PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Play Station 3

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

foxyjanam
11-05-2011, 19:08
البته خب مغازه دار های ما یکم کم شعور هستن وگرنه نباید بازی کم بشه .

چون بالاخره کسی هم که بازی وارد میکنه آمار فروش رو از فروشنده ها میگیره دیگه.
فقط يه كم بي شعور ؟‌:31: ، من 3 روز پيش فتم GOW III ميخام گفت بازش 50 تومن :31: ، يه Sports Champions باز گرفتم 50 ، اونم از رو درموندگي گرفتم

A.IvI.I.N
11-05-2011, 19:23
اقا منم کم کم دارم پشیمون میشم که کنسولم رو چیز کردم:41:
خدایی حس و حالی که بازی انلاین میده به یه دنیا میارزه.
ولی خوب از طرفی بازی اریج که کمیاب شده و
با این اینترنت پیزوری اگرم بخوام نمیتونم راحت انلاین بزنم.

سرعت نگاه کن موشکه::19::32:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

boy_teh
12-05-2011, 00:07
فقط يه كم بي شعور ؟‌:31: ، من 3 روز پيش فتم GOW III ميخام گفت بازش 50 تومن :31: ، يه Sports Champions باز گرفتم 50 ، اونم از رو درموندگي گرفتم

سر میبررن .کاش نمیگرفتی واقعا sport champions بعد از 2 ساعت بازی کردن منو خسته و moveزده کرد . کلا با Move اصلا حال نکردم . قابل مقایسه با کینکت نیست . نه بازیاش نه خودش . نمیدونی من به خاطر این Demons soul چقدر مغازه های پشت شهرداریو اینور اونور کردم . جالب اینجا بود هیچکدوم نمیدونستن چیه اصلا . یکیشون که داشت تا حس کرد بازیه خاصیه که من دنبالشم گفت این از بازیهای پر فروشه ماست و فلان و بسار که قیمتو ببره بالا . خلاصه منم از اونجا که همه جارو گشته بودم و ناکام بودم با یه کم تخفیف و 2 ساعت چونه خریدمش . نمیدونم چه مرضی دارم یه چیزی بره تو مخم باید بخرم .
کلا کاش یه راهی داشت و میشد از بعضیا شکایت کرد . خدایی بازاره کنسول و بازی صاحب و حساب کتاب نداره . تاوانشم ما میدیم که میخوایم با بازی کردن یه کم از مشکلات و دغدغه هامون کم کنیم و از دنیای کثیف دوروبرمون فاصله بگیریم . خدایی هر وقت بازی میکنم واسه چند ساعت یا چند لحظه فکرم آزاد میشه و میرم فضا و از زندگی خوشم میاد و لذت میبرم میرم تو بازی .
خدایا این کنسولا و بازیها رو از ما نگیر و روز به روز بیشتر و بهترشون کن !!!

foxyjanam
12-05-2011, 11:10
کاش نمیگرفتی واقعا sport champions بعد از 2 ساعت بازی کردن منو خسته و moveزده کرد
من + خانواده همگی شدیدا طرفدار Move هستیم ، با خواهر و داداشم پینگ پنگ میزنیم ، حال میده شدید ، بابامم آوردم تو راه والیبال :31: ! من KZ هم با موو فقط ، البته زیادش دست آدمو نابود میکنه .

با بقیه حرفات موافقم %100

A.IvI.I.N
12-05-2011, 11:31
اره منم با پينگ پنگ و رزمي و واليبال خيلي حال كردم
زياد كه بازي ميكني از كت و كول ميفتي:31:
ولي رو اويل نميدونم چرا زياد حال نداد شايد زيادي به دسته معمولي عادت كردم.
رو كيلزون هنوز تست نكردم .
virual tennis 4 رو از بازي سنتر دانلود كردم ولي پسوورد فايلش رو ندارم :19:
به محض اينكه دانلود كردم رفتم پسووردش رو بردارم كه ديدم ديگه اجازه ورود به اون قسمت رو بهم نميده:41:
ميگه فقط بايد پرميوم باشي تا بتوني بري تو.
دوستان اگه كسي كاربر پرميوم بازي سنتر هستش بره اينجا اين پسوورد virtual tennis 4 رو بهم بگه بخدا دعاتون ميكنم:11:

اينم لينكش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

farbod N73 me
12-05-2011, 14:55
اقا منم کم کم دارم پشیمون میشم که کنسولم رو چیز کردم:41:
خدایی حس و حالی که بازی انلاین میده به یه دنیا میارزه.
ولی خوب از طرفی بازی اریج که کمیاب شده و
با این اینترنت پیزوری اگرم بخوام نمیتونم راحت انلاین بزنم.

سرعت نگاه کن موشکه::19::32:

سرعت که مهم هست ولی پینگت که خوبه!

بابا تهران چه خبره مگه؟:41:

متاسفانه این -- بیخود PS3 باعث شده بازی اوریج (انحصاری) بسیار کم و گران بها بشه . به نظر من جزو مزخرف ترین هکهای تاریخ همینه . هنوز که هنوزه KZ3 رو که کمیاب هم هست میفروشن 80.000 هزار نامردا . چه بر سر ما فدا شدگان PSN خواهد آمد . مساله اینست ...

پ.ن : دوستداران -- و سونی , با نظر شخصی تعصبی برخورد نکنید لطفا ;-)

نمیدونم والله ولی جایی که من میگیرم اصلا بازی هاش رو کم نکرده! گرون هم نکرده!:8: بازم دمش گرم!:40:

sonixax
12-05-2011, 16:31
بابا تهران چه خبره مگه؟:41:

تهران نبودی نمیدونی ، اون اوایل که Ps2 اومده بود و من هم خیلی کم سن و سال بودم و به عبارتی یک اوشگول به تمام معنا بودم :31: یارو Ps2 خراب رو پاچم کرد ، البته نمیشه گفت خراب ولی از هر 10 تا بازی راحت 4 تاشو اجرا نمیکرد .
که بعد ها که فهمیدم چه خبره توی بازار تهران ، پاچه ی خودش کردم همون Ps2 رو !

حالا نه تنها جسن بنجل به آدم میدندازند ، گرون هم میدند .

مثلا رفیق من یه ویواز خریده بود - سر 2 روز خراب شده بود برده بود گارانتیش گفته بودن نه تنها گرون خریدی ! بلکه گارانتی هم نداره .

farbod N73 me
12-05-2011, 17:48
تهران نبودی نمیدونی ، اون اوایل که Ps2 اومده بود و من هم خیلی کم سن و سال بودم و به عبارتی یک اوشگول به تمام معنا بودم :31: یارو Ps2 خراب رو پاچم کرد ، البته نمیشه گفت خراب ولی از هر 10 تا بازی راحت 4 تاشو اجرا نمیکرد .
که بعد ها که فهمیدم چه خبره توی بازار تهران ، پاچه ی خودش کردم همون Ps2 رو !

حالا نه تنها جسن بنجل به آدم میدندازند ، گرون هم میدند .

مثلا رفیق من یه ویواز خریده بود - سر 2 روز خراب شده بود برده بود گارانتیش گفته بودن نه تنها گرون خریدی ! بلکه گارانتی هم نداره .

من خونمون کرجه میلاد. تهران میرم برا خرید وسیله!
خوب من میگم آدم میبینه وضعیت اینجوریه بره یه جا دیگه خوب!:41:

A.IvI.I.N
12-05-2011, 19:02
دوستان مولتیمن 2 رو نصب کردم ولی وقتی باز میکنم یه پیغام میده :

multiman cannot enable BD-ROM emulator.functionality may be restricted

بعد که اینو ok میکنم و هر بازی که میزنم لود میکنه ولی وقتی میاد رو xmb دیسک بازی نمایش نمیده و حتما باید یبار برم تو last game بعد عکس دیسک بازی میاد و میتونم اجراش کنم به نظرتون مشکل از چیه....؟؟؟
یه فایل به نام BD reset هم تو فولدرش بود که اونم نصب کردم ولی بازم درست نشد.

SamGun
13-05-2011, 00:32
دوستان مولتیمن 2 رو نصب کردم ولی وقتی باز میکنم یه پیغام میده :

multiman cannot enable BD-ROM emulator.functionality may be restricted

بعد که اینو ok میکنم و هر بازی که میزنم لود میکنه ولی وقتی میاد رو xmb دیسک بازی نمایش نمیده و حتما باید یبار برم تو last game بعد عکس دیسک بازی میاد و میتونم اجراش کنم به نظرتون مشکل از چیه....؟؟؟
یه فایل به نام BD reset هم تو فولدرش بود که اونم نصب کردم ولی بازم درست نشد.

عزیزم اینو نصب کن حله :

boy_teh
13-05-2011, 01:02
من خونمون کرجه میلاد. تهران میرم برا خرید وسیله!
خوب من میگم آدم میبینه وضعیت اینجوریه بره یه جا دیگه خوب!:41:

مگه تو از کجا بازی میخری ؟ چند تا عنوان اریج داره ؟ چندتاش انحصاریه ؟ قیمتاش تو چه مایه هاست ؟ اگه تهرانه آدرس بده

dawn
13-05-2011, 11:58
سلام به همگی
من یک سوال دارم
خواهرم می خواد از کانادا برام پلی استیشن 3 بیاره
می خوایتم بدونم مشکلی در کار باهاش و کپی خور کردنش برام ایجاد میشه؟
من شنیده بودم باید بدم یه قطعشو عوض کنم و این چیزها؟

armenak
13-05-2011, 12:41
سلام به همگی
من یک سوال دارم
خواهرم می خواد از کانادا برام پلی استیشن 3 بیاره
می خوایتم بدونم مشکلی در کار باهاش و کپی خور کردنش برام ایجاد میشه؟
من شنیده بودم باید بدم یه قطعشو عوض کنم و این چیزها؟

نه بابا هیچ مشکلی نیست
ی نرم افزاره نصب میکنی هــک میشه.همـــین:5:

dawn
13-05-2011, 14:24
نه بابا هیچ مشکلی نیست
ی نرم افزاره نصب میکنی هــک میشه.همـــین:5:

یعنی بازی های اینجا بهش می خوره دیگه؟
بعد اینکه سیستم pal یا NTSC باشه چی؟

armenak
13-05-2011, 15:11
بازی اینجا و آنجا نداره کپیه تو اینترنتم هست میتونی دانلو د کنی
دستگاه هم فرقی نداره چی بگیری چون بازیهاش ریچن فری است فقط برای فیلم بلوری اوریجینال دیدن ریجن مهمه

farbod N73 me
13-05-2011, 18:08
مگه تو از کجا بازی میخری ؟ چند تا عنوان اریج داره ؟ چندتاش انحصاریه ؟ قیمتاش تو چه مایه هاست ؟ اگه تهرانه آدرس بده

من کرجم
من بازی نمیخرم بیشتر کرایه میکنم ولی قیمت دارم که از این چیزی که شما میگی کمتره!

boy_teh
13-05-2011, 22:28
من کرجم
من بازی نمیخرم بیشتر کرایه میکنم ولی قیمت دارم که از این چیزی که شما میگی کمتره!

شاید شما یه جا اتفاقی یه قیمت مناسبی گرفته باشی . ولی این بازیرو تعداد نمیارن . مخصوصا از وقتی این -- اومده دیگه بلوری نمیارن . تقریبا غیر ممکنه جایی رو پیدا کنی از رو هر بازی تعداد داشته باشه . حتی خیلیاشون کلا تو مغازشون 3تا دونه بلوری هم پیدا نمیشه چه برسه دنبال انحصاری باشی . مثلا شاید شانسی یکی وارد کنه ولی همیشه اذیت میشی تو بازار تا یه بازی بخری . تو پشت شهرداری که از قدیمی ترین بازارای بازیه اکثرا بلوری PS3 فروش ندارن یعنی نمیارن که بخوان بفروشن . اگر هم داشته باشن مطمئن باش از امثال بچه های همینجا بز میخرن بعد میفروشن به یه بدبخت دیگه . متاسفانه بازار بازیهای اریجینال PS3 خیلی خراب شده و هر روز هم بدتر میشه .

farbod N73 me
14-05-2011, 09:15
شاید شما یه جا اتفاقی یه قیمت مناسبی گرفته باشی . ولی این بازیرو تعداد نمیارن . مخصوصا از وقتی این -- اومده دیگه بلوری نمیارن . تقریبا غیر ممکنه جایی رو پیدا کنی از رو هر بازی تعداد داشته باشه . حتی خیلیاشون کلا تو مغازشون 3تا دونه بلوری هم پیدا نمیشه چه برسه دنبال انحصاری باشی . مثلا شاید شانسی یکی وارد کنه ولی همیشه اذیت میشی تو بازار تا یه بازی بخری . تو پشت شهرداری که از قدیمی ترین بازارای بازیه اکثرا بلوری PS3 فروش ندارن یعنی نمیارن که بخوان بفروشن . اگر هم داشته باشن مطمئن باش از امثال بچه های همینجا بز میخرن بعد میفروشن به یه بدبخت دیگه . متاسفانه بازار بازیهای اریجینال PS3 خیلی خراب شده و هر روز هم بدتر میشه .

نه داداش اینجایی که من میگم هنوز هم تمام بازی ها رو اریج میاره. از هر بازی هم بسته به محبوبیتش باکسی میاره!
بازی هم وحشتناک داره! تمام لوازم جانبی همه ی کنسولارو داره! همه چی کلا داره!!!:31: جدیدا اندازه ی یه کمد فقط Action Figure از همه ی بازی ها آورده! مثلا شما کل تهران رو بگزدی پک Modern Warfare Collection رو پیدا نمیکنی! ولی من پک پلم ریجن 1 رو ازش گرفتم! بازی هم با 5 تومن تعویض میکنه! کرایه هم هفته ای 5 تومن! اگه بازی خیلی معروف باشه اولاش هفته ای 10 میده ولی من چون مشتریشم بازم ازش 5 میگیرم!!:8::10:
چون تو کرج فقط 2 تا مغازه داریم که تخصصی PS3 و بازی هاشو میارن این خیلی کارش رونق داره! راستی -- هم میکنه و بازی هم میریزه!!

alipsp
14-05-2011, 09:52
نه داداش اینجایی که من میگم هنوز هم تمام بازی ها رو اریج میاره. از هر بازی هم بسته به محبوبیتش باکسی میاره!
بازی هم وحشتناک داره! تمام لوازم جانبی همه ی کنسولارو داره! همه چی کلا داره!!!:31: جدیدا اندازه ی یه کمد فقط Action Figure از همه ی بازی ها آورده! مثلا شما کل تهران رو بگزدی پک Modern Warfare Collection رو پیدا نمیکنی! ولی من پک پلم ریجن 1 رو ازش گرفتم! بازی هم با 5 تومن تعویض میکنه! کرایه هم هفته ای 5 تومن! اگه بازی خیلی معروف باشه اولاش هفته ای 10 میده ولی من چون مشتریشم بازم ازش 5 میگیرم!!:8::10:
چون تو کرج فقط 2 تا مغازه داریم که تخصصی PS3 و بازی هاشو میارن این خیلی کارش رونق داره! راستی -- هم میکنه و بازی هم میریزه!!
آرش رو میگی فربد:31:
موافقم.حرفه ای کار میکنه

hamed-akbarie
14-05-2011, 11:34
سلام بچه ها . یه خبر داغ دارم باسه اورجینال بازها .

ولی قبلش یه چیزی رو بگم کسی این بازی جدیدا رو بازی کرده من هفته پیش گرفتم خیلی ردیفه سبکشم جنگیه

Homefront و Socom Special Force آقا ته بازی اگه نگرفتید همین امروز برید بگیرید . برا 2011 هم هست

ولی خیلی با حاله ....:8:

خبر داغه داغ برای اورجینال بازها . البته من خودم کپی بازی می کنم یه اورجینالم بیشتر ندارم اونم واسه بوته ...

آقا من شنیدم به تازگی شرکت سونی اعلام کرده می خواد برای بازی هاش user و pass بزاره به این صورت که شما

وقتی یه بازی اورجینال می گیری 3 تا سریال نامبر بیشتر نداره که فقط سه بار یا رو سه تا دستگاه می تونی نصبش

کنی . البته از شرکت سونی هم بعید نیست. حالا ایشالا هکر ها یه فکری هم به حال اون می کنن فعلا که کل و کل

بازیه بین هکرها با سونی . البته می گم شاید شایعه باشه چون من از یکی شنیدم....... :41:

اگه این جوری بشه که ما باید 10 سال یه بار بازی کنیم .:31:

shlordark
14-05-2011, 13:10
سلام بر اساتید عزیز
این فریمور 3.60 که میگن -- شده ولی انتشار نمیکنن قصیه اش چیه؟
ما برای بازی کردن la.noire و از این قبیل بازی ها باید چی کار کنیم؟
ایا راهی هست؟

Maziar_69
14-05-2011, 15:11
سلام بر اساتید عزیز
ایا راهی هست؟

دقیقا سوال منم هست.
واقعا نمیشه از LA Noir گذشت.
خبر جدیدی از -- 3.60 نیست؟

Gamemaster
14-05-2011, 15:57

02.00.01 -

XMMB mode:
* Game poster/background loads/shows 2x faster now
* Game poster is crisp and unaltered
* All texts in XMMB are smooth and easy to read with bright backgrounds
* All texts got small shadow to improve visibility
* Favorites column shows game icons
* Fave star applied to game icons in Favorites column
* Clock and column title more visible and better looking
* Cover overlay image (GLC.PNG) applied to cover in XMMB mode, too
* Added image background for theme selection (10x to condor) (pop up can be moved with analogue sticks)
* Fixed: time/date format changes immediately (not after 30 seconds)
* Fixed 'favorites' column (showing stuff when no faves selected)
* Added option in SETTINGS column to disable "Theme Audio"
* "Title Details" option in SETTINGS column to change 4x2, 8x4, cover flow and Box-art modes (title/+id/+title count/none)
* Fixed Mouse X/Y deadzone setting
* Fixed PHOTO column populates properly from USB storage (/PICTURE folder)
* Changed: "Verifying USB Games" option: [Always/Auto/Never]
* Added new function in SETTINGS column "Clean Game Cache"
* Added selection list menu to clear Game Data for specific Game
* Favorites selection remembered when going out of game-settings submenu
* Added support for SDHC/MemoryStick/CompactFlash storage for MUSIC/PHOTO/VIDEO columns in XMMB mode
* Added: SDHC, CF and MS icons in PHOTO/VIDEO/MUSIC XMMB mode
* Added: multiple strategies for mounting titles using all available methods

farbod N73 me
14-05-2011, 16:29
آرش رو میگی فربد:31:
موافقم.حرفه ای کار میکنه

آره علی جون!
به جان تو گفتم الانه که علی بگه آرشو میگی!!!! ولی خدایی کارش درسته! من با این چیزایی که از بچه ها شنیدم درک میکنم کارشو!!:10::18::8::8::5:

Homefront و Socom Special Force آقا ته بازی اگه نگرفتید همین امروز برید بگیرید . برا 2011 هم هست

ولی خیلی با حاله ....:8:

خبر داغه داغ برای اورجینال بازها . البته من خودم کپی بازی می کنم یه اورجینالم بیشتر ندارم اونم واسه بوته ...

آقا من شنیدم به تازگی شرکت سونی اعلام کرده می خواد برای بازی هاش user و pass بزاره به این صورت که شما

وقتی یه بازی اورجینال می گیری 3 تا سریال نامبر بیشتر نداره که فقط سه بار یا رو سه تا دستگاه می تونی نصبش

کنی . البته از شرکت سونی هم بعید نیست. حالا ایشالا هکر ها یه فکری هم به حال اون می کنن فعلا که کل و کل

بازیه بین هکرها با سونی . البته می گم شاید شایعه باشه چون من از یکی شنیدم....... :41:

اگه این جوری بشه که ما باید 10 سال یه بار بازی کنیم .:31:
اولن که داداش هرکی HomeFront رو گرفته که پشیمونه!!! هیچ کدوم منتقدا هم بهش نمره ندادن!!!:41: البته قبول دارم که بازی سلیقه ایه!!:10:
اونی هم که شما میگی خبرش خیلی وقته اومده ولی فکر نمیکنم اجرایی بشه ! چون کرایه ی بازی که فقط واسه ایران و کشپرای جهان سومی نیستش!!! اونا هم خیلی از فروشگا های بازی شون بازی دست دو خرید و فروش میکنن!
خیلی بخوان حرکت بزنن یه کاری کنن عینه فیفا که هر بازی فقط یه کد اختصاصی انلاین داشته باشه که اگه خواستی مولتی بزنی بازی جدا بگیری!!
ممنون:40:

hamed-akbarie
14-05-2011, 18:44
آقا این multiman ورژن 2 چه جوریه. خوبه نصبش کنم ؟؟؟

A.IvI.I.N
14-05-2011, 19:38
عزیزم اینو نصب کن حله :

لینک مشکل داره.
بجاش خوده سایت باز میشه.

ijaz
14-05-2011, 20:09
سلاا..ممن یه مشکل داشتم که خیلی ممنون میشم اگه کسی جواب بده...من بازیgt5رو ریختم. ...تو هارد..اما تو black screen گیر میکنه..حتی r1رو هم زدم بازم جواب نداد...ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه..هنینطور killzone رو هم کامل ریختم..اما اونم تو multi man نشون نمیدش. در حالیکه بقیه بازیا هست..اما تو دستگاه دوستم هر دو درست هست..ورژن مولتی من هم آخرین هست و دستگاهمم هشتاد گیگ میباشد..ممنوون میشم اگه کسی راهنمایی کنه

armenak
14-05-2011, 20:38
سلاا..ممن یه مشکل داشتم که خیلی ممنون میشم اگه کسی جواب بده...من بازیgt5رو ریختم. ...تو هارد..اما تو black screen گیر میکنه..حتی r1رو هم زدم بازم جواب نداد...ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه..هنینطور killzone رو هم کامل ریختم..اما اونم تو multi man نشون نمیدش. در حالیکه بقیه بازیا هست..اما تو دستگاه دوستم هر دو درست هست..ورژن مولتی من هم آخرین هست و دستگاهمم هشتاد گیگ میباشد..ممنوون میشم اگه کسی راهنمایی کنه

ایبوت اوریجینالشو رو دانلود کن کپی کن

boy_teh
14-05-2011, 20:55
ولی خدایی کارش درسته! من با این چیزایی که از بچه ها شنیدم درک میکنم کارشو!!:10::18::8::8::5:

منم که گفتم تک و توک هستن کسایی که میارن . تازه تهرانو گفتم . از کرج بی خبرم دادا .

آدرسشو بده داشته باشیم ببینیم چی کاره حسنه . KZ3 فروش , چند ؟

farbod N73 me
14-05-2011, 22:33
منم که گفتم تک و توک هستن کسایی که میارن . تازه تهرانو گفتم . از کرج بی خبرم دادا .

آدرسشو بده داشته باشیم ببینیم چی کاره حسنه . KZ3 فروش , چند ؟

توی گوهردشت کرج تو پاساژ ایلخانی بین 8 و 9 خیابان اصلی هستش.

hamed-akbarie
14-05-2011, 23:37

سلام دوست عزیز . می دونم مشکلت چیه چون بعضی موقع ها خودم باهاش مواجه میشم . همچنین وقتی این multiman v2 رو نصب کردم اینطوری شد

آقا اگر شما می ریزی تو هاردت ولی بازی رو رو نشون نمی ده باید کاری کنی دوباره هاردتو برنامه منیجر اکسن کنه .

حالا چه جوری این طوری : شما وقتی وارد برنامه منیجر میشی یه بار اسکن می کنه هاردو داخل برنامه که هستی

کابل هاردو در بیار بعد دوباره وصل کن اینطوری دوباره هاردو اسکن می کنه و بازی جدیدو می شناسه

من خودم چند بار این اتفاق برام افتاده که بازی ها جدیدو نمی شناسه همینکارو می کنم داخل برنامه که هستم

کابل هاردو در می یارم بعد دوباره به دستگاه وصل می کنم مشکلم حل می شه . یه بارم که بشناسه دفعه بعد

دیگه تو حافظش ذخیره مشه و اسکن نمی کنه ....

J A V I D
15-05-2011, 07:41
فریم ور 3.61 هم اومد ...
PSN هم یواشیواش داره را می افته اول تو چند تا کشور فعالش کردن !

منبع :

shlordark
15-05-2011, 11:07
سلام بر اساتید عزیز
ایا راهی هست؟

shlordark
15-05-2011, 11:07
کسی جواب مارو نمیده؟

hamed-akbarie
15-05-2011, 12:12
سلام بچه ها

نسخه جدید مولتی من هم اومد ...

نسخه 2.00.01

نسخه فول:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنسخه بیس:

منبع :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن خودم چون ورژن 2.1 لینک مستقیم نبود دانلود نکردم آخه پدر آدمو در میاره .....

اینم ورژن 2 با لینک مستقیم سرعتشم خوبه ...

نسخه استاندارد :

نسخه فول:

بازم می گم منبع :

یه وخ نیاید بگید کپی . پست کرده :31:

shlordark
15-05-2011, 12:58
3.60 بلاخره -- شد ؟:19:

Gamemaster
15-05-2011, 14:23
PlayStation®3 System Software Update Version

3.61 2011-05-15
An update to the PS3™ system software was released on May 15, 2011. You can use this update to upgrade your system software to version 3.61.

An unauthorized access to PlayStation®Network has been confirmed and, as a security measure, a process that requires all PlayStation®Network account holders to change passwords has been added.

After you update to version 3.61, you will be required to change your account password the first time you sign in to PlayStation®Network.

hamed-akbarie
15-05-2011, 14:26
آقا یه راهنمایی می خواستم برا چپتر آخر metal gear solid 4

اون قسمتی که مانتیس و مریل رو گروگان گرفته و یه کره مجازی اون وسط . اون استادی که مخلوطی از سه تا استاد دیگس؟

این قسمتو چه جوری باید رد کنم من راهنما انگلیسیشم دارم ولی رد نمی شه یکی راهنمایی کنه ؟؟؟

Gamemaster
15-05-2011, 14:34
بدون شرح

3.70 Jailbroken WTF!
:18:

hasankachal
15-05-2011, 15:11
الان کدوم فریمورها -- شدن؟

John Cena723
15-05-2011, 18:27
دوستان یه سوال داشتم.
اگر من یه هارد اکسترنال بگیرم و بازیهایی که الان رو هارد خود کنسول هست رو بریزم رو اون هارد اکسرتال آیا میشه بعده ها دوباره این بازیها رو هارد کنسول منتقل کرد و اجراشون کرد؟

armenak
15-05-2011, 19:04
آقا یه راهنمایی می خواستم برا چپتر آخر metal gear solid 4

اون قسمتی که مانتیس و مریل رو گروگان گرفته و یه کره مجازی اون وسط . اون استادی که مخلوطی از سه تا استاد دیگس؟

این قسمتو چه جوری باید رد کنم من راهنما انگلیسیشم دارم ولی رد نمی شه یکی راهنمایی کنه ؟؟؟

خیلی وقت پیش بازی کردم ولی تا اونجا که یادمه از اون 2تا عروسک که پیداشون کردی باید استفاده کنی

---------- Post added at 07:03 PM ---------- Previous post was at 07:03 PM ----------

دوستان یه سوال داشتم.
اگر من یه هارد اکسترنال بگیرم و بازیهایی که الان رو هارد خود کنسول هست رو بریزم رو اون هارد اکسرتال آیا میشه بعده ها دوباره این بازیها رو هارد کنسول منتقل کرد و اجراشون کرد؟

بلـــــــه:40:

---------- Post added at 07:04 PM ---------- Previous post was at 07:03 PM ----------

الان کدوم فریمورها -- شدن؟

3.55:40::10:

CHEGUEVARA.
15-05-2011, 21:46
یه سوال:اگه من مولتی من 2 رو نصب کنم میتونم باز هم نسخه های قبل رو نصب کنم مثلا" 1.17:13:

SamGun
15-05-2011, 21:54
سلام بچه ها

نسخه جدید مولتی من هم اومد ...

نسخه 2.00.01

نسخه فول:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنسخه بیس:

منبع :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن خودم چون ورژن 2.1 لینک مستقیم نبود دانلود نکردم آخه پدر آدمو در میاره .....

اینم ورژن 2 با لینک مستقیم سرعتشم خوبه ...

نسخه استاندارد :

نسخه فول:

بازم می گم منبع :

یه وخ نیاید بگید کپی . پست کرده :31:

AS Team خودش از ریشه کپی هست .

لینک مشکل داره.
بجاش خوده سایت باز میشه.

برات UP میکنم

ویرایش :

لینک دانلود :

یه سوال:اگه من مولتی من 2 رو نصب کنم میتونم باز هم نسخه های قبل رو نصب کنم مثلا" 1.17:13:

محمد جان MultiMan و بقیه برنامه ها HomeBrew هستن نه Hardware Update .

شما میتونی ورژن فعلی رو پاک کنی و ورژن های قبلی رو بریزی .

foxyjanam
15-05-2011, 21:54
PSN : My Love
خيلي خوشحال شدم ، وصل شد ! آنلاين GT5 ، ‌KZ3 , بقيه بازي ها هم نميشه به لطف نت ...

SamGun
15-05-2011, 23:20
PSN : My Love
خيلي خوشحال شدم ، وصل شد ! آنلاين GT5 ، ‌KZ3 , بقيه بازي ها هم نميشه به لطف نت ...

اگه Xbox LIVE مجانی بود بازم عاشق PSN بودین !؟

foxyjanam
15-05-2011, 23:46
اگه Xbox LIVE مجانی بود بازم عاشق PSN بودین !؟
من كلا طرفدار آنلاينم ، فرقي واسم نداره ، User زياد باشه ، با نت درپيت ما هم بسازه حالا چه PSN باشه چه XBL ، :10:

SamGun
16-05-2011, 00:06
من كلا طرفدار آنلاينم ، فرقي واسم نداره ، User زياد باشه ، با نت درپيت ما هم بسازه حالا چه PSN باشه چه XBL ، :10:

آخه دیدم با اقتدار کامل نوشتین PSN : My Love گفتم حتما همینطوره .

foxyjanam
16-05-2011, 00:15
آخه دیدم با اقتدار کامل نوشتین PSN : My Love گفتم حتما همینطوره .
وقتي كه دستم فقط به همين ميرسه ، بايدم با اقتدار كامل بگم ! من نيازم بازيه فقط ، هر چي كه برآورده كنه اينو راضيم ازش ! :46:

mmf72
16-05-2011, 00:22
آقا من god of ware:collection رو نصب كردم وقتي ميزنم بره تو بازي صفحه سياه مياد و هارد ديگه كار نميكنه انگار هيچي به هيچي؟شايد بايد eboot orjinal بازي رو كپي كنم؟اگه لينك دانلواد eboot orjinal بازي رو داريد لطفا بزاريد......:19::41::13:

---------- Post added at 01:22 AM ---------- Previous post was at 01:19 AM ----------

يك سوال ديگه آيا battlfield 3 براي ps3 اومده؟با فريموره 3.55 بالا مياد؟

hamed-akbarie
16-05-2011, 02:14
آقا من god of ware:collection رو نصب كردم وقتي ميزنم بره تو بازي صفحه سياه مياد و هارد ديگه كار نميكنه انگار هيچي به هيچي؟شايد بايد eboot orjinal بازي رو كپي كنم؟اگه لينك دانلواد eboot orjinal بازي رو داريد لطفا بزاريد......:19::41::13:

---------- Post added at 01:22 AM ---------- Previous post was at 01:19 AM ----------

يك سوال ديگه آيا battlfield 3 براي ps3 اومده؟با فريموره 3.55 بالا مياد؟

سلام دوست عزیز .

من بهت چند تا سایت که EBOOT اورجینال داره معرفی می کنم ولی فکر نمی کنم مشکلات حل شه . خودمم چند تا از بازی ها ( 5 تا .....) این جوری بود اعصابم خورد شد پاکش کردم

اینم سایت ها

ببخشید EBOOT های اورجینال توش زیاده گفتم بزارم همه استفاده کنن ...

1:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3:
اینم بازی سنتر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه مشکلی برای دانلود داشتید بگید لینکشو براتو EMAIL کنم

راستی آقا جواب ما یادتون رفت تو چپتر آخر متال گیر 4 گیر کردم اونجایی که هیولاهه .. مانتیس و مریل رو گروگان میگیره .... یکی راهنمایی کنه ؟؟؟

hamed-akbarie
16-05-2011, 02:32
برادر هر چه قدرم این گروه اصل و ریشه اش کپی باشه . بازم دمشون گرم کار ما رو راه انداخته !!!!!!!

sony_W810i
16-05-2011, 06:59
سلام دوست عزیز .

من بهت چند تا سایت که EBOOT اورجینال داره معرفی می کنم ولی فکر نمی کنم مشکلات حل شه . خودمم چند تا از بازی ها ( 5 تا .....) این جوری بود اعصابم خورد شد پاکش کردم

اینم سایت ها

1:

اینم بازی سنتر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه مشکلی برای دانلود داشتید بگید لینکشو براتو EMAIL کنم

راستی آقا جواب ما یادتون رفت تو چپتر آخر متال گیر 4 گیر کردم اونجایی که هیولاهه .. مانتیس و مریل رو گروگان میگیره .... یکی راهنمایی کنه ؟؟؟

دوست عزیز شما اول با sniper باید به عروسکهایی ازش اویزون هست شلیک کنی.( رو خودش اثر نداره ) بعد عروسکها میفتن ازش. میری برشون میداری با یکی از اونا ( فکر کنم اون ابیه ) بهش نیرو پرتاب میکنیو بالا پایینش می کنی تا بمیره. البته چند تا جون داره :D

hamed-akbarie
16-05-2011, 11:47
سلام ناصر جون .

آخه مشکل منم همینجاست . هرچه با sniper میرم رو عروسک ها کنترلش می کنه . با هر اسلحه ای هم میرم بازم کنترل میکنه .

نشونه رو آرومم که میبرم کنترل می کنه. آخه اصلا نمشه با اسلحه طرفش نشونه گرفت .

به خدا قاطی کردم

تو راهنمای انگلیسی بازی هم گفته بود نشونه رو آروم ببر رو عروسک ها ولی به خدا نمی شه راه دیگه ای نداره؟؟؟؟

hamed-akbarie
16-05-2011, 12:29
سلام دوستان .

مشخص کردن ریجن بازی و آپدیت آن

یه برنامه توپ پیدا کردم گفتم بیام برای برو بچه های p30world بزارم حالشو ببریم .............:31::31::31:

کار این برنامه اینه که ریجن بازی شما رو به طور اتوماتیک مشخص میکنه و بعد پچ ها و آپدیت های جدید اون رو نشون

میده و شما به راحتی می تونین جدیدترین آپدیت های بازی رو با فرمت pkg دانلود کنید

طریقه استفاده :

دیگه خودتون استادین نیاز نداره بگم :20:

بازی رو مشخص می کنی بعد میری تو بازی رو پوشه ps3_game کلیک می کنی بعد ok رو میزنی بعدشم

get games list رو میزنی تا آپدیت های جدید رو نشون بده بعدشم میری check updates for selected games

رو میزنی تا دانلود شروع بشه به همین راحتی :31:

آخرسرم که دانلود شد میریزی تو فلش نصبش می کنی ......:8:

براتون تو یه سایت با لینک مستقیم آپلود کردم ....

دانلود با لینک مستقیم:

mmf72
16-05-2011, 13:15
اين هك ps3 هم واقعا مزخرفه طرف طوري ps3 رو هك كرده كه اعصاب همه ي بازي كننده هارو خط خطي ميكنه من ديروز 8تا بازي ريختم رو هارد از هشتا 4تاش خراب بود يعني يا صفحه سياه ميومد يا تو لودينگ اول بازي گير مكرد پدر ps3مو در آوردم از آخر هم هيچي به هيچي من كه واقعا از خريد ps3 پشيمونم ...آقا ps3 نخريد دردسر داره xbox هم كه جديدا با اين آپديتاش از ps3 هم بدتر شده...:19::19::19:

hamed-akbarie
16-05-2011, 13:29
اين هك ps3 هم واقعا مزخرفه طرف طوري ps3 رو هك كرده كه اعصاب همه ي بازي كننده هارو خط خطي ميكنه من ديروز 8تا بازي ريختم رو هارد از هشتا 4تاش خراب بود يعني يا صفحه سياه ميومد يا تو لودينگ اول بازي گير مكرد پدر ps3مو در آوردم از آخر هم هيچي به هيچي من كه واقعا از خريد ps3 پشيمونم ...آقا ps3 نخريد دردسر داره xbox هم كه جديدا با اين آپديتاش از ps3 هم بدتر شده...:19::19::19:

آقا کی گفته دردسر داره . اون طرفی که شما ازش بازی گرفتی بازی هاش خراب بوده علتشم اینکه ناقص از بازی های اورجینال بک آپ گرفته ...

سایت EBOOT های اورجینالم که برات گذاشتم .یه برنامه آپدیتم که گذاشتم دیگه چه غمی داری ؟؟؟:18:

منم اولاش اذیت شدم ولی بعدم قلقش دستم اومد ....:31:

ولی در کل قبول دارم کلا دردسر داره اعصاب آدم میریزه به هم . کاشکی ps3 هم مثل ps1 بود :5:

اتفاقا من جدیدا تو تهران یه جا رو پیدا کردم. یه مغاز رو . همه بازی هاش سالمه تو توپ خونه .

زیر 10 تا بازی رو 3000 تومن میگره بیشتر از 10 رو 2500 می گیره ولی انصافا همه بازی هاش سالمه

اگرم یه زمانی یه بازیش خراب باشه عوضش میکنه ولی شرمنده شما که شیرازی تو شیراز آدرس ندارم ؟؟

اتفاقا اصلیت خودمم شیرازیه!!!!!:10:

Alex Fera
16-05-2011, 13:48
اين هك ps3 هم واقعا مزخرفه طرف طوري ps3 رو هك كرده كه اعصاب همه ي بازي كننده هارو خط خطي ميكنه

راه بهتری برای هـک نیست......
راه دیگش هـک شدن درایو کنسوله که اونم خرج بازی کردن خیلی میزنه بالا.....
بلو-ری خام 7,8 تومنه با هزینه رایت هم میشه 10 تومن،شما حاضری 10 تومن برای هر بازی بدی؟؟؟؟

پس نتیجه میگیریم CFW بهترین راه هـک شدن PS3 هستش.......

.mostafa.
16-05-2011, 14:29
سلام
میگم این Eboot که میگین چی هست؟
و اینکه میشه الان بازی هایی که فریمور 3.56 به بالا نیاز دارند رو روی CFW 3.55 اجرا کرد ؟

farbod N73 me
16-05-2011, 14:31
وقتي كه دستم فقط به همين ميرسه ، بايدم با اقتدار كامل بگم ! من نيازم بازيه فقط ، هر چي كه برآورده كنه اينو راضيم ازش ! :46:

آقا خیلی با این جمله ات حال کردم!!:8::10::10::10::10::10::40::40:
به قولی Perfect!

J A V I D
16-05-2011, 15:04
منم امروز جو گیر یه پنج ساعتی آنلاین بازی کردم دیگه مخم نکشید ، ول کردم یه ساعت مگ ، دو ساعت سکوم چهار و یه نیم ساعتم گراند توریسما ! یه نیم ساعتم داشتم با کامبت ور می رفتم بلکه کانکت شه آنلاین بزنیم کانکت نشد !

foxyjanam
16-05-2011, 17:15
منم امروز جو گیر یه پنج ساعتی آنلاین بازی کردم دیگه مخم نکشید ، ول کردم یه ساعت مگ ، دو ساعت سکوم چهار و یه نیم ساعتم گراند توریسما ! یه نیم ساعتم داشتم با کامبت ور می رفتم بلکه کانکت شه آنلاین بزنیم کانکت نشد !
من كه ديشب كه وصل شد تا 6 صبح بازي كردم ، خابيدم ، از 11 تا الان كه 6-ه دارم بازي ميكنم
Kombat با يكي از بچه هاي BC بازي كردم ، بدكي نبود ، كلا سرعت بازي از حالت طبيعي پايين تر بود ولي از هيچي بهتره ولي GT 5 & KZ 3 خيلي خوبه . همينجور در حال Add كرد هموطنان عزيز هستم :31: و تمركز جهت Trophy هاي آنلاين

hamed-akbarie
16-05-2011, 20:50
راستی یه نکته رو یادم رفت بهت بگم. می تونی چند تا کار بکنی تا بازی ها خرابت درست به :

1. اول برو آپدیت یا پچی که مربوط به بازی هست رو دانلود کن برنامه شو تو سایت گذاشتم . آپدیت باید مربوط به ریجن

بازیت باشه ( برا بازی هایی که صفحه سیاه میاد)

2. برو eboot هاشو دانلود کن شاید درست شه

3. برو تو سایت هایی که دانلود بازی ps3 گذاشتن حجم بازی هاتو چک کن ببین درسته یا نه و ببین که یارو بازی رو

باست کامل ریخته یا نه اگه ناقصه برو عوضش کن

من خودم بازی جاست کاسم ایراد داشت داخل منو اول بازی دکمه هاش کار نمی کرد یه پچ گرفتم درست شد .

__________________________________________________ ________________________

یه سوال از دوستان داشتم اگه کسیهست لطفا کمک کنه .

آقا من در به در دارم دنبال آپدیت یا پچ بازی 007 blood ston می گردم با برنامه ای که تو سایتم گذاشتم نتوستم

پچی شناسایی کنم . اگه کسی پچشو داره بزاره .خیلی خیلی خیلی خیلی ممنونش میشم . بازیم باگ داره تو

داخل بازی گیر می کنه.

به خدا 6 الی 7 تا از بازی هامو از سر کم اطلاعی پاک کردم ولی حالا فهمیدم میشه درسش کرد .

این ورژن بازیمه : usa امریکا

اینم ورژن آیدیش : BLES01017(007

دم همتون گرم اگه پچشو گیر آوردید به هم خبر بدید .

دم همتون گرم . چند تا از این بازی ها م از این جور مشکلات داشت با آ پدیت مشکلشو حل کردم. اگه پیدا کردید به هم خبر بدید :31:

armenak
16-05-2011, 21:46
:40:
سلام
و اینکه میشه الان بازی هایی که فریمور 3.56 به بالا نیاز دارند رو روی CFW 3.55 اجرا کرد ؟

ی فایل اجرایی بازیه تو خوده فولدره بازیته مثله بوت ویندوز میمونه اگه خراب باشه یا ایراد داشتهب اشه ویندوزت بالا نمیاد اونم اینجوریه.
بازیهای 3.56 رو ایبوتشو بریزی میشه ولی بالاتر از اون نه

SamGun
16-05-2011, 21:53
سلام دوست عزیز .

اینم سایت ها

1:

اینم بازی سنتر

برادر هر چه قدرم این گروه اصل و ریشه اش کپی باشه . بازم دمشون گرم کار ما رو راه انداخته !!!!!!!

شما در آخر پستت گفتی که :

بازم می گم منبع :
کد:

یه وخ نیاید بگید کپی . پست کرده

منم نسبت به این حرف شما این حرف رو زدم عزیزم نه برای شما بلکه برای همه.

سلام ناصر جون .

آخه مشکل منم همینجاست . هرچه با sniper میرم رو عروسک ها کنترلش می کنه . با هر اسلحه ای هم میرم بازم کنترل میکنه .

نشونه رو آرومم که میبرم کنترل می کنه. آخه اصلا نمشه با اسلحه طرفش نشونه گرفت .

به خدا قاطی کردم

تو راهنمای انگلیسی بازی هم گفته بود نشونه رو آروم ببر رو عروسک ها ولی به خدا نمی شه راه دیگه ای نداره؟؟؟؟

شما اول باید از اون سرنگ استفاده کنی بعد که از کنترل منتیس خارج شدی میتونی به اصلحه هاش شلیک کنی .

برای کنترل منتیس هم باید عروسک نارنجی رو بدست بیاری.

sonixax
16-05-2011, 22:13
سلام

Eboot یک مزخرفی هستش که از Psx تا حالا وجود داره و در حقیقت فایل اجرایی بازی هست .
کنسول وقتی دیسک رو درش قرار میدید بعد از اینکه لایه های امنیتی رو چک کرد که ببینه دیسک اصل هست یا نه میگرده و این فایل رو پیدا میکنه (البته آدرسش از قبل مشخصه) و اجراش میکنه - در نتیجه بازی اجرا میشه .

hamed-akbarie
16-05-2011, 22:19
سعید جون شما هر چی در مورد این بنده خدا ها بگی ما قبولت داریم .

منم چیزی نگفتم فقط گفتم دمشون گرم که کاره مارو راه انداختن .

اگرم تو این فروم کسی مردشه بیاد یه تاپیک مخصوص برنامه و پچ و ای بوت های ps3 سالم بزنه ما هم کمکش می کنیم حرفی

نیست که؟

منم فقط گفتم اینا هر چه قدرم کپی باز باشن کار مارو راه انداختن تو این تاپیکم اگه کسی مردشه بیاد یه تاپیک مخصوص این جور

چیزا بزنه کار ملت راه بیفته بسم الله !!!! من خودم هنوز یه تاپیک درستو حسابی ندیدم.........

SamGun
16-05-2011, 23:24
سعید جون شما هر چی در مورد این بنده خدا ها بگی ما قبولت داریم .

منم چیزی نگفتم فقط گفتم دمشون گرم که کاره مارو راه انداختن .

اگرم تو این فروم کسی مردشه بیاد یه تاپیک مخصوص برنامه و پچ و ای بوت های ps3 سالم بزنه ما هم کمکش می کنیم حرفی

نیست که؟

منم فقط گفتم اینا هر چه قدرم کپی باز باشن کار مارو راه انداختن تو این تاپیکم اگه کسی مردشه بیاد یه تاپیک مخصوص این جور

چیزا بزنه کار ملت راه بیفته بسم الله !!!! من خودم هنوز یه تاپیک درستو حسابی ندیدم.........

قربونت برم حامد جان شما لطف داری عزیز.

اتفاقا AS Team دوستای خوده من هستن .

A= عادل
S= ساسان
:31:

که شده AS Team که به قل بچه ها و من جمله خودم بهشون میگیم آفتابه سازی :31:

بچه های خوبی هستن , کارای جالبی هم تا حالا انجام دادن.

hamed-akbarie
16-05-2011, 23:57
قربونت برم حامد جان شما لطف داری عزیز.

اتفاقا AS Team دوستای خوده من هستن .

A= عادل
S= ساسان

که شده AS Team که به قل بچه ها و من جمله خودم بهشون میگیم آفتابه سازی :31:

بچه های خوبی هستن , کارای جالبی هم تا حالا انجام دادن.

چاکریم سعید جون :10:

من تو فکرم بود که با بچه ها این فروم ازجمله خودتو و ناصر و حالا چند تا از بچه ها دیگه که پایه باشن بیایم یه تاپیک

توپ تو همین p30world بزنیم و eboot و پچ و مشکلات بازی های ps3 که همه ی بچه ها تقریبا همین مشکلو

با ps3 دارن بزنیم تا مشکلات همه حل شه . تا الحمدالله دیگه باسه اجرا بازی ها مشکلی نداشته باشیم .

حالا اگرم بچه ها بیشتر پایه بودن دیگه بخوایم بترکونیم یه چیز باحالتری بزنیم ...:31:

حالا اینا رو بی خیال این متال گیر من فکر کنم چپتر آخرش باگ داره آخه هر کاری می کنم با اسلحه نمی تونم عروسک هارو بزنم ؟؟؟پچی سراغ نداری مشکلم حل شه ؟

فکر کنم ریجن بازیمم این باشه

BLUS30109 حالا اولشو مطمین نیستم US هست یا eS ???

سعید جان دمتم گرم کلا خیلی باهات حال می کنم :10: چاکریم دیگه چی کار کنیم :31:

SamGun
17-05-2011, 00:38
چاکریم سعید جون :10:

من تو فکرم بود که با بچه ها این فروم ازجمله خودتو و ناصر و حالا چند تا از بچه ها دیگه که پایه باشن بیایم یه تاپیک

توپ تو همین p30world بزنیم و eboot و پچ و مشکلات بازی های ps3 که همه ی بچه ها تقریبا همین مشکلو

با ps3 دارن بزنیم تا مشکلات همه حل شه . تا الحمدالله دیگه باسه اجرا بازی ها مشکلی نداشته باشیم .

حالا اگرم بچه ها بیشتر پایه بودن دیگه بخوایم بترکونیم یه چیز باحالتری بزنیم ...:31:

حالا اینا رو بی خیال این متال گیر من فکر کنم چپتر آخرش باگ داره آخه هر کاری می کنم با اسلحه نمی تونم عروسک هارو بزنم ؟؟؟پچی سراغ نداری مشکلم حل شه ؟

فکر کنم ریجن بازیمم این باشه

BLUS30109 حالا اولشو مطمین نیستم US هست یا eS ???

سعید جان دمتم گرم کلا خیلی باهات حال می کنم :10: چاکریم دیگه چی کار کنیم :31:

عزیزمی داداش چوب کاری میکنی مارو :10:

من حرفی ندارم جیگر ولی فعلا یکیم اوضای انجمن GAME و Console بدجوری به هم ریخته اول باید اونو جمع و جورش کنیم.

داداش این قسمت MGS رو حتما باید از سرنگ استفاده کنی .

من کوچیکنم حامد جون شرمنده میکنی .

*M!L4D*
17-05-2011, 15:15
میگم این CFW رو چجوری میشه از بین برد ؟ یعنی چجوری میشه برگشت به OFW ?
و اینکه وقتی از بین بردیمش میشه آپدیت کرد کنسول رو به فریمور های بالاتر و CFW های بعدی رو ریخت؟
تنکس :)

SamGun
17-05-2011, 15:50
میگم این CFW رو چجوری میشه از بین برد ؟ یعنی چجوری میشه برگشت به OFW ?
و اینکه وقتی از بین بردیمش میشه آپدیت کرد کنسول رو به فریمور های بالاتر و CFW های بعدی رو ریخت؟
تنکس :)

شما تمام Home Brew هایی که نصب کردی رو پاک کن + بازی هایی که Image گرفتی

بعد به آخرین ورژن دستگاه رو آپدیت کن همه چی به حالت Official بر میگرده.

abbasgh66
17-05-2011, 16:28
سلام . ببخشید من یکم زیادی آماتورم . یه چند تا سوال از خدمتتون داشتم .
Ps3 به این تلوزیون های قدیمی Slimfit TV سامسونگ متصل میشه ؟
مدلش هم » CS21E40
به مانیتور های CRT جطور ؟
الان روش -- جدیدی برای PS3 نیومده ؟ یعنی هنوز باید از بازی بک آپ بگیری بعد با یه دیسک اوریجینال بازی رو اجرا کنی ؟

shab_2008
17-05-2011, 16:39
سلام . ببخشید من یکم زیادی آماتورم . یه چند تا سوال از خدمتتون داشتم .
Ps3 به این تلوزیون های قدیمی Slimfit TV سامسونگ متصل میشه ؟
مدلش هم » CS21E40
به مانیتور های CRT جطور ؟
الان روش -- جدیدی برای PS3 نیومده ؟ یعنی هنوز باید از بازی بک آپ بگیری بعد با یه دیسک اوریجینال بازی رو اجرا کنی ؟
سلام

تلوزیون اگه ورودی AV داشته باشه به راحتی میتونین بهش وصل کنید اگرم نداشت از تبدیل RF میتونین استفاده کنید.

به مانیتور CRT هم وصل میشه.

بک آپ گیری زمانی هست که شما دیسک اوریج دارین و می خواین بازی که بر روی دیسک قرار داره رو کامل بریزین روی هارد و با روش ه ک بازی رو بدون دیسک اجرا کنین! ولی بعد از ه ک شدن این کنسول از بازی های این کنسول دوستان محترم:31: ایمیج میگیرن و در محیط نت قرار میدن و فروشندگان هم بازی ها رو دادنلود کرده و بر روی DVD کپی کرده و میفروشن که شما به وسیله انتقال محتویات (که همون بازی ها هستن) بر روی هارد کنسول میتونین بازی هارو از روی هارد اجرا کنین.

CHEGUEVARA.
17-05-2011, 16:40
چرا gt5 رو کنسول اجرا نمیشه....؟؟
ارور میده چیکار باید بکنم...؟؟؟:13:

SamGun
17-05-2011, 16:49

محمد رضا جان Error اش چیه ؟

من بازی رو دارم هیچ مشکلی نداره.

hamed-akbarie
17-05-2011, 17:32
بگو چه اروری میده شاید تونستم مشکلتو حل کنم ؟؟؟

من بازی رو دارم مشکلی نداره....

ریجن بازی تو بگو برات eboot و پجشو پیدا کنم شاید مشکلت حل شه؟

J A V I D
17-05-2011, 17:35
دوستان یه سوال می شه ، تصویر رو از hdmi گرفت و صدا رو از AV ؟!؟ دوستان اگه کسی با مانیتور بازی می کنه در این مورد ما رو راهنمایی کنه ...

abbasgh66
17-05-2011, 18:01
سلام

تلوزیون اگه ورودی AV داشته باشه به راحتی میتونین بهش وصل کنید اگرم نداشت از تبدیل RF میتونین استفاده کنید.

به مانیتور CRT هم وصل میشه.

بک آپ گیری زمانی هست که شما دیسک اوریج دارین و می خواین بازی که بر روی دیسک قرار داره رو کامل بریزین روی هارد و با روش ه ک بازی رو بدون دیسک اجرا کنین! ولی بعد از ه ک شدن این کنسول از بازی های این کنسول دوستان محترم:31: ایمیج میگیرن و در محیط نت قرار میدن و فروشندگان هم بازی ها رو دادنلود کرده و بر روی DVD کپی کرده و میفروشن که شما به وسیله انتقال محتویات (که همون بازی ها هستن) بر روی هارد کنسول میتونین بازی هارو از روی هارد اجرا کنین.

تشکر . ولی یه مسئله ای یعنی وقتی کنسول -- شد میشه اون دی وی دی هایی رو که میفروشن رو کپی کرد رو هارد کنسول بعد همینجوری اجرا میشن ؟ یعنی یه دیسک اوریجینال نباید رو دستگاه باشه ؟ آخه من یه جا خوندم باید باشه . :10:

Gamemaster
17-05-2011, 18:09
کسی‌la noire خرید ?

SamGun
17-05-2011, 18:17
دوستان یه سوال می شه ، تصویر رو از hdmi گرفت و صدا رو از AV ؟!؟ دوستان اگه کسی با مانیتور بازی می کنه در این مورد ما رو راهنمایی کنه ...

آره مشکلی نداره. تازه کیفیت صدا بهتر هم میشه.

abbasgh66
17-05-2011, 21:35
کسی‌la noire خرید ?

به نظر میرسه بازی خیلی توپی باشه . مثل این که خیلی رو داستان هاش کار کردن . اگه به لینک زیر مراجعه کنید میتونید داستان های بازی رو دانلود کنید .

داستان های L.A.Noire

hamed-akbarie
17-05-2011, 22:21
عزیزمی داداش چوب کاری میکنی مارو :10:

من حرفی ندارم جیگر ولی فعلا یکیم اوضای انجمن GAME و Console بدجوری به هم ریخته اول باید اونو جمع و جورش کنیم.

داداش این قسمت MGS رو حتما باید از سرنگ استفاده کنی .

من کوچیکنم حامد جون شرمنده میکنی .

سلام سعید جون .

آقا بالاخره این mgs4 رو رد کردم و مشکلم این بود از سرنگه استفاده نمی کردم .

حاجی کاشکی این قضیه سرنگرو زودتر میگفتی . 3 - 4 روز بود سر این قضیه سرنگه گیر کرده بودم .

ولی دمت گرم ردش کردم خیلی با بازیش حال کردم ....راستی چقره این بازی دمو داره.

دمو هاش مثل اساسین کری 1 میمونه انقدر طولانی میمونه . ایشالا MGS5

راستی شندیم MGS 5 از بازی انحصاری ps3 در اومده و تو xbox و ... pc و ... شرکت کنامی می خواد بده بیرون !!!!!

به جون تو اون لحظه که این خبرو شنیدم کلی شاخ در آوردم :18: البته دیگه snake توش نیست ...

به نظر میرسه سبک بازی L.A.Noire شبیه مافیا می مونه ؟؟؟؟؟ شایدم بازی کال آف دیوتی و مافیا رو طرف مخلوط زده ؟؟؟؟

J A V I D
17-05-2011, 22:41
تشکر . ولی یه مسئله ای یعنی وقتی کنسول -- شد میشه اون دی وی دی هایی رو که میفروشن رو کپی کرد رو هارد کنسول بعد همینجوری اجرا میشن ؟ یعنی یه دیسک اوریجینال نباید رو دستگاه باشه ؟ آخه من یه جا خوندم باید باشه . :10:

یه دیسک اوریجینال بهتره داشته باشید و مهم نیست اون بازی چی باشه ! فقط مهمه یه دیسک اوریجینال بازی داشته باشید ...

SamGun
17-05-2011, 22:58
به نظر میرسه بازی خیلی توپی باشه . مثل این که خیلی رو داستان هاش کار کردن . اگه به لینک زیر مراجعه کنید میتونید داستان های بازی رو دانلود کنید .

داستان های L.A.Noire

داستان هاش !؟ مگه چند تا داستان داره ؟!

سلام سعید جون .

آقا بالاخره این mgs4 رو رد کردم و مشکلم این بود از سرنگه استفاده نمی کردم .

حاجی کاشکی این قضیه سرنگرو زودتر میگفتی . 3 - 4 روز بود سر این قضیه سرنگه گیر کرده بودم .

ولی دمت گرم ردش کردم خیلی با بازیش حال کردم ....راستی چقره این بازی دمو داره.

دمو هاش مثل اساسین کری 1 میمونه انقدر طولانی میمونه . ایشالا MGS5

راستی شندیم MGS 5 از بازی انحصاری ps3 در اومده و تو xbox و ... pc و ... شرکت کنامی می خواد بده بیرون !!!!!

به جون تو اون لحظه که این خبرو شنیدم کلی شاخ در آوردم :18: البته دیگه snake توش نیست ...

به نظر میرسه سبک بازی L.A.Noire شبیه مافیا می مونه ؟؟؟؟؟ شایدم بازی کال آف دیوتی و مافیا رو طرف مخلوط زده ؟؟؟؟

سلام حامد جان

خداروشکر :31: پسر من که قبلش هم بهت گفتم باید از سرنگ استفاده کنی مقل اینکه پستم رو ندیدی.

این بازی شاهکاره عرصه GAME هست به نظر من . داستان بازی رو اگه بخونی متوجه میشی.

MGS:Rising کاره خوده Kojima نیست برای همین به صورت MultiPlatform عرضه میشه.

خوده Kojima تا اونجایی که به گوش ما رسیده داره رو نسخه ی 6 بازی کار میکنه .

hawck
17-05-2011, 23:12
سلام. من می خواستم که xbox رو با p3 عوض کنم نظر شما چیه(منو راهنمایی کنید لطفا)

و اینکه قیمت p3 الان چنده؟ح...ک شده ؟ بازی هاش معمولا چند gig؟ و دردسر های xbox رو داره ؟ و مشکلات رایج p3 یه؟ بازی ها کپیه :31:یا اصلی:41:

hamed-akbarie
17-05-2011, 23:22

سلام حامد جان

خداروشکر :31: پسر من که قبلش هم بهت گفتم باید از سرنگ استفاده کنی مقل اینکه پستم رو ندیدی.

این بازی شاهکاره عرصه GAME هست به نظر من . داستان بازی رو اگه بخونی متوجه میشی.

MGS:Rising کاره خوده Kojima نیست برای همین به صورت MultiPlatform عرضه میشه.

خوده Kojima تا اونجایی که به گوش ما رسیده داره رو نسخه ی 6 بازی کار میکنه .

سلام سعید جان

آره می دونم تو یه پست دیگه بهم گفتی از سرنگ استفاده کنم . من حواسم نبود .شرمنده سعید جان...

ایشالا که شاهد یه بازی جاسوسی دیگه تو این سبکا باشیم .

سلام دوست عزیز
عزیز من یه سری از بازی ها به دیسک اورجینال نیاز ندارن . یه سری هام نیاز دارن . این جوری نیست که شما هر بازی ای رو میزارین دیسک اورجینال نیاز داشته باشه من خودم بازی uncharted 2 رو بدون بازی اورجینال اجرا کردم.

اینم که یه سری از بچه ها میگن دیسک اورجینال تو دسنگاه باشه درس میگن علتشم اینه :

دیسک اورجینال بعث ایجاد یک درایو در دستگاه میشه و باعث میشه شما او بازی ای که داری از تو هاردت اجرا میکنی دستگاه یه جورایی گول

بخوره و فکر کنه داری از بلو ری رام می کنه .

در اصل دیسک اورجینال بازی شما دایم داره تو دستگاه می چرخه ولی بازی از اون اجرا نمی شه بلکه از توی هارد داره اجرا می شه ...

خوابم گرفت انقد این موقع شبیه حرف زدم بای :19:

و اینکه قیمت p3 الان چنده؟ح...ک شده ؟ بازی هاش معمولا چند gig؟ و دردسر های xbox رو داره ؟ و مشکلات رایج p3 یه؟ بازی ها کپیه :31:یا اصلی:41:

به نظر من ارزش فروختن داره چون xbox آرکد تو خارج 150 دلاره ولی تو ایران 300 -400 هزار تومنه .

البته یه چیزیم بهت بگما xbox تو ایران حکم طلا رو داره فروشند ها انگار سر گنجن هر چه قدر که بخوان می فروشن

سوال بعدیت : منظورتو از دردسر های xbox نمی فهمم آیا منظورت آپدیت ههای تند تند xbox هست ؟؟؟

بازی هم کپی داریم هم اصل .... صالشو که کلی باید پول بدی ولی کپیشو می تونی با 3000 تومن بگیری.

اصلم از 25000 شروع میشه به بالا ....

SamGun
17-05-2011, 23:36

کنسول Xbox 360 شما چه مدلی هست ؟ اگه جزو سری FAT با مادربورد های بعد از Falcon هست اصلا همچین کاری رو نکن چون الان

Xbox های Fat حکم طلا رو تو بازار داره.

hamed-akbarie
17-05-2011, 23:45
کنسول Xbox 360 شما چه مدلی هست ؟ اگه جزو سری FAT با مادربورد های بعد از Falcon هست اصلا همچین کاری رو نکن چون الان

Xbox های Fat حکم طلا رو تو بازار داره.

سعید جان منم دقیقا همین حرفو زدم

انگار این فروشنده های xbox آدمو گشنه و تشنه سر گردنه گیر آودن . من نمی دونم xbox آرکد تو خارح 150 دلاره

یعنی 150 هزار تومنی ولی نمی دونم چرا تو ایران 300 - 400 تا هزار تومنی نا قابله :31:

hawck
17-05-2011, 23:49
Arcade-Jaspare-Hd120Gig

چی کار کنم الان؟

hamed-akbarie
18-05-2011, 00:12
Arcade-Jaspare-Hd120Gig

چی کار کنم الان؟

از این جاسپر داراست پس .

برو ببین چنر ازت می خرن اگه خوب خریدن بفروش .

ولی به نظر من نفروشی بهتره آخه اینا مفت می خوان ازت بخرن .

من یه آرکد دست دوم از مغازه دار قیمت کردن310 می فروخت اگر تو می تونی حول و حوشه این قیمت بفروشی پس بفروش.

ولی مطمئن باش این فروشنده ها می زنن تو سر مالت ازت می خوا مفت بخرن.

پیشنهاد من : یه آشنا . دوستی ، رفیقی ، چیزی پیدا کن و به قیمت خوب دستگا تو به اون بفروش البته اگر قصد

خرید ps3 داری اگر نه هم فکر شو نکن و با همین xbox برو حالشو ببر .

راستی من به یه چیزی توجه نکردم مثل این که تو یه هارد 120 هم انداختی روش پس دیگه آرکد نیست قمتش

میزه بالا :18:

SamGun
18-05-2011, 00:15
سعید جان منم دقیقا همین حرفو زدم

انگار این فروشنده های xbox آدمو گشنه و تشنه سر گردنه گیر آودن . من نمی دونم xbox آرکد تو خارح 150 دلاره

یعنی 150 هزار تومنی ولی نمی دونم چرا تو ایران 300 - 400 تا هزار تومنی نا قابله :31:

والا عزیز الان که دیگه Arcade کلا Discontinue شده و تولید نمیشه ولی اون زمان این کنسول تا برسه اینجا حدود 180-190 در میاد.

خب اینم به خاطر بازار قشنگ ایران هست که هر روز هم داره بدتر میشه.

Arcade-Jaspare-Hd120Gig

چی کار کنم الان؟

شما کنسولت رو حتما نگه دار چون واقعا تو این شرایط بازار و بازی ها حتما پشیمون میشی اگه بفروشی.

hamed-akbarie
18-05-2011, 00:21
حالا من میگم سعید جان اگه این دوستمون به بازی ها ps3 علاقا داره یه 40 هم کارشو راه می اندازه ...( منظورم انحصاریه )

البته این 40 ها هم که میگن اینجوری نیست که استوک باشه همش ..

این ps3 هارو فرستادن کارخانه رفرش کردن یعنی تازش کردن و یه سری چیزاشو عوض کردن ...

فکر کنم یه 40 حول و حوش 280 گیر بیاری خوب باشه البته اگر گیر بیاری.

SamGun
18-05-2011, 00:40
حالا من میگم سعید جان اگه این دوستمون به بازی ها ps3 علاقا داره یه 40 هم کارشو راه می اندازه ...( منظورم انحصاریه )

البته این 40 ها هم که میگن اینجوری نیست که استوک باشه همش ..

این ps3 هارو فرستادن کارخانه رفرش کردن یعنی تازش کردن و یه سری چیزاشو عوض کردن ...

فکر کنم یه 40 حول و حوش 280 گیر بیاری خوب باشه البته اگر گیر بیاری.

حامد جان اگه بتونه همین چیزی رو که میگی همراه با داشتن xbox 360 بخره که خب عالی میشه و میتونه لذت Game رو کامل ببره

ولی در غیر اینصورت من موافق این موضوع نیستم چون هنوز CFW برای PS3 گزینه ی مطمئنی نیست و میتونه یه جایی بشدت دست همه رو تو پوست گردو بزاره !!

hamed-akbarie
18-05-2011, 02:09
خلاصه h a w c k فکراتو بکن همینجوریش هنوز تابستو نشده فروشنده ها تو این 1 ماهه 70000 گذاشتن رو قیمتش .

لاغر تو تهران که اینجوریه . ارومیه رو نمی دونم . شما اگر بتونی یه آشنا گیر بیاری بتونه برات از دبی یا بانه وارد کنه حول و حوشه 100 تومن برات کمتر میفته .

البته بانه ریسکش بالاس ممکنه دستگات سوخته از آب در بیاد. :31:

HESAM_5700
18-05-2011, 08:24
بانه قيمتش با جاي ديگه زياد فرق نداره !!!!!

بعضي مغازه ها هم جنسو تست ميكنن ولي اكثراً نه !!

sasy20
18-05-2011, 08:36
سلام
من اسپیکرم خراب شد.یکدونه اسپیکر جدید خریدم حالا فقط چنتا خروجی اسپیکر ها رو داره.
حالا چجوری PS3 بهش وصل کنم؟
اون 3تا سیمش سر خوده قابل جدا کردن هم نیست که بشه سیم های PS3 بهش وصل کرد.
من قبلا با همون 3 تا سیمه از سفید و قرمز استفاده میکردم.الان باید چیکار کرد؟
لطفا جواب بدید.

hawck
18-05-2011, 08:45
با تشکر از همه دوستان... من قصدم اینه xxbox و بفروشم ه p3 بگیرم... نمیدونم؟ می ارزه؟

sony_W810i
18-05-2011, 09:04
با تشکر از همه دوستان... من قصدم اینه xxbox و بفروشم ه p3 بگیرم... نمیدونم؟ می ارزه؟

اگه بازی های multi رو بازی کردید و فقط مونده بازی های انحصاری PS3 اره فکر خوبیه. بازی های multi روی Xbox بهتر اجرا میشن و FPS بالاتری دارند.

hawck
18-05-2011, 09:17
من به این خاطر می خوام عوض کنم که از دست این اروره که تو بعضی از بازی ها میده راحت شم

SamGun
18-05-2011, 10:04
من به این خاطر می خوام عوض کنم که از دست این اروره که تو بعضی از بازی ها میده راحت شم

چه Error ای ؟ Disc Clean ؟

سلام
من اسپیکرم خراب شد.یکدونه اسپیکر جدید خریدم حالا فقط چنتا خروجی اسپیکر ها رو داره.
حالا چجوری PS3 بهش وصل کنم؟
اون 3تا سیمش سر خوده قابل جدا کردن هم نیست که بشه سیم های PS3 بهش وصل کرد.
من قبلا با همون 3 تا سیمه از سفید و قرمز استفاده میکردم.الان باید چیکار کرد؟
لطفا جواب بدید.

شهاب جان اینجا کامل توضیح دادن :

CHEGUEVARA.
18-05-2011, 10:42
وقتی TGT5 رو میخواد اجرا کنه این ارور رو میده و وارد بازی نمیشه....
80010009
ورژن مولتی من هم 2.01 هست

hawck
18-05-2011, 10:48
اره.disk clean و اینا

HESAM_5700
18-05-2011, 11:17
اره.disk clean و اینا

شما شايد درايو كنسولت مشكل داره وگرنه بقيه ٣٦٠ ها كه از اين ارورا نميدن !!
ممكنه مشكل از بازي هم باشه !! سعيد جان تو تاپيك ٣٦٠ كامل توضيح دادن ! 

SamGun
18-05-2011, 11:23
80010009

محمد جان بازیت Eboot هست ؟ فکر کنم مشکلش از Eboot اش باشه .

حالا باز دارم Search میکنم ببینم چیزه واضح تری گیرم میاد یا نه.

ویرایش
محمد جان چون دیدم خودت زبانت خوبه دیگه ترجمه نکردم

اینا کامل توضیح دادن :

abbasgh66
18-05-2011, 12:18

نمیدونم ولی مثل این که چند تا داستان و ماجرا داره و پرونده های مختلف رو باید حل بکنی . :31:

farbod N73 me
18-05-2011, 12:23
آقا این PSN هم وصل شد و ما یه چند ساعتی بازی کردیم!!
چه حالی داد!!!:8:
جالبه هنوز Play Station Store وصل نشده!

abbasgh66
18-05-2011, 13:09
راستی برای اتصال به PSN باید دستگاه به اینترنت متصل باشه دیگه . حالا این اتصال چی جوری باید ایجاد بشه ؟
فقط از طریق وایرلس ؟

shlordark
18-05-2011, 13:42
به نظر شما خرید ps3 در تابستون پیشنهاد میشه؟:worried:

hamed-akbarie
18-05-2011, 15:37
این که سوال کردن نداره معلوه نه ..... اونم تو این بازار ایران می خوای بری تابستون بخری...

برو همین حالا بخر یا بزار بعد تابستون

Gamemaster
18-05-2011, 15:52
راستی برای اتصال به PSN باید دستگاه به اینترنت متصل باشه دیگه . حالا این اتصال چی جوری باید ایجاد بشه ؟
فقط از طریق وایرلس ؟

هم سیم هم بیسیم

hamed-akbarie
18-05-2011, 17:28
80010009

سلام

عزیز منم تو یکی از بازی هام دقیقا همین مشکلو داشتم. اتفاقا همین ارورم می داد ..

فکر کنم بازی هایی که ناقصه یعنی از دیسک اورجینالش بد بک آپ گرفته شده این مشکلو داره .

حالا اگه مشکلت حل شد بگو به ما هم بگو؟

hamed-akbarie
18-05-2011, 17:39
به خدا این بازی ها رو تو هارد رختنم برا ما شده عذابا:41:

داشتم یه کارایی رو هارد اکسترنالم می کردم معلوم نیست چی شد یه دفعه ای زدم 5- 6 تا از بازی ها رو به باد دادم . پاک شد رفت.:41:

کسی یه recovery درست و حسابی سراغ نداره اینا رو recovery کنم ؟؟؟:5:

shab_2008
18-05-2011, 18:11

داشتم یه کارایی رو هارد اکسترنالم می کردم معلوم نیست چی شد یه دفعه ای زدم 5- 6 تا از بازی ها رو به باد دادم . پاک شد رفت.:41:

هیچ برنامه ریکاوری وجود نداره که فایل های حجیم رو برگردونه!

کلا هارد اکسترنال هم دردسریه برا خودش!:31:

armenak
18-05-2011, 18:12

کم ور برو با این ps3ت

mehran gorji
18-05-2011, 18:14
هیچ برنامه ریکاوری وجود نداره که فایل های حجیم رو برگردونه!

کلا هارد اکسترنال هم دردسریه برا خودش!:31:
چرا بر میکردونه در صورتی که روش اطلاعات نریزید 100% جواب میده.
هارد های اکسترنال فقط بافر و دورش کمتره.

shab_2008
18-05-2011, 18:19
چرا بر میکردونه در صورتی که روش اطلاعات نریزید 100% جواب میده.
هارد های اکسترنال فقط بافر و دورش کمتره.

100درصد بعیده مثلا 20 تا 30 گیگ رو برگردونه!!

من برنامه های زیادی رو استفاده کردم ولی فایل های حجیم رو بر نمیگردونن!

یعنی این مقدار فضای مجازی در هیچ هاردی وجود نداره!

sonixax
18-05-2011, 18:26

شهاب جان ، باید وصلش کنید به یک سیستم دیگه و تمپ رو روی یک درایو خالی تنظیم کنید .
Get Data Back این کار رو میکنه .
ولی همیشه نه ، بعضی وقتها ، چون یه بیت اش این ور اون ور بشه فایل پکیده رفته پی کارش .

sasy20
18-05-2011, 19:30
سلام برای من GT5 همین عرور رو میده شما راهی براش پیدا کردید؟

hamed-akbarie
18-05-2011, 19:39
بچه ها اینارو بی خیال یه راه حل به من بدید فکر کنم کاریش نمی شه کرد .

یه خبر خوب دارم برای کسایی که کشتی کج بازی میکنن . [(WWE_SmackDown_vs_Raw_2011)

همونطور که می دونید تقریبا تمام SmackDown_vs_Raw_2011 داخل بازی صدا نداره

من امروز داشتم در مورد این بازی تو اینترنت search می کردم که یه پچ گیر آوردم که میشه صدای بازی رو درست کرد
البته حجمش بالاست و همین الان دارن دانلودش می کنم . حدود 331 مگابایت است .

لینک پچ و آدرس سایتو براتون می گذارم اگر کسی خواست دانلودش کنه :31:

اگرم فکر می کنید حجمش زیاده بگید تا فایل زیپ شدشو براتون گیر بیارم .

دیگه فوقش خودم 300 mb رو زیپ می کنم براتون میزارم تو اینترنت :31:

شما ها بگید جون بده من نوکر همه بچه های p30world هستم :8:

اینم لینک مستقیم :

اگر لینک ایراد داشت به آدرس زیر برید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه خودشم به انگلیسی توضیح داده مشکل صدا حل می شه :

This upload includes a patch to make the sound in the game work

his will NOT fully rectify all the problems but it will add sound effects, entrance music, commentary and best of all NO crashes in Universe/exhibition mode, create mode etc but there are still issues in the Road To Wrestlemania modes unfortunetly but as I said...a huge improvement.

اینم لینک سایت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراستی ریجن این بازی آمریکاست چون مال خودم آمریکا بود اینو دانلود کردم اگر برای شما چیزه دیگست بگید براتون پیدا می کنم ؟

اینم آیدی بازی : [320G]BLUS30621(WWE_SmackDown_vs_Raw_2011)

ایشالا همتون موفق باشید :31:

Alex Fera
18-05-2011, 20:11
سلام برای من GT5 همین عرور رو میده شما راهی براش پیدا کردید؟

دوست عزیز شما لینک هایی رو که سعید جان توی صفحه ی قیل گذاشتن خوندی؟؟؟
شاید به کارتون بیاد...........

MohammadT15
18-05-2011, 21:13
بچه ها اینارو بی خیال یه راه حل به من بدید فکر کنم کاریش نمی شه کرد .

یه خبر خوب دارم برای کسایی که کشتی کج بازی میکنن . [(WWE_SmackDown_vs_Raw_2011)

همونطور که می دونید تقریبا تمام SmackDown_vs_Raw_2011 داخل بازی صدا نداره

من امروز داشتم در مورد این بازی تو اینترنت search می کردم که یه پچ گیر آوردم که میشه صدای بازی رو درست کرد
البته حجمش بالاست و همین الان دارن دانلودش می کنم . حدود 331 مگابایت است .

لینک پچ و آدرس سایتو براتون می گذارم اگر کسی خواست دانلودش کنه :31:

اگرم فکر می کنید حجمش زیاده بگید تا فایل زیپ شدشو براتون گیر بیارم .

دیگه فوقش خودم 300 mb رو زیپ می کنم براتون میزارم تو اینترنت :31:

شما ها بگید جون بده من نوکر همه بچه های p30world هستم :8:

اینم لینک مستقیم :

اگر لینک ایراد داشت به آدرس زیر برید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه خودشم به انگلیسی توضیح داده مشکل صدا حل می شه :

This upload includes a patch to make the sound in the game work

his will NOT fully rectify all the problems but it will add sound effects, entrance music, commentary and best of all NO crashes in Universe/exhibition mode, create mode etc but there are still issues in the Road To Wrestlemania modes unfortunetly but as I said...a huge improvement.

اینم لینک سایت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراستی ریجن این بازی آمریکاست چون مال خودم آمریکا بود اینو دانلود کردم اگر برای شما چیزه دیگست بگید براتون پیدا می کنم ؟

اینم آیدی بازی : [320G]BLUS30621(WWE_SmackDown_vs_Raw_2011)

ایشالا همتون موفق باشید :31:
منم میخوام ولی پچ داخلش چی هست مگه؟
در ضمن از کجا بفهمم نسخه کدوم کشورش رو دارم؟
بعد هم درباره زیپ کردن بگم من یه بار برا پلی 2 گیم شارک دانلود کردم 120 مگ.بعد که دانلود شد باز کردم دیدم 780 مگ بود!!!من خودم بلد نیستم اینجوری زیپ کنم اما اینا چه جوری زیپ میکنن؟از یه سایت خارجی گرفتم

---------- Post added at 10:13 PM ---------- Previous post was at 10:11 PM ----------

در ضمن مال من وسط بازیم گیر میکرد یهو:41:

hamed-akbarie
18-05-2011, 21:35
منم میخوام ولی پچ داخلش چی هست مگه؟
در ضمن از کجا بفهمم نسخه کدوم کشورش رو دارم؟
بعد هم درباره زیپ کردن بگم من یه بار برا پلی 2 گیم شارک دانلود کردم 120 مگ.بعد که دانلود شد باز کردم دیدم 780 مگ بود!!!من خودم بلد نیستم اینجوری زیپ کنم اما اینا چه جوری زیپ میکنن؟از یه سایت خارجی گرفتم

---------- Post added at 10:13 PM ---------- Previous post was at 10:11 PM ----------

در ضمن مال من وسط بازیم گیر میکرد یهو:41:

سلام دوست عزیز.

برای تشخیص ریجن بازی باید این کارو بکنی :

ابتدا وارد برنامه مولتی من میشی . بعد دکمه L1 رو چند بار میزنی( تا نوع نمایش بازی تغییر کند )

بعد از اینکه اینکارو کردی یه سری نوشته زیر بازی که به صورت زیر است چاپ میشه

مثلا BLUS20444 یا BLES20444

حرف اول آن یعنی BLES یا BLUS نشان دهنده کشور آن است که اگر BLES بود اروپا و اگر BLUS بود

آمریکا که این کشوره زیاد مهم نیست فقط کافیه شما کل این کدو بنویسی تو کاغذ و یه پچ مناسب با

این کد پیدا کنی .

در مورد پچ هم بگم خود سایت گفته مشکل صدا رو حل می کنه ولی پچی با این حجم مشکلات دیگه رو هم باید حل کنه . اتفاقا برا خودمم هنگ میکرد شما کپیش کن تو هار اینترنال دستگاه مشکلت حل میشه اگرم حل نشد فکر کنم با این پچ مشکل حل میشه.
اینم بگم این بازی یه پچ دیگه هم داره که نمیدونم کارایش چیه خبرشو میدم .

در مورد زیپ کردن هم بگم که اینا با برنامه های مخصوصی زیپ مکنند که حجم فایل را حتی تا 1/8 یا 1/16 یا

بیشتر فشرده وزیپ می کنه به طور مثال برنامه KGB Archiver 2 Beta 2

شما می تونی نمونه این برنامه رو از سایت زیر دانلود کنی :

flasher_for_nokia
18-05-2011, 22:34
این لینک ها رو ممنون می شم برام دانلود کنین و جایی آپلود کنین که فیلتر نباشه eboot هست

HESAM_5700
18-05-2011, 22:41
این لینک ها رو ممنون می شم برام دانلود کنین و جایی آپلود کنین که فیلتر نباشه eboot هست
کد:

کد:

مولتي اپلود كلك رشتي داره :31:

لينك مگااپلود مستقيم شده :

mehran gorji
19-05-2011, 08:26

عزیزم اول اینکه بستگی داره حجم فایلت چقدر باشه و ظرفیت درایوتون چقدر باشه.
من استادم 10 سال تو کار ریکاوری است و من هم 4 سال است که این کار را انجام میدهم.

اما باز هم بستگی به شرایط هارد داره

hamed-akbarie
19-05-2011, 09:09
من استادم 10 سال تو کار ریکاوری است و من هم 4 سال است که این کار را انجام میدهم.

عزیز من شما که استادی . یه برنامه درست و حسابی بزار ما دانلوذد کنیم.

212vr
19-05-2011, 09:33
سلام به بچه های p30world من یه هفتس ps3 گرفتم.:8:
یه چندتا سوال داشتم. اول این که من نصف بازیامو مجبور میشم بریزم تو هارد دستگاه چرا؟ فروشنده گفت فقط یکی دوتا بازی اینجوریه!!!!!!!:13:
دوم اینکه الان 5تا بازی تو هارد دستگام هست که از 135gig 160gig رو اشغال کرده که تو pc حجمشون 80gig بیشتر نیست!!!!!! ممنونم جواب بدین:11:

shab_2008
19-05-2011, 11:58

خوب منم که گفتم بستگی به حجم فایل داره![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعدش شما خودتون استادی ! دیگه جای حرفی برای من باقی نمیمونه.

یه چندتا سوال داشتم. اول این که من نصف بازیامو مجبور میشم بریزم تو هارد دستگاه چرا؟ فروشنده گفت فقط یکی دوتا بازی اینجوریه!!!!!!!:13:
دوم اینکه الان 5تا بازی تو هارد دستگام هست که از 135gig 160gig رو اشغال کرده که تو pc حجمشون 80gig بیشتر نیست!!!!!! ممنونم جواب بدین:11:
مبارک باشه.

خوب این به دلایل مختلف هست!

مثلا یه بازی طوری هست که اگه از روی هارد قسمتیش اجرا بشه فریم بیشتری در بازی حاصل میشه یا لودینگ ها سریع تر اجرا بشن و یا ....!

بازی ها هم متفاوت هستن و هیچ قاعده خاصی مبنی بر اینکه روی هارد ریخته بشن یا خیر ندارن! و یا اینکه چقدر از حجم یه بازی روی هارد نصب میشه مشخص نیست و بستگی به بازی داره.

دوم اینکه الان 5تا بازی تو هارد دستگام هست که از 135gig 160gig رو اشغال کرده که تو pc حجمشون 80gig بیشتر نیست!!!!!! هارد 160 که خوب همه فضاش رو نمیشه استفاده کرد و یه مقداری از این فضا رو فایل های سیستمی و ... اشغال کردن! اون بازی ها هم خوب یه مقدارشون حتما روی هارد نصب شدن دیگه!:31:

hamed-akbarie
19-05-2011, 12:23

خوب عزیز من کنسول نمی تونه مستقیم تمام فایل ها رو از رو هارد اکسترنال اجرا کنه و به ناچار مجبوره یه سری از

فایل ها مثل بیگ فایل ها رو بریزه تو دستگاه .

تقریبا فکر کنم 70 درصد بازی ها اینطوریه . یارو خالی بسته یکی دوتاش اینطوریه به خاطر همینه من رفتم یه

اسلیم 320 گیگ گرفتم دیگه الان 20 گیگ خالی دارم ...:31::31::31:

در مورد سوال بعدیت بگم که شما یه ویندوز xp نصب می کنی تو کامپیوتر 5 گیگ فضا می گیره می خوای این همه

بند و بساتی که رو ps3 نصبه 40 گیگ فضا نگیره !!! :20:

ایشالا مبارکت باشه :10:

__________________________________________________ ________

خوب منم که گفتم بستگی به حجم فایل داره![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابا . بیمعرفتا شما ها که به قول خودتون استاد این کارید بیاد لینک برنامه رو بزارید منم دانلود کنم مشکلم حل شه :41:

لاغر اگه لینکشم نمی خواید بزارید اسم برنامه رو بگید !!!!! :18:

sasy20
19-05-2011, 12:30
من انگلیسیم زیاد خوب نیست.چیزی نفهمیدم.
اگه میشه یکی بگه باید چیکار کرد

hamed-akbarie
19-05-2011, 12:48
QUOTE]

من انگلیسیم زیاد خوب نیست.چیزی نفهمیدم.
اگه میشه یکی بگه باید چیکار کرد

عزیز من زیاد نمی خواد به بازیه ور بری. اینجور ارورها دردسر داره فکر نکنم با پچ هم حل شه !!! شایدم بشه !!!

بهترین راه اینه که شما بازی رو از اون کسی که گرفتی بری پسش بدی بگی بازیت خرابه برات عوضش کنه .

خودم بازی هایی که خراب باشه همین کارو می کنم ... البته اگه درست نشه .

212vr
19-05-2011, 12:50

مبارک باشه.

خوب این به دلایل مختلف هست!

مثلا یه بازی طوری هست که اگه از روی هارد قسمتیش اجرا بشه فریم بیشتری در بازی حاصل میشه یا لودینگ ها سریع تر اجرا بشن و یا ....!

بازی ها هم متفاوت هستن و هیچ قاعده خاصی مبنی بر اینکه روی هارد ریخته بشن یا خیر ندارن! و یا اینکه چقدر از حجم یه بازی روی هارد نصب میشه مشخص نیست و بستگی به بازی داره.

هارد 160 که خوب همه فضاش رو نمیشه استفاده کرد و یه مقداری از این فضا رو فایل های سیستمی و ... اشغال کردن! اون بازی ها هم خوب یه مقدارشون حتما روی هارد نصب شدن دیگه!:31:
ممنونم از همه بچه ها:11:
اقا این sixaxis هم خیلی باهاله ها!:31: فقط کم ازش استفاده میشه تو بازیا.
واسه اونایی که pc باز بودن یه کم سخته با جویستیک. نمیشه از موس و صفحه کلید واسه بازییای اکشن اول شخص استفاده کرد؟
عجب نامردین فروشنده ها! تا دیدن فروش 320 زیاد تره و کم شده یه جوری گولت میزنن نگیری و اونی که میگن بگیری:13:

212vr
19-05-2011, 13:05
راستی از کجا میشه اطلاعاتی که تو هارد اینترنال دستگاه هست دید؟ اگه هاردشو درارم وصل کنم به pc مشکل نداره؟

Alex Fera
19-05-2011, 13:36
راستی از کجا میشه اطلاعاتی که تو هارد اینترنال دستگاه هست دید؟ اگه هاردشو درارم وصل کنم به pc مشکل نداره؟

میتونی وصل کنی،ولی فقط باید مواظب باشی تا هیچ فایلی رو دستکاری نکنی چون دیگه دستگاه هارد رو نمیشناسه و به فنا میری:31:

hamed-akbarie
19-05-2011, 13:45

هیچ وقت این کارو نکن ممکنه برای هارد دستگاه مشکل پیش بیاد .

شما باید وارد مولتی من بشی دکمه سلکت + استارت رو همزمان بزنی تمام اطلاعات هاردت رو اینجا می تونی ببینی

در صفحه نخست xmb هم در قسمت game data اطلاعات مهم بازیا هست

در مولتی من های شما کنار بازی زده کجا ذخیره شده

ولی اگر تم روی مولتی من نصب کنی اونوق باید با مربع اطلاعاته بازی رو ببینی ! :31:

راستی یه تم توپ برا مولتی من دانلود کردم هر کی خواست بگه بزارم .

212vr
19-05-2011, 14:47
نمیشه هارد بخرم واسش؟ از همینا 2.5 اینچیا؟ یه 500gig یه خورده بالای 100 تومنه! اگه بشه خیلی حال میده:20:
راستی دوستان نگفتنین میشه با موسو صفحه کلید بازی کرد؟ یا موو خرید cod بازی کرد

shab_2008
19-05-2011, 15:21
نمیشه هارد بخرم واسش؟ از همینا 2.5 اینچیا؟ یه 500gig یه خورده بالای 100 تومنه! اگه بشه خیلی حال میده:20:
راستی دوستان نگفتنین میشه با موسو صفحه کلید بازی کرد؟ یا موو خرید cod بازی کرد

شما تا ظرفیت 750 گیگابایت میتونید بر روی کنسول هارد داخلی نصب کنید!

فقط دو نکته رو باید توجه کنید :

1:هارد یا 5400rpm یا 7400rpm باشه.

2:هارد 2.5 اینچ باشه.

hamed-akbarie
19-05-2011, 16:09
عزیز من چه کاریه بری هارد بخری.

این همه پول دستگاه رو دادی او وقت می خوای هاردشو عوض کنی . میدونی عوض کردن هارد فابریک چقدر باعث افت سرعت

دستگاهت میشه !!!!!!!!!! :13:

160 گیگ که هارد داری . برو یه 500گیگ یا فوقش 640 اکسترنال بخر خیرشو ببینی .

تاکید می کنم به هیچ وجه هارد کنسولتو عوض نکن چون باعث میشه سرعتش بیاد پایین .

تازه قیمتش از یه دستگاه واقی هم میزنه برات بالا.

مگه یه بازی رو چند دفعه می خوای تا آخرش بری بعدش پاکش می کنی فوقشم میریزی تو کامپیوترت نگهش می داری :31:

hamed-akbarie
19-05-2011, 17:49
سلام بچه ها .

من یه تاپیک زدم و تصمیم گرفتم لینک سایت های خارجی که دارای پچ و ایبوت اورجینال می شه رو بزارم .

امیدوارم شما هم در شکل گیری این تاپیک به من کمک کنید تا مشکلات دوستان حل شه ...

اینم آدرس تاپیک :

mmf72
19-05-2011, 22:06
واقعا قانون مزخرفی تو ایران هست من حاظر بودم بازی اورجینال می خریدم و آنلاین بازی میکردم ولی واقعا چی بگم به این اینترنت گرون و آشغال و حالگیرو که سرعتش به درد خود...میخوره!!!با این که وعظ مالیم اصلا خوب نیست!!! لعنت به کسی که ps3 رو -- کرد!!!FFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

sonixax
19-05-2011, 22:12
واقعا قانون مزخرفی تو ایران هست من حاظر بودم بازی اورجینال می خریدم و آنلاین بازی میکردم ولی واقعا چی بگم به این اینترنت گرون و آشغال و حالگیرو که سرعتش به درد خود...میخوره!!!با این که وعظ مالیم اصلا خوب نیست!!! لعنت به کسی که ps3 رو -- کرد!!!FFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

به هکر بدبخت چی کار داری ؟ :31:

hamed-akbarie
19-05-2011, 22:34
هیف اون هکر نیست که الکی بهش گیر دادید . آقا اصلا حالا که اینجوری شد یه چیزی می خوام بگم .

من اصلا قصد نداشتم خودمو لو بدم ولی اون هکر معروف منم که الکی به این اسم kmeaw خودشو معرفی کرد منم :31:

از طرف هکر معروف . حامد هکر معروف : آقای عزیز مودب باش هیف اون ه ک کاستم فریمور که برای شما کردم . اصلا سرعت

اینترنت ایران ت...خ..م...ی..ه .. به من هکر چه ربطی داره . اصلا چه ربطی به ه ک داره

آقا فقط تو رو خدا از فردا به من گیر ندید امضا بده چون من اصلا امضا بده نیستم . پو ل میگیرم امضا میدم حالا اگه v . p . n هم باشه

قبوله ..:5:

212vr
20-05-2011, 00:01
عزیز من چه کاریه بری هارد بخری.

این همه پول دستگاه رو دادی او وقت می خوای هاردشو عوض کنی . میدونی عوض کردن هارد فابریک چقدر باعث افت سرعت

دستگاهت میشه !!!!!!!!!! :13:

160 گیگ که هارد داری . برو یه 500گیگ یا فوقش 640 اکسترنا بخر خیرشو ببینی .

تاکید می کنم به هیچ وجه هارد کنسولتو عوض نکن چون باعث میشه سرعتش بیاد پایین .

تازه قیمتش از یه دستگاه واقی هم میزنه برات بالا.

مگه یه بازی رو چند دفعه می خوای تا آخرش بری بعدش پاکش می کنی فوقشم میریزی تو کامپیوترت نگهش می داری :31:
bacheha sharmandam b kampioter dastresi nadashtam agha man 1t hard daram vali zede hale dg mikhastam game baziha yeho ejra Konan. Agha man BA goshi javab dadam sharmandam midonam khalafe vali y bare tekrar nemishe

SamGun
20-05-2011, 00:41
شما تا ظرفیت 750 گیگابایت میتونید بر روی کنسول هارد داخلی نصب کنید!

فقط دو نکته رو باید توجه کنید :

1:هارد یا 5400rpm یا 7400rpm باشه.

2:هارد 2.5 اینچ باشه.

شهاب جان رابط هارد PS3 SATA I هست . برای هارد های 7200RPM از تمام Buffer استفاده میشه ؟!

چیزی در این مورد دیدی جایی ؟

apachi7000
20-05-2011, 11:33
سلام دوستان.
من میخوام ps3 بخرم.خیلی هم توی این مدت تحقیق کردم در موردش.
فقط چند تا سوال واسم پیش اومده که اگر جوابشونو بگیرم،و از چند تا چیز مطمئن بشم دیگه خیالم راحت میشه.
-به من قیمت 20 گیگ رو دادن 330. آیا ps3 20 گیگ هم هست؟چون تا حالا فکر میکردم که از 80 گیگ به بالا شروع میشه.یه وقت تقلبی نباشه این 20گیگش.

-فروشنده به من گفته که با کول دیسک -- شده این دستگاه.که منظورش همون دانگل هستش.میخوام ببینم -- شدن با دانگل بهتره یا با cfw ؟و ایا الان که با cfw مشکل حل شده،این دانگلها هنوز هم کار میدن و اینکه این دانگلها باید هر چند وقت update بشن یا احتیاجی به این کار نیست؟

SamGun
20-05-2011, 11:58
سلام دوستان.
من میخوام ps3 بخرم.خیلی هم توی این مدت تحقیق کردم در موردش.
فقط چند تا سوال واسم پیش اومده که اگر جوابشونو بگیرم،و از چند تا چیز مطمئن بشم دیگه خیالم راحت میشه.
-به من قیمت 20 گیگ رو دادن 330. آیا ps3 20 گیگ هم هست؟چون تا حالا فکر میکردم که از 80 گیگ به بالا شروع میشه.یه وقت تقلبی نباشه این 20گیگش.

-فروشنده به من گفته که با کول دیسک -- شده این دستگاه.که منظورش همون دانگل هستش.میخوام ببینم -- شدن با دانگل بهتره یا با cfw ؟و ایا الان که با cfw مشکل حل شده،این دانگلها هنوز هم کار میدن و اینکه این دانگلها باید هر چند وقت update بشن یا احتیاجی به این کار نیست؟
سلام عزیز

کنسول PS3 Fat دیگه موجودی آکبند نداره و هرچی هست یا Stock هست یا دست دوم .

شما اگه میخوای دست دوم بگیری یدونه Slim 120GB بگیر که یا با CFW -- شده باشه یا اینکه ورژن OS اون زیر 3.55 باشه .

در مورد Dongel و CFW هم خب فعلا دیگه Dongel ها از کار افتادن و همه از CFW استفاده میکنن تا ببینیم بعدا چی میشه.

CHEGUEVARA.
20-05-2011, 12:03
ارور( 80010017 )برای اجرای بازی های کپی به چه چیزی مربوط میشه....؟؟؟
و برای اجرای بازیهایی که فریمورشون 3.56 شه رو فریمور 3.55 چیکار کنم...؟؟
ممنون

SamGun
20-05-2011, 12:17
ارور( 80010017 )برای اجرای بازی های کپی به چه چیزی مربوط میشه....؟؟؟
و برای اجرای بازیهایی که فریمورشون 3.56 شه رو فریمور 3.55 چیکار کنم...؟؟
ممنون

محمد جان شما بازی ای که این Error رو میده رو از کجا Run میکنی ؟ Hard External یا Internal ؟

بعد این بازی Eboot هست یا PKG ؟ اسم بازی چیه ؟

برای این کار باید بازی رو Patch کنی. البته اگه Patch 3.56 to 3.55 باشه

shab_2008
20-05-2011, 12:26
شهاب جان رابط هارد PS3 SATA I هست . برای هارد های 7200RPM از تمام Buffer استفاده میشه ؟!

چیزی در این مورد دیدی جایی ؟

والا سعید جون تا اونجایی که من میدونم از نظر بافر مشکلی نداره!

ولی همونطور که خودت هم میدونی هاردها چه 7200rpm و 7400rpm وچه 5400rpm دارای مدل های SATA -150 و SATA-300 هستن. که خب همون سرعت انتقال 1.5Gb بر ثانیه و 3Gb بر ثانیه هست و موضوع مهم اینه که چون رابط هارد ps3 از نوع SATA I هست فقط از SATA-150 پشتیبانی میکنه!

apachi7000
20-05-2011, 12:31
سلام عزیز

کنسول PS3 Fat دیگه موجودی آکبند نداره و هرچی هست یا Stock هست یا دست دوم .

شما اگه میخوای دست دوم بگیری یدونه Slim 120GB بگیر که یا با CFW -- شده باشه یا اینکه ورژن OS اون زیر 3.55 باشه .

در مورد Dongel و CFW هم خب فعلا دیگه Dongel ها از کار افتادن و همه از CFW استفاده میکنن تا ببینیم بعدا چی میشه.

مرسی داداش.
برادر،من دست دوم نمیخوام بگیرم.البته fat هم نمیخوام بگیرم.قیمت slim 20gb رو به من گفتن 330.واسه همین میخواستم بدونم که ایا 20gb هست یا نه؟
بعدشم من با اصطلاحات ps3 زیاد اشنایی ندارم.میشه لطفا بگید stock یعنی چی؟

اگر لطف کنید وبگید که slim های موجود در بازار ،در حال حاضر چند گیگشون موجود هست و با چه قیمتی واقعا ممنون میشم.

آخر سر هم اگه ممکنه بگید که موقع خرید به چه چیزهایی توجه کنم و چه چیزایی رو چک کنم.

ببخشید که سوالاتم زیاد شد.اما جای دیگه ایی رو پیدا نکردم که اطلاعاتشون به اندازه ایی باشه که بتونم ازشون راهنمایی بگیرم.
واقعا ممنونم.

SamGun
20-05-2011, 12:40
والا سعید جون تا اونجایی که من میدونم از نظر بافر مشکلی نداره!

ولی همونطور که خودت هم میدونی هاردها چه 7200rpm و 7400rpm وچه 5400rpm دارای مدل های SATA -150 و SATA-300 هستن. که خب همون سرعت انتقال 1.5Gb بر ثانیه و 3Gb بر ثانیه هست و موضوع مهم اینه که چون رابط هارد ps3 از نوع SATA I هست فقط از SATA-150 پشتیبانی میکنه!

آره راست میگی :31:

مرسی داداش.
برادر،من دست دوم نمیخوام بگیرم.البته fat هم نمیخوام بگیرم.قیمت slim 20gb رو به من گفتن 330.واسه همین میخواستم بدونم که ایا 20gb هست یا نه؟
بعدشم من با اصطلاحات ps3 زیاد اشنایی ندارم.میشه لطفا بگید stock یعنی چی؟

اگر لطف کنید وبگید که slim های موجود در بازار ،در حال حاضر چند گیگشون موجود هست و با چه قیمتی واقعا ممنون میشم.

آخر سر هم اگه ممکنه بگید که موقع خرید به چه چیزهایی توجه کنم و چه چیزایی رو چک کنم.

ببخشید که سوالاتم زیاد شد.اما جای دیگه ایی رو پیدا نکردم که اطلاعاتشون به اندازه ایی باشه که بتونم ازشون راهنمایی بگیرم.
واقعا ممنونم.

Slim 20GB !!!!؟؟؟؟ نداریم همچین چیزی داداش !!

این لعنتی های چیز زاده بر میدارن هارد 120 یا 160 دستگاه رو با 20 یا 40 عوض میکنن و اون هارد هارو روش بازی میریزن میفروشن.

Stock یعنی جنسی که به هر دلیلی به کارخونه برگشت خورده و رفع مشکل شده و با یک Refresh دوباره به بازار عرضه میشه البته به جهان سوم نه خودشون.

در حال حاضر Slim ها 3 مدل دارن که با هارد های 120-160و 320 گیگ عرضه میشن که البته 120 دیگه تولید نمیشه و بجاش 160 رو جایگزین کردن.

شما برای اینکه دیگه زحمت چک کردن موارد داخل جعبه و ... رو نکشی بهتره که از میثم خرید کنی که مورد تأئید خوده من هست.

CHEGUEVARA.
20-05-2011, 12:50
محمد جان شما بازی ای که این Error رو میده رو از کجا Run میکنی ؟ Hard External یا Internal ؟
از Hard External

بعد این بازی Eboot هست یا PKG ؟ اسم بازی چیه ؟
متوجه نمیشم میشه بیشتر توضیح بدین....:18:

برای این کار باید بازی رو Patch کنی. البته اگه Patch 3.56 to 3.55 باشه
چی کنم.....؟؟؟چجوری...!!!!:9:

apachi7000
20-05-2011, 12:53
:

Slim 20GB !!!!؟؟؟؟ نداریم همچین چیزی داداش !!

این لعنتی های چیز زاده بر میدارن هارد 120 یا 160 دستگاه رو با 20 یا 40 عوض میکنن و اون هارد هارو روش بازی میریزن میفروشن.

Stock یعنی جنسی که به هر دلیلی به کارخونه برگشت خورده و رفع مشکل شده و با یک Refresh دوباره به بازار عرضه میشه البته به جهان سوم نه خودشون.

در حال حاضر Slim ها 3 مدل دارن که با هارد های 120-160و 320 گیگ عرضه میشن که البته 120 دیگه تولید نمیشه و بجاش 160 رو جایگزین کردن.

شما برای اینکه دیگه زحمت چک کردن موارد داخل جعبه و ... رو نکشی بهتره که از میثم خرید کنی که مورد تأئید خوده من هست.

مرسی برادر.
1دنیا تشکر.

SamGun
20-05-2011, 13:04
از Hard External

متوجه نمیشم میشه بیشتر توضیح بدین....:18:

چی کنم.....؟؟؟چجوری...!!!!:9:

پسر بد جور زدی تو خاکی ها !! :31: تا چند وقت پیش اشکالات مارو هم میگرفتی :31:

عزیز Eboot و PKG فرق خاصی با هم ندارن ولی بازی های PKG که به صورت Encrypt شده دراومدن و توسط CFW کنسول PS3 خوانده میشن دیگه دنگ و فنگ های وصل کردن کنسول به PC رو ندارن. شما بازی رو از روی هارد External یا USB Flash میتونی بریزی اگه PKG باشه , دقیقا مثل Home Brew.

CHEGUEVARA.
20-05-2011, 13:19
پسر بد جور زدی تو خاکی ها !! :31: تا چند وقت پیش اشکالات مارو هم میگرفتی :31:

عزیز Eboot و PKG فرق خاصی با هم ندارن ولی بازی های PKG که به صورت کد قابل Decrypt شدن توسط CFW کنسول PS3 طراحی شده و دیگه دنگ و فنگ های وصل کردن کنسول به PC رو نداره. شما بازی رو از روی هارد External یا USB Flash میتونی بریزی اگه PKG باشه دقیقا مثل Home Brew.
سعید جونم گرفتم بالا رو ولی از کجا بفهمم که PKGیه یا Ebootته.....؟؟؟
یه سوال دیگه رو بازی هایی که فریمور 3.56 میخوان select+x رو بزنم ورژنش عوض میشه دیگه نه...؟؟
بعد کجا باید بریزم ای eboot هارو...؟؟

mehran gorji
20-05-2011, 16:25
عزیز من شما که استادی . یه برنامه درست و حسابی بزار ما دانلوذد کنیم.
اولا من استاد نیستم استادم استاد است:46:

از نرم افزار های زیادی استفاده میشود.
active file recovery undeletet....................

همه جوانب را باید در نظر گرفت و چگونگی کار کردن با نرم افزار.

SamGun
20-05-2011, 16:25
سعید جونم گرفتم بالا رو ولی از کجا بفهمم که PKGیه یا Ebootته.....؟؟؟
یه سوال دیگه رو بازی هایی که فریمور 3.56 میخوان select+x رو بزنم ورژنش عوض میشه دیگه نه...؟؟
بعد کجا باید بریزم ای eboot هارو...؟؟

بازی های PKG یا روی BD هستن و یا روی هارد.

بازی های Eboot یا روی DVD9 هستن و یا روی DVD5 و یا روی هارد .

حسن بازی های PKG اینه که هیچ وقت مشکل ندارن و همیشه سالم هستن چون قابل دستکاری نیستن و برای دستکاریشون نیاز به Decrypt شدن دارن.

بسیار راحت نصب میشن و اگه روی BD باشن یک آرشیو رو میتونی داشته باشی.

برای نصبشون هم نیاز به هیچ وسیله ی جانبی دیگه ای مثل PC و کابل LAN و ... هم نیست.

abol_fa
20-05-2011, 17:58
دوستان کسی لینک eboot fix واسه socom4 سراغ نداره؟3.55kmeaw
چنتا بود که گفتن با move کار نمیکنه!

matrix_3s
20-05-2011, 20:11
دوستان من الانه موندم x360 بگیرم یا ps3???
خواستم بدونم قضیه ی
کپی خور کردن PS3 بدون نیاز به دانگل همراه با آپدیت جدیدچیــــــه؟؟؟؟؟؟؟؟
:31::31:

MohammadT15
20-05-2011, 20:57
سلام خوبید؟:31:
بچه ها یه 2 تا سوال داشتم
من از کجا بفهمم هارد دستگاهم چقدرش پر شده و چقدرش خالیه؟
و برای خالی کردن هارد دستگاه فقط باید بازیا رو از توی منیجر پاک کنم به همراه سیوشون؟یا اینکه باید کار دیگه ای کنم؟

MohammadT15
20-05-2011, 21:06
سلام دوست عزیز.

برای تشخیص ریجن بازی باید این کارو بکنی :

ابتدا وارد برنامه مولتی من میشی . بعد دکمه L1 رو چند بار میزنی( تا نوع نمایش بازی تغییر کند )

بعد از اینکه اینکارو کردی یه سری نوشته زیر بازی که به صورت زیر است چاپ میشه

مثلا BLUS20444 یا BLES20444

حرف اول آن یعنی BLES یا BLUS نشان دهنده کشور آن است که اگر BLES بود اروپا و اگر BLUS بود

آمریکا که این کشوره زیاد مهم نیست فقط کافیه شما کل این کدو بنویسی تو کاغذ و یه پچ مناسب با

این کد پیدا کنی .

در مورد پچ هم بگم خود سایت گفته مشکل صدا رو حل می کنه ولی پچی با این حجم مشکلات دیگه رو هم باید حل کنه . اتفاقا برا خودمم هنگ میکرد شما کپیش کن تو هار اینترنال دستگاه مشکلت حل میشه اگرم حل نشد فکر کنم با این پچ مشکل حل میشه.
اینم بگم این بازی یه پچ دیگه هم داره که نمیدونم کارایش چیه خبرشو میدم .

در مورد زیپ کردن هم بگم که اینا با برنامه های مخصوصی زیپ مکنند که حجم فایل را حتی تا 1/8 یا 1/16 یا

بیشتر فشرده وزیپ می کنه به طور مثال برنامه KGB Archiver 2 Beta 2

شما می تونی نمونه این برنامه رو از سایت زیر دانلود کنی :

300 مگ دانلود کردم فقط صدا درست شد:31:هنوزم هنگ میکنه وسط مسابقه ها میزنه Now loading دیگه همونجا گیر میکنه:41:

shab_2008
20-05-2011, 21:45
دوستان من الانه موندم x360 بگیرم یا ps3???
خواستم بدونم قضیه ی چیــــــه؟؟؟؟؟؟؟؟
:31::31:

دیگه الان با ه ک شدن PS3 قضیه انتخاب بین این دو کنسول تا مقدار زیادی سلیقه ای شده!

هر کدوم ازین ها فاکتور های مثبت و منفی دارن که بار ها و بارها چه در این تاپیک و چه در تاپیک X360 مطرح شده.

برای مثال بازی های انحصاری بیشتر و بهتر PS3 نسبت به X360 یا اجرای بهتر اکثر بازی های مالتی پلتفرم بر روی X360 نسبت به PS3 و 100 ها مورد دیگه !

در مورد ه ک PS3 هم باید گفت که اول این کنسول با دانگل ه ک میشد و خوب دردسر های خاص خودش رو داشت ولی چند وقتی هست که با عرضه فرمور های دست ساز یا همون کاستوم فرمور ها توسط ه کر ها کار ه ک این کنسول خیلی راحتر و ساده تر شده! ولی خوب باز هم مشکلات خاص خودش رو داره که کم و بیش شاهدیم که دوستان در همین تاپیک مطرح میکنن!

از طرفی هم با عرضه آپدیت داشبورد برای X360 امنیت آپدیت درایو +LT به خطر افتاده و نگرانی در مورد مقابله چند باره مایکروسافت با کپی خور شدن کنسولش وجود داره! و البته سری اسلیم هم در چند درایور هنوز کپی خور نشده!

کلا باید همه جوانب رو در نظر بگیرین دیگه!:31:

Alex Fera
20-05-2011, 21:46
سلام خوبید؟:31:
بچه ها یه 2 تا سوال داشتم
من از کجا بفهمم هارد دستگاهم چقدرش پر شده و چقدرش خالیه؟
و برای خالی کردن هارد دستگاه فقط باید بازیا رو از توی منیجر پاک کنم به همراه سیوشون؟یا اینکه باید کار دیگه ای کنم؟

باید بری به مسیر زیر:
Setting<System Setting>System Information
از اینجا میتونید Free Space رو ببینید.........

برای پاک کردن بازی ها هم همون پاک کردن از طریق منیجر کافیه،هیچ چیز دیگه ای هم لازم نیست....

SamGun
20-05-2011, 23:38
داشتم عکسامو میدیدم خدائیش Sony رو خر گاز بگیره !! جو نگیرتش !!!

J A V I D
21-05-2011, 06:59
سعید جان این که طرح اولیه بوده و می تونه حتی فیک هم باشه ، مثلا واقعا یه کنسول بازی چرا باید دو تا پورت hdmi داشته باشه !!! الانم نمی شه گفت همچین جو گیر بوده چون همه این سوراخ ها رو داره فقط اچ دی ام آی یه دونه داره و لن هم یه دونه داره ، که بازم نمی تونم درک کنم چرا باید دو تا لن داشته باشه ! یو اس بی ها هم که اومده جلو !

اون دسته هم همون بهتر تولید نشه طرحش خیلی احمقانه بود دسته هه !

SamGun
21-05-2011, 08:05
سعید جان این که طرح اولیه بوده و می تونه حتی فیک هم باشه ، مثلا واقعا یه کنسول بازی چرا باید دو تا پورت hdmi داشته باشه !!! الانم نمی شه گفت همچین جو گیر بوده چون همه این سوراخ ها رو داره فقط اچ دی ام آی یه دونه داره و لن هم یه دونه داره ، که بازم نمی تونم درک کنم چرا باید دو تا لن داشته باشه ! یو اس بی ها هم که اومده جلو !

دقیقا !! ولی اگه باز Fake هم باشه خیلی چیزه ضایعی بوده :31:

آره جاوید !! خدا رحم کرد همون اول همه اعتراض کردن نسبت به این دسته ها و دیگه تولیدش رو متوقف کردن !! وگرنه الان هممون ارتوروز مفاصل انگشتی گرفته بودیم !! :31:

shab_2008
21-05-2011, 09:03
دقیقا !! ولی اگه باز Fake هم باشه خیلی چیزه ضایعی بوده :31:

ولی اون دو تا خروجی HDMI خیلی پایس!!

انگار خیلی سونی سره کنسول خودش معطل بوده!!:31:

آره جاوید !! خدا رحم کرد همون اول همه اعتراض کردن نسبت به این دسته ها و دیگه تولیدش رو متوقف کردن !! وگرنه الان هممون ارتوروز مفاصل انگشتی گرفته بودیم !!نه که حالا دسته هاش خیلی راحته!!:31:
سعید به نظر من همچین هم طرح دسته هاش بد نبوده! شاید دلیل عرضه نشدنش راحتی دسته ها نبوده و مشکل اصلی کوچک بودن دسته ها بوده! (البته این یه نظر شخصیه!)

به این عکس نگاه کنید :

این gif رو هم ببینید خالی از لطف نیست :

این کنترل معروف بود به بوم رنگ کنترل یا کنترل موزی!:31:

HESAM_5700
21-05-2011, 10:01
یعنی این کنترلر ها تولید شدن ؟؟‌:دی

خدا رحم کرد همون اول همه اعتراض کردن نسبت به این دسته ها و دیگه تولیدش رو متوقف کردن

:دی

شفا بده به طراح این کنترلر :دی

sony_W810i
21-05-2011, 12:04
خوب عزیز من کنسول نمی تونه مستقیم تمام فایل ها رو از رو هارد اکسترنال اجرا کنه و به ناچار مجبوره یه سری از

فایل ها مثل بیگ فایل ها رو بریزه تو دستگاه .

تقریبا فکر کنم 70 درصد بازی ها اینطوریه . یارو خالی بسته یکی دوتاش اینطوریه به خاطر همینه من رفتم یه

اسلیم 320 گیگ گرفتم دیگه الان 20 گیگ خالی دارم ...:31::31::31:

در مورد سوال بعدیت بگم که شما یه ویندوز xp نصب می کنی تو کامپیوتر 5 گیگ فضا می گیره می خوای این همه

بند و بساتی که رو ps3 نصبه 40 گیگ فضا نگیره !!! :20:

ایشالا مبارکت باشه :10:

__________________________________________________ ________

بابا . بیمعرفتا شما ها که به قول خودتون استاد این کارید بیاد لینک برنامه رو بزارید منم دانلود کنم مشکلم حل شه :41:

لاغر اگه لینکشم نمی خواید بزارید اسم برنامه رو بگید !!!!! :18:

دوستان - مهندسین - این multiman رو اگه ولش کنید و بیاید از Iris Manager استفاده کنید مشکل کمب.د جا نخواهید داشت دیگه. زبونم مو دراورد بخدا. Iris Manager میاد فقط فایل حجیم بازی رو میریزه تو هارد PS3 و بقیه فایلهای بازیو از هارد اکسترنال میخونه .

alipsp
21-05-2011, 12:16
داشتم عکسامو میدیدم خدائیش Sony رو خر گاز بگیره !! جو نگیرتش !!!

سعید این عکس که گذاشتی چرا نوشته هاش برعکسه دادا:31::27:

legolas 224
21-05-2011, 12:56
دسته هاش شبیه این وسیله هه بود ،اسمش چی بود ؟:دی همون که پرتش می کردی بعد دوباره به طرت برمی گشت :31::27:
اهان بومرنگ :دی

sonixax
21-05-2011, 16:00

خوب دو یا چند تا خروجی یک سری خوبی ها داره ، اولیش اینکه شما اگر بخواهید دو نفره بازی کنید ، توی دو تا مانیتور میبینید ولی با یک کنسول .
دومیش اینکه میشه بازی رو توی دو یا چند تا مانیتور بسط داد (WorkStation)
البته شاید هم اون یکی ورودی باشه ، چونکه وردوی HDMI امروزه توی دستگاه های مالتی مدیا یک امر خیلی مهم هستش .
ولی باقیش که از هر چیزی دو تا گذاشته دیگه خیلی تابلو هستش ، مثل دو تا پورت Ethernet !!!

J A V I D
21-05-2011, 16:22
راست می گی میلاد جان از این زاویه بهش نگا نکره بودم ، اما در مورد دسته ، انصافا دسته فعلی پلی استیشن سه خوبه و نمی شه گفت راحت نیست ، فقط زیادی قیافه دستش تکراری شده دلتون رو زده : )

دوستان این PSN Store می دونید کی قراره را بیافته ؟!؟

sonixax
21-05-2011, 16:24
راست می گی میلاد جان از این زاویه بهش نگا نکره بودم ، اما در مورد دسته ، انصافا دسته فعلی پلی استیشن سه خوبه و نمی شه گفت راحت نیست ، فقط زیادی قیافه دستش تکراری شده دلتون رو زده : )

دوستان این PSN Store می دونید کی قراره را بیافته ؟!؟

دستش به نظر من هم خوبه ، و یک آفرین به سونی اینجا میگم که توی هر نسل کنسولش ریخت کنترلر رو به هم نریخته .

SamGun
21-05-2011, 16:24
سعید این عکس که گذاشتی چرا نوشته هاش برعکسه دادا:31::27:

نمیدونم والا طرف احتمالا عینکی بوده !! :31:

ولی اون دو تا خروجی HDMI خیلی پایس!!

انگار خیلی سونی سره کنسول خودش معطل بوده!!:31:
نه که حالا دسته هاش خیلی راحته!!:31:
سعید به نظر من همچین هم طرح دسته هاش بد نبوده! شاید دلیل عرضه نشدنش راحتی دسته ها نبوده و مشکل اصلی کوچک بودن دسته ها بوده! (البته این یه نظر شخصیه!)

به این عکس نگاه کنید :

این gif رو هم ببینید خالی از لطف نیست :

این کنترل معروف بود به بوم رنگ کنترل یا کنترل موزی!:31:

شهاب کلا Sony اقراق زیاد میکنه !!

هم تو بازی ها این ثابت شده و هم تو کنسول هاش !!

Sony صراحتا گفته بود که PS2 گرافیکی برابر Toy Story رو براتون به ارمغان میاره ولی هنوز کنسول PS3 هم به اون حد نرسیده !!

یا مثلا همین بازی MGS4 وقتی دموش رو برای من آوردن قبل از Release بازی من هرچی نگاه میکردم باورم نمیشد این بازیه !!

ولی خب اون چیزی نبود که باید میشد !! یا از همه اینا بدتر بازیه Kill zone 2 که واقعا برای خودش یه فیلم بود !!

