PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول Play Station 3

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49

light
24-02-2010, 15:50
اينترنت جايي ميشناسيد بازي ps3 ارزون بفروشه ؟
نو و دسته دوم فرقي نداره

p_par
24-02-2010, 19:57
اينترنت جايي ميشناسيد بازي ps3 ارزون بفروشه ؟
نو و دسته دوم فرقي نداره

مم این سئوالو پرسیدم که Raminxxx عزیز این آدرسو بهم داد.
یه نگاه به سایت nextgen.ir بزن و با فروشگاهش تماس بگیر :20:.
موفق باشی

p_par
24-02-2010, 20:00
ببینم اگه کول دیسکی که به دستگاه وصل می کنم ویروس داشته باشه ممکنه که دستگاه ویروس بگیره و اگه این طور بشه بعدش باید چکار کنم ؟

LEON S.KANNEDY
25-02-2010, 21:58
سلام. راستش من میخواستم یک سری اطلاعات کامل در مورد نحوه انلاین بازی کردن بدونم
در ضمن من شنیدم که با استفاده از PS3 می توان گشت و گذار ازاد در تمام اینترنت کرد ؟ این حرف صحت داره ؟

SamGun
26-02-2010, 00:31
بله فقط 65 نانومتري شدن
------------
براي مسئله ريجن بجز فيلم در DLC دان دچار مشكل خاهيد شد
------
بعد یه سوال دیگه , علت اجرا نشدن بازی های PS2 و نصب لینوکس چی هست ؟

یکی به این سوال ما پاسخ بده

کسی نگفت این ویندوز لینوکس به چه دردی می خوره کارت گرافیکی و اینجور چیزا رو میشناسه اگه که بشناسه بازی ها کامپیوتر هم نصب مخیشه اگه که نه ظاهری فقط جنبه نمادین داره این ویندوز چه قابلیت هایی به کاربر میده
ببینید سخت افزار PS3 طوری طراحی شده که از پایه با سیستم Linux هماهنگی داره و نصب اون نیز زیاد به ویرایش نرم افزاری و شناسوندن تمام قطعات نیاز نداره . ولی خب اگه بخواین از PS3 به جای Mini Pc استفاده کنید اذیت میشین چون بالاخره بوجود آمدن
Bug ها و نا همانگی لازم Cell با ویندوز و Linux میتونه آدم رو دیونه کنه.

سلام ..
آیا می تونم روی یه فولدر که روی دستگاه ک÷ی Copy کردم قفل بزارم ؟ یعنی نرم افزار خاصی برای این کار هست یا نه ؟
ایا راهی هست که من بتونم دستگاهو به تلویزیونهای معمولی هم وصل کنم یا نه ؟
ممنون میشم راهنماییم کنین ...
در ضمن جهت راهنمایی : دستگاه من اسلیم 250
سلام خواهرم
با Homebrew ها میشه این کار رو انجام داد که فقط هم روی Fat امکان پذیر هست و البته من از وجود همچین نرم افزاری خبر ندارم.

کلا بهتون توصیه میکنم از تمام وسایلتون به بهترین شکل استفاده کنین یعنی حتی اگه شده یه Monitor Full HD 21.5 بگیرید تا از
Full HD بودنش لذت ببرید.

:20:آره اصلا تصویر ندارم ...تازه یه بار بردمش خونه یکی از فامیلا که اونا هم Lcd داشتن .. ولی اونجا هم با HDMI نیومد البته اون یکی فیششو نبرده بودم که تست کنم ...
بابت آدرسا هم ممنون .ولی بهم نگفتین بازی که خیلی بکش بکش و سخت نباشه چی هست ؟:20:
مشکل شما به خاطر نبود سیستم Auto Matching TV در OS دستگاه هست که امیدوارم تو ورژن بعدی رفع بشه.

یعنی کنسول نمیتونه بدون تنظیمات شما اطلاعت لازم رو با TV و GPU خودش هماهنگ کنه . اما Xbox360 این قابلیت رو داره.

تصویر دارم ولی فقط رویتلوزیون خونمون .. جای دیگه نمی تونم ببرم ....
بابت بازیها هم ممنونم که معرفی کردی ...
بابت راهنماییات هم ممنون ...
موفق باشی ...
فعلا بای ..:20::11:
جواب بالا

فروشندش میگفت این کابل نسبت به بقیه سرعت انتقالش بیشتره همین ! :13:
درست گفته !

ما کابل مس داریم , نقره داریم , طلا هم داریم (برای Server ها استفاده میشه) خب مسلما قیمت فرق میکنه .

کابل هایی HDMI با قیمت 40 یا بالاتر به درد مصارف خانگی نمیخوره و مربوط به کارهای حرفه ای هست و تفاوتشون با کابلهای ارزان قیمت مخصوصا در فاصله های کم خیلی نامحسوسه.
درسته جیگرتون ولی فاصله و هم نوع فرمت تصویری و مقدار فریم ریت هم خیلی تاثیر داره.
HDMI قرار نیست که از رده خارج بشه !! حالا حالا ها باهاش کار داریم پس بهتره جنس خوب بخریم تا برای مصارف بعدی به مشکل بر
نخوریم .البته یک کابل دیگه با پورتی شبیه mini USB داره میاد

که میگن رقیب سر سخت HDMI هست.

CHEGUEVARA.
26-02-2010, 02:10
بعد یه سوال دیگه , علت اجرا نشدن بازی های PS2 و نصب لینوکس چی هست ؟

عزيزم مگه نميدوني كه اسليم ها از Linux پشتيباني نميكنند...:20:{البته طبق گفته يكي از دوستان سوني با آپديت بعدي فريمور كنسول اين قابليتو به كلي حذف ميكنه:41:تا نتونند كنسولشو هك كنند:19:}

ببینید سخت افزار PS3 طوری طراحی شده که از پایه با سیستم Linux هماهنگی داره و نصب اون نیز زیاد به ویرایش نرم افزاری و شناسوندن تمام قطعات نیاز نداره . ولی خب اگه بخواین از PS3 به جای Mini Pc استفاده کنید اذیت میشین چون بالاخره بوجود آمدن
Bug ها و نا همانگی لازم Cell با ویندوز و Linux میتونه آدم رو دیونه کنه.

البته اينطوري هم كه شما ميگي نيست / Linux نسخه ps3 به دليل كم بودن ظرفيت رم اين كنسول نسبت به كامپيوتر از 80% كارايي استفاده ميكنه كه يه موقه هايي اذيت ميكنه:worried:

سلام خواهرم
با Homebrew ها میشه این کار رو انجام داد که فقط هم روی Fat امکان پذیر هست و البته من از وجود همچین نرم افزاری خبر ندارم.

فكر ميكنم كه Homebrew ها بيشتر برنامه هايي درجهت ه ك psp هستند{هر چي تو نت سرچ كردم چيزي پيدا نكردم} ولي فكر كنم با Linux بايد بشه همچين كاري كرد...:13:

کلا بهتون توصیه میکنم از تمام وسایلتون به بهترین شکل استفاده کنین یعنی حتی اگه شده یه Monitor Full HD 21.5 بگیرید تا از
Full HD بودنش لذت ببرید.

نظر من هم همينه حتما" يه مانيتور 2261 vp بگير...:10:

مشکل شما به خاطر نبود سیستم Auto Matching TV در OS دستگاه هست که امیدوارم تو ورژن بعدی رفع بشه.

اگه ميتوني دستگاهت رو آپديت كن....احتمالا" درست بشه...:3:

یعنی کنسول نمیتونه بدون تنظیمات شما اطلاعت لازم رو با TV و GPU خودش هماهنگ کنه . اما Xbox360 این قابلیت رو داره.

كنسول من {مدل فت} اين مشكل رو نداره و با چند تلوزيون تستش كردم/اين هم يه برتري ديگه فت بر اسليم\:27:

درست گفته !

ما کابل مس داریم , نقره داریم , طلا هم داریم (برای Server ها استفاده میشه) خب مسلما قیمت فرق میکنه .

من از كابل hdmi سينما خانوادگي تلوزينمون استفاد ميكنم كه 3 متره و مشكلي هم نداشتم تا حالا

درسته جیگرتون ولی فاصله و هم نوع فرمت تصویری و مقدار فریم ریت هم خیلی تاثیر داره.
HDMI قرار نیست که از رده خارج بشه !! حالا حالا ها باهاش کار داریم پس بهتره جنس خوب بخریم تا برای مصارف بعدی به مشکل بر
نخوریم .البته یک کابل دیگه با پورتی شبیه mini USB داره میاد

که میگن رقیب سر سخت HDMI هست.
تو توپخونه يه مدل كابل هست كه توريه و روش نوشته ps3 و 1.8 متره فكر ميكنم كه مناسبه.....:20:
قيمتش هم 12/ 13 تومنه...

sonixax
26-02-2010, 02:31
عزيزم مگه نميدوني كه اسليم ها از Linux پشتيباني نميكنند...:20:{البته طبق گفته يكي از دوستان سوني با آپديت بعدي فريمور كنسول اين قابليتو به كلي حذف ميكنه:41:تا نتونند كنسولشو هك كنند:19:}

اگر این قابلیت حذف بشه معنیش اینه که دیگه نمیشه برای این کنسول بازی تولید کرد ! کسانی که در مورد دولوپینگ بازی برای کنسول اطلاع دارند میدونند من چی میگم ! ممکنه به بک نسخه انحصاری محدودش بکند که در دسترس عموم نیست .

فكر ميكنم كه Homebrew ها بيشتر برنامه هايي درجهت ه ك psp هستند{هر چي تو نت سرچ كردم چيزي پيدا نكردم} ولي فكر كنم با Linux بايد بشه همچين كاري كرد...:13:

به برنامه هایی که به صورت غیر رسمی برای کنسول ها نوشته میشود HomeBrew میگویند و برای تمام کنسول های -- شده یافت میشود !

SamGun
26-02-2010, 10:48
من از كابل hdmi سينما خانوادگي تلوزينمون استفاد ميكنم كه 3 متره و مشكلي هم نداشتم تا حالا

تو توپخونه يه مدل كابل هست كه توريه و روش نوشته ps3 و 1.8 متره فكر ميكنم كه مناسبه.....:20:
قيمتش هم 12/ 13 تومنه...

محمد رضا جان اگه دقت کنی من در جواب Gamer Master گفتم , چون گفته بود که سخت افزار PS3 هیچ تغییری نکرده .

البته اينطوري هم كه شما ميگي نيست / Linux نسخه ps3 به دليل كم بودن ظرفيت رم اين كنسول نسبت به كامپيوتر از 80% كارايي استفاده ميكنه كه يه موقه هايي اذيت ميكنه:worried:
منم گفتم دیگه این کنسول همانگی رو داره ولی پشتیبانی سخت افزاری کامل و هماهنگی کامل رو با نوع Linux و ویندوز رو نداره.

میلاد جان جواب دادن دیگه :31:

اگه ميتوني دستگاهت رو آپديت كن....احتمالا" درست بشه...:3:

كنسول من {مدل فت} اين مشكل رو نداره و با چند تلوزيون تستش كردم/اين هم يه برتري ديگه فت بر اسليم\:27:
محمد رضا جان مشکل اون چیزی نیست که شما فکر میکنی . در ضمن مشکل از OS هست نه سخت افزار.

در مورد HDMI هم همونطوری که گفتم الان فرقی نمیکنه شما کابل 8 تومنی بگیری یا 80 تومنی ! بعدا به مشکل بر خواهید خورد.

در ضمن قطر HDMI های گرون معمولا 2 برابر بیشتر هست.

اگر این قابلیت حذف بشه معنیش اینه که دیگه نمیشه برای این کنسول بازی تولید کرد ! کسانی که در مورد دولوپینگ بازی برای کنسول اطلاع دارند میدونند من چی میگم ! ممکنه به بک نسخه انحصاری محدودش بکند که در دسترس عموم نیست .

میلاد جان بیشتر توضیح میدی ؟

abol_fa
26-02-2010, 11:02
اينطور كه من خوندم شما ميگيد سوني ميخواد اين قابليت لينوكس رو حذف كنه
خوب حالا اگه كنسولو آپديت نكنيم چي؟
و يه سوال ديگه!!
پلي 3 من يه مشكل داره درست خاموش نميشه !!!
وقتي ميزني خاموش بشه چراغ سبز پاور تا هميشه چشمك ميزنه وكنسول خاموش نميشه مجبوري با دكمه پشت خاموش كني كه آخر خطره !! چه كنم؟
كنسول هم آخرين آپديت هست

SamGun
26-02-2010, 11:23
اينطور كه من خوندم شما ميگيد سوني ميخواد اين قابليت لينوكس رو حذف كنه
خوب حالا اگه كنسولو آپديت نكنيم چي؟
و يه سوال ديگه!!
پلي 3 من يه مشكل داره درست خاموش نميشه !!!
وقتي ميزني خاموش بشه چراغ سبز پاور تا هميشه چشمك ميزنه وكنسول خاموش نميشه مجبوري با دكمه پشت خاموش كني كه آخر خطره !! چه كنم؟
كنسول هم آخرين آپديت هست

فعلا شایعاتی بیش نیست .

تا اونجایی که من میدونم خاموش شدن یک امر نرم افزاری هست و مشکل به احتمال زیاد به داشبورد مربوط میشه.

اگه میتونید یک بار دیگه Update کنید.

درضمن کنسول به 2 روش خاموش و روشن میشه ( با کنترل و با دکمه ی Power جلوی دستگاه)

با هر 2 مشکل دارید ؟

abol_fa
26-02-2010, 16:48
فعلا شایعاتی بیش نیست .

تا اونجایی که من میدونم خاموش شدن یک امر نرم افزاری هست و مشکل به احتمال زیاد به داشبورد مربوط میشه.

اگه میتونید یک بار دیگه Update کنید.

درضمن کنسول به 2 روش خاموش و روشن میشه ( با کنترل و با دکمه ی Power جلوی دستگاه)

با هر 2 مشکل دارید ؟

با دكمه جلو مشكل دارم اون دكمه عق كه به صورت عشايري خاموش ميكنه!!:27::31:
دكمه جلو رو كه ميزنم يه بوق ميزنه اما خاموش نميشه بعد بايد عشايري خاموش كرد:31:

SamGun
26-02-2010, 17:19
خب بالاخره بعد از گشتن ها و سرچ های متوالی و سرویس شدن :31: تونستم اطلاعات خوبی رو کسب کنم.

حداکثر سرعت انتقال اطلاعات از BD به دستگاه در حالت 2x هست که همانطور که قبلا گفتم علت Silent بودن درایو هست.

و برای DVD در حالت 8x و برای CD در حالت 24x

در مورد اجرا شدن بازی های PS 2 در سری های FAT و اجرا نشدن آن در سری های Slim وجود داشتن موتور PlayStation 2 Emotion

در CXD2973GB)IC IO bridge) هست که این تراشه تمام قابلیت های یک PS2 رو در خودش جا داده ولی این قابلیت در Slim حذف شده. در واقع Sony داره پرونده ی PS2 رو کامل میبنده.
البته نا گفته نماند که این تراشه فقط قابلیت Render کردن بازی های PS2 و قابل خوانده شدن در PS3 رو محیا میکند و بسیار بی اهمیت است.

و دیگه اینکه قابلیت پخش فیلم های (Full HD (1080p برای این کنسول تائید شده.

پس نتیجه میگیریم که FAT و Slim از نظر MainBoard با هم فرق دارن

با دكمه جلو مشكل دارم اون دكمه عق كه به صورت عشايري خاموش ميكنه!!:27::31:
دكمه جلو رو كه ميزنم يه بوق ميزنه اما خاموش نميشه بعد بايد عشايري خاموش كرد:31:

نه ابولفضل جان منظور Game Pad بود !

شما زمانی که در صفحه ی اصلی داشبورد کنسول هستی دکمه ی PS وسط دسته رو نگه دار و صبر کن تا گزینه های خاموش شدن

دسته و Consol ظاهر بشه .از اینجا خاموش کن ببین درست میشه یا نه .

Gamemaster
26-02-2010, 22:52
كي مياد بريم انچارتد2 انلاين بزنيم:31:

sonixax
26-02-2010, 22:58
میلاد جان بیشتر توضیح میدی ؟

حتما .

هر سخت افزاری زبان خاص خودش رو داره که ما با نام زبان ماشین میشناسیم !

یعنی چی !

یعنی اگر پردازنده های Intel این کد رو : 00001 حرف A ترجمه میکنند ، پردازنده های Apple این کد رو 001001 حرف A تفسیر میکنند ! برای همینه که نرم افزار هایی که برای یک سخت افزار خاص نوشته شده روی سخت افزار های دیگه اجرا نمیشوند !

کنسول های شرکت سونی چونکه پردازنده منحصر به فرد خودشون رو دارند برای کامپایل کردن بازی های نوشته شده برای این کنسول ها از خود کنسول استفاده میکنند بر خلاف کنسول Xbox چونکه سخت افزار Xbox نوع تفسیرش با کامپیوتر های خانگی یکی هست برای همین میشه با اونها کامپایل کرد .

حالا برای کامپایل کردن بازی های نوشته شده یک چیزی هست به نام Linux Develippoing kit که لازمه اصلیش نصب لینوکس هست تا بتوانند برنامه کامپایلر رو اجرا کنند و بازی رو کامپایل کنند .

اگر سخت افزار کنسول مثل PSP یا PSX ضعیف باشه یا برنامه نوشته شده خیلی کوچک باشه میشه با شبیه ساز این کار رو انجام داد که البته نوشتن شبیه ساز پردازنده کنسول خودش کلی کار میبره .

SamGun
27-02-2010, 10:52
حتما .

هر سخت افزاری زبان خاص خودش رو داره که ما با نام زبان ماشین میشناسیم !

یعنی چی !

یعنی اگر پردازنده های Intel این کد رو : 00001 حرف A ترجمه میکنند ، پردازنده های Apple این کد رو 001001 حرف A تفسیر میکنند ! برای همینه که نرم افزار هایی که برای یک سخت افزار خاص نوشته شده روی سخت افزار های دیگه اجرا نمیشوند !

کنسول های شرکت سونی چونکه پردازنده منحصر به فرد خودشون رو دارند برای کامپایل کردن بازی های نوشته شده برای این کنسول ها از خود کنسول استفاده میکنند بر خلاف کنسول Xbox چونکه سخت افزار Xbox نوع تفسیرش با کامپیوتر های خانگی یکی هست برای همین میشه با اونها کامپایل کرد .

حالا برای کامپایل کردن بازی های نوشته شده یک چیزی هست به نام Linux Develippoing kit که لازمه اصلیش نصب لینوکس هست تا بتوانند برنامه کامپایلر رو اجرا کنند و بازی رو کامپایل کنند .

اگر سخت افزار کنسول مثل PSP یا PSX ضعیف باشه یا برنامه نوشته شده خیلی کوچک باشه میشه با شبیه ساز این کار رو انجام داد که البته نوشتن شبیه ساز پردازنده کنسول خودش کلی کار میبره .

پس دقیقا علت مشکل بودن ساخت بازی های PS3 به همین خاطر هست .

چون برای تطابق با سیستم کد خوانی نیاز به خود کنسول هست.

ممنون میلاد جان باز خوبه ما اینجا یه مهندس نرم افزار داریم :31:

Advanced Ali-001
27-02-2010, 12:01
سلام دوستان
بالاخره این پلی3 بهتره کیفیت گرافیکش یا ایکس باکس قیمتش که به هم همچینی نزدیکه
ممنون میشم راهنمایی کنین چون یکیشو میخوام بخرم:31:

boy_teh
27-02-2010, 13:31
سلام دوستان
بالاخره این پلی3 بهتره کیفیت گرافیکش یا ایکس باکس قیمتش که به هم همچینی نزدیکه
ممنون میشم راهنمایی کنین چون یکیشو میخوام بخرم:31:

من خودم XBOX360 + PS3 دارم پس بروبچ PS3 باز از حرفم ناراحت نشن :46:
بدون توضیح اضافی :
دوستانه میگم ، چون میخوای یکیشونو بخری . از هر لحاظ که فکر کنی XBOX360 بخری به نفعته .
:11:

sonixax
27-02-2010, 16:45
پس دقیقا علت مشکل بودن ساخت بازی های PS3 به همین خاطر هست .

چون برای تطابق با سیستم کد خوانی نیاز به خود کنسول هست.

ممنون میلاد جان باز خوبه ما اینجا یه مهندس نرم افزار داریم :31:

تا حدودی حرف شما درسته ، چونکه سخت افزار PS3 منحصر به فرده و برای همینه که انتقال یک بازی از روی یک کنسول دیگه روی کنسول های شرکت سونی همیشه کلی طول میکشه ! ولی در هسته اصلی موتور بازی تغییر خاصی ایجاد نمیشه ! یعنی هسته رزیدنت اویل 5 روی 360 با هسته اون روی Ps3 یکی هست و فقط به دو شیوه مختلف کامپایل شده اند .

همین داستان در مورد سیستم عامل هم هست ! یعنی اگر شما از پردازنده های AMD استفاده کنید موقع نصب ویندوز فایل های مربوط به پردازنده های AMD روی سیستم شما نصب میشوند و نه پردازنده های Intel ولی این به این معنی نیست که 100% عملکرد این دو تا با هم فرق دارند چونکه هر دوی پردازنده هایی که استفاده میشه از نوع I386 هستش و شیوه پردازش اطلاعاتشون با هم یکی هست .

و البته برای پردازنده های 64 بیتی هم که سیستم عامل های جداگانه هست که در مورد ویندوز به ویندوز های 64 بیتی معروف هستند !

پردازنده های کامپیوتر های خانگی و یا سرور ها و در کل پردازنده هایی که زیاد استفاده میشوند در دنیای امروز به این دسته ها تقسیم میشوند :

alpha
amd64
arm
armel
hppa
i386
ia64
mips
mipsel
powerpc
sparc
s390
source
multi-arch

و فقط برای I386 و AMD64 و Ia64 نسخه ویندوز موجوده و برای بقیش فقط لینوکس وجود داره :31:
حتی ویندوزی که روی پاکت پی سی خودتون نصب میکنید در حقیقت لینوکسه و فقط ظاهر ویندوز داره !

tajeasia
27-02-2010, 18:18
2 تا پورت HDMI داره و HD READY هست:20:
نوشته شده توسط tajeasia [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Samsung LE32B350F1W 32 in. TV, من یک F1000 HDTV HDMI CABLE دارم که میخوام ps3 رو بهش وصل کنم ... و قیمتش چنده , برا PS3 خوبه ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کد:

براي دريافت اطلاعات بيشتر يه سر به سايت زير بزن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برا PS3 خوبه ؟ :11:

SamGun
27-02-2010, 19:42
برا PS3 خوبه ؟ :11:

Full HD باشه فرقی نمیکنه چه مدل و چه اندازه ای باشه. البته کیفیت ها بالا پائین داره ولی بالاخره Full HD هست.

تا حدودی حرف شما درسته ، چونکه سخت افزار PS3 منحصر به فرده و برای همینه که انتقال یک بازی از روی یک کنسول دیگه روی کنسول های شرکت سونی همیشه کلی طول میکشه ! ولی در هسته اصلی موتور بازی تغییر خاصی ایجاد نمیشه ! یعنی هسته رزیدنت اویل 5 روی 360 با هسته اون روی Ps3 یکی هست و فقط به دو شیوه مختلف کامپایل شده اند .

همین داستان در مورد سیستم عامل هم هست ! یعنی اگر شما از پردازنده های AMD استفاده کنید موقع نصب ویندوز فایل های مربوط به پردازنده های AMD روی سیستم شما نصب میشوند و نه پردازنده های Intel ولی این به این معنی نیست که 100% عملکرد این دو تا با هم فرق دارند چونکه هر دوی پردازنده هایی که استفاده میشه از نوع I386 هستش و شیوه پردازش اطلاعاتشون با هم یکی هست .

و البته برای پردازنده های 64 بیتی هم که سیستم عامل های جداگانه هست که در مورد ویندوز به ویندوز های 64 بیتی معروف هستند !

پردازنده های کامپیوتر های خانگی و یا سرور ها و در کل پردازنده هایی که زیاد استفاده میشوند در دنیای امروز به این دسته ها تقسیم میشوند :

alpha
amd64
arm
armel
hppa
i386
ia64
mips
mipsel
powerpc
sparc
s390
source
multi-arch

و فقط برای I386 و AMD64 و Ia64 نسخه ویندوز موجوده و برای بقیش فقط لینوکس وجود داره :31:
حتی ویندوزی که روی پاکت پی سی خودتون نصب میکنید در حقیقت لینوکسه و فقط ظاهر ویندوز داره !

ممنون میلاد جان

یه سوال :

اگه ویندوز موبایل ها از Source های Linux دارن بهره میبرن پس چرا پسوند EXE در اونها قابل نصب و شناسائی هست ؟؟

light
27-02-2010, 21:29
ميگم اين ريجن 1 و 2 و3 فرقشون چيه ؟
گرافيكشون فرق داره ؟
چقدر تفاوت بين ريجن 1 و 2 هست ؟ (مثلا pes2010 ريجن1 با 2 چه فرقي داره)

PS3 مدل اليت و پال فرقشون چيه ؟

sonixax
27-02-2010, 22:37
Full HD

یه سوال :

اگه ویندوز موبایل ها از Source های Linux دارن بهره میبرن پس چرا پسوند EXE در اونها قابل نصب و شناسائی هست ؟؟

خواهش میکنم ، پسوند با فرمت فرق میکنه !

شما میتونید یک عکس رو پسوندش رو به EXE تغییر بدید ولی ماهیتش همون عکس میمونه ، EXE مخفف Executable هست . در ویندوز فایلهای EXE ای که اجرا میشوند از نوع System32 هستند و برای همینه که بعضی فایل های EXE رو وقتی روی ویندوز اجرا میکنی اروری دریافت میکنید مبنی بر اینکه System32 نیست .

اون فایلها هم فقط پسوندشون EXE هست ولی فرمتشون چیز دیگه ای هست . و البته لینوکس توانایی اجرای برنامه های ویندوزی رو هم داره !

فقط کافیه روی نسخه لینوکس شما WINE نصب باشه بعدش میتونید فایل های EXE ویندوزی رو هم اجرا کنید ، حتی بازی ها و ... رو .

SamGun
28-02-2010, 01:32
ميگم اين ريجن 1 و 2 و3 فرقشون چيه ؟
گرافيكشون فرق داره ؟
چقدر تفاوت بين ريجن 1 و 2 هست ؟ (مثلا pes2010 ريجن1 با 2 چه فرقي داره)

PS3 مدل اليت و پال فرقشون چيه ؟

تنها چیزی که میدونم اینه که به هیچ عنوان فرقی در نحوه ی Rendering و پردازش بازی های Region 1,2,3 نیست

خواهش میکنم ، پسوند با فرمت فرق میکنه !

شما میتونید یک عکس رو پسوندش رو به EXE تغییر بدید ولی ماهیتش همون عکس میمونه ، EXE مخفف Executable هست . در ویندوز فایلهای EXE ای که اجرا میشوند از نوع System32 هستند و برای همینه که بعضی فایل های EXE رو وقتی روی ویندوز اجرا میکنی اروری دریافت میکنید مبنی بر اینکه System32 نیست .

اون فایلها هم فقط پسوندشون EXE هست ولی فرمتشون چیز دیگه ای هست . و البته لینوکس توانایی اجرای برنامه های ویندوزی رو هم داره !

فقط کافیه روی نسخه لینوکس شما WINE نصب باشه بعدش میتونید فایل های EXE ویندوزی رو هم اجرا کنید ، حتی بازی ها و ... رو .

مرسی میلاد جان

راستش رو بخوای خیلی واست گرون تموم شد که این اطلاعات رو به من دادی :31: چون از فردا دیگه ولت نمیکنم :31:

sonixax
28-02-2010, 02:03
مرسی میلاد جان

راستش رو بخوای خیلی واست گرون تموم شد که این اطلاعات رو به من دادی :31: چون از فردا دیگه ولت نمیکنم :31:

ما چاکر شما هم هستیم :10:

1987msb
28-02-2010, 08:32
سلام
آيا هك PS3 كامل شد؟:31:

Gamemaster
28-02-2010, 13:45
كي اهل تورنومنت هست?

A.N.A.P
28-02-2010, 21:07
سلام
آيا هك PS3 كامل شد؟:31:
بله...ایشالا جوهات بیاد تک تک کنسول های این تایپیک رو کپی خور کنه:31:

CHEGUEVARA.
01-03-2010, 13:16
به دلیل وجود یک bug در تقویم PS3، دستگاه دچار مشکلاتی از جمله قفل شدن تروفی ها، Saves و از کار افتادن DLC ها شده و دسترسی به PSN امکان ندارد.

این مشکل فقط مختص PS3 fat است

سونی اعلام کرد که در حال کار روی این مشکله و به زودی این مساله را حل میکنه!

پس اگر trophy های sync نشده روی دستگاه دارید بهتره فعلا دستگاه را روشن نکنید، حتی اگر به PSN وصل نمی شید!!
احتمالا بعد از 24 ساعت bug تقویم از بین میره.

برای اطلاعات بیشتر میتونید به لینک پایین مراجعه کنید.

saladii
01-03-2010, 13:53
به دلیل وجود یک bug در تقویم PS3، دستگاه دچار مشکلاتی از جمله قفل شدن تروفی ها، Saves و از کار افتادن DLC ها شده و دسترسی به PSN امکان ندارد.

این مشکل فقط مختص PS3 fat است

سونی اعلام کرد که در حال کار روی این مشکله و به زودی این مساله را حل میکنه!

پس اگر trophy های sync نشده روی دستگاه دارید بهتره فعلا دستگاه را روشن نکنید، حتی اگر به PSN وصل نمی شید!!
احتمالا بعد از 24 ساعت bug تقویم از بین میره.

برای اطلاعات بیشتر میتونید به لینک پایین مراجعه کنید.

منبع:بازی سنتر

p_par
01-03-2010, 20:37
سلام بچه ها ..
ممنون از همتون بخاطر راهنماییاتون ...
میشه به من بگین Instsl بازی ها به چه دردی میخوره ؟
و اینکه چجوری میشه Uninstsl کرد ؟

CHEGUEVARA.
01-03-2010, 22:17
منبع:بازی سنتر
البته من خودم بلد بودم منبع رو بزارم......
در ضمن كي گفته كه من از بازي سنتر اين مطلبو برداشتم....؟؟؟؟

pedram_sad
02-03-2010, 00:44
این همه ارامش از همچین fan بعید نیست

اینم نمیدونم دیدید یا نه ولی گفتم بزارم ببینیم این غول از چی تشکیل شده :

CHEGUEVARA.
02-03-2010, 11:47
البته پدرام جان فقط مدل اسليم رو گزاشتن.....
اين هم مدل فت:

farbod N73 me
02-03-2010, 21:56
اسلیم فنش مختصر و مفید هستش!
راستی دوستان Heavy Rain رو بازی کردین؟

CHEGUEVARA.
02-03-2010, 22:13
آقای پاتریک سی‌بولد، از مسوولان روابط عمومی کمپانی سونی اذعان داشت خطایی که در مدل‌های بجز اسلیم پلی‌استیشن3 رخ داد و اتصال به شبکه‌ی PSN را دچار اشکال کرده بود، ناشی از خطای محاسباتی سیستم بوده است. سرورهای مرکزی سونی، سال 2010 میلادی را به‌عنوان سال کبیسه شناسایی کرده بودند و این موضوع در لحظه‌ی پایانی ماه فوریه و ورود به ماه مارس ساعت داخلی کنسول‌ها را دچار اشکال کرده بود که نتیجتا پیغام‌های خطا را در پی داشته است.
همچنین سلامت سامانه‌ی تروفی‌های کنسول پلی‌استیشن3 به تایید مسوولان سونی رسید.
روز گذشته شبکه‌ی پلی‌استیشن (PSN) کاربران خود را با پیغام خطای 8001050F به‌ توپ بسته بود. حال که همه چیز به حالت عادی بازگشته بهتر است هرچه سریعتر به جنایات اوریگامی کیلر رسیدگی کنید!
اين هم منبع:
به‌نقل از VG247

abol_fa
03-03-2010, 11:46
خب بالاخره بعد از گشتن ها و سرچ های متوالی و سرویس شدن :31: تونستم اطلاعات خوبی رو کسب کنم.

حداکثر سرعت انتقال اطلاعات از BD به دستگاه در حالت 2x هست که همانطور که قبلا گفتم علت Silent بودن درایو هست.

و برای DVD در حالت 8x و برای CD در حالت 24x

در مورد اجرا شدن بازی های PS 2 در سری های FAT و اجرا نشدن آن در سری های Slim وجود داشتن موتور PlayStation 2 Emotion

در CXD2973GB)IC IO bridge) هست که این تراشه تمام قابلیت های یک PS2 رو در خودش جا داده ولی این قابلیت در Slim حذف شده. در واقع Sony داره پرونده ی PS2 رو کامل میبنده.
البته نا گفته نماند که این تراشه فقط قابلیت Render کردن بازی های PS2 و قابل خوانده شدن در PS3 رو محیا میکند و بسیار بی اهمیت است.

و دیگه اینکه قابلیت پخش فیلم های (Full HD (1080p برای این کنسول تائید شده.

پس نتیجه میگیریم که FAT و Slim از نظر MainBoard با هم فرق دارن

نه ابولفضل جان منظور Game Pad بود !

شما زمانی که در صفحه ی اصلی داشبورد کنسول هستی دکمه ی PS وسط دسته رو نگه دار و صبر کن تا گزینه های خاموش شدن

دسته و Consol ظاهر بشه .از اینجا خاموش کن ببین درست میشه یا نه .
با هردو مشكل دارم
فقط به صورت عشايري خاموش ميشه:10:
نه با اون دكمه نه با دسته هيچكدوم درست خاموش نميكنن مثل اينكه كنسول ميره رو حالت Stand by!!!:18:

hussain
03-03-2010, 22:47
سلام من یک ps3 slim خریده ام آیا در ps3 بازی نصب می شود یعنی بعد از نصب بدون سی دی اجرا شود اگر می شود روشش را بگویید در ضمن ps3 من 250 gb می باشد

Gamemaster
03-03-2010, 23:49
نه حتما بايد توش باشه

a.toraby
04-03-2010, 00:25
دوستان آیا ps3 فرمت MKV و AVI هم ساپورت میکنه؟
من خیلی اهل بازی نیستم. اما می خوام یه BD Player بخرم که قابلیت نمایش فرمت هایی رو که گفتم داشته باشه. حالا اگه PS3 این فرمت ها رو اجرا کنه خوب بد نیست به جای خریدن یک پلیر یک کنسول بخرم که هم برادرزادم بتونه باهاش بازی کنه و هم من بتونم باهاش فیلم تماشا کنم. با یه تیر دو تا نشون بزنم.
نظرتون چیه؟
:31:

راستی DVD یا VCD هم ساپورت میکنه؟

Gamemaster
04-03-2010, 00:38
avi divxساپورت ميكنه
mkvولي نميكنه
DVD یا VCD هم ميكنه ساپورت

SamGun
04-03-2010, 00:48
این همه ارامش از همچین fan بعید نیست

اینم نمیدونم دیدید یا نه ولی گفتم بزارم ببینیم این غول از چی تشکیل شده :

سلام پدرام جون

آره بهت گفتم که چه عجوبه ای هست :31: تازه این FAN تو 3 مرحله سرعت کار میکنه و الکی هی بالا پایین نمیشه .

اسلیم فنش مختصر و مفید هستش!
Slim واقعا بهینه شده هست و از همه نظر من تائیدش میکنم.

HR رو هم ایشالا هفته ی دیگه میاد دستم.

با هردو مشكل دارم
فقط به صورت عشايري خاموش ميشه:10:
نه با اون دكمه نه با دسته هيچكدوم درست خاموش نميكنن مثل اينكه كنسول ميره رو حالت Stand by!!!:18:
خب ابولفضل جان شما یکبار Reset Factory کن و بعد هم یکبار دیگه UPDATE کن.

اگه درست نشد باید ببریش پیش فتحی یا یگانه تا بازش کنن ببینن پاورش مشکل داره یا نه .

سلام من یک ps3 slim خریده ام آیا در ps3 بازی نصب می شود یعنی بعد از نصب بدون سی دی اجرا شود اگر می شود روشش را بگویید در ضمن ps3 من 250 gb می باشد
نصب یکسری بازی ها به خاطر سنگین بودن بازی و پایین بودن FSP بازی هست که با این کار جبران میشه.

دوستان آیا ps3 فرمت MKV و AVI هم ساپورت میکنه؟
من خیلی اهل بازی نیستم. اما می خوام یه BD Player بخرم که قابلیت نمایش فرمت هایی رو که گفتم داشته باشه. حالا اگه PS3 این فرمت ها رو اجرا کنه خوب بد نیست به جای خریدن یک پلیر یک کنسول بخرم که هم برادرزادم بتونه باهاش بازی کنه و هم من بتونم باهاش فیلم تماشا کنم. با یه تیر دو تا نشون بزنم.
نظرتون چیه؟
:31:

راستی DVD یا VCD هم ساپورت میکنه؟

فقط avi ( تمام فرمت های avi)

VCD منسوخ شده و نه Xbox 360 و نه PS3 قادر به خواندن CD هاش نیستن.

PS3 واقعا برای دیدن فیلم عالی هست ولی فعلا MKV فقط در BD-Player ها موجود هست و بس

Gamemaster
04-03-2010, 01:55
!
گجاش گير كردي؟

a.toraby
04-03-2010, 15:22
فقط avi ( تمام فرمت های avi)

VCD منسوخ شده و نه Xbox 360 و نه PS3 قادر به خواندن CD هاش نیستن.

PS3 واقعا برای دیدن فیلم عالی هست ولی فعلا MKV فقط در BD-Player ها موجود هست و بس

ببخشید حالا اگه یه cd پر mp3 داشته باشیم میخونه دیگه، نه؟ یعنی فقط فرمت VCD رو مشکل داره وگرنه با CD-ROM که مشکل نداره. مگه نه؟
به نظرتون احتمالش هست تو آپدیت های بعدی MKV یا فرمت های دیگری هم اضافه بشه؟

Hunter lord
04-03-2010, 15:41
پک بازی های PS3

این بار به شما بازی های مختلف برای سلیقه های مختلف با قیمت های مختلف رو ارایه می دم تا با توجه به وضیعت خود بهترین بازی را بخرید . بقیه بازی ها را می توانید اجاره کنید یا بخرید و بفروشید .

بهترین بازی های PS3 تا به امروز :

توجه : بعضی از این بازی ها تا هفته دیگر منتشر خواهند شد , همچنین انتخاب این بازی ها بر اساس نظر نویسنده است .

پک اول شامل 5 بازی ( بهترین پک بازی ) زیر 300 هزار تومان

پک دوم شامل 5 بازی ( مناسب ترین پک از نظر بازی ) زیر 250 هزار تومان

با این پک هم آنلاین خوب می شه بازی کرد هم آفلاین .

پک سوم شامل چهار بازی ( پک آنلاین ) قیمت زیر 200 هزار تومان

پک سوم شامل پنج بازی ( پک اکشن ) قیمت زیر 250 هزار تومان

پک چهارم شامل 3 بازی ( ساده ولی با محتوا ) قیمت زیر 120 هزار تومان

پک پنجم شامل سه بازی ( پک مخصوص من ) قیمت زیر 200 هزار تومان

پک ششم شامل 3 بازی ( پک بازی ارزان ) قیمت زیر 100 هزار تومان

پک آخر شامل چهار بازی ( پک پله ای ) قیمت زیر 130 هزار تومان

توضیح : این پک بازی های ارزان را به شما توصیه می کنم . اگه دقت کنید بازی هات پس از مدتی ارزان می شوند.
پس شما از فرصت استفاده کنید و بازی را ارزان بخرید .

الان بخرید :

1 - [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2 - [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دو یا سه ماه ماه دیگه این ها رو بخرید :

2 - [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در صورتی که خواستید بازی FIFA 10 را جایگزین Killzone یا ... کنید .

5 - [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به زودی Update می شود .

Gamemaster
04-03-2010, 17:02
ببخشید حالا اگه یه cd پر mp3 داشته باشیم میخونه دیگه، نه؟ یعنی فقط فرمت VCD رو مشکل داره وگرنه با CD-ROM که مشکل نداره. مگه نه؟
اگه ميخاست تا الان ميذاشت

SamGun
05-03-2010, 00:15

بله عزیز اجرا میکنه با MP3 مشکل نداره. نه با CD-rom مشکل نداره و فقط فرمت VCD رو نمیخونه.

نه اصلا البته تا الان , میدونید چرا !؟

چون اگه SONY بخواد اکثر Codec های تصویری و صوتی رو روی PS3 قرار بده فکر میکنم از یه طرف هم ضرر سیاستی میبینه و هم ضرر مالی !

چون اگه Sony بخواد BD-Player های خودش رو تو بازار حسابی جا بندازه نیاز داره تا امکاناتی رو ارائه بده که دستگاه های قبلی اونو نداشته باشن و یا قادر به انجامش نباشن .
الان شما دقت کن !! دقیقا PS3 مثل یه کامپیوتر تجهیزات داره (WiFi - BlueTooth-Internet Browser - Ethernet - USB Host - HDMI Ready - Optical Cable) و همچنین داشتن یک پردازنده ی وحشی که هر کاری از دستش بر میاد !

Bs_panzer
05-03-2010, 12:53
دوستان PS3 slim الان چنده ؟

SamGun
05-03-2010, 14:03
دوستان PS3 slim الان چنده ؟

آخرین قیمتی که داشتم 335 الی 350 مدل 120GB و 370 الی 380 مدل 250GB بود.

الان دیگه فکر کنم گرون تر شده.

Bs_panzer
06-03-2010, 00:24
ممنون بعد این مدل قدیمی تر ها نسبت به اسلیم چه فرقی داره قیافه اونا خوشگل تره :دی

ولی همه میگن اسلیم بهتره در کل من با قدیمیه بیشتر حال میکنم قیمت اونو ندارید ؟

اگر خیلی اسلیم بهتره خوب مشکلی نیست

اشتباه بزرگی کردم این بود که 360 و wii رو خریدم کلا باید یه ps3 می خریدم همش از بازی هاش می ترسیدم همه میگن گرونه فلانه

تازگی برای داداشم یه psp خریدم که کپی خور نیست و بازی که خریده رو می بره هر دفعه 3-5 تومن میده عوض می کنه منم ترسم ریخت :دی

الانم این Gow III منو دیوونه کرده حتما می خوامش

SamGun
06-03-2010, 17:53
ممنون بعد این مدل قدیمی تر ها نسبت به اسلیم چه فرقی داره قیافه اونا خوشگل تره :دی

ولی همه میگن اسلیم بهتره در کل من با قدیمیه بیشتر حال میکنم قیمت اونو ندارید ؟

اگر خیلی اسلیم بهتره خوب مشکلی نیست

اشتباه بزرگی کردم این بود که 360 و wii رو خریدم کلا باید یه ps3 می خریدم همش از بازی هاش می ترسیدم همه میگن گرونه فلانه

تازگی برای داداشم یه psp خریدم که کپی خور نیست و بازی که خریده رو می بره هر دفعه 3-5 تومن میده عوض می کنه منم ترسم ریخت :دی

الانم این Gow III منو دیوونه کرده حتما می خوامش

خواهش دارم :31:

خب ببینید فرق FAT (قدیمیا) با Slim (جدیدا) توی نکات زیر هست :

1.این نوع Ps3 هیچگونه بازی های Ps2 رو ساپورت نمیکنه.
2.هارد اون 120 و 250 گیگابایت هست و نوع اون تغییر نکرده و مثل بقیه قابل تعویض هست.
3.میتونید از کنترل های TV های براویا سونی،در Ps3 استفاده کنید!
4.کلید های OFF/ON و کلید Eject Disc به صورت "دکمه" هستند.یعنی به جای حالت لمسی،به حالت دکمه ای تبدیل شده.
5.میگن به همراه فریمور 3 عرضه میشه!و یک عدد دسته ی Dual Shock 3.
6.صدای تولیدی (نویز،مثل صدای فن و درایو و هارد و ...) ازون کمی متفاوت (خیلی کم) با Ps3 قدیمی هست.در ضمن،فقط دو تا USB داره...
7.وزن حدود 3 کیلوگرم!(از ایکس باکس حدود نیم کیلوگرم سبکتره!!!!!) و 33 درصد کوچکتر شده!ولی مصرف برقش به جای 380 وات به 250 وات کاهش پیدا کرده!!!این یعنی نهایت استفاده از دستگاه و بازده بسیار عالی که کوچکترین مشکل گرمایی رو حتی اگر هم وجود داشته، دیگه از بین برده!!!!
8.هیچ گونه نرم افزاری رووش نصب نمیشه،مثل لینوکس که اصلاً رووش نصب نمیشه چون اصلا Other Os نداره
9.نداشتن کلید ON/OFF در پشت دستگاه(منظور کلید پاور هست)
10.عوض شدن جای قرار گیری H.D.D
11.عوض شدن طرح heatSink و بهبود وضعیت Fan.
12.آپدیت Codec پخش Divx از ورژن 1.2 در Fat به ورژن 2.0 در Slim که اینو اکثرا نمیدونن.
13.بهبود وضعیت Cpu Cell .

کلا من Slim رو پیشنهاد میکنم.

قیمت FAT هم دورو بره 320 الی 330 هست.

خب شما باید اول PS3 و Xbox 360 رو با هم جور میکردی و بعد میرفتی دنبال بقیه ( البته با وجود این 2 تا دیگه هیچ دستگاهی جایز نیست)

نه زیاد نگران بازی هاش نباشید . کلا اگه زرنگ باشید میتونید بدون ضرر هم بازی هارو بفروشید.

منم فقط به خاطر خاطراتی که در گذشته با بازی ای مثل MGS 1,2 داشتم خریدم و البته بازیه زیبای Heavy Rain هم اصلا بی تأثیر نبود.

CHEGUEVARA.
06-03-2010, 23:18
درود
سعيد جون ببخشيد اما ps3 فت هايي كه در حال حاضر به فروش ميرسد يه تغيرات كوچولو داره كه بند هاي 12 و 6 رو تغيير داده......
اين مدل هم 2 تا USB داره و ورژنش هم 2 شده.....البته CPU هم 65 نانومتري شده...:20:
راستي اين SIXASIX تنظيماتي داره:13:.....تو بازيها نميتونم ازش استفاده كنم.....؟؟؟؟:19:
به فريمور كه ربطي نداره...؟؟؟فريمورمو به 3.15 آپديت كردم.....:41:

Gamemaster
06-03-2010, 23:23
اين حالت در بازي بايد باشه تا كار كنه يا مثل انچارتد 2 تو تنظيمات اف يا ان ميكنيش

SamGun
06-03-2010, 23:57
درود
سعيد جون ببخشيد اما ps3 فت هايي كه در حال حاضر به فروش ميرسد يه تغيرات كوچولو داره كه بند هاي 12 و 6 رو تغيير داده......
اين مدل هم 2 تا USB داره و ورژنش هم 2 شده.....البته CPU هم 65 نانومتري شده...:20:
راستي اين SIXASIX تنظيماتي داره:13:.....تو بازيها نميتونم ازش استفاده كنم.....؟؟؟؟:19:
به فريمور كه ربطي نداره...؟؟؟فريمورمو به 3.15 آپديت كردم.....:41:

محمد جان البته اصلا بعید نیست که Sony تو سریه آخر تولید FAT این کار رو کرده باشه !!

درضمن این مطلاب نقل و قل از یکی از بچه های Bazinama هست.
اگه یادت باشه من تو تاپیک 360 چند دفعه گفته بودم که سریه آخر مادربورد های Falcon ویرایش شده هست.

در مورد Fan ها که اصلا فرقی به نظره من نداره.

ولی در مورد Codec Divx منم نظره خودت رو دارم . میدونی چرا !؟

چون Slim قرار بود با ورژن 3 عرضه بشه و الان هم ورژن 3 روی اینترنت برای دانلود هست پس تمام دستگاه ها به این ورژن UPDATE شدن.

اما خوب دیگه سره CPU قضیه خیلی فرق داره چون Slim 45nm هست.

راستی میشه از جلو و عقب کنسولت واسم عکس بزاری ؟

در مورد SIXASIX هم فقط بازی های Exclusive خوده کنسول از این امکان پشتیبانی میکنه , مثل KZ 2 ,LAYER,UNCHARTED و ...

Bs_panzer
07-03-2010, 00:27

2.هارد اون 120 و 250 گیگابایت هست و نوع اون تغییر نکرده و مثل بقیه قابل تعویض هست.
4.کلید های OFF/ON و کلید Eject Disc به صورت "دکمه" هستند.یعنی به جای حالت لمسی،به حالت دکمه ای تبدیل شده.
6.صدای تولیدی (نویز،مثل صدای فن و درایو و هارد و ...) ازون کمی متفاوت (خیلی کم) با Ps3 قدیمی هست.در ضمن،فقط دو تا USB داره...
7.وزن حدود 3 کیلوگرم!(از ایکس باکس حدود نیم کیلوگرم سبکتره!!!!!) و 33 درصد کوچکتر شده!ولی مصرف برقش به جای 380 وات به 250 وات کاهش پیدا کرده!!!این یعنی نهایت استفاده از دستگاه و بازده بسیار عالی که کوچکترین مشکل گرمایی رو حتی اگر هم وجود داشته، دیگه از بین برده!!!!
8.هیچ گونه نرم افزاری رووش نصب نمیشه،مثل لینوکس که اصلاً رووش نصب نمیشه چون اصلا Other Os نداره
12.آپدیت Codec پخش Divx از ورژن 1.2 در Fat به ورژن 2.0 در Slim که اینو اکثرا نمیدونن.

خب شما باید اول PS3 و Xbox 360 رو با هم جور میکردی و بعد میرفتی دنبال بقیه ( البته با وجود این 2 تا دیگه هیچ دستگاهی جایز نیست)

نه زیاد نگران بازی هاش نباشید . کلا اگه زرنگ باشید میتونید بدون ضرر هم بازی هارو بفروشید.

منم فقط به خاطر خاطراتی که در گذشته با بازی ای مثل MGS 1,2 داشتم خریدم و البته بازیه زیبای Heavy Rain هم اصلا بی تأثیر نبود.

نمی دونم بازم دلم با فت هست :دی اسلیم رو از نزدیک زیارت نکردم :دی برم پایتخت ببینم چطوریاست

بازم ممنون این قدر وقت گذاشتی تایپ کردی و ...

CHEGUEVARA.
07-03-2010, 01:11
در مورد SIXASIX هم فقط بازی های Exclusive خوده کنسول از این امکان پشتیبانی میکنه , مثل KZ 2 ,LAYER,UNCHARTED و ...
ميدونم.....MOTOR STORM هم از اين حالت پشتيباني ميكنه ولي كنترلر من عمل نميكنه.....:41:
تنظيماتي نداره شايد OFF باشه....:20:

SamGun
07-03-2010, 01:31
ميدونم.....MOTOR STORM هم از اين حالت پشتيباني ميكنه ولي كنترلر من عمل نميكنه.....:41:

خب محمد جان قبل از اینکه وارد تنظیمات بشیم

اول بگو که تو, چند تا بازی رو تست کردی ؟ فقط MS بوده یا KZ و UNCHARTED رو هم بازی کردی ؟

چون بعید میدونم بازی هایی که نیاز به SIXASIX دارن بدون این امکان قابل بازی باشن , یعنی سیستم به شما پیغام میده که مثلا این بازی نیاز به همچین سیستمی داره و شما اونو غیر فعال کردین .

boy_teh
07-03-2010, 11:24

خب محمد جان قبل از اینکه وارد تنظیمات بشیم

اول بگو که تو, چند تا بازی رو تست کردی ؟ فقط MS بوده یا KZ و UNCHARTED رو هم بازی کردی ؟

چون بعید میدونم بازی هایی که نیاز به SIXASIX دارن بدون این امکان قابل بازی باشن , یعنی سیستم به شما پیغام میده که مثلا این بازی نیاز به همچین سیستمی داره و شما اونو غیر فعال کردین .

قرار نیست این حالت یا این سیستم تو کل بازی وجود داشته باشه . البته شاید بعضی بازیها باشن که از sixaxis زیاد استفاده کنن ولی من بازی نکردم . مثلا تو Uncharted 1 تو یه قسمت بازی که باید از روی 2تا تنه درخت که پل شدن از اینور به اونور رد بشی باید با sixaxis تعادل خودت رو حفظ کنی تا نیوفتی پایین . و به جر اون هم در پرتاب کردن نارنجک استفاده میشه که همچین هم جالب نیست . و یه جای دیگه که وقتی موجودات وحشتناک میگیرنت و شروع میکنن به گاز گرفتنت میتونی با تکون دادن دسته نجات پیدا کنی و اونارو پرت کنی یه طرف دیگه .
مثلا Resistance هم این sixaxis رو داره . اما sixaxis نقش هویج رو هم تو بازی نداره . یا همین Infamus یا خیلی بازیهای دیگه .
کلا تو این بازیهایی که گفتم sixaxis وجود داره ولی موارد استفاده اش کمه یا تقریبا استفاده نمیشه و فقط تو موردی که در بالا با رنگ قرمز مشخص کردم برام جالب بود یه کم هیجانم بیشتر شد .

نظر شخصی :
بود و نبود sixaxis ( حد اقل این چیزی که خودم تجربه کردم ) اصلا مهم نیست و همچین مالی نیست . خواستن یه چیزی به دسته اضافه کرده باشن که مثلا جدیده و با 1 و 2 ش فرق میکنه :46:

samgun درست میگه . تو بازی هایی که sixaxis بخواد بدون این دسته نمیشه بازی کرد . یعنی اجازه ورورد به بازی رو بهت نمیده .

sasan7khat
07-03-2010, 17:41

مگه قبلیا Dual Shock 3 نبود رو دسته که اینو نوشته بودن ولی نمیلرزید یعنی اینیکیها شوک دارن منظورم وایبریشن

راستی این فتها بدون هیچ دردسری به تلوزیون های SD وصل میشدن ولی انگار این اسلیم ها مشکل دارن من چند تا شایعه شنیدم درست نمی دونم اگه کسی میدونه یه ندائی بده

sasan7khat
07-03-2010, 17:55

برادر منم به احتمال زیاد یه دونه بخرم ولی قبل از عید نخر الان یکمی گرون شده بذار یکی دو ماهی از عید بگذره و بعد که قیمت ها به حالت عادی برگشت بخر اینم بدون نذار زمان خریدت به تعطیلات تابستونی زیاد نزدیک بشه که در این زمان به علت خرید بالای کنسول های بازی گرون میشن

sasan7khat
07-03-2010, 18:02
راستی یه سوالی برام پیش اومد اونم اینه که گفته شد تو اسلیم هیچی نصب نمیشه
آیا شامل بازی ها هم میشه
تا اونجائی که من میدونم یه سری بازی ها مثل تکن FREE هستن روی هارد دستگاه فت نصب میشد
حال اینکه این اسلیم ها که OS ندارن چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hussain
07-03-2010, 20:19
سلام من یک ps3 slim 250 GB دارم و می خواهم بدانم که در این نوع ps3 بازی نصب می شود وبعد از آن بدون گذاشتن سی دی بازی اجرا شود اگر می شود چگونه

Gamemaster
07-03-2010, 21:05
حتما بايد داخلش ياشه و بازي هم كامل نصب نميشه

CHEGUEVARA.
08-03-2010, 01:22
حتما بايد داخلش ياشه و بازي هم كامل نصب نميشه
لطف ميكني روششو هم بگي....؟؟:20:

Big-Boss
08-03-2010, 10:54
مگه قبلیا Dual Shock 3 نبود رو دسته که اینو نوشته بودن ولی نمیلرزید یعنی اینیکیها شوک دارن منظورم وایبریشن

سری اولی که تولید شد اسمش sixaxs که ویبره نداشت فقط همون قابلیت sixaxis رو داشت
سری بعدی که اومد اصلاح شده بود هم قابلیت sixaxis دارن هم ویبره که اسمش هم گذاشتند Dual Shock 3

pedram_sad
08-03-2010, 11:27
راستی این فتها بدون هیچ دردسری به تلوزیون های SD وصل میشدن ولی انگار این اسلیم ها مشکل دارن من چند تا شایعه شنیدم درست نمی دونم اگه کسی میدونه یه ندائی بده

این که کاملا مشخصه شایعه بوده اونم از نوع خنده دارش
داخل خود کنسول فقط کابل composite هست که براحتی به SD هم وصل میشه و تست هم شده

light
08-03-2010, 14:15
اين دو تا دسته فرقشون چيه و كدوم بهتره ؟

دسته اصلی پلی استیشن 3 دارای Doual Shock3 پک 100% اورجینال و اصلی به رنگ قرمر
دسته اصلی پلی استیشن SIXAXIS

S.Y.K
08-03-2010, 14:30
اين دو تا دسته فرقشون چيه و كدوم بهتره ؟

دسته اصلی پلی استیشن 3 دارای Doual Shock3 پک 100% اورجینال و اصلی به رنگ قرمر
دسته اصلی پلی استیشن SIXAXIS

دسته ی Dual Shock 3 دارای Vibration هست ولی دسته های SIXAXIS دارای Vibration نیستن
تنها فرقشون همینه

rava
08-03-2010, 15:54
سلام اقا من میخاستم انلاین بازیکنم adsl 128 دارم میخاستم ببینم با همین مودم میشه مستقیم وصل کرد به ps3 یا باید کار دیگه ای بکنم؟

Gamemaster
08-03-2010, 16:49
اره ميشه
هم با سيم هم بي سيم

hadi3d
09-03-2010, 13:42
سلام
من یه فت 80 خریده ام
آیا باید هارد اونو فرمت کنم؟

---------- Post added at 01:42 PM ---------- Previous post was at 01:41 PM ----------

در ضمن یه بازی که خود فروشنده بمن داد روی دستگاه اجرا نشد
اخطا ر میده فضای کافی ندارد؟

boy_teh
09-03-2010, 18:45
سلام
من یه فت 80 خریده ام

---------- Post added at 01:42 PM ---------- Previous post was at 01:41 PM ----------

نه دلیلی نداره هارد رو فرمت کنی . چرا فرمت کنی ؟
چه بازی ؟ مشکل دیگه ای جز اجرای این بازی داره ؟
کد ارور چند هست ؟

لیست تمامی ارورها :

0710102 - DNS Error; DSN داده شده به دستگاه غلط است
8001050B - عدم پخش دیسک بلوری - دلیل : نامشخص !
80010510 - بازیهای داخل هارد اجرا نمی شود - دلیل : نامشخص !
8002b241 - فرمت DVI شما صدا ندارد
80028EA5 - نا معلوم
80029023 - Exchanging Key Information exchange has timed out
80029024 - TimeOut شدن Ip Address
80029564 - بازی دانلود شده اجرا نمی شود
8002F997 - فریمور آپدیت نمی شود
8003051E - بازی ذخیره نمی شود
80031150 - سیستم قادر به ذخیره تنظیمات نیست - باید به تنظیمات اولیه کارخانه بازگردد
80130203 - دستگاه به اینترنت متصل است اما PSN در دستگاه بالا نمی آید - به دلیل دارد نبودن پورت های لازم است
80710092 - از PSN خارج شده اید - اینترنت قطع شده است
80710102 - مشکل مودم روتر با IP Address وارد شده
80710541 - TimeOut شدن سرور
80710B23 - سیستم PSN یا خیلی شلوغ است یا بسته است
منبع : videogames.ir
نوشته شده توسط : Master Chief

alipsp
09-03-2010, 18:46
سلام
من یه فت 80 خریده ام

احتمالا دستگاهت دست دوم نیست؟
اگه هست که طبیعیه.به نظرم فرمت کنی بهتره ولی اگه میخوای فرمت نکنی فایل نصب بازی قبلی هارو
پاک کن تا جا باز بشه(بازی های پر حجم رو پاک کن)البته این جا کم آوردن خیلی بعید هست:13:
شاید هاردت چت کرده.به نظر من فرمت کن از اول حالشو ببر.
اگه به اسم نو گرفتی مشکوک به انداختن هست چون ps3 با هارد 80 مقدار 76 گیگش قابل دسترس هست
پس نباید این پیغامو ببینی.

hadi3d
10-03-2010, 09:05
کد ارور چند هست ؟

لیست تمامی ارورها :

80028EA5 - نا معلوم
80031150 - سیستم قادر به ذخیره تنظیمات نیست - باید به تنظیمات اولیه کارخانه بازگردد
80130203 - دستگاه به اینترنت متصل است اما PSN در دستگاه بالا نمی آید - به دلیل دارد نبودن پورت های لازم است

با سلام مجدد
من تازه این دستگاه گرفتم و هیچ چیزی در مورد این کنسول نمی دونم
فقط دوتا بازی از فروشنده گرفتم که یکی از اونها ماشین بود که مشکل نداره و یکی دیگه که اسمشو الان نمیدونم
رو وقتی داخل دستگاه قرار میدم این خطا ظاهر می شه:
your hdd insafficient spase.you need 419 mb available for the initial setup of (name game) . tools of destruction please create some free space and try again .
prees and hold ps button the...:41:

---------- Post added at 09:03 AM ---------- Previous post was at 09:01 AM ----------

در مورد دستگاه هم با اون چیزایی که بمن گفتن و من چک کردم دستگاه نو هست و هاردش هم همون 74 گیگ است و در ضمن
هیچ چیزی روی آن هم ندارم
دیروز اونو فورمت سریع کردم بازم جواب نداد

---------- Post added at 09:05 AM ---------- Previous post was at 09:03 AM ----------

لطفا کمک کنید
اگر دستگاه مشکل داره ببرم پیش یارو
:41:

hadi3d
10-03-2010, 09:20
آیا نیاز هست فول فرمت کنم

---------- Post added at 09:20 AM ---------- Previous post was at 09:18 AM ----------

آیا دستگاه باید ابدیت بشه؟

boy_teh
10-03-2010, 11:18
کد ارور چند هست ؟

لیست تمامی ارورها :

80028EA5 - نا معلوم

با سلام مجدد
من تازه این دستگاه گرفتم و هیچ چیزی در مورد این کنسول نمی دونم
فقط دوتا بازی از فروشنده گرفتم که یکی از اونها ماشین بود که مشکل نداره و یکی دیگه که اسمشو الان نمیدونم
رو وقتی داخل دستگاه قرار میدم این خطا ظاهر می شه:
your hdd insafficient spase.you need 419 mb available for the initial setup of (name game) . tools of destruction please create some free space and try again .
prees and hold ps button the...:41:

---------- Post added at 09:03 AM ---------- Previous post was at 09:01 AM ----------

در مورد دستگاه هم با اون چیزایی که بمن گفتن و من چک کردم دستگاه نو هست و هاردش هم همون 74 گیگ است و در ضمن
هیچ چیزی روی آن هم ندارم
دیروز اونو فورمت سریع کردم بازم جواب نداد

---------- Post added at 09:05 AM ---------- Previous post was at 09:03 AM ----------

لطفا کمک کنید
اگر دستگاه مشکل داره ببرم پیش یارو
:41:

آیا نیاز هست فول فرمت کنم

---------- Post added at 09:20 AM ---------- Previous post was at 09:18 AM ----------

آیا دستگاه باید ابدیت بشه؟

1. شاید دیسک بازی مشکل دار باشه
2. اگر مطمئنی هاردت پر نیست . شروع کن 1 گیگ یا بیشتر آهنگ یا ویدئو بریز توش تست کن ببین مشکلی نداره !؟
3. اگر موزیک و ویدئو رو ریخت تو هارد و اجرا کرد . سعی کن 2-3 تا بازی گیر بیاری و تست کنی که ایا اجرا میشن یا نه . اگر یکی از بازیها Metal Gear 4 باشه بهتر . چون این بازی حجم بیشتری رو تو هارد نصب میکنه و فضایی حدود 4 گیگ لازم داره و برای همچین تستی مناسبتره . اگر بازیهای دیگه همه اجرا شن مشکل از همون 1 دونه بازیته . واسه اطمینان بازی رو تو یه PS3 دیگه تست کن .
4. فرمت کامل هم بکنی ضرری نداره . ولی دستگاه نو و بدون مشکل فرمت نمیخواد که .
5. اگر دستگاهتو آپدیت کنی هم بد نیست . چون بالاخره یه روز لازمه که اینکارو بکنی تا بازیهای روز رو بشه باهاش اجرا کرد . حدود 170 مگ باید دانلود کنی . اگر تهران هستی و نمیتونی دانلود کنی بیا از خودم بگیر.

mkhavari2000
10-03-2010, 11:37
دوستان یک سوال داشتم و میخواستم در صورت امکان زود جوابش رو بدید
از دوبی کنسول ps3 بیاریم قیمتش چطوره ؟ میصرفه یااز تهران بخرم بهتره ایکس باکس چطور ؟

pedram_sad
10-03-2010, 12:10
از دوبی کنسول ps3 بیاریم قیمتش چطوره ؟ میصرفه یااز تهران بخرم بهتره ایکس باکس چطور ؟
اگه یک دونه بخوای بیاری چه 360 چه 3 هر دو خیلی ارزونتر از تهران در میاد
چون هم سود فروشنده هم گمرکی هم .... اینا حذف میشه

اما تعداد بخوای بیاری همون از تهران بگیری بهتره

hadi3d
10-03-2010, 12:40
1. شاید دیسک بازی مشکل دار باشه
2. اگر مطمئنی هاردت پر نیست . شروع کن 1 گیگ یا بیشتر آهنگ یا ویدئو بریز توش تست کن ببین مشکلی نداره !؟
3. اگر موزیک و ویدئو رو ریخت تو هارد و اجرا کرد . سعی کن 2-3 تا بازی گیر بیاری و تست کنی که ایا اجرا میشن یا نه . اگر یکی از بازیها Metal Gear 4 باشه بهتر . چون این بازی حجم بیشتری رو تو هارد نصب میکنه و فضایی حدود 4 گیگ لازم داره و برای همچین تستی مناسبتره . اگر بازیهای دیگه همه اجرا شن مشکل از همون 1 دونه بازیته . واسه اطمینان بازی رو تو یه PS3 دیگه تست کن .
4. فرمت کامل هم بکنی ضرری نداره . ولی دستگاه نو و بدون مشکل فرمت نمیخواد که .
5. اگر دستگاهتو آپدیت کنی هم بد نیست . چون بالاخره یه روز لازمه که اینکارو بکنی تا بازیهای روز رو بشه باهاش اجرا کرد . حدود 170 مگ باید دانلود کنی . اگر تهران هستی و نمیتونی دانلود کنی بیا از خودم بگیر.

ببخشید منو من خیلی مزاحمت شدم
چجوری باید موزیک یا فیلم رو بریزم داخل کنسول راهشو بگو من گفتم هیچ چیزی نمیدونم؟
ممنون میشم:20:
در مرود آبدیت هم یه توضیحی لطفا بدید.....

hadi3d
10-03-2010, 12:48
در ضمن فروشنده تماس دوباره گرفتم یه جواب مسخره می ده می گه از تلوزیونته
LCD سامسونگ 32 اینچ با کابال اچ دی ام ای

mkhavari2000
10-03-2010, 14:39
اگه یک دونه بخوای بیاری چه 360 چه 3 هر دو خیلی ارزونتر از تهران در میاد
چون هم سود فروشنده هم گمرکی هم .... اینا حذف میشه

اما تعداد بخوای بیاری همون از تهران بگیری بهتره
ممنون دوست عزیز بازهم زحمت دارم که در صورت امکان قیمت ps3 و ایکس باکس توی تهران رو بفرمایید چنده

boy_teh
10-03-2010, 14:47
ببخشید منو من خیلی مزاحمت شدم
چجوری باید موزیک یا فیلم رو بریزم داخل کنسول راهشو بگو من گفتم هیچ چیزی نمیدونم؟
ممنون میشم:20:
در مرود آبدیت هم یه توضیحی لطفا بدید.....

در ضمن فروشنده تماس دوباره گرفتم یه جواب مسخره می ده می گه از تلوزیونته
LCD سامسونگ 32 اینچ با کابال اچ دی ام ای

خدا ببخشه :46:
CD یا DVD موزیک (Mp3) میذاریم تو دستگاه . بعد به قسمت Music رفته و روی آیکونی که اضافه شده و به شکل یک دیسک هست میرویم . اگر واردش بشیم که فایلهای موزیک رو مشاهده میکنیم که میتونیم روی هر فایلی که خواستیم دکمه مثلث را بزنیم و سپس گزینه کپی را انتخاب کنیم تا فایل روی هارد کنسول ذخیره بشه . در صورتی که بخوایم کل دیسک رو ذخیره کنیم روی هارد , روی آیکن دیسک دکمه مثلث رو میزنیم و کپی را انتخاب میکنیم .
در مورد ویدئو و عکس هم همین کار انجام پذیره . فقط باید به قسمت مربوطه مراجعه بشه ( قسمت Video و Photo ) .
فرمور کنسول شما چون Fat هست قدیمی هست و اگر آپدیت بشه بهتره . یه سری تغییرات نرم افزاری ایجاد میشه و احتمالا بازیهای جدید مثل HR برای اجرا شدن نیاز به این آپدیت دارند . آخرین آپدیت 3.15 هست که میتونید از سایت اصلی PlayStation فرمور متناسب با ریجن کنسولتونو دانلود کنید . که حجمی حدود 170 مگابایت داره .

ببخشیدا فروشنده ... خورده . 2 حالت داره :
1. حالیش نیست .
2. پست فطرت و کلاهبرداره .
4 تا کلمه خوشکل بارش میکردی لا اقل دلت خنک میشد . حال میده به اینجور ادما بفهمونی که هیچی حالیشون نیست تا همه جاشون بسوزه :27:

hadi3d
10-03-2010, 15:35
خدا ببخشه :46:
CD یا DVD موزیک (Mp3) میذاریم تو دستگاه . بعد به قسمت Music رفته و روی آیکونی که اضافه شده و به شکل یک دیسک هست میرویم . اگر واردش بشیم که فایلهای موزیک رو مشاهده میکنیم که میتونیم روی هر فایلی که خواستیم دکمه مثلث را بزنیم و سپس گزینه کپی را انتخاب کنیم تا فایل روی هارد کنسول ذخیره بشه . در صورتی که بخوایم کل دیسک رو ذخیره کنیم روی هارد , روی آیکن دیسک دکمه مثلث رو میزنیم و کپی را انتخاب میکنیم .
در مورد ویدئو و عکس هم همین کار انجام پذیره . فقط باید به قسمت مربوطه مراجعه بشه ( قسمت Video و Photo ) .
فرمور کنسول شما چون Fat هست قدیمی هست و اگر آپدیت بشه بهتره . یه سری تغییرات نرم افزاری ایجاد میشه و احتمالا بازیهای جدید مثل HR برای اجرا شدن نیاز به این آپدیت دارند . آخرین آپدیت 3.15 هست که میتونید از سایت اصلی PlayStation فرمور متناسب با ریجن کنسولتونو دانلود کنید . که حجمی حدود 170 مگابایت داره .

ببخشیدا فروشنده ... خورده . 2 حالت داره :
1. حالیش نیست .
2. پست فطرت و کلاهبرداره .
4 تا کلمه خوشکل بارش میکردی لا اقل دلت خنک میشد . حال میده به اینجور ادما بفهمونی که هیچی حالیشون نیست تا همه جاشون بسوزه :27:

مرسی دوست عزیز
من فردا برم سراقش
در ضمن اگر امکان داره این آدرس دقیق دانلود رو برای من بفرست

---------- Post added at 03:35 PM ---------- Previous post was at 03:32 PM ----------

آبدیت دستگاه 2.5 بود

boy_teh
10-03-2010, 16:27
مرسی دوست عزیز
من فردا برم سراقش
در ضمن اگر امکان داره این آدرس دقیق دانلود رو برای من بفرست

---------- Post added at 03:35 PM ---------- Previous post was at 03:32 PM ----------

آبدیت دستگاه 2.5 بود

دانلود فريمور نسخه 3.15 از سرور اروپا(ریجن پال):

دانلود فريمور نسخه 3.15 از سرور آسیا(ريجن NTSC ASIA ) :

پس از دانلود فایل مورد نیاز . آنرا به ترتیب زیر در فلدر های با نام مشخص کپی کنید :

1-اول فولدری به اسم PS3 بسازید.توی اون فولدری به نام UPDATE بریزید . فایل رو به هیچ وجه تغییر نام ندید و بعد درون فولدر آپدیت بریزید . اسم فایل باید بمونه : PS3UPDAT.PUP اگر این طور عمل نکنید دستگاه آپدیت رو تشخیص نمیده .

2-بعد از دانلود فولدر PS3 و محتواش رو روی هر فلش مموری یا چیزی که هارد داره بریزید . مثل پی اس پی و ....سپس برید پای پلی استیشن!
3-مموری رو وصل کنید و سپس با دستگاه برید روی Setting بعد برید روی System Update . اون رو انتخاب کنید . 2 گزینه میاد . شما Update Via Storage Media رو انتخاب کنید . اگر فایل ها رو درست ریخته باشید اون جا شروع به آپدیت میکنه اما اگر اشتباه ریختید میگه که اصلا همچین فایلی نیست!!!

توجه:در هنگام نصب این آپدیت دستگاه رو خاموش نکنید وگرنه ممکنه مشکلاتی جدی براتون به وجود بیاره!
توجه:بعد از نصب این ورژن دیگه نمیتونید به ورژن پایین تری دستگاه رو برگردونید!

hadi3d
10-03-2010, 17:06
دانلود فريمور نسخه 3.15 از سرور اروپا(ریجن پال):

دانلود فريمور نسخه 3.15 از سرور آسیا(ريجن NTSC ASIA ) :

پس از دانلود فایل مورد نیاز . آنرا به ترتیب زیر در فلدر های با نام مشخص کپی کنید :

1-اول فولدری به اسم PS3 بسازید.توی اون فولدری به نام UPDATE بریزید . فایل رو به هیچ وجه تغییر نام ندید و بعد درون فولدر آپدیت بریزید . اسم فایل باید بمونه : PS3UPDAT.PUP اگر این طور عمل نکنید دستگاه آپدیت رو تشخیص نمیده .

2-بعد از دانلود فولدر PS3 و محتواش رو روی هر فلش مموری یا چیزی که هارد داره بریزید . مثل پی اس پی و ....سپس برید پای پلی استیشن!
3-مموری رو وصل کنید و سپس با دستگاه برید روی Setting بعد برید روی System Update . اون رو انتخاب کنید . 2 گزینه میاد . شما Update Via Storage Media رو انتخاب کنید . اگر فایل ها رو درست ریخته باشید اون جا شروع به آپدیت میکنه اما اگر اشتباه ریختید میگه که اصلا همچین فایلی نیست!!!

توجه:در هنگام نصب این آپدیت دستگاه رو خاموش نکنید وگرنه ممکنه مشکلاتی جدی براتون به وجود بیاره!
توجه:بعد از نصب این ورژن دیگه نمیتونید به ورژن پایین تری دستگاه رو برگردونید!

خیلی خیلی ممنون
فقط باید هر دوتاشو دانلود کنم
هم اروپا هم آسایا

Gamemaster
10-03-2010, 17:15
نه فقط مال ريجن خودت بايد بگيري

hadi3d
10-03-2010, 18:14
نه فقط مال ريجن خودت بايد بگيري
از کجا بفهمم مال دستگاه من کدومه

Gamemaster
10-03-2010, 18:42
از روي جلد كارتونش

boy_teh
11-03-2010, 01:09
از کجا بفهمم مال دستگاه من کدومه

بالای جعبه ی دستگاه هم عدد ریجن رو نوشته و هم اسم کامل ریجن .

ریجن NTSC/UC ریجن 1 هست.
ریجن PAL ریجن 2 هست.
ریجن NTSC/J ریجن 2 هست.
ریجن NTSC/ASIA ریجن 3 هست.

hadi3d
11-03-2010, 12:27
بالای جعبه ی دستگاه هم عدد ریجن رو نوشته و هم اسم کامل ریجن .

ریجن NTSC/UC ریجن 1 هست.
ریجن PAL ریجن 2 هست.
ریجن NTSC/J ریجن 2 هست.
ریجن NTSC/ASIA ریجن 3 هست.

سلام
از راهنمایی های شما و کلیه دوستان ممنون
منم دیروز همون جوری که شما گفتید یه MP3 ریختم روهاردم بعد وقتی بازی رو گذاشتم شروع کرد به اجرا کردن
؟؟؟؟
خیلی جالب بود فکر کنم چون دستگاه هیچ چیزی روش نبود نمی دونست کدوم مسیر بازی رو کپی کنه.
در هرصورت من چند بار امتحان کردن درست شده بود از شما متشکرم
اگر امکان داره چند تا باز خوب 2 -3 معرفی کن
یکی از اونها هتما استراتازیک باشه
مر سی:20:

Gamemaster
11-03-2010, 12:32
red Alert 3-End War
بهترينن

resident_evil
11-03-2010, 12:55
با اجازه ps3 fan هاي عزيز !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SamGun
12-03-2010, 19:11
راستی یه سوالی برام پیش اومد اونم اینه که گفته شد تو اسلیم هیچی نصب نمیشه
آیا شامل بازی ها هم میشه
تا اونجائی که من میدونم یه سری بازی ها مثل تکن FREE هستن روی هارد دستگاه فت نصب میشد
حال اینکه این اسلیم ها که OS ندارن چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه این مورد فقط شامل Other OS هست. اگه قرار باشه روزی HomeBrew ها پاشون به PS3 باز بشه فرقی نمیکنه Slim باشه یا FAT

شما خیالت راحت. اینم دوکون یکسری از فروشنده ها هست که میگن روی Slim نمیشه هیچ نرم افزاری نصب کرد !

کلا نرم افزار های homebrew فقط نیاز به همانگی با CPU و داشبورد رو دارن .

قرار نیست این حالت یا این سیستم تو کل بازی وجود داشته باشه . البته شاید بعضی بازیها باشن که از sixaxis زیاد استفاده کنن ولی من بازی نکردم . مثلا تو Uncharted 1 تو یه قسمت بازی که باید از روی 2تا تنه درخت که پل شدن از اینور به اونور رد بشی باید با sixaxis تعادل خودت رو حفظ کنی تا نیوفتی پایین . و به جر اون هم در پرتاب کردن نارنجک استفاده میشه که همچین هم جالب نیست . و یه جای دیگه که وقتی موجودات وحشتناک میگیرنت و شروع میکنن به گاز گرفتنت میتونی با تکون دادن دسته نجات پیدا کنی و اونارو پرت کنی یه طرف دیگه .
مثلا Resistance هم این sixaxis رو داره . اما sixaxis نقش هویج رو هم تو بازی نداره . یا همین Infamus یا خیلی بازیهای دیگه .
کلا تو این بازیهایی که گفتم sixaxis وجود داره ولی موارد استفاده اش کمه یا تقریبا استفاده نمیشه و فقط تو موردی که در بالا با رنگ قرمز مشخص کردم برام جالب بود یه کم هیجانم بیشتر شد .

نظر شخصی :
بود و نبود sixaxis ( حد اقل این چیزی که خودم تجربه کردم ) اصلا مهم نیست و همچین مالی نیست . خواستن یه چیزی به دسته اضافه کرده باشن که مثلا جدیده و با 1 و 2 ش فرق میکنه :46:

samgun درست میگه . تو بازی هایی که sixaxis بخواد بدون این دسته نمیشه بازی کرد . یعنی اجازه ورورد به بازی رو بهت نمیده .
این سیستم فقط تو بازی های فضایی و هواپیمایی بدرد میخوره. ولی خب کلا چیزه جالبیه !
من خوشم میاد ازش حداقلش اینه که از یک نواختی در میاد آدم.

100% حدود 100 الی 90 هزار تومن سود میکنی با این کار. البته یه موقع هایی تا 200 هم ممکن هست به نفعت بشه.

سلام
از راهنمایی های شما و کلیه دوستان ممنون
منم دیروز همون جوری که شما گفتید یه MP3 ریختم روهاردم بعد وقتی بازی رو گذاشتم شروع کرد به اجرا کردن
؟؟؟؟
خیلی جالب بود فکر کنم چون دستگاه هیچ چیزی روش نبود نمی دونست کدوم مسیر بازی رو کپی کنه.
در هرصورت من چند بار امتحان کردن درست شده بود از شما متشکرم
اگر امکان داره چند تا باز خوب 2 -3 معرفی کن
یکی از اونها هتما استراتازیک باشه
مر سی:20:

نه !! به این مشکلات BUG میگن اصولا که بی مورد بوجود میاد و تو هر Firmware سعی میشه بر طرف بشه. الان هم ورژن 3.15 واقعا عالی کار کرده تا الان.

---------- Post added at 07:11 PM ---------- Previous post was at 07:09 PM ----------

خب بچه ها ما هم GOW 3 رو خریدم :31: ایشالا فردا بریم تحویل بگیریم ببینیم چی چی هست این جیگر

CHEGUEVARA.
13-03-2010, 19:58
با اجازه ps3 fan هاي عزيز !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين چه كاريه......؟؟؟؟؟؟؟
وايسيد جفتشون بيان بعد ببينيم كدوم شبيه بستنيه.....:41::grrr::grrr::grrr::angry:

Bs_panzer
13-03-2010, 20:42
کدوم ریجن بازی هاش تو ایران بیشتره ؟

resident_evil
13-03-2010, 20:46
وايسيد جفتشون بيان بعد ببينيم كدوم شبيه بستنيه.....

يكيش كه خيلي وقته اومده اون يكي هم كه مال ps3 هست قشنگه كه ! بازي هاي خوبي هم براش مياد !

ريجن كه مهم نيست فقط بعضي مواقع براي آنلاين بازي كردن يا دان كردن DLC ! همه چي هست فكر نميكنم بشه دقيق گفت كدوم بيشتره ! اما فكر ميكنم 1 از همه كمتر باشه .

Gamemaster
14-03-2010, 02:16
3-2 بيشتر ار همه

CHEGUEVARA.
14-03-2010, 02:16
يكيش كه خيلي وقته اومده اون يكي هم كه مال ps3 هست قشنگه كه ! بازي هاي خوبي هم براش مياد !
عزيزم منظورم ناتال هست..........:19:

sonixax
14-03-2010, 02:22
اين چه كاريه......؟؟؟؟؟؟؟
وايسيد جفتشون بيان بعد ببينيم كدوم شبيه بستنيه.....:41::grrr::grrr::grrr::angry:

مال Ps3 که خود بستنیه !!!

همش رو هم از روی Wii اسکی رفته !

نتال هم که دنیای تکنولوژی رو متحول میکنه ، ولی همچین چیز مسخره ای اون هم با تقلید از یک کنسول خیلی موفق که رکورد فروشش از همه کنسول ها بالاتره از یک شرکتی مثل سونی خیلی بعید بود !

اینجا آمار فروش رو ببینید :

این پروژه سونی در برابر Wii شکست میخوره و در برابر نتال هم که حرفی برای گفتن نداره ! نمیدونم چرا همچین کاری کرده ! احتمالا خواسته بگه ما هم بلدیم !

در کل کنسول های شرکت سونی و مایکروسافت نمیتونند با یکی از قدیمی ترین شرکت های تولید کنسول توی دنیا رقابت کنند ! یک نگاهی به فروش بندازید ! PSP و Ps3 و 360 روی هم نمیتونند به DS با اون همه مسخرگیش برسند !

CHEGUEVARA.
15-03-2010, 23:46
از انجمن گرامي خواهش ميكنم كه تاپيكي با عنوان بازارچه ايجاد كنند.....
به نظر منp30 همينو كم داره تا بتركونه.......:13::20:

asghar taraghe
16-03-2010, 01:57
ببخشید نمیدونم جاش اینجاست یا نه ولی اگه اشکال نداره Id هاتون رو بزارید که آنلاین بازی کنیم .من تازه گرفتم اخه:31:

---------- Post added at 01:57 AM ---------- Previous post was at 01:56 AM ----------

مال خودم : faridhossein2009

malaki_mall
16-03-2010, 02:39
بالاخره این ps3هک شد یا سفارش به بدیم ارتش سایبری زحمت هکش رو بکشه؟:21:

BATMAN-LOVE
17-03-2010, 02:45
سلام دوستان---چند تا سوال دارم که تا حالا کسی بهم جواب نداده----امیدوارم اینجا بهم پاسخ بدین----
1 آیا کیبورد و موس usb قابل اتصال به ps3 هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2 آیا ps3 رو میشه به اینترنت وصل کرد از طریق ای دی اس ال بی سیم------البته بدون واسطه (کامپیوتر)؟؟؟؟؟
3 آیا از طریق ps3 میشه وارد هر سایتی شد مثلا تو همین سایت؟؟؟؟؟
4 آیا میشه ps3 رو جایگزین سیستم کرد ؟؟؟؟؟البته واسه کسی که فقط میخواد بازی کنه و از اینترنت استفاده کنه-----

BATMAN-LOVE
17-03-2010, 02:52
سلام دوستان---چند تا سوال دارم که امیدوارم بهم پاسخ بدین-----
1 آیا کیبورد و موس usb قابل اتصال به ps3 هست؟؟؟؟؟؟
2 آیا میشه ps3 رو به ای دی اس ال بی سیم متصل کرد؟؟؟؟؟(البته بدون واسطه) بدون کامپیوتر
3 آیا میشه با ps3 وارد هر سایتی شد؟؟؟؟؟(مثلا همین سایت شما)
4 آیا ps3 رو میشه جایگزین کامپیوتر کرد(واسه کسی که کارش فقط بازی و اینترنت هست)

CHEGUEVARA.
17-03-2010, 11:29
سلام دوستان---چند تا سوال دارم که امیدوارم بهم پاسخ بدین-----

1 آیا کیبورد و موس usb قابل اتصال به ps3 هست؟؟؟؟؟؟بله براي وبگردي و كارهاي ديگه ميشه اما واسه بازي طبق گفته شهاب جون بايد 1 دونه از اينا داشته باشي

2 آیا میشه ps3 رو به ای دی اس ال بی سیم متصل کرد؟؟؟؟؟(البته بدون واسطه) بدون کامپیوترميشه-خواستي بگو لينك آموزشش رو هم باست ميزارم:20:

3 آیا میشه با ps3 وارد هر سایتی شد؟؟؟؟؟(مثلا همین سایت شما)ps3 يه مرور گر كامل داره كه ميتوني هر سايتي كه ميخواي بري/اما فونت فارسي رو در حالت معمولي پشتيباني نميكنه كه با ريختن ليونكس رو اون اين مشكل هم حل ميشه

4 آیا ps3 رو میشه جایگزین کامپیوتر کرد(واسه کسی که کارش فقط بازی و اینترنت هست)اگه فقط واسه همين 2 كار ميخواي ميشه:31:

BATMAN-LOVE
17-03-2010, 22:52
تشکر دوست عزیز-----------

farhad07
18-03-2010, 01:27
دوستان قیمت ps3 ایا بعد از نوروز افت میکنه ؟؟ و یه سوال دیگه که ایا دست دومش رو بخرم ؟؟

BATMAN-LOVE
18-03-2010, 02:47
هیچ وقت دست دوم نخر (وسایل صوتی و تصویری)

BATMAN-LOVE
18-03-2010, 02:47
هیچ وقت دست دوم نخر (وسایل صوتی و تصویری)

BATMAN-LOVE
18-03-2010, 03:28
دست دوم همیشه یه مشکلی داره---
سلام---راستی کیبورد و موس بی سیم هم به ps 3 جواب میده---واسه بازی نمیخوام----به نظرتون این گزینه خوبه؟؟؟

BATMAN-LOVE
18-03-2010, 11:44
آره اگه امکان داره آموزش رو هم بزار---راستی کیبورد مخصوص ps3 چند قیمته؟؟؟موس هم روش داره (لمسی)؟؟؟

amirchifekkardi
19-03-2010, 16:01
سلام با توجه به اینکه Slim هم اومده من وسوسه شودم اسلیم بخرم یا fat یه چیزایی اون داره یه چیزایی این

amirchifekkardi
19-03-2010, 21:45
کسی اینجا نیست تخصصی به این موضوع به پردازیم؟

amirchifekkardi
19-03-2010, 22:06
دوستان چرا این تایپیک رها شده؟ من موندم بین این دو کدام را انتخاب کنم احتمالا fat چون نسخه ی دیگه از بازی های ps2 ساپورت نمی کنه

S.Y.K
19-03-2010, 22:08
کسی اینجا نیست تخصصی به این موضوع به پردازیم؟
تفاوت ها
1-وزن مدل اسلیم کاهش یافته و همچنین کوچکتر شده (32 % نسبت به مدل Fat کوچکتر شده و 36% سبک تر شده)
2-مصرف برق کمتری داره در نتیجه گرمای کمتری تولید می کنه (34% مصرف برق کمتر )
3-روی PS3 ها مدل Fat قابلیت نصب LINUX رو دارید اما در مدل Slim خیر
4-معماری داخلی مدل Slim عوض شده و نسباتا بهتر شده
5-مدل Fat حداکثر با هارد 80 GB عرضه میشه اما Slim حداکثر 120 GB و 250 GB
6-مدل Fat به دلیل شفافیت شیک تر به نظر میاد (سلیقه ای )
7-مدل Slim صدای کمتری ایجاد می کنه

در هر حال این یک موضوع سلیقه ای هست ! بستگی به خود شما دراه که کدوم رو بخرید

دوستان چرا این تایپیک رها شده؟ من موندم بین این دو کدام را انتخاب کنم احتمالا fat چون نسخه ی دیگه از بازی های ps2 ساپورت نمی کنه

در ضمن دوست عزیز اگه به خاطر اجرای بازی های PS2می خواید Fat بخزید توصیه می کنم که این کار رو نکنید چون در هر حال روی Fat هم برای اجرای بازی های PS2 باید بازی اصل PS2 رو تهیه کنید که نه گیر میاد و اگر هم گیر بیاد گرونه

amirchifekkardi
19-03-2010, 22:21
راستی میگن به همراه فریمور 3 عرضه میشه!و یک عدد دسته ی Dual Shock 3.

---------- Post added at 12:19 AM ---------- Previous post was at 12:17 AM ----------

خوب این تفاوت های کللی هست
1این نوع Ps3 هیچگونه بازی های Ps2 رو ساپورت نمیکنه.
2.هارد اون 120 گیگابایت هست و نوع اون تغییر نکرده و مثل بقیه قابل تعویض هست.
3.میتونید از کنترل های تلویزوین های براویا سونی،در Ps3 استفاده کنید!
4.دکمه های خاموش و روشن و دکمه ی دیسک خوان،به صورت "دکمه" هستند.یعنی به جای حالت لمسی،به حالت دکمه ای تبدیل شده.
8.هیچ گونه نرم افزاری رووش نصب نمیشه،مثل لینوکس که اصلاً رووش نصب نمیشه چون اصلا Other Os نداره!
و تغییرات کوچیک موچیک مثل تغییر جای هارد دیسک،نداشتن دکمه ی پاور پشت دستگاه،و چنتا چیز کوچولو....
---------------------------------------------------
نکته ی جالب اینجاست که اگه دقت کنید نسخه های slim دستگاه های سونی؛اسمشون به طور لطیفی نوشته می شه. مثل Playstation3 که می شه PS3 با فرم مخصوص یا نمونه دیگه اش ps1 هست

---------- Post added at 12:19 AM ---------- Previous post was at 12:19 AM ----------

اما بازم موندم!

---------- Post added at 12:21 AM ---------- Previous post was at 12:19 AM ----------

در ضمن دوست عزیز اگه به خاطر اجرای بازی های PS2می خواید Fat بخزید توصیه می کنم که این کار رو نکنید چون در هر حال روی Fat هم برای اجرای بازی های PS2 باید بازی اصل PS2 رو تهیه کنید که نه گیر میاد و اگر هم گیر بیاد گرونه
اااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوب شد گفتین خوب این یه گزینه که خط خورد

S.Y.K
19-03-2010, 22:38
راستی میگن به همراه فریمور 3 عرضه میشه!و یک عدد دسته ی Dual Shock 3.

نکته ی جالب اینجاست که اگه دقت کنید نسخه های slim دستگاه های سونی؛اسمشون به طور لطیفی نوشته می شه. مثل Playstation3 که می شه PS3 با فرم مخصوص یا نمونه دیگه اش ps1 هست

اما بازم موندم!

اااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوب شد گفتین خوب این یه گزینه که خط خورد

بله
حتی مدل 80 GB فت هم که خودم دارم با دسته ی Dual Shock 3 عرضه شده
و نکته ی بعدی هم که بهش اشاره کردید درسته بعد از عرضه ی PS3 Slim لوگوی اون هم عوض شد روی کاور بازی های PS3 هم موثر بود

لوگوی قدیمی

لوگوی جدید

در هر حال این یک انتخاب بسته به سلیقه ی شماست
هر چند ما میگیم که مصرف برق یا تولید گرمای Slim کمتر شده ولی Fat هم آنچنان مصرف برق بالا یا تولید گرمایی نداشت ! مثال بهتر اینه که Fat خوب هست و Slim خوب تر

amirchifekkardi
20-03-2010, 13:28
من قیافه زیاد واسم مهم نیست ولی با توجه به این که Fat روش linux و نرم افزار های دیگه نصب میشه fat رو ترجیه میدم با این که قیافه واسم مهم نیست ولی fat خیلی شیک تره مخصوصا سیاهش تازه دکمه هاشم لمسیه:27:

amirchifekkardi
20-03-2010, 19:43
با سلام می خواستم عید رو به همه تبریک بگم امید وارم در زندگی پیروز باشید
امید وارم این Spam حساب نشه

amirchifekkardi
22-03-2010, 23:56
اقایون من میخوام برای اول کار 4 تا 6 تا بازی بخرم چی هارو شما پیشنهاد میکنید
4 تاش رو خودم انتخاب کردم
GOD OF WAR 3
KILL ZONE 2
HEAVY RAIN
FIFA 10

afshin b
23-03-2010, 01:28
خب معلومه:
metal gear solid 4
uncharted 2

amirchifekkardi
23-03-2010, 10:40
uncharted 2 هم تو لیستم بود ولی مثل این که قدیمیه نه؟ چون من بازی هارو طاق می زنم یه بازی می دم با 20 تومن پول یه بازی نو می خرم واسه همین می گم

alipsp
23-03-2010, 10:44
قديمي كه نميشه گفت.آنچارتد هيچ وقت قديمي نميشه
يه 3/4 ماهي هست اومده

Big-Boss
23-03-2010, 10:47
uncharted 2 هم تو لیستم بود ولی مثل این که قدیمیه نه؟ چون من بازی هارو طاق می زنم یه بازی می دم با 20 تومن پول یه بازی نو می خرم واسه همین می گم

بازی رو میدی 20 تومن هم روش میدی چه خبره ؟ مگه سر گردنه هستش
شما با همون 20 تومن میتونی یه بازی دست دو بگیری . یا یه بازی آکبند ولی قدیمی تر
اینجوری خیلی ضرر میکنی که

alipsp
23-03-2010, 10:57

اي بابا اينجا ايرانه يادت كه نرفته؟!!
خيلي ها اينجوري بازي ميخرن.
مثلا خودم چون حال تهران رفتن نداشتم كرج فاينال فانتزي 13 رو دادم با 45 تومن پول گاد آو وار 3 گرفتم
در صورتي كه سعيد(SAMGUN) از تهران دو روز قبل من گرفت 65!!!!!:31:
به اين ميگن ديوونگي محض:31::31:

amirchifekkardi
23-03-2010, 11:18
قديمي كه نميشه گفت.آنچارتد هيچ وقت قديمي نميشه
يه 3/4 ماهي هست اومده
اینو به من بگین این بازی رو با بازی های دیگه عوض میکنن؟
البته زیاد مهم نیست چون بازی زیاد دارم

Big-Boss
23-03-2010, 11:18
اي بابا اينجا ايرانه يادت كه نرفته؟!!
خيلي ها اينجوري بازي ميخرن.
مثلا خودم چون حال تهران رفتن نداشتم كرج فاينال فانتزي 13 رو دادم با 45 تومن پول گاد آو وار 3 گرفتم
در صورتي كه سعيد(SAMGUN) از تهران دو روز قبل من گرفت 65!!!!!:31:
به اين ميگن ديوونگي محض:31::31:

نمیدونستم دیگه اینقدر ایرانه !!!
FF XIII + 45t برای GOW 3
:18:

amirchifekkardi
23-03-2010, 11:20
بازی دست دو ممکنه مشکلی هم داشته باشه؟

alipsp
23-03-2010, 11:38
نمیدونستم دیگه اینقدر ایرانه !!!
FF XIII + 45t برای GOW 3
:18:
آره ديگه.البته من بد موقع گرفتم قيمتش 115 تومن بود:41:

بستگي به شرايط نگه داريش داره البته در 99 درصد موارد مشكلي ندارن.
بلو ري اصلا خش نمي افته مگه اينكه با اسكاج و چنگال بهش حال بدي.
فقط موقع خريد به اون حلقه شيشه اي مركز سي دي دقت كن كه ترك نداشته باشه.همين...

Big-Boss
23-03-2010, 11:39

نگاه کن اگه سالمه نه مشکلی پیش نمیاره.

amirchifekkardi
23-03-2010, 12:30
ممنون با کمک های شما خرید خوبی خواهم داشت:2:

alipsp
24-03-2010, 15:59
ممنون با کمک های شما خرید خوبی خواهم داشت:2:
يعني چي وقتي ميگيم مشكلي نداره خب نداره ديگه.الكي بگيم مشكل داره؟؟!!:13:

sonixax
25-03-2010, 01:56
دوستان یه خبر خیلی خوب و من الان جشن گرفتم .

داشتم توی سایت کپکام و سایت انحصاری اویل ول میچرخیدم ! متوجه شدم که کاپکام از نسخه های 2 و 3 و 1 میخواد یک Remake برای Ps3 بسازه .

شماره 2 هفت دسامبر میاد بیرون .

توی ویکی هم یه چیزایی در بارش نوشته :

برای اطلاعات بیشتر بردی به سایت انحصاری سری اویل :

بعدش اون گوشه روی ویکی اویل :

و بعد از تویMain Series آمارش رو بخونید .

من چند تا اسکرین شات هم ازش گیر آوردم ولی آفیشال نیست ، با وجود این خیلی گرافیکش خداست .

این هم خوب خبری بود واسه خودش ، واسه من یکی که بهترین خبر سال بود .

SamGun
25-03-2010, 10:18
دوستان یه خبر خیلی خوب و من الان جشن گرفتم .

داشتم توی سایت کپکام و سایت انحصاری اویل ول میچرخیدم ! متوجه شدم که کاپکام از نسخه های 2 و 3 و 1 میخواد یک Remake برای Ps3 بسازه .

شماره 2 هفت دسامبر میاد بیرون .

توی ویکی هم یه چیزایی در بارش نوشته :

برای اطلاعات بیشتر بردی به سایت انحصاری سری اویل :

بعدش اون گوشه روی ویکی اویل :

و بعد از تویMain Series آمارش رو بخونید .

من چند تا اسکرین شات هم ازش گیر آوردم ولی آفیشال نیست ، با وجود این خیلی گرافیکش خداست .

این هم خوب خبری بود واسه خودش ، واسه من یکی که بهترین خبر سال بود .

وای خدا بهترین خبری بود که شنیده بودم ( البته بعد از اومدن MGS:Rising)

آقا شاید باورت نشه ولی من دقیقا 5 سال پیش که با بچه ها Game میزدیم میگفتم که بازسازی Resident Evil 3 برای نسل جدید

میتونه فروشی معادل بازی های Top داشته باشه !!

الان هم که پیش بینیم درست درومد.

دستت درست میلاد جان.

tommy vercetti
25-03-2010, 15:14
سلام بچه ها ، من بعد از 6 ماه دوری از اینترنت دوباره برگشتم .
ببخشید یه سئوال داشتم ... من 29 اسفند یه ps3 گرفتم با یه متال گیر 4 که الان دارم بازی می کنم ... اما اون موقع که خریدم مغازه دار گفتش که این دستگاه تنها در صورتی خراب می شه که به اینترنت وصل بشه ...
1. مغازه دار راست می گفت ؟؟؟؟
2. یکی از دوستام که پی اس 3ش سوخته بود می گفت که وقتی آپدیت کرده صفحه قرمز شده و ... مشکلش کجا بوده ؟؟؟
خیلی ممنون

hussain
25-03-2010, 16:16
من یک راه حل ساده می خوام که بتوانم بازی ها را در ps3 slim 250 gb نصب کنم و بدون بلو ری این بازی را که در حافضه نصب شده می کنم اجرا کنم

Big-Boss
25-03-2010, 16:38
سلام بچه ها ، من بعد از 6 ماه دوری از اینترنت دوباره برگشتم .
ببخشید یه سئوال داشتم ... من 29 اسفند یه ps3 گرفتم با یه متال گیر 4 که الان دارم بازی می کنم ... اما اون موقع که خریدم مغازه دار گفتش که این دستگاه تنها در صورتی خراب می شه که به اینترنت وصل بشه ...
1. مغازه دار راست می گفت ؟؟؟؟
2. یکی از دوستام که پی اس 3ش سوخته بود می گفت که وقتی آپدیت کرده صفحه قرمز شده و ... مشکلش کجا بوده ؟؟؟
خیلی ممنون

یکی مبل میخره فرداش پس میبره میگه آقا این که شکست . یارو میگه : حتما روش نشستید.

به اون فروشنده بگو پس این ملتی که دارن تو psn آنلاین بازی میکنن از کجا اومدن
1. نه راست نمی گه
2- یکم بیشتر توضیح میدی چی شد ؟ تا حالا نشنیده بودم همچین چیزی رو

(شاید منظورش اینبوده وقتی داره از اینترنت آپدیت میشه دیسکانکت بشه که اونو نمیدونم , ولی آپدیت از دسک بازی و آفلاین هم باید انجام بشه)

من یک راه حل ساده می خوام که بتوانم بازی ها را در ps3 slim 250 gb نصب کنم و بدون بلو ری این بازی را که در حافضه نصب شده می کنم اجرا کنم

نمیشه
معمولا فقط قسمتی از بازی روی هارد ریخته میشه و در هر حال به بلوری برای اجرای بازی احتیاج هست

tommy vercetti
25-03-2010, 16:55
یکی مبل میخره فرداش پس میبره میگه آقا این که شکست . یارو میگه : حتما روش نشستید.

به اون فروشنده بگو پس این ملتی که دارن تو psn آنلاین بازی میکنن از کجا اومدن
1. نه راست نمی گه
2- یکم بیشتر توضیح میدی چی شد ؟ تا حالا نشنیده بودم همچین چیزی رو

(شاید منظورش اینبوده وقتی داره از اینترنت آپدیت میشه دیسکانکت بشه که اونو نمیدونم , ولی آپدیت از دسک بازی و آفلاین هم باید انجام بشه)

سلام ، به من این جوری گفته بود که وقتی به اینترنت وصل شده گفته باید آپدیت بشه ... اونم یس رو زده ...

بعد یه دفعه صفحه قرمز شده و دیگه پی اس 3 ...

Gamemaster
25-03-2010, 19:00
نصب نميشه
اينستال ميشه
بدون بلوري كه نميشه حتما بايد داخل دستگاه باشه تا بشه بازي كرد

SamGun
25-03-2010, 19:34
نصب نميشه
اينستال ميشه
بدون بلوري كه نميشه حتما بايد داخل دستگاه باشه تا بشه بازي كرد

اونوقت در عمل فرق این 2 کلمه چیه !!؟؟

Hunter lord
26-03-2010, 08:46
اونوقت در عمل فرق این 2 کلمه چیه !!؟؟

فرق این دو در کلاسش هست .

یعنی اگه بگی نصب کردم کلا کلاس PS3 و تاپیک رو زیر سوال بردی .

SamGun
26-03-2010, 11:33
فرق این دو در کلاسش هست .

یعنی اگه بگی نصب کردم کلا کلاس PS3 و تاپیک رو زیر سوال بردی .

نمیخوام تاپیک رو الکی با چیزای واحی و پوچ جلو ببرم ولی رامتین جونم گفتم در عمل :31:

Hunter lord
26-03-2010, 12:34
سلام .

من امروز تو Google ول می گشتم . قیمت بازی های PS3 رو می دیدم .

مثلا گاد آو وار کالکشن 25 $ و God of war III بود 49 $ ولی تو ایران قیمت این دو به ترتیب 75 و 90 هزار تومان است .
می خواستم بدونم این قیمت ها توی کشور های مثل دبی به همین شکل هستش . ( اگه اینجوریه بگیم از اونجا برامون بازی بیارن . )

Gamemaster
26-03-2010, 13:28
ميشه از سيتي سنتر نزديك به اين قيمتا پيدا كرد
-----------------
بازيهاي جديد اضافه شد

ManUtd$1366
26-03-2010, 13:43
من میخام یه ps3 بگیرم 90% به خاطر tekken6.
فیلمای بازیرو گرفتم خیلی خفن نیس کیفیتش
شماها اگه دیدین میشه بگین که از ps2 ,tekken بهتره یا نه؟
و اگه که یه بازی هایی مدل tekken هس لطف کنید بگین اسمشونو
مر30

pedram_sad
26-03-2010, 14:06
من میخام یه ps3 بگیرم 90% به خاطر tekken6.
فیلمای بازیرو گرفتم خیلی خفن نیس کیفیتش
شماها اگه دیدین میشه بگین که از ps2 ,tekken بهتره یا نه؟
و اگه که یه بازی هایی مدل tekken هس لطف کنید بگین اسمشونو
مر30
خوب این بازی که روی Xbox 360 هم هست با کیفیت عالی
مطمنا از tekken 5 بهتره
به خصوص single player تو بخش Arena
تو قسمت story که بازی سوم شخصه و باید جلو بری خوب میشه گفت گرافیک جالبی نداره نسبت به سایر بازی های روز
ولی خوب بد هم نیست

ManUtd$1366
26-03-2010, 17:08
هر کنسولیرو بگیرم بیشتر به خاطر tekken میگیرم
خودم ps3 رو بیشتر میپسندم

به lcd میشه وصلش کرد دیگه؟
ممنون

shetmobile
26-03-2010, 17:33
هر کنسولیرو بگیرم بیشتر به خاطر tekken میگیرم
خودم ps3 رو بیشتر میپسندم

به lcd میشه وصلش کرد دیگه؟
ممنون

بله به lcd هم وصل میشه:27:

Rohallah_tavakoli
26-03-2010, 18:34
بله به lcd هم وصل میشه:27:

نمیدونستم جواب دادن به سوال مردم خنده داره!!!:13:

ManUtd$1366
26-03-2010, 22:30
ای ول.چه خوب!!ممنون ازتون

tommy vercetti
26-03-2010, 23:29
سلام ، به من این جوری گفته بود که وقتی به اینترنت وصل شده گفته باید آپدیت بشه ... اونم یس رو زده ...

بعد یه دفعه صفحه قرمز شده و دیگه پی اس 3 ...

بچه ها ببخشید اگه میشه پرسش من رو پاسخ بدید ؟؟:31:

راستی یه پرسش دیگه هم داشتم ... میشه روش اتصال و آپدیت پی اس 3 رو به من توضیح بدین ... راستش می ترسم اون اتفاق بالا پیش نیاد:41: ...

خیلی ممنون

SamGun
26-03-2010, 23:41
بچه ها ببخشید اگه میشه پرسش من رو پاسخ بدید ؟؟:31:

راستی یه پرسش دیگه هم داشتم ... میشه روش اتصال و آپدیت پی اس 3 رو به من توضیح بدین ... راستش می ترسم اون اتفاق بالا پیش نیاد:41: ...

خیلی ممنون

نه نگران نباشید چیزی نمیشه.

الان بازی های جدید مثل God Of War 3 و Heavy Rain خودشون حاویه فایل Update جدید هستن که دستگاه رو به ورژن 3.15 Update

میکنه.

sonixax
27-03-2010, 00:07
سلام .

من امروز تو Google ول می گشتم . قیمت بازی های PS3 رو می دیدم .

مثلا گاد آو وار کالکشن 25 $ و God of war III بود 49 $ ولی تو ایران قیمت این دو به ترتیب 75 و 90 هزار تومان است .
می خواستم بدونم این قیمت ها توی کشور های مثل دبی به همین شکل هستش . ( اگه اینجوریه بگیم از اونجا برامون بازی بیارن . )

من که خودم تا حالا زیر 50 یورو ندیدم اینجا ، شاید دست دو بوده !

Hunter lord
27-03-2010, 08:14
من که خودم تا حالا زیر 50 یورو ندیدم اینجا ، شاید دست دو بوده !

آقا من الان تو کف PS3 و GOD OF WAR III هستم . ( مخصوصا پایان غمناکش )

می خواستم بدونم شما خودت الان از آلمان متال گیر رو چند قیمت داری . ( من خودم 19 $ قیمت دارم )

در ضمن GOD OF WAR III رو 59 $ قیمت دارم نه 49 $ ( اشتباه چاپی بوده ... نه ... تایپی بوده )

اگه این قیمت ها باشه خرید PS3 و بازی هاش سخت نیست . ( آره تورو جون عمم )

alipsp
27-03-2010, 13:42
داشته باش عكسو :27::27::27:

pedram_sad
27-03-2010, 14:15
جالبه دوستان
از اون سمت چند تا بازی خفن exclusive داره این کنسول که دلیل اصلیه این که gamer ها بهش فکر کنن
از این سمت هم یک Exclusive داره مثل این :

Last Rebellion

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه امتیاره فاجعه امیز 3.5 رو گرفته

این بازی چون تاپیک هم نداشت و چون انحصاری PS3 بود اینجا خبرش رو گذاشتم
به شخصه اولین باریه میبینم یک exclusive همچین امتیازی بگیره

کسی دید نخره اونم با این قیمت ها :31:

shetmobile
27-03-2010, 15:00
نمیدونستم جواب دادن به سوال مردم خنده داره!!!:13:

من اصلا قصد توهین به کسی نداشتم:11::11:

Layken
27-03-2010, 23:20
جالبه دوستان
از اون سمت چند تا بازی خفن exclusive داره این کنسول که دلیل اصلیه این که gamer ها بهش فکر کنن
از این سمت هم یک Exclusive داره مثل این :

Last Rebellion

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه امتیاره فاجعه امیز 3.5 رو گرفته

این بازی چون تاپیک هم نداشت و چون انحصاری PS3 بود اینجا خبرش رو گذاشتم
به شخصه اولین باریه میبینم یک exclusive همچین امتیازی بگیره

کسی دید نخره اونم با این قیمت ها :31:

بله Haze هم تقریبا همین اتفاقات براش افتاد 4 بود امتیازش فک کنم.
اون موقع خریدیم ...پولمون پرواز به بیکران ها زد.

sonixax
27-03-2010, 23:28
آقا من الان تو کف PS3 و GOD OF WAR III هستم . ( مخصوصا پایان غمناکش )

می خواستم بدونم شما خودت الان از آلمان متال گیر رو چند قیمت داری . ( من خودم 19 $ قیمت دارم )

در ضمن GOD OF WAR III رو 59 $ قیمت دارم نه 49 $ ( اشتباه چاپی بوده ... نه ... تایپی بوده )

اگه این قیمت ها باشه خرید PS3 و بازی هاش سخت نیست . ( آره تورو جون عمم )

متال گیر که دیگه نوش گیر نمیاد ولی دست دومش 30 یورویی هست .

---------- Post added at 11:28 PM ---------- Previous post was at 11:27 PM ----------

داشته باش عكسو :27::27::27:

جعلیه .

golabi2
28-03-2010, 05:37
سلام
میشه کابل کامپوننت رو به PS3 وصل کرد؟کیفیتش مثل HDMI میشه یا پایین تره؟

moza
28-03-2010, 05:54
تو اين بازي صحنه هم داره ؟
چندتا دي وي دي هست ؟
چه مدليه ؟

afshin b
28-03-2010, 10:24
سلام

ميشه وصل كرد. كيفيتش نسبتا از HDMI كمتره

SamGun
28-03-2010, 10:50
سلام
آره میشه ولی خب Component's حداکثر از 1080i پشتیبانی میکنه ( فقط بعضی TV ها میتونن از 1080p استفاده کنن با این کابل)
و دیگه اینکه Refresh تصاویر تو این کابل کند تر از HDMI هست ,چون شما به جای داشتن یک کابل از چندین سیم مجزا دارید استفاده میکنید که هر کدوم اطلاعات خودشون رو میفرستن.

تو اين بازي صحنه هم داره ؟
چندتا دي وي دي هست ؟
چه مدليه ؟

منظورتون همین بازیه Last Rebellion هست !!!؟؟؟

خب شما بخوای این افتضاح رو بازی کنی خب برو LBP رو بگیر که تو سبک خودش حرف نداره !

A.IvI.I.N
29-03-2010, 12:49
سلام دوستان من تازه ps3 گرفتم میخواستم بدونم از کجا بفهمم دسته کامل شارژ شده....؟شرمنده دیگه ما مبتدی هستیم دیگه...:20::10:

ManUtd$1366
29-03-2010, 13:04
من میخوام که یه فیلم با کیفیت از یه بازیه ps3 (ترجیحا tekken6)ببینم
کجا میتونم پیدا کنم؟
ممنون

CHEGUEVARA.
29-03-2010, 13:27
سلام دوستان من تازه ps3 گرفتم میخواستم بدونم از کجا بفهمم دسته کامل شارژ شده....؟شرمنده دیگه ما مبتدی هستیم دیگه...:20::10:
سلام
عزيز وقتي كه دسته رو به كنسول وصل ميكني 4 تا چراغ هم چشمك ميزنه كه نشون دهنده شارژ شدن دسته هست و وقتي كه شارژ دسته كامل بشه چرغ ها خاموش ميشن
تقريبا" براي شارژ كامل به يك ساعت و نيم ساعت زمان لازم هست:46:

Bs_panzer
29-03-2010, 15:21
متال گیر که دیگه نوش گیر نمیاد ولی دست دومش 30 یورویی هست .

30 یورو ! چه خبره :دی

آکبندش تپخونه 32 بود باز هم 20-25 کمیاب هم هست من دنبالشم گیر نمیاد :(

SamGun
29-03-2010, 15:52
شما زمانی که تو بازی هستی یا تو داشبورد دستگاه هر وقت دکمه ی PS وسط دسته رو بزنی و بالای صفحه رو نگاه کنی بهت مقدار
شارژ رو نشون میده. اگه زمانی که دسته تو شارژ باشه و خونه های اون پر و خالی بشه یعنی که هنوز کامل شارژ نشده ولی اگه
دیگه تکون نخوره یعنی شارژ شده و میتونید دسته رو از USB جدا کنید.

من میخوام که یه فیلم با کیفیت از یه بازیه ps3 (ترجیحا tekken6)ببینم
کجا میتونم پیدا کنم؟
ممنون

اینجا به قسمت trailer ها رفته و فیلم های HD از هر بازی ای رو که میخواهید دانلود کنید.
پیشنهاد میکنم از بازیه Kill Zone 2 فیلم بگیرید.

A.IvI.I.N
29-03-2010, 21:44
سلام دوستان.من PS3 رو به پورت HDMI وصل میکردم ومشکلی هم نداشت ولی به پورت AV که وصل میکنم کار نمیکنه .گفتم شاید مشکل از TV هست و رو دو تا TV دیگه امتحان کردم ولی بازم نشد.گفتم شاید مشکل از کابل AV باشه و با 1 کابل AV دیگه <کابل ps2> امتحان کردم بازم نشد که نشد .خلاصه دارم خل میشم اگه کمک کنین ممنون میشم.:19::10:

مشخصات: ps3 slim 120GB NTSC/J

SamGun
29-03-2010, 22:15
سلام دوستان.من PS3 رو به پورت HDMI وصل میکردم ومشکلی هم نداشت ولی به پورت AV که وصل میکنم کار نمیکنه .گفتم شاید مشکل از TV هست و رو دو تا TV دیگه امتحان کردم ولی بازم نشد.گفتم شاید مشکل از کابل AV باشه و با 1 کابل AV دیگه <کابل ps2> امتحان کردم بازم نشد که نشد .خلاصه دارم خل میشم اگه کمک کنین ممنون میشم.:19::10:

نگران نباشید.

شما آخرین ورژن OS رو ریختین ؟ منظورم 3.15 هست.
========================================

یه سوال هوش :31:

کسی میتونه به من بگه دسته ی PS3 وقتی با USB به کنسول وصل هست آیا باز هم داره از سیستم Blutooth استفاده میکنه یا نه !؟

دلیل هم بیاره !

CHEGUEVARA.
29-03-2010, 23:33

فكر ميكنم كه خروجي شما رو حالت hdmi باشه.....شما با همون hdmi وصل كن و تو تنظيمات display خروجي رو رو رو حالت كابل av بزار...تصويرت ميره و تقريبا" 20 ثانيه فرصت داري كه كابل av رو وصل كني...تست كن اين روشو ببين ميشه:46:

Rohallah_tavakoli
30-03-2010, 00:14
سلام دوستان ...

یه سوال داشتم..

همه ی بازی های ps3 رو میشه روی هارد نصب کرد یا فقط بعضی ها چنین قابلیتی رو داره؟

بعد که روی هارد نصب میشه همه ی بازی نصب میشه یا باز هم لنز کار میکنه؟

ممنون

A.IvI.I.N
30-03-2010, 00:29
فكر ميكنم كه خروجي شما رو حالت hdmi باشه.....شما با همون hdmi وصل كن و تو تنظيمات display خروجي رو رو رو حالت كابل av بزار...تصويرت ميره و تقريبا" 20 ثانيه فرصت داري كه كابل av رو وصل كني...تست كن اين روشو ببين ميشه:46:

هورااااااااا..... درست شد.خدا خیرت بده ایشالا:31::10::8:

SamGun
30-03-2010, 10:49
سلام دوستان ...

یه سوال داشتم..

همه ی بازی های ps3 رو میشه روی هارد نصب کرد یا فقط بعضی ها چنین قابلیتی رو داره؟

بعد که روی هارد نصب میشه همه ی بازی نصب میشه یا باز هم لنز کار میکنه؟

ممنون

سلام

نه , بعضی بازی ها نصب میشن که اونم باز در حین بازی با اینکه از روی هارد اجرا میشن کمک Optic رو میطلبن !

البته نصب بازی یک امر اجباری هست و بدون اون بازی RUN نمیشه !

الان مثلا بازیه MGS 4 برای هر ACT یک Part رو نصب میکنه که این part روی قبلی Replace میشه و الکی هارد رو اشغال نمیکنه.

CHEGUEVARA.
30-03-2010, 12:16
یه سوال هوش :31:

کسی میتونه به من بگه دسته ی PS3 وقتی با USB به کنسول وصل هست آیا باز هم داره از سیستم Blutooth استفاده میکنه یا نه !؟

دلیل هم بیاره !فكر ميكنم كه از بلوتوث استفاده بكنه.چون وقتي با usb دسته رو وصل ميكني هم شارژ ميشه و هم ميشه ازش استفاده كرد.دقيقا" مثل موبايل ميمونه كه اگه باطري توش نباشه با شارژر هم نميتوني روشنش كني.
البته يه راه دومي هم همست كه يه كابل usb خيلي بلند بگيري كه ديگه از محدوده بلوتوثه خارج بشه و بعد تست كني:31:

ManUtd$1366
30-03-2010, 12:58
کابل HDMI تو جعبه بود از اول؟
اخه HDMI که قرار بود که نباشه تو جعبش!
تو سایت خودش نوشته!!

Gamemaster
30-03-2010, 14:54
مگه كابل نداري؟

narotu
30-03-2010, 15:04
این کنسول چند درصد احتمال داره که امسال کپی خور بشه؟

ms368
30-03-2010, 15:08

بیخیال شو
با آپدیت های پشت سره هم امکانش نیست

ManUtd$1366
30-03-2010, 15:13
مگه كابل نداري؟

من خود ps3 رو هم ندارم الان،فقط خواستم بدونم کابله توش هس یا نه

Gamemaster
30-03-2010, 15:17
نه بابا اگه ميخاست بشه تا حالا ميشد

من خود ps3 رو هم ندارم الان،فقط خواستم بدونم کابله توش هس یا نه
نه نيست

ManUtd$1366
30-03-2010, 15:25
گرفتم trailer , واقعا عالی بود،یاد call 6 افتادم!
واقعا kill zone 2 محشره،نمیدونم قیمتشو،هر چی که هس همونقد انداختیم تو خرج دیگه:31:
بازم مرسی samgun

ManUtd$1366
31-03-2010, 15:32
واسه online gaming باید یه account تو psn داشته باشیم ، موقع ساختنش ادرس ، کد پستی ، شهر اینارو میخاد
کلا میشه تو ایران این account رو ساخت؟اگه میشه واسه ادرس و... چی باید بنویسیم!!
تو سایت ps نوشته واسه بازی آنلاین ایترنت با سرعت بالا نیاز داره،شما نمیدونید سرعت بالا یعنی چقدر؟

Hunter lord
31-03-2010, 15:36
قابل توجه PS3 داران عزیز :

جورج هاتز، جوانی که به‌واسطه H A C K کردن گوشی‌های تلفن‌همراه آی‌فون شهرتی جهانی برای خود دست و پا کرده و اخیرا با انتشار خبر H A C K کردن کنسول پلی‌استیشن3 به یکی از خبرسازترین چهره‌های صنعت بازی‌های رایانه‌ای تبدیل شده است با ارسال پیامی در بلاگ شخصی خود از کاربران پلی‌استیشن3 که به برنامه‌ی H A C K این کنسول علاقه دارند خواست از آپدیت 3.21 صرف‌نظر کنند.
هاتز ضمن محکوم کردن سیاست مسوولان سونی در حذف قابلیت استفاده از سیستم‌های عامل توسط پلی‌استیشن3 از دارندگان این کنسول خواست تا اطلاع بعدی از این بروز رسانی پرهیز کنند.

منبع : dbazinews

SamGun
31-03-2010, 23:09
قابل توجه PS3 داران عزیز :

جورج هاتز، جوانی که به‌واسطه H A C K کردن گوشی‌های تلفن‌همراه آی‌فون شهرتی جهانی برای خود دست و پا کرده و اخیرا با انتشار خبر H A C K کردن کنسول پلی‌استیشن3 به یکی از خبرسازترین چهره‌های صنعت بازی‌های رایانه‌ای تبدیل شده است با ارسال پیامی در بلاگ شخصی خود از کاربران پلی‌استیشن3 که به برنامه‌ی H A C K این کنسول علاقه دارند خواست از آپدیت 3.21 صرف‌نظر کنند.
هاتز ضمن محکوم کردن سیاست مسوولان سونی در حذف قابلیت استفاده از سیستم‌های عامل توسط پلی‌استیشن3 از دارندگان این کنسول خواست تا اطلاع بعدی از این بروز رسانی پرهیز کنند.

منبع : dbazinews

اونوقت رامتین جان این جورج احمق !! نگفته وقتی بازی های جدید نیاز به Update روز دارن اونو باید چیکار کرد !!!؟؟؟

بشینیم تا ایشون به مزاجش خوب بیاد که Update کنیم یا نه !!؟؟

ایشون هر وقت اومد کارهای خودش رو به صورت عملی رو کرد اونوقت درسته !! وگرنه حرف رو که همه میزنن !!

هر وقت اومد کاری کرد که بدون نیاز به update داشبورد بازی ها اجرا شدن اونوقت نظر بده.

Hunter lord
01-04-2010, 08:41
سلام دوستان کمی صبر داشته باشید .

من هم دیروز تعجب کردم ولی پس از خوندن بلاگ جورج فهمیدم عجب مخی داره .
فعلا فریم ویر های فعلی H A C K شده و آماده است و تنها مشکلی که جورج داره سیستم امنیتی حافظه دستگاه هستش که اونم گفته می تونم بر طرف کنم .
جورج هاتز PS3 را به یک PSP تشبیه کرده و گفته است که :
شاید خیلی ها بپرسند در صورتی که آبدیت جدید را انجام ندهیم بازی های جدید اجرا نمی شود . در صورتی که ما فریم ویر های قدیمی را پچ کرده . ( مثل PSP که الان با فریم ویر 5.3 بازی می کنیم ولی فریم ویر 6 هم اومده ! )
و همینطور گفته که من یقین دارم این کار خیلی سخت خواهد شد و حتی کسانی که PS3 خود را H A C K کنند از شبکه PSN بی بهره خواهند ماند .

فعلا آبدیت جدید که نصب نرم افزار روی مدل FAT رو برمی داره حصابی هاتز رو عصبانی کرده ؟ !

این مسایل شدیدا منو یاد روز هایی که قرار بود PSP 3000 بعد از یک سال H A C K بشه می اندازه ! پس نگران نباشید این مسخره بازی ها اون موقع هم وجود داشت .

Hunter lord
01-04-2010, 09:00
این جمله فوق العاده رو هاتز ساعت 1 شب به وبلاگش اضاف کرده :

For now, it looks like proxying the query for new firmwares is working. My investigation into 3.21 has begun.

یک راه حل هم برای وصل شدن به Network و آبدیت نشدن فریم ویر هم وجود داره !

Rohallah_tavakoli
01-04-2010, 09:39

For now, it looks like proxying the query for new firmwares is working. My investigation into 3.21 has begun.

آقا این جورج کارش درسته نمونش هم ه_ک آیفون اگه خالی نبسته باشه تا یک ماه دیگه ps3 کاملا ه_ک میشه!!!

در مورد آپدیت ها هم حرفش درسته و با پچ درست میشه!

به نظر شما اگه ه_ک شه قیمتش میره بالا؟؟ جدودا چقدر؟؟

J A V I D
01-04-2010, 11:19
این وسط چند تا مشکل وجود داره ، اول اینکه کلا پلی سه اسلیم ها رو -- نکرده خوب یه لشکر آدم اینجا رو هوا می مونن ، دوم با اومدن فریم ور جدید برای فت که ظاهرا امروز ریلیز شده یا حداقل قرار بود امروز ریلیز شه ! ( هنوز به PSN وصل نشدم ببینم پیغام آپدیت می ده یا نه تو سایت سونی هم هنوز آخرین آپدیت رو 3.15 نوشته ولی گفتن که اول آپریل که امروز باشه 3.21 ریلز می شه برای فت تو خود بلاگ پلی استیشن نوشته شده دلیلشم مسائل امنیتی ذکر شده ! ) یه سری هم این وسط می رن کنار که خواسته یا نخواسته آپدیت می کنن که کنسولشون رو نمی تونن دیگه با روش ایشون کپی خور کنن البته اگه کاری صورت بگیره ! می مونن یه تعداد کمی که بدرد نمی خوره ! من که بی خیال این بشرم آپدیتم اومده باشه آپدیت می کنم ... اصلا به نظر من کل حال پلی استیشن سه به اوریجینال بودنه بازیاشه ! اگه یه سال زود تر اینکارو کرده بود خوب بود ولی الان به نظرم دیگه خیلی فایده نداره ......... الان تنها خدمتی که این فرد به نظر من به جامعه پلی سه باز ها کرده اینه که باعث شد قابلیت نصب OS از پلی سه های فت حذف شه !!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی نه تنها مفید نبوده بلکه به ضررمونم کار کرده !

این آقا قبلا فرموده بودند هکشون طوری که سونی با دادن فریم ور نمی تونه جلوش رو بگیره در حالی که الان به سادگی جلوش رو گرفت لازم به ذکره در صورتی که شما به فریم ور جدید آپدیت نکنید دیگه نمی تونید به PSN وصل بشید و آنلاین بازی کنید و DLC ها اینا رو بگیرید ....

البته به این موضوع هم دقت داشته باشید که ممکنه این دروغ اول آپریل باشه !!!!با توجه به این موضوع که هیچ آپدیت جدیدی تا الان روی سایت پلی استیشن گذاشته نشده

توضیحات فریم ور 3.21 تو وبلاگ پلی استیشن :

یه چیز دیگه هم که هست ممکنه این جناب جرجم خواسته دروغ اول آپریلش پر رنگ تر باشه زود تر گفته -- کرده ! الانم همچین گنده نوشته به فریم ور جدید آپدیت نکنید !

وبلاگ رسمی جورج جون ! در مورد -- پلی استیشن سه :

light
01-04-2010, 11:55
بهترين بازي مثل killzone2 كدومه بگيرم ؟

SamGun
01-04-2010, 12:04
آقا این جورج کارش درسته نمونش هم ه_ک آیفون اگه خالی نبسته باشه تا یک ماه دیگه ps3 کاملا ه_ک میشه!!!

در مورد آپدیت ها هم حرفش درسته و با پچ درست میشه!

به نظر شما اگه ه_ک شه قیمتش میره بالا؟؟ جدودا چقدر؟؟

روح ا... جان فکر نمیکنم مقایسه کردن یک دستگاه جیبی مثل آیفون با CPU 600 mhz با یک دستگاه Cpu 8core 3.2Ghz کار درستی باشه !!

ایشون هنوز خیلی مشکلات داره واسه کارش !

سلام دوستان کمی صبر داشته باشید .

من هم دیروز تعجب کردم ولی پس از خوندن بلاگ جورج فهمیدم عجب مخی داره .
فعلا فریم ویر های فعلی H A C K شده و آماده است و تنها مشکلی که جورج داره سیستم امنیتی حافظه دستگاه هستش که اونم گفته می تونم بر طرف کنم .
جورج هاتز PS3 را به یک PSP تشبیه کرده و گفته است که :
شاید خیلی ها بپرسند در صورتی که آبدیت جدید را انجام ندهیم بازی های جدید اجرا نمی شود . در صورتی که ما فریم ویر های قدیمی را پچ کرده . ( مثل PSP که الان با فریم ویر 5.3 بازی می کنیم ولی فریم ویر 6 هم اومده ! )
و همینطور گفته که من یقین دارم این کار خیلی سخت خواهد شد و حتی کسانی که PS3 خود را H A C K کنند از شبکه PSN بی بهره خواهند ماند .

فعلا آبدیت جدید که نصب نرم افزار روی مدل FAT رو برمی داره حصابی هاتز رو عصبانی کرده ؟ !

این مسایل شدیدا منو یاد روز هایی که قرار بود PSP 3000 بعد از یک سال H A C K بشه می اندازه ! پس نگران نباشید این مسخره بازی ها اون موقع هم وجود داشت .
جواب بالا :31:

(مقایسه ی این 2 تا کمی غیر عقلانیه)

البته اگه بلافاصله BAN نشیم !!

بهترين بازي مثل killzone2 كدومه بگيرم ؟

Metal Gear Solid 4
God Of War 3
Uncharted 2

Gamemaster
01-04-2010, 12:29
كسي بازي Just Cause 2 گرفتهيه ندا بده به من:31:

Gamemaster
01-04-2010, 12:37
PlayStation®3 system software update version 3.21

3.212010-04-01

An update to the PS3™ system software was released on April 1, 2010. You can use this update to upgrade your system software to version 3.21.

PlayStation®Network

Main features in system software update version 3.21

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2414
Settings
The [Install Other OS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])] and [Default System ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])] features have been deleted.

Other

The playback quality of some PlayStation® format software that is downloaded (as a purchase or for free) from PlayStation®Store has been improved.
A security patch was added to address security vulnerabilities that may occur when playing MP4 format video files.

J A V I D
01-04-2010, 12:54
خوب الان دیگه رسما معلوم شد دروغ اول آپریل نبود من برم آپدیت کنم .....

Hunter lord
01-04-2010, 13:28
این جمله رو هاتز تو وبلاگش گذاشته :

CFW is almost done guys, i just need you to be patience, im currently unlocking the ps3 key roots to make it compatible with every ps3, tomorrow it must be complete.

امید هست که روی اسلیم هم اجرا شه .

---------- Post added at 01:28 PM ---------- Previous post was at 01:25 PM ----------

خوب الان دیگه رسما معلوم شد دروغ اول آپریل نبود من برم آپدیت کنم .....

پشیمون می شی از ما گفتن بود .

اگه دروغ بود 2199 نفر براش پیغام تبریک نمی دادند و این همه آدم سرور های سونی را برای PSN و آبدیت نشدن فریم ویر دور نمی زدند .

Hunter lord
01-04-2010, 13:37
این وسط چند تا مشکل وجود داره ، اول اینکه کلا پلی سه اسلیم ها رو -- نکرده خوب یه لشکر آدم اینجا رو هوا می مونن ، دوم با اومدن فریم ور جدید برای فت که ظاهرا امروز ریلیز شده یا حداقل قرار بود امروز ریلیز شه ! ( هنوز به PSN وصل نشدم ببینم پیغام آپدیت می ده یا نه تو سایت سونی هم هنوز آخرین آپدیت رو 3.15 نوشته ولی گفتن که اول آپریل که امروز باشه 3.21 ریلز می شه برای فت تو خود بلاگ پلی استیشن نوشته شده دلیلشم مسائل امنیتی ذکر شده ! ) یه سری هم این وسط می رن کنار که خواسته یا نخواسته آپدیت می کنن که کنسولشون رو نمی تونن دیگه با روش ایشون کپی خور کنن البته اگه کاری صورت بگیره ! می مونن یه تعداد کمی که بدرد نمی خوره ! من که بی خیال این بشرم آپدیتم اومده باشه آپدیت می کنم ... اصلا به نظر من کل حال پلی استیشن سه به اوریجینال بودنه بازیاشه ! اگه یه سال زود تر اینکارو کرده بود خوب بود ولی الان به نظرم دیگه خیلی فایده نداره ......... الان تنها خدمتی که این فرد به نظر من به جامعه پلی سه باز ها کرده اینه که باعث شد قابلیت نصب OS از پلی سه های فت حذف شه !!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی نه تنها مفید نبوده بلکه به ضررمونم کار کرده !

این آقا قبلا فرموده بودند هکشون طوری که سونی با دادن فریم ور نمی تونه جلوش رو بگیره در حالی که الان به سادگی جلوش رو گرفت لازم به ذکره در صورتی که شما به فریم ور جدید آپدیت نکنید دیگه نمی تونید به PSN وصل بشید و آنلاین بازی کنید و DLC ها اینا رو بگیرید ....

البته به این موضوع هم دقت داشته باشید که ممکنه این دروغ اول آپریل باشه !!!!با توجه به این موضوع که هیچ آپدیت جدیدی تا الان روی سایت پلی استیشن گذاشته نشده

توضیحات فریم ور 3.21 تو وبلاگ پلی استیشن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه چیز دیگه هم که هست ممکنه این جناب جرجم خواسته دروغ اول آپریلش پر رنگ تر باشه زود تر گفته -- کرده ! الانم همچین گنده نوشته به فریم ور جدید آپدیت نکنید !

وبلاگ رسمی جورج جون ! در مورد -- پلی استیشن سه :

این نظریه شما کلا اشتباهه .

الان توی وبلاگ جورج همه دارن از روشی که برای دور زدن PSN هست استفاده می کنند . پس در این صورت کسانی که می خواهند PS3 هاشون H A C K بشه این کار رو انجام نمی دن .

هاتز اعلام کرد داره روی فریم ویر 3.21 و اجرای اون روی اسلیم هم کار می کنه .

پس می شه نتیجه گرفت که خیلی ها این آبدیت رو انجام نخواهند داد .

اگه نمی تونید یک هفته وایسید و PS3 تون رو آبدیت کنید ! ولی یقینا پشیمون خواهید شد زمانی که این کنسول H A C K بشه . و اون وقت قیافه ی ما این جوری می شه :21:

J A V I D
01-04-2010, 14:12
اول از همه من بگم دوستان ما اینجا صرفا نظراتمون رو می گیم ، هر کس نظری داره و نظرش قابل احترام ...

هر وقت اومد اسلیم رو -- کرد ، هر وقت بازی های کپی پلی سه تو بازار زیاد شد و قیمتش معقول ، می رم یه اسلیم -- شده می خرم که باهاش نخوام آنلاین شم ... من بیشتر با پلی سه آنلاین بازی می کنم این کنسول هم اگه -- بشه به احتمال قوی موج بن را می افته توش مثل ایکس باکس نمی خوام سیستم اوریجینال این یکی رو بهم بریزم ، ولی من چشمم آب نمی خوره که یه هفته ای این آقا همه چی رو -- کنه بره که بخوام یه هفته صبر کنم برای آپدیت کردن ، شایدم کرد کی به کیه من خودم کسی بودم که اعتقاد داشتم پلی سه وقت بیاد نهایت سه ماه بعد -- می شه که نشد کلی صبر کردیم -- شه بعدا بخریم دیدیم نه مثل اینکه خبری نیست که آخر خریدیم !

این بشر که اینقدر شاخه به نظرم بهتره بره فریم ور جدید ایفون رو -- کنه خیلی بهتره ، چون کلی ملتم اون ور رو هوا موندن ! اگرم می گم می رم اسلیم -- شده می خرم چون مطمئنا اگه کنسول کامل -- شه دیگه بازی اوریجینال تو ایران گیر نمی آد و گرنه عمرا همچین کاری نمی کردم ...

به نظر من سونی بالاخره هر جور که شده زورچپونی جلو -- رو می گیره همونطور که جلو PSP رو گرفت ، همین جناب نابغه فرموده بودند که روش هکشون طوری که سونی با دادن فریم ور جدید نمی تونه جلوش رو بگیره حالا ، پست زده به فریم ور جدید آپدیت نکنید !!! تا من بشینم هکش کنم ! فکر نکرده بود دست بالای دست بسیاره !

PSP GO هم که تازه اومده بود کلی ملت جو دادن -- شد ولی با گذشت یه سال هنوز نمی شه بازی کپی روش اجرا کرد ...

راستی شما هم می تونی از همین الان قیافت رو برای ما :21: بکنی ، چون من آپدیت کردم تموم شد رفت پی کارش ...

ولی بازم می گم شاید همین فردا کامل -- شد که منم اگه همچین اتفاقی بیافته همین فردا می رم یه اسلیم می خرم ، دنیای کامپیوتر ثابت کرده توش نمی شه حرفی رو با قاطعیت گفت همونطور که اول پستم گفتم فقط می شه نظر داد ... و نظر هر کس قابل احترامه ...

با تشکر

ManUtd$1366
01-04-2010, 15:06
بچه ها
واسه online gaming باید یه account تو psn داشته باشیم ، موقع ساختنش ادرس ، کد پستی ، شهر اینارو میخاد
تو سایت ps نوشته واسه بازی آنلاین ایترنت با سرعت بالا نیاز داره،شما نمیدونید سرعت بالا یعنی چقدر؟
اگه یه توضیحاتی هس که خیلی مهمه و من نپرسیدم لطف کنید اونارم بگین

J A V I D
01-04-2010, 16:03
بچه ها
اگه یه توضیحاتی هس که خیلی مهمه و من نپرسیدم لطف کنید اونارم بگین

بله می شه ساخت مشکلی نداره ! من با ADSL 256 هم که تست کردم مشکلی نداشته واسه آنلاین بازی کردن با 128 م شنیدم راحت می شه بازی کرد ولی تست نکردم ... فقط هر چی سرعت ننتون پایین تر باشه برای آپدیت بازی ها احتمالا اذیت بشید مخصوصا اگه حجم آپدیت یه بازی زیاد باشه .......

Hunter lord
01-04-2010, 18:45
نظر شما محترم هستش ولی باید توجه کنید بعضی نظرات دوستان باعث ناامیدی و یاس در کسانی می شه که امید به H A C K این کنسول دارند .

PSP 3000 هم بعد از یک سال H A C K شد حالا اینم ممکن H A C K بشه .

من به هاتز امید دارم .

این هکر مثل Davee به فکر شهرت نیست .

خدمت دوستان که چند عدد باگ خفن توی فریم ویر PSP GO دیده شده که نزدیکه این کنسول هم H A C K بشه !!!

ManUtd$1366
01-04-2010, 20:12
منم به نظرم زیاد دنبال -- نباشیم بهتره ، آدم همینجوری تو دنیای بازی آنلاین گم میشه،بازی یه شکل دیگه پیدا میکنه
یه بازی هم اینجوری آدم بازی کنه همیشه تازگی داره
به علاوه به نظرم این هم یه تجربه ی جدیده،خیلی مشکلی ندارم با بازی ارجینال گرفتن.
اینم نظر من!

Hunter lord
01-04-2010, 20:22
حالا تا دیروز دوستان همه در فکر H A C K شدن PS3 بودند امروز که شد طرفدار بازی اورجینال شدند !

شاید شما خودت مایه دار باشی ولی من و امثال من نمی تونن 90 هزار تومان پول بازی بدهند .

من خودم PS3 داشتم ولی قیمت بالای بازی ها پدر من رو در اورد . سرم کلاه گذاشتن و بازی که شده 19 $ رو بهم 55 هزار تومان انداختند . همین طور خیلی دیگه از دوستان من رو .

حدود چند هزار نفر فقط در کشور هایی که قانون کپی رایت توشون رعایت می شه منتظر عمل هاتز هستند .
حالا ایران و چین و روسیه و . .. . . . .. بماند !

J A V I D
01-04-2010, 21:26
نظر شما محترم هستش ولی باید توجه کنید بعضی نظرات دوستان باعث ناامیدی و یاس در کسانی می شه که امید به H A C K این کنسول دارند .

PSP 3000 هم بعد از یک سال H A C K شد حالا اینم ممکن H A C K بشه .

من به هاتز امید دارم .

این هکر مثل Davee به فکر شهرت نیست .

خدمت دوستان که چند عدد باگ خفن توی فریم ویر PSP GO دیده شده که نزدیکه این کنسول هم H A C K بشه !!!

اصلا مگه قراره نظر ما ملت رو خوشحال کنه ، حالا مثلا من بگم -- نمی شه یا دوست ندارم -- شه این جورجی دست از کارش می کشه ! این از اون حرفا بودا !!!!!!!!!!!! بگذریم بهتره تاپیک داره می ره به یه جاهای دیگه که نباید بره ...

دوستان کسی جایی می شناسه گیم کارت اروپا بفروشه ( برای خرید از PSN) ، من هر جا پرسیدم همه آمریکا داشتن ...

ManUtd$1366
02-04-2010, 09:19
حالا تا دیروز دوستان همه در فکر H A C K شدن PS3 بودند امروز که شد طرفدار بازی اورجینال شدند !

شاید شما خودت مایه دار باشی ولی من و امثال من نمی تونن 90 هزار تومان پول بازی بدهند .

من خودم PS3 داشتم ولی قیمت بالای بازی ها پدر من رو در اورد . سرم کلاه گذاشتن و بازی که شده 19 $ رو بهم 55 هزار تومان انداختند . همین طور خیلی دیگه از دوستان من رو .

حدود چند هزار نفر فقط در کشور هایی که قانون کپی رایت توشون رعایت می شه منتظر عمل هاتز هستند .
حالا ایران و چین و روسیه و . .. . . . .. بماند !

زیاد لازم این بحث رو کش بدیم،فقط اینو بگم که مایه دار بودن من در حدیه که تازه آخر هفته ی دیگه میخام پلی 3 بگیرم و هنوز نمیدونم پول بازیش و دسته ی اضافی رو از کجا بیارم!

ما یه آشنا تو چین داریم ،اگه به اون بگم پلی3 بیاره خیلی فرقی داره با اینجا یا نه!
موندم که بگم بش یا نه!!!راهنمایی لطفا

J A V I D
02-04-2010, 09:32
به نظر من تو ایران مغازه دارها رو پلی سه بیشتر رو بازی هاش سود می کنن تا خود کنسول یعنی فکر می کنم خیلی فرقی نداشته باشه ،می تونید از آشناتون قیمت بگیرید اینجا هم قیمت بگیرید ببیند براتون صرف داره یا نه ، البته اگه از اونجا براتون بیارن ریجیونش سه می شه ولی اینجا می تونید ریجیون دو بگیرید ، البته برای اجرای بازی ها فرقی نداره ولی من کلا با ریجیون سه ها مشکل دارم !!!!

amirchifekkardi
02-04-2010, 19:51
یک سوال دسته ی USB به PS3 وصل می شه دیگه؟ دسته ی من (مدل fgp-666 ) که با blue tooth کار می کنه(بدون سیم هست ولی ----- داره که با usb به کامپیوتر وصل می شه) توی بازی های shooter اول شخص نمی شه ازش استفاده کرد ولی تمام دکمه هاش کار می کنه از کنترل پنل چک کردم درایورش رو هم نصب کردم
حالا این دسته تمام دکمه هاش تو PS3 کار می کنه؟یعنی با این دسته تو PS3 می شه بازی shooter انجام داد؟

amirchifekkardi
02-04-2010, 19:59
اینم عکسش هست:

J A V I D
02-04-2010, 22:15
فکر نکنم کار کنه ..... دسته USB معمولی سیم دار قبلا تست کردم کار می کرد ، ولی حال نمی داد دکمه هاش خیلی خر تو خر شناخته بود ! البته می گن رو فریم ور جدید کار نمی کنه ، من دیگه تست نکردم ...

Hunter lord
03-04-2010, 13:47
دوستان من تصمیم خودم رو گرفتم حتی اگه PS3 دیگه H A C K نشه من بازم می خرم .

به نظر شما برای روز اول این بازی ها خوبه بخرم :

Metal gear solid 4
God of war collaction
Uncharted 2

اگه بازی بهتری می شناسین بگید با یکی از بازی ها جا به جا کنم .

این بازی God of war collaction ارزش خریدن رو داره ؟ یا به جاش Heavy rain یا Killzone رو بگیرم !( من شماره 2 رو نصفه بازی کردم و شماره 1 رو اصلا )

فقط چون از ایران نمی خوام بخرم باید کدوم ریجن رو بگم برام بیارن ؟ ایا موقع خرید بازی ها هم باید ریجنشون رو نگاه کنم ؟

golabi2
03-04-2010, 14:11
آره میشه ولی خب Component's حداکثر از 1080i پشتیبانی میکنه ( فقط بعضی TV ها میتونن از 1080p استفاده کنن با این کابل)
و دیگه اینکه Refresh تصاویر تو این کابل کند تر از HDMI هست ,چون شما به جای داشتن یک کابل از چندین سیم مجزا دارید استفاده میکنید که هر کدوم اطلاعات خودشون رو میفرستن.

ببخشین فرق 1080i با 1080p چیه!؟:46:

---------- Post added at 02:11 PM ---------- Previous post was at 02:08 PM ----------

Metal gear solid 4
God of war collaction
Uncharted 2

این بازی God of war collaction ارزش خریدن رو داره ؟ یا به جاش Heavy rain یا Killzone رو بگیرم !( من شماره 2 رو نصفه بازی کردم و شماره 1 رو اصلا )

فقط چون از ایران نمی خوام بخرم باید کدوم ریجن رو بگم برام بیارن ؟ ایا موقع خرید بازی ها هم باید ریجنشون رو نگاه کنم ؟
به نظرمن Heavy Rain روبگیر در درجه دوم کلیزون2،من خودم اصلا خوشم از God Of War نمیاد!ریجنش که فرقی نداره،ولی ببین ریجن دستگاهت چیه بگو باهمون ریجن برات بیارن!واسه اطمینان خودت!

Bs_panzer
03-04-2010, 14:41

Metal gear solid 4
God of war collaction
Uncharted 2

دوست من اگه مولتی پلیر بازی می کنی یه Bad company 2 هم بگیر ! killzone 2 رو حتما بگیر
gow : c هم بله برای حال کردن با 3 حتما باید 1 و 2 رو بازی کرده باشین :دی
هوی رین هم یکم حوصله میخواد البته هنوز نخریدمش

به نظرمن Heavy Rain روبگیر در درجه دوم کلیزون2،من خودم اصلا خوشم از God Of War نمیاد!ریجنش که فرقی نداره،ولی ببین ریجن دستگاهت چیه بگو باهمون ریجن برات بیارن!واسه اطمینان خودت!

i فکر کنم تا 60 فریم هست ولی p 25 فریم بازم دقیق نمی دونم تا اونجایی که می دونستم بهتون گفتم

دوست من هر کی یه نظری داره شاید gow دوست داشته باشن

Hunter lord
03-04-2010, 14:54
ممنون از هر دو دوست

این Killzone یعنی انقدر با حاله ! من که یک بار بازی کردم حال نکردم با حاش !

ولی حالا که می گید می گیرمش :

پس حالا این ها رو می گیرم :

Killzone 2
Uncharted 2
God of war collaction

Heavy rain و metal gear solid 4 رو هم اجاره می کنم .

بازم ممنون .

Gamemaster
03-04-2010, 15:18
به چند نفر براي تورنومنت PsN لازم داريم هركي تمايل داره بهم خبر بده

Bs_panzer
03-04-2010, 18:32
تا چه بازی باشه من Bad compnay 2 و killzone هستم

اگه بازی دیگه هم هست بگید شاید بتونم کمک کنم فقط MAG ندارم

amirchifekkardi
03-04-2010, 18:38
فکر نکنم کار کنه ..... دسته USB معمولی سیم دار قبلا تست کردم کار می کرد ، ولی حال نمی داد دکمه هاش خیلی خر تو خر شناخته بود ! البته می گن رو فریم ور جدید کار نمی کنه ، من دیگه تست نکردم ...
عزیز گفتم که دستهی منم blue tooth هست و رسیورش هست(رسیورش هم usb هست)
ولی از همین پستت جوابمو گرفتم
ممنون

CHEGUEVARA.
03-04-2010, 20:47
ببخشین فرق 1080i با 1080p چیه!؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فكر كنم جواب اين سوالت اين باشه:
فرقشون در اینه که i از تصاویر هاشوری نصفه ساحته شده که با فریم بعدی تکمیل میشود ولی p یک تصویر کامل است. پس در نهایت p دو برابر اطلاعات تصویری دارد و بهتر است. تصاویر i با فیلتر خاصی که نیاز به پردازش دارند موقع پخش به p تبدیل می شوند یعنی de-interlaced میشن.

underali
05-04-2010, 08:29
با سلام به دوستان
شما تا حالا قسمت زندگي مجازي در ps3 را ديديد.؟ واقعا زيبا و دل نشين است
كي تا حالا دمو بازي براي ps3 دانلود كرده؟ آيا امكان رايت اين دموها بروي سي دي يا دي وي دي يا ريختن آنها درون فلش هست؟

J A V I D
05-04-2010, 09:08
با سلام به دوستان
شما تا حالا قسمت زندگي مجازي در ps3 را ديديد.؟ واقعا زيبا و دل نشين است
كي تا حالا دمو بازي براي ps3 دانلود كرده؟ آيا امكان رايت اين دموها بروي سي دي يا دي وي دي يا ريختن آنها درون فلش هست؟

من یه بار زندگی مجازی رو نصب کردم ، ولی به علت کمبود فضای هارد پاکش کردم ، چیز جالبی ولی بدیش اینه هر جا که بخوای بری می شینه اونجا رو دانلود می کنه که با توکه به سرعت های اینترنت ما حال نمی ده !

دمو هم من یکی دو بار دانلود کردم ، تا جایی که من می دونم نمی شه ریختشون رو فلش یا رایتشون کرد ...

STON-COLD
05-04-2010, 09:11
تو ایران میشه انلاین بازی کرد؟؟؟؟؟؟
ps اخر -- شد یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟

A.N.A.P
05-04-2010, 12:03
چرا نشه !!!

-- شد ولی زیاد دلتو مثل بعضیا خوش نکن !!!

STON-COLD
05-04-2010, 12:14
در کل به نظرم ps3 برای کشور ما که یک دلار برابر 10000 ریال هست خیلی گرون باشه:21:

ps4 دیگه کلا -- نخواهد شد
xbox هم معلوم نیست

pc هم Assassin's Creed II
هنوز بعد از چند ماه کامل کرک نشد

:18::18::18::18::18::18:
:27:

Bs_panzer
05-04-2010, 14:27
در کل به نظرم ps3 برای کشور ما که یک دلار برابر 10000 ریال هست خیلی گرون باشه:21:

ps4 دیگه کلا -- نخواهد شد
xbox هم معلوم نیست

pc هم Assassin's Creed II
هنوز بعد از چند ماه کامل کرک نشد

:18::18::18::18::18::18:
:27:
تمامي سوالات و مباحث در مورد Ps3 (فقط در اينجا)

STON-COLD
05-04-2010, 14:38
تمامي سوالات و مباحث در مورد Ps3 (فقط در اينجا)
:31:---------:27:

Hunter lord
05-04-2010, 14:41
چرا نشه !!!

-- شد ولی زیاد دلتو مثل بعضیا خوش نکن !!!

بعضیا منظورت منم !

عرض شما بگم که 12 تا بازی به همراه دوستم خریدیم 350 هزار تومان .

پس دیگه H A C K شدنش برام مهم نیست !

Big-Boss
05-04-2010, 14:45

بله آنلاین میشه

نمونه هایی از -- کردن کنسول های نسل حاضر (البته اطلاعات من کامل نیست ممکنه خیلی از این مسائل حل شده باشه) :
psp:
بوردهای جدیدش -- نمیشه
بوردهای سری کمی قبل -- میشه ولی موقت
فمویرهای جدید -- نشده مجبور به پچ کردن بازی هستیم مشکل پچ هم که با آپدیت حل بشه بعضی بازی ها جواب میده
نمیشه آنلاین بازی کرد
خیلی از موارد منجر به بریک کلی دستگاه شده
دستگا هایی قدیمی نایاب شده قیمت دسته دومشون از نو جدید گرونتره
خیلی ها الان psp شون کاملا بلا استفاده شده و فعلا راهی برای درست کردنش نیست
و...

xbox360:
بن کردن کنسول و بن شدن هارد
چنیدن ماه انتظار برای آپدیت های جدید
هزینه کردن برای هر آپدیت چون بایدبه وسیله افراد متخصص انجام بشه
بعضی شهرستانی ها باید برای هر بار دستگاه رو بفرستان تهران آپدیت کنن دوباره براشون بفرستن
یه دفعه دیدی دوباره موج جدید بن شروع شد
و...

wii:
آپدیت خودکار بعضی بازی ها و بریک شدن کنسول (ورژن های قبلی این مشکل رو داشتن)
هزینه کنسول -- شده نزدیک دوبرابر قیمت جهانی کنسول
دستگاه های جدید روش های جدید -- می خواد سخت افزاری نرم افزاری و....
و...

با این آپدیت ها و عرضه هر چند ماه یه بار فرمویر جدید و انتظار برای هکش و اینکه جواب بده یا نه یا برای کنسول مشکلی پیش نیاد

PS3 هم کاملا اگه -- بشه همین مشکلات رو داره حداقلش مثل psp نمیشه با فمویر -- شدش آنلاین بازی کرد.
اونقدر هزینه و معایب الان این -- کردن داره که شاید -- نشدن و تهیه بازی اورجینال مخصوصا برای استفاده آنلاین به صرفه تر و منطقی تر هستش

Hunter lord
05-04-2010, 14:46
واقعا دسته های PS3 معجزه هستند . هم این قابلیت جالب Sixaxis رو دارند . ( حیف که زیاد ازش استفاده نمی شه )

و هم شارژ کردنشون راحته و از همه مهمتر بازی کردن باهاش راحته .

یک سول داشتم :

من دسته PS3 رو می خوام شارژ کنم با USB . آیا می تونم به خود PS3 وصلش کنم و آیا اگه دستگاه خاموش باشه می شه شارژش کرد ؟

Gamemaster
05-04-2010, 17:19
هم با دستگاه هم با پي سي ميشه شار كرد
در حالت خاموش نميشه

S.Y.K
05-04-2010, 17:24
واقعا دسته های PS3 معجزه هستند . هم این قابلیت جالب Sixaxis رو دارند . ( حیف که زیاد ازش استفاده نمی شه )

و هم شارژ کردنشون راحته و از همه مهمتر بازی کردن باهاش راحته .

یک سول داشتم :

من دسته PS3 رو می خوام شارژ کنم با USB . آیا می تونم به خود PS3 وصلش کنم و آیا اگه دستگاه خاموش باشه می شه شارژش کرد ؟

آره رامتین جان کلا قابلیت بسیار جالبیه SIXAXIS
در بازی های اختصاصی زیاد استفاده میشه.مثلا Uncharted 1 خیلی جالب بود.اواخر بازی با یه سری موجودات وحشی رو برو میشدیم بعد اگه در کشتنشون کند عمل می کردیم نزدیک می شدن و شیرجه می زدن روی ناتان (کاراکتر اصلی بازی) اینجا بود که برای اینکه ناتان این موجودات رو پرتاب کنه باید با تکان دادن سریع دسته باعث پرتاب شدن اونها می شدیم که این حرکت واقعا آدمو در جو بازی قرار می داد و هیجان رو چندین برابر می کرد !
در Kill Zone 2 بمب گذاری با استفاده از قابلیت SIXAXIS انجام می شد یا چرخاندن یک اهرم !
در Heavy Rain هم شاهد اوج استفاده از قابلیت SIXAXIS در دسته های PS3 بودیم که حتی گاهی اوقات در حین سیستم QTE یا همون دکمه زنی باید خود دسته رو به پایین حرکت می دادید یا دسته رو به سرعت به چپ و راست حرکت می دادید.
فقط تنها چیزی که واقعا تعجب بر انگیز بود این بود که در God of War 3 شاهد استفاده از قابلیت SIXAXIS دسته ها نبودیم!
اما در رابطه با سوال ها
بله برای شارژ کردنش میتونی به خود PS3 از طریق USB وصل بشه
اما زمانی که کنسول روشنه.زمانی که خاموشه شارژ نمیشه.حدود 1.30 تا 2 ساعت برای شارژ دسته ها زمان لازمه و 3-4 ساعت مداوم دسته ها کار میکنه.البته این زمان ممکنه دقیق نباشه چون دقیقا بهش توجهی نکردم اما زمان زیادی شارژ رو نگه می داره.
هر چند که در حین بازی هم می تونید با اتصال دسته به PS3 هم بازی کنید و هم دسته رو شارژ کنید

Bs_panzer
05-04-2010, 19:01
قیمت GOW 3 اقت کرده 65 آکبند باز 50-55

smohammadm
05-04-2010, 21:11
آقا من دیروز قیمت گرفتم 120 slim رو میگفتن 375 !!!!
از کل مغازههای لباف سوال کردم ، فتحی اسم مغازش چیه؟کدوم طبقس؟

A.N.A.P
05-04-2010, 21:11
بعضیا منظورت منم !

عرض شما بگم که 12 تا بازی به همراه دوستم خریدیم 350 هزار تومان .

پس دیگه H A C K شدنش برام مهم نیست !
بنده نام بردم ؟؟؟

مبارکه !!!

SamGun
05-04-2010, 21:33

---------- Post added at 02:11 PM ---------- Previous post was at 02:08 PM ----------.
محمد رضا جان توضیح دادن :

فكر كنم جواب اين سوالت اين باشه:
فرقشون در اینه که i از تصاویر هاشوری نصفه ساحته شده که با فریم بعدی تکمیل میشود ولی p یک تصویر کامل است. پس در نهایت p دو برابر اطلاعات تصویری دارد و بهتر است. تصاویر i با فیلتر خاصی که نیاز به پردازش دارند موقع پخش به p تبدیل می شوند یعنی de-interlaced میشن.

و خودم هم اضافه کنم که Refreshing تصاویر در (P (Progressive سریع تر از (i (Interlace هست که البته خیلی محسوس نیست ولی تأثیر گذاره

Metal gear solid 4
God of war collaction
Uncharted 2

رامتین جان حتما Region PAL بگیر . چون UC و J توی خاور میانه ممنوع شده و اگه هم باشه قاچاق هست ! در ضمن اگه فیلم BlueRay دستت بیاد ممکنه توی UC یا J اجرا نشه.

قیمت GOW 3 اقت کرده 65 آکبند باز 50-55

خسته نباشی داداش گلم !!!

من جزو 5 نفر اولی بودم که این شاهکارو رو خریدم , اونم به همین قیمت !!!

شما مطمئن باش کردن تو پاچه ی همتون !!

Hunter lord
06-04-2010, 14:41
آره رامتین جان کلا قابلیت بسیار جالبیه SIXAXIS
در بازی های اختصاصی زیاد استفاده میشه.مثلا Uncharted 1 خیلی جالب بود.اواخر بازی با یه سری موجودات وحشی رو برو میشدیم بعد اگه در کشتنشون کند عمل می کردیم نزدیک می شدن و شیرجه می زدن روی ناتان (کاراکتر اصلی بازی) اینجا بود که برای اینکه ناتان این موجودات رو پرتاب کنه باید با تکان دادن سریع دسته باعث پرتاب شدن اونها می شدیم که این حرکت واقعا آدمو در جو بازی قرار می داد و هیجان رو چندین برابر می کرد !
در Kill Zone 2 بمب گذاری با استفاده از قابلیت SIXAXIS انجام می شد یا چرخاندن یک اهرم !
در Heavy Rain هم شاهد اوج استفاده از قابلیت SIXAXIS در دسته های PS3 بودیم که حتی گاهی اوقات در حین سیستم QTE یا همون دکمه زنی باید خود دسته رو به پایین حرکت می دادید یا دسته رو به سرعت به چپ و راست حرکت می دادید.
فقط تنها چیزی که واقعا تعجب بر انگیز بود این بود که در God of War 3 شاهد استفاده از قابلیت SIXAXIS دسته ها نبودیم!
اما در رابطه با سوال ها
بله برای شارژ کردنش میتونی به خود PS3 از طریق USB وصل بشه
اما زمانی که کنسول روشنه.زمانی که خاموشه شارژ نمیشه.حدود 1.30 تا 2 ساعت برای شارژ دسته ها زمان لازمه و 3-4 ساعت مداوم دسته ها کار میکنه.البته این زمان ممکنه دقیق نباشه چون دقیقا بهش توجهی نکردم اما زمان زیادی شارژ رو نگه می داره.
هر چند که در حین بازی هم می تونید با اتصال دسته به PS3 هم بازی کنید و هم دسته رو شارژ کنید

ممنونم

دسته PS3 و کلا همه چیزش عالیه و هیجانی .

همسایه پایینی ما PS3 فروخت x360 خرید بعد از یک روز دوباره فروخت ! گفتم چرا ؟ گفت دسته های PS3 راحت تر و بهتر از هر نظر هستند و کسی که Ps3 داره دنبال X360 نمی ره !

راستی برای شارژ کردن دسته USB های مخصوص لازمه ؟

بازم ممنون

Gamemaster
06-04-2010, 14:57
داخل جعبش هست

underali
06-04-2010, 15:41
دوستان اين ps3 با اين امكانات چند خوبه خريده باشم؟
ps3 كاركرده با هارد 40 و دو عدد دسته sixasix اصلي و يك فيفا 09 كاركرده داراي ريجن 3 j
--------------
يك سوال ديگه بعضي از اين بازي هاي دمو كه دانلود ميكنم بعد از خروج از بازي دستگاه ريبوت مي شود مشكل از چيه ؟

underali
06-04-2010, 16:21
دوستان آيا playstiation movie control با دوربين توي ايران هست يا نه ؟
اگه هست قيمتش چنده؟

!As@d
06-04-2010, 16:39
آقا من دیروز قیمت گرفتم 120 slim رو میگفتن 375 !!!!
از کل مغازههای لباف سوال کردم ، فتحی اسم مغازش چیه؟کدوم طبقس؟
طبقه زیر همکف...از پله ها که پایین میری دست چپ ... دو سه تا مانده به ته سالن... با کنترل فروشی یکیه...!:31:

---------- Post added at 04:39 PM ---------- Previous post was at 04:35 PM ----------

پخش تصاویر اچ دی با وضوح 720
صفحه نمایش: 11.6 اینچی
قیمت: 26040 ین ژاپن معادل 276 دلار

Gamemaster
06-04-2010, 17:01
دوستان آيا playstiation movie control با دوربين توي ايران هست يا نه ؟
اگه هست قيمتش چنده؟
بله هست
اينجا ميده دوربينو 60 ه ت
ريموت 35 ه ت

Bs_panzer
06-04-2010, 17:26
خسته نباشی داداش گلم !!!

من جزو 5 نفر اولی بودم که این شاهکارو رو خریدم , اونم به همین قیمت !!!

شما مطمئن باش کردن تو پاچه ی همتون !! __________________خوب داداشه گلم :دی از کجا خریدی ؟ سانفرانسیسکو ؟ :دی اون اول که 100 کمتر نیمد تا 1 هفته بعد هی 10 تومن 10 تومن خورد تو سرش تا الان :دی

راستی رفتم هایپر استار ببینم قیمتاش چطوره دیدم GOW collection میده 65 تومن !! :18:

سرگردنست دیگه !

J A V I D
06-04-2010, 20:37
گاد آف وار سه رو که من مجانی گرفتم! من روز اول دونه هفتاد و هشت هزار تومن سه تا خریدم ، که دو تاشو 120 همون روز فروختم ! برا خودم مجانی در اومد ! کل کل های اینجوری نکنید که دست بالای دست بسیاره ! جهت اطلاع من از مسافر خریدم پنج تا آورده بود سه تاشو من خریدم ...

هایپر استار بعضی وقتا عنوان هایی می آره که عمرا تو بازار پیدا کنید ... ! ولی عنوان هاییش که تو بازار هست قیمت هاش بالاست نمی شه چک و چونه هم زد ...

abol_fa
06-04-2010, 23:37
دوستان چنتا از Friendهاي من تو PSN كه خارجكي هستن ميگن قراره پولي بشه!! راسته؟ هي پيام ميدن ميگن سند تو آل كن:31:

sonixax
07-04-2010, 00:05
دوستان چنتا از Friendهاي من تو PSN كه خارجكي هستن ميگن قراره پولي بشه!! راسته؟ هي پيام ميدن ميگن سند تو آل كن:31:

نه که خیلی شبکه باحالیه ! پولی هم میخواد بشه ؟

اگر بخواد پولیش کنه باید توان مقابله با لایو رو داشته باشه و این یعنی اینکه سونی باید یه حالی به PSN بده که خوب خوش به حال کاربراش میشه :31:

underali
07-04-2010, 17:02
بله هست
اينجا ميده دوربينو 60 ه ت
ريموت 35 ه ت

اونجا يعني كجا؟
حالا ارزش خريدن رو داره؟
بازي هاش چي بازي هاي خاصي ميخواد؟
آيا سايتي داري كه اين رو بفروشه؟
:8::8::8::8:؟
اوه ببخشيد يكم سوالام زياد شد:11:

shab_2008
07-04-2010, 21:15
خوب George Hotz یک دمو از Custom Firmware خودش منتشر کرده که خصیصه مهم این فرمور مقابله با اپدیت جدید SONY و جلوگیری از حذف شدن Other OS در این کنسول هست.

دموی Custom Firmware :

koroshfe
08-04-2010, 11:20
دوستان ببخشید من می خواستم ps3 بخرم!
بهترین مدلش چیه؟
قیمتش چنده؟(تو ایران اگه می دونین تو چین رو هم بگین)
ممنون از همگی!:46:

afshin b
08-04-2010, 13:49
ps3 slim 120 g
توي ايران حدود 340 350 بايد باشه
قيمت جهانيش هم 300 دلاره.

light
08-04-2010, 21:16
چجوري ميتونم بازيهاي ps2 رو اجرا كنم ؟

SamGun
08-04-2010, 23:55
خوب داداشه گلم :دی از کجا خریدی ؟ سانفرانسیسکو ؟ :دی اون اول که 100 کمتر نیمد تا 1 هفته بعد هی 10 تومن 10 تومن خورد تو سرش تا الان :دی

راستی رفتم هایپر استار ببینم قیمتاش چطوره دیدم GOW collection میده 65 تومن !! :18:

سرگردنست دیگه !
نه فقط یکم زرنگی میخواد و بس.

آره میدونم چی میگی ! این hyper Star یه دزکده به تمام معناست !! پدر سوخته اول اومد قیمتها رو پایین داد بعد که مشتریش

جمع شد کرد برد بالا !!

گاد آف وار سه رو که من مجانی گرفتم! من روز اول دونه هفتاد و هشت هزار تومن سه تا خریدم ، که دو تاشو 120 همون روز فروختم ! برا خودم مجانی در اومد ! کل کل های اینجوری نکنید که دست بالای دست بسیاره ! جهت اطلاع من از مسافر خریدم پنج تا آورده بود سه تاشو من خریدم ...

هایپر استار بعضی وقتا عنوان هایی می آره که عمرا تو بازار پیدا کنید ... ! ولی عنوان هاییش که تو بازار هست قیمت هاش بالاست نمی شه چک و چونه هم زد ...

جاوید جان منم همچین قصدی رو داشتم ولی نتونستم جنس رو جور کنم وگرنه مشتریش داشت له له میزد !

تازه تو مجانی در اومد واست ! واسه من 200 T فقط سودش میشد ! حیف که نشد.

Bs_panzer
09-04-2010, 17:52
یه نکته بگم دقت کردین قیمت 120 و 250 گیگ

299$
399$

تو ایران 15-20 تومن تفاوت قیمت دارن :)))

A.IvI.I.N
09-04-2010, 18:36
سلام به همه من ازtv معمولی برا بازی با ps3 استفاده میکنم .شنیدم بعضی بازی ها مثل gta رو tv معمولی اجرا نمیشه....:18: < PS3 من SLIM120GB NTSC/J >
خلاصه اگه راهنمایی کنین ممنون میشم.:10:

abol_fa
09-04-2010, 18:39
سلام به همه من ازtv معمولی برا بازی با ps3 استفاده میکنم .شنیدم بعضی بازی ها مثل gta رو tv معمولی اجرا نمیشه....:18: < PS3 من SLIM120GB NTSC/J >
خلاصه اگه راهنمایی کنین ممنون میشم.:10:
مثل اينكه پلي استيشن 3 روي تلويزيون هاي Svideo ريجنش قفل ميشه و بعضي بازي ها رو نمياره اما روي تلويزيون HD همه چيز رو مياره:10:

---------- Post added at 07:39 PM ---------- Previous post was at 07:38 PM ----------

یه نکته بگم دقت کردین قیمت 120 و 250 گیگ

299$
399$

تو ایران 15-20 تومن تفاوت قیمت دارن :)))
باز اين N00B اومد اينجا:31:
بهداد تو مشكل نداشتي با آپديت جديد؟