PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : >> درخواست معرفي بازيها فقط اينجا <<

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27

Artam01
29-12-2012, 11:43
فکر کنم با اون مشخصات پیدا کردم.شاید بهتر.
rig n roll
حجمش 3.5 گیگه.پیاده هم میشه.اونجوری که دربارش خوندم.مثه سلطان جاده هاست.
از تورنت باید دانلود کنم.
من دان کردم سواری و وانت نداشت، می خوام با فرمون بازی کنم ولی اصلن تنظیماتش سیو نمیشه.
برای همینا پاکش کردم.

GhesseyeAmir
29-12-2012, 20:11
من دان کردم سواری و وانت نداشت، می خوام با فرمون بازی کنم ولی اصلن تنظیماتش سیو نمیشه.
برای همینا پاکش کردم.

جدی؟
پس حجم به این بالایی واسه چیه؟ :13:
خوبه گفتی.یه ذره بخاطر سواریش خواستم دانلود کنم.مرسی.
حالا اگه تو این سبک گیرت اومد یه ندایی هم به من بده.ممنون
:7:

sepand_salehi
29-12-2012, 23:23
سلام
بازی the soms 3 katy perry رو می خواستم. لینک دانلود هم ترجیحا مستقیم باشه
با تشکر

hedyhoney
01-01-2013, 11:17
سلام به همه عزیزان
کسی میتونه به من کمک کنه؟من دنبال چند تا بازی دونفره(همزمان) برای pc میگردم که بشه با دسته دونفری بازی کرد.ممنون hedyhoney@yahoo.com

Malware
05-01-2013, 21:57
با سلام اگه میشه در مورد هر کدوم از این بازی ها یه توضیحی بدین که سبکشون چیه و کدوماشون فقط بخش مالتی پلیر دارن و بخش سینگل پلیر ندارن.
Dishonored
The Walking Dead: A Telltale Game Series
Guild Wars 2
Torchlight II
Far Cry 3
FTL: Faster Than Light
Hotline Miami
Spec Ops: The Line
PlanetSide 2
Journey

EHHASSATNI
06-01-2013, 18:48
سلام دوستان
کسی سایتی میشناسه که بشه ازش بازی خرید که بدون هیچ مشکل مثل کرک و .... باشه ؟ بازی برای PC میخوام . خودش بیاره دمه در خونه هم خیلی مهمه .
یه همچین سایتی هم برای فیلم کسی میشناسه ؟ یه نکته اینکه هر فیلم توی یه DVD باشه و کاور هم داشته باشه یعنی DIVX نباشه,,, قبلا یه سایتی بود به اسم میهن فیلم که دیگه نمیدونم چرا کار نمیکنن
ممنون میشم راهنمایی کنید

Artam01
07-01-2013, 00:52
بی مشکل می خوای به نظر من فقط باید بازی اورجینال بگیری.

Hamid Reza
08-01-2013, 21:16
بازی تو سبک planet vs zombie هست؟

abtin1331
09-01-2013, 14:37
می خواستم بدونم بازی جدید برای پلی استیشن 3 چی جدید اومده(اولویت با ماشین بازی های زیبا و گرافیک بالا)
با تشکر

Alex Fera
09-01-2013, 18:04
می خواستم بدونم بازی جدید برای پلی استیشن 3 چی جدید اومده(اولویت با ماشین بازی های زیبا و گرافیک بالا)
با تشکر

NFS : Most Wanted 2012 رو بهتون توصیه میکنم.................
اگه قدیمی بودن بازی براتون مهم نیست NFS : Hot Pursuit هم تجربه کنید رو PS3.......................

msha456
13-01-2013, 12:13
با تشکر

از نظر گرافیک بازی hot persuit حرف نداره

goldenmember
13-01-2013, 19:25
بازی در سبک سیکلی
ساخت کاراکتر و لباس پوشوندن به اون

Amir Hossein
21-01-2013, 14:42
سلام بچه ها
من تقرببا میشه گفت تمام بازی های pc رو بازی میکنم ولی خوب بعضی اوقات یه بازی هایی از دست آدم در میره
میخاستم یه بدونم فاینال فانتزی چه جور بازی ای هستش
خوبه؟
چرا نسخه هاش انقدر زیاده؟
من تا حالا بازی نکردم
اگه میشه خودتون یه خورده توضیح بدین نمیخوام تاپیک خود بازی رو ببینم
الان اگه بخواب دانلود کنم کدوم هاش رو دانلود کنم بهتره
ممنون

Alex Fera
21-01-2013, 23:21
بازی در سبک سیکلی
ساخت کاراکتر و لباس پوشوندن به اون

خوب بهترین بازی در این سبک Little Big Planet هستش،البته فقط برای PS3 عرضه شده،برای PC هم قدیما یه بازی بود به اسم Moveis،خیلی جالب بود...................
نگفتید پلتفرمتون چیه،اگه میگفتید بهتر میشد راهنمایی کرد...........

سلام بچه ها
من تقرببا میشه گفت تمام بازی های pc رو بازی میکنم ولی خوب بعضی اوقات یه بازی هایی از دست آدم در میره
میخاستم یه بدونم فاینال فانتزی چه جور بازی ای هستش
خوبه؟
چرا نسخه هاش انقدر زیاده؟
من تا حالا بازی نکردم
اگه میشه خودتون یه خورده توضیح بدین نمیخوام تاپیک خود بازی رو ببینم
الان اگه بخواب دانلود کنم کدوم هاش رو دانلود کنم بهتره
ممنون

FF یه فرنچایز هست که بیشتر بازیهاش در سبک نقش آفرینی تام هستن و بعضی بازیهاش ترکیبی هستن از نقش آفرینی و سبکای دیگه...................
تعدد نسخه هاش به دلیل داشتن تاریخچه طولانی و Spin-Off های زیاد هستش.................
اگه از سبک نقش آفرینی خوشتون میاد میتونید خوب با بازی ارتباط برقرار کنید...............
نسخه های زیاد دیگه زیاد جذاب نیستن،نسخه های قدیمی بهتر بودن...........
ویکی پدیای بازی رو ببینید،اطلاعات کاملتری داره..................

Amir Hossein
22-01-2013, 02:28
FF یه فرنچایز هست که بیشتر بازیهاش در سبک نقش آفرینی تام هستن و بعضی بازیهاش ترکیبی هستن از نقش آفرینی و سبکای دیگه...................
تعدد نسخه هاش به دلیل داشتن تاریخچه طولانی و Spin-Off های زیاد هستش.................
اگه از سبک نقش آفرینی خوشتون میاد میتونید خوب با بازی ارتباط برقرار کنید...............
نسخه های زیاد دیگه زیاد جذاب نیستن،نسخه های قدیمی بهتر بودن...........
ویکی پدیای بازی رو ببینید،اطلاعات کاملتری داره..................
دست شما مرسی
ولی واقا گیج کننده هستش
rpg زیاد بازی میکنم منتهی الان که دیدم نسخه های اولیش خیلی قدیمیه(البته ما همون زمان هم سیستم داشتیما:31:)
ولی اگه بخواین خودتون پیشنهاد بدین
کدوم نسخه هاش رو معلفی میکنین

babak2002
22-01-2013, 10:51
سلام دوستان
می خواستم چند تا بازی نقش افرینی (RPG) که Turn Base هم باشه برای کامپیوتر معرفی کنید حالا اگه RPG هم نبود اشکال نداره اما Turn Base باشه مثل بازی XCOM

alex_pk
22-01-2013, 11:19
سلام دوستان
یه چنتا بازی جدید( مال ما ه های اخبر) معرفی کنید لطفا (غیر RPG )
اکشن ، شوتر و... هم باشه خوبه

مرسی.

The monster raptor
22-01-2013, 12:43
سلام دوستان

مرسی.

سلام،

اخیرا call of duty : black ops 2 رو بازی کردید؟

اگه بازی نکرده باشید که بهترین گزینه ست :n01:

camry
22-01-2013, 16:38
اگه میشه چند تا بازی به سبک torchlight 2 و diablo 3 معرفی کنید
در ضمن بازی نیست که همین سبک باشه ولی بجای داشتن شمشیر و گرز - اسلحه داشته باشه ؟

Mohammad Yek110
22-01-2013, 17:06
سلام دوستان

مرسی.
فارکرای 3 فقط
مطمئن باشید پشیمون نمیشید

Amir Hossein
23-01-2013, 09:51
سلام دوستان

مرسی.

far cry 3
assassin's creed III
call of duty black ops II
dishonored
need for speed most wanted 2012
hitman absolud
اینا دیگه تازه ها بودن
باز چند ماه عقب تر بازی های بیشتری هم هست

raminramz
23-01-2013, 10:27
سلام
یک سایت خارجی میخوام برای دانلود بازی های بسیار جدید
راهنمایی کنید چطوری باید دانلود کنم و ...
میخوام بازی هایی با حجم 2 3 تا 8 9 گیگ تو سایتم بزارم
اما اصلا نمیدونم باید از کدام سایت خارجی دانلود کنم
راهنمایی کنید

Shadow-Man
30-01-2013, 19:09
اگه جدید بودن و به روز بودن خیلی مهمه فقط تورنت رو پیشنهاد میکنم

abbas13677_2005
30-01-2013, 19:18
قدیما یه بازی بود نمیدونم یادتون هست یا نه رو پلی استیشن ۱ که گرافیکش کارتونی نبود فیلم بود و انتخاب های شما هم محدود بودن. مثل میگفتی بره در یخچال رو باز کن بشقاب رو لیس بزن یا از سوراخ کلید بیرون رو نگاه کن. من بچه بودم خیلی ازش خوشم میومد اما هیچ وقت قسمت نشد خودمون بازی کنیم فقط پشت بچه مردم وایمیسادیم نگاه میکردیم ! اسمش یادتون هست چی بود دانلود کنیم ؟ نمیدونم floyd بود چی بود اصلا یادم نیست. بد جوری دنبالشم یه بازی دیگه هم بود به اسم ماشین جنگی معروف بود که تو کلوب ها می شد بازی کرد اما از بیرون اصلا نمی تونستی پیدا کنی بخری ! اون قدیما ایرانیای ژاپن یه سری بازی میاوردن که فقط به کلوبی ها میدادن اصلا تو بازار نه گیر میومد نه الان گیر میاد ! اگه اسم هاشون رو بلد باشین احتمالا میشه از تورنت پیدا کرد دانلود کرد. دهه شصتی اینجا کسی هست یادش باشه اینا رو ؟

mtchabok
30-01-2013, 20:02
قدیما یه بازی بود نمیدونم یادتون هست یا نه رو پلی استیشن ۱ که گرافیکش کارتونی نبود فیلم بود و انتخاب های شما هم محدود بودن. مثل میگفتی بره در یخچال رو باز کن بشقاب رو لیس بزن یا از سوراخ کلید بیرون رو نگاه کن. من بچه بودم خیلی ازش خوشم میومد اما هیچ وقت قسمت نشد خودمون بازی کنیم فقط پشت بچه مردم وایمیسادیم نگاه میکردیم ! اسمش یادتون هست چی بود دانلود کنیم ؟ نمیدونم floyd بود چی بود اصلا یادم نیست. بد جوری دنبالشم یه بازی دیگه هم بود به اسم ماشین جنگی معروف بود که تو کلوب ها می شد بازی کرد اما از بیرون اصلا نمی تونستی پیدا کنی بخری ! اون قدیما ایرانیای ژاپن یه سری بازی میاوردن که فقط به کلوبی ها میدادن اصلا تو بازار نه گیر میومد نه الان گیر میاد ! اگه اسم هاشون رو بلد باشین احتمالا میشه از تورنت پیدا کرد دانلود کرد. دهه شصتی اینجا کسی هست یادش باشه اینا رو ؟

سلام
ماشین جنگی رو منم یادم میاد ، عجب بازی جذابی بود . اتفاقا من روی pc خودم داشتمش ولی خیلی وقت پیش

abbas13677_2005
30-01-2013, 20:14
آره بدجوری دنبال اون دو تا هستم. مخصوصا اون که بازیش فیلم بود !

Alireza.M67
30-01-2013, 20:24

ماشین جنگی 2 تا بود ، که اون معروف تره اسم Vigilante 8 2nd offense بود. یدونه دیگه هم بود که کمتر می دیدم بازی کنن اسمش twisted metal بود.
نسخه Twisted Metal فکر کنم روی PS3 هم باشه ، نسخه Vigilante 8 به صورت Arcade روی XBOX 360 هست، خودم بازی کردم، بد نبود ...
در مورد بازی اولتون هم من دهه شصتیم ولی همچین بازی ای روی پلی استیشن 1 یادم نمیاد !

abbas13677_2005
30-01-2013, 20:38
ماشین جنگی 2 تا بود ، که اون معروف تره اسم Vigilante 8 2nd offense بود. یدونه دیگه هم بود که کمتر می دیدم بازی کنن اسمش twisted metal بود.
نسخه Twisted Metal فکر کنم روی PS3 هم باشه ، نسخه Vigilante 8 به صورت Arcade روی XBOX 360 هست، خودم بازی کردم، بد نبود ...
در مورد بازی اولتون هم من دهه شصتیم ولی همچین بازی ای روی پلی استیشن 1 یادم نمیاد !
اون بازی اصلی که میگم فیلم بود و به خاطر صحنه هایی که داشت .. خیلی محدود بود چون اون زمان مثل الان آزادی نبود و برای هر کسی بازیش رو نمیزاشتن و احتمالا فقط کلوب های محدودی در تهران اون رو داشتن به خاطر این هست شما احتمالا اون رو اصلا ندیدین. تنها چیزی که از اسمش یادم هست یه f بود که اونم بعد ها از کسی شنیدم خودم از صاحب کلوب هیچ وقت اسم بازی رو نشنیدم. بازی واقعا عجیبی بود در زمان خودش چون گرافیک کارتونی نداشت و فیلم واقعی بود .من تا به امروز هیچ بازی شبیه به اون رو ندیدم که فیلم باشه گرافیکش. اون طور که من شنیده بودم تبلیغ یک چیزی بود ولی ما هیچ وقت ندیدیم کسی بازی رو تموم کنه و چون زبانش انگلیسی بود کلا چیزی ازش نمی فهمیدیم. بازی خیلی گسترده بود و مبارزه هم داشت و باید از دست یکی مثل اینکه فرار میکردی. واقعا ذهنم رو مشغول کرده بازیش چی بود و هم به خاطر نوستالژیش واقعا دنبالشم. اگه یه سایتی تمام بازی ها رو با اسکرین شات لیست کرده باشه شاید بشه پیداش کرد (البته بعضی بازی های ژاپنی به قدری نایاب هستن که تو لیست سایت ها هم احتمالا نیستن البته اون بازی آمریکایی بود ژاپنی نبود)

khelane
30-01-2013, 23:19
دوست عزیز دهه شصتی
من یه بازی اسمش رو میخوام
یه بازی هست رقص میکردی با گرفتن دکمه ها یکیشون یه غواص بود (رقاص رو میگم) ولی پشت صحنه هاش منفی هیچده بود:n05:
میدونی اسمش؟
با سپاس

abbas13677_2005
31-01-2013, 00:35
نه دادا من ندیدم

این بازی که من دنبالش هستم واقعا بازی محشری هست. محال ممکن هست این بازی های قرن ۲۱ امی به پای اون برسن. خیلی روح داشت. اسمش الان فکر کنم یه fox توش داشته. یا floyd یا همچین چیزی. fox بود فکر کنم کسی میدونه ؟

jafarr
31-01-2013, 14:32

بازی اولی که گفتی حالت فیلم بود . X File فک کنم منظورت باشه

khelane
31-01-2013, 15:30
نه دادا من ندیدم

این بازی که من دنبالش هستم واقعا بازی محشری هست. محال ممکن هست این بازی های قرن ۲۱ امی به پای اون برسن. خیلی روح داشت. اسمش الان فکر کنم یه fox توش داشته. یا floyd یا همچین چیزی. fox بود فکر کنم کسی میدونه ؟
اره بدبختی من هم اینه که فقط fox رو یادمه اونوقت فکر کنم 6 یا 7 سالم بود شایدم بالاتر ولی لامصب ها نمیزاشتن پشت صحنه هاشو ببینم میگفتن منفی 18 هست منم شده عقده واسم نه برای صحنه ها(چیزی که زیادی وی پی ان و سایت های ..... این روز ها) فقط واسه این خیلی باحال بود هنوز تو کفشم
\======,edit=====
اوههه فکر کنم پیداش کردم خدایااین باشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aluminum
31-01-2013, 16:28
دوستان دنبال یک بازی استراژیک تو سبک بازی Age of Empiresو Command & Conquer: Tiberian میگردم.البته اگر امروزی یا قدیمی باشه بهتره.بازی با موجودات خیالی زیاد خوشم نمیومد.البته Command & Conquer خوب بود.

ziba12
02-02-2013, 17:17
عزیزان من دارم میمیرم یه چند تا بازی برای کامپیوتر از اینه که با استفاده از برج از نقوذ بیگانگان به سرزمینت جلوگیری میکنی به من معرفی کنید مثل

Master of Defense

منتظر .........

vahid1414
04-02-2013, 13:57
با سلام خدمت دوستان عزیز
من یه بازی ماشین سواری با قابلیت split screen یعنی بشه دو نفره همزمان بازی کرد اگر بازی های دو نفره به همین سبک میشناسید ممنون میشم معرفی کنید

mohsen_gh1991
10-02-2013, 23:34
سلام
دوستان من یه بازی هواپیمایی میخوام. hawx رو بازی کردم . البته نسخه دو بازی نیست تو بازار به جز اون چه بازی رو پیشنهاد میدین؟ top gun hard lock بهتره یا Ace Combat: Assault Horizonکه نسخه ویندزوش اومده . jasf هم هست تو این سبک بازیا.
این سه موضوع خیلی مهمه برام : اول اینکه گیم پلی خوبی داشته باشه مث همون hawx دوم اینکه تنوع هواپیماهاش زیاد باشه و هلیکوپتر هم داشته باشه و سوم هم اینکه تیکاف کردن و فرود هواپیما با خود گیمر باشه.
ممنون

Alex Fera
11-02-2013, 17:40
سلام
دوستان من یه بازی هواپیمایی میخوام. hawx رو بازی کردم . البته نسخه دو بازی نیست تو بازار به جز اون چه بازی رو پیشنهاد میدین؟ top gun hard lock بهتره یا Ace Combat: Assault Horizonکه نسخه ویندزوش اومده . jasf هم هست تو این سبک بازیا.
این سه موضوع خیلی مهمه برام : اول اینکه گیم پلی خوبی داشته باشه مث همون hawx دوم اینکه تنوع هواپیماهاش زیاد باشه و هلیکوپتر هم داشته باشه و سوم هم اینکه تیکاف کردن و فرود هواپیما با خود گیمر باشه.
ممنون

بازی Ace Combat : Assault Horizon هر 3 موضوعی که خیلی برای شما مهمه رو دارا هستش...............
امتحانش کنید..............

stronghold 3
11-02-2013, 18:29
دوستان دنبال یک بازی استراژیک تو سبک بازی Age of Empiresو Command & Conquer: Tiberian میگردم.البته اگر امروزی یا قدیمی باشه بهتره.بازی با موجودات خیالی زیاد خوشم نمیومد.البته Command & Conquer خوب بود.

پچ های مختلف AGE OF EMPIRES 3 رو پیشنهاد میکنم
1- سلسه های آسیایی
2- سران قبایل
3- فقط اروپایی
البته من نسخه با صدای گویندگان صدا وسیما بازی کردم و خیلی خوشم آمد ... RISE OF LEAGNADS هم بدنیست...

basketball
11-02-2013, 22:20
سلام دوستان
دنبال یک بازی کامل و عالی بیلیارد هستم!
لیگ داشته باشه، گرافیک داشته باشه، اسنوکر هم داشته باشه
سپاس

League OF Legends
11-02-2013, 22:26

:n02:

basketball
11-02-2013, 23:14
دوست عزیز بازی برای نصب نیاز دارم نه آنلاین

basketball
12-02-2013, 22:34
دوستان کسی پاسخگو نیست؟

basketball
15-02-2013, 01:55
دوستان کسی لینک بازی WSC REAL 09 یا همان World Snooker Championship را دارد؟
نسخه 11 و این نسخه (09) بر روی ویندوز سون نصب می شود؟
سپاس

Peugeot pars sal
15-02-2013, 13:40
می خواستم ببینم بازی هست که توش ماشین های ایرانی باشه و ترجیاْ فرمون ماشین ها نشون داده بشه؟

وین رونی
15-02-2013, 19:08
چندتا بازی مدیریت اقتصادی(کشور داری)معرفی کنید
ممنون

hl1360
19-02-2013, 12:45
سلام خدمت همه اساتید.من میخوام بازی جدیده فوتبالو بگیرم.قبلا هم پی اس بازی میکردم اما تعریفه این فیفا 13 رو زیاد شنیدم.خواهش میکنم دوستان راهنمایی کنن کدومو بگیرم.ممنون
و بین Assassins Creed Revelations ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و Assassins Creed III ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کدوم رو بهتر میدونید؟

vahidgame
19-02-2013, 13:27
سلام دوستان
دنبال یک بازی کامل و عالی بیلیارد هستم!
لیگ داشته باشه، گرافیک داشته باشه، اسنوکر هم داشته باشه
سپاس
من همون WSC Real 11: World Snooker Championship رو توصیه می کنم که بازی خوبیه.

سلام خدمت همه اساتید.من میخوام بازی جدیده فوتبالو بگیرم.قبلا هم پی اس بازی میکردم اما تعریفه این فیفا 13 رو زیاد شنیدم.خواهش میکنم دوستان راهنمایی کنن کدومو بگیرم.ممنون

اگه بازی فوتبالی می خواید که به فوتبال واقعی نزدیکتر باشه فیفا 13 رو بگیرید خیلی بهتره.
ولی خب زمان می بره اونو یاد بگیرید و به اون عادت کنید...

و بین Assassins Creed Revelations و Assassins Creed III کدوم رو بهتر میدونید؟
هر دوی اونا نسبت به شماره های دیگه AC ضعیفترن.
تقریبا هم در یه سطحن و نمیشه دقیق گفت کدوم بهتره و مثلا شماره سه با وجود اینکه گرافیکش بیشتر بود و یه سری چیزای جدید توی بازی وجود داشت ولی به خاطر شخصیت پردازی و داستان ضعیف ، من ازش خوشم نیومد...
ولی اگه از طرفداران این سری هستید جفتشون توصیه میشه.

hl1360
19-02-2013, 13:39
ممنون از پاسختون.یعنی فیفا با پی اس خیلی تفاوت داره؟چه فرقی دارن؟تو بازی؟توقیافه ها؟فیفا همه لیگهارو داره؟یا اون قسمت که میتونی خودت بازیکن بشی و .......من کلا پی اس بازی میکردم
منظورتون رو از ac متوجه نشدم.من اینارو تا حالا بازی نکرم.بیشتر هیتمن اسپرینتن سل و مکس پین و مدال و گاست ریکن و بتلفیلد و کال آف و... بازی کردم.البته الان دیگه نمیخوام مثل مدال و کال آف و گاست ریکن رو بازی کنم که فقط باید همینطوری الکی بکشی و بری جلو.سبک هیتمن رو خیلی دوست داشتم.و اسپرینتن سل.خالا این Assassins Creed ها چطورین؟
یه توضیخ مختصرم در مورد Total War Shogun 2 : Fall of The Samurai ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بدین ممنون میشم.بدرد بخور هست؟

Altairezio
19-02-2013, 13:58
ممنون از پاسختون.یعنی فیفا با پی اس خیلی تفاوت داره؟چه فرقی دارن؟تو بازی؟توقیافه ها؟....من کلا پی اس بازی میکردم
منظورتون رو از ac متوجه نشدم.من اینارو تا حالا بازی نکرم.بیشتر هیتمن و مکس پین و مدال و گاست ریکن و ... بازی کردم.البته الان دیگه نمیخوام مثل مدال و کال آف و گاست ریکن رو بازی کنم که فقط باید همینطوری الکی بکشی و بری جلو.سبک هیتمن رو خیلی دوست داشتم.یه بازی معروفه دیگه هم بود تو همون سبک که الان اسمش یادم رفته.

AC منظور همون Assassin's Creed series هست که واقعا" بازی های عالی هستن!(یعنی شاهکارن!)

hl1360
19-02-2013, 14:10
AC منظور همون Assassin's Creed series هست که واقعا" بازی های عالی هستن!(یعنی شاهکارن!)
پس یعنی این 2 تا که من گفتم از بقیه ضعیفترن؟کدوم نسخش اونوقت بهتره؟
میتونین در خصوصه بقیه سوالاتم هم راهنمایی کنین؟

hl1360
19-02-2013, 15:23
ممنون از پاسختون.یعنی فیفا با پی اس خیلی تفاوت داره؟چه فرقی دارن؟تو بازی؟توقیافه ها؟فیفا همه لیگهارو داره؟یا اون قسمت که میتونی خودت بازیکن بشی و .......من کلا پی اس بازی میکردم
منظورتون رو از ac متوجه نشدم.من اینارو تا حالا بازی نکرم.بیشتر هیتمن اسپرینتن سل و مکس پین و مدال و گاست ریکن و بتلفیلد و کال آف و... بازی کردم.البته الان دیگه نمیخوام مثل مدال و کال آف و گاست ریکن رو بازی کنم که فقط باید همینطوری الکی بکشی و بری جلو.سبک هیتمن رو خیلی دوست داشتم.و اسپرینتن سل.خالا این Assassins Creed ها چطورین؟
یه توضیخ مختصرم در مورد Total War Shogun 2 : Fall of The Samurai ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بدین ممنون میشم.بدرد بخور هست؟

hl1360
19-02-2013, 18:13
آقا یه مسلمون بیاد جواب مارو هم بده.

Altairezio
19-02-2013, 18:40
پس یعنی این 2 تا که من گفتم از بقیه ضعیفترن؟کدوم نسخش اونوقت بهتره؟
میتونین در خصوصه بقیه سوالاتم هم راهنمایی کنین؟

در مورد AC ها بهت بگم که بهترین بازی هایی بودن که تا حالا بازی کردم!
خیلی عالین!
شما 1 و 2 و Brotherhood رو بازی کنید راضی خواهید بود!:n09:

hl1360
19-02-2013, 18:48
دم شما گرم،آخه من تعریف این نسخه آخری(3) و revelations خیلی شنیده بودم.پس قبلیهاش بهترن.
جواب بقیه سوالای منم بدین خدا از بزرگی کمتون نکنه برادرا.

Altairezio
19-02-2013, 19:20
دم شما گرم،آخه من تعریف این نسخه آخری(3) و revelations خیلی شنیده بودم.پس قبلیهاش بهترن.
جواب بقیه سوالای منم بدین خدا از بزرگی کمتون نکنه برادرا.

پی اس از نظر گیم پلی از فیفا بهتره!
ولی فیفا گرافیک بازیش بهتر تره!
AC هم همه ی سری هاش خوبن ولی 2 سری آخر یکم غم ناک بودن برا همین مورد پسند خیلیا نبودن!

ami2new
19-02-2013, 19:58
فیفا بیشتر به فوتبال واقعی شبیه تر هست یه جورایی شبیه سازی هستش گیم پلیش یکم سختتره از پی اس ولی خب جالب ترم هست از لحاظ گرافیک و ... هم در سطح خوبی هستش لیگ های معتبر رو داره حتی لیگ عربستانم داره! ولی حدس میزنک پی اس توی لیگ ها و به خصوص تیم های ملی بهتر باشه , بله خودتم میتونی بازیکن هم بشی حتی دروازبان!!!
شما که هیتمن دوست داری من بازی Dishonored رو هم به شما پیشنهاد میکنم جالبه

hl1360
20-02-2013, 08:37
از دوستان گلی که جواب دادن ممنونم.
در خصوص ac اگه تنها به این دلیل که غمناکه خیلیها نپسندیدن مشکلی ندارم چون فکر میکنم از نظره گرافیکی این سری 3 خیلی عالی باشه.

Altairezio
20-02-2013, 12:07
از دوستان گلی که جواب دادن ممنونم.
در خصوص ac اگه تنها به این دلیل که غمناکه خیلیها نپسندیدن مشکلی ندارم چون فکر میکنم از نظره گرافیکی این سری 3 خیلی عالی باشه.

آره تقریبا" AC revelation که آخر غم بود ویه کم هم تو گرافیک کم داشت!(یه کم ها نه بیشتر!:n05:)
ولی AC III رو قبول دارم یه کم بد درست کرده بودن مخصوصا" شخصیتشو!

hl1360
20-02-2013, 12:15
آره تقریبا" AC revelation که آخر غم بود ویه کم هم تو گرافیک کم داشت!(یه کم ها نه بیشتر!:n05:)
یعنی چی III رو بد درست کردن؟یعنی تو گرافیک و این چیزا مشکل داره یا داستان و. ...
اصلا این 2 تا ارزش خرید دارن یا همون قدیمی ترارو بگیرم؟اونوقت قدیمی تراش مثل همون 2 یا Brotherhood از هر لحاظ بهتر از این جدیداس؟حتی گرافیک؟

hl1360
20-02-2013, 12:19
فیفا بیشتر به فوتبال واقعی شبیه تر هست یه جورایی شبیه سازی هستش گیم پلیش یکم سختتره از پی اس ولی خب جالب ترم هست از لحاظ گرافیک و ... هم در سطح خوبی هستش لیگ های معتبر رو داره حتی لیگ عربستانم داره! ولی حدس میزنک پی اس توی لیگ ها و به خصوص تیم های ملی بهتر باشه , بله خودتم میتونی بازیکن هم بشی حتی دروازبان!!!
شما که هیتمن دوست داری من بازی Dishonored رو هم به شما پیشنهاد میکنم جالبه
آقا جسارتن این گیم پلی چی میشه؟و برای منی که تا حالا پی اس بازی میکردم فیفا میتونه خوب و جذاب باشه؟راستی لیگ ایرانم داره؟
نظرتون در مورد بازی مافیا چیه؟

hl1360
20-02-2013, 15:16
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته شده توسط Altairezio [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یعنی چی III رو بد درست کردن؟یعنی تو گرافیک و این چیزا مشکل داره یا داستان و. ...
اصلا این 2 تا ارزش خرید دارن یا همون قدیمی ترارو بگیرم؟اونوقت قدیمی تراش مثل همون 2 یا Brotherhood از هر لحاظ بهتر از این جدیداس؟حتی گرافیک؟

Altairezio
20-02-2013, 17:29
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته شده توسط Altairezio [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قدیمی ها که عالین!
ولی این آخری AC III یه ذره بد بود!
هم از نظر افت فریم در گرافیک و هم شخصیت پردازی و هم داستان!(در واقع شخصیتش جا افتضاح بازی بود!)

hl1360
21-02-2013, 12:13
پس احتمتال زیاد ac 2 رو میگیرم.

Altairezio
21-02-2013, 14:34

آره دیگه !

اصلا AC I و AC II رو بازی نکنی نیم عمرت بر فناست!

mtchabok
21-02-2013, 16:37

سلام
این نسخه دومش که عالیه .
همونطوریکه دوستمون هم گفتن نسخه سوم افت داشته بازیش و نمی دونم که چرا جذب بازی نمیشم با اینکه دو نسخه یک و دو عالی بودن .

farzan311
21-02-2013, 20:34
از بس اینجا گفتند نسخه سه افت داشت من طرفش نمیرفتم تا اینکه دیروز بازیو شروع کردم و به نظرم از نسخه های قبل خیلی بهتره نبردهای دریایی اش که خیلی باحاله محیط های بازی واقعا خیلی بزرگتر از نسخه های قبل شدند و تکراری نمیشه سلاح های متنوع زیاد و کمبو های مخصوص هر کدومشون کلی هم مراحل فرعی داره که خیلی جالبند مثل مراحل مربوط به کاپیتان کید:n02:
اونهایی هم که افت فریم داشتند به خاطر سیستمشونه من با نسخه بلک باکس هیچ جا زیر 45 فریم نمیگیرم به نظرم تنها نکته منفی این قسمت چهره دزمونده که خیلی بد شده:n02:

ye adam
21-02-2013, 21:27
از بس اینجا گفتند نسخه سه افت داشت من طرفش نمیرفتم تا اینکه دیروز بازیو شروع کردم و به نظرم از نسخه های قبل خیلی بهتره نبردهای دریایی اش که خیلی باحاله محیط های بازی واقعا خیلی بزرگتر از نسخه های قبل شدند و تکراری نمیشه سلاح های متنوع زیاد و کمبو های مخصوص هر کدومشون کلی هم مراحل فرعی داره که خیلی جالبند مثل مراحل مربوط به کاپیتان کید:n02:
اونهایی هم که افت فریم داشتند به خاطر سیستمشونه من با نسخه بلک باکس هیچ جا زیر 45 فریم نمیگیرم به نظرم تنها نکته منفی این قسمت چهره دزمونده که خیلی بد شده:n02:

داداش افت فریم برا همه بوده :| منم بلک باکسشو دارم :|
ولی خیلی بدی بازی رو گنده کردن :| بد شده ولی نه اینقدر که خیلیا از بازی زده شدن

farzan311
21-02-2013, 21:42
داداش افت فریم برا همه بوده :| منم بلک باکسشو دارم :|
ولی خیلی بدی بازی رو گنده کردن :| بد شده ولی نه اینقدر که خیلیا از بازی زده شدن
بیشتر افت فریم ها مربوط به درایور بازیه که بهش توجه نمیشه لزوما همیشه اخرین درایور هم بهترین نیست و شاید مشکل داشته باشه با بازی و بعضی درایو های قدیمی تر بهتره جواب بدند
کسایی که میگند بازی بد بود من نمیدونم چه انتظاری از بازی داشتند که براشون این کافی نبوده ولی برای من کاملا سرگرم کننده بود و الان هم دارم سعی میکنم بازی رو 100 درصد بکنم که بعضی جاها خیلی سخت میشه و واقعا سرگرم کننده است:n06:

hl1360
23-02-2013, 10:44
ای با با چرا آدمو گیج میکنین؟بالاخره من 2 رو بگیرم یا 3 رو یا brothers?

Altairezio
23-02-2013, 13:19
ای با با چرا آدمو گیج میکنین؟بالاخره من 2 رو بگیرم یا 3 رو یا brothers?

جوری حرف میزنی که انگار یکی فقط میتونی بازی بکنی بیشترش میکشتت!
آقا خیالتو راحت کنم!
اگه از AC I شروع نکنی و به ترتیب بازی نکنی هیچی از ماجرا نخواهی فهمید!(به کنار از کیفیت و کمیت سری ها!)
اوکی؟

hl1360
23-02-2013, 13:25
باحال بود.آخه نمیخوام بشینم از اول بازی کنم.میدونی چقدر زمان میبره.از این سری بازی میخوام یکی بازی کنم.وگرنه فوتبالو هیتمنو .... جای خود.

Altairezio
23-02-2013, 13:41
باحال بود.آخه نمیخوام بشینم از اول بازی کنم.میدونی چقدر زمان میبره.از این سری بازی میخوام یکی بازی کنم.وگرنه فوتبالو هیتمنو .... جای خود.

همینیه که هست چه بخوای چه نخوای!:n10:
چون به نظر من اگه از اول بازی نکنی و داستان بازی رو ندونی مطمئنا" بهترین گرافیک هم برات بی معنی میشه!
و کم کم به این نتیجه میرسی که بازی بی مصرفیه!
البته این درباره ی همه ی بازی هایست!

hl1360
23-02-2013, 14:29
حالا این سری اولش لرزش خرید داره؟قدیمی نیست؟

A.Green.H
23-02-2013, 19:19
سلام به دوستان...
دوستان لطفا هر چی بازی استراتژیک به سبک The Fate Of Hellas و یا Stronghold دارین و یا میشناسین معرفی کنین، ممنون میشم...
..و اگه بازی های واقعا جالب و خاص استراتژیک باشه رو هم معرفی کنین...به همدیگه هم کمک کردین...
منتظرم... و ممنون.

Altairezio
23-02-2013, 20:13
حالا این سری اولش لرزش خرید داره؟قدیمی نیست؟

دوست من شما اصلا" به گفته های من توجه نمودی یا ....!
نیم ساعته داره تتون میسوزه تازه آقا میگه بو میاد!
بابا دوست من این سری اصلا" قدیم جدید ندارن !
کلا" گرافیکشونم تو زمان خودشون عالی بوده!
از نظر داستانم که نگو و نپرس! آخر بازی AC III تازه میفهمی عظمت داستان بازی رو!
اوکی؟ گرفتی ؟

gap
23-02-2013, 22:00
حالا امیدوارم دوستمون ناراحت نشن، آقای Altairezio که اسمشون کاملا برگرفته از این سری بازی ها هستش هم به نظرم قصد توهین نداشتن و به خوبی توضیح دادن.
ببینید اگر شما وقت تمام این بازی ها رو ندارید، به نظرم اولین نسخه بازی رو بازی کنید، اگر خوشتون اومد خود به خود سراغ بقیه اش میرید، وظیفه ما نیست به شما امر و نهی کنیم، نظرمون رو میدیم. انتخاب با شماست.

hl1360
24-02-2013, 08:53
نه دوستان ناراحت چرا.خیلی ممنون.

Artam01
24-02-2013, 17:38
بازی رانندگی و یا استراتژیک جدید چیزی اومده؟

Altairezio
24-02-2013, 21:38
بازی رانندگی و یا استراتژیک جدید چیزی اومده؟

NFS Most Wanted 2012 رانندگی!
Forza horizonرانندگی!
Grand turismo 5 رانندگی!:n06:

Artam01
24-02-2013, 23:12
میشه با PC بازی کرد؟
Grand turismo 5 و Forza horizon

Altairezio
25-02-2013, 18:36
میشه با PC بازی کرد؟
Grand turismo 5 و Forza horizon

نه دوست من این 2 بازی انحاری هستن!:n06:(برا XBOX و PS3 فک کنم!)

Astarali
25-02-2013, 21:59
سلام دوستان، یه بازی هست به اسم Tom Clancy's Rainbow Six - Vegas 2 که مال 2 3 سال پیش میشه.

میخاستم بدونم که این بازی تو Windows 7 اجرا میشه یا نه ؟؟؟

قبلا تو Windows XP بازی کردم اینو

Artam01
26-02-2013, 00:22
پس به کار من نمیادن :n03:.

basketball
01-03-2013, 22:12
دوستان یک بازی زامبی یا خون آشامی قشنگ معرفی کنید که دانلود کنم. (PC)
DEAD ISLAND را دوست ندارم یکبار دانلود کردم نصب نشد...:دی
از همه نظر شبیه به رزیدنت اویل 4 باشه. گیم پلی، گرافیک و...از نسخه 5 خوشم نیومد.
این ها را با سرچ پیدا کردم...نمیدونم والا
ممنون
Red Dead Redemption: Undead Nightmare
Dead Rising
Day Z
Left 4 Dead
Dead Space
Dead Nation
Land of the Dead: Road to Fiddler's Green
Siren

mjorh
01-03-2013, 22:51
از همه نظر شبیه به رزیدنت اویل 4 باشه. گیم پلی، گرافیک و...از نسخه 5 خوشم نیومد.
ممنون
Dead Rising
Day Z
Left 4 Dead
Dead Space
Dead Nation
Siren

خب من به شخصه Dead Space رو شاهکار میدونم ! اگه بازی نکردی حتما بزن که فوق العادس ! البته شماره ی سومش نه !

Left 4 Dead هم گرافیکش رو مخه ولی اونطور که شنیدم خوبه !

basketball
01-03-2013, 23:08
خب من به شخصه Dead Space رو شاهکار میدونم ! اگه بازی نکردی حتما بزن که فوق العادس ! البته شماره ی سومش نه !

Left 4 Dead هم گرافیکش رو مخه ولی اونطور که شنیدم خوبه !
تو فضا هست دوست ندارم...
گفتم مثل رزیدنت اویل 4 باشه...
بازم ممنون از پیشنهادت

vahid5530
02-03-2013, 09:20
بازی Virtua.Cop.v2 رو دانلود کن و بازی کن خیییییییییییییلی حال میده.
همش بکش بکشه

mjorh
02-03-2013, 09:24
تو فضا هست دوست ندارم...
گفتم مثل رزیدنت اویل 4 باشه...
بازم ممنون از پیشنهادت

اسمش این مدلی میزنه وگرنه از کل بازی همش 10 درصد از Location اش حس بودن تو فضارو میده ...

CRIS Joon CR7
03-03-2013, 16:47
ممنون
Dead Rising
Day Z
Left 4 Dead
Dead Space
Dead Nation
Siren

الان این پست شما رو دیدم ، بازی هایی که زامبی داشته باشند و از نظر کیفی در سطح عالی باشند خیلی زیاد نیستند ...
اما به نظرم شما بیشتر با سبک Resident Evil آشنایی دارید ، بهتون پیشنهاد میکنم منتظر این بازی در اردیبهشت 92 باشید ... بازی از بسیاری جهات فوق العادس:n16:
Resident Evil: Revelations
این تاپیکشه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پیشنهاد میکنم نقد بازی و تصاویر و نمراتش رو هم ببینید :n01:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر به کنسول PS3 دسترسی دارید میتونید از شاهکار ناتی داگ یعنی The Last Of Us لذت ببرید .
این بازی هم جوی آخر الزمانی دارد و فضایی ترسناک در مواجه با محیط پیرامون و دشمنان جهش یافته ی خود را داراست ...
این بازی هم در همان اردیبهشت منتشر میشود ...
تاپیک بازی :
The Last of Us ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

GOLDFINCH
03-03-2013, 18:26
به جز کرایسیس 3 یه بازیه گرافیک بالا می خوام .

msf66
03-03-2013, 19:41
لطف کنید دو سه تا بازی ار پی جی معرفی کنید ارزش بازی کردن داشته باشه:n02:
بجز اینا

اسکایریم
ویچر
deus ex
مس افکت
دارک سول

ممنون

blackspider
03-03-2013, 19:49
دوستان این بازیه که به صورت دو بعدی هستش تقریبا.
سه تا قهرمان داره که می شه عوض کرد اونها رو تو جاهای مختلف بازی.
یکیشون شمشیرزنه اون یکی تیراندازه اون یکی جادوگر.
دوتا شماره هم داره.
اسمشو کسی می دونه بهم بگه یادم رفته. ممنون می شم

msf66
03-03-2013, 20:20
دوستان این بازیه که به صورت دو بعدی هستش تقریبا.
سه تا قهرمان داره که می شه عوض کرد اونها رو تو جاهای مختلف بازی.
یکیشون شمشیرزنه اون یکی تیراندازه اون یکی جادوگر.
دوتا شماره هم داره.
اسمشو کسی می دونه بهم بگه یادم رفته. ممنون می شم
Trine :n02:

8nights&7days
06-03-2013, 16:37
یه چند تا بازی که بشه دونفر بازی کرد کسی سراغ داره؟؟
مثلا fifa98 که اون رو win 7 اجرا نمیشه.
یا...

vahidgame
07-03-2013, 19:47
لطف کنید دو سه تا بازی ار پی جی معرفی کنید ارزش بازی کردن داشته باشه:n02:
بجز اینا

اسکایریم
ویچر
deus ex
مس افکت
دارک سول

ممنون
این بازی ها رو توصیه می کنم:

Fallout 3 - 2008
Dragon Age : Origins - 2009
Bastion - 2011
Torchlight II - 2012

DEAD ISLAND را دوست ندارم یکبار دانلود کردم نصب نشد...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون
Dead Rising
Day Z
Left 4 Dead
Dead Space
Dead Nation
Siren

بازیی که دقیقا شبیه اون باشه توی این لیست دیده نمیشه
ولی اگه بحث ترسناک بودن باشه Dead Space 1&2 به شدت توصیه میشه و از این لحاظ کم نظیره...

camry
10-03-2013, 12:30
یه چند تا بازی که بشه دونفر بازی کرد کسی سراغ داره؟؟
مثلا fifa98 که اون رو win 7 اجرا نمیشه.
یا...

سلام دوستان، یه بازی هست به اسم Tom Clancy's Rainbow Six - Vegas 2که مال 2 3 سال پیش میشه.

میخاستم بدونم که این بازی تو Windows 7 اجرا میشه یا نه ؟؟؟

قبلا تو Windows XP بازی کردم اینو

اولا که بازی rainbow vegas 2 روی سون نصب میشه در کل بازی نیست که نصب نشه
مگر اینکه بازی خیلی خیلی قدیمی باشه

بازی fifa 08 هم روی سون به راحتی نصب میشه و احتمالا مشکل از شماست

به هر حال میخواستم اینو بگم که بعضی بازیا هست که به دلیل خاطره انگیز بودنشون دلمون می خواد دوباره نصبشون کنیم اما روی سون نصب نمیشم به خاطر همین خود ماکروسافت فکر اینجاشو کرده و قابلیتیو به ویندوز اضافه کرده به نام Windows Virtual PC - Windows XP Mode
روی بعضی ویندوزا نصبه اما اگر نصب نبود باید اونو دانلود کنین که یه خورده حجمش بالاست اما ارزششو داره

موفق باشید
ش

camry
14-03-2013, 20:30
دوستان چند تا بازی فوق العاده به هر سبکی که ارزش بازی کردن داشته باشه معرفی کنین
2005 تا الان باشه
ترسناک نباشه
سبک جدید و غیر تکراری باشه
اگر بازی قابلیت آپگرید داشته باشه بهتره

ممنون

Hamid Reza
15-03-2013, 11:12
اولا که بازی rainbow vegas 2 روی سون نصب میشه در کل بازی نیست که نصب نشه
مگر اینکه بازی خیلی خیلی قدیمی باشه

بازی fifa 08 هم روی سون به راحتی نصب میشه و احتمالا مشکل از شماست

به هر حال میخواستم اینو بگم که بعضی بازیا هست که به دلیل خاطره انگیز بودنشون دلمون می خواد دوباره نصبشون کنیم اما روی سون نصب نمیشم به خاطر همین خود ماکروسافت فکر اینجاشو کرده و قابلیتیو به ویندوز اضافه کرده به نام Windows Virtual PC - Windows XP Mode
روی بعضی ویندوزا نصبه اما اگر نصب نبود باید اونو دانلود کنین که یه خورده حجمش بالاست اما ارزششو داره

موفق باشید
ش

سلام
رو ویندوز 8 هم این قابلیت هست؟
من چندتا بازی قدیمی و خاطره انگیز دارم و رو ویندوز 8 نصبش کردم اما اجرا نمیشن هیچکدوم
راهی هست بتونم اجرا کنم این بازی ها رو؟

Artam01
15-03-2013, 12:45
آیا شبیه سازی داریم که به جای تریلی با وانت یا کامیونت بار بشه جابجا کرد.
جدیدا همه بازی ها شدن 18 چرخ که باحاشون حال نمیکنم.

camry
15-03-2013, 13:13
سلام
رو ویندوز 8 هم این قابلیت هست؟
من چندتا بازی قدیمی و خاطره انگیز دارم و رو ویندوز 8 نصبش کردم اما اجرا نمیشن هیچکدوم
راهی هست بتونم اجرا کنم این بازی ها رو؟

اگه روی 7 هست فکر می کنم روی 8 هم باشه دقیقا نمی دونم
توی گوگل سرچ کنین میاد
البته اینم بگم که اگر خواستین این نرم افزار رو دانلود کنین از سایت های ایرانی که کرک شده هست بگیرین چون اگر اوریجینال یا از خود ماکروسافت بگرین اول چک می کنه ویندوزتون اصله یا نه که البته اگر ویندوز 8 رو به روش skype اکتیو کرده باشین این مشکل رو هم ندارین

goldenmember
18-03-2013, 15:34
سلام لطفا چندتا بازی مشهور خوب سال 2011_2012_2013 مخصوص xbox 360 معرفی کنین که نسخه pc نداشته باشه.
بازیای خوب pc رو تقریبا همشو بازی کردم.میخوام xbox 360 بخرم.

Malware
18-03-2013, 17:59
سلام میخواستم بدونم نسخه کامل این بازی ها یعنی بدون حذفیات فیلم هایشان و قسمت هایی از بازی برای PC حجمشان چقدر است؟
Resident Evil
Resident Evil 2
Resident Evil 3: Nemesis

Artam01
23-03-2013, 00:23
Need for speed undergrand ورژن 2 یا 3 هم داره؟

Alex Fera
23-03-2013, 11:41
سلام لطفا چندتا بازی مشهور خوب سال 2011_2012_2013 مخصوص xbox 360 معرفی کنین که نسخه pc نداشته باشه.
بازیای خوب pc رو تقریبا همشو بازی کردم.میخوام xbox 360 بخرم.

میتونید تو لینک زیر تمام بازیهای انحصاری XBOX 360 رو مشاهده کنید:

Need for speed undergrand ورژن 2 یا 3 هم داره؟

2 شماره داره...............
نسخه یک خیلی قدیمی هستش،نسخه 2 واقعا انقلابی تو سبک ریسینگ و تیونینگ توی بازیها بود...........
تاپیک نسخه شماره 2:
Need for Speed: Underground 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amirhasan.king
24-03-2013, 19:46
کسی میتونه یه بازی استراتزیک مثل تمدن5 معرفی کنه؟منظورم اینه که مثل اون باشه یعنی مثلا مثل جنگ های صلیبی همه با همه دشمن نباشند توش صلح و جنگ باشه و تجارتو.........

Artam01
25-03-2013, 00:06
سری بازی های توتال وار رو بازی کردی؟
دیپلوماسی های خوبی داره.

Alex Fera
25-03-2013, 00:35
کسی میتونه یه بازی استراتزیک مثل تمدن5 معرفی کنه؟منظورم اینه که مثل اون باشه یعنی مثلا مثل جنگ های صلیبی همه با همه دشمن نباشند توش صلح و جنگ باشه و تجارتو.........

اولین پیشنهاد من به شما
Anno 1404 / Dawn of Discovery ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
هستش،واقعا دیپلماسی توش خوب کار شده و واقعا لذت بازی رو زیاد کرده.....................

پیشنهاد بعدی که دوستمون هم گفتن سری Total War هستش که من نسخه های :
Rome: Total War: - Barbarian Invasion ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و
Napoleon: Total War ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رو به شخصه بیشتر پسندیدم،یه شما هم توصیه میکنم.............
موفق باشید./

amirhasan.king
25-03-2013, 21:43
اولین پیشنهاد من به شما
Anno 1404 / Dawn of Discovery ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
هستش،واقعا دیپلماسی توش خوب کار شده و واقعا لذت بازی رو زیاد کرده.....................

پیشنهاد بعدی که دوستمون هم گفتن سری Total War هستش که من نسخه های :
Rome: Total War: - Barbarian Invasion ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و
Napoleon: Total War ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رو به شخصه بیشتر پسندیدم،یه شما هم توصیه میکنم.............
موفق باشید./

روم توتال وار رو بازی کردم خوشم نیومد ناپلون توتال وار قشنگه؟

havas_1980
25-03-2013, 23:49
روم توتال وار رو بازی کردم خوشم نیومد ناپلون توتال وار قشنگه؟اگه روم رو خوشتون نیاد دیگه ناپلئون هم خوشتون نمیاد... ساختار هر دو بازی یکیه.

Artam01
26-03-2013, 01:30
رم توتال وار اولش سخته ولی وقتی یاد بگیری عاشقش میشی، من هنوز بعد این همه سال گاهی بازی میکنم.
ناپلئون دورانش همانطور که از اسمش پیداست برمیگرده به دوران توپ و تفنگ و استراتژی های بازی با رم فرق زیادی پیدا می کند به علاوه جنگ های دریایی.

Mohammad Yek110
26-03-2013, 09:52
سلام ، لطفا چندتا بازی سوم شخص Action-Adventure یا Shooting معرفی کنید ، یه چیزی توی این مایه ها :
PoP
Darksiders
DmC
Spec Ops The Line

ممنون

Mohammad Yek110
28-03-2013, 16:59
سلام ، لطفا چندتا بازی سوم شخص Action-Adventure یا Shooting معرفی کنید ، یه چیزی توی این مایه ها :
PoP
Darksiders
DmC
Spec Ops The Line

ممنون

کسی نیست ؟

Layken
28-03-2013, 21:10
PoP
Darksiders
DmC
Spec Ops The Line

ممنون

سلام
تو مایه های DMC یا دارکسایدرز اخرین عناوینی که منتشر شدن همونا هستن مگر این که کنسول باز هم باشی که عناوین GOW و MGR:R هم داریم که بسیار زیبان اگه نه که دیگه تو این سبک نداریم
در زمینه شوتر هم که کرایسیس و دد اسپیس 3 و روی PC هم Evil 6 منتشر شدن که فکر کنم بازیشون کردی

amirhasan.king
28-03-2013, 23:18
دوستان خوب و محترمم یه بازی هم شبیه سیمز به من معرفی کنند

paroucia
31-03-2013, 12:28
با درود

میشه یه بازی ماشین سواری معرفی کنید که بشه دو دسته (آفلاین) بازی کرد؟

CRIS Joon CR7
31-03-2013, 15:13
با درود

میشه یه بازی ماشین سواری معرفی کنید که بشه دو دسته (آفلاین) بازی کرد؟

به این حالت SplitScreen می گن که فقط مختص بازی های ریسینگ نمیشه ، صفحه ی بازی به صورات افقی یا عمودی نصف میشه و همزمان دوتا بازیباز مشاهده میشن ،
ازین سایت میتونید ببینید کدوما SplitScreen دارن:
این صفحه واسه کنسول Ps3 هستش ، پلتفرم های دیگه رو هم میتونید تو همین سایت ببینید..
بازی هایی که این علامت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جلوش باشه SplitScreen دارن...

Layken
31-03-2013, 19:29

سلام
اخه یک بازی درست شبیه سیمز باشه کلا نداریم ، سیمز یدونست یا لااقل من الان چیزی خاطرم نمیاد شبیه سازی مثل اون بوده باشه
به فکر یک بازی دیگه باشید

havas_1980
31-03-2013, 23:11

شبیه به سری The Sims بازیهای زیر پیشنهاد میشه:

Singles: Flirt Up Your Life - 2004
Singles 2: Triple Trouble - 2005

البته این دو بازی اینجور محتوایی دارن:
Partial N u d i t y, Strong S e x u a l Content

Artam01
04-04-2013, 10:26
از سری بازی های Need for speed کدام هایش دوربین از داخل کابین داره؟

cartesiba
04-04-2013, 16:24
سلام یه بازی کامپیوتری بود فکر کنم اسمش سربازان ارواح (ghost ) انگار اسمش بود اگه پیداش کردین لطفا بزاریدش

Alex Fera
04-04-2013, 23:16
سلام یه بازی کامپیوتری بود فکر کنم اسمش سربازان ارواح (ghost ) انگار اسمش بود اگه پیداش کردین لطفا بزاریدش

Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به ترتیب منتشر شدن............
Future Soldier آخری هستش...............

Alex Fera
04-04-2013, 23:19
از سری بازی های Need for speed کدام هایش دوربین از داخل کابین داره؟

فکر کنم بیشترشون داشته باشن........
اما سری شیفت که مخصوص ریس داخل پیست هستش فکر کنم داخل کابین رو خیلی حرفه ای تر شبیه سازی کرده.............

Need for Speed: Shift ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Need for Speed: Shift 2 Unleashed ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Artam01
05-04-2013, 03:23
قربونت. والا چند تاشونو که قدیما بازی کردم یا از روی کاپوت نشون میدن یا از بالا. شیفت رو هنوز تست نکردم، تنها سبیه ساز سری نیدفور اسپیده؟

Alex Fera
05-04-2013, 12:45
قربونت. والا چند تاشونو که قدیما بازی کردم یا از روی کاپوت نشون میدن یا از بالا. شیفت رو هنوز تست نکردم، تنها سبیه ساز سری نیدفور اسپیده؟

کلا سری NFS شبیه ساز نیست،بیشتر فانتری - شبیه ساز هستش..............
بهترین شبیه سازهای این نسل :

Gran Turismo 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Forza Motorsport 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Forza Motorsport 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Forza Horizon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Test Drive: Unlimited ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Test Drive: Unlimited 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته 4تای اولی انحصاری کنسول های بازی هستن.....................

اگه به مسابقات فرمول 1 علاقه دارید،سری F 1 هم پیشنهاد میشه.............

Mr_100_dolari
05-04-2013, 17:55
سلام

دوستان لینک دانلود بازی Prince of Persia 5: The Forgotten Sands نسخه کاملش رو میخواستم به همراه کرک سالم

ممنون

mehdiOZ
05-04-2013, 18:17
قدیم یادمه یه بازی استراتژیک بود که توش میتونستی قرن ها رو عوض کنی.یعنی هم قرون وسطی داشت هم میتونستی تانک و جت و اینا داشته باشی.اسم این بازی رو میخاستم.
فکر کنم age of empires باشه ولی خودم پیدا نکردم.واقعا دوست دارم دوباره بازی رو پیدا کنم

OMiD.1080p
05-04-2013, 19:38
قدیم یادمه یه بازی استراتژیک بود که توش میتونستی قرن ها رو عوض کنی.یعنی هم قرون وسطی داشت هم میتونستی تانک و جت و اینا داشته باشی.اسم این بازی رو میخاستم.
فکر کنم age of empires باشه ولی خودم پیدا نکردم.واقعا دوست دارم دوباره بازی رو پیدا کنم
به نظرم منظورت Rise of Nations باشه.
خیلی هم باحال بود.

Mr_100_dolari
05-04-2013, 19:51
سلام

دوستان لینک دانلود بازی Prince of Persia 5: The Forgotten Sands نسخه کاملش رو میخواستم به همراه کرک سالم

ممنون

خودم پیدا کردم اینم لینک برای هر کی خواستش

AZA.Prince_of_Persia_5_The_Forgotten_Sands.By.Ka_J o_Ka.rar download for free on file share letitbit.net ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] o_Ka.rar.html)

Скачать файл AZA.Prince of Persia 5 The Forgotten Sands.By.Ka Jo Ka.rar. Скачать бесплатно и без регистрации с TurboBit.net ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

raptor22
06-04-2013, 20:11
سلام ...
یک بازی بود که در اون شما باید اشیاء خواسته شده رو در اطاق یا کشتی پیدا می کردی ... اگر لطف کنید اسمش رو بگید خیلی ممنون میشم ...
یک دنیا سپاس.

Alex Fera
07-04-2013, 19:14
سلام ...
یک بازی بود که در اون شما باید اشیاء خواسته شده رو در اطاق یا کشتی پیدا می کردی ... اگر لطف کنید اسمش رو بگید خیلی ممنون میشم ...
یک دنیا سپاس.

از این نوع و سبک بازیها خیلی زیاد هستش و بازیهای کوچک و بزرگی در این سبک ساخته شده............
hidden object خیلی خیلی بازیهای زیادی رو پوشش میده.................

بهترین بازیهای این سبک از نظر من :
Return to Ravenhearst
Mystery Age: The Dark Priests
Twisted: Shadow Town
Dark Parables: Curse of Briar Rose
Deadtime Stories
Madame Fate
Nightmare Adventures: Curse of the Opera

البته چندتاشون ادونچر هم قاطیشون هست....................

یا علی./

Artam01
09-04-2013, 21:23
یه چند تا بازی کامیون معرفی کنید لطفا
به غیر از کینگ آف رود و یورو تراک و ریگ اند رول.
که کلاچ و دنده دستی رو هم ساپورت کنه.

iman_barooni
10-04-2013, 07:23
سلام
میخواستم چندتا بازی که قابلیت دو نفره یا چند نفره شدن داشته باشه معرفی کنید بازیهای مرحله ای و اکشن، نه شطرنج و از اینجور چیزا...

omid-p30
10-04-2013, 15:27
سلام.

دوستان شبیه ترین بازی یا بازی های ممکن رو به Commandos: Strike Force ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میخواستم. ترجیحا مرحله های استراتژیکش نسبت به مرحله های فول اکشن بیشتر باشه و ترجیحا داستانش هم همون جنگ جهانی دوم و مقابله با نازی ها باشه.

تشکر فراوان.

ye adam
10-04-2013, 18:17
یه چند تا بازی کامیون معرفی کنید لطفا
به غیر از کینگ آف رود و یورو تراک و ریگ اند رول.
که کلاچ و دنده دستی رو هم ساپورت کنه.

18 wheels of steel haulin
scania truck driving simulator extended
این 2 رو بازی میکردم ولی یادم نیست کلاچ و دنده داشتن یا نه :دی

Artam01
10-04-2013, 19:41
18 wheels of steel haulin این که کلاچ دنده نداره ولی اون یکی رو تست نکردم.

goldenmember
11-04-2013, 11:06
یه بازی میخوام مثل سیمز 3
البته نه از لحاظ زندگی آزاد بخش ساخت کاراکترشو دوست داشتم.

spartaqus
11-04-2013, 18:30
آقا میخواستم بدونم کالاف دیوتی 3 برای pc اومده بود یا نه ؟!!
و قبل کالاف دیوتی 4 چنتا کالاف دیوتی برای pc اومده !!!

Alex Fera
11-04-2013, 19:10
آقا میخواستم بدونم کالاف دیوتی 3 برای pc اومده بود یا نه ؟!!
و قبل کالاف دیوتی 4 چنتا کالاف دیوتی برای pc اومده !!!

خیر،COD 3 برای PC عرضه نشده،فقط برای نسل ششم و نسل هفتم کنسولهای بازی هستش...................

+
قبل از COD 4 فقط نسخه یک و دو برای PC عرضه شدن...................

saye
13-04-2013, 12:29
سلام
از دوستانی که اهل بازی هستن درخواستی داشتم
میخاستم چند تا بازی که یک داستانی رو دنبال میکنه و مرحله ای هست و دارای شخصیت های حدودا ساده ای هستن رو بهم معرفی کنید
فرقی هم نمیکنه مال چه کنسولی باشه
به طور مثال مثل بلودراگون
چند تا شخصیت داشته باشه
کاراکتر های منفی داشته باشه
و ابذار الات جنگی و یا ... داشته باشه
فقط بازیایی که طراحی شخصیت ها تقریبا ساده باشه اما نه خیلی
کاراکتر ها یا بازی های جا افتاده مثل سونیک و ماریو و ... نباشه

T.Eftekhari
15-04-2013, 21:27
سلام
از دوستانی که اهل بازی هستن درخواستی داشتم
میخاستم چند تا بازی که یک داستانی رو دنبال میکنه و مرحله ای هست و دارای شخصیت های حدودا ساده ای هستن رو بهم معرفی کنید
فرقی هم نمیکنه مال چه کنسولی باشه
به طور مثال مثل بلودراگون
چند تا شخصیت داشته باشه
کاراکتر های منفی داشته باشه
و ابذار الات جنگی و یا ... داشته باشه
فقط بازیایی که طراحی شخصیت ها تقریبا ساده باشه اما نه خیلی
کاراکتر ها یا بازی های جا افتاده مثل سونیک و ماریو و ... نباشه

اگه از نظر زبان مشکل ندارید walking dead
(یا اینکه هنوز بازی نکردید :دی)

saye
16-04-2013, 19:53
من برام بازی کردن یا بازی نکردنش مهم نیست
برای پروژه ام نیاز دارم
دوستان دیگه هم اگر میتونن کمکم کنن:n16:

Alex Fera
16-04-2013, 20:47
آخه دوست عزیز سوال شما اصلا سوال نیست،الان من بخوام جواب بدم میتونم بگم شما برو تمام بازیهای دنیا رو بازی کن...............
شما بگید از بازی چی میخواید تا بشه بهتر راهنمایی کرد................

saye
16-04-2013, 22:12
آخه دوست عزیز سوال شما اصلا سوال نیست،الان من بخوام جواب بدم میتونم بگم شما برو تمام بازیهای دنیا رو بازی کن...............
شما بگید از بازی چی میخواید تا بشه بهتر راهنمایی کرد................

با من هستین؟
اگر منظورتون من بودم که باید بگم همونطور که گفتم من برای بازی کردن نمیخام
من میخام کل شخصیت ها و ابزار الات و .. رو ری دیزاین کنم
برای همین بازی میخام که خیلی شخصیت های پخته نداشته باشه .ساده باشن البته نه خیلی ساده مثلا در حد همن بلو دراگون که گفتم خوبه که بتونم اون رو ارتقا بدم توی طراحی هام!
نمیدونم منظورم رو متوجه میشید یا نه
فقط بازی های جا افتاده مثل سونیک و ماریو نباشه

Alex Fera
17-04-2013, 16:15
با من هستین؟
اگر منظورتون من بودم که باید بگم همونطور که گفتم من برای بازی کردن نمیخام
من میخام کل شخصیت ها و ابزار الات و .. رو ری دیزاین کنم
برای همین بازی میخام که خیلی شخصیت های پخته نداشته باشه .ساده باشن البته نه خیلی ساده مثلا در حد همن بلو دراگون که گفتم خوبه که بتونم اون رو ارتقا بدم توی طراحی هام!
نمیدونم منظورم رو متوجه میشید یا نه
فقط بازی های جا افتاده مثل سونیک و ماریو نباشه

بله بله،دقیقا با شما بودم...............

همونطور که گفتم من برای بازی کردن نمیخام من میخام کل شخصیت ها و ابزار الات و .. رو ری دیزاین کنم
اینو جایی نگفته بودیدا،الان گفتید..................

امیدوارم چیزی که میخواید رو پیدا کنید............
خود من چیزی به فکرم نرسید واقعا...........

شـیـفــو
26-04-2013, 00:29
سلام دوستان
یه لیست می خواستم درست کنم برای قسمت کانون فرهنگی مساجد بخشی دست رسانه های دیجیتال هست و مسئول فرهنگ سازی و این چیزا ..... یه فضایی ( همون گیم نت خودمون ) اختصاص دادن به دخترا و ....
دنبال یه سری بازی هستم که دخترونه باشه برای سنین بین 8 تا 20 سال (" البته شما همو.ن 10 تا 15 حساب کنین ")
بازی ها حتما نباید تحت چارچوب اسلام باشه ٰ هرچی بازی ای که دخترا رو جذب کنه لازم داریم ٰ من این بازی ها رو پیشنهاد دادم و خداروشکر موفق بود :
1. GTA sa (" بی شوخی جدی می گم ")
2. Sims 3
3. همسایه جهنمی
و سه تا بازی فلش که اسم همشون " فروش کیک " داشتند
حالا اگه میشه شما هم راهنمایی ام بکنید .
خیلی ممنونم .

Beta
26-04-2013, 00:31
Hello Kitty Game

jack426
26-04-2013, 01:55
هر 5 تا Angry Birds
Bejeweled 2 Deluxe
Bejeweled Twist
Bejeweled 3
Peggle
Peggle Nights
Dynomite
Moorhuhn ها (تیراندازی یا پازل)

1. GTA sa (" بی شوخی جدی می گم ")
2. Sims 3
:n04: جداً

h-blade
05-05-2013, 14:28
سلام دوستا ممنون میشم با جزئیاتی که در زیر معرفی میکنم چند تا بازی خوب برای pc بهم معرفی کنید....

1: چند تا بازی شبیه gta هر چی open world تر بهتر جوری که هر کاری دلت خواست بتونی انجام بدی در کنارش یه ماموریتی چیزی هم داشته باشه....

2: چند تا بازی شبیه prototype یه سوم شخصی که هم قهرمان با نیروهای عجیب غریب و فراطبیعی داشته باشه هم داستان درست و خسابی داشته باشه و هم حالت فری مود داشته باشه...

3: چند تا بازی شبیه جنگهای صلیبی یا همون stronghold crusader که گرافیک خوب و داستان زیبایی داشته باشه و البته محیط تاریخی داشته باشه و سرگرم کننده باشه.( room total war بای کردم به نظرم افتضاح بود)....

4: چند تا بازی ماشینی خوب که حالت free mode runing هم داشته باشه.....

:n16:

DaRiOuShJh
05-05-2013, 14:43
سلام دوستا ممنون میشم با جزئیاتی که در زیر معرفی میکنم چند تا بازی خوب برای pc بهم معرفی کنید....

1: چند تا بازی شبیه gta هر چی open world تر بهتر جوری که هر کاری دلت خواست بتونی انجام بدی در کنارش یه ماموریتی چیزی هم داشته باشه....

2: چند تا بازی شبیه prototype یه سوم شخصی که هم قهرمان با نیروهای عجیب غریب و فراطبیعی داشته باشه هم داستان درست و خسابی داشته باشه و هم حالت فری مود داشته باشه...

3: چند تا بازی شبیه جنگهای صلیبی یا همون stronghold crusader که گرافیک خوب و داستان زیبایی داشته باشه و البته محیط تاریخی داشته باشه و سرگرم کننده باشه.( room total war بای کردم به نظرم افتضاح بود)....

4: چند تا بازی ماشینی خوب که حالت free mode runing هم داشته باشه.....

1: sleeping dogs - saint row
2: همون مورد قبل تا یه حدی این حالت ها رو داره ولی خوب اکمل مشابه پروتوتایپ نمیشه
3: خوب بازی زیاده تاریخی و استراتژی ولی اگه تو شهرسازی بخواین pharaoh و zeus گزینه های خوبی هستن
یری empire و empire earth و ... هم خوبن از نظر جنگی

4: فکر کنم dirt و need for speed گرینه های خوبی باشن

h-blade
05-05-2013, 15:00
1: sleeping dogs - saint row
2: همون مورد قبل تا یه حدی این حالت ها رو داره ولی خوب اکمل مشابه پروتوتایپ نمیشه
3: خوب بازی زیاده تاریخی و استراتژی ولی اگه تو شهرسازی بخواین pharaoh و zeus گزینه های خوبی هستن
یری empire و empire earth و ... هم خوبن از نظر جنگی

4: فکر کنم dirt و need for speed گرینه های خوبی باشن

در ابتدا ممنون
در مورد 3 تا جایی که میتونین اسم بهم بدین تا بتونم هر کدومو که بازی نکردم برم امتحان کنم.
در مورد 4 ما چند مدل دیرت و چندین مدل nfs داریم اگه میشه جزئی تر بفرمایید.

DaRiOuShJh
05-05-2013, 15:10
واقعیتش من تو این 15-20 سالی که بازی کامپیوتری کردم خیلی بازی ها رو کردم که همشون رو دقیقا با اسمشون یادم نمونده
گیم اسپات هم که متاسفانه فیل شده وگرنه منبعه خوبی برای پیدا کردن بازی بود

مورد 3 در مورد بازی های استراتژی خیلی بازی هست که بخواد آدم اسم ببره خیلی میشه
یعنی اصلا نمیشه همه رو نام برد

شما بیشتر چه نکته هایی براتون مهمه؟
city buliding یعنی بازی کلا شهرسازی باشه و تو رسیدن به شهر و صادرات و بلایای طبیعی و بعضا جنگ ها خلاصه بشه
یا بازی صرفا جنگی باشه
یا بازی ترکیبی از جمع کردن منابع resource و جنگ باشه که سری های زیادی از بازی های خوب تو این سری هست ار وارکرفت گرفته تا C&C ها و ...

در مورد بازی های ریسینگ هم خیلی مدته بازی نکردم ولی فک کنم از سری های آخری تر شروع کنید بهتره چون سری های اولیه همون فقط race بود و حالته Open world نداشتن

h-blade
05-05-2013, 15:13
واقعیتش من تو این 15-20 سالی که بازی کامپیوتری کردم خیلی بازی ها رو کردم که همشون رو دقیقا با اسمشون یادم نمونده
گیم اسپات هم که متاسفانه فیل شده وگرنه منبعه خوبی برای پیدا کردن بازی بود

مورد 3 در مورد بازی های استراتژی خیلی بازی هست که بخواد آدم اسم ببره خیلی میشه
یعنی اصلا نمیشه همه رو نام برد

شما بیشتر چه نکته هایی براتون مهمه؟
city buliding یعنی بازی کلا شهرسازی باشه و تو رسیدن به شهر و صادرات و بلایای طبیعی و بعضا جنگ ها خلاصه بشه
یا بازی صرفا جنگی باشه
یا بازی ترکیبی از جمع کردن منابع resource و جنگ باشه که سری های زیادی از بازی های خوب تو این سری هست ار وارکرفت گرفته تا C&C ها و ...

در مورد بازی های ریسینگ هم خیلی مدته بازی نکردم ولی فک کنم از سری های آخری تر شروع کنید بهتره چون سری های اولیه همون فقط race بود و حالته Open world نداشتن

منظور بازی های ترکیبی هست یعنی شهر سازی و جنگ البته رئال باشه بهتره تا تخیلی و همچنین تاریخی باشه....

DaRiOuShJh
05-05-2013, 15:40
خوب ترکیبی به نظرم همون جنگ های صلیبی تو تاریخی ها خوبن
بازی های تاریخی دیگه هم درباره روم و مصر و چین باستان هم هستن منتها بیشتر شهرسازین
دیگه چیزی که یه مقدار واقعی باشه age of empires 1-2 3 ش هم گمونم باشه که البته اکثره بازی هایی که من معرفی میکنم قدیمی هستن
america تا اونجا که یادم هست درباره تاریخه آمریکا بود
تو این 5-6 سال اخیر بازی خیلی خاصی ندیدم که با تم تاریخی و استراتژی باشه
دیگه سری tropical هم فکز کنم براتون جالب باشه تا حدی خیلی تاریخی نیست ولی درباره آمریکای اولیه هست
فعلا همینا رو حضورذهن دارم

h-blade
05-05-2013, 15:46
خوب ترکیبی به نظرم همون جنگ های صلیبی تو تاریخی ها خوبن
بازی های تاریخی دیگه هم درباره روم و مصر و چین باستان هم هستن منتها بیشتر شهرسازین
دیگه چیزی که یه مقدار واقعی باشه age of empires 1-2 3 ش هم گمونم باشه که البته اکثره بازی هایی که من معرفی میکنم قدیمی هستن
america تا اونجا که یادم هست درباره تاریخه آمریکا بود
تو این 5-6 سال اخیر بازی خیلی خاصی ندیدم که با تم تاریخی و استراتژی باشه
دیگه سری tropical هم فکز کنم براتون جالب باشه تا حدی خیلی تاریخی نیست ولی درباره آمریکای اولیه هست
فعلا همینا رو حضورذهن دارم

در مورد رنگ قرمز نامی در ذهن دارید؟؟؟؟؟

DaRiOuShJh
05-05-2013, 16:03
مصر: pharaoh و celeopatra محصول سال گمونم 2001 و کمپانی sierra
اساطیر یونان باستان: zeus و Poseidon محصول سال 2003 اینا و همون شرکت
روم باستان: سزار 3 همون کمپانی
چین: اسم بازیش رو دقیقا یادم نیست ولی اونم برای سیرا هست

Amin4All
07-05-2013, 17:52
سلام.
بن تن بازی داره برای کامپیوتر .؟
اگر داره اسم کاملش رو بدید .

sonixax
09-05-2013, 21:29
سلام ،
یک بازی قدیمها بود برای ویندوز یک کماندوی اردک قرمز رنگی بود توی جنگل میرفت جک و جوونور ها رو میکشت . اسلحه میگرفت و ...
یه چیزی تو مایه های جیم بود ولی به جای کرم اردک بود !!
کسی میدونه اسمش چیه ؟

Mr_100_dolari
15-05-2013, 22:08
با سلام

اساتید چند تا بازی سوم شخص خوب تو مایه های مکس پین و Tomb Raider برای پی سی معرفی کنید .

اگر بازی هم هستش تو مایه های Prince of Persia معرفی کنید .

با تشکر

mHD_CR
16-05-2013, 18:47
سلام دوستان چندتا بازی وسترن باحال معرفی میکنید ؟

779
16-05-2013, 20:07
سلام دوستان چندتا بازی وسترن باحال معرفی میکنید ؟

بهترین بازی Red Dead Redemption هست تو این سبک.
البته برای PC نیومده.
میتونین Call of juarez نسخه‌های 1 و Bound in Blood رو امتحان کنین
Gun هم هست یکم قدیمیه ولی بازیه خوبیه.
Borderlands هم یکم تمه وسترنی داره ولی اون وسترنی که تو ذهنتونه نیست.

با سلام

اساتید چند تا بازی سوم شخص خوب تو مایه های مکس پین و Tomb Raider برای پی سی معرفی کنید .

اگر بازی هم هستش تو مایه های Prince of Persia معرفی کنید .

با تشکر

Gears of War 1 (سبک شوتر سوم شخص) - Batmanهای Rocksteady (سبک Action Advanture) - برای Prince of Persia هم میتونی Assassins Creed رو امتحان کنی اگه بازی نکردی، یا Darksiders تو این سبک (کلا به بازی‌های H&S شباهت زیادی داره)
Alan Wake هم حتمی بگیر سازنده‌ی Max payne 1 و 2 ساختش. (Remedy)
یک سری هم میتونی به بازی‌های Open World مثل GTA یا Saints Row یا Just Cause و Prototype اینا بزنی، شاید از یکیش خوشت بیاد (پیشنهاد میشه Just Cause 2 یا GTA IV رو امتحان کنی)
(تو سبک Hitman اکشن‌تر هم خواستی Splinter Cell Conviction هست که هم اکشن خوبی داره هم مخفی کاری)
البته اینا همش برای PC بود وگرنه اگه PS3 داری خوراکت Uncharted هست.

sonixax
16-05-2013, 20:13
البته اینا همش برای PC بود وگرنه اگه PS3 داری خوراکت Uncharted هست.

این آنچارتد چه قدر قشنگه ؟ ارزش خریدن داره ؟
حتما باید هر سه تا شمارشو داشت تا از داستانش سر درآورد یا نه هر شماره اش یک داستان به خصوص رو روایت میکنه ؟!
مرسی

779
16-05-2013, 20:17
این آنچارتد چه قدر قشنگه ؟ ارزش خریدن داره ؟
حتما باید هر سه تا شمارشو داشت تا از داستانش سر درآورد یا نه هر شماره اش یک داستان به خصوص رو روایت میکنه ؟!
مرسی

اگه PS3 داری و این بازی رو بازی نکردی نصف عمرت بر فناست :دی
بسیار بازی قشنگیه و توی اکشن ماجراجویی‌ها جزو بهترین‌ها محسوب میشه.
نه داستانشون ارتباط خاصی فکر نکنم داشته باشه باهم (من نسخه‌ی 2 رو بازی کردم فقط) ولی اگه میخوان شروع کنین از همون 1 شروع کنید بهتره چون ارزش تک تک پولی که واسش میدین رو داره :دی اگرم میخواین ارزون‌تر در بیاد 2 و 3 رو بگیرین.

مديريت
18-05-2013, 02:28
هر 5 تا Angry Birds
Bejeweled 2 Deluxe
Bejeweled Twist
Bejeweled 3
Peggle
Peggle Nights
Dynomite
Moorhuhn ها (تیراندازی یا پازل)

:n04: جداً
سلام
لينك دانلودي چيزي داري ؟
ازين سري بازي هاي مود هست كه بايد براي باربي ها لباس انتخاب كنيم ، اونا هم خوبن چيزي ميشناسيد معرفي كنيد !

kharidekala
18-05-2013, 15:14
سلام
من بازی riotball ورژن 1.5 رو میخوام . اگه کسی داره لطفا برام بفرسته kharidekala@yahoo.com
اگه لینک دانلودشو هم دارید بفرستید ممنون میشم. البته حتما کرک باشه چون نسخه دمو رو خودم دارم

kharidekala
18-05-2013, 15:19
سلام مرسی از زحمات تون
من بازی مهیج ومیخ کوب کننده riotball v1.5 البته به صورت کامل و آپرگید شده است و170 مرحله هم داره

اگه این بازی رو دارید برای من هم بفرستید و لطف کرک باشه چون نسخه دمو رو خودم دارم و تا چند مرحله بشتر نمیشه بازی کرد
kharidekala@yahoo.com

pooyaking
18-05-2013, 17:43
با سلام
فکر کنم کمتر کسی بازی The guild 2 renaissance را بازی کرده باشه.بازی قدیمی ای هستش ولی خیلی جذاب هستش میخواستم ببینم کسی که این بازی را کرده بازی ای توی این سبک می شناسه؟

jafarr
19-05-2013, 13:35
سلام این تاپیک Walking Dead کجا شد ؟
هر چی میگردم پیدا نمیکنم . در ضمن سیستم search سایت خیلی ضعیفه امکانات بالا نداره .

Turok-71
19-05-2013, 13:51
سلام این تاپیک Walking Dead کجا شد ؟
هر چی میگردم پیدا نمیکنم . در ضمن سیستم search سایت خیلی ضعیفه امکانات بالا نداره .

باید تو قسمت جستجوی تالار سرچ میکردی.

The Walking Dead: A Telltale Game Series ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

The Walking Dead: Survival Instinct ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kharidekala
23-05-2013, 21:01
اگه این بازی رو دارید برای من هم بفرستید و لطف کرک باشه چون نسخه دمو رو خودم دارم و تا چند مرحله بشتر نمیشه بازی کرد
kharidekala@yahoo.com

یعنی کسی نیست این بازی riotball v1.5 رو داشته باشه و برامون بزاره تا ما هم استفاده کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ البته کرک باشه

amin5222106
24-05-2013, 22:59
سلام بازی میخوام کیفیت بسیار بسیار بالا در اینحال بسیار ساده(واسه laptap i7 geforce635)
تو مایه های کراش و انگریبردز

NT7
26-05-2013, 14:32
سلام به همگی
بازی تو مایه های Call of Duty به غیر از مدال افتخار چیزی هست!!!!!
ممنون میشم راهنماییم کنید.
موفق باشید

بازی بتلفیلد

amin5222106
29-05-2013, 12:11
سلام بازی میخوام کیفیت بسیار بسیار بالا در اینحال بسیار ساده(واسه laptap i7 geforce635)
تو مایه های کراش و انگریبردز

چه تاپیک خلوتی

NT7
29-05-2013, 14:37
چه تاپیک خلوتی
VIRTUAL POOL

saman1330
30-05-2013, 17:13
درود
یه بازی 2 نفره برای PC میخواستم.(بجز فوتبال)
مثل ماشین یا هر چیز دیگه ای.(با 2 تا جوستیک می خوایم بازی کنیم و بازی تحت شبکه نمی خوام)
کسی سراغ داره ؟
سپاس:n16:

saman1330
31-05-2013, 18:00
هیچکی نیست جواب بده:n13:

GOLDFINCH
31-05-2013, 22:28
هیچکی نیست جواب بده:n13:

عادت می کنی :n09:

ـــــــــ

سلام بچه ها کسی لینک سایریا رو نداره ؟

Layken
01-06-2013, 00:08
درود
مثل ماشین یا هر چیز دیگه ای.(با 2 تا جوستیک می خوایم بازی کنیم و بازی تحت شبکه نمی خوام)
کسی سراغ داره ؟

روی PC تا اونجایی که حافظم قد میده از ماشین عنوان Split/Second رو پیشنهاد می کنم وقتی دو نفری وارد مدهاش بشید واقعا بازی زیبا و هیجان انگیزی هستش

و Splinter Cell: Conviction رو هم پیشنهاد می کنم سبکش مخفی کاری اکشن هستش که یک مد مخصوص داستانی جدا برای دو نفری بازی کردن داره و لذتش حرف نداره

sonixax
01-06-2013, 06:39
سلام ،
یک بازی قدیمها بود برای ویندوز یک کماندوی اردک قرمز رنگی بود توی جنگل میرفت جک و جوونور ها رو میکشت . اسلحه میگرفت و ...
کسی میدونه اسمش چیه ؟

یعنی هیچ کی اینو نمیشناسه ؟!

msf66
01-06-2013, 07:39
درود
کسی سراغ داره ؟

Street Fighter------------>مبارزه ایه
Virtua Tennis------------->تنیس و یکی دیگم تنیس بود اسمش یادم نیس فک کنم این بود top spin
بقیشم که ناظر محترم گفتش:n02:

City 17
04-06-2013, 06:11
سلام ،
کسی میدونه اسمش چیه ؟
یعنی هیچ کی اینو نمیشناسه ؟!

همون اردکی که توی حالت عادی خوشحال و خندان بود، موقع تیر اندازی خیلی جدی و عصبانی:n02:
Crazy Drake

mohammad13.blogfa
04-06-2013, 09:42
سلام خدمت دوستان ...
من یه هفته هست xbox360 خریدم... از دو سال پیش شنیده بودم که rdr بهترین بازی تاریخه و یه معجزه هست و از این جور چیزا... امروز با صد تا ذوقو شوق رفتم rdr رو گرفتم تا به آرزویچندین و چندسالم برسم... اما اصلا از گرافیک بازی خوشم نیومد... حالم بد شد... به حدی که تصمیم گرفتم کنسول رو بفروشم... گرافیکش خیلی کارتنی و یه طوری بود... حتی به پای ضعیف ترین بازی های پی سی هم نمی رسید...(یادمه gun که مال عهد بوقه از این بهتر بود)(ضمنا بگم بازی رو روی LCD tv و full hd بازی کردم)می خواستم بپرسم Xbox همه بازی هاش این طور کارتونی و غیرواقعی هستن؟یعنی بازی نداره که
گرافیکش شبیه پی سی باشه؟
یادمه L.A.NOIRE و FABLEIII رو که روی پی سی بازی کردم هم همین گرافیک کارتنی رو داشتن چون از نسخه کنسول پورت شده بودن برا پی سی....
حالا خواهشا کمک کنید لطفا

Golbarg01
04-06-2013, 11:21
دوستان بازی resident evil 6 روی ps2 اجرا میشه یا فقط ps3?
کدومش ورژنش روی ps2 اجرا میشه؟

Turok-71
05-06-2013, 00:26
سلام خدمت دوستان ...
من یه هفته هست xbox360 خریدم... از دو سال پیش شنیده بودم که rdr بهترین بازی تاریخه و یه معجزه هست و از این جور چیزا... امروز با صد تا ذوقو شوق رفتم rdr رو گرفتم تا به آرزویچندین و چندسالم برسم... اما اصلا از گرافیک بازی خوشم نیومد... حالم بد شد... به حدی که تصمیم گرفتم کنسول رو بفروشم... گرافیکش خیلی کارتنی و یه طوری بود... حتی به پای ضعیف ترین بازی های پی سی هم نمی رسید...(یادمه gun که مال عهد بوقه از این بهتر بود)(ضمنا بگم بازی رو روی LCD tv و full hd بازی کردم)می خواستم بپرسم Xbox همه بازی هاش این طور کارتونی و غیرواقعی هستن؟یعنی بازی نداره که
گرافیکش شبیه پی سی باشه؟
یادمه L.A.NOIRE و FABLEIII رو که روی پی سی بازی کردم هم همین گرافیک کارتنی رو داشتن چون از نسخه کنسول پورت شده بودن برا پی سی....
حالا خواهشا کمک کنید لطفا
سبک گرافیکی یه بازی به قدرت سخت افزاری کنسول ربطی نداره که!!
شما بازیهای انحصاری این کنسول مثل Gears of Wa3 , Alan Wake یا بازی های مولتی پلتفرم مثل Far Cry 3 و Spec Ops رو انجام بدید نظرتون عوض میشه.

دوستان بازی resident evil 6 روی ps2 اجرا میشه یا فقط ps3?
کدومش ورژنش روی ps2 اجرا میشه؟

RE 6 روی PS2 اجرا نمیشه.

Resident Evil: Dead Aim
Resident Evil Outbreak
و
RE4 روی PS2 عرضه شدن.

mehdiOZ
05-06-2013, 09:49
لطفا بازی هایی رو که توش میشه پول در آورد و خرجش کرد (مثلا برای خرید سلاح و لوازم و آپدیت و ...) معرفی کنید
همه ی سری های GTA و JUST CAUSE و Scareface و Far Cry و Metro و Stalker و ِ Dishonored و ... رو بازی کردم.
شدیدا دنبال بازی تو این سبک میگردم.
کمک کنید

Amir Hossein
05-06-2013, 15:10
سلام بچه ها
آخرین نسخه مورتال کومبات اسمش چیه؟

Turok-71
05-06-2013, 15:40
لطفا بازی هایی رو که توش میشه پول در آورد و خرجش کرد (مثلا برای خرید سلاح و لوازم و آپدیت و ...) معرفی کنید
همه ی سری های GTA و JUST CAUSE و Scareface و Far Cry و Metro و Stalker و ِ Dishonored و ... رو بازی کردم.
کمک کنید
با توجه به جهان باز بودن بازی هایی که گفتی:

سری Prototype

سلام بچه ها
آخرین نسخه مورتال کومبات اسمش چیه؟

Mortal kombat 2011

mehdiOZ
05-06-2013, 15:59
جهانش باز باشه یه بسته مهم نیست فقط میخام پول توش نقش زیادی داشته باشه.

Turok-71
05-06-2013, 16:05
جهانش باز باشه یه بسته مهم نیست فقط میخام پول توش نقش زیادی داشته باشه.

Prototype رو زدی ب بدن؟؟

اگرم آره که Sleeping Dogs پیشنهاد بعدیه منه واسه تعطیلاته آخر هفتت!!: )

mehdiOZ
05-06-2013, 16:13
prototype رو نه.اما sleeping dogs رو آره.خوشم نیومد.به نظر من خوب نبود.در مقابل GTA و حتی Scareface که خیلی قدیمی تره حرفی واسه گفتن نداره
یعنی بازی دیگه ای نیست اصلا؟

Turok-71
05-06-2013, 16:28
prototype رو نه.اما sleeping dogs رو آره.خوشم نیومد.به نظر من خوب نبود.در مقابل GTA و حتی Scareface که خیلی قدیمی تره حرفی واسه گفتن نداره

شما هیچ بازی ای رو با GTA مقایسه نکن،چون آسه این سبکه!!!

سری مافیا و پدرخوانده هم هستن...

اگه هم کنسول داری RDR رو هیچ جوره از دست نده!!

mehdiOZ
05-06-2013, 16:32
کنسول ندارم.mafia va godfather رو هم بازی کردم.هرچقد گشتم هیچ بازی ای پیدا نکردم

Turok-71
05-06-2013, 16:34
کنسول ندارم.mafia va godfather رو هم بازی کردم.هرچقد گشتم هیچ بازی ای پیدا نکردم

پس سری AC رو هم بازی کردی با این اوصاف: )

توم رایدر جدیدم بر اساس پول و آپگرید میچرخه...

دیگه خود دانی:دی

mehdiOZ
05-06-2013, 16:37
دمت گرم مرسی ببخشید اذیتت کردم.

sonixax
05-06-2013, 16:52

L.A Noire رو بازی کردید ؟
سازندش هم همون راک استاره فیزیک انجینش هم هاووک هست که یکی از بهترین فیزیک انجینهاست . موتورش هم همون موتور کاستومایز شده GTA هستش .

mehdiOZ
05-06-2013, 17:12
L.A.NOIRE واسه کامپیوتر هم هست؟اون هم توش پول دخیله.
Tomb Raider رو زدم واسه دانلود اما فکر نکنم تو لپ تاپم بیاد.اما دانلود میکنم داشته باشم هروقت PC خریدم یا لپ تاپو عوض کردم بازی کنم

sonixax
05-06-2013, 17:18
L.A.NOIRE واسه کامپیوتر هم هست؟اون هم توش پول دخیله.
Tomb Raider رو زدم واسه دانلود اما فکر نکنم تو لپ تاپم بیاد.اما دانلود میکنم داشته باشم هروقت PC خریدم یا لپ تاپو عوض کردم بازی کنم

بله برای PC هم هست .
ولی سیستم پولی به اون صورت نه نداره .

korosh4
08-06-2013, 13:54
کمک کنید
شما Skyrim رو بازی کردی ؟
اگر نه که خیلی ضرر کردی بهت حتما توصیش میکنم تو سبک RPG هست
اگرم بازی کردی و تا آخرش رفتی و یه جورایی زیر و بم بازیو بدست آوردی ( البته به نظر خودت :n02: ) برو DLC هاشو بگیر دو تا DLC اصلی داره که هر کدوم یه خط داستانی جدا به بازی اضافه میکنن و یه DLC که یه سری قابلیت ها بهت میده مثلا میتونی آهن بخری ( یا خودت از معدن سنگ آهن استخراج کنی و به آهن تبدیلش کنی ) و باهاش میخ و چفت و ازین چیزا بسازی و با یه سری چیزای دیگه مثل خشت و شیشه و الوار و ... باهاشون خونه بسازی در ضمن تمام وسایل خونه رو با موادی که بدست میاری یا میخری میتونی بسازی . ( اگه لینکهای پرسرعت دانلود خود بازی و DLC هاشو خواستی یه ندا بده تا برات بزارم ) ، بعد از نصب DLC ها میتونی بعنوان یه بازی جدید که دو تا داستان متفاوت داره روش حساب کنی

برای رمز های بازی هم میتونی بهم بگی تا بهت هر چند تاشو خواستی بگم

Zaghan_13
08-06-2013, 18:02
دوستان یه بازی مثل god of war معرفی کنین که بشه co op (split screen بازی کرد. x360 یا ps3 فرقی نداره ..

میدونم مثل این بازی وجود نداره ولی میخوام توی همین سبک باشه .. نه شوتر باشه نه ریسینگی چیزی ...

پ.ن:من خودم که چیزی پیدا نکردم گفتم شاید دوستانِ خوره بتونن چیزی معرفی کنن! :n02:

ممنون

saeed3w
12-06-2013, 18:19
دوستان يه بازي رانندگي كاميون شيبه سازي خوب و گرافيك خوب داشته براي pc معرفي كنين
ممنونم

sonixax
12-06-2013, 18:29
دوستان يه بازي رانندگي كاميون شيبه سازي خوب و گرافيك خوب داشته براي pc معرفي كنين
ممنونم

Alex Fera
12-06-2013, 23:20
ممنونم

اونی که میلاد معرفی کرد خیلی خوبه،یکی از بهترین بازیهاست،اما بازی زیر رو هم یه امتحانی بکنید،از همون شرکت:
Euro Truck Simulator 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeed3w
13-06-2013, 06:28
ممنونم
عكسهايي كه از هر دوبازي ديدم بنظر مي رسد گرافيك Euro Truck Simulator 2 بهتر هست؟
البته اونهايي كه بازي كردند بهتر مي دانند

m.r.s
14-06-2013, 09:04
سلام. میشه لطف کنید یه بازی با گرافیک بالا و داستان جالب (فقط جنگ نباشه) معرفی کنید؟ بازی هایی مثل DMC 3& DMC4 و RE4,6 و کرایسیس و skyrim و کلا هر بازی کی به یکم هوش و حوصله هم واسه بازی کردن نیاز داره رو دوست میییی دارم. به روز ترین بازی ای که کردم هم RE6 بوده.

Zaghan_13
14-06-2013, 20:15
دوستان گیمر لطفا توجه کنید و خواهشا به این درخواستِ من جواب بدین که توش موندم.

از اونجایی که 10 12 روز دیگه کنکوره و من توی خونه زیاد نمیتونم درس بخونم (خونواده گیر میدن و نمیذارن) ، تصمیم گرفتم که برم کتابخونه تا در آرامش کامل درس بخونم.

فقط یه مشکلی توی انتخاب درس دارم و امیدوارم که دوستان بتونن کمکم کنن.

از درس های اختصاصی کنسولها (روی پلتفرم ps3) من فقط uncharted 3 رو تموم کردم و الآن میخوام شروع کنم به خوندن(!) ....

شما بین این ها اولویت بندی کنین که کدوم رو اول کار کنم که 100% بزنم:

Red Dead Redemption
Uncharted 1 or 2
heavy rain
god of war (هیچکدوم رو بازی نکردم و در ضمن سوالای کنکور قدیم {مثلا زمان ps2 و god of war 1 & 2 } توی آرشیو کتاب خونه موجوده)
inFamous
Killzone
Resistance
(این سه تا رو مطمئن نیستم کتاب تستی ازش داشته باشن اما شما درنظر داشته باشن چون از اونجایی که من خیلی آدم اهل درس و کتابم،بعبارت دیگه همه بهم میگن "خَر خون"،گیرشون میارم از یجایی)
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots (برای این بازی مطمئن نیستم نسخه های قبلیش پیدا بشه .. اگه اولویت اول این بود،بنظرتون اگه تونستم نسخه های قدیمیش رو بازی کنم یا نه؟این رو هم در نظر بگیرین من خودم ندارم و باید برم کلوب بازی کنم ... کتابخونه .. کتابخونه .. کتابخونه !! .. برای همین کمبود زمان دارم با توجه به نزدیک شدن کنکور و مهمتر ازهمه پولشه که وضع اقتصادی "افتضاح" رو درنظر بگیرین! ... ماهی ده تومن جیبمون به خودش میبینه!)

:n02::n02::n02:

من دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه ..
اگه خودتون چیزی پیدا کردین اضافه کنین.

من خودم متال گیر 4 مد نظرمه که بازش کنم بعدش گاد آو وار 3 بعد هوی رین ...
این سه تا رو حتما تا کنکور تموم میکنم.

tlou رو هم خودم پیگیرشم تا برسه اینجا طول میکشه ولی حتما بازی میکنمش.

لطفا جواب بدین مثل درخواستهای دیگم دوباره بی جواب نمونه حالم گرفته شه.

ممنون:n16:

:n12:به امید ورود به دانشگاه شریف:n12:

:دی

korosh4
14-06-2013, 21:32
god of war : ascension رو کار کن دانشگاه شریف رو شاخته :n02:

Layken
14-06-2013, 23:49
دوستان گیمر لطفا توجه کنید و خواهشا به این درخواستِ من جواب بدین که توش موندم.

Red Dead Redemption
Uncharted 1 or 2
heavy rain
god of war (هیچکدوم رو بازی نکردم و در ضمن سوالای کنکور قدیم {مثلا زمان ps2 و god of war 1 & 2 } توی آرشیو کتاب خونه موجوده)
inFamous
Killzone
Resistance
(این سه تا رو مطمئن نیستم کتاب تستی ازش داشته باشن اما شما درنظر داشته باشن چون از اونجایی که من خیلی آدم اهل درس و کتابم،بعبارت دیگه همه بهم میگن "خَر خون"،گیرشون میارم از یجایی)

ممنون:n16:

:n12:به امید ورود به دانشگاه شریف:n12:

:دی

با توجه به زمان کوتاهی که داری بازی های طولانی و Open world یی مثل RDR یا inFamous رو پیشنهاد نمی کنم. بازی MGS 4 هم می خوام برات اولویت قرار بدم اما ممکنه هیچی از داستانش سر در نیاری چون قسمت های قبلیش رو بازی نکردی به اضافه این که خود بازی هم طولانی و در سبک مخفی کاری هستش که د راین مدت کم حوصلت رو سر میبره
بنابراین من پیشنهادم اینه که به این صورت در این مدت بازی کنی

Uncharted 2 (با توجه به این که انچارتد 1 برای خیلی وقت پیش تر هستش کلا پیشنهادش نمی کنم اما خب در کل بازی فوق العاده عالی هستش اما باز قسمت 2 رو بازی کنی بهتره )
heavy rain ( اینو دوم پیشنهاد می کنم چون بعد از تجربه ای که از شاهکاری مثل انچارتد 2 خواهی داشت نیازمند یک بازی در شرایط ارام هستی و این اثر رو بهت پیشنهاد میکنم که ممکنه تا سال بعد این موقع وارد شوک بشی )

god of war 3 رو بازی کن و قسمت های قبل رو بزار برای یک وقت دیگه چون بازیش از همه لحاظ برای تجربه اول بهتره
بقیش هم مثل KZ یا RE هم بعد از اینها بازی کن

amir2014
17-06-2013, 15:52
سلام یه بازی تو مایه های the lineیاmetro چی هست؟:n29:

M o h a m m @ d
17-06-2013, 16:09
یه بازی تانک میخوام در حد قسمت تانکی که تو بازی Battlefield 3 داره . امکاناتش زیاد باشه امکان خرید تجهیزاتم هم داشته باشه:n06:

GOLDFINCH
17-06-2013, 16:18
سلام دوستان

بازی تبپ the line یا hitman چی هست ؟

باتشکر ...

vooroojack1989
19-06-2013, 21:40
سلام . دوستان من یه بازی جدید استراتژیک شبیه به red alert میخوام . چی پیشنهاد میدید ؟؟؟

aha2012
19-06-2013, 22:13
سلام . دوستان من یه بازی جدید استراتژیک شبیه به red alert میخوام . چی پیشنهاد میدید ؟؟؟

salam
red alertو من بازی نکردم.ولی آخرین استراتژی ای که اومده و قشنگ هم هست :The.Incredible.Adventures.of.Van.Helsing ه

vooroojack1989
20-06-2013, 10:22

دوستان نظری ندارن :n06::n06::n06:

l3izar
20-06-2013, 11:15
سلام
فکر کنم نسخه های دیگه ی C&C مثل Tiberian Sun , ZEROHOUR و . . . به رد الرت شباهت داشته باشه

در ضمن بازی Apox 2013 هم بازی جالبی هست و حجم کمی هم داره:n06:

wrath of god
20-06-2013, 11:18
معلومه که هستش . دوست عزیز .اسم این بازی هست darkness 2.:n02::n02::n02::n02::n02:

mohsen_djd2
20-06-2013, 15:55
سلام
یه سوال تکراری
یه بازی تو مایه های IGI 1,2 که شخص اول باشه ، هم واقعی هم داستانی و مرحله ای
ممنون

parhamjoon_66
21-06-2013, 01:00
سلام.توروخدا یکی به داد من برسه دیوونه شدم از بس دنبال یکی از بازیای بچگیم گشتم.اسمشو یادم نیست,مشخصات میدم اگه کسی میدونه اسم بازیو بهم بگه.مخسی
یه جونور سبز رنگ! که یادم نیست دقیقا چی بود(یه چیزی تو مایه های مارمولک یا بچه تمساح یا اژدها....)، کلا بین بازی بعضی وقتا حرف میزد(انگلیسی).مراحل بازیشم خیلی متنوع بود،یه مرحله تو فضا بود یکی تو چین،بیابون،باغچه،رو تراشه های کامپیوتری و....
یادمه یکی از چیزایی که باید میکشت عقرب بود تو مرحله بیابون
دیگه چیز زیادی یادم نیست.فقط اینم بگم که بازی احتمالا برای قبل از سال 2000 بوده
من یه سی دی اون موقع داشتم که ایندیاناجونز،هیتمن،اویل2و این بازی رو داشت
اگه بازی رو شناختین بگید ممنون میشم دوستای گلم:n13:

REZAHOSEYNGANI
21-06-2013, 11:21
دوستان بازی برای xbox 360 تو مایه های alan wake‌چیزی هست؟

aha2012
21-06-2013, 11:35
دوستان بازی برای xbox 360 تو مایه های alan wake‌چیزی هست؟

اگه منظورت از نظر ترسناک ایناست بهت Dead space 3 رو پیشنهاد میکنم
resident evil revelation هم خوبه

REZAHOSEYNGANI
21-06-2013, 11:38
ترسناک نه
تو مایه های اون
ماجرایی!

amin19902
21-06-2013, 11:43
بچه ها گراند سفت آتو 5 کیمیخواد بیاد بازار؟
کی معرفی میشه؟
من چند ماه پیش گرفتم از بازی میومد بیرون هی.

msf66
21-06-2013, 13:30
سلام.توروخدا یکی به داد من برسه دیوونه شدم از بس دنبال یکی از بازیای بچگیم گشتم.اسمشو یادم نیست,مشخصات میدم اگه کسی میدونه اسم بازیو بهم بگه.مخسی
یه جونور سبز رنگ! که یادم نیست دقیقا چی بود(یه چیزی تو مایه های مارمولک یا بچه تمساح یا اژدها....)، کلا بین بازی بعضی وقتا حرف میزد(انگلیسی).مراحل بازیشم خیلی متنوع بود،یه مرحله تو فضا بود یکی تو چین،بیابون،باغچه،رو تراشه های کامپیوتری و....
یادمه یکی از چیزایی که باید میکشت عقرب بود تو مرحله بیابون
دیگه چیز زیادی یادم نیست.فقط اینم بگم که بازی احتمالا برای قبل از سال 2000 بوده
من یه سی دی اون موقع داشتم که ایندیاناجونز،هیتمن،اویل2و این بازی رو داشت
اگه بازی رو شناختین بگید ممنون میشم دوستای گلم:n13:

فک کنم منظورت Ninja Turtles بوده:n02:
تا حالا چندتا قسمت اومده زیاده بهتره تو گیم اسپات بگردی به احتمال زیاد پیدا میکنی:n11:

aha2012
21-06-2013, 14:21
بچه ها گراند سفت آتو 5 کیمیخواد بیاد بازار؟
کی معرفی میشه؟
من چند ماه پیش گرفتم از بازی میومد بیرون هی.

26 شهریور میاد
خیلی وقته معرفی شده
اونی که شما گرفتی 5 نیست san andreas ه

Amir 3d
26-06-2013, 21:44

دوستان نظری ندارن :n06::n06::n06:

میتونی استار کرافت 2 بازی کنی که 2 ورژن داره یکی مال فکر کنم مال 2011-12 بود و یکی دیگه 2013 که تکمیل داستان بازی از گذشته ملکه هست
command &conQuer که مال EA هست و یجورایی ورژن دیگه ء Red alert هست اما اسمش اینه ورژن یوریکوش فکر کنم نوشته بود ردآلرت اما بالاخره از سرهم اند چند تا نسخه داره و قشنگه
ویکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عکس گیم پلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shahrooz1222
03-07-2013, 18:49
سلام یه بازی میخوام مثل football manager ولی به جای مربی بازیکن باشی

REZAHOSEYNGANI
04-07-2013, 10:46
سلام یه بازی میخوام مثل football manager ولی به جای مربی بازیکن باشی

تنها بازیهای فوتبال fifa و pes‌هستند

REZAHOSEYNGANI
04-07-2013, 10:46
دوستان بازی جنگی خوب چی هست؟
تخیلی نباشه
یه چیزی تو مایه های battlefileld و call of duty
در زمان حال هم که باشه بهتره
این بازی Le Tour de France 2013 چطوره؟
این بازی ghost recon جدیده چطوریه؟
خوبه؟

Kurosh
05-07-2013, 01:47
سلام ...

بازی تو سبک تجارت، مدیریت تجاری، شهرسازی و ... چیزی هست تو دست و بالتون ؟

همه ورژنای بازی Trade Winds رو تو سبک تجارت بازی کردم و بسی هم دوستش دارم :دی

تو سبک مدیریت و اقتصاد و اینا هم، Real Estate Tycoon (یا یه همچین چیزی) رو بازی کردم، اونم خوب بود ...

بازی Caesar III رو هم دوست داشتم تو سبک شهرسازی و کشورداری ...

تو سبک سیاست ولی یه بازی گرفتم به اسم Diplomacy باید اروپا رو مدیریت می‌کردیم، که از اون خوشم نیومد

Dinner Dash و Farm Frenzy هم نمی‌خوام، بازی کردم قبلاً ...

بازی دیگه‌ای دیدید تو این سبکا ؟!

sonixax
05-07-2013, 02:09
سلام ...

بازی تو سبک تجارت، مدیریت تجاری، شهرسازی و ... چیزی هست تو دست و بالتون ؟

تو سبک مدیریت و اقتصاد و اینا هم، Real Estate Tycoon (یا یه همچین چیزی) رو بازی کردم، اونم خوب بود ...

بازی Caesar III رو هم دوست داشتم تو سبک شهرسازی و کشورداری ...

تو سبک سیاست ولی یه بازی گرفتم باید اروپا رو مدیریت می‌کردیم، که از اون خوشم نیومد

Dinner Dash و Farm Frenzy هم نمی‌خوام، بازی کردم قبلاً ...

بازی دیگه‌ای دیدید تو این سبکا ؟!

economic war رو بازی کردید ؟ خاتمی رو هم داره :دی

Kurosh
05-07-2013, 02:13
economic war رو بازی کردید ؟ خاتمی رو هم داره :دی
نه :دی
می‌گیرمش ...

چیز دیگه هم می‌شناسید ممنون میشم معرفی کنید ...

یه بازی بود به اسم Build a lot ... اونم باحال بود :دی

کلاً خرید و فروش رو بسیار دوست می دارم : دی

الان بازی The Promised Land رو یافتم ... خیلی باحاله

sonixax
05-07-2013, 05:12
نه :دی
می‌گیرمش ...

چیز دیگه هم می‌شناسید ممنون میشم معرفی کنید ...

یه بازی بود به اسم Build a lot ... اونم باحال بود :دی

کلاً خرید و فروش رو بسیار دوست می دارم : دی

الان بازی The Promised Land رو یافتم ... خیلی باحاله

نه ، من خیلی اهل این مدل بازیها نیستم بیشتر داستانی رو دوست دارم .
راستی Sim Coaster هم بازی قشنگیه باید شهر بازی بسازید :دی

korosh4
05-07-2013, 14:57
سلام ...

آقا جون خودت اگه لینکی چیزی از ورژنای بازی Trade Winds داری بذار ( البته بجز Legends ) :n28:
دوستان اگه کسی بازی تو سبک Battlefield میشناسه معرفی کنه البته گرافیکش خوب باشه ( نسخه 3 میگن گرافیکش خوبه اما چون ضد ایرانیه اصلا بازیش نکردم )

vxp
07-07-2013, 09:34
من می خواستم بازی انگری بردز رو برام معرفی کنید؟
مثلا اولین اخرین نسخه و نسخه های مابین اینها و ترتیب اون ها علت منتشر شدن اون ها و ....

Dark Soul
07-07-2013, 10:14
من می خواستم بازی انگری بردز رو برام معرفی کنید؟
مثلا اولین اخرین نسخه و نسخه های مابین اینها و ترتیب اون ها علت منتشر شدن اون ها و ....
به نظر مقاله ی کاملیه

REZAHOSEYNGANI
07-07-2013, 11:11
آقا این بازی Ghost recon:futuer soldiers رو کسی بازی کرده؟باحاله؟

Dark Soul
07-07-2013, 11:33
به تاپیکش سری بزن و نظرات بچه ها رو بخون Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
از نظر یکی ممکنه خوب باشه از نظر یکی دیگه نه. بستگی به سلیقه شخصی داره.
ولی به دل من ننشست دقیق یادم نیست چرا اما یه خورده بازی کردم بعد گذاشتمش برای یه وقت دیگه چون بازیهای بهتری توی لیست داشتم و دارم.

aha2012
07-07-2013, 11:42

آره بازی خیلی خوبیه-ارزششو داره

REZAHOSEYNGANI
07-07-2013, 12:05
به تاپیکش سری بزن و نظرات بچه ها رو بخون Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
از نظر یکی ممکنه خوب باشه از نظر یکی دیگه نه. بستگی به سلیقه شخصی داره.
ولی به دل من ننشست دقیق یادم نیست چرا اما یه خورده بازی کردم بعد گذاشتمش برای یه وقت دیگه چون بازیهای بهتری توی لیست داشتم و دارم.

من یه بازی اکشن میخوام توی زمان حال و یا زمان گذشته!
از این بازیهای تخیلی هم دوست ندارم!
برای کنسول XBOX360

Lord_theOne
07-07-2013, 13:40
سلام درخواست معرفی بازی استراتژیکی
یک بازی تو مایه های وارکرافت 3
این استراکرافت 2 انلاین است میخواستم بدونم تک نفره هم آفلاین داشتان داره؟ چطوریه بازیش
تو مایه های قلغع چی دارید جالب باشه

Greedy
08-07-2013, 01:19
سلام
من یه برادرزاده 10 ساله دارم سیستم کامپیوتریش پایینه
cpu celeron 2.6ghz
ram 1gb
graphic هم فکر کنم فوقش 128 یادم نیست
عشق فوتبالم هست ولی نمیتونه مثلا pes2013 نصب کنه
ممنون میشم یکی از نسخه های قدیمی تر pes که این سیستم پایین هم ساپورت کنه رو معرفی کنید + چند تا بازی جنگی یا ماشینی
مرسی

HOJ-JAT
08-07-2013, 11:14
سلام Company of Heroes 2 چه نوعی از استراتژیک هست؟؟؟
از ائن قدیمی ها مثل جنرال یا نه از این جدیدیا که ی جورین؟؟:n13:
.
.
یک بازی مثل splintercell معرفی کنید مثل igi2 --hitman

paroucia
15-07-2013, 12:21
با درود
یه بازی تو مایه های The Saboteur و Mafia میشه معرفی کنید؟ ترجیحا حال و هوا قدیمی و Open World باشه!
مرسی :)

Turok-71
15-07-2013, 13:41
سلام
من یه برادرزاده 10 ساله دارم سیستم کامپیوتریش پایینه
cpu celeron 2.6ghz
ram 1gb
graphic هم فکر کنم فوقش 128 یادم نیست
عشق فوتبالم هست ولی نمیتونه مثلا pes2013 نصب کنه
ممنون میشم یکی از نسخه های قدیمی تر pes که این سیستم پایین هم ساپورت کنه رو معرفی کنید + چند تا بازی جنگی یا ماشینی
مرسی
سوال اول:
PES 2007 رو فکر کنم راحت اجرا کنه سیستمش.

سوال دوم:
سری Need for Speed خوبه واسه سنش،البته نسخه های قدیمیتر که به سیستم بخوره.
بازی جنگی هم براش Call of Duty بگیر حالشو ببره:دی

سلام Company of Heroes 2 چه نوعی از استراتژیک هست؟؟؟
از ائن قدیمی ها مثل جنرال یا نه از این جدیدیا که ی جورین؟؟:n13:
.
.
یک بازی مثل splintercell معرفی کنید مثل igi2 --hitman
CoH2 تو زیرمجموعه ی RTS استراتژی ها قرار میگیره و از نظر زمانی مربوط میشه به جنگ جهانی دوم.
+
بازی مخفی کاری مثل هیتمن و اسپلینترسل کم توی بازار هست،
سری های متال گیر و Thief هستن که مال سال های قبلن،اما اگه به این سبک علاقه داری تجربشون خالی از لطف نیست.

با درود
یه بازی تو مایه های The Saboteur و Mafia میشه معرفی کنید؟ ترجیحا حال و هوا قدیمی و Open World باشه!
مرسی :)

The Godfather یا همون پدرخوانده،بخصوص نسخه اولش!

paroucia
15-07-2013, 21:12
The Godfather رو بازی کردم همون موقع! البته نصفه و نیمه!!
کلا بازی که حال و هوای سینمایی و به قولی Theatrical باشه سراغ دارید؟ منظورم بازی هایی که از روی فیلم سیمایی می سازن نیستا!

sajjad1973
16-07-2013, 12:29
بچه ها من حدود شاید 12 یا 13 سال پیش یه بازی داشتم فکر میکنم اسمش usaf بود یا یه چیزی شبیه به اون. میخواستم ببینم الان میشه جایی گیرش اورد. فقط برا تجدید خاطرات

Sent from my MT15i using Tapatalk 2

emad_rowan
16-07-2013, 13:32
یک بازی والیبال اگه کسی سراغ داره واسه ps3 به مای درمونده معرفی کنه لطفا
البته بازی المپیک 2012 رو بازی کردم والیبال ساحلی داشت، ولی با ساحل حال نمیکنم. درزم برام گرافیک و اینطور صحبتا مهم نیست فقط والیبال داخل سالن باشه
عاشق این ورزشم و هنوز توی دنیای گیم چیزی ندیدیم! پس این EA , 2K چه کارن این وسط؟!
ممنونم از همه :n18:

emad_rowan
17-07-2013, 01:31
ک بازی والیبال اگه کسی سراغ داره واسه ps3 به مای درمونده معرفی کنه لطفا
البته بازی المپیک 2012 رو بازی کردم والیبال ساحلی داشت، ولی با ساحل حال نمیکنم. درزم برام گرافیک و اینطور صحبتا مهم نیست فقط والیبال داخل سالن باشه
عاشق این ورزشم و هنوز توی دنیای گیم چیزی ندیدیم! پس این EA , 2K چه کارن این وسط؟!
ممنونم از همه

جون ما یک بازی والیبال هم ساخته نشده که به درد ما بخوره؟؟؟؟؟؟؟

alex_pk
17-07-2013, 02:34
The Godfather رو بازی کردم همون موقع! البته نصفه و نیمه!!
کلا بازی که حال و هوای سینمایی و به قولی Theatrical باشه سراغ دارید؟ منظورم بازی هایی که از روی فیلم سیمایی می سازن نیستا!

L.A Noire رو بازی کردی؟
پیشنهادش می کنم
البته اکشنش نسبت به مافیا و Godfather خیلی کمتره ولی خوب حال هوای قدیمی داره که خیلی هم خوش ساخته

اتفاقا منم شدیدا دنبالشم برای PC

sonixax
17-07-2013, 03:57

هیچ بازی ای برای Ps3 وجود نداره .
این فهرست تمام بازیهای والیبال هستش :

HOJ-JAT
22-07-2013, 10:17
یک بازی هواپیمایی میخوام که بشه از رو باند خودت بلندش کنه ..خودت بنشونیش..یک چیزی تو این مایه هاا
hwax رو چند سال پیش داشتم خیلی تخلیی بود

REZAHOSEYNGANI
22-07-2013, 10:55
یک بازی هواپیمایی میخوام که بشه از رو باند خودت بلندش کنه ..خودت بنشونیش..یک چیزی تو این مایه هاا
hwax رو چند سال پیش داشتم خیلی تخلیی بود
Flight simulaterرو بازی کن