PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک و راهنمایی از تمامی خانواده P30world میخام ADSL بگیرم

E2
20-07-2007, 23:13
با سلام به تمامی دوستان و خانواده بزرگ P30world من میخام adsl بگیرم من تو کرمانشاه هستم علان بهترین کسی که تو کرمانشاه adsl با کیفیت خوبی داره ارائه میده شرکت مهران هست و از پارس آنلاین خدمات میگیره و تمامی دوستام دارن از اون شرکت استفاده میکنن و خیلی خیلی راضی هستن من میخام هر شب فیلم دانلود کنم و میتونم حتی 24 ساعته سیتمم رو روشن بگذارم ولی خیلی دانلود برام مهم هست آیا اگه adsl بگیرم به تورنت مشکلی ندارم و راحت میتونم بگیرم راستش من من فیلم های جدید رو میخام دانلود کنم و عادم های زیدی هم هستن که حاضر بیدن از من این فیلم ها رو باقیمت مناسب بگیرن من علان --- گرفتم و تمامی تجهیزاتم کامل هست و یکی رو گیر آوردم که میتونه به صورت 100% تضمینی برام اینترنت آنلاینم رو راه بندازه روی w3 چون خودم نتونستم این کارو بکنم حالا از شما کمک میخام به نظر شما اون اینترن ماهواره ای رو راه بندازم (که تمامی تجهیزاتش رو دارم البته send دم با دایال آپ هست ها ولی دیش و LNB و --- و.. رو دارم سیستم قوی هم دارم) یا اینکه برم یه adsl بخرم راستی این adsl ih محدودیت دانلود داره چون من حدودا هر دو شب یه 1 گیگ و نیم میگرم ممنون میشوم خدانگدار

E2
22-07-2007, 13:47
هیچ کسی تو این انجمن به این بزرگی نبود به ما کمک کنه؟!.........

jak_1300
22-07-2007, 17:06
آقا كمكش كنين ديگه چرا كسي كمكش نميكنه دوسته عزيز من خودم چون تهران هستم نميتونم چيزي بگم سرعت بالا هم استفاده نكردم ولي دانلود فيلم خيلي طول ميكشه
اميدوارم بچه ها كمكت كننن