PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : I-Ielp دانلود از مگاآپلود با Internet Download Manager

farhad200
20-07-2007, 21:29
کسی میدونه چیکار باید کرد که Idm از مگا آپلود (megaupload.com) هم بتونه دانلود کنه ؟ ممنون میشم اگه کسی میدونه بگه
واسه من قبل از اینکه ویندوزم و عوض کنم از مگا اپلود دانلود میکرد الان نمیدونم چرا اینکار رو نمیکنه.

reza boy
22-07-2007, 21:45
سلام
اگه فهميدي به منم بگو
ممنون

farhad200
29-07-2007, 22:19
من با Idm تونستم دانلود کنم اگه کسی برنامه دیگه ای سراغ داره بگه.

beauty
30-07-2007, 00:01
من هم یکی 2 بار تونستم با idm دانلود کنم ولی همیشه این اتفاق نمیوفته

برای راپید شیر هم همینطوره

هر وقت دلش بخواد از idm دانلود میشه

F.E.A.R XP
30-07-2007, 21:31
من همیشه دان می کنم ولی resume نداره

masoud908
31-07-2007, 13:42
من همیشه دان می کنم ولی resume نداره
منم همينطور...مشكلي در دانلود كردن نداره فقط Resumi نداره كه اونم سايتش اجازه نميده...

hamilton
02-08-2007, 09:59
منم همينطور...مشكلي در دانلود كردن نداره فقط Resumi نداره كه اونم سايتش اجازه نميده...

جالبه كه من با سايت Megaupload و دانلود از آن با IDM مشكلي ندارم و حتي Resume را هم ساپورت ميكنه ولي اون محدوديت دانلود به صورت Free را داره.به شكل زير نگاه كنيد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoud908
02-08-2007, 10:12
جالبه كه من با سايت Megaupload و دانلود از آن با IDM مشكلي ندارم و حتي Resume را هم ساپورت ميكنه ولي اون محدوديت دانلود به صورت Free را داره.به شكل زير نگاه كنيد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعضي موقع ها اين اشتباه تو idm پيش مياد..ولي وقتي كنسل كني دوباره ادامه بدي ميگه بايد از اول دانلود كني...
وقتي كه 8 تا از گزينه هاي receiving data اومد اون وقت بدون كه Resumi واقعي هست...ولي تو بالا فقط يكي اومده و يه گزنش هم ديسكانكت هست...

hamilton
02-08-2007, 11:11
بعضي موقع ها اين اشتباه تو idm پيش مياد..ولي وقتي كنسل كني دوباره ادامه بدي ميگه بايد از اول دانلود كني...
وقتي كه 8 تا از گزينه هاي receiving data اومد اون وقت بدون كه Resumi واقعي هست...ولي تو بالا فقط يكي اومده و يه گزنش هم ديسكانكت هست...

من تعداد كانكشنها را در شكل كه مشاهده ميكنيد روي 1 گذاشته بودم.اگر شما تعداد كانكشنها را عدد 7 انتخاب كنيد آنوقت 8 كانكشن موردنظر شما ظاهر ميشه.من حتي تست كردم.Pause كردم و مجدد ادامه دادم و مشكلي هم نبود.چندين بار هم اينكار را انجام دادم.حالا يا اين قضيه واقعا تصادفي هست يا شايد هم جواب ميده.

masoud908
02-08-2007, 11:27
من تعداد كانكشنها را در شكل كه مشاهده ميكنيد روي 1 گذاشته بودم.اگر شما تعداد كانكشنها را عدد 7 انتخاب كنيد آنوقت 8 كانكشن موردنظر شما ظاهر ميشه.من حتي تست كردم.Pause كردم و مجدد ادامه دادم و مشكلي هم نبود.چندين بار هم اينكار را انجام دادم.حالا يا اين قضيه واقعا تصادفي هست يا شايد هم جواب ميده.
براي من كه rsumi نداره..پريروز يه فايل از مگااپلود دانلود كردم...

pd2006
02-08-2007, 14:58
سلام

اتفاقا برای منهم پیش میاد که با IDMAN از مگااپلود با Resume دانلود کنم و پشت سر هم هم میتونم اینکار رو انجام بدم ولی وقتی در یک روز 5-6 فایل با قابلیت Resume دانلود کردم تا 48 ساعت بعدش نمیتونم هیچ فایلی از مگا دانلود کنم .

masoud908
02-08-2007, 15:04
سلام

اتفاقا برای منهم پیش میاد که با IDMAN از مگااپلود با Resume دانلود کنم و پشت سر هم هم میتونم اینکار رو انجام بدم ولی وقتی در یک روز 5-6 فایل با قابلیت Resume دانلود کردم تا 48 ساعت بعدش نمیتونم هیچ فایلی از مگا دانلود کنم .
خوب لابد ip تو ميبنده...از vpn استفاده كن...

reza boy
20-09-2007, 00:32
سلام من نمي خوام موج منفي بدم ولي نميشه از اين سايت ها با دانلود نيجر دانلود كرد تا وقتي كه يه حساب بخري و ثبت نام كني ....
ميشه درباره اين
vpn
بيشتر بگي .....