نظرتون کدومارو دانلود کنم؟
چون اینترنتم حجمیه و اگرم شب بزارم حداکثر با این سرورای مزخرف سونی 1.5 گیگ میتونم دانلود کنم به نظرتون کردوما رو بگیرم؟
اگه بشه حجمشون رو هم بنویسین ممنون میشم!
این قضیه برمیگرده به سلیقه هر کس ...
اینا بازیهای قابل دانلود تو PSN هستن، که شما دوتاشو میتونی دانلود کنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتو این عنوانها، به نظر من InFAMOUS و LittleBigPlanet از بقیه بهترن! (البته این نظر مـنه.)

Alex Fera
14-06-2011, 10:56
تو این عنوانها، به نظر من InFAMOUS و LittleBigPlanet از بقیه بهترن! (البته این نظر مـنه.)

اینا بازیهای خوبین ولی یه خورده حجمشون بالاست و روی بلو-ری میشه با یه قیمت پایین خریدشون...............

ولی کلا با این نت گند ایران هیچ کدوم ارزش دان ندارن..........

farbod N73 me
14-06-2011, 11:52

مگه چیه؟؟:31::27:

اینا بازیهای خوبین ولی یه خورده حجمشون بالاست و روی بلو-ری میشه با یه قیمت پایین خریدشون...............

ولی کلا با این نت گند ایران هیچ کدوم ارزش دان ندارن..........

این قضیه برمیگرده به سلیقه هر کس ...
اینا بازیهای قابل دانلود تو PSN هستن، که شما دوتاشو میتونی دانلود کنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتو این عنوانها، به نظر من InFAMOUS و LittleBigPlanet از بقیه بهترن! (البته این نظر مـنه.)

آره اون دو تا بازی رو من میتونم با 20 بگیرم! که من از سبک Infamous خوشم نمیاد و Little Big Planet رو هم تموم کردم!:10:

یه ذره که تحقیق کردم مثل اینکه Wipe Out HD و DEad Nation بازای خوبین و به قولی Must Be Played هسن!!:8:
چون نمیدونم Super Dust چیه این سوالو کردم!

در ضمن من هر شب تقریبا 3 گیگ دانلود رایگان میتونم بکنم از سرور خوب! ولی سرورای سونی گندن! برا همین به 1.5 گیگم راضیم!

خاک تو سرشون!! الان داشتم میخوندم اگه Plus رو بگیری واسه 30 روز بعدش که تموم بشه هرچی که مفتی گرفته بودی از رو هاردت میپره!!
یعنی کشکه!!

hosein ati
14-06-2011, 12:01
سلام .یه سوال دارم لطفا زود جواب بدین..
من یه هارد اکسترنال 250 گیگ دارم ولی 60 گیگش پر از فیلمه.الان من بدم هردو بیرون برام بازی بزنن اون فیلم ها مشکل ایجاد نمیکنه برای مولتی من تو خوندن بازی ها .اصلا کلا میتونه بازی ها رو بخونه یا من به فکر خالی کردنشون تو هارد آشنا ها باشم؟لطفا زود جواب بدین چون میخوام 2 ساعت دیگه برم کلاس زبان برگشتنی هم بازی بگیرم.
ممنونم.

exeda
14-06-2011, 12:29
سلام به همه
الالخصوص به بچای شییییراز خووود...مون:5:
میخواستم یه کمک کنید
ایا تو شیراز بغیر از خیابون توحید جای دیگه ای کنسول ps3 عرضه میشه یا خدمات و لوازمش؟؟؟؟؟؟؟؟
تو اونجا همچی پیدا میشه ولی خیلی اوضاع قیمتاش نسبت به قیمت های تهران خیطه

A.N.A.P
14-06-2011, 12:51
LittleBigPlanet
Super StarDust
Dead Nation
InFAMOUS
Wip Eout
آقا این بازی ها مجانی هست ؟

foxyjanam
14-06-2011, 12:56
مگه چیه؟؟:31::27:

آره اون دو تا بازی رو من میتونم با 20 بگیرم! که من از سبک Infamous خوشم نمیاد و Little Big Planet رو هم تموم کردم!:10:

یه ذره که تحقیق کردم مثل اینکه Wipe Out HD و DEad Nation بازای خوبین و به قولی Must Be Played هسن!!:8:
چون نمیدونم Super Dust چیه این سوالو کردم!

در ضمن من هر شب تقریبا 3 گیگ دانلود رایگان میتونم بکنم از سرور خوب! ولی سرورای سونی گندن! برا همین به 1.5 گیگم راضیم!

خاک تو سرشون!! الان داشتم میخوندم اگه Plus رو بگیری واسه 30 روز بعدش که تموم بشه هرچی که مفتی گرفته بودی از رو هاردت میپره!!
یعنی کشکه!!
من inFAMOUS و LBP رو گرفتم ، inFAMOUS خيلي بدم اومد ولي اون LBP خوب بود ! تو كه اين دوتا رو نميخاي بايد همون Dead Nation و Wipe Out رو بگيري ! من كه از Dead Nation بدم مياد ولي Wipe Out زياد تعريفشو شنيدم مثل اين كه هيجانش بالاس . براي دانلود هم اين روشي كه تو بازي سنتر هس عاليه ، البته تو حجم دانلودلت كمه با خود كنسول هم خوب و راحته ولي اگه دوس داشتي با اين روش ميشه با PC گرفت

من AC II + ADD-ON + LBP + inFAMOUS + E32011 Press Conference+ كلي Trailer ميخاستم دانلود كنم ديگه وقت نميشد بازي كنم اصلا ! مجبوري زدم تو كار PC واسه دانلود .
در مورد پلاس هم %60 باهات موافقم ولي يه ماهه يه بازي رو ميكني تموم ديگه ، تخفيف واسه يه ماه به نظرم كافيه ! كلا با پلاس موافقم :31:

hosein ati
14-06-2011, 13:50
من یه هارد اکسترنال 250 گیگ دارم ولی 60 گیگش پر از فیلمه.الان من بدم هردو بیرون برام بازی بزنن اون فیلم ها مشکل ایجاد نمیکنه برای مولتی من تو خوندن بازی ها .اصلا کلا میتونه بازی ها رو بخونه یا من به فکر خالی کردنشون تو هارد آشنا ها باشم؟لطفا زود جواب بدین چون میخوام 2 ساعت دیگه برم کلاس زبان برگشتنی هم بازی بگیرم.
ممنونم.

تو رو خدا جواب بدین.خیلی واجبه.

Shahroozs2
14-06-2011, 14:45
سلام به همه
الالخصوص به بچای شییییراز خووود...مون:5:
میخواستم یه کمک کنید
ایا تو شیراز بغیر از خیابون توحید جای دیگه ای کنسول ps3 عرضه میشه یا خدمات و لوازمش؟؟؟؟؟؟؟؟
تو اونجا همچی پیدا میشه ولی خیلی اوضاع قیمتاش نسبت به قیمت های تهران خیطه
یه نفرو میشناسم تو شیراز که قیمتاش مناسبه و تو پاساژ صدف مغازه داره.اگه خواستی بگو تا شمارشو pm کنم

X-Volt
14-06-2011, 14:49
ممنونم.

هارد شما باید پارتیشن بندی بشه، تا بتونه فرمت FAT32 و NTFS رو از هم دیگه تفکیک کنه ...
بعد از این کار، دیگه مشکلی برای MultiMan پیش نمیاد! (فقط بازیهایی که حجمشون بالای 4 گیگه، اول باید تو کامپیوتر Split و بعد تو کنسول Join بشن.)

آقا این بازی ها مجانی هست ؟
بلـه ...
هدیه شرکت SONY به مخاطبان PSN هست! (البته بعد از هـ...ک شدنش.)

abbasgh66
14-06-2011, 17:11
فقط بازیهایی که حجمشون بالای 4 گیگه، اول باید تو کامپیوتر Split و بعد تو کنسول Join بشن.)

این کار رو نمیشه با کنسول انجام داد ؟

Gamemaster
14-06-2011, 17:29
-------------------------------
Math has just tweeted 6F7EB362724AE29078B2A31BDA35861C1F2EB19F
یعنی‌ پیدا شده???

hosein ati
14-06-2011, 18:17
[QUOTE=X-Volt;6178949]هارد شما باید پارتیشن بندی بشه، تا بتونه فرمت FAT32 و NTFS رو از هم دیگه تفکیک کنه ...
بعد از این کار، دیگه مشکلی برای MultiMan پیش نمیاد! (فقط بازیهایی که حجمشون بالای 4 گیگه، اول باید تو کامپیوتر Split و بعد تو کنسول Join بشن.)

ببین هارد من کلا fat 32 هست یه پارتیشن هست.آیا یه پوشه ی هارد بازی بریزم و یه پوشه ی دیگه فیلم مولتی من بازی رو میتونه پیدا بکنه یا فقط توی هارد باید یه پوشه باشه و توش بازی باشه تا مولتی من بتونه پیداش بکنه؟:19:

exeda
14-06-2011, 18:19
یه نفرو میشناسم تو شیراز که قیمتاش مناسبه و تو پاساژ صدف مغازه داره.اگه خواستی بگو تا شمارشو pm کنم
پاساژ صدف ps3 ندیدم تا به حال.
خود کنسول رو هم عرضه میکنه؟؟؟ یا فقط لوازم جانبی و بازیهاش رو؟؟
اگه شمارشو لطف کنی ممنون میشم:10:

abbasgh66
14-06-2011, 18:27
-------------------------------
Math has just tweeted 6F7EB362724AE29078B2A31BDA35861C1F2EB19F
یعنی‌ پیدا شده???

چی پیدا شده ؟ خبر بده خانواده ای رو از ناراحتی نجات بده :41:

X-Volt
14-06-2011, 19:51
این کار رو نمیشه با کنسول انجام داد ؟

من تا حالا نشنیدم کسی این کارو با PS3 انجام داده باشه ...

ببین هارد من کلا fat 32 هست یه پارتیشن هست.آیا یه پوشه ی هارد بازی بریزم و یه پوشه ی دیگه فیلم مولتی من بازی رو میتونه پیدا بکنه یا فقط توی هارد باید یه پوشه باشه و توش بازی باشه تا مولتی من بتونه پیداش بکنه؟:19:
پس دیگه نیازی به پارتیشن بندی نیست ...
شما بازیهاتو میتونی بریزی روی هارد! برای MultiMan مشکلی پیش نمیاد. (ولی پیشنهاد میشه فیلمها رو از روی هارد منتقل کنی، البته الزامی نیست.)

leon scott kendy
14-06-2011, 20:22
[QUOTE=X-Volt;6176432]1) مدلهایی که الان خیلی پرفروشن: 160GB، 250GB و 320GB
2) بهترین نداره! سخت افزار همشون یکیه، فقط حجم هاردشون متفاوته و محتویات داخل جعبه ...
3) قیمت کنسول و هارد مشخصا همجا یکی نیست، ولی تو تهران قیمت 250GB حدودا 415 تومانه...
و قیمت 320GB هم حدودا 470 تومانه...
4) یعنی کنسول توانایی اجرای بازی های کپی شده رو پیدا میکنه!
5) طبیعاتا مدل Slim به صرفه تره ...
6) اینکه دیگه سوال کردن نداشت!!

از جواب دادنتون ممنون
منظورم مدل های بزرگش بود بهش میگن فت دیگه همون چاقالو خودمون
خوب من اون موقع که اومده بود مدل بندی ها جوری بود که یکی بازی های پی اس تو و ان رو نرم افزاری و یکی سخت افزاری می آورد
خوب چرا الان می گیر اسلیم به صرفه تره می توانم دلایتون رو داشته باشم
خوب الان دیگه فت تولید میشه
خوب الان روشی که روی پی استری با هارد بازی م یکنید اسمش چی بید

خوب گارانتی هم حرفتون رو قبول دارم منظورم متفرقه بود
پس بگردم دنبال ارزون ترین جا

خوب یک سوال دیگه معمولا حجم بازی های چقدره
چون یک هارد اکسترنال هم باید بگیرم چه قدری بگیرم خوبه
بعد هارد خود دستگاه هم به میزان بازی کرنم باید ببنم
حالا حجم بازی ها چقدره
از خفن تا کم ترینش

hosein ati
14-06-2011, 21:03
سلام برای اینکه مولتی من بازی ها رو بشناسه باید پوشه ای که بازی ها توش هست اسمش چی باشه؟بعد برای هر بازی باید پوشه ی جدا توی پوشه ی اصلی جدا کنیم با لازم نیست؟
من یه بازی اورجینال هم خریدم حالا برای اینکه اجراش بکنم باید قبل از اینکه کنسول -- بشه بازی کنم و تمومش کنم و بعد هکش کنم یا بعد از ه-ک کردن کنسول هم میشه بازی اورجینال بازی کرد؟

amin3k
14-06-2011, 21:25
آقا ps3 fat 120gb با دو دسته 260 می ارزه؟

Gamemaster
14-06-2011, 21:38
سلام برای اینکه مولتی من بازی ها رو بشناسه باید پوشه ای که بازی ها توش هست اسمش چی باشه؟بعد برای هر بازی باید پوشه ی جدا توی پوشه ی اصلی جدا کنیم با لازم نیست؟
من یه بازی اورجینال هم خریدم حالا برای اینکه اجراش بکنم باید قبل از اینکه کنسول -- بشه بازی کنم و تمومش کنم و بعد هکش کنم یا بعد از ه-ک کردن کنسول هم میشه بازی اورجینال بازی کرد؟

games or gamez

باید فلدر که با آیدی داره کپی‌ کنی‌

مشکلی نیست

---------- Post added at 10:38 PM ---------- Previous post was at 10:36 PM ----------

چی پیدا شده ؟ خبر بده خانواده ای رو از ناراحتی نجات بده :41:

نه خبری نبود اشتب بود

A.IvI.I.N
14-06-2011, 21:43
دوستان اگه راهنماییم کنین ممنون میشم.:11:

exeda
14-06-2011, 21:50
آقا ps3 fat 120gb با دو دسته 260 می ارزه؟
اگه نو باشه وهر دو دسته اصلی باشه چرا که نه
ولی اگه خوره بازی باشی با هارد داخلیش مشکل بهم میزنی
اخه بعضی از بازی هارو که فایل های بزرگ دارن حتما باید روی هارد ریخته بشن
دو برابرش کن یه SLIM 320 GB بگیر خیال خودتو راحت کن

hosein ati
14-06-2011, 22:11
games or gamez

باید فلدر که با آیدی داره کپی‌ کنی‌

مشکلی نیست

---------- Post added at 10:38 PM ---------- Previous post was at 10:36 PM ----------

پس من هر وقت بازی رو بزارم فرقی نداره ه ک بشه یا نه بازی اجرا میکنه .فقط جمله ی دوم رو نفهمیدم میشه یه بیشتر توضیح بدین .من یه کم مبتدی هستم تو کار ه ک.
خیلی ممنون پاسخ دادن به سوالات یه مبتدی.

farbod N73 me
14-06-2011, 23:01
من inFAMOUS و LBP رو گرفتم ، inFAMOUS خيلي بدم اومد ولي اون LBP خوب بود ! تو كه اين دوتا رو نميخاي بايد همون Dead Nation و Wipe Out رو بگيري ! من كه از Dead Nation بدم مياد ولي Wipe Out زياد تعريفشو شنيدم مثل اين كه هيجانش بالاس . براي دانلود هم اين روشي كه تو بازي سنتر هس عاليه ، البته تو حجم دانلودلت كمه با خود كنسول هم خوب و راحته ولي اگه دوس داشتي با اين روش ميشه با PC گرفت

من AC II + ADD-ON + LBP + inFAMOUS + E32011 Press Conference+ كلي Trailer ميخاستم دانلود كنم ديگه وقت نميشد بازي كنم اصلا ! مجبوري زدم تو كار PC واسه دانلود .
در مورد پلاس هم %60 باهات موافقم ولي يه ماهه يه بازي رو ميكني تموم ديگه ، تخفيف واسه يه ماه به نظرم كافيه ! كلا با پلاس موافقم :31:

آره اینو قبلا دیده بودم. ببینم چی میشه!!
تازه LA Noir رو گرفتم!! دارم بازی میکنم! پس تصویب شد! :31:رفتم نقد ها رو هم خوندم! Little رو میخرم که داشته باشم!
رو دیسک منظورمه. Wipe Out Hd و DEad Nation رو هم دانلود میکنم.
راستی روشه جواب که میده آره؟

Gamemaster
14-06-2011, 23:43
پس من هر وقت بازی رو بزارم فرقی نداره ه ک بشه یا نه بازی اجرا میکنه .فقط جمله ی دوم رو نفهمیدم میشه یه بیشتر توضیح بدین .من یه کم مبتدی هستم تو کار ه ک.
خیلی ممنون پاسخ دادن به سوالات یه مبتدی.

درود

آره فقط بازی که آپدیت نخواد

اینطوری می‌شه مسیر رو هارد
مثال
games:\BLES-00937
این BLES-00937 می‌شه همون آیدی که گفتم
هر بازی هم آیدی خودشو داره
اگه بازم بد توضیح دادم بگو :31:

hosein ati
14-06-2011, 23:47
خیلی ممنون.خوب توضیح دادی .فردا خودم عملی تجربه میکنم بعدش اگه مشکلی بود میام میپرسم.بازم ممنون.
اون آیدی نشانگر چیه؟
uncharted 2 آپدیت میخواد یا نه؟

X-Volt
15-06-2011, 05:49
از جواب دادنتون ممنون
منظورم مدل های بزرگش بود بهش میگن فت دیگه همون چاقالو خودمون
خوب من اون موقع که اومده بود مدل بندی ها جوری بود که یکی بازی های پی اس تو و ان رو نرم افزاری و یکی سخت افزاری می آورد
خوب چرا الان می گیر اسلیم به صرفه تره می توانم دلایتون رو داشته باشم
خوب الان دیگه فت تولید میشه
خوب الان روشی که روی پی استری با هارد بازی م یکنید اسمش چی بید

خوب گارانتی هم حرفتون رو قبول دارم منظورم متفرقه بود
پس بگردم دنبال ارزون ترین جا

خوب یک سوال دیگه معمولا حجم بازی های چقدره
چون یک هارد اکسترنال هم باید بگیرم چه قدری بگیرم خوبه
بعد هارد خود دستگاه هم به میزان بازی کرنم باید ببنم
حالا حجم بازی ها چقدره
از خفن تا کم ترینش

طبیعتا دیگه الان تولید مدل Fat متوقف شده ...
PS3 Slim به صرفه تره به خاطره اینکه سخت افزارش یکسری تغییرات جزئی کرده و ابعادشم کوچیکتر شده. از همه مهمتر، حجم بالای هارد در انواع مختلف این مدله!
به کپی خور شدن کنسول و بازی از طریق هارد، اصطلاحا میگن JailBreak ...
حجم بازیها متفاوته! اکثرا دور و بر 3 تا 10 گیگ هستن، ولی ماکسیممش حدودا 60 گیگه ...
در کل من پیشنهاد میکنم برای خرید PS3 خیلی به مدلهای قدیمی (Fat) فکر نکنین. هارد 160GB یا نهایتا 250GB هم کاملا مناسبه ...

foxyjanam
15-06-2011, 08:20
آره اینو قبلا دیده بودم. ببینم چی میشه!!
تازه LA Noir رو گرفتم!! دارم بازی میکنم! پس تصویب شد! :31:رفتم نقد ها رو هم خوندم! Little رو میخرم که داشته باشم!
رو دیسک منظورمه. Wipe Out Hd و DEad Nation رو هم دانلود میکنم.
راستی روشه جواب که میده آره؟
ديدمت در حال LA Noire ، بالاخره ول كردي MW 2 رو ( براي لحظاتي ) ، كسايي كه BD بازي LBP رو دارن ميرن دانلود ميكنن كه رو هارد داشته باشن ولي تو جز اونا نيستي ظاهرا :31:
البته تو كه دانلودو كردي ديگه . درمورد روش هم من كه كارم شد ! تا حالا 15 گيگ اينجوري كار كردم ، به نظر من E3 هم بگير اگه نديديش ، چيزاي جالبي داشت . PSVita كه بياد دنياي آنلاين PS بزرگتر هم ميشه ! با Vita آنلاين بزني با اهالي PS3 ! :8:

farbod N73 me
15-06-2011, 08:41
ديدمت در حال LA Noire ، بالاخره ول كردي MW 2 رو ( براي لحظاتي ) ، كسايي كه BD بازي LBP رو دارن ميرن دانلود ميكنن كه رو هارد داشته باشن ولي تو جز اونا نيستي ظاهرا :31:
البته تو كه دانلودو كردي ديگه . درمورد روش هم من كه كارم شد ! تا حالا 15 گيگ اينجوري كار كردم ، به نظر من E3 هم بگير اگه نديديش ، چيزاي جالبي داشت . PSVita كه بياد دنياي آنلاين PS بزرگتر هم ميشه ! با Vita آنلاين بزني با اهالي PS3 ! :8:

ببین این که شاهکاره رو قبول دارم ولی راستشو بخوای فقط با دونفریش حال کردم چون با یه نفر دیگه ای میگی میخندی!:10:
ولی من چون تک بازی میکنم خیلی بهم حال نداد راستیتش! الان من فقط برا Platformer منتظر Rayman Origins هستم!!:18: آخرت بازی یه بی پدر!!
آره! من عشقم مدرنه آخه!! تو هم اکثرا GranTurismo میزنی. درست میگم؟:31: منم Plus رو گرفتم!! چون فقط تا 5 تیر وسایلم وسله!! بعدش باید بریم برا خرخونی کنکور!!بد نبود یه چند تا بازیش رو گذاشتم برا دانلود. دیشب هم اون DEad Nation رو گرفتم. پسر دیشب 3.5 گیگ دانلود داشتم!!:31: سرعتم با روز مو نمیزد!!:18:
این روشه هم عجب چیزیه!! کفم برید!!:18: خیلی حال میده! الان یه دونه DLC برا LA Noir و چند تا بازی پلاس و WipeOut و دموهای آنچارتد 3 تو E3 تو IDM ـم جا خوش کرده تا شب!!:8::21::27:
من چون E3 رو از بازیرایانه سفارش دادم فقط همون آنچارتد رو گرفتم!
یه چیزی یادم رفت!!:31: من بازی های PSP رو هم گذاشتم برا دانلود !!:31: دستگاه رو ندارما!!:31: دیدم 20 روز دیگه این Offer تموم میشه گفتم نکنه از دستم بره!!! LOL!! اینا میرن کجا؟ بعدن میشه ریختشون تو PSP??:8:

A.IvI.I.N
15-06-2011, 11:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:11:

Gamemaster
15-06-2011, 11:52
خیلی ممنون.خوب توضیح دادی .فردا خودم عملی تجربه میکنم بعدش اگه مشکلی بود میام میپرسم.بازم ممنون.
اون آیدی نشانگر چیه؟
uncharted 2 آپدیت میخواد یا نه؟

خواهش می‌کنم
اسمای بازی

نه نمیخواد

foxyjanam
15-06-2011, 14:06
ببین این که شاهکاره رو قبول دارم ولی راستشو بخوای فقط با دونفریش حال کردم چون با یه نفر دیگه ای میگی میخندی!:10:
ولی من چون تک بازی میکنم خیلی بهم حال نداد راستیتش! الان من فقط برا Platformer منتظر Rayman Origins هستم!!:18: آخرت بازی یه بی پدر!!
آره! من عشقم مدرنه آخه!! تو هم اکثرا GranTurismo میزنی. درست میگم؟:31: منم Plus رو گرفتم!! چون فقط تا 5 تیر وسایلم وسله!! بعدش باید بریم برا خرخونی کنکور!!بد نبود یه چند تا بازیش رو گذاشتم برا دانلود. دیشب هم اون DEad Nation رو گرفتم. پسر دیشب 3.5 گیگ دانلود داشتم!!:31: سرعتم با روز مو نمیزد!!:18:
این روشه هم عجب چیزیه!! کفم برید!!:18: خیلی حال میده! الان یه دونه DLC برا LA Noir و چند تا بازی پلاس و WipeOut و دموهای آنچارتد 3 تو E3 تو IDM ـم جا خوش کرده تا شب!!:8::21::27:
یه چیزی یادم رفت!!:31: من بازی های PSP رو هم گذاشتم برا دانلود !!:31: دستگاه رو ندارما!!:31: دیدم 20 روز دیگه این Offer تموم میشه گفتم نکنه از دستم بره!!! LOL!! اینا میرن کجا؟ بعدن میشه ریختشون تو PSP??:8:
من هم فقط 2 نفره بازي ميكنم ، خيلي ميخنديم ، خداس ! اول بازي L2 و R2 رو ميگيريم ورزش ميكنيم :31: و ...
من تو يه هفته گذشته 24 گيگ دانلود كردم چون نميزاشت بازي كنم ديگه به اين روش روي آوردم . در مورد GT5 هم ميخام پلاتش كنم ، الانم %98 تروفي هارو گرفتم ، و فقط يه دونه مونده ، همونطور كه ميدوني +600 ساعت وقت نيازه تا بشه اين بازي رو پلات كرد ! تا فردا تمومه و ميرم تو كار MK , KZ 2 ,3 . حسي كه نسبت به مدرن داري من به KZ 2 دارم ، ميفتيم 32 نفري تو Radec Academy چه جوي داره :8: . قدر اين دانلود شبانه رو بدون چون از شاتل بعيده كه شب و روزش يكي باشه .

Gamemaster
15-06-2011, 14:18
۲بازی دیگه به لیست اجرانشدنها اضافه شد
alice madness returns
White Knight Chronicles 2

hosein ati
15-06-2011, 15:35
سلام .دستگاه اومد.اگه میدونستم اینقدر کنسول خوبه این همه سال pc رو ارتقاع نمیدادم همون اول کنسول میخریدم.
چطوری میتونم بدون اینکه کنسول روشن باشه دسته هامو شارژ کنم؟یا روشن بودن کنسول مشکلی نداره؟چون وقتی دسته ها رو میزارم شارژ فن کنسول کار نمیکنه فک نکنم مشکلی داشته باشه.
ولی خداییش این uncharted 2 عجب بازیه .الان میخوام کپی خورش کنم حیفم میاد ولی چه میشه کرد.

Gamemaster
15-06-2011, 16:42
میتونی‌ با pc شارژ کنی‌

hosein ati
15-06-2011, 17:04
سلام بازم ممنون.
قضیه اون 4 تا چراغ روی دسته چیه؟
اگه هر چهار تا با هم چشمک بزنه یعنی شارژ میشه نه؟چون وقتی زدمشون pc دسته ها رو هر چهار تا چراغ با هم روشن شدن و چشمک زدن.
کنسول رو هم -- کردم با اینکه دلم نمیومد ولی هکش کردم.الان دارم میرم بازی بخرم.یه لیست 20 تایی از بازی های خوبش تهیه کردم و میرم چند تاشو بگیرم.

X-Volt
15-06-2011, 17:10
سلام بازم ممنون.
اگه هر چهار تا با هم چشمک بزنه یعنی شارژ میشه نه؟چون وقتی زدمشون pc دسته ها رو هر چهار تا چراغ با هم روشن شدن و چشمک زدن.
کنسول رو هم -- کردم با اینکه دلم نمیومد ولی هکش کردم.الان دارم میرم بازی بخرم.یه لیست 20 تایی از بازی های خوبش تهیه کردم و میرم چند تاشو بگیرم.
وقتی اون چهار تا چراغ چشمک زن میشن، یعنی کنترلر در حال شارژ شدنه ...
در ضمن شارژ کنترلر رو میشه با خود کنسول هم انجام داد و هیچ مشکلی پیش نمیاد!

Gamemaster
15-06-2011, 17:55
سلام بازم ممنون.

آره داره شارژ می‌شه وقتی‌ هم چشمک نزد یعنی‌ فول شده

با دستگاه حال کن :31:

Majid66_7
15-06-2011, 17:58
موو چنده؟سلام:31:

HO3IN-Life
15-06-2011, 18:23
سلام بازم ممنون.

به نظر من god of war 3 رو حتماً بخر چون خیلی قشنگه و باهاش کیف کن.
موفق باشید:40::11:

amir farad 90
15-06-2011, 18:23
میشه پلی 3 به لب تاب وصل شه

alipsp
15-06-2011, 18:47
موو چنده؟سلام:31:
حدودا 120 تومن 5تا بالا پایین.علیک

میشه پلی 3 به لب تاب وصل شه
خیر متاسفانه

hosein ati
15-06-2011, 20:33
سلام.یه مشکل دارم.وقتی فروشنده داشت بازی کپی میکرد گفت tekken 6 رو نمیتونی اجرا کنی باید کنسولت رو بیاری خودم بریزم.
ولی به دلیل اعتماد نکردن به فروشنده کنسولم رو ندادم و گفتم شما بریز رو همون هارد اکسترنال من خودم اجرا میکنم.
بعد وقتی خواستم اجراش بکنم نشد .بعد رفتم هارد رو زدم pc دیدم فایل بالای 4 گیگ داره.حالا نمیدونم چطوری باید بازی رو بریزم رو هارد کنسول تا اجرا بشه؟
لطفا کمک کنید.

airmaxwisp
15-06-2011, 20:39
سلام.یه مشکل دارم.وقتی فروشنده داشت بازی کپی میکرد گفت tekken 6 رو نمیتونی اجرا کنی باید کنسولت رو بیاری خودم بریزم.
ولی به دلیل اعتماد نکردن به فروشنده کنسولم رو ندادم و گفتم شما بریز رو همون هارد اکسترنال من خودم اجرا میکنم.
بعد وقتی خواستم اجراش بکنم نشد .بعد رفتم هارد رو زدم pc دیدم فایل بالای 4 گیگ داره.حالا نمیدونم چطوری باید بازی رو بریزم رو هارد کنسول تا اجرا بشه؟
لطفا کمک کنید.

سلام...

بازی هاییی که فایل بالای 4گیابایت دارند رو باید با multi man روی هارد داخلی کنسول BackUp بگیری..

Gamemaster
15-06-2011, 21:24
لطفا کمک کنید.

2روش میتونی‌ کار کنی‌

۱-از روش FTP مستقیم بریز روی هارد داخل

۲-از این استفاده کنOpenSplit فایلهای split کن بد بریز روی هارد بیرونی بد کپی‌ کن تو داخلی‌

HO3IN-Life
15-06-2011, 21:29
سلام من میخوام تا یک هفته دیگه کنسول بگیرم نظر شما چیه؟:40:

Gamemaster
15-06-2011, 21:32
UPDATE

Layken
15-06-2011, 21:45
سلام من میخوام تا یک هفته دیگه کنسول بگیرم نظر شما چیه؟:40:
یکی از بهترین کارهای زندگیت رو انجام میدی...:40:

ata.royalfalcon
15-06-2011, 22:03
دوستان سلام یه سوال اساسی
من میخوام هارد اکسترنالمو دو پارتیشنه کنم
پارتیشن اول fat32 و پارتیشن دوم رو NTFS
فایلهای کمتر از 4 گیگ روی پارتیشن اول و فایلهای بیشتر از 4 گیگ در پارتیشن دوم بریزم
که فایلهای بیشتر از 4 گیگ رو روی هارد داخلی ps3 کپی میکنم

حالا سوال اساسی
این برنامه مولتی من میتونه هر دو پارتیشن رو بشناسه یا فقط اولین پارتیشن رو میتونه بشناسه ؟؟؟
منظورم اینه که چون پارتیشن دوم ، دوم هست پس نمیتونه در برنامه مولتیمن نشون داده بشه

آخه یه جا خوندم فقط با اولین پارتیشن کار میکنه !!!

hosein ati
15-06-2011, 23:17
سلام .ببینید من تکن 6 رو از قسمت بکاپ گیری مولتی من ریختم رو هارد کنسول .الان میخواد که بازی رو لود کنه ولی black screen گیر میکنه .فکر کنم eboot و پچ میخواد لطفا اینا رو بزارید.ممنون.

leon scott kendy
15-06-2011, 23:32
طبیعتا دیگه الان تولید مدل Fat متوقف شده ...
PS3 Slim به صرفه تره به خاطره اینکه سخت افزارش یکسری تغییرات جزئی کرده و ابعادشم کوچیکتر شده. از همه مهمتر، حجم بالای هارد در انواع مختلف این مدله!
به کپی خور شدن کنسول و بازی از طریق هارد، اصطلاحا میگن JailBreak ...
حجم بازیها متفاوته! اکثرا دور و بر 3 تا 10 گیگ هستن، ولی ماکسیممش حدودا 60 گیگه ...
در کل من پیشنهاد میکنم برای خرید PS3 خیلی به مدلهای قدیمی (Fat) فکر نکنین. هارد 160GB یا نهایتا 250GB هم کاملا مناسبه ...

خوب یک سوال مگه هارد هایش رو نمیشه تغییر داد و یک سوال دیگه این اسلیم ها سیستم خنک کننده چه جوری دارن به صورت مداوم منظورم خیلی طولانی جواب می دن و یا مثل این پس ای تو چینی ها این قدر داغ می شن از ترس باید خاموشش کرد !!
البته من ژاپنی داشتم و خیالم راحت بود البته باسه همین هم م یپورسم
فکر می کنید برای من کدوم بهتره
آقا لطفا زیر دیپلم نه شرمنده زیر لیسانس حرف بزن این ها رو ما نمی فهمیم
خوب پس اینجوری می شه بازی های زیادی رو روی هارد خود دستگاه نگه داشت ؟؟؟

farbod N73 me
15-06-2011, 23:55
من هم فقط 2 نفره بازي ميكنم ، خيلي ميخنديم ، خداس ! اول بازي L2 و R2 رو ميگيريم ورزش ميكنيم :31: و ...
من تو يه هفته گذشته 24 گيگ دانلود كردم چون نميزاشت بازي كنم ديگه به اين روش روي آوردم . در مورد GT5 هم ميخام پلاتش كنم ، الانم %98 تروفي هارو گرفتم ، و فقط يه دونه مونده ، همونطور كه ميدوني +600 ساعت وقت نيازه تا بشه اين بازي رو پلات كرد ! تا فردا تمومه و ميرم تو كار MK , KZ 2 ,3 . حسي كه نسبت به مدرن داري من به KZ 2 دارم ، ميفتيم 32 نفري تو Radec Academy چه جوي داره :8: . قدر اين دانلود شبانه رو بدون چون از شاتل بعيده كه شب و روزش يكي باشه .
آره میگم اون رو فقط باید دونفره زد!!
من حوصله ی پلات کردن رو ندارم!!:41: از تو امضام هم معلومه!! چون معمولا کرایه میکنم! حسش نیست!
مدرن رو هم من اصلا تا حالا توی PS3 تموم نکردم!:31::31:
شاتل این چند وقته خوبه! (گوش و چشم شیطون کر و کور!!:27:)

راستی آقا دمه سونی گرم!! خیلی حال داد!! Dead Nation که خیلی باحال بود! Plus رو هم من گرفتم الا ن از تو امضام هم معلومه! قالبه Portable ID رو عوض کردم که اختصاصیه پلاسه(فقط به افتخار آقا علی!!:31::31::31: گفتم یه ذره از مدرن بیام بیرون!!) Avatar رو هم عوض کردم! چند تا بازی گرفتم!! نمونش عشقم یعنی Street Of Rage 2!!:40::40::31::31:
کلا دمشون گرم!!:11::40:

mmf72
16-06-2011, 00:04
دوستان لطفا در مورد بازي l.a noire كمك كنيد هر كار ميكنم نمياد آيا پچي يا اي بوتي چيزي داره كه بايد نصب كنم؟

hosein ati
16-06-2011, 02:17
سلام .ببینید من تکن 6 رو از قسمت بکاپ گیری مولتی من ریختم رو هارد کنسول .الان میخواد که بازی رو لود کنه ولی black screen گیر میکنه .فکر کنم eboot و پچ میخواد لطفا اینا رو بزارید.ممنون.

پچ رو پیدا کردم ولی ایبوت رو نه حالا چی کار کنم؟

foxyjanam
16-06-2011, 04:06
آره میگم اون رو فقط باید دونفره زد!!
من حوصله ی پلات کردن رو ندارم!!:41: از تو امضام هم معلومه!! چون معمولا کرایه میکنم! حسش نیست!
مدرن رو هم من اصلا تا حالا توی PS3 تموم نکردم!:31::31:
شاتل این چند وقته خوبه! (گوش و چشم شیطون کر و کور!!:27:)

راستی آقا دمه سونی گرم!! خیلی حال داد!! Dead Nation که خیلی باحال بود! Plus رو هم من گرفتم الا ن از تو امضام هم معلومه! قالبه Portable ID رو عوض کردم که اختصاصیه پلاسه(فقط به افتخار آقا علی!!:31::31::31: گفتم یه ذره از مدرن بیام بیرون!!) Avatar رو هم عوض کردم! چند تا بازی گرفتم!! نمونش عشقم یعنی Street Of Rage 2!!:40::40::31::31:
کلا دمشون گرم!!:11::40:
من واقعا نميدونستم LBP اين قد آنلاينش فاز ميده !!‌ هر وقت گرفتي بگو بازي كنيم ديشب با دوستان بازي ميكرديم 4 نفري خيلي فاز ميداد ! تازه تو گوشي ياد گرفتم ، كلا دنياي بازيرو عوض كرد :31:
در مورد پلات كردن هم واقعا حوصله ميخاد ، واقعا ! كه من حوصلشو زيادي دارم فقط درس نباشه ... !! ايشالا تابستون برم واسه 6،7 تا لا اقل :46: . اگر روزي قصد داشتي ما براي هم كاري هستيم .
پلاس و Portable ID هم كه همه داستانشون همينه !!‌فقط من پلاس نيستم .
بزا از شر اين GT5 راحت شم 2 روز راحت هر بازي كه دلم ميخاد بكنم ، خسته شدم از دستش .

X-Volt
16-06-2011, 06:32
دوستان سلام یه سوال اساسی
من میخوام هارد اکسترنالمو دو پارتیشنه کنم
پارتیشن اول fat32 و پارتیشن دوم رو NTFS
فایلهای کمتر از 4 گیگ روی پارتیشن اول و فایلهای بیشتر از 4 گیگ در پارتیشن دوم بریزم
که فایلهای بیشتر از 4 گیگ رو روی هارد داخلی ps3 کپی میکنم

حالا سوال اساسی
این برنامه مولتی من میتونه هر دو پارتیشن رو بشناسه یا فقط اولین پارتیشن رو میتونه بشناسه ؟؟؟
منظورم اینه که چون پارتیشن دوم ، دوم هست پس نمیتونه در برنامه مولتیمن نشون داده بشه

آخه یه جا خوندم فقط با اولین پارتیشن کار میکنه !!!

کنسول شما فقط و فقط میتونه فرمت FAT32 رو شناسایی کنه ...
فرقی نمیکنه که بازی شما 4 گیگه یا بیشتر، در هر صورت باید روی پارتیشن FAT32 ریخته بشه.
اون بازیهای حجیم (بالای 4 گیگ) هم باید از طریق کامپیوتر و نرم افزار مخصوص جدا (قسمت بندی) بشن و دوباره توی خود کنسول، یعنی وقتی برنامه MultiMan داره بک آپ میگیره، به هم دیگه جفت بشن. (به همین سادگی!!)
پارتیشن NTFS به غیر از کامپیوتر (PC) جای دیگه ای قابل استفاده نیست ...
پس شما اول باید هارد رو پارتیشن بندی کنی (به همون مقداری که لازم داری) بعدش بازیها رو توی فولدر GameZ بریزی و روی هارد PS3 کپی بگیری.

خوب یک سوال مگه هارد هایش رو نمیشه تغییر داد و یک سوال دیگه این اسلیم ها سیستم خنک کننده چه جوری دارن به صورت مداوم منظورم خیلی طولانی جواب می دن و یا مثل این پس ای تو چینی ها این قدر داغ می شن از ترس باید خاموشش کرد !!
البته من ژاپنی داشتم و خیالم راحت بود البته باسه همین هم م یپورسم
فکر می کنید برای من کدوم بهتره
آقا لطفا زیر دیپلم نه شرمنده زیر لیسانس حرف بزن این ها رو ما نمی فهمیم
خوب پس اینجوری می شه بازی های زیادی رو روی هارد خود دستگاه نگه داشت ؟؟؟
کلا دستگاه الکتریکی چینی، کم پیش میاد که درست و حسابی باشه! PS3 هم از این قائده مستثنا نیست ...
با این حال من خیلی ندیدم برای همین کنسولهای چینی هم مشکلی پیش اومده باشه. (چون کیفیت ساختشون بد نیست.)
اینکه کدوم مدل برای شما بهتره، برمیگرده به نیاز خودتون! (شما باید ببینی چه مقدار فضای هارد لازمت میشه.)
ولی به نظر من مدل 160GB کاملا مناسبه ... (در کل انتخاب اصلی با خود شماست.)
چون اکثرا با اضافه کردن هارد External میشه فضای بک آپ گیری بازیها رو ارتقاء داد ...

farbod N73 me
16-06-2011, 07:07
من واقعا نميدونستم LBP اين قد آنلاينش فاز ميده !!‌ هر وقت گرفتي بگو بازي كنيم ديشب با دوستان بازي ميكرديم 4 نفري خيلي فاز ميداد ! تازه تو گوشي ياد گرفتم ، كلا دنياي بازيرو عوض كرد :31:
در مورد پلات كردن هم واقعا حوصله ميخاد ، واقعا ! كه من حوصلشو زيادي دارم فقط درس نباشه ... !! ايشالا تابستون برم واسه 6،7 تا لا اقل :46: . اگر روزي قصد داشتي ما براي هم كاري هستيم .
پلاس و Portable ID هم كه همه داستانشون همينه !!‌فقط من پلاس نيستم .
بزا از شر اين GT5 راحت شم 2 روز راحت هر بازي كه دلم ميخاد بكنم ، خسته شدم از دستش .

همون من اصلا حوصله ندارم!!
کاری بود در خدمتیم!!
آقا راستی امضای من عکسش معلوم هست؟؟؟
واسه خودم نمیاد!!:41:

J A V I D
16-06-2011, 09:40
دوستان من یه نکته ای رو بگم در جریان باشید الکی بازی دانلود نکنید به جز اون دو تا بازی فری که گرفتید با پلاس بقیه چیزایی که برای یوزر های پلاس هست و مجانی فقط تا زمانی که پلاس باشید اعتبار داره یعنی پلاستون تموم شه بازی اکسپایر می شه ، من دسترسی به اینترنت ندارم ولی اخرین چیزی که از پلاس دانلود کردم بازی برن اوت پرادایس بود ، مثلا اونو اگه دانلود کنید وقتی پلاستون تموم شد دیگه تو بازی نمی تونید برید مگه اینکه پلاستون رو تمدید کنید . گفتم در جریان باشید اگه قصد تمدید پلاس رو ندارید الکی چیز میز به جز اون دو تا بازی فری دانلود نکنید .... دیگه خود دانید . رو اسم بازی هم برید مثلث رو بزنید اطلاعات بازی رو بگیرید نشون م یده بازی تاریخ انقضا داره یا نه ...

موفق باشید

abbasgh66
16-06-2011, 12:16
کاری بود در خدمتیم!!

نه هیچ تصویری معلوم نیست :41:

Gamemaster
16-06-2011, 13:00
3.50, 3.55, 3.56, and 3.60 Official Debug Firmwares Leaked

Alex Fera
16-06-2011, 13:11

دست گلشون درد نکنه........
واقعا چه آدمای زحمت کشی هستن این ها..............
:31::31::31:

foxyjanam
16-06-2011, 13:24
کاری بود در خدمتیم!!
من اگه كمكي لازم داشتم ميگم !

دوستان من یه نکته ای رو بگم در جریان باشید الکی بازی دانلود نکنید به جز اون دو تا بازی فری که گرفتید با پلاس بقیه چیزایی که برای یوزر های پلاس هست و مجانی فقط تا زمانی که پلاس باشید اعتبار داره یعنی پلاستون تموم شه بازی اکسپایر می شه ، من دسترسی به اینترنت ندارم ولی اخرین چیزی که از پلاس دانلود کردم بازی برن اوت پرادایس بود ، مثلا اونو اگه دانلود کنید وقتی پلاستون تموم شد دیگه تو بازی نمی تونید برید مگه اینکه پلاستون رو تمدید کنید . گفتم در جریان باشید اگه قصد تمدید پلاس رو ندارید الکی چیز میز به جز اون دو تا بازی فری دانلود نکنید .... دیگه خود دانید . رو اسم بازی هم برید مثلث رو بزنید اطلاعات بازی رو بگیرید نشون م یده بازی تاریخ انقضا داره یا نه ...

موفق باشید
مرسي ! بستگي به نياز داره ، يه نفر اهل پلات باشه مثلا همين burnout رو ميگيره و تموم ميكنه تو 4،5 روز ! ولي كلا از موقعي كه سوني اين برنامشو گذاشته و همه زدن تو كار پلاس سطح اطلاعات در مورد پلاس و قانوناش يه جهش عجيبي داشته !!

J A V I D
16-06-2011, 13:41
مرسي ! بستگي به نياز داره ، يه نفر اهل پلات باشه مثلا همين burnout رو ميگيره و تموم ميكنه تو 4،5 روز ! ولي كلا از موقعي كه سوني اين برنامشو گذاشته و همه زدن تو كار پلاس سطح اطلاعات در مورد پلاس و قانوناش يه جهش عجيبي داشته !!

من قبل اینکه سونی اینکارو بکنه یوزرم رو آزمایشی سه ماهه پلاس کرده بودم ،بعد از دسترسی مجدد و کاملم به اینترنت هم قصد دارم یک سالش کنم ، که سه ماهم فری می ده ، البته گه گاهی بازی می ذاره که تاریخ انقضا نداره ولی معمولا داره ، برن اوت رو من به خاطر تروفی دانلود کردم :دی ... لازم بذکره که تم ها و آواتارها منقضی نمی شن !

hosein ati
16-06-2011, 14:37
یکی به منم کمک کنه.چطوری باید tekken 6 رو اجرا کنم؟این بازی دارای فایل بالای 4 گیگ هست و نمیدونم باید با کدوم نرم افزار split کنم اون فایلو.یکی توضیح بده.

Gamemaster
16-06-2011, 14:55
-از این استفاده کنOpenSplit

.mostafa.
16-06-2011, 15:37

این یعنی چی ؟

farbod N73 me
16-06-2011, 15:52

موفق باشید
سلام آقا جاوید خوبین؟
آره من مطلع ام!!:31: همینجوری که پایین گفتم چون تا 5 تیر کلا دسترسی دارم :41::13: دارم فعلا حال میکنم باهاش! چیزه خوبیه ولی کلا خیلی PSN بازی نداره که حالا بخوای تخفیف بگیری یا نگیری!! راستی این تاریخ انقضا فقط شامل چیزایی میشه که با پلاس مفت هستن و شامل چیزایی که با تخفیف میگیرین نمیشه.:8: اصلا داری دانلود میکنی نوشته برا تذکر.:10:
ممنون از راهنماییتون

J A V I D
16-06-2011, 17:11
ممنون ، منم فعلا خونه اینترنت ندارم تا مدت نا معلوم :( منم می دونم نوشته ولی فکر می کنم کمتر کسی اون نوشته ها رو بخونه ! واسه همین گفتم

hosein ati
16-06-2011, 19:48
-از این استفاده کنOpenSplit

سلام.ممنون ولی فایل tekken 6 حجمش 3.99 گیگ هست به همین خاطر پیدا نمیکنه.فکر کنم چون ویندوز من 7 هست باهاش سازگاری نداره.اگه لازمه xp بزنم؟
یه جایی نوشته بود که این برنامه لازم داره که open manager رو ps3 نصب باشه ولی من multiman دارم.چی کار کنم ؟
لطفا کمک کنید.

foxyjanam
17-06-2011, 00:00
من قبل اینکه سونی اینکارو بکنه یوزرم رو آزمایشی سه ماهه پلاس کرده بودم ،بعد از دسترسی مجدد و کاملم به اینترنت هم قصد دارم یک سالش کنم ، که سه ماهم فری می ده ، البته گه گاهی بازی می ذاره که تاریخ انقضا نداره ولی معمولا داره ، برن اوت رو من به خاطر تروفی دانلود کردم :دی ... لازم بذکره که تم ها و آواتارها منقضی نمی شن !
burnout از نظر تروفي سرشاره ! 90 تايي داره كه فكر كنم نصفش واسه پلات كافيه ، خيلي هم هيجان داره ( البته 1 سال پيش خودت و alipsp ايناروبه من گفتين ! ) اگه پلات بخاي با تمركز و با نت ميتوني 4،5 روزه جمعش كني ، منم خيلي دوس دارم ، بازيرم دارم ، روبه راه شد نتت بازي ميكنيم ( امكان نداره يه نفر يه لحظه ON بشه تو PSN و من نفهمم :27: )

Gamemaster
17-06-2011, 12:08
multiMAN Updated to v2.00.05 - Improved Memory Management and XMMB

hosein ati
17-06-2011, 13:32
سلام.ممنون ولی فایل tekken 6 حجمش 3.99 گیگ هست به همین خاطر پیدا نمیکنه.فکر کنم چون ویندوز من 7 هست باهاش سازگاری نداره.اگه لازمه xp بزنم؟
یه جایی نوشته بود که این برنامه لازم داره که open manager رو ps3 نصب باشه ولی من multiman دارم.چی کار کنم ؟
لطفا کمک کنید.

کمک کنید.فایل psarc تکن 6 چند گیگه؟

A.IvI.I.N
17-06-2011, 14:19
دوستان اون تاپیک که خوابیده و کسی نگاش نمیکنه.
با اجازه اینجا سوالم رو مطرح میکنم.
این رفیقه ما یه مانیتور 2055 سامسونگ خریده که فقط VGA داره.
اینطور که تو اموزش اون تاپیک گفته باید از کابل vga to ps3 یا vga box استفاده کنیم که کل توپخونه و ولیعصر رو لخت کردیم ولی گیر نیومد.
خلاصه تو نت که میگشتم یه سری تبدیل دیدم گفتم شاید جواب بده.

اولیش اینکه یه کابل HDMI به DVI بگیرم و یه تبدیل DVI VGA بگیرم.

دومین راهی که به ذهنم رسید کابل av به vga هستش.

حالا به نظر شما کدومش جواب میده.
اگه راهنماییم کنین ممنون میشم.

اگرم کسی کابل vga to ps3 یا vga box داره بی زحمت pm بزنه.

X-Volt
17-06-2011, 16:46
لطفا کمک کنید.
----------
کمک کنید.فایل psarc تکن 6 چند گیگه؟

بازی Tekken 6 یه مقدار بد قلقه!
شما امتحان کن ببین اگه از بازی توی هارد Internal خود کنسول BackUp بگیری، مشکل حل میشه یا نه ...

hosein ati
17-06-2011, 19:05
بازی Tekken 6 یه مقدار بد قلقه!
شما امتحان کن ببین اگه از بازی توی هارد Internal خود کنسول BackUp بگیری، مشکل حل میشه یا نه ...

منظورتون از backup گرفتن همون backuup گیری با multiman هست دیگه؟
اگه منظورتون همونه امتحان کردم ولی نشد.فروشنده میگفت کنسول رو بیار خودم بریزم حالا میخوام فردا ببرم پیشش ببینم چی کار میکنه.
اگه کسی موفق به اجرای این بازی شده لطفا بیاد ایبوتش رو بزاره ما امتحان کنیم و یه چیزه دیگه اونم اینکه ببینه فایل tekken 6.psarc حجمش چقدره؟
ممنون.

BATMAN-LOVE
17-06-2011, 19:06
حالا همچين بازيه خوبي ام نيست تيكن 6!!!من وقتي خريدم فقط اندينگه آننارو ديدم فرداش فروختم!!!
راستي تو ps store تريلر از شهر آركام گذاشته كه از كت ومنه كسي خواست دانلود كنه---

X-Volt
17-06-2011, 20:05
منظورتون از backup گرفتن همون backuup گیری با multiman هست دیگه؟
اگه منظورتون همونه امتحان کردم ولی نشد.فروشنده میگفت کنسول رو بیار خودم بریزم حالا میخوام فردا ببرم پیشش ببینم چی کار میکنه.
اگه کسی موفق به اجرای این بازی شده لطفا بیاد ایبوتش رو بزاره ما امتحان کنیم و یه چیزه دیگه اونم اینکه ببینه فایل tekken 6.psarc حجمش چقدره؟
ممنون.
منظور من همون BackUp (فایل پشتیبان) بود ...
شما یه بار دیگه سعی کن بازی رو از طریق MultiMan ببری به آدرس: dev_hdd0 ← GAMEZ
اگه بازم جواب نداد، بهتره خود فروشنده اقدام کنه!

BATMAN-LOVE
17-06-2011, 21:58
رو كنسول ميشه برنامه اي شبيه internet explorer نصب كرد؟؟؟

hosein ati
17-06-2011, 22:34
منظور من همون BackUp (فایل پشتیبان) بود ...
شما یه بار دیگه سعی کن بازی رو از طریق MultiMan ببری به آدرس: dev_hdd0 ← GAMEZ
اگه بازم جواب نداد، بهتره خود فروشنده اقدام کنه!

من بازی رو بردم رو هارد اینترنال با بلوری اورجینال اجرا کردم گفت game files corrupted.
باید برم فروشنده رو خفت کنم.

farbod N73 me
17-06-2011, 23:27
ممنون ، منم فعلا خونه اینترنت ندارم تا مدت نا معلوم :( منم می دونم نوشته ولی فکر می کنم کمتر کسی اون نوشته ها رو بخونه ! واسه همین گفتم
انشاالله که نتتون درست شه!
ممنون بابت تذکرتون

Jocker
18-06-2011, 10:42
دوستان سلام

دستگاه من ورژن 3.41 و ريجن دستگاه هم 2 هست و با دانگل بازي‌ها را اجرا ميکردم؛ ولي الان ميخوام کنسول را آپديت کنم و ديگه با دانگل بازي نکنم.

1. آيا مشکلي نيست که مستقيماً دستگاه را به آخرين ورژن آپديت کنم؟ (3.61)

2. از کجا ميتونم آخرين ورژن آپديت را دانلود کنم؟

ممنون

ata.royalfalcon
18-06-2011, 11:07
دوستان سلام

دستگاه من ورژن 3.41 و ريجن دستگاه هم 2 هست و با دانگل بازي‌ها را اجرا ميکردم؛ ولي الان ميخوام کنسول را آپديت کنم و ديگه با دانگل بازي نکنم.

ممنون

سلام
تا اونجايي كه ميدونم آخرين ورژني كه ميشه بدون دانگل كپي خور كرد 3.55 هست !!!

Jocker
18-06-2011, 11:09
سلام
تا اونجايي كه ميدونم آخرين ورژني كه ميشه بدون دانگل كپي خور كرد 3.55 هست !!!

دوست عزيز من ميخوام از شبکه PSN‌ استفاده کنم و بازي‌هاي آنلاين انجام بدم، دستگاه را نميخوام کپي خور بکنم.

smm_1356
18-06-2011, 12:13
سلام
آقا من بازی شاهزاده ایرانی رو از دوستم گرفتم ریختم روی هارد داخلی ولی اجرا نمی شه کسی می تونه کمک کنه؟

Alex Fera
18-06-2011, 12:46
دوستان سلام

ممنون

سلام......
1-خیر مشکلی پیش نمیاد.........

2-هم میتونید با خوده کنسول به PSN وصل بشید و آپدیت کنید و هم میتونید از سایت زیر دانلود کنید و کنسول رو آپدیت کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی روش دوم کلا بهتره..........

rezamaldinii
18-06-2011, 15:58
سلام

دنبال یه ایبوت اورجینال برای بازی naruto ultimate ninja storm 2 هستم میتونید سایتی رو برای دانلودش معرفی کنی ؟

Gamemaster
18-06-2011, 17:42
بازیرو آپدیت کن باید بازی اجرا بشه

dooste.man83
18-06-2011, 18:04
سلام به همه دوستان عزیز
من یک ps3 اسلیم 120 گیگ دارم که می خوام هارد جدید روش بندازم
یک هارد سیگیت مدل goflex pro با 7200rpm واسش خریدم که می خوام عوض کنم اما چند سوال داشتم
1- سرعت این هارد از خود هارد ps3 که مدل هیتاچی بود بیشتر هست ؟
2- الان کاستون 3.55 روش نصبه اگر این هارد رو نصب کنم و پیغام آپدیت بده می تونم مجدد اول ارجینال 3.55 رو بریزم و در آخر کاستوم 3.55 رو بریزم؟ این روش درسته؟ 5.6 که نمی خواد؟
3- احتیاجی نیست که به منوی ریکاوری برم برای ریختن کاستوم 3.55
4- نکته اساسی من 3.55 ارجینال و کاستوم رو از سایت PS3 ---- گرفتم و از اونجا که دستگاه من پال هست بنظرتون ورژن های دانلودی هم پال بوده و موقع ریختن ارور نمیده؟ اگر میده از کجا 3.55 ارجینال و کاستوم پال پیدا کنم ...ممنون اگر لینک بدین
5- اگر نتونستم تعویض کنم و بعد فرمت هارد توسط PS3 اگر نتونستم کاستوم رو بریزم و خواستم هارد رو برگردونم به قابش می تونم دوباره با کامپیوتر فرمتش کنم که راحت شناسایی بشه؟
ممنون میشم اگر جواب کامل و دقیق بهم بدید تا همه دوستان هم استفاده کنن...دمتون گرم و ممنون

hosein ati
18-06-2011, 20:08
سلام دوستان .اگه من الان بازی هامو که روی هارد اکسترنال هست رو با mullti man کپی کنم روی هارد ps3 و از اکسترنال پاک کنم ,میتونم بعدا از هارد اینترنال به هارد اکسترنال انتقال بدم بازی رو یا نه؟

Gamemaster
18-06-2011, 20:45
بله می‌شه مشکلی‌ نیست

hosein ati
18-06-2011, 22:57
بله می‌شه مشکلی‌ نیست

میشه بگین از کجا.چون میخوام امتحان کنم بعد بازی ها رو از هارد اکسترنال پاک کنم.

Gamemaster
18-06-2011, 23:03
قسمت بکاپ بزن عزت میپرسه که از داخل به بیرون بریزم یا نه

smm_1356
19-06-2011, 07:49
آقا سلام
کسی جواب منو نداد
بازی شاهزاده ایرانی فایل بوت اورجینال می خواد من از روی سی دی دوستم ریختم تو هارد داخلی ولی موقع اجرا صفحه سیاه می مونه و نمی ره تو بازی باید چیکارش کنم .
تایپیکی جایی هست برای رفع ایجور مشکل ها یا کلا سی دی گرفتن از دیگران و کپی کردن تو هارد رو بیخیال بشیم

Gamemaster
19-06-2011, 13:09

hamed-akbarie
19-06-2011, 13:32
دوست عزیز کی گفته حالا اگه کپی خور کنی نمیشه آنلاین بازی کنی ؟؟؟

کپی خور هم کنی میشه آنلاین بازی کرد فقط ریسکش بالاست و ممکنه از طرف شرکت سونی به جرایم بازی های رایانه ای دچار شی و مثلا یه چیزی مثل بن وبر یک دستگات بشه .

پس کی گفته نمیشه آنلاین بازی کرد شما برو تو سایت ps3 hacks الان شونصد تا برنامه ه ک p s n داره !!!

حالا شاید شما وضع مالیت خوبه و پولداری می خوای 70 هزار تومن 70 هزار تومن پول بازی اورجینال بدی !!!!!!

hamed-akbarie
19-06-2011, 13:41
یکی به منم کمک کنه.چطوری باید tekken 6 رو اجرا کنم؟این بازی دارای فایل بالای 4 گیگ هست و نمیدونم باید با کدوم نرم افزار split کنم اون فایلو.یکی توضیح بده.

من نمی دونم مشکل شما چیه ولی من بازی رو راحت اجرا می کنم . از اون جایی که حجم فایل های بازی بالاست

حتما باید در هارد دستگاه کپی بشه . با برنامه مولتی من که راحت اجرا میشه !!!

اتفاقا انقد که شما میگید مشکل داره به نظر من اصلا مشکل نداره .. راحتم اجرا میشه همین الانم داشتم بازی می کردم .
__________________________________________________ _______________________________________________

راستی بچه ها یه سوال داشتم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من یک دو هفته دیگه می خوام برم 10 الی 12 تا بازی ps3 بگیرم البته کپی آخرین بازی که گرفتم socom بود ...... کسی خبر داره بازی جدید

چی اومده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگرم کسی مایل بود بگه یه جا قرار بزاریم با هم بازی ها کپی رو مبادله کنیم الانم 45 تا بازی دارم .....

یه سوال دیگه هم داشتم من تو بازی اره 2 saw 2 یه قسمتش گیر کردم حوصلمم نمیکشه ردش کنم اونجایی که تو یه اتاقی باید گوشتارو

جا به جا کنی تا در باز شه اگر نه بمبه می ترکه کسی بلده باید چی کار کنم ؟؟؟

__________________________________________________ ___________

یه سوال دیگه هم از ناصر جان داشتم حالا اگه کسی هم بلده جواب بده من آگاه شم ؟؟؟

اگه برنامه Iris Manager ا خوبه و فایل های بالای 4 گیگ رو فقط میرزه تو هارد پس چرا همه از برنامه multiman

استفاده می کنن و اصلا چه مزیتی برنامه multiman نصبت به Iris Manager ا داره که همه ازش استفاده می

کنن .

