PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Play Station 3

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

halflife g
09-01-2011, 13:16
javid
این دوستمون halflife نظرش اینه limbo از HR بهترو سرتره که این نظرش براش محترمه ولی HR یه تحول بود....
ولی ادم نباید خودشو با امتیازا گول بزنه جنابه halflife
اینیکه شما میگی اینه:::AW از gow3 بهتره halo از GT5 و limboاز HR
گرچه اینا اصلا تو سبکه هم نیستن ولی خودتون قضاوت کنین کدوم از این بازیا شاختره

آخه من کی همچین حرفی زدم که limbo بهتر از hr هستش؟؟؟؟؟چرا حرف تو دهن من میذاری؟؟؟؟

من گفتم معیار انتخاب ign امتیاز هست و امتیاز بازیهای انحصاری ایکس باکس امسال بالاتر از سونی بود...........اینو که نمیشه انکار کرد........میشه؟؟؟؟؟

تازه به نظر شخصی من heavy rain تحول نبود...........این نظر شخصیه منه(حالا نمیگم تهوع گرفتم یا آشغال بود ) ولی به نظر شخصی من بازی قبلی دیوید کیج بهتر بود.......... .

در کل از اینکه من خبر اشتباه اون دوستمون رو تصحیح کردم و لیست انحصاریها رو با امتیاز و دلیل گذاشتم معذرت میخوام....غلط کردم

خوش باشید با این بازیهای تحولتون........... .(نه امتیاز قبول دارین ...نه مقایسه فروش .فقط همین جور عشقی قبول دارین)

.
.

Amir M.ohAma.D
09-01-2011, 13:25
آخه من کی همچین حرفی زدم که limbo بهتر از hr هستش؟؟؟؟؟چرا حرف تو دهن من میذاری؟؟؟؟

من گفتم معیار انتخاب ign امتیاز هست و امتیاز بازیهای انحصاری ایکس باکس امسال بالاتر از سونی بود...........اینو که نمیشه انکار کرد........میشه؟؟؟؟؟

تازه به نظر شخصی من heavy rain تحول نبود...........این نظر شخصیه منه(حالا نمیگم تهوع گرفتم یا آشغال بود ) ولی به نظر شخصی من بازی قبلی دیوید کیج بهتر بود.......... .

در کل از اینکه من خبر اشتباه اون دوستمون رو تصحیح کردم و لیست انحصاریها رو با امتیاز و دلیل گذاشتم معذرت میخوام....غلط کردم

خوش باشید با این بازیهای تحولتون........... .(نه امتیاز قبول دارین ...نه مقایسه فروش .فقط همین جور عشقی قبول دارین)

.
.
اینم امتیاز
X360
Mass Effect 2 95.66
Halo: Reach 91.76
LIMBO 90.48
Alan Wake 83.56
===
PS3
God of War III 92.07
Heavy Rain 89.30
Gran Turismo 5 84.69
اینا امتیازاتیه که ign باهاش بهترینه سالو انتخاب کرده اگه با امتیاز جلو بریم limbo از HR و AW و GT5 بهتره
حالا بدونه مس افکت میانگین بگیر

halflife g
09-01-2011, 13:41
اینم امتیاز
X360
Mass Effect 2 95.66
Halo: Reach 91.76
LIMBO 90.48
Alan Wake 83.56
===
PS3
God of War III 92.07
Heavy Rain 89.30
Gran Turismo 5 84.69
اینا امتیازاتیه که ign باهاش بهترینه سالو انتخاب کرده اگه با امتیاز جلو بریم limbo از HR و AW و GT5 بهتره

بله اگه مس افکت رو حذف کنیم ps3 بهتره....... .

خوب آفرین..حالا شد بحث منطقی...............شاید اصلا من با هیچکدوم از بازهای این لیست که شما گذاشتی(چه ps3 و چه xbox) حال نکنم ولی دو پارامتر امتیاز و فروش بازیها به نفع ایکس باکس هستش و این شده عامل برتری....... .

مثه اینکه شایدشما یه فیلم رو بپسندی که اصلا تو لیست کاندیداهای اسکار هم بناشه چه برسه به جایزه گرفتن.......... .
بالاخره امتیاز هم جایگاه خودشو داره..................... .نمیشه که به همه چی گفت بیخودیه.......پس چرا وقتی انچارتد 2 شد 96 هیچکس نگفت امتیازا بیهوده و چرته؟؟؟؟

مقایسه از امتیازا هم دلیل بر این نیس که مثلا limbo از heavyrain بهتره.خیر.ولی دلیلی بر انتخاب بهترین کنسول سال بود.همین......... .

همین دیگه حرف خاصی نیس......... .

foxyjanam
09-01-2011, 14:04
الان میصرفه که برم یکی بخرم یا وایسم برای کنسول های نسل بعدی و فعلا با pc گیم بزنم؟؟

قیمت های مدل های مختلفش چنده؟؟؟

ببخشید که خیلی سوال پرسیدم
پیشاپیش ممنون از توضیحات با ارزش شما دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نسل بعد يه كم طول ميكشه ، الان اول 2011 تا نسل بعد بياد حد اقل 2 سال طول ميكشه
اگه واقعا قصد بازي كردن دارين به نظر من بگيريد و سعي كنيد تو كار ارجينال باشيد ، بي دردسر ، راحت ، ارجينال خرج الكي نيس فقط ، فايده خيلي داره ، همينكه اعصابت راحته ، آنلاين رو داري ، و اينكه ، هر چند كه تعداد بازي هات كم ميشه ولي يه سري بازي كه واقعا دوس داري رو ميگيري و خيلي روش تمركز ميكني و حرفه اي ميشي . در ضمن بازي هاي خيلي بزرگ هم ميانگين بگيري سالي 10-12 تا بيشتر نمياد ماهي يه بازي ميشه گرفت ( راستي كسي كه PS3 هديه ميده ، حالا 2 و 3 بازي نميشه بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( جسارت نشه ) )
PS3 هم فت ديگه نايابه ( نو ) اسليم هم 120 مناسبه قيمتشم فيكس شده رو 380 ( بعضي ، بعضي ، بعضي ... وقتا هم تا 350 پايين مياد ) اسليم 250 هم 425-435 اينا ، اسليم 160 هم حدود 410 اينا
خواهش ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sony_W810i
09-01-2011, 14:09
با این jailbreak میشه بازی از رو H.D.D اجرا کرد ؟ یا BD کپی اجرا کرد؟

تو PSN مشکلی پیش نمیاد؟

J A V I D
09-01-2011, 14:14
توصیه نمی کنم کسی ، کنسول فت بخره ، تو بازار همشون از دم استوکن ، یعنی نوش وجود نداره ، اسلیم 120 هم سری آخره تموم شه دیگه نیست ...

با این jailbreak میشه بازی از رو H.D.D اجرا کرد ؟ یا BD کپی اجرا کرد؟
بله می شه از رو هارد اجرا کرد ولی تا جایی که می دونم هنوز نمی شه مستقیم از روی بلو ری بازی رو اجرا کرد ... البته با توجه به پیدا شدن کی پلی سه احتمالا خیلی زود از رو بلو ری هم بشه بازی رو مستقیم اجرا کرد ... یوزرتون هم داغ دل منو تازه کرد گوشیم w810 نازنینم امروز پوکید ! بعد از چندین سال خدمات صادقانه !

J A V I D
09-01-2011, 14:15
من یه بار زدم چرا دو تا شد !!!!! من موندم واقعا چرا ادمین ها این ، چیزه رو نصب نمی کنن رو وی بی که پست های پشت سر هم رو یکی می کنه !

Gamemaster
09-01-2011, 14:43
باز ما چندروزي نبوديم شلوغ بازي دراوردين :31::27:
دوستان اصل بازي كردن پس بازي كنيد حالشو ببريد:10:
---------------
اين فرمور 4 كي مياد بابا تو كف مونديم:19:
--------------
راستي به يه بوستر براي Black Ops نيازمنديم هركي پا بود
بدهPM

Sorena_777
09-01-2011, 16:05
( راستي كسي كه PS3 هديه ميده ، حالا 2 و 3 بازي نميشه بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( جسارت نشه ) )

اتفاقا دو تا بازی هم باش بود یکی فکر کنم یه بازی شمشیری بود و یکی دیگه اکشن بود البته من همین جور اکبند دادمش رفت:41:.... البته بیشتر از سر لجبازی با ددی بود:31:(میگفت چرا هی دنبال دخترای مردمی.... این بنده خداها رو رو چیکار کردی که همچین چیزایی برات میخرن البته بقیه چیییزاش رو رد نکردم :46:)

sony_W810i
09-01-2011, 17:49
توصیه نمی کنم کسی ، کنسول فت بخره ، تو بازار همشون از دم استوکن ، یعنی نوش وجود نداره ، اسلیم 120 هم سری آخره تموم شه دیگه نیست ...

بله می شه از رو هارد اجرا کرد ولی تا جایی که می دونم هنوز نمی شه مستقیم از روی بلو ری بازی رو اجرا کرد ... البته با توجه به پیدا شدن کی پلی سه احتمالا خیلی زود از رو بلو ری هم بشه بازی رو مستقیم اجرا کرد ... یوزرتون هم داغ دل منو تازه کرد گوشیم w810 نازنینم امروز پوکید ! بعد از چندین سال خدمات صادقانه !

اره منم این گوشی رو قبلاً داشتم.فعلاً HD2 دارم ( هیولا )

خوب من با فایل PS3UPDAT.PUP جدید که geohot داده jailbreak کزدم.pkg installer هم اضافه شده. چجوری بازی از رو H.D.D اجرا کنم؟

abol_fa
09-01-2011, 19:53
اره منم این گوشی رو قبلاً داشتم.فعلاً HD2 دارم ( هیولا )

خوب من با فایل PS3UPDAT.PUP جدید که geohot داده jailbreak کزدم.pkg installer هم اضافه شده. چجوری بازی از رو H.D.D اجرا کنم؟
شما فعلا نمیتونی اجرا کنی!خود geohot گفته فعلا نمیشه!
This does not enable piracy or backups

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

golabi2
09-01-2011, 20:53
امتیاز میانگین این سه بازی برای دنیا ملاکه نه نظرات من و شما اگه امتیازات رو ملاک قرار بدین خودتون به نتیجه میرسید که چه کسی در وضعیت برتره..........
ps3 وضعیتش بهتره!:21:

Amir M.ohAma.D
10-01-2011, 00:40
دیگه یه تیمه ایرانیم برایه دسته هایه ps3 برنامه ساخته
برنامه PowerTest: SixaSix

J A V I D
10-01-2011, 00:53
بالاخره این eye pet move edition رو اجرا کردم !اجرا می شد قبلانم ولی رو منو اولش می هنگید ! در ضمن دوستان حواستون باشه این برنامه مولتی من وقتی می زنید رو حالت پچ شده بازی اجرا کنه بازی رو به کل پاک می کنه !!!!!! نمی دونم چرا وقاعا همچین حرکتی می زنه !!!

sonixax
10-01-2011, 00:56
جیلبریک کنسول Playstation 3 توسط هکر معروف و کم سن و سال آیفون یعنی شخص جورج هاتز(معروف به GeoHot) عرضه شد.
تصویر جیلبریک PS3

کنسول PS3 از زمان عرضه در سال 2007 تا حدود 3 سال مقاومت خوبی از خود در برابر هکرها نشان داد.پس از اقدامات اولیه که جورج هاتز برای -- کردن کنسول PS3 انجام داد،شرکت سونی با ارائه آپدیت های جدید سیستم عامل کنسول خود سعی کرد جلوی -- شدن آن را بگیرد.در همین راستا قابلیت نصب Ubuntu بر روی این کنسول حذف شد.اما تلاش های جورج هاتز باعث شد که گروهی از هکرها با ارائه دانگل هایی به بازار،بتوانند روشی را ارائه کنند که بازی های PS3 از روی هارد درایوهای خارجی(External) اجرا شود.

عمل جیلبریک کنسول PS3 با یک فایل 68 کیلوبایتی انجام خواهد شد و همچنین یک فایل pkg. نیز برای اطمینان شما از جیلبریک شدن دستگاهتون به صورت تست توسط این هکر ارائه شده.این جیلبریک فقط برای Firmware نسخه 3.55 می باشد.

- در ابتدای کار به سایت جورج هاتز مراجعه کنید.
- بر روی کلمه jailbreak کلیک کنید تا فایل مورد نظر که یکی فایل zip. هست،دانلود بشه.
- پس اون فایل تست رو هم که در ادامه نوشته ها قرار داده شده دانلود کنید.
- فایل جیلبریک دانلود شده رو Unzip کنید و در پوشه زیر در USB Flash Memory خودتون کپی کنید :

/PS3/UPDATE

- بعد از انجام این کار،USB Flash Memory رو به کنسول PS3 بزنید و از طریق مسیر زیر عمل جیلریک رو رسما شروع کنید :

Settings -> System Update

کنسول شما به همین راحتی جیلبریک شد.

نکته 1 : به دلیل این که خود جورج هاتز در سایتش گفته هرجایی که می خواید اطلاع رسانی کنید،آدرس وبسایت خودم رو بذارید،ما هم مثل بقیه همین کار رو کردیم.به همین دلیل به سایت ایشون مراجعه کنید و فایل ها رو دانلود کنید.

نکته 2 : فعلا روشی برای اجرای بازی ها روی این جیلبریک ارائه نشده،همچنین Homebrew های قبلی هم روی این جیلبریک کار نخواهند کرد و گفته شده Homebrew های جدید خواهند آمد.

منبع :

dooste.man83
10-01-2011, 16:43
سلام به همهٔ دوستان
من یه سری از بازیم اجرا نمی‌شه حالا یا هنگ می‌کنه یا صفحه سیاه میده خوب بازیا رو هر ۲ جور تست کردم هم روی هارد داخلی‌ هم خارجی‌ با blue ray اورجینال هم تست کردم حالا بگذریم
می‌خواستم ببینم این سایت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که دوستان معرفی‌ کردن من با نصب فایل‌های آپدیتش مشکلم حل می‌شه؟ راستی‌ ۲ جور فایل توش گزاشته

Debug
Production
منظور از هر کدوم چیه و من کدوم هارو باید بریزم واسه اجرا بازی ها؟
ممنون
_______

foxyjanam
10-01-2011, 17:23
آقايون من Theme ميخام واسه PS3 ، چيكار بايد كنم ؟؟ از كجا گير بيارم . مرسي

sony_W810i
10-01-2011, 19:54
آقايون من Theme ميخام واسه PS3 ، چيكار بايد كنم ؟؟ از كجا گير بيارم . مرسي

یه سرچ کنی میلیونها سایت این theme ها رو دارند.

وقتی theme ها رو با پسوند p3t دانلود کردی یه مسیر به ادرس PS3/Theme تو usb درست کن و تم هارو بریز توش و تو قسمت theme setting نصبش کن

Hunter lord
11-01-2011, 13:34

دوستان این لیست بازی های انحصاری PS3 در 2011 هستش . نگاه بندازید حتما

BATMAN-LOVE
11-01-2011, 16:27
من تا الان هيچ كدوم از نسخه هاي گاداوار بازي نكرده بودم---بالاخره ديشب نسخه 3 رو گرفتم---همونطور كه قبلا هم فكرشو ميكردم خوشم نيومد!!!(با روحيم سازگار نيست) اما جلوه هاي ويژه عالي داره---قبلا ميخواستم نظرمو در مورد بهترين بازي ps3 بگم اما چون گاداوارو نديده بودم صبر كردم---حالا به نظر من بهترينه كنسول heavy rain هستش!!!!!!

dooste.man83
12-01-2011, 00:52
واسه بازی هایی که هنگ می کنن یا اجرا نمیشن از سایت

که دوستان معرفی کردن فایل آپدیت ها رو واسه اجرا بازی ها گرفتم اما production یا debug فرقشون چیه؟ کدوم رو باید بریزم؟ 2 تا رو بریزم بهتر نیست؟ مشکلی و ضرری که واسه کنسول نداره... بازی هایی که اجرا میشن که دیگه لازم نداره آپدیتش رو از این سایت بریزم؟ ممنون اگر راهنمایی کنید

sonixax
12-01-2011, 00:56
من تا الان هيچ كدوم از نسخه هاي گاداوار بازي نكرده بودم---بالاخره ديشب نسخه 3 رو گرفتم---همونطور كه قبلا هم فكرشو ميكردم خوشم نيومد!!!(با روحيم سازگار نيست) اما جلوه هاي ويژه عالي داره---قبلا ميخواستم نظرمو در مورد بهترين بازي ps3 بگم اما چون گاداوارو نديده بودم صبر كردم---حالا به نظر من بهترينه كنسول heavy rain هستش!!!!!!

خوب گاد آف وار یک جورایی فتوکپی از روی Prince Of Persia هست ، یعنی الهام اصلیش رو از روی اون گرفته و سه گانه شن های زمان این بازی باعث شده که این بازی به چشم خیلی ها نیاد به خصوص که با انجین گاد آف وار و به اون سبک کلی بازی وجود داره مثل Ghost Rider و گرشاسپ :2:

ولی در کل بازی هست که من هر نسخه ازش گیرم اومده بازی کردم و باهاش حال کردم .

BATMAN-LOVE
12-01-2011, 02:40
پرنسو كه خيلي خوشم مياد (1و2)--اما قبلا هم شايد گفته باشم---ظاهر كاراكتر خيلي برام مهمه!!! گاداوار ظاهره خيلي خشني داره!!!در كل بازيش خشونته بالايي داره!!!اما مشخصه كه خيلي واسه ساختش وقت صرف شده---خيليها هم باهاش حال ميكنن---اما به مزاج من سازگار نيومد----
البته بازيهاي خشونت اميز مثله اويل بازي ميكنم---

farbod N73 me
12-01-2011, 19:18
پرنسو كه خيلي خوشم مياد (1و2)--اما قبلا هم شايد گفته باشم---ظاهر كاراكتر خيلي برام مهمه!!! گاداوار ظاهره خيلي خشني داره!!!در كل بازيش خشونته بالايي داره!!!اما مشخصه كه خيلي واسه ساختش وقت صرف شده---خيليها هم باهاش حال ميكنن---اما به مزاج من سازگار نيومد----

من همیشه یکی از آرزوهام این بود که بتونم این سری رو بازی کنم(چون هیچ وقت PS2 نداشتم!)
وقتی که 3 ش اومد دیدم همه میگن داستانش شاخه! منم 3 رو گرفتم ولی بازی نکردم نشستم 1 هفته 1 و 2 اش رو تموم کردم!(از God Of War Collection) خیلی حال کردم هم با داستان هم با گیم پلی!
پرنس هم من همیشه فنش بودم ولی هیچ وقت از سه گانه ی شن های زمان خوشم نیومد! هیچ وقت!!
من بیشترین حالی که کردم با Forgotten Sands بود! یعنی هنوزم که بهش فکر میکنم حال میکنم! چون من اصلم تو بازی گیم پلی هستش که دیگه این نسخه ی پرنس خدای گیم پلی هرچی بازی Platformer بود!!:5:
فقط تنها چیزی که من نمیفهمم اینه که مردم چرا همیشه از معماهای سخته God of War میگن؟ من که تو کل سری هیچ چیز سختی پیدا نکردم! البته به غیر اونی که نمیدونم تو 1ش بود یا 2ش که باید یه مرده رو از این ور دایره میانداختی تو آب تا از اونور درآید! تو این 1 ساعتی گیر کردم! بقیش دیگه آسون بود!

Aramis_312
12-01-2011, 20:06
دوست من, البته من به همه ی سلیقه ها احترام میگذارم
ولی جالبه بدونین خیلی ها برای همین گاد اف وار 3 رفتن و یه PS3 خریدن
البته من که هنوز نتونستم بخرم, ولی اگه یه روزی تونستم بدونین فقط برای همین بازی بوده:8:

sonixax
12-01-2011, 20:50
من همیشه یکی از آرزوهام این بود که بتونم این سری رو بازی کنم(چون هیچ وقت PS2 نداشتم!)
وقتی که 3 ش اومد دیدم همه میگن داستانش شاخه! منم 3 رو گرفتم ولی بازی نکردم نشستم 1 هفته 1 و 2 اش رو تموم کردم!(از God Of War Collection) خیلی حال کردم هم با داستان هم با گیم پلی!
پرنس هم من همیشه فنش بودم ولی هیچ وقت از سه گانه ی شن های زمان خوشم نیومد! هیچ وقت!!
من بیشترین حالی که کردم با Forgotten Sands بود! یعنی هنوزم که بهش فکر میکنم حال میکنم! چون من اصلم تو بازی گیم پلی هستش که دیگه این نسخه ی پرنس خدای گیم پلی هرچی بازی Platformer بود!!:5:
فقط تنها چیزی که من نمیفهمم اینه که مردم چرا همیشه از معماهای سخته God of War میگن؟ من که تو کل سری هیچ چیز سختی پیدا نکردم! البته به غیر اونی که نمیدونم تو 1ش بود یا 2ش که باید یه مرده رو از این ور دایره میانداختی تو آب تا از اونور درآید! تو این 1 ساعتی گیر کردم! بقیش دیگه آسون بود!

وا !
اگر معما های گاد آف وار سخته پس مال نورهود و گریمفاندانگو و اویل 1 و بازسازی شدش و اویل 0 و ... چیه ؟ تست هوش ؟ :27:

sony_W810i
12-01-2011, 20:59
دوست من, البته من به همه ی سلیقه ها احترام میگذارم
ولی جالبه بدونین خیلی ها برای همین گاد اف وار 3 رفتن و یه PS3 خریدن
البته من که هنوز نتونستم بخرم, ولی اگه یه روزی تونستم بدونین فقط برای همین بازی بوده:8:

دقیقاً اینکه من kinect رو بیخیال شدم و PS3 خریدم god of war و mgs4 بود

sonixax
12-01-2011, 21:12
دقیقاً اینکه من kinect رو بیخیال شدم و PS3 خریدم god of war و mgs4 بود

یادمه دقیقا به دلیل اویل کد ورونیکا Dream Cast خریدم و به خاطر متال گیر ها PS2 و برای سری جدید تر اویل ها ویی و همین طوری بگیر برو تا ته .

گاد آف وار هم هر چه قدر ازش تعریف کنی کم گفتی ولی انصافا بازی سختی نیست .

abol_fa
13-01-2011, 00:03
یادمه دقیقا به دلیل اویل کد ورونیکا Dream Cast خریدم و به خاطر متال گیر ها PS2 و برای سری جدید تر اویل ها ویی و همین طوری بگیر برو تا ته .

گاد آف وار هم هر چه قدر ازش تعریف کنی کم گفتی ولی انصافا بازی سختی نیست .
چرا یه تروفی 1000 combo داره اون سخته!:27::31:
هنوز فریاد های کریتوس توی گوشمه..

HORROR
13-01-2011, 01:16
چرا یه تروفی 1000 combo داره اون سخته!:27::31:
هنوز فریاد های کریتوس توی گوشمه..

سلام

دوست عزیز بالاخره داستانش چی شد میشه خلاصه توضیح بدی؟

koroshfe
13-01-2011, 02:11
دوست عزیز تو قسمت remote خود ps3 مگه نمیشه تعریفش کرد؟

می شه واضح تر بگید؟
ممنون

sony_W810i
13-01-2011, 02:33
می شه واضح تر بگید؟
ممنون

راستش و خودم می خواستم ipod touch رو register کنم توش یک AP می ساخت بعد می گفت با ابن Pass بش کانکت شم .اما pass رو قبول نمی کرد

PSP هم نداشتم تست کنم

abol_fa
13-01-2011, 12:48
سلام

دوست عزیز بالاخره داستانش چی شد میشه خلاصه توضیح بدی؟
چون نسخه 2و1 رو به طور کامل بازی نکردم(پلی 2 نداشتم) خیلی نمیدونم..اما تا اونجا که میدونم این زئوس یه بدی به کریتوس کرده که اینطوری میکشتش:31:حالا نمیدونم چیکار کرده قدرتشو گرفته یا چی..د.ستان میدونن ایشون رو مطلع کنن.:10:

dooste.man83
13-01-2011, 13:34
واسه بازی هایی که هنگ می کنن یا اجرا نمیشن از سایت

که دوستان معرفی کردن فایل آپدیت ها رو واسه اجرا بازی ها گرفتم اما production یا debug فرقشون چیه؟ کدوم رو باید بریزم؟ 2 تا رو بریزم بهتر نیست؟ مشکلی و ضرری که واسه کنسول نداره... بازی هایی که اجرا میشن که دیگه لازم نداره آپدیتش رو از این سایت بریزم؟ ممنون اگر راهنمایی کنید
جای تشکر داره که دوستان اکثر پست های من رو اینجا جواب نمیدن از جمله پست بالا که باره N ام هست که میپرسم...یعنی یک مرد پیدا نمیشه جواب ما رو هم بده...دمتون گرم...

Amir M.ohAma.D
13-01-2011, 14:32
جای تشکر داره که دوستان اکثر پست های من رو اینجا جواب نمیدن از جمله پست بالا که باره N ام هست که میپرسم...یعنی یک مرد پیدا نمیشه جواب ما رو هم بده...دمتون گرم...
دوسته عزیز شما همینو تو بازی س... هم مطرح کردی خب اگه کسی میدونست جواب میداد دیگه:31:

dooste.man83
13-01-2011, 15:00
دوسته عزیز شما همینو تو بازی س... هم مطرح کردی خب اگه کسی میدونست جواب میداد دیگه:31:
آخه اونجام همین آشه و همین کاسه:13:شما که اینقدر دقیق پست های من رو دنبال میکنید پس چرا جوابشون رو نمیدید:31:
همه دارن این فایل ها رو می ریزن و استفاده می کنن ... پس حتما میدونن چیه که استفاده می کنن و بهم معرفی می کنن... بعدم یکی جواب کامل بده 100 نفر نمیان باز همین سوال رو بپرسن...

sonixax
13-01-2011, 20:28
چون نسخه 2و1 رو به طور کامل بازی نکردم(پلی 2 نداشتم) خیلی نمیدونم..اما تا اونجا که میدونم این زئوس یه بدی به کریتوس کرده که اینطوری میکشتش:31:حالا نمیدونم چیکار کرده قدرتشو گرفته یا چی..د.ستان میدونن ایشون رو مطلع کنن.:10:

زئوس بابای کریتوسه :31:

HORROR
13-01-2011, 20:38

ببین قسمت دوم بازی کریتوس به دست زئوس کشته میشه! ولی از طرف خدایان زخمش خوب میشه و به راهش ادامه میده که انتقام از اوست و آخرای بازی کریتوس از یه کوهی که اونم جزو خدایان هست بالا میره که نشون میده زئوس و چند تا دیگه بالای کوهن حالا از این به بعدش با شما!

farbod N73 me
13-01-2011, 21:51
وا !
اگر معما های گاد آف وار سخته پس مال نورهود و گریمفاندانگو و اویل 1 و بازسازی شدش و اویل 0 و ... چیه ؟ تست هوش ؟ :27:
آره دیگه منم همینو میگم! ولی کو گوش شنوا؟
همه ی رفیقام از معماهای بازی مینالن!!

راستش و خودم می خواستم ipod touch رو register کنم توش یک AP می ساخت بعد می گفت با ابن Pass بش کانکت شم .اما pass رو قبول نمی کرد

PSP هم نداشتم تست کنم

مگه میشه Ipod Touch رو وصل کرد؟ چه جوری؟
----------------------------------------------------------

آقا خواهشا اینو جواب بدید! اضطراری هستش!
ببینید من و رفیقم میخوایم با هم Modern Warfare 2 رو آنلاین بزنیم با هم!حالا سوالم اینجاست که ریجن بازی اون 1 هستش من هم اگه بخوام برم بگیرم حتما باید 1 باشه؟ یا اگه ریجن دیگه باشه هم میتونیم با هم بازی کنیم و همدیگه رو به عنوان Friends بخوایم Invite کنیم؟
ممنون میشم جواب بدین میخوام فردا برم بگیرم!

SamGun
14-01-2011, 11:07
سلام به همهٔ دوستان
من یه سری از بازیم اجرا نمی‌شه حالا یا هنگ می‌کنه یا صفحه سیاه میده خوب بازیا رو هر ۲ جور تست کردم هم روی هارد داخلی‌ هم خارجی‌ با blue ray اورجینال هم تست کردم حالا بگذریم
می‌خواستم ببینم این سایت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که دوستان معرفی‌ کردن من با نصب فایل‌های آپدیتش مشکلم حل می‌شه؟ راستی‌ ۲ جور فایل توش گزاشته

Debug
Production
منظور از هر کدوم چیه و من کدوم هارو باید بریزم واسه اجرا بازی ها؟
ممنون
_______
سلام عزیزم
شما با چه Homebrew هایی بازی هارو Run میکنی و ورژنشون چیه ؟

در ضمن تو تاپیک خودش مطرح کنید :

sony_W810i
14-01-2011, 18:50
بالاخره downgrade از 3.55 به 3.41 هم اومد..

marvel_malayer
14-01-2011, 19:02
سوال شاید قدیمی باشه
پی اس 3 میتونه بازیهای پی اس 2 رو اجرا کنه

sonixax
14-01-2011, 19:32
سوال شاید قدیمی باشه

اگر بازیتون اورجینال باشه ، مدل های 80 گیگی میتونند
و مدل های 40 گیگی بعضی از بازی های PSX رو میتونند اجرا کنند .

گویا مدل های 160 گیگی هم میتونند ولی نه همه بازی ها رو بازیتون باید حتما حتما حتما اورجینال باشه .

farbod N73 me
14-01-2011, 19:44
سوال شاید قدیمی باشه

اسلیم که کلا نمیتونه ولی فت میتونست که اونم با یه آپدیت دیگه نمیتونه!!:13:
ولی چیزی که باید مد نظرتون باشه اینه که حتی اگرم بتونید فتی پیدا کنید که آپدیت نشده باشه بازی اریجینال PS2 از کجا میخواین پیدا کنید؟؟

آقا حواب منو نمیدید؟

آقا خواهشا اینو جواب بدید! اضطراری هستش!
ببینید من و رفیقم میخوایم با هم Modern Warfare 2 رو آنلاین بزنیم با هم!حالا سوالم اینجاست که ریجن بازی اون 1 هستش من هم اگه بخوام برم بگیرم حتما باید 1 باشه؟ یا اگه ریجن دیگه باشه هم میتونیم با هم بازی کنیم و همدیگه رو به عنوان Friends بخوایم Invite کنیم؟
ممنون میشم جواب بدین میخوام فردا برم بگیرم!

BATMAN-LOVE
14-01-2011, 22:23
سوال شاید قدیمی باشه

من يه 60 گيگ آپديت 3.15 دارم--و دنباله بازي batman begins اورجينال ماله ps2 هستم---ولي پيدا نكردم!!!تازه غير از اورجينال حتما بايد ريجن بازي با دستگاه هم يكي باشه!!!خلاصه به نظر من بايد قيد بازي كردن ps2 با ps3 رو زد!!!چون خيلي مكافات داره!!!پس بهتره بي خيال شد!!!

دوستان
من ميخوام گاداوار 3 رو يه بار تا آخر برم---ميخواستم بدونم با حالت آسون و نرمال و يا سخت فرقي تو رونده بازي نداره؟؟؟(يعني مرحله اي حذف يا اضافه نميشه)

BATMAN-LOVE
15-01-2011, 04:07
اين پايان هيوي راين رو حتما ببينيد!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sony_W810i
15-01-2011, 23:02
من يه 60 گيگ آپديت 3.15 دارم--و دنباله بازي batman begins اورجينال ماله ps2 هستم---ولي پيدا نكردم!!!تازه غير از اورجينال حتما بايد ريجن بازي با دستگاه هم يكي باشه!!!خلاصه به نظر من بايد قيد بازي كردن ps2 با ps3 رو زد!!!چون خيلي مكافات داره!!!پس بهتره بي خيال شد!!!

دوستان
من ميخوام گاداوار 3 رو يه بار تا آخر برم---ميخواستم بدونم با حالت آسون و نرمال و يا سخت فرقي تو رونده بازي نداره؟؟؟(يعني مرحله اي حذف يا اضافه نميشه)

نه دوست عزیز

تو trophy ها فرق میکنن
هاردش و chaos خیلی سخت میشن

دزضمن اگه 2 رو بازی کرده باشی ، GOW III خیلی زود تموم میشه.زود میرسی آخرش.

air_damned
17-01-2011, 11:46
دوستان الان ps3 میشه بازی های کپی را روش اجرا کرد ؟؟
یا باید همون 40 و 50 تومان پول بازی بدیم ؟؟

golabi2
17-01-2011, 13:11
میشه کپی هم روش اجرا کرد ولی فعلا باید بریزی رو هارد بعد اجراکنی...

Amir M.ohAma.D
17-01-2011, 15:53
سونی چند روزه دیگه 3.60 رو میده بیرون.اگه 3.55 Jailbreak رو نصب کرده باشین کنسول به دیاره باقی میشتابه
یه بنده خدایی یه مکالمه گذاشته بود

sony_W810i
18-01-2011, 10:21
سونی چند روزه دیگه 3.60 رو میده بیرون.اگه 3.55 Jailbreak رو نصب کرده باشین کنسول به دیاره باقی میشتابه
یه بنده خدایی یه مکالمه گذاشته بود

یعنی چی به دیار باقی می شتابه؟
در چه صورت؟
خوب Restore میکنیم به 3.55 بعد 3.6 نصب می کنیم
البته من که jailbreak نکردم

Amir M.ohAma.D
18-01-2011, 14:19
یعنی چی به دیار باقی می شتابه؟
در چه صورت؟
خوب Restore میکنیم به 3.55 بعد 3.6 نصب می کنیم
البته من که jailbreak نکردم
اینطوری گفته شده.حتما اگه 3.55 GEOHOT قبلا نصب شده باشه تشخیص میده
اینا همش در حده حرفو قپیهایه سونیه
....
مثله اینکه کاره هکه 3.55 کامل شد ولی رویه همه دستگاها نمیشه
رو بعضیا برک میشه

اینارو فعلا پیدا کردم

Not bricked PS3 Fat:
CECH-K04 80GB
CECH-K (2x successful)
CECH-L 04 60gb
CECH-L 04 80GB (2x successful)
CECH-H 04 20gb
CECH-H 04 40gb

Not bricked PS3 Slim:
CECH-2504B (2x successful)
CECH-2004A 120 GB Version
CECH-2004B 250GB SLIM
CECH-2504B 320GB Move Eddition
CECH-2104B 250GB

bricked PS3 Slim:
-
البته اوناییکه خود سونی اپ کرده به 3.50 برک میشن

bricked PS3 Fat:
CECH-C 03
CECH-C 04
CECH-G 04
مدل دستگاهتون رو از پشت دستگاه ببینید

sony_W810i
18-01-2011, 14:47
اینطوری گفته شده.حتما اگه 3.55 GEOHOT قبلا نصب شده باشه تشخیص میده
اینا همش در حده حرفو قپیهایه سونیه
....
مثله اینکه کاره هکه 3.55 کامل شد ولی رویه همه دستگاها نمیشه
رو بعضیا برک میشه

اینارو فعلا پیدا کردم

Not bricked PS3 Fat:
CECH-K04 80GB
CECH-K (2x successful)
CECH-L 04 60gb
CECH-L 04 80GB (2x successful)
CECH-H 04 20gb
CECH-H 04 40gb

Not bricked PS3 Slim:
CECH-2504B (2x successful)
CECH-2004A 120 GB Version
CECH-2004B 250GB SLIM
CECH-2504B 320GB Move Eddition
CECH-2104B 250GB

bricked PS3 Slim:
-
البته اوناییکه خود سونی اپ کرده به 3.50 برک میشن

bricked PS3 Fat:
CECH-C 03
CECH-C 04
CECH-G 04
مدل دستگاهتون رو از پشت دستگاه ببینید

واسه من CECH-2104B 250GB هستش
ولی دوست ندارم Brick شههه:41::41::41:
نمیدونم تست کنم یا نه

منظورت از اون جمله چیه؟
من که خریدم 3.3 بود
بعد Hot pursuit که نصب کردم 3.5 شد
بعد online با خود PS3 به 3.55 update کردمش

Amir M.ohAma.D
18-01-2011, 15:00
واسه من CECH-2104B 250GB هستش
ولی دوست ندارم Brick شههه:41::41::41:
نمیدونم تست کنم یا نه

منظورت از اون جمله چیه؟
من که خریدم 3.3 بود
بعد Hot pursuit که نصب کردم 3.5 شد
بعد online با خود PS3 به 3.55 update کردمش
یعنی اونایی که وقتی خریدن 3.5 بوده
خیلیا برک شدن فعلا دست نگه دار تا مطمعن بشی دستگات جزء کدوم دستس

Gamemaster
18-01-2011, 15:07
كي انلاين ميزنه؟

farbod N73 me
18-01-2011, 17:47
كي انلاين ميزنه؟

من هستم.:10:

Gamemaster
18-01-2011, 17:58
چي ميزني؟
..................

BATMAN-LOVE
18-01-2011, 19:47
يه حسي بهمه ميگه كالكشن رزيدنت اويل تو انحصار ps3 مياد!!!
چرا آدمو ميترسونين!!!من الان آپديت 3.55 ام---دستگاهم رو هك نكردم---يعني 3.60 بياد نميتونم آپ كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟يعني چي brick؟؟؟؟؟؟؟؟
راستي يه مشكلي دارم---
من قبلا بصورت وايرلس كانكت ميشدم---برادرم طبقه بالاست و من پايين---اون لب تاپ داشت---متاسفانه از دستت افتاد و سوخت!!!حالا يه كيس جمع كرده اما الان با سيم كانكت ميشه------اين از اين----حالا من دچار يه مشكلي ام!!!همسايه كناريمون از صبح تاشب كانكته و مودمش روشن----(البته نميشناسمش كيه) الان كنسول من مودم اونرو شناسايي ميكنه چون نزديك ديواره اتاقمه!!!سرعت اتصالش هم 70 درصده!!!اما نميتونم باهاش كار كنم چون پاسوورد داره!!!!حالا مسئله اينه كه چون مودمه خودمون الان بالاست و سرعته اتصالش 50 درصده---كنسول هر بار مودمه اونو ميشناسه!!!!!!!والان چند روزه كه نميتونم به اينترنت دست پيدا كنم!!!!!!!!البته وقتي مودمرو ميارم اتاقم مشكل حل ميشه---در اينصورت برادرم بدون اينترنت ميشه!!!!!!!!تنها راه به نظرم وصل شدنه من با سيم هستش كه اون هم حداقل 30 متر سيم احتياج داره!!!!!!!!!!
حالا كسي ميدونه مشكلم چطوري حل ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ALt3rnA
18-01-2011, 20:25
منم قبلا گفتم Mw2 آنلاین میزنم

Amir M.ohAma.D
18-01-2011, 21:40
يه حسي بهمه ميگه كالكشن رزيدنت اويل تو انحصار ps3 مياد!!!
چرا آدمو ميترسونين!!!من الان آپديت 3.55 ام---دستگاهم رو هك نكردم---يعني 3.60 بياد نميتونم آپ كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟يعني چي brick؟؟؟؟؟؟؟؟

3.50 یا 3.55 که از اول رو کنسول بوده نه اونیکه خودتون ریختین
اگه 3.55 geohot رو ریخته باشی بد رو اون 3.60 بریززی برک میشه

sony_W810i
18-01-2011, 23:00
3.50 یا 3.55 که از اول رو کنسول بوده نه اونیکه خودتون ریختین
اگه 3.55 geohot رو ریخته باشی بد رو اون 3.60 بریززی برک میشه
دوست من بهتره درباره چیزی که ازش اطمینان نداری اینطور 100% صحبت نکنی. خیلیا مثل خودم راهنمایی های دوستای تو انجمن رو ملاک کاراشون قرار می دن.

اینکه اگه geohot 3.55 بریزید و بعد به 3.6 Update کنید brick میشه تقریباً غیر ممکن به نظر میاد. سونی اینقدر هم احمق نخواهد بود.

در ضمن خیلی راحت اگه تو Recovery Mode بیاید و Restore کنید و H.D.D رو هم Format کنید بعبد میدونم اثری از geohot باقی بمونه.

سونی که حتی بلد نیست Jailbreaker ها رو مثل microsoft بن کنه.بیاد همچین حرکتی بزنه؟؟؟؟؟؟؟:27::27:

sonixax
18-01-2011, 23:03
سونی که حتی بلد نیست Jailbreaker ها رو مثل microsoft بن کنه.بیاد همچین حرکتی بزنه؟؟؟؟؟؟؟:27::27:

:27::27::27:

خیلی باحال اومدی اینو ، البته سونی توی تکنولوژی شبکه یک 100 سالی از مایکروسافتی که یکی از بعد های اصلی شبکه در جهان محسوب میشه خوب عقبه .

Amir M.ohAma.D
19-01-2011, 00:07
دوست من بهتره درباره چیزی که ازش اطمینان نداری اینطور 100% صحبت نکنی. خیلیا مثل خودم راهنمایی های دوستای تو انجمن رو ملاک کاراشون قرار می دن.

اینکه اگه geohot 3.55 بریزید و بعد به 3.6 Update کنید brick میشه تقریباً غیر ممکن به نظر میاد. سونی اینقدر هم احمق نخواهد بود.

در ضمن خیلی راحت اگه تو Recovery Mode بیاید و Restore کنید و H.D.D رو هم Format کنید بعبد میدونم اثری از geohot باقی بمونه.

داداشه من منکه از خودم نمیام حرف بزنم
یه لینکه مصاحبه اعضایه یه سایته خارجی با Sony Customer Service بوده که لینکشم گذاشته بودم.
اینم یه بار دیگه

خودمم گفتم قپیه که سونی اومده.نگفتم؟پستایه صفحه قبلو بخون:11:
این بنده خدایی که این لینکو پیدا کرده خودش به سونی ایمیل زده پرسیده هنوز جواب نگرفته
.....
امروزم کهWaninkoko تیره خلاصو به ps3 زدو کارش تموم شد

sony_W810i
19-01-2011, 00:15
داداشه من منکه از خودم نمیام حرف بزنم
یه لینکه مصاحبه اعضایه یه سایته خارجی با Sony Customer Service بوده که لینکشم گذاشته بودم.
اینم یه بار دیگه

خودمم گفتم قپیه که سونی اومده.نگفتم؟پستایه صفحه قبلو بخون:11:
این بنده خدایی که این لینکو پیدا کرده خودش به سونی ایمیل زده پرسیده هنوز جواب نگرفته
.....
امروزم کهWaninkoko تیره خلاصو به ps3 زدو کارش تموم شد

:10: عزیز منظورمو نگرفتی. این مصاحبه رو گوش دادم. هیچ مدرکی وجود نداره این واقعی باشه. بعدشم شما که خودت میدونی سونی قپی میاد چرا دلهره بچه هارو با دادن شایعه زیاد میکنی؟
===> اگه 3.55 geohot رو ریخته باشی بد رو اون 3.60 بریززی برک میشه

راستی این waninkoko چه تیری زد؟ من که جرات نمی کنم PS3 مو بدم زیر تیغش. هنوز خیلیا brick میشن

Amir M.ohAma.D
19-01-2011, 00:34
بچه هارو اگاه میکنم:31:چون خیلیا الکی الکی برک شدن
waninkoko تونست یه cfw منتشر کنه که توسطه یه پچ بر روی Firmware اصلیی انجام میگیره
فعلا دست نگه داری خیلی بهتره هر روز یه چیزه جدید میاد
.......
دوستان این ps2 من یه دوربین داشت میخواستم بدونم اونو میشه جایه دوربینه move استفاده کرد؟

BATMAN-LOVE
19-01-2011, 00:45
خب اگه قراره با اپديت جديد دستگاه قفل كنه خب چاره اي نيست فعلا اپ نميكنيم-------
راستي منكنه 3.55 geohot اپ نكردم---پس خيالم راحته--

sony_W810i
19-01-2011, 00:50
.......
دوستان این ps2 من یه دوربین داشت میخواستم بدونم اونو میشه جایه دوربینه move استفاده کرد؟

نه متاسفانه :21::21::21:

sonixax
19-01-2011, 00:53
بچه هارو اگاه میکنم:31:چون خیلیا الکی الکی برک شدن
waninkoko تونست یه cfw منتشر کنه که توسطه یه پچ بر روی Firmware اصلیی انجام میگیره
فعلا دست نگه داری خیلی بهتره هر روز یه چیزه جدید میاد
.......

به Wanikoko فقط توی Wii اعتماد کنید .

farbod N73 me
19-01-2011, 10:18
چي ميزني؟
..................
MAG رو گرفتم هنوز حوصله نکردم بازیش کنم!
Modern Warfare 2 رو هم همین یکی دوروزه میگیرم که بزنم.

J A V I D
19-01-2011, 14:02
مگ یعنی زندگی : دی ، برای مگ ساعت هشت شب به بعد سعی کن بیای چون زود تر معمولا خیلی خلوته و خیلی باید صبر کنی تا بازی شروع شه !!!!

sony_W810i
19-01-2011, 15:06
دوستان عزیز من بالاخره Jailbreak کردم :31:
الانم دارم اولین بازبو تست می کنم و Backup می گیرمش.

* Download 3.55 OFW, the CFW patch file, the LV2 patch pkg and geohot's CFW, see below.
* Install (or restore) OFW 3.55 - recovery mode may be needed.
* Patch the OFW 3.55 .PUP file using the 'bspatch' utility:
bspatch PS3UPDAT_OFW.PUP PS3UPDAT.PUP cfw_wutangrza
* Confirm that the resulting .PUP has this md5 sum:
05933bb7a89bee87b0aa45c74f980e81
* Update to the newly created .PUP by moving it onto a
storage device into the PS3/UPDATE directory.
* Now, update to geohot's CFW from XMB.
* Install the LV2 package by moving it onto a storage device
into the root directory and installing it from XMB ('Install Package')
* Done, you may now install multiMAN and run backups - remember that you
have to run the LV2 patch package after each boot.

دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید BSPatch

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید OFW3.55

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید Geohot Jailbreak CFW

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید PatchFile 3.55

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید Lvl2 pkg

pedram_sad
19-01-2011, 23:19
دوستان اين ريجن بندي كنسول ps3 فقط براي فيلم هاش هست درسته ؟
توي بازي ها كه ريجن ها به هم ميخورن درسته ؟

J A V I D
19-01-2011, 23:47
ریجین بندی برای بازی مهم نیست ، البته ریجن سه یه مشکل داره که دکمه دیفالت ورودش به منو ها دایرس جای ضبدر !

BATMAN-LOVE
20-01-2011, 00:26
دوستان اين ريجن بندي كنسول ps3 فقط براي فيلم هاش هست درسته ؟
توي بازي ها كه ريجن ها به هم ميخورن درسته ؟
اره فقط توي فيلم---
اما از ps store كه ميخواستم (هيوي راين-خوابهاي مديسون)دانلود كنم- قبلش نوشته بود حتما بايد ريجن بازي با دستگاه يكي باشه!!!

sony_W810i
20-01-2011, 01:09
3.55 geohot جواب پیغام:

بریک بعنی اینکه خیلی آروم باید PS3 رو با احترام بگذاری تو سطل زباله :31:
من خودم همین الان Jailbreak کردم.
وقتی 3.6 بیاد دلیلی نداره بهش Update کنی.مگه اینکه online بزنی ( که با jailbreak من پیشنهاد نمی کنم ) یا اینکه بازی های خیلی جدید بیاد که برای بازی کردنش حتماً 3.6 بخواد که حالا حالا ها نمیاد.
دوماً اگه بخوایم Update کنیم به3.6 کافیه یک بار H.D.D رو فرمت کنی، System Restore کنی و از تو Recovery mode دوباره یک 3.55 رسمی خود سونی (OFW)تا هیچ اثری از Jailbreak نمونه.
چون ممکنه تو 3.6 بتونه تشخیص بده که داری رو یک Firmware جیلبریک شده نصبش می کنی اگه اینکارارو نکنی و رو همون Geohot بخوای بریزیش ،و اونوقت شاید یک اتفاقی بیفته.

Mehrdad092000
20-01-2011, 04:10
سلام دوستان نمیدونم جایه درستی سوال کردم یا نه
من میخوام یه کونسول برای بازی بگیرم xboxکار کردم یکم جریاناتشو میدونم اما ps3 نه!
حالا شما منو راهنمایی کنید
الان بازیاش کرک شده ؟ کل جریان چطوریه ؟ هزینشم بگید ممنون میشم بگید
یه سوال دیگه xbox بهتره یا ps3 همه ی شرایطم دز نظر بگیرید
پیشاپیش ممنون

J A V I D
20-01-2011, 08:35
اما از ps store كه ميخواستم (هيوي راين-خوابهاي مديسون)دانلود كنم- قبلش نوشته بود حتما بايد ريجن بازي با دستگاه يكي باشه!!!

ریجین فایلی که دانلود می کنید باید با ریجین بازی و کد بازی یکی باشه ، نه دستگاه !!!!

pedram_sad
20-01-2011, 12:12
ریجین بندی برای بازی مهم نیست ، البته ریجن سه یه مشکل داره که دکمه دیفالت ورودش به منو ها دایرس جای ضبدر !

اره فقط توي فيلم---
مرسي
در مورد ريجن uc ميخواستم بدونم فيلم هاي blu-ray كه ريجن pal هستن رو هم اجرا ميكنه ؟
در مورد فيلم هاي dvd چطور ؟
مرسي

sony_W810i
20-01-2011, 13:24
سلام دوستان نمیدونم جایه درستی سوال کردم یا نه
من میخوام یه کونسول برای بازی بگیرم xboxکار کردم یکم جریاناتشو میدونم اما ps3 نه!
حالا شما منو راهنمایی کنید
الان بازیاش کرک شده ؟ کل جریان چطوریه ؟ هزینشم بگید ممنون میشم بگید
یه سوال دیگه xbox بهتره یا ps3 همه ی شرایطم دز نظر بگیرید
پیشاپیش ممنون

بازی های کپی روش اجرا میشه. ( راحت تر و بی دردسر تر از Xbox slim و پیچیده تر از xbox FAT)
ولی اگه درست بگم واسه اجراش حداقل یک بازی اصلی باید داشته باشی.
اگه بخوای Move و Kinect رو بخری ،بدون شک kinect بهتره ==>xbox:18:
ولی از نظر ور رفتن با کنسول.نصب برنامه.شبیه سازی کنسول های قدیمی و بازی های انحصاری ==>Playstation 3:21:

قیمت: xbox slim تقریباً با PS3 slim ( با H.D.D برابر)هم قیمت هست.

hamhami_333
20-01-2011, 18:01
بازی های کپی روش اجرا میشه. ( راحت تر و بی دردسر تر از Xbox slim و پیچیده تر از xbox FAT)
ولی از نظر ور رفتن با کنسول.نصب برنامه.شبیه سازی کنسول های قدیمی و بازی های انحصاری ==>Playstation 3:21:

دوست عزیز شما الان راحت بازیهای ک÷ی رو بدون دانگل بازی می کنی ؟

sony_W810i
20-01-2011, 19:01
دوست عزیز شما الان راحت بازیهای ک÷ی رو بدون دانگل بازی می کنی ؟

نه هنوز. چون بازی ها باید رو H.D.D کپی بشه که 1 ساعت طول میکشه. همشون هم روی هر مدیایی اجرا نمیشن.
مثلاً MGS4 حتماً باید رو هارد خود PS3 ریخته بشه چون فایلهای بزرگتر از 4GB داره.از رو External Hard اجرا نمیشه.
بازی دیگ رو تست نکردم فعلا ( امتحان دارم ):21:

J A V I D
20-01-2011, 20:02
مرسي
در مورد ريجن uc ميخواستم بدونم فيلم هاي blu-ray كه ريجن pal هستن رو هم اجرا ميكنه ؟
در مورد فيلم هاي dvd چطور ؟
مرسي

خیر ریجین بندی برای فیلم ها مهمه ، ریجین فیلم باید با دستگاه یکی باشه تا اجرا بشه ....

Mehrdad092000
21-01-2011, 08:29

یکم دیگه توضیح میدی؟
بازی های کرک میریزن زو هارد ؟یعنی الان بازی هارو ریختن رو DVd اونارو میخرید کپی میکنید روی هارد ؟ بازی اورجینال برای چی میخواد ؟
اخه قیمت بازی های ps3 زیاده من انتخابش نمیکنم اما الان که کرک شده بین xbox و ps3 موندم

xbox slim مگه مثل فت کرک نیست ؟ اینم توضیح بده ممنون
راستی قیمتاشم بگید ممنون میشم

sony_W810i
21-01-2011, 11:15
یکم دیگه توضیح میدی؟
بازی های کرک میریزن زو هارد ؟یعنی الان بازی هارو ریختن رو DVd اونارو میخرید کپی میکنید روی هارد ؟ بازی اورجینال برای چی میخواد ؟
اخه قیمت بازی های ps3 زیاده من انتخابش نمیکنم اما الان که کرک شده بین xbox و ps3 موندم

معمولاً اینجوریه که یک هارد اکسترنال میدی بیرون.پر بازی میکنن.
قیمتش هم هر بازی 2-5 میگیرن معمولاً
xbox اسلیم رو میان برد درایو شو تغییر میدن که خرابیش زیاد بوده. بعد از یک مدت کلا از کار میفته درایوت. همه بازی ها رو هم اجرا نمیکنه.

xbox slim 250GB =ps3 slim 250gb==>430000 toman

Amir M.ohAma.D
21-01-2011, 12:25
یکم دیگه توضیح میدی؟

داداش ده صفحه اینو میخوندی همه چیز دستت میومد

A.IvI.I.N
21-01-2011, 16:23
دوستان یه سر رفتم بازی سنتر دیدم چقد ما از قافله عقبیم (خودم رو میگم):31:
ه ک اومده درحد لالیگا:31:
ه ک 3.55 بدون نیاز به دانگل و بدون نیاز به خاموش کردن کنسول از پشت:5:
یه سر برین اینجا:

بجا خط تیره بازی سنتر بزارین.
راستی یه سوال زیر سیکل:
بازی هایی که قبلا روی هارد ps3 بکاپ گرفتم نمیتونم با یه روشی منتقل کنم به هارد اکسترنال...؟؟؟
اخه اگه این ه ک جدیده رو اجرا کنم بازیا میپره:13:

J A V I D
21-01-2011, 22:58
اون -- هنوز کامل نیست ما تو مغازه تست کردیم از چهارتا بازی سه تاشو نیاورد !!!!
بعدم منیجرش لطف فرمودند به صورت کاملا خود جوش یک ترا بایت بازی پلی استیشن سه رو ناپدید فرمودند ...در ضمن اون بدون دانگل برای اجرای بازی های بالای 3.41 باید فایل eboot اصلی رو داشته باشید نه اون دستکاری شده که برای اجرا روی 3.41 استفاده می کردید وگرنه بازم اجرا نمی کنه ! فعلا مشکل زیاد داره ، بریکم که داشته به نظر من اصلا ارزش نداره برید سمتش ...

بازی هایی که قبلا روی هارد ps3 بکاپ گرفتم نمیتونم با یه روشی منتقل کنم به هارد اکسترنال...؟؟؟
با یکی از همین بک آپ منیجر ها بریز رو هارد اکستارنال !!!اکسترنال فت 32 باید باشه ... یا اگه NTFS هستی می تونی با اف تی پی بریزی رو هارد اکسترنال ...

sonixax
22-01-2011, 01:59
سلام به همگی ،
امروز رفته بودم زاتورن که ببینم PS3 چند شده - یک Ps3 اسلیم که برای نمایش گذاشته شده بود دیدم که به طرز عجیب و غریبی دراز بود و بیشتر شبیه سفینه فضایی بود تا PS3 - اول فکر کردم شاید دلوپینگ کیتش باشه ولی رفتم جلو تر و دیدم یکی از نو آوری های شرکت دوراسل هست و کلی باهاش حال کردم - پیشنهاد میکنم اگر توی ایران گیرتون میاد یکی ازش بخرید هم دستگاهتون خیلی قشنگ تر میشه و هم اتاقتون جمع و جور تر - البته این رو هم بگم که فقط برای اسلیم میتونید ازش استفاده کنید اسمش اینه : Duracell PS3 Slim Xtender، این هم عکس هاش که ببینید روشن بشید :

البته این هم هست ، ولی اون یکی قشنگ تره :31:

با استفاده از یکی از اینها هم دسته هاتون شارژ میشه ، هم Ps3 توی شکل سفینه میشه و خوشگل تر ، هم دسته هاتون وسط اتاق ول نیست و یک جای همیشگی داره - راستی درش باز و بسته میشه ، یعنی وقتی دسته ها رو مذارید توش درش رو میبندید و انگار که Ps3 رو یه 30 سانتی دراز کردید :31:

lotus-sh
22-01-2011, 16:51
دوستان ایا میشه از چیز پی ان در playstation3 استفاده کرد؟

sony_W810i
23-01-2011, 01:39
دوستان ایا میشه از چیز پی ان در playstation3 استفاده کرد؟

مستقیم نمیشه.
میتونید با استفاده از برنامه Connectify روی PC به --- وصل شید و بعد --- رو share کنید (Access Point بسازید)
و روی PS3 به صورت Wireless به این AP وصل شید

masoud93
25-01-2011, 22:51
سلام.

من الان یه ps3 می خوام بخرم و هیچ اطلاعاتی از ps3 ندارم.

اگه میشه یکی یه سری اطلاعات بهم بده ؟؟؟ (مثلاً برا خرید به چه نکاتی توجه کنیم و ... ، ریجنش چی باشه)

در ضمن به نظرتون برا خرید ps3 دیر نشده ؟؟؟

من آنلاین هم نمی خوام بازی کنم و می خوام دستگاهم رو ه ک کنم.

ممنون.

sony_W810i
26-01-2011, 01:20
سلام.

من الان یه ps3 می خوام بخرم و هیچ اطلاعاتی از ps3 ندارم.

اگه میشه یکی یه سری اطلاعات بهم بده ؟؟؟ (مثلاً برا خرید به چه نکاتی توجه کنیم و ... ، ریجنش چی باشه)

در ضمن به نظرتون برا خرید ps3 دیر نشده ؟؟؟

من آنلاین هم نمی خوام بازی کنم و می خوام دستگاهم رو ه ک کنم.

ممنون.

region 2 pal بگیر که واسه اروپاست
کلاً درباره -- یکمی هکر ها دارن به بن بست میخورن ظاهراً
راستش اذیت میکنه. جوری که حاظری 60 تومن بدی بازی اصل بگیری ولی دردسر های -- رو تحمل نکنی. مثلاٍ تو چند تا سایت خوندم سونی شاید کاری کنه که هر بار که بخوای بازی کنی باید connect باشی تا online چک کنه که -- نکرده باشی دستگاهت رو.یا مثلاً کاری کنه که یک Disk بازی رو بیشتر از 5 تا دستگاه مختلف اجرا نشه.

دیر که خدا میدونه و سونی. ولی حداقل تا 2 سال دیگه خبری از کنسول جدید نیست.

اگه دنبال ور رفتن با کنسول نیستی و آنلاین هم نمیزنی و بازی های انحصاری سونی هم واست مهم نیستن میگم برو یک xbox 360 arcade یا elite بگیر با خیال راحت بشین بازی کپی بزار بازی کن.

ولی امان از God of WarIII و Metal gear solid
--------------------------------------------------------------------------------------------------
آقایون سونی قرار یک تریلوژی از MGS 1,MGS2,MGS3 به صورت HD یعنی با گرافیک PS3 بده بیرون.من که ثانیه شماری میکنم ( پولامم چمع می کنم ) :21::21:

dr_shahrooz
26-01-2011, 05:47
بچه ها من یه فرمون Logitech Driving Force GT دارم که نوی نوس ، اگه کسی خواست بهم پیغام خصوصی بده

pinky
26-01-2011, 06:19
من دسگاهم بردم خونه دوستم که تی وی شون HD بود و حالا که اوردم به تی وی خودمون که HD نیست وصل کردم تصویر ندارم می دونم که باید DISPLAY SETING شو عوض کنم اما تصویر نسیت
حالا من باید چه کار کنم ؟
فقط نگین ببرمش دوباره به همون تی وی وصل کنم که نمی شه الان
با همین تی وی خودم چه کار میشه کرد که درس شه؟
لطفا کمک کنید
تی وی ما با این کابل 3 رنگ ها کار می کنه
ممنونم

sadeghbb
26-01-2011, 07:01
سلام خدمت دوستان PS3 باز
دوستان سوالی داشتم خدمتتون اونم اینه که بنظر شما کسی که بخواد زیاد آنلاین بازی کنه با گیم های کپی با این وضعیت بن شدن کنسول ایکس باکس تو لایو شما چه کنسولی رو پیشنهاد میدین؟ ایکس باکس یا پی اس 3؟؟؟
محیط لایو و امکانات لایو پی اس 3 به ایکس باکس میرسه کلا؟
حالا زیاد هم مهم نیست با بازی های کپی بازی کردن تو محیط لایو میشه بازی ارجینالش رو خرید:27:
قرار بر بازی های ارجینال باشه که الان ایکس باکس اسلیم هست که کپی خور هم نیست و با خریدش هم از مزیت های ایکس باکس بی نصیب نمی مونیم هم از کینکت!!!

پس بنظر شما الان امن ترینشون کدومه برا بازی کردن با گیم های کپی یا غیر کپی توی لایو؟!!

پیشاپیش ممنون

boy_teh
26-01-2011, 07:45
من دسگاهم بردم خونه دوستم که تی وی شون HD بود و حالا که اوردم به تی وی خودمون که HD نیست وصل کردم تصویر ندارم می دونم که باید DISPLAY SETING شو عوض کنم اما تصویر نسیت
حالا من باید چه کار کنم ؟
فقط نگین ببرمش دوباره به همون تی وی وصل کنم که نمی شه الان
با همین تی وی خودم چه کار میشه کرد که درس شه؟
لطفا کمک کنید
تی وی ما با این کابل 3 رنگ ها کار می کنه
ممنونم

سلام
شما باید انگشتت رو روی دکمه روشن و خاموش دستگاه چند ثانیه فشار بدی و نگه داری تا ریست بشه و مشکل حل میشه .

Amir M.ohAma.D
26-01-2011, 10:45
سلام خدمت دوستان PS3 باز
دوستان سوالی داشتم خدمتتون اونم اینه که بنظر شما کسی که بخواد زیاد آنلاین بازی کنه با گیم های کپی با این وضعیت بن شدن کنسول ایکس باکس تو لایو شما چه کنسولی رو پیشنهاد میدین؟ ایکس باکس یا پی اس 3؟؟؟
حالا زیاد هم مهم نیست با بازی های کپی بازی کردن تو محیط لایو میشه بازی ارجینالش رو خرید:27:
قرار بر بازی های ارجینال باشه که الان ایکس باکس اسلیم هست که کپی خور هم نیست و با خریدش هم از مزیت های ایکس باکس بی نصیب نمی مونیم هم از کینکت!!!

پس بنظر شما الان امن ترینشون کدومه برا بازی کردن با گیم های کپی یا غیر کپی توی لایو؟!!

پیشاپیش ممنون
غیر کپی که هرجفتشون.ولی کلا 360 لایو قویتری داره

راستش اذیت میکنه. جوری که حاظری 60 تومن بدی بازی اصل بگیری ولی دردسر های -- رو تحمل نکنی. مثلاٍ تو چند تا سایت خوندم سونی شاید کاری کنه که هر بار که بخوای بازی کنی باید connect باشی تا online چک کنه که -- نکرده باشی دستگاهت رو.یا مثلاً کاری کنه که یک Disk بازی رو بیشتر از 5 تا دستگاه مختلف اجرا نشه.

هکش که هر روز داره کاملتر میشه.
وقتی کدایه امنیتیشو پیدا کردن یعنی دیگه تموم این حرفارو نداره دیگه
یه جا خوندم ps3 بی دفاع ترین کنسولی شده که تا الان عرضه شده
بازیهایه دست دومم اگه کاری کنن فقط 5 بار اجرا شه به ضرر خودشونه
هربارم بخوای بازی کنی کانکت شیم اصلا امکان نداره اصلا برام جالبه بدونم کجا همچین چیزه خنده داریو نوشته
شاید یکی به اینترنت دسترس نداشته باشه اگه اینطوری باشه که %99 نیست سونی باید فاتحه خودشو بخونه
من تا الان همه بازیارو با دانگل راحت بدونه دردسر اجرا کردم.بازیهارو که میگیرم خوده فروشنده تغییراته لازمو داده
فقط من میریزم تو هاردم بازی میکنم خیلی راحت هر دفعه کنسولو روشن میکنی از هارد اجرا میکنی

Vahid67
26-01-2011, 12:53
دوستان توی این مجله می تونید مطالب مفیدی در مورد PS3 بخونید ...
اسم مجله PSM 3 هستش تاریخش هم مال 2011
لینک دانلود مستقیم

sony_W810i
26-01-2011, 14:10
غیر کپی که هرجفتشون.ولی کلا 360 لایو قویتری داره

هکش که هر روز داره کاملتر میشه.
وقتی کدایه امنیتیشو پیدا کردن یعنی دیگه تموم این حرفارو نداره دیگه
یه جا خوندم ps3 بی دفاع ترین کنسولی شده که تا الان عرضه شده
بازیهایه دست دومم اگه کاری کنن فقط 5 بار اجرا شه به ضرر خودشونه
هربارم بخوای بازی کنی کانکت شیم اصلا امکان نداره اصلا برام جالبه بدونم کجا همچین چیزه خنده داریو نوشته
شاید یکی به اینترنت دسترس نداشته باشه اگه اینطوری باشه که %99 نیست سونی باید فاتحه خودشو بخونه
من تا الان همه بازیارو با دانگل راحت بدونه دردسر اجرا کردم.بازیهارو که میگیرم خوده فروشنده تغییراته لازمو داده
فقط من میریزم تو هاردم بازی میکنم خیلی راحت هر دفعه کنسولو روشن میکنی از هارد اجرا میکنی

دوست من. عزيزم.اصولاً عادت ندارم شايعه پراكني كنم. اين رو تو سايت
ديدم. اين سايت بروز ترين سايتي هست كه من ديدم. حتي سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اخبارش رو با 2 روز تاخير ازين سايت ميگيره.
لينك خبر :

در ضمن من به هيچ وجه اين كار سوني رو تاييد نميكنم.
مگه microsoft اين همه ه كش كردن از كسي شكايت كرد؟
يا apple اين همه jailbreak كردنش كاري كرد؟ ( الانم كه jailbreak مشكل قانوني نداره فقط گارانتي ميپرونه واسه Apple)
اما سوني خيلي عجولانه از geohot شكايت كرد و به دادگاه كشوندش. و تازه شكست هم خورد و به حايي نرسيد
ميخوام بگم از سوني كه اين كارارو كرده ميشه انتظار چيزاي ديگه رو هم داشت.
اما اگه jailbreak ي در كار نباشه اين اتفاقات نخواهد افتاد.و اگه بيفته واسه هر كي سخت نشه واسه ماها تو ايران خيلي سخت ميشه. بازار داغ خريد فروش بازي دسته 2 كلاً ميخوابه. همه جا هم اينترنت پيدا نميشه

sony_W810i
26-01-2011, 14:18
سلام خدمت دوستان PS3 باز

پیشاپیش ممنون

لايو PS3 مجاني هست
واسه xbox بايد account بخري

sadeghbb
26-01-2011, 14:40
لايو PS3 مجاني هست
واسه xbox بايد account بخري

دوست عزیز ببینم من شنیدم امکانات لایو ایکس باکس خیلی قوی تر هست آیا این درسته؟!
اگر امکانش هست یکم واضح تفاوتشون رو بفرمایید
:11:

masoud93
26-01-2011, 14:52
region 2 pal بگیر که واسه اروپاست

دیر که خدا میدونه و سونی. ولی حداقل تا 2 سال دیگه خبری از کنسول جدید نیست.

اگه دنبال ور رفتن با کنسول نیستی و آنلاین هم نمیزنی و بازی های انحصاری سونی هم واست مهم نیستن میگم برو یک xbox 360 arcade یا elite بگیر با خیال راحت بشین بازی کپی بزار بازی کن.

ولی امان از God of WarIII و Metal gear solid
--------------------------------------------------------------------------------------------------
آقایون سونی قرار یک تریلوژی از MGS 1,MGS2,MGS3 به صورت HD یعنی با گرافیک PS3 بده بیرون.من که ثانیه شماری میکنم ( پولامم چمع می کنم ) :21::21:

ممنون :40:

ولی من خودم 360 elite دارم ...

Hunter lord
26-01-2011, 15:18
دوست عزیز ببینم من شنیدم امکانات لایو ایکس باکس خیلی قوی تر هست آیا این درسته؟!
اگر امکانش هست یکم واضح تفاوتشون رو بفرمایید
:11:

همینه که کاربران لایو از Xbox تا X360 روی هم 30 - 35 میلیون هستن

در حالی که PSN چند وقت پیش به 60 رسید .

در اونکه PSN ضعیفتر هستش حرفی نیست ولی اگه شما سالی 50 - 60 هزار تومان داری بابت Live بدی ....

sadeghbb
26-01-2011, 15:33

در اونکه PSN ضعیفتر هستش حرفی نیست ولی اگه شما سالی 50 - 60 هزار تومان داری بابت Live بدی ....

مرسی از پاسخگویی!
ولی میخواستم بدونم کلا از چه نظر ضعیف تر هست؟ اینکه بازی های مولتی خوبی براش نیست ؟ یا قضیه چیزه دیگه ای هست؟ چه امکاناتی داره که PSN نداره؟

* DeMoN *
26-01-2011, 15:43
با سلام
میخواستم بدونم این ریجن ها کلا چه تفاوتی با هم دارن ؟
کدومشون بهتره ؟

ممنون

Amir M.ohAma.D
26-01-2011, 16:17
دوست من. عزيزم.اصولاً عادت ندارم شايعه پراكني كنم. اين رو تو سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدديدم. اين سايت بروز ترين سايتي هست كه من ديدم. حتي سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اخبارش رو با 2 روز تاخير ازين سايت ميگيره.
لينك خبر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر ضمن من به هيچ وجه اين كار سوني رو تاييد نميكنم.
مگه microsoft اين همه ه كش كردن از كسي شكايت كرد؟
يا apple اين همه jailbreak كردنش كاري كرد؟ ( الانم كه jailbreak مشكل قانوني نداره فقط گارانتي ميپرونه واسه Apple)
اما سوني خيلي عجولانه از geohot شكايت كرد و به دادگاه كشوندش. و تازه شكست هم خورد و به حايي نرسيد
ميخوام بگم از سوني كه اين كارارو كرده ميشه انتظار چيزاي ديگه رو هم داشت.
اما اگه jailbreak ي در كار نباشه اين اتفاقات نخواهد افتاد.و اگه بيفته واسه هر كي سخت نشه واسه ماها تو ايران خيلي سخت ميشه. بازار داغ خريد فروش بازي دسته 2 كلاً ميخوابه. همه جا هم اينترنت پيدا نميشه
همچین چیزی امکان نداره
اگرم بکنه
1-به شدت به ضرر خودشه چون خود شما قبول میکنی هر بار که خواستی بازی کنی کانکت شی؟اونایی هم که دستگاه رو -- کردن هکرا یه راهی پیدا میکنن:31:
قضیه -- که کلا حل شده برایه اجرایه بازیا هکرا تو فکر psnان :31:
این حرفا همش قپی ای بیش نیس

sony_W810i
26-01-2011, 16:45

يعني چي 60؟
اينجورام نيستااا

من با xbox live بازي نكردم ولي با PSN هم NFS:Hotpursuit و MGS4 ميزنيم مشكلي ندارم به هيچ وجه.تازه رايگان هم هست:27:

---------- Post added at 04:45 PM ---------- Previous post was at 04:43 PM ----------

همچین چیزی امکان نداره
اگرم بکنه
1-به شدت به ضرر خودشه چون خود شما قبول میکنی هر بار که خواستی بازی کنی کانکت شی؟اونایی هم که دستگاه رو -- کردن هکرا یه راهی پیدا میکنن:31:
قضیه -- که کلا حل شده برایه اجرایه بازیا هکرا تو فکر psnان :31:
این حرفا همش قپی ای بیش نیس

زمان مشخص ميكنه. منم نميخوام اين اتفاق بيفته اما همه چيز امكان داره.
No jailbreaker=no ban and no game limitation

Hunter lord
26-01-2011, 16:49
يعني چي 60؟
اينجورام نيستااا

من با xbox live بازي نكردم ولي با PSN هم NFS:Hotpursuit و MGS4 ميزنيم مشكلي ندارم به هيچ وجه.تازه رايگان هم هست:27:

---------- Post added at 04:45 PM ---------- Previous post was at 04:43 PM ----------

زمان مشخص ميكنه. منم نميخوام اين اتفاق بيفته اما همه چيز امكان داره.
No jailbreaker=no ban and no game limitation

Gamespot رو ببینید یا توی گوگل سرچ کنید . یا به سایت های اخبار . البته این 60 میلیون بالاخره توش تکراری هستش .

sony_W810i
26-01-2011, 16:54
مرسی از پاسخگویی!
ولی میخواستم بدونم کلا از چه نظر ضعیف تر هست؟ اینکه بازی های مولتی خوبی براش نیست ؟ یا قضیه چیزه دیگه ای هست؟ چه امکاناتی داره که PSN نداره؟

بازي اگه واسه PS3 نباشه ديگه multiplatform نميگن بش.
اگه مولتي هست حتماً واسه PS3 هم هست.
اگه مولتي هست و امكان Live داره حتماً تو PSN ميشه بازي كرد.

ممكنهLive Xbox 360 هزار تا قابليت داشته باشه ولي به درد ما نخوره.اينجا ايران است:10:
كاربردياش چيان؟:5:

---------- Post added at 04:54 PM ---------- Previous post was at 04:50 PM ----------

Gamespot رو ببینید یا توی گوگل سرچ کنید . یا به سایت های اخبار . البته این 60 میلیون بالاخره توش تکراری هستش .

اها منظورتون 60 ميليون بود:31:

خوب داداش من شما داري ميگي Xbox Live بهتره يا PSN؟:31:

از اونجايي كه 35<60 و تازه PSN رايگان هم هست من به نظرم PSN بهتره.(تاحالا كسي رو هم BAN نكرده تازه :27::21:)

halflife g
26-01-2011, 16:59

اکانتهای psp هم در شبکه psn ثبت میشن....... .

یعنی :

ps3 account+psp account=psn account

ولی واسه شبکه لایو کنسول xbox360 همچین چیزی نیس و فقط کاربرای کنسول 360 اونجا هستن.......... .

در نتیجه این 60 میلیون شاید نصفش با بیشتر مال psp باشه. (اون مقدار تکراری هم که مثلا یه نفر چند تا اکانت داشته باشه هم تو ایکس باکس و هم تو ps3 هستش و وارد بحث نمیشه)
.
.

subziro22
26-01-2011, 18:26
با سلام به همه من قبلا ps3 داشتم ولي به خاطر قيمت بالاي بازي ها فروختم تقريبا چند سالي اس كه ايكس باكس دارم وقتي ديدم بازي قيمتش كم شده مي خواهم يك ps3 هم بخرم راست تاپيك هاي قبلي را خواندم چند تا سايت را سر زدم ولي باز هم خيلي متوجه نشدم البته با چند تا فروشنده هم تماس گرفتم انها گفتند كه ما برايتون بازي ها هر كدام 5 هزار تومان روي هاردتون مي ريزيم و بدون مشكل بازي كنيد مي خواستم ببينم جريان درست است اذيت نمي شوم دستگاه را بخرم بعد مجبور شوم بندازم ان طرف بعد جاي مناسبي براي خريد دستگاه ps3 ` پيشنهاد مي كنيد ممننون :46:

subziro22
26-01-2011, 18:48
در ضمن ببخشيد كسي توضيح دقيق نمي دهد كه كپي خور شدن بازي ها چه مشكلي داره اذيت مي كنه يعني چي توي پست هاي مختلف من ديدم يكي ميگه مشكل حل شده يكي مي گه نه اصلا مشكل چي توي اجرا كه حل شده يا نشده دقيقا با تشكر :41:

sonixax
26-01-2011, 19:23

اها منظورتون 60 ميليون بود:31:

خوب داداش من شما داري ميگي Xbox Live بهتره يا PSN؟:31:

از اونجايي كه 35<60 و تازه PSN رايگان هم هست من به نظرم PSN بهتره.(تاحالا كسي رو هم BAN نكرده تازه :27::21:)

عزیزم ، تعداد کنسول های فروخته شده ی Ps3 از 360 کمتره !
دلیل اینکه تعداد کاربر های PSN بیشتره اینه که سونی دوتا کنسول داره که از این داستان استفاده میکنه .

کلا Ps3 شصت میلیون دستگاه نفروخته که بخوایم تعداد 60 میلیون کاربر PSN رو به پای Ps3 بنویسیم .

یعنی اگر بخوایم مقایسه کنیم :

360 تعداد 51 میلیون دستگاه فروخته و حدود 40 میلیون کاربر داره Live اش ولی سونی PSP و Ps3 رو روی هم 113 میلیون دستگاه فروخته و 60 میلیون کاربر PSN داره .

با توجه به تعداد فروش کنسولها و کاربر ها مشخصه که LIVE خیلی سر تر از PSN هستش چون حدود 80% کسانی که 360 خریدند توی لایو هم هستند ولی حدود 50% کسانی که PSP و Ps3 خریدند توی PSN هستند .

البته این چیزی از ارزشهای Ps3 کم نمیکنه ، ولی در مقایسه ی تکنولوژی شبکه ، مایکروسافت که یکی از بزرگترین قطبهای شبکه در جهان محسوب میشه رو نمیشه با سونی که هیچ تجربه ای در این زمینه نداره مقایسه کرد .

farbod N73 me
26-01-2011, 20:07
عزیزم ، تعداد کنسول های فروخته شده ی Ps3 از 360 کمتره !
دلیل اینکه تعداد کاربر های PSN بیشتره اینه که سونی دوتا کنسول داره که از این داستان استفاده میکنه .

کلا Ps3 شصت میلیون دستگاه نفروخته که بخوایم تعداد 60 میلیون کاربر PSN رو به پای Ps3 بنویسیم .

یعنی اگر بخوایم مقایسه کنیم :

360 تعداد 51 میلیون دستگاه فروخته و حدود 40 میلیون کاربر داره Live اش ولی سونی PSP و Ps3 رو روی هم 113 میلیون دستگاه فروخته و 60 میلیون کاربر PSN داره .

با توجه به تعداد فروش کنسولها و کاربر ها مشخصه که LIVE خیلی سر تر از PSN هستش چون حدود 80% کسانی که 360 خریدند توی لایو هم هستند ولی حدود 50% کسانی که PSP و Ps3 خریدند توی PSN هستند .

البته این چیزی از ارزشهای Ps3 کم نمیکنه ، ولی در مقایسه ی تکنولوژی شبکه ، مایکروسافت که یکی از بزرگترین قطبهای شبکه در جهان محسوب میشه رو نمیشه با سونی که هیچ تجربه ای در این زمینه نداره مقایسه کرد .

در اینکه مایکروسافت شاختره تو این زمینه شکی نیست
در ضمن مایکروسافت از لایو درآمد درمیاره در خالی که سونی الانشم ضرر میده(فکر کنم یه جا خوندم تازه از سال دیگه میخواد به سود برسه! تازه اونم بعد اینه که PSP GO رو اورده تو PSN .)
البته حواستون به این هم باشه که Live هم XBOX 360 رو شامل میشه هم XBOX رو. این رو یادتون رفت!:31:

sonixax
26-01-2011, 22:06
در اینکه مایکروسافت شاختره تو این زمینه شکی نیست
در ضمن مایکروسافت از لایو درآمد درمیاره در خالی که سونی الانشم ضرر میده(فکر کنم یه جا خوندم تازه از سال دیگه میخواد به سود برسه! تازه اونم بعد اینه که PSP GO رو اورده تو PSN .)
البته حواستون به این هم باشه که Live هم XBOX 360 رو شامل میشه هم XBOX رو. این رو یادتون رفت!:31:

بیشتر از یک ساله که دیگه Xbox کلاسیک توی لایو نیست ، همون موقع اش هم که بود چون خود Xbox کلاسیک شبکه بارش نبود و باید براش دیواس جدا میخردید تعداد اعضایی که از Xbox کلاسیک + ویندوز + ویندوز موبایلی توی لایو استفاده میکردند کمتر از 100 هزار نفر بود و این تعداد تاثیری توی آمار نداره . تازه تعداد یوزر های موجود در یک شبکه دلیل برتریش نیست (مغلطه توسل به اکثریت) ، بیشتر از 90% مردم دنیا از محصولات هورمونی استفاده میکنند ، در نتیجه مواد هورمونی از مواد طبیعی بهتره (سخن دوستان دقیقا همچین معنی ای میده).

البته اینکه یک شبکه رایگانه و یکی دیگه نیست یک بحث جداست ، رایگان بودن یک سری خوبی ها داره و پولی بودن یک سری دیگه ، مثلا خود شما الان بین Open Office و مایکروسافت آفیس کدومش رو ترجیح میدی ؟
در مورد آنلاین هم همین طوریه ، ولی به نظر من اینکه هر شرکتی شبکه انحصاری خودش رو داره خیلی مسخرست . باید کنسولها و بازیها این امکان رو داشته باشند که بدون توجه به پلتفرم ملت بتونند بازی کنند کاری که GameSpy میکنه .

farbod N73 me
26-01-2011, 22:15
سلام
بچه ها یه مشکلی پیش اومده
رفتم یه Modern Warfare 2 گرفتم ریجن 2.
حالا وقتی میخوام بازی کنم موقعی که میزنم برا آنلاین شروع میکنه به لود اطلاعات! 1 ساعتم میزارم ولی هنوز همون کارو میکنه!
باید چی کار کنم؟
مشه کسی راهنمایی کنه؟

J A V I D
26-01-2011, 22:22
اینترنت فعلا در وضعیت بدیه ، دلایلشم خودتون بهتر می دونید احتمالا تا اخر بهمنم وضع همینه منم تو بازی مدرن کامبت ، هی از بازی سوت می شم بیرون !!!

sonixax
27-01-2011, 04:44
بچه ها یه چیز خفن !!!!!
متال گیر 4 لیمیتد ادیشن با جعبه ی سه بعدی و یه دونه عروسک اسنیک - دست دومش از نوش گرونتره !!!

afsos
27-01-2011, 10:09
سلام خدمت همه
من می خوام ps3 بگیرم اما در صورت قبول بازی های کپی و اجراشون بصورت کامل و بدون پارازیت ، چون توان خرید بازی دونه ای 70 تومن رو ندارم
از شما دوستان می خوام که راهنمایی کنید که آیا ps3 که بازی های کپی رو بخوره اومده؟و اینکه ps3 بهتره یا ps3 slim ؟چون من فرقشون رو نمی دونم
فقط اینکه این ps3 move هم یه توضیحی بدید که چیه؟
خیلی خیلی ممنون

Gamemaster
27-01-2011, 15:16
PlayStation®3 system software update version 3.56

3.562011-01-27

An update to the PS3™ system software was released on January 27, 2011. You can use this update to upgrade your system software to version 3.56.

PlayStation®Network

Main features in system software update version 3.56

A security patch has been added.

farbod N73 me
27-01-2011, 15:34
سلام
بچه ها یه مشکلی پیش اومده
رفتم یه Modern Warfare 2 گرفتم ریجن 2.
حالا وقتی میخوام بازی کنم موقعی که میزنم برا آنلاین شروع میکنه به لود اطلاعات! 1 ساعتم میزارم ولی هنوز همون کارو میکنه!
باید چی کار کنم؟
مشه کسی راهنمایی کنه؟

کسی میتونه جواب بده؟

sony_W810i
27-01-2011, 16:53
بیشتر از یک ساله که دیگه Xbox کلاسیک توی لایو نیست ، همون موقع اش هم که بود چون خود Xbox کلاسیک شبکه بارش نبود و باید براش دیواس جدا میخردید تعداد اعضایی که از Xbox کلاسیک + ویندوز + ویندوز موبایلی توی لایو استفاده میکردند کمتر از 100 هزار نفر بود و این تعداد تاثیری توی آمار نداره . تازه تعداد یوزر های موجود در یک شبکه دلیل برتریش نیست (مغلطه توسل به اکثریت) ، بیشتر از 90% مردم دنیا از محصولات هورمونی استفاده میکنند ، در نتیجه مواد هورمونی از مواد طبیعی بهتره (سخن دوستان دقیقا همچین معنی ای میده).

البته اینکه یک شبکه رایگانه و یکی دیگه نیست یک بحث جداست ، رایگان بودن یک سری خوبی ها داره و پولی بودن یک سری دیگه ، مثلا خود شما الان بین Open Office و مایکروسافت آفیس کدومش رو ترجیح میدی ؟
در مورد آنلاین هم همین طوریه ، ولی به نظر من اینکه هر شرکتی شبکه انحصاری خودش رو داره خیلی مسخرست . باید کنسولها و بازیها این امکان رو داشته باشند که بدون توجه به پلتفرم ملت بتونند بازی کنند کاری که GameSpy میکنه .

بحث سر بهتر بودن PSN یا Xbox live بود نه اینکه PS3 بهتره یا Xbox360
آگه PSP دارها تو PSN هستند یعنی PSN تونسته عده زیادی رو راضی کنه با امکاناتش.همین طور Xbox live

اتفاقاً بهترین راه تشخیص بهتر بودن یک چیز مقایسه محبوبیت اون چیز با میزان محبوبیت رقیبش هست.
حالا اینکه من مرغ هورمونی میخورم و مرغ محلی کم پبدا میشه و گرونتره شما ببخش.
این چه مقایسه ای که می کنی داداش من:10:؟؟
تو این زمونه که قیمت کنسول اینه همه تقریباً هم xbox دارن هم PS3. من که وضعم خوب نیست تو فکر خرید یک xbox هم هستم.پس اکثر اونایی که بازی خور هستند میان مقایسه میکنن PSN وxbox live رو و انتخاب میکنن.

به هر صورت نظر شما محترم . اما واسه من همین رایگان بودنش خیلی مهم هست. Demo که دانلود میکنم.نرم اقزار ازش میگیرم.trailer بازی جدید هست توش. منو راضی میکنه.

sonixax
28-01-2011, 03:14
بحث سر بهتر بودن PSN یا Xbox live بود نه اینکه PS3 بهتره یا Xbox360
آگه PSP دارها تو PSN هستند یعنی PSN تونسته عده زیادی رو راضی کنه با امکاناتش.همین طور Xbox live

اتفاقاً بهترین راه تشخیص بهتر بودن یک چیز مقایسه محبوبیت اون چیز با میزان محبوبیت رقیبش هست.
حالا اینکه من مرغ هورمونی میخورم و مرغ محلی کم پبدا میشه و گرونتره شما ببخش.
این چه مقایسه ای که می کنی داداش من:10:؟؟
تو این زمونه که قیمت کنسول اینه همه تقریباً هم xbox دارن هم PS3. من که وضعم خوب نیست تو فکر خرید یک xbox هم هستم.پس اکثر اونایی که بازی خور هستند میان مقایسه میکنن PSN وxbox live رو و انتخاب میکنن.

به هر صورت نظر شما محترم . اما واسه من همین رایگان بودنش خیلی مهم هست. Demo که دانلود میکنم.نرم اقزار ازش میگیرم.trailer بازی جدید هست توش. منو راضی میکنه.

عزیزم مگه من اومدم دوتا کنسول رو مقایسه کردم ؟

اتفاقا محبوبیت دلیل بر کیفیت نیست ، ویندوز از لینوکس محبوب تره ولی لینوکس کجا و ویندوز کجا !

و البته رایگان بودن به نظر من هم خیلی مهمه ، ولی سونی هم زرنگ بود و اگر PSN رو پولی میکرد به کل جلو لایو کم میاورد .

sony_W810i
28-01-2011, 03:36
عزیزم مگه من اومدم دوتا کنسول رو مقایسه کردم ؟

اتفاقا محبوبیت دلیل بر کیفیت نیست ، ویندوز از لینوکس محبوب تره ولی لینوکس کجا و ویندوز کجا !

و البته رایگان بودن به نظر من هم خیلی مهمه ، ولی سونی هم زرنگ بود و اگر PSN رو پولی میکرد به کل جلو لایو کم میاورد .

نمی گم دوتا کنسول رو مقایسه کردی. اما وقتی میگی PSN به این دلیل شلوغ تره که PSP هم توش هست و همشون PS3 نسیتند در حالی که همه Xbox live ها xbox 360 دار هستند.داری به کنسول اشاره میکنی.

والا من Linux کم کار نکردم.ادعایی ندارم البته.اما Linux کاربرد خاص خودش رو داره.
همین بهتر بودن Linux رو شما داری از دید خودت میگی، اما اکثر کاربرا که می گن ویندوز بهتره واسه اینه که کارشون راحت تر توش راه میفته.و چون تعدادشون خیلی زیاد تر از من و شماست ما نمیتونیم کلی بگیم Linux بهتره.
موردی میشه گفت که امنیتش بهتره و........
ویندوز واسه یک کابر عادی خیلی User friendly تر هستش.
تا این که بیام Linux نصب کنم کلی Packet نصب کنم و دانلود کنم و .... تا تازه بشه کارای ویندوز رو توش انجام داد.(البته با Playonlinux خیلی حال کردم )
بگذریم.

وقتی می خوان بین 2 تا چیز یکیرو که بهتر هستش انتخاب کنن میان رای میگیرن. و اونی که بیشتر رای بیاره مسلماً بهتر بوده که بیشتر رای آورده. درست؟
چرا بیشتر آورده؟ چون محبوبیتش بیشتر بوده. و بیشتر طرفدار داشته

بحث داره بی ربط میشه
بهتره ادامه ندیم
:10::27::11::40:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خوبه والا.. داستان موش و گربه بازی Apple رو ایندفه سونی داره انجام میده. هی اونا jailbreak میکنن. هی این Firmware میده بیرون. باز apple دو تا قابلیت جدید میگذاشت تو FW جدید. این راحت اومده وقت نوشته security patch added.

sonixax
28-01-2011, 04:18
نمی گم دوتا کنسول رو مقایسه کردی. اما وقتی میگی PSN به این دلیل شلوغ تره که PSP هم توش هست و همشون PS3 نسیتند در حالی که همه Xbox live ها xbox 360 دار هستند.داری به کنسول اشاره میکنی.

والا من Linux کم کار نکردم.ادعایی ندارم البته.اما Linux کاربرد خاص خودش رو داره.
همین بهتر بودن Linux رو شما داری از دید خودت میگی، اما اکثر کاربرا که می گن ویندوز بهتره واسه اینه که کارشون راحت تر توش راه میفته.و چون تعدادشون خیلی زیاد تر از من و شماست ما نمیتونیم کلی بگیم Linux بهتره.
موردی میشه گفت که امنیتش بهتره و........
ویندوز واسه یک کابر عادی خیلی User friendly تر هستش.
تا این که بیام Linux نصب کنم کلی Packet نصب کنم و دانلود کنم و .... تا تازه بشه کارای ویندوز رو توش انجام داد.(البته با Playonlinux خیلی حال کردم )
بگذریم.

وقتی می خوان بین 2 تا چیز یکیرو که بهتر هستش انتخاب کنن میان رای میگیرن. و اونی که بیشتر رای بیاره مسلماً بهتر بوده که بیشتر رای آورده. درست؟
چرا بیشتر آورده؟ چون محبوبیتش بیشتر بوده. و بیشتر طرفدار داشته

بحث داره بی ربط میشه
بهتره ادامه ندیم
:10::27::11::40:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خوبه والا.. داستان موش و گربه بازی Apple رو ایندفه سونی داره انجام میده. هی اونا jailbreak میکنن. هی این Firmware میده بیرون. باز apple دو تا قابلیت جدید میگذاشت تو FW جدید. این راحت اومده وقت نوشته security patch added.

بله دقیقا ، دوستان گفته بودند که PSN شصت میلیون کاربر داره ولی لایو همش 40 میلیون - من هم گفتم دلیلش اینه که کاربرهای PSP هم توی PSN هستند ، وقتی شخصی میاد میگه PSN شصت میلیون کاربر داره و میخواد با همین دلیل مقایسه ای بین Ps3 و 360 انجام بده باید هم راهنمایی درست رو انجام داد . Ps3 کلا 60 میلیون دستگاه تو کل کره ی زمین نفروخته که بخواد 60 میلیون کاربر عضو برای بازی کردن تو PSN داشته باشه - یعنی یک درصد خیلی زیادی از اون کاربر ها ، کاربران PSP هستند .

تنها نقطه قوت PSN نسب به لایو همون مجانی بودنش هست که اگر قرار بود سونی اون رو هم مجانی نکنه که باید در شبکه و آنلاین بازی کردن رو کلا تخته میکرد که ! چون هیچ آدم عاقلی حاضر نمیشه بیاد در مقایسه بین لایو با PSN برای PSN پول بده !!!!!

این که دوستان میان میگن آی PSN بهتر از لایوه فقط و فقط فن بوی بازیه و از روی احساسات و ... و از روی حقیقت نیست - آدم باید هر چیزی رو در جای خودش و با واقع بینی بگه .

این ادعا همون قدر خنده داره که من بیام بگم بازی های انحصاری 360 از انحصاری های Ps3 بهتره ، خوب حرفم هم نابخردانه و هم خنده داره .

قبلا براتون گفتم اینکه یک چیزی محبوب تر باشه دلیل بر بهتر بودنش نیست (مغلطه توسل به اکثریت) و وقتی مغلطه وارد استدلال و دلیلی بشه اون استدلال هیچ ارزشی نداره ، شما نمیتونی بگی پراید بهتر از بنز کلاس S هست چون افراد بیشتری ازش استفاده میکنند !!!!

مقایسه کیفیت با محبوبیت اصلا کار درستی نیست ، یک مثال دیگه هم براتون میزنم - ویی چند تا کنسول فروخته ؟ تقریبا دوبرابر Ps3 ، پس با این حساب ویی از Ps3 بهتره :13:

یا نینتندو DS از مجموع PSP و PS3 روی هم بیشتر فروخته پس از جفت اینها بهتره !!!

در مورد PSN هم هیمنطوریه - هم مجانیه و هم کنسولهای بیشتری باهاش سازگار هستند - در نتیجه معلومه که کاربرای بیشتری داره ولی این دلیل نمیشه که از لایو بهتر باشه . کنسرت مجانی جلال همتی هم 100 هزار نفر میرند :27:

در مورد لینوکس هم ، من و شما میتونیم بگیم و ویندوز به هیچ عنوان User Friendly تر از لینوکس نیست به خصوص الان که میز کارهای مختلفی براش وجود داره و تقریبا انجام همه ی کارها توش راحت تر از ویندوزه حتی راحت تر از لئوپارد .
در ضمن مقایسه موردی لینوکس با ویندوز خیلی کار اشتباهیه چون ویندوز هیچ - تکرار میکنم هیچ نکته مثبت و برتری نسبت به لینوکس نداره حتی یک مورد و لینوکس هم کاربرد خاص خودش رو نداره - همه کاری میکنه حتی بیشتر از ویندوز ، از هسته لینوکس توی ساخت همون فرمور PS3 بگیر تا سیستم عامل برای سرور ها و کامپیوتر های خانگی و بازی و فرمور گوشی های موبایل و فرمور مایکرویو و فرمور مودم ADSL و فرمور تلویزیونهای دیجیتال استفاده میشه تا خیلی موارد دیگه که جای بحثش اینجا نیست و ادامه نمیدم .

Omid boroumand
28-01-2011, 05:00
salam man ps3 nadaram . ama bazi mashti gerafic bala vase pc chi soragh dariin???????

leatherface
28-01-2011, 11:19
سلام
من می خوام ps3 بگیرم اما جون توان خرید بازی دونهای 70 تومن رو ندارم واسه همین قصدم اینه که ا زفقط بازی های کپی استفاده کنم
حالا خواستم ببینم این که می گن ps3 هم -- شد یعنی راحت میشه یه بازی کپی رو بدون هیچ مشکلی بازی کرد؟
البته من سراغ یه فروشنده رفتم وخواستم ببینم قیمت چنده اون گفت که کاملا کپی شده و ممکنه از هر 100 بازی 3 بازی رو نشه بازی کرد و در بعضی مواقع هم وسطای بازی کردن ممکنه صدا قطع بشه و یا یه مشکل دیگه... و گفت ps3 مثل xbox 360 کامل -- نشده و به اینصورته که هر وقت هر بازی رو بخوای باید دستگاهت رو بیاری اینجا تا ما برات بازی بریزیم قیمت هر بازی که میریزیم میشه 3 هزار تومان
تا چه حد حرفای این فروشنده درسته؟ و اگر من یه ps3 رو الان با این نوع کپی خور شدن که فروشنده گفته بخرم آیا خوبه؟ واگر تا چند وقت دیگه ps3 طوری -- بشه که مثل xbox 360 راحت بشه بازی رو کپی کرد داخل دستگاه گذاشت وبازی کرد ، آیا ps3 های الان میتونن به نوع آینده ای که گفتم ارتقا پیدا کنن؟
خیلی ممنون

pooriya_hp
28-01-2011, 11:57
آقایون ps3 -- شده ؟؟؟

این دانگل چی هست ؟؟؟

من شنیدم نمیتونن هکش کنن... درسته ؟؟

Hunter lord
28-01-2011, 12:24
آقایون ps3 -- شده ؟؟؟

این دانگل چی هست ؟؟؟

من شنیدم نمیتونن هکش کنن... درسته ؟؟

بله H A C K شده .

دیگه نیازی Dongle نیست . جدیدا یک H A C K جدید اومده که نیاز به Dongle رو ساقط کرده است .

A.N.A.P
28-01-2011, 12:35
salam man ps3 nadaram . ama bazi mashti gerafic bala vase pc chi soragh dariin???????
کسی که ساعت 5 صبح میاد پست میزنه همینه دیگه !:27:

subziro22
28-01-2011, 13:25
با سلام اگر هارد Seagate - 1000 GB - 1 TeraByte ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) براي ps3 بگيرم مشكلي ندارد يا اينكه چيز ديگري پيشنهاد مي كنيد :31:

sonixax
28-01-2011, 17:08
آقا من توی بخش اخبار کنسولها خوندم 3.56 نیومده هَک شده !!!! :18:
بعد گویا هکره قراره کاستوم فرمور بده بیرون و کاستوم فرمور هم که میدونید Ps3 رو میکنه مثل PSP و Wii - یعنی حتی میتونید روش Cheat بزنید :27:

alipsp
28-01-2011, 20:31
آقا من توی بخش اخبار کنسولها خوندم 3.56 نیومده هَک شده !!!! :18:
بعد گویا هکره قراره کاستوم فرمور بده بیرون و کاستوم فرمور هم که میدونید Ps3 رو میکنه مثل PSP و Wii - یعنی حتی میتونید روش Cheat بزنید :27:
کاستوم فرمور که خیلی وقته اومده میلی:31:
الان تو ایران هرجا میری 60 تا ps3 رو میزه یارو گذاشتن داره بازی میریزه.همه هم کاستوم فرمور دارن
یک مسخره بازیی شده که نگو:31:

sonixax
28-01-2011, 20:34
کاستوم فرمور که خیلی وقته اومده میلی:31:
الان تو ایران هرجا میری 60 تا ps3 رو میزه یارو گذاشتن داره بازی میریزه.همه هم کاستوم فرمور دارن
یک مسخره بازیی شده که نگو:31:

:18:
اِ - من خبر نداشتم :31:
یعنی الان HomeBrew هم واسه PS3 هستش ؟ بعدش با PSN مشکلی ندارید ؟

J A V I D
28-01-2011, 21:18
میلاد شما که آپدیت آپدیت بودی چی شده !

پنداری بن سونی هم شروع شده ...

sonixax
28-01-2011, 21:45
میلاد شما که آپدیت آپدیت بودی چی شده !

پنداری بن سونی هم شروع شده ...

همش يكى دو هغته تو نخش نبودم حسابى از مرحله پرت شدم :31:

alipsp
28-01-2011, 23:32
:18:
اِ - من خبر نداشتم :31:
یعنی الان HomeBrew هم واسه PS3 هستش ؟ بعدش با PSN مشکلی ندارید ؟
والا من خودمم تازه فهمیدم.:31:
امتحان داشتم خبر نداشتم.نمیدونم چه جوریاست.
بچه ها کسی میدونه این کاستوم فرمور بدرد میخوره یا نه؟
باهاش میشه مثلا gt رو اورجینال بازی کرد یا حتما باید بازی کپی بذاری؟
منظورم بازی های 3.41 به بعد هست.باید حتما کپی باشه؟

Grand
28-01-2011, 23:44
بله H A C K شده .

دیگه نیازی Dongle نیست . جدیدا یک H A C K جدید اومده که نیاز به Dongle رو ساقط کرده است .

میشه یه خورده بیشتر توضیح بدید؟

الان توی ایرانم میشه استفاده کرد از این روش؟

J A V I D
29-01-2011, 10:45
3.55 کاستوم هنوز خیلی مشکل داره ما تو مغازه تست کردیم از چهارتا بازی سه تاشو نیاورد بازی ها هم راندوم زدیم ! همچنین تو نیم ساعت فقط تو گشتن تو محیط XMB شیش بار هنگ کرد ! یه بارم منیجرش یه ترا هارد بازی پلی سه رو پاک کرد ! به نظر من نرید رو 3.55 کاستوم هنوز زوده یکم صبر کنید پایدار تر بشه !

الان توی ایرانم میشه استفاده کرد از این روش؟
بله مغازه دارهای محترم میدان امام خمینی با دریافت مبلغ ناچیز 40 هزار تومن !!!!!!! اینکار رو می کنن البته لازم به ذکره که اینکار ریسک بریک شدن هم داره ! و همچنین نباید فایل eboot بازی شما دستکاری شده باشه ،، بازی های بالای 3.41 برای اجرا شدن روی 3.41 همگی eboot شون دستکاری شده برید رو کاستوم 3.55 باید از eboot اصلی استفاده کنید ...

farbod N73 me
29-01-2011, 18:33
سلام
بچه های مدرن وارفیر باز میتونن به من جواب بدن؟
آقا من این بازیو گرفتم همین که میخوام آنلاین شم بهم پیغام میده که داره دنبال MatchMaking میگرده. بعدشم حتی اگه یه ساعت هم بزاری باز هم هیچ کاری نمیکنه!
هم با ریجن 1 و هم 2 تست کردم در تمام ساعات روز. اصلا نمیشه.دوستم همون لحظه داره بازی میکنه!
ممنون میشم کسی جواب بده.

Gamemaster
29-01-2011, 18:36

sony_W810i
30-01-2011, 01:25
دوستان شنیدم همه بازی ها از رو هارد کامل اجرا نمیشن. بعضی ها میشن.
اگه کسی بازی رو از رو هارد ( اکسترنال یا اینترنال)اجرا کرده با مشخصاتش یعنی مثلاً از چه CFW استفاده کرده.از کدوم برنامه و چه ورژن Backup manager و اینکه رو کدوم هارد اجرا میشه بگه تا بازی هایی که اجرا نمیشن یا اذییت میکنن مشخص شنمن این پایینی ها رو اجرا کردم به هیچ مشکلی. راستی منظورم روی 3.55 هست

MGS4-internal-kmeaw-gaiamanager 2.06
God of war III- internal-kmeaw-gaia manager2.06

afsos
30-01-2011, 10:59
سلام
من میخوام ps3 slim 320 گیگ بگیرم
البته فقط میخوام از بازی های کپی استفاده کنم
1_ حالا میخواستم بدونم که بازی هایی که بصورت کپی اجرا میشه با چه نواقصی همراهه؟ و بدون مشکل اجرا میشه؟
2_ لیست بازیهای خوبی که نمیشه بصورت کپی انجام داد ،رو میشه لطف کنید بگید چندتاست و مهماشون کدومه؟
3_کونسولی که میخرم باید چه لولزم جانبی همراهش باشه؟
4_و موقع خرید چه طوری باید بفهمم slim هست یا نیست ؟ و موقع خرید باید به چه نکاتی توجه کنم؟
لطف میکنید

J A V I D
30-01-2011, 15:35
دوستان شنیدم همه بازی ها از رو هارد کامل اجرا نمیشن. بعضی ها میشن.
اگه کسی بازی رو از رو هارد ( اکسترنال یا اینترنال)اجرا کرده با مشخصاتش یعنی مثلاً از چه CFW استفاده کرده.از کدوم برنامه و چه ورژن Backup manager و اینکه رو کدوم هارد اجرا میشه بگه تا بازی هایی که اجرا نمیشن یا اذییت میکنن مشخص شنمن این پایینی ها رو اجرا کردم به هیچ مشکلی. راستی منظورم روی 3.55 هست

MGS4-internal-kmeaw-gaiamanager 2.06
God of war III- internal-kmeaw-gaia manager2.06

دوست عزیز سایت PSJCL.COM همین کارو کرده !

سلام
من میخوام ps3 slim 320 گیگ بگیرم
البته فقط میخوام از بازی های کپی استفاده کنم
1_ حالا میخواستم بدونم که بازی هایی که بصورت کپی اجرا میشه با چه نواقصی همراهه؟ و بدون مشکل اجرا میشه؟
2_ لیست بازیهای خوبی که نمیشه بصورت کپی انجام داد ،رو میشه لطف کنید بگید چندتاست و مهماشون کدومه؟
3_کونسولی که میخرم باید چه لولزم جانبی همراهش باشه؟
4_و موقع خرید چه طوری باید بفهمم slim هست یا نیست ؟ و موقع خرید باید به چه نکاتی توجه کنم؟
لطف میکنید

1.اکثرا بدون مشکل بازی ها اجرا می شن ولی هستن بازی هایی که مشکل دارن ، مثل متال گیر که یه تیکش از بازی می پره بیرون !
2. لیست بازی هایی که اجرال می شن و نحوه اجراشون و غیره تو همون سایتی که الان نوشتم بالا هست
3. رو در جعبه کنسول نوشته !
4. !!!!! یه سرچ بزنید تو اینترنت می فهمید کنسول اسلیم چه شکلیه و فت چه شکلیه !!!!!!!!!!!

masoud93
30-01-2011, 19:16
سلام.

می خواستم بدونم هارد خود کنسول رو میشه به کامپیوتر وصل کرد و توش بازی کپی ریخت ؟؟؟

هارد اکسترنال رو میشه مستقیم به کنسول وصل کرد و بازی های کپی رو از روش اجراع کرد ؟؟؟

farbod N73 me
30-01-2011, 21:53

نه این نیست
این که بن میکنه!
پسر ولی پیدا کردم جواب زو!
مودم باید به صورت بریج کانفیگ شه تا این مشکل پیش نیاد!!
خیلی راه عجیبی داره!
فقط نمیفهمم چرا هی Sign Out میشم از PSN!!
کسی میدونه؟:41:

Gamemaster
30-01-2011, 22:11
چي اين نيست؟

فقط نمیفهمم چرا هی Sign Out میشم از PSN!!
کسی میدونه؟

يه پينگ بگير بزار
تو بهمن هستيم و به به

SASAN-BSE
30-01-2011, 22:47
گفتم اینم اینجا معرفی کنم :46:

=========

برنامه PowerTest:SixaSix

یکی دیگر از سری برنامه های PowerTest برای PS3 توسط AS-Team منتشر شد.

این برنامه چیکار میکنه؟

همونطور که از اسمش پیداست این برنامه مربوط میشه به دسته های PS3 و میتونید به طور مثال دسته خودتونو تست کنید که پایین برخی از تست هارو مینویسم:

- تشخیص دسته تقلبی از اصل
- تشخیص عیب های سخت افزاری دسته
- و...

چجوری استفاده کنیم؟

باید اول برنامه رو باز کنید و دسته رو روی یه سطح صاف بزارید و مطمئن شوید که هیچ حرکتی نمیخوره ، حالا به صفحه مانیتور نگاه کنید ، نباید تو قسمت صفحه سیاه هیچ خط قرمزی کشیده بشه. اگه هی هر چند لحظه یه کوچولو هم خط ظاهر میشه نشون میده که دسته شما تقلبی هست یا از جنس خوبی برخوردار نیست !

حالا دسته رو به صورت عمودی نگه دارید (یعنی پشت دسته روبه روی مانیتور قرار بگیره) و بعد سمت چپش رو به سمت راست و بالا حرکت دهید. همین کار هم پس از آن برعکس انجام بدید (سمت راست رو به چپ و بالا حرکت دهید) اگر طول هر 2 موج نسبت به نقطه مبدا یکسان باشه دسته سالمه و اگه یکی کم یکی زیاد دسته عیب داره ! ( این مشکل رو یکی از دسته های خودم بود که تو بعضی از بازی ها مثله Heavy Rain اذیت میکرد!)

این برنامه با زبون های cوc++ نوشته شده و کاملا استاندار برنامه های ps3 هست مثله بقیه برنامه ها

امکاناتی که تو ورژن های بعدی اضافه میشه:

- امکان تشخیص نوع و شماره مدل دسته
- بهتر شدن محیط گرافیکی
- اضافه شدن جهات دیگر Z و..
- و...

برای دانلود به منبع یعنی ایجا برید !!:
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توجه
این برنامه هیچ خطری نداره و 100% اطمینان میدیم که برنامه به PS3 شما صدمه نمیزنه !

اینم عکس از صفحه اجرای برنامه:

سورس سونی $ONY برای PS3

ساخته شده توسط تیم ایرانی AS-Team
سایت: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منبع: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BATMAN-LOVE
31-01-2011, 00:11
كاش يه برنامه هم بود كه ميشد با نصبش سايتهاي فارسي رو خوند!!!

sony_W810i
31-01-2011, 01:09
دوست عزیز سایت PSJCL.COM همین کارو کرده !

داداش من این سایت که همش 3.41 رو میده

من 3.55 رو گفتم که بچه ها از جمله خودم بدونن چه بازی رو 3.55 قابل اجراست

AC:brotherhood-kmeW CFW=GAIAMANAGER 2.06-INTERNAL

T_rex
31-01-2011, 01:15
ps3 -- شده ؟؟:18::18:
یعنی کپی خور شده ؟؟ :18:
یعنی دیگه لازم نیست 80-70 تومن پول یه بازی بدیم ؟؟:20:
از یکی از دوستان شنیدم ولی گفتم بیام اینجا از شما دوستان بپرسم ببینم جریان چیه :11:
جون من یکی درست و حسابی توضیح بده

sonixax
31-01-2011, 01:20
ps3 -- شده ؟؟:18::18:
یعنی کپی خور شده ؟؟ :18:
یعنی دیگه لازم نیست 80-70 تومن پول یه بازی بدیم ؟؟:20:
از یکی از دوستان شنیدم ولی گفتم بیام اینجا از شما دوستان بپرسم ببینم جریان چیه :11:
جون من یکی درست و حسابی توضیح بده

فکر کنم یک سال شده باشه :31:
تازه یه چیزی اون ور تر از کپی خوره ، بازی رو میریزی رو هارد بدون نیاز به دیسک بازی میکنی .
اون روزهای اول که یادمه تا با ماشین حساب هم هَکش کردند :31:

ommolfesad
31-01-2011, 12:15
سوال دارم سوال :21:

بازي GOD OF WAR 3 رو بر روي PS3 كه اجرا ميكنم فيلمهاي ابتداي بازي كه مياد مثل اسلو مونشن حركت ميكنه ، يعني PLAY ميشه و يهو يه مكث چند ثانيه ميكنه و ادامه ميده دائما" اين وضعيت ادامه پيدا ميكنه .
با كابل HDMI بر روي LED FULL HD 40" هم بازي ميكنم .
راستي از روي هارد اسليم 120 هم اجرا ميكنم /

خوب ؟

sony_W810i
31-01-2011, 12:48
سوال دارم سوال :21:

بازي GOD OF WAR 3 رو بر روي PS3 كه اجرا ميكنم فيلمهاي ابتداي بازي كه مياد مثل اسلو مونشن حركت ميكنه ، يعني PLAY ميشه و يهو يه مكث چند ثانيه ميكنه و ادامه ميده دائما" اين وضعيت ادامه پيدا ميكنه .
با كابل HDMI بر روي LED FULL HD 40" هم بازي ميكنم .
راستي از روي هارد اسليم 120 هم اجرا ميكنم /

خوب ؟

من فیلمشو همیشه skip میکنم و نمیبینم.ولی تو بازی تاحالا مشکلی نداشتم.با GAia manager 2.06
ولی دیشب داشتم AC:brotherhood بازی میکردم از رو هارد تو خود بازی بعضی موقع تو شهر که شلوغ میشه fps میاد پایین خیلی. واسه همه همینه؟

در ضمن من از یک هارد WD 500GB استفاده میکنم.هارد PS3 رو با این عوض کردمش

A.IvI.I.N
31-01-2011, 13:15
من فیلمشو همیشه skip میکنم و نمیبینم.ولی تو بازی تاحالا مشکلی نداشتم.با GAia manager 2.06
ولی دیشب داشتم AC:brotherhood بازی میکردم از رو هارد تو خود بازی بعضی موقع تو شهر که شلوغ میشه fps میاد پایین خیلی. واسه همه همینه؟

رفیق شما از این هـــک 3.55 استفاده کردی...؟؟؟(همون که بدون دانگل هستش)

ommolfesad
31-01-2011, 14:35
ولي اين يه ضعف محسوب ميشه ها؟!!

اگه بتونم هارد 120 فابريكش رو عوض كنم خوبه ، قسمتي داريم كه اونجا اعلام كنم ؟؟

sony_W810i
31-01-2011, 16:55
رفیق شما از این هـــک 3.55 استفاده کردی...؟؟؟(همون که بدون دانگل هستش)

دقیقاً. Kmeaw

---------- Post added at 04:55 PM ---------- Previous post was at 04:54 PM ----------

ولي اين يه ضعف محسوب ميشه ها؟!!

اگه بتونم هارد 120 فابريكش رو عوض كنم خوبه ، قسمتي داريم كه اونجا اعلام كنم ؟؟

چی صعف محسوب میشه؟

خوب هاردش که مثل آب خوردم قابل تعویض هست.من هارد اکسترنال 500 داشتم.با 250 PS3 عوضش کردم

A.IvI.I.N
31-01-2011, 17:41
دقیقاً. Kmeaw

رفیق الان شما راضی هستی ومشکلی تو اجرای بازی نداری...؟؟؟
من الان اگه بخوام این هـــک رو اجرا کنم بازی هایی که قبلا روی هارد ps3 با backup manager بک اپ گرفتم میپره...؟؟؟؟

masoud93
31-01-2011, 17:57
سلام.

می خواستم بدونم هارد خود کنسول رو میشه به کامپیوتر وصل کرد و توش بازی کپی ریخت ؟؟؟

هارد اکسترنال رو میشه مستقیم به کنسول وصل کرد و بازی های کپی رو از روش اجراع کرد ؟؟؟

یکی جواب بنده رو هم بده :31:

مثلاً بازی کیل زون 2 که فایل بزرگ تر از 4 گیگ داره رو اگه بخوام روی هارد خود کنسول بریزمش باید چکار کنم ؟؟؟ (بازی اصل رو نمیگم ، مثلاً کپیش رو تو کامپیوتر دارم)

چون زمانی که بخوای ه ک شده بازی کنی باید یه بازی داخل کنسول باشه.

farbod N73 me
31-01-2011, 18:09

نه اون ربطی به -- نداره کلا AC (کل سریش)همین جوریه!رو PS3 مشکل داره!
یادم اون اوایل برا بازیهAC 2 من کلی ترسیده بودم فکر میکردم دستگام مشکل داره که بچه ها راهنمایی کردن.:10:

---------- Post added at 06:09 PM ---------- Previous post was at 06:07 PM ----------

چي اين نيست؟

يه پينگ بگير بزار
تو بهمن هستيم و به به

نه اونم درست شد.
شارژم داشت تموم میشد برا همین بود.
راستی دوستان Modern Warfare 2 آنلاین باز منو Add کنین با هم بازی کنیم یه ذره حال کنیم.

fptrainer

sony_W810i
31-01-2011, 18:15
رفیق الان شما راضی هستی ومشکلی تو اجرای بازی نداری...؟؟؟
من الان اگه بخوام این هـــک رو اجرا کنم بازی هایی که قبلا روی هارد ps3 با backup manager بک اپ گرفتم میپره...؟؟؟؟

من وقتی PS3 گرفتم مستقیم 3.55 بود.واسه همسن نمیدونم قبلاً چطور کار میکرد. ولی -- الان اگه ورژن برنامه ها با هم بخونه اصلاً اذیت نمیکنه. من حتی تاحالا 1 freez یا 1 blackscreen هم نداشتم.
AC:brotherhood
PES 2011
MGS4
God of WarIII
رو از رو هارد راحت اجرا میکنم

---------- Post added at 06:15 PM ---------- Previous post was at 06:13 PM ----------

نه اون ربطی به -- نداره کلا AC (کل سریش)همین جوریه!رو PS3 مشکل داره!
یادم اون اوایل برا بازیهAC 2 من کلی ترسیده بودم فکر میکردم دستگام مشکل داره که بچه ها راهنمایی کردن.:10:

fptrainer

یعنی رو XBOX360 همچین مشکلی نداره؟

farbod N73 me
31-01-2011, 18:20
یعنی رو XBOX360 همچین مشکلی نداره؟

نه به این شدت و اینا!!!:31:
مشکل اینه که همیشه کنسول Xbox کنسول Lead در ساخت بازی هاس و برا همین مشکلات خیلی کمتری تو بازی های Multi Platformer داره.

sony_W810i
31-01-2011, 18:27
یکی جواب بنده رو هم بده :31:

مثلاً بازی کیل زون 2 که فایل بزرگ تر از 4 گیگ داره رو اگه بخوام روی هارد خود کنسول بریزمش باید چکار کنم ؟؟؟ (بازی اصل رو نمیگم ، مثلاً کپیش رو تو کامپیوتر دارم)

چون زمانی که بخوای ه ک شده بازی کنی باید یه بازی داخل کنسول باشه.

اگه هارد خود PS3 رو به PC بزنید به عنوان یک هارد بدون پارتیشن میشناسه و با یک هارد خالی هیچ فرقی نداره و اصلاً Filesystem دستگاه PS3 واسه PC قابل استفاده و شناسایی نیست.

در واقع یک FS مخصوص داره که خود سونی زده که هم واسه PS3 قابل استفادست هم فایل بالای 4GB روش میشه ریخت.اما هاردی رو که به USB پلی3 وصل می کنید فقط در صورتی قابل شناسایی هست که FAT32 باشه که در این صورت نمیشه بازی هایی که فایل بالای 4GB دارند روش ریخت. Backup Manager ها هم وقتی از دیسک، کپی میکنند رو هارد USB ، اگه به فایل حجیم برخورد کنن فایل رو تکه تکه میکنند که این دیگه واسه PS3 قابل استفاده نیست ( nonbootable ) میشه اصطلاحاً. پس ما باید از FS=NTFS استفاده کنیم تا فایل بالای 4GB بتونیم توش نگه داریم.ولی چون PS3 نمیشناسدش باید بوسیله FTPserver بریزیمش تو PS3.

سوالی بود در خدمتم.

خودم همیشه بازی رو رو هارد PS3 بازی می کنم و از رو USB اجرا نمیکنم

---------- Post added at 06:27 PM ---------- Previous post was at 06:22 PM ----------

نه به این شدت و اینا!!!:31:
مشکل اینه که همیشه کنسول Xbox کنسول Lead در ساخت بازی هاس و برا همین مشکلات خیلی کمتری تو بازی های Multi Platformer داره.

اخه بعضی جاها آدم حس میکنه داره با PC بازی میکنه که گرافیکش نمیکشه.از PS3 نا امید میشه:41::41:

alipsp
31-01-2011, 18:39
اخه بعضی جاها آدم حس میکنه داره با PC بازی میکنه که گرافیکش نمیکشه.از PS3 نا امید میشه:41::41:
دیگه اونجوریم نیست دادا
شما هر وقت احساس کردی داری نا امید میشی gow رو اجرا کن امیدت زنده میشه:31:

Grand
31-01-2011, 19:27
sony_W810i دوست عزیز یک کم راجع به این روش هکی که داری استفاده میکنی توضیح میدی؟

دمت گرم

alipsp
31-01-2011, 19:55
خب دوستان منم دلم طاقت نیاورد و دوباره از این هکهای جقول بقول ریختم رو 3
پروسه کار خیلی سخت بود چون با روش آزمون و خطا جلو رفتم و خطر برک شد از بیخ گوشم گذشت:31:
از ریکاوری منوی مخفیه 3 تونستم ورژن -- waninkoko v2 که ظاهرا بهترین هست که 2 روزه اومده رو نصب کنم
اگه کسی خواست توضیح میدم فعلا دارم باهاش ور میرم

afsos
31-01-2011, 20:14
سلام
من امروز ps 3 slim 320 GB گرفتم (مبارکم باشه:31:)
و طرف پیش خودم دستگاه رو کپی خورکرد و یه وسیله که خودش گفت دانگل هست رو بهم داد و گفت که باید همیشه به دستگاه باشه و باید به اینصورت عمل کنی که هروقت بخوای دستگاه رو روشن کنی باید قبلش کاملا دستگاه رو از برق کشید و مجدد به برق زد و بعد دستگاه رو روشن کرد بلافاصله eject رو زد
و گفت آپدیت دستگاهت 3.50 هست
حالا خواسنم ببینم اینجا بعضی از دوستان گفتن با این کرک دیگه نیازی به دانگل نیست ، حالا خواستم ببینم قضیه چیه؟
من باید همیشه قبل از کار با دستگاه باید دستگاه رو کامل ازبرق بیرون کشید و باقی قضایا؟

alipsp
31-01-2011, 20:21
سلام
من امروز ps 3 slim 320 GB گرفتم (مبارکم باشه:31:)
و طرف پیش خودم دستگاه رو کپی خورکرد و یه وسیله که خودش گفت دانگل هست رو بهم داد و گفت که باید همیشه به دستگاه باشه و باید به اینصورت عمل کنی که هروقت بخوای دستگاه رو روشن کنی باید قبلش کاملا دستگاه رو از برق کشید و مجدد به برق زد و بعد دستگاه رو روشن کرد بلافاصله eject رو زد
و گفت آپدیت دستگاهت 3.50 هست
حالا خواسنم ببینم اینجا بعضی از دوستان گفتن با این کرک دیگه نیازی به دانگل نیست ، حالا خواستم ببینم قضیه چیه؟
من باید همیشه قبل از کار با دستگاه باید دستگاه رو کامل ازبرق بیرون کشید و باقی قضایا؟

مبارکه دوست عزیز.
شما کجای ایران هستی؟راستش اشتباه کردی دانگل رو گرفتی بهت اینداخته چون الان دیگه دانگل از دور خارج شد.
بله یه هکی اومده که دیگه نیاز به این خاموش و ... نیست.دستگاه کلا هویج میشه و مادر زاد -- میشه:31:
اگه میتونی دانگل رو پس بده.
نهایتش 200 mb دانلود لازم داری.اگه حسش باشه شاید آموزش گزاشتم خودم

masoud93
31-01-2011, 20:37
بازی کپی رو میشه روی هارد خود ps3 ریخت ؟؟؟

اگه میشه چطوری ؟؟؟

_________

اگه من یه سری بازی توی هارد اکسترنال داشته باشم میتونم بدون هیچ مشکلی وصلش کنم یه خود ps3 و بازی رو اجراع کنم ؟؟؟

alipsp
31-01-2011, 20:44
بازی کپی رو میشه روی هارد خود ps3 ریخت ؟؟؟

اگه میشه چطوری ؟؟؟

_________

اگه من یه سری بازی توی هارد اکسترنال داشته باشم میتونم بدون هیچ مشکلی وصلش کنم یه خود ps3 و بازی رو اجراع کنم ؟؟؟

بله چرا نمیشه تا الان ما برده ps3 بودیم حالا اون باید از دست ما بکشه:27:
با برنامه های backup مختلفی که وجود داره میتونید این کارو بکنید.بهترینش الان multiman 1.14 هست
بله اگه بازی ها سالم باشه با همین برنامه ها میتونید اجرا کنید فقط باید حتما ورژن دستگاه کاستوم باشه روی حالت عادی نمیشه!

afsos
31-01-2011, 21:34
مبارکه دوست عزیز.
شما کجای ایران هستی؟راستش اشتباه کردی دانگل رو گرفتی بهت اینداخته چون الان دیگه دانگل از دور خارج شد.
بله یه هکی اومده که دیگه نیاز به این خاموش و ... نیست.دستگاه کلا هویج میشه و مادر زاد -- میشه:31:
اگه میتونی دانگل رو پس بده.
نهایتش 200 mb دانلود لازم داری.اگه حسش باشه شاید آموزش گزاشتم خودم
ممنون از راهنمایتون ، من از همدان هستم
راستش طرف آشناس روم نمیشه ببرم پس بدم
حالا میشه بگید که من الان باید چی کنم ؟
و این آپدیت جدید رو باید از کجا گیر بیارم ؟ و آپدیت شماره ی چنده ؟ وچطور باید دستگاه رو با این کرک جدید آپدیت کرد ؟و کلا چون دستگاه رو تازه گرفتم و هیچی سر در نمیارم ،چیکار باید کنم ؟

J A V I D
31-01-2011, 22:41
تو کاستوم فریم ور 3.55 فیلم بلو ری گذاشتیم به عنوان دیتا شناخت !!!! همون دیسک رو فریم ور اصلی خیلی خوب و قشنگ اجرا شد !

ommolfesad
31-01-2011, 23:09
مجددا" مطرح میکنم

بازی god of war 3 رو اجرا میکنم فیلم اولش اسلومونشن میشه !! حال گیری خفنه
تو بازی اینطوری نیست ، حالا چیکار باید کرد ؟؟ از روی هارد اجرا میکنم ها
ورژن 4.1 با tv full hd hdmi
2: از کجا میتونم دانگل رو آپدیت کنم چون ورژن دانگل من v4.0 هست و پیدا نمیکنم ! 1: بازی god of war 3 اجرا که میشه اولش فیلم ها رو اسلو مونشن اجرا میکنه ، یعنی نشون میده بعد یه هنگ 1 ثانیه میکنه و دوباره ادامه میده .

sony_W810i
31-01-2011, 23:51
برای ه ک باید از ترکیب خوب ورژن های برنامه ها استفاده کرد.من فعلاً با این ترکیب هیچ مشکلی ندارم

CFW: Kmeaw 3.55

Backupmanager: only GAIA manager 2.06
lv2patch v6
fix permission

multiman 1.14.0 برای استفاده از file manager اش فقط

بازم میگم تاحالا حتی یک بار هم Blackscreen نداشتم با این ترکیب و بازی ها همون دفعه اول راحت اجرا میشن و سریع

یک سری نکات داره فقط.
1)این ورژن از GAIA Manager خودش موقع اجرا LV2Patcher داره و نباید قبلش اون LV2Patch رو دستی اجرا کرد.
2)قبل از اجرای Fixpermission حتماً LV2Patch رو دستی اجرا کنید.

3)بعد از هر کپی یک بار LV2Patch و بعد Fixpermission بزنید و وقتی برگشت به XMB دستگاه رو ری استارت کنید.
4)بعدشم فقط کافیه GAIA Manager رو باز کنید (قبلش یک دیسک بازی اصل بذارید تو دستگاه (هر بازی فرق نداره)) و روی بازی کپی که توی هارد خود PS3 هست کلیک کنید. برنامه میپره تو XMB و ایکن دیسک بازی به اونی که روش کلیک کردید تغببر نام میده. دیسک رو اجرا کنید و تمام.

اینا تجربه من هستن. بازی هارو از رو هارد اکسترنال اجرا نمیکنم و نکردم تاحالا.یک بار کردم قبلاً ،دیگه بازی های تو PS3 هم اجرا نمیشد.ترکش کردم:31:
فقط از رو هارد PS3.

ممکنه خیلیاشون اضافه کاری باشن اما من بهبشون اعتقاد دارم و واقعاً بی هیچ مشکلی جواب داده

بازی هایی که تست کردم:
God of WARIII
PES 2011
Assassins Creed:Brotherhood
Metal Gear Solid 4
:10:

تو کاستوم فریم ور 3.55 فیلم بلو ری گذاشتیم به عنوان دیتا شناخت !!!! همون دیسک رو فریم ور اصلی خیلی خوب و قشنگ اجرا شد !

بله از ضعف های این CFW ها اینه که امکان پخش فیلم بلوری رو موقتاً از کار میندازند. با ریختن یک OFW مشکل حل میشه

A.IvI.I.N
01-02-2011, 00:03
اگه حسش باشه شاید آموزش گزاشتم خودم

خدا عمرت بده.
هر کدوم که ریسکش کمتره و بهتره رو اگه اموزش + لینک دانلود فایل ها رو بزاری خودم شخصا یه عمر دعات میکنم.
:11::11::11:

afsos
01-02-2011, 00:37
سلام
یکی از دوستان جواب ما رو که تازه به جمع گلتون پیوستیم لطف کنه بده
من که امروز ps3 گرفتم واسه کرک و خوندن بازیهای کپی بهم دانگل دادن که یکی از دوستان همین بخش فرمودند که یه کرک جدید اومده که دانگل نمی خواد و کاملا دستگاه -- میشه ( این -- یعنی مثل xbox 360 میشه بازی رو کپی کرد و داخل دستگاه گذاشت و یا با dvd یا کپی روی دستگاه و بازی ار روی هارد ،بازی کرد؟ )
این آپدیت جدید رو باید از کجا گیر بیارم ؟ و آپدیت شماره ی چنده ؟ وچطور باید دستگاه رو با این کرک جدید آپدیت کرد ؟و کلا چون دستگاه رو تازه گرفتم و هیچی سر در نمیارم ،چیکار باید کنم ؟

Grand
01-02-2011, 01:02
دوستان که متاسفانه دست و پا شکسته جواب ما رو میدن (یا اصلاً جواب نمیدن!) ما مجبور شدیم خودمون دست به کار بشیم.

این طور که پیداست ورژن multiMAN 1.15.00 هم از طرف تیم هکر PS3 ارائه شده که 8 مگ هم بیشتر نیست.:10:

این هم یک اسکرین شات ازش:

از آدرس زیر میتونید دانلودش کنید:

حالا بریم ببینیم این برنامه رو چطور باید ریخت رو کنسول:46:

Grand
01-02-2011, 03:04
خوب طبق تحقیقاتی که کردم برای اینکه بتونیم بازی‎ها رو بدون دانگل و از روی هارد بازی کنیم چند تا کار باید انجام بدیم که خیلی خلاصه توضیح میدم:

1. ارتقای فریمور کنسول به 3.55 که از لینک زیر قابل دریافت هست:

2. نصب CFW که هم میتونید خودتون اون رو بسازید و هم میتونید به طور کامل اون رو دانلود کنید. (حدود 170 مگابایت)

لینک دانلود:

3. نصب Backup Manager مولتی‏من که جدید‏ترین ورژنش رو (1.15.00) در پست بالا قرار دادم دانلود و نصب کنید.

بعد از اتمال مراحل سه گانه می‏تونید از بازی‏هاتون بک‎آپ بگیرید و یا بک‎آپ‎هایی رو که روی هارد ریختید رو اجرا کنید.

به همین راحتی... به همین خوشمزگی:31:

afsos
01-02-2011, 08:18
خوب طبق تحقیقاتی که کردم برای اینکه بتونیم بازی‎ها رو بدون دانگل و از روی هارد بازی کنیم چند تا کار باید انجام بدیم که خیلی خلاصه توضیح میدم:

1. ارتقای فریمور کنسول به 3.55 که از لینک زیر قابل دریافت هست:

2. نصب CFW که هم میتونید خودتون اون رو بسازید و هم میتونید به طور کامل اون رو دانلود کنید. (حدود 170 مگابایت)

لینک دانلود:

3. نصب Backup Manager مولتی‏من که جدید‏ترین ورژنش رو (1.15.00) در پست بالا قرار دادم دانلود و نصب کنید.

بعد از اتمال مراحل سه گانه می‏تونید از بازی‏هاتون بک‎آپ بگیرید و یا بک‎آپ‎هایی رو که روی هارد ریختید رو اجرا کنید.

خیلی خیلی ممنون
فقط چون من تازه کار هستم و نمی دونم خواستم بپرسم که:
1-این برنامه ها که شما لطف کردید و معرفی کردید چطور روی دستگاه نصب میشه؟
2-یعنی با نصب این برنامه ها روی دستگاه ، می تونیم بازی که کپی شده رو داخل دستگاه بذاریم و اون رو روی دستگاه کپی کنیم و بدون نیاز به خود دیسک کپی ، بازی رو بازی کنیم؟
3-ببخشید اینکه - از بازی هاتون بک آپ بگیرید -یعنی چی؟
بازم معذرت می خوام شاید سوالهام ابتدایی باشه ،ولی چون من تازه یک روزه که دستگاه رو گرفتم این سوالها رو پرسیدم
بازم ممنون

sony_W810i
01-02-2011, 09:35
خیلی خیلی ممنون
فقط چون من تازه کار هستم و نمی دونم خواستم بپرسم که:
1-این برنامه ها که شما لطف کردید و معرفی کردید چطور روی دستگاه نصب میشه؟
2-یعنی با نصب این برنامه ها روی دستگاه ، می تونیم بازی که کپی شده رو داخل دستگاه بذاریم و اون رو روی دستگاه کپی کنیم و بدون نیاز به خود دیسک کپی ، بازی رو بازی کنیم؟
3-ببخشید اینکه - از بازی هاتون بک آپ بگیرید -یعنی چی؟
بازم معذرت می خوام شاید سوالهام ابتدایی باشه ،ولی چون من تازه یک روزه که دستگاه رو گرفتم این سوالها رو پرسیدم
بازم ممنون

دوست عزیز PS3 مثل XBOX نمیتونه مستقیم بازی کپی رو از روی Blue-ray اجرا کنه (من حداقل ندیدم.اگه اشتباه می کنم دوستان بگن )
باید یا از رو هارد خود PS3 یا هارد اکسترنال اجرا بشه.

نصب برنامه: برنامه هایی که میخواید نصب کنید رو ( با پسوند .pkg) کپی کنید تو Root (صفحه اول،یعنی داخل پوشه نباشه )یک فلش با فرمت FAT32 و بزنید به دستگاه.برید تو قسمت Game اگه CFW نصب کرده باشید یک گزینه Install Package یا یک همچین چیزی هستو اونو بزنید لیست برنامه های تو فلش میاد. هرکدومو که خواستید نصب کنید. بعد از نصب، آیکن برنامه تو همون قسمت Game اضافه میشه.

واسه بازی اکثراً نیاز هست که یک دیسک بازی اصلی تو سیستم باشه.
backup یعنی همون کپی خودمون :31:
اونوریا چون میخوان بگن دارن Copyright رو رعایت میکنن،بجای اینکه بگن کپی می گن Backup. مثلاً از بازی هایی که خریدن کپی می گیرند و کپیشون رو بازی میکنند تا دیسک بازی شون کم کم خراب نشه. :21:

همه همینن دوست من. بعد از چند روز راه میفتی. خیالت راحت

afsos
01-02-2011, 10:27
دوست عزیز PS3 مثل XBOX نمیتونه مستقیم بازی کپی رو از روی Blue-ray اجرا کنه (من حداقل ندیدم.اگه اشتباه می کنم دوستان بگن )
باید یا از رو هارد خود PS3 یا هارد اکسترنال اجرا بشه.

نصب برنامه: برنامه هایی که میخواید نصب کنید رو ( با پسوند .pkg) کپی کنید تو Root (صفحه اول،یعنی داخل پوشه نباشه )یک فلش با فرمت FAT32 و بزنید به دستگاه.برید تو قسمت Game اگه CFW نصب کرده باشید یک گزینه Install Package یا یک همچین چیزی هستو اونو بزنید لیست برنامه های تو فلش میاد. هرکدومو که خواستید نصب کنید. بعد از نصب، آیکن برنامه تو همون قسمت Game اضافه میشه.

واسه بازی اکثراً نیاز هست که یک دیسک بازی اصلی تو سیستم باشه.
backup یعنی همون کپی خودمون :31:
اونوریا چون میخوان بگن دارن Copyright رو رعایت میکنن،بجای اینکه بگن کپی می گن Backup. مثلاً از بازی هایی که خریدن کپی می گیرند و کپیشون رو بازی میکنند تا دیسک بازی شون کم کم خراب نشه. :21:

همه همینن دوست من. بعد از چند روز راه میفتی. خیالت راحت
خیلی خیلی ممنون
لطف کردید
یعنی اگه اگه طبق دستور نصب شما دوست عزیز عمل کنم و طی مراحلی که دوست عزیزمون- grand - گفتند برم، دیگه میتونم دیسک کپی هر بازی رو تو دستگاه بذارم اون رو تو هارد کپی کنم و بدون نیاز به دنگل ، کاملا اجرا کنم و در بعضی بازیها هم باید یه دیسک بازی اصلی ( فرقی نداره چه بازی باشه) تو دستگاه باشه ، درست فهمیدم؟
معذرت می خوام اگه بازم بد متوجه شدم:41:

ommolfesad
01-02-2011, 11:27
دوست عزيز تا اونجا كه من فهميدم با اين CFW جديد انگار ميشه بلوري كپي رو مستقيم اجرا كرد !
** يه سوال ديگه :

من PS3 رو كه خريدم همراهش يه دانگل داد آبي رنگه و روش نوشته PS3BREAK.COM V4.0 اولا" اين ورژن تقلبيه ؟ چون تو سايتش اين ور‍ن رو نديدم ، دوما" آپديدتش چطوريه چون نه CD داد و نه چيزه ديگه فقط روش يه جا داره براي سوزن زدن .

alipsp
01-02-2011, 11:34
خب این وسط یه روش رفتن به ریکاوری منو دستگاه میمونه واسه ریختن آخرین CFW که لینکش رو دوستمون 4 تا پست بالا تر گذاشته.البته اینکار رو برای کسایی میگم که دستگاهشون فایل کاستوم فریمور رو نمیشناسه

برای رفتن به منوی مخفیه PS3 برای ریختن ورژن ه ک:
1.دستگاه رو در حالت استند بای بزارید
2.حالا دکمه POWER رو نگه دارید
3.دستگاه روشن میشه بعد یه بوق کوتاه میشنوید بعد 3 ثانیه بوق کوتاه دوم و دستگاه خاموش میشه.حالا سریع دستتون رو بر دارید
4.دوباره انگشت رو روی POWER بزارید دستگاه روشن میشه بوق اول رو میشنوید بعد چند ثانیه بوق دوم بعد چند ثانیه 2 تا بوق پشت سره هم بعد دستتون رو سریع بردارید
5.دسته رو با کابل USB به کنسول وصل کنید
شما الان در RECOVERY MENU کنسول هستید
اینجا هر کاری دوست دارید میتونید انجام بدید تا دستگاه اگه مشکلی داری درست بشه
گزینه آخر آپدیت رو انجام میده.
6.گزینه آخر رو انتخاب کنید.
7.بعد فلشی که فایل CFW رو روش ریختید بزنید به کنسول.
8.دکمه SELECT و START رو با هم بزنید.
منتظر باشید تا فریمور به صورت یک فریمور اصلی نصب بشه و تموم(البته مسیری که واسه نصب آپدیتهای اصلی میرید بعد این مرحله نیازه که فکر کنم همه بلدن دیگه)

alipsp
01-02-2011, 11:44
دوست عزيز تا اونجا كه من فهميدم با اين CFW جديد انگار ميشه بلوري كپي رو مستقيم اجرا كرد !
** يه سوال ديگه :

من PS3 رو كه خريدم همراهش يه دانگل داد آبي رنگه و روش نوشته PS3BREAK.COM V4.0 اولا" اين ورژن تقلبيه ؟ چون تو سايتش اين ور‍ن رو نديدم ، دوما" آپديدتش چطوريه چون نه CD داد و نه چيزه ديگه فقط روش يه جا داره براي سوزن زدن .

اولی رو مطمئن نیستم ولی میگن میشه اجرا کرد
ظاهرا از این چینی ها هست که خب تقلبی حساب نمیشه.چیزه تمیز و خوبیه
آپدیتش اینجوریه:
شما فایل آپدیت رو بر اساس مدل دانگلت و برنامه آپدیت کردنش رو از اینترنت دانلود میکنی
بعد دانگل رو به کامپیوتر وصل میکنی
دکمه سوزنیه رو میزنی
بعد برنامه آپدیت رو اجرا میکنی
فایل آپدیت رو از نوار ابزار لود میکنی و اجرا تموم میشه

ommolfesad
01-02-2011, 12:42
راستي فيلم هاي بلوري كپي رو چي ، آيا از رو CD BLURAY پخش ميكنه ؟؟

sony_W810i
01-02-2011, 13:04
راستي فيلم هاي بلوري كپي رو چي ، آيا از رو CD BLURAY پخش ميكنه ؟؟

تست نکردم ولی شنیدم مشکلی نداره و پخش میکنه

MILIN3M
01-02-2011, 14:42
بچه ها چه وسایلی تو جعبه ps3 هست ..موقع خرید چجوری بفهمیم اکبنده ..دست دوم نیست؟؟

masoud93
01-02-2011, 14:56
آپدیت کنسول به ورژن جدید تر کار آسونیه یا نه ؟؟؟

مثلاً 3.41 رو بکنم 3.55

farbod N73 me
01-02-2011, 16:44

پودر کیک رشد!!:31::31::31:

Grand
01-02-2011, 17:39
خوب ما هم رفتیم تو کار هـک کنسولمون:31:

خوب تا اینجا فریمور رو به 3.55 ارتقا دادیم، به سلامتی ایشاله:7:

CFW هم داره دان میشه، نصبش هم که مثل نصب فریور اصلی مثل آب خوردن میمونه:5:

فقط میونه نحوه نصب multiMAN 1.15.00 که بلد نیستم چطوریه!:41:

کسی میتونه راهنمایی کنه؟

alipsp
01-02-2011, 18:34
بچه ها چه وسایلی تو جعبه ps3 هست ..موقع خرید چجوری بفهمیم اکبنده ..دست دوم نیست؟؟
شما هم از پشت جعبه هم دفترچه داخل جعبه میتونید لیست لوازم داخل پک رو ببینید.معمولا یه دسته و یه کابل برق و یه کابل سه فیش توشه
دیگه باید از ظاهر دستگاه و قیافه فروشنده بفهمی راه خاصی وجود نداره

آپدیت کنسول به ورژن جدید تر کار آسونیه یا نه ؟؟؟

مثلاً 3.41 رو بکنم 3.55
بله راحته
دانلود فایل آپدیت و ریختنش توی فلش به مسیر زیر
PS3/UPDATE/FILE UPDATE
اتصال به کنسول و از قسمت setting برو روی system soft wear update یا یه همچین چیزی که همون گزینه اول یا دومه دقیق یادم نیست بعد قسمت storage update که گزینه دومه انتخاب و تمام

خوب ما هم رفتیم تو کار هـک کنسولمون:31:

خوب تا اینجا فریمور رو به 3.55 ارتقا دادیم، به سلامتی ایشاله:7:

CFW هم داره دان میشه، نصبش هم که مثل نصب فریور اصلی مثل آب خوردن میمونه:5:

فقط میونه نحوه نصب multiMAN 1.15.00 که بلد نیستم چطوریه!:41:

کسی میتونه راهنمایی کنه؟

به سلامتی
شما -- رو انجام دادی مولتی من رو دانلود و اکسترکت کن فایل pkg. رو بریز تو مسیر اصلیه فلش(root)
بعد بزن به 3 بعد در قسمت گیم دوتا فولدر اضافه میشه برو توی پایین فایل رو میشناسه x بزن خلاص

farbod N73 me
01-02-2011, 19:46
دوستان آنلاین باز شرمنده سوال زیاد میپرسم!
امروز یه چیز عجیبی شد!
رفتم توی یک مپ داشتم بازی میکردم(Modern Warfare 2 ) که یه دفعه یه چیزی شد!البته اینم بگم که مپش هم عجیب غریب بود!بالاش نوشته های قرمز داشت! (مپ Estate )بعدش یه هو همه چی گیر کرد و از بازی اومدم بیرون!
حالا اتفاق عجیب این بود که به دفعه اکانتم از 7 به 70 رسید!!!:18:
برا چی اینجوری شده؟

Grand
01-02-2011, 19:51
شما هم از پشت جعبه هم دفترچه داخل جعبه میتونید لیست لوازم داخل پک رو ببینید.معمولا یه دسته و یه کابل برق و یه کابل سه فیش توشه
دیگه باید از ظاهر دستگاه و قیافه فروشنده بفهمی راه خاصی وجود نداره

بله راحته
دانلود فایل آپدیت و ریختنش توی فلش به مسیر زیر
PS3/UPDATE/FILE UPDATE
اتصال به کنسول و از قسمت setting برو روی system soft wear update یا یه همچین چیزی که همون گزینه اول یا دومه دقیق یادم نیست بعد قسمت storage update که گزینه دومه انتخاب و تمام

به سلامتی
شما -- رو انجام دادی مولتی من رو دانلود و اکسترکت کن فایل pkg. رو بریز تو مسیر اصلیه فلش(root)
بعد بزن به 3 بعد در قسمت گیم دوتا فولدر اضافه میشه برو توی پایین فایل رو میشناسه x بزن خلاص

توی پوشه من 3 تا فیل PKG وجود داره! کدوم رو نصب کنم؟

multiMAN ver 1.12.05 BASE [20110113_170000] FW 3.15.pkg

multiMAN ver 1.15.00 BASE [20110131_200000] 355GH.pkg

multiMAN ver 1.15.00 BASE [20110131_200000].pkg

دوستان راهنمایی کنید...

اولی که گمون نکنم باشه:13:

A.IvI.I.N
02-02-2011, 01:28
توی پوشه من 3 تا فیل PKG وجود داره! کدوم رو نصب کنم؟
multiMAN ver 1.12.05 BASE [20110113_170000] FW 3.15.pkg
multiMAN ver 1.15.00 BASE [20110131_200000] 355GH.pkg
multiMAN ver 1.15.00 BASE [20110131_200000].pkg
دوستان راهنمایی کنید...
اولی که گمون نکنم باشه:13:

base رو باید اجرا کنی:46:

دوستان من هـــک جدید رو اجرا کردم ولی بازی هایی که قبلا روی 3.41 بکاپ گرفته بودم ظاهرا پاک شدن:19:
تو بازی سنتر یه نفر میگفت اگه فایل last game (روی مولتی من) اجرا کنی بازی هایی که قبلا بکاپ گرفتی میان و منم همین کار رو کردم ولی جواب نداد:19:
الان روی دستگاهم مولتی من 1.15 نصبه و فایل last game رو هم نصب کردم ولی ظاهرا بازیام پریده.
البته قبل از این کارا از هارد بکاپ گرفته بودم:5:
دوستان اگه راهی بلدین که بتونم بازی های قبلیم رو اجرا کنم کمک کنید و گرنه مجبورم restore بزنم:11::11::11:

A.IvI.I.N
02-02-2011, 01:38
راستی من فعلا فقط gta iv رو تست کردم که براحتی بدون دیسک اجرا میشه:10:

light
02-02-2011, 03:04
چند تا بازی قشنگ دو نفره چی هست ؟
بجز تیکن-فوتبال-کشتی کج

و یه لیست خیلی قشنگ واسه هارد 500 میخواستم

من از بازی رایانه دانگل خریدم ، چیکار کنم که وقتی دانگل هستش و دشتگاه رو روشن میکنیم خودش بشناسدش
ما پلی3 تو گیم نت داریم و نمیشه که روزی 100 بار خاموش روشن و eject کرد

A.IvI.I.N
02-02-2011, 10:56
چند تا بازی قشنگ دو نفره چی هست ؟
بجز تیکن-فوتبال-کشتی کج

و یه لیست خیلی قشنگ واسه هارد 500 میخواستم

من از بازی رایانه دانگل خریدم ، چیکار کنم که وقتی دانگل هستش و دشتگاه رو روشن میکنیم خودش بشناسدش
ما پلی3 تو گیم نت داریم و نمیشه که روزی 100 بار خاموش روشن و eject کرد

نباید دانگل میخریدی:27:
الان با این هـــک جدید دیگه باید دانگل رو بندازی دور:46:

sadeghbb
02-02-2011, 10:58
سلام

حقیقت داره که میگن سرور های PSN ضعیف هستن به همین دلیل تو بازی همیشه دچار لگ و پینگ بالا بودن خواهیم شد؟!
چیزی که توی لایو ایکس باکس دیده نمیشه و سرور های بسیار قوی داره

A.IvI.I.N
02-02-2011, 11:31
سلام
حقیقت داره که میگن سرور های PSN ضعیف هستن به همین دلیل تو بازی همیشه دچار لگ و پینگ بالا بودن خواهیم شد؟!

نه ربطی به psn نداره.
بیشتر به سرعت نت و پینگ خودت ربط داره و البته بعضی وقتا مشکل تو سرور ها پیش میاد که موقتی هستش.
تو ایران هم که ملت با این اینترنت پیزوری میرن و توقع دارن لگ نده:27:
این حرفارو بیشتر فن های xbox برای تضعیف ps3 میزنن (البته نمیتونم منکر بهتر بودن لایو بشم)

حواستون باشه بعد از -- (3.55) اولین بکاپ منجری که قبلا نصب کردید (روی 3.41 یا ... ) رو پاک نکنید چون با این کار پوشه بازیهای رو هارد پاک میشه

دوستان حتما حواستون به این نقل قول باشه تا مثه منه بدبخت بازی هاتون نپره:31:

sadeghbb
02-02-2011, 11:42
نه ربطی به psn نداره.
بیشتر به سرعت نت و پینگ خودت ربط داره و البته بعضی وقتا مشکل تو سرور ها پیش میاد که موقتی هستش.
تو ایران هم که ملت با این اینترنت پیزوری میرن و توقع دارن لگ نده:27:
این حرفارو بیشتر فن های xbox برای تضعیف ps3 میزنن (البته نمیتونم منکر بهتر بودن لایو بشم)

پس شما به کلی اینو رد میکنید؟! و میگید قدرتشون برابر هست و مشکلی برا آنلاین نیست؟!

این جمله شما رو میخواستم بیشتر توضیح بدین از چه لحاظ بهتره؟

A.IvI.I.N
02-02-2011, 11:51
پس شما به کلی اینو رد میکنید؟! و میگید قدرتشون برابر هست و مشکلی برا آنلاین نیست؟!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین جمله شما رو میخواستم بیشتر توضیح بدین از چه لحاظ بهتره؟

والا من که تا حالا لایو نزدم پس نمیتونم قضاوت کنم و فقط شنیده های خودم از اساتید و اهل فن رو به
شما انتقال دادم .
ولی اینکه بگیم psn ضعیفه رو 100% رد میکنم.
اگه شما پهنای باند خوب و پینگ خوبی داشته باشی مشکلی نخواهی داشت.
من کسانی رو سراغ دارم که حتی با نت 128 تو psn بازی میکنن.

sonixax
02-02-2011, 17:16
سلام

نه عزیزم حقیقت نداره .
من هم تو PSN هستم - هم توی لایو از نظر سرعت هیچ فرقی با هم ندارند . اگر قرار بود سونی نتونه 4 تا سرور دست و پا کنه که باید بره بمیره که ...

لایو بهتر از PSN هست چون یوزر فرندلی تره و امکانات بیشتری به کاربران میده نه اینکه سرعتش بیشتره !

alipsp
02-02-2011, 17:47
base رو باید اجرا کنی:46:

دوستان من هـــک جدید رو اجرا کردم ولی بازی هایی که قبلا روی 3.41 بکاپ گرفته بودم ظاهرا پاک شدن:19:
تو بازی سنتر یه نفر میگفت اگه فایل last game (روی مولتی من) اجرا کنی بازی هایی که قبلا بکاپ گرفتی میان و منم همین کار رو کردم ولی جواب نداد:19:
الان روی دستگاهم مولتی من 1.15 نصبه و فایل last game رو هم نصب کردم ولی ظاهرا بازیام پریده.
البته قبل از این کارا از هارد بکاپ گرفته بودم:5:
دوستان اگه راهی بلدین که بتونم بازی های قبلیم رو اجرا کنم کمک کنید و گرنه مجبورم restore بزنم:11::11::11:
شما با مولتی من 1.14 تست کن ببین میاد
من همچین مشکلی نداشتم.ولی شما یه کاره اشتباه کردی که بک آپ منیجر رو پاک کردی تو پ.خ یادم رفت بهت بگم. شما منجیر رو پاک کردی یحتمل فولدر بازیهاشم پاک شده به ظرفیت خالی هاردت دقت کن ببین خالی شده.
اگه خالیه که خب بازیها پریده اگه نه هنوز پره بازیهات هست و نیاز به ریستور نیست

A.IvI.I.N
02-02-2011, 20:47
اره رفیق دقیقا مشکل از پاک کردن backup manager بود که باعث شد بازیا به فنا بره:27:
ولی خوشبختانه قبلش از هارد دستگاهم backup گرفته بودم و با یه restore بازیا برگشت:5:

Download Master
02-02-2011, 23:39
دوستان عزیز منم بالاخره PS3 دار شدم

اگه پیشنهادی دارید که در اول کار به دردم میخوره ممنون میشم بگید. البته فکر کنم اولین اشتباهمو با Update به 3.56 مرتکب شدم

یه 120 با 2 دسته Move و Camera و Resisstance 2 و بازی Move Starter خریدم 600 تومن البته میگفت واست مجانی هـک میکنم ولی گفتم هـک جدید میخوام نداشت فقط با دانگل هـک میکرد که نخواستم

اولین بازیم رو هم تو PSN انجام دادم Resisstance 2 رو با 59 نفر دیگه آنلاین بازی کردم بدون لگ خاصی (تنها حالت لگ موقعی بود که مثلا با Snipe یه نفر رو میزدی 2 - 3 دهم ثانیه بعد طرف میمرد )

کیفیت Move هم که کاری جز تحسین باقی نمیذاره . فقط اگه یکم زاویه دوربینش رو بیشتر میکردن بهتر بود وقتی 2 نفره بازی میکنیم همش از کادر میپرم بیرون!

با توجه به کیفیتی که من از آنلاینش دیدم حالا دو دل شدم که هـک بکنم یا نه؟

اصلا نمیدونم چرا ولی من که خودم PC Gamer ام با اینکه Resisstance واسه 2 سال پیشه و منم اصلا از این سبک خوشم نمیاد ولی خیلی باهاش حال کردم. مثل اینکه بازی ارجینال اصلا یه حال دیگه ای میده.:18:

از یه طرف حاضر نیستم واسه بازیهای Single Player مثل GOW یا MGS4 کلی پول خرج کنم (تازه اگه همه ی این بازیها پیدا بشه ) از اون طرفم لذت آنلاین رو نمیشه از دست داد ( نمیدونم از Live بهتره یا نه ولی از همه ی سرویسای بازی آنلاین PC مثل Game Ranger , Garena , Hamachi , Tungle , ... بهتر بود.)

به ذهنم زده برم سراغ بازی ارجینال . با این کار هم آدم کمتر بازی میکنه و هم با کیفیت تر بازی میکنه و از بازیش لذت میبره و هم هر بازی رو دیگه بازی نمیکنه و میره با تحقیق قبلی بازی میخره ولی از یه طرفم حاضر نیستم واسه یه بازی مثل Sport Championship حدود 60 هزار تومن پول بدم. خوشحال میشم نظرتون رو بدونم

ahmad97
03-02-2011, 01:26
سلام دوستان
قضیه ه...ک جدید چیه؟ یعنی به صورت عمومی الان استفاده میشه یا در حد وعده؟:21:
راستش من تو چند تا سایت خوندم اکثر بازیها رو پلی استشن ه...ک شده درس اجرا نمیشن !! مشکل صدا و ....:13:
با این قیمتی که الان دارن ایکس باکسو میفروشن حس خریدش نیس
ولی پلی استیشن ارزششو داره فقط باید مطمئن باشم که بازی ها درس اجرا میشن یا نه؟ در ثانی اسلیم بخرم یا فت ؟
ممنون اگه راهنمایی کنین و هر راهنمایی که واسه خرید پلی استیشن مفید باشه:31:

sony_W810i
03-02-2011, 08:15
دوستان عزیز منم بالاخره PS3 دار شدم

اگه پیشنهادی دارید که در اول کار به دردم میخوره ممنون میشم بگید. البته فکر کنم اولین اشتباهمو با Update به 3.56 مرتکب شدم

یه 120 با 2 دسته Move و Camera و Resisstance 2 و بازی Move Starter خریدم 600 تومن البته میگفت واست مجانی هـک میکنم ولی گفتم هـک جدید میخوام نداشت فقط با دانگل هـک میکرد که نخواستم

اولین بازیم رو هم تو PSN انجام دادم Resisstance 2 رو با 59 نفر دیگه آنلاین بازی کردم بدون لگ خاصی (تنها حالت لگ موقعی بود که مثلا با Snipe یه نفر رو میزدی 2 - 3 دهم ثانیه بعد طرف میمرد )

کیفیت Move هم که کاری جز تحسین باقی نمیذاره . فقط اگه یکم زاویه دوربینش رو بیشتر میکردن بهتر بود وقتی 2 نفره بازی میکنیم همش از کادر میپرم بیرون!

با توجه به کیفیتی که من از آنلاینش دیدم حالا دو دل شدم که هـک بکنم یا نه؟

اصلا نمیدونم چرا ولی من که خودم PC Gamer ام با اینکه Resisstance واسه 2 سال پیشه و منم اصلا از این سبک خوشم نمیاد ولی خیلی باهاش حال کردم. مثل اینکه بازی ارجینال اصلا یه حال دیگه ای میده.:18:

از یه طرف حاضر نیستم واسه بازیهای Single Player مثل GOW یا MGS4 کلی پول خرج کنم (تازه اگه همه ی این بازیها پیدا بشه ) از اون طرفم لذت آنلاین رو نمیشه از دست داد ( نمیدونم از Live بهتره یا نه ولی از همه ی سرویسای بازی آنلاین PC مثل Game Ranger , Garena , Hamachi , Tungle , ... بهتر بود.)

به ذهنم زده برم سراغ بازی ارجینال . با این کار هم آدم کمتر بازی میکنه و هم با کیفیت تر بازی میکنه و از بازیش لذت میبره و هم هر بازی رو دیگه بازی نمیکنه و میره با تحقیق قبلی بازی میخره ولی از یه طرفم حاضر نیستم واسه یه بازی مثل Sport Championship حدود 60 هزار تومن پول بدم. خوشحال میشم نظرتون رو بدونم

مبارکه

پس فعلاً باید بازی نخری یا بازی اصل بخری (منم میخواستم فقط بازی اصل بخرم و اینا.... ولی کمر شکن هست یکم :D

راستش وقتی ادم 600 میده کنسول میخره حیفش میاد اینهمه بازی که واسه PS3 هست رو نتونه بازی کنه.

---------- Post added at 08:15 AM ---------- Previous post was at 08:12 AM ----------

سلام دوستان
قضیه ه...ک جدید چیه؟ یعنی به صورت عمومی الان استفاده میشه یا در حد وعده؟:21:
راستش من تو چند تا سایت خوندم اکثر بازیها رو پلی استشن ه...ک شده درس اجرا نمیشن !! مشکل صدا و ....:13:
با این قیمتی که الان دارن ایکس باکسو میفروشن حس خریدش نیس
ولی پلی استیشن ارزششو داره فقط باید مطمئن باشم که بازی ها درس اجرا میشن یا نه؟ در ثانی اسلیم بخرم یا فت ؟
ممنون اگه راهنمایی کنین و هر راهنمایی که واسه خرید پلی استیشن مفید باشه:31:

-- جدید اینه که یک CFW نصب میکنی بدون هیچ دانگلی بازی اجرا میشه مثل هلو
این مشکلات حالا تقریباً حل شده.
فقط باید باهاش ور بری دستت بیاد چجوری کار میکنه. یا از یکی یاد بگیری.

FAT پبدا نمیشه. اگه هم شد دسته دوم هست 100%
:10:

afsos
03-02-2011, 09:24
سلام خدمت دوستان
می خوام یه هارد اکسترنال بگیرم ، فقط وفقط واسه انتقال بازی ها و کپیشون تو ps3
حالا به نظرتون چی بگیرم؟ البته میخوام ظرفیتش 320 یا حداکثر 500 باشه و کیفیت و سرعتش در حد عالی
فقط اینکه ps3 ، آیا usb 3 ساپورت هست یا usb 2 ؟

Gamemaster
03-02-2011, 13:17
مارك سيگيت بگير
2 هست -3 كه تازه وارده

Grand
04-02-2011, 15:25
کسی تا حالا تونسته COD6 رو با -- جدید انجام بده؟ اصلاً میشه؟

ommolfesad
04-02-2011, 16:35
من CFW رو نصب کردم به راحتی بازی ها رو بدون دانگل اجرا میکنم ، فقط برای فیلمهای 3D موندم چی کار کنم .

در آپدیت 3.50 شرکت سونی این قابلیت اضافه شده ولی در ورژن 3.55 که من نصب کردم ( همون بدون دانگل) گزینه 1080P 3D نیست !؟
ورژن بالاتری هم سراغ دارید ؟

Grand
04-02-2011, 18:21
من CFW رو نصب کردم به راحتی بازی ها رو بدون دانگل اجرا میکنم ، فقط برای فیلمهای 3D موندم چی کار کنم .

در آپدیت 3.50 شرکت سونی این قابلیت اضافه شده ولی در ورژن 3.55 که من نصب کردم ( همون بدون دانگل) گزینه 1080P 3D نیست !؟
ورژن بالاتری هم سراغ دارید ؟

3.56 به راحتی 3D رو ساپورت میکنه...

ommolfesad
04-02-2011, 19:28
3.56 به راحتی 3D رو ساپورت میکنه...

ولی ه ک نشده که ؟ تازه اونم بدون دانگل !

hamhami_333
04-02-2011, 23:21
از کجا میتونم لیست بازیهای انحصاری که واسه PS3 تا الان اومده رو ببینم ؟

ommolfesad
05-02-2011, 00:19
از کجا میتونم لیست بازیهای انحصاری که واسه PS3 تا الان اومده رو ببینم ؟

دوست من از این لینک پائین میتونی کاملترین لیست بازی ها رو ببینی .

** بازی انحصاری در ستون Exclusive با Yes نشون داده شدن .

J A V I D
05-02-2011, 09:36
کسی تا حالا تونسته COD6 رو با -- جدید انجام بده؟ اصلاً میشه؟

رو CFW والا ما دیسک اوریجینالشم گذاشتیم اجرا نشد و صفحه سیاه شد !!!!

A.IvI.I.N
05-02-2011, 11:03
cod 6 از جمله بازي هايي هستش كه با هـــك جديد فعلا اجرا نميشه.
اينم ليست بازي هايي كه اجرا نميشه:

Apache Air Assault
Brunswick Pro Bowling
Call of Duty 4: MW1
Call of Duty 6: MW2 R1
Call of Duty 6: MW2 R2
Dead to Rights Retribution
Eat Lead
Eternal Sonata
Prince of Persia
Prince of Persia The Forgotten Sands
Sega Superstars Tennis
Skate 3
Split Second
Tomb Raider: Underworld
Tornado Outbreak
Virtua Fighter 5
Winter Sport 2011

Gamemaster
05-02-2011, 13:19
Apache Air Assault

براي من اجرا شد

J A V I D
05-02-2011, 14:25

اینم برای من اجرا شد ! بقیش رو تست نکردم !

A.IvI.I.N
05-02-2011, 15:45
نيمدونم والا منم به نقل از بازي رايانــه گفتم:31:

BATMAN-LOVE
05-02-2011, 15:51
كسي از اين كيبورد سراغ داره جايي داشته باشه؟؟؟خودم دارم---يكي از بچه ها ميخواد---

sony_W810i
06-02-2011, 10:37
linux به 3.55 برگشت
یکی هم ظاهراً داره درباره unlock کردن SPE های اضافی ps3 حرف میزنه

Gamemaster
06-02-2011, 13:52
چرا مولتيمن من ايكونش پريده عكس فقل داره ؟

A.IvI.I.N
06-02-2011, 21:34
چرا مولتيمن من ايكونش پريده عكس فقل داره ؟

ورژن چنده...؟؟؟
مولتی من 1.15 نصب کن.

لینک دانلود:

arash273
06-02-2011, 22:10
سلام
من ورژن دسگاهمو 3.55 کردم ولی بلد نیستم بقیه کار هاشو انجام بدم می شه راهنمایی کنید

Gamemaster
06-02-2011, 22:42
درست شد ممنون:10:

ommolfesad
07-02-2011, 12:15
هارد PS3 رو در آوردم كه عوضش كنم (120گيگ هست ) ديدم ماركش SEGATE نيست و TOSHIBA هست ؟!!!

اين درسته ؟؟ كسي اين مدلي ديده ؟؟

J A V I D
07-02-2011, 12:35
هارد PS3 رو در آوردم كه عوضش كنم (120گيگ هست ) ديدم ماركش SEGATE نيست و TOSHIBA هست ؟!!!

درسته یه سری از 120 ها هاردشون توشیبا ...

ommolfesad
07-02-2011, 12:37
دوست عزيز يه سواله ديگه ، ديدي كه وقتي MP3 گوش ميكني يكسري رقص نورهاي جالبي مياد ، حالا ميشه مدلهاي ديگه اي رو دانلود كرد و رو PS3 نصب كرد ؟؟

اگر بشه خيلي حال ميده

Grand
07-02-2011, 15:06
cod 6 از جمله بازي هايي هستش كه با هـــك جديد فعلا اجرا نميشه.
اينم ليست بازي هايي كه اجرا نميشه:

Apache Air Assault
Brunswick Pro Bowling
Call of Duty 4: MW1
Call of Duty 6: MW2 R1
Call of Duty 6: MW2 R2
Dead to Rights Retribution
Eat Lead
Eternal Sonata
Prince of Persia
Sega Superstars Tennis
Skate 3
Split Second
Tomb Raider: Underworld
Tornado Outbreak
Virtua Fighter 5
Winter Sport 2011

در آینده ممکنه بشه این بازی ها رو اجرا کرد؟

A.IvI.I.N
07-02-2011, 17:06
آره رفيق كار نشد نداره:46:

sony_W810i
07-02-2011, 19:50

واسه من 250 گیگ Toshiba هست

dooste.man83
08-02-2011, 00:16
دوستان این ورژن 13 گیگ gt5 با 19 گیگش چه فرقی داره ... ببخشید اگر سوال تکراریه یا جای پرسیدنش اینجا نبود...ممنون میشم جواب بدید دوستان

J A V I D
08-02-2011, 12:49
دوستان این ورژن 13 گیگ gt5 با 19 گیگش چه فرقی داره ... ببخشید اگر سوال تکراریه یا جای پرسیدنش اینجا نبود...ممنون میشم جواب بدید دوستان

البته من همچین نسخه ای ندیدم ، ولی در حالت کلی نسخه های اروپایی چون فایل های زبان بیشتری توشونه حجمشون بیشتر از نسخه های آمریکاییه ، وگرنه خود بازی هیچ فرقی نداره !

ommolfesad
08-02-2011, 16:09
دوست عزيز يه سواله ديگه ، ديدي كه وقتي MP3 گوش ميكني يكسري رقص نورهاي جالبي مياد ، حالا ميشه مدلهاي ديگه اي رو دانلود كرد و رو PS3 نصب كرد ؟؟

اگر بشه خيلي حال ميده

دوستان كسي نظري نداره ؟؟

Gamemaster
08-02-2011, 16:25
MindJack اجرا شد

dooste.man83
08-02-2011, 16:51
سلام به همهٔ دوستان یه کمک فوری می‌خوام ... من علت اجرا نشدن بعضی‌ از بازی هامو فهمیدم چون فایلهای بالای ۴ گیگ داشته کسی‌ که ازشون بازی گرفتم مثلا ۴ تا فایل ۱ گیگ تبدیل کردن حالا می‌خواستم اینرو دوباره تبدیل به فایل اصلیش و تک فایل کنم .... می‌خواستم لطف کنید برنامه‌ای که این چند تا فایل رو تبدیل به یک فایل اصلی‌ می‌کنه واسم لینکشو بذارید و طرز کار باهاشم بهم بگید ... ممنون از لطفتون...

sonixax
08-02-2011, 18:51
البته من همچین نسخه ای ندیدم ، ولی در حالت کلی نسخه های اروپایی چون فایل های زبان بیشتری توشونه حجمشون بیشتر از نسخه های آمریکاییه ، وگرنه خود بازی هیچ فرقی نداره !

درسته جاوید جان - بازی های Multi5 حجمشون بیشتره بعضی هاشون چند مگ چون فقط Text ها فرق میکنه مثل متال گیر - بعضی هاشون چند گیگ چون صدا ها هم فرق میکنه مثل Prince of persia .

ommolfesad
09-02-2011, 21:58
هارد 500 اکسترنال USB خریدم ، حالا رو PS3 شناخته نمیشه !!!

فت رو 32 کردم نشد ، فت رو بحالت اول NTFS برگردوندم بازم نشد !!!!!

این هم مشخصات این هارد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چیکارش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

shab_2008
09-02-2011, 22:49
هارد 500 اکسترنال USB خریدم ، حالا رو PS3 شناخته نمیشه !!!

فت رو 32 کردم نشد ، فت رو بحالت اول NTFS برگردوندم بازم نشد !!!!!

این هم مشخصات این هارد

چیکارش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

ورژن فرمورتون چنده؟

اگه 3.50 به بالا باشه باید بگم که به دلیل مساثل امنیتی سونی کاری کرده که یه سری حافظه های USB توسط کنسول شناسایی نمیشه!

ommolfesad
09-02-2011, 22:55
با cfw آپدیت کردم 3.55 هست .

این همه دوستان بازی رو این 500 یا 1 ترا میریزن پس ورژن هاشون باید قدیمی باشه ؟؟

light
09-02-2011, 23:36
کسی از تبدیل تبدیل PII-PIII Controller Convertor چیزی میدونه ؟ اطلاعات کامل میخوام، چون میخوام بخرم
باهاش میشه دسته ps2 رو به کنسول ps3 وصل کرد

میخواستم ببینم کاراییش چطوره و اینکه ارزش داره بگیرم
خراب نشه ، بعد همون کارایی دسته ps3 رو میکنه یا نه ؟

Amir M.ohAma.D
09-02-2011, 23:53
کسی از تبدیل تبدیل PII-PIII Controller Convertor چیزی میدونه ؟ اطلاعات کامل میخوام، چون میخوام بخرم
باهاش میشه دسته ps2 رو به کنسول ps3 وصل کرد

میخواستم ببینم کاراییش چطوره و اینکه ارزش داره بگیرم
خراب نشه ، بعد همون کارایی دسته ps3 رو میکنه یا نه ؟
اره میشه.تو بعضی بازیها جواب نمیده.ارزش داره شک نکن.5.6 تومنه دیگه
دسته کامپیوترم من به PS3 میزنم میخوره:31:

light
10-02-2011, 02:34
اون تبدیل رو بیشتر واسه بازی تیکن و کشتی کج میخواستم بگیرم

J A V I D
10-02-2011, 07:46

این مدل هارد من زیاد اومده دستم ، مشکلی نداره ، می تونم بپرسم با چه برنامه ای فت 32 کردید ؟؟؟ احتمالا ایراد از برنامه تون بوده ... با یه برنامه دیگه هارد رو فورمت فت 32 کنید ...

ommolfesad
10-02-2011, 10:17
این مدل هارد من زیاد اومده دستم ، مشکلی نداره ، می تونم بپرسم با چه برنامه ای فت 32 کردید ؟؟؟ احتمالا ایراد از برنامه تون بوده ... با یه برنامه دیگه هارد رو فورمت فت 32 کنید ...

دوست من ، اول تشكر بابت جوابتون

من با برنامه پاراگون منيجر (سيستم رو با cd پاراگون منيجير بوت كردم ) و اونجا فرمت كردم با فت 32 ( كليه مراحل رو 2 بار انجام دادم كه اشتباهي اگر بوده اصلاح بشه ).

توي ويندوز به عنوان فت 32 ميشناسه و اطلاعات در ويندوز براحتي كپي و del ميشن !!

shab_2008
10-02-2011, 10:21

نه من منظورم فرمور اصلی بود نه فرمور ه ک شده!

وقتی هارد رو به کنسول وصل میکنید پیغام Unknown اون بالای صفحه ظاهر میشه یا هیچ پیغامی نمیده و خودتون متوجه میشید که کنسول هادر رو نمیشناسه!؟ ( این دو تا خیلی با هم فرق دارنا !):31:

alipsp
10-02-2011, 10:27
دوست من ، اول تشكر بابت جوابتون

من با برنامه پاراگون منيجر (سيستم رو با cd پاراگون منيجير بوت كردم ) و اونجا فرمت كردم با فت 32 ( كليه مراحل رو 2 بار انجام دادم كه اشتباهي اگر بوده اصلاح بشه ).

توي ويندوز به عنوان فت 32 ميشناسه و اطلاعات در ويندوز براحتي كپي و del ميشن !!

مستر با این برنامه بزن ببین میشه.من همین مشکل رو داشتم با این برنامه حل شد
Acronis Disk Director Suite

ommolfesad
10-02-2011, 12:52
حتما" امتحان ميكنم ، در ضمن هارد رو وصل ميكنم به ps3 به هيچ عنوان عكس العملي نشون نميده .

البته با مستر خود وسترن ديجيتال كه از سايتش گرفتم زدم كه نشد !

باور كن اين usb3 با ps3 همخوني نداره !!

من اولين قرباني هستم و منتظر كاربراي ديگه باشيم كه به اين مشكل بر ميخورن !!!

alishadabmehr
10-02-2011, 16:52
با سلام.دوستان یه سوال داشتم که اگه از مالزی واسم ps3 بیارن مشکلی نداره؟آخه میگه قیمتش تقریبا 100 تومن با اینجا تفاوت داره و بازی چی از اونجا بگیره بهتره؟