PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : .:: مشاوره برای خرید Pocket PC ::.

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

™Enter_The_Love
21-07-2007, 00:40
سلام
دوستان به دلیل نبود بخش مجزایی برای پاکت پی سی این تاپیک رو اینجا زدم تا با همکاری همه تاپیک خوبی برای مشاوره خرید پاکت پی سی داشته باشیم

Aminzikzak
21-07-2007, 01:13
سلام
دوستان به دلیل نبود بخش مجزایی برای پاکت پی سی این تاپیک رو اینجا زدم تا با همکاری همه تاپیک خوبی برای مشاوره خرید پاکت پی سی داشته باشیم

دمت گرم داداش پس اون بالا تاپیک پاکت پیسی با 1088 تا پست دوستان کشکه دیگه ....

™Enter_The_Love
21-07-2007, 01:50
Amin جان درسته که اون تاپیک هم هست اما توی او همچی یاهم قاطی پاتی هست
نرم افزار , برنامه , سوال , جواب همه و همه باهمه پس به نظر من بهتره برای هر موضوعی تاپیک جدا گانه داشته باشیم

Aminzikzak
21-07-2007, 20:26
Amin جان درسته که اون تاپیک هم هست اما توی او همچی یاهم قاطی پاتی هست
نرم افزار , برنامه , سوال , جواب همه و همه باهمه پس به نظر من بهتره برای هر موضوعی تاپیک جدا گانه داشته باشیم

خب پارسال یه تایک برای سولات زده شد که فکر کنم رفته عقب...
اینم لینک:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی خوبه یه تاپیک هم برای خرید و فروش باشه ...

mohsenyasini
23-07-2007, 14:31
سلام
من یک کامپیوتر جیبی میخوام که بتونم باهاش کتاب الکترونیکی بخونم . سایز صفحه اش 3.5" باشه. چی پیشنهاد میکنید؟

Aminzikzak
23-07-2007, 17:37
سلام
من یک کامپیوتر جیبی میخوام که بتونم باهاش کتاب الکترونیکی بخونم . سایز صفحه اش 3.5" باشه. چی پیشنهاد میکنید؟

خوب همشون میتونن pdf بخونن یا Word ...
صفحه 3.5 اینچی:
pda2k و جسجار خوبن

™Enter_The_Love
23-07-2007, 17:39
سلام دوست عزیز
با این صفحه ی نمایش شما 3 گزینه از PPC ها رو میتونید مد نظر بگیرید
I-mate JASJAR
O2 Flame
Dell Axim x51

مورد اول در ایران موجوده اما مورد دوم دستگاهیه که جدید اومده و فوق العادس و از خارج از کشور میتونید تهیه کنید
مورد سوم هم بسیاد دستگاه قوی هست که یک کامپیوتر جیبی تنهاست یعنی موبایل نیست (اگر نمیخواین موبایل باشه این دستگاه پیشنهاد میشه )

مدلهای دیگه هم از HP , Accer و .. هم هست

البته یه چیز دیگه ای هم هست که نمیدونم بشه گیر اورد
عکسش رو ببینید تا بعد اطلاعاتش رو بزارم
فقط برای خواندن E-book هست

Silwestern
23-07-2007, 21:12
خوب همشون میتونن pdf بخونن یا Word ...
صفحه 3.5 اینچی:
pda2k و جسجار خوبن

120% تایید میشه

البته رو pdf خیلی نمیشه حساب باز کرد چون بر اساس فونت عمل میکنه ... مثلا سامسونگ عین pdf رو بهت نشون میده ولی ایمیت ها اگه فونت فارسی تو کتابت باشه نشون نمیده !!! باید عین فونتی که بکار رفته رو روش نصب کرده باشی تا نمایش بده ... خیلی حالی بهت نمیده ....

Khosravani
23-07-2007, 21:44
سلام

من کاربر جدید هستم. :20:

میخواستم بدونم با حدود 700 تومن با مشخصات صفحه 3.5 و فون پیشنهادتون چیه و از کجا بگیرم.

در ضمن به نظر شما Ppc با فون بگیرم بهتره یا بدون فون (و از یک موبایل جداگانه استفاده کنم)؟

لطفا کمکم کنید. :23:

™Enter_The_Love
23-07-2007, 22:00
سلام

من کاربر جدید هستم. :20:

میخواستم بدونم با حدود 700 تومن با مشخصات صفحه 3.5 و فون پیشنهادتون چیه و از کجا بگیرم.

در ضمن به نظر شما Ppc با فون بگیرم بهتره یا بدون فون (و از یک موبایل جداگانه استفاده کنم)؟

لطفا کمکم کنید. :23:

سلام دوست عزیز

اگر فون میخواین jasjar میتونید بگیرید که البته قیمتش 800 با بالاست
اگه هم نان فون میخواین Dell Axim توصیه میشه

دیگه اون بستگی به خودتون داره که حمل 2 تا دستگاه براتون مشکل نباشه

روی مدلهایی از HP هم میتونید فکر کنید
مثل iPAQ هاش که اکثرا 3.5 هستند

Khosravani
23-07-2007, 22:17
سلام دوست عزیز

اگر فون میخواین jasjar میتونید بگیرید که البته قیمتش 800 با بالاست
اگه هم نان فون میخواین Dell Axim توصیه میشه

دیگه اون بستگی به خودتون داره که حمل 2 تا دستگاه براتون مشکل نباشه

روی مدلهایی از HP هم میتونید فکر کنید
مثل iPAQ هاش که اکثرا 3.5 هستند

سلام

ترجیح میدم که حتی الامکان کیبورد نداشته باشه.

دل اکسیم هم دیگه تولید و ساپورت نمیشه واگرنه دستگاه فوق العاده ایه:12:

از کجا بخرم؟:44:

Elfin-D
23-07-2007, 22:29
سلام

o2 atom exec هم میتونه پیشنهاد خوبی باشه
برای دل هم یا باید برید پایتخا یا برید رمضانی(علائدین)
مخلصیم

™Enter_The_Love
23-07-2007, 22:33
سلام

متاسفانه توی ایران تنوع خیلی کمه وگر نه گزینه زیاد بود

برای دل همونطوری که Elfin عزیز گفتند هم میتونید برید پاساژ علائدین و هم توی پایتخت تجارت الکترونیک و نگین پایتخت جاهای خوبی هستند

Kolang
23-07-2007, 22:33
enter_the_love جان ممنون
تاپیک استیکی شد
به نظر من هم اگه تاپیک ها مجزا باشند بهتره

اگه بتونین با Aminzikzak و بقیه دوستانی که در زمینه پاکت پی سی فعالیت میکنن، یه تاپیک جدید برای برنامه های این گوشیها بزنید، خیلی عالی میشه
الان تاپیک قبلیش، خیلی آشفته و بی نظم و ... شده
و به یه تاپیک منظم با لینک های سالم نیاز شدید هست

ممنون

Khosravani
23-07-2007, 22:44
o2 atom exec هم میتونه پیشنهاد خوبی باشه
برای دل هم یا باید برید پایتخا یا برید رمضانی(علائدین)
مخلصیم

ممنون

رمضانی برای خرید مطمئنه؟

™Enter_The_Love
23-07-2007, 22:48
enter_the_love جان ممنون
تاپیک استیکی شد
به نظر من هم اگه تاپیک ها مجزا باشند بهتره

اگه بتونین با Aminzikzak و بقیه دوستانی که در زمینه پاکت پی سی فعالیت میکنن، یه تاپیک جدید برای برنامه های این گوشیها بزنید، خیلی عالی میشه
الان تاپیک قبلیش، خیلی آشفته و بی نظم و ... شده
و به یه تاپیک منظم با لینک های سالم نیاز شدید هست

ممنون

ممنون از شما کمال عزیز
بله اگر همه همکاری کنیم میتونیم فروم رو در ضمینه ی پاکت پیسی هم قوی کنیم
در مورد تاپیک برای برنامه و بازی هم من 2 تاپیک زیر رو زدم
میتونید یه نگاهی بندازید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

™Enter_The_Love
23-07-2007, 22:50
ممنون

رمضانی برای خرید مطمئنه؟

بله مطمئن هست البته یکم بد اخلاقه :31:
راستی اگر خواستید خرید کنید یه pm به من بدید

Khosravani
23-07-2007, 22:56
بله مطمئن هست البته یکم بد اخلاقه :31:
راستی اگر خواستید خرید کنید یه pm به من بدید

مرسی مزاحم میشم.

dariushabtahi
23-07-2007, 23:19
ممنون

رمضانی برای خرید مطمئنه؟

آقا یه خبر هم به من بدید:46:

Silwestern
24-07-2007, 13:33
به نظر من 700 تومن هزينه به خاطر يه PPC اصلا عقلاني نيست ... توصيه ميكنم با اين پول يه لپتاپ بخر به مراتب كارائيش بيشتره ... !!!

اما :

نظر شخصي من JasJAR يا o2 atom هست... كه دومي خيلي شيك و خوشگل هست....!!!
درضمن none phone ها بعد از يه ماه دلتو به شدت ميزنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

™Enter_The_Love
24-07-2007, 13:56
به نظر من 700 تومن هزينه به خاطر يه PPC اصلا عقلاني نيست ... توصيه ميكنم با اين پول يه لپتاپ بخر به مراتب كارائيش بيشتره ... !!!

اما :

نظر شخصي من JasJAR يا o2 atom هست... كه دومي خيلي شيك و خوشگل هست....!!!
درضمن none phone ها بعد از يه ماه دلتو به شدت ميزنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شاید 700 تومان پول زیادی باشه ولی PPC دنیای دیگه ای داره با 700 تومان هیچ لپ تاپ درست حسابی به شما نمیدن مگر دست دوم

O2 Atom رو پیشنهاد نمیکنم چون عیبهای خیلی زیادی داره
از جمله
داغ کردن موقعی که زیاد باهاش کار میکنی
صفحه نمایشش زیاد جالب نیست و خش میوفته
در بعضی نمونه هاش دیده شده موقع حرف زدن صدا اکو میشه

بازم بود که الان حافظم یاری نمیده

The_Last_Samurai
25-07-2007, 16:27
enter the love جان یه جا خوندم گفتی پاکت پیسیت GPS داره.میشه مدلش و بگی.

قیمتش رو هم بگی ممنون میشم

™Enter_The_Love
25-07-2007, 17:18

دوست عزیز پاکت پی سی من توی ایران نیست Asus P535 هست اما مدلهای دیگه ای هم هست که GPS داشته باشند که فکر کنم یک نمونش توی ایران باشه و اونم g-Smart i300 هست که اگر میخواین اطلاعاتش رو توی تاپیک زیر میزارم
قیمتش هم آخرین قیمتی که داشتم حدود 600 تومان هست

آهان راستی یک نم.نه دیگم یادم اومد اونم HTC P3300 هست
قیمت 660000 تومان

salar2010
25-07-2007, 18:49
ممنون Enter_The_Love عزیز بابت این تاپیک واقعا کار خوبی کردی که این تاپیک رو زدی کار خیلی ها رو راه میندازه

منم قراره یه چند روز دیگه جس جار بخرم و انشاالله کمک دست شما بشم تو تاپیک

البته تازه وارد تازه وارد نیستم از 1 سال پیش تو کف PPC بودم و الانم میخوام بگیرم

البته با اجازه

راستی میخوام واسه جس جار یه رم 4 گیگ بخرم ! ولی نمیدونم جواب میده یا نه ! چون تو 3-4 تا فروم کاربر هستم که جایز نیست اسمشون رو بگم از بعضی ها که پرسیدم گفتن که جس جار میتونه 4 گیگ رو ساپورت بکنه بعضی ها میگن نمیتونه ! ولی 2 گیگ رو که 100 دردصد مطمعنم که جواب میده ! ولی رو 4 گیگ شک دارم ........

درضمن اون رفیقی که بهم گفت مدیر یکی از اون فروم ها هست که بهم گفت جواب میده و گفت این مارک رو بگیر Transcend x150 4GB ولی تو یه فروم معروف دیگه گفتن معلوم نیست جواب بده یا نه !!

حالا هرجور شما صلاح دونستید ولی همونجور که خودتونم میدونید اکثرا برنامه ها و بازی ها و مسایل PPC حجمشون بالا هست و با رم 1 گیگ و احیانا 2 گیگ کار ادم راه نمی افته !! منی که رو n70 قبلا 1 گیگ داشتم مه 950 مگش پر شده !

درضمن :

NOLIA N95 چینی چطوره بگیرم ؟ چون به قیمتش می ارزه !

یه مسعله مهمتر که یادم اومدش :

ببین میخوام وقتی جس جار رو گرفتم براش یه قاب هم بگیرم ! چون میدونم رنگ گوشی تو دست من زود میپره ! زنگ زدم تهران گفتن 120 تومن میگرن که قاب رو عوش کنن !!!!!!!!! (مگه من مغز خر خوردم که این کارو بکنم)

ولی من که نمیخوام گوشی و رم و قاب رو از ایران بگیرم ! میخوام همه وسایل رو از دبی بگیرم اخه یکی از دوستام قرار همین هفته بره دبی و واسم بگیره

چون قیمت قاب تاجایی که من میدونم 30 تومن بیشتر نیست !!! ولی چیزی که مخمو بیشتر میخوره اینه که بعد واسه گارانتیش مشکلی که پیش نمیاد اگه قاب رو عوض کنم ؟

درضمن !! شما قیمت JasJar تو دبی رو ندارید ؟ چون تو ایران که بین 850 تا 1.000.000 تومن هست ! که اصلا نمی صرفه

به هرحال منتظرم جیگر خودم

قربانت
هاشم

موفق باشی

Aminzikzak
25-07-2007, 20:38
ممنون Enter_The_Love عزیز بابت این تاپیک واقعا کار خوبی کردی که این تاپیک رو زدی کار خیلی ها رو راه میندازه

البته تازه وارد تازه وارد نیستم از 1 سال پیش تو کف PPC بودم و الانم میخوام بگیرم

البته با اجازه

راستی میخوام واسه جس جار یه رم 4 گیگ بخرم ! ولی نمیدونم جواب میده یا نه ! چون تو 3-4 تا فروم کاربر هستم که جایز نیست اسمشون رو بگم از بعضی ها که پرسیدم گفتن که جس جار میتونه 4 گیگ رو ساپورت بکنه بعضی ها میگن نمیتونه ! ولی 2 گیگ رو که 100 دردصد مطمعنم که جواب میده ! ولی رو 4 گیگ شک دارم ........

درضمن اون رفیقی که بهم گفت مدیر یکی از اون فروم ها هست که بهم گفت جواب میده و گفت این مارک رو بگیر Transcend x150 4GB ولی تو یه فروم معروف دیگه گفتن معلوم نیست جواب بده یا نه !!

حالا هرجور شما صلاح دونستید ولی همونجور که خودتونم میدونید اکثرا برنامه ها و بازی ها و مسایل PPC حجمشون بالا هست و با رم 1 گیگ و احیانا 2 گیگ کار ادم راه نمی افته !! منی که رو n70 قبلا 1 گیگ داشتم مه 950 مگش پر شده !

درضمن :

ببین میخوام وقتی جس جار رو گرفتم براش یه قاب هم بگیرم ! چون میدونم رنگ گوشی تو دست من زود میپره ! زنگ زدم تهران گفتن 120 تومن میگرن که قاب رو عوش کنن !!!!!!!!! (مگه من مغز خر خوردم که این کارو بکنم)

ولی من که نمیخوام گوشی و رم و قاب رو از ایران بگیرم ! میخوام همه وسایل رو از دبی بگیرم اخه یکی از دوستام قرار همین هفته بره دبی و واسم بگیره

چون قیمت قاب تاجایی که من میدونم 30 تومن بیشتر نیست !!! ولی چیزی که مخمو بیشتر میخوره اینه که بعد واسه گارانتیش مشکلی که پیش نمیاد اگه قاب رو عوض کنم ؟

درضمن !! شما قیمت JasJar تو دبی رو ندارید ؟ چون تو ایران که بین 850 تا 1.000.000 تومن هست ! که اصلا نمی صرفه

قربانت
هاشم

موفق باشی

درمورد رم 4 گیگ رویه جسجار هیچ مشکلی نداره ...
قیمت دبی با ایران یکیه ...
آخه اینا قیمتشون برای خاور میانه ثابته شاید 30 تا 40 هزار تومن اختلاف قیمت باشه اصلا که نمیصرفه ...

Aminzikzak
25-07-2007, 20:50

تصحیح شد ...
تمام پاکتهایی که تو ایران من دیدم GPRS داشتن .. نه GPS

salar2010
25-07-2007, 21:11
ممنون استاد عزیز اگه میشد درمورد بغییه موارد هم صحبت و راهنمایی می فرمودید

پس خیالم از رم 4 گیگ کاملا راحت باشه ؟

راستی بعد مارکش که فرق نمیکنه چی باشه ؟

™Enter_The_Love
26-07-2007, 00:04
تمام پاکتهایی که تو ایران من دیدم GPS داشتن ..

میشه بگید کدومها؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من فقط اینها رو دیدم داشته باشند

منظورتون از تمام پاکتها کدوماست ؟ مثلا Jasjam ؟ Jasjar ؟ p525 ؟ jamin ؟ تمام O2 ها و .... اینا هیچکدوم GPS ندارن که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

™Enter_The_Love
26-07-2007, 00:18

البته با اجازه

درضمن :

قربانت
هاشم

موفق باشی

سلام دوست عزیز

در مورد رم اونطوری که من میدونم پاکت پی سی ها تا هر اندازه ای رم بهشون میخوره و اون دیگه به میزان توانایی و قدرت PPC بستگی داره 4 گیگ هم 90% احتمال میدوم در JASJAR مشکلی نداشته باشه

Transcend یکی از مارکهای خوبه
اگر از کسی که قبلا روی این دستگاه تست کرده بپرسید خیلی بهتر بود اما به نظرم مشکلی نداشته باشید

والا دیگه اینو من نمیدونم منم مثل شما فقط عکسهاشو دیدم و مشخصات همین

نه شما فوقش قاب رو که عوض کردید اگه مشکلی پیش اومد و خواستید ببرید همون قاب اصلی رو میزارید سر جاش

نه متاسفانه قیمیتی ندارم اما یه سایت هست که فروشگاهش توی دبی هست میتونید زنگ بزنید ببینید دارن ؟ چنده ؟
اما هیچی ارزونتر نباشه 100 تومان رو میدونم حتما ارزونتره ( اگر مسافری بیارید بدون گمرکی)

salar2010
26-07-2007, 10:07
ممنون دوست گلم بابت جوابتون

نمیدونم والا قبلا (2ماه پیش) پدر رفیقم تو دبی بود به رفیقم گفتم ازش بپرسه گفته بود 500 تا 550 هستش !

پس از نظر قابشم که دیگه مشکلی نیست ! عوضش کنم

خوب اخه از کی بپرسم در مورد رم 4 گیگ !! اخه کسی رو نمیشناسم که استفاده کرده باشه !!!!!!!

شما که رفیقاتون بیشترشون باید ppc کار باشن خوب از اونا نمیشه بپرسید ؟

بازم ممون از شما دوست عزیزم و شرمنده که اینقدر از طرف من اذیت میشید

™Enter_The_Love
26-07-2007, 10:22
بخر آقا بخر انشاالله که کار میده تازه Aminzikzak هم که گفت کار میده

Aminzikzak
26-07-2007, 10:27
میشه بگید کدومها؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من فقط اینها رو دیدم داشته باشند

منظورتون از تمام پاکتها کدوماست ؟ مثلا Jasjam ؟ Jasjar ؟ p525 ؟ jamin ؟ تمام O2 ها و .... اینا هیچکدوم GPS ندارن که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تصحیح شد ...
ندارند.

™Enter_The_Love
26-07-2007, 10:49
امین جان فکر کنم یه چیزی رو بد گرفتی هم اون دوستمون هم من که نگفتیم GPRS که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GPS نه GPRS

گرفتی؟

Aminzikzak
26-07-2007, 10:54
امین جان فکر کنم یه چیزی رو بد گرفتی هم اون دوستمون هم من که نگفتیم GPRS که [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GPS نه GPRS

گرفتی؟

آره درسته من الان متوجه شدم رفیق ...
میشه درمورد دوتاشون توضیح بدی ما هم ملتفت شیم...

ممنون.

™Enter_The_Love
26-07-2007, 11:04
ok یه تاپیک جدا قراره واسه GPS بزنم ولی یه توضیح کوتاه میدم

GPS یک سیستم ماهواره ای هست که توسط 24 تا ماهواره سرتاسر دنیا هدایت میشه و شما میتونید از طریق اون موقعیت خودتون رو در هر جایی از دنیا باشید پیدا کنید و نشون میده شما الان در چه طول و عرض جغرافیا یی هستید.

GPRS :
یک سیستم ماهواره ای هست که برای نبادل DATA و اطلاعات به کار گرفته میشه مثلا مثل اینترنت یعنی از طریق GPRS میتونید به اینترنت وصل بشید

Aminzikzak
26-07-2007, 11:21
ok یه تاپیک جدا قراره واسه GPS بزنم ولی یه توضیح کوتاه میدم

GPS یک سیستم ماهواره ای هست که توسط 24 تا ماهواره سرتاسر دنیا هدایت میشه و شما میتونید از طریق اون موقعیت خودتون رو در هر جایی از دنیا باشید پیدا کنید و نشون میده شما الان در چه طول و عرض جغرافیا یی هستید.

GPRS :
یک سیستم ماهواره ای هست که برای نبادل DATA و اطلاعات به کار گرفته میشه مثلا مثل اینترنت یعنی از طریق GPRS میتونید به اینترنت وصل بشید

ایول...
فقط فکر کنم به انجمن كارت هاي ----S و اينترنت ماهواره اي مربوط بشه چون من قبلا یه مطلب در مورد GPS اونجا دیدم ... ووکمن تاپیکشو زده بود و تا چند وقت پیش هم خیلی فعال بود ...

منتظریم.

™Enter_The_Love
26-07-2007, 11:37
ایول...
فقط فکر کنم به انجمن كارت هاي ----S و اينترنت ماهواره اي مربوط بشه چون من قبلا یه مطلب در مورد GPS اونجا دیدم ... ووکمن تاپیکشو زده بود و تا چند وقت پیش هم خیلی فعال بود ...

منتظریم.

والا اون تایپیکی که میگم بیشتر مربوط هست به برنامه ای GPS در پاکت پیسی ها و شاید یه توضیح 1 صفحه ای در مورد GPS
واسه همین تو موبایل باشه بهتر نیست؟ کدوم بخش باشه خوبه؟

sha2ow
26-07-2007, 12:02
با سلام
من می خواستم یک گوشی بخرم حالا موندم یه دونه pocket pc بگیرم یا n73 me .
حالا از pocket pc دارها خواهش دارم که تجربه ی خودشون را در اختیار من قرار دهند آیا می صرفه که از صدا و دوربین یک گوشی خوب گذشت و به گوشی روی آورد که تنها مزیت آن windows mobile است. حالا n73 هم نه هر گوشی دیگری...
حالا به نظر شما من یه pocket pc تو رنج قیمت s200 بگیرم یا همون گوشی با سیمبین را بگیرم.
ممنون می شوم اگر کمک کنید

Aminzikzak
26-07-2007, 12:21
والا اون تایپیکی که میگم بیشتر مربوط هست به برنامه ای GPS در پاکت پیسی ها و شاید یه توضیح 1 صفحه ای در مورد GPS
واسه همین تو موبایل باشه بهتر نیست؟ کدوم بخش باشه خوبه؟

به نظر من تویه همین بخش کلوپ گوشی باشه بهتره ...
چون معمولا برای گرفتن اطلاعات در مورد GPS که مربوط به گوشیهای موبایل میشه همه به این بخش سر میزنن ...

دمت گرم ... شروع کن دیگه...

Aminzikzak
26-07-2007, 12:23
با سلام
من می خواستم یک گوشی بخرم حالا موندم یه دونه pocket pc بگیرم یا n73 me .
حالا از pocket pc دارها خواهش دارم که تجربه ی خودشون را در اختیار من قرار دهند آیا می صرفه که از صدا و دوربین یک گوشی خوب گذشت و به گوشی روی آورد که تنها مزیت آن windows mobile است. حالا n73 هم نه هر گوشی دیگری...
حالا به نظر شما من یه pocket pc تو رنج قیمت s200 بگیرم یا همون گوشی با سیمبین را بگیرم.
ممنون می شوم اگر کمک کنید

راستشو بخوای نظر شخصیه من اینه که همون N73 رو بخر ...
البته اگه صدا و دوربین برات مهمه ...

هرچن هیچ چیز پاکت نمیشه ولی تویه بعضی مسئل مثل دوربین همشون ضعیفن ...

salar2010
26-07-2007, 18:59
ممنون از دوستان گل

باشه پس من هم رم 4 گیگ رو میخرم و هم جس جار رو

بازم ممون و موفق باشید

™Enter_The_Love
26-07-2007, 19:14
خواهش میکنم مبارک باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

h_starboy
27-07-2007, 11:44
قیمت , gsmart t600, gsmart i300 , gsmarti120 , gsmarti128 رو می خام. ممنون

nvb007
27-07-2007, 12:32
در مورد مدل های ایسوز p525,p535,p735 هم اگه یه آماری بدی ممنون میشم.در ضمن میخوام بدونم نمایندگیشون توی ایران کجاس ؟ وب سایتی؟ تلفنی ؟...
اگه در مورد قیمتشون هم خبردار شدید یه اطلاعی بدید ممنون میشم. چون گفتم یکی از دوستام p535 رو از دوبی برام بیاره.

™Enter_The_Love
27-07-2007, 22:00
در مورد مدل های ایسوز p525,p535,p735 هم اگه یه آماری بدی ممنون میشم.در ضمن میخوام بدونم نمایندگیشون توی ایران کجاس ؟ وب سایتی؟ تلفنی ؟...
اگه در مورد قیمتشون هم خبردار شدید یه اطلاعی بدید ممنون میشم. چون گفتم یکی از دوستام p535 رو از دوبی برام بیاره.

سلام
اطلاعات P535 و P525 رو در تاپیک خودش خواهم گذاشت اما حالا بریم سراغ تحلیل این گوشی ها

باید بگم بدون شک ایسوز یکی از بهترین برند پاکت پی سی ها میباشد
فعلا p735 رو میزاریم کنار
از دو مدل P535 , P525 هرچی بگم کمه سی پی یو بسیار قوی دارند گرافیگ فوق العاده در رنج CPU های مشابه هبچ کدوم به پای این 2 نمیرسند .
برای شما benckmark هایی میزارم تا بیشتر متجه بشید
مشخصات رو که در تاپیک مخصوصش میزارم پس اینجا صحبتی نمیکنم
P535 از معدود پاکت پیسی هاییست که دارای GPS داخلی هست .
p735 هم من نه باهاش کار کردم و نه دیدم اما خوب اونطوری که نوشته ها نشون میده فرق چندانی با P535 بجز ظاهر و GPS نداره البته 3G داره + دوربین دوم

متاسفانه هیچ کدوم از این مدلها در ایران نیست ( بجز P525 که اونم فقط رمضانی داره اگر تموم نکرده باشه قیمتش رو هم خیلی بالا حدود 700 تا 800 میده که اصلا نمیارزه )

و باز هم متاسفانه در دبی هم خیلی خیلی خیلی سخت گیر میاد و ممکنه اصلا نتونید گیر بیارید

™Enter_The_Love
27-07-2007, 22:16
اینهم یک سری benchmark که پی ببرید به قدرت این گوشی تازه این P525 هست دیگه ببینید P535 چیه

amirlovely
27-07-2007, 23:13
سلام كسي مي دونه htc s710 امده ايران وقيمتش چنده

™Enter_The_Love
29-07-2007, 00:09
قیمت , gsmart t600, gsmart i300 , gsmarti120 , gsmarti128 رو می خام. ممنون

راستش من فقط gsmart i300 رو دیدم که حدود 600 تومان هست قیمتش

mat1371
29-07-2007, 14:06
میشه از فروشگاهای خارجی سفارش داد؟

™Enter_The_Love
29-07-2007, 14:33
اگر فروشگاه معتبر باشه بله میشه
البته تضمینی نیست که ایران بدست شما برسونه
احتمالا با Dhl به دستتون برسه

TicTak
29-07-2007, 18:24
سلام به همه! یکی از دوستام از آمریکا میخاد بیاد و یه ppc میخام بیاره واسم. اولا که می خام یکی از بهترین ها رو تا قیمت 2000 $ بم معرفی کنید (با مخابرات ایران سازگار باشه ! و ثانیا بگید مشکلی براش پیش نمیاد تا بخاد به دست من برسه؟ :41:

این یه نمونه هست که خودم انتخاب کردم . قیمت جهانیش رو کسی داره؟ با ایران سازگاره ؟ و در کل برای خرید پیشنهاد میدید یا نه؟ :13:

ممنون میشم! :46: :11:

HTC Advantage X7500
---------------------------
Network HSDPA / GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
Announced 2007, February
Status Available
Size Dimensions 133 x 98 x 16 mm
Weight 359 g
Display Type TFT touchscreen, 256K colors
Size 640 x 480 pixels, 5 inches
- Second OLED, 2.2 inches display
- QWERTY keyboard
- Handwriting recognition
Ringtones Type Polyphonic, MP3
Customization Download, order now
Vibration No
- Dual speakers
Memory Phonebook In shared memory
Call records Yes
Card slot miniSD, buy memory
- 128 MB RAM, 256 MB ROM
- 8 GB HDD drive
- Intel PXA270 624 MHz with ATI Graphic Chip W2284 processor
Data GPRS Yes
HSCSD No
EDGE Yes
3G HSDPA
WLAN Wi-Fi 802.11 b/g
Bluetooth Yes, v2.0 with A2DP
Infrared port No
USB Yes, miniUSB
Features OS Microsoft Window Mobile 5.0 for Pocket PC Phone Edition
Messaging SMS, MMS, Email, Instant Messaging
Browser WAP 2.0/xHTML, HTML (PocketIE)
Games Yes, order now
Colors Black
Camera 3 MP, 2048x1536 pixels, autofocus, video, flash; secondary VGA videocall camera
- Built-in GPS navigator
- Java MIDP 2.0
- Voice memo
- Windows media player 10
- Video/audio album
- File manager
- Built-in handsfree
- TV out
Battery Standard battery, Li-Ion 2200 mAh
Stand-by Up to 300 h
Talk time Up to 5 h

IMANOKIA
30-07-2007, 00:24
دوست عزيز قيمت اين گوشي حدود يك ميليون و 200 هزارتومن است و اگر بخواهي در ايران هم موجود است يعني يكي از دوستانم داره اين مدل رو به نظر من يه ppc جمع و جورتر بگير من خودم جمين دارم ....زياد به اين عكسا و امار توجه نكن...البته شايد شما هم براي خريد اين pocket pc دلايلي داري موفق باشي

™Enter_The_Love
30-07-2007, 00:41
TicTak
سلام
دوست عزیز اول شما باید بگید با اندازه این PPC ها مشکل ندارید؟ اینی که شما انتخاب کردید واقعا بزرگه توی دست هم جا نمیشه چه برسه به جیب و ... باید اول ببینید میتونید با بزرگی کنار بیاید یا نه؟

zizif8
30-07-2007, 15:21
سلام-بین گوشیهای n95-n93-n80-n82 کدوم بهتره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

IMANOKIA
30-07-2007, 16:12
سلام-بین گوشیهای n95-n93-n80-n82 کدوم بهتره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام نازنازي

به نظر من ان95

دليلم چيه؟

صفحه نمايش بزرگ و با كيفيت
دوربين 5 مگا پيكسل
فيلمبرداري 30 فريم بر ثانيه
كافي نيست؟
هنوز بگم؟

™Enter_The_Love
30-07-2007, 18:36

دوست عزیز شما عنوان تاپیک رو مشاهده کردید؟
مشاوره برای خرید پاکت پی سی

TicTak
30-07-2007, 22:15
ممنون از راهنماییتون. کاش بقیشم جواب میدادید !
1- اول از همه خودتون تو این قیمتها یه چیزی پیشنهاد بدید! (با مخابراتمون بسازه ها)
2- اگه با اندازش مشکلی نباشه چیزه خوبیه!!

در آخر هم چیزی که خودتون پیشنهاد میکنید واسم مهمه!! چون من تا حالا باشون کار نکردم ! بازم ممنونم!

™Enter_The_Love
30-07-2007, 23:11
ممنون از راهنماییتون. کاش بقیشم جواب میدادید !
1- اول از همه خودتون تو این قیمتها یه چیزی پیشنهاد بدید! (با مخابراتمون بسازه ها)
2- اگه با اندازش مشکلی نباشه چیزه خوبیه!!

در آخر هم چیزی که خودتون پیشنهاد میکنید واسم مهمه!! چون من تا حالا باشون کار نکردم ! بازم ممنونم!

من هنوز نمیدونم شما با بزرگ بودن دستگاه مشکل دارید یا نه ؟ تا بتونم پیشنهاد بدم

اگر اندازه مهم نیست که خوب گوشی که انتخاب کردید گوشی خیلی خوبیه همه چیزش بسیاد بالاست و در کل خوبه

در این مایه ها میتونید نگاهی هم به i-mate Ultimate 7150 بکنید ولی نمیدونم هنوز اومده باشه یا نه

باز O2 Flame هم گوشی خیلی خوبیه که حدود 1 میلیون و صد قیمتش هست

هر سه گوشی که اشاره شد گوشی های جدید و خیلی خوبی هستند

پیشنهاد من اینه که یک PPC جمع و جور تر بردارید بهتره حالا اگر مدلهای بزرگ میخواید همینها خوبه

اما اگر کوچیک میخواین بدون شک O2 XDA Atom Life و Asus P535 دو مدل از بهترین هاست

TicTak
31-07-2007, 06:59
بازم ممنونم ! لطف کردی! فکر کنم همون کوچیک بگیرم بهتره! وگرنه اونا با حمل یه لپتاپ تفاوت چندانی نداره !
ممنون میشم اگر بهترین چیزی که تو ذهن داری رو بهم معرفی کنی ! اگه از این 2 مدل بالا بهتر هست که بگو و گرنه بین همون 2 تا فکر کنم O2 XDA Atom Life بهتر باشه. ممنون میشم اگه بگی با مخابرات ایران مشکلی داره یا نه!

™Enter_The_Love
31-07-2007, 07:28
خواهش میکنم
نه همون O2 XDA Atom Life الان رو دستش نیست cpu فوق العاده ای داره + 1gig رم داخلی که خیلی عالی هست

نه با مخابرات مشکلی نداره ( یعنی تا الان نداره )

mat1371
05-08-2007, 15:39
چندتاgprs pdaدار تا400ت معرفی کنید.
چند تا فروشگاه اینترنتی ایرانی هم معرفی کنید.

IMANOKIA
07-08-2007, 00:21
سلام دوستان خلاصه بگم قصد فروش يك دستگاه ايميت جمين دست دوم در حد نو را دارم اگر كسي خواهان است پيام خصوصي گوشي با همه امكانات با يه رم 2گيگ Sd قيمت هم توافقي و زير قيمت بازار به دليل احتياج مبرم به پول

Siemens!
10-08-2007, 01:19
سلام من میخواستم یک QTek S100 بخرم دست دوم هست تمیز و با رم 512 :41:
فروشنده میگه 240 :41:
خوبه ؟:41:
صداش در چه حدی هست؟:41:
WM2005 روش نصب میشه؟:41:
میتونم با این پول چیز دیگه ای بگیرم ؟:41:
ممنون :46:

™Enter_The_Love
12-08-2007, 16:44
چندتاgprs pdaدار تا400ت معرفی کنید.
چند تا فروشگاه اینترنتی ایرانی هم معرفی کنید.

سلام
تمام ppc ها GPRS دارند ولی اگر منظورتون GPS بود با این قیمت چیزی نیست

™Enter_The_Love
12-08-2007, 16:52
سلام من میخواستم یک QTek S100 بخرم دست دوم هست تمیز و با رم 512 :41:
فروشنده میگه 240 :41:
خوبه ؟:41:
صداش در چه حدی هست؟:41:
WM2005 روش نصب میشه؟:41:
میتونم با این پول چیز دیگه ای بگیرم ؟:41:
ممنون :46:

در مورد قیمتش متاسفانه اطلاعی ندارم

صدا که تقریبا همه ی PPC ها صدای خیلی بلندی ندارند بجز یه سری استثنا

WM5 هم بعید میدونم چون ROM گوشی خیلی کم هست اما خوب شاید هم بشه ولی باید wm6 مخصوص گوشی شما هم اومده باشه تا بشه نصب کرد

نو که نه نمیتونید ولی دست 2 شاید مثلا جمین با کا جم گیرتون بیاد البته بازم میگم شاید چون 1 ماهی هست از میادین PPC دور بودم :31:

sarmast65_ata
12-08-2007, 17:34
ممنون میشم ازتون اگه بتونید کمکم کنید من قصد خرید E90 نوکیا یا یکی از پاکت پی سی های موجود تو ایران رو دارم دوست دارم که شما کمکم کنید که یه مدل مناسب رو بگیرم؟اولآ که بین آی میت و Htc کدوم مارک بهتره؟آخه تا جایی که شنیدم شرکت Htc تو پاکت پی سی ساختن معروف تره آیا درسته؟
دومآ من تا 650 الی 700 می تونم پول بدم به نظر شما کدوم مدل رو بگیرم که از همه نظر عالی باشه؟هم از نظر پردازنده و هم از نظر دوربین و صدا و قیافه و این چیزا
ممنون میشم اگه کمکم کنید

Farshadd
12-08-2007, 20:04
آی میت و Htc کدوم مارک بهتره؟آخه تا جایی که شنیدم شرکت Htc تو پاکت پی سی ساختن معروف تره آیا درسته؟

اره. درسته . حتی ای میت هم از روی اچ تی سی پاکت ساخته . ولی همیشه معروف بودن دال بر برتری نیست.

Siemens!
12-08-2007, 20:22
انقدر دیر جواب دادید که یارو فروخت
ولی بازم ممنون با یکم تحقیق فهمیدم که نمیصرفه

™Enter_The_Love
12-08-2007, 21:48
انقدر دیر جواب دادید که یارو فروخت
ولی بازم ممنون با یکم تحقیق فهمیدم که نمیصرفه

شرمنده دوست عزیز من مدتی بود اصلا نتونسته بودم سر بزنم
حالا باز مشکلی بود درخدمتم

™Enter_The_Love
12-08-2007, 21:59
ممنون میشم ازتون اگه بتونید کمکم کنید من قصد خرید E90 نوکیا یا یکی از پاکت پی سی های موجود تو ایران رو دارم دوست دارم که شما کمکم کنید که یه مدل مناسب رو بگیرم؟اولآ که بین آی میت و Htc کدوم مارک بهتره؟آخه تا جایی که شنیدم شرکت Htc تو پاکت پی سی ساختن معروف تره آیا درسته؟
دومآ من تا 650 الی 700 می تونم پول بدم به نظر شما کدوم مدل رو بگیرم که از همه نظر عالی باشه؟هم از نظر پردازنده و هم از نظر دوربین و صدا و قیافه و این چیزا
ممنون میشم اگه کمکم کنید

ببینید دوست عزیز کلا گوشی های سیمبین با PPC ها تفاوت دارند شما باید ببینید انتظارتون از گوشی چی هست PPC ها خوب دارای ویندوز موبایل هستند و بسیار بسیار بیشتر براشون برنامه و بازی و ... هست مخصوصا در مقابل نوکیایی که شما انتخاب کردید ولی اغلب دارای صدا و دوربین خوبی نیستند ( بجز چندین استثنا که جدید وارد بازار شدند )

من نمیگم کدوم رو بخرید چون مسلما انتظارات من و شما با هم متفاوت هست من tochscreen + کارایی خیلی بیشتر + کوچکتر بودن + چیزای دیگه که الان حضور ذهن ندارم رو ترجیح میدم به صدا و دوربین برای همین PPC رو انتخاب میکنم

درسته , هر دو مارک I-mate و هم Qteq رو شرکت High Tech Computer یا همون HTC میزنه

این سوال رو الان نمیتونم جواب بدم چون مدتی هست اصلا از بازار خبر ندارم که چی هست چی نیست اما بزودی میگم

Siemens!
13-08-2007, 01:30
بچه ها من مدتیه قصد عوض کردن گوشی دارم تا حالا توی 2 ماه 5 گوشی عوض کردم 6270-d600-cx75-s700وحالا sp3 از آخری بیشتر از همه خوشم امد که متوجه شدم نرم افزارهاش نایابه یه لطفی بکنید بگید من sp3 رو چند بفروشم و چی بگیرم دست دوم میخام دورور 200 تا 240
ضمنا everex e900 بهم پیشنهاد شده

™Enter_The_Love
13-08-2007, 01:44
بچه ها من مدتیه قصد عوض کردن گوشی دارم تا حالا توی 2 ماه 5 گوشی عوض کردم 6270-d600-cx75-s700وحالا sp3 از آخری بیشتر از همه خوشم امد که متوجه شدم نرم افزارهاش نایابه یه لطفی بکنید بگید من sp3 رو چند بفروشم و چی بگیرم دست دوم میخام دورور 200 تا 240
ضمنا everex e900 بهم پیشنهاد شده

شما بگید آیا PPC میخواید بخرید یا گوشی دیگه ؟ بعد نو میخواین یا دست دوم؟

Siemens!
13-08-2007, 03:02
ppc میخوام هرچی ارزونتر بهتر دوربین بودونبودش مهم نیست نداشته باشه بهتره

sarmast65_ata
13-08-2007, 20:49
ممنونم که راهنمایی کردی برای من دوربین زیاد مهم نیست چون دوربین 7 مگاپیکسلی دارم و اگه گوشیم یه عکس خوب بگیره حله.
درباره صدا هم بازم شاید بتونم بگم زیاد مهم نیست وقتی هندزفری میزارم اگه کیفیت صدا خوب باشه برام بسته
برای من کلآ کیفیت کار گوشی مهمه من حوصله هنگ و این چیزا رو ندارم و دوست دارم اگه گوشی که میخرم برام کار کنه چون نسبتآ کار من با گوشی زیاده همین.
درباره برنامه قابل نصب روی پاکت پی سی چقدر باید حساب باز کنم؟آیا برنامه و بازی به راحتی پیدا میشه؟شاید این سوال یکم خنده دار باشه ولی شغل من یه جورایی هست که من به منشی تلفنی احتیاج زیاد دارم آیا برنامه ایی هست برای این نوع گوشی ها؟
همون طوری که گفتم تا 650 هم می تونم پول بدم ولی کیفیت کار برای من خیلی مهمه و دوست دارم وقتی این پول رو دارم میدم گوشیم جواب بده.
بازم ممنون که راهنمایی میکنید.

™Enter_The_Love
13-08-2007, 21:10
ppc میخوام هرچی ارزونتر بهتر دوربین بودونبودش مهم نیست نداشته باشه بهتره

والا با ابن قیمت نو که اصلا نمیتونید بخرید ولی اگه دست دوم بخوایید که tochscreen باشه و مثل SP3 نباشه شاید بتونید یه jamin یا k-jam یا مثلا A200 یا خیلی که طرف بخواد ارزون بده O2 atom گیر بیارید یا مثلا دیگه چی بگم آخه قیمتتون خیلی پایینه فکر کنم همینها رو بشه گیر آورد

™Enter_The_Love
13-08-2007, 21:16
ممنونم که راهنمایی کردی برای من دوربین زیاد مهم نیست چون دوربین 7 مگاپیکسلی دارم و اگه گوشیم یه عکس خوب بگیره حله.
درباره صدا هم بازم شاید بتونم بگم زیاد مهم نیست وقتی هندزفری میزارم اگه کیفیت صدا خوب باشه برام بسته
برای من کلآ کیفیت کار گوشی مهمه من حوصله هنگ و این چیزا رو ندارم و دوست دارم اگه گوشی که میخرم برام کار کنه چون نسبتآ کار من با گوشی زیاده همین.
درباره برنامه قابل نصب روی پاکت پی سی چقدر باید حساب باز کنم؟آیا برنامه و بازی به راحتی پیدا میشه؟شاید این سوال یکم خنده دار باشه ولی شغل من یه جورایی هست که من به منشی تلفنی احتیاج زیاد دارم آیا برنامه ایی هست برای این نوع گوشی ها؟
همون طوری که گفتم تا 650 هم می تونم پول بدم ولی کیفیت کار برای من خیلی مهمه و دوست دارم وقتی این پول رو دارم میدم گوشیم جواب بده.
بازم ممنون که راهنمایی میکنید.

خواهش میکنم

با هندزفری کیفیت خوبی دارند

نه اگه یه گوشی خوب انتخاب کنید اصلا هنگ اینا تو کارش نیست

برنامه بازی که تا دلتون بخواد هست اصلا چیزهایی هست که روی سیمبین تاحالا ندیدید بسیار بیشتر از سیمبین براش هست مشکلی نداره

منشی متاسفانه نه روی Windows mobile نصب نمیشود

من یه پیشنهادی میکنم شما اگه میخوایید PPC بخرید اولا برید خوب مدلها رو نگاه کنید ببینید توی PPC چی براتوم مهمه تا بهتر بشه نظر داد چون یکی مثلا LCD بزرگ براش مهمه یکی مهم نیست.

sarmast65_ata
13-08-2007, 21:26
ممنونم ازت که سریع جوابمو دادی همون طوری که گفتم برام کارایی و جواب دادن خیلی بیشتر از همه مهم تره و ال سی دی و این چیزا تو مرحله بعد اهمیت پیدا میکنه
راستی پردازنده 200 و 400 چقدر اختلاف با هم دارن؟400 چه کارهایی بیشتر انجام میده تا 200؟آیا 200 هنگ توش وجود داره؟
من خودم بین Htc p3300 و HTC p4350 و jamin و k-jam گیر کردم و همشونو مقایسه کردم فقط می خواستم بدونم کسی که کار کرده با پاکت پی سی نظرش چیه؟

sarmast65_ata
13-08-2007, 21:50
راستی خبر دارین چه مدل هایی از O2 تو ایران هست؟

h_starboy
14-08-2007, 00:51
راستی خبر دارین چه مدل هایی از O2 تو ایران هست؟
من تو رمضانی flame , atomlife دیدم. البته فکر کنم atom , atomexec هم داشته باشه.

Siemens!
14-08-2007, 01:14
K-jam وJamin با هم چه فرقی دارن بجز دوربین

™Enter_The_Love
14-08-2007, 02:54
ممنونم ازت که سریع جوابمو دادی همون طوری که گفتم برام کارایی و جواب دادن خیلی بیشتر از همه مهم تره و ال سی دی و این چیزا تو مرحله بعد اهمیت پیدا میکنه
راستی پردازنده 200 و 400 چقدر اختلاف با هم دارن؟400 چه کارهایی بیشتر انجام میده تا 200؟آیا 200 هنگ توش وجود داره؟
من خودم بین Htc p3300 و HTC p4350 و jamin و k-jam گیر کردم و همشونو مقایسه کردم فقط می خواستم بدونم کسی که کار کرده با پاکت پی سی نظرش چیه؟

خواهش میکنم

از نظر کارایی خیالت راحت

این 200 ای که میبینی سی پی یوش Texas هست و یکی از بهترین مارکهاست و خلاصه کارش درسته یعنی مثلا 200 اینتل با این فرق داره و 200 Texas خیلی قوی تر هست ولی در کل خوب یکم پایینه , هنگ اینا نه اینکه هی دم به دقه هنگ کنه و شاید اصلا هم نکنه ولی خوب توی بعضی کارهای سنگین یا لود شدن مثلا یه عکس سنگین یا یه بازی سنگین ممکنه دچار مشکل بشی که 400 این مشکل رو نداشته باشه , شما دقیقا مقایسه کن با CPU کامپیوتر , خوب مسلما هرچی بالا تر باشه کارها و فعل و انفعالات سریعتر

به نظرم p3300 به دلیل داشتن 2 تا ویژگی بهتر از بقیه باشه یکی GPS یکی رادیو , چون تقریبا هرسه یکی هستند فقط اون k-jam و p4350 کیبورد دارن

قیمت p3300 حدود 600 و خورده ای هست

™Enter_The_Love
14-08-2007, 02:56
K-jam وJamin با هم چه فرقی دارن بجز دوربین

K-jam کیبورد داره Jamin نداره

باتری K-jam یه 50 میلی هم بیشتره :31:

sarmast65_ata
14-08-2007, 14:19
فکر کنم خیلی دارم سوال میپرسم شرمندم.
اگه این گوشی ها مشکلی براشون بوجود بیاد تو ایران درست میشن؟بحث گارانتی رو بزاریم کنار تو ایران تعمیرگاه مجازی وجود داره یا باید بره دبی؟چون یکی از دوستام jamin داشت و باند گوشیش سوخت تو ایران گفتن درست نمی شه و باید بره دبی.
یه سوال دیگه من از خیلی ها شنیدم که ای سی دی این گوشی بعد از مدتی خراب میشه آیا درسته؟

™Enter_The_Love
14-08-2007, 18:37
فکر کنم خیلی دارم سوال میپرسم شرمندم.
اگه این گوشی ها مشکلی براشون بوجود بیاد تو ایران درست میشن؟بحث گارانتی رو بزاریم کنار تو ایران تعمیرگاه مجازی وجود داره یا باید بره دبی؟چون یکی از دوستام jamin داشت و باند گوشیش سوخت تو ایران گفتن درست نمی شه و باید بره دبی.
یه سوال دیگه من از خیلی ها شنیدم که ای سی دی این گوشی بعد از مدتی خراب میشه آیا درسته؟

نه خواهش میکنم

بله درست میشه هم یک نمایندگی برای i-mate هست به نام اکسون در تهران هم تعمیر کار حرفه ای هست که کارش PPC باشه

نه LCD به این راحتی ها خراب نمیشه مگر اینکه ضربه ای چیزی بخوره

sarmast65_ata
14-08-2007, 22:15
بازم ممنون ازت
تا الان به این نتیجه رسیدم که یا وامیستم ای 90 حدود 700 بشه و اونو بخرم یا اینکه جمین یا کا جم بگیرم چون فرق بین جمین و p3300 حدود 60 هزار تومان هستش و تنها اختلاف بارزی که دارن وجود رادیو هستش و این اختلاف قیمت زیاد نمی ارزه تا ببینم خدا چی می خواد

™Enter_The_Love
14-08-2007, 22:25
بازم ممنون ازت
تا الان به این نتیجه رسیدم که یا وامیستم ای 90 حدود 700 بشه و اونو بخرم یا اینکه جمین یا کا جم بگیرم چون فرق بین جمین و p3300 حدود 60 هزار تومان هستش و تنها اختلاف بارزی که دارن وجود رادیو هستش و این اختلاف قیمت زیاد نمی ارزه تا ببینم خدا چی می خواد

عزیز GPS رو فراموش کردی p3300 جی پی اس هم داره

ok حالا دیگه خود دانی

اگر اندازه LCD برات مهم نیست gigabyte و i-teq هم چند مدل هست که همه چی کامل دارن وحدود همین 600 هستند

Gigabyte g-Smart i120
Gigabyte g-Smart i300

i-teq bond
i-teq Xbond

sarmast65_ata
14-08-2007, 22:43
آخه جی پی اس که تو ایران کاربردی نداره تا بخواد کاربرد پیدا کنه من مردم دیگه!!!!!!
الان این سوالو بپرسم میگی خودشم نمی دونه چی می خواد آره شاید خودم ندونم تو پاکت پی سی چی می خوام چون همیشه یا نوکیا داشتم یا سونی اریکسون و دوست دارم این دفعه پاکت پی سی بگیرم و یه فضای دیگه رو تجربه کنم و کارایی برام خیلی مهمه ولی می خوام بدونم درباره گوشی های Eten اطلاعاتی داری؟چون من مدل glofiish x500 رو تو پایتخت دیدم ولی درباره قیمت چیزی نپرسیدم الان که تو gsmarena میدیدم دیدیم نباید گوشی بدی باشه نظرت چیه؟قیمتشو می دونی؟و آیا میدونی چه مدل هایی تو ایران وجود داره؟
بازم ازت ممنونم

™Enter_The_Love
14-08-2007, 23:01
آخه جی پی اس که تو ایران کاربردی نداره تا بخواد کاربرد پیدا کنه من مردم دیگه!!!!!!
الان این سوالو بپرسم میگی خودشم نمی دونه چی می خواد آره شاید خودم ندونم تو پاکت پی سی چی می خوام چون همیشه یا نوکیا داشتم یا سونی اریکسون و دوست دارم این دفعه پاکت پی سی بگیرم و یه فضای دیگه رو تجربه کنم و کارایی برام خیلی مهمه ولی می خوام بدونم درباره گوشی های Eten اطلاعاتی داری؟چون من مدل glofiish x500 رو تو پایتخت دیدم ولی درباره قیمت چیزی نپرسیدم الان که تو gsmarena میدیدم دیدیم نباید گوشی بدی باشه نظرت چیه؟قیمتشو می دونی؟و آیا میدونی چه مدل هایی تو ایران وجود داره؟
بازم ازت ممنونم

کی میگه کاربرد نداره عزیز ؟ من همین الان دارم از GPS گوشیم استفاده میکنم
GPS که ربطی به ایران و جای دیگه نداره GPS توی قطب شمال هم کار میده:31:

Eten هم بله یکی از بهترین برند های PPC هست
از قیمتش خبری ندارم

mat1371
15-08-2007, 16:09
چند تا فروشگاه الکترونیکی:

ديپلمات
15-08-2007, 16:21

چه map source هايي داري؟ غير از default هاش.. ؟

ديپلمات
15-08-2007, 16:23
بازم ازت ممنونم

ببين اگه دوربين واست مهم نباشه مطمئن باش ديگه از جرگه PPC ها خارج نخواهي شد... !!!

Only WM

sarmast65_ata
15-08-2007, 20:33

Eten هم بله یکی از بهترین برند های PPC هست
از قیمتش خبری ندارم

خبر نداشتم خیلی خوب شد که از شما شنیدم:10:

sarmast65_ata
15-08-2007, 20:35
ببين اگه دوربين واست مهم نباشه مطمئن باش ديگه از جرگه PPC ها خارج نخواهي شد... !!!

Only WM

نه دوربین واسم مهم نیست فقط بودنش و هم اینکه یه عکس خوب بگیره برام بسته.
نمی دونم یه جورایی میترسم شاید ترسمم اشتباه باشه ولی یه جور دودلم دارم فکرامو میکنم:31:

ديپلمات
15-08-2007, 21:44
نه دوربین واسم مهم نیست فقط بودنش و هم اینکه یه عکس خوب بگیره برام بسته.
نمی دونم یه جورایی میترسم شاید ترسمم اشتباه باشه ولی یه جور دودلم دارم فکرامو میکنم:31:

من ميگم واسه شروع تاچ بخر
HTC TOUCH

sarmast65_ata
15-08-2007, 22:29
من ميگم واسه شروع تاچ بخر
HTC TOUCH

این گوشی قیمتش برای من زیاده چون فکر کنم حدود 760 هزار تومان هستش من خودم بیشتر روی jamin و p3300 نظر دارم ولی دوست ندارم تو انتخابم اشتباه کنم اون جایی هم که گفتم میترسم منظورم همین بود.

h_starboy
17-08-2007, 11:06
آخرین قیمتها از رمضانی :
iteq xbond: 510000
o2 atom exec: 750000
ido neon: 470000
ido s630: 580000

sarmast65_ata
17-08-2007, 21:44
آخرین قیمتها از رمضانی :
iteq xbond: 510000
o2 atom exec: 750000
ido neon: 470000
ido s630: 580000

ido گوشی جدیدی هستش؟چون من تا الان چیزی ازش نشنیده بودم ولی وقتی شما گذاشتی سرچ کردم عکساشو دیدم مشخصاتی ازش داری؟

h_starboy
18-08-2007, 13:21
ido گوشی جدیدی هستش؟چون من تا الان چیزی ازش نشنیده بودم ولی وقتی شما گذاشتی سرچ کردم عکساشو دیدم مشخصاتی ازش داری؟

ido همون everex هستش. در واقع يه شركت اينهارو با دو نام ميزنه. مثل imate و qtek.
ido neon همون everex neon .
فقط يك مشكل داره. اينكه سايتش خيلي ضعيف از لحاظ update.

mat1371
18-08-2007, 16:43
Dell Axim X5چطوریه؟بلوتوث داره؟

h_starboy
18-08-2007, 19:48
Dell Axim X5چطوریه؟بلوتوث داره؟

Product Features

* 400 MHz Intel XScale Processor, 64 MB of RAM, and 48 MB ROM
* Brilliant 3.5" high-resolution transflective 65,000 color display
* Integrated CompactFlash Type II and Secure Digital/MultiMediaCard slots to add storage or wireless communication cards
* Built-in microphone, speaker, and stereo headphone connector
* What's in the box: Axim X5, Stylus, Sync cradle, AC Adapter, 1440 mAh Lithium-Ion battery

Technical Details

* Processor: Intel X-Scale Processor at 400MHz or 300MHz
* Memory: RAM 64MB, ROM 48MB
* Operating System: Microsoft Pocket PC 2002 Premium
* Display Type: TFT Color 16-bit
* Display Size: 3.5 inches
* Display Resolution: 240 x 320 at 65,536 colors
* Navigation: 4-way navigation button
* Scroll Dial: Yes
* Buttons: 4 Program Buttons
* Expansion Slots: CompactFlash, Secure Digital
* Infrared Port: Yes, Standard v1.2
* Headphone Jack: Yes
* Dimensions: 5.04 L x 3.21 W x .71 H inches
* Weight: 6.9 oz
* Speaker: Yes
* Microphone: Yes
* What's in the box: Axim X5, Stylus, Sync cradle, AC Adapter, 1440 mAh Lithium-Ion battery
* Battery: 1440 mAh Lithium-Ion Rechargeable
* AC Adapter: 100/240 VAC

mat1371
19-08-2007, 11:35
asus mypal A716تو بازار هست؟قیمتش چنده؟

™Enter_The_Love
19-08-2007, 14:59
چه map source هايي داري؟ غير از default هاش.. ؟

من خودم
ایران ( به صورت کامل و دقیق )
تهران
اصفهان

رو دارم البته توسط GPStuner نقشه ی هرجایی رو داشته باشی خودت میتونی با کالیبره کردن اونرو برای GPS آماده کنی

کلا فقط کافیه نقشه داشته باشی به فرمت JPG

sudotux
19-08-2007, 16:20
O2 XDA Atom Exec

پاساژ علا الدین فروشگاه رمضانی : ۷۵۰ هزار تومن

دبی : ۲۵۰۰ درهم = ۶۰۰ هزار تومن

چین : یکی از دوستان رفته چین . تا چند روز دیگه قیمت اونجا رو هم میگیرم

™Enter_The_Love
19-08-2007, 17:30
ممنون از دوستانی که اطلاع رسانی قیمت میکنند

Farshadd
19-08-2007, 21:01
پاکت پی سی تا 650 تومن( با رم یه گیگ یا دو گیگ) چی پیشنهاد میدید؟؟

sarmast65_ata
19-08-2007, 22:20
پاکت پی سی تا 650 تومن( با رم یه گیگ یا دو گیگ) چی پیشنهاد میدید؟؟

HTC P3300=610000
HTC P4350=610000
i-mate JAMin=550000

اینها انتخاب های خوبی هستش اگه مدل دیگه ایی مدنظر داشتی بگو شاید قیمتشو داشته باشم

درباره رم هم اکثر این گوشی ها تو پکشون یا 128 هستش یا 256 و باید خودت 1 یا 2 گیگ بخری

Farshadd
20-08-2007, 11:22
HTC P3300=610000
HTC P4350=610000
i-mate JAMin=550000

اینها انتخاب های خوبی هستش اگه مدل دیگه ایی مدنظر داشتی بگو شاید قیمتشو داشته باشم

درباره رم هم اکثر این گوشی ها تو پکشون یا 128 هستش یا 256 و باید خودت 1 یا 2 گیگ بخری

ممنون دوست عزیز. 4350 که ظاهرش خیلی خوبه فقط باید برم قسمت مربوطه در موردش اطلاعات بگیرم.

Farshadd
20-08-2007, 14:09
هر کی قیمت این مدلا رو داره لطف کنه بذاره.

Qtek 9600
HTC Advantage X7500
i-mate Ultimate 7150
i-mate Ultimate 9150

من که چیزی از پاکتا حالیم نمیشه ولی اونجوری که خوندم این سه تای اخر واقعا عالین. مخصوصا HTC Advantage X7500

sarmast65_ata
20-08-2007, 21:13
هر کی قیمت این مدلا رو داره لطف کنه بذاره.

Qtek 9600
HTC Advantage X7500
i-mate Ultimate 7150
i-mate Ultimate 9150

من که چیزی از پاکتا حالیم نمیشه ولی اونجوری که خوندم این سه تای اخر واقعا عالین. مخصوصا HTC Advantage X7500

i-mate Ultimate 7150 که هنوز نیومده
تولید -imate Ultimate 9150 متوقف شده و اصلا تولید نمیشه
HTC Advantage X7500 قیمتش حدود 1300000
Qtek 9600 رو قیمتشو ندارم ولی همین مدل هم imate زده و قیمتش حدود 780000 هستش و مدلشم jasjam هستش

Farshadd
20-08-2007, 21:30
i-mate Ultimate 7150 که هنوز نیومده
تولید -imate Ultimate 9150 متوقف شده و اصلا تولید نمیشه
HTC Advantage X7500 قیمتش حدود 1300000
Qtek 9600 رو قیمتشو ندارم ولی همین مدل هم imate زده و قیمتش حدود 780000 هستش و مدلشم jasjam هستش

ممنون دوست عزیز.

سوالاتم مرتبا داره زیاد میشه و نمیدونم کجا بپرسم. تو پی سی ورلد هم انصافا باید مثل کلوپ گوشی ها یه انجمن واسه این پاکت پی سی ها بود.

sarmast65_ata
20-08-2007, 21:47
اگه تا جایی که اطلاعات داشته باشم و کمکی از دستم بر بیاد حتمآ کمکت میکنم

Farshadd
21-08-2007, 12:36
Qtek 9000
O2 XDA Flame
Gigabyte g-Smart t600

کدوماشون تو ایران هست؟؟؟

sarmast65_ata
21-08-2007, 15:14
O2 XDA Flame تو ایران هست
Gigabyte g-Smart t600 هنوز به صورت رسمی وارد بازار جهانی نشده
Qtek 9000 هم هممدلش تو ایران هست که آیمت زده و مدلشم jasjar هستش و قیمتشم بین 830 تا 1150000 هستش که این اختلاف قیمت مربوط میشه به گارانتی و این چیزا

Farshadd
21-08-2007, 20:54
jasjar تو تهران 830 تومن هم پیدا میشه؟؟؟

ادرس دارین؟؟؟

™Enter_The_Love
21-08-2007, 21:58
jasjar تو تهران 830 تومن هم پیدا میشه؟؟؟

ادرس دارین؟؟؟

پاساژ علائدین در جمهوری
پاساژ پایتخت

Farshadd
21-08-2007, 22:10
830 تومن دیگه اخرشه. ارزونتر هم پیدا میشه یا نه ؟؟؟؟

این تفاوت قیمت فقط به خاطر گارانتی هست یا تو کیفیت و جنس هم موثره؟؟

™Enter_The_Love
22-08-2007, 02:32
830 تومن دیگه اخرشه. ارزونتر هم پیدا میشه یا نه ؟؟؟؟

این تفاوت قیمت فقط به خاطر گارانتی هست یا تو کیفیت و جنس هم موثره؟؟

باید بپرسید ازشون

نه تو کیفیت تاثیری نداره

حتما توجه کنید که تایوانی باشه

mat1371
22-08-2007, 17:11
3g(نسل سوم)در انتخاب ppcمهمه یا نه؟

™Enter_The_Love
22-08-2007, 17:13
3g(نسل سوم)در انتخاب ppcمهمه یا نه؟

فعلا که در ایران کاربردی نداره پس باز فعلا نه مهم نیست

mat1371
22-08-2007, 17:15
اگه یه روزی فعال شد یا در یه کشور دیگه چی؟

™Enter_The_Love
22-08-2007, 17:20
اگه یه روزی فعال شد یا در یه کشور دیگه چی؟

حالا حالاها که فکر نکنم فعال بشه تا اون موقع شما یه 2-3 تا ppc عوض کردی :31:

چرا خوب توی کشورهای دیگه که داشته باشن این سرویس رو یه درد میخوره

mat1371
22-08-2007, 17:31
windows mobileبا windows pocket pcفرق داره؟جدیدترینشون چیه؟

mat1371
22-08-2007, 17:45
میشه رو ppcکه wi-fiنداره wi-fiنصب کرد؟

mobiledead
22-08-2007, 19:51
میشه رو ppcکه wi-fiنداره wi-fiنصب کرد؟

بعید میدونم که بشه نصب کرد
ولی یه راهی هست
SDIO
یه جور SD که شکلای مختلفی داره که کارهای متفاوتی انجام میده
برای دستگاههایی طراحی شده که بعضی از امکانات رو ندارن

™Enter_The_Love
23-08-2007, 03:56
windows mobileبا windows pocket pcفرق داره؟جدیدترینشون چیه؟

فرقی ندارن
جدید ترین الان 6 Windows Mobile Professional
هست

میشه رو ppcکهf wi-fiنداره wi-fiنصب کرد؟

نصب که نه نمیشه اما 99% PPC های موجود wi-fi دارن نیازی به نصب نیست اما نداشت هم همونطوری که دوستمون اشاره کرد به صورت External میشه براش خرید

mat1371
23-08-2007, 17:57
بعید میدونم که بشه نصب کرد
ولی یه راهی هست
SDIO
یه جور SD که شکلای مختلفی داره که کارهای متفاوتی انجام میده
برای دستگاههایی طراحی شده که بعضی از امکانات رو ندارن

از کجا میشه تهیه کرد؟قیمتش چنده؟

mobiledead
24-08-2007, 07:35
از کجا میشه تهیه کرد؟قیمتش چنده؟

شرمنده
در این مورد اطلاعی ندارم
دوستانی که تو بازار هستن اگه چیزی دیدن لطفا جواب بدن چون خودم هم دوس دارم بدونم:46:

sarmast65_ata
28-08-2007, 20:35
Enter_the_love عزیز واقعآ به خاطر تاپیک مشخصات انواع پاکت پی سی ها ممنونم ازت من که هنوز اندرخم یه کوچم راستی درباره موتورولا E6 اطلاعاتی داری؟درباره صدا و دوربینو .... این چیزاش؟سیستم عاملش linux_based هستش چه فرقی با سیستم عامل Linux موتورولا A1200 داره؟ کلآ برای Linux_based برنامه براحتی پیدا میشه یا Linux ؟ ممنون میشم ازت منو راهنمایی کنی
بعد یه سواله دیگه Asus P535 که مشخصاتشو گذاشتی تو ایران هست؟چند قیمته؟

*hamedkhatar*
29-08-2007, 11:51
سلام بچه ها
میخواستم بپرسم i-mate JAM بگیرم به نظرتون خوبه یا نه؟
آخه میخوام یه گوشی بگیرم حدود 300 تومان
یکی از آشناها این گوشی رو پیشنهاد کرد
حالا میخوام بدونم که آیا به نظر شما یکم قدیمی و جواد نشده؟
منظورم اینه که بی کلاس نیست؟
و اینکه قیمت 300 تومان رو خوب گفته یا نه؟
منتظر جوابتون هستم
ممنون

M.K_Soft
29-08-2007, 12:48
سلام بچه ها
منتظر جوابتون هستم
ممنون

من هم مانند شما دوست عزيز مي خواستم گوشي م رو عوض كنم و به نظرم i-mate jam گوشي خوبي اومد.
اگه دوستاني كه داشنتند نظرشونو بگن خيلي ممنون مي شم.

™Enter_The_Love
30-08-2007, 02:15
Enter_the_love عزیز واقعآ به خاطر تاپیک مشخصات انواع پاکت پی سی ها ممنونم ازت من که هنوز اندرخم یه کوچم راستی درباره موتورولا E6 اطلاعاتی داری؟درباره صدا و دوربینو .... این چیزاش؟سیستم عاملش linux_based هستش چه فرقی با سیستم عامل Linux موتورولا A1200 داره؟ کلآ برای Linux_based برنامه براحتی پیدا میشه یا Linux ؟ ممنون میشم ازت منو راهنمایی کنی
بعد یه سواله دیگه Asus P535 که مشخصاتشو گذاشتی تو ایران هست؟چند قیمته؟

خواهش میکنم عزیز

در مورد موتورولا نه اطلاعاتم در حد همین نوشته های در نت هست اما :13: زیاد به دل نمیشینه LCD کوچک 2.4 نداشتن WLan و از همه مهمتر 8MB user memory که واقعا کم هست در مورد سیستم عامل هم درست نمیدونم اون 2 لینوکس چه فرقی باهم دارن اما به احتمال زیاد ورژنهاشون فرق داره
برای لینوکس شاید 1/1000 WM هم برنامه پیدا نشه

P535 رو من توی ایران خیلی دنبالش گشتم اما پیدا نکردم و مجبور شدم از اون ور بیارم

Dj.Bobo
30-08-2007, 04:06
سلام بچه ها
منتظر جوابتون هستم
ممنون

دوست عزیز شما مطمئن هسستید که قیمت رو درست گفتید....خیلی پایین نیست؟

Dj.Bobo
30-08-2007, 04:29
اقا قیمت PDAL I-mate چنده؟

LOVEMT
30-08-2007, 04:57
سلام دوستان يه اطلاعاتي در مورد iPhone ميخاستم از كيفيت تصوير الي ما شاالله !
قميت I-mate Jamin ?
و ار زون ترين گوشي كه مثل i-mate روش ويندوز باشه ؟

Dj.Bobo
30-08-2007, 06:12
آقا قیمت p990 اصل کسی می دونه چنده

LOVEMT
30-08-2007, 06:48
سلام دوستان كسي ميدونه اسم اين گوشي چيه ؟ قيمت چنده ؟ تو دهات ما ( ايران ) هست يا نه ؟

sarmast65_ata
30-08-2007, 12:45
سلام دوستان كسي ميدونه اسم اين گوشي چيه ؟ قيمت چنده ؟ تو دهات ما ( ايران ) هست يا نه ؟

بله عزیز مدل این گوشی jasjam آیمت هست که تو ایران هم هست و قیمتشم دوروبر 790000 هستش

dariushabtahi
30-08-2007, 12:53
اقا قیمت PDAL I-mate چنده؟

من یک ماه پیش از رمضانی خریدم 460000 تومن. DAC با گارانتی یک ساله میده 530-540 تومن.
ازش راضیم. فقط بخاطر CPU کنده ولی برام جالبه که به نسبت PDA2 که قبلا داشتم و میدونید CPU خیلی سریعتری داره اصلا هنگ نمیکنه.

Dj.Bobo
30-08-2007, 13:03
ممنون دوست عزیز....ولی هنوز گرونه.....نمی تونم بخرم
در مورد p990 چه طور؟قیمت گارانتی اصلی و بدون گارانتی؟

™Enter_The_Love
30-08-2007, 13:50
سلام دوستان يه اطلاعاتي در مورد iPhone ميخاستم از كيفيت تصوير الي ما شاالله !
قميت I-mate Jamin ?
و ار زون ترين گوشي كه مثل i-mate روش ويندوز باشه ؟

راستش اول توی یک کلمه بگم این گوشی فقط زیبایی داره
حالا میریم سراغ نقد

اطلاعات گوشی رو که میتونید در
مشاهده کنید

1- مهمترین چیز سیستم عامل دستگاه هست که متاسفانه مکینتاش هست و این یعنی عملا شاید به تعداد انگشتان دست هم براش برنامه و بازی نباشه

2-بهد نداشتن Bluetooth یکی دیگه از عیبهای این گوشی هست که واقعا جای تعجب داره حتی اینفرارد هم نداره و شما فقط باید با EDGE تبادل اطلاعات کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ِ3-یه چیز دیگه اینکه این گوشی MMS رو هم ساپورت نمیکنه

4-این گوشی قلم هم نداره و فقط باید با دست کار کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5.به چیز دیگه اینکه Clock alarm هم نداره :31:

تقریبا میشه گفت یه پاره آجر بیشتر نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کلا به نظر من فقط از نظر گرافیکی قوی هست

i-mate جمین هم گوشی خوبیه از هر نظر کامله فقط CPU اون یک پایینه وگرنه دوستان داشتند راضی بودند
کسانی که داشتند بهتر میتونند راهنمایی کنند

ارزونترین هم فک کنم همین JAM باشه

™Enter_The_Love
30-08-2007, 14:05
آقا قیمت p990 اصل کسی می دونه چنده

دوست عزیز اینجا تاپیک PPC هست لطفا در سونی اریکسون سوال بفرمایید :46:

sarmast65_ata
30-08-2007, 14:21
[QUOTE=™Enter_The_Love;1501927]راستش اول توی یک کلمه بگم این گوشی فقط زیبایی داره
حالا میریم سراغ نقد

اطلاعات گوشی رو که میتونید در
مشاهده کنید

1- مهمترین چیز سیستم عامل دستگاه هست که متاسفانه مکینتاش هست و این یعنی عملا شاید به تعداد انگشتان دست هم براش برنامه و بازی نباشه

2-بهد نداشتن Bluetooth یکی دیگه از عیبهای این گوشی هست که واقعا جای تعجب داره حتی اینفرارد هم نداره و شما فقط باید با EDGE تبادل اطلاعات کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ِ3-یه چیز دیگه اینکه این گوشی MMS رو هم ساپورت نمیکنه

4-این گوشی قلم هم نداره و فقط باید با دست کار کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5.به چیز دیگه اینکه Clock alarm هم نداره :31:

تقریبا میشه گفت یه پاره آجر بیشتر نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کلا به نظر من فقط از نظر گرافیکی قوی هست

درباره بلوتوث فکر کنم اشتباه کردی چون این گوشی بلوتوث ورژن 2 رو داره:11: ولی تو سایت Gsmarena گفته شده که ورژن basic و ضعیف
درباره MMS هم درسته ساپورت نمی کنه فقط sms و Email رو ساپورت میکنه
3G هم نداره
دوربین این گوشی اتوفوکوس نداره که این در نوع خودش خیلی جالبه اونم تو این زمان!!!
شاهکار دیگه این گوشی اینه که با دوربین این گوشی نمی تونید فیلم بگیرید یعنی قابلیت فیلم برداری نداره!!!!!!
فایل های آفیس هم نمی تونید ادیت کنید.
فایل های java و Flash رو هم نمی تونید توی گوشی ببینید.
درباره زنگ گوشی هم تا جایی که اطلاع دارم فقط باید از زنگ های پیش فرض خود گوشی استفاده کنید و نمی تونید زنگ انتخابی داشته باشید.
درباره بازی هم هیچ بازی روی گوشی از قبل نصب نشده و همونطوری که شما گفتید برنامه و بازی هم کم پیدا میشه شایدم به این زودیا پیدا نشه
این گوشی الان توی پاساژ پایتخت موجود هستش و من از جلو دیدم خیلی خوشگل بود و خیلی ظریف که جالب به نظر میرسید ولی قیمتشو روم نشد بپرسم گفتم الان می خواد بگه ................ گفتم ارزش نداره:31:
راستی درباره قلم هم باید گفت این گوشی قلم نداره و باید با انگشتان دست کار کرد و بزرگترین ایراد این خاصیت اینه که اگه تو زمستون خواستید ایز این گوشی استفاده کنید باید به عرض برسونم که نمی تونید:31: چون اگه هوا خیلی سرد باشه و تو دستتون دست کش باشه با این گوشی نمی تونید کار کنید چون جوری ساخته شده که فقط با انگشت دست حساسه و با دستکشو این چیزا جواب نمی ده فقط 1 راه دارید اونم اینه که هی دستتونو بزارین تو جیبتون تا گرم بشه و دوباره استفاده کنید:10::31:

راستی Enter-The-Love عزیز بازم به خاطر راهنماییت ازت ممنونم

™Enter_The_Love
30-08-2007, 14:29
سلام بچه ها
منتظر جوابتون هستم
ممنون
[[/IMG]

راستش حامد جان قدیمی که خوب چرا شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی جواد نه چون اولا افراد زیادی ندارن ثانیا خیلیا اصلا نمیدونن این چی هست

در مورد خود گوشی خوب یکی میشه گفت قدیمی شده یه ایراد دیگه نداشتن W-lan هست
CPU گوشی خوبه و بالاست یکم باتریش ضعیفه
یکم ROM اش پایینه یعنی مقداری که میشه از 64 مگ رمش استفاده کرد فقط 7.6 هست و این امر شاید باعث بشه نشه چندتا برنامه رو باهم اجرا کرد اینو مطمئن نیستم باید از کسایی که داشتند پرسید اما اینطوری نشون میده

دوربینش که میدونید 1.3 هست
آتوفوکوس نداره
فلش هم نداره

من هم مانند شما دوست عزيز مي خواستم گوشي م رو عوض كنم و به نظرم i-mate jam گوشي خوبي اومد.
اگه دوستاني كه داشنتند نظرشونو بگن خيلي ممنون مي شم.

جواب شما بالا هست

سوال دیگه بود در خدمتم

LOVEMT
30-08-2007, 14:42
بله عزیز مدل این گوشی jasjam آیمت هست که تو ایران هم هست و قیمتشم دوروبر 790000 هستش
مرسي كه گفتين ... ولي فكر نكنم 790000 چون JasJar حالا 800000 تومن هست !
راستي ارزون ترين Pocket PC چي هست ؟

™Enter_The_Love
30-08-2007, 14:47
درباره بلوتوث فکر کنم اشتباه کردی چون این گوشی بلوتوث ورژن 2 رو داره

راستی Enter-The-Love عزیز بازم به خاطر راهنماییت ازت ممنونم

اگر جلوی بلوتوث رو دقت کنی نوشته headset support only یعنی فقط headset با بلوتوث بهش وصل میشه

خواهش میکنم

sarmast65_ata
30-08-2007, 14:51
درسته این نکته کنکوری بود که من توجه نکردم من شرمندم

sarmast65_ata
30-08-2007, 14:54
فکر کنم jam و SP5M و SP5 ارزونترین باشن فقط این 2تای آخری صفحه نمایش لمسی ندارن

smh.ir
30-08-2007, 14:56
سلام
من اول تصمیم داشتم Atom Life بگیرم ولی چون GPS نداشت نظرم عوض شد، حالا بعد از کلی جستجو به HTC P3600 و Asus P535 رسیدم، از دوستان کسی هست که با این دو تا کار کرده باشه؟
خودم از HTC P3600 خیلی خوشم اومده اما CPU Samsung 400MHz هست ولی اون یکی Intel 520MHz ، حالا میخواستم بدونم تفاوت بین Samsung و Intel چقدره؟ جایی هست اینا رو باهم مقایسه کرده باشن؟

™Enter_The_Love
30-08-2007, 14:58
درسته این نکته کنکوری بود که من توجه نکردم من شرمندم

دشمنت :46:

البته منم اینطوری حدس میزنم

™Enter_The_Love
30-08-2007, 15:00
سلام
من اول تصمیم داشتم Atom Life بگیرم ولی چون GPS نداشت نظرم عوض شد، حالا بعد از کلی جستجو به HTC P3600 و Asus P535 رسیدم، از دوستان کسی هست که با این دو تا کار کرده باشه؟
خودم از HTC P3600 خیلی خوشم اومده اما CPU Samsung 400MHz هست ولی اون یکی Intel 520MHz ، حالا میخواستم بدونم تفاوت بین Samsung و Intel چقدره؟ جایی هست اینا رو باهم مقایسه کرده باشن؟

سلام دوست عزیز
من خودم p535 دارم گوشی فوق العاده ای هست هم از نظر کارایی و هم از نظر زیبایی
الان باید برم دوباره اومد کامل توضیح میدم
فعلا :46:

یه سری عکس و توضیحات اینجا گذاشتم میتونی ببینی

LOVEMT
30-08-2007, 15:12
اگه تونستين اينجا هم سر بزنيد .... ( تروخدا )

smh.ir
30-08-2007, 15:19
Enter_The_Love جان، خیلی ممنون
عکسارو دیدم ، عالی بود، منتظر توضیحاتتون میمونم.... راستی قیمتشم بگو و اینکه توی ایران راحت گیر میاد یا نه؟

sb1370
30-08-2007, 21:50
بین sumsung i750,O2 xda atom exec,imate pda2,imate sp5کدوماشون تو ایران پیدا میشن؟قیمتشون چنده؟

™Enter_The_Love
30-08-2007, 22:39
Enter_The_Love جان، خیلی ممنون
عکسارو دیدم ، عالی بود، منتظر توضیحاتتون میمونم.... راستی قیمتشم بگو و اینکه توی ایران راحت گیر میاد یا نه؟

خواهش میکنم

در مورد p535

خوب اولا اینکه گوشی واقعا قشنگی هست و به نظرم طراحی فوق العاده ای داره

مشخصات ایناش که توی اینترنت هست چیزی نمیگم

از نظر کیفیت پخش واقعا عالیه یک فیلم کامل Divx رو fullscreen بدون هیچی فریم فریم شدن میتونید تماشا کنید

دوربینش زیاد منو راضی نکرد اونم فقط به یک دلیل و اینکه خیلی حساس به لرزش هست یعنی موقع عکس گرفتن باید اصلا هیچ تکونی نداشته باشی وگرنه عکس تار میشه البته این عیب رو همه ی گوشی ها دارند اما این یکم زیادیه

کلا دوربنش برای عکاسی از جسم ثابت و روز خوبه
درشب اصلا جالب عکس نمیگیره

دوربین AF فوق العاده ای داره

WM6 هم که براش اومده

چندتا نمونه عکس هم بعد میزارم

توی ایران من خیلی دنبال این گوشی گشتم اما پیدا نکردم

smh.ir
30-08-2007, 22:48
خواهش میکنم

در مورد p535

خوب اولا اینکه گوشی واقعا قشنگی هست و به نظرم طراحی فوق العاده ای داره

مشخصات ایناش که توی اینترنت هست چیزی نمیگم

از نظر کیفیت پخش واقعا عالیه یک فیلم کامل Divx رو fullscreen بدون هیچی فریم فریم شدن میتونید تماشا کنید

دوربینش زیاد منو راضی نکرد اونم فقط به یک دلیل و اینکه خیلی حساس به لرزش هست یعنی موقع عکس گرفتن باید اصلا هیچ تکونی نداشته باشی وگرنه عکس تار میشه البته این عیب رو همه ی گوشی ها دارند اما این یکم زیادیه

کلا دوربنش برای عکاسی از جسم ثابت و روز خوبه
درشب اصلا جالب عکس نمیگیره

دوربین AF فوق العاده ای داره

WM6 هم که براش اومده

چندتا نمونه عکس هم بعد میزارم

توی ایران من خیلی دنبال این گوشی گشتم اما پیدا نکردم

بازم از توضیحاتت ممنون
واسه ی من دوربین زیاد مهم نیست، همینی که هست کافیه
باطریش چی؟ توی یه Review خوندم که زیاد خوب نیست... فکر میکنم مصرف باطریش نسبت به HTC P3600 خیلی بیشتر باشه ..
اگه توی ایران گیر بیاد فکر میکنی تقریبا قیمتش چقدر باشه؟

sarmast65_ata
30-08-2007, 23:06
بین sumsung i750,O2 xda atom exec,imate pda2,imate sp5کدوماشون تو ایران پیدا میشن؟قیمتشون چنده؟

sp5 = 351000 هستش
به لینک زیر هم یه سر بزنی خوبه

™Enter_The_Love
30-08-2007, 23:58
بازم از توضیحاتت ممنون
واسه ی من دوربین زیاد مهم نیست، همینی که هست کافیه
باطریش چی؟ توی یه Review خوندم که زیاد خوب نیست... فکر میکنم مصرف باطریش نسبت به HTC P3600 خیلی بیشتر باشه ..
اگه توی ایران گیر بیاد فکر میکنی تقریبا قیمتش چقدر باشه؟

باتریش بد نیست یکم کم هست ولی خوب راضی میکنه آدم رو درکل از نمره 10 من به باتریش 7 یا 8 میدم

والا p525 که یه مدل پایین تر این هست رو بچه ها میگفتند 800 داره میده رمضانی دیگه اینو نمیدونم

M.K_Soft
01-09-2007, 23:56
سلام دوستان عزيز.
من نظرم عوض شده و مي خوام i-mate jamin بگيرم.
به نظر شما خوبه كه 520 هزار تومن بدم بالاش يا نه؟؟؟؟؟
لطفا دوستاني كه اين مدل رو دارن راهنمايي كنن.
اگر سريع تر نظرتونو بنويسيد خيلي ممنون مي شم چون نحايتا تا 2 روز ديگه بايد گوشيمو عوض كنم.

smh.ir
02-09-2007, 09:32
سلام
من این مدل رو ندارم ولی با اجازتون نظرمو بگم!
خیلی کم باهاش کار کردم، ولی سرعتش به نظر من پایین بود. در کل این PPC از نظر اندازه و ظاهر واقعا عالیه، اگه میتونید با CPU ضعیفش کنار بیاید ، انتخابه خوبیه..
بهتون پیشنهاد میکنم اگه واقعا قصد دارید JAMin بخرید ، به جاش Qtek S200 بگیرید، چون اصلا باهم فرقی ندارن، و تنها تفاوتشون اینه که شما تقریبا 100تومن کمتر خرج میکنید
یه Review پر عکس هم میتونی اینجا ببینی :

smh.ir
02-09-2007, 09:54
یه چیز دیگه که یادم رفت ، یه نگاهی هم به HTC P3600 بنداز ، از نظر شکل ظاهری و ابعاد تقریبا مثل JAMin هست ، شایدم کوچیکتر.. ولی سی پی یوش 400MHz هست و علاوه بر GPS امکانات بیشتری نسبت به JAMin داره.
البته از قیمتش خبر ندارم، که اگه دوستانی که میدونن بگن ، خیلی ممنون میشم

M.K_Soft
02-09-2007, 15:27
سلام
من این مدل رو ندارم ولی با اجازتون نظرمو بگم!
خیلی کم باهاش کار کردم، ولی سرعتش به نظر من پایین بود. در کل این PPC از نظر اندازه و ظاهر واقعا عالیه، اگه میتونید با CPU ضعیفش کنار بیاید ، انتخابه خوبیه..
بهتون پیشنهاد میکنم اگه واقعا قصد دارید JAMin بخرید ، به جاش Qtek S200 بگیرید، چون اصلا باهم فرقی ندارن، و تنها تفاوتشون اینه که شما تقریبا 100تومن کمتر خرج میکنید
یه Review پر عکس هم میتونی اینجا ببینی :

تا جايي كه من شنيدم، qtec يه كپي نامعتبر از جمين هست.
درسته يا نه؟
والا اگه تموم اون امكانات رو داره پس چرا قيمتش ارزونتره؟
در ضمن طوري كه من شنيدم qtec اصلا فارسي نميشه.

smh.ir
02-09-2007, 18:53
تا جايي كه من شنيدم، qtec يه كپي نامعتبر از جمين هست.
درسته يا نه؟
والا اگه تموم اون امكانات رو داره پس چرا قيمتش ارزونتره؟
در ضمن طوري كه من شنيدم qtec اصلا فارسي نميشه.

علت گرون شدن JAMin همینه دیگه ، یه عده بدون هیچ دلیل و مدرکی راه میافتن میگن مثلا این یه کپی نامعتبر از JAMin هست و از این حرفا ، نمیدونم اگه این یه کپی نامعتبر از i-mate JAMin هست پس تو لیست محصولات HTC چیکار میکنه ، این لینکو ببین :

لینک زیرم اگه ببینی بیشتر با i-mate آشنا میشی ، البته من خارجکیم زیاد خوب نیست ولی فکر میکنم توی پاراگراف اول یه جورایی این i-mate هم بر میگرده به HTC ؛ یا اینکه HTC برمیگرده به i-mate

توی محصولات i-mate جلوی JAMin نوشته HTC codename prophet;feb 2006 که باز دوباره میتونی توی این لینک همون JAMin رو این بار با یه برند دیگه ببینید البته اینجا Manufacture رو زده HTC !!!

در مورد فارسی هم باید بگم ، این اصلا ربطی به برند نداره؛ شما داری یه گوشی با WM5 میخری، اینم که رو جفتشون یکیه !!! (این 2تا از نظر مشخصات و امکانات هیچ فرقی با هم ندارن)

خوب اگه دوستان نظر دیگه ای دارن بگن تا ما هم استفاده کنیم.

metapex
03-09-2007, 15:10
دوستان به نظر شما برای شروع، و با هزینه پایین، Qtek 8310 انتخاب خوبیه؟ اگه دیدم WM خوبه، اونوقت خیال دارم HTC S710 بگیرم. تاچ اسکرین بودنش مهم نیست... میخوام بیشتر شبیه موبایل باشه، یعنی کیپد کامل داشته باشه.
ممنون میشم نظرتون رو بگید. راستی palm treo 750 تو ایران هست؟

LOVEMT
03-09-2007, 15:13
دوستان به نظر شما برای شروع، و با هزینه پایین، Qtek 8310 انتخاب خوبیه؟
قيمتش چنده ؟

metapex
03-09-2007, 21:35
قيمتش چنده ؟

gsm.ir نوشته 290 هزارتومن

smh.ir
03-09-2007, 23:00
دوستان به نظر شما برای شروع، و با هزینه پایین، Qtek 8310 انتخاب خوبیه؟ اگه دیدم WM خوبه، اونوقت خیال دارم HTC S710 بگیرم. تاچ اسکرین بودنش مهم نیست... میخوام بیشتر شبیه موبایل باشه، یعنی کیپد کامل داشته باشه.
ممنون میشم نظرتون رو بگید. راستی palm treo 750 تو ایران هست؟

سلام
شما بهتره قبل از این ، انتظاراتی که از یه PPC دارید رو بگید .. برای شما دوربین و کیفیت صدا مهمه؟ اندازه و وزن ؟ ظاهرش چی؟

در مورد Qtek 8310 باید بگم که دوربین واقعا ضعیفی داره ، که فکر کنم عکساش اصلا قابل تحمل نباشه! مموریشم زیر باطری میخوره ولی خوب اندازه و وزن خوبی داره ، قیمتشم خوبه، اونطوری که gsmarena گفته صفحه نمایش خیلی خوبی هم داره
اگه خیلی دوست دارید شبیه موبایل باشه و قیمت و QWERTY بودنش براتون مهم نیست من بهتون ASUS P525 رو پیشنهاد میکنم، یه کم بزرگه ولی عالیه

metapex
03-09-2007, 23:43
سلام
شما بهتره قبل از این ، انتظاراتی که از یه PPC دارید رو بگید .. برای شما دوربین و کیفیت صدا مهمه؟ اندازه و وزن ؟ ظاهرش چی؟

در مورد Qtek 8310 باید بگم که دوربین واقعا ضعیفی داره ، که فکر کنم عکساش اصلا قابل تحمل نباشه! مموریشم زیر باطری میخوره ولی خوب اندازه و وزن خوبی داره ، قیمتشم خوبه، اونطوری که gsmarena گفته صفحه نمایش خیلی خوبی هم داره
اگه خیلی دوست دارید شبیه موبایل باشه و قیمت و QWERTY بودنش براتون مهم نیست من بهتون ASUS P525 رو پیشنهاد میکنم، یه کم بزرگه ولی عالیه

از جوابت خیلی ممنونم. در مورد اینکه چی برام مهمه، میتونم بگم که نمونه ایده ال برای من HTC S710 هست، ولی قبل از اینکه بخوام 500-600 تومن هزینه کنم، میخوام به عنوان نمونه، یه مدل ارزون قیمت با امکانات متوسط رو تست کنم و اگه ازش راضی بودم و بخصوص از WM خوشم اومد، اونوقت به فکر یک مدل بهتر و کاملتر مثل S710 بیفتم.
به صورت موردی، چیزایی که برام مهمه، اندازه، کیپد کامل مثل موبایل، باتری مناسب، آنتن دهی خوب، داشتن WiFi، و سرعت متوسط به بالا و همچنین قیمت مناسب هست.

Farshadd
04-09-2007, 00:47
Htc 3600 تو ایران هست؟؟؟ اگه آره چنده؟؟؟

LOVEMT
04-09-2007, 11:15
Htc 3600 تو ایران هست؟؟؟ اگه آره چنده؟؟؟

اره فكر كنم تو ايران باشه ولي من تو ابادان زندگي ميكنم و اصلا اينجا Pocket PC نيست تا قيمت كنم من هم دنبال قيمتش هستم ... كسي ميدونه ؟

smh.ir
04-09-2007, 13:56
ای کاش یکی از دوستانی که تهران هستن ، قیمت HTC P3600 رو میگرفتن
Enter_The_Love جان ، چرا کم پیدایی؟؟ شما قیمت رو نداری؟

smh.ir
04-09-2007, 14:13
از جوابت خیلی ممنونم. در مورد اینکه چی برام مهمه، میتونم بگم که نمونه ایده ال برای من HTC S710 هست، ولی قبل از اینکه بخوام 500-600 تومن هزینه کنم، میخوام به عنوان نمونه، یه مدل ارزون قیمت با امکانات متوسط رو تست کنم و اگه ازش راضی بودم و بخصوص از WM خوشم اومد، اونوقت به فکر یک مدل بهتر و کاملتر مثل S710 بیفتم.
به صورت موردی، چیزایی که برام مهمه، اندازه، کیپد کامل مثل موبایل، باتری مناسب، آنتن دهی خوب، داشتن WiFi، و سرعت متوسط به بالا و همچنین قیمت مناسب هست.

نمیدونم تا حالا با Windows Mobile کار کردی یا نه؟ ولی به نظر من برای آشنایی باهاش میتونی یه شبیه ساز نصب کنی و امتحانش کنی.
از اونجایی که دوربین و صدا واسه شما زیاد مهم نیست، فکر نمیکنم دیگه مشکلی با PPC داشته باشید.
در مورد اون دو مورد انتخابیتون هم سی پی یو 200 مگاهرتزیشون باعث میشه آدم نتونه به مشخصات دیگشون فکر کنه!!! ولی با همه ی این حرفا وزن و ابعادشون واقعا خوبه .(من اطلاعات زیادی در موردشون ندارم)

همونطور که قبلا هم گفتم بهتره شما ASUS P525 بگیری چون بیشتر نیازهاتونو برطرف میکنه البته یه کم بزرگه ولی خوب ارزششو داره، مشخصاتشو توی gsmarena ببین.

LOVEMT
04-09-2007, 16:46
ای کاش یکی از دوستانی که تهران هستن ، قیمت HTC P3600 رو میگرفتن
Enter_The_Love جان ، چرا کم پیدایی؟؟ شما قیمت رو نداری؟

تايد مي شود ....
اگه قيمت HTC Touch رو هم داريد بگيد ؟

metapex
04-09-2007, 21:45
نمیدونم تا حالا با Windows Mobile کار کردی یا نه؟ ولی به نظر من برای آشنایی باهاش میتونی یه شبیه ساز نصب کنی و امتحانش کنی.
از اونجایی که دوربین و صدا واسه شما زیاد مهم نیست، فکر نمیکنم دیگه مشکلی با PPC داشته باشید.
در مورد اون دو مورد انتخابیتون هم سی پی یو 200 مگاهرتزیشون باعث میشه آدم نتونه به مشخصات دیگشون فکر کنه!!! ولی با همه ی این حرفا وزن و ابعادشون واقعا خوبه .(من اطلاعات زیادی در موردشون ندارم)

همونطور که قبلا هم گفتم بهتره شما ASUS P525 بگیری چون بیشتر نیازهاتونو برطرف میکنه البته یه کم بزرگه ولی خوب ارزششو داره، مشخصاتشو توی gsmarena ببین.

شما قیمت این P525 رو داری؟

smh.ir
04-09-2007, 23:16
شما قیمت این P525 رو داری؟

توی سایت popularelect که قیمتشو زده 699 دلار
ولی توی ایران رو ، Enter_The_Love فرمودن 800 میده رمضانی

ALBUS_DUMBLEDORE
06-09-2007, 21:28
با سلام
1.چرا ppc و ppc phone های هم قیمت با n95 8gb edition وmotorola e7 2gb ram, iphone2-8gbرم پایین تری دارن؟
2.motorola e7 دارای GoForce 5500 graphics accelerator است!در حالی که ppcیا ppc phone دیگری داری GoForce 5500 graphics accelerator یامشابه این نیست. مگه نباید که ppc یا ppc phone ها ram,cpu,graphic
بالاتری نسبت به mobile های هم قیمت داشته باشن؟
با تشکر.

Aminzikzak
06-09-2007, 23:00
با سلام
1.چرا ppc و ppc phone های هم قیمت با n95 8gb edition وmotorola e7 2gb ram, iphone2-8gbرم پایین تری دارن؟
2.motorola e7 دارای GoForce 5500 graphics accelerator است!در حالی که ppcیا ppc phone دیگری داری GoForce 5500 graphics accelerator یامشابه این نیست. مگه نباید که ppc یا ppc phone ها ram,cpu,graphic
بالاتری نسبت به mobile های هم قیمت داشته باشن؟
با تشکر.

نه کی گفته باید قیمت و کیفیت بالا تری داشته باشن ...
خب پاکت پی سی های جدبد هم اومدن که کیفیتشون N95 رو سوسک میکنه و خیلی امکانات اضافه دیگه دارن و قیمتشون هم 1 میلیون و 800 هزارتومن هست.

M.K_Soft
06-09-2007, 23:27
دوستان عزيز.
من هنوز موندم تو اينكه جمين چطور گوشي هست؟
بعضيا جمين رو تاييد مي كنن و بعضيا با كي جم ميكوبن تو سرش.
خلاصه موندم چيكار كنم.
لطفا برادرانه راهنماييم كنيد.
ممنون.

smh.ir
07-09-2007, 00:22
دوستان عزيز.
من هنوز موندم تو اينكه جمين چطور گوشي هست؟
بعضيا جمين رو تاييد مي كنن و بعضيا با كي جم ميكوبن تو سرش.
خلاصه موندم چيكار كنم.
لطفا برادرانه راهنماييم كنيد.
ممنون.

اگه بین JAMin و K-JAM موندی.. باید بگم که اگه K-JAM رو انتخاب کنی ، دوربین 2 مگاپیکسلی جمینو از دست دادی ولی به جاش یه کیبرد کامل داری ..اگرم جمینو انتخاب کنی کیبرد و از دست دادی ولی به جاش دوربین 2مگاپیکسلی داری
و در صورت انتخاب هر کدوم یه سی پی یو 200 مگاهرتزی گیرت میاد که مساله ی اصلی همینه!!!
البته شنیدم که جنس بدنه ی K-JAM بهتر از JAMin هست! درسته؟؟؟

اینا دیگه فرقه دیگه ای با هم ندارن !!
اگه بین اینا موندی با توجه تفاوتاشون و شکل ظاهری ، یکی رو انتخاب کن دیگه

LOVEMT
07-09-2007, 00:45
خب پاکت پی سی های جدبد هم اومدن که کیفیتشون N95 رو سوسک میکنه و خیلی امکانات اضافه دیگه دارن و قیمتشون هم 1 میلیون و 800 هزارتومن هست.

و اين Ppc سوسك كن ..

LOVEMT
07-09-2007, 00:48
اگه بین JAMin و K-JAM موندی.. باید بگم که اگه K-JAM رو انتخاب کنی ، دوربین 2 مگاپیکسلی جمینو از دست دادی ولی به جاش یه کیبرد کامل داری ..اگرم جمینو انتخاب کنی کیبرد و از دست دادی ولی به جاش دوربین 2مگاپیکسلی داری
و در صورت انتخاب هر کدوم یه سی پی یو 200 مگاهرتزی گیرت میاد که مساله ی اصلی همینه!!!
البته شنیدم که جنس بدنه ی K-JAM بهتر از JAMin هست! درسته؟؟؟

اینا دیگه فرقه دیگه ای با هم ندارن !!
اگه بین اینا موندی با توجه تفاوتاشون و شکل ظاهری ، یکی رو انتخاب کن دیگه

ولي HTC P3600 رو به K-Jam و Jamin ترجيه ميدم ...

ALBUS_DUMBLEDORE
07-09-2007, 01:00

پس چرا دیگه کسی ppcphone یا ppc میخره؟! چون هم از لحاظ دوربین و هم از لحاظ کیفیت بر اساس حرف شما از موبایل ها پا یین ترهستن.:41:

LOVEMT
07-09-2007, 10:52
پس چرا دیگه کسی ppcphone یا ppc میخره؟! چون هم از لحاظ دوربین و هم از لحاظ کیفیت بر اساس حرف شما از موبایل ها پا یین ترهستن.

فقط به دليل نصب شدن Windows Mobile و و پي اين امر ... امكانات فراوان و برنامه نويسي ساده تازه بعضي از PPC ها كيفيت دوربين بالاي دارن حتي بالاتر از Mobile ها ...

™Enter_The_Love
08-09-2007, 16:28
پس چرا دیگه کسی ppcphone یا ppc میخره؟! چون هم از لحاظ دوربین و هم از لحاظ کیفیت بر اساس حرف شما از موبایل ها پا یین ترهستن.:41:

دوست عزیز PPC های قدیمی اینطوری هستن
PPC های موجود الان که تازه وارد بازار میشن اصلا اینطوری نیستند

در ضمن به گفته ی دوستمون مهمترین ویژگی داشتن ویندوز موبایل هست

™Enter_The_Love
08-09-2007, 16:31
دوستان عزیز بزودی یک سری قیمت بروز براتون میزارم

دوستان عزیز توجه کنید

چند عدد گوشی XDA o2 FLAME و HTC ADVANTAGE X7500 سراغ دارم هست کسی خواست pm خصوصی بده

smh.ir
08-09-2007, 17:58
دوستان عزیز بزودی یک سری قیمت بروز براتون میزارم
قیمت HTC P3600 ، ASUS P535 و Atom Life رو هم بزاری ممنون میشم...

shokolatha
09-09-2007, 13:30
سلام
ممنون میشم به سوالام پاسخ بدین
1- آیا PPC ها تمامی فایل های با فرمت SIS و JAR رو میخوانن یا فقط برنامه های مخصوص ویندوز موبایل رو میخونن؟ آیا فایل های JAR رو با هر سایزی که باشه (مثلاً 240x320 ) میخوانن یا باید فایل آن دقیقاً برای سایز گوشی موبایل باشد؟
2- من یه گوشی با این خصوصیات میخوام. شما چه چیزی رو پیشنهاد میکنید به من؟
- دوربین حداقل 2 مگاپیکسل با فلاش،
- صفحه حداقل 240x320،
- صدای آن پلی فونیک 64 کاناله در حد نوکیا 3250،
- رم یا حافظه حداقل 2 گیگ با قابلیت ساپورت 4 گیگ،
- خواندن فایل های .jar و .sis ،
- امکان انجام کارهای ضروری مانند جواب دادن به تماسها و زنگ زدن با دکمه تا بتوانم با یک دست این کارها را انجام دهم،
- به گونه ای باشه که اگر تا سه ساعت و نیم با آن بازی کنم یا برنامه کار کنم شارژش خالی نشه،
- پردازشگر (CPU) آن 624 مگاهرتز باشه خیلی خیلی بهتره ولی دیگه از 520 مگاهرتز کمتر نشه
3- آیا شما نام ( UMPC = Ultra Mobile PC) را شنیده اید؟ آیا این دستگاه ها خصوصیاتی که در بالا گفتم رو داره؟
4- آیا این دستگاه ها وارد ایران شده؟ اگر شده از کجا میتوانم تهیه کنم؟

متشکر میشم اگر به سوالام با دقت تمام جواب بدین

™Enter_The_Love
09-09-2007, 22:28
سلام
1- آیا PPC ها تمامی فایل های با فرمت SIS و JAR رو میخوانن یا فقط برنامه های مخصوص ویندوز موبایل رو میخونن؟ آیا فایل های JAR رو با هر سایزی که باشه (مثلاً 240x320 ) میخوانن یا باید فایل آن دقیقاً برای سایز گوشی موبایل باشد؟
- صفحه حداقل 240x320،
- امکان انجام کارهای ضروری مانند جواب دادن به تماسها و زنگ زدن با دکمه تا بتوانم با یک دست این کارها را انجام دهم،
- به گونه ای باشه که اگر تا سه ساعت و نیم با آن بازی کنم یا برنامه کار کنم شارژش خالی نشه،
- پردازشگر (CPU) آن 624 مگاهرتز باشه خیلی خیلی بهتره ولی دیگه از 520 مگاهرتز کمتر نشه
3- آیا شما نام ( UMPC = Ultra Mobile PC) را شنیده اید؟ آیا این دستگاه ها خصوصیاتی که در بالا گفتم رو داره؟

سلام

من کلی نوشته بودم اما دیدم این 3 سوال رو بپرسم بهتر میشه راهنمایی کرد

1. تا چه قیمت میخواین پول بدید؟
2.توی ایران باشه یا نباشه؟
3.سایز گوشی چقدر باشه؟

shokolatha
10-09-2007, 04:07
ممنون که جواب دادین
1- زیر یک میلیون و پونصد هزار تومن
2- توی ایران باشه. ولی اگه نیست حداقل توضیح اون رو بدین
3- سایز گوشی هم اندازه JasJar هم باشه اشکال نداره

N77 Satellite
10-09-2007, 10:00
سلام

به نظر من Pocket Pc GLX رو بگير كه داراي صفحه نمايش 2.6 و اينترنت بيسيم Wi-Fi هستش و از همه مهمتر
7 داره خيلي هم چيز شيكي هستش و, البته هنوز وازد بازار نشده ولي من به شركت وتارد كننده گوشي هاي GLX زنگ زدم و بهم گفت كه قيمتش تقريبا 900 هستش.Windows Mobile [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
براي كسب اطلاعات بيشتر ميتوني اخرين راهنماي خريد موبايل عصر ارتباط مراجعه كني.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Only N77

™Enter_The_Love
10-09-2007, 15:56
سلام
- صفحه حداقل 240x320،

ممنون که جواب دادین
1- زیر یک میلیون و پونصد هزار تومن
2- توی ایران باشه. ولی اگه نیست حداقل توضیح اون رو بدین
3- سایز گوشی هم اندازه JasJar هم باشه اشکال نداره

1.فايلعاي JAR رو ساپورت ميکنند اما Sis نه ( فقط فايهاي مخصوص ويندوز موبايل ساپورت ميشود )
اونقدر فايهاي ويندوز هست که ديگه فکر نکنم کسي طرف JAR بره
من امتحان نکردم

2. اکثر PPC ها 2 هست دوربين بجز قديمها ( بيشتر از 2 هم نيست)
صداي 128 کاناله هم دارند اما هيچکدام صدايي مثل 3250 ندارند
اگر منظورتون حافظه ي داخلي هست شاید به تعداد انگشتان هم 2 گيگ نباشه خیلی کم هستند که 2 گیگ حافظه داشته باشن
PPC هاي جديد اکثرا تا 4 گيگ رو ساپورت ميکنند

3 .نمیشناسم

ببینید یه چیزی بگم حالا که توی ایران میخواید باشه پاکت پی سی ها خیلی محدود شد

کلا چیزایی رو میخواید که توی یه پاکت پی سی همه باهم خیلی سخت میشه پیدا کرد

مثلا رم 2 گیگ رو HP ipaq 5910 داره

صدای بلند رو Asus P535 داره

cpu بالا 520 که تو ایران شاید یکی 2 مدل نباشه مثلا HTC َadvantege x7500 که اونم 5 اینچ هست

کلا باید توقعاتت رو کم کنی تا بشه چیزی گیر آورد

™Enter_The_Love
10-09-2007, 16:14
قیمت قیمت ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HTC

Advantege X7500--------------1,360,000

TyTN--------------------790,000

P3300-------------------740,000

P4350--------------------640,000

Touch--------------------750,000

P3400-----------------485,000

shokolatha
10-09-2007, 22:11
1.فايلعاي JAR رو ساپورت ميکنند اما Sis نه ( فقط فايهاي مخصوص ويندوز موبايل ساپورت ميشود )
اونقدر فايهاي ويندوز هست که ديگه فکر نکنم کسي طرف JAR بره
من امتحان نکردم

2. اکثر PPC ها 2 هست دوربين بجز قديمها ( بيشتر از 2 هم نيست)
صداي 128 کاناله هم دارند اما هيچکدام صدايي مثل 3250 ندارند
اگر منظورتون حافظه ي داخلي هست شاید به تعداد انگشتان هم 2 گيگ نباشه خیلی کم هستند که 2 گیگ حافظه داشته باشن
PPC هاي جديد اکثرا تا 4 گيگ رو ساپورت ميکنند

3 .نمیشناسم

ببینید یه چیزی بگم حالا که توی ایران میخواید باشه پاکت پی سی ها خیلی محدود شد

کلا چیزایی رو میخواید که توی یه پاکت پی سی همه باهم خیلی سخت میشه پیدا کرد

مثلا رم 2 گیگ رو HP ipaq 5910 داره

صدای بلند رو Asus P535 داره

cpu بالا 520 که تو ایران شاید یکی 2 مدل نباشه مثلا HTC َadvantege x7500 که اونم 5 اینچ هست

کلا باید توقعاتت رو کم کنی تا بشه چیزی گیر آورد

خیلی ممنون که جواب دادین

توقعاتم رو کمتر کردم، فقط این چندتا خصوصیت رو داشته باشه:
- قابلیت ساپورت حافظه 4 گیگ
- اگر چند تا گوشی بود که این 4 تا خصوصیت رو داشت، اونی که صدای بیشتری داره رو ترجیح میدم

حالا با این خصوصیات چه گوشی رو به من پیشنهاد میدین

smh.ir
10-09-2007, 23:58
خیلی ممنون که جواب دادین

- اگر چند تا گوشی بود که این 4 تا خصوصیت رو داشت، اونی که صدای بیشتری داره رو ترجیح میدم

سلام دوست عزیز
با اجازتون منم یه چند مورد بهتون پیشنهاد میکنم !
اولیش HP iPAQ 610c که هنوز وارد بازار نشده ولی خوب ، اگه خیلی عجله نداشته باشی به زودی میاد و اگه بیادحتما توی ایران هم میاد. اینو واسه این بهتون پبیشنهاد کردم چون فکر کردم دوربین واستون مهمه ، واین دوربینش 3.2MP هست، و سی پی یوش 520مگاهرتزه .. باطریشم 1590میلیه!
اینم عکسش :
مشخصات بیشترشو اینجا ببین :

یه مدل دیگه با دوربین 3.2 مگاپیکسلی هست که تازه چند روزه وارد بازار شده ، البته یه کم باید صبر کنید تا وارد بازار ایران بشه ... این سی پی یوش 400 مگاهرتزه و ماله سامسونگه(منظورم سی پی یوشه) و باطریشم 1350 میلیه
یادم رفت اسمشو بگم!! اسمش HTC TyTN II هست
اینم عکسش :

مشخصات بیشترو اینجا ببین :

smh.ir
11-09-2007, 00:05
قیمت قیمت ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HTC

Advantege X7500--------------1,360,000

TyTN--------------------790,000

P3300-------------------740,000

P4350--------------------640,000

Touch--------------------750,000

P3400-----------------485,000

دستت درد نکنه به خاطره قیمتا:20:
پس قیمت HTC P3600 چی شد؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکی از دوستان نمیدونم توی کدوم تاپیک بود، قیمتشو گفته بود 550 ، به نظر من که خیلی پایینه، فکر نمیکنم درست باشه، شما پی فکر میکنی؟

shokolatha
11-09-2007, 12:33
سلام دوست عزیز
با اجازتون منم یه چند مورد بهتون پیشنهاد میکنم !
اولیش HP iPAQ 610c که هنوز وارد بازار نشده ولی خوب ، اگه خیلی عجله نداشته باشی به زودی میاد و اگه بیادحتما توی ایران هم میاد. اینو واسه این بهتون پبیشنهاد کردم چون فکر کردم دوربین واستون مهمه ، واین دوربینش 3.2MP هست، و سی پی یوش 520مگاهرتزه .. باطریشم 1590میلیه!
اینم عکسش :
مشخصات بیشترشو اینجا ببین :

یه مدل دیگه با دوربین 3.2 مگاپیکسلی هست که تازه چند روزه وارد بازار شده ، البته یه کم باید صبر کنید تا وارد بازار ایران بشه ... این سی پی یوش 400 مگاهرتزه و ماله سامسونگه(منظورم سی پی یوشه) و باطریشم 1350 میلیه
یادم رفت اسمشو بگم!! اسمش HTC TyTN II هست
اینم عکسش :

مشخصات بیشترو اینجا ببین :

خیلی ممنون از جوابتون
از اولی بیشتر خوشم اومد
صبر میکنم تا وارد بازار ایران بشه

™Enter_The_Love
11-09-2007, 13:20
خیلی ممنون که جواب دادین

من به شما O2 Atom life رو پیشنهاد میدم
Asus p535 رو پیشنهاد میدهم
O2 Flame رو پشنهاد میدهم

اون گوشی HP هنوز تولید هم نشده فکر کنم یه 1 سال دیگه بیاد ایران

Sasan Info
11-09-2007, 15:28
سلام به نظر شما htc x7500 با این قیمتش ارزش خریدن داره یا نه؟
آخه با این پول میشه یه لپ تاپ کامل خرید

™Enter_The_Love
11-09-2007, 18:15
من که میگم نه نداره

f-soltani
11-09-2007, 20:37
salam

برای خواندن کتابهای الکترونیکی(بافرمت pdf یا p990 sony ericson( word چطوره

LOVEMT
11-09-2007, 20:57
salam

برای خواندن کتابهای الکترونیکی(بافرمت pdf یا p990 sony ericson( word چطوره

براي پست اول تو P30world بد نبود ..

™Enter_The_Love
11-09-2007, 21:22
دستت درد نکنه به خاطره قیمتا:20:
پس قیمت HTC P3600 چی شد؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکی از دوستان نمیدونم توی کدوم تاپیک بود، قیمتشو گفته بود 550 ، به نظر من که خیلی پایینه، فکر نمیکنم درست باشه، شما پی فکر میکنی؟

خواهش میکنم

p3600 نداشت

نه عمرا به این پایینی نیست حداقل 600 -700 رو هست

™Enter_The_Love
11-09-2007, 21:27
قیمت , قیمت .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HTC

S620----------------480,000

S710-----------------495,000

P3350----------------640,000

HP

ipaq 6955---------------660,000

ipaq 2110-------------380,000

f-soltani
11-09-2007, 21:36
آیا می تونم با گوشیp990 sonyericson بدون هیچ مشکلی کتابهای الکترونیکی (با فرمت pdf & word) بخونم. خواهش می کنم منو راهنمایی کنید
اگه گوشی موبایل هم نبود اشکالی نداره. فقط قیمتش مناسب باشه با تشکر از همه شما عزیزان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

smh.ir
11-09-2007, 21:45
سلام به نظر شما htc x7500 با این قیمتش ارزش خریدن داره یا نه؟
آخه با این پول میشه یه لپ تاپ کامل خرید

منم با Enter_The_Love موافقم. اصلا ارزش خرید نداره... بخری احتمال پشیمون شدنت زیاده.. :41:

smh.ir
11-09-2007, 21:53
من به شما O2 Atom life رو پیشنهاد میدم
Asus p535 رو پیشنهاد میدهم
O2 Flame رو پشنهاد میدهم

اون گوشی HP هنوز تولید هم نشده فکر کنم یه 1 سال دیگه بیاد ایران

اگه از بین اینا میخوای انتخاب کنی ، منم بهتون لایف رو پیشنهاد میکنم..ای کاش این لایف GPS هم داشت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی برای تصمیم گیری بهتر ، مشخصاتشونو کاملا ببین و با هم خوب مقایسشون کن و بر اساس نیازت انتخاب کن:20:

smh.ir
11-09-2007, 22:09
آیا می تونم با گوشی

p990 sonyericson بدون هیچ مشکلی کتابهای الکترونیکی (با فرمت pdf & word) بخونم. خواهش می کنم منو راهنمایی کنید

اگه گوشی موبایل هم نبود اشکالی نداره. فقط قیمتش مناسب باشه با تشکر از همه شما عزیزان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوالتو راجع به P990 توی این تاپیک بپرس :

منظورت از سوال دوم چیه؟ دنبال یه گوشی میگردی که بتونی باهاش E-Book بخونی؟

™Enter_The_Love
12-09-2007, 15:34
قیمت , قیمت .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

I-mate

jasjar---------880,000

K-jam----------525,000

PDAL---------540,000

SPL--------366,000

SP5--------360,000

JAQ 3----------597,000

siamak5561
12-09-2007, 16:22
من می خوام تا 550 تومن یکی بگیرم چی بگیرم ؟؟
خوشگل و خوش دست یاشه
صداش هم خوب باشه
باکلاس هم باشه کلا گوشی درستی یاشه دیگه !!!!!!!!

siamak5561
12-09-2007, 17:27
راستی هم با کیبورد و هم بدون کیبورد معرفی کنید و البته با قیمت ممنون.

Sasan Info
13-09-2007, 01:54
ممنون از جواباتون
حالا این سوال رو در مورد imatejasjar هم دارم
قیمت این گوشی خیلی رفته بالا حتی از jasjam
حالا میخواستم اول بدونم که دلیل این که اینقدر گرون شده چیه؟(با توجه به این که الان همه گوشی ها ارزون شده)
بعدشم میخواستم بدونم که ارزش خریدن داره؟

smh.ir
15-09-2007, 12:43
ممنون از جواباتون
حالا میخواستم اول بدونم که دلیل این که اینقدر گرون شده چیه؟(با توجه به این که الان همه گوشی ها ارزون شده)

قیمت PPCها فکر نکتم مثل گوشی های معمولی افت زیادی کرده باشه!
تظر من اینه که اصلا ارزش خرید نداره... البته این نظر منه و شما باید ببینی چی میخوای تا بهت بگم ارزششو داره یا نه... فکر میکنم گزینه های بهتری هم هستن

roteal2007
15-09-2007, 20:53
سلام به همگی به نظرتون این tytn ارزش خریدن داره لطفا دوستانی که از اصفهان هستن آدرس جایی که بتونم این مدل رو گیر بیارم بدن ممنون و متشکر

smh.ir
15-09-2007, 21:52
سلام به همگی به نظرتون این tytn ارزش خریدن داره لطفا دوستانی که از اصفهان هستن آدرس جایی که بتونم این مدل رو گیر بیارم بدن ممنون و متشکر

به نظر من بله، ارزش خریدن داره ، راستی TyTN II هم هست ، یه نگاه بهش بنداز :

البته نمیدونم توی ایران هست یا نه!! توی phonesource قیمتشو زده 779 دلار

linuxboy
15-09-2007, 21:55
سلام
نظرتون در رابطه با hp ipaq 6315 دست دوم چیه
یه قیمت هم بزارید روش 1 سال کار کرد سالم
کلا یه نقد کامل برای من بکنید ممنون میشم

smh.ir
15-09-2007, 22:45
سلام
نظرتون در رابطه با hp ipaq 6315 دست دوم چیه
یه قیمت هم بزارید روش 1 سال کار کرد سالم
کلا یه نقد کامل برای من بکنید ممنون میشم

اینجا یه Review ازش میتونی ببینی :

سی پی یوش خیلی ضعیفه (168مگاهرتز!!!)
دوربینش اصلا خوب نیست!
ویندوز موبایلشم که قدیمیه(2003)

ولی باطری خوبی داره-صفحه نمایشش بزرگ و نسبتا خوبه(البته ابعاد و وزنش زیاده!)-کیبرد داره(QWERTY) و میتونید در صورتی که نخواستید صفحه کلید رو جدا کنید! 64مگابایت ROM و 64 مگابایت SDRAM داره که توی این Review نوشته ، نسبت به پولی که میدید اینا کمه!! ضمنا تا حداکثر یک گیگ قابلیت ارتقا داره

در مورد قیمت دست دومشم من اطلاعی ندارم...

LOVEMT
16-09-2007, 00:20
I-mate

jasjar---------880,000

K-jam----------525,000

PDAL---------540,000

SPL--------366,000

SP5--------360,000

JAQ 3----------597,000

JasJam رو نگفتي .. اگه JasJar با اين قيمت باشه پس JasJam چنده ؟
راستي HTC P3600 كيفيت صداش چطوره من يه Jamin ديدم در مقابل گوشيم ( P990i ) شاه تشريف داره من همين
طور هم با اين صداي ضعيف P990i داره كلاسم ميات پاين ... اگه كسي HTC P3600 داره بگه كيفيت صداش چطوره
و ضمنن يه قيمت معقول هم از اين گوشي جذاب اراه بديد .

linuxboy
16-09-2007, 04:47
دستت درد نکنه
آیا واقعا از این ppc ها میشه استفاده ای به غیر از تلفن زدن کرد یا نمایشی
مثلا با اون کیبورد کوچیک آخه چه جوری میشه تایپ کرد
ولی فکر کنم اون صفحه بزرگش برای e-book ها خوب باشه
در ضمن اون مقاله مربوط میشه به زمان خودش و آکبندش در آمریکا
نمیشه ویندوز مو بایل رو ارتقا داد
با up کردن rom چه اتفاقی میافته تو همون مقاله یکی نظر داده اگر rom رو upgrade کنی خیلی خوب میشه
اگر شما جای من بودید برای 1 سال کارکرده 6315 چقدر پول میدادید

smh.ir
16-09-2007, 10:04
دستت درد نکنه
آیا واقعا از این ppc ها میشه استفاده ای به غیر از تلفن زدن کرد یا نمایشی
مثلا با اون کیبورد کوچیک آخه چه جوری میشه تایپ کرد
ولی فکر کنم اون صفحه بزرگش برای e-book ها خوب باشه
در ضمن اون مقاله مربوط میشه به زمان خودش و آکبندش در آمریکا
نمیشه ویندوز مو بایل رو ارتقا داد
با up کردن rom چه اتفاقی میافته تو همون مقاله یکی نظر داده اگر rom رو upgrade کنی خیلی خوب میشه
اگر شما جای من بودید برای 1 سال کارکرده 6315 چقدر پول میدادید

خواهش میکنم
بله... علتشم اینه که چون سیستم عاملشون ویندوز موبایل هست و ویندوز موبایلم ماله مایکروسافته ، به همین دلیله که برنامه واسش زیاد پیدا میشه، مایکروسافت در VS.NET خیلی راحت به شما اجازه میده که برای PPC با انتخاب زبون مورد نظرتون برنامه بنویسید و در محیط شبیه سازی شده بدون هیچ دردسری اجرا کنید، و خیلی راحت نتیجه ی کار رو ببینید، به همین خاطره که برنامه های کاربردی برای PPCها خیلی بیشتره.
بله، ویندوز موبایل رو میشه ارتقا داد البته برای 6315 رو نمیدونم
لیست مشکلاتی که بعد از up کرد رام حل میشه اینجا هست :

ضمنا از اینجا هم میتونی دانلودش کنی :

اگه بشه ویندوز موبایلشو ارتقا داد توی همون سایت HP نوشته، من فرصت نداشتم بیشتر بگردم
برای اینکه بگم چقدر پول میدادم اول باید بدونم قیمت نوش چنده؟!! ولی فکر نکنم بخرمش چون ابعاد و وزن و دوربین و سی پی یو و... منو راضی نمیکنه

smh.ir
16-09-2007, 10:19

فکر کنم تقریبا 800 تومن باشه... هنوز از فکر این JasJam بیرون نیومدی!!

linuxboy
16-09-2007, 17:54
زیادی بهت زحمت دادم
شما چند تا از کارهایی که با ppc انجام میدید که واقعا میشه بهش گفت کامپیوتر جیبی رو بفرمایید
برای قیمت به 2 حالت زیر جواب بدید
1 اگر قیمت آک رو ندونید کلا تا چه قیمتی هزینه میکنید
2 قیمت آمریکا 350 دلار وایران 390 تومن
وهمیچنین دوربین رو اصلا حساب نکنید چون برای من همین vga کفایت میکنه

smh.ir
16-09-2007, 23:02
زیادی بهت زحمت دادم
شما چند تا از کارهایی که با ppc انجام میدید که واقعا میشه بهش گفت کامپیوتر جیبی رو بفرمایید
برای قیمت به 2 حالت زیر جواب بدید
1 اگر قیمت آک رو ندونید کلا تا چه قیمتی هزینه میکنید
2 قیمت آمریکا 350 دلار وایران 390 تومن
وهمیچنین دوربین رو اصلا حساب نکنید چون برای من همین vga کفایت میکنه

یکیش شاید این باشه که من از کار کردن با ویندوز موبایل لذت بیشتری میبرم تا از کار کردن با پلتفرم های جاوا و سیمبین های نوکیا و سونی اریکسون و ...

الببته مهمترین دلیلی که من اومدم طرف پاکت پی سی ، راحتیه برنامه نویسی برای ویندوز موبایل بود( نسبت به سیستم عامل های دیگه) ، راستش وقتی مشتری زنگ میزد به من که برای برنامش سریال بگیره من باید حتما یا لپ تاپ همرام باشه یا خونه باشم ولی با پاکت پی سی دیگه این مشکلو ندارم و برنامه ی تولید سریالمو بدون تغییر زیادی ( به خاطر .NET Framework) برای ویندوز موبایل نوشتم! (البته برای سیستم عامل های دیگه هم میشه ولی دردسرش خیلی بیشتره).
ولی با همه ی این حرفا Pocket PC هیچ وقت PC نمیشه.
و فکر میکنم اکثر دوستان که پاکت پی سی میخرن بیشتر به خاطر تجربه کردن یه محیط جدید و شایدم بهتره(اینکه گفتم شاید ، به خاطر اینه که انتظارات فرق میکنه)
در مورد قیمت هم نمیدونم چی بگم ، باید دوستانی که بیشتر توی بازار بودن نظر بدن ولی من خودم فکر نمیکنم بیشتر از 250 یا 270 تومن واسه این گوشی بدم !( اگه قیمت نوش 390تومن باشه)

بازم بیشتر فکر کن، سعی کن قبل از اینکه بخریش یه کم باهاش کار کنی ، ببین سرعتش خوبه یا نه
امیدوارم این چیزایی که گفتم به دردت بخوره !!

LOVEMT
17-09-2007, 00:56
فکر کنم تقریبا 800 تومن باشه... هنوز از فکر این JasJam بیرون نیومدی!!

اخه خيلي خوشكله .. CPU : 520 داره كه نگو خوشدست هم هست (‌نسبتا ) فقط قيمتش گرونه
ولي خوشكلي و خوش دستي هيچي مثل HTC P3600 نميشه ها ....

™Enter_The_Love
17-09-2007, 16:56
ممنون از جواباتون

نه دوست عزیز قیمت این گوشی بالا نرفته از اول هم همین بود کمی هم پایین اومده تازه

jasjam پایین اومده

™Enter_The_Love
17-09-2007, 16:59

من فقط و فقط شنیدم سرعتش یکم پایین هست وگر نه گوشی خیلی زیبایی هست و یه چیز دیگه بگم که با این قیمت چیز های خیلی بهتری میشه گر آورد

پ.ن : زیاد رتبه ی خوبی نداره در benchmark ها

توی اصفهان اگه داشته باشه اصفهان سل هست

یه مغازه هم توی میر هست که متاسفانه الان اسمش رو یادم نیست ولی مثل اینکه چیزی بخوای برات میاره
اسمش یادم اومد میگم

™Enter_The_Love
17-09-2007, 17:00
راستي HTC P3600 كيفيت صداش چطوره من يه Jamin ديدم در مقابل گوشيم ( P990i ) شاه تشريف داره من همين
طور هم با اين صداي ضعيف P990i داره كلاسم ميات پاين ... اگه كسي HTC P3600 داره بگه كيفيت صداش چطوره
و ضمنن يه قيمت معقول هم از اين گوشي جذاب اراه بديد .

JasJam قیمتش 880,000 هست

Sasan Info
17-09-2007, 19:35
نه دوست عزیز قیمت این گوشی بالا نرفته از اول هم همین بود کمی هم پایین اومده تازه

jasjam پایین اومده
مبتونی قیمت هر دوشون رو بدی
ممنون

linuxboy
17-09-2007, 20:28
jamin هم با اینکه نسبتا جدیده از texas 200mhz استفاده میکنه
حالا سرعت 6315 هم باید خوب باشه

™Enter_The_Love
17-09-2007, 21:24
مبتونی قیمت هر دوشون رو بدی
ممنون

دوست عزیز قیمتها رو که گذاشتم

™Enter_The_Love
17-09-2007, 21:34
jamin هم با اینکه نسبتا جدیده از texas 200mhz استفاده میکنه
حالا سرعت 6315 هم باید خوب باشه

تگزاس که بله یکی از بهترین مارکها ی cpu هست

hosseinjasjar
19-09-2007, 11:54
سلام من 900تومان دارم کدوم پاکت پی سی رو بگیرم

veria
20-09-2007, 23:30
من یه everex e900 دارم به نظر شما تا چه قیمتی میتونم بفروشمش؟

LOVEMT
21-09-2007, 03:23
سلام من 900تومان دارم کدوم پاکت پی سی رو بگیرم

به نظر من با اين قيمت بري I-mate JasJam بگيري خوبه

Sasan Info
22-09-2007, 00:45
ارزون ترین پاکت پیسی که میشه خرید چیه؟

LOVEMT
22-09-2007, 03:06
ارزون ترین پاکت پیسی که میشه خرید چیه؟

راست ميگه ارزون ترين كدومه .... البته من فكر ميكنم Jamin باشه

Honiras
22-09-2007, 21:36
سلام من تصمیم گرفتم gsmarti 120 بخرم ولی gps نداره هر چیز دیگه ای هم بخوام بخرم tv نداره ضمنا قیمتش هم میخوام حدود 500 باشه چیزی می تونید به من معرفی کنید ؟

LOVEMT
23-09-2007, 02:17
سلام من تصمیم گرفتم gsmarti 120 بخرم ولی gps نداره هر چیز دیگه ای هم بخوام بخرم tv نداره ضمنا قیمتش هم میخوام حدود 500 باشه چیزی می تونید به من معرفی کنید ؟
اه .. اه ... حالم از اين PPC به هم ميخوره .. چقدر زشته

Honiras
23-09-2007, 18:22
اه .. اه ... حالم از اين PPC به هم ميخوره .. چقدر زشته

میشه یک چیزی معرفی کنید که خوشگل باشه و این امکانات هم داشته باشه و قیمتش هم خوب باشه .. . . :13:

™Enter_The_Love
23-09-2007, 18:48
میشه یک چیزی معرفی کنید که خوشگل باشه و این امکانات هم داشته باشه و قیمتش هم خوب باشه .. . . :13:

میتونی یه نگاهی به i-teq X-Bond بندازی
اونم خوبه

Honiras
23-09-2007, 19:28
میتونی یه نگاهی به i-teq X-Bond بندازی
اونم خوبه

ممنون من این طور شنیدم : iteq xbond همون gigabyte G-Smart I هستش، فقط ساپورت نرم افزاریش مال iteq هست . درسته ؟

™Enter_The_Love
23-09-2007, 19:32
ممنون من این طور شنیدم : iteq xbond همون gigabyte G-Smart I هستش، فقط ساپورت نرم افزاریش مال iteq هست . درسته ؟

یله درسته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Honiras
23-09-2007, 19:49
یله درسته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما نظرتون چیه ؟ با همین gsmart ؟ برای gps میشه کاری کرد ؟

Sasan Info
24-09-2007, 02:33
یه سوال کلی دارم
خداییش می ارزه پاکت پیسی بگیرم؟؟!(الان براتون عرض میکنم)
نوکیا n95 دوربین 5 مگاپیکسل داره .صفحه نمیش با کیفیت داره gps داره یه موزیک پلیر عالی داره تازه سیمبین هم هست و قیمتش 600 تومنه کدوم پاکت پیسی میتونه از این برتری داشته باشه
در صورتی که imate jasjam از این گرون تره و هیچ برتری به جز ویندوز موبایل نداره
به نظر شما حالا من همه امکانات رو بیخیال شم و به ویندوز موبایل بچسبم؟(چیزی هم که بیشتر از همه اذیت ام میکنه صفحه نمایش 65000 رنگشونه)
خواهشا راهنمایی کنید!!!!!!!!!!!!!!!!

Axim
24-09-2007, 02:37
صفحه نمايششون كه عاليه و به عدد نگاه نكن. سيستم عاملش انقدر رديفه كه برنامه هاش كمي از ويندوز معمولي نداره. صفحه تاچ اسكرين بزرگ و كلاس كار و ... هم اضافه كن. در مورد قيمت تو ايران اينطوريه و خيلي قيمتهاش بالاس وگرنه قيمتهاي واقعيشون خيلي مناسبتره

Sasan Info
24-09-2007, 02:48
حالا من چی کار کنم چشمم jasjam رو گرفته
ارزش داره n95 رو بدم jasjam بگیرم
همچنین jasjar که قیمتش سر به فلک کشیده!!!!!!!!!!

LOVEMT
24-09-2007, 03:57
حالا من چی کار کنم چشمم jasjam رو گرفته

چشمت خوب كاري كرده !

ارزش داره n95 رو بدم jasjam بگیرم

صد البته ... البته اگه كيفيت تصوير برات مهم نيست

همچنین jasjar که قیمتش سر به فلک کشیده!!!!!!!!!!

JasJam صد شرف دره به اين JasJar

Sasan Info
24-09-2007, 16:36
چشمت خوب كاري كرده !

صد البته ... البته اگه كيفيت تصوير برات مهم نيست

JasJam صد شرف دره به اين JasJar
میتونم بپرسم چرا JasJam صد شرف دره به اين JasJar?

در ضمن کیفیت صفحه نمایشش به p990 میرسه؟:13:

fariborz@shiraz
25-09-2007, 04:14
سلام من می خواهم یه Ppc بگیرم (از آمریکا)
به نظر شما یه گوشی (مثلا P990) بگیرم با یه Ppc نون فون یا یه ویت فون بگیرم

چندتا نون فون(بدون توجه به قیمت) برام معرفی کنید

fariborz@shiraz
25-09-2007, 05:59
فرق Ppc و Pda چیه؟

fariborz@shiraz
25-09-2007, 06:21
کدوم یک از این 3 تا رو پیشنهاد میکنید (اگر ممکن هست نقطه قوت وضعف هر یک را بگویید)(کیبورد هم بود و نبودش فرقی نداره)

HTC P3600
IMATE JASJAM
O2 XDA Atom Life

fariborz@shiraz
25-09-2007, 06:28
کدوم یک از این 3 تا رو پیشنهاد میکنید (اگر ممکن هست نقطه قوت وضعف هر یک را بگویید)(کیبورد هم بود و نبودش فرقی نداره)

HTC P3600
IMATE JASJAM
O2 XDA Atom Life