PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Play Station 3

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

foxyjanam
26-06-2010, 19:30
سلام یه سوال داشتم.
میخواستم ببینم قیمت این دسته های Move تو تهران چنده؟

ممنون
PlayStation Move : 49.99$
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

PlayStation move navigation controller : 29.99$

مگه عرضه شدن به بازار؟!
اروپا : 15 سپتامبر
امریکا : 19 سپتامبر
ژاپن : 21 اکتبر
حدودا 3 ماه دیگه
و
قراره که یه باندل شامل PlayStation Eye , PlayStation Move و بازی Sports Champions با قیمت 99 دلار عرضه شه
و یه باندل دیگه شامل همینا و خود کنسول با قیمت 399 دلار عرضه شه
بازی هایی هم که وعده دادن که سازگار با Move بیان : SOCOM 4 , Time Crisis , NBA 2K11 ,Ruse,KILLZONE 3:27: و ...
بازی هایی که الان موجود هستن و قراره که با یه اپدیت با Move سازگار بشن: Toy Story 3 , Tiger Eood PGA Tour 11 , Heavy Rain , Resident Evil Gold Edition

منبع : کنفرانس E3 سونی

foxyjanam
26-06-2010, 19:47
update 3.30 بود.طبق گفته سایت Ps3news قراره که آپدیت بعدی 22june ( تا 3،4 روز دیگه) برسه.
اسمش Update 3.40 و قرار که قابلیت voice chat در حین انجام بازی با Ps3 رو فراهم کنه.

اخرین خبر از سایت PS3News
PS3 Firmware 3.40 Arrives June 29

golabi2
27-06-2010, 13:44
سلام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه بخوام با آپدیت این بازی ها(مثلا Heavy Rain)آپدیت کنم باید بازم از اینترنت دانلود داشته باشم!؟

abol_fa
27-06-2010, 15:19
اگه بخوام با آپدیت این بازی ها(مثلا Heavy Rain)آپدیت کنم باید بازم از اینترنت دانلود داشته باشم!؟
منظورتو نگرفتم اگه ميخواي كنسول رو اپديت كني نياز به اينترنت نداري اما اگه ميخواي بازي ذو اپديت كنيد اينترنت ميخواد:10:

Gamemaster
27-06-2010, 15:55
نه نميخاد.............

golabi2
27-06-2010, 15:58
نه نميخاد.............

منظورتو نگرفتم اگه ميخواي كنسول رو اپديت كني نياز به اينترنت نداري اما اگه ميخواي بازي ذو اپديت كنيد اينترنت ميخواد:10:
کنسول رو!راستی باآپدیت قابلیت نصب لینوکس از بین میره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gamemaster
27-06-2010, 16:01
بله ميره ..............

BATMAN-LOVE
28-06-2010, 03:17
كسي اينو بازي كرده؟؟؟؟نظرتون چيه؟؟؟

BATMAN-LOVE
28-06-2010, 03:30
انگار جالب نيست!!!
گرافیک

گرافیک بازی در سطح چندان خوبی نیست و از همان ابتدای بازی شما را دلسرد می کند. کیفیت بافت های به کار رفته در بازی بسیار پایین است. محیط باز بسیار کم جزئیات طراحی شده است و چنگی به دل نمی زد. از طرفی دیگر طراحی شخصیت های بازی هم آنچنان خوب نیست. شخصیت های بازی از روی بازیگرانی که در فیلم به ایفای نقش پرداخته اند، ساخته شده اند. اما طراحی آن ها بسیار بی دقت انجام شده است. افکت های تصویری تقریبا خوبی در بازی قرار گرفته اند که کمی به بازی هیجان انتقال می دهند. طراحی دشمنان و غول های بازی خوب است و آن را می توان از قسمت های خوب بازی قلمداد کرد. غول هایی که در بازی به چشم می خورند از ابهت خوبی برخوردارند. در کل گرافیک بازی حرف زیادی برای گفتن ندارد و این بازی هم در بخش گرافیک توان رقابت با بازی های مطرح را ندارد.

موسیقی/صداگذاری

صداگذاری بازی را می توان از قسمت های تقریبا خوب بازی به شمار برد. برای صداگذاری روی شخصیت های بازی از صدای شخصیت های فیلم استفاده شده است. اما یکی از مشکلاتی که این بخش داراست، بی احساس بودن صداها و هماهنگ نبودن حرکت دهان و لب ها با دیالوگ ها است. موسیقی متن بازی همان موسیقی فیلم به اضافه چند قطعه موسیقی دیگر که برای بازی ساخته شده، است. افکت های صوتی به کار رفته در بازی اصلا جالب نیستند و آن هیجانی که باید انتظار داشته باشیم را به ما انتقال نمی دهند.

گیم پلی

گیم پلی بازی بسیار هیجان انگیز و جالب است و حداقل از این نظر بازیکن را برای ادامه بازی وسوسه می کند. سلاح اصلی ای که پرسیوس در طول بازی از آن استفاده می کند، شمشیر است. این سلاح از خود ساعقه های نور تولید می کند که می تواند به دشمن ضربات سنگینی را وارد کند. همچنین با این شمشیر توانایی این را خواهید داشت که ضربه های ترکیبی بسیار خوبی را اجرا کنید. اما تنها داشتن این شمشیر قدرتمند به این معنا نیست که شما نتوانید از سلاح های دیگر در طول بازی استفاده کنید. بازیکن به وسیله D-Pad می تواند سلاح هایی را که در طول بازی به دست آورده است را استفاده کند. با سلاح های دیگر این توانایی را خواهید داشت که حمله های بیشتری را انجام دهید. سلاح های جانبی در کنار سلاح اصلی که همان شمشیر است قدرت بسیار خوبی را به شما انتقال می دهند. ترکیب این سلاح ها با یکدیگر قدرت های بیشتری را برای شما به همراه خواهند داشت که در نبردها بسیار به شما کمک خواهند کرد. مبارزه با غول های مختلفی که در بازی وجود دارند، در نوع خود بسیار جالب است. در بازی غول های بزرگ و قدرتمندی وجود دارند که مبارزه با آن ها بخش مهمی از بازی را تشکیل داده است. در طول بازی پرسیوس به تنهایی ماموریت ها را انجام می دهد، اما در برخی از قسمت های بازی هم شخصیت دیگری او را همراهی می کند. روند بازی به گونه ای است که بازیکن باید بیشتر ماموریت های مختلفی که به او داده می شود را انجام دهد. ماموریت هایی که برخی از آن ها بسیار کسل کننده و برخی دیگر بسیار هیجان انگیز هستند. یکی از بخش هایی که به طور مداوم باعث وقفه در بازی می شود، صحنه های بارگذاری (Loading) است که در فاصله های کوتاهی به نمایش در می آیند. شاید در یک مرحله این صحنه ها را بارها و بارها مشاهده کنید. این وقفه های پیاپی در بازی باعث شده اند که بازی کشش لازم را از دست بدهد. درست در زمانی که یک نبرد خوب را پشت سر گذاشته اید و می خواهید وارد یک محیط جدید شوید این صحنه ها به نمایش در می آیند.

نتیجه گیری

بازی Clash of the Titans را می توان یک عنوان متوسط نام برد که از روی یک فیلم سینمایی ساخته می شود. نبود نو آوری در این بازی آن را به یک بازی کاملا معمولی تبدیل کرده است. با توجه به سابقه استودیوی Game Republic و Namco Bandai انتظار داشتیم که بازی بهتری را از آن ها شاهد باشیم، نه یک بازی که تنها نام یک عنوان نسل جدید را یدک می کشد و در ظاهر تفاوت چندانی با بازی های نسل گذشته ندارد.

foxyjanam
28-06-2010, 11:57
به به این انچارتد عجب بازی بود.تبریک میگم به تمامی PS3 دارا
من street fighter 4 رو گرفتم یه دونه فنشم بلد نیستم،هی ما رو می ترکونن ، از کجا میشه حرکتاشو یاد بگیرم؟

djmd
28-06-2010, 12:38
بله به حول قوه الهی این برادر ما هم بالاخره از عشق فیفا یه ps3 گرفت و البته ما هم در کنارش فیض خواهیم برد ... ولی یه چند نکته کوچیک وجود داره ... به نظر من این چیزی که من دیدم ... هر چی LCD تون کوچیک تر باشه بهتره چرا ؟ به چند دلیل :دی
تویه "50 که اکثر بازی ها الحمدا... هیچ کدوم AA درست و حسابی ندارن و AF هم که قربونش برم 5 متر جلوترت زمین کلا تکسچرش معلوم نیست چیه .... (البته اگر کلا بازیها رو همیشه اینطوری بازی کردین مشخصا اصلا به چشمتون نمیاد !!!) ولی تو "32 ازونجایی که نسخه های معمولیشون وضوح اون full hd ای هارو ندارن وضعیت AA بهتره چون همون مات تر بودن تصویر تو اون 32 باعث میشه بازی یه مقدار AA پیدا کنه که البته خوب کلک رشتیه دیگه :دی ... ولی اون چندتا بازیه اختصاصی خوب بودن :دی ولی بازم مشکل AA,AF داشتن که بازم بخاطر سبکشون ازشون میشه صرف نظر کرد ولی خوب بازم همونا هم بهتره تو LCD ها کوچیک بازی کنین ....
البته تمام اشکلاتی که گرفته شد همش مربوط بود به گرافیک و البته بازی ها FPS هم مشخصا کنترلش با دسته خیلی سخت تر از موس و کیبرد هست که شاید این مشکل توسط move تا حدودی مرتفع بشه (که البته ما هم امیدواریم) ...
کلا کنسول خوبیه ولی به درد اونایی که بازیها رو پولیش شده بازی می کنن (AA 4X , AF 16x) نمی خوره چون اونقدر تو چشم میاد نبود اینها که اعصاب آدم خورد میشه ... نتیجه گیری منم ازین کنسول همینه دیگه اگر عشق بازیهاشو دارین واقعا بخرین ولی اگر PC گیمر حرفه ای هستین و گرافیک واستون مهمه دیگه باید موقع کنسول بازی کردن بی خیال پولیش مولیش بودن تصویر بشین از صدا و گیم پلی اش لذت ببرین ... اگر هم PC خوبی دارین بازیهای مولتی پلتفرم رو واسه PC بگیرین و پول نسخه کنسولیشون رو ندین !!! چون واقعا وقت کافی روی گرافیکشون سازنده نذاشته (در مقایسه با بازیهای اختصاصی) - الان تو فروم خود RDR هم منتظر نسخه PC بازی هستن , چون همگان به این مطلب اذعان دارن که این بازی حیف که گرافیک به این زیباییش محدود به کنسول بشه که داره تو رزلوشن subHD اجرا میشه ...
دوستان اگر حال کردن مارو هم تو PSN خودشون اضافه کنن Mojtaba051 ...
(این مطلب صرفا فقط نظر شخصی بود و لطفا دوستان حمله ور نشن و اصلا هم قصد توهین به این کنسول نداشتم به خاطر اینکه چیزی که هست همینه :دی)

A.IvI.I.N
28-06-2010, 12:45
بله به حول قوه الهی این برادر ما هم بالاخره از عشق فیفا یه ps3 گرفت و البته ما هم در کنارش فیض خواهیم برد ... ولی یه چند نکته کوچیک وجود داره ... به نظر من این چیزی که من دیدم ... هر چی LCD تون کوچیک تر باشه بهتره چرا ؟ به چند دلیل :دی...
:دی)

حالا بازی چی گرفتی.....؟
من الان با 40" سامسونگ سری 6 بازی میکنم و مشکلی از بابت تصویر ندارم.
50" که خیلی بزرگه و برای هیچ کنسولی توصیه نمیشه.

djmd
28-06-2010, 12:48
حالا بازی چی گرفتی.....؟
من الان با 40" سامسونگ سری 6 بازی میکنم و مشکلی از بابت تصویر ندارم.
50" که خیلی بزرگه و برای هیچ کنسولی توصیه نمیشه.
فیفا 10 که خوب مشخصا آنچارتد و گاد آف وار هم از یکی از بکس قرض گرفتم زدم کلا باحال بود ولی در مورد 50 هم اگر با فاصله بیشتر از 10 متر بشینی خوب میشه کم کم ولی دیگه نوشته هارو نمیبینی :دی
ولی این ps3 همچین هم پر خرج نیستا ... مگر سالی چندتا بازی فوق باحال میاد واسش ؟ فوقش 4 تا ! خوب بقیه بازیها که رو بقیه پلتفرمها هم میاد دیگه میری رو اونا می خری؟!!
الان کلا گذاشتمش رو 32 تو اتاقه ملت هم هی نمیگن آی میخوایم فارسی 1 نگا کنیم :) (عجب بدبختی شده این فارسی 1 ام)
راستی یه سوال همه بازی هارو میشه ریخت رو هارد ؟ چطوری از کدوم منو ؟

djmd
28-06-2010, 13:02
راستی دوستان اینجا کیا تلویزیون 3D دارند؟
من که قبل از اینکه این TV ها بیان رفتم که Sony Bravia 40" XSeries گرفتم 3 تومن الانم بدجوری پشیمونم!!
اوه پدر جان مگر مجبوری حتما LCD سونی بخری الان LG Infinia هست خودش هم 3d engine داره که xbox 360 هم که 3d نداره رو هم 3d می کنه (البته داستانش رو دوستان خودشون حتما می دونن که چطوری) همین LG که گفتم قیمت 3.5 هست فکر می کنم که 47 یا 55 هم داشت فقط اینطوریا سونی کلا الکی گرون میگیره حالا قطعات توش 100% ژاپنی باشه ولی دلیل نمیشه که اینقدر گرون باشه (البته بیشتر تو ایران اینطوری هرچی ژاپنی الکی رو هوا قیمت میدن)

A.IvI.I.N
28-06-2010, 13:24
اوه پدر جان مگر مجبوری حتما LCD سونی بخری الان LG Infinia هست خودش هم 3d engine داره که xbox 360 هم که 3d نداره رو هم 3d می کنه (البته داستانش رو دوستان خودشون حتما می دونن که چطوری) همین LG که گفتم قیمت 3.5 هست فکر می کنم که 47 یا 55 هم داشت فقط اینطوریا سونی کلا الکی گرون میگیره حالا قطعات توش 100% ژاپنی باشه ولی دلیل نمیشه که اینقدر گرون باشه (البته بیشتر تو ایران اینطوری هرچی ژاپنی الکی رو هوا قیمت میدن)

ژاپن کجا بود.الان همش تو مالزی تولید میشه و فروشنده ها میگن پنلش ژاپنیه که اونم معلوم نیس راس باشه.
من الجی و سامسونگ و سونی خیلی بررسی کردم و به جرات میتونم بگم سونی هیچ فرقی با اون 2 تا نداره و فقط اسم در کرده.ولی ps3 رو سامسونگ و الجی خیلی خوب جواب میده و از نظر قیمتی هم از سونی خیلی بهترن.:20:

P I R A N H A
28-06-2010, 13:44
دوستانmoveکه بیاد میشه خدای جنگ روباهاش بازی کرد

Hunter lord
28-06-2010, 14:04
دوستانmoveکه بیاد میشه خدای جنگ روباهاش بازی کرد

فکر نکنم بشه .

اگه هم بشه باید Update یا PATH یا چیزی دیگری برای عرضه شود .

BATMAN-LOVE
28-06-2010, 14:39
به نظر من بيشتر بازيهاي خوب رو اگه با ps3 بازي كرد حالش بيشتره!!!بعضيها فقط انحصاريش رو بازي ميكنن---

golabi2
28-06-2010, 16:27
راستی یه سوال همه بازی هارو میشه ریخت رو هارد ؟ چطوری از کدوم منو ؟

نه خیر نمیشه!

Hunter lord
28-06-2010, 17:28
به نظر من بيشتر بازيهاي خوب رو اگه با ps3 بازي كرد حالش بيشتره!!!بعضيها فقط انحصاريش رو بازي ميكنن---

راست می گی با PS3 یه جور دیگه می چسبه .

دسته های x360 هی غژغژ می کنه سریع هم خراب می شه .

