PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Play Station 3

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

afshin b
10-02-2011, 19:58
حتما" امتحان ميكنم ، در ضمن هارد رو وصل ميكنم به ps3 به هيچ عنوان عكس العملي نشون نميده .

البته با مستر خود وسترن ديجيتال كه از سايتش گرفتم زدم كه نشد !

باور كن اين usb3 با ps3 همخوني نداره !!

من اولين قرباني هستم و منتظر كاربراي ديگه باشيم كه به اين مشكل بر ميخورن !!!
مثل اینکه من دومی ام!!
دوستان اکه راه حلی به نظرتون میاد لطفا دریغ نکنین.

dooste.man83
10-02-2011, 21:41
دوستان یک دسته XBOX ی واسه PS3 میخوام که دقیقا مثل XBOX باشه همه چیش... قیمت مهم نیست فقط تو تهران پیدا بشه...راهنمایی میکنید

---------- Post added at 09:41 PM ---------- Previous post was at 09:40 PM ----------

مثل اینکه من دومی ام!!
دوستان اکه راه حلی به نظرتون میاد لطفا دریغ نکنین.
درایو بک آپ داره هارد هاتون؟ اگه داره بگید تا بگم چیکار کنید

ommolfesad
10-02-2011, 22:05
)

---------- Post added at 10:05 PM ---------- Previous post was at 10:04 PM ----------

دوستان یک دسته XBOX ی واسه PS3 میخوام که دقیقا مثل XBOX باشه همه چیش... قیمت مهم نیست فقط تو تهران پیدا بشه...راهنمایی میکنید

---------- Post added at 09:41 PM ---------- Previous post was at 09:40 PM ----------

ببین داخل هارد چند تا فایل داره که برای فرمت و برنامه ای برای بک آپ گرفتن داره ، و کلا" یک پارتیشن داره .

(البته دو پارتیشن هم کردم نشد )

afshin b
10-02-2011, 23:32

فکر نکنم داشته باشه!
یه درایو داره فقط.

subziro22
11-02-2011, 10:02
با سلام من يك ps3 سفيد خريد 160 گيگ از همان جايي كه خريدم برايم دستگاه را هك كرد و چون من xbox360 هم داشتم فقط بازي هاي اختصاصي ps3 را گفتم برايم روي يك هارد 500 ريخت بار اول بازي ها اجرا نشد دستگاه و هارد با دوباره برد وقتي آورد درست شده بود در ضمن بعضي از بازي ها را در هارد دستگاه كپي كردم تا اجرا شد فقط بازي يك مشكلي كه فعلا است بازي كلي بازي infamu زبانش فرانسوي است مشكل از چيست

dooste.man83
11-02-2011, 10:28
برنامه های بک آپش قابل پاک کردن هست یا نه؟

ommolfesad
11-02-2011, 10:35
برنامه های بک آپش قابل پاک کردن هست یا نه؟

آره ، ميشه پاك كرد ، حتي فرمت كردم همش پاك شد و با پارتيشن منيجر فرمت كردم براحتي فرمت (فت32) شد ولي تو ps3 اصلا" انگار نه انگار كه هاردي وصله!!!!

dooste.man83
11-02-2011, 12:43
دوستان چندین جا خود من تو همین سایت نوشتم واسه ps3 سیگیت بگیرید که هم خوانی داره
2 دلیل میتونه داشته باشه مشکلتون:
ps3 به دوره هارد حساس یعنی‌ هرچی‌ دوره هارد بیشتر باشه راحت تر شناسایی میکنن تو صفحات قبلم همه دوستان هاردهای ۷۲۰۰ دور رو پیشنهاد میکردن ممکن به احتمال کم این هارد‌ها دورش یه مقدار حتی کمتر از ۵۴۰۰ هم بیاد که باعث می‌شه ps3 نشناسش دیگه کلا البته این مورد در مورد هاردهای 2.5 اینچ صدق میکنه(احتمال ضعیف)

اما احتمال خیلی‌ قوی تر اینه که شاید یک ویرچوال درایو مجازی داره داخلش که شما در حالت عادی نمیتونید ببینید اما تو ps3 شناخته می‌شه و ps3 با این نوع درایو کاملا مشکل داره این مورد رو با نرم افزرهای مختلف حتما چک کنیداینم بگم که اگر این دومی‌ باشه احتمالش کمه بتونید مشکلو حل کنید اما اگر بازم این مورد بود بگید تا بگم چیکار کنید
و کلا توصیه می‌کنم هارد اکسترنال ۲.۵ اینچ بیشتر از ۵۰۰ استفاده نکنید چون ممکن از لحاظ برقی ps3 کم بیاره و دوره هاردتون رو زیر ۵۴۰۰ دور بیار و دیگه نشناسش دستگاه ps3
اینم بگم که usb3.0 کاملا از usb 2.0 پشتیبانی میکنه و مشکل این نیست

afshin b
11-02-2011, 13:50
دوستان چندین جا خود من تو همین سایت نوشتم واسه ps3 سیگیت بگیرید که هم خوانی داره
2 دلیل میتونه داشته باشه مشکلتون:
ps3 به دوره هارد حساس یعنی‌ هرچی‌ دوره هارد بیشتر باشه راحت تر شناسایی میکنن تو صفحات قبلم همه دوستان هاردهای ۷۲۰۰ دور رو پیشنهاد میکردن ممکن به احتمال کم این هارد‌ها دورش یه مقدار حتی کمتر از ۵۴۰۰ هم بیاد که باعث می‌شه ps3 نشناسش دیگه کلا البته این مورد در مورد هاردهای 2.5 اینچ صدق میکنه(احتمال ضعیف)

اما احتمال خیلی‌ قوی تر اینه که شاید یک ویرچوال درایو مجازی داره داخلش که شما در حالت عادی نمیتونید ببینید اما تو ps3 شناخته می‌شه و ps3 با این نوع درایو کاملا مشکل داره این مورد رو با نرم افزرهای مختلف حتما چک کنیداینم بگم که اگر این دومی‌ باشه احتمالش کمه بتونید مشکلو حل کنید اما اگر بازم این مورد بود بگید تا بگم چیکار کنید
و کلا توصیه می‌کنم هارد اکسترنال ۲.۵ اینچ بیشتر از ۵۰۰ استفاده نکنید چون ممکن از لحاظ برقی ps3 کم بیاره و دوره هاردتون رو زیر ۵۴۰۰ دور بیار و دیگه نشناسش دستگاه ps3
اینم بگم که usb3.0 کاملا از usb 2.0 پشتیبانی میکنه و مشکل این نیست
سلام
ممنون از توجهتون.
هارد من 3.5 اینچیه WD MYBOOK ESSENTIAL USB 3.0 1TB
ویرچوال درایو مجازی رو با چه برنامه ای میتونم چک کنم که داره یا نداره؟

dooste.man83
11-02-2011, 14:58
سلام
ممنون از توجهتون.
هارد من 3.5 اینچیه WD MYBOOK ESSENTIAL USB 3.0 1TB
ویرچوال درایو مجازی رو با چه برنامه ای میتونم چک کنم که داره یا نداره؟
control panel
administrative tools
computer management
storage
disk management
از اینجا میتونید ببینید هاردتون چند پارتیشن داره کلا

afshin b
11-02-2011, 15:16
control panel
administrative tools
computer management
storage
disk management
از اینجا میتونید ببینید هاردتون چند پارتیشن داره کلا

فکر کنم یه پارتیشن باشه. توی عکس خودتون ببینید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dooste.man83
11-02-2011, 18:01
فکر کنم یه پارتیشن باشه. توی عکس خودتون ببینید.
عکست لود نمیشه که !!!

afshin b
11-02-2011, 19:34
عکست لود نمیشه که !!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Gamemaster
11-02-2011, 20:20
یئ‌ پاسپورتی میگرفتی راحت بودی
--------------------------------------
دوستان لینکهای جدید بازیهارو تو کلوپ گذاشتم برید ببینین

dooste.man83
11-02-2011, 20:57

یک زنگ به شرکت گارانتی بزن ببین کمکی می کنن

pooriya_hp
11-02-2011, 21:03
عزیزان ps3 که تا به حال -- نشده و الان هم بازی های اورجینال داره run میکنه رو میشه -- کرد ؟؟؟

به چه روشی ؟؟

قیمت دانگل الان چنده ؟؟

Gamemaster
11-02-2011, 21:32
دانگل که ور افتاده
به روش CFW

sony_W810i
12-02-2011, 08:15

اینو مطمئن نیستم ولی به امتحانش می ارزه. تا جایی که میدونم هاردت وقتی FAT32 فرمت میشه نباید بیشتر از 380'گیگ باشه اندازه پارتیشنش. البته هر سیستم عاملی فرق داره.مثلا Windows که نمیذاره بیشتر از 32768 مگ باشه اندازش موقع فرمت کردن با خود ویندوز.

هاردتو تقسیم کن به پارت 350 گیگ یا محض اطمینان کمتر ببین درست میشه یا نه. من یک هارد 500 دارم 2 تا پارتش کردم 270 گیگ FAT32 بقیه NTFS و مشکلی باهاش ندارم
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یک سوال:
من دیشب میخواستم هارد PS3 رو تغییر بدم. MGS4 داشتم و اونو با گایا کپی کردم تو External FAT32 که Split شد. بعدش وقتی خواستم برش گردونم به Internal خود گایا خیلی خوشگل Join کرد فایلهارو و اجرا هم شد. سوال من اینه که فقط اگه با گایا Split شده باشه میشه دوباره Join کرد یا با هر Maneger دیگه ای میشه. مثلاً با Multiman تقسیم شده باشه و با Gaia وصلشون کرد؟

اگه میشه که عالیه.
اگه نمیشه از کجا میشه فهمید فایلهای split شده با کدوم manager جدا شدند که با همون بشه Join کردشون؟
ممنون

sony_W810i
12-02-2011, 10:38
عزیزان ps3 که تا به حال -- نشده و الان هم بازی های اورجینال داره run میکنه رو میشه -- کرد ؟؟؟

به چه روشی ؟؟

قیمت دانگل الان چنده ؟؟

به هیچ وجه دنبال دانگ نرو.
خیلی راحت با CFW Kmeaw میشه کپی خورش کرد بی هیچ دردسر.

ommolfesad
12-02-2011, 20:46
اینو مطمئن نیستم ولی به امتحانش می ارزه. تا جایی که میدونم هاردت وقتی FAT32 فرمت میشه نباید بیشتر از 380'گیگ باشه اندازه پارتیشنش. البته هر سیستم عاملی فرق داره.مثلا Windows که نمیذاره بیشتر از 32768 مگ باشه اندازش موقع فرمت کردن با خود ویندوز.

هاردتو تقسیم کن به پارت 350 گیگ یا محض اطمینان کمتر ببین درست میشه یا نه. من یک هارد 500 دارم 2 تا پارتش کردم 270 گیگ FAT32 بقیه NTFS و مشکلی باهاش ندارم
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یک سوال:
من دیشب میخواستم هارد PS3 رو تغییر بدم. MGS4 داشتم و اونو با گایا کپی کردم تو External FAT32 که Split شد. بعدش وقتی خواستم برش گردونم به Internal خود گایا خیلی خوشگل Join کرد فایلهارو و اجرا هم شد. سوال من اینه که فقط اگه با گایا Split شده باشه میشه دوباره Join کرد یا با هر Maneger دیگه ای میشه. مثلاً با Multiman تقسیم شده باشه و با Gaia وصلشون کرد؟

اگه میشه که عالیه.
اگه نمیشه از کجا میشه فهمید فایلهای split شده با کدوم manager جدا شدند که با همون بشه Join کردشون؟
ممنون

خوب من اينكارو كردم نشد ، حتي به پارتيشن هاي 100 گيگي هم تبديل كردم نشد !!

حالا من اون هارد رو رد كردم رفت ولي براي خريد هارد جديد مشكل دارم :

+ تو بازار به هركي ميگفتم هارد usb اكسترنال 7200 كف ميكردن و ميگفتن كه زماني كه usb هست ديگه سرعت هارد معنا نداره و اين جا usb 2 و usb3 هست كه سرعت بالا رو ساپورت ميكنه !!
كه يجورايي بي ربط هم نميگفتن ! +

اگر هارد اكسترنال داريد كه usb 3 باشه و دورش 7200 باشه و 100% امتحانش كرديد كه رو ps3 جواب ميده لطفا" معرفي كنيد برم همونو بگيرم

shab_2008
12-02-2011, 22:21
خوب من اينكارو كردم نشد ، حتي به پارتيشن هاي 100 گيگي هم تبديل كردم نشد !!

حالا من اون هارد رو رد كردم رفت ولي براي خريد هارد جديد مشكل دارم :

+ تو بازار به هركي ميگفتم هارد usb اكسترنال 7200 كف ميكردن و ميگفتن كه زماني كه usb هست ديگه سرعت هارد معنا نداره و اين جا usb 2 و usb3 هست كه سرعت بالا رو ساپورت ميكنه !!
كه يجورايي بي ربط هم نميگفتن ! +

اگر هارد اكسترنال داريد كه usb 3 باشه و دورش 7200 باشه و 100% امتحانش كرديد كه رو ps3 جواب ميده لطفا" معرفي كنيد برم همونو بگيرم

اینطور که من الان یه جست و جویی توی نت کردم گویا خیلی ها مشکل نشناختن هارد توسط کنسول رو دارن و اکثر اونها برند هاردشون WD بوده!

اما نکته اصلی قابلیت ساپرت این هارد ها از درگاه USB 3 هست که خیلی ها عنوان کردن مشکل اصلی همین USB 3 بودن هارد ها و ایجاد مشکل در نشناختن هارد توسط کنسول هست!

و توصیه شده از هارد های USB 3 برای استفاده در کنسول استفاده نشه!

البته یه سری روش هم برای رفع این مشکل پیشنهاد شده :

سعی هم کنید از هارد های سی گیت خرید کنید!

afshin b
12-02-2011, 23:31
اینطور که من الان یه جست و جویی توی نت کردم گویا خیلی ها مشکل نشناختن هارد توسط کنسول رو دارن و اکثر اونها برند هاردشون WD بوده!

اما نکته اصلی قابلیت ساپرت این هارد ها از درگاه USB 3 هست که خیلی ها عنوان کردن مشکل اصلی همین USB 3 بودن هارد ها و ایجاد مشکل در نشناختن هارد توسط کنسول هست!

و توصیه شده از هارد های USB 3 برای استفاده در کنسول استفاده نشه!

البته یه سری روش هم برای رفع این مشکل پیشنهاد شده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسعی هم کنید از هارد های سی گیت خرید کنید!
تا قبل از اینکه این صفحه رو بخونم امیدوار بودم که بتونم یه کاریش بکنم. حالا مطمئن شدم که هیچ راهی نداره و باید دنبال یه هارد دیگه باشم.
ممنون.

ommolfesad
12-02-2011, 23:53
تا قبل از اینکه این صفحه رو بخونم امیدوار بودم که بتونم یه کاریش بکنم. حالا مطمئن شدم که هیچ راهی نداره و باید دنبال یه هارد دیگه باشم.
ممنون.

دوست من يه راه ميگم امتحان كن ، من هاردم رو رد كردم رفت ولي فكر كنم موفق بشي .

اينجور كه من ديدم اين مشكل با هاب usb حل ميشه !! اول امتحان كن جواب داد بخر قيمتش هم حدود 9000 هست .
(با لينك دوستمون بيشتر مطمئن شدم )

حالا :

afshin b
13-02-2011, 00:08
دوست من يه راه ميگم امتحان كن ، من هاردم رو رد كردم رفت ولي فكر كنم موفق بشي .

اينجور كه من ديدم اين مشكل با هاب usb حل ميشه !! اول امتحان كن جواب داد بخر قيمتش هم حدود 9000 هست .
(با لينك دوستمون بيشتر مطمئن شدم )

حالا :

مرسی از راهنماییتون.
میشه بپرسم کجا دیدین؟ یعنی دیدین که کار کرد؟

ommolfesad
13-02-2011, 00:11
مرسی از راهنماییتون.
میشه بپرسم کجا دیدین؟ یعنی دیدین که کار کرد؟

تو 4 تا 5 ساعت تو اينترنت گشتم و تو فرومهاي خارجي ديدم كه انگار اين روش جواب داده بود ، يعني بعضي ها كه مشكلشون با اين حل شده بود داشتند به ديگران پيشنهاد ميدادن !

جالب اينجاست اكثرا " WD بود !!
(دوست من حتما" نتيجه رو اعلام كن )

panther99
13-02-2011, 01:01
آقا اگه میشه به این سوال من هم جواب بدید . ممنون :
الان ps3 های جدید که اسلیم هم هستن کامل و صد در صد ه ک شده اند ؟؟؟؟؟؟ . یعنی بازهای کپی شده رو بدون هیچ مشکلی اجرا میکنن ؟؟؟ هکش نرم افزاری هست یا سخت افزاری ؟؟ اگه سخت افزاریه چه حرکتهایی میزنن رو ps3 بینوا ؟؟؟؟؟:31:بازیهایی که واسشون هست چنده ؟؟؟؟ منظور همون بازیهای کپی ؟؟؟؟ همه بازیها کپی شده هستن ؟؟؟ مثلا اگه یه کنسول ps3 جدید بگیریم میتونیم call of duty و pes2011 و ... کلا جدیدترین بازیها رو بدون هیچ دردسری بازی کنیم ؟؟؟؟ آخه قیمت بازیهای ps3 اونقدر بالا هست که اصلا آدم هرجوری فکر میکنه میبینه میلیاردر هم باشه دلش نمیاد ببره 50 هزار تومن هر هفته بده به گیم و باز روز از نو روزی از نو !!!!!!!!!!!!!!!!!!
اگه این مشکل صد در صد حل بشه میشه بهش فکر کرد !!!! :46:

Gamemaster
13-02-2011, 02:28
هنوز نخریدی بابا؟:31:
سلیم فت نداره همه به فنا رفتن:27:
نرمی
از ۲ تا ۵ هزار
لینک (پیشتر) بعضیها هستش

ommolfesad
13-02-2011, 08:30
آقا اگه میشه به این سوال من هم جواب بدید . ممنون :
الان ps3 های جدید که اسلیم هم هستن کامل و صد در صد ه ک شده اند ؟؟؟؟؟؟ . یعنی بازهای کپی شده رو بدون هیچ مشکلی اجرا میکنن ؟؟؟ هکش نرم افزاری هست یا سخت افزاری ؟؟ اگه سخت افزاریه چه حرکتهایی میزنن رو ps3 بینوا ؟؟؟؟؟:31:بازیهایی که واسشون هست چنده ؟؟؟؟ منظور همون بازیهای کپی ؟؟؟؟ همه بازیها کپی شده هستن ؟؟؟ مثلا اگه یه کنسول ps3 جدید بگیریم میتونیم call of duty و pes2011 و ... کلا جدیدترین بازیها رو بدون هیچ دردسری بازی کنیم ؟؟؟؟ آخه قیمت بازیهای ps3 اونقدر بالا هست که اصلا آدم هرجوری فکر میکنه میبینه میلیاردر هم باشه دلش نمیاد ببره 50 هزار تومن هر هفته بده به گیم و باز روز از نو روزی از نو !!!!!!!!!!!!!!!!!!
اگه این مشکل صد در صد حل بشه میشه بهش فکر کرد !!!! :46:
*
نرم افزاريه
كپي روي هارد از 2 تا 4 هست(هر بازي كه ميريزن رو هارد)
حل شده 98%

sony_W810i
13-02-2011, 09:13
کمک فوری:
من هاردمو که عوض کردم از save بازی هام backup گرفتم. حالا که دوباره ریختم توش میگه Invalid save
قبلاً N بار اینکارو کردم و کار میکرد. فرقش این بود که قبلاً قبل از Jailbreak میرفتنم Account PSN میزدم و لاگین میشدم اما ایندفه چون 3.55 داشتم نمیشه حتی واسه اولین بار هم بهش Account معرفی کرد.

کسی میدونه Save دقیقاً به چه چیزهایی واسه Valid بودن کار داره؟

من حتی User خود PS3 رو هم مثل همون قبل ساختم

کلی Save از AC:Brotherhood و .... داشتم :41::41:
کلی نینجا پرورش داده بودم توش که همه Assassin شده بودند:41::41:

از ps3 save unlocker هم استفاده کردم ولی پیغام save corrupted میده
-----------------------------------------------------------------------------------------
در ضمن این ps3 game updater عجب چیز باحالیه
update بازیهارو دانلود میکنه رو pc وبه صورت فایل .pkg رو Ps3 نصب میشه و همیشه میتونید داشته باشیدشون

و ما بالاخره Linux رو اجرا کردیم
حتی توش کلی برنامه هم نصب کردم. سرعتش یکم پایین هست ولی تجربه جالبی بود. فقط کافی فایل Linux.img رو تو root هارد خود ps3 کپی کنی و asbestOS 1.5 بعد lv2 patch رو اجرا کنی و linux رو انتخاب کنی. اجرا میشه مثل هلو

panther99
13-02-2011, 11:43
*
نرم افزاريه
كپي روي هارد از 2 تا 4 هست(هر بازي كه ميريزن رو هارد)
حل شده 98%

یعنی چی روی هارد از 2 تا 4 ؟؟؟؟؟ یعنی اگه بخواییم بازی رو بریزیم باید کنسول رو برداریم ببریم مغازه ؟؟؟؟
بعد میشه در مورد اون 98% هم توضیح مختصر بدید ؟؟؟؟!!!!!! یعنی هنوز هم یه سری مشکلات داره ؟؟؟؟؟ چه جوری شده ؟؟؟؟ به نظرتون به صرفه ست الان با این وضعیتش بخریم یا بریم سراغ XBOX ؟؟؟؟؟؟؟

ommolfesad
13-02-2011, 12:19
عزيزم 2 تا 4 منظور هزينش هست ! يعني هر بازي مثلا" 4 هزار تومن روي هارده اكسترنالت ميريزن بعدش تو منزل مبارك از اكسترنال ميريزي توي PS3
98% بازي ها اجرا ميشن با ه ك جديد

J A V I D
13-02-2011, 13:22
به سلامتی نسخه کپی کیل زون سه هم اومد ، بشینید بازی کنید برای بقیه هم تعریف نکنید که من منتظرم اصلش بیاد بخرم !

panther99
13-02-2011, 14:35
بازیهای کپی تو کیفیت و اجرا که فرقی نمیکنه با اصلش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پس حتما باید یه هارد اکسترنال همه بخریم ؟؟؟؟
خب اون 2% بازیها چه بازیهایی هستن ؟؟؟؟ مشخصه ؟؟؟؟؟؟؟ اجرای بازیها ی کپی که هیچ مشکلی مثل هنگ و ... ایجاد نمیکنه ؟؟؟؟

Gamemaster
13-02-2011, 14:46
لینکهای کیللزن ۳ رو تو کلوپ گذشتم مولتی‌۲۰ هستش

shab_2008
13-02-2011, 18:46
بازیهای کپی تو کیفیت و اجرا که فرقی نمیکنه با اصلش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پس حتما باید یه هارد اکسترنال همه بخریم ؟؟؟؟
خب اون 2% بازیها چه بازیهایی هستن ؟؟؟؟ مشخصه ؟؟؟؟؟؟؟ اجرای بازیها ی کپی که هیچ مشکلی مثل هنگ و ... ایجاد نمیکنه ؟؟؟؟

نه دوست عزیز هیچ کم و کاستی نسبت به نسخه اصلیش نداره!

اگه هارد داخلی کنسولتون زیر 80 هست قطعا برای استفاده از نسخه کپی بازی مثل KZ 3 باید یه هارد بخرید ( داخلی و خارجیش فرقی نداره) چون حجم بازی گویا 41 گیگه !!

برای بازیهایی هم که اجرا میشن با نمیشن هم میتونین به لینک زیر مراجعه کنید :

A.N.A.P
13-02-2011, 20:01
از این به بعد هر بازی PS3 که تولید میشود دارای یک شماره سریال خاصی خواهد بود که جلوی کرایه بازی گرفته خواهد شد

محض اطلاع !:31:

sonixax
13-02-2011, 20:25
از این به بعد هر بازی PS3 که تولید میشود دارای یک شماره سریال خاصی خواهد بود که جلوی کرایه بازی گرفته خواهد شد

محض اطلاع !:31:

نتیجه = افت فروش بازی های Ps3 و احتمال ورشکست شدن کنسول چون این برابر با تحریم بزرگترین تشکلیات فروش بازی در سرتاسر دنیاست - تشکیلاتی به نام GameStop

تازه اگر کسی کنسولش رو عوض کنه به هر دلیلی به این معنی هستش که باید بازیش رو هم عوض کنه !!!!!! هیچ ابلهی تن به این داستان نمیده .

البته اگر میشه یک منبعی چیزی هم بدید .

ommolfesad
14-02-2011, 09:57
فايل EBOOT.BIN اورجينال Assasins CreedII رو ميتونيد برام آپ كنيد ؟؟ يا لينك بديد ؟

BLUS30364

حدود حجم EBOOT.BIN چقدر ميشه ؟؟

afshin b
14-02-2011, 15:45
فايل EBOOT.BIN اورجينال Assasins CreedII رو ميتونيد برام آپ كنيد ؟؟ يا لينك بديد ؟

BLUS30364

30 مگه.....

farbod N73 me
14-02-2011, 18:33
نتیجه = افت فروش بازی های Ps3 و احتمال ورشکست شدن کنسول چون این برابر با تحریم بزرگترین تشکلیات فروش بازی در سرتاسر دنیاست - تشکیلاتی به نام GameStop

تازه اگر کسی کنسولش رو عوض کنه به هر دلیلی به این معنی هستش که باید بازیش رو هم عوض کنه !!!!!! هیچ ابلهی تن به این داستان نمیده .

البته اگر میشه یک منبعی چیزی هم بدید .

میلاد یه ذره عجیب غریبه ولی منم خیلی جاها خوندم(نمیگم حتما درسته. ولی منم شایعه اشو شنیدم) البته الان منبع ندارم ولی اگه اینجوری بشه من یکی که بدبختم!

J A V I D
14-02-2011, 19:34
این بحث شماره سریال مال بخش آنلاین بازی هاست ، که یک کد داره ، الانم یه سری بازی ها این کد رو دارن مثل فیفا ، که برای بازی آنلاین باید از اون کد استفاده بشه !

sonixax
14-02-2011, 20:31
این بحث شماره سریال مال بخش آنلاین بازی هاست ، که یک کد داره ، الانم یه سری بازی ها این کد رو دارن مثل فیفا ، که برای بازی آنلاین باید از اون کد استفاده بشه !

این با عقل جور در میاد ، اگر شما میخوای آنلاین بازی کنی باید بازی رو بخری و به یورنیم خودت توی PSN اضافش کنی .

ولی خود بازی اونهم اینجا - همه کنسول رو تحریم میکنند مهم ترین دلیلش هم اینه :

اروپایی ها الان Ps3 فت خریدند - پس فردا اسلیم میاد فت رو میندازند دور یک اسلیم میخریند - حتی آپدیت هم نمیکنند به اون صورت ، این یعنی اینکه اینها با هر کنسول باید بازیهاشونم عوض کنند !!! خوب بیخیال این کنسول میشند - 360 هم که داره میتازونه ، بیا و درستش کن .

ommolfesad
14-02-2011, 23:49

BLUS30364

ميتونيد برام آپ كنيد ؟؟ يا لينك بديد ؟

Gamemaster
15-02-2011, 00:22

محض اطلاع ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منبع این حرفت کجاست؟:31:

sony_W810i
15-02-2011, 20:49
منبع این حرفت کجاست؟:31:

shab_2008
15-02-2011, 21:23

ممنون ولی...