من هنورم در تعجبم که Sony با نمایش دادن اون تریلر ها چطوری تونسته این بازی هارو با این تغییرات فاحش عرضه کنه !!

sonixax
21-05-2011, 16:27

Sony صراحتا گفته بود که PS2 گرافیکی برابر Toy Story رو براتون به ارمغان میاره ولی هنوز کنسول PS3 هم به اون حد نرسیده !!

یا مثلا همین بازی MGS4 وقتی دموش رو برای من آوردن قبل از Release بازی من هرچی نگاه میکردم باورم نمیشد این بازیه !!

ولی خب اون چیزی نبود که باید میشد !! یا از همه اینا بدتر بازیه Kill zone 2 که واقعا برای خودش یه فیلم بود !!

من هنورم در تعجبم که Sony با نمایش دادن اون تریلر ها چطوری تونسته این بازی هارو با این تغییرات فاحش عرضه کنه !!

سونی تبلیغات چی های خوبی داره .
توی همون Ps2 با اینکه گرافیکش از دریمکست پایین تر بود و عملا خیلی ازش عقب تر بود ، تونست دریمکست رو کنار بزنه .
توی بعضی بازی ها هم مثل اویل کد ورونیکه هم دمو های پری رندر از خود بازی کیفیتش پایین تر بود :31:

matrix_3s
21-05-2011, 17:32
در مورد ه ک PS3 هم باید گفت که اول این کنسول با دانگل ه ک میشد و خوب دردسر های خاص خودش رو داشت ولی چند وقتی هست که با عرضه فرمور های دست ساز یا همون کاستوم فرمور ها توسط ه کر ها کار ه ک این کنسول خیلی راحتر و ساده تر شده! ولی خوب باز هم مشکلات خاص خودش رو داره که کم و بیش شاهدیم که دوستان در همین تاپیک مطرح میکنن!

از طرفی هم با عرضه آپدیت داشبورد برای X360 امنیت آپدیت درایو +LT به خطر افتاده و نگرانی در مورد مقابله چند باره مایکروسافت با کپی خور شدن کنسولش وجود داره! و البته سری اسلیم هم در چند درایور هنوز کپی خور نشده!

کلا باید همه جوانب رو در نظر بگیرین دیگه!:31:
میشه از دردسرهای هـک جدید بگید و اینکه کدوم بهتره ؟؟؟؟؟
و کدوم قیمت هـکش مناسب تره......؟؟؟؟؟

shab_2008
21-05-2011, 17:46

دقیقا سعید!

سونی بعضی وقتها خیلی بزرگ نمایی میکنه!

از جمله بزرگ نمایی های معروفش مربوط میشه شعار های قبل از عرضه بازی های انحصاریش!

نمونه بارزش این که چندین بار هم شنیدیم این بوده که میان میگن فلان بازی روی هیچ کنسولی به جز PS3 به این خوبی اجرا نمیشد! یا مثلا فلان بازی از 50 درصد قدرت کنسول استفاده میکنه و ....:31:

البته شایدم راست باشه ( که خوب بعید به نظر میرسه!) ولی اینقدر بزرگ نمایی واقعا جای تعجب داره!

میشه از دردسرهای هـک جدید بگید و اینکه کدوم بهتره ؟؟؟؟؟

دردسر های این ه ک بر میگرده به سخت اجرا شدن و یا اجرا نشدن یه سری بازی ها به صورت مناسب!

ولی خوب در کل نسبت یه کارایی و اجرای بدون مشکل اکثر بازی ها باید گفت که کسی به اون صورت به مشکلات این ه ک که خوب زیاد هم نیست توجه نمیکنه! و تو چشم نمی زنه!

و کدوم قیمت هـکش مناسب تره......؟؟؟؟؟قطعا کاستوم فرمور!

کاملا رایگانه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

212vr
21-05-2011, 20:53
دوستان - مهندسین - این multiman رو اگه ولش کنید و بیاید از Iris Manager استفاده کنید مشکل کمب.د جا نخواهید داشت دیگه. زبونم مو دراورد بخدا. Iris Manager میاد فقط فایل حجیم بازی رو میریزه تو هارد PS3 و بقیه فایلهای بازیو از هارد اکسترنال میخونه .
سلام. اقا این نرم افزاررو توضیح میدین یکم؟ عین همن؟ میتونم هردوتارو داشته باشم؟ ممنون:11:

J A V I D
21-05-2011, 21:28
دوستان یه چیزایی برای اجرای LA Noir اومده کسی تست کرده ؟ ببینه جواب می ده یا نه ؟!؟

matrix_3s
21-05-2011, 21:29
قطعا کاستوم فرمور!

کاملا رایگانه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ممنون دوست عزیز :11:
کجا میتونم درموردش بیشتر بخونم..........؟

ویرایش:
از اونجای که سوال پرسیدن عیب نیست حتی خیلی چرت::31:
هارد اکستارنال با هارد خود دستگاه چه فرقی داره؟؟؟؟

sonixax
21-05-2011, 21:30
دوستان یه چیزایی برای اجرای LA Noir اومده کسی تست کرده ؟ ببینه جواب می ده یا نه ؟!؟

میگم ارزش داره 22 گیگ پهنای باند نازنین + 3 تا دی وی دی ورباتیم رو به خاطرش بپکونم ؟

SamGun
21-05-2011, 21:48
میگم ارزش داره 22 گیگ پهنای باند نازنین + 3 تا دی وی دی ورباتیم رو به خاطرش بپکونم ؟

آره پسر مثل اینکه بازیه شاخیه !! هرکی بازی کرده حسابی حال کرده.

MohammadT15
21-05-2011, 21:55
بچه ها من یه سوال دارم درباره این بزرگنماییهایی که میگید سونی میکنه
من که کلا دنبال اینجور چیزا نمیرم مثل شماها و زیاد خبر نمیگیرم به جز اینکه یه گیم اسپت برم ببینم چی میخواد جدید بیاد
درباره پلی 2 رو هم باز اغراقش رو نمیدونم اما توی زمان خودش معرکه بود و با بازیای کامپیوتر رقابت داشت تا وقتی دیگه گرافیک رفت بالا و کم آورد خوب همه ی کنسول ها همینن
درباره بازیای انحصاریش چرا میگید بزرگنمایی؟
یعنی شما از بازیای انحصاریش بیشتر از اینا توقع داشتید؟من همشو نمیگما خوب مسلمه تک تک بازیای انحصاریش به دل آدم نمیشینه اما مثلا God Of War 3 چه چیزی کم داشت؟داستان؟گرافیک؟صداگذا ری؟واقعا خوب ایرادش چی بود؟حالا این شرکت حق نداره برا این بازی که میخواست بیاد به قول شما بزرگ نمایی کنه؟
یا بازی MGS4 مگه چه چیزی کم داشت که یکی از دوستان میگه اون چیزی که باید میشد نشد؟مثلا چی باید میشد؟
یا بازی Heavy Rain اصلا کسی میتونه در موردش صحبت کنه؟بازیی که انگار یه فیلم دارن میسازن شما کارگردانشی هر جور بخوای فیلمو تموم میکنی با اون داستان حیرت انگیز.چه چیزی کم داشت از یک بازییه ناب؟حالا سونی وقتی میخواد این بازیا رو که انحصاری هست عرضه کنه نباید بزرگنمایی کنه؟اصلا احتیاجیم به این کار نیستا خود این بازیا به قدر کافی توی دنیا و ایران و هر جا که بگی بزرگ هستن.اما خوب قبل از اینکه بیاد هم سونی باید به فکر فروشش باشه و از بازیش تعریف کنه البته نه به دروغ.که تا حالا به دروغ هم تبلیغ بازیش رو نکرده بازیایی که مثال زدم همه ناب و دسته یک بودن حالا اگه دموشون گرافیکی تر بوده به قول یکی از دوستان این زرنگیه تبلیغ کناشونه که دمو رو زیبا زدن ولی بازیم کم نداره:11:
راستی اینو هم که احتمالا همه خوندین
Starhawk انحصاریه PS3 تایید شد
نظرتون چیه؟

MohammadT15
21-05-2011, 22:01
در ضمن یه سوال بچه ها
تا الان تمام بازیای جدیدی که روی cfw 56 بوده رو با تغییرات بر روی eboot.bin یا param.sfo برای cfw55 هم ردیف کردن و میتونیم استفاده کنیم اما به نظرتون تا کی این روند ادامه پیدا میکنه و میتونن این تغییرات رو بدن؟

Gamemaster
21-05-2011, 22:01
نظر چیمون چی‌؟:31:

در ضمن یه سوال بچه ها
تا الان تمام بازیای جدیدی که روزی cfw 56 بوده رو با تغییرات بر روی eboot.bin یا param.sfo برای cfw55 هم ردیف کردن و میتونیم استفاده کنیم اما به نظرتون تا کی این روند ادامه پیدا میکنه و میتونن این تغییرات رو بدن؟
تا وقتی که‌ای روند ادامه داشته و جواب بده
دیگه ۵۶ که تموم شد الان به فکر ۶۱ باش

MohammadT15
21-05-2011, 22:09
نظر چیمون چی‌؟:31:

تا وقتی که‌ای روند ادامه داشته و جواب بده
دیگه ۵۶ که تموم شد الان به فکر ۶۱ باش

درباره starhawk دیگه:31:
منم همینو میگم خوب من نباید به فکر باشم هکرا باید به فکر باشند این روند تغییرات روی 61 هم میتونه کارساز باشه؟

sonixax
21-05-2011, 23:12
در ضمن یه سوال بچه ها
تا الان تمام بازیای جدیدی که روی cfw 56 بوده رو با تغییرات بر روی eboot.bin یا param.sfo برای cfw55 هم ردیف کردن و میتونیم استفاده کنیم اما به نظرتون تا کی این روند ادامه پیدا میکنه و میتونن این تغییرات رو بدن؟

تا زمانی که دیگه برای Ps3 بازی تولید نشده :31:

hamed-akbarie
22-05-2011, 00:51
300 مگ دانلود کردم فقط صدا درست شد:31:هنوزم هنگ میکنه وسط مسابقه ها میزنه Now loading دیگه همونجا گیر میکنه:41:
سلا محمد جان ببخشید اینقدر دیر جواب میدم .

این SMACK DOWN 2011 رو وقتی من patch 300 mb رو نصب کردم هم صداش درست شد هم داخل

بازی رفتم و کلی بازی کردم ولی فرداش دورباره هنگ کرد .

این بازیه یه patch دیگه هم داره که فکر کنم مشکل هنگ شدشنشو حل میکنه حجمش حدود 100 مگابایت است

خبر دقیقشو چند وقت دیگه بهت می دم. باید صبر کنی دنبال پچش بگردم .

این سری دانلود نکن وایسا اگر هنگ نکرد خودم بهت می گن دانلود کن .

به خدا این بازی های ps3 هم شده دردسرا ...

یه بازیش ایراد داره باید patch نصب بشه یه بازیش eboot ایراد داره یه بازی خرابه یه بازی ناقصه

فکر کنم همین جوری پیش بره کم کم دیونه شم .... :19:

sony_W810i
22-05-2011, 07:37
ممنون دوست عزیز :11:
کجا میتونم درموردش بیشتر بخونم..........؟

ویرایش:
از اونجای که سوال پرسیدن عیب نیست حتی خیلی چرت::31:
هارد اکستارنال با هارد خود دستگاه چه فرقی داره؟؟؟؟

هارد خود PS3 و هارد اکسترنال همشون همون هارد Laptop هستند. فرقی هم با هم به اون صورت ندارند. ممکن هست تو سرعت چرخش و Read و Write متفاوت باشند. حتی با هم قابل تعویض هم هستند. کافیه قاب هارد اکسترنال رو باز کنید و هارد داخلش رو با هارد PS3 تعویض کنید ( البته همه اطلاعاتتون از بین میره )

سلام. اقا این نرم افزاررو توضیح میدین یکم؟ عین همن؟ میتونم هردوتارو داشته باشم؟ ممنون:11:

این نرم افزار رو میتونید کنار همه نرم افزار های دیگه نصب کنید و از همشون هم میتونید به دلخواه استفاده کنید. ولی حسنی که این داره اینه که فایلهای بزرگ رو تو هارد PS3 میاد Cache می کنه و بقیه فایلهای بازیو از همون اکسترنال میخونه. هیچ مشکلی هم تو بازی نداره و با سرعت عالی اجرا میشن همشون.

من که کلا دنبال اینجور چیزا نمیرم مثل شماها و زیاد خبر نمیگیرم به جز اینکه یه گیم اسپت برم ببینم چی میخواد جدید بیاد
درباره پلی 2 رو هم باز اغراقش رو نمیدونم اما توی زمان خودش معرکه بود و با بازیای کامپیوتر رقابت داشت تا وقتی دیگه گرافیک رفت بالا و کم آورد خوب همه ی کنسول ها همینن
یعنی شما از بازیای انحصاریش بیشتر از اینا توقع داشتید؟من همشو نمیگما خوب مسلمه تک تک بازیای انحصاریش به دل آدم نمیشینه اما مثلا God Of War 3 چه چیزی کم داشت؟داستان؟گرافیک؟صداگذا ری؟واقعا خوب ایرادش چی بود؟حالا این شرکت حق نداره برا این بازی که میخواست بیاد به قول شما بزرگ نمایی کنه؟
یا بازی MGS4 مگه چه چیزی کم داشت که یکی از دوستان میگه اون چیزی که باید میشد نشد؟مثلا چی باید میشد؟
یا بازی Heavy Rain اصلا کسی میتونه در موردش صحبت کنه؟بازیی که انگار یه فیلم دارن میسازن شما کارگردانشی هر جور بخوای فیلمو تموم میکنی با اون داستان حیرت انگیز.چه چیزی کم داشت از یک بازییه ناب؟حالا سونی وقتی میخواد این بازیا رو که انحصاری هست عرضه کنه نباید بزرگنمایی کنه؟اصلا احتیاجیم به این کار نیستا خود این بازیا به قدر کافی توی دنیا و ایران و هر جا که بگی بزرگ هستن.اما خوب قبل از اینکه بیاد هم سونی باید به فکر فروشش باشه و از بازیش تعریف کنه البته نه به دروغ.که تا حالا به دروغ هم تبلیغ بازیش رو نکرده بازیایی که مثال زدم همه ناب و دسته یک بودن حالا اگه دموشون گرافیکی تر بوده به قول یکی از دوستان این زرنگیه تبلیغ کناشونه که دمو رو زیبا زدن ولی بازیم کم نداره:11:
نظرتون چیه؟

فن !!!

Maziar_69
22-05-2011, 08:53
سلام.
ببخشید دوستان LA Noir رو میشه الان بازی کرد؟
یه چند هفته ای هست سرم شلوغه خبر ندارم چی به چی شده.

matrix_3s
22-05-2011, 09:52
هارد خود PS3 و هارد اکسترنال همشون همون هارد Laptop هستند. فرقی هم با هم به اون صورت ندارند. ممکن هست تو سرعت چرخش و Read و Write متفاوت باشند. حتی با هم قابل تعویض هم هستند. کافیه قاب هارد اکسترنال رو باز کنید و هارد داخلش رو با هارد PS3 تعویض کنید ( البته همه اطلاعاتتون از بین میره )
ممنون دوست عزیز
هارد اکسترنال باید داشته باشم؟؟؟؟؟؟ اگه اینطوریه پس هارد خود دستگاه که میخوام 320 بگیرم به چه دردی میخوره؟؟؟؟

shab_2008
22-05-2011, 10:17
نظرتون چیه؟

ببینید دوست من در مورد PS2 که خوب من نکته ای رو نگفتم و سعید گفت و خوب پاسخش بمونه برای خودش!:31:

اما یه نکته ای رو در مورد خود کنسول ها بگم که هیچ گاه کنسول ها در حد و اندازه های قوی ترین PC زمان خودشون نیستن! و از نظر قدرت فاصله نسبتا زیادی در هنگام عرضه با High End PC های اون زمان دارن! این یه نکته!

اما بزرگ نمایی!

دوست من شما برین و دموی بازی KillZone2 رو تو همایش E3 سال 2005 ببینید بعد متوجه میشین که منظور از بزرگ نمایی که ما میگیم چیه. البته این اسمش دروغ هست و بزرگ نمایی نیست!

اما بحث من اینجا نیست بحث من سر موضوعی هست که اکثر همه گیمرها اونا بزرگ نمایی میدونن و اون هم تعریف افراطی از یک بازی !!

که مثالش هم زدم در مورد بازی های انحصاری سونی که سازنده هاش میگن روی هیچ کنسولی به جز PS3 اجرا نمیشد! و مثلا از فلان درصد قدرت کنسول برای ساخت فلان بازی استفاده شده!!

برای مثال سازنده های KZ 3 اول میان میگن که ما از 100 درصد قدرت PS3 در ساخت KZ3 میخوایم استفاده کنیم! ولی بعد که بازی عرضه میشه و خوب فروش میره میان میگن نه! ما باز هم نتونستیم از 100 درصد قدرتش استفاده کنیم! خوب این یعنی چی!؟

آخه اینا اسمش تبلیغه !!؟:31:
شما تبلیغات بازی های بزرگی مثل COD یا BF یا ... رو ببینید تا متوجه بشین اونا تبلیغ میکنن یا سازندگان بازی های انحصاری PS3 !!

همین چند وقت پیش هم خبر بود که برای تبلیغ BF3 قرار 100 ملیون دلار هزینه کنن!!

حالا شما بگین آیا این تبلیغه یا اونی که برای جلب توجه بازیش و فروش بیشترش میاد کنسول رقیب رو با حرف های عجیبش زیر سوال میبره!!؟

این جور تکنیک ها برای فروش بیشتر اسمش بزرگ نمایی هست دوست من نه تبلیغ!

اگه شما میگید که اینها بازی های بزرگی هستن پس دیگه چه نیازی به این حرفهاست!!؟

من همیشه گفتم که بازی های انحصاری PS3 اکثرش فوق العادس و واقعا ارزش داره که به خاطر هر کدومش آدم یه PS3 بخره!

بنده هم نه فن هستم و کولر هستم و نه چیزه دیگه ای!!:31: بار ها هم توی تاپیک X360 انتقاد اون کنسول رو کردم! چون کلا آدم واقع گرا هستم!:31:
ولی خوب طرف دیگر ماجرا را هم باید در نظر داشت!

abbasgh66
22-05-2011, 13:20
* شما از PS3 راضی هستید ؟
مثل این که راضی نیستید ؟!؟! این ماجرای E-boot و اجرا نشدن بازی ها چیه ؟
* یه مسئله ی دیگه این که برای استفاده از PSN باید حداقل سرعت چقدر باشه ؟
* یکی دیگه این که به نظرتون بعد از این که تو تابستون قیمت ها بالا رفت کی دوباره میاد سر جاش ؟

Layken
22-05-2011, 13:47
* شما از PS3 راضی هستید ؟
مثل این که راضی نیستید ؟!؟! این ماجرای E-boot و اجرا نشدن بازی ها چیه ؟
* یه مسئله ی دیگه این که برای استفاده از PSN باید حداقل سرعت چقدر باشه ؟
* یکی دیگه این که به نظرتون بعد از این که تو تابستون قیمت ها بالا رفت کی دوباره میاد سر جاش ؟
مگه میشه از این کنسول ناراضی بود
بازیهاش همه درجه یک خود کنسول درجه یک ، شیک خوش استیل
برا انلاینش هم 128 داشته باشی کفایت میکنه قیمت ها هم هیچ وقت معلوم نمیکنه

abbasgh66
22-05-2011, 14:00
مگه میشه از این کنسول ناراضی بود
بازیهاش همه درجه یک خود کنسول درجه یک ، شیک خوش استیل
برا انلاینش هم 128 داشته باشی کفایت میکنه قیمت ها هم هیچ وقت معلوم نمیکنه

ببخشید یه چیز دیگه »
حک کردن PS3 کار پر درد سریه ؟ ریسک داره ؟ اتفاقی نمی افته خودم حک کنم ؟ یا نه 20 تومن بدم بیرن حک کنن ؟

Layken
22-05-2011, 15:15
ببخشید یه چیز دیگه »
حک کردن PS3 کار پر درد سریه ؟ ریسک داره ؟ اتفاقی نمی افته خودم حک کنم ؟ یا نه 20 تومن بدم بیرن حک کنن ؟
من خودم مخالف این امر هستم برا همین هیچ وقت حک نکردم
ولی از دوستان دیدم که این کارو کردن دردسر زیادی نداره و توصیه میکن که بدی 20 تومن بیرون برات حک کنن تا خودت حک کنی

shab_2008
22-05-2011, 15:35
ببخشید یه چیز دیگه »
حک کردن PS3 کار پر درد سریه ؟ ریسک داره ؟ اتفاقی نمی افته خودم حک کنم ؟
نه خیلی کاره راحتیه!!

اصلا هم ضرر نداره!

یا نه 20 تومن بدم بیرن حک کنن ؟

20 تومن!!!؟:18:

نه بابا پولا بزارین تنگ جیبتون و خودتون ه کش کنید بره!

ه ک X360 هم که باید در کنسول باز بشه هم 20 تومن نیست و 8 تومنه بعد اونوقت ه ک PS3 اینقدره!!؟

واقعا از دست این کاسب جماعت آدم میمونه چی بگه!!:31:

matrix_3s
22-05-2011, 16:06
پس ما هم یه ps3 بگیریم تا اسلیم x360 0225 ه ک شه

shab_2008
22-05-2011, 16:08
پس ما هم یه ps3 بگیریم تا اسلیم x360 0225 ه ک شه

بله الان خرید یه PS3 خیلی عاقلانه تر از X360 هست!

X360 فعلا در بحران به سر میبره!:31:

J A V I D
22-05-2011, 17:00
تو انجمن انقلاب شده چی شد یهو این همه ناظر پیدا شده ! قدیما هیچ کی نبود هر کاری می خواستیم می کردیم : ) بگذریم در خبر ها خوندیم که PSN Store خدا بخواد 24 می یعنی پس فردا آنلاین می شه !

در ضمن اینقدر الکی خرید پلی سه رو به مردم پیشنهاد نکنید الان بازی جدیدا 3.60 فقط دوتاش اونم به خاطر سوتی سازندگان اجرا شدن و به غیر از اون دو تا دیگه هیچ بازی که 3.60 بخواد اجرا نمی شه ... اگه همین روند ادامه پیدا کنه بازم خرید ایکس باکس به خاطر هزینه با صرفه تره ...

shab_2008
22-05-2011, 18:11
تو انجمن انقلاب شده چی شد یهو این همه ناظر پیدا شده ! قدیما هیچ کی نبود هر کاری می خواستیم می کردیم : ) بگذریم در خبر ها خوندیم که PSN Store خدا بخواد 24 می یعنی پس فردا آنلاین می شه !

در ضمن اینقدر الکی خرید پلی سه رو به مردم پیشنهاد نکنید الان بازی جدیدا 3.60 فقط دوتاش اونم به خاطر سوتی سازندگان اجرا شدن و به غیر از اون دو تا دیگه هیچ بازی که 3.60 بخواد اجرا نمی شه ... اگه همین روند ادامه پیدا کنه بازم خرید ایکس باکس به خاطر هزینه با صرفه تره ...

اولا که برادر من قبلش هم فرمورهای مختلف دربارش همین حرف ها بود و میگفتن دیگه سونی جلوی ه کرهارو گرفت و ...! ولی بعدش دیدیم که اینجوری نیست!!

زمانی که در یک سیستم امنیتی نفوذ بشه باز سازیش خیلی سخت و یا غیر ممکنه و تمام این کار هایی که سونی انجام میده یه جور مسکن برای مشکل کنسولش هست و نه درمان!!

باور ندارین از میلاد بپرسین!

دوما بدترین موقع برای خرید X360 به نظر میاد الان باشه! چون +LT که به خطر افتاده و اسلیم هم که یه درایو + یک فرمور دیگه از درایوش هنوز ه ک نشده! و اون هزینه که شما گفتین واقعا جای بسی تامل داره!!؟

سوما همیشه قبل از اینکه حرف ها یا راهنمایی های کسی رو الکی خطاب کنید جوانب قضیه رو بررسی کنید.

J A V I D
22-05-2011, 18:37
اولامن کجا گفتم جلو ه کر ها گرفته شده ؟!؟ هر چند فعلا گرفته شده ! سیستم غیر قابل نفوذ نداریم ، فعلا بازی هایی که 3.60 می خواد به جز دو مورد بقیه اجرا نمی شن در آینده شاید اجرا بشن ولی این آینده معلوم نیست دوره یا نزدیک !!!! یهو دیدی رفت تا دوسال دیگه ! با چه اطمینانی می گید برید پلی سه بخرید مشکلی نداره همه بازی ها می آد ؟!؟ اگه من درست راهنمایی نمی کنه بقیه هم همه چی رو نمی گن !

دوما دوست عزیز الان خرید پلی سه با ایکس باکس از نظر قیمیت خود کنسول تفاوت چندانی نداره با توجه به این موضوع که برای پلی سه لازمه یه هارد اکسترنالم تهیه بشه ، تو ایکس باکس شما بازی رو می ذاری تو درایو و بازی اجرا می شه ، ولی پلی سه اینقدرم راحت نیست و هزارتا دنگ و فنگ داره ، در مورد LT+ تیم ه کرش گفته که برای همه درایو ها آمادست پس جای نگرانی نیست ، حتی ورژن دوش رو بر اساس داشبورد بتا ماکروسافت که جلو بازی های کپی رو می گیره آماده کرده یه سر به سایتشون بزنید ... البته در مورد کپی خور بودن دستگاه و ریفر بودن اینا باید مراقب بود چون الان کنسول های ریفر قدیمی و درایو چنجی اسیلم تو بازار خیلی زیاده و شما درست می گید خرید ایکس باکس الان از هر بقالی به صلاح نیست ولی خرید پلی سه هم همین جوری به صلاح نیست ! بحث به خطر افتادن با تو خطر رفتنم فرق می کنه الان پلی سه بازی ها رو کلا نمی آره و تو خطر رفته ولی ایکس باکس فعلا بازی ها رو می آره و هنوز تو خطر نرفته !

سوما @#$$%^%$$##@!!!!!!! قصد توهین نداشتم به کسی که به شما برخورد ، من می گم اگه کسی گفت ایکس باکس بخرم یا پلی سه یهو نگید پلی سه هیچ مشکلی هم نداره !

لازم به ذکره چون می دونم این بحث بالا می گیره من دیگه جواب نمی دم ....

shab_2008
22-05-2011, 19:32
اولامن کجا گفتم جلو ه کر ها گرفته شده ؟!؟ هر چند فعلا گرفته شده ! سیستم غیر قابل نفوذ نداریم ، فعلا بازی هایی که 3.60 می خواد به جز دو مورد بقیه اجرا نمی شن در آینده شاید اجرا بشن ولی این آینده معلوم نیست دوره یا نزدیک !!!! یهو دیدی رفت تا دوسال دیگه ! با چه اطمینانی می گید برید پلی سه بخرید مشکلی نداره همه بازی ها می آد ؟!؟ اگه من درست راهنمایی نمی کنه بقیه هم همه چی رو نمی گن !

دوما دوست عزیز الان خرید پلی سه با ایکس باکس از نظر قیمیت خود کنسول تفاوت چندانی نداره با توجه به این موضوع که برای پلی سه لازمه یه هارد اکسترنالم تهیه بشه ، تو ایکس باکس شما بازی رو می ذاری تو درایو و بازی اجرا می شه ، ولی پلی سه اینقدرم راحت نیست و هزارتا دنگ و فنگ داره ، در مورد LT+ تیم ه کرش گفته که برای همه درایو ها آمادست پس جای نگرانی نیست ، حتی ورژن دوش رو بر اساس داشبورد بتا ماکروسافت که جلو بازی های کپی رو می گیره آماده کرده یه سر به سایتشون بزنید ... البته در مورد کپی خور بودن دستگاه و ریفر بودن اینا باید مراقب بود چون الان کنسول های ریفر قدیمی و درایو چنجی اسیلم تو بازار خیلی زیاده و شما درست می گید خرید ایکس باکس الان از هر بقالی به صلاح نیست ولی خرید پلی سه هم همین جوری به صلاح نیست ! بحث به خطر افتادن با تو خطر رفتنم فرق می کنه الان پلی سه بازی ها رو کلا نمی آره و تو خطر رفته ولی ایکس باکس فعلا بازی ها رو می آره و هنوز تو خطر نرفته !

من جایی گفتم که شما گفتین جلوی ه کرها گرفته شده؟

بعدش هم مگه PS3 خودش هارد نداره که باید براش هارد جدا خرید!؟

مورد بعدی این که قیمت دو کنسول الان به هیچ وجه نزدیک به هم نیست! کنسول PS3 با هارد 160 گیگ الان 430 تومنه! حالا شما ببینید کنسول ه ک شده X360 Slim چنده؟

من هم گفتم الان خرید PS3 بهتره! نه 2 یا چند هفته دیگه! اگه شما پست های منو توی تاپیک X360 ببینید گفتم اگه قصد خرید X360 دارین فعلا مدل اسلیم ه ک نشده رو بخرید و بعد ه کش کنید چون بعد ه ک قیمتش نجومی بالا میره!

سوما @#$$%^%$$##@!!!!!!! قصد توهین نداشتم به کسی که به شما برخورد ، من می گم اگه کسی گفت ایکس باکس بخرم یا پلی سه یهو نگید پلی سه هیچ مشکلی هم نداره !
به من بر نخورد دوست من! من بچه دو ساله نیستم که از یه حرف ناراحت بشم!:31:

در ضمن شما رفیق منی !

بعدش هم چرا بحث بالا بگیره!!؟ مگه ما چیزه بدی توی پست هامون گفتیم یا .... !؟

داریم دوستانه نظر میدیم!:31:

matrix_3s
22-05-2011, 20:32
دوستان من .....
به کسایی مثله من که پول بازی اورجینال ندارن خرید چی کنسولی رو توصیه میکنید ps3 یا x360 یا هردوش؟؟؟؟:31:

flasher_for_nokia
22-05-2011, 20:38
دوستان من .....
به کسایی مثله من که پول بازی اورجینال ندارن خرید چی کنسولی رو توصیه میکنید ps3 یا x360 یا هردوش؟؟؟؟:31:

هر دو تا رو بگیر هر کدوم -- شد با همون بازی کن :31::31::31::8::8::8::11::11::11:

abbasgh66
22-05-2011, 21:05
عزیزان وقتی PS3 -- شد باید یه دیسک اوریجینال تو دستگاه باشه تا بازی اجرا بشه ؟
خب 40 تومن هم باید پول بازی اوریجینال رو بدیم ؟

matrix_3s
22-05-2011, 21:34
وقتی دیسک اورجینال رو داشته باشی دیگه چه احتیاجی به ه ک داری.......!!!!!!
ولی اگه منظورت یه بازی اورجینال برای همه هست....فکر نمیکنم اینطور باشه....!!!!!!:31:

abbasgh66
22-05-2011, 21:41
ولی اگه منظورت یه بازی اورجینال برای همه هست....فکر نمیکنم اینطور باشه....!!!!!!:31:

بله منظورم همین بود . مثلا اگه بازی Gow رو به صورت اوریجینال داری ولی RED DEAD REDEMPTION رو نه .
اون وقت باید دیسک Gow رو داخل دستگاه بذاری و بعد RED DEAD REDEMPTION رو اجرا کنی .
آیا اینطوریه ؟

rahajoooon
22-05-2011, 21:51
میشه تو پلی 3 بازی های پلی 2 هم بازی کرد؟

MohammadT15
22-05-2011, 21:57
سلا محمد جان ببخشید اینقدر دیر جواب میدم .

این SMACK DOWN 2011 رو وقتی من patch 300 mb رو نصب کردم هم صداش درست شد هم داخل

بازی رفتم و کلی بازی کردم ولی فرداش دورباره هنگ کرد .

این بازیه یه patch دیگه هم داره که فکر کنم مشکل هنگ شدشنشو حل میکنه حجمش حدود 100 مگابایت است

خبر دقیقشو چند وقت دیگه بهت می دم. باید صبر کنی دنبال پچش بگردم .

این سری دانلود نکن وایسا اگر هنگ نکرد خودم بهت می گن دانلود کن .

به خدا این بازی های ps3 هم شده دردسرا ...

یه بازیش ایراد داره باید patch نصب بشه یه بازیش eboot ایراد داره یه بازی خرابه یه بازی ناقصه

فکر کنم همین جوری پیش بره کم کم دیونه شم .... :19:

ممنون پس حتما خبرم کن

MohammadT15
22-05-2011, 22:02
ببینید دوست من در مورد PS2 که خوب من نکته ای رو نگفتم و سعید گفت و خوب پاسخش بمونه برای خودش!:31:

اما یه نکته ای رو در مورد خود کنسول ها بگم که هیچ گاه کنسول ها در حد و اندازه های قوی ترین PC زمان خودشون نیستن! و از نظر قدرت فاصله نسبتا زیادی در هنگام عرضه با High End PC های اون زمان دارن! این یه نکته!

اما بزرگ نمایی!

دوست من شما برین و دموی بازی KillZone2 رو تو همایش E3 سال 2005 ببینید بعد متوجه میشین که منظور از بزرگ نمایی که ما میگیم چیه. البته این اسمش دروغ هست و بزرگ نمایی نیست!

اما بحث من اینجا نیست بحث من سر موضوعی هست که اکثر همه گیمرها اونا بزرگ نمایی میدونن و اون هم تعریف افراطی از یک بازی !!

که مثالش هم زدم در مورد بازی های انحصاری سونی که سازنده هاش میگن روی هیچ کنسولی به جز PS3 اجرا نمیشد! و مثلا از فلان درصد قدرت کنسول برای ساخت فلان بازی استفاده شده!!

برای مثال سازنده های KZ 3 اول میان میگن که ما از 100 درصد قدرت PS3 در ساخت KZ3 میخوایم استفاده کنیم! ولی بعد که بازی عرضه میشه و خوب فروش میره میان میگن نه! ما باز هم نتونستیم از 100 درصد قدرتش استفاده کنیم! خوب این یعنی چی!؟

آخه اینا اسمش تبلیغه !!؟:31:
شما تبلیغات بازی های بزرگی مثل COD یا BF یا ... رو ببینید تا متوجه بشین اونا تبلیغ میکنن یا سازندگان بازی های انحصاری PS3 !!

همین چند وقت پیش هم خبر بود که برای تبلیغ BF3 قرار 100 ملیون دلار هزینه کنن!!

حالا شما بگین آیا این تبلیغه یا اونی که برای جلب توجه بازیش و فروش بیشترش میاد کنسول رقیب رو با حرف های عجیبش زیر سوال میبره!!؟

این جور تکنیک ها برای فروش بیشتر اسمش بزرگ نمایی هست دوست من نه تبلیغ!

اگه شما میگید که اینها بازی های بزرگی هستن پس دیگه چه نیازی به این حرفهاست!!؟

من همیشه گفتم که بازی های انحصاری PS3 اکثرش فوق العادس و واقعا ارزش داره که به خاطر هر کدومش آدم یه PS3 بخره!

بنده هم نه فن هستم و کولر هستم و نه چیزه دیگه ای!!:31: بار ها هم توی تاپیک X360 انتقاد اون کنسول رو کردم! چون کلا آدم واقع گرا هستم!:31:
ولی خوب طرف دیگر ماجرا را هم باید در نظر داشت!

پس اینجور حرفها زده میشه.خوب اینجور که شما میگی درسته در اون حدی که تعریف میشه ازش نیست اما بازم در سطح عالیه بازیاش.یعنی تو ذوق نمیخوره
اینجوری که مثلا شما با یه تبلیغی مجذوب بازی بشی بخوای بازی کنی بخوره تو ذوقت.اصلا اینجوری نیست
در ضمن آخه چه رقابتی مگه توی بازیهای انحصاری الان سونی رقابتی با کسی داره؟آقا همین الان جلوی بازیای انحصاری سونی رو بگیرن همون 3 4 تایی که مثال زدم تا 100 سال دیگه رقابتی ایجاد نمیکنه چون در سطح رقابت نیستن بازیای کنسول های دیگه
اما به من میگن فن نامردا ایناها همین الان یکی گفت:31:این آقا فقط بلده بیاد اینجا یاس و ناامیدی بده و بگه پلی 3 فلان و فلان و بره اون وقت به من میگه فن:41:

MohammadT15
22-05-2011, 22:30

این حرف شما یعنی اینکه سونی عرضه نداره از پس خودش بر بیاد دیگه:31:
آخه میدونی چیه طرف هیچ وقت نمیاد به خاطر حرف های شما بره ابکس بخره در حالی که چشمش دنبال خدای جنگه و مطمئن باش اون کنسول هیچ وقت بهش نمیچسبه:46:
============================================= از اینجا به بعد رو با شما نیستم کلی میگم نیای بزنی مارو داداش:31:
مثل خودم گفتم که 3 سال پیش پولم برا ایکس باکس و بازیاش آماده بود ولی صبر کردم تا امسال:40:
در ضمن پلی 3 سیاست خوبی رو در پیش گرفته میدونید که
به نظر من از همه لحاظ که از ایکس باکس سر تره اما به نظر شما از همه لحاظ از ایکس باکس بدتره ایراد نداره...
مهم اینه که نقطه قوتش رو گذاشته روی بازیای انحصاریش و همه رو وسوسه کرده و واقعا کسایی که کنسول های دیگه ای دارن حسرت بازیای پلی 3 رو میخورن بلاخره یا بازی میکنن یا یه دونه پلی 3 میخرن ولی تا حالا ندیدم کسی به خاطر معروف ترین بازیه ایکس باکس یعنی همون گیرز اف وار بره ایکس باکس بخره.و روز به روز هم سونی داره این روند رو با قدرت بیشتر ادامه میده.حالا شما کل اینجا بنویسید پلی 3 بده ایکس باکس خوبه.پلی 3 نخرید ایکس باکس بخرید.بعد میان آمار دروغم میدن که فروش ایکس باکس 10 برابر پلی 3.آدم خندش میگیره یه بنده خدایی بیکار بوده یه ذره هم آمارش خوب بود یه چرت و پرتی نوشته و این شده سند کل دنیا برای قضاوت:31:
آمار رو من عید 90 دیدم که رفته بودیم بازی بگیریم چند ساعت طول میکشیدیم این مغازه اون مغازه رفتیم فقط جلو چشم خود ما 7 8 نفر ایکس باکس به دست اومده بودن پلی 3 بگیرن فقط تو همون روز جلو چشم ما توی اون چند مغازه...دیگه خودتون متوجه منظورم بشین

خلاصه اینکه حالا که همه رو آوردن به پلی 3 و دیگه نتونستن اینقدر حسرت بازیای انحصاری پلی 3 رو بخورن شما نرید ایکس باکس بخرید که بازم دلتون اینطرف باشه.این حرفها و شایعه ها زیاده.نه برای بازیای پلی 3 مشکلی پیش میاد نه جلوی هکش گرفته میشه اون شرکت سونی که نبض کنسول های دنیا دستشه و چند صد پرسنل و مهندس و ... داره یعنی عقلش اندازه من و شما نمیرسه که توی یه مشکل به این کوچیکی بخواد گیر کنه؟

در ضمن من اصلا هم برام مهم نیست بهم بگن فن.فن مگه بده؟اگه فن نبود الان همتون از گرما میپختید.چه تو کولر چه ماشین چه حتی همین پلی 3 و ایکس باکس فن لازمه:31:پس من به خودم افتخار میکنم کار یه دنیا با من میچرخه:31:
شرمنده زیاد حرف زدما آخه قرار شد دیگه بحث مقایسه پل 3 و ایکس باکس انجام نشه اما مثل اینکه هنوز هم که هنوزه این مقایسه های روی باد هوا انجام میشه منم میبینم خون جلو چشمامو میگیره:31:بازم جلمه همیشگیم رو میگم سونی هیچ وقت جلو ایکس باکس کم نمیاره به هر روش و سیاستی شده بالاتر از ایکس باکسه نمونش همین تاثیر گذاری بازیای انحصاریش

MohammadT15
22-05-2011, 22:39

قربونت همیشه همین بوده :31:پس بهتر بود از همون اول جواب اینجور مسائل رو نمیدادی داداش :40:
چون شما یه چیزی میگی بعد من میام اینارو میبینم یاد کیریتوس میفتم رگ غیرتم میزنه بالا یه چیزی میگم بعد اون یکی میاد میگه فن میگم خودتی.بعد یکی میگه سواد ابتدایی داری میگم قربونت سال سومم دارم دیپلم میگیرم فروم جای یادگیریه.بعد یکی دیگه میادمیگه و ما میگیم و... شیر تو شیر میشه کلا.خوب شماها که بهتر از من میدونید چرا هر چند وقت یه بار از این بحثا میکنید؟:41:

---------- Post added at 11:39 PM ---------- Previous post was at 11:37 PM ----------

بعدش هم مگه PS3 خودش هارد نداره که باید براش هارد جدا خرید!؟

80 درصد مغازه ها دیگه توی هارد خود دستگاه کپی نمیکنن آخه

shab_2008
22-05-2011, 22:55
پس اینجور حرفها زده میشه.خوب اینجور که شما میگی درسته در اون حدی که تعریف میشه ازش نیست اما بازم در سطح عالیه بازیاش.یعنی تو ذوق نمیخوره

اما به من میگن فن نامردا ایناها همین الان یکی گفت:31::41:
از آخر شروع میکنم!:31:

این آقا فقط بلده بیاد اینجا یاس و ناامیدی بده و بگه پلی 3 فلان و فلان و بره اون وقت به من میگه فنمنظورتون منم !!؟:31:

دوست عزیز من خودم همیشه تعریف PS3 و بازیاش رو کردم و هیچ وقت بدون منطق از موردی انتقاد نکردم!

شما اگه یه پست از من پیدا کردین که من از یه مورد کنسول ها بی خودی و از روی هوا انتقاد کردم مطرح کنید بعدش من دیگه توی این انجمن پستی نمیزنم!

کسایی که منو میشناسن میدونن من فن هیچی نیستم! من هرچی که بدونم اشکالی درش وجود داره رو میام و بیان میکنم و اجازه نمیدم تفکرات اشتباه و متعصبانه یک سری باعث گمراهی بعضی ها بشه! پس خواهشا تا زمانی که مدرکی بر علیه من پیدا نکردین به من نگین فن!

اینجوری که مثلا شما با یه تبلیغی مجذوب بازی بشی بخوای بازی کنی بخوره تو ذوقت.اصلا اینجوری نیست
در ضمن آخه چه رقابتی مگه توی بازیهای انحصاری الان سونی رقابتی با کسی داره؟منم در مورد کیفیت بازی ها حرفی نزدم که شما میاین کیفیت بازی هارو در موردش صحبت میکنین. من بحثم سره بزرگ نمایی هست. حتی در اون پست هم خدمتتون عرض کردم که به نمایش دروغین KZ2 در همایش E3 هم کاری ندارم چون بحثم در رابطه با اون هم نیست!

در مورد رقابت هم که بحثی نیست چون رقابت بین دو کمپانی همیشه بوده و هست و خواهد بود و هیچ کس نمیتونه منکرش بشه.

آقا همین الان جلوی بازیای انحصاری سونی رو بگیرن همون 3 4 تایی که مثال زدم تا 100 سال دیگه رقابتی ایجاد نمیکنه چون در سطح رقابت نیستن بازیای کنسول های دیگهدر اینکه بعضی بازی های PS3 هیچ وقت دیگه شاید نمونشون رو نبینیم شکی نیست! باز هم میگم بحث من سره بزرگ نمایی های بازی های انحصاری PS3 و خود کنسولش هست و نه چیزه دیگه!

من دلایل خودم رو در رابطه با موضوعی که گفتم بیان کردم! حالا هر کسی که در مورد بزرگ نمایی تاکید میکنم بزرگ نمایی سونی حرفی یا نظری داره یا علی بیاد و بیان کنه تا جمع بیشتر آگاه بشن!

light
22-05-2011, 23:16
نمیدونم چی شده هر بازی که میریزم تو هارد صدای صحبش نمیاد
مثلا فوتبال pes2011 , فیفا گزارشگر نداره ، ولی همه چیزش درسته (قبلا درست بود)
در کل، کل بازیهای صدای صحبت کردن نمیاد

CHEGUEVARA.
22-05-2011, 23:44
ببخشین که باز هم سوالهای تکراری میپرسم.....
من کنسولمو -- کردم ولی یه سری از بازی ها نمیاد.....
بازیها رو هارد اکسترناله و فریمور کنسول هم 3.55
باید چیکار کنم....؟؟؟؟

sony_W810i
23-05-2011, 06:48

بله منظورم همین بود . مثلا اگه بازی Gow رو به صورت اوریجینال داری ولی RED DEAD REDEMPTION رو نه .
اون وقت باید دیسک Gow رو داخل دستگاه بذاری و بعد RED DEAD REDEMPTION رو اجرا کنی .
آیا اینطوریه ؟

برای اجرا بازی های کپی ( اکثرشون، نه همشون ) باید یک دیسک بازی اوریجینال ( هر بازی که شد - فقط باید اصل باشه ) تو دستگاه باشه. مثلاً میخواید Killzone 2 رو بازی کنید باید یک بازی مثل God Of War III اصل تو دستگاه باشه.( God of Warr بودنش مهم نیست- خواستم متفاوت بودن بازی رو نشون بدم )

هر بازی رو میتونید انتخاب کنید و اصلش رو بخرید. مهم اینه که اصل باشه. ن.عش و اسمش مهم نیست. میتونید یک دست دوم بخرید 15 تومن. هر چی که بود بود.

میشه تو پلی 3 بازی های پلی 2 هم بازی کرد؟

خیر. قبلاً می شد ولی فعلاً راهی نیست تا جایی که میدونم

J A V I D
23-05-2011, 08:26
من دارم راجب بازی های اینده کنسول حرف می زنم ، بعضیا تو بازی های گذشته گیر کردن ! شما کنسول بخری بعد مثلا نتونی بازی مولتی آینده و حتی یه سری بازی های معروف فعلی مثل Dirt 3 که تازگی اومده رو بازی کنی اونم تا مدت نامعلوم و شاید هیچ وقت چه فایده فکر کنم دیگه همه قبول داشته باشید انتظار بدترین چیزه تو این دنیا، همه چیز بازی های انحصاری و گرافیک نیست اگر این بود برید آتاری 2600 بخرید که کلی بازی انحصاری داره !!!!!!!!! حرف من بنا به شرایط فعلی اینه که کسی که می خواد یه کنسول بخره بهتره بنا به شرایط فعلی ایکس باکس بخره نه پلی استیشن سه پیشگو هم نیستیم بدونیم در آینده چه اتفاقی می افته !من دیدم شرایط فعلی نه شرایط گذشته و آینده نامعلوم ...

rezamaldinii
23-05-2011, 08:30
سلام
میشه بجای هارد اکسترنال از فلش 32 گیگ استفاده کرد تفاوتی در سرعت و کیفیت با هارد اکسترنال داره ؟

A.IvI.I.N
23-05-2011, 12:29
من تابستون قبلی کنسول خودم رو با ایکس باکسِ رفیقم عوض کردم و 3-4 ماهی دستم بود.
ولی نمیدونم چرا حسی که 3 بهم میده xbox عمرا نمیده.(نظر شخصی)
خدا وکیلی بازی های انحصاری ایکس باکس عالین ولی در مقابل بازی های انحصاری سونی هیچ حرفی برای گفتن ندارن.(نظر شخصی)
یه چیزی هم که خیلی برام جالبه هزار دفعه دیدم ملت میرن ایکس باکس میفروشن 3 میخرن ولی بالعکس رو اصلا ندیدم نمونش همین رفیقم که بعد از 4 ماه که کنسولم دستش بود به زور ازش پس گرفتم :31:
یه ماه نگذشت با هزار قسط و قرض رفت یه 3 خرید.
البته قبلا چون هنوز 3 حـــک نشده بود پیش میومد که اونایی که 3 داشتن درکنارش یه ایکس باکس هم میگرفتن که پوله اضافی برای بازی های مولتی ندن ولی الان که حــــک شده قضیه کاملا فرق کرده.

shab_2008
23-05-2011, 13:24
من دارم راجب بازی های اینده کنسول حرف می زنم ، بعضیا تو بازی های گذشته گیر کردن ! شما کنسول بخری بعد مثلا نتونی بازی مولتی آینده و حتی یه سری بازی های معروف فعلی مثل Dirt 3 که تازگی اومده رو بازی کنی اونم تا مدت نامعلوم و شاید هیچ وقت چه فایده فکر کنم دیگه همه قبول داشته باشید انتظار بدترین چیزه تو این دنیا، همه چیز بازی های انحصاری و گرافیک نیست اگر این بود برید آتاری 2600 بخرید که کلی بازی انحصاری داره !!!!!!!!! حرف من بنا به شرایط فعلی اینه که کسی که می خواد یه کنسول بخره بهتره بنا به شرایط فعلی ایکس باکس بخره نه پلی استیشن سه پیشگو هم نیستیم بدونیم در آینده چه اتفاقی می افته !من دیدم شرایط فعلی نه شرایط گذشته و آینده نامعلوم ...

بالاخره هر کسی نظری داره دیگه!

سلام
میشه بجای هارد اکسترنال از فلش 32 گیگ استفاده کرد تفاوتی در سرعت و کیفیت با هارد اکسترنال داره ؟

فلشتون اگه سرعتش بالا باشه مشکلی نداره.

خدا وکیلی بازی های انحصاری ایکس باکس عالین ولی در مقابل بازی های انحصاری سونی هیچ حرفی برای گفتن ندارن.(نظر شخصی)
یه چیزی هم که خیلی برام جالبه هزار دفعه دیدم ملت میرن ایکس باکس میفروشن 3 میخرن ولی بالعکس رو اصلا ندیدم نمونش همین رفیقم که بعد از 4 ماه که کنسولم دستش بود به زور ازش پس گرفتم :31:
البته قبلا چون هنوز 3 حـــک نشده بود پیش میومد که اونایی که 3 داشتن درکنارش یه ایکس باکس هم میگرفتن که پوله اضافی برای بازی های مولتی ندن ولی الان که حــــک شده قضیه کاملا فرق کرده.

الان دیگه همانطور که قبلا هم گفتم خرید هر یک ازین کنسول ها سلیقه ای هست! بالاخره یکی به عشق هیلو و گیرز و .. میره X360 میخره یکی به عشق آنچارتید و کیلزون و ... میره PS3 میخره!

ولی خوب قطعا داشتن هر دو کنسول در کنار هم خیلی ارزشمند تره!

abbasgh66
23-05-2011, 13:55
آقا شهاب جواب این سوال مارو هم میدی ؟

rezamaldinii
23-05-2011, 14:23
الان فلش خوب تو بازار چی هست ؟

legolas 224
23-05-2011, 15:00
عزیز جان اینجا تایپک ps3 هست نه فلش :20: مسلما اگه این سوالتون رو در بخش خودش بپرسید جوابتون رو سریع تر و تخصصی تر میدهند :46:(برداشت نشه که افراد این تایپک جواب ها رو دیر و غیر تخصصی میدن :11:)

BATMAN-LOVE
23-05-2011, 15:19
من يه فلش دارم ماله خيلي وقته واقعا عاليه نقره اي جنسش هم استيل ماركش pqi اگه الان اين مارك تو بازار باشه حتما بگير---

flasher_for_nokia
23-05-2011, 15:50
حتماً فلش high speed بگیر تو اکثر مارک ها هست مدل پر سرعت اما قیمتش بیشتر هست.

hamed-akbarie
23-05-2011, 16:05
چه خبر شده تو این فروم . نه به اینکه هیچ کس نمیومد تو بحث ها شرکت کنه نه به الان که همه ریختن.

به خدا اینجا جای بحث در مورد جنگ کنسولی نیست !!! :41:

من خودم طرفدار دو آتیشه ی PS3 هستم ولی اینو بگم که اگر XBOX وجود نداشته باشه PS3 هم

پیشرفت نخواهد کرد .پس باید دو تا رقیب باشند این وسط !!!!

sony_W810i
23-05-2011, 17:23
حتماً فلش high speed بگیر تو اکثر مارک ها هست مدل پر سرعت اما قیمتش بیشتر هست.

قیمت فلش 32 رو نمیدونم ولی اگه پولش رو حدوداً دو برابر کنی میتونی یک هارد 500 بگیری. چه کاریه؟

shab_2008
23-05-2011, 17:34

شما لازم نیست که بازی 40 تومنی بخرین!:31:

شما برین یه بازی قدیمی مثل PES 2009 یا ... که مال دو یا سه سال قبل هست رو بخرین! خیلی پاتون در بیاد 10 تومن!

سریعترین فلش و البته بهترین فلش patriot xporter مدل XT Boost هست! اما خوب گرونه! شما با پولی که برای 32 گیگ این فلش میدین میتونید یه هارد 320 اکسترنال بخرین!

BATMAN-LOVE
23-05-2011, 17:57
آره واقعا چه كاريه كه فلش بخره!!!معمولا فلش واسه اطلاعاته ضروري و چون حملش راحته---ولي به درد بازي ريختن نميخوره---

matrix_3s
23-05-2011, 21:15
من خیلی سرتون رو درد اوردم
الان ه ک ps3 کامله؟؟؟؟
من یه وقت نگیرم مشکلاتش از کرک بازیا بیشتر باشه....؟؟؟:31:

MohammadT15
23-05-2011, 21:32
از آخر شروع میکنم!:31:

منظورتون منم !!؟:31:

دوست عزیز من خودم همیشه تعریف PS3 و بازیاش رو کردم و هیچ وقت بدون منطق از موردی انتقاد نکردم!

شما اگه یه پست از من پیدا کردین که من از یه مورد کنسول ها بی خودی و از روی هوا انتقاد کردم مطرح کنید بعدش من دیگه توی این انجمن پستی نمیزنم!

کسایی که منو میشناسن میدونن من فن هیچی نیستم! من هرچی که بدونم اشکالی درش وجود داره رو میام و بیان میکنم و اجازه نمیدم تفکرات اشتباه و متعصبانه یک سری باعث گمراهی بعضی ها بشه! پس خواهشا تا زمانی که مدرکی بر علیه من پیدا نکردین به من نگین فن!

منم در مورد کیفیت بازی ها حرفی نزدم که شما میاین کیفیت بازی هارو در موردش صحبت میکنین. من بحثم سره بزرگ نمایی هست. حتی در اون پست هم خدمتتون عرض کردم که به نمایش دروغین KZ2 در همایش E3 هم کاری ندارم چون بحثم در رابطه با اون هم نیست!

در مورد رقابت هم که بحثی نیست چون رقابت بین دو کمپانی همیشه بوده و هست و خواهد بود و هیچ کس نمیتونه منکرش بشه.

در اینکه بعضی بازی های PS3 هیچ وقت دیگه شاید نمونشون رو نبینیم شکی نیست! باز هم میگم بحث من سره بزرگ نمایی های بازی های انحصاری PS3 و خود کنسولش هست و نه چیزه دیگه!

من دلایل خودم رو در رابطه با موضوعی که گفتم بیان کردم! حالا هر کسی که در مورد بزرگ نمایی تاکید میکنم بزرگ نمایی سونی حرفی یا نظری داره یا علی بیاد و بیان کنه تا جمع بیشتر آگاه بشن!

داداش من منظور من اتفاقا شما یکی اصلا نبودی که:31:شما که نظرات کپیه خود منه و با همش موافقم:40:مگه شما میای اینجا هی میگی میخوام کنسولمو عوض کنم و از سونی بیام بیرون و یاس ناامیدی بدی؟یه نفر کارش تو این فروم همینه...چرا به خودت گرفتی شما:31:نه منظورم با شماست نه آقا جاوید منظورم با بعضیای دیس شماها که کارتون درسته.ولی الانم از اون حرفام پشیمونما ولی خوب ویرایش نمیکنم تا متوجه شن بعضیا که صد ها بار گفته شده مقایسه نکنید بازم میکنن اصلا دوست دارن به یه سری از مسائل دامن بزنن و کش بدن نمیدونم چه سودی براشون داره.حالا این بحثا از اینجا نشات میگیره که یه سری هی میان بگن آقا ایکس باکس بخریم یا پلی 3؟به نظر من با مدیرا صحبت کنید یه تاپیک برای این موضوع بزنن...

راستی کسی the sims 3 رو بازی کرده؟میخوام بازی کنم اما خوشم نمیاد بی سر و ته باشه اگه اینجوریه یه بازی دیگه رو شروع کنم.توی پلی 2 عالی بود بدیش فقط این بود که پایان نداشت خیلی مسخره بود موضوعش.هی دور خودت میچرخیدی مثل مزرعه دار نبود ازدواج کنی بچه دار شی پیر شی.میخوام بدونم توی پلی 3 روال یه زندگی واقعی رو طی میکنه یا بازم مثل همون پلی 2؟یعنی پایان داره؟

---------- Post added at 10:32 PM ---------- Previous post was at 10:29 PM ----------

موافقم صد در صد:40:ولی یه نصیحت اینجا فقط یا باید ایکس باکس و پلی 3 رو هم سطح بدونی یا از پلی 3 بد بگی وگرنه به عاقبت من دچار میشی بهت میگن فن و اینجور دم و دستگاه ها مواظب خودت باش:31:

matrix_3s
23-05-2011, 21:43
راستی کسی the sims 3 رو بازی کرده؟میخوام بازی کنم اما خوشم نمیاد بی سر و ته باشه اگه اینجوریه یه بازی دیگه رو شروع کنم.توی پلی 2 عالی بود بدیش فقط این بود که پایان نداشت خیلی مسخره بود موضوعش.هی دور خودت میچرخیدی مثل مزرعه دار نبود ازدواج کنی بچه دار شی پیر شی.میخوام بدونم توی پلی 3 روال یه زندگی واقعی رو طی میکنه یا بازم مثل همون پلی 2؟یعنی پایان داره؟

من تو پی سی بازی کردم عالیه....همه ی اون چیزایی که پرسیده داره
جالب اینجاست که به مرور زمان پیر میشی .....!

hamed-akbarie
24-05-2011, 12:33
این فریمور 3/61 هم که اومد. چند تا سوال داشتم.
1.این فریمور جدیده کی می خواد ه ک بشه؟
2.اگه یه زمانی ه ک بشه تکلیف این بازی هایی که رو فریمور 3/55 اجرا میشه چیه؟
3. اخه یکی دو تا بازی ندارم که میشه رو فریمور جدید پورتش کرد؟

J A V I D
24-05-2011, 13:06
یه خبرایی از ه ک فریم ور 3.60 و 3.61 به گوش می رسه ، یه داکیومت یکی از گروه های ه کری دادن بیرون در این مورد ! خودتون برید ببینید ...

mhb navid
24-05-2011, 13:56
سلام من تو بازی heavy rain مرحله ی thebutter fly وقتی که در اون چاه رو باز میکنی کبریت نیست چه مشکلی ممکنه داشته باشه

SamGun
24-05-2011, 14:57
سلام من تو بازی heavy rain مرحله ی thebutter fly وقتی که در اون چاه رو باز میکنی کبریت نیست چه مشکلی ممکنه داشته باشه

یعنی کبریت اصلا همراه شما نیست و نمیتونید از اون حتی در وسط اون چاه استفاده کنید ؟!

MohammadT15
24-05-2011, 15:09

یک و سه رو نمیدونم ولی سوال دومت مثل همین قضیه فریور 3.55 و 3.41 میشه دیگه.احتمالا با همون ویرایش و تغییرات توی Eboot.Bin و param این مشکل رو حل میکنن

---------- Post added at 04:09 PM ---------- Previous post was at 04:07 PM ----------

یه خبرایی از ه ک فریم ور 3.60 و 3.61 به گوش می رسه ، یه داکیومت یکی از گروه های ه کری دادن بیرون در این مورد ! خودتون برید ببینید ...

تا حالا بازی روی این فریمور ها اومده؟
مثلا الان همین بازی la . noir روی کدوم فریمور اجرا میشه؟

sonixax
24-05-2011, 15:11

1 - هر وقتی که توش یک Exploit پیدا بشه .
2 - دوستمون جوابتون رو دادند .
3 - بله میشه .

MohammadT15
24-05-2011, 15:20
بچه ها یه سایتی چند وقت پیشا پیدا کردم دیدم برا منی که کنسولم با فریمور -- شده خیلی به درد میخوره گفتم شاید به درد شما هم بخوره

کلا درباره پلی 3 و دانلود بازیا و تمام نکاتش بحث و گفتگو داره ولی خارجیه اما یه قسمتش خیلی به درد میخوره توی تاپیک های Fixes که وارد شی Eboot و param اکثر بازیا رو روی تمام فریمور ها داره.
مثلا مورتال کمبت روی 3.55 یا 3.41 و تمام بازیای جدیدم که میاد دستکاری میکنه و eboot رو برا دانلود میذاره و میتونید ازش استفاده کنید مثلا همین بازی L.A.Noir رو Eboot و Param اونو دستکاری کردن و گذاشتن برای دانلود شما جایگزین که کنید بازی روی فریمور 3.55 و 3.41 اجرا میشه.
در ضمن یه قسمت خیلی جالبی که داره قسمت Original Fix Game هست که Eboot و Param تمام بازیهای پلی 3 رو به صورت اورجینال و اولیه گذاشته که به درد من خیلی خورد.چون به مغازه ها نمیشه اعتماد کرد.
من خودم بازی گران توریسمو 5 و کیل زون 3 رو دستگاهم نمیخوند فکر کردم مال فریمور های بالاتره کلی دنبالش eboot توی نت گشتم برای فریمور 3.55 . بعد کلی گشتن و پرس و جو آخر سر فهمیدم اصلا خود این بازیا برای فریمور 3.55 هستن فهمیدن که اون مغازه دار احمق eboot ها رو دست کاری کرده و برای فریمور 3.41 گذاشته بدون اینکه اورجینالش رو بذاره!از این سایت دانلود کردم و جایگزین کردم درست شد .شاید برا شما هم این مشکل پیش بیاد

کلا سایت جالبیه

SamGun
24-05-2011, 16:01
شرمنده زیاد حرف زدما آخه قرار شد دیگه بحث مقایسه پل 3 و ایکس باکس انجام نشه اما مثل اینکه هنوز هم که هنوزه این مقایسه های روی باد هوا انجام میشه

محمد جان نه مقایسه ای صورت گرفته و نه حرفی زده شده , شما خودت مقایسه رو شروع کردی !!

مقایسه بازی ها هم کلا با مقایسه کنسول ها فرق میکنه !! از همه خواهش میکنم این 2 مورد رو با هم ادقام نکنید .

در مورد باد هوا بودن حرف های من و بقیه دوستان هم خب این دیگه نظر شماست و مثل همیشه برای من محترم.

بچه ها یه سایتی چند وقت پیشا پیدا کردم دیدم برا منی که کنسولم با فریمور -- شده خیلی به درد میخوره گفتم شاید به درد شما هم بخوره

کلا درباره پلی 3 و دانلود بازیا و تمام نکاتش بحث و گفتگو داره ولی خارجیه اما یه قسمتش خیلی به درد میخوره توی تاپیک های Fixes که وارد شی Eboot و param اکثر بازیا رو روی تمام فریمور ها داره.
مثلا مورتال کمبت روی 3.55 یا 3.41 و تمام بازیای جدیدم که میاد دستکاری میکنه و eboot رو برا دانلود میذاره و میتونید ازش استفاده کنید مثلا همین بازی L.A.Noir رو Eboot و Param اونو دستکاری کردن و گذاشتن برای دانلود شما جایگزین که کنید بازی روی فریمور 3.55 و 3.41 اجرا میشه.
در ضمن یه قسمت خیلی جالبی که داره قسمت Original Fix Game هست که Eboot و Param تمام بازیهای پلی 3 رو به صورت اورجینال و اولیه گذاشته که به درد من خیلی خورد.چون به مغازه ها نمیشه اعتماد کرد.
من خودم بازی گران توریسمو 5 و کیل زون 3 رو دستگاهم نمیخوند فکر کردم مال فریمور های بالاتره کلی دنبالش eboot توی نت گشتم برای فریمور 3.55 . بعد کلی گشتن و پرس و جو آخر سر فهمیدم اصلا خود این بازیا برای فریمور 3.55 هستن فهمیدن که اون مغازه دار احمق eboot ها رو دست کاری کرده و برای فریمور 3.41 گذاشته بدون اینکه اورجینالش رو بذاره!از این سایت دانلود کردم و جایگزین کردم درست شد .شاید برا شما هم این مشکل پیش بیاد

کلا سایت جالبیه

سابقه ی خوبی دارن این 2 سایت یعنی هم PS3ISO و هم Xbox360ISO .

matrix_3s
24-05-2011, 16:17

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکلا درباره پلی 3 و دانلود بازیا و تمام نکاتش بحث و گفتگو داره ولی خارجیه اما یه قسمتش خیلی به درد میخوره توی تاپیک های Fixes که وارد شی Eboot و param اکثر بازیا رو روی تمام فریمور ها داره.

کلا سایت جالبیه

دوستان من یکم گیج شدم
یعنی هر بازی Eboot جداگانه ی خودش رو داره که باید دانلود کنیم.....؟؟؟؟؟
من با این اینترنت زپرتی چطور میتونم همچین کاری کنم؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دلمو خوش کرده بودم و فردا میخواستم یه اسلیم بگیرم...:41:

BATMAN-LOVE
24-05-2011, 16:18
خب كبريت روشن كن!!!كبريتم اولش ميتوني برداري قبل از رفتن توي تونل---

abbasgh66
24-05-2011, 16:36
--

تا حالا بازی روی این فریمور ها اومده؟
مثلا الان همین بازی la . noir روی کدوم فریمور اجرا میشه؟

lanoir رو 3.55 جواب داده »
فروم بازی سنتر »

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدماجرای این E-boot و اینا چیه ؟

SamGun
24-05-2011, 17:03
lanoir رو 3.55 جواب داده »
فروم بازی سنتر »

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدماجرای این E-boot و اینا چیه ؟

Eboot همون اجرا کننده ی فایلهای اصلی بازی هست .در واقع Eboot آدرس دهنده BigFile های بازی هستن که بدون اون بازی شناخته نمیشه.

و چون هر بازی برای Run شدن Info ها و مسیر های مخصوص به خودش رو داره برای هر بازی یک Eboot اختصاصی ساخته میشه.

matrix_3s
24-05-2011, 17:12
Eboot همون اجرا کننده ی فایلهای اصلی بازی هست .در واقع Eboot آدرس دهنده BigFile های بازی هستن که بدون اون بازی شناخته نمیشه.

و چون هر بازی برای Run شدن Info ها و مسیر های مخصوص به خودش رو داره برای هر بازی یک Eboot اختصاصی ساخته میشه.
معمولا حجمشون چقدره؟؟؟؟؟حداکثر و حداقل

MohammadT15
24-05-2011, 21:50
محمد جان نه مقایسه ای صورت گرفته و نه حرفی زده شده , شما خودت مقایسه رو شروع کردی !!

مقایسه بازی ها هم کلا با مقایسه کنسول ها فرق میکنه !! از همه خواهش میکنم این 2 مورد رو با هم ادقام نکنید .

در مورد باد هوا بودن حرف های من و بقیه دوستان هم خب این دیگه نظر شماست و مثل همیشه برای من محترم.

شما کی مدیر شدی؟:31:بودی من ندیدم یا شدی؟اگه شدی مبارک باشه:40:

شما خوب چند صفحه بری عقب تر مقایسه رو میبینی من هیچ وقت الکی یه بحثی رو شروع نمیکنم!یه چیزی میبینم دیگه در ضمن داداش من ایندفعه خواستم از یکی انتقاد کنم مستقیما اسم میبرم خوبه؟چون دقیقا اونایی به خودشون گرفتن که اصلا منظورم با اونا نبود و یه سریا هم فکر کردن با اونا نیستم که دقیقا با همونا بودم چرا بر عکسه؟:31:
از این به بعد خواستم بگم منظورم کی بوده اسمشو رک مینویسم که اینقدر سو تفاهم پیش نیاد.
خوب از مقایسه بازیا میرسن به کنسول ها دیگه.
اصلا قضیه از اینجا شروع میشه که یه کاربر میاد میگه ایکس باکس بگیرم یا پلی 3؟به نظر من یه تاپیک جداگانه برا این مسئله بذارید و چند تا آدم بی طرف بیان مشاوره بدن خیلی بهتره.
مشاوره بدنا اون طرفی که میاد این سوال رو مطرح میکنه اگه واقعا واسش مهم باشه کدومو بگیره باید کامل اطلاعات بده.ازش اطلاعات بپرسن با توجه به وضع مالی نظر و سلیقش بهش بگن آقا این کنسول به درد شما میخوره مثل یه دکتر.اگه حوصلش رو دارن.اگرم نه که خوب این سوال رو توی این تاپیک و تاپیک ایکس باکس ممنوع کنید این عواقب رو نداشته باشه:11:

MohammadT15
24-05-2011, 22:04
دوستان من یکم گیج شدم
یعنی هر بازی Eboot جداگانه ی خودش رو داره که باید دانلود کنیم.....؟؟؟؟؟
من با این اینترنت زپرتی چطور میتونم همچین کاری کنم؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دلمو خوش کرده بودم و فردا میخواستم یه اسلیم بگیرم...:41:
من چون همیشه بدم میومده یکی یه چیزی رو حوصله نداشت اینجا برام توضیح بده کامل برا شما توضیح میدم امیدوارم حوصله خوندنش رو داشته باشی و متوجه شی:40:
فایل های Eboot و Param بیشتر برای کسانی مصرف داره که پلی 3 رو با روش CFW -- کردن.که فعلا 2 تا ورژن بیشتر نداره فریمور 3.41 و 3.55 . ابتدا بازیا رو با فریمور 3.41 شرکت سونی میزد وقتی که -- شد فریمور رو برد روی 3.55 که دوباره -- شد.حالا جدیدا سونی بازیاش رو روی فریمور های 3.56 و 3.60 یا 61 تولید میکنه.که فعلا این فریمور ها -- نشدن حالا برای اینکه بازیاشون روی فریمورهای ماها اجرا بشه باید یه تغییراتی توی بازی داده بشه.این تغییرات هم روی 2 تا فایل انجام میشه یکی Eboot یکی Param حالا یا رو یکی تغییرات انجام میدن یا باید رو هر دو تاش تغییرات انجام بشه.بعد شما دانلود میکنی و جایگزین Eboot یا Param اورجینال خودت میکنی تا بازی روی فریمورت اجرا بشه.در واقع یه جور کلکه . مثال میزنم
بازی Mortal Kombat 9 روی فریمور 3.56 اجرا میشد که -- نشده هنوز!حالا برای اینکه اجرا بشه شما توی همین سایتی که من آدرسش رو دادم میری Eboot یا Param یا هر دو رو تغییرات توش انجام دادن که برای فریمور های 3.41 و 3.55 قابل اجرا بشه.حالا شما برا هر فریموری رو خواستی دانلود میکنی و جایگزین Eboot و Param اورجینال خودش میکنی.همین
این هم درباره ی همه ی بازیا صدق نمیکنه . فقط بازیای جدید قدیمیا که خودشون روی فریمور های 3.55 و 3.41 قابل اجرا هستن و احتیاجی به کلک و تغییرات ندارن
این بازیای جدید با این کلک قابل اجرا هستن
حجم Eboot هم معمولا و عامیانش 25 تا 28 مگ هست اما مثلا برای COD Black Ops پنجاه و هشت مگ بود.
حجم Param هم معمولا کیلوبایتیه:46:

---------- Post added at 11:04 PM ---------- Previous post was at 11:02 PM ----------

منظورت از سابقه چیه؟یعنی این سایت قدمیه یا کارش خوب بوده؟آخه توی همون صفحه fixes بری آرشیوش 12 صفحس فکر نکنم زیاد قدیمی باشه ولی کارش خوبه