PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اموزش تقویت صدای A1200

Apachi
20-07-2007, 03:31
افزایش صدای A1200 به علت OS دار بودن این گوشی بسیار ساده است
این اولین نسخه از Volume به روز شده A1200 است و جای کار بسیار دارد

برای افزایش صدا MPKG Installer.zip را از لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کنید.
1- محتوی فایل zip بالا که فولدری به نام .system است که درون رم گوشی هم فولدری با همین نام وجوددارد
فولدر بالا را بر روی مموری گوشی کپی کنید.
فایل New Volume.zip را ازلینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کنید.
بعد از دانلود کردن حالا فایل New Volume.pkg از داخل فایل زیپ New Volume بر روی جایی مشخص از رم گوشی extract و بعد به file manager گوشی رفته و فایل New Volume.pkg را اجرا کنید
اکنون گوشی خور را یک بار روشن خاموش کنید و از صدای جدید لذت ببرید.

__________________________________________________ _____________________
برای کپی فایل ها به مموری گوشی میتوانید از کابل USB استفاده کنید..

MOJREM
20-07-2007, 15:51
سلام

با تشکر < خب این فایل که در فایل منیجر اجرا نمیشه ؟ چکار کنیم ؟

من با اجازه ی شما این اموزش را در کلوپ آ 1200 هم می گذارم

Apachi
20-07-2007, 16:23
سلام

با تشکر < خب این فایل که در فایل منیجر اجرا نمیشه ؟ چکار کنیم ؟

من با اجازه ی شما این اموزش را در کلوپ آ 1200 هم می گذارم

عزیزم این اتفاق زمانی می افتد که شما MPKG را به درستی در گوشی کپی نکرده اگر این کار را درست انجام دهید یک آیکون به منوی گوشی اضافه میشود

باز برای رفع مشکل بهتون میگم که اگر بر روی رم گوشی دقت کنید فولدری Hiden وجود دارد به نام System. کافیه فولدر که با همین نام در فایل زیپ وجود دارد را بر روی رم خود کپی کنید
برای مثال مبایل من پس ار نصب به PC به من درایوی به نام :H میدهد پس من محتویات فایل زیپ را بعد از باز کردن در درایو :H کپی می کنم
بعد از انجام اینکار شما می تواندید فایل افزایش صدا را نصب کنید...

MOJREM
20-07-2007, 16:36
apachi عزیز

من فایل سیستم رو از حالت زیپ خارج کردم و روی رم گوشی کپی کردم . و همچنین فایل نیو ولوم را باز کردم و ریختم رو گوشی وقتی به فایل منیجر می روم تا این فایل را اجرا کنم با پیغام can not find an application to open the file مواجه می شوم / حالا اگه میشه یه توضیح بدید

samboliya
20-07-2007, 17:46
عزیز شما تا حالا فایل .pkg نصب نکردید؟؟؟
اول با قلم یا همون styluse رو فایل مورد نظر کلیک کنید و نگهدارید تا یه منو وا بشه بعدش به قسمت open with برید و برنامه mpkg رو انتخاب نید و در پایی گزینه رادییویی رو کلیک کنید تا همیشه از این به بعد اگه یه بار رو همچین فایلی کلیک کردی اتوامتیک با این برنامه نصب بشه

MOJREM
20-07-2007, 21:17
ببینید من همه این کارارو کردم برنامه mpkg هم دارم ولی وقتی می خوام فایل نیو ولومو نصب کنم با پیغام invalid application file - the file cannot be used مواجه می شوم

MOJREM
20-07-2007, 21:22
خواهشا منو راهنمایی کنید خیلی مهمه

Apachi
20-07-2007, 23:47
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست خوبم محتویات فایل بالا را در system. رم کپی کن مشکلت حل میشه.

MOJREM
21-07-2007, 01:45
حاجی نمیشه که نمیشه که نمیشه

اصلا فولدر برنامه mpkg باز نمی شه می نویسه invalid the application file

چی کار کنم ؟ یعنی ایراد از من یا برنامه ؟

MOSHAVER AMIN
21-07-2007, 21:31
حاجی نمیشه که نمیشه که نمیشه

اصلا فولدر برنامه mpkg باز نمی شه می نویسه invalid the application file

چی کار کنم ؟ یعنی ایراد از من یا برنامه ؟

تائيد ميشه گوشي من هم نشد بي خيالش شدم

Apachi
22-07-2007, 02:03
من روی Frimware های دیگه هم تست میکنم و حدس میزنم از ورژن SW شما باشه که سعی میکنم حلش کنم.

samboliya
22-07-2007, 13:30
شما دارید اشتباه میری این اموزش ناقص هستش روش شما هم که میری ناقص هست به پست من اصلا توجه نکردید شما باید رو فایل ولوم کیک کنید و نگه دارید تا یه منو وا بشه بعدش open with کنید و برنامه mpkg رو انتخاب کنید

Apachi
22-07-2007, 15:04
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستانی که برای نصب هرگون مشکلی داشتند می تونن فایل زیپ بالا بعد از Extract کردن بروری رم گوشی بریزند و بعد از اجرای فایل اصلی درون فایل zip حتمآ جواب میگیرند. این فایل بعد از اجرا به صورت خودکار نصب میشه..

MOJREM
22-07-2007, 22:16
سلام

حاجی وقتی من این فایلو باز کردم و ریختم تو مموری گوشی باید کدوم فایل اصلیرو اجرا کنم ؟ اینا که هیچ کدوم باز نمی شن اگه زحمت نیست می شه درباره این فایل اخری بیشتر توضیح دهید

saeed3200
23-07-2007, 10:42
آموزش مطرح شده بالا متاسفانه ناقص و اشتباه است .
خودم حوصلشو ندارم به صورت فارسی براتون بنویسم . اما یه آدرس براتون مینویسم که به صورت کامل شرح داده . فقط خواهشن کل صفحه را به دقت بخوانید. تاکید می کنم کل صفحه را به دقت بخوانیدو عجله نکنید.
واما آدرس:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pejped
23-07-2007, 22:03
سلام من Mpkg رو نصب كردم/و به منوي موبايلم اضافه شد اما برنامه هاي با پسوندpkgكه مخصوصه اين موبايله/منظورم A1200/روش ميرم/قلمم نگه ميدارم /open With هم ميزنم/و دستور اجرا با Pmkg رو ميدم اما نصب نميشه /لطفا راهنمائئ كنيد /ممنون/:41:

MOJREM
24-07-2007, 00:51
داداش این چه لینکایی این سایت که میگی عضویت می خواد و کلی بدبختی فک کنم خود اپاچی این مشکلو حل کنه بهتر باشه

Apachi
24-07-2007, 10:48
من یک جند روز مسافرت میرم بیام براتون یه آموزش تصویری میگدارم...

Apachi
24-07-2007, 10:50
آموزش مطرح شده بالا متاسفانه ناقص و اشتباه است .
خودم حوصلشو ندارم به صورت فارسی براتون بنویسم . اما یه آدرس براتون مینویسم که به صورت کامل شرح داده . فقط خواهشن کل صفحه را به دقت بخوانید. تاکید می کنم کل صفحه را به دقت بخوانیدو عجله نکنید.
واما آدرس:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دویت خوب روشی که من استفاده کردم با روش فروم بالا صد درصد متفاوت است........

Silwestern
24-07-2007, 13:38
هركي از اين روش ok گرفت بگه ما هم اجرا كنيم ...

poya_f
06-08-2007, 21:13
توضیح کامل تو سایت :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید میباشد
با تشکر از دوستان

moto a1200
24-12-2007, 00:19
من فایل سیستم رو از حالت زیپ خارج کردم و روی رم گوشی کپی کردم . و همچنین فایل نیو ولوم را باز کردم و ریختم رو گوشی وقتی به فایل منیجر می روم تا این فایل را اجرا کنم با پیغام can not find an application to open the file مواجه می شوم