همون خط اول اگه توجه میکردین اینو نوشته ::31:

....Rumor has it that Sony.خیلی بعیده این اتفاقات بیفته!

حتی شایعه هم شده که یوبی سافت قراره از DRMش برای بازیهای نسخه PS3 استفاده کنه!

همه اینها فعلا در حد یک شایعه هستن و تا چیزی از سوی سونی به طور رسمی اعلام نشه همه این اخبار پوچ هستن!

sonixax
16-02-2011, 00:58
ممنون ولی...

همون خط اول اگه توجه میکردین اینو نوشته ::31:

خیلی بعیده این اتفاقات بیفته!

حتی شایعه هم شده که یوبی سافت قراره از DRMش برای بازیهای نسخه PS3 استفاده کنه!

همه اینها فعلا در حد یک شایعه هستن و تا چیزی از سوی سونی به طور رسمی اعلام نشه همه این اخبار پوچ هستن!

میگم اصلا گیریم که سونی این حماقت رو کرد !
مگه چند تا بازی انحصاری داره ؟ خوب همه Move میکنند روی کنسول های دیگه Ps3 هم میره ور دست DreamCast :27:

sony_W810i
16-02-2011, 12:57
میگم اصلا گیریم که سونی این حماقت رو کرد !
مگه چند تا بازی انحصاری داره ؟ خوب همه Move میکنند روی کنسول های دیگه Ps3 هم میره ور دست DreamCast :27:

این لینک مال 3-5 هفته پیش هست و قدیمی
جدیداً دوباره شایعه شده. و مسلماً شایعه هست و رسمی نیست .
و اینکه سونی اینکارو کنه کنسول های دیگه هست درسته ولی این راه حل نیست چون ما همه PS3 داریم

Rasoul2142
16-02-2011, 17:26
سلام به دوستان
ميخواستم بدونم فريمور 3.56 كي هك ميشه كسي خبري داره؟؟؟؟؟؟

dooste.man83
17-02-2011, 12:30
دوستان یک سوال خیلی فوری داشتم من gt5 رو اجرا کردم با دانگل اما می خوام این بازی رو با فرمون G27 بازی کنم اما این بازی ازش پشتیبانی نمیکنه و اینکه شنیدم تو آخرین آپدیت این قابلیت بهش اضافه شده من اون آپدیت 600 مگابایتی رو دانلود کردم اما بعد از نصب بازم گزینه ای واسه فرمون G27 اضافه نشد چیکار کنم دوستان الان فقط فرمونش کار میکنه و گاز و ترمزش... دنده و کلاج کار نمیکنه ...یک راهنمایی میکنید ...ممنون

farbod N73 me
17-02-2011, 15:42

نه آقا جاوید اون که الانم هست که! این منظورش اینه که برا بازی آفلاین هم یه کد بدن که مثلا جلوی کرایه و خرید و فروش دست دوم رو بگیرن!

sony_W810i
17-02-2011, 18:12
ninja gaiden sigma 1 هم بسیار راحت با GAIA اجرا شد.

sonixax
17-02-2011, 18:17
نه آقا جاوید اون که الانم هست که! این منظورش اینه که برا بازی آفلاین هم یه کد بدن که مثلا جلوی کرایه و خرید و فروش دست دوم رو بگیرن!

خرید و فروش بازی های دست دوم و کرایه بازی های اوریج یک بحث غیر قانونی نیست و در قوانین تجارتی اروپا تضمین شده ، اگر سونی این کار رو بکنه در حقیقت خلاف قوانین اتحادیه اروپا رفتار کده و عملا بازار اینجا رو به خاطر نقض قوانین از دست میده ، همین طور پشتیبانی و ساپورت GameStop رو که بزرگترین توضیع کننده بازی و کنسول در سرتاسر جهان هست و توی هر کوچه خیابونی میری یک شعبه داره رو هم از دست میده ، همچین ضرر بزرگی به خاطر چی ؟

کسانی که این شایعه هارو پخش میکنند معمولا از قوانین تجاری آگاهی ندارند و البته هرگز فکر نمیکنند که اگر یک شرکتی این کار رو بکنه چه اتفاق هایی ممکنه بیوفته - برای همین من یکی که جدی نمیگیرمش .

rahmank750
17-02-2011, 19:26
سلام دوستان

من یه هارد وسترن دیجیتال 500 GB اکسترنال از مدل my passport USB 3 دارم اینجور که خوندم ps3 با اینا مشکل داره رفتم پسش بدم یارو نگرفت اعصابم خرد شده
یعنی هیچ راهی نداره ؟:41:

ehsan 360
17-02-2011, 20:18
بچه ها
اين روش بدون دانگل بدون مشكل بازي ها رو اجرا ميكنه؟
يا توي بعضي ار بازي ها مشكل داره؟
كلا" هر اطلاعاتي در موردش داريد بگيد لطفا":11:
اين كه به فريمور كنسول بستگي داره يا .....
بعد اين روش بهتره يا با دانگل كپي كنيم!؟

rahmank750
17-02-2011, 22:36
مرسی که کسی جواب نداد

خودم به عنوان اولین نفر تونستم هارد اکسترنال Western Digital My passport 500GB USB 3 رو به ps3 وصل کنم
الانم دارم استفاده میکنم

afshin b
18-02-2011, 00:02
مرسی که کسی جواب نداد

خودم به عنوان اولین نفر تونستم هارد اکسترنال Western Digital My passport 500GB USB 3 رو به ps3 وصل کنم
الانم دارم استفاده میکنم
هیچ کار خاصی انجام ندادی؟
مال من که 3.5 اینچی usb 3.0 بود و نشناخت.
-------------------------------

دوستان GT5 کپی رو میشه با CFW از هارد اکسترنال بازی کرد؟

SamGun
18-02-2011, 00:03
مرسی که کسی جواب نداد

الانم دارم استفاده میکنم

میشه بگید چیکار کردین که Config شد ؟

دوستان GT5 کپی رو میشه با CFW از هارد اکسترنال بازی کرد؟

آره مشکلی نداره

dooste.man83
18-02-2011, 00:49
هارد های wd رو مثل اینکه یک مدلش با ps3 سازگاره این رو پشتیبانی فنیش به هم گفت اما اکثر مدل هاش نیست و وقتی هم نباشه هیچ کاریش نمیشه کرد بهترین راه خرید سیگیت هست که ارزون ترو هست و تمام مدل هاش سازگاره

rahmank750
18-02-2011, 12:30
من با acronis پارتیشن هارد رو بطور کامل پاک کردم بعدش با همین نرم افزار پارتیشن بندیش کردم Fat 32

نکته ای که بهش فقط برخورد کردم این بود که سیم رو وقتی به هارد وصل میکردم (usb به ps3 نه ها) این طرفش یعنی خود پورت که به هارد وصل میشه
وقتی میزدم تو نمیشناخت ولی وقتی آروم پورت رو وصل میکنم که کامل تو نره سر پورت هم میدم بالا ps3 میشناسه در کل روش عجیبیه ولی جواب داد

sony_W810i
19-02-2011, 14:25
ban شدن شروع شد
به هیچ وجه با سیستم jailbreak شده کانکت نشید

ali gamma
19-02-2011, 23:55
سلام دوستان

ایا قابلیت اجرای مستقیم از دیسک بالاخره عملی نشد؟

farbod N73 me
20-02-2011, 00:07
ban شدن شروع شد
به هیچ وجه با سیستم jailbreak شده کانکت نشید

هکرها هم گفتن میتونیم سیستم هارو از بن دربیاریم!(به قولی Unban بکنیم!)

BATMAN-LOVE
20-02-2011, 00:12
سلام دوستان

ایا قابلیت اجرای مستقیم از دیسک بالاخره عملی نشد؟
اتفاقا من هم اين سوالو داشتم---
ولي فكر نكنم شده باشه!!!و الا خيلي زود خبرش درج ميشد---

sony_W810i
20-02-2011, 08:39
هکرها هم گفتن میتونیم سیستم هارو از بن دربیاریم!(به قولی Unban بکنیم!)

اونا کنسول رو نمیتونن از Ban در بیارن. فقط با تغییر packet header ها میان سریال جعلی میدن به کنسول که قبلاً بن نشده
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
dیک مشکل : تو motor storm هر کار میکنم دسترو هرچی تکون میدم ماشین هیچ عکس و العملی نشون نمیده.باید دکمه خاصی رو نگه داشت؟ یا مواقع خاصی اینکارو کرد؟

تو metal gear با اون عرو سک میتونم از حس گر استفاده کنم اما اینجا نمیشه
ممکن کسی کمک کنه؟؟؟؟؟:41::41:

dooste.man83
21-02-2011, 01:37
من با acronis پارتیشن هارد رو بطور کامل پاک کردم بعدش با همین نرم افزار پارتیشن بندیش کردم Fat 32

نکته ای که بهش فقط برخورد کردم این بود که سیم رو وقتی به هارد وصل میکردم (usb به ps3 نه ها) این طرفش یعنی خود پورت که به هارد وصل میشه
وقتی میزدم تو نمیشناخت ولی وقتی آروم پورت رو وصل میکنم که کامل تو نره سر پورت هم میدم بالا ps3 میشناسه در کل روش عجیبیه ولی جواب داد
اگه کابل ناقص تو بره ممکن هارد آسیب ببینه ... بخاطر نرسیدن برق کافی و احتمال اتصالی

Gamemaster
21-02-2011, 01:40
مولتیمن جدید از کجا بگیرم که فیل نباشه؟

rahmank750
21-02-2011, 12:17
اگه کابل ناقص تو بره ممکن هارد آسیب ببینه ... بخاطر نرسیدن برق کافی و احتمال اتصالی
نه اینکه کامل داخل نباشه اول آروم پورت رو میزنیم ذره ذره میدم داخل چراغ هارد که روشن میشه کامل پورت رو وصل می کنم

omid2800
21-02-2011, 14:26
سلام دوستان من می خوام یک ps3 بگیرم اگه xbox360 رو بفروشم چند تا سوال دارم
الان قیمت بازیهاش چنده
قیمت خود دستگاه البته از این اسلیم ها چنده
کپی خور شده
از نظر شما چقدر فرق داره با ایکس باکس
قیمت یک دسته اضافه چنده

rahmank750
21-02-2011, 18:02
سلام دوستان من می خوام یک ps3 بگیرم اگه xbox360 رو بفروشم چند تا سوال دارم
الان قیمت بازیهاش چنده
قیمت خود دستگاه البته از این اسلیم ها چنده
کپی خور شده
از نظر شما چقدر فرق داره با ایکس باکس
قیمت یک دسته اضافه چنده

سلام

1.قیمت بازی های ps3 بر اساس تعداد دی وی دی متغیره از 2000 تا 10000

2. قیمت اگه اشتباه نکنم الان 120 گیگ 330 تومان 250 گیگ 380 تومان و 320 گیگ 420 تومان به بالا

3. بله کپی خور شده خودتم راحت میتونی انجام بدی 2 تا کار سادس اول آپدیت 3.55 رو نصب میکنی بعدشم CFW Kamew 3.55
4.من هر دو کنسول رو دارم بهت با اطمینان میگم فرقشون فقط تو بازی های انحصاریه
ps3 تو بازی های انحصاری خیلی بهتر از xbox کار کرده و عناوین زیاد تری داره و گرافیکشونم انصافا خیره کنندس بازی های مولتی که برای هر دو کنسول میاد فرقی با هم ندارن ولی گرافیک اکثر این بازیا تو ایکس باکس تا الان بهتر بوده (من فن هر دو کنسول هستما نیاین بگین فن بازی در آوردم:10:)
5.دسته اضافه هم 50 تا 60 تومانه البته با یه تبدیل میتونی دسته ps2 هم بهش وصل کنی ولی رو همه ی بازیا جواب نمیده
امیدوارم تونسته باشم خوب راهنماییت کنم :11:

omid2800
21-02-2011, 21:58
سلام

1.قیمت بازی های ps3 بر اساس تعداد دی وی دی متغیره از 2000 تا 10000

2. قیمت اگه اشتباه نکنم الان 120 گیگ 330 تومان 250 گیگ 380 تومان و 320 گیگ 420 تومان به بالا

3. بله کپی خور شده خودتم راحت میتونی انجام بدی 2 تا کار سادس اول آپدیت 3.55 رو نصب میکنی بعدشم CFW Kamew 3.55
4.من هر دو کنسول رو دارم بهت با اطمینان میگم فرقشون فقط تو بازی های انحصاریه
ps3 تو بازی های انحصاری خیلی بهتر از xbox کار کرده و عناوین زیاد تری داره و گرافیکشونم انصافا خیره کنندس بازی های مولتی که برای هر دو کنسول میاد فرقی با هم ندارن ولی گرافیک اکثر این بازیا تو ایکس باکس تا الان بهتر بوده (من فن هر دو کنسول هستما نیاین بگین فن بازی در آوردم:10:)
5.دسته اضافه هم 50 تا 60 تومانه البته با یه تبدیل میتونی دسته ps2 هم بهش وصل کنی ولی رو همه ی بازیا جواب نمیده
امیدوارم تونسته باشم خوب راهنماییت کنم :11:
سلام از جوابت ممنون عزیز
چند تا سوال دیگه دارم
فرق این 120 250 320 گیگ ها با هم چیه
منظور از دی وی دی چیه یعنی بازی ها رو باید نصب کنم رو کنسول اینکه خیلی بده مثلا چند تا جا میشه روی 120 گیگ
بعد شما بازی ها رو از کجا تهیه میکنی جای خواستی هست
این دسته خود کنسول حساس به حرکت هست همون 6 محوری دیگه
:20:

shab_2008
21-02-2011, 23:02
سلام از جوابت ممنون عزیز
چند تا سوال دیگه دارم
فرق این 120 250 320 گیگ ها با هم چیه

بعد شما بازی ها رو از کجا تهیه میکنی جای خواستی هست

:20:

سلام

فرقشون فقط توی فضای هاردشون هست! همین!

منظور از دی وی دی چیه یعنی بازی ها رو باید نصب کنم رو کنسول اینکه خیلی بده مثلا چند تا جا میشه روی 120 گیگ

بازیهارو باید کپی کنید روی هارد. اگه هارد اکسترنال دارید که وصل میکنید به کامپیوتر و بازیهارو کپی میکند رو هارد اگر هم از هارد خود کنسول میخواین استفاده کنید که باید با کابل لن بازیهارو بریزید رو هارد!

این دسته خود کنسول حساس به حرکت هست همون 6 محوری دیگه

بله 6 محوری هست.

omid2800
22-02-2011, 23:20
دوستان بازی های PS2 رو میشه راحت اجرا کرد کابل HDMI هم داره دیگه

CHEGUEVARA.
23-02-2011, 10:22
salam
bbakhshin ke be farsi post nemidam....:43:w
behtarin noe hard externali ke ba ps3 sazgar bashe kodom model.....??? ps3 usb3 ro ham suport mikone...??:d

sony_W810i
23-02-2011, 12:14
دوستان بازی های PS2 رو میشه راحت اجرا کرد کابل HDMI هم داره دیگه

slim بازی های PS2 رو اجرا نمیکنه. مگه اینکه یک Emulator پیدا کنی و نصب کنی. نسخه های FAT هم که اجرا می کرد فقط بازی های اصلی PS2 رو اجرا میکرد.

همراهش کابل HDMI نداره فقط Composite هست. باید جدا تهیه کنی.

omid2800
23-02-2011, 18:03
slim بازی های PS2 رو اجرا نمیکنه. مگه اینکه یک Emulator پیدا کنی و نصب کنی. نسخه های FAT هم که اجرا می کرد فقط بازی های اصلی PS2 رو اجرا میکرد.

همراهش کابل HDMI نداره فقط Composite هست. باید جدا تهیه کنی.

مرسی از راهنمایت
یک سوال یعنی نرم افزار هایی هست که این کار رو تو کنسول انجام میده سایت مرجعی برای این نرم افزار ها هست ؟

BATMAN-LOVE
23-02-2011, 23:56
به نظر من هنوز همچين نرم افزاري نيومده!!!اتفاقا من هم دنباله اين بودم كه ps2 رو تو ps3 بازي كنم---دستگاهم فته اما بي خيال شدم!!!چون اورجينال ps2 گير نمياد---

sonixax
23-02-2011, 23:58
به نظر من هنوز همچين نرم افزاري نيومده!!!اتفاقا من هم دنباله اين بودم كه ps2 رو تو ps3 بازي كنم---دستگاهم فته اما بي خيال شدم!!!چون اورجينال ps2 گير نمياد---

من اورجینال Ps2 دارم ، توی فت هم اجرا نشد به خصوص با این فرمور های جدید - دلیلش هم اینه که Ps2 هنوز از رده خارج نشده و اگر سونی این کار رو بکنه روی Ps2 ها ضرر میده .

BATMAN-LOVE
24-02-2011, 18:27
فرمورهاي جديد كه اصلا نميتونه بخونه!!!اما يكي از بچه هارو ميشناسم كه قبلا 60 گيگ داشت و بطور سخت افزاري ps2 رو اجرا ميكرد--- ريجن بازي با دستگاهش يكي بود---آپديت هم 3.15
در كل به احتمال قوي يه مدت ديگه نرم افزاري مياد كه ميتونه راحت ps2 رو اجرا كنه--شايد 1 سال ديگه!!!

omid2800
24-02-2011, 18:36
فرمورهاي جديد كه اصلا نميتونه بخونه!!!اما يكي از بچه هارو ميشناسم كه قبلا 60 گيگ داشت و بطور سخت افزاري ps2 رو اجرا ميكرد--- ريجن بازي با دستگاهش يكي بود---آپديت هم 3.15
در كل به احتمال قوي يه مدت ديگه نرم افزاري مياد كه ميتونه راحت ps2 رو اجرا كنه--شايد 1 سال ديگه!!!
مرسی
یک سوال شما دستگاهتون چی هست فت یا اسلیم
در مورد خرید هم برم توپ خونه الان به نظر شما کدوم مدل از همه بهتر هست تو اسلیم ها سال ساخت مهمه و اینکه چه کشوری میسازه و از کجا بفهمم کنسول باز نشده باشه
تو این اسلیم ها وایرلس فعال هست میشه با دستگاه وصل شد به اینترنت و کیبرد و موس چی متصل میشه بهش

sonixax
24-02-2011, 18:46

مطمئن باشید وقتی Ps2 از دور خارج بشه فرمور های بعدی Ps3 بازی های Ps2 رو اجرا میکنه .

night lord
24-02-2011, 23:01
میخوام بدونم میشه با PS3 الان فیلمایی که روی DVD هست و کپی هستن رو نگاه کرد؟البته اگه ps3 کپی خور باشه.

BATMAN-LOVE
24-02-2011, 23:11
هم سي رو ميخونه هم دي وي دي!!!اما بهتره اينكارو نكني!!!چون لنز بلوري صدمه ميبينه!!!اگه خواستي اول بريز رو فلش بعد از تو هارد ps3 تماشا كن---تو كپي خور نميدونم--اونايي كه كپي خور كردن ميدونن---

shab_2008
25-02-2011, 00:30
میخوام بدونم میشه با PS3 الان فیلمایی که روی DVD هست و کپی هستن رو نگاه کرد؟البته اگه ps3 کپی خور باشه.

کپی خور و غیر کپی خور فرقی نداره.

SamGun
25-02-2011, 01:37
هم سي رو ميخونه هم دي وي دي!!!اما بهتره اينكارو نكني!!!چون لنز بلوري صدمه ميبينه!!!اگه خواستي اول بريز رو فلش بعد از تو هارد ps3 تماشا كن---تو كپي خور نميدونم--اونايي كه كپي خور كردن ميدونن---

PS3 دو تا Optic داره جیگر طلا , کلا Frequence های DVD و CD قابل خوانده شدن توسط Optic Blueray نیستن.

در ضمن من ندیدیم CD رو اجرا کنه !! مگه میکنه ؟

subziro22
25-02-2011, 10:04
سلام من killzone3 و Marvel Vs Capcom 3 و gran turismo 5 را دادم برايم مغازه بلك سافت برايم كپي كرد البته يك فايل پچ 3/55 هم برايم توي هارد ريخت كه من از طريق موليت من روي ps3 كپي كردم ولي حتي وقتي روي هاردم بازي ها را كپي كردم ارور مي زند .
(an error occurred during the start opration (80010009 اين ارور را مي زند با شماره كه نوشتم

با gaia هم اجرا كردم هم ارور را مي زند تر خدا يكي من را راهنمايي كند
اگر پچ را بايد در دستگاه ps3 اجرا كنم چه جوري اجرا كنم يا از كجا
مشكل از بازي است يا از دستگاه رجين دستگاهم جي است البته فكر مي كنم خيلي به رجين مربوط نباشد

astatira
25-02-2011, 11:20
PS3 دو تا Optic داره جیگر طلا , کلا Frequence های DVD و CD قابل خوانده شدن توسط Optic Blueray نیستن.

cd دیگه ازنظر حجم وکیفیت یک فرمت کاملا منسوخ دیگه ارزش ساپورت شدن رو نداره براهمینم ps3 اصلاcd رو اجرا نمیکنه

BATMAN-LOVE
25-02-2011, 11:26
مرسی
یک سوال شما دستگاهتون چی هست فت یا اسلیم
در مورد خرید هم برم توپ خونه الان به نظر شما کدوم مدل از همه بهتر هست تو اسلیم ها سال ساخت مهمه و اینکه چه کشوری میسازه و از کجا بفهمم کنسول باز نشده باشه
تو این اسلیم ها وایرلس فعال هست میشه با دستگاه وصل شد به اینترنت و کیبرد و موس چی متصل میشه بهش
(من بيشتر مواقع آخرين پستو ميخونم---واسه همين سوالتو دير نگاه كردم)
همه چيزايي كه گفتي ميشه انجام داد!!!
از رايان صبا خريدم---50 تومن گرونتر از بقيه جاها بود اما بدون شك آكبند بود---اگه خواستي از اونجا بگير---البته گارانتي هم نداره---ديگه الان فقط اسليم تو بازاره---فرقي هم ندارن---فقط هاردشون تفاوت داره---همشون هم ماله چينه!!!فقط اولين سري كه 20 گيگ بود تازه سال اول عرضه---ژاپن بوده(بازم مطئن نيستم---اين مطلبو تو يه تاپيك خوندم)اما معمولا سوني تو اولين عرضه از ژاپن وارد شده---بعدا چيني ميشه---
من فت دارم---اما اسليم و فت تفاوتي نداره!!!به نظر يه عده فت ظاهرش قشنگه!!!در عوض اسليم گرماي كمتري توليد ميكنه---

---------- Post added at 11:26 AM ---------- Previous post was at 11:23 AM ----------

فبلا تست كردم خوند!!!حالا الان بازم امتحان ميكنم---

BATMAN-LOVE
25-02-2011, 11:39
الانم خوند!!!تست كردم---

subziro22
25-02-2011, 12:42
لطفا اگر پاسخ سئوال قبلي من را نمي دهيد حداقل بگوييد eboot جديد كه براي كيل زون 3 براي ريختند را چطوري اجرا كنم من تمام لينك هاي قبلي را خواندم ولي ننوشته چه شكلي مثلا gaia كپي كنم يا با مولتي من كجا كپي كنم يا لينك راهنمايي را حداقل بگذاريد بخونم مرسي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sina 007
25-02-2011, 14:46
سلام ببخشید من میخوام یه ps3 فت 40 بخرم و راهنمایی لازم دارم اگه میشه راهنماییم کنید از کجا و به چه صورت بخرم و اینکه رنج قیمت چقدر است؟
با تشکر از همگی

SamGun
25-02-2011, 17:05
cd دیگه ازنظر حجم وکیفیت یک فرمت کاملا منسوخ دیگه ارزش ساپورت شدن رو نداره براهمینم ps3 اصلاcd رو اجرا نمیکنه

آره ولی هنوز به طور کامل نه . کم و بیش شرکت هایی پیدا میشن که برای درایور های دستگاهاشون بازم از CD استفاده میکنن.

فبلا تست كردم خوند!!!حالا الان بازم امتحان ميكنم---

ببینم Slim داری دیگه ؟! من چند وقت پیش هرچی گذاشتم اجرا نکرد !!

تو CD چی داشتی ؟

سلام ببخشید من میخوام یه ps3 فت 40 بخرم و راهنمایی لازم دارم اگه میشه راهنماییم کنید از کجا و به چه صورت بخرم و اینکه رنج قیمت چقدر است؟
با تشکر از همگی

دسته 2 دیگه !! :31:

آخه کلا Fat به ملکوت اعلا پیوسته !! دسته دومش هم خریدش اصلا کار درستی نیست !!

یه Slim بگیرید از همه بهتره.

BATMAN-LOVE
25-02-2011, 17:17
فت دارم---يه سي دي عادي كه توش فايل ريخته بودم----ولي بخونه يا نه فرقي نداره چون من هيچ وقت سي دي و دي وي دي تو كنسول نميزارم----مگر اورجينال باشه و بدون خش!!!

sonixax
25-02-2011, 17:27
آره ولی هنوز به طور کامل نه . کم و بیش شرکت هایی پیدا میشن که برای درایور های دستگاهاشون بازم از CD استفاده میکنن.

:11:
برای انتشار آلبوم های موسیقی فقط و فقط از CD استفاده میشه و کسی از DVD برای انتشار موزیک استفاده نمیکنه - برای همین CD از رده خارج نیست ولی به عنوان یک مدیا برای انتقال تصویر و دیتا تقریبا کاراییش رو از دست داده .

(البته یک سری شرکتهای بزرگ مثل HP هنوز Manual های محصولات خودشون رو در کنار نسخه ی چاپی به صورت یک CD هم در اختیار کاربران میذارند) .

حالا من نمیدونم چرا سونی کاری کرده که کنسولش CD حالیش نشه !!! چون اون وقت کاربرها نمیتونند از این کنسول به عنوان وسیله ای برای پخش موسیقی استفاده کنند .

J A V I D
25-02-2011, 18:44
من تا حالا تو دستگاه سی دی نذاشتم و قصدم ندارم بذارم ولی با توجه به این موضوع که روی جعبه دستگاه لوگوی کامپکت دیسک گذاشته شده صد در صد دستگاه باید سی دی رو بخونه !! اون دوستمونم تست کردن گفتن می خونه دیگه !

یاد بازی متال گیر افتادم ، اون تیکش که به اسنیک بی سیم می زنه می گه سی دی دو بذار بعد ، بهش می گه حواسم نبود این این پلی استیشن سه و تکنلوژی بلو ری استفاده می کنه چقدر تکنولوژی پیشرفت کرده !!!!!

سلام من killzone3 و Marvel Vs Capcom 3 و gran turismo 5 را دادم برايم مغازه بلك سافت برايم كپي كرد البته يك فايل پچ 3/55 هم برايم توي هارد ريخت كه من از طريق موليت من روي ps3 كپي كردم ولي حتي وقتي روي هاردم بازي ها را كپي كردم ارور مي زند .
(an error occurred during the start opration (80010009 اين ارور را مي زند با شماره كه نوشتم

با gaia هم اجرا كردم هم ارور را مي زند تر خدا يكي من را راهنمايي كند
اگر پچ را بايد در دستگاه ps3 اجرا كنم چه جوري اجرا كنم يا از كجا
مشكل از بازي است يا از دستگاه رجين دستگاهم جي است البته فكر مي كنم خيلي به رجين مربوط نباشد

من حدس می زنم شما از کاستوم فریم ور استفاده می کنید که در اینصورت باری اجرای برنامه ها و طبعا بازی ها باید اول اون پچ رو اجرا کنید بعد وارد برنامه ها بشید .... در ضمن تو کاستوم فریم ور لازمه که از eboot اصلی بازی ها استفاده کنید ، اگرم از دانگل استفاده می کنید باید فایل eboot رو با نسخه 3.41 ش عوض کنید ...

subziro22
25-02-2011, 18:54
با از كاستوم فريم استفاده مي كنم و بازي ها را با مولتيمن اجرا مي كنم همه بازي ها اجرا شده به غير از سه تا كه البته eboot بازي killzone3 را عوض كردم درست شد و لي در مورد gran turismo 5 با وجودي كه eboot مدل BCUS98114 را دانلود كردم و كپي كردم ولي باز هم ارور 80010009 را مي زند در مورد بازي دوم يعني Marvel Vs Capcom 3 كه اصلا eboot اش را پيدا نكردم

BATMAN-LOVE
25-02-2011, 19:02
[QUOTE=J A V I D;5889479]من تا حالا تو دستگاه سی دی نذاشتم و قصدم ندارم بذارم ولی با توجه به این موضوع که روی جعبه دستگاه لوگوی کامپکت دیسک گذاشته شده صد در صد دستگاه باید سی دی رو بخونه !! اون دوستمونم تست کردن گفتن می خونه دیگه !

یاد بازی متال گیر افتادم ، اون تیکش که به اسنیک بی سیم می زنه می گه سی دی دو بذار بعد ، بهش می گه حواسم نبود این این پلی استیشن سه و تکنلوژی بلو ری استفاده می کنه چقدر تکنولوژی پیشرفت کرده !!!!!
__________________________________________________ _______________
الان يه باره ديگه تست كردم---البته يه سي دي خام رو توش آهنگ ريختم---خيلي خوب خوند!!!اما ديگه اينكارو نميكنم!!!به خاطر برطرف شدن شك اينكارو كردم---اپديت كنسول هم 3.56 هستش---

syamak790
25-02-2011, 19:14
سلام
همین 10 دقیقه پیش تو انجمن xbox پست دادم

اما وقتی یه دور زدم دیدم ای بابا
چقدر گرون شده این کنسول

خب ps3 میگیرم پس بجاش

این -- کلا دیگه کامله ؟
همه بازهارو هم اجرا میشه کرد ؟ فقط باید یه هارد داشت برای خرید بازی ؟
میشه تو خونه هم خک کرد با این وضعیت ؟

حالا سوا از بحث تاموسی با این وضعیت ps3 به صرفه تر نیست ؟

sam_sali
25-02-2011, 19:30
سلام
آقا چه جوری میشه بازی killzone 3 رو از روی دی وی دی های کپی شده-10تان- به هارد اکسترنالی که فرمتش fat32 هستش انتقال داد.موقع اکستراکت ارور کمبود فضا میده لطفا کمک.

subziro22
25-02-2011, 19:41
لطفا eboot 3/55 براي Marvel Vs Capcom 3 و :41:gran turismo 5

J A V I D
25-02-2011, 19:58
با از كاستوم فريم استفاده مي كنم و بازي ها را با مولتيمن اجرا مي كنم همه بازي ها اجرا شده به غير از سه تا كه البته eboot بازي killzone3 را عوض كردم درست شد و لي در مورد gran turismo 5 با وجودي كه eboot مدل BCUS98114 را دانلود كردم و كپي كردم ولي باز هم ارور 80010009 را مي زند در مورد بازي دوم يعني Marvel Vs Capcom 3 كه اصلا eboot اش را پيدا نكردم

اگه کنسولتون اسلیمه تا جایی که من تو مغازه دیدم گراند توریسما رو یه سری از اسلیم ها اجرا نمی شه کلا هر کاری هم بکنید اجرا نمی شه البته شاید روشی باشه که اجرا بشه ، من که چیزی ندیدم !

سلام
آقا چه جوری میشه بازی killzone 3 رو از روی دی وی دی های کپی شده-10تان- به هارد اکسترنالی که فرمتش fat32 هستش انتقال داد.موقع اکستراکت ارور کمبود فضا میده لطفا کمک.
مطمئنا ما کمکی نمی تونیم بکنیم ، شما باید تو هاردتون جا باز کنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

subziro22
25-02-2011, 20:22
سلام جالب كه وقتي eboot هاي مختلف را براي gran turismo 5 اجرا مي كنم تو بعضي ها صفحه سياه مي شود و بايد از مولتيمن بيام بيرون توي بعضي از eboot ها ارور 80010009 را مي زنه ديگر نمي دانم مخم ديگر به جايي قد نمي ده
توي بازي Marvel Vs Capcom 3 هم كه اصلا eboot اش نيست

shn.am
25-02-2011, 23:55
سلام دوستان کسی سیتی داره که بشه ازش بازی های جدید ps3 را دانلود کرد!
البته من با دانگل کرک کردمش ها!
ممنون!

sony_W810i
26-02-2011, 11:35
مطمئنا ما کمکی نمی تونیم بکنیم ، شما باید تو هاردتون جا باز کنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام

این Error به دلیل اینه که killzone3 فایل بالای 4 گیگ داره و شما نمیتونید فایل بالای 4 گیگ رو از تو DVD به یک پارتیشن Fat32 منتقل کنید.

خودم اینکارو نکردم تاحالا ولی فکر کنم بشه به جای اینکه هاردتون رو NTFS کنید و بعد از NTFS با FTP Server به Ps3 منتقل کنید، با multiman مستقیم فایلهارو از DVD کپی کنید تو هارد خود PS3.

ویرایش: ظاهرا multiman با قابلیت شناختن هارد NTFS ( فقط برای کپی و نه اجرای بازی ) اومده.

================================================== ==========================
من قبل از اینکه دستگام رو کپی خور کنم یک CD Audio داشتم از شادمهر که تو ایران بود و یک فیلم DVD کپی قانونی ( No one knows about persian cats ) که هر دوتارو مثل هلو اجرا کرد.
بعدشم تست کردم و شد و ربطی به کپی خور بودن نداره.

sam_sali
26-02-2011, 16:55
آقا هاردم فضا داره ولی فرمتش fat32 هستش و این بازی دارای فایل بزرگتر از 4 گیگه که تو فرمت fat نمیره.

sina 007
26-02-2011, 20:27
دسته 2 دیگه !! :31:

آخه کلا Fat به ملکوت اعلا پیوسته !! دسته دومش هم خریدش اصلا کار درستی نیست !!

یه Slim بگیرید از همه بهتره.

خوب اگر میشه منو تو خرید slim راهنمایی کنید،با 300 تومن slim چند گیگ میتونم وردارم؟

astatira
26-02-2011, 21:43
[QUOTE=J A V I D;5889479]
__________________________________________________ _______________
الان يه باره ديگه تست كردم---البته يه سي دي خام رو توش آهنگ ريختم---خيلي خوب خوند!!!اما ديگه اينكارو نميكنم!!!به خاطر برطرف شدن شك اينكارو كردم---اپديت كنسول هم 3.56 هستش---
من منظورم vcd یاهمون فایل تصویری بود cd صوتی روکه صددرصد اجرامیکنه چون هنوزم باکیفیترین ورایج ترین فرمت توaudio همین mp3 هستش ولی vcdارزش اجرا کردنو نداره بعید میدونمps3 اجراکنه

omid2800
26-02-2011, 22:43
[QUOTE=BATMAN-LOVE;5889524]
من منظورم vcd یاهمون فایل تصویری بود cd صوتی روکه صددرصد اجرامیکنه چون هنوزم باکیفیترین ورایج ترین فرمت توaudio همین mp3 هستش ولی vcdارزش اجرا کردنو نداره بعید میدونمps3 اجراکنه
برادر عزیز کلا VCD فرمت غیر استانداردی هست ما همچین فرمتی نداریم فقط تو آسیا ازش استفاده میشه
اصل فرمت ویدیو DVD هست که تو کل دنیا فیلم ها به اون تبدیل میشه برای فروش ویدیوی خانگی :11:

rahmank750
26-02-2011, 23:12
سلام دوستان عزیز
یه خبر خوب

دیروز Multiman 1.16.03 رلیز شد و یک تغییر بسیار خوب رو توش شاهد بودیم :19:
بله پشتیبانی از فرمت NTFS در هارد اکسترنال :27:
با این حساب این جور که من فهمیدم دیگه نیازی هم نیس بازی ها رو به اینترنال انتقال بدین و همه بازی ها از رو اکسترنال اجرا میشه:21:

اینم مشخصات ورژن جدید این برنامه :

NTFS support for external USB HDD (START+/ to switch to NTFS driver)
USB.CFG configuration file edit required: 0xVNID:0xPRID:V (vendor ID, product ID, V=number of volumes)
Only copy from NTFS is supported – nothing more, nothing less
Folder/File copy in FileManager from NTFS volumes
Merging split files while copying from NTFS is not supported (only 1:1 copy)
Altered display modes 1, 2, 3 and 4 (small device icon in lower right corner)
Fixed 99% progress bar freeze
Fixed “not enough space on destination drive” in rare cases
New cache convention
Added support for 3.56 spoof
Probably a lot of other things…

یکی بهم بگه قضیه 3.56 spoof چیه ؟ یعنی الان 3.56 هم -- شده ؟ اگه شده باشه که عالیه آپدیت کنیم 3D ساپورت هم به کنسولمون اضافه شه:8:

MohammadT15
26-02-2011, 23:14
سلام بچه ها من یه سوال داشتم در واقع یه نظر سنجی
اولا نظر خودمو تا به اینجا بگم.چرا ما ایرانیا فرهنگمون اینه از چیزی که داریم تعریف کنیم؟هر کی ویندوز خودشو میگه بهترینه.هر کی آنتی ویروسه خودشو میگه بهترینه.هر کی کنسول خودشو میگه بهترینه.بابا بس کنید این حرفارو:41:
خوب هر کی دوست داره یه جور فکر کنه.من خودم پلی 3 دارم.نیازیم به بحث ندارم بگم ایکس باکس بهتره یا پلی 3 برید توی سایتای مقایسه کنسول ها البته سایت های بازی خارجی میبینید از همه لحاظ و درجه و گرافیک و هر چی بگی پلی 3 سر تر از ایکس باکسه.خوب حالا یکی دوست داره ایکس باکس بخره به ما چه؟وسعش به پلی 3 نمیرسه چون گرونه.و فکر میکنه با خریدن ایکس باکس در واقع همون پلی 3 رو خریده(که صد در صد در اشتباه)اما بازم سلیقشه.الانم اونایی که ایکس باکس دارن برا چی میان تو این تاپیک که مخصوصی پرسش و پاسخ پلی 3 هست و هی میگن این بهتره و اون بدتره؟نظرتون رو برا خودتون نگه دارید باشه بابا ایکس باکس خدا پلی 3 هیچ.خوبه؟

حالا سوال های من

به نظر من با این روند کاهش قیمت بازیای پلی 3 روز به روز داره قیمت بازیا کاهش پیدا میکنه.شما نگاه کن بازیا اول زیر 90 نمیومد.الان به 15 تومن هم رسیده گرون ترین بازی الان فکر کنم پیس 2011 باشه با قیمت 65 تومن.در صورتی که بازیای پلی 3 به 150 تومن هم میرسید.من فکر کنم تا یه 5 6 ماه دیگه گرون قیمت ترین بازیای پلی 3 30 تومن باشن نظر شماها چیه؟

در ضمن درباره کپی خور کردن هم بگم.من از چند نفر متخصص این کارا پرسیدم.اونایی که میخواید برید بخرید کپی خور نکنید.دستگاه رو داغون میکنه و بعد 5 6 ماه دستگاه میسوزه هوتوتو.اصلا وقتی شما بخوای برات توضیح بدن که چه جوری کپی خور میکنن دستگاه رو متوجه میشی که یه کلک خیلی مبتدیانس به یه دستگاه غول نسل جدید.این کارا هم فقط تو ایران انجام میشه دیگه
ما از توپخونه رفتیم بگیریم همونجا دوست بابام گفت میخوای کپی خورش کنم؟ولی من تضمینی نمیکنم برا دستگاه مضره هیچکیم اینجا این کار رو تایید نمیکنه اما خوب هر کی میخواد براش انجام میدیم.اصلا گول نخورید.یه کار شرکتی و تمیز نیست.یه کلک دستسازه

rahmank750
26-02-2011, 23:38
اولا نظر خودمو تا به اینجا بگم.چرا ما ایرانیا فرهنگمون اینه از چیزی که داریم تعریف کنیم؟هر کی ویندوز خودشو میگه بهترینه.هر کی آنتی ویروسه خودشو میگه بهترینه.هر کی کنسول خودشو میگه بهترینه.بابا بس کنید این حرفارو:41:
خوب هر کی دوست داره یه جور فکر کنه.من خودم پلی 3 دارم.نیازیم به بحث ندارم بگم ایکس باکس بهتره یا پلی 3 برید توی سایتای مقایسه کنسول ها البته سایت های بازی خارجی میبینید از همه لحاظ و درجه و گرافیک و هر چی بگی پلی 3 سر تر از ایکس باکسه.خوب حالا یکی دوست داره ایکس باکس بخره به ما چه؟وسعش به پلی 3 نمیرسه چون گرونه.و فکر میکنه با خریدن ایکس باکس در واقع همون پلی 3 رو خریده(که صد در صد در اشتباه)اما بازم سلیقشه.الانم اونایی که ایکس باکس دارن برا چی میان تو این تاپیک که مخصوصی پرسش و پاسخ پلی 3 هست و هی میگن این بهتره و اون بدتره؟نظرتون رو برا خودتون نگه دارید باشه بابا ایکس باکس خدا پلی 3 هیچ.خوبه؟

حالا سوال های من

به نظر من با این روند کاهش قیمت بازیای پلی 3 روز به روز داره قیمت بازیا کاهش پیدا میکنه.شما نگاه کن بازیا اول زیر 90 نمیومد.الان به 15 تومن هم رسیده گرون ترین بازی الان فکر کنم پیس 2011 باشه با قیمت 65 تومن.در صورتی که بازیای پلی 3 به 150 تومن هم میرسید.من فکر کنم تا یه 5 6 ماه دیگه گرون قیمت ترین بازیای پلی 3 30 تومن باشن نظر شماها چیه؟

در ضمن درباره کپی خور کردن هم بگم.من از چند نفر متخصص این کارا پرسیدم.اونایی که میخواید برید بخرید کپی خور نکنید.دستگاه رو داغون میکنه و بعد 5 6 ماه دستگاه میسوزه هوتوتو.اصلا وقتی شما بخوای برات توضیح بدن که چه جوری کپی خور میکنن دستگاه رو متوجه میشی که یه کلک خیلی مبتدیانس به یه دستگاه غول نسل جدید.این کارا هم فقط تو ایران انجام میشه دیگه
ما از توپخونه رفتیم بگیریم همونجا دوست بابام گفت میخوای کپی خورش کنم؟ولی من تضمینی نمیکنم برا دستگاه مضره هیچکیم اینجا این کار رو تایید نمیکنه اما خوب هر کی میخواد براش انجام میدیم.اصلا گول نخورید.یه کار شرکتی و تمیز نیست.یه کلک دستسازه

در مورد قسمت اول حرفای شما :
خودتون میگید بحث مقایسه و این چیزارو تموم کنید بعد تو همه جمله هات میگی ps3 از xbox سره خودتم نگو دیگه دوست من (من هر 2 کنسول رو دارم) و قبول ندارم که که ps3 از همه نظر از xbox سره این جمله فقط تو بازی های انحصاری صدق میکنه وگرنه برتری دیگه ای نداره :20: حالا نظر شخصی خودم : هر 2 کنسول جذابیت خاص خودشون رو دارن هر کدوم یه دستگاه مجزا هستن اصلا نیازی به مقایسه کردن نیس
در مورد قیمت بازی ها هم که شما میگی داره میاد پایین خب بازی های کپی ارزون هستن وگرنه اریجینال که هنوز قیمت خودشونو دارن همین 2 روز پیش دوست من کیلزون 3 رو 90 تومان خرید منم خریدم 5 تومان :31:
در مورد قسمت دوم :
راستش من اصلا درست متوجه نشدم چی گفتی شما
این -- که چیز خاصی نیس که باعث سوختن دستگاه بشه فقط یه FW نصب میشه رو دستگاه همین
این FW هم که در اصل همون مال رسمی sony هستش که دستکاری کرده حالا من درست منظورمو نمیتونم برسونم در کل حرفم اینه که این -- هیچ ربطی به سوختن دستگاه نداره تا اینجا که من دیدم نکته مثبت هم داره به درایو دستگاه فشاری نمیاد بازیو از رو هارد انجام میدیم :5:

omid2800
26-02-2011, 23:46
:41:

حالا سوال های من

سلام دوست عزیز

قسمت اول به نظر من باید به همه اجازه حرف زدن داد حتی به کسی که مثل ما فکر نمی کنه:46:
در مورد کاهش قیمت هم دو تا احتمال هست یک اینکه این بازی ها که می فرمایید دست دوم هستن دوم اینکه چون مشتری ندارن که احتمال دوم قوی تره :31:
در مورد اینکه کپی کنی کنسول فشار میاد دلیل علمی بیار از نظر فیزیکی وقتی شما بازی رو از روی هارد اجرا میکنی برای کنسول بهتر هست چون کلا قسمت خواننده از روی درایور بلو ری از کار می یفته پس مصرف برق و طول عمر میره بالا و در ضمن کلا درصد خطا هارد از بلو ری کمتر هست مشکل بافر هم نداره :5:
برسیم سر -- :31:
کلا -- کردن یعنی دور زدن یا به اشتباه انداختن برنامه یا سخت افزار حالا شما میگی فشار میاره به کجاش توضیح بدی خیلی خوبه . این صحبت ها رو من وقتی داشتم XBOX می خریدم این فروشنده ها زدن که برد جاسپر به درد آشغالی میخوره چون -- نمی شه دیدیم -- شد الان چندین ساله داره کار میکنه خرابم نمیشه فشار هم نمی یاد بهش .مثل پی اس پس و PS2 . دلیل دیر -- شدن PS3 هم آشنا نبودن با سخت افزار بود و اینکه میکروسافت دشمن زیاد داره و دیگه اینکه نرم افزار اون همه گیر هست و این -- هم از درایوری هست که ساخت خود میکروسافت نیست برعکس PS3 تکنولوژی داره که در اختیار سونی هست وقتی سونی به اجبار برای بازی به شرکت ها درخواست میده باید مشخصات سیستمشو بهشون بگه پس اطلاعات لو میره
یک چیزی کلا -- کردن یعنی آبرو ریزی میکروسافت آبروش خلیی زود رفت ولی سونی مقاومت کرد ولی این مقاومت شکسته شد :31:
آخرش هم این دعوا سر کنسول همه جای دنیا اتفاق می یفته یک جور کل کل هست پس زیاد جدی نگیر همون کسای که از 360 بد گفتن وقتی موقعیت خوب براشون پیش اومد 360 هم خریدن :21: یا کسای که 360 داشتن رفتن PS3 خریدن .:27:

astatira
27-02-2011, 00:48
در اینکه ps3 دستگاه خوب وکاملیه شکی نیست ولی وقتی x360 همون بازیهارو باهمون کیفیت داره به قیمت مفت اونم تو مملکت ما که باید هزار تومنو از زیر پای هزارتا فیل بدست بیاری پس مسلما تو ایران x360 بهتره.البته من نظرخودمو از بعد اقتصادیش گفتم باز اینجا هم به کل کل کشیده نشه و تایپک بازدهیش کم بشه.

shn.am
27-02-2011, 01:42
هیچ کدام از دوستان سایت برای دانلود بازی نداره؟

J A V I D
27-02-2011, 07:41
سلام دوستان عزیز
یه خبر خوب

با این حساب این جور که من فهمیدم دیگه نیازی هم نیس بازی ها رو به اینترنال انتقال بدین و همه بازی ها از رو اکسترنال اجرا میشه:21:

USB.CFG configuration file edit required: 0xVNID:0xPRID:V (vendor ID, product ID, V=number of volumes)
New cache convention

یکی بهم بگه قضیه 3.56 spoof چیه ؟ یعنی الان 3.56 هم -- شده ؟ اگه شده باشه که عالیه آپدیت کنیم 3D ساپورت هم به کنسولمون اضافه شه:8:

دوست عزیز اون فقط برای کپی بازی ها روی هارد اینترال استفاده می شه ، هنوز امکانش رو نداره که بازی رو از روی یک هارد NTFSاجرا کنه ...

در ضمن اسپوف هیچ ربط به بالا بردن فریم ور نداره که بخواد قابلیت تری دی اضافه بشه ....

sony_W810i
27-02-2011, 07:57
سلام دوستان عزیز
یه خبر خوب

New cache convention

همونطور که تو صفحات قبل گفتم و دوستمون هم اشاره کردند این قضیه NTFS فقط برای کپی هست و قابلیت اجرا رو از رو هارد NTFS نداره حداقل فعلاً

Spoof هم واسه اینه که PSN فکر کنه شما داری از 3.56 استفاده میکنی درحالی که واقعاً 3.55 نصب هست. والا ما که LED مون 3D ساپورت نمیکنه: راستی اون monitor ها یا TV هایی که 3D ساپورت نیستن میشه با عینک 3D تصاویر 3D رو دید؟

sony_W810i
27-02-2011, 08:02
سلام دوست عزیز

قسمت اول به نظر من باید به همه اجازه حرف زدن داد حتی به کسی که مثل ما فکر نمی کنه:46:
در مورد کاهش قیمت هم دو تا احتمال هست یک اینکه این بازی ها که می فرمایید دست دوم هستن دوم اینکه چون مشتری ندارن که احتمال دوم قوی تره :31:
در مورد اینکه کپی کنی کنسول فشار میاد دلیل علمی بیار از نظر فیزیکی وقتی شما بازی رو از روی هارد اجرا میکنی برای کنسول بهتر هست چون کلا قسمت خواننده از روی درایور بلو ری از کار می یفته پس مصرف برق و طول عمر میره بالا و در ضمن کلا درصد خطا هارد از بلو ری کمتر هست مشکل بافر هم نداره :5:
کلا -- کردن یعنی دور زدن یا به اشتباه انداختن برنامه یا سخت افزار حالا شما میگی فشار میاره به کجاش توضیح بدی خیلی خوبه . این صحبت ها رو من وقتی داشتم XBOX می خریدم این فروشنده ها زدن که برد جاسپر به درد آشغالی میخوره چون -- نمی شه دیدیم -- شد الان چندین ساله داره کار میکنه خرابم نمیشه فشار هم نمی یاد بهش .مثل پی اس پس و PS2 . دلیل دیر -- شدن PS3 هم آشنا نبودن با سخت افزار بود و اینکه میکروسافت دشمن زیاد داره و دیگه اینکه نرم افزار اون همه گیر هست و این -- هم از درایوری هست که ساخت خود میکروسافت نیست برعکس PS3 تکنولوژی داره که در اختیار سونی هست وقتی سونی به اجبار برای بازی به شرکت ها درخواست میده باید مشخصات سیستمشو بهشون بگه پس اطلاعات لو میره
یک چیزی کلا -- کردن یعنی آبرو ریزی میکروسافت آبروش خلیی زود رفت ولی سونی مقاومت کرد ولی این مقاومت شکسته شد :31:
آخرش هم این دعوا سر کنسول همه جای دنیا اتفاق می یفته یک جور کل کل هست پس زیاد جدی نگیر همون کسای که از 360 بد گفتن وقتی موقعیت خوب براشون پیش اومد 360 هم خریدن :21: یا کسای که 360 داشتن رفتن PS3 خریدن .:27:

اینو موافقم ولی دشمن زیاد داشت
الان سونی دشمن زیاد داره و مایکروسافت دشمناش رو با خودش دوست کرده.
اون موقع که کینکت رو -- کردن و درایور براش نوشتن به جای تعقیب و زندانی کردن و جریمه و .... اومد جایزه گذاشت و با هکر ها ارتباط برقرار کرد.

اما سونی بر عکس اومد graf_chokolo رو 1 میلیون یورو جریمه کرد و Geohots رو هم همچین بلاهایی سرش آورد...
جای تاسف داره...

J A V I D
27-02-2011, 10:07
همونطور که تو صفحات قبل گفتم و دوستمون هم اشاره کردند این قضیه NTFS فقط برای کپی هست و قابلیت اجرا رو از رو هارد NTFS نداره حداقل فعلاً

Spoof هم واسه اینه که PSN فکر کنه شما داری از 3.56 استفاده میکنی درحالی که واقعاً 3.55 نصب هست. والا ما که LED مون 3D ساپورت نمیکنه: راستی اون monitor ها یا TV هایی که 3D ساپورت نیستن میشه با عینک 3D تصاویر 3D رو دید؟

البته اون اسپوف مال قدیم بود الان PSN با این اسپوف گول نمی خوره ...

در ضمن تلوزیون هایی که تری دی نباشن ، کلا گزینه تری دی تو بازی غیر فعاله و شما نمی تونید بازی رو تری دی کنید که بخواید با عینک بازی کنید !!!

Injaneb2
27-02-2011, 10:25
دوستان یک سوال دارم:

میشه به PS3 کیبورد و ماوس وصل کرد؟ چون برای بازی هایی مثل Call of Duty استفاده از دسته های خودش سخته.

با تشکر

p3yman_xl
27-02-2011, 10:41
دوستان یک سوال دارم:

میشه به PS3 کیبورد و ماوس وصل کرد؟ چون برای بازی هایی مثل Call of Duty استفاده از دسته های خودش سخته.

با تشکر

میشه Mouse و Keyboard رو به PS3 متصل کرد اما اینها برای Web Browsing و Type سریع تر در محیط XMB هستند.
البته من تنها بازی که می شناسم از موس و کیبورد پشتیبانی میکنه Unreal Tournament 3 هســت..

h_13691990
27-02-2011, 18:17
من تازه ps3 خریدم.. قبلا xbox داشتم ...

شنیده بودم مثل ایکس باکس میشه بازی ها رو روی هارد کپی کرد تا موقع اجرای بازی به لنز دستگاه فشار زیادی نیاد ... ولی هر چی منو ها رو زیر و رو کردم همچین چیزی رو پیدا نکردم !

یکی یه کمک به ما میکنه؟ :8:

subziro22
27-02-2011, 19:09
بچه ها كسي eboot بازي Marvel Vs Capcom 3 را ندارد لطفا :41:

sina 007
27-02-2011, 21:07
دوستان میشه منو راهنمایی کنید؟؟(منظورم پست قبلیم هست)
اگر امکانش هست بهم بگید انواع بازی های ps3 چه فرقی با هم داره ...(منظورم اینه که مثلا بازی اورجینال 90 تومن و غیر اورجینال 5 تومن از لحاظ کیفیت و سازگاری و ... چه تفاوت هایی باهم دارند؟)

با تشکر:11:

armenak
27-02-2011, 21:08
بجه ها این ebootFIX چیه؟چیکار میکنه دقیقا؟
این ps3serv_GUI چی؟

masoud93
28-02-2011, 15:44
سلام.

می خواستم بدونم ps3 رو میشه از خارج از ایران تهیه کرد ؟؟؟

مثلا 360 رو میگن از تو ایران بخیرید تا کپی خور و ... باشه.

