PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا کسی در مورد مواد شوینده گوشی اطلاعی داره

rasool1
16-07-2007, 09:21
در مورد مواد شوینده گوشی وقتی گوشی در داخل آب می افته و قسمتهایی از اون سولفاته می شه آیا کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره اعلام کنه یا علی

Saman-tci
16-07-2007, 10:06
تا اونجایی که من میدونم وقتی گوشی خیس میشه برای خشک کردنش از یه وسیله ای استفاده میکنن که تقریبا شبیه به سشوار خودمون ....
ولی با این تفاوت که خشک کردن اونا با خشک کردن گوشی توسط خودمون خیلی فرق داره ....
3 2 ساعتی زمان میبره .....

Rjoun
16-07-2007, 15:15
تا اونجایی که من میدونم وقتی گوشی خیس میشه برای خشک کردنش از یه وسیله ای استفاده میکنن که تقریبا شبیه به سشوار خودمون ....
ولی با این تفاوت که خشک کردن اونا با خشک کردن گوشی توسط خودمون خیلی فرق داره ....
3 2 ساعتی زمان میبره .....
درسته سامان جون منم شنيدم اما به نظرم با سشوار هم ميشه همين كارو كرد.

rasool1
16-07-2007, 23:37
دوستان حرف شما کاملا درست اما قسمتهای سولفاته شده و برای تمیز کردن هم از یک مایع استفاده می کنند که اونی که من دیدم زرد رنگ بود که با آب هم قاطی می کردند من در مورد اون اطلاعات می خوام و اینکه آیا مایع دیگه ای هم می تونه کار اونو انجام بده یا نه یا علی

shazdeh23
17-07-2007, 12:27
من توی تعمیرات موبایل کار میکردم برای کار آموزی.
شما احتیاج به چیز خاصی ندارید. فقط احتیاج به اسپری شوینده برد دارید.
فقط اسپری باید خشک باشه. به فروشنده بگید خودش میدونه.
این نوع اسپری بلافاصله بعد از پاشیدن خشک میشه و هیچگونه اتصالی هم ایجاد نمیکنه. حتی اگر مدار در حال کار باشه!

MILIN3M
17-07-2007, 12:39
من شنیدم گوشیو میشه انداخت تو الکل یعنی بندازی تو الکل گوشیت به .... نمیره؟

S a f a 6 4
17-07-2007, 13:05
من توی تعمیرات موبایل کار میکردم برای کار آموزی.
شما احتیاج به چیز خاصی ندارید. فقط احتیاج به اسپری شوینده برد دارید.
فقط اسپری باید خشک باشه. به فروشنده بگید خودش میدونه.
این نوع اسپری بلافاصله بعد از پاشیدن خشک میشه و هیچگونه اتصالی هم ایجاد نمیکنه. حتی اگر مدار در حال کار باشه!

درسته ,فقط باید از اسپری خشک استفاده کنی ,معمولا بیشتر لوازم کامپیوتری ها دارن

CD-RW
18-07-2007, 08:35
من شنیدم گوشیو میشه انداخت تو الکل یعنی بندازی تو الکل گوشیت به .... نمیره؟

الکل میتونه تمام آب موجود در تمام منافذ رو در خودش حل کنه , در نتیجه غلظت آب کم میشه . خود الکل هم بلافاصله تبخیر میشه , خاصیت خورندگی هم نداره , احتمال داره که باعث اتصال کوتاه در مدارات بشه که با خاموش بودن گوشی اتفاقی نمیافته .
ولی ممکنه از بعضی درزها نفوذ کنه ( مثلا زیر صفحه نمایش ) و نتونه سریع تبخیر بشه , اگه کمی آب داخل الکل حل شده باشه , بعد از تبخیر لکه آب روی اون قسمت میمونه .

linkinpark20
18-07-2007, 09:01
سلام من چند وقت پيش يك موضوع جالب در روزنامه جام جم خونده بود كه گفته بود در اين مواقع گوشي رو ميان يك كاسه پر از برنج بعد از خيسوندن برنج آبش رو بگيري و گوشي رو بين برنج ها قرار بدي اينجوري تمام آبش گرفته ميشه مثل اينكه يك دانشمند ژاپني به اين موضوع پي برده.امتحان كن ببين ميشه يا نه؟:46:

pillx
19-07-2007, 13:29
سلام من چند وقت پيش يك موضوع جالب در روزنامه جام جم خونده بود كه گفته بود در اين مواقع گوشي رو ميان يك كاسه پر از برنج بعد از خيسوندن برنج آبش رو بگيري و گوشي رو بين برنج ها قرار بدي اينجوري تمام آبش گرفته ميشه مثل اينكه يك دانشمند ژاپني به اين موضوع پي برده.امتحان كن ببين ميشه يا نه؟:46:

ارزش امتهان کردن نداره!!!

Rjoun
19-07-2007, 13:49
رفيق امتحانش اصلا مجاني نيست!:10: