PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Play Station 3

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

Gamemaster
06-06-2011, 18:23
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Tez@r
06-06-2011, 18:26
من بازی مورتال کمبات رو خریدم ولی رمزها.x-ray و حرکت های fatality اصلا کار نمی کنن مشکل از چیه؟

.:PAR3A:.
06-06-2011, 19:51
اگه الان من ٤٠٠ بدم slim 360 چه قدر بايد بدم براي كپي خور كردنش.
فكر نكنم تو اردبيل كسي بتونه بايد بيارمش تهرون.اونجا چند كپي خور ميكنند؟
به آقا میثم می گی ، واست یه باندل 0225 با تیپاکس (6-7 تومن هزینه تیپاکسه) می فرسته... اون وخ صب می کنی کپی خورش بیاد ، دوباره می فرستی واس آقا میثم ، اونم 20 تومن می گیره و واست کپی خور میکنه... احتمال داره کپی خورش بالاتر هم بشه چون C4 گفته که کپی خور 0225 لحیم کاریش فوق العاده سخته... یه کیت هم میشه نصب کرد که 75$ هست و توی ایران 120-150 باید بشه :دی

Alex Fera
06-06-2011, 20:25
دوستان یه سوال دارم
آیا دسته usb کامپیوتر به پلی 3 وصل میشه

معلومه كه ميشه
اما احتماله زياد فقط ويبراشن كار نكنه

هیچ دسته ای به جز دسته ی خود کنسول به دستگاه نمیخوره و شما هم نمیتونید از دسته های USB استفاده کنید.......
اما میشه از طریق USB از دسته کنسول توی PC استفاده کرد.......

abbasgh66
06-06-2011, 20:43
آقا مارو سر در گم نکنید خواهش یکی امتحان کنه که این دسته های PC رو PS3 جواب میده یا نه ؟

hosein ati
06-06-2011, 21:04
به آقا میثم می گی ، واست یه باندل 0225 با تیپاکس (6-7 تومن هزینه تیپاکسه) می فرسته... اون وخ صب می کنی کپی خورش بیاد ، دوباره می فرستی واس آقا میثم ، اونم 20 تومن می گیره و واست کپی خور میکنه... احتمال داره کپی خورش بالاتر هم بشه چون C4 گفته که کپی خور 0225 لحیم کاریش فوق العاده سخته... یه کیت هم میشه نصب کرد که 75$ هست و توی ایران 120-150 باید بشه :دی

الان چنده اين مدل؟
منظورت از باندل چيه؟

BATMAN-LOVE
06-06-2011, 21:27
هیچ دسته ای به جز دسته ی خود کنسول به دستگاه نمیخوره و شما هم نمیتونید از دسته های USB استفاده کنید.......
اما میشه از طریق USB از دسته کنسول توی PC استفاده کرد.......
همين الان تست كردم و جواب داد!!!اتفاقا من با دسته pc خيلي وقتا بازي كردم---
فقط يه امكان داره اينكه شايد رو دستگاهه ه-ك شده كار نميكنه!!!من ه-ك نكردم
دسته ps3 هم به pc جواب نداد فقط تو گيم كنترل منوش مياد اما فعال نميشه!!!

abbasgh66
06-06-2011, 21:51
از طریق کابل HDMI میشه صدا رو داشت ؟

Gamemaster
06-06-2011, 21:53
بله می‌شه.....

hosein ati
06-06-2011, 22:53
سلام الان کسی قیمت دقیق ps3 160 slim رو داره که کمتر از 425 تومن باشه؟

rezamaldinii
06-06-2011, 22:56
سلام
من یه بازی کپی خریدم (NARUTO Shippuden: Ultimate Ninja STORM 2) ولی بازی بدون اینکه اروری بده، اجرا نمیشه ؟ به نظرتون مشکلش چی میتونه باشه؟

abbasgh66
06-06-2011, 23:00
کنفرانس مایکروسافت رو دیدید ؟ مایکروسافت ترکوند ! اکثر برنامه هاش مربوط به کینکته ... فیبل و مس افکت رو برا کینکت نمایش داد . فک کنم PS3 کم آورد ! باید ببینیم سونی به جز NGP چه برنامه ای داره !

farbod N73 me
06-06-2011, 23:02
کاره سونی واسه کنفرانس امشب خیلی سخته!
ولی اول تا آخر نینتندو میترکونه!

BATMAN-LOVE
06-06-2011, 23:18
سلام
من یه بازی کپی خریدم (NARUTO Shippuden: Ultimate Ninja STORM 2) ولی بازی بدون اینکه اروری بده، اجرا نمیشه ؟ به نظرتون مشکلش چی میتونه باشه؟
كپي از اين مشكلات زياد داره!!!

---------- Post added at 11:18 PM ---------- Previous post was at 11:15 PM ----------

سلام الان کسی قیمت دقیق ps3 160 slim رو داره که کمتر از 425 تومن باشه؟
ولي فكر نكنم كمتر بتوني پيدا كني---نهايتش 10 يا 15 تومن كمتر

abbasgh66
06-06-2011, 23:35
تقریبا 4 ساعت باقی مونده تا کنفرانس سونی مثل این که سونی قصد داره رو بازی های انحصاریش کار کنه :41:

hosein ati
06-06-2011, 23:46
سلام داداش شما e3 رو از کجا دانلود میکنی؟یا آنلاین میبینی؟هر 4 ساعت چقدر از شارژ adsl کم میکنه؟

rezamaldinii
07-06-2011, 00:13
كپي از اين مشكلات زياد داره!!!

ربطی به نداشتن eboot اورجینال نداره ؟

abbasgh66
07-06-2011, 00:29
سلام داداش شما e3 رو از کجا دانلود میکنی؟یا آنلاین میبینی؟هر 4 ساعت چقدر از شارژ adsl کم میکنه؟

دانلود نمی کنم زنده می بینم . هر کنفرانس هم دور و بر 1 ساعته . نمیدونم چقدر ولی نباید خیلی باشه .
برای دیدن هم »

ساعت برگزاری هم یوبی سافت 2 شب
سونی 4 و نیم صبح
نینتندو 20 و 30

Mehrdad092000
07-06-2011, 04:21
نه مشکلی نداره . فقط USB2 باشه چون PS3 با USB3 کمی مشکل داره.

ممنون
دوست عزیز با اداپتور بهتره یا 2.5 ؟ بعد به نظرتون هاردخود ps3 بالا بگیرم خوبه یا نه ؟همون هزینرو روی هارد اکسترنال کنم

بعداگه میشه چنتا مدل 1 ترابایت با اداپتور با قیمت بگید (من خودم از وسترن خوشم میاد )
ممنون

ata.royalfalcon
07-06-2011, 06:14
سلام به تمامي دوستان
من ديروز يه PS3 اسليم خريدم بالاخره !!!
يه PS3 اسليم 160 گيگ كپي خور شده + يه بازي ارجينال براي اجراي بازيها + يه كابل HDMI + پنج تا بازي رايگان = 5.580.000 ريال

dara_az
07-06-2011, 06:33
سلام دوستان
جدیدا PS3 من داغ میکنه و فنش میره رو درجه آخر ! صدای خفنی هم میده انگار که سشوار روشنه !!!!
البته من هر از گاهی با جارو برقی ورودی و خروجی های هواش رو تمیز میکنم که مقداری از گرد و خاک داخلش رو بگیره ! ایندفعه هم بردمش تعویض روغنی :31: باد گرفتم توش و کلی گرد و خاک ازش در اومد ! اما بازم فرقی نکرد و همچنان داغ میکنه ! اینم بگم که هنوز کولر خونه رو راه ننداختم و هوای اتاق نسبتا گرمه . محل قرار گیری دستگاه هم محل مناسبیه . یعنی دور و اطرافش بازه و هوا جریان پیدا میکنه و خیلی نزدیک تلویزیون و بقیه دستگاه های صوتی تصویری نیست که گرمای تولید شده از اونا اذیتش کنه.
میخواستم ببینم برای شما همچین مشکلی پیش امده ؟ راه حلش چیه ؟ چه خاکی تو سرش بریزم ؟
راستی دستگاهم 40 گیگ FAT هستش و فکر کنم NTSC-J باشه اگه اشتباه نکنم .
یک سوال دیگه اینکه نحوه قرار گیری دستگاه ( ایستاده باشه یا خوابیده ) توی گرم شدنش تاثیری داره یا نه ؟

دوستان نظر یا تجربه ای دی این زمینه ندارند ؟
اگه دستگاه YLOD بشه دیگه بالا نمیاد و کار نمیکنه ؟ علائمش چیه ؟
دستگاه من الان خوب و درست کار میکنه . فقط همون مشکل گرم شدنش هست که بالا توضیح دادم .
البته دیروز دو سه ساعتی روشن بود هم فیلم دیدم هم بازی کردم اما فنش از درجه 2 بالاتر نرفت .
نمیدونم چرا بعضی وقتا سشوارش روشن میشه .

X-Volt
07-06-2011, 07:10
دوستان نظر یا تجربه ای دی این زمینه ندارند ؟
اگه دستگاه YLOD بشه دیگه بالا نمیاد و کار نمیکنه ؟ علائمش چیه ؟
دستگاه من الان خوب و درست کار میکنه . فقط همون مشکل گرم شدنش هست که بالا توضیح دادم .
البته دیروز دو سه ساعتی روشن بود هم فیلم دیدم هم بازی کردم اما فنش از درجه 2 بالاتر نرفت .
نمیدونم چرا بعضی وقتا سشوارش روشن میشه .
مشکل YLOD میتونه باعث از کار افتادن کنسول برای همیشه بشه ... (البته در دراز مدت)
یکی از دلایلش هم گرمای زیاد دستگاهه، دقیقا همون اتفاقی که بعضی وقتها برای PS3 شما میفته.
بهترین راه اینکه وقتی فن کنسول شروع میکنه به سر و صدا، حدودا 20 تا 30 دقیقه کنسول رو خاموش کنی ...
حتی شما باید از درستی اتصال کابل های کنسول هم مطمئن باشی!
درآوردن هارد و دوباره گذاشتنش هم میتونه موثر باشه ...
در غیر این صورت باید کنسول رو ببری نمایندگی SONY که اصلا تو ایران وجود نداره! پس میمونه فروشگاه ها و تعمیرکارهای متفرقه ...

dara_az
07-06-2011, 08:56
مشکل YLOD میتونه باعث از کار افتادن کنسول برای همیشه بشه ... (البته در دراز مدت)
یکی از دلایلش هم گرمای زیاد دستگاهه، دقیقا همون اتفاقی که بعضی وقتها برای PS3 شما میفته.
بهترین راه اینکه وقتی فن کنسول شروع میکنه به سر و صدا، حدودا 20 تا 30 دقیقه کنسول رو خاموش کنی ...
حتی شما باید از درستی اتصال کابل های کنسول هم مطمئن باشی!
درآوردن هارد و دوباره گذاشتنش هم میتونه موثر باشه ...
در غیر این صورت باید کنسول رو ببری نمایندگی SONY که اصلا تو ایران وجود نداره! پس میمونه فروشگاه ها و تعمیرکارهای متفرقه ...

مرسی دوست عزیز . اتفاقا دیروز همه کابل ها رو چک کردم اوکی بودن . هارد رو هم یک بار در آوردم و دوباره جا زدم .
بعدش حدود دو سه ساعتی روشن بود و این مشکل پیش نیومد. حالا امروز باز باید تست کنم .
البته اینم بگم که هنوز کولر رو راه ننداختم و هوای اتاق با اینکه پنجره بازه گرم هستش . پارسال هم یکی دو بار اینجوری شد اما بعد از راه اندازی کولر دیگه این قضیه پیش نیومد .
فن دستگاه معمولا رو چه دوری باید باشه ؟ ماله من اکثرا بعد از نیم ساعت میره رو دور دوم . عادی هستش ؟
راستی فکر میکنید از این خنک کننده های لپ تاپ بگیرم بزارم زیرش تاثیری تو خنک کردنش داره ؟

hellfire
07-06-2011, 09:04
من هم اهل گیم هستم هم اهل فیلم نگاه کردن.
یه سوال دیگه که داشتم اینه که با توجه به اینکه فیلمهایی که تو ایرانه همش رایتیه ps3 تو پخش چندرسانه ای از دیسکهای رایتی مثل dvdیا blueray رایتی گیر نمیده؟؟؟

قابلیت پخش چندرسانه ای از هارد و usb رو هم داره؟

اقا کسی جواب منو درباره قابلیتهای پخش چندرسانه ای ps3 رو نمیده تا بدونم ارزش خرید ps3 از این نظر و در مقایسه با پخش کننده های بلوری دیگه چی جوریه؟؟؟:19:

HAMDER
07-06-2011, 09:18
سلام به همه

من ps3 دارم و زمانی که خریدم چندین بازی با multi man روش بود که با یه بازی اورحینال همشون اجرا می شد. حالا می خوام چندین بازی جدید یعنی این کپی ها را بخرم می خوام بدونم وقتی بازی های کپی را گرفتم باید روی هارد ps3 بریزم تا اجرا بشن؟؟
و اینکه ایا تمام بازی ها با این برنامه multi man اجرا می شن؟؟

ممنون می شم راهنماییم کنید
دوستان جواب بدهید ممنون

HAMDER
07-06-2011, 09:24
سلام به تمامي دوستان
من هفته گذشته يه PS3 اسليم خريدم برا پسرم
يه PS3 اسليم 320 گيگ گارانتی لادیز +كپي خور کردن + بازي ارجينال kill zone 3 براي اجراي بازيها + يه كابل HDMI و 4 تا بازي نصب روی هارد = 5.900.000 ريال

hosein ati
07-06-2011, 10:21
کسی کنفرانس سونی رو تو e3 دید دیشب ساعت 4.30 بود .منم زوق زده نشستم تا اون موقع ولی از شانس بد من چون اینترنت رایگان بود اون ساعت سرعت شدید اومد پایین و نتونستم ببینم.اگه کسی دیده بگه چه اتفاق هایی افتاد.

abbasgh66
07-06-2011, 11:37
کسی کنفرانس سونی رو تو e3 دید دیشب ساعت 4.30 بود .منم زوق زده نشستم تا اون موقع ولی از شانس بد من چون اینترنت رایگان بود اون ساعت سرعت شدید اومد پایین و نتونستم ببینم.اگه کسی دیده بگه چه اتفاق هایی افتاد.

کار شاخی انجام نداد میشه گفت بین این کنفرانس هایی که تا حالا برگزار شده سونی خسته کننده تر از همه بود . یه سری تریلر نشون داد مثل آنچارتد 3 که البته خیلی باحال بود و یه سری از بازی هارو هم تائید کرد که با موو سازگارن در کل خسته کننده بود . PSVITA رو هم معرفی کردن گرافیک خیره کننده ای داشت .
در مورد -- PSN هم عذر خواهی کردن :21:

foxyjanam
07-06-2011, 11:55
Jeff Tretton رييس SCEA آخر معذرت خواهيش از كاربران PSN تشكر كرد و گفت كه فعاليت كنوني PSN به بالاي %90 از فعاليتش قبل از ، از كار افتادن شبكه رسيده.

rezamaldinii
07-06-2011, 12:19
تو کنفرانس حرفی از ps4 زده نشد ؟

اگه کسی هم جواب این سوال رو بدونه ممنون میشم راهنماییم کنه :

من یه بازی کپی خریدم (naruto shippuden ultimate ninja storm 2) ولی بازی بدون اینکه اروری بده، اجرا نمیشه ؟ به نظرتون مشکلش چی میتونه باشه؟ بازی virtua tennis 4 هم ارور 80010017 میده ؟

اگه پچ خاصی برای اجرای این بازی های هست لینکش قرار بدید ؟

HO3IN-Life
07-06-2011, 15:04
سلام مگه برای چخش بازی های ps3 1بازی ارجینالم باید داشته باشی؟

---------- Post added at 04:04 PM ---------- Previous post was at 04:03 PM ----------

سلام مگه برای پخش بازی های ps3 1بازی ارجینالم باید داشته باشی؟

ata.royalfalcon
07-06-2011, 15:11
سلام مگه برای چخش بازی های ps3 1بازی ارجینالم باید داشته باشی؟

---------- Post added at 04:04 PM ---------- Previous post was at 04:03 PM ----------

سلام مگه برای پخش بازی های ps3 1بازی ارجینالم باید داشته باشی؟

سلام
بلي حداقل يه بازي ارجينال لازمه براي اجراي بازي هاي كپي شده

farbod N73 me
07-06-2011, 15:12

اگه کسی هم جواب این سوال رو بدونه ممنون میشم راهنماییم کنه :
بازی virtua tennis 4 هم ارور 80010017 میده ؟

PS4?????????????
نه بابا شک دارم تا 2 سال دیگه خبری از PS4 بشه!!

X-Volt
07-06-2011, 15:34
مرسی دوست عزیز . اتفاقا دیروز همه کابل ها رو چک کردم اوکی بودن . هارد رو هم یک بار در آوردم و دوباره جا زدم .
بعدش حدود دو سه ساعتی روشن بود و این مشکل پیش نیومد. حالا امروز باز باید تست کنم .
البته اینم بگم که هنوز کولر رو راه ننداختم و هوای اتاق با اینکه پنجره بازه گرم هستش . پارسال هم یکی دو بار اینجوری شد اما بعد از راه اندازی کولر دیگه این قضیه پیش نیومد .
فن دستگاه معمولا رو چه دوری باید باشه ؟ ماله من اکثرا بعد از نیم ساعت میره رو دور دوم . عادی هستش ؟
راستی فکر میکنید از این خنک کننده های لپ تاپ بگیرم بزارم زیرش تاثیری تو خنک کردنش داره ؟
اینکه هوای اتاق خنک یا حداقل گرم نباشه، خیلی مهمه ...
درسته PS3 نسبت به X360 روی این موضوع حساس نیست، اما بالاخره دستگاه الکتریکیه و هیچ تضمینی هم براش نیست!
حتما فاصله کنسول تا دیوار باید حدودا 50 سانت باشه تا کارایی فنها پایین نیاد ...
دور فن هم ماکسیمم باید همون دو باشه ولی باید مراقب باشی زیاد رو این دور نمونه یا بالاتر نره.
خنک کننده لپ تاپ هم به نظر من خیلی موثر نیست، ولی اگه دیدی گرمای کنسول ادامه داره، از هیچی بهتره ...

foxyjanam
07-06-2011, 15:38
خدايي U3 تركوند ! من خيلي خوشم اومد . اين تريلر 720p

بقيه كيفيت ها هم اينجا ميتونين ببينيد و دانلود كنيد

abbasgh66
07-06-2011, 15:39

نه در مورد PS4 چیزی نگفتن ولی رو PS Vita خیلی مانور دادن :21:
احتمالا بعد از عرض وی 2 قیمت PS3 اندکی پایین بیاد
معرفی وی 2 در کنفرانس نینتندو ساعت 20:30
برای مشاهده ی زنده سایت نینتندو خوبه

HO3IN-Life
07-06-2011, 18:09
سلام آیا اگه بخوایم بازی ps3 رو کپی اجرا کنیم باید یک بازی ارجینال داشته باشیم؟
اگه میشه زودتر جواب بدید می خوام بخرم.

---------- Post added at 07:09 PM ---------- Previous post was at 07:05 PM ----------

سلام آیا برای اجرا بازی های کپی روی ps3 احتیاج به یک بازی ارجینال داریم؟
اگه میشه زودتر جواب بدید چون میخوام بخرم.

abbasgh66
07-06-2011, 18:11
سلام آیا اگه بخوایم بازی ps3 رو کپی اجرا کنیم باید یک بازی ارجینال داشته باشیم؟
اگه میشه زودتر جواب بدید می خوام بخرم.

---------- Post added at 07:09 PM ---------- Previous post was at 07:05 PM ----------

سلام آیا برای اجرا بازی های کپی روی ps3 احتیاج به یک بازی ارجینال داریم؟
اگه میشه زودتر جواب بدید چون میخوام بخرم.

بله باید یه بازی اورجینال داشته باشی .

HO3IN-Life
07-06-2011, 18:14
بازی ارجینال هر بازی باشه فرقی نداره برای اجرای بازی های کپی روی ps3?
قیمت کمترین بازی ps3 ارجینال حدوداً چقدره؟

---------- Post added at 07:14 PM ---------- Previous post was at 07:12 PM ----------

به نظر شما ps3 از نظر هار داخلی چندش خوبه؟

abbasgh66
07-06-2011, 18:44
بازی ارجینال هر بازی باشه فرقی نداره برای اجرای بازی های کپی روی ps3?
قیمت کمترین بازی ps3 ارجینال حدوداً چقدره؟

---------- Post added at 07:14 PM ---------- Previous post was at 07:12 PM ----------

به نظر شما ps3 از نظر هار داخلی چندش خوبه؟

نه تفاوتی نداره فقط باید اورجینال باشه .
شما می تونید یه بازی اورجینال قدیمی بخرید یا بازی های دسته دوم رو بخرید که ارزون در آد .
اگه بخوای -- کنی خب باید هاردت بیشتر باشه ولی خب می تونی از هارد اکسترنال هم استفاده کنی :27:

abbasgh66
07-06-2011, 18:55
* دوستان به نظرتون بهترین هارد اکسترنال برا ps3 چیه ؟
* بعد اگه دیسک بازی رو بلو ری باشه میشه از طریق درایو مثل اوریجینال اجرا کرد ؟

HO3IN-Life
07-06-2011, 18:56
ببخشید ps3 120gb slim برا --- خوبه یا 160 gb?

rezamaldinii
07-06-2011, 19:11
کسی جواب این سوالم رو نمیدونه ؟

اگه کسی هم جواب این سوالا رو بدونه ممنون میشم راهنماییم کنه :

من یه بازی کپی خریدم (naruto shippuden ultimate ninja storm 2) ولی بازی بدون اینکه اروری بده، اجرا نمیشه ؟ به نظرتون مشکلش چی میتونه باشه؟

بازی virtua tennis 4 هم ارور 80010017 میده ؟

mmf72
07-06-2011, 19:50
ببخشيد آيا كسي بازيهاي l.a noire و dirt3 رو روي ps3 بازي كرده يعني اصلا پچ شده؟

BATMAN-LOVE
07-06-2011, 20:10
رو كنسول چطوري ميشه صافي شكن نصب كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

abbasgh66
07-06-2011, 20:18
ببخشيد آيا كسي بازيهاي l.a noire و dirt3 رو روي ps3 بازي كرده يعني اصلا پچ شده؟

dirt 3 رو نمیدونم ولیl.a noire
پچ شده .

ببخشید ps3 120gb slim برا --- خوبه یا 160 gb?

فرقی نداره هر دو -- میشن ولی خب این یکی 40 گیگ بیشتره دیگه ... ولی اگه بخواین هارد اکسترنال بخرید تفاوتی نداره .:8:

BATMAN-LOVE
07-06-2011, 20:20
كسي ميدونه فيل شكن نصب ميشه يا نه خيلي عجله دارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HO3IN-Life
07-06-2011, 20:42
سلام از این هارد های ide و sata با کابل usb میشه به عنوان هارد اکسترنال برای ps3 بهره برد؟ و به عنوان هار ps3 ازش استفاده کرد؟

foxyjanam
07-06-2011, 21:27
كسي ميدونه فيل شكن نصب ميشه يا نه خيلي عجله دارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
رو كنسول كه طي بحثايي كه قبلا شد نميشه همچين كاري كرد ، تنها راه پيشنهادي بچه ها ( Sony_W810 ) اين بود كه برنامه connectify رو نصب كني بعد سيستمت ( مثلا لپ تاپ ) رو به نت و چيز پي ان وصل كني بعد نت رو share كرده و با PS3 پيداش كني و وصل شي ! اين بود سايتش
كلا هم خوب بلد نبودم ديدم عجله داري گفتم يه چيزي گفته باشم :20:

cyruslogic
07-06-2011, 22:32
دوستان عزیز! من دیروز PS3 160Gb خریدم با دو دسته Move با گارانتی لادیز. هکش کردم (ورژن 3.55) چون اهل انلاین نیستم. بیشتر برای دخترم گرفتم. خواستم بدونم موارد زیر درسته:
1- فروشنده میگفت اگه با دیسکهای بازی جدید ,کنسول آپدیت بشه دیگه قابل -- شدن نیست.
2- بازی Sing star dance رو خواستم. میگفت چون جدیده روی کنسولهای -- شده اجرا نمیشه. همینطور La noire.
3- کلا برای مراقبت از کنسول چه چیزهایی (نرم افزاری و سخت افزاری ) باید رعایت بشه.

با تشکر فراوان

mmf72
08-06-2011, 01:11
ببخشيد ميشه بگيد باندل 0225 چه فرقي با بقيه ي باندلها داره و چرا فعلا كپي خور نميشه؟

dara_az
08-06-2011, 07:28
اینکه هوای اتاق خنک یا حداقل گرم نباشه، خیلی مهمه ...
درسته PS3 نسبت به X360 روی این موضوع حساس نیست، اما بالاخره دستگاه الکتریکیه و هیچ تضمینی هم براش نیست!
حتما فاصله کنسول تا دیوار باید حدودا 50 سانت باشه تا کارایی فنها پایین نیاد ...
دور فن هم ماکسیمم باید همون دو باشه ولی باید مراقب باشی زیاد رو این دور نمونه یا بالاتر نره.
خنک کننده لپ تاپ هم به نظر من خیلی موثر نیست، ولی اگه دیدی گرمای کنسول ادامه داره، از هیچی بهتره ...

آقا دمت گرم ! خانواده ای رو از نگرانی نجات دادی !
حالا یک سوال دیگه دارم .
میخواستم بدونم الان که دستگاه من سه 4 باری فنش رفته رو دور سشوار ! اما بلافاصله خاموشش کردم یعنی دستگاهم YLOD شده ؟!؟!؟! یا اگه YLOD بشه دستگاه دیگه بالا نمیاد ؟ الان این بنده خدا سالمه ؟ یا سکته ناقص رو زده ؟

ata.royalfalcon
08-06-2011, 07:34
دوستان سلام سوال اساسي داشتم

1. ميشه به جاي دسته از كيبرد و موس usb استفاده كرد ؟؟؟؟
2. اگر جواب سوال يك مثبت بود آيا ميشه از usb hub استفاده كرد ؟؟؟ يعني موس و كيبرد رو به يه پورت ps3 متصل كرد .

آخه من سالهاست از pc استفاده ميكردم و هنوز به دسته ps3 عادت نكردم . ممنون از وقتي كه ميذارين

sony_W810i
08-06-2011, 08:36

2. اگر جواب سوال يك مثبت بود آيا ميشه از usb hub استفاده كرد ؟؟؟ يعني موس و كيبرد رو به يه پورت ps3 متصل كرد .

آخه من سالهاست از pc استفاده ميكردم و هنوز به دسته ps3 عادت نكردم . ممنون از وقتي كه ميذارين

از usbhub میشه استفاده کرد. ومیشه mouse و keyboard و webcam و microphone و.... که usb باشن رو به PS3 وصل کرد. ولی نمیشه تو بازی از mouse و keyboard جای دسته استفاده کرد:46:

ببخشيد ميشه بگيد باندل 0225 چه فرقي با بقيه ي باندلها داره و چرا فعلا كپي خور نميشه؟

0225 مگه واسه xbox نیست؟ تو تاپیک xbox باید بپرسی فکر کنم.

و فکر کنم چیزی بنام باندل 0225 موجود نباشه. باندل های kinect دار همشون فعلا درایو 0500 hitachi دارند که تا اطلاع خیلی خیلی ثانوی کپی خور نمیشن. فعلاً اولین درایوی که داره -- میشه liteon 0225 هست که تو باندل ها نیست. تو slim های معمولی هست.

رو كنسول كه طي بحثايي كه قبلا شد نميشه همچين كاري كرد ، تنها راه پيشنهادي بچه ها ( Sony_W810 ) اين بود كه برنامه connectify رو نصب كني بعد سيستمت ( مثلا لپ تاپ ) رو به نت و چيز پي ان وصل كني بعد نت رو share كرده و با PS3 پيداش كني و وصل شي ! اين بود سايتش
كلا هم خوب بلد نبودم ديدم عجله داري گفتم يه چيزي گفته باشم :20:

خب با تشکر در دوست خوبمون و وقتی در اختیار من گذاشته شده:31:
بله با اون connectify میشه. باید laptop یا pc که WLAN داشته باشه رو با کابل به مودم وصل کنی. بعد به V-PN متصل بشی. اونوقت میتونی با استفاده از کارت WLAN ی که داری اتصال V-PN ی که بهش وصلی رو Share کنی و یک Access Point بسازی. کافیه با PS3 به این Access Point متصل بشی.:10:

ata.royalfalcon
08-06-2011, 09:04
خيلي ممنون از دوستان گرامي كه وقت ميذارن و جواب سوالات رو ميدن

يه سوال ديگه :31: ببخشيد!!!

اين ps3 ميتونه بازيهاي ps2 رو اجرا كنه ؟؟؟

Alex Fera
08-06-2011, 09:36
خيلي ممنون از دوستان گرامي كه وقت ميذارن و جواب سوالات رو ميدن

يه سوال ديگه :31: ببخشيد!!!

اين ps3 ميتونه بازيهاي ps2 رو اجرا كنه ؟؟؟

اگه بازی PS2 اورجینال باشه اجرا میکنه........
البته راه هایی برای اجرا بازیهای کپی هستش ولی چون باید دستگاه باز بشه کمتر استفاده میشه...........

X-Volt
08-06-2011, 10:00
آقا دمت گرم ! خانواده ای رو از نگرانی نجات دادی !
حالا یک سوال دیگه دارم .
میخواستم بدونم الان که دستگاه من سه 4 باری فنش رفته رو دور سشوار ! اما بلافاصله خاموشش کردم یعنی دستگاهم YLOD شده ؟!؟!؟! یا اگه YLOD بشه دستگاه دیگه بالا نمیاد ؟ الان این بنده خدا سالمه ؟ یا سکته ناقص رو زده ؟
خوشبختانه هنوز YLOD نشده، چون اگه شده بود دیگه کلا کنسول بالا نمیومد ...
فعلا سالمه! اما حتما باید هواشو داشته باشی تا از این بدتر نشه.

airmaxwisp
08-06-2011, 11:00
سلام دوستان...

بنده هم یک عدد PS3 Slim 320 GB اورجینال خریداری کردم...

یه سوالی که برای من پیش اومده اینه که داخل هارد داخلی میشه بازی نصب کرد یا حتما باید هارد اکسترنال تهیه بکنم؟؟ چه مدلی پیشنهاد میکنید؟

یا حق

abbasgh66
08-06-2011, 11:03
* دوستان به نظرتون بهترین هارد اکسترنال برا ps3 چیه ؟
* اگه دیسک بازی بلو ری باشه (کپی)میشه از طریق درایو مثل اوریجینال اجرا کرد ؟

ببخشید جواب این سوال مارو نمیدونستید ؟ :41:

sony_W810i
08-06-2011, 11:20
ببخشید جواب این سوال مارو نمیدونستید ؟ :41:

بازی از روی blueray کپی اجرا نمیشه. چون برای اجرا باید حتماً یک بازی اصل در دستگاه وجود داشته باشه(دیسک blue-ray اصل )

HESAM_5700
08-06-2011, 11:22
و فکر کنم چیزی بنام باندل 0225 موجود نباشه. باندل های kinect دار همشون فعلا درایو 0500 hitachi دارند که تا اطلاع خیلی خیلی ثانوی کپی خور نمیشن. فعلاً اولین درایوی که داره -- میشه liteon 0225 هست که تو باندل ها نیست. تو slim های معمولی هست.

درایو ۹۵۰۴ هم ه ک شده ! پس این میشه دومی..

اینطور که معلومه باندال ۰۲۲۵ هم داریم !!!!!!!!!!!!! اما خیلی کمه !‌

ــــــــــــــــــــــــ

دوستان الان پی اس ۳ فت از اسلیم بیشتر هست تو شهر ما :دی

به نظرتون ارزش خرید داره ؟ فرقش با اسلیم خیلی زیاده ؟

dara_az
08-06-2011, 11:26

آقا موس و کیبرد رو ترک کن ! وقتی با جویستیک راه بیوفتی میبینی که چقدر راحت تر و بهتر از کیبورد و موس هستش . منم اولش همینجوری بودم اما وقتی با جویستیک عادت کنی دیگه سراغ موس و کیبرد نمیری

ata.royalfalcon
08-06-2011, 12:12
سلام دوستان...

بنده هم یک عدد PS3 Slim 320 GB اورجینال خریداری کردم...

یه سوالی که برای من پیش اومده اینه که داخل هارد داخلی میشه بازی نصب کرد یا حتما باید هارد اکسترنال تهیه بکنم؟؟ چه مدلی پیشنهاد میکنید؟

یا حق

اتفاقا من قصد خريد هارد اكسترنال دارم و ميدونم هارد اكسترنال چي به چيه .

به خاطر اينكه براي خريد اين ps3 تقريبا ورشكسته شدم پس مجبورم ارزونترين هارد اكسترنال رو بخرم و از اونجايي كه در حال حاظر بهترن برند هاردهاي اكسترنال ، وسترن و سيگيت هست و از اونجايي كه ps3 اينترفيس usb3 رو ساپورت نميكنه پس مدل پيشنهادي سيگيت مدل پرتابل (بدون آداپتور) SeagateExpansion Portable Drives هست كه اين هارد فقط usb2 داره و پرتابلهاش از 250 گيگ تا 1.5 ترا موجوده ولي اين مدل يه خورده اي قديمي شده . (خودم ميخوام اين مدل رو بخرم)
يه نكته : اگر حجم بالا ميخواين بهتره كه آداپتوريشو بخرين چون آداپتوريها با داشتن منبع تغذيه كاملا مستقل ضريب امنيت بيشتري دارن .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لينك اين مدل در سايت اصلي

HO3IN-Life
08-06-2011, 12:25
سلام یکی نیست جواب این سوال منو بده؟ از این هارد های ide و sata با دستگاه تبدیلش به usb میشه مثل هارد اکسترنال برای ps3 بهره برد؟ و به عنوان هارد ps3 ازش استفاده کرد؟

HO3IN-Life
08-06-2011, 12:31
همون هارد های اینترنال

hosein ati
08-06-2011, 14:44
سلام
من يه هارد a-data 250 gb خريدم براي ps3.ايا اين هارد جواب ميده از نظر حجمي يا بايد به فكر يكي ديگه باشم؟

Gamemaster
08-06-2011, 15:12
PlayStation®3 system software update version 3.65

3.652011-06-07
An update to the PS3™ system software was released on June 7, 2011. You can use this update to upgrade your system software to version 3.65.

PlayStation®Network

Main features in system software update version 3.65
Other new or revised features in version 3.65

System stability during use of some PlayStation®3 format software has been improved.

sony_W810i
08-06-2011, 16:01
درایو ۹۵۰۴ هم ه ک شده ! پس این میشه دومی..

اینطور که معلومه باندال ۰۲۲۵ هم داریم !!!!!!!!!!!!! اما خیلی کمه !‌

ــــــــــــــــــــــــ

دوستان الان پی اس ۳ فت از اسلیم بیشتر هست تو شهر ما :دی

به نظرتون ارزش خرید داره ؟ فرقش با اسلیم خیلی زیاده ؟

درسته. منم که همینو گفتم. گفتم اولین درایوی که قرار هست -- بشه. یعنی هنوز نشده. 9504 که خیلی وقت هست -- شده ولی ارزش خرید نداره خداییش. اینو فقط مرفحین بی درد میخرن:31: من که 650 ندارم بدم واسه یک xbox معمولی بدون هارد.

سلام یکی نیست جواب این سوال منو بده؟ از این هارد های ide و sata با دستگاه تبدیلش به usb میشه مثل هارد اکسترنال برای ps3 بهره برد؟ و به عنوان هارد ps3 ازش استفاده کرد؟

نباید مشکلی داشته باشه. چون شما وقتی هارد اکسترنال میخری اونم یک هارد SATA هست که با یک تبدیل USB شده.

PlayStation®3 system software update version 3.65

3.652011-06-07
An update to the PS3™ system software was released on June 7, 2011. You can use this update to upgrade your system software to version 3.65.

PlayStation®Network

Main features in system software update version 3.65
Other new or revised features in version 3.65

System stability during use of some PlayStation®3 format software has been improved.

ظاهراً Update به این ورژن ضروری نیست و بدون Update و با داشتن 3.61 هم میشه به PSN وصل شد.( فقط برای اطلاع )

hosein ati
08-06-2011, 19:01
سلام.اگه پشت ps3 با دیوار کمتر 50 سانت فاصله داشته باشه مشکلی براش پیش میاد؟
چون من نمیتونم میز تلوزیون رو نیم متر بکشم جلو .چی کار کنم؟

abbasgh66
08-06-2011, 20:27
میگم که یه نگا به اینجا بکنید »

چرا انقدر ارزونه ؟

airmaxwisp
08-06-2011, 21:45
سلام مجدد..

مدل اسلیم با هارد 320 گیگ حدود 489 تومن میداد....:18:

یدونه فت 40 گیگ نو .... با یک عدد هازد 500 گیگ PQI خریدم...

فت 40 گیگ 320 تومن... هارد هم 75 تومن

یا حق

flasher_for_nokia
08-06-2011, 22:19
به نظرم خرید فت با توجه به تفاوت قیمتش با اسلیم توجیه نداره و همینطور اینکه اکثر فت ها رفرشی هستن اسلیم مشکلات کمتری می تونه براتون در آینده داشته باشه و تکنولوزی و کیفیت ساخت بالاتری هم داره

Gamemaster
08-06-2011, 22:25
Duke Nukem Forever 1.01 Patch Released - Working on 3.55

manoosh
08-06-2011, 22:54
سلام دوستان ميشه فيلم هاي بلو ري تري دي ارچينال از اونها كه حجمشان 50 گيگه رو روي هارد ps3 كپي كرده و نگاه كنيم يا نميشه.اصلا كسي اين كارو كرده يا نه؟

abbasgh66
08-06-2011, 23:09

برا همه بازی هایی که حتما باید رو 3.6 اجرا بشن از این پچ ها هست ؟ :46:

Gamemaster
08-06-2011, 23:36
برای بعضیاشون نه مثل Portal 2

abbasgh66
09-06-2011, 00:09
اینجا رو ببینید یه چیزایی در مورد -- 3.6 گفته مثل این که به موفقیت هایی رسیدن :31:

hamed-akbarie
09-06-2011, 09:02
سلام بچه ها من یه چند وقت تو انجمن نبودم خبری از چیزی ندارم آخه موقع امتحانا دانشگاس
۱_یه سوال ازتون داشتم بالاخره بعداز فریمور ۳/۵۵ چیزی ه ک شد یا نه ؟اگه خبری از سایت منبع دارید به منم بگید؟
ممنون ازهمتون.

airmaxwisp
09-06-2011, 11:42
سلام مجدد...

دوستان PS3 Fat 40gb دارم میخام هارد داخلیش رو تعویض کنم....

به نظرتون بهترین هار چه مدلی هست؟؟

تا چه ظرفیتی رو ساپورت میکنه؟

ممنون

abbasgh66
09-06-2011, 12:33
دوستان تو این لینک »

میتونید ببینید چه بازی هایی اجرا میشن . چه بازی هایی رو هارد اکسترنال اجرا میشن و در کل کلی اطلاعات داره

Gamemaster
09-06-2011, 12:43
Operation Flashpoint: Red River v1.01 Patch for CFW 3.55

Start Multiman
Highlight Operation Flashpoint: Red River and press Triangle
Select UPDATE
Save the file [48MBish]
Exit to XMB
Install update via PACKAGE INSTALLER
Boot Game via MM allowing MM to change PARAM.SFO

ata.royalfalcon
09-06-2011, 13:19
دوستان سلام
يه سوال
آيا امكان داره فريمور دستگاه بوسيله بعضي از بازيها بدون اينكه آنلاين باشيم آپديت بشه ؟؟؟
خب دستگاهم كپي خوره نميخوام ريسك كنم خراب بشه !!!

hosein ati
09-06-2011, 13:32

سلام جایی میشناسی این بازی رو روی dvd بفروشه.منظورم سایت هستش.

afshin b
09-06-2011, 14:05
دوستان سلام
يه سوال
آيا امكان داره فريمور دستگاه بوسيله بعضي از بازيها بدون اينكه آنلاين باشيم آپديت بشه ؟؟؟
خب دستگاهم كپي خوره نميخوام ريسك كنم خراب بشه !!!
دقیقا همین اتفاق برای پسر عموی بنده افتاد. یعنی در حالت آفلاین آپدیت کرد. البته فکر کنم یه پیغام تابلو میده قبلش.

=============================

این ورژن 3.56 کی هـک میشه؟ اگه کسی خبری داره ممنون میشم بگه.

abol_fa
09-06-2011, 14:34
دقیقا همین اتفاق برای پسر عموی بنده افتاد. یعنی در حالت آفلاین آپدیت کرد. البته فکر کنم یه پیغام تابلو میده قبلش.

=============================

این ورژن 3.56 کی هـک میشه؟ اگه کسی خبری داره ممنون میشم بگه.3.56 رو بیخیال شید یا 3.60 یا 3.55 الان کسی رو 3.56 کار نیمیکنه:10:

HO3IN-Life
09-06-2011, 15:43
سلام من سال پیش یک xbox 360 elite 120gb خرید بعد از یک ماه فروختمش خیلی اشتباه کردم:19:اگه تا الان میذاشتمش کیفمو باش کرده بودم الانم با قیمت زیادی میفروختمش.:19:

---------- Post added at 04:43 PM ---------- Previous post was at 04:41 PM ----------

راستی الان قیمت ps3 120gb slim چنده نو با کمترین قیمت.:11:

Amir M.ohAma.D
09-06-2011, 15:51
120 دیگه نیست.....

afshin b
09-06-2011, 16:30
3.56 رو بیخیال شید یا 3.60 یا 3.55 الان کسی رو 3.56 کار نیمیکنه:10:
مرسی رفیق
یعنی 3.60 هــک شده؟ من آپدیت کنم به 3.60 میتونم بازم کپی بازی کنم؟

abbasgh66
09-06-2011, 16:32
مرسی رفیق

نه هنوز -- نشده .... آپدیت کنی دیگه نمیتونی کپی اجرا کنی .... :41:

Alex Fera
09-06-2011, 18:37

اون آپدیتی که پسر عموتون انجام داده از روی کدوم دیسک بوده؟؟؟
من که تا حالا نشنیدم روی هیچ دیسکی آپدیت باشه........

airmaxwisp
09-06-2011, 18:38
سلام دوستان...بنده تازه PS3 خریدم....

لطفا یه لیست از بهترین بازی ها (اختصاصی) رو بزارید...

ممنون

alikhalag
09-06-2011, 19:37
سلام دوستان
من ps3 -- شده دارم چند وقته بازی need for speed shift رو بازی میکنم ولی امروز رفتم بازی کنم دیدم بازی از اول شروع شد و save هایی که کرده بودم رو نخوند ولی save هست ولی عمل نمکنه.
بازی کپی تو خود هارد دستگاه است.
لطفا راهنمایی کنید.
با سپاس

Alex Fera
09-06-2011, 19:44
سلام دوستان
من ps3 -- شده دارم چند وقته بازی need for speed shift رو بازی میکنم ولی امروز رفتم بازی کنم دیدم بازی از اول شروع شد و save هایی که کرده بودم رو نخوند ولی save هست ولی عمل نمکنه.
بازی کپی تو خود هارد دستگاه است.
لطفا راهنمایی کنید.
با سپاس

USER جدید ساختید روی دستگاتون؟؟؟؟

از همون USER قبلی که باهاش بازی رو Save کرده بودید استفاده کنید تا دستگاه Save رو تشخیص بده........

alikhalag
09-06-2011, 19:50
بله رفیق
ولی با هر دوشم وارد میشم بازم نمیشه
save هست ولی بازی از اول شروع میشه

abbasgh66
09-06-2011, 19:55
سلام دوستان...بنده تازه PS3 خریدم....

لطفا یه لیست از بهترین بازی ها (اختصاصی) رو بزارید...

ممنون

خدمت شما . فقط اون * رو بردارید »

Alex Fera
09-06-2011, 20:12
خدمت شما . فقط اون * رو بردارید »

عباس جون این لیسته واسه 2007 که.........
چقدم آواتارش شبیه آواتار منه.......

اگه کسی لیست بازیهای Exclusives PS3 رو میخواد اینجا رو ببینه:

alikhalag
09-06-2011, 20:29
USER جدید ساختید روی دستگاتون؟؟؟؟

از همون USER قبلی که باهاش بازی رو Save کرده بودید استفاده کنید تا دستگاه Save رو تشخیص بده........

دوست عزیز ممنون از راهنمائیتون
من با هر دو یوزر هم وارد میشم همینه
آیا راهی هست که درست بشه؟

MohammadT15
09-06-2011, 21:09
سلام چطورید؟مثل اینکه امسالم باید برم تو کار جعل کارنامه:31:
من اگه بخوام وسط بازی جای دسته اول و دوم رو عوض کنم راهی هست؟حتما باید کنسولو خاموش کنم؟

ata.royalfalcon
09-06-2011, 22:05
دوستان سلام
من دارم call of duty black ops بازی میکنم که بعضی اوقات میگه دکمه R3 یا L3 رو فشار بدین ، روی joystick همچین دکمه ای رو نمیبینم . چی کار باید بکنم . البته در پایین توضیح دادن که چطوری از R3 یا L3 باید استفاده کرد ولی من خوب متوجه نشدم . لطفا بیشتر راهنمایی کنین

دو تا آنالوگ های دسته هم دکمه هستن آنالوگ سمت راست می شه R3 و آنالوگ سمت چپ می شه L3 فشارشون بده پایین صدای دکمشم می آد ، این دو دکمه از زمان پلی استیشن دو تو دسته های پلی استیشن بودن ... در ضمن تو دسته های ایکس باکسم این دو دکمه حضور دارن ...

abol_fa
09-06-2011, 22:13
مرسی رفیق
یه آدم نامردی به اسم Mathieulh ه-ک کرده 3.60 رو اما ریلیس نمیکنه!:31:شما وقتی دستگاه رو 3.60 کردی میتونی بازی های جدید رو بازی کنی اما دیگه از بازی کپی خبری نیست

دوستان این رو هم اضافه کنم 3.65 Keyهاش عوض شده!

A.IvI.I.N
09-06-2011, 22:33
سلام چطورید؟مثل اینکه امسالم باید برم تو کار جعل کارنامه:31:
من اگه بخوام وسط بازی جای دسته اول و دوم رو عوض کنم راهی هست؟حتما باید کنسولو خاموش کنم؟

دکمه Ps رو که میزنی یه گزینه داره turn off controll داره که میزنی دسته خاموش میشه بعد اون یکی دسته میشه دسته اول.

ata.royalfalcon
09-06-2011, 22:34
دوستان سلام
من دارم call of duty black ops بازی میکنم که بعضی اوقات میگه دکمه R3 یا L3 رو فشار بدین ، روی joystick همچین دکمه ای رو نمیبینم . چی کار باید بکنم . البته در پایین توضیح دادن که چطوری از R3 یا L3 باید استفاده کرد ولی من خوب متوجه نشدم . لطفا بیشتر راهنمایی کنین

دوستان خودم کشف کردم:31::31::31:

Citrix Systems
10-06-2011, 09:02
کسی از -- 3.61 خبر نداره ؟ و اینکه آخرین قیمت کنسول چنده الان PS3 ?

hosein ati
10-06-2011, 09:19
سلام کسی از sony tehran .com (فاصله ها رو بردارید) چیزی خریده آیا میتونم بهش اطمینان کنم؟با این قیمت که میده یه کم عجیبه.
من از اونجا میخوام ps3 slim 250 بخرم .قیمت زده 415 تومن.میشه یکی راهنمایی کنه.

HO3IN-Life
10-06-2011, 09:44
سلام به نظر من از digikala.ir بگیر مطمئن تره البته انتخاب با خودته.

:40:

manoosh
10-06-2011, 10:09
سلام دوستان ميشه فيلم هاي بلو ري تري دي ارچينال از اونها كه حجمشان 50 گيگه رو روي هارد ps3 كپي كرده و نگاه كنيم يا نميشه.اصلا كسي اين كارو كرده يا نه
لطفا این سوال بنده رو جواب بدین.ممنون

X-Volt
10-06-2011, 10:30
سلام دوستان ميشه فيلم هاي بلو ري تري دي ارچينال از اونها كه حجمشان 50 گيگه رو روي هارد ps3 كپي كرده و نگاه كنيم يا نميشه.اصلا كسي اين كارو كرده يا نه
لطفا این سوال بنده رو جواب بدین.ممنون
شدنش که میشه ...
ولی اول باید فیلم های اورجینال Blu-Ray رو با برنامه AVS Video Converter (یا هر برنامه دیگه ای که این فرمت رو ساپورت میکنه!) به MP4 مخصوص PS3 تبدیل کنین.
و در مرحله بعدی هم، ویدئوی Convert شده رو باید روی هارد کپی کرد ...
---------------
لینک دانلود برنامه AVS Video Converter (اگه لازم شد):

hosein ati
10-06-2011, 10:37

اخه digikala خیلی گرون میده.اگه sonytehran نگیرم حتما از رایان صبا میگیرم چون اون کاملا مطمئنه و 425 میده 160 رو.
ولی خداییش این sonytehran خیلی خوب میده ها. یه نفر نیست از اونجا خرید کرده باشه؟
راستی الان اگه من بخوام move رو جداگانه بخرم باید چه قدر خرج کنم؟یه سوال دیگه الان توی پک ps3 توش ps eye هم هست یا باید توی پک move باشه؟توی پک ps3 و پک move چیا هست؟
ممنون.

HO3IN-Life
10-06-2011, 10:55
اخه digikala خیلی گرون میده.اگه sonytehran نگیرم حتما از رایان صبا میگیرم چون اون کاملا مطمئنه و 425 میده 160 رو.
ولی خداییش این sonytehran خیلی خوب میده ها. یه نفر نیست از اونجا خرید کرده باشه؟
راستی الان اگه من بخوام move رو جداگانه بخرم باید چه قدر خرج کنم؟یه سوال دیگه الان توی پک ps3 توش ps eye هم هست یا باید توی پک move باشه؟توی پک ps3 و پک move چیا هست؟
ممنون.

منم میخوام توی تیر ماه ps3 250 gb یا 120gb بخرم.شاید من هم از sonytehran بگیرم چون قیمتش خوبه احتمالاً اطمینانی باشه.برای خرید move هم تغریباً باید 70 هزار تومانی بدی.
موفق باشید

HO3IN-Life
10-06-2011, 11:06
سلام کسی میدونه با دسته ps3 چند ساعت میدونی بدونه سیم بازی کنی؟ یعنی چند ساعت شاژ داره؟:46:

---------- Post added at 12:06 PM ---------- Previous post was at 12:03 PM ----------

سلام اگه کسی فریمور 3.55 ps3 رو خواست اینجا میتونه با لینک مستقیم دریافت کنه؟

abbasgh66
10-06-2011, 11:19
عباس جون این لیسته واسه 2007 که.........
چقدم آواتارش شبیه آواتار منه.......

اگه کسی لیست بازیهای Exclusives PS3 رو میخواد اینجا رو ببینه:

* ا .... راست میگی اصلا دقت نکرده بودم :31:

سلام کسی از sony tehran .com (فاصله ها رو بردارید) چیزی خریده آیا میتونم بهش اطمینان کنم؟با این قیمت که میده یه کم عجیبه.
من از اونجا میخوام ps3 slim 250 بخرم .قیمت زده 415 تومن.میشه یکی راهنمایی کنه.

* منم چند وقت پیش از دوستان پرسیدم که اینجا چرا انقدر ارزونه ولی کسی پاسخ نداد :41:

آقا این کارو نکنید . یهو دیدید فریمور دستگاهتون 3.6 بود :41:
شما از اینجا خرید کنید »
xboxworld.ir
دوستانی که آشنا باشن میدونن که هم با قیمت خوب میده هم چیز بد بهت نمیده .....
به سایت که مراجعه کنید متوجه میشید چی کار باید بکنید ...

hosein ati
10-06-2011, 11:21
سلام یه سوال دیگه الان من خواستم یه ps3 بگیرم از کجا باید بفهمم که 3.55 هست یا 3.60؟
آیا فروشنده خودش میدونه که کدوماش 3.55 هست؟

sony_W810i
10-06-2011, 11:34
بله رفیق
ولی با هر دوشم وارد میشم بازم نمیشه
save هست ولی بازی از اول شروع میشه

دوست من save ها شدیداً به PSN Account ی که در User Name وارد کردید بستگی داره و مثلاً اگه یک User ساختید به نام Majid و داخلش مثلاً با این account به PSN لاگین کردید: x@y.Z و بعدش NFS:HP بازی کردید ( offline )و Save کردید. حالا اگه تو همون یوزر majid بیاید با یک PSN Account دیگه لاگین کنید این save ها که رو PS3 و در یوزر majid هست غیر قابل استفاده میشه چون وقتی بازی Save میشه PSN Account هم تو فایل Save ذخیره میشه.
یعنی باید PSN Account شما که در Username شما ذخیره شده، همونی باشه که وقتی داشتید بازی رو سیو می کردید بوده:11:

این تجربه من هست. دوستان اگه اشتباه می کنم اصلاحش کنن.:10:

سلام یه سوال دیگه الان من خواستم یه ps3 بگیرم از کجا باید بفهمم که 3.55 هست یا 3.60؟
آیا فروشنده خودش میدونه که کدوماش 3.55 هست؟

از روی جعبه نمیشه متوجه شد. ولی اگه خیلی تاریخش جدید بود مثلاً واسه 6 ماه پیش به اینور فکر کنم نگیری بهتر هست ( خیلی بد بینانه ) امکان داره 3.56 باشه یا 3.6

================================================== ================================================== ===

اقا به مشکل خوردم :41:

دسته PS3 م خودش به صورت خود مختار میاد چند ثانیه یک بار به صورت نا منظم و غیر قابل پیشبینی دایره میزنه. نمیدونم چه مرگشه. وقتی اون جهت سمت چپی( سمت چپ ترین دکمه روی دسته ) رو هم یکم محکم فشار میدم دایره هم باهاش تحریک میشه. بازش کردم تمیزش کردم ولی هیچ فرقی نکرد. کسی راه حلی داره؟

Heat
10-06-2011, 12:35
آیا میشه هارد دستگاه رو بیشتر کرد مال من 40 گیگ فت هست میشه هاردش رو بیشتر کرد منظورم هارد داخلیست چون بعضی بازیا رو باید رو هارد داخلی بریزم الان هاردم کمه
لطفا جواب بدید

Gamemaster
10-06-2011, 12:41
بله می‌شه........

Heat
10-06-2011, 13:12
بله می‌شه........

میشه لطف کنی بگی چه جوری و هزینش تقریبا چقدر میشه

afshin b
10-06-2011, 13:19
اون آپدیتی که پسر عموتون انجام داده از روی کدوم دیسک بوده؟؟؟
من که تا حالا نشنیدم روی هیچ دیسکی آپدیت باشه........

روی دیسک نبود. بازی رو از همین تاپیک بغل دانلود کرده بود. فک کنم کرایسیس 2 بود.

یه آدم نامردی به اسم Mathieulh ه-ک کرده 3.60 رو اما ریلیس نمیکنه!:31:شما وقتی دستگاه رو 3.60 کردی میتونی بازی های جدید رو بازی کنی اما دیگه از بازی کپی خبری نیست

دوستان این رو هم اضافه کنم 3.65 Keyهاش عوض شده!
عجب آدمیه!
یعنی کلا دیگه باید بیخیال بازی کپی شیم؟
نمیشه کنسول رو دانگرید کرد به ورژن های قبلی؟

MohammadT15
10-06-2011, 13:23
* ا .... راست میگی اصلا دقت نکرده بودم :31:

* منم چند وقت پیش از دوستان پرسیدم که اینجا چرا انقدر ارزونه ولی کسی پاسخ نداد :41:

آقا این کارو نکنید . یهو دیدید فریمور دستگاهتون 3.6 بود :41:
شما از اینجا خرید کنید »
xboxworld.ir
دوستانی که آشنا باشن میدونن که هم با قیمت خوب میده هم چیز بد بهت نمیده .....
به سایت که مراجعه کنید متوجه میشید چی کار باید بکنید ...

حالا به نظر من اصلا از سایت و نت نخرید.
چقدر تنبلید شماها:31:سی دی و اینجور چیزا نیستش که از نت بخری میخوای 400 تومن پول بدی یه درصد احتمال خرابی باشه پوستتون کنده میشه.اگه تهرانید یا برید توپخونه یا جمهوری یا ولیعصر البته توپخونه بهتره.چند تا دستگاه رو ببینید براتون باز کنه امتحان کنید بگردید یه ذره.اگرم توی هر شهر دیگه ای هستید بلاخره یه جایی منبعش هست دیگه.تو خونه میخواید بشینید یه لیوان چایی بخورید زنگ بزنن بگن پلی 3 رسید؟این قسمت خوبشه اگه مشکلی داشته باشه یک آدم های دودره ای هستن اینا مگه مشکلو حل میکنن؟حل هم کنن زمانش طولانیه هی برو بیا برو بیا.کلا کار درستی نیست البته فقط نظرمه ها:40:

---------- Post added at 02:23 PM ---------- Previous post was at 02:22 PM ----------

عجب آدمیه!
یعنی کلا دیگه باید بیخیال بازی کپی شیم؟
نمیشه کنسول رو دانگرید کرد به ورژن های قبلی؟

نه عزیز من این چه حرفیه میزنی؟مگه میشه؟
هر مشکلی یه راه حلی داره.این مشکل فریمورهای جدید هم به زودی حل میشه و بازیهای جدید رو میتونید کپی کنید:46:

abbasgh66
10-06-2011, 13:58
چقدر تنبلید شماها:31:سی دی و اینجور چیزا نیستش که از نت بخری میخوای 400 تومن پول بدی یه درصد احتمال خرابی باشه پوستتون کنده میشه.اگه تهرانید یا برید توپخونه یا جمهوری یا ولیعصر البته توپخونه بهتره.چند تا دستگاه رو ببینید براتون باز کنه امتحان کنید بگردید یه ذره.اگرم توی هر شهر دیگه ای هستید بلاخره یه جایی منبعش هست دیگه.تو خونه میخواید بشینید یه لیوان چایی بخورید زنگ بزنن بگن پلی 3 رسید؟این قسمت خوبشه اگه مشکلی داشته باشه یک آدم های دودره ای هستن اینا مگه مشکلو حل میکنن؟حل هم کنن زمانش طولانیه هی برو بیا برو بیا.کلا کار درستی نیست البته فقط نظرمه ها:40:

---------- Post added at 02:23 PM ---------- Previous post was at 02:22 PM ----------

منم با نظرت موافقم . :46:
این وبسایتی رو هم که من آدرسشو دادم فقط اینترنتی نیست مغازه داره تو توپخونه :21:

Gamemaster
10-06-2011, 14:00
میشه لطف کنی بگی چه جوری و هزینش تقریبا چقدر میشه

از بغل دستگاه هارد در میاد

هزینش بستگی به حجمت بستگی داره

airmaxwisp
10-06-2011, 14:43
سلام دوستان...

میخام هارد فت 40 گیگ رو افزایش بدم... حداکثر چه حجمی برای هارد داخلی جواب میده؟؟؟

یا حق

Alex Fera
10-06-2011, 14:45
اقا به مشکل خوردم :41:

دسته PS3 م خودش به صورت خود مختار میاد چند ثانیه یک بار به صورت نا منظم و غیر قابل پیشبینی دایره میزنه. نمیدونم چه مرگشه. وقتی اون جهت سمت چپی( سمت چپ ترین دکمه روی دسته ) رو هم یکم محکم فشار میدم دایره هم باهاش تحریک میشه. بازش کردم تمیزش کردم ولی هیچ فرقی نکرد. کسی راه حلی داره؟

ناصر جون به احتمال زیاد مشکل از برد دستت باشه،اگه میتونی خودت جایگزین کن اگه هم نه که بده بیرون واست عوضش کنن،البته شاید همون برد قدیمی هم دوباره درست بشه..........

Alex Fera
10-06-2011, 14:54
سلام دوستان...

میخام هارد فت 40 گیگ رو افزایش بدم... حداکثر چه حجمی برای هارد داخلی جواب میده؟؟؟

یا حق

تا 700 GB رو ساپورت میکنه،البته از هاردهای لپ تابی 2.5" هم میتونید استفاده کنید............
البته باید دقت کنید که هارد حتما 7200RPM باشه،چون زیر این شاید توی بازی افت فریم پیدا کنید.........

hosein ati
10-06-2011, 15:08

نه عزیز من این چه حرفیه میزنی؟مگه میشه؟
هر مشکلی یه راه حلی داره.این مشکل فریمورهای جدید هم به زودی حل میشه و بازیهای جدید رو میتونید کپی کنید:46:

سلام.داداش همه که شرایط شما رو ندارن.الان من تو اردبیل هستم .160 رو میدن 450 تومن.ولی sonytehran کنسول 250 رو میده 415.حالا من چی کار کنم؟
اگرم بخوام بیام تهران خودم بخرم باید 8 ساعت تو اتوبوس بشینم و دردسر زیاد داره.الان شما به من بگید چی کار کنم؟

MohammadT15
10-06-2011, 15:15
منم با نظرت موافقم . :46:
این وبسایتی رو هم که من آدرسشو دادم فقط اینترنتی نیست مغازه داره تو توپخونه :21:

خوب اونو اگه مغازشو بلد باشی میشه خفتش کرد اگه مشکل پیش اومد:31:

airmaxwisp
10-06-2011, 15:18
تا 700 GB رو ساپورت میکنه،البته از هاردهای لپ تابی 2.5" هم میتونید استفاده کنید............
البته باید دقت کنید که هارد حتما 7200RPM باشه،چون زیر این شاید توی بازی افت فریم پیدا کنید.........

هارد خودش دقیقا چه مدلی هست؟؟ هارد ساتا معمولی؟؟؟

هارد sata2 بهش میخوره؟:20:

ممنون

MohammadT15
10-06-2011, 15:19
سلام.داداش همه که شرایط شما رو ندارن.الان من تو اردبیل هستم .160 رو میدن 450 تومن.ولی sonytehran کنسول 250 رو میده 415.حالا من چی کار کنم؟
اگرم بخوام بیام تهران خودم بخرم باید 8 ساعت تو اتوبوس بشینم و دردسر زیاد داره.الان شما به من بگید چی کار کنم؟
خوب اینجا ایرانه داداش.توی ایران به نظرت چیزی بدون حکمت ارزونه؟نه ایران کل دنیا همینه.هر چقدر پول بدی آش میخوری اما بعضی از گرونیا هم الکیه مثلا یه مغازه بود تو توپخونه 100 کشیده بود رو دستگاه میگفت این ژاپنیه فرق داره فکر کرده با بچه طرفه:31:
قیمت اصلی همون 250 گیگ 400 الی 435 تومنه.ارزونتر معلوم نیست چیکارش کردن که ارزون میدن.گرون تر هم فکر کردن مردم هیچی حالیشون نیست.
یعنی توی کل اردبیل قیمت 150 گیگ 450 تومنه؟مگه میشه؟اردبیل و تهران نداره که.160 رو نمیدونم اما 250 گیگ بین 400 تا 435 اما گرونتر نیست!!
بازم بگرد یه خورده

Alex Fera
10-06-2011, 15:23
هارد خودش دقیقا چه مدلی هست؟؟ هارد ساتا معمولی؟؟؟

هارد sata2 بهش میخوره؟:20:

ممنون

خیر دوست عزیز از هارد SATA معمولی کوچکتر هستش که به اصطلاح بهش میگن هارد مینی.........
شما میتونی هارد رو از زیر کنسول((بدون باز کردن کنسول))بکشی بیرون و نگاه کنی ببینی چه شکلی هستش:31:

هارد Sata هم مستقیم بهش نمیخوره و باید با تبدیل SATA To USB به کنسول وصلش کنید که احتمالا توی بازی مشکل ساز میشه براتون............

airmaxwisp
10-06-2011, 15:30
خیر دوست عزیز از هارد SATA معمولی کوچکتر هستش که به اصطلاح بهش میگن هارد مینی.........
شما میتونی هارد رو از زیر کنسول((بدون باز کردن کنسول))بکشی بیرون و نگاه کنی ببینی چه شکلی هستش:31:

هارد Sata هم مستقیم بهش نمیخوره و باید با تبدیل SATA To USB به کنسول وصلش کنید که احتمالا توی بازی مشکل ساز میشه براتون............

پس هاردش پورت مخصوص داره؟ هارد لب تاپ مستقیم بهش میخوره؟ یا اونم تبدیل داره؟

اصلا هارد مخصوص خودش تو بازار نیست؟:31:

abbasgh66
10-06-2011, 15:33
خوب اینجا ایرانه داداش.توی ایران به نظرت چیزی بدون حکمت ارزونه؟نه ایران کل دنیا همینه.هر چقدر پول بدی آش میخوری اما بعضی از گرونیا هم الکیه مثلا یه مغازه بود تو توپخونه 100 کشیده بود رو دستگاه میگفت این ژاپنیه فرق داره فکر کرده با بچه طرفه:31:
قیمت اصلی همون 250 گیگ 400 الی 435 تومنه.ارزونتر معلوم نیست چیکارش کردن که ارزون میدن.گرون تر هم فکر کردن مردم هیچی حالیشون نیست.
یعنی توی کل اردبیل قیمت 150 گیگ 450 تومنه؟مگه میشه؟اردبیل و تهران نداره که.160 رو نمیدونم اما 250 گیگ بین 400 تا 435 اما گرونتر نیست!!
بازم بگرد یه خورده

خب این بنده خدا سونی تهران هم 250 گیگ رو 415 میده دیگه :20:

hosein ati
10-06-2011, 15:38
بازم بگرد یه خورده

الان اونجا 160 چنده؟
250 اونجا اگه 435 باشه اینجا 470 هست.
به هر کی اینجا میگم 160 اروزونتره میگه قیمت تهران 445 هست.
واقعا 445 هست 160؟
شما sonytehran رو قبول ندارید؟اخه تو سایت سونی به عنوان فروشگاه مجاز سونی اسمش هست.

abbasgh66
10-06-2011, 17:02
الان اونجا 160 چنده؟
واقعا 445 هست 160؟
شما sonytehran رو قبول ندارید؟اخه تو سایت سونی به عنوان فروشگاه مجاز سونی اسمش هست.

من فک نمی کنم ایرادی تو کار این سایت باشه . تنها ایرادش اینه که معلوم نیست فریمور دستگاه چنده ! :21:

hosein ati
10-06-2011, 17:51
اونوقت من نمیدونم مغازه دار ها از کجا میفهمن فریمور دستگاه چنده.

Citrix Systems
10-06-2011, 18:32
ای بابا بالاخره چنده ؟ من اصلاً -- نمیخوام باشه میخوام اصل بازی کنم ! نمیخوام الکی پول کپی خور بدم

abbasgh66
10-06-2011, 19:34
اونوقت من نمیدونم مغازه دار ها از کجا میفهمن فریمور دستگاه چنده.

* اونو دیگه باید از خودشون بپرسی ولی تو قسمت سیستم ستینگ هست . :20:

ای بابا بالاخره چنده ؟ من اصلاً -- نمیخوام باشه میخوام اصل بازی کنم ! نمیخوام الکی پول کپی خور بدم

* کپی کردن رو که خودت هم میتونی انجام بدی ولی اگه نمیخوای کپی خور کنی از این سونی تهران هم بگیری مشکلی پیش نمیاد راحت باش :10:

ata.royalfalcon
10-06-2011, 20:04
دوستان سلام
یه سوال
بعضی از هاردهای اکسترنال هستن که هم usb2 و هم usb3 رو همزمان ساپورت میکنه ، این هاردها قابل استفاده برای PS3 هست یا نه ؟؟؟ منظورم اینه که آیا PS3 میتونه این هاردهای USB2+USB3 رو شناسایی و باهاش کار کنه ؟؟؟

abol_fa
10-06-2011, 20:37
دوستان سلام
یه سوال
بعضی از هاردهای اکسترنال هستن که هم usb2 و هم usb3 رو همزمان ساپورت میکنه ، این هاردها قابل استفاده برای PS3 هست یا نه ؟؟؟ منظورم اینه که آیا PS3 میتونه این هاردهای USB2+USB3 رو شناسایی و باهاش کار کنه ؟؟؟
بله من یه هارد وسترن دیجیتال دارم ساپورت میکنه فقط فرمت هارد باید فت 32 باشه

MohammadT15
10-06-2011, 21:04
خب این بنده خدا سونی تهران هم 250 گیگ رو 415 میده دیگه :20:
همون سایته دیگه؟میدونم گفتش یه بار نه قیمت بازارشون رو میگم خیلی گرون میدن

---------- Post added at 10:04 PM ---------- Previous post was at 10:01 PM ----------

الان اونجا 160 چنده؟
واقعا 445 هست 160؟

آخه چرا اینقدر گرون چه خبره؟اتفاقا توی شهرستان ها که باید نسبت به تهران ارزونتر باشه!
نه بابا 160 کجا 445 تومنه؟میگم 250 بین 400 تا 435 اون وقت چطوری 160 گیگ 445 تومنه؟
من نگفتم جایی رو قبول ندارم سر و کار نداشتم با این سایت که ببینم کارش چطوره.اما میگم اگه آدم خودش بگرده تو بازار به نتیجه بهتری میرسه.ولی اینی که شما میگی اینقدر گرون دارن میدن اونجاها خوب مجبوری از همینجا بخری.حالا دوستانی که خریدن بیان راهنمایی کنن من که تا حالا از نت نخریدم کنسول:40:

abbasgh66
10-06-2011, 21:19

---------- Post added at 10:04 PM ---------- Previous post was at 10:01 PM ----------

آخه چرا اینقدر گرون چه خبره؟اتفاقا توی شهرستان ها که باید نسبت به تهران ارزونتر باشه!
نه بابا 160 کجا 445 تومنه؟میگم 250 بین 400 تا 435 اون وقت چطوری 160 گیگ 445 تومنه؟
من نگفتم جایی رو قبول ندارم سر و کار نداشتم با این سایت که ببینم کارش چطوره.اما میگم اگه آدم خودش بگرده تو بازار به نتیجه بهتری میرسه.ولی اینی که شما میگی اینقدر گرون دارن میدن اونجاها خوب مجبوری از همینجا بخری.حالا دوستانی که خریدن بیان راهنمایی کنن من که تا حالا از نت نخریدم کنسول:40:

آره همون
نه بابا کجا باید ارزون باشه اتفاقا من از شهرستان قیمت دارم 320 رو میگه 490 . بعد به نظرت گرون نیست ؟

hosein ati
10-06-2011, 21:21

منم نمیدونم چرا اینقدر گرون میدن ولی هر جور حساب میکنم با 5 تومن هزینه ی تیپاکس و یه دسته ی اضافه و ps3 250 باهم درمیاد 480 .ولی اینجا 480 خود کنسول 250 رو میدن.در هر صورت خرید از تهران برای من با صرفه تره.
دوستان شهرستانی که تجربه ی اینجور خرید رو دارن لطفا کمک کنن.

sony_W810i
11-06-2011, 09:14
C4eva گفته کار روی فیرم ویر درایو های بلوری PS3 ادامه داره همچنان

hosein ati
11-06-2011, 10:55

یعنی 3.60 هم قراره ه ک بشه؟
تا باشه از این جور هکر ها باشه.

airmaxwisp
11-06-2011, 11:01
سلام دوستان...

امروز یه خبر تازه به سایت ps3 hacks اضافه شده

یکی اینو ترجمه کنه ببینم چی میگه!:31:

Easy Spoof

Easy Spoof is a TCL task file for PS3MFW Builder ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) that lets you fake the firmware version installed on your PS3.
Its main purpose is to prevent accidental updates from a custom or modified firmware to an official firmware.
Note: This does not get you on PSN or let you play games requiring a later firmware version.

Mehrdad092000
11-06-2011, 11:14
دوستان سلام
یه سوال

سلام
من مه خوندم میگفتن نمیتونه شناسایی کنه و برای اجرا نیاز به هاب داره
البته این موضوع برای Slim هست فکر کنم

---------- Post added at 12:14 PM ---------- Previous post was at 12:14 PM ----------

بله من یه هارد وسترن دیجیتال دارم ساپورت میکنه فقط فرمت هارد باید فت 32 باشه

دوست عزیز احتمالا دستگاه شما fat هستش

HO3IN-Life
11-06-2011, 11:33
سلام ببخشید اگر من یک ps3 بخرم با فریمور 3.60 یا بالاتر میتونم اونو خودم به 3.55 تغییر بدم؟ یا فقط برای استفاده از 3.55 باید فریمورم پایین تر از 3.55 باشه؟
اگه میشه زودتر جواب بدید.ممنون:11:

sony_W810i
11-06-2011, 11:42
یعنی 3.60 هم قراره ه ک بشه؟
تا باشه از این جور هکر ها باشه.

نه این ربطی به فیرم ویر خود کنسول نداره. شما مثلاً آخرین فیرم ویر که الان 3.65 باشه رو نصب میکنی. بدون استفاده از CFW با همون فیرمویر اصلی میای بازی کپی اجرا میکنی. اونا میان مثل xbox خود درایو blue-ray رو دستکاری نرم افزاری میکنن تا نتونه رایتی بودن بازیو تشخیص بده. اینجوری میتونید بازی کپی رو مستقیم با دیسک کپی اجرا کنید و حتی به PSN متصل بشید.

ولی اینجوری دیگه نمیشه رو PS3 با این روش ، homebrew نصب کرد

hosein ati
11-06-2011, 11:56
نه این ربطی به فیرم ویر خود کنسول نداره. شما مثلاً آخرین فیرم ویر که الان 3.65 باشه رو نصب میکنی. بدون استفاده از CFW با همون فیرمویر اصلی میای بازی کپی اجرا میکنی. اونا میان مثل xbox خود درایو blue-ray رو دستکاری نرم افزاری میکنن تا نتونه رایتی بودن بازیو تشخیص بده. اینجوری میتونید بازی کپی رو مستقیم با دیسک کپی اجرا کنید و حتی به PSN متصل بشید.

خیلی ممنون .اینکه خوبه..بعدا برای نصب homebrew یه روشی میاد.
یه سوال داشتم:الان برای اجرای بازی باید یه بازی اورجینال توی دستگاه باشه خوب من این بازی اورجینال رو از کجا بیارم ؟همه که دارن کپی میفروشن اینجا.اونجا فروشگاهی هست بازی اورجینال قدیمی بفروشه مثلا fifa 07 ؟فقط میخوام اورجینال باشه و کم قیمت بیشتر از 15 تومن نباشه.

sony_W810i
11-06-2011, 12:04
خیلی ممنون .اینکه خوبه..بعدا برای نصب homebrew یه روشی میاد.
یه سوال داشتم:الان برای اجرای بازی باید یه بازی اورجینال توی دستگاه باشه خوب من این بازی اورجینال رو از کجا بیارم ؟همه که دارن کپی میفروشن اینجا.اونجا فروشگاهی هست بازی اورجینال قدیمی بفروشه مثلا fifa 07 ؟فقط میخوام اورجینال باشه و کم قیمت بیشتر از 15 تومن نباشه.

بازی اصل PS3 که همه جا گیر میاد. اگه تهران هستی که ریخته همه جا. فوقش به یکی سفارش بده برات بیاره

Alex Fera
11-06-2011, 12:04

ناصر جون اینام اگه حرفشون حرف بود،X360 Slim رو هـکش رو میزدن،الان 5 ماهه مردم الاف اینان.............

sony_W810i
11-06-2011, 12:16
ناصر جون اینام اگه حرفشون حرف بود،X360 Slim رو هـکش رو میزدن،الان 5 ماهه مردم الاف اینان.............

اره خب ولی ایندفه تو slim مایکروسافت کلی سد براشون گذاشت. مثلاً همین 0225 ها که همه منتظرن -- بشه روی درایوش یک Write Protection فعال کرده که نشه فیرمویر درایو رو تغییر داد.

9504 هم که -- شده

0225 هم آخراش هست و به همراه کیت سخت افزاری هکش داره میاد تا چند هفته دیگه.

در واقع بیشتر این تاخیر به خاطر آپدیت جدید مایکروسافت بود که اگه اونایی که LT+ 1.1 دارن به این ورژن update کنن دیگه بای کپی اجرا نمیشه. واسه همین تیم C4eva داره رو ورژن 1.9 کار میکنه که میتونه با این update جدید مایکی هم کار کنه ( البته همه بازی ها رو نمیتونه باز اجرا کنه که تو ورژن 2.0 این مشکل تا وقتی مایکی باز Update نده برطرف میشه )

اما بلوری داستان خودشو داره:10:

Alex Fera
11-06-2011, 12:46
اره خب ولی ایندفه تو slim مایکروسافت کلی سد براشون گذاشت. مثلاً همین 0225 ها که همه منتظرن -- بشه روی درایوش یک Write Protection فعال کرده که نشه فیرمویر درایو رو تغییر داد.

9504 هم که -- شده

0225 هم آخراش هست و به همراه کیت سخت افزاری هکش داره میاد تا چند هفته دیگه.

در واقع بیشتر این تاخیر به خاطر آپدیت جدید مایکروسافت بود که اگه اونایی که LT+ 1.1 دارن به این ورژن update کنن دیگه بای کپی اجرا نمیشه. واسه همین تیم C4eva داره رو ورژن 1.9 کار میکنه که میتونه با این update جدید مایکی هم کار کنه ( البته همه بازی ها رو نمیتونه باز اجرا کنه که تو ورژن 2.0 این مشکل تا وقتی مایکی باز Update نده برطرف میشه )

اما بلوری داستان خودشو داره:10:

والا درایو PS3 اگه هم هـک بشه نمیصرفه،چون بلوری خام گرونه...........
فکر کنم جدیدا مایکروساقت و سونی دارن جاهاشون رو با هم عوض میکنن،میکی میگی هـک نکنین،سونی میگه هر کی دوست داره ه«ک کنه........
:31::31::31:

amin3k
11-06-2011, 14:19
سلام یه سوال داشتم
الان ps3 اگه بگیرم ، مثله xbox این داستانه - - نشدنو داره یا اینکه هر مدلی باشه -- میشه و از این چیزا نداره که فلان مدلو بگیر اینو نگیر ؟
ممنون

ata.royalfalcon
11-06-2011, 14:26
سلام یه سوال داشتم
الان ps3 اگه بگیرم ، مثله xbox این داستانه - - نشدنو داره یا اینکه هر مدلی باشه -- میشه و از این چیزا نداره که فلان مدلو بگیر اینو نگیر ؟
ممنون

تا اونجايي كه من ميدونم جديدترين مدل ps3 همون اسليم 160 گيگ يا 320 گيگ هست كه براي اينكه كپي خور باشه فرمورش بايد 3.55 به پايين باشه . همين
خودم يه هفته پيس يه ps3 كپي خور اسليم 160 گيگ خريدم 558 هزارتومن !!! به كابل hdmi و چندتا بازي رايگان و يه بازي اورجينال

amin3k
11-06-2011, 14:32
یعنی اینایی که الان 420 تومنه 160gb -- نمیشه و بازی کپی نمیشه اجرا کرد؟

hosein ati
11-06-2011, 14:33
بازی اصل PS3 که همه جا گیر میاد. اگه تهران هستی که ریخته همه جا. فوقش به یکی سفارش بده برات بیاره

شما مثل اینکه پست های قبلی منو نخوندی.من گفتم از اردبیل هستم.اگه تهران بودم که مشکلی نداشتم.هر چه قدر تو گوگل سرچ میکنم فروشگاهی پیدا نمیکنه که بازی اورجینال بفروشه.اگه شما ادرس سایتی رو دارین که اورجینال بازی میفروشه لطفا بدین.ممنون.اگرم نه شماره تلفن به مغازه رو بدین که بازی اورجبنال بفروشه و البته پست کنه به اردبیل .البته بازی اورجیناب 15 تومنی نه 70 تومنی.
الان قیمت بازی های اورجینال چنده؟

Gamemaster
11-06-2011, 14:35
سلام یه سوال داشتم
ممنون

فت داره با اسلیم تو حجم هارد فرق دارن (فت تولید نمی‌شه)

برای کپی‌ هم فقط ورژن3.55 باید باشه

---------- Post added at 03:35 PM ---------- Previous post was at 03:34 PM ----------

یعنی اینایی که الان 420 تومنه 160gb -- نمیشه و بازی کپی نمیشه اجرا کرد؟

چرا فقط ورژن3.55 باید باشه

MohammadT15
11-06-2011, 15:14
والا درایو PS3 اگه هم هـک بشه نمیصرفه،چون بلوری خام گرونه...........
فکر کنم جدیدا مایکروساقت و سونی دارن جاهاشون رو با هم عوض میکنن،میکی میگی هـک نکنین،سونی میگه هر کی دوست داره ه«ک کنه........
:31::31::31:

داداش با شما نیستما کلا سر نقل و قول رو گرفتم به همتون بگم که:
بابا اینقدر ناامیدی ندید اینقدرم نا امید نباشید.این خبرا همش کشکه شایعس همش.خود سونی و هزار تا سایت دیگه مثل پلی 3 -- هم نوشت هر چیزی راجع به -- کنسول بیخیال شین و فقط صبر کنید من بهتون قول میدم بیشتر از یه ماه طول نمیکشه و این فریمور جدید هم -- میشه به همین راحتی:31:حالا چه جوریشو اگه من و شماها میدونستیم که خودمون اینکارو میکردیم که هی نمیشه نمیشه میکنید خوب ما هرجور فکر کنیم نمیشه اما اون هکری که داره صبح تا شب جون میکنه یه جور فکر میکنه که میشه:46:

Gamemaster
11-06-2011, 15:26
این+3.6 -- بشه درست بد که باز فرم جدید بید که سر خونه اولیم که
3.70 Coming

MohammadT15
11-06-2011, 15:31
این+3.6 -- بشه درست بد که باز فرم جدید بید که سر خونه اولیم که
3.70 Coming
خوب عزیز من همیشه همینه 3.70 هم -- بشه دوباره فریمور جدید میاد اما من میگم که -- میشه.مطمئن باش -- میشه فوقش با یه ماه تاخییر بازی رو بازی میکنی عوضش 100 تومن پول نمیده کسی.اگرم خیلی علاقه منده کسی که بازی رو داغ داغ بخره که حرفی نیست پول بده بخره.من واسم مهم نیست که دیرت 3 رو الان بازی کنم یا 1 ماه دیگه.بقیه رو نمیدونم.این ایراد هکه که همیشه 1 ماه عقبه اما بلاخره -- میشه

Gamemaster
11-06-2011, 15:38
درسته ولی‌ بهترین روش Dual fw اگه اینو پیش بگیرن بهتره

rasoulziaie
11-06-2011, 18:33
66666666666666666666666666

rasoulziaie
11-06-2011, 18:34
سلام الان بهتره پلی3 بخرم یا xbbox؟

hosein ati
11-06-2011, 18:49

بابا این سوال رو 100 بار اینجا 100 بار هم تو تاپیک xbox360 پرسیدن.تو رو خدا هر کدومو دوست داری اونو بخر.اصلا برو پست های قبلی رو بخون.ببخشید تند رفتم.
ولی اینم بدون که الان قیمت و قابلیت ه ک ps3 بهتره.

Gamemaster
11-06-2011, 19:16
Mathieulh هم به صحنه باز گشت

mathieulh ruturns... possible discovery?:46:

abbasgh66
11-06-2011, 19:52

اینجوری بشه که خیلی عالی میشه . خبر معتبر داری یا خودت همنجوری یه چیزی پروندی ؟ :31:

homebrew چیه ؟ :31:

تا اونجايي كه من ميدونم جديدترين مدل ps3 همون اسليم 160 گيگ يا 320 گيگ هست كه براي اينكه كپي خور باشه فرمورش بايد 3.55 به پايين باشه . همين
خودم يه هفته پيس يه ps3 كپي خور اسليم 160 گيگ خريدم 558 هزارتومن !!! به كابل hdmi و چندتا بازي رايگان و يه بازي اورجينال

558 هزار تومن ؟ مطمئنی PS3 خریدی ؟ شاید Xbox 360 slim با درایو 9504 خریدی ! :31:

درسته ولی‌ بهترین روش Dual fw اگه اینو پیش بگیرن بهتره

چی هستش ؟ :31:

66666666666666666666666666

من با این دوستمون کاملا موافقم درست می فرمایند :31:

الان کاملا سلیقه ای شده مثلا سلیقه ی من به آنچارتد و کیلزون و گران تورزیمو میخوره نه گیرز آف وار و ... :2:

Mathieulh هم به صحنه باز گشت

mathieulh ruturns... possible discovery?:46:

ایشون کی هستن ؟ :31:

راستی این چراغه زرده چی میخواد ؟ ماجراش چیه »

sony_W810i
11-06-2011, 21:14
homebrew چیه ؟ :31:

برنامه هایی که رو Ps3 نصب میکنی. مثل multiman , Showtime,Dosbox ...

MohammadT15
11-06-2011, 21:20
homebrew من با این دوستمون کاملا موافقم درست می فرمایند :31:

الان کاملا سلیقه ای شده مثلا سلیقه ی من به آنچارتد و کیلزون و گران تورزیمو میخوره نه گیرز آف وار و ... :2:

گیرز آف وار و چی؟:31::31::31:همین معروف معروفش به درد لای.... چی بگم الحق اون شکلکه که گذاشتی رو برا همین جا ساختن:2:

hosein ati
11-06-2011, 21:52
شما مثل اینکه پست های قبلی منو نخوندی.من گفتم از اردبیل هستم.اگه تهران بودم که مشکلی نداشتم.هر چه قدر تو گوگل سرچ میکنم فروشگاهی پیدا نمیکنه که بازی اورجینال بفروشه.اگه شما ادرس سایتی رو دارین که اورجینال بازی میفروشه لطفا بدین.ممنون.اگرم نه شماره تلفن به مغازه رو بدین که بازی اورجبنال بفروشه و البته پست کنه به اردبیل .البته بازی اورجیناب 15 تومنی نه 70 تومنی.
الان قیمت بازی های اورجینال چنده؟

یکی جواب سوال ما رو هم بده.
در مورد گیرز آف وار باهاتون موافقم واقعا بازی چرتیه.

abbasgh66
11-06-2011, 22:15
یکی جواب سوال ما رو هم بده.
در مورد گیرز آف وار باهاتون موافقم واقعا بازی چرتیه.

یعنی واقعا تو اردبیل هیچمغازه ای نیست که بازی های کنسول هارو بفروشه ؟
خب اگه اونم اوریجینال نداشته باشه بهش بگو برات سفارش بده :20:

HO3IN-Life
11-06-2011, 22:17
چرا یکنفر جواب مارو نمیده این رسم مهمان نوازیییی!!!
اگر من یک ps3 بخرم با فریمور 3.60 یا بالاتر میتونم اونو خودم به 3.55 تغییر بدم؟ یا فقط برای استفاده از 3.55 باید فریمورم پایین تر از 3.55 باشه؟:2:

*M!L4D*
11-06-2011, 22:25
چرا یکنفر جواب مارو نمیده این رسم مهمان نوازیییی!!!
اگر من یک ps3 بخرم با فریمور 3.60 یا بالاتر میتونم اونو خودم به 3.55 تغییر بدم؟ یا فقط برای استفاده از 3.55 باید فریمورم پایین تر از 3.55 باشه؟:2:

نه نمیشه از فرمور بالا به پایین تر دان گرید کرد .
فقط باید 3.55 یا پایین تر باشه !

abbasgh66
11-06-2011, 22:39
اندر حکایت قیمت PS3 آن ور آب »

PlayStation 3 160 GB 289.44 دلار
PlayStation 3 320GB System with PlayStation Move Bundle 429 دلار
PlayStation 3 320 GB 350 دلار
PlayStation 3 120 GB 319 دلار
PS3 Call of Duty Black Ops - Bundle 300 دلار
PlayStation 3 250 GB 274 دلار

Mehrdad092000
11-06-2011, 23:48
اندر حکایت قیمت PS3 آن ور آب »

PlayStation 3 160 GB 289.44 دلار
PlayStation 3 320GB System with PlayStation Move Bundle 429 دلار
PlayStation 3 320 GB 350 دلار
PlayStation 3 120 GB 319 دلار
PS3 Call of Duty Black Ops - Bundle 300 دلار
PlayStation 3 250 GB 274 دلار

دوست عزیز قیمت اونورو بیخیال اینورو عشقه
رااستی چراغ زرد اگه چشمک بزنه یکی میگفت نیاز به تمیز کردن داره
امارشو درار خطرناکه اون چراغه ها:31:

sony_W810i
12-06-2011, 00:04
داداش با شما نیستما کلا سر نقل و قول رو گرفتم به همتون بگم که:
بابا اینقدر ناامیدی ندید اینقدرم نا امید نباشید.این خبرا همش کشکه شایعس همش.خود سونی و هزار تا سایت دیگه مثل پلی 3 -- هم نوشت هر چیزی راجع به -- کنسول بیخیال شین و فقط صبر کنید من بهتون قول میدم بیشتر از یه ماه طول نمیکشه و این فریمور جدید هم -- میشه به همین راحتی:31:حالا چه جوریشو اگه من و شماها میدونستیم که خودمون اینکارو میکردیم که هی نمیشه نمیشه میکنید خوب ما هرجور فکر کنیم نمیشه اما اون هکری که داره صبح تا شب جون میکنه یه جور فکر میکنه که میشه:46:

دوست من یا شایعه نمیدونی چیه یا خیلی به خودت اطمینان داری:

منبع حرفم درباره -- درایو PS3:

c4eva Spoke! (2011-06-10 #fw)
53
Posted on 2011-06-10 by admin | Traductor

[2011-06-10 08:51AM UTC] #fw <c4eva> hello
[2011-06-10 08:52AM UTC] #fw <GhaleonX> hi c4eva
[2011-06-10 08:52AM UTC] #fw <GhaleonX> are you still planning to do anything with ps3 odd?
[2011-06-10 08:53AM UTC] #fw <c4eva> yes

hosein ati
12-06-2011, 03:29
یعنی واقعا تو اردبیل هیچمغازه ای نیست که بازی های کنسول هارو بفروشه ؟
خب اگه اونم اوریجینال نداشته باشه بهش بگو برات سفارش بده :20:

من نگفتم مغازه ای نیست که بازی کنسول بفروشه من گفتم مغازه ای که بازی اورجینال بفروشه نیست اونم برای کنسول.با یکی از این کپی فروش ها صحبت کردم گفت هر وقت خواستی بیا بگو 3 یا 4 روز دیگه میارم.

ata.royalfalcon
12-06-2011, 07:08
سلام به تمامي دوستان
من هفته گذشته يه PS3 اسليم خريدم برا پسرم
يه PS3 اسليم 320 گيگ گارانتی لادیز +كپي خور کردن + بازي ارجينال kill zone 3 براي اجراي بازيها + يه كابل HDMI و 4 تا بازي نصب روی هارد = 5.900.000 ريال

سلام به تمامي دوستان
من ديروز يه PS3 اسليم خريدم بالاخره !!!
يه PS3 اسليم 160 گيگ كپي خور شده + يه بازي ارجينال براي اجراي بازيها + يه كابل HDMI + پنج تا بازي رايگان = 5.580.000 ريال

558 هزار تومن ؟ مطمئنی PS3 خریدی ؟ شاید Xbox 360 slim با درایو 9504 خریدی ! :31:

به نظرم قيمت بازار همين قدره ، كپي خور باشه قيمتش ميره بالاتر . ضمن اينكه يه بازي اورجينال هم داره البته هنوز نميدوم اسم بازي اورجينال چيه :31::31:

يه چيز جالب : من از اول نميدونستم دسته شوك دار يعني چي !!!!:18: اما وقتي تو بازي ديدم داره واسه خودش ميلرزه فهميدم دسته شوك دار به اين ميگن

hosein ati
12-06-2011, 10:47
سلام دوستان.
من میخوام مانیتورم رو عوض کنم و 180 تومن پول دارم.شما چه مانیتوری رو پیشنهاد میکنید؟
من خودم از این دو تا خوشم اومده ببینید چطورن:

دومی digikala هستش.

X-Volt
12-06-2011, 11:42
سلام دوستان.
من میخوام مانیتورم رو عوض کنم و 180 تومن پول دارم.شما چه مانیتوری رو پیشنهاد میکنید؟
من خودم از این دو تا خوشم اومده ببینید چطورن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددومی digikala هستش.
بین این دوتا، مدل LG یه کم بهتره چون زمان پاسخگوییش 2ms هست ...
ولی یه مشکلی که جفتشون دارن اینه که HDMI رو ساپورت نمیکنن! (یعنی باید از کابل VGA-Box استفاده کرد، که یکم دردسر داره.)
در کل بازم انتخاب اصلی برمیگرده به خود شما و سلیقت ...

Переклад не
12-06-2011, 12:33
بچه ها تولید ps3 کی متوقف میشه و برای خریدش لطفا راهنمایی کنید

abbasgh66
12-06-2011, 12:40
بچه ها تولید ps3 کی متوقف میشه و برای خریدش لطفا راهنمایی کنید

دوست عزیز حداقل صبر کن کنسول بعدی سونی بیاد تازه چند سال بعدش یهو دیدی متوقف شد شاید 2018 :21:

hosein ati
12-06-2011, 12:45
بین این دوتا، مدل LG یه کم بهتره چون زمان پاسخگوییش 2ms هست ...
ولی یه مشکلی که جفتشون دارن اینه که HDMI رو ساپورت نمیکنن! (یعنی باید از کابل VGA-Box استفاده کرد، که یکم دردسر داره.)
در کل بازم انتخاب اصلی برمیگرده به خود شما و سلیقت ...

خودمم lg رو بیشتر دوست دارم.در اصل میخوام اونو بخرم.
شما مانیتور که hdmi ساپورت میکنه با همین حدود قیمت سراغ ندارین؟نهایتا 200 تومن میتونم بدم.

Переклад не
12-06-2011, 12:46
خب پس فعلا خیالم راحت شد
اینجا باید مشاوره ی خرید کنیم؟
البته چند نکته رو باید بدونم:دی
اینکه بعد از خریدن این هی باید 60 تمن بدم بازی بخرم ؟
xbox خوبه یا این؟

airmaxwisp
12-06-2011, 12:51
خب پس فعلا خیالم راحت شد
اینجا باید مشاوره ی خرید کنیم؟
البته چند نکته رو باید بدونم:دی
اینکه بعد از خریدن این هی باید 60 تمن بدم بازی بخرم ؟
xbox خوبه یا این؟

سلام دوست عزیز...

کنسول ps3 ه_ک شده و نیازی نیست 60 تومن پول بدی بابت بازی اورجینال... فقط برای اجرای بازی های کپی نیاز به یک عدد هارد usb مرغوب دارید و یک عدد بازی بلوری اورجینال...فریم ور کنسول هم باید برای کپی خور شدن حتما زیر 3.55 یا خود 3.55 باشه...

من خودم xbox360 slim + kinect دارم... در کل PS3 رو برای بازی های اختصاصی که داره خریدم...

ولی از kinect نمیشه گذشت واقعا یه چیز دیگست..

در پناه حق:11:

ata.royalfalcon
12-06-2011, 13:34
فقط برای اجرای بازی های کپی نیاز به یک عدد هارد usb مرغوب دارید

سلام
يه مدل از هارد مرغوب معرفي ميكنين؟؟؟

X-Volt
12-06-2011, 13:35
خودمم lg رو بیشتر دوست دارم.در اصل میخوام اونو بخرم.
شما مانیتور که hdmi ساپورت میکنه با همین حدود قیمت سراغ ندارین؟نهایتا 200 تومن میتونم بدم.
متاسفانه مانیتورهایی که ورودی HDMI دارن، یکم قیمتشون بالاست ...
من خودم مدل AOC LED V19 Pluse رو میشناسم که اکثرا ازش راضی بود، ولی قیمتش حدودا 214000 تومانه!
شما اگه نمیخوای بالای 200.000 تا خرج کنی، همون مدل LG انتخابه خوبیه ...

hosein ati
12-06-2011, 13:46
متاسفانه مانیتورهایی که ورودی HDMI دارن، یکم قیمتشون بالاست ...
من خودم مدل AOC LED V19 Pluse رو میشناسم که اکثرا ازش راضی بود، ولی قیمتش حدودا 214000 تومانه!
شما اگه نمیخوای بالای 200.000 تا خرج کنی، همون مدل LG انتخابه خوبیه ...

حالا که بیشتر فکر میکنم میبینم که LG خودش مانیتور خیلی خوبیه و یه ps3 to vga میگیرم دیگه اونهمه پول نمیدم.ممنون از راهنماییتون.LG تصویب شد.

exeda
12-06-2011, 13:54
من میخوام ps3 بخرم
slim بگیرم یا fat؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کمک کنییییییییییییییییییییییی یییید
:37::37::37::37::37::37::37::37::37::42::42::42::4 2::42:
کمک کمک کمک کمک
fat or slim
this is QUESTION
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

abbasgh66
12-06-2011, 14:00
حالا که بیشتر فکر میکنم میبینم که LG خودش مانیتور خیلی خوبیه و یه ps3 to vga میگیرم دیگه اونهمه پول نمیدم.ممنون از راهنماییتون.LG تصویب شد.

مدل LG W2261VP هم هست مه البته 230 تومنه ولی واقعا توپه :20:

hosein ati
12-06-2011, 14:21
مدل LG W2261VP هم هست مه البته 230 تومنه ولی واقعا توپه :20:

دیگه بیخیال همون LG قبلی 170 تومنی رو میخرم.
به بحث های دیگه بپردازید.
این امتحانات تموم نشد تا پدر گرامی اجازه ی خرید ps3 رو بدن.من دیگه تحمل ندارم.
راستی قیمت ps3 تا یه هفته ی دیگه چه تغییری میکنه؟

Alex Fera
12-06-2011, 14:27
دیگه بیخیال همون LG قبلی 170 تومنی رو میخرم.
به بحث های دیگه بپردازید.
این امتحانات تموم نشد تا پدر گرامی اجازه ی خرید ps3 رو بدن.من دیگه تحمل ندارم.
راستی قیمت ps3 تا یه هفته ی دیگه چه تغییری میکنه؟

صد در صد به دلیل تموم شدن امتحانات بچه مدرسه ای ها میره بالا...........

mmf72
12-06-2011, 18:06
دوستان ببخشيد ميشه بگيد مولتي من نسخه ي فولشو بايد از كجا دانلواد كنم؟

exeda
12-06-2011, 18:45
یکی بداد برسه بابا
fat or slim

Heat
12-06-2011, 18:59
من موس و کیبورد باری پلی 3 میخوام لطفا بگید چه جوریه کیبورد مخصوص داره یا نه همین کیبوردای معمولی بهش میخوره و اگر مخصوص داره چه قیمتیه تقریبا و از کجا باید تهیه کنم
ممنون میشم جواب بدید

abbasgh66
12-06-2011, 19:08
من میخوام ps3 بخرم
کمک کمک کمک کمک
fat or slim
this is QUESTION

شک به دلت راه نده که اسلیم :20:

دوستان ببخشيد ميشه بگيد مولتي من نسخه ي فولشو بايد از كجا دانلواد كنم؟

از اینجا »

choory
12-06-2011, 19:08
من میخوام ps3 بخرم
کمک کمک کمک کمک
fat or slim
this is QUESTION

یکی بداد برسه بابا
fat or slim

سلام دوست عزیز.
شما چون عضو جدید هستید باید ابتدا پست های شما تایید بشه تا برای بقیه نمایش داده بشه.پس از ارسال یک پست حوصله کنید تا تیم مدریت پست شما را تایید کنند و بقیه کاربر ها ببینند و در صورتی که جواب را بلد باشن راهنماییتون کنند.

لطفا پست سر هم پست ندهید و کمی شکیبا باشید.

اما جواب سوال شما کاملا معلوم هست.از هر نظری که فکر کنی خرید slim عاقلانه تر هست.

hosein ati
12-06-2011, 20:14
مولتی من full با base چه فرقی میکنه؟
داداش شما هم حتما اسلیم بگیر فت تولیدش متوقف شده.

mmf72
12-06-2011, 20:55
ببخشيد ولي آدرسي كه داديد مولتي من base رو ميده؟ كه حجمش 60 mb فكر نكنم مولتي من فول 60 mb باشه؟

Gamemaster
12-06-2011, 20:58
Full Multiman

HO3IN-Life
12-06-2011, 21:07
سلام الان قیمت ps3 250gb چنده؟ ممکنه گران تر بشه؟:20:

mmf72
12-06-2011, 21:12
ببخشيد اين قضيه ي PS3MFW SPOOF 666-990 FIXED ميشه بگيد چيه تو سايت ps3hack گذاشته يعني ميشه مثلا فريمور 3.65 انتخاب كرد وبازيهاي جديد رو بازي كرد؟

---------- Post added at 10:12 PM ---------- Previous post was at 10:08 PM ----------

سلام الان قیمت ps3 250gb چنده ممکنه گران تر بشه؟:20:
اينجا توشيراز 250gb رو ميدن 400 و صددرصد گرانتر ميشه شك نكن فقط كافيه تعطيلات قشنگ شروع بشه؟:20:

HO3IN-Life
12-06-2011, 21:17
ببخشید بازی های جدید ps3 رو میشه رو فریمور 3.55 اجرا کرد؟:40:

---------- Post added at 10:17 PM ---------- Previous post was at 10:13 PM ----------

[QUOTE=mmf72;6174143]ببخشيد اين قضيه ي PS3MFW SPOOF 666-990 FIXED ميشه بگيد چيه تو سايت ps3hack گذاشته يعني ميشه مثلا فريمور 3.65 انتخاب كرد وبازيهاي جديد رو بازي كرد؟

---------- Post added at 10:12 PM ---------- Previous post was at 10:08 PM ----------

من از یک نفر وارد پرسیدم گفت میشه بازی های جدید رو رو 3.55 اجرا کرد گفت میشه!!! البته شک دارم برای همینه که تو پست قبلی پرسیدم شاید کسی دونست.:40:

Gamemaster
12-06-2011, 21:27
تا چه بازی باشه

بعضیاش نمیشن

mmf72
12-06-2011, 21:30
[QUOTE=mohammad4700;6174160]ببخشید بازی های جدید ps3 رو میشه رو فریمور 3.55 اجرا کرد؟:40:

ببين بستگي داره اون بازي رو پچ كرده باشن يا نه... مثلا الان infamouse2 و l.a noire رو 3.55 بالا مياد ولي dirt3 وportal2 بالانمياد كه اونها هم حتما چند وقت ديگه كه البته كمي طول ميكشه كاري ميكنن كه بياد:5:

Gamemaster
12-06-2011, 21:32
این ۲بازی پچاش شرکتی نه دیباگ

MohammadT15
12-06-2011, 21:34
دوست من یا شایعه نمیدونی چیه یا خیلی به خودت اطمینان داری:

منبع حرفم درباره -- درایو PS3:

c4eva Spoke! (2011-06-10 #fw)
53
Posted on 2011-06-10 by admin | Traductor

[2011-06-10 08:51AM UTC] #fw <c4eva> hello
[2011-06-10 08:52AM UTC] #fw <GhaleonX> hi c4eva
[2011-06-10 08:52AM UTC] #fw <GhaleonX> are you still planning to do anything with ps3 odd?
[2011-06-10 08:53AM UTC] #fw <c4eva> yes

هر وقت عملی شد تازه میرم این صفحه رو میخونم:46:

Gamemaster
12-06-2011, 21:37
New REBUG Update + 3.65 Spoof Coming in the Next 24 Hours

منتظر میمانیم

abbasgh66
12-06-2011, 23:01
C4 داره رو PS3 هم کار می کنه ؟
مثل این که الان رو X360 تمرکز کرده . ولی در آینده میخواد رو ps3 هم کار کنه . من همچین چیزی فهمیدم ماجراش چیه ؟:41:

sony_W810i
12-06-2011, 23:05
هر وقت عملی شد تازه میرم این صفحه رو میخونم:46:

تا همینجاشم کافیه. انتظار بیشتری هم نداشتم

C4 داره رو PS3 هم کار می کنه ؟
مثل این که الان رو X360 تمرکز کرده . ولی در آینده میخواد رو ps3 هم کار کنه . من همچین چیزی فهمیدم ماجراش چیه ؟:41:

بله دوست عزیز اما باید خیلی طول بکشه

hosein ati
12-06-2011, 23:25
سلام این قضیه ی spoof چیه؟
و این cfw خودش آپدیت میشه مثلا چند وقت یه بار.یانه؟منظورم آپدیت برای فریمور نیست منظورم اینه که خودش آپدیت میشه یا نه؟
الان آیا بازی های زیادی رو نمیشه اجرا کرد؟یا فقط چند تا هستند.
اگه زیادند بگین من لیست بازی هایی رو که میخوام بخرم بزارم اینجا ببینید کدوم هاش اجرا نمیشند من نخرم.
ممنون.

airmaxwisp
13-06-2011, 00:04
سلام این قضیه ی spoof چیه؟
و این cfw خودش آپدیت میشه مثلا چند وقت یه بار.یانه؟منظورم آپدیت برای فریمور نیست منظورم اینه که خودش آپدیت میشه یا نه؟
الان آیا بازی های زیادی رو نمیشه اجرا کرد؟یا فقط چند تا هستند.
اگه زیادند بگین من لیست بازی هایی رو که میخوام بخرم بزارم اینجا ببینید کدوم هاش اجرا نمیشند من نخرم.
ممنون.

سلام دوست عزیز.

spoof فقط کارش اینه که اسم فریم ور شما رو به 3.6 یا 3.65 ارتقا میده تا از آپدیت شدن ناخودآگاه فریم ور جلوگیری کنه..همین

در پناه حق باشید:40:

dara_az
13-06-2011, 08:38

شما میتونی مانیتوری بگیری که ورودی دیجیتال DVI داشته باشه و با یک تبدیل 3000 تومنی HDMI to DVI میتونی دستگاهت رو به مانیتورت وصل کنی .
من حدود یک سال پیش یک مدل ال جی ( فکر کنم 1952 TQ ) خریدم و این کار رو کردم و بسیار خوب هم جواب داد . اون موقع هم مانیتور رو 178 گرفتم

leon scott kendy
13-06-2011, 11:20
سلام بچه ها ببخشید پریدم بین حرف هاتون من توی فکرم هست که یک پی اس تری بخرم ولی چون الان هیچ نوع اطلاعاتی ازش ندارم می خواستم ازتون بپرسم چی چیه و چی کار ها بکنم و چی بگیرم و چی بهرتینه
و کلا قضیه ها چیه
الان چند مدل پی اس تری هست ؟
بهرتین کدومه ؟
قیمت هارداش چه جوری بید ؟
این قضیه کپی خوری چی بید ؟
خوب به نظرت اون بزرگ ها خوب بید یا این اسلیم ها
من پی اس تو داشتم از اون ژاپنی ها مدلش رو الان یادم نمی آید ولی ژاپنی بود
خوب می گم این پی اس تری هم مثل تو بید
بزرگ هایش بهتره اصلا یکی به من توضیح بده من دیوانه شدم آخر نفهمیدم چی بگیرم
بعد الان بخوام با تمام وصایلش که اومده بگیرم چه قدر برام آب می خوره
یک سوال اصلا با گرانتیش بید؟ یا باید نصف تهران رو زیرو رو کنم ارزون ترین رو پیدا کنم ؟
بعد شنیدم که مثل ایکس باکس آبدیت می آید براش و شنیدم انگار تن می آید و ما باید اون وقت چه کنیم ؟
باید ادیاسل بگیریم بشینیم آبدیت کنیم یا اون کپی خوره حلش می کنه ؟
بچه ها اصلا نمی دانم دنیا دست کیه ؟

mmf72
13-06-2011, 12:01
سلام ميشه سايتي رومعرفي كنيد كه جديدترين بازيهاي كپي ps3 رو داشته باشه؟:31:

mmf72
13-06-2011, 12:06

exeda
13-06-2011, 12:34
ببخشيد اين قضيه ي PS3MFW SPOOF 666-990 FIXED ميشه بگيد چيه تو سايت ps3hack گذاشته يعني ميشه مثلا فريمور 3.65 انتخاب كرد وبازيهاي جديد رو بازي كرد؟

اينجا توشيراز 250gb رو ميدن 400 و صددرصد گرانتر ميشه شك نكن فقط كافيه تعطيلات قشنگ شروع بشه؟:20:

میشه بگی کجای شیراز این قیمته؟؟
پاساژ المهدی داره 320 Gb رو میده 540!!!!!!
ادرس یه مغازه با این قیمت رو میدی لطفا؟؟؟؟

hosein ati
13-06-2011, 13:03
سلام لینک اون spoof رو هر وقت اومد لطفا بزارید ما هم استفاده کنیم .ممنون.

Gamemaster
13-06-2011, 13:06
3.65_version_spoofer_2.0.rar

mac_world
13-06-2011, 13:14
سلام من يه سؤالي إز دوستان دارم ممنون ميشم كمكم كنين
الان من مدون مدل ps3 بخرم ميتونم بازي كپي روش اجرا كنم
لطفا خيلي ساده براي من مبتدي توضيح بدين و آيا همه بازيها كپي ميشن؟ رو dvd? يه توضيح ساده و كامل اگه لطف كنين

amir farad 90
13-06-2011, 13:35
کابل هارد من یواسبی 3 پلی 3 نمیشناستش توشم بازی ریختم راهی هست راهنمایی کنید لطفا.

HO3IN-Life
13-06-2011, 13:56
سلام ميشه سايتي رومعرفي كنيد كه جديدترين بازيهاي كپي ps3 رو داشته باشه؟:31:

از سایت ps3j.com میتونه دونه ای هزار تومان جدید ترین بازی های ps3 رو رو هارد سفارش بدی.همچنین اگر رو dvd بخوای دونه ای 550 می ده!!:31:

HO3IN-Life
13-06-2011, 14:08
لطفا خيلي ساده براي من مبتدي توضيح بدين و آيا همه بازيها كپي ميشن؟ رو dvd? يه توضيح ساده و كامل اگه لطف كنين

سلام دوست عزیز
بله اگه بعد از خرید ps3 می تونی بازی های کپی رو هم روش اجرا کنی. بله بسیاری از بازی های جدید به محض این که پچ بشن رو dvd روانه ی بازار میشن البته شما اگه یه هارد اکسترنال بگیری قیمت بازی ها برات کمتر حساب میشه البته تفاوت آنچنانی با dvd نداره.مثلاً اگه بخوای رو dvd بگیری هر dvd بر اساس حجم بازی دونه ای تغریباٌ 500 میشه اما رو هارد هر بازی کلاٌ 1000 تومان میشه.
به هر حال امیدوارم توضیحاتم مفید واقع بشه. موفق باشید:40:

---------- Post added at 03:08 PM ---------- Previous post was at 03:06 PM ----------

سلام راستی الان قیمت ps3 250gb حدوداً چنده؟:20:

Milad Profesional
13-06-2011, 14:12
اين تايپك براي جواب دادن به سوالات تمام كساني است كه پلي 3 دارند و در كار كردن با ان مشكل دارند

هر سوالي هست بگيد:46:
سلام من مدله مانيتورم farasoo astara series FLD-2250w هستش و كابي دي وي آي هم داره ميخواستم ببينم پي اس 3 بهش وصل ميشه؟

X-Volt
13-06-2011, 14:13
مشکل کپی خور کردن PS3 تقریبا حل شده ... (البته هنوزم وقت لازم داره برای تکمیل شدن!)
ولی اگه شما کنسول رو تهیه کنی خیلی راحت میتونی به دو روش دائمی و غیر دائمی، بازیهای کپی رو روش اجرا کنی. (که دیگه الان اصولا به روش دائمی کپی خورش میکنن!)
بازیها هم باید از روی دیسک Blu-Ray روی هارد کپی بشن که هرچی فضای هارد شما بیشتر باشه، بهتره ...

ata.royalfalcon
13-06-2011, 14:13
کابل هارد من یواسبی 3 پلی 3 نمیشناستش توشم بازی ریختم راهی هست راهنمایی کنید لطفا

کابل هارد من یواسبی 3 پلی 3 نمیشناستش توشم بازی ریختم راهی هست راهنمایی کنید لطفا.

سلام
فرمت پارتيشن بايد FAT32 باشه !!!

X-Volt
13-06-2011, 14:20
---------- Post added at 03:08 PM ---------- Previous post was at 03:06 PM ----------

سلام راستی الان قیمت ps3 250gb حدوداً چنده؟:20:
PS3 - 250GB ← حدودا 415 تومان ...

Gamemaster
13-06-2011, 14:29
چقدر گرونه اونجا

amir farad 90
13-06-2011, 14:30
فرمت FAT32کردم میگن بخاطر اینه که کابل هارد یواسبی 3 .خواهشن راهنمایی کامل کنید

choory
13-06-2011, 14:37
سلام من مدله مانيتورم farasoo astara series FLD-2250w هستش و كابي دي وي آي هم داره ميخواستم ببينم پي اس 3 بهش وصل ميشه؟

سلام دوست عزیز.

بله شما میتونی توسط کابل HDMI to DVI کنسول را به مانیتورت وصل کنی.

برای اطلاعات بیشتر به تاپیک زیر مراجعه کن.

[ آموزش ] نحوه ی اتصال Xbox 360 و PS3 به مانیتور (پست اول حتما خوانده شـود) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

هر سوالی در این ضمینه دارید داخل همان تاپیک بپرسید دوستان کمک میکنند.

شما باید از یک هاب استفاده کنید تا مشکل شناخته نشدن هارد توسط دستگاه برطرف بشه.
شما چون تازه عضو شدید پست های شما را باید یکی از اعضای تیم مدیرت تایید کنه تا به بفیه دوستان نمایش داده شود.لطفا پس از ارسال یک پست حوصله کنید تا تیم مدریت پست شما را تایید کنند و بقیه کاربر ها ببینند و در صورتی که جواب را بلد باشن راهنماییتون کنند.

موفق باشید.

amir farad 90
13-06-2011, 14:43
هاب چیه لطفا توضیح بیشتر بدین ممنون.

choory
13-06-2011, 14:53
هاب چیه لطفا توضیح بیشتر بدین ممنون.

هاب یو اس بی وسیله ای هست که یک پورت usb را به چند پورت usb تبدیل میکنه که ما در اینجا از آن به عنوان تبدیل کننده استفاده میکنیم.(تبدیل usb 3 به usb 2 که کنسول هارد را بشناسه.)
شما برید مغازه کامپیوتری بگید هاب یو اس بی میخواهید بهتون میده.قیمت ها از 10 تومن هست به بالا.

mmf72
13-06-2011, 14:54
میشه بگی کجای شیراز این قیمته؟؟
پاساژ المهدی داره 320 Gb رو میده 540!!!!!!
ادرس یه مغازه با این قیمت رو میدی لطفا؟؟؟؟
سلام دوست عزيز...ببخشيد من حواسم نبود نوشتم شيراز آخه من خودم از مشهد خريدم از خيابان سعدي وازم ببخشيد كه اشتباه كردم.:10:شم درست ميگي شيراز قيمتا يكم درهمه...:13:

rezidentevilone
13-06-2011, 15:06
اگه هارد شما usb3 هست باید یک هاب usb2 سر راهش قرار بدی چون پلی3 usb3 رو ساپورت نمی کنه

amir farad 90
13-06-2011, 15:12
یعنی کابل هارد وصل میشه به هاب بعد میخره به پلی 3

mmf72
13-06-2011, 15:30
از سایت ps3j.com میتونه دونه ای هزار تومان جدید ترین بازی های ps3 رو رو هارد سفارش بدی.همچنین اگر رو dvd بخوای دونه ای 550 می ده!!:31:
سلام دوست عزيز.ميشه بگي چجوريه منظورم اينكه آيا تا حالا خودت از سايتشون خريد كردي؟ از اين سايت هاي در پيتي نيست كه خالي بندند؟اگه واقعا با هزينه ي پست 1000 درمياد خيلي عاليه!!!

ata.royalfalcon
13-06-2011, 15:42
دوستان سلام
يه سوال اساسي :

آيا از روي هارد اكسترنال كه فرمتش NTFS هست ميتوان بازي رو اجرا كرد ؟؟؟ (البته با مولتيمن)

X-Volt
13-06-2011, 15:47
دوستان سلام
يه سوال اساسي :

آيا از روي هارد اكسترنال كه فرمتش NTFS هست ميتوان بازي رو اجرا كرد ؟؟؟ (البته با مولتيمن)
تنها فرمتی که برای PS3 قابل درکه FAT32 هست ...
فرمت NTFS فقط قابل اجرا روی کامپیوتره.

ata.royalfalcon
13-06-2011, 15:50

خب پس تكليف بازيهايي كه بيشتر از 4 گيگ باشه چي ميشه ؟؟؟ البته من ميخوام بازي رو از روي هارد اكسترنال اجرا كنم !!!

Gamemaster
13-06-2011, 15:50
دوستان سلام
يه سوال اساسي :

میتونی‌ کپی‌ کنی‌ ولی‌ بازی نه

farbod N73 me
13-06-2011, 15:59
آقا عجب تاپیکی شده جل الخالق!!
عین نور 10 صفحه 10 پر میشه!! بعد -- شده شبیه تاپیک Xbox 360!! یه زمانی 3 روز اینجا هیشکی پست نمیداد!! LOL!!
دوستان میخواستم بدونم که از این بازی های Free که میشه دانلود کرد من به نظرتون کدومارو دانلود کنم؟
چون اینترنتم حجمیه و اگرم شب بزارم حداکثر با این سرورای مزخرف سونی 1.5 گیگ میتونم دانلود کنم به نظرتون کردوما رو بگیرم؟
اگه بشه حجمشون رو هم بنویسین ممنون میشم!

leon scott kendy
13-06-2011, 16:37
سلام بچه ها ببخشید پریدم بین حرف هاتون من توی فکرم هست که یک پی اس تری بخرم ولی چون الان هیچ نوع اطلاعاتی ازش ندارم می خواستم ازتون بپرسم چی چیه و چی کار ها بکنم و چی بگیرم و چی بهرتینه
و کلا قضیه ها چیه
بهرتین کدومه ؟
یک سوال اصلا با گرانتیش بید؟ یا باید نصف تهران رو زیرو رو کنم ارزون ترین رو پیدا کنم ؟
بعد شنیدم که مثل ایکس باکس آبدیت می آید براش و شنیدم انگار تن می آید و ما باید اون وقت چه کنیم ؟

سوالام اینقدر سخت بود یا اینکه جایی دیگه ای بهشون جواب داده شده:10:

Heat
13-06-2011, 16:52
من موس و کیبورد باری پلی 3 میخوام لطفا بگید چه جوریه کیبورد مخصوص داره یا نه همین کیبوردای معمولی بهش میخوره و اگر مخصوص داره چه قیمتیه تقریبا و از کجا باید تهیه کنم
ممنون میشم جواب بدید

آاقا جواب منم بدین ممنون میشم

X-Volt
13-06-2011, 16:56
خب پس تكليف بازيهايي كه بيشتر از 4 گيگ باشه چي ميشه ؟؟؟ البته من ميخوام بازي رو از روي هارد اكسترنال اجرا كنم !!!
کار خیلی مشکلی نیست! فقط کافیه با یه برنامه، هارد رو پارتیشن بندی کنی ... (البته از طریق کامپیوتر)
مثلا اگه هارد شما 500 گیگه، میشه 200 گیگشو به FAT32 تبدیل کرد برای PS3 و بقیش همون NTFS باقی بمونه.

Heat
13-06-2011, 17:15
من میخوام سیو بازی فوتبال pes رو از پلی 3 دوستم بریزم تو سیو خودم تا بتونم با تیمش که تو مسترلیگ دارهبازی کنیم باید چیکار کنم

sony_W810i
13-06-2011, 17:15
دوستان سلام
يه سوال اساسي :

کانتر

میتونی‌ کپی‌ کنی‌ ولی‌ بازی نه

آاقا جواب منم بدین ممنون میشم

کلاً بعید میدونم بشه با mouse و keyboard بازی کرد. میشه تو منو باهاشون گشت و یا میشه تایپ کرد اما نمیشه مثلاً مثل کانتر بیای killzone با keyboard بازی کنی.

کار خیلی مشکلی نیست! فقط کافیه با یه برنامه، هارد رو پارتیشن بندی کنی ... (البته از طریق کامپیوتر)
مثلا اگه هارد شما 500 گیگه، میشه 200 گیگشو به FAT32 تبدیل کرد برای PS3 و بقیش همون NTFS باقی بمونه.

دوستان عزیز PS3 فقط هارد و پارتیشن با فرمت FAT32 رو میشناسه. البته تو OS خودش. تنها راهی که بشه از هارد NTFS استفاده کرد اینه که از یک روش خاص استفاده کنی و بعد با استفاده از File USB.CFG که تو یک فولدر خاص میگذاری فقط و فقط تو multiman میتونی درایو NTFS هاردت رو هم ببینی و از توش فایل کپی کنی.آموزش NTFS رو هم قبلاً تو همین تاپیک گذاشتم. دقیق نمیدونم چه صفحه ای.حدوداً 100 صفحه قبل. اما نمیتونی به هیچ روشی از رو هارد NTFS بازی اجرا کنی ( منظورم بدون استفاده از سخت افزار اضافه هست - چون یک سری از این دانگل ها ظاهرا میتونن از روی NTFS بازی رو هم اجرا کنن که مطمئن نیستم بازم )

برای بازی هایی که فایل بالای 4 گیگ دارند 2 راه حل وجود داره

اول اینکه بازی کپی بشه تو هارد خود PS3 و از اون جا اجرا بشه

دوم استفاده از برنامه Iris Manager هست. این برنامه به جای اینکه همه بازی رو کپی کنه میاد فایل بالای 4 گیگ رو که به صورت فایل های خورد شده هست به هم میچسبونه و تو هارد PS3 ذخیره می کنه. ولی بقیه فایلهای بازی رو از همون هارد اکسترنال میخونه.

من همیشه از Iris Manager استفاده می کردم

X-Volt
13-06-2011, 17:22
و کلا قضیه ها چیه
بهرتین کدومه ؟

1) مدلهایی که الان خیلی پرفروشن: 160GB، 250GB و 320GB
2) بهترین نداره! سخت افزار همشون یکیه، فقط حجم هاردشون متفاوته و محتویات داخل جعبه ...
3) قیمت کنسول و هارد مشخصا همجا یکی نیست، ولی تو تهران قیمت 250GB حدودا 415 تومانه...
و قیمت 320GB هم حدودا 470 تومانه...
4) یعنی کنسول توانایی اجرای بازی های کپی شده رو پیدا میکنه!
5) طبیعاتا مدل Slim به صرفه تره ...
6) اینکه دیگه سوال کردن نداشت!! :دی
7) گرانتی در کار نیست، چون تو ایران نمایندگی برای SONY وجود نداره ...
8) آپدیت رسمی که کنسول کپی خور شده شما رو بن میکنه، فقط باید فریمورهای جدید رو آپدیت کرد!
---------------
شما مثل اینکه علاقه خاصی به کلمه "بید" داری!!؟ :دی

Mehrdad092000
13-06-2011, 18:01
دوستان مگه برای بازی های که فایل 4 گیگ بیشتر دارن از برنامه split استفاده نمیشه ؟

airmaxwisp
13-06-2011, 18:57
دوستان مگه برای بازی های که فایل 4 گیگ بیشتر دارن از برنامه split استفاده نمیشه ؟

برای بازی کردن 4گیگ به بالا شما مجبور هستید بازی رو روی هارد داخلی کنسول backup بگیرید...

:11:

hosein ati
13-06-2011, 19:22
سلام شما چطور میگید که 250 گیگ 415 تومنه .من همین امروز سفارش دادم.
ps3 slim 160gig + یه دسته ی اورجینال + بازی اورجینال uncharted 2
همش با هم 533 تومن.
فردا هم میرسه به دستم.ولی تا این حد تو خریدن چیزی کیف نکردم.

X-Volt
13-06-2011, 19:35
سلام شما چطور میگید که 250 گیگ 415 تومنه .من همین امروز سفارش دادم.
ps3 slim 160gig + یه دسته ی اورجینال + بازی اورجینال uncharted 2
همش با هم 533 تومن.
فردا هم میرسه به دستم.ولی تا این حد تو خریدن چیزی کیف نکردم.
والا قیمتی که شما خرید کردی برای PS3 - 320 گیگه نه 160 گیگ ...
دیجی کالا که همیشه قیمتاش بیشتر از جاهای دیگس، دقیقا همین چیزایی که شما سفارش دادی رو + کنسول کپی خور شده، میده 515 تومان!
من قیمتها رو هم از سایت "سونی تهران" گفتم نه از خودم ... (شما برو ببین اونجا چند میده!)

amir farad 90
13-06-2011, 19:52
آخرین ورژن پلی3 میخام.نحوه اجرا.آیا سایتی هست که توضیح داده باشه.