مثلاً یکی رفت تاییلند بگم برام بیاره ، مشکلی نداره ؟؟؟

(چون من می خوام دستگاه رو -- کنم و کپی بازی کنم)

در ضمن ریجن دستگاه هایی که تو تاییلند میفروشن چیه ؟؟؟

من تو ایران بهتره چه ریجنی داشته باشم ؟؟؟

(من آخر نفهمیدم ریجن ps3 عددی هست یا مثل 360 میگن پال و ... ، اگه میشه یه خورده در مورد ریجن های ps3 توضیح بدین)

در ضمن کسی میدونه مدل های مختلف ps3 چند دلار هستن ؟؟؟

ممنون.

hameddinga
28-02-2011, 16:16
کسی میدونه حداقل سرعت اینترنت منظورم پینگ و ... برای بازی انلاین چند باشه خوبه ؟
برای nfs hp چند میخواد ؟
ممنون

Alex merccer
28-02-2011, 21:32
کسی میدونه حداقل سرعت اینترنت منظورم پینگ و ... برای بازی انلاین چند باشه خوبه ؟
برای nfs hp چند میخواد ؟
ممنون
اگه کسی بخواد راحت بازی کنه باید زیر 100 باشه ولی با اینترنت ایران زور بزنه با سرورای آسیا بهترین حالت 250 هست و با سرور های آمیرکا حدود 300-400 البته با این پینگ هم می شه بازی کرد فقط مشکلش اینه که مثلا توی بازی های fps
میری طرفو نایف میکنی نمیمیره بعد هم بر میگرده نایفت می کنه :31:
توی بازی هایی مثل nfs hp خیلی مشکلات اینجوری به چشم نمیاد. بعضی وقتا آدمو آزار می ده ولی در کل خیلی مهم نیست
برای سرعت هم با adsl 128 هم می شه بازی کرد.

سلام.

می خواستم بدونم ps3 رو میشه از خارج از ایران تهیه کرد ؟؟؟

مثلا 360 رو میگن از تو ایران بخیرید تا کپی خور و ... باشه.

مثلاً یکی رفت تاییلند بگم برام بیاره ، مشکلی نداره ؟؟؟

(چون من می خوام دستگاه رو -- کنم و کپی بازی کنم)

در ضمن ریجن دستگاه هایی که تو تاییلند میفروشن چیه ؟؟؟

من تو ایران بهتره چه ریجنی داشته باشم ؟؟؟

(من آخر نفهمیدم ریجن ps3 عددی هست یا مثل 360 میگن پال و ... ، اگه میشه یه خورده در مورد ریجن های ps3 توضیح بدین)

در ضمن کسی میدونه مدل های مختلف ps3 چند دلار هستن ؟؟؟

ممنون.
می شه از اونجا هم خرید مشکل نداره ریجن تایلند نمی دونم چیه اما بازی های ps3 رو با هر ریجنی می شه اجرا کرد یکی از فرق ریجن های ps3 اینه که مثلا مال من که پال هست با دایره تایید می کنه با ضربدر بک میشه اما ریجن ntsc برعکسه

masoud93
28-02-2011, 21:58
اگه کسی بخواد راحت بازی کنه باید زیر 100 باشه ولی با اینترنت ایران زور بزنه با سرورای آسیا بهترین حالت 250 هست و با سرور های آمیرکا حدود 300-400 البته با این پینگ هم می شه بازی کرد فقط مشکلش اینه که مثلا توی بازی های fps
میری طرفو نایف میکنی نمیمیره بعد هم بر میگرده نایفت می کنه :31:
توی بازی هایی مثل nfs hp خیلی مشکلات اینجوری به چشم نمیاد. بعضی وقتا آدمو آزار می ده ولی در کل خیلی مهم نیست
برای سرعت هم با adsl 128 هم می شه بازی کرد.

می شه از اونجا هم خرید مشکل نداره ریجن تایلند نمی دونم چیه اما بازی های ps3 رو با هر ریجنی می شه اجرا کرد یکی از فرق ریجن های ps3 اینه که مثلا مال من که پال هست با دایره تایید می کنه با ضربدر بک میشه اما ریجن ntsc برعکسه

یعنی اگه من بازی ریجن 2 بخرم و دستگاه من ریجنش 3 باشه ، میتونه بازی رو اجرا کنه ؟؟؟

پس یعنی من از هر کجای جهان هم که بخرم هیچ مشکلی تو اجرا بازی نخواهم داشت ؟؟؟

راستی یه چیزی ...

آپدیت 3.56 رو فکر کنم نمیشه ه ک کرد.

اگه اینجوری باشه ، اونا به احتمال زیاد دستگاه هاشون جدید ترین آپدیت روشون هست.

روشی هست که ورژن رو قدیمی کنی ؟؟؟

omid2800
01-03-2011, 00:54
یک سوال دسته PS3 با بلوتوس کار میکنه یعنی با یک بلوتوس داخل کامپیوتر میشه اونه به کامپیوتر نصب کرد

sonixax
01-03-2011, 01:04
یک سوال دسته PS3 با بلوتوس کار میکنه یعنی با یک بلوتوس داخل کامپیوتر میشه اونه به کامپیوتر نصب کرد

نه نمیشه ، چون کدک های خاص خودش رو داره ، دسته 360 هم با بلوتوث کار میکنه ولی ----- بلوتوث مخصوص خودش رو میخواد که بتونه اون کدک ها رو پشتیبانی کنه .

BATMAN-LOVE
01-03-2011, 01:19
یعنی اگه من بازی ریجن 2 بخرم و دستگاه من ریجنش 3 باشه ، میتونه بازی رو اجرا کنه ؟؟؟

پس یعنی من از هر کجای جهان هم که بخرم هیچ مشکلی تو اجرا بازی نخواهم داشت ؟؟؟

راستی یه چیزی ...

آپدیت 3.56 رو فکر کنم نمیشه ه ک کرد.

اگه اینجوری باشه ، اونا به احتمال زیاد دستگاه هاشون جدید ترین آپدیت روشون هست.

روشی هست که ورژن رو قدیمی کنی ؟؟؟
آره اجرا ميشه---فقط اگه فيلم تماشا كني حتما بايد ريجنش با دستگاهت يكي باشه---اگه ايران زندگي ميكني پال بگير---
نه ورژن قديمي رو ديگه نميشه رو كنسول ريخت---

sina 007
01-03-2011, 16:04
دوستان HELP ME! من فردا میخوام ps3 بخرم اما به اندازه ی کافی برای اینکه سرم کلاه نره اطلاعات ندارم اگه میشه منو راهنمایی کنید!ممنون میشم:40::11:

SamGun
01-03-2011, 16:39

آره عزیز کار میکنه فقط یک Compiler مخصوص میخواد که به زودی تاپیک اش رو میزنم

نه نمیشه ، چون کدک های خاص خودش رو داره ، دسته 360 هم با بلوتوث کار میکنه ولی ----- بلوتوث مخصوص خودش رو میخواد که بتونه اون کدک ها رو پشتیبانی کنه .

میلاد مطمئنی دسته 360 BT یه !؟ آخه تو مشخصات دسته نوشته بود مدل Radio با بسامد اگه اشتباه نکنم 2.43 کار میکنه.
حرفی از BT توش نزده بود.

---------- Post added at 04:39 PM ---------- Previous post was at 04:35 PM ----------

دوستان HELP ME! من فردا میخوام ps3 بخرم اما به اندازه ی کافی برای اینکه سرم کلاه نره اطلاعات ندارم اگه میشه منو راهنمایی کنید!ممنون میشم:40::11:

شما از ایشون بخری دیگه نیازی به دونستن چیزی نخواهی داشت .

boy_teh
01-03-2011, 16:43
در ضمن تلوزیون هایی که تری دی نباشن ، کلا گزینه تری دی تو بازی غیر فعاله و شما نمی تونید بازی رو تری دی کنید که بخواید با عینک بازی کنید !!!

سلام
ولی من با تلویزیون خودم که 3بعدی هم نیست آواتار رو بازی کردم که اتفاقا گزینه 3D هم میشد فعال کرد و وقتی اینکار رو میکردی دقیقا انگار داشتی یه تصویر 3D رو بدون عینک تماشا میکردی .

CHEGUEVARA.
01-03-2011, 16:44
سلام
ببخشین اگه سوالام تکراری آخه من یه مدت نبودم اطلاعات کافی ندارم.....
میخوام کنسولم رو ه ک کنم کدوم روش رو پیشنهاد میکنین با دانگل یا بدون دانگل.....؟؟؟
و اگه میشه تفاوتهاشون رو هم ذکر کنید...
باتشکر...:20:

SamGun
01-03-2011, 16:57
سلام
ببخشین اگه سوالام تکراری آخه من یه مدت نبودم اطلاعات کافی ندارم.....
میخوام کنسولم رو ه ک کنم کدوم روش رو پیشنهاد میکنین با دانگل یا بدون دانگل.....؟؟؟
و اگه میشه تفاوتهاشون رو هم ذکر کنید...
باتشکر...:20:

محمد جان اگه اشتباه نکنم , کنسولت باید FAT باشه.به نظره من برای FAT ها همون Dongle بهتره به 2 دلیل :

یکی اینکه CFW هایی که اومده امکان Break کردن دستگاه رو دارن مخصوصا برای سریه FAT و دیگه اینکه هنوز این CFW ها BUG دارن و

حتی در PSN باعث BAN شدن و ... میشن.

البته منم خودم یه 3 ماهی هست PS3 رو ول کردم ولی خب دست و پا شکسته یه چیزایی میخونم.

CHEGUEVARA.
01-03-2011, 18:06
ممنون
بله کنسولم فت 80 گیگه پس دانگل بهتره....؟؟؟
من آنلاین هم بازی نمیکنم....:13:
هارد چی خوبه...؟؟؟بوفالو چطوره...؟؟؟

armenak
01-03-2011, 20:36
بجه ها این ebootFIX چیه؟چیکار میکنه دقیقا؟
این ps3serv_GUI چی؟

منتظر جوابم....

Antisoosk
01-03-2011, 20:37
سلام دوستان
من از ps3 هیچی نمیدونم :31:
کپی خور کردنش چجوریه؟
چقدر هزینه میبره؟
خودم میتونم انجام بدم یا حتما باید بدم بیرون؟
در ضمن
دانگل چیست؟ :31:
مرسی

SamGun
01-03-2011, 22:35
ممنون
بله کنسولم فت 80 گیگه پس دانگل بهتره....؟؟؟
من آنلاین هم بازی نمیکنم....:13:
هارد چی خوبه...؟؟؟بوفالو چطوره...؟؟؟

محمد بوفالو رو من تا حالا ندیدم کسی استفاده کنه , چون یه برندی هست که حداقل تو ایران جا نیوفتاده.

همون Seagate و WD از همه بهترن.

SamGun
01-03-2011, 22:41
سلام دوستان
من از ps3 هیچی نمیدونم :31:
کپی خور کردنش چجوریه؟
چقدر هزینه میبره؟
خودم میتونم انجام بدم یا حتما باید بدم بیرون؟
در ضمن
دانگل چیست؟ :31:
مرسی

جواب سوالات شما :

J A V I D
02-03-2011, 00:31
سلام
ولی من با تلویزیون خودم که 3بعدی هم نیست آواتار رو بازی کردم که اتفاقا گزینه 3D هم میشد فعال کرد و وقتی اینکار رو میکردی دقیقا انگار داشتی یه تصویر 3D رو بدون عینک تماشا میکردی .

جالبه که تلوزیونی که تری دی نیست ، تصاویر تری دی اونم بدون عینک می ده !!!!!!!!!!!!! یعنی نیتندو کلا الکی الان تری دی اس رو داده بیرون و این همه هم روش تبلیغ کرده تلوزیون شما تکنولوژزیش خیلی بالاست ! که بدون عینک می شه تصاویر سه بعدی رو دید اونم در حالی که تری دی نیست !!!!!!!!!! ای خدا.....

sonixax
02-03-2011, 00:53
جالبه که تلوزیونی که تری دی نیست ، تصاویر تری دی اونم بدون عینک می ده !!!!!!!!!!!!! یعنی نیتندو کلا الکی الان تری دی اس رو داده بیرون و این همه هم روش تبلیغ کرده تلوزیون شما تکنولوژزیش خیلی بالاست ! که بدون عینک می شه تصاویر سه بعدی رو دید اونم در حالی که تری دی نیست !!!!!!!!!! ای خدا.....

خروجی های سه بعدی انواع و اقسام داره ، اکثرشون روی تلویزیون های معمولی قابل پخش هستند مثل Anaglyph که عینک آبی و قرمز میخواد و کنسولهای بازی میتونند همه مدل خروجی براشون ایجاد کنند .

J A V I D
02-03-2011, 01:06
خروجی های سه بعدی انواع و اقسام داره ، اکثرشون روی تلویزیون های معمولی قابل پخش هستند مثل Anaglyph که عینک آبی و قرمز میخواد و کنسولهای بازی میتونند همه مدل خروجی براشون ایجاد کنند .

میلاد جان والا من رو هر تلوزیونی که دیدم تا به امروز چه فیلم چه بازی اگه تلوزیون تری دی نباشه گزینش غیرفعاله ، برای فیلم که پلیر هم باید تری دی ساپورت باشه تا پخش کنه !!!! حالا در هر صورت تو دنیا چیزایی هست که من ندیدیم دلیل نمی شه که چون من ندیدم نیست ! کلا جالب بود که تلوزیونی که تری دی ساپورت نیست تصاویر سه بعدی اونم بدون عینک می ده این تبلیغات تلوزیون های سه بعدی اینا هم الکی کلا ........ برم پلی سم رو بزنم به تلوزیون سی آر تیم یهو دیدی تصویر سه بعدی بدون عینک داد کی به کیه !

اینم بگم که من نمی دونم تری دی بازی آواتور چجوریه که دوستمون فرمودن ، چون من خودم بازی دویل می کرای روی کامپیوتر به صورت تری دی و با عینک بازی کردم ، که کارت گرافیکم بازی رو تری دی می کنه و رو مانتیور نمایش می ده که با عینک به صورت سه بعدی نرم افزاریه دو تصویر می شه ، البته افت فریم داشتم زیاد !

boy_teh
02-03-2011, 01:09

3DS رو کسی کاری نداره که . تا حالا بدون عینک به تصاویر 3D نگاه کردی ؟ منظورم وقتیه که یه فیلم 3D رو که باید با عینک ببینی رو بدون عینک نگاه کنی ( دیدی بدون عینک انگار چند تا تصویر روی هم افتاده و تصویر تار هست ؟)

شما یه بار یا چندبار دیگه با دقت مطلبی که من نوشتمو بخون . شما گفتی تلوزیون هایی که تری دی نباشن ، کلا گزینه تری دی تو بازی غیر فعاله و شما نمی تونید بازی رو تری دی کنید که بخواید با عینک بازی کنید !!!
من Full HD Tv Monitor M2794DP LG دارم که 3D نیست و باهاش فقط بازی میکنم . دقت کن 3D نیست . باهاش XBOX360 و PS3 بازی میکنم . بازی آواتار نسخه XBOX360 رو داری ؟ تو تنظیمات بازی گزینه 3D رو داره که میتونی فعالش کنی و وقتی فعال میکنی همونطور که در بالا گفتم تصویر بهم میریزه و دقیقا مثله وقتی میشه که وسط تماشای یه فیلم 3D با عینک , عینک رو از چشمات برداری .
جاوید جان کل حرف من اینه که گزینه 3D رو حداقل تو بازی آواتار که با تلویزیون خودم تست کردم میشه فعال کرد . حالا اینکه با عینک + TV غیر 3D بشه تصویر رو 3بعدی دید رو نمدونم . فقط چیزی رو که خودم تست کردم گفتم .
;-)

light
02-03-2011, 01:48
تم های ps3 رو از کجا دانلود کنم ؟

boy_teh
02-03-2011, 02:03
تم های ps3 رو از کجا دانلود کنم ؟

سلام
از لینکهای زیر :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]‏ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]‏)

SamGun
02-03-2011, 02:09
دوستان خواهشا یک بحثی رو شروع میکنید تا آخرش برید دیگه !!

خب الان چی شد ؟ بالاخره قابلیت 3D بدون TV3D با عینک تست شده ؟؟

J A V I D
02-03-2011, 12:15
3DS رو کسی کاری نداره که . تا حالا بدون عینک به تصاویر 3D نگاه کردی ؟ منظورم وقتیه که یه فیلم 3D رو که باید با عینک ببینی رو بدون عینک نگاه کنی ( دیدی بدون عینک انگار چند تا تصویر روی هم افتاده و تصویر تار هست ؟)

شما یه بار یا چندبار دیگه با دقت مطلبی که من نوشتمو بخون . شما گفتی تلوزیون هایی که تری دی نباشن ، کلا گزینه تری دی تو بازی غیر فعاله و شما نمی تونید بازی رو تری دی کنید که بخواید با عینک بازی کنید !!!
من Full HD Tv Monitor M2794DP LG دارم که 3D نیست و باهاش فقط بازی میکنم . دقت کن 3D نیست . باهاش XBOX360 و PS3 بازی میکنم . بازی آواتار نسخه XBOX360 رو داری ؟ تو تنظیمات بازی گزینه 3D رو داره که میتونی فعالش کنی و وقتی فعال میکنی همونطور که در بالا گفتم تصویر بهم میریزه و دقیقا مثله وقتی میشه که وسط تماشای یه فیلم 3D با عینک , عینک رو از چشمات برداری .
جاوید جان کل حرف من اینه که گزینه 3D رو حداقل تو بازی آواتار که با تلویزیون خودم تست کردم میشه فعال کرد . حالا اینکه با عینک + TV غیر 3D بشه تصویر رو 3بعدی دید رو نمدونم . فقط چیزی رو که خودم تست کردم گفتم .
;-)

دوست عزیز من به میلادم گفتم که نمی دونم تری دی بازی آواتور چجوری ولی بازی هایی که لوگو تری دی زیرشون خورده باید تلوزیون تری دی ساپورت باشه که بازی رو تری دی نشون بده و گفتم که بازی دویل می کرای رو با مانیتور معمولی به صورت تری دی همون مات که شما گفتین و عینک لازم داره رو پی سی اجرا کردم ولی این تری دی با اون تری دی فرق می کنه ! اون تری دی که شما می گید نرم افزاری ولی این تری دی که باید تلوزیون تری دی باشه روش کار شده و نرم افزاری نیست ! من منظور شما رو بد متوجه شدم من فکر کردم منظورتون اینه که بدون عینک داره تصویر تری دی می کده مثل تری دی اس ببخشید ...

اینم به میلاد گفتم شما توجه نکردی : )

اینم بگم که من نمی دونم تری دی بازی آواتور چجوریه که دوستمون فرمودن ، چون من خودم بازی دویل می کرای روی کامپیوتر به صورت تری دی و با عینک بازی کردم ، که کارت گرافیکم بازی رو تری دی می کنه و رو مانتیور نمایش می ده که با عینک به صورت سه بعدی نرم افزاریه دو تصویر می شه ، البته افت فریم داشتم زیاد !

با اجازه یه عکس گذاشتم از اپشن بازی کیل زون سه روی تلوزیون غیر تری دی ! همونطور که مشاهده می کنید گزینه تری دیش غیر فعاله !! بازی کیل زونم هم نسخه اصلی رو دستگاه اسلیمه که کپی خور نیست و فریم ور 3.56 روشه ...
عکس دوم رو برای اینکه نوشته خوانا تر باشه گذاشتم !

می خواستم از گراند توریسما پنجم عکس بذارم ولی اون گزینش اینجوری خاموش نیست فقط وقتی روش کلیک می کنی اتفاقی نمی افته ! بازی پرنس کالکشن و sly کالکشن هم گزینه تری دی شون غیر فعاله رو تلوزیون معمولی ....

دوستان خواهشا یک بحثی رو شروع میکنید تا آخرش برید دیگه !!

خب الان چی شد ؟ بالاخره قابلیت 3D بدون TV3D با عینک تست شده ؟؟
باز یآواتور که دوستمون می گن حتما می شه و ایشونم فرمودن تست کردن ولی این بازیا که من نام بردم هیچ کدوم نمی شه ، رو تلوزیون غیر تری دی فعال کرد ...

boy_teh
02-03-2011, 13:03
باز یآواتور که دوستمون می گن حتما می شه و ایشونم فرمودن تست کردن ولی این بازیا که من نام بردم هیچ کدوم نمی شه ، رو تلوزیون غیر تری دی فعال کرد ...

من فقط این که گزینه 3D فعال هست یا نه رو تست کردم ولی عینک :5: نداشتم که تست 3D بگیرم .

hameddinga
02-03-2011, 14:36
اقایون فلش پلیر رو برای بروزر ps3 چجوری میشه نصب کرد ؟ خیلی از سایتا نمیشه رفت :-( !

MohammadT15
02-03-2011, 15:13
در مورد قسمت اول حرفای شما :
خودتون میگید بحث مقایسه و این چیزارو تموم کنید بعد تو همه جمله هات میگی ps3 از xbox سره خودتم نگو دیگه دوست من (من هر 2 کنسول رو دارم) و قبول ندارم که که ps3 از همه نظر از xbox سره این جمله فقط تو بازی های انحصاری صدق میکنه وگرنه برتری دیگه ای نداره :20: حالا نظر شخصی خودم : هر 2 کنسول جذابیت خاص خودشون رو دارن هر کدوم یه دستگاه مجزا هستن اصلا نیازی به مقایسه کردن نیس
در مورد قیمت بازی ها هم که شما میگی داره میاد پایین خب بازی های کپی ارزون هستن وگرنه اریجینال که هنوز قیمت خودشونو دارن همین 2 روز پیش دوست من کیلزون 3 رو 90 تومان خرید منم خریدم 5 تومان :31:
در مورد قسمت دوم :
راستش من اصلا درست متوجه نشدم چی گفتی شما
این -- که چیز خاصی نیس که باعث سوختن دستگاه بشه فقط یه FW نصب میشه رو دستگاه همین
این FW هم که در اصل همون مال رسمی sony هستش که دستکاری کرده حالا من درست منظورمو نمیتونم برسونم در کل حرفم اینه که این -- هیچ ربطی به سوختن دستگاه نداره تا اینجا که من دیدم نکته مثبت هم داره به درایو دستگاه فشاری نمیاد بازیو از رو هارد انجام میدیم :5:

ممنون از نظرتون.والا من همه جای جمله هام نگفتم بهتره همون اولش که خواستم شروع کنم گفتم بهتر و کامل تره:31:اونم که گفتم خودتون برید ببینید قدرت دستگاه ها رو من از خودم حرف در نیاوردم:46:درباره قیمت بازی ها هم بگم چرا داداش اورجینال ها هم ارزون شده به مرور زمان مطمئنا ارزون میشه مثلا من پرنس پرشیا رو گرفتم 15 تومن.یا خدا جنگ رو 30 تومن ولی بازم شاید شما درست میگی و تغییری نکنه قیمتا.اما درباره ی کپی خور کردن دستگاه.والا اینم من از خودم در نیاوردم من که از خدامه.ولی بابام یه دوست داره خدای همین چیزاس گفت برا ما روزی 20 تا دستگاه میاد ما هم کارشو میکنیم بدمونم نمیاد پول بگیریم اما به همشون قبلش میگیم مسئولیتش پای خودشون.به شما هم میگم که اصلا این کاره استاندارد و تمیزی نیست و به قول خودمون یه جور کلکه و به دستگاه خیلی فشار میاره همون کپی خورش نکنید خیلی بیشتر براتون کار میکنه.این که دیگه دوست و آشنا بود بدیه مارو نمیخواد بدشم نمیاد پول بگیره ولی خوب دیگه نپرسیدم دلیل علمیشو بگو و اینا حرفشو قبول دارم.یا توی توپخونه یه مغازه رفتیم گفت 50 میگیرم کپی خور میکنم.گفتم استاندارده گفت استاندارد که خوب نه اما دیگه قیمت بازیا نصف میشه بعد بابام گفت در واقع سر دستگاه رو گول میماله دیگه یارو گفت آره دیگه یه جور رد گم کنی میده به دستگاه برای هر بازی و اینم ممکنه فشار بیاره رو دستگاه ولی کار پلم شده نیست یه کاره دستیه حالا میل خودتونه.بعد از اونم رفتیم یه مغازه بازم رفیقمه همیشه کنسول و بازی از اونجا میخرم پلی 3 رو گرفتیم از یه یارو گفت کپی خور کنم؟یهو اونی که مارو میشناخت از اونور گفت نه آشناست.یهو گفت آها پس هیچی.گفتم یعنی چی مگه چیه؟بعد اون خیلی علمی توضیح داد به قول شما من متوجه نشدم:31:در کل حرفش این بود که ضرر داره
اینم قضیه کپی خور کردن.در کل اونا بدشون نمیاد پول بگیرن اما اینارو گفتن حالا راست و دروغش رو من نمیدونم منم اون چیزی رو که گفتن به شما میگم:40:

MohammadT15
02-03-2011, 15:18
سلام دوست عزیز

بابت نظر شما هم ممنون.راجع به قیمت بازی هم احتمال اولیه که کمه چون پلم شدس احتمال دومیه که خیلی کمه چون پیس 2011 و خدای جنگ و پرنس پرشیا که خیلی محبوبن:31:
درباره ی همین کپی خور و اینا هم تو نظر قبلی گفتم والا من نمیدونم من اون چیزی رو گفتم که بهمون گفتن تو نظر قبلی گفتم قضیه چیه:40:

BATMAN-LOVE
02-03-2011, 18:03
والا نظر شخصي منم اينه كه كپي خور كردن كنسول كاره درستي نيست!!!
دربازه فشار اومدن به درايو بلوري؟؟؟خب پس كاركرد درايو چيه همينكه ديسكو بخونه!!!اگه قرار باشه با خوندن ديسك معيوب بشه!!!خوده شركتها حتما يه راهي پيشنهاد ميدادن---

omid2800
02-03-2011, 18:32
والا نظر شخصي منم اينه كه كپي خور كردن كنسول كاره درستي نيست!!!
دربازه فشار اومدن به درايو بلوري؟؟؟خب پس كاركرد درايو چيه همينكه ديسكو بخونه!!!اگه قرار باشه با خوندن ديسك معيوب بشه!!!خوده شركتها حتما يه راهي پيشنهاد ميدادن---

نظر منم اینکه کنسول رو کپی خور نکنی بازی 80 هزار تومانی بگیری:18:. خدایی این فروشنده ها گناه دارن نون زن و بچه از فروش این سیدی ها در می یاد دیگه:27: . خلاصه بگم اونای هم که کپی کردن :21:برن از کپی در بیارن :31: تا حداقل بچه های اینجا مشکلشون حل بشه :5:

BATMAN-LOVE
02-03-2011, 19:00
والا نميدونم چي بگم!!!ااما بازي الان قيمتش 30 تومن شده البته بازش---ولي خب بهترين كار اينه كه بازيهاي انحصاريو با ps3 بازي كرد و در كنارش بازيهاي معموليرو با پي سي يا باكس بازي كرد!!!
ولي مسلما اگه هك كردنه كنسول استاندارد بشه خود من هم اينكارو ميكنم!!!

sony_W810i
02-03-2011, 22:57
دوست عزیز من به میلادم گفتم که نمی دونم تری دی بازی آواتور چجوری ولی بازی هایی که لوگو تری دی زیرشون خورده باید تلوزیون تری دی ساپورت باشه که بازی رو تری دی نشون بده و گفتم که بازی دویل می کرای رو با مانیتور معمولی به صورت تری دی همون مات که شما گفتین و عینک لازم داره رو پی سی اجرا کردم ولی این تری دی با اون تری دی فرق می کنه ! اون تری دی که شما می گید نرم افزاری ولی این تری دی که باید تلوزیون تری دی باشه روش کار شده و نرم افزاری نیست ! من منظور شما رو بد متوجه شدم من فکر کردم منظورتون اینه که بدون عینک داره تصویر تری دی می کده مثل تری دی اس ببخشید ...

اینم به میلاد گفتم شما توجه نکردی : )

با اجازه یه عکس گذاشتم از اپشن بازی کیل زون سه روی تلوزیون غیر تری دی ! همونطور که مشاهده می کنید گزینه تری دیش غیر فعاله !! بازی کیل زونم هم نسخه اصلی رو دستگاه اسلیمه که کپی خور نیست و فریم ور 3.56 روشه ...
عکس دوم رو برای اینکه نوشته خوانا تر باشه گذاشتم !

می خواستم از گراند توریسما پنجم عکس بذارم ولی اون گزینش اینجوری خاموش نیست فقط وقتی روش کلیک می کنی اتفاقی نمی افته ! بازی پرنس کالکشن و sly کالکشن هم گزینه تری دی شون غیر فعاله رو تلوزیون معمولی ....

شما firmware چه ورژنی داری؟ چون تا جایی که میدونم از 3.50 یا 3.55 به بعد کلاً ps3 بازی های 3d رو ساپورت می کنه

armenak
02-03-2011, 23:05
نوشته 3.56

armenak
02-03-2011, 23:35
بجه ها این نرم افزار ebootFIX چیه؟چیکار میکنه دقیقا؟
این ps3serv_GUI چی؟

میشه یکی جوابمو بده

SamGun
02-03-2011, 23:45
من گفتم یکی بیاد تست کنه ببینه شدنیه یا نه !!

اگه شدنی باشه هرچند هم که بی کیفیت باشه میشه گفت بد جوری سره همومون رو شیره مالیدن !!

یعنی اینا میتونستن رو TV های LCD و LED که Full HD هستن این قابلیت رو به صورت SW طراحی کنن ولی اومدن به صورت SH درش آوردن که یه پولی به جیب بزنن.

boy_teh
03-03-2011, 02:19

اگه شدنی باشه هرچند هم که بی کیفیت باشه میشه گفت بد جوری سره همومون رو شیره مالیدن !!

یعنی اینا میتونستن رو TV های LCD و LED که Full HD هستن این قابلیت رو به صورت SW طراحی کنن ولی اومدن به صورت SH درش آوردن که یه پولی به جیب بزنن.

کلا فقط سیاست نیست که بابا ننه نمیشناسه . اقتصاد و پول در آوردنم توش کلک و کلاه برداریو سر مردومو گول مالیدن زیاد داره . یه نمونه دروغ تو روز روشن همین جمله هست تصاویر 2بعدی را 3بعدی ببینید .
این حرفمو به خودتون نگیریدو تعصبی برخورد نکنیدا . این 3D که در حال حاضر وجود داره مثل یه موجود ناقصه بهتره بگم نوپا که تا راه بیوفته خیلی مونده .

J A V I D
03-03-2011, 09:45

من که دیگه عکس گذاشتم ، و بازی هایی هم که تستیدم نام بردم رو تلوزیون معمولی نمی شه ، احتمالا فقط آواتار اونجوری سه بعدی می شه !!!! تو این نوع بازی ها شما می تونید عمق تصاویرم تعیین کنید ، البته به شرطی که تلوزیون تری دی داشته باشید ، تا این قابلیت فعال باشه ......

منم با boy_teh موافقم که تری دی الان هنوز خیلی جای کار داره ...

shn.am
03-03-2011, 14:08
ای بابا چرا هیچ کسی جواب مارو نمیده؟یعنی هیچ سایتی وجود نداره که بشه ازش بازی دانلود کرد؟میشه جواب بدید؟

MohammadT15
03-03-2011, 14:38
در ضمن داداش یه جا دیدم تو نظرت که گفتی یا دست دومه ...
راجع به اینم بگم.اول مطمئنم که دست اوله اون هیچ. راجع به سی دی خودم بحث نمیکنم کلا راجع به دست دوم بودن میخوام بگم

اصلا سی دی های پلی 3 اورجینالاش اسمش روشه دیگه اورجیناله
حالا بیان به من بگن یه سی دی پلی 3 داریم اورجیناله 10 تومن عوضش دست هشتمه و یه ساله دست این و اون داره میچرخه با کله میگیرم.شما دیگه چرا این حرفو میزنی؟
من با سی دی پلی 3 رو زمین آسفالت برات اسکیت بازی میکنم بعد یه ها کن بمال به شلوارت میشه آینه.من خودم همین پیس 2011 رو میدم آبجیم باهاش بازی میکنه از اینور اتاق میندازه اونور اتاق:31:یه خط کوچیکم روش نیفتاده.دیگه سی دی اورجینال مهم نیستش که دست دوم باشه یا دست اول چون دست دومم باشه طرف که نکردتش زیر تریلی پس هیچیش نشده.که بکنیشم زیر تریلی هیچی نمیشه باز:31:

omid2800
03-03-2011, 17:25
راجع به اینم بگم.اول مطمئنم که دست اوله اون هیچ. راجع به سی دی خودم بحث نمیکنم کلا راجع به دست دوم بودن میخوام بگم

حالا بیان به من بگن یه سی دی پلی 3 داریم اورجیناله 10 تومن عوضش دست هشتمه و یه ساله دست این و اون داره میچرخه با کله میگیرم.شما دیگه چرا این حرفو میزنی؟
من با سی دی پلی 3 رو زمین آسفالت برات اسکیت بازی میکنم بعد یه ها کن بمال به شلوارت میشه آینه.من خودم همین پیس 2011 رو میدم آبجیم باهاش بازی میکنه از اینور اتاق میندازه اونور اتاق:31:یه خط کوچیکم روش نیفتاده.دیگه سی دی اورجینال مهم نیستش که دست دوم باشه یا دست اول چون دست دومم باشه طرف که نکردتش زیر تریلی پس هیچیش نشده.که بکنیشم زیر تریلی هیچی نمیشه باز:31:
اینو علمی میگی یا عملی :18:
یکم توضیح بده ما بی سواد ها هم یاد بگریم یکم :20:. پس برای گذاشتن سیدی باید ها کرد مالید به شلوار:31:

You Were Mine
03-03-2011, 17:46
دوستان سلام
خسته نباشید.

میدونم جای سوالم اینجا نیست اما مثل اینکه بچه های اینجا فعال ترند و میخواستم نظرشون را بپرسم.
من میخوام 1 کنسول بازی بگیرم اما بین PS3 و Xbox 360 Slim موندم ممنون میشم راهنمایی کنید ک کدوم را بگیرم ( البته با دلیل )

hameddinga
03-03-2011, 19:21
دوستان کسی میدونه چرا این بروزر ps3 فلش پلیر نداره و چجوری نصب میشه ؟

Alex merccer
03-03-2011, 20:32
دوستان سلام
خسته نباشید.

میدونم جای سوالم اینجا نیست اما مثل اینکه بچه های اینجا فعال ترند و میخواستم نظرشون را بپرسم.
من میخوام 1 کنسول بازی بگیرم اما بین PS3 و Xbox 360 Slim موندم ممنون میشم راهنمایی کنید ک کدوم را بگیرم ( البته با دلیل )

از نظر کیفیت درسته ps3 سخت افزار قوی تری داره اما تقریبا فرقی توی بازی های ps3 و xbox دیده نمیشه یا حداقل من حس نمی کنم مخصوصا توی بازی های مشترک از نظر بازی های انحصاری هم هر کدوم یک چیزی دارن که اون یکی نداره. فعلا هنوز ه.ک ps3 مثل ه.ک xbox کامل نشده(اسلیم هم به همین زودیا مثل فت ه.ک می شه) و برای بازی ریختن کلی وقتت هدر می شه.یک مشکل دیگه هم که -- ps3 داره اینکه اگه بخوای از هارد خود دستگاه استفاده کنی بسته به هاردت مجبور میشی بعد یک مدت بازی ها تو پاک کنی اما با هارد 320 ps3 این مشکل هم حل می شه .اگه برات راحتی خیلی مهمه xbox بخر در کل بگم سلیقه ایه اما اگه چندان اهمیتی نداره برات به نظر من ps3 بخر اگر هم از نظر پولی مشکلی نداری بهترین گزینه اینه که هر دو شو بخری:10:.
در مورد کینکت و ps move هم هر دو شون نسبت به قیمتشون کارایی یکسانی دارن و اینکه بازی های move بیشتر از کینکته.

You Were Mine
03-03-2011, 20:38
از نظر کیفیت درسته ps3 سخت افزار قوی تری داره اما تقریبا فرقی توی بازی های ps3 و xbox دیده نمیشه یا حداقل من حس نمی کنم مخصوصا توی بازی های مشترک از نظر بازی های انحصاری هم هر کدوم یک چیزی دارن که اون یکی نداره. فعلا هنوز ه.ک ps3 مثل ه.ک xbox کامل نشده(اسلیم هم به همین زودیا مثل فت ه.ک می شه) و برای بازی ریختن کلی وقتت هدر می شه.یک مشکل دیگه هم که -- ps3 داره اینکه اگه بخوای از هارد خود دستگاه استفاده کنی بسته به هاردت مجبور میشی بعد یک مدت بازی ها تو پاک کنی اما با هارد 320 ps3 این مشکل هم حل می شه .اگه برات راحتی خیلی مهمه xbox بخر در کل بگم سلیقه ایه اما اگه چندان اهمیتی نداره برات به نظر من ps3 بخر اگر هم از نظر پولی مشکلی نداری بهترین گزینه اینه که هر دو شو بخری:10:.
در مورد کینکت و ps move هم هر دو شون نسبت به قیمتشون کارایی یکسانی دارن و اینکه بازی های move بیشتر از کینکته.

مرسی.
من حقیقتش از ایکس باکس بیشتر خوشم میاد.
لینکی داری ک مشخصات سخت افزاری هردو را داشته باشه ک من بتونم با هم مقایسه کنم ؟ مخصوصا مقایسه PS3 Slim و XBOX360 Slim . چون این دوتا جدید ترین کنسول های هر برند هستند.

Sina_X
03-03-2011, 21:44
اقا کسی اینجا ه.ک ps3 بلده؟ اخه من با توجه به ویدئوهایی که تو اینترنت دیدم, جیلبریک (jailbreak) ش کردم. بعد تو اون ویدئو ها, قشنگ کار می کرد و گیم هایی که دانلود کرده بودن رو راحت اجرا می کردن. در حالی که من وقتی می اومدم گیم رو اجرا کنم, اجرا نمی شد و همون بازی ایی که DVD ش تو کنسول بود اجرا می شد. کسی می دونه علتش چیه و می تونه به من کمک کنه؟

با تشکر.

J A V I D
03-03-2011, 21:49

فقط می تونم بگم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! این دو تا هیچ ربطی به هم ندارن که کارایی یکسانی داشته باشن ! قیمت هاشونم با هم خیلی فرق می کنه ها !

MohammadT15
03-03-2011, 22:13
اینو علمی میگی یا عملی :18:
یکم توضیح بده ما بی سواد ها هم یاد بگریم یکم :20:. پس برای گذاشتن سیدی باید ها کرد مالید به شلوار:31:

به جون تو این عملیه عملیه خودم با چشای خودم دیدم
یه سوزن بردار بکش روش بعد ها کن اینجوری هااااااااااااااا بعد بخار دورشو میگیره بمال به دستمال یا حوله یا شلوارت حالا هر جا که میخوای بعد که بخارها رفت ببین انگار همین الان کارخونشن داده سیدی رو دستت:31:

MohammadT15
03-03-2011, 22:28
دوستان سلام
خسته نباشید.

آره دوستمون راست گفت یه چیز سلیقه ایه شما دوست داری کدومشو داشته باشی؟:31:
هر کدوم قابلیتایی دارن نسبت به هم.اما در کل پلی 3 یه کنسول خیلی خیلی کامل از سونیه.بعدم یه کنسول قدیمی و با تجربه هست و هیچ وقت در برابر کنسول های جدید کم نمیاره اینو مطمئن باش
ولی خوب ایراد اصلی بازیای گرونش هست.از 10 میگیره تا 80.برای این کار هم میتونی سی دی دست دوم بخری یا سی دی بگیری بعد از چند ماه که بازی کردی بری تعویض کنی با یه سی دی دیگه.هیچ نگرانی هم بابت خش نداشته باش سیدی پلی 3 همونطور که الان توضیح دادم زیر برج میلاد بمونه فقط روش خش میفته:31:
اما ایکس باکس ارزونه بازیاش اگه وسعت نمیرسه ایکس باکس بگیر ولی بازیهای اختصاصی که میخواد برای پلی 3 بیاد خیلی بیشترهههههه.الان ایکس باکس داره با پلی 3 رقابت کنه.یه کنسول جدید با یه کنسول با تجربه و غول.مطمئن باش سونی خیلی بیشتر هزینه میکنه تا توی رقابت از ایکس باکس بزنه بالا قابلیت گرافیکیشم داره اما ایکس باکس تا یه حدی بیشتر نمیتونه بره جلو
به نظر من آینده ی بسیار درخشانی در انتظار پلی 3 هست که برای ایکس باکس نیست:46:
ایکس باکس قدرتش همینه که میبینید (البته عالیه ها) اما از این بیشتر توان نداره ولی پلی 3 پتانسیلش خیلی بالاتره نمونش بازی هوی رین و پیس 2011
البته اینا فقط نظر من بودا بازم هر جور میلیته:40:

SamGun
03-03-2011, 22:56
من که دیگه عکس گذاشتم ، و بازی هایی هم که تستیدم نام بردم رو تلوزیون معمولی نمی شه ، احتمالا فقط آواتار اونجوری سه بعدی می شه !!!! تو این نوع بازی ها شما می تونید عمق تصاویرم تعیین کنید ، البته به شرطی که تلوزیون تری دی داشته باشید ، تا این قابلیت فعال باشه ......

منم با boy_teh موافقم که تری دی الان هنوز خیلی جای کار داره ...

میدونم مرسی.

اون که آره در واقع میشه گفت TV هایی که عرضه شدن یک جور Test Mode بودن !!

3D بودن یعنی اینکه شما هر کجای تصویر رو که بخوای بتونی ببینی نه اینکه تصویر عمق داشته باشه !!

شما CD رو بیا من برات یک میلیون خش پیدا میکنم :31: !!

کی گفته خط نمیوفته !!؟؟

سطح Blu Ray Disc هارو یک لایه کربن اضافه کردن که فقط در برابر خش مقاوم هست نه اینکه ضد خش باشه !!

فقط می تونم بگم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! این دو تا هیچ ربطی به هم ندارن که کارایی یکسانی داشته باشن ! قیمت هاشونم با هم خیلی فرق می کنه ها !

دقیقا جاوید !!!

به نظر من Kinect یک وسیله برای جنگولک بازی با کنسول و کارهای عجیب غریب هست ولی Move واقعا برای بازی طراحی شده .

البته این نظره شخصی من نسبت به بازی های Release شده برای هردو Platform هست.

من فکر نمیکنم با Kinect بشه به صورت حرفه ای بازی کرد .

sonixax
03-03-2011, 23:04

عزیزم این دو تا چه ربطی به هم دارند ؟

کینکت یک سنسور سه بعدی هستش در صورتی که Move فقط یک کنترلر حرکتی مانند Motion ویی هستش !

بعد معلومه بازی های Move بیشتره - دلیلش هم اینه که Move در حقیقت همون کنترل قبلیه با این تفاوت که قابلیت Motion هم بهش اضافه شده - درست مثل ویی .

از نظر قیمت هم به هیچ عنوان مثل هم نیستند .

کینکت 150 یورو قیمت داره در صورتی که Move هر ست کنترلر اش حدود 80 یورو تمام میشه + Ps Eye که باید بخرید .

فقط اگر بخواید 4 ست کنترلر Move بخرید میشه 320 یورو ! در صورتی که برای کینکت فقط یک بار 150 یورو میدید و 4 نفری بازی میکنید .

بعد کینکت یک تکنولوژی کاملا جدیده و البته هنوز تکامل درست و حسابی پیدا نکرده ، مثل Eye Toy که تکامل یافتش رسیده به Move ولی Move نسل جدید و تکامل یافته ی کنترلر های حرکتی هستش .

کجای اینها مثل هم هستند ؟:13:

4112343769
04-03-2011, 00:20
نمیشه ارزونترشو بیدا کرذ

BATMAN-LOVE
04-03-2011, 00:51
دوستان سلام
خسته نباشید.

به نظر من ps3 چيزه ديگه ايه!!!اگه ميتوني با بازيهاش كنار بياي بگير و خيالت راحت---

boy_teh
04-03-2011, 03:18
دوستان سلام
خسته نباشید.

سلام
من شخصا 2تا حالت رو توضیح میدم
1. در صورتیکه مشکل مالی نداری PS3 + XBOX360 . اگر اینکارو کنی به نظر من یه PS3 -- نشده بگیر با کلی بازی انحصاری (آخه مایه داری) فقط انحصاری هاش . یه XBOX360 واسه بازیهای مالتی و البته انحصاریهای خوب خودش . این حالت آخرشه!!!
2. در صورتیکه فقط پول یه کنسول رو داری XBOX360 بگیر و البته اگر تونستی کینکت هم بزن تنگش که حالشو ببری . XBOX360 رو برای این پیشنهاد میدم که اراده کنی بهترین بازیهارو با کمترین هزینه تجربه میکنی و این نهایت لذته . کجای دنیا با 1500 تومن تا 3000 تومن بازی روز میتونی بخری و 3 سوت تمومش کنی و بندازی اونور بری سراغ یه بازی دیگه ؟!
من خودم هر دوتاشو دارم ولی با XBOX360 بیشتر حال کردم . آخه بازیهایی رو که باهاش تموم کردم انقدر زیاد بودن حسابشون از دستم در رفته + انحصاریهای توپش که به نظر من از PS3 کمی ندارن من دیونه HALO ام . ولی با PS3 تونستم 11 تا انحصاری بخرم و بازی کنم که البته لذت اونها هم کم نیست . و در کل با -- کردن PS3 به این صورتهایی که الان هست حال نمیکنم . به نظرم XBL از PSN باحالتره بدون شک . که اگر اینم حسن بدونی و استفاده کنی بازم XBOX360 رو پیشنهاد میکنم .

Grand
04-03-2011, 10:31
ورژن 3.56 هـک شده یا نه هنوز؟

ALt3rnA
04-03-2011, 12:13
با توجه به اینکه Ps3 -- شده دیگه مشکل گرون بودن رو نداره . خیلی از بازی هاش هم به شدت قشنگن . ولی من PSN رو خیلی دوست دارم ! چون XBL ریسک داره کلا ولی اگه Ps3 اتو -- نکنی میتونی با PSN خیلی حال کنی

You Were Mine
04-03-2011, 13:38
مرسی از همه دوستان.

پی اس 3 -- شده یا نه ؟ اخه بعضی جاها شنیدم -- شده ولی پی اس 3 را خراب میکنه ؟ ممنون میشم اگه توضیحاتی دربارش بهم بدین.

SamGun
04-03-2011, 14:47
مرسی از همه دوستان.

پی اس 3 -- شده یا نه ؟ اخه بعضی جاها شنیدم -- شده ولی پی اس 3 را خراب میکنه ؟ ممنون میشم اگه توضیحاتی دربارش بهم بدین.

بله -- شده ! به چند روش هم -- شده !!

Flashram و Mobile و Dongle و CFW و ... ووو :31:

نه مشکلی بوجود نمیاره برای سخت افزار دستگاه , هرچی بشه سر OS یا همون نرم افزارش میاد که فوقش با یک Hard Reset یا یک Update درست میشه.

hameddinga
04-03-2011, 14:58
کسی نیست جواب سوال مارو بده !!!!!!!!!!!!!!!!!!
اخه هر سایتی میری چون بیشتر با فلش کار میکنن نمیشه درست دید !!!!!!!!!!!!!

You Were Mine
04-03-2011, 15:07
1 سوال دیگه.

میشه بازی های PS3 را روی هارد کپی کرد ؟
بعد PS3 Fat بهتره یا PS3 Slim ؟

MohammadT15
04-03-2011, 15:53
شما CD رو بیا من برات یک میلیون خش پیدا میکنم :31: !!

کی گفته خط نمیوفته !!؟؟

سطح Blu Ray Disc هارو یک لایه کربن اضافه کردن که فقط در برابر خش مقاوم هست نه اینکه ضد خش باشه !!

خوب چرا من هر کاری میکنم خش نمیفته روش؟:31:

BATMAN-LOVE
04-03-2011, 15:58
کسی نیست جواب سوال مارو بده !!!!!!!!!!!!!!!!!!
اخه هر سایتی میری چون بیشتر با فلش کار میکنن نمیشه درست دید !!!!!!!!!!!!!
منم اين سوالو دارم!!!

---------- Post added at 03:58 PM ---------- Previous post was at 03:57 PM ----------

1 سوال دیگه.

میشه بازی های PS3 را روی هارد کپی کرد ؟
بعد PS3 Fat بهتره یا PS3 Slim ؟

ميشه كپي كرد---
چون الان فت آكبند نداره پس اسليم بهتره---

SamGun
04-03-2011, 16:03
خوب چرا من هر کاری میکنم خش نمیفته روش؟:31:

چشم بصیرت میخواد :31:

MohammadT15
04-03-2011, 16:15
مرسی از همه دوستان.

بعضی جاها نه شما همه جا غیر از این فروم بری میگن خراب میکنه:46:

داداش چرا میگی ه.. شده؟شما از کجا میدونی به طور استاندار و تمیز ه.. شده؟با شرکت سونی در ارتباطی؟
عزیز من ه..کجا بود؟اینی که چهار تا سی دی فروش توی توپخونه پیدا شدن 24 ساعت فکر کردن یه راه به ذهنشون رسیده که سر دستگاه رو گول بمالن که ه.. نمیشه.کجای دنیا به غیر از ایران الان داره اینکارارو میکنه؟حالا شاید یه افغانستان و ارمنستانم بکنن:31:
ه.. استاندارد و بین المللی و تمیز و پلم شده فقط برا دستگاه ضرر نداره.میدونی مثل چی؟کاری نداره که شما الان برو پلی 2 بخر.باید بری جایی بدی دستکاریش کنن؟باید بری براش قطعه بخری؟باید ببریش توپخونه؟باید بری پرس و جو کنی که ه.. شده یا نه؟
نه داداش بازش کن بازی کپی بذار توش میخونه.به این میگن یه کار تمیز و پلم شده نه اینکه بری پلی 3 رو ببری بدی دست چند تا سی دی فروش که تا دیپلم سواد نداره که اگه داشت سی دی فروش نمیشد اون وقت 2 3 تا چرت و پرت بهت بگه دستگاتو داغون کنه اسمشم بذاره ه..
هر وقت پلی 3 رو خریدید پلم شده دیدی بازی کپی میخونه و نیاز به این قطعه ای نیست براش بخرید و بذارید و ببرید و ... بدونید که کپی خور شده به طور استاندارد
در ضمن اینی که شما بگی من اینکارو کردم و اتفاقی برا دستگاهم نیفتاده که دلیل نمیشه.شما یه بار از خیابون بخوای رد شی چشاتو ببندی و شانسی شانسی رد شی اتفاقی برات نیفته باید تا آخر عمرت چشاتو ببندی رد شی؟ما هم چند روز پیش تو مدرسه یکی از بچه ها درباره این کپی خور کردن صحبت میکردم گفت رفیق من کلوپ داره کپی خور کرده دستگاشو الان بعد 3 ماه رفته90 تومن دوباره خرجش کرده تا دوباره مثل اولش شه
یعنی در جا زدن.سری که درد نمیکنه رو آدم چرا دستمال ببنده
داداش اگه وسعت میرسه به پلی 3 خوب بخر و واقعا لذت ببر.اما اگه نمیرسه به فکر این نباش بخری و ببری کپی خور کنی و فردا پس فردا باز یه روش های جدید میاد بگی خوب میرم اون کارارو میکنم و فلان و فلان این حرفا رو ول کن.اگه وسعتم نمیرسه خوب یه ایکس باکس 360 بخر بازیاشم ارزونه خودشم به طور استاندار ه.. شدس

---------- Post added at 06:10 PM ---------- Previous post was at 06:06 PM ----------

خوب دیگه پس هیچکی نمیبینه تو این دوره زمونه یعنی انگار بدون خشه:31:

---------- Post added at 06:15 PM ---------- Previous post was at 06:10 PM ----------

در ضمن چند تا سوال راجع به بازیا دوستان به نرخ روز:31:
قیمت بازیای:
resident evil 5
GTA7
Mortal Kombat Vs Dc Universe
Harry Potter 6
Smack down Vs Raw 2011
چنده؟

بعد این بازیه Mortal Kombat 9 که عکساش منتشر شده الان اومده ایران؟
کسی هم خبر از بازیه harvest Moon نداره؟
ممنون

You Were Mine
04-03-2011, 16:25
منظورم اینه بازی های ارجینال را مشه روی هارد کپی کرد ؟

یکی از بچه های انجمن پرشین تولز هرگیگ بازی ps3 را 20 تومن میفروشه ( روی هارد میریزه ) ارشیو کاملی هم داره تقریبا. اینا بازی های کپی هیتن یعنی باید سیستم -- بشه تا اجرا شن ؟

چرا ps3 fat را پلمپ نمیفروشن ؟ چیزی از روش برمیدارن ؟ از لحاظ سخت افزاری کدوم بهتره ؟ چه فرق هایی باهم دارن ؟

MILIN3M
04-03-2011, 16:32
یه سوال اماتور
مثل 360 بازی ها نصب میشن رو این کنسول؟؟ اگه اره چطوری؟

foxyjanam
04-03-2011, 16:41
من چشم بصيرتو بعد از خريددومين بازيم به دست آوردم !

منظورم اینه بازی های ارجینال را مشه روی هارد کپی کرد ؟
یکی از بچه های انجمن پرشین تولز هرگیگ بازی ps3 را 20 تومن میفروشه ( روی هارد میریزه ) ارشیو کاملی هم داره تقریبا. اینا بازی های کپی هیتن یعنی باید سیستم -- بشه تا اجرا شن ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدچرا ps3 fat را پلمپ نمیفروشن ؟ چیزی از روش برمیدارن ؟ از لحاظ سخت افزاری کدوم بهتره ؟ چه فرق هایی باهم دارن ؟
بازي ارجينال و نميشه كپي كرد ، فقط بعضي هاشون نصب دارن كه اونم باز بايد BD باشه تا اجرا شه
براي اجراي بازي كپي هم كه حتما بايد -- شه كنسول
Fat هم خوب خيلي وقته كه ديگه نيس ! در مورد اين كه چرا پلمپ نميفروشن هم فكر كنم چون وجود نداره اينجوريه ! البته تو توپخونه چيزاي جالبي پيدا ميشه هميشه :31:
كلا هم كه يه Ps3 و يه دسته و 2و3 تا كابل ديگه چيزي نداره كه بر دارن !
Fat مصرف برقش بيشتره ، Slim هم كلا BD رو كه ميزاري توش صداهاي جالبي ازش در مياد :31:
زياد لازم نيس كه رو Fat يا Slim تمركز كني ، چيز بد وجود نداره ، همون 360 هم بگيري خوبه ! شما رندوم هم يه كنسول بگيري ( نو ) خوب از آب در مياد .

subziro22
04-03-2011, 16:45
بچه ها ترا خدا يكي كمك كنه اعصابم ديگر خورد شد هم بازي god of war3 هم بازي heavy rain را وقتي بازي مي كنم اوايل بازي هنگ مي كنه اعصابم خورد شده گفتم شايد ايبوت را عوض كنم دانلود جديد كنم نمي دانم درست مي شه يا نه ايبوت را هم كه از هر كجا مي خواهم دانلود كنم كلا هيتلر است ، هيتلر شكنم هم كه كار نمي كنه اصلا:37::37::37::37:

You Were Mine
04-03-2011, 20:01
بچه ها جدید ترین -- برای این کنسول چیه ؟ اخرین فریمور امده 3.56 هست این فریمور را تونستن -- کنن ؟
در کل میشه ps3 را نرم افزاری -- کرد بدون دست بردن توی سخت افزار ؟

BATMAN-LOVE
04-03-2011, 20:13
چشم بصيرت نميخواد!!!زير نور كه بگيري معلوم ميشه!!!والا من خيلي مراقبت ميكنم از بازيهام با اين حال خشه جزئي يكي دو تا افتاد!!!

