PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Play Station 3

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

abol_fa
23-11-2010, 17:37
به امید خدا یا Update جدید اومد یا من از PSN کلا BAN شدم .

دیگه نمی شه توی PSN رفت . پیغام Update کردن می ده .
اون یک روزی که PSN بسته بود رو امنیتش کار کردن...

dooste.man83
23-11-2010, 20:41
سلام یه سوال داشتم من دانگل رو که متصل می‌کنم سبز می‌شه بدون اینکه هیچی‌ وصل کنم اضافه ...روی APP_HOME/PS3_GAME که میرم مینویسه
AN EROOR OCCURRED DURING THE START OPERATION
(80029F14
می‌خواستم بدونم دستگاه شمام اینجوری هست یا نه... بازی کپی‌ هم نشون نمیده

sonixax
23-11-2010, 20:53
كسي هنوز اين بازيرو نديده واسه ps3؟؟؟قرار بود اين روزا بياد!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این همونیه که بازسازی شده و گرافیکش بهتر شده و خرده کاری هاش بیشتر شده و ....
یا همون سه تای PS2 رو برداشتن چپوندن توی بلوری ؟

پریروز ریلیز شده :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Hunter lord
23-11-2010, 21:09
دیگه هیچ راهی برای رفتن به PSN نیست . :13:

Ban شدم واقعا ××× :19:

sonixax
23-11-2010, 21:33
دیگه هیچ راهی برای رفتن به PSN نیست . :13:

Ban شدم واقعا ××× :19:

مگه PSN هم بن میکنه ؟

alipsp
24-11-2010, 12:14
مگه PSN هم بن میکنه ؟
فکر نکنم بن کنه.ولی دیگه با دانگل نمیشه بری.
باید حتما 3.50 شی.
به شخصه سونی رو میپرستم خیلی کارش درسته.هنوز یه هفته نشد همه -- هارو بست.:5:

J A V I D
24-11-2010, 20:40
سلام یه سوال داشتم من دانگل رو که متصل می‌کنم سبز می‌شه بدون اینکه هیچی‌ وصل کنم اضافه ...روی APP_HOME/PS3_GAME که میرم مینویسه
AN EROOR OCCURRED DURING THE START OPERATION
(80029F14
می‌خواستم بدونم دستگاه شمام اینجوری هست یا نه... بازی کپی‌ هم نشون نمیده

دوست عزیز برای استفاده از بازی های کپی شما باید یه برنامه مثل اوپن منیجر هم روی پلی استیشن سه تون نصب کنید بدون هیچی معلومه هیچی نشون نمی ده اون خطا هم که گفتید خیلی عادی و طبیعیه ! یه بک آپ مینجر نصب کنید و از طریق اون بازی ها رو اجرا کنید ...

BATMAN-LOVE
25-11-2010, 04:49
از اين دسته ها مشكي گير مياد؟؟؟؟؟؟؟؟

farbod N73 me
25-11-2010, 11:41

این مدل اولیه ی دسته ی PS3 هستش بعدش فکر کنم کنسل شد!

Alex Fera
25-11-2010, 15:56
این یکی از دسته های فیک هستش که تو نت برای ps4 پخش شده و به نظرم کاملا فیک هست چون اصلا توی دست راحت نیست
یه لحظه فکر کنید این تو دستتون باشه؟

end_of_world
25-11-2010, 16:05
سلام دوستان
من دوتا سوال داشتم
- کنسولم مشکل پیدا کرده
وقتی روشنش می کنم یه چراغ زرد نشون میده بعد چند ثانیه چراق قرمز رنگ چشمک میزنه
اینترنتو که جستجو کردم فهمیدم که به این مشکل میگن RLoD
راستش من آپدیت خاصی هم روی کنسولم نصب نکردم و فقط بطور معمولی بازی می کردم

- قصد داشتم همین -- کنسول رو انجام بدم و یو اس بیشو بگیرم فقط میخواستم مطمئن بشم که در اجرای بازی ها با این -- مشکلی وجود داره یا نه ؟ منظورم اینه که براحتی میتونم بازی کنم ؟

البته اول باید کنسولمو درست کنم . اگه کسی قبلا همچین مشکلی داشته یا اطلاعاتی در این مورد داره ممنون میشم کمک کنید

Hunter lord
25-11-2010, 16:10
دوستمون راست می گه . اگه دسته های PS3 این بود فکر کنم کسی طرف PS3 (ع) نمی رفت .

---------- Post added at 05:10 PM ---------- Previous post was at 05:07 PM ----------

سلام دوستان
من دوتا سوال داشتم
- کنسولم مشکل پیدا کرده
وقتی روشنش می کنم یه چراغ زرد نشون میده بعد چند ثانیه چراق قرمز رنگ چشمک میزنه
اینترنتو که جستجو کردم فهمیدم که به این مشکل میگن RLoD
راستش من آپدیت خاصی هم روی کنسولم نصب نکردم و فقط بطور معمولی بازی می کردم

- قصد داشتم همین -- کنسول رو انجام بدم و یو اس بیشو بگیرم فقط میخواستم مطمئن بشم که در اجرای بازی ها با این -- مشکلی وجود داره یا نه ؟ منظورم اینه که براحتی میتونم بازی کنم ؟

البته اول باید کنسولمو درست کنم . اگه کسی قبلا همچین مشکلی داشته یا اطلاعاتی در این مورد داره ممنون میشم کمک کنید

چراغ زرد تو مایه های همون سه چراغ X360 هستش ولی نجات کنسول از این خرابی درصدش بالاتر هستش . بهتره به یک تعمیر کار مراجعه کنید.

H A C K هم هیچ مشکلی نیست فقط PSN قیدش باید زده بشه .

end_of_world
25-11-2010, 16:12
شما تعمیرکار خوبی رو سراغ دارید البته به جز نکست جن
در کل منظورم آینه که آدم مورد اعتمادی باشه و کنسولم رو سالم تحویل بگیرم
در مورد دلایل بروز این مشکل اگه توضیح بدید ممنون میشم

Hunter lord
25-11-2010, 16:15

نه متاسفانه . بنظرم همون نکست جن بهترین جا هستش .

end_of_world
25-11-2010, 16:32
دوستان کس دیگه ای رو سراغ ندارید
خیلی مهمه
ممنون

sonixax
25-11-2010, 18:42

من از این مدل دیدم ولی برای Ps3 نبود .

SamGun
26-11-2010, 11:15
این یکی از دسته های فیک هستش که تو نت برای ps4 پخش شده و به نظرم کاملا فیک هست چون اصلا توی دست راحت نیست

آقا کی گفته این دسته ها Fake PS4 هست !!! :31:

تو اولین معرفی PS3 این دسته ها عرضه میشدن که تو همون اوایل کار با نارضایتی مردم روبه رو شدن و Sony مجبور شد دوباره یه Play Back به محصول خودش بزنه و از دسته های قدیمی استفاده کنه.

این دسته ها مخصوص PS3 ساخته شده بود.

بله . همینجا آقا میثم خودمون تو این زمینه کار میکنن و تعمیر کار های خوبی هم به احتمال زیاد میشناسن:

Hunter lord
26-11-2010, 13:06
منم بودم اعتراض می کردم . به جای PS3 باید باهاش بومرنگ بازی می کردیم !!! :31:

foxyjanam
26-11-2010, 20:11
آقا این GT 5 کنسولمون ( :31:) عجب چیزیه !!!
خیلی خوبه فقط یه کم زمان نصب رو کم کنن ( مینویسه 30min ولی لا اقل 45min شد واسه من ، بلکه هم بیشتر )
افتخار میکنیم به PS3 :5:
مبارک هممون باشه :11:

M A X I M U M
26-11-2010, 20:28
دوستان الان قیمت یک پی اس 3 چنده ؟
من پرسیدم فروشنده گفت الان فقط مدل اسلیم 120 و 250 هست و قبلیا دیس شدن
قیمت هم گفت حدود 380 !!!
شما اطلاعی از قیمت دقیق ندارید ؟

foxyjanam
26-11-2010, 20:38
دوستان الان قیمت یک پی اس 3 چنده ؟
من پرسیدم فروشنده گفت الان فقط مدل اسلیم 120 و 250 هست و قبلیا دیس شدن
قیمت هم گفت حدود 380 !!!
شما اطلاعی از قیمت دقیق ندارید ؟
دقیقا قیمت همین 380 تومنه
250 گیگ هم 420
160 هم پیدا میشه قیمت ندارم
فت هم دیگه نیس نو.

M A X I M U M
26-11-2010, 21:13
الان 380 تومن من یه دونه بخرم
میخوام هکش کنم
تو ایران انگار مطمئن ترین جا همین بازی رایانه هست
اونام میگن که شما هر موقع میخوای با -- بازی کنی دانگل رو میزنی به کنسول و بازی می کنی هر موقع هم خواستی آنلاین بزنی دانگل رو درمیاری و بدون مشکل آنلاین بازی می کنی
در ضمن من شنیدم که این -- مال آپدیت 3.41 هست و روی 3.42 اجرا نمیشه
یا میشه و درست اجرا نمیشه
خلاصه من خیلی حساسم فقط میخوام مطمئن بشم که بدون هیچ گونه مشکلی میتونم بازی های دلخواهمو انجام بدم
کسی میتونه توضیح بده در این مورد ؟

golabi2
27-11-2010, 12:22
این مدل اولیه ی دسته ی PS3 هستش بعدش فکر کنم کنسل شد!

حق با farbod N73 me.اوایل که ps3 معرفی شد قرار بود با این دسته عرضه بشن ولی به ببعضی از کاربرا که داده بودن واسه تست نپسندیده بودن!

abol_fa
27-11-2010, 17:45
اگر ps3 رو دانگرید کنیم بعد دوباره میشه آپدیت کرد؟

Hunter lord
27-11-2010, 20:55

بله .

ولی این چه کاری که دانگرید کنیم بعد Update .

یک دفعه به فریم مورد نظر دانگرید کنید .

J A V I D
27-11-2010, 23:00
ما قصد درایم فردا یه گراند توریسما پنج بخریم ، البته دستگاه رو کپی خور نگه می داریم و تا آخر ماه یه پلی سه دیگه می خریم ... بزنیم تو خط آنلاین و زندگی دوباره :) اصلا با دانگل پلی سه حال نمی ده احساس می کنم آتاریه !

abol_fa
27-11-2010, 23:36
بله .

ولی این چه کاری که دانگرید کنیم بعد Update .

یک دفعه به فریم مورد نظر دانگرید کنید .
واسه GT5 جوووووون باید آپدیت کرد دیگه:31:

BATMAN-LOVE
28-11-2010, 00:17
من ميخوام با كنسول يه فيلم دانلود كنم---اما 13 تا لينك داره كه فقط آدرس گذاشته---حالا راهي واسه دانلود كردن هست؟؟؟

BATMAN-LOVE
29-11-2010, 05:12
بالاخره تونستم!!!

Alex Fera
29-11-2010, 14:16

این مشکیه؟؟؟؟؟؟؟:18::18::18::18::18::18:

foxyjanam
29-11-2010, 14:40
بزنیم تو خط آنلاین و زندگی دوباره :) اصلا با دانگل پلی سه حال نمی ده احساس می کنم آتاریه !
منم دقیقا به خاطر همین دنبال دانگل نرفتم PS3 مثه آتاری نیس که فقط بازی کنی سرگرم شی ، ( کارای جانبیش + بازیش ) = حقیقت PS3 :31:
، به نظر من اگه تروفی نباشه ، اصلا دلیلی نداره که آدم بازی کنه :20: ( منظورم اینه که اگه در کل تروفی نبود دلیلی هم نبود ، گیر نده کسی به یه دونه MGS 4 :20: )

این مشکیه؟؟؟؟؟؟؟:18::18::18::18::18::18:
اصلا از جمله " از این دسته ها مشکی گیر میاد " نمیشه این برداشت رو کرد که این دسته مشکیه .
اینی که شما میگید اینه که : از این دسته مشکی ها گیر میاد :20:

J A V I D
29-11-2010, 16:39
منم دقیقا به خاطر همین دنبال دانگل نرفتم PS3 مثه آتاری نیس که فقط بازی کنی سرگرم شی ، ( کارای جانبیش + بازیش ) = حقیقت PS3 :31:
، به نظر من اگه تروفی نباشه ، اصلا دلیلی نداره که آدم بازی کنه :20: ( منظورم اینه که اگه در کل تروفی نبود دلیلی هم نبود ، گیر نده کسی به یه دونه MGS 4 :20: )

اصلا از جمله " از این دسته ها مشکی گیر میاد " نمیشه این برداشت رو کرد که این دسته مشکیه .
اینی که شما میگید اینه که : از این دسته مشکی ها گیر میاد :20:

من صرفا به خاطر یه سری انحصاری های قدیمی و ژاپنی که گیر نمی آد کپی خور کردم ، الانم یه پلی سه دیگه که بخرم انگار اونا رو هم اوریجینال خریدم ! فقط موندم کنسول جدید رو چجوری مخفی کنم و قاچاقی وارد منزل کنم برسونم به اتاقم که کسی نبینه !!!!! گراند پنجم خریدم هشتاد تومن امتیاز بازی شده 8.7 انتظار امتیاز بیشتری ازش می رفت ... کنسولم تا اخر هفته می خرم بازم می آم آنلاین :31:

man war
29-11-2010, 17:13
سلام دوستان من یه بازی خوب میخوام که با Move هم بشه بازی کرد

یه بازی خوب {ورزشی }میخوام

Sports champions دارم}

dooste.man83
29-11-2010, 18:56
دوستان عزیز یک سوال داشتم من وقتی‌ میرم تو برنامه‌هایی مثل giga manager یا open manager یه قسمتی‌ هم داره که انتخاب می‌کنم میگه میخوای از رو usb روی هارد داخلی‌ دستگاه اطلاعات کپی‌ بشه یا نه؟ این موضوعش چیه؟ واقعا می‌شه باهاش از هارد خارجی‌ بازیو ریخت رو هارد داخلی‌ و بازی کرد؟
یه سوال دیگم داشتم اگه هارد داخلی‌ دستگاه رو فرمت کنم هکش میپره؟

SamGun
29-11-2010, 21:18

آگه بتونید دانگرید رو درست انجام بدید و شانس بیارید خراب کاری نکنید میشه همه کار باهاش کرد.

من صرفا به خاطر یه سری انحصاری های قدیمی و ژاپنی که گیر نمی آد کپی خور کردم ، الانم یه پلی سه دیگه که بخرم انگار اونا رو هم اوریجینال خریدم ! فقط موندم کنسول جدید رو چجوری مخفی کنم و قاچاقی وارد منزل کنم برسونم به اتاقم که کسی نبینه !!!!! گراند پنجم خریدم هشتاد تومن امتیاز بازی شده 8.7 انتظار امتیاز بیشتری ازش می رفت ... کنسولم تا اخر هفته می خرم بازم می آم آنلاین :31:

جاوید جان از همون روش Unbox استفاده کن :31: دستگاه رو بچپون تو یه کارتن بعد زیر و روش رو کتاب بچین :31:

J A V I D
29-11-2010, 22:06
بعدا می گن اعتیاد بلای خانمان سوز باید بگن کنسول بلای خانمان سوز ! دیشب حساب کردم یه میلیونی قراره تا آخر این ماه خرج بازی بکنم ! یه پلی سه یه گراند پنج که تهیه شده ! یه کینکت با یه موو بخرم دقیق می شه یه میلیون ! ولی با مگ چه حالی بکنیم دوباره ...

دوستان عزیز یک سوال داشتم من وقتی‌ میرم تو برنامه‌هایی مثل giga manager یا open manager یه قسمتی‌ هم داره که انتخاب می‌کنم میگه میخوای از رو usb روی هارد داخلی‌ دستگاه اطلاعات کپی‌ بشه یا نه؟ این موضوعش چیه؟ واقعا می‌شه باهاش از هارد خارجی‌ بازیو ریخت رو هارد داخلی‌ و بازی کرد؟
یه سوال دیگم داشتم اگه هارد داخلی‌ دستگاه رو فرمت کنم هکش میپره

بله از هارد خارجی به داخلی و از داخلی به خارجی امکان انتقال اطلاعات هست ....
-- هیچ ربطی به هارد داخلی نداره ! شما دستگاه که با دانگل بوت شد اومد بالا حتی می تونید دانگل رو در بیارید !!!! و هیج مشکلی نداره خودمان اینکار رو بارها کردیم ...

farbod N73 me
29-11-2010, 23:09
جاوید جان از همون روش Unbox استفاده کن :31: دستگاه رو بچپون تو یه کارتن بعد زیر و روش رو کتاب بچین :31:

میگم آقا سعید خوب به فوت و فن کار وارد ان ها!!!:27::8::5:
استاد به ما هم یه ذره یاد بدین از این تجربیات!!!:31:

abol_fa
30-11-2010, 12:39
آگه بتونید دانگرید رو درست انجام بدید و شانس بیارید خراب کاری نکنید میشه همه کار باهاش کرد.
کسی نمیدونه چطور میشه دانگرید کرد؟
حتما دانگل باید اصل باشه؟

Hunter lord
30-11-2010, 13:17
این روش دانگرید برای منم سوال شده که با دانگل های معمولی هم می شه انجام داد یا نه ؟

Layken
30-11-2010, 16:21
خب در پستهای قبلیم هم گفته بودم تصویر از کنسول اسلیم که تازه خریدم بگزارم اینجا...
ولی دوستان من ناراحت شدم دکمه هاش از لمسی بودن د رامده و فشار باس بدی..:41:
اون فتی که داشتم ابهتی داشت فراوان فقط به خاطر حجم بالای حافظه اسیم بود که خریدمش وگرنه فت یه چیزه دیگه بود.

البته سایز بزرگش و چند تا عکس دیگه تو تاپیک مخصوص قرار دادن عکس ها گذاشتم:31:

J A V I D
30-11-2010, 20:29
طرحش جالبه ولی من کلا دوست ندارم رو کنسولم عکس باشه ! این دو تا دسته داشت یا یکی ؟؟؟

Layken
30-11-2010, 21:00
نه یکی داشت.
دو تاهی هم بود ولی خب گرون بودن من هم که از قبل داشتم یدونه اضافه...

J A V I D
01-12-2010, 07:51
مبارک باشه منم یه اسلیم دیگه بخرم چهار دسته می شم ! البته یکی از دسته هام تقلبیه ! یه دسته انحصاری هم برای خودم دارم آبیه : ) امروز قیمت کردم اسلیم 120 گیگ 380 تومان بود ، فقط نمی دونم بازی روش داشت یا نه اگه بازی داشته باشه بازی هاشم بفروشم اگه بخرن البته ! کمتر می افته پام ... دیشبم دیدم یه پک اضافه شونده برای مگ اومده بیشتر تشویق شدم به خرید اسلیم برای آنلاین و مگ و گراند توریسما 5 ...

A.N.A.P
01-12-2010, 12:50
خب در پستهای قبلیم هم گفته بودم تصویر از کنسول اسلیم که تازه خریدم بگزارم اینجا...
اون فتی که داشتم ابهتی داشت فراوان فقط به خاطر حجم بالای حافظه اسیم بود که خریدمش وگرنه فت یه چیزه دیگه بود.

مبارک باشه ... خیلی زیباست !!!

