PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دنیای اتومبیل

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Hpower_sl3
15-11-2006, 22:48
درسته شما حرفه ای هستی از دسته ما کاری ساخته نیست فط شما این کارارو بلدی

خودتون نمیتونین برین چرا به دیگران میگی دروغه

بابا چرا يه كم فكر نميكنين

به خدا من تو لامبورگيني با 260 تا ميرم اگر عكس بگيرم به صافي و نداشتن لرزش دست تو ماكسيما نميرسه!!!!

مگه ميشه همچين چيزي؟؟؟؟؟؟
مگر اينكه با پي 990 گرفته شده.

تازه 405 هم با اون دور موتور نميره.

Hpower_sl3
15-11-2006, 22:55
آقا حمید سلام
میخواستم نظرت رو در مورد پژو Rdx میخواستم. تفوت لون با Rdi معمولی. خیلی تو شتاب سرعت فرق کرده یا نه .
به نظرت چند تا میره
می ارزه که ما به خاطر خرید ماشین صفر قید 405 2000 رو بزنیم

سلام از ماس تفاوتش تو موتورش هست كه شدئه 92 اسب.

تو شتاب و سرعت 25% بهتر شده.

من كه تونستم 170 تا برم.به نظرم 405 بگيري بهتره.

Hpower_sl3
15-11-2006, 22:59
روا دارای 83 اسب بخار و موتور بهینه سازی شده ی آردی است
درحالی که 405 2000 دارای 99 اسب هست و 0-60 اون 10است.درحالی که روا 14 ثانیه هست.
آقای اچ پاور )سلاحی( چرا دیگه مارو تحویل نمیگیری ؟یادت رفته منو (برزو سپاسی)اون روزی اومدم ...
آقاي سپاسي شما هستيد؟ راستش بعيد بود از شما كه مارو مسخره كنيا دمت گرم بابا

راستش رو بگم ديگه نميخواستيم جوابتون رو بدم.

در ضمن من حميد بابايي هستم.مورسيه لكو رو 440 ميليوم خريدم از سلاحي

Hpower_sl3
15-11-2006, 23:16
آقاي سپاسي شما هستيد؟ راستش بعيد بود از شما كه مارو مسخره كنيا دمت گرم بابا

راستش رو بگم ديگه نميخواستيم جوابتون رو بديم.

در ضمن من حميد بابايي هستم.مورسيه لگو رو 440 ميليوم خريدم از سلاحي

از مجله چه خبر نميخواي از فراري چيزي بنويسي

divoonejoon
15-11-2006, 23:38
سلام دوستان نظرتون رو در مورد ريو مي خواستم بدونم . كلا چطور ماشينيه و بدرد روندن داخل شهر مي خوره يا نه؟ معايب خاصي هم اگه داره ممنون مي شم بگين ... با تشكر

Mohammad
16-11-2006, 23:53
سلام به همگي دوستان اهل فن!
در نبود شهريار عزيز كه اين تاپيك رو راه انداخت و خيلي هم بهش رسيد بقيه دوستان خوب سر پا نگهش داشتن و الان فكر مي كنم يكي از پر بيننده ترين تاپيك هاي سايت باشه.
من هم از نظرات دوستان اهل فن استفاده مي برم.
ممنون.

nimajew
17-11-2006, 09:37
در مورد ُُُُُecuونحوي كهركرد اطلاعاتي بدهيد

brothers000
17-11-2006, 09:39
خب حالا كه بحث رسيده به پر كردن كيلومتر با ماشين من هم قدرت نمايي پرايد كاربراتورم را برايتان ارزه مينمايم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jazire_eshgh21
17-11-2006, 14:20
hpower :puke: :puke: :puke: :blink: کجایی که بگی خالی بندی هست فقط من میتمنم

adameh_bahal
17-11-2006, 14:43
پرايد امکان نداره بيشتر از 165 تا بره مگه...

Hpower_sl3
17-11-2006, 17:34
سلام دوستان نظرتون رو در مورد ريو مي خواستم بدونم . كلا چطور ماشينيه و بدرد روندن داخل شهر مي خوره يا نه؟ معايب خاصي هم اگه داره ممنون مي شم بگين ... با تشكر

سلام.راستش ماشين خوبيه ميشه گفت بعد از زانتيا بهتريم ماشين سايپا محسوب ميشه.از نظر شتاب و هندلينگ تو رنج خوبي قرار داره ولي 2 تا مورد مبهم هست:

1- چون ماشين جديدي هست هنوز عيباش معلوم نشده.2- به خاطر موتور 1.5 جلوي 405 و پرشيا كم مياره.

Hpower_sl3
17-11-2006, 17:36
hpower :puke: :puke: :puke: :blink: کجایی که بگی خالی بندی هست فقط من میتمنم

كه چي؟ الان منظورت چيه مثلآ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

Hpower_sl3
17-11-2006, 17:38

خب راههاي مختلفي وجود داره

jazire_eshgh21
17-11-2006, 22:00
كه چي؟ الان منظورت چيه مثلآ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

سلام حمید جان چرا ناراحت میشی بابا تو حال میگیری ما نباید ناراحت بشیم حالا ما یچیزی گفتیم قاطی میکنی
بخشش از بزرگان هست منظور ( خودم ) :tongue: :blush: :biggrin:
تو هم یچیزی گفتی منم گفتم حالا رد به رد

Top RPM
18-11-2006, 08:35
سلام
همه عكسها واقعي بود. بالاتر از اينا هم ممكنه.حالا تو ميتينگ بعدي يه سري عكس از چسبوندن كيلومتر يه سري ماشين تو گوشيم دارم نشون مي دم(حال آپلود نمي باشد)

end speed
18-11-2006, 14:00
405 در دنده 5 و دور موتور 6000 به سرعت 200 ميرسه ولي سرعت سنج اون بيشتر از 200 رو نشون نميده! و توي اون عكس سرعت بالاي 220 هست. !

راستي كسي رو نميشناسيد بتونه ببرتمون پيست ؟

اچ جان شما تو مسابقات هم شركت ميكني ؟

Hpower_sl3
18-11-2006, 21:46
سلام حمید جان چرا ناراحت میشی بابا تو حال میگیری ما نباید ناراحت بشیم حالا ما یچیزی گفتیم قاطی میکنی
بخشش از بزرگان هست منظور ( خودم ) :tongue: :blush: :biggrin:
تو هم یچیزی گفتی منم گفتم حالا رد به رد

اخه اگر من خودم اين عكسهارو نشون ميدادم شك نميكردي؟

يه كم لرزه هم تو اون سرعت نيست ميدوني من با فراري تو 260 تا نميتونم عكس بندازم

Hpower_sl3
18-11-2006, 22:43
با سلام خدمت ماشین دوستان

راستش انتظار نداشتیم یه دفعه بار فنی این قسمت افت کنه.به همین دلیل امروز گروه ما تصمیم گرفت یکی از ماشین هایی رو که تیونینگ کرده بود رو شرح بده.:

خودروی تیونینگ شده مزدا 323 اف ال بود.قطعآ ماشین هایی که احتیاج به تیونینگ دارن بعد از تیونینگ خیلی خوب خودشون رو نشون میدن.

یکی از این ماشین ها مزدا هست که در عین زیبایی که داره معلوم نیست چرا بهمن خودرو موتور 1.6 روی اون قرار داده که حداکثر قدرتش 110 اسب بخاره!!!

فکر کنید 23 تومن پول میدید که با دنده 2 حداکثر 75 تا برید؟؟؟!!!

4شنبه 24/آبان/1385

بعد از حول وحوش ساعت 16:15 دقیقه بود که گوشیم زنگ خورد یه آقایی بود اگر غلو نکنم التماس میکرد که ماشینش رو فضایی کنیم!!!

ساعت 22 بود که ایشون به دم در شرکت اومد و سوییچ ماشینش رو تحویل داد و بعد از کلی نصیحت کردن بالاخره راضی به سپردن ماشینش شد!!!!

تو سر بالایی جردن هنگام تست ماشین ماشین با اینکه سر حال بود اما یه کم گیج میزد.تصمیم بر برداشتن فیلتر هوا و تعویض اون با مدل SPARCO 3000 گرفتیم.

این قدرت موتور فقط برای شتاب این خودرو مناسب بود در حالی که در هنگام کل همیشه مزدا کم میاره.

چون موتور DOHC همیشه باری باز شدن متخصص همون کارخونه سازنده رو میخواد تصمیم گرفتیم به جای باز کردن موتور از لوازم کمکی استفاده کنیم.

تو انبار سیستم اگزوز Enjoy Transfer رو داشتیم که کر مزدا بود.با نصب نیترو توربو NOS و تعویض سیستم سوخت رسانی حالا ماشین شد!!!

تو اول جاده لشکرک مقدار ماکسیمم سرعت 277 کیلومتر بود.مقدار اسب بخار جمعآ 202 اسب.جمع کل هزینه به انضمام لوازم مصرفی برای ظاهر ماشین17 میلیون(10 تومن لوازم+7 میلیون هم دست مزد

Common:

VIP:

1- کل انداختن با هیوندای سوناتا 2007

2- رسیدن یه سرعت 277 کیلومتر.

3-گزارش کامل نحوه تیونینگ

در مورد این عکس هم باید یگم یه گروه جدید اومده داره بهمون رکب میزنه!!!!

Top RPM
19-11-2006, 12:54
سلام حميد جان
اين سري رو خيلي تند رفتي.

گيج زدن ربطي به ----- و ... نداره. بهبود سيستم اينتيك اونقدرها هم تو قدرت اينجور ماشينا تاثيري نداره. زياد فيلم نبين بابا. در ضمن اون فيلتري هم كه گفتي وجود خارجي نداره.
موتور Dohc هم نيازي به متخصص كارخونه نداره. شاگرد مكانيك ها هم مي تونن بازش كنن( البته فكر كنم بدوني كه اين Dohc اصلا مخفف چي هست و چه جوريه)
نیترو توربو Nos چيه؟
در ضمن حداكثر سرعت ربطي به قدرت موتور نداره. گيربكس مزدا به شما اجازه نمي ده به سرعت 227 برسيد. اون 202 اسب بخار رو با چي اندازه گرفتي؟
عكس مزدا از اين خز تر بداشتي بذاري؟

از دوستان معذرت مي خوام به خاطر لحن تند اما متاسفانه ايشون دارن از سكوت يك سري افراد و اطلاعات كم بعضي ديگر سو استفاده مي كنن. خدا مي دونه چرا...

از مديران محترم هم تقاضا مي كنن به اين تاپيك يه سر و ساماني بدن چون به بيراهه رفته و داريم با مافياي آچ پاور !!! مواجه مي شيم.
مسلما با توجه به مديران شايسته ي فروم، برخورد مناسبي رو از مديران مي بينيم

با تشكر
09125068273

T13
19-11-2006, 13:29
سلام
من عضو جديدم كه امروز عضو شدم و خوش حالم كه در جمع شما هستم
من از اتومبيل زياد اطلاعات ندارم و خواهشمندم كه يه كم منو راهنمايي كنيد چون منم يه 323 دارم و ميخوام كمي انگولكش كنم
اگه ممكنه بنويس كه از چه كم شفت اي با چه ليفت اي استفاده كردي ؟
ريشيو دنده 5 گيربكس ات چيه كه تونستي انقدر تاپ اسپيد بزني و با چي انقدر سرعت رو فهميدي كه داري ميري ؟
بوست توربوت چقدره ؟
خوش حال ميشم كمك ام كني و منم دوستي دارم كه اس ال كا 55 آ ام گ داره و خوش حال ميشم تو جمعتون باشيم

Top RPM
19-11-2006, 13:29
سلام حميد جان
اين سري رو خيلي تند رفتي.

گيج زدن ربطي به ----- و ... نداره. بهبود سيستم اينتيك اونقدرها هم تو قدرت اينجور ماشينا تاثيري نداره. زياد فيلم نبين بابا. در ضمن اون فيلتري هم كه گفتي وجود خارجي نداره.
موتور Dohc هم نيازي به متخصص كارخونه نداره. شاگرد مكانيك ها هم مي تونن بازش كنن( البته فكر كنم بدوني كه اين Dohc اصلا مخفف چي هست و چه جوريه)
نيترو توربو Nos چيه؟
در ضمن حداكثر سرعت ربطي به قدرت موتور نداره. گيربكس مزدا به شما اجازه نمي ده به سرعت 227 برسيد. اون 202 اسب بخار رو با چي اندازه گرفتي؟
عكس مزدا از اين خز تر بداشتي بذاري؟

از دوستان معذرت مي خوام به خاطر لحن تند اما متاسفانه ايشون دارن از سكوت يك سري افراد و اطلاعات كم بعضي ديگر سو استفاده مي كنن. خدا مي دونه چرا...

از مديران محترم هم تقاضا مي كنن به اين تاپيك يه سر و ساماني بدن چون به بيراهه رفته و داريم با مافياي آچ پاور !!! مواجه مي شيم.
مسلما با توجه به مديران شايسته ي فروم، برخورد مناسبي رو از مديران مي بينيم

با تشكر
09125068273

Man Hunter
19-11-2006, 14:59
سلام...

من فقط اومدم از زحمات آقا حمید عزیز که زحمت کشد و من رو به عضویت تیم خودشون در آورد تشکر کنم.

حمید جان ممنون و مرسی که منو توی امضات مورد لطف قرار دادی.

یا حق.... ;)

danial_2006
19-11-2006, 16:25
سلام از ماس تفاوتش تو موتورش هست كه شدئه 92 اسب.

تو شتاب و سرعت 25% بهتر شده.

من كه تونستم 170 تا برم.به نظرم 405 بگيري بهتره.
اي بابا از شما بعيد بود كه
پژو آردي روآ=83اسب بخار.

danial_2006
19-11-2006, 16:50
من خودم ندارم ولي توي يكي از انجمنهاي تخصصي ماشين يكي از مدير هاش كه خيلي هم مي فهمه يك ريو رو تست كرده بود وبه صورت مقاله نوشته بود ولي من همشو يادم نيست ولي اون يك زره شو كه يادمه برات مينويسم
ماشين به علت وزن مناسب و طراحي بدنه وپلت فرم نسبتا خوبش پايداري مناسبي داره وطراحي داخليش وصفحه كيلومترش از پژو ها بهتره ودنده به راحتي جا ميخوره وفرمونش همسايز مناسبي داره.ماشين بسيار وحشي وبه سرت ميزنه يه گرد وخاك اساسي بكني وشتاب خوبي هم به علت تكنولوژي بالاسيستم انتقال قدرتشداره وبراي توي شهر چون سايز كوچيكي داره وفرمون هيدروليك عالي.عيب هايي هم داره مثل ترمز هاش كه اصلا به ترمز هاي 206 نميرسه وصداي موتور كمي بيش از حد داخل اتاق مياد وعايق بندي كف خودرو چون اگه يك سنگ كوچيك به كف خودرو بخوره انگار خورده به لايه زير پات.(براي ترمزش همچون ريو مورد نظر ABC نداشت خوب نبود ولي فكر كنم با ABC خوب شده باشه.)

danial_2006
19-11-2006, 16:57
در مورد ُُُُُecuونحوي كهركرد اطلاعاتي بدهيد
سيستم کنترل که شامل يک کامپيوتر مرکزي که به اختصار PCM يا ECU ناميده ميشود و تعدادي سنسور براي مشخص کردن وضعيت موتور.
اينم بخش مهمي از كار كردش:
سيستم هواي ورودي :هواي ورودي ابتدا از مجرايي گذشته و وارد محفظه ----- مي شود و سپس از محفظه کنترل جرم هواي ورودي گذشته در اين محفظه دريچه متحرک در مسير هواي مکيده شده قرار دارد که با ميزان تغيير حجم هواي ورودي زاويه آن تغيير پيدا مي کند. يک سنسور به اين دريچه متصل است که با توجه به ميزان باز و بسته بودن اين دريچه سيگنالهاي را به ECU ارسال مي کند.اين محفظه به گونه اي طراحي شده که درون آن مقداري هواي ذخيره شده وجود دارد که از يک مجراي جانبي تامين مي شود ( By Pass ) از اين هواي اضافه براي شتاب گيري ناگهاني استفاده ميشود که علاوه بر کارکرد بهتر موتر در شرايط شتاب ناگهاني و افزايش شتاب موجب کاهش گاز سمي منو اکسيد کربن در گازهاي خروجي مي شود. در همين مرحله يک سنسور دماي هواي ورودي را به ECU ارسال مي کند تا کامپيوتر مرکزي با توجه به دما و حجم به دست آمده جرم هواي ورودي به موتر را اندازه گيري کند.عملکرد پمپ بنزين هم در اين محفظه و به وسيله علائم ارسالي از دريچه متحرک کنترل مي گردد. بعد از اين مرحله هواي ورودي از دريچه گاز مي گذرد که به پدال گاز متصل است در اينجا نيز سنسور کنترل شتاب خودرو به دريچه گاز متصل است و مقدار فشرده شدن پدال گاز را به ECU گزارش مي کند. همچنين در هنگام استارت سرد يک شير هوا و کمکي بر اساس دماي موتر فعال شده و عملکرد آن توسط ECU کنترل مي گردد .هوا پس از عبور از دريچه گاز وارد محفظه تنظيم مي شود در اين محفظه نوسان فشار هوا از بين رفته و هوا در اختيار سيلندري که در حال مکش است قرار مي گيرد . به اين ترتيب که هوا وارد منيفولد سيلندر در حال مکش شده و درست قبل از ورود به درون سيلندر مقدار سوخت مورد نياز که توسط ECU کنترل مي شود از سوزن انژکتور با فشار تزريق مي شود سوخت در اين حالت به صورت پودر در مي آيد.و سپس مخلوط سوخت و هوا وارد سيلندر مي شود. طراحي مسيرهاي جريان هوا به گونه اي صورت گرفته که کمترين ميزان فشار و نوسان و يا مقاومت را در برابر جريان هوا داشته باشد.

danial_2006
19-11-2006, 17:01
براي چي امكان نداشته باشه مگه شما سازنده پرايدي كه ميگي امكان نداره يا در اين زمينه تحقيق كردي.اگه دليل داري بگو؟

danial_2006
19-11-2006, 17:21
سلام.راستش ماشين خوبيه ميشه گفت بعد از زانتيا بهتريم ماشين سايپا محسوب ميشه.از نظر شتاب و هندلينگ تو رنج خوبي قرار داره ولي 2 تا مورد مبهم هست:

1- چون ماشين جديدي هست هنوز عيباش معلوم نشده.2- به خاطر موتور 1.5 جلوي 405 و پرشيا كم مياره.
حميد جان چرا شما براي مقايسه قدرت موتور ازحجم موتور استفاده ميكني.آخه هميشه و براي هر ماشيني جواب نميده و به تكنولوژي هر موتوري بستگي داره مثلا405باموتور2000،98اسب بخار قدرت داشت ولي با تكنولوژي بالاتر انژكتور باموتور1800 داره 100اسب بخار قدرت توليد ميكنه يا 206هاي تيپ هاي 4و5و6 دارن با موتور1600 قدرتي معادل110اسب بخار توليد ميكنند وريو هم باحجم1600سي سي 99اسب بخار توليد ميكنه كه به راحتي ميتونه به علت سيستم انقال قدرتش كه عاليه واتلاف انرژي كمتري نسبت به405داره 405 رو بگيره.در ضمن گيربكسش از 405ضريب كوتاه تر هستش وشتاب عاليي داره ولي سرعت كمتر(180بيشتر نميره)وبه نظر من امنيت تصادف پايينتري از 405داره. :)

Man Hunter
19-11-2006, 17:28
براي چي امكان نداشته باشه مگه شما سازنده پرايدي كه ميگي امكان نداره يا در اين زمينه تحقيق كردي.اگه دليل داري بگو؟

من تهران قزوین...2 سال پیش که دوربین مد نبود و اختراع نشده بود..180 تا میرفتم...
ولی زور میزنه...این سرعت واسه این ماشین خیلی...
حتی فکر کنم فشار هوا به شاسی اش هم فشار میاورد.
به هر حال رفتیم دیگه...

یا حق..... ;)

danial_2006
19-11-2006, 17:39
با سلام خدمت ماشین دوستان

راستش انتظار نداشتیم یه دفعه بار فنی این قسمت افت کنه.به همین دلیل امروز گروه ما تصمیم گرفت یکی از ماشین هایی رو که تیونینگ کرده بود رو شرح بده.:

خودروی تیونینگ شده مزدا 323 اف ال بود.قطعآ ماشین هایی که احتیاج به تیونینگ دارن بعد از تیونینگ خیلی خوب خودشون رو نشون میدن.

یکی از این ماشین ها مزدا هست که در عین زیبایی که داره معلوم نیست چرا بهمن خودرو موتور 1.6 روی اون قرار داده که حداکثر قدرتش 110 اسب بخاره!!!

فکر کنید 23 تومن پول میدید که با دنده 2 حداکثر 75 تا برید؟؟؟!!!

4شنبه 24/آبان/1385

بعد از حول وحوش ساعت 16:15 دقیقه بود که گوشیم زنگ خورد یه آقایی بود اگر غلو نکنم التماس میکرد که ماشینش رو فضایی کنیم!!!

ساعت 22 بود که ایشون به دم در شرکت اومد و سوییچ ماشینش رو تحویل داد و بعد از کلی نصیحت کردن بالاخره راضی به سپردن ماشینش شد!!!!

تو سر بالایی جردن هنگام تست ماشین ماشین با اینکه سر حال بود اما یه کم گیج میزد.تصمیم بر برداشتن فیلتر هوا و تعویض اون با مدل SPARCO 3000 گرفتیم.

این قدرت موتور فقط برای شتاب این خودرو مناسب بود در حالی که در هنگام کل همیشه مزدا کم میاره.

چون موتور DOHC همیشه باری باز شدن متخصص همون کارخونه سازنده رو میخواد تصمیم گرفتیم به جای باز کردن موتور از لوازم کمکی استفاده کنیم.

تو انبار سیستم اگزوز Enjoy Transfer رو داشتیم که کر مزدا بود.با نصب نیترو توربو NOS و تعویض سیستم سوخت رسانی حالا ماشین شد!!!

تو اول جاده لشکرک مقدار ماکسیمم سرعت 277 کیلومتر بود.مقدار اسب بخار جمعآ 202 اسب.جمع کل هزینه به انضمام لوازم مصرفی برای ظاهر ماشین17 میلیون(10 تومن لوازم+7 میلیون هم دست مزد

Common:

VIP:

1- کل انداختن با هیوندای سوناتا 2007

2- رسیدن یه سرعت 277 کیلومتر.

3-گزارش کامل نحوه تیونینگ

در مورد این عکس هم باید یگم یه گروه جدید اومده داره بهمون رکب میزنه!!!!

حميد جان با چي وچجوري قدرت ماشين رو اندازه گرفتي؟(يك وقت فكر نكني منم ميخوام مثلTOP RPMخرابت كنم چون شما حتي اشتباه بنويسي نبايد اينقدر تند ومغرضانه برخورد ميكرد. وفقط بايد به شما به طور صحيح انتقاد ميكرد.حالا شما يك وقت ور نداري براش جواب بنوسي وشماهم تند صحبت كني.هر دوي شما بايد به طور جداگانه مثلا تلفني يا چت كردن موضوع تون رو حل كنيد.چون من فكر ميكنم مشكل شما دو نفر سر قضيه ديكه اي كه اينقدر به نوشته هاي هم حساسيد و با اين كار تاپيك خراب ميشه)

danial_2006
19-11-2006, 17:42
اينم براي اينكه فضاي تاپيك عوض بشه وهر دونفر كوتاه اومده باشن وباهم رفيق باشن وهم بار علمي وفني تاپيك بالاتر بره.
کانال دوم روغن کانال دوم در قسمت میانی موتور یک لوله باریکی به طرف سرسیلندر جهت روغنکاری مجموعه قطعات سوپاپها منشعب شده است که روغن را به وسیله یک سه راهی و لوله رابط به مابین دو میل¬ اسبک می¬رساند که بوشهای اسبک¬ها و ساق سوپاپ و خود اسبک را روغنکاری می¬نماید و بقیه از طرف پیچ تنظیم اسبک به وسیله میل تایپیت روغن به سمت استکانی تایپیت سرازیر میشود و ضمن عمل روغنکاری استکانی و میل رابط عمل ضربه¬گیری را نیز انجام داده سپس از سوراخ استکانی بیرون می¬آید و جدار خارجی استکانی با بدنه موتور را روغنکاری کرده و بقیه روغن به زیر استکانی میرود در این مرحله بادامک میل سوپاپ و زیر استکانی تایپت روغنکاری شده و به این ترتیب از سائیدگی قطعات ذکر شده جلوگیری به عمل می¬آید. لازم به توضیح است که در بعضی از موتورها این لوله و سه راهی روغن در قسمت وسطی محور اسبکها نبوده بلکه به یک طرف آن بسته می¬شود و همچنین در بعضی از موتورها جهت روغنکاری قطعات از طریق سوپاپ اتوماتیکی که در داخل استکانی تایپیت وجود دارد و در زمان باز و بسته شدن سوپاپها روغن را به قسمت اسبکها می¬پاشد ولی آنچه که مسلم است قطعات ذکر شده در بالا باید روغنکاری شوند، لذا از این روش نیز گاهی استفاده می¬شود در این نوع موتورها که در داخل استکانی تایپیت سوپاپ وجود دارد سوپاپهای آنها احتیاج به فیلترگیری و تنظیم ندارند بلکه بطور اتوماتیک تنظیم می¬شوند. شکل (روغنکاری مکانیزم سوپاپها)کانال سوم روغن کانال اصلی روغن به موازات میل¬لنگ تا قسمت جلوی موتور ادامه دارد از این قسمت یک لوله باریک جهت روغن¬کاری چرخ دنده¬های سر میل¬لنگ و سرمیل سوپاپ و زنجیر آنها جدا شده است که پس از روانکاری دنده¬ها و برای تامین روغن مصرفی اویل پمپ جهت تکرار برنامه روغنکاری به کارتر می¬ریزد و همچنین روغن دنده¬ها به وسیله قاب زنجیر و واشر مخصوص (سینی جلو) محافظت شده که از پاشیدن و نشت روغن به بیرون جلوگیری می¬نماید. کانال چهارم یا کانال آخراز این کانال جهت کنترل کار کردن اویل پمپ و فشار روغن، استفاده شده است که این کنترل بدو صورت انجام می¬گیرد: الف: به وسیله درجه روغن که نمایانگر فشار روغن می¬باشد و طرز کار آن بدینصورت است که یک لوله مخصوص فولادی از کانال اصلی روغن منشعب شده و در پشت صفحه آمپرها به درجه روغن وصل می¬شود که فشار روغن را به وسیله اعداد نمایش می¬دهد. ب: طریق دوم کنترل روغن به وسیله یک چراغ انجام می¬پذیرد که یک شمع مثلاً (در دورهای کم) و یا کار نکردن خود اویل پمپ فشار روغن کافی نباشد و به قطعات مختلف نرسد چراغ روشن شده و اعلام خطر نموده و از این لحظه تا پیدا کردن عیب و برطرف نمودن آن باید از به کار انداختن موتور خودداری کرد. شکل شکل (نمایش کامل روغنکاری موتور)حال پس از شناخت کامل مسیرهای روغن و مراحل آن لازم است که یک مقدار معایبی را که در اثر نرسیدن یا کمی روغن در موتور به وجود می¬آید بصورت سوال و جواب مطرح نمائیم: س: روغن¬سوزی چیست؟ج: هر گاه روغن به دلایل مختلف به بالای پیستون (محفظه احتراق) نفوذ نماید و به همراه کار متراکم بسوزد و دود آبی بدهد می¬گویند موتور به روغن¬سوزی افتاده است. س: علائم عمده روغن سوزی چیست؟ج: روغن زدن قطبین شمعها و خروج دود آبی از دهانه اگزوزس: علل روغن¬سوزی چیست؟ج: ضعیفی و از فنریت افتادن رینگ روغنی، چسبندگی رینگ روغنی مقابل هم قرار گرفتن دهانه رینگها، سائیدگی سیلندر خرابی لاستیک گیت سوپاپ و گشادی گیت سوپاپ. س: علل زدن کمپرس به کارترج: از فنریت افتادن، چسبندگی رینگهای کمپرسی و مقابل هم قرار گرفتن دهان رینگها، سائیدگی سیلندرها.س: روغن¬ریزی چیست؟ج: خرابی کاسه نمدهای جلو و عقب موتور و خرابی واشر کارتر و واشر قالپاق سوپاپها و واشرها، شل بودن پیچ و مهره¬های اطراف کارتر.شکلس: انواع لقی میل¬لنگ را نام ببرید.ج: لقی میل¬لنگ بر دو نوع است: لقی افقی و لقی عمودی، لقی افقی در اثر سائیدگی بغل یاطاقانها و لقی عمودی در اثر سائیدگی و شل بستن یاطاقانها بوجود میاید. س: علل سوختن یاطاقان چیست؟ج: نرسیدن روغن، حرارت بیش از حد موتور. س: روغن برگردان چیست؟ج: در انتهای قولی میل¬لنگ مارپیچ معکوسی وجود دارد که روغن را بکارتر برمی¬گرداند. س: کار بوش میل¬سوپاپ چیست؟ج: جلوگیری از سائیدگی میل¬سوپاپ، جلوگیری از کم شدن فشار روغن و کار کردن صحیح میل بادامک. س: علل پائین آمدن فشار روغن چیست؟ج: سائیدگی دنده¬های اویل پمپ، ضعیفی فنر اویل پمپ شل بستن یاطاقانها، ترک میل¬لنگ تا انتهای کانال روغن، سائیدگی بوش میل سوپاپ، کمی غلظت روغن، حرارت بیش از حد موتور وجود ترک در کانالهای داخلی و سائیدگی بوش گژن بین اگر چنانچه از سوراخ وسط شاتون روغنکاری شود. س: علل بالا رفتن فشار روغن چیست؟ج: سفت بستن یاطاقانها، گرفتگی یکی از کانالهای روغن، زیادی غلظت روغن، سرد بودن موتور. س: علل روغن زدن شمع چیست؟ج: از فنریت افتادن رینگها، چسبندگی رینگ روغنی روبروی هم قرار گرفتن دهانه رینگها، سائیدگی سیلندر و خرابی لاستیک گیت سوپاپ، زیادی روغن در کارتر، قطع شدن برق همان شمع (افتادن وایز).س: طریقة پیدا کردن شمع روغن زده و شمع خرابج: برای پیدا کردن شمع روغن زده لازم است در حالت روشن بودن موتور یکایک و ابرها را بترتیب از سر شمع¬ها جدا کرده و امتحان می¬نمائیم. چنانچه موقع برداشتن وایر لرزش موتور بیشتر شد نشانه سالم بودن شمع، و اگر با برداشتن وایر تغییری در حالت موتور پیش نیامد همان شمع روغن زده است که باید پاک کرده و در صورت امکان، تعویض نمائیم و یا تنظیم گردد. س: طریقه پیدا کردن و طرز تشخیص صدای گژن پین و صدای یاطاقان چیست؟ج: صدای یاطاقان در زمان سرد و گرم بودن موتور بگوش می¬رسد هر چه موتور گرمتر شود، روغن رقیقتر شده و ضربات وارده را نمی¬تواند خنثی نماید در نتیجه صدای زدن یاطاقان، زیادتر می¬شود. و اگر چنانچه صدائی در زمان سرد بودن موتور بگوش برسد و به تدریج یا گرم شدن موتور همان صدا در اثر انبساط کاهش یابد و با برداشتن وایر همان شمع صدا بکلی قطع شود علامت زدن گژن پین است و همچنین اگر به موتور کار بدهیم صدای لقی گژن پین شنیده نخواهد شد. س: علت دو پهن شدن میل¬لنگ چیست؟ج: نرسیدن روغن به یاطاقانس: علل بریدن میل¬لنگ چیست؟ج: 1. تراشیده شدن زیاد میل¬لنگ در تعمیرات2. لقی افقی در اثر خوردگی بغل یاطاقانی3. سفت بسته شدن یاطاقانها4. تعویض دنده معکوس در سرعتهای زیاد

danial_2006
19-11-2006, 17:48
من تهران قزوین...2 سال پیش که دوربین مد نبود و اختراع نشده بود..180 تا میرفتم...
ولی زور میزنه...این سرعت واسه این ماشین خیلی...
حتی فکر کنم فشار هوا به شاسی اش هم فشار میاورد.
به هر حال رفتیم دیگه...

یا حق..... ;)
درسته شهريار جان من هم قبول دارم اين سرعت براي پرايد زياده ورو ماشين فشار مياد و حتي امنيت نداره.ولي اين سرعت رو ميره ومن هم رفتم وعكسشو گذاشتم منتها در صفحه هاي قبل وزمانيكه اچ پاور جان تازه با اين تاپيك آشنا شده بودند.ولي خب از160تا بيشتر ميره . :)

Man Hunter
19-11-2006, 17:52
درسته شهريار جان من هم قبول دارم اين سرعت براي پرايد زياده ورو ماشين فشار مياد و حتي امنيت نداره.ولي اين سرعت رو ميره ومن هم رفتم وعكسشو گذاشتم منتها در صفحه هاي قبل وزمانيكه اچ پاور جان تازه با اين تاپيك آشنا شده بودند.ولي خب از160تا بيشتر ميره . :)

دانیال جان بزن زنگو.!!!مرسی که جوابم رو دیدی.
آره..میره..ولی واقعا اگه باد به طور اریب شروع کنه به وزیدن..به نظر من احتما چپ شدن هست!

ولی خبلی بهش زور میاد...حالا من هم واسه یه مدتی خدود 1 دقیقه باهاش رفتم.
چون اگه بیشتر میرفتم..ماشین یه بلایی سرش می اومد.
پراید تا 140 تا رو خوب جواب میده...بعدش نه دیگه...(مگه اینکه تقویت باشه).

به هرحال...

یا حق..... ;)

jazire_eshgh21
19-11-2006, 22:23
این چطوره الکی هست یا راسته

jazire_eshgh21
19-11-2006, 22:30
اینم از ماشینه تیونینگ گروه hpower (شوخی البته)

jazire_eshgh21
19-11-2006, 22:35

jazire_eshgh21
19-11-2006, 22:40

jazire_eshgh21
19-11-2006, 22:44

Hpower_sl3
19-11-2006, 23:28
راستش نميدونم چي بگم فقط همگي متاسفيم از عاقبت اين تاپيك.

نميدونم چرا ما جوونها عادت نداريم پيشرفت بقيه رو ببينيم اين كه هميشه عادت به مسخره كردن ديگرون داريم و هيچ وقت به اين فكر نميكنيم كه بيايم با ارزشهامون وقتي رو كه براي اين تاپيك ميزاريم بهش بها بديم.

به پيغمبر قسم من نميدونم يا كل اعضاي گروه چه هيزم تري فروختيم به ايشون كه انقدر تند با ما برخورد ميكنه.

اون شب كه اينهمه پشت سر ما حرف زد نميدونم مارو متهم به دروغ گفتن كرد و 4تا ماشين رو به همت كشوند ايشون خودش

اون شب مارو پيچوند. شما اگر براتون بيدار موندن سخت بود براي ما از سروصداي ماشين بگير تا خفت كردن مشكل بود. اما بازم اعتماد كرديم و اومديم.بازم زنگ زد گفت يه قرار بزاريم منم گفتم با بچه ها صحبت ميكنم.

آقاي Top Rpm غير از اين بوده؟؟ اين كه شما حداقل اينطوري صحبت نميكردي من رو تا جمعه تو پيست ميديدي.

اينكه خيلي قبل تر از شما ما به كمك همين كساني كه ميگي ساكت موندن و بي اطلاع از ماشين اين تاپيك رو پربيننده ترين تاپيك كرديم. هميشه روال كار راهنمايي بوده و برطرف كردن مشكل.بجز شما كسي تاحالا نبوده كه اينطوري فضا رو خراب كنه.

قبل از اينكه گروه تصميم به جدا كردن كاربران بكنه هميشه همه چي رو تو سايت قرار ميداديم.كسايي كه همگي Vip هستن همهچي رو دانلود كردن هيچوقتم حرفي نميزنن. اما به خاطر حرفهاي شما بود كه حداقل 70% از كسايي كه تو سايتن رو از ديدن اين مسائل محروم كردي.

و اينكه كل گروه همگي دانشجو هستيم.از دانشگاه كه ميايم 2ساعت خواب و درس بعدشم سريع شركت.تا ساعت 10 كه همگي بيايم نت ديگه توقع نداشتيم كه اين ارزشي رو كه براي اين قسمت ميزاريم رو شما اينطوري ناديده بگيري.

اينم در آخر بگيم ----- اسپاركو مدل 2500 رو از هر اسپرتي بپرسي بهت ميده.مدل جديد تر اون 2 تراشه داره كه هواي داخل شده رو مكش مينه و هواي بيشتري رو به موتور ميفرسته.

و از نظر ما باز كردن موتور يعني تعويض بخشهاي مختلف به منظور ارتقاي قدرت ماشين.نه اينكه بازكردن پوشش اون و تعويض شمع...

در مورد بقيه سوالها هم امشب نميرسم جواب بدم و اينكه راه حل ساده براي تخمين اسب بخار و ... رو حتما براتون بازگو ميكنم.

راستش الان كه با مدير برنامه صحبت ميكردم پيش بيني برخي مسائل صورت گرفت و در ضمن از كساني مانند شهريار جان كه از

هلند براي ما مداركش رو مبني بر عضويتش ارسال كرد و كساني كه ارزش براي خوندن مطالب ما ميزارن ممنون و از كساني كه

به جاي ارتقاي سطح علمي اين مجموعه اقدام به مسخره كردن ميكنن باز هم ممنونيم.

Man Hunter
20-11-2006, 00:29
خودت رو خسته نکن حمید جان...به در میگی دیوار بشنوه؟

بابا..من هم خودم حسودیم میشد به حمید اینا...ولی به جای اینکه قصد حال گیری و ضایع بازی داشته باشم...
موضوع رو باهاش مطرح کردم...
الان هم یه کاری کرد که من هم توی تیمشون عضوم....
خودش هم الان یکی از دوستهای خوب و با سواد من هست..چه در زمینه ماشین..چه زمینه های دیگه.

رفاقت و انتقاد سازنده..همیشه جواب داده.

بهتر بیشتر از این به خاکی نریم(با سرعتی که ماشینهای حمید عزیز دارن..زود میرم تو باقالیها ها..از ما گفتن بود..!)

یا حق..... ;)

Sparker
20-11-2006, 05:21
سلام
دو روز پیش که داشتم در مورد اضافه کردن زور ماشینا سرچ میکردم
یکدفعه به سایت شما برخورد کردم
اولش خیلی برام عجیب بود چونکه اصلا فکرشم را نمیکردم توی ایران جایی یا کسی باشد
که از تقویت ماشین سر در بیاورد
راستش در حال حاضر در ایران هر کسی فکر میکند که ته ماشین باز شده است و همه مثائل مربوط به ماشین را از بر شده است
در صورتی که الان که سایت شما را بازدید میکنم نظرم به طور کلی تغییر کرده و فهمیدم که باز هم کسانی را مثل آقای HPOWER در میانمان داریم که تسلط کامل بر اینجور مثائل داشته باشند
تازه ایشان اینطور از نوشتهاشان مشخص است یک شرکت بزرگ پر زور کردن ماشینها را هم در اختیار دارند که این خیلی خوب است و به من و دوستانمان دلگرمی میدهد
شاید براتان جالب باشد که بگویم ما هم در حال حاضر با دوستمان داریم بر روی یک سمند کار میکنم
تا موتور آنرا م پر زور نمایی
شاید بهتر باشد در مورد این پروژه کمی براتان توضیح بدهم
دقیقا یک سال پیش بود که دوستانم احسان و امیر سخن از پر زور کردن ماشینهایشان به میان آوردندند
بعد از اینکه کمی در این مورد با من صحبت کردند توانستند منرا متقاعد کنند(آخر من از این جور مثائل زیاد حالیم نمیباشد) که سرمایه اینکار را من به آنها بدهم و کار را آنها انجام دهند سمند برای امیر است
خلاصه از 6 ماه پیش کار را بر روی ماشین شرو کردند و تا به الان دیگر کار در حال تمام شدن است.
البته این را هم بگویم که این سمند وقتی هم که موتورش برای خودش بود احسان با برعکس کردن سوپاپها قدرت این ماشین را بهتر کرده بود خوب بگذریم...
تا آنجایی که من میدانم احسان یک موتور که میگوید برای نیسان اسلای کاینر میباشد از دبی آورده و بر روی این ماشین گذاشته که میگوید با تغییر در دیفرانسیل ماشین توانسته زور را به هر چهار چرخ ماشین وارد کند
گیربکس ماشین هم برای خودش است و تغییر نکرده
ترمز ها هم با ترمزهای بزرگ و اصل عوض کرده که میگوید جنسشان از فایبر گلاس است
البته دوستمان مخالف قد کوتاه کردن ماشین میباشد و میگوید ماشین قد بلند دست فرمانش بهتر است و هم تسلط در هنگام رانندگی بیتر میباشد
برای اینکه کسی نفهمد که این ماشین را پر زور کردیم لاستیکها هم برای خودش است
چون موتور جدیدش مجوز ندارد و احسان میگوید اگر ماشین را بگیرند میخوابانند
خلاصه خرجها خیلی بالا رفته است و تا بحال حدود 23 میلیون خرج این ماشین بی زبان کرده ایم
هفته پیش هم که ماشین را امتحان میکردم از آنجا که موتورش خارجی شده است زانتیا را میگیرد
راستش را بخواهید دستمان خیلی خالی شده و قسمت اصلی و تاثیر گذار در زور ماشین که عوض کردن ازگوز است را انجام نداده ایم چون احسان میگوید با عوض کردنش زور ماشین 40 درصد دیگر هم بیشتر میشود ولی دیگر خیلی گران تمام میشود و فعلا بی خیال شده ایم
راستی در مورد قطعه کاتالیزور هم بگویم از دوستمان احسان که بارش است پرسیدم ایشان میگوید این قطعه
درون موتور قرار دارد و با برداشتن این قطعه قدرت بهتر میشود ولی خوب برای این که موتور را ناقص کردهایم ماشین به زودی خراب میشود حالا میل خودتان
خواندن سایت شما باعث شد که ما قدری هم به ایمنی این ماشین فکر کنیم
سمند دو تا کیسه هوا دارد و احسان میگوید همین مقدار کافی است ولی من با مطالعه سایت شما او را متغاعد کردم که این مقدار کافی نیست حالا قرار است اوهم چند کیسه دیگر بیاورد و به ماشین بزنیم تا ایمنی خوب بشود.
خوب اینها را گفتم که آقای HPOWER هم بیایند و در مورد اضافه کردن زور این ماشین با این هم بحث کنیم چون ایشان بل اخره هر چی باشد از دوستمان احسان بیشتر بارشان است.
راستی HPOWER جان یکی از فامیلهای ما که خانشان کنار خانه ماست
چند ماه پیش یک بنز خریده است که میگوید اسمش GLS 35 می باشد لطفا اگر امکان دارد بگویید این ماشین چند سی سی زور دارد که حسابی فکر مرا به خودش مشغول کرده
تازه میگوید میخواهد آنرا بفروشد و یک بنز که سقفش از پارچه است و با زدن کلید باز میشود و اگر دوباره کلید را بزنید بسته میشود بخرد
ولی من به او میگویم این کار را نکند چونکه ماشین با سقف آهنی بهتر است حالا اینا را گفتم که شما نظرتان را بگویید که به فامیلمان بگویم
در آخر میخواهم بگویم که حیف است واغعا کسانی را مثل شما در این مملکت داریم ولی از آنها استفاده نمیکنند
راستی احسان چند عدد کپسول را هم در صندوق عقب گذاشته که میگوید خوب است ولی من میگویم نه چونکه دیگر برای مسافرت ماشین جا ندارد البته الان که داشتم سایتتان را میخواندم یک آقایی در مورد این کپسول یک چیزهایی نوشته بود که به آنها نیتروس اسید میگویند که من یک چیزهایی بارم شد حالا میروم به احسان میگویم تا او هم بفهمد من یک چیزهایی بارم است
این هم یک عکس از قیافه ماشین در گاراج دوستمان
که برای اینکه گفتید عکسارا کوچک بزارید کوچکش کردم
امیدوارم خوب شده باشد بعدا از موتور هم عکس میگیرم
خلااصه ببخشید که خوب نتوانستم بنویسم اینارا الان 3 ساعته که دارم تایپ میکنم
راستیجناب Hpower لامبورگيني ها آلماني هستند ديگر؟

end speed
20-11-2006, 08:39
آقاي حميد خان لطفا بحث رو به بيراحه نكشونيد ...

هركسي كه اندكي اطلاعاتي از خودرو + كمي منطق داشته باشه متوجه ميشه كه اطلاعاتي كه اينجا رد و بدل ميشه همش خيالات و تراوشات ذهني يك نفره ...

وگرنه قدرت واحدش سي سي و مقياس شتاب ماشين ها هم سرعت نهايي هر دنده نيست .

من نميدونم اينجا چند تا آي دي درست كردي كه براي چرنديات خودت به به و چه چه راه بندازي ولي ديگه بسه ...

اگه اطلاعات صحيحي داري بسم الله وگرنه جاي اين حرفا تو جمع لات و لوتاي سر ميدونه كه براي همديگه خالي ميبندن ...

وقتي ياد گرفتي اصطلاحات فني ماشين رو درست بخوني و ياد بگيري و وقتي بخودت اين جرات رو دادي كه توي پيست بياي

اونوقت شايد بشه كمكت كرد تا يه چيزايي ياد بگيري .

لطفا ديگه اين بازي رو تموم كن !

البته يه امكان ديگه هم هست و اونم اينكه اطلاعات فني داري ولي دوست داري بقيه رو دست بندازي .

موفق باشيد.

EhsanHF
20-11-2006, 09:52
خب این اتفاق قابل پیش بینی بود .
من که دیگه کاسه و کوزه خودم رو از این تاپیک جمع کردم و رفتم تا حداقل کلاس بعضی از افراد تاپیک با بودن من و جواب دادن به سوالاتم پایین نیاد !
ولی یک پیشنهاد دارم برای اونهایی که نمیتونن به یکی دیگه اعتماد کنن .
به جای اینکه توی تاپیک بیاین و طرف مقابل رو مورد حمله لفظی قرار بدین ، اول توی پیغام خصوص با هم دعوا کنید . حداقل هیچی که نداشته باشه مطمئن هستین که اگه اشتباه کرده باشین فقط شما و طرف مقابل قضیه رو میدونه . پس با این قاطعیت نظر ندین و همدیگه رو ضایع نکنید !

شهریار جان ! چیکار کردی که عضو شدی ناقلا !؟

راستی ، یک سوال هم داشتم . البته اگه جوابی هم ندادین مهم نیست .
توی یک فروم خارجی خوندم که گیربکس گالاردو رو طوری طراحی کردند که وقتی دنده ها عوض میشه ، صدایی مثل برخورد دو شیء ( مثل شمشیر در مبارزه ) ایجاد میکنه . آیا این موضوع صحت داره ؟

با آرزوی بهترینها برای همه شما .

adameh_bahal
20-11-2006, 11:41
دليلم تجربی هست!
اگه هيچ تغيراتی روی پرايد انجام نگرفته باشه امکان نداره بيشتر از 165 تا بره

Man Hunter
20-11-2006, 13:09
اسپاركر جان...مطمني كه شاسي سمند تحمل وزن و قدرت نيسان اسكاي لاين(نوشته بودي اسلاي كاين) رو داره؟

خيلي عجيب هست اين داستان.....اين موتور واسه اين ماشين خيلي زياد.مثل اين هستش كه بياي روي روي پيكان متور زانتيا بزاري...
بعدش دست كاري كردن شاسي مí به اين راحتي هاست دوست من؟؟؟خداييش قصد كل كل ندارم...ولي من از هركي شنيدم و پرسيدم و ديدم گفتن اصلا كار راحتي نيست....
حالا اون موتور رو انداخت رو سمند....گيربكسش ديگ فكر نكنم بشه از خود سمند باشه.....
بازم ميگم..قصد كل كل ندارم.....چون آخه اينها با مخيله من حور نميشه..واهس همين ميپرسم.
اگه ميشه از دوستت بپرس داستان اينها رو....

عكست هم كه فقط راهنماي سمت چپ معلوم بود و بس.....
ماشيني كه تيونينگميشه..بايد همه جاش تيونيگ بشه...در ضمن...واسه اون شاسي و اون موتور حداقل به كمك فنر گازي نياز داري......

در مورد لامبورگيني ها هم بهتر حود حميد جواب بده...(به من چه اصلا!!!!!!!!!!!! :tongue: ).
موفق باشي....باز هم بيا اينجا.....مطالبت بحث برانگير بودن...(تورو خدا ناراحت نشي ها...نامردم اí قصد حالگيري و كل كل داشته باشم....).

يا حق..... ;)

Man Hunter
20-11-2006, 13:49
خب این اتفاق قابل پیش بینی بود .
من که دیگه کاسه و کوزه خودم رو از این تاپیک جمع کردم و رفتم تا حداقل کلاس بعضی از افراد تاپیک با بودن من و جواب دادن به سوالاتم پایین نیاد !
ولی یک پیشنهاد دارم برای اونهایی که نمیتونن به یکی دیگه اعتماد کنن .
به جای اینکه توی تاپیک بیاین و طرف مقابل رو مورد حمله لفظی قرار بدین ، اول توی پیغام خصوص با هم دعوا کنید . حداقل هیچی که نداشته باشه مطمئن هستین که اگه اشتباه کرده باشین فقط شما و طرف مقابل قضیه رو میدونه . پس با این قاطعیت نظر ندین و همدیگه رو ضایع نکنید !

شهریار جان ! چیکار کردی که عضو شدی ناقلا !؟

راستی ، یک سوال هم داشتم . البته اگه جوابی هم ندادین مهم نیست .
توی یک فروم خارجی خوندم که گیربکس گالاردو رو طوری طراحی کردند که وقتی دنده ها عوض میشه ، صدایی مثل برخورد دو شیء ( مثل شمشیر در مبارزه ) ایجاد میکنه . آیا این موضوع صحت داره ؟

با آرزوی بهترینها برای همه شما .
سلام...
هيچي عزيز...به جاي اينكه بخوام يكي رو ضايع كنم...بهش گفتم كه داداش..من به ماشين و ماشبن بازي علاقه دارم....اگه ميشه منو توي تيمتون عضو كن....حميد عزيز هم خيلي قشنگو مدبانه با من برخورد كرد و گفت اشكالي نداره..مداركت رو بفرست!
داشتم بال درمياوردم از خوشحالي.....دمت گرم حميد..نوكرتم.
الان هم در حال حاضر يكي از دوستهاي خوب من هستش....هم در زمينه ماشين...هم بگو و بخند!كلي هم باخاش حال ميكنم.

چرا بايد يكي رو له كنيم تا خودمون بريم بالا؟چرا دستش رو نگيريم با هم بريم ؟ها؟....
اينجور توهين كردن و حتك حرمت كردنها...واقعا جاشون اينجا نيست....
حالا يكي بيشتر بلد هست...دليل نميشه كه به اوني كه كمتر ميدونه....با تكبر و غرور حواب بده....بايد كمكش كنه
تا اون هم بلد بشه.....
حميد خيلي خيلي از ماشين حاليش ميشه..من قبولش دارم...هر سوالي هم كردم...اگه باذ بوده تا جايي كه از ديتش برميومده راهنمايي كرده(منم خــــــنــــــــــگــــــ ــــــــــــ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!).. .بنده خدا رو عذاب ميدم!
چيزي هم كه بلد نباشه..ميí نميدونم...حداقل اينجوري آمار خلاف نميده..مثل خيلي ها كه فكر ميكنيم از شكم مادر با فرمون ماشين و 4 تا حلقه رينگ بي.بي.اس كشيدنشون بيرون!!!!

من خودم هيچي نميدونم..ولي ميپرسم و ميخوام كه كمك بشم....بهتر ..نه؟

يا حق..... ;)

Geeksboy
20-11-2006, 19:29
اين تاپيك عكس يا بحث.؟؟؟

Man Hunter
20-11-2006, 21:13
اين تاپيك عكس يا بحث.؟؟؟
هر جفتش داداش..ولي الان متاسفانه شده تاپيك كل كل و آدم ضايع كني....

يا حق..... ;)

jazire_eshgh21
20-11-2006, 21:26

jazire_eshgh21
20-11-2006, 21:29

jazire_eshgh21
20-11-2006, 21:45

jazire_eshgh21
20-11-2006, 21:46

jazire_eshgh21
20-11-2006, 21:49

jazire_eshgh21
20-11-2006, 21:50

jazire_eshgh21
20-11-2006, 21:51

jazire_eshgh21
20-11-2006, 21:53

jazire_eshgh21
20-11-2006, 21:54

jazire_eshgh21
20-11-2006, 21:58

jazire_eshgh21
20-11-2006, 22:49

Actros
21-11-2006, 04:47
سلام آقا حميد يه سوال داشتم ممنون ميشم اگه جواب بدي

بین این 3تاکدوم بیشتر سرعت میرن
405 1800سی سی
405 2000 سی سی
سمند
پرشیا
رتبه بندی کنید با ذکر نها یت سرعت هرکدام
به نظر شما يه 405 تميز 81 2000 سي سي رو چند ميدن؟ رنگ مشكي؟

Man Hunter
21-11-2006, 13:48

405 1800سی سی
405 2000 سی سی
سمند
پرشیا

درست از حميد سوال كردي...ولي من هم نظرم رو بگم؟شايد به دردت خورد..شايد هم اشتباه بود و حميد درستشون كرد..بالاخره اومديم به هم كمك كنيم!

وا...405 در كل ماشين خوبي هست و ميدوني كه سمند و پرشيا روي پلتفرم اون ساخته ميشن...ولي خوب...
يه واقعيتي هست و اون اين كه...اتاق 405 ديگه مال سال 92 هست..هر چقدر هم كه روزانه توليد بشه...و ماشين خوبي هم باشه...با استانداردهاي امروزي ديگه جور نميشه!
ولي سمند و پرشيا خوب طرح اتقاشون فرق ميكنه....البته شاسي همون پژو هست...ولي خوب يه كمي به روز تر هستند!

ولي راستش رو بخواي...من داييم يه 405 2000 مدل فكر كنم 80-81 داره...
ما با سمند كل كرديم....با سمند خودمون....بابام پشت پژو داييم نشست..من پشت سمند...تا دنده 3 با هم رفتيم..ولي به معكوس خفنگ بابام داد....من ديگه از اون به بعد..پژو رو نقطه ديدم....
خيلي خوب ميره...البته آخرش رسيدم بهش...ولي خوب اون جلوتر بود...
اگه يه سالمش گيرت بياد..فكر كنم با 6-7 بتوني بزنيش!!!!

ولي من خودم با سمندمون خيلي حال ميكنم.... :)

يا حق..... ;)

end speed
22-11-2006, 08:44
دوست عزيز jazire_eshgh21 يعني واقعا نميشه تمام عكس هارو توي يك پست قرار بدي تا اينقدر طولاني نشه ؟؟

amin_25106
22-11-2006, 09:42
به نظر شما يه 405 تميز 81 2000 سي سي رو چند ميدن؟ رنگ مشكي؟[/quote]

سلام

تا اين چند وقت پيش كه من ديدم : تو روزنامه يكيش رو مي دادن 8.000.000 مليون تومان
و يكي از دوستام يه 81 نه چندان تميز رو بازهم گرفت 8.000.000 مليوت تومان
2تاشون هم 2000 سي سي بودن.

jazire_eshgh21
22-11-2006, 13:10
دوست عزيز jazire_eshgh21 يعني واقعا نميشه تمام عكس هارو توي يك پست قرار بدي تا اينقدر طولاني نشه ؟؟

سلام دادا این طوری بیشتر حال میده نمیده
بازم چشب این سری به خاطر شما یکسره میکنم نزن ما رو فقط ;)

jazire_eshgh21
22-11-2006, 18:43
چراغ های 206

چراغ های 405

Actros
23-11-2006, 03:57
درست از حميد سوال كردي...ولي من هم نظرم رو بگم؟شايد به دردت خورد..شايد هم اشتباه بود و حميد درستشون كرد..بالاخره اومديم به هم كمك كنيم!

وا...405 در كل ماشين خوبي هست و ميدوني كه سمند و پرشيا روي پلتفرم اون ساخته ميشن...ولي خوب...
يه واقعيتي هست و اون اين كه...اتاق 405 ديگه مال سال 92 هست..هر چقدر هم كه روزانه توليد بشه...و ماشين خوبي هم باشه...با استانداردهاي امروزي ديگه جور نميشه!
ولي سمند و پرشيا خوب طرح اتقاشون فرق ميكنه....البته شاسي همون پژو هست...ولي خوب يه كمي به روز تر هستند!

ولي راستش رو بخواي...من داييم يه 405 2000 مدل فكر كنم 80-81 داره...
ما با سمند كل كرديم....با سمند خودمون....بابام پشت پژو داييم نشست..من پشت سمند...تا دنده 3 با هم رفتيم..ولي به معكوس خفنگ بابام داد....من ديگه از اون به بعد..پژو رو نقطه ديدم....
خيلي خوب ميره...البته آخرش رسيدم بهش...ولي خوب اون جلوتر بود...
اگه يه سالمش گيرت بياد..فكر كنم با 6-7 بتوني بزنيش!!!!

ولي من خودم با سمندمون خيلي حال ميكنم.... :)

يا حق..... ;)
مرسي از جوابت

Man Hunter
23-11-2006, 03:59
نوكر شعر سياسي توي امضاتيم.

خواهش ميكنم داداش..به دردت خورد؟..اميدوارم خورده باشه....
خلاصه هر جاش غلط بود..ببخش ديگه...

يا حق..... ;)

danial_2006
23-11-2006, 14:14

405 1800سی سی
405 2000 سی سی
سمند
پرشیا
ببين 405 با موتور 1800همونطور كه قبلا گفتم موتورش با 2000 يكي نيست كه بخواد كم بياره وموتور پژو406 هستش واز موتور 2000 خود 405 بهتره.براي سرعت گريبكس كه عوض نشده پس پژو هاي الان بهتره(همون1800)
سمند=185
پارس=186
پارس با موتور انژکتوري 16 سوپاپ=192
405 =182
206=190
اس دي206=193

Mirage
25-11-2006, 15:23

کارخانه خودروسازی بريتانيايی 'بريستول' اتوموبيل جديدی را طراحی و توليد کرده که ادعا می کند پرقدرت ترين اتوموبيل در جهان است. اين اتوموبيل که 'Bristol Fighter T' نام دارد، از يک موتور هشت سيلندر به حجم 10 ليتر و قدرت 1012 اسب بخار قدرت می گيرد و قيمت خريد آن از کارخانه 350000 پوند است.

Mirage
25-11-2006, 16:00
اخه اگر من خودم اين عكسهارو نشون ميدادم شك نميكردي؟

يه كم لرزه هم تو اون سرعت نيست ميدوني من با فراري تو 260 تا نميتونم عكس بندازم
پيشنهاد مي‌كنم يك دوربين بهتر بخري، در صورتي كه نور مناسب باشه سرعت عكس برداري بالاي 1/3000 ثانيه در دوربين‌هاي جديد مي‌رسه

در ضمن تاري عكس به مسائل ديگه غير از لرزش هم ارتباط داره كه يكيش تنظيم فاصله نامناسبه (Focus)

دوربين عتيقه من كه 2 سال پيش 175 تومن خريدمش حداكثر با سرعت 1/1000 ثانيه عكس بر مي‌داره

T.K
25-11-2006, 18:03
يه عكس ميزارم دوستان بگن چيه ;)
البته منکر این نیستم که دوتان آخر ماشین هستند اما ...

T.K
25-11-2006, 18:11

jazire_eshgh21
26-11-2006, 11:42

عکست کووووووووو تا بگم کودوم ماشینه

Behroooz
26-11-2006, 19:11

اخر ماشين
فقط جيپ ...

ReZa DN
26-11-2006, 22:39
سلام قيمت ماشين hyundai avante(elantra كه جديدا در ايران داره عرضه ميشه رو بدونم با مشخصاتش. ممنون

danial_2006
27-11-2006, 18:38
حميد جان چرا ديگه به تاپيك سر نميزني؟نكنه ما وتاپيك رو محروم كردي؟ديگه سعي كن مطالب وقضيه هاي قبل رو فراموش كني و دوباره به تاپيك حال بده.
در ضمن حتما خيلي از شماها از اينكه يك بخش اختصاصي به اين مبحث داغ وجذاب وپر بيننده اختصاص داده نميشه ناراحتين.آخه اين چه وضعشه كه حميد آقا ميخواد از قرار ملاقات هاشو ماشين هاشو كاراي گروهش بگه يكي ديگه سوال فني ميپرسه يكي مقاله ميذاره يكي عكسميذاره و... بعد هر كي بخاد جواب بده به اينها ويا سوال بپرسه سر در گم ميشه چون همهي اينه توي يك تاپيك در صورتي كه هر كدوم بايد تاپيك مخصوص خودش رو داشته باشه تازه نوشته هاتم جزو مطالب ارساليت محسوب نميشه.
حالا من ميخام خودم يه انجمن با هزينه ي شخصي بزنم مخصوص مطالب فني وبر بچه هاي اينجا ميتونن اونجا عضو شن. البته از انجمنهاي مختلف ديگه به غير از اينجا هم اونجا ميخان عضو شن كه خيلي هم كار درست هستند.(حميد جان بيا اونجا يه تاپيك مخصوص خودت بزن.من هم مدير همون بخشت ميكنم تا بتوني روي تاپيكت كنترل داشته باشي.)

ReZa DN
28-11-2006, 15:25
ميگم تا 12 ميليون چه ماشيني خوبه ؟؟ميخوام بخرم

T.K
28-11-2006, 16:18
عکست کووووووووو تا بگم کودوم ماشینه
آقا شرمنده
لینکش اینه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

casper66m
28-11-2006, 16:52
صندوقدار 405
هاچ بك 206

casper66m
28-11-2006, 16:58
فكركنم لامبورگيني مورسيه لگو باشه

Man Hunter
28-11-2006, 17:02
آقا شرمنده
لینکش اینه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

داداش شرمنده...
خيلي دير اومدي به خدا..

اين عكس الان 1 ماهي هست كه بكگراند كامپيوتر من هست...

اين Lamborghiny Morcelogo هست....

اگه باز هم از اين ماشين و مخصوصا اين عكسي خواستي..بهم پيغام خصوصي بده...يا بيا تو ياهو...
هركسي ديگه اي هم خواست...بياد توي ياهو تا به يه دنيا عكس از لامبورگيني آشناش كنم...

يا حق..... ;)

T.K
28-11-2006, 17:14
هم سمند داشتيم هم 405
هيچي سمند نميشه اگه سمند نمي خواي ريو گزينه خوبيه
در ضمن هيچ چيز ماشين نو نميشه ;)

T.K
28-11-2006, 17:17
داداش شرمنده...
خيلي دير اومدي به خدا..

اين عكس الان 1 ماهي هست كه بكگراند كامپيوتر من هست...

اين Lamborghiny Morcelogo هست....

اگه باز هم از اين ماشين و مخصوصا اين عكسي خواستي..بهم پيغام خصوصي بده...يا بيا تو ياهو...
هركسي ديگه اي هم خواست...بياد توي ياهو تا به يه دنيا عكس از لامبورگيني آشناش كنم...

يا حق..... ;)
ای ولا آبروی مارو بردی اونم از نوع اصاصی دستت درد نکنه ;)

Man Hunter
28-11-2006, 17:28
ای ولا آبروی مارو بردی اونم از نوع اصاصی دستت درد نکنه ;)

من نوكرتم داداش..خداييش قصد ضايع كردن نداشتم..شاكي نشي يه موقع ها...

چاكرم...

يا حق.... ;)

T.K
28-11-2006, 19:22
خدایی نمیدونم چیه شما بگین
ممنون

Man Hunter
28-11-2006, 20:35
د آخه نوكرتم..پشتش كه نوشته MClaren F1 ...

يا حق..... ;)

casper66m
28-11-2006, 21:13
عكس ها رو به صورت لينك بذار

adameh_bahal
28-11-2006, 22:41
من ميخوام ضبط ماشين(پرايد) mp3 بخونه و اين 3 روش رو بهم گفتن،حالا ميخوام بدونم کدوم بهتره؟
1-خريدن ضبط سي-دي خور
2-استفاده از carkit و mp3 player
3-استفاده از carkit و cd player
خرجشم زياد نشه :D

Man Hunter
28-11-2006, 22:48
يه پايونير 7450 بگير...145 تا...خيلي هم خوب و با كيفيت هست...ام پي 3 هم ميخونه.

يا حق.... ;)

casper66m
28-11-2006, 23:14
پايونير 5850 يا 4850 بگير
قيمت:
5850:150
4850:120
فرقشونم سر منو 5850 منو داره 4850 نداره

hamed_toofan_2003m
29-11-2006, 09:18
سلام
من يه مدت بود كه نيومده بودم اخه همه از اقا حميد سوال مي كردن
دگه هم سوالا داشت بي مزه ميشد
اما با اومدن بعضي ها دگه اقا حميد داره جا ميزنه
ديگه كم تر ميان
در ضمن ما مخلص اقا حميد هستيم دربست
مخلص همه پچه مچها هستيم

adameh_bahal
29-11-2006, 21:01
يعنی ضبط بگيرم؟
بين اين 3 تا کدوم يکی: پايونير 5850 يا 4850 يا 7450?

ReZa DN
29-11-2006, 22:04
سلام ميگم من ميخوام ماشين بگيرم الان بين اين دو ماشين گير كردم كه كدوم رو بگيرم 1_سمند lx
2_پژو پارس مدل 82يا 83
بعد پژو پارس ضبطش CD هستش؟و اينكه چند تا بلندگو داره؟

Man Hunter
30-11-2006, 00:36
يعنی ضبط بگيرم؟

من 7450 دارم...كلي راضيم...بد نيست..

يا حق....

Man Hunter
30-11-2006, 00:40
سلام ميگم من ميخوام ماشين بگيرم الان بين اين دو ماشين گير كردم كه كدوم رو بگيرم 1_سمند lx
2_پژو پارس مدل 82يا 83
بعد پژو پارس ضبطش CD هستش؟و اينكه چند تا بلندگو داره؟

سمند ال ايكس...پول اضافست.!!!پرشيا هم اون مدل فكر نكنم ضبط سي دي خور داشته باشه..(من 1.5 سالي هست توي ايران نيستم)..ولي ما خودمون سمند داريم....

من از سمند راضيم..پرشيا رو هم دوست دارم...ولي فقط سمند يه كمي سنگينتر هست از لحاظ وزني.!!!

يا حق.... ;)

casper66m
30-11-2006, 01:25
پارس 83 ضبطش cd ميخوره ولي audio يك چنجر عقب داره كه ده تا audio ميخوره
بلندگوهاشم 4تا : دو تا جلو 2تا عقب 2تا هم جاي تيوتر داره كه سيم كشيش شده

casper66m
30-11-2006, 01:31
يعنی ضبط بگيرم؟

من الان 5850 دارم راضيم
5850جزه مدل هاي جديد pioneer تو سايتش
ميتوني يك سر به سايتش بزني

Balrog
30-11-2006, 05:26
آيا ضبطى با اين مشخصات وجود داره؟!
قابليت اتصال به فلش از طريق Usb، پخش Cdهاى Rw، و خروجى براى هدفن.

Actros
04-12-2006, 02:21
قیمت ظبط
pioneer 6850
چنده
کسی عکسی از 5850 داره
نمیخوام زیاد خوج کنم
مایه نیست
سیستم میبندم تا 200 تومان
pineer چه مدلی با این بودجه خوبه
2تا باند خوب هم معرفی کنید
بان های pioner مثل ظبهاش خوب هستند

Actros
04-12-2006, 02:29
قیمیت
pioner 6850
چنده
قیمتهای 4850_5850_ روهم بگین
با 6850 چه فرقی دارند
من پول ندرم خرج کنم تا 200 تومان چی خوبه
pineer تواین مورد حرف اول رو میزنه
چه مدلی با این بودجه خوبه
2تا باند توپ پایونر هم معرفی کنید
البته باند مهم نیست چه مارکی باشه فقط خوب باشه
دیگه رو هم بشه 200
کسی عکس از 5850نداره
مرسی

casper66m
04-12-2006, 13:56
قيمت:
6850:185
5850:155
فرق6850 با 5850 در پنل وخروجي
پنل 6850 برقيه و يك خروجي بيشتراز 5850 داره كه زياد مهم نيست خود 5850 به اندازه كافي خروجي داره
به نظر من 5850 نسبت به قيمتش گزينه بهتري هست
عكس هاشم تو سايت پايونير هست

casper66m
04-12-2006, 22:51
آيا ضبطى با اين مشخصات وجود داره؟!
قابليت اتصال به فلش از طريق Usb، پخش Cdهاى Rw، و خروجى براى هدفن.
من یک ضبط الپاین دیدم که فلش خور بود قیمتش:170 تومن
درمورد cd های rw فکرکنم الان اکثر ضبط ها پشتیبانی میکنن

Actros
05-12-2006, 02:18
قيمت:
6850:185
5850:155
فرق6850 با 5850 در پنل وخروجي
پنل 6850 برقيه و يك خروجي بيشتراز 5850 داره كه زياد مهم نيست خود 5850 به اندازه كافي خروجي داره
به نظر من 5850 نسبت به قيمتش گزينه بهتري هست
عكس هاشم تو سايت پايونير هست

5850 كه ميشه 155 تومان با 2 تا باند 6981 یا 6991 خوبه یا ازاینه بهتر هست
قیمت اینا چنده جفتی

casper66m
05-12-2006, 10:18
قیمت:
6981:75
6991:95
راستی این قیمت ها متغییر من میانگینش گفتم
مثلا عباسی که کف بازار قیمت ها اینطوریه:
4850:105
5850:145
6991:85
6981:60

Actros
06-12-2006, 04:27
قیمت:
6981:75
6991:95
راستی این قیمت ها متغییر من میانگینش گفتم
مثلا عباسی که کف بازار قیمت ها اینطوریه:
4850:105
5850:145
6991:85
6981:60
تو این رده قیمت پخش باند ازاینه بهتر هست
فککنم بهترین پخش همین باشه
در مورد صدای باند نمیخوام ریز باشه
میگن |jblو infiniti باندهای بهتری دارند میتونی معرفی کنی 1 2 مدل
در کل کدوم بهتره
وبه نظرت 6850 تا 2ماه دیگه چند میشه؟
ممنون

casper66m
07-12-2006, 02:34
باند 6975 تو پایونیر حرف اول رو میزنه
من خودم 6975 دارم
نسبت به باندهای دیگه هم گرونتر امپیلی هم میخواد
6991 هم باندهای خوبی امپیلی هم نمیخواد
قیمت ها زیاد تغییر نمیکنه مگر اینکه مدل جدیدتر بیاد

hamed_toofan_2003m
07-12-2006, 08:39
سلام
بابا اينجا بايد در مورد ماشين حرف زد نه در مورد پخش يا باند ماشين
كسي اينجا در مورد پورشه اطلاعاتي داره؟
ايا تو ايران ماشين پورشه هستش ؟
اگه هست چه مدلي هست؟

Actros
09-12-2006, 02:05
نميشه رنگ بك لايت pioneer 5850 رو عوض کرد
همش آبی باشه بهتره
قرمز و آبی خیلی خیطه

Man Hunter
09-12-2006, 04:56
سلام
بابا اينجا بايد در مورد ماشين حرف زد نه در مورد پخش يا باند ماشين
كسي اينجا در مورد پورشه اطلاعاتي داره؟
ايا تو ايران ماشين پورشه هستش ؟
اگه هست چه مدلي هست؟

سلام...
من دايي ام يدونه 911 مدل 99 داشت..فروختش 2-3 سال پيش به يه كلكسيونر پورشه...

نه شماره دارم از طرف..نه آدرس...ولي تجربه خيلي خوبي بود رانندگي باهاش....خيلي با بقيه فرق داره.

ولي BMW 530d يه چيز ديگه ميگه...وقتي توي اتوبان آلمان..230 تا پر كردم...تازه فهميدم هيجان يعني چي....

Mercedes-MC Laren هم خيلي عالي بود...نفهميدم چه جوري توي 4 ثانيه رسيدم به دنده 4!!!!!ديوانه كننده بود.

خوب دوستهاي آدم از اين ماشينها داشته باشند....عشق بود توش نشستن...عشق.

حيف كه خيلي گرون...خيلي..وگر نه 7-8 تا ميخريدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

بگير بچه رو..... ;)

casper66m
09-12-2006, 11:47
نميشه رنگ بك لايت pioneer 5850 رو عوض کرد
همش آبی باشه بهتره
قرمز و آبی خیلی خیطه
5850 رنگش سبز ابی
5800 رنگش قرمز ابی هست

ja_ghaedi
12-12-2006, 15:47
مقاله اي در رابطه با سيستمهاي هدايت وکنترل خودروها در گذشته وآينده و
سيستمهاي هدايت وکنترل دستي واتوماتيک وکامپيوتري وهوشمند خودروها
نقش سيستمهاي هدايت خودرو در تصادفات جاده اي
نقش بهينه سازي سيستمهاي هدايت وکنترل خودروها در کاهش تصادات وکاهش هزينه هاي تعمير ونگهداري
فرمان هيدروليک خودروهاي ايراني و سيتمهاي هوشمند وترمزهاي اي-بي-اس و ترمزهاي اي-بي-اس نسل جديد ووووو
ارگونمي(به عملي که درمورد عدم احساس بيگانگي شخص در يک فضاي خالي بحص ميکند

core due 2
14-12-2006, 17:06
خدایی نمیدونم چیه شما بگین
ممنون
اون یه مک لارن استاندارد که در سال 95 ساخته شده.
حمید رفت از اون موقع تا حالا دیگه اینجا جذاب نیست

casper66m
14-12-2006, 19:18
این جه وضع صحبت کردن
یک نفر نظر داده حالا درست یا غلط خودش باید جواب بده نه اینکه تمام بچه ها متهم بشن به ...
پست مکلارن مال دو هفته پیش تازه یادت افتاده مکلارن استاندارد تو که میدونستی همون جا درستش میکردی
نه اینکه بعد از دو هقته بیای بدو بیرا بگی
در مورد ضبط هم اسم این انجمن دنیای اتومبیل و هر چیزی مرتبط با ماشین میتونه توش مطرح بشه
در ضمن شما که ادعا داری ومیگی 100 بربر=برابر ما اطلاعات داری چرا خودت نمیای کارو دست بگری

core due 2
14-12-2006, 23:22
مگه من چی گفتم؟!من فقط گفتم اون یه مک لارنه!باشه بابا حالا که تومیگی قبول اون یه آردی هست . آفرین بر تو.!!!

casper66m
15-12-2006, 00:23
جالبه
هر چی دلت میخواد میگی اخرش میگی چی گفتم
حرفم دهن ما میذاری بهتر بری چند صفحه قبل ببینی من اصلا پستی در مورد این ماشین دادم یا نه بعدا آفرین بگی

casper66m
15-12-2006, 00:39
بهتر بود پستت رو به صورت عذر خواهی از بچه های فروم ادیت میکردی
نه اینکه تمام حرف هایی که زدی رو پاک کنی بعد اخرش بگی مگه من چی گفتم متاسفم

ja_ghaedi
17-12-2006, 02:06
کسی نیست جواب مارو بده

core due 2
17-12-2006, 16:09
aghaye casper lotfan dota postetoon ro edit konid to ye post jaye forum ro nagirid
aslan migam behtare baham dost beshim

پيمان2
21-12-2006, 11:12
با سلام
لطفاً اندازه فيلر سوپاپ پرايد را اعلام كنيد .منظور م مقدار لقي سوپاپها است

mbx
23-12-2006, 14:04
پژو آردی
نوع موتور:پیکان 1600
سیستم سوخت رسانی :انژکتوری
حجم موتور:1598 سی سی
سوخت :بنزین بدون سرب
تعداد سیلندر :4
نسبت تراکم:8/5
حداکثر گشتاور :110 Nm در 3750 دور در دقیقه
حداکثر سرعت :175 کیلومتر بر ساعت
گیربکس :دستی 5 سرعته
کلاچ: کابلی
نوع و توان باتری :باتری 12 ولت 60 آمپر ساعت
دینام :80 A
استارت:0.9KW
وزن روی اکسل :630کیلو گرم
وزن روی اکسل عقب :490 کیلوگرم
وزن ناخالص:1500 کیلوگرم
طول خودرو:4408 MM
عرض خودرو 1694 MM
ارتفاع خودرو :1460 MM

ROA ( RD X )
نوع موتور:OHV 1600
سیستم سوخت رسانی :انژکتوری
حجم موتور:31598 Cm
سوخت :بنزین بدون سرب
تعداد سیلندر :4
نسبت تراکم_ 9.5:1
حداکثر گشتاور:140 Nm در 3000 دور در دقیقه
حداکثر سرعت :190 کیلومتر بر ساعت
گیربکس :دستی 5 سرعته
کلاچ:تک صفحه ای خشک
نوع و توان باتری :باتری 12 ولت 55 Ah
دینام :80 A
استارت 0.9 KW
وزن روی اکسل:600 کیلوگرم
وزن روی اکسل عقب 490 کیلوگرم
وزن ناخالص :1500 کیلوگرم
طول خودرو:4408 MM
عرض خودرو 1694 MM
ارتفاع خودرو :1460 MM

امكانات و تجهيزات «روآ» نسبت به RD
موتور HV 1600CC در RDX داراي استاندارد يورو 2 بوده و گفته مي‌شود قابليت تامين استاندارد يورو 3 را نيز دارد. ميزان مصرف سوخت آن 5/8ليتر در هر100 كيلومتر است و حداكثر توان موتور آن با افزايش نسبت به آردي معمولي به 82 اسب‌بخار با 5500دور در دقيقه رسيده است. ساير امكانات اين خودرو عبارتنداز:
1 - صندلي‌هاي جلو، عقب و پشتي صندلي قابل تنظيم هستند.
2 - صندلي‌هاي جلو و عقب داراي زيرسري هستند كه زيرسري صندلي عقب ثابت است.
3 - در سيستم تهويه، سيستم چرخش هوا با فيلتر، كانال دورديفه چپ و راست وجود دارد.
4 - برف‌پاكن در شيشه جلو دوتيغه‌اي است.
5 - شيشه گرمكن جلو و عقب نيز در RDX وجود دارد كه در عقب برقي است.
6 - 4عدد كمربندي ايمني در جلو و عقب وجود دارد.
7 - سيستم ايمني دزدگير و قفل مركزي ندارد.
8 - راديوپخش كاست با 3باند و پخش كاست استريو در RDX وجود دارد.
9 - سيستم كولر دارد.
10 - رنگ تزئينات داخلي طوسي است و رينگ آن فولادي است. RDX چراغ راهنما، چراغ مه‌شكن در عقب، نشانگر ديجيتال نيز دارد.
11 - ترمز جلو ديسكي و ترمز عقب كاسه‌اي است

خودروسازان كشورمان از دو سال گذشته با توجه به برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده به منظور توليد 30هزار دستگاه خودروي ال‌ - 90 تا پايان سال 85 به جنب‌وجوشي خاص افتاده‌اند. از اين جهت براي ارتقاي كيفي خودروهايي با رنج قيمتي لوگان سخت در تلاش و رقابت هستند. بنابرگفته مسوولان وزارت صنايع و معادن قرار است كه لوگان با قيمت 6750يورو يعني 7ميليون و 800هزار تومان در بازار ايران عرضه شود. اين در حالي است كه تنها خودروهاي پرايد و پژو RD با رنج قيمت لوگان (ال - 90) در بازار ايران يافت مي‌شود. هيبت لوگان با قيمتي كه تا به حال بازار ايران به خود نديده، بسياري از خودروسازان كشور را به وحشت انداخته است.
رقابت به دست آمده در صنعت خودروسازي كشور را بايد به فال نيك گرفت هر چند ممكن است به كاهش فروش برخي از خودروسازان كه از حمايت دولتي بي‌بهره‌اند، منجر شود. حال از آنجايي كه قرار است، تا پايان سال‌جاري لوگان وارد بازار شود. شركت ايران‌خودرو پژو آردي جديد را وارد بازار كرده است، پژو RD كه طبق گزارش‌هاي سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران در زمره خودروهاي كم كيفيت كشور است كه با سيستم ارتقا يافته‌تري وارد بازار شده است، خودروي آردي ايكس كه از نوع ارتقايافته پژو RD است و اين روزها نام «روآ» را به خود گرفته، اندكي با خودروي RD متفاوت است. هرچند هنوز آثار و بقايايي از پيكان 40سال پيش نيز در اين خودرو يافت مي‌شود، اما مسوولان ايران‌خودرو با ارتقاي سطح كيفي آن براي جذب مشتريان بيشتر تلاش مي‌كنند.
پژو RD كه بدون اعلام رسانه‌اي ايران‌خودرو به «روآ 4 تغيير نام پيدا كرد در سيلندر، بلوك سر سيلندر، پيستون رينگ كمپرس اول، رينگ كمپرس دوم، رينگ روغن، ميل بادامك شاتون، فنر سوپاپ و ريل سوخت در موتور با آردي معمولي متفاوت است. قيمت معمولي اين خودرو 7ميليون و 350 و نوع متاليك نيز 7ميليون و 650هزار تومان اعلام شده است.
بنا به گفته مسوولان ايران‌خودرو تعيين نوع رنگ «روآ» به صورت سفارشي از جانب مشتري امكان‌پذير است. مسوولان ايران‌خودرو همچنين ادعا مي‌كنند كه خودروي «روآ» با توجه به نياز بازار طراحي شده و نياز بازار را به يك خودروي پرقدرت ارزان با مصرف سوخت پايين تامين مي‌كند.افزايش قدرت موتور و كاهش قابل ملاحظه مصرف سوخت، روآ را در كلاس خودروهاي تقريبا هم‌قيمت متمايز با خودروهاي مشابه قرار داده است.سازمان فروش ايران‌خودرو در اولين مرحله، فروش نقدي روآ را اعمال كرده، اما در نظر دارد تا پايان ماه‌جاري ساير روش‌هاي فروش،‌ از جمله اقساطي را نيز براي عرضه خودروي مذكور استفاده كند.
اجراي روش‌هاي متنوع فروش در مورد خودروي روآ براي اين است كه كم‌درآمدها كه قادر به خريد نقدي اين خودرو نيستند بتوانند آن را خريداري كنند. فروش مكانيزه اين خودرو از يك‌ماه پيش به طور آزمايشي آغاز شده و در همين راستا، متقاضيان خريد نقدي روآ با مراجعه به نمايندگي‌هاي مجاز شركت ايران‌خودرو كه به اين سيستم مكانيزه تجهيز شده‌اند، اقدام به خريد روآ مي‌كنند.
در حال حاضر، روزانه 200 دستگاه روآ از طريق سيستم مكانيزه به فروش مي‌رسد و مديران ايران‌خودرو انتظار دارند كه اين رقم به 500دستگاه در روز افزايش يابد.
بسياري از كارشناسان پيش‌بيني مي‌كنند كه با توجه به قيمت خودرو روآ، بيشتر مالكان خودرو‌هاي فرسوده خواستار تعويض خودرو‌ي خود با روآ باشند. گازسوز كردن روآ نيز از برنامه‌هاي ايران‌خودرو در سال آينده است

مشخصات فني:

نوع موتور: 1600OHV
حجم دقيق موتور: 1599 سي سي
حداكثر قدرت: 83 اسب بخار
حداكثر گشتاور: 135 نيوتن متر در 3000 دور در دقيقه
تعداد سوپاپ: 8
استاندارد آلايندگي: يورو 2
جعبه دنده: 5 دنده جلو و 1 عقب دستي
نوع فرمان: هيدروليك
ظرفيت باك: 52 ليتر
حداكثر سرعت: 175 كيلومتر بر ساعت(بايد بيشتر از اين حرفا باشه البته)
شتاب 0 تا 100: حدود 14 ثانيه(اينم بايد كمتر باشه)
مصرف سوخت داخل شهر در هر 100 كيلومتر: 8.3 ليتر
مصرف سوخت جاده در هر 100 كيلومتر: 6.8 ليتر
منبع: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hpower_sl3
24-12-2006, 19:19
بعد از حدود 1 ماه دوری از تاپیک مورد علاقم سلام

راستش از تمام کسانی که عضو هستن اول معذرت میخوام و بعد هم از کسایی که دنبال ما بودن و نگران ممنون

راستش نیمدن ما از اون شب شروع شد و بعد به امتحان های نیم ترم و سفر به المان برای همکاری با تیونینگ منصوری و در آخر به امروز ختم شد.

اینکه نیمدن ما اصلآ ربطی به جازدن و ناراحت شدن واین موضوعات نداره.ممنون از کسایی که به ما لطف داشتن و

بازم از کسایی که مارو به گلوله بستن بازم ممنون!!!

تو این مدت ما مسابقه هامون رو داشتیم از همه مهمتر تو پارکینگ اندیشه دریفت واقعآ قشنگ داشتیم(در صورتی که کسی که ادعا داشت از اومدن منصرف شد) به هرحال همه چی گذشته و منم فراموش کردم که الان اینجام.

تو این 1 ماه از فدراسیون جواز مبنی بر تیونینگ حرفه ای گرفتیم و به امید خدا هفته دیگه تیونینگ منصوری نظر خودش رو برای همکاری با ما ارسال میکنه.تا الان 2 شعبه درحال احداث هستن تو تهران و هر کسی که در مورد تیونینگ سوالی داشت برای راهنمای در خدمتن.

موفق باشید.

Actros
25-12-2006, 00:24
بعد از حدود 1 ماه دوری از تاپیک مورد علاقم سلام

راستش از تمام کسانی که عضو هستن اول معذرت میخوام و بعد هم از کسایی که دنبال ما بودن و نگران ممنون

راستش نیمدن ما از اون شب شروع شد و بعد به امتحان های نیم ترم و سفر به المان برای همکاری با تیونینگ منصوری و در آخر به امروز ختم شد.

اینکه نیمدن ما اصلآ ربطی به جازدن و ناراحت شدن واین موضوعات نداره.ممنون از کسایی که به ما لطف داشتن و

بازم از کسایی که مارو به گلوله بستن بازم ممنون!!!

تو این مدت ما مسابقه هامون رو داشتیم از همه مهمتر تو پارکینگ اندیشه دریفت واقعآ قشنگ داشتیم(در صورتی که کسی که ادعا داشت از اومدن منصرف شد) به هرحال همه چی گذشته و منم فراموش کردم که الان اینجام.

تو این 1 ماه از فدراسیون جواز مبنی بر تیونینگ حرفه ای گرفتیم و به امید خدا هفته دیگه تیونینگ منصوری نظر خودش رو برای همکاری با ما ارسال میکنه.تا الان 2 شعبه درحال احداث هستن تو تهران و هر کسی که در مورد تیونینگ سوالی داشت برای راهنمای در خدمتن.

موفق باشید.
خیلی خوشحالم که برگشتی فک کردم دیگه نمییای
خواستم بدونم در مورد ظبط ماشین هم اطلاعات داری
من یک سیستم خیلی معمولی میخوام با 250 تومان اینو معرفی کردن
PIONEER 5850
SPEAKER PIONEER 6975
قیمت اینا چنده
قیمت 6850 چنده
درکل JVC خوبه یا PIONEER
مرسی

jazire_eshgh21
25-12-2006, 11:16
سلام

معلومه کجایی بابا مردیم که نگارانت شدیم یه اطلاعی یه چیزی دمت گرمکه ما رو نگران کردی

matin_haeri
26-12-2006, 13:58
حميد جان كجا بودي بابا (ببخشيد خودموني شدم)
آقا يه سوال.دوست من يه گالانت خريده كه ميگه توربو داره.راست ميگه كه باهاش ميشه ماكسيما رو گرفت؟؟؟تازه مي گه كه اينجا نيترو توربو پيدا نميشه وگرنه بي ام و هاي جديد رو همه رو مي گيره

Balrog
27-12-2006, 01:07
با سلام
لطفاً اندازه فيلر سوپاپ پرايد را اعلام كنيد .منظور م مقدار لقي سوپاپها است
براى سايپا 141 اين مقدار برابر 0.3 ميليمتر هست كه فكر نكنم با پرايد‌هاى معمولى تفاوت داشته باشه...

jamshidjap
27-12-2006, 19:17
آقا اگر کسي هست که که يک نفر را سراغ داشته باشد که Lamborghini دارد ودر ازاي دريافت مزد کسي را سوار ماشينش مي کند او را معرفي کند

Hpower_sl3
27-12-2006, 23:34
قربانت اکترس جان.راستش گرفتاری

ببین پایونیر از همه بهتره شک نکن من 5850 رو اصل با گارانتی قیمت دارم143 تومن 6975 هم اصل با گارانتی قیمت دارم 95 تومن اینم شمارش
021-33953436

Hpower_sl3
27-12-2006, 23:37
حميد جان كجا بودي بابا (ببخشيد خودموني شدم)
آقا يه سوال.دوست من يه گالانت خريده كه ميگه توربو داره.راست ميگه كه باهاش ميشه ماكسيما رو گرفت؟؟؟تازه مي گه كه اينجا نيترو توربو پيدا نميشه وگرنه بي ام و هاي جديد رو همه رو مي گيره

همین دوروورا!!!

نه بابا این حرفا چیه

راستش من ندیدم اما شنیدم که همچین چیزی رو 2003 و سوپر سالن ها هست

بی ام و جدیدا توربو داره اما نیترو توربو تو ایران اصلآ نیست

موفق باشی

Balrog
28-12-2006, 01:17
تصاويرى از لامبورگينى (Lamborghini Murcielago Roadster) در تهران!

ReZa DN
28-12-2006, 15:43
سلام
میخواستم ببینم تفاوت پژو 405 Glx با پژو 405 Gli در چه چیزهایی هستش؟

Hpower_sl3
28-12-2006, 21:48
بالرگ جان اگه میشه یه اجازه ای....

در ضمن اگه میتونی لینک بذاری خیلی بهتر میشه

موفق باشی

Hpower_sl3
28-12-2006, 21:54
سلام
میخواستم ببینم تفاوت پژو 405 Glx با پژو 405 Gli در چه چیزهایی هستش؟
سلام.راستش اولین تفاوت تو رنگ اون هست که در جی ال ایکس رنگ متالیک هست اما در جی ال آی روغنی.

سیستم سوخت اون بنا به ادعای مدیر عامل ایران خودرو با جی ال ایکس فرق میکنه اما ما که همچین چیزی ندیدیم!!!

آینه بغل های اون دستی هست و در حالت معمولی کولر و شیشه بالا بر برقی نداره مگر در صورت سفارش دادن.و اینکه موتور اون از 1.8 آی بهره میبره(8سوپاپ)

در کل ماشین خوبیه

ReZa DN
28-12-2006, 22:23
سلام.راستش اولین تفاوت تو رنگ اون هست که در جی ال ایکس رنگ متالیک هست اما در جی ال آی روغنی.

سیستم سوخت اون بنا به ادعای مدیر عامل ایران خودرو با جی ال ایکس فرق میکنه اما ما که همچین چیزی ندیدیم!!!

آینه بغل های اون دستی هست و در حالت معمولی کولر و شیشه بالا بر برقی نداره مگر در صورت سفارش دادن.و اینکه موتور اون از 1.8 آی بهره میبره(8سوپاپ)

در کل ماشین خوبیه

کولر نداره؟:ohno:
بعدش قیمتش چنده؟

Balrog
29-12-2006, 03:23
بالرگ جان اگه میشه یه اجازه ای....

در ضمن اگه میتونی لینک بذاری خیلی بهتر میشه

موفق باشی

اى به چشم! ;)

Actros
29-12-2006, 14:55
قربانت اکترس جان.راستش گرفتاری

ببین پایونیر از همه بهتره شک نکن من 5850 رو اصل با گارانتی قیمت دارم143 تومن 6975 هم اصل با گارانتی قیمت دارم 95 تومن اینم شمارش
021-33953436
باند چی خوبه 1 جفت میخوام از 60 تا 100 تومان
هر مارکی بهتره

Hpower_sl3
29-12-2006, 23:19
باند چی خوبه 1 جفت میخوام از 60 تا 100 تومان
هر مارکی بهتره

Pioneer 6975

حدود 100 تومن

Hpower_sl3
29-12-2006, 23:21
کولر نداره؟:ohno:
بعدش قیمتش چنده؟

در حالت معمولی نه باید سفارش بدی

با توجه به بازار بد ماشین در ایران حدود 10 تا 10600

efi
30-12-2006, 05:57
سلام

1. آقا من عاشق ماشين هستم اما متاسفانه هيچ چيزي در موردش نميدونم ! اگه بخوام يكي بهم كمك كنه كه يه چيزهايي ياد بگيرم بايد چي كاركنم؟
منظورم در مورد نكات فني و نگهداري فني اتومبيل هستش ! مثلا وقتي كه ميرم تعميرگاه سرم كلاه نره كه يارو بگه فلان كارو كرده و من هم با ساده لوحي بگم آره شما درست ميگي! چون ماشين هم مثل كامپيوتر ميمونه كه اگه چيزي ازش بلد نباشي سرت خيلي خيلي كلاه ميره !

مخصوصا باز هم تاكيد ميكنم كه در مورد تعميرات ماشين !

2. راستي يه سوال ديگه : من هيچ جوره سايز هيچ ماشيني دستم نمياد . منظورم اينه كه مثلا موقع پارك كردن هيچ جوره نميتونم بفهمم كه براي پشت و جلوي ماشين چقدر جا دارم ! چي كار كنم؟

فعلا ماشيني كه دستم هست سمنده كه مدل 81 هستش. مخصوصا با اين يكي بيشتر از نظر سايز مشكل دارم!!!!

3. يه چيزه ديگه - من حس ميكنم كه اين ماشين يكمكي زيادي بنزين مصرف ميكنه ! البته لازم به ذكر هستش كه همه قطعات مربوط به مصرف سوخت در تنظيم كامل به سر ميبره!

4. يه نكته ديگه اينكه موقعي كه فرمون رو در حالتي كه ماشين وايستاده ميچرخوني به سمت چپ يا راست مخصوصا چپ فرمون شروع ميكنه به لرزيدن ! باز هم تكرار ميكنم كه در حالت ايستاده اينكار رو ميكني اين حالت پيش مياد!! چرا؟؟؟؟

5. لامپ هاي چراغ جلوي ماشين سوخته هم نور پايين و هم نور بالا . من خودم نميتونم اينها رو تعويض كنم ؟ راستي اگه ميتونيد قيمت لامپها و همچنين كل چراغ جلوي سمند رو هم بنويسيد. چون يكي از چراغ هاشم ترك خورده ! راستي لامپ با نور آبي بهتره يا با نور معمولي (زرد)؟

6. براي دزدين كامپيوتر سمند راه حلي هنوز داده نشده؟

7. دزدگير من همينطوري الكي دقيقا بعد از فعال شده شروع ميكنه به زدن چرا؟ هرچي درها رو هم از نظر باز بودن چك ميكنم مشكلي ندارن! واقعا ازيت ميكنه!

8. ماشين توي چاله ها خيلي طبيعي عمل ميكنه ! يعني اينكه دقيقا حس ميكني كه عمق چاله چقدر بوده ! تمام ضربه رو به كل بدنه وارد ميكنه ! بايد از كجا بفهمم كه صاحب قبليش ارتفاعش رو كم كرده يا نه؟ چون من يه جا خوندم كه نوشته بود كه تنظيم ارتفاع غير استاندارد باعث يه همچين مشكلي ميشه.

9. راستي توي دنده سه و گاهي وقتها هم دو وقتني پام رو از روي پدال گاز آروم ور ميدارم البته نه كامل منظورم اين هستش كه فشار كمتري وارد ميكنم ماشين شروع ميكنه به ريپ زدن و مجبور ميشم كه پام رو روي كلاچ بزارم و يا گاز بدم تا ماشين به حالت عادي برگرده اين مشكلي داره؟ يا مثلا وقتي تو دنده يك پام رو كم كم از روي پدال بر ميدارم ماشين تقريبا سريعا سرعش كم ميشه انگار كه ترمز كرده باشم! حالا من چون تجربه زيادي در رانندگي با ماشين هاي ديگه ندارم نميدونم اينها طبيعي هستن يا نه؟

قربون شما
عرفان

efi
30-12-2006, 06:29
راستي شما هرشب با لامبورگيني مياد تو خيابون چرخ بزنيد؟ اگه مياد جاش رو بگيد كه ما هم بتونيم يه فيضي ببريم!

ريس ميزاريد يا همينجوريه؟ آخه من زياد تو اين برنامه ها نبودم ! نه اينكه دوست نداشته باشما ! اتفاقا خيلي خيلي دوست دارم ! فقط دنبالش نبودم.

Balrog
31-12-2006, 03:18
راستي شما هرشب با لامبورگيني مياد تو خيابون چرخ بزنيد؟ اگه مياد جاش رو بگيد كه ما هم بتونيم يه فيضي ببريم!

ريس ميزاريد يا همينجوريه؟ آخه من زياد تو اين برنامه ها نبودم ! نه اينكه دوست نداشته باشما ! اتفاقا خيلي خيلي دوست دارم ! فقط دنبالش نبودم.
منظورت كيه عزيز؟!

jamshidjap
31-12-2006, 18:31
آقا يک نفر جواب منو بده

Hpower_sl3
31-12-2006, 22:39
راستش آقا عرفان این مشکلاتی که شما داری خدا رو شکر راحت حل میشن اما اگر میتونی فردا ساعت 10.30 تا 3 ظهر که میشه 2شنبه باهام تماس بگیر(09329239188) که تو شرکتم و راهنماییت کنم شرمنده الآن وقت ندارم

حتمآ درست حسابی کمکت میکنم در مورد لامبورگینی و فراری هم باحات قرار میزارم.حتمآ تماس بگیر.

قربانت

Hpower_sl3
31-12-2006, 22:45
آقا يک نفر جواب منو بده

راستش من چیزی ندیدم میشه یه بار دیگه عنوانش کنی

Actros
01-01-2007, 01:33
سلا حمید خان
یک تایپیک در مورد سیستمهای صوتی ماشین توهمین انجمن متفرقه هست
شما که سرت میشه بیا تو این تایپیک و پست بده.
اینم لینک
هر اطلاعی در این مورد داری در اختیر ما بزار
ممنون

efi
01-01-2007, 03:19
سلام

Hpower_sl3 جان كه فكر كنم اسمت حميد هستش (( ببخشيد خودموني شدم)) چاكرتم هستم ! :) باشه فقط اگه يه وقت نتونستم زنگ بزنم از دستم ناراحت نشي ها!! بازم ازت معذرت خواهي مي كنم.

فقط يه سوال ازت ميكنم كه اگه نشد فعلا باهات تماس بگيرم اينو دونسته باشم.
لابورگيني و فراري براي خودت هستش؟

اگه نشد بهت زنگ بزنم و بعدا خواستم باهات تماس بگيرم حتما باهات قبلش چك ميكنم.
راستي به چه اسمي باهات تماس بگيرم؟

يه سوال همين جوري هم دارم : چرا فروم هاي ديگه سايت اينقدر خلوته ! يعني چرا هيچكس جواب كسي رو نميده؟ بايد اميدوار باشم كه بالاخره يكي پيدا ميشه جواب بده يا كلا بيخيال شم؟

قربون همه بچه باحالا
عرفان

jamshidjap
01-01-2007, 11:35
Hpower_sl3 جان من خواسته بودم که اگر يک نفر کسي را سراغ دارد که لامبورگيني دارد و در ازاي در يافت مزد کسي را سوار لامبورگيني اش مي کند او را معرفي کند

roohoravan
01-01-2007, 13:48
لامپهاي زنون در اتومبيل

--------------------------------------------------------------------------------

با سلام وعرض ادب.كسي از دوستان در مورد لامپهاي زنون در اتومبيل چيزي ميدونه؟ و فرق آن با لامپهاي معمولي در اتومبيل چيست؟

roohoravan
01-01-2007, 21:28
آيا ترميمي براي سنگ خوردگي شيشه جلوي اتومبيل وجود دارد؟ لطفا در اين زمينه راهنمايي فرماييد.با سپاس

كندلوس
02-01-2007, 18:42
اقا می شه بگید فرق Roa با RDX چیه؟
اگه یکیند پس چرا رو بعضی از RDهای جدید نوشته Roa و رو
بعضی ها ی دیگه نوشته RDX .

Hpower_sl3
02-01-2007, 23:44
سلام به همه واقعآ شرمندم اگر دیر جواب میدم.عرفان جان این حرفا چیه شما سرور مایی من خوشحال مسشم صدات رو بشنوم اسمم هم حمید هست.

لامبورگینی ها و فراری راستش برای خودم هست اما قابلی اصلآ نداره جدی میگم.در مورد خلوتی هم راستش دیگه مدیر سایت باید تنوع ایجاد بکنه.

جمشید جان راستش همچین کسی رو نمیشناسم چون بجز ما تنها یک نفر سوپر اسپرت داشت که باحاش چپ کرد در شهرم نشون داد(اس آل آر) اما اگر به قرار ملاقات های ما بیای میتونی سوار بشی

اکترس جان راستش من زیاد تو خط سیستم نیستم اما حالا که گفتی چشم به روی چشم.

کینگ کیدو جان راستش من در پارسا اسپرت دیدم یه مایعی رو با لوله میمالوند به شیشه بعد هم هواش رو میگرفت همه چی مثل روز اولش میشد.

همگی موفق باشید

Sphinx
03-01-2007, 10:04
سلام به دوستان عزیز تاپیک واقعا عالی شده انگشتای همه دوستان درد نکنه
فرصت نکردم همه پست های جدید رو بخونم ولی خیلی مفید....
ممنون
با تشکر شهریار (در مرخصی اضطراری )

اقا می شه بگید فرق Roa با RDX چیه؟
اگه یکیند پس چرا رو بعضی از RDهای جدید نوشته Roa و رو
بعضی ها ی دیگه نوشته RDX .
دوست عزیزم یکی هست با 2 اسم می توانید جواب بیشتر سوالهای خودتون رو خیلی سریعتر با یک جستجو در پست ها و تاپیک های قبلی پیدا کنید

iraniancar
03-01-2007, 15:49
سلام
من یه سیناد دارم اگر برای من اون کارایی که برای اون سیناده کردی رو بکنی دقیقا چند می گیری
بعد تو اون سیناد گفتی 35000 یورو فقط برای ترمز خرج کردی آیا واقعیت داره
شتاب اون سیناده چقدره(0 تا 100)؟
چراغ اسپرت برای سینادم داری؟
اگر طرح برای سپرها بدم برام می سازی؟
بعدش حجم موتور افزایش دادی یا موتور کامل عوض کدری؟اگر موتور عوض کردی چه موتوری گذاشتی؟
بعد سرعت سیناد کم بردی بالا سیناد 250 تا هم میره فقط 30 تا بردی بالا!

jamshidjap
03-01-2007, 20:34
Hpower_sl3 جان من منتظر قرار ملاقاتهاي شما هستم قرار بعدي شما کي و کجا است

efi
04-01-2007, 04:00
سلام :cool:

حمید جون کارت خیلی درسته ! فکر نمی کردم ماشین فقط ماله یکنفر باشه !!! اگه تو اینترنت سرچ بدی تو خیلی از سایت های ایرانی نوشته که فقط دو مدل از لامبورگینی وارد ایران شده که یکیش تقریبا زرده و اونیکی قرمزه ! ماله تو کدومیکیه ؟ راستی من یه کلیپ کوتاه هم از مسابقه زرده با یه بنزه دیدم - خیلی خیلی ماشینه از بنز سر تر بود ! تو 0.01 ثانیه گرفتش؟!!!:puke:

راستی یه سوال یکم خصوصی : ماشینت رو چند گرفتی؟

راستی اینطور که پیداست تو کار اسپرت کردن ماشین هم هستی؟ درسته ؟

قربون همگی
عرفان

Actros
05-01-2007, 00:09
اقا حمید اگه از این قرار ملاقاتها که میزارین فیلم برداری کردین بزارین ما هم ببینیم
تا حالا با slr کورس انداختی
از slr فیلم برداری کردی تا حالا اگه داری آپ کن
ممنون

Balrog
05-01-2007, 00:33

راستی من یه کلیپ کوتاه هم از مسابقه زرده با یه بنزه دیدم - خیلی خیلی ماشینه از بنز سر تر بود ! تو 0.01 ثانیه گرفتش؟!!!:puke:

ممكنه اين كليپ رو آپلود كنى يا آدرسش رو بدى؟

اقا حمید اگه از این قرار ملاقاتها که میزارین فیلم برداری کردین بزارین ما هم ببینیم

اگه آقا حميد اين كار رو بكنن، ما هم حسابى ممنون مى‌شيم.

dj.tiesto
05-01-2007, 03:26
اقا ما تازه این بخشو دیدیم.لامبورگینی هم خیلی دوست دارم.حمید جان چجوری و کجا شما قرار میزاری بابچه ها؟ منم دوست دارم شرکت کنم.
بعد یه سول دیگه هم دارم:
من شنیدم ایران خودرو پیکان وانت مشکی و زرشکی و چند رنگ دیگه تولید میکنه.من میخوام یه مشکیشو بگیرم.بعد از خرید ماشین حدود 3 ملیون برام میمونه و با این سه ملیون میخوام یه دست رینگ کالسکه ای 9کیلویی/2 جفت مارشال/یه افتابگیر ابی خلاصه انتن و بلوری و باربند و... بگیرم.ماشینم تا جایی که جا داره بچسبونم به زمین.فقط تنها ایرادش اینه که من چون هیکلم ننسبتآ درشته پشت فرمون وانت یه مقدار اذیت میشم.ممنون اگه دوستان منو راهنمایی کنن.

ehsan100
05-01-2007, 11:56
It's lamborghini :

EhsanHF
05-01-2007, 13:05
وای ! منو باش . تا امروز فکر میکردم این ماشین ایزدراکومانداتوره هست ! نگو لامبورگینیه !!!

roohoravan
05-01-2007, 14:19
لامپهاي زنون در اتومبيل

--------------------------------------------------------------------------------

با سلام وعرض ادب.كسي از دوستان در مورد لامپهاي زنون در اتومبيل چيزي ميدونه؟ و فرق آن با لامپهاي معمولي در اتومبيل چيست؟

roohoravan
05-01-2007, 14:20
آيا ترميمي براي سنگ خوردگي شيشه جلوي اتومبيل وجود دارد؟ لطفا در اين زمينه راهنمايي فرماييد.با سپاس

Hpower_sl3
05-01-2007, 18:27

حمید جون کارت خیلی درسته ! فکر نمی کردم ماشین فقط ماله یکنفر باشه !!! اگه تو اینترنت سرچ بدی تو خیلی از سایت های ایرانی نوشته که فقط دو مدل از لامبورگینی وارد ایران شده که یکیش تقریبا زرده و اونیکی قرمزه ! ماله تو کدومیکیه ؟ راستی من یه کلیپ کوتاه هم از مسابقه زرده با یه بنزه دیدم - خیلی خیلی ماشینه از بنز سر تر بود ! تو 0.01 ثانیه گرفتش؟!!!:puke:

راستی یه سوال یکم خصوصی : ماشینت رو چند گرفتی؟

راستی اینطور که پیداست تو کار اسپرت کردن ماشین هم هستی؟ درسته ؟

قربون همگی
عرفان

راستش سلامو تو این زمونه اگر یه کم دیگه سرچ میکردی همه میگفتن مال خودمونه الان هر 4تاشون پایینه

اما لامبو 3تا هست اگر خواستی عکسشم هست.هر 3تاش.اگر ماشینه نقره ای بود کروت هست ندیدمش آپلود کن

rb97
05-01-2007, 20:05
کسی میدونه اگر بخواهیم یک 206 با رنگ سفارشی بگیریم چه قدر روی مبلغ میاد؟

Balrog
06-01-2007, 01:16
جوابت رو Hpower_sl3 داده بود!
«کینگ کیدو جان راستش من در پارسا اسپرت دیدم یه مایعی رو با لوله میمالوند به شیشه بعد هم هواش رو میگرفت همه چی مثل روز اولش میشد.»

efi
06-01-2007, 13:28
سلام

من نمی دونم چطوری آپلود کنم !؟

راستی فرمتش برای موبایل هستش که با برنامه Quick Time Player باز میشه و به راحتی دیده میشه !

یه فیلم دیگه هم دارم که کورس یه شورلت کروت Z06 هست با یه لامبورگینی ! البته این یکی تو ایران نبوده ها !

بهم بگید چطوری آپلود کنم بقیش با من. سایز هاشون هم کوچیکه در حد 800 یا 900 کیلوبایت!!!

راستی حمید جون هرچی عکس داری رو کن ! من خودم اون چندتایی که تو همین سایت بود رو دیدم خیلی ماشینای ردیفی بودن!!!

(( اگر ماشینه نقره ای بود کروت هست ندیدمش آپلود کن )) نفهمیدم یعنی چی؟!! کدوم ماشین نقره ایه؟

عرفان

casper66m
06-01-2007, 14:50
تو این دو تا سایت میتونی اپلود کنی
سایت دومی باید اول عضو بشی

Hpower_sl3
06-01-2007, 18:14
سلام عرفان جان.خوبی

اون کروت که نقره ای بود نه ا اونی که پلاک گذر موقت داره و تو مدرس گرفتمش.

از عکس ها هم راستش نمیتونم اونایی که ندیدی رو بذارم اما این گالاردو رو برات گرفتم.

برای دیدن فیلم ها و عکس ها باید عضو گروه باشی.:
پارکینگ خونه ما قشنگه ها نه راستش این 320 آی همسایمون باید بره جلو بوق بزنه!!!

این هم مورسیه لگو سان ست:

که در مقابل مرکز خرید خان بالا(مرکز خرید قلهک گرفتم)

iraniancar
06-01-2007, 20:03
بابا جواب ما رو بده
سلام
من یه سیناد دارم اگر برای من اون کارایی که برای اون سیناده کردی رو بکنی دقیقا چند می گیری
بعدش حجم موتور افزایش دادی یا موتور کامل عوض کدری؟اگر موتور عوض کردی چه موتوری گذاشتی؟

efi
06-01-2007, 22:00
سلام به برو بکس

حمید جون کف برم کردی !!!؟؟؟ :blink: تا حالا کسی بهت گفته بود (( ترکوندی بابا )) ؟ راستی تونستی پلاکش کنی ؟ :blink:

- چطوری عضو گروه بشم ؟ باید کسی منو invite کنه ؟

راستی می تونم فیلمی رو که ازت دارم بزارم بالا - چون گفتی که برای دیدن فیلمها باید عضو بود ؟

بروبکس شرمنده - من تو سایت 4Shared عضو شدم ولی وقتی تو قسمت browse فایلم رو وارد کردم و upload رو زدم - کلی طول کشید و بعد هیچی نشد - راستی اکتیویت هم کردم سایتم رو ! نمی دونم دیگه چیکار باید بکنم یه راهنمایی بکنید چون من تو این زمینه تجربه ندارم !

اینم آدرسش:

هیچی توش نیست !!!

قربون همگی
عرفان

efi
06-01-2007, 22:00
سلام به برو بکس

حمید جون کف برم کردی !!!؟؟؟ :blink: تا حالا کسی بهت گفته بود (( ترکوندی بابا )) ؟ راستی تونستی پلاکش کنی ؟ :blink:

راستی می تونم فیلمی رو که ازت دارم بزارم بالا - چون گفتی که برای دیدن فیلمها باید عضو بود ؟

بروبکس شرمنده - من تو سایت 4Shared عضو شدم ولی وقتی تو قسمت browse فایلم رو وارد کردم و upload رو زدم - کلی طول کشید و بعد هیچی نشد - راستی اکتیویت هم کردم سایتم رو ! نمی دونم دیگه چیکار باید بکنم یه راهنمایی بکنید چون من تو این زمینه تجربه ندارم !

اینم آدرسش:

هیچی توش نیست !!!

قربون همگی
عرفان

Balrog
07-01-2007, 01:37

كار آقا حميد از تركوندن گذشته، منفجر كرده!!! :blink:

چطورى پلاكش كردى؟!

efi
07-01-2007, 04:22
سلام

بالاخره این یکی سایت جواب داد !!! ((esnips))

یه توضیح کوتاه در مورد این فیلم بدم :
این فیلم از یه ماکسیما گرفته شده که چند نفر پایه شدن که پدر بزرگ ماشین رو بیارن جلو چشاش !!! جوری که ماشین آخرش به گریه کردن میافته !!! قول میدم این یکی رو ندیدید. به دیدنش میارزه.

سایز فایلش حدودا 2 مگ و 500 کی هستش .

اینم آدرسش :

این یکی هم هست :

اولی بهتره ! راستی سایتش خیلی بی در و پیکر بود - الان که خودم رفتم تو سایتش - میتونستم که فایل رو اسمش رو تغییر بدم بدون اینکه ساین این کنم !!! چیه جریان ؟

راستی حمید جان من با بدبختی فایل مسابقه تو رو آپلود کردم - فعلا میزارمش اگه صلاح ندونستی که اینجا باشه بهم بگو که فورا برش دارم !:happy:

توضیح : این یکی حمید جون خودمونه که تو سه سوت همه ماشین ها رو میگیره !!! دیگه اینکه جای همه مون خالی بوده اون شب !!!:rolleye:

سایزش : 1مگ و 800 کی

آدرسش :

نمیدونم این یکی رو دیدید یا نه !!! بازهم فیلم های دیگه ای ام دارم اگه خواستید بگید تا بزارم. امشب چون سرعت اینترنت افتضاح بود - همین چند تا هم اشکم رو درآورد !!!!;) سایزهای همشون هم بزرگ هستش - من اشتباه کرده بودم - فکر کردم کوچیک هستن !!!:ohno:

اگه مشکلی بود در خدمتم !

راستی نظرتون رو هم بنویسید - مثلا بگید که (( برم بمیرم یا اینکه خوب بود ))

قربون همگی
عرفان

rb97
07-01-2007, 09:36
چه طوری میشه اولی رو دانلود کرد ؟

کاش 1 جا دیگه آپلود میکردی

iraniancar
07-01-2007, 09:44
لطفا جواب من رو بده hpower

jamshidjap
07-01-2007, 13:46
Hpower جان شما امير سيبوي را مي شناسي ؟
راستش امير سيبوي دوست يکي از دوستانم هست که دوست من مي گفت که ايشان يک گالاردوي زرد رنگ دارد دوستم تقريبا يک ماه پيش قول داده بود که من را براي ديدن ماشين دوستش ببره اما هنوز اين کار را نکرده
آيا اين قضيه در مورد امير سيبوي صحت دارد يا ما سرکار رفته ايم؟

jamshidjap
07-01-2007, 13:56
راستش امير سيبوي دوست يکي از دوستانم هست که دوست من مي گفت که ايشان يک گالاردوي زرد رنگ دارد دوستم تقريبا يک ماه پيش قول داده بود که من را براي ديدن ماشين دوستش ببره اما هنوز اين کار را نکرده

Balrog
08-01-2007, 00:30
دوستان لطف كنن و پست‌هاى تكرارى ندن!

عرفان جان، esnips جواب نداد. از همون rapidshare استفاده كنى بهتره.

dj.tiesto
08-01-2007, 02:53
اقا ما تازه این بخشو دیدیم.لامبورگینی هم خیلی دوست دارم.حمید جان چجوری و کجا شما قرار میزاری بابچه ها؟ منم دوست دارم شرکت کنم.
بعد یه سول دیگه هم دارم:
من شنیدم ایران خودرو پیکان وانت مشکی و زرشکی و چند رنگ دیگه تولید میکنه.من میخوام یه مشکیشو بگیرم.بعد از خرید ماشین حدود 3 ملیون برام میمونه و با این سه ملیون میخوام یه دست رینگ کالسکه ای 9کیلویی/2 جفت مارشال/یه افتابگیر ابی خلاصه انتن و بلوری و باربند و... بگیرم.ماشینم تا جایی که جا داره بچسبونم به زمین.فقط تنها ایرادش اینه که من چون هیکلم ننسبتآ درشته پشت فرمون وانت یه مقدار اذیت میشم.ممنون اگه دوستان منو راهنمایی کنن.

اقا دمتون گرم. بابا یکی نیست ما رو راهنمایی کنه؟

efi
08-01-2007, 03:22
سلام

Balrog جان شرمنده من فکر کنم دیگه اینبار مشکل رو حل کرده باشم ! اون قبلیه برای دانلودش باید اکانت من و پسوردم رو میدونستی :puke: - اما اینبار مشکل رو حل کردم. :)

راستی من هم یه پست تکراری دارم - سایت رو ریفرش کردم قات زد دو بار فرستاد ! بعد هر کاری کردم برای اینکه بتونم پاکش کنم نشد که نشد ! راه پاک کردنش چجوریه ؟

اینم آدرس اصلاح شدش :

روی اسم فایل که این باشه 5[1].mp2 کلیک کنید و بعد تو صفحه بعدی - بالا سمت چپ دانلود رو بزنید. البته جسارت نباشه ها من چون به نظر خودم یکم سایتش گیج کننده میومد اینارو نوشتم.

اینم یه لینک دیگه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1]

این همون ماکسیما هستش. حتما دانلودش کنید. من که حسابی حال کردم باهاش.

راستی نظرتون درباره مسابقه حمید جان چی بود ؟ دیدید که چطوری همه رو سوت میکرد میفرستاد قاتی باقالیا ؟ واقعا عجب شتابی داره این لامبورگینی !!! :blink:

+ راستی یه چیز دیگه هم آپلود کردم ! :cool: مسابقه کروت Z06 با لامبورگینی - که کروت اونجوری که من نتیجه گرفتم از لامبورگینی جلو زد !!!

این رو هم میتونید از لینک زیر استفاده کنید برای دانلود یا دیدنش :

نمیدونم راستش این یکی رو دیدید یا نه ؟ من خودم اینو از یه سایتی دانلود کردم راستش یادم نمیاد که از همین سایت بود یا از یه جای دیگه ؟

- بابا یه نظر هم بدید از این چیزایی که آپلود کردم - ببینم اینا رو دیدید یا نه ؟ اما مطمئنم که ماکسیما رو ندیدید ! حتما بگید چطور بودن :)

دلیل اینکه من از Rapid Share استفاده نمی کنم اینه که اونجوری که در قوانین سایتش نوشته بود هرکس در طول یک هفته فقط یک فایل رو میتونه دانلود کنه و اون هم به دلیل اینه که حسابش مجانی هستش. حالا دیگه نمیدونم چقدرشو درست فهمیدم ؟:blink:

خبری از حمید جان نیست ؟ مثله اینکه امروز (( یکشنبه )) سرش خیلی شلوغ بوده ! البته امشب که جون میده برای کل کل کردن - همه بروبکس ریختن تو خیابونا !

به همگی خوش بگذره
عرفان:tongue:

efi
08-01-2007, 03:24
حتما راهنمایی کنید که چطوری میتونیم پست های تکراری رو حذف کنیم

efi
08-01-2007, 03:25
شرمنده دوباره قاتی کرد

jamshidjap
08-01-2007, 11:13
Hpower_sl3 جان آيا شما امير سيبوي را که يک گالاردوي زرد رنگ دارد مي شناسي ؟
راستش دوستم ميگفت که دوستش يعني همين امير آقا يک گالاردو دارد يک ماه پيش هم به من قول داد که مرا براي ديدن ماشين دوستش ببرد اما هنوز مارا خبر نکرده
به نظر شما قضيه امير سيبوي صحت دارد يا ما سرکار رفته ايم؟

jamshidjap
08-01-2007, 11:15
Balrog جان ببخشيد مثل اينکه جواب من ارسال شده بود ولي من خبر نداشتم يعني DC شدم

casper66m
08-01-2007, 23:00
شما از سایت rapidshare میتونید هر چقدر بخواهید دانلود کنید اون یکبار که میگید فکر کنم مال دانلود در یک زمان که اگه اکانت نداشته باشید فقط اجازه دانلود یک فایل در یک زمان رو دارید
پست ها هم فقط مدیران انجمن میتونن پاک کنن

Hpower_sl3
09-01-2007, 00:57
بابا جواب ما رو بده
سلام

سلام شرمنده.

عین همون کارا برات 5 تومن اب میخوره(بجز وسائل)

دروغم کجا بود همون چیزی که صاحب ماشین میخواست

راستش تو دفتر ثبت شده 0.8 جی که میشه 6.1

چراغ متاسفانه نه

من که سپر نمیسازم اما طرح بدی دارم کسی رو که بسازه

موتور کاملآ عوض شد با فورد اس یو وی

اون سرعت مطمئنه بود تو که 280 تا با سینادت بری تمآ پرواز میکنی اما با این حتما 300 تا هم میتونی بری

Hpower_sl3
09-01-2007, 01:02
سلام به برو بکس

اینم آدرسش:

هیچی توش نیست !!!

قربون همگی
عرفان

سلام خوبی بابا این حرفا چیه تازه فراری با مک لارن رو ندیدی تو فرشته .

برای عضو شدن یا باید هعضا رای بدن یا ماشینت توسط گروه تیونینگ شده باشه

اما برای قرار ملاقات بعدی میبرمت

با 1000 جور بدبختی با 4 ساعت جواز تو هفته!!!!

Hpower_sl3
09-01-2007, 01:09
عرفان جان پست هات عالیه

ببینم این فیلم رو کی گرفتی بلا که من ندیدمت؟

ماکسیما رو هم ندیدم خوب بید

Balrog
09-01-2007, 01:15
حتما راهنمایی کنید که چطوری میتونیم پست های تکراری رو حذف کنیم
تا اونجايى كه من مى‌دونم، اين كار مختص مديران سايت هست.

عرفان جان، ممنون به خاطر كليپ‌ها! منتظر كارهاى بعديت هستيم!

راستى، من اين دو سايت رو براى آپ كردن توصيه مى‌كنم:

Hpower_sl3
09-01-2007, 01:17

راستش چرا دروغ بگم همچین کسی رو نه تو ایران من مورسیه زرد دارم که منم حمید باباییم!!!

efi
09-01-2007, 04:27
سلام به بروبکس

حمید جون دیگه اینجوریاس دیگه ! :cool:

فراری رو دیدم - البته از دور :biggrin: اما مک لارن رو ندیدم !!! بچه ها دارن چی کار میکنن؟؟؟؟؟؟؟:blink:

فعلا که دست بالم تنگه - پول ندارم برای تیونینگ ! :sad: شاید بشه یه جوری مخ اعضا رو زد رضایتشونو گرفت !؟ :)

آقا قرار ملاقاتتون کیه من که تا 5 بهمن اینجا گیر افتادم ! :sad: اما بعد پنجم تا 25 بر میگردم خونه :happy: خدا کنه دیرتر از پنجم باشه !؟ حتما باید یه سری با هم قرار بذاریم بروبکسو ببینیم :rolleye:

راستی یه کلیپ کوتاه از تبلیغ فورد دارم - باحاله - مخصوصا برای کسایی که از گربه بدشون میاد ! :evil: من که خودم گربه دوستم ! :blush: میدونم زیاد ربطی به بحث ماشین نداره - اما برای اینکه دورهمی یکم بخندیم خوبه. سایز 994 کی.

اینم آدرسش :

یا

+ یه کلیپ دیگه هم دارم - یه Drag هستش بین یه کامارو و میتسوبیشی اکلیپس. خوبه بدک نیست. سایز 3.2 مگ.

اینم لینکش :

+ برای اینکه دیگه هیچکس با Esnips مشکلی نداشت بازم از این سایت استفاده کردم - کم کم دارم یاد میگیرم چطوری باهاش کار کنم. :blush: - اگه دوستان مشکلی دارن با این سایت - یا اینکه ادا اصول درمیاره بهم حتما بگید تا رو یه سایت دیگه آپ کنمشون.

+ Balrog جان من سایت 4shared رو امتحان کردم - معلوم نمیشد که فایلهایی رو که بعد از 5 ساعت آپلود میشد کجا میفرسته !!!:ohno:

+ Mediafire رو اصلا صفحه اش رو باز نمی کنه !! :sad:

+ اگه که با اسنیپز مشکلی ندارید با همین کار میکنم ؟ :)

+ فکر کنم یه چند وقتی گور به گور شم ! :sad: چون کامپیوترم مشکل پیدا کرده باید قطعش رو بفرستم گارانتی ! البته فکر کنم ! :) پس اگه دیگه از من فعلا خبری نشد مشکل از منه ! ;) بازم نظر بدید که وقتی دوباره برگشتم بخونمشون ببینم از کلیپا خوشتون اومد که دوباره بفرستم یا نه ؟ برگردم با چیزای جدید میام :laughing: هنوز کلی چیز مونده که بفرستم.:happy:

قربون همگی
عرفان

Balrog
09-01-2007, 08:10
+ اگه که با اسنیپز مشکلی ندارید با همین کار میکنم ؟ :)

خوبه! ادامه بده عزيز! ;)

iraniancar
09-01-2007, 20:25
سلام
از جوابت متشکرم
محوراهم تغییر میدی؟
به من بگو برای این چند کار در کل با پول قطعات و دست مزد در کل برای این چند کار چند میگیری؟
1تعویض موتور.درضمن اسم اون فرد suv که گفتی چیه وچقدر قدرت داره
2 تعویض گیربکس با مدل 7 دنده همون گیربکسی که برای اون سیناد انداختی برای من هم بنداز(bmw 745il)
سیتسم سوخت رسانی Bib Fuel Back Fire
در کل بگو این چند کار با تمام مخارج چند میشه؟
اگر عکس از داخل و جلوی اون سیناد داری بزار

efi
09-01-2007, 22:49
سلام

خوبه! ادامه بده عزيز! ;) یعنی چی؟ بالاخره تونستید فایلها رو بگیرید ؟

عرفان

Balrog
10-01-2007, 00:31
سلام

خوبه! ادامه بده عزيز! ;) یعنی چی؟ بالاخره تونستید فایلها رو بگیرید ؟

عرفان
گرفتيم. جالب بود. دستت درد نكنه. بازم آپ كن!

vahab62
10-01-2007, 11:48
آقا كارتون خوب و قوي هست.
قابل تحسين هست .
اميدوارم روز به روز موفق تر باشي.
mer30

efi
10-01-2007, 12:44
سلام به همگی

بابا خواهش میکنم - قابل شما رو نداره - حالا باز هم حتما برایتون آپ خواهم کرد - بیشترشون هم درگ هستن.

حمید جان کجاست ؟ کجایی بابا دلمون برات تنگ شده عزیز.

قربون همگی
عرفان

aliarc2003
10-01-2007, 17:42
سلام به همگی

این مشکل آتش سوزی پژو 405 حل شده یا نه ؟ منظورم اینه که اگر صفرش رو از کارخونه بگیریم مشکلی نداره؟

ممنون

S A M
10-01-2007, 18:58
عالي بود
خيلي خوب بود مرسي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واقعا كارتون عاليه
ايول

ALI-FREND
10-01-2007, 20:43
خوب بودندsphinx

efi
10-01-2007, 20:51
سلام

Balrog , mohammadagha , vahab62 عزیز اگه با من هستید - خواهش میکنم !!! شرمنده می کنید :blush:

حالا همونطور که گفتم متاسفانه نمیدونم کامپیوترم رفتنیه یا نه - تا فردا معلوم میشه - وگرنه حتما براتون چیزهای جدید آپ میکنم ببینید حال کنید.

عرفان

Actros
11-01-2007, 03:00
سلام دوستان
ما یه 405 رو تازه تحویل گرفتیم
مسخوام جوری آب بندی بشه که بعدا پرنفس باشه و پرشتاب
میگن اگه خیلی دنده مرده بری باهاش دیگه نفس ماشین گرفته میشه
به نظز شما با چهدوری دنده عوض کنم؟
در کل چی کارکنم چه اونطور که گفتم بشه؟

ReZa DN
11-01-2007, 12:18
ضبط سی دی برای ماشین تا قیمت 80 تومن چی بگیرم؟

Hpower_sl3
11-01-2007, 23:39
سلام دوستان
ما یه 405 رو تازه تحویل گرفتیم
مسخوام جوری آب بندی بشه که بعدا پرنفس باشه و پرشتاب
میگن اگه خیلی دنده مرده بری باهاش دیگه نفس ماشین گرفته میشه
به نظز شما با چهدوری دنده عوض کنم؟
در کل چی کارکنم چه اونطور که گفتم بشه؟

سلام چطوری

ببین 405 ماشین خوبیه ولی دیگه در حالت معمولی باید قبول کنی اگر ازش درست کار نکشی یا تو 2 ماه اول نمیتونی یه پرشیا رو بگیری

این کاری که میگم رو بکن حتمآ جواب میگیری چون من 405 داشتم باحاش 2تا بی ام دبلیو و یه زانتیا رو گرفتم:

ببین روغن موتور رو هر 2000-2500 تا عوض کن حتمآ شل یا کاسترول مگنتیک و یا در آخر توتال نری بهمن بریزیا

تو ماه اول دور موتور با دنده 1 رو تا 3000 بیار و دنده 2 تا 3500 همینطوری هر دنده 500 تا اضافه کن تو ماه دوم به هر دنده 500 تا 700تا اضافه کن

هر 4 باک 1 باک بنزین سوپر و تا 3 ماه به تعداد بنزین سوپر مکمل مشکی کاسپین بریز

تمامی صدمات وارده به ماشین شما توسط گروه HPOWER بیمه میشود

Hpower_sl3
11-01-2007, 23:49
دوستان چرا کسی مطلب نمیاره؟

راستش گروه ما داره روی 3 دسته ماشین تحقیق میکنه

اول خودرو های کره ای که جدیدآ چهره ی خیابون های تهران رو محشر کردن و همچنین نیسان

دوم خودرو های آلمانی که میشه گفت تهران شده برلین!!! مخصوصآ این که دیگه ضرت و ضرت ائودی تی تی

رد میشه

سوم رده بندی تمتمی ماشین های داخل ایران

تمامی ماشین ها در پارکینگ در حال بررسی از لحاظ فنی هستن که تا 10 بهمن برای شما در سایت میذاریم

در مورد سوال دوستمون که تا 80 تومن یه ضبط میخواست باید بگم بهتره یه کم صبر کنی تا پولت رو افزایش بدی چون با 20 تومن رو پولت میتونی یه 4850 پایونیر برداری که دیگه پایونیر....

موفق باشید

راستی امار بازدید این تاپیک از همه جا بیشتره ها یه کیم از مدیرا نه تشکری نه چیزی...

ته نامردیه دیگه

Actros
12-01-2007, 03:52
سلام آقا حمید مرسی که جواب دادی
خواستم بدونم چه رینگی برا 405 خوبه
مال خودس که 185/65/r14
هست
لاستیک پهن تر بشه بهتر نیست در کنترل ماشین؟

iraniancar
12-01-2007, 20:26
سلام
از جوابت متشکرم
محوراهم تغییر میدی؟
به من بگو برای این چند کار در کل با پول قطعات و دست مزد در کل برای این چند کار چند میگیری؟
2 تعویض گیربکس با مدل 7 دنده همون گیربکسی که برای اون سیناد انداختی برای من هم بنداز(bmw 745il)

adameh_bahal
12-01-2007, 22:38
فيلم مکسيما dl نميشه

Actros
13-01-2007, 01:01
سلام چطوری

ببین 405 ماشین خوبیه ولی دیگه در حالت معمولی باید قبول کنی اگر ازش درست کار نکشی یا تو 2 ماه اول نمیتونی یه پرشیا رو بگیری

این کاری که میگم رو بکن حتمآ جواب میگیری چون من 405 داشتم باحاش 2تا بی ام دبلیو و یه زانتیا رو گرفتم:

ببین روغن موتور رو هر 2000-2500 تا عوض کن حتمآ شل یا کاسترول مگنتیک و یا در آخر توتال نری بهمن بریزیا

تو ماه اول دور موتور با دنده 1 رو تا 3000 بیار و دنده 2 تا 3500 همینطوری هر دنده 500 تا اضافه کن تو ماه دوم به هر دنده 500 تا 700تا اضافه کن

هر 4 باک 1 باک بنزین سوپر و تا 3 ماه به تعداد بنزین سوپر مکمل مشکی کاسپین بریز

تمامی صدمات وارده به ماشین شما توسط گروه HPOWER بیمه میشود
بهتر نیست که ماشینو ببریم توجاده واین کارهایی که گفتی انجام بدیم
در کل سرعت رفتن بهتره یا نه؟

Hpower_sl3
13-01-2007, 21:17
سلام اکترس جان

راستش از 405 اگر سرعت میخوای اصلآ رینگ ننداز ولی اگر دیگه خیلی طلبه هستی یه رینگ لبه دار 15 اینچ استاندارد ببنداز.اما لاستیک پهن در هندلینگ اثر داره سعی کن 185 بندازی.میتونی 205 هم بندازی اما اگر میخوای در سرعت بالا چپ نکینی باید بخوابونیش که اگر خدایی نکرده تصادف کنی همیشه مقصر تویی.

در مورد کارها هم بهتره تو شهر این کار رو کنی چون در جاده اوکتان بیشتر میسوزه بهد اگر بخوای با ماشینت تو شهر نرم بری نمیتونی انگار ماشین ریپ میزنه.

در مورد دوستمون هم که سیناد داره که جوابش رو دادم.

موفق باشید.

Hpower_sl3
13-01-2007, 21:18
با سلام خدمت همه شما

راستش این دفعه خواستیم دیگه از تیونینگ و راهنمایی جدا بشیم و یه کم در مورد فرهنگ رانندگی در تهران(چون زیاد در شهر تردد داریم) صحبت کنیم.

تهران شهری هست بسیار پر جمعیت که میشه گفت میزبان بسیار خوبی برای تمامی مهمان های کشور بوده و به خاطر جاذبه های خوبی که داره دیگه دل کندن از اون خیلی سخته.

با این جمعیتی که در حال حاظر در تهران زندگی میکنند و اینکه 85 % اونها ماشین دارن میشه گفت شهر مدرنیه اما با توجه به مشکلات مهندسی در بخش احداث راه(کوچه خیابان و اتوبان) این در نه تنها در آینده ای نزدیک بلکه

همین الان هم با مشکل بسیار بزرگی مواجه هست.

این مشکل مهندسی از قبیل کج و ماوج بودن و یک دفعه چاله های بسیار گود اگر نمی ترسید دیگه قابل حل نیست.یا اگر هم قابل حل باشه دیگه از نسل ما چیزی نمیمونه که شاید کسی دلش بخواد با دنده 4 ماشینش پر کنه.

پس باید دنبال راه حل جدی تری باشیم یعنی حالا که کسی که به فکر ما نیست خودمون دلمون به حال خودمون بسوزه.

راستش فرهنگ چیزی رو داشتن خیلی خوبه اینکه طرز صحیح استفاده از وسیلمون رو داشته باشیم تا نه با مشکل بر بخوریم و هم از حداکثر امکاناتش استفاده کنیم.

دیگه زمونه طوری شده هر کسی یه ماشینی که صدای موتور تو اتاقش نمیاد یا یه حرف (آِی) نوشته شده باشه دیگه موها تر تمیز صندلی خوابیده قالپاق ها عوض و در حالت توهم هم که در مواردی دیده شده چسبوندن آرم فراری

بر روی همه جور خودرو اما کاشکی بجای این همه زحمت یه کم طرز صحیح رانندگی رو یاد بگیریم یه کم به خاطر خودمون مقررات رو رعایت کنیم اینکه چرا نباید وقتی میخوایم بپیچیم 100 تا 150 متر بالاتر از راهنما استفاده

کنیم تا شاید ماشین پشتی که زود تر از تصمیم ما با خبر شه یا اینکه وقتی ماشین جلویی دستپاچه میشه حالا چه خانم باشه یا مرد یه کم بهش وقت بهش بدیم تا بتونه تصمیم درست رو بگیره یا اینگه اگر من باشم بخوام تند برخورد

کنم از پنجره لامبورگینی تا کمر بیام بیرون فحش رو بکشم به ماشین جلویی و مثلآ اگر خانم باشه بگم فقط بدرد غذا پختن میخوری همین مسئله باعث میشه ایشون با اعصاب ناراحت با سرعتی باور نکردنی حرکت کنه که بعدشم

دیگه معلومه دیگه 2تومن هزینه صافکاری نقاشی!!!!

یا اینکه پسر های جوون تا یه دختر میبینن صدای ضبط 6850 دمو خور 6975 خسته زیاد بعد هم اجرای تمام حرکات نمایشی از قبیل Take Off و Kate Off و در بعضی موارد باور نکردنی زدن اشپیل با دیف جلو!!!

راستش امیدوارم تونسته باشم سهم کوچکی در درست شدن این فرهنگ داشته باشم.اگر به حالت مسخره این حرف هام رو بخونید شاید بخندید اما اگر یک روز از یه منظره بلند به تهران نگاه کنید دلتون به حال خودتون میسوزه.

موفق باشید.

حالا که بحث پیام اخلاقی داشت خوبه اینم بگم:مصرف 2بار ماهی در هفته به همه توصیه میشه!!!

Actros
14-01-2007, 01:52
سلام اکترس جان

راستش از 405 اگر سرعت میخوای اصلآ رینگ ننداز ولی اگر دیگه خیلی طلبه هستی یه رینگ لبه دار 15 اینچ استاندارد ببنداز.اما لاستیک پهن در هندلینگ اثر داره سعی کن 185 بندازی.میتونی 205 هم بندازی اما اگر میخوای در سرعت بالا چپ نکینی باید بخوابونیش که اگر خدایی نکرده تصادف کنی همیشه مقصر تویی.

در مورد کارها هم بهتره تو شهر این کار رو کنی چون در جاده اوکتان بیشتر میسوزه بهد اگر بخوای با ماشینت تو شهر نرم بری نمیتونی انگار ماشین ریپ میزنه.

در مورد دوستمون هم که سیناد داره که جوابش رو دادم.

موفق باشید.
سلام حمید خان

میخوام رینگ 14 رو بکنم 15 هومنون مثل خودش معمولی(هون سیاهها)
لاستیک رو 205. خوبه یا دست نزنم. من بیشتر میخوام چسبندگی ماشین بیشتر بشه وهندینگ در سرعت بالا.
نمیخوام از توانایی های ماشین بیاد پایین.
اگه خوبه دیواره رو همون 65 بندازم یا کمتر. کلا پهن کردن رینگ ولاستیک لز سرعت وچسبندگی کم میکنه؟
بهد چه لاستیکی خوبه
.مرسی که جواب مارو میدی.

Hpower_sl3
14-01-2007, 23:09
سلام حمید خان

میخوام رینگ 14 رو بکنم 15 هومنون مثل خودش معمولی(هون سیاهها)
لاستیک رو 205. خوبه یا دست نزنم. من بیشتر میخوام چسبندگی ماشین بیشتر بشه وهندینگ در سرعت بالا.
نمیخوام از توانایی های ماشین بیاد پایین.
اگه خوبه دیواره رو همون 65 بندازم یا کمتر. کلا پهن کردن رینگ ولاستیک لز سرعت وچسبندگی کم میکنه؟
بهد چه لاستیکی خوبه
.مرسی که جواب مارو میدی.

در مورد رینگ تا 15 جاداری که نخوابونی.

لاستیکم خوبه اما از 160 تا اصلآ نرو که با باد مخالف چپ میشه. برای هندلینگ عالیه اما تو سرعت بالا باید کیت بدنه مثل بال ببندی.

پهن کردن لاستیک هندلینگ رو زیاد میکنه به اون صورت رو سرعت تاثیر نداره اما رینگ 16 به بالا بر اساس اندازه سرعت رو کم مینن

لاستیک بارز عالیه نکسن کره ای 185 جفتی 91 تومن

پتنزا و ماکسیس و میشلن و در آخر برید جستون اصل

من 4کرتم

Actros
14-01-2007, 23:59
در مورد رینگ تا 15 جاداری که نخوابونی.

لاستیکم خوبه اما از 160 تا اصلآ نرو که با باد مخالف چپ میشه. برای هندلینگ عالیه اما تو سرعت بالا باید کیت بدنه مثل بال ببندی.

پهن کردن لاستیک هندلینگ رو زیاد میکنه به اون صورت رو سرعت تاثیر نداره اما رینگ 16 به بالا بر اساس اندازه سرعت رو کم مینن

لاستیک بارز عالیه نکسن کره ای 185 جفتی 91 تومن

پتنزا و ماکسیس و میشلن و در آخر برید جستون اصل

من 4کرتم

دمت گرم
پس همون 185 در سرعتهای بالا بهتره.
لاستیک خودش بارز خوبه یا نه
با این توضیحات دیگه دست بهش نمیزنم همون 185
مرسی که کمک میکنی

iraniancar
15-01-2007, 11:35
سلام
از جوابت متشکرم
محوراهم تغییر میدی؟

matin_haeri
15-01-2007, 14:33
سلام حمید جان
خوبی؟
حمید جان اوکتان چیه؟؟زیاد سوختنش برای موتور ضرر داره؟

Hpower_sl3
15-01-2007, 14:52
سلام

اکترس جان اگر 185 باشه میتونی 60000 تا باهاش بری هر 1 ماه باد لاستیکش رو تنظیم کن

ببین متین جان اگر رو در پرشیا یا 405 دیده باشی زده فقط بنزین سوپر با اکتان 95

بنزین خودش از اکتان تشکیل شده اما برای آب بندی چون تو جاده هوا تمیز تره اکتان های هوا بیشتر وارد موتور میشن

و در نتیجه اکتان بنزین زیاد میشه نفس ماشینت بیشتر باز میشه اما 3 ماه بعد از خرید ماشین مشکلی ایجاد نمیکنه چون دیگه ماشین به یه اندازه اکتان عادت کرده

موفق باشید.

Hpower_sl3
15-01-2007, 23:38
سلام

راستش احتمال داره به خاطر یه مشکل کمتر بیام.

موفق باشید

Actros
15-01-2007, 23:50
سلام

اکترس جان اگر 185 باشه میتونی 60000 تا باهاش بری هر 1 ماه باد لاستیکش رو تنظیم کن

ببین متین جان اگر رو در پرشیا یا 405 دیده باشی زده فقط بنزین سوپر با اکتان 95

بنزین خودش از اکتان تشکیل شده اما برای آب بندی چون تو جاده هوا تمیز تره اکتان های هوا بیشتر وارد موتور میشن

و در نتیجه اکتان بنزین زیاد میشه نفس ماشینت بیشتر باز میشه اما 3 ماه بعد از خرید ماشین مشکلی ایجاد نمیکنه چون دیگه ماشین به یه اندازه اکتان عادت کرده

موفق باشید.

مرسی از راهنمایی های کاملت
بنزین سوپر لیتری چنده؟

iraniancar
16-01-2007, 07:48
لطفا جواب من را بده
سلام
از جوابت متشکرم
محوراهم تغییر میدی؟

Farshadd
16-01-2007, 21:40
ازتون خواهش میکنم rdx و rdi رو با هم مقایسه کنید
همچنین اگه میشه پراید معمولی و صبا و 141 رو با هم مقایسه کنید
از همتون ممنونم

iraniancar
16-01-2007, 22:57
می خواستم بپرسم که شما واقعا توانستید گیر بکس بزرگ bmw 745liرا در سیناد قرار دهید! لطفا توضیح دهید

Hpower_sl3
19-01-2007, 00:08
ابران کار چد بار جواب دادم اما انگار میپره ببین دیف عقب شد قرار دادن گیربکس هم در گاراج انجام شد اگر توضیح نمیدم چون اختصاصین درسته پس باید عضو شی.

آردی ایکس هم فقط رنگ متالیک داره اما روا موتورش عوض شده!!!1

Actros
20-01-2007, 00:03
سلام حمید خان خواستم بدونم به نظر شما ماشین بهد از چند کیلو متر آببندی میشه. چه مسافتی.
بعد از اب بندی که موقع گاز دادن شد سرعتی که با هر دنده میشه رفت بگو . البته تا جای که به موتو فشار نیاد
مثلا 4 چندتا میره؟

RedDragon
21-01-2007, 21:13
اينجوري اصلاً فايده نداره.
من تو قسمت پيشنهادات يه تاپيك گذاشتم (درخواست ايجاد انجمن اتومبيل)
بيايد كمك كنيد تا يه انجمن مستقل داشته باشيم .
الآن حق دوستداران اتومبيل را دارن ميخورند.
:ohno: :sad: :angry:

end speed
22-01-2007, 11:19
اولا RDX دقیقا همون ROA هست !
لطفا اطلاعات غلط ندین!
راستی مسابقه جمعه رو کیا دیدن ؟؟
جناب HPower نظر شما در مورد ریس چیه ؟
در مورد کلاس پراید و 405 چیمیگی؟
کدوماشون از محصولات شما هستن ؟؟

Hpower_sl3
23-01-2007, 19:13
ُلام.
تا اونجایی که ما آزمایش فنی کردیم روا همون ایکس نبود.

در مورد ریس هم تو تهران دیگه جای درست حسابی نداریم بهتره بی خیال شی.

مگر اینکه منظورت از ریس کل کل بیخودی مثل لایی کشیدن و اینا باشه اما توی دراگ و دریفت و تایم تریال ما پایه ایمم

کلاس پراید و 405 هم اصلآ به هم نمیخورن چون پراید 1.329 هست اما 405 17.98 سی سی

اکترس جان معمولآ 405 بین 3500 تا آب بندی میشه.

اگر خوب به ماشینت برسی دیگه تا دور موتور 6.5 با خیال راحت میتونی بیاری.

دنده 1: 60

دنده 2: 90

دنده 3: 135

دنده 4: 165

دنده 5 : اگر جا گیر اوردی بگو خودم میام تا 200 تا برات میرم!!!

برای انجمن مستقل هم پایم

matin_haeri
24-01-2007, 09:50
حمید جان سلام
خوبی آقا؟؟
میشه توضیح بدی که چرا موتور های 8 سوپاپ تورکشون تو دور هایایین تکمیل میشه اما موتورای 16 سوپاپ تو دور های بالا؟؟
و اینکه موتور های کام پرو چی هستن؟؟

end speed
24-01-2007, 11:31
استاد حمید عزیز من منظورم این بچه بازیا نیست قربان ! مسابقات سرعت قهرمانی کشور رو میگم !

ضمنا از شما حجم موتور رو نخواستم ! دوست داشتم نظر شما و تیم قدر تیونینگتون رو در مورد کلاس های 405 و پراید استاندادر و کلاس های GT و آزاد بدونم

و اینکه کدوم یکی از این هیولاها کار تیم شما بوده ؟؟

پراید زرد رنگ یا کامارو؟ شاید هم BMW ها ؟؟

تو کلاس GT چه ماشینی دارید؟؟

خوب طبیعیه که قیم قدرتمندی مثل شما که توان رقابت با AMG یا Hamman رو داره دستی هم در پیست داشته باشه و چند تا از شاهکاراشو بتونیم ببینیم.

منتظر خبر هستم.

Mirage
24-01-2007, 20:21
يدونه آگهي فروش ديدم مي‌خواستم بدونم قيمت‌هاش چه جوريه اينم خلاصه آگهي
ماشين‌ها هيونداي مدل 2007 هستن با بيمه شخص ثالص و گارانتي يك ساله. رينگ اسپرت 17 با زاپاس، ABS چهار چرخ، دزد گير و يك سري چيز هاي ديگه كه معمولا ماشين هاي پيشرفته دارن

سوناتا 2400cc دستي كيسه هوا 6 تا قيمت 27.9
////////////////اتوماتيك//////////////////////// 29.9 (4دنده)
//////////3300///////////////////////////////// 32.9 (6سيلندر، سقف برقي، كروز كنترل، تودوزي چرم، صندلي برقي، 2 لوله اگزوز خروجي)
آذرا//////////////////////////////////8////////// 42.9 //////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// پرده عقب برقي عقب، صندلي گرم كن و ..........

Roptor
25-01-2007, 13:58
سلام
1- مي خواستم بپرسم كه شما واقعاً فراري FXX دارين و الان توي ايران هست؟؟؟ اگر جوابتون مثبت هست يك جا اگر بشه قرار بزارين تا بتونم اين قول را ببينم
2- راستي شما نوشتي كه طراي بي ام و در ايران اين يعني چي؟؟
3- لامبورگيني هم توي اريان داريد ؟؟؟؟
4- اگر جواب سوال هاي بالا مثبت بك شماره موبايل يا يك ID برايم بزارين تا با تون تماس بگيرم من خيل ماشينو دوست دارم و خودم يك BMW 530i توي شيراز دارم
اگر ولي اگر شد براي ديدن اين ماشين ها ميام تهران

اين هم لينك عكس هاي بي ام و 530ه (البته اين عكسو روز هاي اول كه خريدم گرفتم نمره اش 13 هست كه مال اصفهان بود الان شيراز يهني 63 هست)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (1).jpg

Hpower_sl3
25-01-2007, 20:11
[QUOTE=Roptor;825581]سلام
1- مي خواستم بپرسم كه شما واقعاً فراري FXX دارين و الان توي ايران هست؟؟؟ اگر جوابتون مثبت هست يك جا اگر بشه قرار بزارين تا بتونم اين قول را ببينم
2- راستي شما نوشتي كه طراي بي ام و در ايران اين يعني چي؟؟
3- لامبورگيني هم توي اريان داريد ؟؟؟؟
4- اگر جواب سوال هاي بالا مثبت بك شماره موبايل يا يك ID برايم بزارين تا با تون تماس بگيرم من خيل ماشينو دوست دارم و خودم يك BMW 530i توي شيراز دارم
اگر ولي اگر شد براي ديدن اين ماشين ها ميام تهران

اين هم لينك عكس هاي بي ام و 530ه (البته اين عكسو روز هاي اول كه خريدم گرفتم نمره اش 13 هست كه مال اصفهان بود الان شيراز يهني 63 هست)

سلام راستش جناب حدود 15 ماهی میشه که ما 4تا از بهترین سوپر اسپرت های دنیا رو داریم:فراری اف دابل ایکس لامبورگینی گالاردو مورسیه لگو

شما فکر کنم تازه عضو شدی در صفحات قبلی بگردی عکس و فیلم گذاشتم

2-بله طراح خصوصی بی ام دبلیو در ایران هستم و در شرکت نوریانی مشغول به کارم یعنی به آلمان در زمینه طراحی خارجی خودو کمک میکنیم.

3-لامبو هم داریم.

4-راستش قرار ملاقات ها بعد از گزفتن جواز از راهنمایی و رانندگی تهران گذاشته میشه ما که خوشحال میشیم شما باشی.راستی عکس هات از ماشینت واقعآ قشنگه

HPOWER_SL3@yahoo.com

موفق باشی.

Hpower_sl3
25-01-2007, 20:13
يدونه آگهي فروش ديدم مي‌خواستم بدونم قيمت‌هاش چه جوريه اينم خلاصه آگهي
ماشين‌ها هيونداي مدل 2007 هستن با بيمه شخص ثالص و گارانتي يك ساله. رينگ اسپرت 17 با زاپاس، ABS چهار چرخ، دزد گير و يك سري چيز هاي ديگه كه معمولا ماشين هاي پيشرفته دارن

سوناتا 2400cc دستي كيسه هوا 6 تا قيمت 27.9
////////////////اتوماتيك//////////////////////// 29.9 (4دنده)
//////////3300///////////////////////////////// 32.9 (6سيلندر، سقف برقي، كروز كنترل، تودوزي چرم، صندلي برقي، 2 لوله اگزوز خروجي)
آذرا//////////////////////////////////8////////// 42.9 //////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// پرده عقب برقي عقب، صندلي گرم كن و ..........

راستش چه چیزی میخوای بدونی خب همچین چیزی معمولیه منظورت چیه؟

Actros
26-01-2007, 03:37
حمید خان سلام
بعضی از دوستان میگین ماسین که داره آببندی میشه باید بعد کمی کار کردن روغنش عوض بشه
به دلیل این که برادههای داخل کارتل و...وجود داره
درسته یا نه
بهترین روغن موتور واسه 405 چیه و قیمتش چنده
3 تا روغن خوب معرفی کن.
مرسی

Hpower_sl3
26-01-2007, 14:23
Castrol Magnet

Shell

Total

Hpower_sl3
26-01-2007, 14:23
با سلام خدمت همه بروبچه های باحال و ماشین باز

راستش باید یه عذر خواهی بکنم بابت اینکه حدود 1ماهی مطلبی از سمت گروه ما عنوان نشد راستش رو بخواید 1ماهی میشه که حتی شرکت هم نرفتیم!!!

دیگه فکر کنم برق و آب شرکت قطع شده باشه!!!

اما براتون 2تا خبر خوش دارم:

1:اینکه توی این مدت که ما درگیر امتحان های دانشگاه بودیم 2سری از خودروهای وارداتی به ایران رو (خودروهای آلمانی+آسیای شرقی) مورد آزماشی فنی و تست حرفه ای قرار دادیم که برای شما در سایت قرار میدیم.

2:بالاخره با 1000 جور بدبختی و پاچه خواری جواز دائمی سوپر اسپرت ها داره حاضر میشه و دیگه هر زمان قادر به گذاشتن قرار ملاقات هستشم اما این ور عید

یه قرار ملاقات تو ایران زمین میذاریم که همه بیان و از مشاوره رایگان وگذاشتن مسابقهِ DRIFT توی بلوار و کل شتاب اونم جلوی... لذت میبریم.

================================================== =========================================

دسته اول:خودروهای وارداتی آلمانی:(Mercedes-Benz.BMW.Audi T.T)

این دسته از خودروها میشه گفت بدون در نظر گرفتن وضعیت جاده ای ایران و بدون برنامه قبلی وارد شدن.اینکه در وهله اول 65000 بنز وارد ایران بشه جای تعجب داره.

اما چون این دسته از خودروها در رده 2 جهانی هستن میتونن به خوبی خودشون رو با هر شرایطی تطبیق بدن.

در مورد بنز از زیبایی ظاهریش نمیشه هیچ عیبی روش گذاشت همینطور بی ام دبلیو اما در هنگام رقابت بی ام دبلیو خیلی سرتر از بنز خودش رو نشون داده همینطور در تنوع(وجود یکسری چراغ عقب در سری سی و اس)

از نظر زیبایی داخلی و فوانتوم طراحی داخل بنز با به کار بردن 13% نقره جلای خاصی به کابین داده به طوری که مالک احساس پادشاهی میکنه!!!!

حال بعد از عنوان کردن مسائل مشترک نوبت به ارسال گزارش کار و تست فنی تک تک خودرو ها رسید:

روز اول پارکینگ اختصاصی گروه

ساعت 8 صبح تمامی ماشینهای گروه مرسدس به ما ملحق شدن.

بنا بر برنامه ای که داشتیم خودرو هارو از کوچکترین حجم موتور به بیشترین حجم دسته بندی کردیم(بر اساس قرار گرفتن در یک کلاس) بدین گونه:

C-Class E-Class S-Class M-Class

1- CLK-(Aventguard) E200 SLK(200) ML320(2006)

2- CL180 E-240(2005) 350(Old Version) ML320(2007)

3- C180 E-240(2007-8) S350(2007-8)

4- C200(classic) SEL 600***

5- CLS 350

__________________________________________________ __________________________________________________ ______________________________________
*** فقط 3دستگاه در ایران

مرسدس بنا بر عادت خاصی که داره از یک نوع پلت فرم برای ماشین های کلاسش استفاده میکنه و در سالهای آتی فقط به کار کردن روی قسمتهای قبلی استفاده میکنه مثلآ فرق ای 240 قدیمی با جدید بودن شبرنگ های

الکترونی در بالای چراغ جلوی ای 240 2007 بود!!! که شما وقتی میخواید اون رو بخرید باید 3 میلیون بیشتر بدین!!!!

بر اساس مسئله ای که چند وقت پیش بوجود اومد گروه بیننده هارو به 2قسمت تقسییم کرد که افرادی که عضو هستن میتونن همه چی رو در اختیار بگیرن اما در اینجا به افراد معمولی قط اطلاعات زیر داده میشه:

بهترین شتاب:CLK--C200--c180--SLK-

هندلینگ:SEL600--S350--CLS350

بهترین سرعت:SLK 260 K/M

Mirage
26-01-2007, 23:04
راستش چه چیزی میخوای بدونی خب همچین چیزی معمولیه منظورت چیه؟

يكي اين آگهي رو توي روزنامه محلي براي ماشين‌هاي وارداتيش زده بود مي‌خواستم بدونم هدفش فروش ماشينه يا تبليغ شركتش كه متوجه شدم منظورش تبليغ شركتشه نه فروش ماشين!

Actros
27-01-2007, 01:49
جناب حمید خان سلام
خواستم بدونم چرا بیشتر مدل هلی وارداتی بنز از کم قدرت ترین موتور ها هست
مگه واردات 8 سیلندرها هم آزاد نشده؟
S550 جاش خالیه؟
Cls 500
.........

MEMA
27-01-2007, 01:54
من اندر کف این بی ام و پست 1232 میباشم.!!!!!!!!!

Balrog
27-01-2007, 04:36
پس كو اين لينك پست دوستمون (پست 1232)؟!

MEMA
27-01-2007, 11:20
دیشب بود پاکش کردن.ببین.ادیت شده.!!!

end speed
27-01-2007, 11:55
فکر کنم سوال من دیده نشده ! :

استاد حمید عزیز من منظورم این بچه بازیا نیست قربان ! مسابقات سرعت قهرمانی کشور رو میگم !

ضمنا از شما حجم موتور رو نخواستم ! دوست داشتم نظر شما و تیم قدر تیونینگتون رو در مورد کلاس های 405 و پراید استاندادر و کلاس های GT و آزاد بدونم

خوب طبیعیه که قیم قدرتمندی مثل شما که توان رقابت با AMG یا Hamman رو داره دستی هم در پیست داشته باشه و چند تا از شاهکاراشو بتونیم ببینیم.

منتظر خبر هستم.

Hpower_sl3
27-01-2007, 13:14
فکر کنم سوال من دیده نشده ! :

منتظر خبر هستم.

سلام اقا شرمنده.

راستش تو اون زمینه ماشین های ما ظاهر نمیشن چون بعد از هر مسابقه ماشین ها استلاک زیادی دارن و اگر ماشین های گروهمون باشن حداقل 5 تا 6 تومن باید بازم هزینه کنن!!!

به همین دلیل تو او عرصه رقابت نمیکنن

موفق باشی

Hpower_sl3
27-01-2007, 13:18
جناب حمید خان سلام
خواستم بدونم چرا بیشتر مدل هلی وارداتی بنز از کم قدرت ترین موتور ها هست
مگه واردات 8 سیلندرها هم آزاد نشده؟
S550 جاش خالیه؟
Cls 500
.........

سلام خوبی

راستش میشه گفت تمامی واردات بدون برنامس!!!

از جای پلاک سلیکا بگیر تا موتور های استوک بنز

اما ما هی باید پول بدیم!!!!

8سیلندر هم آزاده اما به درد ایران نمیخوره

موفق باشی

Balrog
27-01-2007, 16:02
دیشب بود پاکش کردن.ببین.ادیت شده.!!!
:sad: چرا آخه! من نديدم!

habibinaj
27-01-2007, 17:21
شرمنده من یک سوال دارم کسی می دونه این زانتیا جدیدا چنده؟

matin_haeri
27-01-2007, 18:15
حمید جان سلام
خوبی آقا؟؟
یه سوال پرسیدم ظاهرا ÷ستم رو ندیدی!!
میشه توضیح بدی که چرا موتور های 8 سوپاپ تورکشون تو دور های پایین تکمیل میشه اما موتورای 16 سوپاپ تو دور های بالا؟؟

boy iran
28-01-2007, 12:43

roohoravan
28-01-2007, 22:30
با سلام.آيا ميتوان كمكهاي جلوي خودروي 206 را كمي جمع تر كرد؟ با تشكر

Hpower_sl3
29-01-2007, 21:25
حمید جان سلام
خوبی آقا؟؟
یه سوال پرسیدم ظاهرا ÷ستم رو ندیدی!!
میشه توضیح بدی که چرا موتور های 8 سوپاپ تورکشون تو دور های پایین تکمیل میشه اما موتورای 16 سوپاپ تو دور های بالا؟؟

آقا سلام شرمنده

راستش هرچی سوپاپ ها بیشتر باشن موتور بیشتر نفس میکشه این ردوبدل شدن هوا هست که اون حجم رو تغییر میده

این موتور ها هم یه نو موتور هست که اسک خاص خودش رو داره مثل دوهک که رو سیلو و مزدا میبینیم.موتور های ضعیفی هست تا 110 اسب هم بیشتر قدرت ندارن و اکثرآ روماشین هایی مشاهده میشن که تو آسیای شرقی ساخته میشن

Balrog
29-01-2007, 21:45
از حميد عزيز مى‌خواستم اگه ممكنه چند عكس از قسمت‌هاى داخلى جلو و عقب (موتور، و...) لامبورگينى مورسيلاگو قرار بده.
Thx!

Balrog
29-01-2007, 22:03
زنگ تفريح!

اين عكس هم تو تاپيك «تصــــاو ير جــــالــب و ديــــــــدنـــــي» بود. ديدنش خالى از لطف نيست!