PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ATI آخرین درایور کارت گرافیک

Mohammad_666
25-08-2005, 18:49
با سلام خدمت دوستان عزیز ..... دوستان من به یک مشکلی برخوردم که میخواستم از شما کمک بخواهم و آن هم این است که من بازی بتلفیلد 2 را گرفته ام و بعد از نصب هنگامی که بر روی آیکون بازی کلیک میکنم پس از معرفی شرکت سازنده و نشان دادن دمو بازی از بازی خارج شده و پیغام خطایی از سوی کارت گرافیک مینویسد و در پیغام نوشته که باید آخرین درایور کارت گرافیک را نصب کنی در ضمن گرافیک من 128 9200 است لطفا مرا راهنمایی و اگر لینک مستقیم دانلود آخرین درایور کارت گرافیک من رادارید قرار دهید متشکرم. :cry:

Alireza_Shafaei_PCworld
25-08-2005, 21:30
قبلا در انجمن داده شده است
ولی به نظر شما سخت است که وارد سایت ATI.com بشین و داونلود کنید؟

Gilopa
25-08-2005, 21:50
دوست من مشكل شما با آپديت كارت حل نميشه.يعني احتمالش كلا كمه .مشكل يا از رمت كه اشغال شده.يا اينكه كلا بايد بگم كارت 9200 براي اين بازيها ضعيف هستند.

Alireza_Shafaei_PCworld
26-08-2005, 09:46
مخصوصا اگر مدل SE هم باشد که دیگر هیچ

Mohammad_666
26-08-2005, 09:52
قبلا در انجمن داده شده است
ولی به نظر شما سخت است که وارد سایت ATI.com بشین و داونلود کنید؟ دوست عزيز من به سايت رفته ام اما نميدانم كدام ذا بايد يگيرم چون چند بار كه گرفتم هيچ كدام نخورد. :roll:

Mohammad_666
26-08-2005, 09:58
دوست من مشكل شما با آپديت كارت حل نميشه.يعني احتمالش كلا كمه .مشكل يا از رمت كه اشغال شده.يا اينكه كلا بايد بگم كارت 9200 براي اين بازيها ضعيف هستند.فكر نميكنم براي مدل كارت گرافيك باشه.چون هنگامي كه سيدي را نصب ميكني در داخل سيدي درايور مخصوص بازي براي كارت گرافيك nvidia گذاشته شده است اما براي ati نه ؟ اين روزها nvidia اول و آخر بازي ها مرتب تبليغ ميكنه. :roll:

Mohammad_666
26-08-2005, 10:26
در ضمن من وقتی درایوری را که در داخل سیدی کارت گرافیک است را نصب میکنم اصلا نه دمو نشان میدهد ونه چیز دیگر و سریع از بازی می پره بیرون اما وقتی درایوری راکه از سایتی دیگر قبلا گرفته بودم و آن زمان مخصوص بهتر اجرا کردن دوم 3 بود را نصب میکنم در داخل بازی میرود و پس از نشان دادن دمو این پیغام را میدهد اون وقت هم که فارکرای اومده بود با این درایور مشکل داشت و همش وسط بازی گیر میکرد اما وقتی درایور دوم 3 را ریختم مشکل حل شد.حال اگر میشه مرا راهنمایی کنید

Wonderboy
26-08-2005, 11:01
سلام

Mohammad_666 عزيز من خودم كارت گرافيك مدل ATI 9200 SE البته مال شركت Asus رو دارم.

من هم دقيقا مشكل تو رو داشتم البته در مورد بازي GTA. اما داخل سي دي بازي، نسخه جديد درايور ATI و Nvidia هست. بايد اون دايور رو نصب كني تا مشكلت حل بشه. البته شنيدم كه داخل سي دي بازي رين خونخوار (جديدترين نسخه) ورژن جديدتر درايور كارتهاي گرافيك ATI و Nvidia هست. :wink:

Mohammad_666
26-08-2005, 11:16
سلام

Mohammad_666 عزيز من خودم كارت گرافيك مدل ATI 9200 SE البته مال شركت Asus رو دارم.

من هم دقيقا مشكل تو رو داشتم البته در مورد بازي GTA. اما داخل سي دي بازي، نسخه جديد درايور ATI و Nvidia هست. بايد اون دايور رو نصب كني تا مشكلت حل بشه. البته شنيدم كه داخل سي دي بازي رين خونخوار (جديدترين نسخه) ورژن جديدتر درايور كارتهاي گرافيك ATI و Nvidia هست. :wink:مرسي دوست عزيز اما من اين سيدي را ندارم و اگر ميشه اسم بازي را با انگليسي بنويس يك دنيا ممنون.

Mohammad_666
26-08-2005, 11:54
لطفا يك سيدي را بگوييد كه درايور من را داشتع باشد خواهش ميكنم :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Mohammad_666
26-08-2005, 12:24
تو رو به خدا كمك كنيد :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Cracki
26-08-2005, 14:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ATI Catalyst Drivers 5.8

Size: 32.83 MG

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فقط برای سیستم های عامل XP است

nVIDIA ForceWare Drivers for Windows 2000/XP 77.77 WHQL Certified

Size: 20.14 MG

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mohammad_666
26-08-2005, 15:09
مرسي دوست خوبم اما من اين برنامه را دارم و وقتي نصب ميكنم تغييري ايجاد نميشود يا شايد من بلد نيستم و وقتي از بازي خارج ميشه پيغام vpu recoverرا ميدهد اگر تنظيم خاصي يا چيز ديگري است لطفا من را راهنمايي كنيد :cry:

Cracki
26-08-2005, 15:34
درایو رو باید از Contorol Panel بری و داخل تنظیماتش بشی و Enable بکنی و تنظیمات بهتر رو برای سیستم خودتون انجام بدید. چون فقط نصب آن که نیست شما باید تنظیمش هم بکنید و همچنین اینکه بعد از نصب فعال نشده است و شما باید فعالش کنید.

Mohammad_666
26-08-2005, 16:27
درایو رو باید از Contorol Panel بری و داخل تنظیماتش بشی و Enable بکنی و تنظیمات بهتر رو برای سیستم خودتون انجام بدید. چون فقط نصب آن که نیست شما باید تنظیمش هم بکنید و همچنین اینکه بعد از نصب فعال نشده است و شما باید فعالش کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] براي ati بايد چه كار كني دوست خوبم :oops:

Mohammad_666
26-08-2005, 16:27
درست نشد باز هم پيغام VPU RECOVER را ميدهد...
يعني هيچكس همچين مشكلي نداشته و آيا كسي هست كه با اين كارت گرافيك اين بازي را اجرا كرده باشد اگر كرده توضيح كاملي دهد (البته توهين به دوستاني كه تا اين لحظه به من كمك كرده اند نباشه!) و توضيح بده اين پيغام مربوط به چي است خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخخخيلي ممنون ميشم كمك كنيد.از ديروز تابه حالا اعصاب من را خورد كرده اين بازي :x :x :x :x :x :x :x

Mohammad_666
26-08-2005, 16:56
به دادم برسيد :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :oops: :oops:

Mohammad_666
27-08-2005, 08:57
بابا كف كرديم جواب بديد ديگه :roll: