PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کتاب نکته های کوچک زندگی (جکسون براون)

Sharim
18-07-2007, 22:53
سلام دوستان
راستش نمیدونم قبلا کسی این کتاب رو اینجا گذاشته یا نه . اگه قبلا گذاشته شده به بزرگواری خودتون ببخشید. ولی کتاب خیلی جالبیه - 1 ساعت میخونیش یک عمر توی ذهنت میمونه .
اینم لینکش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

nightmare
18-07-2007, 23:00
ضمن تشکر فراوان از شما دوست خوبم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ،

از اونجایی که سایت divshare.com برای خیلی از ما ایرانیا بسته شده ، فایل رو جای دیگه یی آپلود کردم :

تا بعد ...

snowy_winter
19-07-2007, 00:50
ممنون دوستان... دنبال این کتاب میگشتم :)

Sharim
19-07-2007, 00:56
ضمن تشکر فراوان از شما دوست خوبم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ،

از اونجایی که سایت divshare.com برای خیلی از ما ایرانیا بسته شده ، فایل رو جای دیگه یی آپلود کردم :

تا بعد ...

خواهش میکنم
واقعا سایت divshare.com بسته شده !!! این دیگه چرا ؟
Hhey...:41:
راستی چرا p30world به کلمه ف. ی. ل. ت. ر حساسه ؟

Sharim
19-07-2007, 01:04
چون تصمیم دارم تعداد زیادی کتاب .upload کنم کسانی که با سایت divshare. مشکل دارن لطف کنن بگن تا ببینم اگه تعدادشون زیاده از یک سایت دیگه استفاده کنم .

snowy_winter
19-07-2007, 01:12
چون تصمیم دارم تعداد زیادی کتاب .upload کنم کسانی که با سایت divshare. مشکل دارن لطف کنن بگن تا ببینم اگه تعدادشون زیاده از یک سایت دیگه استفاده کنم .
برای من که مشکلی نداره خوشبختانه!

nightmare
19-07-2007, 01:18
Divshare هم در طرح ف . ی . ل. ت . ر . ی. ن.گ قرار داره ظاهرا و به زودی کاملا بسته میشه مثل Depositfile . علتش رو نمیدونم اما با خیلی ها صحبت می کردم این سایت براشون بسته بود .

در ضمن کلمه ی ف . ل . ت . ر در سایت ستاره ای نمایش در میاد تا برای فروم مشکلی ایجاد نشه ، ظاهرا این کلمه هم رفته تو Black List سازمان ف . ی . ل . ت . ر . ی .ن . گ .

تا بعد ...

Sharim
19-07-2007, 02:00
Divshare هم در طرح ف . ی . ل. ت . ر . ی. ن.گ قرار داره ظاهرا و به زودی کاملا بسته میشه مثل Depositfile . علتش رو نمیدونم اما با خیلی ها صحبت می کردم این سایت براشون بسته بود .

در ضمن کلمه ی ف . ل . ت . ر در سایت ستاره ای نمایش در میاد تا برای فروم مشکلی ایجاد نشه ، ظاهرا این کلمه هم رفته تو Black List سازمان ف . ی . ل . ت . ر . ی .ن . گ .

تا بعد ...
از توضیحاتت ممنونم دوست عزیز
وشب همه دوستان بخیر دیگه وقت خوابه...