BATMAN-LOVE
04-03-2011, 20:21

داداش چرا میگی ه.. شده؟شما از کجا میدونی به طور استاندار و تمیز ه.. شده؟با شرکت سونی در ارتباطی؟
عزیز من ه..کجا بود؟اینی که چهار تا سی دی فروش توی توپخونه پیدا شدن 24 ساعت فکر کردن یه راه به ذهنشون رسیده که سر دستگاه رو گول بمالن که ه.. نمیشه.کجای دنیا به غیر از ایران الان داره اینکارارو میکنه؟حالا شاید یه افغانستان و ارمنستانم بکنن:31:
ه.. استاندارد و بین المللی و تمیز و پلم شده فقط برا دستگاه ضرر نداره.میدونی مثل چی؟کاری نداره که شما الان برو پلی 2 بخر.باید بری جایی بدی دستکاریش کنن؟باید بری براش قطعه بخری؟باید ببریش توپخونه؟باید بری پرس و جو کنی که ه.. شده یا نه؟
نه داداش بازش کن بازی کپی بذار توش میخونه.به این میگن یه کار تمیز و پلم شده نه اینکه بری پلی 3 رو ببری بدی دست چند تا سی دی فروش که تا دیپلم سواد نداره که اگه داشت سی دی فروش نمیشد اون وقت 2 3 تا چرت و پرت بهت بگه دستگاتو داغون کنه اسمشم بذاره ه..
هر وقت پلی 3 رو خریدید پلم شده دیدی بازی کپی میخونه و نیاز به این قطعه ای نیست براش بخرید و بذارید و ببرید و ... بدونید که کپی خور شده به طور استاندارد
در ضمن اینی که شما بگی من اینکارو کردم و اتفاقی برا دستگاهم نیفتاده که دلیل نمیشه.شما یه بار از خیابون بخوای رد شی چشاتو ببندی و شانسی شانسی رد شی اتفاقی برات نیفته باید تا آخر عمرت چشاتو ببندی رد شی؟ما هم چند روز پیش تو مدرسه یکی از بچه ها درباره این کپی خور کردن صحبت میکردم گفت رفیق من کلوپ داره کپی خور کرده دستگاشو الان بعد 3 ماه رفته90 تومن دوباره خرجش کرده تا دوباره مثل اولش شه
یعنی در جا زدن.سری که درد نمیکنه رو آدم چرا دستمال ببنده
داداش اگه وسعت میرسه به پلی 3 خوب بخر و واقعا لذت ببر.اما اگه نمیرسه به فکر این نباش بخری و ببری کپی خور کنی و فردا پس فردا باز یه روش های جدید میاد بگی خوب میرم اون کارارو میکنم و فلان و فلان این حرفا رو ول کن.اگه وسعتم نمیرسه خوب یه ایکس باکس 360 بخر بازیاشم ارزونه خودشم به طور استاندار ه.. شدس

---------- Post added at 06:10 PM ---------- Previous post was at 06:06 PM ----------

خوب دیگه پس هیچکی نمیبینه تو این دوره زمونه یعنی انگار بدون خشه:31:

---------- Post added at 06:15 PM ---------- Previous post was at 06:10 PM ----------

در ضمن چند تا سوال راجع به بازیا دوستان به نرخ روز:31:
قیمت بازیای:
resident evil 5
GTA7
Mortal Kombat Vs Dc Universe
Harry Potter 6
Smack down Vs Raw 2011
چنده؟

بعد این بازیه Mortal Kombat 9 که عکساش منتشر شده الان اومده ایران؟
ممنون
اويل و كمبت حدود 20 تومن---تازه اويلرو پايينتر هم ميتوني بگيري---من اويل 5 رو داشتم و فروختم خيلي سالم و بدون خش بود!!!فقط يه بار تا آخر رفتم!!!چون اعصابم خورد شد كه بايد تيمي بازي ميكردم!!!تكنفره خيلي دوست دارم---

hameddinga
04-03-2011, 23:58
چون سوالم خیلی ابتدایی بود احتمالآ کسی جواب نداده !! :31: چون همه اینجا مهندس هستند فقط سوالات سطح بالا جواب میدن مثل ه-- و تغییرات سخت افزاری از این چیزا !!! :21::18::31:

حالا اگه امکان داره بگید این فلش پلیر برای بروزرشو از کجا نصب کنم !!!!!!!!

فعلا که خبری از natsume نیست ولی به احتمال قوی برای ps3 این بار می خواد نسخه جدیدشو بسازه که بیاد بشینم 10 سال پاش بازی کنیم !!

SamGun
05-03-2011, 00:36
چشم بصيرت نميخواد!!!زير نور كه بگيري معلوم ميشه!!!والا من خيلي مراقبت ميكنم از بازيهام با اين حال خشه جزئي يكي دو تا افتاد!!!

میدونم عزیزم اتفاقا حرفم معنی داره !!!

دیسک های Blu Ray یا خط نمیوفتن و یا میوفتن تقریبا خیلی تابلو و عمقی هست !! یعنی در واقع اون لایه ی اضافی که خدمتتون عرض کردم

دیسک رو در برابر خش های جزئی و نادیدنی محافظت میکنه ولی در برابر خش های عمقی کاری از پیش نمیبره زیاد.

sony_W810i
05-03-2011, 07:50

عزیز اصولاً ه ک استاندارد بود دیگه ه ک نمیشد.
در ضمن شما داخل این PS2 هارو باز کن ببین متوجه میشی داخلش چه گند کاری شده. یک IC گرفتن 400 سیم اینور اونورش زدن تا کپی خور بشه.

به نظر من ه ک نرم افزاری که الان PS3 داره و کاملاً بی دردسر هست و هیچ مشکلی هم به جز BAN شدن کنسول تو PSN ایجاد نمیکنه میارزه به 1000 تا روش سخت افزاری که رو XBOX360 یا PS2 و.... انجام میشه.

J A V I D
05-03-2011, 09:13
عزیز اصولاً ه ک استاندارد بود دیگه ه ک نمیشد.
در ضمن شما داخل این PS2 هارو باز کن ببین متوجه میشی داخلش چه گند کاری شده. یک IC گرفتن 400 سیم اینور اونورش زدن تا کپی خور بشه.

به نظر من ه ک نرم افزاری که الان PS3 داره و کاملاً بی دردسر هست و هیچ مشکلی هم به جز BAN شدن کنسول تو PSN ایجاد نمیکنه میارزه به 1000 تا روش سخت افزاری که رو XBOX360 یا PS2 و.... انجام میشه.

من داشتم به همین فکر می کردم ، فکر کنم ایشون تا حالا -- پلی سه رو ندیدن ، -- پلی سه لازم نیست شما حتی یه پیچ دستگاه رو باز کنید ! چه با دانگل چه نرم افزاری ! هکم چیزی نیست که استانداردی داشته باشه کارخونه که -- شده اینا رو بیرون نمی ده !

MohammadT15
05-03-2011, 16:33
واقعا میگم که من فقط از این دنیای مجازی و این فروم این حرفا رو میشنوم و هیچ جای دیگه کپی خور کردن پلی 3 رو کاری استاندارد نمیدونن.چون آخه من از یه کسایی پرسیدم که الان بگم میگید محمد کم آورده داره دروغ میگه:31:من اگه همه تایید کنن کپی خور کردن پلی 3 فشاری روی دستگاه نمیاره 600 تومنم بگیرن میرم این کارو میکنم و پول بازی نمیدم ولی از اونجا که من به حرف و مدرک و تحصیلات چند نفر واقعا ایمان دارم توی شرکت بابام و همه از دم این تخصصشون این چیزاس قطعات سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر و کنسول و لوازم الکتریکی و اینا و مدرک زیر فوق لیسانس هم توشون نیست اینکارو رو نمیکنم چون همه از دم رد کردن به شما هم توصیه میکنم حرف چند تا سی دی فروش رو به حرف چند تا درس خونده ی اونور آبی ترجیح ندید.بابا شماها که علاقه خاصی به حرف این سی دی فروشا دارید خوب بپرسید ازشون آشنا باشه که سری میگه نکن اینکارو اشنا هم نباشه با انصاف باشه اولش برات توضیح میده بعد میگه حالا خود دانی.بی انصافم باشه مثل اینایی که افتادن به تور شماها کلی چرت و پرت میکنه تو سرتونو میگه خیلیم مفیده و حرفای عجیب غریب میزنه.مثلا لا به لای این جمله ها خوندم یکی گفت کپی خور کردن حتی عمر دستگاه هم زیاد تر میکنه:31:باشه ما املیم پول بازی میدیم شماها زرنگید پول بازی رو نصف میدید.ما ضرر میکنیم آخرش شماها سود میکنید خوبه؟:31:در ضمن سر سی دی هم من والا چیزی نمیگم دیگه.نمیدونم اینجا چرا همه مهندسن هی میخوان کل کل کنن هر کی خواست خصوصی بگه عکس بگیرم از سی دی پیس 2011 که آبجیم باهاش بازی میکنه براش آپلود کنم خش هاشو دورش برام خط بکشه خوبه؟:46:
بیخیال این قضایا دوستان دوباره سوالمو تکرار میکنم:
GTA7
Harry Potter 6
Smack down Vs Raw 2011
Heavy Rain
اینا قیمتش چنده؟کمبت و اویل رو که دوستمون گفت ممنون

بعدم درباره این بازیا سوال دارم:
Mortal Kombat 9 اومده تو بازار ایران؟اگه اومده چنده؟و در مقایسه با Mortal Kombat Vs Dc Universe
چطوره؟یعنی من کمبت 9 رو بگیرم یا اون قبلیه؟

درباره هروست مون هم به نظرتون دیر نکرده؟ناتسوم همیشه جز شرکت های اولی بود که بازی برا کنسول میدادن الان چند سال پلی 3 اومده حتی خبر و لول و دمو و هیچ چیزی از هروست مون منتشر نشده..یعنی اصلا هیچ خبری ازش نیست...

شرمنده سوالام زیاده هااااا ما مثل شماها اطلاعات نداریم که:31:

MohammadT15
05-03-2011, 16:41
بچه ها جدید ترین -- برای این کنسول چیه ؟ اخرین فریمور امده 3.56 هست این فریمور را تونستن -- کنن ؟
در کل میشه ps3 را نرم افزاری -- کرد بدون دست بردن توی سخت افزار ؟

ههه داداش فکرت در کل منفیه هاااا:31:تا اونجایی که ما خبر داریم همه سخت افزاریه اما جاوید خان گفت یه پیچ پلی 3 هم باز نمیکنن اینو دیگه من نمیدونم:46:
در ضمن آقا همش به فکر -- و این چیزایی چرا :31: بابا بخر بره دیگه دم عیده گرون میشه هاااااا حالا هی هر روز بیا بگو چه جوری هکش کنم:31:

Gamemaster
05-03-2011, 16:43
GTA 7 :18:
این ازکجا اومد؟

shab_2008
05-03-2011, 18:00
واقعا میگم که من فقط از این دنیای مجازی و این فروم این حرفا رو میشنوم و هیچ جای دیگه کپی خور کردن پلی 3 رو کاری استاندارد نمیدونن.چون آخه من از یه کسایی پرسیدم که الان بگم میگید محمد کم آورده داره دروغ میگه:31:من اگه همه تایید کنن کپی خور کردن پلی 3 فشاری روی دستگاه نمیاره 600 تومنم بگیرن میرم این کارو میکنم و پول بازی نمیدم ولی از اونجا که من به حرف و مدرک و تحصیلات چند نفر واقعا ایمان دارم توی شرکت بابام و همه از دم این تخصصشون این چیزاس قطعات سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر و کنسول و لوازم الکتریکی و اینا و مدرک زیر فوق لیسانس هم توشون نیست اینکارو رو نمیکنم چون همه از دم رد کردن به شما هم توصیه میکنم حرف چند تا سی دی فروش رو به حرف چند تا درس خونده ی اونور آبی ترجیح ندید.بابا شماها که علاقه خاصی به حرف این سی دی فروشا دارید خوب بپرسید ازشون آشنا باشه که سری میگه نکن اینکارو اشنا هم نباشه با انصاف باشه اولش برات توضیح میده بعد میگه حالا خود دانی.بی انصافم باشه مثل اینایی که افتادن به تور شماها کلی چرت و پرت میکنه تو سرتونو میگه خیلیم مفیده و حرفای عجیب غریب میزنه.مثلا لا به لای این جمله ها خوندم یکی گفت کپی خور کردن حتی عمر دستگاه هم زیاد تر میکنه:31:باشه ما املیم پول بازی میدیم شماها زرنگید پول بازی رو نصف میدید.ما ضرر میکنیم آخرش شماها سود میکنید خوبه؟:31:در ضمن سر سی دی هم من والا چیزی نمیگم دیگه.نمیدونم اینجا چرا همه مهندسن هی میخوان کل کل کنن هر کی خواست خصوصی بگه عکس بگیرم از سی دی پیس 2011 که آبجیم باهاش بازی میکنه براش آپلود کنم خش هاشو دورش برام خط بکشه خوبه؟:46:
GTA7
Harry Potter 6
Smack down Vs Raw 2011
Heavy Rain

Mortal Kombat 9 اومده تو بازار ایران؟اگه اومده چنده؟و در مقایسه با Mortal Kombat Vs Dc Universe

درباره هروست مون هم به نظرتون دیر نکرده؟ناتسوم همیشه جز شرکت های اولی بود که بازی برا کنسول میدادن الان چند سال پلی 3 اومده حتی خبر و لول و دمو و هیچ چیزی از هروست مون منتشر نشده..یعنی اصلا هیچ خبری ازش نیست...

دوست عزیز شما واقعا فکر کردید ما به خاطر حرف چند تا به قول شما سی دی فروش از بدون مشکل بودن این ه ک مطمعن شدیم!!!

دوست عزیز شما هیچ جای دنیای مجازی ( منظورم سایت های معتبر خارجی هست) نمی تونید مدرکی رو دال بر آسیب رسیدن به کنسول در هنگام استفاده از این ه ک پیدا کنید! اونقت شما به حرف یک سری از همکاران پدرتون گوش دادین!!؟

هر شخصی حتی اگه پرفسور هم باشه ولی درباره مطلبی بدون تحقیق و مدرک نظر بده ، نظرش کوچکترین ارزشی نداره!

این ه ک هم کاملا نرم افزاری بوده و هیچ گونه آسیبی رو به سخت افزار نمیرسونه و هر کسی هم که میگه این ه ک مسثله داره هیچ اطلاعی از دنیای الکترونیک قطعا نداره و حرفش هم باطبع ارزشی نخواهد داشت!

در ضمن همون سی دی فروش ها هم که شما میگید ما ازشون چیز یاد میگیریم خودشون میان توی همین تاپیک و اطلاعاتشون رو به روز میکنن !!

BATMAN-LOVE
05-03-2011, 19:02
دانگل كه مشكل داشت---مثلا يكي از كاربرا ميگفت دسته هام ديگه بي سيم كار نميكنن!!!يا اينكه كنسول همش آپديت ميخواد و --------اما بازم جواب نميده!!!
اما اين نرم افزار به احتماله قوي مشكلي نداره-----------

BATMAN-LOVE
05-03-2011, 19:13
GTA7
Harry Potter 6
Smack down Vs Raw 2011
Heavy Rain

كمبت جديد به احتمال قوي خشونت بالايي داره!!!!!!!مسلما بهتر از قبلي ميشه!!!
اما نسخه قبلي هم جالب بود شخصيتهاي دي سيش!!!
هيوي راين 30 تومن شايد 27 تومن هم بتوني بگيري---

You Were Mine
05-03-2011, 21:26
GTA7
Harry Potter 6
Smack down Vs Raw 2011
Heavy Rain

شما هم داداش خیلی داری سخت میگیری ها.
اگه این حرفی ک شما میزنی صحیح باشه پس تمام نرم افزارهایی ک میریزی روی کامپیوترت مشکل دارن و قطعات کامپیوتر را خراب میکنن. چون همه -- شدن نه ؟ شاید الان باز حرف خودتو بزنی بگی اونا استاندارد ان کدوم استاندارد ؟ استاندارد به اون میگن که کرک ویندوز 7 را مایکروسافت بده بیرون. نه 1 هکری ک گوشه خونش نشسته و فلان نرم افزار را -- میکنه. این کنسول هم مثل همونه.
حرف شما در رابطه با خراب شدن کنسول با -- زمانی درسته که -- کنسول سخت افزاری باشه نه نرم افزاری. من تواین انجمن 2 تا تاپیک مختلف -- کردن PS3 را به صورت نرم افزاری دیدم اکثرا هم جواب گرفتن.
حرف 2 تا سی دی فروشی که کارشون -- کردن کنسول هاست میارزه به 10 تا مهندس و دکتر که حتی نمیدونن ps3 چی هست غیر از اینه ؟ اونا هرروز با این چیزا سروکار دارن و بالاخره حتی اگه سیکل هم نداشته باشن خوب و بد سرشون میشه.

این حرف هایی ک زدم 1 وقت به کسی بر نخوره ها !!!! چون واقعا منظوری نداشتم و میخواستم منظورم را به این دوست عزیزمون برسونم.

J A V I D
05-03-2011, 21:29
ههه داداش فکرت در کل منفیه هاااا:31:تا اونجایی که ما خبر داریم همه سخت افزاریه اما جاوید خان گفت یه پیچ پلی 3 هم باز نمیکنن اینو دیگه من نمیدونم:46:
در ضمن آقا همش به فکر -- و این چیزایی چرا :31: بابا بخر بره دیگه دم عیده گرون میشه هاااااا حالا هی هر روز بیا بگو چه جوری هکش کنم:31:

آقا ما بی سوادیم از بیخ و بن خدا رو شکرم ما بابامون اصلا شرکت نداشته که بخواد مهندس توش باشه که اطلاعاتمون رو مثل شما به روز کنیم ، من هیچ وقت نگفتم کپی خور خوبه ولی چیز بدیم نیست ولی صد در صد اوریجینال بازی کردن رو هر کنسولی خیلی بهتر از اجرای بازی ها به صورت کپی دقتم داشته باشید که من خونه دو تا پلی استیشن سه دارم یکی کپی شده و یکی اوریجینال ،
جهت اطلاع شما هم اون -- سخت افزاری یه دانگل شبیه به فلش دیسک هاست که به یو اس بی دستگاه وصل می شه و باعث می شه دستگاه رو حالت خاصی بالا بیاد ، و امکان نصب نرم افزار پیدا کنه ، حالا من نمی دونم شاید یو اس بی کنسول شما بیرون جایی نداشته باشه و بخواید یه چیزی به یو اس بی بهش وصل کنید مجبورید پیچاشو واز کنید یا شایدم نمی دونید پورت یو اس بی چه شکلی اینا !!!!!! در ضمن برید تاریخ ریلز بازی ها رو یه نگاه بکنید بد نیست دنبال بازی که نیومده دیگه نمی گردید ...... بازی به اسم جی تی ای هفت و کامبت نه هم نداریم !

دانگل كه مشكل داشت---مثلا يكي از كاربرا ميگفت دسته هام ديگه بي سيم كار نميكنن!!!يا اينكه كنسول همش آپديت ميخواد و --------اما بازم جواب نميده!!!
اما اين نرم افزار به احتماله قوي مشكلي نداره-----------

والا من تا دلت بخواد تو مغازه دوستم این نرم افزاری ها دیدم مشکل داشته ولی تا حالا ندیدم کسی با -- سخت افزاری مشکل خیلی حادی داشته باشه ! من خودم هنوز از دانگل استفاده می کنم با دانگل هر چی باشه شما رو فریم ور اصلی شرکت دارید بازی کپی اجرا می کنید ولی رو کاستوم فریم ور رو یه فریم ور ناقص و دست ساز یه نفر دارید کار می کنید ...

You Were Mine
05-03-2011, 21:47
به احتمال 90 % من قبل از عید این کنسول را میگیرم.
باید موقع خرید به چیزی توجه داشته باشم یا نه ؟
برای -- از دانگل استفاده کنم یا نرم افزاری بدون دانگل ؟؟؟!!! کدوم بهتره و بازی های روز را کامل اجرا میکنه ؟ برای -- کردن بدم مغزه دار انجام بده یا خودم چون صددرصد 30-40 تومن پول -- ازم میگیرن ( من تو شهرستانم ) دانگل چه مارکی خوبه ؟ از کجا بفهمم اصله ؟ قیمت هاشون چنده ؟

MohammadT15
05-03-2011, 22:50
والا بابای ما هم شرکت خودش نیست اقا جاوید مدیر مالیه اونجاس:31:
باشه آقا ما تسلیم اینجوری که شماها دارید تعریف میکنید ما چون مثل شماها مهندس نیستیم نمیدونم اصلا چی میگید.
من میخوام کپی خور کنم پلی استیشنو.قیمتش چقدره؟راحتترین راه چیه؟کار خاصی رو که نباید انجام بدی خودت؟فقط میبری توپخونه دیگه.بعد این بازیای اورجینالی که الان دارم چی میشه؟همش میپره؟بعد بازیای کپی رو کجا میفروشن همه بازیا کپیشون اومده؟همون توپخونه داره؟آدرس یا شماره یه مغازه معتبر رو بدید تا قبل عید بدم

لطفا تک تک این سوالات رو جواب بدید تا خیالم راحت شه

MohammadT15
05-03-2011, 22:59
شرمنده بابت اسم بازی ایناها این مگه جی تی آی هفت نیست؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 093.jpg

ما اعداد رومی رو دوم خوندیم الان سومم یادم رفته:31:
مورتال کمبتم ایناها شاید بازم تو اعداد رومی اشتباه کردم:
شرمنده دیگه ما تازه واردیم.راجع به این -- کامل توضیح بدید که من برم کپی خور کنم

You Were Mine
05-03-2011, 23:07
باشه آقا ما تسلیم اینجوری که شماها دارید تعریف میکنید ما چون مثل شماها مهندس نیستیم نمیدونم اصلا چی میگید.
من میخوام کپی خور کنم پلی استیشنو.قیمتش چقدره؟راحتترین راه چیه؟کار خاصی رو که نباید انجام بدی خودت؟فقط میبری توپخونه دیگه.بعد این بازیای اورجینالی که الان دارم چی میشه؟همش میپره؟بعد بازیای کپی رو کجا میفروشن همه بازیا کپیشون اومده؟همون توپخونه داره؟آدرس یا شماره یه مغازه معتبر رو بدید تا قبل عید بدم

من میگم بازی های کپی را از اینجا بخر هم مفت میده هم راحت و بدون دردسره

armenak
05-03-2011, 23:10

اون جی تی ای 4
اونم کمبت 9

sonixax
05-03-2011, 23:34
آقا ما بی سوادیم از بیخ و بن خدا رو شکرم ما بابامون اصلا شرکت نداشته که بخواد مهندس توش باشه که اطلاعاتمون رو مثل شما به روز کنیم ، من هیچ وقت نگفتم کپی خور خوبه ولی چیز بدیم نیست ولی صد در صد اوریجینال بازی کردن رو هر کنسولی خیلی بهتر از اجرای بازی ها به صورت کپی دقتم داشته باشید که من خونه دو تا پلی استیشن سه دارم یکی کپی شده و یکی اوریجینال ،
جهت اطلاع شما هم اون -- سخت افزاری یه دانگل شبیه به فلش دیسک هاست که به یو اس بی دستگاه وصل می شه و باعث می شه دستگاه رو حالت خاصی بالا بیاد ، و امکان نصب نرم افزار پیدا کنه ، حالا من نمی دونم شاید یو اس بی کنسول شما بیرون جایی نداشته باشه و بخواید یه چیزی به یو اس بی بهش وصل کنید مجبورید پیچاشو واز کنید یا شایدم نمی دونید پورت یو اس بی چه شکلی اینا !!!!!! در ضمن برید تاریخ ریلز بازی ها رو یه نگاه بکنید بد نیست دنبال بازی که نیومده دیگه نمی گردید ...... بازی به اسم جی تی ای هفت و کامبت نه هم نداریم !

والا من تا دلت بخواد تو مغازه دوستم این نرم افزاری ها دیدم مشکل داشته ولی تا حالا ندیدم کسی با -- سخت افزاری مشکل خیلی حادی داشته باشه ! من خودم هنوز از دانگل استفاده می کنم با دانگل هر چی باشه شما رو فریم ور اصلی شرکت دارید بازی کپی اجرا می کنید ولی رو کاستوم فریم ور رو یه فریم ور ناقص و دست ساز یه نفر دارید کار می کنید ...

آقا من خودم مهندس نرم افزارم و خیلی قاطعانه بهتون میگم تا کنون نرم افزاری نوشته نشده که بتونه به سخت افزار آسیب برسونه و همچین نرم افزاری وجود خارجی نداره .

فقط دو مورد وجود داشته که اون هم در حقیقت به سخت افزار آسیب نرسونده - یکی روی مانیتور های قدیمی بوده که اگر شما کارت گرافیکی داشتی که رزولوشنی بالاتر از مانیتورت رو ساپورت میکرد میشد با نوشتن یک نرم افزار یا اصلا بدون اون رزولوشن رو تا حدی بالا برد که مانیتور خراب بشه که این خرابکاری نرمافزاری نبوده - یعنی باز سخت افزار بوده که سخت افزار آسیب رسونده نه نرم افزار به سخت افزار .

یکی هم همی کرم استاکس نت بوده که باز خودش به سخت افزار آسیب نرسونده بلکه با تنظیم کردن سخت افزارهایی که مستقیما توسط نرم افزار کنترل میشدند باعث آسیب رسوندن به سخت افزار های دیگه شده بود .

توی Ps3 هیچ کدوم این شرایط وجود نداره و حد اکثر خرابکاری که ممکنه بوجود بیاد بریک شدن کنسول هست که اون هم با یک بک آپ ساده از NAND همه مشکلات برطرف میشه .

اینکه نرم افزار میتونه به سخت افزار آسیب برسونه از اون حرفهای سوپر بیسوادی هست که خیلی ها میزنند .
یادمه قدیم ها میگفتند میکرو جنیوست رو به تلویزیون وصل نکن خرابش میکنه :13:

این میشه حکایت اون بنده خدایی که هی ازش ساعت میپرسند میگه حالا انقدر بپرسید تا خرابش کنید :27:

farbod N73 me
05-03-2011, 23:40
سلام یه چند وقت نبودم چه فضایی شده این تاپیک!!!
بچه ها خوبن؟ آقا میلاد و آقا جاوید و آقا سعید و آقا علی ...؟(چه قدر آقا شد!!LOL!!(خوب همه بزرگترن چی کار کنم؟!!!:31::40:))
جاوید جون خون خودتو به جوش نیار!! :31:
یه چندتا چیز بگم:
آقا محمد به حرف مغازه دار جماعت اعتماد نکن! یعنی به حرف کسی که میبینی منفعتی تو کار براش هست اعتماد نکن! من بچه ها اینجا میدونن جزو اولین نفرایی بودم که دانگل بازیرایانه رو گرفتم ولی پسش دادم چون رفتم سراغ آنلاین بازی کردن. همین مغازه دارایی که میبینی (علی میدونه کی رو میگم!) برمیگشتن به من میگفتن اینا چیه میزنه کنسولتو میسوزونه و این حرفا بعد چند وقت که خودشون آورده بودن هی میگفتن که این دانگلا معرکست و این حرفا! اینو مطمئن باش که این حرفا باد هواست! همون جوری که بچه ها برات توضیح دادن این -- خطری که نداره هیچ یه جورایی فایده هم داره(دیدم یه جا کسی که این حرفو زده بود مسخره کرده بودی!) میدونی چرا؟ یکی از ضعف های PS3 لنز ضعیف درایوش هست. این عمل بازی از روی هارد باعث میشه که کمتر به اون فشار بیاد.
یه چیز دیگه کی گفته وقتی میگن ضد خش یعنی کلا هیچیش نمیشه؟ اتفاقا دیسک های BlueRay به خاطر فناوری فشرده سازی که توشون به کار رفته و لایه ها خیلی به هم نزدیکن با کوچکترین خراشی غیر قابل استفاده میشن و نمیشه باهاشون کار کرد(مثل CD و DVD نیست که همه باهاشون اسکی میکردن!) برا همین یه فناوری ضد خش روشون به کار رفته که اتفاقا خیلی هم به کار نمیان! برا همین موقع خرید بازی همه خیلی دوست دارن که بازی آک باشه(من ولی برام مهم نیست! نگاه میکنم ببینم خش داره یا نه!)

یه چیز دیگه(من چقدر حرف دارم و میگم یه چیز دیگه!!LOL:31:(از بس نیومدم فروم مونده تو دلم!!)) امروز رفته بودم Sony Center دیدم برا تبلیغ LED و LCD هاشون از دموی بازی GrandTurismo 5 استفاده میکنن!!!:18: کفم بریده بود!!

یه سوال PSN شما هم اینطوریه؟ این چند روزه روشن که میکنم Sign In میشم ولی همین که وارد بازی میشم که آنلاین بزنم Sign Out میشه!! حسرت یه بازی درست و حسابی تو دلم مونده!!:19:
قربون همتون:40:

sonixax
05-03-2011, 23:40

شما اگر میخواستی Ps2 یا Wii رو هَک کنی چی کار میکردی ؟ که نیازمند نصب مودچیپ هستند.
تازه توی Wii اگر نخوای مودچیپ اینستال کنی باید کل فرمور کنسول رو دستکاری کنی و کل CIOS ها رو بریزی به هم و کلا کنسول از حالت عادی خارج میشه !

کپی خور کردن Ps3 کار خیلی سختی نیست - حتی با ماشین حساب مهندسی هم این کار رو انجام دادند پس خیلی نگران نباش .

قیمتش توی اروپا 20 یورو هست ایران نمیدونم .

راحت ترین راه اینه که کپی خور نکنی ، چون به نظر من ارزش نداره Ps3 رو کپی خور کنی بهتره یه 360 هم در کنارش بخری برای بازی های مالتی و با Ps3 فقط انحصاری هاش رو بازی کنه که بازی هایی که ارزش بازی کردن دارند بیشتر از 10 تا نیستند . (البته سلیقه ها با هم فرق دارند ولی معمولا به صورت میانگین هر شخصی حدو 5 تا 10 از بازی های انحصاری رو خوشش میاد)

بازی اورجینالات روی دیسک سر جاش میمونه دیگه ! اگر منظورت اینه که اینستالشون کردی نه چیزی نمیشه سیو هات سر جاش میمونه ولی بهتره قبلش به بک آپ لگیری .

بهترین راه دانلود کردن هست ، ولی شما توی ایرانی و دانلود کردن برایت غیر ممکنه - میتونی بری بازی ها رو بخری فکر هم نمیکنم زیاد باشه قیمتش . من که برای خودم BlueRay Writer خریدم - بلوری خام هم دونه ای 1 یورو هست همه چیزم رو رو اونها بک آپ میگیرم .

BATMAN-LOVE
05-03-2011, 23:44
آره من هم مخالفه اينم كه ميگن ميكرو و سگا و --------تلويزيونرو خراب ميكنه!!!فقط چون خيلي قديما فيش av نبود شايد منظورشون اين بوده كه محل فيش ورودي ممكنه شل بشه----چون بايد واسه ديدن تلويزيون و كنسول اون فيشرو همش جا به جا كرد---

hameddinga
05-03-2011, 23:47
ولی بیشوخی اینجا در حد یه مبتدی هم پیدا نمیشه سواله به این راحتی رو جواب بده والا من فروم هایی که مدیر بودم نمیزاشتم هیچ سوالی بدونه پاسخ بمونه فکر کنم اینجا متروکه شده !!!!
اینم بار سوم که سوالو می پرسم !
چون سوالم خیلی ابتدایی بود احتمالآ کسی جواب نداده !! چون همه اینجا مهندس هستند فقط سوالات سطح بالا جواب میدن مثل ه-- و تغییرات سخت افزاری از این چیزا !!!

BATMAN-LOVE
05-03-2011, 23:48
جاويد جان من تو تاپيكاي زيادي اين جور مواردو ديدم واسه همين گفتم---اينم يه مورد=

سلام.
آقا من بازی AC رو از رو دی وی دی ریختم رو هارد خارجی ، بعد رو دستگاه گذاشتم ، بالا آوردم گفت باید سیستم آپدیت بشه منم زدم Yes یه چند وقت گذشت و کنسول دو بار ریستارت شد . بعد حالا دیگه دستگاه دانگل رو نمی شناسه (دانگل رو از بازیرانه گرفتم)!! چیکار کنم؟

یه چیز دیگه بعد از این اتفاق دیگه دسته بدون سیم شارژ کار نمیکنه! نمی دونم اون چشه!

خواهشا جواب بدین مرسی

sonixax
06-03-2011, 01:43
ولی بیشوخی اینجا در حد یه مبتدی هم پیدا نمیشه سواله به این راحتی رو جواب بده والا من فروم هایی که مدیر بودم نمیزاشتم هیچ سوالی بدونه پاسخ بمونه فکر کنم اینجا متروکه شده !!!!
چون سوالم خیلی ابتدایی بود احتمالآ کسی جواب نداده !! چون همه اینجا مهندس هستند فقط سوالات سطح بالا جواب میدن مثل ه-- و تغییرات سخت افزاری از این چیزا !!!

منظورتون Adobe Flash Player هستش ؟

hameddinga
06-03-2011, 02:09
منظورتون Adobe Flash Player هستش ؟
ممنون که جواب دادین
اره Adobe Flash Player یا هر چی که سایت هارو درست باز کنه

اصلا این بروزرش addons نداره یا یادشون رفته بزارن ؟

sonixax
06-03-2011, 02:12
ممنون که جواب دادین
اره Adobe Flash Player یا هر چی که سایت هارو درست باز کنه

اصلا این بروزرش addons نداره یا یادشون رفته بزارن ؟

امیدوارم زبانتون خوب باشه :

ولی به طور کلی آپگرید فلش پلیر بر میگرده به آپگرید خود فرمور و معمولا کاربران نمیتونند آپگریدش کنند ولی اگر نصب نباشه میتونند نصبش کنند .

sony_W810i
06-03-2011, 08:12
دوستانی که این فکر به سرشون زده Waninkoko v2 رو نصب کنن اینکارو نکنن چون هیچ چیز خاصی نداره و kmeaw خیلی بهتر هست. توv2 waninkoko بعد از هر بار restart باید lv9 patcher اجرا بشه ولی تو kmeaw نیازی نیست.
راستی من این بازی هارو تاحالا گرفتم و همشون بی دردسر اجرا شدن.
Metal Gear Solid
God of warIII
Need for speed HP
killzone 2
COD:Black ops (یک فایل update داشت که با نصب اون اجرا شد)
motostorm
burn out paradise
AC:Brotherhood
Ninja Gaiden Sigma
Red Dead
Dead Space II
Pes 2011
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یک سوال: dead space گرافیک خیلی عالی داره ولی تو قسمت Dead space extraction که واسه بازی با Move هست گرافیکش خیلی پایین تر هست. کسی دلیلشو میدونه؟
یعنی کلاً بازی های move گرافیک پایینی دارند؟ یا این مورد به یک دلیل دیگه اینجوریه؟ (شبیه counter strike هست یکجورایی)
در ضمن COD-Black ops هم واسه من گزینه strioscope 3d غیر فعال بود :(

sony_W810i
06-03-2011, 08:30
واقعا میگم که من فقط از این دنیای مجازی و این فروم این حرفا رو میشنوم و هیچ جای دیگه کپی خور کردن پلی 3 رو کاری استاندارد نمیدونن.چون آخه من از یه کسایی پرسیدم که الان بگم میگید محمد کم آورده داره دروغ میگه:31:من اگه همه تایید کنن کپی خور کردن پلی 3 فشاری روی دستگاه نمیاره 600 تومنم بگیرن میرم این کارو میکنم و پول بازی نمیدم ولی از اونجا که من به حرف و مدرک و تحصیلات چند نفر واقعا ایمان دارم توی شرکت بابام و همه از دم این تخصصشون این چیزاس قطعات سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر و کنسول و لوازم الکتریکی و اینا و مدرک زیر فوق لیسانس هم توشون نیست اینکارو رو نمیکنم چون همه از دم رد کردن به شما هم توصیه میکنم حرف چند تا سی دی فروش رو به حرف چند تا درس خونده ی اونور آبی ترجیح ندید.بابا شماها که علاقه خاصی به حرف این سی دی فروشا دارید خوب بپرسید ازشون آشنا باشه که سری میگه نکن اینکارو اشنا هم نباشه با انصاف باشه اولش برات توضیح میده بعد میگه حالا خود دانی.بی انصافم باشه مثل اینایی که افتادن به تور شماها کلی چرت و پرت میکنه تو سرتونو میگه خیلیم مفیده و حرفای عجیب غریب میزنه.مثلا لا به لای این جمله ها خوندم یکی گفت کپی خور کردن حتی عمر دستگاه هم زیاد تر میکنه:31:باشه ما املیم پول بازی میدیم شماها زرنگید پول بازی رو نصف میدید.ما ضرر میکنیم آخرش شماها سود میکنید خوبه؟

شما با این ادبیاتت مشخص هست طرز فکرت چیه ولی به هر حال اینو بدون نظافت چی سر کوچه ما اطلاعاتش تو کار خودش از منو شما و هزار تا دکتر و مهندس و فوق لیسانس بیشتر هست. اتفاقاً تنها چیزی که هیچ چیزیو اثبات نمیکنه و نمیشه بهش تکیه کرد مدرک هست. اینا فقط تجربه هست نه علمی.

من به شخص اطلاعات رو از سایت ها می گیرم مثل همین فروم و فروم های خارجی و اون CD فروش ها هم همین کارو میکنن.بنا بر این نه ما احمق تشریف داریم که کسی بتونه تو سرمون چرندیات فرو کنه به قول شما، نه اونا همچین فکری می کنن. مگه اینکه طرف واقعاً مثل شما هیچی ندونه اونوقت شاید از آب گل آلود کلی ماهی بگیرن و می گیرن.

در ضمن من دانشگاهی پیدا نکردم مدرک PS3 Jailbreaking بده,اونم فوق لیسانسش:19: شرمنده:27:

sony_W810i
06-03-2011, 08:45

والا بر اساس لینکی که sonixax عزیز گذاشته دقیقاً مثل firefox نصب میشه. فقط کافی که یک سایت که فلش داشته باشه مثل youtube رو باز کنی بعد خودش پیغام install missing plugin میده. که همونجا واست flash player رو دانلود میکنه. فقط مشکلی که هست اینه که چون سایت adobe ایران رو تحریم کرده باید از Proxy موقع تنظیمات اینترنت PS3 استفاده کنید و بعد برید install missing plugin رو بزنید:10:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
قبلاً خودش پست ها رو ادغام می کرد . چرا نمیکنه دیگه؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

J A V I D
06-03-2011, 09:09
آقا من خودم مهندس نرم افزارم و خیلی قاطعانه بهتون میگم تا کنون نرم افزاری نوشته نشده که بتونه به سخت افزار آسیب برسونه و همچین نرم افزاری وجود خارجی نداره .

فقط دو مورد وجود داشته که اون هم در حقیقت به سخت افزار آسیب نرسونده - یکی روی مانیتور های قدیمی بوده که اگر شما کارت گرافیکی داشتی که رزولوشنی بالاتر از مانیتورت رو ساپورت میکرد میشد با نوشتن یک نرم افزار یا اصلا بدون اون رزولوشن رو تا حدی بالا برد که مانیتور خراب بشه که این خرابکاری نرمافزاری نبوده - یعنی باز سخت افزار بوده که سخت افزار آسیب رسونده نه نرم افزار به سخت افزار .

یکی هم همی کرم استاکس نت بوده که باز خودش به سخت افزار آسیب نرسونده بلکه با تنظیم کردن سخت افزارهایی که مستقیما توسط نرم افزار کنترل میشدند باعث آسیب رسوندن به سخت افزار های دیگه شده بود .

توی Ps3 هیچ کدوم این شرایط وجود نداره و حد اکثر خرابکاری که ممکنه بوجود بیاد بریک شدن کنسول هست که اون هم با یک بک آپ ساده از NAND همه مشکلات برطرف میشه .

اینکه نرم افزار میتونه به سخت افزار آسیب برسونه از اون حرفهای سوپر بیسوادی هست که خیلی ها میزنند .
یادمه قدیم ها میگفتند میکرو جنیوست رو به تلویزیون وصل نکن خرابش میکنه :13:

این میشه حکایت اون بنده خدایی که هی ازش ساعت میپرسند میگه حالا انقدر بپرسید تا خرابش کنید :27:

میلاد جان من نمی گم که -- نرم افزاری برای سخت افزار مشکلی بوجود می آره من می گم چون فریم ور دستکاری به اندازه فریم ور اصلی استیبل نیست ، برای همین مشکلاتی رو ممکنه بوجود بیاره واسه همین با -- نرم افزاری مخالفم همین ...نمونه مشکلات اولیه هم عدم پخش فیلم های بلو ری تو کاستوم فریم ور بود ! که ظاهرا بعدا این مشکل رو حل کردن ...

یک سوال: dead space گرافیک خیلی عالی داره ولی تو قسمت Dead space extraction که واسه بازی با Move هست گرافیکش خیلی پایین تر هست. کسی دلیلشو میدونه؟
یعنی کلاً بازی های move گرافیک پایینی دارند؟ یا این مورد به یک دلیل دیگه اینجوریه؟ (شبیه counter strike هست یکجورایی)
در ضمن COD-Black ops هم واسه من گزینه strioscope 3d غیر فعال بود :(

اون بازی Dead space extraction از کنسول wii پورت شده واسه همین گرافیکش پایین تره ...

جاويد جان من تو تاپيكاي زيادي اين جور مواردو ديدم واسه همين گفتم---اينم يه مورد=

سلام.
آقا من بازی AC رو از رو دی وی دی ریختم رو هارد خارجی ، بعد رو دستگاه گذاشتم ، بالا آوردم گفت باید سیستم آپدیت بشه منم زدم Yes یه چند وقت گذشت و کنسول دو بار ریستارت شد . بعد حالا دیگه دستگاه دانگل رو نمی شناسه (دانگل رو از بازیرانه گرفتم)!! چیکار کنم؟

یه چیز دیگه بعد از این اتفاق دیگه دسته بدون سیم شارژ کار نمیکنه! نمی دونم اون چشه!

خواهشا جواب بدین مرسی

دوست عزیز نباید آپدیت می کردی دستگاه شما احتمالا الان رفته رو فریم ور اصلی بدون دانگل برو تو سیستم ببین فریم ور الانت چیه ...

در مورد جی تی ای اون دوستمون جوابتون رو دادن و در مورد کامبت کاور اصلی بازی اینه نه اون که شما گذاشتی هر سایت معتبر بازی همکه بری همین کاور رو گذاشته ! دقتم بکنی هیچ جای کاور اصلی هیچ عدیدی ننوشته و بازی هم به همین اسم بیرون می آد نه کامبت نه ! شما اگه منابعتون رو چهارتا سایت معتبر قرار می دادید الان از این حرفا نمی زدید ........

You Were Mine
06-03-2011, 13:19
به احتمال 90 % من قبل از عید این کنسول را میگیرم.
باید موقع خرید به چیزی توجه داشته باشم یا نه ؟
برای -- از دانگل استفاده کنم یا نرم افزاری بدون دانگل ؟؟؟!!! کدوم بهتره و بازی های روز را کامل اجرا میکنه ؟ برای -- کردن بدم مغزه دار انجام بده یا خودم چون صددرصد 30-40 تومن پول -- ازم میگیرن ( من تو شهرستانم ) دانگل چه مارکی خوبه ؟ از کجا بفهمم اصله ؟ قیمت هاشون چنده ؟

دوستان جواب این سوال منو میدین ؟

J A V I D
06-03-2011, 13:32
دوستان جواب این سوال منو میدین ؟

دوست عزیز میل خودتونه با چه روشی کپی خور کنید در این مورد کلا بین علما اختلافه ، من با توجه به چیزایی که تومغازه دوستم دیدم می گم با دانگل بهتره حالا خیلی ها اعتقاد دارن بدون دانگل بهتره ، هر کی نظری داره دیگه ...

MohammadT15
06-03-2011, 16:01
ممنون ازتون دوستان با این صحبتا بهتره اصلا کپی خور نکنم:31:آخه ایکس باکس هم نمیتونم بگیرم بابام کلا با بازی مخالفه حالا یه ایکس باکسم بگیرم میگه ایکس باکس و پلی 3 رو گذاشتی بغل هم چی بشه:31:
من فکر میکنم قیمت بازیای پلی 3 رو به کاهشه الان آقا جاوید میاد 2 3 تا چک میخوابونه زیر گوشمون میگه نه.این فکر نظرمه نظر.نه دلیلی دارم نه منطقی نه منبعی هیچی فقط حس ششمم میگه بازیاش ارزون میشه در حدی که گرون ترین بازیش بشه 40 تومن(جاوید جاننن نزننننننننننن نظرمه بابا):31:
درباره جی تی آی هم شرمنده خوب مریضن مگه با اعداد رومی مینویسن؟
درباره کمبت هم باشه هر چی شما بگی این عکسی که ما گذاشتیم اصلا غیر مجازه.ولی داداش چرا نصفه نیمه جواب میدی چون نظرم با نظرت فرق داره میخوای اذیت کنی؟:41:خوب کامل سوالامونو جواب بده دیگه
گفتم این کمبته بهتره یا قبلیه.تو ایران اومده یا نه؟اگه اومده قیمتش چنده؟اگه هیچ کدومشم نمیدونی لااقل بگو نمیدونم فکر نکنم از قصد نمیگی
اگه قیمت اون بازیا هم کسی بگه ممنون میشم چون برا عید میخوام یه 10 20 تا بازی بخرم میخوام قیمتا دستم بیاد پول کم نیارم

MohammadT15
06-03-2011, 16:33
در ضمن کسی برا ما توضیح نداد چی به چیه ها جز چند نفر.خوب بگید دیگه جدی جدی میخوام اینکارو بکنم
پولای عیدمو به جا اینکه بدم 10 تا بازی بخرم میدم میدم 50 تا بازی میخرم
الان یکی گفت توپخونه نبر یه حرف زشتیم زد معنیش این بود که کلاه برداری میکنن:31:گفت ببر پایتخت پاناسونیک 50 میگیره کپی خور میکنه
خوب من هیچی سر در نمیارم از این کار.یعنی ببرم اونجا بگم سلام کپی خور کن 2 ساعت بعد برم بگیرم بگم مرسی؟
دانگل چیه؟نرم افزاری چیه سخت افزاری چیه؟این پسره میگه ببرم اونجا کپی خور میکنه بازی برات میریزن رو فلش بیشتر از 10 تومن هم نیست هر بازی.بعد خودت میبری تو خونه میریزی رو هارد.واقعا درسته؟خوب اینی که اینقدر ساده توضیح داد آدم خیالش راحت میشه میگه میرم این کارو میکنم اما من میام اینجا وحشت میکنم میگم بابا غلط کردم همینجوری خوبه:31:
نرم افزار دانگل و بدون دانگل و آپدیت و بک آپ و اسلیم و فت و اینجور چیزا چیه دیگه؟من فقط میدونم یه پلی 3 خریدم 430 تومن با 2 تا بازی روش 250 گیگ همین و حالا هم میخوام برم پایخت بگم سلام اینو کپی خور کنید.مگه غیر از اینه باید کار خاص دیگه ای بکنم؟فقط تروخدا با لبخند و ملایمت توضیح بدید دوباره میترسمااااا.فقط میخوام بگید که من رفتم تو مغازه بعد از سلام و خسته نباشید چی بگم؟بعد که درست شد هر بازی رو بریزم تو فلش کپی میکنه تو دستگاه و اجرا میکنه؟مثل کامپیوتر دیگه؟همین ممنون

J A V I D
06-03-2011, 16:41
ممنون ازتون دوستان با این صحبتا بهتره اصلا کپی خور نکنم:31:آخه ایکس باکس هم نمیتونم بگیرم بابام کلا با بازی مخالفه حالا یه ایکس باکسم بگیرم میگه ایکس باکس و پلی 3 رو گذاشتی بغل هم چی بشه:31:
من فکر میکنم قیمت بازیای پلی 3 رو به کاهشه الان آقا جاوید میاد 2 3 تا چک میخوابونه زیر گوشمون میگه نه.این فکر نظرمه نظر.نه دلیلی دارم نه منطقی نه منبعی هیچی فقط حس ششمم میگه بازیاش ارزون میشه در حدی که گرون ترین بازیش بشه 40 تومن(جاوید جاننن نزننننننننننن نظرمه بابا):31:
درباره کمبت هم باشه هر چی شما بگی این عکسی که ما گذاشتیم اصلا غیر مجازه.ولی داداش چرا نصفه نیمه جواب میدی چون نظرم با نظرت فرق داره میخوای اذیت کنی؟:41:خوب کامل سوالامونو جواب بده دیگه
گفتم این کمبته بهتره یا قبلیه.تو ایران اومده یا نه؟اگه اومده قیمتش چنده؟اگه هیچ کدومشم نمیدونی لااقل بگو نمیدونم فکر نکنم از قصد نمیگی
اگه قیمت اون بازیا هم کسی بگه ممنون میشم چون برا عید میخوام یه 10 20 تا بازی بخرم میخوام قیمتا دستم بیاد پول کم نیارم

دوست عزیز نظر دادن در مورد چیزی با اطلاعات غلط دادن در مورد یه چیزی زمین تا آسمون فرق می کنه ، اون عکس کاور شما تقلبی هست همیشه قبل از اینکه یه بازی منتشر بشه از این عکسا کلی می آد تو نت الان سرچ کنید عکس پلی استیشن 4 م هست !!!! همچنین بگردی کاور نید فور اسپید 45 ممکنه پیدا کنی ، بازم سرچ کنی ویندوز ده ماکروسافتم واسه دانلود پیدا می کنی !! در مورد سوالاتون هم اول دو تا بازی رو وقتی می شه با هم مقایسه کرد که جفتش اومده باشه نه اینکه یکش اومده باشه و یکی نیومده باشه ، دوما بازی یه چیز سلیقه ایه شاید شما عاشق یه بازی باشید و من ازش متنفر باشم نمونش من از بازی جی تی ای متنفرم این بازی مفت نمی ارزه ولی ده از ده گرفته و کلی هم طرفدار داره پس بازی سلیقه ایه!!!! بعدشم گفتم شاید برید تاریخ ریلیز بازی رو نگا کنید ولی ظاهرا شما منبع معتبری نمی شناسید یه سایت معتبر بهتون معرفی می کنم که احتمالا اسمشو تا حالا نشنیدید !!!!!!!!!!!!!!!

سایت خوبیه همه چی هم داره نوشته حتی تو این هفته چه بازی هایی قراره بیاد ! بازی هم که قراره بیاد سرچ کنی توش تاریخ ریلیز شو بهت می گه ، معمولا تو ایرانم بازی ها چند روز زود تر از ریلیزشون موجوده دلیلشم اینه که مغازه دارا تو ایران وای نمی ایستن تا تاریخ ریلیز جهانی بازی رو بفروشن !!!!!!!!!!!!! قیمت ها هم تو ایران به عشق فروشنده بر می گرده هیچ قانون قاعده خاصی نداره که بخوایم قیمت بازی خاصی رو بهتون بگیم ....

بعدش دعوا که نداریم من همون اول گفتم که هیچی نمی فهمم ..........

MohammadT15
06-03-2011, 16:47
دوست عزیز نظر دادن در مورد چیزی با اطلاعات غلط دادن در مورد یه چیزی زمین تا آسمون فرق می کنه ، اون عکس کاور شما تقلبی هست همیشه قبل از اینکه یه بازی منتشر بشه از این عکسا کلی می آد تو نت الان سرچ کنید عکس پلی استیشن 4 م هست !!!! همچنین بگردی کاور نید فور اسپید 45 ممکنه پیدا کنی ، بازم سرچ کنی ویندوز ده ماکروسافتم واسه دانلود پیدا می کنی !! در مورد سوالاتون هم اول دو تا بازی رو وقتی می شه با هم مقایسه کرد که جفتش اومده باشه نه اینکه یکش اومده باشه و یکی نیومده باشه ، دوما بازی یه چیز سلیقه ایه شاید شما عاشق یه بازی باشید و من ازش متنفر باشم نمونش من از بازی جی تی ای متنفرم این بازی مفت نمی ارزه ولی ده از ده گرفته و کلی هم طرفدار داره پس بازی سلیقه ایه!!!! بعدشم گفتم شاید برید تاریخ ریلیز بازی رو نگا کنید ولی ظاهرا شما منبع معتبری نمی شناسید یه سایت معتبر بهتون معرفی می کنم که احتمالا اسمشو تا حالا نشنیدید !!!!!!!!!!!!!!!

سایت خوبیه همه چی هم داره نوشته حتی تو این هفته چه بازی هایی قراره بیاد ! بازی هم که قراره بیاد سرچ کنی توش تاریخ ریلیز شو بهت می گه ، معمولا تو ایرانم بازی ها چند روز زود تر از ریلیزشون موجوده دلیلشم اینه که مغازه دارا تو ایران وای نمی ایستن تا تاریخ ریلیز جهانی بازی رو بفروشن !!!!!!!!!!!!! قیمت ها هم تو ایران به عشق فروشنده بر می گرده هیچ قانون قاعده خاصی نداره که بخوایم قیمت بازی خاصی رو بهتون بگیم ....

بعدش دعوا که نداریم من همون اول گفتم که هیچی نمی فهمم ..........
خوب منم نمیفهمم به هم میخوریم دیگه:31:

نه اسمشو شنیده بودم ای جی ان هم زیاد میرفتم جدیدا نمیرم اما بازم ممنون
خوب بگو نیومده فکر کردم اومده.19 آپریل نوشته میاد.
درباره این -- به زبان یه نوجوان 16 ساله سوم تجربی هم توضیح بده نظر قبلیمو میگم.فکر نکنی من اسکولمااااااا الان میگی یه روز میگه کپی خور میکنم یه روز میگه نمیکنم.آخه به خدا دوستام که میگن فقط میگن برو کپی خور کن راحت بازی برات میریزن تو فلش همین.اما اینجا که میام با بحثای عظیمی رو به رو میشم و واقعا نمیفهمم چیه.رک بگید من از هیچیه پلی 3 سر در نمیارم چون 2 هفتس خریدم.کار درستیه برم کپی خور کنم؟اگه آره که اون سوال قبلیامو که 2 تا بود جواب بدید.

sonixax
06-03-2011, 17:11
میلاد جان من نمی گم که -- نرم افزاری برای سخت افزار مشکلی بوجود می آره من می گم چون فریم ور دستکاری به اندازه فریم ور اصلی استیبل نیست ، برای همین مشکلاتی رو ممکنه بوجود بیاره واسه همین با -- نرم افزاری مخالفم همین ...نمونه مشکلات اولیه هم عدم پخش فیلم های بلو ری تو کاستوم فریم ور بود ! که ظاهرا بعدا این مشکل رو حل کردن ...

جاوید جان من جواب اون دوستمون رو داده بودم ، درسته که هَک کردن کنسول باعث میشه یک مقداری چپر چلاغ کار کنه که چیز غیر عادی هم نیست - Wii هم همین طوریه . یه بازی جدید میاد باید 3000 تا پچ و IOS نصب کنی تا یه چیزی بشه !

hameddinga
06-03-2011, 18:10
والا بر اساس لینکی که sonixax عزیز گذاشته دقیقاً مثل firefox نصب میشه. فقط کافی که یک سایت که فلش داشته باشه مثل youtube رو باز کنی بعد خودش پیغام install missing plugin میده. که همونجا واست flash player رو دانلود میکنه. فقط مشکلی که هست اینه که چون سایت adobe ایران رو تحریم کرده باید از Proxy موقع تنظیمات اینترنت PS3 استفاده کنید و بعد برید install missing plugin رو بزنید:10:

منم مشکلم با همین تحریم سایت adobe که تاحالا نتونستم نصب کنم !!! میخواستم ببینم راه دیگه نداره که از جایه دیگه دانلود کنم که اینطور که معلومه نمیشه !!!
پس آگه امکان داره مراحل وارد کردن ------ رو کامل بگید ممنون !

farbod N73 me
06-03-2011, 19:45

بعد میگی هیچی نگین!:19:
آخه برادر من(تازه فهمیدم همسن هم هستیم!!) چجوری بازی میشه 40؟؟
بازی در مینیموم قیمت تو آمریکا 69.99 $ هست.(درسته آقا میلاد؟) بعد چه طوری اینجا میشه 40؟ یعنی فروشنده سود نکنه؟؟:18:

سلام یه چند وقت نبودم چه فضایی شده این تاپیک!!!
بچه ها خوبن؟ آقا میلاد و آقا جاوید و آقا سعید و آقا علی ...؟(چه قدر آقا شد!!LOL!!(خوب همه بزرگترن چی کار کنم؟!!!:31::40:))
جاوید جون خون خودتو به جوش نیار!! :31:
یه چندتا چیز بگم:
آقا محمد به حرف مغازه دار جماعت اعتماد نکن! یعنی به حرف کسی که میبینی منفعتی تو کار براش هست اعتماد نکن! من بچه ها اینجا میدونن جزو اولین نفرایی بودم که دانگل بازیرایانه رو گرفتم ولی پسش دادم چون رفتم سراغ آنلاین بازی کردن. همین مغازه دارایی که میبینی (علی میدونه کی رو میگم!) برمیگشتن به من میگفتن اینا چیه میزنه کنسولتو میسوزونه و این حرفا بعد چند وقت که خودشون آورده بودن هی میگفتن که این دانگلا معرکست و این حرفا! اینو مطمئن باش که این حرفا باد هواست! همون جوری که بچه ها برات توضیح دادن این -- خطری که نداره هیچ یه جورایی فایده هم داره(دیدم یه جا کسی که این حرفو زده بود مسخره کرده بودی!) میدونی چرا؟ یکی از ضعف های PS3 لنز ضعیف درایوش هست. این عمل بازی از روی هارد باعث میشه که کمتر به اون فشار بیاد.
یه چیز دیگه کی گفته وقتی میگن ضد خش یعنی کلا هیچیش نمیشه؟ اتفاقا دیسک های BlueRay به خاطر فناوری فشرده سازی که توشون به کار رفته و لایه ها خیلی به هم نزدیکن با کوچکترین خراشی غیر قابل استفاده میشن و نمیشه باهاشون کار کرد(مثل CD و DVD نیست که همه باهاشون اسکی میکردن!) برا همین یه فناوری ضد خش روشون به کار رفته که اتفاقا خیلی هم به کار نمیان! برا همین موقع خرید بازی همه خیلی دوست دارن که بازی آک باشه(من ولی برام مهم نیست! نگاه میکنم ببینم خش داره یا نه!)

یه چیز دیگه(من چقدر حرف دارم و میگم یه چیز دیگه!!LOL:31:(از بس نیومدم فروم مونده تو دلم!!)) امروز رفته بودم Sony Center دیدم برا تبلیغ LED و LCD هاشون از دموی بازی GrandTurismo 5 استفاده میکنن!!!:18: کفم بریده بود!!

یه سوال PSN شما هم اینطوریه؟ این چند روزه روشن که میکنم Sign In میشم ولی همین که وارد بازی میشم که آنلاین بزنم Sign Out میشه!! حسرت یه بازی درست و حسابی تو دلم مونده!!:19:
قربون همتون:40:

این سوال منم میشه جواب بدین؟ شما هم با PSN مشکل دارین؟ آقا جاوید؟

lincoln
06-03-2011, 19:45
سلام .
یه سوال از اساتید محترم اونم این که دیسک بازی رو بهتره موقع خاموش کردن کنسول دربیاریم یا بمونه تو خودش؟
در ضمن نظرتون راجع به لنز بلوری ps3 چیه؟ چون واسه من که کنسول رو -- نکردم مهمه بدونم از لحاظ قدرت و دوام لنز درایو ps3 چه جوریاس؟؟ رفته رفته ضعیف میشه یا نه؟
خیلی ممنون بابت راهنمایی

BATMAN-LOVE
06-03-2011, 19:49
بزار خيالتو راحت كنم!!!
حالا كه شك داري به اينكه اورجينال بازي كني يا كپي؟؟؟و اينكه ميترسي به كنسولت صدمه وارد شه!!!خب اورجينال بازي كن و كپي خور كردنو ولش كن تا فكرت آسوده باشه---(البته منظورم اين نيست كه ه-ك به كنسول صدمه ميزنه---چون به دلت افتاده و ترس داري ميگم كپي نكن)
در مورد كمبت و دي سي بازي بدي نيست كاراكتراي جالبي داره و هر كدوم دو تا فينيش دارن كه زدنشون راحته!!!البته من هنوز نتونستم با ووندر وومن فينيش بزنم!!!
هر كدوم از شخصيتها فنهاي جالبي دارن و تو بازي خون هم وجود داره و اينكه لباساشون پاره ميشه و صورت و بدنشون هم زخمي ميشه!!!
در كل بازي خوبيه نسبت به تيكن 6!!!تيكن نسخه آخري خيلي نااميدم كرد!!!به نظر من خوب بود به جاي اينكه اينهمه كاراكتر عجيب و غريب تو بازي قرار بدن بيشتر به موضوع و داستان توجه ميشد---من با تيكن 2 خيلي حال كردم و ميكنم!!!چون شخصيتهاي جالب و دوست داشتني داره و هر كدوم جذابيته خاصي دارن!!!فضاها و دموها و ---هم كاملا طبيعي و منطقيه!!!خيلي دوست دارم همين تيكن 2 رو با گرافيك روز بازسازي كنن!!!البته هر كدوم از نسخه ها ويژگي خوبه خودشونو دارن اما تيكن 2 به نظر من بي نقص تر بود!!!
حالا اگه خيلي كمبت دوست داري ايني كه گفتمو بگير بازي كن خوشت نيود ميبري عوض ميكني---
نسخه نهمي هم هنوز فكر نكنم اومده باشه!!!واسه همين كسي نميتونه نظر بده---

p3yman_xl
06-03-2011, 20:19
سلام .
یه سوال از اساتید محترم اونم این که دیسک بازی رو بهتره موقع خاموش کردن کنسول دربیاریم یا بمونه تو خودش؟
در ضمن نظرتون راجع به لنز بلوری ps3 چیه؟ چون واسه من که کنسول رو -- نکردم مهمه بدونم از لحاظ قدرت و دوام لنز درایو ps3 چه جوریاس؟؟ رفته رفته ضعیف میشه یا نه؟
خیلی ممنون بابت راهنمایی
سلام
فرقی نمیکنه دیسک رو خارج کنی یا بذاری داخل بمونه ... هیچ ضرری نداره برای کنسول.
در مورد دوام لنز هم باید بگم هر چیزی عمری داره؛ اما اگر درست استفاده بشه هیچ مشکلی براش پیش نمیاد .. لنز PS2 من بعد از 10 سال داره مثل ساعت کار میکنه..
موفق باشید

sonixax
06-03-2011, 20:30
بازی در مینیموم قیمت تو آمریکا 69.99 $ هست.(درسته آقا میلاد؟) بعد چه طوری اینجا میشه 40؟ یعنی فروشنده سود نکنه؟؟:18:

بستگی به بازی داره ، اگر قدیمی باشه و در عین حال نو باشه تا 1000 دلار هم قیمتش میره بالا - مثلا الان Resident Evil Code Veronica اگر بتونید یه دونه آکبندش رو پیدا کنید 999 دلار پولشه .

اگر قدیمی و دست دوم باشه از 5 تا 15 دلار و اگر یه مقداری قدیمی باشه و نو قیمتش حد اقل 50 دلار هستش مثل متال گیر 4 .

جدید ها هم که از 70 دلار شروع میشه - تازه توی اروپا که میاد به خاطر مالیات و گمرک و این حرفها ، همین اعداد رو باید به یورو پرداخت کنید ، یعنی چون ارزش یورو بیشتر از دلار هستش قیمتش کمتر نمیشه :13:

J A V I D
06-03-2011, 21:17

این سوال منم میشه جواب بدین؟ شما هم با PSN مشکل دارین؟ آقا جاوید؟

من امروز ظهر کیل زون سه رو آنلاین بازی کردم مشکلی نداشتم ، این کیل زون سه آنلاینش خیلی نامردیه و محیطشم خیلی کوچیکه : ( فاز نمی ده آنلاین دوش با حال تر بود ....

You Were Mine
06-03-2011, 23:13
بهترین دانگل برای ps3 چی هست ؟ من شنیدم ps3 break خیلی خوبه.
این سایت ایرانی داره اینو میفروشه به نظرتون خوبه بگیرم یا مارک بهتری هم هست ؟

sony_W810i
07-03-2011, 08:40
منم مشکلم با همین تحریم سایت adobe که تاحالا نتونستم نصب کنم !!! میخواستم ببینم راه دیگه نداره که از جایه دیگه دانلود کنم که اینطور که معلومه نمیشه !!!
پس آگه امکان داره مراحل وارد کردن ------ رو کامل بگید ممنون !

دو روش وجود داره:
1) از تو قسمت Network Settings خود PS3 وقتی تنظیمات دستی رو انتخاب کنی، بعد از انتخاب IP و MTU ازت میخواد وضعیت Prox y و UPNP رو مشخص کنی که اینجا Use Prox y رو انتخاب کن و یک IP و Port که از سایتهای خارجی به عنوان Prox y میشه پیدا کرد رو وارد کن. این روش از فیل تر عبور نمیکنه فقط مشکل تحریم رو حل می کنه و سرعتش هم پایین هست.

2) روی Laptop یا PC که کارت شبکه Wireless داشته باشه نرم افزار Connectify رو نصب کن. رو سیستم(PC) یک VP N بساز و بهش کانکت شو.
وقتی به VP N کانکت شدی رو PC ، میتونی کانکشن VP N رو با connectify تو محیط share کنی و AP بسازی باهاش.
اونوقت با PS3 از راه Wireless به این AP که ساختی متصل شو.

میدونم یکم پیچیده توضیح دادم. وقت کنم ساده ترش میکنم.:10:

---------- Post added at 09:40 AM ---------- Previous post was at 09:37 AM ----------

بهترین دانگل برای ps3 چی هست ؟ من شنیدم ps3 break خیلی خوبه.
این سایت ایرانی داره اینو میفروشه به نظرتون خوبه بگیرم یا مارک بهتری هم هست ؟

یکی به من بگه آخه دانگل چه مزیتی نسبت به CFW داره که بعضی ها طرفدار دانگ هستند بعضی ها CFW؟
چرا دانگل آخه؟ من Kmeaw CFW نصب کردم و همه بازی هارو بی دردسر اجرا میکنه هیچ مشکلی هم نداره.

MoRt@L
07-03-2011, 09:48
من تازه بازی ریختم رو هارد external که می گفتن usb3 نخرید نمیاد من بدون مشکل اوردم فرقی نداره فقط باید formatesh fat32 باشه کسی هست از تهران بازی ps3 رویه هاردش داشته باشه به من پیام بده لطفآ من بازی ps2011 و gta iv liberty city رو دارم رویه هارد

You Were Mine
07-03-2011, 09:57
دو روش وجود داره:
1) از تو قسمت Network Settings خود PS3 وقتی تنظیمات دستی رو انتخاب کنی، بعد از انتخاب IP و MTU ازت میخواد وضعیت Prox y و UPNP رو مشخص کنی که اینجا Use Prox y رو انتخاب کن و یک IP و Port که از سایتهای خارجی به عنوان Prox y میشه پیدا کرد رو وارد کن. این روش از فیل تر عبور نمیکنه فقط مشکل تحریم رو حل می کنه و سرعتش هم پایین هست.

2) روی Laptop یا PC که کارت شبکه Wireless داشته باشه نرم افزار Connectify رو نصب کن. رو سیستم(PC) یک VP N بساز و بهش کانکت شو.
وقتی به VP N کانکت شدی رو PC ، میتونی کانکشن VP N رو با connectify تو محیط share کنی و AP بسازی باهاش.
اونوقت با PS3 از راه Wireless به این AP که ساختی متصل شو.

میدونم یکم پیچیده توضیح دادم. وقت کنم ساده ترش میکنم.:10:

---------- Post added at 09:40 AM ---------- Previous post was at 09:37 AM ----------

یکی به من بگه آخه دانگل چه مزیتی نسبت به CFW داره که بعضی ها طرفدار دانگ هستند بعضی ها CFW؟
چرا دانگل آخه؟ من Kmeaw CFW نصب کردم و همه بازی هارو بی دردسر اجرا میکنه هیچ مشکلی هم نداره.

اخه فکر میکنم دانگل دردسر cfw را نداشته باشه و بتونه راحت بازی های جدید را اجرا کنه ولی cfw شنیدم ک همه میگن بازی های جدید را اجرا نمیکنه. رو چه فریموری cfw نصب شده ؟
بچه ها تا حالا هکی امده ک روی فریمور 3.56 کار کنه ؟

J A V I D
07-03-2011, 11:03

خوب هر کس نظری داره من بر اساس چیزایی که دیدم دانگل رو ترجیح می دم ، دلیلشم بالاتر گفتم وقتی شما با دانگل کپی خور می کنید فریم ور اصلی دستگاه رو دارید و به نظر من فریم ور اصلی خیلی پایداری بیشتری داره نسبت به cfw ... ولی خوب cfw هم مزیت های خودشو داره مثلا برای بازی های جدید لازم نیست فایل eboot دستکاری بشه ، البته برای این بازی خیلی جدیدا که 3.56 می خوان مثل دراگون ایج تو cfw شما باید یه فایل pkg نصب کنید و از eboot دستکاری استفاده کنید ولی رو دانگل نیازی به نصب اون pkg نیست فقط باید eboot دستکاری استفاده کرد ولی بازم سلیقه ایه من تو مغازه دوستم خیلی دیدم اومدن cfw رو دانگرید کنن برگردن رو فریم ور اصلی و استفاده از دانگل به خاطر مشکلات جزئی و گاهی مشکلات بزرگ بازم نظر شخصیه ، معمولا اونایی که اسلیم دارن بیشتر دنبال cfw هستن چون باید کابل بکشن و اینا یکم براشون سخته ! البته من همیشه می گم با یه رابط که کلید داشته باشه می شه این مشکل رو حل کرد .... بازم هر کس نظری داره ، البته تو ایران خیلی ها اعتقاد دارن چون دانگل ها رو دست مغازه دارا مونده اونا بیشتر پیشنهاد می دن از دانگل استفاده بشه و اون مغازه دارایی هم که دانگل ندارن اصرار دارن به cfw !!!

You Were Mine
07-03-2011, 11:32
خوب هر کس نظری داره من بر اساس چیزایی که دیدم دانگل رو ترجیح می دم ، دلیلشم بالاتر گفتم وقتی شما با دانگل کپی خور می کنید فریم ور اصلی دستگاه رو دارید و به نظر من فریم ور اصلی خیلی پایداری بیشتری داره نسبت به cfw ... ولی خوب cfw هم مزیت های خودشو داره مثلا برای بازی های جدید لازم نیست فایل eboot دستکاری بشه ، البته برای این بازی خیلی جدیدا که 3.56 می خوان مثل دراگون ایج تو cfw شما باید یه فایل pkg نصب کنید و از eboot دستکاری استفاده کنید ولی رو دانگل نیازی به نصب اون pkg نیست فقط باید eboot دستکاری استفاده کرد ولی بازم سلیقه ایه من تو مغازه دوستم خیلی دیدم اومدن cfw رو دانگرید کنن برگردن رو فریم ور اصلی و استفاده از دانگل به خاطر مشکلات جزئی و گاهی مشکلات بزرگ بازم نظر شخصیه ، معمولا اونایی که اسلیم دارن بیشتر دنبال cfw هستن چون باید کابل بکشن و اینا یکم براشون سخته ! البته من همیشه می گم با یه رابط که کلید داشته باشه می شه این مشکل رو حل کرد .... بازم هر کس نظری داره ، البته تو ایران خیلی ها اعتقاد دارن چون دانگل ها رو دست مغازه دارا مونده اونا بیشتر پیشنهاد می دن از دانگل استفاده بشه و اون مغازه دارایی هم که دانگل ندارن اصرار دارن به cfw !!!

این تکه بالا را من نفهمیدم . کابل برا چی بکشیم ؟ ممنون میشم اگه کامل توضیح بدی !!!!

sony_W810i
07-03-2011, 11:44
اخه فکر میکنم دانگل دردسر cfw را نداشته باشه و بتونه راحت بازی های جدید را اجرا کنه ولی cfw شنیدم ک همه میگن بازی های جدید را اجرا نمیکنه. رو چه فریموری cfw نصب شده ؟
بچه ها تا حالا هکی امده ک روی فریمور 3.56 کار کنه ؟

اخه کدوم دردسر؟
همه کاری که من میکنم اینه که PS3 رو روشن می کنم میرم تو Gaia manager بازی رو انتخاب و اجرا می کنم بدون اینکه کوچیکترین دردسری داشته باشه. تازه این CFW رو 3.55 هست و دانگل رو 3.41

بازی جدید هم تست کردم روش. Dead space جدید هست خوب. من هر بازی که تا حالا خریدم رو اجرا کرده.درسته بعضی از بازیها که تعدادشون خیلی کم هست نیاز به دستکاری eboot.ini دارن ولی واسه دانگل که همه بازی ها این دردسر رو دارند.

من با مغازه دار یا کسی درباره دانگل صحبت نکردم ( تو بابل هیچ مغازه ای نیست که بفروشه ، همه سفارش میگیرن)
تجربه خودم هست. CFW از نظر Stable بودن با OFW هیچ تفاوتی تو هیچ جا نداره (Kmeaw) و نیازی هم به خاموش کردن از پشت نداره. تازه رایگان هم هست و نیازی نیست براش 30 تومن هزینه کنید. نظر شما محترم ولی دلیلی پیدا نمیکنم که کسی بخواد بجای CFW از dongle استفاده کنه.:41:

واسم عجیب هست یکم که هنوز دانگل استفاده میشه.

این تکه بالا را من نفهمیدم . کابل برا چی بکشیم ؟ ممنون میشم اگه کامل توضیح بدی !!!!

برای اتصال دانگل PS3 باید کلاً از برق کشیده بشه. تو FAT ها پشت دستگاه یک کلید on/off بود که استفاده از اون راحت تر از کشیدن و وصل کردن کابل برق تو slim هست ،چون slim دکمه on/off نداره و باید کابل برقش رو جدا کرد. حالا بعضیا میاد وسط همون کابل یک کلید میچسبونن برای راحتی

dooste.man83
07-03-2011, 12:08
دوستان من با دسته ps3 راحت نیستم و من دسته xbox 360 سیمدار اصل دارم اما 10 بار امتحان کردم ps3 نشناخت و شنیدم که کلا بهش نمی خوره
اما میگن دسته pc به ps3 می خوره من می خوام یکی از این مدل های لاجیتک رو بگیرم اما بازم شنیدم دسته باید حتما سیم دار باشه
می خواستم بدونم دسته بی سیم باهاش کار نمیکنه؟؟
اگه سیم دار بگیرم همه دکمه هاش توی بازی ها درست کار می کنه یا ممکن بعضی هاش کار نکنه؟
جون p30world جواب بدین ... ممنون

J A V I D
07-03-2011, 12:38
اخه کدوم دردسر؟
همه کاری که من میکنم اینه که PS3 رو روشن می کنم میرم تو Gaia manager بازی رو انتخاب و اجرا می کنم بدون اینکه کوچیکترین دردسری داشته باشه. تازه این CFW رو 3.55 هست و دانگل رو 3.41

بازی جدید هم تست کردم روش. Dead space جدید هست خوب. من هر بازی که تا حالا خریدم رو اجرا کرده.درسته بعضی از بازیها که تعدادشون خیلی کم هست نیاز به دستکاری eboot.ini دارن ولی واسه دانگل که همه بازی ها این دردسر رو دارند.

من با مغازه دار یا کسی درباره دانگل صحبت نکردم ( تو بابل هیچ مغازه ای نیست که بفروشه ، همه سفارش میگیرن)
تجربه خودم هست. CFW از نظر Stable بودن با OFW هیچ تفاوتی تو هیچ جا نداره (Kmeaw) و نیازی هم به خاموش کردن از پشت نداره. تازه رایگان هم هست و نیازی نیست براش 30 تومن هزینه کنید. نظر شما محترم ولی دلیلی پیدا نمیکنم که کسی بخواد بجای CFW از dongle استفاده کنه.

واسم عجیب هست یکم که هنوز دانگل استفاده میشه.

گفتم که نظر شخصیه قرار نیست چیزی رو به کسی تحمیل کنیم .... شما خودت رو داری می بینی مشکلی نداری من تو مغازه دیدم افراد زیادی که به مشکل خوردن ، در ضمن من بازی هایی منظورم بود که 3.56 می خوان دد اسپیس دو 3.56 نمی خواد ، حالا اون بحث دستکاری eboot اصلا مهم نیست چون بالاخره بازی رو هر دو اجرا می شه و یه بارم که eboot دستکاری بشه برای همیشه راحت اجرا می شه ، در مورد اون بحث فریم ور که می گید کاستوم 3.55 ، اون 3.55 واقعی نیست بلکه اینجوری نوشته شده رو 3.41 با دانگل یک اسپوف می زنن می شه 3.55 ولی مطمئنا اینا با هم فرق می کنن !!! ، به عنوان مثال 3.55 واقعی توانایی پخش فیلم های بلو ری تری دی رو داره ولی شما رو 3.55 کاستوم نمی تونید یه فیلم بلوری تری دی رو اجرا کنید البته این مورد که گفتم خیلی مهم نیست چون به هر حال رو 3.41 دانگلی هم نمی شه فیلم بلو ری تری دی اجرا کرد !!! در هر صورت هر کی نظری داره ، اونم که می گید رایگانه بله اگه خودتون انجام بدید رایگان ، فعلا که تو توپخونه مغازه داران با انصاف 40 هزار تومن می گیرن برای ریختن کاستوم فریم ور در حالی که دانگل رو بیست تومن می فروشن !!! ، اون دانگلم اگه دستی خودتون بسازی خوب پاتون خیلی کمتر در می آد تا برید بخرید !

هر کی یه جور راحته من بشخصه با دانگل راحت ترم الانم اگه بخوام برم رو کاستوم باید کلی از eboot هامو عوض کنم !

lincoln
07-03-2011, 12:54
اقا خیلی ممنون بابت راهنمایی
حالا واسه واسه اینکه درست استفاده بشه از لنز چه کاری مثلا باید انجام داد؟
بعد نکته دیگه که میخواستم از شما بپرسم اینه که این طبیعیه تو بعضی از جاهای بازی که پردازش سنگین میشه, دچار افت فریم میشیم؟ (این قضیه رو pc کاملا طبیعی بود ولی ps3 رو نمیدونم!)

MohammadT15
07-03-2011, 14:35
بزار خيالتو راحت كنم!!!
حالا كه شك داري به اينكه اورجينال بازي كني يا كپي؟؟؟و اينكه ميترسي به كنسولت صدمه وارد شه!!!خب اورجينال بازي كن و كپي خور كردنو ولش كن تا فكرت آسوده باشه---(البته منظورم اين نيست كه ه-ك به كنسول صدمه ميزنه---چون به دلت افتاده و ترس داري ميگم كپي نكن)
در مورد كمبت و دي سي بازي بدي نيست كاراكتراي جالبي داره و هر كدوم دو تا فينيش دارن كه زدنشون راحته!!!البته من هنوز نتونستم با ووندر وومن فينيش بزنم!!!
هر كدوم از شخصيتها فنهاي جالبي دارن و تو بازي خون هم وجود داره و اينكه لباساشون پاره ميشه و صورت و بدنشون هم زخمي ميشه!!!
در كل بازي خوبيه نسبت به تيكن 6!!!تيكن نسخه آخري خيلي نااميدم كرد!!!به نظر من خوب بود به جاي اينكه اينهمه كاراكتر عجيب و غريب تو بازي قرار بدن بيشتر به موضوع و داستان توجه ميشد---من با تيكن 2 خيلي حال كردم و ميكنم!!!چون شخصيتهاي جالب و دوست داشتني داره و هر كدوم جذابيته خاصي دارن!!!فضاها و دموها و ---هم كاملا طبيعي و منطقيه!!!خيلي دوست دارم همين تيكن 2 رو با گرافيك روز بازسازي كنن!!!البته هر كدوم از نسخه ها ويژگي خوبه خودشونو دارن اما تيكن 2 به نظر من بي نقص تر بود!!!
حالا اگه خيلي كمبت دوست داري ايني كه گفتمو بگير بازي كن خوشت نيود ميبري عوض ميكني---
نسخه نهمي هم هنوز فكر نكنم اومده باشه!!!واسه همين كسي نميتونه نظر بده---

نه من به دلم نیفتاده صدمه میزنه.میگم که توی یاهو که با بچه ها چت میکنیم خیلی ساده توضیح میدن میگن برو کپی خور کن 50 تومن بعدش هر بازی رو که بخوای برات میریزن رو فلش با قیمت زیر 10 تومن میبری نصب میکنی به همین سادگی

خوب من میشینم فکر میکنم میبینم خیلی کار ساده ایه پس عید میرم این کار رو میکنم

اما وقتی میام اینجا هی دانگل و دینگول و اسلیم و سی سی یو و اینجور چیزا رو میشنوم خوب میگرخم.اینکه باید دستکاری کنی و آپدیت کنی و سیم کشی کنی و کابل کشی و ... اینا.مگه میخوان ای دی اس ال نصب کنن؟:31:کسی هم نیست با زبان ساده توضیح بده برا آدم.مثلا من الان فول زیستم یکی مثلا ازم بخواد یادش بدم اگه بخوام اذیتش کنم و باهاش پدر کشتگی داشته باشم یه جوری توضیح میدم طرف آخر بگه بابا غلط کردم نخواستم نمیخواد یاد بدی.اما اگه واقعا بخوام کمکش کنم از ابتدا شروع میکنم یاد میدم طرف بفهمه چی میگم. اما اینجا بعضی از کاربرهاش حالت اول رو دارن.یعنی یه جوری جواب میدن آدم میترسه میگه بابا ولش کن گور بابای کپی خور کردن.ولی دوستام یه جوری توضیح میدن که آدم دوست داره بره کپی خور کنه.من این وسط موندم میشینم به این مطالب فکر میکنم میگم پس وللش اصلا کپی خور نمیکنم

من میخوام یکی کمکم کنه از این دو گانگی در بیام و بلاخره تصمیممو بگیرم نه اینکه یه جوری توضیح بده که از 100 تا کلمش نفهمم چی گفته
البته توضیح دادن از ابتدا خیلی سخته ها شاید نیم ساعت وقت اونی رو که بخواد بنویسه برام رو بگیره.اما خوب شاید بلاخره یکی پیدا شه جواب اون سوالامونو بده:31:خدا بزرگه:31: