PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازيابي اسناد از بين رفته توسط Office با DocumentsRescue

Jalal
16-07-2007, 21:50
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DocumentsRescue.Pro.v4.1.144

آيا تا بحال براتون پيش اومده که بر اثر قفل شدن کامپيوتر و يا حذف اشتباهی ، اسناد مهم تون از بين رفته و ديگر قادر به بازيابی و يا تهيه دوباره اون نباشيد ؟ اسنادی که شايد حاصل تلاشهای طاقت فرسا بوده و وقت زيادی براش صرف شده باشه!
Office DocumentsRescue Pro نرم افزار بسيار موثری است برای بازيابی اطلاعات برنامه های Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Project, Publisher, Visio و ديگر فرمت های معروف و رايج . اين نرم افزار قادره ، اسنادی را که بر اثر قفل شدن کامپيوتر، فرمت ديسک درايو و يا حذف اشتباهی ، ازبين رفته باشه - حتی زمانی که سطل زباله ويندوز هم خالی شده باشد ، بازيابی کنه ؛ حتی موقعی که يک سند هرگز ذخيره هم نشده باشد ! کار کردن با این نرم افزار برای مبتديان بسيار آسان بوده و برای متخصصين حرفه ای نيز دارای امکانات پيشرفته بيشماری می باشه .
Office DocumentsRescue Pro تنها يک نرم افزار بازيابی نيست بلکه بسيار سريع و کاملا مطمئن ، اسناد از بين رفته رو احيا و بازسازی می کنه ، کاری که ديگر نرم افزارهای بازيابی ، هرگز قادر به آن نيستند . از ديگر ويژگيهای بارز اين نرم افزار ميتوان به اين موارد اشاره نمود :
بازيابی اطلاعات از Hard Drives, CompactFlash cards (type I/II), IBM Microdrives, SmartMedia cards, MultiMedia cards (MMCs), Secure Digital (SD) cards, Memory Sticks, CD/DVD disks, and any other storage device with the addition of wide range file format support: DOC, XLS, PPT, RTF, LIT, etc ؛ بازيابی اطلاعات از داده های فرمت شده و معيوب ؛ پشتيبانی از همه فرمت های معروف و رايج ؛ پشتيبانی از همه فرمت های داده ای که در وسايل ديجيتالی کاربرد دارند ؛ پشتيبانی از تمام وسايل ديجيتالی و کارت خوانها ؛ سازگار با کليه ويندوزها و ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Office DocumentsRescue Professional recover lost data from Hard Drives, CompactFlash cards (type I/II), IBM Microdrives, SmartMedia cards, MultiMedia cards (MMCs), Secure Digital (SD) cards, Memory Sticks, CD/DVD disks, and any other storage device with the addition of wide range file format support: DOC, XLS, PPT, RTF, LIT, etc.

همراه با کرک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
mirror

2.24mb

WooKMaN
16-07-2007, 21:57
واستون آپیدم :27: ، لینک مستقیم :

p30sezar
15-01-2010, 16:19
نسخه جدید را قرار دادم البته نه برای به روز بودنش بلکه به خاطر اینکه من از این نرم افزار جواب گرفتم و میدونم که خیلی ها به دنبال راهی هستند که فایل های متنی (ورد) تایپ فارسی را بعد از پاک یا فرمت شدن برگردانند.

دانلود فایل با حجم 2.55 مگابایت:

به عشق بچه های پی سی آپ کردم براتون بدون پسورد

هر جا مشکل داشتید همین جا بپرسید :46:

kiuq
24-03-2010, 12:25
سلام و خسته نباشین خدمت دوست عزیز.
من یه سری فایلهای مهم داشتم که الان با برنامه ریکاوری برگردوندم ولی فایلهای ورد رو باز نمیکنه و میخواد اینکد شن..
حالا میخواستم ببینم این برنامه که شما میگین قادر به این کار هستش ...
خیلی واسم مهمه لطفا زودتر بگین
p30sezar
11-06-2010, 19:31
سلام و خسته نباشین خدمت دوست عزیز.
من یه سری فایلهای مهم داشتم که الان با برنامه ریکاوری برگردوندم ولی فایلهای ورد رو باز نمیکنه و میخواد اینکد شن..
حالا میخواستم ببینم این برنامه که شما میگین قادر به این کار هستش ...
خیلی واسم مهمه لطفا زودتر بگین
سلام
ببخشید که دیر جواب دادم
من بارها یا کسانی که مشکل شما رو داشتند و اعتقادی به ریکاوری فایل های ورد با تایپ فارسی نداشتند برخورد کردم
و بهشون با همین برنامه ثابت کردم که میشه ریکاوری کرد فقط یه ریزه کاری داره اونم اینه که تا مرحله آخر باید پیش بری یعنی وقتی پیداشون کرد و ذخیره کرد یه مرحله دیگه هم هست که ریکاوری شون میکنه

قربانت

reza_boy
21-06-2010, 10:49
سلام دوستان
من یه فایل خیلی خیلی مهم و با ارزشمو متاسفانه بعد از fdisk از دستت دادم اما بعد با برنامه های ریکاوری برش گردوندم
هم اسمش همونه هم حجمش همونه اما ورد 2007 نمیتونه بازش کنه . از همین ورد 2007 واسه تایپش استفاده میکردم .
ارور The Office Open Xml میده من چیکار کنم دارم دیووونه میشم بخدا

reza_boy
21-06-2010, 14:25
راستی یک نکته هم فراموش کردم توضیح بدم که الان میگم
اونم اینه بعد از اف دیسک خوب دوباره پارتیشن بندی میکنیم دیگه الان این فایلو که پیدا میکنه که گفتم ورد نمیتونه بازش کنه
رو از درایو e ریکاور میکنه و الان که درایو f هم ریکاوری کردم اونجا هم باز پیداش میکنه یعنی هم از درایو ای و هم اف
فک میکنم این دو درایو باید یکی بشن ؟ درسته یه راهنمایی کنین تو رو خدا

babelirani
28-06-2011, 10:02
DocumentsRescue Pro v6.1.568-BRD | 5 Mb

babelirani
28-06-2011, 10:02
DocumentsRescue Pro v6.1.568-BRD | 5 Mb

jafarian
18-07-2012, 22:28
DocumentsRescue Pro v6.7 build 939

jafarian
01-09-2012, 12:42
DocumentsRescue Pro 6.8 Build 943

shervinmina
12-06-2013, 16:29
سلام این نرم افزار activation code میخاد

gandom1360
13-09-2013, 12:01
سلام. فایل وردم قسمتی ازش رو کات کردم و تصمیم داشتم در یه فایل دیگه قرارشون بدم. اما قبل از باز کردن فایل جدید، فایل اولی رو ذخیره کردم و بستم. در فایل جدید هم گزینه paste غیر فعال بود. دارم دیوونه میشم. یکی راهنماییم کنه چطوری میتونم مطالبمو برگردونم. فقط تاکید میکنم قسمتی از متن رو از دست دادم نه کل فایلم رو.

shivooli
30-06-2014, 11:47
سلام
دوستان من یه سری از فایلهام رو با recover my files برگردوندم. اما فایلهای ورد فارسی الان باز نمیشن و ارور file conversion میده و باید اینکد بشه . این نرم افزار document rescue pro رو هم نصب کردم اما هرکار میکنم active نمیشه . بدون اکتیو شدن هم فقط فایلها رو پیدا میکنه اما اجازه ریکاوری نمیده. میشه راهنمایی کنین ؟ نمیشه اون فایلها که برگردوندم رو یه جوری اینکد کرد ؟ که لازم نباشه دوباره ریکاور کنم.
مرسی