آیا ورژن جدید این برنامه اصلا Iris Manager ا ارایه شده ..... یا مشکلاتی داره که کمتر ازش استفاده میشه ...

majooly
19-06-2011, 14:33
سلام به همه ی دوستان .قبل از هر چیز عذر می خوام که پست من طولانیه.

من چند سالی هست که دیگه کنسول ندارم و از PC استفاده می کنم برای بازی. اما PC من نیاز به تغییر کلی داره و نمی دونم الان قیمت قطعات چنده و فکر نمی کنم به صرفه باشه . کلا می خوام بدونم با توجه به این که PS4 آخر 2012 میاد و حدود 1 سال و 5 ماه دیگه release میشه ، به صلاح هست من ps3 کپی خور بخرم یا نه ؟ و در کل اگر بخوام بگیرم :

1.چند گیگ بگیرم که بتونم راحت بازی های کپی رو اجرا کنم . و قیمت هاش چطوریه ؟
2.fat از کجا می تونم پیدا کنم و تفاوت قیمتش با slim چقدره ؟
3.کپی خور شدن دستگاه باعث هنگ یا از بین رفتن نمی شه ؟
4.همه ی بازی ها به صورت کپی اجرا می شه یا محدودیت داره ؟
5.من تلویزیون hd ندارم . آیا خیلی تفاوت ایجاد می شه تو کیفیت بازی ها ؟
6. اینترنت آزاد هم داره که بشه با adsl تو اینترنت رفت یا خیر ؟

7. به غیر از گیمینگ آیا این دستگاه بلوری پلیر هم به حساب میاد برای فیلم دیدن یا نه ؟ و قابلیت خاص دیگه ای داره ؟ مثلا نرم افزار خاصی یا چیزی که بشه باهاش اجرا کرد ؟ چون این دستگاه به نظر خیلی هیولا میاد !

واقعا ببخشید که طولانی شد . خواهش می کنم دوستان تجاربشون رو در میون بذارن تا ببینم با حدود 500 تومن کامپیوترم رو تغییر بدم یا کنسول بخرم چون هدفم بازی هستش و کیفیت و مدت طولانی بازی کردن برام مهمه .

با سپاس فراوان ،
مجید.

alipsp
19-06-2011, 14:47

من چند سالی هست که دیگه کنسول ندارم و از PC استفاده می کنم برای بازی. اما PC من نیاز به تغییر کلی داره و نمی دونم الان قیمت قطعات چنده و فکر نمی کنم به صرفه باشه . کلا می خوام بدونم با توجه به این که PS4 آخر 2012 میاد و حدود 1 سال و 5 ماه دیگه release میشه ، به صلاح هست من ps3 کپی خور بخرم یا نه ؟ و در کل اگر بخوام بگیرم :

7. به غیر از گیمینگ آیا این دستگاه بلوری پلیر هم به حساب میاد برای فیلم دیدن یا نه ؟ و قابلیت خاص دیگه ای داره ؟ مثلا نرم افزار خاصی یا چیزی که بشه باهاش اجرا کرد ؟ چون این دستگاه به نظر خیلی هیولا میاد !

واقعا ببخشید که طولانی شد . خواهش می کنم دوستان تجاربشون رو در میون بذارن تا ببینم با حدود 500 تومن کامپیوترم رو تغییر بدم یا کنسول بخرم چون هدفم بازی هستش و کیفیت و مدت طولانی بازی کردن برام مهمه .

با سپاس فراوان ،
مجید.
دوست عزیز به نتیجه خوبی رسیدی
اول خیالت راحت ps4 هنوز وجود خارجی نداره و تو مرحله تحقیق و بررسیه و تا 2013-14 فکر نکنم خبری بشه
1.الان تو بازار مدلهای مختلف هست پیشنهاد من یه اسلیم 160 گیگ(حدودا 470 تومن) با یه هارد اکسترنال 500 گیگ یا 650 گیگ(حدودا 90 تومن)هست
2.فت پیدا میشه ولی دسته دوم هست که خب نگیری بهتر ولی بسته به جیبت تصمیم با خودته یه فت80 گیگ یا 40 گیگ(حدودا 200تا230 تومن) با یه هارد اکسترنال500 گیگ 80 تومنی به نظر ارزون در میاد
3.هنگ میکنه بعضی مواقع ولی خطری نداره نگران نباش
4.بیشتر بازی ها اجرا میشه تقریبا 98% بازی ها
5.متاشفانه رو crt tv اصلا کیفیت جالبی نداره ولی قابل تحمل هست با کمی دقت ولی روی lcd میتونی راحت بازی کنی اگه hd هم نباشه
6.بله
7.هیولا رو خوب اومدی بله همه اینایی که گفتی میشه.در مورد نرم افزار انتظار pc نداشته باشه برنامه های مولتی مدیای ساده رو میشه اجرا کرد البته مخصوص ps3 نه هر برنامه ای

در نهایت شک نکن ps3 خیلی بهتر از pc جواب نیازت رو میده.هرگز شک نکن:46:
اینم بگم فصل تابستون قیمتها کهکشانی میشه واسه همین قیمت دقیق رو ندارم

majooly
19-06-2011, 15:10
اول خیالت راحت ps4 هنوز وجود خارجی نداره و تو مرحله تحقیق و بررسیه و تا 2013-14 فکر نکنم خبری بشه
1.الان تو بازار مدلهای مختلف هست پیشنهاد من یه اسلیم 160 گیگ(حدودا 470 تومن) با یه هارد اکسترنال 500 گیگ یا 650 گیگ(حدودا 90 تومن)هست
2.فت پیدا میشه ولی دسته دوم هست که خب نگیری بهتر ولی بسته به جیبت تصمیم با خودته یه فت80 گیگ یا 40 گیگ(حدودا 200تا230 تومن) با یه هارد اکسترنال500 گیگ 80 تومنی به نظر ارزون در میاد
5.متاشفانه رو crt tv اصلا کیفیت جالبی نداره ولی قابل تحمل هست با کمی دقت ولی روی lcd میتونی راحت بازی کنی اگه hd هم نباشه
6.بله
7.هیولا رو خوب اومدی بله همه اینایی که گفتی میشه.در مورد نرم افزار انتظار pc نداشته باشه برنامه های مولتی مدیای ساده رو میشه اجرا کرد البته مخصوص ps3 نه هر برنامه ای

ممنون دوست عزیز به خاطر اینکه جواب سوالاتم رو دادین . خیالم راحت شد . :31: خواستم بگیرم حتما با شما و بچه های سایت مشورت می کنم . به زودی .

بازم ممنون ،
مجید.

Gamemaster
19-06-2011, 15:16
بازی‌های جدید چیکار میکنی‌?

alipsp
19-06-2011, 15:21
بازی‌های جدید چیکار میکنی‌?
کی من؟؟!!
کی این؟؟!!:31:
والا inFAMOUS 2 آخریشه که اجرا میشه

Gamemaster
19-06-2011, 15:25
با Majooly بودم :31:

hosein ati
19-06-2011, 19:23
سلام دوستان .
یه بازی بود که حدود یه سال پیش همه تعریف میکردنش.اسم بازی کامل یادم نیست ولی میگفتن خیلی خوبه.
force unleashed چیزیه که تو ذهن من باقی مونده.میخواستم بپرسم اسم کامل بازی چیه و چه جور بازی ای هست؟اگه خوبه برم بگیرمش.
بازی l.a noire چه طوره؟ارزش داره برم بخرمش؟در ضمن من از gta متنفرم و شنیدم این بازی در سبک gta هست.

hamed-akbarie
19-06-2011, 19:25
سلام.

بچه ها کسی خبر نداره قیمت اسلیم 320 گیگ الان چند شده ؟ آخه من شنیدم واقعا قیمتش فضایی رفت بالا فکر کنم نزدیک

مریخ باشه ؟؟ فکر کنم بالای 500 تومن !!!

ولی خداییش اگه چشم نمی زنین یه چیزی بگم : من وسط ماه فروردین دستگاه 320 گیگو 430 تومن با هکش گرفتم . یعنی

خود دستگا رو هولو هوشه 400 تومن گرفتم.:31: حالا بماند که باسش 700 خرج کردیم :18:

من چند سالی هست که دیگه کنسول ندارم و از PC استفاده می کنم برای بازی. اما PC من نیاز به تغییر کلی داره و نمی دونم الان قیمت قطعات چنده و فکر نمی کنم به صرفه باشه .

سلام عزیز . ببین کامپیوتر ارزش ارتقا نداره من خودم هر 2 الی 3 سال کامپیوترمو ارتقا می دادم ولی فایده نداره . به خیر از گرافیکش دنگو فنگ بازی نصب کردن داره !!

با توجه به این که PS4 آخر 2012 میاد و حدود 1 سال و 5 ماه دیگه release میشه ، به صلاح هست من ps3 کپی خور بخرم یا نه

عزیز من ps4 تا اواخر سال 2014 هم نمی یاد . تازه هنوز سونی خبر قطعی از اون منتشر نکرده . این که چیزی نیست هنوز ازشم رونمایی

نشده تازه اینم چیزی نیست اگرم بیاد قیمتش دیگه فضایی نیست . کهکشانییه یعنی بالا 1000000 میلیون تومن که من پولشو ندارم بگیرم !!!

تو رو نمی دونم شاید داشته باشی ؟؟؟

ata.royalfalcon
19-06-2011, 20:05
سلام به تمام دوستان گل

این بازی need for speed hot pursuit وقتی اجرا میکنم میگه باید به نت وصل باشی . دستگاه کپی خور رو که نمیتونم به نت وصل کنم
این بازی رو چطوری اجرا کنم !!!

Alex Fera
19-06-2011, 21:14
[QUOTE=majooly;6192232با توجه به این که PS4 آخر 2012 میاد و حدود 1 سال و 5 ماه دیگه release میشه/QUOTE]

[QUOTE=hamed-akbarie;6192977]
عزیز من ps4 تا اواخر سال 2014 هم نمی یاد
/QUOTE]

بچه ها شرمنده ولی این تواریخ(!) دقیق رو از کجا میارید؟؟؟
:31::10:

MohammadT15
19-06-2011, 21:23
سلام بچه ها چطورید؟خدا رو شکر امتحانا هم که تموم ولی خدا وکیلی این عربی سوم تجربی یا ریاضی فرق نداره خیلی سخت بود . رفتیم تو تابستون دیگه میخوام فقط با خیال راحت بازی کنم.اول یه مشاوره توپ برا خرید بازی میخوام.من تا حالا این بازیا رو بازی کردم اونایی رو که با قرمز مشخص کردم ازشون خوشم اومده و باهاشون حال کردم بقیه رو حال نکردم بعضیا رو هم دارم ولی هنوز بازی نکردم
Gran Turismo 5
KillZone 3
Metal Gear Solid 4
Red Dead Redemption ( بازی نکردم )
Uncharted 2 Among Thieves
Assassins Creed Brotherhood
Batman Arkham Asylum
God Of War 3
Call of Duty Black Ops ( بازی نکردم )
Dead Space 2 ( بازی نکردم )
Dragon Age II ( بازی نکردم )
G.T.A.IV
HEAVY RAIN
Harry Potter 6
Little Big Plant 2 ( 40 مین بازی کردم و پاکش کردم )
Marvel vs Capcom 3 ( روی هم رفته 5 مین بازی کردم )
Mafia 2
Mortal Kombat 9
Ninja Gaiden Sigma ( تا مرحله 2 رفتم و پاکش کردم )
Ninja Gaiden Sigma 2 ( بازی نکردم به خاطر نسخه ی اولش بدجور خورد تو ذوقم شاید بازی نکرده پاک کنم )
Need For Speed Hotporsuit
Spider-Man: Shattered Dimensions
Prince of Persia The Forgotten Sands
SUPER STREET FIGHTER IV ( بیشتر از 2 مین بازی نکردم ! )
THE DARKNESS ( بازی نکردم )
The Sims 3
Toy Story 3 ( 2 ساعت بازی کردم بعد پاک کردم )
WWE SmackDown vs. RAW 2011
خوب این سلیقه منه حالا میتونید طبق سلیقم بازی معرفی کنید.اگه درباره بازیی نظری هم دارید بگید اگر نه که بگید چه بازی رو به غیر از اینا بگیرم؟جدید و قدیمشم مهم نیست مهم قشنگ بودنشه اینا هم مد نظرمه که بگیرم :
Crysis 2
L . A . Noir
Need For Speed Shift 2
Harry Potter 7
WWE All Star

sonixax
19-06-2011, 21:34
بچه ها شرمنده ولی این تواریخ(!) دقیق رو از کجا میارید؟؟؟
:31::10:

از یه جایی میارند دیگه :31:

فقط میشه حدس زد و اگر به زمانبندی عرضه کنسولهای سونی نگاه کنیم به طور تقریبی هر 6 سال یک بار بوده .
یعنی اولین نسخه PlayStation سال 1994 و بعدش در سال 2000 پلی استیشن 2 و بعد در سال 2006 پلی استیشن 3 !

حتی PSP آخرین ماه سال 2004 در ژاپن و بعدش در سال 2005 در باقی دنیا عرضه شده و درست 6 سال بعد سونی ویتا رو معرفی کرد !

این نمیتونه اتفاقی باشه و یقینا یک زمانبندی هدفمند پشتش هست به خصوص که سونی کم شرکتی نیست .

از اونجایی که Ps3 نوامبر 2006 بوده ، پس خیلی بعید نیست که توی 2012 شاهد رلیز شدن یا حد اقل معرفی Ps4 باشیم به خصوص که نیتندو زد تو پوز همه :27:

Alex Fera
19-06-2011, 21:40

فقط میشه حدس زد و اگر به زمانبندی عرضه کنسولهای سونی نگاه کنیم به طور تقریبی هر 6 سال یک بار بوده .
یعنی اولین نسخه PlayStation سال 1994 و بعدش در سال 2000 پلی استیشن 2 و بعد در سال 2006 پلی استیشن 3 !

حتی PSP آخرین ماه سال 2004 در ژاپن و بعدش در سال 2005 در باقی دنیا عرضه شده و درست 6 سال بعد سونی ویتا رو معرفی کرد !

این نمیتونه اتفاقی باشه و یقینا یک زمانبندی هدفمند پشتش هست به خصوص که سونی کم شرکتی نیست .

از اونجایی که Ps3 نوامبر 2006 بوده ، پس خیلی بعید نیست که توی 2012 شاهد رلیز شدن یا حد اقل معرفی Ps4 باشیم به خصوص که نیتندو زد تو پوز همه :27:

حدس زیاد مهم نیست میلاد جون.............
منم حدس میزنم این ترم مشروط نمیشم،ولی 110% مشروط میشم،چون 22 واحد شیمی داشتیم و مطمئنم همرو تر میزنم.........

ولی هیچ کس تا حالا از کارهای این شرکتا سر در نیاوورده ولی کلا ما که از خدامون کنسول جدید بیاد..........

sonixax
19-06-2011, 21:44
حدس زیاد مهم نیست میلاد جون.............
منم حدس میزنم این ترم مشروط نمیشم،ولی 110% مشروط میشم،چون 22 واحد شیمی داشتیم و مطمئنم همرو تر میزنم.........

ولی هیچ کس تا حالا از کارهای این شرکتا سر در نیاوورده ولی کلا ما که از خدامون کنسول جدید بیاد..........

چرا بابا ، همیشه حدس زدن خوبه :31:
به خصوص اگر به سابقه ی طرف نگاه کنید !
مثلا اگر یک نفری از 100 بار رانندگی 99 بار تصادف میکنه ! پس حدس زدن اینکه در رانندگی بعدیش تصادف بکنه یا نه خیلی سخت نیست :31:

BATMAN-LOVE
19-06-2011, 23:04

با سپاس فراوان ،
مجید.
اين به صلاح بودن يجورايي آدمو به فكر ميبره!!!اما مطمئن باش به صلاح هست!!!خوده من ممكنه تازه تو فكره خريدن ps2 باشم!!!
همين الان سوني بازيهاي سگا كه ماله 16 و 17 سال پيشه تو يه كالكشن داده بيرون!!!!!!پس نتيجه ميگيرم 100 درصد ps3 خريدنش صلاحه چون بازيهايي كه داره تا چندين سال بهترينن!!!

BATMAN-LOVE
19-06-2011, 23:13
6.بله

پس چرا اين هيولا يه كاره كوچيكو نميتونه انجام بده!!!!!شايد من بلد نيستم اگه امكان داره و راهي هستش بهم راهنمايي كنيد!!!
مشكله من اينه كه وقتي آدرسه لينكي واسه دانلود از طريقه pc جستجو ميكنم و ميخوام با ps3 دانلود كنم ميشه يا نه؟؟؟از طريقه كنسول هم نميشه جستجو كرد چون اون لينك رو از يه سايته فارسي گرفتم!!!حالا انتقاله اين لينك به كنسول و دانلود كردن امكان داره يا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته من آدرسو تك تك حروفشو تو گوگل از طريقه كنسول تايپ كردم اما ارور داد چون آدرسه لينك بايد تو برنامه اي شبيه internet explorer كپي شه تا جواب بده كه فكر كنم اينو همه ميدونن!!!
حالا چرا با كنسول ميخوام دانلود كنم براي اينكه pc الان مشكل داره و امكان دانلود با دي اس ال ندارم!!!!!!

hamed-akbarie
19-06-2011, 23:15

البته میلاد جان شاید سونی از محصول جدیدش رونمایی کنه ولی فکر نمی کنم ارائه کنه چون سونی تازه

کنسولش -- شده و این فروش کنسولشو بیشتر کرده هر چند که سونی ناراضیه ولی حرفاشونو باور نکن .

راستی یه چیزی هم من بگم من شنیدم ps4 سه بعدی یعنی یه عینک 3d میزنی و فضایی بازی می کنی یعنی

یک عینک بدون هیچ دستگاهی حتی تلویزیون:18:

سلام بچه ها چطورید؟خدا رو شکر امتحانا هم که تموم ولی خدا وکیلی این عربی سوم تجربی یا ریاضی فرق نداره خیلی سخت بود . رفتیم تو تابستون دیگه میخوام فقط با خیال راحت بازی کنم.اول یه مشاوره توپ برا خرید بازی میخوام.من تا حالا این بازیا رو بازی کردم اونایی رو که با قرمز مشخص کردم ازشون خوشم اومده و باهاشون حال کردم بقیه رو حال نکردم بعضیا رو هم دارم ولی هنوز بازی نکردم
Gran Turismo 5
KillZone 3
Metal Gear Solid 4
Batman Arkham Asylum
God Of War 3
G.T.A.IV
HEAVY RAIN
Harry Potter 6
Mafia 2
Mortal Kombat 9
Ninja Gaiden Sigma 2 ( بازی نکردم به خاطر نسخه ی اولش بدجور خورد تو ذوقم شاید بازی نکرده پاک کنم )
The Sims 3
خوب این سلیقه منه حالا میتونید طبق سلیقم بازی معرفی کنید.اگه درباره بازیی نظری هم دارید بگید اگر نه که بگید چه بازی رو به غیر از اینا بگیرم؟جدید و قدیمشم مهم نیست مهم قشنگ بودنشه اینا هم مد نظرمه که بگیرم :
Crysis 2
L . A . Noir
Need For Speed Shift 2
Harry Potter 7
WWE All Star

محمد جان من دیدم بازی smack down هم نوشتی می خواستم بگم که مشکل هنگ کردن بازی رو هل کردی یا

نه یعنی پچ جدیدو پیدا کردی آخه من هنوز مشکلم هل نشده!!

__________________________________________________ ________________________

راستش این تاریخ ها یه روند خاصی داره البته یه خوردم حدسی شما ها هم حدس بزنید چی میشه :31:

sonixax
19-06-2011, 23:20
البته میلاد جان شاید سونی از محصول جدیدش رونمایی کنه ولی فکر نمی کنم ارائه کنه چون سونی تازه

کنسولش -- شده و این فروش کنسولشو بیشتر کرده هر چند که سونی ناراضیه ولی حرفاشونو باور نکن .

راستی یه چیزی هم من بگم من شنیدم ps4 سه بعدی یعنی یه عینک 3d میزنی و فضایی بازی می کنی یعنی

محمد جان من دیدم بازی smack down هم نوشتی می خواستم بگم که مشکل هنگ کردن بازی رو هل کردی یا

راستش این تاریخ ها یه روند خاصی داره البته یه خوردم حدسی شما ها هم حدس بزنید چی میشه :31:

از اونها که برای Ps3 و 360 هم هست ، اصلا خوب نیست کیفیتش .
بعد PSP که از اولش کپی خور بوده ! Ps3 هم رسیده به 50 میلیون .

BATMAN-LOVE
19-06-2011, 23:27
دوستان اگه كسي جوابه سواله مارو ميدونه يه كلمه بگه امكان داره يا نه؟؟؟
آري يا خير
من الان كلي فايل واسه دانلود دارم كه بخاطره مشكل pc نميتونم اينكارو كنم و كلافه ام!!!
مشكله من اينه كه وقتي آدرسه لينكي واسه دانلود از طريقه pc جستجو ميكنم و ميخوام با ps3 دانلود كنم ميشه يا نه؟؟؟از طريقه كنسول هم نميشه جستجو كرد چون اون لينك رو از يه سايته فارسي گرفتم!!!حالا انتقاله اين لينك به كنسول و دانلود كردن امكان داره يا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته من آدرسو تك تك حروفشو تو گوگل از طريقه كنسول تايپ كردم اما ارور داد چون آدرسه لينك بايد تو برنامه اي شبيه internet explorer كپي شه تا جواب بده كه فكر كنم اينو همه ميدونن!!!
حالا چرا با كنسول ميخوام دانلود كنم براي اينكه pc الان مشكل داره و امكان دانلود با دي اس ال ندارم!!!!!!

hamed-akbarie
19-06-2011, 23:32
دوستان اگه كسي جوابه سواله مارو ميدونه يه كلمه بگه امكان داره يا نه؟؟؟
آري يا خير
من الان كلي فايل واسه دانلود دارم كه بخاطره مشكل pc نميتونم اينكارو كنم و كلافه ام!!!

حالا چرا انقدر عجله داری . وایسا کامپیوترت درست شد بعد دانلود کن . بعدشم مگه تو الان با pc به اینترنت وصل

نیسی من که نمی فهمم مشکلت چیه اگه با کامپیوتر وصلی دانلود کن دیگه بی خیال ps3 هم شو ؟

اسم ارورو بگو ببینم چیه ؟

BATMAN-LOVE
19-06-2011, 23:33
[QUOTE=hamed-akbarie;6193623]البته میلاد جان شاید سونی از محصول جدیدش رونمایی کنه ولی فکر نمی کنم ارائه کنه چون سونی تازه

راستش این تاریخ ها یه روند خاصی داره البته یه خوردم حدسی شما ها هم حدس بزنید چی میشه :31:[/
QUOTE]
به نظر من سه بعدي واقعي يعني بدونه عينك!!!
2 سال پيش شنيدم كه تلويزوني اومده كه بدون عينك سه بعدي نشون ميده و خصوصيته مهمش اينه كه هر كس از هر زاويه اي نگاه كنه ميتونه سه بعدي ببينه!!!اون موقع ققيمتش 19 هزار دلار بود فكر كنم ديده باشي همون كه عكسه يه هليكوپتره زرد از صفحه زده بيرون!!!
خيلي دوست دارم اين تكنولوژي رو تجربه كنم

BATMAN-LOVE
19-06-2011, 23:48
حالا چرا انقدر عجله داری . وایسا کامپیوترت درست شد بعد دانلود کن . بعدشم مگه تو الان با pc به اینترنت وصل

نیسی من که نمی فهمم مشکلت چیه اگه با کامپیوتر وصلی دانلود کن دیگه بی خیال ps3 هم شو ؟

اسم ارورو بگو ببینم چیه ؟
بي خيال شدم مثله اينكه نميشه!!!
خب مشكله من اينه كه كامپيوترم مادربوردش سوخته و همچنين سي پي يوو!!!الانم كه دارم ميام نت با كامپوتره كه قبلا داشتم و غير قابل مصرف بود!!!
هزينه درست كردن اون سيستم هم بالاست و يه جورايي فعلا شك دارم كه چيكارش كنم تعمير يا فروش!!!
قبلا هم با لپ تاپه برادرم دانلود ميكردم متاسفانه اون هم از دستش افتاد و با اينكه حدوده يك و نيم پول داده بود 100 تومن فروختش!!!اين بود ماجراي اينكه چرا با كنسول ميخوام دانلود كنم!!!بگذريم
البته تو همين مدت كلي فايل از طريقه همين ps3 دانلود كردم و يه فيلمه قديمي كه واقعا دنبالش بودم!!!و چند تا كارتون و------به هر حال كنسول هم تا الان معرفت داشته به جز يه مواردي شايدم من توقعم بالاست ازش!!!
كلا ps3 كه مشكلي نداره فقط نميتونه با فارسي كنار بياد---
راستش اين خراب شدنا و شكستنا ديگه عادت شده!!!چون قبلا هم يه بازي ps3 شكست!!!

MohammadT15
20-06-2011, 10:23

والا از اون موفعی که اون پچ رو ریختم یه بار داداشم مرحله ای رفت وسطاش هنگ کرد از اون موقع به بعد هر موقع دو نفره بازی میکنیم تا حالا گیر نکرده

---------- Post added at 11:23 AM ---------- Previous post was at 11:19 AM ----------

بچه ها بازی THE DARKNESS رو ریختم اما ایراد داره.
اولا توی فایل هاش Eboot.Bin نداره!هر چقدرم گشتم پیدا نکردم مگه میشه بازیی Eboot نداشته باشه؟حجمش هم 2 و نیم گیگ هست و موقع شروع بازی هم ارر میده و وارد بازی نمیشه
چیکار کنم؟

ata.royalfalcon
20-06-2011, 10:36
سلام به تمام دوستان گل

این بازی need for speed hot pursuit وقتی اجرا میکنم میگه باید به نت وصل باشی . PS3 کپی خور رو که نميشه به نت وصل كرد.
این بازی رو چطوری اجرا ميشه ؟؟؟ patch ميخواد ؟؟؟

سلام دوستان
اينو هم جواب بدين!!!:44:

airmaxwisp
20-06-2011, 11:21
سلام دوستان
اينو هم جواب بدين!!!:44:

سلام... داداش گلم یه بار دکمه ی دایره رو میزنی :31: بعد ,وارد منوی اصلی میشی و carrier رو انتخاب میکنی.:20:

Jocker
20-06-2011, 11:37
دوستان دو تا سؤال داشتم:

1. من زير کنسول يک خنک کننده cool pad (که براي زير لپ‌تاپ استفاده مي‌کنند) گذاشتم؛ ميخواستم بپرسم اصلن همچين کاري درست هست يا نه؟ يعني کنسول نياز دارد که يک خنک کننده اضافه داشته باشد؟

2. براي شارژ دسته‌ها از USB کامپيوتر استفاده کنم، عيب ندارد؟

ممنون

Gamemaster
20-06-2011, 11:48
در هردمرد مشکلی‌ نیست

hosein ati
20-06-2011, 12:50
سلام دوستان .
یه بازی بود که حدود یه سال پیش همه تعریف میکردنش.اسم بازی کامل یادم نیست ولی میگفتن خیلی خوبه.
force unleashed چیزیه که تو ذهن من باقی مونده.میخواستم بپرسم اسم کامل بازی چیه و چه جور بازی ای هست؟اگه خوبه برم بگیرمش.
بازی l.a noire چه طوره؟ارزش داره برم بخرمش؟در ضمن من از gta متنفرم و شنیدم این بازی در سبک gta هست.

حالا نمیشه به اینم جواب بدین .مهمه ها .
یه سوال دیگه هم اضافه کنم:
red dead redemption جدیدتره یا red dead redemption undead nigtmare
چون میخواستم بخرم نفهمیدم کدومشو بخرم.

ata.royalfalcon
20-06-2011, 12:55

در مورد اين بازي ميگن كه بايد زبان انگليسي خوبي داشته باشين !!!

Moayeri1372
20-06-2011, 13:01
دوستان می خوام یه PS3 بگیرم پولش هم مهم نیست چه مدلی رو بگیرم بهتره؟ Fat یا slim ؟ چه ریجین باشه بهتره؟Pal یا USA
هاردش چند باشه بهتره؟
ممنون

ata.royalfalcon
20-06-2011, 13:03
دوستان می خوام یه PS3 بگیرم پولش هم مهم نیست چه مدلی رو بگیرم بهتره؟ Fat یا slim ؟ چه ریجین باشه بهتره؟Pal یا USA
هاردش چند باشه بهتره؟
ممنون

سلام
مسلما slim
ريجن 2 كه در واقع pal هست رو بخريد
با توجه به اينكه پولش مهم نيست 320 گيگ رو بخريد !!! هرچي بيشتر بهتر!!!
اسليم هاي جديد يا 160 گيگ هست يا 320 گيگ

EngineeR EhsaN
20-06-2011, 13:35
سلام
قيمت يه ps3 جمع و جور كه كار ما رو راه بندازه حدودا چقدر ميشه؟ بازي كپي اجرا ميكنه؟ بازياش تقريبا چند درمياد؟ مي ارزه به جاي xbox ، پي اس 3 خريد؟

ata.royalfalcon
20-06-2011, 13:41
سلام
قيمت يه ps3 جمع و جور كه كار ما رو راه بندازه حدودا چقدر ميشه؟ بازي كپي اجرا ميكنه؟ بازياش تقريبا چند درمياد؟ مي ارزه به جاي xbox ps3 خريد؟

سلام
اكثر بازيهاي كپي رو اجرا ميكنه به شرطي كه فريمور آن 3.55 باشه . چون فكر نكنم ورژن بالاتر هنوز هك شده باشه . (شايد هك شده من خبر ندارم)
بازيها رو كه بايد روي هارد اكسترنال بريزين ،قيمت ها هم بستگي به انصاف فروشنده داره من كه بازيهاي كپي رو ميخرم 5 هزارتومن !!!
من يه ps3 اسليم كپي خور 160 گيگ با يه كابل hdmi و 5 تا بازي رايگان و يه بلوري اورجينال خريدم 558 هزار تومن !!!
ps3 خيلي راحت كپي خور ميشه (نرم افزاري) اما xbox كپي خور كردنش دردسره !!!

Alex Fera
20-06-2011, 14:58
حالا نمیشه به اینم جواب بدین .مهمه ها .
یه سوال دیگه هم اضافه کنم:
red dead redemption جدیدتره یا red dead redemption undead nigtmare
چون میخواستم بخرم نفهمیدم کدومشو بخرم.

بازی RD:R سال پیش برای کنسول ها اومد و واقعا هم فروش خوبی داشت..........
بازی RD:UN حدود چند ماه پیش روی شبکه های PSN و XBL عرضه شد و به دلیل فروش خوب روی دیسک هم به بازار اومد،این بازی به عنوان DLC نبود و میشه اون رو یه بازی جدا فرض کرد............
البته بازی اول بازی اصلی حساب میشه و بازی دوم با استفاده از محیط ساخته شده برای بازی دوم ساخته شد........

برای اطلاعات بیشتر به تاپیک بازی مراجعه کنید...............

hamed-akbarie
20-06-2011, 15:35
هاردش چند باشه بهتره؟
ممنون

1. اگه می خوای پول زیاد بدی برو slim 320 گیگ بگیر مدلشم از fat پیشرفته تره

2. من یه بار بحث این ریجن ها رو توضیح دادم یک از دوستانم قبل از من گفته بود حالا به خاطر شما یه بار دیگه

میگم . اینم بگم پلی استیشن free region هست و فرقی نمی کنه چه ریجنی بگیری تمام بازی هارم اجرا

میکنه مثلا برا خودم NTSC-J هست که هیچ مشکلی ندارم.

چيست؟

ريجن ( Region ) يعني منطقه ! اکثر دستگاه هاي الکترونيکي که شما ميخريد، براي منطقه ي خاصي هستند؛ يعني مثلاً شما يک PS3 يا ... که ميخري براي منطقه ي خاصي توليد شده و فقط هم در همون منطقه به فروش ميرسه.

ريجن در کنسول ها به اين صورت هست:

ريجن NTSC/Japan که براي ژاپن توليد ميشه. ( هيچ دليلي نداره که دستگاه ساخت ژاپن باشه، ممکنِ باشه ممکنِ هم که نباشه. )
ريجن PAL که براي اروپا و خاورميانه هست.
ريجن NTSC/UC که براي آمريکا و کانادا هست.
ريجن NTSC/ASIA که براي آسياي شرقي هست.

اگر PS3 در هر منطقه توليد جداگانه داره، چرا در ايران ريجن ثابتي نداريم ؟

در ايران چون PS3 لانچ ( Lunch ) رسمي نداره، ( يعني سوني PS3 رو براي ايران به دلايلي از جمله عدم رعايت قانون کپي رايت صادر نميکنه ) PS3 ها رو از جاهاي مختلف به ايران وارد ميکنند. ( قاچاقچيان عزيز. ) براي همين در بازار همه ي ريجن ها وجود داره.

تفاوت اين ريجن ها در چيست ؟

در PS2, X360 و ... ( که درست همه رو نميدونم ) قفل منطقه اي ( يا همون Region Lock ) وجود داره که حتماً بازي ـه شما بايد با ريجن دستگاهتون يکي باشه و اگر نباشه بازي روي دستگاه شما Run نميشه. ( البته در PS2 با کپي خور کردن اين قفل منطقه اي از بين ميرفت ) ولي خوشبختانه PS3 به اين صورت نيست و همه ي دستگاه ها توانايي اجرا کردن تمامي بازي ها رو دارن ( Free Region هست ) ولي اين آزاد بودن منطقه اي ( Free Region ) بودن فقط براي بازيهاي PS3 هست و اگر شما فيلم BD, DVD و يا بازي هاي PS1 و PS2 رو بخوايد با PS3 اجرا کنيد، حتماً بايد ريجن اون فيلم، بازي PS2 يا PSone با PS3 شما يکي باشد، به فرض اگر فيلمي داشته باشيد که ريجنش PAL باشد و دستگاه شما NTSC/UC باشد، دستگاه قادر به اجراي فيلم نيست.

در ايران چون فيلمهايي که هست همه از دوبي و کشورهاي همسايه وارد ميشه، اکثر فيلم ها ريجنشون PAL هست. از اونجايي که PS3 دستگاه خيلي خوبي براي Play کردن فيلمهاي Blu-Ray به حساب مياد، بهتر هست که ريجن PS3ـي که ميگيريد PAL باشه که بتونه اين فيلمها رو اجرا کنه. ( اگر اهل فيلم ديدن نيستي که هيچي )

قضيه ي اعداد اين ريجن ها چيه ؟ ( مثلاً ميگن ريجن PAL، ريجن 2 هست و ... )

اين ريجن هايي که گفتم همشون يک عدد هم دارن، که اين اعداد به اين صورت هست:

ريجن NTSC/UC ريجن 1 هست.
ريجن PAL ريجن 2 هست.
ريجن NTSC/J ريجن 2 هست.
ريجن NTSC/ASIA ريجن 3 هست.

اين اعداد معمولاً به صورت يک عدد بر روي يک کره نشون داده ميشن.

از کجا بايد تشخيص بديم که ريجن دستگاه ما چي هست ؟

بالاي جعبه ي دستگاه هم عدد ريجن رو نوشته و هم اسم کامل ريجن که NTSC/UC هست يا... از کجا بايد تشخيص بديم که ريجن بازي ما چي هست ؟

ريجن بازي رو از دو راه ميتونين تشخيص بدين:

1- روي بازي اگر درجه ي سني به صورت Tenn و Mature و ... بود، بازي UC هست. اگر روي بازي 15+, 3+ و ... بود، بازي PAL هست؛ اگر روي درجه ي سني کلمات ژاپني ديدي، بازي J هست و اگر روي بازي هيچي نديدي ، بازي آسيا هست.

2- اگر وسط بازي رو ببيني روي يک کره ميبيني که روش 1 عدد هست، اون ريجن بازي هست
آيا اين ريجن ها که گفتي براي همه چيز صدق ميکنه ؟

خير، اينهايي که من گفتم فقط براي بازي بود. فيلمها به جاي عدد ممکن هست با حروف انگليسي ريجنشون مشخص بشه.
ريجن کد َA : قاره آمريکا ، آسياي شرقي و جنوبي
ريجن کد B : قاره آفريقا ، اروپا ، اقيانوسيه ، خاورميانه ، کشورهاي وابسته به فرانسه و گرينلند.
ريجن کد C : اسياي مرکزي و شمالي ، مونگوليا ، روسيه و جمهوري چين

خب از اونجا که ps3 ntsc/uc در قاره آمريکا عرضه ميشه پس BD با ريجن کد A ميخونه
ps3 ntsc/j در ژاپن و کشورهاي جنوب شرق آسيا عرضه شده پس BD با ريجن کد A ميخونه
ps3 PAL چونکه در اروپا و خاور ميانه و افريقا عرضه ميشه BD با ريجن کد B ميخونه

دوستان دو تا سؤال داشتم:

1. من زير کنسول يک خنک کننده cool pad (که براي زير لپ‌تاپ استفاده مي‌کنند) گذاشتم؛ ميخواستم بپرسم اصلن همچين کاري درست هست يا نه؟ يعني کنسول نياز دارد که يک خنک کننده اضافه داشته باشد؟

2. براي شارژ دسته‌ها از USB کامپيوتر استفاده کنم، عيب ندارد؟

ممنون

1. هیچ مشکلی نداره خودمم استفاده میکنم فقط باد دمنده باشه کول پدت .

اینم بگم خود سونی فکر اینجاهاشو کرده چند تا level فن براش گذاشته و کول پدم تاثیر آن چنانی نداره فقط هوای زیر کنسولو جابه جا می کنه

یعنی الکیه !!

2. برا شارژ دسته من به کامپیوتر وصل کردم نشد اگر برا شما شارژ میشه به منم بگو چه جورییییییییییییییییییی!!!

سلام
اكثر بازيهاي كپي رو اجرا ميكنه به شرطي كه فريمور آن 3.55 باشه . چون فكر نكنم ورژن بالاتر هنوز هك شده باشه . (شايد هك شده من خبر ندارم)
بازيها رو كه بايد روي هارد اكسترنال بريزين ،قيمت ها هم بستگي به انصاف فروشنده داره من كه بازيهاي كپي رو ميخرم 5 هزارتومن !!!
من يه ps3 اسليم كپي خور 160 گيگ با يه كابل hdmi و 5 تا بازي رايگان و يه بلوري اورجينال خريدم 558 هزار تومن !!!
ps3 خيلي راحت كپي خور ميشه (نرم افزاري) اما xbox كپي خور كردنش دردسره !!!

آقا چرا انقدر گرون مگه کی گرفتی وای می ستادی یه خورده دیرتر می گرفتی :18:

من وسط فروردین گرفتم با تمام چیزاش . یه دسته اضافه و یه کابل HDMI SUPER MAX چهل هزار تومن و بازی

اورجینال و ه ک شد 570000 :31: حالا بماند 130000 دیگه پوله بازی دادم .:8:

بازی که من بالا 10 تا 2500 میگیرم زیر 10 تا 3000 اونم که گرون میگیری . خواستی بگو آدرس اینجا رو بهت بدم

بری از اینجا بگیری .اگه adsl هستی بهت آدرس بدم برو از اینترنت دانلود کن :31:

راستی اگر تهرانی بگو . ... شاید مسیرمون به هم خورد از هم چند تا بازی گرفتیم :10:

Alex Fera
20-06-2011, 15:49
1. 2. برا شارژ دسته من به کامپیوتر وصل کردم نشد اگر برا شما شارژ میشه به منم بگو چه جورییییییییییییییییییی!!!

دسته کنسول به راحتی با PC شارژ میشه،حتی میتونید با دسته PS3 توی PC بازی کنید،در حالی که دسته داره شارژ میشه................

شاید مشکل از USB Port شما باشه............

HO3IN-Life
20-06-2011, 16:52
سلام ببخشید الان فریمور ps3 های 160gb آکبند چنده؟:10:

Moayeri1372
20-06-2011, 18:16
می خواستم بدونم اسلیم بازی های Ps2 رواجرامیکنه؟

hamed-akbarie
20-06-2011, 18:17
دسته کنسول به راحتی با PC شارژ میشه،حتی میتونید با دسته PS3 توی PC بازی کنید،در حالی که دسته داره شارژ میشه................

شاید مشکل از USB Port شما باشه............

من دسته ps3 رو به کامپیوتر وصل کردم ولی چراغش چمک نزد . چراغشم چشمک نزنه یعنی شارژ نمیشه دیگه ؟

یعنی شما میگی با این که چراغش چشمک نمیزنه بازم شارژ میشه ؟

سلام ببخشید الان فریمور ps3 های 160gb آکبند چنده؟:10:
در حال حاضر فریمور هایی که رو اسلیم ها هست باید 3.41 باشه که برای ه ک ش باید یه فریمور 3.55 خودت نصب کنی.

البته فریمور های 3.6 هم هست که فکر نکنم هنوز ه ک شده باشه .

فکر می کنم یه سری برنامه تو سایت های زیر دیدم. یه نگاهی بنداز .

rezamaldinii
20-06-2011, 18:22
سلام

1-میگم اگه مولتی من دستگام رو به ورژن بالاتر اپدیت کنم چیزی از هارد دستگام پاک که نمیشه ؟(از یه فروشنده پرسیدم گفت که می شه)

2-اگه سایتی برای دانلود بازی های ps3 میشناسید ممنون میشم معرفی کنی ؟

hamed-akbarie
20-06-2011, 18:46
سلام

1-میگم اگه مولتی من دستگام رو به ورژن بالاتر اپدیت کنم چیزی از هارد دستگام پاک که نمیشه ؟(از یه فروشنده پرسیدم گفت که می شه)

2-اگه سایتی برای دانلود بازی های ps3 میشناسید ممنون میشم معرفی کنی ؟

علیک سلام .

1. نه . هیچ چیزی از هاردت پاک نمی شه . برای آپدیت هم می تونی ورژن قبلی multiman رو پاک کنی و ورژن بعدی

رو نصب کنی یا می تونی ورژن جدید رو روش نصب کنی . خیالت راحت مشکلی پیش نمیاد. ( اون فروشنده هم حرف

مسخره ای زده )

2. سایت که زیاده. بزار تو پست های بعدی برات می زارم حجمش زیاده ها و باید سرعتت بالا باشه .

حداقل باید سرعتت 512 یا 1 مگابایت باشه اگرنه یه ماه طول می کشه دانلود کنه اگرم 512 باشه 3 روزه اگر شبا

وصل بشی برا دانلود مجانی روزی 5 ساعت می تونی دانلودش کنی.

hamed-akbarie
20-06-2011, 19:20
من واقعا دیگه دارم شاخ در میارم .

نمی دونم چرا این Kmeaw دست رو دست گذاشته و فریمور جدید سونی رو ه ک نمی کنه .

فریمور 3.70 هم که اومد .

گمونم زورش دیگه به سونی نمی رسه شاید منتظر تا یه ضربه سنگین دیگه به سونی بزنه .

آخه ما تا کی باید با بازی های پورت شده فریمور جدید به فریمور 3.55 بازی کنیم نکنه ه ک شده و ما خبر نداریم

BATMAN-LOVE
20-06-2011, 19:27
من از روز اول كه با اينترنت بي سيم وصل شدم يه وقتايي كنسول اين ارور رو ميداد (80710021) اما وقتي قطع و وصل ميكردم و دوباره به نت وصل ميشدم راحت متصل ميشد
اما امروز كلا نميتونم متصل شم!!!به نظرم اشكال از مودمه؟؟؟آره؟؟؟

ata.royalfalcon
20-06-2011, 19:48
آقا چرا انقدر گرون مگه کی گرفتی وای می ستادی یه خورده دیرتر می گرفتی :18:

من وسط فروردین گرفتم با تمام چیزاش . یه دسته اضافه و یه کابل HDMI SUPER MAX چهل هزار تومن و بازی

اورجینال و ه ک شد 570000 :31: حالا بماند 130000 دیگه پوله بازی دادم .:8:

بازی که من بالا 10 تا 2500 میگیرم زیر 10 تا 3000 اونم که گرون میگیری . خواستی بگو آدرس اینجا رو بهت بدم

بری از اینجا بگیری .اگه adsl هستی بهت آدرس بدم برو از اینترنت دانلود کن :31:

راستی اگر تهرانی بگو . ... شاید مسیرمون به هم خورد از هم چند تا بازی گرفتیم :10:

سلام
آخه تابستون شده بود همه داشتن میخریدن . منم ترسیده بودم که ممکنه قیمتش از اینی که هست بیشتر بشه . ریسک نکردم سریع خریدمش . حدود (دوهفته ای هست که خریدمش !!!)
وایمکس 128 کیلوبیتی دارم که به درد دانلود نمیخوره . آدرس اونجا رو لطف میکنی ؟؟؟:20:
راستی تهران هستم ولی بازی زیاد ندارم که بخواهیم مبادله کنیم !!!

hamed-akbarie
20-06-2011, 20:09
سلام
آخه تابستون شده بود همه داشتن میخریدن . منم ترسیده بودم که ممکنه قیمتش از اینی که هست بیشتر بشه . ریسک نکردم سریع خریدمش . حدود (دوهفته ای هست که خریدمش !!!)
وایمکس 128 کیلوبیتی دارم که به درد دانلود نمیخوره . آدرس اونجا رو لطف میکنی ؟؟؟:20:
راستی تهران هستم ولی بازی زیاد ندارم که بخواهیم مبادله کنیم !!!

ببین اگه میتونی تا 14 تیر وایسا یعنی دو هفته دیگه شریکی بازی بگیریم . من امتحانا دانشگان 14 تموم میشه .

اینجوری به جا 10 تا بازی 20 تا میگیریم .

لب تاپ هم که داری ؟ . با لب تاپ میریزیم تو هارد اون یکی فوقش یک ساعت الافی داره .

بازی هم خواستی من دارم دیگه پول الکی نمیدی !

ببین آیدی یاهو منو الان اد کن با هم صحبت کنیم

voroojacky@yahoo.com

راستی آدرسو یادم رفت بگم . میری توپ خونه پاساژ لباف زیر زمینش هست یعنی یه طبقه میری پایین . اسم مغازه رو یادم نیست از چند تا

مغازه بپرسی قیمتا رو پیدا میکنی بزا اگه کارت ویزیتشو پیدا کنم پلاک مغازشو بهت میگم .

sonixax
20-06-2011, 20:21

چون Ps2 هنوز از خط تولید خارج نشده و هنوز داره تولید میشه ، Ps3 بازی های Ps2 رو اجرا نمیکنه .
البته قدیم ها اجرا میکرد ، سونی دید داره ضرر میده سر Ps2 ها این قابلیت رو برداشت .

ata.royalfalcon
20-06-2011, 20:27
ببین اگه میتونی تا 14 تیر وایسا یعنی دو هفته دیگه شریکی بازی بگیریم . من امتحانا دانشگان 14 تموم میشه .

اینجوری به جا 10 تا بازی 20 تا میگیریم .

لب تاپ هم که داری ؟ . با لب تاپ میریزیم تو هارد اون یکی فوقش یک ساعت الافی داره .

بازی هم خواستی من دارم دیگه پول الکی نمیدی !

ببین آیدی یاهو منو الان اد کن با هم صحبت کنیم

voroojacky@yahoo.com

راستی آدرسو یادم رفت بگم . میری توپ خونه پاساژ لباف زیر زمینش هست یعنی یه طبقه میری پایین . اسم مغازه رو یادم نیست از چند تا

مغازه بپرسی قیمتا رو پیدا میکنی بزا اگه کارت ویزیتشو پیدا کنم پلاک مغازشو بهت میگم .

خیلی خیلی خیلی ممنون لطف دارین :10:

چی بگم والا ، من بیرون کار میکنم ، غروب خسته برمیگردم . گیمر حرفه ای نیستم به صورت تفریحی بعضی اوقات بازی میکنم . تفریح اصلی من فیلم و انیمه هست !!!
الان دارم کیل زون 2 بازی میکنم بعدش میخوام کیل زون 3 بازی کنم !!!:31:
توپخونه مسیرش خیلی دوره برام ، راضی به زحمت شما هم نیستم . ممنون دوست من !!!

rezamaldinii
20-06-2011, 20:30
علیک سلام .

1. نه . هیچ چیزی از هاردت پاک نمی شه . برای آپدیت هم می تونی ورژن قبلی multiman رو پاک کنی و ورژن بعدی

رو نصب کنی یا می تونی ورژن جدید رو روش نصب کنی . خیالت راحت مشکلی پیش نمیاد. ( اون فروشنده هم حرف

مسخره ای زده )

2. سایت که زیاده. بزار تو پست های بعدی برات می زارم حجمش زیاده ها و باید سرعتت بالا باشه .

حداقل باید سرعتت 512 یا 1 مگابایت باشه اگرنه یه ماه طول می کشه دانلود کنه اگرم 512 باشه 3 روزه اگر شبا

ممنون بابت جوابت

اگر سایتی برای ایبوت و پارام اورجینال می دونید ممنون میشم بذارید همینطور برای دانلود بازی

hamed-akbarie
20-06-2011, 20:43
خیلی خیلی خیلی ممنون لطف دارین :10:

چی بگم والا ، من بیرون کار میکنم ، غروب خسته برمیگردم . گیمر حرفه ای نیستم به صورت تفریحی بعضی اوقات بازی میکنم . تفریح اصلی من فیلم و انیمه هست !!!
الان دارم کیل زون 2 بازی میکنم بعدش میخوام کیل زون 3 بازی کنم !!!:31:
توپخونه مسیرش خیلی دوره برام ، راضی به زحمت شما هم نیستم . ممنون دوست من !!!

خواهش می کنم این حرفا چیه :31:

خوب اگه سر کاری که هیچی . ایشالا موفق باشی . :20:

کجا به مسیرت می خوره ببینم می تونم یه آدرس برات گیر بیارم ببینم ارزون حساب می کنه یا نه ؟

چند تا سایت هم هست که ارزون میگیره آدرساشو گیر آوردم برات میزارم .

BATMAN-LOVE
20-06-2011, 20:47

فریمور 3.70 هم که اومد .

آخه ما تا کی باید با بازی های پورت شده فریمور جدید به فریمور 3.55 بازی کنیم نکنه ه ک شده و ما خبر نداریم

حالا اين 3.70 كي اومده نكنه امروز؟؟؟

---------- Post added at 08:47 PM ---------- Previous post was at 08:46 PM ----------

جوابش مهمه!!!چون شايد واسه همين نت ارور ميده

rezamaldinii
20-06-2011, 20:52
علیک سلام .

مسخره ای زده )

ممنون بابت جوابت

اگه کسی سایتی برای دانلود بازی میدونه ممنون میشم معرفی کنه ؟

sonixax
20-06-2011, 20:54

فریمور 3.70 هم که اومد .

زورش که میرسه ، حوصله نداره :31:

ata.royalfalcon
20-06-2011, 21:14
خواهش می کنم این حرفا چیه :31:

خوب اگه سر کاری که هیچی . ایشالا موفق باشی . :20:

کجا به مسیرت می خوره ببینم می تونم یه آدرس برات گیر بیارم ببینم ارزون حساب می کنه یا نه ؟

چند تا سایت هم هست که ارزون میگیره آدرساشو گیر آوردم برات میزارم .

والا خونمون شهرآرا ، ستارخان هست !!!:31:
عصرها موقع برگشتن از سرکار میتونم تا ولیعصر هم برم .
بازی رو از مکس گیم میخرم ps3 رو از همونجا خریدم ، آدرسش مجتمع کامپیوتر ولیعصر هست . سایتش هم اینه ولی فقط بازیهای جدید رو لیست میکنه

بازهم ممنون دوست من !!! شرمنده شدم !!!

hosein ati
20-06-2011, 21:21
سلام. درسته که میگن بعضی بازی ها فقط روی pal اجرا میشن و روی ntsc جواب نمیدن.
یه سوال دیگه:infamous 2 اومده کاملش یا فقط دمو هست؟قضیه حال گیری هست لطفا زود جواب بدین.

rezamaldinii
20-06-2011, 21:31
از کجا میشه فهمید ریجن دستگاه چیه (ماله کدوم منطقه هستش) ؟

Gamemaster
20-06-2011, 21:34
یه سوال دیگه:infamous 2 اومده کاملش یا فقط دمو هست؟قضیه حال گیری هست لطفا زود جواب بدین.

چند وقت اومده

hosein ati
20-06-2011, 22:17
چند وقت اومده

تو رو خدا ادرس یه فروشگاه اینترنتی که این بازی رو برای شهرستان بفرسته بدین.خیلی ضروریه.

sonixax
20-06-2011, 22:22
تو رو خدا ادرس یه فروشگاه اینترنتی که این بازی رو برای شهرستان بفرسته بدین.خیلی ضروریه.

چرا دانلودش نمیکنی ؟

Gamemaster
20-06-2011, 22:32

والا من سایت برای دان سراغ دارم اگه خواستی‌ بگو بدم

hosein ati
20-06-2011, 22:38
چرا دانلودش نمیکنی ؟

شما نفست از جای گرم بلند میشه.15 گیگ دانلود کنم اونم فقط شبا.ببینید با سرعت متوسط 40 چند شب طول میکشه؟
حداقل یه هفته.نه الان حساب کردم 21 شب طول میکشه.
دانلود برای من با صرفه نیست.

---------- Post added at 11:38 PM ---------- Previous post was at 11:36 PM ----------

یه لینکی میزارم ببینید . اون قسمت مشخصات محصول رو ببینید. من که فکر کنم طرف حالش خوب نیست.

hamed-akbarie
20-06-2011, 23:51
ممنون بابت جوابت

اگر سایتی برای ایبوت و پارام اورجینال می دونید ممنون میشم بذارید همینطور برای دانلود بازی

برای دانلود eboot می تونی از سایت زیر استفاده کنی که خارجی هست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر ضمن گروه ایرانی as-team هم eboot و بازی برای دانلود میزاره :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه سایت توپ دارم برای کسایی که دنبال دانلود بازی می گردند : ضرر نمی کنید

برای patch و theme هم به لینک زیر برید :

حالا اين 3.70 كي اومده نكنه امروز؟؟؟

---------- Post added at 08:47 PM ---------- Previous post was at 08:46 PM ----------

جوابش مهمه!!!چون شايد واسه همين نت ارور ميده

دقیق نمی دونم . قراره بیاد شاید اومده . شایدم نه .

شما مگه اورجینال بازی می کنی ؟

ممنون بابت جوابت

اگه کسی سایتی برای دانلود بازی میدونه ممنون میشم معرفی کنه ؟

این فروم خیلی خوبی هست هر هفته قسمت دانلود بازی هاش آپدیت میشه :

زورش که میرسه ، حوصله نداره :31:
شایدم حق با تو باشه میلاد جان ولی شاید منتظر یه فرصت مناسبه میگم کم کم دارم پشیمون میشم دستگامو -- کردم .:31:

والا خونمون شهرآرا ، ستارخان هست !!!:31:
عصرها موقع برگشتن از سرکار میتونم تا ولیعصر هم برم .
بازی رو از مکس گیم میخرم ps3 رو از همونجا خریدم ، آدرسش مجتمع کامپیوتر ولیعصر هست . سایتش هم اینه ولی فقط بازیهای جدید رو لیست میکنه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبازهم ممنون دوست من !!! شرمنده شدم !!!

بابا دمشون گرم اینا اومدن وب سایتم زدن . شیطونه میگه ما هم یه سایت بزنیم بریم تو کاره فروشه بازی . :20:

1. من که صفحه ی قبل گفتم ps3 فری ریجن هست . ریجن فقط برای فیلم هست نه بازی . :19:
2. اومده شماره یکش که قشنگ نبود شماره دوش چه جوری قشنگ باشه .

از کجا میشه فهمید ریجن دستگاه چیه (ماله کدوم منطقه هستش) ؟

روی کارتون دستگاهت نوشته. مشکل شما الان چیه ؟

آدرس می خوای چی کار باهات دولا پهنا حساب می کنن. از لینک بالا که گذاشتم برو بازیا رو دانلود کن .

اینم آدرس : برو تو این چند تا سایت ببین چه خبره آخری فکر کنم خوبه .

چرا دانلودش نمیکنی ؟

میلاد جان . همه که مثل شما با برق به اینترنت که وصل نمیشن . خود من با گوشی موبایلم به اینترنت وصل

میشم . اینجا ایرانه دیگه کاریش نمیشه کرد.:8:

والا من سایت برای دان سراغ دارم اگه خواستی‌ بگو بدم

عزیز من اگه می دونی بگو من لازم دارم . :20:

یه لینکی میزارم ببینید . اون قسمت مشخصات محصول رو ببینید. من که فکر کنم طرف حالش خوب نیست.

عزیز من این بازی ها که اورجینال نیست . یارو برداشته بازی ها رو رو بلوری و دی وی دی کپی کرده شما بقیه رم نگاه کنی متوجه میشی .

BATMAN-LOVE
21-06-2011, 00:41
آره اورجينال اما زياد پوله به بازي نميدم
راستي من اينو الان ديدم يكمي عجيبه!!!سوني داره كنسولشو هر روز كوچيكتر ميكنه!!!
به تازگی، مدلی جدید از کنسول پلی‌استیشن3 رونمایی شده است. این مدل تازه 320 گیگابایت ظرفیت هارد دیسک دارد و از قرار معلوم ورن کمتری خواهد داشت و مصرف انرژی بهینه‌تری برایش تعبیه شده است.
در واقع، مدل CECH-3000B، قریب به 200 وات مصرف برق، 2.6 کیلوگرم وزن و هارد درایوی با ظرفیت 320 گیگابایت را داراست.
اول كنسول 5 كيلوگرم
بعد 4.200
بعد 3.200
و حالا 2.600 !!!!
و ساله بعد 1.600 كيلوگرم و در آينده 500 گرم!!!!!!!

hamed-akbarie
21-06-2011, 01:00
آره اورجينال اما زياد پوله به بازي نميدم
راستي من اينو الان ديدم يكمي عجيبه!!!سوني داره كنسولشو هر روز كوچيكتر ميكنه!!!
به تازگی، مدلی جدید از کنسول پلی‌استیشن3 رونمایی شده است. این مدل تازه 320 گیگابایت ظرفیت هارد دیسک دارد و از قرار معلوم ورن کمتری خواهد داشت و مصرف انرژی بهینه‌تری برایش تعبیه شده است.
در واقع، مدل CECH-3000B، قریب به 200 وات مصرف برق، 2.6 کیلوگرم وزن و هارد درایوی با ظرفیت 320 گیگابایت را داراست.
اول كنسول 5 كيلوگرم
بعد 4.200
بعد 3.200
و حالا 2.600 !!!!
و ساله بعد 1.600 كيلوگرم و در آينده 500 گرم!!!!!!!
۵۰۰گرم که دیگه فکر نکنم یعنی اندازه چهار تا سیب زمینیه.
فکر نکنم اینطور باشه اگرنه دیگه پلی استیشن ۴ حالا حالا ها عرضه نمی شه . یعنی رو نمایی نمی شه.

BATMAN-LOVE
21-06-2011, 01:16
حالا 500 گرمو زياد جدي نگفتم
انگار اين مدل جديد ضده ه-ك هم هست!!!

---------- Post added at 01:13 AM ---------- Previous post was at 01:10 AM ----------

نقره ام قشنگه ها!!!!

---------- Post added at 01:16 AM ---------- Previous post was at 01:13 AM ----------

narotu
21-06-2011, 02:45
دوستان دیدم راجب خرید بازی و غیره هم بحث کردین
خواستین بازی بخرین دونه 2 یه 3 تومن نخرین
به من پی ام بدین ادرس یه جایی رو بدم بازی رو هر گیگ 20 تک تومن میده
یعنی یه بازی 10 گیگ رو 200 تک تومن میده
حالا شما یک ترا بایت هم بخواید بازی بگیرید میشه 20 هزار تومن
ارشیوشم به نظر من بد نیست
کلا خواستین بگین یه جایی رو معرفی منم دو تا فروشنده داره هر کدوم هر گیگ 20 تک تومن بازی میدن
از هر کدوم خواستین بخرین

sonixax
21-06-2011, 03:31
حالا 500 گرمو زياد جدي نگفتم
انگار اين مدل جديد ضده ه-ك هم هست!!!

---------- Post added at 01:13 AM ---------- Previous post was at 01:10 AM ----------

نقره ام قشنگه ها!!!!

---------- Post added at 01:16 AM ---------- Previous post was at 01:13 AM ----------

این نقره ایش توی ژاپن اومده ، اینجا بیاد یکی گرفتم .
چون برای 360 و Wii هم قاب کرومیک گرفتم ، Ps2 رو هم نقره ایش میکنم ، با هم ست میشند :31:

BATMAN-LOVE
21-06-2011, 03:35
مدله فت مشكي قشنگ بود و نقره اي زياد جالب نبود!!!اما اين اسليم نقره اي خيلي قشنگه انگار كه يه كنسوله جديد اومده!!!ميگفتم اسليم يه چيزي كم داره كه خودشو نشون نميده نگو رنگش بوده!!!الان تازه مشخص شده كه ابهت داره!!!
راستي به نظرت گرونتر از اسليمه سري قبل ميشه؟؟؟

sonixax
21-06-2011, 03:44
مدله فت مشكي قشنگ بود و نقره اي زياد جالب نبود!!!اما اين اسليم نقره اي خيلي قشنگه انگار كه يه كنسوله جديد اومده!!!ميگفتم اسليم يه چيزي كم داره كه خودشو نشون نميده نگو رنگش بوده!!!الان تازه مشخص شده كه ابهت داره!!!
راستي به نظرت گرونتر از اسليمه سري قبل ميشه؟؟؟

توی ژاپن که همون قیمت بوده .
ولی کلا اسلیم توی Ps2 هم نقره ایش از مشکیش قشنگ تر بوده و توی فت ها سیاهش قشنگ تر بوده .

behexen
21-06-2011, 05:11
سلام
برای حل مشکل چراغ زرد راهی وجود داره؟
خودم می تونم درستش کنم؟
یا باید بدم بیرون؟ در این صورت هزینش چنده؟

ata.royalfalcon
21-06-2011, 07:38
سلام دوستان
نميشه با ps3 به سرور ايراني يا يه سرور امن متصل شد تا با بقيه دوستان چندتا بازي آنلاين داشته باشيم ؟؟؟
PSN رو نميگما !!!
آخه خطرناكه كنسول كپي خور رو به PSN وصل كرد .

hosein ati
21-06-2011, 10:42
عزیز من این بازی ها که اورجینال نیست . یارو برداشته بازی ها رو رو بلوری و دی وی دی کپی کرده شما بقیه رم نگاه کنی متوجه میشی .
[/QUOTE]

ببین میدونم بازی اورجینال نیست.اونجا نوشته بازی دارای یک بلوری هست که بدون نیاز به پکاپ منیجر از xmb اجرا میشه مثل یه بازی اورجینال.شما یه بار دیگه اونجا رو بخون.من میگم که اخه درایو ps3 -- نشده به همین خاطر نمیتونه بازی کپی رو از درایو اجرا کنه مثل x360. به همین خاطر برام عجیبه.

smm_1356
21-06-2011, 11:52
اره خوبه اگه بشه بازی ارزون بگیریم
آدرس شو بدی دعات هم می کنیم

hamed-akbarie
21-06-2011, 12:19
کلا خواستین بگین یه جایی رو معرفی منم دو تا فروشنده داره هر کدوم هر گیگ 20 تک تومن بازی میدن
از هر کدوم خواستین بخرین

اگه می تونی اون آدرسو بده به من . من لازم دارم چون می خوام برم بازی بگیرم .

تا الانم هر چی بازی گرفتم دونه ای 3 هزار تومن گرفتم . :31:

خدا خیرت بده .

smm_1356
21-06-2011, 12:35
Gran Turismo 5
KillZone 3
Metal Gear Solid 4
Batman Arkham Asylum
God Of War 3
G.T.A.IV
HEAVY RAIN
Harry Potter 6
Mafia 2
Mortal Kombat 9
The Sims 3
Crysis 2
L . A . Noir
Need For Speed Shift 2
Harry Potter 7
WWE All Star

آقا سلام
EBOOT بازی Prince Of persia رو داری مال من فرمت امریکاست BLUS30401
اگه داری برام بزارش لطفا

hosein ati
21-06-2011, 13:06
سلام.من 5 gt رو گرفتم ولی فول اسکرین نمیشه.از هر طرف تصویر 2 سانت سیاه میمونه چی کار کنم؟؟؟؟؟
با تلوزیون 46 اینچ سونی بازی میکنم.

hamed-akbarie
21-06-2011, 13:21
سلام.من 5 gt رو گرفتم ولی فول اسکرین نمیشه.از هر طرف تصویر 2 سانت سیاه میمونه چی کار کنم؟؟؟؟؟
با تلوزیون 46 اینچ سونی بازی میکنم.

خب یه خورده تلوزیونتو کوچیک کن درست شه :27: شوخی کردم. :31:

میدونم مشکلت از چیه :

شما بر داشتی کابل HDMI رو به ورودی HDMI/DVI وصل کردی . اون کابلو درار به یه ورودی دیگه وصل کن که فقط HDMI باشه درست میشه .تلویزیون خومم اینطوریه .

---------- Post added at 02:21 PM ---------- Previous post was at 02:18 PM ----------

حالا اگه کسی مشکل مارو حل کرد:

کسی بازی saw2 رو بازی کرده . من تو یه اتاق گیردم که پر از گوشته باید گوشتا رو جا به جا کنم تا در باز شه ؟

اگه راهنما انگلیسیشم برام لینک کنید کارم راه میافته .

__________________________________________________ ______---

محمد جان ( سMohammadT15 ) اگه اهل مبادله بازی هستی یه دو هفته صبر کن با هم بازی بگیریم من خودمم بازی زیاد

دارم .

-

Malware
21-06-2011, 13:30
قیمت playstation 3 الان چنده؟

Gamemaster
21-06-2011, 13:43
عزیز من اگه می دونی بگو من لازم دارم .
Pm چک کن

Alex Fera
21-06-2011, 15:37
قیمت playstation 3 الان چنده؟

PS3 Slim 160 GB:470 R
PS3 Slim 320 GB:525 R

sonixax
21-06-2011, 18:24
تاریخ دقیق عرضه PS Vita + قیمت بازی ها

فروشنده ShopTo تاریخ عرضه PS Vita را 4 نوامبر امسال اعلام کرده است که این تاریخ با انتشار تعدادی از بازی های این کنسول در زمان عرضه برابری می کند. عناوینی مثل Uncharted: Golden Abyss, Wipeout 2048, Ruin و ModNation Racers.

بازی های این کنسول نیز 40 یورو تخمین شده می شود که هنوز سونی این خبر را تایید یا تکذیب نکرده است. ( 40 یورو برابر 57 دلار آمریکا! این هزینه با قیمت یک بازی Xbox 360 یا PS3 برابری میکند ! )

منبع :

درست 6 سال بعد از PSP
به ترتیب PS1 و PS2 و PS3 هم با فاصله های زمانی 6 سال عرضه شدند ، با این حساب سال دیگه باید منتظر Ps4 باشیم :40:
فروش فعلی PSP یه چیزی حدود 70 میلیون دستگاه هستش و فروش فعلی PS3 یه چیزی حدود 50 میلیون و تا سال دیگه به همین 70 میلیون یا شایدم بیشتر میرسه .

آمار فروش کنسولهای سونی از سایت خودش :

hosein ati
21-06-2011, 18:26
خب یه خورده تلوزیونتو کوچیک کن درست شه :27: شوخی کردم. :31:

میدونم مشکلت از چیه :

شما بر داشتی کابل HDMI رو به ورودی HDMI/DVI وصل کردی . اون کابلو درار به یه ورودی دیگه وصل کن که فقط HDMI باشه درست میشه .تلویزیون خومم اینطوریه .

---------- Post added at 02:21 PM ---------- Previous post was at 02:18 PM ----------

حالا اگه کسی مشکل مارو حل کرد:

کسی بازی saw2 رو بازی کرده . من تو یه اتاق گیردم که پر از گوشته باید گوشتا رو جا به جا کنم تا در باز شه ؟

اگه راهنما انگلیسیشم برام لینک کنید کارم راه میافته .

__________________________________________________ ______---

محمد جان ( سMohammadT15 ) اگه اهل مبادله بازی هستی یه دو هفته صبر کن با هم بازی بگیریم من خودمم بازی زیاد

دارم .

-

داداش اینو امتحان کردم نشد.یه بیشتر توضیح بده دقیقا چی کار کنم.
این مشکل تو برنامه ی showtime هم هست یعنی وقتی mkv رو پخش میکنه 2 سانت از بغل تصویر سیاه میمونه.ولی توی بازی های دیگه مثل uncharted 2 ,killzone3,pes11,tekken 6,mortal kombat9,red dead redemption,heavy rain امتحان کردم این مشکل رو ندارن.

choory
21-06-2011, 18:57
PS3 Slim 160 GB:470 R
PS3 Slim 320 GB:525 R

البته فکر میکنم این قیمت ها دیگه الان وجود خارجی نداره. :(

امروز رفتم کنسول بگیرم قیمت کردم وقتی فروشنده قیمت داد چشمام داشت میزد بیرون (این شکلی :18: :18:)

اسلیم 160 گیگ 560 تومن
اسلیم 320 گیگ 685 تومن.

اول فکر کردم قیمت های اصفهان اینقدر فضایی هست بعد رفتم داخل bc دیدم نه همه جا همین خبره.مثل اینکه همه با هم هماهنگ هستن.

من نمی دونم این فروشنده ها این قیمت های شاد را از کجا در میارن. :13:

من که خودم به شخصه از خرید منصرف شدم.:41:

اختلاف قیمت 160 و 320 هم خیلی خیلی جالبه.به خاطر 160 گیگ نزدیک به 120 تومان گرون تر میدن.

hamed-akbarie
21-06-2011, 21:04
داداش اینو امتحان کردم نشد.یه بیشتر توضیح بده دقیقا چی کار کنم.
این مشکل تو برنامه ی showtime هم هست یعنی وقتی mkv رو پخش میکنه 2 سانت از بغل تصویر سیاه میمونه.ولی توی بازی های دیگه مثل uncharted 2 ,killzone3,pes11,tekken 6,mortal kombat9,red dead redemption,heavy rain امتحان کردم این مشکل رو ندارن.

ببین. پشت LCD من دو ورودی HDMI داره که از یکیش برای دو سیستم استفاده می شه یک هم ورودی HDMI

هم ورودی DVI و اون یکی فقط HDMI من فکر کنم برای شما هم این مشکلو داره که به ورودی DVI وصل کردی.

ببین پشت تلویزیونت ورودی دیگه ای وجود نداره برای HDMI اگه داره به اون وصل کن .

یه چیزه دیگه هم هست شما برو تو تنظیمات ps3 تنظیم HDMI رو بزار روی اتومات شاید درست شد

شایدم تلوزیونت .... یه چیزی هست . مدل تلویزیونتو بگو ببینم ؟؟؟؟:5:

راستی تو که گفتی تو بازی GTA اینطوری میشه ..... اگه برای فیلم هست فکر نکنم ربطی داشته باشه برای فرمتشه ...

---------- Post added at 10:04 PM ---------- Previous post was at 10:00 PM ----------

امروز رفتم کنسول بگیرم قیمت کردم وقتی فروشنده قیمت داد چشمام داشت میزد بیرون (این شکلی :18: :18:)

اسلیم 160 گیگ 560 تومن
اسلیم 320 گیگ 685 تومن.

اول فکر کردم قیمت های اصفهان اینقدر فضایی هست بعد رفتم داخل bc دیدم نه همه جا همین خبره.مثل اینکه همه با هم هماهنگ هستن.

اختلاف قیمت 160 و 320 هم خیلی خیلی جالبه.به خاطر 160 گیگ نزدیک به 120 تومان گرون تر میدن.

آقا شاید یارو بهت انداخته !!!

این چیزی که میگی فکر نکنم تو تهران اینجوری باشه یکی از بچه ها چند وقت پیش رفت قیمت کرد 160گیگو یارو گفت 470000

یعنی میگی گرون شده ............

hosein ati
21-06-2011, 21:08
ببین. پشت LCD من دو ورودی HDMI داره که از یکیش برای دو سیستم استفاده می شه یک هم ورودی HDMI

هم ورودی DVI و اون یکی فقط HDMI من فکر کنم برای شما هم این مشکلو داره که به ورودی DVI وصل کردی.

ببین پشت تلویزیونت ورودی دیگه ای وجود نداره برای HDMI اگه داره به اون وصل کن .

یه چیزه دیگه هم هست شما برو تو تنظیمات ps3 تنظیم HDMI رو بزار روی اتومات شاید درست شد

شایدم تلوزیونت .... یه چیزی هست . مدل تلویزیونتو بگو ببینم ؟؟؟؟:5:

---------- Post added at 10:04 PM ---------- Previous post was at 10:00 PM ----------

این چیزی که میگی فکر نکنم تو تهران اینجوری باشه یکی از بچه ها چند وقت پیش رفت قیمت کرد 160گیگو یارو گفت 470000

تلویزیون 4 تا ورودی hdmi داره به هر کدوم میزنم فرق نمیکنه.
مدل تلویزیون sony bravia ex500 هست.
در مورد ps3 هم شما یه نگاهی به اینجا بنداز:

choory
21-06-2011, 21:14

: دی شوخی میکنی.چی را بهم انداخته.من که چیزی نخریدم. :31:

چند وقت پیش را کلا شما فراموش کن این 2 روز را بچسب که همه قیمت ها را بردن بالا.خدا میدونه دیگه کی ارزون بشه.

behexen
21-06-2011, 23:23
سلام ps3 که ناقص آپدیت شده باشه رو می شه درست کرد؟

BATMAN-LOVE
21-06-2011, 23:49

اسلیم 160 گیگ 560 تومن
اسلیم 320 گیگ 685 تومن.

طبيعيه ديگه!!!بايد تا حالا فروشنده هارو شناخته باشي!!!يه جنسو در دو صورت گرون ميكنن؟؟؟
1 اگه تقاضا زياد شه
2 ناياب شه
در هر دو صورت نامردن اين فروشنده ها!!!
اگه خواستي 160 گيگ همون 470 تومن يه جا داره بهت آدرس بدم با پست ارسال ميكنه---ولي انگار فروخته شده!!!
دارم شاخ درميارم تا چند ساعت پيش هم 320 داشت هم 160 به قيمت پايين همين الان همشو فروخته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
واقعا عجيبه!!!!!!!!!!!!!!!

---------- Post added at 11:45 PM ---------- Previous post was at 11:43 PM ----------

اينم آدرس فقط ps2 مونده و باكس 360

---------- Post added at 11:49 PM ---------- Previous post was at 11:45 PM ----------

چند وقت پیش را کلا شما فراموش کن این 2 روز را بچسب که همه قیمت ها را بردن بالا.خدا میدونه دیگه کی ارزون بشه.
كاش زودتر خريده بودي تو همين قبله عيد تقريبا زمستون 160 گيگ 350 حتي كمتر بود!!!
تا يكماه پيشم 425 تومن

narotu
22-06-2011, 02:30
اره خوبه اگه بشه بازی ارزون بگیریم
آدرس شو بدی دعات هم می کنیم

از هر کدوم خواستین بخرین

اینجا نمیشه ادرس داد میگن تبلیغ مشیه یا اگه میخواین همین جا بدم اما پاک میکنن
تو پیغام خصوصی بگبن بفرستم ادرس سایت رو

BATMAN-LOVE
22-06-2011, 04:15
همين الان چك كردم نمايندگي سوني ps3 60 رو زده 470 تومن با گارانتي

HO3IN-Life
22-06-2011, 09:13

سلام
ببینید دوست عزیز همین دیروز بنده به بازار رفتم قیمت 160 رو گرفتم 480 تومان تازه اگه یکم تو سایت های اینترنتی که کنسول میفروشن بری نهایت میدن 490 نه 560
بعد هم من خودم میخوام یک ps3 160gb بگیرم دعا کنید که گرون نشه:31:

choory
22-06-2011, 09:39
طبيعيه ديگه!!!بايد تا حالا فروشنده هارو شناخته باشي!!!يه جنسو در دو صورت گرون ميكنن؟؟؟
1 اگه تقاضا زياد شه
2 ناياب شه
در هر دو صورت نامردن اين فروشنده ها!!!
اگه خواستي 160 گيگ همون 470 تومن يه جا داره بهت آدرس بدم با پست ارسال ميكنه---ولي انگار فروخته شده!!!
دارم شاخ درميارم تا چند ساعت پيش هم 320 داشت هم 160 به قيمت پايين همين الان همشو فروخته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
واقعا عجيبه!!!!!!!!!!!!!!!

---------- Post added at 11:45 PM ---------- Previous post was at 11:43 PM ----------

اينم آدرس فقط ps2 مونده و باكس 360

---------- Post added at 11:49 PM ---------- Previous post was at 11:45 PM ----------

كاش زودتر خريده بودي تو همين قبله عيد تقريبا زمستون 160 گيگ 350 حتي كمتر بود!!!
تا يكماه پيشم 425 تومن

کلا فروشنده های ایران آماده هستن به هر دلیلی یک جنس را گرون کنند.
یک شبه 100-120 میره روی قیمت یک جنس.موقع ارزون شدن هم 5 تومن 5 تومن کم میکنند.

الان هم یعنی زود اقدام کردم برای خرید چون هنوز درگیر امتحان ها و پروژه ها هستم.دیگه نمیشد زود تر از این بخرم.

سلام
ببینید دوست عزیز همین دیروز بنده به بازار رفتم قیمت 160 رو گرفتم 480 تومان تازه اگه یکم تو سایت های اینترنتی که کنسول میفروشن بری نهایت میدن 490 نه 560
بعد هم من خودم میخوام یک ps3 160gb بگیرم دعا کنید که گرون نشه:31:

شما لطف میکنی این آدرس و شماره تلفن این مغازه ای که میده 480 را برای من pm کنی.
سایت های اینترنتی که معمولا همشون آپدیت نیستن و این قیمتی که شما میبینی برای چند وقت پیش هست.

الان فروشگاه سونی که توی pt تاپیک داره 320 را میده 630 و 160 را هم میده 530

من تصمیم گرفتم بگم برام یک ps3 + move + navigation + sharpshooter از اون ور آب بیارن.چون هر جور که حساب کنی دیگه بیشتر از 600 نمیشه.اگه شانسمون گفت و ورژن 3.55 گیر اومد که عالیه اگر هم ورژنش بالاتر بود هم چند وقتی ارجینال بازی میکنیم تا بلاخره فریمور های جدید هم ه.ک بشوند.

smm_1356
22-06-2011, 09:51
اینجا نمیشه ادرس داد میگن تبلیغ مشیه یا اگه میخواین همین جا بدم اما پاک میکنن
تو پیغام خصوصی بگبن بفرستم ادرس سایت رو

سلام عزیز برا من pm کن آدرسشو
ممنون

HO3IN-Life
22-06-2011, 10:17
سایت های اینترنتی که معمولا همشون آپدیت نیستن و این قیمتی که شما میبینی برای چند وقت پیش هست.

من تصمیم گرفتم بگم برام یک ps3 + move + navigation + sharpshooter از اون ور آب بیارن.چون هر جور که حساب کنی دیگه بیشتر از 600 نمیشه.اگه شانسمون گفت و ورژن 3.55 گیر اومد که عالیه اگر هم ورژنش بالاتر بود هم چند وقتی ارجینال بازی میکنیم تا بلاخره فریمور های جدید هم ه.ک بشوند.[/QUOTE]

سلام من شهرستان هستم و اگه بگم شما نمیدونید.بعد هم سایت digikala برو 160gb رو میده 485 تومان خشک اگه تهران هستی میتونی سفارش بدی و درب منزل تحویل بگیری و همونجا پرداخت کنی دوسته عزیز.:46:

airmaxwisp
22-06-2011, 10:23

من تصمیم گرفتم بگم برام یک ps3 + move + navigation + sharpshooter از اون ور آب بیارن.چون هر جور که حساب کنی دیگه بیشتر از 600 نمیشه.اگه شانسمون گفت و ورژن 3.55 گیر اومد که عالیه اگر هم ورژنش بالاتر بود هم چند وقتی ارجینال بازی میکنیم تا بلاخره فریمور های جدید هم ه.ک بشوند.

سلام من شهرستان هستم و اگه بگم شما نمیدونید.بعد هم سایت digikala برو 160gb رو میده 485 تومان خشک اگه تهران هستی میتونی سفارش بدی و درب منزل تحویل بگیری و همونجا پرداخت کنی دوسته عزیز.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام...

محمد جان چه تضمینی هست که فریم ور کنسول پایینتر از 3.55 باشه و کپی خور بشه؟!:31:

HO3IN-Life
22-06-2011, 10:38
سلام...

محمد جان چه تضمینی هست که فریم ور کنسول پایینتر از 3.55 باشه و کپی خور بشه؟!:31:

سلام دوسته عزیز توی همین سایت دستگاه کپی خور شدش هم هست که 160gb اش زده 530 نمیدونم به هر حال آدم از مغازه بخره بهتره:27:

ata.royalfalcon
22-06-2011, 12:14
سلام دوستان

ميگما!!! اون قسمت نظر سنجي كه نوشته بسيار ضعيف ، من مطمئنم كه توسط XBOX داران نظر داده شده . از اونجايي كه اين كنسول عالي هست ، پيشنهادم اينه كه گزينه بسيار ضعيف و بد حذف بشه !!!

hosein ati
22-06-2011, 14:19
سلام.این gt5 رو درست کردم بازی کردم ولی اصلا خوشم نیومد .فرمان پذیری ماشین ها زیر صفر هست.
یه بازی ماشینی که توی پیست نباشه و گرافیک خوبی داشته باشه معرفی کنید.
شنیدم یه بازی هست به اسم motorstorm و انحصاری هم هست اصلا تو پیست نیست مثل جنگ میمونه.میشه یه توضیحی دربارش بدین.

BATMAN-LOVE
22-06-2011, 17:14
سلام دوستان

ميگما!!! اون قسمت نظر سنجي كه نوشته بسيار ضعيف ، من مطمئنم كه توسط XBOX داران نظر داده شده . از اونجايي كه اين كنسول عالي هست ، پيشنهادم اينه كه گزينه بسيار ضعيف و بد حذف بشه !!!
اينو من هم قبلا گفته بودم

xxxmmm
22-06-2011, 17:15
سلام به همه
این اولین پستمه که داره با سوال و در خواست شروع میشه امیدوارم که از این به بعد بتونم بقیه رو هم کمک کنم

من چند روز پیش یه ps3 خریدم که -- هم شده بود حالا میخوام یه بازی رو از روی دیسک روی هاردم با فرمت ntfs بریزم
اون آموزشا رو خوندم و دیدم به فایل USB.CFG نیاز دارم ولی چون خودم -- نکره بودم اونو نداشتم
خواستم خواهش کنم اگه میشه یدونه برام آپ کنین
ضمنا ورژن مالتی منم هم 2.00.0 هست
دمتون گرم:10::10:

Gamemaster
22-06-2011, 17:29
biyaa

HO3IN-Life
22-06-2011, 17:53
سلام بچه ها امروز رفتم بازار باورم نمیشد دکان داره سونی ps3 160gb -- شده رو میداد 700 هزار تومان:18::18::18: داشتم از تعجب میمردم.حالا شما اگه جایی رو میشناسید که بده 480 بگید.:46:

BATMAN-LOVE
22-06-2011, 18:19
مثله اينكه قيمتايي كه من ديدم به روز نشده بودن
حالا يه سري اينجا بزن

HO3IN-Life
22-06-2011, 18:22
سلام من شهرستان هستم قیمت ps3 160gb هم که 700 هست توی شهرستان.واسه همین من میخوام از digikala خرید کنم چون میده 480 میخواستم بدونم کسی از شما ها از digikala خرید کرده مورد اطمینان هست برای تهران وشهرستانها؟ بعد هم کپی خور شدش خوبه یا نشده اش یعنی ممکنه جنساش دسته دوم باشه به اسم آکبند بفروشه؟ بعد فریمور کپی نشه هاش چنده؟ خواهش میکنم زودتر جواب بدید میترسم قیمت digikala هم تا فردا بشه 700 تومان:18::46:

BATMAN-LOVE
22-06-2011, 18:22
به نظر من از نمايندگي بخر 470 تومنه فكر كنم با پستم ارسال ميكنه
خودت بعدا ه-ك كني بهتره

HO3IN-Life
22-06-2011, 18:36
به نظر من از نمايندگي بخر 470 تومنه فكر كنم با پستم ارسال ميكنه
خودت بعدا ه-ك كني بهتره

سلام آخه من شهرستان هستم بعد هم دستگاه فریمورش پایینه 3.55 هست؟ میتونم اعتماد کنم به شرکت ک پس از واریزه پول حتماً میفرستنش؟

BATMAN-LOVE
22-06-2011, 19:04
سلام
اعتماد كه آره چون جاي معتبر خودشو بخاطر يه دستگاه بي آبرو نميكنه و اينكه موقع واريز قبض دريافت ميكني يعني مدرك داري كه پول به حسابشون ريخته شده من خودم دو سال پيش كه خريدم پيك آورد دمه در و پولو همونجا دريافت كرد--- مشكلت اينه كه شهرستاني اگه تهران بودي خودت ميرفتي نمايندگي اگه ميتوني يه سر بيا تهران
بعد هر سوالي داري در مورده فريمور و اين چيزا ازشون بپرسي جواب ميدن شماره نمايندگي كه داري؟؟؟
نهايتش فريمور قابل ه-ك پيدا نكردي يه بازي اصل بگير حال كن و هروقت خسته شدي ميتوني تعويض كني

HO3IN-Life
22-06-2011, 19:28
سلام
اعتماد كه آره چون جاي معتبر خودشو بخاطر يه دستگاه بي آبرو نميكنه و اينكه موقع واريز قبض دريافت ميكني يعني مدرك داري كه پول به حسابشون ريخته شده من خودم دو سال پيش كه خريدم پيك آورد دمه در و پولو همونجا دريافت كرد--- مشكلت اينه كه شهرستاني اگه تهران بودي خودت ميرفتي نمايندگي اگه ميتوني يه سر بيا تهران
بعد هر سوالي داري در مورده فريمور و اين چيزا ازشون بپرسي جواب ميدن شماره نمايندگي كه داري؟؟؟
نهايتش فريمور قابل ه-ك پيدا نكردي يه بازي اصل بگير حال كن و هروقت خسته شدي ميتوني تعويض كني

سلام البته خواهرم تهران هست به نظرت بدم اون بخره پست کنه بهتره یا خودم سفارش بدم بیاد شهرستان؟
بعد خواهرم بره نمایندگی بگیره بهتره یا از طریقه پیک؟
بعد هم اگه دستگاشون کپی نشه اون مدلی رو میگیرم که کپیش کردن این بهتره
ممنونم از راهنمایی که کردید:11::40:

hosein ati
22-06-2011, 19:31
سلام.این gt5 رو درست کردم بازی کردم ولی اصلا خوشم نیومد .فرمان پذیری ماشین ها زیر صفر هست.
یه بازی ماشینی که توی پیست نباشه و گرافیک خوبی داشته باشه معرفی کنید.
شنیدم یه بازی هست به اسم motorstorm و انحصاری هم هست اصلا تو پیست نیست مثل جنگ میمونه.میشه یه توضیحی دربارش بدین.

جواب ما رو هم بدین لطفا.
الان داشتم killzone3 بازی میکردم.دستگاه یه سوت 2 ثانیه ای زد.چون منم 3 ساعت بود بازی میکردم ترسیدم.به همین خاطر خاموشش کردم.الانم جرات نمیکنم برم روشنش کنم.میدونین اون برای چی بوده؟؟اگه میدونین لطفا زود جواب بدین.

Gamemaster
22-06-2011, 19:39
شاید دستگاه Over شده که صوت زده

hosein ati
22-06-2011, 19:53
یعنی چی ؟من از اصطلاح ها سر در نمیارم.به زبون ساده بگین.

Alex Fera
22-06-2011, 19:55
جواب ما رو هم بدین لطفا.
الان داشتم killzone3 بازی میکردم.دستگاه یه سوت 2 ثانیه ای زد.چون منم 3 ساعت بود بازی میکردم ترسیدم.به همین خاطر خاموشش کردم.الانم جرات نمیکنم برم روشنش کنم.میدونین اون برای چی بوده؟؟اگه میدونین لطفا زود جواب بدین.

کلا PS3 اگه بخواد اروری بده با چراغ میده و صوت تو کارش نیست..............
چراغ Power کنسول زرد نشد؟؟؟
دستگاتون Fat هستش یا Slim؟؟؟

یه بار دستگاه من 8 ساعت روشن بود،آخ هم نگفت:31:،3 ساعت که چیزی نیست..........

hosein ati
22-06-2011, 20:01
نه چراغ پاورش تغییر نکرد.slim هست دستگاهم.
میدونم خودم هم یه بار 6 ساعت بازی کردم اخ نگفت.
یعنی الان برم روشنش کنم؟
مشکلی پیش نمیاد؟

BATMAN-LOVE
22-06-2011, 20:02
سلام البته خواهرم تهران هست به نظرت بدم اون بخره پست کنه بهتره یا خودم سفارش بدم بیاد شهرستان؟
بعد خواهرم بره نمایندگی بگیره بهتره یا از طریقه پیک؟
بعد هم اگه دستگاشون کپی نشه اون مدلی رو میگیرم که کپیش کردن این بهتره
ممنونم از راهنمایی که کردید:11::40:
اگه خواهرت ميخره بايد بهش يه اطلاعاتي هم بدي يعني از خريد و فروش سر در مياره؟؟؟خب ديگه وقتي تهران هست خب بهتره بره قشنگ از آك بودن مطمئن شه و بعد پست كنه
مگه تو شهرستان كپي نميكنن؟؟؟حالا نمايندگي مگه كپي خور هم داره؟؟؟

Gamemaster
22-06-2011, 20:02
ه چراغ پاورش تغییر نکرد.slim هست دستگاهم.
میدونم خودم هم یه بار 6 ساعت بازی کردم اخ نگفت.
یعنی الان برم روشنش کنم؟
مشکلی پیش نمیاد؟

اگه شک داری نه هنوز

BATMAN-LOVE
22-06-2011, 20:05
ولي من اگه جاي تو بودم قشنگ سوالاتمو و هر چي ميخوام بدونم ميپرسيدم و بعد ميگفتم برام ارسال كنن تاكيدم ميكردم كه حتما آك باشه ديگه اينطوري زحمتي ام به خواهرت نميدي
بعد فكر كنم اگه حضوري بري ديگه با پست ارسال نكنن سوال كني بهتره

Alex Fera
22-06-2011, 20:10
یعنی چی ؟من از اصطلاح ها سر در نمیارم.به زبون ساده بگین.

اگه شک داری نه هنوز

خیر مشکلی پیش نمیاد..........

212vr
22-06-2011, 20:34
سلام به بجه های خوب تاپیک:20:
میشه یه لطف کنید بازیهایی که با موو سازگارن رو بنویسین و این که الان موو چنده؟
میشه یه ادرس یجا تو توپخونرو بدین که بازی ارزون بریزه تو هارد و مطمعنم باشه:46:
ممنون میشم جواب بدین:11:

HO3IN-Life
22-06-2011, 20:39
اگه خواهرت ميخره بايد بهش يه اطلاعاتي هم بدي يعني از خريد و فروش سر در مياره؟؟؟خب ديگه وقتي تهران هست خب بهتره بره قشنگ از آك بودن مطمئن شه و بعد پست كنه
مگه تو شهرستان كپي نميكنن؟؟؟حالا نمايندگي مگه كپي خور هم داره؟؟؟

سلام زیاد نه ولی باید بهش سفارش کنم:5:توی شهرستان هم کپی میکنن ولی حتماً باید فریمور کمتر از 3.55 باشه.بله خود سایت digikala کپی خور هم داره با 4 تا بازی کپی 1 بازی ارجینال میده 530 تومان بهتر است فکر کنم.:27::40:

pouya_1631
22-06-2011, 20:42
سلام . من قبلا در قست xbox ها بودم حالا یکی به من گفت که اگه میخوای کنسول بگیری برو حتما ps3 بگیر چون هم گرافیکش دو برابره xbox هست و هم رمش . و بازیهای انحصاریش ماهه . به نظر شما که خودتون دارید اگه میشه بگید کدوم بهتره و ماجرا را توضیح بدید چون من فردا میخواستم برم ایکس باکس بخرم ولی الان نظرم عوض شد اگه میشه مدلاش هم بگید و قیمتاش وهمه چیزش . خیلی خیلی متشکرم .:20:

Gamemaster
22-06-2011, 20:43
Update

212vr
22-06-2011, 21:03
Update

میشه یه سوال بپرسم؟؟؟:11:
من تازه کارم این ادرس ماله چیه اونوقت:13:

212vr
22-06-2011, 21:13
اقا با موو میشه بازیهای کپیو انجام داد دیگه نه؟؟؟

Gamemaster
22-06-2011, 21:17
میشه یه سوال بپرسم؟؟؟:11:
من تازه کارم این ادرس ماله چیه اونوقت:13:

برای برنامی‌ multiman

BATMAN-LOVE
22-06-2011, 21:56
سلام . من قبلا در قست xbox ها بودم حالا یکی به من گفت که اگه میخوای کنسول بگیری برو حتما ps3 بگیر چون هم گرافیکش دو برابره xbox هست و هم رمش . و بازیهای انحصاریش ماهه . به نظر شما که خودتون دارید اگه میشه بگید کدوم بهتره و ماجرا را توضیح بدید چون من فردا میخواستم برم ایکس باکس بخرم ولی الان نظرم عوض شد اگه میشه مدلاش هم بگید و قیمتاش وهمه چیزش . خیلی خیلی متشکرم .:20:
خوش اومدي به قسمته ps3 ها!!!

---------- Post added at 09:56 PM ---------- Previous post was at 09:55 PM ----------

آره بازيهاي انحصاريشم واقعا ماهه!!!

pouya_1631
22-06-2011, 21:57
خوش اومدي به قسمته ps3 ها!!!
مرسی . میشه جوابم هم بدید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

BATMAN-LOVE
22-06-2011, 22:24
آخه اينكه باكس بگيري يا تيري برميگرده به سليقه خودت!!!قبل هم يكي از بچه ها مثله تو شك داشت چي بگيره بهش گفتم هر چي دلت ميگه و رفت ps3 خريد!!!
ps3 هم مدله خاصي نداره فقط هاردشون كم و زياده الان هم 160 گيگ خيلي خوبه بگيري كه بچه ميگن بالاي 500 تومن شده اما من تو نمايندگي 470 تومن ديدم بهتره با نمايندگي تماس بگيري
بعد كه كنسول خريدي ميبري مغازه دار برات كپي خور ميكنه و بازيهارو ميريزي تو هارد و بازي ميكني
اگه سوالي داري بپرس

hamed-akbarie
22-06-2011, 22:37
جواب ما رو هم بدین لطفا.

سلام . من با دستگاهم 15 ساعت یه سره بازی کردم آخ نگفت. شما دایم دستگاهتو روشن کن هیچ مرگش نمی شه .

hosein ati
22-06-2011, 22:41
دوستان رفتم ps3 رو روشن کردم نه سوت کشید نه مشکلی داشت الانم داشتم دوبازه killzone 3 رو بازی میکردم.
ببین دوست عزیز شما هم الان تو شرایط 2 هفته پیش من قرار داری . نمیدونی ps3 بگیری xbox360 .الان من که داشتم killzone 3 رو بازی میکردم یه لحظه فکر کردم اگه xbox میگرفتم الان این بازی رو میتونستم بازی کنم یا heavy rain که وقتی لود شد من و داداشم دهنمون باز مونده بود.یا یه مثال دیگه اگه xbox میخریدم میتونستم 6 ساعت مداوم بازی کنم و xbox هیچیش نشه.
همه میگن سلیقه ای و خیلی فرق ندارن ولی از نظر من خیلی فرق دارن . انقدر که اگه xbox میخریدم و بعدش بازی های ps3 رو میدیدم قطعا شدیدا افسوس میخوردم که پولمو دور ریختم+قیمت xbox اصلا منصفانه نیست .همون arcade که 270 تومن بود الان شده 470 تومن البته اگه بتونی خوبشو پیدا کنی.دیگه حرف اضافی نمیزنم ولی اینو بدون که اگه ps3 بخری پشیمون نمیشی . هیچوقت.

hamed-akbarie
22-06-2011, 22:43
آقا من امروز امام خمینی ( توپ خونه ) بودم

قیمت 320 گیگ اسلیم : 650 هزار تومن بود

160 گیگ اسلیم : 550 هزار تومن بود

این digikala که میگید آدرسش چیه

آقا این ps3 یه navigation داره یه move چیزه دیگم داره ؟

hosein ati
22-06-2011, 22:45
برای برنامی‌ multiman

اگه ps3 رو وصل کنم به اینترنت و از گزینه ی آپدیت مولتی من استفاده کنم مشکلی پیش میاد؟
در باره ی بازی ماشینی هم راهنمایی کنید لطفا.

pouya_1631
22-06-2011, 23:03
من اگه یه 160gb بگیرم کم نیست برا بازی ؟ راستی میشه جریان move و وسایلی که داره را بگید ؟ من 600 هزار تومن دارم اول که میخواستم ایکس باکس بگیرم ولی الان که میخوام ps3 بگیرم میتونم هم ps3 بگیرم هم move ؟ ببخشید سوالام زیاد شد . مــــــــــــــــــــــــ ــــرســـــــــــــــــــ ـــــــــــــــــی:31:

hosein ati
22-06-2011, 23:27
من اگه یه 160gb بگیرم کم نیست برا بازی ؟ راستی میشه جریان move و وسایلی که داره را بگید ؟ من 600 هزار تومن دارم اول که میخواستم ایکس باکس بگیرم ولی الان که میخوام ps3 بگیرم میتونم هم ps3 بگیرم هم move ؟ ببخشید سوالام زیاد شد . مــــــــــــــــــــــــ ــــرســـــــــــــــــــ ـــــــــــــــــی:31:

160 کم نیست .من هم خودم دو هفته پیش 160 گرفتم الان بازی های killzone 3 ,heavy rain,red dead redemption, tekken 6 ,gran turismo 5 رو الان رو هارد دارم 10 گیگ هم اضافه اومده.اگه هم یه وقت بعد از 3 هفته اینا رو تموم کردم و خواستم بازی جدید بگیرم اینا رو با multiman کپی میکنم به هارد اکسترنال جا باز میشه برای بازی جدید.
move هم جریان خاصی نداره .یه دونه میگیری و بازی های move support رو بازی میکنی.وسایل move هم یه navigation هست که جدا فروخته میشه و ps eye.البته تفنگ هم داره 25 تومن تا جایی که من میدونم.
اگه دسته ی  اضافی خواستی بگیری دیگه نمیتونی move بگیری چون 550 خود دستگاه هست و دسته هم 60 تومن باهم میشن 610 تومن.اگه خواستی move بگیری باید 120 هم بدی move که با خود دستگاه میشه 670.

Gamemaster
22-06-2011, 23:37
اگه ps3 رو وصل کنم به اینترنت و از گزینه ی آپدیت مولتی من استفاده کنم مشکلی پیش میاد؟
در باره ی بازی ماشینی هم راهنمایی کنید لطفا.

نه مشکلی‌ نیست

برای بازی ماشین چون خوشم نمیاد نمیتونم نظری بدم

oghtapost
22-06-2011, 23:41
تو جعبه 1 دسته هست؟

BATMAN-LOVE
22-06-2011, 23:44
دوستان رفتم ps3 رو روشن کردم نه سوت کشید نه مشکلی داشت الانم داشتم دوبازه killzone 3 رو بازی میکردم.
ببین دوست عزیز شما هم الان تو شرایط 2 هفته پیش من قرار داری . نمیدونی ps3 بگیری xbox360 .الان من که داشتم killzone 3 رو بازی میکردم یه لحظه فکر کردم اگه xbox میگرفتم الان این بازی رو میتونستم بازی کنم یا heavy rain که وقتی لود شد من و داداشم دهنمون باز مونده بود.یا یه مثال دیگه اگه xbox میخریدم میتونستم 6 ساعت مداوم بازی کنم و xbox هیچیش نشه.
همه میگن سلیقه ای و خیلی فرق ندارن ولی از نظر من خیلی فرق دارن . انقدر که اگه xbox میخریدم و بعدش بازی های ps3 رو میدیدم قطعا شدیدا افسوس میخوردم که پولمو دور ریختم+قیمت xbox اصلا منصفانه نیست .همون arcade که 270 تومن بود الان شده 470 تومن البته اگه بتونی خوبشو پیدا کنی.دیگه حرف اضافی نمیزنم ولی اینو بدون که اگه ps3 بخری پشیمون نمیشی . هیچوقت.
والا خوده من هم ميگم PS3 خيلي بهتره اما همه ميگن سليقه اي تا اختلافي پيش نياد!!!

Gamemaster
22-06-2011, 23:44
تو جعبه 1 دسته هست؟

بله یکی هست

oghtapost
22-06-2011, 23:54
منم امروز واسه کاری رفته بودم توپخونه 160، کپی خور 540 بود
هزینه ه ک ش چقدره؟

hosein ati
22-06-2011, 23:58
منم امروز واسه کاری رفته بودم توپخونه 160، کپی خور 540 بود
هزینه ه ک ش چقدره؟

شما خودت میگی کپی خور دیگه هزینه ی -- نداره.
هزینه ی ه ک جدا گانه برای کنسول ه ک نشده حدود 10 تومن هست.