PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : >> درخواست معرفي بازيها فقط اينجا <<

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27]

mazzi
31-08-2014, 11:44
با سلام
دوستان بازی خوب که با کمرای ps4 بشه بازی کرد چیزی سراغ دارید معرفی کنید؟

mazzi
31-08-2014, 12:06
با سلام
دوستان بازی خوب که با کمرای ps4 بشه بازی کرد چیزی سراغ دارید معرفی کنید؟

Captain Sj
01-09-2014, 05:08
سلام .دوستان دنبال بازی میگردم تومایه هایه DMC3 .البته بیشتر ازنظر موزیک احساسی داستان پردازی خوب.راهنمایی کنید

vahidsee
05-09-2014, 15:20
دوستان یه بازی میخوام که اینجوری باشه
من فرمانده باشم بعد کشورگشایی کنم برا ارتشم صلاح و نیرو بخرم
دقیقا مثل رومیا توتال وار
فقط ماله الان باشه یعنی اسلحه گرم داشته باشی
رومیا توتال وار هر قلعه مه میگرفتی میتونستی اسب شمشیر نیرو بخری
میخوام اینطوری باشه

mohsen_gh1991
12-09-2014, 10:53
دوستان اگه میشه یه بازی استراتژی بهم معرفی کنین که از دوران گذشته شروع بشه و همینطور پیشرفت داشته باشه تا عصر حاضر. یه چیزی مث rise of nation . هم جنگ داشته باشه و هم شهر سازی و ...

ardalan_
15-09-2014, 12:31
دوستان اگه میشه یه بازی استراتژی بهم معرفی کنین که از دوران گذشته شروع بشه و همینطور پیشرفت داشته باشه تا عصر حاضر. یه چیزی مث rise of nation . هم جنگ داشته باشه و هم شهر سازی و ...
civilisation 5
از عصر حجر بازی رو شروع می کنید و تا ساخت بمب اتمی و شاتل فضایی...پیش می رید:n02:

ardalan_
15-09-2014, 12:35
دوستان یه بازی میخوام که اینجوری باشه
من فرمانده باشم بعد کشورگشایی کنم برا ارتشم صلاح و نیرو بخرم
دقیقا مثل رومیا توتال وار
فقط ماله الان باشه یعنی اسلحه گرم داشته باشی
رومیا توتال وار هر قلعه مه میگرفتی میتونستی اسب شمشیر نیرو بخری
میخوام اینطوری باشه
Empire: Total War
یا
Napoleon: Total War
به نظر من Napoleon: Total War رو انتخاب کنید حالش بیشتر :n02:

sub▬zero
15-09-2014, 15:24
سلام .دوستان دنبال بازی میگردم تومایه هایه DMC3 .البته بیشتر ازنظر موزیک احساسی داستان پردازی خوب.راهنمایی کنید
dmc 4 , dmc5
:n09:

EshMoul
20-09-2014, 09:22
سلام

من به غیر از PES و Fifa و GTA بازی دیگه ای نکردم. میشه بهترین بازی ها در هر استایل و موضوع رو برام بگید؟ ممنون میشم

sub▬zero
20-09-2014, 15:51
سلام

من به غیر از PES و Fifa و GTA بازی دیگه ای نکردم. میشه بهترین بازی ها در هر استایل و موضوع رو برام بگید؟ ممنون میشم

بازی ها برای سبکای مختلف زیاده. ما بیشمار سبک بازی داریم که هر کدوم از سبکا بیشمار بازی استثنایی دارند. شما باید بگید که چه سبکی دوست دارید تا ما بتونیم راهنمایی کنییم.
ولی من بهت پیشنهاد میکنم که از همون اول سراغ بهترین های هر سبک نری چون بازی های دیگه اون وقت برات مسخره میشن و دیگه با بازی های معمولی حال نمیکنی از من میشنوی از بازی های معمولی شروع کن بعد برو سراغ بازی های استثنایی.
حالا اگه میخوای از بازی های باحال شروع کنی یه بازی هست به اسم the elder of scrolls :skyrim من بهت پیشنهاد میکنم که حتمن آزمایش کنی چون که پشیمون نمیشی.بهترین بازی سبک نقش آفرینی هست که خود سبک نقش آفرینی هم به نوعی بهترین سبک بازی هست. به نظر من که بهترین بازی کامپیوتری هست که در طول تاریخ ساخته شده.راحت تا یک سال تو رو سرگرم نگه میداره. این بازی خیلی شاخه.

Hossein_128
20-09-2014, 18:45
حالا اگه میخوای از بازی های باحال شروع کنی یه بازی هست به اسم the elder of scrolls :skyrim من بهت پیشنهاد میکنم که حتمن آزمایش کنی چون که پشیمون نمیشی.
ببخشید از این بازی دو نسخه هست. کدومش رو پیشنهاد میکنید؟؟

The Elder Scroll V Skyrim

The Elder Scrolls V Skyrim Legendary Edition

sub▬zero
21-09-2014, 08:08
ببخشید از این بازی دو نسخه هست. کدومش رو پیشنهاد میکنید؟؟

The Elder Scroll V Skyrim

The Elder Scrolls V Skyrim Legendary Edition

هردو یکی هستن . شرکت سازنده ی بازی اول خود بازی رو داد بیرون که همون skyrim معمولیه اما بعد مثل خیلی از بازی های rpg دیگه براش دی ال سی هم داد بیرون که نسخه ی معمولی بازی به همراه دی ال سی هاش میشه نسخه ی skyrim legendary edition من بهتون پیش نهاد میکنم که اول نسخه ی معمولی رو بازی کنید و هر موقع که احساس کردید بازی داره کسل کننده میشه یکی از این سه دی ال سی ای رو که اومده بیرون رو به بازی اضافه کنید. دی ال سی ها رو میشه به صورت جداگانه دانلود کرد و به بازی اضافه کرد.چون اسکایریم در حالت عادی به قدری وسیعه که اگه یک سال تموم هم وقت بزاری و بازی کنی بازم چیزای مخفی زیادی تو بازی وجود داره حالا اگه بخوای از همون اول با دی ال سی ها هم شروع کنی تو دنیای وسیع بازی گم میشی و نمیتونی لذت ببری.

meisam gh
22-09-2014, 20:06
سلام بچه ها من دنبال یه بازی قدیمی میگردم اما اسمش رو نمیدونم.یه مقدارش رو توضیح میدم ببینید میشناسینش یا نه. یه بازی قدیمی به سبک کیل سویچ بود که حرکات اون رو انجام میداد و دو تا کارکتر داشت یعنی شما دو نفر رو در بازی کنترل میکردید که یکیشون همیشه مخفیانه بود و دیگری اکشن میجنگید. حتی در بعضی از مراحل بازی اونی که مخفیانه میجنگید مو قع پرش از هواپیما تو آسمون با یه عده کاماندو درگیر میشد و باید اونها رو تو هوا با صلاحش میزد.اگه اسمش رو میدونید بهم بگید لطفا.

meisam gh
22-09-2014, 20:11
سلام بچه ها من دنبال یه بازی قدیمی میگردم اما اسمش رو نمیدونم.یه مقدارش رو توضیح میدم ببینید میشناسینش یا نه. یه بازی قدیمی به سبک کیل سویچ بود که حرکات اون رو انجام میداد و دو تا کارکتر داشت یعنی شما دو نفر رو در بازی کنترل میکردید که یکیشون همیشه مخفیانه بود و دیگری اکشن میجنگید. حتی در بعضی از مراحل بازی اونی که مخفیانه میجنگید مو قع پرش از هواپیما تو آسمون با یه عده کاماندو درگیر میشد و باید اونها رو تو هوا با صلاحش میزد.اگه اسمش رو میدونید بهم بگید لطفا.

meisam gh
23-09-2014, 12:32
شما رو به خدا یکی جواب ما رو بده.

Artam01
23-09-2014, 22:22
بیرحمانه ترین، خشن ترین، طبیعی ترین و حال بهم زن ترین خین و خین ریزی مال کدوم بازی بوده که تا حالا دیدین؟

meisam gh
24-09-2014, 00:08
سلام بچه ها من دنبال یه بازی قدیمی میگردم اما اسمش رو نمیدونم.یه مقدارش رو توضیح میدم ببینید میشناسینش یا نه. یه بازی قدیمی به سبک کیل سویچ بود که حرکات اون رو انجام میداد و دو تا کارکتر داشت یعنی شما دو نفر رو در بازی کنترل میکردید که یکیشون همیشه مخفیانه بود و دیگری اکشن میجنگید. حتی در بعضی از مراحل بازی اونی که مخفیانه میجنگید مو قع پرش از هواپیما تو آسمون با یه عده کاماندو درگیر میشد و باید اونها رو تو هوا با صلاحش میزد.اگه اسمش رو میدونید بهم بگید لطفا. تو رو به خدا فقط اسمش رو بهم یگید لطفا.

sub▬zero
25-09-2014, 22:03
بیرحمانه ترین، خشن ترین، طبیعی ترین و حال بهم زن ترین خین و خین ریزی مال کدوم بازی بوده که تا حالا دیدین؟
manhunt 2 عالی بود بازیش حتمن امتحانش کن.

yoseffaraji
29-09-2014, 23:14
با سلام.چند تا بازی 2نفره آفلاین میخواستم برای PC و XBOX 360
البته بجز فوتبال

mehdy.z
30-09-2014, 01:35
با سلام.چند تا بازی 2نفره آفلاین میخواستم برای PC و XBOX 360
البته بجز فوتبال
توی سبک racing میتونی سری GRID یا حتی burnout paradise رو انتخاب کنی...
توی سبک action هم میتونی mortal combat یا سری street fighter رو انتخاب کنی..
ولی توی سبک shooter اصولا بازی خاصی برای دو نفره در حالت آفلاین نداریم...

Artam01
30-09-2014, 11:13
manhunt 2 عالی بود بازیش حتمن امتحانش کن.

دیگر چه است؟

paroucia
03-10-2014, 22:54
با درود
دنبال یه بازی مسابقه ماشین می گردم! آخرین بازی که انجام دادم NFS - MW (2012) بود که کپی مسخره ای از MW (2005) بود! (نظر شخصی) GRID auto sport هم بازی کردم به همراه NFS - Shift , NFS - Carbon!
دنبال بازی می گردم که امکان تیونیگ داشته باشه و از لحاظ گرافیکی بالا باشه و مثل MW آرکید باشه ولی دیگه شورشو در نیارن!

با تشکر

امید رض
03-10-2014, 23:41
سلام الان کدوم بازی هست که سنگین ترین وقدرت مندترین سیستم نیاز داشته باشه چی هست؟

Layken
05-10-2014, 01:04
سلام الان کدوم بازی هست که سنگین ترین وقدرت مندترین سیستم نیاز داشته باشه چی هست؟

دیگه کم کم عناوین جدید نیازمند سیستم های قدرتمندی هستن
ولی تا اونجایی که یادم میاد عناوین مترو Metro از جمله بازی هایی هستند که سیستم خیلی قدرتمندی برای بازی در اخرین تنظیمات گرافیکی رو نیاز داشتند.

alipsp
06-10-2014, 01:45
دوستان چرا P.T رو معرفی نکردید.حیفه واقعا.
اینو گفتم چون در همین لحظه تاریخی و بعد از جشنواره ریزش کرک و پشم فراوان بالاخره تمومش کردم:n02:

Layken
06-10-2014, 02:08
دوستان چرا P.T رو معرفی نکردید.حیفه واقعا.
اینو گفتم چون در همین لحظه تاریخی و بعد از جشنواره ریزش کرک و پشم فراوان بالاخره تمومش کردم:n02:

امار پشم های ریخته در دنیا از P.T مثال زدنیه :دی
کوجیما گفته که در نسخه اصلی که همون سایلنت هیل باشه کاری خواهم کرد که شلوارتان را خیس کنید. :n27:

mahdi mehrabi
07-10-2014, 14:27
:n18::n11::n09::n03:.00................
:n17:

mahdi mehrabi
07-10-2014, 14:30
کی میدونه devil may cry6 کی میاد؟

اقبال79
13-10-2014, 16:37
آقا جان من برین این سایت اطلاعات رو برا بازی sw4 پر کنین این نسخه گرافیکش خارقالعادس و فقط در انحصار سونیه و برا pc نمیاد مثل این که!!:n30:
می دونم زیاد اهمیتی نداره ولی سایت change یکی از سایت های خوب دنیاست حالا فقط 38 نفر دیگه لازم هستش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای دیدن 50 دقیقه از گیم پلی بازی اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برید

msf66
20-10-2014, 08:40
سلام بچه ها

اسم بازی رو هر چی فک میکنم یادم نمیاد هوس کردم اونو دانلود و دوباره بازی کنم خواهشا راهنماییم کنید
یه بازی شخص سوم و زامبی بود همیشه سیگار تو دهنش داشت:n02:مردم میخوردیم و زامبی میکردیم و اونو کنترل میکردیم.....
و یه چیز دیگه اگه بازی داریم که خود شخص اصلی زامبی باشه معرفی کنید
ممنونم:n16:
ولش کن تو تاپیک دیگه جواب گرفتم:n03:

jtalk
30-10-2014, 19:13
سلام.
دوستان میخواستم بازی استراتژیکی تو سبک سری wargame معرفی کنید.هم از لحاظ سبک استراتژی اش و هم اینکه سلاح ها و تجهیزات کامل و بروزی داره.

mahanomah
02-11-2014, 10:56
سلام

یه سوال
بازی هایی میخوام مثل هیتمن و اسپلینتر سل که توش آزادی عمل داشته باشی م و دستمون برای انجام کارها باز باشه
فرقی نمیکنه که قدیمی باشه یا جدید
ژانر بازی هم مهم نیست
حتی میشه جنگهای صلیبی و جی تی آ رو هم جزو این نوع بازی ها دونست
جای دیگه ای پیدا نکردم که این سوالو بپرسم

ممنون

ali-u
02-11-2014, 12:11
سلام

یه سوال
بازی هایی میخوام مثل هیتمن و اسپلینتر سل که توش آزادی عمل داشته باشی م و دستمون برای انجام کارها باز باشه
فرقی نمیکنه که قدیمی باشه یا جدید
ژانر بازی هم مهم نیست
حتی میشه جنگهای صلیبی و جی تی آ رو هم جزو این نوع بازی ها دونست
جای دیگه ای پیدا نکردم که این سوالو بپرسم

ممنون

سری بازی Metal Gear Solid و Assassin's Creed (بخصوص نسخه 1 و 2) تو همین سبک ها است

Nocturne
04-11-2014, 23:43
سلام. من عاشق بازی استراتژیک مثل وارکرفت ۳ هستم، که خب البته بیش از ۱۰ ساله که اومده.. میخواستم بپرسم دیگه چه بازیهایی تو این سبک و در حد و اندازه وارکرفت هست؟؟! به خصوص اینها که شخصیت های اسطوره ای و فانتزی دارن... ضما dota 2 اومده که نسخه جدید دوتاست! اما نمیدونم کلا بشه به دوتا به اون معنی استراتژیک گفت یا نه...

با تشکر

mohsen_gh1991
05-11-2014, 19:38
سلام دوستان
اقا من یه بازی ماشینی میخوام که هم اپن ورد باشه و هم مسابقه ای ، مث نید فور اسپید.test drive ultimate چطوره؟ خوبه؟ grid چطوریه؟ اونم اپن ورده یا فقط ریس؟

HOJ-JAT
05-11-2014, 19:41
سلام دوستان
اقا من یه بازی ماشینی میخوام که هم اپن ورد باشه و هم مسابقه ای ، مث نید فور اسپید.test drive ultimate چطوره؟ خوبه؟ grid چطوریه؟ اونم اپن ورده یا فقط ریس؟
تست درایو بازی خوبی هست ولی یک مشکلی داشت برای من اونم این بود که کنترل بازی خیلی سخت و رو اعصاب هست اصلا ب خوبی nfs نیست

mohsen_gh1991
05-11-2014, 19:44
تست درایو بازی خوبی هست ولی یک مشکلی داشت برای من اونم این بود که کنترل بازی خیلی سخت و رو اعصاب هست اصلا ب خوبی nfs نیست
من rivals رو دارم ولی مشکل افت فریم داره که اعصابمو خورد کرده. یه بازی مسابقه ای دیگه که تنوع ماشیناش زیاد باشه و امکان دستکاری ماشین هم فراهم باشه میتونی بگی؟
ممنون

shahpoker
05-11-2014, 22:01
حذف شد............

HOJ-JAT
06-11-2014, 19:17
من rivals رو دارم ولی مشکل افت فریم داره که اعصابمو خورد کرده. یه بازی مسابقه ای دیگه که تنوع ماشیناش زیاد باشه و امکان دستکاری ماشین هم فراهم باشه میتونی بگی؟
ممنون
تو نید فور اسپید ها دیگه مثل قدیم نمیشه رینگ انداخت و.... یادمه اخریش prostreet بود
تست درایو هم خوبه خالا نصبش کن شاید شما خوشت اومد یک خوبی داره اینه که بمعنای واقعی کلمه اپن ورد هست شما میری تو نمایشگاه ادویی ماشین میخری میری ویلا میخری تو نسخه ۲ میشه اف رود رفت اما مثل nfs حال نمیده من واقعا اینقدری با nfs:run مرحله کویرش خال کردم دیگه با هیچ جیزی حال نکردم

menitar
07-11-2014, 22:19
با درود به همه‌ی عزیزان
بهترین بازی‌ها در ژانرهای مختلف اکشن، ماجرایی، استراتژیک، مسابقه‌ای، ورزشی و فکری برای کلاس سوم تا ششم ابتدایی چی هستن طوری که:

نه بچه‌گانه و وقت‌تلف‌کن باشن و نه خیلی حرفه‌ای که نتونه بازی کنه
محتوای غیراخلاقی (خشونت غیرطبیعی، فحش‌های خیلی رکیک، س ک س، مواد مخدر و ...) نداشته باشن
به‌هیچ‌وجه ترسناک و چندش‌آور نباشن
صحنه‌های بازی در حد امکان مناظر طبیعی با گرافیک خوب باشه
اجرای بازی احساس خوب و مثبت همراه با بالا بردن توانایی‌های هوش و خلاقیت، سرعت و دقت برای کاربر به‌همراه داشته باشه

ali-u
07-11-2014, 23:26
با درود به همه‌ی عزیزان
بهترین بازی‌ها در ژانرهای مختلف اکشن، ماجرایی، استراتژیک، مسابقه‌ای، ورزشی و فکری برای کلاس سوم تا ششم ابتدایی چی هستن طوری که:

محتوای غیراخلاقی (خشونت غیرطبیعی، فحش‌های خیلی رکیک، س ک س، مواد مخدر و ...) نداشته باشن
اجرای بازی احساس خوب و مثبت همراه با بالا بردن توانایی‌های هوش و خلاقیت، سرعت و دقت برای کاربر به‌همراه داشته باشه

اگه بازی رو برای سنین کودک و نوجوال می خوایی

بهتره از بازی های سبک داش Dash استفاده کنی _
تو هر سبکی هم خوشبختانه تو سایت ها موجود است

Meysam Raz
08-11-2014, 02:02
با درود به همه‌ی عزیزان

1.بازی های ایرانی خیلی خوبه ، بازی هایی مثل پروانه و مبارزه در خلیج عدن و ...
2.یک سری بازی هم هستن به صورت پک که شامل چندین بازی هم سبک هستن . خوبیشون اینه که سیستم قوی ای نمیخوان و داستانی آنچنانی ای ندارن که بخواد به این موارد خلافی که گفتید ختم بشه
3.بازی های ریسینگ و ورزشی مثل need for speed و فوتبال خوبه ( میتونن بازی کنن کافیه گیم پد (دسته) داشته باشن )
4.استراتژیک معمولا برای این سن سخته و باید بهشون کمک بشه اما Stronghold Crusader نسخه فارسیش خوبه
5.اگر قبلا GTA بازی کردن میتونن Sleeping Dogs هم بازی کنن چون چیزی بیشتر از اون نداره اما اگر بازی نکردن اینم بازی نکنن بهتره
شما هر بازی ای بگیرید ذهن بچه رو پرورش میده ، یکی از خواصش همینه ، به شرطی که زیاده روی نشه و در حد روزی یکی دو ساعت بمونه

sky1sky
08-11-2014, 12:53
سلام

کسی می دونه ازاین سایت چه طوری میشه بازی ها شو دانلود کرد؟؟؟ مرسی:n16:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازی های خوب و کم حجم داره

menitar
09-11-2014, 12:14
سپاس دوست عزیز

alaydyn
14-11-2014, 12:47
یک بازی مثل counter strick ؟ کسی میدونه چی هست بگید برای دانلود کنم

arminba
14-11-2014, 13:29
سلام به همگی
بازی تو مایه های Call of Duty به غیر از مدال افتخار چیزی هست!!!!!
ممنون میشم راهنماییم کنید.
موفق باشید

اینا رو خودم خوشم اومده که بهت پیشنهاد میدم:
Metro: Last Light

Battlefield

Hawken
America’s ArmyTom Clancy’s Ghost Recon Phantoms

arminba
14-11-2014, 13:30
یک بازی مثل counter strick ؟ کسی میدونه چی هست بگید برای دانلود کنم

Metro: Last Light

Battlefield

Hawken
America’s Army

Tom Clancy’s Ghost Recon Phantoms

kane32
24-11-2014, 09:01
دوستان عرض ارادت
ایابازی کشتی کج در دو سه سال اخیر برای کامپیوتر اومده؟ufc یا بوکس چطور منظورم مخصوص خود کامپیوتر نه با شبیه ساز کونسولهای بازی در ضمن تیکن چی اگه هست لطفا اطلاعاتی بدید ممنون

misssharak
13-12-2014, 14:07
سلام دوستان
من دنبال بازی یا بازی هایی می گردم که محوریتشون بزرگ کردن و تربیت بچه
باشه!
در واقع یه نسخه پیشرفته تر از بازی های فلشی که برای بچه ها وجود داره و مثلا به بچه غدا می دن یا حمومش می کنن
چیزی شبیه Sims، که این امکان رو داشته باشه که فردی که داره بازی می کنه بر اساس نیازهای بچه و تشخیص خودش، taskها رو انجام بده و امتیاز بگیره ولی خوب به گستردگی Sims هم نباشه و فقط موضوعش بزرگ کردن بچه باشه
در واقع می خوام از این طریق یه چیزایی رو در مورد فردی که داره بازی می کنه بسنجم. آیا همچین چیزی وجود داره؟؟؟:n13:

پ.ن: لطفا POU و بازی های اندرویدی بهم معرفی نکنید!!!

masoud93
26-12-2014, 01:04
سلام.
یه تعداد بازی استراتژیک خوب معرفی میکنید.
مثل سری توتال وار و سیویلزیشن نمیخوام.
یه چیزی مثل The Battle for Middle-earth II
ممنون.

Dav0od
27-12-2014, 00:08
بازی Assetto Corsa رو معرفی کنید در موردش بحث کنیم
گرافیک و گیم پلی فوق العاده ای داره و انحصاری ویندوز هم هست

sky1sky
12-01-2015, 02:26
هیچ کس نیس راهنماییم کنه ؟؟؟ :n40: دانلود بازی های سایت زیر رو می خوام :n16:

سلام

کسی می دونه ازاین سایت چه طوری میشه بازی ها شو دانلود کرد؟؟؟ مرسی
:n16:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازی های خوب و کم حجم داره

ahmad rezaa
16-01-2015, 06:42
دوستان سلام
یه بازی شهر سازی از الکترونیک آرتز هست که داخلش میشه شهر صنعتی یا رویایی یا تخیلی یا خیلی چیزا دیگه ساخل کسی میدونه کدوم نسخشه؟
به سبک SimCity Societies - 2007 هستش
لطفا سریع جواب بدید اگه میدونید
حتی اول بازیشم وقتی دمو نشون میده شهرهایی با سبکهای مختلف نشون میده یه سری شهرذ عجیب و غریب که فقط داخل بازیها میشه به اونا رسید

hosien3d
18-01-2015, 15:18
با سلام
خوب دوستان توی این تایپ بازی هایی که میتونید توی اون ها مثلا سلاح های خودتونو به سلیقه ی خودتون شخصی سازی کنید و بازی کنید رو لطفا معرفی کنید
توجه : بازی ها انلاین نباشند افلاین بشه بازیشون کرد

pharm
18-01-2015, 16:30
pay day 2 خیلی وسیعه هرگونه رنگ امیزی رو اسلحه و ماسک رو داره pattern های مختلف و...
سری های COD
خیلی هست
فعلا به ذهنم نمیرسه

pharm
19-01-2015, 21:51
دوستان من یه بازی سبک godfather 2 میخوام هست؟

alex_pk
25-01-2015, 06:13
سلام دوستان
چطور میشه لیست بازی هایی که 1 سال اخیر اومدن رو دید؟(هر سبکی)
همچنین اضافات و...
مرسی.

Meysam Raz
25-01-2015, 09:26
سلام دوستان
چطور میشه لیست بازی هایی که 1 سال اخیر اومدن رو دید؟(هر سبکی)
همچنین اضافات و...
مرسی.
میتونی اینجا ببینی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
2014 رو هر عددی بکنی همون سال رو نشون میده

ahmad rezaa
31-01-2015, 07:31
تورو خدا یکی جواب بده.یه بازی قدیمی بود که اول شخص بود تا حدودی تخیلی و پیشرفته.سوار ربات و زیردریایی و تیربار هواپیما و هرچی که فکرمیکنید میشد.(من همین سه تاش یادمه).اسم بازیش نمیدونید چی بود>یه بازی اول شخص دیگه هم بود هر 5تا مرحله میرفتیم جلو یک غول خطرناک بهمون حمله میکرد خیلی قشنگ و ترسناک بود و خیلی هم سریع اما اسمش یادم نیست لطفا کمک کنید.

ahmad rezaa
04-02-2015, 02:57
دوستان سلام
من داخل درخواست بازیا سوال پرسیدم کسی جواب نمیده متأسفانه
قدیما من یه بازی روی کامپیوتر انجام دادم که یک مرحلش سوار زیردریایی میشد و متأسفانه داخل اون مرحله گیر افتادم اما مرحله های دیگه هم داشت یه جورایی مثل بازیای فضایی بود و هم تیمی داشتی اما نمیدونم اسمش چیه شما میتونین به من بگین؟
هر بازی قدیمی که فکر میکنین داخلش سوار زیردریایی میشه رو بگین لطفا
فکر کنم بازی اول شخص هم بود یکی از مرحله هاشم سوار هلیکوپتر میشه اما هدایت هلیکوپتر با کامپیوتر بود و من فقط پشت تیربار نشستم و داخلش یه جورایی موجوداتی مثل زامبی به ذهنم میاد اما یادم نمیاد زامبی توش بوده یا نه

farshad0123
05-02-2015, 19:58
سلام
لطفا چند تا بازی که خیلی خوب و داستانی هستند بهم معرفی کنید میخوام دانلود کنم
گرافیک هم ati 5470لپتاپ

vahidgame
05-02-2015, 21:08
تورو خدا یکی جواب بده.یه بازی قدیمی بود که اول شخص بود تا حدودی تخیلی و پیشرفته.سوار ربات و زیردریایی و تیربار هواپیما و هرچی که فکرمیکنید میشد.(من همین سه تاش یادمه).اسم بازیش نمیدونید چی بود>یه بازی اول شخص دیگه هم بود هر 5تا مرحله میرفتیم جلو یک غول خطرناک بهمون حمله میکرد خیلی قشنگ و ترسناک بود و خیلی هم سریع اما اسمش یادم نیست لطفا کمک کنید.

دوستان سلام
من داخل درخواست بازیا سوال پرسیدم کسی جواب نمیده متأسفانه
قدیما من یه بازی روی کامپیوتر انجام دادم که یک مرحلش سوار زیردریایی میشد و متأسفانه داخل اون مرحله گیر افتادم اما مرحله های دیگه هم داشت یه جورایی مثل بازیای فضایی بود و هم تیمی داشتی اما نمیدونم اسمش چیه شما میتونین به من بگین؟
هر بازی قدیمی که فکر میکنین داخلش سوار زیردریایی میشه رو بگین لطفا
فکر کنم بازی اول شخص هم بود یکی از مرحله هاشم سوار هلیکوپتر میشه اما هدایت هلیکوپتر با کامپیوتر بود و من فقط پشت تیربار نشستم و داخلش یه جورایی موجوداتی مثل زامبی به ذهنم میاد اما یادم نمیاد زامبی توش بوده یا نه

Halo 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])نبودش؟

سلام
لطفا چند تا بازی که خیلی خوب و داستانی هستند بهم معرفی کنید میخوام دانلود کنم
گرافیک هم ati 5470لپتاپ
منظورتون از داستانی چیه؟
یعنی بازی های اپیزودی و متکی بر داستان مثل The Walking Dead ؟

farshad0123
05-02-2015, 21:24
Halo 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])نبودش؟

منظورتون از داستانی چیه؟
یعنی بازی های اپیزودی و متکی بر داستان مثل The Walking Dead ؟

مثلا بازیهایی شبیه max payne 1,2 یا شاهزاده ایرانی یا هیتمن دوست دارم
maxpayne 3 خوشم نیومد چون مثل 1و2 داستانی نبود فقط باید چند تا آدم میکشتی
تخیلی تو سبک فضایی و یا آینده خوشم نمیاد
call of duty خیلی خوشم میاد ولی از وقتی که تخیلی شده و رفته به زمان آینده دیگه خوشم نمیاد از black ops1 که داستانش جذاب بود خیلی خوشم اومد
need for speed mostwanted1 خوشم میاد
رزیدنت اویل خوشم میاد
خلاصه بازیهایی تو این سبک ها که هم تخیلی نباشن(مثلا موجودات فضایی و....) و هم داستان داشته باشن

vahidgame
06-02-2015, 00:53
مثلا بازیهایی شبیه max payne 1,2 یا شاهزاده ایرانی یا هیتمن دوست دارم
maxpayne 3 خوشم نیومد چون مثل 1و2 داستانی نبود فقط باید چند تا آدم میکشتی
تخیلی تو سبک فضایی و یا آینده خوشم نمیاد
call of duty خیلی خوشم میاد ولی از وقتی که تخیلی شده و رفته به زمان آینده دیگه خوشم نمیاد از black ops1 که داستانش جذاب بود خیلی خوشم اومد
need for speed mostwanted1 خوشم میاد
رزیدنت اویل خوشم میاد
خلاصه بازیهایی تو این سبک ها که هم تخیلی نباشن(مثلا موجودات فضایی و....) و هم داستان داشته باشن

در مورد شوتر سوم شخص مثل مکس پین که مدت هاست برای پی سی بازی خوبی منتشر نشده همین طور در مورد بازی ریسینگ با سبک و سیاق NFS:MW
بازی خوب هم سبک پرنس هم اخیرا برای پی سی منتشر نشده و آخریش برمی گرده به سال 2013 و بازی Castlevania: Lords of Shadow
بازی شبیه RE هم همون نسخه ریمستر شده نسخه اول بازی که تازه منتشر شده و صد در صد توصیه میشه یعنی Resident Evil : HD Remaster به اضافه Evil Within که پارسال منتشر شد بد نیست و ارزش امتحان رو داره

اما در مورد شوتر اول شخص با این شرایط فقط Far Cry 4 رو می تونم توصیه کنم که بازی خیلی خوبیه ولی داستان خیلی خاصی نداره
معمولا شوترهایی که داستان خیلی قوی دارن تخیلی هم هستن!
اکثر شوترهایی هم که توی این یکسال اخیر منتشر شدن این شرایطی که میگید رو ندارن و بیشترشون یه جورایی یکمی تخیلی هستن

ahmad rezaa
06-02-2015, 06:16
مدیر جان امیدوارم سریع اینو بخونی
زمانی که من اون بازیو کردم کامپیوترم بازیایی مثل ارباب حلقه ها و کال آف رو به سختی اجرا میکرد اما واقعا نمیدونم هالو 2 گرافیکی تر و سنگینتر از اونا بوده یا نه؟اما عکساش که شبیه هست
یه نکنه دیگه هم اینه که من داخل یکی از مرحله هاش زیر دریایی رو حرکت میدادم یعنی داخل آب با زیردریایی به اطراف میرفتم دقیق همونجا بود که داخل بازی گیر افتادم
داخل هالو 2 سوار زیردریایی هم میشه؟البته داخل یکی از مرحله هاش سوار شد عشقی نبود که هروقت بخوایم سوار شیم:n02:

tik-tak
06-02-2015, 16:17
یه بازی فکری خوب بهم معرفی میکنید ؟

ahmad rezaa
06-02-2015, 19:56
silent hill
protal

Resident Evil : HD Remaster
فکر کنم اینا بهترینا باشن اگه برات جدید بودن مهم نیست

farshad0123
07-02-2015, 12:06
در مورد شوتر سوم شخص مثل مکس پین که مدت هاست برای پی سی بازی خوبی منتشر نشده همین طور در مورد بازی ریسینگ با سبک و سیاق NFS:MW
بازی خوب هم سبک پرنس هم اخیرا برای پی سی منتشر نشده و آخریش برمی گرده به سال 2013 و بازی Castlevania: Lords of Shadow
بازی شبیه RE هم همون نسخه ریمستر شده نسخه اول بازی که تازه منتشر شده و صد در صد توصیه میشه یعنی Resident Evil : HD Remaster به اضافه Evil Within که پارسال منتشر شد بد نیست و ارزش امتحان رو داره

اما در مورد شوتر اول شخص با این شرایط فقط Far Cry 4 رو می تونم توصیه کنم که بازی خیلی خوبیه ولی داستان خیلی خاصی نداره
معمولا شوترهایی که داستان خیلی قوی دارن تخیلی هم هستن!
اکثر شوترهایی هم که توی این یکسال اخیر منتشر شدن این شرایطی که میگید رو ندارن و بیشترشون یه جورایی یکمی تخیلی هستن

فکر کنم گرافیکم رزیدنت اویل جدیدو نمیکشه درسته؟
گرافیکم 5470 ati

vahidgame
07-02-2015, 12:40
مدیر جان امیدوارم سریع اینو بخونی
زمانی که من اون بازیو کردم کامپیوترم بازیایی مثل ارباب حلقه ها و کال آف رو به سختی اجرا میکرد اما واقعا نمیدونم هالو 2 گرافیکی تر و سنگینتر از اونا بوده یا نه؟اما عکساش که شبیه هست
یه نکنه دیگه هم اینه که من داخل یکی از مرحله هاش زیر دریایی رو حرکت میدادم یعنی داخل آب با زیردریایی به اطراف میرفتم دقیق همونجا بود که داخل بازی گیر افتادم
داخل هالو 2 سوار زیردریایی هم میشه؟البته داخل یکی از مرحله هاش سوار شد عشقی نبود که هروقت بخوایم سوار شیم:n02:
دقیق یادم نیست چون خیلی وقت پیش رفتم ولی مرحله زیردریایی هم فک کنم داشت
این بازی برای پی سی سال 2007 منتشر شدش و اون موقع هم همزمان نسخه ای از cod منتشر شده بوده
بستگی داره منظور شما چه سالی باشه و البته بهترین راه اینه که ویدئویی از گیم پلی بازی رو ببینید

فکر کنم گرافیکم رزیدنت اویل جدیدو نمیکشه درسته؟
گرافیکم 5470 ati
بازی های جدید معمولا حداقل سیستم بالایی دارن و ممکنه نتونه
ولی این سایت بهترین سایت برای سیستم مورد نیازه و بهتره اونو هم یه نگاهی بندازید:

یه گزینه داره که سیستم رو بررسی می کنه و آخرش میگه که قطعات مختلف سیستم مناسب اجرای بازین یا نه
همین طور یه گزینه داره که میشه سیستم مورد نیاز بازی رو هم سریع دید

ahmad rezaa
07-02-2015, 14:32
دقیق یادم نیست چون خیلی وقت پیش رفتم ولی مرحله زیردریایی هم فک کنم داشت
این بازی برای پی سی سال 2007 منتشر شدش و اون موقع هم همزمان نسخه ای از cod منتشر شده بوده
بستگی داره منظور شما چه سالی باشه و البته بهترین راه اینه که ویدئویی از گیم پلی بازی رو ببینید.

عزیز بازی هالو 2 مال سال 2004 باشه پس شاید همونه امتحان میکنم عکساشم اتفاقا خیلی شبیه هست
مدیر یه سوال دیگه.یه بازی ترسناک قدیما بود هر پنجتا مرحله میرفتی جلو یه غول بزرگ و خشنو ترسناک میومد برات یادت هست؟
اول شخص ترسناک،منظورم از ترسناک همون زامبیو اسکلیتو این چیزاست مثل سام و will rock بود یه جورایی اما گرافیکیتر و مرحله 5 و 10 و 15 و 20 و 25 غول داشت که من مرحله 24 گیر افتادم شما یادتون نمیاد این بازی رو؟

vahidgame
08-02-2015, 18:28
اینا رو اگه بازی نکردین جزو بهترین های چند سال اخیرن :

Valiant Hearts The Great War - 2014
The Swapper - 2013
Fez - 2013
Stacking - 2012
Trine 2 - 2011
Limbo - 2011
Portal 2 - 2011
Braid - 2010
World of Goo - 2008
Portal - 2007

البته برای پی سی رو فقط در نظر گرفتم

عزیز بازی هالو 2 مال سال 2004 باشه پس شاید همونه امتحان میکنم عکساشم اتفاقا خیلی شبیه هست
مدیر یه سوال دیگه.یه بازی ترسناک قدیما بود هر پنجتا مرحله میرفتی جلو یه غول بزرگ و خشنو ترسناک میومد برات یادت هست؟
اول شخص ترسناک،منظورم از ترسناک همون زامبیو اسکلیتو این چیزاست مثل سام و will rock بود یه جورایی اما گرافیکیتر و مرحله 5 و 10 و 15 و 20 و 25 غول داشت که من مرحله 24 گیر افتادم شما یادتون نمیاد این بازی رو؟
Halo 2 برای ایکس باکس سال 2004 منتشر شدش و برای پی سی با تاخیر 2007 اومد

در مورد این بازی هم با این شرایط من فقط Painkiller ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو یادم میاد و احتمالا بازی مورد نظر شما باید این بازی باشه

ahmad rezaa
09-02-2015, 02:10
اینا رو اگه بازی نکردین جزو بهترین های چند سال اخیرن :

Valiant Hearts The Great War - 2014
The Swapper - 2013
Fez - 2013
Stacking - 2012
Trine 2 - 2011
Limbo - 2011
Portal 2 - 2011
Braid - 2010
World of Goo - 2008
Portal - 2007

البته برای پی سی رو فقط در نظر گرفتم

Halo 2 برای ایکس باکس سال 2004 منتشر شدش و برای پی سی با تاخیر 2007 اومد

در مورد این بازی هم با این شرایط من فقط Painkiller ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو یادم میاد و احتمالا بازی مورد نظر شما باید این بازی باشه
واااااااای مدیر مرسی همینه اما اون که سوار زیردریایی میشه و با زیردریایی حرکت میکنه ررو همون سالها بود من رو کامپیوتر بازی کردم
اگه احیانا بازی دیگه میشناختی که سوار زیردریایی بشه به من بگو منو خوشحال کن مرسی
مدیر یه سایتی نیست لیست بازیای اول شخص رو نشون بده؟شاید اونجا بتونم پیداش کنم

Dark Shine
06-03-2015, 01:33
یه بازی استراتژیک بود مال خیلی وقت پیش بود .
تنها مشخصه ازش که یادمه اینه که ما یه قهرمان داشتیم و یک شهر . بعد باید مثل بقیه بازیا دفاع و حمله میکردیم .
مهمترین مشخصه ـش هم برای من این بود که کنترل روی منابع ـش خیلی خوب بود . یعنی تا معدنچی سنگ برنمیداشت برش کار نمیتونست بیاد برش داره برش بده و بعدش یکی دیگه بیاد گِل درست کنه و اینا . :دی

mohsenmobile1
07-03-2015, 19:01
دوستان باز ماشین دو نفره آفلاین گرافک خوب چی پیشنهاد می کنید ؟

AmirEblis
12-04-2015, 05:57
سلام
بازی تو سبک Hotline Miami 2 میخام. اگر ممکنه چنتا معرفی کنید.
یا Shank 2 هم خوب بود، توی اون مایه‌ها هم چنتا معرفی کنید لطفن.
دمتون گرم.

Jeff hardy M
04-05-2015, 13:53
دوستان باز ماشین دو نفره آفلاین گرافک خوب چی پیشنهاد می کنید ؟
ماشین نمیشناسم ولی اگه موتور خواستی سری بازی های MX vs. ATV خوبه :n02:

Jeff hardy M
04-05-2015, 13:58
کسی بازی مشابه Generals میشناسه؟ قرار بود نسخه 2ش 2013 بیاد ولی کمپانیش کنسل کرد :n34:

zerohour
10-05-2015, 18:56
سلام
یک فوتبال میخوام و یک ماشین .
مشخصات بازی فوتبال :
بازیش راحت باشه . تنظیماتش و خود بازیش سخت و پیچیده نباشه لطفا .

مشخصات بازی ماشین :
شهری نباشه . جاده یا پیست باشه . بشه ماشین جدید خرید و ماشین رو تقویت کرد .

اما سیستم من :
پردازنده : ای ام دی 620 چهار هسته ای
رم : دو گیگ ای دیتا
کارت گرافیک : رادئون 4550

اگرم شد بگین از کجا و کدوم شرکت بخرم .

اگر یک بازی پلتفرم باحال هم معرفی کنید که دیگه عالی میشه .

خیلی وقته تو کف چند تا بازی باحال هستم . لطفا راهنمایی کنید .

bleu2u4u
30-05-2015, 10:51
Batman: Arkham Asylum: Game Of The Year چه فرقی با نسخه معمولیش داره؟dlc های بازی هم توش هست؟
اونوقت نسخه های ریپک اگه نوشته باشه هیچی کم و تبدیل نشده راسته یا الکی مینویسن؟چون ریپک این بازی از 7.2 رسیده به 4.35

ms368
03-06-2015, 18:35
دوستان گرامی و بازی‌دوست ســـلام

من دو ساله از دنیای بازی عقب افتادم
بازی هایی که خیلی دوست داشتم٬ Tomb Rider ٬ Don't Starve ٬ Gta iv ٬ Rayman ٬ شبیه ساز پرواز ماکروسافت و بازی های اتومبیل رانی مثه Grid و Dirt
بازی های uncharted و Little big planet رو هم روی ps3 دوست داشتم اما تنها گذینه الانم PC هست.

از بازی های فکری مثه Contrast که رو اعصاب بره هم متنفرم

لطفا چندتا بازی خوب معرفی کنید

با تشکر.

Layken
04-06-2015, 23:08
دوستان گرامی و بازی‌دوست ســـلام

من دو ساله از دنیای بازی عقب افتادم
بازی هایی که خیلی دوست داشتم٬ Tomb Rider ٬ Don't Starve ٬ Gta iv ٬ Rayman ٬ شبیه ساز پرواز ماکروسافت و بازی های اتومبیل رانی مثه Grid و Dirt
بازی های uncharted و Little big planet رو هم روی ps3 دوست داشتم اما تنها گذینه الانم PC هست.

از بازی های فکری مثه Contrast که رو اعصاب بره هم متنفرم

لطفا چندتا بازی خوب معرفی کنید

با تشکر.

Rayman Legends
GTA V
Project CARS

ms368
05-06-2015, 09:13
Rayman Legends
GTA V
Project CARS

آقای مدیر ممنون
Rayman Legends رو بازی کردم و واقعا یکی از بهترین بازی های عمرم بوده
GTA v هم به صورت جدا سفارش دادم اما هنوز بدستم نرسیده
بازی هایی با کیفیت و جذاب مثه Rayman و LBP و بازی های ماجراجویی و یکم فکری مثه Tomb Rider و uncharted هم اگه بود معرفی کنید

mohammad20014
05-06-2015, 09:24
آقای مدیر ممنون
Rayman Legends رو بازی کردم و واقعا یکی از بهترین بازی های عمرم بوده
GTA v هم به صورت جدا سفارش دادم اما هنوز بدستم نرسیده
بازی هایی با کیفیت و جذاب مثه Rayman و LBP رو معرفی می‌کنید؟

سلام به همگی

دوست عزیز من پیشنهاد می کنم قبل از وی.. آیوی رو حتما بازی کنید...

در ضمن من پیشنهاد می کنم که بازی MW3 رو حتما بازی کنید...

از طرف دیگر اگه بازی های تخیلی دوست دارید سه گانه ی CRYSIS رو بازی کنید....

اگر تو فاض بازی های ابر قهرمانی هستید سه گانه ی BATMAN : ARKHAM رو بازی کنید...:n01:

mahyarmvm
06-06-2015, 13:51
سلام تو سبک مدیریت فوتبال جز فوتبال منیجر چند تا بازی خوب معرفی کنید:n16:

armin_punisher6
07-06-2015, 22:50
میشه بازی تو سبک max payne یا punisher معرفی کنین؟

Mehrshad-msv
08-06-2015, 04:39

دوست عزیز فکر کنم اینا بدردت بخوره:

البته من خودم سری Dead to Rights رو پیشنهاد می دم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):n01: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام تو سبک مدیریت فوتبال جز فوتبال منیجر چند تا بازی خوب معرفی کنید:n16:

عزیز یه سر به اینجا بزن::n16:

puta
08-06-2015, 08:12
سلام ...
من یه بازی در سبک استراتژیک و یا اول شخص که واقعی باشه میخوام . (افسانه ای نمیخوام)
داستان بازی هم خوب باشه ....
البته VGA بازی 32 و یا 64 مگ باشه که دیگه تمومه ....

:n01:

armin_punisher6
08-06-2015, 10:04
دوست عزیز فکر کنم اینا بدردت بخوره:

البته من خودم سری Dead to Rights رو پیشنهاد می دم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):n01: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عزیز یه سر به اینجا بزن::n16:

این بازیهایی که معرفی کردین خیلی قدیمین.بازی جدید با گرافیک بالا میخواستم.ممنون.

IRAN_KING
08-06-2015, 11:09
hitman absolution
هیتمن واقعا عالیه!

Mehrshad-msv
08-06-2015, 14:45
سلام ...
من یه بازی در سبک استراتژیک و یا اول شخص که واقعی باشه میخوام . (افسانه ای نمیخوام)
داستان بازی هم خوب باشه ....
البته VGA بازی 32 و یا 64 مگ باشه که دیگه تمومه ....

:n01:

درباره استراتژیک شخصا فکر می کنم سری red alert یا command conquer بهتره البته نه این سری های آخریش که فضایی ها اضافه شدن کلا قدیمیاش که لیزر میزر نداره تو سلاحش و سرعت بازی هم بالا و هیجان بیاره!

ziyajan
08-06-2015, 15:01
اغا یه بازی مامان پیدا کردم در سبک rayman
اسم بازی هستش : Harold

donkeyoxte
08-06-2015, 15:06
اغا یه بازی مامان پیدا کردم در سبک rayman
اسم بازی هستش : Harold

خیلی توپه بازیش هنوز قسمت نشده

شما بازی کردی؟؟

ziyajan
08-06-2015, 17:03
خیلی توپه بازیش هنوز قسمت نشده

شما بازی کردی؟؟

بله الان دارم بازی میکنم و مرحله پنجم هستم .
به همه پیشنهاد میکنم مخصوصا دوست داران rayman

puta
08-06-2015, 17:46
درباره استراتژیک شخصا فکر می کنم سری red alert یا command conquer بهتره البته نه این سری های آخریش که فضایی ها اضافه شدن کلا قدیمیاش که لیزر میزر نداره تو سلاحش و سرعت بازی هم بالا و هیجان بیاره!
ممنون از پیشنهادت ولی اونارو بازی کردم دیگه برام تکراری شدن .

donkeyoxte
08-06-2015, 22:32
بله الان دارم بازی میکنم و مرحله پنجم هستم .
به همه پیشنهاد میکنم مخصوصا دوست داران rayman

دوست عزیز اشتباه شده

من مظورم بازی Hatred ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1940%2F&ei=oeZ1Vbf2M8z0UvezgKgO&usg=AFQjCNFhcWrdFnCitDJsU8j7Aqv_NqHjCw&sig2=936qc-lZ1PTHeT2K2ikxzA&bvm=bv.95039771,d.d24) بود که سبگ استراتژیک و خشنی داره دوستان این بازیو فراموش نکنن از روی نریلرهایی که درباره این بازی دیدم میشه گفت فوقالعادست

ziyajan
09-06-2015, 10:04
دوست عزیز اشتباه شده

من مظورم بازی Hatred ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1940%2F&ei=oeZ1Vbf2M8z0UvezgKgO&usg=AFQjCNFhcWrdFnCitDJsU8j7Aqv_NqHjCw&sig2=936qc-lZ1PTHeT2K2ikxzA&bvm=bv.95039771,d.d24) بود که سبگ استراتژیک و خشنی داره دوستان این بازیو فراموش نکنن از روی نریلرهایی که درباره این بازی دیدم میشه گفت فوقالعادست

عجب تصادفی !
اتفاقا دوست گلم همون hatred رو هم دارم بازی میکنم !
واقعا که بازی عالی هستش !
پیشنهاد میکنم همه بازی کنن !
من و یاد بازی Limbo میندازه !
می خوام تو به جمله نقدش کنم :
یه لیمبویه سه بعدیه که به جای فکر اسلحه دستش دادن !
فقط بگم این بازی هم خشنه و هم اینکه از الفظ زشتی توش استفاده میشه پس +18 ها بازی کنن !!!!

donkeyoxte
09-06-2015, 11:19
عجب تصادفی !
اتفاقا دوست گلم همون hatred رو هم دارم بازی میکنم !
واقعا که بازی عالی هستش !
پیشنهاد میکنم همه بازی کنن !
من و یاد بازی Limbo میندازه !
می خوام تو به جمله نقدش کنم :
یه لیمبویه سه بعدیه که به جای فکر اسلحه دستش دادن !
فقط بگم این بازی هم خشنه و هم اینکه از الفظ زشتی توش استفاده میشه پس +18 ها بازی کنن !!!!

رفت واسه دانلود:n09:

گفتی limbo یادش بخیر چه بازی بود:n01:

vahidgame
09-06-2015, 11:47
Hatred تا اینجا که جزو بدترین بازی های سال بوده!
بازیی که هم از نظر منتقدا هم کاربرای سایت های مختلف امتیازای خیلی بد گرفته دیگه تکلیفش مشخصه:

کلا این بازی چه از لحاظ سبک چه از لحاظ کیفیت با بازی هایی مثل ریمن و لیمبو هیچ سنخیتی نداره :دی
بعد از Rayman Legends بازی با اون کیفیت توی اون سبک برای پی سی منتشر نشده
از بازی های اخیر Ori and the Blind Forest هست که شاهکاره ولی خب فقط میشه گفت از این لحاظ که سبکش پلتفرمره میشه اونو مرتبط با ریمن دونست و از لحاظ کلی فرق داره و بیشتر اینکه پلتفرمر باشه ماجرایی و معمایی هم هست...

Mehrshad-msv
09-06-2015, 12:55
این که رو دست ریمن نمیاد حرفی نیست ساده زیبا بانک و دنیایی زیبا و البته د حین سادگی سخت!

راستی درباره هترد تحقیدیدم یکم مشکوکه که استیم ازش حمایت کرده وای باقی سایت ها امتیاز خوبی بهش ندادند. فکر کنم بازی خوبی باشه ولی یکم افراطی شاید!
البته بماند استیم هم تبدیل به یک صنعت شده که داره به دنیا و هنر بزرگ کیم لطمه می زنه...
دیگه بازیکنای جدید تجربه های مثل مارو نخواهند داشت. فقط تفنگ و کشت و کشتار نه خط داستانی نه هدفی:n27:

یادش بخیر تام رایدر و اویل 1 و غیره

ziyajan
09-06-2015, 15:03
قبل از همه چیز بگم که بنده نظر شخصی خودم رو گفتم که گیم خوبیه !

وحید گیم عزیز :
metacritic یعنی چی ؟

مثلا فرض کنید همین بازی Hatred رو من و شما و مهرشاد بریم رای بدیم !
شما دوتا منفی میدین من مثبت !
اونوقت اصل رو بر این میذارن که بازی Hatred بازی بدیه !
شوخی داریم میکنیم !

نمیدونم Hatred رو بازی کردین یا نه ولی خیلی بازی فلسفی و عمیقی هستش !
مثلا مرحله اول چه دیالوگ هایی رد و بدل میشه ! یا اینکه میاد ادمایه بی گناه رو میکشه !
و ...

puta
09-06-2015, 15:45
سلام ...
من رفتم یکی از تریلراشو دیدم
بابا بیخیال این بازی(hatred) چرا این جوریه ... خیلی خشونت باره
اصلا خوشم نیومد حالا هر فلسفه ای میخواد داشته باشه
از همون اسم شرکت سازندش (destructive creation) مشخصه ...
ادم از خودش میترسه
والا

vahidgame
09-06-2015, 17:50
قبل از همه چیز بگم که بنده نظر شخصی خودم رو گفتم که گیم خوبیه !

وحید گیم عزیز :
metacritic یعنی چی ؟

مثلا فرض کنید همین بازی Hatred رو من و شما و مهرشاد بریم رای بدیم !
شما دوتا منفی میدین من مثبت !
اونوقت اصل رو بر این میذارن که بازی Hatred بازی بدیه !
شوخی داریم میکنیم !

نمیدونم Hatred رو بازی کردین یا نه ولی خیلی بازی فلسفی و عمیقی هستش !
مثلا مرحله اول چه دیالوگ هایی رد و بدل میشه ! یا اینکه میاد ادمایه بی گناه رو میکشه !
و ...
البته نظر شما محترمه و هر کسی می تونه از هر بازیی خوشش بیاد
اینجا بحث اینه که بازی ها رو به دیگران می خوایم معرفی کنیم ، اطلاعات کاملی بدیم تا اونا خودشون تصمیم گیری کنن

متا منبعی برای اینه که نقدهای مختلف بازی ها از سایت ها و مجلات مختلف در اون جمع آوری میشه و در نهایت میانگین اون گذاشته میشه
حالا برای هر بازی یوزرهای خود این سایت هم امتیازایی میدن که ممکنه اونا الکی باشن و یه بازی رو به صورت گروهی بخوان بهش امتیاز پایین بدن و ملاک امتیاز این نیست
ولی در مورد اون امتیاز اصلی که میانگین نقدهای مختلفه همچین چیزی به این صورت دیگه وجود نداره

یعنی شاید یه بازی که متای اون 80 باشه رو ما به نظرمون بیاد که بازی بزرگتری از این مقدار هست یا یکمی باید از این پایینتر باشه و مثلا بازیی که 90 بوده رو بگیم باید 95 باشه و یا همچین اختلافای جزئی چون سلیقه ها متفاوته
ولی دیگه یه بازی که 32 تا نقد داره و نصف بیشتر نقدها حتی از 50 هم کمتره و میانگین امتیاز بازی هم 45 هست نمی تونه یه بازی خیلی خوب باشه
در بهترین شرایط این بازی می تونه یه بازی متوسط باشه و حالا با این شرایط اگه کسی دوس داشت می تونه این بازیو تجربه کنه

خودم به شخصه صد در صد ملاکم متا نیست ولی دیگه بازی هایی که متاشون قرمزه و یعنی از حد متوسط هم کمترن رو اصلا یه درصد هم احتمال نمیدم طرفشون برم!
حتی اگه توی سبک مورد علاقم باشن هم تکلیف اینجور بازی ها دیگه مشخصه و 90 درصد افراد نمی تونن از این بازی ها خیلی خوششون بیاد

ziyajan
11-06-2015, 11:36
البته نظر شما محترمه و هر کسی می تونه از هر بازیی خوشش بیاد
اینجا بحث اینه که بازی ها رو به دیگران می خوایم معرفی کنیم ، اطلاعات کاملی بدیم تا اونا خودشون تصمیم گیری کنن

متا منبعی برای اینه که نقدهای مختلف بازی ها از سایت ها و مجلات مختلف در اون جمع آوری میشه و در نهایت میانگین اون گذاشته میشه
حالا برای هر بازی یوزرهای خود این سایت هم امتیازایی میدن که ممکنه اونا الکی باشن و یه بازی رو به صورت گروهی بخوان بهش امتیاز پایین بدن و ملاک امتیاز این نیست
ولی در مورد اون امتیاز اصلی که میانگین نقدهای مختلفه همچین چیزی به این صورت دیگه وجود نداره

یعنی شاید یه بازی که متای اون 80 باشه رو ما به نظرمون بیاد که بازی بزرگتری از این مقدار هست یا یکمی باید از این پایینتر باشه و مثلا بازیی که 90 بوده رو بگیم باید 95 باشه و یا همچین اختلافای جزئی چون سلیقه ها متفاوته
ولی دیگه یه بازی که 32 تا نقد داره و نصف بیشتر نقدها حتی از 50 هم کمتره و میانگین امتیاز بازی هم 45 هست نمی تونه یه بازی خیلی خوب باشه
در بهترین شرایط این بازی می تونه یه بازی متوسط باشه و حالا با این شرایط اگه کسی دوس داشت می تونه این بازیو تجربه کنه

خودم به شخصه صد در صد ملاکم متا نیست ولی دیگه بازی هایی که متاشون قرمزه و یعنی از حد متوسط هم کمترن رو اصلا یه درصد هم احتمال نمیدم طرفشون برم!
حتی اگه توی سبک مورد علاقم باشن هم تکلیف اینجور بازی ها دیگه مشخصه و 90 درصد افراد نمی تونن از این بازی ها خیلی خوششون بیاد

کاملا درست میگین و حق با شماست !
حقیقتا همیشه همه بهم میگن سلیقت به درد خودتو مسعود فراستی میخوره !!

ziyajan
11-06-2015, 11:42
خوب دوستان
من دنبال یه بازی میگردم :

تا جایی که من میدونم رو سونی 1 بود که 7 , 8 سال پیش بازی میکردن !
و اینکه دقیقا مثله خدای جنگ بود اما با کیفیت سونی 1 دیگه !
شبیه پرنس او پرشیا هم بود !
توش کلی خون بود !!! مثه فیلمایه تارانتینو !!!!
اگه از دوستان کسی اسمشو بلده خواهشا بهم بگین !

Artam01
12-06-2015, 14:12
بازی تو مایه های Hatred یا Man hunt ولی دروبین پایین یا اول یا سوم شخص باشه چه سراغ دارید؟

HOJ-JAT
12-06-2015, 22:09
بين اين سه بازي موندم
ميخوام بازي طولاني باشه ولي طولاني بودنش بيخودي بوندش نباشه يعني مراحل و ماموريتهاش تكرار نشن براي مثال الان دارم. farcry4 رو بازي ميكنم ميدونيد كه تقريبا توي سبك هيمن بازي زير است ولي بيشتر از نيم ساعت نميشه بازيش كرد فوق العاده خسته كننده و كسل كننده هست
bloodborne
dragon age
wicher

vahidgame
13-06-2015, 12:54
بين اين سه بازي موندم
ميخوام بازي طولاني باشه ولي طولاني بودنش بيخودي بوندش نباشه يعني مراحل و ماموريتهاش تكرار نشن براي مثال الان دارم. farcry4 رو بازي ميكنم ميدونيد كه تقريبا توي سبك هيمن بازي زير است ولي بيشتر از نيم ساعت نميشه بازيش كرد فوق العاده خسته كننده و كسل كننده هست
bloodborne
dragon age
wicher
هر سه تای این بازی ها جزو بهترین نقش آفرینی ها و بهترین بازی های چند سال اخیرن و از لحاظ مدت زمان بازی هم خیلی طولانی هستن و ارزش تکرار بالا دارن
ولی کاملا بستگی به سلیقه داره

Bloodborne
بازیی از سازنده Dark Souls که دقیقا بازی با همون سبک و سیاقه و دنیای بازی کلی جزئیات داره و نکته مهم بازیه که خیلی سخته و اگه کسی قبلا سری Dark Souls رو نرفته شاید نتونه با بازی کنار بیاد
البته بهترین انحصاری PS4 تا به الان هست و کلا جزو بازی های این کنسوله که حتما باید بازی بشه مگر اینکه یه نفر کلا نقش آفرینی باز نباشه

Dragon Age: Inquisition
شماره سوم از این سریه که داستان هم به دو شماره قبلی ربط داره و توصیه میشه حتما شماره های قبلی بازی شده باشن
ولی حالا یه نفر سری رو کلا نرفته باشه هم ممکنه بتونه از بازی لذت ببره
نقشه بازی خیلی بزرگه و پر از ماموریت های فرعیه و راحت 100 ساعت گیم پلی حداقل داره

The Witcher 3
این بازی هم شرایط بازی قبلی داره و بهتره دو شماره قبلی بازی بشن تا داستان رو بشه خیلی بهتر درک کرد
از لحاظ اپن ورلد بودن و مدت زمان گیم پلی بازی از دو بازی دیگه عظیمتره و گیم پلی بازی هم جوریه که باز به نسبت دو بازی قبلی کسانی که زیاد اهل این سبک نیستن هم می تونن باهاش کنار بیان
در هر صورت این بازی هم فوق العاده ست

ms368
14-06-2015, 19:55
بین بازی های روز و جدیدی که برای PC اومده (در طی این ۱ سال)
کدومو میتونم با این سیستم بازی کنم ؟ (اتومبیل رانی٬ جنگی٬ اکشن٬ ترسناک٬ استراتیژیک و ... )

Ram: 6g
Cpu: i5 3230 - 2.6gH
Graphic: Geforce 740m 2g

YAS1717
16-06-2015, 17:11
بین بازی های روز و جدیدی که برای PC اومده (در طی این ۱ سال)
کدومو میتونم با این سیستم بازی کنم ؟ (اتومبیل رانی٬ جنگی٬ اکشن٬ ترسناک٬ استراتیژیک و ... )

Ram: 6g
Cpu: i5 3230 - 2.6gH
Graphic: Geforce 740m 2g
فکر کنم بتونی wwe 2k 15 رو با رزولوشن 900*1600 یا 800*1200 بازی کنی
gta v رو هم فکر کنم بتونی 600*800 نهایتن 800*1200 اجرا کنی
به احتمال زیاد batman arkham knight رو هم میتونه به زور با رزولوشن 800*600 بازی کنی
من بهت پیشنهاد میکنم حتما batman arkham knight رو چند روز دیگه که میاد بازی کن چون واقعا با بازی های بالا متفاوته بگم بهترین بازی 2015 بحث میشه ولی واقعا جزو بهترین بازی های 2015 است
تریلرش رو میتونی از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ببینی :n16:

HOJ-JAT
16-06-2015, 19:55
هر سه تای این بازی ها جزو بهترین نقش آفرینی ها و بهترین بازی های چند سال اخیرن و از لحاظ مدت زمان بازی هم خیلی طولانی هستن و ارزش تکرار بالا دارن
ولی کاملا بستگی به سلیقه داره

Bloodborne
بازیی از سازنده Dark Souls که دقیقا بازی با همون سبک و سیاقه و دنیای بازی کلی جزئیات داره و نکته مهم بازیه که خیلی سخته و اگه کسی قبلا سری Dark Souls رو نرفته شاید نتونه با بازی کنار بیاد
البته بهترین انحصاری PS4 تا به الان هست و کلا جزو بازی های این کنسوله که حتما باید بازی بشه مگر اینکه یه نفر کلا نقش آفرینی باز نباشه

Dragon Age: Inquisition
شماره سوم از این سریه که داستان هم به دو شماره قبلی ربط داره و توصیه میشه حتما شماره های قبلی بازی شده باشن
ولی حالا یه نفر سری رو کلا نرفته باشه هم ممکنه بتونه از بازی لذت ببره
نقشه بازی خیلی بزرگه و پر از ماموریت های فرعیه و راحت 100 ساعت گیم پلی حداقل داره

The Witcher 3
این بازی هم شرایط بازی قبلی داره و بهتره دو شماره قبلی بازی بشن تا داستان رو بشه خیلی بهتر درک کرد
از لحاظ اپن ورلد بودن و مدت زمان گیم پلی بازی از دو بازی دیگه عظیمتره و گیم پلی بازی هم جوریه که باز به نسبت دو بازی قبلی کسانی که زیاد اهل این سبک نیستن هم می تونن باهاش کنار بیان
در هر صورت این بازی هم فوق العاده ست
گيم پلي بلاد برن رو ديدم ياد يك بازي افتادم حدود ١٠ سال پيش سوم شخص بود شخصيت بازي يك ادمي بود كه پاهاش سم داشت توي يك قلعه مخوف بود و بايد هيرفتي جاهاي مختلف شما عزيزان متونيد اسمش رو بگيد متاسفانه يادم نمياد ولي حدس ميزنم بازي معروفي بوده باشه

mojtaba182003
08-07-2015, 13:14
دوستان من قبلا بازی قلعه رو خیلی دوست داشتم

توی بازیهای استراتژیک جدید یه بازی خوب بهم معرفی میکنید

IRAN_KING
08-07-2015, 13:17

stronghold crusader 2 جدیده

mojtaba182003
08-07-2015, 13:44
stronghold crusader 2 جدیده

مال چه سالیه این بازی ؟؟

حتما نمیخوامم شماره های بعدی قلعه باشه مهم اینه خوب باشه مثل اون

خودت بازی کردی ؟؟؟

IRAN_KING
08-07-2015, 15:47
مال چه سالیه این بازی ؟؟

حتما نمیخوامم شماره های بعدی قلعه باشه مهم اینه خوب باشه مثل اون

خودت بازی کردی ؟؟؟
سال 2014
بله بازی کردم من زیاد از قلعه خوشم نمیومد ولی اینم خوبه حتما بازی کن.
اینم لیست بهترین ها از نظر من.:n02:

Star craft II: Wings Of Liberty
Age of Empires III
stronghold crusader 2
Supreme Commander 2
Command & Conquer 3: Tiberium Wars
Command & Conquer: Red Alert 3
GENERALS 1
The Lord of Rings: The Battle for Middle Earth II

Artam01
08-07-2015, 16:31

سری بازی های Total war.
سری بازی های Mount and blade که علاوه بر استراتژیک اکشن و نقش افرینی هم هستند.

taghi_ramzi
08-08-2015, 12:35
سلام
من دنبال يه بازي ميگردم كه دو سه هفته پيش تو يه سايت وارز ديدم ،‌ولي الان هر چي ميگردم پيداش نميكنم

بازي fps بود ،‌ بدون دشمن ،‌از اينايي كه فقط معماست
اتفاقات تو يه خرابه متروكه اتفاق ميفتاد. حجمش هم حدود 2 گيگ بود. جديد و مربوط به 2015 بود.
فقط اسمشو ميخوام. مرسي

omid.koli
08-08-2015, 17:31
با سلام؛
لطفاً لینک مطمئنی از نسخه فول
Jigs@w Puzzle 2

ویا

Jigs@w Puzzle 2 Platinum
معرفی کنید. پیشتر در همین تاپیک یکی گذاشته شده که متاسفانه لینکش از کار افتاده.
بسیار متشکرم.

greena
10-08-2015, 20:36
سلام

از سري جديد
The Elder Scrolls ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و رد آلرت و پورتال خبري نيست دوستان ؟

vahidgame
10-08-2015, 21:55
سلام
من دنبال يه بازي ميگردم كه دو سه هفته پيش تو يه سايت وارز ديدم ،‌ولي الان هر چي ميگردم پيداش نميكنم

بازي fps بود ،‌ بدون دشمن ،‌از اينايي كه فقط معماست
اتفاقات تو يه خرابه متروكه اتفاق ميفتاد. حجمش هم حدود 2 گيگ بود. جديد و مربوط به 2015 بود.
فقط اسمشو ميخوام. مرسي
فکر کنم The Talos Principle باید باشه

سلام

از سري جديد
The Elder Scrolls ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و رد آلرت و پورتال خبري نيست دوستان ؟

Red Alert از سری Command & Conquer اصلا دیگه ساخته نمیشه
خود Command & Conquer هم آخرین شمارش کنسل شد و فعلا خبری نیست

Portal هم فعلا خبری نیست و با توجه به سیاستی که Valve داره بعیده شماره بعدی اون به این زودی ها ساخته بشه
The Elder Scrolls هم اتفاقا همین تازگی سازندگان اعلام کردن که حالا حالاها خبری از شماره بعدی نیست و بیشتر تمرکزشون روی Fallout 4 هست
البته The Elder Scrolls Online پارسال منتشر شد و The Elder Scrolls: Legends هم که یه بازی کارتیه امسال میاد

anahita_eng
16-08-2015, 12:43
چطور میشه دستگاه پلی استشن اورجینال رو سی دی خور کرد؟

amir200812
21-08-2015, 01:08
سلام

دوستان بنا به درخواست یکی از دوستان فردا قراره برم برای ایشون بازی بخرم! :n03: )
ولی راستش من کلا نمیدونم کدوم بازی خوبه، کدوم بد!!!؟؟؟

*این کسی که قراره بازی بکنه، از کرایسیس 3 و بتلفیلد 4 خیلی خوشش اومده!(میگه قبلا بازی کرده این 2 تارو)
**از بازی های ترسناک خیلی بدش میاد!(مخصوصا آدمخوار و زامبی و ...:n21: )
**حداقل 7~8 عنوان بازی قراره خریداری بشه!

دوستان لطف کنن بازی هایی که بنظرشون ارزش خرید رو داره معرفی کنن.

-

Amir 3d
21-08-2015, 12:28
سلام

دوستان بنا به درخواست یکی از دوستان فردا قراره برم برای ایشون بازی بخرم! :n03: )
ولی راستش من کلا نمیدونم کدوم بازی خوبه، کدوم بد!!!؟؟؟

*این کسی که قراره بازی بکنه، از کرایسیس 3 و بتلفیلد 4 خیلی خوشش اومده!(میگه قبلا بازی کرده این 2 تارو)
**از بازی های ترسناک خیلی بدش میاد!(مخصوصا آدمخوار و زامبی و ...:n21: )
**حداقل 7~8 عنوان بازی قراره خریداری بشه!

دوستان لطف کنن بازی هایی که بنظرشون ارزش خرید رو داره معرفی کنن.

-

به نظر من gta v و اگر battlefield 3 رو بازی نکرده اونم بره خوبه اما قدیمی تره!باتل فیلد هاردلاین هم تازه کرک شده و shadow of murder بازی سوم شخص اکشن روایتی دیگری از ارباب حلقه ها هست و witcher 3 اینم شخص اکشن و rpg انتخاب دیالوگ های باریکن رو داستان تاثیر داره! اگه برا pc میخواد اینا اکثرا سیستم نسبتا قدرتمند میخوان (بسته به رزولیشن انتخابی)که اگر در کراسیس3 رو مشکل نداشته بخوبی از عهده اینا بر میآد سک اول شخص زیبا ترسناک هم هست که متاسفانه ترسناک نمیخوان وگرنه بازی alien isolation هم با پیش زمینه فیلم پرومتیوس!(اسمشو دقیق یادم نیست!)2012 و احیانا alien 1987 و 79!(اینم سالش یادم نیست اما آلن 1 و 2 دیگه) بشدت پیشنهاد میشه. bioshock infinite هم شخص هست.چیز دیگه ای به نظرم نمیرسه!بازم صبر کنید دوستان دیگه شاید بهتر کمک کنند.برای سبک سنگینم اسم بازی رو +کلمه gameplay تو گوگل سرچ کن و از قسمت عکس یک نگاه بنداز البته میتونی از یو.تیوب هم ببینی که کلا بهتره.

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

Amir 3d
21-08-2015, 12:57
اجازه ویرایش نمیداد برا گوشی?!
اگه منظورت کنسول باشه بازی های کنسولی خیلی هاش انحصاری هست ا فرق فوکوله من برا pc نوشتم
بازم یادم اومد farcry 4 و call of duty advance war . /call of duty ghost کلن این چیزایی که نوشتم در اول شخص غیر battlefield hardline و
call of duty advance war
بقیه قدیمی تره و batman جدید هم اومده که فعلا مشکلاتی داره بعد از رفع مشکلات اونم حتما تو لیست قرار بدید سوم شخص هست

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

shayanheiati
26-08-2015, 13:27
دوستان بازی در مایه های call of duty پیشنهاد بدید.ممنون

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

greena
30-08-2015, 22:15
فکر کنم The Talos Principle باید باشه

Red Alert از سری Command & Conquer اصلا دیگه ساخته نمیشه
خود Command & Conquer هم آخرین شمارش کنسل شد و فعلا خبری نیست

Portal هم فعلا خبری نیست و با توجه به سیاستی که Valve داره بعیده شماره بعدی اون به این زودی ها ساخته بشه
The Elder Scrolls هم اتفاقا همین تازگی سازندگان اعلام کردن که حالا حالاها خبری از شماره بعدی نیست و بیشتر تمرکزشون روی Fallout 4 هست
البته The Elder Scrolls Online پارسال منتشر شد و The Elder Scrolls: Legends هم که یه بازی کارتیه امسال میاد

بازیهای مشابه اینها رو میفرمایید

Artam01
02-09-2015, 19:49
بازی جدید که رانندگی اوچن ورد داشته باشه چیز جدیدی نیامده است؟

- - - Updated - - -

بازی جدید که رانندگی اوچن ورد داشته باشه چیز جدیدی نیامده است؟

mohamy
14-09-2015, 14:59
دوستان بازی می خوام مثل یازی Machinarium
کسی پیشنهادی داره؟:n02::n02:

hwak sea
27-09-2015, 15:16
دوستان بازی می خوام مثل یازی Machinarium
کسی پیشنهادی داره؟:n02::n02:
سلام این دوتا خوبن
Botanicula

Questionaut

Hossein_128
27-09-2015, 21:27
دوستان بازی شبیه Valiant Hearts The Great War چیزی هست؟؟

Artam01
29-09-2015, 09:52
بازی قرون وسطی ای چیزی نیامده است؟

- - - Updated - - -

IRAN_KING
29-09-2015, 12:44

- - - Updated - - -

چه سبکی ؟ ..

Artam01
30-09-2015, 09:46
شبیه سازی،اکشن،نقش آفرینی، فقط استراتژیک نباشه آدماش کوچولو موچولو باشن :n02:.

- - - Updated - - -

IRAN_KING
30-09-2015, 12:18

- - - Updated - - -

The Witcher 3: Wild Hunt
Call of Juarez - Bound in Blood

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

The Witcher 3: Wild Hunt
Call of Juarez - Bound in Blood

Artam01
30-09-2015, 21:21
Call of Juarez - Bound in Blood که قرون وسطی ای نیست :n02:.

- - - Updated - - -

desperanish
30-09-2015, 22:13
دوستان بازی شبیه Valiant Hearts The Great War چیزی هست؟؟

Teslagrad

فوق العاده بود

IRAN_KING
01-10-2015, 09:16

- - - Updated - - -

بازی کردی ؟کلا جو بازی قدیمی هست 100% قرون وسطی نیست ولی جالبه! :n09:

Artam01
01-10-2015, 22:08
شمشیری باشه باحالتره، تو مایه های Warband خوبه یا مثلن Chivarly.

- - - Updated - - -

شمشیری باشه باحالتره، تو مایه های Warband خوبه یا مثلن Chivarly.

mahdisorooshfar
16-10-2015, 00:46
دوستان یه سوال دارم که نمیدونم جاش اینجاس یا نه ولی تو تهران از کجا میشه بازی های با کیفیت خوب برای کامپیوتر خرید، من 2بار تا حالا ویچر رو خریدم سورسش مشکل داشته :n37::n37::n37:

- - - Updated - - -

دوستان یه سوال دارم که نمیدونم جاش اینجاس یا نه ولی تو تهران از کجا میشه بازی های با کیفیت خوب برای کامپیوتر خرید، من 2بار تا حالا ویچر رو خریدم سورسش مشکل داشته :n37::n37::n37:

ERMIA2580
26-10-2015, 18:02
سلام من یه بازی ماشینی میخوام که به سیستمم بخوره اگه کسی میشناسه ممنون میشم بگه
(Name: ASUS EAH5450 SeriesChipset: ASUS EAH5450 Series
Manufacturer: ATI
Memory: 2.0 GBddr3
Category: Mainstream
Generation: 12th
DirectX: 11)گرافیک و رم
............................
Name: AMD Sempron(tm) 145 Processor
Manufacturer: AMD
Speed: 2.8 GHz
Category: Value
Generation: 3rd
Brand: Sempron
Cores: 1سی پی یو
................................
ویندوز هم سون 32بیت هست:n18:

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

ERMIA2580
26-10-2015, 18:03

AliTen10
11-01-2016, 01:02
سلام به همه.دوستان من شبیه ساز پلی استیشن 1 رو چند وقتیه گرفتم و دارم باهاش خاطرات رو مرور می کنم :دی

یه CD ماریو داشتم قبلا که وقتی CD رو وارد می کردی لیست 1000 تا بازی همراه اسمش میومد.و شماره رو که وارد میکردی یه بازی بالا میومد.
سوپر ماریو هم شماره 0 بود . من دنبال اسم دقیق اون سی دی هستم به اصطلاح. چند بار اسم ماریو رو به نحو گوناگون سرچ کردم ولی چیزی گیرم نیومد.

اگه کسی اسم دقیقش رو میدونه به ما هم بگه

chaharnazm
28-03-2016, 23:12
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) درود دوستان
میخوام چند تا بازی سبک ریسینگ و تیراندازی سوم شخص برای این لپ تاپ با این مشخصات بهم پیشنهاد بدبن:
Intel core i7-5500 u 2.40GHz
8GB Ram
Nvidia 840M
Win 10 64-Bit
HP PAVILION 15
بازیهایی باشه که بشه تو رزولوشن 768*1366 با نرخ فریم 30 به بالا و کیفیت MID تا HIGH بازی کرد.
سپاسگزار

37598
07-05-2016, 16:00
سلام
یه بازی بود به اسم lord of the ring
و یه حالتی شبیه Gears Of war داشت یعنی کل بدن شخصیت را نشون میداد و میشد پشت دیواررمخفی شد و با شمشیر خدمت دشمنا رسید
الان که سرچ میکنم همش نسخه استراتژیکشو میاره

AzorAhai
15-05-2016, 09:33
بازی تو سبک Banished می خوام؛ zeus و simsity و civcity: rome رو هم بازی کردم. مدریت شهرسازی باشه

gzamani
19-06-2016, 12:04
سلام دوستان
میگم یه بازی شبیه افسانه قلعه(stronghold legends) وجود داره عایا؟ بقیه نسخه هاش رو نمی خوام.یه بازی دیگه.
ممنون

matrix2015
04-09-2016, 13:04
سلام به دوستان عزیز گیمر ؛

یه بازی دو نفره (بجز فوتبال و بسکتبال ) میخواستم برای PS4 ؟؟؟

ممنون میشم معرفی کنید . . . :n12:

Layken
04-09-2016, 20:57
سلام به دوستان عزیز گیمر ؛

یه بازی دو نفره (بجز فوتبال و بسکتبال ) میخواستم برای PS4 ؟؟؟

ممنون میشم معرفی کنید . . . :n12:
دو نفره oflline که صفحه نصف بشه ؟ اگه اره که نداریم همچین چیزی مگر این که انلاین بزنی
حالا سوای اون من کمبات رو پیشنهاد میکنم که مبارزه ای هست

samir.123
03-11-2016, 21:04
سلام دوستان
من ps4 خريدم
گفت سه بازي بگو واست بريزيم

سرچ كردم
يكي كه بنظرم
uncharted 4 خيلي تعريف ميكنن

دو تا بازي ديگه ميگين؟
فوتبال نباشه چون خريدم ديسكش رو ...

يه ماشيني خيلي خوب
و يه بازي كه جذاب باشه و اعتياد آور

4-5 هم معرفي كردين خوبه
تريلر رو نگاه ميكنم
بهترينش رو ميگم بريزه

War_Machine
28-11-2016, 21:56
به کسانی که به تجربه دنیای بی نظیر تالکین و ارباب حلقه ها در قالب بازی علاقه دارند مود پایین رو توصیه میکنم.
این مود mod برتر سال 2015 از نظر تنها سایت معتبر مربوطه یعنی moddb هم شد با ریت 9.6!

Edain Mod یک ماد بسیار بزرگ و کم نظیر هست که بر پایه سری بازی های battle for middle earth ساخته میشن
قالب بازی همچنان استراتژی سنتی یا RTS هست مثل بازی های اصلی اما با تغییرات ریز و درشت بسیار زیاد

حدود 8-9 سال هست دارند روش کار میکنند و در حال حاضر یونیتها رو با طراحی های بهتر و جدیدتر از فیلمها و یا گاها در صورت نبودن
از فن آرتهای عالی و همینطور گیم پلی بهتر و گرافیک چندین مرتبه بهتر و جذاب تر در کنار گیم پلی بسیار بالانس تر و جذابتر عملی کردند
در حال حاضر روی ورژن 4.5 هستند با عرضه این نسخه فقط نسخه 4.6 و اضافه شدن فکشن گابلینها
(که شامل گونداباد و ارکهای فیلم هابیت هم هست) باقی مونده!

لینک پیچ Moddb برای Edain دانلود های مربوطه رو از اینجا میتونید انجام بدید یک فایل نصبی هست و اصلا هم دشوار نیست نصبش.

همینطور یک submod ویژه به اسم Dagor Dagorath هم برای این مود ساختند که دوران اول دنیای تالکین رو به نوعی اضافه میکنه
به بازی مثل والارها و گاها مایار و.. توضیحات بیشتر در این مورد رو داخل این پست دادم

مهندس الهه
21-01-2017, 06:10
سلام
تو ps1 و pc یه بازی بود به اسم desert storm
چهار تا کاراکتر داشتی که هرکدوم یه تخصصی داشتند
یکی مهندس بود و مین و بمب و . . . کار میذاشت
یکیش اسنایپر بود
یکیش تیربارچی بود
و . . .

هر چهار کاراکتر رو میشد کنترل کرد و هرکدومو تو یه جایی واسه کمین گذاشت
بنا به نیاز میشد کاراکتر رو عوض کرد و با یکی دیگه ادامه داد و بقیه هم طبق دستورت عمل میکردند

و یه بازی هم واسه pc بود به اسم swat 4 که اینم بازی تیمی بود و میشد به دو تا تیم آبی و قرمز دستور داد

همچین بازی هایی اگر سراغ دارید واسه pc ممنون میشم معرفی کنید
سیستم هم کانفیگش بالاس و تقریبن همه چی میکشه

badboy1380
05-02-2017, 16:47
ببخشید خیلی گشتم دنبال بازی Future Tactics ولی متاسفانه برای پی سی پیداش نکردم!!!

لطفا لینک دانلود رو بزارید

خیلی دنبالشم

ممنون میشم

دمتون گرم..

farshad.88
04-07-2017, 08:35
سلام
یه بازی واسه PS4 معرفی کنید که شبیه Sim City باشه. بازی Tropico 5 رو بازی کردم. بازی میخوام که فقط شهرسازی باشه و جنگ و اینا توش نباشه.ممنون

Mohammad King
04-08-2017, 14:26
سلام

بازی ماشین با گرافیک بالا مسابقه ای مرحله ای برای ps4 میخواستم

ممنون میشم معرفی کنید

loomina
06-08-2017, 18:57
سلام
یه بازی واسه PS4 معرفی کنید که شبیه Sim City باشه. بازی Tropico 5 رو بازی کردم. بازی میخوام که فقط شهرسازی باشه و جنگ و اینا توش نباشه.ممنون

بازی cities: Skylines رو اگر بازی نکردید , تو همین سبک هست که گفتید اگر میخواید میارزه تستش کنید.

سلام

بازی ماشین با گرافیک بالا مسابقه ای مرحله ای برای ps4 میخواستم

ممنون میشم معرفی کنید

drive club رو بازی کردید؟

Mohammad King
07-08-2017, 20:12
بازی cities: Skylines رو اگر بازی نکردید , تو همین سبک هست که گفتید اگر میخواید میارزه تستش کنید.

drive club رو بازی کردید؟

فهمیدم توی این بازی ماشین های آمریکایی و ژاپنی نیست رفتم سراغ nfs rivals خوب هست این بازی؟؟؟

بازی ماشین 2 نفره نیست؟

loomina
16-08-2017, 02:32
فهمیدم توی این بازی ماشین های آمریکایی و ژاپنی نیست رفتم سراغ nfs rivals خوب هست این بازی؟؟؟

بازی ماشین 2 نفره نیست؟

راستش من هم خیلی دنبال ماشینی 2 نفره گشتم که وقتی دوستانم میان بتونیم بازی کنیم ولی مثل این که کلا هیچ ماشینی که split screen داشته باشه نیومده واسه ps4

( یا اگر هم هست من نمیدونم )

ذر مورد برند ها من به صورت دقیق و نک نک کشور های هر برند رو نمیدونم ولی Nissan هست که فکر کنم ژاپنی باشه.

جدا از برند های خیلی معروف که دیگه سر قفلی هر بازی racing هستن برند های دیگه هم که کمتر تو بازی های racing میبینیم هم هستن. مثل RuF و VUHL و این سری کارخونه ها.
اگر PSN + داشتع باشید و بتونید آنلاین بازی کنید که لذتش چند برابر هست, ولی به صورت offline هم من میتونم بگم که ساعت های زیادی gameplay خواهد داشت.

Hossein_128
03-09-2017, 18:41
دوستان لطفا چند تا بازی قدیمی pc توی سبک made man , reservoir dogs , true crime و توی این سبک ها معرفی کنید. ممنون

| SoRoush 8K |
03-09-2017, 21:16
دوستان لطفا چند تا بازی قدیمی pc توی سبک made man , reservoir dogs , true crime و توی این سبک ها معرفی کنید. ممنون
اینایی که گفتی فیلم نبودن ؟ D:

Hossein_128
04-09-2017, 01:06
اینایی که گفتی فیلم نبودن ؟ D:
آره از روی فیلم ساخته شدن:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](video_game)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](video_game)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](series)

lovely_killer
20-09-2017, 01:26
سلام دوستان,

من نصف شبی یاد یه بازی قدیمی افتادم و یاد این تاپیک. اومدم پیداش کردم گفتم اینجا بپرسم ببینم شاید هنوز پیرمرد هایی مثل ما (پیلیر های قدیمی) پیدا بشن راهنمایی کنن. :n02:

بازی توی مایه های Grom: Terror in Tibet میشناسین دوستان؟ جدید, قدیمی فرقی نمیکنه. حسابی حال و هوای اون بازی بهم دست داد. گفتم ببینم توی اون سبک میتونید بازی معرفی کنید؟

با تشکر

alireza9t9
20-09-2017, 10:52
سلام دوستان,

من نصف شبی یاد یه بازی قدیمی افتادم و یاد این تاپیک. اومدم پیداش کردم گفتم اینجا بپرسم ببینم شاید هنوز پیرمرد هایی مثل ما (پیلیر های قدیمی) پیدا بشن راهنمایی کنن. :n02:

بازی توی مایه های Grom: Terror in Tibet میشناسین دوستان؟ جدید, قدیمی فرقی نمیکنه. حسابی حال و هوای اون بازی بهم دست داد. گفتم ببینم توی اون سبک میتونید بازی معرفی کنید؟

با تشکر

یه بازی ای بود خودم خیلی وقت پیش دوس داشتم ! یه جورایی مثل همین بازی ایه که شما گفتین .

از سری بازی های Commandos بود ، دقیقا یادم نیست کدوم یکیش بود . ولی ایینی که لینک gogشو دادم احتمالا همین بوده
بهر حال میتونین از اینجا دانلودش کنین :

کلا 5 تا سری داره ، فک کنم باید نسخه دوم و سومشو دانلود کنین .

یه بازی دیگم خودم بهتون معرفی میکنم چون واقعا عاشقش بودم ! یه بازی کلاسیکه عالی ! : Sid Meier's Pirates!
یه بازی داستان محور فوق العادس! اگه از این سبکای دزدای دریایی و اینا خوشتون میاد حتما امتحانش کنید . یکی از بازی هاییه که خیلی خیلی خاطره دارم باهاش. اگه زبان انگلیسیتونم خوب باشه که عالیه .

lovely_killer
21-09-2017, 00:22
یه بازی ای بود خودم خیلی وقت پیش دوس داشتم ! یه جورایی مثل همین بازی ایه که شما گفتین .

از سری بازی های Commandos بود ، دقیقا یادم نیست کدوم یکیش بود . ولی ایینی که لینک gogشو دادم احتمالا همین بوده
بهر حال میتونین از اینجا دانلودش کنین :

کلا 5 تا سری داره ، فک کنم باید نسخه دوم و سومشو دانلود کنین .

یه بازی دیگم خودم بهتون معرفی میکنم چون واقعا عاشقش بودم ! یه بازی کلاسیکه عالی ! : Sid Meier's Pirates!
یه بازی داستان محور فوق العادس! اگه از این سبکای دزدای دریایی و اینا خوشتون میاد حتما امتحانش کنید . یکی از بازی هاییه که خیلی خیلی خاطره دارم باهاش. اگه زبان انگلیسیتونم خوب باشه که عالیه .

سلام

خیلی ممنون عزیز. commandos رو که من عاشقش بودم. هر کدوم رو 3-4 بار تموم کردم, مخصوصا اون مرحله ی باغ وحشش, یادش بخیر. :n01::n26:

بازی دوم رو بازی نکردم, ولی پیداش کنم امتحانش میکنم. بازم ممنون از لطفت. :n40:

alireza9t9
21-09-2017, 14:35
سلام

خیلی ممنون عزیز. commandos رو که من عاشقش بودم. هر کدوم رو 3-4 بار تموم کردم, مخصوصا اون مرحله ی باغ وحشش, یادش بخیر. :n01::n26:

بازی دوم رو بازی نکردم, ولی پیداش کنم امتحانش میکنم. بازم ممنون از لطفت. :n40:

بازی های مشابه commandos و اینا دیگه خیلی کمن! یکی هم بود Robin Hood : The Legend of Sherwood تقریبا میشه گفت مثل اینا بود ولی تو حال و هوای جنگ جهانی و اینجور چیزا نیستش . خیلی بازی خوبی بود یعنی شما ببینین که Commandos و این Robin hood چقد خوب بودن که من هنوز بعد این همه سال اسمشونو یادم مونده!
از بس یاد خاطراتم افتادم دوس دارم امشب دوباره همه اینارو دانلود کنم بازی کنم .

lovely_killer
21-09-2017, 15:47
بازی های مشابه commandos و اینا دیگه خیلی کمن! یکی هم بود Robin Hood : The Legend of Sherwood تقریبا میشه گفت مثل اینا بود ولی تو حال و هوای جنگ جهانی و اینجور چیزا نیستش . خیلی بازی خوبی بود یعنی شما ببینین که Commandos و این Robin hood چقد خوب بودن که من هنوز بعد این همه سال اسمشونو یادم مونده!
از بس یاد خاطراتم افتادم دوس دارم امشب دوباره همه اینارو دانلود کنم بازی کنم .

درسته تعدادشون کمه. ولی واقعا بازی های فوق العاده جذابی بودند. الان بازیهای جدید با گرافیک فوق العاده هنوز لذت اون بازی ها رو واسه من نداره, یه حس خوبی داره این بازیها.

Robin hood رو بازی نکردم ولی عکسهاشو دیدم جالب بود, اونم میذارم تو لیست. یه بازی هم من به شما معرفی کنم تو این سبک که خیلی دوست داشتم: Desperados

اگه اشتباه نکنم 3 تا قسمت بود که واقعا جذاب بودن همشون.
---------------------------------

من به شدت دنبال یه بازی استراتژیک قدیمی ام که اسمشو یادم رفته. یه چیزی تو مایه های Age of empires بود ولی ژاپنی بود. فکر میکنم 3 تا برادر ژاپنی بودن که یکی از اینها رو انتخاب میکردی و بعد یه بیس قلعه مانند داشتی که توش ساختمون های نظامی و مزرعه و اینا میزدی. خیلی جالب بود. شما کارگر می ساختی بعد اگر میخواستی سرباز تربیت کنی باید همونا رو میفرستادی تو سربازخونه تا تربیت بشن. حتی اسب رو جدا میساختی و نیروها رو میتونستی سواره نظام کنی یا پیاده نظام بمونن. یه سری هیرو هم داشت که لول آپ میشدن و یه سری قابلیت مثل هیل کردن و تله گذاری و اینا داشت. شما یادتون نیست این بازی رو؟

alireza9t9
21-09-2017, 17:47
درسته تعدادشون کمه. ولی واقعا بازی های فوق العاده جذابی بودند. الان بازیهای جدید با گرافیک فوق العاده هنوز لذت اون بازی ها رو واسه من نداره, یه حس خوبی داره این بازیها.

Robin hood رو بازی نکردم ولی عکسهاشو دیدم جالب بود, اونم میذارم تو لیست. یه بازی هم من به شما معرفی کنم تو این سبک که خیلی دوست داشتم: Desperados

اگه اشتباه نکنم 3 تا قسمت بود که واقعا جذاب بودن همشون.
---------------------------------

من به شدت دنبال یه بازی استراتژیک قدیمی ام که اسمشو یادم رفته. یه چیزی تو مایه های Age of empires بود ولی ژاپنی بود. فکر میکنم 3 تا برادر ژاپنی بودن که یکی از اینها رو انتخاب میکردی و بعد یه بیس قلعه مانند داشتی که توش ساختمون های نظامی و مزرعه و اینا میزدی. خیلی جالب بود. شما کارگر می ساختی بعد اگر میخواستی سرباز تربیت کنی باید همونا رو میفرستادی تو سربازخونه تا تربیت بشن. حتی اسب رو جدا میساختی و نیروها رو میتونستی سواره نظام کنی یا پیاده نظام بمونن. یه سری هیرو هم داشت که لول آپ میشدن و یه سری قابلیت مثل هیل کردن و تله گذاری و اینا داشت. شما یادتون نیست این بازی رو؟

من خودمم دیگه این بازی های نسل جدید زیاد به دلم نمیشینه ، بازی های قدیمی رو خیلی با شوق بیشتری بازی میکردم.

مرسی که این بازیو معرفی کردین به نظر خیلی جالب میاد. فقط بگم بهتون که این بازی های کلاسیک رو سعی کنین نسخه GOG دانلود کنین چون واسه ویندوز 10 بهینه سازی شدن و راحت اجرا میشن ، اگرم نه بتونین نسخه ریمستر پیدا کنین که خیلی خوبه مثلا Robin hood حتما باید نسخه gog دان کنین چون غیر اون رو ویندوز 10 یا حتی 7 فک نکنم اجرا شه !

از سری بازی های استراتژیک یادمه که همین age of empires خیلی قسمت داشت. نمیدونم اینی که میگید جزو یکی از این سری ها بود یا نه .
بازی rise of nations هم بود که سال 2014 نسخه extended editionشم منتشر شد.
وو age of mythology . دیگه بازی های قدیمی دیگه ای یادم نیست راستشو بخواین.

اما از سری بازی های جدیدتر ، Age of Empires III: The Asian Dynasties بود که یه جورایی خیلی شبیه این چیزیه که شما تعریف کردین ، این واسه سال 2007ئه همون موقعا که بازیش میکردم یادمه که یه داستان مثل همینی که شما تعریف کردین داشت. چنتا برادر بودن فک کنم دقیق یادم نیست ولی مشابه چیزیه که شما گفتین.

-----
آپدیت :

یه مورد دیگه هم پیدا کردم ! به این اسم : Three Kingdoms: Fate of the Dragon اینم شبیه چیزیه که گفتید . نمیدونم خودشه یا نه ، یه نگاه بندازید

Mohammad King
05-10-2017, 14:35
سلام

میخوام بازی جنگی بخرم نمیدونم uncharted collection بگیرم یا call of duty infynti war

ممنون میشم راهنمایی کنید

M.JAVAD.83
13-10-2017, 18:55
کسی میتونه لینک بازی WARRIORS OROCHI رو بهم بده

M.JAVAD.83
13-10-2017, 19:02
من بازی WARRIORS OROCCHI رو میخوام

Layken
14-10-2017, 13:46
سلام

میخوام بازی جنگی بخرم نمیدونم uncharted collection بگیرم یا call of duty infynti war

ممنون میشم راهنمایی کنید

انچارتد اون شکلی که جنگی باشه، جنگی نیست
اکشن داره ولی بیشتر حول ماجراجویی در جریان هستش
اما خب اینفینیتی وار جنگیه و همونیه که می خوای

Hossis
02-11-2017, 19:14
من یک سری بازیهایی می خوام که برای سیستمم سبک و قابل اجرا باشه، حجمش مهم نیست
سیستم من سی پیو سه هسته ای با کارت گرافیک معمولی داره
بازی هایی در حد gta sa و astro avenger ، IGI 1,2 و مثل اینها رو اجرا می کنه
بازیهایی می خوام که فروشگاهی باشه و بشه اسلحه و سایر تجهیزات خرید.

alaydyn
03-11-2017, 20:31
سلام

اقا من خیلی وقته بازی فیفا را انجام نداده ام فکر کنم از 2010 بود امروز امدم دانلودش کنم به یاد قدیم دیدم اینقدر لینک های مختلف گذاشتن حیران شدیم کدام دانلود کنیم به ما بگید کدام دانلود کنیم هم افلاین و هم در صورتی نیاز شد افلاین بازی کنیم بدون دردسر نصب کنیم و کرک کنیم و حالشو ببریم :n10:
لینکاش بدید ممنون

Hossein_128
04-11-2017, 01:18
دوستان لینکی هست بشه آهنگ های رادیو بازی Mafia 1 رو دانلود کرد؟؟
توی نت چیزی پیدا نکردم...

ms1379
08-11-2017, 19:03
سلام بازی شبیه ساز میخوام پرورش حیوانات که داخلش حیونا پچه دار بشن بزرگ بشن و بعد بفروشیم

elyasniazi
06-01-2018, 00:54
اگه امکانش هست لطفا کرکassassins creed origin رو برای پی سی به اشتراک بگذارید:n02:

- - - Updated - - -

اگه امکانش هست لطفا کرکassassins creed origin رو برای پی سی به اشتراک بگذارید:n02:

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

elyasniazi
06-01-2018, 00:56

lovely_killer
06-02-2018, 07:36

سلام,

براتون به صورت پیغام خصوصی ارسال شد. :n26:

سلام بازی شبیه ساز میخوام پرورش حیوانات که داخلش حیونا پچه دار بشن بزرگ بشن و بعد بفروشیم

به این شکل بازی ای رو نمیشناسم اما شاید سری بازی های zoo tycoon براتون جالب باشه. عکسهاشو سرچ کنید شاید خوشتون اومد. مدیریت و ساخت باغ وحش با انواع و اقسام حیوانات خشکی و آبزی و حتی دایناسور ها. :n02:

من یک سری بازیهایی می خوام که برای سیستمم سبک و قابل اجرا باشه، حجمش مهم نیست
سیستم من سی پیو سه هسته ای با کارت گرافیک معمولی داره
بازی هایی در حد gta sa و astro avenger ، IGI 1,2 و مثل اینها رو اجرا می کنه
بازیهایی می خوام که فروشگاهی باشه و بشه اسلحه و سایر تجهیزات خرید.

به شدت بازی global operation پیشنهاد میشه. :n09:

سری اولیه بازی های HItman رو هم امتحان کنید. فعلا ذهنم یاری نمیکنه اول صبح. :n27:

دوستان لینکی هست بشه آهنگ های رادیو بازی Mafia 1 رو دانلود کرد؟؟
توی نت چیزی پیدا نکردم...

خدمت شما: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@download/320-5a7928f26c055-86800000/mp3/HMVPexp77uk/Mafia+1+-+Radio+Stations+%2528All+soundtrack%2529.mp3

خیلی وقته تو انجمن پست نذاشتم. قوانین فراموشم شده. انشالله که بن نمیشیم واسه لینک گذاشتن. :n31:

sehe
03-12-2018, 15:41
چرا اينجورى اينجا

ASTRON
14-08-2019, 11:03
سلام
کالاف بهتره یا مترو یا بتل یا بازی های مارول
بازی انتقام جویان در ایران هست برای pc توضیحات

pcsoft
14-09-2019, 09:39
سلام برادرا خواستم یه سوالی بپرسم
یه بازی بود برای PS1 که چند تا پسر بودن اوایل بازی یدفه متوجه میشن که بصورت جادویی قابلیت پرواز پیدا کردن و پرواز میکنن. یه پروانه طلایی هم اوایل راهنماییشون میکنه فکر کنم؟ چیزی کسی یادش هست.

Saaied255
02-02-2020, 15:32
سلام
میشه لینک بازی Jigsaw Puzzle platinium که در صفحه ۱۷ معرفی کردین رو بذارین؟
باور کنید چند ساله که دارم دنبالش میگردم اما هنوز کرک یا سریالش، یا بازی فول ورژنشو پیدا نکردم

Best_Downloads
25-02-2020, 03:14
سلام
میشه یه وب سایت معتبری رو معرفی کنید که امکان خرید بازیهای PC یا هر کنسول دیگری رو داشته باشه!اعم از بازیهای قدیمی یا جدید.با تشکر

hexman
28-03-2020, 20:45
دوستان با سلام ميشه چند تا بازي معرفي كنيد كه بشه روي اندرويد باكس نصب كرد و با دسته بازيشون كرد؟

mohammadezrael21
20-02-2021, 23:37
میخواستم چند تا بازی که ارزش بازی کردن دارند رو برای رم چهار معرفی کنید .

mohammadezrael21
20-02-2021, 23:42

likalllab
08-05-2021, 01:17
یه بازی در سبک litle nightmare معرفی کنید

sina138222
12-11-2021, 17:19

ra20222
04-12-2022, 11:15

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B2%DB%8C_%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C_%D8%B1%D9%85_4_% DA%AF%DB%8C%DA%AF_%D9%88_%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81% DB%8C%DA%A9_1

ra20222
04-12-2022, 11:17
دوستان با سلام ميشه چند تا بازي معرفي كنيد كه بشه روي اندرويد باكس نصب كرد و با دسته بازيشون كرد؟

ra20222
16-12-2022, 10:25
بازی دسپرادوس 2 دوبله فارسی رو میخوام امکانش هست؟
ممنون

Hadi King
05-01-2024, 20:41
چه بازی پیشنهاد میدین شبیه این بازی ها هم باشه خوبه ( Plants Vs Zombies و Neighbours From Hell یا Kingdom Rush ) .

Hadi King
19-01-2024, 22:40
بازی دسپرادوس 2 دوبله فارسی رو میخوام امکانش هست؟
ممنون
سلام ببخشید اگه دیر شده ....

Hadi King
26-03-2024, 12:45
چه بازی پیشنهاد میدین شبیه این بازی ها هم باشه خوبه ( Plants Vs Zombies و Neighbours From Hell یا Kingdom Rush ) .
بازی سرگرم کننده کم حجمم باشه عالیه ...