PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرق کارت تی وی snazzy با snazio و چندتا سؤال دیگه

albert
21-07-2007, 18:26
با سلام
چند سوال در رابطه با کارت tv داشتم که خواهشمندم پاسخ آنها را هرچه سریعتر برایم قرار دهید :
1- فرق کارت تی وی snazzy که در قدیم در بازار بود و snazio که جدیدا در بازار هست چیست ؟
2- به نظر شما کدام کارت تی وی بالاترین کیفیت را دارد ( چه از نظر کپچر کردن و چه از نظر tv)
3-حداقل سخت افزار مورد نیاز برای این کارت تی وی در سایت آن رم 256 و 2.6 گیگاهرتز سی پی یو اعلام شده است . میخواستم ببینم اگر من این کارت را روی سیستمی یا مشخصات 128رم و cpu 1000 هرتز ببندم آیا مشکل خواهم داشت. یعنی اینکه فقط سرعت عملیات پایین خواهد بود یا اینکه با هنگ شدن مکررسیستم مواجه خواهم شد. و آیا این مشکل موقع کپچر کردن پیش می آید یا اینکه اگر از آن فقط به عنوان tv استفاده کنم مشکلی نخواهم داشت .
ببخشید که یه کم طولانی شد.
پیشاپیش از راهنمایی شما تشکر می کنم

moryabdi
21-07-2007, 22:36
منم اسنازیو دارم... مهم چیپست کارت هست که توی کیفیت کارت مربوطه... مثلا چیپست اسنازیو فیلیپس هست که بهترین چیپست برای کارت تی وی هست...
از لحاظ اسم منم نمی دونم چرا تغییر کرده اسمش...
سخت افزار هم زیاد مهم نیست.... بستگی به تی وی پلایرت هست.. و برای کپچر نرم افزاری ویدئو ها هم به cpu قدت مند برای real time دکدینگ کردن مهم هست...
بهترین نرم افزار هم برای پخش تلویزیونی Chris tv هست...

albert
21-07-2007, 23:59
ممنون از شما
ولی real time decoding دیگه یعنی چی ؟ . یعنی کپچر آنی تصویر یا چیزه دیگه ؟

magid2507
05-08-2007, 11:28
salam
man khvte --- snazio daram nemedonam chetor bahash kar konam .lotfan komakam koned......d