Layken
01-12-2010, 15:24
مبارک باشه منم یه اسلیم دیگه بخرم چهار دسته می شم ! البته یکی از دسته هام تقلبیه ! یه دسته انحصاری هم برای خودم دارم آبیه : ) امروز قیمت کردم اسلیم 120 گیگ 380 تومان بود ، فقط نمی دونم بازی روش داشت یا نه اگه بازی داشته باشه بازی هاشم بفروشم اگه بخرن البته ! کمتر می افته پام ... دیشبم دیدم یه پک اضافه شونده برای مگ اومده بیشتر تشویق شدم به خرید اسلیم برای آنلاین و مگ و گراند توریسما 5 ...
اگه واس خاطر حافظه می خوای عوض کنی که هیچ
ولی کلا من فت رو میپسندم. توصیه میکنم. در اوج صلاح دیدت عوضش کن

مبارک باشه ... خیلی زیباست !!!
مرسی دوست من قابل شما رو نداره

foxyjanam
01-12-2010, 15:29
...امروز قیمت کردم اسلیم 120 گیگ 380 تومان بود ، فقط نمی دونم بازی روش داشت یا نه ...
380 تومنی بازی روش نیس ... ، بعد از چن وقت به مگ-ت داری میرسی دوباره :8:

J A V I D
01-12-2010, 19:19
اگه واس خاطر حافظه می خوای عوض کنی که هیچ
ولی کلا من فت رو میپسندم. توصیه میکنم. در اوج صلاح دیدت عوضش کن

عوض نمی کنم فتم رو نگه می دارم برای کپی یه اسلیم هم می خرم برای آنلاین و اوریجنال بازی کردن ، امروزم رفتم بخرم صبحم خیر سرم با یارو هماهنگ کرده بودم رفتم اونجا یارو گیج بازی در آورد یکم اذیت کرد نخریدم ، آخر باید برم همون پشت شهرداری بخرم ....

Layken
01-12-2010, 19:26
عوض نمی کنم فتم رو نگه می دارم برای کپی یه اسلیم هم می خرم برای آنلاین و اوریجنال بازی کردن ، امروزم رفتم بخرم صبحم خیر سرم با یارو هماهنگ کرده بودم رفتم اونجا یارو گیج بازی در آورد یکم اذیت کرد نخریدم ، آخر باید برم همون پشت شهرداری بخرم ....
اهان پس خوبه فت یه چیز دیگست اون درخشندگیش یه دنیاست. نگهش دار.
من خودم که اصلا نمی خوام از کپی استفاده کنم واس همین دقیق در موردش نمی دونم
مگه Ps3 هم موقع کپی شدن مشکل داره برای بازی های انلاین..؟
مگه نمیتونیم همزمان هم از کپی هم از بازی اورجینال استفاده کرد..؟

J A V I D
01-12-2010, 21:46
برا آنلاین مشکلی نداره با این آخرین آپدیت دانگل ! ولی احتیاط می گه ممکنه مثل ایکس باکس سونی هم بزنه بن کنه در هر صورت بعیده سونی بیکار بشینه اینا رو نگا کنه ! من یوزرم رو دوست دارم حیفه بن شه !
نکته بعدی بازی های جدید مثل گراندتوریسما پنجه که فریم ور بالا می خوان ... اگه دستگاه کپی هم می خوام نگه دارم صرفا به خاطره یه سری عناوین خاصه که عمرا بلو ری اصلش پیدا نمی شه ... که برای من این عناوین زیاده ، چون من سبک آر پی جی دوست دارم : )))
اولش یه دستگاه دست دوم می خواستم بخرم برای انلاین ولی هر کی دست دو داشت یا قیمتش رو خیلی بالا می گفت یا زده بود دستگاه رو ترکونده بود و تمیز نبود ، واسه همین گفتم چه کاریه وقتی طرف داره دست دو شصد گیگ رو می گه 320 خوب می رم یه اسلیم نو می خرم 380 !

Hunter lord
01-12-2010, 22:27
Update جدید دانگل باهاش بری PSN مثل من BAN می شی .

الان اعصابم خورده عجیب . این دانگل و مخلفاتش عجیب قاتی کرده اصلا دیگه بازی اجرا نمی کنه .

A.IvI.I.N
01-12-2010, 22:39
Update جدید دانگل باهاش بری PSN مثل من BAN می شی .

الان اعصابم خورده عجیب . این دانگل و مخلفاتش عجیب قاتی کرده اصلا دیگه بازی اجرا نمی کنه .
جدی جدی بن شدی!!!؟:31:
ایشالا غم اخرت باشه:31:
خدا نصیب گرگ بیابون نکنه:10:

J A V I D
01-12-2010, 23:25
خوب بیا شاهد از غیب رسید ، من قبل از استفاده از دانگل از کل محتویات پلی سم بک آپ گرفتم و بعد از استفاده از دانگلم به هیچ وجه آنلاین نرفتم خدا رو شکر ...

Hunter lord کی بن شدی ؟ بن می کنه چه خطایی می ده ؟؟؟

Hunter lord
02-12-2010, 19:15
خوب بیا شاهد از غیب رسید ، من قبل از استفاده از دانگل از کل محتویات پلی سم بک آپ گرفتم و بعد از استفاده از دانگلم به هیچ وجه آنلاین نرفتم خدا رو شکر ...

Hunter lord کی بن شدی ؟ بن می کنه چه خطایی می ده ؟؟؟

تقریبا یک هفته ای می شه . ما شانس نداریم پامون رو گذاشتیم 3 روز بعد BAN شدیم .

حالا این موضوع شده تو دبیرستان سوژه ی دوستام که اکثرا هم X360 Fan boy هستن .

اخطارشم هم توی مایه های 80026E001 هستش .

دستگاه هم سر همین قات کامل زده .

Layken
02-12-2010, 23:47
برا آنلاین مشکلی نداره با این آخرین آپدیت دانگل ! ولی احتیاط می گه ممکنه مثل ایکس باکس سونی هم بزنه بن کنه در هر صورت بعیده سونی بیکار بشینه اینا رو نگا کنه ! من یوزرم رو دوست دارم حیفه بن شه !
اره واقعا حیف هستش یوزرس که ادم سالها انتظار ان رو کشیده...
به هر حال مبارکت باشه. به سلامتی.

تقریبا یک هفته ای می شه . ما شانس نداریم پامون رو گذاشتیم 3 روز بعد BAN شدیم .

حالا این موضوع شده تو دبیرستان سوژه ی دوستام که اکثرا هم X360 Fan boy هستن .

اخطارشم هم توی مایه های 80026E001 هستش .

دستگاه هم سر همین قات کامل زده .

ای بابا زود رفتی حداقل یه مدت صبر می کردی مطمئن میشدی...

Hunter lord
03-12-2010, 06:30
مثل اینکه تنها کسی که تو فروم BAN شده خودمم :31:

BAN شدن به جهنم . دستگاه رو به لجن کشیده این موضوع

باید PS3 رو رد کنم بره .

A.IvI.I.N
03-12-2010, 10:49
مثل اینکه تنها کسی که تو فروم BAN شده خودمم :31:

باید PS3 رو رد کنم بره .

فقط بخاطر بن شدن میخوای ردش کنی...؟؟؟
من زیاد اطلاعی ندارم. وقتی یه نفر بن میشه اگه دوباره دستگاهش رو به حالت اولیه برگردونه بازم سونی بیخیال نمیشه...!!!؟؟؟ یعنی تا قیامت بن میشه...!!!؟؟؟:13:
حالا بیکار بودی رفتی PSN...???:31:

Layken
03-12-2010, 12:12
مثل اینکه تنها کسی که تو فروم BAN شده خودمم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باید PS3 رو رد کنم بره .
اره بابا من یکی از دوستام داشت این کار رو می انجامید گریم گرفت..خرج اولیش هم زیاده
تو لودها گیر میکنه...
بازی کم و بیش نمی دونم چرا افت فیم شیدا میکنه..
ول کنید اورجینال بازی کنید حالشو ببرید....

Alone-Star
03-12-2010, 13:45
سلام

دوستان قصد خرید PS3 Slim 160GB را دارم ، قیمت فعلی این کنسول چقدر است ، کنسول آک در بازار پیدا میشه ؟
مشکل PSN Banned تاثیری در بازی آفلاین که ندارد؟
ظاهرا 3 نوع دانگل با IC های مختلف وجود دارد ، کدامیک کارامدتر و آپدیت را ساپورت میکند ؟
آخرین آپدیت دانگل بروی Firmware 3.50 عمل میکند ؟
برای نصب بازی حتما نیاز به دیسک هست ؟ و امکان اتصال PortableHDD برای نصب بازی روی آن وجود دارد ؟
بازی ای وجود دارد که برای اجرا نیاز به دیسک داشته باشد؟

تجربه ای که از این کنسول بدست آوردید چطور بوده مشکل یا باگی ندارد ؟

ممنون و منتظر پاسختون هستم.

Hunter lord
03-12-2010, 14:30
مثل اینکه مشکل اجرا نشدن بازی وقتی که بازی رو پاک می کنی و دوباره می ریزی توHARD به خاطر BAN شدن نیست مشکل از خود نرم افزار و ---- هستش .

J A V I D
03-12-2010, 19:24
دوست عزیز شما مطئنی خطا 80026E001 مربوط به بن شدنه ؟!؟ کنسول تو آنلاین اینا خطا عددی زیاد می ده ! یعنی زیرش نوشته بود بن شدید یا شما حدس می زنید بن شدید ! برید تو سایت Playstation و ببینید با یوزر نیم و پسوردتون می تونید وارد بشید یا نه ...

منم اسلیمم رو دیروز خریدم 380 تومن ، از این مغازه ها هم گرفتم که تریپ اروپایی دستگاه رو پلمپ می ده دستت ! کنسولم از دیشب ساعت ده تا همین یکی دو سه ساعت پیش روشن بود و مشغول دریافت آپدیت های مگ و آخرین دی ال سی که خریدم بود (یه دستم زدم چه حالی داد !) یه چی تو مایه های هفده هیجده ساعت روشن بود ! فریم ورشم 3.30 بود که بلافاصله با بازی گرانمد توریسما پنج به 3.50 ارتقا یافت !

من اسلیم ندیده اولین چیزی که توش توجهم رو جلب کرد سرو صدا دستگاه به نظرم خیلی بیشتر از فته ، خیلی بیشتر ، مخصوصا وقتی داره بازی رو از دیسک می خونه ! البته شایدم به خاطر جای کنسول صداش بیشتر توجه منو جلب کرده ...

سلام

دوستان قصد خرید PS3 Slim 160GB را دارم ، قیمت فعلی این کنسول چقدر است ، کنسول آک در بازار پیدا میشه ؟
مشکل PSN Banned تاثیری در بازی آفلاین که ندارد؟
ظاهرا 3 نوع دانگل با IC های مختلف وجود دارد ، کدامیک کارامدتر و آپدیت را ساپورت میکند ؟
آخرین آپدیت دانگل بروی Firmware 3.50 عمل میکند ؟
برای نصب بازی حتما نیاز به دیسک هست ؟ و امکان اتصال PortableHDD برای نصب بازی روی آن وجود دارد ؟
بازی ای وجود دارد که برای اجرا نیاز به دیسک داشته باشد؟

تجربه ای که از این کنسول بدست آوردید چطور بوده مشکل یا باگی ندارد ؟

ممنون و منتظر پاسختون هستم.

دوست عزیز الان تو بازار فقط کنسول های 120 و 250 اسلیم موجوده ، که 120 هم خیلی کمه یعنی دیگه آخراشه 120 ش 380 و 250 ش 440 بود (بعضیا 40 گیگ فت هم دارن از اونجای که این کنسول خیلی وقته تولید نمی شه من فکر می کنم استوک باشه و پیشنهاد نمی کنم قیمت 330)، دانگل ها هم تا الان فقط روی 3.41 عمل می کنن ، هارد اکسترنال هم می شه به کنسول متصل کرد مشکل ینداره ، من بدون دانگل تو این یکی دو سال گذشته فقط دو بار کنسولم تو بازی آنلاین مگ هنگ کرد ، اونم فکر کنم اینترنت چت کرده بود چون دکمه هوم کنسول کار می کرد و می شد از بازی خارج شد ، ولی با دانگل یه سری مشکلات داره که بعضیا بهش می گن مشکلات جزئی ولی گاها به نظر من نمی شه بهش گفت جزئی !

در مورد ای سی دانگلم و بازار شما نمی تونید بفهمید ای سی دانگل چیه مغازه دار یه چی برا خودش می گه که راست و دروغش معلوم نیست !

J A V I D
03-12-2010, 19:25
دو تا شد ببخشید مدیران محترم اینو بپاکن ! نمی دونم چرا ادمین ها این افزونه وی بی رو نصب نمی کنن که وقتی دو تا پست پشت سر هم داده می شه پست ها رو یکی می کنه !!!!!!!

BATMAN-LOVE
04-12-2010, 05:34

ايشالا باهاش حال كني---حالا نميخواد ناراحت باشي---مهم نيست!!!اصل كاراييه----

---------- Post added at 05:34 AM ---------- Previous post was at 05:32 AM ----------

اهان پس خوبه فت یه چیز دیگست اون درخشندگیش یه دنیاست. نگهش دار.
من خودم که اصلا نمی خوام از کپی استفاده کنم واس همین دقیق در موردش نمی دونم
مگه Ps3 هم موقع کپی شدن مشکل داره برای بازی های انلاین..؟
مگه نمیتونیم همزمان هم از کپی هم از بازی اورجینال استفاده کرد..؟
درخشندگيش خوبه---اما بايد خيلي مراقب باشي خش نيافته!!!خود من اگه ميدونستم پكه mgs هم داره ميخريدم---به نظر من بهتر از براقه!!!

Javadgenral
04-12-2010, 13:41
سلام بببخشید یه چندتا سوال ....
هوس کردم PS3 بخرم اما زیاد اشنایی با مدل هاش ندارم بیشتر با PS2 و PC بازی میکنم ... میخوام بدونم کلا فرق و تفاوت مدل های PS3 چیه و چرا روی بعضی از اون قیافه هاشون فرق داره ؟؟؟ بعدش قیمت دست دوم کنسول چقدره ؟؟؟ ممننون میشم توضیعات کامل بدید

dooste.man83
04-12-2010, 17:23
فایل eboot.bin و param.sfo کجا دقیقا باید تو هارد اینترنال کپی بشه ؟؟؟
من که میریزم پیغام میده که eEBOOT.BIN NOT FOUND .... DO U WANT TRY FIXING PERMISSIONS?
چیکار کنم؟ با برنامه Comgenie's Awesome FileManager ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کپی میکنم و با GIGA MANAGER 1.0.4 اجرا میکنم و یک دیسک اورجینالم تو دستگاه هست...

BATMAN-LOVE
04-12-2010, 17:25
Javadgenral ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام بببخشید یه چندتا سوال ....
هوس کردم PS3 بخرم اما زیاد اشنایی با مدل هاش ندارم بیشتر با PS2 و PC بازی میکنم ... میخوام بدونم کلا فرق و تفاوت مدل های PS3 چیه و چرا روی بعضی از اون قیافه هاشون فرق داره ؟؟؟ بعدش قیمت دست دوم کنسول چقدره ؟؟؟ ممننون میشم توضیعات کامل بدی
جواب=
هيچ فرقي با هم ندارن---فقط هاردشون كم و زياده---ظاهرشون هم تو عكس و اين چيزا فرق داره---اگه منظورت چاق و لاغريشه كه الان ديگه فقط لاغر موجوده----دست دوم هم بستگي داره---ولي حدود 250 تومن----

Hunter lord
04-12-2010, 21:01
فایل eboot.bin و param.sfo کجا دقیقا باید تو هارد اینترنال کپی بشه ؟؟؟
من که میریزم پیغام میده که eEBOOT.BIN NOT FOUND .... DO U WANT TRY FIXING PERMISSIONS?
چیکار کنم؟ با برنامه Comgenie's Awesome FileManager ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کپی میکنم و با GIGA MANAGER 1.0.4 اجرا میکنم و یک دیسک اورجینالم تو دستگاه هست...

دقیقا منم توی اجرای بازی ها اکثرا به این مشکل بر می خوردم .

بهتره از Multi man manager استفاده کنید . مشکلتون حل می شه .

dooste.man83
04-12-2010, 21:09
دقیقا منم توی اجرای بازی ها اکثرا به این مشکل بر می خوردم .

بهتره از Multi man manager استفاده کنید . مشکلتون حل می شه .
دوست خوبم ممنون فقط یه سوال شما الان با این برنامه کار کردید دیگه این مشکلو ندارید؟ بازیا راحت اجرا می‌شه؟

tommy vercetti
05-12-2010, 01:06
سلام بر همه ی دوستان.
می بخشید میشه بازی های پی اس ۲ رو روی پی اس ۳ اجرا کرد؟
باید اوریج باشند؟
ممنون.

Javadgenral
05-12-2010, 12:36
میشه عکس مدل ها رو بزارید ببینیم فرق ظاهری شون چطوره ؟

Layken
05-12-2010, 13:00
دوست من شما يه دور تو گوگل سرچ بكني مياره..
كلا دو تا مدل هستش ديگه
Fat و آسليم....
هر دو هم سياه هستش...

dooste.man83
05-12-2010, 15:20
سلام به دوستان عزیز
می‌خواستم بگین از باز‌هایی که میگم کدوم در حال حاضر قابل اجرا هستن چون من این بازی‌ها رو با ریختن روی هارد داخلی‌ ps3 و گذشتن بلوری ارجینال pes 2010 و استفاده از برنامه multiman 1.10.14 هم نتونستم اجرا کنم ورژن دانگلم هم 3.41 به 3.5 هستش .....دوستان اگه بنویسید کدوم اصلا اجرا نمی‌شه و یا کدوم اجرا می‌شه ممنون میشم اینجوری به خیلی‌ از دوستان دیگم کمک کردید...ممنون دوستان

1- kill zone 2
2- medal of honner
3- operation flash point
4- ridge racer 7
5-taken 6
6-vanquish
7- www smack down 11 vs raw 2011
8-virtual tennis 3
9-sonics ultimate genesis collecton
10-fifa 11
11- fifa street 3
12-golden axe

panther99
05-12-2010, 17:39
دوستان امرز قیمت PS3 مدل اسلیم رو قیمت کردم 410 هار تومن !! با 250 گیگ هارد . میخوام بدونم بازی هم داره توش؟؟؟ البته نپرسیدم از مغازه داره .
یه مدل XBOX بود که 250 گیگ هارد و 1 دسته اضافه و یه بازی اورجینال فاینال فانتزی داشت که میداد 440 تومن .
به نظرتون کدوم رو بخرم ؟؟؟ و چرا ؟؟؟

VS

BATMAN-LOVE
05-12-2010, 20:12
میشه عکس مدل ها رو بزارید ببینیم فرق ظاهری شون چطوره ؟

BATMAN-LOVE
05-12-2010, 20:19
دوستان امرز قیمت PS3 مدل اسلیم رو قیمت کردم 410 هار تومن !! با 250 گیگ هارد . میخوام بدونم بازی هم داره توش؟؟؟ البته نپرسیدم از مغازه داره .
یه مدل XBOX بود که 250 گیگ هارد و 1 دسته اضافه و یه بازی اورجینال فاینال فانتزی داشت که میداد 440 تومن .

VS

به نظر من ps3 بخر!!!به دلايله زياد و يكيش بازي هيوي راين!!! كلا انحصاريهاي ps3 عالي هستن!!!تازه كلي بازيه ديگه تو راهه---

BATMAN-LOVE
05-12-2010, 20:24
سلام بر همه ی دوستان.
می بخشید میشه بازی های پی اس ۲ رو روی پی اس ۳ اجرا کرد؟
باید اوریج باشند؟
ممنون.
اگه 60 گيگ باشه ps2 رو اجرا ميكنه البته با ديسكه اورجينال!!!با دانگل هم شايد بشه ولي بازم يه بازي اورجينال ميخواد----كلا از هر لحاظ اگه بازيهاي ps2 دوست داري خب يه كنسولشو بخر------130 تومن-----

tommy vercetti
05-12-2010, 20:49
اگه 60 گيگ باشه ps2 رو اجرا ميكنه البته با ديسكه اورجينال!!!با دانگل هم شايد بشه ولي بازم يه بازي اورجينال ميخواد----كلا از هر لحاظ اگه بازيهاي ps2 دوست داري خب يه كنسولشو بخر------130 تومن-----

البته من نمیخوام کلا بادستگاهم بازی های پی اس ۲ روانجام بدم. تنها پس از سالها دلم می خواد وایس سیتی رو بازی کنم.
به نظرتون اوریجش چنده و از کجا باید پیدا کنم؟
می بخشید خیلی سوال می پرسم. دستگاه من اسلیم ۱۲۰ می باشد. بازی اجرا میشه؟

Hunter lord
05-12-2010, 21:04

VS

هر دو کنسول کپی خور شده اند و معایب و مزایا خودشون رو دارند .
از طرفی بازی های انحصاری PS3 شما رو به سمتش جذب می کنه و از سمت دیگه کینکت X360 .
بر اساس علاقه و با توجه به شرایط تون یکی رو انتخاب کنید .

J A V I D
05-12-2010, 22:41
سلام به دوستان عزیز
می‌خواستم بگین از باز‌هایی که میگم کدوم در حال حاضر قابل اجرا هستن چون من این بازی‌ها رو با ریختن روی هارد داخلی‌ ps3 و گذشتن بلوری ارجینال pes 2010 و استفاده از برنامه multiman 1.10.14 هم نتونستم اجرا کنم ورژن دانگلم هم 3.41 به 3.5 هستش .....دوستان اگه بنویسید کدوم اصلا اجرا نمی‌شه و یا کدوم اجرا می‌شه ممنون میشم اینجوری به خیلی‌ از دوستان دیگم کمک کردید...ممنون دوستان

1- kill zone 2
2- medal of honner
3- operation flash point
4- ridge racer 7
5-taken 6
6-vanquish
7- www smack down 11 vs raw 2011
8-virtual tennis 3
9-sonics ultimate genesis collecton
10-fifa 11
11- fifa street 3
12-golden axe

تا جایی که من می دونم اینا همشون اجرا می شن ، فقط مدال ، ونکوش و کشتی کجه آخرین ورژن دانگل رو می خوان ، کشتی کجه هم بدون صدا اجرا می شه ...

ببینید آخرین ورژن دانگلتون چیه اگه می شه آپدیتش کرد آپدیتش کنید ، چون این حرفی که زدین "ورژن دانگلم هم 3.41 به 3.5 هستش" اصلا معنی نمی ده !!!!! دانگل ها معمولا روشون HERMES نصبه که آخرین ورژنشم 4b ...

اگه دانگلتون قدیمی از یه منیجر قدیمی تر استفاده کنید مثل اوپن منیجر 1.16

موفق باشید

dooste.man83
05-12-2010, 23:15
تا جایی که من می دونم اینا همشون اجرا می شن ، فقط مدال ، ونکوش و کشتی کجه آخرین ورژن دانگل رو می خوان ، کشتی کجه هم بدون صدا اجرا می شه ...

ببینید آخرین ورژن دانگلتون چیه اگه می شه آپدیتش کرد آپدیتش کنید ، چون این حرفی که زدین "ورژن دانگلم هم 3.41 به 3.5 هستش" اصلا معنی نمی ده !!!!! دانگل ها معمولا روشون HERMES نصبه که آخرین ورژنشم 4b ...

اگه دانگلتون قدیمی از یه منیجر قدیمی تر استفاده کنید مثل اوپن منیجر 1.16

موفق باشید

سلام به دوست عزیز ممنون از پاسختون اما من از کسی‌ که خریدم پرسیدم خودش میگفت همه این بازیا به راحتی‌ واسش اجرا شده پس فقط مشکل دانگل می‌تونه باشه البته من ۸۹ تا بازی خریدم ۱۵ تاش اجرا نمی‌شه که می‌خوام آنها راهم اجرا کنم
مدل دانگلم : PS jailbreak2

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدورژن دانگلم الان اینه

Hermes v4 for 3.41 with PSN & 3.50 spoof

بنظرتون کدوم یکی‌ از این ۲ تا رو بریزم واسم بهتره؟

1- (الان هستش) Hermes v4 for 3.41 with PSN & 3.50 spoof

2- Hermes_v4B

ممنون بابت کمکتون

panther99
06-12-2010, 01:18
خب دوستانی که میگن PS3 بخرم و دلیلشون هم اینه که کپی خور شده بازیهاش . یعنی با 2500 تومن میتونم مثل XBOX براش بازی بخرم ؟؟؟؟؟
همین دیروز ارزون ترین بازی واسه PS3 قیمتش 53 هزار تومن بود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! برو تا 90 هزار تومن !!!!!!!!!!!
کلا از این پولها ندارم بدم به گیم !!! اگه این مشکل کپی خور شدن 100% و بدون ردخور و دقیقا مثل XBOX حل بشه با جدیت بیشتری بهش فکر میکنم !!
تو بازیهای مشترک که کیفیت و چگونگی بازیهاشون با هم فرق نمیکنه نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

J A V I D
06-12-2010, 10:48
dooste.man83 دانگل شما آخرین ورژنه ، و نباید مشکل خاصی داشته باشه ، ممکنه بازی هاتون ایراد داره اینم بگم که همه بازی ها بدون دیسک اجرا نمی شه ها ، شاید این پونزده عنوان دیسک می خوان ! با یه دیسکم تست کنید اگه جواب نداد به احتمال زیاد ایراد از بازی ها هست ، یا ناقص کپی شدن یا یه فایلشون کمه اینا !

خب دوستانی که میگن PS3 بخرم و دلیلشون هم اینه که کپی خور شده بازیهاش . یعنی با 2500 تومن میتونم مثل XBOX براش بازی بخرم ؟؟؟؟؟
همین دیروز ارزون ترین بازی واسه PS3 قیمتش 53 هزار تومن بود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! برو تا 90 هزار تومن !!!!!!!!!!!
کلا از این پولها ندارم بدم به گیم !!! اگه این مشکل کپی خور شدن 100% و بدون ردخور و دقیقا مثل XBOX حل بشه با جدیت بیشتری بهش فکر میکنم !!
تو بازیهای مشترک که کیفیت و چگونگی بازیهاشون با هم فرق نمیکنه نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

پشت شهرداری بازی ها رو معولا بسته به حجمشون از پنج هزار تومن تا ده هزار تومن می گیرن که بریزن رو هارد ، کم پیش می آد کمتر پیدا کنید ، در ضمن اگه دنبال بازی کپی هستید به نظر من تا کاملا کپی خور شدن پلی سه صبر کنید ، چرا که فعلا بازی هایی که جدید می آد رو نمی تونن اجرا کنن ...

dooste.man83
06-12-2010, 12:13
dooste.man83 دانگل شما آخرین ورژنه ، و نباید مشکل خاصی داشته باشه ، ممکنه بازی هاتون ایراد داره اینم بگم که همه بازی ها بدون دیسک اجرا نمی شه ها ، شاید این پونزده عنوان دیسک می خوان ! با یه دیسکم تست کنید اگه جواب نداد به احتمال زیاد ایراد از بازی ها هست ، یا ناقص کپی شدن یا یه فایلشون کمه اینا !
ممنون فقط من متوجه شدم بعضی بازیها احتیاج به پچ شدن و دستکاری دارن میخوام ببینم جایی هست آموزش داده باشه و پچهارو قرار داده باشه؟

Download Master
06-12-2010, 14:39
سلام
میخوام یه تلوزیون 3D بگیرم (VT20 پلاسمای پاناسونیک ) ولی برای اجرای فیلم 3D باید یه بلوری پلیر 3D هم بخرم. رفتم قیمت کردم کم کمش حدود 250 تومن بود.
به فکر افتادم برم PS3 بگیرم از یه طرف بازیهای انحصاریش رو میتونم بازی کنم :46: از طرف دیگه Move هم داره که اگه بازی درست حسابی بیاد میترکونه :8: از طرفی هم بلوری پلیر هست :5:

اولا یه سوال داشتم اونم اینکه بلوری پلیر PS3 سه بعدی هست یا نه ؟
دوما اینکه چون باید Firmware دستگاه رو آپدیت کنم (در آینده برای Move , BDPlayer , ... و اینکه کلا میخوام ارجینال بمونه ) میخوام ببینم قیمت بازی های انصحاریش (فعلا قدیمیاش مثل MGS4 , Uncharted , GOW , ... ) نوش چنده و دست دوم میشه خرید و چند میشه خرید ؟

سوما کلا نظرتون در مورد فیلم دیدن با PS3 چطوره ؟

چهارما به نظرتون کدوم نوع PS3 ( اسلیم و فت و چند گیگ و ... )؟

پنجما کلا نظرتون راجع به اینکاری که گفتم چیه

HORROR
06-12-2010, 15:12
سلام
میخوام یه تلوزیون 3D بگیرم (VT20 پلاسمای پاناسونیک ) ولی برای اجرای فیلم 3D باید یه بلوری پلیر 3D هم بخرم. رفتم قیمت کردم کم کمش حدود 250 تومن بود.
به فکر افتادم برم PS3 بگیرم از یه طرف بازیهای انحصاریش رو میتونم بازی کنم :46: از طرف دیگه Move هم داره که اگه بازی درست حسابی بیاد میترکونه :8: از طرفی هم بلوری پلیر هست :5:

اولا یه سوال داشتم اونم اینکه بلوری پلیر PS3 سه بعدی هست یا نه ؟
دوما اینکه چون باید Firmware دستگاه رو آپدیت کنم (در آینده برای Move , BDPlayer , ... و اینکه کلا میخوام ارجینال بمونه ) میخوام ببینم قیمت بازی های انصحاریش (فعلا قدیمیاش مثل MGS4 , Uncharted , GOW , ... ) نوش چنده و دست دوم میشه خرید و چند میشه خرید ؟

سوما کلا نظرتون در مورد فیلم دیدن با PS3 چطوره ؟

چهارما به نظرتون کدوم نوع PS3 ( اسلیم و فت و چند گیگ و ... )؟

پنجما کلا نظرتون راجع به اینکاری که گفتم چیه

دوست من اگه 3d نیست پس چه طور میتونه بازیهای سه بعدی رو بخونه؟!

Download Master
06-12-2010, 15:25
دوست من اگه 3d نیست پس چه طور میتونه بازیهای سه بعدی رو بخونه؟!

خیلی تو اینترنت گشتم

PS3 قابلیت اجرای بازیهای 3D رو داره (تایید شده از طرف سونی و بازیهاش هم اومده ) ولی هنوز تو قابلیت پخش Bluray 3D شک وجود داره تو بعضی سایتها نوشته داره ولی تو بعضی نوشته نداره .
البته یه لینک پیدا کردم که گفته خودش امتحان کرده و شده :

و همچنین یه لینک از خود سایت Playstation :

ولی تو بعضی سایتها نوشته بودن به طور کامل Support نمیکنه و هنوز مثل اینکه نیمه کارست گفتم از شما بپرسم شاید کسی خودش امتحان کرده باشه

BATMAN-LOVE
06-12-2010, 19:18
البته من نمیخوام کلا بادستگاهم بازی های پی اس ۲ روانجام بدم. تنها پس از سالها دلم می خواد وایس سیتی رو بازی کنم.
به نظرتون اوریجش چنده و از کجا باید پیدا کنم؟
می بخشید خیلی سوال می پرسم. دستگاه من اسلیم ۱۲۰ می باشد. بازی اجرا میشه؟
اگه باشه تو همون توپخونه هست--- اگه دانگل داري فرقي نميكنه اسليم يا فت باشه----البته نميدونم الان ميشه يا نه چون هر كس يه چيزي ميگه يكيب بهم گفت ميشه و يكي ديگه گفت هنوز كامل هك نشده!!!شايد بقيه بدونن از اونا سوال كن----ولي در كل فقط يه راه داري و همين كپي هستش چون مدل اسليم و بيشتر فتها ps2 رو اجرا نميكنن-------
خود من هم مثل تو بودم و ميخواستم batman begins رو توي ps3 بازي كنم ولي آخر سر منصرف شدم----
بازم از بقيه سوال كن شايد راهنماييت كنن---------

mojtaba_tanha
06-12-2010, 20:37
سلام این کنسول چند نمونه داره و چه قیمتایی یکی لطف کنه بگه واسه خرید راهنمایی کنین!!!!

foxyjanam
07-12-2010, 00:28
من يه ركورد با PS3 - م زدم همين الان ، با كمك GT 5 البته + دوستان
از ساعت 12 ظهر 1 شنبه ، تا ساعت 12 شب 2 شنبه ، 36 ساعت روشن بود :5: ، به صورت دوره اي بازي ميكرديم .
اين يه شاهد كوچولو :

panther99
07-12-2010, 01:02

پشت شهرداری بازی ها رو معولا بسته به حجمشون از پنج هزار تومن تا ده هزار تومن می گیرن که بریزن رو هارد ، کم پیش می آد کمتر پیدا کنید ، در ضمن اگه دنبال بازی کپی هستید به نظر من تا کاملا کپی خور شدن پلی سه صبر کنید ، چرا که فعلا بازی هایی که جدید می آد رو نمی تونن اجرا کنن ...

یعنی بازیهای PS3 رو هرکدوم 5 تا 10 هزار تومن میگیرن و میریزن تو هارد و بعد بدون هیچ مشکلی میتونی بازی کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعد خود گیم رو نمیشه با این قیمت تهیه کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این بازیهایی که کپی خور شده واسه چند وقت پیشه ؟؟؟؟ چن مورد نام میبرید که خودتون هم تجربه بازی کردن از روی هارد این نوع بازیها رو داشتید ؟؟؟؟ ( کپی خورها !!‌)
کلا قصد دارم تا قبل از اسفند ( حتی زودتر ) یا XBOX یا PS3 بگیرم .
کدومشون رو ؟؟؟؟؟ میخوام بهترین انتخاب رو کرده باشم .

BATMAN-LOVE
07-12-2010, 08:21
سواله آخرت=به نظر من ps3-- مخصوصا اگه انحصاري بازي ميكني--------

panther99
07-12-2010, 11:02
یعنی چی انحصاری ؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا PS3 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

J A V I D
07-12-2010, 13:02
دوستان ، همین الان وسط آپدیت یه گیگی هوی رین که نود درصدشم رفته بود سونی لطف فرموده فریم ور جدید عرضه کردند و گند کشیدن به آپدیت بازی ما و آپدیت ما رو کلا کنسل کردن گفتن اول فریم ور رو آپدیت کن بعد بازی رو ! دستگاه ده ساعت روشن بود برای گرفتن این آپدیت در هر صورت کنسول اسلیم ما رفت روی 3.55 ، خبر ها هاکی از اینه که ظاهرا می شه فریم ور 3.55 هم دانگرید کرد ولی کمی مشکل داره این قضیه انگاری ...

من هم به همه دوستانی که قصد تهیه کنسول ایکس باکس یا پلی سه رو دارن توصیه می کنم اگر فکر بازی کپی پلی سه هستن که احتمال زیاد هستن دور این کنسول رو خط بکشن ، چون همونطور که بارها گفتن سرنوشت بازی های آینده معلوم نیست که بتونید اجرا کنید یا نه ! و این به این معنی که شما ممکنه حتی بازی های مولتی هم از دست بدید !

foxyjanam
07-12-2010, 14:17
یعنی چی انحصاری ؟
يعني بازي هايي كه فقط واسه Ps3 ميان ، نه هيچ كنسول ديگه ، نه PC ، خوشكل بالاش مينويسه : Only On Playstation
بازي هاي انحصاري امتياز خيلي خوبيه واسه Ps3 ، ولي اگه هدف اصليتون اينه كه كلي بازي كنيد و لذت ببريد Ps3 نگيرين ( برين اوني كه نميخام اسمشو بيارم بگيريد :31: ، بهتره )

سونی لطف فرموده فریم ور جدید عرضه کردند و گند کشیدن به آپدیت بازی ما و آپدیت ما رو کلا کنسل کردن..
منم الان دارم آپديت ميكنم ، صبح هم Gt 5 يه آپديت واسش اومد ، شانس آوردم كه مثل تو بد شانس نبودم ( البته اون 150 مگ بود نه 1 گيييگ )

Hunter lord
07-12-2010, 14:22
دوستان ، همین الان وسط آپدیت یه گیگی هوی رین که نود درصدشم رفته بود سونی لطف فرموده فریم ور جدید عرضه کردند و گند کشیدن به آپدیت بازی ما و آپدیت ما رو کلا کنسل کردن گفتن اول فریم ور رو آپدیت کن بعد بازی رو ! دستگاه ده ساعت روشن بود برای گرفتن این آپدیت در هر صورت کنسول اسلیم ما رفت روی 3.55 ، خبر ها هاکی از اینه که ظاهرا می شه فریم ور 3.55 هم دانگرید کرد ولی کمی مشکل داره این قضیه انگاری ...

من هم به همه دوستانی که قصد تهیه کنسول ایکس باکس یا پلی سه رو دارن توصیه می کنم اگر فکر بازی کپی پلی سه هستن که احتمال زیاد هستن دور این کنسول رو خط بکشن ، چون همونطور که بارها گفتن سرنوشت بازی های آینده معلوم نیست که بتونید اجرا کنید یا نه ! و این به این معنی که شما ممکنه حتی بازی های مولتی هم از دست بدید !

شما هم به این حقیقت پی بردید !:31:

با سونی دیگه نمی شه در افتاد .

foxyjanam
07-12-2010, 14:32
با سونی دیگه نمی شه در افتاد .
دقيقا ، مثل اينكه ميگن آپديت 3.55 هيچ چيز جديدي اضافه نميكنه و فقط براي بالا بردن Security هست ، قصد دارن كه امكان Downgrade كردن رو از بين ببرن .

Download Master
07-12-2010, 14:39
من یه تازه واردم میخوام PS3 بگیرم. PS2 داشتم ولی بعدش رفتم سراغ PC . حالام یه PC نسبتا قوی دارم (تو امضام هست ) که بازیهایی رو که رو PC هم میان با حداکثر گرافیک اجرا میکنه
حالا چرا میخوام PS3 بخرم :
1- چون میخوام به عنوان 3D Bluray Player ازش استفاده کنم
2- میخوام بازیهای انحصاریش مخصوصا MGS , KillZone , Heavy Rain رو بازی کنم
3- میخوام بازی های 3D ش رو بازی کنم که بعدا میاد (الانم MotorStorm 3D اومده فکر کنم )
4- میخوام از Move اش استفاده کنم برای بازیهای آینده

حالا میخواستم بدونم اولا این PS3 کدوم مدلش بدرد من میخوره

دوم قیمت بازیهاش چطوره چون شنیدم میشه رفت دست دوم خرید یا بری تعویض کنی و ... میخواستم بدونم چه جوریاس قیمتش چنده نوش چنده دست دوم چنده تعویض چه جوریه

سوم میخواستم بدونم قابلیت بخش 3D بلوری داره یا نه

چهارم قیمت Move چنده چون شنیدم چند تکه است و هر کدوم رو میشه خرید یا همش رو باید با هم خرید تا کار کنه

راستی اگه بازیهای شاخ انحصاریش رو هم نام ببرید خیلی ممنون میشم
پیشاپیش از جوابهاتون متشکرم

Gamemaster
07-12-2010, 14:43
PlayStation®3 system software update version 3.55

3.552010-12-07

An update to the PS3™ system software was released on September 7, 2010. You can use this update to upgrade your system software to version 3.55.

PlayStation®Network

Main features in system software update version 3.55

A security patch has been added.

J A V I D
07-12-2010, 15:52
من یه تازه واردم میخوام PS3 بگیرم. PS2 داشتم ولی بعدش رفتم سراغ PC . حالام یه PC نسبتا قوی دارم (تو امضام هست ) که بازیهایی رو که رو PC هم میان با حداکثر گرافیک اجرا میکنه
حالا چرا میخوام PS3 بخرم :
1- چون میخوام به عنوان 3D Bluray Player ازش استفاده کنم
2- میخوام بازیهای انحصاریش مخصوصا MGS , KillZone , Heavy Rain رو بازی کنم
3- میخوام بازی های 3D ش رو بازی کنم که بعدا میاد (الانم MotorStorm 3D اومده فکر کنم )
4- میخوام از Move اش استفاده کنم برای بازیهای آینده

حالا میخواستم بدونم اولا این PS3 کدوم مدلش بدرد من میخوره

دوم قیمت بازیهاش چطوره چون شنیدم میشه رفت دست دوم خرید یا بری تعویض کنی و ... میخواستم بدونم چه جوریاس قیمتش چنده نوش چنده دست دوم چنده تعویض چه جوریه

سوم میخواستم بدونم قابلیت بخش 3D بلوری داره یا نه

چهارم قیمت Move چنده چون شنیدم چند تکه است و هر کدوم رو میشه خرید یا همش رو باید با هم خرید تا کار کنه

راستی اگه بازیهای شاخ انحصاریش رو هم نام ببرید خیلی ممنون میشم
پیشاپیش از جوابهاتون متشکرم

پلی سه کلا دو نوع فت و اسلیم داره و الان فت دیگه تولید نمی شه هر چی هم تو بازاره استوکه نخرید ! اسلیم ها هم تنها تفاوتشون تو هاردشونه ...
والا از وقتی بازی کپی اومده بازی اوریجینال قدیمی سخت پیدا می شه نسبتا ، قدیم همه اون کارایی که می گفتید می شد کرد ، البته مغازه دارا بز خری می کنن ، من هر چی خریدم نگه داشتم الان چهل عنوان بازی انحصاری دارم ...

move هم دو تیکس دوربینش با اون دسته بیلش با هم بین 105 تا 110 اون یکی تیکشم که بهش می گن نویگیشن ( اسپلش رو بلد نبودم فارسی نوشتم :دی) قیمتش از 55 تا 68 تومن !

بازی شاخم زیاد داره گوگل کنید بهتره ...

منم الان دارم آپديت ميكنم ، صبح هم Gt 5 يه آپديت واسش اومد ، شانس آوردم كه مثل تو بد شانس نبودم ( البته اون 150 مگ بود نه 1 گيييگ )

جدا واسه جی تی دیشب گذاشتم آپدیت جدیدی نیومده بود ، گفتم هوی رو آپدیت کنم رو این کنسول اسلیمه یهو دیدم نوشت 1115 مگ آپدیت داره ! گفتم تا صبح بذارم تموم می شه دیگه که اینجوری شد ، گاشکی می شد دانلود آپدیت بازی ها هم مثل بازی هایی که از پی اس ان می خریم نگه داریم ! ولی انصافا بازی گراند پنج با آپدیت خیلی از مشکلات گرافیکش کم می شه بدون آپدیت دیدم خیلی فاجعه تر از با آپدیت بود!

شما هم به این حقیقت پی بردید !
من که از همون اول گفته بودم کنسول -- شه می رم یکی دیگه می خرم ، یکی رو با -- نگه می دارم اون یکی رو اوریجینال الانم یه اسلیم 120 خریدم هفته پیش برای اوریجینال و همون موقع هم که خریدمش آپدیتش کردم به 3.50 ولی فت 40 گیگم رو -- شده نگه داشتم ...

panther99
07-12-2010, 16:48
يعني بازي هايي كه فقط واسه Ps3 ميان ، نه هيچ كنسول ديگه ، نه PC ، خوشكل بالاش مينويسه : Only On Playstation
بازي هاي انحصاري امتياز خيلي خوبيه واسه Ps3 ، ولي اگه هدف اصليتون اينه كه كلي بازي كنيد و لذت ببريد Ps3 نگيرين ( برين اوني كه نميخام اسمشو بيارم بگيريد :31: ، بهتره )

ممنون . درسته کلا واسه گیم میخوام .یعنی لذت واقعی از هر نوع گیم . خب چرا اون رو بگیرم ؟؟؟

mojtaba_tanha
07-12-2010, 17:33
پلی سه کلا دو نوع فت و اسلیم داره و الان فت دیگه تولید نمی شه هر چی هم تو بازاره استوکه نخرید ! اسلیم ها هم تنها تفاوتشون تو هاردشونه ...
والا از وقتی بازی کپی اومده بازی اوریجینال قدیمی سخت پیدا می شه نسبتا ، قدیم همه اون کارایی که می گفتید می شد کرد ، البته مغازه دارا بز خری می کنن ، من هر چی خریدم نگه داشتم الان چهل عنوان بازی انحصاری دارم ..
شما که لطف کردی این اطلاعات و دادی قیمتشم بگی ممنون میشم.:11::11:

sonixax
07-12-2010, 18:13

به نظر من بهترین کار :

یک 360 در کنار یک Ps3 با ps3 بشینید انحصاری ها رو بازی کنید و با 360 هم انحصاری ها و هم مالتی ها . گرافیکاشونم که چیزی از هم کم نداره .

foxyjanam
07-12-2010, 18:18
شما که لطف کردی این اطلاعات و دادی قیمتشم بگی ممنون میشم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Slim 120 Gig = 380
Slim 250 Gig = 420
Fat هم 330 فكر مي كنم باشه ، ولي فكر نكنم نو پيدا شه .
خيلي هم با هم فرقي ندارن ، اينجورين : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همينجا خيليا فت دارن و راضين ، خيلي ها هم اسليم دارن و مشكليم ندارن.( ولي اسليم بگير [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
هارد چيز خوبيه :31: ، 120 خوبه ، اگه تو كار موزيك ويديو و فيلم و PSN و عكس و اينا هستي 250 بگير ترجيحا .

Shahroozs2
07-12-2010, 21:27
یه سوال دارم
به نظر شما میصرفه یه ps3 دست دو بگیرم؟ یعنی منظورم اینه که ایا احتمال خرابی تو ps3 هست؟

halflife g
07-12-2010, 23:16
ممنون . درسته کلا واسه گیم میخوام .یعنی لذت واقعی از هر نوع گیم . خب چرا اون رو بگیرم ؟؟؟

به به سلام دوست ترنس باز ما:31:چطوری؟؟؟
یاد دوران قسمت موسیقی به خیر:31:

در مورد خرید این دوتا بچه ها قطره چکانی بهت میگن:31:من جمع بندی می کنم مینویسم برات که هر کدوم چه مزیتی دارن:

1-آنلاین بازی کردن: اگه اهل انلاین بازی کردن هستی xbox بیشتر پیشنهاد میشه چون سیستم انلاینش قویه و بازیهای انحصاری انلاین قوی هم داره(مثه halo و gears)البته باید بدونی این سیستم تو xbox پولی هستش
ولی مال سونی رایگانه.........ولی خوب خلوتتر از سیستم انلاین مایکرو ولی اینم بازیهای انحصاری خوفی واسه آنلاین زدن داره(مثه killzone)

2-بازیهای انحصاری:بازیهای انحصاری از نکات برجسته و مهم هر کنسول هستن چون زیبایی یه کنسول در عنواین انحصاری اون هستش..... .

از لحاظ عناوین انحصاری ps3 تعداد انحصاری بیشتری داره ولی xbox هم عناوین انحصاری کم نداره....... .برای من به شخصه تو انحصاریهای ps3 فقط killzone و heavy rain مهم هستن و تو انحصاریهای xbox هم gears و halo...... .
حالا درباره انحصاریهای هر کنسول تحقیق کن تا بدونی انحصاریهای کدوم کنسول بیشتر جذبت می کنه(البته از لحاظ تعداد ps3 برتری زیادی داره)

3-تو بازیهای مولتی که واسه هر دو کنسول هم میاد xbox در وضعیت نسبتا بهتری هست هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ بی دردسر بودن در تهیه(چون ha*ck کنسول ps3 اینده مشخصی نداره)

4-از لحاظ کپی خور بودن هم xbox بی دردسر .یعنی مطمینا تا آخر نسل کپی خور هستش........ولی ps3 با اینکه کپی خور شده ولی سختی و دشورای زیاد داره و علاوه بر اون سونی هی هی فریمور میده تا جلوی کپی خورشدن رو بگیره...... .

5-یه موردم موند اونم kinect یا move هستش..........اگه دراینده اینا رو هم در برنامه خریدت داری باید بدونی که سنسور kinect فقط واسه xbox هسش و move واسه ps3 .......... .

حالا بشین سبک سنگین کن ببین کدوم بهتره............... .

.

panther99
08-12-2010, 01:18
بسیار ممنون . ببینید من کلا به مورد 3 که شما گفتید بیشتر اهمیت میدم و خب چون کنسول ندارم مطمئنا بدون تعصب میگم . به نظر میاد دارم به یه جمع بندی کلی میرسم که کدوم کنسول رو بخرم با دلایل و شواهد روشن و راهنمایی های شما !! پولش رو نداریم هر 2 رو بخریم دیگه !! :31: البته دوستان من هم که کنسول دارن بهم پیشنهاد دادن که کدوم رو بگیرم و چرا ؟؟!! :27: اینجا هم مطرح کردم که از شما کمک بگیرم و با خیال راحت بگیرم . ممنون .

alipsp
10-12-2010, 12:49
UNCHARTED 3

این عکس ها رو خود سونی به طور رسمی منتشر کرده
منبع:

BATMAN-LOVE
10-12-2010, 13:23
دوستان
يه ps3 60gb يه شخصي ميفروشه و اونطور كه ميگه خيلي تميزه!!!عكساشم ديدم----اما اونطرف قم هستن و من تهران!!!اون اسرار كرد كه من برم شهرشون و از نزديك ببينم---چون فرصت نداره خودش بياد تهران----من هم به دلايلي نميتونم برم قم---حالا به نظرتون چيكار كنم؟؟؟اصلا قابل اطميناه؟؟؟قيمتش 270 تومن----در نهايت اون پيشنهاد داد كه با پسته پيشتاز بفرسته و من هم پول به حسابش بريزم---الان چند روزه كلافه ام!!!منو از اين سردرگمي نجات بدين!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
در كل من يه 60 گيگ لازم دارم-----به نظر شما ميتونم تميزشو تو مغازه هاي تهران گير بيارم؟؟؟يا همينو بگيرم؟؟؟منو بزاريد جاي خودتون!!!

J A V I D
10-12-2010, 14:39
من کلا خرید کنسول دست دوم رو پیشنهاد نمی کنم ! چون شما نمی دونید اون طرف با دستگاه چیکار کرده ، تمیز کردنشم که کاری نداره ...

abol_fa
10-12-2010, 15:31
UNCHARTED 3

منبع:

اگه این گیم پلی باشه که من تایید میکنم:31::27:
میگم دوستان ارزش داره پلی 3رو ه-کی کنم؟
الان دانگرید کردم یه حالی دارم که نگوووو:31:نمیدونم چه کنم الان

BATMAN-LOVE
10-12-2010, 15:53
شما كه خودت تو امضات اونطوري گفتي---حالا ميخواي ه---ك كنيش!!!

abol_fa
10-12-2010, 16:13
شما كه خودت تو امضات اونطوري گفتي---حالا ميخواي ه---ك كنيش!!!
فشار زندگی کمر شکنه!:31:
هیچ جا دیگه بازی نمیارن همه میگن هارد بیار بازی برات بریزم فقط یه GT5 دارن که 90 میدن!

BATMAN-LOVE
10-12-2010, 16:29
-------- Post added at 04:29 PM ---------- Previous post was at 04:27 PM ---------

فشار زندگی کمر شکنه!:31:
هیچ جا دیگه بازی نمیارن همه میگن هارد بیار بازی برات بریزم فقط یه GT5 دارن که 90 میدن!
مگه ميشه!!!يعني الان بازي اورجينال پيدا نميشه؟؟؟خودم كه 1 ماه پيش رفته بودم همه جا پر بود------
آره خب واسه كسي كه تو كاره ps3 مخارج بازي خيلي زياد ميشه---

J A V I D
10-12-2010, 17:51
بازی اوریجینال به شدت کم شده یه ماه پیشم اگه زیاد بوده واسه این بوده هر کی هر چی داشته گذاشته بفروشه و فروخته تموم شده رفته !فعلا بازیهایی که -- نشدن یعنی همون گراند توریسما ! با عناوین خیلی مطرح مثل مدرن وار فار دو اینا فقط پیدا می شه به سادگی ...

sonixax
10-12-2010, 17:58
UNCHARTED 3

منبع:

جانم گراف !

halflife g
10-12-2010, 18:23
جانم گراف !

تایید نشده که ingame هستن یا artwork........

یه عده از منابع معتبر میگن ingame و گرافیک بازی هم اینه یه عده منابع معتبر دیگه هم میگن نه بابا artwork...... .

در کل من فکر کنم یه چیز 50...50 هستش یعنی مثلا هیکل ناتان ingame بقیش artwork یا همچین چیزی..... .در کل تا دوشنبه(که نمایش بازیه) صبر می کنیم ببینیم چطوریه........:20:

BATMAN-LOVE
10-12-2010, 18:35
بازی اوریجینال به شدت کم شده یه ماه پیشم اگه زیاد بوده واسه این بوده هر کی هر چی داشته گذاشته بفروشه و فروخته تموم شده رفته !فعلا بازیهایی که -- نشدن یعنی همون گراند توریسما ! با عناوین خیلی مطرح مثل مدرن وار فار دو اینا فقط پیدا می شه به سادگی ...
خيلي مسخرست!!!خب شايد كسي كپي نميكنه!!!والا چي بگم---فكر كنم چند وقته ديگه خود كنسول هم ناياب شه!!!

J A V I D
10-12-2010, 18:48
خيلي مسخرست!!!خب شايد كسي كپي نميكنه!!!والا چي بگم---فكر كنم چند وقته ديگه خود كنسول هم ناياب شه!!!

خوب تو ایران اصولا جمع رو در نظر می گیرن نه افراد محدود رو ، که اکثرا هم کپی می کنن ... اگه اینطور نبود باید بازی ایکس باکس اوریجینالم پیدا می شد که نمی شه ، متاسفانه!

alipsp
10-12-2010, 20:37
دوستان
يه ps3 60gb يه شخصي ميفروشه و اونطور كه ميگه خيلي تميزه!!!عكساشم ديدم----اما اونطرف قم هستن و من تهران!!!اون اسرار كرد كه من برم شهرشون و از نزديك ببينم---چون فرصت نداره خودش بياد تهران----من هم به دلايلي نميتونم برم قم---حالا به نظرتون چيكار كنم؟؟؟اصلا قابل اطميناه؟؟؟قيمتش 270 تومن----در نهايت اون پيشنهاد داد كه با پسته پيشتاز بفرسته و من هم پول به حسابش بريزم---الان چند روزه كلافه ام!!!منو از اين سردرگمي نجات بدين!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
در كل من يه 60 گيگ لازم دارم-----به نظر شما ميتونم تميزشو تو مغازه هاي تهران گير بيارم؟؟؟يا همينو بگيرم؟؟؟منو بزاريد جاي خودتون!!!
خیلی گرون میگه.همین تهران رو بگردی بهتره.اون داره به قیمت شهر قم میفروشه تو که تهرانی که نباید بری قم کنسول بخری.گرونه

golabi2
10-12-2010, 21:13
ورژن اون ps3 3.5 ها!
من از صاحبش بازی خریدم مشکلی نداشت!

BATMAN-LOVE
10-12-2010, 22:20
خوب تو ایران اصولا جمع رو در نظر می گیرن نه افراد محدود رو ، که اکثرا هم کپی می کنن ... اگه اینطور نبود باید بازی ایکس باکس اوریجینالم پیدا می شد که نمی شه ، متاسفانه!
خبر خيلي بديه!!!من عيد ميخواستم چند تا بازي بگيرم---يعني واقعا نايابه ناياب شد!!!راستي كالكشن پرنس چي ميتونم گير بيارم؟؟؟
واقعا اين مملكت همه چيش ضايست!!!همه فقط فكره سود بيشترن!!!هيچ كس واسه رضايته مردم كاري نميكنه----

BATMAN-LOVE
10-12-2010, 22:29
ورژن اون ps3 3.5 ها!
من از صاحبش بازی خریدم مشکلی نداشت!
مگه ميشناسي طرفو؟؟؟من از دستگاه خوشم اومده---اما مسئله اينه كه پول تو دستم نيست!!!70 تومن نقد دارم---و يه زنجير طلا كه حدود 200 ميارزه---بردم بفروشم نخريدن گفتن فاكتور ميخواد!!!آخه من از كجا فاكتور بيارم!!!مگه گنج بوده كه فاكتورشو نگه دارم!!!

J A V I D
11-12-2010, 09:57
خبر خيلي بديه!!!من عيد ميخواستم چند تا بازي بگيرم---يعني واقعا نايابه ناياب شد!!!راستي كالكشن پرنس چي ميتونم گير بيارم؟؟؟
واقعا اين مملكت همه چيش ضايست!!!همه فقط فكره سود بيشترن!!!هيچ كس واسه رضايته مردم كاري نميكنه----

بعضی مغازه ها الان بهشون بیعانه بدی برات هر چی بخوای از دبی می آرن ، ولی یه مقدار گرون تر پات در می آد مثلا قبلا می خریدی هفتاد الان حدود صد پات در می آد ! این پرنسه هم چند وقت پیش یکی رو دیدم دنبالش بود ....!

BATMAN-LOVE
11-12-2010, 11:07
حالا يه كمي گرونتر باشه عيبي نداره----ديگه چاره چيه---ولي خب الان دستم پول نيست---ولي واسه عيد ميتونم-----
ولي خب كاش هيچ وقت ps3 ه--ك نميشد!!!همين تقريبا 1 ماهه پيش كه توپخونه بودم همه جور بازي فراوون يافت ميشد---حتي مغازه دار بهم ميگفت چي ميخواي----هر چي بخواي دارم!!!!!!!

golabi2
11-12-2010, 13:12
مگه ميشناسي طرفو؟؟؟من از دستگاه خوشم اومده---اما مسئله اينه كه پول تو دستم نيست!!!70 تومن نقد دارم---و يه زنجير طلا كه حدود 200 ميارزه---بردم بفروشم نخريدن گفتن فاكتور ميخواد!!!آخه من از كجا فاكتور بيارم!!!مگه گنج بوده كه فاكتورشو نگه دارم!!!

تو پرو فایلت توضیح دادم!

Region 3 , NTSC/J
Firmware : 3.50
کنسول همراه جعبه و یک دسته ی Sixaxis و مابقی لوازمش میات.
از جمله مزیت های این مدل : دارای سخت افزار جدا برای اجرای بازی Ps2, رم ریدر, 4 USB

ورژن که 3.5 گلم!

BATMAN-LOVE
11-12-2010, 14:03
پس اون يكي ديگست!!!يه نگا به پروفايلت بنداز----پيام داري--------

abol_fa
12-12-2010, 23:39
دوستان سوالی داشتم!:
PS3 گرامی رو ه-ک کردیم بعضی بازی ها مثل Ensalvedو start the party رو وقتی میزنی که اجرا شه میره رو صفحه مشکی و هیچ اتفاقی نمیوفته!چه کنم؟

kdlh64
13-12-2010, 12:07
سلام دوستان. یه راهنمایی می خواستم ازتون.
بهترین هدفون بلوتوث برای PS3 چیه؟ ممنون می شم راهنمایی کنید. مخصوصاً مدل های IN Ear اگه باشه بهتره.
راستی اگر از کابل HDMI استفاده کنم بازم میتونم صدارو از طریق هدفون بلوتوث داشته باشم؟

یه سوال دیگه اینکه PS3 ویدئو CD پخش نمی کنه؟

farbod N73 me
13-12-2010, 18:16
سلام دوستان. یه راهنمایی می خواستم ازتون.
بهترین هدفون بلوتوث برای PS3 چیه؟ ممنون می شم راهنمایی کنید. مخصوصاً مدل های IN Ear اگه باشه بهتره.
راستی اگر از کابل HDMI استفاده کنم بازم میتونم صدارو از طریق هدفون بلوتوث داشته باشم؟

یه سوال دیگه اینکه PS3 ویدئو CD پخش نمی کنه؟

نمیدونم بهترینشو ولی این تو بازار ایران پر هستش:
قیمت هم حدودای 60!!
این هدفون ها همشون واسه Voice Chat تو حالت آنلاین هستش و هیچکدوم صدای بازی رو منتقل نمیکنه.
نه PS3 و نه XBOX 360 هیچکدوم VCD رو ساپورت نمیکنن چون منسوخ شده.

dooste.man83
14-12-2010, 00:31
سلام دوستان...می خواستم بدونم PS3 تا چه ظرفیتی از هارد اکسترنال رو ساپورت میکنه؟ آیا 1 ترا یا بیشتر رو ساپورت میکنه؟ ممنون

kdlh64
14-12-2010, 07:52
این هدفون ها همشون واسه Voice Chat تو حالت آنلاین هستش و هیچکدوم صدای بازی رو منتقل نمیکنه.
نه PS3 و نه XBOX 360 هیچکدوم VCD رو ساپورت نمیکنن چون منسوخ شده.[/QUOTE]

مرسی از راهنماییتون.

من از Voice Chat اصلاً استفاده نمی کنم. فقط برای صدای بازی می خوام، یعنی Stereo باشه. با توجه به اینکه کابل HDMI صدای دستگاه رو به TV منتقل می کنه به نظرتون هدفون های بلوتوث با این روش برای شنیدن صدای بازی به درد می خورن؟

J A V I D
14-12-2010, 10:34
سلام دوستان...می خواستم بدونم PS3 تا چه ظرفیتی از هارد اکسترنال رو ساپورت میکنه؟ آیا 1 ترا یا بیشتر رو ساپورت میکنه؟ ممنون

تا یک و نیم هم من دیدم وصلیدن مشکلی نداشته !

دوستان سوالی داشتم!:
PS3 گرامی رو ه-ک کردیم بعضی بازی ها مثل Ensalvedو start the party رو وقتی میزنی که اجرا شه میره رو صفحه مشکی و هیچ اتفاقی نمیوفته!چه کنم؟

جفت این بازی ها برای اجرا شدنشون لازمه یه بلو ری اوریجینال تو درایو باشه و از قسمت دیسک بازی رو اجرا کنید ...

BATMAN-LOVE
14-12-2010, 16:18
من هنوز يه سوال برام پيش اومده!!!
الان كه پلي 3 ه--ك شده نميشه بازيهارو روي بلوري كپي كرد و قرار داد توي ديسك و اجرا كرد مثله بازي اورجينال؟؟؟؟؟؟؟؟يا اينكه خيلي راحت بازي رو تو هارد بريزي و اجرا كني بدون دانگل و برنامه خاصي؟؟؟؟؟؟؟؟؟البته تو آينده اي نزديك-----

J A V I D
14-12-2010, 17:04
من هنوز يه سوال برام پيش اومده!!!
الان كه پلي 3 ه--ك شده نميشه بازيهارو روي بلوري كپي كرد و قرار داد توي ديسك و اجرا كرد مثله بازي اورجينال؟؟؟؟؟؟؟؟يا اينكه خيلي راحت بازي رو تو هارد بريزي و اجرا كني بدون دانگل و برنامه خاصي؟؟؟؟؟؟؟؟؟البته تو آينده اي نزديك-----

نمی شه ، چون دستگاه می ره رو سرویس مود ولی درایو همچنان دیسک اصل رو از کپی تشخیص می ده ! البته من اینجوری فکر می کنما ممکنه دلیلش این نباشه ، بازی ها هم که نمی شه فعلا ریخت رو هارد و بدون دانگول اجرا کرد مگر بازی های پی اس ان !

حالا شما می گی آینده ای نزدیک یکی از سایت هایی که در مورد -- پلی استیشن سه بود و من دنبالش می کردم در کمال ناباوری دیدم نوشت که پلی سه بیشتر از این نمی تونن دستکاری کنن در نتیجه ما هم دیگه به روز نمی کنیم !!!!!

به عنوان یه شوخی من فکر کنم این مغازه دارای پشت شهرداری که بازارشون کساد شده بود به سونی پول دادن تا یه روش -- موقت درست کنه اینا به نون نوایی برسن باز !!!!:31:

جالبه یکی از مغازه دارا به من گفت دیگه کنسول زیر 3.50 تو بازار نیست و قیمت دستگاه 250 گیگ چهارصد و چهل هزار تومن و بیست هزار تومنم هزینه دانگرید !!!!!!!! بهش اضافه می شه اگه بخوای بازی کپی بازی کنی !

BATMAN-LOVE
14-12-2010, 18:50
من كه فكر ميكنم با اين اوضاع ديگه وقتي ps4 بياد چي ميخواد بشه!!!!!!!!حتما سوني كاري ميكنه كه حتي ديسكه دست دوم هم نخونه!!!!!!!!!!!!!!!!!!شايد واقعا اينكارو هم بكنه----مثلا همون بار اول كه بازي رو تو درايو قرار ميدي يه كد مخصوص داشته باشه!!!!!
ولي بازم با ps3 كنار اومده بودم---كه متاسفانه فعلا بازيهاش كم شده!!!!!!!!!!راستي گفتي سفارش بدي از دبي ميارن----من هيوي راين ورژن 1 ميخوام به نظرت تو دبي هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خيلي كميابه!!!!!!!!از هر كي پرسيدم يا 2 داره يا 3!!!!!!تا حالا كسيرو سراغ نداشتم ورژن 1 داشته باشه!!!!!!

sonixax
14-12-2010, 19:09
من كه فكر ميكنم با اين اوضاع ديگه وقتي ps4 بياد چي ميخواد بشه!!!!!!!!حتما سوني كاري ميكنه كه حتي ديسكه دست دوم هم نخونه!!!!!!!!!!!!!!!!!!شايد واقعا اينكارو هم بكنه----مثلا همون بار اول كه بازي رو تو درايو قرار ميدي يه كد مخصوص داشته باشه!!!!!
ولي بازم با ps3 كنار اومده بودم---كه متاسفانه فعلا بازيهاش كم شده!!!!!!!!!!راستي گفتي سفارش بدي از دبي ميارن----من هيوي راين ورژن 1 ميخوام به نظرت تو دبي هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خيلي كميابه!!!!!!!!از هر كي پرسيدم يا 2 داره يا 3!!!!!!تا حالا كسيرو سراغ نداشتم ورژن 1 داشته باشه!!!!!!

نه از اون بابات نگران نباشید ، یکی از پر سود ترین معاملات در دنیای بازی که دست خود سونی هم توی کاره و از جاهایی مثل GameStop سر این داستان سود کلانی به دست میاره همین تجارت بازی دست دومه .

در مورد کپی خور نشدن Ps3 هم داستان به سونی بر نمیگرده ، اصل داستان بر میگرده به شرکت اینتل که تونسته الگوریتمی رو برای BlueRay طراحی کنه که نمیشه دیسک کپی رو باهاش خوند و البته اون هم هَک شده ولی طبق گفته اینتل تولید کردن یک چیپ برای این کار خیلی هزینه بر میشه و از این بابات نگرانی وجود نداره .
فکر هم نکنم حالا حالا ها تکنولوژی جدید تری برای ذخیره اطلاعات به صورت نوری بیاد . دلیل اینکه Ps3 این همه طول کشید تا کپی خور بشه این بود که هکر ها تمام تلاش خودشون رو گذاشته بودند روی دستکاری کردن و هَک کردن تکنولوژی های امنیتی BlueRay و اگر به جاش از اول میرفتند سر همین روشی که الان هَک شده خیلی زود تر نتیجه میگرفتند .

بعد همیشه شرکت هایی هستند که منتظرند شرکت هایی مثل سونی یک سوتی اساسی بدند و با تولید یک کنسول شرکت مقابل رو به خاک سیاه بشونند ، مثل سگا که شدیدا هم در فکر انتقامه .

M A X I M U M
14-12-2010, 19:42
نه از اون بابات نگران نباشید ، یکی از پر سود ترین معاملات در دنیای بازی که دست خود سونی هم توی کاره و از جاهایی مثل GameStop سر این داستان سود کلانی به دست میاره همین تجارت بازی دست دومه .

در مورد کپی خور نشدن Ps3 هم داستان به سونی بر نمیگرده ، اصل داستان بر میگرده به شرکت اینتل که تونسته الگوریتمی رو برای BlueRay طراحی کنه که نمیشه دیسک کپی رو باهاش خوند و البته اون هم هَک شده ولی طبق گفته اینتل تولید کردن یک چیپ برای این کار خیلی هزینه بر میشه و از این بابات نگرانی وجود نداره .
فکر هم نکنم حالا حالا ها تکنولوژی جدید تری برای ذخیره اطلاعات به صورت نوری بیاد . دلیل اینکه Ps3 این همه طول کشید تا کپی خور بشه این بود که هکر ها تمام تلاش خودشون رو گذاشته بودند روی دستکاری کردن و هَک کردن تکنولوژی های امنیتی BlueRay و اگر به جاش از اول میرفتند سر همین روشی که الان هَک شده خیلی زود تر نتیجه میگرفتند .

بعد همیشه شرکت هایی هستند که منتظرند شرکت هایی مثل سونی یک سوتی اساسی بدند و با تولید یک کنسول شرکت مقابل رو به خاک سیاه بشونند ، مثل سگا که شدیدا هم در فکر انتقامه .

دقیقا دوست عزیز، واقعا کاربر با تجربه و فهیمی هستی که اینو میدونی

dooste.man83
14-12-2010, 19:52
این سوالام رو یکی جواب بده خدا خیرش بده دوباره می پرسم دوستان..می خواستم بدونم PS3 تا چه ظرفیتی از هارد اکسترنال رو ساپورت میکنه؟ آیا 1 ترا یا بیشتر رو ساپورت میکنه؟ ممنون

foxyjanam
14-12-2010, 20:30
این سوالام رو یکی جواب بده خدا خیرش بده دوباره می پرسم دوستان..می خواستم بدونم PS3 تا چه ظرفیتی از هارد اکسترنال رو ساپورت میکنه؟ آیا 1 ترا یا بیشتر رو ساپورت میکنه؟ ممنون
جواب داده شده بوده دااش :20:

dooste.man83
14-12-2010, 21:16
جواب داده شده بوده دااش :20:

آقا ممنون مثل اینکه سنمون رفته بالا باید اول هفته برم چشم پزشکی‌ !!!:wac:
الان بچه‌های سایت دیگه گفتن تا ۲ ترا هم دیدن

J A V I D
14-12-2010, 22:47

والا دوبی ریجین دو حساب می شه نمی دونم ریجین یکم اونجا پیدا می شه یا نه ! در مورد بازی پرنسم به یکی که از دوبی می آورد گفت اتفاقا تو بار این سری گفتم یه دونه واسه خودم بیاره اگه می خوای دو تاش کنم برای تو هم بیاره! که من بهش گفتم پرنس باز نیستم ...

تمامی ترس من از کنسول های نسل بعد اینه که بازی هاشون به صورت دیجیتال عرضه بشه ، مثل PSP GO یعنی آنلاین بخریم بریزم رو دستگاه اونوقته با این اینترنت سرعت بالامون بدبخت می شیم ! و اون زمانی که من جدی به مهاجرت فکر می کنم !!!!!!

sonixax
14-12-2010, 22:56
تمامی ترس من از کنسول های نسل بعد اینه که بازی هاشون به صورت دیجیتال عرضه بشه ، مثل PSP GO یعنی آنلاین بخریم بریزم رو دستگاه اونوقته با این اینترنت سرعت بالامون بدبخت می شیم ! و اون زمانی که من جدی به مهاجرت فکر می کنم !!!!!!

نه جاوید جان نگران نباش ، روی حجم کم این امکان هست نه روی حجم بالا ، توی همین بلاد کفرش هم بخوای یک بازی 30 گیگی رو دانلود کنی به چیز خوردن میوفتی :31:

BATMAN-LOVE
15-12-2010, 01:04
والا دوبی ریجین دو حساب می شه نمی دونم ریجین یکم اونجا پیدا می شه یا نه ! در مورد بازی پرنسم به یکی که از دوبی می آورد گفت اتفاقا تو بار این سری گفتم یه دونه واسه خودم بیاره اگه می خوای دو تاش کنم برای تو هم بیاره! که من بهش گفتم پرنس باز نیستم ...

فكر نميكنم كنسول نسل بعد اينطور باشه!!!اولا گرافيك اون نسل مطمئنا خيلي بالاتر از الانه---ثانيا گرافيك كه بالا بره حجم هم بالا ميره----و ممكنه بازيهاي نسل بعد تا 200 گيگ هم باشن!!!البته اين نظر منه----

foxyjanam
15-12-2010, 01:32
منم يه چيزي بپرونم وسط بحثتون بي ربط البته :31:
من ديشب تونستم X1 رو با سختيه بسيار بدست بيارم :20: و چون GT 5 بازي انحصاريه PS3 هامون هس :10: گفتم يه عكسشو بزارم اينجا ( با اجازه )

سريعترين ماشين روي كره زمين
:5:

اين GT هم مخصوص Alipsp :31:

panther99
15-12-2010, 02:41
دوستان این کپی خور شدن PS3 یعنی چی ؟؟؟
یعنی مثل XBOX شده ؟ یعنی میتونی بری سر کوچه مثل XBOX یه بازی براش بخری با قیمت 3 هزار تومن و بدون دردسر بازی کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه اینجوریه که فوق العده شده !!!!!!!!!!!! :19:

sonixax
15-12-2010, 02:47
دوستان این کپی خور شدن PS3 یعنی چی ؟؟؟
یعنی مثل XBOX شده ؟ یعنی میتونی بری سر کوچه مثل XBOX یه بازی براش بخری با قیمت 3 هزار تومن و بدون دردسر بازی کنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه اینجوریه که فوق العده شده !!!!!!!!!!!! :19:

یه چیزی فراتر از اون ، یعنی حتی برای اجرای بازی ها مثل 360 لازم نیست حتما دیسک بازی توش باشه :31:

J A V I D
15-12-2010, 08:55
یه چیزی فراتر از اون ، یعنی حتی برای اجرای بازی ها مثل 360 لازم نیست حتما دیسک بازی توش باشه :31:

میلاد جان اینقدر مردم رو امیدوار نکن حالا یکی رو حرف شما می ره می خره بعد می بینه مثلا نمی تونه این RDR جدیده و باقیه بازی جدیدا رو بازی کنه ، فحش ایناش می مونه برای ما ، بگید -- شده ولی کامل نیست ! با بازی های جدید فعلا مشکل داره در آینده باید دید چی می شه !

دوستان آفر های جدید PSN رو دیدید ؟!؟ جالب بود !

panther99
15-12-2010, 12:33

ببین سعی نکن منو اغوا کنی !!!!!!!!!!! :31: من نهایاتا هفته اول اسفند به امید خدا یه کنسول میخوام بخرم .
حالا راست و حسینی واقعا با هکش مشکلاتش حل شده ؟؟؟؟؟؟؟؟ قیمت بازیهاش ارزون شده ؟؟؟ تو اجرای بازیها مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟؟؟؟؟‌ قیمت -- شده ps3 این اسلیمها که جدیدا اومده چنده الان ؟؟؟؟؟ تا اون موقع تغییری میکنه ؟؟؟؟؟
ما که موندیم کدوم کنسول :19:

BATMAN-LOVE
15-12-2010, 12:51
میلاد جان اینقدر مردم رو امیدوار نکن حالا یکی رو حرف شما می ره می خره بعد می بینه مثلا نمی تونه این RDR جدیده و باقیه بازی جدیدا رو بازی کنه ، فحش ایناش می مونه برای ما ، بگید -- شده ولی کامل نیست ! با بازی های جدید فعلا مشکل داره در آینده باید دید چی می شه !

دوستان آفر های جدید PSN رو دیدید ؟!؟ جالب بود !
ولي خوب شد من رد دد رو دارم!!!

J A V I D
15-12-2010, 16:51
ببین سعی نکن منو اغوا کنی !!!!!!!!!!! :31: من نهایاتا هفته اول اسفند به امید خدا یه کنسول میخوام بخرم .
حالا راست و حسینی واقعا با هکش مشکلاتش حل شده ؟؟؟؟؟؟؟؟ قیمت بازیهاش ارزون شده ؟؟؟ تو اجرای بازیها مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟؟؟؟؟‌ قیمت -- شده ps3 این اسلیمها که جدیدا اومده چنده الان ؟؟؟؟؟ تا اون موقع تغییری میکنه ؟؟؟؟؟

والا کنسول قبل از اینکه -- بشه هیچ مشکلی نداشت ، با -- شدن مشکل دار می شه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوست عزیز کنسول بوسیله یک یو اس بی و یک برنامه که رو کنسول نصب می کنید امکان اجرای بازی های کپی رو پیدا می کنه ! ولی فعلا همه بازی ها رو نمی تونه اجرا کنه ، الان بازی های جدیدی همچون گراند توریسما پنج یا بازی های مولتی (مشترک با ایکس باکس) جدید که اومده رو نمی تونه اجرا کنه و تا قبلش تقریبا همه رو اجرا می کنه .... شما اسفند خواستی بخری دوباره یه سر بیا بپرس ! شاید تا اون موقع تونسته باشه اینا رو اجرا کنه ! قیمتم همون موقع بپرسی بهتره ! قیمت کنسول تو ایران مثل طلا و جواهر روزانس !

البته از میلاد جان پرسیده بودید ببخشید من با دمپایی پاره اومدم جواب دادم :20:

BATMAN-LOVE
15-12-2010, 17:34
آره هيچ مشكلي نداشت---خيليها منتظر ه---ك شدنش بودن!!!ولي من هيچ وقت دوست نداشتم اينطور بشه!!!
مطمئن بودم خيلي مشكلات اضافه ميشه!!!
تا قبل ه--ك شدن خيلي راحت و بدون شك و ترديد همه كنسولنشونرو به روز آپديت ميكردن----هر بازيه اورجينال هم تو بازار موجود بود---وقتي هم يه بازي جديد ميومد درسته كه گرون بود---اما يه مدتي كه ميگذشت قيمت كلي پايين ميومد و ميشد راحت خريدش!!!
خلاصه به نظر من خيلي اشتباه بود ه--ك شدنه ps3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

golabi2
15-12-2010, 18:03
ترلیر های Uncharted3 رو دیدین؟! سه بعدیم هست!!!

farbod N73 me
15-12-2010, 18:05
هکش اصلا به درد نمیخوره!!
هیچ جوره!
ببین من از اولین کسایی بودم که دانگل گرفتم ولی الان دارم به 3.55 آپدیت میکنم که BrotherHood آنلاین بزنم!!
مفت نمی ارزه!!

والا کنسول قبل از اینکه -- بشه هیچ مشکلی نداشت ، با -- شدن مشکل دار می شه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوست عزیز کنسول بوسیله یک یو اس بی و یک برنامه که رو کنسول نصب می کنید امکان اجرای بازی های کپی رو پیدا می کنه ! ولی فعلا همه بازی ها رو نمی تونه اجرا کنه ، الان بازی های جدیدی همچون گراند توریسما پنج یا بازی های مولتی (مشترک با ایکس باکس) جدید که اومده رو نمی تونه اجرا کنه و تا قبلش تقریبا همه رو اجرا می کنه .... شما اسفند خواستی بخری دوباره یه سر بیا بپرس ! شاید تا اون موقع تونسته باشه اینا رو اجرا کنه ! قیمتم همون موقع بپرسی بهتره ! قیمت کنسول تو ایران مثل طلا و جواهر روزانس !

البته از میلاد جان پرسیده بودید ببخشید من با دمپایی پاره اومدم جواب دادم :20:
-------------
آقا یه چیزی من الان دارم میرم PSN حالا میشه به من بگین برا ثبت نام تو فرم ها چی پر کنم؟؟
ممنون میشم میدونم تو صفحات قبلی هست ولی حوصله ندارم بگردم!!
ممنون

sonixax
15-12-2010, 18:50

فکر میکنم جاوید جان جواب شما رو خیلی خوب و کامل داده باشند.

شما همیشه و در هر کنسولی حتی Wii که کپی خور شدنش از همه آسون تره با اجرای برخی بازی های کپی به مشکل میخورید ، حتی توی Ps2 - یادم هست روی سری 59000 Ps2 بازی Resident Evil Code Veronica به صورت کپی درست اجرا نمیشد . روی این اسلیم هاش هم اون روز های اول گاد آف وار درست اجرا نمیشد . خلاصه همیشه یه مشکلی هست .
قیمت بازی ها هم اومده پایین بله .
ولی در کل پیشنهاد من اینه :
بازی های انحصاری Ps3 انگشت شمار هستند (مال همه کنسول ها اینطوریند) شما یه 360 بخر که به بازی های مالتی بدون دردسر دسترسی داشته باشی - بازی های انحصاری Ps3 رو هم اوریج بخر و روی یک Ps3 دستکاری نشده راحت بیشین بازی کن :31:

J A V I D
15-12-2010, 19:04
آقا یه چیزی من الان دارم میرم PSN حالا میشه به من بگین برا ثبت نام تو فرم ها چی پر کنم؟؟
ممنون میشم میدونم تو صفحات قبلی هست ولی حوصله ندارم بگردم!!
ممنون

فورم هاش که مثل بقه فورم هاست که برای ثبت نام پر می کنی فقط کشور رو UAE انتخاب کن که می شه امارات برای خرید گیم کارت کارت های امارات راحت تر از بقیه پیدا می شه و از همه هم ارزون تره ....

شما همیشه و در هر کنسولی حتی Wii که کپی خور شدنش از همه آسون تره با اجرای برخی بازی های کپی به مشکل میخورید ، حتی توی Ps2 - یادم هست روی سری 59000 Ps2 بازی Resident Evil Code Veronica به صورت کپی درست اجرا نمیشد . روی این اسلیم هاش هم اون روز های اول گاد آف وار درست اجرا نمیشد . خلاصه همیشه یه مشکلی هست .

کنسول پلی دو منم با اویل کد ورنیکا مشکل داشت ! همچنین ایس کمبت 4 ... مدلشم که تو امضام هست :دی

farbod N73 me
16-12-2010, 18:15
دوستان فقط یه چیزی بگم:
کنسول بدون آنلاینش هیچی نیست!!
خیلی حال میده این PSN . از صبح تا حالا دارم بازی میکنم. جالبیش اینکه حجمم خیلی کم میخوره!!
راستی اینکه بازی رو میزاری ازت میخواد که پچ دانلود کنی چیه؟ این پچ ها واسه آنلاین هستش آفلاین یا چیز دیگه؟

فورم هاش که مثل بقه فورم هاست که برای ثبت نام پر می کنی فقط کشور رو UAE انتخاب کن که می شه امارات برای خرید گیم کارت کارت های امارات راحت تر از بقیه پیدا می شه و از همه هم ارزون تره ....

آقا من یه جا خوندم که بهترین و کاملترین فروشگاه واسه خوده آمریکا هستش!
منم اینی که شما گفتی رو نخوندم و زدم US.
حالا سوالم اینه که من اگه بخوام کارت بخرم برا خرید آنلاین باید واسه خود US رو بخرم؟
اگه بخوام آنلاین بزنم چی؟
مهمه ریجن بازی چی باشه؟ چون الان من دارم با AC:Brotherhood Pal آنلاین بازی میکنم.
پس چیه که یه سری دنبال یه سری ریجن خاص هستن؟
در ضمن کنسول من خودش NTSC/J هستش.
راستی کارت PSN رو میشه از کجا خرید؟ لینک میدید؟

J A V I D
16-12-2010, 19:30
دوستان فقط یه چیزی بگم:
کنسول بدون آنلاینش هیچی نیست!!
خیلی حال میده این PSN . از صبح تا حالا دارم بازی میکنم. جالبیش اینکه حجمم خیلی کم میخوره!!
راستی اینکه بازی رو میزاری ازت میخواد که پچ دانلود کنی چیه؟ این پچ ها واسه آنلاین هستش آفلاین یا چیز دیگه؟

آقا من یه جا خوندم که بهترین و کاملترین فروشگاه واسه خوده آمریکا هستش!
منم اینی که شما گفتی رو نخوندم و زدم US.
حالا سوالم اینه که من اگه بخوام کارت بخرم برا خرید آنلاین باید واسه خود US رو بخرم؟
اگه بخوام آنلاین بزنم چی؟
مهمه ریجن بازی چی باشه؟ چون الان من دارم با AC:Brotherhood Pal آنلاین بازی میکنم.
پس چیه که یه سری دنبال یه سری ریجن خاص هستن؟
در ضمن کنسول من خودش NTSC/J هستش.
راستی کارت PSN رو میشه از کجا خرید؟ لینک میدید؟

منم واسه آنلاین ، یه کنسول دیگه خریدم دیگه ! حجم زیاد مصرف نمی کنه ، فقط برای ما ها که تو ایرانیم بدیش اینه پینگمون چون پایینه گاها یه سری مشکلات تاخیری داریم تو بازی ها ...

پچ ها هم فایل ها یآپدیت بازی هاست دیگه ، آنلاین و آفلاین نداره هر بازی بذاری پچ داشته باشه دانلود می کنه ...

فروشگاهاش با هم هیچ فرقی ندارن فقط گاها یه آفر هایی برای یه سری کشورهای خاص می ذاره اونم گاها ، در ضمن توصیه می کنم چیزی رو فوری نخرید بذارید یه ماه از اومدنش که گذاشت تخفیف می ده روش ! کارت US از همه گرون تره تو ایران و از همه هم سخت تر پیدا می شه ! بدتر از اون uk که من اونجا ساختم ! ولی خوب خیالی نیست ، شما یه یوزر و یه اکانت دیگه تو PSN بساز اونو بذار رو UAE کاری که من کردم بعد اونو شارژ کن هر چی می خوای بخری با اون بخر ! ولی آنلاینت رو با اکانت اصلیت برو مشکلی نداره !

اینم که یه سری دنبال ریجین خاصن اینجوری آرشیو جمع می کنن مثلا ریجچین یک گرون تره و سه ارزون تر ، چون یکا گرون تره کلاسش بالاتره ! واسه همین یه سری ریجین یک جمع می کنن !

برای آنلاینم یه سری می گن ریجین مهم نیست یه سری می گن مهمه ولی از اونجایی که من کال یک رو ریجین سه داشتم و رفتم آنلاین دیدم تو روم هاش داره پشه می چرخه فهمیدم ریجین مهمه چون همون بازی ریجین دوش تو روم هاش جای پشه آدم هم بود ! ، ترجیحا ریجین دو بگرید بازی ها رو ...

کارتم یه سری سایتا می فروشن ، من تا حالا اعتماد نکردم آنلاین بخرم ، همیشه رفتم پایتخت خریدم سایت زیرم که به تازگی باز شده می فروشه :

farbod N73 me
16-12-2010, 20:21
منم واسه آنلاین ، یه کنسول دیگه خریدم دیگه ! حجم زیاد مصرف نمی کنه ، فقط برای ما ها که تو ایرانیم بدیش اینه پینگمون چون پایینه گاها یه سری مشکلات تاخیری داریم تو بازی ها ...

پچ ها هم فایل ها یآپدیت بازی هاست دیگه ، آنلاین و آفلاین نداره هر بازی بذاری پچ داشته باشه دانلود می کنه ...

فروشگاهاش با هم هیچ فرقی ندارن فقط گاها یه آفر هایی برای یه سری کشورهای خاص می ذاره اونم گاها ، در ضمن توصیه می کنم چیزی رو فوری نخرید بذارید یه ماه از اومدنش که گذاشت تخفیف می ده روش ! کارت US از همه گرون تره تو ایران و از همه هم سخت تر پیدا می شه ! بدتر از اون uk که من اونجا ساختم ! ولی خوب خیالی نیست ، شما یه یوزر و یه اکانت دیگه تو PSN بساز اونو بذار رو UAE کاری که من کردم بعد اونو شارژ کن هر چی می خوای بخری با اون بخر ! ولی آنلاینت رو با اکانت اصلیت برو مشکلی نداره !

اینم که یه سری دنبال ریجین خاصن اینجوری آرشیو جمع می کنن مثلا ریجچین یک گرون تره و سه ارزون تر ، چون یکا گرون تره کلاسش بالاتره ! واسه همین یه سری ریجین یک جمع می کنن !

برای آنلاینم یه سری می گن ریجین مهم نیست یه سری می گن مهمه ولی از اونجایی که من کال یک رو ریجین سه داشتم و رفتم آنلاین دیدم تو روم هاش داره پشه می چرخه فهمیدم ریجین مهمه چون همون بازی ریجین دوش تو روم هاش جای پشه آدم هم بود ! ، ترجیحا ریجین دو بگرید بازی ها رو ...

کارتم یه سری سایتا می فروشن ، من تا حالا اعتماد نکردم آنلاین بخرم ، همیشه رفتم پایتخت خریدم سایت زیرم که به تازگی باز شده می فروشه :

ممنون آقا جاوید.
اگه میشه لینک سایت رو جدا بدین!
منم نمیدونم به قدرتی خدا چه جوریه این شاتل پینگش خوراکه بازیه اصلا لک نداره!!
یعنی هیچی!!

J A V I D
16-12-2010, 21:16
تو یه سری بازیا تاخیر کمتر مشخصه طبق تجربه تو بازی های ماشین سواری بیشتر مشخصه مثل موتور استورم ... پیغام خصوصی کردم براتون

abol_fa
17-12-2010, 12:20
اگر دستگاه رو بدون دانگل راه اندازی کنیم و وصل بشیم به PSN باز هم بن میشیم؟
چنتا بازی روی هارد کپی شده اگه بخوام وصل شم باید پاک کنم اونارو؟

Hunter lord
17-12-2010, 12:35
طبق شنیده ها اگر کنسول رو بدون دانگل Load کنید مشکی نیستش .

باز هم تحقیق کنید خدایی نکرده مشکی پیش نیاد .

راستی دوستانی که قصد H A C K کنسول رو دارند بدونند که این کار ممکنه Hard کنسول رو بپوکونه .

abol_fa
17-12-2010, 12:50
طبق شنیده ها اگر کنسول رو بدون دانگل Load کنید مشکی نیستش .

باز هم تحقیق کنید خدایی نکرده مشکی پیش نیاد .

راستی دوستانی که قصد H A C K کنسول رو دارند بدونند که این کار ممکنه Hard کنسول رو بپوکونه .
منم اینو به یه بابای گفتم گفتم هارد پدرش در میاد هی بخواد بخونه و بنویسه گفت هارد و واسه همین ساختن منم دهنم بسته شد:31:

farbod N73 me
17-12-2010, 14:48
اگر دستگاه رو بدون دانگل راه اندازی کنیم و وصل بشیم به PSN باز هم بن میشیم؟
چنتا بازی روی هارد کپی شده اگه بخوام وصل شم باید پاک کنم اونارو؟

دوست من شما اصلا نمیتونی همچین کاری رو بکنی!
چون در اولین لطظه ی کانکت به PSN ازت میخواد که به 3.55 آپدیت کنی که چون کنسول شما 3.41 هستش اجباریه و بعد آپدیت هم دیگه نمیتونی از دانگل استفاده بکین.

abol_fa
17-12-2010, 17:18
دوست من شما اصلا نمیتونی همچین کاری رو بکنی!
چون در اولین لطظه ی کانکت به PSN ازت میخواد که به 3.55 آپدیت کنی که چون کنسول شما 3.41 هستش اجباریه و بعد آپدیت هم دیگه نمیتونی از دانگل استفاده بکین.
میدونم!
میخوام بدونم اگر اپدیت کردم و بازی ها توی هاردم کپی شده باقی مونده بود باز هم بن میشم؟

farbod N73 me
17-12-2010, 19:44
میدونم!
میخوام بدونم اگر اپدیت کردم و بازی ها توی هاردم کپی شده باقی مونده بود باز هم بن میشم؟

اونو دیگه شک دارم!!
چون من الان Back Up Manager هنوز رو سیستمم هست ولی اتفاقی نیوفتاده!
فقط اول مطمئن شید!
با طناب من تو چاه نرید!!:31:LOL

cheetoz_motori
22-12-2010, 00:53
سلام ببخشید آیا میشه این کنسول رو ه.ک کرد و بجای خرید سی دی بازی این کنسول بازی هارو دانلود کرد و روی دی وی دی یا سی دی رایت کنیم و بزاریم بازی کنیم بدون مشکل. شرمنده من زیاد وارد نیستم اگر آموزش خوبی دارد بدید ممنون میشم

sonixax
22-12-2010, 01:09
سلام ببخشید آیا میشه این کنسول رو ه.ک کرد و بجای خرید سی دی بازی این کنسول بازی هارو دانلود کرد و روی دی وی دی یا سی دی رایت کنیم و بزاریم بازی کنیم بدون مشکل. شرمنده من زیاد وارد نیستم اگر آموزش خوبی دارد بدید ممنون میشم

بله میشه ، ولی ارزش نداره .

Amir M.ohAma.D
22-12-2010, 13:51
سلام
دسته ps3 رو چه جوری میشه به pc وصل کرد؟

cheetoz_motori
23-12-2010, 13:07
بله میشه ، ولی ارزش نداره .

سلام دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدید که چرا ارزش نداره اگه بشه اینکارو کرد کلی به نفع آدمه که ؟!:20:
با تشکر

farbod N73 me
23-12-2010, 18:35
سلام
دسته ps3 رو چه جوری میشه به pc وصل کرد؟

سلام
برای اتصال به PC شما میتونین از روش سایت زیر برین.
فقط وقتی که برنامه رو گرفتین فیلم آموزشی رو هم برا راحتی کار و گیج نشدن دانلود کنین.
اینم از سایت:

من خودم تست کردم جواب میده ولی برا استفاده ی بلوتوث باید دانگل مخصوص داشته باشی!

sonixax
23-12-2010, 21:46
سلام دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدید که چرا ارزش نداره اگه بشه اینکارو کرد کلی به نفع آدمه که ؟!:20:
با تشکر

ببینید Ps3 ماکسیمم 10 تا بازی انحصاری جدید که ارزش خریدن داره ، داره . از طرفی بازی های انحصاری قدیمیش هم قیمتی ندارند . میمونه بازی های مالتی .

Ps3 و 360 از نظر گرافیک فرق چندانی با هم ندارند مگر اینکه شما خیلی نکته سنج باشید که در اون صورت میبینید جفتشون نسبت به هم کمبود هایی دارند .

از این طرف شما بازی های انحصاری 360 رو هم دارید ، برای همین یک 360 میخرید برای بازی های انحصاری خودش و بازی های مالتی و با کمترین هزینه و دردسر بازی ها رو مفت بازی کنید .

Ps3 رو هم بذارید برای بازی های انحصاری خودش بدون دردسر کپی خور کردن و دانگل بازی و آپدیت و بن و بریک و ...

شما برای کپی خور کردن Ps3 باید خیلی هزینه کنید ، تقریبا با دو تا 3 برابرش میتونید یک 360 بخرید .

Amir M.ohAma.D
24-12-2010, 12:21
شما برای کپی خور کردن Ps3 باید خیلی هزینه کنید ، تقریبا با دو تا 3 برابرش میتونید یک 360 بخرید .
والا من که با 35 تومن کپی خور کردم دانگل قابل update هم هست
تقریبا 7 برابرش پوله یه 360میشه

A.IvI.I.N
24-12-2010, 12:34
الان با این وضعیت بازی های اریج کمیاب شدن و اگرم باشه به نرخ خونه باباشون میدن.
یه PJ بخر 30 تومن و هر بازی هم که خواستی دونه ای 5 تومن میدی برات میریزن رو هارد کنسول یا اکسترنال .
یعنی سره جمع این pJ با 20 تا از بهترین بازی ها حدودا برات 130 تومن اب میخوره.
اگرم دوس داشتی میتونی یه 360 بگیری که اونم حداقل برات 200-300 تومن اب میخوره که به نظر من اصلا نیمصرفه.

Amir M.ohAma.D
24-12-2010, 15:35
به نظر من 360 نگیری بهتره.خود من جفتشو داشتم وقتی ps3 کپی خور شد 360 و فروختم
حالی که ps3 میده 360 نمیده.از نظر سخت افزاری هم ps3 قویتره
ولی اجرایه بازی کپی تو ps3 میشه گفت دردسر داره به راحتیه 360 نیست
360 بی درده سره بازیو میگیریو میزاری بازی میکنی ولی ps3 دردسرایه خودشو داره

cheetoz_motori
24-12-2010, 15:37
ببینید Ps3 ماکسیمم 10 تا بازی انحصاری جدید که ارزش خریدن داره ، داره . از طرفی بازی های انحصاری قدیمیش هم قیمتی ندارند . میمونه بازی های مالتی .

Ps3 و 360 از نظر گرافیک فرق چندانی با هم ندارند مگر اینکه شما خیلی نکته سنج باشید که در اون صورت میبینید جفتشون نسبت به هم کمبود هایی دارند .

از این طرف شما بازی های انحصاری 360 رو هم دارید ، برای همین یک 360 میخرید برای بازی های انحصاری خودش و بازی های مالتی و با کمترین هزینه و دردسر بازی ها رو مفت بازی کنید .

Ps3 رو هم بذارید برای بازی های انحصاری خودش بدون دردسر کپی خور کردن و دانگل بازی و آپدیت و بن و بریک و ...

سلام دوست عزیز راستش من خارج هستم و اینجا ۱ دونه ۸۰ گیگ گرفتم قیمت های دیویدی هم که میدونید بالاس من اون زمان که ایران بودم یادمه باکس میومد تو بازار همرو باز میکردن لنزاشو عوض میکردن و میگفتن کپی خور میشه و خوب میشود الان هم بالاخره این تعداد بازی همیشه همین ۱۰ تا که شما میگید نمیمونه میخواستم اگه واقعا میشه خود شخص بدون دستکاری و به شکل نرمافزاری دستگاه رو کپی خور کنه راهنمایی کنید درکل من ۱ کمی هم از این کارا خوشم میاد و میخواستم اطلاعتی هم در این زمینه داشته باشم راجبه دانگل کردن کپی خور کردن آپدیت فریمور دستگاه و از این جور چیزا و اگه ۱ لینک کلی در این زمینه فارسی باشه خیلی خوبه با فایل هاشو توضیحه اینکه مثلا دانگل چیکار میکنه مزایا و معایبش چیه و از این چیزا باشه خیلی خوب میشه و احساس کنم همینجا مقاله یا ۱ چیزی تو ایم مایه ها اینجا باشه من با سرچ گیر نیاوردم اگه شما میتونید لینک ب من بدید
باز هم ممنون

sonixax
24-12-2010, 19:09
والا من که با 35 تومن کپی خور کردم دانگل قابل update هم هست
تقریبا 7 برابرش پوله یه 360میشه

خوب من از قیمت های ایران خبر ندارم ، ولی دانگل اورجینال قیمتش 100 یورو هست - اینکه یک عده اومدند دستساز درست کردند دارند ارزون تر میفروشند رو من منظورم نبود .

سلام دوست عزیز راستش من خارج هستم و اینجا ۱ دونه ۸۰ گیگ گرفتم قیمت های دیویدی هم که میدونید بالاس من اون زمان که ایران بودم یادمه باکس میومد تو بازار همرو باز میکردن لنزاشو عوض میکردن و میگفتن کپی خور میشه و خوب میشود الان هم بالاخره این تعداد بازی همیشه همین ۱۰ تا که شما میگید نمیمونه میخواستم اگه واقعا میشه خود شخص بدون دستکاری و به شکل نرمافزاری دستگاه رو کپی خور کنه راهنمایی کنید درکل من ۱ کمی هم از این کارا خوشم میاد و میخواستم اطلاعتی هم در این زمینه داشته باشم راجبه دانگل کردن کپی خور کردن آپدیت فریمور دستگاه و از این جور چیزا و اگه ۱ لینک کلی در این زمینه فارسی باشه خیلی خوبه با فایل هاشو توضیحه اینکه مثلا دانگل چیکار میکنه مزایا و معایبش چیه و از این چیزا باشه خیلی خوب میشه و احساس کنم همینجا مقاله یا ۱ چیزی تو ایم مایه ها اینجا باشه من با سرچ گیر نیاوردم اگه شما میتونید لینک ب من بدید
باز هم ممنون

خوب من نمیدونم شما کجا هستید ، ولی میتونید از این سایت :

دانگل رو بخرید حدود 100 یورو قیمتشه ، کار خاصی هم لازم نیست بکنید - دانگل رو نصب میکنید دستگاه رو روشن میکنید سیستم روی سرویس مد میاد بالا و بک آپ منیجر و ... رو نصب میکنید و تمام ، خودش راهنما داره .
ولی در کل کپی خور کردن Ps3 به نظر من ارزش نداره ، 200 یورو میدی یه 360 میخری راحت هر کاری میخوای میکنی دیگه - من دستگاه خودم رو از یک بابایی خریدم به اسم اندی کالین گویا کارمند اخراجی مایکروسافت هست و بدون اینکه هلوگرام دستگاه کوچشکترین مشکلی پیدا کنه فرمور رو میریزه تازه هر وقتی هم که خراب بشه کنسول میبرید پیشش حافظه اینترنال رو فلش میکنه و فرمور اورجینال میریزه و میبرید میدید مایکروسافت برای گارانتی :31:

Hunter lord
25-12-2010, 17:25
دوستان کسی Email شرکت Sony رو نداره ؟

dooste.man83
25-12-2010, 18:04
سلام به دوستان
یک فرمون بازی می خواستم بین logitech G27 و logitech GT موندم ‌اولی 370 تومنه و دومی200 تومن می‌خواستم بدونم ارزش داره ۱۷۰ تومن بیشتر واسه این فرمان پول داد یا نه ؟ و اینکه یه فرمونی می‌خوام که هم به PS3 -XBOX360 - PC بخوره.... چه مدلی رو میشناسید ؟
ممنون

BATMAN-LOVE
26-12-2010, 13:18
سلام---
ميخوام بدونم اگه زياد گرد و خاك تو كنسول رفته باشه و فن بعضي وقتا صدا ايجاد كنه---لازمه كه كنسول رو باز كرد و تميز كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

HORROR
26-12-2010, 13:39
سلام---
ميخوام بدونم اگه زياد گرد و خاك تو كنسول رفته باشه و فن بعضي وقتا صدا ايجاد كنه---لازمه كه كنسول رو باز كرد و تميز كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام
اگه طرز باز کردنشو میدونی و برات راحته این کار مفیده.چون گرد و خاک باعث گرمای بیشتر و کارایی پایین میشه

hamidR15
28-12-2010, 16:45
سلام خدمت گيمرهاي عزيزم
بچه ها شايد سوالم زياد مربوط به قسمت بازي اين كنسول نباشه ولي خب جائي رو پيدا نكردم بپرسم. قبلش از همگي عذرخواهي ميكنم.
ديروز كنسول يكي از دوستام (250 اسليم)رو گرفتم با گيم NFS و فيلم آواتار جيمز كامرون روي بلوري اورجينال.
من تو خونه يه سيستم Home Theater دارم.
خروجي HDMI رو زدم به ورودي A/V Reciever.فيلم صداش DTS-HD Master Audio بود. روي LCD نشون ميداد كه داره DTS 5.1 پخش ميشه ولي آمپلي فاير ورودي دوكانل استريو ميشناخت.تمام تنظيمات كابل و صدا و تصوير و...خلاصه همه رو ور رفتم ولي نشد كه نشد.
ps3 رو جدا كردم و بلوري پلير Denon 2010 رو وصل كردم.ديدم راحت صداي 5.1 رو دكد كرد وپخش كرد!!!؟؟؟
ميخواسم بدونم به نظر شما مشكل چيه؟يعني آمپ نميتونه با ps3 سازگاري داشته باشه.راستي يادم رفت بگم.آمپم هم دنون AVR-2309 هست.
ميخواستم با يه تير دو نشون بزنم. هم كنسول بازي بگيرم براي بچه ها و هم فيلمهاي بلو ري باهاش تماشا كنم كه متاسفانه:41:
ممنون ميشم از دوستاني كه تجربه دارن راهنمائي بفرمايند.
سپاسگذارم.:11:

payamhetfild
28-12-2010, 22:26
salam.mikhastam bebinam ta hala kasi gt5 ro ejrah karde?

abol_fa
28-12-2010, 23:56
salam.mikhastam bebinam ta hala kasi gt5 ro ejrah karde?
تا الان که خبری نیست!فارسی هم تایپ کنید بد نیست:10:

hussain
30-12-2010, 14:02
سلام دوستان
دستگاه رو دادم بیرون برام کپی خور کنند اما بعد از یک ماه دستگاه خراب شد و ارور هارد درایو میده:
the hard disks files system is corrupted and wiil be restored
بعد میگه که ok کنید تا مشکل رو برطرف کنه.اما مشکل همچنان باقی میمونه
به نظر شما مشکل از کجاست؟؟؟

J A V I D
30-12-2010, 19:05
دیگه بیرون دادن نداشت ! خوب هاردتون رو عوض کنید ، همچین مشکل هادی نیست !

sonixax
30-12-2010, 19:16
سلام دوستان
دستگاه رو دادم بیرون برام کپی خور کنند اما بعد از یک ماه دستگاه خراب شد و ارور هارد درایو میده:
the hard disks files system is corrupted and wiil be restored
بعد میگه که ok کنید تا مشکل رو برطرف کنه.اما مشکل همچنان باقی میمونه
به نظر شما مشکل از کجاست؟؟؟

وقتی بعد از یک ماه مشکل پیش اومده ، یعنی ربطی به کپی خور کردنش نداره .
حالا یا هاردتون بد سکتور گرفته یا کرش کرده یا هر دو :31: یا هیچ کدوم .
اگر هیچ کدوم باشه درست کردنش زیاد کاری نداره .

Hunter lord
30-12-2010, 22:14
PS3 دو مشکل اساسی داره :

1 - لنز دستگاه که ضعیفه

2 - هارد دستگاه که خیلی سریع می پوکه و بازی های کپی به این مشکل بیشتر صدمه می زنه .

BATMAN-LOVE
31-12-2010, 02:42
دوستان كسي با جوكر بازي كرده؟؟؟؟؟؟؟؟تو تيمارستان آركام؟؟؟؟؟؟؟؟؟من دانلود كردم اما فقط مبارزه داره!!!مرحله اي پيش نميره!!!لينكه دانلود داره؟؟؟؟تو پي اس استوري كه رفتم دو تا لينك داشت كه هر دو challenge mode بود!!!كسي چيزي ميدونه راهنمايي كنه---tank you very much

sonixax
31-12-2010, 02:47

راستی من موقعی که به پست شما جواب دادم حواسم به تاپیک نبود ، PS3 مثل 360 سر هارد بازی در نمیاره - میتونید یه هارد SATA دو و نیم اینچی بخرید جایگزین کنید .

J A V I D
31-12-2010, 09:36
دوستان كسي با جوكر بازي كرده؟؟؟؟؟؟؟؟تو تيمارستان آركام؟؟؟؟؟؟؟؟؟من دانلود كردم اما فقط مبارزه داره!!!مرحله اي پيش نميره!!!لينكه دانلود داره؟؟؟؟تو پي اس استوري كه رفتم دو تا لينك داشت كه هر دو challenge mode بود!!!كسي چيزي ميدونه راهنمايي كنه---tank you very much

جوکر فقط واسه آنلاینه رو کاور بازی هم نوشته ... حالت مرحله ای نداره ...

farbod N73 me
31-12-2010, 10:05
جوکر فقط واسه آنلاینه رو کاور بازی هم نوشته ... حالت مرحله ای نداره ...

نه آقا جاوید. بتمن که آنلاین نداره.(البته شماره جدیدش قراره داشته باشه.)
اون فقط واسه همون حالت Challange Mode هستش همون طوری که دوستمون گفتش. تو مرحله هم نمیاد.

J A V I D
31-12-2010, 11:57
من که بازیش رو ندارم به خاطر کاورش گفتم : (عکس کاور در زیر)

همونطور که می بینید اون پایینش نوشته که نیامند اینترنته ! من واسه این گفتم !!

abol_fa
31-12-2010, 13:14
دوستان کسی اینجا میدونه از کجا میشه بازی های پلی 3 رو دانلود کرد؟
میخوام Sport champions رو دانلود کنم (ترجیحا لینک با قابلیت Resumeداشته باشه)

hussain
31-12-2010, 14:36
خب ممنون از توضیحاتت:11:
راه حل چیه؟

sonixax
31-12-2010, 19:20
خب ممنون از توضیحاتت:11:
راه حل چیه؟

هارد رو داخل کنسول در بیارید و Low Level Format کنید . اگر باز هم نشد هاردتون رو عوض کنید .

BATMAN-LOVE
31-12-2010, 19:38
كسي تا حالا skim guard واسه كنسول چسبونده؟؟؟خيلي مشكله بدون حباب در بياد!!!آدمو شكنجه ميده!!!

sonixax
31-12-2010, 19:46
كسي تا حالا skim guard واسه كنسول چسبونده؟؟؟خيلي مشكله بدون حباب در بياد!!!آدمو شكنجه ميده!!!

من برای Ipad تا حالا 6 تا خریدم هر 6 تاش خراب شده :31:
فقط این رو میدونم که باید جایی باشید که هیچ گرد و غباری توی محیط نباشه چون همون گرد و غبار ها تولید حباب میکنند .

BATMAN-LOVE
31-12-2010, 20:00
من تا الان سه تا خريدم--يكيش همون اول خراب شد---يكيرو الان زدم روش يكمي حباب داره---اما بهتر شده---سومي رو هم جرات ندارم باز كنم!!!اما گرد و غباري كه گفتي خيلي مهمه (فكر كنم تو اون اتاقهايي كه استريل شده و بيماراي تحت مراقبت رو نگه ميدارن بايد اينكارو كرد)!!!!!!!---و اينكه بايد خيلي آروم چسبوند و كم كم برچسبو ازش جدا كرد---اما چيزه خيلي خوبيه تا 10 سال هم رو دستگاه بمونه نميزاره حتي يه خش روش بيافته!!!

abol_fa
31-12-2010, 20:27
من تا الان سه تا خريدم--يكيش همون اول خراب شد---يكيرو الان زدم روش يكمي حباب داره---اما بهتر شده---سومي رو هم جرات ندارم باز كنم!!!اما گرد و غباري كه گفتي خيلي مهمه (فكر كنم تو اون اتاقهايي كه استريل شده و بيماراي تحت مراقبت رو نگه ميدارن بايد اينكارو كرد)!!!!!!!---و اينكه بايد خيلي آروم چسبوند و كم كم برچسبو ازش جدا كرد---اما چيزه خيلي خوبيه تا 10 سال هم رو دستگاه بمونه نميزاره حتي يه خش روش بيافته!!!
چیزه خوبیه!چند گرفتی؟من همون موقع که گرفتم مغازه داره واسم چسبوند حباب هم زیاد نداره

BATMAN-LOVE
31-12-2010, 23:05
قبلا 6 تومن---الان 8 تومنه--

J A V I D
01-01-2011, 07:48
منم فتم رو که خریدم ، طبق عادت به مغازه دار گفتم چیز اضافه ای لازم نداره ! گفت اگه دوست داری از اینا بخر بچسبون روش خش نیافته ! گفتم اگه خودت می چسبونی بخرم ، گفت می چسبونم خریدم و خودش چسبوند یه دونه حبابم نداره : دی

abol_fa
01-01-2011, 10:44
منم فتم رو که خریدم ، طبق عادت به مغازه دار گفتم چیز اضافه ای لازم نداره ! گفت اگه دوست داری از اینا بخر بچسبون روش خش نیافته ! گفتم اگه خودت می چسبونی بخرم ، گفت می چسبونم خریدم و خودش چسبوند یه دونه حبابم نداره : دی
آفرین آفرین!:31:
این محافظ فقط یه بدی داره اونم اینه که روی نوشته Playstation 3رو نمی پوشونه و اون قسمت خط میفته

farbod N73 me
01-01-2011, 15:44

منم برا آیپادم دادم خود یارو زد یه دونه هم هوا نداره! ولی برا گوشیم رو خودم زدم! تیکه تیکه هوا داره!
---
راستی اکانت PSN من هم اینه:

fptrainer
هرکی خواست Add کنه.
تاپیکشو هرکاری کردم پیدا نکردم!

koroshfe
01-01-2011, 23:50
دوستان این مبحث کپی خور کردن ps3 چرا تاپیک نداره؟
مبحث به این مهمی.:31:

abol_fa
02-01-2011, 00:17
هـک PS3 به کمک PS Jailbreak

:18::18::18:
تاپیک داره ها!:31:

hussain
02-01-2011, 20:04
سلام دوستان عزیز
چجوری هارد PS3 را در بیارم و Low Level Format کنم راستی مدل PS3 من SLIM 250 GB است

dooste.man83
03-01-2011, 01:01
سلام دوستان من هم امروز یه فرمون G27 خریدم الان بازش کردم از شانس من رو جعبه فرمونش یه چند تا خط داره اما پلمپ بود بنظرتون ببرم گارانتی یا مهم نیست؟
راستی‌ ۳۶۶ تومن خریدم و گارانتی آواژنگ از همون مغازه همکف پاساژ ایران
خوب الان یه مشکله جدی هم خوردم این فرمون توی خیلی‌ از بازی‌ها که کار نمی‌کنه !!! مثلا همین DIRT2 رو امتحان کردم اول بازی فرمون میچرخه اما فرمون رو تو بازی اصلا نمیشناسه !!!! فقط دسته رو می‌شناسه تو خیلی‌ از بازی‌های دیگم همینه ... چیکار کنم راهنماییم کنین دوستان عزیز....بازی ها و PS3 هم هکک شده هستند...

BATMAN-LOVE
03-01-2011, 23:44
كسي ميدونه كالكشن پرنس رو كجا ميتونم پيدا كنم؟؟؟فقط يه جا سراغ دارم اما 100 تومن!!!

sony_W810i
04-01-2011, 11:03
دوستان سلام
من حدود 1 هفته میشه که ps3 slim 250GB گرفتم
دیشب داشتم metal gear بازی میکردم یهو یک صدا مثل زدن کلید رو میز از PS3 اومد.5 ثانیه بعد دوباره تکرار شد. مشکلی تو بازی ایجاد نشد و PS3 کار میکنه. البته PS3 رو عمودی گذاشته بودم
امروز صبح افقیش کردم بازم یک بار صدا داد. خیلی نگرانم
کسی به همچین چیزی برخورده تاحالا؟

---------- Post added at 11:03 AM ---------- Previous post was at 10:59 AM ----------

سلام دوستان عزیز
چجوری هارد PS3 را در بیارم و Low Level Format کنم راستی مدل PS3 من SLIM 250 GB است

هاردش خیلی راحت در میاد
کافی اون نوار پلاستیکی که پایین سمت راست پایه PS3 هست و روش لوگو blueray - hdmi .... هست رو با یک چیز تیز در بیاری و بعد زیر PS3 بک درب کوچیک هست که لبه داره. اونم باز کنی یک پیچ آبی هست. باز کن اونو و هارد رو بکش بیرون

LiverBarca
04-01-2011, 18:10
دوستان بازیهای ps3 مثل قبل گرون هست؟؟؟؟(چون من شنیدم که کپی خورش کردن و ارزون شده بازیهاش)...
در ضمن میخوام یکی بخرم،به نظرتون کدوم مدل رو بخرم...
قیمتش رو هم بگین....در ضمن کمترین قیمتش الان کدوم مدل و چند هست؟؟؟؟؟

J A V I D
04-01-2011, 23:56
دوستان سلام
دیشب داشتم metal gear بازی میکردم یهو یک صدا مثل زدن کلید رو میز از PS3 اومد.5 ثانیه بعد دوباره تکرار شد. مشکلی تو بازی ایجاد نشد و PS3 کار میکنه. البته PS3 رو عمودی گذاشته بودم

اسلیم ذاتا زیاد سرو صدا می کنه ! طبیعیه ! منم اولاش هی نگران بودم ولی یه بار دستگاه هیدجه ساعت روشن بود خیالم راحت شد که مشکلی نداره !

dooste.man83
05-01-2011, 00:37
دوستان سلام

مال منم همینطوره اون صدا در اثر گرم و سرد شدن دستگاه هست و اصلا مهم نیست

BATMAN-LOVE
05-01-2011, 05:28
[QUOTE=BATMAN-LOVE;5746060][QUOTE=sony_W810i;5744354]دوستان سلام

خيالت راحت باشه---من يه 80 و يه 60 گيگ دارم---هر دوشون اين صدارو دارن---بعضي وقتا ال سي دي هم همين صدارو ميده---به فت يا اسليم بودن مربوط نيست---به خاطر تاثير دماي محيطه----

sony_W810i
05-01-2011, 10:38
[/COLOR]خيالت راحت باشه---من يه 80 و يه 60 گيگ دارم---هر دوشون اين صدارو دارن---بعضي وقتا ال سي دي هم همين صدارو ميده---به فت يا اسليم بودن مربوط نيست---به خاطر تاثير دماي محيطه----[/QUOTE]

دیروز 11 ساعت یک ضرب باهاش MGS4 زدم. اخ نگفت. بعدشم تا صبح گذاشتم Demo دانلود کنه D:

یه چیز جالب: من تو account psn کشور رو israel انتخاب کردم.
بعد تو store نوشته these services are not avalable in your country / region
یک psn account با UK ساخنم Ok شد

BATMAN-LOVE
05-01-2011, 16:56
شماها چه انرژي دارين!!!من تا حالا بيشتر از 4 ساعت با كنسول بازي نكردم---

abol_fa
05-01-2011, 17:44
شماها چه انرژي دارين!!!من تا حالا بيشتر از 4 ساعت با كنسول بازي نكردم---
شما تمرین نداری بدنت آماده نیست:31:
یه 1 سال تمرین کنی بت قول میدم 10 ساعت هم بازی میکنی!:10::27:

sony_W810i
06-01-2011, 09:39
من یک کابل HDMI 1.3 دارم
و یک مانیتور LED AOC
تو اکثر بازی ها مرز بین رنگ ها خیلی مشخص هستش
مثلا تو NFS:Hot Pursute اون اولش که یک لوگو با صفحه قرمز میاد مرز بین رنگها خیلی توچشم میاد
تو PS3 تنظیمات خاصی وجود داره که این مشکل حل بشه؟

hussain
06-01-2011, 13:24
سلام عزیزان
من هارد ps3 رو در اوردم حال چجوری Low Level Format کنم

sony_W810i
06-01-2011, 14:59
سلام عزیزان
من هارد ps3 رو در اوردم حال چجوری Low Level Format کنم

حالا چرا فرمت؟
با خود ps3 هم می شد هااا

A.IvI.I.N
06-01-2011, 15:10
سلام به دوستان گل :11:
چند وقتی بود از دنیای بازی بدور بودم حالا میخام بدونم بعد از حــک با PJ روش راحت تری نیومده....؟؟؟

abol_fa
06-01-2011, 15:37
سلام به دوستان گل :11:
چند وقتی بود از دنیای بازی بدور بودم حالا میخام بدونم بعد از حــک با PJ روش راحت تری نیومده....؟؟؟
چرا! Custom Firmware که اومد یه خورده ادیگه صبر کنید homebrew و ..بیاد دیگه دانگل نخرید

koroshfe
06-01-2011, 16:14
هـک PS3 به کمک PS Jailbreak

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:18::18::18:
تاپیک داره ها!:31:

بله ببخشید.
دوستان کسی برنامه ای داره که بشه با پی اس پی پی اس تری بازی کرد.یعنی ببه عنوان دستش.
با تشکر

hussain
06-01-2011, 16:23
سلام اخه میگه هارد شما خرابه و باید رستارد کنی هاردت رو من هم رستارد میکنم اما یاز هم همین ارور ور میده مشکل اینه مه حتی وارد منو هم نمیشه حال چگونه Low Level Format کنم

sony_W810i
06-01-2011, 16:23
بله ببخشید.
دوستان کسی برنامه ای داره که بشه با پی اس پی پی اس تری بازی کرد.یعنی ببه عنوان دستش.
با تشکر

دوست عزیز تو قسمت remote خود ps3 مگه نمیشه تعریفش کرد؟

hussain
06-01-2011, 16:24
حالا چرا فرمت؟
با خود ps3 هم می شد هااا

سلام اخه میگه هارد شما خرابه و باید رستارد کنی هاردت رو من هم رستارد میکنم اما یاز هم همین ارور ور میده مشکل اینه مه حتی وارد منو هم نمیشه حال چگونه Low Level Format کنم

sony_W810i
06-01-2011, 17:11
خوب درش بیار وصلش کن به پورت sata pc و با نرم افزار هایی مثل Partition wizard پارتیشن هاشو wipe کن.

tommy vercetti
06-01-2011, 19:08
دوستان توی بسته ی بازی کدی که بود رو وارد کردم اما نوشت غیر قابل قبول... چه دلایلی می تونه داشته باشه؟
راهی هست که این مشکل رو برطرف کنم؟

J A V I D
06-01-2011, 23:36
دوستان توی بسته ی بازی کدی که بود رو وارد کردم اما نوشت غیر قابل قبول... چه دلایلی می تونه داشته باشه؟
راهی هست که این مشکل رو برطرف کنم؟

وقتی کدی رو مربوط به مثلا یه بازی ریجین دو وارد می کنید باید اکانت PSN تون هم ریجین دو باشه ! اگه اکانت PSN تون به ریجین بازیتون نخوره کد رو قبول نمی کنه ...

Hunter lord
07-01-2011, 07:22
دوستان توی PSN اصلا ایران رو نداره از کدوم کشور استفاده کنم ؟

دفعه پیش زدم تگزاز :31:

tommy vercetti
07-01-2011, 19:02
دوستان من و برادرم دو هر کدوم جدا بازی می کنیم. حالا اون می خواد انلاین هم جدا باشه و بتونه با نام جدا بازی کنه.
می تونه یه اکانت جدا و با ریجن جدا بسازه؟
ممنون.

J A V I D
07-01-2011, 19:23
بله یه یوزر دیگه ت دستگاه ایجاد کنید برید تو PSN یه اکانت دیگه بسازید مشکلی نداره ! ریجینشم فرق کنه مهم نیست !

ALt3rnA
08-01-2011, 02:02
بچه ها کسی تو PSN بازی میکنه ؟ من MW2 بازم کسی بود بگه با هم بازی کنیم

golabi2
08-01-2011, 13:01
بچه ها کسی تو PSN بازی میکنه ؟ من MW2 بازم کسی بود بگه با هم بازی کنیم
mw2 من فردا میرسه خبرت میکنم واسه آنلاین!

میگم اگه کامل ه*ک بشه دیگه بازی ارجینال گیر نمیاد؟!

Hunter lord
08-01-2011, 13:37
دوستان تبریک می گم کنسول محبوب PS3 از طرف IGN بهترین کنسول سال شناخته شده .

و همچنین LBP 2 منتشر شد و نمراتش اکثرا 10 - 9 هستش .

golabi2
08-01-2011, 13:43
مشت محکمی بود بر دهان ایادی ایکس باکس!!!:31:

foxyjanam
08-01-2011, 14:10
و همچنین LBP 2 منتشر شد و نمراتش اکثرا 10 - 9 هستش .
امتحانا نميزارن بازي كنم ، از دنيا هم بي خبر شدم ، LBP 2 اومد و من نميدونسم :41:
ايشالا از 2 بهمن اول GT 5 رو تا Level 40 ميرسونم ، بعد Overall My Player تو NBA 2k10 رو به 99 ميرسونم :5:

halflife g
08-01-2011, 15:48
دوستان تبریک می گم کنسول محبوب PS3 از طرف IGN بهترین کنسول سال شناخته شده .

بابا دیگه فن بازی هم حدی داره................:18:خبرشو دو روزم نمیشه گذاشتم تو فروم xbox360 به عنوان بهترین کنسول از نگاه IGN شناخته شده اینم خبری که گذاشتم :

ایشون یه چیزی می پرونه همه هم تکبیر کنان ......یکی خودش نمیره IGN ببینه حقیقت چیi یا لااقل نمیاد قسمت اخبار همین فروم ببینه چه خبره........

.
.

A.N.A.P
08-01-2011, 16:15
چشم دیدنشو ندارن ، خبر فیک میدن ... تازه حال هم میکنن !:27:

Amir M.ohAma.D
08-01-2011, 17:22
چیزی که خیلی خیلی کمک کرد 360 بهترین کنسول شه مس افکته2 بودو بس
که اونم 2011 رو ps3 میاد اونم با موتوره گرافیکیه مس افکته3

foxyjanam
08-01-2011, 17:41
بابا دیگه فن بازی هم حدی داره...............ایشون یه چیزی می پرونه همه هم تکبیر کنان ......یکی خودش نمیره IGN ببینه حقیقت چیi یا لااقل نمیاد قسمت اخبار همین فروم ببینه چه خبره........

.
.

همه هم تکبیر کنان ......
:31::31:

یکی خودش نمیره IGN ببینه حقیقت چی
گفتم كه امتحان داشتم ، وقت نبوده كه برم ببينم ، البته من خاستم خبرشو ببينم ، نوشتم IGN.com كه قيلتر بود ديگه دنبالشو نگرفتم ( از شانس من تنها لينك IGN كه قيلتره همينه )
ممنون از خبرت عزيز :46: :11:

چشم دیدنشو ندارن ، خبر فیک میدن ... تازه حال هم میکنن !:27:
من اشتباه كردم ، ببخشيد:10: ( چشم ديدنشو دارم :20: )

بچه ها KZ 3 كي مياد ؟ ( منبع هم ذكر بشه :31: )

halflife g
08-01-2011, 18:35
:31::31:
گفتم كه امتحان داشتم ، وقت نبوده كه برم ببينم ، البته من خاستم خبرشو ببينم ، نوشتم IGN.com كه قيلتر بود ديگه دنبالشو نگرفتم ( از شانس من تنها لينك IGN كه قيلتره همينه )

+

بچه ها KZ 3 كي مياد ؟ ( منبع هم ذكر بشه :31: )

شما تقصیری ندارید دوست من وقتی قسمت کنسول این انجمن فقط یه همکار داشته باشه و اونم نزدیک دو سه ماه باشه که اینجا سر نزده احتمال ارسال هر اسپمی بالاس.......... .

+

kz3 در حدود 3 اسفند میاد...........یه تریلر خفنم تازگی ازش اومده

چیزی که خیلی خیلی کمک کرد 360 بهترین کنسول شه مس افکته2 بودو بس
که اونم 2011 رو ps3 میاد اونم با موتوره گرافیکیه مس افکته3

این طوری نیس اگه مقایسه بازیهای انحصاری امسال xbox رو با ps3 تو ign ببینید متوجه برتری محسوس xbox می شید....... .

halo reach-limbo-masss effect2-alnwke درمقابل gt5-god of war3-heavy rain........(اگه مس افکت رو هم حذف کنی باز برتری لیست با مایکرو هستش)

علاوه بر اون فروش 8 میلیون واحد kinect هم چیزی کمتر از معجزه نیس......... .(اخبارشو تو بخش اخبار گذاشتم)

سال 2011 سال ps3 هست چون اکثر بازیهای انحصاریشو رو خواهد کرد..........البته اگه بتونه جلوی موج کینکت وایسه....(که فک کنم وایسه)

.
.

A.N.A.P
08-01-2011, 21:42
من اشتباه كردم ، ببخشيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( چشم ديدنشو دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
با شما نبودم عزیز ... خودش میدونه کیه !

Amir M.ohAma.D
08-01-2011, 23:04
این طوری نیس اگه مقایسه بازیهای انحصاری امسال xbox رو با ps3 تو ign ببینید متوجه برتری محسوس xbox می شید....... .

halo reach-limbo-masss effect2-alnwke درمقابل gt5-god of war3-heavy rain........(اگه مس افکت رو هم حذف کنی باز برتری لیست با مایکرو هستش)

علاوه بر اون فروش 8 میلیون واحد kinect هم چیزی کمتر از معجزه نیس......... .(اخبارشو تو بخش اخبار گذاشتم)

سال 2011 سال ps3 هست چون اکثر بازیهای انحصاریشو رو خواهد کرد..........البته اگه بتونه جلوی موج کینکت وایسه....(که فک کنم وایسه)

.
.
داداشه من اگه مس افکت2 رو حذف کنی AW و halo ازgow3 و GT5 برتره؟حداقل سلیقه ی من اینطوری نیست بقیرو نمیدونم
limbo بازیه خیلی قشنگی بود ولی HR هم چیزی از اون کم نداشت

Sorena_777
09-01-2011, 08:31
ببخشید این سوال رو توی دو جا دارم میپرسم:11:
الان قیمت بازی های ps3 چیز شده 4 تومن هستش؟؟
بازی های جدید رو هم ساپورت میکنه این چیزه؟؟؟؟(همون رو میگم)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اخه من یه دونه slim رو چند ماه پیش بهم کادو داده بودن ولی فروختمش:13::31:
الان تقریبا پشیمون شدم:41:
ولی اشکالی نداره یکی از دوستانم نمیدونم راست و دروغش پا خودش ولی گفت اینگاری که میخوان لینوکس و تمامی چیز هایی رو که قبلا روش بود ولی ازش برداشتن رو دوبراه روش بندازن این مطلب درسته یا نه؟؟

الان میصرفه که برم یکی بخرم یا وایسم برای کنسول های نسل بعدی و فعلا با pc گیم بزنم؟؟

قیمت های مدل های مختلفش چنده؟؟؟

ببخشید که خیلی سوال پرسیدم
پیشاپیش ممنون از توضیحات با ارزش شما دوستان:11::11::11::11:

sony_W810i
09-01-2011, 08:47
ببخشید این سوال رو توی دو جا دارم میپرسم:11:
بازی های جدید رو هم ساپورت میکنه این چیزه؟؟؟؟(همون رو میگم)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازی هاش بسته به اینکه رو چه مدیایی بگیری و از کجا فرق می کنه... ولی همین حدوده

بازی هایی که با FW 3.41 اجرا می شن رو میتونید بازی کنید قدیمی هستند. بعضی بازی ها مثل NFS:Hot Pursuit ظاهراً پچ شده تا اجرا بشه ( نه کامل )

J A V I D
09-01-2011, 09:23

خیلی متن جالبی بود ! یه بازی ایکس باکس لایو رو دارید با بازی هوری رین مقایسه می کنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
یا شما بازی limbo رو ندیدی یا هوی رین رو ! یا یکی شو با یه چیز دیگه قاطی کردی !

یه عکس بازی Limbo
یه عکس از بازی هوی رین :

در این که این دو بازی هر دو قشنگن هیچ شکی نیست ! ولی انصافا اصلا با هم قابل مقایسن که می گین هوی رین از اون هیچی کم نداشت !!! نمی دونم شاید از نظر زیبایی منظورتونه ولی بازم من هر چی فکر می کنم اینا بهم هیچ ربطی ندارن !

halflife g
09-01-2011, 10:18
داداشه من اگه مس افکت2 رو حذف کنی AW و halo ازgow3 و GT5 برتره؟حداقل سلیقه ی من اینطوری نیست بقیرو نمیدونم

خیلی متن جالبی بود ! یه بازی ایکس باکس لایو رو دارید با بازی هوری رین مقایسه می کنید
یا شما بازی limbo رو ندیدی یا هوی رین رو ! یا یکی شو با یه چیز دیگه قاطی کردی !

در این که این دو بازی هر دو قشنگن هیچ شکی نیست ! ولی انصافا اصلا با هم قابل مقایسن که می گین هوی رین از اون هیچی کم نداشت !!! نمی دونم شاید از نظر زیبایی منظورتونه ولی بازم من هر چی فکر می کنم اینا بهم هیچ ربطی ندارن !

ببینید جناب shinnig و javid............... .

اولا در مورد limbo تا حالا هیچ سایتی که بهترین ها رو انتخاب کرده نگفته چون این بازی یه بازی لایو هست پس در نتیجه مقابل بازیهای دیگه مهم نیس...........قرار نیس چون رو دیسک عرضه نمیشه پس بازی ضعیفیه......... .

در تمام انتخابای سایتها این بازی به عنوان یه بازی مستقل بوده و مستقل امتیاز گرفته.....لطفا قبل از بحث با من برین یه سر به چند تا سایت بازی بزنین من بیخودی یه حرفی رو نمیزنم(من حرف بی مدرک نمیزنم)............. .

دوما آقای shining اگه بازی mass effect2 رو از انحصاریهای ایکس باکس کسسر کنی میمونه limbo -reach-aw و برای p3 هم بازیهای god of war3-heavy rain-gt5 ..........

امتیاز میانگین این سه بازی برای دنیا ملاکه نه نظرات من و شما اگه امتیازات رو ملاک قرار بدین خودتون به نتیجه میرسید که چه کسی در وضعیت برتره.......... .

علاوه بر اون بازی مثه halo reach از اکثر سایتا بهترین شوتر انتخاب شد و از بعضی سایتا هم بهترین بازی سال ولی این gt5 حتی نتونست بهترین بازی ریسینگ بشه چه برسه به بهترین سال.......... .hr هم که هیچی و god of war بهترین گرافیک شد فقط...........ولی aw بهترین بازی سال در چند مورد شد و همچنین limbo که ت چند رشته جایزه گرفت.......... .

یه کم عاقلانه برخورد کنید با قضیه............(دنیا رو امتیاز می چرخه نه اینکه این مال لایو پس شوت......من از این خوشم نمیاد پس شوته)

.
.

Sorena_777
09-01-2011, 11:02
ببخشید این سوال رو توی دو جا دارم میپرسم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
............................
ببخشید این تیکه رو هم بهش اضافه کردم ممنون میشم جوابم رو به همین سرعت بدین :11:
من یه دونه slim رو چند ماه پیش بهم کادو داده بودن ولی فروختمش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان تقریبا پشیمون شدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی اشکالی نداره
یکی از دوستانم نمیدونم راست و دروغش پا خودش ولی گفت اینگاری که میخوان لینوکس و تمامی چیز هایی رو که قبلا روش بود ولی ازش برداشتن رو دوبراه روش بندازن این مطلب درسته یا نه؟؟

الان میصرفه که برم یکی بخرم یا وایسم برای کنسول های نسل بعدی و فعلا با pc گیم بزنم؟؟

پیشاپیش ممنون از توضیحات با ارزش شما دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

J A V I D
09-01-2011, 11:52
ترجیح می دم بحث نکنم ولی از اونجایی که جواب شما بوی توهین می داد فقط بگم که ، من نگفتم چون بازی مال لایوه بدرد نمی خوره کجا گفتم شما هی رو این مانور دادید ! می گم این دو بازی حتی از نظر سبکم به هم هیچ ربطی ندارن که شما بخواید مقایسه کنید .... شما دارید یه بازی کاملا دو بعدی رو با یه بازی سه بعدی مقایسه می کنید ، جدا از این موضوع سبک این دو بازی هم با هم فرق می کنه مثلا اگه اون بازی هواپیمای آتاری رو می اومدید با ایس کمبت مقایسه می کردید حداقل می گفتیم سبک جفتشون هواپیمایی ! این از بیخ و بن از نظر من اشکال داره ...

من هیچ دید فن بویانه نداشتم و ندارم ، همه کنسول ها عنوان خاص و زیبایی برای خودشون دارن ، همه کنسول ها هم دارم و ازشون لذت می برم سایت های گیم هم دنبال می کنم ولی هیچ وقتم به امتیاز بازی ها توجه نمی کنم و هیچ وقتم به کسی بازی پیشنهاد نمی دم ، چون بازی از نظر من سلیقه ایه و هر کی بنا به نظر خودش برسی می کنه و اون امتیاز ها هم مطمئن باشید سلیقه فرد بازی کننده درش خیلی دخیله ، به عنوان مثال من حالم از سری بازی جی تی ای بهم می خوره ولی این بازی طرفدارای خاص خودش رو داره و امتیازشم بالا ولی من دوستش ندارم چون به سلیقه من نمی خوره ... من صرفا گفتم این دو بازی اصلا نباید با هم مقایسه بشن چون از هیچ نظری به هم شباهت ندارن ... من کی گفتم چون لایوه پس شوت ، گفتم لایوه چون عموما بازی های لایو ساده هستن ولی اکثرا ایده های جالب و خلاقانه ای دارن ... من ادامه نمی دم چون فقط شما ظاهرا بلدید برید سایت های گیم و امتیاز ببنید و دیگه به هیچ چیزی توجه ندارید !!!!!!! نظر منو شما هم با هم فرق می کنه پس بحث بی فایدس ...

ببخشید این سوال رو توی دو جا دارم میپرسم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
............................
ببخشید این تیکه رو هم بهش اضافه کردم ممنون میشم جوابم رو به همین سرعت بدین :11:
من یه دونه slim رو چند ماه پیش بهم کادو داده بودن ولی فروختمش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان تقریبا پشیمون شدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی اشکالی نداره
یکی از دوستانم نمیدونم راست و دروغش پا خودش ولی گفت اینگاری که میخوان لینوکس و تمامی چیز هایی رو که قبلا روش بود ولی ازش برداشتن رو دوبراه روش بندازن این مطلب درسته یا نه؟؟

پیشاپیش ممنون از توضیحات با ارزش شما دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازی های پلی سه رو بستگی به حجم بازی توپخونه بین پنج تا ده هزار تومن می ریزن رو هارد بگردید کمترم پیدا می شه . کنسول هم کاملا -- شده و احتمال اینکه لینوکس اینا رو برگردونن روش هست ، ولی انصافا پلی سه کپی شده مشکل زیاد داره ، من توصیه نمی کنم بخرید دیروز داشتم تکن رو کنسول کپی خورم بازی می کردم دو بار وسط بازی کرش کرد و یه بارم رو لودینگش موند !!!!!

halflife g
09-01-2011, 12:56
ترجیح می دم بحث نکنم ولی از اونجایی که جواب شما بوی توهین می داد فقط بگم که ، من نگفتم چون بازی مال لایوه بدرد نمی خوره کجا گفتم شما هی رو این مانور دادید ! می گم این دو بازی حتی از نظر سبکم به هم هیچ ربطی ندارن که شما بخواید مقایسه کنید .... شما دارید یه بازی کاملا دو بعدی رو با یه بازی سه بعدی مقایسه می کنید ، جدا از این موضوع سبک این دو بازی هم با هم فرق می کنه مثلا اگه اون بازی هواپیمای آتاری رو می اومدید با ایس کمبت مقایسه می کردید حداقل می گفتیم سبک جفتشون هواپیمایی ! این از بیخ و بن از نظر من اشکال داره ...

کجای پست من توهین داشت؟؟؟؟خوهشا انگ نچسبونین به من........من توهینی به کسی نکردم...... .

شما متوجه علت مقایسه این دو بازی نشدید......یکی از دوستان گفتن علت برتری ایکس باکس در سالی که گذشت مس افکت بود من هم بازیهای انحصای هر دو رو لیست کردم نوشتم....... همونطور که این دوستمون گاد او وار رو با هیلو مقایسه می کنن..... .

امتیازها برای این لیست شده که بفهمیم چرا در این سال ایکس باکس از نظر ign بهترین کنسول شد......... .

و اینم بگم که بله من به امتیازا و نظرات کارشناسا اهمیت میدم..........اشکالی هست در این؟؟؟؟

.
.

Amir M.ohAma.D
09-01-2011, 13:02
javid خان من در مورده قشنگیه بازی limbo گفتم چیزی از HR کم نداشت نه گرافیکو......... من limbo رو خونه یکی از بچه ها دیدم خودم بازی نکردم بازیه قشنگی بود من قشنگیشو گفتم
این دوستمون halflife نظرش اینه limbo از HR بهترو سرتره که این نظرش براش محترمه ولی HR یه تحول بود....
ولی ادم نباید خودشو با امتیازا گول بزنه جنابه halflife
اینیکه شما میگی اینه:::AW از gow3 بهتره halo از GT5 و limboاز HR
گرچه اینا اصلا تو سبکه هم نیستن و نباید باهم مقایسه بشن ولی خودتون قضاوت کنین کدوم از این بازیا شاختره
...........
...........
بالاخره فایل اصلی جیلبریک PS3 توسط جورج هاتز منتشر شد