PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سوال در مورد فیلم های Divx و DVD و نحوه رایت (لطفا راهنمایی کنید)

hamedchtsz
16-07-2007, 09:00
سلام دوستان. چند تا سوال در مورد فیلم های divx و DVD داشتم که ممنون میشم بهم پاسخ بدید.

1-فیلم های دیو ایکس چطور باید روی دیویدی رایت بشن تا توی همه دستگاه های پخش دیویدی که به تلویزیون متصل میشه به راحتی قابل پخش باشن. یعنی مثلا توی نرو به صورت دیتا یا جور دیگه و با چه سرعتی؟

2-اگر زیرنویس فارسی فیلم دیو ایکسی با فرمت sub یا sub/idx یا sup یا هر فرمت زیر نویس دیگه را در اختیار داشته باشیم، آیا اگه زیرنویس را در کنار فیلم ، روی دیویدی رایت کنیم، توی دستگاه پخش دی وی دی زیر نویس نمایش داده میشه؟آیا راهی هست که زیرنویس توی دستگاه پخش همراه فیلم نمایش داده بشه؟ البته غیر از چسبوندن زیرنویس و خروجی گرفتن.

3-حالا اگه زیرنویس رو همراه فیلم برای استفاده در کامپیوتر روی دیویدی رایت کنیم،برای پخش روی دستگاه پخش مشکلی پیش نمیاد؟یعنی بازم فیلم میتونه توی دستگاه پخش نمایش داده بشه؟

4-آیا دستگاه پخش دیویدی فرمت WMA را پشتیبانی می کنه؟ اگه می کنه همه مدلها یا همشون؟

5-دی وی دی Fortex بهتره یا Data Life ؟

6-سرعت رایت دیویدی کلا چه تاثیری روی اون دیویدی داره؟آیا واقعا فرق محسوسی داره؟

خودم دستگاه پخش ندارم.به همین خاطر پرسیدم.سوال ها رو هم به ترتیب اهمیت پرسیدم.چهار تای اول خیلی برام مهمه.
منتظر جوابتون هستم
مرسی

Amin
16-07-2007, 14:55
سلام

1- data

2- زیرنویس فیلمهای Divx توی دی وی دی پلیر کلا مشکل دارن
اگه فارسی باشه که هیچی خرچنگ قورباغه مینویسه ... اگه انگلیسی باشه احتمالا بدون مشکل پخش میشه

3- مشکلی پیش نمیاد

4- ؟!

5- فورتکس فکر کنم بهتر باشه ... اما جفتشون زیاد خوب نیستن
من Sony , TDK , Verbatim , Maxell , Kodak , HP ... اینا رو پیشنهاد میکنم
البته به رایترتون هم بستگی داره

6- با 4 رایت کنید بهتره ... بله میگن رو ماندگاری در دراز مدت تاثیر داره