PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Play Station 3

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

MohammadT15
25-03-2011, 21:42
برادر همورو بگیر دیگه ۲-۳ تومن که اینحرفارو نداره:31:

نه داداش پولش مهم نیست که میخوام اگه بازیه خوبی از قلم انداختم بهم بگید یا بازی مزخرفی توی اینا هست بگید که نگیرم:31:

Alex Fera
25-03-2011, 23:04
Ninja Gaiden Sigma 2
Batman: Arkham Asylum
Call of Duty: Black Ops
Crysis 2
Dead Space 2
The Elder Scrolls IV: Oblivion
Final Fantasy XIII
Killzone 3
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
Prince of Persia: The Forgotten Sands
Braid
Super Street Fighter IV
Uncharted 2: Among Thieves
Harry Potter and the Deathly Hallows

بازیهایی رو که به نظر من خوب رو قرمز میکنم........

در ضمن بگم من خودم طرفدار پروپاقرص سری هری پاترم اما این بازی به درد سطل آشغال میخوره فقط.........
در مورد فاینال فانتزی هم بگم روی 360 به نظرم معرکه بود اما پلی3 زیاد بهم حال نداد
بازم بگم اینا فقط نظر منه و نه کس دیگه............

Alex Fera
25-03-2011, 23:14
سلام.

بعد از کیل زون 3 چه بازی انحصاری دیگه ای اومده ؟؟؟

چیز به درد بخوری نیومده هنوز..........

koroshfe
25-03-2011, 23:59
دوستان الان بالاترین مدل پلی 3 چیه؟قیمتش؟قیمت بازی هاش؟(پلی 3 اسلیم 500 گیگ؟240 250؟2 3 تومن؟)
پیشنهاد می شه بگیرم یا نه؟

BATMAN-LOVE
26-03-2011, 00:51
---------------------؟؟؟(خودم جوابشو فهميدم)

masoud93
26-03-2011, 12:13
سلام.

من می خوام کنسولم رو از طریق lan به pc وصل کنم تا اطلاعات روش بریزم (مثلاً بازی)

کابل شبکه باید استفاده کنم یا کابل کراس ؟؟؟

تنظیمات کنسول و pc رو باید چجوری بزارم ؟؟؟

MohammadT15
26-03-2011, 13:59
Ninja Gaiden Sigma 2
Batman: Arkham Asylum
Call of Duty: Black Ops
Crysis 2
Dead Space 2
Final Fantasy XIII
Killzone 3
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
Prince of Persia: The Forgotten Sands
Braid
Super Street Fighter IV
Uncharted 2: Among Thieves
Harry Potter and the Deathly Hallows

بازیهایی رو که به نظر من خوب رو قرمز میکنم........

در ضمن بگم من خودم طرفدار پروپاقرص سری هری پاترم اما این بازی به درد سطل آشغال میخوره فقط.........
در مورد فاینال فانتزی هم بگم روی 360 به نظرم معرکه بود اما پلی3 زیاد بهم حال نداد
بازم بگم اینا فقط نظر منه و نه کس دیگه............

ممنون بابت توجهت.خوب درباره هری پاتر بگم که وقتی امتیازش رو توی گیم اسپت دیدم خیلی خورد توی ذوقم الانم که شما میگی اینجوریه بیشتر خورد توی ذوقم اما میگیرم چون من دنبال میکنم فیلم و کتاب هری رو دوست دارم بازیش رو هم ببینم حالا هر چند بد باشه.درباره فاینال فانتزی هم چون بازیایی رو که توی کنسول پلی 2 داشتم میخوام اینجا هم داشته باشم میگیرم.مثلا کمبت رو گرفتم مرد عنکبوتی خدا جنگ هری پاتر 6 اینارو چون توی پلی 2 داشتم میخوام ببینم توی کنسول بالاتر چه چیزیشون قشنگ تر شده.اما بقیه بازیا...

Braid
Super Street Fighter IV
رو نمیگیرم.به جاشون چی بگیرم خوب؟البته The Sims 3 هم مد نظرم هست

Layken
26-03-2011, 14:50
هری پاتر که به درد نمیخوره...
سیمس هم ولش..
یاکوزا 4...هم خوبه...
راستی داری چی رو روی کنسول بالاتر مقایسه میکنی...:31: خب معلومه برترییت داره دیگه..
سایرن هم بخر اونم خوبه..

Alex Fera
26-03-2011, 17:24
دوستان الان بالاترین مدل پلی 3 چیه؟قیمتش؟قیمت بازی هاش؟(پلی 3 اسلیم 500 گیگ؟240 250؟2 3 تومن؟)
پیشنهاد می شه بگیرم یا نه؟

اگه الان بخوای کنسول بخری فقط pS3 پیشنهاد میشه......
جدیدترین مدل ps3 هم همون 320 گیگ اسلیم هستش که حدود 430 الان دارن میفروشن،اگه هم بخوای همراه با یه بازی اورجینال که توی خود باکس کنسول هستش بخری،قیمت تا 480 میره بالا.............
قیمت بازی ها هم اگه بخوای ه.ک شده بازی کنی حدود 5 تومن هستش........
500 گیگ هم نداره باید هارد رو جدا بخری.........

Alex Fera
26-03-2011, 17:29
ممنون بابت توجهت.خوب درباره هری پاتر بگم که وقتی امتیازش رو توی گیم اسپت دیدم خیلی خورد توی ذوقم الانم که شما میگی اینجوریه بیشتر خورد توی ذوقم اما میگیرم چون من دنبال میکنم فیلم و کتاب هری رو دوست دارم بازیش رو هم ببینم حالا هر چند بد باشه.درباره فاینال فانتزی هم چون بازیایی رو که توی کنسول پلی 2 داشتم میخوام اینجا هم داشته باشم میگیرم.مثلا کمبت رو گرفتم مرد عنکبوتی خدا جنگ هری پاتر 6 اینارو چون توی پلی 2 داشتم میخوام ببینم توی کنسول بالاتر چه چیزیشون قشنگ تر شده.اما بقیه بازیا...

Braid
Super Street Fighter IV
رو نمیگیرم.به جاشون چی بگیرم خوب؟البته The Sims 3 هم مد نظرم هست

Red dead redemption
de Blob 2
Gran turismo 5
Crysis 2
AC:Brotherhood
Dragon Age II
Bulletstorm
Dead space 2

aram24
26-03-2011, 17:46
دوستان من کنسول ندارم میخوام بدونم بازی مثل PES 2011 و یا FIFA 2011 در PS3 با نسخه کامپیوتر و یا XBOX چه تفاوتی داره بازی گرافیکش بهتره جذاب تره چجوری هست ؟؟؟؟؟؟؟

Alex Fera
26-03-2011, 18:08
100% گرافیک بازی بسیار بهتر از PC هستش مگر اینکه PC غول داشته باشید،مثلا با گرافیک 5670 یا بالاتر............

farbod N73 me
26-03-2011, 23:25
یه سوال دارم خواهشا بچه ها جواب بدین!
تو بخش XBOX نپرسیدم چون با اینور راحتترم!
آقا ببینید من کلا یه 250 بعد عید میمونه دستم!
به نظر شما سری کامل MOVE رو بگیرم یا یک XBOX Arcade ؟ فقط اینو بدونین که من کنسولو -- نمیکنم! آنلاین بازی میکنم.
میشه نظراتون رو بگین.
ممنون میشم.

Alex Fera
26-03-2011, 23:38
به نظر من:
Move
ولی تو PSN که زیاد کارایی نداره.............
در ضمن Arcade در حال حاضر 425 تومن هستش..........

SamGun
26-03-2011, 23:38
سعید جان من دیروز از مغازه میثم اینا((خود میثم نه))قیمت گرفتم گفت 280............

حالا اسلیم سوخته میخوای چه کار؟؟؟

چیو داداش ؟ Fat رو ؟

والا چند تا از قطعات توش رو لازم دارم باید حتما یه سوخته یا Break شده گیر بیارم. زدم کنسول رو نابود کردم :31:

بله ، FAT هستش

به نظر شما چند پیشنهاد بدم؟ 200 خوبه ؟ :دی

:31: عزیزم بز میخوای بخری مگه !؟

هرچی کمتر بهتر. اگه میتونه تا سقف 250 تمومش کن.

یه سوال دارم خواهشا بچه ها جواب بدین!
تو بخش XBOX نپرسیدم چون با اینور راحتترم!
آقا ببینید من کلا یه 250 بعد عید میمونه دستم!
به نظر شما سری کامل MOVE رو بگیرم یا یک XBOX Arcade ؟ فقط اینو بدونین که من کنسولو -- نمیکنم! آنلاین بازی میکنم.
میشه نظراتون رو بگین.
ممنون میشم.

فربد جان کنسول چی داری ؟

Alex Fera
26-03-2011, 23:51
آره سعید جان،FAT رو قیمت گرفتم........
اتفاقا یه دونه امروز گرفتم برای تولد بچه خواهرم 275،خودمم ه.کش کردم.............

BATMAN-LOVE
27-03-2011, 02:11
كنسول كناره اسپيكر قوي با ساب ووفر باشه ايرادي داره؟؟؟البته وقتي اسپيكر روشنه كنسول خاموشه---

SamGun
27-03-2011, 02:15
آره سعید جان،FAT رو قیمت گرفتم........
اتفاقا یه دونه امروز گرفتم برای تولد بچه خواهرم 275،خودمم ه.کش کردم.............

مبارک باشه , ولی عجب ریسکی کردی خودت ه ک کردی :31: نمیگی یهو Break میشه !!؟؟

كنسول كناره اسپيكر قوي با ساب ووفر باشه ايرادي داره؟؟؟البته وقتي اسپيكر روشنه كنسول خاموشه---

والا زمان استفاده از یک کنسول اونقدر نیست که بخواد به چشم بیاد ولی از عمرش کم میکنه , البته این بر میگرده به میدان مغناطیسی بین 2 Speaker !! اگه 2 تا Speaker رو به موازات هم قرار ندید یا اینکه دستگاه بینشون

نباشه مشکلی بوجود نمیاره.

BATMAN-LOVE
27-03-2011, 02:39
راستي دوستان من گيج شدم!!!مگه نميگين كنسوله فت ديگه تو بازار نيست---پس چرا اين روزا همه دارن فت ميخرن؟؟؟؟؟؟؟؟(والا آشنامون دنباله فته بهش گفتم ديگه توليد نميشه) اگه هستش بهش جوابه مثبت بدم---

SamGun
27-03-2011, 03:21
راستي دوستان من گيج شدم!!!مگه نميگين كنسوله فت ديگه تو بازار نيست---پس چرا اين روزا همه دارن فت ميخرن؟؟؟؟؟؟؟؟(والا آشنامون دنباله فته بهش گفتم ديگه توليد نميشه) اگه هستش بهش جوابه مثبت بدم---

نه دیگه خیلی وقته تولید نمیشه !! مشالا ما ها رومون زیاده هنوز داریم Fat های Stock یا دست دوم رو میخریم :31:

فکر کنم 1 سال و نیم هست دیگه Fat تولید نمیشه !!

BATMAN-LOVE
27-03-2011, 04:11
ميدوني رنگه مشكي براقش همرو جذب ميكنه!!!شايد اگه ظاهرش قشنگ نبود كمتر كسي طرفش ميرفت---

shab_2008
27-03-2011, 11:08
سلام.

من می خوام کنسولم رو از طریق lan به pc وصل کنم تا اطلاعات روش بریزم (مثلاً بازی)

کابل شبکه باید استفاده کنم یا کابل کراس ؟؟؟

تنظیمات کنسول و pc رو باید چجوری بزارم ؟؟؟

سلام

کابل شبکه همون کابل کراس هست.

تنظیمات به این صورته :

PC :

IP Adddress
192.168.1.101

Subnet Mask
255.255.255.0

کنسول :

IP Address
192.168.1.100

Subnet Mask
255.255.255.0

Default Router
192.168.0.1

Primary DNS
192.168.0.1

Secondary DNS
0.0.0.0

ميدوني رنگه مشكي براقش همرو جذب ميكنه!!!شايد اگه ظاهرش قشنگ نبود كمتر كسي طرفش ميرفت---

دقیقا!

این اسلیم خیلی زشته![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من تا بهش نیگاه میکنم دل و رودم بهم میریزه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فت خیلی خشگله!

Alex Fera
27-03-2011, 11:09
یه چیز دیگه هم هست که همرو جذب میکنه..........

قیمت خوب

Alex Fera
27-03-2011, 12:01
یه سوال از بچه های که کنسولشون رو با روش CFW ه.ک کردن:

چه بازیهایی بدون بلو-ری اورجینال بالا میاد؟؟؟

SamGun
27-03-2011, 12:02

والا من اولین باری که Slim رو از پشت ویترین دیدم حالم دقیقا مثل شهاب شد !! :31: ولی چون من همیشه دوست دارم آخرین ویرایش از هرچیزی رو داشته باشم دیگه سراغ Fat نرفتم که اتفاقا اون موقع Fat آکبند هم بود دمه دستم اما وقتی دستگاه رو گذاشتم روی میزم و کنار دمو تشکیلات دیگم واقعا از دیدنش لذت میبرم جوری که دیگه نمیتونم به Fat نگاه کنم !! :31:

masoud93
27-03-2011, 12:47
سلام

کابل شبکه همون کابل کراس هست.

تنظیمات به این صورته :

PC :

IP Adddress
192.168.1.101

Subnet Mask
255.255.255.0

کنسول :

IP Address
192.168.1.100

Subnet Mask
255.255.255.0

Default Router
192.168.0.1

Primary DNS
192.168.0.1

Secondary DNS
0.0.0.0

تنظیمات رو انجام دادم ...

کامپیوتر :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کنسول :

default router رو هم همون عددی که خودت گفتی گذاشتم ، ولی وقتی میام تو این صفحه خودش میکنش 0

ولی وصل نشد ...

اگه میشه یه کم بیشتر توضیح بده (تمام تنظیمات رو بگو چجوری بزارم)

اگه وصل بشه از روی کامپیوتر باید اطلاعات بریزم روی هارد کنسول ، یا این که از طریق خود کنسول باید برم اطلاعات بریزم روی هارد خود کنسول ؟؟؟

راستی تمام درایو های هارد کامپیوتر هم ntfs هست ، مشکلی نداره ؟؟؟

shab_2008
27-03-2011, 13:05
تنظیمات رو انجام دادم ...

کامپیوتر :

کنسول :

default router رو هم همون عددی که خودت گفتی گذاشتم ، ولی وقتی میام تو این صفحه خودش میکنش 0

ولی وصل نشد ...

اگه میشه یه کم بیشتر توضیح بده (تمام تنظیمات رو بگو چجوری بزارم)

بزارید از پایه بگم!:31:

برای کنسول ابتدا مسیر زیر رو طی کنید :

Custom > Wired Connection > Auto-Detect > Manual

بعد اون تنظیماتی که گفتم رو انجام بدین و در ادامه به صورت زیر عمل کنید :

Automatic > Do Not Use > Disable

اگه وصل بشه از روی کامپیوتر باید اطلاعات بریزم روی هارد کنسول ، یا این که از طریق خود کنسول باید برم اطلاعات بریزم روی هارد خود کنسول ؟؟؟

شما برنامه Filezilla و FTP Server رو روی کامپیوتر و کنسول نصب کردین؟

اگه نصب کردین برنامه Filezilla رو اجرا کنید و در بالای صفحه برنامه در قسمت Host عدد 192.168.1.1 و در قسمت Port عدد 21 رو وارد کنید. User و Password رو هم هر چی خواستین بدین و بعد دیگه میتونید فایل ها رو بین کنسول و PC رد و بدل کنید!:31:

راستی تمام درایو های هارد کامپیوتر هم ntfs هست ، مشکلی نداره ؟؟؟

نه مشکلی نیست.

MohammadT15
27-03-2011, 13:39
هری پاتر که به درد نمیخوره...
سیمس هم ولش..
یاکوزا 4...هم خوبه...
راستی داری چی رو روی کنسول بالاتر مقایسه میکنی...:31: خب معلومه برترییت داره دیگه..
سایرن هم بخر اونم خوبه..
هری پاتر ویدئو گیم برا همین دوست دارم ببینم

ممنون:40:

MohammadT15
27-03-2011, 13:45
Red dead redemption
de Blob 2
Gran turismo 5
Crysis 2
AC:Brotherhood
Dragon Age II
Bulletstorm
Dead space 2
مرسی:40:

راستی بچه ها مشکل نیومدن بازیها هم حل شد.همه ی بازیا به اون روشی که من اجرا میکردم نمیومدم بعضیا رو باید توی تنظیمات منیجر از طریق بوت اجرا میکردی.بعضیا رو باید حتما یه سی دی توی دستگاهت بود میرفتی روی عکس سی دی کلیک میکردی.خلاصه مثل آدم نمیومدن باید باهاشون ور میرفتی:31:

SamGun
27-03-2011, 13:46
اینم از آخرین ورژن ها :

File Zilla :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

: Black Box FTP Server

Open PS3 FTP :

farbod N73 me
27-03-2011, 14:01
فربد جان کنسول چی داری ؟
من فقط یه PS3 ناقابل دارم!! قابل هم نداره ها به خدا!! :31:

به نظر من:
Move
ولی تو PSN که زیاد کارایی نداره.............
در ضمن Arcade در حال حاضر 425 تومن هستش..........
چند؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه شهر هرته؟؟ (املاش درسته؟)(LOL)

MohammadT15
27-03-2011, 14:28
من فقط یه PS3 ناقابل دارم!! قابل هم نداره ها به خدا!! :31:

چند؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه شهر هرته؟؟ (املاش درسته؟)(LOL)

آهاااااا امضارو برممممممممممممم دمت گرم
سال 89 تو دربی 69 شیث رضایی دنبال فرهاد بدو آی بدو آی بدو آی بدو آی بدوووووووو

ااا شرمنده بچه ها یه لحظه جو مارو گرفت
:31:

آره دیگه داداش راست میگه منم همین یه هفته پیش تو توپخونه دیدم همین قیمتا بود حالا خورده ایش رو نمیدونم اما 400 به بالا بود دیگه

rezamaldinii
27-03-2011, 15:48
الان قیمت ps3 تو چه حدودی هستش ایا مثل xbox 360 کرک شده و بازی هاش رو میشه مثل xbox رایت شده با قیمت 5-6 تومن خریداری کرد? (خریدن کدام مدل توصیه میشه فت یا اسلیم ؟)

rezamaldinii
27-03-2011, 15:55
الان قیمت ps3 تو چه حدودی هستش ایا مثل xbox 360 کرک شده و بازی هاش رو میشه مثل xbox رایت شده با قیمت 5-6 تومن خریداری کرد

BATMAN-LOVE
27-03-2011, 15:56
والا من اولین باری که Slim رو از پشت ویترین دیدم حالم دقیقا مثل شهاب شد !! :31: ولی چون من همیشه دوست دارم آخرین ویرایش از هرچیزی رو داشته باشم دیگه سراغ Fat نرفتم که اتفاقا اون موقع Fat آکبند هم بود دمه دستم اما وقتی دستگاه رو گذاشتم روی میزم و کنار دمو تشکیلات دیگم واقعا از دیدنش لذت میبرم جوری که دیگه نمیتونم به Fat نگاه کنم !! :31:
از نظر منم زياد فرقي نداره فت يا لاغر---هر كدوم باشه ميزاري يه گوشه و باهاش بازي ميكني---نه ماشينه كه سوارش شي نه لباسه كه تنت كني!!!اولش برات جالبه اما يه مدتي كه ميگذره بي اهميت ميشه!!!مهم بازي كردنه---الان خودم فت دارم اما روش خاك نشسته و هر چند وقت يه بار نگام بهش ميافته---(البته بازي باهاش ميكنم)

SamGun
27-03-2011, 16:05
از نظر منم زياد فرقي نداره فت يا لاغر---هر كدوم باشه ميزاري يه گوشه و باهاش بازي ميكني---نه ماشينه كه سوارش شي نه لباسه كه تنت كني!!!اولش برات جالبه اما يه مدتي كه ميگذره بي اهميت ميشه!!!مهم بازي كردنه---الان خودم فت دارم اما روش خاك نشسته و هر چند وقت يه بار نگام بهش ميافته---(البته بازي باهاش ميكنم)

نظرتو بوخورم :31: !!

حداقل فرقشون اینه که Slim نصف یک Fat جا اشغال میکنه :31:

rezamaldinii
27-03-2011, 16:23
الان قیمت ps3 تو چه حدودی هستش ایا مثل xbox 360 کرک شده و بازی هاش رو میشه مثل xbox رایت شده با قیمت 5-6 تومن خریداری کرد? (خریدن کدام مدل توصیه میشه فت یا اسلیم ؟)
اگر جواب سوالم رو بدبد ممنون میشم

BATMAN-LOVE
27-03-2011, 16:29
بازيهاش كه رايت شده و ارزونه اما بازم بايد تو هارد بريزي و بازي كني---
در مورد فت و اسليم---ديگه بايد خودت بدوني---

Alex Fera
27-03-2011, 19:03

ps3 fat(40g):285
ps3 slim (120g):390
ps3 slim (160G):410
ps3 slim (320g):440

بازیهاش به صورت ه.ک شده موجود هستش ولی رایت شدش رو ندیدم ولی فکر کنم باشه....
FAT و Slim هم زیاد با هم فرق ندارن فقط اسلیم یه خورده باریکتره........

J A V I D
27-03-2011, 19:51
نظرتو بوخورم :31: !!

حداقل فرقشون اینه که Slim نصف یک Fat جا اشغال میکنه :31:

البته تو ارتفاع جای کمتری اشغال می کنه !!!!!!!!!!!! ولی مساحتی که اشغال می کنه همونه !

rezamaldinii
27-03-2011, 20:29
ps3 fat(40g):285
ps3 slim (120g):390
ps3 slim (160G):410
ps3 slim (320g):440

بازیهاش به صورت ه.ک شده موجود هستش ولی رایت شدش رو ندیدم ولی فکر کنم باشه....
FAT و Slim هم زیاد با هم فرق ندارن فقط اسلیم یه خورده باریکتره........

قیمت بازی هاش تو چه حدودیه به همون اندازه xbox در بازار موجود هست ؟

Alex Fera
27-03-2011, 23:46
قیمت بازی هاش تو چه حدودیه به همون اندازه xbox در بازار موجود هست ؟

قیمت بازیهای PS3 یه کم گرون تر از بازیهای 360 هستن،البته قدرت PS3 بازیهای انحصاری بسیار بیشتر از 360 هستش و بازیهاش هم تو بازار همین طوری ریخته((نه دیگه در این حد ولی زیاده))

yoosef_st
28-03-2011, 00:16
یه قیمت از Move هم میدین؟
بعد بازیهای Move رو هم میشه به صورت کوک شده بازی کرد؟

Alex Fera
28-03-2011, 00:24
Move الان بین 100 تا 110 هستش.....
اگه منظورت کرک شدس آره میشه اونطوری هم بازی کرد..........

SamGun
28-03-2011, 20:00
البته تو ارتفاع جای کمتری اشغال می کنه !!!!!!!!!!!! ولی مساحتی که اشغال می کنه همونه !

خب اصلش هم همون ارتفاعش هست دیگه :31: یه سری میز LCD یا هست که جاشون باریکه .

حالا اینارو بیخیال آقا یکی برای ما Slim سوخته گیر بیاره !!

PLEASE

MohammadT15
28-03-2011, 21:26
به جا اینکه درباره فت و لانگ و اسلیم و اسمال و اینجور چیزا حرف بزنید بذارید من یه مشکل توپ از خودم بگم همگی با هم کمکم کنید:31::41:
بچه ها 4 تا از 20 تا بازی که من گرفتم نیومد.رفتم همون شرکته تی بیست پلی 3 رو هم بردم اگه اشکال از اونه رفع کنه.گفت پلی 3 هیچ مشکلی نداره و درست -- شده باید از برنامه مولتی استفاده کنی.همراه با بازیا یه برنامه برام ریخت به اسم multiMAN (EBOOT_pkG و گفت که باید برای بازیا پی کی جی بسازی.اینم برنامه های داخل مولتی:

بعد گفت برا هر بازی فایل PS3_GAME رو بکش توی ebootFIX تا برات یه فایل جدید بسازه و فایل مربوط به ورژن کاستلتو...از اینجا به بعد یادم رفته الان چی گفت.نمیدونم گفت کپی کن کجا یا اصلا کپی نکن برو تو صفحه منیجر پلی 3 و R3 بزن و Start + Select بگیر و اینجور چیزا.حالا یکی میخوام راهنماییم کنه باید چیکار کنم؟من روی بازی Grand Turismo 5 این کار رو امتحان کردم پوشه PS3_GAME رو کشیدم توی ebootFIX شروع کرد به فایل ساختن و 3 تا فایل ساخت.یه دونه راهنما 2 تا پی کی جی.که من اونی که مربوط به ورژنم بود نگه داشتم ایناها:
خوب حالا من با این چیکار کنم؟برم تو منیجرم چیکار کنم؟اینم فای راهنمایی که ساخت:

خوب من این دکمه هایی که میگه توی منیجرم میزنم استارت رو میزنم پاک میکنه بازی رو.R3 هیچ کاری نمیکنه.اصلا نمیدونم چی به چیه کی میتونه کمک کنه؟
فقط جون هر کسی دوست داری آموزش قدم به قدم یادت نره:31:

Hunter lord
28-03-2011, 21:44
الان شما دانگل استفاده می کنی یاCFW ؟ ! ؟ !

متن بالا رو خوندوم اگر درست فهمده باشم بازی شما Split شده است و باید marge بشه .

راه حل سخت : همینی که گفته شده .

راه حل آسون : اینی که من می گم !!!

نرم افزار open split V2 رو دانلود کنید . ( Google * رو سرچ کنید . )

سپس تمام فایل های اصلی بازی نه Image ها و eboot رو داخل یک پوشه تو هارد PC تون برزید سپس با این نرم افزار marge کنید .

این process حدود 10 - 20 دقیقه طول می کشه .

حالا اگه مشکل شما این نیست و eboot بازی هاتون fix شده است و دلیل اجرا شدنش این هست eboot رو بهتره دانلود کنید از سایت PS3GamesISO

Alex Fera
28-03-2011, 21:54
محمد جان من تا حالا این کارو نکردم ولی فکر کنم باید فایلی که پسوند .pkg داره رو توی فلش بریزی و از توی گزینه ی Instal game....... توی منوی Game اونو روی دستگاهت نصب کنی.......
ببخشید اگه اشتباه جواب دادم:-)

Hunter lord
28-03-2011, 21:56
محمد جان من تا حالا این کارو نکردم ولی فکر کنم باید فایلی که پسوند .pkg داره رو توی فلش بریزی و از توی گزینه ی Instal game....... توی منوی Game اونو روی دستگاهت نصب کنی.......

اتفاقا شما درست جواب دادی :31:ا یشون انقدر بد نوشته آدم گیج می شه متن رو می خونه .

SamGun
28-03-2011, 22:44
ما هم که فعلا از نظر PS3 تعطیل هستیم ببخشید که کمکی ازمون بر نمیاد :31:

البته دوستان اگه بپرسن PS3 چیه میدونما ... :31:

sony_W810i
28-03-2011, 23:21
به جا اینکه درباره فت و لانگ و اسلیم و اسمال و اینجور چیزا حرف بزنید بذارید من یه مشکل توپ از خودم بگم همگی با هم کمکم کنید:31::41:
بچه ها 4 تا از 20 تا بازی که من گرفتم نیومد.رفتم همون شرکته تی بیست پلی 3 رو هم بردم اگه اشکال از اونه رفع کنه.گفت پلی 3 هیچ مشکلی نداره و درست -- شده باید از برنامه مولتی استفاده کنی.همراه با بازیا یه برنامه برام ریخت به اسم multiMAN (EBOOT_pkG و گفت که باید برای بازیا پی کی جی بسازی.اینم برنامه های داخل مولتی:

بعد گفت برا هر بازی فایل PS3_GAME رو بکش توی ebootFIX تا برات یه فایل جدید بسازه و فایل مربوط به ورژن کاستلتو...از اینجا به بعد یادم رفته الان چی گفت.نمیدونم گفت کپی کن کجا یا اصلا کپی نکن برو تو صفحه منیجر پلی 3 و R3 بزن و Start + Select بگیر و اینجور چیزا.حالا یکی میخوام راهنماییم کنه باید چیکار کنم؟من روی بازی Grand Turismo 5 این کار رو امتحان کردم پوشه PS3_GAME رو کشیدم توی ebootFIX شروع کرد به فایل ساختن و 3 تا فایل ساخت.یه دونه راهنما 2 تا پی کی جی.که من اونی که مربوط به ورژنم بود نگه داشتم ایناها:

خوب من این دکمه هایی که میگه توی منیجرم میزنم استارت رو میزنم پاک میکنه بازی رو.R3 هیچ کاری نمیکنه.اصلا نمیدونم چی به چیه کی میتونه کمک کنه؟

نیازی به ساختن pkg نیست. این ماله ورژن های قدیمی Multiman هست. الان اخریش 1.16.11 هست. با این کار کن .

اون قضیه CFW هم کاستم هست نه کاستل دوست عزیز.
از چه CFW استفاده می کنی؟ حتماً از kmeaw 3.55 باید استفاده کنی و lv2 patcher v9 رو هم نصب کن حتماً.
بعد از ریختن بازی ها برنامه fix permission رو نصب کن اگه نداری و یک بار اجراش کن.( یک بار کافیه واسه همیشه) بازی جدید ریختی دوباره اجراش کن.

بعد کافیه یک دیسک بازی اصل بگذاری تو PS3باشه. بری با multiman رو اسم بازی X رو بزنی. میاد بیرون و اسم اون دیسک که تو PS3 هست تغببر میکنه به بازی جدید. دیسک رو اجرا کن و اجرا میشه.

SamGun
29-03-2011, 00:45
وسط حرف های ناصر جان یه ابرو باز کنم که Fix permisson یک Defragmenter هست . حتما استفاده کنید که اکثر مشکلات اجرای بازی ها روی CFW رو برطرف میکنه.

BATMAN-LOVE
29-03-2011, 02:20

حالا كدوم بازيها نيومده؟؟؟

Alex Fera
29-03-2011, 12:05
اتفاقا شما درست جواب دادی :31:ا یشون انقدر بد نوشته آدم گیج می شه متن رو می خونه .

خواهش میکنم........
البته ایشون هم تقصیری نداره،اون آقای که دستگاه رو براش ه.ک کرده بد و تند تند توضیح داده این بی چاره هم یادش نمونده دیگه.........

بازیهایی که اول اسمشون شبیه به هم هستش:39::39::38:شوخی کردم محمد جان ناراحت نشی........

تو چند صفحه قبل اسم بازیها رو گذاشته بود.......

sony_W810i
29-03-2011, 14:02
وسط حرف های ناصر جان یه ابرو باز کنم که Fix permisson یک Defragmenter هست . حتما استفاده کنید که اکثر مشکلات اجرای بازی ها روی CFW رو برطرف میکنه.

شاید من اشتباه می کنم دوست من ولی تا جایی که میدونم fix permission دقیقاً permission فایلها رو درست میکنه تا PS3 بتونه به همه فایلها دسترسی کامل داشته باشه. دقیقاً مثل دستور chmod تو linux

MohammadT15
29-03-2011, 16:01
الان شما دانگل استفاده می کنی یاCFW ؟ ! ؟ !

متن بالا رو خوندوم اگر درست فهمده باشم بازی شما Split شده است و باید marge بشه .

راه حل سخت : همینی که گفته شده .

راه حل آسون : اینی که من می گم !!!

نرم افزار open split V2 رو دانلود کنید . ( Google * رو سرچ کنید . )

سپس تمام فایل های اصلی بازی نه Image ها و eboot رو داخل یک پوشه تو هارد PC تون برزید سپس با این نرم افزار marge کنید .

این process حدود 10 - 20 دقیقه طول می کشه .

حالا اگه مشکل شما این نیست و eboot بازی هاتون fix شده است و دلیل اجرا شدنش این هست eboot رو بهتره دانلود کنید از سایت PS3GamesISO

خوب یعنی شما میگید این ایراد از منیجر من هست؟من از CFW استفاده میکنم بذار اول کاری که sony_W810i میگه انجام بدم تازه با منیجرم عادت کردم عوض شه دیگه مکافاته:31:
ممنون بابت کمکت

---------- Post added at 04:49 PM ---------- Previous post was at 04:48 PM ----------

نه از اونجا اصلا فایل رو نمیشناسه که بخوام رو دستگاه نصب کنم:41:

---------- Post added at 04:51 PM ---------- Previous post was at 04:49 PM ----------

قربونت برم:31:شرمنده دیگه من تازه 16 سالمه انشام خوب نیست

راستی ربطی به سنم نداره انشا رو که راهنمایی خوندیم:31:به خدا یارو اینجوری توضیح داد

---------- Post added at 04:53 PM ---------- Previous post was at 04:51 PM ----------

ما هم که فعلا از نظر PS3 تعطیل هستیم ببخشید که کمکی ازمون بر نمیاد :31:

البته دوستان اگه بپرسن PS3 چیه میدونما ... :31:

راست میگی؟چیه؟:31:

---------- Post added at 04:56 PM ---------- Previous post was at 04:53 PM ----------

نیازی به ساختن pkg نیست. این ماله ورژن های قدیمی Multiman هست. الان اخریش 1.16.11 هست. با این کار کن .

اون قضیه CFW هم کاستم هست نه کاستل دوست عزیز.
از چه CFW استفاده می کنی؟ حتماً از kmeaw 3.55 باید استفاده کنی و lv2 patcher v9 رو هم نصب کن حتماً.
بعد از ریختن بازی ها برنامه fix permission رو نصب کن اگه نداری و یک بار اجراش کن.( یک بار کافیه واسه همیشه) بازی جدید ریختی دوباره اجراش کن.

بعد کافیه یک دیسک بازی اصل بگذاری تو PS3باشه. بری با multiman رو اسم بازی X رو بزنی. میاد بیرون و اسم اون دیسک که تو PS3 هست تغببر میکنه به بازی جدید. دیسک رو اجرا کن و اجرا میشه.

خوب به به سلامممم نوبت شماست سوال پیش شی.این قدم به قدم فدات شم؟5 6 تا قدمی با هم بود
اولا من بردم برام درست کردن نمیدونم چه مدلیه از کجا بفهمم؟پچ رو از کجا پیدا کنم؟چه جوری بریزم رو پلی 3؟اینا رو بگو تا بقیه قضایا

---------- Post added at 04:59 PM ---------- Previous post was at 04:56 PM ----------

grand turismo 5
need for speed
the daknes
البته شاید اسماشون درست نباشه:31:اون یکی هم یادم نیست

---------- Post added at 05:01 PM ---------- Previous post was at 04:59 PM ----------

خواهش میکنم........
البته ایشون هم تقصیری نداره،اون آقای که دستگاه رو براش ه.ک کرده بد و تند تند توضیح داده این بی چاره هم یادش نمونده دیگه.........

بازیهایی که اول اسمشون شبیه به هم هستش:39::39::38:شوخی کردم محمد جان ناراحت نشی........

تو چند صفحه قبل اسم بازیها رو گذاشته بود.......

آره یارو بد توضیح داد به خدا:31:
داشتیم داداش؟:31::31:

BATMAN-LOVE
29-03-2011, 21:02
كسي تو ps3 اين بازيرو رفته؟؟؟ارزش خريدن داره؟؟؟

Alex Fera
29-03-2011, 22:21
کلا بازیهایی که از روی فیلم یا انیمیشن ساخته میشن بیشتر جنبه تبلیغاتی داره.......
به نظر من بازیهایی بهتری هم هست.

sony_W810i
29-03-2011, 23:16
كسي تو ps3 اين بازيرو رفته؟؟؟ارزش خريدن داره؟؟؟

وقتی God of war هست این دیگه بازی کردن نداره. 100% خیلی ضعیف تر هست

BATMAN-LOVE
29-03-2011, 23:51
گاداوار كه دارم---
حالا تو مايه هاي شمشير زني و گلادياتوري بازي خوبي نيست كه معرفي كنيد؟؟؟البته واسه پلي 3

Shahroozs2
30-03-2011, 02:28
گاداوار كه دارم---
حالا تو مايه هاي شمشير زني و گلادياتوري بازي خوبي نيست كه معرفي كنيد؟؟؟البته واسه پلي 3
دوتا بازی تو این سبک هست که خیلی بهتر از calash of titans هستند

1:inferno

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2:castlevania

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدجفتش قشنگه و تو سبکه gow هست ولی دومیه خیلی قشنگتره.
موفق باشید

soroshgbox
30-03-2011, 03:10
با سلام

دوستان آیا میشه با ps3 کپی خور شده آنلاین بازی کرد ؟

ممنونم

SamGun
30-03-2011, 03:17
شاید من اشتباه می کنم دوست من ولی تا جایی که میدونم fix permission دقیقاً permission فایلها رو درست میکنه تا PS3 بتونه به همه فایلها دسترسی کامل داشته باشه. دقیقاً مثل دستور chmod تو linux

نه عزیز چرا اشتباه, این هم میتونه یکی از کارهایی باشه که این نرم افزار انجام میده چون بالاخره باز مربوط به چیدمان آدرس ها و فایلها میشه.

راست میگی؟چیه؟:31:[COLOR="Silver"]

چیه !؟ اگه راست میگی خودت بگو ببینم :31:

=======================================

یه بحثی اوایلی که PS3 کپی خور شده بود پیش اومد سر اینکه کنسول داره بهش فشار میاد و انگار با مشکل مواجه شده
تقریبا همه ی دوستان این قضیه رو رد کردن و یا نظری در موردش نداشتن الی من و میلاد !!

همین امروز کاملا به من ثابت شده که این قضیه صحت داره و کلا ربطی هم به Dongle یا CFW نداره که بگیم خب ما یه Mode Chip وصل میکنیم به دستگاه و چون دستگاه رو از حالت عادی خارج میکنه اینطوری میشه !! الان 2 تا PS3 Slim جلوی منه , هردو قبل از هرگونه کپی خور شدن به هر میزانی که در داشبورد کنسول بودن RPM فن کنسول روی LEVEL 1 بود , از زمانی که CFW و Dongle رو روشون تست کردم هردو کنسول بعد از 15 الی 20 دقیقه افزایش LEVEL داشتن !!! جالب اینجاست که این امر متوقف نمیشه و تا LEVEL 3 دستگاه هم پیش میره !!

خداروشکر Sony عقلش رسیده و یک LEVEL اظطراری برای کنسول گذاشته که 4 هست و زمانی که به این LEVEL میرسید یا باید Cooling کنسول رو کلا سرویس کنید یا اینکه صبر کنید تا کنسول بسوزه.البته رسیدن به LEVEL 4 تقریبا محاله ولی من با یه خمیر سلیکون معمولی که تست کردم دستگاه رو رسوندم به این حد و میتونم بگم واقعا دستگاه صدای هولناکی میده !!

sony_W810i
30-03-2011, 11:53
یه بحثی اوایلی که PS3 کپی خور شده بود پیش اومد سر اینکه کنسول داره بهش فشار میاد و انگار با مشکل مواجه شده
تقریبا همه ی دوستان این قضیه رو رد کردن و یا نظری در موردش نداشتن الی من و میلاد !!

همین امروز کاملا به من ثابت شده که این قضیه صحت داره و کلا ربطی هم به Dongle یا CFW نداره که بگیم خب ما یه Mode Chip وصل میکنیم به دستگاه و چون دستگاه رو از حالت عادی خارج میکنه اینطوری میشه !! الان 2 تا PS3 Slim جلوی منه , هردو قبل از هرگونه کپی خور شدن به هر میزانی که در داشبورد کنسول بودن RPM فن کنسول روی LEVEL 1 بود , از زمانی که CFW و Dongle رو روشون تست کردم هردو کنسول بعد از 15 الی 20 دقیقه افزایش LEVEL داشتن !!! جالب اینجاست که این امر متوقف نمیشه و تا LEVEL 3 دستگاه هم پیش میره !!

خداروشکر Sony عقلش رسیده و یک LEVEL اظطراری برای کنسول گذاشته که 4 هست و زمانی که به این LEVEL میرسید یا باید Cooling کنسول رو کلا سرویس کنید یا اینکه صبر کنید تا کنسول بسوزه.البته رسیدن به LEVEL 4 تقریبا محاله ولی من با یه خمیر سلیکون معمولی که تست کردم دستگاه رو رسوندم به این حد و میتونم بگم واقعا دستگاه صدای هولناکی میده !!

منم قبول دارم که یک سری پروسس اضافی تر به CPU تحمیل میشه ولی نه دیگه تا این حد که اینقدر فنش دورش بره بالا. من تاحالاهمچین چیزی ندیدم و فن PS3 م هم عادی بوده همیشه. حتی بعد از 8 ساعت بازی یکسره. ولی دیدم که کلاً 2 دفعه تو ابن 6 ماه موقع خروح از بازی کنسول Restart شد:31:

---------- Post added at 12:53 PM ---------- Previous post was at 12:50 PM ----------

با سلام

دوستان آیا میشه با ps3 کپی خور شده آنلاین بازی کرد ؟

ممنونم

فعلاً به هیچ وجه.منتظریم راهش باز شه

گاداوار كه دارم---

Devil May Cry 4
heavenly Sword

Alex Fera
30-03-2011, 12:35
گاداوار كه دارم---

3 شماره اول سری Prince of persia هم به صورت HD تاره اومده،اونم واقعا حال میده.........

SamGun
30-03-2011, 12:45
منم قبول دارم که یک سری پروسس اضافی تر به CPU تحمیل میشه ولی نه دیگه تا این حد که اینقدر فنش دورش بره بالا. من تاحالاهمچین چیزی ندیدم و فن PS3 م هم عادی بوده همیشه. حتی بعد از 8 ساعت بازی یکسره. ولی دیدم که کلاً 2 دفعه تو ابن 6 ماه موقع خروح از بازی کنسول Restart شد:31:[COLOR="Silver"]

ناصر جان من با 2 تا PS3 چک کردم این موضوع رو .

امکان داره شرایط محیطی کنسولت خیلی بهتر از ماله من باشه .

البته بیشتر زمانی دستگاه جون میکنه که توسط یک BD کپی روش بازی میریزم !! یعنی وقتی وسطای image گیری از PKG بازی میرسه کنسول صدای وحشتناکی میده !!

3 شماره اول سری Prince of persia هم به صورت HD تاره اومده،اونم واقعا حال میده.........

بابا مورچه چیه که کله پاچش چی باشه !!! :31:

POP:WW بهترین سریه Pirance بود .

Alex Fera
30-03-2011, 12:53
خودمم میدونم که WW بهترین بازی این سری بود اما خوب HD یه حال دیگه میده..........

در ضمن این قضیه مورچه رو باز کن ببینم،قضیه چیه........

MohammadT15
30-03-2011, 13:27
نه عزیز چرا اشتباه, این هم میتونه یکی از کارهایی باشه که این نرم افزار انجام میده چون بالاخره باز مربوط به چیدمان آدرس ها و فایلها میشه.

چیه !؟ اگه راست میگی خودت بگو ببینم :31:

=======================================

چیه؟خوب مخفف پلی استیشن 3 هست دیگه میگن پلی 3:31: حالا آخوندیشم بگم؟این یه بحث پیچیده ایه که در این محفل نمیگنجه ایشاالله یه وقت دیگه:31::31:
==============

داداش من که زیاد نفهمیدم اما جون من این حرفا رو نگو میترسم سنگکوب میکنم:41::31:

چی شد پس این مشکل ماااااااااا؟داداش به جا اینکه بشینی اینو بکنی تو اون و سیم بزنی پشتشو مثل گراهام بل نتیجه گیری کنی بیا تحقیق کن که این بازیا برا چی نمیاد:19::40::40::40::40::40:

Hunter lord
30-03-2011, 13:40
چیه؟خوب مخفف پلی استیشن 3 هست دیگه میگن پلی 3:31: حالا آخوندیشم بگم؟این یه بحث پیچیده ایه که در این محفل نمیگنجه ایشاالله یه وقت دیگه:31::31:
==============

داداش من که زیاد نفهمیدم اما جون من این حرفا رو نگو میترسم سنگکوب میکنم:41::31:

چی شد پس این مشکل ماااااااااا؟داداش به جا اینکه بشینی اینو بکنی تو اون و سیم بزنی پشتشو مثل گراهام بل نتیجه گیری کنی بیا تحقیق کن که این بازیا برا چی نمیاد:19::40::40::40::40::40:

به امضا رو داشته باش شما جا پای من گذاشتی !!! :31:

X360 ها رو باید در سراسر جهان آتیش زد . مشکل شما هم انقدر پیچیده است پیش خود H a c k e r ها هم ببری درست نمی شه .

sonixax
30-03-2011, 17:31
منم قبول دارم که یک سری پروسس اضافی تر به CPU تحمیل میشه ولی نه دیگه تا این حد که اینقدر فنش دورش بره بالا. من تاحالاهمچین چیزی ندیدم و فن PS3 م هم عادی بوده همیشه. حتی بعد از 8 ساعت بازی یکسره. ولی دیدم که کلاً 2 دفعه تو ابن 6 ماه موقع خروح از بازی کنسول Restart شد:31:

مساله پروسس نیست ، مساله خارج شدن کنسول از حالت طبیعی هستش .
بر خلاف کامپیوتر های خانگی کنسول ها یک بایوس و یک سیستم عامل ندارند که هر کدوم وظیفه ی جداگانه ای رو بر عهده داشته باشند .

بایوس و سیستم عامل کنسول ها هر دوتاشون در حقیقت یکی هستند برای همین وقتی که دستکاری میشند ممکنه یک سری از توابعی که وظیفه کنترل دیوایس های خنک کننده رو بر عهده دارند هم دستخوش تغییرات میشند و برای همین کنسول عملکرد درستی نداره .

masoud93
30-03-2011, 18:17

سلام.

فقط hd شده یا این که کلاً گرافیک رو بردن بالا ؟؟؟

BATMAN-LOVE
30-03-2011, 18:34
اتفاقا اينم دارم---1 هفته به عيد مونده----

sony_W810i
30-03-2011, 18:38
دوستان کسی راهی واسه دانلود لباس های مختلف LittleBigPlanet 2 سراغ داره؟ بدون PSN البته:31:

[QUOTE=sony_W810i;5975400]منم قبول دارم که یک سری پروسس اضافی تر به CPU تحمیل میشه ولی نه دیگه تا این حد که اینقدر فنش دورش بره بالا. من تاحالاهمچین چیزی ندیدم و فن PS3 م هم عادی بوده همیشه. حتی بعد از 8 ساعت بازی یکسره. ولی دیدم که کلاً 2 دفعه تو ابن 6 ماه موقع خروح از بازی کنسول Restart شد:31:[COLOR="Silver"]

ناصر جان من با 2 تا PS3 چک کردم این موضوع رو .

امکان داره شرایط محیطی کنسولت خیلی بهتر از ماله من باشه .

البته بیشتر زمانی دستگاه جون میکنه که توسط یک BD کپی روش بازی میریزم !! یعنی وقتی وسطای image گیری از PKG بازی میرسه کنسول صدای وحشتناکی میده !!

بابا مورچه چیه که کله پاچش چی باشه !!! :31:

POP:WW بهترین سریه Pirance بود .

راستش من تا حالا با BD کپی بازی نریختم و همیشه از رو H.D.D اینکارو میکنم.

X360 ها رو باید در سراسر جهان آتیش زد . مشکل شما هم انقدر پیچیده است پیش خود H a c k e r ها هم ببری درست نمی شه .

دیگه خودمونیم XBox 360 اینقدر هم داغون نیست. نسل بعدی من می خوام Xbox بگیرم.

مساله پروسس نیست ، مساله خارج شدن کنسول از حالت طبیعی هستش .
بر خلاف کامپیوتر های خانگی کنسول ها یک بایوس و یک سیستم عامل ندارند که هر کدوم وظیفه ی جداگانه ای رو بر عهده داشته باشند .

بایوس و سیستم عامل کنسول ها هر دوتاشون در حقیقت یکی هستند برای همین وقتی که دستکاری میشند ممکنه یک سری از توابعی که وظیفه کنترل دیوایس های خنک کننده رو بر عهده دارند هم دستخوش تغییرات میشند و برای همین کنسول عملکرد درستی نداره .

راستش بعید می دونم اونایی که میان Firmware رو mod میکنند نتونند این مشکلات رو حل کنند.
به هر حال واسه اونا نباید این چیزا مشکلی محسوب بشه. و فکر نمیکنم از عوارض جانبی کارشون مشکل توابع کنترل کننده سیستم Cooling باشه. به هر حال از طرفی هم همه چی امکان داره.

ولی من فکر میکنم بدلیل اینکه چندین پروسس دیگه علاوه بر حالت طبیعی روی CPU سربار میشه خوب اونم مجبور هست که فشار بیشتری بیاره و در نتیجه گرمای بیشتر تولید میشه. من اطلاعات کاملی در این زمینه ندارم ولی این نظر من هست:31:

BATMAN-LOVE
30-03-2011, 18:51
سلام.

فقط hd شده یا این که کلاً گرافیک رو بردن بالا ؟؟؟
بازي روونتر شده و اينكه لباس كاراكتر كمي خاكي ميشه---مخصوصا تو نسخه 1 شلوار پرنس كلا خاك الود ميشه---يه تغييراته كوچيكي هم داده شده---مثلا لباسه كالينا نصفش سياهه و بقيش قرمز مونده---دارك پرنس هم بدنش كاملا سياه شده و اون علائم و خطوط آتيشي رنگ رو بدنش وجود نداره---دموي بازيها هم كه هيچ تغييري نكرده---اصلا تو هيچ كالكشني دمو تغيير نميكنه!!!به گفته يكي از بچه ها خرجه اچ دي شدنش بالاست!!!
از نظر صدا هم كيفيت بالا رفته---اما گرافيك همونه و تغيري نداره!!!كه من هم ار اين بابت عصباني ام!!!
اما وضوح تصوير خيلي بالاست!!!من خودم كابل كامپيوترو به ال سي دي 40 وصل كردم و پرنس 1و2 رو اجرا كردم و همزمان نسخه hd رو هم اجرا كردم از كنسول---كيفيت قابل قياس نبود!!!به هر حال اچ دي شده!!!مثله بازيهاي ps3 بود-----و نكته مهم هم اينكه كاراكتر پرنس بزرگتر شده يعني تو زمينه و تصوير بيشتر جلوه ميكنه---
در كل بازي كردنش تو كنسول پلي 3 جالبه---اما بيشتر از 60 تومن واسه اين بازي زور داره!!!اما اگه گرافيك بالا رفته بود و اون تيزيها اصلاح ميشدن خوده من حاظر بودم بالاي 100 هم پول بدم----------

---------- Post added at 06:51 PM ---------- Previous post was at 06:46 PM ----------

[QUOTE=sony_W810i;5976467]دوستان کسی راهی واسه دانلود لباس های مختلف LittleBigPlanet 2 سراغ داره؟ بدون PSN البته:31:
فكر نكنم راهي باشه!!!الان گاداوار 3 هم كلي لباس و ظاهر جديد داره كه فقط بايد پولي دانلود كرد---

sonixax
30-03-2011, 20:06
راستش بعید می دونم اونایی که میان Firmware رو mod میکنند نتونند این مشکلات رو حل کنند.
به هر حال واسه اونا نباید این چیزا مشکلی محسوب بشه. و فکر نمیکنم از عوارض جانبی کارشون مشکل توابع کنترل کننده سیستم Cooling باشه. به هر حال از طرفی هم همه چی امکان داره.

ولی من فکر میکنم بدلیل اینکه چندین پروسس دیگه علاوه بر حالت طبیعی روی CPU سربار میشه خوب اونم مجبور هست که فشار بیشتری بیاره و در نتیجه گرمای بیشتر تولید میشه. من اطلاعات کاملی در این زمینه ندارم ولی این نظر من هست:31:

این یکی از مشکلات اصلیشون هست ، چون اونها از ساختار سخت افزار کنسول اطلاعاتشون خیلی خیلی کمه و اگر اطلاعاتشون از حداقل یک کمی بیشتر بود امولاتور کنسول رو هم مینوشتند ، برای همین خیلی وقتها میزنند توابعی رو شَل و پَل میکنند که هیچ ربطی به اصل داستان نداره .

در مورد بار اضافی ، یه جورایی هیچ بار اضافی به کنسول تحمیل نمیشه چون بر عکس اینها میاند یک سری از توابع رو حذف میکنند یا نتیجه ی تابع رو همواره True بر میگردونند و کنسول همواره فکر میکنه که بازی اصل هستش و برای همین بازی های کپی اجرا میشه .

اون گیم منیجری هم که نصب میکنید وقتی که بازی رو اجرا میکنید تمام فضایی که اشغال کرده رو آزاد میکنه و هیچ پروسس اضافه ای به سیستم تحمیل نمیکنه و اگر نشستی که ایجاد کرده هنوز باز باشه اون رو فریز میکنه .

sony_W810i
30-03-2011, 20:56
این یکی از مشکلات اصلیشون هست ، چون اونها از ساختار سخت افزار کنسول اطلاعاتشون خیلی خیلی کمه و اگر اطلاعاتشون از حداقل یک کمی بیشتر بود امولاتور کنسول رو هم مینوشتند ، برای همین خیلی وقتها میزنند توابعی رو شَل و پَل میکنند که هیچ ربطی به اصل داستان نداره .

در مورد بار اضافی ، یه جورایی هیچ بار اضافی به کنسول تحمیل نمیشه چون بر عکس اینها میاند یک سری از توابع رو حذف میکنند یا نتیجه ی تابع رو همواره True بر میگردونند و کنسول همواره فکر میکنه که بازی اصل هستش و برای همین بازی های کپی اجرا میشه .

اون گیم منیجری هم که نصب میکنید وقتی که بازی رو اجرا میکنید تمام فضایی که اشغال کرده رو آزاد میکنه و هیچ پروسس اضافه ای به سیستم تحمیل نمیکنه و اگر نشستی که ایجاد کرده هنوز باز باشه اون رو فریز میکنه .

این هم نظری هست به هر حال و محترم. ولی درباره گیم منیچر هنگام اجرا هم در RAM باقی میمونه. مثلاً multiman جدید خونده بودم داخل بازی با زدن یک دکمه خاص از بازی Screenshot می گیره. و این نیازمند این هست که multiman در حافظه وجود داشته باشه و Dispose نشده باشه. یا اگه یادتون باشه قبل از اینکه Kmeaw بیاد ،ما برای اجرا بازی ها اول Lv2Patcher رو باید اجرا میکردیم تا تو memory بشینه و بعد بازی قابل اجرا بود. و با restart کردن کنسول از مموری خارج میشد. اینها همون پروسس ها یا سرویس های اضافی هستن که همیشه در جال اجرا و Listen هستن.:10:

sonixax
30-03-2011, 21:21
این هم نظری هست به هر حال و محترم. ولی درباره گیم منیچر هنگام اجرا هم در RAM باقی میمونه. مثلاً multiman جدید خونده بودم داخل بازی با زدن یک دکمه خاص از بازی Screenshot می گیره. و این نیازمند این هست که multiman در حافظه وجود داشته باشه و Dispose نشده باشه. یا اگه یادتون باشه قبل از اینکه Kmeaw بیاد ،ما برای اجرا بازی ها اول Lv2Patcher رو باید اجرا میکردیم تا تو memory بشینه و بعد بازی قابل اجرا بود. و با restart کردن کنسول از مموری خارج میشد. اینها همون پروسس ها یا سرویس های اضافی هستن که همیشه در جال اجرا و Listen هستن.:10:

در حال اجرا نیستند ، بلکه فقط بخشی از حافظه رو پر کردند و هیچ پردازشی روشون نیست مادامی که شما ازشون استفاده کنید - یعنی در حالت فریز هستند .

فرض کنید که شما فتوشاپ رو توی کامپیوترتون در حالت اجرا دارید و مینیمایزش کردید ، تا زمانی که دوباره ازش استفاده نکنید هیچ بار اضافه ای به پردازنده وارد نمیکنه و اگر Task Manager رو ببینید میبینید که فقط یک مقداری حافظه اشغال کرده ولی هیچی از CPU رو استفاده نمیکنه .

MohammadT15
30-03-2011, 21:39

آره به جون خودم و خودت:31:نه بابا پیچیده نیست یه ذره فکر کنید راحته

در ضمن برج بزرگ آسیا ... آخ آخ بنده خداها حاضر بودن برن دسته 2 اما 2 بار تو یه فصل نخورن از ما:31:
ااا ببخشید اشتباه شد:31:
این لیتل بیگ من مرحله یک و دو رو رفتم خیلییییییی مزخرف بود یا شاید بهتره بگم به دل من نشست:41:اما همه ازش تعریف میکنن و توی گیم اسپت امتیازش از خدای جنگ هم بیشتره . قضیش چیه پس؟:31:

sony_W810i
30-03-2011, 21:56
در حال اجرا نیستند ، بلکه فقط بخشی از حافظه رو پر کردند و هیچ پردازشی روشون نیست مادامی که شما ازشون استفاده کنید - یعنی در حالت فریز هستند .

فرض کنید که شما فتوشاپ رو توی کامپیوترتون در حالت اجرا دارید و مینیمایزش کردید ، تا زمانی که دوباره ازش استفاده نکنید هیچ بار اضافه ای به پردازنده وارد نمیکنه و اگر Task Manager رو ببینید میبینید که فقط یک مقداری حافظه اشغال کرده ولی هیچی از CPU رو استفاده نمیکنه .

خب دیگه منم منظورم این بود که تو حافظه هستن. و حتماً میدونید که برای اینکه مثلاً multiman بتونه با زدن یم دکمه از بازی screenshot بگیره باید با یک حلقه while همیشه درست مکرراً توسط یکی از thread های یکی از SPE ها در حال اجرا باشه همیشه( اگر قانع نشدید نحوه کار service های ویندوزی و برنامه نویسی شون رو بخونید ):46:

و درسته زمان پردازش بسیار کمی رو می گیره و ممکن هست هر مثلاً چند دقیقه یک بار Interval داشته باشه و بعد Sleep بشه ولی به هر حال در حال پردازش هست.

البته ممکن هست کلاً با چیزی که من میگم متفاوت باشه . ولی به نظرم باید اینجور باشه تا درست کار کنه. به هر حال من نه Developer هستم نه تا حالا حتی یک Firmware دیکریپت کردم.:31:

sonixax
30-03-2011, 22:09
خب دیگه منم منظورم این بود که تو حافظه هستن. و حتماً میدونید که برای اینکه مثلاً multiman بتونه با زدن یم دکمه از بازی screenshot بگیره باید با یک حلقه while همیشه درست مکرراً توسط یکی از thread های یکی از SPE ها در حال اجرا باشه همیشه( اگر قانع نشدید نحوه کار service های ویندوزی و برنامه نویسی شون رو بخونید ):46:

و درسته زمان پردازش بسیار کمی رو می گیره و ممکن هست هر مثلاً چند دقیقه یک بار Interval داشته باشه و بعد Sleep بشه ولی به هر حال در حال پردازش هست.

البته ممکن هست کلاً با چیزی که من میگم متفاوت باشه . ولی به نظرم باید اینجور باشه تا درست کار کنه. به هر حال من نه Developer هستم نه تا حالا حتی یک Firmware دیکریپت کردم.:31:

الان دیگه با حلقه این کار رو نمیکنند ، من 15 ساله که برنامه مینویسم .
الان سیستم عامل وظیفه داره که رویداد ها رو بررسی کنه و اگر برای یک رویداد از قبل در حافظه دستور العملی در نظر گرفته شده باشه سیستم عامل فرمان رو بهش میفرسته .
بعد فرمور Ps3 هسته اش لینوکسه و باز کلی داستان فرق داره .

حالا اینجا برای سیستم عامل فرق نمیکنه که چند تا سرویس روش در حال اجرا باشند اول و آخر یک مقدار از پردازنده رو اشغال میکنه و یک بیت اضافی از حافظه .

sony_W810i
30-03-2011, 22:26
منم برنامه نویسی ویندوز منظورم بود. تا جایی که می دونم همه سرویس ها دارای یک حلقه while هستند. ( اتفاقاً این ترم ما یکی از واحد هامون نوشتن انواع سرویس برای ویندوز با C# هست. ممکن هست من اشتباه کنم چون اطلاعاتم کامل نیست. ولی بدون حلقه عملاً برنامه ای هم در حالت Listen قرار نمی گیره و یک بار اجرا و terminate میشه.
مثلاً شما میتونی یک while (true) بگذاری ولی براش interval تعیین کنی که هر 10 دقیقه یکبار چک کنه و بعد sleep بشه. اما در هر صورت به while نیاز هست. ظاهراً تو Linux متفاوت هست و من در زمینه برنامه نویسی linux عملاً هیچی در بازه service نویسی نمی دونم:20:

sonixax
30-03-2011, 22:54
منم برنامه نویسی ویندوز منظورم بود. تا جایی که می دونم همه سرویس ها دارای یک حلقه while هستند. ( اتفاقاً این ترم ما یکی از واحد هامون نوشتن انواع سرویس برای ویندوز با C# هست. ممکن هست من اشتباه کنم چون اطلاعاتم کامل نیست. ولی بدون حلقه عملاً برنامه ای هم در حالت Listen قرار نمی گیره و یک بار اجرا و terminate میشه.
مثلاً شما میتونی یک while (true) بگذاری ولی براش interval تعیین کنی که هر 10 دقیقه یکبار چک کنه و بعد sleep بشه. اما در هر صورت به while نیاز هست. ظاهراً تو Linux متفاوت هست و من در زمینه برنامه نویسی linux عملاً هیچی در بازه service نویسی نمی دونم:20:

خوب ببینید اگر بخواید سرویس ها رو با حلقه ها کنترل کنید به این معنی هستش که شما یک حلقه ی بینهایت دارید ، حالا اگر شما 20 تا سرویس داشته باشید میشه 20 تا حلقه ی بینهاید - یه دونش به اندازه ی کافی پوست سیستم رو میکنه چه برسه به 20 تا .

بعد فرض کنیم که شما به جای 10 دقیقه یک بار هر یک ثانیه یک بار چک کنید اون زمان وقتی که یک عملی رو انجام میدید یک ثانیه تاخیر دارید اگر هم 10 دقیقه باشه که میشه 10 دقیقه تاخیر .

بعضی سرویس هایی که مینویسید به صورت اتومات کار میکنند و اونها چه 5 دقیقه یک بار باشه چه 1 ساعت یک بار فرقی به حالش نمیکنه چون باید در طول یک بازه زمانی یک چیزی رو کنترل کنه و این سرویس ها اونت لس هستند یعنی به رویداد ها کاری ندارند .

ولی سرویس هایی که به رویداد ها پاسخ میدند توسط سیستم عامل هندل میشند ، سیستم عامل چه طوری این کار رو میکنه من خودم هم دقیق نمیدونم چون هیچ وقت سیستم عامل ننوشتم :31:

مثلا وقتی شما دکمه ضربدر رو روی پدتون فشار میدید یک کاری کردید ، اگر قرار باشه که سیستم عامل یا بازی توی یک بازه زمانی و از طریق یک حلقه چک کنه که شما این دکمه رو فشار دادید یا نه اون تاخیر باعث میشه که کاری که میکنید همزمان نباشه و اگر چک کردن و سرعت حلقه از یک حدی بیشتر باشه فرض کنید یک هزارم ثانیه سی پی یو رو میخوابونه - یک حلقه بینهایت با وایل یا دو یا فور بنویسید توی کنتر از 1 دقیقه سیستمتون کرش میکنه .

سی شارپ هم همون طور که خودتون میدونید اول آن چیزی که شما نوشتید رو به یک زبان میانی (MSIL) تبدیل میکنه و بعدش اون زبان میانی توسط CLR تفسیر میشه . برای همین شما هرگز توی سی شارپ مستقیم با سیستم عامل درگیر نیستید و هرگز نمیتونید در لول پایین در سی شارپ برنامه نویسی کنید و در نتیجه نمیتونید از خیلی امکاناتی که در زبان های سطح میانی یا پایین وجود دارد در سی شارپ استفاده کنید ، ولی با این حال یک سیستم خیلی خوب برای هندل کردن رویداد ها داره .

من خودم سی شارپ رو تازه شروع کردم و هنوز در مورد سرویس نوشتنش چیزی نمیدونم ، ولی توی زبانهای دیگه مثل D که در لینوکس خیلی کاربرد داره داستان به کل فرق میکنه .

sony_W810i
30-03-2011, 23:02
دوستان برای بازی هایی که bigfile دارند دیگه نیازی نیست همه بازی کپی بشه تو هارد خود PS3 .

irismanager_v1.0 تازه ریلیز شده و اجازه میده که بتونید همه بازی هارو از رو هارد external حتی با فایل های split شده بازی کنید. البته قبل از بازی میاد فقط فایل های split شده رو میچسبونه و میریزه تو هارد PS3 و بقیه بازی رو از رو هارد External میخونه.

این برنامه یک Backup manager کامل هست .

خوب ببینید اگر بخواید سرویس ها رو با حلقه ها کنترل کنید به این معنی هستش که شما یک حلقه ی بینهایت دارید ، حالا اگر شما 20 تا سرویس داشته باشید میشه 20 تا حلقه ی بینهاید - یه دونش به اندازه ی کافی پوست سیستم رو میکنه چه برسه به 20 تا .

بعد فرض کنیم که شما به جای 10 دقیقه یک بار هر یک ثانیه یک بار چک کنید اون زمان وقتی که یک عملی رو انجام میدید یک ثانیه تاخیر دارید اگر هم 10 دقیقه باشه که میشه 10 دقیقه تاخیر .

بعضی سرویس هایی که مینویسید به صورت اتومات کار میکنند و اونها چه 5 دقیقه یک بار باشه چه 1 ساعت یک بار فرقی به حالش نمیکنه چون باید در طول یک بازه زمانی یک چیزی رو کنترل کنه و این سرویس ها اونت لس هستند یعنی به رویداد ها کاری ندارند .

ولی سرویس هایی که به رویداد ها پاسخ میدند توسط سیستم عامل هندل میشند ، سیستم عامل چه طوری این کار رو میکنه من خودم هم دقیق نمیدونم چون هیچ وقت سیستم عامل ننوشتم :31:

مثلا وقتی شما دکمه ضربدر رو روی پدتون فشار میدید یک کاری کردید ، اگر قرار باشه که سیستم عامل یا بازی توی یک بازه زمانی و از طریق یک حلقه چک کنه که شما این دکمه رو فشار دادید یا نه اون تاخیر باعث میشه که کاری که میکنید همزمان نباشه و اگر چک کردن و سرعت حلقه از یک حدی بیشتر باشه فرض کنید یک هزارم ثانیه سی پی یو رو میخوابونه - یک حلقه بینهایت با وایل یا دو یا فور بنویسید توی کنتر از 1 دقیقه سیستمتون کرش میکنه .

سی شارپ هم همون طور که خودتون میدونید اول آن چیزی که شما نوشتید رو به یک زبان میانی (MSIL) تبدیل میکنه و بعدش اون زبان میانی توسط CLR تفسیر میشه . برای همین شما هرگز توی سی شارپ مستقیم با سیستم عامل درگیر نیستید و هرگز نمیتونید در لول پایین در سی شارپ برنامه نویسی کنید و در نتیجه نمیتونید از خیلی امکاناتی که در زبان های سطح میانی یا پایین وجود دارد در سی شارپ استفاده کنید ، ولی با این حال یک سیستم خیلی خوب برای هندل کردن رویداد ها داره .

من خودم سی شارپ رو تازه شروع کردم و هنوز در مورد سرویس نوشتنش چیزی نمیدونم ، ولی توی زبانهای دیگه مثل D که در لینوکس خیلی کاربرد داره داستان به کل فرق میکنه .

این قضیه درگیر شدن CPU منطقاً کاملاً درسته ولی در مجموع هیچ وقت همچین اتفاقی نمی افته. دلیلشم این هست که ما داریم از یکی از Thread های سیستم عامل فقط برای هندل کردن این سرویس استفاده میکنیم. مثلاً شما همین الان اگه از ویندوز استفاده می کنید برید تو Task Manager و در تب Performance ببینید پایینش تو System GroupBox نوشته Thread که تعداد Thread های سیسم عامل رو نشون میده و همه این ها دارن از بخشی از پردازنده استفاده می کنند. این Thread های سیستم عاملی در سطح پایین تر به thread های پردازنده تبدیل میشن که تعداد محدودی داره و توسط اونا Handle میشن. فکر میکنم مثلاٌ در یک CPU QuadCore به ازای هر Core ، ما از 2 Thread بهره مند هستیم به صورت سخت افزاری.

و کلاً داستان Multithreading برای جلو گیری از Crash کردن CPU در حلقه ها ایجاد شده تقریباً. امتحانش کنید. به هبچ وجه اگه از Thread استفاده کنید CPU overflow نمیشه. و خب درسته همه زبان ها محاسن خودشون رو دارند. مثلاً شما تو یک زبان بسیار قدرتمند مثل Ruby یا حتی سطح بالای Pascal وC به آسونی نمیتونید از WMI های ویندوز استفاده کنید. برای سرویس نویسی تو Windows هیچ framework به اندازه .Net نمیتونه کار رو آسون کنه. به خصوص در زمینه WMI که سرویس نویسی کاملاً بهش وابسته هست.:46:

sonixax
30-03-2011, 23:11
دوستان برای بازی هایی که bigfile دارند دیگه نیازی نیست همه بازی کپی بشه تو هارد خود PS3 .

irismanager_v1.0 تازه ریلیز شده و اجازه میده که بتونید همه بازی هارو از رو هارد external حتی با فایل های split شده بازی کنید. البته قبل از بازی میاد فقط فایل های split شده رو میچسبونه و میریزه تو هارد PS3 و بقیه بازی رو از رو هارد External میخونه.

این برنامه یک Backup manager کامل هست .

یعنی هر بار قبل از اجرای بازی فایل ها رو جوین میکنه روی هارد اینترنال و بعدش اجرا میکنه ؟!

پ.ن : کی میشه این فرمور 360 رو هم هـــــک کنند آخه :13:

sony_W810i
30-03-2011, 23:28
یعنی هر بار قبل از اجرای بازی فایل ها رو جوین میکنه روی هارد اینترنال و بعدش اجرا میکنه ؟!

پ.ن : کی میشه این فرمور 360 رو هم هـــــک کنند آخه :13:

میریزه میمونه. هر وقت خواستی خودش یک Utility داره میشه باها این cache هارو پاک کرد. من همین الان Metal Gear Solid 4 رو که یک فایل 12 گیگ داره رو به همین روش اجرا کردم
از سایت ps3crunch.com میشه دانلودش کرد

Alex Fera
30-03-2011, 23:52
اتفاقا اينم دارم---1 هفته به عيد مونده----

یادم نبود تو پروفایلم در مورد همین ازم سوال کردی......

شرمنده...

TFK
31-03-2011, 10:36
من كاستوم فرمور 3.55 kmeaw رو نصب كرديم...
برنامه مولتي من هم كامل اجرا شد ولي موقع لود بازي ها ارور ميده و نياز به ديسك اورجينال داره ولي الان تهيه ديسك اورجينال مقدور نيست برام....
1-ميخواستم بپرسم كه ميشه بدون ديسك و با يه برنامه ديگه بازي ها به صورت كامل اجرا كرد؟
2-(back up manager 2 رو هم نصب كردم ولي اين ارور رو ميده.failed to start operation و وارد برنامه نميشه...
3- چيكارش كنم؟

SamGun
31-03-2011, 10:56
برنامه مولتي من هم كامل اجرا شد ولي موقع لود بازي ها ارور ميده و نياز به ديسك اورجينال داره ولي الان تهيه ديسك اورجينال مقدور نيست برام....
1-ميخواستم بپرسم كه ميشه بدون ديسك و با يه برنامه ديگه بازي ها به صورت كامل اجرا كرد؟
2-(back up manager 2 رو هم نصب كردم ولي اين ارور رو ميده.failed to start operation و وارد برنامه نميشه...
3- چيكارش كنم؟

خب عزیزم بدون دیسک اوریجینال نمیشه که !

armenak
31-03-2011, 15:42
چند وقته تبودم خبر جدید ؟؟

honestbud
31-03-2011, 16:27
سلام.

من میخوام بدونم چطوری میشه از ps3 اسکرین شات گرفت؟

آخه دیدم بعضی ها پروفایل psn شون رو میزارن به جای امضاء خودشون تو فروم.

اگه کسی لینک داره ممنون میشم.

sony_W810i
31-03-2011, 17:08
سلام.

اگه میخوای از بازیت ScreenShot بگیری که قضیش فرق می کنه و من راهی ندارم براش. اگه میخوای پروفایل PSN رو بذاری تو امضا باید بری تو سایت Playstation و بعد لاگین که کردی یک قسمتی داره میری یک کد میده بهت که تو بخش امضا فروم اون کد رو Paste میکنی و تو امضات پروفایل PSN قرار می گیره. البته باید اون فروم این قضیه رو ساپورت کنه. فکر کنم این فروم نمی کنه

farbod N73 me
31-03-2011, 18:17
فکر کنم این فروم نمی کنه
نه نمیکنه!!

Alex Fera
31-03-2011, 19:13
3- چيكارش كنم؟

بدون دیسک اورجینال فقط یه بازی اجرا میشه...........
Granturismo 5

SamGun
31-03-2011, 22:26
سلام.

Screenshot راه براش زیاده !!

دوربین های فیلم برداری ای که Port IN دارن . یا سوئیچ هایی که بین کابل تصویر و دستگاه قرار میگیره و فقط با فشار دادن یک دکمه از تصویر عبوری SS میگیره و کارت Capture که راحترین راه هست.

ATA_bros
01-04-2011, 09:56
به سلام همه دوستان 360 ی هم که اینجان
آقامن تصمیم به خرید ps3 گرفتم اونم فتش با اسلیم زیاد حال نکردم تازه قیمتشم کذاییه
1- فت بگیرم خیلی ضرر میکنم آخه از طراحیش خیلی لذت میبرم
2-اگه قرار شد فت بگیرم یا اسلیم راهنمایی کنید چه مدلی بگیرم/
3-اگر حوصلش بود تفاوتاشم بهم بگید من شنیدم cpu اسلیم قویتره درسته؟

sony_W810i
01-04-2011, 11:59
بدون دیسک اورجینال فقط یه بازی اجرا میشه...........
Granturismo 5

من دیشب با IrisManager چند تا از بازی ها رو تست کردم مثل killzone2 و Motorstorm بدون دیسک راحت اجرا شد.:21:

آقامن تصمیم به خرید ps3 گرفتم اونم فتش با اسلیم زیاد حال نکردم تازه قیمتشم کذاییه

Fat نو پبدا نمیشه. خیلی بعید هست چون چند سال که دیگه تولید نمیشه. من Slim گرفتم و الان هم جای شما بودم Slim می گرفتم. چون FAT هیچ برتری نسبت به Slim نداره ( به جز چند تا چراغ اضافی تر و ظاهر بهتر شاید )

320 گیگ بگیر Slim.

Slim و FAT تفاوتی تو قدرت پردازش محاسباتی و گرافیکی ندارن به هیچ وجه. Slim از تکنولوژی جدید تری استفاده میکنه و برق کمتری مصرف و درنتیجه گرمای کمتری تولید میکنه.
( البته FAT ها تو مدل های اولیه سخت افزار PS2 رو هم داشتن ولی فقط بازی اصل PS2 قابل اجرا بود توش.)

FAT ها از پردازنده سل 90nm و 65nm استفاده میکنن ولی Slim از45nm.
FAT ها از پردازنده گرافیکی (RSX) نود نانومتری و 65nm استفاده میکنن ولی Slim اون مدل های اولیه از 65 و الان همشون از 40nm استفاده میکنن. هرچه سایز ترانزیستور کمتر باشه به نانومتر عملکرد پردازنده بهتر هست و گرمای کمتری میده.

تفاوت های مدل های مختلف PS3:

Alex Fera
01-04-2011, 16:53
من دیشب با IrisManager چند تا از بازی ها رو تست کردم مثل killzone2 و Motorstorm بدون دیسک راحت اجرا شد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با مولتی من،روجرو،گایا و اوپن روی FAT و اسلیم 320 گیگ امتحان کردم........
به جز GT5 هیچ کدوم نیومد........

Iris manager رو اسمشم نشنیدم،اگه میشه یه لینک بذار...
پیشاپیش مرسی...

sonixax
01-04-2011, 17:02

هیچ تفاوتی بین پردازنده فت با اسلیم در پردازش وجود نداره و از نظر قدرت یکی هستند .
اگر بتونید فت ساخت ژاپن گیر بیارید سگش می ارزه به تمام اسلیم های موجود ، چون اسلیم ها همه از دم چینی هستند . ولی از طرفی جنس دست دوم معلوم نیست چه بلایی سرش آوردند .

Ps3 ها توی مدل فقط از نظر هارد با هم تفاوت دارند ، هر چی هارد بیشتر - بهتر .

اگر هم میخواید کپی خورش کنید باید حتما به فرمورش نگاه کنید که کپی خور بشه .

hamed-akbarie
01-04-2011, 17:06
سلام بچه ها . من تصمیم دارم فردا برم یه ps3 بخرم آخه با xbox اصلا حال نمی کنم . می خواستم یه راهنماییم کنید چی بخرم البته خودم رفتم یه خورده پرسیدم احتمالا نظرم رو ps3 120 gig هست یه هارد 640 گیگ اکسترنال پروتابل هم دارم نظرتون چیه ؟؟

لطفا قیمتا رو هم بگید اینجور که پرسیدم 40 گیگ دورو وره 280 تومنه و 120 دورو وره 380 تومنه ؟؟؟

اگه میشه یه راهنمایی کامل کنید ؟؟؟

Alex Fera
01-04-2011, 17:32
40 گیگ ها((FAT)) همه استوک هستن و اصلا ارزش خرید ندارن.........

یه 120 اسلیم بگیر،هارد اکسترنال هم داری که،پس خیر و برکت

fat با فریمور کپی خور حدود 310 واست درمیاد و اسلیم 120 هم حدود 400..........

hamed-akbarie
01-04-2011, 17:48
40 گیگ ها((FAT)) همه استوک هستن و اصلا ارزش خرید ندارن.........

یه 120 اسلیم بگیر،هارد اکسترنال هم داری که،پس خیر و برکت

fat با فریمور کپی خور حدود 310 واست درمیاد و اسلیم 120 هم حدود 400..........

پس حدود 20 الی 30 هزار تومن پول کپی خور شدنشه ...
حالاقیمتای حافظه های بالاترش چقدره مثلا 160 یا 320 یه سوال دیگم داشتم

من اگه این 120 گیگو بگیرم به مشکل بر نمی خورم آخه میگن یه سری بازی ها باید رو هارد اینترنال ps3 اجرا بشه ( از این می ترسم)؟
بعدا از یکی . دو تا مغازه پرسیدم می گفتن بدون دانگل ه ک می کنن که میگن بعد یه مدتی بن میشه و دستگاه به مشکل بر می خوره
....... من چی کار کنم برم با همون دانگل دستگاه رو بگیرم یا بدون اون یعنی اون یکی روش که بدون دانگله ؟؟؟

honestbud
01-04-2011, 18:18
اگه میخوای از بازیت ScreenShot بگیری که قضیش فرق می کنه و من راهی ندارم براش. اگه میخوای پروفایل PSN رو بذاری تو امضا باید بری تو سایت Playstation و بعد لاگین که کردی یک قسمتی داره میری یک کد میده بهت که تو بخش امضا فروم اون کد رو Paste میکنی و تو امضات پروفایل PSN قرار می گیره. البته باید اون فروم این قضیه رو ساپورت کنه. فکر کنم این فروم نمی کنه

ممنون.از یکی از بچه های فروم تونستم چند تا لینک از جمله اونی که شما گفتی رو پیدا کنم

نه نمیکنه!!

من الا ن امضام رو تغییر دادم.حالا نمیدون ممنظورتون از ساپورت نکردن نفهمیدم!

Screenshot راه براش زیاده !!

دوربین های فیلم برداری ای که Port IN دارن . یا سوئیچ هایی که بین کابل تصویر و دستگاه قرار میگیره و فقط با فشار دادن یک دکمه از تصویر عبوری SS میگیره و کارت Capture که راحترین راه هست.

لینکی که آوزش داده باشه داری؟چون من هیچکدوم از اینایی که شما گفتید رو نمیشناسم!باید سخت افزار خاضی رو تهیه کنم؟با لپ تاب نمیشه!؟

sony_W810i
01-04-2011, 18:45
پس حدود 20 الی 30 هزار تومن پول کپی خور شدنشه ...
حالاقیمتای حافظه های بالاترش چقدره مثلا 160 یا 320 یه سوال دیگم داشتم

من اگه این 120 گیگو بگیرم به مشکل بر نمی خورم آخه میگن یه سری بازی ها باید رو هارد اینترنال ps3 اجرا بشه ( از این می ترسم)؟
بعدا از یکی . دو تا مغازه پرسیدم می گفتن بدون دانگل ه ک می کنن که میگن بعد یه مدتی بن میشه و دستگاه به مشکل بر می خوره
....... من چی کار کنم برم با همون دانگل دستگاه رو بگیرم یا بدون اون یعنی اون یکی روش که بدون دانگله ؟؟؟

اگه از IrisManager استفاده کنی نیازی به داشتن هارد اینترنال بالا نیست. این منیجر میاد فقط فایلهای Split شده رو مرج میکنه میریزه تو هارد اینترنال و بقیه فایل های بازی رو از همون هارد اکسترنال میخونه.

با دانگل یا بدون دانگل فعلاً هیچ راهی نداره شما بتونی Online بازی کنی. پس دلیلی هم نداره به Internet وصل شی با PS3 تا BAN شی. و مسلماً اگه با دستگاه -- شده سعی نکنی به نت وصل شی BAN هم نمیشی. بدون دانگل -- کن. نیازی هم نیست پول بدی. خیلی خیلی آسون و بی خطر هست. هیچ کاری نداره. آموزشش هم بگردی تو این سایت هست.

با مولتی من،روجرو،گایا و اوپن روی FAT و اسلیم 320 گیگ امتحان کردم........
به جز GT5 هیچ کدوم نیومد........

Iris manager رو اسمشم نشنیدم،اگه میشه یه لینک بذار...
پیشاپیش مرسی...

البته LittleBigPlanet 2 رو امروز هر کار کردم بدون دیسک اجرا نشد.

================================================== =============================

ممنون.از یکی از بچه های فروم تونستم چند تا لینک از جمله اونی که شما گفتی رو پیدا کنم

من الا ن امضام رو تغییر دادم.حالا نمیدون ممنظورتون از ساپورت نکردن نفهمیدم!

لینکی که آوزش داده باشه داری؟چون من هیچکدوم از اینایی که شما گفتید رو نمیشناسم!باید سخت افزار خاضی رو تهیه کنم؟با لپ تاب نمیشه!؟

اون کدی که از خود سایت Playstation میتونی بگیری از نوع BB Link هست و این سایت BB رو ساپورت نمی کنه. ولی این سایتی شما ازش استفاده کردی کد HTML بهت میده و من هم از همین HTML استفاده کردم :31:

hamed-akbarie
01-04-2011, 19:43
پس دانگل فقط باسه آنلاین بازی کردن. پس این یارو فروشنده چی می گفت دانگل لازمه .

1.بچه ها والا من مخم قاطی کرد یکی به من بگه داستان این -- چیه پاک قاطی کردم؟؟؟
2. یه سوال دیگه من از طرف شنیدم یه دیسک اورجینال هم باید بگیرم تا بتونم بازی کنم درسته؟؟؟
3. آقا من باید چی کار کنم پاک قاطی کردم یکی راهنماییم کنه ؟؟؟........................................

sony_W810i
01-04-2011, 19:56
پس دانگل فقط باسه آنلاین بازی کردن. پس این یارو فروشنده چی می گفت دانگل لازمه .

1.بچه ها والا من مخم قاطی کرد یکی به من بگه داستان این -- چیه پاک قاطی کردم؟؟؟
2. یه سوال دیگه من از طرف شنیدم یه دیسک اورجینال هم باید بگیرم تا بتونم بازی کنم درسته؟؟؟
3. آقا من باید چی کار کنم پاک قاطی کردم یکی راهنماییم کنه ؟؟؟........................................

دوست من کلاً دو روش وجود داره واسه ه ک PS3

روش قدیمی اینه که یک دانگل میخری 30-40 تومن. اونو وصل میکنی و بازی کپی اجرا میکنی تو PS3 . این روش رو فیرم ویر 3.41 جواب میده و ازون به بعد سونی جلوی این باگ رو گرفته و دیگه کار نخواهد کرد.

روش دوم استفاده از کاستم فیرم ویر هست که میان همون فیرم ویر اصلی سونی رو یکم سیخش میدن تا بشه نرم افزار نصب کرد روش و بازی کپی هم اجرا کرد. برای اجرای بازی کپی به یک سری برنامه نیاز هست که تو PS3 بعد از اینکه کاستم فیرم ویر نصب کردی توش نصب بشه. به اینها میگن Backup Manager. مثل:

Multiman
Gaia Manager
Rogero Manager
Open Manager
.
.
.
و Iris Manager که جدیدترین و با امکانات ترینشون هست.

دانگل برای Online نبود بلکه واسه این بود که بشه نرم افزار های مختلف از جمله این Backup Manager ها رو روی PS3 نصب کرد.

برای استفاده از روش دوم که همون کاستم فیرم ویر یا CFW هست باید روی PS3 فیرم ویر اصلی سونی ورژن 3.55 نصب باشه. بالاتر اگه نصب باشه کلاً نمیشه هکش کرد. فعلاً تو بازار همه PS3 ها وقتی میخری یا 3.55 دارن یا قدیمی تر.

آخرین Firmware هم که اومده 3.6 هست.

hamed-akbarie
01-04-2011, 21:26
پس با این حساب ps3 که من می خرم باید از روش کاستم فریم ور ه ک شده باشه نه از روش اول که همون استفاده از دانگل هست وگرنه رفته تو پاچم درست میگم دیگه ؟؟؟؟

به طور مثال ps3 که من می خوام بخرم مثلا یه 120 یا 320 اسلیم باید از روش کاستم فریم ور ه ک بشه چون اگه دانگل باسش بگیرم بعد از یه مدت به کارم نمیاد و باید دوباره از روش دوم استفاده کنم و به طور کلی دانگل رفته تو پاچم درست می گم ؟؟؟؟

لطفا کمک کنید ؟؟؟؟

sony_W810i
02-04-2011, 00:01
پس با این حساب ps3 که من می خرم باید از روش کاستم فریم ور ه ک شده باشه نه از روش اول که همون استفاده از دانگل هست وگرنه رفته تو پاچم درست میگم دیگه ؟؟؟؟

به طور مثال ps3 که من می خوام بخرم مثلا یه 120 یا 320 اسلیم باید از روش کاستم فریم ور ه ک بشه چون اگه دانگل باسش بگیرم بعد از یه مدت به کارم نمیاد و باید دوباره از روش دوم استفاده کنم و به طور کلی دانگل رفته تو پاچم درست می گم ؟؟؟؟

لطفا کمک کنید ؟؟؟؟

PS3 باز شده نگیر. آک باید باشه. مثل PS2 نیست که -- شده بهت بفروشن دوست من.

بگیر حالا یا بده بیرون یا خودت بشین تو Net بگرد تو همین سایت آموزشش هست. اصلاً کاری نداره . خطری هم نداره. خودت ه کش کن.

همین الان هم اگه دانگل بخری ببخشیدا ولی رفته تو پاچت :46:

hamed-akbarie
02-04-2011, 00:27
پس من خواستم ps3 بگیرم حواسم باشه از روش کاستل فریمور cfw ه ک شده باشه نه از روش دانگل ممنونم از همه

می خواستم بدونم برای اجرای بازی ها آیا به یک دیسک اورجینال نیاز دارم یا نه؟؟؟؟؟

hamed-akbarie
02-04-2011, 00:27
پس من خواستم ps3 بگیرم حواسم باشه از روش کاستل فریمور cfw ه ک شده باشه نه از روش دانگل ممنونم از همه

honestbud
02-04-2011, 00:46

اساتید بهتر میدونن ولی فکر کنم دیگه نمیخواد.
البته فکر کنم واسه آنلاین بازی کردن لازم داشته باشه!

یه سوالی داشتم!
اگه کپی خور کنیم دستگاه رو،واسه دستگاه ضرر داره!
یه جا خوندم که فنش بیشتر از حالت عادی کار میکنه!

J A V I D
02-04-2011, 08:42

واسه بعضی بازیا مثل Mass Effect 2 دیسک اوریجینال لازم دارید ! روش -- هم سلیقه ای هست نمی شه گفت چیزی رفته تو پاچتون ! در هر دو روش بازی ها به یک نسبت اجرا می شن و فرقی با هم ندارن ! فقط استفاده از دانگل یکم دنگ و فنگ داره همین!

در ضمن دانگل جدیدی اومده که البته من هنوز تو بازار ایران ندیدم! که مثل گیم شارک عمل می کنه و همچنین قابلیت اجرای بازی های پلی استیشن یک به صورت iso از روی هارد و همچنین اجرای بازی های PSP Mini رو داره !

یک نمونه از این دانگل ها :

pouya_1631
02-04-2011, 10:50
سلام
من میخوام یک کنسول بگیرم . بین Xbox360 و PS3 موندم . یکی راهنمایی کنه کدوم بهتره ؟ تو قسمت Xbox باز ها همشون میگفتند Xbox . اما میگن PS3 هم خوبه !؟!؟
میشه بگید چند مدل PS3 داریم ؟
قیمتهاشم بزنید ؟
اگه حالشا داشتید یه توضیح بدید کدومش بهتره چرا ؟
میگن PS3 به طور کلی ه ک شده درسته ؟

sony_W810i
02-04-2011, 11:29
واسه بعضی بازیا مثل Mass Effect 2 دیسک اوریجینال لازم دارید ! روش -- هم سلیقه ای هست نمی شه گفت چیزی رفته تو پاچتون ! در هر دو روش بازی ها به یک نسبت اجرا می شن و فرقی با هم ندارن ! فقط استفاده از دانگل یکم دنگ و فنگ داره همین!

در ضمن دانگل جدیدی اومده که البته من هنوز تو بازار ایران ندیدم! که مثل گیم شارک عمل می کنه و همچنین قابلیت اجرای بازی های پلی استیشن یک به صورت iso از روی هارد و همچنین اجرای بازی های PSP Mini رو داره !

یک نمونه از این دانگل ها :

والا دانگل هیچ مزیتی نداره نسبت به CFW. تازه کلی هم پولش هست. مثلاً با دانگل و بدون CFW چجوری میخواین از PSN استفاده کنید رو 3.41؟ فعلاً که با CFW هم نمیشه ولی قبلاً که روشهایی اومده بود همه با CFW بودن. و ازین به بعد هم همین هست دوست من.

این دانگلهای جدید دستگاه رو ه ک نمیکنه و نمیتونه جایگزین اون دانگ قدیمی ها باشه. روی دستگاهی که ه ک شده باشه با CFW با این دانگل میتونید تو بازی ها از کد تقلب استفاده کنید. یک دانگل دیگه هست به اسم Cobra که اونم هنوز تولید نشده و میشه باهاش Hard NTFS رو تو XMB ساپورت کرد.:46:

اساتید بهتر میدونن ولی فکر کنم دیگه نمیخواد.
البته فکر کنم واسه آنلاین بازی کردن لازم داشته باشه!

یه سوالی داشتم!
اگه کپی خور کنیم دستگاه رو،واسه دستگاه ضرر داره!
یه جا خوندم که فنش بیشتر از حالت عادی کار میکنه!

یکی از دوستان تست کرده و میگه همچین اتفاقی میفته ولی من به مشکلی بر نخوردم تا حالا.

پس من خواستم ps3 بگیرم حواسم باشه از روش کاستم فریمور cfw ه ک شده باشه نه از روش دانگل ممنونم از همه

حتماً یک دیسک بازی اصل باید داشته باشید به هر حال. بعضی از بازی ها بدون دیسک اجرا نمیشن. مثل LittleBigPlanet2

یدونه دسته دومشو بگیر دوروبر 15. هر بازی بود بود فقط باید اصل باشه.

سلام
من میخوام یک کنسول بگیرم . بین Xbox360 و PS3 موندم . یکی راهنمایی کنه کدوم بهتره ؟ تو قسمت Xbox باز ها همشون میگفتند Xbox . اما میگن PS3 هم خوبه !؟!؟
قیمتهاشم بزنید ؟

راستش کاملاً سلیقه ای هست. هیچ کدوم برتری کامل ندارن نسبت به هم. ولی اگه میخوای Xbox بگیری حیف اگه پول بدی مدل FAT بگیری دوباره. Slim خیلی بهتر هست و Wireless N هم داره . ولی هنوز کپی خور نشده و این یک مشکل محسوب میشه. هارد Xbox هم قابل تعویض با هارد معمولی نیست ولی PS3 میشه هاردش رو با هارد Laptop جایگزین کرد. و حتی اگه کپی خورش بیاد بازم با دیسک بازی اجرا میشه ولی تو PS3 از تو هارد مستقیم اجرا میشه.

از نظر بازی های انحصاری Xbox خیلی از PS3 عقب تر هست و بازی های PS3 جذابیت بیشتری داره. به همین نسبت تو بازی های Multi که واسه هر دوشون هست تو نسخه xbox بازی بهتر و روان تر اجرا میشه. مثال بارز ==>Assassins Creed

دیگه تصمیم با خودت.

مثل Xbox دو مدل FAT و Slim داره که FAT چون خیلی وقت هست که دیگه تولید نمیشه نوش پیدا نمیشه. Slim به دلایل مختلف بهتر هست.
Slim 250g حدود 410
320g حدود 430

ه ک به طور کامل که نداریم کلاً. ه کر ها هر کاری کنن سونی میتونه Patch کنه ولی راحت هست استفاده از این روش ه ک و مشکلی نیست فعلا توش. البته فعلاً به هیج وجه نمیتونید با PS3 که ه ک شده Online بازی کنید .

SamGun
02-04-2011, 11:49

مدلی که اینجا رایج هست همون کارت های External Capture با کیفیت های HD و SD هستن که شما خب نسبت به استفادت میتونه هرکدوم رو تهیه کنی.

تو این تاپیک توضیح دادم :

سلام
قیمتهاشم بزنید ؟

فعلا خریدن PS3 به صرفه تره چون هنوز درایو Xbox360 ه ک نشده و دردسر های تازه ای هم داره روسرش خراب میشه.

pouya_1631
02-04-2011, 12:30
ه ک به طور کامل که نداریم کلاً. ه کر ها هر کاری کنن سونی میتونه Patch کنه ولی راحت هست استفاده از این روش ه ک و مشکلی نیست فعلا توش. البته فعلاً به هیج وجه نمیتونید با PS3 که ه ک شده Online بازی کنید .

من اصلا قصد آنلاین بازی کردن ندارم . راستی یه مدل شما گفتید -- نشده بهتره من صبر کنم تا -- شه یا برم slim که -- شده را بخرم ؟؟؟من تو تیر ماه میخوام بخرم !

---------- Post added at 01:30 PM ---------- Previous post was at 01:28 PM ----------

Wireless N چیه که اسلیم داره ؟ به چه دردی میخوره ؟

SamGun
02-04-2011, 12:44
من اصلا قصد آنلاین بازی کردن ندارم . راستی یه مدل شما گفتید -- نشده بهتره من صبر کنم تا -- شه یا برم slim که -- شده را بخرم ؟؟؟من تو تیر ماه میخوام بخرم !

---------- Post added at 01:30 PM ---------- Previous post was at 01:28 PM ----------

ما انواع مختلف Wireless داریم که فرقشون تو میزان مصرف انرژی و (Boardband(Wideband و میدان کاری است.

که مدل های a/b/g/n به ترتیب از چپ به راست Release شدن.

به این درد میخوره که شما برای وصل شدن به NET و LIVE دیگه نیازی به سیم کشی به Modem یا Router نداری و میتونی دستگاه رو توسط هر مودم وایرلسی Share کنی.

sony_W810i
02-04-2011, 13:48

دوست عزیز منظورت Xbox هست یا PS3?
هر دو تا هم مدل FAT دارند و هم مدل Slim
Xbox مدل FAT -- شده هست ولی Slim هنوز ه ک نشده و مدل FAT کارت Wireless نداره و باید اگه بخوای جدا تهیه کنی ( حدود 120 تومن قیمتش هست ) ولی مدل Slim Xbox کارت Wireless با جدیدترین استاندارد که همون 802.11n هست رو داخلش داره.

PS3 هم FAT و هم Slim ه ک شده هست و هر دوتا هم کارت Wireless دارند ولی چون FAT نو پیدا نمیشه و سخت افزار قدیمی تری داره Slim پیشنهاد میشه.

همونطور که دوستمون گفتن Wireless به این درد میخوره که اگه خواستی با کنسولت به Internet وصل بشی با کنسول رو به دلایل مختلف به PC وصل بکنی میای به جای کابل کشی به صورت بی سیم این کار رو انجام میدی.

کارت وایرلس PS3 فقط 802.11 b/g رو ساپورت میکنه ولی کارت وایرلس XboxSlim 802.11 b/g/n رو ساپورت میکنه. n نسبت به b و g برد بالاتری داره و سرعت پهنای باند بسیار بالاتری هم داره.

hamed-akbarie
02-04-2011, 14:19
از همه به خاطر راهنمایی هاشون ممنونم..
یه سوال دیگه داشتم .من خودم نمی خوام هکش کنم .
من فردا می خوام برم ps3 بگیرم می خوام بدونم به اون طرف چی بگم و بگم چه طوری هکش کن . لطفا یه قیمت حدودی هم به من بدین تا نره تو پاچم . ؟؟؟
ps3 320GB , ps3 250GB,ps3 160 GB, ps3 120GB?
من یه هارد اکسترنال 640GB دارم ولی می ترسم یه سری از بازی ها رو هارد اکسترنال اجرا نشه مثل گار آف وار به خاطر همین می خوام یه حافظه بالاتر بگیرم ؟؟
یه سوال دیگه هم داشتم اصلا خریدن یک دسته اضافی برای ps3 کاربرد داره غیر از این که بایکی می خوای بشینی فوتبال بازی کنی . می خواستم ببینم دسته ps3 مارکش باید چی باشه یعنی پشتش چی باید نوشته باشه یکی میگه باید sixesix باشه یکی میگه ww یه راهنمایی در این زمینه می خوام ؟؟؟کدومش اصله؟؟؟

از همه ی دوستان به خاطر کمک هاشون ممنونم :31::31::31:

sony_W810i
02-04-2011, 15:13
از همه به خاطر راهنمایی هاشون ممنونم..
یه سوال دیگه داشتم .من خودم نمی خوام هکش کنم .
من فردا می خوام برم ps3 بگیرم می خوام بدونم به اون طرف چی بگم و بگم چه طوری هکش کن . لطفا یه قیمت حدودی هم به من بدین تا نره تو پاچم . ؟؟؟
ps3 320GB , ps3 250GB,ps3 160 GB, ps3 120GB?
من یه هارد اکسترنال 640GB دارم ولی می ترسم یه سری از بازی ها رو هارد اکسترنال اجرا نشه مثل گار آف وار به خاطر همین می خوام یه حافظه بالاتر بگیرم ؟؟
یه سوال دیگه هم داشتم اصلا خریدن یک دسته اضافی برای ps3 کاربرد داره غیر از این که بایکی می خوای بشینی فوتبال بازی کنی . می خواستم ببینم دسته ps3 مارکش باید چی باشه یعنی پشتش چی باید نوشته باشه یکی میگه باید sixesix باشه یکی میگه ww یه راهنمایی در این زمینه می خوام ؟؟؟کدومش اصله؟؟؟

از همه ی دوستان به خاطر کمک هاشون ممنونم :31::31::31:

بگو برات با Kmeaw CFW هکش کنه. و multiman 1.16.11 نصب کنه. lv2 patcher v9 هم نصب کنه.
250گیگ 410
320گیگ 440
همیشه فضای بالاتر بهتر هست ولی این الان دفعه سوم هیت دارم بهت میگم گوش نمی کنی. با برنامه Iris manager میتونی همه بازی هارو از رو هارد external اجرا کنی. فقط فایل های بالای 4 گیگ بازیرو خودش میریزه تو هارد PS3.

دسته اگه تقلبی باشه کلاً فکر کنم تو فیرم ویر جدید کار نمیکنه. اگه اصل باشه فقط کار میکنه کلاً. یک مدل بیشتر نداره که همین SIXAXIS هست. حدود 60 قیمت داره.

ولی شدیداً پیشنهاد میشه خودت هکش کنی و یاد بگیری تا اگه به یک مشکل برخوردی دست نگیری کنسول رو دوباره ببری بدی بیرون. بابا بخدا کاری نداره. کلی هم پول می گیرن ازت

hamed-akbarie
02-04-2011, 15:40
الان دفعه سوم هیت دارم بهت میگم گوش نمی کنی. با برنامه Iris manager میتونی همه بازی هارو از رو هارد external اجرا کنی. فقط فایل های بالای 4 گیگ بازیرو خودش میریزه تو هارد PS3.

میدونم ولی این کار طول می کشه ، آ خه بازی های ps3 حجمش 5 الی 6 گیگ نیست که، بلو ری هست یعنی بالا 20 گیگ هست طول می کشه بریزه تو هاردش، یعنی زمان بر ،به طرف میگم با همون روش کاستل فریمور هکش کنه که دیگه احتیاج نباشه بازی ها رو share کنم تو هاردش .

بازم به خاطر راهنمایی هات تشکر می کنم . :40::40::40:

حالا شما اجازه بده بار اول رو بدم بیرون هکش کنن . بعدم خودم دست به کار می شم .
راستی این لینک ه ک رو می شه برا من بزاری یه نگاه بهش بکنم.

sony_W810i
02-04-2011, 16:02
میدونم ولی این کار طول می کشه ، آ خه بازی های ps3 حجمش 5 الی 6 گیگ نیست که، بلو ری هست یعنی بالا 20 گیگ هست طول می کشه بریزه تو هاردش، یعنی زمان بر ،به طرف میگم با همون روش کاستل فریمور هکش کنه که دیگه احتیاج نباشه بازی ها رو share کنم تو هاردش .

بازم به خاطر راهنمایی هات تشکر می کنم . :40::40::40:

حالا شما اجازه بده بار اول رو بدم بیرون هکش کنن . بعدم خودم دست به کار می شم .
راستی این لینک ه ک رو می شه برا من بزاری یه نگاه بهش بکنم.

عزیزم من بازی Burnout paradise دارم BlueRay هست ولی کلاً حجمش 2 GIG بیشتر نیست. اتفاقاً 70% بازی های PS3 حجم زیر 20 گیگ دارند. همه بازی های multi که حجمشون زیر 15gig هست. انحصاری ها حجمشون زیاد هست که تعداد کمی هستن. مثل God of WarIII یا metal gear solid که اینا حدود 30 گیگ هستن. یا killzone 3 که 41گیگ هست.

با دانگل یا کاستم فیرم ویر به هر حال بعضی از بازی ها باید یا همه یا فقط فایل بالای 4 گیگش رو بریزی رو هارد PS3 . چون PS3 فقط هارد اکسترنال با فرمت FAT32 رو میشناسه و تو FAT32 نمیشه فایل بالای 4 گیگ ذخیره کرد. مثلاً MGS4 یک فایل داره با حجم 12 Gig!

hamed-akbarie
02-04-2011, 16:55
الان شما خودت از کدوم سیستم -- استفاده می کنی؟

همون سیستمی هست که گفتی دستگاه رو -- کنم؟؟؟( Kmeaw CFW و multiman 1.16.11 . lv2 patcher v9)

فقط عزیز من معنی این کلمه رو نفهمیدم Kmeaw . اگه یه توضیح بدی ممنون می شم ؟

دوباره یه سوال ازت دارم مگه نگفتی برای اجرای برنامه ها مثل multiman یا همون بکاپ منیجر ها به دانگل یا همون فلشه نیاز هست........

پس الان چه جوری با برنامه کاستم فریمور اونو اجرا می کنن ؟؟؟؟

پس می تونیم نتیجه بگیریم دانگل الکی اختراع شد؟؟؟

sony_W810i
02-04-2011, 17:30
الان شما خودت از کدوم سیستم -- استفاده می کنی؟

همون سیستمی هست که گفتی دستگاه رو -- کنم؟؟؟( Kmeaw CFW و multiman 1.16.11 . lv2 patcher v9)

فقط عزیز من معنی این کلمه رو نفهمیدم Kmeaw . اگه یه توضیح بدی ممنون می شم ؟

دوباره یه سوال ازت دارم مگه نگفتی برای اجرای برنامه ها مثل multiman یا همون بکاپ منیجر ها به دانگل یا همون فلشه نیاز هست........

پس الان چه جوری با برنامه کاستم فریمور اونو اجرا می کنن ؟؟؟؟

پس می تونیم نتیجه بگیریم دانگل الکی اختراع شد؟؟؟

اوه خدا.. فکر نمی کنم اینقدر پیچیده توضیح داده باشم:31:
ببین. اوایل یک بابایی یک دانگل اختراع کرد که بدون اینکه سیستم عامل PS3 به صورت نرم افزاری دستکاری بشه فقط کافی بود این دانگل رو وصل میکردی بهش و بعد روشنش می کردی. اونوقت قفل امنیتیش شکسته میشد تا وقتی دانگل بهش متصل هست و میشد از همین Backup manager ها استفاده کرد.

این روش فقط و فقط رو Firmware 3.41 جواب میده و بعد از اون تو Version های بعدی سونی این Bug رو پر کرد و مثلاً تو 3.50 , 3.55 نمیشه ازین روش استفاده کرد.

وقتی سونی 3.55 رو داد بیرون چند تا هکر اومدن با دست کاری و Patch کردن 3.55 یک سیستم عامل دستکاری شده ایجاد کردن که از همون اول قفل شکسته بود و نیازی به دانگل و سخت افزار اضافی نداشت. Kmeaw اسم یکی از همین هکر هاست که فیرو ویر اون بالاترین کیفیت رو داره و کسی تاحالا آمار خراب شدن دستگاه بعد از نصب نداده. قبل Kmeaw یکی به اسم Waninkoko یک firmware داد بیرون که فقط رو Slim ها و FAT های جدید کار میکرد و FAT های قدیمی رو خاموش می کرد ( Brick میکرد ). واسه همین کلی منفور شد. Kmeaw همینه که خودم دارم ازش استفاده میکنم. بعد از اومدن این ٌّCFW ها دیگه نیازی به دانگلهای قدیمی نبود و نیست و اونایی هم که تبلیغ می کنند احتمالاً رو دستشون باد کرده میخوان بفروشن.

شما کافیه که فایل Firmware Kmeaw رو دانلود کنی و از قسمت System Update (خودت باید firmware 3.55 داشته باشی رو کنسول) از توی هارد اکسترنال فایل رو به PS3 بدی تا نصبش کنه. بعد میتونی فایل برنامه هاتو بریزی تو هارد و از قسمت Packege installer ( که فقط تو CFW ها وجود داره تو قسمت GAME ) برنامه هارو نصب کنی.:5:

hamed-akbarie
02-04-2011, 17:58
دمت گرم واقعا باحات حال کردم :31:
فکر کنم کلی رفت رو اطلاعاتم:46:
پس داستان اینه با این حال نصب یه نرم افزار . دانلودش از اینترنت نباید کاری داشته باشه فوقش دیگه می رم یه کافی نت که سرعتش 2mg دانلودش می کنم

ولی چون من تازه می خوام دستگاه رومی خوام بخرم و بهش بدم برام بازی بریزه فکر کنم بدم به خودش ه ک کنه بهتره آخه حال ندارم ده دفعه برم مغازه طرف...:31:ایشالا دفعه بعد خودم می ترکونم

بازم دمت گرم کلی حال دادی.

_ اگه برات زحمتی نیست یه سری بازی توپ برا ps3 برام معرفی کن
چون من فقط pc بازی کردم . البته بگم این دو تا بازی معروفو بلدم ( God of war و kill zone:46: )

_ راستی یادم رفت یه بازی اورجینال ارزون قیمتم بهم معرفی کن بگیرم لازم میشه یه دفعه ای ؟

*************** بازم دمت گرم ****************

پس قاعدتا این ps3 که من می خوام بخرم باید فریمورش 3.55 باشه و طرف مجبوره از cfw استفاده کنه

sony_W810i
02-04-2011, 18:29
دوستان اگه هارد اکسترنال میخواید بخرید من مدل Seagate Ultra-Portable GoFlex رو پیشنهاد میدم. چیز جالبش اینه که اینترفیسش قابل تعویض هست. یعنی میشه هم USB2 باشه هم ESATA و هم USB3.

البته کانکتورUSB3 و ESATA باید جدا خریداری بشه و همراش USB2 هست. قیمت کانکتور هم حدود 30 تومن هستش که مستقیم به پورت SATA هارد وصل میشه.

دمت گرم واقعا باحات حال کردم :31:
فکر کنم کلی رفت رو اطلاعاتم:46:
پس داستان اینه با این حال نصب یه نرم افزار . دانلودش از اینترنت نباید کاری داشته باشه فوقش دیگه می رم یه کافی نت که سرعتش 2mg دانلودش می کنم

ولی چون من تازه می خوام دستگاه رومی خوام بخرم و بهش بدم برام بازی بریزه فکر کنم بدم به خودش ه ک کنه بهتره آخه حال ندارم ده دفعه برم مغازه طرف...:31:ایشالا دفعه بعد خودم می ترکونم

بازم دمت گرم کلی حال دادی.

_ اگه برات زحمتی نیست یه سری بازی توپ برا ps3 برام معرفی کن
چون من فقط pc بازی کردم . البته بگم این دو تا بازی معروفو بلدم ( God of war و kill zone:46: )

_ راستی یادم رفت یه بازی اورجینال ارزون قیمتم بهم معرفی کن بگیرم لازم میشه یه دفعه ای ؟

*************** بازم دمت گرم ****************

پس قاعدتا این ps3 که من می خوام بخرم باید فریمورش 3.55 باشه و طرف مجبوره از cfw استفاده کنه

واسه بازی دسته دو از همون طرف بپرس هز کدوم سالم تر و ارزون تر بود رو بگیر. مهم اینه یدونه دیسک بازی اصل داشته باشی. خود بازیش مهم نیست.

الان PS3 بخری احتمالاً پایین تر از 3.55 هست. اول همون طرف میاد واست فیرم ویر اصلی 3.55 خود سونی رو میریزه بعد میاد CFW میریزه.

من 4 ماه پیش خریدم 3.31 بود برام اگه اشتباه نکنم.
واسه دانلود برنامه ها و Firmware میتونی از
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید استفاده کنی.
من 17 تا بازی دارم کلاً که ایناست:
Need For Speed : Hot pursuit ==> دیسک Original
God of War III ==> دیسک original
کپی:
Metal gear solid 4
tom clancy HAWX 2
Killzone 2
Motor Storm
Red Dead Redemtion
Uncharted 2
Assassins creed brotherhood
Burnout Paradise
Call of duty Black ops
Crysis 2
Dead Space 2
LittleBigPlanet 2
Marvel vs Capcom 3
Ninja gaiden Sigma
PES 2011

با سبز روشن ها خیلی حال کردم. با تیره تر هاش کمتر ولی جالب بودن. قرمز که کلاً پشیمونم.
البته Crysis2 و Marvel vs capcom3 رو تو عید دانلود کردم. حجمشون کمه.

J A V I D
02-04-2011, 21:55
والا دانگل هیچ مزیتی نداره نسبت به CFW. تازه کلی هم پولش هست. مثلاً با دانگل و بدون CFW چجوری میخواین از PSN استفاده کنید رو 3.41؟ فعلاً که با CFW هم نمیشه ولی قبلاً که روشهایی اومده بود همه با CFW بودن. و ازین به بعد هم همین هست دوست من.

این دانگلهای جدید دستگاه رو ه ک نمیکنه و نمیتونه جایگزین اون دانگ قدیمی ها باشه. روی دستگاهی که ه ک شده باشه با CFW با این دانگل میتونید تو بازی ها از کد تقلب استفاده کنید. یک دانگل دیگه هست به اسم Cobra که اونم هنوز تولید نشده و میشه باهاش Hard NTFS رو تو XMB ساپورت کرد.

دوست عزیز شما اگه بخواید آنلاین بازی کنید بهتره کلا بی خیال کنسول کپی خور بشید ، من خودمم چون آنلاین بازی می کنم دو تا کنسول دارم که یکی کپی خور و یکی اوریجیناله !

در ضمن این دانگل های گیم شارک مانند کلا روی CFW کار نمی کنن و فقط روی 3.41 کار می کنن !!!!! لینک زیر رو نگاه کنید بد نیست ! از خودتون اطلاعات اختراع نکنید هم بد نیست !!!!

# A: CHT dongle only work with firmware version 3.41. If is above 3.41, downgrade your PS3 with it. no need to buy another jailbreak devices.

راهنما نصبشم نگا کنید بد نیست !

یک ریویو هم اینجا هست ازش :

sony_W810i
02-04-2011, 22:45
دوست عزیز شما اگه بخواید آنلاین بازی کنید بهتره کلا بی خیال کنسول کپی خور بشید ، من خودمم چون آنلاین بازی می کنم دو تا کنسول دارم که یکی کپی خور و یکی اوریجیناله !

در ضمن این دانگل های گیم شارک مانند کلا روی CFW کار نمی کنن و فقط روی 3.41 کار می کنن !!!!! لینک زیر رو نگاه کنید بد نیست ! از خودتون اطلاعات اختراع نکنید هم بد نیست !!!!

راهنما نصبشم نگا کنید بد نیست !

یک ریویو هم اینجا هست ازش :

اوه چرا جوش میاری حالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:

اینهمه اطلاعات غلط همه دارن ( از جمله جناب عالی ) ما کسیو اینجور توبیخ نکردیم.:27:

شما اصلاً خود سونی. بیخیال. شما Developer

جناب عالی داری به بچه ها دانگل پیشنهاد میدی و دلیلی واسه این کارت نمیبینم.یارو نمیدونه کلاً دانگل چیه اونوقت شما هی این دانگل اون دانگل میکنی؟ میشنوه میره راحت یک دانگل میکنن تو پاچش دقیقاً. بنده تا قبل تغییر PSN با همین CFW 24 ساعته Online میزدم و مشکلی نداشتم. ولی قبول دارم که باید کپی خور نباشه.جالا همه که مثل شما نمیان این همه واسه یک بازی کردن هزینه کنن دوست عزیز که 2 تا کنسول جرا بگیرن. اگه در آینده هم راهی واسه PSN رو کپی خور باشه بدون شک به دانگل احتیاجی نخواهد داشت و رو 3.41 هم مسلماً جواب نمیده. حله؟

من دنبال راهی هستم که بیشترین کارایی رو باهم داشته باشه. و همونو پیشنهاد میدم.

در آخر اگه حس میکنی بهت بی احترامی شده بگو همون لحظه. نیازی نیست تیکه بندازی و کنایه بزنی.:10:

J A V I D
02-04-2011, 23:12
دوست عزیز من اصلا نمی گم دانگل خوبه یا بده ، سلیقه ایه هر کدومش مزایا و معایب خودش رو داره ، من مشکلم کلا تو انجمن های ایرانی اینه که اطلاعات غلط داده می شه ! به یه سری یوزری که اطلاع ندارن از موضوعی ! من نمی گم خدام ولی معمولا قبل از پاسخ دهی به هر سوالی اگه از چیزی مطمئن نیستم یه جستجویی می کنم ، بعد جواب می دم نمی گم تا حالا اشتباهم نکردم!

در ضمن پست منو بخونید من چیزی پیشنهاد ندادم گفتم یه چیز کاملا سلیقه ای ولی دانگل دنگ و فنگش بیشتره !!!! بعدشم گفتم این دانگل جدیدا اومده شما اومدی گفتی این جدیدا فقط رو CFW کار می کنه که من در پاسختون گفتم اینطور نیست و فقط روی 3.41 کار می کنه .... ببخشید که اشتباه شما رو اصطلاح کردم اشتباه از من بود شرمنده ..... من که کلا تو این فورم فعالیتی ندارم به جز همین تاپیک بهتره اینجا هم فعالیتی نکنم ! و شما علما مردم رو راهنمایی کنید تا چیزی تو پاچشون نره !

sony_W810i
02-04-2011, 23:19
دوست عزیز من اصلا نمی گم دانگل خوبه یا بده ، سلیقه ایه هر کدومش مزایا و معایب خودش رو داره ، من مشکلم کلا تو انجمن های ایرانی اینه که اطلاعات غلط داده می شه ! به یه سری یوزری که اطلاع ندارن از موضوعی ! من نمی گم خدام ولی معمولا قبل از پاسخ دهی به هر سوالی اگه از چیزی مطمئن نیستم یه جستجویی می کنم ، بعد جواب می دم نمی گم تا حالا اشتباهم نکردم!

در ضمن پست منو بخونید من چیزی پیشنهاد ندادم گفتم یه چیز کاملا سلیقه ای ولی دانگل دنگ و فنگش بیشتره !!!! بعدشم گفتم این دانگل جدیدا اومده شما اومدی گفتی این جدیدا فقط رو CFW کار می کنه که من در پاسختون گفتم اینطور نیست و فقط روی 3.41 کار می کنه .... ببخشید که اشتباه شما رو اصطلاح کردم اشتباه از من بود شرمنده ..... من که کلا تو این فورم فعالیتی ندارم به جز همین تاپیک بهتره اینجا هم فعالیتی نکنم ! و شما علما مردم رو راهنمایی کنید تا چیزی تو پاچشون نره !

من واقعاً تشکر می کنم اگه کسی از اشتباه من برای تیکه انداخنن و توهین استفاده نکنه. اگه شما دقیقاً با همین لحن میومدید می گفتید ==>من در پاسختون گفتم اینطور نیست و فقط روی 3.41 کار می کنه ==> واقعاً ممنون می شدم و گلایه ای هم نبود. اما لحن خوبی نداشتید و این قضیه چیزیه که تو قروم های ایرانی و خارجی وجود داره ولی تو هیچکدوم پسندیده نیست. من قبول دارم که در باره دانگلی که شما معرفی کردید اشتباه فکر می کردم ولی فکر نمیکنم با ابن جواب من کسی مضر شده باشه. به هر حال من ازتون به خاطر تذکر یکم نا مناسبتون ( به هر حال تذکر محسوب می شد ) تشکر می کنم و به اطلاعاتم افزوده شد. و از اون دوستمون هم معزرت می خوام.:10::10:

SamGun
03-04-2011, 00:15
دوستان اگه هارد اکسترنال میخواید بخرید من مدل Seagate Ultra-Portable GoFlex رو پیشنهاد میدم. چیز جالبش اینه که اینترفیسش قابل تعویض هست. یعنی میشه هم USB2 باشه هم ESATA و هم USB3.

البته کانکتورUSB3 و ESATA باید جدا خریداری بشه و همراش USB2 هست. قیمت کانکتور هم حدود 30 تومن هستش که مستقیم به پورت SATA هارد وصل میشه.

ناصر جان قیمت نمیدی بهمون :31: !؟

من میخوام یه هارد اکسترنال بگیرم این مدل واقعا کاملی هست !!

همین چند وقت پیش بود که همه گلایه میکردن که چرا هارد های سرعت بالا یا حتی درایو های Bluray رو بعضی شرکت ها با USB2 میدن !!

خوشم میاد این Seagate زود خودش رو با نیاز بازار وفق میده !!

BATMAN-LOVE
03-04-2011, 03:32

تعدادي از كاربرا از جمله (شما) اطلاعاته خوبي در مورد اين بخش دارن---پس بهتره فعاليتشون ادامه داشته باشه تا بقيه بهره ببرن----

sony_W810i
03-04-2011, 07:00
ناصر جان قیمت نمیدی بهمون :31: !؟

من میخوام یه هارد اکسترنال بگیرم این مدل واقعا کاملی هست !!

همین چند وقت پیش بود که همه گلایه میکردن که چرا هارد های سرعت بالا یا حتی درایو های Bluray رو بعضی شرکت ها با USB2 میدن !!

خوشم میاد این Seagate زود خودش رو با نیاز بازار وفق میده !!

من اینو گرفتم 80 البته 500 گیگ
تهران باید ارزون تر باشه. دورو بر 75. اره خیلی چیز جالبی هست. ظاهرا همراه کانکتور مدل USB3 یک کارت PCMCIA مینی برای پورت USB3 هم داره تا Laptop هایی که پورت USB3 ندارند بتونن USB3 دار بشن :31:

من اینو بیشتر واسه بازی با PS3 گرفتم و خوب جواب داده.

================================================== ==============================

تو PS3HAX.NET یک خبر زده بود اینجوری:
PS3 FW 3.60 Hacked! PS3 CFW 3.60+Full PSN+Ferrox BM+MKV/NTFS Support – Released by Team Ferrox

با کلی ذوق و شوق رفتیم ببینیم چه خبره وقتی به دانلود رسید فهمیدیم گرفتن مارو. :d

SamGun
03-04-2011, 10:50
من اینو گرفتم 80 البته 500 گیگ
تهران باید ارزون تر باشه. دورو بر 75. اره خیلی چیز جالبی هست. ظاهرا همراه کانکتور مدل USB3 یک کارت PCMCIA مینی برای پورت USB3 هم داره تا Laptop هایی که پورت USB3 ندارند بتونن USB3 دار بشن :31:

من اینو بیشتر واسه بازی با PS3 گرفتم و خوب جواب داده.

================================================== ==============================

تو PS3HAX.NET یک خبر زده بود اینجوری:
PS3 FW 3.60 Hacked! PS3 CFW 3.60+Full PSN+Ferrox BM+MKV/NTFS Support – Released by Team Ferrox

با کلی ذوق و شوق رفتیم ببینیم چه خبره وقتی به دانلود رسید فهمیدیم گرفتن مارو. :d

اینکه خیلی خوبه !! قیمت خیلی عالی داره .

خوشبختانه من پورت USB 3 دارم ,خداروشکر :31:

اونوقت ناصر جان این PCMCIA باید روش باشه یا اینکه Option هست !؟ یه موقع نگن اجباری پولشو بگیرن :31:

A.IvI.I.N
03-04-2011, 11:38
سلام دوستان
امروز میخام برم یه هارد 1 ترا(شایدم بیشتر) برای ps3 بگیرم و حالا میخوام بدونم با western digital مشکلی نداره..؟؟؟؟
usb3 بگیرم یا usb2...؟؟؟؟
اصلا usb3 رو ساپورت میکنه...؟؟؟؟
اگه راهنماییم کنین ممنون میشم:11:

sony_W810i
03-04-2011, 11:59
سلام دوستان
امروز میخام برم یه هارد 1 ترا(شایدم بیشتر) برای ps3 بگیرم و حالا میخوام بدونم با western digital مشکلی نداره..؟؟؟؟
usb3 بگیرم یا usb2...؟؟؟؟
اصلا usb3 رو ساپورت میکنه...؟؟؟؟
اگه راهنماییم کنین ممنون میشم:11:

ps3 فقط USB2 رو ساپورت مي كنه ولي هارد USB 3 هم با سرعت USB 2 ميتوني تو PS3 ازش استفاده كني.
مدل هاي مختلف با هم فرق دارن. ولي هارد رو حتماً بايد FAT32 فرمت كني.

اینکه خیلی خوبه !! قیمت خیلی عالی داره .

خوشبختانه من پورت USB 3 دارم ,خداروشکر :31:

اونوقت ناصر جان این PCMCIA باید روش باشه یا اینکه Option هست !؟ یه موقع نگن اجباری پولشو بگیرن :31:

وقتي خود هارد رو ميخري فقط USB 2 همراش هست. USB3 و كارت PCMCIA و يا ESATA رو بايد جدا بگيري كه هر كدوم حدود 30 فكر مي كنم قيمت داره.:10:

يك مدل goflex pro هم داره كه يكم گرون تره ولي ميكن بهتر هست. در باره اونم سوال كن اگه خواستي بگيري از همونجا.

A.IvI.I.N
03-04-2011, 12:06
نوشته شده توسط sony_W810i [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رفیق این به نظرم خیلی عالیه :3:
شما خودت راضی هستی ازش..؟؟؟

این مدل 1ترا هم داره...؟؟؟؟

ساخت کجاس....؟؟؟

شرمنده انقد سوال میکنماااا:11:

sony_W810i
03-04-2011, 16:57

ساخت کجاس....؟؟؟

قبلاً یک هارد WD داشتم که تو ویندوز سزعت انتقالش تا 30 هم می رسید ولی Delay داشت. اصلاً به درد بازی نمیخورد ردش کردم. این تو ویندوز ماکسیمم سرعت انتقالی که ازش دیدم 19 بود ولی تو PS3 خیلی خوب کار میکنه و بازی Lag نداره اصلاً. البته تو سایت های خارجی تو ریوویو ها میگن سرعت Read و write حدود 32mMBps هست واسه این مدل. ولی من تا 19 بیشتر ندیدم

کلاً راضیم ازش.

:31:Design by seagate in china
assembled in china:31:

بله 1 ترا هم داره حدود 125 تومن

masoud93
03-04-2011, 16:59
سلام.

من قبلاً بازی homefront روی کنسولم بود و با دیسک اصلی اجرا میشد ...

چند روز پیش بازی رو کپی کردم روی هارد اکسترنال و از روی هارد کنسول پاکش کردم ...

حالا که دوباره کپیش کردم روی هارد کنسول وقتی که اجراش میکنم میگه که "دیسک اجکت شده و دیسک اصلی رو داخل دستگاه بزارین" در صورتی که دیسک اصلی بازی کیل زون 2 داخل درایو هست.

لطفاً راهنمایی کنید.

CHEGUEVARA.
03-04-2011, 18:54

ساخت کجاس....؟؟؟

هارد بوفالو هم خیلی خوبه ساخت ژاپن تحت لیسانس آمریکاست.....

A.IvI.I.N
03-04-2011, 20:27
دوستان رفتم یه WD 1tb usb3 گرفتم و به fat32 فرمت کردم ولی رو هر وسیله ای که بگین کار میکنه جز ps3 :31:
متاسفانه اینطور که تو نت گشتم تنها راه حل این مشکل یه usb hub هستش که 10 تومن برام اب میخوره:13:
خلاصه دیگه دارم خل میشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
20 تومن بیشتر از seagate هزینه کردم حالا باید 10 تومن دیگم هزینه کنم:24:
ولی مزیتش نسبت به seagate اینه که برای usb 3 نیاز به کابل جدا نداره.

sony_W810i
03-04-2011, 20:39
دوستان رفتم یه WD 1tb usb3 گرفتم و به fat32 فرمت کردم ولی رو هر وسیله ای که بگین کار میکنه جز ps3 :31:
متاسفانه اینطور که تو نت گشتم تنها راه حل این مشکل یه usb hub هستش که 10 تومن برام اب میخوره:13:
خلاصه دیگه دارم خل میشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
20 تومن بیشتر از seagate هزینه کردم حالا باید 10 تومن دیگم هزینه کنم:24:
ولی مزیتش نسبت به seagate اینه که برای usb 3 نیاز به کابل جدا نداره.

درسته بعضی از هارد ها با PS3 درست کار نمی کنن و اینجاست که USB2 بودن اون مدل Seagate به کار میاد. اینی که شما گفتید به نظر من مزیت نیست چون همین الان شما باهاش به مشکل برخوردی.:31:

ابن مدل Seagate درسته که به کابل جرا نیاز داره ولی فقط با هزینه ناچیزی میشه هم USB2 داشت. هم USB3 هم ESATA و هم Firewire 1394.:10: درحالی که شما بیشتر هم هزینه کردی ولی فقط و فقظ USB3 دارید.:31:

به هر حال مبارکت باشه

legolas 224
03-04-2011, 20:47
سلام
چند تا سوال درباره ی ps3 دارم
1.خریدنش ادم رو چقدر راضی می کنه؟
2.بازی هاش اصل و غیر اصل داره؟ اگه داره قیمت اصلی هاش و غیر اصلی هاش میانگین چنده؟:31:
3.الان قیمتش چنده؟
اگه بخوام یه ps3 با وسایل لازمش بخرم چقدر باید بسلفم؟:31::27:
ممنون
تا سوالات بعدی:11::31:

John Cena723
03-04-2011, 22:14
دوستان عزیز بنظرتون قیمت این کنسول تو اردیبهشت و خرداد ماه تا چقدر می رسه؟
قیمتش نزول پیدا می کنه یا صعود؟

sonixax
03-04-2011, 22:23
دوستان عزیز بنظرتون قیمت این کنسول تو اردیبهشت و خرداد ماه تا چقدر می رسه؟
قیمتش نزول پیدا می کنه یا صعود؟

در ایران همه چیز برعکس باقی دنیا هست ، از اونجایی که در باقی جاهای دنیا همیشه نزول پیدا میکنه در ایران صعود میکنه :31:

John Cena723
04-04-2011, 07:33
در ایران همه چیز برعکس باقی دنیا هست ، از اونجایی که در باقی جاهای دنیا همیشه نزول پیدا میکنه در ایران صعود میکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رو این حساب گفتم که هر ساله تو اردیبهشت و خرداد قیمت کنسول نزول پیدا می کنه. امیدوارم امسالم اینطوری بشه...

sony_W810i
04-04-2011, 08:33
رو این حساب گفتم که هر ساله تو اردیبهشت و خرداد قیمت کنسول نزول پیدا می کنه. امیدوارم امسالم اینطوری بشه...

بعبد میدونم از چیزی که الان هست کمتر بشه.

Alex Fera
04-04-2011, 12:29
سلام
چند تا سوال درباره ی ps3 دارم
1.خریدنش ادم رو چقدر راضی می کنه؟
2.بازی هاش اصل و غیر اصل داره؟ اگه داره قیمت اصلی هاش و غیر اصلی هاش میانگین چنده؟:31:
3.الان قیمتش چنده؟
اگه بخوام یه ps3 با وسایل لازمش بخرم چقدر باید بسلفم؟:31::27:
ممنون
تا سوالات بعدی:11::31:

بستگی داره به فرد،ولی کلا کنسول پر قدرتی هستش........
بله اصل و غیر اصل داره،بازیهای کپی حدود 5 تومن((به صورت نرم افزاری)) و بازیهای اصل هم نسبت به قدیم یا جدید بودن از 20 تا 100........
بستگی داره به مدل و ظرفیت هارد،تو دو سه صفحه قبل قیمتا هست،زیاد فرقی نکرده.........
اگه بخواید خیلی کم خرج کنید،حدود330 تومن........

hamed-akbarie
04-04-2011, 12:37
واسه بازی دسته دو از همون طرف بپرس هز کدوم سالم تر و ارزون تر بود رو بگیر. مهم اینه یدونه دیسک بازی اصل داشته باشی. خود بازیش مهم نیست.

الان PS3 بخری احتمالاً پایین تر از 3.55 هست. اول همون طرف میاد واست فیرم ویر اصلی 3.55 خود سونی رو میریزه بعد میاد CFW میریزه.

من 4 ماه پیش خریدم 3.31 بود برام اگه اشتباه نکنم.
واسه دانلود برنامه ها و Firmware میتونی از
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید استفاده کنی.
من 17 تا بازی دارم کلاً که ایناست:
Need For Speed : Hot pursuit ==> دیسک Original
God of War III ==> دیسک original
کپی:
Metal gear solid 4
tom clancy HAWX 2
Killzone 2
Motor Storm
Red Dead Redemtion
Uncharted 2
Assassins creed brotherhood
Burnout Paradise
Call of duty Black ops
Crysis 2
Dead Space 2
LittleBigPlanet 2
Marvel vs Capcom 3
Ninja gaiden Sigma
PES 2011

با سبز روشن ها خیلی حال کردم. با تیره تر هاش کمتر ولی جالب بودن. قرمز که کلاً پشیمونم.
البته Crysis2 و Marvel vs capcom3 رو تو عید دانلود کردم. حجمشون کمه.

دمت گرم واقعا در خرید کنسول کمک کردی :31:
من دیروز رفتم و یه کنسول ps3 slim 320GB خریدم و همون آپدیتی که بهم گفتی رو به طرف گفتم و بدون دانگل با همون برنامه کاستم فریمو ه کش کرد.

دستگاه رو با ه ک برام 430 هزار تومن درومد به اضافه یه دستهو یه بازی اورجینال شد 510 تومن با یه کابا hdmi super max شد 548 تومن
هارد اکسترنالمم بهش دادم قرار شد حدود 500 گیگ بازی برام بریزه اونم 70 تومن برام آب خورد کلا قیمت همه چیش شد : 620000 تومن
کنسول با ه ک :430000
بازی اورجینال :25000
دسته فابریک : 55000
کابل اچ دی ام آی سوپر مکس :38000
بازی :70000
کلا:620000

ولی خیلی کمک کردی دستت درد نکنه :31::31::31:

legolas 224
04-04-2011, 13:34
ممنون از جوابتون :20:
1.خب اگه ما دستگاه رو ه.ک نکنیم فقط میتونیم اون بازی هایی رو که اصل هستو بخریم دیگه نه؟:31:
2.فرق بازی های اصل و غیر اصل چیه؟ (از نظر گرافیک و صدا این چیزا فرق میکنن؟)
3.اگه یدونه 120 گیگ بخرم که ضرر نمی کنم ؟(فوقش یه بازی رو که تموم کردم پاک میکننم دیگه یا دوباره میریزم:31:نه؟)
4.این ه-ک به روش کاستم فریمو که بهتره ادم بخواد خودش بکنه چقدر زمان میبره؟:27::21:
بعد اون 330 تومن فقط منظورتون وسایل جانبی بود یا خوده دستگاه؟:18:
ممنون :11:

rezamaldinii
04-04-2011, 14:22
1- الان قیمت 120gig چقدره؟
2-کدوم مغازه تو تهران رو برای خرید ps3 توصیه می کنید ؟
3- وقتی که کنسول -- میشه برای اجرای بازی ها نیاز به خرید بازی اورجینالی هست یا خیر ؟

hasankachal
04-04-2011, 15:11
راسته که میگن میخوان بازیهای x360 رو روی ps3 اجرا کنن؟ اصلا همچین چیزی ممکنه؟

sony_W810i
04-04-2011, 16:18
راسته که میگن میخوان بازیهای x360 رو روی ps3 اجرا کنن؟ اصلا همچین چیزی ممکنه؟

Impossible. do not even think about that

1- الان قیمت 120gig چقدره؟
2-کدوم مغازه تو تهران رو برای خرید ps3 توصیه می کنید ؟
3- وقتی که کنسول -- میشه برای اجرای بازی ها نیاز به خرید بازی اورجینالی هست یا خیر ؟

بله برای بعضی بازی ها حتماً باید یک دیسک Original داشته باشید.

دمت گرم واقعا در خرید کنسول کمک کردی :31:
من دیروز رفتم و یه کنسول ps3 slim 320GB خریدم و همون آپدیتی که بهم گفتی رو به طرف گفتم و بدون دانگل با همون برنامه کاستم فریمو ه کش کرد.

دستگاه رو با ه ک برام 430 هزار تومن درومد به اضافه یه دستهو یه بازی اورجینال شد 510 تومن با یه کابا hdmi super max شد 548 تومن
هارد اکسترنالمم بهش دادم قرار شد حدود 500 گیگ بازی برام بریزه اونم 70 تومن برام آب خورد کلا قیمت همه چیش شد : 620000 تومن
کنسول با ه ک :430000
بازی اورجینال :25000
دسته فابریک : 55000
بازی :70000
کلا:620000

ولی خیلی کمک کردی دستت درد نکنه :31::31::31:

من یک کنسول 250 گرفتم 425
خودم هکش کردم
God of war III 40000 تومن
Need For Speed:Hot Pursuit 60000 تومن
کابل HDMI 30000 تومن
کلاً 555000 تومن
یک مانبتور LED AOC 22 اینچ با contrast 1:1000000 گرفتم 260

farbod N73 me
04-04-2011, 16:27
[COLOR=Black][SIZE=4][FONT=Arial]

38000:18:
بیخیال!!
من کابل High Speed واسه Sony رو گرفتم فکر کنم 15×:8:
برا اینجور چیزا اینطوری پول ندید چون تو کاری که ما میکنیم تاثیر به خصوصی نداره!

John Cena723
04-04-2011, 16:38

مهم نیست اون بازی چی باشه؟
مثلا دیسک GTA باشه ولی بازی کپی GT باشه از این نظر مشکلی نداره؟
بعد کسی از دوستان قیمت Move رو داره؟

abol_fa
04-04-2011, 16:54
مهم نیست اون بازی چی باشه؟
مثلا دیسک GTA باشه ولی بازی کپی GT باشه از این نظر مشکلی نداره؟
بعد کسی از دوستان قیمت Move رو داره؟
نه مهم نیست بازی چی باشه
Move رو هم من تو عید قیمت گرفتم 96 میدادن(اهواز) پک استارتر بود

hamed-akbarie
04-04-2011, 19:14
Impossible. do not even think about that

من یک کنسول 250 گرفتم 425
خودم هکش کردم
God of war III 40000 تومن
Need For Speed:Hot Pursuit 60000 تومن
کابل HDMI 30000 تومن
کلاً 555000 تومن
یک مانبتور LED AOC 22 اینچ با contrast 1:1000000 گرفتم 260

البته من یه دسته اضافه + 70000 پول بازی دادم( 500گیگ) + 25000 اورجینال باسه اینه گرون درومد

این کابله که از طرف گرفتم می گفت آب طلاست انگاری راست می گفت کیفیتشم خوبه

راستی برادر اسمتو به من نگفتی دمتم گرم راهنماییم کردی .:11:

من حامدم همونطور که از آیدیم معلومه .

اما خداییش ps3 خیلی غوله . از این گاد آف وارش معلومه .

یه سوال : عزیز این بازی pes2011 که من گرفتم زبونه انگلیسی نداره ( همه چی داره غیره انگلیسی) داخل تعویضی هاشم که می ری چینی نوشته . می خوام بدونم اگه یه فایلش کپی نشده برم عوضش کنم یا اینکه کلا همه pes 2011 اینجوریه ؟؟؟

---------- Post added at 08:14 PM ---------- Previous post was at 08:10 PM ----------

راستی اینو یادم رفت بپرسم قیمت LED یا LCD خوب حدود 22 اینچ که هم به کامپیوترم وصل کنم هم برا PS3 چنده ؟؟؟
البته الان پول ندارم همه رو خرج کردم رفت بعد تابستون یعنی 1 سال دیگه.......

sony_W810i
04-04-2011, 20:26
البته من یه دسته اضافه + 70000 پول بازی دادم( 500گیگ) + 25000 اورجینال باسه اینه گرون درومد

این کابله که از طرف گرفتم می گفت آب طلاست انگاری راست می گفت کیفیتشم خوبه

راستی برادر اسمتو به من نگفتی دمتم گرم راهنماییم کردی .:11:

من حامدم همونطور که از آیدیم معلومه .

اما خداییش ps3 خیلی غوله . از این گاد آف وارش معلومه .

یه سوال : عزیز این بازی pes2011 که من گرفتم زبونه انگلیسی نداره ( همه چی داره غیره انگلیسی) داخل تعویضی هاشم که می ری چینی نوشته . می خوام بدونم اگه یه فایلش کپی نشده برم عوضش کنم یا اینکه کلا همه pes 2011 اینجوریه ؟؟؟

---------- Post added at 08:14 PM ---------- Previous post was at 08:10 PM ----------

راستی اینو یادم رفت بپرسم قیمت LED یا LCD خوب حدود 22 اینچ که هم به کامپیوترم وصل کنم هم برا PS3 چنده ؟؟؟
البته الان پول ندارم همه رو خرج کردم رفت بعد تابستون یعنی 1 سال دیگه.......

آب طلا که فکر نمی کنم باشه. مس هست. این HDMI ها ورژن دارند. مثلاً 1.2 یا 1.4 که هر چی بالاتر باشه رنگ بیشتری رو میتونه منتقل کنه و سرعت انتقالش هم بیشتر هست که تو بازی های 3 بعدی واقعاً اهمیت داره.

من ناصر هستم داداش.:10:

PES2011 من English هست و چینی نیست. مانیتور من یک AOC 22 اینچ گرفتم 260. HDMI می خوره - Speaker داره - Webcam و میکروفون داره. پورت D-Sub هم داره . زمان تاخیر 2ms و 16.9 میلیون رنگ - کنتراست 1:1000000

hamed-akbarie
04-04-2011, 21:33
ناصر جان چند تا سوال ازت داشتم .....
شرمنده سوال هام زیاده اگه زحمتی نیست راهنماییم کن ...

1. این پلی استیشن ها مگه نباید کابل hdmi داخل خودش داشته باشه ؟؟؟. فکر کنم فروشنده ها بر می دارن باسه خودشون؟؟؟
2. می خواستم بدونم تو ایران قیمت play station move چنده؟؟؟؟ مگه اینارو مثل ایکس باکس نباید رو دستگاه بفروشن؟؟؟
3. می خواستم بدونم غیر یک دسته و شارژر دسته و کابل av چیزه دیگه نباید دستگاه داشته باشه مثل هنذفری ؟
4.آیا برنامه ای هست که بشه هنذفری بلوتوث موبایلو به ps3 وصل کرد آخه خودش سیستم بلوتوث داره ؟؟؟

شرمنده یه سوال دیگه هم داشتم سایتی هست که بتونم تم ps3 دانلود کنم بعد با فلش بریزم توش؟؟؟

SamGun
05-04-2011, 00:33
آب طلا که فکر نمی کنم باشه. مس هست. این HDMI ها ورژن دارند. مثلاً 1.2 یا 1.4 که هر چی بالاتر باشه رنگ بیشتری رو میتونه منتقل کنه و سرعت انتقالش هم بیشتر هست که تو بازی های 3 بعدی واقعاً اهمیت داره.

من ناصر هستم داداش.:10:

PES2011 من English هست و چینی نیست. مانیتور من یک AOC 22 اینچ گرفتم 260. HDMI می خوره - Speaker داره - Webcam و میکروفون داره. پورت D-Sub هم داره . زمان تاخیر 2ms و 16.9 میلیون رنگ - کنتراست 1:1000000

ناصر خدا وکیلی اگه آدم تورو از بالای پل عابر بندازه پایین خونت حلاله :31: !!

پسر خوب من بهت میگم کنسول بعد از ه ک کردن داغ میکنه تو میگه نه !!! اصلا !!! معمولیه !! :31:

ورداشتی Coolpad گذاشتی زیر دستگاه خب اگه اون تو ذب آهنم باشه خب داغ نمیکنه دیگه !! :31:

sony_W810i
05-04-2011, 06:54
ناصر خدا وکیلی اگه آدم تورو از بالای پل عابر بندازه پایین خونت حلاله :31: !!

پسر خوب من بهت میگم کنسول بعد از ه ک کردن داغ میکنه تو میگه نه !!! اصلا !!! معمولیه !! :31:

ورداشتی Coolpad گذاشتی زیر دستگاه خب اگه اون تو ذب آهنم باشه خب داغ نمیکنه دیگه !! :31:

اونو واسه HUB USB گذاشتم. مثل مدل FAT الان 4 تا USB دارم:31:

اخه اون اصلاً خنک نمیکندش چون زیر PS3 کاملاً بستست :46:

ناصر جان چند تا سوال ازت داشتم .....
شرمنده سوال هام زیاده اگه زحمتی نیست راهنماییم کن ...

1. این پلی استیشن ها مگه نباید کابل hdmi داخل خودش داشته باشه ؟؟؟. فکر کنم فروشنده ها بر می دارن باسه خودشون؟؟؟
2. می خواستم بدونم تو ایران قیمت play station move چنده؟؟؟؟ مگه اینارو مثل ایکس باکس نباید رو دستگاه بفروشن؟؟؟
3. می خواستم بدونم غیر یک دسته و شارژر دسته و کابل av چیزه دیگه نباید دستگاه داشته باشه مثل هنذفری ؟
4.آیا برنامه ای هست که بشه هنذفری بلوتوث موبایلو به ps3 وصل کرد آخه خودش سیستم بلوتوث داره ؟؟؟

شرمنده یه سوال دیگه هم داشتم سایتی هست که بتونم تم ps3 دانلود کنم بعد با فلش بریزم توش؟؟؟

نه همراش کابل HDMI نیست. روی جعبه محتویاتش نوشته شده. ولی اسمی از HDMI اورده نشده دوست من.
یکی از دوستان گفت تو اهواز 96 تومن. البته پک استارتر. تهران قیمت کردم حدود 105 تا 110 تومن.

xbox هم مدل های مختلف داره. بعضی ها داخلشون kinect داره که اگه اونارو بگیری نسبت به ابنکه xbox رو جدا بگیری و kinect رو جدا برات ارزون تر میفته.

PS3 هم فکر می کنم همیجور باشه. مدل همراه move هم فکر کنم داشته باشه. :5:

نه همش همینه. چیز دیگه توش نیست.

اونو تست نکردم که بشه از هندفری bluetooth گوشی روش استفاده کرد ولی میتونی از هندزفری های سیمی که تهش به جای جک 3.5 ، usb داره استفاده کنی.

سایت دانلود تم خیلی هست. اینم یکیش:

برای ریختن هم کافیه فایل تم با پسوند .p3t رو بریزی تو مسیر:
Drive:/PS3/Theme/
بعد از تو قسمت theme settings نصبش کنی.:27:

1.خب اگه ما دستگاه رو ه.ک نکنیم فقط میتونیم اون بازی هایی رو که اصل هستو بخریم دیگه نه؟:31:
3.اگه یدونه 120 گیگ بخرم که ضرر نمی کنم ؟(فوقش یه بازی رو که تموم کردم پاک میکننم دیگه یا دوباره میریزم:31:نه؟)
4.این ه-ک به روش کاستم فریمو که بهتره ادم بخواد خودش بکنه چقدر زمان میبره؟:27::21:

1) بله
2)بازی اصل بازی هست که شما میری با پرداخت 20 تا 100 هزار تومن روی دیسک Blueray به صورت اکبند یا دسته دوم میخری و برای اجرا نیازی به ه ک کردن نداره.

بازی غیر اصل هم همون بازی اصل هست با این تفاوت که به جای Blueray اونو روی هارد کپی می کنند و دستگاه رو اگه ه ک کرده باشی میتونی مستقیم از رو هارد بازی رو اجرا کنی و نیازی نیست پول بدی و اصل شو بخری. تو گرافیک و اینا هم هیچ تفاوتی ندارند.

3) بازی ها اکثرشون مستقیم از تو هارد اکسترنال هم اجرا میشن و نیازی نیست همه بازی رو تو خود PS3 بریزی. ولی اون روشی که شما گفتی هم امکانش هست.

4) 10 دقیقه کلاً- اون 330 فکر می کنم منظورشون PS3 FAT دسته دوم بود با حداقل وسایل.

SamGun
05-04-2011, 09:57
اونو واسه HUB USB گذاشتم. مثل مدل FAT الان 4 تا USB دارم:31:

اخه اون اصلاً خنک نمیکندش چون زیر PS3 کاملاً بستست :46:

نه عزیزم اتفاقا تمام باد وردودی از زیر کنسول هست . البته دور تا دوره کنسول , که همش پر از درز های ریز هستن مخصوصا جلو قسمت تو رفته کنسول.

بعد تو , PS3 رو روشن بزار روی یه سطح چوبی , بعد از 2 ساعت بازی کردن ببین چقدر زیرش داغ میشه !!

hameddinga
05-04-2011, 10:26
کپی بازی هارو 70 هزار تومان گرون حساب کرده باهات چون هر گیگ 15 الی 20 تومن تک تومنی هست که کل بازی های ps3 1.5 ترابایت میشه که حدود 25 . 30 هزار تومان در میاد :13:

Alex Fera
05-04-2011, 12:45

خوب ناصر جان همرو جواب داد فقط اضافه کنم که من PS3 fat رو با ه.ک 330 گفتم که اصلا خریدش توصیه نمیشه چون به صورت استوک وارد میشه........
به نظرم یه اسلیم 120 گیگ بگیری خیلی بهتره

یا حق

sony_W810i
05-04-2011, 14:28
کپی بازی هارو 70 هزار تومان گرون حساب کرده باهات چون هر گیگ 15 الی 20 تومن تک تومنی هست که کل بازی های ps3 1.5 ترابایت میشه که حدود 25 . 30 هزار تومان در میاد :13:
چند تومن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی Killzone 3 که 41 گیگ هست رو شما می خری 820 تومن ( تک تومنی ) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جالب بود :18:

در ضمن واسه PS3 حداقل 700 تا بازی هست که اگه هر کدوم 10 گیگ باشن میشه 7 ترا بایت

farbod N73 me
05-04-2011, 15:02

اونی که شما میگی کپی فیلمو سریاله!! بازی رو که با این قیمتا حساب نمیکنن!!:41::2:
ولی ای کاش میکردن!!:31::10:

John Cena723
05-04-2011, 15:49
دوستان امروز قیمت ps3 fat 40gb رو گرفتم 280. خیلی هم تاکید داشتم که آکبند هست یا نه و اونا می گفتند آکبند هستش و با اینکه بهشون گفتم دیگه تولید نمی شه می گفتند اینا تو انبار مونده و این حرفا. حالا اعتباری به حرفشون هست؟ از کجا می شه فهمید دستگاه آکبند هست یا نه؟

legolas 224
05-04-2011, 16:05
بازم ممنون از جواب ها :11:
1.یه سوال میگم الان مانیتور من مارک ال جی مدل:w2262tq هست حالا اصلن میتونم این مانیتورو بزنم به ps3?:27::31:
یا باید کابلی چیزی بگیرم اگه باید بگیرم بی زحمت قیمت بدین :46:
2.یه سوال با نهایت 450 تومن پول میتونم یه ps3 اسلیم 120گیگ بخرم با وسایل مورد نیاز یا نه؟:13:
3.اون اکسترنال منظورتون هارد جانبی بود دیگه نه؟:31::27:

rezamaldinii
05-04-2011, 16:13
قبلا این سوال رو پرسیدم کسی جواب نداد اگه کسی جواب بده ممنون میشم :
1- می خواستم بدونم شما کدوم مغازه در تهران رو برای خرید ps3 توصیه میکنید اگر کسی اطلاعی داره خوشحال میشم ادرس مغازه رو در اختیارم قرار بده

2-ایا کسایی که که دستگاهشون رو ه ک کردند با دستگاهشون به مشکلی برخورد کردند ؟

Gamemaster
05-04-2011, 17:22
نه مشکلی‌ خود من نداشتم

BATMAN-LOVE
05-04-2011, 17:34
دوستان امروز قیمت ps3 fat 40gb رو گرفتم 280. خیلی هم تاکید داشتم که آکبند هست یا نه و اونا می گفتند آکبند هستش و با اینکه بهشون گفتم دیگه تولید نمی شه می گفتند اینا تو انبار مونده و این حرفا. حالا اعتباری به حرفشون هست؟ از کجا می شه فهمید دستگاه آکبند هست یا نه؟
اين قضيه كمي پيچيدست!!!
اين مغازه دارا خيلي طمع كار هستن!!!اگه واقعا تو انبار مونده باشه---نميان كه 280 تومن بدن!!!تازه خودت كه ميگي ديگه توليد نميشه!!!حالا بازم نميدونم شايد واقعا تو انبار مونده!!!
اما من شنيدم سوني كنسولهايي كه پاور و يا درايوشون مشكل پيدا ميكنه ميبره شركت و تعويضشون ميكنه و به جاي آكبند تحويل ميده بازار البته با قيمت پايين---كه بهش ميگن ريفر---حالا اينا به كنار اگه واقعا فت دوست داري بي خيال اين حرفا باش برو بخر---اما اگه بتوني 1 هفته ضمانت بگيري خيلي خوبه---تو اين 1 هفته هم حسابي تستش كن تا از سالم بودنش مطمئن شي----اگر هم زياد برات مهم نيست كه فت يا اسليم باشه با خيال راحت برو يه اسليم بخر---البته بازم دقت كن تا آكبند باشه!!!خداييش جنسه آكبند خريدن تو اين اوضاع هنره!!!

Alex Fera
05-04-2011, 18:19

دادا فت 3 ساله که دیگه تولید نمیشه.......
یعنی یارو 3 سال اون فت هارو تو انبار نگه داشته،حالا تازه کشیده بیرون.....

من خودم یه هفته پیش میخواستم یه فت بگیرم برای خواهرزادم،ولی آکش رو پیدا نکردم،اصلا نبود که بخوام پیدا کنم.
چون آشنا زیاد دارم،اگه بود آکشو میخریدم........

Alex Fera
05-04-2011, 18:25
قبلا این سوال رو پرسیدم کسی جواب نداد اگه کسی جواب بده ممنون میشم :
1- می خواستم بدونم شما کدوم مغازه در تهران رو برای خرید ps3 توصیه میکنید اگر کسی اطلاعی داره خوشحال میشم ادرس مغازه رو در اختیارم قرار بده

2-ایا کسایی که که دستگاهشون رو ه ک کردند با دستگاهشون به مشکلی برخورد کردند ؟

آدرس رو برات پ.خ میکنم...

نه ه.ک کردن با روش CFW هیچ مشکلی به وجود نمیاره.........

pooriya_hp
05-04-2011, 20:03
سلام به دوستای گلم

خوب هستید ؟

آقایون من چندتا سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدید !!

1. ه-ک کامل اومده ( مثل : xbox ) ؟ ( به جزء دانگل )
2. هزینه -- کردن چقدره ؟
3. کابل hdmi با خود کنسول هست ؟
4. آنلاین بازی کردنش چه جوری هست ؟ پولی هست دیگه !!
5. بازی داخل هارد میشه بریزی ؟ و زمانی که میریزی نیاز به وجود دیسک هست ( مثل : 360 ) ؟

یه نظرسنجی + مقایسه :

دوستانی که با XBOX + PS3کار کردن ، خواهشا بگن که کدوم برتر هست ( خواهشا با دلیل منطقی ) !!

یـــــــــه د نــــــــیـــــــــا مـــــمــــــنـــــــــــ و نـــــــــــ :11:

marvel_malayer
05-04-2011, 21:26

سلام
منم قبل عید یه دونه از اینها خریدم مثل ساعت کار می کنه مال من که خوب کار می کنه و تا حالا مشکلی نداشته

خوب هستید ؟

آقایون من چندتا سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدید !!

1. ه-ک کامل اومده ( مثل : xbox ) ؟ ( به جزء دانگل )
2. هزینه -- کردن چقدره ؟
3. کابل hdmi با خود کنسول هست ؟
4. آنلاین بازی کردنش چه جوری هست ؟ پولی هست دیگه !!
5. بازی داخل هارد میشه بریزی ؟ و زمانی که میریزی نیاز به وجود دیسک هست ( مثل : 360 ) ؟

یه نظرسنجی + مقایسه :

دوستانی که با XBOX + PS3کار کردن ، خواهشا بگن که کدوم برتر هست ( خواهشا با دلیل منطقی ) !!

سلام
1. بله هکش اومده و فعلا تمام بازیها رو میاره
2. راحت خودت میتونی هکش کنی ولی بیرون 20 تومن میگیرن
3.نه
4.اینو نمی دونم چون تا حالا جرعت نکردم به انلاین برم
5. اگه هکش کنی تمام بازیها روی هارد اجرا میشن... اصلا از روی دیوی دی کپی نمیشه بازی اجرا کرد و حتما باید بازی ها روی هارد باشن(نحوه خرید بازی اش هم اینطوره که باید یک هارد اکسترنال ببری تا برات بازی برزن روی هارد)

در مورد نظر سنجی حرف و حدیث زیاده ولی نظر من اینه
که ps3 زمانی از ایکس باکس سر تره که هردوتاشون رو باهم داشته باشه ولی اگه پول یکی شو داری ایکس باکس بخر
ولی من خودم میگم ps3 از ایکس باکس سرتره ولی اگه ایکس باکس نداشته باشی ارزش نداره

hameddinga
05-04-2011, 21:28
چند تومن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی Killzone 3 که 41 گیگ هست رو شما می خری 820 تومن ( تک تومنی ) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جالب بود :18:

در ضمن واسه PS3 حداقل 700 تا بازی هست که اگه هر کدوم 10 گیگ باشن میشه 7 ترا بایت

اونی که شما میگی کپی فیلمو سریاله!! بازی رو که با این قیمتا حساب نمیکنن!!:41::2:
ولی ای کاش میکردن!!:31::10:

در مورد این موضوع قبلآ در همین تاپیک بحث شده بود که دوستان چند تا ادرس هم داده بودن !!!
در جواب اون دوستمون باید بگم در مورد حجم بازی ها اشتباه میکنید !! اما هر دو سایت حجم هر بازی رو جلوش نوشته ببینید !!!
-----------------
فروش استثنایی بازیهای PS3 با کامل ترین آرشیو بر روی هارد هر گیگ 20 تومان

-----------------
فروش گیم ps3 هر گیگ 15 تومان

-----------------

sony_W810i
05-04-2011, 21:43
در مورد این موضوع قبلآ در همین تاپیک بحث شده بود که دوستان چند تا ادرس هم داده بودن !!!
در جواب اون دوستمون باید بگم در مورد حجم بازی ها اشتباه میکنید !! اما هر دو سایت حجم هر بازی رو جلوش نوشته ببینید !!!
-----------------
فروش استثنایی بازیهای PS3 با کامل ترین آرشیو بر روی هارد هر گیگ 20 تومان

-----------------
فروش گیم ps3 هر گیگ 15 تومان

-----------------

عرف این قیمتی هست که حامد جان خرید. حالا یکم بالا و پایین تر.اینکه یکی خودش داره خیلی ارزون تر و زیر قیمت میده دلیل نمیشه بهش بگی اره گرون خریدی و قیمت خیلی پایین تر هست. شما تا حالا از بیرون بازی گرفتی؟؟؟

درباره حجم بازی ها هم کی اشتباه می کنه و در مورد کدوم بازی؟ لطفاً واضح بگید.

اگه منظورت killzone 3 هست که 2 مدل 41 گیگ و 22 گیگ داره کمبود های مدل 22 گیگ رو بخونید:
Killzone 3 EU JB PS3 No3D Movies RiP-MrBlack
Only 22 GB Instead Of 41 GB
RELEASE NOTES

This is a RIP, 3D videos have been removed
Censored movies have been removed too.
Some languages (German?) may require them.
We recommend playing in another language
if something wrong happens.

KNOWN ISSUES (Multiman 1.15.04)

3D mode is broken with CFW 3.55
Slow loading time meaning stuttering during
cutscenes. Just PAUSE the game and let the
loading finish before going on.
Sounds may be glitchy: loops, stutters, mutes.

hameddinga
05-04-2011, 22:07
عرف این قیمتی هست که حامد جان خرید. حالا یکم بالا و پایین تر.اینکه یکی خودش داره خیلی ارزون تر و زیر قیمت میده دلیل نمیشه بهش بگی اره گرون خریدی و قیمت خیلی پایین تر هست. شما تا حالا از بیرون بازی گرفتی؟؟؟

درباره حجم بازی ها هم کی اشتباه می کنه و در مورد کدوم بازی؟ لطفاً واضح بگید.

خوب آخه چرا باید یکی 500 گیگ بازی رو بده 70 هزار تومان به دور از انسانیت هست !!
من خودم اورجینال بازی میکنم فعلا چند تا بازی خودم گرفتم که اصلا حال نکردم دیگه اورجینال بخرم بازی کنم به جزneed for speed hot pursuit که آنلاین بازی میکنم یکم حال میده !
در مورد حجم بازی ها گفتم که اگه می رفتین تو این سایتا می دیدید که حجم بازی ها میانگین از 2 تا 8 گیگ هست. البته بازی هایی مثل gow3 و KillZone 3 حجمشون 40 گیگ هست که بیشترین حجم و تو بازی ها داره !! همین hot pursuit حجمش 7 گیگه !!

pooriya_hp
05-04-2011, 22:43
دوستان قضیه این ریختن تو هارد چی هست ؟

نمی تونیم دیسک بازی رو بخریم ؟ ( کپی منظورم هست ) بعد بریزیم تو هارد و RUN کنیم ؟

بعدش تو 120GB چندتا بازی جا میشه ؟ و هر بازی دونه ی چند بیرون میریزن ؟

کسی از LIVE استفاده کرده ؟

sony_W810i
05-04-2011, 22:51
خب دوستان یک آموزش تو سایت بازی سنتر دیدم که تصمیم گرفتم ورژن P30world Edition رو اینجا به صورت آسون تر بگذارم.

آموزش خواندن پارتیشن های NTFS توسط Multiman

مواد لازم:
1) یک هارد اکسترنال فرمت شده به صورت NTFS - که میتونه 2 تا هر چند پارتیشن که بخواد هم داشته باشه.
2) یک عدد فلش دیسک فرمت شده به صورت FAT32 ----- اگه یکی از پارتیشن های هادرتون FAT32 باشه به فلش نیازی نیست.

3) برنامه multiman ورژن جدیدتر از 1.16.3 به اینور که داخل فایل ZIP برنامه وقتی Extract کنیدش فایل USB.CFG وجود داشته باشه. ( همراه همه ورژن های جدید multiman هست )

4) برنامه USBView که از لینک زیر قابل دانلود هست:

==============================================
مراحل :

اول هارد اکسترنالتون رو به PC وصل کنید و بعد برنامه USBView رو اجرا کنید.
وقتی اجرا شد باید بتونید گزینه مربوط به هاردتون رو توش پیدا کنید ( پیشنهاد میشه قبل از اینکار همه قلش ها و هارد اکسترنال های دیگه که کلاً به عنوان Mass Storage شناخته میشن رو از PC جدا کنید تا پیدا کردن هاردتون راحت تر باشه.

وقتی هاردتون رو پیدا کردید مثل شکل بالا روش کلیک کنید تا مشخصات کاملش رو سمت راست برنامه بهتون نشون بده. ما فقط به 3 مشخصه نیار داریم.
idVendor - idProduct و تعداد کل پارتیشن های هار دیسکتون شامل FAT32 و NTFS

حالا برید فایل USB.CFG رو با notepad باز کنید. توش یک رشته مثل زیر می بینید:

0x0BC2:0x5021:2

که اون قسمت قرمز رو با عدد روبروی idVendor و قسمت سبز رو با عدد روبروی idProduct و عدد آبی رنگ رو با تعداد پارتیشن هاردتون چایگزین کنید و فایل رو سیو کنید و به هارد با فرمت FAT32 یا فلش با فرمت FAT32 منتقلش کنید.

حالا کافیه که برید برنامه Multiman رو باز کنید و هاردتون رو به PS3 وصل کنید. وقتی هارد رو شناخت دکمه های Start+Select رو با هم برنید تا وارد محیط FileManager بشید. از سمت چپ وارد مسیر dev_USB بشید تا بتونید فایل USB.CFG که ریختید توش رو ببینید. از سمت راست هم وارد مسیر زیر بشید:
dev_hdd0/game/BLES80608/USTDIR و سپس روی فایل USB.CFG که سمت چپ هست دکمه دایره رو بزنید تا اونو در مسیر سمت راست داخل پوشه USRDIR کپی کنه.
حالا هارد رو برای اطمینان جدا کنید و از برنامه MULTIMAN خارج شید و دوبازه هارد رو وصل کنید و برنامه MULTIMAN رو باز کنید.
وارد FLE MANAGER بشید و دکمه Start+مثلث رو بزنید. به سوالی که می پرسه پاسخ مثبت بدید و میبینید که یک usb جدید در شاخه ّFile Manager ایجاد شده که همون پارتیشن NTFS هست.

نکته : نمیتونید بازی از پارتیشن NTFS لود کنید و فقط و فقط میشه ازش برای کپی بازی به هارد PS3 استفاده کرد.
نکته : اگه هارد جدید بخواید وصل کنید باید همه مراحل بالا تکرار بشه.

sony_W810i
05-04-2011, 23:05
من خودم اورجینال بازی میکنم فعلا چند تا بازی خودم گرفتم که اصلا حال نکردم دیگه اورجینال بخرم بازی کنم به جزneed for speed hot pursuit که آنلاین بازی میکنم یکم حال میده !
در مورد حجم بازی ها گفتم که اگه می رفتین تو این سایتا می دیدید که حجم بازی ها میانگین از 2 تا 8 گیگ هست. البته بازی هایی مثل gow3 و KillZone 3 حجمشون 40 گیگ هست که بیشترین حجم و تو بازی ها داره !! همین hot pursuit حجمش 7 گیگه !!

درسته ادرسی که شما دادی خیلی قیمتاش خوبه. ولی منظور من سر اینه که این دوستمون تازه با هزار شوق و ذوق رفته پول داده. شما الکی مودبانه بهش میگی رفته تو پاچت ( ببخشید البته ) ولی عرف همونیه که ایشون خرید و همه میخرند. ما هم خوشحال میشیم که بازی ارزون بشه ولی این دوستمون که لینکشو دادید تهران هستند و برای خیلی ها غیر قابل دسترس.

درباره حجم بازی ها هم من به شخصه به جز چند تا بازی multi خوب که اکثرا حجم 8 تا 15 گیگ دارند، بیشتر بازی های انحصاری بازی می کنم که معمولاً بین 13 تا همون 41 گیگ حجم دارند دوست عزیز. اون Xbox هست که بازی هاش ابن حجمی که شما گفتی رو داره و در ضمن اون لیستی که ایشون گذاشتن تو سایت به هیچ وجه همه بازی های PS3 رو شامل نمیشه.

به هر حال ممنون بابت ادرس.

دوستان قضیه این ریختن تو هارد چی هست ؟

نمی تونیم دیسک بازی رو بخریم ؟ ( کپی منظورم هست ) بعد بریزیم تو هارد و RUN کنیم ؟

بعدش تو 120GB چندتا بازی جا میشه ؟ و هر بازی دونه ی چند بیرون میریزن ؟

کسی از LIVE استفاده کرده ؟

بعضی جاها بازی هارو روی Blueray کپی میفروشن که باید اونو منتقل کنید به هارد و بازی کنید ولی واسه ارشیو کردن خوبه و قیمتش یکم بالاست. بعضی هم بازی ها رو روی DVD9 میفروشن مثلاً 2 تا DVD9 میخری واسه هر بازی.

بستگی به بازی داره. حدوداً 10 تا.

اگه منظرتون PSN هست بله اینجا اکثراً استفاده کردن. من خودم قبلاً که باز بود با CFW ، NFS hot pursuit زیاد بازی می کردم.

BATMAN-LOVE
05-04-2011, 23:08
متالگير هم حجمش زياده---

sony_W810i
05-04-2011, 23:16
متالگير هم حجمش زياده---

درسته. uncharted ها حدود 18 گیگ هستن هر کدوم

LittleBigPlanet ها هم همینطور

hamed-akbarie
05-04-2011, 23:20
اوه خدایا...
ناصر جان .......
بچه ها یه خورده فرصت دفاع کردن بدید یه روز آنلاین نبودما ....
اینکه شما می گید اصلا با عقل جو در نمی یاد دیگه کمه کم هر بازی 2500 مگه می خوای بری نوشابه خانواده بخری هر بازی رو بدی 800 تومن ...........

عزیز من مگه آهنگ داری می خری میگی هر گیگ 20 تا تک تومنی یعنی یه بازیه 20 گیگی را تو میری میخری 400 تا تک تومنی !!!!!!!!!:18:

بعدا اون نسخه هایی از بازی که شما میگیری احتمالا ناقصه مثلا گاد آف وار من 42 گیگه برا شما یه سری فایلاش حذف شده کردنش 30 گیگ:5:

دیگه کمه کم از هر مغازه ای پرسیدم هر بازی رو 2500 الی 3000 می گرفت حالا این یارو گرون فروش بود هر بازی رو می خواست 5000 بگیره می گفت نسخه ها بازیم کامله راستم می گفت .منم دیدم 10 تاش میشه 50000 .
گفت 70000 می گیرم همه رو می ریزم .
همه بازی هام که حجمش 40 گیگ نیست یه god of war و یه kill zone 3 هست بقیش زیر 20 الی 10 گیه حالا اگه خواستی فردا لیستشم میدم میگم چند تا بازی
ریخته ؟؟؟:46:

حالا دیگه خریدم . هر چی شده شده . اگرم رفته باشه تو پاچم فدا سرت عیبی نداره
.من فردا لیست بازی ها رو باست می ذارم تو مگه هر بازی رو چند می خری 800 تا تک تومنی بهت آدامسم نمی دان لاقل دیگه زیره 2000 که نمی دن
اگه جایی هست تو تهران تو بهم آدرس بده من برم هر بازی رو 800 تا تک تومنی بگیرم؟ :13:

اونو واسه HUB USB گذاشتم. مثل مدل FAT الان 4 تا USB دارم

رسیدم سراغ استاد خودم. ناصر جان یه سوال ازت داشتم؟

آقا من یه دونه از این فن های لپ تاب ( یا به قول بچه ها کول پد ) می خوام بخرم .

اینا چند تا usb اضافه داره . ؟
قیمتش چنده .؟
شاید به قول بعضی ها تاثیر نداشته باشه اما به نظر من نمی گذاره دمای دستگاه از حد معینی بالاتر بره .
زیره دستگه یه نمه داغ می کنه باسه اینه می خوان بگیرم و البته usb هاش البته فن دستگاه کاره خودشو می کنه .

hamed-akbarie
05-04-2011, 23:25
حالا هر چی که شما ها می گید من یه اشتباهی کردم به همون که دستگاه رو خریدم دادم بازی بریزه شما ها خودتونو ناراحت نکنین .
اگرم کسی مدعی هست که هر بازی رو می دن 400 تا تک تومنی آدرس تو تهران بده من برم هاردمو براش ببرم چند تا بازی برام بریزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در ضمن من او سایت ها که گذاشته بودید رو دیدم ( هر گیگ 15 تومان)

آخه حاجی. این طرف داره یک هاردم بهمون می فروشه یعنیما داریم برا هارد اکسترنال هم پول
می دیم . خوب معلومه اون داره از فروش هارد اکسترنال ها کاسبی میکنه نه فروش بازی !!

پس اگه مابخوایم 500گیگ بازی ازش بخریم به جا 10/000 تومن پول بازی باید 90/000 تومنم اضافه تر بدیم برا هارد یعنی میشه 100/000 تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sony_W810i
05-04-2011, 23:29
اوه خدایا...
ناصر جان .......
بچه ها یه خورده فرصت دفاع کردن بدید یه روز آنلاین نبودما ....
اینکه شما می گید اصلا با عقل جو در نمی یاد دیگه کمه کم هر بازی 2500 مگه می خوای بری نوشابه خانواده بخری هر بازی رو بدی 800 تومن ...........

عزیز من مگه آهنگ داری می خری میگی هر گیگ 20 تا تک تومنی یعنی یه بازیه 20 گیگی را تو میری میخری 400 تا تک تومنی !!!!!!!!!:18:

بعدا اون نسخه هایی از بازی که شما میگیری احتمالا ناقصه مثلا گاد آف وار من 42 گیگه برا شما یه سری فایلاش حذف شده کردنش 30 گیگ:5:

دیگه کمه کم از هر مغازه ای پرسیدم هر بازی رو 2500 الی 3000 می گرفت حالا این یارو گرون فروش بود هر بازی رو می خواست 5000 بگیره می گفت نسخه ها بازیم کامله راستم می گفت .منم دیدم 10 تاش میشه 50000 .
گفت 70000 می گیرم همه رو می ریزم .
همه بازی هام که حجمش 40 گیگ نیست یه god of war و یه kill zone 3 هست بقیش زیر 20 الی 10 گیه حالا اگه خواستی فردا لیستشم میدم میگم چند تا بازی
ریخته ؟؟؟:46:

حالا دیگه خریدم . هر چی شده شده . اگرم رفته باشه تو پاچم فدا سرت عیبی نداره
.من فردا لیست بازی ها رو باست می ذارم تو مگه هر بازی رو چند می خری 800 تا تک تومنی بهت آدامسم نمی دان لاقل دیگه زیره 2000 که نمی دن
اگه جایی هست تو تهران تو بهم آدرس بده من برم هر بازی رو 800 تا تک تومنی بگیرم؟ :13:

رسیدم سراغ استاد خودم. ناصر جان یه سوال ازت داشتم؟

آقا من یه دونه از این فن های لپ تاب ( یا به قول بچه ها کول پد ) می خوام بخرم .

اینا چند تا usb اضافه داره . ؟
قیمتش چنده .؟
شاید به قول بعضی ها تاثیر نداشته باشه اما به نظر من نمی گذاره دمای دستگاه از حد معینی بالاتر بره .
زیره دستگه یه نمه داغ می کنه باسه اینه می خوان بگیرم و البته usb هاش البته فن دستگاه کاره خودشو می کنه .

چاکریم حامد جان :10:

اینا مدل هاش زیادن. همشون هم HUB ندارن. باید بگردی ببینی کدوم مدلش داره. قیمتش از 5 تومن داره تا 15 تومن. البته من از هر دو USB موجود روی PS3 دارم واسه تامین ولتاژ اون 4تا USB استفاده میکنم چون کم میاره. به این دلیل که از برق یک USB هم داره فن ها رو میچرخونه هم 4 تا دستگاه دیگه رو همزمان تغذیه می کنه. ازین کابل های هارد اکسترنال هست که 2 سر USB داره و اونور یکدونه میشه میره تو هارد. ازونا واسه اتصال دو تا USB خود PS3 به HUB استفاده کردم و مشکلی تو ولتاژ ندارم دیگه

hamed-akbarie
05-04-2011, 23:47
چاکریم حامد جان :10:

اینا مدل هاش زیادن. همشون هم HUB ندارن. باید بگردی ببینی کدوم مدلش داره. قیمتش از 5 تومن داره تا 15 تومن. البته من از هر دو USB موجود روی PS3 دارم واسه تامین ولتاژ اون 4تا USB استفاده میکنم چون کم میاره. به این دلیل که از برق یک USB هم داره فن ها رو میچرخونه هم 4 تا دستگاه دیگه رو همزمان تغذیه می کنه. ازین کابل های هارد اکسترنال هست که 2 سر USB داره و اونور یکدونه میشه میره تو هارد. ازونا واسه اتصال دو تا USB خود PS3 به HUB استفاده کردم و مشکلی تو ولتاژ ندارم دیگه

من از usb فقط برا هاردو شارژ دسته و شاید یه زمانی فلش می خوام استفاده کنم .

مگه تو ولتاژ کم میاره . شاید یک کابا برقم اضافه داشته باشه ؟؟؟

sony_W810i
05-04-2011, 23:51
من از usb فقط برا هاردو شارژ دسته و شاید یه زمانی فلش می خوام استفاده کنم .

مگه تو ولتاژ کم میاره . شاید یک کابا برقم اضافه داشته باشه ؟؟؟

خب فن اون پد هم برقش رو از همون USB میگیره. ولی واسه محکم کاری خوبه ازون کابل ها که گفتم استفاده کنی.

hamed-akbarie
05-04-2011, 23:54
خب فن اون پد هم برقش رو از همون USB میگیره. ولی واسه محکم کاری خوبه ازون کابل ها که گفتم استفاده کنی.
ناصر جان اون کایلی که گفتی رو سوا می فروشن؟؟؟
اخه من یادمه آخرین بار اونو با یه پایه هارد دیدم که حدود 30 الی 40 هزار تومن قیمت داشت ..

یه سوال دیگه دارم ps3 هارد های usb 3 ساپورت می کنه ؟؟؟

sony_W810i
06-04-2011, 06:27
ناصر جان اون کایلی که گفتی رو سوا می فروشن؟؟؟
اخه من یادمه آخرین بار اونو با یه پایه هارد دیدم که حدود 30 الی 40 هزار تومن قیمت داشت ..

یه سوال دیگه دارم ps3 هارد های usb 3 ساپورت می کنه ؟؟؟

جدا هم میفروشن- حدود 3-4 تومن

نه متاسفانه. اگه هارد USB3 داری باید پورت USB خود PS3 رو به یک HUB وصل کنی و هاردت رو به HUB وصل کنی تا بتونی باهاش کار کنی.

J A V I D
06-04-2011, 06:36
خیلی ببخشید وسط بحث اساتید دخالت می کنم ولی توصیه می کنم به هیچ عنوان به هیچ عنوان از کول پد زیر کنسول هاتون استفاده نکنید ، چون گردش هوای طبیعی داخل کنسول رو مختل می کنه و نه تنها سود نداره بلکه برای کنسول مضر هم هست !!!! کنسول رو در معرض باد مستقیم هم قرار ندید ، دلیلشم خیلی واضحه شما اگه مثلا یه پنکه بخرید بذارید پشت کنسول و وقتی کنسول روشنه ، پنکه روشن کنید درسته پشت کنسول به ظاهر خنکه ولی درونش اساسی گرم می شه چرا که فن های کنسول تلاش می کنن هوای گرم رو از پشت کنسول خارج کنند ولی زور پنکه بیشتره و هوای گرم درون کنسول باقی می مونه ، کول پدم بذارید زیر کنسول دقیقا همین اتفاق ولی در ابعاد خیلی کوچیک تر برای کنسول می افته ... من صرفا نظرم رو گفتم حالا هر کی دوست داره بخره بذاره زیر کنسولش ! هیچ بحث اضافه هم با کسی ندارم ...

تو این چند صفحه چند تا راهنمایی اشتباه دیدم که چون چیز مضری نبود از نظر من ، چیزی نگفتم که یه وقتی منو نخورید ، ولی این موضوع کول پد چیز خطرناکیه واسه کنسول ها بازم از دید شخصی ...

sony_W810i
06-04-2011, 06:57
خیلی ببخشید وسط بحث اساتید دخالت می کنم ولی توصیه می کنم به هیچ عنوان به هیچ عنوان از کول پد زیر کنسول هاتون استفاده نکنید ، چون گردش هوای طبیعی داخل کنسول رو مختل می کنه و نه تنها سود نداره بلکه برای کنسول مضر هم هست !!!! کنسول رو در معرض باد مستقیم هم قرار ندید ، دلیلشم خیلی واضحه شما اگه مثلا یه پنکه بخرید بذارید پشت کنسول و وقتی کنسول روشنه ، پنکه روشن کنید درسته پشت کنسول به ظاهر خنکه ولی درونش اساسی گرم می شه چرا که فن های کنسول تلاش می کنن هوای گرم رو از پشت کنسول خارج کنند ولی زور پنکه بیشتره و هوای گرم درون کنسول باقی می مونه ، کول پدم بذارید زیر کنسول دقیقا همین اتفاق ولی در ابعاد خیلی کوچیک تر برای کنسول می افته ... من صرفا نظرم رو گفتم حالا هر کی دوست داره بخره بذاره زیر کنسولش ! هیچ بحث اضافه هم با کسی ندارم ...

تو این چند صفحه چند تا راهنمایی اشتباه دیدم که چون چیز مضری نبود از نظر من ، چیزی نگفتم که یه وقتی منو نخورید ، ولی این موضوع کول پد چیز خطرناکیه واسه کنسول ها بازم از دید شخصی ...

دوست من نظر شخصی شما محترم. ولی اگه عکس PS3 من که چند صفحه قبل هست رو ببینید متوجه می شید که من Cooling Pad رو زیر اون گذاشتم نه پشتش. زیر PS3 هم هیچ روزنه ای وجود نداره. ممکن هست FAT متفاوت باشه ولی من درباره Slim صحبت میکنم. از اون Cooling Pad هم فقط برای HUB USB استفاده می کنم و اگه تاثیری تو خنک کردن PS3 داشته باشه یک تاثیر خیلی جزئی و موضعی روی بدنه زیری خود PS3 هست پس مشکلی تو جریان هوای سیستم خنک کننده PS3 به وجود نمیاره!

در باره اون راهنمایی های غلط هم لطفاً ما رو از اطلاعاتتون بی بهره نگذارید و تذکر بدید. این جور کلی حرف زدن به کسی کمک نمی کنه!

J A V I D
06-04-2011, 07:42
دوست من نظر شخصی شما محترم. ولی اگه عکس PS3 من که چند صفحه قبل هست رو ببینید متوجه می شید که من Cooling Pad رو زیر اون گذاشتم نه پشتش. زیر PS3 هم هیچ روزنه ای وجود نداره. ممکن هست FAT متفاوت باشه ولی من درباره Slim صحبت میکنم. از اون Cooling Pad هم فقط برای HUB USB استفاده می کنم و اگه تاثیری تو خنک کردن PS3 داشته باشه یک تاثیر خیلی جزئی و موضعی روی بدنه زیری خود PS3 هست پس مشکلی تو جریان هوای سیستم خنک کننده PS3 به وجود نمیاره!

در باره اون راهنمایی های غلط هم لطفاً ما رو از اطلاعاتتون بی بهره نگذارید و تذکر بدید. این جور کلی حرف زدن به کسی کمک نمی کنه!

دوست عزیز اگه کول پد خاموش باشه مشکلی نداره و خوب هم هست ، ولی کول پد روشن با توجه به این موضوع که خودتونم فرمودید روزنه ای زیر کنسول وجود نداره درسته که باعث اختلال در گردش هوای کنسول نمی شه ، البته اگه از اون باد های جزئی صرف نظر کنیم که از بقل بدنه به روزنه ها می رسه ،ولی با این حال باید قبول کرد که حرارتی نیز از طریق بدنه از زیر کنسول خاج می شه و کول پد روشن باعث می شه این حرارت به داخل کنسول بر گرده و گرمای داخل کنسول بیشتر بشه که این گرما از طریق فن های پشت کنسول از کنسول خارج می شه ، درست دست بزنی می بینی که زیر کنسول خنکه ولی این حرارت به داخل کنسول برگشته ، سیستم کولینگ چیز ساده ای نیست مطمئن باشید سازندگان کنسول به اندازه کافی در موردش فکر کردن و اگه لازم بود خودشون یه فن می ذاشتن زیر کنسول !!!! بازم نظر شخصی و تست شده ( البته نه روی کنسول ولی چیزی خیلی مشابه کنسول ) از طرف من بوده ...

اینم چند مورد از مواردی که تو صفحات قبل بهش اشاره شده ! که یا بحثش اشتباه بوده یا راه ساده تری هم داشته

کنسول های فت با هارد های وسترن USB3 مشکلی ندارن و اونا رو می شناسن کنسول های اسلیم اونا رو نمی شناسن که برای شناختنش نیازی نیست برید یه هاب بخرید تنها کافی که کابل USB رو کامل نکنید داخل پورت USB پلی استیشن سه آروم آروم بکنید تو تا چراغ هارد روشن شه ، اینجوری یه هابم نمی ره تو پاچتون ...!

در مورد دانگل هم وقتی شما دستگاهتون به صورت -- شده اومد بالا دیگه نیازی بهش نیست و می تونید از کنسول جداش کنید ! و اصلا لازم نیست دائم به کنسول وصل باشه . در ضمن زمزمه هایی در مورد کاستوم فریم ور های دو بوته داره می شه که وقتی دستگاه بالا می آد از شما بپرسه می خواید -- شده برید تو یا از فریم ور اوریجینال استفاده کنید که این اتفاق اگه بیافته خیلی خوبه ... البته این خبرهاشو موقع دروغ آوریلشون من خوندم ! البته هیچ کدوم از سایتا نیومدن بگن دروغ بود !!!

و واقعا چرا باید برای یه کابل HDMI سی هشت هزار تومن پول داد وقتی اون کابل همون کار کابل شیش هزار تومنی رو می کنه ! فقط کافیه کابل شما ورژن 1.3 یا بالاتر باشه ، تاثیر نویز و اینا هم به خاطر نوع ارسال اطلاعات داخل کابل های HDMI اونقدر به چشم نمی آد که شما بخواید این همه هزینه کنید و یه کابل گرون قیمت بخرید ... حالا یکی مایه داره شاید دوست داره پولشو آتیش بزنه به ما چه :دی

کنسول های ریفر و استوک هم به سادگی از روی جعبه و ظاهرشون قابل شناسایی هستن ! که من ساعت هشت صبحی دیگه حال ندارم آموزش شناسایی کنسول ریفر و استوک از آکبند رو برای شما بذارم و اینکارم نمی کنم چون ما هر چی اینجا داستان سرایی کنیم حریف زبون مغازه دارها که به هفت جد آبادشون قسم می خورن کنسول استوکشون آکبنده نمی شیم و خیلی ها می رن اون استوک رو می خرن ! تو بازار من فقط یک جا کنسول فت آکبند دیدم که ایشونم واقعا تو انبارشون نگه داشته بودن و تازه در آوردن و گرون تر از کنسول اسلیم هم می فروختن !!!!

در آخر در هر صورت من هیچی نمی فهمم و هیچ ادعایی هم ندارم ، این موارد بالا هم گفتم که پس فردا نگید می خواست جو بده گفت تو صفحات قبل چیزایی اشتباه دیده ، اینا هم چیزایی بود که تو ذهن من بود از صفحات قبل ...

خوش بگذره بهتون

hamed-akbarie
06-04-2011, 10:10
توصیه می کنم به هیچ عنوان به هیچ عنوان از کول پد زیر کنسول هاتون استفاده نکنید ، چون گردش هوای طبیعی داخل کنسول رو مختل می کنه و نه تنها سود نداره بلکه برای کنسول مضر هم هست !!!!

اولا که هیچ ربطی به گردش هوای داخل کنسول نداره چون هوای داخلش نفوذ نمی کنه و فقط و فقط یه سری روزنه های ریز زیرش هست که تا ثیری نداره............پس هیچ ضرری نداره مگه پنکست !!!!!!!!!!!!

کنسول رو در معرض باد مستقیم هم قرار ندید ، دلیلشم خیلی واضحه شما اگه مثلا یه پنکه بخرید بذارید پشت کنسول و وقتی کنسول روشنه ، پنکه روشن کنید درسته پشت کنسول به ظاهر خنکه ولی درونش اساسی گرم می شه چرا که فن های کنسول تلاش می کنن هوای گرم رو از پشت کنسول خارج کنند

دوما که درمعرض باد مستقیم نیست . اون گرمایی هم که از زیر کنسول می زنه بیرون یا بهتر بگم بعث می شه کف کنسول های اسلیم داغ بشه به خاطر اینه که مینبورد و بند و بساط کنسول چسبیده به کفش ( سیستم انتقال حرارت یعنی یه چیزی شبیه یه تیکه آهن برای انتقال حرارت ) که شما اگر همون کول پد رو بزاری زیرش باعث میشه حرارت از یه حدی بالاتر نره !!!!!!!!!!!!

بعدا شما حرارت رو میخوای به کجا بدی به زمین که گرم تر از خودشه.... :18:

واقعا چرا باید برای یه کابل HDMI سی هشت هزار تومن پول داد وقتی اون کابل همون کار کابل شیش هزار تومنی رو می کنه ! فقط کافیه کابل شما ورژن 1.3 یا بالاتر باشه ، تاثیر نویز و اینا هم به خاطر نوع ارسال اطلاعات داخل کابل های HDMI اونقدر به چشم نمی آد که شما بخواید این همه هزینه کنید و یه کابل گرون قیمت بخرید ...

سوما که هر چی کابل hdmi جنسش مرغوب تر باشه عمرش طولانی تره اینو که دیگه قبول داری :20:
من کاری به ورژنش ندارم فقط اینو بگم که هر چی جنس مواد به کار رفته داخلش مرغوب تر باشه تعدار رنگ بی نهایت تری رو از خودش عبور میده انم که قبول داری!!!!!!!! جدا از اینکه صدا رم باید عبور بده

و واقعا چرا باید برای یه کابل HDMI ... حالا یکی مایه داره شاید دوست داره پولشو آتیش بزنه به ما چه

چهارما که داداش ما مایه دار نیستیم. لزومیم نداره پولمو آتیش بزم میرم خیراتش میکنم.
ولی من دوست دارم همیشه از هر چی آخرین ورژن موجود رو بخرم شاید پس فردا خواستم یه به جای استفاده از lcd 37 اینچ برم یه led 1:2000000 بخرم . شایم اون کارمو را بندازه ولی من که گفتم آخرین ورژن.............:31:
به مالمونم آتیش نمی زنیم هر موقع زیاد شد خیراتش می کنیم برا مردم :5:

avril3
06-04-2011, 10:23
با سلام به همه دوستان ...تا چندروز پیش قصد خرید xbox داشتیم که چند تا از دوستان مخ ما رو زدن :D ..حالا اومدیم واسه ps3 ..خوب من نیاز به یک جمع بندی برای خرید دارم ...چه مدلی و با چه دیتیلی باید بخرم ...این سنسور ps move هم اگه اومده ایران داستانش چه جوریاست .قیمت های خود ps3 چه جوریه الان....شنیدم کپی خور شده .کجا این کارو می کنن....ممنون می شم اگه راهنمایی کنید ...چون دارم میرم لب مرز اگه اطلاعات نداشته باشم سرم کلاه می ره

J A V I D
06-04-2011, 10:56
اولا که هیچ ربطی به گردش هوای داخل کنسول نداره چون هوای داخلش نفوذ نمی کنه و فقط و فقط یه سری روزنه های ریز زیرش هست که تا ثیری نداره............پس هیچ ضرری نداره مگه پنکست !!!!!!!!!!!!

دوما که درمعرض باد مستقیم نیست . اون گرمایی هم که از زیر کنسول می زنه بیرون یا بهتر بگم بعث می شه کف کنسول های اسلیم داغ بشه به خاطر اینه که مینبورد و بند و بساط کنسول چسبیده به کفش ( سیستم انتقال حرارت یعنی یه چیزی شبیه یه تیکه آهن برای انتقال حرارت ) که شما اگر همون کول پد رو بزاری زیرش باعث میشه حرارت از یه حدی بالاتر نره !!!!!!!!!!!!

بعدا شما حرارت رو میخوای به کجا بدی به زمین که گرم تر از خودشه.... :18:

سوما که هر چی کابل hdmi جنسش مرغوب تر باشه عمرش طولانی تره اینو که دیگه قبول داری :20:
من کاری به ورژنش ندارم فقط اینو بگم که هر چی جنس مواد به کار رفته داخلش مرغوب تر باشه تعدار رنگ بی نهایت تری رو از خودش عبور میده انم که قبول داری!!!!!!!! جدا از اینکه صدا رم باید عبور بده

چهارما که داداش ما مایه دار نیستیم. لزومیم نداره پولمو آتیش بزم میرم خیراتش میکنم.
ولی من دوست دارم همیشه از هر چی آخرین ورژن موجود رو بخرم شاید پس فردا خواستم یه به جای استفاده از lcd 37 اینچ برم یه led 1:2000000 بخرم . شایم اون کارمو را بندازه ولی من که گفتم آخرین ورژن.............:31:
به مالمونم آتیش نمی زنیم هر موقع زیاد شد خیراتش می کنیم برا مردم :5:

اولا من که آخرش گفتم هیچی نمی فهمم هر چی شما بگی ، ولی عزیزم حرارت زمین در هر صورت از حرارت داخلی و مین بورد و اتو آشغال های داخل کنسول خیلی کمتره همیشه !

دوما من که خودمم گفتم زیرش که بذارید خیلی ربطی به اون نداره که گردش هوا داخلی مختل بشه چون زیر کنسول بستس ولی باعث می شه حرارت منتقل نشه و داخل کنسول بمونه به نوعی و البته این موضوع خیلی به نوع کول پد مورد استفاده هم بستگی داره کلا من لزومی به استفاده از کول پد نمی بینم حتی برای لپ تاپ کنسول که جای خود داره ! عزیزم شما دوست داری بخر بذار زیرش اصلا سه تا بخر که اساسی خنک شه به من چه ! اون پنکه هم مثال بود ... من سه ساله پلی استیشن سه دارم والا نه چیزی زیرش گذاشتم تا حالا نه پشتش مشکلی هم نداشته ، فقط جای کنسول باید مناسب باشه همین ...

سوما ، هیچ ربطی نداره ، سود کابل خیلی بالاست و این کابل ها هم الکی گرونن ، و منم گفتم که خیلی تاثیری تو کاری که شما می خوای بکنی نداره ! چون نوع انتقال اطلاعات در کابل HDMI طوریه که نویز اثر زیادی روش نداره ، برو یه کابل ارزون تر بخر یا پیدا کن با کابل خودت مقایسه کن می بینی که هیچ فرقی نداره که به چشم بیاد ...

چهارما کابل HDMI هم داریم 150 هزار تومن ، این کابله رو ارزون به شما انداختن به اسم آخرین ورژن ! برید پس بدید اون 150 هزار تومنیه رو بخرید شاید گرون ترم داشته باشه من خبر ندارم ... بعد مگه مایه داری بده آقا می خوای ریا نشه خدا بیشتر کنه :46: به ما هم بده :21:

پنجما دعوا که نداریم :10:من گفتم هیچی نمی فهمم پس لطف کرده با یه آدم نفهم بحث نکنید نتیجه نداره ، هر کس رو نظر خودش می مونه !!!! حتی اگه صد سال با هم بحث کنیم ...

sony_W810i
06-04-2011, 11:40
دوست عزیز اگه کول پد خاموش باشه مشکلی نداره و خوب هم هست ، ولی کول پد روشن با توجه به این موضوع که خودتونم فرمودید روزنه ای زیر کنسول وجود نداره درسته که باعث اختلال در گردش هوای کنسول نمی شه ، البته اگه از اون باد های جزئی صرف نظر کنیم که از بقل بدنه به روزنه ها می رسه ،ولی با این حال باید قبول کرد که حرارتی نیز از طریق بدنه از زیر کنسول خاج می شه و کول پد روشن باعث می شه این حرارت به داخل کنسول بر گرده و گرمای داخل کنسول بیشتر بشه که این گرما از طریق فن های پشت کنسول از کنسول خارج می شه ، درست دست بزنی می بینی که زیر کنسول خنکه ولی این حرارت به داخل کنسول برگشته ، سیستم کولینگ چیز ساده ای نیست مطمئن باشید سازندگان کنسول به اندازه کافی در موردش فکر کردن و اگه لازم بود خودشون یه فن می ذاشتن زیر کنسول !!!! بازم نظر شخصی و تست شده ( البته نه روی کنسول ولی چیزی خیلی مشابه کنسول ) از طرف من بوده ...

اینم چند مورد از مواردی که تو صفحات قبل بهش اشاره شده ! که یا بحثش اشتباه بوده یا راه ساده تری هم داشته

کنسول های فت با هارد های وسترن USB3 مشکلی ندارن و اونا رو می شناسن کنسول های اسلیم اونا رو نمی شناسن که برای شناختنش نیازی نیست برید یه هاب بخرید تنها کافی که کابل USB رو کامل نکنید داخل پورت USB پلی استیشن سه آروم آروم بکنید تو تا چراغ هارد روشن شه ، اینجوری یه هابم نمی ره تو پاچتون ...!

در مورد دانگل هم وقتی شما دستگاهتون به صورت -- شده اومد بالا دیگه نیازی بهش نیست و می تونید از کنسول جداش کنید ! و اصلا لازم نیست دائم به کنسول وصل باشه . در ضمن زمزمه هایی در مورد کاستوم فریم ور های دو بوته داره می شه که وقتی دستگاه بالا می آد از شما بپرسه می خواید -- شده برید تو یا از فریم ور اوریجینال استفاده کنید که این اتفاق اگه بیافته خیلی خوبه ... البته این خبرهاشو موقع دروغ آوریلشون من خوندم ! البته هیچ کدوم از سایتا نیومدن بگن دروغ بود !!!

و واقعا چرا باید برای یه کابل HDMI سی هشت هزار تومن پول داد وقتی اون کابل همون کار کابل شیش هزار تومنی رو می کنه ! فقط کافیه کابل شما ورژن 1.3 یا بالاتر باشه ، تاثیر نویز و اینا هم به خاطر نوع ارسال اطلاعات داخل کابل های HDMI اونقدر به چشم نمی آد که شما بخواید این همه هزینه کنید و یه کابل گرون قیمت بخرید ... حالا یکی مایه داره شاید دوست داره پولشو آتیش بزنه به ما چه :دی

کنسول های ریفر و استوک هم به سادگی از روی جعبه و ظاهرشون قابل شناسایی هستن ! که من ساعت هشت صبحی دیگه حال ندارم آموزش شناسایی کنسول ریفر و استوک از آکبند رو برای شما بذارم و اینکارم نمی کنم چون ما هر چی اینجا داستان سرایی کنیم حریف زبون مغازه دارها که به هفت جد آبادشون قسم می خورن کنسول استوکشون آکبنده نمی شیم و خیلی ها می رن اون استوک رو می خرن ! تو بازار من فقط یک جا کنسول فت آکبند دیدم که ایشونم واقعا تو انبارشون نگه داشته بودن و تازه در آوردن و گرون تر از کنسول اسلیم هم می فروختن !!!!

در آخر در هر صورت من هیچی نمی فهمم و هیچ ادعایی هم ندارم ، این موارد بالا هم گفتم که پس فردا نگید می خواست جو بده گفت تو صفحات قبل چیزایی اشتباه دیده ، اینا هم چیزایی بود که تو ذهن من بود از صفحات قبل ...

خوش بگذره بهتون

راستش در مورد کولینگ پد همچین یکم حرفت غیر منطقی هست. فرض کن شما یک تیکه فلز داری. از زیر داری بهش با یچی گرما میدی. از رو هم داری فوتش می کنی. اونوقت اگه فوتش کنی دمای اونور بیشتر میشه؟ یا به دلیل خنک تر شدن فلز دمای اونور هم کم تر میشه؟:31:
در مورد اونجا که قرمز کردم :31: داداش من گرما از جنش انرژی هست و جریان هوا از جنس ماده. جریان هوا نمیتونه از سطح پلاستیکی عبور کنه و شما نمیتونی انرژی رو با فوت کردن عقب برونی که برگرده تو کنسول از پشت سطح پلاستیکی. بلکه اون ماده ای که گرم هست با برخورد هوای با انرژی کمتر ( سردتر ) انرژی از دست میده و خنک تر میشه و اون انرژی به سمت ماده خنک تر هدایت میشه.
فیزیک دبیرستان هستش:31:
یا دقیقاً مثل این هست که شما یک کیسه یخ بچسبونید زیر PS3 . اگه خنک ترش نکنه ( که می کنه ) گرم ترش نمیکنه داخلش رو. این 2 تا فن بدبخت مگه چقدر دور داره که بادش از زیر PS3 بزنه بیرون بره دوروبر PS3 که بازم بره توش؟؟ یک سوال دیگه اینکه اگه باد فن برای Cooling system پلی استیشن مشکل ایجاد کنه چرا XBOX رو واسه RedRing نشدن پشتش و چپ و راست و زیر. بالاش فن میچسبوندن؟

در مجموع همه این ها من از اون coolpad به عنوان کولر استفاده نمی کنم. فقط HUB USB چون همزمان کابل USB مربوط به mic و Camera و H.D.D و شارژر دسته بهش متصل هست.

در مورد آروم فرو کردن پورت USB به نظرم یکم ریسکش بالاست. اگه هم نباشه زیاد جالب نیست. HUB راه درست تری هست به نظرم.

درسته Kmeaw داره رو 3.55 dualboot کار میکنه.:20:

J A V I D
06-04-2011, 12:02
ناصر خان ما هنوز دوم دبیرستان نرسیدیم :20: والا من سه بار این چیزی که می گم تست کردم تو تست اینجوری بر می اومد که نتیجه بدون کول پد بهتره ! بعد شما یخ بچسبونی گرما به یخ منتقل می شه و اونجا خنک می شه ولی با فوت کردن شما نمی تونی کار یخ رو بکنی مطمئنا ، حالا بذار برسیم دوم دبیرستان شاید محیط آزمایشگاهی که ما توش تست کردیم کلا اشتباه بوده ! ولی در هر صورت من هیچ دلیلی نمی بینم که برای خنک کردن کول پد بذاریم زیر کنسول هر چقدرم که گرم بشه ! اون بحث هابش جداست ...

بی خیال ایکس باکسم شو ایکس باکس سری اولش مخصوصا کلا تو سیستم کولینگ ماکروسافت گند زده بود !!!! راستی اون USB که می گم آروم بکنیم تو جواب می ده ، چرا می گید ریسکش بالاست ؟!؟ البته قبول دارم چیز جالبی نیست ولی فکر نکنم مشکلی هم داشته باشه !

sony_W810i
06-04-2011, 12:16
ناصر خان ما هنوز دوم دبیرستان نرسیدیم :20: والا من سه بار این چیزی که می گم تست کردم تو تست اینجوری بر می اومد که نتیجه بدون کول پد بهتره ! بعد شما یخ بچسبونی گرما به یخ منتقل می شه و اونجا خنک می شه ولی با فوت کردن شما نمی تونی کار یخ رو بکنی مطمئنا ، حالا بذار برسیم دوم دبیرستان شاید محیط آزمایشگاهی که ما توش تست کردیم کلا اشتباه بوده ! ولی در هر صورت من هیچ دلیلی نمی بینم که برای خنک کردن کول پد بذاریم زیر کنسول هر چقدرم که گرم بشه ! اون بحث هابش جداست ...

بی خیال ایکس باکسم شو ایکس باکس سری اولش مخصوصا کلا تو سیستم کولینگ ماکروسافت گند زده بود !!!! راستی اون USB که می گم آروم بکنیم تو جواب می ده ، چرا می گید ریسکش بالاست ؟!؟ البته قبول دارم چیز جالبی نیست ولی فکر نکنم مشکلی هم داشته باشه !

بحث هم به هیچ وجه سر این نیست که کولینگ پد ضروری هست واسه خنک کردن یا نه. کلاً سر اینه که آقا من تو اون عکس از یک کولینگ پد به عنوان HUB استفاده کردم. شما داری میگی براش ضرر داره گرمش می کنه :31:.

اون USB هم که من 2 تا فلش سوزوندم اینجوری. مشکل داشتن باید آروم فرو می کردی تا یکجا که روشن می شد نگهش می داشتی. Laptopam یک بار خاموش شد یهو سر همین قضیه. کلاً مشکل ساز هست این روش. اتصال میده انگار:46:

J A V I D
06-04-2011, 12:36
من اصلا تو عکس شما کول پد رو ندیدم دیدم با این دوستمون دارید بحث کول پد می کنه گفتم چیز ضروری نیست و تی ممکنه ضرر داشته باشه! در مورد USB شما می گید فلش هاتون مشکل داشتن بعد هارد با فلش خیلی فرق می کنه ، البته من کنسول کپی خودم فت هست و کلا هارد USB 3 ندارم ! در هر صورت اون روشی که گفتم تو جستجو تو نت به این نتیجه رسیدیم جواب داده واسه یکی از دوستام و سه چهار ماهی هم هست داره استفاده می کنه مشکلی نداشته حالا هاردش سوخت می آم میگم !!

SamGun
06-04-2011, 12:46
دوستان من یه پیشنهاد دارم

شما اجازه بدید من تمام Cooling PS3 رو براتون باز کنم و تعریف کنم بعد به بحث هاتون ادامه بدید. متاسفانه عکس هایی که گرفته بودم رو جا گذاشتم خونه ی یکی از اقوام . در اولین فرصت که بگیرم کامل توضیح میدم که کلا PS3 Slim به چه صورت خنک میشه.

البته توضیحاتی که میخوام بدم فراتر از هر فورومی خواهد بود و مطمئنا جایی ندید. :11:

avril3
06-04-2011, 13:42
با سلام به همه دوستان ...تا چندروز پیش قصد خرید xbox داشتیم که چند تا از دوستان مخ ما رو زدن :D ..حالا اومدیم واسه ps3 ..خوب من نیاز به یک جمع بندی برای خرید دارم ...چه مدلی و با چه دیتیلی باید بخرم ...این سنسور ps move هم اگه اومده ایران داستانش چه جوریاست .قیمت های خود ps3 چه جوریه الان....شنیدم کپی خور شده .کجا این کارو می کنن....ممنون می شم اگه راهنمایی کنید ...چون دارم میرم لب مرز اگه اطلاعات نداشته باشم سرم کلاه می ره

HEEEEEELP MEEEEEEEEEE

legolas 224
06-04-2011, 14:53
1.یه سوال میگم الان مانیتور من مارک ال جی مدل:w2262tq هست حالا اصلن میتونم این مانیتورو بزنم به ps3?:27::31:
2.یه سوال با نهایت 450 تومن پول میتونم یه ps3 اسلیم 120گیگ بخرم با وسایل مورد نیاز یا نه؟:13:
اهم اهم :31:
لطفا جواب ورمنی :31:

TFK
06-04-2011, 17:45
سلام
من با مولتي من و بقيه لودرها بازيهارو اجرا ميكنم ولي موقع لودينگ اول جلوتر نميره و همش در حال لود كردنه....ديسك اورجينال هم توي دستگاه هست...!
كسي ميدونه چرا؟؟؟؟؟

TFK
06-04-2011, 17:54
HEEEEEELP با سلام به همه دوستان ...تا چندروز پیش قصد خرید xbox داشتیم که چند تا از دوستان مخ ما رو زدن :D ..حالا اومدیم واسه ps3 ..خوب من نیاز به یک جمع بندی برای خرید دارم ...چه مدلی و با چه دیتیلی باید بخرم ...این سنسور ps move هم اگه اومده ایران داستانش چه جوریاست .قیمت های خود ps3 چه جوریه الان....شنیدم کپی خور شده .کجا این کارو می کنن....ممنون می شم اگه راهنمایی کنید ...چون دارم میرم لب مرز اگه اطلاعات نداشته باشم سرم کلاه می ره

الان قيمت ps3 slim از 390 شروع ميشه تو تهران و 160 گيگش كافي و به صرفست(البته 320 گيگ هم 20 تومان گرونتره...):5:
160 رو ميتوني زير 400 تومن گير بياري بدون گارانتي...(كلا حواستون باشه گارانتي ps3 معني خاصي نداره و اگه كپي خور و هك كنيد دستگاهتون رو از بين ميره):21:
ps3 move هم مثل كنترلر وي هستش حركت رو تشخيص ميده:31:
براي هكش هم كاستوم فرموير عرضه شده كه خيلي راحت و ارزونه ( بيرون ببريد 15 تا 20 تومن هزينشه)
هزينه ريختن بازي هم روي هاردتون 5 تا 8 تومنه...

---------- Post added at 06:54 PM ---------- Previous post was at 06:53 PM ----------

سلام
من با مولتي من و بقيه لودرها بازيهارو اجرا ميكنم ولي موقع لودينگ اول جلوتر نميره و همش در حال لود كردنه....ديسك اورجينال هم توي دستگاه هست...!
كسي ميدونه چرا؟؟؟؟؟
باللللللللللاااا

hameddinga
06-04-2011, 19:01
حالا هر چی که شما ها می گید من یه اشتباهی کردم به همون که دستگاه رو خریدم دادم بازی بریزه شما ها خودتونو ناراحت نکنین .
اگرم کسی مدعی هست که هر بازی رو می دن 400 تا تک تومنی آدرس تو تهران بده من برم هاردمو براش ببرم چند تا بازی برام بریزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در ضمن من او سایت ها که گذاشته بودید رو دیدم ( هر گیگ 15 تومان)

آخه حاجی. این طرف داره یک هاردم بهمون می فروشه یعنیما داریم برا هارد اکسترنال هم پول
می دیم . خوب معلومه اون داره از فروش هارد اکسترنال ها کاسبی میکنه نه فروش بازی !!

پس اگه مابخوایم 500گیگ بازی ازش بخریم به جا 10/000 تومن پول بازی باید 90/000 تومنم اضافه تر بدیم برا هارد یعنی میشه 100/000 تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من فکر کنم فقط گذری یه نگاه کوچیک انداختی به اون ادرسا !!!!!
نوشته هرکی هارد داره بیاره حتی هارد خوده کنسول رو باز کنید بیارید !!!
آخر پستش هم نوشته هر گیگ 20 تومان تک تومانی ! متاسفانه انقدر پول بی ارزش شده دیگه بچه ها 20 تومان تک تومانی رو هیچ میدونن !!! بعد نوشته حداقل 500 گیگ میشه ریخت که همون 10 هزار تومان می شود
راستی شرکت تگین گیم هم شروع به فروش بازی ps3 بر روی هارد کرده این یکی دیگه معتبر تره همه هم میشناسن !!

SamGun
06-04-2011, 21:31
سلام
كسي ميدونه چرا؟؟؟؟؟

داداش از آخرین ورژن استفاده میکنی ؟

من فکر کنم فقط گذری یه نگاه کوچیک انداختی به اون ادرسا !!!!!
نوشته هرکی هارد داره بیاره حتی هارد خوده کنسول رو باز کنید بیارید !!!
آخر پستش هم نوشته هر گیگ 20 تومان تک تومانی ! متاسفانه انقدر پول بی ارزش شده دیگه بچه ها 20 تومان تک تومانی رو هیچ میدونن !!! بعد نوشته حداقل 500 گیگ میشه ریخت که همون 10 هزار تومان می شود
راستی شرکت تگین گیم هم شروع به فروش بازی ps3 بر روی هارد کرده این یکی دیگه معتبر تره همه هم میشناسن !!

شرکت تاکین معتبره !!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بابا دزدیه که دومی نداره !!!!!!!!!!!!!

اصلا ازش خرید نکنید.

hamed-akbarie
06-04-2011, 22:42
بازم سلام ناصر جوووووووووووووووووووووووو وووووووون

من امروز رفتم و یه notebook cooler - wind cool خریدم و سیستمشم اینطوریه که حالت مکش داره و گرمای کف دستگاه را می کشه بیرون ( با باد تقریبا خنک ) یعنی نمی زاره دماش از حد معینی بالاتر بره . اون چیزی که میخواستم پیدا نکردم ( cooling pad )
حتی چند تا 4 usb دیدم ولی مثل انکه برق کم می آود و ریسکی بود ( شاید جواب نمی داد )
آخر مجبور شدم یه 2 usb بخرم و کلا قید usb های notebook cooler - wind cool رو بزنم . بعدشم یه تبدیل usb به دو شاخه (پیریز) برق گرفتم و مستقیم وصلش کردم به برق تا usb دستگاه رو نگیره .

اگرم یه زمانی بیشتر usb نیاز بود می رم یه هاب برا دستگاه میگیرم .....

ناصر ... من یه هاب دیدم یه کابل کوچک usb میره به دستگاه و 4 تا usb با سیم می ده بیرون( به صورت کابل کوچک )...........

به نظرت اینا برای ps3 برق کم میاره یا نه اگه کم نمیاره یکی بگیرم قیمتشم 4 الی 5 هزار تومنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

SamGun
06-04-2011, 22:46
بازم سلام ناصر جوووووووووووووووووووووووو وووووووون

من امروز رفتم و یه notebook cooler - wind cool خریدم و سیستمشم اینطوریه که حالت مکش داره و گرمای کف دستگاه را می کشه بیرون ( با باد تقریبا خنک ) یعنی نمی زاره دماش از حد معینی بالاتر بره . اون چیزی که میخواستم پیدا نکردم ( cooling pad )
حتی چند تا 4 usb دیدم ولی مثل انکه برق کم می آود و ریسکی بود ( شاید جواب نمی داد )
آخر مجبور شدم یه 2 usb بخرم و کلا قید usb های notebook cooler - wind cool رو بزنم . بعدشم یه تبدیل usb به دو شاخه (پیریز) برق گرفتم و مستقیم وصلش کردم به برق تا usb دستگاه رو نگیره .

اگرم یه زمانی بیشتر usb نیاز بود می رم یه هاب برا دستگاه میگیرم .....

ناصر ... من یه هاب دیدم یه کابل کوچک usb میره به دستگاه و 4 تا usb با سیم می ده بیرون( به صورت کابل کوچک )...........

به نظرت اینا برای ps3 برق کم میاره یا نه اگه کم نمیاره یکی بگیرم قیمتشم 4 الی 5 هزار تومنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آقا واسه چی Cool pad مکنده خریدی !!!؟؟؟؟ الان میزنی کنسول رو نابود میکنی !!!! یا باید زیرش باد بزنه یا اینکه چیزی نباشه .

دوستان بخدا زیر PS3 Slim پره سوراخه !!!! من نمیدونم چرا نمیبینن شماها !!!! :31:

hamed-akbarie
06-04-2011, 22:55
آقا واسه چی Cool pad مکنده خریدی !!!؟؟؟؟ الان میزنی کنسول رو نابود میکنی !!!! یا باید زیرش باد بزنه یا اینکه چیزی نباشه .

دوستان بخدا زیر PS3 Slim پره سوراخه !!!! من نمیدونم چرا نمیبینن شماها !!!! :31:
حاجی این پسره ( javid) اومد مارو گمراه کرد منم گفتم یه چیزی بگیرم گرما شو بکشه بیرون :41:
حالا چه غلطی بکنم ............. ولی فکر کنم خوب باشه ها !!!!!!!!!!!!

ولی عزیز من از اول قصد داشتم یه چیزی بگیرم عین پنکه به کفش باد بزنه ولی وقتی پشت کنسولو دیدم .
دیدم یه سری سوراخ ریز کنار کنسول هست که هوا رو میده بیرون به خاطر همین رفتم مکنده گرفتم گفتم گرما کفشو عین لب تاپ بده بیرون تا دماش بالاتر نره !!!!!!!!!!!

زیادم با هم قرقی نداره !!!!!!!!!!
آخه دیدم باد مستقیم ممکنه در طولانی مدت به کنسول آسیب بزنه گفتم مکنده باشه بهتره!!!!!!!!
ناصر جان پس کجایی بداده رفیقت برسی ....... چی کارش کنم بزارم باشه یا نه .
من مگیم بدم نیست بزارم باشه زیاد فرقی نداره........................................ .....................

masoud93
06-04-2011, 23:23
سلام.

بازی Uncharted 1 رو زمانی که اجرا میکنم توی لود اول بازی میمونه (یه سکه نماد لود بازی هست که پایین صفحه میچرخه و لود هیچ وقت تموم نمیشه)

resistance 1 رو هم زمانی که اجراش میکنم صفحه سیاه میشه و کنسول هنگ میکنه ...

جفتشون روی هارد داخلی کنسول هست و جفتشون رو هم با دیسک ارجینال و بدون دیسک امتحان کردم ...

مشکل از کجاست ؟؟؟

BATMAN-LOVE
06-04-2011, 23:25
به نظر من نميخواد مكنده و از اين چيزار اضافه كني---فنه خوده كنسول كافيه---فقط سعي كن اتاقت و يا جايي كه كنسولرو قرار دادي خنك باشه و دور از نور و گرما------

hamed-akbarie
06-04-2011, 23:43
به نظر من نميخواد مكنده و از اين چيزار اضافه كني---فنه خوده كنسول كافيه---فقط سعي كن اتاقت و يا جايي كه كنسولرو قرار دادي خنك باشه و دور از نور و گرما------
آخه دیگه من رفتم اینو خریدم ولی فکر کنم بدم نیست بزارم زیر دستگاه ...........

SamGun
07-04-2011, 01:41
حاجی این پسره ( javid) اومد مارو گمراه کرد منم گفتم یه چیزی بگیرم گرما شو بکشه بیرون :41:
ولی عزیز من از اول قصد داشتم یه چیزی بگیرم عین پنکه به کفش باد بزنه ولی وقتی پشت کنسولو دیدم .
دیدم یه سری سوراخ ریز کنار کنسول هست که هوا رو میده بیرون به خاطر همین رفتم مکنده گرفتم گفتم گرما کفشو عین لب تاپ بده بیرون تا دماش بالاتر نره !!!!!!!!!!!

آخه دیدم باد مستقیم ممکنه در طولانی مدت به کنسول آسیب بزنه گفتم مکنده باشه بهتره!!!!!!!!
من مگیم بدم نیست بزارم باشه زیاد فرقی نداره........................................ .....................

عزیزم اون سوراخ هایی که دور تا دوره کنسول هست تماما هوای ورودی به کنسول رو تأمین میکنه , شما زمانی که دستت رو بگیری نزدیکشون میبینی که باد خک از بین انگشتان دستت داره وارد دستگاه میشه !! نه اینکه اینا خروجی باشن !! اگه خروجی بودن شما باید باد گرم رو حس میکردی همونطور که وقتی دستت رو پشت دستگاه می‏بری حس میکنی.

Cooling این کنسول کلا با کنسول Xbox 360 فرق میکنه .

من قبلا هم از همه خواهش کردم به من فرصت بدن تا بگم این کنسول چطوری Cooling میشه .

در کل شما اصلا هیچ نیازی به خرید یه Coolpad نداشتی چون خوده کنسول مقاوت خوبی در برابر گرما داره و دیگه اینکه یکی از بهترین های Cooling تو کنسول هاست.

حالا که خریدی حتما ببر عوض کن چون فایده که نداره هیچی !! داری بر خلاف مسیر گردش باد کنسول هم عمل میکنی و به FAN دستگاه فشار میاری .

سلام.

بازی Uncharted 1 رو زمانی که اجرا میکنم توی لود اول بازی میمونه (یه سکه نماد لود بازی هست که پایین صفحه میچرخه و لود هیچ وقت تموم نمیشه)

resistance 1 رو هم زمانی که اجراش میکنم صفحه سیاه میشه و کنسول هنگ میکنه ...

جفتشون روی هارد داخلی کنسول هست و جفتشون رو هم با دیسک ارجینال و بدون دیسک امتحان کردم ...

مشکل از کجاست ؟؟؟

عزیزم با چه CFW و کدوم Manager ها داری کار میکنی ؟

بابا PS3 خیلی سگ جون تر از این حرفاست !! :31: مخصوصا Slim .

آخه دیگه من رفتم اینو خریدم ولی فکر کنم بدم نیست بزارم زیر دستگاه ...........

نه نه حتما ببر عوض کن .

SamGun
07-04-2011, 01:52
Delete ...........

A.IvI.I.N
07-04-2011, 08:05
اگه کول پد حالت مکنده باشه بجای اینکه صواب کنه ps3 رو کباب میکنه چون همونطور که دوستان گفتن مانع ورود هوای خنک به داخل دستگاه میشه و دقیقا میشه عکس عمل کولینگ کنسول.
ولی اگه حالت بادی باشه قطعا به کنسول کمک میکنه.
البته ps3 به این قرطی بازیا نیاز نداره ولی خوب بدم نیس حداقل به فن کنسول کمتر فشار میاد.

J A V I D
07-04-2011, 08:12

این پسره که ده بار گفت هیچی نمی فهمه شما هم که فقط رو حرف ناصر خان بودی رفتی مغازه ، یارو با چرب زبونی بهت کول پد انداخته حالا اومدی می گی این پسره ! بعدشم پست های منو بخونی من کلا گفتم کول پد رلازم نداره کنسول ، وقتی می گم لازم نداره یعنی چه نوع مکنده چه کشنده چه از این کول پد های جدید کریستالی که توش کریستال هاش آب می شه وقتی گرم می شه ، نیازی نداره ، سیستم کولینگش یه چیز استاندارده ، بعدم جناب سامسونگ با طعنه فرمودند که زیر کنسول سوراخی نداره ! نکنه زیر کنسول شما سوراخ داره !؟؟

اینم عکس زیر کنسول اسلیم !!

اینم پست من : که حتی رو اشتباه نوشتم :31:

من اصلا تو عکس شما کول پد رو ندیدم دیدم با این دوستمون دارید بحث کول پد می کنه گفتم چیز ضروری نیست و تی ممکنه ضرر داشته باشه! در مورد USB شما می گید فلش هاتون مشکل داشتن بعد هارد با فلش خیلی فرق می کنه ، البته من کنسول کپی خودم فت هست و کلا هارد USB 3 ندارم ! در هر صورت اون روشی که گفتم تو جستجو تو نت به این نتیجه رسیدیم جواب داده واسه یکی از دوستام و سه چهار ماهی هم هست داره استفاده می کنه مشکلی نداشته حالا هاردش سوخت می آم میگم !!

دوما من که خودمم گفتم زیرش که بذارید خیلی ربطی به اون نداره که گردش هوا داخلی مختل بشه چون زیر کنسول بستس ولی باعث می شه حرارت منتقل نشه و داخل کنسول بمونه به نوعی و البته این موضوع خیلی به نوع کول پد مورد استفاده هم بستگی داره کلا من لزومی به استفاده از کول پد نمی بینم حتی برای لپ تاپ کنسول که جای خود داره ! عزیزم شما دوست داری بخر بذار زیرش اصلا سه تا بخر که اساسی خنک شه به من چه ! اون پنکه هم مثال بود ... من سه ساله پلی استیشن سه دارم والا نه چیزی زیرش گذاشتم تا حالا نه پشتش مشکلی هم نداشته ، فقط جای کنسول باید مناسب باشه همین ...

خوب من چند بار دیگه باید می گفتم کول پد لازم نداره ! ناصر خانم که گفتن روشنش نمی کنن و از هاب هاش فقط استفاده می کنن ! حالا شما رفتی خریدی تقصیر منه !!! ای خدااااااااااااااااااااااا :19:

بعد راستی مگه کول پد مکنده هم داریم !!!!! اینو دیگه من ندیده بودم !!!!

SamGun
07-04-2011, 09:15
این پسره که ده بار گفت هیچی نمی فهمه شما هم که فقط رو حرف ناصر خان بودی رفتی مغازه ، یارو با چرب زبونی بهت کول پد انداخته حالا اومدی می گی این پسره ! بعدشم پست های منو بخونی من کلا گفتم کول پد رلازم نداره کنسول ، وقتی می گم لازم نداره یعنی چه نوع مکنده چه کشنده چه از این کول پد های جدید کریستالی که توش کریستال هاش آب می شه وقتی گرم می شه ، نیازی نداره ، سیستم کولینگش یه چیز استاندارده ، بعدم جناب سامسونگ با طعنه فرمودند که زیر کنسول سوراخی نداره ! نکنه زیر کنسول شما سوراخ داره !؟؟

اینم عکس زیر کنسول اسلیم !!

اینم پست من : که حتی رو اشتباه نوشتم :31:

خوب من چند بار دیگه باید می گفتم کول پد لازم نداره ! ناصر خانم که گفتن روشنش نمی کنن و از هاب هاش فقط استفاده می کنن ! حالا شما رفتی خریدی تقصیر منه !!! ای خدااااااااااااااااااااااا :19:

بعد راستی مگه کول پد مکنده هم داریم !!!!! اینو دیگه من ندیده بودم !!!!

فکر کنم امسال رو اشتباهی نام گذاری کردن !! باید مینوشتن سال جهاد روانی !!!

از عید به این ور هرکی اینجا یه پستی میده یکی دیگه باید بیاد به شدت انتقاد کنه و مدافع حقوق بشر تو سایت بشه !!!

جاوید خان , شما که User من رو Samsung میخونی من چطوری میتونم مطمئن باشم که کلا پست من رو شما درست خونده باشی !!

بعدشم اینکه شما میفرمائید من با تنه این حرف رو زدم ! :

بعدم جناب سامسونگ با طعنه فرمودند که زیر کنسول سوراخی نداره ! نکنه زیر کنسول شما سوراخ داره !؟؟

از کجای حرف من این برداشت رو کردید یا اینکه من به طور مستقیم گفتم اینطوریه !!!؟؟؟

اینم سوراخ هایی که زیر کنسول پره !!! (البته نبایدم کسی متوجه این سوراخ ها بشه چون خوده Sony قصدش مخفی کردن اینها بوده !!

اما زمانی که شما کنسول رو یکبار باز کنید متوجه قضیه میشید.

در مورد Coolpad های TapletPC هم هیچ بلوری درشون وجود نداره !!! بلکه جنسش از سدیم سولفات دکاهیدرات Sodium Sulfate Decahydrate) Na2SO4.10H2O) یعنی محلول آب دار سولفات سدیم، هستش که گرما رو خوب جذب میکنه و مایع میشه.

خب شما دارید از روی نگاه کردن به کنسول این حرف رو میزنید :

من که خودمم گفتم زیرش که بذارید خیلی ربطی به اون نداره که گردش هوا داخلی مختل بشه چون زیر کنسول بستس

من دارم با تجربه ی تعمیر این کنسول این حرف رو میزنم (اگه یادتون باشه دنبال کنسول سوخته بودم که دیگه بیخیال شدم و خودم درستش کردم) :

عزیزم اون سوراخ هایی که دور تا دوره کنسول هست تماما هوای ورودی به کنسول رو تأمین میکنه , شما زمانی که دستت رو بگیری نزدیکشون میبینی که باد خک از بین انگشتان دستت داره وارد دستگاه میشه !! نه اینکه اینا خروجی باشن !! اگه خروجی بودن شما باید باد گرم رو حس میکردی همونطور که وقتی دستت رو پشت دستگاه می‏بری حس میکنی.

Cool pad های مکنده هم وجور داره به خاطر یکسری از Cooling های احمقانه ی Laptop ها مثل یکسری از سری های HP که به جای اینکه هوای سیستم رو بیرون بدن میکشن تو !!!! و برای همین این Coolpad هارو درست کردن که این نوع Cooling راحتر انجام بشه.

masoud93
07-04-2011, 09:22
عزیزم با چه CFW و کدوم Manager ها داری کار میکنی ؟دست دوم خریدم ، احتمالاً kmeaw هست ...

منیجر هم MultiMAN 1.16.13 هست ...

البته اینم بگم که من قبلاً باهاش حدود 10 تا بازی اجرا کردم (هکش مشکلی نداره)

hamed-akbarie
07-04-2011, 11:00
خدا بگم چی کارت کنه (جاوید)!!!!!!!!من از اول می حواستم کول پد دهنده بگیرمه به حرف این(javid)گوش کردم از اینا گرفتم. (samgun)جان این سوراخ های کنسول اسلیم دورشه و دقیقا کفش نیست منم فنو چسبوندم به کفش تا گرماشو بکشه بیرون . حالا یارو که فکر نکنم پس بگیره من کول پدو دستکاریش میکنم ببینم فنشو می تونم یه جوری برعکس کنم

rezamaldinii
07-04-2011, 11:47
اقا هزار بار این سوال رو پرسیدم کسی جواب نداد :

1-تو تهران ادرس کجا رو برای خرید ps3 توصیه می کنید؟

2-قیمت 120 gig تو چه حدودیه ؟

Alex Fera
07-04-2011, 11:59

2-قیمت 120 gig تو چه حدودیه ؟

بهتره از میدان امام خمینی بخری،همه کارشون همینه..........

با ه.کش فکر کنم حدود 410 میشه.......

SamGun
07-04-2011, 12:03
خدا بگم چی کارت کنه (جاوید)!!!!!!!!من از اول می حواستم کول پد دهنده بگیرمه به حرف این(javid)گوش کردم از اینا گرفتم. (samgun)جان این سوراخ های کنسول اسلیم دورشه و دقیقا کفش نیست منم فنو چسبوندم به کفش تا گرماشو بکشه بیرون . حالا یارو که فکر نکنم پس بگیره من کول پدو دستکاریش میکنم ببینم فنشو می تونم یه جوری برعکس کنم

نه عزیزم شما نباید در مورد یکی از بچه های فعال اینجا اینطوری صحبت کنی !! ایشون هم یکی از افراد زحمت کش اینجاست .

هرکسی ممکن هست اشتباه کنه !! خوده من هم تا حالا شده که اشتباه کنم , انسان جایز الخطا هست دوست من.

شما اگه نمیتونی Cool pad رو عوض کنی به من عکسش رو بده من برات یه کاری میکنم که Fan اش دمنده بشه.نگران نباش.

Alex Fera
07-04-2011, 12:03

1-بله میتونی،باید کابل تبدیل HDMI به DV-I رو بخری...
2-با 450 میتونی یه PS3 اسلیم 320 گیگ بخری..........
3-بله عزیزم،دقیقا همینه.....

J A V I D
07-04-2011, 12:10
جناب samgun این همه تو این فورم به ما گفتن جواد جای جاوید ، ما هیچی نگفتیم ، حالا ما هیچ وقت بدقت به یوزر شما نگا نکرده بودیم شرمنده ، عذر می خوام ! اما برسیم به بحث جذاب سوراخ های زیر کنسول ، من از اون دو سه هزارتا علامت تعجب و بولد کردن حروف فکر کردم جمله طئنه آمیز نوشتید که بازم عذر می خوام ...
بعدش وقتی من می گم زیر ، منظورم دقیقا کف کنسوله ، خود کف کنسول هیچ سوراخی و نداره و درز ها دقیقا اونجایی هستن که شما مشخص کردین که از کف کنسول فاصله دارن و وقتی شما یه کول پد هر مدله بذاری زیرش چیزی به اون درزا نمی رسه و کف کنسول اونقدر صاف هست که هر چی بادم بده برگرده یا هر چی می خواد بکشه بکشه، کاری به اون درزا نداره ، چون اصولا فن های کول پد معمولا وسطه ، حالا برای بار دو هزار و شونصدم می گم که کول پد اصلا لازم نداره ! من کنسول رو تا حالا باز نکردم ولی به کولینگ داخلش اعتماد دارم ...

در مورد Coolpad های TapletPC هم هیچ بلوری درشون وجود نداره !!! بلکه جنسش از سدیم سولفات دکاهیدرات Sodium Sulfate Decahydrate) Na2SO4.10H2O) یعنی محلول آب دار سولفات سدیم، هستش که گرما رو خوب جذب میکنه و مایع میشه.

در این موردم ببخشید من دیگه این پد هارو پاره نکردم ببینم توش چه آشغالیه تو بازار به اینا می گن پد های کریستالی چون حالت دون دون داره توش ! تازه پاره هم می کردم نمی فهمیدم توش چیه :46: هیچ جستجو تحقیقی هم نکردم یعنی هیچ وقت اونقدر کنجکاو نبودم که ببینم توش چیه ، ممنون بابت اطلاعات مفید ... قصد توهینم به شما نداشتم بازم عذر می خوام ...

جواب شما هم تو پست قبلیم دادم چشمون رو باز می کردید ، می دیدی من اصلا نگفتم کول پد بخرید و جالبه گفتم حتی ضرر هم داره!!!! دیگه چی بگم.

این پلی استیشن سه واقعا نباید -- می شد !

hamed-akbarie
07-04-2011, 12:18

I
2-قیمت 120 gig تو چه حدودیه ؟ قبل از هر چیزی به خاطر اشتباه نوشتن بعضی کلمات معضرت می خوام چون من با گوشی وصل شدم به اینترنت
سلام دوست عزیز . ببخشید من واقعا از شما عذز خواهی می کنم نمی دونم چرا این چند وقته انقدر انتقاد زیادشده.... 1. درتهران جای خاصی مطرح نیست هر کسی قیمت خودش. می ده .اما شما بروتوپ خونه از همه مغازهها ش قیمت بگیر که یه وقت نره تو پاچت. حواستم باشه بنداز بندازه !!!! ۲.قیمت ۱۲۰گیگ فکر کنم بین ۳۶۰ تا۳۸۰باشه البته شایدم پایین تر . گفتم که تو برو از همه مغازه ها بپرس هر کی کمتر گفت بگیر .بنده خودم یه ۳۲۰ گیگ رو بدون -- ۴۰۰ تومن گرفتم . در ضمن شما به صفحات قبلتر بری فکرکنم قیمت داره .... (۴۰ گیگ فت :۲۸۰ تا ۳۰۰) (۱۲۰ گیگ اسلیم :۳۶۰ تا ۳۸۰ ) ( ۱۶۰ گیگ اسلیم: ۳۹۰ تا ۴۱۰ ) ( ۳۲۰ گیگ اسلیم :۴۱۵ نا۴۴۰)

Alex Fera
07-04-2011, 13:02
Deleted.........

Gamemaster
07-04-2011, 13:47
سرور‌های سونی دان شدن پسن نداریم :41:

Shahroozs2
07-04-2011, 15:12
آره جون جاوید،اصلا نباید ه.ک میشد،قبل از ه.ک شدن هرکی PS3 داشت،یه ابهت دیگه ای داشت......
الان هم که دیگه 360 گرون شده همه PS3 میخرن...

حالا خوبه نمیتونن بیان PSN،وگرنه دیگه واقعا همه چی به گند کشیده میشد...
مگه حالا که کپی خور شده شما ضرر میکنید که اینقدر ناراحتید,یکی دیگه باید ناراحت باشه.
شاید بعضی ها توانایی خرید بازی اورجینال نداشته باشن ولی شما حق ندارید که بهشون بی احترامی کنید.
لطفا مواظب حرف زدنتون باشد.

Alex Fera
07-04-2011, 17:45
مگه حالا که کپی خور شده شما ضرر میکنید که اینقدر ناراحتید,یکی دیگه باید ناراحت باشه.
شاید بعضی ها توانایی خرید بازی اورجینال نداشته باشن ولی شما حق ندارید که بهشون بی احترامی کنید.
لطفا مواظب حرف زدنتون باشد.

مگه من چی گفتم که بخوان ناراحت بشن..

در مورد ضرر هم بگم،آره عزیزم ما ضرر میکنیم،چون اگه دستگاه ه.ک شده زیاد بشه دیگه بازی اوریجینال وارد نمیشه عین 360 و ما ضرر میکنیم دیگه.......

ممنون از تذکزتون
یا حق

hamed-akbarie
07-04-2011, 20:59
آقا مشکل کول پد منم حل شد دمندش کردم. بچه ها من یه سوال داشتم . من تم ps3 رو دانلود کرد با پسوندp3t ریختم تو فلش با فرمت فت ۳۲ حالا هر کاری میکنم رو دستگاه نه کپی میشه نه نصب حالا باید چی کار کنم لطفا راهنماییم کنید؟؟؟

SamGun
07-04-2011, 21:25
جناب samgun این همه تو این فورم به ما گفتن جواد جای جاوید ، ما هیچی نگفتیم ، حالا ما هیچ وقت بدقت به یوزر شما نگا نکرده بودیم شرمنده ، عذر می خوام ! اما برسیم به بحث جذاب سوراخ های زیر کنسول ، من از اون دو سه هزارتا علامت تعجب و بولد کردن حروف فکر کردم جمله طئنه آمیز نوشتید که بازم عذر می خوام ...
بعدش وقتی من می گم زیر ، منظورم دقیقا کف کنسوله ، خود کف کنسول هیچ سوراخی و نداره و درز ها دقیقا اونجایی هستن که شما مشخص کردین که از کف کنسول فاصله دارن و وقتی شما یه کول پد هر مدله بذاری زیرش چیزی به اون درزا نمی رسه و کف کنسول اونقدر صاف هست که هر چی بادم بده برگرده یا هر چی می خواد بکشه بکشه، کاری به اون درزا نداره ، چون اصولا فن های کول پد معمولا وسطه ، حالا برای بار دو هزار و شونصدم می گم که کول پد اصلا لازم نداره ! من کنسول رو تا حالا باز نکردم ولی به کولینگ داخلش اعتماد دارم ...

در این موردم ببخشید من دیگه این پد هارو پاره نکردم ببینم توش چه آشغالیه تو بازار به اینا می گن پد های کریستالی چون حالت دون دون داره توش ! تازه پاره هم می کردم نمی فهمیدم توش چیه :46: هیچ جستجو تحقیقی هم نکردم یعنی هیچ وقت اونقدر کنجکاو نبودم که ببینم توش چیه ، ممنون بابت اطلاعات مفید ... قصد توهینم به شما نداشتم بازم عذر می خوام ...

این پلی استیشن سه واقعا نباید -- می شد !

جون من راست میگی !!؟؟ :31:

نه داداش من اصلا اهل حرف زدن تنه امیز نیستم فکر میکنم انقدر رک باشم تا حرفم رو به طرفم بدون هیچی واسطه ای بزنم.

خب بله از اون نظر درسته ولی خب اینم زیر کنسول حساب میشه و دیگه اینکه کلا Coolpad ها کارشون گردش هوای زیر هر دستگاهی هست که روشون قرار بگیره . یکسری ها هم که سینی طوری دارن و اگه حتی یک دستگاه بدون سوراخ رو هم بچسبونی روش باز از کناره ها بادش بیرون میزنه.
همین الان اگه این دوستمونوقتی دستگاه روی Coolpad هست 4 تا لاستیک 2cm زیر کنسول بزاره حتما تأثیر خودش رو میزاره.

آره منم میگم که نیاز نداره ولی چون این CFW ها و کلا ه ک این دستگاه فعلا خیلی مطمئن نیست خیلی هم بد نمیشه که یه همچین چیزی زیرش باشه .

ولی من عقیده دارم که همه باید از امکانات بهرمند باشن . حالا که کشور ما به قشر عظیمی اجازه ی خیلی از کارا رو نمیده فعلا باید این موارد رو تحمل کرد.

آقا مشکل کول پد منم حل شد دمندش کردم. بچه ها من یه سوال داشتم . من تم ps3 رو دانلود کرد با پسوندp3t ریختم تو فلش با فرمت فت ۳۲ حالا هر کاری میکنم رو دستگاه نه کپی میشه نه نصب حالا باید چی کار کنم لطفا راهنماییم کنید؟؟؟

خب خیلی خوب شد پس. آقا یه چیزی زیر 4 طرف کنسول بزار تا یه کم بیاد بالا.

شما باید فایل تم رو تو آدرس زیر کپی کنی :

PS3>>THEME

اگه تو Root Memory باشه Run نمیشه.

sony_W810i
07-04-2011, 22:49
آره جون جاوید،اصلا نباید ه.ک میشد،قبل از ه.ک شدن هرکی PS3 داشت،یه ابهت دیگه ای داشت......
الان هم که دیگه 360 گرون شده همه PS3 میخرن...

حالا خوبه نمیتونن بیان PSN،وگرنه دیگه واقعا همه چی به گند کشیده میشد...

اگه ابهت شما به PS3 خریدنت هست واقعاً بحثی نداریم. دوست من حرفت یکم ارزون قیمت هست. ادب هم خوب چیزیه.:41:

خوشبختانه چه کپی خور بشه چه نشه بازی اصل واسش پیدا میشه شما غصه چیزی که اتفاق نیفتاده رو نخور. فکر نمی کردم تو این فروم کسی همچین طرز فکری داشته باشه.

ase_pase
08-04-2011, 00:20
سلام

من میخوام PS3 بگیرم ولی اطلاعاتم فقط یکم از گلابی بیشتره :31:
میخوام PS3 باندل موو بگیرم که فکر میکنم هاردش 320 باشه (البته یک جایی با هارد 250 دیدم) . قیمتش چند هست الان ؟
توی باندل موو چه چیزهایی باید باشه ؟ Navigation هم توش هست ؟ اگه نیست قیمتش چنده ؟
ریجنش هم اونوطوری که فهمیدم بهتره که PAL یا همون 2 باشه البته کلا مثل 360 نیست که بازی هم ریجنش باید داشته باشیم درسته ؟
دسته رو چطوری بفهمم که عوض شده نیست و اصل هست و کلا راه تشخیص دسته اصل از غیر اصل چیه ؟
قیمت دسته جدا چنده ؟ (اصل)
==
سوالات هکی :

الان دیگه دانگل لازم نیست و این فریمور جدیده کافیه ؟
خودم میتونم برزیم یا باید بدم بیرون بریزن ؟
اینکه فریمور اصلی دستگاه چه ورژنی باشه واسه کپی خور کردن مهم نیست ؟
احتمال بریک و .... وجود داره اگه بخوام خودم بریزم ؟

لطفا اگه باید اطلاعات دیگه ای داشته باشم( چه -- و چه خود بازی) ،راهنماییم کنید

sonixax
08-04-2011, 00:37
سلام

من میخوام PS3 بگیرم ولی اطلاعاتم فقط یکم از گلابی بیشتره :31:
میخوام PS3 باندل موو بگیرم که فکر میکنم هاردش 320 باشه (البته یک جایی با هارد 250 دیدم) . قیمتش چند هست الان ؟
توی باندل موو چه چیزهایی باید باشه ؟ Navigation هم توش هست ؟ اگه نیست قیمتش چنده ؟
ریجنش هم اونوطوری که فهمیدم بهتره که PAL یا همون 2 باشه البته کلا مثل 360 نیست که بازی هم ریجنش باید داشته باشیم درسته ؟
دسته رو چطوری بفهمم که عوض شده نیست و اصل هست و کلا راه تشخیص دسته اصل از غیر اصل چیه ؟
قیمت دسته جدا چنده ؟ (اصل)
==
سوالات هکی :

الان دیگه دانگل لازم نیست و این فریمور جدیده کافیه ؟
خودم میتونم برزیم یا باید بدم بیرون بریزن ؟
اینکه فریمور اصلی دستگاه چه ورژنی باشه واسه کپی خور کردن مهم نیست ؟
احتمال بریک و .... وجود داره اگه بخوام خودم بریزم ؟

لطفا اگه باید اطلاعات دیگه ای داشته باشم( چه -- و چه خود بازی) ،راهنماییم کنید

Navigation ؟!؟!؟!؟!

در کل یک پیشنهاد براتون دارم ، هرگز کاری رو که حتی فکر میکنید نمیتونید انجام بدید رو انجام ندید و بدید کسی که میتونه براتون انجام بده ، 7-8 هزار تومان خرج کنید خیلی بهتره تا یک کنسول رو بریک کنید .

آخرین باندلی هم که اومده ، من همین امروز دیدم 350 یورو قیمتش بود و Move هم باهاش بود ، ولی فکر میکنم که هاردش 160 باشه .

ase_pase
08-04-2011, 01:19
اینو میگم :

تهران از کجا بگیرم ؟
دسته رو چه طوری بفهمم ؟

sonixax
08-04-2011, 02:26
اینو میگم :

تهران از کجا بگیرم ؟
دسته رو چه طوری بفهمم ؟

این زیر مجموعه ی Ps Move هستش ، یعنی یه دستتون اون بستنیه رو میگیرید ، یه دستتون این رو .
مثل نانچاک توی Wii میمونه و روی پک های استارتر باید بهتون بدند .

برای دسته هم من هیچ راهی بلد نیستم ، چون تا حالا دسته تقلبی ندیدم .

Alex Fera
08-04-2011, 11:14
اگه ابهت شما به PS3 خریدنت هست واقعاً بحثی نداریم. دوست من حرفت یکم ارزون قیمت هست. ادب هم خوب چیزیه.:41:

خوشبختانه چه کپی خور بشه چه نشه بازی اصل واسش پیدا میشه شما غصه چیزی که اتفاق نیفتاده رو نخور. فکر نمی کردم تو این فروم کسی همچین طرز فکری داشته باشه.

پست پاک شد............

ولی من بی ادبانه صحبت نکردم،شما هم اگه میخوای تذکر بدی،یا باید تو پروفایل طرف بگی یا درست صحبت کنی.......

در ضمن اینم بگم که بدبختانه همین الان هم بازی اوریجینال کم پیدا میشه،و بنده غصه چیزی رو میخورم که اتفاق افتاده........

یا حق

hamed-akbarie
08-04-2011, 12:10
سلام. اقا من هرکاری کرد این تم ها رو تو ps3 نمی ریزه . ناصر جانم گفت ولی بازم نشد. لطفا یکی کامل برام بگه با جزییاتش تا ببینم مشکلم کجاست ؟؟؟؟؟؟؟. اگه یه کمکی به ما بدید از همتون ممنون میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

SamGun
08-04-2011, 12:52
برای دسته هم من هیچ راهی بلد نیستم ، چون تا حالا دسته تقلبی ندیدم .

میلاد جون یکی از رفقا یه برنامه نوشته برای PS3 که دسته ی اصل از غیر اصل رو تشخیص میده البته تو آپدیت هایی هم که همیشه میاد یکسری از دسته های فرعی رو از رده خارج میکنه و دیگه کنسول نمیتونه با اونها Connect بشه.

اینم سایت ساسان :

boy_teh
08-04-2011, 13:50
ولی من بی ادبانه صحبت نکردم،شما هم اگه میخوای تذکر بدی،یا باید تو پروفایل طرف بگی یا درست صحبت کنی.......

در ضمن اینم بگم که بدبختانه همین الان هم بازی اوریجینال کم پیدا میشه،و بنده غصه چیزی رو میخورم که اتفاق افتاده........

یا حق

منم میگم کاش PS3 با این روشها -- نمیشد . با این نوع هکش مخالفم و کاش لا اقل دارایوش -- میشد و مثل PS2 یا XBOX360 بازی کپی رو میخریدیم و میذاشتیم تو درایو و بازی میکردیم .
دقیقا منم که بازی اوریج میگرم با مشکل کمبود بلو-ری اوریج برای خرید مواجه شدم . امتحانش مجانیه اگر الان برید پشت شهرداری (توپخونه) و نسبت به قبل از این -- شدنها مقایسه کنید متوجه میشید که اکثر مغازه دارها دیگه بازی اصل ندارند یا اگه دارند یه دونه هست و یا نمیفروشن یا قیمت کذایی میدن . البته من همیشه فقط سراغ انحصاریهارو گرفتما .
به هر حال با رعایت حقوق و احترام بچه های کپی باز اینکه به ضرر کسانی شده که اوریج و خام بازی میکنن شده رو تائید میکنم ;-)

SamGun
08-04-2011, 14:47
منم میگم کاش PS3 با این روشها -- نمیشد . با این نوع هکش مخالفم و کاش لا اقل دارایوش -- میشد و مثل PS2 یا XBOX360 بازی کپی رو میخریدیم و میذاشتیم تو درایو و بازی میکردیم .
دقیقا منم که بازی اوریج میگرم با مشکل کمبود بلو-ری اوریج برای خرید مواجه شدم . امتحانش مجانیه اگر الان برید پشت شهرداری (توپخونه) و نسبت به قبل از این -- شدنها مقایسه کنید متوجه میشید که اکثر مغازه دارها دیگه بازی اصل ندارند یا اگه دارند یه دونه هست و یا نمیفروشن یا قیمت کذایی میدن . البته من همیشه فقط سراغ انحصاریهارو گرفتما .
به هر حال با رعایت حقوق و احترام بچه های کپی باز اینکه به ضرر کسانی شده که اوریج و خام بازی میکنن شده رو تائید میکنم ;-)

پاساژ پایتخت طبقه اول یکی از اولین وارد کننده های Xbox 360 و PS3 تو ایران هستن.

اونجا من هر وقت رفتم تمام بازی های جدید Original رو داشته.

boy_teh
08-04-2011, 15:10
پاساژ پایتخت طبقه اول یکی از اولین وارد کننده های Xbox 360 و PS3 تو ایران هستن.

اونجا من هر وقت رفتم تمام بازی های جدید Original رو داشته.

راستش میونه خوبی با پایتخت ندارم . ولی چشم هیجا گیر نیارم مجبورم برم اونجا . در کل منظورم این بود که قبل از -- راحتتر میشد انحصاریهای قدیمیو (اریج) گیر آورد . الان تو 10 تا مغازه میری 9 تاشون ندارن یکیشونم که داره نسبتا جدیدارو داره اونم 1تا 3 بازی . خدایی یه مغازه دار اونم تو توپخونه میشد فقط 3تا دونه بازی انحصاری اریج داشته باشه ؟
قبل از عید نابود شدم انقدر گشتم دنبال Demon's Souls تا پیداش کردم . الان بعید میدنم گیر بیاد . بماند که بعضی از انحصاریا که نایاب شده و احتمالا همون مغازه ای هم که میگی همه رو نداره .

SamGun
08-04-2011, 15:24
راستش میونه خوبی با پایتخت ندارم . ولی چشم هیجا گیر نیارم مجبورم برم اونجا . در کل منظورم این بود که قبل از -- راحتتر میشد انحصاریهای قدیمیو (اریج) گیر آورد . الان تو 10 تا مغازه میری 9 تاشون ندارن یکیشونم که داره نسبتا جدیدارو داره اونم 1تا 3 بازی . خدایی یه مغازه دار اونم تو توپخونه میشد فقط 3تا دونه بازی انحصاری اریج داشته باشه ؟
قبل از عید نابود شدم انقدر گشتم دنبال Demon's Souls تا پیداش کردم . الان بعید میدنم گیر بیاد . بماند که بعضی از انحصاریا که نایاب شده و احتمالا همون مغازه ای هم که میگی همه رو نداره .

آره بابا 100%. یکی از کسایی که بازی به روز میاورد تو توپ خونه فروشگاه نیما بود که حتی پیش فروش هم داشت .

چند وقت پیش رفتم پیشش گفت دیگه نداریم .

MohammadT15
08-04-2011, 15:37
سلام بچه ها دلم برا بعضیا تنگ شده بود:31:چند تا سوال دارم.2 3 نفری هستن جواب سوالامونو میدونن اما نمیدونم چرا جواب نمیدن که اصلا برام مهم نیست چون بچه های باحال اینجا زیاد داره

خوب بچه ها همش درباره بازیه نه خود کنسول
اول اینکه این بازیه little big plant 2 توی گیم اسپت امتیازش خیلی بالاست.رفتم بازی هم بگیرم یارو گفت اینو ببر از موفق ترین بازیای پلی 3 هست.اما من هیچ جذابیتی توی این بازی ندیدم و از هاردم پاکش کردم.تا مرحله 2 رفتم واقعا یه بازیه بچه گانه و ابتدایی بود این اصلا قابله مقایسه با هوی راین و خدای جنگ و مافیا و ...نیست پس چرا اینقدر تعریف ازش میکنن؟من هنوز از روی این یکی هاردم پاک نکردم اگه از مرحله 2 به بعد یه تحولی میاد تو بازی که بریزمش دوباره اگه نه که پاک کنم

دوم اینکه قضیه لول روی سی دیای پلی 3 چیه؟که میگن فلان لول تقلبیه این لول اصلیه و ...یعنی هر بازی فقط یه دونه لول داره؟هر لول دیگه رو سی دی باشه تقلبیه؟

SamGun
08-04-2011, 15:54
آخرین ورژن Multiman رو براتون UP کردم :

اینم موارد اضافه شده :

Added: New display mode (8x4) with support for 32 titles on screen
Added: Navigation with LEFT and RIGHT analogue sticks in game modes
Added: Installed homebrew apps with RELOAD.SELF can be launched via multiMAN
Added: PIC0.PNG+PIC1.PNG overlay when creating cached images (clear cache to get it)
Added: Abort "Setting access permission" by pressing [O] or [^]
Added: Support for condorstrike's helpMME help application from within file manager (press [X] over the HELP button)
Added: Skip initial scan when multiMAN is spawned by its RELOAD.SELF
Added: SBOX.PNG image for themes (supports shadows, covers, docks) for 8x4 display mode
Added: Multiple files OR folders copy/delete/move in file manager (select with [SELECT] button)
Added: Up/Down can move and scroll through pages in File Manager mode
Added: new option in options.ini: [scan_for_apps] to scan for RELOAD.SELF compatible apps
Added: No initial scanning for games (loading much faster)
Added: Filemanager left/right panes are restored on multiMAN start
Added: AUR5.JPG image used for 8x4 display mode
Fixed: Bug when output resolution is 576p/720p
Changed: Spoofed firmware detected by CRC check of dev_flash files
Changed: Better copy/backup progress indication (even for games with very large number of files)

دوستانی که به هر نحوی مشکل داشتن حتما اینو تست کنن.

سلام بچه ها دلم برا بعضیا تنگ شده بود:31:چند تا سوال دارم.2 3 نفری هستن جواب سوالامونو میدونن اما نمیدونم چرا جواب نمیدن که اصلا برام مهم نیست چون بچه های باحال اینجا زیاد داره

خوب بچه ها همش درباره بازیه نه خود کنسول
اول اینکه این بازیه little big plant 2 توی گیم اسپت امتیازش خیلی بالاست.رفتم بازی هم بگیرم یارو گفت اینو ببر از موفق ترین بازیای پلی 3 هست.اما من هیچ جذابیتی توی این بازی ندیدم و از هاردم پاکش کردم.تا مرحله 2 رفتم واقعا یه بازیه بچه گانه و ابتدایی بود این اصلا قابله مقایسه با هوی راین و خدای جنگ و مافیا و ...نیست پس چرا اینقدر تعریف ازش میکنن؟من هنوز از روی این یکی هاردم پاک نکردم اگه از مرحله 2 به بعد یه تحولی میاد تو بازی که بریزمش دوباره اگه نه که پاک کنم

دوم اینکه قضیه لول روی سی دیای پلی 3 چیه؟که میگن فلان لول تقلبیه این لول اصلیه و ...یعنی هر بازی فقط یه دونه لول داره؟هر لول دیگه رو سی دی باشه تقلبیه؟

LBP یه بازی با Gameplay فوق العاده زیبا هست !!! همونطور که LIMBO یک بازی Arcade فوق العاده برای Xbox 360 هست. شما هیچ وقت نمیتونی GP این بازی هارو ب HR یا GOW یا MGS و ... مقایسه کنی عزیز دل.

J A V I D
08-04-2011, 16:09
Navigation ؟!؟!؟!؟!

در کل یک پیشنهاد براتون دارم ، هرگز کاری رو که حتی فکر میکنید نمیتونید انجام بدید رو انجام ندید و بدید کسی که میتونه براتون انجام بده ، 7-8 هزار تومان خرج کنید خیلی بهتره تا یک کنسول رو بریک کنید .

آخرین باندلی هم که اومده ، من همین امروز دیدم 350 یورو قیمتش بود و Move هم باهاش بود ، ولی فکر میکنم که هاردش 160 باشه .

میلاد جان تو مملکت ما به اون دسته بیله که بقل بستنیه گذاشته تو عکس شما Navigation می گن اونجا چیز دیگه ای بهش می گن که شما علامت سوال گذاشتی ؟ اسمش چیز دیگه ایه چون رو جعبشم همینو نوشته !

برای بازی ها می شه از Navigation استفاده نکرد و جاش دسته کنسول رو گرفت تو دست تو اول بازی های Move هم به صورت تصویری به این نکته اشاره می کنه که البته صد در صد استفاده از Navigation راحت تره ... رو استاتر پکم Navigation نیست و باید جدا خریده بشه ! حداقل تو استارتر پک هایی که تو ایران به صورت عموم فروخته می شه نیست !!! البته همونطور که گفتم اگه نخریدیم از یک دسته می تونید جاش استفاده کنید ... البته به نظر من کلا استفاده از دسته خیلی راحت تره ا این دو تا رو بگیریم دستمون ، من خریدم یه ربعم با Move بازی نکردم !!!!

hamed-akbarie
08-04-2011, 17:25
آخرم کسی جواب منو نداد. آقا من هر کاری کردم این تم ها رو با فلش نتونستم کپی کنم در دستگاه .

یعنی بین این همه ps3 باز کسی نیست برا من کامل توضیح بده ببینم مشکل از کجاست ؟؟؟؟؟؟؟

لطفا یکی طریقه ریختن تم رو به من توضیح بده؟؟؟؟

من از هیچ کدوم قسمت ها نتونستم تم رو کپی کنم.....

boy_teh
08-04-2011, 17:40
سلام

سلام
LBP کلا بازی خوب و سرگرم کننده ای هست . منم تا وقتی 1 دسته داشتم زیاد باهاش حال نکردم ولی از وقتی دومین دسته رو هم خریدم و با داداشم 2نفره یازیش کردیم خیلی حال داد و کلی خندیدیم . ضمنا مقایسه LBP با اون بازیایی که گفتی اصلا درست نیست چون اینا هیچ ربطی به هم ندارند .
اگر دنبال این هستی که تحولی توش پیدا کنی بیخیال شو و پاکش کن چون مشخصه باهاش حال نکردی . از مرحله 2 به بعد هم همینه چون کلا سبک بازی همینیه که دیدی .
یه چیز جالب این LBP این هست که خودت میتونی بازی بسازی و مرحله طراحی کنی و اونو تو شبکه قرار بدی تا همه استفاده کنن و کلا این بازی رو هر چی روش بیشتر وقت بذاری بیشتر حال میده .

Alex Fera
08-04-2011, 18:11
آخرم کسی جواب منو نداد. آقا من هر کاری کردم این تم ها رو با فلش نتونستم کپی کنم در دستگاه .

یعنی بین این همه ps3 باز کسی نیست برا من کامل توضیح بده ببینم مشکل از کجاست ؟؟؟؟؟؟؟

حامد جان کاری نداره که.........
شما اول همونطور که سعید گفت تم رو توی فلش کپی....
یعنی اینطوری:PS3>THEME
حتما باید با حروف بزرگ بنویسی و حتما باید همین جا کپی کنی تا دستگاه تم ها رو شناسایی کنه........
تو مرحله بعد برو تو اون قسمت که تمدستگاه رو انتخاب میکنی و Instal رو بزن،تا تم هایی که روی فلشت هست رو برات بیاره........

یا حق

---------- Post added at 07:11 PM ---------- Previous post was at 07:06 PM ----------

آره بابا 100%. یکی از کسایی که بازی به روز میاورد تو توپ خونه فروشگاه نیما بود که حتی پیش فروش هم داشت .

چند وقت پیش رفتم پیشش گفت دیگه نداریم .

آره سعید جان نیما دیگه اصلا بازی اوریج نمیاره،من خودم همرو از نیما میگرفتم
الان بیشتر بازیها رو تماشا داره،همون مغازه که بقل پاساژ لباف هستش......
البته جاوید هم اگه سفارش بدی برات میاره....

((اگه تبلیغ شد ببخشید،برای اطلاع رسانی به بچه های اوریج بازه))

یا حق

SamGun
08-04-2011, 18:17

پسر مگه من جوابتو ندادم صفحه ی قبل ؟!

تم هارو باید توی آدرسی که خودت درست میکنی توی Flashram ات بریزی به این صورت که تو Root memory یک فایل به نام PS3 (با حروف بزرگ) درست میکنی

بعد داخل اون دوباره یک فولدر به نام THEME (با حروف بزرگ) درست میکنی و تم هارو داخل اون میریزی .

بعد Flash رو دستگاه وصل میکنی و بعد از داخل منوی Setting وارد Theme و اونجا تم ریخته شده در Flash رو نصب میکنی وبعدش هم انتخابش میکنی و تمام.

حالا باز نیم ساعت دیگه بیا بگو آقا هیچ کس جواب مارو نمیده :31: