PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اونايي كه واردين برنامه اي نداريد كه بشه روي يك سي دي تصويري رمز گذاشت؟

valizadeh
26-08-2005, 11:04
سلام
نخسته
برنامه اي معرفي كنيد كه بشه روي يك سي دي تصويري رمز گذاشت يا لا اقل قفلش كنه كه رايت نشه و از اين الكي ها نباشه كه با نرو باز بشه

ممنون

Soshiant
26-08-2005, 11:17
valizadeh جان اگر منظورت فیلم هست که رمز دار بشه و با vcd هم پخش بشه فکر میکنم امکان نداره
اگر میخای فقط با کامپیوتر باز بشه و فقط خودت با رمز بتونی اونو ببینی میتونی از برنامه Steganos Safe استفاده کنیکه برای هر جور فیلم یا نرم افزار قفل میذاره ولی اگر کسی پسورد سی دی بدونه میتونه اونو روی کامپیوتر کپی کنه
اگر می خای روی سی دی قفل بذاری که رایت نشه باید بری به تاپیک مربوط به خودش
بحث و گفتگو در مورد قفل سی دی ها (شکستن و گذاشتن انواع قفل)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rt=240
:mrgreen:

valizadeh
30-08-2005, 11:53
سلام دوست عزيز
من برنامه CryptCD3 را دانلود كردم مربوط به رمز گذاري هست
حالا اگر كسي رمزش رو داشت مي تونه از روش رايت كنه؟
اگر آره يه برنامه بگيد كه علاوه بر رمز گذاشتن يه قفل توپ هم براي سي دي بزاره يعني رمز يراي خواندن سي دي و يه قفل هم براي همون سي دي كه رايت نشه
منظورمو مي دونيد كه

با تشكر

Soshiant
30-08-2005, 12:13
valizadeh جان من اون برنامرو که گفتی ندارم اگر لینک دانلودشو بدی میتونم امتحان کنم ببینم چطوری هست
برای قفل گذاری روی سی دی هم که گفتم برو به تاپیک مربوطه
تا حالا 17 صفحه در این مورد بحث شده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rt=240
:mrgreen:

valizadeh
30-08-2005, 13:25
سلام
دوست عزيز من اين برنامه رو از همين جا دانلود كردم حتما توي تاپيكي هست من در خواست كردم يه برنامه رمز گذاري روي سيدي بعد لينكشو بهم دادن ولي تو يه تاپيكي هست بگردي پيدا ميشه
اين برنامه كه شما مي گيد آيا اگر رمز رو داشته باشيد مي شه از روش رايت كرد؟

با تشكر

EhsanHF
30-08-2005, 13:42
valizadeh عزیز .
با نرم افزار Crypt CD میشه روی سی دی قفل گذاشت . در ضمن رایت هم میشه . ولی با خود قفل رایت میشه . ولی تضمینی میگم که هیچکس نمیتونه از قفل این برنامه رد شه . ( مگه اینکه آخرت کرک باشه )

valizadeh
31-08-2005, 17:17
سلام دوستان
اين برنامه رو اجرا كردم رمز هم گذاشتم وقتي ميخوام رايتش كنم اين پيغام رو ميده:
the device you selected to burn was not recognized as burner.aborting
حالا چه خاكي تو سرم بريزم؟
ممنون مي شم اگر زودتر جوابشو بديد

EhsanHF
31-08-2005, 17:24
ایول ! بهتر از این ؟ رایت هم نمیشه !!!
حالا بگو با چه نرم افزاری داری رایت میکنی ؟
با برنامه Clone CD امتحان کن ببین چی میشه .

EhsanHF
31-08-2005, 17:27
اگه با Clone CD هم نشد با ALCOHOL_120% امتحان کن . اگه این نشه دیگه نمیشه ! :mrgreen:

valizadeh
31-08-2005, 19:38
سلام دوست عزيز
ممنون ولي مگر با خود اين برنامه نمي شه رايت كرد؟
من با خود اين برنامه مي خواستم رايت كنم كه نشد منظور شما از اين حرف اينه كه از Imageآن نيز با نرو يا كلون سي دي رايت كنم؟
اگر آره من مي خوام يه فايل تصويري(ويديو) را رايت كنم پس بايد Imageرا رايت كنم كه داخل درايو cذخيره شده؟

ممنون مي شم

EhsanHF
01-09-2005, 13:03
دقیقا منظورت رو نگرفتم . ببین . اگه قفل گذاشته و میشه رایت کرد که هیچی . چون با خود قفل رایت میشه و عملا الکیه !
ولی اگه قفل گذاشته و رایت نمیشه . باید از فایلهای داخل سی دی که روش قفل هست یک کپی ازشون توی هارد بگیری و بعد رایتشون کنی .
بازم اگه یکی دیگه میدونه خواهش میکنم کمک کنه .

baba barghi
15-10-2005, 00:33
سلام دوستان
من اینجا رو دوباره تو سرچ پیدا کردم من یه برنامه می خوام که رمز بزارم روی سیدی و یه متن فارسی هم بشه زیرش نوشت و اگر کسی رمز رو ندونه نه سی دی باز بشه که ببینی چه خبره و نه اتوران کار کنه

ممنون
بای

saman_uv
15-10-2005, 01:00
ایول ! بهتر از این ؟ رایت هم نمیشه !!!
حالا بگو با چه نرم افزاری داری رایت میکنی ؟
با برنامه Clone CD امتحان کن ببین چی میشه .
سلام این با نرو رایت میشه دوستمون یه جای کار داره اشتباه میکنه من خودم یه سیدی اینجوری رایت کردم.ولی الان محیط برنامه یادم نیست.تا اونجا که یادمه فرمت فایلهارو dat میکرد بعد باید اون فایلها با پسوند دات رو رایت میکردی یه همچین چیزایی بود

baba barghi
15-10-2005, 12:23
سلام سامان جان
خوبی؟
من یه برنامه می خواستم برای رمز گذاشتن کلی روی سی دی که وقتی روی سی دی رام کلیک می کنی رمز بخواد و بدون دونستن رمز سی دی نه باز بشه و نه اتوران اجرا بشه و زیر اونجایی که باید رمز بزنی هم بشه یه متن فارسی نوشت

با تشکر

saman_uv
15-10-2005, 21:38
این برنامه دقیقا همین جوری عمل میکنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

baba barghi
16-10-2005, 01:12
ممنون
دمت گرم آقا سامان
من این برنامه رو قبلا دانلود کرده بودم ولی حقیقتش امتحانش نکردم

بای

saman_uv
16-10-2005, 12:01
امتحانش کن کارش درسته

baba barghi
16-10-2005, 12:25
سلام
میشه زیر اونجایی که باید رمز بزنی یه متن فارسی یا لاقل انگلیسی بنویسی؟
می گم این برنامه ای که شما گفتید این کاری که من الان می گم می کنه یه نه:
می خوام یه رمز روی سی دی بزنم که تا روی سی دی کلیک کرد ازش رمز بخواد و اتوران اجرا نشه و سی دی هم باز نشه و بعدی که رمز رو زد دیگه ازش رمز نخواد
گرفتی چی شد؟

بای

saman_uv
17-10-2005, 03:20
خیلی یادم نیست چطوری بودش ولی نوشته نمشد زیرش بندازی تا اونجا که من باهاش کار کردم البته سیدی باز میشه ولی یه سری فایل هستش با فرمت دات اگه اشتباه نکرده باشم که با هیچی باز نمیشه

baba barghi
17-10-2005, 17:31
آهان
پس این برای فایل های دات هست که تصویری هست
من یه برنامه می خوام که کلا سی دی رو رمز گذاری کنه این به درد من نمی خوره

ممنون
بای

saman_uv
17-10-2005, 18:07
نه اشتباه نکن.برای همه نوع سیدی هست.کاره برنامه اینه که فایلها رو به صورت دات درمیاره یعنی شما بری تو سیدی محتویات اونرو یه سری فایل با فرمت دات میبینی.و بعد زدن کلمه رمز فایلهای تو سیدی رو میتونی ببینی که ممکنهخ هر چیزی باشن.

baba barghi
17-10-2005, 23:29
سلام دوست عزیز
من اینا رو حالیم نیست من چیزی رو که می خوام رو می گم بگو این برنامه این کار رو می کنه یا نه
می خوام روی سی دی رمز بزاره به طوری که اصلا سی دی باز نشه و اتوران هم اجرا نشه برای وارد شدن به سی دی و اجرای اتوران باید رمز بدیم حالا این برنامه که شما می گید این کار رو می کنه

با تشکر
بای

saman_uv
17-10-2005, 23:47
سلام
دقیقا همین کار رو میکنه

saman_uv
17-10-2005, 23:49
شاید نوشته هم بزنه الان برنامه رو نصب کردم چون جای نوشتن text داره

baba barghi
17-10-2005, 23:49
بعد یه سوال دیگه برای اینکه رمز بزنی لازم نیست برنامه رو اول نصب کنی بعد بری تو برنامه و از این غلطا بکنی؟
منظورمو می فهمی که آخه بعضی برنامه ها که فولدر ها رو قفل می کنند باید بری تو برنامه بعد رمز بزنی بعد دوباره باز می شه
این اینجوری نیست که؟

با تشکر
بای

saman_uv
17-10-2005, 23:56
امشب یه سیدی رایت میکنم بهت کلا همه چی رو میگم

saman_uv
18-10-2005, 00:07
بعد یه سوال دیگه برای اینکه رمز بزنی لازم نیست برنامه رو اول نصب کنی بعد بری تو برنامه و از این غلطا بکنی؟
منظورمو می فهمی که آخه بعضی برنامه ها که فولدر ها رو قفل می کنند باید بری تو برنامه بعد رمز بزنی بعد دوباره باز می شه
این اینجوری نیست که؟

با تشکر
بای
برنامه کارش درسته .میشه نوشته بذاری.عکس بذاری پشته سیدی وبرای اجرای سیدی نیازی به نصبه برنامه نداری ورژن جدیدشم اومده به مبلغه 70$ و خیلی امکاناته دیگه

baba barghi
18-10-2005, 10:58
خب اونوقت سی دی که اصلا باز نمی شه که محتویاتش معلوم بشه؟

با تشکر

saman_uv
18-10-2005, 20:29
باز میشه ولی توش یه سری فایل هست با فرمت دات که با هیچی باز نمیشن البته تا وقتی پسورد رو وارد نکردی.یه چیزیم بگمااین دات با اون داتی که فکر میکنی فرق داره این برنامه کارش اینطوریه که با فرمت دات رمز میکنه
باز مشکل داشتی بگو
چقدرم چونه میزنیا

baba barghi
18-10-2005, 23:54
سلام
شرمنده چه کار کنم سیدی ها گرون شده دیگه
باشه حالا امتحانش می کنم
می گم اگر زحمتی نیست طریقه ی کار کردنشم بزارید ممنون می شم

با تشکر
بای

saman_uv
19-10-2005, 00:56
سلام
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توضیحات کامله

baba barghi
20-10-2005, 12:51
سلام
من یه مشکلی باهاش پیدا کردم
این بعد از این که ایمیج می سازه همین که خواستی رایتش کنه می گه شناخته نمی شه این یعنی چه مرگشه؟من چه سرعتی برای رایترم انتخاب کنم؟بابا ای و حی ناس به دادم برسید تا حالا 10 تا سی دی سونی اینجوری از دستم رفته یکی بیاد این آخرشو توضیح بده ممنون می شم.نوکر همتونم یکی بیاد این آخر صاب مرده رو توضیح بده دیگه نمی خوام سی دی از دست بدم

بای