Gamemaster
28-06-2010, 19:32
براي همين PS3 خريديم:10:

golabi2
28-06-2010, 19:36
((مدل FAT و SLIM داره - وایرلس خون داخلی داره - قاب ضد خش داره بگو بینم ندیدیش )) - (( کلی انحصاری داره - GOW III و HR داره - وای که چه ایستیلی داره بگو بینم ندیدش . )) - (( گرافیک فوق العاده داره - کلی طرفدار داره - کشت و مرده داره بگو بینم ندیدش . )) - (( اگه دیدینش بگید که دوستش دارم - بگید حالم بده احتیاج به Unchrted دارم - بگید اگه نبینمش سرطان کنسول می گیرم - یا تحدیدش کنید که یه X360 Slim می گیرم . ))

نمونه واقعی یه فن بوی!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخه اون جوری جیبمون خالی میشه!باید مگس بپرونیم!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gamemaster
28-06-2010, 19:44
كسي red dead redemptionبازي نميكنه
:13:

BATMAN-LOVE
29-06-2010, 01:13
نمونه واقعی یه فن بوی!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخه اون جوری جیبمون خالی میشه!باید مگس بپرونیم!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب ميشه به علاوه بازي انحصاري يكي از يازيهاي هم كه خيلي دوست داري بگيري----

BATMAN-LOVE
29-06-2010, 01:25
كسي اين بازي رو ديده؟؟؟؟؟؟؟؟؟نسخه اول شاهزاده ايراني بصورت كلاسيك---فكر كنم واسه ps3 باشه!!!!!با اينكه دو بعديه اما دوست دارم بازي كنم!!!حالا از كجا گير بياريم؟؟؟من ميخوام!!!

BATMAN-LOVE
29-06-2010, 01:33
انگار فروشي نيست!!!دانلود بايد شه!!!واسه ايكس باكس هم داره!!!

Gamemaster
29-06-2010, 10:37
PlayStation®3 system software update version 3.40

3.402010-06-29

An update to the PS3™ system software was released on June 29, 2010. You can use this update to upgrade your system software to version 3.40.

PlayStation®Network

Main features in system software update version 3.40

■ PlayStation®Plus subscription service
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4840

The PlayStation®Plus subscription service is now supported in PlayStation®Network.
> See details ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
■ PlayStation®Network area of Photo Gallery
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1591

[PlayStation®Network Area] has been added under (Photo Gallery). You can now use Photo Gallery to browse photos from Facebook® or Picasa™ Web Albums. You can also share photos from Photo Gallery with your Friends in PlayStation®Network.
> See details ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
■ Video Editor & Uploader
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1638

Using the video editing and uploading feature, you can now edit video content that is saved on your PS3™ system's hard disk and upload it to Facebook or YouTube™.

Facebook is a service that helps you connect and share with the people in your life. Facebook is a registered trademark of Facebook, Inc.

Other new or revised features in version 3.40

Settings

[Deep Color Output (HDMI) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])] has been added as an option under [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2808 (Display Settings).
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_audio)
[ Automatic Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ] has been added as a feature under [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2933 (System Settings). This feature is exclusively for use by PlayStation®Plus members.
The default setting for [System Auto-Off] under [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2899(Power Save Settings) has been changed to [After 2 Hours].
Photo

You can now print a photo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])in [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6199 (Photo Gallery).
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
You can now delete a photo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) in [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6199 (Photo Gallery).
Friends

You can now see the trophy level of a Friend by selecting the Friend’s avatar.
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Others

Recommended products are now displayed on the product detail pages of PlayStation®Store.
You can now use a five-star rating system to evaluate products that you purchased from PlayStation®Store.
The internal clock functionality that accounts for leap years has been improved.

tommy vercetti
29-06-2010, 16:30
سلام بچه ها ...
امروز داشتم uncharted لایو می زدم ... بعد که بازی تموم شد اومدم تو منو اصلی و دکمه ی خروج سی دی روی دستگاه رو زدم ...
please wait نوشت اما موقعی که بازی اومد بیرون ... دستگاه یه صدایی مثل روشن شدن داد و تصویر رفت و دسته هم چراغ هاش روشن شد ... بعد از 30 ثانیه صفحه اومد ....

به نظر شما مشکل چیه ؟؟؟ اساسیه ؟؟؟؟
خیلی ممنون

Silv3r
29-06-2010, 18:10
من امروز یه PS3 خریدم و به جمع پلی باز وارد شدم
قیمتی هم که من خریدم امروز 8 تیر 360 هزار تومن
اسلیم 120

BATMAN-LOVE
29-06-2010, 23:50
مبارك!!!
سلام رفقا من ميخوام مانيتورم رو كه مدلش samsung 32b580 هست رو با samsung 40b579 تعويض كنم---ااين مدل 40 اينچي كه ميخوام همه چيش انگار خوبه فقط نميدونم زمان پاسخگوييش چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟منظورم response time هستش كسي ميدونه؟؟؟؟؟؟واسه ps3 زمان پاسخگويي خيلي مهمه!!!
samsung 40b579 respons time؟؟؟؟؟؟

BATMAN-LOVE
30-06-2010, 00:17
كسي ميدونه زودتر جواب بده تا من تكليفم رو روشن كنم-----

farbod N73 me
30-06-2010, 05:20
كسي red dead redemptionبازي نميكنه
من بازی میکنم چیزی شده؟
البته بگم Online نه!
اینترنتم پرید!!!

CHEGUEVARA.
30-06-2010, 08:13
كسي ميدونه زودتر جواب بده تا من تكليفم رو روشن كنم-----
سرعت پاسخگویی این مدل 6 میلی ثانیه هست.....

djmd
30-06-2010, 09:19
PlayStation®3 system software update version 3.40

3.402010-06-29

An update to the PS3™ system software was released on June 29, 2010. You can use this update to upgrade your system software to version 3.40.

.....
.

با تشکر از دوست عزیز ... اینم لینک مستقیم آخرین فریم ویر 3.40 البته نسخه US (البته احتمالا رو UK هم نصب میشه)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حدود 167mb

Hunter lord
30-06-2010, 10:07
دوستان شنبه به جمع PS3 دار ها می پیوندم .

یک سوال :

من کنسول رو اگه بخوام با کابل HDMI TO DVI به LCD وصل کنم . باید چجوری صدا بگیرم ؟ آسان ترین روشش چیه ؟

ali gamma
30-06-2010, 11:58
دوستان این بازیهای ps3 رو هم میشه کامل نصب کرد رو هارد ؟ تمام بازیهاش قابلیت نصب دارن ؟

joykiller360
30-06-2010, 13:44
دوستان شنبه به جمع PS3 دار ها می پیوندم .

یک سوال :

من کنسول رو اگه بخوام با کابل HDMI TO DVI به LCD وصل کنم . باید چجوری صدا بگیرم ؟ آسان ترین روشش چیه ؟
سلام.
به سلامتی
از همون کابل معمولی که تو جعبش هست.
تو تنظیمات صدا خروجی رو رو اونا بزارید

BATMAN-LOVE
30-06-2010, 13:52
سرعت پاسخگویی این مدل 6 میلی ثانیه هست.....
پس ميگيرمش---چون ايني كه الان دارم هم 6 هستش و تا حالا مشكلي نبوده---

Hunter lord
30-06-2010, 15:02
سلام.
به سلامتی
از همون کابل معمولی که تو جعبش هست.
تو تنظیمات صدا خروجی رو رو اونا بزارید

ممنون

فقط من می خوام به مانیتور LCD وصل کنم . ( LCD کامپیوتر )

شما مطمین هستی ؟ ؟ ؟

( LCD من ورودی VGA داره که باید یه تبدیل DVI TO VGA بخرم . ) عکسی از این تبدیل کسی داره ؟

joykiller360
30-06-2010, 18:14
ممنون

فقط من می خوام به مانیتور LCD وصل کنم . ( LCD کامپیوتر )

شما مطمین هستی ؟ ؟ ؟

( LCD من ورودی VGA داره که باید یه تبدیل DVI TO VGA بخرم . ) عکسی از این تبدیل کسی داره ؟
اون که بله میشه صدا رو گرفت ولی ps3 پورت HDMI داره شما تبدیل DVI TO VGA به کارتون نمیاد که.

yoosef_st
01-07-2010, 01:11
سلام.
عرض شود یکی از دوستان من میخواد یه کلوپ راه بندازه.
فکرش اینه که بیشتر روی 360 مانور بده.
اما امروز یه آقایی به پستش خورده که یدونه PS3 دست دوم تر و تمیز رو میخواد بفروشه 250 تومن.
نظرتون چیه؟ بخریم؟
به چه نکاتی توجه کنیم؟
کلا کنسول PS3 که مشکلی شبیه به 3 چراغ و این حرفها نداره که؟
همشون ردیفن؟

joykiller360
01-07-2010, 01:42
سلام.
عرض شود یکی از دوستان من میخواد یه کلوپ راه بندازه.
فکرش اینه که بیشتر روی 360 مانور بده.
اما امروز یه آقایی به پستش خورده که یدونه PS3 دست دوم تر و تمیز رو میخواد بفروشه 250 تومن.
نظرتون چیه؟ بخریم؟
به چه نکاتی توجه کنیم؟
کلا کنسول PS3 که مشکلی شبیه به 3 چراغ و این حرفها نداره که؟
همشون ردیفن؟
ps3 ها بیشتر مشکل لنز پیدا میکنن. بهتر هست که یه slim نو یا دست دو بخرید. و این که از طرف زمان تست بگیرید. و اگه ps3 ایشون ۸۰ گیگیه دقت کنید که حتما اپدیتش ۳.۳۰ باشه
و اینکه همین الانم xbox360 ها جدید دیگه مشکل ۳ چراغ دارن

yoosef_st
01-07-2010, 09:16
ps3 ها بیشتر مشکل لنز پیدا میکنن. بهتر هست که یه slim نو یا دست دو بخرید. و این که از طرف زمان تست بگیرید. و اگه ps3 ایشون ۸۰ گیگیه دقت کنید که حتما اپدیتش ۳.۳۰ باشه
و اینکه همین الانم xbox360 ها جدید دیگه مشکل ۳ چراغ دارن
خیلی ممنون.
در مورد 360ها که میدونم دیگه اون مشکل رو ندارن. اما در مورد مشکلات PS3 اطلاعات ندارم.
راه های فهمیدن مشکل لنز چیه؟ از کجا میشه بفهمیم آپدیتش چه ورژنیه؟
حالا مگه این ورژن چی هست و اگه این ورژن نباشه چی میشه؟
یه سوال دیگه هم دارم، بالاخره این PS3 رو هـک کردن که بتونیم بازی کپی روش بازی کنیم یا نمیشه؟؟

Silv3r
01-07-2010, 09:50
خیلی ممنون.
در مورد 360ها که میدونم دیگه اون مشکل رو ندارن. اما در مورد مشکلات PS3 اطلاعات ندارم.
یه سوال دیگه هم دارم، بالاخره این PS3 رو هـک کردن که بتونیم بازی کپی روش بازی کنیم یا نمیشه؟؟

برای فهمیدن ورژن دستگاه اگه PSP داشته باشی مثه همونه
یعنی باید بری به Setting و در اونجا دنبال قسمت System Setting
بگردی، وارد شی و در انتها دنبال بخش System iNfo باشی
تا اونجایی که من می دونم هنوز کسی نتونسته کار -- انجام بده
واسه لنز هم اگه کامل خراب باشه که بازی بالا نمیاد و اگه کمی
مشکل داشته باشه گیر می کنه البته اون دوستمون گفتند که برای
فهمیدن این مسائل بهتره مهلت تست بگیرد
در مورد مشکلات PS3 هم باید من یه مورد دیگه اضافه کنم که بعضی از اون
فت های نسل اول و دوم بازم می گم بعضی هاشون !!! مشکل داغ شدن
هم داشتند و هنگ هم داشتن منبع رو یادم نیس ولی چند جای مختلف خوندم
چون خودم هم می خواستم بخرم ولی مونده بود فت یا اسلیم و خیلی تحقیق کردم

s.w.a.t
01-07-2010, 09:57
خیلی ممنون.

ps3 به جای 3 چراغ چراغ زرد مرگ رو داره(البته فکرکنما)
که اون به معنی پایان عمر کنسوله.
ps3 هم حالا حالاها -- نمیشه عزیز...

yoosef_st
01-07-2010, 10:24
برای فهمیدن ورژن دستگاه اگه PSP داشته باشی مثه همونه
یعنی باید بری به Setting و در اونجا دنبال قسمت System Setting
بگردی، وارد شی و در انتها دنبال بخش System iNfo باشی
تا اونجایی که من می دونم هنوز کسی نتونسته کار -- انجام بده
واسه لنز هم اگه کامل خراب باشه که بازی بالا نمیاد و اگه کمی
مشکل داشته باشه گیر می کنه البته اون دوستمون گفتند که برای
فهمیدن این مسائل بهتره مهلت تست بگیرد
در مورد مشکلات PS3 هم باید من یه مورد دیگه اضافه کنم که بعضی از اون
فت های نسل اول و دوم بازم می گم بعضی هاشون !!! مشکل داغ شدن
هم داشتند و هنگ هم داشتن منبع رو یادم نیس ولی چند جای مختلف خوندم
چون خودم هم می خواستم بخرم ولی مونده بود فت یا اسلیم و خیلی تحقیق کردم
مثل اینکه این جزو اولین کنسولهاییه که اومده تو ایران...
اما فکر نکنم مشکل داغ کردن داشته باشه.
نگفتین:
این ورژن 3.30 مگه چی هست و اگه این ورژن نباشه چی میشه؟

joykiller360
01-07-2010, 14:08
مثل اینکه این جزو اولین کنسولهاییه که اومده تو ایران...
اما فکر نکنم مشکل داغ کردن داشته باشه.
نگفتین:
این ورژن 3.30 مگه چی هست و اگه این ورژن نباشه چی میشه؟خوب اگه جزو اولی هست ورژنش مهم نیست ولی اگه طرف ۸ ماه پیش خریده بود مهم بود . چون بعضی از PS3 های فت یکی دو روز بعد از اپدیت خراب میشه(رد اسکرین).
و اینکه مشکل داغ کردن که نه ولی خوب چون جزو سری اولا هست 90NM هست در صوریتی که PS3 فت جدیدا ۶۵نونو و اسلیم هم ۴۵ نونو هست.
خوب ۹۰ نونو بیشتر داغ میکنه و اینم بگم اونا که ۹۰ نونو هستن تک لنز هستن ولی ۶۵ ها ۲ تا لنز دارن.

Silv3r
01-07-2010, 21:30
دوستان همون طور که گفتم خدمتتون من چند روز هست PS3
خریدم و ورژن اون رو همون جا برام آپدیت کرد به 3.30 ، می خوام
بدونم این ورژن خوبه و مشکل که نداره ؟؟؟ راستی ماله من اسلیم هست
ممنون می شم جواب بدید

golabi2
01-07-2010, 22:03
درسته چراغش زرد میشه!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه جا خوندم میشه تعمیرش کرد!

joykiller360
01-07-2010, 22:07
دوستان همون طور که گفتم خدمتتون من چند روز هست PS3
خریدم و ورژن اون رو همون جا برام آپدیت کرد به 3.30 ، می خوام
بدونم این ورژن خوبه و مشکل که نداره ؟؟؟ راستی ماله من اسلیم هست
ممنون می شم جواب بدید
سلام. دوست عزیز این مسئله اپدیت فقط برای ps3 fat 80gig هست همین اونم نه همشون.
ازتون هزینه هم گرفت بابت اپدیت؟
الان ورژن ۳.۴۰ اومده اگه اشتباه نکنم.

درسته چراغش زرد میشه!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه جا خوندم میشه تعمیرش کرد!
بله درست میشه

Silv3r
01-07-2010, 22:36
سلام. دوست عزیز این مسئله اپدیت فقط برای ps3 fat 80gig هست همین اونم نه همشون.
ازتون هزینه هم گرفت بابت اپدیت؟
الان ورژن ۳.۴۰ اومده اگه اشتباه نکنم.

نه پولی نگرفت بابت آپدیت ، راستی 3.40 چه قابلیت های جدیدی داره ؟؟

UP-SNAKE
02-07-2010, 09:59
بچه ها اين درسته که ميگن بازی های 3D support , ps3 هستن ولی بازی های 360 نه؟

A.IvI.I.N
02-07-2010, 10:38
اره. قابلیت 3d فقط برای ps3 هست .
مشکلی که هست اینه که باید تلویزیون 3d داشته باشی که فلن قیمتش زیاده.
تازه فکر نمیکنم بازی های 3d اومده باشه:13:

shab_2008
02-07-2010, 11:11
بچه ها اين درسته که ميگن بازی های 3D support , ps3 هستن ولی بازی های 360 نه؟

دوست عزیز میشه بپرسم کی همچین حرفی زده!!!؟:31:

نه اینجور نیست و X360 هم همونطور که قبلا مسئولان MS اعلام کردن ( فک کنم خبرشو قبلا توی بخش اخبار کنسول ها گذاشته بودم!) این کنسول در اینده برای اجرای بازی های سه بعدی هیچ مشکلی نداره.

خواهشا دوستان یه مقدار رعایت کنن اینجا X360 Fan زیاده ها!!:31:

A.IvI.I.N
02-07-2010, 12:08
دوست عزیز میشه بپرسم کی همچین حرفی زده!!!؟:31:
نه اینجور نیست و X360 هم همونطور که قبلا مسئولان MS اعلام کردن ( فک کنم خبرشو قبلا توی بخش اخبار کنسول ها گذاشته بودم!) این کنسول در اینده برای اجرای بازی های سه بعدی هیچ مشکلی نداره.
خواهشا دوستان یه مقدار رعایت کنن اینجا X360 Fan زیاده ها!!:31:

والا ما که شنیدیم ps3 فقط این قابلیت رو داره :20:
اگه منبع خبری سراغ داری بزار اینجا ما هم فیض ببریم:11:

Gamemaster
02-07-2010, 12:13
تلويزيونش كه قيمتي نداره مفت:27:
-------------------------------------
سرخ پوست مرده كي انلاين ميزنه؟؟

shab_2008
02-07-2010, 14:02
والا ما که شنیدیم ps3 فقط این قابلیت رو داره :20:
اگه منبع خبری سراغ داری بزار اینجا ما هم فیض ببریم:11:

منبعی که در زیر قرار دادم همونطور که در پست قبلیم گفتم از طرف اقای Aaron Greenberg که یکی از مدیران مایکروسافت هستن اعلام شده که این کنسول کاملا امادگی اجرای بازی های سه بعدی را دارد :

همچنین در سایت زیر خبری موجوده مبنی بر اینکه Crysis 2 به صورت سه بعدی در هر سه پلتفرم قابل اجراست :

امیدوارم که حسابی فیض مند بشین!:31:

تلويزيونش كه قيمتي نداره مفت:27:
-------------------------------------
سرخ پوست مرده كي انلاين ميزنه؟؟

علی شانست گفته که اینترنتم فعلا هندلیه وگرنه میومدم حالتو تو انلاین حسابی میگرفتم!!:31:

BATMAN-LOVE
02-07-2010, 20:07
راستي يه سوال اگه بتمن تيمارستان آرخام رو تا آخر بريم ميشه لباسشرو كامل مشكي كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بايد دانلود كرد يا اينكه رمز داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟منتظ ر جوابم خيلي برام مهمه!!!!!!!

wonderboy_mfy
03-07-2010, 09:00
سلام. این PS3 رو میشه -- کرد؟

shab_2008
03-07-2010, 10:56

نه دوست عزیز این کنسول تا الان که اون ه کی که ما مد نظرمون هست نشده و بعید هم میدونم در اینده هم ه ک بشه چون سونی زود به زود Update از خودش برای این کنسول در میکنه و اونوقت میشه روز از نو و روزی از نو !:31:

Gamemaster
03-07-2010, 11:10
علی شانست گفته که اینترنتم فعلا هندلیه وگرنه میومدم حالتو تو انلاین حسابی میگرفتم!!:31:

چقدر خوشانسم كه اينترنت نداري وگرنه حتما لول ميشدم:27::31:

J A V I D
03-07-2010, 12:24
دو ماه مگ بازی نکردم ، مگ خونم شدیدا افت کرده ، دوستان اگه پاین بیای اد کنیم ساعته دوازده به بعد بریم مگ بازی ! البته قبلش من باید دستگاه رو بن فریم ور جدید آپدیت کنم اگه آپدیتم واسه مگ اومده باشه باید بازم آپدیت کنم اونجوری امشب نمی شه ! ای بابا !!!!

Silv3r
03-07-2010, 14:13
لطف کنید چند تا از بازی انحصاری های قوی و باحال Ps3 رو بگید
راستی من بخوام بدونه استفاده از دکمه Eject و تو دسته
بلوری رو از دستگاه خارج کنم باید چی کار کنم ؟؟ اسلیم دارم

aminbritney
03-07-2010, 14:32
دوستان واسه ps3 کیفیت کابل اچ دی ام آی رو 1080pبزارم یا1080i ؟الان من جفتشون رو تیک گذاشتم.کدوم بهتره؟چه فرقی دارن؟

هوی رین و پی ای اس2010 1080 رو ساپورت نمیکنن؟ رو 720 میان.از کابل میتونه باشه؟آخه باورم نمیشه این بازی ها 1080 رو ساپورت نکنن:19::41:

آنچارتد 1و2 - متال گیر4 -گاد آف وار3 -گرن توریسمو5(هنوز نیومده) - هوی رین و...

دکمه پلی استیشن رو تو دسته نگه دار بعد کوآیت گیم(اگه تو بازی هسی ) رو اول باید بزنی بعدن دوباره دکمه رو نگه میداری اجکت میکنی.یادم نیست دقیق شاید همون اولش هم که نگه داری اجکت داشه باشه

sonixax
03-07-2010, 17:35

Ps3چند تا بازی انحصاری خیلی خوف داره و همه حال بازی کردن اونها هم به اینه که دیسکت اوریج باشه :31:

کپی خور Ps3 رو تا 1-2 سال شاید هم بیشتر فراموش کنید ، هر وقت زمانش برسه هَک میشه .

shab_2008
03-07-2010, 19:30
دوستان واسه ps3 کیفیت کابل اچ دی ام آی رو 1080pبزارم یا1080i ؟الان من جفتشون رو تیک گذاشتم.کدوم بهتره؟چه فرقی دارن؟

هوی رین و پی ای اس2010 1080 رو ساپورت نمیکنن؟ رو 720 میان.از کابل میتونه باشه؟آخه باورم نمیشه این بازی ها 1080 رو ساپورت نکنن:19::41:

رزولوشن این بازیها 720p هست و کابل شما سالم هست.

رزولوشن تنظیمات کنسول را هم بزارین روی 1080P تا برای بازیهایی که رزولوشنشون Upscale شدن مشکلی پیش نیاد.

hassan-a
04-07-2010, 16:07
با عرض سلام و خسته نباشی بنده یک کنسول PS3دارم و وقتی میخواهم به اینترنت کانکشن بشم ERROR DNSمیده ومودم من ADSLاست واز صبا نت استفاده می کنم خواهشا یک راهنمای بفرماید

joykiller360
04-07-2010, 18:28
با عرض سلام و خسته نباشی بنده یک کنسول PS3دارم و وقتی میخواهم به اینترنت کانکشن بشم ERROR DNSمیده ومودم من ADSLاست واز صبا نت استفاده می کنم خواهشا یک راهنمای بفرماید
سلام. تنظیمات مودم PPPoE هست؟ یا بریج؟

foxyjanam
05-07-2010, 21:25

من به نظرم GOW 3 زیادی خوبه،خیلی خوبه.باید اسمش رو بزارن God Of Games
بازی Uncharted 2 که دیگه واقعا آدم رو میخکوب می کنه پشت Ps3 ، خداااااس

تو منو Game میری رو بازیه ، مثلث رو میزنی ،گزینه سوم Eject Disk هس.

BATMAN-LOVE
06-07-2010, 01:30
به نظر شما تكن 6 ارزش خريدن داره يا استريت فايتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shab_2008
06-07-2010, 08:40

اگه بخوایم با Street Fighter مقایسش کنیم که نه ارزش خریدن نداره و Street Fighter به نظر من یه چیز دیگس!

omid07
06-07-2010, 12:02
سلوم دوستان من می خوام ps3 بگیرم ولی tv ما پشتش کابل hd نداره از این رنگیا داره panasonic هم هست میشه بهش وصل کرد تورو خدا نا امیدم نکنید

Amir Yousof
06-07-2010, 14:31
سلام دوستان فردا میخوام یک ps3 بگیرم اگه ممکنه چند تا بازی قدیمی ارزون قیمت که بازی های تاپی بودن رو به من معرفی کنید .

BATMAN-LOVE
06-07-2010, 15:14
سلوم دوستان من می خوام ps3 بگیرم ولی tv ما پشتش کابل hd نداره از این رنگیا داره panasonic هم هست میشه بهش وصل کرد تورو خدا نا امیدم نکنید
منظورت فيش av هست---خوب معلومه كه ميشه---

foxyjanam
06-07-2010, 15:27
سلام دوستان فردا میخوام یک ps3 بگیرم اگه ممکنه چند تا بازی قدیمی ارزون قیمت که بازی های تاپی بودن رو به من معرفی کنید .
اول جناب KillZone2 که 20 تومن هس (بیشتر نخریا)
Metal Gear Solid 4 هم خیلی خوبه که اینم بین 30-35 فکر کنم باشه
این 2تا قیمتشون خوبه ، خودشونم خوبن
Uncharted 2 حدود 40-45 هس که حتما باید بازی کنی
God Of War 3 هم 57 تومن که واجبه بر هر Ps3 دار که بازی کنه
این 2تا که گرون هستن رو کرایه هم می تونی کنی
من پیشنهادم اینه که KZ2 رو بگیر و پولارو جمع کن واسه KillZone 3 , GT و Move

BATMAN-LOVE
06-07-2010, 15:34
uncharted 1---metal gear 4---infamous

---------- Post added at 03:34 PM ---------- Previous post was at 03:29 PM ----------

اويل 5 هم خيلي قشنگه گرون هم نيست---

foxyjanam
06-07-2010, 15:40
من که خیلی از Street Fighter بدم اومد:13:.من با 4تا از دوستام هر چی تمرکز کردیم تا شاید ازش خوشمون بیاد نشد که نشد ،ضرر خالص بود:20: ولی واضح که اگه راه بیفتی ، فناشو یاد بگیری خیلی کیف میده
تنوع فناش (البته اصلا ادم نمیتونه بفهمه که اون وسط چه اتفاقی داره میفته)خیلی زیاده ، خیلی.هیجانشم خوبه،من از Training اش خوشم نیومد،اموزشش با حال نبود ، خود کاراکترای بازی هم که خیلی عروسکی و تکراری هستن ( همون میکرو خودمون) حرکتای ماورایی هم زیاد میزنن .
هر چند که تکن 6 هم گرونه ولی باز از Street Fighter فکر می کنم بهتره.:20:

BATMAN-LOVE
06-07-2010, 18:23
نكته مثبت تيكن دموها و فيلمهاي آخرشه--در كل تيكن بهتره---

hassan-a
06-07-2010, 18:55
سلام بنده یک سوال مطرح کرده بودم در رابطه باDNSالان هر چه قدر در این پست میگردم پیداش نمی کنم.

foxyjanam
07-07-2010, 10:35
من دیروز تکن گرفتم میخوام ببینم که تو Senario Compaign میشه 2 نفره بازی کرد؟
یه چیزی بشه مثل بازی شورش سگا،مرسی

omid07
07-07-2010, 13:56
خوب بابات کابل av خیالم راحت شد.حالا اگه خدا بخواد بعد از کنکور آزادم می خوام یه ps3 slim بگیرم ولی در موردش اصلا اطلاعات ندارم دوستانیکه می تونن برای خرید منو کمک کنن بسم الله .لطفا بگین به چه چیزایی توجه کنم هنگام خرید راستی ایشالا بعد از شمال اومدم یعنی هفته ی دیگه می گیرم.پیشاپیش ممنون

BATMAN-LOVE
07-07-2010, 16:27
من دیروز تکن گرفتم میخوام ببینم که تو Senario Compaign میشه 2 نفره بازی کرد؟
یه چیزی بشه مثل بازی شورش سگا،مرسی
چند گرفتي؟؟؟
راستي اگه اين بازيرو بخوام گير مياد به چشت خورد؟؟؟

---------- Post added at 04:27 PM ---------- Previous post was at 04:24 PM ----------

خوب بابات کابل av خیالم راحت شد.حالا اگه خدا بخواد بعد از کنکور آزادم می خوام یه ps3 slim بگیرم ولی در موردش اصلا اطلاعات ندارم دوستانیکه می تونن برای خرید منو کمک کنن بسم الله .لطفا بگین به چه چیزایی توجه کنم هنگام خرید راستی ایشالا بعد از شمال اومدم یعنی هفته ی دیگه می گیرم.پیشاپیش ممنون
اطلاعات مهمي نداره---الان اسليم دو مدل داره يكي 250 گيگ و يكي 120 گيگ----قيمت 120 فكر كنم 350 تا 370 باشه---فقط چيزي كه مهمه اينه كه آْكبند بخر----

sonixax
07-07-2010, 16:47
چند گرفتي؟؟؟
راستي اگه اين بازيرو بخوام گير مياد به چشت خورد؟؟؟

ولی بازی چرندیه ها ! من دارمش .

aha2012
07-07-2010, 16:53
mortal kombat و چرند؟
دیگه نشنوم به مورتال کامبت توهین کنیا:31:
بهترین بازیه مبارزه ای مورتال هست و خواهد بود
نسخه ی جدیدش هم داره میاد
از اون تکن مزخرف و street fighter در به داغون، 100 برابر بهتره داداش
خیلی بازیه تر تمیزیه .بگیرش.اگه دونفره بازی کنی لذتش چندین برابر میشه ولی اگه یه نفره ممکنه بهت زیاد نچسبه

sonixax
07-07-2010, 17:04
mortal kombat و چرند؟
دیگه نشنوم به مورتال کامبت توهین کنیا:31:
بهترین بازیه مبارزه ای مورتال هست و خواهد بود
نسخه ی جدیدش هم داره میاد
از اون تکن مزخرف و street fighter در به داغون، 100 برابر بهتره داداش
خیلی بازیه تر تمیزیه .بگیرش.اگه دونفره بازی کنی لذتش چندین برابر میشه ولی اگه یه نفره ممکنه بهت زیاد نچسبه

من خودم هم مورتال بازم و دقیقا گول همین بازی رو خوردم .

این خیلی مزخرفه . من همش فکر میکردم که مثل Deception و Deadly Alliance و اینهاست . ولی خیلی چیز مزخرفی بود :2:

مثلا فتالیتی هاشو ببین :

بچه بازی :2:

aha2012
07-07-2010, 18:33
قبول دارم فیتالیتیهاش زیاد مالی نبود ولی فیتالیتی جدیدرو ببین خدااااست
توش همش قطع عضو و ....داره.نسخه جدیده ترکونده

BATMAN-LOVE
07-07-2010, 19:09
خودم هم ميدونم زياد جالب نيست اما چون توش بتمن و جوكر هست خوشم مياد---الان برم بگردم گير ميارم؟؟؟؟؟چون ماله 2008 هست----

BATMAN-LOVE
07-07-2010, 19:27
به نظر من تا الان هر چي كمبت ساخته شده زياد باحال نبود---و به پاي نسخه سگاو آركادي نرسيده---ماله ps2 رو هم بازي كردم اصلا جالب نبود!!!اين نسخه اي هم كه با قهرمانان دي سي ساخته شده جالب نيست---يكي نيست به اين سازنده ها بگه آخه كمبت چه ربطي به قرمانان دي سي داره؟؟؟حيفه بتمن و جوكر كه تو اين بازي قرارشون دادن و ابهتشون رو پايين آوردن---كمبت رو هم از حال و هواي خودش در آورده--- من خودم هوادار كمبت هستم و عاشق نينجا زرده---
كمبت بازي هستش كه ترس و مرگ و نيستي بايد تو بازيش حكم فرما باشه اما تا حالا كه هر چي بوده جالب نبوده---اميدوارم نسخه جديدي كه ميگي داره مياد خفن باشه---
و همچنين اميدوارم يه نسخه هم از مبارزه قهرمانان دي سي و قهرمانان مارول (به عنوان مثال=هالك و مرد عنكبوتي) به بازار بياد مطمئنا جالب ميشه---

aha2012
07-07-2010, 20:47
این عکسایی که میذارم 2011 بازیش میاد.فکر کنم بترکونه.مورتال تو این نسخه برگشته به دوران اوج خودش

shab_2008
07-07-2010, 21:17
من خودم هم مورتال بازم و دقیقا گول همین بازی رو خوردم .

این خیلی مزخرفه . من همش فکر میکردم که مثل Deception و Deadly Alliance و اینهاست . ولی خیلی چیز مزخرفی بود :2:

مثلا فتالیتی هاشو ببین :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبچه بازی :2:

این عکسایی که میذارم 2011 بازیش میاد.فکر کنم بترکونه.مورتال تو این نسخه برگشته به دوران اوج خودش

البته این بحث ها جاش اینجا نیست ولی به هر حال :31: :

این سری از بازی یه ضعف بزرگ داره و اون هم اینکه دو بعدی هست و این میتونه از جذابیتش کم کنه!

BATMAN-LOVE
07-07-2010, 22:14
آره خيلي عكساش خشنه !!!!اميدوارم خشن و تاريك و ترسناك باشه---

Amir Yousof
08-07-2010, 13:45
سلام دوستان من میخوام کنسول رو به بلندگو های کامپیوتر وصل کنم . برا اتصال به مانیتور هم از hdmi to dvi استفاده کردم اگه ممکنه منو راهنمایی کنید .

apachi7000
08-07-2010, 15:08
سلام دوستان
میشه لطفا راهنمایی کنید؟
به صورت کلی اگه بخوام بپرسم، ps3 slim بگیرم یا fat ؟
اگه ممکنه دلیلشم بگید لطفا.
با تشکر

abol_fa
08-07-2010, 15:29
سلام دوستان
میشه لطفا راهنمایی کنید؟
به صورت کلی اگه بخوام بپرسم، ps3 slim بگیرم یا fat ؟
اگه ممکنه دلیلشم بگید لطفا.
با تشکر
به نظر من اسليم بگيري بهتره چون هم گرماي كمتري داره هم مصرف برقش كمتره :10:البته ميگن صداش هم كمتره (اينو مطمئن نيستم)

سلام دوستان من میخوام کنسول رو به بلندگو های کامپیوتر وصل کنم . برا اتصال به مانیتور هم از hdmi to dvi استفاده کردم اگه ممکنه منو راهنمایی کنید .نميدونم:31:

---------- Post added at 04:29 PM ---------- Previous post was at 04:26 PM ----------

ميگم اين هم مثل نسخه سگا Fatality زدنش سخته؟:31:
من از همون اولش هم بلد نبودم بزنم خيلي دكمه ميزدم آخرش يه مشت ميزد يارو ميافتاد زمين:31:

sonixax
08-07-2010, 15:32
به نظر من اسليم بگيري بهتره چون هم گرماي كمتري داره هم مصرف برقش كمتره :10:
نميدونم:31:

---------- Post added at 04:29 PM ---------- Previous post was at 04:26 PM ----------

ميگم اين هم مثل نسخه سگا Fatality زدنش سخته؟:31:
من از همون اولش هم بلد نبودم بزنم خيلي دكمه ميزدم آخرش يه مشت ميزد يارو ميافتاد زمين:31:

توی سگا که کاری نداره :31: نسخه 3 رو اگر داری ، توی منوی اصلی بازی این رو بزن :

AC بالا B بالا BA پایین .

بعد یه سری منو میاد ، برو فتالیتی رو روشن کن ، با یک دکمه همه چیز ردیفه :31:

BATMAN-LOVE
08-07-2010, 15:45
اگه خواستم ميفروشي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟البته اگه خش نداره---

apachi7000
08-07-2010, 18:27
به نظر من اسليم بگيري بهتره چون هم گرماي كمتري داره هم مصرف برقش كمتره :10:البته ميگن صداش هم كمتره

ممنون داداش واسه راهنماییت

s.j-rez
08-07-2010, 18:45
سلام
آیا ps3هک شده یا نه ممنون میشم جواب بدید

BATMAN-LOVE
08-07-2010, 19:31
البته فت كه ديگه آكبندش كمياب شده---فكر نكم باشه---همون اسليم فعلا تو بازاره--اسليم مدلهاي قشنگتر هم داره مثلا تو رنگاي متنوع و فرمش هم قشنگتره اما نميدونم تو ايران هست يا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 07:31 PM ---------- Previous post was at 07:29 PM ----------

apachi7000
08-07-2010, 19:41
البته فت كه ديگه آكبندش كمياب شده---فكر نكم باشه---همون اسليم فعلا تو بازاره--اسليم مدلهاي قشنگتر هم داره مثلا تو رنگاي متنوع و فرمش هم قشنگتره اما نميدونم تو ايران هست يا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 07:31 PM ---------- Previous post was at 07:29 PM ----------

داداش اسلیم از نظر سخت افزاری تغییر خاصی نکرده؟منظورم اینه که چیزی ازش کم و کسر شده باشه یا اینکه
بر عکس،توی بعضی از قسمتها ارتقا پیدا کرده باشه؟
یعنی از نظر قدرت(چه سخت افزاری،چه نرم افزاری) چیزی ازش کم نشده؟
با تشکر

BATMAN-LOVE
08-07-2010, 20:47
اگه چيزه مهمي كم شده بود تا حالا انقدر فروش نميكرد---تازه قبل از اينكه اسليم به بازار عرضه بشه با وجود اينكه فت هم فراوون بود خيليها از قبل اسليم خريداري كرده بودن توي كشورهاي خارجي!!!
ويژگي مهمه فت نصب لينوكس هست و اينكه بيشتر ديسكهارو اجرا ميكنه (cd--dvd--bluray) ظاهرش هم به نظر خيليها قشنگتر از اسليمه--اما بايد خيلي مراقب باشي چون زود خش ميافته به قابش---
اما ويژگي مهمه اسليم اينه كه صداي فنش آزارت نميده---ديرتر داغ ميشه چون 45 نانومتريه---و به نظر من از فت حساسيتش به گرما خيلي كمتره---خش هم نميافته به دستگاه-- در مورد خوندن سي دي و دي وي دي اطلاعي ندارم---
به طور كلي هم فت و اسليم يه تفاوت اصلي دارن اينكه فت هاي الان 65 نانومتري هستن و اسليمها 45 نانومتري---البته تو گذشته فتها 95 نانومتري بودن---از نظر وزن هم فتهاي قديمي 5 كيلو بودن فتهاي الان 4.3 كيلو و اسليم هم تقريبا 3 كيلو هستن---
اما نميخواد نگران باشي همه مدلها راحت بازيهارو اجرا ميكنن---اما بهت پيشنهاد ميكنم اگه فت آكبند گير آوردي بگير---در غير اينصورت همون اسليم خوبه---

apachi7000
08-07-2010, 21:37
اگه چيزه مهمي كم شده بود تا حالا انقدر فروش نميكرد---تازه قبل از اينكه اسليم به بازار عرضه بشه با وجود اينكه فت هم فراوون بود خيليها از قبل اسليم خريداري كرده بودن توي كشورهاي خارجي!!!
ويژگي مهمه فت نصب لينوكس هست و اينكه بيشتر ديسكهارو اجرا ميكنه (cd--dvd--bluray) ظاهرش هم به نظر خيليها قشنگتر از اسليمه--اما بايد خيلي مراقب باشي چون زود خش ميافته به قابش---
اما ويژگي مهمه اسليم اينه كه صداي فنش آزارت نميده---ديرتر داغ ميشه چون 45 نانومتريه---و به نظر من از فت حساسيتش به گرما خيلي كمتره---خش هم نميافته به دستگاه-- در مورد خوندن سي دي و دي وي دي اطلاعي ندارم---
به طور كلي هم فت و اسليم يه تفاوت اصلي دارن اينكه فت هاي الان 65 نانومتري هستن و اسليمها 45 نانومتري---البته تو گذشته فتها 95 نانومتري بودن---از نظر وزن هم فتهاي قديمي 5 كيلو بودن فتهاي الان 4.3 كيلو و اسليم هم تقريبا 3 كيلو هستن---
اما نميخواد نگران باشي همه مدلها راحت بازيهارو اجرا ميكنن---اما بهت پيشنهاد ميكنم اگه فت آكبند گير آوردي بگير---در غير اينصورت همون اسليم خوبه---

ok.ممنون داداش از توضیحات کاملی که دادی.
نظر خودمم هم روی fat هستش.
منتها اگر طبق حرف شما اکبندش گیرم بیاد.

A.IvI.I.N
08-07-2010, 21:52
ok.ممنون داداش از توضیحات کاملی که دادی.
نظر خودمم هم روی fat هستش.
منتها اگر طبق حرف شما اکبندش گیرم بیاد.

اقا در مورد fat خیلی حواست باشه.مخصوصا سری اخر( مدل pal 80gb )
اخه الان fat نو گیر نمیاد .اگرم گیر بیاد همین مدلیه که عرض کردم . تعداد زیادی از این مدل (pal 80 GB ) بعد از اپدیت مشکل پیدا میکنن.
من جای شما بودم ریسک نمیکردم و slim میگرفتم.:46:
در مورد slim هم باید عرض کنم که از نظر کارایی هیچ فرقی با فت نداره و فقط قابلیت ویندوز تو فت یک مزیت بشمار میرفت که اونم با اپدیت اخیر سونی به رحمت ایزدی رفت.

apachi7000
08-07-2010, 23:01
اخه الان fat نو گیر نمیاد .اگرم گیر بیاد همین مدلیه که عرض کردم . تعداد زیادی از این مدل (pal 80 GB ) بعد از اپدیت مشکل پیدا میکنن.
من جای شما بودم ریسک نمیکردم و slim میگرفتم.:46:
در مورد slim هم باید عرض کنم که از نظر کارایی هیچ فرقی با فت نداره و فقط قابلیت ویندوز تو فت یک مزیت بشمار میرفت که اونم با اپدیت اخیر سونی به رحمت ایزدی رفت.

میشه لطفا بگین در حال حاضر چه مدلهایی از slim توی بازار هست و با جه قیمتی؟
واینکه ps3 های موجود در بازار made in کجا هستن؟
با تشکر

toraj
09-07-2010, 10:12
با تشکر

مدل 120 گيگ و 250 گيگ هست و همشون چين هستند.

Amir Yousof
09-07-2010, 11:37
دوستان اگه ممکنه یک مانیتور 23 یا 24 اینچ که واسه بازی با ps3 و استفاده از کامپیوتر به طور هم زمان خوب باشه معرفی کنید آخه من الان یک مانیتور دارم که اگه دوتا کابل dvi و vga به طور هم زمان وصل باشن هرچند که یکیشون خاموش باشه تصویر نمیاد و باید دائم کابل ها رو قطع و وصل کنم اگه دوتا پورت hdmi یا یک hdmi و یک dvi داشته باشه خیلی خوبه . راستی حتما full hd باشه .

A.IvI.I.N
09-07-2010, 12:39
دوستان اگه ممکنه یک مانیتور 23 یا 24 اینچ که واسه بازی با ps3 و استفاده از کامپیوتر به طور هم زمان خوب باشه معرفی کنید آخه من الان یک مانیتور دارم که اگه دوتا کابل dvi و vga به طور هم زمان وصل باشن هرچند که یکیشون خاموش باشه تصویر نمیاد و باید دائم کابل ها رو قطع و وصل کنم اگه دوتا پورت hdmi یا یک hdmi و یک dvi داشته باشه خیلی خوبه . راستی حتما full hd باشه .
این 2 تا فک کنم برات خوب باشه:46:
lg w2286L

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدlgw2261vp

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداولی led هست و 2 تا hdmi داره
دومی lcd هست و 1 عدد hdmi
مزیت اولی اینه که led هستش و کنتراستش خیلی بالاس
مزیت دومی هم اینه که full hd هست.البته اولی هم با اینکه fullhd نیس ولی در مقایسه با دومی خیلی تفاوت چشمگیری نداره و در کل هر دو با توجه به قیمت کم و کیفیت عالی که دارن از جمله بهترین مانیتور ها برای کنسول بشمار میان.:20:

abol_fa
09-07-2010, 12:44
من جای شما بودم ریسک نمیکردم و slim میگرفتم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فت چه مشكلي پيدا ميكنه با اپديت؟ من اپديت كردم مشكل نداره

A.IvI.I.N
09-07-2010, 12:55
فت چه مشكلي پيدا ميكنه با اپديت؟ من اپديت كردم مشكل نداره

عزیز برادر منظورم تعدادی از این مدل بود نه همشون.

Amir Yousof
09-07-2010, 13:01
این 2 تا فک کنم برات خوب باشه:46:
lg w2286L

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدlgw2261vp

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداولی led هست و 2 تا hdmi داره
دومی lcd هست و 1 عدد hdmi
مزیت اولی اینه که led هستش و کنتراستش خیلی بالاس
مزیت دومی هم اینه که full hd هست.البته اولی هم با اینکه fullhd نیس ولی در مقایسه با دومی خیلی تفاوت چشمگیری نداره و در کل هر دو با توجه به قیمت کم و کیفیت عالی که دارن از جمله بهترین مانیتور ها برای کنسول بشمار میان.:20:
ممنون دومی خیلی خوبه ولی یکم سایزش کوچیکه آخه چون برا بازی میخوام میخوام یکم بزرگ باشه .

aha2012
09-07-2010, 13:39
کسی میدونه تو کجای تهران [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کرایه میدن؟هر جا باشه غیر از صادقیه -گلدیس

BATMAN-LOVE
09-07-2010, 15:02
دو مدل جديد از ps3 توليد ميشه---اسليم 160 گيگ و 320 گيگ ---160 گيگ رنگه سفيد هم داره و مخصوصه ژاپن---

---------- Post added at 02:59 PM ---------- Previous post was at 02:57 PM ----------

اين بازي قراره بياد يا اينكه سر كاريه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 03:02 PM ---------- Previous post was at 02:59 PM ----------

BATMAN-LOVE
09-07-2010, 15:10
با تشکر
فعلا 120 و 250 هست----يه مدت ديگه 320 هم مياد----
120 فكر كنم 360 تومن باشه و 250 هم كمي بالاتر----فرقي نميكنه هر كدوم رو بخري فقط هاردشون تفاوت داره----همشون هم ماله چين---------
شايد به قول دوستان اسليم بهتر باشه اما من به شخصه با فت حال ميكنم---
حتما الان گيج شدي!!!هر چي خودت دوست داري بگير---
برو تو اين آدرس قيمته همه چي رو زده---انگار فت هم داره اما ازشون سوال كن----

apachi7000
09-07-2010, 16:20
فعلا 120 و 250 هست----يه مدت ديگه 320 هم مياد----
120 فكر كنم 360 تومن باشه و 250 هم كمي بالاتر----فرقي نميكنه هر كدوم رو بخري فقط هاردشون تفاوت داره----همشون هم ماله چين---------
شايد به قول دوستان اسليم بهتر باشه اما من به شخصه با فت حال ميكنم---
حتما الان گيج شدي!!!هر چي خودت دوست داري بگير---
برو تو اين آدرس قيمته همه چي رو زده---انگار فت هم داره اما ازشون سوال كن----

داداش منم مثل شما از fat خوشم میاد.
به نظر من از slim خوشکلتر و با کلاس تره.یه جورایی ابهت داره و ende تکنولوژی بودن ازش میباره.
ولی خب همونطور که دوست عزیزمون جناب amin_xboy گفتن چون بعضی از این مدلهای جدیدش
ممکنه که بعد از اپدیت مشکل پیدا کنن باید خیلی دقت کنم.واسه همین سعی میکنم که از نظرات
و راهنمایی های شما و بقیه دوستان استفاده کنم. ممنون از راهنماییتون.

apachi7000
09-07-2010, 17:30
batman عزیز
توی اون سایتی که معرفی کردی قیمت slim-120 رو 375 و قیمت slim-250 رو 400 زده.
fat-80g هم داشت که قیمتشو 380 زده.

BATMAN-LOVE
10-07-2010, 03:31
اگه فت ميخواي با شمارش تماس بگير سوال كن آكبنده يا اصلا موجوده---چون خيلي وقتا اين فروشگاههاي اينترنتي به روز نيستن---
آره اينجا كمي گرونتر از بقه جاهاست---يه موضوع رو هم فراموش كردم بگم چون الان تابستونه مسلما گرونتر شده---
يه سري به پاساژ لباف توي ميدون توپخونه بزن---به اون فروشگاه هم سر بزن اسمه مغازش طنين هست----

J A V I D
10-07-2010, 13:42
آخ مگ چه حالی داد دو ماه بود بازی نکرده بودم ، دی ال سی جدید داده که فروشیه منم می خوام ، PSN کارت اروپا هم که هیچکی نداره ما چه کنیم !

abol_fa
10-07-2010, 15:46
توی سگا که کاری نداره :31: نسخه 3 رو اگر داری ، توی منوی اصلی بازی این رو بزن :

AC بالا B بالا BA پایین .

بعد یه سری منو میاد ، برو فتالیتی رو روشن کن ، با یک دکمه همه چیز ردیفه :31:
فتاليتي روشن كردم اما وقتي يه دكمه ميزنم فقط يه مشت ميزنه يارو هم ميوفته ميميره!

sonixax
10-07-2010, 16:09
من كد رو كه ميزنم منو چيت مياد اما توش فتاليتي نداره

چرا ، یه دونش هست درست یادم نیست امسش چی بود ، میری توش بعد نوشته فتالیتی 1 - 2 و ... جلوش ON-Off داره . روشن میکنی . کلا 3 تا که بیشتر نیست همش رو یه نگاهی بنداز .

abol_fa
10-07-2010, 16:44
چرا ، یه دونش هست درست یادم نیست امسش چی بود ، میری توش بعد نوشته فتالیتی 1 - 2 و ... جلوش ON-Off داره . روشن میکنی . کلا 3 تا که بیشتر نیست همش رو یه نگاهی بنداز .
پيداش كردم !! حالا چطوري بزنم؟:13::31:

sonixax
10-07-2010, 16:52
پيداش كردم !! حالا چطوري بزنم؟:13::31:

مال هر کدوم از کاراکتر ها فرق داره ! مثلا یادمه مال JADE میرفتی وسط بعد X رو میزدی .

باید فتالیتی رو روشن کنی . فتالیتی 2 Jade هم فکر کنم A بود . خیلی راحته در کل . یا برعکس .

abol_fa
10-07-2010, 17:23
مال هر کدوم از کاراکتر ها فرق داره ! مثلا یادمه مال JADE میرفتی وسط بعد X رو میزدی .

باید فتالیتی رو روشن کنی . فتالیتی 2 Jade هم فکر کنم A بود . خیلی راحته در کل . یا برعکس .
ميگممم يه دفعه كد مار كرد اما الان هرچي ميزنم ديگه كار نميكنه!!!!

sonixax
10-07-2010, 17:30
ميگممم يه دفعه كد مار كرد اما الان هرچي ميزنم ديگه كار نميكنه!!!!

با حوصله و دقت بزن و اصلا عجله نکن و فکر نکن باید تند تند بزنی .

BATMAN-LOVE
10-07-2010, 20:15
كسي بازيهاي غير مجاز ميتونه معرفي كنه واسه ps3 ---من فقط يكي ميشناسم كه بيوولف هست--

J A V I D
10-07-2010, 20:21
اگه بحث غیر مجازی باشه کلا نود درصد بازی ها غیر مجازه مثلا جایی نیومده موتور استورم مجوز داره !!! یا آنچارتد !!!

aha2012
10-07-2010, 21:19
کسی نمیدونه واقعا تو تهران کجا ps3کرایه میدن؟اگه بگید منم میگم کجا 360 کرایه میدن:31:

J A V I D
11-07-2010, 10:35
دوستان با ویزا کارت مجازی هم می شه از psn خرید کرد ؟!؟

joykiller360
11-07-2010, 21:42
كسي بازيهاي غير مجاز ميتونه معرفي كنه واسه ps3 ---من فقط يكي ميشناسم كه بيوولف هست--
دوست عزیز اول اینکه این فیلم هست دوم اینکه بهتر این سوال ها تو تاپیک نباشه

BATMAN-LOVE
12-07-2010, 03:10
نه بابا فيلمشو ديدم بازيش هم هست اما تو ليست بازيهاي ممنوعه---

BATMAN-LOVE
12-07-2010, 03:42
كسي راجع به اين عكس چيزي ميدونه آيا واقعا همچين بازي اي وجود داره---هر كي ميدونه جواب بده دارم ديوونه ميشم!!!

---------- Post added at 03:34 AM ---------- Previous post was at 03:33 AM ----------

---------- Post added at 03:39 AM ---------- Previous post was at 03:34 AM ----------

ميدونم حتم سركاريه----

---------- Post added at 03:42 AM ---------- Previous post was at 03:39 AM ----------

tonypb
12-07-2010, 10:14
كسي راجع به اين عكس چيزي ميدونه آيا واقعا همچين بازي اي وجود داره---هر كي ميدونه جواب بده دارم ديوونه ميشم!!!

---------- Post added at 03:34 AM ---------- Previous post was at 03:33 AM ----------

---------- Post added at 03:39 AM ---------- Previous post was at 03:34 AM ----------

ميدونم حتم سركاريه----

---------- Post added at 03:42 AM ---------- Previous post was at 03:39 AM ----------

نه بابا سر کاری کجا بود.من خودم با ps2 بازی کردم...حتما برای ps3 هم هست دیگه:27:

aha2012
12-07-2010, 11:20
این عکس بتمنی که گذاشتی مال نسخه ی ps2هست
اما بازیه beowulf، من نسخه ی pc شو دارم.خیلی مزخرفه زیاد باهاش حال نکردم

J A V I D
12-07-2010, 12:33
کسی جواب نداد با ویزا کارت مجازی می شه از PSN خرید کرد یا نه ؟ مسئله از زندگی خیلی ها هم مهم تره ! من دی ال سی جدید مگ می خوام بازی کنم خوب !!!!

BATMAN-LOVE
12-07-2010, 14:52
این عکس بتمنی که گذاشتی مال نسخه ی ps2هست
اما بازیه beowulf، من نسخه ی pc شو دارم.خیلی مزخرفه زیاد باهاش حال نکردم
ميدونم واسه پلي 2 هست--اما شايد واسه پلي 3 هم اومده باشه؟؟؟مثل گادآوار 1و2 كه اومد!!!
آره بيوولف بازي خوبي نيست---نقدشم خوندم---كرافيكش هم كه افتضاح!!!ولي فيلمش خوب بود----

elendil
12-07-2010, 16:41
سلام دوستان انجمن بازی گل :دی :دی

یکی از دوستای من تا هفته دیگه میخواد یه ps3 بگیره خودش هم انگاری قیمت گرفته 410-420 این حدودا تهران هم هستیم جفتمون :دی :دی

1 - از کجا بگیره که مطمئن باشه و نندازه و ترجیحا یا خودتون یا آشنایی از شما از اونجا خرید کرده باشه و OK باشه کلا :دی

2 - چه چیزایی رو شامل میشه پک این کنسول :دی

3 - خودش میگه که حتما ps3 میخوادش به نظر شما بره مثلا wii بگیره یا X360 اینا بهتر نیستن :دی ؟؟؟؟

ممنون از لطفتون :دی

BATMAN-LOVE
12-07-2010, 17:13
مگه چه مدلي بوده كه 420 تومن قيمتشه بازي هم روش داره؟؟؟
از توپخونه پاساژ لباف فروشگاه طنين---خودت بايد هوش و حواست باشه كه بهت نندازن آكبند كه باشه مشكلت حله---
مثلا ممكنه يه پك شامل بازي هم باشه يا فيلم و----اما معمولا يه دسته بازي و يه فيش av و يه سيم شارژ واسه دسته و يه كابل واسه خود دستگاه بايد همراش باشه---
دو تا گزينه وجود داره يا پلي 3 يا ايكس باكس---اگه قيمت بازيهاي پلي 3 براش مهم نيست خوب بهتره كه همونو بخره---اگه بازيهاي ارزون ميخواد ايكس باكس--------(پلي 3 بازيهاش از 30 تومن تا 80 تومن هست---اما اكس باكس 2000 تومن تا 5000 تومن-----)
اين نظر من بود هر كي راهنمايي بهتري داره ميتونه كمكت كنه---

elendil
12-07-2010, 17:35
مگه چه مدلي بوده كه 420 تومن قيمتشه بازي هم روش داره؟؟؟
از توپخونه پاساژ لباف فروشگاه طنين---خودت بايد هوش و حواست باشه كه بهت نندازن آكبند كه باشه مشكلت حله---
مثلا ممكنه يه پك شامل بازي هم باشه يا فيلم و----اما معمولا يه دسته بازي و يه فيش av و يه سيم شارژ واسه دسته و يه كابل واسه خود دستگاه بايد همراش باشه---
دو تا گزينه وجود داره يا پلي 3 يا ايكس باكس---اگه قيمت بازيهاي پلي 3 براش مهم نيست خوب بهتره كه همونو بخره---اگه بازيهاي ارزون ميخواد ايكس باكس--------(پلي 3 بازيهاش از 30 تومن تا 80 تومن هست---اما اكس باكس 2000 تومن تا 5000 تومن-----)
اين نظر من بود هر كي راهنمايي بهتري داره ميتونه كمكت كنه---

خب بین پلی3 و ایکس که پلی3 میخواد انگاری :دی :دی با قیمت بازی هم مشکلی نداره :دی

مدلش رو از میپرسم میام میگم

برای محتویات پک ممنون :دی

من از یکی دیگه بچه ها پرسیدم برا مغازه گفتش که پایتخت طبقه اول همون مغازه بزرگه که کنسول اینا داره از اونجا بگیره حالا این مغازه رو باید بیشتر پرس و جو کنم

BATMAN-LOVE
14-07-2010, 03:16
مثل اينكه تو بازي تيمارستان آرخام ميشه لباس بتمن رو كاملا سياه كرد همون لباس شواليه تاريكي!!!تازه 7 تا مدله ديگه هم داره!!!!!!!

---------- Post added at 03:16 AM ---------- Previous post was at 03:12 AM ----------

---------- Post added at 03:16 AM ---------- Previous post was at 03:16 AM ----------

BATMAN-LOVE
14-07-2010, 03:32
متاسفانه انگار فقط واسه پي سي ميشه اينكارو كرد!!!!!!!

BATMAN-LOVE
14-07-2010, 03:56
طبق اين خبر صاحبان كنسول فقط بايد به اين امتياز پي سي دارها آفرين بگن---اما ممكنه در آينده واسه PS3 هم لباس جديد بياد----

These modded out skins are actually playable costumes for PC Users. But all of us PS3 and Xbox 360 owners can only admire their work... for now. There should hopefully be some DLC that will open up the flood gates in the near future. , From what I hear, new pre-made costumes may be available on Sept. 23rd for PS3.

J A V I D
14-07-2010, 13:55
هیچکی که راهنمایی نکرد آخر رفتیم گیم کارت انگلیس خریدیم پوندی 2300 تومن !!!! دی ال سی مگ رو دانلود کردیم !

omid07
14-07-2010, 15:56
سلام دوستان به حول قوه ی الاهی من یه slim120 گرفتم به همراه یک دسته ی اضافه و pes2010 ..خیلی حال میده ولی حیف که tv ما کابل hd داره .ولی کلا خیلی حال میده

apachi7000
14-07-2010, 16:02
با دسته اضافه و بازی،چقدر خریدی؟

A.IvI.I.N
14-07-2010, 18:19
سلام دوستان به حول قوه ی الاهی من یه slim120 گرفتم به همراه یک دسته ی اضافه و pes2010 ..خیلی حال میده ولی حیف که tv ما کابل hd داره .ولی کلا خیلی حال میده

pes 2010 چند گرفتی...؟
من pes رو 25 تومن میفروشم.هرکس خواست pm بزنه.:20: <ریجن 2 هست>

foxyjanam
14-07-2010, 19:22
Batman-Love عزیز ، شما که این قد عشق بتمنی چند درصد از
Batman: Arkham Asylum Trophies

رو گرفتی ؟؟
جسارت نشه ،همینجور کنجکاو شدم فقط

joykiller360
14-07-2010, 21:25
pes 2010 چند گرفتی...؟
من pes رو 25 تومن میفروشم.هرکس خواست pm بزنه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] <ریجن 2 هست>
در سایت پرشین تولز تاپیک بزنید زودتر فروش میره.

omid07
14-07-2010, 22:57
ببین کنسولو 380 گرفتم بعد دسته 50 بازیم 45 گرفتم .حالا خوب گرفتم؟؟؟

omid07
14-07-2010, 23:03
بعد ببخشید اینو می گما احتمالا جاش اینجا نیست pes که بازی میکنم سرعتش از توی pc خیلی زیاده می خوام بدونم سرعتش طبیعیه؟.بعد قیمت sonic هم بهم بگین ممنون

foxyjanam
14-07-2010, 23:34
ببین کنسولو 380 گرفتم بعد دسته 50 بازیم 45 گرفتم .حالا خوب گرفتم؟؟؟
کنسول رو میگن تو تابستون گرون میشه ، قبلا 365 بود (کمترین قیمت امسال ) احتمالا 380 قیمت طبیعی باشه واسه تابستون ، دسته هم که کمترین قیمت ممکن 48 تومنه.قیمت بازیرو دقیق نمیدونم.

بعد قیمت sonic هم بهم بگین ممنون
من توپخونه که میرم بازی های اکثر مغازه ها رو کامل میبینم (اخه هر کسی که 10 - 20 تا بیشتر نداره ) ولی تا حالا سونیک رو ندیدم.فکر میکنم کم پیدا بشه.(شایدم چون نمیخاستمش چشام ندیدنش:31:)

Hunter lord
15-07-2010, 08:40
سلام

کسی می دونه قیمت بازی Infamous و Unchrted 1الان چنده ؟ ؟ ؟

foxyjanam
16-07-2010, 12:20
سلام

کسی می دونه قیمت بازی Infamous و Unchrted 1الان چنده ؟ ؟ ؟
سلام
دقیق نمیدونم ولی فکر میکنم قیمتاشون به هم نزدیکه و جفتشون زیر 30تومن باشن حدود 25-26 تومن

Hunter lord
16-07-2010, 15:40
سلام
دقیق نمیدونم ولی فکر میکنم قیمتاشون به هم نزدیکه و جفتشون زیر 30تومن باشن حدود 25-26 تومن

می دونم جاش نیست ولی با متال گیر بدون پول می شه تعویض کرد . متال نوش 35 هستش .

A.IvI.I.N
16-07-2010, 15:54
دوستان اگه خدا بخواد منم میام به جمع بچه های انلاین.
فقط چند تا سوال داشتم:

1-با adsl 128 میشه راحت بازی کرد(قبلا تو DOTA ALL STAR مشکل نداشتم)
2-اگه modem رو با کابل lan بهش وصل کنم مشکلی که نداره..!!!؟ یا اینکه حتما باید modem وایرلس باشه...؟؟؟

foxyjanam
16-07-2010, 17:06
می دونم جاش نیست ولی با متال گیر بدون پول می شه تعویض کرد . متال نوش 35 هستش .
اگه با مغازه دارا بخای معامله کنی ،بازی 25 تومنی رونهایتا ازت 17تومن بر میدارن(اگه کاملا خود BD و پک و دفترچه سالم باشه )یعنی باید جفت Infamous و Uncharted (عزیز من:31:)رو بدی تا یه متال گیر بگیری،اگه با کسایی که Ps3 دارن معامله کنی بهتره،اونا ممکنه که 20 تومن هم ازت بخرن،مغازه ها مثلا بازی رو از شما میخرن 17تومن ،به نفر بعدی همون دست دوم رو میدن 25 تومن
بهتر به مغازه ندی و با کسای دیگه عوض کنی (اینجوری هم به نفع خودت میشه هم به نفع طرف مقابلت)

دوستان اگه خدا بخواد منم میام به جمع بچه های انلاین.
فقط چند تا سوال داشتم:

1-با adsl 128 میشه راحت بازی کرد(قبلا تو DOTA ALL STAR مشکل نداشتم)
2-اگه modem رو با کابل lan بهش وصل کنم مشکلی که نداره..!!!؟ یا اینکه حتما باید modem وایرلس باشه...؟؟؟
انلاین دنیایی داره واسه خودش،ایول
1- بستگی به بازی داره . اکثرا نظرشون اینه که خیلی از بازی ها رو جواب میده .من خودم تکن 6 رو بازی کردم با 128 افتضاح بود.:41:
2- لازم نیس حتما وایرلس باشه

alibaba21271
16-07-2010, 17:16
سلام دوستان پلی 3 من وقتی روشنش میکنم یه صفحه قرمز میاد بالا با کلی نوشته نه منو هاش میاد دیگه نه توی بازی میره.لطفه کمک کنید چیکارش کنم

foxyjanam
16-07-2010, 17:51
سلام دوستان پلی 3 من وقتی روشنش میکنم یه صفحه قرمز میاد بالا با کلی نوشته نه منو هاش میاد دیگه نه توی بازی میره.لطفه کمک کنید چیکارش کنم

متاسفانه Red Screen Of Dead یه مشکل سخت افزاری اساسیه و راه حل خاصی نداره و به احتمال قوی باید کنسول رو به پشتیانی شرکت Sony تحویل بدی تا تعمیر کنن.(که البته کار سختیه)
بعضی ها راه حلایی دارن ولی فکر نکنم که فایده ای داشته باشه.

A.IvI.I.N
16-07-2010, 21:26
اقا این اپدیت هم جز زحمت هیچی برا ما نداره .امروز بعد از 1 سال که Ps3 خریدم فرصت شد که انلاین را بندازم که دیدم میگه باید اپدیت جدید نصب کنی.
ps3 من ntsc j هست.
میشه لطف کنید لینک اپدیت رو اینجا بذارین:11:

s.j-rez
18-07-2010, 10:32
سلام دوستان الان قیمتps3اسلیم چنده و آیا با فتش تفاوت داره

shab_2008
18-07-2010, 12:42
اقا این اپدیت هم جز زحمت هیچی برا ما نداره .امروز بعد از 1 سال که Ps3 خریدم فرصت شد که انلاین را بندازم که دیدم میگه باید اپدیت جدید نصب کنی.
ps3 من ntsc j هست.
میشه لطف کنید لینک اپدیت رو اینجا بذارین:11:

اینم خدمت شما :

A.IvI.I.N
18-07-2010, 13:47
اینم خدمت شما :

ممنون عزيز.
ديروز آپديت كردم.:10:

s.j-rez
18-07-2010, 14:13
راستی کسی یه سایت خوب و به روز برای بازی هایps3میشناسه که بشه خرید کرد

foxyjanam
18-07-2010, 14:17
سلام دوستان الان قیمتps3اسلیم چنده و آیا با فتش تفاوت داره
PS3 Slim 120Gig : 365
250 هم 20 تومن روش
تفاوت قیمت که داره ، همه میگن Fat نو پیدا نمیشه،نخرین.ممکنه دست دوم بهتون بدن

راستی کسی یه سایت خوب و به روز برای بازی هایps3میشناسه که بشه خرید کرد
هزینه پیک و اون مقداری که سایتا گرون تر میدن اصلا ارزش نداره
اگه خودت بری بخری تو یه بازی که قیمتش حدود 40 تومن هس حد اقل 7-8 تومن به نفعت میشه

s.j-rez
18-07-2010, 14:24
PS3 Slim 120Gig : 365
250 هم 20 تومن روش
تفاوت قیمت که داره ، همه میگن Fat نو پیدا نمیشه،نخرین.ممکنه دست دوم بهتون بدن
منظورم تو سخت افزار کدوم بهتره

هزینه پیک و اون مقداری که سایتا گرون تر میدن اصلا ارزش نداره
اگه خودت بری بخری تو یه بازی که قیمتش حدود 40 تومن هس حد اقل 7-8 تومن به نفعت میشه
من میخواستم قیمت بازی هارو بدونم ممنون میشم یه سایت خوب معرفی کنید که فقط بدونم دور وبر چه قیمتیه

armenak
19-07-2010, 07:09
لیست بازیهای انحصاری ps3 که ترکونده رو میخواستم با تاریخ ریلیز و عکس

J A V I D
19-07-2010, 11:27
لیست عکسی بازی های من که به جز یکی دو مورد همه انحصاریه ! عکس تاریخ انتشار ، امتیاز اینا هم می تونید از گیم اسپات استفاده کنید . اون که اسمش ژاپنی بازی Genji هست ... سکوم هم فقط آنلاینه ، بازی MAG هم هست که اونم فقط آنلاینه و عشق منه حواسم نبود بذارمش اینجا تو عکس بیافته بقل کنسول بود بازیش !

armenak
19-07-2010, 12:20
لیست عکسی بازی های من که به جز یکی دو مورد همه انحصاریه ! عکس تاریخ انتشار ، امتیاز اینا هم می تونید از گیم اسپات استفاده کنید . اون که اسمش ژاپنی بازی Genji هست ... سکوم هم فقط آنلاینه ، بازی MAG هم هست که اونم فقط آنلاینه و عشق منه حواسم نبود بذارمش اینجا تو عکس بیافته بقل کنسول بود بازیش !

ممنون عالی بود کالکشن فوق العاده ای داری فقط tekken 6 جاش خالیه
راستی یه سوال فوق العاده تخصصی منی که فردا تازه میخوام برم ps3 بخرم اولین بازیی که بخرم چی باشه؟

Hunter lord
19-07-2010, 12:24
این بازی heavenly sword ارزش خریدن داره .

الان گیر می یادش ؟

قیمتش چنده .

دوستان یک فروشگاه پیدا کردم خیلی با انصافه .

امروز Uncharted 1 رو با متال گیر بدون حتی هزار تومان برام تعویض کرد .

اگه آدرس رو خواستید بگید بهتون بدم .

---------- Post added at 12:24 PM ---------- Previous post was at 12:20 PM ----------

راستی یه سوال فوق العاده تخصصی منی که فردا تازه میخوام برم ps3 بخرم اولین بازیی که بخرم چی باشه؟

به ترتیب بهت پیشنهاد می دم .

Metal gear solid ( قیمت نو 35 - دست دوم 25 )
Uncharted 1 ( قیمت نو 25 )
Killzone 2 (قیمت نو 25 - دست دوم 20 )

بازی هایی مثل God of war و Heavy rain باشه برای آخر .

اگه God of war 1 & 2 بازی نکردی حتما God of war Collection رو بخر .

armenak
19-07-2010, 12:35

الان گیر می یادش ؟

قیمتش چنده .

دوستان یک فروشگاه پیدا کردم خیلی با انصافه .

امروز Uncharted 1 رو با متال گیر بدون حتی هزار تومان برام تعویض کرد .

اگه آدرس رو خواستید بگید بهتون بدم .

---------- Post added at 12:24 PM ---------- Previous post was at 12:20 PM ----------

به ترتیب بهت پیشنهاد می دم .

Metal gear solid ( قیمت نو 35 - دست دوم 25 )
Uncharted 1 ( قیمت نو 25 )
Killzone 2 (قیمت نو 25 - دست دوم 20 )

بازی هایی مثل God of war و Heavy rain باشه برای آخر .

اگه God of war 1 & 2 بازی نکردی حتما God of war Collection رو بخر .

god of war 1 ,2 رو بازی کردم با ps2
اتفاقا خودم میخواستم بازی god of war 3 رو اول باهاش بگیرم چرا آخر؟
راستی من نمیتونم زیا بازی بگیرم شاید هر 2ماه یدونه بیشتر نتونم اگه میشه پس بازی هایی معرفی کنید که واقعا ارزششو داشته باشه در ضمن از سبک بازیهای gof of war و resident evil که هم ماجرایی باشه هم یکم فکری هم اکشن باشه و مهمتر از همه گرافیکش بالا باشه خیلی حال میکنم از بازیهای صرفا جنگی رو به جلو زیاد حال نمیکنم
ممنونم از راهنماییتون

s.j-rez
19-07-2010, 13:30
راستی من نمیتونم زیا بازی بگیرم شاید هر 2ماه یدونه بیشتر نتونم اگه میشه پس بازی هایی معرفی کنید که واقعا ارزششو داشته باشه در ضمن از سبک بازیهای gof of war و resident evil که هم ماجرایی باشه هم یکم فکری هم اکشن باشه و مهمتر از همه گرافیکش بالا باشه خیلی حال میکنم از بازیهای صرفا جنگی رو به جلو زیاد حال نمیکنم
ممنونم از راهنماییتون
Unchatred 2وheavy rain رو شدیدا پیشنهاد میکنم هوی رین گرونه فعلا ولی آنچاردد2ارزونه نسبتا خودت ببین دیگه من پیشنهاد میکنم چون اولته دو تا شو هم بخرخیلی توپن:31:

s.j-rez
19-07-2010, 13:39
سلام کسی قیمت به روز بازی های
1بورن
2هوی رین
3لیتل بیگ پلنت
4تیکن6
5ارمی او تو
6یاکوزا3
7متال گیر سولد4
رو داره هر کی داره بده خیلی ممنون

armenak
19-07-2010, 13:58
راستی من نمیتونم زیا بازی بگیرم شاید هر 2ماه یدونه بیشتر نتونم اگه میشه پس بازی هایی معرفی کنید که واقعا ارزششو داشته باشه در ضمن از سبک بازیهای god of war و resident evil که هم ماجرایی باشه هم یکم فکری هم اکشن باشه و مهمتر از همه گرافیکش بالا باشه خیلی حال میکنم از بازیهای صرفا جنگی رو به جلو زیاد حال نمیکنم
ممنونم از راهنماییتون

کسی پیشنهاد بهتری نداره؟
گفتم از چه سبکی بیشتر خوشم میاد از چه سبکیم بدم میاد
مثلا از MGS خوشم نمیاد بالزیه کسل کننده ایه بنظر من زیادی فکریه

s.j-rez
19-07-2010, 14:36
کسی پیشنهاد بهتری نداره؟
گفتم از چه سبکی بیشتر خوشم میاد از چه سبکیم بدم میاد
مثلا از MGS خوشم نمیاد بالزیه کسل کننده ایه بنظر من زیادی فکریه
گفتم که داداش
Unchatred 2وheavy rain رو شدیدا پیشنهاد میکنم هوی رین گرونه فعلا ولی آنچاردد2ارزونه نسبتا خودت ببین دیگه من پیشنهاد میکنم چون اولته دو تا شو هم بخرخیلی توپن

s.j-rez
19-07-2010, 14:41
آقا لطفا یه سایت برای قیمت به روز بازی هایps3بگید
خواهششششششششششششششششششششش شششششششششششششششششششششششش

s.j-rez
19-07-2010, 15:25
سلام
به نظر من خیلی خوبه که کسی که به قیمت های بازی هایps3آشنایی داره و میتونه یه تاپیک با قیمت های به روز و درخواستی بزنه خیلی خوب میشه ما که زیاد سرمون تو قیمت نیست اه کسی میتونه خواهشا بزنه واقعا خیلی توپ میشه جای این تاپیک واقعا خالیه

J A V I D
19-07-2010, 16:19

بازیش گرافیک زیاد قوی نداره ، ولی داستان فوق العاده ای داره من خوشم اومد ازش ، همین امروزم آک شو جایی دیدم 25 هزار تومن . من دسته دو قاب شکسته خریدمش اون موقع که تازه پلی گرفته بودم 35 که قابشو با قاب اکانت PSN عوض کردم !!!!

رو پلی سه ارزش نداره (به خاطر قیمت بازی ها) آدم بازی غیر انحصاری بگیره تکن شیش رو ایکس باکس دارم دو تا هم دارم :دی ... بازی هم کاملا سلیقه ایه ممکن من عاشق بازی باشم شما خوشت نیاد . در ضمن خرید یاکوزا رو اصلا به کسی پیشنهاد نمی کنم ! خیلی ضایعس تو بازیش شخصیت هاش حرف نمی زنن و مثل بازی های پونصد سال پیش زیرنویس می شه حرفاشون ، من به خاطر همین اصلا بازی نکردم !

سلام
به نظر من خیلی خوبه که کسی که به قیمت های بازی هایps3آشنایی داره و میتونه یه تاپیک با قیمت های به روز و درخواستی بزنه خیلی خوب میشه ما که زیاد سرمون تو قیمت نیست اه کسی میتونه خواهشا بزنه واقعا خیلی توپ میشه جای این تاپیک واقعا خالیه

نمی شه همچین کاری کرد تهران از این سرش تا اون سرش کلی قیمت ها متفاوته ! همون پشت شهرداری هم دو تا مغازه کنار هم یه بازی شون یه قیمت نیست ، کلی بشه گفت فقط می شه گفت بازی های ریجین یک اصولا قیمت بالاتری دارن ، ریجن سه هم قیمت پایین تری و ریجین دو هم قیمت متوسط این که گفتم برا بازی های به روزه برا بازی های قدیمی تر خیلی صدق نمی کنه ...

armenak
19-07-2010, 16:43
یه سوال دیگه
من یادمه قیمت بازیهای ps3 زیر 50تومن نبود حتی تا 120 تومن هم میرسید
چی شده الان انقدر ارزون شده؟ نکنه بخاطر اینکه بازیهاشو ه ک کردن کپیش این قیمتیه که میدن

J A V I D
19-07-2010, 17:34
نه دوست عزیز همه بازی ها اوریجینال هستن و بازی کپی تو بازار نیست ! به طور طبیعی بازی که قدیمی می شه یا دست دوم می شه اینا از قیمتش می افته ...

armenak
19-07-2010, 18:14
آقا جاوید با توجه به آرشیو بازیهات که دیدم از سبکت خوشم اومد پیشنهادت چیه فردا که رفتم ps3 خریدم اولین بازی باهاش چی بگیرم
تو پیت قبلیمم گفتم از چه سبکهایی خوشم میاد از کدومت بدم میاد

J A V I D
19-07-2010, 18:44
من پیشنهادم اینه آنچارتد یک و دو ، کیل زون و گاد آف وار سه رو بگیرید ، البته سلیقه منو شما بعید می دونم بهم بخوره چون من پلی سه رو ابتدا صرفا به خاطر متال گیر خریدم : ))

foxyjanam
19-07-2010, 19:26
سلام کسی قیمت به روز بازی های
1بورن
2هوی رین
3لیتل بیگ پلنت
4تیکن6
5ارمی او تو
6یاکوزا3
7متال گیر سولد4
رو داره هر کی داره بده خیلی ممنون
من چنتاشو میدونم
تکن اک 43
متال 4 هم 35 تومن
لیتل بیگ هم 27 تومن
هوی رین هم زیاد:31:حدود 50 فکر میکنم

آقا جاوید با توجه به آرشیو بازیهات که دیدم از سبکت خوشم اومد پیشنهادت چیه فردا که رفتم ps3 خریدم اولین بازی باهاش چی بگیرم
تو پیت قبلیمم گفتم از چه سبکهایی خوشم میاد از کدومت بدم میاد
KillZone 2 یه بازی هس که از تموم قابلیت ای Ps3 استفاده میکنه،همه چی داره
خیلی طبیعیه.
وقتی که میخاد یه بمب رو بزاره و فعالش کنه دستاشو پشتش میگیره بعد R1 رو میزنی با دست راستش میگیره ، بعد L1 رو میزنی با دست چپ میگیره،بعدم دسترو میچرخونی تا اونو بچرخونه
وقتی یکی رو میکشی خیلی با حاله،یارو رسما تیکه تیکه میشه جلو روت
با اسنایپ یا هر تفنگ دیگه،خط که میگیری ،نشونه تفنگت با لرزش دستت میلرزه،خیلی خفنه
تیر که میخوری،دسته هماهنگ با تاپ تاپ قلبت ویبره میده
هیچ چیزی وجود نداره که تو این بازی در نظر گرفته نشده باشه
واقعا لحظه هایی رو میسازه که تا حالا تجربه نکردی
یه هد با اسنایپ زدم هیچوقت یادم نمیره،یه بارم زوم کرده بودم یه تیر بازوکار دیدم که دقیق تو نشونه اسنایپم داشت میومد به طرفم.
واقعا پیشنهاد میکنم،سلیقه ایه خدا کنه خوشت بیاد

من پیشنهادم اینه آنچارتد یک و دو ، کیل زون و گاد آف وار سه رو بگیرید ، البته سلیقه منو شما بعید می دونم بهم بخوره چون من پلی سه رو ابتدا صرفا به خاطر متال گیر خریدم : ))
تمومه پیشنهادات دقیقا همونی که تو ذهن من هس
ولی متال رو دارم الان اصلا حال ندارم بازیش کنم،هر چند که واقعا محشره،عالیه
فقط یه کم پنهان کاریش زیاده که من دوس ندارم اینو،بازی کنده
یه مشکلشم اینه که Trophy نداره،اخه واسه چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه صحنش خیلی حال داد،پشت یه در وایساده بودم،یارو اومد تو Snake گفت : Hands Up :31:
دستاشو گرفت بالا منم نامردی نکردم یه تیر دقیق وسط کلش زدم،چه فازی داد،خیلی بازی خوبیه

armenak
19-07-2010, 20:11
پس پیشنهاد موند بین kill zone 2 و god of war 3
حالا کدوم؟

J A V I D
20-07-2010, 10:14
اگه بخوای خیلی تو خرج نیافتی کیل زون دو الان قیمتش خیلی پایین تر از گاد آف واره من جای شما بودم کیل زون رو با آنچارتد یک رو می گرفتم که قدیمی تر هستن و احتمالا کم کم نایاب تر می شن و قیمت جفتش رو هم شاید از قیمت گاد آف وار کمتر بشه ! تو ایران یه بازی قیمتش افت می کنه ولی نایاب بشه دوباره می ره بالا ، بازی folklore از همون دست بازی هایی بود که من به خاطر نایاب بودنش قیمت بالایی براش دادم البته اک خریدم ، البته بعید می دونم برا کیل زون و آنچارتد همچین اتفاقی بیافته !

دوستان که از PSN خرید می کنن ، بازی Deathspank رو پیشنهاد می کنم بخرید حجمش حدود یه گیگه خیلی فاز می ده ! شونزده هفده دلارم بود ! البته لازم به ذکره من با بازی های گرافیک اینجوری خیلی حال می کنم :)

توضیحات و تصاویر بازی اینا هم تو گیم اسپات می تونید ببنید :

s.j-rez
20-07-2010, 11:36
نمی شه همچین کاری کرد تهران از این سرش تا اون سرش کلی قیمت ها متفاوته ! همون پشت شهرداری هم دو تا مغازه کنار هم یه بازی شون یه قیمت نیست ، کلی بشه گفت فقط می شه گفت بازی های ریجین یک اصولا قیمت بالاتری دارن ، ریجن سه هم قیمت پایین تری و ریجین دو هم قیمت متوسط این که گفتم برا بازی های به روزه برا بازی های قدیمی تر خیلی صدق نمی کنه ...[/QUOTE]
ممنون میشم بگی رجین1و2و3چیه درضمن راه حل داره میشه نوشت فروشگاه فلان .فلان قیمت اون یکی فروشگاه هم فلان قیمت

J A V I D
20-07-2010, 12:01
ممنون میشم بگی رجین1و2و3چیه درضمن راه حل داره میشه نوشت فروشگاه فلان .فلان قیمت اون یکی فروشگاه هم فلان قیمت
اتفاقا اون کارم نمی شه کرد مثلا زنگ می زنی یارو یه قیمت می ده یه ربع بعد زنگ می زنی یه قیمت دیگه می ده می ری اونجا یه قیمت دیگه می ده ، برا من بارها پیش اومده چون خیلی وقتا خودشون یه بازی رو ندارن مثلا فکر می کنه می ره از یکی می گیره بعد می ره آمار می گیره می بینه گرون تر می شه یا اصلا موجود نیست این حرفا !!!!!!! در هر صورت حدودی می شه قیمت بازی ها رو گفت همین جوری ولی اینکه بخوایم بشینیم بگیم فلان مغازه اینجور اونجور نمی شه ....

ریجن یک بازی ها آمریکایی ، ریجین دو اروپایی ، ریجین سه هم مال آسیاست ، مهم هم نیست کدوم ریجیون رو بگیری پلی سه ها در مورد بازی ها همه رجیون ها رو ساپورت می کنن ولی در آینده اگه خواستی احیانا برای بازی هات DLC بگیری از نت ریجین دو باشه بازیت بهتره چون گیم کارت رجین دو امارات راحت پیدا می شه ارزون تر از گیم کارت امریکا هم هست واسه آسیا هم عمرا گیم کارت پیدا نمی شه ، اگرم نمی خوای از اینترنت DLC اینا بگیری اصلا مهم نیست !

s.j-rez
20-07-2010, 14:16
اتفاقا اون کارم نمی شه کرد مثلا زنگ می زنی یارو یه قیمت می ده یه ربع بعد زنگ می زنی یه قیمت دیگه می ده می ری اونجا یه قیمت دیگه می ده ، برا من بارها پیش اومده چون خیلی وقتا خودشون یه بازی رو ندارن مثلا فکر می کنه می ره از یکی می گیره بعد می ره آمار می گیره می بینه گرون تر می شه یا اصلا موجود نیست این حرفا !!!!!!! در هر صورت حدودی می شه قیمت بازی ها رو گفت همین جوری ولی اینکه بخوایم بشینیم بگیم فلان مغازه اینجور اونجور نمی شه ....

ریجن یک بازی ها آمریکایی ، ریجین دو اروپایی ، ریجین سه هم مال آسیاست ، مهم هم نیست کدوم ریجیون رو بگیری پلی سه ها در مورد بازی ها همه رجیون ها رو ساپورت می کنن ولی در آینده اگه خواستی احیانا برای بازی هات DLC بگیری از نت ریجین دو باشه بازیت بهتره چون گیم کارت رجین دو امارات راحت پیدا می شه ارزون تر از گیم کارت امریکا هم هست واسه آسیا هم عمرا گیم کارت پیدا نمی شه ، اگرم نمی خوای از اینترنت DLC اینا بگیری اصلا مهم نیست !

ممنون داداش
گیم کارت چیه

J A V I D
20-07-2010, 15:57
یه کارت مبلغ داره که باهاش می تونید از شبکه پلی استیشن بازی و بسته های الحاقی به بازی ها اینا رو بخرید ...

alibaba21271
20-07-2010, 18:29
متاسفانه Red Screen Of Dead یه مشکل سخت افزاری اساسیه و راه حل خاصی نداره و به احتمال قوی باید کنسول رو به پشتیانی شرکت Sony تحویل بدی تا تعمیر کنن.(که البته کار سختیه)
بعضی ها راه حلایی دارن ولی فکر نکنم که فایده ای داشته باشه.

سلام من هر2 راه روامتحان کردم ولی بازم صفحه قرمز اومد
دوستان ادرس نمایندگی رو ندارن که کنسول رو ببرم تهران واسه تعمیر.راستی اصلا درست میشه؟ممنون

J A V I D
20-07-2010, 20:07
متاسفانه تو ایران ندیدم اصلا بتونن پلی استیشن سه رو تعمیر کنن ، اونایی که خیلی هنر دارن تهش رامش رو می تونن عوض کنن !

armenak
20-07-2010, 21:27

برا بازی حرفت درست ولی برا فیلمای بلو ری باید حتما ریجن فیلمت با ریجن دستگات یکی باشه
حالا یه سوال مال من ریجن 3 فیلمای بلوری با این ریجن گیر میاد؟یا اصلا فرقیم میکنه؟یعنی ممکنه هر فیلمی که میاد برا هر 3 ریجنش بیاد یا نه محدودیت داره؟

joykiller360
20-07-2010, 21:27
سلام من هر2 راه روامتحان کردم ولی بازم صفحه قرمز اومد
دوستان ادرس نمایندگی رو ندارن که کنسول رو ببرم تهران واسه تعمیر.راستی اصلا درست میشه؟ممنون
دوست عزیز شما پیش بهترین تعمیر کار هم برید نمیتونن درستش کنن.:41:

yoosef_st
20-07-2010, 21:30
دوست عزیز شما پیش بهترین تعمیر کار هم برید نمیتونن درستش کنن.:41:
یعنی تعمیرگاههای مجاز سونی هم نمیتونن تعمیر کنن؟
اگه اینجوریه که خاک عالم بر سرشون...

armenak
20-07-2010, 21:30
از یه مغازه قیمت کردم gow3 آکش 67تومن ولی بازشو میداد 50 تومن
چرا انقدر زیاد اختلاف قیمت داشت؟
مگه نگفتید بین 5 تا 10 تومن بیشتر نیست؟البته همون 50تومنیشو گرفتم یه لک و خشم نداشت اما هنوز امتحانش نکردم

joykiller360
20-07-2010, 21:39
عنی تعمیرگاههای مجاز سونی هم نمیتونن تعمیر کنن؟
تا اونجا که من اطلاع دارم خود شرکت سونی هم نمیتونه(مگر اینکه تازگیا روشی پیدا کرده باشه)

J A V I D
20-07-2010, 22:03
برا بازی حرفت درست ولی برا فیلمای بلو ری باید حتما ریجن فیلمت با ریجن دستگات یکی باشه
حالا یه سوال مال من ریجن 3 فیلمای بلوری با این ریجن گیر میاد؟یا اصلا فرقیم میکنه؟یعنی ممکنه هر فیلمی که میاد برا هر 3 ریجنش بیاد یا نه محدودیت داره؟

منم تو جوابم گفتم برا بازی ها فرقی نمی کنه برا فیلم باید ریجن فیلم و دستگاه یکی باشه ، فیلم بلو ری هم که کلا تو ایران خیلی زیاد گیر نمی آد ، بری از تایلند و اون ورا فیلم بگیری ریجین سه گیر می آد ، فیلم های معروف اکثرا برا همه ریجین ها می آد یه سری فیلم های زاغارت که معمولا مال خود کشوراست ممکنه ریجین دیگه شون گیر نیاد که اونا هم بعید می دونم فیلم زاغارت رو بلو ری کنن !!!!:20:

برا بازی ها همونطور که گفتم فقط اگه بخواید دی ال سی بگیرید ریجین یکم مهم می شه ...

foxyjanam
20-07-2010, 23:56
یعنی تعمیرگاههای مجاز سونی هم نمیتونن تعمیر کنن؟

من تو فروم PlayStation خوندم بعضی از کسایی که این مشکل واسشون پیش اومده بود تعمیر کرده بودن ، بعضی ها هم شک داشتن که بدن به اون یا نه،اخه گفته بودن خرج داره ، حدود 150 دلار.

از یه مغازه قیمت کردم gow3 آکش 67تومن ولی بازشو میداد 50 تومن
چرا انقدر زیاد اختلاف قیمت داشت؟
مگه نگفتید بین 5 تا 10 تومن بیشتر نیست؟البته همون 50تومنیشو گرفتم یه لک و خشم نداشت اما هنوز امتحانش نکردم
کلا که اصلا خش ندارن همشونم سالمن .اون 5-10 تومن هم واسه بازی های زیر 35 تومن صادقه کاملا(البته واضح که باید صادق باشه)،هر چند که این مغازه ای هم که شما پرسیدین یه کم چرت گفته 67 تومن،باید از همه بپرسی،احتمالا 2تا مغازه که کمتر بی انصاف هستن پیدا میشه:31:

Hunter lord
21-07-2010, 11:05
انجمن تعویض بازی های PS3 راه انداخته شد .

قیمت بازی ها + راهنمایی برای خرید بازی + تعویض بازی با دیگران

armenak
21-07-2010, 11:07
اگه میشه نحوه آپدیت کردن فیرم ویر ps3 رو با ویژگیهایی که بهش اضافه میشه رو بگید

J A V I D
21-07-2010, 12:36
اول باید دید فریم ور خودتون ورژن چنده ، بعد بشه گفت چه ویژگی هایی بهش اضافه می شه البته ویژگی هایی که اضافه می شه حداقل برای من که صرفا فقط با کنسول بازی می کنم به چشم نمی آد ولی تو خود سایت پلی استیشن می تونید ببنید هر فریم ور چه چیز هایی بهش اضافه شده ...

برا آپدیم یا از سایت پلی استیشن دانلود کنید و طبق راهنمایی بریزید رو فلش و نصب کنید یا پلی سه رو وصل کنید به اینترنت در صورت نیاز پیغام آپدیت می آد ، دیسک بازی ها هم همواره آخرین فریم وری که اومده بوده تا زمان عرضه بازی روش هست وقتی بازی رو می ذارید خودش آپدیت می کنه ....

Hunter lord
21-07-2010, 15:44
به طور رسمی اولین بازی رو روی PS3 تمام کردم .

Metal gear solid 4

یکی از بهترین پایان ها رو داشت که تا حالا تو عمرم دیده بودم . بازی فوق العاده ای بود .

واقعا لیاقت نمره 10 رو داشت و می شه اسمش رو بازی گذاشت .

حالا بریم برای Launch رسمی Kill zone 2 .

SamGun
21-07-2010, 16:25
به طور رسمی اولین بازی رو روی PS3 تمام کردم .

Metal gear solid 4

یکی از بهترین پایان ها رو داشت که تا حالا تو عمرم دیده بودم . بازی فوق العاده ای بود .

واقعا لیاقت نمره 10 رو داشت و می شه اسمش رو بازی گذاشت .

حالا بریم برای Launch رسمی Kill zone 2 .

سلام رامتین جان

تازه این اولین MGS رو PS3 بود ! منتظر بعدیش باش که کولاکه !

امیدوارم یکسری از مشکلاتش که فقط با دقت زیاد تو چشم میاد تو نسخه ی بعد حل بشه .

A.IvI.I.N
21-07-2010, 18:40
به نظر من MGS4 سلطان بازی های دنیاست:40:

s.j-rez
21-07-2010, 18:48
به نظر من MGS4 سلطان بازی های دنیاست:40:
میشه گفت سلطان بازی های با داستان توپ و بازی هایی که 60 درصدش فیلمه
راستی کسی این بازی رو تموم کرده آخرش چی میشه لطفا بگید
درظمن یه سوال Ps3بازی های کپیps2رواجرامیکنه

P I R A N H A
21-07-2010, 18:49
مگهMGS4آخرین شمارش نبودتوخیلی ازسایتاکه اینونوشته

sonixax
21-07-2010, 18:53
تازه این اولین MGS رو PS3 بود ! منتظر بعدیش باش که کولاکه !

MGS4فکرکنم آخرین شمارش هست توخیلی ازسایتاکه اینونوشته بود

راستش اگر شماره 5 رو بسازند البته با بازی اسنیک فعلی خیلی مسخره میشه . میشه داستان این کارتونه :

شماره های بعدیش هم دیگه انحصاری کنسول های سونی نیست .

ولی خود من شدیدا منتظر شماره های بعدیش هستم ببینم هیدئو چه میکنه :11::40:

Hunter lord
21-07-2010, 19:18
میشه گفت سلطان بازی های با داستان توپ و بازی هایی که 60 درصدش فیلمه
راستی کسی این بازی رو تموم کرده آخرش چی میشه لطفا بگید

همین فیلم هاش هستند که جذاب هستند .

پایان بازی غمناک و فوق العاده و وحشتناک زیباست .

تا بازی نکنی نمی فهمی .

ارزش خریدن PS3 رو داره .

هر چی باشه از انحصاری های X360 خیلی خیلی سرتره .

s.j-rez
21-07-2010, 19:53
همین فیلم هاش هستند که جذاب هستند .

پایان بازی غمناک و فوق العاده و وحشتناک زیباست .

تا بازی نکنی نمی فهمی .

ارزش خریدن PS3 رو داره .

هر چی باشه از انحصاری های X360 خیلی خیلی سرتره .
خوب ماکهps3داریم ودارم بازیش میکنم وتو اونجام که اسنیک ومادرش(بیگ ماما)ازموتور پرت میشن و مادرش زخمی میشه و او ماشین پرنده رو میکشیم خیلی سخته
از خیلی هاشون بله سر تره

J A V I D
21-07-2010, 20:33

خیر نمی شه ...

راستش اگر شماره 5 رو بسازند البته با بازی اسنیک فعلی خیلی مسخره میشه . میشه داستان این کارتونه :
دوست عزیز مسخره نمی شه می شه داستان مثلا چند سال قبل باشه یا یه شخصیت دیگه باشه مثل نسخه شماره سه !!! ربطی نداره !

foxyjanam
21-07-2010, 20:51
2 تا مشکل دارم
1 - میخام 100% Trophy های Tekken 6 رو بگیرم تو یکیش گیر کردم
نیاز داره که بازیکنم رو Upgrade کنم،ولی بلد نیستم،تو سایتای خارجی هم هر چی میگردم چیزی پیدا نمیشه
2 - Ps3 من به اینترنت وصل میشه،Photo gallery اینا رو Update میکنه،Internet Browser و ..و .. همه چیش درس کار میکنه و هیچ مشکلی از نظر اتصال به نت نداره ولی وقتی که تو PSN میخام Sign in شم حدود 20s میگذره و میگه که زمان زیادی گذشت،sign in نشد.شرمندتیم
حدسم این بود که اینترنتم یه مشکلی که نمیدونم چی هس رو داره،کنسولو بردم خونه دوستم و اونجا وصل کردیمو همه چی درست شد ( این امضام هم نتیجه همون یه بار وصل شدنه)
اون اولی رو اگه میشه یه راهنمایی کنید
Gamemaster
21-07-2010, 23:33
كسي هست تو بخش انلاين لاست پلنت 2 كمك كنه؟

foxyjanam
22-07-2010, 05:42
2 تا مشکل دارم
1 - میخام 100% Trophy های Tekken 6 رو بگیرم تو یکیش گیر کردم
نیاز داره که بازیکنم رو Upgrade کنم،ولی بلد نیستم،تو سایتای خارجی هم هر چی میگردم چیزی پیدا نمیشه

من جواب سوالمو پیدا کردم .وقتی که بازی می کنیم یه سری ایتم بهمون میده که واسه استفادش باید بریم تو Custmize تا بتونیم از این اتیما استفاده کنیم،دقیق توضیح ندادم ،اگه کسی لازم داشت بگه تا روششو بگم.

من دیشب با کنسول محبوب خودم PS3 ، در بازی محبوبم Tekken ،اولی Trophy محبوبم یعنی Platinum رو تونستم بگیرم.

CHEGUEVARA.
22-07-2010, 15:06
کسی اینجا کنسول 80 گیگ داره که update کرده باشش و مشکلی برای دستگاش پیش نیومده باشه.....؟؟؟
تفاوت ریجن بازی ها هم اگه کسی میدونه لطف کنه بگه ممنون میشم.....!!!:20:

Amir Yousof
22-07-2010, 15:59
سلام . ps3 من اسلیم هست وقتی باهاش بازی میکنم یک صدایی میده مثل کت... کت... فکر کنم از هاردش باشه دوستان اگه ممکنه راهنمایی کنند .

alipsp
22-07-2010, 16:39
سلام . ps3 من اسلیم هست وقتی باهاش بازی میکنم یک صدایی میده مثل کت... کت... فکر کنم از هاردش باشه دوستان اگه ممکنه راهنمایی کنند .

صدای هارد نیست سی دی داره رندر میشه.صدای لنزه.موهوم نیست:31:

foxyjanam
22-07-2010, 18:25
من یه بازی ریسینگ میخام،بین اینا گیر کردم،کدوم بهتره به نظر شما؟
Blur
Grid
Dirt 2
Burnout Paradise
mr_khodaei2008
22-07-2010, 18:27
سلام

كسي بازي metal gear solid 4 كه برا اين كنسول هست را برا فروش داره چه نو چه دست دوم اگه كسي هست بهم پست خصوصي بده

ممنون

alipsp
22-07-2010, 19:05
Blur
Grid
Dirt 2
Burnout Paradise
به نظر من dirt2 بهتره البته فقط off road هست دیگه همش تو خاکی.blur جالب نیست خیلی فانتزی و بی مغزه!grid یه گیم پلی خاصی داره که خیلی سختش کرده ولی بازیه قشنگیه.burnout هم بازیه خیلی قشنگیه خیلی مهیج و با effect های خیلی زیباست و کلا بازیه فانتزی و بی قانونیه.میشه گفت فقط سرگرم کننده هست و چیزی بهت اضافه نمیکنه.
بازم ببین چی میخوای ولی تو این چهارتا من dirt2 رو ترجیح میدم

armenak
22-07-2010, 19:22
اول باید دید فریم ور خودتون ورژن چنده ، بعد بشه گفت چه ویژگی هایی بهش اضافه می شه البته ویژگی هایی که اضافه می شه حداقل برای من که صرفا فقط با کنسول بازی می کنم به چشم نمی آد ولی تو خود سایت پلی استیشن می تونید ببنید هر فریم ور چه چیز هایی بهش اضافه شده ...

برا آپدیم یا از سایت پلی استیشن دانلود کنید و طبق راهنمایی بریزید رو فلش و نصب کنید یا پلی سه رو وصل کنید به اینترنت در صورت نیاز پیغام آپدیت می آد ، دیسک بازی ها هم همواره آخرین فریم وری که اومده بوده تا زمان عرضه بازی روش هست وقتی بازی رو می ذارید خودش آپدیت می کنه ....

ورژنش 3.15

armenak
22-07-2010, 20:04
سلام

كسي بازي metal gear solid 4 كه برا اين كنسول هست را برا فروش داره چه نو چه دست دوم اگه كسي هست بهم پست خصوصي بده

ممنون

ماشالا به این امضات
منتظر باش حتما میاد

armenak
22-07-2010, 20:15
یه سوال فنی
بازی اگه داخل دستگاه بمونه عیب داره؟یا هرموقع که دستگاه رو میخوای خاموش کنی باید بازی رو اول در بیاری؟

Hunter lord
22-07-2010, 20:23
سلام

ممنون

سلام انجمن تعویض و خرید بازی وجود داره که لینکش توی صفحات قبلی هستش .

اگه زود تر می گفتی بهت 22 هزار تومان می دادم . امروز فروختم .

---------- Post added at 08:23 PM ---------- Previous post was at 08:18 PM ----------

یه سوال فنی
بازی اگه داخل دستگاه بمونه عیب داره؟یا هرموقع که دستگاه رو میخوای خاموش کنی باید بازی رو اول در بیاری؟

بهتره در بیارید .

لنز PS3 حساس هستش و اگه Blue ray گرد و خاک یا خطی چیزی روش بیفته دیگه نمی خونه .

joykiller360
22-07-2010, 20:26
سلام

ممنون

سلام .
دوست عزیز تشریف ببرید در سایت هایی که بازارچه دارن نه اینجا

Hunter lord
22-07-2010, 20:31
Blur
Grid
Dirt 2
Burnout Paradise
سلام .

Grid از همه ارزون تر و بهتره . Dirt هم خیلی شاخه .

اگه بتونی وایسی GT داره میادش . وایسا اون رو بخر

foxyjanam
22-07-2010, 20:50
سلام .

اگه بتونی وایسی GT داره میادش . وایسا اون رو بخر
سلام.
اونو که میگیرم،حالا تا 2-3 ماه دیگه خیلی مونده.خودم بیشتر از burnout paadise
خوشم میاد ولی احتمالا Grid رو بگیرم

J A V I D
22-07-2010, 21:58
سلام.
اونو که میگیرم،حالا تا 2-3 ماه دیگه خیلی مونده.خودم بیشتر از burnout paadise
خوشم میاد ولی احتمالا Grid رو بگیرم

برن اوت و گرید جفتشون خیلی قدیمین بلورم من خودم باهاش حال نکردم ، درت دو بد نیست هم نسبتا جدیده هم قیمتش زیاد بالا نیست من 35 دیدم نو شو ...

منم توصیه می کنم در بیارید اگه تو دستگاه باشه و تکون بخوره دستگاه آسیب می زنه ، من ایکس باکس اولیم لنزش همین جوری تعطیل شد ، دیسک تو دستگاه بود ، یکی خورد بهش یه تکونی خورد و بعد نیمه تعطیل شد ، دو هفته بعدش فروختمش یه الایت خریدم !

foxyjanam
22-07-2010, 23:33
به نظر من dirt2 بهتره البته فقط off road هست دیگه همش تو خاکی.blur جالب نیست خیلی فانتزی و بی مغزه!grid یه گیم پلی خاصی داره که خیلی سختش کرده ولی بازیه قشنگیه.burnout هم بازیه خیلی قشنگیه خیلی مهیج و با effect های خیلی زیباست و کلا بازیه فانتزی و بی قانونیه.میشه گفت فقط سرگرم کننده هست و چیزی بهت اضافه نمیکنه.
بازم ببین چی میخوای ولی تو این چهارتا من dirt2 رو ترجیح میدم
دوس دارم بازی تو شهر باشه،سرعتش خیلی بالا باشه و بی قانون باشه،دوس دارم بازی burnout باشه :31:
چنتا ویدیو ازهمشون دیدم، Burnout همونجوریه که من میخام،از راهنماییهای همه دوستان ممنون.فقط خدا کنه بتونم پیدا کنم

armenak
23-07-2010, 10:35
یه سوال
الان رفتم دیدم فیرم ویر جدید 3.40 اومده میخوام بدونم ریجن دستگاه من که 3 هست باید مخصوص خودشو بریزم یا نه فرقی نمیکنه؟

joykiller360
23-07-2010, 11:10
یه سوال
الان رفتم دیدم فیرم ویر جدید 3.40 اومده میخوام بدونم ریجن دستگاه من که 3 هست باید مخصوص خودشو بریزم یا نه فرقی نمیکنه؟

بله بهتر هست با ریجن دستگاتون یکی باشه

shab_2008
23-07-2010, 11:13
یه سوال

اینم لینک دانلود اپدیت برای ریجن 3 :

J A V I D
23-07-2010, 11:45
دوس دارم بازی تو شهر باشه،سرعتش خیلی بالا باشه و بی قانون باشه،دوس دارم بازی burnout باشه :31:
چنتا ویدیو ازهمشون دیدم، Burnout همونجوریه که من میخام،از راهنماییهای همه دوستان ممنون.فقط خدا کنه بتونم پیدا کنم

برن اوت یه چیز خیــــــــــــــــلی ضایعی که داره اینه تو ماشین هاش راننده نیست و داخل ماشین ها هم معلومه !!!!! مخصوصا وقتی ماشین داغون می شه صندلی خالی ماشین رو می تونید عقب جلو کنید !!!!

foxyjanam
23-07-2010, 12:02
برن اوت یه چیز خیــــــــــــــــلی ضایعی که داره اینه تو ماشین هاش راننده نیست و داخل ماشین ها هم معلومه !!!!!
خیلی بد شد که :41: ، به چه درد میخوره ، ما بریم سراغ همون Dirt 2 پس .

مخصوصا وقتی ماشین داغون می شه صندلی خالی ماشین رو می تونید عقب جلو کنید !!!!
:31::31:

J A V I D
23-07-2010, 13:19
اینم تصویر هنری خودم که اون اولا که تازه برن اوت اومده بود گرفتم تو یه فورمی گذاشتم ، نوشتم رانندش کو پس ؟ :31: یادم نیست کجا بود ولی یادمه مال طرفدارای برن اوت بود !

Gamemaster
23-07-2010, 13:53
رانندش در باز كرده در رفته :31:

foxyjanam
23-07-2010, 15:37
کسایی که اهل تروفی هستن میشه چنتا Platinum که از بقیه راحت تر هستن رو بگن
خواهشا بگین که واسه هر کدوم چند روز باید کار کنیم :31:
یه سوال دیگه ، اون تروفی که باید بدون مردن بازی رو تموم کرد نقره بود یا برنز :18: ؟
مرسی

ali gamma
23-07-2010, 16:27
دوستان ps3 مدل 40 گیگابایتی از پردازنده و چیپ گرافیکی 65 نانو استفاده میکنه ؟

احتمال خرابی مدل های 40 گیگ رو چقدر ارزیابی میکنید؟ میخوام دست دو بگیرم .سالمه. چقدر برام عمر میکنه؟ روزی حداکثر دو ساعت بیشتر بازی نخواهم کرد باهاش.

joykiller360
23-07-2010, 17:10
دوستان ps3 مدل 40 گیگابایتی از پردازنده و چیپ گرافیکی 65 نانو استفاده میکنه ؟

احتمال خرابی مدل های 40 گیگ رو چقدر ارزیابی میکنید؟ میخوام دست دو بگیرم .سالمه. چقدر برام عمر میکنه؟ روزی حداکثر دو ساعت بیشتر بازی نخواهم کرد باهاش.
دوست عزیز ps3 هایی هم که ۹۰ نانو هستن مشکل خرابی ندارن. تنها مشکلی که برا ps3 ها زیاد به وجود میاد مشکل خرابیه لنز هست. واینکه ps3 کنسول قویی هست و به همین راحتی ها خراب نمیشه

J A V I D
23-07-2010, 18:58
به قول یه دوستی با هر چیزی مثل انسان برخورد نکنید داغون می شه ! اگه کسی که کنسول مال اون بوده و می شناسید و نوع برخوردش رو می دونید با دستگاه خریداری کنید در غیر اینصورت اصلا خرید لوازم الکترونیکی دست دوم رو پیشنهاد نمی کنم ! حتی اگه ضد گلوله باشه !

ali gamma
23-07-2010, 19:11
این لنزش قابل تعویض هستش؟ چه قیمتیه ؟

armenak
23-07-2010, 19:49
چجوری میشه از هارد 120گیگش استفاده کرد؟که بتونم توش فیلمو عکسو آهنگ بریزم
راستی تصویری Mkv و Vob ساپورت میکنه که با فلش مموری بزنم بهش؟

shab_2008
23-07-2010, 20:00
این لنزش قابل تعویض هستش؟ چه قیمتیه ؟
بله قابل تعویض هست . اگه نبود که باید PS3 را مینداختیم تو سطل اشغال و ساعت 9 شب مذاشتیم سر کوچه!:31:

قیمتش هم حدودا 60 تومنه!

چجوری میشه از هارد 120گیگش استفاده کرد؟که بتونم توش فیلمو عکسو آهنگ بریزم
راستی تصویری Mkv و Vob ساپورت میکنه که با فلش مموری بزنم بهش؟

شما فلش یا هر چیزه دیگری که روی اون اهنگ و فیلم و ... ریختید رو وصل میکنید به کنسول و به قسمت مورد نظر ( یعنی اگه اهنگ هست به قسمت Music باید برید) میرین و دکمه مثلث را میزنید و بعد گزینه Show All را انتخاب کرده و سپس میتونید بر روی اهنگ یا فیلم مورد نظر رفته و دوباره مثلث را بزنید و گزینه Copy را انتخاب کرده و باقی ماجرا..

فرمت MKV را هم پخش نمیکنه.

foxyjanam
23-07-2010, 20:14
این فرمتارو پخش میکنه

Memory Stick Video Format
- MPEG-4 SP (AAC LC
- H.264/MPEG-4 AVC High Profile (AAC LC
- MPEG-2 TS(H.264/MPEG-4 AVC, AAC LC
MP4 file format
MPEG-1 (MPEG Audio Layer 2
MPEG-2 PS (MPEG2 Audio Layer 2, AAC LC, AC3(Dolby Digital), LPCM
MPEG-2 TS(MPEG2 Audio Layer 2, AC3(Dolby Digital), AAC LC
MPEG-2 TS(H.264/MPEG-4 AVC, AAC LC
AVI
- Motion JPEG (Linear PCM
- Motion JPEG (μ-Law
AVCHD (.m2ts / .mts
DivX
WMV
- VC-1(WMA Standard V2

armenak
23-07-2010, 20:56
شما فلش یا هر چیزه دیگری که روی اون اهنگ و فیلم و ... ریختید رو وصل میکنید به کنسول و به قسمت مورد نظر ( یعنی اگه اهنگ هست به قسمت Music باید برید) میرین و دکمه مثلث را میزنید و بعد گزینه Show All را انتخاب کرده و سپس میتونید بر روی اهنگ یا فیلم مورد نظر رفته و دوباره مثلث را بزنید و گزینه Copy را انتخاب کرده و باقی ماجرا..

فرمت MKV را هم پخش نمیکنه.
طبق گفته این دوستمون باید MKV رو پخش کنه چون H.264 کدک پخش MKV هستش.

این فرمتارو پخش میکنه

Memory Stick Video Format
- MPEG-4 SP (AAC LC
- MPEG-2 TS(H.264/MPEG-4 AVC, AAC LC
MP4 file format
MPEG-1 (MPEG Audio Layer 2
MPEG-2 PS (MPEG2 Audio Layer 2, AAC LC, AC3(Dolby Digital), LPCM
MPEG-2 TS(MPEG2 Audio Layer 2, AC3(Dolby Digital), AAC LC
MPEG-2 TS(H.264/MPEG-4 AVC, AAC LC
AVI
- Motion JPEG (Linear PCM
- Motion JPEG (μ-Law
AVCHD (.m2ts / .mts
DivX
WMV
- VC-1(WMA Standard V2

foxyjanam
23-07-2010, 21:07
طبق گفته این دوستمون باید MKV رو پخش کنه چون H.264 کدک پخش MKV هستش.
من منبعم اینه،خودتون ببینین

A.IvI.I.N
23-07-2010, 23:00
دوستان این اپدیت mgs4 حدودا حجمش چقدره.:13:

J A V I D
23-07-2010, 23:37
حدودا یه گیگ و خورده ای یه از اون P2P دانلود کنید چون اگه وسطش قطع بشه که احتمالا می شه دفعه بعد از بقیش می ره ولی اون HTTP دوباره از اول می گیره ! البته من خودم تست نکردم اینو از یکی شنیدم ...

ali gamma
24-07-2010, 08:02
دوستان این ps3 هم مث xbox میشه تاریخ تولیدش رو از رو جعبه یا دسگاه فهمید؟

A.IvI.I.N
24-07-2010, 08:50
حدودا یه گیگ و خورده ای یه از اون P2P دانلود کنید چون اگه وسطش قطع بشه که احتمالا می شه دفعه بعد از بقیش می ره ولی اون HTTP دوباره از اول می گیره ! البته من خودم تست نکردم اینو از یکی شنیدم ...

اره منم از اولي استفاده كردم.
چند دفعه هم وسطش كنسل زدم و دفعه بعد از همون جا شروع كرد.

CHEGUEVARA.
24-07-2010, 12:52
من تو بازی infamous تو این قسمتش گیر کردم.....
یه بالونه که خیلی بزرگه و یه محفظه (هاله) آبی رنگ دورشه.......
یه موشک کوچولو هم هست که از اون محافظت میکنه...فکر میکنم آخرای بازی باشم....
هرچی میزنمش هیچیش نمیشه....:19:
خواهشا" سریع کمک کنید.....:9:

aha2012
24-07-2010, 13:01
برو تو این سایت حله حله:

CHEGUEVARA.
24-07-2010, 13:36
ممنون از راهنماییهاتون بالاخره تونستم ردش کنم.......
خیلی احمقم.....:31:

golabi2
24-07-2010, 14:05
سلام
نسخه نرم افزار دستگاه من 3.15هستش!اگه با heavy Rain به روزآوری کنم(فارسی رو پاس بداریم!)به نسخه چند دست پیدا میکنیم؟!

پی نوشت:
باز این fanboy ها چشم منو دوردیدن 3 تا رای علیه ps3 دادن!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]