PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : >> درخواست معرفي بازيها فقط اينجا <<

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27

vahidgame
28-12-2011, 00:17
Half-life واسه pc نیس نه؟
اتفاقا از همون شماره اول انحصاری پی سی بودش که در سال 1998 منتشر شد و سه سال بعد برای PS2 هم اومد
شماره دوم هم سال 2004 اول برای پی سی اومد و سال بعدش برای Xbox

Zaghan_13
28-12-2011, 16:10
به نظر من اگه واقعا می خواین بهترین سری شوتر تاریخ رو قشنگ برید و از داستان بازی سر دربیارید حداقلش اینه که این 4 نسخه اونو برید:

Half-Life
Half-Life 2
Half-Life 2: Episode One
Half-Life 2 : Episode Two

همه اینا توی زمان خودشون بهترین گرافیک رو داشتن ولی مثلا شماره اون برای 13 سال پیشه و مشخصه الان بخوایم اونو بازی کنیم از این بخش نباید توقعی داشته باشیم.... گرافیک اون مهم نیست. مهم گیم پلی فوق العاده اونه که حتی شماره اول اون بعد از 13 سال هم تکراری نمیشه و تا آخر گیمر رو مجذوب خودش می کنه. همین طور داستان اونم کم نظیره و کلا Half-Life همیشه از نظر گیم پلی و داستان فوق العاده معروف بوده...
به هر حال اگه نظر منو می خواید به ترتیب باید وقت بذارید اینایی که گفتم رو برید و داستانشون هم دقیقا ادامه هم دیگن

لامصب مخمو زدی که 1 رو هم بازی کنم:31:

میدونستم باحاله و فقط میخواستم یکی بگه باید همه رو بازی کنی.:27:. رفتم برا دانلود.

دمِ شما گرم......

اگه نظر منو می خواید

کی بهتر از شما:21:

koroshfe
28-12-2011, 17:14
دوستان گل سلام
مخلص همتون ( من نیستما :31: )
دوستان چند تا بازی می خواستم معرفی کنین ( البته با هزار خواهش و تمنا و ... ) که شرایط گرافیکی و منظره هاش و اینا شبیه به بازی Farm Tribe باشه
فقط محیط گرافیکی و سرسبز بودن و ایناش برام مهمه ( نه داستان ( البته داستانش تو همین مایه ها باشه ، یه بار قبلاً همین سوالو کرده بودم یکی بهم گفت کرایسیس ، گفتم فکر کنم اینو دوستام می گفتن اکشن و بکش بکشه که ، بعد یارو گفت آره اما کناره اونجاهایی که آدم می کشی گل و درخت و اینا هست ( الان می خوام این سمایل یاهو رو بذارم اما فکر نکنم باشه :| ) :دی ) و نه چیزای دیگه )
اگه فهمیدین چی گفتم برین تست هوش هیون رو بدین حتماً بالای 58 می شین :دی
با تشکر

VAMP!RE
28-12-2011, 20:19
دوستان گل سلام
مخلص همتون ( من نیستما :31: )
دوستان چند تا بازی می خواستم معرفی کنین ( البته با هزار خواهش و تمنا و ... ) که شرایط گرافیکی و منظره هاش و اینا شبیه به بازی Farm Tribe باشه
فقط محیط گرافیکی و سرسبز بودن و ایناش برام مهمه ( نه داستان ( البته داستانش تو همین مایه ها باشه ، یه بار قبلاً همین سوالو کرده بودم یکی بهم گفت کرایسیس ، گفتم فکر کنم اینو دوستام می گفتن اکشن و بکش بکشه که ، بعد یارو گفت آره اما کناره اونجاهایی که آدم می کشی گل و درخت و اینا هست ( الان می خوام این سمایل یاهو رو بذارم اما فکر نکنم باشه :| ) :دی ) و نه چیزای دیگه )
اگه فهمیدین چی گفتم برین تست هوش هیون رو بدین حتماً بالای 58 می شین :دی
با تشکر

زیاد نفهمیدم چی نوشتی ولی فک کنم تو اون تست هوشی که گفتی 50 بشم :18:
بعدشم این بازی شاید بدردت بخوره :
farm frenzy
که چندتا نسخه داره
ولی خودم این بازی رو بهت پیشنهاد میکنم البته ادونچر نیست ولی خیلی حال میده :8:
harvest moon
که اینم چند نسخه داره که بهترینش harvest moon back to nature ولی مال ps1 که میتونی با مبدل بازیهای ps1 بازی کنی :10:

koroshfe
28-12-2011, 20:50
زیاد نفهمیدم چی نوشتی ولی فک کنم تو اون تست هوشی که گفتی 50 بشم :18:
بعدشم این بازی شاید بدردت بخوره :
farm frenzy
که چندتا نسخه داره
ولی خودم این بازی رو بهت پیشنهاد میکنم البته ادونچر نیست ولی خیلی حال میده :8:
harvest moon
که اینم چند نسخه داره که بهترینش harvest moon back to nature ولی مال ps1 که میتونی با مبدل بازیهای ps1 بازی کنی :10:

دوست خوبم ، ممنونم از کمک
اون اولی رو پیشنهاد کرده بودن ، منم بازی کردم اما متأسفانه ... :41:
شما که تو این حرفه هستین همین که کمکم کردین خیلی ممنونم اما ازتون درخواست دارم این تاپیک رو ببینید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر وقت دارین ریویو منو هم بخونید تا دقیقاً منظور منو متوجه بشید ( شاید اصلاً فارم ترایب رو بازی کرده باشین ، کلاً دارم می گم )
اونا رو هم که معرفی کردید حتماً گیرشون می آرم ، اما گرافیک فارم ترایبه که واسم مهمه
با تشکر فراوان

ویرایش 1 : من که جسارت نکردم راجع به اون تست هوشی :31: اما اگه می فهمیدید 60 می شدید :31:

n_n136902
28-12-2011, 21:49
سلام.
یه بازی بیلیارد گرافیکی توپ میخوام.
چی دارید؟؟؟:11:

در ضمن offline باشه. :11:

VAMP!RE
28-12-2011, 22:23
دوست خوبم ، ممنونم از کمک
اون اولی رو پیشنهاد کرده بودن ، منم بازی کردم اما متأسفانه ... :41:
شما که تو این حرفه هستین همین که کمکم کردین خیلی ممنونم اما ازتون درخواست دارم این تاپیک رو ببینید :
اگر وقت دارین ریویو منو هم بخونید تا دقیقاً منظور منو متوجه بشید ( شاید اصلاً فارم ترایب رو بازی کرده باشین ، کلاً دارم می گم )
اونا رو هم که معرفی کردید حتماً گیرشون می آرم ، اما گرافیک فارم ترایبه که واسم مهمه
با تشکر فراوان

ویرایش 1 : من که جسارت نکردم راجع به اون تست هوشی :31: اما اگه می فهمیدید 60 می شدید :31:

آقا شما دیوانه اید...........:18:
.
.
.
.
.
..
...
البته دیوانه این بازی :31:
دارم میدانلودم ببینم چیه شاید هلپیدم بهت :8:

ویرایش 1 : اگه بفهمم چی میخوای به خودم از 60 به بالا میدم:31:
بعدشم شما این بازی harvest moon :back to nature رو با مبدل رو پی سی بازی کن مطمئنم ضرر نمیکنی....!!!
اینم شاهد:

koroshfe
28-12-2011, 22:30
خيلي خنديدم :31:
زياد به فيخبوك مي رينااا :31:
برادي بعدش نياي نزني ما رو هااا ، شايد خوشت نياد ، اما كسايي كه بازي زياد انجام دادند طرفدار چنين بازي هايي هستند چون سبك خوبي داره
از قديم گفتن بعد از كال آف ديوتي ميني گيم مي چسبه :31:
خدايي اينقد تو آرامشم تأثير داشته و نتونستم مثلشو پيدا كنم دارم تيم جمع مي كنم با خرج خيلي زياد تا شايد تونستيم يه چيز خوب ساختيم شايد برامون درآمد زايي هم كرد
ممنون كه به فكر ماييد
با تشكر

اين harvest moon براي نينتندوش هم نيس ؟ فكر كنم قديما بازي كردم و جز يكي از بهترينامه
ممنون

koroshfe
28-12-2011, 22:39
بچه ها اگه اينو كمكم كنيد براتون ٦٠٠ ٧٠٠ تا تشكر مي گيرم :31:
يه بازي بود حدود ١٠ ١٢ سال پيش ، يه گربه ه بود كه اول تو زندان بود ، فرار مي كنه و مراحل رو مي سازه
بازي اول شخص همون گربه ه بود ، يه لباس شبيه لباس هاي ناپلئوني تنش بود به رنگ آبي ، خيلي تو خاطرمه اين بازيه ( حتي يادمه تو تنظيمات كليدي ديفالتش F ضربه ب قدرتيشو مي زد )
يه بازيه ديگه هم كه دنبالشم اينجوري بود كه يه نقاش يه كاميك بوك ( نقاشي ) مي كشه و يك شخصيت هم مي كشه ، ما اون شخصيت هستيم و بين موضوعات كاميك ( نقاشي ) حركت مي كنيم و مي جنگيم
اين دو تا بازي كودكي منو ساختن :41:
با تشكر :20:

VAMP!RE
28-12-2011, 22:40
الان باید برم خانومم میخواد منو بخوره:18:
گذاشتم رو دانلود بعد بهت خبر میدم:8:
فعلا !!!!!

kamivh1
28-12-2011, 23:39
سلام کسی مافیا 2 بازی کرده؟؟ توی پی سی؟ ارزش داره بازی کنم یا نه؟ قشنگ هست؟؟

koroshfe
29-12-2011, 01:54
سلام کسی مافیا 2 بازی کرده؟؟ توی پی سی؟ ارزش داره بازی کنم یا نه؟ قشنگ هست؟؟

سبك بازي سليقه اي ه اما چون شما با اين جمله به ما فهمونديد كه بازي نكردينش و سبكشو نمي دونيد بايد بگم به احتمال خيلي زياد خيلي خيلي ازش لذت مي بريد
راجع به ارزش داشتن بايد بگم كه هر بازي رو تا دو مرحلشو بريد بعداً خودتون ارزش بذاريد
منم مافيا رو بازي كردم اما زيادخوشم نمياد چون ديگه از اينجور سبكا خسته شدم ( گادفادر ١ اولين بازي من تو اين سبك بود كه اندازه ي فيلمش باهاس خاطره دارد )
اما در كل جواب كوتاه : بله ( لي لي لي لي لي :31: )

koroshfe
29-12-2011, 13:17
يه بازي بود حدود ١٠ ١٢ سال پيش ، يه گربه ه بود كه اول تو زندان بود ، فرار مي كنه و مراحل رو مي سازه
بازي اول شخص همون گربه ه بود ، يه لباس شبيه لباس هاي ناپلئوني تنش بود به رنگ آبي ، خيلي تو خاطرمه اين بازيه ( حتي يادمه تو تنظيمات كليدي ديفالتش F ضربه ب قدرتيشو مي زد )
يه بازيه ديگه هم كه دنبالشم اينجوري بود كه يه نقاش يه كاميك بوك ( نقاشي ) مي كشه و يك شخصيت هم مي كشه ، ما اون شخصيت هستيم و بين موضوعات كاميك ( نقاشي ) حركت مي كنيم و مي جنگيم

دوستان دستم به دامنتون :41:
( دامن داريد ؟ :31: )

VAMP!RE
29-12-2011, 13:20
گذاشتم رو دانلود بعد بهت خبر میدم:8:
فعلا !!!!!
دانلودش کردم چیز جالبی بود :20:
من از این سری بازیها این چند موردو بازی کردم :

Youda Farmer 1&2
Green Valley
Piggly Christmas Edition
Fitness Frenzy
Farm Frenzy: Gone Fishing

اين harvest moon براي نينتندوش هم نيس ؟ فكر كنم قديما بازي كردم و جز يكي از بهترينامه
ممنون
فک کنم باشه ولی شما با مبدل رو پی سی بازی کن پشیمون نمیشی اینم فرومش :

بچه ها اگه اينو كمكم كنيد براتون ٦٠٠ ٧٠٠ تا تشكر مي گيرم
اين دو تا بازي كودكي منو ساختن
با تشكر
این دو تارو اگه گیر آوردی به منم خبر بده شاید پونصد شونصد تا تشکر برات گیر آوردم:27:

ویرایش 1 : اگه من گیر آوردم که کرتیم :31:
راستی منم عاشق رئال مادریدم به اندازه ای که شبا باهاش میخوابم :18:

ویرایش 2 :

الان باید برم خانومم میخواد منو بخوره
البته کسی نفهمه !!!:31:

vahidgame
29-12-2011, 13:37

اولی رو که بازیی به نظرم نمی رسه و یکمی عجیبه :دی
اما در مورد دومی به احتمال زیاد منظور شما بازی Comix Zone ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هستش که یکی از بهترین بازی های سگا بودش

koroshfe
29-12-2011, 14:38
اولی رو که بازیی به نظرم نمی رسه و یکمی عجیبه :دی
اما در مورد دومی به احتمال زیاد منظور شما بازی Comix Zone ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هستش که یکی از بهترین بازی های سگا بودش

بلههههه ، همينههه
بچگيام :41: خيلي باش حال مي كردم ، دوست عزيز لطفاً شما كه وارد به كار هستين اون بازي اوليه رو هم يه جوري برام پيدا كنيد :41:
اون بازيه رو ما رو كامپيوتر انجام مي داديم
آقا ، شرمنده به خدا ، چون اين بازي خيلي برام مهمه ، اولين بازي هستش كه من تو كامپيوتر انجام دادم ( البته دومي :31: ) ، خواهشاً اگه پيدا نكردينش از دوستان حرفه ايتون هم جويا بشينش ، واقعاً از شما ممنونم
با تشكر فراوان از شما

راستی منم عاشق رئال مادریدم به اندازه ای که شبا باهاش میخوابم :18:

اول زندگي اين حرفا رو نزن :31: اختلاف مي افته ها :31:

Amir rza
29-12-2011, 17:06
سلام به همه.
لطفا بازی هایی رو به بازی FlatOut شبیه اند معرفی کنید.
ممنون.

CRIS Joon CR7
29-12-2011, 17:51
سلام به همه.
لطفا بازی هایی رو به بازی FlatOut شبیه اند معرفی کنید.
ممنون.
crashday
در ضمن نسخه دوم FlatOut هم اومده:11:

raminramz
29-12-2011, 18:56
با سلام پر حجم بازی با بالاترین گرافیک رو میشه معرفی کنین
مثلا 30 یا 40 گیگ یا بالاتر

mjorh
29-12-2011, 19:10
با سلام پر حجم بازی با بالاترین گرافیک رو میشه معرفی کنین
مثلا 30 یا 40 گیگ یا بالاتر
تا اون حجم بازی نداریم....MASS EFFECT2 هس 25گیگ ک گرافیکه خوبی هم داره!:46:

Amir rza
29-12-2011, 20:32
crashday
در ضمن نسخه دوم FlatOut هم اومده:11:

نسخه ی سومم اومده په نیومده.:31:
راستی این کرش دی رو میشناسم خیلی مشکل داره رو سیستم من که فک نکنم اجرا بشه.
حالا به غیر از این بازی دیگه چی میشناسی؟

parsa hs
31-12-2011, 15:48
با سلام و خسته نباشید:
دو نوع بازی میخوام برای ps2
1-چند بازی در سبک action یا action adventureمثل god of war
2-چند بازی در سبک racingمثل midnight club 3
مرسی :20:

koroshfe
31-12-2011, 19:27
چرا جوون مردم رو از زندگی بیزارش میکنی :13:گناه داره :31:

شما جووووون بخواه :2:

1 مین برد : intel z68
سی پی یو :intel core i5-2500
رم : 8gig -ddr3 aircors
'گرافیک : nvidia gtx 560 ti

2: از مبدل pcsx2-0.9.8 برای بازیهای ps2 و از مبدل psx v1.11 برای بازیهای ps1

3: به نظر من بهترین برنامه برای ایمیج گیری PowerISO هست که خودمم ازش استفاده میکنم:8:

راستی موسم فراسو هستش حتما لازمه :27:

ویرایش 1 : راستی منم عاشق بازی god of war هستم تا حالا سی چل دفعه تمومش کردم الانم چون حرفش شد میخوام برم از شماره یک شروع کنم بازم تموومش کنم :8:

با شما هم نمبودمااااا :دی
با اون آقاهه ( CRIS joon CR7 ) بودم :دی
با تشکر

ویرایش 1 :
بچه بهترین بازی های مدل های زیر رو می شه بگین ؟؟؟ یعنی مثلاً می گم فوتبال شما بهترین نوعش رو بگید ( مثلاً PES ) ، اوکی ؟؟؟ آماده اید ؟؟؟ :دی
1.شکار
2.گلف
3.بیسبال
4.بسکتبال
5.فوتبال آمریکایی
6.والیبال ( ساحلی ، سالن )

VAMP!RE
31-12-2011, 19:38
با شما هم نمبودمااااا :دی
با اون آقاهه ( CRIS joon CR7 ) بودم :دی
با تشکر

ویرایش 1 :
بچه بهترین بازی های مدل های زیر رو می شه بگین ؟؟؟ یعنی مثلاً می گم فوتبال شما بهترین نوعش رو بگید ( مثلاً PES ) ، اوکی ؟؟؟ آماده اید ؟؟؟ :دی
1.شکار
2.گلف
3.بیسبال
4.بسکتبال
5.فوتبال آمریکایی

تو هم که هی کنف کن :31:
آخه فک کردم پست منو نقل قول کردی الان که نیگا میکنم تازه فهمیدم پست یکی دیگرو نقل قول کردی:18:

koroshfe
31-12-2011, 19:52
تو هم که هی کنف کن :31:
آخه فک کردم پست منو نقل قول کردی الان که نیگا میکنم تازه فهمیدم پست یکی دیگرو نقل قول کردی:18:

ما اینیم دیگه :دی
باو چند ساله بازی نکردم الان تو کفم اما هیچکی کمکم نمی کنه ( به جز تو :40: :40: :40: :31: )
می شه کمکم کنی ؟؟؟

VAMP!RE
31-12-2011, 20:03
1.شکار
2.گلف
3.بیسبال
4.بسکتبال
5.فوتبال آمریکایی

رفتی تو خط ورزش :18:

شکار : Cabela`s Outdoor Adventures 2010
گلف : Tiger Woods PGA Tour 08
بیسبال : اگه کریکت میخوای این خوبه Ashes Cricket 2009 اگه بیسبال میخوای Major League Baseball 2K9 خوبه
بسکتبال : NBA 2K9
فوتبال آمریکایی یا همون راگبی : Rugby Challenge
والیبال سالونی :Volleyball 2009 حجمش کمه ولی گرافیکش خوبه

اینام بازی ورزشین که خودم بهت پیشنهاد میدم :

هاکی روی یخ :NHL 09
اسکی :Vancouver 2010
دوچرخه سواری :Pro Cycling Manager 2009

موفق باشی:31:

koroshfe
31-12-2011, 23:04
رفتی تو خط ورزش :18:

شکار : Cabela`s Outdoor Adventures 2010
گلف : Tiger Woods PGA Tour 08
بیسبال : اگه کریکت میخوای این خوبه Ashes Cricket 2009 اگه بیسبال میخوای Major League Baseball 2K9 خوبه
بسکتبال : NBA 2K9
فوتبال آمریکایی یا همون راگبی : Rugby Challenge
والیبال سالونی :Volleyball 2009 حجمش کمه ولی گرافیکش خوبه

اینام بازی ورزشین که خودم بهت پیشنهاد میدم :

هاکی روی یخ :NHL 09
اسکی :Vancouver 2010
دوچرخه سواری :Pro Cycling Manager 2009

موفق باشی:31:

خيلي خيلي ممنون
اينا كه همه مال پارسال يا پيارسالن ، نسخه هاي امسال و ٢٠١٢ اونا خوب نيست مگه ؟؟؟

ويرايش ١ : راگبي با فوتبال آمريكايي فرق داره هااااا ، برا فوتبال آمريكايي NFL خوبه ؟؟؟ دوستام تعريفشو مي كردن

VAMP!RE
31-12-2011, 23:53
خيلي خيلي ممنون
اينا كه همه مال پارسال يا پيارسالن ، نسخه هاي امسال و ٢٠١٢ اونا خوب نيست مگه ؟؟؟

ويرايش ١ : راگبي با فوتبال آمريكايي فرق داره هااااا ، برا فوتبال آمريكايي NFL خوبه ؟؟؟ دوستام تعريفشو مي كردن
بعضی هاشون نسخه جدید ندارن بعضیها هم تو برندشون بهترینن !!
بعدشم ما ایرانیها به راگبی میگیم فوتبال آمریکایی ¥
بازی ‏NFL ‎‏ هم بازی خوبیه ولی نمیدونم برا ‏PC‏ هست یا نه ‏‎!!!‎

koroshfe
01-01-2012, 12:25
این جا شاخه ای که ازش وارد شدیم نوشته بازی های کامپیوتری و کنسولی
می تونم برای کنسول PS3 درخواست بازی بدم ؟؟؟
با تشکر

ويرايش ١ : ديدم يكي از دوستان درخواست داده ، فهميدم كه مي شه
دوستان عزيز من ps3 دارم اما فقط باهاش pes11 بازي مي كنم ، بازي ديگه اي ندارم
مي خواستم از شما درخواست كنم كه يه چند تا از بهترين ها رو معرفيكنيد تابازي كنم ( البته اينو بايد بگم كه لنزش خرابه و اونايي كه بدون بوت مي آن بالا رو مي تونه اجرا كنه مثل pes11 ، اگه بازي ها نياز به بوت هم داشتن اشكال نداره ، فقط شما يه چندتايي معرفي كنيد ، مثل همين بازي هاي ورزشي و اكشن و اينا ديگه )
با تشكر

vahidgame
01-01-2012, 15:01
این جا شاخه ای که ازش وارد شدیم نوشته بازی های کامپیوتری و کنسولی
می تونم برای کنسول PS3 درخواست بازی بدم ؟؟؟
با تشکر
بله می تونید
چون از اسم انجمن مشخصه که بازی های کنسول ها هم جزو اون حساب میشن...

koroshfe
01-01-2012, 16:46
مي خواستم از شما درخواست كنم كه يه چند تا از بهترين ها رو معرفي كنيد تا بازي كنم ( البته اينو بايد بگم كه لنزش خرابه و اونايي كه بدون بوت مي آن بالا رو مي تونه اجرا كنه مثل pes11 ، اگه بازي ها نياز به بوت هم داشتن اشكال نداره ، فقط شما يه چندتايي معرفي كنيد ، مثل همين بازي هاي ورزشي و اكشن و اينا ديگه )
با تشكر

goldenmember
01-01-2012, 18:38
مي خواستم از شما درخواست كنم كه يه چند تا از بهترين ها رو معرفي كنيد تا بازي كنم ( البته اينو بايد بگم كه لنزش خرابه و اونايي كه بدون بوت مي آن بالا رو مي تونه اجرا كنه مثل pes11 ، اگه بازي ها نياز به بوت هم داشتن اشكال نداره ، فقط شما يه چندتايي معرفي كنيد ، مثل همين بازي هاي ورزشي و اكشن و اينا ديگه )
با تشكر

بازی خوب واسه ps3 خیلی زیاده.من خودم خیلی از بازیا که آرزوم بود داشته باشم مال ps3 هستش.
transformers dark of the moon
uncharted 3
gran tourismo
forza motor spot 4
این یکی سلیقه خودمه و شاید بعضیا دوس نداشته باشن.
dynasty warriors 7
در ضمن حاجی خودتی:27::10::40:
بازی خوب هرکی خواست در خدمتیم.

---------- Post added at 08:38 PM ---------- Previous post was at 08:36 PM ----------

من 80 مگابایت حجم بایوسمه ولی 35 مگابایت حجم پلاگینم.یعنی اشکال اینجاس من که فک نکنم ربط داشته باشه ولی ممنون.

sajad-tnt
01-01-2012, 20:08
سـلام.
دوسـت عـزیزم ایـن طـرز صـبحت کـردن شـما اصـلا خـوب نـیست!
[ایـشون حـالا یـک اشـتباه کـوچیکی کـرده، شـما نـباید ایـن بـنده خـدارو ایـنجوری تـحقیر کـنی :/ ] ...

بـهرحال دوسـتان عـزیز، مـن دنـبال یـک بـازی Sniperــی هـستم [الـبته بـجزء Sniper Ghost Warrior] !.
کـسی مـیتونه مـعرفی کـنه ^^ ؟!.

مـوفق باشـ:40:ـید!.

reza207
03-01-2012, 19:55
سـلام.
دوسـت عـزیزم ایـن طـرز صـبحت کـردن شـما اصـلا خـوب نـیست!
[ایـشون حـالا یـک اشـتباه کـوچیکی کـرده، شـما نـباید ایـن بـنده خـدارو ایـنجوری تـحقیر کـنی :/ ] ...

بـهرحال دوسـتان عـزیز، مـن دنـبال یـک بـازی Sniperــی هـستم [الـبته بـجزء Sniper Ghost Warrior] !.
کـسی مـیتونه مـعرفی کـنه ^^ ؟!.

مـوفق باشـ:40:ـید!.

خوب بازی هایی مثل اسنیپر زیادن ولی اگه عاشق اون بازی هستی منتظر این بازی باش

Sniper: Ghost Warrior 2 تاریخ انتشار March 20, 2012

arashpr9
03-01-2012, 21:27
بازی خوب واسه ps3 خیلی زیاده.من خودم خیلی از بازیا که آرزوم بود داشته باشم مال ps3 هستش.
transformers dark of the moon
uncharted 3
gran tourismo
forza motor sport 4
این یکی سلیقه خودمه و شاید بعضیا دوس نداشته باشن.
dynasty warriors 7
در ضمن حاجی خودتی:27::10::40:
بازی خوب هرکی خواست در خدمتیم.

---------- Post added at 08:38 PM ---------- Previous post was at 08:36 PM ----------

من 80 مگابایت حجم بایوسمه ولی 35 مگابایت حجم پلاگینم.یعنی اشکال اینجاس من که فک نکنم ربط داشته باشه ولی ممنون.

از کی تا حالا Forza motorsport روی PS 3 اومده ؟
احتمالا منظورت Gran Turismo هستش

CRIS Joon CR7
03-01-2012, 21:54
از کی تا حالا Forza motorsport روی PS 3 اومده ؟
احتمالا منظورت Gran Turismo هستش
دوست من گرن توریسمو هم گفته پس اشتباه نکرده:27:
جفت شو با هم گفته:46:
این دفعه رو ببخشش:11:

desirehd
05-01-2012, 10:41
دوستانِ جان يه سوال و راهنمايي؟
جديدترين و زيباترين بازي GTA. كدومشونه كه تو بازار موجوده
با تشكر!!!

CRIS Joon CR7
05-01-2012, 11:45
با تشكر!!!
اینجا بگو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نگیر تا نسخه پنجم بیاد:46:
ایشون یه جادیگه سوال پرسیده بودن منم اونجا جوابشو دادم نمیدونم چی شد چرا پستم اومد اینجا

bad_guy
05-01-2012, 11:53
با تشكر!!!

جدید ترین دو DLC نسخه IV بودند که روی دیسک هم عرضه شدند به عنوان Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

اگه تا حالا بازی نکردید به نظر من اول GTA IV رو بازی کنید بعدش GTA: Episodes from Liberty رو چون به نحوی ادامه IV محسوب میشه.
تو بازار هم تقریبا همه نسخه های GTA موجوده.

GHORME
07-01-2012, 02:54
سلام چند تا بازی خوب معرفی کنید تو این یه ماه اومده باشه مهم نیست چجوری باشه

Zaghan_13
07-01-2012, 11:46
وقت شده که یکم یه کم ب فکر بازی با دور و بریها باشیم تا لذت زدن هم رو در واقعیت بچشیم :31:

دوستان یه بازی غول خفن دونفره ی هر چی بود... یعنی هر سبکی بود:31:

میخوام دونفره باشه فقط... فرقی نداره مثل Rayman دوبعدی باشه یا مثل ارباب حلقه ها the return of the king اکشن و سوم شخص..

اگه اکشن باشه بیشتر میحاله چون تازه ریمنو تمومیدم.

ممنون

VAMP!RE
07-01-2012, 16:24
وقت شده که یکم یه کم ب فکر بازی با دور و بریها باشیم تا لذت زدن هم رو در واقعیت بچشیم :31:

دوستان یه بازی غول خفن دونفره ی هر چی بود... یعنی هر سبکی بود:31:

میخوام دونفره باشه فقط... فرقی نداره مثل Rayman دوبعدی باشه یا مثل ارباب حلقه ها the return of the king اکشن و سوم شخص..

اگه اکشن باشه بیشتر میحاله چون تازه ریمنو تمومیدم.

ممنون

یه بازی ماشینی میشناسم دو نفره میچسبه !!!:8:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Zaghan_13
07-01-2012, 18:36
یه بازی ماشینی میشناسم دو نفره میچسبه !!!:8:

ممنون

منظورم توی یک مانیتوره ها... همینطوره؟

با دسته ست یا دوتایی با کیبرده؟

من dirt3 رو دونفره بازی کردم حال نداد... کلی دنگ و فنگ داشت.

VAMP!RE
07-01-2012, 20:29
ممنون

منظورم توی یک مانیتوره ها... همینطوره؟

با دسته ست یا دوتایی با کیبرده؟

من dirt3 رو دونفره بازی کردم حال نداد... کلی دنگ و فنگ داشت.

توی یه مانیتور و با دو دسته میتونی بازی کنی !!!!:8:
راستی اگه خواستی چهار نفره توی یه مانیتور و با چهار تا دسته بازی کنی این بازی خوبه!!!!!

hoss90
07-01-2012, 21:42
سلام دوستان من دنبال یه بازی میگردم که حدود 9 سال پیش داشتمش اسمشم یادم نیست بازی استراتژیک بود ولی سایزش یکم بزرگتر بود(منظورم اندازه ادمکاش) موضوع بازی اینجوری بود که یه مرد با یه جوون و الاغش به جاهای مختلف سفر میکردن و با اشرار و بعضی وقتها سربازهای المانی درگیر میشدن و غنیمت میگرفتن اول بازی که شروع میشه مرده شروع میکنه شلیک کردن به سمت یه بالون ممنون میشم اگه کسی بتونه پیداش کنه اخه ازش خیلی خاطره دارم روی جلد بازیشم که دو سیدی بود چتد تا سرباز المانی کشیده بود و نوشته بود بهترین بازی استراتژیک سال2003

Dark Shine
09-01-2012, 17:54
مـن خیلی قدیمـا یـه بـازی استـراتژیکــ بـازی میکـردم که خیلی ازش یـادم نیست فقـط اسـمش نمیدونـم Netherland یـا یـه همچـین چیزی بـود کـه تنهـا چیزی هـم که ازش یـادمه مثلـه بقیـه بـازی هـای استـراتـژیک تـمدنـی بـودیم که معمـولاً توی هـر مرحـلش 3 تـا قهرمـان داشتـیم . خیلی لـازمـه :دی

lovely_killer
10-01-2012, 04:01
سلام دوستان من دنبال یه بازی میگردم که حدود 9 سال پیش داشتمش اسمشم یادم نیست بازی استراتژیک بود ولی سایزش یکم بزرگتر بود(منظورم اندازه ادمکاش) موضوع بازی اینجوری بود که یه مرد با یه جوون و الاغش به جاهای مختلف سفر میکردن و با اشرار و بعضی وقتها سربازهای المانی درگیر میشدن و غنیمت میگرفتن اول بازی که شروع میشه مرده شروع میکنه شلیک کردن به سمت یه بالون ممنون میشم اگه کسی بتونه پیداش کنه اخه ازش خیلی خاطره دارم روی جلد بازیشم که دو سیدی بود چتد تا سرباز المانی کشیده بود و نوشته بود بهترین بازی استراتژیک سال2003

سلام دوست عزیز

اسم این بازی Grom :Terror In Tibet هستش. من که خودم عاشقشم :27:.تا حالا بیشتر از 10 بار از اول بازیش کردم.:31: تو بازار ایران اسمشو صدام هم ترجمه کرده بودن و روی پک بازی نوشته بودن. البته هیچ ربطی به اون صدام نداشت :13:اگه بازیشو پیدا کردی به 5-6 تا کپی ازش بگیر چون مثل شیر مرغ نایابه. :31:

Altaiir7
11-01-2012, 21:49
سلام دوست عزیز. خیلی وقته هوس یه بازی پلتفرمر دو بعدی و فکری خاص هستم. منظورم تو سبک braid یا miss advature of P.B winter Bottom هستم. منظورم اصلا سبک Machinarium نیستش.
ممنون:19:

CRIS Joon CR7
11-01-2012, 22:06
سلام دوست عزیز. خیلی وقته هوس یه بازی پلتفرمر دو بعدی و فکری خاص هستم. منظورم تو سبک braid یا miss advature of P.B winter Bottom هستم. منظورم اصلا سبک Machinarium نیستش.
ممنون:19:
shank رو بازی کردی؟
rayman origins هم سخت پیشنهاد میشه:46:

hamid_Y2K
12-01-2012, 07:17
سلام دوستان:20:
دنبال یه بازی قدیمی هستم که اسمشو یادم رفته:41:...بازی مراحل اولش اینطوری بود که یه آدمکی بود که با کلیدهای جهت اینور و اونور میبردیمش که یه تیکهای شیشه ای بود باید دنبال اونا میگشتیم چندتا رو که میگرفت یا برمیداشت یه جایی از صفحه مثل یه گردابی درست میشد که میرفتیم اونجا تا بره مرحله بعدی...واسه هر مرحله که تموم میشد یه کد میداد تا اگه سوختیم با اون کد همون مرحله رو بیاریم...(اگه توضیح بیشتر میخواد بگین تا به مغزم فشار بیارم ببینم چیز دیگه ای یادم میاد یا نه:31:)
اگه اسمشو لطف کنید ممنون میشم:11:

Altaiir7
12-01-2012, 12:12
shank رو بازی کردی؟
rayman origins هم سخت پیشنهاد میشه:46:
عزیز شنک که فکری نیست اما جالب بود! ریمن هم هنوز نگرفتم اما میخوام دانلود کنم.
راستی!:18: یه مشکلی تو بازی های دانلودی دارم. وقتی دانلود تموم میشه فایل زیپ رو که اکسترکت میکنم و پسورد رو درست وارد میکنم تا یه جایی اکسترکت میشه یعد یو وسط کار دوباره این ارور رو میده

CRC failed in the encrypted file wrong password
جای دیگه پیدا نکردم بپرسم! دیشب bastion رو دانلود کردم ک اینجوری شد! این دفه دومه! :41:الان دیگه میترسم دانلود کنم! :41: لطفا راهنماییم کنید!:41:

CRIS Joon CR7
12-01-2012, 12:26
عزیز شنک که فکری نیست اما جالب بود! ریمن هم هنوز نگرفتم اما میخوام دانلود کنم.
راستی!:18: یه مشکلی تو بازی های دانلودی دارم. وقتی دانلود تموم میشه فایل زیپ رو که اکسترکت میکنم و پسورد رو درست وارد میکنم تا یه جایی اکسترکت میشه یعد یو وسط کار دوباره این ارور رو میده

CRC failed in the encrypted file wrong password
جای دیگه پیدا نکردم بپرسم! دیشب bastion رو دانلود کردم ک اینجوری شد! این دفه دومه! :41:الان دیگه میترسم دانلود کنم! :41: لطفا راهنماییم کنید!:41:

نمیدونم تو تاپیک معرفی نرم افزار و دانلود نرم افزار بگو برادران جواب میدن:46:

ziba12
13-01-2012, 17:53
عزیزان یه چند تا بازی :

مخفی کاری اول شخص شوتر معرفی کنید . که داستانش طوری باشه که تو محیط وسیع طبیعت باشه و مناطق برفی و ... داشته باشه

و هر دفعه ماموریتی داشته باشه مثل igi - hitman ,....

dash_mehdi
13-01-2012, 19:31
سلام دوستان عزیز من دنبال یه بازی شبیه ساز رانندگی هستم (با خودرو های سبک) و گرافیک بالا بودن و نزدیک بودن رانندگی با واقعیت خیلی مهمه خواهش میکنم اگه بازی مد نظر دارید بزارید اگه اسمش هم می دونستید و لینک دانلود نداشتید باز هم معرفی کنید .(بازی 2011 DRIVING SIMOLATUR رو دانلود کردم ولی اصلا از گرافیکش خوشم نیومد,خیلی پایین بود )
:11:

CATALONIA
14-01-2012, 12:26
سلام دوستان عزیز من دنبال یه بازی شبیه ساز رانندگی هستم (با خودرو های سبک) و گرافیک بالا بودن و نزدیک بودن رانندگی با واقعیت خیلی مهمه خواهش میکنم اگه بازی مد نظر دارید بزارید اگه اسمش هم می دونستید و لینک دانلود نداشتید باز هم معرفی کنید .(بازی 2011 DRIVING SIMOLATUR رو دانلود کردم ولی اصلا از گرافیکش خوشم نیومد,خیلی پایین بود )
سلام
شما اگر Xbox داری Forza Motorsport 4 رو بگیر که شبیه ساز مسابقات رالی هست ...
اگر هم PC داری بهترین گزینه Test Driver Unlimited 2 هست به نظرم ..

عزیزان یه چند تا بازی :

مخفی کاری اول شخص شوتر معرفی کنید . که داستانش طوری باشه که تو محیط وسیع طبیعت باشه و مناطق برفی و ... داشته باشه

والا خیلی وقته که دیگه بازی های شاهکاری مثل همین نمونه هایی که گفته منتشر نشده ولی اگه خواستی میتونی Tom Clancy's Splinter Cell Conviction رو امتحان کنی که فعلا بهترین گزینه است یا صر کنی تا حدود یک سال دیگه تا Hitman جدید بیاد ...

dash_mehdi
14-01-2012, 15:06
سلام

اگر هم PC داری بهترین گزینه Test Driver Unlimited 2 هست به نظرم ..

خیلی ممنون:11:
این بازی ژانر رالی داره؟
اخه تو گوگل اسم بازی رو زدم مسابقه ای بود:13:

CRIS Joon CR7
14-01-2012, 16:27
خیلی ممنون:11:
این بازی ژانر رالی داره؟
اخه تو گوگل اسم بازی رو زدم مسابقه ای بود:13:
رالی میخوای Dirt 3 رو بگیر بازی خوبیه
میشه ازش به عنوان شبیه سازی هم بهره برد:46:

alaydyn
15-01-2012, 00:28
سلام بازی می خواهم مانند residen evil یا یک چیزی تو این مایعها جذاب خوب هیجانی الان خیلی وقته بازی نکردم می خواهم یک بازی خوب انجام بدم ممنونم یک بازی خوب معرفی کنید و لینکش را بزارید ؟؟؟

sonixax
15-01-2012, 01:01
سلام بازی می خواهم مانند residen evil یا یک چیزی تو این مایعها جذاب خوب هیجانی الان خیلی وقته بازی نکردم می خواهم یک بازی خوب انجام بدم ممنونم یک بازی خوب معرفی کنید و لینکش را بزارید ؟؟؟

اگر به فکر گرافیک نیستید Parasite Eve رو بازی کنید .

p30worldapm
15-01-2012, 12:19
یه بازی farm simulation بود قدیما بازی می کردم. کارتونی نبود. مثل agrar simulator 2012 طبیعی بود. فقط نکته اش اینه که از بالا نشون می داد و مثل بازی های استراتژیک بود. کسی می دونه اسمش چیه؟

CATALONIA
15-01-2012, 19:06
سلام دوستان:20:
دنبال یه بازی قدیمی هستم که اسمشو یادم رفته:41:...بازی مراحل اولش اینطوری بود که یه آدمکی بود که با کلیدهای جهت اینور و اونور میبردیمش که یه تیکهای شیشه ای بود باید دنبال اونا میگشتیم چندتا رو که میگرفت یا برمیداشت یه جایی از صفحه مثل یه گردابی درست میشد که میرفتیم اونجا تا بره مرحله بعدی...واسه هر مرحله که تموم میشد یه کد میداد تا اگه سوختیم با اون کد همون مرحله رو بیاریم...(اگه توضیح بیشتر میخواد بگین تا به مغزم فشار بیارم ببینم چیز دیگه ای یادم میاد یا نه:31:)
اگه اسمشو لطف کنید ممنون میشم:11:

احیانا The Neverhood نبود ؟

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خیلی ممنون
این بازی ژانر رالی داره؟
اخه تو گوگل اسم بازی رو زدم مسابقه ای بود
والا بازی یه حالت شبیه سازی و سبک سند باکس رانندگی داره ...یعنی شما توی محیط و شهر رانندگی میکنی که کاملا شبیه سازی هست و بعد یه سری کار های متفرقه میتونی بکنی ... ولی فکر کنم ریس هم داشته باشه ..

alaydyn
16-01-2012, 19:34
اگر به فکر گرافیک نیستید Parasite Eve رو بازی کنید .
گرافیک 1 گیگ == 9500 gt
رم : 3 گیگ
سی پی یو : 4400 = 2 کور

جواب میده ؟؟؟

CRIS Joon CR7
17-01-2012, 09:26
بازی Real Racing 2 HD چیه؟
یعنی مال چه کنسولیه؟
قضیش چیه؟

در ضمن یه بازی هواپیمایی میخوام
جنگی باشه نباشه فرقی نمیکنه
Microsoft Flight Simulator X نسخه 360 داره؟
کلا اسم چندتارو بگید یکی رو انتخاب کنم:11:

Mahdiimm
17-01-2012, 21:55
سلام.میدونم جای این تاپیک اینجا نیست ولی....من بازی شاهزاده ایرانی2 رو قدیما بازی میکردم(نسخه فول)الان هرچی میگردم نیست فقط سایت میهن دانلود گذاشته که اونم لینکش خرابه میشه یه آدرس بدید که دانلودش کنم

hamid_Y2K
18-01-2012, 01:43

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fwiki%2FThe_Neverhood)

سلام دوست عزیز
نه متاسفانه این نیست:41:
تو عکس زیر که درست کردم فضای بازی اونطوریه اون به اصطلاح آدمکه رو با کلیدهای کیبورد میبریم تا اون شیشه ها رو برداره بعد گوشه سمت راست بالا نشون میداد چندتا دیگه باید برداشت تا اون گردابه تو یکجای همین صفحه ظاهر بشه که بریم اونجا تا بره مرحله بعدی.
اون خون های خاکستری رو هم وقتی آدمکه رو راه میبریم غیب میشه یجورایی مثلا اگه از زیر اون سنگ رد بشیم سنگ یه خونه میفته پایین که اگه آدمک بصورت عمودی از زیر سنگ ببریم پایین اگه دیر میجنبیدیم میفتاد رو سر آدمک و میسوختیم!
اینم لینک عکس

sonixax
18-01-2012, 01:52
سلام.میدونم جای این تاپیک اینجا نیست ولی....من بازی شاهزاده ایرانی2 رو قدیما بازی میکردم(نسخه فول)الان هرچی میگردم نیست فقط سایت میهن دانلود گذاشته که اونم لینکش خرابه میشه یه آدرس بدید که دانلودش کنم

کدومش رو میخواید ؟
کلی شماره ۲ داریم !

اون تحت داسیه رو میخواید ؟! (سایه و آتش)
جنگجوی درون (Warrior Within) رو میخواید ؟
سری مکاشفه (بازسازی شده جنگجوی درون) رو میخواید ؟

کدومش رو میخواید ؟

---------- Post added at 01:46 AM ---------- Previous post was at 01:45 AM ----------

گرافیک 1 گیگ == 9500 gt
رم : 3 گیگ
سی پی یو : 4400 = 2 کور

جواب میده ؟؟؟

من منظورم گرافیک خود بازی بود ، چون قدیمیه .

---------- Post added at 01:48 AM ---------- Previous post was at 01:46 AM ----------

والا بازی یه حالت شبیه سازی و سبک سند باکس رانندگی داره ...یعنی شما توی محیط و شهر رانندگی میکنی که کاملا شبیه سازی هست و بعد یه سری کار های متفرقه میتونی بکنی ... ولی فکر کنم ریس هم داشته باشه ..

نه بابا نورهود کجاش با کلید این ور اون ور میره یا شیشه جمع میکنه ؟ :31:
فکر کنم دنبال این باشه :

Crystal Caves

---------- Post added at 01:52 AM ---------- Previous post was at 01:48 AM ----------

عزیزان یه چند تا بازی :

سری متال گیر رو بازی کردید ؟
انچو هم خوبه ولی نینجایی هستش نه جنگی .

sonixax
18-01-2012, 01:58

گربه هه رو نمیدونم ، ولی اون کمیکیه که میگی اسمش comix zone هستش :

dash_mehdi
18-01-2012, 02:27
با سلام به دوستان در you tube یک تریلر از gta دیدم و خودمونی بگم کفم برید نوشته بود gta 5 گرافیک gta iv پیش این هیچ بود حتی شیشه های ماشین رو هم میشد بالا پایین کنید.شهر هم به نظر میرسید همون libery city یا نیویورک بود.
تریلر بازی gta v رو هم دیدم و خیلی گرافیکیه سگ هم به بازی اضافه شده و بعضی ادم ها با خودشون سگ دارند

می خواستم بدونم اگه تو ایران این دو بازی اومدن و میشه پستی خرید حتما خبر بدین که عاشق ای دو بازی شدم.

لینک ان تریلر رو میزارم ولی شرمنده فیلتره و باید فیلتر ش ک ن داشته باشین

Rc man
18-01-2012, 10:28
یک بازی مثل RED DEAD REDEMPTION

CRIS Joon CR7
18-01-2012, 12:24
مثل این و در این حد و اندازه نیست واقعا
اگه Open World بودنش منظورته سری بازی های GTA
اگه وسترن بودنش منظورته Call Of juarez Bond in Blood هم وسترنه ولی واقعا بازی مثل این نداریم
Gun هم وسترنه که مال زمان تیر کمون شاه:31:

hoss90
18-01-2012, 13:25
خیلی ممنون دادش خودشه دستت درد نکنه خیلی دنبالش گشته بودم.

---------- Post added at 01:25 PM ---------- Previous post was at 01:23 PM ----------

سلام دوست عزیز

اسم این بازی Grom :Terror In Tibet هستش. من که خودم عاشقشم :27:.تا حالا بیشتر از 10 بار از اول بازیش کردم.:31: تو بازار ایران اسمشو صدام هم ترجمه کرده بودن و روی پک بازی نوشته بودن. البته هیچ ربطی به اون صدام نداشت :13:اگه بازیشو پیدا کردی به 5-6 تا کپی ازش بگیر چون مثل شیر مرغ نایابه. :31:

خیلی ممنون داداش:11: خودشه دستت درد نکنه خیلی دنبالش گشته بودم.:10:.

hamid_Y2K
19-01-2012, 07:07
نه بابا نورهود کجاش با کلید این ور اون ور میره یا شیشه جمع میکنه ؟ :31:
فکر کنم دنبال این باشه :

Crystal Caves

نه متاسفانه این بازی ام نیست:41:
اسمشو سرچ کردم با توجه به عکسهایی که اومد این نیست.فکر کنم نوشته بود مال داس این بازی که گفتین:13:
تا جایی که خاطرم هست گرافیکش اونقدر پایین نبود.البته این شیشه هایی که گفتم بر میداره تو مراحل اولیه اش بود خیلی مرحله که جلو میرفتیم اون چهار خونه ها بود که گفتم خاکستری اونا عوض میشد .سبز میشد حالت اگه اشتباه نکنم گیاه یا بوته مانند میشد و بجای اون شیشه ها هم تبیدیل به سکه های طلایی میشد باید اونا رو ایندفعه به تعدادی که لازم بود دنبالش میرفتیم.
آخرین چیزی هم که دیگه یادم میاد مرحله ای که خونه ها تبدیل به یخ یا برف میشه و بجای سکه ها اگه باز اشتباه نکنم تگرگ بگم قندیل بگم:31:نمیدونم اسمشو چی بذارم یه حالت بعلاوده که ضربدرم بینش خورده باشه:31: باید دنبال اونا میگشتیم.ولی ایندفعه یه آدم برفی هایی بودن که یه مسیری رو دور میزدن که اگه ما وقتی با کلید ها اینور و اونور میرفتیم تا اون آیتم ها رو پیدا کنیم(اگه یادتون باشه قبلا گفتم وقتی این آدمک رو راه میبریم همون خونه ها غیب میشن و انگار یه راه یا مسیری باز میکنه) اگه تو راه این آدمبرفی ها میرفتیم یه مسیری باز میشد اونا میومدن تو مسیر هایی که ما قبلا باز کردیم اگه بهشون میخوردیم بازی رو میباختیم..
دیگه همینا رو یادم اومد.:20:
ببخشید زیاد شد:11:

Zaghan_13
20-01-2012, 16:57
دوستان بازی MIRROR'S EDGE چجوریاست؟یه تریلر دیدم فکر کنم بدک نباشه.
چند نسخه داده بیرون؟لطفا نام کاملشون رو هم بگین چون یجورایی خوشم اومد میخوام ببینم چطوریه.

ممنون

salad
20-01-2012, 17:07
سلام بر دوستان گلم
راستش من دنبال یه بازی میگردم که اول از همه استراتژیک باشه دوم از همه اینکه تخیلی مثل warcraft نباشه و واقعی باشه سوم اینکه مدرن نباشه و سربازام با شمشیر و نیزه و .... این چیزها بجنگند چهارم اینکه گسترده باشه پنجم اینکه ساخت سرباز با خودم باشه
البته بازی قلعه رو بازی کردم میخوام غیر از این باشه

بی زحمت یه بازی هم شبیه به rise of nations بهم معرفی کنید ولی خیلی قشنگ تر و وسیعتر باشه

دست گلتون درد نکنه

CRIS Joon CR7
20-01-2012, 23:32

بازی Real Racing 2 HD چیه؟
یعنی مال چه کنسولیه؟
قضیش چیه؟

در ضمن یه بازی هواپیمایی میخوام
جنگی باشه نباشه فرقی نمیکنه
Microsoft Flight Simulator X نسخه 360 داره؟
کلا اسم چندتارو بگید یکی رو انتخاب کنم:11:

نبود؟........................................ ....................

khelane
21-01-2012, 11:15
سلام دوستان گل و کاربران
چندتا بازی استراتژیک معرفی کنید یه سری قدیمی یه سری جدید منظورم نوع بازی هست مدرن یا نوع بازی تارخی باشه
یه بازی دیدم که توش ارتش رومبه حکومت پرشیا حمله میکرد میشه در اون پرشیا رو انتخاب کرد و به روم حمله کرد ؟؟/
در اخر هم سیستمم اینه
گرافیک 6200 512 مگابایت
سی پیو قربونش برم چقدر قویه
2.2 450 اینتل
رم هم 1 گیگ

havas_1980
21-01-2012, 12:00
دوستان بازی MIRROR'S EDGE چجوریاست؟یه تریلر دیدم فکر کنم بدک نباشه.
چند نسخه داده بیرون؟لطفا نام کاملشون رو هم بگین چون یجورایی خوشم اومد میخوام ببینم چطوریه.

ممنونMirror's Edge یه نسخه بیشتر نداره که اونم 2007 منتشر شد. این بازی عنوانیه که بطور کلی روی حرکات پارکور تکیه داره و کمی هم به تیراندازی و مبارزه تن به تن میل میکنه. عنوان بسیار جالبیه و توصیه هم میشه.

سلام بر دوستان گلم
راستش من دنبال یه بازی میگردم که اول از همه استراتژیک باشه دوم از همه اینکه تخیلی مثل warcraft نباشه و واقعی باشه سوم اینکه مدرن نباشه و سربازام با شمشیر و نیزه و .... این چیزها بجنگند چهارم اینکه گسترده باشه پنجم اینکه ساخت سرباز با خودم باشه
البته بازی قلعه رو بازی کردم میخوام غیر از این باشه

بی زحمت یه بازی هم شبیه به rise of nations بهم معرفی کنید ولی خیلی قشنگ تر و وسیعتر باشه

دست گلتون درد نکنهپس بااین وضع گزینه های پیشنهادی میشه این موارد:

Age of Empires III - 2005
Age of Empires III: The WarChiefs - 2006
Age of Empires III: The Asian Dynasties - 2007
Empires: Dawn of the Modern World - 2003

سلام
دوتا سیستم دارم یکی رو دارم میخوام بفروشم یکی هم مال خودمه حالا سیستم خودم مشخصاتش اینه
گرافیک 6200
رم 1 گیگ
سی پیو هدفثم 450 2.2 گیگا هرتز
سیستم دوم هم تا فروشش میخوام باهاش بازی کنم اینم سیستمش
گرافیک 8400
سی پی یو 2160 دو هسته ای 1.8 گیگا هرتز
رم 1 گیگ
الان میخوام بازی استراتژیک بازی کنم ببینم چجور بازی هست ولی من در مایه های این سیستم ها میخوام میخوام یه سری اسلحه داشته باشند یه سری بازی ها هم قدیمی
ولی این روم نباشه که وقتی بازی کردم دیدم امپراتوری روم هست داره با امپراطوری پرشیا مبارزه میکنه که خیلی تعصب دارم رو این قضیه میشه پرشیا رو انتخاب کنی
با سپاس
ممنونچون به قول خودتون قضیه تعصب در کار بوده, برین طرف عنوانی که بعد Rome: Total War منتشر شد:

Medieval II: Total War - 2006
Medieval II: Total War - Kingdoms - 2007

اگه هم ساخت و ساز دوست دارین چهار تا عنوان استراتژی در همین پست معرفی کردم.

khelane
21-01-2012, 12:04
یعنی دیگه میتونم پرشیا رو انتخاب کنم ؟؟

lovely_killer
21-01-2012, 21:06
خیلی ممنون داداش:11: خودشه دستت درد نکنه خیلی دنبالش گشته بودم.:10:.

خواهش میکنم عزیز :11:. اگه بازیشو جایی پیدا نکردی بهم پیغام خصوصی بده شاید بتونم کمکت کنم یا اگه مایل بودی واست ارسال کنم.:46:

دوستان لطفا چند تا بازی هم به من معرفی کنید تو سبک های زیر:

1- نقش آفرینی تو مایه های torchlight , diablo, ... که از بالا نشون میده. مثل dragon age نباشه

2-یکی دو تا هم تو مایه های resident evil و left 4 dead و اینا (زامبی باشه :27:)

arash2006
22-01-2012, 03:28
Heavy Rain تاپیکش رو پیدا نمیکنم کجاست؟

CRIS Joon CR7
22-01-2012, 12:55
Heavy Rain تاپیکش رو پیدا نمیکنم کجاست؟
بفرما
Heavy Rain ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه بازی دیگه نتونستی پیدا کنی برو اینجا
اسم همه بازی هارو داره:11:

حامدمایا
22-01-2012, 20:50
سلام دوستان
بازی سبک شوتر جدید چی داریم؟
غیر از bf3 , mw3
کف کردم.............

CRIS Joon CR7
22-01-2012, 21:49
سلام دوستان
بازی سبک شوتر جدید چی داریم؟
غیر از bf3 , mw3
کف کردم.............
Medal of honor 2010

lovely_killer
24-01-2012, 17:23
دوستان لطفا چند تا بازی هم به من معرفی کنید تو سبک های زیر:

1- نقش آفرینی تو مایه های torchlight , diablo, ... که از بالا نشون میده. مثل dragon age نباشه

2-یکی دو تا هم تو مایه های resident evil و left 4 dead و اینا (زامبی باشه :27:)

لطفا یه عزیزی منو راهنمایی کنه.هرچه زودتر بهتر.وقت تنگ است.:31: :11:

CRIS Joon CR7
24-01-2012, 17:59
1-نمیدونم
2-dead island

mahi_12_72
25-01-2012, 02:01
سلام
من بازی need for speed under cover رو میخوام ولی هیچ جایی نداره برای دانلود
ضمنا من نمی دونم تو کدوم انجمن از این دهکده جهانی باید درخواست بازی بدم
(ببخشید اگه ربطی به این تاپیک نداره دیگه مجبور شدم حداقل 200 300 جا رفتم ولی ...)

Rc man
25-01-2012, 12:42
بازی مثل skyrim و red dead redemption

Amir rza
25-01-2012, 18:35
سلام
من بازی need for speed under cover رو میخوام ولی هیچ جایی نداره برای دانلود
ضمنا من نمی دونم تو کدوم انجمن از این دهکده جهانی باید درخواست بازی بدم
(ببخشید اگه ربطی به این تاپیک نداره دیگه مجبور شدم حداقل 200 300 جا رفتم ولی ...)

شما باید اینجا درخواست بدین::20:

goldenmember
26-01-2012, 11:37
به نظر شما mass effect 2 بهتره یا crysis 2

mafr07
27-01-2012, 13:55
کرایسیس2 معرکست . واقعا گرافیک محشری داره . گیم پلیش هم نسبت به نسخه های قبلی با حال تر شده .

mafr07
28-01-2012, 04:44
در مورد دومی fear3 رو حتما امتحان کن . dead space 2 هم چیز جالبیه

vahidgame
28-01-2012, 15:57
کلا بازی این مدلی که شبیه اون دو تا بازی باشه و کیفیت خوبی داشته باشه خیلی کم پیدا میشه و بهترین همون دو بازین ولی من اینو توصیه می کنم:
Dungeon siege 1 , 2 , 3 ( البته شماره سومش که پارسال منتشر زیاد راضی کننده نبود)

2-یکی دو تا هم تو مایه های resident evil و left 4 dead و اینا (زامبی باشه )
Dead Rising 2
Dead Island

اصلا این دو تا بازی یه ذره هم شباهت به هم ندارن ولی از نظر کیفیت کلی خب مشخصه مس افکت 2 خیلی بهتره و اصلا قابل مقایسه با کرایسیس 2 نیست...

hoss90
29-01-2012, 21:18
سلام دوستان عزیز.
کسی میتونه لینک دانلود بازی american conquest three centuries of war پیدا کنه ممنون میشم.:46:
حتما همین نسخه رو میخوام.

CRIS Joon CR7
29-01-2012, 21:51
میشه لینک دانلود Darkness ورژن 1 رو بزارید!؟اگه میشه مستقیم باشه D:

"PC"

سلام

بی زحمت میشه لینک بازی Far Cry 1 را بزارید؟

ممنون

لینک دانلود تو انجمن دانلود
جاش اینجا نیست:11:
اینجائه:20:
دانلود بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینجا تاپیک معرفی بازی هستش:27:

shahab_f
31-01-2012, 20:46
دوستان چند تا بازی ADVENTURE جدید خوب میشه معرفی کنید؟
تو مایه هایSyberia و Run away و از این قبیل.

khelane
31-01-2012, 21:26
سلام
دوستان یه مدتیه این بازی رو میبینم قبلا هم زیاد دیدم یعنی چندساله میبینم اسمشو و چندتا عکس میگن خیلی باحاله اسمش فکر کنم فاینال فاینتزی اگه اشتباه نکنم میشه بگید زانرش چیه و و داستانش درمورد چیه واسه ایکس باکس اومده؟
با سپاس

raminramz
31-01-2012, 23:06
یه بازی میخوام مثل اندرگراند تو شهر باشه اسپورت کنی پول جمع کنی
دقیقا مثل آندرگراند 3 باشه ممنون

hps2142
01-02-2012, 11:46
سلام . دوستان یه بازی قدیما بود اسمش یادم نیست و فکر کنم اسمش یه چی تو مایه های قلعه بود !
بازی به این صورت بود که تو یه قلعه چنتا توپخونه درست میکردی بعد مختصات میدادی و شلیک میکردی و قلعه ی دشمن رو منهدم میکردی !
کسی اسم دقیق بازی رو میدونه چیه ؟ انصافا بازی باحالی بود ..

king pooya
01-02-2012, 20:09
من یک بازی شمشیری میخوام برا
باحال باشه
lt+2 یا 3 نخاد
for xbox

Dj_aghamajid
02-02-2012, 15:00
شبیه ساز دولفین خیلی خوبه!
روی چه بازیهایی درست کار میکنه؟
تو سبک های ماریو و Rayman !

چند تا بازی لیست کردم:

crash: Mind over Mutant
crash of Titans
Disney Epic Mickry
Donkey Kong Country Returns
Kirbys Epic Yarn
Kibys Returns to Dream Land
Mario Kart Wii
mario Party8
Rayman Raving Rabbids2
Rayman Origins
Sonic Riders Zero Gravity
Sonic Colors
Super mario Galaxy 2
super praper mario

بنظر شما کدوماش باحالن و کدوم ها رو PC خوب اجرا میشن؟
به جز اینا چی دیگه چی هست؟ که قشنگ باشه. جدید هم نبود مهم نیست!

من بازی New Super Mario Bros Wii رو دانلود کردم و خیلی روون و با کیفیت اجرا میشه.
ممنون از دوستانی که به این سوالات جواب میدن.:10:

اوچیها
02-02-2012, 16:23
چند تا بازی تو مایه های خدای جنگ معرفی می کنید

CRIS Joon CR7
02-02-2012, 16:35
ِDANTE's Inferno خیلی به این بازی شبیه و من خودم بازیش کردم:46:

sonixax
02-02-2012, 19:17
شبیه ساز دولفین خیلی خوبه!
روی چه بازیهایی درست کار میکنه؟
تو سبک های ماریو و Rayman !

چند تا بازی لیست کردم:

crash: Mind over Mutant
crash of Titans
Disney Epic Mickry
Donkey Kong Country Returns
Kirbys Epic Yarn
Kibys Returns to Dream Land
Mario Kart Wii
mario Party8
Rayman Raving Rabbids2
Rayman Origins
Sonic Riders Zero Gravity
Sonic Colors
Super mario Galaxy 2
super praper mario

بنظر شما کدوماش باحالن و کدوم ها رو PC خوب اجرا میشن؟
به جز اینا چی دیگه چی هست؟ که قشنگ باشه. جدید هم نبود مهم نیست!

من بازی New Super Mario Bros Wii رو دانلود کردم و خیلی روون و با کیفیت اجرا میشه.
ممنون از دوستانی که به این سوالات جواب میدن.:10:

این بازیهایی که لیست کردید همه مال زیر ۱۴ سال هستند !
اگر سنتون بیشتر از این حرفهاست کنسول ویی بازی های خیلی خیلی بهتری هم داره ، مثل بازسازی شده اویل ۱ یا اویل ۰ و ...

Dj_aghamajid
02-02-2012, 20:35
این بازیهایی که لیست کردید همه مال زیر ۱۴ سال هستند !
اگر سنتون بیشتر از این حرفهاست کنسول ویی بازی های خیلی خیلی بهتری هم داره ، مثل بازسازی شده اویل ۱ یا اویل ۰ و ...
راستش بجز یکی دوتا که خودم میخوام بازی کنم بقیه شو واسه یکی از اقوام که کم سن وسال هست میخوام بدونم.
من خودم اینقدر بازی خشن و گرافیکی بازی کردم که کمی تا قسمتی خسته شدم.
اویل هم میمونم نسخه 6 رو بازی میکنم.
من دنبال بازیهایی که تو کنسولها و PC مشترک هستن نیستم. بازیهایی که فقط واسه این کنسول باشن و تو PC هم قابل اجرا باشن. شما بیزحمت لیست بازیهای باحال که فقط ماله این کنسول هست واسم معرفی کن. میخوام رو PC اجرا کنما!:31:
سن و سال اصلا مهم نیست. فقط بازی جذاب باشه. اویل ها و زلدا رو دیدم. بجز اونا....
ممنونم از شما

K.ATOMIC.S
02-02-2012, 22:55
دوستان کسی میتونه لینک دانلود بازی NEW YORK RACE رو برام گیر بیار چند ساله که دنبالشم سبک بازیش ماشین فضایی تو شهر نیورکه :20:

sonixax
02-02-2012, 23:12
راستش بجز یکی دوتا که خودم میخوام بازی کنم بقیه شو واسه یکی از اقوام که کم سن وسال هست میخوام بدونم.
من خودم اینقدر بازی خشن و گرافیکی بازی کردم که کمی تا قسمتی خسته شدم.
اویل هم میمونم نسخه 6 رو بازی میکنم.
من دنبال بازیهایی که تو کنسولها و PC مشترک هستن نیستم. بازیهایی که فقط واسه این کنسول باشن و تو PC هم قابل اجرا باشن. شما بیزحمت لیست بازیهای باحال که فقط ماله این کنسول هست واسم معرفی کن. میخوام رو PC اجرا کنما!:31:
سن و سال اصلا مهم نیست. فقط بازی جذاب باشه. اویل ها و زلدا رو دیدم. بجز اونا....
ممنونم از شما

باز سازی شده اویل و نسخه ۰ اش انحصاری کنسول Wii و GC هستند و جای دیگه پیدا نمیکنید .
بازیهایی هم که لیست کردید قشنگند ، بد نیستند برای افراد کم سن و سال خیلی خیلی مناسبند .

Altaiir7
03-02-2012, 11:46
سلام دوست عزیز . می تونی چندتا بازی استراتژی کلاسیک و قدیمی بهم معرفی کنی ؟؟ غیر از Age of empires و empire earth

amin13720
03-02-2012, 22:12
یه بازی شبیه ساز اتوبوس باحال میخوام
میشه یه بازی با لینک دانلود معرفی کنید

concordx
05-02-2012, 02:12
دوستان سلام.
والا من اهل بازی نیستم و فقط از بازی Age of empires رو بازی کردم یه 1.000.000 باری.
یه بازی بود که حتی تو بی بی سی هم 2 ماهه پیش خیلی ازش تعریف کردن که بازی استراتژیک جنگی هست و در دونسخه مختلف تولید شده و خیلی صحنه هاش واقعیه که یه سری سربازن که در مکانهای مختلف میجنگن و طرف گویندهه میگفت که نسخه بتفیلدش ( اگه اشتباه نکنم )خیلی جالبتره وو ......
اگه اسمشو میدونید بگید خیلی ممنون میشم.
راستی تو need for speed ها کدومش با حال تره؟
ممنون.

Amir 3d
05-02-2012, 11:12

"PC"

shahab_f
05-02-2012, 21:12
دوستان این پست ما جا موند لطفا:

Xeoc
06-02-2012, 19:13
سلام

ممنون

CRIS Joon CR7
06-02-2012, 19:50

"PC"

سلام

ممنون

لینک دانلود تو انجمن دانلود
جاش اینجا نیست:11:
اینجائه:20:
دانلود بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینجا تاپیک معرفی بازی هستش:27:

vahidgame
06-02-2012, 20:21
اینا توصیه میشن:

Hector: Badge of Carnage که سه قسمت از اون پارسال منتشر شدن و خیلی شبیه Runaway هستش
The Book of Unwritten Tales و To the Moon هم دو تا بازی ناب ماجرایی چند وقت اخیر هستن

a_badboy69
06-02-2012, 21:22
تورو خدا هرکی جنگهای صلیبی 1 نسخه دارینوسش رو داره خواهش میکنم ازش یا ی راهنمایی کنه ک چجوری الان گیرش بیارم یا لطف کنه ی کپی واسم بزنه یا ی نصفه روز بهم قرضش بده یا چمیدونم ..... هرچی :(((
اصلا پیدا نمیشه.....!!!:(((
خواااااااااهش.....
میدونم شاید اینجا جاش نبود و نیست ! ولی بخدا دیگه خسته شدم از بس گشتمو پیدا نکردم...:((

Morton.
06-02-2012, 21:52
سلام یه بازی ای بود حدود 10 سال پیش که ما نقش یک(یا دو-بسته به انتخابمون) تا میمون رو داشتیم و باید مراحل مختلف رو رد میکردیم مثلا یه جاهایی باید از یه نفری که رو ویلچر بود استفاده میکردیم
خیلی چیزای گنگی یادمه
مثلا میمونا توی توپ میرفتن و شلیگ میشدن یا میتونستن همدیگه رو روسرشون بلند کنن و این ور اونور پرت کنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
کسی میدونه این بازیه اسمش چیه؟

l2eza.d
07-02-2012, 08:53
سلام
لطفا چندتا بازی استراتژیک (البته از نوع واقعیش) مثل c&c zero hour و world in conflict معرفی کنید .
ممنون

Zaghan_13
07-02-2012, 14:52
دوستان من میخوام یکی از این دو سری رو دانلود کنم.در واقع هر دو رو میخوام بازی کنم ولی فعلا اولویت بازی کردن دانلود اونه نه خریدش (:31:)
far cry
bioshock

ابته نظر خودم روی بایو هست ولی فار کرای سه داره میاد گیفتم اگه میارزه اونم بازی کنم.
نظر شما چیه؟

vahidgame
07-02-2012, 17:04
دوستان من میخوام یکی از این دو سری رو دانلود کنم.در واقع هر دو رو میخوام بازی کنم ولی فعلا اولویت بازی کردن دانلود اونه نه خریدش ()
far cry
bioshock

ابته نظر خودم روی بایو هست ولی فار کرای سه داره میاد گیفتم اگه میارزه اونم بازی کنم.
نظر شما چیه؟
خب شماره اول هر جفت این بازی ها جزو بهترین شوتر ها ست
ولی مشخصه بایوشاک بهتره و هر گیمری باید حتما این سری رو بره و منم اونو توصیه می کنم...

persiankings
09-02-2012, 00:04
سلام
من بهترین بازی که کردم یه بازی سیاسی از دارینوس بود به اسم:
جمهوری مجازی republic the evolution
بازی سری 2 داره؟

Переклад не
11-02-2012, 22:54
سلام دوستان بی زحمت دوتا بازی معرفی کنید
1.بازی باشه بسیار وحشتناک طوری که دیگه شبا نشه خوابید:دی
(فضای مرده و ساحل مرده و چهار بازمانده و نیمه جانها و وحشت سرد هارو بازی کردم چیزه خاص ترسناکی ندارند)

2.بازی ماشین سواری که دونفره هم بشه.مثله ford racing که قدیما بازی میکردیم

پ.ن:هردوبازی دارای گرافیک سطح بالا باشند
پیشاپیش متشکرم

Zaghan_13
12-02-2012, 13:02
(فضای مرده و ساحل مرده و چهار بازمانده و نیمه جانها و وحشت سرد هارو بازی کردم چیزه خاص ترسناکی ندارند)

پیشاپیش متشکرم

1.فکر کنم resident evil4 خوب باشه... پنجش که مالی نبود از نظر ترس و اینا
و فضای مرده 2 هم هست اگه بازی نکردی حتما بازی کن.

2.Split/Second هست که راحته دونفره بازی کردنش البته من خودم بازی نکردم.
dirt3 هم میشه دونفره بازی ولی خیلی دَنگُ فَنگ داره . نری سراغش بهتره

CRIS Joon CR7
12-02-2012, 14:16

پیشاپیش متشکرم
1- سری رزیدنت اویل از یک تا 4
ََAlan wake هم منو ترسوند
Dead space 2 هم ترسناک بود
سری سایلنت هیل

2- فورزا 4 دیرت 3 وSplit/Second و... :11:

Переклад не
12-02-2012, 14:26
1.فکر کنم resident evil4 خوب باشه... پنجش که مالی نبود از نظر ترس و اینا
و فضای مرده 2 هم هست اگه بازی نکردی حتما بازی کن.

2.Split/Second هست که راحته دونفره بازی کردنش البته من خودم بازی نکردم.
dirt3 هم میشه دونفره بازی ولی خیلی دَنگُ فَنگ داره . نری سراغش بهتره

1- سری رزیدنت اویل از یک تا 4
ََAlan wake هم منو ترسوند
Dead space 2 هم ترسناک بود
سری سایلنت هیل

2- فورزا 4 دیرت 3 وSplit/Second و... :11:

فضاهای مرده یعنی 1 و 2 :دی هر دوشم بازی کردم:13:
این Split/Second و فورزا 4 از نظر گرافیک خوبن؟ هندلینگ و ... چطور؟
راستی حالا بین سایلنت هیل و resident evil4 کدوم وحشتناکتره؟ بازی باشه که تنوع کاراکتر خیلی زیاد باشه مثلا تاحدودی فضای مرده ی 2 تنوع داشت اما تکراری میشد و از ترسناکی میوفتاد ولی نیمه جان 1 واقعا شاهکار بود تو زمان خودش اما اصلا تنوع نداشت
از سری بازیهای doom جدیدا نداریم؟ یادمه قدیما که نسبتا ترسناک بود
متشکرم

CRIS Joon CR7
12-02-2012, 15:21
فضاهای مرده یعنی 1 و 2 :دی هر دوشم بازی کردم:13:
راستی حالا بین سایلنت هیل و resident evil4 کدوم وحشتناکتره؟ بازی باشه که تنوع کاراکتر خیلی زیاد باشه مثلا تاحدودی فضای مرده ی 2 تنوع داشت اما تکراری میشد و از ترسناکی میوفتاد ولی نیمه جان 1 واقعا شاهکار بود تو زمان خودش اما اصلا تنوع نداشت
از سری بازیهای doom جدیدا نداریم؟ یادمه قدیما که نسبتا ترسناک بود
متشکرم

در مورد Split/Second: بدک نیست

فورزا 4 از نظر گرافیک خوبن؟ هندلینگ و ... چطور؟
این سوال چیزی در حد فحش ناموسه:31:
خدای بازیه:46:
Doom نه جدید نداره
Alan wake رو بخر اونم خوبه PC ش هم همین چمد روزا میاد:11:

Переклад не
12-02-2012, 22:15
در مورد Split/Second: بدک نیست

این سوال چیزی در حد فحش ناموسه:31:
خدای بازیه:46:
Doom نه جدید نداره
Alan wake رو بخر اونم خوبه PC ش هم همین چمد روزا میاد:11:

فورزا 4 چطوری نوشته میشه؟:دی تعجب نکن خیلی وقته اصلا بازی مازی سراغش نرفتم اصلا نمیدونم چی به چیه:دی
یعنی میخوام از اینترنت دانلود کنم .چی بنویسم؟
قربونه دستت

CRIS Joon CR7
12-02-2012, 23:44
فورزا 4 چطوری نوشته میشه؟:دی تعجب نکن خیلی وقته اصلا بازی مازی سراغش نرفتم اصلا نمیدونم چی به چیه:دی
یعنی میخوام از اینترنت دانلود کنم .چی بنویسم؟
قربونه دستت
Forza Motor Sport 4
فقط یه چی بگم این انحصاری Xbox 360
ولی dirt 3 و split second نه
این دوتا واسه pc هم داره :11:

koroz
13-02-2012, 12:37
با سلام خدمت دوستان...
من یه چن روز دیکه میرم خدمت میخام این چن روزو چنتا بازی خوب بکنم.
اول خودم چنتا بازی رو گشتم دیدم نمی دونم جه جوریه. لطفا چنتا بازی به من معرفی کنیدالبته برای pc...
بازی هایی که دوستم میاد gears of war(که میشه هزار بار بازیش کرد)crysis2(فقط فقط برای یکبار خوبه)
از بازی مثل the run که میخواد قلبتو از شدت تبش وهیجان بتر کونه خیلی خوشم میاد و واقعا عالین.
از بازی مثل RESIDENT EVIL 5 با اون کنترل مسخرش (که فک گیم گیم پلی باشه)خیلی بدم میاد..
این بازی چطوریه j.a.s.f ویا بازیه skyrim ...

alex_pk
14-02-2012, 12:04
سلام دوستان
لطفا یه چنتا بازی اکشن خوب معرفی کنید
شوتر هم باشه خوبه
فقط رل پلیینگ نباشه اصلا.

گیم پلی خوب و گرافیک مناسبی داشته باشه.

مرسی.

CRIS Joon CR7
14-02-2012, 12:36
سلام دوستان
لطفا یه چنتا بازی اکشن خوب معرفی کنید
شوتر هم باشه خوبه
فقط رل پلیینگ نباشه اصلا.

گیم پلی خوب و گرافیک مناسبی داشته باشه.

مرسی.
خودت به نتایج نگاه کن انتخاب کن:11:
Best of 2011: Game of The Year ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
Best of 2011: Genre Awards - Best Shooter Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
Best of 2011: Genre Awards - Best Action/Adventure Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

در اصل داخل دومی رو ببین ولی بقیه شم ببین:11:

kourosh4
14-02-2012, 14:34
سلام دوستان
چند تا بازی تو مایه های bulletstrom اگه هست بهم معرفی کنید.
تا حالا 4 بار تمومش کردن و جزو بهترین گیمهایی بوده که تا حالا بازی کردم اما دیگه تکراری شده ...!
ممنون میشم .

alex_pk
14-02-2012, 16:18
خودت به نتایج نگاه کن انتخاب کن:11:
Best of 2011: Game of The Year ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
Best of 2011: Genre Awards - Best Shooter Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
Best of 2011: Genre Awards - Best Action/Adventure Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

در اصل داخل دومی رو ببین ولی بقیه شم ببین:11:
سلام
مرسی
ولی همه اونایی که برای پی سی اومده رو بازی کردم.(البته بجز Saint Row که یه مشکلی داره رو سیستمم باید حلش کنم)
به غیر از اونا اگر بازی ای هست معرفی کنید.

مرسی.

CRIS Joon CR7
14-02-2012, 16:45
سلام
مرسی
ولی همه اونایی که برای پی سی اومده رو بازی کردم.(البته بجز Saint Row که یه مشکلی داره رو سیستمم باید حلش کنم)
به غیر از اونا اگر بازی ای هست معرفی کنید.

مرسی.
درود.............
منظورتون چیه؟ شما کنسول دارین؟

alex_pk
14-02-2012, 16:47
نه PC دارم
منظورم اینه که اون لینک هایی که دادین ، هر بازی که برای پی سی معرفی شده بود توش رو بازی کردم.
بجز بازی هایی که تو اون تاپیک ها لیست شده لطفا بازی معرفی کنید.

مرسی.

tana_2007
16-02-2012, 16:31
سلام
اگر لطف كنيد و بازيهايي رو كه در سبك age of empires 3هستند معرفي كنيد ممنون مي شوم
:10:

goldenmember
16-02-2012, 18:31
سلام یه بازی مثل dmc4 معرفی کنین.مثل اون پرافیکش خوب باشه و با شمشیر بزنی همه رو ات و پار کنی.

یه سوال دیگه fifa 12 بهتره یا pes 2012

CAnZO
17-02-2012, 06:07
سلام
اگر لطف كنيد و بازيهايي رو كه در سبك age of empires 3هستند معرفي كنيد ممنون مي شوم
:10:
westward
حدود 50 مگ بیشتر نیست و شامل جمع آوری ریسورس و ساخت و ساز و جنگ هست.

اینو روی هفت امتحان نکردم

vahidgame
17-02-2012, 12:37
سلام دوستان
چند تا بازی تو مایه های bulletstrom اگه هست بهم معرفی کنید.
تا حالا 4 بار تمومش کردن و جزو بهترین گیمهایی بوده که تا حالا بازی کردم اما دیگه تکراری شده ...!
ممنون میشم .

Hard Reset بازی نسبتا خوبیه

نه PC دارم
منظورم اینه که اون لینک هایی که دادین ، هر بازی که برای پی سی معرفی شده بود توش رو بازی کردم.
بجز بازی هایی که تو اون تاپیک ها لیست شده لطفا بازی معرفی کنید.

مرسی.
با توجه به توضیحاتی که دادین بازی اون چنان خاصی نمیشه معرفی کرد
ولی این بازی ها رو اگه بازی نکردین توصیه میشن:

The Darkness II
Dead Island
Rage

سلام یه بازی مثل dmc4 معرفی کنین.مثل اون پرافیکش خوب باشه و با شمشیر بزنی همه رو ات و پار کنی.
Darksiders توصیه میشه که حتی در سطحی بالاتر از اون بازیه...

Mahdiimm
17-02-2012, 14:40
ببخشید دیر جواب دادم به اینترنت دسترسی نداشتم.نسخه warior whitin بود.نسخه های دیگش؟ منظورتونو نفهمیدم.باتشکر

CRIS Joon CR7
17-02-2012, 23:56
بازی Vanquish ارزش بازی کردن داره؟
خسته کننده نمیشه؟
چند ساعت گیم پلی داره؟
کلا نمراتش هم میخوام
+
تاپیک-ش:11:

pclord
18-02-2012, 12:41
سلام دوستان

نسخه ای از Warcraft هست که سوم شخص باشه و استراتژیک نباشه؟ هر چند تا نسخه سوم شخص بود لطفا نام انگلیسیشو معرفی کنید.

یه سوال دیگه هم داشتم آیا Warcraft با World of warcraft فرقی داره؟

ممنون.

tana_2007
18-02-2012, 19:35
westward
حدود 50 مگ بیشتر نیست و شامل جمع آوری ریسورس و ساخت و ساز و جنگ هست.

اینو روی هفت امتحان نکردم
اين بازي رو ديدم دوست من ولي منظور من بازي دقيقا در سبك age of empires يا حداقل با گرافيكي نزديك به اون
دوستان بازي ديگري رو نميدونيد كه اول در اون منابع جمع ميكنند بعد نيرو ميسازن و بعد... دقيقا در سبك age of empires

lovely_killer
18-02-2012, 20:42
سلام دوستان

نسخه ای از Warcraft هست که سوم شخص باشه و استراتژیک نباشه؟ هر چند تا نسخه سوم شخص بود لطفا نام انگلیسیشو معرفی کنید.

یه سوال دیگه هم داشتم آیا Warcraft با World of warcraft فرقی داره؟

ممنون.

سلام

فرق warcraft با world of warcraft یا مخففش wow از زمین تا آسمونه :31:. wow یه rpg یا همون نقش آفرینی محسوب میشه که فوق العاده بازی گسترده ای هست و به صورت آنلاین و همینطور آفلاین انجام میشه.(البته لذتش به آنلاین بازی کردن با پلیر های دیگه هست:46: ولی بسیار اعتیاد آور و خانمان سوز:31:).
پر طرفدار ترین بازی آنلاین هم همین wow هست و در یه متن یا جمله نمیگنجه که من بخوام براتون توضیح بدم. یه تاپیک معرفی میکنم شاید تا حدی با آشناییتون با این بازی کمک کنه.

اگه اطلاعات بیشتری خواستین یه سرچ بکنید مطالب مختلف و بسیار زیادی میتونید پیدا کنید.

موفق باشید:11:

اين بازي رو ديدم دوست من ولي منظور من بازي دقيقا در سبك age of empires يا حداقل با گرافيكي نزديك به اون
دوستان بازي ديگري رو نميدونيد كه اول در اون منابع جمع ميكنند بعد نيرو ميسازن و بعد... دقيقا در سبك age of empires

سلام

من به شما rise of nations رو پیشنهاد میدم.بازی گرافیک و جزئیات خوبی داره. و بازیهای که منابع جمع کنید و نیرو بسازید اصلا کم نیستن. بازی rise of nations هم شما از زمان های قدیم شروع به بازی میکنید و به تدریج پیشرفت میکنید و مسلما منابع شما و ابزار و نیروهاتون هم پیشرفت میکنه. مثلا به جای چوب و سنگ و... از نفت استفاده میکنید و تانک و سلاح های مختلف میسازین. و تا اونجایی که خاطرم هست میشه بازی رو تنظیم کرد که فقط از یه زمان تا یه زمان دیگه پیشرفت داشته باشه و به طور مثال به تانک و تجهیزات اتمی نرسه.این بازی امتیازات خیلی خوبی هم گرفته.به طور مثال توی gamespotکه 9.3 و 8.9 گرفته که فوق العاده است. نسخه های مختلف این بازی هم ارائه شده. یکیش rise of legends هست که اگه سبک موجودات تخیلی و یه جورایی فضایی دوست دارین اونم یه نگاهی بندازین.

بازی age of mythology هم یه نگاهی بکنید اگه سبکش و موجوداتش رو دوست دارین بازی خیلی خوبیه.من خودم از rise of nations و age of mythology خیلی لذت بردم و این 2 تا رو بیشتر از rise of legends بهتون پیشنهاد میدم.

pclord
19-02-2012, 00:52
سلام

فرق warcraft با world of warcraft یا مخففش wow از زمین تا آسمونه :31:. wow یه rpg یا همون نقش آفرینی محسوب میشه که فوق العاده بازی گسترده ای هست و به صورت آنلاین و همینطور آفلاین انجام میشه.(البته لذتش به آنلاین بازی کردن با پلیر های دیگه هست:46: ولی بسیار اعتیاد آور و خانمان سوز:31:).
پر طرفدار ترین بازی آنلاین هم همین wow هست و در یه متن یا جمله نمیگنجه که من بخوام براتون توضیح بدم. یه تاپیک معرفی میکنم شاید تا حدی با آشناییتون با این بازی کمک کنه.

اگه اطلاعات بیشتری خواستین یه سرچ بکنید مطالب مختلف و بسیار زیادی میتونید پیدا کنید.

موفق باشید:11:

سلام

من به شما rise of nations رو پیشنهاد میدم.بازی گرافیک و جزئیات خوبی داره. و بازیهای که منابع جمع کنید و نیرو بسازید اصلا کم نیستن. بازی rise of nations هم شما از زمان های قدیم شروع به بازی میکنید و به تدریج پیشرفت میکنید و مسلما منابع شما و ابزار و نیروهاتون هم پیشرفت میکنه. مثلا به جای چوب و سنگ و... از نفت استفاده میکنید و تانک و سلاح های مختلف میسازین. و تا اونجایی که خاطرم هست میشه بازی رو تنظیم کرد که فقط از یه زمان تا یه زمان دیگه پیشرفت داشته باشه و به طور مثال به تانک و تجهیزات اتمی نرسه.این بازی امتیازات خیلی خوبی هم گرفته.به طور مثال توی gamespotکه 9.3 و 8.9 گرفته که فوق العاده است. نسخه های مختلف این بازی هم ارائه شده. یکیش rise of legends هست که اگه سبک موجودات تخیلی و یه جورایی فضایی دوست دارین اونم یه نگاهی بندازین.

بازی age of mythology هم یه نگاهی بکنید اگه سبکش و موجوداتش رو دوست دارین بازی خیلی خوبیه.من خودم از rise of nations و age of mythology خیلی لذت بردم و این 2 تا رو بیشتر از rise of legends بهتون پیشنهاد میدم.

ممنون دوست عزیز

پس لطفا اسم انگلیسی تمام نسخه های world of warcraft رو اگه زحمتی نیست بهم بدین که تو اینترنت برای دانلود پیداشون کنم.

این بازی رو میشه به صورت تک نفره و به ص.رت داستانی مصل اسکایریم بازی کرد؟

شرکتی world of warcraft رو فارسی هم کرده؟

ممنون.

lovely_killer
19-02-2012, 03:39
ممنون دوست عزیز

پس لطفا اسم انگلیسی تمام نسخه های world of warcraft رو اگه زحمتی نیست بهم بدین که تو اینترنت برای دانلود پیداشون کنم.

این بازی رو میشه به صورت تک نفره و به ص.رت داستانی مصل اسکایریم بازی کرد؟

شرکتی world of warcraft رو فارسی هم کرده؟

ممنون.

خواهش میکنم.:11:

اگه میخواید تک نفره و به صورت آفلاین بازی کنید پیشنهاد میکنم بازیهای دیگه ای رو امتحان کنید. چون جذابیت این بازی به صورت تک نفره خیلی پایین تر از بازی هایی مثل skyrim هست و اصلا قابل مقایسه نیستن. چون این بازی برای آنلاین بازی کردن ساخته شده و روند بازی به صورت جمعی هستش. ولی سرور آفلاین اون رو هم راه اندازی کردن که هم میتونه برای آشنایی با محیط بازی باشه و هم برای کسانی که امکانات آنلاین بازی کردنش رو ندارن و...

توی سرور آفلاین شما فقط از 1- 80 lvl up میکنید و ماموریت های مختلف انجام میدین. ولی در اصل بازی جایی شروع میشه که شما lvl 80 شده باشین و بعد میتونین با پلیر های دیگه رقابت کنید و به صورت گروهی boss ها مختلف رو شکست بدین و item های با ارزشی بگیرین و قوی تر بشین و ... . که در سرور آفلاین فقط تا همون lvl 80 شما میتونید بازی کنید.

نسخه هایی که الان قابلیت و ارزش بازی دارن1-wrath of the lich king یا به صورت مخفف wotlk و 2- cataclysm هستش. جدید ترین ورژن هم خود blizzard ارائه میده که فقط با خرید گیم کارت میشه تو سرورش بازی کرد.ولی ورژن های قبلی رو خیلی سرور ها هست که میتونین free بازی کنید.

تا اونجایی که من میدونم فقط wotlk واسش سرور آفلاین هست.
والا فارسی که بعید میدونم.

اگه بازی نقش آفرینی دوست دارین پیشنهاد من Kingdoms of Amalur :Reckoning هستش که سبکش کاملا مثل skyrim ولی روند بازی خیلی بهتره و زیباتره. تازه هم اومده و واقعا ارزش بازی کردن و وقت گذاشتن رو داره.

Layken
19-02-2012, 13:12
بازی Vanquish ارزش بازی کردن داره؟
خسته کننده نمیشه؟
چند ساعت گیم پلی داره؟
کلا نمراتش هم میخوام
+
تاپیک-ش:11:
100 درصد توصیه میشه کنسول داشته باشی اینو بازی نکردی اون دنیا باید جواب پس بدی...
کار خود استاد میکامی هستش...

اینم تاپیکش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alex_pk
19-02-2012, 13:33
Hard Reset

با توجه به توضیحاتی که دادین بازی اون چنان خاصی نمیشه معرفی کرد
ولی این بازی ها رو اگه بازی نکردین توصیه میشن:

The Darkness II
Dead Island
Rage

مرسی
Dead Island و rage رو امروز نصب می کنم.
به نظرتون کدوم یکی از اینایی که پایین می نویسم خوبه: (سبک هاشون رو نمیدونم ولی دنبال اکشن هستم و رل پلیینگ نباشه)
Rayman Origins
F.E.A.R 3
S.T.A.L.K.E.R Call of Pripyat
Dawn of War 2
Crysis Wars
The Witcher 2 Assassins Of Kings
Just Cause 2
Battlestations Pacific
Star Wars The Forced Unleashed Sith Edition
Mass Effect 2
Homefront-SKIDROW
Hunted The Demons Forge

Mahdiimm
19-02-2012, 15:00
جواب منو کسی نمیده؟اینترنتم داره تموم میشه

vahidgame
19-02-2012, 15:11
مرسی
Dead Island و rage رو امروز نصب می کنم.
به نظرتون کدوم یکی از اینایی که پایین می نویسم خوبه: (سبک هاشون رو نمیدونم ولی دنبال اکشن هستم و رل پلیینگ نباشه)
Rayman Origins
F.E.A.R 3
S.T.A.L.K.E.R Call of Pripyat
Dawn of War 2
Crysis Wars
The Witcher 2 Assassins Of Kings
Just Cause 2
Battlestations Pacific
Star Wars The Forced Unleashed Sith Edition
Mass Effect 2
Homefront-SKIDROW
Hunted The Demons Forge

با توجه به سبکی که می خواید اینا رو توصیه می کنم:

Just Cause 2
S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

اگه به سبک نقش آفرینی هم علاقه داشتین دو تا از بهترین بازی های تاریخ پی سی توی این لیست وجود داشتن : دی

جواب منو کسی نمیده؟اینترنتم داره تموم میشه
برای درخواست دانلود بازی باید به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مراجعه کنید...

alex_pk
19-02-2012, 18:54
ممنون

اگه به سبک نقش آفرینی هم علاقه داشتین دو تا از بهترین بازی های تاریخ پی سی توی این لیست وجود داشتن : دی
والا چند سری اومدم رل پلینگ بازی کنم ولی هر کار کردم نتونستم ارتباط برقرار کنم همین اسکایریم رو تا یه جاهاییش رفتم بعد پاک کردم همینطوری dragon age origin رو ،
در حالی که جزو بازی های با امتیاز بالا هستن ولی من اصلا با این سبک کنار نمیام.یا حتی mass effect اولی یا Witcher که گفتم شاید تو شماره های بعدیشون سبکشون عوض بشه که انگار اینطوری نشده.

در هر صورت ممنون. تا یه هفته ای فعلا سرمون گرمه.

SAJJADKAM2
20-02-2012, 16:00
سلام من یه بازی مثل بازی spore هاگ میخواهم
و اگه نسخه جدیدی از این بازی اومده لطفا بگید :31:[

---------- Post added at 04:00 PM ---------- Previous post was at 03:56 PM ----------

بازی سبک نقش آفرینی جنگی در قرون وسطا میخواهم
چیزی تو که خودت بتونی شمشیر و کمان و ... بخری و بری بجنگی
و پول در بیاری اگه برای آندروید هم سراغ دارید بگید

goldenmember
20-02-2012, 21:36
سلام میشه بگین اسم این بازی چیه که تو صفحه تو صفحه اول این مجله هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

goldenmember
20-02-2012, 21:41
یه سوال دیگه ALAN WAKE ارزش خریدنو داره؟؟؟؟؟؟؟

vahidgame
20-02-2012, 22:57
سلام میشه بگین اسم این بازی چیه که تو صفحه تو صفحه اول این مجله هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Bioshock Infinite هستش که جزو بازی های مهم امساله که تاریخ انتشارش هم هنوز معلوم نیست

یه سوال دیگه ALAN WAKE ارزش خریدنو داره؟؟؟؟؟؟؟
صد در صد ارزش بازی کردن داره

Big-Boss
20-02-2012, 23:17
سلام من یه بازی مثل بازی spore هاگ میخواهم
و اگه نسخه جدیدی از این بازی اومده لطفا بگید :31:[

---------- Post added at 04:00 PM ---------- Previous post was at 03:56 PM ----------

بازی سبک نقش آفرینی جنگی در قرون وسطا میخواهم
و پول در بیاری اگه برای آندروید هم سراغ دارید بگید

برای بازی Spore دو پک الحاقی اومده:
Spore Galactic Adventures
و
Spore Creepy & Cute

بازی DARKSPORE هم ورژن جدید Spore هست.

saeedblack
21-02-2012, 11:23
ببخشید بازیهایی به سبک warroirs orochi یا dynasty warrios و یا کلا بازیهای سبک JRPG و به اصطلاح بازی ژاپنی برای pc میخوام میشه منو راهنمایی کنید؟ممنون.

SAJJADKAM2
21-02-2012, 12:39
برای بازی Spore دو پک الحاقی اومده:
Spore Galactic Adventures
و
Spore Creepy & Cute

بازی DARKSPORE هم ورژن جدید Spore هست.

میشه بیشتر در باره ی بازی Spore Creepy & Cute توصیح بدبد یعنی مثل spore هاگ هست یا فرق داره ؟

---------- Post added at 12:33 PM ---------- Previous post was at 12:32 PM ----------
-------- Post added at 12:37 PM ---------- Previous post was at 12:33 PM ----------

سلام . بازی سبک نقش آفرینی جنگی در قرون وسطا میخواهم
و پول در بیاری برای آندروید هم باشه
اگه نبود یه بازی توی این مایه ها

---------- Post added at 12:39 PM ---------- Previous post was at 12:37 PM ----------

Bioshock Infinite هستش که جزو بازی های مهم امساله که تاریخ انتشارش هم هنوز معلوم نیست

صد در صد ارزش بازی کردن داره
سلام . بازی سبک نقش آفرینی جنگی در قرون وسطا میخواهم
و پول در بیاری برای آندروید هم باشه
اگه نبود یه بازی توی این مایه ها

Big-Boss
21-02-2012, 14:08
ببخشید بازیهایی به سبک warroirs orochi یا dynasty warrios و یا کلا بازیهای سبک JRPG و به اصطلاح بازی ژاپنی برای pc میخوام میشه منو راهنمایی کنید؟ممنون.

بازیهایی که معرفی کردید اکشن و -- اند اسلش هستند JRPG برای pc میتونید The Last Remnant رو بازی کنید ساخت اسکوارانیکس هستش.

میشه بیشتر در باره ی بازی Spore Creepy & Cute توصیح بدبد یعنی مثل spore هاگ هست یا فرق داره ؟

GALACTIC ADVENTURES و CREEPY & CUTE بسته های الحاقی Spore هستند اولی بیشتر تمرکزش رو فضا و کهکشان ها است دومی رو بازی نکردم ولی باید ایتم ها و چیزهایی جدید اضافه کنه طبق روالش دیگه.
DARKSPORE هم ورژن جدید بازی Spore هست با نسخه اصلی یکم متفاوته.

nasrGod
21-02-2012, 15:47
سلام دوستان خبري از سري جديد بازياي age ampire و company of herose نيست ؟

mtchabok
21-02-2012, 19:43
سلام دوستان
من دنبال یه بازی واسه شبکه خونگیم هستم . ماشینی و یا جنگی به صورت تیمی باشه .
و بنظرتون بهترین بازیهای تقریبا مثل STALKER چی هست ؟

saeedblack
21-02-2012, 20:00
[QUOTE=Big-Boss;6857547]بازیهایی که معرفی کردید اکشن و -- اند اسلش هستند JRPG برای pc میتونید The Last Remnant رو بازی کنید ساخت اسکوارانیکس هستش.

ذوست عزیز The Last Remnant رو دو سال پیش تموم کردم عنوان دیگه ای سراغ ندارید؟ در ضمن من تو همون سبک هم منظورم بود که چه بازیهایی سراغ دارید؟ممنون.

Big-Boss
22-02-2012, 13:23
ذوست عزیز The Last Remnant رو دو سال پیش تموم کردم عنوان دیگه ای سراغ ندارید؟ در ضمن من تو همون سبک هم منظورم بود که چه بازیهایی سراغ دارید؟ممنون.

فکر کنم همون آخرین عنوان معروف هست واسه pc اگه کنسول داشتید سبک jrpg بازی های با کیفیت خیلی براش ساخته میشه،چه کنسول دستی چه کنسول خانگی.
اون سبک دیگه هم همون دوتا بازی که معرفی کردید از همین سری خیلی زیاد بازی اومده ولی پلتفرم هاش رو نمیدونم.

پ.ن:
یک کاری میتونی بکنی شما امولاتور PS2 یا گیم کیوب یا Wii نصب کنید بعد میتونید از بازی های این کنسول ها استفاده کنید.

goldenmember
22-02-2012, 15:14

این بازیا اکثرا واسه ps3_xbox 360 واسه pc خیلی کم میاد.
میتونین واسه بدست آوردن اطلاعاتی از سازنده این بازی که گفتین و بازیای جدیدترش برید به:
koeiwarriors.co.uk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2F)

SAJJADKAM2
22-02-2012, 16:03
هر کسی
Spore Creepy & Cute رو بازی کرده لطفا دربارش توضیح بده که تفاوت هاش با spore هاگ چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

CAnZO
23-02-2012, 11:45
دنبال اسم یک بازی casual استراتژیک فضایی میگردم که 3-4 سال پیش از Windows marketplace قابل دانلود بود.
کل بازی شامل یک صفحه نقشه فضا بود. با یکسری مدار با فاصله های معین برای سیاره ها و مختصات کامل.
از یک کره مبدا شروع میکردید به فرستادن نیرو به کرات دیگه.
اول برای شناسایی و بعد برای حمله.

Mahdiimm
23-02-2012, 13:43
سلام.ببخشید یه سوال داشتم.یه تاپیک میشه بهم بگید که دمو بازی هایی که دموشون حذف شده رو بذاره.من پوشه Videos و Sounds بازی شاهزاده ایرانی 2 warrior whitti رو میخواستم خیلی ضروری

goldenmember
23-02-2012, 14:47
سلام ببخشید.دو تا سوال دارم
بتمن شهر آرخام ارزش بازی داره؟
resident evil revelations اومده؟تو یه سایتی نوشته بود 27 ژانویه 2012
یه جایی هم نوشته بود 7 فوریه

mehdiOZ
23-02-2012, 17:15
حتما داره الکی که بهترین بازی سال نشده
20 نوامبر 2012 تاریخ انتشار evil برای XBox360 و PS3 هست ولی واسه PC کمی دیرتر میاد

CAnZO
24-02-2012, 00:53
آقایون خانوما! لطفا چندتا بازی کوچیک معرفی کنید. مضایقه نفرمایید!
مدل رفلکسیو با قابلیت تکرار زیاد.
ترافیکمان در حال اتمام است !

havas_1980
25-02-2012, 01:32
دنبال اسم یک بازی casual استراتژیک فضایی میگردم که 3-4 سال پیش از Windows marketplace قابل دانلود بود.
کل بازی شامل یک صفحه نقشه فضا بود. با یکسری مدار با فاصله های معین برای سیاره ها و مختصات کامل.
از یک کره مبدا شروع میکردید به فرستادن نیرو به کرات دیگه.
اول برای شناسایی و بعد برای حمله.فکر میکنم منظورتون Sins of a Solar Empire باشه.

سلام.ببخشید یه سوال داشتم.یه تاپیک میشه بهم بگید که دمو بازی هایی که دموشون حذف شده رو بذاره.من پوشه Videos و Sounds بازی شاهزاده ایرانی 2 warrior whitti رو میخواستم خیلی ضروریتو تاپیک خود بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) صحبتتون رو مطرح کنین.

Mahdiimm
25-02-2012, 07:12
خب منم تقریبا دنبال همچین تاپیکی هستم.ولی نبود اگه شما دیدید لطفا بگید.بازهم ممنون

havas_1980
25-02-2012, 12:48
خب منم تقریبا دنبال همچین تاپیکی هستم.ولی نبود اگه شما دیدید لطفا بگید.بازهم ممنوننمیدونم چرا لینکی که دادم آخرش به اسم بازی تغییر کرده بود!!! :blink:
اصلاح شد.

majidli
29-02-2012, 23:24
یه بازی تو مایه های کال آف پیشنهاد میدین؟thanx

amir h1999
01-03-2012, 05:21
بتلفیلد(همشون)خوبن

Xeoc
06-03-2012, 12:48
بی زحمت یه سری بازی تنیس برای pc معرفی کنید:40:

saeedsh7j
06-03-2012, 15:49
بی زحمت یه سری بازی تنیس برای pc معرفی کنید:40:
top spin و Virtua Tennis که به نظر من اولیه بهتره

saeedsh7j
06-03-2012, 15:58
اگه میشه چندتا بازی کم حجم معرفی کنید که مثل angry bird معروف و خوب باشه

مصطفی
06-03-2012, 16:26

سری بازی های chicken invaders معروف و خوب و کم حجم هستند
یکی از بهترین و کم حجم ترین بازیها cave story هستش

smallfrank
06-03-2012, 20:13
سلام

میشه یه بازی بیلیارد که جدید باشه با گرافیک خوب معرفی کنید
مثل این فقط میزو نشون بده.

ممنون

lovely_killer
06-03-2012, 20:26

سلام

من اول plants vs zombies رو بهتون پیشنهاد میدم. خیلی بازی عالی هست.اگه خوشتون اومد mini robats هم امتحان کنید.

smallfrank
06-03-2012, 21:12
سلام

میشه یه بازی بیلیارد که جدید باشه با گرافیک خوب معرفی کنید
مثل این فقط میزو نشون بده.

ممنون

نقل قول کردم که ببینیدش

ashk1377
07-03-2012, 14:03
نقل قولم نمی کردی می دیدیمش حالا واسه چه platform ی میخوای؟
کامپیوتر؟

smallfrank
07-03-2012, 16:22
PC............

goldenmember
08-03-2012, 12:48
mass effect 3 نسخه اصلی بالاخره اومد؟من تو چند تا سایت دیدم اما مطمئن نیستم دمو نیست
street fighter x tekken هنوز نیومده؟نسخه pc رو پیدا نکردم.
بی زحمت اسم بازیایی که تاخیر پیدا کردن و قرار بود عید امسال بیانو بهم بگین.
بعدشم بهم نگفتین resident evil revelations اومده یا نه؟

CRIS Joon CR7
08-03-2012, 14:25
mass effect 3 نسخه اصلی بالاخره اومد؟من تو چند تا سایت دیدم اما مطمئن نیستم دمو نیست
street fighter x tekken هنوز نیومده؟نسخه pc رو پیدا نکردم.
بی زحمت اسم بازیایی که تاخیر پیدا کردن و قرار بود عید امسال بیانو بهم بگین.
بعدشم بهم نگفتین resident evil revelations اومده یا نه؟
1-نه این بازی هنوز اومده :31: اومده:21:
2- این هم اومده لینک هاش پریروز لیک شد:8:
3-این بازی واسه 3ds هست و فکر کنم هنوز نیومده:11:

amir2011
08-03-2012, 20:57
کسی میدونه بازی fifa street4 کی انتشار میشه ؟؟؟؟؟

CRIS Joon CR7
08-03-2012, 22:28
کسی میدونه بازی fifa street4 کی انتشار میشه ؟؟؟؟؟

نمیدونم اینی که قراره تا پایان سال 90 بیاد 4 هست یا نه ولی یکی قرار تا آخر اسفند بیاد
من دموشو بازی کردم امیدوار کنند ه بود:21:

amir2011
09-03-2012, 14:28
نمیدونم اینی که قراره تا پایان سال 90 بیاد 4 هست یا نه ولی یکی قرار تا آخر اسفند بیاد
من دموشو بازی کردم امیدوار کنند ه بود:21:

مرسی
اینکه میخواد بیاد همون 4 منم تریلر هاشو دیدم خیلی جالب بود

ashk1377
09-03-2012, 16:41
PC............

backspin billiards عالیه حجمشم کمه میتونی dl کنی

H&H
10-03-2012, 08:47
اسم بازی فکر کنم این بود super meat boy
خیلی خفنه

goldenmember
10-03-2012, 22:00
1-نه این بازی هنوز اومده :31: اومده:21:
2- این هم اومده لینک هاش پریروز لیک شد:8:
3-این بازی واسه 3ds هست و فکر کنم هنوز نیومده:11:

street fighter x tekken که واسه pc نیومده که؟
الکی از خودت حرف در آوردی:4:

CRIS Joon CR7
10-03-2012, 22:39
street fighter x tekken که واسه pc نیومده که؟
الکی از خودت حرف در آوردی:4:
نه این بازی گویا نسخه PC نداره
شما پرسیدی اومده من هم گفتم آره و خودم الان دارم بازیش میکنم
اگه اشتباه متوجه شدید ببخشید:11:

hosseincode2008
10-03-2012, 22:43
نه این بازی گویا نسخه PC نداره
شما پرسیدی اومده من هم گفتم آره و خودم الان دارم بازیش میکنم
اگه اشتباه متوجه شدید ببخشید:11:

نسخه پي سي هم داره ولي با تاخير و در تاريخ May 11, 2012 منتشر ميشه.

majidli
11-03-2012, 00:36
بچه ها یه بازی تو مایه های بتفیلد و کال اف بگین؟
چند روزه بازی بم نررسیده بدن درد گرفتم!!!!!!

ashk1377
11-03-2012, 11:39
بچه ها یه بازی تو مایه های بتفیلد و کال اف بگین؟
چند روزه بازی بم نررسیده بدن درد گرفتم!!!!!!

اگه منظورت بازی جنگی هستش میتونی syndicate رو بگیری که البته تخیلی هستش ولی اگه یه خورده قدیمی تر بخوای Medal of honor هم هست.

majidadib
11-03-2012, 13:19
سلام یه بازی فکری رمز آلود میخوام
یه بازی توی گوشی انجام دادم Manner of grisly باید معما کشف کنی و بری جلو
ممنون میشم راهنمایی کنید

saadat68
12-03-2012, 05:16
سلام بچه ها چند سال پیش یه بازی میکردم به نام sim city 2000 ورژن جدیدش هست ؟ بدجوری هوس بازی شهرسازی کردم :31:
کلا بازی شهر شهر سازی چی پیشنهاد می کنید ؟

Zaghan_13
12-03-2012, 14:17
سلام بچه ها چند سال پیش یه بازی میکردم به نام sim city 2000 ورژن جدیدش هست ؟ بدجوری هوس بازی شهرسازی کردم :31:

اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو یه نگاه بنداز.

میتونم به

simcity 3000
simcity 4
SimCity 4: Rush Hour
SimCity Societies

اشاره کنم.

ashk1377
12-03-2012, 14:38

Cities XL هم خیلی عالیه یه تست بزن.

saadat68
12-03-2012, 18:08
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو یه نگاه بنداز.

میتونم به

simcity 3000
simcity 4
SimCity 4: Rush Hour
SimCity Societies

اشاره کنم.
ممنون

این سیم سیتی ورژن آخرش کدومه مال اینا مال کدوم سال هستند
کدومش از همه قشنگتر هست

Zaghan_13
13-03-2012, 13:19
ممنون

این سیم سیتی ورژن آخرش کدومه مال اینا مال کدوم سال هستند
کدومش از همه قشنگتر هست

simcity 3000 - 1998
simcity 4 - 2003
SimCity 4: Rush Hour - 2003
SimCity Societies - 2007

البته من اینهارو فقط برای نمونه گفتم.
توی لینکی که نگاه کنین تمامی نسخه های بازی نام برده شده و امتیاز سایت و کاربران سایت هم مشخص شده تا بتونید استفاده کنید.

elyar_atx
15-03-2012, 19:48
درود
از بازی های جدید تو مایه های

king bounty
و
heroes of might & magic

می خواستم بهم معرفی کنین

goldenmember
18-03-2012, 17:56
هیتمن جونم کی میاد؟؟؟؟؟؟

Zaghan_13
19-03-2012, 03:19
هیتمن جونم کی میاد؟؟؟؟؟؟

هنوز مشخص نشده گویا.طبق تاپیکهای زیر:

تاريخ عرضه بازي هاي آينده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

Hitman: Absolution ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

M A S T 3 R
20-03-2012, 15:39
سلام دوستان
يه بازي رو ميخوام بهم معرفي كنين كه واقعا ترسناك باشه

mjorh
20-03-2012, 16:33
سلام دوستان
يه بازي رو ميخوام بهم معرفي كنين كه واقعا ترسناك باشه

DEAD SPACE 1 AND 2
ALAN WAKE
اولی وحشتناک ترسناک ....اگه با هدست بری (که نمیتونی:31:) سکته میکنی
دومیم ترسناکه اما نه زیاد !

*Forgotten*
20-03-2012, 20:37
سلام

بخشید اینو اینجا مطرح میکنم

میخاستم بدونم کسی لینک دانلود بازی کامپیوتر Lucius رو نداره؟؟؟ تورنت نباشه

Zaghan_13
20-03-2012, 22:13
سلام

بخشید اینو اینجا مطرح میکنم

میخاستم بدونم کسی لینک دانلود بازی کامپیوتر Lucius رو نداره؟؟؟ تورنت نباشه

دوست عزیز دانلود بازی خودش فروم داره:

دانلود بازی های کامپیوتری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شما میتونی اینجا درخواست بدی رسیدگی بشه:

درخواست لینک دانلود بازیهای کامپیوتر | قوانین در صفحه اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

p_sh35
21-03-2012, 12:22
سلام دوستان سال نو مبارک
نمی دونم این سوال رو باید اینجا مطرح کنم یا نه!
من چند سال پیش حدودا سال 83 یه بازی استراتژیک میکردم که از یه انسان اولیه تو عصر حجر شروع می شد تا میرسید به تولید کلاهک های هسته ای و فضا پیما. اسم این بازی رو یادم نیست، کسی میتونه بگه اسمش چی بوده؟ لطفا راهنمایی کنید
ممنونمممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممم

havas_1980
21-03-2012, 13:14
سلام دوستان سال نو مبارک
نمی دونم این سوال رو باید اینجا مطرح کنم یا نه!
من چند سال پیش حدودا سال 83 یه بازی استراتژیک میکردم که از یه انسان اولیه تو عصر حجر شروع می شد تا میرسید به تولید کلاهک های هسته ای و فضا پیما. اسم این بازی رو یادم نیست، کسی میتونه بگه اسمش چی بوده؟ لطفا راهنمایی کنید
ممنونمممممممممممممممممممم مممممممممممممممممممممممجا ی درست عنوان کردین...

Empire Earth - 2001 یـا
Empire Earth II - 2005

shitan
21-03-2012, 22:24
می خواستم یه بازی به من معرفی کنید که تو اون نقش یه قاتل زنچیرهای را داشته باشید . اصلا یه همچین بازی هست؟

CRIS Joon CR7
21-03-2012, 22:37
می خواستم یه بازی به من معرفی کنید که تو اون نقش یه قاتل زنچیرهای را داشته باشید . اصلا یه همچین بازی هست؟
HITMAN SERIES:8:
نسخه جدیدش هم تو راهه

Amir rza
22-03-2012, 08:21
جای درست عنوان کردین...

Empire Earth - 2001 یـا
Empire Earth II - 2005

البته فک کنم نسخه ی سومم اومده چون الان دی وی دیش چلو چشم هست.:31:مال سال 2007 هس.

shitan
22-03-2012, 09:12
HITMAN SERIES:8:
نسخه جدیدش هم تو راهه

غیر از این دیگه چی هست ؟

mehrankhanhoy
22-03-2012, 12:08
سلام بچه ها بازی یه بتلفیلد هیروز رو دارید ؟؟ میشه لینک دانلود بزارید ؟ :19: هر جا گشتم گیدا نکردم
:13:
اگه بزارید ممنون :46:

ALI&SOAP
22-03-2012, 17:33
تو سایت بتلفید می تونی پیداش کنی :46:

mghaffari49
23-03-2012, 17:27
لطفاً چند تا بازی خوب با قابلیت co-op روی یه سیستم معرفی کنین.

Mohammad Yek110
24-03-2012, 13:23
سلام
1. بازی در سبک پرنس اف پرشیا یا اساسینس کرید
2. بازی که سه یعدی باشه
هر دومورد برای پی سی
ممنون:11:

havas_1980
24-03-2012, 14:50
لطفاً چند تا بازی خوب با قابلیت co-op روی یه سیستم معرفی کنین.

بازیهای با قابلیت Couch Co-op:

Shadowgrounds - 2005
Shadowgrounds Survivor - 2007
Lego Batman: The Videogame - 2008
LEGO Indiana Jones: The Original Adventures - 2008
LEGO Indiana Jones 2 The Adventure Continues - 2009
Trine - 2009
Trine 2 - 2011

سلام
1. بازی در سبک پرنس اف پرشیا یا اساسینس کرید
2. بازی که سه یعدی باشه
هر دومورد برای پی سی
ممنون
Darksiders - 2010

واقعا قشنگه.

goldenmember
25-03-2012, 17:13
اخبار جدیدی از dmc5 نیس؟
هیشکی دیگه به اون تاپیک سر نمیزنه.

jafarr
26-03-2012, 09:39
اقا این tombraider چی شد تو اخرین version که بازی کردم lara با یه sword جدید رفت یه قسمت دیگه و یه دفعه نوشته های پایان بازی امد بعد اونم که ورژن بعدی امد که تقریبا دوربین بازی از بالا بود و شبیه به این بازی های استراتژی بود ولی بعدش دیگه چیزی نیومد ؟

saeedsh7j
28-03-2012, 18:10
میشه چند بازی اکشن اول شخض معرفی کنید که تخیلی نباشه؟؟ به غیر از بازی های معروفی مثل cod

elyar_atx
29-03-2012, 11:48
با سلام و خسته نباشید

چند تا بازی off-line شبکه ای adventure تو سبک left 4 dead ( که بصورت offline چند نفره بشه بازی کرد)

معرفی کنین
ممنون

goldenmember
29-03-2012, 12:00
میشه چند بازی اکشن اول شخض معرفی کنید که تخیلی نباشه؟؟ به غیر از بازی های معروفی مثل cod

arma arrowhead 2
medal of honor series
rainbow six :vegas 2 گرافیک در حد متوسط
counter strike گرافیک افتضاح.
sniper:ghost warrior
heavy fire در صورتیکه زیاد به گرافیک اهمیت ندهید.

vdgas 2 و sniper و arma توصیه میشن

saeedsh7j
29-03-2012, 13:18
arma arrowhead 2
medal of honor series
rainbow six :vegas 2 گرافیک در حد متوسط
counter strike گرافیک افتضاح.
sniper:ghost warrior
heavy fire در صورتیکه زیاد به گرافیک اهمیت ندهید.

vdgas 2 و sniper و arma توصیه میشن

مرسی ولی همشو دیدم یه یازی جدیدتر میخوام

alex_pk
31-03-2012, 01:26
سلام
دوستان نظرتون درباره بازی Gotham City Impostors چیه؟(نسخه PC)
اومده؟ تاپیک نداره انگار
+
Ridge Racer Unbounded

hosseincode2008
31-03-2012, 12:04
سلام
دوستان نظرتون درباره بازی Gotham City Impostors چیه؟(نسخه PC)
اومده؟ تاپیک نداره انگار
+
Ridge Racer Unbounded
GCI كه فقط مولتي پليره و آنلاين و بيشتر از يك ماهه كه اومده و به درد ماها نميخوره!
Ridge Racer Unbounded هم ريسينگ آركيد هست و بيشتر شبيه Burnout و Split/Second هست و اگر از اينا خوشت اومده از اينم خوشت مياد؛ نمراتشم بد نيست و گيم اسپات هم بهش 8 داده. و اينكه تازه امروز كرك شده.

tazevared2006
01-04-2012, 18:30
من بازی Soul Reaver legacy of kain defiance برای PC میخوام. اگه میشه لطفا لینک دانلود مستقیم برام بزارین.
مرسی

melisa.343
02-04-2012, 00:53
لطفا چندتا بازی فکری شبیه بازی machinarium و tiny bang stori معرفی کنین که از نظر فکری و معمایی در حد قوی باشه.ممنون.

alex_pk
02-04-2012, 19:28
سلام

Total War Shogun 2 Fall of the Samurai با Total War Shogun 2 فرق زیادی داره؟
من دومی رو دارم
ارزش داره اولی رو هم بگیرم؟

vahidgame
02-04-2012, 19:39
سلام

Total War Shogun 2 Fall of the Samurai با Total War Shogun 2 فرق زیادی داره؟
من دومی رو دارم
ارزش داره اولی رو هم بگیرم؟

اولی بسته مکمل Total War Shogun 2 هستش که امسال منتشر شده
بازی اصلی پارسال منتشر شد که خب قاعدتا اول باید بازی اصلی رو برین و بعد بسته مکمل...

alex_pk
05-04-2012, 18:02
سلام
سایتی هست که سرچ قوی داشته باشه برای بازی ها؟
مثلا من دنبال یه بازی با یه سبک خاص بین سال های 2007 تا 2009 و با امتیاز بالاتر از 6 هستم
سایتی هست که اینطور سرچ رو بتونه انجام بده؟

Layken
05-04-2012, 20:42
سلام
سایتی هست که سرچ قوی داشته باشه برای بازی ها؟
مثلا من دنبال یه بازی با یه سبک خاص بین سال های 2007 تا 2009 و با امتیاز بالاتر از 6 هستم
سایتی هست که اینطور سرچ رو بتونه انجام بده؟

از ادرس زیر استفاده کنید...در ویکی به خوبی توضیح داده شده...به صورت حروف الفبا
با کلیک روی هر بازی امتیازات بازی هم در موضوعات بازی نوشته شده

لینک.. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kiar
08-04-2012, 16:34
با سلام
لطفا یه بازی استراتژیک خوب معرفی کنید خیالی هم نباشه جدیدم که باشه عالیه مثلا یه شبیه سری بازیهای stronghold
منظورم ایه که تو بازی اسلحه نباشه

sonixax
08-04-2012, 18:00
با سلام
لطفا یه بازی استراتژیک خوب معرفی کنید خیالی هم نباشه جدیدم که باشه عالیه مثلا یه شبیه سری بازیهای stronghold
منظورم ایه که تو بازی اسلحه نباشه

دیابلو رو بازی کردید ؟ البته دیابلو بیشتر RPG هستش تا استراتژی .
همون Stronghold هم چند تا سری داره همش رو بازی کردید ؟!

Stronghold
Stronghold: Crusader
Stronghold 2
Stronghold Legends
Stronghold: Crusader Extreme
Stronghold Kingdoms
Stronghold 3

سوای اونها من این بازی هارو پیشنهاد میکنم :

Empire Earth
Heroes of Might & Magic
Rise of Nations
Europa Universalis
Rome: Total War
Age of Empires
Civilization

فرموده بودید که توش اسلحه نباشه ، که فکر میکنم منظورتون اسلحه مدرن هستش . ولی اگر براتون خیلی مهم نیست اینها رو هم یک امتحانی بکنید :

مجموعه Red Alert ها
مجموعه Generals ها
World In Conflict
StarCraft
WarCraft
Company of Heroes
Warhammer

اگر توی بازی ها چیزایی هست که قبلا بازی کردید - شرمنده :11:

Zaghan_13
14-04-2012, 15:06
یه بازی استراتژیکی فوق العاده معرفی کنین.

پست عزیز رو دیدم.

اما درخواست من یخورده فرق میکنه.
من یکی دو تا بازی که از نظر اکثر سایتها و منتقدها و مجله ها بازی موفقی بوده و امتیازاتی رو داشته،میخوام.

و همچنین یک بازی با گیم پلی ای شبیه به بازی World in Conflict میخوام.
چندتا بازی به چشمم خورده که توی اسپویلر میذارم ... ببینین کدوم بهتره بازی کنم و کدوم شبیه تره:

Starcraft II: Wings of Liberty
Command & Conquer 3: Tiberium Wars
men of war assault squad
Company of Heroes

من کلا زیاد بازی استراتژیک نکردم و یکی stronghold یکی هم همین WiC که بازی خیلی جالبی بود.

ممنون

vahidgame
14-04-2012, 16:06
یه بازی استراتژیکی فوق العاده معرفی کنین.

پست عزیز رو دیدم.

اما درخواست من یخورده فرق میکنه.
من یکی دو تا بازی که از نظر اکثر سایتها و منتقدها و مجله ها بازی موفقی بوده و امتیازاتی رو داشته،میخوام.

و همچنین یک بازی با گیم پلی ای شبیه به بازی World in Conflict میخوام.
چندتا بازی به چشمم خورده که توی اسپویلر میذارم ... ببینین کدوم بهتره بازی کنم و کدوم شبیه تره:

Starcraft II: Wings of Liberty
Command & Conquer 3: Tiberium Wars
men of war assault squad
Company of Heroes

من کلا زیاد بازی استراتژیک نکردم و یکی stronghold یکی هم همین WiC که بازی خیلی جالبی بود.

ممنون

بازیی شبیه World in Conflict که بیشتر همون Command & Conquer 3: Tiberium Wars هستش
در مورد بازی های تاپ این سبک که بازی زیاد هست ولی برای شروع اون بازی بالا و همین طور Starcraft II: Wings of Liberty و Company of Heroes صد در صد توصیه میشن
در ضمن بازی های تاپ استراتژی که توی زمان قدیم هستن یا حالت اساطیری دارن هم تعدادشون کم نیست و توی این مدل هم برای شروع این بازی ها توصیه میشن:

Warcraft III: Reign of Chaos
Age of Mythology
Rise of Nations
The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth

Zaghan_13
14-04-2012, 19:14
بازیی شبیه World in Conflict که بیشتر همون Command & Conquer 3: Tiberium Wars هستش
در مورد بازی های تاپ این سبک که بازی زیاد هست ولی برای شروع اون بازی بالا و همین طور Starcraft II: Wings of Liberty و Company of Heroes صد در صد توصیه میشن
در ضمن بازی های تاپ استراتژی که توی زمان قدیم هستن یا حالت اساطیری دارن هم تعدادشون کم نیست و توی این مدل هم برای شروع این بازی ها توصیه میشن:

Warcraft III: Reign of Chaos
Age of Mythology
Rise of Nations
The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth

من هیچکدوم از نسخه های C&C رو بازی نکردم.
بهترینشون همینه؟

Amir 3d
14-04-2012, 23:37
سلام دوستان
بازی test drive unlimited 2 نسخه بلک باکس رو میخواستم واسه PC
لطفا اگه میشه لینک مستقیم بدید ممنون

CRIS Joon CR7
15-04-2012, 08:53
سلام دوستان
بازی test drive unlimited 2 نسخه بلک باکس رو میخواستم واسه PC
لطفا اگه میشه لینک مستقیم بدید ممنون
جاش اینجا نیست اینجائه:20:

vahidgame
15-04-2012, 18:22
من هیچکدوم از نسخه های C&C رو بازی نکردم.
بهترینشون همینه؟
این بازی شماره های زیادی داره و سابقه اون طولانیه
میشه گفت چند شماره اول اون بهترین شماره اون هستن مثل Command & Conquer: Red Alert که جزو بازی های به یاد ماندنیه ولی خب اینا خیلی قدیمین و شاید هر کسی خوشش نیاد
ولی توی شماره های یکمی جدیدتر بله همون توصیه میشه و از این لحاظ بهترین شماره محسوب میشه...

Artam01
15-04-2012, 22:49
بازی تو مایه های مافیا بازم داریم؟

mafr07
16-04-2012, 00:08
با سلام
دوستان اگه ممکنه ۵_۶ تا بازی جدید که تو چند ماه اخیر اومده و کیفیت بالایی هم داره معرفی کنید . بهتره تو سبک های مختلف باشن . بتلفیلد و کالاف هم نباشن

kamivh1
17-04-2012, 16:47
دوستان لطفا به من یه بازی استراتزی که هم گرافیک بالایی داشته باشه و هم قشنگ باشه معرفی کنید. البته به غیر از Command & Conquer

SevenART
18-04-2012, 13:29
سلام assassin creed III جدید اومده یا قبل از revelations بوده؟

CRIS Joon CR7
18-04-2012, 15:29
سلام assassin creed III جدید اومده یا قبل از revelations بوده؟
نه بابا هنوز نیامده اینم تاپیکش:11:
Assassin's Creed III ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rezazadeh65
23-04-2012, 11:37
سلام
یه بازی سرگرم کننده برای بچه های 5 -6 ساله چیزی میشناسید ؟ ( که زبان انگلیسی خیلی لازم نباشه )

CRIS Joon CR7
23-04-2012, 13:32
سلام
یه بازی سرگرم کننده برای بچه های 5 -6 ساله چیزی میشناسید ؟ ( که زبان انگلیسی خیلی لازم نباشه )
Rayman Origins
Who's That Flying

البته دومی مناسب تره ولی اولی هم عالیه خودت(نمیدونم چند سالته :دی) هم میتونی بازیش کنی:11:

رضا جنگنده
25-04-2012, 14:07
سلام
یه بازی استراتژی داشتم حالا اسمش رو نمی دونم ولی چند تا عکس ازش دارم اسم چندتا از مراحلش رو هم دارم و سیوش رو هم دارم.
ولی اسمش رو نمی دونم.
اینم چند تا عکس ازش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینم اسم چند مرحلش:
The Return
The first village
for the mysterious woman
لطفا اگه کسی اسم بازیو می دونه بگه.
چون می خوام دانلودش کنم.
مرسی.

رضا جنگنده
26-04-2012, 16:46
راستی تو این بازیه که گفتم می شد زره و سلاح خرید.
یعنی هم rpg بود و هم استراتژِیک.
تخیلی هم بودو توش اسکلت و از این جور چیزا بود.
خواهشا اگه می تونین اسمشو بگین یا بگین چه جوری پیداش کنم.
تو سبک Dungeon Siege بد.
شاید هم خودش بود.
ولی لطفا بازی هم تو سبک Dungeon Siege هست رو هم بگین.